Primera Division - 32 kolejka [12/13 kwiecień]

Posted by: Platini

Primera Division - 32 kolejka [12/13 kwiecień] - 09/04/2008 19:35





Zapraszam do dyskusji
Posted by: Hakan

Re: Primera Division - 32 kolejka [12/13 kwiecień] - 12/04/2008 18:38

:arrow: Getafe-Saragossa
typ: 2 DNB
kurs: 2.00

Czwartkowe spotkanie z Bayernem napewno dalo sie we znaki pilkarzom Getafe. Maja zatem 3 dni na zregenerowanie sil na ligowe spotkanie, a juz w srode czeka ich arcywazny mecz w Pucharze Krola z Valencia, ktory bez watpienia jest obecnie celem nr 1 dla podopiecznych Laudrupa. Real Zaragoza walczy o utrzymanie i musi szukac swojej szansy na zdobycz punktowa w takich spotkaniach jak to. W ekipie gospodarzy napewno nie zobaczymy :Daniel Cata Diaz (24/0), Nobrega Braulio (14/3), Kepa (14/2), Cosmin Contra (8/1), Miguel Pallardo( 11/0). Niewykluczone jednak ze dunski szkoleniowiec Getafe postanowi delegowac na spotkanie z Zaragoza rezrwowy sklad, tak by podstawowi pilkarze byli w pelni sil na srodowa batalie z Los Ches. W ekipie gosci zabraknie jedynie Carlosa Diogo (25/0).

spotkanie analogiczne do Lazio - Siena.
Posted by: mgr

Re: Primera Division - 32 kolejka [12/13 kwiecień] - 12/04/2008 21:23

Saragossa to obecnie dno i kilo mułu, ale nie wierzę, że spadną. Getafe nie dość, że zmęczone, to jeszcze z pewnością mooooocno podłamane po tak, nie bójmy się tego powiedzieć - frajersko - przegranym awansie z Bayernem. Do tego dochodzą osłabienia, jak pisze Hakan, i nastawienie na Copa del Rey.
Saragossa "musi" :-) (musi to na rusi)..
Nie no.. po prostu to za dobra drużyna jest żeby spaść z Primera
Posted by: Amkwish

Re: Primera Division - 32 kolejka [12/13 kwiecień] - 12/04/2008 22:07

Originally Posted By: mgr
Saragossa to obecnie dno i kilo mułu, ale nie wierzę, że spadną. Getafe nie dość, że zmęczone, to jeszcze z pewnością mooooocno podłamane po tak, nie bójmy się tego powiedzieć - frajersko - przegranym awansie z Bayernem. Do tego dochodzą osłabienia, jak pisze Hakan, i nastawienie na Copa del Rey.
Saragossa "musi" :-) (musi to na rusi)..
Nie no.. po prostu to za dobra drużyna jest żeby spaść z Primera


Grajcie sobie masówkę na Zaragozę, a ja policze tylko ilość rzygów na Qcz \:D

Tak na marginesie dodam,ze Getafe zadną miara nie moze byc DZIŚ pewne miejsca w Primera.
Posted by: mgr

Re: Primera Division - 32 kolejka [12/13 kwiecień] - 12/04/2008 22:15

Amk, Saragossa w tym sezonie to jedna z moich "ulubionych" drużyn.. można powiedzieć, że jestem jej sponsorem :-) także rzygów z mojej strony nie uświadczą, bo się zapasy wyczerpały \:D

Będziesz stawiał na Getafe? Czy tylko tak sobie "odradzasz" granie Blanquillos
Posted by: DJ SOSNA

Re: Primera Division - 32 kolejka [12/13 kwiecień] - 12/04/2008 22:32

Originally Posted By: mgr

Będziesz stawiał na Getafe? Czy tylko tak sobie "odradzasz" granie Blanquillos




Co do meczu to czytałem już we wtorek na Marca.com że Getafe rozważa wystawienie kilku juniorów w meczu z Saragossą ale nie myślałem że spadku na "dwójkę" będą aż tak duże. Goście faktycznie w tym sezonie zawodzą na całej linii ale skład mają dobry i jeśli zagrają wreszcie skutecznie to mogą jutro wygrać (osobiście spróbuję chyba coś last-minute pobrać jak będą składy podane). Ciekawostką jest że tydzień temu Saragossa w meczu z Betisem miała więcej strzałów na bramkę, więcej posiadanai piłki (%) i ogólnie wszystkie statystyki przemawiały na jej korzyść a...przegrała 0-3 \:p
Posted by: Amkwish

Re: Primera Division - 32 kolejka [12/13 kwiecień] - 13/04/2008 00:13

Originally Posted By: mgr
Amk, Saragossa w tym sezonie to jedna z moich "ulubionych" drużyn.. można powiedzieć, że jestem jej sponsorem :-) także rzygów z mojej strony nie uświadczą, bo się zapasy wyczerpały \:D

Będziesz stawiał na Getafe? Czy tylko tak sobie "odradzasz" granie Blanquillos


Odradzam z paru powódów.

1)Robienie afery ze składu Getafe to czysta piaskownica.
Skład zostanie podany na kilka godzin przed meczem i dzisiejsze rozważania o tym kto to nie zagra i ilu juniorów czy oldboy'ów wystawią to wróżenie z fusów.
Poza tymnie cierpie typów "na hiene" przeciw tzw.osłabionym drużynom,sa jak...jaja....nie wchodzą

2)Getafe na dzis nie moze byc pewne bytu w lidze.
Wyobraźmy sobie porażkę z Zaragozą i spójrzmy na tabele oraz rozkład gier w ostatnich kolejkach.
Co najbardziej upewni ,ze mały Madryt sie utrzyma ?
Zabranie punktów....Zaragozie.

3)No własnie ,a co Zaragoza ?
Dno....jednym słowem.
Przyjscie Irurety wydawało sie dobrym pomysłem ,bo RZ miał kłopoty ,jezeli chodzi o gre obronną, konkretnie odbiór i zatrzymanie rywala na 35-40 metrze.
Trener znany z dobrej strony ,jezeli chodzi o ten przedział mógł rzeczywiscie pomóc.
A co zrobił ?
Zafundował zawodnikom siłownie w pełni sezonu !!!
Efekty widacdo dziś ,bo nawet Diego Milito rusza sie jak wóż z węglem,ajego skuteczność....szkoda gadać.

Reasumując :zmeczenie Getafe po meczu z Bayernem i ewentualne zmiany w składzie nie stanowia dla mnie motywu do grania na "dwójkę" ,tym bardziej ,ze jest to mecz o 6 punktów.
Posted by: Salvador Dali

Re: Primera Division - 32 kolejka [12/13 kwiecień] - 13/04/2008 22:48

faktycznie mecz saragossy z getafe wyglada dla mnie jak niedawne spotkanie aberdeen z bayernem w pucharze uefa. Ja rowniez przechodze obok takich meczy z daleka. O wiele bardziej podoba mi sie deportivo. Dobra forma, u siebie niezykle pewni, Xisco sie rozstzrelal no i niechec jaka palaja zawodnicy Dep to obecnego szkoleniowca bilbao. 2,10 do wziecia.
Posted by: Amkwish

Re: Primera Division - 32 kolejka [12/13 kwiecień] - 13/04/2008 23:17

Originally Posted By: Salvador Dali
faktycznie mecz saragossy z getafe wyglada dla mnie jak niedawne spotkanie aberdeen z bayernem w pucharze uefa. Ja rowniez przechodze obok takich meczy z daleka. O wiele bardziej podoba mi sie deportivo. Dobra forma, u siebie niezykle pewni, Xisco sie rozstzrelal no i niechec jaka palaja zawodnicy Dep to obecnego szkoleniowca bilbao. 2,10 do wziecia.




Popieram.

ja zagram sobie takze na Espanyol.
Mówcie co chcecie ,alemusi nastapic koniec czarnej serii Los Pericos.