Listy do Conrada [5]

Posted by: Rusty

Listy do Conrada [5] - 15/10/2005 21:48

Poprzedni temat przekroczył 200 postów.
Posted by: Mastro Tomo

Re: Listy do Conrada [5] - 18/10/2005 13:51

Proszę Conrada o zmianę, gdyż zauważyłem pewien malutki błąd.

W temacie Stadion Piłkarski jest dział piłka latynoWska oraz MLS, powinno być piłka latynoska orazz MLS.

Posted by: Prem

Re: Listy do Conrada [5] - 18/10/2005 16:49

Quote:

Proszę Conrada o zmianę, gdyż zauważyłem pewien malutki błąd.

W temacie Stadion Piłkarski jest dział piłka latynoWska oraz MLS, powinno być piłka latynoska orazz MLS.






Co prawda Conradem nie jestem ale postanowiłem udzielić odpowiedzi na to pytanie ponieważ Conrad ma z pewnością wiele innych spraw na głowie...

Jak sam widzisz w niektórych działach forum zaszły ostatnio spore zmiany, wdrożenie ich zajmuje sporo czasu dlatego też do czasu pełnej reorganizacji np. Stadionu Piłkarskiego mogą zachodzić pewne pomyłki, pojawiać się literówki, etc.
Proszę wszystkich użytkowników o wyrozumiałość w związku z tym a zauważony przez Ciebie błąd zostanie przez Conrada usunięty najszybciej jak to tylko będzie możliwe - jestem tego pewien

Pozdrawiam!
Posted by: MURYN

Re: Listy do Conrada [5] - 19/10/2005 09:47

Nie wiem gdzie to napisać:

Mam 2 konto na tym forum , na którym to koncie biore udział w konkursie ale zapomnialem hasła i meila na który sie zarejestrowałem a wysyła mi nowe hasło to tego konta na którym właśnie pisze i hasło nowe właśnie do tego konta dostaje

Co mam zrobić by odzyskać hasło do tamtego konta ?
Posted by: barabasz

Re: Listy do Conrada [5] - 19/10/2005 22:16

Conrad jak możesz to sprawdź skrzynkę i skrobnij coś!
Pozdro
Posted by: KIDD

Re: Listy do Conrada [5] - 20/10/2005 20:16

Conrad sprawdź czy IP użytkowników hokus pokus i hewlett jest takie same. Jeśli tak to wnioskuje o zbanowanie tego użytkownika i zablokowanie możliwości pisania z tego IP.
Pozdrawiam.
Posted by: Gregov

Re: Listy do Conrada [5] - 21/10/2005 18:03

dostałem taką informację od użytkownika tekke

"Czesc mam pytanie dlaczego nie moge wysylac wiadomosci na forum?
Podaje mi komunikat ze moje ip jest zablokowane.
Z Powazaniem T.Krowiak"

tekke prosi o wyjasnienie.
Posted by: mario 88

Re: Listy do Conrada [5] - 31/10/2005 11:21

Conrad priv
Posted by: smog

Re: Listy do Conrada [5] - 24/11/2005 14:48

Conrad da się jakoś sprawić aby w wyszukiwaniu było więcej niż 200 wyników? Pilnie potrzebne!
Posted by: Conrad

Re: Listy do Conrada [5] - 25/11/2005 10:08

Te ustawienie jest zaleceniem twórców oprogramowania forum. Co dokładnie chcesz znaleźć?
Posted by: Dabbert

Re: Listy do Conrada [5] - 16/12/2005 09:38

Mam pytanie do Conrada..dlaczego skoro nigdy nie bylem zablokowany na forum,nie dostalem ostrzeżenia, nie pisalem nic obraźliwego to jestem zablokowany z jednego nr IP ( najgorsze ze to domowy) i teraz ,zeby cos napisac musze pisac z pracy lub od znajomego...Chetnie bym sie poudzielal czesciej..ale nie moge z powodu tej blokady ..dlatego prosze o wyjasnienie
P.S W tej sprawie wyslalem mail..ale bez odzewu
...POZDRAWIAM
Posted by: Bzyku

Re: Listy do Conrada [5] - 16/12/2005 11:47

Sprawdź ustawienia internetu czy nie włączyła Ci się jakaś blokada - też raz tak miałem. Nie pamiętam co to dokładnie było - wieczorem brat wróci to spytam i napiszę...
Posted by: meler

co to ma byc ? - 17/12/2005 12:18

hmmm co to ma byc na tej stronie? mi sie zdazylo napisac kiedys K**WA i zaraz dostalem ostrzezenie a co pan o nicku TERROR robi? to ze ma zielony kolor to nie musi przestrzegac regulaminu ?
Ciekawe
Posted by: [T]-error

Re: co to ma byc ? - 17/12/2005 12:25

Też jestem zdziwiony meler

Powiadom moderatora
Posted by: jerome

Re: co to ma byc ? - 17/12/2005 17:01

a ja jestem zdziwiony zamknięciem tematu 'polityka' w to i owo... Bishop chyba przekroczył swoje konsekwencje, dyskusje polityczne mają to do siebie, że są ostre i gwałtowne... to samo temat o Kwaśniewskim.... ostre słowa były jak najbardziej na miejscu.
Posted by: Llama

Re: co to ma byc ? - 17/12/2005 17:13

jeśli już, to chyba kompetencje
ps. dobrze zrobił testosteron w tamtym temacie uderza za mocno...
Posted by: jerome

Re: co to ma byc ? - 17/12/2005 17:16

tak tak tak , czasami tak jest jak człowiek robi wiele rzeczy naraz
Posted by: GregVeB

Re: co to ma byc ? - 17/12/2005 19:11

Towarzyszu nie bądź bierny wobec takich zachowań! Powiadom moderatora!
Posted by: JiroJiro

Re: Ludzie listy piszą - 21/12/2005 20:28

Conrad, priv, zapewniam że ciekawy
Posted by: JiroJiro

Re: Ludzie listy piszą - 22/12/2005 19:38

Dzięki za odpowiedź,

Nie będę odklejał tematu który przykleiłeś , warto go tak zostawić
Posted by: boca juniors

Re: Ludzie listy piszą - 27/12/2005 02:32

Nie mozna by tak,z okazji Nowego Roku,skasować listy tych,co mają po I ostrzeżeniu -za dobre sprawowanie??
Posted by: ElCoTToRRo

Re: Ludzie listy piszą - 27/12/2005 20:53

ejj roman tych z dwoma tez:) w szczegolnsoci gdy dostali je dosc dawno:)
Posted by: Biszop

Re: Ludzie listy piszą - 27/12/2005 21:33

Quote:

ejj roman tych z dwoma tez:) w szczegolnsoci gdy dostali je dosc dawno:)




masz siebie na mysli piszac dosc dawno??
zarejestrowany pod koniec listopada i juz o ulaskawienie blaga...
o ile Boca moze miec prawo do takiego pytania o tyle Tobie kolego chyba osc z karpia w te swieta stanela w gardle

to tylko taka luzna dygresja bo nie jestem Conradem ale nie moglem sobie odmowic komentarza
Posted by: Llama

Re: Ludzie listy piszą - 27/12/2005 22:16

hy hy, Elcottorro, bądź obiektywny, to Twoje 4 i 5 ostrzeżenie
Posted by: ElCoTToRRo

Re: Ludzie listy piszą - 28/12/2005 15:53

co ?ja ?kto? :P hehe od listopada no w sumei tak ,ale naprawde to kolo 3 lat:) tylko gubilem hasła wrr na email:/wiec trudno bylo sie przestawic na radykalna polityke ciec i ostrzezen:P
Posted by: ElCoTToRRo

Re: Ludzie listy piszą - 29/12/2005 11:03

NO DZIS POWRACAM:)wiec dzis moja mi 21 latek,, 29.12.1984,, mzoe jako prezent 1 ostrzezenie udało by sie zlikwidowac:Phehe taki mały prezent:P co chłopaki:)boshe ale ja stary juz jestem:P
Posted by: Fro_Lech

Re: Ludzie listy piszą - 29/12/2005 13:38

Do tematu powrócimy najwcześniej za pół roku.
Posted by: ElCoTToRRo

Re: Ludzie listy piszą - 29/12/2005 15:30

hehehe dobra dobra -za pol roku to ja nei bede mial urodizn jak dzis i znow nie da rady:)hehe hehe pozdrawiam przypomne o sobei za poł oku pozdro:)
Posted by: Lipi

Re: Ludzie listy piszą - 12/01/2006 18:35

Witam

Conrad da sie z tym coś zrobić
dostałem na gg od kumpla:


witam!

kylo 11:16:28

jest taka sprawa poniewaz nie moge sie zaalogowac na mecz.pl na nick: kylo_masters i chodzi oto ze nie da rady odzyskac hasla w pomocy logowania, a jak sie powtornie rejestruje nie przychodzi link aktywacyjny i chcialbym abys zagadal do Conrada (priv) aby zmienil mi haslo na byle jakie w profilu przeslal Tobie a nastepnie ty mi . Oczywiscie pozniej bym sobie zmienil . Zalezy mi na tym
Posted by: Rusty

Re: Ludzie listy piszą - 14/01/2006 20:25

Orientuje się ktoś jaka jest maxymalna liczba wiadomości na skrzynce na forum?

Schranzer
Posted by: Goget

Re: Ludzie listy piszą - 14/01/2006 22:14

U mnie 25
Posted by: Fro_Lech

Re: Ludzie listy piszą - 15/01/2006 02:07

Zdaje się, że więcej. Własnie sobie sam wysłałem 26
Posted by: El mechanico

Re: Ludzie listy piszą - 16/01/2006 00:40

Czy ktoś mi może odpowiedzieć dlaczego TU mogę napisać posta, a w "Świat bukmacherstwa", gdzie się tyczy mała rozprawa prawna- tego czynić nie mogę? Czyżbym został "jakoś" zablokowany?Trochę dziwne to, że "raz na ruski rok" się udzielam, a udzielić się nie mogę. Niszczycie mój wkład w ilość postów:) A poważnie- albo jest to forum, albo popierdówa popleczników buków. Bo nie wiem, co może Wami, wielce demokratyczni moderatorzy, kierować, jeśli w każdym innym dziale pisać mógłbym, a tam, gdzie pisać chcę- nie mogę.
Posted by: ezop

Re: Ludzie listy piszą - 16/01/2006 07:06

El mechanico wydaje się mi,że po prostu ten temat zamknięto
Posted by: Ares96.

Re: Ludzie listy piszą - 16/01/2006 10:18

30
Posted by: True02

Re: Ludzie listy piszą - 16/01/2006 11:13

Witajcie,
nie wiedziałem gdzie zadac to pytanie,więc wpisuję tutaj.
Nie wiem jak w normalnym poscie wklejac ikonki usmiechów itp,pogrubiac,kursywę itp. Sytuacja mnie zadziwia o tyle,że gdy cytuje kogoś ,to pojawiają mi sie wspomnane ikonki, mogę wklejac linki i wszystko gra, a gdy sam zaczynam pisac(bez cytowania),to nic...:-( O ssso chodzi? To niby drobiazg,ale czasem utrudnia udzielanie się na forum. Z góry dziękuję za pomoc
Bonifacy
Posted by: lupus

Re: Ludzie listy piszą - 16/01/2006 11:42

pogrubiasz tak - [b ][ /b] o tak

kursywa tak - [i ][ /i] o tak

Wpisujesz tekst w te "komendy"

Dalem tu spacje po "b" a takze "i", bo inaczej sie nie pojawi, ma byc nawias zamkniety zaraz za litera

Nie rzoumiem o co chiodzi z tymi emotami, po praotu naciksasz ikonke emota i od razu sie pojawia
Posted by: Rusty

Re: Ludzie listy piszą - 16/01/2006 11:44

tak samo pojawia Ci sie te ikonki przed podgladem wiadomosci jak i normalna odpowiezdia (nie szybka odp.) mozliwe ze popelniasz bląd w składmi, sprawdz dokladnie składnie, bo to nie mozliwe aby emoty sie nie wyswietlały piszac je z glowy.

Schranzer
Posted by: Bzyku

Re: Ludzie listy piszą - 16/01/2006 12:53

pewnie korzysta z "szybkiej odpowiedzi" poniżej.

Jak sie korzysta z "odpowiedz" to wszystkie ikonki i opcje są na miejscu.
Posted by: True02

Re: Ludzie listy piszą - 16/01/2006 13:08

Dziekuję bardzo za pomoc. Korzystałem tylko z szybkiej odpowiedzi,bo nawet nie wiedziałe,że można inaczej.
Jeszcze raz dzieki, teraz jak widac powyżej wszystko gra i trąbi. Pozdrawiam
Posted by: El_Darro

Re: Ludzie listy piszą - 26/01/2006 22:56

Witam.

Conrad mam do Ciebie pytanie (pisałem na prv.ale nie dostałem odpowiedzi). Zaniedługo uruchomie jakąś badziewną stronkę o bukmacherstwie i chciałbym być w miare zgody z prawem dlatego pytam. Czy istnieje możliwość skopiowania niemal w całości postu z głównej strony mecz.pl z trescią handi azjatyckiego. Oczywiście z zaznaczeniem na górze i na dole postu skąd pochodzi artykuł.

Dzięki za odpowiedź!!!
Posted by: ElCoTToRRo

Re: Ludzie listy piszą - 01/02/2006 12:21

yoyo conrad ostrzezen niechce mi nikt anulowac:(no trudno:)ale chce byc modem moge ???:):):)bym wtedy pilnowal zamykal zle tematy(o fasolkach np) i banował zlych ludiz ,cenzurwoal:)np juz dobry wkoncu jestem nie?:)
Posted by: Fro_Lech

Re: Ludzie listy piszą - 01/02/2006 13:20

nie
Posted by: kristoskristof

Re: Ludzie listy piszą - 01/02/2006 14:55

Conrad, odpisz mi na priv'a
Posted by: Ghost

Re: Ludzie listy piszą - 01/02/2006 18:32

Conrad, probuje znalezc pewien temat, ktory byl na forum gdzies mniej wiecej w wakacje 2003, prawdopodobnie w private picks. Byl to jakis konkurs w ktorym bralem udzial (a takze niektorzy bardzo wazni obecnie uzytkownicy ) ale nie pamietam pod jakim tytulem.

Wyszukiwanie po autorze postu (czyli mnie) nic nie dalo. Czy to oznacza, ze temat zaginal przy przenosinach? A jesli tak to czy jest mozliwy do odzyskania? A moze jest gdzies w bazie ale wyszukiwanie po autorze ma ograniczone mozliwosci?

Nie jest to oczywiscie sprawa zycia i smierci ale zwykla ciekawosc...
Posted by: thunder

Re: Ludzie listy piszą - 06/03/2006 17:33

Chcialem tylko zapytac Conrada czy non stop pisanie do Aresa per "naciągaczu" (a czasem nawet stary naciągaczu jak jego wypowiedz z tematu o live do polskiej ligi na baw, zacytowana ponizej:
Quote:

Jak już stary naciągacz ludzi naiwnych na płatne typu czyli Pan Ares96 się pojawił, i do tego jeszcze wychwala Expekt, to już chyba nic nie trzeba dodać...



nie jest bynamniej sprzeczna z tym oto punktem reulaminu forum:
1. Forum służy do wymiany informacji i opinii przez użytkowników. Zobowiązani są oni do wypowiedzi w sposób kulturalny i nie urągający innym użytkownikom forum. Zobowiązani są też do przestrzegania regulaminów poszczególnych działów. Należy dbać o wygląd i wizreunek forum.

I prosze tylko o krotka odpowiedz Conrada, bo nie zalezy mi na zawiazaniu dyskusji typu userzy vs admin, ale o prawde..
Pozdrawiam

Ps. Napisz mi jeszcze czy Ares dostal bana a jesli tak to za co bo chyba nie za pisanie prawdy o baw ??
Posted by: th0mas

Re: Ludzie listy piszą - 09/03/2006 09:48

Conrad czy mógłbyś odczytać swoją skrzynke?
Posted by: mopsiq

Re: Ludzie listy piszą - 17/03/2006 10:07

conrad mam pytanie zabrales mi moderatora golden tour
Posted by: mopsiq

Re: Ludzie listy piszą - 17/03/2006 10:08

conrad mam pytanie zabrales mi moderatora golden tour ale bez tego konkurs padnie bo niemoge edytowac ani nic robic wiec chyba konkurs padnie a juz wkraczal w 3 runde
Posted by: PLUMEK.

Re: Ludzie listy piszą - 22/03/2006 11:25

Witam
Mam pytanko do Conrada
Chcialbym sie dowiedziec dlaczego moje stare konto "PLUMEK" zostalo zablokowane???
Przeczytalem regulamin i nie widze zadnego punktu ktory bym zlamal
Prosze o wyjasnienie
pozdrawiam
Posted by: Gregov

Re: Ludzie listy piszą - 22/03/2006 13:50

odpowiedzi poszukaj w dziale Quasi Czat, gdzie wczoraj zadawałeś to samo pytanie ( któryś z tematów piłka nożna ).
Posted by: PLUMEK.

Re: Ludzie listy piszą - 22/03/2006 14:36

Quote:

odpowiedzi poszukaj w dziale Quasi Czat, gdzie wczoraj zadawałeś to samo pytanie ( któryś z tematów piłka nożna ).



Tylko ze mojego komentarza juz nie ma !
Widze ze ktos bardzo mnie nie lubi:(
Nie siedzialem wczoraj na necie i nie wiem co tam bylo
Ktos mi wyjasni???
Posted by: Biszop

Re: Ludzie listy piszą - 22/03/2006 14:59

Quote:

Quote:

odpowiedzi poszukaj w dziale Quasi Czat, gdzie wczoraj zadawałeś to samo pytanie ( któryś z tematów piłka nożna ).



Tylko ze mojego komentarza juz nie ma !
Widze ze ktos bardzo mnie nie lubi:(
Nie siedzialem wczoraj na necie i nie wiem co tam bylo
Ktos mi wyjasni???




Zastanawiam sie czy celowo "rzniesz glupa" czy taki jestes naprawde, pisales do mnie dzis na priv dokladnie z tym samym, odpowiedzialem Ci i wyjasnilem dokladnie dlaczego,
odpusc sobie te zagrywki bo ta zabawa skonczy sie dla Ciebie szybciej niz przypuszczasz.
Koniec tematu
Posted by: [T]-error

Re: Ludzie listy piszą - 23/03/2006 07:09

Można "jakoś" zwiększyć pojemność skrzynki na prv? 30 wiadomości i już pełna, da radę coś z tym zrobić?
Posted by: lupus

Re: Ludzie listy piszą - 23/03/2006 09:49

Quote:

Można "jakoś" zwiększyć pojemność skrzynki na prv? 30 wiadomości i już pełna, da radę coś z tym zrobić?




Systematycznie oprozniac
Przede wszytkim "wyslane"
Posted by: PLUMEK.

Re: Ludzie listy piszą - 24/03/2006 13:00

Kiedy mnie odblokujecie ???
Posted by: Goget

Re: Ludzie listy piszą - 24/03/2006 14:29

Quote:

Kiedy mnie odblokujecie ???




Jak przedstawisz papiery na udowodnienie dysleksji i skan zaświadczenia od psychiatry, że to tylko problemy z głową a nie umyślne paraliżowanie forum swoimi wygłupami....
Posted by: Azzaro

Re: Ludzie listy piszą - 25/03/2006 13:57

może conard albo jakis mod mi powie dlaczego nie moge zmienic avatra??:/co wczotam pojawia sie stary:/ten nowy spełnai wszelkie warunki wymiaru itp
Posted by: Rusty

Re: Ludzie listy piszą - 25/03/2006 17:59

Najwyraźniej coś źle robisz, nie możliwe abyś nie mógł zmienić avatara. Sprawdź wymiary dokładnie, najwyżej zmniejsz je.
Posted by: Isildur

Re: Ludzie listy piszą - 03/04/2006 19:47

urzytkownik "carvenko"

pisze z konta mojego brata "J - 23". otoz od paru dni nie moge sie zalogowac na swoje konto, podobno zle haslo. Proby jego odzyskania nic nie daly.
w czym tkwi problem?
Posted by: frees

Re: Ludzie listy piszą - 04/04/2006 22:57

Cos nawala to forum, zwlaszcza Private Picks. Od czasu powstania Elite PP na stronie glownej w kolumnie "ostatnia wiadomosc" pojawia sie Anonymous jako autor, ktory ostatni napisal posta. W dodatku czesto zdarza mi sie cos takiego:



gdy kilkam, aby mi sie wyswietlil ostatni post w danym temacie (sorry za jakisc screena, ale na szybko paintem edytowany).
Posted by: kurson

Re: Ludzie listy piszą - 05/04/2006 06:36

Ja taki obrazek jak na screenie miewałem na długo przed powstaniem Elite PP.
Posted by: lupus

Re: Ludzie listy piszą - 05/04/2006 07:25

JA rowniez taki cos mam raz na jakis czas i to nie tylko w PP, ale na calym forum
Posted by: frees

Re: Ludzie listy piszą - 05/04/2006 08:36

Quote:

Ja taki obrazek jak na screenie miewałem na długo przed powstaniem Elite PP.




To akurat rzeczywiscie wczesniej, troche zle to poprostu napisalem w poprzednim poscie i dlatego wyszlo, jakby to mialo zwiazek z powstaniem EPP. Sorry za niescislosc.
Posted by: Skull

Re: Ludzie listy piszą - 06/04/2006 16:38

tez ta przypadlosc mam od dawien dawna ...
Posted by: betx

Re: Ludzie listy piszą - 18/04/2006 16:28

CONRAD prosze CIę oszczędź te naiwne dzieci i jak najszybciej ZAMKNIJ ten temat wymian, forum traci strasznie na swoim wizerunku, niebawem będzie uznawane za najlepsze forum do ukradzenia komus pieniędzy.

Te naiwne dzieciaki CODZIENNIE czytają ze ktos kogos oszukał i NADAL SIE WYMIANIAJA I TRACĄ PIENIADZE!!!

ZLITUJ SIE CONRAD NAD NIMI i SKASUJ TEN TEMAT wymian , pozdrawiam serdecznie

Ps. grożą wygrażają kolejnym oszutsom ale TO NIC nie da bo sam wiesz ajkie mamy prawo w Polsce i ....niską szkodliwosć społeczna czynu a jakieś wsze korzystaja na tym i NON STOP ich okradają, jesli masz sumienie ZAMKNIJ to , będą sie wtedy wymieniali tylko z tymi których znają i nie będzie złodziejstwa.
Posted by: Baqu

Re: Listy do Conrada [5] - 02/05/2006 15:44

chciałbym się zapytać co się stało tematem ktory załozyłem ok godzinke temu w dziale to i owo, z tego co widze został on skasowany bez podania jakichkolwiek przyczyn, dlatego czy moglby ktos chociaz byc tak laskaw i napisac mi z jakig wzledow czy pobudek osobistych mialo to miejsce

pozdr,
Posted by: Biszop

Re: Listy do Conrada [5] - 02/05/2006 16:55

Temat zostal skasowny dlatego ze posiadanie i rozprowadzanie lekkich narkotykow, a za takie uwazane jest ziele, jest nielegalne, co za tym idzie promowanie i namawianie do udzialu w manifestacji majacej naklonic do legalizacji tejze roslinki jest watpliwe w swietle konsekwencji jakie nam groza ze strony milosciwie nam panujacych panow K
Posted by: Baqu

Re: Listy do Conrada [5] - 02/05/2006 17:38

Quote:

Temat zostal skasowny dlatego ze posiadanie i rozprowadzanie lekkich narkotykow, a za takie uwazane jest ziele, jest nielegalne, co za tym idzie promowanie i namawianie do udzialu w manifestacji majacej naklonic do legalizacji tejze roslinki jest watpliwe w swietle konsekwencji jakie nam groza ze strony milosciwie nam panujacych panow K




rozumiem, ale moglibyscie albo chociaz ta osoba ktora go zamknela napisac czemu zamyka, a nie ze znika i wiesc po nim ginie, sami sie zachowujecie jak Panowie K

i tak apropos notka o tym ukazała się w jednym z najbardziej poczytnych tygodników w Polsce, a manifestacja nie jest nielegalna wiec nie wiem czego się tak boicie.

co mnie jednak najbardziej zdziwiło to to, iż nie ma wolności wypowiedzi na tym forum

pozdr,
Posted by: Biszop

Re: Listy do Conrada [5] - 02/05/2006 17:47

Osobiscie go zamknalem i przyznaje Ci racje ze moglem dac info na temat dlaczego, moj blad.
Nie wyniknal on z mojego zarozumialstwa tylko z braku czasu i pospiechu.
Reszty nie komentuje bo i po co??;-)
wiesz doskonale ze temat jest "watpliwy";-)
Posted by: vebnaster

Re: Listy do Conrada [5] - 10/05/2006 17:37

Znikaja tematy i posty co sie dzieje ? ludzie pisza produkuja sie i nie ma co jest grane ?
Posted by: mk89

Re: Listy do Conrada [5] - 11/05/2006 19:47

Co sie stało z tematami do wymiany bo nie mogę się połapać :e
Posted by: Bzyku

Re: Listy do Conrada [5] - 11/05/2006 20:13

grane jest to, że niestety po przerwie w działaniu forum sprzed kilku dni i updacie tegoż coś się zrąbało w oprogramowaniu forum - i nie jest to wina żadnego z nas, lecz tych no... jak oni tam się nazywają... no tych producentów oprogramowania.

Znikają tematy ze Świata Bukmacherstwa (cały czas kilka tych samych, nawet jeśli są zakładane na nowo) i zniknął jeden z Las Vegas.
Posted by: Coin

Re: Listy do Conrada [5] - 11/05/2006 21:24

no właśnie, tematy ze Świata Bukmacherstwa znikają - co się dzieje ?
Posted by: Baqu

Re: Listy do Conrada [5] - 29/05/2006 21:21

chciałbym się dowiedzieć na jakiej zasadzie przyznawane są podpisy pod nazwą użytkownika

czy zależą one od ilości postów ?

kto je może nadać ?

przeszukałem sporą część forum ale nie znalazłem na to odpowiedzi, powinno być to zawarte z regulaminie lub FAQ lecz nima
Posted by: rangiz9

Re: Listy do Conrada [5] - 05/06/2006 09:06

Quote:

chciałbym się dowiedzieć na jakiej zasadzie przyznawane są podpisy pod nazwą użytkownika

czy zależą one od ilości postów ?

kto je może nadać ?

przeszukałem sporą część forum ale nie znalazłem na to odpowiedzi, powinno być to zawarte z regulaminie lub FAQ lecz nima




przyłączam się do prośby. Może ktoś wreszcie odpowiedzieć
Posted by: lupus

Re: Listy do Conrada [5] - 05/06/2006 09:35

Tylko admin moze.
Posted by: Goget

Re: Listy do Conrada [5] - 05/06/2006 10:55

Podpisy są zastrzeżone dla moderatorów i dla zwycięsców prestiżowych konkursów na forum (tych widocznych na stronie głównej).
Posted by: rangiz9

Re: Listy do Conrada [5] - 05/06/2006 19:37

To mam jeszcze jedno pytanie. Czemu ja pod nickiem mam podpis, a np Baqu nie?
Posted by: connor

Re: Listy do Conrada [5] - 05/06/2006 19:48

Quote:

To mam jeszcze jedno pytanie. Czemu ja pod nickiem mam podpis, a np Baqu nie?




Niedawno zarejestrowani maja automatycznie podpisy.
Posted by: PROTECTORIANIN

Re: Listy do Conrada [5] - 02/07/2006 22:55

Quote:

Podpisy są zastrzeżone dla moderatorów i dla zwycięsców prestiżowych konkursów na forum (tych widocznych na stronie głównej).



Moglibyście o jakie konkursy tutaj chodzi. Te w których są nagrody pieniężne?
Posted by: frees

Re: Listy do Conrada [5] - 20/07/2006 17:43

Kiedy bedzie aktualizacja softu? Bo jakos tak po Mistrzostwach Swiayta to mialo byc?!

Jak wyjdzie oficjalna wersja softu, póki co istnieje tylko wersja beta.
Posted by: Luiz_Nazario

Re: Listy do Conrada [5] - 26/07/2006 22:36

Conrad pisze tu bo na priva juz pisałem i nic, chciałbym żebys zmienił mój nick z GACHOM na Luiz Nazario (lub Luiz_Nazario)
Posted by: Biszop

Re: Listy do Conrada [5] - 27/07/2006 06:45

GACHOM -> Luiz_Nazario
Posted by: PROTECTORIANIN

Re: Listy do Conrada [5] - 27/07/2006 14:24

Quote:

Quote:

Podpisy są zastrzeżone dla moderatorów i dla zwycięsców prestiżowych konkursów na forum (tych widocznych na stronie głównej).



Moglibyście o jakie konkursy tutaj chodzi. Te w których są nagrody pieniężne?




W końcu ktoś mi odpowie
Z tych starszych użytkowników jak komuś się należy podpis musi napisać do Admina?
Posted by: Goget

Re: Listy do Conrada [5] - 27/07/2006 14:37

Quote:

Quote:

Quote:

Podpisy są zastrzeżone dla moderatorów i dla zwycięsców prestiżowych konkursów na forum (tych widocznych na stronie głównej).



Moglibyście o jakie konkursy tutaj chodzi. Te w których są nagrody pieniężne?




W końcu ktoś mi odpowie
Z tych starszych użytkowników jak komuś się należy podpis musi napisać do Admina?




Generalnie to wolna wola admina czy wpisze Ci nowy podpis czy nie. Od niedawna podpisy mogą też dawać Prem, Biszop i Fro Lech . Jak ktoś jest tutaj conajmniej rok to nie będzie problemu z tym chyba. Napisz do nich jak będą mieli czas to Ci zmienią...
Posted by: connor

Re: Listy do Conrada [5] - 27/07/2006 14:45

Quote:

Quote:

Quote:

Podpisy są zastrzeżone dla moderatorów i dla zwycięsców prestiżowych konkursów na forum (tych widocznych na stronie głównej).



Moglibyście o jakie konkursy tutaj chodzi. Te w których są nagrody pieniężne?




W końcu ktoś mi odpowie
Z tych starszych użytkowników jak komuś się należy podpis musi napisać do Admina?




Nie prowincjonalne konkursy[zrzutki tez].
Nie widzisz jakie sa na stonie glownej forum konkursy? Jest kilka z wlasnymi dzialami to sie nazywa renoma, ludzie nawet tego nie wiecei?
Z podpisami jest tak, ze zaraz kazdy bedzie sie upominal dlatego warto patrzec co dany user osiagnal na forum.
Posted by: Biszop

Re: Listy do Conrada [5] - 27/07/2006 15:15

Jest nowy przepis, mozna zmienic sobie podpis pod nickiem, moze zrobic to Conrad ale wiadomo ciezko go zlapac wiec zostaje ja Prem i Fro_Lech.
U nas ta usluga kosztuje:
-jesli jestes userem z min. rocznym stazem 20 pln
-jesli jestes userem ze stazem ponizej roku 50 pln.

Nie przyjuemy wplat na Moneybookers ani kodow do B&W, tylko przelew na konto.
Jesli jestes zainteresowany pisz
Posted by: frees

Re: Listy do Conrada [5] - 29/07/2006 18:18

Quote:

Kiedy bedzie aktualizacja softu? Bo jakos tak po Mistrzostwach Swiayta to mialo byc?!

Jak wyjdzie oficjalna wersja softu, póki co istnieje tylko wersja beta.




Sorry za OT, ale troche wku***a mnie, jak "zieloni" odpowiadaja w taki sposob, jakby ciezko bylo kliknac na "Odpowiedz"

Ja nie wiem, czy wy chcecie zaszpanowac, tym ze mozecie edytowac posty, ale dla mnie jest to przejawa braku szacunku dla szarego uzytkownika :/

I nie piszcie mi, ze ma to zwiekszac przejzystosc, bo jak ja widze takie cos, to od razu pomijam tego posta, bo z gory zakladam, ze koles cos przekrobal i jego post zostal usuniety


Paka

Edit:

oj frees, frees... czasem edytuję posty w ten sposób, z prostej przyczyny, nie chce nabijać postów w głupi sposób, rzecz nie jest pierwszej wagi, więc łatwiej mi edytować wiadomość, często tak robie w QC. Tak, tak szpanuję że jestem moderatorem ale tekst
Posted by: frees

Re: Listy do Conrada [5] - 29/07/2006 18:59

Quote:


Edit:

oj frees, frees... czasem edytuję posty w ten sposób, z prostej przyczyny, nie chce nabijać postów w głupi sposób, rzecz nie jest pierwszej wagi, więc łatwiej mi edytować wiadomość, często tak robie w QC. Tak, tak szpanuję że jestem moderatorem ale tekst




Za kare spisz na materacu
Posted by: callahan

Re: Listy do Conrada [5] - 30/07/2006 23:29

Witam, jezeli to nie sprawi klopotu, chcialbym prosic o zmiane nicka, a dokladnie o usuniecie z niego tej "jedynki" i zostawienie samo "callahan". Z gory wielkie dzieki!
Posted by: Bizon...

Re: Listy do Conrada [5] - 01/08/2006 12:24

Witam serdecznie...
Chciallbym prosic o zmiane nicka z hercules na Bizon...

Z gory dzieki i pzdr
Posted by: czyzyk

Re: Listy do Conrada [5] - 19/08/2006 19:22

Quote:

Jest nowy przepis, mozna zmienic sobie podpis pod nickiem, moze zrobic to Conrad ale wiadomo ciezko go zlapac wiec zostaje ja Prem i Fro_Lech.
U nas ta usluga kosztuje:
-jesli jestes userem z min. rocznym stazem 20 pln
-jesli jestes userem ze stazem ponizej roku 50 pln.

Nie przyjuemy wplat na Moneybookers ani kodow do B&W, tylko przelew na konto.
Jesli jestes zainteresowany pisz



Wstyd
Posted by: yazsm

Re: Listy do Conrada [5] - 19/08/2006 19:35

Witam
Proszę o zmiane nicka My$zk@ na My$z@, czyli ten sam nick tylko że bez litery "k"
Dziękuje
Posted by: czyzyk

Re: Listy do Conrada [5] - 19/08/2006 19:37

3 punkt regulaminu forum, podpunkt II, podpunkt d)

Quote:

Reflinki: istnieje całkowity zakaz promowania prywatnych linków do programów partnerskich za pomocą tego forum. Dotyczy to zarówno treści otwartej (tematów) jak i PW (prywatnych wiadomości), przez co rozumie się spamowanie cudzych skrzynek własnymi "propozycjami". Jeśli ktoś zwyczajnie się pyta o szczegóły promocji w danym temacie to proszę szczerze i otwarcie odpowiedzieć mu a nie próbować go "werbować" za plecami na priva do własnego programu partnerskiego.




Jestem za zmianą tego punktu - chodzi mi mianowicie o tematy w dziale "Poker Table" (i "Las Vegas") i zazwyczaj pierwszy post - nowy temat - z nowym poker roomem (kasynem), w którym ktoś umieszcza swojego nicka lub reflinka. Uzasadnienie:

Zalety:
- zakładający temat może sobie zarobić dodatkowe $ - nikomu w ten sposób nie szkodzi - ani zapisującym się pod niego, ani temu forum

Wady:
- brak?

Proszę o zajęcie stanowiska - jeśli negatywnego, proszę o uzasadnienie.
Posted by: mura

Re: Listy do Conrada [5] - 19/08/2006 21:52

priv nie pomaga, pościki gdzie indziej też nie.. chyba znalazłem właściwe miesjce. ciekawe czy coś wskóram:>

Conrad. da rade zmienić mi nick'a na ''mura'' .

jeśli nie jest zajęte to byłoby sympatycznie

edit : zmienione.
Posted by: PROTECTORIANIN

Re: Listy do Conrada [5] - 07/09/2006 18:49

Witam. Jak to jest że w sprawie podpisów piszecie, że należą się użytkownikom, którzy coś osiągneli a wcale tego nie spełniacie tylko (pewnie po znajomości dajecie nieodpowiednim ludziom wymienie po krótce: Mickey czy Dziabor. Tu nie chodzi mi by kogoś oczeniać tylko podaje na przykładzie. Więc proponuje by ci najlepsi mieli te podpisy, ci co w konkursach coś zdziałali, jak już pisaliście w poprzednich postach.
Pozdrawiam
Posted by: x-men

Re: Listy do Conrada [5] - 27/09/2006 17:46

ja pisze w imieniu bolka000 pyta sie czego zostal zbanowany bo nie moze wejsc na swoje konto chce puscic typy na golden tour i nie moze prosze o odpowiedzz
Posted by: Bzyku

Re: Listy do Conrada [5] - 27/09/2006 18:21

za spam w Stadionie Piłkarskim - wkleił tam kilka postów z reklamą jakiegoś forum czy płatnej stronki. Już nie pamiętam dokładnie co to było, ale na pewno coś, czego być nie powinno.
Posted by: Bzyku

Re: Listy do Conrada [5] - 27/09/2006 18:24

PROTECTORIANIN - dopiero od niedawna zostało postanowione, że podpisy będą mieli Ci spełniający warunki o których wspominasz. A że prawo i u nas nie działa wstecz, Ci, którzy wcześniej o te podpisy poprosili i dostali - zachowają je. Mają to szczęście.

Nie chcemy być tymi, którzy dają i odbierają, a potem się w piekle poniewierają
Posted by: x-men

Re: Listy do Conrada [5] - 28/09/2006 18:29

prosze w imieniu bolek000 wiem ze zamiascil link ale powinien dostac ostrzezenie bo widze ze inni nawet dostali po 3 ostrzerzenia a bolek000 ani jednego a nie odrazu go zbanowac gra w golden tour i nie moze wysylac typuw jak a jak by cos wygral to zwrucicie mu te pieniadze prosze o rozpatrzenie prosby pozytywnie
Posted by: lupus

Re: Listy do Conrada [5] - 28/09/2006 19:34

Za linki jest ban z miejsca, nie ma litosci.

Wiec pisz do admina lub moderatora, ktory sie zajmuje, tym konkursem
Posted by: zaper

Re: Listy do Conrada [5] - 15/10/2006 23:58

Nie wiem gdzie miałem to napisać, ale skoro Conrad jest głównym adminem to napisze to tu. Chodzi mi o zmiane nicka. Sama zmiana nicka przebiegła u mnie bez problemu, lecz zalozmy jak ostatnio wgralem sobie nowa przegladarke i chcialem sie zalogowac to nie dało rady. Próbuje i próbuje, ale dalej nic. W koncu sprobowalem ze starym nickiem i sie nareszczie udalo. Aczkolwiek wyswietlany mam juz nowy nick. Czy tak jest u kazdego i czy mozna cos z tym zrobic ? Gdyz w koncu moze przyjsc taki dzien kiedy zapomne, ze mój stary nick to był "yaqb" i nie bede sie potrafił za nic zalogowac.

Pozdrawiam.
Posted by: Conrad

Re: Listy do Conrada [5] - 16/10/2006 10:16

Trzeba odróżnić nick od loginu.

Login zawsze jest ten sam, nie można go zmienić. Można natomiast zmienić wyświetlany username.
Posted by: bursztyk

Re: Listy do Conrada [5] - 24/11/2006 21:37

Dzięki Conrad że odpisałeś na priva którego do Ciebie wysłałem 2 tygodnie temu

Posted by: gruda

Re: Listy do Conrada [5] - 07/12/2006 22:39

Conrad, od wczoraj nie dziala powiadamianie mailem o odpowiedzi w ulubionym temacie...
przy okazji - moze daloby sie zrobic tak, by link do tematu zawarty w mailu dzialal poprawnie?
Posted by: Conrad

Re: Listy do Conrada [5] - 07/12/2006 23:17

Przepraszam, był problem z jednym z ustawień serwera, nie pozwalał by oprogramowanie forum wysyłało maile na zewnątrz. Już powinno wszystko działać.

Jeśli chodzi o same linki to aktualizacja oprogramowania powinna pomóc. Być może w przyszłym tygodniu przejdziemy na nowszą wersję softu i tam będzie to już wszystko naprawione.
Posted by: Szewa

Re: Listy do Conrada [5] - 08/12/2006 00:32

A czy zmieni się coś z opcją wyszukiwania tematów na forum ? Obecne rozwiązanie jest, łagodnie mówiąc, słabiutkie.
Posted by: Conrad

Re: Listy do Conrada [5] - 08/12/2006 15:29

Szczerze mówiąc to nie wiem. Na tej stronie można przetestować wszystkie dostęne funkcje, natomiast w styczniu wychodzi kolejny upgrade.

http://www.ubbcentral.com/forums/ubbthreads.php/ubb/cfrm
Posted by: micha$

Re: Listy do Conrada [5] - 08/12/2006 18:36

Mam nadzieję, że bez tych shitowych ramek po lewej stronie...

Posted by: rangiz9

Re: Listy do Conrada [5] - 15/02/2007 09:20

Quote:
za nic nie moge sie zarejestrowac na mecz.org, probowalem 2 nickow, 2 maili, pisalem do adminow juz z tydzien temu 2 razy i cały czas cisza


Quote:
próbowałem na interię i dwa razy na yahoo - właśnie jeszcze raz sprawdziłem; wlasnie dziwi mnie to troche, bo zawsze na interie czy yahoo wszelkie rejestracje dochodziły ....


Jedna osoba chciałaby się zarejestrować na mecz.pl i ma powyższe problemy. Możecie coś na to poradzić
Posted by: djviejo

Re: Listy do Conrada [5] - 27/02/2007 08:20

a mnie wcięło awatara
Posted by: Conrad

Re: Listy do Conrada [5] - 27/02/2007 09:38

rangiz9, niech spróbuje na skrzynkę poza naszym krajem bo nasze portale i ich usługi mailowe są poniżej standardu nigeryjskiego.

Już lepiej jakiś gmail czy hotmail wziąć.

Dj, avatary trzeba jeszcze raz wprowadzić. Przeniosłem te, które były na starym serwereze, ale wcięło nam te, które nadal były przechowywane na starszej wersji 6.x.
Posted by: tangerine

Re: Listy do Conrada [5] - 16/03/2007 17:37

Aktualny czas na serwerze: 16/03/2007 10:34
Wprowadź różnicę czasową w godzinach: (..,-2,-1,0,1,2,..)

Jakieś dziwne historie z czasem? Czy mam wprowadzić różnicę, czy to tylko chwilowa awaria forum (różnica 8 godzin).
Posted by: Baqu

Re: Listy do Conrada [5] - 22/03/2007 21:09

Aktualny czas na serwerze: 22/03/2007 14:09

brawo \:\)
Posted by: Dziabor

Re: Listy do Conrada [5] - 22/03/2007 23:10

Conrad co sie dzieje ze jak chce edytowac posty w moim dziale to wyskakuje jaki blad ze minal juz czas jakis fatal error i nie moge zrobic edycji??
Posted by: tangerine

Re: Listy do Conrada [5] - 23/03/2007 09:13

Przychylam się do gratulacji za przywrócenie nam normalnego czasu.
Posted by: Dziabor

Re: Listy do Conrada [5] - 23/03/2007 17:48

Originally Posted By: Dziabor
Conrad co sie dzieje ze jak chce edytowac posty w moim dziale to wyskakuje jaki blad ze minal juz czas jakis fatal error i nie moge zrobic edycji??



dokladnie takie cos sie wyswietla

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /home/mecz/public_html/forum/libs/ubbthreads.inc.php on line 838
Posted by: XsebaX

Re: Listy do Conrada [5] - 04/05/2007 07:36

*** zostal usuniety?
Jesli uznano to za konkurencje dla forum mecz.pl to gratuluje fantazji.
Jesli uznano za zagrozenie dla nowego portalu bukmacherskiego - to wybaczcie, ale nie tedy droga na szczyt.
Pozdrawiam
Posted by: frees

Re: Listy do Conrada [5] - 14/06/2007 00:58

Od kilku dni nie dziala mi powiadamianie mailem o nowym poscie w ulubionym temacie. Tez tak macie, czy tylko u mnie jest cos nie tak?
Posted by: Baqu

Re: Listy do Conrada [5] - 14/06/2007 06:41

u mnie działa

sprawdź czy skrzynka nie przechwytuje Ci tego jako spam
Posted by: frees

Re: Listy do Conrada [5] - 14/06/2007 11:22

Originally Posted By: Baqu
u mnie działa

sprawdź czy skrzynka nie przechwytuje Ci tego jako spam


Do spamu nie wrzuca. Dochodza mi maile tylko, gdy ktos napisze cos w temacie piwochlej'a z PP. Z innych tematow nic nie przychodzi :/
Posted by: ogorek

Re: Listy do Conrada [5] - 29/10/2007 20:21

Prosba o przestawienie czasu na serwerze. \:\)
Posted by: Cukier

Re: Listy do Conrada [5] - 30/10/2007 16:40

dokładnie bo będą nieporozumienia w konkursach
Posted by: Haz$

Re: Listy do Conrada [5] - 27/01/2008 07:29

2 wiadomości
Posted by: zmarcin

Re: Listy do Conrada [5] - 28/01/2008 18:55

Conrad, priv
Posted by: Ignorator

Re: Listy do Conrada [5] - 02/02/2008 01:51

Conrad nie wiem czy da radę, ale czy mógłbym dostać podpis pod nickiem:

Ambasador Ekstraklasy

Myślę, że taka nagroda za wkład w działalność forum byłaby miła \:\)

.::Think Twice::. Ignorator.
Posted by: yaaho

Re: Listy do Conrada [5] - 08/02/2008 08:51

daje opcje "szukaj" i co widze....

"Date Range
Maximum date range is 1 day"

to tymczasowo? \:D bo jesli tak ma byc na stale to chyba lepiej to usunac
Posted by: Conrad

Re: Listy do Conrada [5] - 08/02/2008 21:27

Ignorator, już zrobione.

Yaaho, tak, tymczasowe.
Posted by: Baqu

Re: Listy do Conrada [5] - 16/02/2008 08:43

co się stało, że "Kasyna i Gry Hazardowe" poszły nad "Konkursy/Turnieje" ? tylko proszę bez kłamstw i usuwania postów jak ostatnio ;\)
Posted by: Haz$

Re: Listy do Conrada [5] - 16/02/2008 09:06

tak jak slawiola to napisał \:\)

awans w hierarchii forum

\:\)
Posted by: Baqu

Re: Listy do Conrada [5] - 17/02/2008 04:23

no no... w takim razie



:>
Posted by: Chaoz

Re: Listy do Conrada [5] - 18/02/2008 19:54

Conrad, priv
Posted by: blacky82

Re: Listy do Conrada [5] - 27/02/2008 17:55

Poprosze o podpis pd nickiem nie dla mnie tylko dla usera Jaqbts. ten podpisik to bylby : Kasztan.

Mam nadzieje ze dzial pokerowy jak najbardziej sie do tego przychyli \:\)
Posted by: lupus

Re: Listy do Conrada [5] - 28/02/2008 01:33

Podpisy pod nickiem otrzymuja zwyciezcy konkursow, to juz walkowane milion razy.
Posted by: Piecia

Re: Listy do Conrada [5] - 28/02/2008 02:08

jaka szkoda choć obiecywano mi że będę miał podpis attaché i jakoś go nie widzę do tej pory \:p
Posted by: Big_star

Re: Listy do Conrada [5] - 10/03/2008 07:09

Czas na forum jest przestawiony o godzinę do przodu. Zmieńcie to bo w konkursach mogą wynikac niejasnosci.
Posted by: sergiush

Re: Listy do Conrada [5] - 13/03/2008 15:28

prosze o informacje w tej sprawie
Wiadomość od sergiusha

PYTANIE !!!! DO ADMINNISTRACJI I MODERATOROW !!!! w momencie logowania wyskakuje mi haslo --- Your account has been banned or locked. prosze o info jak mam to rozumiec--- dziekuje za uwage --- sergiush

sergiush prosil zebym to wkleil


Ktoś wyjaśni? Rano jeszcze działał
Posted by: sergiush

Re: Listy do Conrada [5] - 16/03/2008 18:34

haloooo Conrad zagladasz czasami co ludzie pisza?
pozdrawiam
napisalem na priv 3 dni temu i nic........
Posted by: wolodia

Re: Listy do Conrada [5] - 18/03/2008 01:12

Tu rng. Zostałem wczoraj zbanowany przez Conrada za samo posiadanie innego zdania w kwestaich politycznych. Jestem nowy na mecz.pl i z tego co widze to Conrad to wlasiciel tego forum wiec nie ma sensu nawet dyskutowac nad zasadnością bana. Chcialem prosic o odbanowanie i przepraszam cokolwiek zlego zrobilem.

Wiem ze nie mozna zakladac drugiego konta ale jako swiezak nie mam namiarow do nikogo z tego forum by przeslac prosbe, wiec nie było sposobu zeby inaczej prosi o odwalnie banicji.
Posted by: Conrad

Re: Listy do Conrada [5] - 18/03/2008 07:39

S, nie widzę niczego w inboxie od Ciebie.

W, jako wielokrotnie zbanowany daj sobie spokój i wysyłaj swoje posty na forum naszego dziennika...
Posted by: sergiush

Re: Listy do Conrada [5] - 18/03/2008 16:44

witam
zawroce troche glowe ale mam problem
rano na moment udalo mi sie zalogowac do forum ,niestety ponownie juz nie udala mi sie ta sztuka przy logowaniu mam napis ... Your account has been banned or locked. dopiero przez przypadek zobaczylem ze tak mam jak uzywam przegladarki moziila bo przez ie udalo mi sie zalogowac -- moj login to sergiush rozmawialem z amkwishem i poinformowal mnie co mam zrobic ,tylko mam problem bo jestem w sieci osiedlowej i nr ip i nazwe sieci mam wprowadzana automatycznie,jezeli to nie sprawi problemu moglbym pozxnac przyczyne tego zjawiska? bede wdzieczny za odzew,staralem sie wyjasnic ale dzis nikt nie otrzymal bana ani ostrzezenia przynajmniej nie jest wpisane to wiec mam klopot w ustaleniu jaki nick ew w sieci mogl narozrabiac--- pozdrawiam
Posted by: sergiush

Re: Listy do Conrada [5] - 18/03/2008 16:45

Conrad tylko mam pytanie bo przegladam od czasu do czasu kto dostal bana i w tym czasie nikt nie dostal a ponoc jakis pittbul zrobil cale zamieszanie-- napisalem reszte na priv --podrawiam
Posted by: Baqu

Re: Listy do Conrada [5] - 19/03/2008 04:44

czy zakładka "użytkownicy" została usunięta na stałe czy będzie przywrócona ?
Posted by: Piecia

Re: Listy do Conrada [5] - 22/03/2008 01:13

jak można to bardzo była by znów mile widziana
Posted by: sergiush

Re: Listy do Conrada [5] - 01/04/2008 22:00

Originally Posted By: sergiush
Conrad tylko mam pytanie bo przegladam od czasu do czasu kto dostal bana i w tym czasie nikt nie dostal a ponoc jakis pittbul zrobil cale zamieszanie-- napisalem reszte na priv --podrawiam
ponawiam pyt5anie bo nadal mam klopot z logowaniem
Posted by: Piecia

Re: Listy do Conrada [5] - 02/04/2008 01:14

czy da radę przywrócić zakładkę użytkownicy ?
Posted by: Baqu

Re: Listy do Conrada [5] - 02/04/2008 21:32

Originally Posted By: Piecia
czy da radę przywrócić zakładkę użytkownicy ?


Originally Posted By: Goget
Pytałem o to Conrada :

Originally Posted By: Conrad
Goget, zniknęła ponieważ ze względów bezpieczeństwa zaleca się mieć ją wyłączoną.


pozdr,
Posted by: Ignorator

Re: Listy do Conrada [5] - 07/04/2008 05:18

Czy jest możliwość aby w końcu każdy user mecz.pl mógł moderować własne posty?. Myślę, że ta zmiana pomogła by zwykłym użytkownikom jak i moderatorem. Dla przykładu jak zrobię jakiś błąd w elite private picks to muszę zwykle prosić moderator o poprawę. Jeśli byłaby możliwość moderowania własnych postów nie musiałbym.

.::Think Twice::. Ignorator.
Posted by: Jose

Re: Listy do Conrada [5] - 07/04/2008 18:00

Igi ten temat był już wielokrotnie wałkowany i zawsze odpowiedź była ta sama. \:\)
Posted by: Tombal

Re: Listy do Conrada [5] - 07/04/2008 20:56

Jest możliwość aby ilość postów nie była widoczna ?
Posted by: Jose

Re: Listy do Conrada [5] - 07/04/2008 20:58

Nie.
Posted by: rafal08

Re: Listy do Conrada [5] - 07/04/2008 20:59

nie ma
Posted by: Jose

Re: Listy do Conrada [5] - 07/04/2008 21:00

Za mało chłopak ma i się wstydzi ;\)
Posted by: Piecia

Re: Listy do Conrada [5] - 07/04/2008 22:29

oddaj mu połowę swoją ;\)
Posted by: cobra

Re: Listy do Conrada [5] - 07/04/2008 22:59

Originally Posted By: Piecia
oddaj mu połowę swoją ;\)

fajna składnia tej wypowiedzi \:D
Posted by: [b]tv[/b]

Re: Listy do Conrada [5] - 07/04/2008 23:33

Originally Posted By: cobra
Originally Posted By: Piecia
oddaj mu połowę swoją ;\)

fajna składnia tej wypowiedzi \:D


Bo tu zapewne o żonę chodziło... \:D
Posted by: Piecia

Re: Listy do Conrada [5] - 08/04/2008 00:16

Originally Posted By: cobra
Originally Posted By: Piecia
oddaj mu połowę swoją ;\)

fajna składnia tej wypowiedzi \:D


siadł mi szyk zdania , który każdemu może się zdarzyć chyba
Posted by: Vader

Re: Listy do Conrada [5] - 08/04/2008 00:45

Originally Posted By: Piecia
Originally Posted By: cobra
Originally Posted By: Piecia
oddaj mu połowę swoją ;\)

fajna składnia tej wypowiedzi \:D


siadł mi szyk zdania , który każdemu może się zdarzyć chyba
Ale za to masz nowy avatar ;\)