liga mistrzów 26,09--27,09

Posted by: jappa

liga mistrzów 26,09--27,09 - 25/09/2006 09:39


Werder Brema - FC Barcelona -:- 20:45
Levski Sofia - Chelsea Londyn -:- 20:45
Inter Mediolan - Bayern Monachium -:- 20:45
Spartak Moskwa - Sporting Lizbona -:- 20:45
Girondins Bordeaux - PSV Eindhoven -:- 20:45
Liverpool - Galatasaray Stambuł -:- 20:45
Szachtar Donieck - Olympiakos Pireus -:- 20:45 Valencia CF - AS Roma -:- 20:45
Real Madryt - Dynamo Kijów -:- 20:45
Steaua Bukareszt - Olympique Lyon -:- 20:45
Benfica Lizbona - Manchester United -:- 20:45
Celtic Glasgow - FC Kopenhaga -:- 20:45
Arsenal Londyn - FC Porto -:- 20:45
CSKA Moskwa - Hamburger SV -:- 20:45
AEK Ateny - Anderlecht Bruksela -:- 20:45
OSC Lille - AC Milan -:- 20:45
zaczynamy drugą kolejkę zapraszam do typowania
Posted by: jappa

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 25/09/2006 09:48

witam,dla mnie jednym z ciekawych meczow na jutro jest lyon,który gra na wyjeżdzie z steaua...!1 mecz wykonaniu gospodarzy na wyjezdzie z dynamem daje duzo do myslenia..Ale jak historia pokazuje Lyon zawsze nie miał problemow wyjscia z grupy,teraz tez wskazuje na to że nie będzie inaczej..Potencjał wskazuje na lyon,ale to będzie 1 mecz w bukareszcie od wielu lat,napewno gospodarze dadzą z siebie wszystko aby przynajmniej ten mecz przyniósł im punkt..Jestem fanem lyonu i sądzę że zainkasują 3 punkty ...Ze niezlekceważa przeciwnika i pokażą dobry futbol..w koncu przyszła sobotę grają z słabym SOCHAUX..A liga mistrzow to coś więcej...
Steaua Bukareszt - Olympique Lyon typ 2
Posted by: El Camino

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 25/09/2006 11:00

Jak dla mnie to najciekawszy mecz na wtorek.Myślę sobie że typowanie 1x2 jest dość trudne-wygrana Lyonu prawdopodobna,ale jak bardzo to trudno powiedzieć.Na papierze goście są zdecydowanie mocniejsi,ale ostatnie mecze Steuy dają do myślenia.Szczególnie imponuje wysokie zwycięstwo nad Dynamem.Poza tym dochodzi atut własnego boiska i prawdopodobnie wielkie zaangażowanie.Dlatego myślę o overze po kursie ok. 2.20.Wydaje mi się to ciekawą propozycją w dość wyrównanym pojedynku dwóch ofensywnych drużyn.
Posted by: moor6

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 25/09/2006 12:07

wydaje mi sie ze mozna zainteresowac sie meczem

s bukareszt - lion pod wzgledem goli

oba zespoły strzelają duzo bramek
bukareszt wygrał na wyjezdzie 4-1 z kijowem a lion z madrytem 2-0 mając duzo wiecej okazji na strzelenie goli.
Nawet w lidze lion wygrała z lile 4-1.

Widac ze potencjał mają obie druzyny wiec owerek w tym meczu nie wykluczony a nader pewny
Posted by: rene

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 25/09/2006 18:48

Mi się wydaje, że najpierw przydałoby się uporządkowanie forum, by było wiadomo jakie mecze są jutro, a jakie w środę
Podział na grupy jest bez sensu moim zdaniem, bo trzeba przelecieć przez wszystkie wpisy z poprzedniej kolejki.
W grupach wystarczą wyniki i tabele
Posted by: Mark242

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 25/09/2006 21:16

lepszy byłby chyba podział na dni - zestaw meczów na konkretny wtorek i środe


trudno ogarnąć te wszystkie grupy ....... ciezko zapamietać jaka drużyna jest w jakiej grupie
Posted by: AnJay

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 25/09/2006 23:09

mi też nie podoba się podział na grupy, tak samo jak nie podobają mi się podziały na ligi (Wielka Brytania, Skandynawia itd), bo zauważyłem że od czasu gdy ten podział powstał prawie nikt tam nie pisze! Bo się pewnie nikomu nie chce tyle szperać.
Kiedyś było lepiej.

No a teraz do rzeczy.
Chyba nie trzeba za bardzo myśleć czy Real wygra z Dynamo. Zwycięstwo gospodarzy powinno być tu bardzo łatwe. Porażka Milanu też chyba nie wchodzi w grę, gdyż Lille jest może mocne ale nie stać ich na sprawienie takiej niespodzianki, czuję że się wystraszą

Real 1
Milan x2
Posted by: Amkwish

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 04:42

Quote:

mi też nie podoba się podział na grupy, tak samo jak nie podobają mi się podziały na ligi (Wielka Brytania, Skandynawia itd), bo zauważyłem że od czasu gdy ten podział powstał prawie nikt tam nie pisze! Bo się pewnie nikomu nie chce tyle szperać.
Kiedyś było lepiej.

No a teraz do rzeczy.
Chyba nie trzeba za bardzo myśleć czy Real wygra z Dynamo. Zwycięstwo gospodarzy powinno być tu bardzo łatwe. Porażka Milanu też chyba nie wchodzi w grę, gdyż Lille jest może mocne ale nie stać ich na sprawienie takiej niespodzianki, czuję że się wystraszą

Real 1
Milan x2




Popieram Andree zarówno w opinii o dostepnosci tematów*** ,jak i co do typów.

Real 1
Milan X2
i dokładam
Lyon X2

Na środę moja "trójka" to :

Chelsea 2
Barcelona X2
Bordeaux 1X

Hitem jest dla mnie wysoki kurs na "1" Bordeaux wobec słabiutkiej formy PSV.
Powrót Cocu pomoże Koemanowi nieco poukładac drużyne,ale nie uczyni z niej zagrozenia dla zdeterminowanych na wyjście z grupy Francuzów.

*** na LM chyba najlepsze byłyby tematy dzienne ,a grupowe na wyniki i tabele ,jak proponuje Rene
Posted by: frytens

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 09:00

Moje pierwsze typy na tym forum

edit: Troszke dzialy pomyliles;-)
Tutaj podajemy swoje typy poparte uzasadnieniem:)
Posted by: rene

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 10:48

Ja myślę, że Steaua - Lyon to pomimo wszystko no bet
Moim zdaniem w tym meczu wszystko jest możliwe, włącznie ze zwycięstwem Rumunów.
Tak jak czytam, to wszyscy podkreślają klasę olimpijczyków, czego nie neguję.
Ale warto też przyjrzeć się ekipie gospodarzy.
W ostatnim UEFA dobiegli aż do półfinału, a że nie przeszli dalej, to tylko i wyłącznie ich wina. Często tak jest, że drużyna zaczyna sukcesy w UEFA, a rok później przekłada to na dobrą grę w LM. Steaua trafiła do grupy, z której wyjść raczej nie wyjdzie, ale myślę, że trochę napsuje krwi faworytom. Rumuni potrafili wykorzystać słabość Dynama i odnieśli b. cenne zwyciestwo na wyjeździe. To na pewno ich podbuduje i z Lyonem powalczą i to ostro
A że u siebie zazwyczaj nie przegrywają, to utwierdza mnie w przekonaniu, by po prostu odpuscic sobie ten mecz
Posted by: bulas

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 11:00

kursik na Lyon bardzo zachecający ale Steaua to moze byc taka Artmedia z poprzedniego sezonu wiec raczej no bet
Posted by: DJ SOSNA

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 11:20

Quote:

Hitem jest dla mnie wysoki kurs na "1" Bordeaux wobec słabiutkiej formy PSV.
Powrót Cocu pomoże Koemanowi nieco poukładac drużyne,ale nie uczyni z niej zagrozenia dla zdeterminowanych na wyjście z grupy Francuzów.





PSV słabiutka forma?!? Pozwolę się niezgodzic. W Eredivise 3 miejsce z bilansem 4-0-1 i dobra poukładana gra z ofensywnym duetem Farfan - Kone w doskonałej formie. Bordeaux zaś gra nierówno i dość niepewnie w defensywie (w 3 wrześniowych meczach stracili 5 bramek). Osobiście gram PSV to score @1.57

Posted by: 19marcin08

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 12:15

Seaua Bukareszt - Olimpique Lyon

Spotkanie II rundy Ligi Mistrzów,spotykają się zespoły które pewnie zwyciężyły swoje mecze w pierwszej rundzie.Bardzo dobre nastroje panujące w klubie z Bukaresztu po zwycięstwie w Kijowie nad Dynamiem aż 4:1 odbijają się na forme piłkarzy,którzy dziś chcą wyjsc na własne 'smiecie' i sprawić kolejną niesponianke.Dużo osób pisze że Steaua to taka Artmedia z przed roku.I tutaj się nie zgodze,bo Steaua gra zupełnie inną piłke,przede wszystkim skuteczną i ładną dla oka,czym nie mogła się poszczycić Artmedia.I tu chciałem podkresalić znakomitą współpracę dwóch napastników Nicolae Dica, Valentin Badea.
A Lyon,Lyon wygrał u siebie z samym Realem Madryt 2:1 przed własną publicznoscią,na pewno bardzo dużo przemawia dzisiaj za Lyonem który jak i w lidze czy lidze Mistrzów idzie jak burza.Trener Olimpique Lyon Gerard Houllier w spotkaniu nie będzie mógł skorzystać z Claudio Cacapy.Dzisiaj zagrma 1x myśle,że Lony wywiezie góra 1pkt z gorącego Bukaresztu.
Posted by: Namop

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 12:20

jak dla mnie to dzisiaj nie ma żadnych pewnych meczów.myślę ze real będzie sie mocno meczył z dynamem.może bym postawił na arsenal ale zbyt niski kurs.
Posted by: Amkwish

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 14:40

Quote:


PSV słabiutka forma?!? Pozwolę się niezgodzic. W Eredivise 3 miejsce z bilansem 4-0-1 quote]

Sosna ,Ty mnie bilansem ,a ja Ciebie tym ,że ogladałem ostatni mecz z Den Haag

Bordeauz ,Filipie ,Bordeaux
Posted by: Stajnia

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 14:44

Quote:


PSV słabiutka forma?!? Pozwolę się niezgodzic. W Eredivise 3 miejsce z bilansem 4-0-1 i dobra poukładana gra z ofensywnym duetem Farfan - Kone w doskonałej formie. Bordeaux zaś gra nierówno i dość niepewnie w defensywie (w 3 wrześniowych meczach stracili 5 bramek). Osobiście gram PSV to score @1.57






Gdzie tak wysoki kurs na PSV to score @1.57
?
Posted by: Amkwish

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 15:06

Quote:


Gdzie tak wysoki kurs na PSV to score @1.57
?




Dla ViIPów

Jeszcze dwa typy na dziś.

CSKA - HSV over 2,5(2,20)

Obrona CSKA to kpina i kto jak kto ,ale Hamburg skorzysta ,a ponieważ gospodarze nie powini pozostac dłuzni ...wychodzi over.

Celtic - Kopenhaga X2 (2,18)

Gospodarze bez swojego najlepszego napastnika,którego ma zastapić niejaki Żurawki (nijaki ,jak kto woli).
Goscie to ,według mnie ,ekipa która lepiej gra na wyjazdach niz u siebie.
Zagraja bez presji ,na luzie i powtórka z Amsterdamu mozliwa.
The Bhoys w roli faworyta ,ale kto ma postawić kropke nad "i" ,Magic ?
Impossible

Jesper ,licze na Ciebie
Posted by: bulas

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 15:17

jak najbardziej zgadzam sie z Twoja oinią ze Steaua gra zupełnie inna pilke chodziło mi o to że moze urwać punkty favorytom tak jak to zrobiła Artmedia. i tak przy okazji Lyon -Real było 0:2
Posted by: bulas

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 15:18

sorki Lyon - Real 2:0 to z pospiechu
Posted by: Zabielany

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 15:20

Quote:


Jesper ,licze na Ciebie




amk no to się przeliczysz.

Typu nie kwestionuje, ale Gronkjear dzisiaj nie zagra.
Posted by: Amkwish

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 15:24

Quote:

Quote:


Jesper ,licze na Ciebie




amk no to się przeliczysz.

Typu nie kwestionuje, ale Gronkjear dzisiaj nie zagra.




Jak z Nim gadałem pół godziny temu to mówił ,że zagra

A jaka przyczyna ewentualnej absencji ,bo nic do mnie nie dotarło ?

I mimo wszystko nie wysofuje sie z typu
Posted by: drfocus

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 15:28

amkwish liczysz na Jespera Gronkjaera ?? To chyba w tym meczy Cię zawiedzie, no chyba że masz na myśli bramkarza gości .
Co do Madżika to masz racje, też na niego nie liczę. Bardziej na jakiś wolny Nakamury lub inne stałe fragmenty. Celtic tylko raz przegrał z drużyną duńską 35 lat temu, w jednym pojedynku był remis a 6 wygrali szkoci.
W tym meczy wydaje mi się, że po męczarniach wygra jednak Celtic.
Posted by: connor

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 15:45

Quote:

Quote:

Hitem jest dla mnie wysoki kurs na "1" Bordeaux wobec słabiutkiej formy PSV.
Powrót Cocu pomoże Koemanowi nieco poukładac drużyne,ale nie uczyni z niej zagrozenia dla zdeterminowanych na wyjście z grupy Francuzów.





PSV słabiutka forma?!? Pozwolę się niezgodzic. W Eredivise 3 miejsce z bilansem 4-0-1 i dobra poukładana gra z ofensywnym duetem Farfan - Kone w doskonałej formie.




Wyniki faktycznie mowia co innego, jednak mialem watpliwa przyjmnosc sledzic ostatni ligowy mecz PSV, fatalna gra, gospodarze robili z nimi co chcieli, jednak brak skutecznosci i PSV wymeczylo zwyciestwo, chociaz w ogole na nie, nie zasluzyli, dlatego remis lub wygrana PSV z Bordeaux bedzie dla mnie -po tym co widzialem w sobote- spora niespodzianka.
Posted by: Zabielany

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 15:46

kontuzja pachwiny... w 1 meczu z Benficą... min. 8 tygodni.

Ja gram Lyon i Mu.

O lyonie pisalem w innym temacie... a Mu z reading gral dobrą pilke...przy odrobinie szczescie powinien wygrac zdecydowanie. Benfica w tym sezonie spisuje sie katastrofalnie. Widac, ze slabo przepracowali okres przygotowawczy. Obroncy spisuja sie bardzo slabo, w kazdym meczu po czerwieni. O benfie, sprzed sezonu, ktora eliminowala Liverpool i MU, mozna zapomniec. Licze na przelamanie diabłów(od 2 spotkan nie wygrali) i na przelamanie angielskich klubów w konfrontacji z portugalskimi. Kurs @2.20 w pelni mnie satysfakcjonuje.

Lekko zagralem też Milan, ale we Francji mi śmierdzi niespodzianką.
Posted by: Biszop

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 15:52

Jako ze dzisiejsze mecze mi wygladaja malo klarownie to zagram tylko jeden typ, tzn pogram cos wiecej w trakcie meczy;-) ale w sts wpadl mi w oko typ
Ilosc goli w pierwszej polowie -> pow 1,5 za 2,70
Chodzi o mecz Steaua - Lyon.
Teoretycznie trudniejsze mecze wyceniaja nizej, wszyscy wietrza w tym meczu sporo goli, ja widze to podobnie wiec dlaczego nie w pierwszej polowie??
Mam tutaj dubelka z innym zdarzeniem ktore juz sie skonczylo pozytywnie, teraz czekam na Lyon, najlepiej jakby stracili szybko bramke i przed przerwa wyrownali.
Amen
Posted by: Amkwish

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 16:06

Quote:

kontuzja pachwiny... w 1 meczu z Benficą... min. 8 tygodni.





No to niechlujstwo mi sie przytrafiło

Dziś mieszkałem w ...aucie ,w Strzelcach Opolskich , na stacji benzynowej kupiłem "PS" ,a tam nic nie napisali o absencji Jespera.

Trudno ,szmalec poszedł na Dunczyków ,kontry nie bexzie ,bo Celtic jest cienki jak "polsilver"
Posted by: polskignom

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 16:09

bylo w "PS"
Posted by: Bouldermaster

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 16:16

Grupa H Lille-Milan
Mecz bardzo ciekawy. Naprzeciwko siebie stają dwie solidne drużyny. W poprzedniej kolejce lm Lille zdobyło 1pkt ze słabym Anderlechtem ale na wyjeździe. Milan gładko pokonał AEK u siebie.
Jak Milan gra w lidze mistrzów i jakie ma doświadczenie nie trzeba pisać. Statystyki pokazują że w dzisiejszym meczu grzechem jest nie postawić na Milan. Porównując włoską piłkę do francuskiej widać spore różnice i przewage po stronie włochów. Porównywanie składów, potencjału i ambicji po stronie Mediolańczyków. W lidze obie drużyny tak sobie żeby nie powiedzieć słabo. Lille w 7 meczach 10pkt. Mizernie. Milan wychodzi z ujemnego bilansu. Ostatni mecz zakończyli remisem w Livorno. Może dlatego kurs na ich zwycięstwo w tym meczu przekracza @2.
Ja to biore z pocałowaniem ręki i traktuje jako mój main pick do kuponów na LM.

Milan 2.15 9/10

można też zagrać rekreacyjnie dokładny wynik 0:1 lub 0:2
under wielce prawdopodobny

Pozdrawiam
Posted by: hugo_

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 16:23

dlaczego w bwin nie można stawiać na valencie?
Posted by: polskignom

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 16:25

A tak na marginesie LM dzis mi sie wydaje szalenie trudna do typowania, rekreacyjnie zagralem:

Real-Dynamo under 1,5 w I polowie - ten meczyk jest faworyzowany przez bukow do overa zarowno FT jak i HT, sam nie wiem dlaczego, Dynamo to nie ogorki, a Real jak to Real, graja niezbyt dobrze, malo efektownie, malo efektywnie, na dzien dzisiejszy to druzyna przecietna bez szans na cokolwiek, zobaczymy czy magiczny Fabio okaze sie cudotworca, szczerze mowiac watpie, ale szanse mu dac wypada, wracajac do typu Real gra do pierwszej bramki, a czasem nawet 0:0 ich satysfakcjonuje, to cala ekipa Capello, z reszta jak kazda, Dynamo teraz tez lekki kryzysik formy, znakomicie grali w elim., w lidze,a teraz od Steauy becki wyrazne, w lidze gubia punkty, dla mnie to mecz 2 ekip w nienajwzyszej formie, z ktorych dla jednej dobrym wynikiem bedzie 1:0,a dla drugiej 0:0, nie powinno byc hurratakow. Jedyne co moze zepsuc moj misterny plan to szybka bramka Dynama, wtedy Real bedzie musial troche odwazniej zagrac, mecz sie otworzy,a stamtad do bramek blisko.

CSKA-HSV 1x - tu juz krocej, Hamburg to straszna tragedia w tym roku, z restza tak jak cala bundesliga, ale to temat na dluzsze opowiadanie,z kolei Ruscy jak to Ruscy, ekipa bogata z niezlymi nazwiskami, ale jakos nigdy nie przeskakuja pewnego poziomu i nawet jak graja ze slabszymy to sie bardzo mecza, dlatego 1x po takim kursie jaki zaproponowaly buki mnie satysfakcjonuje.

Benfica-MAN U x2 - tu troche zgodze sie z opinia Zabielanego, ze ekipa z Lizbony srednio wystartowala, ale juz nie pokusze sie o opinie, ze sa zle przygotowani, pierwsze koty za ploty, jak mowi Queiroz (ja mu przytakuje ) Portugale maja lepszy sklad niz w tamtym roku, przynajmniej nazwiskowo, natomiast po drugiej stronie tylko i az Man U, ekipa, ktora stworzyl kiedys Ferguson to juz przeszlosc, tak samo jak manager, juz dawno powinien odejsc, teraz wslawia sie kolejnymi fascynujacymi porazkami z co lepszymi ekipami i przeplaconymi transferami. Man U majac takie warunki, jakie ma poiwinien osiagac o wiele wiecej, golym okiem widac, ze Ferguson sie wypalil, szkoda ekipy, bo mimo, ze ich nie lubie to sa od dobrych paru lat tylko tlem w LM, nalezy wziasc tez pod uwage to, ze Man nie wygral od 8 spotkan wyjazdu w LM, dlatego tylko i az x2. Forma i sklad za Angolami, ale jako, ze to juz nie jest ta sama ekipa to czystej 2-ki szkoda grac.

Celtic-Kopenhaga 1 - no niby Celtic to nic wielkiego, ale Kopenhaga bez Jespera, ktory jest najlepszym grajkiem w tej bardzo przecietnej ekipie jest o wiele wiele za nimi. Szczesliwy awans zawdzieczany impotencji strzeleckiej grajkow z Amsterdamu to tak naprawde zadna wizytowka dla Dunczykow, liga tez slaba, rywale mizerni, Celtic na fali zwyciestwa w derbach powinien sobie poradzic z ekipa z Danii, co do Zurawskiego to jego ostatnie podrygi, jesi sie nie poderwie do lotu w tym klubie, bo widac po transferach, ze Celtic chce cos osiagnac, a Zuraw po prostu skillsami nie nadaza.
Posted by: polskignom

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 16:28

Quote:

Może dlatego kurs na ich zwycięstwo w tym meczu przekracza @2.
Ja to biore z pocałowaniem ręki i traktuje jako mój main pick do kuponów na LM.






Kurs przekracza 2, bo Lille to bardzo przyzwoita ekipa, ktora wcale nie stoi na straconej pozycji z bardzo cienkim na poczatku sezonu Milanem, remis z Livorno jest potwierdzeniem slabej formy, a nie podwyzszeniem kursu.

Pewnie sugerujesz sie wynikiem meczu ligowego z Lyonem, ale nie przesadzaj, mysle, ze na chwile obecna Milan tez by nie mial nic do powiedzenia we Francji.
Posted by: Bouldermaster

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 16:38

Serie A a LM to 2 różne światy. Już dawno się przekonałem że do końca nie należy się sugerować poprzednim meczem. Często tak bywa że mamy niepotrzebne obawy a potem plujemy sobie w brodę czemu ja tego nie zagrałem po takim kursie. Może i Milan jest w lekkim dołku ale ta drużyna to ogromny potencjał i dzisiaj to zaprocentuje. Jakoś wyniki Lille mnie nie przekonuja. Tracą sporo bramek a w ataku Milanu Gilardinho i Inzaghi napewno coś ustrzelą i dowiozą wynik.
Posted by: Randall

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 17:18

Dzisiaj dla mnie zdecydowanie można spróbować zagrac Anderlecht.Kursik w okolicach 4.00 zdecydowanie do zagrania.Aek bez Emersona.W lidze mistrzów sobie nie radzą najlepiej, bo jeszcze nigdy nie odnieśli zwycięstwa, a do tego od kilku spotkań nie strzelili bramki.Oczywiście Anderlecht tez w LM nie błyszczał nigdy, ale nie wiem dlaczego Aek jest tak faworyzowane w tym spotkaniu.Anderlecht powinien powalczyć o 3 punkty.Tydzień temu prawie dali radę Lille, a Aek łatwo ograne 3:0 przez Milan.Do tego win Milanu, over 2.5 Steaua-Lyon i over 2 Benfica-Man Utd.Wszystko oczywiście single.
Posted by: vegos00

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 17:39

Niewiece dlaczego większość bukmacherów wycofała mecz CSKA - HSV ?


Jedynie Sportingbet wystawił dziwnie wysoki kurs 2.7 na CSKA przy czym wcześniej kursy te wahały się w granicach 2.1
Posted by: saxxon

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 17:39

Quote:

Dynamo to nie ogorki, a Real jak to Real, graja niezbyt dobrze, malo efektownie, malo efektywnie, na dzien dzisiejszy to druzyna przecietna bez szans na cokolwiek, zobaczymy czy magiczny Fabio okaze sie cudotworca, szczerze mowiac watpie, ale szanse mu dac wypada, wracajac do typu Real gra do pierwszej bramki, a czasem nawet 0:0 ich satysfakcjonuje, to cala ekipa Capello, z reszta jak kazda




nie sugeruj sie chlopcze ostatnim meczem z Betisem - bo tam Real także mógł wygrac spokojnie 2 lub 3 - 0

To Real dzis zagra na biało i to ukraincy beda mieli nogi z waty wtedy o gole nie trudno a i oni moga cos ustrzelic bo ze skladu wylecial 2 prawy obronca i w tej formacji beda roszady
Posted by: vegos00

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 17:40

OMG! nie zauważyłem na livescore, że ten mecz się już zaczął =P a sportingbet miał livebetting...



tego postu wyżej nie było ! =P

przepraszam za zaśmiecanie =]
Posted by: grzesol

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 17:43

{quote}Celtic-Kopenhaga 1 - no niby Celtic to nic wielkiego, ale Kopenhaga bez Jespera, ktory jest najlepszym grajkiem w tej bardzo przecietnej ekipie jest o wiele wiele za nimi. Szczesliwy awans zawdzieczany impotencji strzeleckiej grajkow z Amsterdamu to tak naprawde zadna wizytowka dla Dunczykow, liga tez slaba, rywale mizerni, Celtic na fali zwyciestwa w derbach powinien sobie poradzic z ekipa z Danii, co do Zurawskiego to jego ostatnie podrygi, jesi sie nie poderwie do lotu w tym klubie, bo widac po transferach, ze Celtic chce cos osiagnac, a Zuraw po prostu skillsami nie nadaza.




To,że brakuje Gronkjeara to nie znaczy,że drużyna nie ma szans.To jest tylko i wyłącznie 1 zawodnik,wiadomo bardzo dobry,który decyduje o grze FC Kopenhagi ale bez przesady nie wypominajmy na kroku,że bez Gronkjeara nie ma drużyny.Co do słabej ligi Duńskiej,a szkocka może jest dużo silniejsza ?! Przecież tam są tylko 3 drużyny Celtic,Glasgow,Hearts no i można do tego dodać zawsze groźny Hibernian i tyle kończy się na lidze szkockiej.Na pewno powiesz kto gra w w lidze duńskiej i tu się zgadzam,że oprócz Kopenhagi i Broendby jest długo długo nic.FC Kopenhaga nie ma tak naparwdę nic do stracenia i zagra na luzie,a to bęzie na pewno ich atutem w przeciwiweństwie do celticu,który musi ten mecz wygrać,a wiemy często jak się to kończy.Ktoś musi w końcu urwać punkty Celticowi na własnym boisku i myślę,że może to być właśnie drużyna z Danii.Szkoci grają bardzo schematycznie skrzydło prawe,lewe dośrrodkowanie i szukanie okazji do oddania strzału głowom.Kopenhaga to zupełnie inna drużyna gra bardziej kombinacyjną piłkę,a że Celtic nie ma jakiś wyśmienitych obrońców przy atakach gości mogą przy ich akcjach się pogubić.Czyżby jednak na przeszkodzie stanął nasz Artur Boruc ?! Możliwe,ja jednak stawiam w tym mecczu na remis.Przy takiej stawce aż żal nie skorzystaćSądzę,że Celtic będzie się bardzo męczył i albo wygra to spotkanie różnicą jednej bramki albo padnie przeiwdywany przeze mnie remis.Reasumując:

Celtic-FC Kopenhaga X kurs 3,5 - TOTO-MIX
Posted by: AnJay

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 17:49

Myślałem że dziś zagram jakieś pewniaczki, ale nic z tego, nie ma dziś pewniaków:

- bo przecież taki Real może zremisować, co jest prawdopodobne. A czekanie do 90 minuty na jakiegoś gola Realu może być stresujące.

- bo przecież Milan może pozwolić sobie na porażkę z Lille, żadna tragedia z tego nie będzie bo jeszcze 4 mecze, więc i tak wyjdą z grupy.
Kurs na Lille bardzo ciekawy...

Godny uwagi jest typ na Anderlecht. Ta drużyna jest bardzo silna, mają wielu nowych zawodników... stać ich na zwycięstwo w Atenach, a nawet kurs na x2 też jest sympatyczny.

I na koniec kilka słów o meczu Benfica-MU. Otóż tutaj obydwa zespoły będą chciały po prostu nie przegrać. Po ostatniej "super skuteczności" obydwu drużyn warto zastanowić się nad underem 2.5
Posted by: rene

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 17:49

Quote:

Serie A a LM to 2 różne światy. Już dawno się przekonałem że do końca nie należy się sugerować poprzednim meczem. Często tak bywa że mamy niepotrzebne obawy a potem plujemy sobie w brodę czemu ja tego nie zagrałem po takim kursie. Może i Milan jest w lekkim dołku ale ta drużyna to ogromny potencjał i dzisiaj to zaprocentuje. Jakoś wyniki Lille mnie nie przekonuja. Tracą sporo bramek a w ataku Milanu Gilardinho i Inzaghi napewno coś ustrzelą i dowiozą wynik.



Podobno niektórzy piłkarze Milanu chodzą nas mecze z wnukami Myślą też o kontynuowaniu kariery na wózkach. Pippo czy Oliveira mogą coś strzelić, ale nie dowiozą tego, bo jeszcze wózków nie mają
Lille nie przegra
Mój typ: 1
Posted by: polskignom

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 17:52

Quote:


nie sugeruj sie chlopcze ostatnim meczem z Betisem - bo tam Real także mógł wygrac spokojnie 2 lub 3 - 0

To Real dzis zagra na biało i to ukraincy beda mieli nogi z waty wtedy o gole nie trudno a i oni moga cos ustrzelic bo ze skladu wylecial 2 prawy obronca i w tej formacji beda roszady




Po 1 Betis to na dzis ogorek ligi hiszpanskiej, po 2 Real tam wcale nie mogl wygrac 2 lub 3:0, chyba ze mowimy o roznych spotkaniach. po 3 jak Dynamo ma miec nogi z waty przed Realem, ktory nie jest obecnie zbyt grozny, to niech od razu skoncza faze grupowa z licznikiem 0.

Ale moim zdaniem oni dalej wierza w awans i co jak co, ale remis w dniu dzisiejszym jest w zasiegu.
Posted by: Amkwish

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 18:03

Quote:


Ale moim zdaniem oni dalej wierza w awans i co jak co, ale remis w dniu dzisiejszym jest w zasiegu.




Mowa oczywiscie o remisie przy handicapie 2:0
Posted by: grzesol

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 18:11

Quote:

- bo przecież taki Real może zremisować, co jest prawdopodobne. A czekanie do 90 minuty na jakiegoś gola Realu może być stresujące.





Nie szukajmy dziury w całym.Dzisiaj Real pewnie wygrywa z przewagą 2 bramek.Real to nie jest już ta sama drużyna,która sprawiała nam często ogromne zawody.To już przeszłość trenerem hiszpańskiej drużyny jest znakomity trener i w drużynie są naprawdę znakomici gracze z Van Nistelroyem i Cannavaro na czele..Coś czuje,że dzisiaj kibice Realu będą mieli okazję pokrzyczeć RUUUUUD RUUUUUD RUUUUUD bo holender strzeli brameczkę.Real dzisiaj zagra zapewne ofensywnie,a DYnamo Kijów może popełniać te błędy co inny debiutant w LM Lewski z Barceloną.Panowie to jest LM,a gracze z Kijowa nie mają w tych rozgrywkach doświadczenia,które posiadają gracze Realu.To już nie są te same gwiazdeczki co kiedyś te przynajmniej świecą :0

Real-Dynamo 2:0 lub 3:1
Posted by: Bzyku

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 18:16

ehh kurcze, po co 3 tematy dotyczące tych samych meczów. Przecież są tematy dla każdej z grup.

Prosił bym bardzo o pisanie tam, zamiast zakładania nowych dziennych tematów, bo się tylko bałagan robi.

Teraz już oczywiście za późno żeby to zmienić w przypadku tego tematu, dlatego też za pół godziny jak się mecze zaczną - temat zamknę.

Wszystkich, którzy tutaj pisali o meczach jutrzejszych proszę o skopiowanie postów i wklejenie ich do odpowiedniego działu - nabicie posta będzie gratis od firmy

Pozdrawiam
Posted by: Igor

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 18:31

Widzę, że dziś są dość nieciekawe mecze do typowania. Ja jednak znalazłem dwa w miarę pewne meczyki. Oto one:
Arsenal - FC Porto 1
Celtic - FC Copenhagen 1

Zgodnie ze swoim zwyczajem spośród kilku typów wybieram zawsze jeden meczyk i ten jeden meczyk gram.
Rozważmy pierwszy mecz. Przeciwko temu typowi przemawia kiepska gra Arsenalu na nowym stadionie, a poza tym portugalskie drużyny są całkiem mocne choć są niedoceniane. Kurs na pierwszy typ jest niższy niż na drugi, a więc to przemawia na korzyść drugiego typu (bo zwykle tak jest, że jak zostają mi dwa typy to nie wchodzi mi ten z niższym kursem, a ten z wyższym wchodzi ).
Oglądałem ostatni mecz Celticu na Old Traford i muszę przyznać, że byłem zaskoczony tak dobrą grą Celticu. Zrobili na mnie spore wrażenie. Poza tym tak jakoś dziwnie się składa, że typy na gospodarzy na które jest kurs w granicach 1,6 - 1,8 na Betfair bardzo często mi wchodzą.

Mój typ na dziś:
Celtic - FC Copenhagen
Typ:
1
Kurs: 1,74 (Betfair)
Stawka: 10/10
Posted by: Biszop

Re: liga mistrzów 26,09--27,09 - 26/09/2006 18:39

Panowie, sa zalozone tematy dla kazdej grupy i niech tak zostanie.