Propozycja zmiany na mecz.pl [2]

Posted by: Llama

Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 28/11/2005 15:28

Link do poprzedniej części.

proponuję kontynuację tematu w 'forum dyskusyjnym'. jak sama nazwa działu wskazuje podyskutujmy


Kurson napisał:
----------------------
A odswieze temat, a co?

Powodem jest "reforma" PP i PP2... Jezeli ma ona polegac tylko na jeszcze glebszym zagniezdzeniu tematow w obu dzialach, to wybaczcie, ale

Chyba, ze to poczatek jakiegos procesu, ale wtedy jakos tak elegancko byloby poinformowac userow o konkretnych zamiarach zmian.

A moze ja za bardzo wymagajacy jestem ... ?

Oczywiscie dostrzegam rowniez pozytywy calej tej "reformy" PP2. Teraz mianowicie, do mojego konkursu beda sie zglaszac tylko "starzy" znajomi, nowi jak znajda odpowiedni temat powinni od razu dostawac nagrode glowna

Wybaczcie sarkazm, ale poki co zmiany w PP nie ida we wlasciwym kierunku, IMHO oczywiscie...

Pozdrawiam
---------------------

wszelkie ciekawy pomysły, plany zmian proszę zamieszczać tutaj.
moderatorów można oceniać w rankingu moderatorów 'to i owo' więc apeluję o nie-offtopiczność
liczymy na konstruktywne posty

Kurson, może masz jakiś pomysł na zmiany w pp i pp2.
pozdrawiam serdecznie.
Posted by: Ares96.

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 28/11/2005 17:37

Jestem

Temat bardziej dla Conrada, który chciałbym poruszyć. O samym forum juz wszystko wiemy, mimo słabego startu zmian, wielu nieporozumień, trzeba przyznać uczciwie, że wychodza na dobre. Nowi moderatorzy też zrozumieli, że lepiej robic swoje, zamiast machać mieczem na pokaz.

Do rzeczy.

Brakuje mi tego co jest na innych podobnych portalach europejskich, czyli wyselekcjonowanej grupy graczy, którzy podają typy w automacie na głównej stronie, tak jak Bettingadvice, czy do niedawna Globetting. Było by to szalenie pomocne dla dużej częsci userów mecz.pl, bo trzeba pamiętać, że portal ten, to nie tylko samo forum. Główna strona dawno nie była odkurzana . Pośrednio pisałem o tym już na To i Owo w temacie "No, No"

http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat.php?Cat=0&Number=2120880&Main=2119292#Post2120880

Celem korzystania z forum bukmacherskiego jest wymiana poglądów nt gry i konkretnych zdarzeń, ale chyba najważniejszym są, pieniądze które dzięki grze mozemy zarobić. Na forum brakuje mi bilansów, bez tego niemożliwe jest by można korzystać z pracy innych. Bo na samej podstawie, że ktoś napisze, że Biszop dobrze się zna na piłce nie wystarczy, bym mógł z czystym sumieniem podążać za jego propozycjami. Do tego potrzebny jest bilans który mi powie czy to co dany user podaje jest na długa metę opłacalne. Bardzo dobrym przykładem jest Lakini z BA, archiwum z kilku lat itd. można spokojnie na podstawie jego wyników wydzielić budżet na potrzeby jego gry. Na mecz.pl zdecydowanie tego brakuje, nie ma dla tego alternatywy. Oczywiście są ludzie którym liczę [lub liczyłem] samodzielnie bilanse, rozbijałem je na buki itd, mogłem wtedy osiągnąć korzyści, po przestudiowaniu bilansu. Tu na forum wiem tylko, że piszę się o kilkunastu osobach, z których większość jest tylko popularna, ale przynosi wyłącznie straty, a liczenie tego dla wszystkich jest niemozliwe. Na mecz.pl jedynie mozna korzystać z samych informacji i próbować je definiować na swój własny sposób, ale niekoniecznie, odnosić korzyści. Temat dość skomplikowany, bo każdy gra inaczej, jednemu wystarczy post, "mam fixed" drugiemu opis meczu na pół strony. Ale nic nie zastąpi tego co najważniejsze, rzetelnie prowadzonego bilansu. Dla wybranych osób można by stworzyć na głównej stronie automat do podawania typów tak jak na największych zagranicznych portalach, gdzie dokładnie ma się pojęcie na podstawie danych gdzie można zainwestować. na forum sie tego nie da zrobić. Myślę, że jako portal największy w Polsce, tego właśnie brakuje by zyskał większą klasę i można było wskazać osoby które zarabiają naprawdę na podstawie faktów. Mógłby tam obowiązywać też j.angielski, co z pewnością zaowocowałoby integracją z innymi narodowościami.

Pozdrawiam,
Ares96
Posted by: Logan

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 02/12/2005 14:42

Tak sie zastanawiam czemu mialy sluzyc zmiany na forum? Chodzi mi glownie o Stadion bo z niego kiedys najwiecej korzystalem. Rozumiem ze zamierzeniem bylo ograniecznie durnych postow w stylu "X to pewniak" albo "co sadzicie o Y ?" Efekt jest taki ze chyba na najwiekszym polskim forum o bukmacherce w najwiekszym chyba dziale na mecz.pl zostalo dzis napisanych okolo 25 postow z czego moze 5 cos wnoszacych. A posty w rodzaju podanych przezemnie jako przyklad ciagle istnieja. Chyba wolalem wiekszy bałagan, ktory przynajmniej wnosil jakies informacje i rozne punkty widzenia.
Posted by: Ghost

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 02/12/2005 16:08

Niestety logan nie wszyscy chcą (lub są w stanie) to zrozumiec.

Zgadzam sie calkowicie z Aresem jesli chodzi o bilanse, zreszta o nich juz wczesniej pisalem. Pomyslem nikt nie jest zainteresowany, chyba ze wzgledu na mozliwosc runięcia kilku mitow mecz.pl Ja naprawde radze popatrzec na niektore amerykanskie fora. Jedno co jest tam tepione natychmiastowo i bezwzglednie to reklamy platnych serwisow.
Ale tam nikomu nie przeszkadza, ze temat zaczyna sie od postu autora z typami (i bilansem!), czasem jakimis analizami, a potem nastepuje kilka, kilkanascie nic niewnoszacych postow w stylu: "GL!" albo "I like the picks". Czasem sie wywiaze jakas ciekawa dyskusja, czasem nie ale najwazniejsze sa i tak typy! A bilanse niektorych typerow sa naprawde wysrubowane i to bynajmniej nie przez oszukiwanie.
Wiadomo, ze u nas nie da sie wprowadzic takiego luzu, chocby dlatego, ze oni maja 4 dyscypliny i 6 lig, ktorymi sie tak naprawde interesuja, reszta jest calkowitym marginesem. U nas jest tego znacznie znacznie wiecej.

A jeszcze to co nietypowe, ale to juz odnoszace sie do mentalnosci ludzi. Jak komus slabo idzie, ma mocno ujemny bilans, to nikt tam nie pisze czegos w stylu: "Po co podajesz typy, jak sie chuj znasz i tylko 10 zl przez ciebie stracilem" (co dla mnie jest absurdem na miare MP ) tylko zyczy odkucia sie w dalszej grze.

PS. Chyba juz to kiedys pisalem, albo przynajmniej taki mialem zamiar.
Posted by: Ares96.

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 02/12/2005 16:35

Quote:


Zgadzam sie calkowicie z Aresem jesli chodzi o bilanse, zreszta o nich juz wczesniej pisalem. Pomyslem nikt nie jest zainteresowany, chyba ze wzgledu na mozliwosc runięcia kilku mitow mecz.pl





Tego najbardziej sie obawiałem przed opisaniem propozycji i obawiam się nadal, że może być to nie do przeskoczenia. Z drugiej strony, jestem bardziej niż pewny, że jeśli kiedyś Conrad wprowadzi ten, nie ma co ukrywać STANDARD obowiązujący portale bukmacherskie, osoby w czołówce po 12 miesiącach będą w większości zupełnie nie znane na tą chwilę.

Wypadało by też administrator wypowiedział sie na ten temat [tak/nie, nie teraz/pomyślimy potrzebne/niepotrzebne, po co dlaczego], Polityka to nie wszystko.

Pozdrawiam,
Ares96
Posted by: kleks

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 02/12/2005 17:27

Gdzie jest " Baza linków "- stworzona przez userów
Mam propozycję zmiany na mecz.pl-
Niech nie znikają wartościowe tematy .
Posted by: Llama

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 03/12/2005 00:14

-> bardzo ciekawy pomysł z bilansowaniem i typerami na wzór choćby bettingadvice. Conrad musi się w tej sprawie wypowiedzieć, Jego forum, Jego soft
-> temat z linkami jest poszukiwany winowajca zostanie wychłostany
->logan347, nie wiem za bardzo o co chodzi w Twym poście. Zmiany w założeniu miały słuszne idee/czy się nie zgodzisz?/. Program reform został wdrożony poprawnie/czy się nie zgodzisz?/. Efekt zmian? hmmm. część userów chyba nie dorosła do jakiegoś przywoitego poziomu. zasady można zmieniać, ludzi nie za bardzo. trzon 'głupoty działowej' stanowiły kretyńskie docinki, obrażanie itp. /ja to tak pamiętam/ w tym kierunku szła cała akcja-> wytępić chamstwo i głupotę.
->Ghost, sam napisałeś: 'Wiadomo, ze u nas nie da sie wprowadzic takiego luzu, chocby dlatego, ze oni maja 4 dyscypliny i 6 lig, ktorymi sie tak naprawde interesuja, reszta jest calkowitym marginesem. U nas jest tego znacznie znacznie wiecej'
więc wstęp Twojego postu uważam za nie na miejscu. wiesz jakie są realia tego forum, wypowiedzi zdarzają się na poziomie normana czy mu podobnych i w tym właśnie problem dlatego próbujemy odchamić forum. uważam, że to się udaje

jeśli chodzi o jakość poszczególnych działów, no cóż. macie jakieś ciekawe pomysły jak można podnieść ich poziom?

reasumując. Ghost,uważasz, że posty w stylu, 'dobra analiza', 'tak trzymać', w działach z dyscyplinami są do przyjęcia/czemu nie/? logan347 Twój post to tylko refleksja, czy tęsknota za starymi czasami/chciałbyś powrotu starego porządku?/ bo nie wiem za bardzo o co w nim chodzi

pozdrawiam i apeluję o nie otwieranie ognia z karabinów maszynowych
Posted by: arvid

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 03/12/2005 03:04

Minęło już trochę czasu od zapoczątkowania zmian na forum to i ja się wypowiem
Pierwsze co rzuca się woczy to to, że w końcu Polacy potrafią się spierać, polemizować bez wyzwisk i wulgaryzmów!!!!! Za samo to wielki plus dla "zielonych"
Druga rzecz przejrzystość tematów. Wygląda to teraz o wiele lepiej i myslę, że nikt nie traci już czasu i nerwów na szukanie potrzebnych informacji. Zapowiedzi kolejek, na każdą oddzielny temat... brawo
Oczywiście to musiało się przełożyć na ilość postów, ale w końcu czego tu potrzebujemy ilości czy jakości. Jeśli ktoś monitoruje/udziela się na forach zagranicznych to doskonale wie, że mecz.pl i tak pod względem ilości postów przewyższa chyba wszystkie narodowe fora. Wszelkie porównania do for amerykańskich czy BA są nie na miejscu. Sam fakt, że to miejsca anglojęzyczne powoduje zainteresowanie nimi ludzi z całego świata. Np. na BA udzielają się userzy z całej Europy, u nas chociażby ze względu na barierę językową NIGDY!!! nie będzie takiego ruchu. Poza tym na kazdym forum pojawia się ok. 10 nicków, które ciągną to miejsce i najbardziej się udzielają. Dlaczego nagle my mamy byc wyjatkiem???
Oczywiście, są jeszcze rzeczy, które trzeba poprawić np. bilanse o których pisał Ares czy jakieś dodatkowe nowinki techniczne. Ważne tylko, aby były chęć i wola, czego nam wszystkim życzę...

arvid
Posted by: Logan

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 03/12/2005 10:33

To byla taka moja refleksja, po tym jak zadalem dwa pytania dotyczace ligi holenderskiej i do dzis nikt nieodpowiedzial.Troche irytujace. Kiedys byloby to niedopomyslenia.

Kierunek zmian jest sluszny to nieulega watliwosci. Tylko cos tu nie dokonca dziala. Jest przejzyscie(niezawsze) ale nic z tego niewynika. Mala ilosc postow/analiz nieprzechodzi niestety w jakosc. Tu oczywiscie moge miec tez pretensje do samego siebie, bo narzekam a sam za wiele nie robie.Nie wiem czym spowodowna jest ta pustka w Stadionie, ale to wlasnie ona sprowokowala mnie do napisnia poprzedniego postu.
Posted by: gremlin

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] *DELETED* - 03/12/2005 11:54

Post deleted by Fro_Lech
Posted by: gremlin

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] *DELETED* - 03/12/2005 12:07

Post deleted by Fro_Lech
Posted by: Goget

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 03/12/2005 14:48

Propozycje zmian dotyczące Private Picks prosimy kierować tutaj : http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat.php?Cat=0&Number=2131376&an=0&page=0#2131376
Posted by: gremlin

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] *DELETED* - 03/12/2005 15:07

Post deleted by Fro_Lech
Posted by: kurson

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 03/12/2005 17:55

Quote:

Kurson, może masz jakiś pomysł na zmiany w pp i pp2.
pozdrawiam serdecznie.




Dzieki za zacytowanie mojego posta, w ktorym posrednio mozesz znalezc odpowiedz na swoje pytanie: otoz, gdybym mial robic takie "zmiany", jakich dokonaliscie kilka tygodni temu, to niewatpliwie "dalbym sobie siana" i zrobilbym cos innego, bardziej pozytecznego.
Zmiana polegajaca na wlozeniu dwoch tematow w jeden dzial, to po pierwsze utrudnienie dla korzystajacych z PP i PP2, a po drugie jesli okazalo sie, ze to jedyna zmiana w tym dziale, to po duzej burzy jaka byla dyskusja w kilku miejscach, skala "zmian" moze budzic tylko .

Jak tak patrze na obecne "zmiany" w PP, to moim pierwszy pomyslem na "zmiany", jest ich brak..., czyli powrot do stanu sprzed "zmian"...

Drugim pomyslem na "zmiany" jest przeniesienie PP2 do "Innych konkursow" i pozostawienie PP w obecnej formie.

Trzeci pomysl na "zmiany" opisalem w formie marzen w temacie zalozonym przez Gogeta.

Pozdrawiam jeszcze serdeczniej
Posted by: gremlin

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 03/12/2005 18:20

Quote:

hm, jeszcze 1 post w tym stylu i ostrzeżenie no patrz, jak nadużywam władzy
w siatkówce piszesz o hokeju? w koszykówce o piłce nożnej?




oj chyba jednak cos ci sie pomylilo drogi przyjacielu wkladasz mi w usta rzeczy ktorych nigdy nie powiedzialem, badz mily i zadaj sobie trud i wskazmi takie posty w ktorych mylilem dzialy- jezeli to mialo byc smieszne to wybacz mysle ze to bylo zalosne z twojej strony
---------
/ostatni raz. kolejne posty nie na temat i ostrzeżenie. sądziłem, że tu nie będzie przedszkola. jednak jest
----------
wszelkie ciekawy pomysły, plany zmian proszę zamieszczać tutaj.
moderatorów można oceniać w rankingu moderatorów 'to i owo' więc apeluję o nie-offtopiczność
liczymy na konstruktywne posty
natomiast, ty NIC nie wniosłeś do dyskusji NIC, NIC, NIC! piszesz nie na temat
Posted by: arktos

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 08/03/2006 10:43

Mysle ze dobrym rozwiazaniem było by załozenie tematów dla firm bukmacherskich w ktorych pracownicy supportu odnosil by sie do wszelkich propozycji i zarzutów grajacych na pewno przyniosło by to porzadany skutek.A ze jest to wykonalne udawadnia forum pokerowe pokerzysta.pl gdzie istnieje watek sportingbetu i pracownik supportu odpowiada w nim na wszelkie pytania.

Co o tym sadzicie?
Posted by: Zbigniew

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 08/03/2006 10:55

Moim zdaniem jest to zły pomysł. Wyobrażam sobie co by się działo w takich tematach - bluzgi, itp. Poza tym wydaje mi się, że jest to forum graczy i takie powinno zostać. Jeżeli ten pomysł zostałby wdrożony, to możliwość posiadania tematu powinny mieć wszystkie buki, a wiadomo, że Conrad nie przepada np. za Expektem. Oprócz tego takie tematy to darmowa (lub nie) reklama dla buków. Piszesz, że mogłyby się oczyszczać z zarzutów. Ja myślę, że żaden poważny buk nie rozwiązywałby sporów na forum publicznym. A wszelkie propozycje można zapewne zgłaszać do supportów.
Posted by: arktos

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 08/03/2006 11:11

Sprobuj zglosic do supportu sportingbetu propozycje zmian odpowiedz dostaniesz jedna "pracujemy nad tym" w watku na forum publicznym wszelkie deklaracje byłoby łatwiej rozliczyc a w sposob anonimowy jest to niemozliwe.Co do reklamy to moje zdanie jest nastepujace takie tematy bylyby idealnym materialem do oceny poszczegolnych bukow zmobilizowalo by ich to dokladania wszelkich staran aby nie stracic zaufania w oczach grajacych a ci drudzy mieliby wieksza sile przebicia bo pozostajac anonomowymi osamotnonymi jednostakami nie moga wiele uzyskac.Przykład z forum pokerowego podałem po to aby uswiadomic ze skoro najwieksze forum pokerowe w Polsce jest w stanie cos takiego zorganizowac z przy obopolnym zadowoleniu to i najwieksze forum bukmacherskie powinno to rozpatrzyc. .
Posted by: th0mas

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 27/05/2006 08:44

Witam.

Dzisiaj zauwazylem pewna zmiane na forum, a mianowicie do dzialu Las Vegas doloczyl osobny "Poker table"

Mala wzmianka z mojej strony.

Jest to bardzo dobry pomysl i korzsytna zmiana. Ale apelowalbym o male przeksztalcenie i wpisanie "Poker tables"

Przeciez nie jest tam prowadzona dyskusja o wylacnie jednym stole. Prawda ?

Ewentualnie inna nazwa jaka moglaby w tym miejscu powstac to: "Pokerrooms". Jezeli ktos to przeczyta to prosze o rozwazenie tej kwestii. Chyba, ze to ja sie nie znam

Pozdrawiam
Posted by: _xXx_

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 10/07/2006 15:11

Tolban założył dzisjaj temat o tym Czy system "gwiazdkowania" tematów w dziale PP w aktualnej formie, jest według ciebie rozwiązaniem najlepszym z możliwych ?

Wpadłem na pomysł żeby wogóle zrezygnowac z gwiazdek i stosować np. w dziale Etlie Private Picks system kolorowych tematów (widziałem to na jednym forum). Kolor tematu przydziela się na podstawie yieldu (uaktualnianie koloru co tydzień).

0,01-5% - Kolor zielony
5,01-10,0% - Kolor niebieski
10,01-15,0% - Kolor pomarańczowy
powyżej 15% - Kolor czerwony

Myśle, że jest to o wiele lepszy sposób niż gwiazdki
Posted by: AnJay

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 03/08/2006 15:51

Moja propozycja jest taka aby w dziale Stadion Piłkarski zrobić tak jak bylo kiedyś. Teraz jak jest po nowemu, że każda liga jest w oddzielnym dziale i trzeba kilka razy klikać by wejść, to widzę bardzo mało analiz, praktycznie nie ma co czytać. Kiedyś więcej ludzi tam się wypowiadało.

Proponuję wrzucić wszystko na jedną kupę, bez rozdzielania na Anglia, Polska, Skandynawia, itd.

A jeśli już jakoś to oddzielać to może nie rozdzielać na kraje/regiony, ale na tygodnie (żeby się nie mieszało ze starymi tematami).
Posted by: Coin

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 12/08/2006 17:58

W jakiś sposób w Private Picks powinny być wyróżniane dochodowe tematy albo przynajmniej ciekawe sposoby grania. Tam jest taki chaos, żeszok, często dobre tematy giną w tłoku kupy. Im łatwiejszy dostęp do trafnych typów tym przecież lepiej również dla popularności forum.
Posted by: shane

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 24/08/2006 14:24

Nie chodzi mi o jakas powazna zmiane ale o zalozenie i PRZYKLEJENIE tematu "Ciekawe linki" w dziale To i owo. Wiele razy zdarza sie tak ze mamy jakis ciakawy link ktory nie pasuje ani do dzialu smieszne, a otwieranie za kazdym razem nowego tematu tylko dla jednego linka mija sie z celem jak dla mnie Prosze o rozpatrzenie.
Posted by: Zbigniew

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 24/08/2006 14:35

A ja mam propozycję, żeby na samym dole (no nie aż na samym, ale tak jak się kończy ostatni post) były te linki co są na górze. Tutaj np. są to:

Pytania i Pomoc >> Forum Dyskusyjne

Wkurzające jest czasami jak jest dużo postów w temacie i trzeba przewijać do góry. Zaraz ktoś powie, że jest przycisk wstecz, ale wstecz nie zawsze opłaca się używać.
Posted by: [T]-error

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 29/08/2006 10:50

Zmieńcie tą wyszukiwarkę, bo można nerwicy się nabawić
Posted by: Szczypior

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 29/08/2006 15:54

Quote:

Moja propozycja jest taka aby w dziale Stadion Piłkarski zrobić tak jak bylo kiedyś. Teraz jak jest po nowemu, że każda liga jest w oddzielnym dziale i trzeba kilka razy klikać by wejść, to widzę bardzo mało analiz, praktycznie nie ma co czytać. Kiedyś więcej ludzi tam się wypowiadało.

Proponuję wrzucić wszystko na jedną kupę, bez rozdzielania na Anglia, Polska, Skandynawia, itd.

A jeśli już jakoś to oddzielać to może nie rozdzielać na kraje/regiony, ale na tygodnie (żeby się nie mieszało ze starymi tematami).





AnJay przecież to jest strasznie bezsensowny pomysł, ja rozumiem że może Ci się nie chcieć klikać ale stary zastanów sie jakie były by wtedy zamieszanie i chaos dopiero... a teraz jak chcesz cos skrobnąć, albo przeczytać to wiesz gdzie tego szukać...

zresztą to i tak nie wpłynie na ilość analiz czy wypowiedzi a to zależy tylko od userów

ale to niestety głębszy temat
pozdro anjay
Posted by: Radek_89

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 29/08/2006 17:47

Według mnie powinien być jeden dział i w nim jeden temat na jedną ligę. Po co tworzyć nowe tematy, skoro w niektórych przypadkach kończą się one na 1-2 postach.
Posted by: gruda

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 03/09/2006 02:54

Quote:

Zmieńcie tą wyszukiwarkę, bo można nerwicy się nabawić



przychylam sie.
WYSZUKIWARKA
nie dosc ze zakres wyszukiwania zostal skrocony z 2 do 1 roku, to max ilosc wynikow jest 200. czemu ten badziew ma sluzyc?
Posted by: Fro_Lech

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 03/09/2006 11:50

Podejrzewam że to kwestia softu... Kiedy będzie nowy ? Ponoć niedługo .
Posted by: Conrad

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 05/09/2006 09:04

Soft cały czas jest w wersji Beta 3. Jak tylko będzie premiera to soft zostanie zmieniony.
Posted by: meyde9

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 09/09/2006 11:19

Czy doczekamy sie kiedys funkcji edycji postow na tym forum ??

Nie chodzi o to zeby caly czas mozna bylo edytowac posty, bo to byloby bezsensowne, jakby ktos juz po meczach w dziale stadion pilkarski edytowal posta i zmienial swoje typy

Ale zeby byla mozliwosc edycji przez powiedzmy chocby te 5 czy 10 minut po jego napsaniu.
Posted by: Rusty

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 09/09/2006 14:05

Trzeba się uzbroić w cierpliwość i oczekiwać na upgrade softu do v7, wczoraj wyszła beta5 tak więc do v7 jesteśmy na pewno bliżej niż dalej. Przy obecnej wersji softu możliwość edycji jest raczej niemożliwa, bo można byłoby to zrobić bez śladu. Korzystajcie z podglądu wiadomości.

Pzdr.
Posted by: micha$

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 09/10/2006 22:36

Quote:

Zmieńcie tą wyszukiwarkę, bo można nerwicy się nabawić




Niestety ponawiam...
Posted by: Baqu

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 10/12/2006 13:58

da się wygląd obecnego forum zmienić na poprzedni lub inny mniej kwadratowy ?
Posted by: Bzyku

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 10/12/2006 14:03

Conrad chyba pisał, że postara się skombinować jakieś "skórki" - wszystkiego od razu nie da się zrobić \:\)
Posted by: Baqu

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 10/12/2006 14:10

jeżeli tak to ok \:\) nigdzie tego nie wyczytałem więc się zapytałem.

jeszcze odnośnie polskich znaków... nie ma ich \:\(

ą ę ś ć ó ł ż ź ń \:\(
Posted by: Baqu

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 10/12/2006 14:11

oo sorry są ale dziwna sprawa, bo w podglądzie posta ich nie ma ( więc tam można to poprawić )

pozdr,
Posted by: gryzonko

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 10/12/2006 14:35

eee co to za maniana, czemu nie ma w opcjach "klasycznego" wyglądu forum.
Qrka przez te pare lat sie rpzyzwyczaiłem, i niespecjalnie mam ochote zmieniać przyzwyczajenia
Posted by: j2702

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 10/12/2006 17:01

Nowa grafika to BADZIEWIE -wracać do starego
Posted by: TonyS

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 10/12/2006 20:49

lipa jak cale UBB.threads \:D
Posted by: Bugs Bunny

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 10/12/2006 21:07

ludzie co to za grafika na to sie nie da patrzec wracajcie do tego wczesniejszego
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 10/12/2006 23:49

ale masakra nie moge sie odnaleźć w tym lesie \:D
Posted by: El_Darro

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 11/12/2006 00:45

Zieleń mi sie też dobrze wspomina. Wiem, że wszystkiego nawet w dużym składzie szybko sie nie zrobi, dlatego tydzień można pocierpieć. A teraz moje konkretne moje propozycje zmian:

- Przyciski pod postem, znacznie miniejsze zwiekszy sie mimimalnie szybkość ładowania storny.

- Nie potrzebna możliwość wybierania kroju czcionki podczas pisania posta, może to stwarzać nieczytelny temat.

- Kolor tła: minimalnie więcej odcienia szarego, biały "bije" po oczach.Dobrze wyglądało to forum z 2003r. (już tyle czasu minęło ???) chodzi mi o te przemienne kolory postów.

- Język polski i polskie znaki przy podglądzie wpisywanego posta.

- Niektóre uśmieszki wyglądają śmiesznie dobrze wyglądają te 15x15, natomiast większe zmniejszają sie do tych 15x15.
Posted by: j2702

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 11/12/2006 06:53

No i co można -już wygląda to lepiej....Jeszcze tylko wrócimy do polskich wyrazów typu POWRÓT(repley)itp i bedzie OK.
Posted by: micha$

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 11/12/2006 09:55

To twoje "REPLEY" to nie powrót tylko odpowiedź (REPLY)
Posted by: rapper20

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 11/12/2006 17:31

panowie jak dla mnie nowy wyglad, tragiczny, wogole nie przyjemny dla oka, pozatym mimo tego ze powinien byc zmieniony system przyznawania gwiazdek - bo niektorzy byli na minusie a z sympatii mieli po trzy, to mysle ze powinny one zostac, bo w przypadku gdy na forum jest zakladanych dziennie po kilka nowych tematow, chcem wiedziec ktore sa tymi lepszymi, a nie przegladac setki i sobie robic notatki \:D
Posted by: szabelq

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 18/12/2006 15:09

Beeeda jakies zmiany????
Posted by: SJS

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 18/12/2006 15:34

O wiele lepszy był wygląd "starego" forum. Dla mnie nie potrzebna ta zmiana layoutu :/.
Posted by: Fro_Lech

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 18/12/2006 15:36

Myślisz, że tylko o wygląd chodziło w zmianie softu forum ?
Posted by: SJS

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 18/12/2006 19:04

Ale chyba wygląd forum mogł pozostać taki jak kiedyś był?.
Posted by: Fro_Lech

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 19/12/2006 00:16

Widocznie nie mógł.
Posted by: bkbk

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 19/12/2006 15:51

mozna se ustawic skurke z poprzedniej wersji forum ale co z tego jak jest w niej jeden podstawowy blad ktory w dosc znacznym stopniu uniemozliwia jej uzytkowanie mianowicie nicki uzytkownikow w postach maja kolor bialy co na jasnym tle jest zupelnie nie widoczne oprocz modow ktorzy maja zielone
Posted by: Prezes_1

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 28/12/2006 23:30

Denerwujące błędy wystąpują przy opcji kopiowana (quote) istniejącego już posta. Używam tej opcji najczęściej w tematcie "Siedmiu Wspaniałych" w PP/Grrupowa Współpraca. Dotychczas (w starej wersji) chcąc skopiować regulamin do nowej część tematu zaznaczałem "quote", w nowym okienku pojawiał się cały post z regulaminem, kasowałem tylko znaczniki quote w kwadratowych nawiasach i post był gotowy (zachowane były wszystkie odcienie tekstu oraz buźki, bo parametry były przenoszone).
Po zmianach, przy zastosowaniu tej samej metody, zamiast smileys i kolorowego tekstu wyskakują urywki kodu.

Czy będzie to poprawione?

Możliwe, że nie włączyłem jakiejś opcji w "mojem strefie", jeśli tak to proszę o info cóż to takiego.
Dla zainteresowanych - proszę porównać 1 post w opisanym temacie część 23 i 24 (punkt 6 regulaminu oraz podsumowanie tygodni ponad listą zwycięzców).
Posted by: Fro_Lech

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 29/12/2006 09:14

Wiem co masz na myśli. Nie można nic zrobić innego jak poprawić po prostu miejsca w których wyskakują urywki kodu - po prostu zamienić je na prawidłowe. Np. kolory, w poprzedniej wersji softu wystarczyło wpisać angielską nazwę koloru, teraz już trzeba operować cyframi. Podobnie z innymi rzeczami.
Posted by: buli1500

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 29/12/2006 12:43

Proponuje aby wylaczyc licznik postow ewentualnie aby widoczny byl tylko w profilu a nie przy kazdej wiadomosci.To co sie ostatnio dzieje zwlaszcza na quasi czacie to jakis obled.Niektorzy potrafia w ciagu minuty 3 posty napisac.Niektore fora juz wlasnie zaczynaja wylaczac liczniki wiadomosci.
Posted by: lupus

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 29/12/2006 13:04

Poczekaj na sezon tenioswy, to bedzie 10 postow na minute ;\)

15-0
15-15
30-15
30-30

Posted by: rafal08

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 29/12/2006 13:39

A ja jestem za tym zeby licznik postów pozostał bo tak to na Quasi nie będzie już tylu osób \:p
Posted by: Llama

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 29/12/2006 13:56

buli1500 , masz rację, istna plaga.
może dobrym pomysłem będzie limitowanie nabijania postów dla nadgorliwych np 1 post na 120 sek. pamiętam kiedyś tak było. ludzie mocno się tym wkurzali, ale... żeby qłazi był jakimś źródłem informacji najprawdopodobniej trzeba bedzie coś takiego zrobic.

pzdr \:\)
Posted by: Szewa

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 29/12/2006 16:27

Originally Posted By: Llama
buli1500 , masz rację, istna plaga.
może dobrym pomysłem będzie limitowanie nabijania postów dla nadgorliwych np 1 post na 120 sek. pamiętam kiedyś tak było. ludzie mocno się tym wkurzali, ale... żeby qłazi był jakimś źródłem informacji najprawdopodobniej trzeba bedzie coś takiego zrobic.

pzdr \:\)


Nie, nie i jeszcze raz nie \:\)

Czasem człowiek ma mało czasu, wchodzi na forum żeby załóżmy podać typ do konkursu, w PP czy napisać analizę. Takie ograniczenie jest niepraktyczne. Chyba że będzie dotyczyć tylko QC ;\)
Posted by: Llama

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 29/12/2006 19:39

tylko qcz.
Posted by: mopsiq

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 30/12/2006 10:28

Originally Posted By: Llama
tylko qcz.
jesli tylko QCZ to byl by dobry pomysł.
Posted by: Baqu

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 31/12/2006 01:37

Originally Posted By: Llama
buli1500 , masz rację, istna plaga.
może dobrym pomysłem będzie limitowanie nabijania postów dla nadgorliwych np 1 post na 120 sek. pamiętam kiedyś tak było. ludzie mocno się tym wkurzali, ale... żeby qłazi był jakimś źródłem informacji najprawdopodobniej trzeba bedzie coś takiego zrobic.

pzdr \:\)


a nie da się wyłączyć licznika postów na quasi ? to moim zdaniem byłoby najlepsze rozwiązanie, to samo zrobić z całym hyde parkiem.
Posted by: Kylo

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 31/12/2006 09:56

Moze mi ktos wytlumaczyc czemu sluzy limit wyszukiwania w search?
Wprawdzie na minute czy tam dwie, ale zawsze.
Posted by: lekki

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 31/12/2006 10:27

chlopaki, czy maile z ulubionymi moga byc poprawnie formatowane? teraz jest kompletna sieczka bo tagi uzyte przy formatowaniu posta nie sa konwertowane do htmla i mail jest praktycznie nie czytelny. Sa 2 opcje, zamieniac tagi na tagi HTML lub je wycinac. Wyglada to na ewidentny bug oprogromowania forum.

pzdr
Posted by: Baqu

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 01/01/2007 21:00

Originally Posted By: Kylo
Moze mi ktos wytlumaczyc czemu sluzy limit wyszukiwania w search?
Wprawdzie na minute czy tam dwie, ale zawsze.


żebyśmy mieli sie na co wkurzać \:\( jest mnóstwo minusów działania tego forum ( wiadomosci prywatne, wyszukiwanie, powiadomienia e-mailowe, brak polskich znaków w podglądzie posta ) etc etc... ale najdziwniejsze jest to, że jakoś nic w tym kierunku się nie polepsza... nowy soft coś dał ? drobne korekty nic wiięcej.
Posted by: Llama

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 01/02/2007 09:42

Panowie wyszukiwarka daje nam teraz 500 rezultatów i przeszukuje wstecz aż do 2 lat.

dla Conrada.
Posted by: Isildur

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 01/02/2007 10:23

A moze ktos tu wytłumaczyc jak sie uzupełnia pola zeby znalezc temat np sprzed 2 lat ??
Posted by: Kylo

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 01/02/2007 11:06

Originally Posted By: Llama
Panowie wyszukiwarka daje nam teraz 500 rezultatów i przeszukuje wstecz aż do 2 lat.

dla Conrada.


Bardziej przydatne byloby kilkanascie wyszukiwan na minute, a nie to "You cannot make another search at this time. Please try again in a few minutes." :/
Posted by: connor

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 01/02/2007 21:56

Originally Posted By: J - 23
A moze ktos tu wytłumaczyc jak sie uzupełnia pola zeby znalezc temat np sprzed 2 lat ??


Zaznaczasz opcje Older than i wpisujesz np. 2 lata lub 24 miesiace jak chcesz cos konkretnie znalezc 2 lata temu w danym dziale.

Wyszukiwarka jest ok, nawet przed zmiana byla ok, tylko trzeba umiec ją obslugiwac, do tej pory co chcialem to znalazlem.

Problemem faktycznie moze byc to ze trzeba czekac pomiedzy jednym a drugim wyszukiwaniem.
Posted by: Baqu

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 02/02/2007 15:44

Originally Posted By: Sagat

Problemem faktycznie moze byc to ze trzeba czekac pomiedzy jednym a drugim wyszukiwaniem.


na prawde nie da się tego znieść ? zapewne wielu użytkowników to denerwuje
Posted by: Lord Devastator

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 02/02/2007 19:01

Czy nie daloby sie zrobic tak, zeby kazdy prowadzacy temat w PP byl modem swojego tematu = usuwal niepotrzebne jego zdaniem wpisy czy nawet blokowal dostep niepozadanym osobom - tyle sie narzeka ze robi ktos komus smietnik a i bez tego modowie maja od groma roboty
Czy to techniczni mozliwe?
Posted by: Fro_Lech

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 02/02/2007 19:03

Niet.
Posted by: Bzyku

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 02/02/2007 19:36

Jeśli chodzi o bycie modem w temacie, to takich możliwości nie ma.

Moderatorów można dodawać tylko do działów lub poddziałów. Jakby było kilkadziesiąt poddziałów w Private Picks, a w każdym z nich jeden temat, to było by to możliwe. Za to przejrzystość działu by szlag trafił ;\)
Posted by: Mistrzunio80

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 03/02/2007 12:23

Ja tez mam cos do zaproponowania chociaz wydaje mi sie ze ta zmiana bylaby zbyt rewolucyjna ale warto sie nad nia zastanowic. Ostatnio zauwazylem ze duzo osob na Quasi chacie ma pretensje gdy ich typ nie wejdzie. Bluzgaja wtedy na osoby, ktore napisaly do tego analize w odpowiednim dziale wyceniajac ten typ na np. 8/10. Rozwiazac mogloby to cos takiego co jest na Bettingadvice na stronie glownej - typ, analiza, ogolny bilans uzytkownika, bilans jego ostatnich 10-ciu typow itd. - moznaby bylo oczywiscie to uzupelnic o yield, ROI czy serie ostatnich 10 meczow. Takie analizy znalazlyby sie na stronie glownej jak i w konkretnych dzialach tematycznych, a takze w Private Picks. Wtedy kazdy widzialby czy warto zagrac typ danego uzytkownika czy tez lepiej zagrac przeciw niemu. Takie statystyki sa najbardziej wymowne i wtedy nikt nie powinien miec pretensji o to ze zagral ten typ bo jezeli zagral typ uzytkownika, ktory jest na plusie tzn. ze grajac caly czas jego typy bylby na plusie a grajac typ uzytkownika, ktory jest na minusie sam jest sobie winien :).
Posted by: rafal08

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 03/02/2007 13:36

Ostatnio zauwazylem ze duzo osob na Quasi chacie ma pretensje gdy ich typ nie wejdzie. Bluzgaja wtedy na osoby, ktore napisaly do tego analize w odpowiednim dziale wyceniajac ten typ na np. 8/10.

Jakiś link,przykład bo ja nie zauważyłem aby bluzgi były skierowane
do osób piszących analizy lub podających typy na forum.Na kluby owszem.
A czytam tak z 90% postów na Quasi .Może te 10% mi umkneło ;\)
Posted by: rafal08

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 03/02/2007 13:38

Ostatnio zauwazylem ze duzo osob na Quasi chacie ma pretensje gdy ich typ nie wejdzie. Bluzgaja wtedy na osoby, ktore napisaly do tego analize w odpowiednim dziale wyceniajac ten typ na np. 8/10.

Jakiś link,przykład bo ja nie zauważyłem aby bluzgi były skierowane
do osób piszących analizy lub podających typy na forum.Na kluby owszem.
A czytam tak z 90% postów na Quasi .Może te 10% mi umkneło ;\)

tak miało być .Edit coś mnie tu nie działa \:D
Posted by: Mistrzunio80

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 03/02/2007 14:31

http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=901109&page=2&fpart=5

To jeden z kilku, na które ostatnio trafilem \:\) - dosyc lagodna wersja. Ale pamietam jakis tydzien temu czy poltora byla taka sytuacja, ze ktos wycenil jakis typ na 10/10 i ktos inny (majacy chyba ok. 20 postow na forum) myslal, ze 10/10 to jest caly budzet i ten typ nie wszedl, a ten kolezka przegral wszystkie swoje pieniadze i wsciekal sie na cale forum a zwlaszcza na tego, ktory zamiescil ten typ. Nie pamietam konkretnie meczu ale wiem, ze na pewno nie byla to pilka nozna.
Posted by: lupus

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 03/02/2007 14:52

@MJankowski3

Opcja Notify(powiadom moderatora), klikasz na takim poscie, wpisujesz powod i leci do nas info \:\)
Zawsze sie zajmiemy, nie ma problemu z tym \:\)

Ciezko byc zawsze i w kazdym QC, sam wiesz z jaka predkoscia posty sa tam produkowane ;\)
Posted by: Mistrzunio80

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 03/02/2007 16:03

Nie to zeby mi to jakos przeszkadzalo ;)))hehe - po prostu swietna opcja byloby gdyby kazdemu kto zamieszcza tutaj swoje typy w poszczegolnych dzialach tematycznych przyporzadkowana byla konkretna statystyka tak zeby nawet Ci, ktorzy rzadko tu zagladaja wiedzieli czy mozna zaufac danemu typerowi :). Wiem, ze ta propozycja jest rewolucyjna i wymagalaby zmian w strukturze forum ale na pewno pomagalaby uzytkownikom w wyborze meczow :).
Dziekuje za uwage i pozdrawiam \:\)
Posted by: shane

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 04/02/2007 10:00

Temat Szczypiora o zmianach na forum jest zablokowany wiec pisze tu:

Co z tymi nowymi moderatorami?

Poza tym - zostalo troche napisane jak wprowadzic troszke porzadku w TiO, a tu cisza. Zostana naniesione jakies zmiany?

pzdr
Posted by: shane

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 08/02/2007 16:44

I co? Rozumiem, ze zostaje tak jak jest?
Posted by: Szewa

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 09/02/2007 20:41

Właśnie sobie przypomniałem, że miały być jakieś zmiany na forum, o czym informowali moderatorzy w temacie Szczypiora, więc podłączam się pod pytanie shane'a.
Posted by: Master.com back

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 14/02/2007 19:39

Będzie dostępna edycja postów, może w jakichś ramach czasowych?
Posted by: Baqu

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 27/02/2007 11:41

tak się zastanawiam po co jest wprowadzony quasi chat ? Sam z niego czasem korzystam jednak patrząc na niego ogólnie wiecej widzę minusów niż plusów, gdyż quasi to

-> niekiedy ciągłe się wyzywanie

-> najczesciej tam dochodzi do sprzeczek i utarczek

-> chyba 90% banow pochodzi z quasi

stąd moje pyatnie, czy nie lepiej by było znieść ten dział ?
Posted by: Stoin

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 27/02/2007 15:38

Baqu, wiesz co będzie się działo w "stadionie piłkarskim" czy "korcie tenisowym" w poszczególnych tematach

Całe te bagno przeniesie się właśnie tam - pytania o krecze, o wyniki itd ...
Posted by: rafal08

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 27/02/2007 15:44

Originally Posted By: Baqu
tak się zastanawiam po co jest wprowadzony quasi chat ? Sam z niego czasem korzystam jednak patrząc na niego ogólnie wiecej widzę minusów niż plusów, gdyż quasi to

-> niekiedy ciągłe się wyzywanie

-> najczesciej tam dochodzi do sprzeczek i utarczek

-> chyba 90% banow pochodzi z quasi

stąd moje pyatnie, czy nie lepiej by było znieść ten dział ?


Taka opcja raczej odpada
Posted by: Llama

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 27/02/2007 15:45

i właśnie z tego powodu jest qcz.
Posted by: bkbk

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 27/02/2007 21:47

Baqu widze filozofia Kononowicza \:\) moze forum zlikwidujcie to juz wogle bany nie beda potrzebne ;\)
Posted by: Llama

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 27/02/2007 21:59

Re: Tenis (790) [Re: Bart87]
menhor menhor
stranger


Zarejestrowany: 27/01/2007
Wiadomości: 11 W expekcie jest tak "Aby zakład na mecz tenisa był ważny, co najmniej jeden punkt musi byc rozegrany." Mam pytanie czy jeden punkt oznacza seta??? Wynik przedstawiany jest punktowo w setach.
















-----------
i teraz wiesz po co jest qłazi....
wyobraź sobie taką dyskusję w dziale.
Posted by: micha$

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 27/02/2007 22:10

Ale od tego jest przecież czat mecz.pl. Tak mi się przynajmniej wydawało...
Posted by: rangiz9

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 27/02/2007 22:35

Originally Posted By: micha$
Ale od tego jest przecież czat mecz.pl. Tak mi się przynajmniej wydawało...


tylko, że na czacie przy większej ilości osób nie sposób się czegoś dowiedzieć, a tym bardziej coś przeczytać.

Może Quasi Chat nie jest najlepszym rozwiązaniem,ale narazie lepszego nie wymyślono ;\)
Posted by: Baqu

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 02/03/2007 12:42

wymyślono - shoutbox \:\)
Posted by: rangiz9

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 02/03/2007 12:49

Originally Posted By: Baqu
wymyślono - shoutbox \:\)


przy takiej ilości osób to raczej nie jest zbyt dobry pomysł. Poza tym mi osobiście podoba się, że tematycznie podzielone są tematy na QC, co np nie byłoby możliwe ani na Chacie, ani na SB
Posted by: Baqu

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 02/03/2007 23:07

rangiz pozwól ze Cie zacytuje z innego forum gdzie sam chciałeś wprowadzenia SB \:\)

"nie wiem czy mój też będzie się liczył, ale idea wprowadzenia SB osobiście mi się podoba."

raz dobry, raz nie dobry - zdecyduj się
Posted by: rangiz9

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 03/03/2007 14:00

Originally Posted By: Baqu
rangiz pozwól ze Cie zacytuje z innego forum gdzie sam chciałeś wprowadzenia SB \:\)

"nie wiem czy mój też będzie się liczył, ale idea wprowadzenia SB osobiście mi się podoba."

raz dobry, raz nie dobry - zdecyduj się


nie wiem czy zauważyłeś różnicę między ilością użytkowników na obu forach.

SB jest dobrą propozycją jeżeli będzie można na nim spokojnie porozmawiać, a patrząc na ilość osób siedzących na QC wydaje mi się to raczej niemożliwe na tym forum
Posted by: Baqu

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 03/03/2007 14:43

Originally Posted By: rangiz9


nie wiem czy zauważyłeś różnicę między ilością użytkowników na obu forach.

SB jest dobrą propozycją jeżeli będzie można na nim spokojnie porozmawiać, a patrząc na ilość osób siedzących na QC wydaje mi się to raczej niemożliwe na tym forum


ilość, jest spora jezeli popatrzymy na calkowitą ilosc, ale jezeli chodzi o ilosc aktywnych typerów, którzy coś sobą reprezentują... a nie tylko wbijaja na quasi sobie popisać bo im się nudzi, nie jest aż tak wielka.
Posted by: Wahi

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 06/03/2007 00:12

co do QC to moze po prostu go nie archiwizujmy? usuwajmy tematy starsze niz tydzien?

skonczy sie nabijanie, a pozostanie tam czesc osob, ktorych interesuje dtyskusja i nie maja co robic w trakcie sledzeia live ;d
Posted by: Baqu

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 06/03/2007 11:03

zgadzam się z Wahaczem

czy sie myle czy wprowadzono zmianę na forum -> można pisać posta minimum co 180s ?
Posted by: Fro_Lech

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 06/03/2007 11:06

Wahi nawet jeśli posta się usunie to licznik pozostanie bez zmian(nie zmniejszy się o skasowane posty).
Posted by: Wahi

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 07/03/2007 22:43

to moze skasujmy licznik postow?:D
Posted by: lupus

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 08/03/2007 07:43

Nie ma opcji wylaczenia licznika.
Posted by: Jose

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] *DELETED* - 08/03/2007 07:50

Post deleted by Llama
Posted by: Mar

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 08/03/2007 22:26

Moim zdaniem lista postów na której możemy sprawdzić kto ma najwięcej itd. Powinna być tworzona z uwzględnieniem TYLKO i wyłącznie ostatnich np. 10 000 postów na forum.
Posted by: tangerine

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 13/03/2007 12:55

Rankingi leżą (np. tenisowy), to może już lepiej napisać, że rywalizacja jest już nieaktualna.
Posted by: Baqu

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 13/03/2007 14:17

ee wypraszam sobie

lupus też daje rade

to, że jedno leży nie oznacza, iż inni dłubią w nosie
Posted by: Baqu

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 16/03/2007 08:52

czy tylko mi sie coś ( nieładne słowo ) z godzinami na quasi ?

dzisiaj w nocy koło 1 napisalem posta - a wyświetla mi sie godzina - #1049645 - Wczoraj o 16:31

inni pozniej pisali po mnie, a wyswietla mi sie ze pisalo o 18 etc.

Posted by: Baqu

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 16/03/2007 08:57

ok znalazłem błąd \:\)

Aktualny czas na serwerze: 16/03/2007 01:56

jest godzina 09:57

WTF ?
Posted by: Logan

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 16/03/2007 09:06

Zmien sobie w ustawieniach, ja juz tak zrobilem, chyba +8 godzin trzeba wpisac
Posted by: Baqu

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 16/03/2007 10:38

dzieki -> zrobione i wszystko jest O.K.

ale mam nadzieję, że odpowiednie służby forumowe się tym zajmą, bo chyba nie o to chodzi, zeby każdy sobie zmieniał co jakis czas różnicę czasową \:\)

pozdr,
Posted by: tangerine

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 28/03/2007 06:03

Oglądam sobie Federera i w tak zwanym międzyczasie próbuję poczytać ciekawe historie na mecz.pl i nie moge znaleźć. Co się stało z mecz.pl ? Nie ma ciekawych tematów, nie ma ustawek, nie ma pewniaków. Nic nie ma. Nuda, normalnie nuda.
Posted by: El_Darro

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 28/03/2007 06:05

Originally Posted By: tangerine
Oglądam sobie Federera i w tak zwanym międzyczasie próbuję poczytać ciekawe historie na mecz.pl i nie moge znaleźć. Co się stało z mecz.pl ? Nie ma ciekawych tematów, nie ma ustawek, nie ma pewniaków. Nic nie ma. Nuda, normalnie nuda.


Chcemy zrobić porządek i będzie porządek. Nie będzie pijaństwa, nie będzie łachmactwa i nie będzie nieczego. ;\)
Posted by: rafal08

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 28/03/2007 06:06

Originally Posted By: tangerine
Oglądam sobie Federera i w tak zwanym międzyczasie próbuję poczytać ciekawe historie na mecz.pl i nie moge znaleźć. Co się stało z mecz.pl ? Nie ma ciekawych tematów, nie ma ustawek, nie ma pewniaków. Nic nie ma. Nuda, normalnie nuda.


Spoko.Promocja na neostrade sie rozpoczeła \:D
Posted by: Baqu

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 30/03/2007 00:38

czemu takie posty nie są usuwane ?

"Re: Długoterminowa statystyka [Re: tangerine]
Gracz11 Gracz11
journeyman


Zarejestrowany: 21/03/2007
Wiadomości: 74 Biszop to szmata. Pierdolona suka głupi frajer który myśli że jest wielkim guru!!! "

#1063924 - 21/03/2007 06:03 - http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1050775&page=1&gonew=1#UNREAD
Posted by: tangerine

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 14/04/2007 20:20

Chciałbym się podzielić z opinią. Uważam, że jakiekolwiek forum na którym nie ma możliwości edytowania własnych postów jest skazane na porażkę. Weźcie to ludzie w końcu zrozumcie. Zależy wam na ilości postów - wiem, ale to jest rozwiązanie na skróty.
Posted by: twist

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 20/04/2007 05:07

Conrad moglbys przykrecic wielkosc avatara nie tylko pod katem wys x szer ale także pod katem "wagi"?
umieszczenia filmow dochodzacych rozmiarem do niespelna jednego mega, na ktorych i tak gowno widac jest chyba malym naduzyciem

przyklad
http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showprofile&User=12561
743 KB
Posted by: Baqu

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 20/04/2007 06:06

preferencje wyświetlania -> Czy chcesz widzieć avatary innych użytkowników? -> NIE
Posted by: Wahi

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 17/05/2007 04:59

to moze zrobmy edycje postow w dzialach gdzie nei ma konkursow i kuponow? niech bedzie mozna edytowac w Sport i Bukmacherzy, Promocje, Kasyna i Gry Hazardowe, Finanse, Pytania i Pomoc oraz Inne.

Prosilbym niech ktos z "zarzadu" sie wypowie dlaczego opcja ta jest zablokowana.
Posted by: Llama

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 21/05/2007 02:55

z cyklu ogłoszenia parafialne;
cenzura na 'chuj' 'huj' została wyłączona -> (element wielu popularnych wyrazów).

jednak na najstarszy zawód świata i temu podobne, cenzura obowiązuje, więc dalej będzie urywać posty z tego typu wyrażeniami.

pzdr
Posted by: ajdam

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 21/05/2007 05:46

Jak sie da przenosic dzialy to bardzo by ulatwilo zycie przeniesienie dzialu "konkursy/turnieje" nizej, pod "To i owo" i dzial pokerowy. Bo minimalizowanie dzialu dziala tylko na biezaca sesje, a jak sie od nowa wlaczy to z powrotem jest po staremu.


Da sie zmienic czcionke w czarnej skorce stronki na taka ktora jest w zielonej?
Posted by: Llama

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 21/05/2007 06:28

Originally Posted By: ajdam
Bo minimalizowanie dzialu dziala tylko na biezaca sesje, a jak sie od nowa wlaczy to z powrotem jest po staremu.


właśnie, coś z tym trzeba zrobić. same konkursy są solą tego forum, więc marginalizowanie ich jest chyba przesadą. ale minimalizacja powinna działać bezterminowo.
Conrad! czemu nie działa!
Posted by: PioKing

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 21/05/2007 23:33

To i Owo dać w ogóle na samą górę \:\)

A inne działy w piździeć \:\)
Posted by: raiders_

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 24/06/2007 17:29

Mam takie pytanie i zarazem propozycje .Nie wiem czy bylo juz to zglaszane z pewnoscia tak ale chcialem o tym napisac.
Dlaczego liga NHL jest w dziale Lodowiska do Hokeja ??? zamiast w US SPORTS?
NBA juz znajduje sie w US SPorts why??
chcial bym zeby bylo to zmienione ,aby sporty USA takie jakNBA,NFL,NHL,MLS itp itd znajdowaly sie w dziale US Sports w koncu to sa ligi amerykanskie .

A no i EDYCJA postow \:\) caigle nie dziala i chyba juz nigdy dzialac nie bedzie \:p

Pozdrawiam .
Posted by: Skiper

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 24/06/2007 18:31

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=619360&page=12&fpart=1
Posted by: Baqu

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 12/09/2007 20:14

czy da się wprowadzić polskie znaki do podglądu postów ? , powiem szczerze strasznie mnie to irytuje od dłuższego czasu, że w podglądzie widzę tylko jakieś szlaczki, zamiast tego do czego funkcja podglądu jest stworzona, tylko proszę niech żaden "inteligent" :)mi nie odpisuje, że jak mam problem to mam pisać bez polskich znaków ( nie po polsku ), wiec czy da się taką pozytywną zmianę wykonać ?
Posted by: Da Bartek

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 12/09/2007 20:45

To zalezy raczej od oprogramowania forum a te nie jest niestety polskojezyczne. Mala szansa, ale moze Conrad sie wypowie, on wie o tym troche wiecej \:\)
Posted by: Baqu

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 14/09/2007 06:27

a Konjo w ogóle tu zagląda ?
Posted by: ajdam

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 20/09/2007 21:45

Ponawiam: czy da sie zrobic taka sama czcionke na wszystkich skorkach (a konkretnie na czarnej)?
Posted by: shane

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 22/10/2007 05:10

Nie powinno być możliwości zmiany nicka!

Przecież to jest dramat.
Posted by: Rusty

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 22/10/2009 08:16

3 powody dla których to miałby być dramat.
Posted by: Rusty

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 24/11/2009 04:46

Nie wiem czy w tamtym roku odbyły się meczowe Oskary, bo mnie w tymym okresie nie było na forum, ale jeżeli w tym roku planujecie Oskary, to jestem za wprowadzeniem nowej kategorii: Płaczki mecz.pl laugh albo najlepiej stworzyć Płaczki 2009, wiele osób się nada laugh
Posted by: qenius

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 12/01/2010 20:49

edit... czasem bardzo ptorzebne a tu tylko modowie moga cos edytowac...

i nie mowcie ze bedzie to znaczyc ze ktos probuje cos przekrecic w podwaniu typow... przeciez widac ze cos bylo edytowane. mozna podac powod edytowania...
Posted by: Piostar

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 12/01/2010 20:51

Nie, nie i po stokroć nie. Żadnej edycji, zawsze jest opiekun działu (czyt. moderator) do którego można się zwrócić i który wczesniej czy poźniej poprawi.
Posted by: qenius

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 12/01/2010 20:54

nie, nie, nie ale czemu nie ?
Posted by: Piostar

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 12/01/2010 21:00

A do czego jest potrzebna Ci edycja?

Piszesz analizę - moderator działu poprawi pomyłkę.
Piszesz w PP lub EPP - podobna historia.

Może potrzebna na Quasi i TiO? Też nie bardzo.

W działach konkursowych - zapomnij, prowadziłem tyle konkursów w swoim życiu tutaj czy na innych forach i wiem jak się zakończy taka historia. Takie cudne wytłumaczenia słyszałem że szok. (Ba nawet kiedyś moderator na jakimś forum wygrał w ten sposób nagrodę za pomocą edycji laugh co ciekawsze sam ją ufundował laugh ).

Zawsze można swobodnie zacytować i poprawić post.
Osobiście nie widzę potrzeby takiego uruchomienia opcji dla wszystkich.
Posted by: shane

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 12/01/2010 21:24

Po co Wam ta edycja? Tacy z Was perfekcjoniści? Robisz błąd - trudno, zdarza się. Cytujesz, poprawiasz i nikt nie robi z tego problemów. Ba, jeszcze nie widziałem, żeby ktoś za to dostał ostrzeżenie. Pomysł zbędny. W napisaniu dobrej analizy i podaniu ciekawego typu edycja nie jest nikomu potrzebna.
Posted by: Gandhi

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 12/01/2010 23:09

Originally Posted By: Da Bartek
To zalezy raczej od oprogramowania forum a te nie jest niestety polskojezyczne. Mala szansa, ale moze Conrad sie wypowie, on wie o tym troche wiecej smile
To nie zależy od oprogramowania, ale od kodowania znaków bazy danych. Jest do poprawienia, ale wymaga trochę roboty.
Posted by: Conrad

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 12/01/2010 23:23

Tu by trzeba zmienić coś z softem, chyba musi być możliwe wyświetlenie tego poprawnie bez zmian w samym kodowaniu bazy?

Baza jest w ISO, myśleliśmy o UTF dopóki nie okazało się, że taka zmiana spowodowałaby olbrzymi przyrost wielkości bazy (tylko przez inne kodowanie znaków).
Posted by: Gandhi

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 13/01/2010 02:25

Conrad, to żaden problem, wystarczy jedna instrukcja SQL w skrypcie generującym podgląd na potrzeby AJAX-a: SET NAMES utf8

A ten olbrzymi przyrost wielkości bazy to jakieś nieporozumienie, nie sądzę, żeby przybyło więcej, niż o 10%. No chyba, że próbowaliście UTF16, ale to mija się z celem.
Posted by: Conrad

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 13/01/2010 13:49

Muszę sprawdzić czy autor już to naprawił, bo jeśli chodziło tylko o komendę to już dawno powinien to załatać.

Jeśli przyrost bazy byłby ok 10% to nie jest to tak źle. Czy są jakieś plusy używania UTF-8 zamiast standardu ISO?

Moglibyśmy to spróbować na lokalnej kopii bazy i zobaczyć jak to pójdzie, ciekawe ile czasu maszyna "mieliłaby" zrzut sql o wielkości ok. 2 GB.
Posted by: Gandhi

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 13/01/2010 20:18

Robiłem bardziej skomplikowane konwersje na bazach większych niż 2GB i naprawdę nie było to problematyczne, ani czasowo, ani objętościowo. Plusy używania UTF8 są ogromne w przypadku, gdy ma się forum międzynarodowe. Jeśli strona używana jest przez jedną nację, to plusy nie są aż tak wyraźnie. Chyba jedyne, co mi do głowy przychodzi, to zastosowanie technologi AJAX, która wymaga UTF8, ale i to się da łatwo obejść.

Druga rzecz - dałem teraz podgląd odpowiedzi i wszystko jest okay, więc problem chyba nie istnieje w tym momencie.
Posted by: Goget

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 13/01/2010 20:23

Originally Posted By: Gandhi
Druga rzecz - dałem teraz podgląd odpowiedzi i wszystko jest okay, więc problem chyba nie istnieje w tym momencie.


Na podglądzie wszystko wygląda OK, dopiero po wysłaniu wiadomości pojawiają się krzaki.

Jedynie moderatorzy mogą tego uniknąć przez zmienienie kodowania na HTML + UBBCode.
Posted by: Goget

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 13/01/2010 20:26

A widzę, że dyskusja była o problemie, który został już rozwiązany.

Mi chodziło o fakt, że pojawiają się krzaki zamiast znaku euro i kilku innych symboli oraz często krzaczy jak ktoś kopiuje tekst z innej strony zawierający "", - , itp.
Posted by: Conrad

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 13/01/2010 21:01

Originally Posted By: Goget
Mi chodziło o fakt, że pojawiają się krzaki zamiast znaku euro i kilku innych symboli oraz często krzaczy jak ktoś kopiuje tekst z innej strony zawierający "", - , itp.


Też to zauważyłem od dłuższego czasu, dosyć irytujące to jest. wink

Gandhi, z tego co widzę to jesteś tu profesjonalistą od tych spraw, czy przejście na UTF-8 by tu pomogło?

Odnośnie samej bazy (zrzutu sql), obecnie sam twórca softu robi nam backupy i trzyma je także offline u siebie, ale gdybym chciał sam zgrać kopię mysqldump celem przeprowadzenia eksperymentu z tą konwersją kodowania to mam ściągnąć (ftp) w ascii czy binary?

Czy są jakieś przeciwwskazania ściągnięcia 2gb bazy przez protokół http?
Posted by: Gandhi

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 13/01/2010 22:20

Krzaki zamiast symbolu euro to problem softu, który nie wyświetla poprawnie tzw. HTML Entities. Wymagana byłaby niewielka poprawka w nim. Niewykluczone, że przejście na UTF8 też by pomogło, ale nie bardzo mam teraz czas sprawdzać.

Cytat:
Czy są jakieś przeciwwskazania ściągnięcia 2gb bazy przez protokół http?
Ściągać w binary, przeciwskazań nie widzę, poza zużytym transferem, ale gdyby ją spakować, to by wyszło ze 100MB. Poza tym jeśli to baza MySQL, to można skopiować na żywca pliki z danymi, a nie męczyć się z dumpem.
Posted by: MagiK

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 30/05/2011 20:39

Mam taką propozycję. Przyklejmy te linki w poście na początku każdego QC
http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=4464989#Post4464989
http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=4113297#Post4113297

Z dopiskiem - hazardzisto zmądrzyj już dzisiaj!


Oczywiście dla niektórych te linki nic nie zmienią bo znają się na rzeczy, ale może niektórym otworzą oczy.

Do tego jakby umieścić to w każdym temacie to jakby dodatkowa reklama bf, więc tu już pole do działania dla Conrada wink
Posted by: Gaske

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 07/06/2011 22:19

Mozna jakos zrobic zeby posty ignorowanych userow sie nie pojawialy w ogole?
Bo przez pol QC mam:
"*** You are ignoring this user ***
Toggle the display of this post"

Lepiej jakby sie w ogole nie wyswietlaly :-)
Posted by: Napo

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 13/09/2011 16:41

Posty Żeby były widoczne dla zalogowanych w mecz.pl
Posted by: Piecia

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 11/12/2011 22:59

Przydała by się opcja użytkownicy, taka jak to była kiedyś, więc iż ten temat był już wałkowany wielokrotnie ale może jednak warto rozważyć to jeszcze raz.
Posted by: Baqu

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 12/12/2011 18:10

Originally Posted By: Piecia
Przydała by się opcja użytkownicy, taka jak to była kiedyś, więc iż ten temat był już wałkowany wielokrotnie ale może jednak warto rozważyć to jeszcze raz.


z tego co pamiętam opcja ta została specjalnie usunięta,

pozdr,

peace
Posted by: Conrad

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 12/12/2011 18:14

Tak, opcja ta została wyłączona gdyż nie była przydatna i wyłączenie jej oszczędziło też zasoby serwerowe. Dziś co prawda pracujemy na bardzo nowoczesnym serwerze, najszybszym jaki w ogóle był dostępny (czyli z "górnej półki") w naszym datacentre, ale funkcja ta jest nadal wyłączona.
Posted by: Maciek

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 13/12/2011 04:05

Do dyscyplin innych niż piłka też dodajcie ikonki ,fajnie to wygląda.
Posted by: Piostar

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 13/12/2011 05:07

Ciekawe, może coś się uda zorganizować.
Posted by: Conrad

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 14/12/2011 04:30

Originally Posted By: Maciek
Do dyscyplin innych niż piłka też dodajcie ikonki ,fajnie to wygląda.


Taki jest plan, generalnie się ludziom podoba bo jest bardziej kolorowo i przejrzyście, no i można wejść teraz do działu klikając na te ikonki a nie tylko za pomocą kliknięcia na tytuł działu.

Postaramy się wprowadzić też ikonki na działy sportowe, ale tu potrzebujemy grafika aby przygotował nam jakiś fajny, spójny design wszystkich ikonek.
Posted by: BartasPT

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 12/01/2012 20:18

czy zakladajac kolejny temat qc, moderatorzy mogliby linkowac w pierwszym poscie do poprzedniego? smile
Posted by: Goget

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 13/01/2012 02:15

Nie widzę potrzeby. Dwa kliki i jesteś w archiwum QC.
Posted by: BartasPT

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 30/04/2012 06:55

zrobi ktos w koncu cos w userem @jencz? smirk czy przez kolejne 2.5k postow bedzie pajacowal, odpisywal sam sobie, wrzucal przerobione screeny...
Posted by: Piostar

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 30/04/2012 14:36

Propozcyje zmian na mecz.pl to nie najlepszy temat do tego typu postów smile

Kolejny razem polecam: Listy do Conrada, Listy do Piostara bądź Pytania do moderatorów.

"Rozmawiałem" z jenczem i wyjechał na krótką majówkę.
Posted by: BartasPT

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 30/04/2012 19:23

OK, nie wiedzialem ktory temat bedzie najlepszy.

Mam nadzieje, ze wyjazd na majowke byl bardziej przymusowy smile

Dzieki za reakcje.
Posted by: Gaske

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 05/06/2012 18:37

Ej, można jakoś ustawić żeby posty ignorowanych userów w ogóle nie pojawiały się na stronie zamiast komunikatu że go ignoruje?

Bo połowa całej strony to:

"*** You are ignoring this user ***
Toggle the display of this post"

Jakby tak się dało ustawić to byłoby zajebiście, smile

Propozycja nie do odrzucenia
Posted by: Piostar

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 05/06/2012 18:43

Wątpie aby soft forum na to pozwalał.
Posted by: Piecia

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 13/06/2012 03:58

Przydała by się opcja informująca czy dana wiadomość prywatna którą już wysłaliśmy została przeczytana.
Posted by: lupus

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 13/06/2012 04:07

Originally Posted By: Piecia
Przydała by się opcja informująca czy dana wiadomość prywatna którą już wysłaliśmy została przeczytana.


Masz takie info na dole pod wiadomościa.
Posted by: BartasPT

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 07/10/2012 05:15

ale zamula dzisiaj forum blush proponuje to zmienic grin
Posted by: Conrad

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 07/10/2012 06:23

W jakich godzinach zaobserwowałeś takie "symptomy"?
Posted by: BartasPT

Re: Propozycja zmiany na mecz.pl [2] - 07/10/2012 06:30

od 12 wchodzilem na forum kilkanascie razy i ciagle zamulalo, teraz odpuscilo i juz jest ok dobrze2