Kiedy rozpocznie się nowa edycja konkursu?

Posted by: Anonymous

Kiedy rozpocznie się nowa edycja konkursu? - 13/01/2004 22:03

?
Posted by: Krysti24

Re: Kiedy rozpocznie się nowa edycja konkursu? - 14/01/2004 15:09

Ja tez bym cial sie bardzo dowiedziec .
Posted by: A.S.Romek

Re: Kiedy rozpocznie się nowa edycja konkursu? - 18/01/2004 00:37

Ja też chciałbym się dowiedzieć, kiedy rozpoczną się zapisy do następnej edycji Ale mi się wydaje, że chyba dopiero po rozdaniu nagród za poprzednią edycję
Posted by: Pitersson

Re: Kiedy rozpocznie się nowa edycja konkursu? - 19/01/2004 16:40

Z tego co pamiętam z dyskusji poprzedzającej poprzednią edycję, to przed tą edycją mają być eleminacje przed finałowym turniejem "Playoff" - zatem biorąc pod uwagę fakt, iż zima kończy się za 2 miesiące, to zostało juz niewiele czasu...
Posted by: Conrad

Re: Kiedy rozpocznie się nowa edycja konkursu? - 22/01/2004 17:54

Być może będą eliminacje, zobaczymy. Zapisy zaczną się w poniedziałek i potrwają tydzień. GB pozostanie sponsorem turnieju, nagrody będą te same z wyłączeniem konta email (tylko w nadchodzącej edycji).
Posted by: Anonymous

Re: Kiedy rozpocznie się nowa edycja konkursu? - 23/01/2004 05:29

Mam nadzieje, ze wszyscy ktorzy sie zglosza beda mogli wziac udzial w konkursie, jesli nie to moze jednak jakies kwalifikacje przed glowna drabinka.
Posted by: zw1

Re: Kiedy rozpocznie się nowa edycja konkursu? - 26/01/2004 23:15

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Być może będą eliminacje, zobaczymy. Zapisy zaczną się w poniedziałek i potrwają tydzień. GB pozostanie sponsorem turnieju, nagrody będą te same z wyłączeniem konta email (tylko w nadchodzącej edycji).[/qb][/QUOTE]gdzie te zapisy??
Posted by: klakiers

Re: Kiedy rozpocznie się nowa edycja konkursu? - 27/01/2004 03:44

[QUOTE]Oryginalnie wysłał zw1:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Być może będą eliminacje, zobaczymy. Zapisy zaczną się w poniedziałek i potrwają tydzień. GB pozostanie sponsorem turnieju, nagrody będą te same z wyłączeniem konta email (tylko w nadchodzącej edycji).[/qb][/QUOTE]gdzie te zapisy?? [/qb][/QUOTE]no zaczną się od poniedziałku... tylko że nie wiadomo jeszcze którego
Posted by: Anonymous

Re: Kiedy rozpocznie się nowa edycja konkursu? - 27/01/2004 04:23

W sumie fakt, nie wiadomo w ktory poniedzialek, ale juz nie moge sie doczekac tego konkursu.
Posted by: ZONK81

Re: Kiedy rozpocznie się nowa edycja konkursu? - 31/01/2004 21:37

Gdzie jest regulamin?
Posted by: [g]um[p]

Re: Kiedy rozpocznie się nowa edycja konkursu? - 31/01/2004 22:18

[QUOTE]Gdzie jest regulamin?[/QUOTE]z jesiennej edycji