Puchar UEFA - 14.09

Posted by: Bzyku

Puchar UEFA - 14.09 - 12/09/2006 09:17

Posted by: Legia

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 12/09/2006 11:38

perełki;)>> strzeli/nie strzeli

mettalurg z. 2 kurs 1.9 w starciu z panathinaikosem zapewne będą się zaciekle bronić....w lidze jeszcze nie odnieśli zwycięstwa...3 pozycja od końca....strasznie rażą nieskutecznością...nie mają z przodu armat...;) 2 bramki w 6 meczach...pokazują siłę rażenia tego zespołu....a raczej jej brak...

Atvidaberg 2 kurs 2.3 tutaj ewidentnie przeszacowany kurs...poza tym Grasshoppers nie traci zbyt wiele bramek...a co do klasy zespołów to po wzmocnieniach jakie poczynili szwajcarzy to te drużyny dzieli przepaść...
dokadny wynik 0:2 ...;)


powodzenia
Posted by: Legia

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 12/09/2006 11:50

Legia-Austria 1 zapewno większość będzie pisać NO BET co do tego pojedynku...ale ten mecz poprostu Legia musi wygrać...włodarze Legii nie znieśliby ewentualnego odpadnięcia z PU Wdowczyk mógłby przy tym czarnym scenariuszu stracić posadę...straty szły by w miliony...
za wyeliminowanie Austrii i awans do fazy grupowej ma być przewidziana extra premia...
ale zawdonicy nie potrzebują dodtkowych motywacji...dla niektórych z nich to ostatni gwizdek ażeby powalczyć na europejskiej arenie i udowodnić ile tak naprawdę są warci...ok Legia nie prezentuje ostatnio najwyższej formy...ale powoli wychodzi z impasu. mecz z Górnikiem i z Arką nie były może rewelacyjne ale forma zwyżkuje. natomiast w austrii nastroje fatalne....właściciel się wycofuje...brak stabilizacji i perspektyw. fatalne wyniki w lidze! ostatnia przegrana a beniminkiem! wszytskie tryby zawodzą po wyprzedaży najlepszych zawodników!!! morale sięga dna!!!!! Legia tym meczem wkońcu się przełamie i zacznie znowóż grać na miarę oczekiwań! no i sprawdzeni zawdonicy muszą wkońcu potwierdzić swoją klasę i pokazać ze jednak drzemie w nich spory potencjał!!! i nie są to jak niektózy mówią ogórki z wyprzedaży w "Biedronce"...
do boju Legio marsz!!!!!

8/10

AVE (L)
Posted by: phantom

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 12/09/2006 13:15

rok temu 1 runda pucharu uefa obfitowala w niezliczona ilosc niespodzianek,jak chocby odpadniecie galaty z podbiegunowym tromsae,feyenordu z rapidem bukareszt,evertonu z dinamem bukareszt czy finalisty pucharu uefa sportingu z halmstadem itp.
teraz niewiele jest par w 1 meczach gdzie mozna postawic 1-ke z pelnym przekonaniem.
wydaje mi sie ze panathinaikos pokona slaby w tym roku w lidze ukrainskiej metalurg zaporoze,fenerbahce z beniaminkiem dunskiej ligi randers i bazylea z rabotnickim skopje wygra.
zastanawiam sie jeszcze nad lokomotivem moskva z waregem i herthy z odense ale mecze przeciw ameri tbilisi byly dla mnie zaskakujace w wykonaniu berlinczykow.
byc moze bardziej dochodowe moga sie okazac typy na gosci czyli grajac na sewille,lens,grasshoppers,ajax,bruggie,espanyol,rangers w tych meczach roznica klas zespolow znaczna ale pytanie w jakim skladzie przyjada druzyny gosci i z jakim zaangazowaniem beda walczyc o zwyciestwo juz w 1 meczu,czy tez beda chcieli zadowolic sie remisem bramkowym ?
oto jest pytanie.
Posted by: zostać modem_MLS

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 12/09/2006 14:15

Na Broendby 4.33 czy to nie jest jakaś pomyłka? Przecież ten Eintracht w lidze niemieckiej niezbyt błyszczy (3 remisy), a Duńczycy w swojej lidze na własnym boisku mają bilans 4-0-0. Moim zdaniem są do drużyny o zbliżonym potencjale ze wskazaniem na Broendby. Dlatego po takim kursie jak najbardziej jestem skłonny zaryzykować na Broendby.

Kolejny mecz, który zwrócił moją uwagę to Partizan - Groningen, Serbowie u siebie bardzo groźni, Holendrzy to przeciętniak, który fartem dostał się do PU (te dziwne po). Z resztą poza PSV i Alkmaar, w ostatnich latach holenderskie zespoły jakoś sobie nie radzą w europejskich pucharach. Ajax jeszcze jako tako, choć do dziś nie wiem jak mógł nie awansować do LM. Inne zespoły to już tragedia, dla przykładu Twente, które nie może sobie poradzić z Estończykami.

Grashhopers nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem drugoligowca ze Szwecji, za 1.63 można wziąźć.


Można też się dobrze zastanowić nad meczami:
Derry- PSG może nie 1, ale 1x wg mnie bardzo możliwe a i kurs będzie pewnie ponad 2. Wynikami mnie to PSG nie zachwyca, a Derry u siebie jest groźne, a z rywalami pokroju PSG są w stanie nawiązać wyrównaną walke.

Rapid - Nacional 1, Rumuni bardzo namieszali w poprzednich rozgrywkach PU, myślę, że i podobnie będzie w tym roku, Steaua już awansowała do LM, a pozostałe zespoły z Bukaresztu również mają duże szanse na awanse do kolejnej rundy.
Legia- Austria 1, Austriacy strasznie cieniują w lidze, której poziom nie jest zbyt wysoki. Legia też powinna w końcu zacząć wygrywać, a jeśli poważnie myślą o awansie, a wydaje mi się że tak jest to u siebie muszą wygrać, by z pewną przewagą pojechać do Wiednia.
Petrzalka- Espanyol 1, a może 1x.

Są jeszcze 2 dni, aby dokładniej pomyśleć nad meczami, może pojawią się jakieś ważne informacje, choć oprócz absencji kartkowych niczego nie można być pewnym, często zdarza mi się przeczytać że zawodnik X z klubu Y nie zagra bo w poprzednim meczu ligowym został tak poturbowany, że czeka go dłuższa przerwa, a tymczasem kilka dni później normalnie gra od pierwszej minuty.

Z jakiego buka są te kursy?
Posted by: lupus

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 12/09/2006 14:46

Na pierwszy rzut oka to jest www.betexplorer.com
Posted by: Legia

Re: Puchar UEFA - 14.09 *DELETED* - 12/09/2006 15:28

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: rayo76

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 12/09/2006 17:55

Najkrotsze streszczenie z mozliwych:)
Boss Derry S.Kenny jest bardzo zadowolony ze piatkowe spotkanie z druzyna Ucd zostalo rozegrane wczesniej co pozwolilo graczom na troche odpoczynku oraz obejrzenie i omowienie taktyki na najblizszy mecz z PSG.20 osobowy sklad jest przytgotowany do tego pojedynku.Pozniej jest o druzynie PSG i jej pilkarzach oraz staraniach dzialaczy klubu z Paryza (nie chodzi o Ceramike Paradyz:)o rozegraniu tego meczu na stadionie Lansdowne Road w Dublinie zamiast na malutkim obiekcie Derry o pojemnosci ok 3 tysiecy...sic! Jednakze w opinii managera Derry stadion Brandywell bedzie tez odpowiadal gosciom ze wzgledu na to ze jest to jedno z najwiekszych boisk w Irlandii.Minusem jest mala ilosc widzow i cala rzesza kibicow ktorzy nie obejrza meczu z braku biletow i beda zmuszeni ogladac mecz na telebimie.8-9 graczy Derry sa to pilkarze wywodzacy sie z tego miasta i okolic i jest to zupelnie inny zespol niz ten ktory Kelly objal kilka lat temu a pilkarze dojezdzali na treningi z odleglych czesci kraju.A pozniej jest juz o meczach z Ifk i Gretna i o marzeniach wszystkich o przejsciu PSG.To tyle:)
Posted by: larsson

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 12/09/2006 20:40

Quote:

Na Broendby 4.33 czy to nie jest jakaś pomyłka? Przecież ten Eintracht w lidze niemieckiej niezbyt błyszczy (3 remisy), a Duńczycy w swojej lidze na własnym boisku mają bilans 4-0-0. Moim zdaniem są do drużyny o zbliżonym potencjale ze wskazaniem na Broendby. Dlatego po takim kursie jak najbardziej jestem skłonny zaryzykować na Broendby.




Bo oni grają pierwszy mecz w Niemczech, a w pierwszym poscie nie wiem dlaczego jest odwrotnie. Kusi mnie jednak kurs na awans Brondby, daje mi 75% szans na awans a kurs bardzo przyzwoity
Posted by: Ignorator

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 13/09/2006 11:22


Legia Warszawa
VS
Austria Wiedeń

Typ: 1
Typ na Awans: Legia Warszawa

Obydwie drużyny źle rozpoczęły rozgrywki w swoich ligach. Zarówno Legia Warszawa jak i Austria Wiedeń zawodzą swoich fanów. Obie jedenastki nie przypominają już drużyn, które jeszcze trzy miesiące temu wywalczyły prymat w swoim kraju. Legia Warszawa po zdobyciu tytuły wzmocniła swój skład. Jednak nowi zawodnicy nie wnieśli nowej jakości do gry drużyny. Największą stratą podczas trwania okienka transferowego okazało się odejście Moussy Ouattary. W nowym sezonie trener Dariusz Wdowczyk starał się stworzyć nowy blok obrony, ale okazało się to bardzo trudnym zadaniem. Zespół tracił wiele bramek, co było nie do pomyślenia w końcówce sezonu 2005/2006. Co gorsza Legia zaczęła przegrywać z zespołami, które teoretycznie powinny być słabsze od mistrzów Polski. Porażki z GKS-em Bełchatów czy Łódzki Klubem Sportowym bolą bardzo fanów Legii. Związku z nie najlepsza atmosferą w drużynie (pamiętamy wyczyny Eltona za kierownicą, czy konflikty w zespole) sztab szkoleniowy postanowił zabrać piłkarzy na krótkie zgrupowanie do Mrągowa. Na tym krótki obozie miał narodzić się nowa jakość zespołu. Drużyna miała zapomnieć o nie udanym starcie nowego sezonu i zagrać na miarę swoich możliwości. Wszystko wydawało się już zmierzać w dobrym kierunku, ale do mecz z Arką Gdynia. W ostatniej kolejce Legia znowu nie zagrała tak jak powinna. Arka była lepszą drużyną i mogła wygrać to spotkanie. Legia musi się w końcu przełamać i zagrać naprawdę dobre spotkanie. Najbliższa okazja już w Czwartek. Do Warszawy przyjeżdża Austria Wiedeń. Dwa lata temu mistrzowie Austrii wyeliminowali Legię z Pucharu UEFA. W tym roku będzie bardzo ciężko tej drużynie powtórzyć ten rezultat. Austria Wiedeń podobnie jak Legia Warszawa znajduje się aktualnie w kryzysie. Tyle, że Legia była wstanie wygrać dwa spotkanie w Orange Ekstraklasie a Austria Wiedeń ani jednego. W nowym sezonie 2006/2007 Max. Bundesligi Austria pięć razy remisowała i dwa spotkania przegrała. Zespół aktualnie jest czerwoną latarnią austriackiej ligi. Wpływ na taką sytuacje miały ostatnie dwie kolejki. Podopieczni Frenkie Schinkelsa zdobyli tylko jeden punkt grając z najsłabszymi zespołami ligi: SV Ried i SCR Altach. Sytuacja klubu w lidze staje się dramatyczna i jeśli zespół nie zmieni swojej gry to Austria może spaść do drugiej ligi!!!. Co gorsza końca kryzysu w Austrii po prostu nie widać. Zawodnicy i sztab szkoleniowy liczą, że przełomowym meczem będzie spotkanie z Legią. Jednak "Wojskowi" także chcą wygrać i awansować do kolejnej rundy Pucharu UEFA. Będzie to na pewno bardzo ciekawy i zacięty pojedynek dwóch drużyn, które liczą na przełamanie swojej nie mocy. Moim zdaniem większe szanse ma Legia, która lepiej prezentuje się od rywala. Szanse na awans dla Legii są spore, ale tylko dzięki słabości przeciwnika a nie wspaniałej grze warszawskiej jedenastki.

Pozdrawiam
Posted by: Patricu$

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 13/09/2006 11:58

...a mnie bardzo cieszy fakt (moze i nie słusznie) ,ze tak znaczaco spada kurs na irlandzkie Derry - jeszcze przed tygodniem płacili na nich 8 za wygrana na własnym terenie a tu nagle 6,8 Dziekuje... a przypomina mi to ostatnie ich spotkanie ze sławetna Gretna gdzie po kursie 5,00!!! wygrali na AWAyu 5-1 hmmmm - wiem ,ze PSG to solidna druzyna z ambicjami jednak ich ambicje od kilu lat koncza sie wyłacznie na skutecznosci Paulety ,ktora w pucharach zawodzi i mam nadzieje ,ze i tym razem bedzie podobnie w meczu z przyszłym MISTRZEM IRLANDII Irlandczyków cechuje ogromna walecznosc i solidnosc totez smiało daje na 1x i niech sie dzieje co ma sie dziac!!!
Dodam tylko ,ze jeszcze nikt ich w tym sezonie nie pokonał na własnych smieciach

TYP: derry 1-0 ,1-1
Posted by: italodisco70

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 13/09/2006 12:05

Panowie ,nikt nie poruszyl bardzo prawdopodobnych zwyciestw AZ i Marsylii.I te dwa typy uwazam za najpewniejsze.Graja z kopciuszkami europejskimi.Zreszta i Az i Marsylia po wyjazdowym zwyciestwie nad PSG sa na fali.Kursy 1.3 i 1.38 warte wziecia
Posted by: wafe(L)nica

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 13/09/2006 13:30

Ludzie ludzie AZ , Lokomotiv Moskwa i Sevilla ,wchodza jak w maslo.

a dlaczegoż to miały by wejść jak w masło?
Posted by: vindom

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 13/09/2006 14:46

Slavia Praga - Tottenham Londyn

Jeden z dwóch pojedynków czesko-brytyjskich, które mają być rozegrane w czwartek w ramach Pucharu UEFA. Obie ekipy łączy wiele. Po pierwsze obie są w toku rozgrywek ligowych, odpowiednio Slavia rozegrała dotychczas 6 meczy a przeciwnicy 4. Kolejny punkt łaczący przeciwników to styl i forma jaką dotychczas prezetują. Tottenham rozgrywki Premier League zaczął bardzo słabiutko wrecz żenująco słabo, albowiem odniesli tylko 1 zwycięstwo nad beniaminkiem z Sheffield i doznali 3 porażek, których mozna było uniknąć. Nie tak miała wyglądać gra Spurs, których skład został wzmocniony m.in. przez Zokorę, Mido czy Berbatova. Porażki Spursów łączy jedno słaba gra w obronie, brak koncentracji i szybko tracone gole. Ofensywa również nie prezentuje sie najlepiej, ponieważ nie wykorzystuje sytuacji, które stwarza. W meczu ligowym Tottenham nie był w stanie zdobyć choćby 1 punktu z Evertonem, który grał w 10. Widać, że forma z poprzedniego sezonu gdzieś się ulotniła. Porażka w prestiżowym pojedynku z Man UTd napewno podrażniła ambicję zespołu z Londynu. Po tak nie udanym poczatku zmagań ligowych drużynie angielsiej potrzebny jest w koncu mecz , w którym przełamią się. Sukces w czwartkowym meczu niezbedny będzie równiez trenerowi Jolowi. Albowiem jesli gra jego podopiecznych nie ulegnie szybkiej poprawie może on stracić pracę. Drużyna Slavii także nie prezentuje się nadzwyczajnie. W lidze zajmuje dopiero 8 pozycje z bilansem 3-0-3 i bramkami 8-7. Patrząc na składy obu drużyn to na papierze lepiej przezentują się goście, ale ani nazwiska ani pieniadze nie grają. Patrząc na kursy jakie są wystawione przez buków, to w moim przekonaiu warto postawić na wygraną Tottenhamu(kursy ponad 2). Jeśli wyjdą należycie skoncentrowani i nie dadzą sobie szybko strzelić gola to wywiozą 3 punkty. Odnośnie liczby bramek w meczu, spodziewm się raczej underu, gdyż mecz zapowiada się jako gra typowej walki,gdzie piekno i finezja footballu bedzie raczej na uboczu. Odnoszę wrażenie, iż ta drużyna która strzeli 1 gola w meczu wygra to spotkanie.
Posted by: vindom

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 13/09/2006 15:04

Sion - Leverkusen

W moim przekonaniu jeden z najciekawszych meczy czwartkowych. Gospodarze w tym sezonie ligowym prezentują się nie omal, że fenomenalnie, choć są beniaminkiem, stali się dzieki swejdobrej grze i wysokiej formie liderem rozgrywek w Szwajcarii. Na własnym seonie nie ponieśli jak dotąd porażki bilans 3-0-0 i bramki 11-4 robi wrażenie, choc minęło dopiero 7 loigowych kolejek. Z kolei przeciwnik czyli Bayer rozegrał doipero 3 kolejki ligowe, dotychczas rozegrał 1 spotkanie wyjazdowe, w którym to uległ Werderowi Brema 1-2, jednakże sam gra była dość wyrównana. Co nie pokoi w drużynie niemieckiej to chyba głównie fakt pewnej hustawki formy , która objawiła się głównie w dość nieoczekiwanie zremisowanym meczu z Wolfsburgiem. Bardzo możliwe, iż w czwartkowym meczu nie wystąpi nowa gwiazda zespołu z Leverkusen ściagniety przed sezonem z Nurnbergu Kiessilng, który nabawił się kontuzji. Co do przebiegu samego meczu spodziewam się, iż gospodarze są wstanie urwac choć punkt rywalowi, który słusznie uważany jest za faworyta dwumeczu, choc należy przyznać, iż Bayer ostatnio na wyjazdach nie prezentuje się najlepiej. Jednkaże todrużyna niemiecka musi awansowac, gdyż rozgrywki w Pucharze UEFA traktuje nie tylko prestiżowo ale także jako źródło zwiększenia napływu finasów, z resztą cel jest jasny dla Bayeru awans do fazy grupowej. Jednakze często jest tak że jak się bardzo chce to nie bardzo wychodzi. Gospodarze nie mają nic do stracenia więc zaatakują od pierwszych minut, goście też nie bedą się bronić a sprawę awansu bedą chcieli załatwić już w pierwszym meczu. Najlepsze rozwiązanie to postawić na over i że obie drużyny strzelą gola.
Posted by: wafe(L)nica

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 13/09/2006 16:39

Quote:

Ludzie ludzie AZ , Lokomotiv Moskwa i Sevilla ,wchodza jak w maslo.

a dlaczegoż to miały by wejść jak w masło?




No popatrz z kim graja ,
Posted by: craax

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 13/09/2006 17:35

w moim odczuciu najciekawszym i zarazem dosc pewnym meczem na jutro jest spotkanie holenderskiego Alkmaaru z druzyna Kayserisporu , jak wiadomo puchary nie sa przychylne dla druzyny AZ , w ostatnich latach czesta odpadali w bardzo pechowych wrecz tragicznych okolicznosciach , wcale nie bedac druzyna gorsza , taka sytuacja powtorzyla sie 2 razy z rzedu , mysle ze tym razem nie zrobia takiego bledu i w pierwszym meczu zaaplikuja gosciom kilka bramek , w sezonie wystartowali przekonujaca , zwyciestwa dosc pewne , zwlaszcza jedna robiace wrazenie pokonanie Bredy hokejowym wynikiem , zespol Alkmaaru nie zwykl przegrywac na wlasnym boisku , graja bardzo szybką i zarazem skuteczna pilke , nie majac klopotow ze zdobywaniem bramek , przeciwnik jest w zupelnosci do ogrania , duzo slabszy od Holendrow , spodziewam sie wysokiego zwyciestwa druzyny gospodarzy , ktorzy umiejetnosciami , determinacja , i wola nie zmarnowania kolejnej szansy zapewnia sobie awans juz w pierwszym spotkaniu !! moj typ Alkmaar -1,5 7/10 , Alkmaar 3-0 2/10 !!
Posted by: craax

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 13/09/2006 17:47

drugim meczem ktory zwrocil moja uwage jest spotkanie tureckiego Fenerbahce z druzyna Randers , i tutaj nie ma co wiele pisac, roznica klas , roznica celow , Fenerbahce mialo w tym sezonie plan by grac zupelnie gdzie indziej i wlasnie na LM maja przygotowany sklad i pod tym katem przygotowywali sie do sezonu , przeciwnik powinien cieszyc sie ze gra az tak daleko jak na ich potencjal w pucharze UEFA , stawiam zdecydowanie na gospodarzy , moj typ Fenerbahce -1,5 10/10 !!

trzeci mecz wart zagrania to spotkanie Start-Ajax , druzyna ze Skandynawii mysle ze tradycyjnie jak na zespoly z tego rejonu zacznie sie spisywac coraz slabiej w rozgrywkach pucharowych i ten mecz bedzie ich przed ostatnim meczem w tych rozgrywkach , przypadkowe odpadniecie Ajaxu z LIGI MISTRZÓW mysle ze bylo spowodowane zlekcewazeniem rywala po pierwszym wyjazdowym zwyciestwie , a druzyna FC Kopenhagi jest w moim odczuciu duzo lepszym zespolem niz Start , Ajax pokazuja dobra pilke w lidze, strzelaja sporo goli , mysle ze spokojnie wygraja to spotkanie , kurs 1.6 biore z zadowoleniem 8/10 !!
Posted by: Amkwish

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 13/09/2006 21:08

Ja napiszę króciutko.

Newcastle w Estonii ,bedzie duza niespodzianka ,jezeli nie wygra z outsiderem.

Mój nastepny typ ,po bardzo dobrym kursie to Espanyol.
Wreszcie graja w rozgrywkach pod egidą UEFA i mam wrażenie ,że potraktują te mecze bardzo serio.
A Petrzalka...z druzyny ,która rozjechała Celtic 5:0 ,a potem robiła zamieszanie w CL niewiele zostało.
Na Słowacji dostaja baty ,wiec i od Hiszpanów zainkasują.

Na koniec Tottenham,który jest juz w Pradze i zagra ze Slavią.
To nie hokej ,piłkarsko Slavia jest ,moim zdaniem,słaba.
Widuje ich mecze w "Gambrinus" i wydaje mi sie ,że nawet w naszej lidze mieliby kłopoty ze zdobywaniem punktów.
Jak dla mnie róznica w potencjale i klasie na korzyść przyjezdnych wystarczajaca ,by na nich stawiać.

Reasumując :

Newcastle 2 /1,40/
Espanyol 2 /2,00/
Tottenham 2 /1,80/
system 2 z 3

Zastanawiam sie jeszcze nad kombosem ,w którym espanyol i tottenham zagrałbym z podpórką na remis.
Posted by: vindom

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 13/09/2006 21:35

Tak krociutko

Ruzomberok - Bruggia 2

Brugia piłkarsko o wiele lepsza niz Słowacy, pomimo iż Belgowie prezentuja dośc nie równą formę, ale ydaje mi sie ze ostatni weekendowy mecz ligowy był swoistą zasłoną dymną. Ruzomberok silny w lidze, ale na puchary stanowczo za słaby.

Rubin Kazan - Parma 1

Sezon w Rosji w pełni, gospodarze czwartkowego meczu na swoim stadionie grają bardzo dobrze 7-2-1. Z kolei rozgrywki ligowe we Włoszech dopiero się rozpoczęły wiec trudno orzekac tak po 1 meczu w jakiej jest formie, niemniej wydaje mi się, że do Rosji pojadą z chęcią wywiezienia 1 punktu, aby sprawe awansu rozstrzygnac u siebie.Inna sprawa. że rosyjskie drużyny lubia sprawiac niespodzianki zwłaszcza grając na własnych obiektach.


Fenerbahce - Randers OVER 2,5

Już po losowaniu zespół gości skazany na porażkę, wręcz na pozarcie przez Turków. Turcy u sibie nie zwylki przegrywac z zespołami klasy ich jutrzejszego przeciwnika, każdy wynik po za zwyciestwem gospodarzy bedzie sporom niespodzianką. Kurs na zwycięstwo Fenerbahce nie wart gry. Jednakże jestem przekonany, że goli w tym meczu nie zabraknie, a defensywa Randers pęknie nie raz nie dwa a ze trzy razy to pzynajmniej.
Posted by: pablik1

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 13/09/2006 21:38

Derry - PSG - 2 inny wynik niz wygrana PSG bedzie wielka niespodzianka , umiejetnosci ,ktore sa zdecydowanie po stronie francuzow,powinny wystarczyc na pokonanie
slabiutkiego Derry ,kurs mało zachecajacy 1.4 ,ale pewny ..
Start - Ajax - 2 po odpadnieciu (pechowo) z CL Ajax powinien sie szybko podniesc i pokazac wyzszosc nad norweskim sredniakiem na ich boisku ,duzy worek powinni przygotowac pilkarze Startu
Posted by: Dows

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 13/09/2006 22:29

Polskie drużyny uważam warto ominąć szerokim łukiem. Kursy są „średniej” jakości a szanse trafienia...no cóż można nad tym dyskutować. Na papierze wyglądają przyzwoicie, a jak jest w praktyce każdy widzi. Określonych umiejętności odmówić im nie można jednak „mentalnie” uważam nie nadają się do europejskich pucharów.

Atromitos - Sevilla FC ; typ na Sevilla FC ; jak dla mnie jeden z tych zespołów który w tym sezonie w lidze hiszpańskiej może zdziałać bardzo dużo. Z rok o tej porze LM, a nie Puchar UEFA powinien być ich udziałem. Ostatnie występy fenomenalnie ; nie przegrywają a wygrywają w miarę wysoko. Z obecnym składem powinni zajść bardzo wysoko. Przeciwnicy tej optymistycznej wersji poczynań Sevilla FC zwracają uwagę, ze w tym roku Puchar UEFA będzie tylko dodatkiem to prawdziwych zmagań Hiszpanów – tych ligowych.

Standard Liege - Celta Vigo ; niegłupie rozwiązanie to typ na Celta Vigo z ahc 0 : 0. Sa uważam silniejszym zespołem ; minus spory jest taki ze grają na wyjeździe...Standard zagrał dobre mecze przeciwko Steaua wiec remisu tez wykluczyć nie można.
Posted by: Szczypior

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 13/09/2006 23:02

Amkwish popatrz na historie spotkań newcastel, proponuje zebyś ich jednak odpuścił i zagrał coś innego, naprawdę moim zdaniem nie ma sensu, nie ufam im strasznie i można się na nich przejechać, po takim kursie ryzyko jest za duże, widze ze grasz systemem, przy takim założeniu przyjmujesz ze sroki Ci wejdą "na bank" a w pozostałych dwóch spotkaniach spodziewasz sie ewentualnie jakiejs straty punktów jednej z drużyn, przemysl to jeszcze bo szkoda kaski, popatrz zresztą na wczesniejsze lata w wykonaniu srok na arenie międzynarodowej to zrozumiesz o co mi chodzi, kurs nie warty ryzyka/rydzyka;)

pozdro
Posted by: przyborro

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 13/09/2006 23:14

male zapytanko - Czemu panata gra mecz na neutralnym terenie?? pzdr
Posted by: Szczypior

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 13/09/2006 23:45

wydaje mi się tak z wolnej stopy nieznając niunsów iż dobrym typem na dziś jest gra na Rubin z Parmą 1 czystą badz 1x dla mało odważnych, do tego widze w ofercie jaka zamiescił kolega w pierwszym poście kurs na broendby z eintrachtem jest stanowczo za wysoki bo chyba napwno jakaś pomyłka, która jutro/już dziś bedzie zweryfikowana
Posted by: Tomasz Frankowski

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 13/09/2006 23:53

nieznam skladow ale moim zdaniem dzis lens powinien sobie poradzic z ethinikosem kurs zachecajacy 1.65 jakies info o kontuzjach itp ?

na neutralnym boisku zostanie rozegrane spotkanie---lok sofia-feyenord ze wzgledu ze na ichstadionie bedzie jakis koncert beda grac na boisku lokalnego rywala
Posted by: Ignorator

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 13/09/2006 23:57

MFK Rużomberok
VS
FC Brugge
Typ: 1x, 1

Nie moge się zgodzić, że Rużomberok jest tylko silną drużyną w futbolowej Corgoń Lidze a w Pucharach sobie nie poradzi. Już w tym sezonie popularna "Ruża" nas bardzo miło zaskoczyła. Rużomberok pomimo pierwszego przegranego spotkania w drugiej rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów ze szweckim Djurgardens (0:1). Potrafił w rewanżu zagrać bardzo dobry mecz i wygrać z faworyzowanym mistrzem Szewcji (3:1). W trzeciej rundzie rzeczywiście CSKA Moskwa pokazał, że tego zespołu jeszcze nie stać na walkę o te elitarne rozgrywki. Jednak mecz z Djuragardens jest dowodem na to, że Rużomberok potrafi grać dobrą piłkę także poza granicami Słowacji. W lidze popularna "Ruża" radzi sobie całkiem dobrze i w przeciwieństwie do Artmedii ( z, którą miała walczyć o tytuł na Słowacji) jest w czołówce ligi. Aktualnie na drugim miejsce ze startą do lidera z Żyliny dwóch punktów. Odkąd w składzie Rużomberoka występuje Robert Rak to co kolejke ten napastnik wpisuje się na liste strzelców. Sytuacja powtórzyła się w ostatniej kolejce w wygranym meczu z Nitrą (3:2). Warto także zauważyć, że Rużomberok gra w tym sezonie bardzo dobrze na własnym boisku. Tutaj bilans bardzo dobry (5-0-1). Tylko jedno przegrane spotkanie z outsiderem Trenczynem. Przy czym w tym meczu Rużomberok był zdecydowanie lepszą stroną tylko zabrakło wykończenia akcji podbramkowych. Sytuacja się zmieniła po przyjściu Roberta Raka co widzimy po wynikach i formie mistrza Słowacji. Podobnie widzą to bukmacherzy, którzy nie postawili zdecydowanie na FC Brugge i zrobili to słusznie. W beligijskiej Jupiler Liga FC Brugge zajmuje dopiero dziewiąte miejsce w tabeli. Klub, który powinnien walczyć o tytuł mistrza Belgii z Anderlechtem Bruksela gra poniżej oczekiwań kibiców i zarządu klubu. W ostatniej kolejce FC Brugge tylko bezbramkowo zremisowało na własnym boisku ze średniakiem ligowym Mons. Do tego warto zauważyć, że FC Brugge w lidze na wyjeździe zgromadziło zero punktów. Dwa wyjazdowe spotkania zakończyły się porażkami tego zespołu. Pierwsza wyjazdowa porażka miała miejsce w spotkaniu z Roeselare (2:3) a druga z Anderlechtem (0:1).
Faworytem pierwszego spotkania będzie Rużomberok, który pokazał, że na własnym terenie potrafi pokonać lepsze od siebie zespoły jak Djurgardens. Jednak na wyjeździe popularnej "Ruży" może być bardzo ciężko zachować dobry rezultat.

Pozdrawiam
Posted by: Tomasz Frankowski

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 00:07

HEARTS-SPARTA w tym meczu w opini bukmacherow faborytem tego spotkania jest zespol gospodarzy .ja uwazam ze czesi tego nieprzegraja ze wzgledu na wzmocnienia ktore poczynili przed sezonem.Na poczatku prazanom nieszlo ale teraz widac ze gra zaczyna sie zazebiac. a szkoci wiadmomo po odpadnieciu w klwalifikacjach lm spuscili z tonu i powoli znow staja sie srednia druzyna ktora niema pomyslu na slabe zespoly ze swej rodzimej ligi a tu w dodatku w zlym momencie przyjezdzaja pepiki preferujacy techniczny styl aznajac mentalosc gosci postaraja sie tego spotkania nieprzegrac
typ--x2--6/10
Posted by: AnJay

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 00:22

może ma ktoś jakieś informacje o sytuacjach w drużynach )nastawienie przed meczem, atmosfera w druzynie):
Braga, Chievo oraz Espanyol.

Bez hiszpanskiego i wloskiego cieżko cos znaleźć.
Posted by: Tomasz Frankowski

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 00:35

ATROMITOS--SEVILLA--5.60-3.50-1.50

Na niejednym forum idzie przeczytac ze hiszpanie odniosa zdecydowane zwyciestwo w rozmiarach 2-3 bramkowych .Nietwierdze ze nie moga tego uczynic ale bedzie im niezmiernie cieszko zagraja bez LUISA FABIANO-((uraz lydki prawego miesnia) niezdolny do gry przez ok 3-4 dni--kolejnym zawodnikiem ktory niewybiegnie na boisko jest obronca NAVARRO pomocnik MARESCA (sc achilessa) oraz beznapastnika CHEWANTONA a do grecji z druzuna niepolecial brazylijski zawodnik ze sro ADRIANO CORREIA dka pola
Takich klopotow natomiast niema trener gosci PARASHOS ktory ma do dyspozycji pelny sklad do druzyny wraca obronca ROCHA I napastnik Lazanas .

Tak wiec po tak mizernym kursie jaki prpoponuja nam bukmacherzy czyli 1.5 trzeba sie gleboko zastanowic czy wart jest ryzyka ten mecz a grecy potrafia na swoim boisku niejednemu zespolowi napsuc sporo krwi.
Moja propozycja jest taka zeby mozna zagrac przynajmniej hc na gospodarzy bo ja osobiscie odpuszcam ten kurs(ale zycze tym ktorzy postawia na gosci wszystkiego naj )
Mecz rozpocznie sie o godzinie 21:00 a niecaly tydzien temu tez jeden meczyk rozpocznal sie o 21 i tez gral narod hiszpanski i popsul nam wielu zapowiadajacy sie extra wieczor .
Decyzja nalezy do WAS
Posted by: Tomasz Frankowski

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 00:49

Kolejne klopoty hiszpanskiego klubu ( asekuracja przed extra wybuchami ? ktore szykuja nam dzis buki na wieczor )tym razem CELTY VIGO
z powodu kontuzji niezagraja
-obronca-LUCAS COSER(zlamana kosc strzalkowa 2 kolejce w 57 minucie meczu z taragona ) kolejnym zawodnikiem z lini defenywy jest PABLO GARCIA (problemy ze sciegnem podkolanowym) nie w pelni sil jest holenderski pomocnik DANIEL DE RIDDER (po operacjilewego kolana )i oprocz tego uraz miesnia prawej lydki leczy ANTONIO GUAYRE.

Posted by: Tomasz Frankowski

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 00:54

i OKIM TERAZ NAPISZE ? znow o kochanych hiszpanach a mianowicie o ...Espanyolu.Niedosyc ze w lidze niezdobyli jesze ani jednego punktu niestrzelajac nawet bramki do do tego wystapia w dzisjejszym meczu oslabieni brakiem pomocnikow IVAN DE LA PENA Ioraz FREDSON CAMARA Pierwszy z nich leczy uraz uda a drugi narzeka na uraz stopy
Posted by: Tomasz Frankowski

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 01:00

Moze sie przyda oto sklad
AUXERRE

Po dwóch meczach zawieszenia, do składu AJ Auxerre wraca Akalé. Decyzję o umieszczeniu zawodnika w osiemnastce na mecz z Dinamem Zagrzeb podjął trener Jean Fernandez, który zrezygnował z Alaine Traoré i Issy Ba.


Kadra Auxerre na mecz z Dinamem:

Cool, Basso - Sagna, Kaboul, Mignot, Radet, Jaurès, Kalabane - Mathis, F.Thomas, Be.Cheyrou, Kahlenberg, Pedretti - Pieroni, Niculae, Jelen, Akalé, M.NDiaye.

Spotkanie I rundy Pucharu UEFA pomiędzy Dinamem Zagrzeb i AJ Auxerre rozpocznie się w Chorwacji w czwartek, 14 wcześnia o godz. 20:15.
Posted by: Tomasz Frankowski

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 01:03

Turecki klub Trabzonspor będzie musiał rozegrać pierwsze spotkanie I rundy piłkarskiego Pucharu UEFA przeciwko hiszpańskiej Osasunie Pampeluna bez udziału publiczności. UEFA zakazała wpuszczać kibiców po tym jak w trakcie meczu drugiej rundy kwalifikacyjnej z cypryjskim APOEL-em Nikozja doszło do zamieszek z udziałem fanów obu drużyn.
Posted by: DJ SOSNA

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 01:06

Hearts - Sparta Praga
Wicemistrzowi szkocji nie zakwalifikowali się do Ligi Mistrzów bo nie potrafili poradzic sobie skutecznie z grą defensywną greckiego AEK. Wygląda na to że w walce o faze grupową pucharu UEFA trafili na zespół który chce zastosować dokładnie tą samą taktykę. Trener Sparty Praga mówi otwarcie że jego zespół w pierwszym meczu zagra na 0:0 co byłoby dobrym wynikiem dla czechów przed rewanżem. Spodziewam się zatem ustawienia gości skupionego przede wszystkim na obronie własnej bramki a że drużyny z Czech podobnie jak greckie ekipy potrafią dobrze grać futbol defensywny to uważam że Hearts będzie bardzo trudno strzelic dzisiaj bramkę. Poza tym, szkocki trener nie będzie mógł skorzystać z kilku swoich podstawowych zawodników: Neil McCann (MID 5/0), Saulius Mikoliunas (6/0), Julien Brellier (MID 5/0) są a Bruno Aguiar (MID 4/1) niezdolny do gry. Bez McCanna i Mikolunasa którzy odpowiadają w Hearts za wyprowadzanie akcji z środka pola będzie gospodarzom niezwykle trudno sforsowac defensywę Sparty Praga ktory przypominam przyjedzie tutaj bronic bezbramkowego remisu. Uważam, żw w tej sytuacji typ na under 2.50 jest najlepszym rozwiązaniem i z kursem @1.70 wydaje sie to dobra propozycja.

Dobranoc
Posted by: Tomasz Frankowski

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 01:14

KOLEJNY MECZ NA NEUTRALNYM STADIONIE --

Spotkanie pierwszej rundy Pucharu UEFA (14 września) pomiędzy SC Heerenveen, a Vitórią Setúbal zostanie rozegrany nie na Estádio do Bonfim, lecz na obiekcie Sportingu Lizbona Estádio José Alvalade.

Stanie się tak dlatego, iż rodzimy stadion Vitórii nie spełnia wymogów UEFA
Posted by: Tomasz Frankowski

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 01:17

Quote:

KOLEJNY MECZ NA NEUTRALNYM STADIONIE --

Spotkanie pierwszej rundy Pucharu UEFA (14 września) pomiędzy SC Heerenveen, a Vitórią Setúbal zostanie rozegrany nie na Estádio do Bonfim, lecz na obiekcie Sportingu Lizbona Estádio José Alvalade.

Stanie się tak dlatego, iż rodzimy stadion Vitórii nie spełnia wymogów UEFA




w tym meczu sklaniam sie ku gosciom grajac -
typ--x2
portugalczycy w przerwie niepoczynili specjalnych wzmocnien i do tego dochodzi napewno fakt ze niezagraja na swoich smieciach wiec hc w postaci wlasnego boiska odpada

i ta informacja koncze na dzis
Zycze wysokich wygranch dzis wieczorem
Dobranoc
Posted by: Lord Devastator

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 02:29

SV Salzburg - Blackburn czwartek, 14 wrzesnia 16.30

Jest to spotkanie pod wieloma wzgledami premierowe - po raz pierwszy druzyna z Salzburga zagra przeciw angielskiej druzynie w europejskich pucharach, po raz pierwszy Blackburn zagra z druzyna austriacka. Co ciekawe, obie druzyny zdobyly w swoich ligach 63 punkty w zeszlym sezonie, Salzburg rozegral 2 mecze mniej niz ich dzisiejsi przeciwnicy. W dotychczasowych 31 meczach pucharowych miedzy druzynami ustriackimi i angielskimi druzyny austriackie odniosly tylko 4 zwyciestwa, przy czym zawsze byly one 'o pietruszke' - w 12 pojedynkach w fazach pucharowych zawsze gora byli Anglicy.
Nie przesadza to bynajmniej o zwyciezcy jutrzejszego pojedynku tudziez kwestii awansu. Blackburn w 16 wystepach na arenie europejskiej odniosl tylko jedno zwyciestwo (4-1 z Rosenborgiem, bylo to w daaawnych czasach, gdy jeszcze Legia grala w LM), trzykrotnie pierwsza runda pucharu UEFA okazywala sie byc ostatnia jednoczesnie.
Dwaj starzy znajomi spotkaja sie na boisku w Salzburgu - mowa tutaj o Lucasie Neillu (Blackburn) i Niko Kovac (Salzburg) - jak wiadomo staneli oni naprzeciw sobie w meczu MS Australia - Chorwacja (Kovac zdobyl bramke) - gracze ci maja wyborna statystyke wygranych pojedynkow 1-1 (67%) i wiele wnosza do swojej druzyny.
Dotychczasowe osiagniecia druzyny gospodarzy zarowno na arenie krajowej (3 zwyciestwa w lidze) jak i pucharowej (pokonanie FC Zurych 2-0 i FC Valencia 1-0) z pewnoscia nie upowazniaja do lekcewazenia zespolu austriackiego. Ostatni mecz ligowy, zremisowany dzieki bramce w 90 minucie z Rapidem, nalezy traktowac jako swego rodzaju zaslone dymna przed jutrzejszym meczem. Dodatkowo mocna, choc nieco juz podstarzala, kadra i superduet Lothar Matthaus i Giovanni Trapattoni stanowi atut gospodarzy dzisiejszego meczu. sprowadzeni zawodnicy z Bayernu Monachium dobrze sie tu zaklimatyzowali i wyglada na to, ze zamierzaja pograc kilka lat na solidnym europejskim poziomie w stabilnym klubie majacym moznego sponsora (Red Bull).
Blackburn dla odmiany po stracie Paula Dickova i Craiga Bellamy'ego bedzie w tym sezonie w lidze walczyl tylko o utrzymanie i dotychczasowe ich wyniki w Premiership tylko utrzymuja mnie w tym przekonaniu. Druzyna pierwszy raz wystapi na sztucznej trawie i jest to kolejny czynnik przemawiajacy przeciwko gosciom w dzisiejszym meczu.
Sedziowal bedzie Tomasz Mikulski - to pierwszy mecz polskiego arbitra na austriackich boiskach.

Moj typ: kusi kurs na zwyciestwo gospodarzy, przedstawione przeze mnie czynniki przemawiaja za takim rozwiazaniem, niemal pewne wydaje sie nie przegranie tego meczu przez druzyne SV Salzburg - zespol w ostatnim meczu ligowym pokazal determinacje w dazeniu do wyrownania mimo braku kilku podstawowych zawodnikow. Osobiscie zagram na zwyciestwo gospodarzy z opcja DNB (czyli remis - nie ma zakladu) po przyzwoitym kursie. Nie zyczcie mi powodzenia!!
Posted by: Bezdomny

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 04:27

Levadia-Newcastle 2
Estończycy niczego wielkiego nie prezentują.Newcastle to bardzo dobry zespół.Newcastle awans do UEFA z pucharu intertoto.Mają bardzo dobrych zawodników.Newcastle w pucharach lepiej prezentuje się na wyjazdach o czym świadczą wyniki z meczy z pucharu intertoto.Napewno nie zlekceważa rywala i wygrają ten mecz.

Liberec-Crvena 1
Liberec jest czołowym zespołem ligi czeskiej.U siebie jest bardzo niebezpieczny.Posiada w składzie wielu młodych zdolnych zawodników.Widziałem jego mecze ze Spartakiem i jestem zdania,że to on powinien być w LM.Crvena słabo spisuje się na wyjazdach.Stawiam na gospodarzy bo grają u siebie.

Lokomotiw Moskwa-Waregem 1
Rosyjskie zespoły są zawsze u siebie mocne.Lokomotiw świetnie radzi sobie w lidze i walczy tam o mistrzostwo.
Waregem nieprzekonuje mnie.Na wyjazdach kiepsko gra i w lidze poniżej oczekiwań gra.


Start-Ajax 2
Start średnio spisuje się w lidze.U siebie przyzwoity jest.Ajax to jest jeden z kandydatów do wygrania pucharu UEFA.Doszło kilku niezłych zawodników i widać to.W lidze pokonują wszystko na drodze.Grają piękny ofensywny futbol.Na wyjazdach grają dobrze o czym świadczy wygrana w LM z FC Kopenhagą.UEFA zostało im na pocieszenie i napewno będą starać się wygrywać.

Besiktas-CSKA Sofia 1
Besiktas w lidze słabo spisuje się.CSKA w lidze wygrała wszystkie mecze.Besiktas musi wygrać u siebie bo na wyjazdach Besiktas taki mocny nie jest.

Partizan-Groeningen 1
Serbowie ostatnio w lidze przegrali 2 mecze,ale i tak u siebie mogąś powalczyć.Są ograni w puchrach.Groeningen w lidze nieźle grają.Wyjazdy są słąbym punktem drużyny.I brak doświadczenie gry w pucharach europejskich da o sobie znać.

Schalke-Nancy 1
Schalke to czołowy zespół niemiecki.U siebie zawsze mocny.Zespół ograny w pucharach.Grają odważnie.Nancy to średniak francuski.Na wyjazdach słabi.

Alkmaar-Kayseri 1
Alkmaar to rewlacyjny zespół.W lidze grają świetnie.U siebie bardzo mocni.Kayseri to średniak turecki.Zespół własnego boiska.Na wyjazdach idzie im różnie ale niewróże im wygranej.

Basel-Rabotnicki 1
Basel to zespół ograny w pucharach.W lidze średnio spisuje się,ale to odeszło kilku zawodników i to widać.U siebie są silni.Rabotnicki to zespół nieograny w puchrach i słąby na wyjazdach.

Z innych meczy polecam:
Panathinaikos-Metallurg Z. 1
D.Zagrzeb-Auxerre 1
Lok.Sofia-Feyenoord 1
Sion-Leverkusen 1
OM-M.Boleslav 1
Salzburg-Blackburn 1
West Ham-Palermo 1
Atromitos-Sevilla 2
Odessa-Hapoel T.A. 1
Posted by: Black_Hunter

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 05:30

Quote:

ATROMITOS--SEVILLA--5.60-3.50-1.50

Na niejednym forum idzie przeczytac ze hiszpanie odniosa zdecydowane zwyciestwo w rozmiarach 2-3 bramkowych .Nietwierdze ze nie moga tego uczynic ale bedzie im niezmiernie cieszko zagraja bez LUISA FABIANO-((uraz lydki prawego miesnia) niezdolny do gry przez ok 3-4 dni--kolejnym zawodnikiem ktory niewybiegnie na boisko jest obronca NAVARRO pomocnik MARESCA (sc achilessa) oraz beznapastnika CHEWANTONA a do grecji z druzuna niepolecial brazylijski zawodnik ze sro ADRIANO CORREIA dka pola
Takich klopotow natomiast niema trener gosci PARASHOS ktory ma do dyspozycji pelny sklad do druzyny wraca obronca ROCHA I napastnik Lazanas .

Tak wiec po tak mizernym kursie jaki prpoponuja nam bukmacherzy czyli 1.5 trzeba sie gleboko zastanowic czy wart jest ryzyka ten mecz a grecy potrafia na swoim boisku niejednemu zespolowi napsuc sporo krwi.
Moja propozycja jest taka zeby mozna zagrac przynajmniej hc na gospodarzy bo ja osobiscie odpuszcam ten kurs(ale zycze tym ktorzy postawia na gosci wszystkiego naj )
Mecz rozpocznie sie o godzinie 21:00 a niecaly tydzien temu tez jeden meczyk rozpocznal sie o 21 i tez gral narod hiszpanski i popsul nam wielu zapowiadajacy sie extra wieczor .
Decyzja nalezy do WAS




ALe zagra KEPA,RENATO I KNOUTE
A Chevanton i Fabiano ostatnio nie blyszczeli na tle tych 3 zawodników
Posted by: Boczek1986

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 08:25

Dużo jest komentarzy na temat meczu Atromitos-Sevilla i ja też pragnę się do tych komentarzy dołączyć. Piszecie za i przeciw stawiania na hiszpańską drużynę. Tylko weźcie pod uwagę zamiar z jakim pojedzie tam Sevilla. Moim zdaniem upokorzyć rywala nie jest w stylu Sevilli. Oni tam pojadą przedewszystkim nie stracić bramki a przy okazji coś ustrzelić. Dlatego najrozsądniejszym typem jest under w tym meczu. Kurs jest zachęcający bo 1.80 u buków naziemnych.
Pozdro4all:)
Posted by: Ignorator

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 08:43

Wisła Kraków
VS
Iraklis Saloniki
Typ: 1
Typ na awans: Wisła Kraków

Wisła Kraków przed spotkaniem z Iraklisem jest uznawana za faworyta tej konfrontacji. Wszystko przez naprawdę dobrą formę "Białej Gwiazdy" na starcie sezonu. Zespół aktualnie jest na drugim miejscu w tabeli Orange Ekstraklasy ze stratą trzech punktów do lidera z Bełchatowa. Trzeba przyznać, że podopieczni Dana Petrescu bardzo dobrze w tym sezonie radzą sobie na własnym boisku. Przy Reymonta byli wstanie pokonać Górnika Zabrze (1:0), Wisłę Płock (2:0), Koronę Kielce (2:0) i austriacki Mattersburg (1:0). Dopiero w ostatniej kolejce Wisła zawiodła i tylko bezbramkowo zremisowała z Pogonią Szczecin. Pomimo tego zespół naprawdę gra bardzo dobrze i nie został jeszcze pokonana w tym sezonie. Jednak drużyna musi mieć w pamięci, że przez ostatnie trzy lata bardzo rozczarował swoją postawą w europejskich pucharach. Przeciętne średniaki jak Valerenga Oslo, Dynamo Tbilisi i Vitoria Guimaraes eliminowały Wisłę Kraków z dalszego udziały w Pucharze UEFA. Po ostatnim meczu Wisły z Pogonią Szczecin widać, że na zespół źle wpłynęła przerwa reprezentacyjna. Część zawodników była na kadrze i brała udział w meczach eliminacji mistrzostw Europy. Druga część trenowała w klubie. Oczywiście Dan Petrescu nie był zadowolony, że nie miał do dyspozycji wszystkich swoich zawodników, ale już jego poprzednicy mówili o tym problemie. W nadchodzących tygodniach Wisłę czeka trudne wyzwanie. "Biała Gwiazda" będzie grała systemem środa-sobota. Jednak, jeśli chce się być czołowym klubem Polski z aspiracjami europejskimi to trzeba wytrzymać ten morderczy kalendarz. Przed meczem z Iraklisem Wisła nadal boryka się z kontuzjami w zespole. Trener nie może skorzystać z usług Branko Radovanovicia, Pawła Kryszałowicza, Dariusza Dudki czy Radosława Sobolewskiego. To oczywiście nie jedyny problem szkoleniowca. Nie, którzy gracze jak Marcin Baszczyński wracają dopiero po kontuzji i ciężko, aby od razu wskoczyli do jedenastki meczowej. Pamiętamy jak wyglądał powrót Arkadiusza Głowackiego w Wiśle zagrał dobre spotkania po kontuzji a na kadrze sprezentował bramkę Finlandii. Zwłaszcza w meczu reprezentacyjnym było widać, że jeszcze nie jest w pełni dyspozycji. Trener Petrescu musi się uporać z tymi problemami, bo jeśli nie awansuje do fazy grupowej Pucharu UEFA to zostanie zwolniony przez Bogusława Cupiała. Do Krakowa przyjeżdża grecki Iraklis Saloniki. Zespół na starcie nowego sezonu Alpha Ethniki zajmuje dopiero czternaste miejsce z jednym oczkiem na koncie. Początek rozgrywek dla fanów tego klubu był bardzo zły. Mało, że zespół ma tylko jeden punkt na koncie to jeszcze przegrał w derbach Salonik z rywalem za miedzy - PAOK Saloniki. W ostatniej kolejce greckiej ligi Iraklis przegrał (2:3) na własnym boisku z OFI Crete. Greccy mają spore obawy przed przyjazdem do Polski. Według dziennikarzy greckich Iraklis ma największe problemy w grze obronnej. Już w pierwszej połowie z OFI Crete przegrywali (0:3). Dopiero po przerwie zespół zagrał zdecydowanie lepiej, ale nie zdołał doprowadzić do wyrównania. Mecz z Wisłą będzie szczególny dla Mirosława Sznaucnera, który jest podstawowym obrońcą greckiej drużyny. Wisła Kraków jest faworytem tego meczu to Greccy boją się polskiej drużyny. Zawodnicy i sztab szkoleniowy zadają sobie sprawę jak ważny jest to mecz dla Wisły Kraków. Dlatego myślę, że zrobią wszystko, aby te mecz zakończył się korzystnym rezultatem, czyli wygraną "Białej Gwiazdy".

Pozdrawiam
Posted by: DJ SOSNA

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 08:51

Zgadzam się z Ignoratorem, Wisła u siebie zawsze prezentuje się solidnie i nie powinna miec problemów z przeciętną ekipą ligi greckiej.

Mecze p.UEFA na stadionach neutralnych:
Ethnikos Achnas - Lens (Nicosia, Cyprus)
Start - Ajax Amsterdam (Lillestrøm, Norway)
Atvidaberg - Grasshopper Zurich (Norrköping, Sweden)
Maccabi Haifa - Litex Lovech (Nijmegen, Netherlands)
Sion - Bayer Leverkusen (Geneva, Switzerland)
Panathinaikos - Metalurg Z (Patras, Greece)
Vitoria Setubal - SC Heerenveen (Lisboa, Portugal)
Trabzonspor - Osasuna (mecz bez udziału publiczności))
Posted by: Komentator

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 08:58

Radovanovic, Sobolewski sa w 18 meczowej jak podaje oficjalna strona Wisły a wiec grać beda...
Posted by: Łobuziak

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 09:10

Gdy Vitoria Guimaraes przyjeżdżała do Krakowa była na ostatnim miejscu w lidze portugalskiej... boję się o oba polskie kluby, moim zdaniem nie będzie łatwo. Wisła i Legia będą miały ciężką przeprawę i może się zdarzyć, że nie awansują ale trzeba im kibicować!
Posted by: Am@res

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 09:23

Witam dla mnie szczególnie atrakcyjny wydaje sie kurs 1.75 na under 2.5 w meczu Wisła - Iraklis po pierwsze w meczu wisły w tym sezonie w Krakowie nie padły jeszcze 3 bramki

Wisla Krakow - Pogon Szczecin 0:0
Wisla Krakow - Korona Kielce 2:0
Wisla Krakow Mattersburg SV 1:0
Wisla Krakow - Plock 2:0
Wisla Krakow - Górnik Zabrze 1:0

po drugie trener Dan Petrescu zapowiada że Wisła u siebie nie może stracić gola a ostatnie mecze Wisły pokazują że zaraz po strzeleniu bramki Wisła cofa sie i głównie broni wyniku ponadto grecy na pewno zagrają defensywnie aby jak najmniej stracić i u siebie spróbować rozstrzygnąć sprawe awansu

Kurs : 1.75 under 2.5

pozdrawiam
Posted by: TTomi

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 10:27

Ja podejdę do dzisiejszych spotkań troszkę inaczej. Otóż na tapetę pójdą trzy mecze, w których grają zespoły o dużej różnicy klas, do tego dwie z nich grają na wyjeździe i będą martwić się przede wszystkim o niestracenie bramki.
Mowa o meczach:
Levadia - Newcastle, Olympique - Mlada, Atromitos - Sevilla
Jednakże granie na wygraną tych drużyn jest o tyle ryzykowne (szczególnie tych na wyjeździe), że one wcale nie muszą wygrywać. 0-0 też będzie ok (dla Marsyli oczywiście zwycięstwo, ale najlepiej do zera). I dlatego zdecydowałem się na zagranie zdarzenia z BWIN na te mecze:
"Uda się obydwu drużynom strzelić gola?"
i postawienia na NIE licząc na solidne defensywy i nie lekceważenie rywala przez lepsze zespoły. Kursy to odpowiednio: 1.65, 1.65, 1.60 a więc sporo wyższe niż zwykłe zwycięstwa.
Oczywiście tego typu typy obarczone są wyższym ryzykiem typu "strzał życia", jakaś ręka w polu karnym i rzut karny... niemniej jednak wydaje mi się, że warto zagrać te zdarzenia po tych kursach. Dla zminimalizowania ryzyka można pomyśleć o systemie 2/3 lub trixie. Stawka po 6/10 na zdarzenie.
Posted by: TTomi

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 10:29

Quote:

Ja podejdę do dzisiejszych spotkań troszkę inaczej. [...]




Dodam, że po głowie chodzą mi jeszcze podobne gatunkowo mecze, a mianowicie Hertha i Lens - tu kursy są już wyższe 1.75 i 1.8. Ale i przeciwnicy 'nieco' lepsi... Chociaż znając dobrą defensywę Lens to kurs 1.8 jest niczego sobie...
Posted by: madej0

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 10:38

Witam!Czytam wasze typy ale niestety nie znalazłem nic na temat Bragi i Dinama Bukareszt. Kursy na zwycięstwo obydwu ekip są naprawde warte bliższego zastanowienia sie na granie własnie na te ekipy.
Braga podejmuje u siebie zespół Chievo,jesli sie nie mylę to zespoł z Verony sotała odprawiony z el.LM. przez Levskiego a i start na otwarcie sesonu mial kiepski. Natomiast Braga według mnie prezentuje się dużo lepiej w swojej lidze nie zaznała jeszcze smaku porażki i myśle że dzisiejszy 2.30 na Bragę wart jest zagrania.
Jesli chodzi o Dinamo to ten zspoł w ojczystej lidze gra wybornie 6 zwycięstw w 6 meczach bramki 13-2 !!! Po wczorajszej wygranej Steaua B. uważam ze stac Dynamo na zwycięstwo ze średniakiem greckiej ligi Skodą Xamthi.kurs 2.9 na wygraną gosci jest naprawdę kusząc. POZDRO
Posted by: tomasi

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 10:41

Z tego co widze na dzis to mozna zagrac na osasune spokojnie 2x poniewaz Trabzon nic w tym roku nie prezentuje ,
Eintracht - brondby 2x problemy ze strrzeleniem gola ma jak zwykle eintracht
Legia typ 1 spokojnie ograja Austrie ci w tym sezonie nic nie graja
zkusilbym sie na Lokomotiw z tego zwgledu ze Rosjanie nie zwykli przegrywac u siebie na boisku
Posted by: kibuc

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 10:53

Quote:

Ja podejdę do dzisiejszych spotkań troszkę inaczej. Otóż na tapetę pójdą trzy mecze, w których grają zespoły o dużej różnicy klas, do tego dwie z nich grają na wyjeździe i będą martwić się przede wszystkim o niestracenie bramki.





Nie rozumiem tej logiki. IMHO celem faworyta grającego na wyjeździe jest zdobycie bramki, a nie jej niestracenie. 0-0 to w perspektywnie rewanżu u siebie naprawdę średni wynik.
Posted by: Szczypior

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 11:06

Rubin Kazan - Parma

Możliwe iż spotkanie to będzie moim czwartkowym typem dnia. Rosjanie są typową drużyną własnego boiska. Ich domowy bilans w lidze wynosi 7-2-1 przy 13 strzelonych i 6 straconych bramkach. Nie wiem na ile są to sprawdzone wiadomości, ale ponoć w drużynie Parmy nie wystąpi kilku podstawowych zawodników. Do tego długa podróż napewno sprawi swoje, a wydaje mi się że Parmie która pewnie będzie miała problemy z utrzymaniem w lidze, nie będzie zbyt zależało na pucharach. Choć w licznych serwisach to włosi są faworytem dwumeczu, a nawet dzisiejszego spotkania, ja mam odmienne zdanie. Kursy ostro lecą już w dół, polecam.

Typ: 1
Kurs: 2.30
Buk: Betandwin
Posted by: pelle pelle

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 11:19

Trabzon- Osasuna

Jesli chodzi o Osasune klub ma trzeci czy tam czwarty od końca budżet w lidze a zajął czwartemiejsce i potrafił wygrać nawet z Barceloną! Nie ma wielkich nazwisk w skladzie ale piłkarze doskonale się rozumieją i potrafią tak ciężko pracowaćna treningach że gdyby zobacyli to gwiazdy z Realu to z płaczem pouciekaliby do szatni. Teraz zespoł objął Jose Ziganda który gral tu przez wiele lat.

Kluczowi gracze
Savo Milosevic- przez ostatnie 13 lat strzelił aż 188 goli w ligach: serbskiej(Partizan Belgrad), angielksiej(Aston Villa), włoskiej(Parma) i hiszpańskiej (Saragossa, Espanyol, Osasuna). Jego bramka w ostatnim meczu poprzedniego sezonu dała szanse gry klubowi w eliminiacjach do LM. Po niemieckim mundialu zrezygnował z gry w reprezentacji(100 wystepów).

Raul Garcia
pół roku temu Real dawał za 19- latka 15 milionów euro ale w Osasunie uważa się że to o wiele za mało za taki talent. Przez pół roku Raul jeszcze bardziej sie rozwinął i rzeczywiście klub z pampeluny moze zrobić na nim niezly interes.

Ludovic Delporte
francuski pomocnik od 4 lat gra w hiszpani ale dopiero w poprzednim sezonie zwrócil na siebie uwagę. Głownie ze wzgledu na 9 asyst przy bramkach kolegów. Dośrodkowuje z prawie wszystkich rzutów wolnych i róznych i zawodnicy osasuny nie mogą sie nachwalić precyzji jego podań.

www.osasuna.es
Posted by: Amkwish

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 11:48

Quote:

HEARTS-SPARTA w tym meczu w opini bukmacherow faborytem tego spotkania jest zespol gospodarzy .ja uwazam ze czesi tego nieprzegraja ze wzgledu na wzmocnienia ktore poczynili przed sezonem.Na poczatku prazanom nieszlo ale teraz widac ze gra zaczyna sie zazebiac...




Z trudem sie powstrzymuje ,zeby nie napisać czegoś mocniejszego.

Człoweku ,widziałeś chociaz jeden mecz Sparty w tym sezonie ?

Co sie zaczęło zazebiać ???

Wygrana 2:0 z beznadziejnym Zlinem nie czyni ze Sparty zespołu.
Bardziej o ich "klasie" swiadczy 0:3 w Mladej Boleslav.
Ogladam "Gambrinus" i na obecna chwilęMlada wymiata,Liberec całkiem,całkiem ,a potem długo nici.....może wyłoni sie Sparta ,ale jeszcze nie teraz.
Niepoukładany jest ten zespół ,do tej Sparty ,która gywała regularnie w LM duzo brakuje.

Owszem,to jest piłka i Czesi mogą wygrać w Szkocji nawet 5:0 ,ale póki co na dzis nie ma argumentów ,które by pozwoliły zachwalać taki typ.

Ja nie gram tego meczu ,moge nawet trzymac kciuki za prazan ,ale jak nie przegraja to sie zdziwie
Posted by: madej0

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 11:57

AMKWISH!!! A co sądzisz o Slavi? Sprężą się na mecz z Tottenhamem? Czy angole ich rozjadą.Pozdro!
Posted by: Amkwish

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 12:13

Quote:

AMKWISH!!! A co sądzisz o Slavi? Sprężą się na mecz z Tottenhamem? Czy angole ich rozjadą.Pozdro!




Mam zagrane ,ze...rozjadą ,ale na innym kuponie dałem X2.

Widzisz,Slavia cieńsza os Sparty i ma trudniejszego rywala ,bo chyba zgodzimy sie ,że Tottenhamjest półke wyzej od HoM.

Moim skromnym zdaniem w dalszych rozgrywkach nie zobaczymy druzyn z Pragi,a Slavia miejsce za burtą pucharu UEFA winna "zapewnic" sobie juz dziś

Jezeli chodzi o czeskie ekipy to mam dziwne przeczucie ,że miła niespodzianke sprawi Mlada,chociaż już LM pokazała jaka jest różnica pomiędzy druzynami ze wschodniej i centralnej Europy a prawdziwymi profami z najlepszych lig kontynentu.

Grupa "VW" sporo zainwestowała w druzynę z MB ,ale Marsylia jest w ogromnym gazie i ma niesamowity potencjał na już poczatku sezonu.

Takze o remis bedziwicemistrzowi Czech cieżko ,ale overek wydaje mi sie typem realnym,tyle ,ze kurs 1,75 to antypromocja
Posted by: Krzysiekow

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 12:15

Quote:

AMKWISH!!! A co sądzisz o Slavi? Sprężą się na mecz z Tottenhamem? Czy angole ich rozjadą.Pozdro!




Quote:

Na koniec Tottenham,który jest juz w Pradze i zagra ze Slavią.
To nie hokej ,piłkarsko Slavia jest ,moim zdaniem,słaba.
Widuje ich mecze w "Gambrinus" i wydaje mi sie ,że nawet w naszej lidze mieliby kłopoty ze zdobywaniem punktów.
Jak dla mnie róznica w potencjale i klasie na korzyść przyjezdnych wystarczajaca ,by na nich stawiać.




Lol,nawet się nie chce wątku już przejrzeć niektórym widze...
Posted by: Amkwish

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 12:32

Quote:

Quote:

AMKWISH!!! A co sądzisz o Slavi? Sprężą się na mecz z Tottenhamem? Czy angole ich rozjadą.Pozdro!




Quote:

Na koniec Tottenham,który jest juz w Pradze i zagra ze Slavią.
To nie hokej ,piłkarsko Slavia jest ,moim zdaniem,słaba.
Widuje ich mecze w "Gambrinus" i wydaje mi sie ,że nawet w naszej lidze mieliby kłopoty ze zdobywaniem punktów.
Jak dla mnie róznica w potencjale i klasie na korzyść przyjezdnych wystarczajaca ,by na nich stawiać.




Lol,nawet się nie chce wątku już przejrzeć niektórym widze...




Kolega jest 1 dzień na forum ,nie robiłbym problemu.

Dostałem pare maili na PW w sprawie Liberca i pozwalam sobie napisać w otwartym temacie.

Przykro mi ,ze nie podam typu na 1X2,ponieważ.....jestem ciemna masa ,jeżeli chodzi o ten mecz

Cel Slovana - "Nie stracic bramki u siebie"

Serbowie doskonale potrafia zamurować bramke ,udowodnili to samemu Milanowi (co prawda ACMdopiero zaczynał sezon ,ale ...).
Crvena jak sie otworzy to u siebie i Slovan liczy na bramke wyjazdową.

Tak wiec wszystko wskazuje na 0:0 ,ale to byłoby za piekne,zeby sie spraqdziło ,hehe.

Mnie natomiast chodzi po głowie głupawka i dotyczy ona dwóch ,ważnych z punktu widzenia mnie-kibica ,meczów.

Postawie za drobne takie oto zdarzenia na HT/FT

Legia - Austria 2/1

Liberec - Crvena 2/1

Pomiedzy ekipami gospodarzy jest wiele podobienstw na dziś.

Obie duzyny zawiedzione nieosiagnieciem celu ,jakim był udział w LM.
Obie z zakreslonym grubym pisakiem celem - nie stracic bramki.
Obie zdolne ,w razie wpadki,odwrócić losy meczu po przerwie,przy czym Liberec ma potencjał ,Legia nóż na gardle i superkibiców.
Oba kursy na 2/1 po 26,00
Obu ekipom kibicuję i zycze awansu
Posted by: Krzysiekow

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 12:46

Quote:



Kolega jest 1 dzień na forum ,nie robiłbym problemu.






No w sumie tak ale jak jest zainteresowany tym spotkanie wypadałoby zerknać na temacik -to tylko 3 stronki

Co do meczyków to z Twoich wypowiedzi wnioskuje że obie czeskie ekipy z Pragi nie są w najlepszej dyspozycji i mają spore szanse stracić jednak bramki tak? (Slavia nawet kilka ) - a jak z ofensywa? - są w stanie coś dziabnąć jednak - czy tylko przypadkiem może im się ta sztuka udać ?
Posted by: craax

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 12:52

wg mnie celnosc Slavii dzisiaj to MAX ale to naciagniety MAX 1 gol , ale mimo wszystko tez przystawalbym na druzyne Tottenhamu ktora badz co badz w tym roku prezentuje sie baaardzo przyzwoicie co o druzynie z Pragi nie mozna powiedziec , Sparta jak i Slavia sa cieniami druzyn sprzed kilku sezonow ,gram dzis przeciwko obu tym zespolom ale w obu przypadkach podepre sie remisem noi mysle ze Rangers ktore jest lepszym o klase zespolem tez nie powinno miec problemow ze sredniakiem , ten mecz przypomina mi troche mecz Slavia-Tottenham
Posted by: tajski1

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 13:13

Witam! Mam pewne i sprawdzone informacje od mojego bardzo dobrego znajomego z Belgradu który jest jedną z ważniejszych osób w klubie Partizan Belgrad..zna tam wszystkich piłkarzy,trenerów itd. Dostałem od niego właśnie niedawno informacje że jest wałek w dzisiejszym meczu o puchar uefa Partizan-Groningen. Ten mecz wygra Partizan 10/10. Mój znajomy dodał też że mecz już jest zablokowany w krajach bałkańskich a sami niektórzy piłkarze z Partizana zagrali na własną drużynę..Tak więc lecę szybko do profa i po kursie 1,76 już gram grubo na Partizan!!!Tak więc wszystkich pozdrawiam! Kto chce niech zagra radzę grubo zagrać a kto niewierzy to się przekona wieczorkiem
Posted by: skoczek

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 13:16

Quote:

Witam! Mam pewne i sprawdzone informacje od mojego bardzo dobrego znajomego z Belgradu który jest jedną z ważniejszych osób w klubie Partizan Belgrad..zna tam wszystkich piłkarzy,trenerów itd. Dostałem od niego właśnie niedawno informacje że jest wałek w dzisiejszym meczu o puchar uefa Partizan-Groningen. Ten mecz wygra Partizan 10/10. Mój znajomy dodał też że mecz już jest zablokowany w krajach bałkańskich a sami niektórzy piłkarze z Partizana zagrali na własną drużynę..Tak więc lecę szybko do profa i po kursie 1,76 już gram grubo na Partizan!!!Tak więc wszystkich pozdrawiam! Kto chce niech zagra radzę grubo zagrać a kto niewierzy to się przekona wieczorkiem



żaden wałek, tylko wygrana fawroyta jeśli już.

Jeszcze mam pytanie z jakiej pan jest firmy?
Posted by: tajski1

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 13:19

hehe śmieszy mnie twoja odpowiedź na mój post. Z żadnej firmy niejestem,jestem normalnym chłopakiem który tak ja wy wszyscy chce wygrywać siano non stop! Ja tylko przekazałem jakie mam informacje i tyle! a to że zazdrościsz moich kontaktów jakie mam w Belgradzie to nie moja wina.Pozdrawiam amatorstwo
Posted by: craax

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 13:20

hahahahha " z jakiej pan jest firmy " a ja z tym meczem to bym taki hop siup do przodu nie byl , cenie druzyne Groningen ostatnio coraz bardziej !!
Posted by: Scobas

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 13:23

Quote:

hehe śmieszy mnie twoja odpowiedź na mój post. Z żadnej firmy niejestem,jestem normalnym chłopakiem który tak ja wy wszyscy chce wygrywać siano non stop! Ja tylko przekazałem jakie mam informacje i tyle! a to że zazdrościsz moich kontaktów jakie mam w Belgradzie to nie moja wina.Pozdrawiam amatorstwo



Jak wrocisz z profa to wklej skan kuponu
Posted by: tajski1

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 13:24

Craxx tłumaczę Tobie że jest wałek w tym meczu i mam sprawdzone info co do tego meczu. Tak to bym chyba też niezagrał tego meczyku..ale teraz gdy mój znajomy mnie informuje o tym że sami piłkarze grają na własną drużyne to coś w tym musi być :-) POZDRAWIAM!! Przekonasz się o tym wieczorem
Posted by: Amkwish

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 13:26

Quote:

....Sparta jak i Slavia sa cieniami druzyn sprzed kilku sezonow ,gram dzis przeciwko obu tym zespolom ale w obu przypadkach podepre sie remisem




Tylko maleńka poprawka

Sparta jest cieniem samej siebie sprzed paru lat ,a Slavia juz wtedy była....cienka i na tym poziomie pozostała

Wracając do strzeli/nie strzeli.

Nie cierpie tych opcji.

Komus wyjdzie strzał zycia z 40 metrów w ostatniej minucie ,lepsza druzyna ,prowadząc 4:0 pozwoli sobie na chwile dekoncentracji,a w druga strone czasem piłka za cholerę wpaść do bramki nie chce - nie grywam takich zakładów.

Predzej już "obie strzelą/obie nie strzelą" i tu opowiadałbym sie za "NIE" w meczach obu druzyn z Pragi.
Posted by: tajski1

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 13:29

Scobas a co Ty jesteś moją matką żeby mnie kontrolować ile wydałem dzisiaj na bukmachera?opanuj się człowieku trochę.Niechcesz to niewierz i niegraj mam to gdzieś.Widzę że amatorstwo tutaj jest coraz większe. To forum nigdy nie doścignie takich forum światowych jak Tipovani czy Sport Bet
Posted by: Amkwish

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 13:30

Quote:

Craxx tłumaczę Tobie że jest wałek w tym meczu i mam sprawdzone info co do tego meczu. Tak to bym chyba też niezagrał tego meczyku..ale teraz gdy mój znajomy mnie informuje o tym że sami piłkarze grają na własną drużyne to coś w tym musi być :-) POZDRAWIAM!! Przekonasz się o tym wieczorem




OK ,to juz idź stawiać siano ,bo jak bedziesz tu odpowiadał na kazdy post to Ci bude zamkną i fortuna przejdzie koło nosa.

Mnie tez chwilen ie bedzie ,bo ide zapytać ciecia ze stadionu w Libercu jaki wynik dzis ustawił.
W drodze powrotnej wstapię do "Tipsportu" ,moze nie zablokują
Posted by: craax

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 13:31

tajski ale jedno ALE mowisz ze lecisz do profa , przy takiej wiadomosci juz by mnie nie bylo ,a Ty dalej tu siedzisz , COS TU NIE GRA , nie podwazam Twojej wiarygodnosci tylko ja sprobuje lekko sprawdzic
Posted by: Legia

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 13:42

to leć do profa bo jeszcze kursy spadną???? rozbijasz świnke skarbonke i grasz za całość??? ja tam tego nie gram mam przeczucie że te twoje koneksje to wyssane z palca fantasmogorie...a tajski to znany internetowy napinacz vel Adam12...;)

PS Włodar też dziś grał zakład że strzeli bramke...................................................................ale w klubie nikt nie podzilił tego entuzjazmu i jakoś nikt nie szturmuje tego zakładu...;)
Posted by: Biszop

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 14:04

Zaraz powyrzucam stad niektorych:]
Smiac albo gratulowac bedziecie po meczu, a teraz lepiej niech niektorzy wyluzuja.
Do kolegi tajskiego mam uwage, wielu tu bylo takich co pisali o roznych walkach z pewnego zrodla, napisz swoje argumenty w inny dostepniejszy i mniej natarczywy sposob, a moze cos z tego bedzie.
Posted by: AnJay

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 14:04

Analizowałem, analizowałem i wyszło mi że najpewniejsze dziś jest to że Wisła pokona Greków.

Pozostałe mecze bardzo ciężkie.

Legia powinna wygrać, ale... przecież oni są w fatalnej dyspozycji. Mam wrażenie że piłkarze grają obrażeni na trenera lub na zarząd. 3mam za nich kciuki, ale nawet na 1x pieniędzy nie wyłożę.


Z pozostałych spotkań może warto próbować Tottenham x2, Espanyol x2 (Artmedia beznadziejna ostatnio) oraz Grasshoppers 2 lub x2.
Posted by: tajski1

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 14:11

hahaha...do wszystkich amatorów którzy tutaj wypisują zagrałem na ten Partizan po kursie 1,76 bo taki jeszcze jest.Nie nieuspokoję się bo ja coś piszę że mam pewne informacje a ktoś podważa może zdanie. Nielubię czegos takiego..zobaczycie zresztą wieczorem kto sie będzie śmiał z tego.Jak niechcecie to juz powiedziałem niewierzcie mi i tyle NARA MEGA AMATORZY!!
Posted by: Łobuziak

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 14:13

Moim zdaniem Legia znowu przegra.
Wywnioskowałem to na podstawie:

1) Dotychczasowych wyników w pucharach - nawet, gdy byli w lepszej dyspozycji i posiadali lepszy skład, przegrywali na tym poziomie rozgrywek

2) Obecnej formy piłkarzy

3) Doświadczenia - ostatnio jest tak, że jak przyjeżdża do nas drużyna, której jeszcze bardziej się nie wiedzie, to i tak właśnie ona się przełamuje w meczu z Polakami

Nie postawiłbym na Legię ani grosza, ponieważ to liliput na glinianych nogach i w tej sytuacji zawsze może przegrać, ale będę im kibicował...
Posted by: boca juniors

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 14:14

Nie rozumiem optymizmu co do Wisły?
Przecież Wiswła jest cieńka jak nigdy,widziałem mecz z Pogonią, żałoba...

Iraklis to solidny grecki klub, a liga tam stoi na wyższym poziomie niż u nas.Wiślacy może i poprawili obrone,ale w ataku grają tragicznie,brakuje lidera,rozegrania,celnosci podań,pomysłu na gre do tego plaga komtuzji w drużynie.
Jak dla mmnie za kursy około 1,6 to smiech taki mecz grać,wole dac X2 bo coś mi się widzi,że Wisełka kolejny raz da ciała w pucharach.
Posted by: Krzysiekow

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 14:14

Quote:



Komus wyjdzie strzał zycia z 40 metrów w ostatniej minucie ,lepsza druzyna ,prowadząc 4:0 pozwoli sobie na chwile dekoncentracji,a w druga strone czasem piłka za cholerę wpaść do bramki nie chce...






dokładnie
Ja bardziej myśle o zagraniu "nie będzie 0:0" i dlatego też raczej na taką właśnie opcje sie skusze
Tym bardziej iż pisałaś że oba praskie teamy grają raczej marniutko,mam nadzieje ze w obronie szczególnie
Posted by: Krzysiekow

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 14:16

Quote:

hahaha...do wszystkich amatorów którzy tutaj wypisują zagrałem na ten Partizan po kursie 1,76 bo taki jeszcze jest.Nie nieuspokoję się bo ja coś piszę że mam pewne informacje a ktoś podważa może zdanie. Nielubię czegos takiego..zobaczycie zresztą wieczorem kto sie będzie śmiał z tego.Jak niechcecie to juz powiedziałem niewierzcie mi i tyle NARA MEGA AMATORZY!!






zawodowcu - wklej ten kuponik co posłałeś - co Ci szkodzi,przecież nikt Ci go nie ukradnie
Posted by: boca juniors

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 14:18

Legia wygląda na remis lub under.
Obydwie ekipy w kryzysie,obydwie grają kaszane,z tym , ze austryjacy jednak bardziej markowi w Europie,za to Legia u siebie.Remis 4/10 lub under 2,5 5/10
Posted by: lupus

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 14:23

Quote:

Scobas a co Ty jesteś moją matką żeby mnie kontrolować ile wydałem dzisiaj na bukmachera?opanuj się człowieku trochę.Niechcesz to niewierz i niegraj mam to gdzieś.Widzę że amatorstwo tutaj jest coraz większe.




Jak wygrasz kup jakis slownik
Posted by: Biszop

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 14:27

Quote:

Legia wygląda na remis lub under.
Obydwie ekipy w kryzysie,obydwie grają kaszane,z tym , ze austryjacy jednak bardziej markowi w Europie,za to Legia u siebie.Remis 4/10 lub under 2,5 5/10




Taki mecz chyba szkoda ruszac, dwie druzyny w powaznych dolkach, w Austrii odszedl sponsor i klepia ogony, w Legii sam trener opowiada kibicom ze jak przylapia pilkarzy w nocnych klubach to moga dac im "po buzi"
Ponoc mowil to powaznie
Chlopaki z jednej i z drugiej strony moga miec motywacje zeby probowac cos udowodnic,
legionisci moze sie zepna i wywalcza niezly wynik, choc z drugiej strony moga sie wypiac na Wdowczyka - krasomowce i na zlosc zagrac choc sklanialbym sie ku pierwszemu.
Na dwoje babka wrozyla, ten mecz lepiej odpuscic bo mnie nie zdziwi over po dobrym kursie 2,20 i wygrana legionistow.
Posted by: craax

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 14:31

a ja w tym meczu biore X2 po bardzo ladnym kursie w GB , przeciez nasze druzyny zawsze zawodza to czemu to by nie mialo byc dzis ? przeciez Austria musi w koncu wygrc , to czemu to nie mialoby byc dzis z rownie slaba Legia ? jezeli ten mecz jest 50/50 to ja biore piekny kurs i jak zwykle bedziemy mowic po meczu " JAK ZWYKLE ... "
Posted by: Prem

Braga - 14/09/2006 14:39

Sporting Braga - Chievo Werona

Mój główny typ spośród dzisiejszych meczów UEFA. Braga to klub, w który zainwestowano spore pieniądze. W tym sezonie Sporting ma włączyć się do walki o... mistrzostwo kraju. Zespół z Bragi udanie wystartował w tym sezonie ogrywając przeciętne Pacos Ferreira (2:1) i Aves (1:0). Z meczu na mecz gra Bragi ma nabierać rozmachu... Największym atutem Bragi jest pomoc, w której obok świetnego skrzydłowego Vitora Castanheiry mamy także znane kibicom nazwiska: Joao Pinto i Frechaut. Jest także kreatywny argentyński rozgrywający Andres Madrid. Obrona i atak dobrze dopełniają całości drużyny, która w prognozach portugalskich ekspertów zazwyczaj znajdowała sobie miejsce w rubryce "czarny koń".
Chievo to solidna włoska firma, która w tym sezonie włączyć się ma w Serie A do walki o miejsca premiowane grą w europejskich pucharach, jak zresztą co roku... Zespół z miasta Romea i Julii stracił jednak bardzo skutecznego napastnika Amauriego na rzecz Palermo a wśród sprowadzonych graczy próżno szukać jego godnego następcy. Największym atutem Chievo wydaje się być atak, który tworzy bardzo ciekawa para Sergio Pellissier - Simone Tiribocchi. Niestety pomocy czasami brakuje kreatywności, zwłaszcza w meczach wyjazdowych, o czym piłkarze z Werony dobitnie przekonali się na stadionie Levskiego w Sofii przegrywając bezdyskusyjnie 0:2.
Los zetknął ze sobą zbliżone poziomem zespoły jednak szanse na awans oceniam 60-40 na korzyść Bragi, na wyjeździe Portugalczycy będą mieć ciężkie zadanie ale u siebie są faworytem a Chievo na wyjazdach nie jest tak groźne jak na Estadio Bentegodi. Siłę gospodarzy oceniam wyżej niż Levskiego, który na Włochów sposób znalazł. Kurs jak na mój gust na "1" w granicach 2.35 jest zawyżony ale w to mi graj

TYP: Braga
Posted by: end

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 14:54

Quote:

Niechcesz niewierz niegraj



Jesli masz już zestaw lektur, ktore obowiązją w tym roku szkolnym dokup słownik - bo oczy bolą.
Żenada.
Posted by: skoczek

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 14:56

Zdziwiłem się naprawdę ile osób w dzisiejszym spotkaniu liczy na wygraną legionistów. Sądziłem, że będzie zupełnie odwrotnie. Spodziewałem się, że większość typów będzie przeciwko polskiej drużynie. Ja osobiście omijam ten mecz z daleka, ale jeśli miałbym już coś grać to chyba na remis lub na zwycięstwo Austri Wiedeń. A to dlatego, bo widać, że w Legii ostatnio brakuje ambicji i będąc drużyna o klasę lepszą od swoich rywali remisują lub przegrywają. Austria również ma spore problemy, ale wydaję mi się, że dostanie się do rozgrywek grupowych Pucharu UEFA pozwoli tej drużynie na pozyskanie sponsorów i odniesienie innych korzyści z tego względu. Jak dla Legii dzisiaj nie będzie stać na odniesienie zwycięstwa.

Jednym z meczy, który mnie interesuje jest spotkanie pomiędzy Sionem i Bayerem Leverkusen. Już pisał ktoś wcześniej, że w poprzednim sezonie, w tej rundzie Pucharu UEFA odpadło sporo znanych drużyn i wydaję mi się, że taką w tej edycji będzie Bayer Leverkusen. Bayer w tym sezonie jak dotąd w lidze spisuje się średnio i nie sądzę, aby miało się to zmienić w rozgrywkach europejskich. Tym bardziej, że dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z najlepiej dysponowaną obecnie drużyną szwajcarską, która na własnym stadionie potrafi grać naprawdę rewelacyjnie. Jak dla mnie Sion jest teraz na gazie, nie wiem jak długo gracze tej drużyny wytrzymają takie tempo i wyniki, ale wydaję mi się, że dzisiaj spokojnie mogą pokusić się nawet o zwycięstwo. Jednak grając ostrożniej, wykluczając możliwość zwycięstwa gości również można złapać całkiem niezły kurs.

Kolejne spotkanie, które przykuło moją uwagę już zaraz po losowaniu to konfrontacja Dinama Zagrzeb z klubem Irka Jelenia - Auxerre. Przykuło to moją uwagę, ponieważ nie sądzę, aby Auxerre wygrało to spotkanie. Jednak bukmacherzy myśleli podobnie i wystawili średnio zadowalające kursy na gospodarzy, jednak można skorzystać z podpórki i spotkanie to dodać do jakiejś kombinacji. Auxerre w tym sezonie nie zachwyca i nie spisuje się najlepiej w lidze francuskiej - pięć spotkań, pięć punktów. Nie sądzę również, aby udało się tej drużynie zwojować coś na boisku w meczu z chorwacką ekipą, która u siebie jest bardzo mocna. Z resztą od początku sezonu drużyna z Zagrzebia odnosi same zwycięstwa w lidze i jest najpoważniejszym kanydatem do zdobycia mistrzowa kraju. Gdyby spotkanie rozgrywane było we Francji typowanie tego meczu z pewnością nie byłoby łatwe, jednak Dinamo u siebie wydaje się być faworytem do zwycięstwa, jednak asekuracyjnie lepiej zagrać na wygranągospodarzy z podpórką.

Legia - Austria X2 1.97 5/10
Sion - Bayer 1X 1.74 6/10
Dinamo - Auxerre 1X 1.34 7/10
Posted by: DJ SOSNA

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 15:01

Quote:

Quote:

Niechcesz niewierz niegraj



Jesli masz już zestaw lektur, ktore obowiązją w tym roku szkolnym dokup słownik - bo oczy bolą.
Żenada.




Podzielam zdanie kolegi. Panowie (chłopcy), naprawdę te podstawy ortografii trzeba znać lub...nie wypowiadać się publicznie
Posted by: Tomasz Frankowski

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 15:10

Quote:

Quote:

HEARTS-SPARTA w tym meczu w opini bukmacherow faborytem tego spotkania jest zespol gospodarzy .ja uwazam ze czesi tego nieprzegraja ze wzgledu na wzmocnienia ktore poczynili przed sezonem.Na poczatku prazanom nieszlo ale teraz widac ze gra zaczyna sie zazebiac...




Z trudem sie powstrzymuje ,zeby nie napisać czegoś mocniejszego.

Człoweku ,widziałeś chociaz jeden mecz Sparty w tym sezonie ?

Co sie zaczęło zazebiać ???

Wygrana 2:0 z beznadziejnym Zlinem nie czyni ze Sparty zespołu.
Bardziej o ich "klasie" swiadczy 0:3 w Mladej Boleslav.
Ogladam "Gambrinus" i na obecna chwilęMlada wymiata,Liberec całkiem,całkiem ,a potem długo nici.....może wyłoni sie Sparta ,ale jeszcze nie teraz.
Niepoukładany jest ten zespół ,do tej Sparty ,która gywała regularnie w LM duzo brakuje.

Owszem,to jest piłka i Czesi mogą wygrać w Szkocji nawet 5:0 ,ale póki co na dzis nie ma argumentów ,które by pozwoliły zachwalać taki typ.

Ja nie gram tego meczu ,moge nawet trzymac kciuki za prazan ,ale jak nie przegraja to sie zdziwie




mogles napisac co myslisz jak zaczynasz to dokoncz
a po drugie napisze ten sam argument co Ty a widziales moze szkotow ?
bo ja tak i przed odpadnieciem z lm grali naprawde zadowalajaco ale gdy im niewypalil glowny cel w tym sezonie zeszlo poprostu powietrze i naprawde dosc ostro obnizyli loty ,
to tyle naten temat zobaczymy po meczu
Posted by: Bzyku

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 15:24

PARTIZAN BELGRAD - FC GRONINGEN


Piłkarze FC Groningen dotarli wczoraj do Belgradu z kilku godzinnym opóźnieniem spowodowanym jakimiś kłopotami z samolotem. W efekcie musieli odwołać swój obiad, za to trening wieczorny na stadionie Partizana się odbył.
ŹRÓDŁO

Wczoraj o 19.30 odbyła się też konferencja prasowa. Na niej trener Groningen stwierdził, że jest to dla nicj niezwykle ważny mecz. Dlatego też wysyłał obserwatorów na ostatnie mecze ligowe Partizanu (z Vojvodiną i OFK Belgrad) oraz analizował kilka ich ostatnich meczów nagranych na dvd.
Przypomniał też, iż Groningen wraca do europejskich pucharów po 15-latach przerwy.

Były piłkarz Manchesteru United, obecnie jeden z kluczowych piłkarzy Groningen - Eric Nevland z szacunkiem wypowiadał się o rywalu, jednak przypomniał, że zeszły sezon Groningen miało znakomity i liczy na kontynuowanie tej passy.
ŹRÓDŁO


Sam Partizan w ostatnim meczu ligowym (derby) przegrał z OFK Belgrad 0-1. Goście grali bardzo defensywnie licząc na kontry, czyli jest to jakoby przedsmak tego, jak dziś może wyglądać mecz.
Na stronie Partizana piszą jednak, że sędzia wypaczył wynik niesłusznie wyrzucając z boiska dwóch piłkarzy Partizana - i to ma być powód tej porażki.
Jednak gol padł w 38 minucie, a czerwone kartki w 78 i 79.
ŹRÓDŁO

Partizan ma przed dzisiejszym spotkaniem pewne kłopoty kadrowe.
Nie zagra podstawowy obrońca Branimir Bajic, który pauzuje za kartki. Niepewny jest też występ narzekających po derbach Belgradu na urazy: Najlepszego napastnika Partizanu i byłego piłkarza Alaves Ivana Tomicia (napastnik) oraz reprezentanta Serbii Nenada Djordjevicia (obrońca).
ŹRÓDŁO


To dość poważne osłabienia, zważywszy, że Partizan w formie najlepszej nie jest (ostatnie 2 mecze ligowe przegrane). Zauważa to reprezentant serbskiej młodzieżówki Milan Smiljanic, który stwierdził, że zespół grał słabo, ale ma nadzieję, że z Groningen zagrają lepiej i prosił o wsparcie kibiców.


Jeszcze ciekawsze opinie można przeczytać na serbskim forum bukmacherskim, na którym to prawie wszyscy piszący o tym meczu stawiają na... Groningen.

- Oglądałem ostatnie 3 mecze Partizanu w tv i mogę rzec jedno - katastrofa. (Kenny - typ: handicap na 2)

- Sam gram na Groningen, kurs 4 jest ładny i mocno to gram (Zaro - typ: 2)

- Widziałem ostatnie 3 mecze (...), długo oglądam naszą ligę, ale tak słabego Partizana jeszcze nie widziałem (Mmaki - typ: Groningen nie straci gola)

- Nie widzę żadnej logiki w graniu na gospodarzy. Jako że nie ma nowych wieści, gram X2 (Chili)

ŹRÓDŁO


Różne rzeczy na forach ludzie wypisują, ale lektura jest pouczająca. Bo kto ma mieć najlepsze rozeznanie w sile drużyny jak nie Serbowie?

Posted by: Amkwish

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 15:31

Quote:


mogles napisac co myslisz jak zaczynasz to dokoncz
a po drugie napisze ten sam argument co Ty a widziales moze szkotow ?





Nie odwracaj kota ogonem.

Ja nie pisałem nic o Szkotach ,zareagowałem natomiast na androny ,które wypisywałes o Sparcie,a jej mecze ogladam regularnie.
Posted by: djkomos

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 15:53

Szkoda Bzyku, że nie napisałeś tego posta parę minut wcześniej. Od rana chodził mi po głowie Partizan w dublu z Wisłą, a pop przeczytaniu tego co napisal tajski się przekonałem i zagrałem: Wisłe i Partizan.
W życiu nie postawiłbym na Serbów po tym co napisałeś. Kursy na Serbów spadają... czuję lipe i to konkretną. Będzie wałek ale chyba w drugą stronę:/
Posted by: FSevEn

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 15:59

Nie wiem ale chyba nie widziałem żadnego posta o meczu Derry City-PSG.Irlandzka drużyna jest bdb drużyną i w tym roku prezentuje się można rzec wyśmieniccie.Jeśli chodzi o swoje boisko nie przegrali meczu od początku sezonu zdobywając 22 i tracąc tylko 2 bramki.Psg natomiast po dróch kolejkach znajduje się w dolnej cześci tabeli Ligi francuzkiej z dorobkiem 1 remisu i 1 oprażki.Kursy zdecydowanie zawyżone jeśli chodzi o Derry.Chęć zwyciestwa oraz nie ciekawe występy PSG w lidze przekonują mnie do zagrania 1X w tym meczu po kursie 2.38.Dla odważnych czysta 1 po kursie 6.2.
Posted by: cybi

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 16:11

sie ma a co wy na to rapid az over i wisla
Posted by: 1rotstein

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 16:24

Quote:

PARTIZAN BELGRAD - FC GRONINGEN
Jeszcze ciekawsze opinie można przeczytać na serbskim forum bukmacherskim, na którym to prawie wszyscy piszący o tym meczu stawiają na... Groningen.
- Oglądałem ostatnie 3 mecze Partizanu w tv i mogę rzec jedno - katastrofa. (Kenny - typ: handicap na 2)

- Sam gram na Groningen, kurs 4 jest ładny i mocno to gram (Zaro - typ: 2)

- Widziałem ostatnie 3 mecze (...), długo oglądam naszą ligę, ale tak słabego Partizana jeszcze nie widziałem (Mmaki - typ: Groningen nie straci gola)

- Nie widzę żadnej logiki w graniu na gospodarzy. Jako że nie ma nowych wieści, gram X2 (Chili)

ŹRÓDŁO


Różne rzeczy na forach ludzie wypisują, ale lektura jest pouczająca. Bo kto ma mieć najlepsze rozeznanie w sile drużyny jak nie Serbowie?





niech szlag trafi, biore to za dobra monete.pelen szacunek dla ciebie Bzyku, bardzo merytoryczny post. bez gdybania, ktore zazwyczaj nam wszystkim zostaje.

byle tylko weszlo.

ps. wydaje mi sie ze najwiecej sprawdzonych informacji o spotkaniach, obojetne jakiej ligi jest wlasnie na takich narodowych forach. moze by stworzyc liste linkow do takich forow?
Posted by: Bzyku

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 16:52

część takiej listy już jest TUTAJ

niestety miejsce niezbyt eksponowane, to i niewielu pewnie tam zagląda
Posted by: tajski1

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 18:03

DLA WSZYSTKICH MEGA AMATORÓW NA TYM FORUM PARTIZAN-GRONINGEN-3-0 DO PRZERWY..DZIĘKUJE
BZYKU NIEWIEM SKĄD TY MASZ TAKIE INFO ŻE WIĘKSZOŚĆ GRAŁA NA GRONIGEN?TO JEST SMIESZNE CO TY MÓWISZ! MECZ JUŻ OD RANA ZOSTAŁ ZABLOKOWANY BO WIARA GRAŁA GRUBO NA BELGRAD ALE WIDAĆ TERAZ JAKIM JESTEŚ AMATOREM!!!SPORO SIĘ JESZCZE MUSISZ NAUCZYĆ I TAK SAMO INNE TUTAJ OSOBY..POZDRO

Widac ze sa wsrod nas odporni na wiedze:]
Prosilem zeby nie wypisywac takich postow bo zupelnie niczego nie wnosza, a powoduja bezsensowne dyskusje.

Kidys byl tu juz taki jeden co w przerwie meczu odgwizdal zwyciestwo, nie musze przypominac jak sie skonczylo.

Jeszcze jeden taki wpis, i posypia sie ostrzezenia.
Dotyczy to takze "cytujacych"
Posted by: italodisco70

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 18:25

I dwie strony zmarnowane,praktycznie nic nie wnoszace do tematu,szkoda...........
Posted by: 1rotstein

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 18:32

za ten groninen musze wyznaczyc sobie kare kablem.

jest z tego jakas szkola, zawsze miec dystans do gwiazdek z nieba.
Posted by: Legia

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 18:32

tajski1 nie mędrkuj nie pouczaj i nie wyzywaj innych od amatorów...to że "trafiło sie slepej kurze ziarno" o niczym nie świadczy...ale OK na dzisiaj masz łatke najwiekszego kozaka na forum...bo narazie wynik gra na twoją korzyśc i twoja wyimaginowana historia może się laikowi wydać prawdziwa...;) miałeś dzisiaj swoje 5 minut...
Posted by: Amkwish

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 18:54

Quote:

tajski1 nie mędrkuj nie pouczaj i nie wyzywaj innych od amatorów...to że "trafiło sie slepej kurze ziarno" o niczym nie świadczy...ale OK na dzisiaj masz łatke najwiekszego kozaka na forum...bo narazie wynik gra na twoją korzyśc i twoja wyimaginowana historia może się laikowi wydać prawdziwa...;) miałeś dzisiaj swoje 5 minut...





Z reguły tacy "wizjonerzy" wysyłaja na jedno forum pewniaka na "1" ,a na drugie forum (pod innym nickiem) typ na ustawione podobno "2".

Jak nie padnie remis na jednym forum sa dla niektórych bogami.

Potem nastepuje etap nr 2 - sprzedawanie abonamentów ,a jelenie świecie wierza ,że kupują dobry towar.

Nawiasem mówiacwoźny z Liberca tez miał ustawke ,2:0 jak w masło
Posted by: Bzyku

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 19:07

powiem krótko - LOL

Partizan jednak wygrał - nie wiem, meczu nie widziałem, może wreszcie się zmobilizowali, a może to Groningen takie słabe (szkoda, że Legia ciągle jakoś nie potrafi wrócić na właściwe tory - a Wisła na razie też zawodzi).

A to, że ludzie grali przeciwko Partizanowi to nie jakieś moje wymysły, tylko lektura serbskiego forum - zresztą źródła podałem.
Sam tego meczu nie grałem, zresztą typu też nie podałem - po prostu poczytałem o meczu i napisałem co piszą. Tyle.

Ale zresztą co ja będę pisał - gość ma takie mniemanie o sobie, że niedługo będzie konkurencją dla niejakiego Boga.
Posted by: Dows

Re: Puchar UEFA - 14.09 - 14/09/2006 19:55

Przeglądam Wasze posty na tym forum i rzadko zdarzają się takie „awanturki”. Olejcie temat kolesia bo szkoda i czasu i nerwów.

Słowo podsumowania...

Z Polakami przynajmniej z Legią wyszło jak wyszło...można było się tego spodziewać. Szanse polskich zespołów są uważam mierne nawet jeżeli gramy zakłady na awans. Opinie niektórych osób były w pełni logiczne tylko co z tego...od dawna każde pieniądze zainwestowane przeciwko naszym przynoszą zyski.
Posted by: Prem

Re: Braga - 14/09/2006 19:56

Quote:

Sporting Braga - Chievo Werona

Mój główny typ spośród dzisiejszych meczów UEFA. Braga to klub, w który zainwestowano spore pieniądze. W tym sezonie Sporting ma włączyć się do walki o... mistrzostwo kraju. Zespół z Bragi udanie wystartował w tym sezonie ogrywając przeciętne Pacos Ferreira (2:1) i Aves (1:0). Z meczu na mecz gra Bragi ma nabierać rozmachu... Największym atutem Bragi jest pomoc, w której obok świetnego skrzydłowego Vitora Castanheiry mamy także znane kibicom nazwiska: Joao Pinto i Frechaut. Jest także kreatywny argentyński rozgrywający Andres Madrid. Obrona i atak dobrze dopełniają całości drużyny, która w prognozach portugalskich ekspertów zazwyczaj znajdowała sobie miejsce w rubryce "czarny koń".
Chievo to solidna włoska firma, która w tym sezonie włączyć się ma w Serie A do walki o miejsca premiowane grą w europejskich pucharach, jak zresztą co roku... Zespół z miasta Romea i Julii stracił jednak bardzo skutecznego napastnika Amauriego na rzecz Palermo a wśród sprowadzonych graczy próżno szukać jego godnego następcy. Największym atutem Chievo wydaje się być atak, który tworzy bardzo ciekawa para Sergio Pellissier - Simone Tiribocchi. Niestety pomocy czasami brakuje kreatywności, zwłaszcza w meczach wyjazdowych, o czym piłkarze z Werony dobitnie przekonali się na stadionie Levskiego w Sofii przegrywając bezdyskusyjnie 0:2.
Los zetknął ze sobą zbliżone poziomem zespoły jednak szanse na awans oceniam 60-40 na korzyść Bragi, na wyjeździe Portugalczycy będą mieć ciężkie zadanie ale u siebie są faworytem a Chievo na wyjazdach nie jest tak groźne jak na Estadio Bentegodi. Siłę gospodarzy oceniam wyżej niż Levskiego, który na Włochów sposób znalazł. Kurs jak na mój gust na "1" w granicach 2.35 jest zawyżony ale w to mi graj

TYP: Braga




A i o

Braga - Chievo 2:0 FT

PS Żeby tylko jeszcze austriackim czerwonym bykom chciało się wygrać...
Posted by: grzesol

Re: Braga - 14/09/2006 20:26

Ja już mam naprawdę dość oglądania takich spotkań z udziałem polskich drużyn.Przecież to jest po prostu KOMPROMITACJA co one wyprawiają.Jeszcze komentatorzy w meczu z Wisłą mówią,że mają szanse na awans.Przegrywają u siebie ze średniakiem i na pewno tam pojadą i wygrają.Czy oni nie są realistami ?? Czy podtrzymują w naszych (kibiców) sercach wiarę.Polscy kibice muszą się chyba zjednoczyć i wysłać petycję do UEFA o nie przydzielanie miejsc w pucharach polskim drużynom.Ja już mam naprawdę dość oglądania tak żenujących spotkań z udziałem naszych drużyn.Dość trzeba ZABLOKOWAĆ POLSKIM DRUŻYNOM dostęp do udziału w pucharze.To się idzie naprawdę załamać,dlaczego nasz futbol jest w tak opłakanym stanie ?!
Posted by: raf

Re: Braga - 14/09/2006 20:42

Dokladnie grzesol takie same refleksje mnie nachodza z tym, ze ja bym poszedl dalej - cala ta lige rozwiazal w piz..
Bo po co to w ogole "grac", walcza o te puchary, bija sie, szumnie zapowiadaja a konczy sie wszystko na poczatku wrzesnia. Brak slow na to wszystko. Jakos Rumuni moga, Ukraincy moga o Czechach, Rosjanach, Bulgarach czy krajach balkanskich nawet nie bede wspominal. Straszne to jest i bardzo przykre.
Dobranoc.
Posted by: 1rotstein

Re: Braga - 14/09/2006 20:43

ciesze sie ze nie stawialem dzis na naszych 'de beściaków'
no coz szkoda ze nie ma na kogo u nas grac, radujmy sie ze chociaz na stadionach jeszcze trawa zielona
Posted by: jarko 33

Re: Braga - 14/09/2006 21:58

Quote:

Dość trzeba ZABLOKOWAĆ POLSKIM DRUŻYNOM dostęp do udziału w pucharze.To się idzie naprawdę załamać,dlaczego nasz futbol jest w tak opłakanym stanie ?!



prosta odpowiedz wypowiedz jednego z zatrzymanych sedziow "ile meczy pan ustawil = wszystkie " nastepna wypowiedz zatrzymanego pilkarza " gral ten ktory placil trenerowi lub dokladal sie do pensji dla sedziego "
niech wreszcie zawiesza wladze pzpn wtedy uefa wprowadzi zakaz wystepu polskich druzyn w pucharach i polskiej reprezentacji z eliminacjach i niebedzie wstydu i moze wtedy ktos przejrzy na oczy i bedzie placil tym " niby pilkarzom " tyle na ile zasluguja ( niestety to "utopia "
i na koniec cytat z filmu ( moze niedoslowny )" za dobrze maja w dupach im sie poprzewracalo"
Posted by: rene

Re: Braga - 15/09/2006 09:07

Ja wczoraj też zaufałem klasie naszych "prawie jak piłkarzy" i wszystkie kupony poszły się bujać.
Na szczęscie Legii i Wisły nie miałem wszędzie, ale i tak wtopa.
Ale taki jest los typera
Wyciągnąłem wniski na przyszłość
Oto one:

Jak ktoś chce postawić koniecznie na naszych, to należy grać 1/1 HTFT , bo jeśli nasze debeściaki nie strzelą bramki jako pierwsi i dość szybko, to na ogół nie wygrywają

Jeśli nasi strzelą bramkę pierwsi, to nie znaczy od razu, ze wygrają
Można więc typować 1/x HTFT bądź nawet 1/2 HTFT

Najlepszy typ na naszych to taki, że przeciwnik pierwszy strzeli bramkę . Nawet w meczach o jakąś tam stawkę ( bo UEFA to popłuczyny LigiMistrzów ) naszym trzęsą się nogi ze strachu i nie potrafią sklecić najprostszej akcji
Posted by: Misquamacus

Re: Braga - 15/09/2006 10:15

Ja tylko przytocze cytat z Piłkarskiego Pokera (który jak dzisiaj widac pokazuje tylko namiastke naszego skopanego bagna)
" Polska nie moze sobie poradzic z agresywnie grajaca druzyna Sri Lanki". Po wczorajszych meczach naszych kopaczy odechciewa sie wszystkiego - piłkarze pierwszoligowi maja problem z dokladnym podaniem na 2 metry o bieganiu juz nie wspominajac.
Posted by: magic321

Re: Braga - 15/09/2006 10:21

cale szczescie tylko ze buki tak wysoko cenia nasze druzyny bo gdyby tylko kursy wczoraj byly nieco wyzsze (zwlaszcza na wisle) to bym poplynol napewno na spora kase
Posted by: bolo_lacznik

Re: Braga - 15/09/2006 13:23

Quote:

" Polska nie moze sobie poradzic z agresywnie grajaca druzyna Sri Lanki".


obawiam sie ze tam była mowa o druzynie Albanii
a gdzie pasuje SriLanka do Albanczykow , nie jest z nami tak najgorzej jak widać
Posted by: crossmen

Re: Braga - 16/09/2006 14:51

co do występów legii i wisły - po lepiej milczeć - żal patrzeć jak nas leją takie "tuzy" - jeszcze jest rewanż -
ale zadanie jest ciężkie do wykonania - przeczucie podpowiada mi , że jedna nasza drużyna awansuje /
( w koncu limit pecha się konczy )