Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa A - Chelsea Londyn, AS Roma, Bordeaux, CFR 1907

Posted by: Baqu

Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa A - Chelsea Londyn, AS Roma, Bordeaux, CFR 1907 - 29/08/2008 17:31

16/09 Chelsea TBD Bordeaux
Stamford Bridge, London (ENG)
16/09 Roma TBD CFR
Stadio Olimpico, Rome (ITA)

01/10 CFR 20:45 Chelsea
CFR, Cluj-napoca (ROU)
01/10 Bordeaux 20:45 Roma
Stade Chaban-Delmas, Bordeaux (FRA)

22/10 Bordeaux TBD CFR
Stade Chaban-Delmas, Bordeaux (FRA)
22/10 Chelsea TBD Roma
Stamford Bridge, London (ENG)

04/11 CFR 20:45 Bordeaux
CFR, Cluj-napoca (ROU)
04/11 Roma 20:45 Chelsea
Stadio Olimpico, Rome (ITA)

26/11 Bordeaux TBD Chelsea
Stade Chaban-Delmas, Bordeaux (FRA)
26/11 CFR TBD Roma
CFR, Cluj-napoca (ROU)

09/12 Chelsea 20:45 CFR
Stamford Bridge, London (ENG)
09/12 Roma 20:45 Bordeaux
Stadio Olimpico, Rome (ITA)
Posted by: APOLLYON

Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa A - Chelsea Londyn, AS Roma, Bordeaux, CFR 1907 - 17/09/2008 01:05

Kurs na Bordeaux 12.0 w bwin jest mocno przesadzony. To tak, jakby na Stamford Bridge przyjechała ekipa z Bułgarii, Rumunii czy...Polski.
Ja biorę francuzów handi +1,5 i dziękuję bardzo.
Posted by: bitnap

Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa A - Chelsea Londyn, AS Roma, Bordeaux, CFR 1907 - 17/09/2008 01:23

szczerze zastanawiam sie, czy bedziesz mial za co dziekowac po meczu ...

jak dla mnie the Blues dzis wygrywaja 2 moze 3 bramkami

Bordo ma pilkarzy o 2 klasy gorszych, z doswiadczeniem na arenie europejskiej tez u nich krucho ... \:\)

brak Essiena bedzie z pewnoscia zauwazalny, ale czy na tyle by Bordo moglo liczyc na wygrana, remis lub jednobramkowa porazke ? nie sadze ...
Posted by: juancarlos

Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa A - Chelsea Londyn, AS Roma, Bordeaux, CFR 1907 - 17/09/2008 02:03

Chelsea to obecnie najrowniej i chyba najlepiej grajacy czolowy klub Europy. Wygrali do tej pory wszystkie swoje mecze, tylko raz remisujac.

Na pewno brak kontuzjowanego Essiena i przede wszystkim zawieszonego Didiera Drogby, bedzie w zespole Niebieskich zauwazalny. Ale CFC dysponuje na prawde szeroka i dobra kadra, do ktorej nota bene wraca Michael Ballack. O Niemcu, trener Scoalari powiedzial, ze "na pewno zagra, jednak nie wie ile dokładnie - 45, 60 czy 70 minut".

To co bardzo martwi to brak Drogby. Godnego siebie nastepcy w klubie ten pan nie ma. Duza to szansa na blysniecie dla Anelki, ale jego dobra forma, zaraz po transferze do Londynu, prysla jak banka mydlana. Choc pojedyncze dobre mecze mu sie zdarzaja. Ale co warte uwagi, w zespole Chelsea sporo bramek zdobywaja zawodnicy drugiej linii, czy tez obroncy - po stalych fragmentach gry.

Watpie, by Bordeaux bylo w stanie na SB uzyskac korzystny wynik. Na wlasnych smieciach Chelsea jest praktycznie nie do przejscia i wpadki zdarzaja im sie bardzo rzadko. Ostatnio miala miejsce - 1:1 z Tottenhamem. Druga z rzedu? Nie wierze.

Kurs na gospodarzy maly, ale do jakiegos combo pograne. Chodzi mi tez po glowie correct score 2:0 i ze goscie nie strzela. Obrona Chelsea bardzo stabilna, swietny bramkarz, malo traca w domu.


Posted by: juancarlos

Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa A - Chelsea Londyn, AS Roma, Bordeaux, CFR 1907 - 17/09/2008 02:10

Originally Posted By: juancarlos
(...)
Kurs na gospodarzy maly, ale do jakiegos combo pograne. Chodzi mi tez po glowie correct score 2:0 i ze goscie nie strzela. Obrona Chelsea bardzo stabilna, swietny bramkarz, malo traca w domu.




tfu! Tu mialo byc oczywiscie, ze Chelsea wygra do zera - 1.90 w GB wyglada nie brzydko na takie rozwiazanie.

sorry za post pod postem.


adios!
Posted by: czubek

Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa A - Chelsea Londyn, AS Roma, Bordeaux, CFR 1907 - 01/10/2008 18:50

na jakim stadionie odbedzie sie dzisiajeszy mecz lm rumunow z cfc. na tym:
http://stadiony.net/stadium.php?s=502
Posted by: Grruber

Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa A - Chelsea Londyn, AS Roma, Bordeaux, CFR 1907 - 20/10/2008 21:15

Chelsea- AS Roma 1 1,45 STS
Chelsea- AS ROma(+1) 1 2,25 STS
Roma nie strzeli 2 2,11 STS

Chelsea bardzo dobrze radzi sobie w LM, wygrana u siebie 4-0 z Bordeax i niespodziewany remis na wyjezdzie z Cluj 0-0. Dobra forme pokazali w sobote pokonujac na wyjezdzie 0-5 Middlesbrough. Natomiast AS Roma nieoczekiwanie przegrzegrala w LM u siebie z Cluj 1-2, i wygrali na wyjezdzie 1-3 z Bordoux, lecz zeby nie czerowna kartka dla gospodarzy to nie wiem czy wywiezli by chociaz punkt. W niedziele Roma dostala baty na swoim podworku z Interem 0-4. Mysle ze Chelsea ma pake i bez problemu pokona slaba Rome nawet roznica 2 goli. Moj wynik to 3-0!!
Posted by: Hakan

Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa A - Chelsea Londyn, AS Roma, Bordeaux, CFR 1907 - 22/10/2008 22:34

Są takie chwile w naszym życiu, kiedy rozum podpowiada co innego, niż mówi serce. Dzisiaj jest taki dzień. Notka ta może zostać potraktowana jako subiektywna, ale zawierać będzie odpowiednią dawkę obiektywizmu. Chelsea oraz Roma znajdują się obecnie na dwóch przeciwległych biegunach. The Blues kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa, sporadycznie remisując. Giallorossi coraz częściej muszą przełykać gorycz porażek. Podopieczni Scollariego w ostatniej kolejce wygrali na wyjeździe z Boro 5-0, podopieczni Spallettiego przegrali u siebie z Interem 0-4. Zatem w zgoła odmiennych nastrojach przystępować będą do tego spotkania obie jedenastki. Żeby dopiec Romie, trzeba wspomnień o kiepskim bilansie spotkań rzymskiego klubu z angielskimi druźynami. To co optymistyczne to fakt, że lista niedysponowanych do gry w obozie Romy systematycznie się skraca. Na dzień dzisiejszy widnieją na niej już tylko dwa nazwiska Baptista oraz Cassetti. W obozie wroga zabraknie Carvalho, Ballacka, Essiena i Drogby. Niepewny jest występ Cecha, Joe Cole’a oraz Ashley Cole’a. Wszystko wskazuje na The Blues, ale czy podobne głosy nie miały miejsca wczoraj, kiedy grał Juventus z Realem?Mało kto wierzył, że Stara Dama będzie w stanie przełamać się z Realem. W końcu Juventus bez formy, targany kontuzjami vs dobrze grający Real. Czemu Roma dzisiaj miałaby, nie dokonać podobnego wyczynu, urywając punkty londyńczykom? Może i moja bezgraniczna wiara i wiążąca się z tym nadzieja na lepsze jutro dla Giallorossich jest zgubna, ale widząc kursy jakie oferują buki na to spotkanie, nie mogę przejść wobec nich obojętnie.


Chelsea-AS Roma
typ: +1.5
kurs: 1.55
stawka: 10/10

Chelsea-AS Roma
typ: X
kurs: 3.70
stawka: 2/10


Chelsea-AS Roma
typ: 2
kurs: 7.50
stawka: 2/10


Roma mia tu sei nata grande e grande hai da resta
Posted by: Biszop

Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa A - Chelsea Londyn, AS Roma, Bordeaux, CFR 1 - 23/10/2008 00:04

Oj, ostro poszedłeś 2/10 na zwycięstwo rzymskich gladiatorów;-)
Ci gladiatorzy zipią już ledwo, ledwo, presja pod jaką się znalezli przed meczem z Interem ich zgniotła, do tego sytuacja kadrowa, w samym meczu załatwił ich Zlatan w 1 5 minutach, pózniej gdy już nawet zaczynali coś grać przyszła przerwa i znów tuż po przerwie Zlatan wbił kolejny raz szpicę pod żebro.
Mam nadzieję że już gorzej być nie może (oby) i dziś Roma wyjdzie ze spuszczonym złym cisnieniem, nie przydarzy się dobry występ Anelce i minie wiecej niż 5 minut meczu zanim dobrze kopnie piłkę
Technicznie obie drużyny można jako tako porównywać lecz taktycznie...no cóż duch Jose na Stamford Bridge ciągle obecny i co jak co ale Scolari ma od czego odcinać kupony, i bynajmniej nie twierdzę że Portugalczyk jest złym trenerem, tylko to co zasiał Mourinho on teraz zbiera przyprawiając swoim.
Rzymianie nigdy nie grali dobrze z Anglikami ani nie przypominając ostatniego sezonu ani nigdy.
Ich kryzys widoczny gołem okiem, Totti po powrocie miał kilka przebłysków, widać że chce grać i że nie zapomnial jak to się robi ale żeby szarpnąć drużynę skutecznie jeszcze sił nie starcza.

Dziś typować czystą dwójkę to tylko z wielkiej miłości do klubu i pewnie za jakąś malutką staweczkę spróbuję choćby po to żeby moc sobie samemu wmawiać że nie zwątpiłem kiedy wiem doskonale że zwątpiłem:)

Jak wskazują kursy dziś inny scenariusz zapewne napisze życie i nie będzie on miał szczęśliwego finału dla kibiców Romy.
Dziś szukałbym innego rodzaju kursów:


Will the player get at least one yellow or red card in the match?
De Rossi, D
Tak 3,20

Niby musi uważać bo zarobił kartkę w Bordeaux ale to prawdziwy Rzymianin, nie odstawia nogi, walczy, żyje meczem, no i w 2 ostatnich meczach ligowych nie dostał:) dziś będzie miał ku temu sporo okazji bo Chelsea mimo że osłabiona to w niesamowitym gazie, pracy w defensywie będzie w bród, a i do przodu lubi wyrwać.

Zakład na czerowną kartkę dla tego samego zawodnika za @25 ja to biorę bo jest jednym z pretendentów do takiej jeśli ktoś ma ją dostać to on spełnia wszystkie warunki, Panucci i wracający Mexes już byli 2 mecze temu z Sienna wiec 25 idealnie sie komponuje przy szybkich i jak myślę ciągłych atakach gospodarzy.

Z bardziej klasycznych zakładów widzę
Chelsea Londyn - AS Roma
over 2,5 kurs w okolicach 1,95

Dziś Roma zrobi wszystko aby nie dać się załatwić tak jak z Interem, i bramka nie powinna paść aż tak szybko wiec można zaryzykować i poczakć na lepsza okazję kursową, jednak Roma to nie jest zespół który potrafi i lubi się bronić.
Bukmacherzy przewidują bardziej wariant Roma przyjeżdza murować bramke ale jak wyzej, to nie jest Roma, a drugie rywal który bez swojego asa gra jak z nut i siedzi na rywalu od 1 do ostatniej minuty, a dziś ma szansę praktycznie przypieczętować awans, nic do stracenia.

Ze strzelców bardzo ciekawie wygląda Panucci, wraca do gry, a ostatnio regularnie strzela bramki, statystycznie wypada że i dziś coś dorzuci, owszem rywal zupełnie inny niż wiekszość na ligowych boiskach ale z drugiej strony to Totti i Vucinic czy ewentualnie w koncówce Okaka będą podwójnie pilnowani a Christian będzie mimo wszystko mniej bacznie pilnowany i tu widze szansę zwlaszcza że z kursem ktoś w Unibecie zdecydowanie przesadził:

Panucci, C strzeli @22

Oczywiście pewnie sporo osób zagra że Roma dziś nic nie strzeli, bynajmniej nie neguję bo typ racjonalny w świetle całości ale jeśli w Londynie gospodarze maja stracic bramke to Panucci z tym kursem jak najbardziej:)

Myślałem o Terrym że strzeli, rożnych zapewne nie zabraknie za 8,25 można spróbować choć ja chyba to już odpuszcze bo i tak trochę się rozpędziłem;-)

Po cichu liczę że Romie uda się strzelić pierwszą bramke, Niebiescy znają wynik z niedzieli, zapewne widzieli ten mecz, może poluzują szyki na chwile wtedy bedzie zupelnie inny mecz, Roma w swoich ostatnich meczach gdy strzela pierwsza grała o niebo lepiej, oby tak było i tym razem:)
Posted by: Biszop

Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa A - Chelsea Londyn, AS Roma, Bordeaux, CFR 1 - 23/10/2008 00:10

Jeszcze słowo, na Romę można spokojnie zagrać w okolicach 10 i lepiej:) spora róznica w stosunku do 7,50.

Panucci juz "tylko" za 19, w ostatniej chwili to zagrałem za 22.
Posted by: Mindman

Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa A - Chelsea Londyn, AS Roma, Bordeaux, CFR 1 - 23/10/2008 00:40

Originally Posted By: Biszop


Oczywiście pewnie sporo osób zagra że Roma dziś nic nie strzeli, bynajmniej nie neguję bo typ racjonalny w świetle całości ale jeśli w Londynie gospodarze maja stracic bramke to Panucci z tym kursem jak najbardziej:)



A ja właśnie zaneguję taki typ ;\)

Być może trochę z przekory, ale jednak \:p

Po wczorajszym AaB nie strzeli \:D stwierdziłem, że granie na to, że jakakolwiek drużyna nie strzeli bramki w meczu mija się z celem, patrząc na to jak poziom futbolu wyrównał się ostatnio i biorąc pod uwagę, że mecz trwa 90, a nie 10 minut \:\)

Co do samego spotkania:

wyniki z weekendu nie będą tutaj miały aż takiego znaczenia moim zdaniem, przecież Roma tak grające Boro również najpewniej by pokonała, może nie 5:0, ale jednak.

Poza tym już nie raz i nie dwa, okazywało się,że liga nijak ma się do LM (żeby daleko nie szukać: vide wczorajszy Bayern).

Moim zdaniem Roma z pewnością posiada w swoim składzie zawodników zdolnych trafić na Stamford Bridge. Wolne Tottiego, rudego Norwega, czy jakaś główka Vucinica, poza tym strzały z dystansu, a uderzyć potrafi praktycznie każdy z pomocników gości.

W Chelsea spore osłabienie w tym meczu się szykują ... Jasne, że były takie również przed meczem z Boro i wiemy jak to się skończyło, ale ja dziś tak łatwej przeprawy dla The Blues nie widzę.

Kursy w tej chwili kompletnie już powariowały, z tego co widzę gdzieniegdzie jest na Chel ... 1,35

Z typowaniem tego meczu wstrzymam się prawdopodobnie do gry live, ewentualnie wyczekam może jeszcze kursy na to, że Roma strzeli
Posted by: mura

Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa A - Chelsea Londyn, AS Roma, Bordeaux, CFR 1 - 23/10/2008 01:11


a ja myślę że wyniki z weekendu właśnie pokazały jakim potencjałem dysponują oba zespoły

Chelsea bez Cecha, Carvalho, obu Cole'ów, Essiena, Ballacka, Deco (wszedł), Drogby rozbiła w pył Boro, wjeżdżała w ich pole karne jak w masło i wyglądało to jakby grali sparing z juniorami,

powtórzę to po raz kolejny w tym sezonie o ile los nie skojarzy razem Interu i Chelsea to ja widzę te zespoły w finale.

Chelsea to na dziś dzień zespół kompletny, bez słabych punktów, swoboda w grze, pełne zrozumienie, wspaniała atmosfera,
sam dziś nie podejmuję się typowania żadnego handi ani zwycięstwa The Blues ze względu na kurs, ale myślę że póki szybko nie strzelą i współczynniki będą większe to na pewno zagram Chelsea

Roma w meczu z Interem właśnie pokazała jaka jest jej wartość w meczach o stawkę, póki co zawodzą na wszystkich frontach i bez dwóch zdań są drużyną gorszą niż sezon temu, jak dla mnie to ich siła ofensywna nie prezentuje dużej wartości bojowej, bramkarz słaby i część obrońców jakby wypalonych,

nie wierzę że Romulusy w kilka dni przejdą metamorfoze i po nokaucie u siebie nagle zagrają dobry mecz na SB, Roma pewnie i w Bordo by poległa gdyby nie czerwo
Posted by: juancarlos

Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa A - Chelsea Londyn, AS Roma, Bordeaux, CFR 1 - 23/10/2008 01:32

Te braki w CFC wcale nie sa tak odczuwalne. Po pierwsze kiedy Drogba ostatnio strzelil bramke? Daaawno. Inna sprawa, ze duzo w tym okresie od ostatniego trafienia do dzisiaj, nie gral, ale jak juz sie pojawial na placu gry to bryndza. W tym sezonie na 10 spotkan jakie rozegrala Chelsea (EPL + LM) zawodnik z WKS pojawil sie 4-krotnie, ani razu w pelnym wymiarze czasowym. A mimo to Chelsea bramki strzelala i wygrywala.
Podobnie z Essienem i Carvalho, nie graja obaj juz od pewnego czasu, bodajze Essien od poczatku wrzesnia, troche pozniej wypadl ze skladu Portugalczyk. Sa nastepcy na ich miejsce, Scolari ma szeroka, dosc wyrownana kadre.

Az 3 znaki zapytania po stronie Chelsea. Stawiam, ze dwojka z nich na placu gry pojawi sie na pewno, w tym na 99% stawiam Cecha. Angielska prasa awizuje go w swoich skladach do gry i jakies dobre info tam pewnie maja ;\) troche szkoda, ze brak Ballacka, bo przy kontuzjowanym tez Essienie srodek pola sie wykrusza, ale za pewne beda nadrabiac skrzydlami, a i przeciez Lampard w pojedynke potrafi roztrzygnac mecz.

Ogolnie widzialem obie ekipy w ten weekend, wczesniej nie raz w tym sezonie widzialem poczynania CFC, czy w EPL, czy LM i bylem pod duzym wrazeniem. Obraz minionego weekendu nie pozwolilby mi typowac inaczej jak wygranej Anglikow. Kursy polecialy troche, ja juz 2 dni temu pobralem sobie po 1.47 w dublu. Teraz do zamkniecia pozostal tylko wlasnie ow mecz. Kontre na live przewiduje tylko i wylacznie w przypadku jakiejs strasznej maniany w wykonaniu Chelsea. Jednak watpie by drugi raz z rzedu stracili punkty w LM.
Posted by: wHiTe_StAr

Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa A - Chelsea Londyn, AS Roma, Bordeaux, CFR 1 - 23/10/2008 02:44

Mnie zastanawia mecz w Bordeaux.Na BA zrobiła sie masówka z Rumunami +0,5 tudzież +0,75. Od rana kursy strasznie sie wahały,do tego stopnia ze zobaczyłem aż 2.05 na Żyrondystów w Gamebookers.
Jak dla mnie najwyższy czas na frycowe Rumunów,tym bardziej że gospodarze jeśli nie chcą powoli pakować manatek nie tylko z LM ale wogóle z europejskich pucharów to musza sięgnąc po 3 punkty.Sięgając pamięcią wstecz było pare takich histori "maluczkich" które z początku wojowały ale jak przyszło co do czego to jednak trzeba było zejśc na ziemie.Cluj w dwóch meczach z najsilniejszymi drużynami grupy zdobył aż 4 pkt.Teraz przyszedł czas na na teoretycznie najłatwiejsze spotkanie,ale tak naprawde to ten mecz kiedy,już nie ma mowy o żadnym lekceważeniu pokaże czy mały klub z Rumunii może rywalizować z bogatym zachodem.Moim zdaniem nie
Posted by: Hakan

Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa A - Chelsea Londyn, AS Roma, Bordeaux, CFR 1 - 23/10/2008 03:16

Originally Posted By: mura

a ja myślę że wyniki z weekendu właśnie pokazały jakim potencjałem dysponują oba zespoły

Chelsea bez Cecha, Carvalho, obu Cole'ów, Essiena, Ballacka, Deco (wszedł), Drogby rozbiła w pył Boro, wjeżdżała w ich pole karne jak w masło i wyglądało to jakby grali sparing z juniorami
,

powtórzę to po raz kolejny w tym sezonie o ile los nie skojarzy razem Interu i Chelsea to ja widzę te zespoły w finale.

Chelsea to na dziś dzień zespół kompletny, bez słabych punktów, swoboda w grze, pełne zrozumienie, wspaniała atmosfera,
sam dziś nie podejmuję się typowania żadnego handi ani zwycięstwa The Blues ze względu na kurs, ale myślę że póki szybko nie strzelą i współczynniki będą większe to na pewno zagram Chelsea

Roma w meczu z Interem właśnie pokazała jaka jest jej wartość w meczach o stawkę, póki co zawodzą na wszystkich frontach i bez dwóch zdań są drużyną gorszą niż sezon temu, jak dla mnie to ich siła ofensywna nie prezentuje dużej wartości bojowej, bramkarz słaby i część obrońców jakby wypalonych,

nie wierzę że Romulusy w kilka dni przejdą metamorfoze i po nokaucie u siebie nagle zagrają dobry mecz na SB, Roma pewnie i w Bordo by poległa gdyby nie czerwo


Nie dam sobie ręki uciąć o to, ale o ile mnie pamięć nie myli i dobrze kojarze to Boro do spotkania z Chelsea też przystępowało dosyć osłabione...

Zgadza się że The Blues to zespół kompletny, ale nawet takie drużyny gubią punkty i to nawet z takimi rywalami jak Cluj. We współczesnym futbolu wszystko może się zdarzyć, zrealizowane mogą zostać nawet te najmniej możliwe scenariusze, może i dziś tak będzie?

W Juve też mało kto wierzył i też mało co za nimi przemawiało. To co stawiało Starą Damę w lepszej sytuacji niż Romę to fakt że grali u siebie, ale wszystko inne jest analogiczne. Zatem dzisiaj 2: 1 dla Romy ;\)
Posted by: mura

Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa A - Chelsea Londyn, AS Roma, Bordeaux, CFR 1 - 23/10/2008 16:38


Chelsea w lidze nie przegrała u siebie od ponad 4 lat bodajże a w LM doznała tylko 1 porażki - z wielką wówczas Barceloną i to po czerwonej kartce
Posted by: Matias88

Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa A - Chelsea Londyn, AS Roma, Bordeaux, CFR 1 - 04/11/2008 08:34

Roma-Chelsea

Rzymianie jakiś kryzys. W lidze baty i to nie tylko od drużyn z czuba ale i średniaków co daje bilans 2Z 1R 6P i tylko 7pkt a przy 9 strzelonych bramkach 17 straconych hmm sporo jak na zespół mierzący o mistrzostwie raczej. W LM nie lepiej po 3 kolejkach 3 pkt zdobyte z francuzami z Bordo. Do Rzymu przyjedzie ekipa mierząca wysoko 26 pkt 8Z 2R 1P i tylko 4 stracone bramki przy 27 zdobytych. W LM drużyna z Londynu zdobyła 7pkt i jest liderem grupy zdobywając 5 bramek nie tracąc żadnej. Poza meczem z Bordo (4:0) Blues raczej underowo. Kurs za Chelsea zachęca po w granicach 2 a przy obecnej dyspozycji Romy nasuwa się tylko jeden typ. Wiadomo, że to będzie dla Blues mecz wyjazdowy a do tego w ostatniej kolejce LM zmierzyły się te zespoły ze sobą i padła tylko 1 bramka i to zwycięska dla gospodarzy. Jak będzie teraz? dowiemy się jutro
Mój typ Chelsea
Posted by: Wandzik

Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa A - Chelsea Londyn, AS Roma, Bordeaux, CFR 1 - 04/11/2008 17:05

Originally Posted By: mura

powtórzę to po raz kolejny w tym sezonie o ile los nie skojarzy razem Interu i Chelsea to ja widzę te zespoły w finale.


a mi sie widzi final Barcelona - Chelsea
Posted by: Hakan

Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa A - Chelsea Londyn, AS Roma, Bordeaux, CFR 1 - 25/11/2008 20:35

Sytuacja w grupie A jest bardzo wyrównana...

Wydaje się, że Roma kryzys ma już za sobą. Z meczu na mecz gra Giallorossich prezentuje się coraz lepiej. Kłopoty kadrowe minęły ( Spalletti w Rumunii nie będzie mógł skorzystać jedynie z Panucciego ). W pierwszej kolejce Cluj sprawił nie lada sensację pokonując w Rzymie Romę 2-1, teraz Giallorossi będą chcieli wziąć za to rewanż, robiąc jednoczęsnie duży krok w stronę awansu.

Druga para Bordo - Czelsi. Początkowo miałem grać na The Blues, ale biorąc pod uwagę fakt, że w ostatniej kolejce grają u siebie z Cluj, remis we Francji nie będzie dla nich niekorzystny. Dlatego może podobnie jak w spotkaniu Interu poszukam niespodzianki?
Posted by: Mindman

Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa A - Chelsea Londyn, AS Roma, Bordeaux, CFR 1 - 26/11/2008 23:16

Krótko: nie wyobrażam sobie w dniu dzisiejszym porażek faworytów.

Daltego gram dziś bezpieczny dubel: Roma DNB + Chel DNB.

O składach nie ma co pisać, każdy może sobie to sprawdzić. Dla mnie przeważy dziś w tych spotkaniach klasa czysto piłkarska.

Biorąc jednak poprawkę na malutką zadyszkę Chel ;\) i pogodę w Rumunii, asekuruje się zwrotami w przypaku remisów.

Jeżeli faworyci zagrają na swoim normalnym poziomie, to o wyniki można być spokojnym.
Posted by: bcn1899

POGODA w LM ;-) - 27/11/2008 07:52

Nie mam pojęcia gdzie to poruszyć i w sumie nie wiem po co w ogóle, ale ktoryś raz poruszacie czynnik pogodowy w meczach. W wielu dziś i wczoraj miejscach znalazłem, że pogoda tu czy tam. W rankingu zagrałem swoje, a potem znowu czytam "pogoda w ROM". Kurcze, na wszelki wypadek zagladam na rozne strony i wszedzie jak wół, że pogoda nikogo nie zmiażdży. Nie mam pojęcia jak Wy te pogodę badacie. Macie zakodowane, że tam daleko to śnieżyca i -20? Na wszelki wypadek poczekałem na skróty, żeby miec podkładkę. Zasadniczo mam to głęboko, ale zalecam nie sugerowanie się tak bardzo porami roku ;\) Swego czasu, kiedy byłem aktywniejszy na mecz.pl, knułem porażkę Romy w Tromso chyba. Bo pogoda. Błoto. Zimno. No strona tekstu normalnie godna Zubilewicza. 1:2 było czy jakoś tak \:D

--
pzdr.bcn1899 *...*
Posted by: bolo_lacznik

Re: POGODA w LM ;-) - 27/11/2008 08:05

moze to ten słaby kurs za tone bananow tak działa ;/
ja tak od siebie tylko : co do spotkan i badania klimatu to moim skromnym zdaniem ma to jakies uzasadnienie ale nie w europie :_)
Posted by: Mindman

Re: POGODA w LM ;-) - 27/11/2008 08:08

Akurat tak się składa, że jeżeli chodzi o poziom europejskich pucharów, to mam podobne zdanie do Ciebie z tą pogodą \:\)

Być może zabrakło jakiegoś uśmieszku po tym fragmencie tekstu, tak jak po tym odnoszącym się do Chelsea umieściłem. Była to raczej luźna uwaga, jak cały z resztą mój wpis \:\)
Posted by: bcn1899

Re: POGODA w LM ;-) - 27/11/2008 08:09

bingo companero. a banany w San Jose podobno lecą w dół \:D

--
pzdr.bcn1899 *...*
Posted by: bcn1899

Re: POGODA w LM ;-) - 27/11/2008 08:13

A moja uwaga też tak ogólnie, a nie do Ciebie Mindman konkretnie. Ot wpadło mi w oko, że wielu ostatnio zbyt poważnie brało pod uwagę warunki pogodowe. Co więcej, chyba nie sprawdzone ;-)

--
pzdr.bcn1899 *...*
Posted by: bolo_lacznik

Re: POGODA w LM ;-) - 27/11/2008 08:20

a jakby nawet gdzies było -10 i snieg po kolana to wg mnie jest to te same -10 i ten sam snieg dla 2 ekip a na tch poziomach w zasadzie wszyscy maja jakis grajcarow "ciepłolubnych" wiec sie troszke wyrownuje ;-)
Posted by: wafe(L)nica

Re: POGODA w LM ;-) - 09/12/2008 23:14

Grupa A decydujące starcia ,dziś mam coś ciekawego z tej grupy do zaoferowania a mianowicie :

Pojedynek w Fortunie :

CHelsea - Panathinaikos (1) 2,15

CHelsea dziś gra o zwycięstwo ,nie będą raczek kalkulować bo po co ,dziś trzeba pojechać z grubej rury i spokój (bo w sumie w meczu Romy może zdarzyć wszystko) ,licze tu na takie 4 spokojny torrrrrryy The Blues obojętne kto strzeli ,a strzelać ma kto ,Anelka druga młodość ,wraca Drogba ,jest Deco ,Ballack ,Malouda ,Bosingwa ,Terry każdy z nich może strzelić.Szkoda że nie zagra Lampard z karki i Joe Cole bo napewno by kręcił rywalami jak dziadek watę cukrową na festynie.Ale braki Lamps i Joe nie powinny mieć wpływu na wynik meczu.Do tego własne boisko na którym Chelsea mało kiedy zawodzi ,nawet słynna Barcelona wyjeżdzała ze Stamford z bagażem 4 goli ,Manchester z 2 to taki Cluj może wyjechać z tąd nawet i z wiekszą liczbą i taką mam nadzieje.
W Cluj nie zagrają ofensywny pomocnik Eugena Tricy który odesł do Famagusty rywala PAO dziś ale o tym meczu zaraz ,a kontuzjowani są również stoper Tony (Anthony da Silva), obrońca André Galiassi, pomocnik Alin Minteuan i napastnik Didi.No to tak sie składa ,Cluj nawet w swojej lidze gra bardzo przeciętnie na wyjezdzie 8 meczy 2 2 4 11:10 8 pkt ,czyli nic rewelacyjnego ,także licze że panowie z Rumuni dostaną wkońcu lekcji prawdziwego Futbolu.

Zaś rywal CHelsea w pojedynku nasz Panathinaikos ,też dziś gra o awans bo nie ma jeszcze pewnego ,a za rywala ma silniejszą ekipe na dziś dzień nie CHelsea ,Famagusta jak sie postara to może i nawet zrobić tam niespodzianke i awansować dalej ,to są takie mecze miedzy drużynami z Cypru i Grecji jak derby jakiegoś miasta ,czyli walka do upadłego ,mecze walki ,ostrych starć i ważny jest wynik byle do przodu.Ale ciężko coś mówić więcej bo to jak wiemy bywa róznie ale ja jestem niemal że pewny że PAO dziś nie strzeli więcej goli niż Chelsea.Polecam ten typ w Fortunie ,kurs rewlacyjny wole brać to niż Chelsea za 1,15 ;]

A powiem wam jeszcze że ciekawie wygląda drugi pojedynek a mianowicie :

Bordeaux-CFR Cluj (1) 2,65

Nie licze na to że Cluj strzeli gola w Londynie ,a licze zaś na to że Bordo jest w stanie strzelić 1 gola a nawet 2 czy tam 3 a nawet 4.Typ można śmiało zagrać a kurs także ekstra.

Ale główny typ to CHelsea któy gramy grubiej ,zaraz w Fortunie.Pozdr typerzy.
Posted by: mgr

Re: POGODA w LM ;-) - 09/12/2008 23:20

Jeśli chodzi o pogodę w Lidze Mistrzów, to w Krakowie dziś słonecznie, acz chłodno
Posted by: wafe(L)nica

Re: POGODA w LM ;-) - 09/12/2008 23:28

Originally Posted By: mgr
Jeśli chodzi o pogodę w Lidze Mistrzów, to w Krakowie dziś słonecznie, acz chłodno


co ma pogoda w Krakowie do pogody w Londynie czy w Rzymie ??
Posted by: Stelmach

Re: POGODA w LM ;-) - 09/12/2008 23:30

Originally Posted By: pawel Wafel
Originally Posted By: mgr
Jeśli chodzi o pogodę w Lidze Mistrzów, to w Krakowie dziś słonecznie, acz chłodno


co ma pogoda w Krakowie do pogody w Londynie czy w Rzymie ??

W Łodzi tez ładnie \:D
Posted by: mgr

Re: POGODA w LM ;-) - 09/12/2008 23:33

Originally Posted By: pawel Wafel
Originally Posted By: mgr
Jeśli chodzi o pogodę w Lidze Mistrzów, to w Krakowie dziś słonecznie, acz chłodno


co ma pogoda w Krakowie do pogody w Londynie czy w Rzymie ??


Wisła podejmuje dziś Milan w ostatniej serii spotkań fazy grupowej. Jeśli nie przegra, to awansuje.

Coś Ty robił przez ostatnie miesiące, że się tak głupio pytasz?
Posted by: wafe(L)nica

Re: POGODA w LM ;-) - 09/12/2008 23:39

mgr chyba w pesie albo fifie podejmuje ,me

ale ok ,Chelsea Camon The Blues !!!!! Camon !!!!!!
Posted by: Amkwish

Re: POGODA w LM ;-) - 10/12/2008 00:00

Originally Posted By: pawel Wafel
mgr chyba w pesie albo fifie podejmuje ,me

ale ok ,Chelsea Camon The Blues !!!!! Camon !!!!!!


Swietna ANALIZA Wafel ,gram to grubo \:\)

W Barcelonie dzis rano padalo ,teraz jest pochmurno ,na 20:00 zapowiadaja 17 stopni i lekki wiatr.

Ten ostatni czynnik moze byc decydujacy ,bo Pedro z wiatrem moze trafic w bramke

Pedro strzeli ,peffa
Posted by: Hakan

Re: POGODA w LM ;-) - 10/12/2008 04:08

Originally Posted By: pawel Wafel


a licze zaś na to że Bordo jest w stanie strzelić 1 gola a nawet 2 czy tam 3 a nawet 4.


uważaj, żebyś się nie przeliczył. Gdy Roma jest w formie, ciężko jest sforsować jej obronę i przykładem mogą być ostatnie wyniki, które osiągnęli Giallorossi. Bordo nie ma nic do stracenia, ale rzucenie wszystkiego na jedną szalę, może okazać się wodą na młyn dla gospodarzy, dlatego uważam, że będą czaili się na kontry. nie spodziewam się jednak, aby byli w stanie napakować więcej niż jedną bramkę, chociaż i oto może być trudno.
Posted by: arkadiusz

Re: POGODA w LM ;-) - 10/12/2008 04:13

Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: pawel Wafel
mgr chyba w pesie albo fifie podejmuje ,me

ale ok ,Chelsea Camon The Blues !!!!! Camon !!!!!!


Swietna ANALIZA Wafel ,gram to grubo \:\)

W Barcelonie dzis rano padalo ,teraz jest pochmurno ,na 20:00 zapowiadaja 17 stopni i lekki wiatr.

Ten ostatni czynnik moze byc decydujacy ,bo Pedro z wiatrem moze trafic w bramke

Pedro strzeli ,peffa


kurcze ryzykowny typ bo tylko lekki wiaterek a jak ustanie przed meczem to dupa fifka \:\)
Posted by: wafe(L)nica

Re: POGODA w LM ;-) - 10/12/2008 07:31

Originally Posted By: pawel Wafel
Grupa A decydujące starcia ,dziś mam coś ciekawego z tej grupy do zaoferowania a mianowicie :

Pojedynek w Fortunie :

CHelsea - Panathinaikos (1) 2,15

CHelsea dziś gra o zwycięstwo ,nie będą raczek kalkulować bo po co ,dziś trzeba pojechać z grubej rury i spokój (bo w sumie w meczu Romy może zdarzyć wszystko) ,licze tu na takie 4 spokojny torrrrrryy The Blues obojętne kto strzeli ,a strzelać ma kto ,Anelka druga młodość ,wraca Drogba ,jest Deco ,Ballack ,Malouda ,Bosingwa ,Terry każdy z nich może strzelić.Szkoda że nie zagra Lampard z karki i Joe Cole bo napewno by kręcił rywalami jak dziadek watę cukrową na festynie.Ale braki Lamps i Joe nie powinny mieć wpływu na wynik meczu.Do tego własne boisko na którym Chelsea mało kiedy zawodzi ,nawet słynna Barcelona wyjeżdzała ze Stamford z bagażem 4 goli ,Manchester z 2 to taki Cluj może wyjechać z tąd nawet i z wiekszą liczbą i taką mam nadzieje.
W Cluj nie zagrają ofensywny pomocnik Eugena Tricy który odesł do Famagusty rywala PAO dziś ale o tym meczu zaraz ,a kontuzjowani są również stoper Tony (Anthony da Silva), obrońca André Galiassi, pomocnik Alin Minteuan i napastnik Didi.No to tak sie składa ,Cluj nawet w swojej lidze gra bardzo przeciętnie na wyjezdzie 8 meczy 2 2 4 11:10 8 pkt ,czyli nic rewelacyjnego ,także licze że panowie z Rumuni dostaną wkońcu lekcji prawdziwego Futbolu.

Zaś rywal CHelsea w pojedynku nasz Panathinaikos ,też dziś gra o awans bo nie ma jeszcze pewnego ,a za rywala ma silniejszą ekipe na dziś dzień nie CHelsea ,Famagusta jak sie postara to może i nawet zrobić tam niespodzianke i awansować dalej ,to są takie mecze miedzy drużynami z Cypru i Grecji jak derby jakiegoś miasta ,czyli walka do upadłego ,mecze walki ,ostrych starć i ważny jest wynik byle do przodu.Ale ciężko coś mówić więcej bo to jak wiemy bywa róznie ale ja jestem niemal że pewny że PAO dziś nie strzeli więcej goli niż Chelsea.Polecam ten typ w Fortunie ,kurs rewlacyjny wole brać to niż Chelsea za 1,15 ;]

A powiem wam jeszcze że ciekawie wygląda drugi pojedynek a mianowicie :

Bordeaux-CFR Cluj (1) 2,65

Nie licze na to że Cluj strzeli gola w Londynie ,a licze zaś na to że Bordo jest w stanie strzelić 1 gola a nawet 2 czy tam 3 a nawet 4.Typ można śmiało zagrać a kurs także ekstra.

Ale główny typ to CHelsea któy gramy grubiej ,zaraz w Fortunie.Pozdr typerzy.


CHelsea 2:1 Panathinaikos

a drugi pojedynek tak z myśli

Bordeaux 0:1 Cluj

ale główny typ ok ,pozdro typerzy ,walka z bukami.