World Grand Prix 2006

Posted by: Misiek

World Grand Prix 2006 - 13/08/2006 21:00







Oficjalna strona


____________________________________________________________

Polska po raz pierwszy uzyskała prawo do organizacji tak prestiżowej imprezy kobiecej, odpowiednika Ligi Światowej. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać w akcji siatkarki ze ścisłej światowej czołówki. Nasze dwukrotne mistrzynie Europy rozpoczną zmagania z Włoszkami, drugiego dnia zmierzą się z ekipą Stanów Zjednoczonych, by zakończyć zmagania z Dominikaną. Są to klasowe zespoły, więc mecze powinny być bardzo emocjonujące - powiedział Wojciech Czayka, dyrektor WGP w Polsce.


- Bardzo się cieszymy, że impreza tej klasy zagości właśnie w Bydgoszczy. Wszystko zostało zapięte na ostatni guzik, czekamy tylko na zawodniczki oraz kibiców - powiedział Waldemar Sagan, członek Zarządu PZPS.



- Jesteśmy gotowi do organizacji tej imprezy, czekamy na nią i cieszymy się, że światowa impreza zostanie rozegrana w Bydgoszczy. Wszystkich serdecznie zapraszamy do ''Łuczniczki'' Sprzedaż biletów zaczynamy 9 sierpnia od godziny 12.00 w dwóch kasach hali. Ceny biletów to: 20, 40 i 60 złotych na cały dzień, czyli na dwa mecze - podsumował Piotr Drażdżewski, dyrektor hali ''Łuczniczka''
Posted by: choto

Re: World Grand Prix 2006 - 15/08/2006 19:22

Witam Wszystkich już jutro zaczyna się prawdziwa uczta jeżeli chodzi o siatkówkę kobiet . Mecz Polska - Włochy wydaje się bardzo ciekawy forma naszych złotek jest wielką niewiadomą .Polki przygotowywały sie do tego turnieju w Szczyrku w 40 osobowej kadrze nie grały żadnych sparingów z innymi zespołami tylko sparingi wewnętrzne .Nasze reprezentantki w wywiadach potwarzają ze forma nie jest najwyżasza Gosia Glinka udzieliła takiego wywiadu " Osobiście postawię raczej wszystko na mistrzostwa świata. Ja po prostu nie mogę trenować przez 12 miesięcy z moimi problemami zdrowotnymi. Organizm mój wymaga odpoczynku po sezonie klubowym i musze zadbać o niego trochę więcej. Nie mogę mieć dwóch imprez w sezonie reprezentacyjnym, w których będę grała „na maksa”. Muszę coś wybrać " co znaczy że nasze dziwczyny nie podchodzą do tego na 100 % dodatkowo w naszej kadrze zabraknie Agaty Mróz i Doroty Świeniewicz co jest dużym osłabienie .Cikawy jestem formy Kamili Frątczak jak będzie sie prezentowała po kontuzji.Atutem naszych zawodniczekjest wspaniała publicznośc która pewnie zgromadzi się w komplecie w hali "Łucznikczki".Nasza reprezentacja jest wielką niewiadomą.Włoszki mają zagwarantowany udział w turnieju finałowym.Włoszki przygotowywując sie do turnieju w Bydgoszczy wygrały turniej w mediolanie w finale pokonując Turcje 3:0 .Reasumując wydaje mi się że jutro czeka Polki ciężka przeprawa z drużyna Włoch kursy na wygraną Włoszek w okolicach 1.6 Chyba mnie skusi
Posted by: pajelo

Re: World Grand Prix 2006 - 16/08/2006 07:07

Jest jedno małe ale co do tego meczu Włoszki jako gospodynie finału maja zapewniony start bez wzgledu na wyniki. Mniej wiecej wyglada to jak Rosja w Lidze swiatowej, a jak Rosja podeszla do tego widzimy po pierwszych wynikach. Włoszki wygrały turniej w Mediloanie a to nie nie przekonuje jednak u siebie głupio by było przegrać , podobnie jest z Polkami co jak co ale gramy u siebie i jak dla mnie nobet.
Posted by: grajek1987

Re: World Grand Prix 2006 - 16/08/2006 08:19

A Jak wygląda sprawa meczu Usa-Dominikana????
Posted by: RoccoRunner

Re: World Grand Prix 2006 - 16/08/2006 11:46

Wloszki na maxa tez nie zagraja bo to dla nich tylko przygotowanie, maja zapewniony awans o czym pisal kolega wyzej, handi 1.5 na Polska + Stany
Posted by: Kellthorn

Re: World Grand Prix 2006 - 16/08/2006 14:40

Jeśli ma się w pamięci dotkliwą porażkę z przed roku, w której to Włoszki po świetnej serii zwycięstw uległy w finale niedocenianym wówczas Polkom, to właśnie dzisiaj nadarzyła się okazja na rewanż. Jak już wiadomo Polki w dużym osłabieniu -nie gra najlepsza siatkara Europy w 2005, a także Agata Mróz (z CKm;)) do tego Glinka publicznie deklaruje, że jest w nienajlepszej dyspozycji obecnie(chociaż to może również służyć jako zasłona ale w to wątpie). Cały ten obraz osłabionej absencjami, rozgrywającej pierwszy mecz w tym składzie Polskiej Reprezentacji przedstawiony został na przeciw wzmocnionej ostatnimi zwycięstwami (turniej w Mediolanie), dobrze umotywowanej i zgranej reprezentacji Mistrzów Świata.

2-Italy to win @expekt.com Kurs: 1.7 Stawka: 8/10
Italy to win by (-1,5 handi) @expekt Kurs: 2.2 Stawka: 4/10
Posted by: LeWywzg

Re: World Grand Prix 2006 - 16/08/2006 14:48

a w przypadku gdy Wloszki wygraja grupe a Polska bedzie druga wejdzie do finalu!jest to na takiej samej zasadzie jak Liga Światowa i wyjscie Francji w grupie z Rosja ktora zajmie najprawdopodobnij 1 miejsce!?prosze o odp!
Posted by: Kellthorn

Re: World Grand Prix 2006 - 16/08/2006 15:18

Nie, bo to nie ejst Liga Światowa. Wchodzi 5 drużyn najwyżej notowanych. Włoszki wogóle nie sa brane pod uwagę, mimo wszystko z Polską zagrają tylko raz w fazie grupowej. W drugim tygodniu Polki lecą do Seulu, a Włoszki do Tajpei.
http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Competitions/Worldgrandprix/2006/Pools.asp?sm=135
Posted by: Unibet

Re: World Grand Prix 2006 - 16/08/2006 16:39

Panowie prosze was nie piszcie ze Polki nie graly zadnyc turniejow tylko ostatnio same sparingi wewnetrzne to musza przegrac z Wloszkami.Bo jesli tego sie bedziemy trzymac to w reszcie mecze tez polegna bo zarowno Usa jak i Dominikana pokonaja nasze zawodniczki.Przeciez w sporcie wszystko mozliwe,brak Mroz Swieniewicz to oslabienie niewatpliwie ale bez przesady ma kto zastapic te zawodniczki. Dzis gram na polki spodziewajac sie zzacietego meczu w ktorym w tie breaku nasz beda lepsze od wloszek ktore lubia odpuszczac mecze o nic.
Posted by: moor6

Re: World Grand Prix 2006 - 16/08/2006 21:13

ita- pol 3:0

bez komentarza
Posted by: choto

Re: World Grand Prix 2006 - 17/08/2006 08:18

Niestety nasze złotka nie dały wczoraj rady tak jak przypuszczałem i wszyscy mówili są na innym etapie przygotowań.Jestem ciekawy jednak jak potoczył bys się ten mecz gdyby nasze siatkarki utrzymała 8 punktową przewagę i wygrały 1 seta mniejsza z tym to tylko gdybanie .Dziś czeka nas mecz z USA kursy z profa Polska-USA 1.5 2.26 .Sam niewiem jak podejśc do tego meczu ale wydaje mi się jak poprawimy skutecznośc ataku i uda nam sie zatrzymać blokiem Haneef która była wczoraj najlepsza punktującą swojego zespoły 25 punktów to powinno być dobrze . USA miło wczoraj straszne przestoje punktowe z dominikaną traciły punkty seriami jak jedne tak i drugie.Do tego może dośc lekkie zmęczenie 5 setową walką.Wydaje mi się że drużyna USA jest dziś w naszym zasięgu pod warunkiem że nasze zawodniczki zagrają uważniej nie mogą tracić punktów seriami jak robiły to wczoraj i poprawić skuteczność ataku (wielka szkoda że Kamila nie może zagrać )Gosia Glinka pod koniec wczorajszego meczu wkońcu zaczeła kończyć ataki tak jak potrafi .Mam nadzieję że dziewczyny staną na wysokości zadanie i dadzą troche radości publicznośći Ja zagram nasze złotka chociarz mam lekkie obawy ale bądzmy dobrej myśli Drugi mecz w naszej grupie Włochy - Dominkikana to będzie formalność i zagram Włoszki z hendi -2.5 Pozdrawiam
Posted by: RoccoRunner

Re: World Grand Prix 2006 - 17/08/2006 08:56

Polki graja jedna wielka tragedie. Stany tez slabo ale z handi to ja dzis zaryzykuje. Mysle, ze bedzie 3-2 dla USA. Przegraly Amerykanki dosc pechowo z Dominikana i beda sie dzis chcialy zrewanzowac bo Wloszki ograc bardzo trudno. To co wczoraj zlotka graly to naprawde tragedia. Ja patrze na kontekst obstawiania bo nie uwazam, ze zaraz po zgrupowania, bez sparingow one maja grac wszystko idealnie.

Stany +1.5 handi - 1.6

Kursi mnie tez Dominikana. Ciekawie graja i zaryzykuje na nie handi 1.5 kurs 3.2 duzy.
Posted by: fart?

Re: World Grand Prix 2006 - 18/08/2006 05:56

jak sadzicie warto grac Japonia - Kuba -1.5 set rosja -1.5set -azerbejzdzan ? widza mi sie tu wygrane po 3-0 ewentualnie po 3-1
Posted by: kewin

Re: World Grand Prix 2006 - 18/08/2006 06:37

Ja widze duze szanse Azerek na ugranie seta z Rosjankami.. co za tym idzie linia 134,5 pkt zostanie przekroczona .... jezeli juz Ruskie wygraja 3:0 to Azerki sa wstanie ugrac 19 pkt w kazdym secie... Jak dobrze pamietam ostatnimi czasy mecze tych ekip było mocno zaciete.. widocznie Rosjankom nnie lezy gra Azerek ...
kurs na over 134,5 od wczoraj mocno poleciał w dół (z 1.85 na 1.6 - Exp) .. mi to spotkanie konczy dubla (złapałem po 1.72)

podsumowujac... Rosja-Azerbejdzan over 134,5
Posted by: rodrigo

Re: World Grand Prix 2006 - 18/08/2006 06:47

a Ja myslę, że japonki też są w stanie na swoim boisku ugrać seta z kubankami, także myślę, że ryzykowne jest granie na 3-0 zarówno na Roję jak i Kubę.
Posted by: speedo99

Re: World Grand Prix 2006 - 18/08/2006 07:17

Patrząc na ostatnie mecze w Japonii, gdzie będzie rozgrywany ten turniej to gospodynie spisują się dość dobrze.

W zeszłorocznym turnieju finałowym Grand Prix w Japonii..

CUB-JPN 3-2 21-25 25-20 20-25 28-26 17-15

Kuba za 1,4... ja podziękuje
Posted by: andreosw

Re: World Grand Prix 2006 - 18/08/2006 07:48

Witam.
Jeżeli możecie to mi podpowiedzcie, na którym miejscu w rankingu światowym obecnie jest Japonia i Kuba?

Z góry dziękuję.
Posted by: glub76

Re: World Grand Prix 2006 - 18/08/2006 07:53

mecz kubanek z japonkami dosc ciezki, ale ja zagralem kubanki, w ekipie japonii nie zagra jedna z ich najlepszych atakujacych, kurihara megumi, a o ile dobrze pamietam to w japonii atak opiera sie wlasnie o 1-2 zawodniczki, nie maja zbyt wielu rownorzednych zmienniczek. kubanki to jeden z najlepszych zespolow swiata, nie bez powodu od kilu lat stoja wyzej w rankingu od japonii, wiec jezeli beda chcialy grac w grand prix, to musza wygrywac z takimi zespolami jak japonia, bo tylko 5 najlepszych druzyn awansuje, a grupe maja ciezka. choc to zawsze babska siata i nigdy nie mozna byc do konca pewnym. bedzie ciezko, ale daje kubankom wieksze szanse.
Posted by: mefistofeles

Re: World Grand Prix 2006 - 18/08/2006 08:30

To ranking na koniec 2005 roku.

Ranking FIVB - kobiety

1. (1.) Chiny - 273.00
2. (2.) Brazylia - 233.00
3. (3.) Włochy - 219.00
4. (4.) Kuba - 209.00
5. (5.) USA - 183.00
6. (6.) Rosja - 170.00
7. (7.) Japonia - 137.50
8. (8.) Korea Płd. - 111.50
9. (9.) Polska - 80.00
10. (11.) Holandia - 60.50
Posted by: Maarcell

Re: World Grand Prix 2006 - 18/08/2006 08:35

Witam. Według mnie dobrym typem na dzis moze byc +1,5 na Dominikane ! Nasze panie pokazaly 2 dni temu i wczoraj jak potrafia grac. Co prawda rozkręcaja sie z meczu na mecz ale czy wygraja to gładko 3-0 lub 3-0 ...hmm...wątpię !
Posted by: Misiek

Re: World Grand Prix 2006 - 18/08/2006 09:01

Witam.

Włochy - Usa

Bez większego zastanowienia wziąłbym Włoszki. Dlaczego? Po prostu pokazały w 2 poprzednich spotkaniach, że mimo zapewnionego awansu do FF, nie oddają nikomu zwycięstwa... Zagrały bardzo mądrze z Naszymi...Wczoraj to już spaghetti z Dominikaną... Dziś? Myślę że będzie podobnie jak z Naszymi... Włoszki na tle tych dwóch spotkań pokazały o wiele lepszą siatkówkę...

@1.4-1.3 jak najbardziej moim zdaniem do przyjęcia

Ale @1.15, które widzę zaoferował unibet, to lekkie jednak przegięcie ;>


Polska - Dominikana

Polki zagrały tragicznie i trzeba to niestety przyznać. Rozumiem że trenowały bardzo ciężko + nie grały sparingów, no ale tak słabej reprezentacji nie widziałem =/
Powinniśmy sobie dziś poradzić, ale za jakieś @1.3 to bym nie ryzykował... Ale głupio chyba tak przegrać 3 mecze u siebie Złotkom?

Najlepszym rozwiązaniem tutaj jest może +1.5 Dom, kurs na poziomie, można spróbować
---

Kuba @1.4 myślę że do przyjęcia, ale to już 'były' , bo właśnie eurosport zaczyna transmisję.

Ruskie @1.2? , no chyba kurde powinny jak to Ruskie .... ;] - ale trzeba przyznać że zawsze im się ciężko gra z Azerkami...

Chinki z Tajlandią, to underek, powinno być to samo co w meczu Brazylijek z Koreankami


Posted by: Aslan

Re: World Grand Prix 2006 - 18/08/2006 09:16

Oto moja opinia na temat dzisiejszych spotkań zamieszczona na innym, konkurencyjnym forum:

Kiepściuteńko spisują się nasze Panie... W dalszym ciągu :/ Powiem szczerze, że przy stanie 0-2 jeszcze w nie w jakiś sposób wierzyłem. Dziwne zmiany trenera Niemczyka w trzecim secie były zastanawiające, ale okazało się, że to może być klucz do sukcesu. Nasza gra stała się dużo mniej przejrzysta dla rywalek. Wcześniej niestety cały atak opierał się na Glince, która nawet nie grała złego spotkania, ale nie mogła skończyć wszystkich piłek, a czasem dostawała bardzo trudną wystawę nawet w sytuacji gdy rozegranie na drugą stronę mogło być dużo łatwiejsze i bardziej owocne. Przecież nasza reprezentacja to nie sama Gosia Glinka!!! Ona jest "tylko" i "aż" Jej liderką, ale nie możemy grać tylko na Nią. Myślałem, że Polki pójdą za ciosem, ale czwarty set znowu był słaby i w efekcie przegrany. Najgorsze jest to, że Amerykanki popełniały sporo błędów i nie grały nic szczególnego. Naprawdę można było z Nimi wygrać. Po dwóch porażkach na inaugurację na własnym terenie sytuacja Polek w GP staje się na tyle trudna, że powoli możemy zapominać o występie we Włoszech i budować formę na turniej w Warnie i Mistrzostwa Świata (co do turnieju w Warnie to należałoby się zastanowić nad sugestią, jaką wczoraj w studiu wygłosił Wanio - po co się kwalifikować, jeśli potem i tak nie możemy grać na choćby przyzwoitym poziomie bo to jest dla nas etap budowania formy?).

No ale wczorajsze mecze to już historia - przejdźmy do dzisiejszych spotkań.

Włochy - USA 1 kurs 1,25 (takie na razie znalazłem, ma ktoś więcej?)
Włoszki Dominikanę ograły gładko, Amerykanki z tą samą ekipą przegrały. Obie reprezentacje rozjechały wręcz nasze Panie, ale Amerykanki zrobiły to głównie dzięki naszej niemocy (przede wszystkim w ataku), a Włoszki po prostu w tym turnieju pokazują klasę i wszystko im jedno z kim grają, bo tak naprawdę nie ma tu dla nich godnych rywalek. Chociaż mają pewny udział w turnieju finałowym, którego są gospodyniami, nie dają się wyszumieć innym reprezentacjom. Ponadto w ich grze widoczny jest luz i swoboda, nie grają na 100% możliwości, ale cały czas kontrolują przebieg gry. Dziś powinno być podobnie. Amerykanki być może nabiorą animuszu po zwycięstwie z naszymi, ale przy spokojnej grze zespołu włoskiego nie powinny zrobić Mu żadnej krzywdy niezależnie od taktycznych manewrów chińskiej Pani trener.
Zastanawiałbym się nawet nad handi -1,5 na Włoszki, bo ono daje kurs nieco powyżej 1,4 a przy odrobinie zaangażowania Włoszek jest spokojnie do przeskoczenia, ale jeśli Ivan poda skąd wziął kurs 1,4 to pewnie nawet handi będzie można sobie odpuścić.

Polska - Dominikana 1 kurs 1,41 w profie jeśli dobrze pamiętam
Krytyczne uwagi pod adresem naszych Pań jak najbardziej na miejscu, ale... Uwagi uwagami, niemniej jednak nie można dopuścić do tego, aby turniej w hali Łuczniczka zakończył się całkowitą klęską. I tak zakończy się porażką, ale klęski trzeba uniknąć. Po raz pierwszy turniej Grand Prix rozgrywany jest w Polsce i należałoby to jakoś uczcić. Dominikana to zespół, z którym nasze mogą spokojnie podjąć walkę, nawet biorąc pod uwagę wyniki meczów obu drużyn z ekipą USA. Jeśli zagramy dziś z odrobiną pomysłu, kombinacji, jeśli nasze znajdą w sobie nieco szybkości, konsekwencji i zaangażowania to mam nadzieję, że mimo wszystko będzie dobrze, choć Polek z żadnym handi nie zagram, bo kto wie, czy nie zafundują publiczności horroru. Boję siętroszkę tego, że Niemczyk może dziś eksperymentować ze składem, ale... bądźmy dobrej myśli.


Na koniec smutna (w pewnym sensie również radosna) konstatacja. Po raz kolejny zwycięstwo naszej ekipy najbardziej należy się ... kibicom. Obserwując ostatnie imprezy sportowe można dojść do przekonania, że w mistrzostwach świata kibiców na złoto mielibyśmy spore szanse, oby tylko publiczność nie zniechęcała się wynikami i miała w dalszym ciągu poczucie, że w tym gorącym dopingu jest jeszcze sens i jest komu kibicować...
Posted by: mefistofeles

Re: World Grand Prix 2006 - 18/08/2006 09:35

To nie jest miejsce na podawanie suchych typów bez analizy - zapraszam do Private Picks !
Posted by: gremlin

Re: World Grand Prix 2006 *DELETED* - 18/08/2006 09:40

Post deleted by Giertyszek
Posted by: budiyea

Re: World Grand Prix 2006 - 18/08/2006 10:00

ja bym osobiście uważał na stawianie na polki.
Pokazały w ostatnich dwuch meczach brak woli walki ale przedewszyskim brak przygotowania. Kiepska zagrywka, brak kończącego ataku( poza najmniejszą i najbardziej sprawną Rosner) a przede wszystkim fatalne rozegranie nie wróżą nic lepszego dziasiaj. Z drugiej strony powalająco ambitne, świetnie broniące w polu i z w miare przyzwoitym atakiem mające szanse na zajecie drugiego miejsca w turnieju dominikanki. Napewno nie odpuszcza ani na moment a nasze gwiazdeczki same mówią że nie są najlepiej przygotowane i patrzac na nie wczoraj aż się chcało płakac.
stawiam na dominikanki po kursie 2,9 w toto
Posted by: Coin

Re: World Grand Prix 2006 - 18/08/2006 11:00

Rosja - Azerbejdżan

under 130,5 expekt
under 160,5 unibet

wprawdzie różnica w kursie spora, ale 30 punktów to dużo, zwłaszcza że ma być przecież gładkie 3-0
Posted by: Aslan

Re: World Grand Prix 2006 - 18/08/2006 11:07

Coin czy tu będzie gładkie 3-0?
Życzyłbym tego Tobie i wielu użytkownikom, którzy skuszą się na Rosjanki. Niemniej jednak spotkania z Azerkami nigdy nie były dla Rosjanek łatwe, z tego co pamiętam to potrfiły nawet z Nimi przegrać, a w zwycięskich spotkaniach też nie były specjalnie przekonujące. Rosjanki nie grają u siebie, kibice pewnie będą wspierać teoretycznie słabszą ekipę z Azerbejdżanu. Chciałem zagrać zwycięstwo Rosjanek bez handicapów, bo zapewne wygrają, ale odstraszyły mnie kursy. Handicapy odpuszczam zdecydowanie, a linię... Hmm...
under 130,5 nie odważyłbym się zagrać.
Jeśli chodzi o under 160,5 to z pewnością jest to warte rozważenia, więc jeśli kurs Cię w miarę satysafkcjonuje to faktycznie można spróbować, ale i tak promocją bym tego nie nazwał, bo jeden wygrany set dla Azerek przekreśla cały typ, a Rosjanki mogą wygrać 3-0, a mogą też wygrać 3-2 :/
Posted by: mefistofeles

Re: World Grand Prix 2006 - 18/08/2006 11:31

Nie wiem czy fajnie ale ja zbytnio nie mam czasu żeby oberwować spotkania w necie - (a euro też nie posiadam więc nie wiem jake wyniki są gdy trwa mecz). Wogóle dzięki za info, ale już sobie sprawdziłem wynik tego meczu. Apropos na Azerki tez postawiłem i myślę że na handi +2.5 też jest szansa w meczu z Rosjankami i to spora.
Posted by: Kamikaze

Re: World Grand Prix 2006 - 18/08/2006 11:34

Quote:

Nie wiem czy fajnie ale ja zbytnio nie mam czasu żeby oberwować spotkania w necie - (a euro też nie posiadam więc nie wiem jake wyniki są gdy trwa mecz). Wogóle dzięki za info, ale już sobie sprawdziłem wynik tego meczu. Apropos na Azerki tez postawiłem i myślę że na handi +2.5 też jest szansa w meczu z Rosjankami i to spora.


Co Ty idiotow szukasz? Piszesz gdy Rosja przegrywa 0-1 , jak wiesz ze mecz trwa to sobie juz daruj , bo nikomu nie pomozesz a denerwujesz innych
Posted by: mefistofeles

Re: World Grand Prix 2006 - 18/08/2006 11:41

Ja bym się skusił na handi w tych dwóch meczach:

Włochy : USA ---- +2.5 @ 1.66 SB na amerykanki (myślę że chociaż seta włoszkom spokojnie urwą).

Polska : Dominikana ----- +1.5 @ 2.0 SB na Dominikanę (wiemy co zaprezentowały obydwa zespoły jak dotąd i za mała stawkę chyba warte ryzyka).

Co o tym sądzicie???

Posted by: Aslan

Re: World Grand Prix 2006 - 18/08/2006 12:04

Ja właśnie znalazłem w bwin kurs 1,45 na Polskę, co w porównaniu do ofert innych buków jest wynikiem stosunkowo niezłym i to nad tym bardziej bym się zastanowił. A co do Włoszek to jeśli tylko będzie im się chciało mecz skończy się wynikiem 3-0. Wiem, że chciałeś zagrać pod prąd, czasem to popłaca, ale akurat dzisiaj... Nie sądzę szczerze mówiąc...
Pozdrawiam
Posted by: Coin

Re: World Grand Prix 2006 - 18/08/2006 12:19

Hehe Aslan miałeś rację co do Azerek. Na szczęście under cały czas możliwy, tylko 3-0 w drugą stronę mnie uratuje
Posted by: Aslan

Re: World Grand Prix 2006 - 18/08/2006 12:23

To nie jest quasi-czat!
Posted by: Coin

Re: World Grand Prix 2006 - 18/08/2006 12:31

To nie jest quasi-czat!
Posted by: Aslan

Re: World Grand Prix 2006 - 18/08/2006 12:42

To nie jest quasi-czat!
Posted by: Aslan

Re: World Grand Prix 2006 - 18/08/2006 12:46

To nie jest quasi-czat!
Posted by: Wania

Re: World Grand Prix 2006 - 18/08/2006 13:46

Witam mam do was pytanie czy ma ktos jakies live do meczu Chinek bo ja znalazlem jakies ale wynik sie nie zmienia i caly czas jest teks.Match in progress jezeli ktos ma niech podrzuci tu jakies live albo jak by mogl niech odezwie sie na GG 7248886
Posted by: nowy WK

Re: World Grand Prix 2006 - 18/08/2006 16:43

Niesle livescore jest na:
http://www.b92.net/sport/livescore/ czasem pokazuja mecze ktorych nie ma na oficjalnej stronie FIBA.

Wojtek
Posted by: Misiek

Re: World Grand Prix 2006 - 18/08/2006 20:48

Kuba - Japonia 0:3

SZOK! Po tym co pokazały w dniu dzisiejszym Kubanki, naprawdę nie wiem czy chciały ten mecz wygrać? Tak słabo tej reprezentacji żeńskiej to ja na oczy nie widziałem. II seta niestety nie widziałem, ale III wystarczał mi, żeby wywnioskować co działo się w II

Japonki? Jak zawsze zagrały super w obronie, ale widać że było ich pracę w każdym elemencie i mogą być groźne naprawdę dla wszystkich. Nie chcę mi się wierzyć że w niedzielę zdołają pokonać Brazylijki... bez przesaday, ale u siebie naprawdę są silną drużyna co mnie dziś tylko utwierdziło.

Aslan
No i brawo, ale chyba lepiej takie posty kierować na Quasi, ale nie ja tutaj rządzę ;>

Szkoda że Rosjanek nie było na ES z chęcią bym popatrzył co teraz prezentują. Z wyniku można wywnioskować że to Azerki będą groźne... Ale to dopiero początek więc nie

Wracając jeszcze do meczu Kubanek... to takie krótkie podsumowanie z mojej strony w Waszą stronę... :


Mecze Włoszek oraz Polek niestety nie miałem okazji oglądać, ale mówią mi tutaj, że Włoszki - o wiele lepsze (tylko przespały sobie III partię), a Polki - tragedia, czyli to samo co wczoraj i przed wczoraj, +1.5 ... a i nawet -1.5


Posted by: Misiek

Re: World Grand Prix 2006 - 18/08/2006 21:08

Jutro to już w ogóle czasu pewnie nie będzie, (weslicho) , to już teraz napiszę co sądzę o jutrzejszych spotkaniach.

Rosja - Tajlandia

Dziś Rosjanki widać męczyły się bardzo z Azerkami, no ale znowu nie można mówić że Azerki to jakieś mega ogórki, bez przesady. I mecz [blabla].

-2.5 @1.30 (ale jakoś nie lubię takich niskich kursów na 3-0) ,

u/o? 132.5 linia, czyli 3x do 19? Hmmm, zawsze to tam jakaś loteria, a że Ruskie to Ruskie, ja bym odpuścił, ale jak tam chcecie

Kuba - Brazylia

Brazylijek nie widziałem, ale to co zrobiły Koreankom już w I meczu świadczy o niezłej formie (a kiedy one były w słabej? ) . Kuba dziś zagrała fatalnie (patrz wyżej).

Ale to co zobaczyłem w kursach, to bez przesady znowu!!!

@1.08?

+2.5 @2.1 - jak najbardziej trza spróbować, kursik piękny, a nie wierzę że Kubanki znowu dostaną tak boleśnie jak dziś. Jutro o wieeeeele lepszy rywal, ale buki chyba poszły na całego patrząc na dzisiejsze wyniki ;> Obiło mi się o uszy, że Kubanki grały jakieś tam mecze towarzyskie w których przegrywały 2-3 2-3, oczywiście nie można takich meczy porównywać do 'imprezowych' no ale...

Chiny - Azerbejdżan

Chinki u siebie, zapewne będą grać o I miejsce w grupie z Brazylijkami... Azerki dziś ładnie powalczyły z Rosjankami, ale sama Mammadova - która dziś zdobyła 'zaledwie' 31 pkt, meczu niestety nie wygra... Chinki moim zdaniem jeszcze lepsze od Zbornej + własny parkiet, @1.2 do przyjęcia? Tak wychodzi

Korea - Japonia

Japonki dziś (patrz wyżej) Korea? Hmmm, za dużo to powiedzieć niestety nie możemy o tym co dziś zagrały, bo pewnie Brazylijki za bardzo im nie pozwoliły (14,17,14)

Japonki powinny spokojnie u siebie pokonać w 'derbach' Koreanki, tak jak napisałem wyżej, Japonia w niezłej formie i myślę że własny parkiet + to że wygrały dziś z samą Kubą 3-0! jeszcze bardziej je zmotywuje do jutrzejszego meczu... @1.25 nisko niestety, no ale cóż...

Tyle ode mnie, życzę samych wygranych!

Posted by: most7wanted

Re: World Grand Prix 2006 - 24/08/2006 16:43

Polska - Japonia

Hmm w tym meczu proponuje zagrać na polki kurs ponad 2,92 w BAW :shock: Mysle ze nasze złotka mogą zaskoćzyc :-) co o tym myslicie ? moze jakis handi?
Posted by: rybek

Re: World Grand Prix 2006 - 24/08/2006 17:06

jak na moje japonki je zgniotą one traktują ten turniej poważnie a to podstawa widziałem mecz chyba z włoszkami kurs na włoszki 1,0 cośtam w necie a japoni ledwie co a by wygrały ale skończyło sie 3:2 dla włoszek więc w profie na japonki 1 set 1,65 i na cały mecz 1,53 myśle że izi ostatnio 3 mecze zagrałem przeciwko i nie żałuje
Posted by: andrzejek_84

Re: World Grand Prix 2006 - 24/08/2006 19:37

do tego jeszcze mecz odbywa sie w azji i na onecie czytalem o 16 godzinnej meczacej podróży Polek
Posted by: kacperek76

Re: World Grand Prix 2006 - 24/08/2006 20:02

Z zawodnikami z kraju kwitnącej wiśni zawsze nam się grało bardzo ciężko. Zespół Japoni na fali (świetnie bronią, podobnie jak ich koledzy) nie ma dla nich straconych piłek. Nie wierze w metamorfoze gry naszych "złotek" na przestrzeni kilku dni, w Bydgoszczy grały totalną padakę. Kompletnie nic im nie wychodziło, słabe rozegranie, brak zgrania i komunikacji. Do tego dochodzi aspekt męczącej podróży, o której wspomina @andrzejek_84.

Japonia @1.35 exp 10/10

pozdrawiam
kacperek
Posted by: Misiek

Re: World Grand Prix 2006 - 24/08/2006 20:33

Witam.

Już jutro kolejna kolejka...


Włochy - Azerbejdżan

Chyba jednak mimo wszystko Włoszki. Po wygraniu 3 spotkań w Polsce, widać że mimo iż mają zapewniony awans, nikomu nie mają zamiaru odpuszczać, a co za tym idzie wszyscy wiemy... Azerki? - W Chinach zagrały bardzo dobre mecze, co widać po wynikach, TB z Rosjankami oraz Chinkami - coś muszą znaczyć. Szkoda że nikt nie dał +2.5 ...

Myślę jednak że Włoszki znowu podejdą do spotkania bardzo poważnie. Spróbowałbym:

Under 178.5


Korea - Rosja

Koreanki dostały ostrą naukę grania w Japonii, gdzie przegrały 3x 0-3 z Brazylią, Japonią oraz Kubą. Teraz turniej mają u siebie i czy duży to dla nich hc? Myślę że nie za bardzo... no chyba że 'zmiana czasowa' u zespołów europejskich, ale jakoś nie wierzę w to za bardzo... choć Kubanki dokładnie tydzień temu złapały...

Rosja ML , oraz -2.5 @1.9

Tajlandia - Kuba

Kubanki oprócz pierwszego spotkania z Japonią, zagrały tak jak zakładano... set urwany Brazylijom + pewna wygrana z Koreankami... Tajlandki? hmm, nie miałem okazji jeszcze ich oglądać w akcji, ale patrząc po suchych wynikach, coś tam prezentują... ale nawet jak jutro zagrają u siebie, nie widzę najmniejszych szans dla nich... Jednak to spora różnica klasy...

Kuba -2.5 @1.65


Brazylia - Dominikana

O reprezentacji Brazylii chyba za dużo nie trzeba pisać.. Zagrały świetnie w I turnieju i tutaj powinno być podobnie, Dominikanę mogliśmy obserwować u nas w Bydgoszczy, zagrały nawet,nawet z Usa dość szczśliwie - ale pokazały tutaj że z każdym potrafią wygrać no i wykorzystały fakt że nasze Złotka niestety w słabej formie... Ja jednak mimo wszystko, zagrałbym

Brazylia -2.5 @1.60


Chiny - Usa

Chinki w poprzednim turnieju, miały problemy tylko z Azerkami, tak to wszystko spokojnie... Nie widziałem jeszcze ich w tym roku, ale pewnie znowu będą się liczyć do samego końca... Amerykanki? Na pewno z turnieju u nas nie mogą zliczyć do udanych, gdyż zapewne miały w planie pokonania Dominikanę, a przy okazji nasze... Mnie jakoś ich gra nie przekonuje...

Chiny ML @1.25 -2.5 hmmm... ;-)


Polska - Japonia

Bardzo ciekawe spotkanie... Czy nasze Złotka czują w sobie złość i chęć pokazania że te 3 przegrane u siebie spotkania... i są w stanie jutro pokonać Japonki, które grają naprawdę bardzo dobrze... ? Hmmm, na początku o tym spotkaniu myślałem spokojne 3-0 dla Japonek, jednak teraz troszkę zmieniłem zdanie, bo pisanie 10/10 @1.35 - to troszkę jednak dla mnie przesada, choć faworytem meczu jest jeden zespół... Chcę tylko podkreślić że na początku kursy były @1.5 , po @1.3 to tak troszkę...

Sprówałbym leciutko :

Polki @3 )))))



Pozdro
Posted by: kacperek76

Re: World Grand Prix 2006 - 25/08/2006 11:20

Ja tez sie ciesze ze kasa wpadła za Japonki ale takie posty to proszę na quasi-czata.
Posted by: rybek

Re: World Grand Prix 2006 - 25/08/2006 11:40

To nie jest quasi-czat.
Posted by: most7wanted

Re: World Grand Prix 2006 - 25/08/2006 12:53

heh i zaś polskie złotka dostały po cipach nie wiem co sie z nimi dzieje... no coments fatalna gra...
Posted by: Mateusz_AWF

Re: World Grand Prix 2006 - 26/08/2006 14:55

Czy może ktos wie o ktorej grały dzisiaj kubanki?
Posted by: Siemers

Re: World Grand Prix 2006 - 26/08/2006 17:22

Witam

Orientuje sie ktos gdzie moge znalezc wyniki Mistrzostw Europy juniorek w siatke ???????

Z gory THX
Posted by: Snajper2

Re: World Grand Prix 2006 - 26/08/2006 17:56

wloszki - chorwatki 3-1
Posted by: Siemers

Re: World Grand Prix 2006 - 26/08/2006 18:04

Snajper a orientujesz sie jak Polki z Serbkami ??? Jakbys znalaz gdzies wynik to zapodaj tutaj

Pozdro i dziekowa za Wloszki
Posted by: Snajper2

Re: World Grand Prix 2006 - 26/08/2006 18:06

Sam czekam na ten mecz

sluchaj ja wynik biore z kladnicy...

http://www.kladionice-zderic.hr

"OSTALO" pierwsza po prawej zakladka zaraz wychodze mysle ze ok 22 pojawi sie wynik prosze o wyslanie wyniku polek... 502138730
Posted by: Robertino

Re: World Grand Prix 2006 - 26/08/2006 18:38

Polki zgodnie z planem czyli 0-3 :

Podopieczne trenera Andrzej Urbańskiego uległy Serbkom w trzech setach 0-3 (16:25, 17:25, 21:25)
Posted by: szymonez

Re: World Grand Prix 2006 - 26/08/2006 18:54

Mysle, ze jutro Polki cos wreszcie wygraja, tym bardziej, ze w tym turnieju Korea bedzie ich najslabszym przecwnikiem.
Dzis juz pokazaly, ze najgorsze maja chyba za soba : 2-3 z Rosija, to juz nie taka tragedia.
Z kolej Korea gladka porazka z Japonia.
A kursy na Polki np w exp 1,7 - wg mnie oplaca sie to zagrac za srednia stawke

Polska WIN 1.70
Posted by: omylny bolo

Re: World Grand Prix 2006 - 30/08/2006 19:43

jak myslicie jak zagraja amerykankiz tajlandia? dzikei za info chce je zgrac za gruba kase
Posted by: GBocian

Re: World Grand Prix 2006 - 31/08/2006 08:34

Małgorzata Glinka z koszulką z orłem na piersi występowała prawie 14 lat. Najpiękniejsze były te ostatnie, kiedy dwa razy na szyi zawisło złoto mistrzostw Europy. Od wczoraj Glinka nie jest już reprezentantką Polski!
Trener Niemczyk podjął w środę decyzję, że rezygnuje z Glinki. Ogłosił to podczas treningu. Wszyscy myśleli, że się przesłyszeli.

- Trener powiedział, że rezygnuje ze mnie na najbliższy turniej GP w Ningbo, a później się zastanowi, co robić dalej – powiedziała Glinka „Przeglądowi Sportowemu”.
Czytaj dalej REKLAMA
- Na to ja przy wszystkich odparłam, że w tej sytuacji ułatwię mu decyzję i nie wyobrażam sobie dalszej współpracy z nim. Świat się dla mnie nie zawalił, ale w tej chwili na pewno zawaliło się pół mojego życia, którym była gra w reprezentacji. Marzyłam o występie w MŚ, na igrzyskach. Teraz obejrzę dziewczyny w telewizji.

Wszystko zaczęło się w poniedziałek, kiedy po kłótni obojga, wiadomo było, że nie skończy się na słowach. Glinka w jednym z ćwiczeń nie zaatakowała piłki, którą wcześniej niedokładnie obroniła. Niemczyk, który postanowił tego dnia zafundować swoim podopiecznym ostry trening, zauważył to i nie przebierając w słowach rzucił do Maggie: „Trenujesz, albo spier…!”. Kiedy indziej Glinka pewnie by się tym nie przejęła, ale tego dnia była niewyspana, zmęczona i bolało ją kolano. Zeszła więc z boiska usiadła na ławce obok szkoleniowca i przy nim zaczęła zdejmować sprzęt treningowy.

Między nią, a Niemczykiem wywiązała się dyskusja. Najpierw spokojna, a po chwili dość nerwowa, z wyrzutami z obu stron. Gosia powiedziała szczerze, że nie tak powinny wyglądać treningi i atmosfera w zespole mistrzyń Europy, który chce powalczyć o najwyższe cele w MŚ. Miała pretensje, że trenera czasami nie ma podczas zajęć, nie przykłada się do ćwiczeń.

Wieczorem podczas bankietu, Niemczyk postanowił, że nie wpisze Glinki na turniej GP w Ningbo. Kiedy dowiedziały się o tym pozostałe siatkarki, poszły do pokoju selekcjonera i próbowały go przekonać, by zmienił decyzję. Nic jednak nie zdziałały.

- Byłem nawet skłonny zmienić decyzję. Gdyby Gośka sama do mnie przyszła, wytłumaczyła dlaczego gorzej trenuje od innych może bym zmiękł, ale tak się nie stało. Wiem, że teraz spadnie na mnie lawina krytyki, ale nie ma odwrotu od tej decyzji. Nikt mnie nie przekona nawet po powrocie do Polski. Jeśli ktoś będzie chciał odwrócić sytuację, będzie musiał mnie zwolnić – powiedział trener Niemczyk.

Więcej w "Przeglądzie Sportowym"


Nie wygląda to ciekawie...
Posted by: Koxu

Re: World Grand Prix 2006 - 31/08/2006 10:54

w takim razie szykuje się jutro kolejna wtopa Polek.
Dziewczyny będą nadal w szoku...zresztą ja sam w nim jestem, Glinka przez wiele lat była podporą reprezentacji i nagle zostaje z niej wyrzucona. To nie wróży nic dobrego
Posted by: _WR_

Re: World Grand Prix 2006 - 31/08/2006 11:06



Gra Polek w GP pokazala ze miedzy dziewczynami a trenerem sa jakies spiecia.... i prosze.... szkoda mi dziewczyn.. One wiedza jak sie gra w siatkowke ale jesli atmosfera jest taka jak czytamy w tym tekscie to naprawde nie jest dobrze

Nie my kibice tu decydujemy ale moze czas zmienic trenera....

GP mialo byc etapem przygotowan do MS... szkoda zeby nasze Zlotka tak zagraly na MS
Posted by: polskignom

Re: World Grand Prix 2006 - 31/08/2006 13:57

Ech, pare tygodni temu, jeszcze przed ogloszeniem, ze Swieniewicz jest w ciazy dorwalem "Dziennik" opisujacy kariere Swieniewicz, to ze jest w ciazy, ze ja konczy itd. itd.. Bylo tez sporo o kadrze, glownie zapamietalem, ze decyzje Doroty przyspieszylo to, ze tak naprawde Ona i Glinka trenowaly ta ekipe, a nie Niemczyk, ktoremu sie tylko przypisuje sukcesy, ze mialy wielkie pretensje, ze przez jego kombinacje nie pojechaly na olimpiade itd.

Wtedy sobie pomyslalem, ze "Dziennik" to taki sam szmatławiec jak "SE" i "Fakt". Ale ostatnie wydarzenia pokazuja, ze chyba mieli sporo racji...niestety...bo byla naprawde swietna ekipa. Bylo pare mlodych, zdolnych, ale chyba to sie rozsypie, o ile juz sie nie rozsypalo.
Posted by: buster

Re: World Grand Prix 2006 - 31/08/2006 14:32

Quote:

ze mialy wielkie pretensje, ze przez jego kombinacje nie pojechaly na olimpiade itd.






no z tym to się trudno zgodzic - to one przerżnęły z przeciętną przecież Turcją a nie Niemczyk

jak serwowała ta wielka Turczynka ( już nie pamiętam nazwiska) to było chyba z 10 asów z rzędu ...

oczywiście można gdybać ze z Włoszkami to by wygrały ale nie sądzę
Posted by: most7wanted

Re: World Grand Prix 2006 - 31/08/2006 14:40

lol co ty gosciu pieprzysz ? co sie rozsypie? kadra? :lol:
to okres przejsciowy,fakt sa spiecia z trenerem ale to minie... :-)
Posted by: most7wanted

Re: World Grand Prix 2006 - 31/08/2006 14:42

sory za 2 posty ale nie moge edytowac : to było do polskignom
Posted by: polskignom

Re: World Grand Prix 2006 - 31/08/2006 14:51

no...biorac pod uwage, ze Glinka i Swieniewicz to byly 2 zawodniczki swiatowego formatu, reszta jest troszke lepsza niz przecietna, to na pewno.

Poza tym nie wiem czy sie interesujesz, ale jak tak to dziewczyny, ktore juz byly w kadrze seniorek i sa uwazane za spore talenty graja na ME jun., druzyna w skladzie z Wojtowicz i Tomsia przerznely 4 spotkania bez masla, wiec na razie nie ma zastepczyn, ani dla Swieniewicz, ani tym bardziej Glinki.

Chyba nie sadzisz, ze zastapia je Fratczak, ktora od 3 lat nie moze sie wyleczyc, Rosner, ktora jest wszechstronna, ale nigdzie nie jest na tyle dobra, ze by byla mocnym punktem i rownorzednym rywalem w meczach z Wloszkami, Rosjankami. Poza tym Przybysz. Mirek tez ciagle ma jakies klopoty.

Poza tym nie ma klimatu, idzie cala ekipa prosic, zeby Glinka pojechala, a ten ja wyp... na zbity pysk. To co, chcialbys pracowac z takim szefem?

No, ale ja ciagle zywie nadzieje, ze ta ekipa chociaz jeszcze kiedys powalczy, wystarczy, zeby powalczyla, a nie oddawala i juz bedzie ok.
Posted by: buster

Re: World Grand Prix 2006 - 31/08/2006 15:24

a ja mam nadzieję że z Kubankami będzie gładkie 0-3

Posted by: most7wanted

Re: World Grand Prix 2006 - 31/08/2006 16:21

no fakt nie wyglada to najlepiej :/ ciagle graja te same zawodniczki ... żadnych nowosci cos musi jendrek zrobic z tym ... i swieza krew dac do skladu
Posted by: Misiek

Re: World Grand Prix 2006 - 31/08/2006 21:20

Kuba v Polska 1 @ 1.17
Rosja - Korea 1 @ 1.10
Tajlandia - Usa 2 @ 1.22
Chiny - Azerbejdżan 1 @ 1.22

__________-

Kuba - Polska 1

Turniej rozgrywany w Chinach, dokładnie w miejscowości Ningbo. U Polskich Złotek niestety nie dzieje się nic dobrego.... Po dzisiejszej wiadamości jaką jest że Niemczyk ma konflikt z naszą najlepszą atakującą Małgosią Glinką i że nie zagra ... nie widzę naprawdę szans w jutrzejszym spotkaniu. Gramy bardzo słabo co potwiedzają wyniki.... bilans 0 zwycięstw - 6 porażek... mówi sam za siebie. Kubanki na swym poziomie grają, zdarzyła im się tylko jedna wpadka na samym początku z Japonkami... tak to wszystko jak na najlepszym poziomie i myślę że jutro odniosą 'niestety' pewne 5 zwycięstwo.


Rosja - Korea

Ostatnio obie ekipy zmierzyły się w Korei. Miałem okazję obejrzeć Gamovę i spółkę i zagrały jak najbardziej na 'odpowiednim' poziomie.... Oprócz III przegranego seta, gdzie wystąpiło rozluźnienie 'bo już wygrany mecz' potrafiły szybko dojść do siebie i zakończyły mecz w IV setach. Teraz myślę że nie popełnią tego błędu z przed tygodnia i pokonają Koreanki 3-0.

Tajlandia - Usa


Amerykanki również miałem okazję oglądać tydzień temu w jednym meczu z Chinkami. Pokazały tam naprawdę świetną siatkówkę na najwyższym poziomie, mecz zakończył się dla nich bardzo pechowo, bo jak inaczej można nazwać porażkę 2-3 w tb do (14) ... Usa zajmuje na razie 7 lokatę i jeżeli chcą awansować do finałowego turnieju, po prostu nie mogą pozwolić sobie na przegraną przeciwko Tajlandkom.... Gospodynie, bo turniej rozgrywany będzie w Bangkoku, jak na razie z jednym zwycięstwem nad Azerkami... nic specjalnego nie pokazują i myślę że jutro nie będą miały zbytnio dużo do powiedzenia.

Chiny - Azerbejdżan

Chinki po dość dotkliwej porażce z Brazylią, będą chciały pokazać kibicom że był to po prostu słabszy dzień.... Jak na razie grają dobrze, 5 zwycięstw i tylko jedna porażka. Grały już z Azerkami w tej edycji GP i był to o dziwo bardzo zacięty mecz, który zakończył się dopiero po 5 setach, górą były oczywiście Chinki. Myślę jednak że jutro będzie znacznie szybciej, Chinki nie przegrywają takich spotkań na swym terenie.



Posted by: twarog2006

Re: World Grand Prix 2006 - 06/09/2006 10:09

witam,mam prośbę do ekspertów aby się wypowiedzieli na temat dubla na dzień dzisiejszy Brazylia ,Chiny bo chcę zagrać a nie wiem czy warto, i czy wiecie może coś na jakim kanale mogą być dzisiejsze transmisje,bo na Euro nie ma ale liczę ,że na jakimś innym kanale na Cyfrze+ mogą być,pozdrawiam
Posted by: szupes

Re: World Grand Prix 2006 - 06/09/2006 10:46

twarog2006 widzialem wszystkie mecze grand prix w tv i co do chinek t nie ma sie nad czym zastanawiac inna spraw to z brazylijkami, rosjanki zaczeli swietnie grac statnio no i moze byc ciekawy pojedynek no ale ja raczej postawie na dubelek brayzlia chiny
Posted by: twarog2006

Re: World Grand Prix 2006 - 06/09/2006 10:51

wlaśnie ja się boję bardziej chinek,brazylijki mimo wszystko są lepsze a rosjanką seta urywaly polki więc o czymś to świadczy,problem w tym,że nie wiem czy dziś będzie relacja a bym sobie pooglądal bo sporo kaski zainwestowalem
Posted by: szupes

Re: World Grand Prix 2006 - 06/09/2006 10:56

ja widzialem mecz chinek z kubankami. Nie mialy niec kubanki do powiedzenia nie sadze zeby tym razem wynik byl inny - no ale bedziemy kibicowac ))
Posted by: lodzianin

Re: World Grand Prix 2006 - 06/09/2006 11:06

jesli polki urwaly kubaaka 2 sety to co do dania a chinki jetsem pewien a tak pozatym to tu nie ma mowy o odpuszcaniu 3 ekipy w grupie wiec faworyt wygrywa a foawrytem jets brazylia oraz chinki tylko kurs na chinki strasnzie zawyzony wedlug mnie i mi to pasuje
Posted by: Teddy

Re: World Grand Prix 2006 - 06/09/2006 14:05

co się stalo że BF zablokowalo oba dzisiejsze mecze?

ktoś coś wie?
Posted by: twarog2006

Re: World Grand Prix 2006 - 07/09/2006 12:39

witam mam pytanie co sądzicie o dzisiejszych meczach,warto grać wloszki i rosjanki?
Posted by: BD

Re: World Grand Prix 2006 - 07/09/2006 12:51

Zastanawiam sie jak polaczyc siatke aby dobry @ wyszedl.

Sledze naziemnych i wychodzi, ze w profesjonalu sa najlepsze kursy, chyba po raz pierwszy sie tam wybiore

Siatkowa + tenis cos takiego zagram, chyba odpuszcze Wloszki dam na Ruskie + Fedex + MoMo + JuJU

Posted by: Giertyszek

Re: World Grand Prix 2006 - 07/09/2006 21:41


Po pierwsze nie siedzę na forum 24h na dobę.

Po drugie nowy temat może założyć każdy użytkownik a nie tylko moderator więc nie widzę problemu żadnego w tej sprawie. Ten temat nie ma 200 postów więc nie było konieczności zakładania nowego tym bardziej że zainteresowanie rozgrywkami i merytoryka postów jest dużo niższa niż np. w temacie o Lidze Światowej.

Po trzecie jeśli ktoś nie wie na co zawiera zakłady to jest to dla mnie totalną głupotą obstawianie meczu nie wiedząc o jaką stawkę się toczy gra i w jakich realiach.

Po czwarte jest założony przez Miśka nowy temat na finał i prosze juz tam wymieniać poglądy nie robiąc śmietnika.