AMNESTIA

Posted by: Llama

AMNESTIA - 22/12/2008 22:56

W związku z nadchodzącymi Świętami, ogłaszamy amnestię.
Znikają wszystkie ostrzeżenia.
Już niedługo pojawi się NOWY regulamin, traktujący o nadpobudliwych chamach i spamerach.


pzdr santa cop
Posted by: xqwzts

Re: AMNESTIA - 22/12/2008 23:01

tak z ciekawosci spytam (bo sam nie mam i nie mialem zadnego cool ), czy ostrzezenia znikaja juz na zawsze? wink
Posted by: Piostar

Re: AMNESTIA - 22/12/2008 23:04

Z tego co piszę Llama to znikają te które już są nadane.
Posted by: Bullet

Re: AMNESTIA - 22/12/2008 23:09

Originally Posted By: Llama
W związku z nadchodzącymi Świętami, ogłaszamy amnestię.
Znikają wszystkie ostrzeżenia.
Już niedługo pojawi się NOWY regulamin, traktujący o nadpobudliwych chamach i spamerach.


pzdr santa cop


Wow piwo Swietna decyzja Panowie smile
Posted by: xqwzts

Re: AMNESTIA - 22/12/2008 23:13

chodzilo mi o to, czy znikaja i wszystko zacznie sie od zera, czy jednak gdzies tam zostana zapisane by kiedys moze wrocic do swoich wlascicieli wink Ciekawe jakie beda zmiany tongue mam na dzieje na ostrzejszy regulamin niz obecnie i skuteczniejsza walke z 'nadpobudliwymi chamami i spamerami'
piwo
Posted by: Llama

Re: AMNESTIA - 22/12/2008 23:15

napiszę tylko tyle, że będzie ciekawie.



pzdr
Posted by: Goget

Re: AMNESTIA - 22/12/2008 23:19

Nie ma się co cieszyć panowie, teraz wszelkiego rodzaju wykroczenia będą karane bardziej dotkliwie (przynajmniej z mojego punktu widzenia).

Jedyny plus taki, że jak komuś się to tylko raz zdarzy w karierze, to nie będzie wisiał jego nick na "czarnej" liście tyle czasu.
Posted by: Baqu

Re: AMNESTIA - 23/12/2008 00:51

Originally Posted By: Bullet

Wow piwo Swietna decyzja Panowie smile


nowy soft po prostu nic nie jest w niego "wgrane" tongue ozdoba

dlatego miedzioryt ma już trzy konta laugh
Posted by: fala

Re: AMNESTIA - 23/12/2008 01:21

Originally Posted By: Baqu


nowy soft po prostu nic nie jest w niego "wgrane" tongue ozdoba

dlatego miedzioryt ma już trzy konta laugh


Ale dlaczego On tak ryje w tej miedzi ?? confused
Posted by: Platini

Re: AMNESTIA - 23/12/2008 01:45

Originally Posted By: Goget
Nie ma się co cieszyć panowie, teraz wszelkiego rodzaju wykroczenia będą karane bardziej dotkliwie (przynajmniej z mojego punktu widzenia).

Jedyny plus taki, że jak komuś się to tylko raz zdarzy w karierze, to nie będzie wisiał jego nick na "czarnej" liście tyle czasu.
Też uważam, że nie ma z czego się cieszyć.
Osoby, które prezentują słaby poziom i tak są przeze mnie pamiętane (chodzi mi tu głownie o QC)
Inni 'M' ktorzy troche na QC przebywają mają podobnie.

Ostrzeżenia się kasują ale jeśli niektórzy będą zachowywać się jak do tej pory to duża szansa, że w roku `09 nic nie napiszą.
Posted by: Bullet

Re: AMNESTIA - 23/12/2008 02:11

Originally Posted By: Platini


Ostrzeżenia się kasują ale jeśli niektórzy będą zachowywać się jak do tej pory to duża szansa, że w roku `09 nic nie napiszą.


I bardzo dobrze smile Trzeba w końcu zrobic porządek z ultrasami QC laugh Mnie cieszy bardziej regulamin.
Posted by: interwenient_uboczny

Re: AMNESTIA - 23/12/2008 07:25

a czy znikają takze te ostrzeżenia ktorych jeszcze nie dostałem ??
Posted by: Piostar

Re: AMNESTIA - 23/12/2008 18:39

Originally Posted By: interwenient_uboczny
a czy znikają takze te ostrzeżenia ktorych jeszcze nie dostałem ??


Ehh kilka osób zniknie szybko z tego forum po nowym regulaminie grin
Posted by: shane

Re: AMNESTIA - 23/12/2008 21:06

Jak ktoś się potrafi zachować to żadna amnestia nie jest mu potrzebna. Dziękuję.
Posted by: Bullet

Re: AMNESTIA - 24/12/2008 06:15

Jednak myliłem się co radości z amnestii bynajmniej i z HH rejestracyjnego bo co niektóre chłopy wypisują to blush
Posted by: Piostar

Re: AMNESTIA - 24/12/2008 16:43

Amnestia amnestią ale jakieś bany chyba powinny być. Kolesie wchodzą spamują, pełno rejestracji i userów "niskich lotów".
Posted by: Bullet

Re: AMNESTIA - 03/01/2009 00:53

Originally Posted By: Piostar
Amnestia amnestią ale jakieś bany chyba powinny być. Kolesie wchodzą spamują, pełno rejestracji i userów "niskich lotów".


Zgadza się Piostar blush to co się teraz dzieje przechodzi wszelkie pojęcie blush Co chwilę w co drugim temacie hoksztaplerzy, interwenci czy inni optymisto-pesymiście wypisują takie rzeczy, że blush Kolejne posty w stylu: kiedy pijemy, trzepiemy kasiorkę itp. itd. Panowie Moderatorzy do dzieła czas na pierwsze porządki w nowym roku smile
Posted by: majner

Re: AMNESTIA - 03/01/2009 06:18

Masakra, to co się teraz dzieje smirk Gdzie nie spojrzysz to jakiś "stranger" trzepie tematem blush Chyba nie po to rejestracja została odblokowana...
Posted by: Kefir70

Re: AMNESTIA - 03/01/2009 08:05

He he , nie po to... po to by klikali w banery....a to co się dzieje to tylko "efekt uboczny"..

Swoją drogą ja czegoś takiego jak jestem na tym forum nie pamiętam....Smarkateria pisze byle pisać , pojawiły się typy na Barcę po 1.18 grin jakby jakiś amok ich ogarnął..

U jednego widzę po tygodniu już prawie 200 postów.. shocked

Cóż pokolenie BIG Brother - nie chodzi o to aby mieć coś sensownego do powiedzenia...chodzi o to by jak najwięcej mówić...
Posted by: majner

Re: AMNESTIA - 03/01/2009 09:53

Wiadomo, że wszystko w papierach musi się zgadzać... blush Ale dlaczego kosztem tych, którzy chcą coś wnieść do tego forum ?

Oby tylko kiedyś ci krzykacze nie zostali sami na forum, kończąc tym samym jego żywot...
Posted by: Llama

Re: AMNESTIA - 03/01/2009 10:12

widzicie jak to działa. są bany - źle, są ostrzeżenia - źle, jest amnestia - źle.
niestety, XXI wiek produkuje debili, anonimowych ciołków, którzy zalewają swoją głupotą ostatnie zakamarki rozumnych.

strzelmy sobie wszyscy w łeb.
Posted by: majner

Re: AMNESTIA - 03/01/2009 10:44

Llama, ale dla kogo jest źle, gdy są ostrzeżenia i bany ? Właśnie dla tych, których tutaj nie powinno być. Nie wiem co miała na celu ta amnestia, ale nie będę się wymądrzał, bo to i tak nic nie da.
Trzeba przemyśleć jeszcze raz całą sprawę od początku do końca, wyciągnąć wnioski z podjętych do tej pory działań...
Ja wiem, że dla Szefa i sponsorów liczą się cyferki, a nie treść postów, ale w głównej mierze to chyba nie o to tutaj chodzi...

Co raz więcej wartościowych ludzi odchodzi i ten proceder będzie trwał niestety nadal, jeśli nic się nie zmieni.

Koniec wywodu, bo moje żale i tak nic nie zmienią wink
Posted by: zalayeta

Re: AMNESTIA - 03/01/2009 10:49

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2806692#Post2806692


przeciez na takie teksty brak słów

zrobcie porzadek bo narazie jest tu jeden wielki burdel
Posted by: majner

Re: AMNESTIA - 03/01/2009 10:59

Kilku modów siedzi w tym temacie i żaden nie reaguje...
Posted by: Vader

Re: AMNESTIA - 03/01/2009 11:31

Originally Posted By: majner
Kilku modów siedzi w tym temacie i żaden nie reaguje...
A co mają mu zrobić? Powiedzieć banuje Ciebie?
Sorki ale sam jesteś modem i co możesz zrobić? Nic.
To po co takie gadanie?
Posted by: Llama

Re: AMNESTIA - 03/01/2009 11:33

Są pewne ciekawe narzędzia. Wszystko zależy od Conrada, Jego piaskownica, Jego zabawki.
Posted by: majner

Re: AMNESTIA - 03/01/2009 11:39

Vader, ja nie jestem modem - to tak żeby wszystko było jasne.

Llama ma rację, ten soft ma wiele ciekawych narzędzi pomocnych moderatorom, ale wszystko zależy od admina. To on nadaje uprawnienia.
Posted by: Vader

Re: AMNESTIA - 03/01/2009 11:44

Wydawało mi się, że jesteś (może byłeś) modem konkursowym. Tym bardziej kolor nicka mi to zasugerował...

Narzędzia są. Ale Ci co są na forum nie mają tych narzędzi i tyle...

Pozdr.