Pytania do moderatorów [4]

Posted by: Llama

Pytania do moderatorów [4] - 13/03/2008 01:41

.
Posted by: sergiush

Re: Pytania do moderatorów [4] - 14/03/2008 15:45

witam czy ktos z modow odpowie mi na pytania ktore wczesniej zadalem? caly czas mam klopot z logowaniem i nic w tej sptrawie.........pozdrawiam
Posted by: (J)

Re: Pytania do moderatorów [4] - 22/03/2008 06:49

Proszę o wyjaśnienie sprawy. Temat Ukraina 2007/2008.
Originally Posted By: Dziabor
Originally Posted By: (J)
Dziabor o co chodzi z tą Ukrainą?


na 100% widzialem tam twojego posta, gdzie dawales typ na gospodarzy i pisales ze zgadzasz sie w typie z Szewa i sam nie wiem o co chodzi....


Dziabor pisał, że czytał mojego posta po południu odnośnie jakiegoś meczu. Post zniknął razem z nietrafionym typem. Więcej w temacie Ukraina.

Dla mnie to jest bardzo dziwne. W Ukrainie nic nie piszę i nigdy nie pisałem. Jedynie OE i Rosja. Dlatego zerknijcie o co chodzi? Widział Ktoś jeszcze jakieś moje znikające posty w temacie o Ukrainie?

Wesołych Świąt życzę \:\)

P.S. do poniedziałku wieczorem nie podam typów, więc jeśli coś sie pojawi i zniknie ;\) to ja nie miałem z tym nic wspólnego...
Posted by: Amkwish

Re: Pytania do moderatorów [4] - 22/03/2008 15:48

quote=(J)]Dziabor o co chodzi z tą Ukrainą? [/quote]

Post Szewy z analiza meczu i typem na gospodarzy ISTNIEJE ,wlasnie go sobie przeczytalem.

Zamiast robic afery ,idzcie Wy lepiej poswiecic jajka

Wesolych Swiat
Posted by: simon26

Re: Pytania do moderatorów [4] - 25/03/2008 15:29

witam, mam pytanie

Za co dostala bana osoba o nicku szymon1982?nie bylo zadnego ostrzeżenia
Posted by: Piecia

Re: Pytania do moderatorów [4] - 26/03/2008 01:09

pytanko krótkie i oczekują równie miłej odpowiedzi , czy zakładka u góry użytkownicy powróci ?
Posted by: Goget

Re: Pytania do moderatorów [4] - 26/03/2008 03:33

Pytałem o to Conrada :

Originally Posted By: Conrad
Goget, zniknęła ponieważ ze względów bezpieczeństwa zaleca się mieć ją wyłączoną.
Posted by: Pav

Re: Pytania do moderatorów [4] - 26/03/2008 04:02

Jak to się stało, że zmienił mi się nick z Pav na pav_?
Posted by: Pav

Re: Pytania do moderatorów [4] - 27/03/2008 02:26

Originally Posted By: pav_
Jak to się stało, że zmienił mi się nick z Pav na pav_?


up

przelogowałem się i zmienił mi się nick i wygląda na to że zniknęło moje konto \:D
Posted by: Fro_Lech

Re: Pytania do moderatorów [4] - 27/03/2008 04:10

hmm sprawa wyglądała tak

ktoś prosił o zmianę nicka na .. Pav. Był zajęty, więc zobaczyłem że konto z oryginalnym Pav'em praktycznie się nie udziela i dokonałem takowej zamianie :). Jeśli będziesz nalegał to odkręcę to :).

Osoba o nicku szymon0305 ban za przekroczenie dozwolonej liczby ostrzeżeń. Kolejny jego wcielenia też były banowane.
Posted by: rafal08

Re: Pytania do moderatorów [4] - 27/03/2008 04:20

Originally Posted By: pav_
Originally Posted By: pav_
Jak to się stało, że zmienił mi się nick z Pav na pav_?


up

przelogowałem się i zmienił mi się nick i wygląda na to że zniknęło moje konto \:D



\:D \:D \:D
Posted by: Piecia

Re: Pytania do moderatorów [4] - 27/03/2008 04:32

Originally Posted By: pav_
Originally Posted By: pav_
Jak to się stało, że zmienił mi się nick z Pav na pav_?


up

przelogowałem się i zmienił mi się nick i wygląda na to że zniknęło moje konto \:D




Strefa11 znów daje znać o sobie ...
Posted by: Pav

Re: Pytania do moderatorów [4] - 27/03/2008 04:37

Originally Posted By: Fro_Lech
hmm sprawa wyglądała tak

ktoś prosił o zmianę nicka na .. Pav. Był zajęty, więc zobaczyłem że konto z oryginalnym Pav'em praktycznie się nie udziela i dokonałem takowej zamianie :). Jeśli będziesz nalegał to odkręcę to :).


Pewnie to ja nalegałem na zmianę na Pav (poprzednio John Boone), gdyż konto pav było zajęte. Nie wiem kiedy coś się zmieniło, ale pewnego dnia przelogowałem się i wyszło, że mam konto pav_ założone w 2004 roku, więc nie wiem o co chodzi. Ogólnie obojętne mi to, więc jak komuś się będzie chciało to może to zmienić, a jak nie to trudno.
Posted by: [b]tv[/b]

Re: Pytania do moderatorów [4] - 27/03/2008 04:39

Gość podczas pobytu w Indiach był u 3 wróżbitów w oddalonych od siebie miejscowościach bez telefonów także komórkowych-więc nie mogli się z sobą kontaktować i każdy z nich podał mu dokładnie ten sam dzień jasko datę jego śmierci i to już niedługo..
Posted by: [b]tv[/b]

Re: Pytania do moderatorów [4] - 27/03/2008 04:43

Originally Posted By: tv
Gość podczas pobytu w Indiach był u 3 wróżbitów w oddalonych od siebie miejscowościach bez telefonów także komórkowych-więc nie mogli się z sobą kontaktować i każdy z nich podał mu dokładnie ten sam dzień jako datę jego śmierci i to już niedługo..


Oczywiście chodziło mi o Macieja Trojanowskiego...
Posted by: Pav

Re: Pytania do moderatorów [4] - 27/03/2008 17:06

Sorry za zamieszanie.

Tak teraz rozglądam się i widzę, że to jednak nie moje konto. A moje stare jednak jeszcze istnieje, teraz wygląda tak:

Pav__
John Boone

Zarejestrowany: 13/07/2005
Wiadomości: 625

Zakręcone to trochę, miałem swoje konto, a z niewiadomego powodu, w nagrodę, dostałem jakieś nieużywane.
Widocznie dostałem konto, którego właściciel zarejestrował się i nie używał go. Podejrzewam, że to jest to konto - pav. A jako, że było zajęte to prosiłem na zmianę na Pav. I tak jakoś się to wszystko pomieszało, że zamiast swojego starego mam teraz czyjeś inne.

A tak bardzo przewiązałem się do swojego starego konta, więc może jakby ktoś znalazł chwilkę to może oddałby mi moje stare konto. \:\)
Posted by: mateusz2201

Re: Pytania do moderatorów [4] - 01/04/2008 02:18

Chciałbym się dowiedzieć jak to jest możliwe, że ktoś włamał się na moje konto, a nikomu swojego hasła nie podawałem... ?
Posted by: Amkwish

Re: Pytania do moderatorów [4] - 01/04/2008 02:54

Originally Posted By: mateusz2201
Chciałbym się dowiedzieć jak to jest możliwe, że ktoś włamał się na moje konto, a nikomu swojego hasła nie podawałem... ?


Uwazasz, ze to jest pytanie do moderatorow ?
Posted by: HenkSiracius

Re: Pytania do moderatorów [4] - 01/04/2008 03:18

Mam pyatnie i zarazem prosbe do modow o zajrzenie czasem do dzialu EPP. pozdrawiam
Posted by: mateusz2201

Re: Pytania do moderatorów [4] - 01/04/2008 04:09

Amk,

Wydaje mi się, że moderatorzy powinni coś o tym wiedzieć ;\) chciałbym się dowiedzieć czy już taka sytuacja miała miejsce?

Pozdrawiam
Posted by: Amkwish

Re: Pytania do moderatorów [4] - 01/04/2008 04:48

Originally Posted By: mateusz2201
Amk,

Wydaje mi się, że moderatorzy powinni coś o tym wiedzieć ;\) chciałbym się dowiedzieć czy już taka sytuacja miała miejsce?

Pozdrawiam


Mateusz, gdy ma miejsce taki przypadek, uwazam ,ze posiadacz konta winien powiadomic moderatorow.
Takie konto powinno byc zablokowane,a user, ktoremu sie wlamano moze zalozyc sobie konto tymczasowe lub inne na stale, zas trefne konto przestaje istniec.

Przypadki wlaman na konta userow mialy miejsce, opisywali je uzytkownicy w ogolnodostepnych tematach.

Swoja droga to widze ,ze piszesz ze swojego konta.
Mam nadzieje,ze zmieniles haslo \:\)
Posted by: mateusz2201

Re: Pytania do moderatorów [4] - 01/04/2008 05:08

Tak, bo na szczęście zostałem szybko powiadomiony przez kolegów z forum o tym przypadku (po jakiś 5 minutach od feralnego postu). Więc natychmiast zmieniłem hasło. Mam nadzieję, że nie będzie już żadnego włamania na moje konto. Nie chciałbym się z nim pożegnać... Dziękuję za pomoc ;\)
Posted by: Amkwish

Re: Pytania do moderatorów [4] - 01/04/2008 05:30

Originally Posted By: mateusz2201
Mam nadzieję, że nie będzie już żadnego włamania na moje konto. Nie chciałbym się z nim pożegnać... Dziękuję za pomoc ;\)


Najlepsza metoda jest co jakis czas zmieniac haslo.

Powodzenia
Posted by: Piecia

Re: Pytania do moderatorów [4] - 02/04/2008 01:16

mam trudne pytania z okazji dzisiejszego dnia do moderatorów :

1. dlaczego jesteś ciągle modem ?
2. czemu Ty , a nie on ?
3. ile jest warte w pln to stanowisko ?

czekam na wasze uczciwe odpowiedzi

Pozdro zielonym
Posted by: connor

Re: Pytania do moderatorów [4] - 02/04/2008 01:29

1. poniewaz jeszcze nie zrezygnowalem
2. jak wyzej
3. bezcenne
Posted by: Amkwish

Re: Pytania do moderatorów [4] - 02/04/2008 02:43

Originally Posted By: Piecia
mam trudne pytania z okazji dzisiejszego dnia do moderatorów :

1. dlaczego jesteś ciągle modem ?
2. czemu Ty , a nie on ?
3. ile jest warte w pln to stanowisko ?

czekam na wasze uczciwe odpowiedzi

Pozdro zielonym


1.Ponieważ jeszcze nie wszyscy moi "wielbiciele" trafili na leżanke do psychoanalityka

2.ON jest lepszy ,a mod gorszy zawsze wypiera lepszego

3.Ja zarabiam w euro ,mam specjalna stawke dla moda-przedstawiciela forum za granicą
Posted by: Llama

Re: Pytania do moderatorów [4] - 02/04/2008 02:48

1. nie wiem.
2. nie wiem.
3. ja dostaję w kartkach na ocet, od roku walczę o talony na musztardę.
Posted by: Goget

Re: Pytania do moderatorów [4] - 02/04/2008 03:02

1. nie wiem
2. nie wiem
3. nie wiem
Posted by: Fro_Lech

Re: Pytania do moderatorów [4] - 02/04/2008 03:05

1. nie wiem
2. on był głupszy
3. milion pińcset stodziwińcset
Posted by: Piostar

Re: Pytania do moderatorów [4] - 02/04/2008 03:10

1. kazali i musiałem \:\(
2. "Oni" nie istnieją na ziemi \:\)
3. wszystko mi zabierają i przepijają, mowa tu o tych starszych stażem modach \:\(
Posted by: majner

Re: Pytania do moderatorów [4] - 02/04/2008 04:05

1. bo lubię kłócić i wyzywać się z innymi \:\)
2. na układy nie ma rady \:\)
3. stanowczo za mało \:\) Condzio to sknerus \:p
Posted by: Logan

Re: Pytania do moderatorów [4] - 02/04/2008 05:44

1. Bo mi sie nudzi
2. Bo jestem lepszy od niego
3. Najnizsza krajowa za 8h dziennie (caly etat)
Posted by: micha$

Re: Pytania do moderatorów [4] - 03/04/2008 09:07

A może by tak przestać dawać ostrzeżenia z QC? Niech się pozabijają, będziecie mieć mniej roboty... ;\)
Posted by: Goget

Re: Pytania do moderatorów [4] - 03/04/2008 09:24

Eee z tego jest najlepsza kasa. Z samego zakładania tematów nie idzie wyżyć...
Posted by: Ignorator

Re: Pytania do moderatorów [4] - 03/04/2008 20:13

Mam pytanie do moderatorów i to konkretne \:\) Czemu nikt nie interweniuje w dziale liga polska na Stadionie Piłkarskim. W postach pojawiły się przekleństwa a dyskusja zmierza w kierunku kłótni i wyzywisk. Jeśli w dobrym momencie nie zmoderujecie przekleństw i jechanki to dojdzie do wielkiego bałaganu. Użytkownicy napadną na siebie a w ostatniej chwili agonalnej moderator będzie musiał jechać z ostrzeżeniami.

Wiem, że zrezygnowałem z moderowania, ale jak widzę co się dzieje w "moim ukochanym" dziale to po prostu ...

Dlatego apeluję do moderatorów działu liga polska aby przeglądali posty.

.::Think Twice::. Ignorator.
Posted by: rafal08

Re: Pytania do moderatorów [4] - 03/04/2008 20:25

Spoko Igi .Nie bija sie .Jak zaczna to sie wkroczy \:D

To oczywiscie nie moj dzial .

A tak na powaznie to nie widze tam nic az tak powaznego.
Posted by: connor

Re: Pytania do moderatorów [4] - 03/04/2008 21:11

Jako Ambasador Ekstraklasy powinienes zrobic tam porzadek \:p
Posted by: Ignorator

Re: Pytania do moderatorów [4] - 03/04/2008 21:44

Trzeba ku temu mieć możliwości. A pewne wydarzenia mnie skłoniły do odejścia z funkcji moderatora. Nie mogłem na pewne decyzję zgodzić się i tyle.

Smutne po prostu jest to, że trzech modów ma dostęp do Polski a nie robią nic. Swoją drogą El Darro kiedyś taki nadgorliwy były w Polsce a dzisiaj nie widać go i nie słuchać \:\)

.::Think Twice::. Ignorator.
Posted by: rafal08

Re: Pytania do moderatorów [4] - 03/04/2008 22:08

Igi weż przestań pisać tu jakieś smuty.Bo nie jestes modem od dwóch dni i juz sie tak żle dzieje.A guzik prawda .Toczy sie normalna dyskusja a ty jestes przewrazliwiony.

To jest temat "Pytania do moderatorów " a nie gorzkie zale i czepianie sie


Wiem,wiem teraz mamy zacząć pisac Ignorator wróć \:p
Posted by: Ignorator

Re: Pytania do moderatorów [4] - 03/04/2008 22:33

Tu nie chodzi o to. Po prostu ja bym interweniował. Przed moim przyjście właśnie w takich sytuacjach nic się nie robiło a potem trzeba było wiele rzeczy usuwać. Więc właśnie zapytałem się czy ktoś wogóle monitoruje sprawę w dziale?. Czy zdaje sobie sprawę z wulgaryzmów?. Tyle a ty rafal08 jak zwykle dopisujesz historię. Z moim zdaniem nikt się nie liczył jak byłem moderatorem także teraz. Dlatego róbcie jak uważacie.

.::Think Twice::. Ignorator.
Posted by: Szewa

Re: Pytania do moderatorów [4] - 03/04/2008 22:49

Jeżeli mogę się wtrącić. Przeczytałem całą toczącą się tam dyskusję i nie zauważyłem żadnych przypadków naruszenia regulaminu. No chyba, że za taki uznamy wyrwane z kontekstu hasło "je.bać PZPN", ale to już doszukiwanie się na siłę jakichś nieprawidłowości. Według mnie toczy się tam kulturalna dyskusja i nie ma żadnych podstaw żeby kasować, czy edytować czyjekolwiek posty \:\)
Posted by: lupus

Re: Pytania do moderatorów [4] - 03/04/2008 23:00

Amkwish przeklinal, ostrzezenie mu
Posted by: Llama

Re: Pytania do moderatorów [4] - 03/04/2008 23:31

no widzisz, Ty byś interweniował, ale Ciebie już nie ma. chciałeś wszystko niszczyć4 i to się dzieje na Twoich oczach. specyficzne sadomaso.
Posted by: HenkSiracius

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 01:13

Jezeli i ja moge zabrac glos w tej sprawie:

Ignorator, od jakiegos czasu masz spore problemy z odroznieniem nieprawidlowosci od normalnej dyskusji czy nawet zartu.
Nie wiem czym to jest spowodowane, ale stales sie az nadto konfliktogenny -wszystko ci nie pasuje, kazdy cie "obraza", wszyscy sa do ciebie wrogo nastawieni.

moja rada: wlacz sobie odprezajaca muzyke, usiadz wygodnie w fotelu, wypocznij. a pozniej wroc i pokaz wszystkim ze jestes "czlowiekiem" (w szeroko rozumianym tego slowa pojeciu)
Posted by: Jose

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 01:13

Originally Posted By: Llama
no widzisz, Ty byś interweniował, ale Ciebie już nie ma. chciałeś wszystko niszczyć4 i to się dzieje na Twoich oczach. specyficzne sadomaso.


Troche jak krótka historia Kaczyńskiego
Posted by: Ignorator

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 01:30

Originally Posted By: HenkSiracius
moja rada: wlacz sobie odprezajaca muzyke, usiadz wygodnie w fotelu, wypocznij. a pozniej wroc i pokaz wszystkim ze jestes "czlowiekiem" (w szeroko rozumianym tego slowa pojeciu)


No właśnie Henk zamierzam to robić. Na tym forum się i tak nic nie zmieni więc po co się denerwować. Zamierzam zajmować się tym co kocham. Na pewno dyskusja na jakikolwiek temat tutaj nie ma sensu. Wszystko czego bym nie zaproponował to zło.

A pro działu liga polska używanie wulgaryzmów jest zakazane w formie wykropkowanej i normalnie. Jest to w regulaminie mecz.pl. Dlatego proszę mi nie zarzucać jakiś nie stworzonych rzeczy.

.::Think Twice::. Ignorator.
Posted by: Logan

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 02:29

Wracam z pracy a tu widze masz Ignorator m.in. do mnie jakies żale, że balagan na Stadionie. Wchodze a tam normalna dyskusja przesiaknieta emocjami kibicow. O co Ci chodzi dokladniej?
Posted by: Jose

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 02:52

Originally Posted By: Ignorator
Originally Posted By: HenkSiracius
moja rada: wlacz sobie odprezajaca muzyke, usiadz wygodnie w fotelu, wypocznij. a pozniej wroc i pokaz wszystkim ze jestes "czlowiekiem" (w szeroko rozumianym tego slowa pojeciu)


No właśnie Henk zamierzam to robić. Na tym forum się i tak nic nie zmieni więc po co się denerwować. Zamierzam zajmować się tym co kocham. Na pewno dyskusja na jakikolwiek temat tutaj nie ma sensu. Wszystko czego bym nie zaproponował to zło.

A pro działu liga polska używanie wulgaryzmów jest zakazane w formie wykropkowanej i normalnie. Jest to w regulaminie mecz.pl. Dlatego proszę mi nie zarzucać jakiś nie stworzonych rzeczy.

.::Think Twice::. Ignorator.


Odchodzisz?
Posted by: Amkwish

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 02:52

Originally Posted By: lupus
Amkwish przeklinal, ostrzezenie mu


Myszy harcuja jak....kota nie ma ,znaczy Ignoratora \:D
Posted by: Ignorator

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 02:58

Originally Posted By: Logan
Wracam z pracy a tu widze masz Ignorator m.in. do mnie jakies żale, że balagan na Stadionie. Wchodze a tam normalna dyskusja przesiaknieta emocjami kibicow. O co Ci chodzi dokladniej?


Przecież jest dosłownie zacytowane przekleństwo. Już było tutaj wspomniane. Także nie powinny pojawiać się wykropkowane, ale róbcie jak chcecie. Jak kończę wszelką dyskusję z moderatorami i w ogóle.

Chciałem zmienić to forum próby podjąłem na Stadionie Piłkarskim w dziale liga polska. Jest to perła, która także zabłysnęła w Hiszpanii i na Korcie Tenisowym. Chwała za to amkwishowi i Fro_lechowi.

Przegrałem, bo nie było wsparcia Conrada, Llamy, Experto, lupusa czyli najważniejszy tutaj.

Dlatego zamierzam zająć się bukmacherką i pisanie o spotkaniach ligowych to lubię robić \:\)

Tylko tak na koniec mam prośbę nie zepsujcie tego co zbudowałem w lidze polskiej \:\)

.::bez odbioru::. Ignorator.
Posted by: Llama

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 03:28

było jest i będzie wsparcie. właśnie trwają prace nad usystematyzowaniem Modów.
nie pękaj, skoro nie ma już budowniczego i głównego konserwatora tych zabytków, to jak myślisz, co się tam stanie?
Posted by: Amkwish

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 03:51

Originally Posted By: Ignorator

Przegrałem, bo nie było wsparcia Conrada, Llamy, Experto, lupusa czyli najważniejszy tutaj.


Ignorator ,ja moge dyskutować przy otwartej kurtynie ,chociaz wydaje mi sie ,ze ten topik nie jest najwłasciwszym miejscem na takie "analizy" ,jak powyższa.

Wsparcia nie miałeś ?

A w czym mieliby Cie wspierac w/w moderatorzy i Admin ?

Przecież SP i Liga Polska to nie ich działki.

Jak wiesz rozumiem Twoje rozgoryczenie i szanuje Twoją decyzję ,ale w moim pojeciu miałeś wszelkie mozliwe uprawnienia i srodki ,by prowadzić swój dział.

Zaden moderator w niczym Ci nie przeszkadzał i sam wiesz ,ze jak dzieliłeś sie swoimi watpliwosciami ,to nie pozostawaliśmy niemi.

Zastanów sie jeszcze nad słusznoscia swojej decyzji ,spróbuj troche ochłonąć i spojrzeć na wszystko jeszcze raz ,z dystansu.

Pozdrawiam

amk
Posted by: Ignorator

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 04:55

Jakie miałem wsparcie... Skoro na temat jednego z moderatorów miałem negatywne zdanie. Inni mogą potwierdzić, że ta osoba zachowywała się kiedyś nie fair play.

Czemu nie ma na forum wyboru nowych modów przez starych?. Teraz dajmy na to Llama powie ja chce aby modem był Zvonimir. Słucham możesz to zblokować?. No nie ja byłem bardzo przeciwny pewnej kandydaturze. I dostaję odpowiedź od kolegów, bo zobaczy co pisałeś kiedyś ha ha ha. No ludzie to się nazywa wsparcie kogoś. Zwłaszcza, że przecież ja byłem moderatorem 1,5 roku i jednak mam spore doświadczenie. Tak właśnie wygląda pomoc kolegów...

Oczywiście jeśli chodzi o moje działy to jasno dałem do zrozumienia, że nie życzę sobie aby ktokolwiek wchodził mi w drogę i tak było.

Dalej były plany aby zmienić jednak forum. Głównie likwidacja rankingu, który do dzisiaj działa na Stadionie Piłkarskim. Ja osobiście sam zachodzę w głowę po co to komu i na co?. Dalej masa konkursów, która zabija działy tematyczne. Czy nie lepiej zdecydować się na maksymalnie pięć, które cieszą się dużą popularnością?. Oczywiście w działach ligowych można by trzymać mniejsze jak Ekstrak(l)asa Typerów czy konkurs amkwisha. Zrobić w końcu coś z Quasi Czatem o tka naprawdę nic nie wnosi Legia golllll. No ludzie a komu to na co. Oczywiście zaraz ktoś powie, że powinien być. Także był już ten pomysł przedstawiany aby coś zrobić z pierwszą stroną mecz.pl. Wzorem Bettingadvice można by najlepszy typerów tam umieścić i niech piszą tam analizy i prowadzą statsy. Na forum były by też te analizy a ludzie mogliby się do nich odnieść.

Te kilka zasadniczych zmian zmieniłoby mecz.pl. Jednak nikt nie chce mnie słuchać jestem ciągle obrażany a jak coś napiszę choćby tutaj to jaka zaraz oglądalność jest. Jednka tak forum nie zmienimy nie polepszym jego jakości a o to mi chodzi. Ja nigdy nie chciałem laurów to na czym mi zależało to na szcunku. Poświęciłem temu forum trzy bite lata a efekty mojej pracy są naprawdę dobre. Jednak zawsze dostaję cięgi od moderatorów i użytkowników, którzy mi czegoś zazdroszczą. Sam się zastanawiam czego, bo jak patrzę na swoje życie to chyba nie ma czego.

W każdym razie wiem, że i ten post zostanie odebrany z oburzeniem, ale jak widać pomysły na forum mam i miałem od dawna. Należę do grypy, która chce reformować te forum i nie jestem w tym odosobniony. Jednak tak jak pisałem w poprzednim poście brakuje wsparcia właśnie tej czwórki. W sumie wystarczyłby Conrad.

.::Think Twice::. Ignorator.
Posted by: Llama

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 05:04

Ale się uparłeś na Zvonimira. Musiałbym być czubkiem, żeby go zaproponować, to raz. Ten, którego tak nie trawisz, jest modem technicznym, od konkursu, prawda? jaki problem? każdy ma prawo na jakąś poprawę i rehabilitację, prawda?

Igi, masz 20 lat z okładem, a czasem piszesz jakbyś zaraz na pierwszą dyskotekę w podstawówce szedł. Cały czas Cię namawiamy, więcej luzu, więcej dystansu.

I na koniec, zapominasz o jednym, Conrad jest właścicielem forum, żeby przeforsować wszystko co bym chciał musiałbym być Tuskiem. Tu wszystko idzie topornie, i tak w ciągu 2 lat, forum przeszło metamorfozę. Rankingi są złem, ale kto w nich bierze udział? Ludzie, a w końcu forum jest dla nich, nie dla nas.

Wiele rzeczy mi się nie podoba, ale co zrobić? Ostatnie marzenia o idealnym świecie zakopałem z koparką w piaskownicy przed blokiem, parę ładnych lat temu ;\)
Posted by: Ignorator

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 05:52

Jeśli chodzi o Zvonimir to przecież mój pomysł był aby dać temat do To i Owo i obnażyć ich zachowanie. Było tak było.

Jeśli chodzi o moda technicznego to chodzi o zasadę jest modem jak każdy inny. Mam dostęp do wielu rzeczy i ma takie same prawa jak ty Llama choć on jest technicznym a ty głównym.

W tej sprawie chodzi o zasady. Kradł mi teksty i taka jest prawda. Dlatego moje odejście jest spowodowane właśnie powołaniem na moda człowieka, który robił mi koło pióra. Gdybym został jako zielony to zaprzeczyłbym wszystkim swoim zasadom. A na to mojej zgody nie ma.

Natomiast jeśli wolicie go ode mnie to nie mnie jest to wnikać...

Dlatego też proponuje aby Zvonimir i Cylka zostali moderatorami, bo są równi temu technicznemu. Są lepsi na tym forum i to ich powiniśmy promować.

Ja już mam gdzieś wszystkie dyskusję. Chce ktoś podyskutować o sytuacji na forum jest IV ogólnopolski zlot mecz.pl w Bledzewie. Będzie kilka osób, które mogą naprawdę coś zadziałać w tym kierunku. Jeśli po prostu chcecie coś zmieniać to jedźmy wszyscy na zlot i porozmawiamy jak ludzie, bo nasze ostatnie dyskusje przypominają głównie atak na mnie.

Kończę róbcie co chcecie. Ja już nie jestem moderatorem był to mój świadomy wybór. Mam nadzieję, że coś drgnie na tym forum. Dobrym prognostykiem byłby powrót Biszopa.

.::Think Twice::. Ignorator.
Posted by: Goget

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 06:05

Igi oprócz Kącika Moderatorskiego, jest jeszcze dział administracyjny. Tam są podejmowane strategiczne decyzje i żaden mod konkursowy nie ma dostępu do tego działu. Powołanie moda konkursowego wygląda tak, że jeden mod nie wyrabia i prosi Conrada o dodanie wskazanego usera do pomocy. Conrad go wtedy koloruje bez wcześniejszych konsultacji z nami.

Zresztą nie ma co prać brudów na otwartym forum ;\)
Posted by: AGASSI

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 06:09

Jakim cudem zniknął Mój avatar ? ps. moja prośba to by w taki sam cudowny sposób powrócił \:p
Posted by: Ignorator

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 06:15

Originally Posted By: Goget
Igi oprócz Kącika Moderatorskiego, jest jeszcze dział administracyjny. Tam są podejmowane strategiczne decyzje i żaden mod konkursowy nie ma dostępu do tego działu. Powołanie moda konkursowego wygląda tak, że jeden mod nie wyrabia i prosi Conrada o dodanie wskazanego usera do pomocy. Conrad go wtedy koloruje bez wcześniejszych konsultacji z nami.

Zresztą nie ma co prać brudów na otwartym forum ;\)


Ja wiem jak to wygląda. Jednak jestem przeciwny tej kandydaturze i tyle. Jest tworzy niebezpieczny precedens. Oczywiście wszyscy tak cudownie wypowiadają się o tej kandydaturze. Dobrze to niech on będzie moderatorem. Proponuje dać mu jeszcze możliwość moderacji na Stadionie Piłkarskim w dziale liga polska.

To co jest przykre wśród modów tego forum mam największych przyjaciół. Oczywiście oni mają tą sytuacją gdzieś, ale gdyby wypowiedzieli się: tomo, pankasa, Kameleon to jakby jednak inaczej wyglądał mój głos w tej sprawie.

Wybierajcie kogo chcecie nawet samego diabła. Ja mam czyste sumienie, bo przeciwstawiłem się kandydaturze człowieka nie uczciwego.

Od tej pory nie zabieram głosu w żadnej sprawie na tym forum. Z moim zdaniem i tak się nikt nie liczy więc po co cokolwiek pisać. Jest mi tylko przykro, że wyżej ode mnie jest oceniany człowiek, który mnie okradł. No cóż takie życie...

.::Think Twice::. Ignorator.
Posted by: rafal08

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 06:20

Originally Posted By: AGASSI
Jakim cudem zniknął Mój avatar ?


Cylka sobie pewnie pożyczył \:D
Posted by: Goget

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 06:23

Originally Posted By: AGASSI
Jakim cudem zniknął Mój avatar ? ps. moja prośba to by w taki sam cudowny sposób powrócił \:p


Avatar można dodać na dwa sposoby :

1. wrzucasz avatar z dysku i wtedy zapisywany on jest na serwerach mecz.pl i na 99% nie zginie
2. podajesz link do swojego avatara i gdy ten zniknie z obcego serwera to automatycznie znika też pod Twoim nickiem

Sam sobie odpowiedz na pytanie dlaczego zniknął Twój avatar ;\)
Posted by: AGASSI

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 06:29

Originally Posted By: Goget
Originally Posted By: AGASSI
Jakim cudem zniknął Mój avatar ? ps. moja prośba to by w taki sam cudowny sposób powrócił \:p


Avatar można dodać na dwa sposoby :

1. wrzucasz avatar z dysku i wtedy zapisywany on jest na serwerach mecz.pl i na 99% nie zginie
2. podajesz link do swojego avatara i gdy ten zniknie z obcego serwera to automatycznie znika też pod Twoim nickiem

Sam sobie odpowiedz na pytanie dlaczego zniknął Twój avatar ;\)
dzięki
Posted by: Goget

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 06:29

Originally Posted By: Ignorator
Wybierajcie kogo chcecie nawet samego diabła.


Oj Igi, ale my go przecież nie wybraliśmy. Conrad go dodał za naszymi plecami. Gdyby miał trafić do działu głównego to na pewno najpierw byłaby przeprowadzona dyskusja i Twoje zdanie bralibyśmy pod uwagę i ja bym je poparł. Niestety smutna prawda, że modem w konkursie może zostać praktycznie każdy, byleby nie miał ostrzeżeń na koncie. Dlatego wkrótce modzi konkursowi będą się różnić od modów głównych.
Posted by: connor

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 06:51

Originally Posted By: Ignorator
To co jest przykre wśród modów tego forum mam największych przyjaciół.


Kiedys pisales ze na Twoja przyjazn moze zasluzyc jedynie dwoch userow na tym forum

Wracajac do meritum, obraziles sie bo michael zostal modem, sam nie wiedzialem o tym, Conrad najzwyczajniej go dodal nikogo sie nie pytajac, zreszta z jego nickiem kojarzylo mi sie to ze wygral tornister w TT i ze byles dla niego mentorem od analiz.

Kojna sprawa to odbanowanie pewnego usera, ktorego nie lubisz, nikt Cie nie pytal o to w tej sprawie i byles oburzony. WYglada ze resocjalizacja jest Ci obca.

Biszop odszedl z powodow zdrowotnych i gdyby chcial w kazdej chwili moze wrocic, natomiast Ty odchodzisz, z wyzej wymienionych powodow, ktore co by nie mowic sa blahe.
Posted by: zostać modem_MLS

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 18:43

Czy w najbliższym czasie przewidywany jest jakiś nabór na stanowiska moderatorskie?
Posted by: [b]tv[/b]

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 18:49

Originally Posted By: zostać modem_MLS
Czy w najbliższym czasie przewidywany jest jakiś nabór na stanowiska moderatorskie?


Z tego co wiem to to od 15 kwietnia-ale dość wysoką opłatę trzeba wpłacać jako zabezpieczenie bo aż 1500€...
Posted by: [b]tv[/b]

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 18:53

Aha-bo zapomniałem:na konto skarbnika mającego duże doświadczenie w obracaniu kasą:"cwylki"...
Posted by: Amkwish

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 20:11

Originally Posted By: zostać modem_MLS
Czy w najbliższym czasie przewidywany jest jakiś nabór na stanowiska moderatorskie?


A chcesz zmienic nick na : "Zostac modem mecz.pl" ?
Posted by: Amkwish

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 20:12

Originally Posted By: Experto

Kiedys pisales ze na Twoja przyjazn moze zasluzyc jedynie dwoch userow na tym forum


Przyjazn to zbyt czesto naduzywane slowo.

Nie wyobrazam sobie ,jak mozna sie zaprzyjaznic przez net \:\)
Posted by: zostać modem_MLS

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 20:33

Originally Posted By: tv
Originally Posted By: zostać modem_MLS
Czy w najbliższym czasie przewidywany jest jakiś nabór na stanowiska moderatorskie?


Z tego co wiem to to od 15 kwietnia-ale dość wysoką opłatę trzeba wpłacać jako zabezpieczenie bo aż 1500€...


Fajnie, nie wiem co chciałeś osiągnąć tym postem, ale śmieszny to on jak dla mnie nie jest. A skoro tak niby wszystko wiesz to może wiesz również ilu żydów zmieści się do malucha ;\) ?

Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: zostać modem_MLS
Czy w najbliższym czasie przewidywany jest jakiś nabór na stanowiska moderatorskie?


A chcesz zmienic nick na : "Zostac modem mecz.pl" ?


Nicka zmieniać nie muszą, jeśli już coś zmieniać to kolor. Choć to też niekoniecznie. Czarny i czerwony to moje ulubione kolory, czerwony poza absolutnym zasięgiem, ale może dałoby się ten czarny zmienić na jakiś czarniejszy?
Posted by: Goget

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 20:57

Czerwony ? hm żaden problem, w końcu to kolor administratora. Wystarczy, że odkupisz forum od Conrada i będziesz mógł sobie zmieniać kolory co minutę ;\)

Nie ma czegoś takiego jak określony terminowo nabór na moderatorów, to nie casting do "M jak Miłość". Jak się ktoś mocno wykazuje w konkretnym dziale i czyni to na poziomie, a moderatorzy tego działu potrzebują dodatkowej pomocy, to drzwi są otwarte dla każdego.
Posted by: cobra

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 21:38

a tak własciwie to o co to całe zamieszanie z Igim ? pokłucił sie z reszta modów ?
Posted by: cobra

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 21:39

pokłócił...
Posted by: Jose

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 21:48

Panowie czy mogę zaproponować zorganizowanie konkursu w Serie A?

Konkurs będzie sporo różnił się od tych, które mamy choćby w lidze polskiej, hiszpańskiej czy niemieckiej!

Mam zamiar aby był do konurs z nagrodami pieniężnymi. Ja sam jestem w stanie wrzucić do puli dość sporą kwote ale każdy uczestnik, który będzie chciał brać udział musi zapłacić wpisowe, które potem będzie rozdzielone w nagrodach. Nie będzie to konurs w którym będą znajdować sie same suche typy. Warunkiem udziału będzie obietnica pisania analiz (choćby 2-3 zdaniowych). Analizy znajdować się będą w dziale z Serie A oraz w temacie konkursowym.

Zabawa będzie podzielona na dwie części:
od 1-szej do 19-stej kolejki i od 20-stej do 38-stej serii spotkań.
Sam byłbym w stanie zrobić regulamin jednak wiem że jeśli chodzi o nagrody pieniężne musze chyba mieć pozowlenie z "góry".
Serie A trochę wygląda biednie przy takich ligach jak Primeira Division gdzie opiekuje się wszystkim Amk czy choćby przy lidze angielskiej gdzie o ład dba Konstruktor \:\)
Od zawsze intersuję się tą ligą i jak pewnie zauważyliście dbam o to by liga ta miała swoich fanów na mecz.pl i staram się by zawsze temat z nową kolejką był założony a wszystko miało ręce i nogi \:\)

Mam nadzieje że pomysł Wam się spodoba i da Cie mi w miarę dość szybko znać co z tym pozwoleniem. Mówię "szybko" bo ostatnio kilka dni musiałem się prosić o to by któs przykleił aktualny temat z transfersami i plotkami a zniósł stary właśnie w tym dziale ;\)

Oczywiście wszystko zaczeło by się dopieo wraz z nowym sezonem ale chciałbym aby nie było potem problemów z rozpoczęciem od pierwszej kolejki. Wiadomo że dość mozolnie będzie się zbierało i ustalało wszystko co związane jest z wpisowym itd. (propozycje kwoty, zapisy, jak ma wyglądać analiza... i dużo dużo innych rzeczy).
Jeśli na wszystko będzie zgoda to jeszcze w tym miesiącu zaczniemy "burzę mozgów" ;\)

Pozdrawiam
Posted by: lupus

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 21:59

Moze juz skonczycie z konkursami w dzialach nie do tego przeznaczonych?
Posted by: Jose

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 22:01

Originally Posted By: lupus
Moze juz skonczycie z konkursami w dzialach nie do tego przeznaczonych?


lupus wiem że jestes na mnie uczulony \:\) ale ten konkurs ma akurat trochę podnieść poziom typów Serie A, które na mecz.pl jak pewnie zauważyłeś dotykają nie raz mułu... bo tak znana liga nie raz nie ma nawet przez kilka kolejek założonego nowego tematu
Posted by: lupus

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 22:25

Sa dzialy do konkursow i tam maja byc.
Niedlugo forum to bedzie jeden wielki konkurs i nic wiecej.

Zobacz na konkurs bundesligi, pozowolono go zalozyc w dziale PN i zobacz jak teraz wygladaja tematy na dana kolejke, 1 lub 2 posty.
A Brisish CLub ma osobny dzial.
Posted by: Jose

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 22:54

A w Serie A ile masz tych postów pięć,sześć a czasami w ogóle nic się nie pojawi...

Jeśli przeczytasz uważnie mój post z pomysłem na konkurs to potem stawiaj za i przeciw bo jak zauważysz wyraźnie to napisałem tam iż nie mam zamiaru tworzyć czegoś na wzór konkursu bundesligi czy ligi hiszpańskiej. \:\)
Posted by: lupus

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 23:08

To nie licz na to, ze sie nagle pojawia, bo sie nie pojawia, dobrze o tym wiesz, ze konkursy obok tematow dziennych tylko odciagaja ludzi.

Dzial inne konkursy sie klania.
Posted by: Kameleon

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 23:10

By wziąć udział w tym konkursie musiałby się pojawić. Hokus pokus.
Posted by: Jose

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 23:15

Ale co tak na dobra sprawę szkodzi nam spróbować?

Jak wszyscy będą mieli takie myślenie jak ty lupus to nigdy w takich działach nie będzie dobrze, jak pojawiają się ludzie, którzy chcą coś zrobić i nawet wykładają pewną sume na nazwijmy to pomoc to wtedy słyszysz nie bo i tak się nie uda... a za przykład podajesz mi bezsensowne teorie!
Posted by: lupus

Re: Pytania do moderatorów [4] - 04/04/2008 23:27

Bezsensowny to mozesz byc co najwyzej Ty i Twoje kilkanscie zbanownych nickow.

Podalem Ci przyklad konkursu Bundesligi, jak chcesz wiecej przykladow, pochodz sobie po innych dzialach.
Dzial inne konkursy.

Milego weekendu ;\)
Posted by: Ignorator

Re: Pytania do moderatorów [4] - 05/04/2008 02:49

Originally Posted By: cobra
a tak własciwie to o co to całe zamieszanie z Igim ? pokłucił sie z reszta modów ?


Nie pokłóciłem się z moderatorami. Wielu naszych "zielonych" cenię i są moim znajomymi. Po prostu pewne ostatnie decyzję były w moim odczuciu błędem stąd też zrezygnowałem w proteście.

Nie pamiętam kto to pisał, że moje odejście jest błahe. Jednak chciałem zauważyć, że kradzież treści czyjś na rzecz swoja jest czynem haniebnym i takie zachowanie należy piętnować.

Oczywiście wy tego nie rozumiecie, bo raz nie piszecie tyle co ja. Ja poświęcam pisaniu i zajmowaniu się liga polską bardzo dużo. To nie jest tylko tak, że jak napiszę jedną analizę. Aby ja napisać nie tylko chodzę na żywo na mecze piłkarskie, ale także śledze wiele portali. Jest to praca cały czas. Dzieki niej rozwijam się i mam sporą wiedzę. Dlatego wkurza mnie okradanie mnie z mojej pracy. To zrobił moderator techniczny. Wy nie zrozumiecie co to są plagiaty i walka z nimi. To tak jak walka z wiatrakami. Choć macie racje to jednak wszyscy to maja gdzieś.

Szkoda, że właśnie tego co napisałem jest wam trudno zrozumieć. Może przyjdzie taki czas kiedy dotknie to was i wtedy będziecie mieli inny pogląd na tą sprawę.

Ale podkreślę po raz ęnty cenie moderatorów no może poza tym technicznym, bo niestety zrobił mi wielką krzywdę i do dzisiaj nie potrafi na tym forum mnie publicznie przeprosić...

.::Think Twice::. Ignorator.
Posted by: Jose

Re: Pytania do moderatorów [4] - 05/04/2008 04:01

Originally Posted By: Jose
Panowie czy mogę zaproponować zorganizowanie konkursu w Serie A?

Konkurs będzie sporo różnił się od tych, które mamy choćby w lidze polskiej, hiszpańskiej czy niemieckiej!

Mam zamiar aby był do konurs z nagrodami pieniężnymi. Ja sam jestem w stanie wrzucić do puli dość sporą kwote ale każdy uczestnik, który będzie chciał brać udział musi zapłacić wpisowe, które potem będzie rozdzielone w nagrodach. Nie będzie to konurs w którym będą znajdować sie same suche typy. Warunkiem udziału będzie obietnica pisania analiz (choćby 2-3 zdaniowych). Analizy znajdować się będą w dziale z Serie A oraz w temacie konkursowym.

Zabawa będzie podzielona na dwie części:
od 1-szej do 19-stej kolejki i od 20-stej do 38-stej serii spotkań.
Sam byłbym w stanie zrobić regulamin jednak wiem że jeśli chodzi o nagrody pieniężne musze chyba mieć pozowlenie z "góry".
Serie A trochę wygląda biednie przy takich ligach jak Primeira Division gdzie opiekuje się wszystkim Amk czy choćby przy lidze angielskiej gdzie o ład dba Konstruktor \:\)
Od zawsze intersuję się tą ligą i jak pewnie zauważyliście dbam o to by liga ta miała swoich fanów na mecz.pl i staram się by zawsze temat z nową kolejką był założony a wszystko miało ręce i nogi \:\)

Mam nadzieje że pomysł Wam się spodoba i da Cie mi w miarę dość szybko znać co z tym pozwoleniem. Mówię "szybko" bo ostatnio kilka dni musiałem się prosić o to by któs przykleił aktualny temat z transfersami i plotkami a zniósł stary właśnie w tym dziale ;\)

Oczywiście wszystko zaczeło by się dopieo wraz z nowym sezonem ale chciałbym aby nie było potem problemów z rozpoczęciem od pierwszej kolejki. Wiadomo że dość mozolnie będzie się zbierało i ustalało wszystko co związane jest z wpisowym itd. (propozycje kwoty, zapisy, jak ma wyglądać analiza... i dużo dużo innych rzeczy).
Jeśli na wszystko będzie zgoda to jeszcze w tym miesiącu zaczniemy "burzę mozgów" ;\)

Pozdrawiam


Potrafisz przeczytać teks pogrubioną czcionką?

Nie nazywaj człowieka, którego nie znasz czymś bezsensownym!
Ja osobiście Cię nie znam i może mamy odmienne zdania ale Cie szanuję jako człowieka.

Proszę o zdanie innych moderatorów związanych bardziej z SP i działem Serie A. \:\)
Posted by: Ignorator

Re: Pytania do moderatorów [4] - 05/04/2008 04:04

Porozmawiaj najlepiej z moderatorem tego działu. Zwykle na dole jak patrzysz w dziale są przypisani konkretni moderatorzy, którzy mają możliwość moderowania we Włoszech. Moim zdaniem możesz sobie konkurs prowadzić. Oczywiście wykluczona jest możliwość moderacji dlatego, że masz dwa ostrzeżenia.

.::Think Twice::. Ignorator.
Posted by: rafal08

Re: Pytania do moderatorów [4] - 05/04/2008 04:06

Generalnie to w tym momencie Igi twoja opinia co do jego ostrzezen nie ma żadnego znaczenia
Posted by: Biszop

Re: Pytania do moderatorów [4] - 05/04/2008 04:08

1834 konkurs na forum:D
Ło matko, jest dzial z konkursami, kazda dzial ma ranking, moze jeszcze zrobicie konkurs na kazdy mecz osobno?? \:D
Posted by: yaaho

Re: Pytania do moderatorów [4] - 05/04/2008 04:12

ja bym jeszcze proponowal konkurs na najlepszy konkurs
Posted by: Biszop

Re: Pytania do moderatorów [4] - 05/04/2008 05:46

...ale to dopiero polfinał finałem będzie super konkurs na najleszy konkurs z dwoch najlepszy konkursow polfinalowych,

do wygrania "kąplet" do lutowania "onuców" z autografem tfurcy konkursu \:D
Posted by: Chagall

Re: Pytania do moderatorów [4] - 05/04/2008 06:53

właśnie, co do tych ostrzeżeń... kiedy będzie abolicja \:D
Posted by: Jose

Re: Pytania do moderatorów [4] - 05/04/2008 16:38

Originally Posted By: Ignorator
Porozmawiaj najlepiej z moderatorem tego działu. Zwykle na dole jak patrzysz w dziale są przypisani konkretni moderatorzy, którzy mają możliwość moderowania we Włoszech. Moim zdaniem możesz sobie konkurs prowadzić. Oczywiście wykluczona jest możliwość moderacji dlatego, że masz dwa ostrzeżenia.

.::Think Twice::. Ignorator.


amkwish, Prem, Logan, El_Darro, Valverde

To lista osób, które niby są moderatorami w dziale Serie A \:\)

Stwierdzenie jest tylko jedno: Serie A nie ma swojego moderatora

Wątpie by któraś z tych osób w chociaż w mało znaczny sposób opiekowała się włoską piłka...
Posted by: 19marcin08

Re: Pytania do moderatorów [4] - 05/04/2008 16:58

Originally Posted By: Chagall
właśnie, co do tych ostrzeżeń... kiedy będzie abolicja \:D


Jak zaczniesz kibicować Cracovii
Posted by: Jose

Re: Pytania do moderatorów [4] - 05/04/2008 22:54

Originally Posted By: Jose
Originally Posted By: Ignorator
Porozmawiaj najlepiej z moderatorem tego działu. Zwykle na dole jak patrzysz w dziale są przypisani konkretni moderatorzy, którzy mają możliwość moderowania we Włoszech. Moim zdaniem możesz sobie konkurs prowadzić. Oczywiście wykluczona jest możliwość moderacji dlatego, że masz dwa ostrzeżenia.

.::Think Twice::. Ignorator.


amkwish, Prem, Logan, El_Darro, Valverde

To lista osób, które niby są moderatorami w dziale Serie A \:\)

Stwierdzenie jest tylko jedno: Serie A nie ma swojego moderatora

Wątpie by któraś z tych osób w chociaż w mało znaczny sposób opiekowała się włoską piłka...


Rozumię że sprawę konkursu mam uważać jako zamkniętą?
Posted by: Logan

Re: Pytania do moderatorów [4] - 05/04/2008 23:40

Jose, ja przykleilem temat w Serie A wiec moderatorzy sa

Uwazam ze ilosc konkursow jest odwrotnie proporcjonalna do opisow/analiz spotkan w danym dziale. Czyli im wiecej konkursow tym mniej normalnych typow i dyskusji. Konkursy w dzialach niszcza je (dzialy)

Pozdrawiam
Posted by: bcn1899

Re: Pytania do moderatorów [4] - 06/04/2008 00:34

tak naprawde to mi akurat wszystko jedno, ale taka uwaga: nie konkursy niszcza dzialy, a regulaminy owych. zamiast koncentrowac sie na rozbudowanym liczeniu punktow (skracam mysl) niech regulamin zmusza do pisania (przemyslenia, sklady, ciekawostki, tabele, zdjecia), a tak naprawde taka zapomniania Serie A czy inna liga nagle buchnie swiatłem. kwestia opracowania zasad w taki sposob, zeby mialo to sens, udawalo, ze nie calkiem jest konkursem i bedzie git. zeby nie bylo rozbudowane w 17 watkach, zeby nie bylo tak zagmatwane jak np konkurs w Bundes. ide o kazdy zaklad, ze madre tego sprzedanie sprawi, ze nikt nie bedzie przeklinal kolejnego konkursu, a wybrany dzial zyska na ogladalnosci.

oczywiscie moge sie mylic ;\)

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*
Posted by: Jose

Re: Pytania do moderatorów [4] - 06/04/2008 01:13

Widzę bcn1899 że chyba Ty jako jedyny przeczytałeś dokładnie to co Ja chciałem zaoferwać po przez ten konkurs \:\)

A Ja niestety nadal nie poznałem decyzji co do konkursu!

Logan żarty zostaw dla siebie (czyt. ironia) ;\)
Posted by: Amkwish

Re: Pytania do moderatorów [4] - 06/04/2008 02:02

Originally Posted By: Jose


amkwish, Prem, Logan, El_Darro, Valverde

To lista osób, które niby są moderatorami w dziale Serie A \:\)

Stwierdzenie jest tylko jedno: Serie A nie ma swojego moderatora

Wątpie by któraś z tych osób w chociaż w mało znaczny sposób opiekowała się włoską piłka...


Zgłaszasz swoją kandydature ?

Co jest nie tak w topiku o Serie A ?

Rzuciłeś pomysł i nagle całe forum ma sie tym "epokowym odkryciem" zajmować ?

Jak ja organizowałem konkurs to nikomu tyłka nie zawracałem.
Dałem pomysł ,ufundowałem (z własnej kieszeni ) nagrody ,a z zainteresowanymi uzgodniłem szczegóły regulaminu.

Nawiasem mówiąć wymóg ,by typ sie liczył ,jak bedzie podparty "analizą" to megabzdura \:D

Przykład :

"Roma wygra ,bo nadalma szanse na mistrza. Odpadli z CL więc moga skupic sie na lidze.Mają odpowiedni potencjał ,by pokonać średniaka z Genui."
Typ :1

"Analiza" jest

"Analiza" czy analiza ?

Byle co ktos napisze i już....ANALIZA \:\)

Swoja drogą ,to może przedstawisz punkt regulaminu ,który określa,co sie zalicza w TWOIM konkursie jako analize ,a co nie.
Oczywiscie regulamin musi byc scisły i precyzyjny.


Tylko....nie sposób powyższego ując w ramy regulaminu ,bo ocena "analiz" przypominac bedzie raczej noty za styl w pływaniu synchronicznym czy jeździe figurowej na lodzie ,a wiec bedzie uznaniowa a nie obiektywna

Tak wiec bierzesz sie za konkurs ,robisz wielkie HALO ,tylko nie masz regulaminu.

I to byłoby na tyle \:\)

PS.Nie mam nic przeciwko temu ,aby ten konkurs był w topiku o Serie A albo w dziale "Inne konkursy" ,to tak na marginesie.
Posted by: Jose

Re: Pytania do moderatorów [4] - 06/04/2008 02:19

Nie jestem moderatorem i dlatego nie chciałem z niczym sam ruszać \:\)

To chyba normalne tym bardziej że w konkursie mają być nagrody pieniężne.
Posted by: Jose

Re: Pytania do moderatorów [4] - 06/04/2008 02:23

Uwierz mi Amk że odpowiedni ludzie w konkursie mogą bardzo podnieść poziom działu z włoską piłka.

Analiza 2-3 zdaniowa będzie musiała kilka rzeczy zawierać! między innymi informacje o kontuzjach, przypuszczalne składy i kilka słów o sytuacji w tabeli oraz obecnej formie zespołów.

Moderatorzy mecz.pl apeluje o trochę optymizmu!
Posted by: dondo

Re: Pytania do moderatorów [4] - 07/04/2008 03:08

Mam pytanie do moderatorów: Kolega zarejestrowal sie na forum w piątek, przyszedl mail aktywujący, jednak nie moze sie zalogowac caly czas, gdyz pojawia mu sie komunikat "administrator note yet approved" czy cos w podobnym stylu i nie wie o co chodzi. Pomozecie?
Posted by: connor

Re: Pytania do moderatorów [4] - 07/04/2008 03:38

Conrad na wakacjach od 2 tygodni, wiec rejestracja pewnie niemozliwa w tym czasie, bo on potwierdza zarejestrowanie konta, wiec znajomy moze poczekac dosc dlugo...
Posted by: Baqu

Re: Pytania do moderatorów [4] - 08/04/2008 21:01

nie wiem czy u mnie tak jest czy u wszystkich

od wczoraj - dzis w momencie, w którym chcę wejść jakiś poddział na mecz.pl np w ten klikam na niego i zamiast wczytywać mi się od razu jak to zawsze miało miejsce strona stoi i prawie nie reaguje, dopiero po jakichś 5-10s. zaczyna się coś dziać :/

nie wiem czy jestem / byłem ślepy, ale teraz pojawia mi się łapka - kursor kiedy najeżdzam kursorem na jakichś ling odnosnik do działu - zawsze tak bylo ? \:\)
Posted by: Jose

Re: Pytania do moderatorów [4] - 08/04/2008 21:03

Ja mam tak od 11 lipca 2005 roku ale nie wiem jak u innych ;\)
Posted by: Goget

Re: Pytania do moderatorów [4] - 08/04/2008 21:07

U mnie to samo od wczoraj, trzeba zgłosić Conradowi.
Posted by: Baqu

Re: Pytania do moderatorów [4] - 08/04/2008 21:12

nie wiem, kto ma tam z nim kontakt lepszy, ale było by miło jakieś zgłoszenie \:\)

to forum miało / ma ? duzy plus, ze szybko działało, a teraz jakiś taki "klocek" powstał...
Posted by: rafal08

Re: Pytania do moderatorów [4] - 08/04/2008 21:19

U mnie sie tak samo szybko wczytuje jak wczesniej
Posted by: Szewa

Re: Pytania do moderatorów [4] - 08/04/2008 21:19

U mnie wszystko izi śmiga \:\)

A łapka była "od zawsze" \:\)
Posted by: Jose

Re: Pytania do moderatorów [4] - 08/04/2008 21:19

U mnie również działa po staremu \:\)
Posted by: Baqu

Re: Pytania do moderatorów [4] - 08/04/2008 21:42

no to może jednak wina mojej przeglądarki

dzięki za szybki odzew
Posted by: Baqu

Re: Pytania do moderatorów [4] - 08/04/2008 21:44

heh już wiem o co chodziło \:\)

pojawiły się nowe bannerki expektu, to mi spowolniało wczytywanie :>

już wszystko poblokowane i stronka śmiga jak dawniej

przepraszam, za zamieszanie
Posted by: [b]tv[/b]

Re: Pytania do moderatorów [4] - 08/04/2008 22:49

Originally Posted By: Baqu
heh już wiem o co chodziło \:\)

pojawiły się nowe bannerki expektu, to mi spowolniało wczytywanie :>

już wszystko poblokowane i stronka śmiga jak dawniej

przepraszam, za zamieszanie


A możesz w formie poradnika dla równych mnie "analfabetów komputerowych" parę słów napisać jak to poblokowałeś bo mam to samo co i Ty miałeś:ogromne spowolnienie otwierania za winą reklamy Expektu?
Posted by: thepilator

Re: Pytania do moderatorów [4] - 08/04/2008 22:59

jeśli używasz np. firefoxa to wystarczy ściągnąć sobe programik Adblock Plus i możesz blokować wyświetlanie reklam za jego pomocą
Posted by: micha$

Re: Pytania do moderatorów [4] - 14/04/2008 01:52

Mam czasami tak, że gdy np. wchodzę lub wychodzę z tematu pojawia mi się:


I gdzieś po 10 sekundach jest wszystko w porządku. Normalne to?
Posted by: lupus

Re: Pytania do moderatorów [4] - 14/04/2008 01:59

Tez tak mam raz na jakis czas, mialem to wlasnie przed chwila, nie wiem do czego to zalezy, trzeba pytac C ;\)
Posted by: Szewa

Re: Pytania do moderatorów [4] - 14/04/2008 03:58

Mam to samo czasami.
Posted by: AGASSI

Re: Pytania do moderatorów [4] - 14/04/2008 04:19

Też mam to dosyć często.
Posted by: rafal08

Re: Pytania do moderatorów [4] - 14/04/2008 04:20

Każdy to ma \:p W końcu równosc jest no nie \:D
Posted by: AGASSI

Re: Pytania do moderatorów [4] - 14/04/2008 04:22

Originally Posted By: rafal08
Każdy to ma \:p W końcu równosc jest no nie \:D
\:D ps. co masz w avatarku bo nie moge rozszyfrować ?
Posted by: AGASSI

Re: Pytania do moderatorów [4] - 14/04/2008 04:24

Już widze......po prostu był nieruchomy \:D
Posted by: rafal08

Re: Pytania do moderatorów [4] - 14/04/2008 04:24

A taka laleczka .Tylko dalsza czesc nie leci bo cenzura nie zezwala \:D
Posted by: Jose

Re: Pytania do moderatorów [4] - 14/04/2008 15:41

Coppa Italia 1/4 finału a ma być 1/2...

Jeśli może to ktoś zmienić.

Ostatnio zakładałem temat i pomyliłem rundy. Platini pisał już chyba tydzień temu prośbę o zmiane nazwy ale jak do tej pory niestety nie zostało to zrobione.

Poniżej podałem link z tematem, który należało by zamknąć:

Do zamknięcia!

Z góry bardzo dziękuje \:\)
Posted by: micha$

Re: Pytania do moderatorów [4] - 15/04/2008 08:17

Opcja "NOTIFY" chyba szybciej działa ;\)
Posted by: Linc

Re: Pytania do moderatorów [4] - 18/04/2008 06:53

"dziekuje" a zarazem pytam sie dlaczego moj post zostal skasowany w dziale Parkiet Koszykarski ... nie zlamalem w nim zadnego regulaminu ...
Posted by: polskignom

Re: Pytania do moderatorów [4] - 18/04/2008 07:45

to proste...juz byla o tym mowa. Kazdy wiedzial, co typujesz...nie ma potrzeby sie chwalic...gratki za typ.
Posted by: micha$

Re: Pytania do moderatorów [4] - 18/04/2008 20:29

Czemu adresy niektórych stron www są gwiazdkowane na tym forum?
Posted by: rafal08

Re: Pytania do moderatorów [4] - 18/04/2008 20:32

Bo właściciel forum nie zyczy sobie by takie strony tu reklamować
Posted by: (J)

Re: Pytania do moderatorów [4] - 21/04/2008 05:40

Proszę o uporządkowanie kilku spraw w dziale Stadion Piłkarski - Inne Ligi
Zamknięcie starych tematów - Rosja 2007 i Puchar Rosji.
Na 2008 r. funkcjonuje już zbiorczy temat.
Nie da się wywalić Bahrajnu? Bo powinien być chyba w dziale ligi Afryki, Azji i Oceanii.
Czy nazwa Inne ligi nie może być zmieniona?
Inne tak jakoś mało prestiżowo brzmi. Może Ligi dawnego bloku wschodniego? ;\)
I zmienić tam podpis - jest "Rozgrywki piłkarskie nie objęte pozostałymi działami".
Nie lepiej napisać Rosja, Ukraina i inne ligi nie objęte pozostałymi działami?
Bo z tego co widzę funkcjonują tam jako tako tylko tematy o Ukrainie, Rosji, Czechach.

Z góry dziękuję.
Pozdrawiam
Posted by: Stoin

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 00:34

Witam \:\)

Czy mogę prosić o podpis pod nickiem ? nie wygrałem co prawda żadnego konkursu (chyba) ale w kilku byłem w finale. Jeśli byłaby taka możliwość to byłbym wdzięczny ... podpis miałby brzmieć "profesor" \:\)

Proszę o pozytywne rozpatrzenie prośby \:\)
Posted by: Bullet

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 00:46

Buhahaha "profesor" to jesio trochę pouczyc się musisz koleżko \:\) Na razie to góra mgr ;\) Wygramy debla i ja też poproszę o podpis \:\)
Posted by: Stoin

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 00:47

4 razy w finałach:

2 razy w finale Play off tenis - singiel
1 w finale Play off tenis p debel
1 w finale Play off expekt

Ciekawe czy kiedyś w końcu wygram
Posted by: rafal08

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 00:51

Popieram Stoinowi podpis sie należy jak mało komu
Posted by: Platini

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 01:15

Można dać 'Spokojnawy profesor' by nie szalał na QC bo już dwa ostrzeżenia ma \:p

O tym drugim nie wie chyba , ale Llama wyraźnie pisał, iż każdy kto napisze w temacie o banach i ostrzeżeniach otrzymuje ..
ostrzeżenie \:p
Posted by: lupus

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 03:47

Zasada jest prosta.

Podpisy daje sie za wygranie konkursu (oficjalnego).

Byly juz przypadki cofania podpisow.

I koniec kropka.
Posted by: Fro_Lech

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 03:55

Jakby nie było tych dwóch ostrzeżeń, to jeszcze, a tak to niestety.
Posted by: shane

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 04:00

Originally Posted By: lupus
Byly juz przypadki cofania podpisow.


Zgadza się \:\(

\:p
Posted by: Stoin

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 05:15

Dobra wypchajcie się \:D

Lupus, chyba nie chcesz mi wmówić ze ci co mają lub mieli podpisy wygrali jakiś konkurs ?
Posted by: lupus

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 05:17

Konkrety, przyklady.
Posted by: Goget

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 05:17

Wykupili abonament u Fro
Posted by: Stoin

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 05:22

Originally Posted By: lupus
Konkrety, przyklady.


ArtekPotito onegdaj zbannowany \:D

?
Posted by: rafal08

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 05:23

Moderator moze miec podpis bez wygrywania konkursu .
Posted by: Stoin

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 05:24

Ok a nie miał podpisu przed tym jak został modem ?
Posted by: lupus

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 05:26

Nie wiem niestety, to nie do mnie pytanie
Posted by: Llama

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 05:26

można pomyśleć nad opisem finalista ale ostrzeżenia póki co są.
Posted by: Goget

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 05:28

Albo "wiecznie drugi"
Posted by: rafal08

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 05:29

Originally Posted By: Goget
Albo "wiecznie drugi"


\:D \:D ten jest dobry


ale profesor bardziej do niego pasuje
Posted by: Vader

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 05:34

widzę fajna dyskusja. To ja zadam pytanie.

Originally Posted By: lupus
Zasada jest prosta.

Podpisy daje sie za wygranie konkursu (oficjalnego).

Byly juz przypadki cofania podpisow.

I koniec kropka.
Jakie konkursy są oficjalne? Wystartuje, wygram i załatwie sobie jakiś fajny podpis ;\)
Posted by: Goget

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 05:44

Wszystkie znajdujące się na głównej stronie forum.
Posted by: ArtekPotito

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 06:29

Originally Posted By: Stoin
Ok a nie miał podpisu przed tym jak został modem ?

nie miałem, za pracę, którą wykonuje chyba mi się należy, a podpis sobie dałem dlatego taki, żeby każdy wiedział czemu mam kolorek
Posted by: yaaho

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 06:47

Originally Posted By: Stoin
Dobra wypchajcie się \:D

Lupus, chyba nie chcesz mi wmówić ze ci co mają lub mieli podpisy wygrali jakiś konkurs ?



nie chce nic mowic, ale ten post podpada mi pod obraze moderatora \:\)
Posted by: Lipi

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 06:51

Originally Posted By: rafal08
Moderator moze miec podpis bez wygrywania konkursu .


a ja nie mam\:\(
Posted by: Szewa

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 06:52

Którego ? ;\)
Posted by: Baqu

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 07:02

Originally Posted By: ArtekPotito
Originally Posted By: Stoin
Ok a nie miał podpisu przed tym jak został modem ?

nie miałem, za pracę, którą wykonuje chyba mi się należy


to Stoin-owi też się już chyba "należy"
Posted by: Linc

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 07:30

Stoin, zmien nick na Profesor a pozniej ponownie zmien na Stoin i ten Profesor bedzie jako ostatni podpisany pod aktualnym nickiem no chyba, ze tak nie mozna ;\)
Posted by: Szewa

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 07:34

Originally Posted By: Linc
Stoin, zmien nick na Profesor a pozniej ponownie zmien na Stoin i ten Profesor bedzie jako ostatni podpisany pod aktualnym nickiem no chyba, ze tak nie mozna ;\)

Genialne w swojej prostocie \:D
Posted by: Llama

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 07:38

rozejść się \:D
Posted by: Stoin

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 14:50

Śmiech na sali generalnie \:\)

Nie ma podpisu bo się nie należy mimo że przyznawano tym ktorym sie nie należało (tylko że Polska jest jednym z krajów gdzie prawo działa wstecz \:D ) co więcej dano mimo że mieli bardziej nagrabione niż ja teraz wtedy regulamin znaczył mniej więcej tyle co nic teraz się nim niektórzy zasłaniają

Gratuluje konsekwencji
Posted by: lupus

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 15:20

To sie cofnie.
Posted by: Fro_Lech

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 18:52

Stoin zachowujesz się jak przedszkolak "Proszę Pani Proszę Pani bo oni mi nie chcą dać podpisu \:\( "

No właśnie kto taki ma podpis za nic, konkretne przykłady.
Posted by: Stoin

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 19:43

Originally Posted By: Fro_Lech
Stoin zachowujesz się jak przedszkolak "Proszę Pani Proszę Pani bo oni mi nie chcą dać podpisu \:\( "

No właśnie kto taki ma podpis za nic, konkretne przykłady.


Przedszkolakiem to możesz nazywac tych którzy dawali podpisy swoim kolegom z piaskownicy

W dupie mam podpis \:\) zapytałem raz - nie ? to nie ale skoro Lupus wyjeżdza mi tu z regulaminem który nie był przestrzegany wtedy a teraz jest to \:D

Shane od kogo i za co dostałeś podpis ?

Tyle ode mnie
Posted by: yaaho

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 20:25

Shane podpisu przeciez nie ma...

wszyscy, ktorzy mieli podpis, a nie wygrali konkursu zostali "pozbawieni" podpisu
Posted by: Fro_Lech

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 20:40

Kłania się czytanie ze zrozumieniem \:\)

"Jak przedszkolak" nie równa się "Jesteś przedszkolak"

Pan profesor, dobre \:\)
Posted by: cobra

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 20:49

nie chce sie mieszac w nie swoja sprawe i szukac sobie wrogów na siłe ale sami wiecie ze sa na forum osoby co konkursów nie wygrywały a podpisy posiadaja... chyba nie tedy droga, Stoin naprawde sporo czasu spedził na forum, wiele wniósł i teraz prosi o tak wiele ??? troche dystansu panowie M ... pozdrawiam
Posted by: Fro_Lech

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 21:32

Konkrety.
Posted by: Llama

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 22:37

podpisy mają modzi i zwycięzcy konkursów. nikt więcej.
wymieńcie jeden nick, który nie spełnia tego wymogu.
Posted by: Stoin

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 23:05

Konkretnie to Ci co mieli a już nie mają ... no chyba że zwycięzcy konkursów mieli podpisy na czas określony
Posted by: cobra

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 23:19

Originally Posted By: Llama
podpisy mają modzi i zwycięzcy konkursów. nikt więcej.
wymieńcie jeden nick, który nie spełnia tego wymogu.

a po co mamy sie gryzc wzajemnie, jako moderatorzy powinniscie to wiedziec najlepiej...
Posted by: Llama

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 23:35

no właśnie, nie mają.
Posted by: Stoin

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 23:48

Originally Posted By: Llama
no właśnie, nie mają.


A mieli ?
Posted by: Goget

Re: Pytania do moderatorów [4] - 13/05/2008 23:55

Tak były pojedyńcze przypadki, rozdającym podpisy się oberwało za to, podpisy zostały cofnięte i dalej trzymamy się wersji, że podpisy są zarezerwowane dla zwycięzców konkursów i moderatorów.

Lex retro non agit ;\)
Posted by: Bullet

Re: Pytania do moderatorów [4] - 14/05/2008 00:06

Stoin daj już spokój. Czy naprawdę ten podpis jest wart całej tej awantury? Nie chcą dac to nie. Nie ma co kruszyc kopii \:\)
Wygrajmy debla i będzie po temacie \:\) Pomyśl co się stanie jak spełni się Twoje życzenie. Za chwilę będzie tu 100 osób z prośbą o podpis bo ten zrobił to, a tamten coś innego i też mu się należy. Niech będą zasady równe dla wszystkich i po sprawie.

PS. Chciałem przypomniec, że Stoin czasowo też był modem o ile pamięc nie myli, a więc... ;\)
Posted by: Llama

Re: Pytania do moderatorów [4] - 14/05/2008 00:42

Originally Posted By: Stoin
Originally Posted By: Llama
no właśnie, nie mają.


A mieli ?

do czego zmierzasz?
czemu ich nie mają?
Posted by: Stoin

Re: Pytania do moderatorów [4] - 14/05/2008 00:54

Originally Posted By: Goget
Tak były pojedyńcze przypadki, rozdającym podpisy się oberwało za to, podpisy zostały cofnięte i dalej trzymamy się wersji, że podpisy są zarezerwowane dla zwycięzców konkursów i moderatorów.

Lex retro non agit ;\)


I tym akcentem proponuje zamknąć dyskusje ...

Goget

Do tego dążyłem Llama
Posted by: Piecia

Re: Pytania do moderatorów [4] - 14/05/2008 02:39

Originally Posted By: Goget
Tak były pojedyńcze przypadki, rozdającym podpisy się oberwało za to, podpisy zostały cofnięte i dalej trzymamy się wersji, że podpisy są zarezerwowane dla zwycięzców konkursów i moderatorów.

Lex retro non agit ;\)


Pacta sund servanda
Posted by: lupus

Re: Pytania do moderatorów [4] - 14/05/2008 03:51

Widze, wszyscy po stosunkach miedzynarodowych

Homo homini lupus est ::
Posted by: Vader

Re: Pytania do moderatorów [4] - 14/05/2008 04:02

Myślisz że wszyscy po stosunkach... są?
Sami obeznani widzę...

Praeclarum est latine scire...
Posted by: Linc

Re: Pytania do moderatorów [4] - 14/05/2008 04:18

a niektorzy sa miedzy stosunkami
Posted by: Kameleon

Re: Pytania do moderatorów [4] - 14/05/2008 04:54

Ciebie to chyba z pracy wywalili za te stosunki \:p

Czy osoby pomyliłem? :>
Posted by: Fro_Lech

Re: Pytania do moderatorów [4] - 14/05/2008 04:58

A komu to cofnęliśmy podpisy ? \:\)

Poza shane'm któremu to Conrad przydzielił :).
Posted by: Fro_Lech

Re: Pytania do moderatorów [4] - 14/05/2008 04:59

Ze dwa nicki wymieńcie \:\)
A jak nie to zamilknijcie na wieki szczekacze \:\)
Posted by: Sturmwind

Re: Pytania do moderatorów [4] - 14/05/2008 05:04

in nomine dei nostri Satanas Luciferi excelsis