Bany i ostrzeżenia - dyskusja.

Posted by: Llama

Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 01/11/2006 12:20

propozycje userów, dotyczące banowania i ostrzegania łamiących regulamin.

proszę nie zaśmiecać tematu z listą!

pzdr
Posted by: gryzonko

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 11/12/2006 17:29

Llama tylko karać i karać -byście pochwalili czasami kogoś
\:D
Posted by: yaaho

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 15/12/2006 21:09

to ja mam pytanie, czy moglbym sie dowiedziec za co dostalem ostrzezenie? \:D dostalem je pare miesiecy temu, ale nie wiem dokladnie kiedy i za co, pytalem sie juz kilka razy, ale nigdy odpowiedzi nie dostalem, to moze teraz ktos mi odpisze?

ZA CO JA MAM OSTRZEZENIE ? \:\)
Posted by: P!T3R

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 23/12/2006 23:45

Originally Posted By: yaaho
to ja mam pytanie, czy moglbym sie dowiedziec za co dostalem ostrzezenie? \:D dostalem je pare miesiecy temu, ale nie wiem dokladnie kiedy i za co, pytalem sie juz kilka razy, ale nigdy odpowiedzi nie dostalem, to moze teraz ktos mi odpisze?

ZA CO JA MAM OSTRZEZENIE ? \:\)

Ja też bym bardzo chcial wiedzieć za co \:\) ?? Prosze o sprecyzowanie \:\) jasno \:\) bo nia kapuje \:\)
Posted by: rybek

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 24/12/2006 15:27

i ja patrze na liste i też mam ostrzeżenie i nie wiem za co \:o a co ciekawe żaden moderator nie ma ostrzeżenia \:D \:D \:D korupcja!!!!
Posted by: Fro_Lech

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 24/12/2006 16:11

Owszem ma.

Skoro macie ostrzeżenia, to na pewno za coś.
Posted by: Biszop

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 24/12/2006 23:10

Originally Posted By: rybek
i ja patrze na liste i też mam ostrzeżenie i nie wiem za co \:o a co ciekawe żaden moderator nie ma ostrzeżenia \:D \:D \:D korupcja!!!!


Ja mam 8 \:D
idzcie juz spac chyba ze uwazacie ze Wam cichaczem dopisujemy \:D
Posted by: yaaho

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 26/12/2006 22:52

Originally Posted By: Fro_Lech
Owszem ma.

Skoro macie ostrzeżenia, to na pewno za coś.


hmmmmmm, chyba nie chcesz napisac, ze dajecie ostrzezenia i nie macie wgladu za co bylo te ostrzezenie dane? :/
Posted by: Stoin

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 27/12/2006 00:04

Originally Posted By: yaaho
Originally Posted By: Fro_Lech
Owszem ma.

Skoro macie ostrzeżenia, to na pewno za coś.


hmmmmmm, chyba nie chcesz napisac, ze dajecie ostrzezenia i nie macie wgladu za co bylo te ostrzezenie dane? :/


\:D

Na bank mają
Posted by: yaaho

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 27/12/2006 15:44

Originally Posted By: Stoin
Originally Posted By: yaaho
Originally Posted By: Fro_Lech
Owszem ma.

Skoro macie ostrzeżenia, to na pewno za coś.


hmmmmmm, chyba nie chcesz napisac, ze dajecie ostrzezenia i nie macie wgladu za co bylo te ostrzezenie dane? :/


\:D

Na bank mają


watpie, skoro od 15 grudnia nikt nie raczyl mi napisac za co ja mam te ostrzezenie \:D
Posted by: lupus

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 27/12/2006 15:49

A myslisz ze my pamietamy?
Zawsze jest wypisany powod, i po jakims czasie lista jest uzupelniana, a posty kasowane, gratuluje jesli dopiero teraz sobie o tym przypomniałes.
Posted by: yaaho

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 27/12/2006 20:59

Originally Posted By: lupus
A myslisz ze my pamietamy?
Zawsze jest wypisany powod, i po jakims czasie lista jest uzupelniana, a posty kasowane, gratuluje jesli dopiero teraz sobie o tym przypomniałes.



czyli mam sobie prewencyjnie sprawdzac liste "co jakis czas" i patrzec czy nie dostalem za cos przypadkiem ostrzezenia? chyba sobie zartujesz \:D
a co do przypominania sobie o tym teraz to widze, ze nawet modzi maja problemy z czytaniem ze zrozumieniem....

moj post w tym temacie:

Originally Posted By: yaaho
to ja mam pytanie, czy moglbym sie dowiedziec za co dostalem ostrzezenie? \:D dostalem je pare miesiecy temu, ale nie wiem dokladnie kiedy i za co, pytalem sie juz kilka razy , ale nigdy odpowiedzi nie dostalem, to moze teraz ktos mi odpisze?

ZA CO JA MAM OSTRZEZENIE ? \:\)


polecam przeczytac kilka razy pogrubiony tekst


zawsze myslalem, ze jesli komus jest dawane ostrzezenie lub ban to jest to "gdzies" notowane za co, tak wiec spytam sie (jesli mozna, choc watpie, ze ktos odpowie) PO CO SA TE OSTRZEZENIA!!!!!!?????? skoro sie kogos "ostrzega" to robi sie to po to, zeby ten ktos tego drugi raz nie zrobil, zeby widzial, ze cos jest nie tak, a jak przegladam sobie liste raz na 6-7 miesiecy i zobacze, ze mam 1 czy 2 ostrzezenia TO CO MI TO DA???????......NIC!!!!!!!!!! bo bede dalej robic to co robilem nie wiedzac o swoim popelnionym nie wiadomo kiedy bledzie, aha i ten temat, w ktorym ma sie niby toczyc "dyskusja" o banach i ostrzezeniach to po co jest? tu i tak sie nie mozna niczego dowiedziec, ani skomentowac...

jak komus sie nie chce czytac calej mojej wypowiedzi to zadam pytania w niej zawarte jeszcze raz: \:\)

-po co jest system banow i ostrzezen?
-po co jest temat do dyskusji o nich?
-(i spytam sie jeszcze raz) za co ja mam te ostrzezenie?
Posted by: lupus

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 27/12/2006 21:03

Za łamanie regulaminu, pasi? \:\)
Posted by: yaaho

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 27/12/2006 21:12

Originally Posted By: lupus
Za łamanie regulaminu, pasi? \:\)


widze, ze polityka Ci obca nie jest \:\)


na moje pytania, ktore zadalem post wyzej i tak nie spodziewalem sie odpowiedzi, bo nie ma co sie oszukiwac, ze system banow i ostrzezen na tym forum jest beznadziejny \:\) polecam przemyslec jakies zmiany \:\) pozdro
Posted by: Biszop

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 27/12/2006 21:17

Originally Posted By: yaaho
Originally Posted By: lupus
Za łamanie regulaminu, pasi? \:\)


widze, ze polityka Ci obca nie jest \:\)


na moje pytania, ktore zadalem post wyzej i tak nie spodziewalem sie odpowiedzi, bo nie ma co sie oszukiwac, ze system banow i ostrzezen na tym forum jest beznadziejny \:\) polecam przemyslec jakies zmiany \:\) pozdro


Ja polecam wiecej rozsadku:)
Nie moj problem ze nie wiesz jaki jest regulamin, ze nie wiesz czy cos zrobiles zle czy nie.
Regulamin obowiazuje wszystkich i jego nie znajomosc nie powoduje ze Cie nie dotyczy.
Nie pamietam ani nie mam zamiaru pamietac za co ktos dostal ostrzezenie ale skoro dostal to nie dostal go z kapelusza.

Skoncz juz dyskusje jesli laska.
Posted by: yaaho

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 27/12/2006 22:35

Originally Posted By: Biszop

Ja polecam wiecej rozsadku:)
Nie moj problem ze nie wiesz jaki jest regulamin, ze nie wiesz czy cos zrobiles zle czy nie.
Regulamin obowiazuje wszystkich i jego nie znajomosc nie powoduje ze Cie nie dotyczy.
Nie pamietam ani nie mam zamiaru pamietac za co ktos dostal ostrzezenie ale skoro dostal to nie dostal go z kapelusza.

Skoncz juz dyskusje jesli laska.


a czy ja kaze Ci pamietac za co dostalem ostrzezenie? jesli tak to zacytuj ten fragment....

zasugerowalem zapisywanie tego gdzies...

a co do konczenia dyskusji to skoncze ja wtedy kiedy ten temat zostanie zamkniety, bo wedlug mnie od tego on wlasnie jest i stad slowo "dyskusja" w jego nazwie zeby takowa byla prowadzona
Posted by: lupus

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 28/12/2006 16:07

Gdy dostajesz ostrzeznie zawsze jestes o tym poinformowany, w poscie(cytat).

Potem jest wrzucane info o tym wraz tematem i powodem w ten dział, to, ze zagladasz tu raz na 7 miesiecy to nie moj, tylko Twoj
problem.

Przetrzep swoje 6,5k postow to znajdziesz zapewne \:\)
Posted by: Baqu

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 31/12/2006 01:33

fakt faktem jak wspomniał yaaho, że system ostrzeżeń jest na tym forum słabo opracowany, bo żeby zobaczyć to że samemu się dostalo ostrzeżenie trzeba co jakiś czas przeczesywać ten temat.
Posted by: Llama

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 09/01/2007 18:33

Re: Bany i ostrzeżenia - Lista. [Re: rafal08]
Vendetta Vendetta
Pooh-Bah


Zarejestrowany: 05/01/2006
Wiadomości: 2255
Loc: Szczecin Prosze uzasadnienie mojego ostrzezenia.

O to komentarz dla niezrozumialej i skandalicznej dla dla mnie sytuacji.

Jesli chodzi o mnie to moze sie ona zakonczyc juz teraz \:\)

rafal08 pamietam Cie jak jeszcze kilka miesiecy temu ( dwa czy trzy ) byles normalnym userem potem Llama zatrudnil Cie jako pomocnika do "czystek" na quasi i sie wczules w role(sprawdziles sie i chyba odnalazles swoja zyciową pasje) \:\)
Nie no wiem ze ludzie maja rozne charaktery ale jednak nie rozumiem co kieruje takimi jak Ty... i w ogole nie rozumiem skad sie biora tacy ludzie
Co ja takiego robie? nie wdziales chyba co sie dzialo w moim temacie kilka tygodni temu \:\) gdzie wtedy byles? \:D moze Scobas i Svart to kumple z Twojej " paczki". Nie widzisz nazwy tematu Scobasa "Tendettne typy"? nic Ci to nie mowi prawda? jesli nie uwazasz tego za obraze pod moim kierunkiem to jestes slepy \:\)
o to moj prv do 'Pana'Scobasa:
"Czlowieku grasz taka zenade ze szkoda gadac a zeby twoj temat byl bardziej popularny dales nazwe nawiazujaca do mojego nicku - jestes poprostu zalosny \:\) Podaj reke Svartowi bo pasujecie do siebie "
Wielkie halo prawda? Wyrazilem swoja subiektywna opinie nie uzywajac zadnego wulgaryzmu a Ty chcesz mnie banowac? \:\)
Dostalem ostrrzezenie za priva \:D co sie porobilo........ brak slow
Pozdrawiam wszystkich spoleczniakow i konfidentow z mecz.pl \:\)
Top Edit Reply Quote Szybka odpowiedź Quick Quote Notify Moderator Email Post




#847134 - 6 minut 55 sekund temu Re: Bany i ostrzeżenia - Lista. [Re: Vendetta]
Vendetta Vendetta
Pooh-Bah


Zarejestrowany: 05/01/2006
Wiadomości: 2255
Loc: Szczecin http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=845863&page=1&fpart=10
o to link do tematu na quasi w ktorym rafal oznajmil mi ze mam ostrzezenie i podal argumenty ktore go sklonily do tego by mi je dac \:D Nie wiem co tu sie dzieje ale to nie jest normalne.
Top Edit Reply Quote Szybka odpowiedź Quick Quote Notify Moderator Email Post




#847168 - 33 sekund temu Re: Bany i ostrzeżenia - Lista. [Re: Vendetta]
Lord Devastator Lord Devastator
old hand


Zarejestrowany: 11/03/2006
Wiadomości: 1078 Ja bym osobiscie Vendette mowiac niegrzecznie wyprosil z tego forum od jakiegos czasu wokol jego osoby unosi sie nieustanny smrodek - to jakis ciemny typek, nie wiem moze sprzedawal jakies lewe typy czy lewe ustawki w kazdym razie robi wiele zamieszania a jak napisalem o jego roli w naganianiu owieczek na FC Koln to sie tlumaczyl tak, ze trzylatkowie mogli uwierzyc w takie brednie.
Nie wiem jakie ciemne interesy on prowadzi ale widze ze zaklady i temat ustawionych rzekomych meczow odgrywaja wazna role i zajmuja poczesne miejsce w jego zyciu.
Pewnym jest jednak, ze nie jest to jakis powazny bonz mafijny, na jakiego sie stylizuje, bo gdyby tak bylo to ustawki by po prostu wchodzily i bylby bohaterem forum wiec nie ma sie co obawiac konsekwencji ze strony camorry czy Cosa Nostry jesli sie pisze to co ja. Najwyrazniej chlopak usiluje podpinac sie pod trendy, zaklada kilka nickow (Al Capone to ta sama osoba jakby ktos nie wiedzial, szkoda ze tak pozno na to wpadlem) i ogolnie kreca go takie podchody i zabawy.
Prosze rozwazyc usuniecie tego usera z forum wraz z zablokowaniem IP a jesli ma neostrade napisaniem skargi do TP, gdyz wyzwala niepotrzebne emocje, od jakiegos czasu koncentrujac sie na osobistych docinkach.
Jesli kto chce moze sie pod tym podpisac, mam nadzieje ze wieksza liczba podpisow wplynie na powazniejsze zastanowienie sie Moderatorow nad usunieciem tego pana z forum
Z powazaniem
Posted by: Lord Devastator

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 09/01/2007 18:38

Ja bym osobiscie Vendette mowiac niegrzecznie wyprosil z tego forum od jakiegos czasu wokol jego osoby unosi sie nieustanny smrodek - to jakis ciemny typek, nie wiem moze sprzedawal jakies lewe typy czy lewe ustawki w kazdym razie robi wiele zamieszania a jak napisalem o jego roli w naganianiu owieczek na FC Koln to sie tlumaczyl tak, ze trzylatkowie mogli uwierzyc w takie brednie.
Nie wiem jakie ciemne interesy on prowadzi ale widze ze zaklady i temat ustawionych rzekomych meczow odgrywaja wazna role i zajmuja poczesne miejsce w jego zyciu.
Pewnym jest jednak, ze nie jest to jakis powazny bonz mafijny, na jakiego sie stylizuje, bo gdyby tak bylo to ustawki by po prostu wchodzily i bylby bohaterem forum wiec nie ma sie co obawiac konsekwencji ze strony camorry czy Cosa Nostry jesli sie pisze to co ja. Najwyrazniej chlopak usiluje podpinac sie pod trendy, zaklada kilka nickow (Al Capone to ta sama osoba jakby ktos nie wiedzial, szkoda ze tak pozno na to wpadlem) i ogolnie kreca go takie podchody i zabawy.
Prosze rozwazyc usuniecie tego usera z forum wraz z zablokowaniem IP a jesli ma neostrade napisaniem skargi do TP, gdyz wyzwala niepotrzebne emocje, od jakiegos czasu koncentrujac sie na osobistych docinkach.
Jesli kto chce moze sie pod tym podpisac, mam nadzieje ze wieksza liczba podpisow wplynie na powazniejsze zastanowienie sie Moderatorow nad usunieciem tego pana z forum
Z powazaniem
Posted by: rafal08

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 09/01/2007 18:41

Pozdrawiam wszystkich spoleczniakow i konfidentow z mecz.pl \:\)

Za kolejny taki tekst otrzymasz następne ostrzeżenie.

byles normalnym userem

ty Vendetta kiedyś też

Ostrzeżenie Ci sie należy.Właściwie już wczoraj powinieneś je otrzymać.A wpisałem je na Quasi tenisa bo tam widziałem twój ostatni post.Więcej nie zamierzam na ten temat dyskutować.
Posted by: Vendetta

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 09/01/2007 18:53

Odpowiedz dlaczego nie byles taki sumienny gdy jeszcze niedawno w moim temacie (choc wyraznie zabronilem wpisow a Svart wyraznie tego nie zakazal) dziennie pojawialy sie dziesiatki postow ktore mnie wyraznie obrazaly?????? dlaczego? \:\) Wypowiedzi Lorda nie bede komentowal - ten pan jest chory psychicznie czego dowody dawal juz nie raz ( sprawdzcie sobie jego posty odpowiedz przyjdze sama) \:\)
Prosze wladze tego forum ( powtarzam wladze a nie popychadla) o wyjasnienie calej sytuacji bo nie tylko moja reputacja jest tu podwazana a np. AL_Capone takze

ps. Nie wiem dlaczego do tej pory nie bylo to wyjasnione bo wszyscy wiemy ze macie mozliwosci by to zrobic i dokladnie wiecie jak sie sytuacja przedstawia.
Posted by: rafal08

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 09/01/2007 18:56

Wtedy nie miałem uprawnień moderatora w Private Picks.Gdybym miał napewno bym zareagował.
Posted by: Svart_Ulv

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 09/01/2007 18:57

Originally Posted By: Vendetta
Odpowiedz dlaczego nie byles taki sumienny gdy jeszcze niedawno w moim temacie (choc wyraznie zabronilem wpisow a Svart wyraznie tego nie zakazal) dziennie pojawialy sie dziesiatki postow ktore mnie wyraznie obrazaly?????? dlaczego? \:\) Wypowiedzi Lorda nie bede komentowal - ten pan jest chory psychicznie czego dowody dawal juz nie raz ( sprawdzcie sobie jego posty odpowiedz przyjdze sama) \:\)
Prosze wladze tego forum ( powtarzam wladze a nie popychadla) o wyjasnienie calej sytuacji bo nie tylko moja reputacja jest tu podwazana a np. AL_Capone takze

ps. Nie wiem dlaczego do tej pory nie bylo to wyjasnione bo wszyscy wiemy ze macie mozliwosci by to zrobic i dokladnie wiecie jak sie sytuacja przedstawia.



proponuje, zebys zaczal uwazac na słowa...w pewnej chwili ktos tego nie zleje i zaczniesz żałować pewnych rzeczy
Posted by: Lord Devastator

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 09/01/2007 18:59

Coz panowie Moderatorzy sami widzicie jak jest trzeba to zrobic co sie powinno im szybciej tym lepiej bo piesek bedzie kasal wszystkich dookola bezkarnie a nie kazdy tak sobie pozwoli i ktos zastosuje w koncu ostrego kopniaka - im szybciej wywalicie tego usera z forum tym mniej pomyj tutaj sie wyleje a ta osoba jest tego gwarantem - nie potrafi odejsc z godnoscia
Smutne
Posted by: Fro_Lech

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 09/01/2007 19:23

Panów Lorda_D i Svarta_U proszę o zajęcie się swoimi sprawami/tematami/typami. Od dawania ostrzeżeń i decydowania o banie na pewno nie będziesz decydował Ty Lord , tylko moderatorzy/osoby które mogą dać bana.

Twoje tutaj historyjki są zupełnie zbyteczne i na jakieś 100% nieprawdziwe więc sobie daruj.

Vendetta ostatnimi wpisami zasłużył na ostrzeżenie, ale na pewno nie było dane ze względu na PM Scobasa.
Swoją drogą treści PM powinny zostawać pomiędzy zainteresowanymi, a nie że ktoś skarży się moderatorom.
Posted by: Svart_Ulv

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 09/01/2007 19:26

ależ ja sie zajmuje jak najbardziej tyle ze nie jest normalne zeby ktos innego nazywał publicznie CHORYM PSYCHICZNIE czyż nie ?
Posted by: Llama

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 09/01/2007 19:29

ja apeluję o rozsądek. nie trawicie się w trójkę, więc dajcie sobie nawzajem ignora. szkoda życia. róbcie kasę na zakładach, a nie szukajcie sobie wrogów.

pzdr
Posted by: Vendetta

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 09/01/2007 19:34

zazdrosc jest chora \:\) Masz racje Llama , skorzystalem z pomyslu.Pzdr
Posted by: SILVER STAR

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 09/01/2007 19:36

Originally Posted By: Llama
ja apeluję o rozsądek. nie trawicie się w trójkę, więc dajcie sobie nawzajem ignora. szkoda życia. róbcie kasę na zakładach, a nie szukajcie sobie wrogów.

pzdr


Nareszcie ktoś zaproponował jakieś mądre rozwiązanie.
Posted by: [T]-error

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 09/01/2007 21:09

... nie będzie niczego !

\:\)
Posted by: Lord Devastator

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 10/01/2007 08:12

Konczac temat z mojej strony pozwole sobie wyjasnic pare rzeczy zeby nie bylo juz wiecej niejasnosci i falszywych oskarzen.
1. Vendetta w temacie http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php...true#Post844747
przypiscił ostry atak na Svarta Ulva, piszac 'ktory to juz Twoj temat na przestrzeni osttanich kilku miesiecy \:D
Stronki nikt nie odwiedza zadnej "afery" nie wyweszyles to reklame robisz na mecz.pl' itp, zapominajac ze jego drugie wcielenie - Mr Hyde Al Capone - zalozylo conamniej piec razy tyle tematow co Svart - czyli jakies 15 i sie zmywalo z forum na kilka dni dziwnym trafem jak moczyło czterocyfrowa sume
2. Za to dostal ostrzezenie od Rafała08, okazalo sie jeszcze ze Vendi pozwala sobie na osobiste wycieczki pod adresem tych, co nie podzielaja jego punktu widenia swiata, ciekawe czy uciekal sie do grozb - Scobas czy Skobas sam wie najlepiej - zenada
3. Vendi ciagle mysli ze za tym tematem z Koln stoi Svart dlatego atakuje go przy kazdej okazji, jak widac ofiara niezle sie broni - Svart i ja to 2 rozne osoby jak Fro Lech zdayl gorliwie sprawdzic - zadziwiajace ze nie wykazuje takiej gorliwosci w sprawdzeniu i porownaniu logow Vendetty i Ala Capone. Ja i Svart mamy podobny stosunek do kretactw Vendetty - oprocz tego pewnie sporo sie roznimy ale nie na tyle zeby sie kopac publicznie na forum i prac tu swoje brudy - jestesmy jak najbardziej dwoma roznymi osobami co kazdy mod majacy dostep do logow moze potwierdzic i juz zostalo to zrobione. Ja uwazalem Vendette za supergoscia, rownego kolesia do pamietnego dnia meczu Koln-Duisburg.
4. Zostalo napisane ze jestem chory psychicznie - tak jestem ta choroba nazywa sie chorobliwa niechec do wszelkiego rodzaju oszustow i kretaczy i bede takie zachowania jak sportowca pietnowal z cala stanowczoscia i wszelkimi dostepnymi srodkami, wlacznie z powidadmieniem odpowiednich organow ktore wyciagna pewne dane szybciej niz pewnym osobom sie wydaje - po prostu nie lubie oszustow i pasozytow (a juz takich co chca uchodzic za guru czy autorytety ewentualnie inne objawienia) i bede to tepil
5. Co do dania sobie ignorow nawzajem - z mojej strony bynajmniej nie zamierzam i bede obserwowal przedmiot dzialalnosci tego dzentelmena w przyszlosci - jesli otworzy jakakolwiek dzialalnosc poboczna zastosuje piekielnie skuteczny srodek jakim jest prywatny zakup kontrolowany i zobaczymy co on tam knuje - ciagle mam nadzieje ze nic zlego nie planuje, lepiej zeby tego nie robil, bede go mial na oku w kazdym razie
6. Fro Lech jako moderator moglby chociaz troche udawac bezstronne czuwanie nad przebiegiem dyskusji, za kazdym razem jak pojawia sie temat Vendetty spieszy mu z pomoca bedac jego adwokatem, mam nadzieje ze obiektywizm jednak przezwyciezy, lub chociaz dorowna osobistym sympatiom - nie ja decyduje o banach ja tylko napisalem co bedzie dalszym efektem bytnosci tego jegomoscia na forum i jakie bym proponowal rozwiazanie ze swojej strony - znam swoje miejsce w szeregu jednak i oczywiscie decyzja nalezy do moderatorow, ja tylko przedstawiam swoj punkt widzenia, do uslyszenia i bez odbioru w tym temacie, mozna mnie oskarzac o pedofilie, wspolprace z WSI, WC, BHP i PCV - bez odbioru
Posted by: Biszop

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 10/01/2007 09:09

Tobie chyba sie sufit na glowe zwalil
Przelecialem ten zalosny placz pobieznie bo jakos szkoda czau na zglebianie go ale jedno mi wpadlo w oko,
Twoje teksty dotyczace Fro mnie dobijaja i przekonuja ze masz pod czaszka nie dokonca sprawiedliwie poukladane.
Pisalem Ci juz ze nick Vendetta i nick Al_Capone to dwa rozne adresy IP,
ogolna sytucja w kraju, mimo ze jestes po za jego granicami, mocno Ci sie udzielila poprzez Onet, wszedzie szukasz spiskow, intryg i afer:]
Czytaj dalej onet, rob swoje zakupy kontrolowane LOL :D, szukaj ustawek w meczach i zyj sobie spokojnie ale przestan rozsiewac ta atmosfere wiecznej afery bo zaczynasz mnie irytowac na tyle mocno ze moge nie wtyrzymac i zmienie Ci nick na np: Wielki Spisek ;\)
...i blagam nie odpowiadaj tylko sie opanuj:)
Posted by: Szewa

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 10/01/2007 11:08

Tak mi się wydaje, że kolega LD ma jakiś problem, z którym nie potrafi sobie poradzić i żeby odreagować znalazł sobie obiek ataków w postaci Vendetty.
Posted by: SILVER STAR

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 10/01/2007 12:19

Originally Posted By: Biszop
Tobie chyba sie sufit na glowe zwalil
Przelecialem ten zalosny placz pobieznie bo jakos szkoda czau na zglebianie go ale jedno mi wpadlo w oko,
Twoje teksty dotyczace Fro mnie dobijaja i przekonuja ze masz pod czaszka nie dokonca sprawiedliwie poukladane.
Pisalem Ci juz ze nick Vendetta i nick Al_Capone to dwa rozne adresy IP,
ogolna sytucja w kraju, mimo ze jestes po za jego granicami, mocno Ci sie udzielila poprzez Onet, wszedzie szukasz spiskow, intryg i afer:]
Czytaj dalej onet, rob swoje zakupy kontrolowane LOL :D, szukaj ustawek w meczach i zyj sobie spokojnie ale przestan rozsiewac ta atmosfere wiecznej afery bo zaczynasz mnie irytowac na tyle mocno ze moge nie wtyrzymac i zmienie Ci nick na np: Wielki Spisek ;\)
...i blagam nie odpowiadaj tylko sie opanuj:)


Biszop , tak sie zastanawiam do czego co niektórzy ludzie mogą być jeszcze zdolni.Tak mnie rozśmiesza to podejzenie że Vendetta i AlCapone to jedna i ta sama osoba.Mam tą przyjemność i znam obydwu. Obydwaj się doskonale znają na tym co robią, a że czasami któryś z nich się pomyli, cóż taka jest natura ludzka. Nie myli się tylko ten który nic nie robi. Pozdrawiam.
Posted by: Svart_Ulv

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 15/01/2007 13:59

http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php...true#Post863218

wnioskuje o drugie ostrzezenie dla vendetty
Posted by: PioKing

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 15/01/2007 20:05

Popieram.
Posted by: Nemo74

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 16/01/2007 11:11

A moze ktos z Was zobaczy jaki Svart ma podpis przy lokalizacji?

I zastanowil sie komu tak naprawde nalezy sie ostrzezenie...
Posted by: Svart_Ulv

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 16/01/2007 11:33

nie denerwuj człowieku..przeczytaj najpierw posta Vendetty a potem sie wtracaj w nie swoje sprawy

http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php...true#Post863218
Posted by: Svart_Ulv

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 16/01/2007 11:35

http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php...true#Post863218

ten link
Posted by: Nemo74

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 16/01/2007 12:13

A to Ty tez musisz być na tyl dzieciny ze jak ktos uktadnie Ci łopatke to tez musisz komus ukrasc wiaderko aby było na remis?

Jesli uwazasze ze Vendetta zle postapił to dlaczego robisz to samo?
Czy uwazasz ze jak Vendetta pisze na kogos ze jest kretynem to jest zle, a gdy Ty równiez obrazasz kogos w ten sposób to jest ok?

Zachowaj honor chłopie i załatw tą sprawe inną droge bo bardzo dziecinie to wygląda z twojej strony \:\)
Posted by: Svart_Ulv

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 16/01/2007 12:30

z nim sie nie da zalatwiac w inny sposob \:\) trza go wyeksmitowac stad
Posted by: lupus

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 16/01/2007 12:46

Ale macie problemy co to za problem sie umowic i wyjasnic sobie po mesku pare spraw ?
Posted by: Vendetta

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 16/01/2007 13:09

Pytam sie o co wam chodzi? \:\) Ja nie stwarzam zadnych problemow( przynajmniej celowo tego nie robilem -sam nie szukalem nigdy zaczepki) ... podawalem tu jedynei swoje typy, pisalem analizy i tyle... \:\) Moja obecnosc na tym forum miala na celu tylko i wylacznie pomoc innym ludziom w ogrywaniu bukow. Sa na tym forum osoby ktore mi czegos zazdroszcza( nie wiem czy tego ze wygrywam czy wiedzy - trudno mi to wytlumaczyc)ale nie bede spokojnie patrzyl na to jak mi ublizaja - taki mam charakter i nci na to nie poradze ze czasem dosadnie pisze to co mysle o prewnych ludziach ale gdy obiektywanei na to spjrzec to mysle ze 90% ludzi przyznala by mi racje :).Gdziekolwiek pojawial sie moj post za chwile pojawiala sie trojka drombo w postaci scobasa lorda i svarta .... nawet laik by to zauwazyl.Scobas nazwal swoj temat Tendettne typy i nikomu to nie przeszkadza a ja za privy dostaje ostrzezenia \:D
Nie chce zeby wokol mojej osoby dalej tworzyla sie taka atmosfera wiec sam rozwiaze ten problem znikajac z forum.Pewnie niektorzy sie uciesza ;)no ale jesli dla moderatow wazniejsi sa prowwokatorzy niz ludzie ktorzy pisali analizy i podawali konkretne typy to ich ( wasza ) sprawa ja nie mam ochoty prowadzic wojny z polglowkami \:\)
Prosze o otworzenie mojego tematu w archiwum pp( to dla mnie wazne) chce napisac pare slow podsumowujac swoj rok na tym forum i zawijam sie z tego "forum" \:\)
Pozdrawiam
Posted by: SILVER STAR

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 16/01/2007 13:23

Originally Posted By: rafal08
Wtedy nie miałem uprawnień moderatora w Private Picks.Gdybym miał napewno bym zareagował.


Tłumaczenie przypomina mi swego czasu wypowiedzi naszego sławnego polityka A.L. w stylu " ...my jeszce nie rządziliśmy więc to nie nasza wina , że jest zle....."
Czyżby zmienił się rególamin forum ? Wygląda na to że tak. Co prawda nic na ten temat mnie nie wiadomo.Byc może trzeba by bylo zasiegnąc języka gdzies wyżej w tej sprawie.
Posted by: lupus

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 16/01/2007 13:24

Zmienił.
Posted by: SILVER STAR

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 16/01/2007 13:37

Originally Posted By: lupus
Zmienił.


Jedynie wystarczyłoby powiedziec albo zapytać , dlaczego tak pózno?
Tyle było momentami zamieszania i nikt nie reagował.Wiele razy było to niesmaczne i odpychające.
Ale nic to , mam nadzieję i liczę na dopilnowanie wszystkich odpowiedzialnych aby był porządek.Zyczę konsekwencji w działaniu.Pozdrawiam.

ps

Proszę nie odpowiadać w stylu "lepiej pózno niz wcale"
Posted by: Svart_Ulv

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 16/01/2007 13:56

wiec jak bedzie? jednemu wolno wyzywac od kretynow a drugiemu nie hm ?
Posted by: tygrxek

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 16/01/2007 22:01

Jakby ktos mial jeszcze jakies watpliwosci co do Vendetty polecam komus przeczytanie ponizszego tekstu (sprawa dotyczyla meczu Koln)


Vendett'a
"Troche lamie zasady bo nie powinienem takich inf. podawac do uzytku publicznego no ale zrobie to dla Was

Napisze tylko tak:
- nie znam tego sportowca - nie wiem kto to jest
- nic nigdy nie jest pewne na 100%
- ja tez dostalem info(juz wczoraj) ze koln ma wygrac od pewnej osoby bo chyba zauwazyles ze pilki nie gram zbyt czesto(sam bym tego nie wysmyslil )W bukmacherce bardzo wazne sa kontakty i ja mam kilku znajomych od ktorych co jakis czas dostaje jakies "cynki" ktore bardzo czesto sa trafne ale niestety nie w 100% dlatego nie gram dzis za 10 tys tylko trzymam sie swojego stylu gry >Osoby od ktrych dostaje te typy to np Wopa z Moskwy ale mam tez znajomych w Niemczech , Austrii i Francji.Wiem ze niektore z tych osób sprzedają typy i wcale im sie nie dziwie , sam mialem epizod w ktorym "pomagalem" pomnozyc kapital pewnej starannie wyselekcjonowanej grupie osob.
Mozliwe ze ten sportowiec kupuje od kogos typy i wrzucil tu jeden na forum zeby podawac je dalej i zeby zwrocilo mu sie za abonament ktory czesto wynosi kilka tysiecy zlotych W kazdym razie jestem pewien ze gdy osoba ktora dala mu ten typ dowie sie ze podal go na tym forum napewno zakonczy z nim wspolprace Tyle ode mnie.I pamietaj ze nic nie jest pewne na 100% NAwet jesli mecze są "ustawione" cos moze sie zle ulozyc ...W takim ustawionym spotkaniu nigdy nie jest przekupiona cala druzyna tylko niewielka jej czesc ..... czasami tylko sedzia... i rozne czynniki moga wplynac na to ze mecz nie skonczy sie tak jakby sie chcialo...

Pozdrawiam

ps Nie mowcie o tym nikomu "
Posted by: Szewa

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 17/01/2007 19:15

@tygrxek

Co ma wspólnego powyższy post Vendetty z tematem Bany i ostrzeżenia ?
Posted by: Wojtas_

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 30/01/2007 15:28

Prosze o ostrzezenie dla Fro Lecha , obraza mnie cały czas, a jak ja na niego coś napiszę to od razu mi daje ostrzezenie, to ze jest modem nie znacz ze mu wszystko wolno. Juz mi jedno ostrzezenie dał a jemu nikt nie dał, więc proszę zeby ktoś tro zrobił i nie interesuje mnie ze jest modem i ze miedzy zielonymi są jakeis układy.

http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=909735&page=0#Post909735

13 strona
Posted by: Vendetta

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 04/02/2007 21:24

Nie zgadzam sie z trzecim ostrzezniem i dwoma banami ktore dostalem. \:\)
Prosze o przeanalizowanie calej sytuacji przez wladze forum a nie zwyklych modow ktorzy kieruje sie swopimi sympatiami przy dawaniu ostrzezen.Ja moge dokladnie naswietlic i opisac cala sytuacje ale chyba dla wiekszosci forumowicz to wszystko co ma miejsce ( juz od kilku miesiecy) jest jasne.(ZAZDROSC)Prosze sprawdzic to wszystko od potrzewki i zobaczyc gdzie tkwi zrodlo czy tez przyczyna tego co tu sie wyrabia. Odpowiedz przyjdzie sama a wiele trudu to Wam nie zajmie.
Wiedzcie tylko ze mi nie jest latwo samemu sprzeczac sie z tymi ludzmi, moglbym sie tym nie przejmowac i nie reagowac na posty obrazajace lub prowkujace moją osobe ale ludzie sa rozni... a ja mam taki charakter ze nigdy nie odpuszczam.
Zareczam ze nigdy nie dazylem do klotni i sam zadnej nigdy nie zaczalem.POzdrawiam
Posted by: bkbk

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 04/02/2007 22:12

widze ze jeden moderator sam dal sobie ostrzezenie \:D
Posted by: Szewa

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 04/02/2007 22:33

Generalnie, to ostatnio cała ta akcja z ostrzeżeniami i banami to jeden wielki cyrk.

Koledzy Miazoo i Randall dostają ostrzeżenia za nic, chociaż w tym samym temacie inni userzy wyzywają Niemców od je..ch szwabów i takie tam.

Vendetta wszedł na QC, napisał jedno zdanie i zaraz pojawiła się grupa jego przeciwników. Oczywiście od razu przeszli do prowokacji. Nie dziwię się, że chłopak nerwowo reaguje w takiej sytuacji.

Jednym słowem, jest wesoło \:\)
Posted by: miazoo

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 04/02/2007 23:02

Za co dostalem ostrzezenie nr 2 ?

O 1 nie wspominam bo to kiedys bylo ;\)

Drogi moderatorze lupus mozesz mi jasno wyjasnic za co?
Posted by: Llama

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 05/02/2007 10:55

temat z listą chwilowo zamknięty. powstał w niej niezły bałagan. koło piątku ogarnę to wszystko.

zaskoczymy Was ciekawą niespodzianką ;\)

póki co, ostrzeżenia wpisujcie tutaj.
Posted by: Llama

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 05/02/2007 19:18

Nasza niespodzianka --> AMNESTIA :

użytkownicy z I ostrzeżeniem, mają czyste konta. użytkownicy z II ostrzeżeniami, mają I ostrzeżenie anulowane. listy uaktualnione. amnestia nie obejmuje zbanowanych.

Forumowicze! Szanujmy różnice w poglądach, szanujmy się wzajemnie. Wypleńmy kozactwo, dziecinadę z forum! Nie dajcie się prowokować. Zgłaszajcie wszelkie takie próby, gaśmy to w zarodku.

ps. wyjątkiem jest Scobas, który złapał aż 2 ostrzeżenia już w lutym.
Posted by: El_Darro

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 10/02/2007 12:41

Proponuje na jakiś czas wyłączyć funkcje rejestrowania sie nowych użytkowników. Bo co chwila jeden czy może kilku bencwałów reklamuje jakieś podejrzane stornki. Nie wiem czy panowie moderatorzy mają zawsze tyle pracy przy kasowaniu tych głupich postów, ale ja dziś przeglądając posty natrafiłem na kilkanaście takich spamerskich treści.
Posted by: Szewa

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 10/02/2007 12:44

Też zauważyłem tego pajaca. Najpierw spamował pod jednym nickiem, zbanowali go, to założył drugi i znowu zaśmieca wszystkie tematy.

Posted by: Kylo

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 10/02/2007 15:34

A co z tymi co nie maja takich zamiarow...
Posted by: bkbk

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 11/02/2007 00:41

to moze ze moznaby bylo sie rejestrowac tylko raz z jednego ip, tylko akurat nie wiem czy to mozliwe technicznie \:\)
Posted by: miazoo

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 20/02/2007 20:15

Za posta

Originally Posted By: JuN
spierdalaj miazoo łajzo !

tylko cisnienie podnosisz

znowu nie wchodzi ci typ - lopez to musisz sie odstresowac

kup se kolo i pierdolnij sie w czolo leszczu i bedzie po problemie


prosze o ostrzezenie dla uzytkownika JuN
Posted by: rafal08

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 20/02/2007 20:18

Za ten post Jun nie dostanie ostrzezenia.Gdyż sam go sprowokowałeś i to kilkakrotnie.

Szybciej ty otrzymasz bana za wielokrotne prowokacje na Quasi.

Koniec tematu miazoo
Posted by: JuN

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 20/02/2007 20:20

miazoo wklej tutaj posty w ktorych mnie zaczepiasz dwa razy, uznajesz ze jestem gejem itp.

poza tym spytajcie sie ludzi co wtedy byli w tym temacie, platynowy, itp skad nawiazala sie dyskusja itp

miazoo mam ignorowanego wiec nie wiem co pisze,

skoro sie bronilem, i mam za to otrzymac ostrzezenie - to jest dla mnie dziwne, ale przyjme to ostrzezenei bez zadnego napiecia
Posted by: miazoo

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 20/02/2007 20:26

Haha , ja nie zlamalem ani jednego z puntkow regulaminu i ostrzezenie a ten nabijacz za slowa : spierdalaj , lajzo , pierdolnij nic ?


I do tego ginie jego post na QC ? Mafia
Posted by: Llama

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 20/02/2007 22:49

Originally Posted By: miazoo
Za co dostalem ostrzezenie nr 2 ?

O 1 nie wspominam bo to kiedys bylo ;\)

Drogi moderatorze lupus mozesz mi jasno wyjasnic za co?

nie wiem jak to przegapiłem, sam zapytałeś za co 2 ostrzeżenie, więc po amnestii miałeś 1, a teraz znów masz 2.
Posted by: XsebaX

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 07/03/2007 00:32

Ostrzezenie dla Vamos'a z przed chwili dla mnie jest totalnym nieporozumieniem. Moja sugestia, aby co niektorzy zastanowili sie czy przypadkiem zielony nie odbiera im rozumu i przy okazji czegos tak pospolitego wsrod ludzi, zwanego poczuciem humoru i przymrozeniem oka.
Dobranoc
Posted by: Llama

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 07/03/2007 00:38

spoko, załatwione.
Posted by: XsebaX

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 09/03/2007 20:20

Ciekawe czy za to bedzie ostrzezenie. Bo co jak co, ale obrazanie na tle rasistowskim sa chyba gorsze od przeklenstw? Te pierwsze sa karane z Kodeksu Karnego.

Link:
http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1031543&page=0&fpart=23
Posted by: rivex

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 21/03/2007 19:15

Co to znaczy: obrazanie zawodnika? Bo widze, ze za to ostrzezenia sie dostaje ...
Posted by: Llama

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 21/03/2007 20:09

Originally Posted By: rivex
Co to znaczy: obrazanie zawodnika? Bo widze, ze za to ostrzezenia sie dostaje ...


Federer, ty ch*uj*u pier*d*ol*ony. idź się pier*d*ol ze swoją szm*atą.


2-3 lata temu standard w postach wielu userów./przykładzik /
Posted by: Fro_Lech

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 22/03/2007 15:16

***

poważnie, takie coś kiedyś było i gorzej.
Posted by: Fro_Lech

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 22/03/2007 15:17

Ljuba Ty ch*ujujujujujujujujujujuju
Posted by: Vamos

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 23/03/2007 10:16

Mam pytanie... Uzytkownik rAFAL08 daje mi ostzrzenie, za to, ze niby spamuje... No nic dziwnego,ze moze miec takie podejrzenia skoro sa 2 osoby o 3.00 w nocy i tylko pisze z Lokusem i ewnetulanie jakims jednym innym uzytkownikiem... Nie mam jakiejs neostrady tylko stale lacze i nie mam zamiaru dostawac jakies ostzrzenie za nic! Za zwykle ogladanie, przezywanie i wymienianie sie odczuciami do meczow z innymi uzytkownikami forum... Pozdrawiam
Posted by: Vamos

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 23/03/2007 10:18

stale IP* Spokojnej nocy... Niech tu nie bedzie jak za komuny...
Posted by: connor

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 23/03/2007 10:38

Jesli chcesz zrobic odwolanie to tylko do trybunalu.

Chlopie, tutaj nie jest zle, na forum torentowym np. dostalem ostrzezenie za to ze napisalem 'Mam to w nosie, sciagac', czyli tutaj jest lajcik ;\)
Posted by: Vamos

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 26/03/2007 23:16

I mam ostrzezenie... BEZ KOMENTARZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Posted by: Rafik 25

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 05/04/2007 23:05

Rób qrwa szybko drugi kupon ,jeszcze zdążysz , szybciutko .....
nie rób żadnej przerwy , przeciez i tak grasz nie za swoje !!!

Takiego priva dostałem od Robertino

Po kilkunastu minutach dostałem kolejnego :

nie skarż się bo tak żałosne jak to co robisz z ludzmi którym każesz grać swoje idiotyczne typy za podubcone stawki , czlowieku , pisalem ci tyle razy opamietaj się !!!
A jak masz jaja to umiesc ten list ktory kiedys Ci napisalem wraz z Twoimi najbardziej idiotycznymi komentarzami , jak ostatnio typu , " dłuższa przerwa ....." ( 1 dzień <lol>)




Proszę o zrobienie coś z tym bo jak wiecie jego zaczepki są od dłuższego czasu kierowane w moją stronę a dzisiaj już przegiął
Posted by: oli

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 05/04/2007 23:14

Ignore this user i po problemie
Posted by: _Ja$on_

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 11/04/2007 00:06

Czy jest możliwość cofnięcia choć jednego ostrzeżenia? Szczeniackie wybryki na QC i 2 ostrzeżenia... \:\( Do nicku jestem przywiązany i nie chciałbym go stracić przez przypadek... \:\( Pozdrawiam Adminów i prosze o jakies porady...
Posted by: Lord Devastator

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 13/04/2007 09:10

Ostatnimi czasy wylecialo badz dostalo ostrzezenia pare zasluzonych osob - moze warto wzorem forow typu rapidshare wprowadzic jakis ban czasowy np 30 dni zamiast 2 ostrzezenia - czasami zdarza sie ze ktos sobie popije wchodzi na forum i bluzga nie wiedzac co robi - czy warto za jednorazowy wyglup tracic zasluzonych forumowiczow karzac je na juz na wieki?
Posted by: venom

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 13/04/2007 14:57

Popieram wypowiedź Devastatatora choć mimo wszystko każdy powinien liczyć sie z tym co napisze. Jednak często bywa, że z głupiej prowokacji dochodziło do bezsensownych ostrzeżeń które już później zamieniały sie na bany. Ban czasowy powinien jednak takie kwestie załagodzić.
Posted by: lupus

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 13/04/2007 15:07

Tak i teraz kazdy sie bedzie tlumaczyl alkoholizmem, to jest kiepska wymowka.

Nie zapominacje, ze bany leca po przekroczeniu liczby ostrzezen, i wiekszosc zbanowanych w ostatnim czasie wlasnie je przekroczyla(niektorzy w kilka h).
Posted by: Fro_Lech

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 13/04/2007 17:28

Jak soft da radę to będą bany czasowe które bardzo by się przydało. Tą opcję mamy w planach od hoho czasu, no ale czekamy na upgrade softu który da nam taką możliwość.
Posted by: Szewa

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 13/04/2007 19:07

Lupus, nie przesadzaj. Każdy średnio rogarnięty człowiek potrafi odróżnić zwykłego prowokatora, czy inne dziecko neostrady wchodzące tutaj w jednym celu od osoby, która posiada jakiś staż na forum i wniosła coś w jego rozwój. Każdemu może się zdarzyć jakiś wybryk i myślę, że taka osoba powinna mieć szansę na rehabilitację.

Prawo zna takie pojęcia jak amnestia czy zatarcie przestępstwa, więc czemu nie wprowadzić podobnyh standardów na forum \:\)

Pomysł z banem czasowym bardzo mi się podoba.
Posted by: shane

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 13/04/2007 19:14

Krótka resocjalizacja, sprawdzian z regulaminu i witamy ponownie na forum ;\)
Posted by: Llama

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 13/04/2007 20:31

zasady na forum są proste. minimum kultury i przyzwoitości. jeśli je łamiesz dostajesz 1, 2, 3 ostrzeżenie.
ile człowiek musi się natrudzić, aby załapać tyle ostrzeżeń. ile pokładów chamstwa musi w nim być. z pewnością wielu zbanowanych wróciło i udziela się kulturalnie.
a o bany czasowe suszę Conrada od pół roku, soft tamto soft siamto.
3 przykłady powrotów, ryan , jose i ktoś jeszcze był ale nicku nie pamiętam. i jaki efekt?
Posted by: Llama

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 13/04/2007 21:03

ten trzeci chyba zyziek.
Posted by: sebechiv

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 14/04/2007 01:42

Originally Posted By: Szewczenko
Lupus, nie przesadzaj. Każdy średnio rogarnięty człowiek potrafi odróżnić zwykłego prowokatora, czy inne dziecko neostrady wchodzące tutaj w jednym celu od osoby, która posiada jakiś staż na forum i wniosła coś w jego rozwój. Każdemu może się zdarzyć jakiś wybryk i myślę, że taka osoba powinna mieć szansę na rehabilitację.

Prawo zna takie pojęcia jak amnestia czy zatarcie przestępstwa, więc czemu nie wprowadzić podobnyh standardów na forum \:\)

Pomysł z banem czasowym bardzo mi się podoba.



W KK istnieje także warunkowe umorzenie postępowania karnego.

Art. 66. § 1. Sąd może warunkowo umorzyć postępowanie karne, jeżeli wina i społeczna szkodliwość czynu nie są znaczne, okoliczności jego popełnienia nie budzą wątpliwości, a postawa sprawcy nie karanego za przestępstwo umyślne, jego właściwości i warunki osobiste oraz dotychczasowy sposób życia uzasadniają przypuszczenie, że pomimo umorzenia postępowania będzie przestrzegał porządku prawnego, w szczególności nie popełni przestępstwa.

Art. 67. § 1. Warunkowe umorzenie następuje na okres próby, który wynosi od roku do 2 lat i biegnie od uprawomocnienia się orzeczenia.

§ 2. Umarzając warunkowo postępowanie karne, sąd może w okresie próby oddać sprawcę pod dozór kuratora lub osoby godnej zaufania, stowarzyszenia, instytucji albo organizacji społecznej, do której działalności należy troska o wychowanie, zapobieganie demoralizacji lub pomoc skazanym.
Posted by: edi8

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 18/04/2007 20:44

Witam.
W związku z wyjątkowym i historycznym wydarzeniem,jakim jest przyznaniem POLSCE i UKRAINIE organizacji
Mistrzostw Europy w 2012 roku-zwracam się z prośbą o amnestię
dla wszystkich osób,które zostały ukarane ostrzeżeniami i danie wszystkim szansy na wykazanie,że nie powtórzą się w ich wykonaniu powody do ponownego stosowania w/w regulaminowych kar.
Podpisano:edi8 (II ostrzeżenia).

P.s.:Osoby,u których powody nałożenia dotychczasowych kar mają
charakter "głębszy" i nieodwracalny-w przypadku ponownego tu na liście ukaranych zaistnienia-dadzą tylko dowód swojej nieodpowiedzialności i braku umiejętności wyciągania wniosków.

Zapraszam do dyskusji i wyrażania swoich poglądów w tej sprawie.
Pozdrawiam.
Posted by: bursztyk

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 19/04/2007 04:01

Dokładnie, pod takim wnioskiem podpisuję się obiema rękami

bursztyk (I ostrzeżenie)

adios \:\)
Posted by: rafal08

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 19/04/2007 04:08

Tak byc nie może ilość ostrzeżeń (łącznie) musi sie zgadzać
Policzyłem. Gdyby tym co maja po dwa ostrzeżenia dołożyc po jednym od tych co mają jedno stan ostrzeżeń na forum by sie zgadzał. Ci co będą mieć trzy oczywiście ban a Ci co mieli jedno mieliby czyste konto.Temat Bany i ostrzeżenia mozna wtedy zamknąć i czekać na Mistrzostwa \:p

Pozdrawiam
Rafał
Posted by: lupus

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 19/04/2007 04:10

Amnestia bedzie w 2012 ;\)
Posted by: edi8

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 19/04/2007 04:55

"lupus"-Ty raczysz w podtekście swojej wypowiedzi antycypować zdobycie przez POLSKĘ Mistrzostwa Europy w 2012 r.co da asumpt do ogłoszenia NASTĘPNEJ amnestii...A na ten moment skupmy się na uporządkowaniu forumowych spraw bieżących-w duchu sportowej rywalizacji realiów ANNO DOMINI 2007 r.
Pozdrawiam.

P.s.:Ostrzegam(po raz I. i II.naraz),że niezastosowanie się do powyższego pociągnie za sobą nałożenie kar regulaminowych-aż do BANA włącznie!
Więc żartów nie ma-sytuacja jest poważna...
Posted by: Scobas

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 19/04/2007 15:37

Originally Posted By: Llama
3 przykłady powrotów, ryan , jose i ktoś jeszcze był ale nicku nie pamiętam. i jaki efekt?

To ciekawe z tymi powrotami, bo jak Svart wracal dwa razy pod innym nickiem i mimo tego, ze zachowywal sie normalnie i kulturalnie to dostawal bana od rafala08 bo ten... cytuje mniej wiecej "Kapnal sie, ze to on i musi zalozyc taki nick, zeby sie nie kapnal" \:D

Po drugie uwazam, ze ostrzezenia powinny sie po jakims czasie kasowac i nie potrzebny do tego jest zaden soft. Jedno ostrzezenie np. po 4 miesiacach.
Posted by: Llama

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 19/04/2007 15:56

Originally Posted By: Scobas

Po drugie uwazam, ze ostrzezenia powinny sie po jakims czasie kasowac i nie potrzebny do tego jest zaden soft. Jedno ostrzezenie np. po 4 miesiacach.

sam o tym pomyślałem wczoraj, ale musiałby zostać spełniony 1 warunek, którego nie wprowadziliśmy do tej pory; rejestrowanie daty przyznawania ostrzeżenia.

na liście jest 200 nicków, i teraz kto kiedy? nikt nie pamięta. to jest dobry pomysł do rozważenia.
Posted by: edi8

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 19/04/2007 16:11

"Llama"-jest więc doskonała sposobnośc aby upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu:
a/ zastosować amnestię
b/ wobec powyższego wyzerują się liczniki i mamy otwarte pole do datowania wszystkich nowych ostrzeżeń wg innowacyjnego pomysłu
"Scobasa" o którym jak piszesz sam też wczoraj pomyślałeś..

Pozdrawiam.
Posted by: Robertino

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 19/04/2007 19:23

WITAM ZAŁOGE
WITAM ADMINÓW i MODÓW

HEJA CHŁOPAKI 

Forum z natury rzeczy ma łączyć a nie dzielić , sam jestem zainteresowany ( lub będę ..) <lol> pewnymi zmianami na dobre w funkcjonowaniu systemu Wychowania „pro publico ..”
Chcę powiedzieć że nasi szanowni A i M już nie raz dali znać , że czytają co do nich piszemy i że nas wysłuc**h*ują \:D .Tak na prawdę zrobili kawał dobrej roboty w kwestii pouczania i nauczania dobrych manier , bo po za kilkoma pacjentami i frustatorami i tych którzy mieli słabszy dzień , na forum jest kulturalnie <lol> . Prawda jest też taka , że odbyło się to kosztem wielu z nas , którzy obecnie są za drzwiami lub na ich progu <lol>. My jako naród potrafimy sobie wybaczać i wybaczamy( :/ )drugim , uważam że w momencie gdy gość wyraża skruchę i mówi i przyrzeka poprawę należy po chrześcijańsku powiedzieć : ’’idz i nie grzesz więcej ..”
, co nie znaczy , że taki precedens jest zawsze wymówką czy lekarstwem na ucieczkę przed BANEM .Kochani , i laski nam wybaczają i sądy też ( dają nam np. dozur \:D ) może nawet bardzo często w poważniejszych kwestiach , więc bądźmy ludźmi i próbujmy umiejętnie wywarzyć problem – wygramy wszyscy , bo czymże było by to forum bez NAS <lol>. Sam nie raz do późnych godzin wieczornych śledziłem chaty ,i pojawienie się tam kilku słówek nie cenzuralnych nie powinno powodować wy-out-owania klienta . Na drugi dzień kiedy już promile wyparowują , zmieniamy zdanie i powinniśmy to uszanować .Zmiany są konieczne i mogą tylko wpłynąć na pozytywny obraz i odbiór forum , jesteśmy jedną wielką rodziną i niech tak pozostanie .

Dla wszystkich kultowy kawałek KULTu „ POLSKA POLSKA MIESZKAM w POLSCE ‘’

Z szacunkiem
Robertino
Posted by: Robertino

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 19/04/2007 19:24

Forum z natury rzeczy ma łączyć a nie dzielić , sam jestem zainteresowany ( lub będę ..) <lol> pewnymi zmianami na dobre w funkcjonowaniu systemu Wychowania „pro publico ..”
Chcę powiedzieć że nasi szanowni A i M już nie raz dali znać , że czytają co do nich piszemy i że nas wysłuc*h*ują \:D .
Posted by: Robertino

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 19/04/2007 19:25

qrde nie wiem czemu nie weszlo wszystko , ...
Posted by: Llama

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 19/04/2007 23:24

cenzura.
Posted by: Llama

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 20/04/2007 00:01

co do amnestii takowa nastąpi nieprędko, bo dopiero co była jedna/2 miesiące temu/. w takim krótkim czasie lista z nickami znów się zapełniła.

ale wszelkie ciekawe rozsądne pomysły w sprawie zmian, unowocześnień itp. są mile widziane. nie jesteśmy tu po to aby likwidować jednego za drugim, tylko żeby trzymać jakiś względny ład.

pzdr
Posted by: edi8

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 20/04/2007 14:55

Originally Posted By: edi8
Witam.
W związku z wyjątkowym i historycznym wydarzeniem,jakim jest przyznaniem POLSCE i UKRAINIE organizacji
Mistrzostw Europy w 2012 roku-zwracam się z prośbą o amnestię
dla wszystkich osób,które zostały ukarane ostrzeżeniami i danie wszystkim szansy na wykazanie,że nie powtórzą się w ich wykonaniu powody do ponownego stosowania w/w regulaminowych kar.
Podpisano:edi8 (II ostrzeżenia).

P.s.:Osoby,u których powody nałożenia dotychczasowych kar mają
charakter "głębszy" i nieodwracalny-w przypadku ponownego tu na liście ukaranych zaistnienia-dadzą tylko dowód swojej nieodpowiedzialności i braku umiejętności wyciągania wniosków.

Zapraszam do dyskusji i wyrażania swoich poglądów w tej sprawie.
Pozdrawiam.
"Llama"-mój apel zawarty w powyższym poście dotyczy sytuacji nadzwyczajnej a sednem jest prośba o WPROWADZENIE AMNESTII CAŁKOWICIE ZERUJĄCEJ I ZACIERAJĄCEJ DOTYCHCZASOWE KARY.
To o czym Ty piszesz(amnestia sprzed kilku miesięcy) było przecież jedynie obniżeniem progu ostrzeżeń o 1 poziom...
Naprawdę,jeśli na poważnie mają być wprowadzone nowe pomysły typu ban czasowy-a nie ma przecież żadnego spisu z datami nakładania w/w ostrzeżeń-to połączenie tych obu spraw jedną decyzją dającą NOWE OTWARCIE jest tu wielce wskazane i pragmatyczne.
Dlatego bardzo proszę o szersze spojrzenie niż zawarte w Twoim poście motywowanie tym,że amnestia już była...

Pozdrawiam.
Posted by: panKa$a

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 20/04/2007 16:35

Decyzja została taka podjęta ,że nie będzie jak narazie żadnej amnestii i tyle w tym temacie...
Posted by: edi8

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 20/04/2007 18:38

Zmarły 2 lata temu JACEK KACZMARSKI w balladzie"Mury" śpiewał:
"A MURY rosły,rosły,rosły..."
a także:
"Kto przeciw NAM ten nasz największy wróg!!!"

Tak mi się ta Jacka twórczość jakoś sama nasunęła bo odniosłem
-ZAPEWNE MYLNE-wrażenie,że to forum zaczyna dzielić rosnący MUR pomiędzy jego użytkownikami a moderatorami,czyli pojawia się to pytanie:co było pierwsze"jajko czy kura"?

P.s.:zawarte w powyższym pytaniu dochodzenie do ustalenia czy to społeczność buduje zasady,czy też jego"nadbudowa"wie lepiej czego(także forumowej!) społeczności potrzeba-legło u podstawy klęski KOMUNIZMU.
To tak ku pamięci...
Pozdrawiam.
Posted by: Llama

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 20/04/2007 19:24

mur runął, 2 miesiące temu, jaki efekt? pojawił się wentyl bezpieczeństwa więc jazda! łammy regulaminy, amnestia była niewypałem. znamienne, że bardziej powstrzymuje przed chamstwem wirtualny regulamin niż własny system wartości.
Posted by: gremlin

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 21/04/2007 17:21

Amnestia amnestia ale uwazam ze stan dzisiejszy forum (na progu katastrofy) jest po trochu wina modow- bo tak bany w niektorych przypadkach byly dawane zbyt pochopnie ( szczegolne zaslugi na tym polu wniosl Lama na poczatka swej dzialalnosci jako mod!!!szalal jak tajfun!) i w ten oto sposob odeszlo z wlasnej i nie tylko z wlasnej woli wielu userow ktorych aktywnosc mozna niestety podziwiac na innych forach- tak wiec tradycyjnie wina lezy jak zwyklae po srodku! i Wy panowie nie jestescie w tym calym bajzlu bez winy!a ze forum obnizylo poziom starczy zerknac do kilku dzialow (np. siatkowka - polfinaly a wpisow nie ma ) natomiast kwitna bez wszelkich ograniczen DURNE KONKURSY ktorych namnozylo sie tyle ze chyba nikt juz nie wie ile!!! wiec Panowie Moderatorzy do roboty na tym polu mozecie sie wykazac!
Posted by: edi8

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 22/04/2007 01:00

JACEK KACZMARSKI śpiewał także:
"...16-letni Kałmuk-marksista
girlandy z uszu rzucał na stół..."
oraz
"...gończe psy..."

A to zaś nasuwa mi się w odniesieniu do wypowiedzi"gremlina",
który celnie zauważył-inaczej mówiąc-że działalność niektórych moderatorów przypomina wyrabianie stalinowskiej normy zwalczania wrogów klasowych-zwięczonej dowodem ich unicestwienia w postaci obciętych uszu(czytaj=nałożeniem kar).
To,że sam mam nałożone 2 ostrzeżenia a ta wypowiedź może być moją na tym forum ostatnią-to jeszcze zbyt mały powód abym zamknął usta i wprost nie powiedział tego co wszyscy tu widzą a prawie nikt nie ma odwagi powiedzieć wprost:
ABY MIEĆ PRAWO KARANIA INNYCH TO TRZEBA MIEĆ W SOBIE BAGAŻ ŻYCIOWEGO DOŚWIADCZENIA-BO KOLOR ZIELONY NIE DAJE SAM Z SIEBIE
NIKOMU ŻADNEGO PRAWA DO ROZSTRZYGANIA(poza ewidentnymi przypadkami patologii w zachowaniu)O TYM CZY JAKAŚ NORMA W CZYJEJŚ WYPOWIEDZI ZOSTAŁA PRZEKROCZONA CZY TEŻ NIE.

Choć sam jestem wnikliwym czytelnikiem forum od lata 2001 to jednak userem bardzo świeżej daty,bo od stycznia'2007 i nie mam przez to prawa przytaczać tu CAŁEJ GAMY pseudopowodów nałożenia kar na innych userów-ale swojej sprawy nie odpuszczę i wywalę Wam
moderatorzy do których wielokrotnie zwracałem się z prośbami o ukrócenie działań jednego z userów,który posunął się do obrzucenia mnie po wielokroć inwektywami-że bardzo źle wykonujecie swoją robotę skoro żadnej reakcji z waszej strony nie było w stosunku do tego pożal się Boże usera.
Ale gdy tylko ja sam po n-tej z tamtej strony prowokacji-napisałem,że"trzeba Ci chyba mózg przeszczepić"-to od razu czujny niczym stalinowski prokurator mod ukarał mnie ostrzeżeniem nie wnikając w to kto jest tu winowajcą pomimo wielokrotnych uprzednich próśb o interwencję.
Skoro taka jest Wasza sprawiedliwość-to ja naprawdę nie będę żałował odejścia z tego forum!
Wy sami deprecjonujecie zasady sprawiedliwości-jedni dostają kary za to samo za co inni nawet nie mają zwracanych uwag,
chodzi mi o używanie zwykłych ordynarnych przekleństw za które jedni lecą z tego forum i jest ok ale dla innych nie macie nawet
słowa za te same bluzgi jakie tu ślą.
To jest chore z waszej strony-bo sami stosujecie nie jedną a kilka miar oceny tych samych zachowań w zależności od tego kto to napisał-A NIE CO NAPISAŁ.
Jak na wstępie napisałem:jestem tu jako wnikliwy czytelnik od lata 2001 i jedno co jest tu teraz wprost przytłaczające to
przez Was samych stworzona REPUBLIKA KOLESI,którym wolno wszystko-w odróżnieniu od ogółu czyli społeczności tego forum,
któremu nie wolno już prawie nawet oddychać.
Nie wiem czy dana mi będzie sposobnośc do jakielkowiek tu jeszcze wypowiedzi-ale w podsumowaniu niech te gorzkie słowa: kolegi "gremlina"z poprzedniej wypowiedzi jak i moje obecne
W KOŃCU DO WAS DOTRĄ I ZROZUMCIE,ŻE SKORO PISZĄ DO WAS LUDZIE,KTÓRZY PRZYSZLI TU DOBROWOLNIE-TO NIE JEST TO PRZEJAW
SPISKOWEJ TEORII DZIEJÓW A WYNIK TEGO,ŻE NA NASZYM!!!FORUM BARDZO ŹLE SIĘ DZIEJE I TRZEBA TO ZACZĄĆ NAPRAWIAĆ-PÓKI JEST CO I DLA KOGO.
Serdecznie pozdrawiam tych wszystkich,którzy są po tej samej co i ja stronie MURU...
Podpisano:user edi8
(w momencie pisania o 19.00 II ostrzeżenia).
Posted by: Llama

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 22/04/2007 02:23

a kto Cię obrażał?
Posted by: Master.com back

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 22/04/2007 03:05

Gdzieś już był temat w "to i owo" odnośnie pracy moderatów, itd., itp. i wiele, wiele więcej, i każdy temat kończył się tak samo, wielkim krzykiem i cichuuutkim zniknięciem (nie aby ktoś go zamnką, ale po prostu nikt nie bierze tego na poważnie), pierwsze takie głosy pojawiły się około 2003... później co jakiś czas pojawiały się kolejne i pojawiać się będą..... można Tu przytoczyć forum satelickie, Llama, i każdy z Nas wie jakie, gdzie nie ma żadnych ostrzeżeń, a ban jest dawany z góry, i nad żadnym nie ma debat, rozmów, i rozpatrywania: "dać, czy nie dać", i Forum to ma poziom, mimo, że trochę za bardzo tam kolorowo, pamiętam, że ktoś napisał tam zdanie w stylu: "jak chcecie to mogę zmienić Forum..." ... co też mod. ułatwili mu bez żadnych rozmów, i debat...
Posted by: lupus

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 22/04/2007 19:07

Heh Ryan, nie widzisz, ze ja tu nie mam uprawnien?

Po drugie, Twoja krytyka splywa po mnie niczym... ;\)

A teraz pare slow, oboje wiemy, ze kiedys juz miales bana, zostales potem odbanowany, a teraz dostales kolejnego.
Pierwszego nie wiem za co dostales, bo mnie to srednio interesowalo, bylo to w czasach gdy nie bylem moderatorem.

Natomiast teraz dostales za przekroczenie libczy ostrzezen, zgodnie z regulaminem forum.
Od ponownego odbanowania zerwales tych ostrzezen 6 lub 7(wliczajac amnestie oraz to, ze raz dostales jedno zamiast dwoch).

Weszystkie Twoje ostrzezenie, pochodza z QC, i chyba wszytkie za bluzgi

To nie moja wina, ze szybciej piszesz niz myslisz, jezeli Twoja pasja jest sleczenie na QC i bluzganie na to co nie wchodzi, to Ci gratuluje.

Oczywiscie, ze zbanowaniem sie nie zgadzasz, zakladajac kolejne nicki, zenada

W zeszlym roku, napisalem Ci nawet prv, zebys przystopowal z yum, bo jak tak dalej pojdzie to cie ktos udupi, no i stalo sie.
I teraz wielki zal do wszytkich tylko nie do siebie.

PS Zostawcie tego posta na jakis czas ;\)
Posted by: odgdog

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 22/04/2007 19:28

Mam do modów apel o zamykania ASAP wszystkich tematów w to i owo, które winny by się znaleźć w temacie o pomocy. Może tak ludzie się nauczą, że taki temat istnieje. Wnoszę również o zamykanie debilnyh tematów jak "jaki odkurzacz wybrać", "jaką patelnię wybrać", "miałem polucje w nocy. co mam zrobić? powiedzieć mamie, czy nie [sonda]" itp. Przyznaje, że sam ostatnio siedzę tylko na t&o (po raz kolejny o tym piszę i wcale tego nie ukrywam), ale to co tam się dzieje momentami woła o pomstę do nieba
Posted by: odgdog

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 22/04/2007 19:29

oczywiście AFAS, a nie ASAP
Posted by: bulwer$

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 22/04/2007 22:56

llama dlaczego ja mam ostrzezenie mozesz to w jakis sposob udokumentowac? co tu jest grane jakas konspira jak ktos ma wiecej czy cos to trzeba go zniszczyc i zdeptac o to wam chodzi? ehhh
Posted by: connor

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 22/04/2007 23:01

wyszukiwarka panowie, wyszukiwarka:

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?...rue#Post1098903
Posted by: bulwer$

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 23/04/2007 01:30

Originally Posted By: bulwer$
Biszop nie lansuj sie tak chlopcze szkoda mi Cie naprawde nie skomentuje tego bo jestes przeciez "Wielki wac pan moderatoro"


A ty masz

OSTRZEZENIE

nie wyglada mi to na jakas obraze itd i zeby odrazu ostrzezenie ajajaj
Posted by: rafal08

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 23/04/2007 01:35

Originally Posted By: bulwer$
pedaly jedne nie gra kilku graczy i potega w rozsypce


Otrzymałeś je łacznie za obie te wypowiedzi.
Posted by: edi8

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 23/04/2007 02:17

Originally Posted By: Llama
a kto Cię obrażał?
"Llama":Twoje powyższe pytanie-niestety-wprowadziło mnie jedynie w:
1/ wpierw w konsternację
a w drugiej kolejności:
2/ uświadomiło mi,że moja próba zwrócenia uwagi na MECHANIZMY powodujące wzrastanie
owego MURU,o którym pisałem-jest skazana na porażkę bo to chyba "walka z wiatrakami".
Odnośnie mej konsternacji:ja nie chcę załatwiać prywaty i dopominać się jakiegoś trybu indywidualnego dla nadania biegu wstecznego poruszonej sprawie i okolicznościom nałożenia na mnie
2 ostrzeżeń w 2 dni-w wyniku korespondencji(BEZ PRZEKLEŃSTW!!!)sprowokowanej niezgodnym z regulaminem zachowaniem TEGO SAMEGO USERA a wobec braku na to reakcji powiadamianych moderatorów.

Teraz co Twoje pytanie o to"kto mnie obrażał"-uświadomiło mi:
Otóż tak postawione pytanie:o to kto to był-a nie takie:
KTÓRYCH MODERATORÓW POWIADAMIAŁEŚ WIELOKROTNIE O ŁAMANIU REGULAMINU FORUM A ONI NIE ZAREAGOWALI I W OPISANEJ SYTUACJI UKARALI TYLKO CIEBIE?-kończy mój udział w dyskusji,mającej w mym zamyśle poprawić MECHANIZMY tu funkcjonujące-jako bezcelowy!!!
Pozdrawiam.
Posted by: Llama

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 23/04/2007 02:22

mechanizm jest tak skomplikowany, jak skomplikowane są psychiki moderatorów, którzy wedle uznania i własnych przekonań wręczają ostrzeżenia.

niestety nie wymyśliliśmy nic lepszego.

BTW, skojarzyłem teraz tamtą sytuację. była przedziwna. ja zareagowałem wtedy tak szybko jak mogłem.
Posted by: gremlin

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 23/04/2007 03:46

[quote=Llama]mechanizm jest tak skomplikowany, jak skomplikowane są psychiki moderatorów, którzy wedle uznania i własnych przekonań wręczają ostrzeżenia.
a to jest naprawde sliczne Lama za to masz "ZLOTA MALINE"- tego nikt nie przebije w tej sytuacji widze powody aby przebadac kandydatow i nie tylko kandydatow pod katem wlasnie tej psychiki ;\)
Posted by: edi8

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 23/04/2007 05:02

Originally Posted By: Llama
mechanizm jest tak skomplikowany, jak skomplikowane są psychiki moderatorów, którzy wedle uznania i własnych przekonań wręczają ostrzeżenia.


"Llama"-w końcu doszliśmy jednak do jakiegoś consensusu...
Tak,w pełni się tu z Tobą zgadzam:
RZECZYWIŚCIE,PSYCHIKI NIEKTÓRYCH MODERATORÓW SĄ SKOMPLIKOWANE!!!Ale i na to znaleziono sposób a nazywa się on:
TYLE WŁADZY ILE ODPOWIEDZIALNOŚCI-
bo na ten moment to władzy jest dużo zaś odpowiedzialności odwrotnie proporcjonalnie do tej pierwszej...
Raz jeszcze pozdrawiam!
Posted by: Llama

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 24/04/2007 05:12

no to jak, jakieś pomysły?
\:\)
Posted by: RRadziu31

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 27/04/2007 07:07

Znowu działają układy i układziki moderatorów i starych wyjadaczy na forum.
Dostałem ostrzeżenie za co??
A za to że odpowiedziałem na chamską odzywkę starego forumowicza.
Nie mam zamiaru się tu udzielać i walczyć z wiatrakami.
Bawcie się wspólnie w tym waszym bagienku, miłego pluskania.
Posted by: RRadziu31

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 27/04/2007 08:09

Ty RRadziu wypierd...
Nie umiesz się zachować to won


No coment.
Posted by: RRadziu31

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 27/04/2007 15:54

Teraz moderator Rafal08 twierdzi że 14.04 dostałem jakieś ostrzeżenie ???
Pytam się gdzie i za co??!!!!
Kompletna bzdura, najlepiej napisz że dostałem 10 ostrzeżeń.
Kiedyś, chyba w lutym dostałem ostrzeżenie ale objeła ja amnestia, więc pytam się Rafal08 o co Ci chodzi.
Posted by: Bebok2

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 22/05/2007 15:23

A czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego zostałem zbanowny ... Chodzi oczywiscie o konto "Bebok". Biszop nie odpowiada na moje PM wiec pytam tutaj...
Posted by: Fro_Lech

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 22/05/2007 18:22

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?...rue#Post1222786

Zapewne za to
Posted by: Bebok2

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 22/05/2007 22:37

tzn za złamanie zasady ktora mowi ze w watku "Sprzedam, kupie, wymienie" moga pisac tylko ci którzy maja roczny staz lub sa zwerywfikowani u kanicastego.
Tylko ze ja jestem zweryfikowany, wiec mogelm tam pisac. To onzacza ze Biszopowi nie chcialo sie sprawdzic czy jestem na tej liscie tylko poprostu mnie zbanowal bo tak bylo mu tak wygodniej ... ?

No chyba żę zlamalem jakąś inną zasade i tego nie dostrzegam ?
Posted by: Szewa

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 22/05/2007 23:21

Bebok, prawda jest taka, że z zielonymi nie wygrasz nawet jeżeli masz oczywistą rację. Nikt się do błędu nie przyzna...
Posted by: lupus

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 23/05/2007 00:45

Zbanujmy Biszopa
Posted by: forthar

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 23/05/2007 21:15

Nie żebym sie czepiał ale moderator Biszop mógłby wyjaśnić tą zaistniałą sytuację z użytkownikiem Bebokiem
Każdy powinien tłumaczyć się ze swoich czynów ;\)
Posted by: Biszop

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 23/05/2007 21:34

Originally Posted By: forthar
Nie żebym sie czepiał ale moderator Biszop mógłby wyjaśnić tą zaistniałą sytuację z użytkownikiem Bebokiem
Każdy powinien tłumaczyć się ze swoich czynów ;\)


JAk trzeba to trzeba:)
Po pierwsze
zbanowalem Beboka poniewaz nie spelenial warunkow ustalonych w temacie wymian,
tzn tak myslalem ze spelnial bo faktycznie moim niedopatrzeniem jest to ze nie popatrzylem na stronke zeby sie upewnic.
po drugie
dla scislosci nie otrzymalem ani jednej prywatnej wiadomosci od niego, gdybym ja otrzymal to poprostu bym sprawdzil i problemu by nie bylo, to dosc oczywiste.
po trzecie
teraz odzywam sie tak pozno bo dopiero zobaczylem ze ten temat zostal przeniesiony na dol forum i przy ustawieniach jakie mam poczynione w przegladarce poprostu go nie widzialem, zreszta nie widzialbym go nadal gdyby ktos mnie o tej "aferze" nie poninformowal poprzez gg:)

Tak czy siak, Beboka przepraszam,
poprzedni nick ma odblokowany.

Na przyszlosc jesli ktos sie wpisuje w temacie wymian niech zaznaczy ze jest zweryfikowany u Kanciastego, a nie spelnia warunku dotyczacego 1 roku stazu.
Nie bedzie takich moich pomylek;-)
Posted by: Biszop

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 23/05/2007 21:36

Originally Posted By: Szewa
Bebok, prawda jest taka, że z zielonymi nie wygrasz nawet jeżeli masz oczywistą rację. Nikt się do błędu nie przyzna...


Rozwalasz mnie:]
Nie wiem co Ci zrobilem ale zaczynasz mnie irytowac tymi "oczywistymi" stwierdzeniami
Posted by: connor

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 23/05/2007 21:36

Originally Posted By: forthar

Każdy powinien tłumaczyć się ze swoich czynów ;\)


\:D

forthard znasz arowa?
Posted by: forthar

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 23/05/2007 22:58

Nick kojarze ale nie wiem o co biega bądź nie pamiętam(ale to było już dawno )A propo Biszopa to do błedu trzeba sie umieć przyznać a wyjaśnienie i tak wyczerpujące bo co by nie powiedzieć to Ciebie zawsze zaliczałem do jednych z najlepszych a siedze tu znacznie dłużej niz to by wynikało z daty rejestracji(znacznie dłużej)...prawde powiedziawszy to kilka lat temu byłem stałym i aktywnym uczestnikiem tego forum ale zostałem zbanowany tylko i wyłacznie za jedna wypowiedź za która należało mi sie ostrzeżenie...ale nie ban.Tak,że teraz czasem coś skrobne ale do analiz się nie mam ochoty zabierać Ciesze sie że ciągle tu siedzisz i piszesz konkretne analizy jako jeden z niewielu moderatorów ,dla pozostałych wazniejsze jest siedzenie na quasi chacie \:D i pisanie bzdur \:D
Pozdrawiam \:\)
Posted by: Bebok

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 23/05/2007 23:16

Originally Posted By: Biszop

dla scislosci nie otrzymalem ani jednej prywatnej wiadomosci od niego, gdybym ja otrzymal to poprostu bym sprawdzil i problemu by nie bylo, to dosc oczywiste.
po trzecie

Pw wyslalem ci z knota Bebok2 w dniu 15/05/2007 o godzinie 15:58

Quote:

Tak czy siak, Beboka przepraszam,
poprzedni nick ma odblokowany.

Przeprosiny oczywiscie przyjetye, kazdy popełnia błędy \:\)

Tymczasem ktos z modow moze usunąć konto Bebok2 skoro to pierwsze juz działa:)

ide pospamowac bo dawno nic nie pisałem \:p
Posted by: Llama

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 23/05/2007 23:26


Widzicie? my też jesteśmy ludźmi!
Posted by: Szewa

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 24/05/2007 00:22

Originally Posted By: Biszop
Originally Posted By: Szewa
Bebok, prawda jest taka, że z zielonymi nie wygrasz nawet jeżeli masz oczywistą rację. Nikt się do błędu nie przyzna...


Rozwalasz mnie:]
Nie wiem co Ci zrobilem ale zaczynasz mnie irytowac tymi "oczywistymi" stwierdzeniami


Spokojnie...

Mój post nie był skierowany konkretnie do Ciebie. Raczej taka ogólna refleksja. Nie wiem jak jest teraz, bo nie przeglądam wszystkich działów forum, ale jeszcze parę miesięcy temu sporo czasu spędzałem na QC i bardzo rzucało się wo czy, że są równi i równiejsi. Niektórzy dostawali ostrzeżenia nawet, gdy wykropkowali przekleństwa, a inni spokojnie bluzgali i żaden z modów nie zwracał im nawet uwagi.

Kolejna sprawa, to przypadek Vendetty. Chłopak był tępiony przez kilku gości, ale tylko on dostawał ostrzeżenia, chociaż nie dziwię się jego frustracji.

Odwołuję ostatnie zdanie z pierwszego postu, niektórzy umieją się przyznać do błędu, co nie zmienia faktu, że wypadało abyś sprawdził listę Kańciastego jeszcze przed pochopnym daniem ostrzeżenia.

PS. Wszyscy możemy "jeździć" po politykach, sportowcach, artystach itp, ale każde, nawet słuszne zwrócenie uwagi na błędy moderatorów spotyka się z ich strony ze zdecydowanym sprzeciwem. Nie może tak być. Biszop, zrozum, ja nie krytykuję osoby, tylko ewentualne potknięcia w wykonywanych obowiązkach. Uważam, że wykonujecie świetną pracę, ale nie znaczy to, że się czasami nie mylicie. Zaakceptuj to.

PS 2. To chyba nie pierwszy raz kiedy zaczynam Ciebie irytować...
Posted by: Llama

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 24/05/2007 01:09

Originally Posted By: Szewa


Kolejna sprawa, to przypadek Vendetty. Chłopak był tępiony przez kilku gości, ale tylko on dostawał ostrzeżenia, chociaż nie dziwię się jego frustracji.


no ej. był ban dla jednego usera, nie pamiętam nicka. doszły do tego jeszcze ostrzeżenia dla innych. sam zainteresowany pomino 3 ostrzeżeń, mógł pisać w 1 dziale, a i dalej łamał regulamin. więc o co chodzi.
Posted by: Szewa

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 24/05/2007 01:20

Originally Posted By: Llama
Originally Posted By: Szewa


Kolejna sprawa, to przypadek Vendetty. Chłopak był tępiony przez kilku gości, ale tylko on dostawał ostrzeżenia, chociaż nie dziwię się jego frustracji.


no ej. był ban dla jednego usera, nie pamiętam nicka. doszły do tego jeszcze ostrzeżenia dla innych. sam zainteresowany pomino 3 ostrzeżeń, mógł pisać w 1 dziale, a i dalej łamał regulamin. więc o co chodzi.

Skoro tak mówisz, to dobrze. Nie chcę też usprawiedliwiać Vendetty, ale w pewnym momencie wyglądało to tak, że wszyscy po nim jechali, on próbował się bronić, nie zawsze kulturalnie, a ostatecznie i tak tylko on otrzymywał ostrzeżenia. Jeżeli sprawa została wyjaśniona i wszyscy winni ponieśli zasłużoną karę, to kolejny "+" dla Was \:\)

pozdr.
Posted by: Scobas

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 25/05/2007 16:04

Wczoraj chyba zbanowaliscie kogos kto ma podobne IP do mojego i przez to nie moge wejsc normalnie na forum. Prosze o interwencje \:\)
Posted by: connor

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 25/05/2007 19:05

Ludzie ktorzy maja NEOSTRADE maja problemy z wejsciem na forum, niestety mozna podziekowac za takie atrakcje TPSA.
Posted by: heymen

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 25/05/2007 19:26

U mnie tez od wczoraj ocs nie dziala, cala domena mecz.pl , mimo ze nie mam neostrady ani nic podobnego,
za kazdym razem Connection timed out ;/
Posted by: Scobas

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 26/05/2007 15:33

Originally Posted By: Experto
Ludzie ktorzy maja NEOSTRADE maja problemy z wejsciem na forum, niestety mozna podziekowac za takie atrakcje TPSA.

No ja akurat mam tez neo, wiec sie zgadza \:\)
Posted by: joga_bonito

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 27/05/2007 00:54

Originally Posted By: Scobas
Originally Posted By: Experto
Ludzie ktorzy maja NEOSTRADE maja problemy z wejsciem na forum, niestety mozna podziekowac za takie atrakcje TPSA.

No ja akurat mam tez neo, wiec sie zgadza \:\)
dopiero jak dzis skorzystalem z proxy to moglem wejsc na forum ehh
Posted by: odgdog

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 12/06/2007 03:44

czy za obrażanie innego usera jest ostrzeżenie?
Posted by: rafal08

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 12/06/2007 03:45

Originally Posted By: odgdog
czy za obrażanie innego usera jest ostrzeżenie?


Często tak.

A w czym problem
Posted by: forthar

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 14/06/2007 07:33

MODERATORZY \:D \:D \:D \:D \:D
Posted by: connor

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 20/06/2007 05:02

Luc Nilis i yacub zrobiliscie tytaj syf, wiec dostaliscie bana na kilka godzin, ale juz znioslem tego tymczasowego bana, dajcie sobie ignora, bo jeszcze jedna taka jazda i dostaniecie bana na stale. Pozdr. \:\)
Posted by: Luc Nilis

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 20/06/2007 15:52

ok... ale powiedz mi experto tak z czystej ciekawości czemu bana dał mi $t$ jak nie jest modem... nie rozumiem... ten ban dał mi do myślenia... szkoda by było nie móc wiecej tu zaglądac...
Posted by: Fro_Lech

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 20/06/2007 17:29

Jest modem to raz. Bana natomiast dawać nie może, może jedynie wystosować taki wniosek.
Posted by: Luc Nilis

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 20/06/2007 18:13

ok, koniec tematu.
Posted by: HAGIi

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 07/07/2007 22:08

Witam zielonych \:\)
dostalem ostrzezenie za normalne zdanie od niejakiego Jacubsiu
ostrzezenie poszlo bezpodstawne tylko dlatego, ze ostatnio zwrocilem mu uwage aby zachowywal sie powaznie jak przystalo na doroslego faceta, teraz doszczetnie mu odbija...
Prosze zrobic pozadek z tym gosciem, jego postow sie czytac nie da, gosc kompletnie bez ikry, jaja se robi
Bylem modem jakis czas, stazem jestem dlugo z Wami, wiem na co sobie moge pozwolic, a na co nie, takze prosze rozpatrzyc moj post i postapic cos z tym typem bo tak byc nie moze
Pozdrawiam
Posted by: Jakubosiu

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 07/07/2007 22:13

Po pierwsze naucz się poprawnie pisać mój nick bo każdego poprawiasz a sam lepszy nie jesteś \:D po drugie dostaleś ostrzeżenie bo zaklnałeś nie wymyśliłem sobie tego a se Ty i Twój kolega Oli coś do mnie macie nic z tym nie zrobie \:\) pozdrawiam bo nie jestem wredny \:D
Posted by: HAGIi

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 07/07/2007 22:17

chlopie slepy jestes?
co czwarty klnie i nikt nie dostaje upomnienia?
Nie wyzwalem nikogo, ani zadnego zawodnika, przeczytaj ze zrozumieniem
poczytaj swoje posty, sam sobie ostrzezenia nie wstawisz?

Reszta chlopakow modow szanuje uzytkownikow, pisze z kultura, a TY sprawiasz wrazenie dzieciaka, ktory nie wie co poczac ze soba i jajca se robi, mam nadzieje, ze ktos z tego wyciagnie wnioski i stracisz kolorek bo nie zaslugujesz na to, a ostrzezeniami mozesz straszyc swiezakow a nie starych userow

bez odbiotu bo szkoda czasu na Ciebie...
Posted by: oli

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 07/07/2007 22:18

Kolega Jakubosiu cieszy się ostatnimi podrygami bycia zielonym.
Sprawa została przez Lupusa i przeze mnie do odpowiedniej osoby.
Posted by: oli

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 07/07/2007 22:18

zgłoszona*
Posted by: [T]-error

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 08/07/2007 04:51

Widzę, że dopieliście swego ...
Jak dzieciaki w piaskownicy normalnie
Posted by: connor

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 08/07/2007 05:01

nie no bez jaj idzie kontr zgloszenie do odpowiedniej osoby
Posted by: [T]-error

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 08/07/2007 05:05

Dla mnie to ogólnie jakaś bzdura, cała ta akcja ...
Ale jak tam sobie chcecie ...
Posted by: rafal08

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 08/07/2007 05:08

Originally Posted By: [T
-error]Dla mnie to ogólnie jakaś bzdura, cała ta akcja ...
Ale jak tam sobie chcecie ...


Ważne,ze coś sie dzieje \:D
Posted by: [T]-error

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 08/07/2007 05:09

W takim razie, trzymajcie poziom i nie zaniżajcie statystyk.
Powodzenia w głupawce
Posted by: yaaho

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 09/07/2007 02:00

lekkie jaja :/ nie prosciej bylo sobie to wytlumaczyc na PW lub przez komunikator jakis? zachwoujecie sie jak dzieci, a to forum jest "niby" dla "doroslych"
no i troche modzi przesadzaja w nie ktorych przypadkach...nie dlugo to na forum nie bedzie zadnego wartowsciowego usera, bo kazdy bedzie mial po banie, albo bedzie sie bal pisac, bo ma juz 2 ostrzezenia...pomyslcie troche nad soba...
Posted by: yaaho

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 09/07/2007 02:06

Originally Posted By: oli
Kolega Jakubosiu cieszy się ostatnimi podrygami bycia zielonym.
Sprawa została przez Lupusa i przeze mnie do odpowiedniej osoby.


no i teraz mam nadzieje, ze razem z Lupusem przejmiecie od Jakubosia prowadzenie play-off tennis i policzycie sobie te paredziesiat par... \:\)
Posted by: connor

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 09/07/2007 02:30

Originally Posted By: yaaho
Originally Posted By: oli
Kolega Jakubosiu cieszy się ostatnimi podrygami bycia zielonym.
Sprawa została przez Lupusa i przeze mnie do odpowiedniej osoby.


no i teraz mam nadzieje, ze razem z Lupusem przejmiecie od Jakubosia prowadzenie play-off tennis i policzycie sobie te paredziesiat par... \:\)


Jakubosiu w koncu sam zrezygnowal po nagonce na niego z zielonego nicka, a tym samym faktycznie ktos bedzie to musial za niego liczyc
Posted by: lupus

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 09/07/2007 02:55

niech ktos skasuje ta zenujaca dyskusje.
Posted by: yaaho

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 11/07/2007 00:33

Originally Posted By: lupus
niech ktos skasuje ta zenujaca dyskusje.


cale zycie myslalem, ze forum jest po to, zeby dyskutowac, jak widac, myslilem sie...a dyskusja zenujaca nie jest, zenujace jest to co robia moderatorzy, sam rozdales kilkadziesiat ostrzezen za "byle co" (z tego co wiem to czytasz sobie archwium quasi tylko po to, zeby dac ostrzezenie \:D ), a jak Jakubosiu dal za "byle co" to od razu na skarge na niego idziecie, zamiast spokojnie porozmiawiac o tym na PW, mogles jeszcze mamie naskarżyć, że na forum brzydko mowia, zachwujecie sie jak 10 letnie dzieci...

aha, czy zdanie "Jonas łam teraz tego ciecia" jest na tym forum dozwolone? "ciec" bylo w kierunku Michala Przysieznego, ktory jest moim ulubionym tenisita i lekko mnie te zdanie poruszylo

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1384239&page=0&fpart=18

hmmmmmmmm, ale zaraz...te zdanie napisal "mod", straznik pokoju i przyjazni i oczywiscie obejdzie sie bez konsekwencji
Posted by: rafal08

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 11/07/2007 00:35

a jak Jakubosiu dal za "byle co" to od razu na skarge na niego idziecie

Hmmm yahoo ty chyba nie do końca jesteś w temacie \:p bo chodziło o zupełnie coś innego.
Posted by: yaaho

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 11/07/2007 00:42

Originally Posted By: rafal08
a jak Jakubosiu dal za "byle co" to od razu na skarge na niego idziecie

Hmmm yahoo ty chyba nie do końca jesteś w temacie \:p bo chodziło o zupełnie coś innego.



ups \:D soooooooryyyyyyyyyyyyyyyyyy \:\) myslalem, ze wiem o co chodzi \:D chyba zrobilem z siebie idiote...
Posted by: lupus

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 11/07/2007 01:02

Originally Posted By: yaaho
(z tego co wiem to czytasz sobie archwium quasi tylko po to, zeby dac ostrzezenie \:D )


Po tym wlasnie poznac czlowieka niedoinformowanego, bo kiepskie info masz \:\)
Posted by: yaaho

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 11/07/2007 01:33

Originally Posted By: lupus
Originally Posted By: yaaho
(z tego co wiem to czytasz sobie archwium quasi tylko po to, zeby dac ostrzezenie \:D )


Po tym wlasnie poznac czlowieka niedoinformowanego, bo kiepskie info masz \:\)


to akurat wiem od Pettersena \:\) jesli to nie prawda to przepraszam...ale sam pamietam jak kiedys widzialem w temacie z ostrzezeniami jak dajesz komus ostrzezenie za to co napisal kilka tygodni wczesniej (moge rowniez zle pamietac, albo Cie z kims pomylic), za posta wyzej przepraszam troche za bardzo sie wczulem go piszac \:D ale zdania, ze przesadzacie nie zmienie...
Posted by: pettersen

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 11/07/2007 03:12

Originally Posted By: lupus
Originally Posted By: yaaho
(z tego co wiem to czytasz sobie archwium quasi tylko po to, zeby dac ostrzezenie \:D )


Po tym wlasnie poznac czlowieka niedoinformowanego, bo kiepskie info masz \:\)

a co, szpiegów masz?
Posted by: lupus

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 11/07/2007 03:39

Nie, to skrzaty

@yahoo
Jesli dobrze pamietam to bylo za QCkosz, juz wlasciwie koniec koszykowki europejskiej.
Liczby przyznanych ostrzezen nie licze, za to mi placa, ale widze prowadzisz jakies statystyki

Nie zapominaj, ze na forum jest opcja powiadom moderatora, bardzo pomocna i nie mowie tu teraz o QC.
Posted by: pettersen

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 20/07/2007 04:19

przed chwilą GBocian napisał do mnie taką wiadomość...

"Witam. Właśnie próbowałem się dostać na forum mecz.pl i dostałem wiadomość: Your account has been banned or locked. Jako że nie znam zbyt wielu osób po numerach gg z tego forum chciałbym Cię prosić czy mógłbyś zapytać za co spotkała mnie ta kara? Zapewne Conrad będzie coś wiedział. Zakładam, że to jakaś pomyłka... Troszeczkę jestem zaskoczony..."

może ktoś wyjaśnić, bo on nie wie o co chodzi

dziękuję
Posted by: Denel

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 30/07/2007 06:33

Denel - 1 ostrzezenie
Obrazanie innych uzytkownikow


Kogo i gdzie obrazilem ? Chce sie dowiedziec.
Posted by: Denel

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 30/07/2007 06:52

aha wiem , dzieki pajacu \:\) teraz mam czyste sumienie
Posted by: Baqu

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 30/07/2007 07:39

może to ?

Originally Posted By: Denel
Legła to twoja mama 10 lat temu \:\(
Posted by: Da Bartek

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 30/07/2007 16:57

Originally Posted By: Denel
aha wiem , dzieki pajacu \:\) teraz mam czyste sumienie


Kogo nazywasz pajacem?
Posted by: Biszop

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 30/07/2007 17:25

Originally Posted By: Denel
aha wiem , dzieki pajacu \:\) teraz mam czyste sumienie


Mam dziwne wrazenie ze wiem kim byles w poprzednim wcieleniu:]
Na Twoim miejscu poluzowalbym troche bo granica jest bardzo cieniutka.
Posted by: Shanti

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 31/07/2007 00:08

Moge sie dowiedziec dlaczego dostalem bana nick *Nostradamus*
NIe mialem ani jednego ostrzezenia. Ban odrazu z miejsca. Nawet nie bylo notki w temacie dlaczego dostalem. Pytam sie dlatego ze w takim wypadku nie moge brac udzialu w konkursie. Dziekuje wielmozni modzi.
Posted by: Shanti

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 31/07/2007 00:16

Originally Posted By: Noob
Moge sie dowiedziec dlaczego dostalem bana nick *Nostradamus*
NIe mialem ani jednego ostrzezenia. Ban odrazu z miejsca. Nawet nie bylo notki w temacie dlaczego dostalem. Pytam sie dlatego ze w takim wypadku nie moge brac udzialu w konkursie. Dziekuje wielmozni modzi.


Dobra juz nie wazne z tym konkursem, ale nadal chcem sie dowiedziec dlaczego dostalem bana.
Posted by: connor

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 31/07/2007 00:17

a nie nabroiles gdzies ostatnio?
Posted by: Shanti

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 31/07/2007 00:23

Originally Posted By: Experto
a nie nabroiles gdzies ostatnio?


Niby na Quazi Chat tenis, ale odrazu BANA. Po za tym nikogo nie obrazilem i nie rugalem sie. Tylko zartowalem sobie. Przykro mi ze ludzie nie maja poczucia humoru. Jeden to chcial mnie nawet za to zabic \:D
Posted by: Exp

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 03/08/2007 23:10

Prosze o wstrzymanie dania mi bana do konca konkursu playoff, nie bede pisal dlaczego, ale nawet nie widizalem kiedy dano mi tego bana...
Posted by: yaaho

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 12/08/2007 08:01

prosze o ostrzezenie dla kukis13 za ten post...

Originally Posted By: kukis13
gównik niegrał źle ale moc uderzeniowa lecha jest w poznaniu tak potężna (Reiss i spółka + 22k kibiców) że trudno nie strzelać tylu bramek \:\)


napisany tutaj...

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1484677&page=0#Post1484677

mysle, ze to forum o bukmacherstwie, a nie forum do obrazania innych klubow...a jesli ktos obraza klub ktoremu ja kibicuje cale zycie to i mnie obraza...z gory dziekuje za ustosunkowanie sie do prosby \:\)
Posted by: Baqu

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 12/08/2007 09:40

ale, że co ? napisane z małej litery ?
Posted by: 19marcin08

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 12/08/2007 21:32

Originally Posted By: Baqu
ale, że co ? napisane z małej litery ?


Nie, nie przeczytaj jak napisał Górnik... chyba o to chodziło ;\)
Posted by: yaaho

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 13/08/2007 01:11

Originally Posted By: 19marcin08
Originally Posted By: Baqu
ale, że co ? napisane z małej litery ?


Nie, nie przeczytaj jak napisał Górnik... chyba o to chodziło ;\)


dokladnie o to...lekka przesada :/
Posted by: Baqu

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 13/08/2007 04:49

Originally Posted By: 19marcin08


Nie, nie przeczytaj jak napisał Górnik... chyba o to chodziło ;\)


przecież żartowałem \:\)

na jego usprawiedliwienie mógłbym napisać, że "w" jest bardzo blisko na klawaturze z "r" ,mogło się po prostu mu "smyrnąć", chociaż sam to nie wierzę

poza tym moim zdaniem nazwy drużyn powinismy pisać duzymi literami, ale gdyby zacząć za to dawać ostrzeżenie, pół forum pewnie by poleciało.

pozdr,
Posted by: Luc Nilis

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 13/08/2007 04:51

panowie czy to juz nie zakrawa o paranoje ?
Posted by: oli

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 13/08/2007 17:57

Originally Posted By: 19marcin08
Originally Posted By: Baqu
ale, że co ? napisane z małej litery ?


Nie, nie przeczytaj jak napisał Górnik... chyba o to chodziło ;\)


Nie przesadzajmy
Posted by: shane

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 28/08/2007 21:06

Originally Posted By: Logan
pascal123

II ostrzezenie, spamowanie zdjeciami


Wyjątkowo delikatna kara.
Posted by: Fro_Lech

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 28/08/2007 21:08

Ja już mu dałem bana.
Posted by: Luc Nilis

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 28/08/2007 21:33

Originally Posted By: Fro_Lech
Ja już mu dałem bana.

fro mowisz serio, bo to moj partner w deblu i nie wiem czy mi zabawy ni zrypał ? sory za ot...
Posted by: lupus

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 28/08/2007 21:43

Dostal bana, nie zartuje ;\)
Posted by: geri

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 28/08/2007 22:08

co z tym moim ostrzezeniem? $T$ dal mi bo obrazilem jego klubik, a jak sie inne obraza to nie ma ostrzezen!
Posted by: Haz$

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 28/08/2007 22:38

Originally Posted By: shane
Originally Posted By: Logan
pascal123

II ostrzezenie, spamowanie zdjeciami


Wyjątkowo delikatna kara.


ja bym mu dla bana \:D dopiero co wstalem a tu takie cos
Posted by: Haz$

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 28/08/2007 22:39

*dał
Posted by: żyła

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 29/08/2007 08:37

pascal dostal bana,ale niektore jego "fotki mamy" zostaly i wlasnie sie natknalem na jedno w slicznotkach, wykasuje to ktos?
Posted by: $t$

Re: Bany i ostrzeżenia - dyskusja. - 29/08/2007 13:33

Originally Posted By: geri
co z tym moim ostrzezeniem? $T$ dal mi bo obrazilem jego klubik, a jak sie inne obraza to nie ma ostrzezen!


za obrazy innych klubów też były ostrzeżenia także nie wiem o co chodzi,