Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni

Posted by: Misiek

Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 25/09/2006 15:46

Już 27 września ruszamy z Ligą Mistrzów w siatkówce mężczyzn.

Miały być 2 miejsca dla drużyn z Polski, ale wyszło jak zawsze.. czyli gra tylko nasz Mistrz Skra Bełchatów


____________________________________________________________


GRUPA A

Lokomotiv BELGOROD (RUS)
Hypo Tirol INNSBRUCK (AUT)
TOURS VB (FRA)
evivo DÜREN (GER)
Buducnost PODGORICKA Banka (SCG)
Portol Palma MALLORCA (ESP)

GRUPA B

Dinamo MOSCOW (RUS)
PARIS Volley (FRA)
Noliko MAASEIK (BEL)
ORTEC ROTTERDAM Nesselande (NED)
Iraklis THESSALONIKI (GRE)
Sisley TREVISO (ITA)

GRUPA C

Lube Banca Marche MACERATA (ITA)
BOT SKRA BELCHATOW (POL)
Knack Randstad ROESELARE (BEL)
Levski Siconco SOFIA (BUL)
aon hotVolleys VIENNA (AUT)
Olympiacos PIRAEUS (GRE)

GRUPA D

Panathinaikos ATHENS (GRE)
Bre Banca Lannutti CUNEO (ITA)
VfB FRIEDRICHSHAFEN (GER)
Numancia SORIA (ESP)
Vojvodina Novolin NOVI SAD (SCG)
DHL OSTRAVA (CZE)

____________________________________________________________

Oficjalna strona


I tutaj klikając sobie na grupę, która nas interesuje mamy terminiarz spotkań... a z boku jak mecz będzie w trakcie 'LIVE'


Posted by: Misiek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 25/09/2006 19:30

Jeszcze takie podstawy do I strony:

____________________________________________________________

- Do dalszych rozgrywek awansują po 3 najlepsze drużyny z grupy.
- po trzech kolejkach nastąpi przerwa na Mistrzostwami Świata w Japonii
- czwarta kolejka - 3 grudnia
- ostatnie spotkania fazy grupowej - 31 stycznia
- play-off - od 14 lutego do 14 marca
- zwycięzca Ligi Mistrzów będzie znamy 1 kwietnia



____________________________________________________________

Relacje ze spotkań bełchatowskiego zespołu jako gospodarza przeprowadzał będzie Polsat Sport. A oto program transmisji:

27.09.2006 godz. 18.00 BOT Skra Bełchatów - Olimpiakos Pireus

11.10.2006 godz. 18.00 BOT Skra Bełchatów - Levski Sofia

20.12.2006 godz. 18.00 BOT Skra Bełchatów - hotvolleys Wiedeń

10.01.2007 godz. 18.00 BOT Skra Bełchatów - Lube Banca Macerata

24.01.2007 godz. 18.00 BOT Skra Bełchatów - Knack Roeselare

____________________________________________________________


Posted by:

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 27/09/2006 08:57

Skra Bełchatów - Olympiakos Pireus 1 1.65

Dziś rozpoczynają się prestiżowe rozgrywki Ligi mistrzów w piłce siatkowej. Drużyna Skry zmierzy sie z Greckim zespołem olympiakosem.Bełchatowianie zaliczani są do faworytów grupy, w której oprócz nich występują mistrzowie Włoch (Lube Banca Macerata), Belgii (Knack Randstat Roeselare), Bułgarii (Lewski Siconko Sofia), wicemistrz Austrii (aon hotVolleys Wiedeń) i trzeci w lidze greckiej Olympiakos Pireus.
Dziś 1 mecz z groźnymi Grekami którzy przyjechali do Poslki osłabieni brakiem 2 podstawowych graczy a mianowicie:Giourdas i Chatziantoniou którzy dozanali urazów w 2 kolejce ligi Greckiej w przegranym meczu z Olympakosu 2:3. Drużyna Bełchatowa bedzie występowała bez Winaisrskiego i Szczerabaniuka, Winiasrkiego ma zastąpić kupiony Piotr Gruszka.Do drużyny Skry przbyli m.in: Jewgienijem Iwanowem i Janne Heikkinenem,Dan Lewis. W tym sezonie zmienił się takze trener Skry ponieważ Ireneusz Mazur odszedł do Olsztynu a Skra ma nowego Argentyńskiego ternera jest nim: Daniel Castellani.Moim zdaniem tutaj zwycięską drużyną powinna być drużyna Skry która nie odnotowała jakiś poważnych osłabień od tamtego sezonu a bardzo wzmocniła środek. Atutem jak zawsze bedzie własne boisko i bark 2 kluczowych graczy Olympakosu. Kurs nawet ładny.

Mój typ: SKRA BEŁCHATÓW
Posted by: mura

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 27/09/2006 09:18

bardzo ciekawy mecz. z pewnością miły do oglądania, jeśli chodzi o typowanie to mam mieszane uczucia...

Skra to będzie zupełnie inny zespół niż w zeszłym sezonie. przyszedł nowy trener, jest nowa koncepcja gry, gdyż Castellani dużo większy nacisk kładzie na obrone. w ostatnim wygranym meczu z Ostravą, Bełchatowianie zdobyli bardzo dużo punktów właśnie blokiem.

minusem gospodarzy jest to że to będzie ich pierwszy poważny mecz seoznu i tak stan się jesszcze trochę utrzyma, bo jak wiadomo rozgrywki polskiej ligi nieco pózniej się zaczną niż zwykle:>

dla Skry będzie to bardzo ciężki mecz, i nie zmienia tego nawet fakt, ze u gości zabraknie dwóch greckich gwiazd. Olympiakos ma przecież inne perły HELLAS, ma świetnych Serbów, Argentyńczyka czy zaciąg z Iraklisu (paradokslanie ulegli im w tym sezonie już 2:3, u siebie).

moim zdaniem, jak to zawsze bywa, bardzo duzo będzie zależało od dyspozycji Wlazłego. zreszta to talent czystej wody i to z pewnością jego ostatni sezon w Polsce. myślę, że za rok trafi na Płw Apeniński, ma szansę stać się gwiazdą z najwyższej półki światowego volleyball'a.

reasumując, na razie nie czuję tego meczu w żaden sposób, i póki co nie podejmuję się inwestowania w to pieniędzy. spodziewam się bardzo wyrównanego spotkania.
Posted by:

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 28/09/2006 08:28

Quote:

Skra Bełchatów - Olympiakos Pireus 1 1.65

Dziś rozpoczynają się prestiżowe rozgrywki Ligi mistrzów w piłce siatkowej. Drużyna Skry zmierzy sie z Greckim zespołem olympiakosem.Bełchatowianie zaliczani są do faworytów grupy, w której oprócz nich występują mistrzowie Włoch (Lube Banca Macerata), Belgii (Knack Randstat Roeselare), Bułgarii (Lewski Siconko Sofia), wicemistrz Austrii (aon hotVolleys Wiedeń) i trzeci w lidze greckiej Olympiakos Pireus.
Dziś 1 mecz z groźnymi Grekami którzy przyjechali do Poslki osłabieni brakiem 2 podstawowych graczy a mianowicie:Giourdas i Chatziantoniou którzy dozanali urazów w 2 kolejce ligi Greckiej w przegranym meczu z Olympakosu 2:3. Drużyna Bełchatowa bedzie występowała bez Winaisrskiego i Szczerabaniuka, Winiasrkiego ma zastąpić kupiony Piotr Gruszka.Do drużyny Skry przbyli m.in: Jewgienijem Iwanowem i Janne Heikkinenem,Dan Lewis. W tym sezonie zmienił się takze trener Skry ponieważ Ireneusz Mazur odszedł do Olsztynu a Skra ma nowego Argentyńskiego ternera jest nim: Daniel Castellani.Moim zdaniem tutaj zwycięską drużyną powinna być drużyna Skry która nie odnotowała jakiś poważnych osłabień od tamtego sezonu a bardzo wzmocniła środek. Atutem jak zawsze bedzie własne boisko i bark 2 kluczowych graczy Olympakosu. Kurs nawet ładny.

Mój typ: SKRA BEŁCHATÓW




cieżko było no ale mój typ wszedł i to najważneijsze
Posted by: retoox

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 03/10/2006 17:12

Czy moze ktos napisac cos na temat tych meczy:

Tours v Lokomotiv Belgorod
Roeselare v BOT Skra Bełchatów


Niejestem jakims specjalista w tej dyscyplinie i moze mam nawet teraz lekkkie "zaległosci", ale oceniajac szanse poszczególnych zespołow na wygrana w tych meczach ciezko mi wskazac jakiegos faworyta. Dlatego tez zainteresowały mnie kursy na gosci bedace w granicach 2.50 a nawet i wyzsze. Oba mecze transmitowane beda na PS wiec moze ktos cos podpowie, bo na necie ciezko znalesc jakies informacje a na stronkach klubowych niewidac opcji zmainy jezyka na angielski.
http://www.tewebe.com/ --> strona Tours
http://www.belogorievolley.ru/ --> strona Lokomotivu
http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=6&k1_id=19&k2_id=46&dzial_id=137&news_id=150487 --> news odnosnie jutrzejszego spotkania Skry
Posted by: Misiek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 03/10/2006 18:09

Witam.

Co do spotkania naszej Skry Bełchatów bardzo mnie się spodobał kurs, który oferuje Bwin, @ 2.70 to naprawdę spory underdog. Drużyny myślę że są na podonym poziomie... a kurs taki wysoki, chyba tylko z jednego powodu... jakim jest pokonanie przez Roselare zespołu Maceraty i to jeszcze we Włoszech...

Skra - na pewno to nie ten sam zespół co w zeszłym roku, ale naprawdę bardzo ciekawie zbudowany... potrafiący walczyć i przede wszystkim wygrywać co mogliśmy widzieć w zeszłą środę...

Szkoda że nie ma żadnych jeszcze dostępnych HC na to spotkanie, ale zapewne jutro w unibecie, fonbecie itd. coś powinno się pojawić...

Tak czy siak, sądzę że @2.7 Skrę, można spróbować sobie leciutko... gdyż Roeselare żadną potegą nie jest
Posted by: Tygrysek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 04/10/2006 07:45

Ja również zastanawiam się nad zagraniem na Skre.I wcale nie martwi mnie zwyciestwo Belgów w Maceracie,ale początek sezonu i małe ogranie bełchatowian w tym sezonie bełchatowian.Drużyna Roeselare jakimś potentatem nie jest,a jej zwycięstwo w pierwszym meczu tłumacze jedynie tym,że po prostu Włosi ich zlekceważyli,a druga sprawa ,to słaba forma Lube Banci,a raczej jej brak od początku sezonu.Przegrali prawie wszystko(wymęczone zwycięstwo u siebie z Modeną).Z pewnością duży fakt na to ma brak od początku sezonu Ivana Milijkovica,a kim on jest dloa swoich drużyn chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć....

Natomiast jeśli chodzi o drużyne z Belgii,to nie ma ona w swoich szeregach jakiś wielkich nazwisk.DLatego uważam,ze kursy na SKre są troszke przesadzone i myśle,że warto zaryzykować i mieć wieczorem pewnie nie małe emocje:)
Posted by: BD

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 04/10/2006 08:56

Do składu wrócił także Australijczyk Dan Lewis, który ostatnio chorował.
Źródło: SportoweFakty

W niedzielę do kolegów dołączył już Kanadyjczyk Dan Lewis, który z powodu choroby nie mógł wystąpić przeciwko Olympiakosowi Pireus.
Żródło: OS Skry Belchatow

Podwojne obywatelstwo??
Posted by: 69_dup1

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 04/10/2006 12:53

No nie wiem panowie czy dzisiaj ten Bełchatów wygra! W tym sezonie Bełchatów nie dysponuje takim składem jak w poprzednim sezonie. Wygrany mecz z Olympiakosem na pewno cieszy ale Olympiakos w siatkę jest przeciętnym zespołem , któremu daleko do Iraklisu i Panaty! Co do Belgów wygrali mecz na wyjeździe z Maceratą , która od początku sezonu zawodzi, ale to też duża sztuka! W poprzednich sezonach grali przeciętnie , ale potrafili w kilku meczach zabrać punkty najlepszym. PODSUMOWANIE - dwie przeciętne drużyny , Polacy nie tak silni jak rok temu , gospodarzem Belgowie - ROSELARE WIN!
Posted by: Misiek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 04/10/2006 13:07

Quote:

ale Olympiakos w siatkę jest przeciętnym zespołem , któremu daleko do Iraklisu i Panaty!




A wiesz że ten przeciętny zespół Olympiakos zdołał już w tym sezonie pokonać Iraklis 3-2 i to jeszcze na ich terenie? I chyba nie za bardzo orientujesz się kto opuścił już skład Iraklisu... bo to nie jest już ten sam zespół co w zeszłym sezonie, kiedy to mogliśmy ich podziwiać w fantastycznym finale LŚ z Treviso. Roeselare - ok. 'rispekt' za to że zdołali wygrać z naszymi suuuuuuper faworytami grupy, kiedy to Włosi mieli z każdym zrobić frytki... ale trzeba również podkreślić że nie grał w tamtym spotkaniu Ivan Milijkovic, który ma kontuzję... Nie grał również w niedzielę z Piacenzą i nie wiadomo również czy zagra jutro z Levski... (orientuje się ktoś może co mu dolega?)

To tak ode mnie
Posted by: 69_dup1

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 04/10/2006 14:11

O jejku kolego dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd kiedy OLYMPIACOS pokonał IRAKLIS ??????? To IRAKLIS wygrał i to jeszcze w PIREUSIE !!!!!!!!!! Najpierw sprawdź ,a później podawaj to info na forum!

18/09/2006 18.00 Greek Championship Olympiakos -Iraklis LIU-JO 2-3

http://www.iraklisvolley.gr/web-root/content.php?page=season&lang=en
Posted by: 69_dup1

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 04/10/2006 14:34

A co do składu wiem że odszedł : M.Cernic - niczym szczególnym nie zachwycał , C.Stanley - serwis ma dobry , ale musi mieć dzień , T.Hoff - przeciętny środkowy , L.Ball - legenda ale już wiekowy zawodnik nie wytrzymywał całego meczu! - no to nawet bez nich IRAKLIS wygrał z OLYMPIACOSEM to jaki jest ich poziom?
Posted by: Misiek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 04/10/2006 15:49

Quote:

O jejku kolego dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd kiedy OLYMPIACOS pokonał IRAKLIS ??????? To IRAKLIS wygrał i to jeszcze w PIREUSIE !!!!!!!!!!

18/09/2006 18.00 Greek Championship Olympiakos -Iraklis LIU-JO 2-3

http://www.iraklisvolley.gr/web-root/content.php?page=season&lang=en




Oj, tak mój błąd, poplątało mi się, przyznaję mój błąd! SORRY!

Pamiętam że w tym meczu kursy szacowane były na około @1.2 Olympiakos, czyli musiałeś ładnie pojechać buki, jak zagrałeś pewnie swój wielki Iraklis po ~@4

Ale spokojnie...


_____

Quote:

PODSUMOWANIE - dwie przeciętne drużyny , Polacy nie tak silni jak rok temu , gospodarzem Belgowie - ROSELARE WIN!




Tak już napisałem u góry, jeżeli właśnie tak widzę spotkanie, przeciętny v przeciętny, w takiej sytułacji trzeba po prostu spróbować @2.7 ... a w innych bukach już na Skrę 'tylko' @2.2-2.1 , więc to spory underdog.

Posted by: 69_dup1

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 04/10/2006 17:14

OK! Co tak się uczepiłeś tego Iraklisu? Ja podałem mecz Roselare - Skra a ty cały czas z tym IRAKLISEM heheh! Ok skończmy już się kłócić kto tam miał racje, będzie jak będzie ja praktyczne jestem tu od niedawna na tym forum , a ty owiele dłużej dlatego mam szacunek do ciebie i nie mam zmiaru szukać sobie wrogów na forum jak hehe tzw. :dzieci neostrady: POZDRO i życze szczęścia mecz na pewno będzie ciekawy heheh jak SKRA wygra to się nie obraże!!!
Posted by: Miłoszq

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 04/10/2006 18:19

trzy mecze juz za nami,latwe zwyciestwo Panathinaikosu 3-0, troche trudniej mialo dYNAMO(3-1),a po pieciu setach wymeczyl Friedrichshafen
Posted by: kardynal20

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 05/10/2006 07:20

jak sie zapatrujecie na mecz levskiego z macerata.

podobno bie gra miljnkovic co jest wielkim oslabieniem dla gosci. z drugiej strony patrzac duzo mlodziezy w druzynie levskiego. ale pamietamy wszyscy jak zaprezentowali sie bulgarzy w FF. Jak dla mnie 3.6 to lekka przesada w dodatku to levski jest gospodarzem tego meczu

jakie sa wasze opinie??
Posted by: ciacho1984

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 05/10/2006 07:58

Ja uwazam ze wlosi nie sa w formie, sezon narazie fatalny, brak ich najlepszego zawodnika robi swoje. Do tego nalezy dodac ze bulgarzy zawsze byli grozni u siebie, pamietam jeszcze ich dawne potyczki z mostostalem, atut hali to bardzo powazny atut po ich stronie.Nalezy pamietac ze czesto druzyna przyjezdna musi sie ograc w hali co czesto konczy sie strata pierwszego seta, wiec uwazam ze warto tez zaryzykowac 1 set na bulgarow. Ja do tego zagralem tez wczoraj na lewski w unibecie po kursie 4,75 i uwazam ze warto po takim kursie zagrac za mala stawke, bo szanse jak dla mnie sa spore jak na taki kurs.
Posted by: Misiek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 05/10/2006 13:14

Co do dzisiejszego spotkania, Levski v Macerata, to myślę że jednak spokojne zwycięstwo Włochów.

Nie wierzę żeby mogli i dziś przegrać i mieć po II kolejkach, 2 przegrane spotkania...

Levski w I kolejce, zaprezentowali się bardzo dobrze, pokonując u siebie 3-0 Wiedeń... ale Austriacy żadną potęgą nie są...

W składzie Levskiego, sami Bułgarzy, młodzi (przyznam szczerze nie kojarzę) i nie wierzę żeby mogli dziś coś zdziałać na pewno bardzo 'srogo' nastawionej drużynie Maceraty, która w swych szeregach mimo braku Ivana, ma znaaaaacznie lepszych zawodników.

Dodam jeszcze, że kibice zbytnio nie będą przeszkadzać Włochom, gdyż na I meczu w Sofii, było zaledwie 500 miłośników siatkówki, więc i dziś nie powinno być inaczej...

Jednym minusem, jest kurs , ale jeżeli ktoś skleja combosy, myślę że można sobie spokojnie dodać.




Posted by: 69_dup1

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 05/10/2006 14:02

A ja dziś zagrałem LEWSKI! Kurs bardzo przyjemny (4,00 toto-mix) Bułgarzy są gospodarzami a to już duże handi. Na ten mecz na pewno przyjdzie więcej ludzi , bo co innego przeciętni Austryjacy , a co innego Macerata z Gericem na czele. Jak wiadomo wielki IVAN nie zagra ,a więc drugi plusik dla Bułgarów.

Moim zadaniem granie na MACERATE to głupota. Po co dawać na drużynę na którą jest kurs 1,35 . Włosi bez Ivana , bez formy , na wyjeździe , przegrali z Roselare u siebie 2-3 no i kibice Bułgarscy no i sędziowie!!! A więc czy nie lepiej zagrać LEWSKI po kursie 4,00 czy Macerate po 1,35!
Posted by: Twin Peaks

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 05/10/2006 14:05

Tylko, ze na ba napisano, że Ivan gra
Posted by: leonlk20

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 05/10/2006 14:12

gdzie mozna obejzec to spotkanie?
Posted by: leonlk20

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 05/10/2006 14:22

Quote:

gdzie mozna obejzec to spotkanie?



juz wiem Polsat Sport ale chyba nie na zywo bo o 17 jest transmisja a mecz chyba zaczął sie o 16
Posted by: Lord Devastator

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 11/10/2006 08:13

totomix wystawil sisley z Iraklisem z handikapelm + 1.5 na Sisley co o tym sadzicie? To Wlosi juz przestaja sie liczyc w europejskiej siatkowce?
Posted by: Feel-Tsu

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 11/10/2006 08:57

hehe to teraz bardziej oplaca sie zagrac Sisley z handi niz na normalne zwyciestwo tak placa bowiem 1.10 a z hnadi 1.20 hmmm.... to nawet porazka 2-3 Sisleya daje win:) ........ach ten nasz Toto-...:)
Posted by: mura

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 12/10/2006 13:53


Olympiakos - Roeselare 1 @1.61 @1.55


na ziemi profek oferuje 1.61, w sieci rano było jeszcze 1.60 w gb, obecnie spadło do 1,50 a 1,55 wystawił unibet.


jak już kiedyś pisałem, bardzo cenię sobie zespół Olympiakosu i uważam, że mają bardzo silny skład. na pewno nie grają jeszcze pełni swoich możliwości, a do tego od początku sezonu zespół prześladują kontuzje.

niemniej w dzisiejszym meczu Grecy są moimi faworytami a kursy uważam za interesujące.

Olympiakos po porażce w Bełchatowie poległ również w Austrii... ale gra u siebie daje spory komfort w siatkówce. dziś mecz w Grecji, gdzie będzie żywiołowy gorący doping w wypełnionej po brzegi hali odziaqnej w czerwono-białe barwy.

rywal to belgijski Knack Roselare, zespół który nie olśniewa, nie ma wielkich gwiazd, aczkolwiek od kilku lat regularnie występuje w Lidze Mistrzów. na razie stanowią rewelację grupy (zwycięstwa z Maczeratą i Skrą). myślę, że jednak dziś nie poradzą sobie na tym trudnym terenie, nie wytrzymają psychicznie w walce z podwójnie umotywowanym rywalem.

Hellas są pod ścianą - muszą wygrać by liczyć się jeszcze w walce o awans. a klub ma aspiracje znacznie większe, można powiedzieć że jest to pierwszy z wielu meczy o życie dla Olympiakosu. Olympiakosu, który ma w wiele gwiazd, lecz dziś z gry wykluczeni są Eglueta i Chatziantoniu (kontuzje). no ale ma ich kto zastąpić,a do tego wraca Giourdas.

dla mnie ciekawy mecz, ale stawiam 3:0 lub 3:1 na korzyść Greków.
Posted by: OKSfan

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 12/12/2006 17:34

Chodzi mi po glowie Macerata -1.5 @1.52 Unibet

Skra po MS miala wolne, Macerata zdazyla rozegrac jeden ligowy mecz. Wygrala z ostatnia w tabeli Verona 3:0 (25:12, 25:23, 25:19). Az 21 pkt zdobyl Miljkovic, ktory podobno zostal wybrany MVP spotkania. Zawodnik ten zapewne bedzie chcial udowodnic Wlazlemu ze jest najlepszym atakujacym na swiecie. Szykuje sie nam wspanialy pojedynek. Ciekawe jak tam ze zdrowiem Wlazlego, na MS byl kosmicznie eksploatowany.

Skra zagra bez Wnuka i Milczarka, Chadala nie moze atakowac. W pierwszym wyjazdowym meczu belchatowianie przegrali z belgijskim Knack 1:3. Wlosi sa tuz za Skra w tabeli, wieksza determinacja jednak po ich stronie.

W obecnej sytuacji ugranie seta to max na co stac dzis Skre moim zdaniem.

Wiecej o tym meczu
Posted by: Misiek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 12/12/2006 18:44

Witam.

I ja coś skrobnę, jak mam chwilkę czasu...

Macerata zajmuje aktualnie 4 miejsce w naszej tabeli i jest to jak największa jak dla mnie sensacja tej LM. Bo chyba nikt nie spodziewał się że po spotkaniach z Roselare,Levski oraz Vienna, Włosi wygrają tylko 1 mecz...

Teraz na nasze nieszczęście... u nich jeszcze większa moblizacja... + Milijkovic - który w tamtych spotkaniach nie grał z powodu kontuzji... (grał troszkę z Levski - ale to nie był ten sam Ivan...)

Jak wiele znaczy dla zespołu ten zawodnik, chyba nikomu nie trzeba pisać... Na pewno do niego idzie najwięcej piłek i przeważnie piłka przez niego jest kończona... Ostatnio 21 pkt. więc to mówi samo za siebie... że jest gość w formie, chociaż w Japonii - tak dobrze nie było... ale to już było... ;\)

Skra? No cóż.. dziś wielka niewiadoma, co i jak z naszym zespołem...

Na pewno wszyscy liczymy na naszą gwiazdę Wlazłego, któremu jak będzie szło... może być bardzo ciekawy pojedynek... pomiędzy nim a właśnie wyżej opisywanym Serbem...

Co do typów? Serce i optymizm jak zawsze na Polakach, ale rozum podpowiada wręcz odwrotnie... max 1 set i do domu... ? ;[

Mam nadzieję że jakoś to będzie i jakby udało się tą Maceratę na ich terenie - to byłoby coś naprawdę kapitalnego! ....

Pozdrawiam!

Posted by: TheFik

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 12/12/2006 23:44

Originally Posted By: Misiek
Witam.

I ja coś skrobnę, jak mam chwilkę czasu...

Macerata zajmuje aktualnie 4 miejsce w naszej tabeli i jest to jak największa jak dla mnie sensacja tej LM. Bo chyba nikt nie spodziewał się że po spotkaniach z Roselare,Levski oraz Vienna, Włosi wygrają tylko 1 mecz...

Teraz na nasze nieszczęście... u nich jeszcze większa moblizacja... + Milijkovic - który w tamtych spotkaniach nie grał z powodu kontuzji... (grał troszkę z Levski - ale to nie był ten sam Ivan...)

Jak wiele znaczy dla zespołu ten zawodnik, chyba nikomu nie trzeba pisać... Na pewno do niego idzie najwięcej piłek i przeważnie piłka przez niego jest kończona... Ostatnio 21 pkt. więc to mówi samo za siebie... że jest gość w formie, chociaż w Japonii - tak dobrze nie było... ale to już było... ;\)

Skra? No cóż.. dziś wielka niewiadoma, co i jak z naszym zespołem...

Na pewno wszyscy liczymy na naszą gwiazdę Wlazłego, któremu jak będzie szło... może być bardzo ciekawy pojedynek... pomiędzy nim a właśnie wyżej opisywanym Serbem...

Co do typów? Serce i optymizm jak zawsze na Polakach, ale rozum podpowiada wręcz odwrotnie... max 1 set i do domu... ? ;[

Mam nadzieję że jakoś to będzie i jakby udało się tą Maceratę na ich terenie - to byłoby coś naprawdę kapitalnego! ....

Pozdrawiam!




No i wykrakales.
Posted by: bolec

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 14/12/2006 09:52

W dzisiejszym meczu siatkarskiej Ligi Mistrzów pomiędzy Dynamo Moskwa, a Sisley Treviso zespół gości przyjeżdza bez bardzo wielu podstawowych zawodników. Trener Bagnoli postanowił oszczędzić na to spotkanie Vermiglio, Cisolla, Papi, Fei, Gustavo. Dynamo to jeden z najsilniejszych zespołów w całej Europie, dzisiaj zagra u siebie i w optymalnym składzie przeciwko młodzieży i rezerwom Włochów. Moskwa ma dzisiaj takie znakomitości w składzie jak Poltavsy, Kaziyski czy Grankine przeciwko zespołowi Serie A, który nie wystawia żadnego czołowego siatkarza.
Posted by: mal!bu

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 14/12/2006 11:31

BOLEC - to info sprawdzone? mozesz podać link bo w BAW bardzo ciekawe kursy 3-0 DYNAMO 2,10 , a handi -1,5 za 1,50 tez ciekawe
Posted by: shadok

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 14/12/2006 11:44

INDESIT EUROPEAN CHAMPIONS LEAGUE, SISLEY A MOSCA CON I GIOVANI. I TITOLARI E BAGNOLI A TREVISO…DOMENICA ARRIVA MACERATA!

(13 dic;h.13.35) – Daniele Bagnoli e la società hanno voluto preservare i titolari reduci dai Mondiali in vista delle prossime durissime gare di campionato e quindi è stato deciso di affrontare la trasferta moscovita di Indesit European Champions League (domani h.17.00) lasciando ad allenarsi a La Ghirada tutto il sestetto: Vermiglio, Fei, Papi, Tencati, Cisolla, Farina, Gustavo e l’olandese Horstink, infatti restano in palestra proprio agli ordini di coach Bagnoli per preparare la grande sfida Sisley Treviso -Lube Macerata che riproporrà la finale scudetto 2006 domenica alle 18.05 al Palaverde. Infatti la Sisley si è sdoppiata, e sono partiti oggi in mattinata, con coach Roberto Piazza, i rimanenti della prima squadra, ossia Kral, Novotny, Abdalla e Ricci Petitoni (che sarà il libero) più i giovani dell’Under 20 Cuda, Maruotti, Busi, Cester e Antonov, tutti all’esordio in Champions. Stasera allenamento allo sport Palace Dinamo di Mosca, e domani, giovedì alle ore 17.00 italiane (diretta sui 97.5 mhz di Radio Veneto Uno) il match contro la squadra russa, una delle meglio attrezzate del continente, semifinalista lo scorso anno proprio contro la Sisley nella Final Four di Roma. In classifica i russi (che attendono l’imminente inizio del loro torneo) sono a punteggio pieno in testa alla classifica proprio come la Sisley Volley. La squadra moscovita ha infatti colelzionato tre vittorie, la prima 3-0 con l’Ortec, la seconda 3-1 con il Noliko e l’ultima dopo una maratona per 3-1 a Parigi. Puo’ contare su elementi di altissimo livello come l’opposto bulgaro Kazyiski, grande protagonista con la sua nazionale agli ultimi mondiali, oppure i nazionali russi Poltavski (ex Montichiari) e Kuleshov.

http://www.sisleyvolley.it/
Posted by: shadok

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 14/12/2006 11:50

za cholere nie znam wloskiego ale wydaje mi sie ze trener Daniele Bagnoli daje odpoczac swoim najlepszym gracza przed nastepnym meczem ligowym z Lube Macerata ktory odbedzie sie w niedziele... jesli ktos moglby to przetlumaczyc bylbym wdzieczny
Posted by: przyborro

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 14/12/2006 13:48

Potwierdzi ktos te informacje o Treviso?? Choc mysle ze uzytkownicy ktorzy maja okolo 2000 postow nie wpisuja tutaj nie sprawdzonych wiadomosci. W GB kurs wzrosl o dziwo z 1.3 na 1.32 wiec to troszke niepokoji.
YO
Posted by: Misiek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 14/12/2006 13:52

Sisley Treviso zespół gości przyjeżdza bez bardzo wielu podstawowych zawodników. Trener Bagnoli postanowił oszczędzić na to spotkanie Vermiglio, Cisolla, Papi, Fei, Gustavo.

Moskwa ma Poltavsy, Kaziyski czy Grankine, przeciwko zespołowi Serie A, który nie wystawia żadnego czołowego siatkarza.
Posted by: bolec

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 14/12/2006 14:12

Originally Posted By: przyborro
Potwierdzi ktos te informacje o Treviso?? Choc mysle ze uzytkownicy ktorzy maja okolo 2000 postow nie wpisuja tutaj nie sprawdzonych wiadomosci. W GB kurs wzrosl o dziwo z 1.3 na 1.32 wiec to troszke niepokoji.
YO

a teraz spadl na 1.27 i co?
Posted by: mal!bu

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 14/12/2006 14:35

BWIN już wycofało zakłady na handi -1,5 i na dokładny wynik , ja zdążyłem zagrać za 100zł na DYNAMO 3-0 kurs 2,10 mam nadzieje że dadzą rade!
Posted by: przyborro

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 14/12/2006 14:45

Originally Posted By: bolec
Originally Posted By: przyborro
Potwierdzi ktos te informacje o Treviso?? Choc mysle ze uzytkownicy ktorzy maja okolo 2000 postow nie wpisuja tutaj nie sprawdzonych wiadomosci. W GB kurs wzrosl o dziwo z 1.3 na 1.32 wiec to troszke niepokoji.
YO

a teraz spadl na 1.27 i co?


No i git \:D DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!
Posted by: Boubson

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 14/12/2006 15:37

wszystko ladnie pieknie ale nie robcie pewniaka z ruskich ... kto jak kto ale ten narod potrafi zarobic na bukmacherce... ja osobiscie zastanawiam sie dzis nad iraklisem powini moim zdaniem puknac holendrow na wyjezdzie... chyba ze ktos ma jakies info o oslabieniach?
Posted by: papa_smerf

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 14/12/2006 18:56

Originally Posted By: Misiek
Sisley Treviso zespół gości przyjeżdza bez bardzo wielu podstawowych zawodników. Trener Bagnoli postanowił oszczędzić na to spotkanie Vermiglio, Cisolla, Papi, Fei, Gustavo.

Moskwa ma Poltavsy, Kaziyski czy Grankine, przeciwko zespołowi Serie A, który nie wystawia żadnego czołowego siatkarza.

wszystko fajnie, gładko weszlo 3-0 ale nie wiem czy tak w porządku jest kopiować słowo w słowo prace innego typera? widzialem to z 10 godzin temu na innej stronie o inicjalach DT i podawal to tamtejszy kaiser jako pierwszy... linku nie podaje bo to raczej nie w ineteresie tego forum \:\) \:\)

ale nie ładnie tak robic wedlug mnie, zeby co do slowa kogos skopiowac i potem zbierac pochwaly, ze to niby misiek wymyslil. \:o
Posted by: Misiek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 14/12/2006 19:00

A może rozmawiałem z kaiserem na ten temat?

I żadnych pochwał nie chcę, a Ty mógłbyś niekiedy coś udzielić się w temacie, a nie odrazu do kogoś 'ciosy' walić, bo to też troszkę nie fair? Jakbyś jeszcze udzielał się na forum chociaż...

Papie smerfie

I ja tego nie wymyśliłem ;]

Zresztą jak ktoś mnie zna, to wie co i jak, ale co tam... odrazu trzeba zwałę robić, a później dziwią się dlaczego to... wszyscy odchodzą z forum...


....

o/f wyszedł,
Posted by: papa_smerf

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 14/12/2006 19:03

udzielam sie ale nie w tym temacie bo siatkówką sie nie interesuje (zobacz sports insiders na przyklad)

a zwrocilem tutaj uwage bo nienawidze takich zachowan jak Twoje, ze skopiowales kogos prace co do słowa a nawet minimalnie nie wspomniales ze to kogos innego praca. Co innego typ... mogly sie pokryć, ale nie cala analiza i kolejność zdań, faktów, słów, nazwisk... tego na pewno nie bede pochwalał.
Posted by: Misiek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 14/12/2006 19:09

Cieszę się, ale może rozmawiałem z kaiserem i na ten temat i pozwolił mi? że mogę tutaj dać to info, któe i tak było już w sieci... ?

Bez odzewu, jak coś jeszcze, to dawaj na priv....
Posted by: Rafik 25

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 14/12/2006 20:10



Moskwa ma Poltavsy, Kaziyski czy Grankine, przeciwko zespołowi Serie A, który nie wystawia żadnego czołowego siatkarza. [/quote]
wszystko fajnie, gładko weszlo 3-0 ale nie wiem czy tak w porządku jest kopiować słowo w słowo prace innego typera? widzialem to z 10 godzin temu na innej stronie o inicjalach DT i podawal to tamtejszy kaiser jako pierwszy... linku nie podaje bo to raczej nie w ineteresie tego forum \:\) \:\)

ale nie ładnie tak robic wedlug mnie, zeby co do slowa kogos skopiowac i potem zbierac pochwaly, ze to niby misiek wymyslil. \:o [/quote]

Po co to napisałeś by się dowartościować. Robisz bałagan nic więcej.Rzeczywiście Misiek ma rację przez takich jak ty odechciewa się pisać tutaj cokolwiek.
Posted by: asroma

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 15/12/2006 10:38

ja piernicze, nie ma dnia, zeby ktos sie do kogos nie doczepil, a potem sie dziwimy, ze coraz mniej wartościowych ludzi jest na forum. jak ja bym zacytowal "kaisera" to moglby sie ktos doczepic, ale np. "Misiek" ktory jak malo kto sie to udziela i to z dobrym skutkiem, to mysle, ze ma do tego prawo, zeby to samo napisac, skoro ma takie samo zdanie.
Pozdro
Posted by: imarcel

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 15/12/2006 11:02

jasne asroma....dla mnie nie ważne kto od kogo , ważne że typ wszedł(albo nie i nie było by draki)Zaczyna robic sie źle na tym forum, zaczepki ten to ten tamto itd.Mamy wspólny cel, dzielić sie info na forum i wygrac jakies pieniązki.
Posted by: 4rest

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 15/12/2006 11:10

ja dziekuje bardzo vbardzo ze misiek to napisal. wczoraj ladny oprzodzik \:\) dzieki misiek \:\) i jak masz kopiowac kogos to rob to dalej bo inni moze nie chca sie podzielic z nami \:p jeszcze raz dzieki za tam moskwe 3:0 \:\) pzdr
Posted by: assasin

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 19/12/2006 09:48

Czy warto grać dzisiaj Paris-Rotterdam 1? To jest jedyny typ co do którego mam wątpliwości, bo Paryż tydzień temu nawet nie powalczył z Maaseik. Francuzi mają 1-4, Holendrzy 0-5, ale czy różnica między tymi zespołami jest aż tak ogromna że opłaca się to grać po 1.25? Jak myślicie? Bo co do Bielgorodu i Mallorki to nie ma opcji.
Posted by: szotpix

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 19/12/2006 10:14

A co sadziecie o meczu Iraklis - Dynamo M w srode 20.XII ? Rosjanie maja bilans 4-0 i sklad bardzo mocny, natomiast o Iraklisie nie moge za wiele powiedziec.
Posted by: assasin

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 19/12/2006 11:12

Dynamo powinno ich łyknąć. Kaziyski, Poltavski, Kuleshov, Grankin...spokojnie wystarczy na Greków.
Posted by: ryzy9

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 20/12/2006 11:16

Co do meczu Skra - Aon hot volleys to znalazlem prezent w bwin, mianowicie kurs na 3:0 dla Skry 1,72 gdzie w Profesjonalu 1,25...

Po wygranej na wyjezdzie z mistrzem Wloch 3-1 Skra jest w dobrej formie,takze u siebie nie powinni miec zadnego problemu z ostatnimi w grupie austriakami.

Jedyne co mnie zastanawia to podejscie Skry do tego meczu, gdyz w weekend czeka ich pojedynek na szczycie w rodzimej lidze, podejma Jastrzebski Wegiel (we wlsanej hali),ale raz Skra to profesjonalisci, dwa chca z pewnoscia wygrac malym nakladem sil dzis, zatem nie ma mowy o pojedynku dluzszym niz 3 sety i w dodatku przed wlasna publicznoscia, ktorzy jak zwykle zjawia sie w komplecie, zwlaszcza po wygranej z mistrzem Italii...

Moj typ: 3:0 Skra
Posted by: Cholo

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 20/12/2006 12:39

Originally Posted By: ryzy9
Co do meczu Skra - Aon hot volleys to znalazlem prezent w bwin, mianowicie kurs na 3:0 dla Skry 1,72 gdzie w Profesjonalu 1,25...


ziemniaki ogolnie zglupialy przy meczu SKRY

PROF:

Win - 1,08
3:0 - 1,25

Toto-mix

Win - 1,05
(0-1,5) - 1,30


Zdecydowanie propozycja Totosyfu jest lepsza bo Skra moze straci w takim wypadku seta
Posted by: choto

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 21/12/2006 11:23

Wiatam wszystkich co myślicie o meczu OLYMPIAKOS P - MACERATA
Posted by: BeNiTooo

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 21/12/2006 11:44

Originally Posted By: choto
Wiatam wszystkich co myślicie o meczu OLYMPIAKOS P - MACERATA

Macerata musi to wygrac jesli chce sie liczyc jeszcze w tej grupie przy ewentualnej porazce bilans wynosilby 1-4. Milinkovic, Geric, Dennis, Herpe wydaja sie byc lepszymi graczami nizeli Roumeliotis, Christofidelis, Soultanopoulos. Prof wystawil 1.92 na macerate mysle ze mecz jak najbardziej do grania
Posted by: OKSfan

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 02/01/2007 11:10

>Sts< raczył z łaski swojej wystawic kursy na najblizsza kolejke.
Jako ze LM osiagnela juz polmetek, do konca rozgrywek bedziemy mieli wiecej kunktatorstwa i matematyki niz samej gry. Polecam zapoznac sie z regulaminem rozgrywek a takze luknąć >tutaj<.

Na chwile obecna najbardziej ciekawia mnie mecze Sisleya, Bielgorodu i Paris Volley. Sytuacje w tabeli kazdy zna, trzeba pochodzic troche po klubowych stronkach i forach w celu wyniuchania szczegolowych informacji.
Posted by: kardynal20

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 02/01/2007 22:00

Niemieckie Friedrichshafen ma szansę na łatwe dwa punkty, ponieważ do ich hali zawita ekipa z Numancii, która przegrała do tej pory wszystkie spotkania w fazie zasadniczej, wygrywając tylko trzy sety. Patrząc na ostatnie spotkanie między tymi drużynami, możemy stwierdzić, iż ten mecz zakończył się pogromem Hiszpanów! Dwa sety wygrane do 14 i jeden do 15, mówią o klasie niemieckiej drużyny, która jest liderem na swoim „podwórku”. Bardzo prawdopodobne jest to, że Niemcy znacznie przybliżą się do awansu, jeśli zwyciężą w tym meczu.


Numancia Caja Duero - VfB Friedrichshafen

Typ redakcji: 1:3



PSi tu moje pytanie dlaczego pisze ze we wlasnej hali skoro wynika z tego ze jada na wyjazd /?
Posted by: 100jak

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 02/01/2007 23:13

Moze ktos powiedziec czemu jest taki wysoki kurs na Paris? Az 1,8 w sts, oni graja o wszystko przeciez praktycznie, sa zespolem ogolnie bardzo dobrym i graja z o nic nie grajacymi juz slabeuszami... moze sa jakies kontuzje, wie ktos cos?
Posted by: Luc Nilis

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 03/01/2007 08:43

wie ktos co było w poczatkowej fazie ligi mistrzów z meczami lokomotivu b. ze maja po 0-3 i 0-25 w setach ?????
Posted by: pablo6

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 03/01/2007 08:50

Originally Posted By: Luc Nilis
wie ktos co było w poczatkowej fazie ligi mistrzów z meczami lokomotivu b. ze maja po 0-3 i 0-25 w setach ?????


wystawili nieuprawnionego zawodnika i zostali "uhonorowani" walkowerami
Posted by: 14honor88

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 03/01/2007 08:51

Aon hotVolleys Wiedeń - Skra Bełchatów

Kursy -> 2.53 - 1.40 <-

Coś nie bardzo jestem przekonany nad gładkim zwycięstwem Skry.
Z tego co narazie się dowiedziałem z oficjalnych stron klubowych to oba zespoły grały turnieje przed zakonczeniem roku :

Skra grała mecz w Olsztynie który spowodował że u Mariusza Wlazłego ponownie pojawił się problem z bolesnymi skurczami mięśni. Na środowe spotkanie BOT Skra wyjdzie najprawdopodobniej z Iwanowem w składzie. Środkowy „Energetyków” powraca po kontuzji, której nabawił się przed dwoma tygodniami

HotVolleys ostatnie dni 2006 roku spędził w belgijskim Bree. Austriacki klub obok francuskiego VB Tours i chorwackiego Bled wziął udział w turnieju „Fortis Cup”, który co roku organizuje Noliko Maaseik. Wiedeńczycy nie zachwycali, zagrali słabo, przegrali wszystkie spotkania a w efekcie zajęli ostatnie miejsce w turnieju.

Ostatnie spotkanie obu zespołów do 1 spotkania tych druzyn doszło w 5 kolejce :
BOT Skra Bełchatów - Aon hotVolleys Wiedeń 3:2 (20:25, 25:20, 28:30, 25:19, 15:11)

Tabela
[color=green]1 Knack Randstad Roeselare (BEL) 5 9 14:8
2 BOT Skra Bełchatów (POL) 5 9 13:9
3 Levski Siconco Sofia (BUL) 5 8 10:8 [/color]
[color=red]4 Lube Banca Marche Macerata (ITA) 5 7 11:10
5 Aon hotVolleys Wiedeń (AUT) 5 6 7:13
6 Olympiakos Pireus (GRE) 5 6 7:14 [/color]

Konsekwencje dzisiejszego meczu
Zwycięstwo nad hotVolleys może zagwarantować naszej drużynie awans do fazy Play Off. Zaś Austryjaków pozbawic szans na awans. Tak więc dla naszych dzisiejszych rywali jest to mecz o wszystko.

Typ
Kurs na Skre niepowala na kolana 1,4 to trochę mało. wydaje mi się że mecz będzie bardziej zacięty niż mówią o tym kursy .Oferta narazie skromna u buków . Może jakis hc na pkt lub na sety . Wydaje mi się że będą przynajmniej 4 sety a wygrana Skry minimalna.
Posted by: harris73

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 03/01/2007 12:32

Co myślicie o nastepujacych typach:

Panathinaikos - Vojvodina +19,5 1,8
Słabsza duzyna Numancia w Atenach zmiesciła sie w +18.Na dodatek Panata tego meczy nie moze przegrac w zaden sposob wiec delikatne rozuznienie i odpuszczenie prawdopodobne.
Ostrava +2,5 seta - Cuneo 2,0
Slowacy seta ugrali we Wloszech a u siebie napewno stac ich na chocby jednego seta.
Numancia Soria - VfB Friedrichshafen 1,3
Tu raczej niespodzianki byc nie powinno
Posted by: craax

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni *DELETED* - 03/01/2007 13:14

Post deleted by Giertyszek
Posted by: harris73

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni *DELETED* - 03/01/2007 13:30

Post deleted by Giertyszek
Posted by: wluczykij&

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni *DELETED* - 03/01/2007 13:43

Post deleted by Giertyszek
Posted by: craax

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 03/01/2007 14:01

Ostrava-CUNEO typ : CUNEO -1,5 seta


W najblizszych dniach przed nami kolejna kolejka siatkarskiej LIGI MISTRZOW.Przed nami spotkanie w grupie D miedzy czeska Ostrava a wloskim super teamem Cuneo. W tym spotkaniu zwyciezca moze byc tylko jeden i chyba kazdy dosmysla sie kto nim zostanie . Wielka sensacja bylaby dla mnie porazka wloskiej ekipy. Graja w tym sezonie w lidze jak i w lidze mistrzow bardzo dobra siatkowke. Pomimo ostatniej porazki z Treviso na wyjezdzie na pewno nie mozna zwatpic w zespol Cuneo. Giba i reszta kolegow z druzyny znajduja sie w bardzo dobrej dyspozycji , jestem pewien iz sredniak europejski jakim jest Ostrava nie postawi zbyt wygorowanych warunkow i nawet na wyjezdzie Wloski spokojnie wygraja to spotkanie. W pierwszym spotkaniu tych druzyn Cuneo wygralo 3-1 , ale ten przegrany set to wpadka po rozluznieniu po pierwszym secie gdy gospodarze wygrali... UWAGA 25-7 !!!! to o czyms swiadczy ! Polecam poszukanie jakiegos ciekawego handi . a juz zwyciestwo gosci wydaje sie " bankowe" lecz i kurs jak na trudnosc spotkania nie powala ! typ : Cuneo -1,5 seta !

Wiecej na http://www.betvolley.dl.pl
Posted by: craax

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 03/01/2007 14:03

Numancia SORIA vs VfB FRIEDRICHSHAFEN


Kolejne spotkanie siatkarskiej LIGI MISTRZOW ktore wybralem w dzisiejszej kolejce. To spotkanie pragne okreslic mianem SPOTKANIE BEZ HISTORII. I wlasnie taki przebieg wg mnie bedzie mial ten mecz. Naprzeciw calkiem niezlej , solidnej druzyny z Niemiec stanie kopciuch z Hiszpanii. Zespol Numancii po prostu tylko wystepuje na papierze w tych rozgrywkach , ugrali dopiero 1 seta i to ze slabiutka Vojvodina grajac u siebie ( 1-3) i 2 sety z Ostrava u siebie (2-3)i to jedyn ich osiagniecia , ktore jak sie czyta i analizuje to chce sie plakac . Nie ma sensu pisac tutaj o skladach , o formie , o kadrach obu zespolow. Calkiem nie dawno mielismy okazej widziec oba zespoly naprzeciw siebie ... skonczylo sie oczywiscie tradycyjnie 3-0 , ale na uwage zasluguje fakt iz w spotkaniu tym Numancia tylko w 2 secie doszla AZ DO 15 punktow ! Polecam zagranie na zespol niemiecki z handi -2,5 seta dla odwazniejszych, bo uwazam iz jak na Niemcow przystalo nie rozluznia sie oni tylko zdemoluja slabeuszy ! a juz -1,5 seta dla ostrozniejszych powinno wpasc spokojnie i taki tez jest moj glowny typ na to spotkanie po kursie 1.55 calkiem milym \:\)


Wiecej na http://www.betvolley.dl.pl
Posted by: craax

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni *DELETED* - 03/01/2007 14:05

Post deleted by Giertyszek
Posted by: harris73

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 03/01/2007 14:25

Gdyby w Unibecie i BAW było -1,5 Cuneo wybrałbym to rozwiazanie ale nie ma...
A co do Ostrawy-odkad nie graja Kubala i Ledvon nawet w lidze przegrywaja(ostatnio 1-3 u siebie z Kladnem!)wiec rezygnuje z "Czechów" +2,5
http://www.vk-dhl.cz/

Spodziewam sie ciezkiej przeprawy BOTu z Hot Volley,to spotkanie powinno sie zakonczyc 5-ma setami.
Jest gdzies mniej pkt niz 185?
Posted by: assasin

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 03/01/2007 14:34

lećcie do naziemnych. konkretnie do totomixu.

6000 Ostrawa-Cuneo(-1.5) 2 1.40

6003 Numancia-Friedrich(-1.5) 2 1.50

kursy nie do pogardzenia jak na handi 1.5
Posted by: Misiek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 03/01/2007 17:13

Witam...

To ja krótko wtrące swoje zdanie co do spotkania dzisiejszego naszej Skry Bełchatów

HotVolleys Vienna v Skra Bełchatów 2 @ 1.50


Niektórzy narzekają na kurs... faktycznie mógł być troszeczkę jeszcze wyższy, ale @1.4-1.5 do przyjęcia jak dla mnie.

Skra spotkała się już z Wiedniem, pokonując ich we własnej hali 3-2, niestety nie mogłem oglądać tego spotkania całego (oglądałem tylko TB) więc do tamtego spotkania, za wiele napisać nie mogę... Z recenzji innych, którzy byli na meczu, Skra zagrała bardzo słabiutko, chyba jeden z najsłabszych spotkań... a mimo wszystko wyciągneła na te 3-2... i to już o czymś świadczy...

Nie obawiałbym się o Wlazłego czuje się dobrze i dziś zagra na pewno na pełnych obrotach, mam nadzieję że razem z Gruszką będą dziś stanowili silne punkty naszego zespołu.

Wreszcie na środek ma powrócić brązowy medalista MŚ z Japoni, Ivanov, który właśnie z zespołem Vienny, skręcił sobie kostkę... Już miał nawet grać z Olsztynem, ale jednak trener zadecydował że tutaj jest o wiele ważniejszy mecz, dlaczego?

Jeżeli dziś Bełchatowianie pokonają zespół Austriacki, praktycznie na 100% zapewnią sobie awans do fazy Play Off, natomiast zespół Vienny walczy o tzw. 'życie' ale chyba sami oni nie wierzą... że mogą awansować do następnej fazy...

Jak dla mnie, zwcyięstwo Mistrzów Polski 3-0 lub 3-1 \:\)

Tak więc typy na to spotkanie wyglądają tak:

Skra Bełchatów @ 1.50

Skra Bełchatów (-1.5) @ 1.90


Można dołożyć Maceratę... ;\)
Posted by: kajtek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 03/01/2007 17:59

Misiek ale uwazaj na wlazlego bo on ma juz w nogach zbyt duzo. A znow pojawia sie sie problemy skurczowe. Takze dla mnie idealny typ to +1.5 na Hot Wieden. Zwlaszcza ze Skra gasnie w ocza niestety.
Posted by: Misiek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 03/01/2007 18:07

Quote:
Zwlaszcza ze Skra gasnie w ocza niestety


Nie rozumiem? Bo przegrali w Olsztynie, bo nie mieli szczęścia tego 'siatkarskiego' ? Bo że byli znacznie słabsi czy cuś... z Pzu, to chyba nikt powiedzieć nie może? Bo mecz był na super poziomie...

A może to że z tym Wiedniem zagrali b.słabo, ale mimo wszystko wygrali te 3-2, ale mecz został WYGRANY...

A co do Wlazłego - to co jak co, ale dostał on na pewno już wszystko to czego potrzebował... Sam mówi że jest przemęczony i że pod koniec IV seta, prosił Dobrowolskieg żeby ten nie grał do niego już piłek...

Ale dziś jestem przekonany że Wlazły zagra dobre zawody i że Skra wygra w Wiedniu.

Każdy ma swoje zdanie... ktoś się będzie mylił, każdy z nas jest tylko człowiekiem przecież

Pozdrawiam kajtek \:\)
Posted by: kajtek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 03/01/2007 18:46

Nie nie nie biore pod uwage meczu z Olsztynem. To tylko jeden mecz. Misiek ja cie nie atakuje nie odbiez tego tak. Pewnie ze to sport i kazdy dzis wynik moze pasc \:\) ALe ja poprosatu nie lubie Wlazlego i tyle \:p Mam uprzedzenie do niego bo w waznyuch momentach zawodzi zwlaszcza koncowki seta. Nawet w meczu Z brazylia nie zagral bez kompleksow na luza, tylko po jednym bloku zatrzymal sie ale to juz histroria hehe.

Gruszka to tez chimeryczny zawodnik i tyle. Jak gra idzie to idzie a jak nie to pan piotrek w pyskowe sie wda i tyle.

Pozdrawiam I powodzonka \:\)
Posted by: kajtek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 03/01/2007 18:47

P.S ja gram +1.5 wies Skra moze wygrac ale 2:3 hehe \:p
Posted by: Rafik 25

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 03/01/2007 19:02

Originally Posted By: kajtek
Nie nie nie biore pod uwage meczu z Olsztynem. To tylko jeden mecz. Misiek ja cie nie atakuje nie odbiez tego tak. Pewnie ze to sport i kazdy dzis wynik moze pasc \:\) ALe ja poprosatu nie lubie Wlazlego i tyle \:p Mam uprzedzenie do niego bo w waznyuch momentach zawodzi zwlaszcza koncowki seta. Nawet w meczu Z brazylia nie zagral bez kompleksow na luza, tylko po jednym bloku zatrzymal sie ale to juz histroria hehe.

Gruszka to tez chimeryczny zawodnik i tyle. Jak gra idzie to idzie a jak nie to pan piotrek w pyskowe sie wda i tyle.

Pozdrawiam I powodzonka \:\)


Jeżeli uważasz,że Wlazły w ważnych momentach zawodzi to chyba inną siatkówkę oglądamy.
Opis na temat Gruszki to już totalny śmiech na sali.
To powiedz mi kto gra w tej Skrze dobrze? Może Lewis hehe?
Posted by: kajtek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 03/01/2007 19:06

A nie zawodzi??Przeciez nie we wszystkich setach w koncowce zawodzi p[rzeciez to normalne ale zawodnik pokroju Mariusza z aspiracjami na lige wloska nie umie jeszcze pociagnac zespolu w waznych momentach. Takie jest moje odczucie.

A co do Gruchy to to co myslisz ez wrocil to Polski by sie podszkolić?!? Wrocil bo juz mial dosc gry we wLoszech,dziadek z niego i tyle,.W Skre nik nie gra dobrze \:p hehe no moze Mazur hehe
Posted by: kajtek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 03/01/2007 20:11

Originally Posted By: kajtek
Misiek ale uwazaj na wlazlego bo on ma juz w nogach zbyt duzo. A znow pojawia sie sie problemy skurczowe. Takze dla mnie idealny typ to +1.5 na Hot Wieden. Zwlaszcza ze Skra gasnie w ocza niestety.


i kursik 1.90 padl moja zdobycza \:\) Skra gasnie czy to sie komus podoba czy nie \:p \:p
Posted by: Misiek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 03/01/2007 21:28

Mogę też zacytować? :-)

Znowu aż tak nam nie zgasła ta Skra...

Chyba kajtku, nie widziałeś nigdy meczów z 0-2... ;-) A wystarczyło obejrzeć Naszych z Ruskimi na Mundialu to wiedział byś \:p

AEJO SKRO! ;\)

LEWIS POWER - trzeba przyznać że chłopak miał dziś swój dzień i moim zdaniem powinnien on grać od początku, choć niezły z niego jokerek jest... ;\)
Posted by: kajtek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 03/01/2007 21:35

ale mi to zwisalo misiek cvzy Skra wygrala czy nie dla mnie tak jak podawalem w postach powyzej liczylo sie tylko ugranie 2 setow przez zespol gospodarza \:p

Widzialem widzialem ale ja gralem inna bajke wiec nie wiem czemu mi to przypominasz \:p
Posted by: tangerine

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 03/01/2007 22:11

Oglądałem oba mecze w telewizorze i chciałbym się podzielić uwagami na ten temat bo mam wrażenie, że opinie mogą być mylące. Otóż w pierwszym meczu Wiedeń grał lepiej niż w drugim i tak samo też Bełchatów. Gdyby Wiedeń dzisiaj grał tak dobrze jak tydzień temy to by wygrał, bo Bełchatów był dziś słaby (wówczas Wlazły był w pełni dyspozycji). Bez Lewisa i Wnuka dzisiaj Bełchatów nie wygrałby. A było blisko przegranej.
Posted by: Rafik 25

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 04/01/2007 06:15

Panowie przecież liczy się wynik. Nie można gdybać bo to nie ma najmniejszego sensu.

Kajtek tu nie chodzi o typ czy wszedł czy nie a o to,że napisałeś :
Skra gaśnie w oczach, Wlazły nie umie pociągnąć zespołu w ważnych momentach. Gruszka przyszedł na emeryturę. To są Twoje słowa.
Nie jestem fanem Skry tylko dobrej siatkówki a taką prezentuje ta drużyna i jej zawodnicy.

To jest liga mistrzów i Skra pokazała charakter. Wlazły ma problemy zdrowotne i to czasami się odbija na jego grze.
Posted by: fart?

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 04/01/2007 11:10

mam pytanko co sadzicie o meczu maseik-treviso ? potrzebna szybkie info bo pewien buk zablokowal to zdarzenie \:\)
Posted by: zegarek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 04/01/2007 12:33

Mam podejrzenia - ale to tylko podejrzenia - że Treviso zagra dziś w mocno rezerwowym składzie.
Posted by: HAGIi

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 04/01/2007 12:41

Zadne podejrzenia, to fakty
Treviso w rezerwowym, przeciez to widac po wahaniach kursow u bukmacherow
Posted by: Siemers

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 04/01/2007 12:49

Noliko Maaseik-Sisley Treviso
Z tego co mi slownik przetlumaczyl z zapowiedzi dzisiejszego meczu na oficjalnej stronie Wlochow to sytuacja ma sie podobnie jak w spotkaniu w Moskwie z tamtejszym Dynamem. Trener Wlochow chce oszczedzac najlepszych zawodnikow na weekendowy szlagier z Modena na wyjezdzie! Sklad: Ahmed, Horstink, Novotny, Kral, Ricci Petitoni + juniorzy: Busi, Cester, Maruotti, Antonov. W porownaniu z meczem z Dynamem gdzie Sisley przegral sromotnie do 16, 18 i 12 zaszla tylko jedna zmiana, a mianowicie w miejsce Cuda pojechal Horstink. Belgowie, mimo ze dostali 3-0 w pierwszym spotkaniu to narobili problemow Wlochom (grajacym w normalnym skladzie) przegrywajac kolejno do 33, 23 i 21.
Posted by: fart?

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 04/01/2007 15:00

Originally Posted By: _Siemers
Noliko Maaseik-Sisley Treviso
Z tego co mi slownik przetlumaczyl z zapowiedzi dzisiejszego meczu na oficjalnej stronie Wlochow to sytuacja ma sie podobnie jak w spotkaniu w Moskwie z tamtejszym Dynamem. Trener Wlochow chce oszczedzac najlepszych zawodnikow na weekendowy szlagier z Modena na wyjezdzie! Sklad: Ahmed, Horstink, Novotny, Kral, Ricci Petitoni + juniorzy: Busi, Cester, Maruotti, Antonov. W porownaniu z meczem z Dynamem gdzie Sisley przegral sromotnie do 16, 18 i 12 zaszla tylko jedna zmiana, a mianowicie w miejsce Cuda pojechal Horstink. Belgowie, mimo ze dostali 3-0 w pierwszym spotkaniu to narobili problemow Wlochom (grajacym w normalnym skladzie) przegrywajac kolejno do 33, 23 i 21.


totomix , sts, milenium zablokowaly juz tem mecz w profku Moliko po 1.9 nadal \:\) brac poki jest \:\) lub mozna dac na 3-0 po kursie 5.6 lub 3-1 po kursie 5.1
Posted by: Siemers

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 04/01/2007 15:11

u mnie w profie jest zablokowane .... 30 min temu puscilem to w stsie po 1,8 ale na kuponie razem z euroliga w kosza - na szybkosci wrocilem do chaty, wzialem 1200 zika pojechalem szczesliwy i chcialem puscic, babka dzwoni do Wawy i mowia zeby nie przyjmowac bo juz blokuja ... jade na predkosci do innego punktu zeby puscic za mniej a tam kobita ze sie 5 minut spoznilem \:\(
Posted by: koszałek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 04/01/2007 15:29

A co sadzicie mo meczu:

Levski Sofia - Roeselare?

Ja postawiłem 1 po kursie 1,65

Dajecie jakieś szanse ??
Posted by: marcpot

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni *DELETED* - 04/01/2007 15:31

Post deleted by Giertyszek
Posted by: assasin

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 04/01/2007 15:48

kuźwa ja też się spóźniłem na Noliko.
Grałem na Mallorce z Duren, opierając się na składach i wcześniejszych wynikach. Mallorca jest faworytem tego meczu, wygrała wyjazd z Toursem 3-1, dlaczego by nie z Niemcami, tym bardziej że Hiszpanie potrzebują punktów do awansu i nie przejdą obok meczu. W pierwszym spotkaniu tych drużyn było 3-1 dla gospodarzy, chociaż Niemcy nawiązali walki od stanu 2-0, ale nie wiem czy nie wynikało to z dekoncentracji Mallorki, którzy wyraźnie wygrali pierwsze dwa sety. Mam przeczucie że będzie 1-3/2-3. Dla odważnych handi -1.5 w toto po 2.00
Posted by: Siemers

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 04/01/2007 16:07

Originally Posted By: assasin
kuźwa ja też się spóźniłem na Noliko.
Grałem na Mallorce z Duren, opierając się na składach i wcześniejszych wynikach. Mallorca jest faworytem tego meczu, wygrała wyjazd z Toursem 3-1, dlaczego by nie z Niemcami, tym bardziej że Hiszpanie potrzebują punktów do awansu i nie przejdą obok meczu. W pierwszym spotkaniu tych drużyn było 3-1 dla gospodarzy, chociaż Niemcy nawiązali walki od stanu 2-0, ale nie wiem czy nie wynikało to z dekoncentracji Mallorki, którzy wyraźnie wygrali pierwsze dwa sety. Mam przeczucie że będzie 1-3/2-3. Dla odważnych handi -1.5 w toto po 2.00


Ja dodam, ze szkopy zagraja bez Holschena, Denisona i Rakica.
Posted by: harris73

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni *DELETED* - 04/01/2007 17:47

Post deleted by Giertyszek
Posted by: alves

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni *DELETED* - 04/01/2007 20:47

Post deleted by Giertyszek
Posted by: aker

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni *DELETED* - 04/01/2007 21:00

Post deleted by Giertyszek
Posted by: alves

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni *DELETED* - 04/01/2007 21:17

Post deleted by Giertyszek
Posted by: papa_smerf

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni *DELETED* - 04/01/2007 22:49

Post deleted by Giertyszek
Posted by: aker

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni *DELETED* - 04/01/2007 23:20

Post deleted by Giertyszek
Posted by: Giertyszek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 05/01/2007 07:24

Apeluję o zachowanie porządku w temacie, jak się powtórzą znowu takie posty jak w ciągu ostatnich dwóch dni to zacznę karać ostrzeżeniami, opanujcie się.
Posted by: harris73

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 09/01/2007 18:52

W Sportingbecie
CUNEO - Numancia mniej 139,5 pkt 1,46
lub
CUNEO -11,5 1,47
w BAW jest przykładowo 17,5 w Unibet -20,5
Jak gra Numancia wyjazdy wszyscy widzą,inny wynik niz 3-0 bedzie sensacja.Nie mniej jednak do takiego meczu Cuneo napewno przystąpi mocno rozluzniona:)
Posted by: KRAJAN

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 09/01/2007 19:20

I własnie w BaW przed chwilka zagrałem -17,5 - ale liczę po cichu, że po dwóch setach bedzie ugrane - oby tylko drużyna wloska nie zlekceważyła rywala - bo w poziomie umiejetności - co najmniej 2-klasy
Posted by: Misiek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 09/01/2007 19:27

Skra Bełchatów vs Lube Manca Macerata 2 @ 1.93


W jutrzejszym spotkaniu z Lube Banca Macerata nastąpi jeszcze jedna, bardziej spektakularna zmiana. Mariusza Wlazłego zastąpi Paweł Maciejewicz. Pierwszy atakujący mistrzów Polski rozpoczął właśnie urlop. Miał już w tym tygodniu jeden dzień wolny, wczoraj trenował indywidualnie, a po meczu z Włochami odpocznie trochę dłużej. Mistrzowie Włoch przylecieli w najsilniejszym składzie, ze słynnymi Serbami - Ivanem Miljkoviciem i Andriją Gericiem, a także Kubańczykiem Angelem Dennisem. Ten ostatni jest w bardzo wysokiej formie i na nim opiera się ciężar gry zespołu. Jego słabszą stroną jest przyjęcie zagrywki, co wykorzystali bełchatowianie w pierwszym meczu.

I niech każdy wyciągnie wnioski.. ;\)


Więcej tutaj
Posted by: assasin

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 09/01/2007 22:38

Czy posiada ktoś informacje w jakim składzie zagra Treviso? Znowu odpuszczą kosztem ligi włoskiej czy na Dynamo mają zamiar się zmobilizować i wygrać?

zastanawia mnie też typ na Mallorke z Tours. Hiszpanie wygrali 3-1 na wyjeździe, u siebie są niezłą ekipą. Tours strasznie męczyło w Innsbrucku, w lidze francuskiej słabo sie spisują.
Posted by: Rafik 25

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 09/01/2007 22:52

http://www.sisleyvolley.it/ tu masz link do ich strony.
Wydaje mi się,że zagrają w optymalnym składzie. Powinno im zależeć na wygranej bo awansu jeszcze nie mają. Ja raczej szukałbym w ekipie Dynama jakiś absencji. W końcu bilans 5-1 a porażka z Iraklisem dość gładko(nie wiem w jakim składzie grali) pokazuje,że też mogą odpuścić.
Posted by: remik

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 00:44

Misiek chyba nie doczytałeś artykułu do końca...Może być taka sytuacja,że Wlazły zagra dziś;/
Posted by: Misiek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 06:06

Originally Posted By: remik
Misiek chyba nie doczytałeś artykułu do końca...Może być taka sytuacja,że Wlazły zagra dziś;/



No fakt, może... Ale wątpię w to naprawdę... a kurs jaki dał na przykład obecnie centrebet - @2 , naprawdę jest warty zaryzykowania...

Jeżeli natomiast, uważasz że wygrają Bełchatowianie, @2 - w sportingbecie \:\)
Posted by: 14honor88

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 07:55

Ivanem Miljkoviciem -> czytaj średniak

jego średnia zdobytych pkt w LM w tym sezonie to 4 na mecz
Posted by: remik

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 09:04

Wg mnie też nie zagra...ale skoro na pewno będzie w 12 to całkiem możliwe jest,że w ważnych momentach przy słabszej postawie Maciejewicza wejdzie na boisko.Urlop może dostać po meczu.Bo niby po co na ławce zawodnik który na pewno nie zagra?Jeżeli chodzi o Macerate to ostatni ligowy mecz pokazał,że zaczynają coś jednak grać.Ja poszukam handi na Macerate i zagram niezależnie od tego czy zagra Wlazły...Może gdzieś na live będzie można grać ten mecz!
Posted by: Danielos

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 09:04

Originally Posted By: remik
Misiek chyba nie doczytałeś artykułu do końca...Może być taka sytuacja,że Wlazły zagra dziś;/


tutaj mamy potwierdzenie iz nie zagra Mariusz Wlazły http://sport.wp.pl/kat,30556,wid,8681519,wiadomosc.html?rfbawp=1168419700.177&ticaid=1303b
Posted by: remik

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 09:24

Danielos Wlazły będzie w prawdopodobnie meczowej 12 ,więc skąd oni mogą wiedzieć,że nie zagra?
Posted by: Siemers

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 09:55

Originally Posted By: Rafik 25
http://www.sisleyvolley.it/ tu masz link do ich strony.
Wydaje mi się,że zagrają w optymalnym składzie. Powinno im zależeć na wygranej bo awansu jeszcze nie mają. Ja raczej szukałbym w ekipie Dynama jakiś absencji. W końcu bilans 5-1 a porażka z Iraklisem dość gładko(nie wiem w jakim składzie grali) pokazuje,że też mogą odpuścić.


Sisley u siebie z pewnoscia w najsilniejszym ... a co do Dynama to w Salonikach grali w takim samym skladzie jak np u siebie z Treviso. Wlosi sa na pewno podbudowani wyjazdowym zwyciestwem w lidze z Modena a i w obec nie najmocniejszego rywala w nastepnej kolejce (u siebie podejma Perugia) Bagnoli moze sie skupic tylko i wylacznie na Dynamie...
Posted by: Tygrysek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 10:00

Witam.
Jako,że ostatnio nie mam za bardzo czasu interesować się europejską siatkówką(tylko Włochy i Polska) mam takie pytanie odnośnie meczu Paris-Noliko.Czy warto grac na Francuzów???Awansu nie maja jeszcze zapewnionego i pewnie będą walczyli do konca z Iraklisem.W dodatku mają nie za bardzo ciekawy układ dalszych spotkań i to jest jednym z tych,które powinni wygrać.Wiem,że Masseik jest drużyną,która zawsze w LM poczyna sobie ciekawie,ale Paris to tez niezła ekipa.W dodatku w składzie mają kilku reprezentantów,a to o czymś świadczy.Prosze o opinie.

Kolejny interesujący mnie mecz,to mecz Sisleya z Dynamo.
Ostatni mecz LM Treviso odpuściło wysyłając rezerwowy skład(po raz kolejny).Natomiast dzisiaj z tego co słyszałem,to grają wszyscy najlepsi ,więc kurs 1.6 jest bardzo kuszący do grania.
Dynamo miałem natomiast okazje oglądać ostatnio w lidze rosyjskiej gdzie grali pojedynek z Biełgorodem(goście bez Werbowa) i tam stracili dużo sił gdyż grali tie-break.W dodatku nie grali jakiejś nadzwyczajnej siatkówki,a siatkówke typowo rosyjską oparta na silnej zagrywce i bloku.Natomiast zauważalne było ,to że bardzo oszczędzany był Poltavski,który na bisku pojawił się raz i to na krótko.Nie wiem czy kontuzja czy też może trener daje odpoczywać swoim podstawowym grzaczom przed najwazniejszymi meczami.Kurs na Włochów ciekawy do grania.

Ostatni mecz,to ten który interesuje nas najbardziej.
Tutaj wszystko rozchodzi się o jeden "mały szczegół",a ten szczegół ,to Mariusz Wlazły.Zagra czy nie zagra??-oto jest pytanie.
Z Mariuszem w pełni sił nawet bym się nie zastanawiał nad tym czy zagrać 1 czy nie.Ale właśnie,to "ale".Każdy kto oglądał ostatnie mecze Skry,to widział,że Mariusz potrzebuje odpoczynku,który oczywiście jak najbardziej mu sie należy.W sobote podczas transmisji wspominano,że z Maceratą jeszcze zagra a potem odpoczynek,ale myśle,że nie warto ryzykować,przecież to co najważniejsze to jeszcze przed Skrą.Jeśli nie zagra bedzie ciężko,bo Maciejewicz ,to inna półka jeśli chodzi o atak,że o lepszej zagrywce nie wspomne.
Macerata jakby po słabym początku się przebudiła,ale nadal jakoś jej wyniki mnie nie przekonują,niby w LM wygrywają,ale z przeciwnikami lekko mówiąc mało wymagającymi,bo takim w tym sezonie można nazwać ostatnio pokonywany Olimpiacos.W lidze włoskiej ,to samo u siebie jeszcze wygrają,ale jak już jest mocniejszy rywal,to już porażka.Ostatnio niby przegrali w tie-braku w Cueno,ale czy to jeden dobry mecz czy już nadchodzą dni Maceraty??
Posted by: assasin

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 10:19

Ja myślę dzisiaj poważnie nad Treviso. Skoro odpuszczają mecze wyjazdowe, wysyłając juniorów, to podejrzewam że założyli sobie iż będą spinać się na wszystkie mecze u siebie i będą chcieli je wygrać. Ostatnie ich wyniki napawają optymizmem. Wygrali u siebie z Cuneo, później trudny wyjazd w Modenie. Dynamo ma super skład, ale wyniki tego aż tak nie potwierdzają. Wygrana dopiero 3-2 w Paryżu, porażka w Salonikach 0-3, u siebie z Iraklisem 3-2. A więc nie jest to drużyna z innej planety, do ogrania jak każda. Fei, Cisolla są w formie, liczę że przy wsparciu kolegów z drużyny dadzą radę.

Można na podbicie kursu dorzucić do tego Iraklis i zagrać za grubszą kasę.

Zastanawia mnie też Mallorca-Tours? Ktoś ma jakieś spostrzeżenia na temat tego meczu?

Skra-Macerata- no bet- wolę obejrzeć spokojnie ten mecz w tv. Macerata owszem w Cuneo powalczyła w tb, ale Ivan Milijković zdobył....aż 4 punkty. Ewentualnie handi 1.5 na Maceratę do spróbowania, ale tylko za 1.50 (?)
Posted by: JP2

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 10:33

Iraklisu to ja sie boje grac
Niemowico podbiciu kursu \:\)

Bardziej mnie korci Bruducnost
Ostatni WIN z Bilgogradem i jakies tam szanse na awans maja
wiec warto zaryzykowac
Posted by: lleyt1

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 13:12

Wydaje mi sie,ze Wlazly dzis mimo wszystko zagra i skra tez powinna wygrac. ja jednak troszke sie zabezpiecze i zagram ze wygraja co najmniej 2 sety(Sportingbet, +1,5 seta, 1,49). Wydaje mi, ze sa w stanie je ugrac,momo ogromnego zmeczenia zespolu. Macerata stracila nawet seta na wyjezdzie z ostatnim w tabeli,najslabszym Olimpiakosem,wiec byloby bardzo dziwne gdydby dzis mieli gladko wygrac. Tym bardziej ze przegrali u siebie 1 mecz ze Skra 1:3, a dzis dojdzie jeszcze atut wlasnej hali i publicznosci dla naszych siatkarzy.
Posted by:

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 13:47

Originally Posted By: lleyt1
Wydaje mi sie,ze Wlazly dzis mimo wszystko zagra i skra tez powinna wygrac. ja jednak troszke sie zabezpiecze i zagram ze wygraja co najmniej 2 sety(Sportingbet, +1,5 seta, 1,49). Wydaje mi, ze sa w stanie je ugrac,momo ogromnego zmeczenia zespolu. Macerata stracila nawet seta na wyjezdzie z ostatnim w tabeli,najslabszym Olimpiakosem,wiec byloby bardzo dziwne gdydby dzis mieli gladko wygrac. Tym bardziej ze przegrali u siebie 1 mecz ze Skra 1:3, a dzis dojdzie jeszcze atut wlasnej hali i publicznosci dla naszych siatkarzy.

ja biiorę MAECRATE za 1,9 z Wlzałym czy bez niego wydaje misie że SKRA w końcu polegnie, oglądałem ich wsyztskie mecze w tym sezonie, i to nie jest ta sama SKRA co choćby rok temu, Macerta przyjeżdzą w całym skłądzie mimo porazki u siebie teraz będą chcieli wygrać bo maJĄ SZASNE NA WYJSCIE ALE MUSZĄ WYGRAC I MY.ŚLĘ ZE mILIJOVIC I SPÓŁKA WYGRAJĄ Z NASZYMI ;\)
Posted by: craax

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 13:59

Skra Belchatow - Macerata

Arcyciekawe spotkanie w dzisiejszej kolejce siatkarskiej LIGI MISTRZOW. Zespol Skry , ktory ostatnie mecze gra na pograniczu z przeciwnikami , niczym nie zachwyca a mimo to wygrywa swoje mecze zagra ze slaba spisujaca sie do tej pory w lidze wloskiej naszpikowana gwiazdami Macerata. Moim typem na to spotkanie jest zwyciestwo gosci. Juz w ostatnim spotkaniu wyjazdowym z Cuneo pokazali niezla siatkowke, zupelnie inna niz do tej pory , nawiazali rownorzedna walke i nawet przy odrobinie szczescia mogli to spotkanie wygrac. Skra moim zdaniem miala duzo szczescia w ostatnim spotkaniu z Czestochowa i nie mozna byloby miec pretensji jezeli zakonczyloby sie ono nie 3-1 a 1-3 , kazdy set Skra wygrala najmniejsza mozliwa roznia punktowa. Uwazam ze w tym spotkaniu na Skre bedzie czekala zupelnie trudniejsza przeprawa , Wlosi przyjezdzaja najsilniejsza ekipa i doskonale wiedza o co kraju , tacy gracze jak chociazby Milijkovic sa w stanie w pojedynke wygrac mecz i na to licze ,przy lekkiej pomocy reszty zespolu. Caly czas widac po Skrze brak swiezosci , zespol grajac sie meczy , cos jest nie tak a mimo to wygrywa ,czekam na ich porazke i dzisiaj jest swietna ku temu okazja a i przeciwnik " wysmienity do przegrania ". Licze na odrodzenie poteznych Wlochow i zwyciestwo ! typ : MACERATA @1.75 6/10


Zapraszam na http://www.betvolley.dl.pl
Posted by: Misiek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 14:03

Originally Posted By: lleyt1
Wydaje mi sie,ze Wlazly dzis mimo wszystko zagra i skra tez powinna wygrac. ja jednak troszke sie zabezpiecze i zagram ze wygraja co najmniej 2 sety(Sportingbet, +1,5 seta, 1,49). Wydaje mi, ze sa w stanie je ugrac,momo ogromnego zmeczenia zespolu. Macerata stracila nawet seta na wyjezdzie z ostatnim w tabeli,najslabszym Olimpiakosem,wiec byloby bardzo dziwne gdydby dzis mieli gladko wygrac. Tym bardziej ze przegrali u siebie 1 mecz ze Skra 1:3, a dzis dojdzie jeszcze atut wlasnej hali i publicznosci dla naszych siatkarzy.



Wlazły dziś nie zagra, no może na jakieś końcówki na zagrywkę? Tak jak to robił z Maciejewiczem, to może teraz Mariusz wejdzie... Ale tak żeby grał... to po co? Awans Skra wywalczyła tydzień temu... a to że Mariuszowi dolegały już różne dolegliwości to chyba każdy siatkarski kibic wie. Mam tutaj na myśli np. jego słowa podczas spotkań z Olsztynem oraz w Wiedniu 'Maciek nie graj do mnie...'

Kurs na Włochów wygląda bardzo słodko, argumenty są za 'nie' i 'tak' bo Macerata nie w formie blabla...

No w sumie trochę to 15 pkt w lidze włoskiej i odległe 11 miejsce nie pokazuje zbytnio hurraoptymizmu stawiając na tą drużynę... Ale ona ma takie osobowści że po prostu...

Jak tego spotkania Lube nie wygra, to naprawdę może być tak że nie zajmą nawet 3 miejsca w naszej grupie, a tego chyba sobie nie wyobrażają prezesi...

Ostatnio zagrali dobre spotkanie z liderem Cuneo, przegrywają na wyjeździe tylko 2-3.

Ja już pisałem... @1.9-2 na Lube, trza spróbować ;>
Posted by: tangerine

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 14:03

Dokładnie tak. Zastanawiałem się nad Maceratą nie wiedząc, że Wlazły będzie oszczędzany. A tak w ogóle to nie wiem czy nie warto Wiednia próbować po kursie 5.
Posted by: lleyt1

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 14:06

Jakie gwiazdy ma ma Macerata oprocz Milijkovica i Rodrigao bo nie wiem ? Ju nie przeceniajmy tego zespolu tak.
Jakby rzeczywiscie tak by bylo to by nie zajmowali takich pozycji w tabelach, a po za tym nazwiska nie graja.
Posted by: marcpot

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 14:15

ok, skra pewnie przegra
a co myslicie o dwoch jedynkach?
fridrieschafen i mallorca?
Posted by: grajek1987

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 14:16

Geric jeszcze:P
Posted by: Misiek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 14:21

Miljkovic Ivan + Geric Andrija + Santana Rodrigo "Rodrigao + Herpe Renaud + Dennis Angel słabo?

Nikt nie przecenia tutaj Maceraty, ale po prostu wyszło jak wyszło dziś z Wlazły i Włochów, którzy nie mają zapewnionego awansu po kursie @1.9 można sobie spróbować \:\)

Jeżeli Ty uważasz że lepszą inwestycją jest zakład pt. Skra +1.5 po kursie @1.49, to spoko, każdy ma przecież swoje zdanie \:\)
Posted by: Svart_Ulv

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 14:23

Misiek jak tak będziesz patrzył to Real teoretycznie powinien co roku zdobywać Puchar Mistrzów bo też ma fajne nazwiska
Posted by: Misiek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 14:31

Svart - to było moja odpowiedź, na pytanie

Quote:
Jakie gwiazdy ma ma Macerata oprocz Milijkovica i Rodrigao bo nie wiem ? Ju nie przeceniajmy tego zespolu tak


... nie mieszaj piłki nożnej do siatkówki \:\)

Bo tutaj troszkę inaczej jest... \:\)
Posted by: lleyt1

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 15:46

Tylko najdziwniejsze jest to ze w poprzednich wszyscy oni grali,a wynikow nie bylo. Poza tym nie ma pewnosci,ze Wlazly dzis nie zagra. A bardzo waznym atutem jest rowniez wlasna publika.
Posted by: Ojro

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 15:58

BOT Skra - Lube Banca @ 1,75 + 1set Lube 1,825 SB

BOT ma juz awans zapewniony. A goscie jeszcze walcza [dziwie sie im, ze musza odrabiac, bo na poczatku sezonu troche poprzegrywali, a mogli spokojnie awansowac].
Co do Wlazlego, to powinnien odpoczywac, a jak juz ma wejsc to na koncowki. Osobiscie nie widze zwycistwa Polakow: maja awans, sporo meczy przed soba - po co nadwyrezac sily na to.
Jedyny minus grania na MAcerate to wlasne smieci...
Co do drugiego typu na seta. BOT przegrwa sporo pierwszym setow, by potem podniesc sie i wygrac caly mecz.

btw...jak mnie glowaa napierd...
Posted by: assasin

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 16:02

Kurs na Macerate cigle spada, w profku juz tylko 1.78. Masówka? \:\)
Posted by: mura

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 16:09

przed chwilą wróciłem z profa i na moim kuponie wciąż jest 1.8 :]

co do meczu..hm.. w pełni zgadzam się z Miśkiem. moim zdaniem goście wygraja, Mario najprawdopodobniej nie zagra a co to oznacza dla Skry - w dodatku przemęczonej - tłumaczyć nie trzeba. goście musza o awans jeszcze powalczyc, przyjechali pelnym składem z żądzą rewanżu za wtope u siebie. po tej stronei siaty ogień Ivana może okazać sie zabojczy - Włosi grają coraz lepiej o czym świadczy chociażby ostatni mecz wyjazdowy w lidze, wprawdzie przegrany ale po walce i to z nie byle kim. jak dla mnie dziś Macerrata poza zasięgiem Skry.
Posted by: pitus

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 16:10

wlazly napewnio dzis nie zagra:
http://sport.gazeta.pl/siatkowka/1,65069,3838103.html
wiec okolo 30 punktow bedzie mniej i jaki z tego morał?
Posted by: Maxero

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni *DELETED* - 10/01/2007 16:26

Post deleted by OKSfan
Posted by: Arsen

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 16:33

"Miljkovic Ivan + Geric Andrija + Santana Rodrigo "Rodrigao + Herpe Renaud + Dennis Angel słabo?"

widocznie slabo, jak u siebie dostali baty od skry
macerata gra do tej pory lipe i nie ma sensu grubo ich grac.

komus tam uswiadamiam, ze z powodu braku wlazlego skra wcale nie bedzie grala w 5 osob i nie zobedzie 30 pkt mniej ;\) maciejewicz na pewno troche zapunktuje
Posted by: Rafik 25

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 16:45

Wlazły nie gra. Ale panowie co wy piszecie Macerata rozpoczęła sezon bardzo słabo, jednak powoli ich forma zwyżkuje. Jeśli piszecie,że co to za zawodnicy,że są słabi to widzę,że macie wielkie pojęcie o siatkówce,a porównanie do piłki nożnej już śmieszne. Publiczność wcale nie jest jakimś wielkim handi kolego szczególnie w siatkówce. Zobacz jak się kibice zachowują gdy drużynie nie idzie.lleyt1 a oglądałeś tamten mecz?
Wiesz,że od tego czasu sporo minęło. Co to za tok myślenia. Tamten mecz to historia a dzisiejszy mecz pokaże kto miał rację.
Prośba jedna:
po zakończeniu meczu prosiłbym by nie wpisywać tu głupot typu a nie mówiłem lub mój typ dobry izi bo nic nie wnosi do tematu.
Posted by: Misiek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 16:55

Arsen: to ja jeszcze przed samym spotkaniem... (bo mnie z lekksza zacytowałeś ;> )

Tia, tylko że nie ma porównywać tamtego spotkania, do tego co będzie się działo zaraz... Gdyż wtedy Włosi jak na moje, to sobie trochę zlekecważyli zespół Skry... no i do tego doszedł w ogóle słaby dzień całej drużyny + fantastyczne spotkanie Wlazłego i te serwisy jego, które pozwoliły nam wyjść ze stanu bodajże 24-21?22? ,,,

No na pewno Maciejewicz coś zapunktuje, tylko teraz pytanie na ile ? ... Nie grał zbyt dużo... a teraz nagle wychodzi a na przeciko...

Polsat Sport \:\) Bo biletów zabrakło, a cartmannowi się udało \:\)
Posted by: Soczi

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 18:56

Krótko o meczu Mallorca-Tours.

Myślę, że kursy na Hiszpanów lekko zaniżone. Co prawda wygrali z Francuzami na ich terenie 3-1, ale zespół z Tours był wówczas w trakcie dość poważnego kryzysu i w zasadzie przegrywał wszystko co się dało. Seria kilku porażek z rzędu w lidze, brak kluczowych zawodników, inni grali momentami nie na swoich pozycjach. Podobnie było w meczu z Austriakami z Innsbrucka na wyjeździe (tam 3-2 dla Tours po męczarni). Wówczas skład był okrojony już niemal do ostateczności. Z przebiegu ostatnich spotkań ligowych i wygranej z Innsbruckiem u siebie (wszystkie te mecze gładkie 3-0) wynika, że kryzys mają już za sobą. O Mallorce za bardzo nic nie wiem, szczerze mówiąc, ale z tego co widzę na stronie europejskiej federacji to jest to zespół w zasięgu Tours jak najbardziej. Pozostałe rezultaty Tours są lepsze od tych uzyskiwanych przez Mallorcę. W Hiszpanii też trudno mówić o jakiejś znaczącej przewadze gospodarzy, skoro na mecze przychodzi dość mała liczna liczba kibiców. Jak dla mnie kursy powinny być bardziej zbliżone do siebie, value na Francuzów na pewno, albo NO bet.
Posted by: kajtek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 19:28

skoro sam przyznajesz ze o zepsole MAlorci nic nie wiesz czy tez malo to dlaczego twierdzisz ze Tours jest lepsze? To troche dziwne z twojej strony.Bo juz napewno po samej stronie www tego nie mozna powiedziec gdyz są to tylko liczby liczby i raz jeszze liczby.
Posted by: Soczi

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 19:41

Sorry, ale nie widzę w swoim poście żadnej wzmianko i tym, że Tours jest lepsze. Nie stwierdziłem tak, z tego co napisałem wynika jedynie, w moim przekonaniu, że nie warto (w zasadzie obecnie już warto było) grać Mallorcę po kursie 1,50. Jak będzie nie wiem. Dobrze by było jakby ktoś kto coś wie (wiedział na ten teamt) coś napisał. Ja podałem jakieś info na temat Francuzów. Myślę, że na tym polega wymiana informacji na forum. Sorry, ale nie znam hiszpańskiego.
Posted by: kajtek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 10/01/2007 20:08

Nie no spokojnie rozumiem Cie ale zaznaczyles ze Tours jest lepsze od maLlorci \:\) czy warto to sie okaze \:\)
Posted by: koszałek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 11/01/2007 00:23

Panowie doradzcie, mam zamiar jutro zagrać na Olympiakos, macie jakies zdanie do tego meczu?
Posted by: Giertyszek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 11/01/2007 07:13

A dlaczego chcesz to grac?

Bo dla mnie kurs 2,55 na Sofię to pomyłka, mają realną szansę na awans a Olympiakos już nie, więc motywacja po ich stronie. Więc może o czymś nie wiem? Jak na razie to hcp 2 sety na Sofię biorę.
Posted by: assasin

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 11/01/2007 09:45

a co sądzicie o Ostrawie 2? Nie są ogólnie lepszą drużyną od Serbów? Przydałoby im się wygrać i wtedy mają pewny awans z 4 miejsca. Za 1.85 chyba niewykluczone.
Posted by: Rafik 25

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 11/01/2007 09:55

Originally Posted By: assasin
a co sądzicie o Ostrawie 2? Nie są ogólnie lepszą drużyną od Serbów? Przydałoby im się wygrać i wtedy mają pewny awans z 4 miejsca. Za 1.85 chyba niewykluczone.


Z każdej grupy awansują 3 drużyny
Posted by: Max11

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 11/01/2007 11:15

Oglądał ktoś wczoraj Paris-Noliko. Czy siatkarze Paris w 4 secie przy prowadzeniu 18-15 położyli się na parkiecie czy wogóle z niego zeszli bo stracili 8 punktów z rzędu . Paris było takie słabe czy Noliko takie mocne?
Posted by: pablos75

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 11/01/2007 11:58

Witam tez sklanialbym sie ku Lewskiemu ale.... Olimpiakos jak narazie jest jedynym timem ktory pokonal lidera Roeselare to po pierwsze.Po drugie patrzac na pierwsze trzy zespoly z czolowki nie widze szans Lewskiego na awans SKRZE wystarczy jedno zwyciestwo ROESELARE ma juz AWANS a LEWSKI musialby sobie poradzic na wyjezdzie z MACERATA co wszyscy chyba widzieli wczoraj jaka sila dysponuja wiec szanse LEWSKIEGO na awans sa znikome smialbym twierdzic zerowe a przypomne jeszcze jak SKRA meczyla sie z OLIMPAKOSEM u siebie wiec chyba raczej win OLIMPAKOSU nie jest to co prawda ,,PANATA,,ale tez nie chlopaki do bicia
Posted by: assasin

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 11/01/2007 12:07

Originally Posted By: Rafik 25
Originally Posted By: assasin
a co sądzicie o Ostrawie 2? Nie są ogólnie lepszą drużyną od Serbów? Przydałoby im się wygrać i wtedy mają pewny awans z 4 miejsca. Za 1.85 chyba niewykluczone.


Z każdej grupy awansują 3 drużyny


jak 3. 4x3 to 12, a w 1/8 musi być 16 drużyn (?)
Posted by: undisputed

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 11/01/2007 12:38

12 eliminacja 6 eliminacja 3 plus gospodarz final four
Posted by: Siemers

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 16/01/2007 10:07

Panathinaikos-Cueno 1.7

Programma intenso per i neo campioni d’inverno della Bre Banca Lannutti, che questa mattina decolleranno da Milano con destinazione Atene per l'ottavo turno di Champions League con il Panathinaikos. Il match in programma domani, martedi 9 gennaio, alle ore 18.00 - ora italiana - (flash su Radio Piemonte Sound) vedra nuovamente in campo il capitano Wijsmans, mentre non prenderanno parte alla trasferta greca Giba, Omrcen, Coscione, Vergnaghi e Lasko che proseguiranno la preparazione atletica in palestra lasciando spazio ai giovani di Piemonte Volley: Botto, Baranowicz e Balbi. Stop anche per Abbadi che, dopo un’ottima prestazione a Piacenza, rimane fermo a causa di un leggero risentimento muscolare, che richiede un ciclo di terapia.
Dall’altra parte della rete i piemontesi ritroveranno il Panathinaikos che nella gara di andata, disputata a Cuneo il 12 ottobre scorso, aveva avuto la meglio con il punteggio di 3-0. Nella rosa del tecnico Francisco Dos Santos militano i compagni di nazionale di Giba, Dante e Marcelo, lo schiacciatore Baev Tontor-Zlatko e il venezuelano Ernando Gomez, uno degli opposti tra i piu forti al mondo.
“In Grecia giocheremo contro la squadra favorita del nostro girone, un team che rispetto e di cui ho grande stima. Daremo il massimo per portare a casa un’altra importante vittoria”.
Domani a sostenere i colori di Cuneo nel palasport di Atene ci sara una delegazione rappresentativa dei Blu Brothers che ha scelto di vivere tre giorni a fianco degli atleti cuneesi.

Giba, Omrcen, Coscione, Vergnaghi i Lasko zostali we Włoszech. Abbadi narzeka na jakis uraz i tez nie pojechał. Szanse dostaną młodsi zawodnicy tacy jak Bang, Baranowicz i Balbi. Tak więc wszyscy najlepsi nie zagrają \:p

...tak więc chyba Treviso nr 2
Posted by: szymon0305

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 16/01/2007 11:45

witam,
Panowie wydaje mi sie ze mozna zagrac na lokomotiw bielgorod i treviso, kursy zachecajace, a w przypadku porazek te druzyny skomplikuja sobie sytuacje w grupie,
wychodza po 3 zespoly, wiec jest sie o co bic
a akurat te dwie druzyny to czolowka europejska
Posted by: el magico

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 16/01/2007 13:11

Panathinaikos-Cueno w profie juz zablokowany jest \:\(
Posted by: geronimo

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 16/01/2007 13:21

Wiecie u jakiego buka internetowego mozna to zagrac Panathinaikos-Cueno ???
Posted by: kardynal20

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 16/01/2007 13:23

w sts tez zablokowali juz??
Posted by: Siemers

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 16/01/2007 13:26

Originally Posted By: geronimo
Wiecie u jakiego buka internetowego mozna to zagrac Panathinaikos-Cueno ???


w bwin jest po 1.35 ...

a co do ziemniaków to nie uczą się na błędach ... na całe szczęscie dla nas

Pozdrawiam
Posted by: Morten

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 16/01/2007 13:28

W toto też już zablokowane...
Posted by: Rivaldinho

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 16/01/2007 13:30

w STS jeszcze jest \:\)
Posted by: geronimo

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 16/01/2007 13:34

w interwetten kurs dalej 1.65 !!!
Posted by: maxkolonko

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 16/01/2007 13:44

bwin 1.35 na Panathinaikos ;\)
Posted by: geronimo

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 16/01/2007 13:55

Originally Posted By: geronimo
w interwetten kurs dalej 1.65 !!!


Juz zablokowali
Posted by: choto

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 16/01/2007 13:59

a jak tam sts zablokował czy jeszcze możan grać
Posted by: OKSfan

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni *DELETED* - 16/01/2007 14:01

Post deleted by OKSfan
Posted by: kudzior

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 16/01/2007 18:16

No tak za pozno doszedlem do sts o 14.30 juz wycofali Panathinaikos. Jest 19.15 a juz Panathinaikos prowadzi 2:0 ahh szkoda ze nie zdążylem.

TO NIE JEST QUASI - CZAT !
Posted by: Giertyszek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 17/01/2007 05:44

Na dzisiaj zastanawiam się nad Treviso, przegrali ostatnie dwa mecze (raz wysyłając rezerwy do Maselik) i troche skomplikowali sytuacje w grupie. Jesli dzis przegraja to zrownaja sie wlasnie punktami z greckim zespolem i beda musieli juz wygrac dwa ostatnie mecze.
Posted by: szymon0305

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 17/01/2007 06:07

no jak dla mnie treviso tez 2, tylko nie wiadomo w jakim skladzie tym raz em zagraja, ostatnio odpuszczali mecze ale mysle ze druzyna o takim potencjale nie bedzie kalkulowac i postara sie ten awans zalatwic jak najszybciej

Wczoraj zawiodl mnie lok.bielgorod, polecalem ten typ- niestety gwiazdy nie graja

Giertyszek, masz info odnosnie skladu treviso?
Pozdrawiam
Posted by: Giertyszek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 17/01/2007 06:24

MERCOLEDI’ A SALONICCO RIEDIZIONE DELLA FINALE DI CHAMPIONS 2006



(16 Gen., h 17.40) Ottava giornata di Indsit European Champions League per la Sisley Volley che nella mattinata odierna è partita alla volta di Salonicco, dove mercoledì 17 alle ore 19.30, affronterà l’Iraklis nella riedizione della finale per il titolo europeo della scorsa stagione.

QUI SISLEY VOLLEY: FEI OK – La squadra è al completo con il recupero di Alessandro Fei dall’attacco influenzale che lo aveva costretto a saltare la gara contro l’RPA Perugia. Gli orogranata, arrivati a Salonicco nel primo pomeriggio, in serata svolgeranno l’ultima rifinitura al Municipal Sports Center Evosmos.
Posted by: szymon0305

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 17/01/2007 06:37

VIENNA-MACERATA H(1,5-0) 2

mysle ze bez problemu mozna zagrac na macerate, austraicy sa slabym zespolem a wlosi potencjal ogromny, poczatek sezonu slabszy ale obecnie z meczu na mecz sie rozkrecaja,wiec mysle ze dwojka z hand smialo mozna zagrac

Kurs 1,45, moze nie rzuca na kolana ale w miare pewny

Dziekuje giertyszek, a ty co sadzisz o maceracie?
Ja szykuje sianko na jutrzejsza skre, kurs atrakcyjny
Posted by: 14honor88

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 17/01/2007 14:13

Originally Posted By: Giertyszek
MERCOLEDI’ A SALONICCO RIEDIZIONE DELLA FINALE DI CHAMPIONS 2006



(16 Gen., h 17.40) Ottava giornata di Indsit European Champions League per la Sisley Volley che nella mattinata odierna è partita alla volta di Salonicco, dove mercoledì 17 alle ore 19.30, affronterà l’Iraklis nella riedizione della finale per il titolo europeo della scorsa stagione.

QUI SISLEY VOLLEY: FEI OK – La squadra è al completo con il recupero di Alessandro Fei dall’attacco influenzale che lo aveva costretto a saltare la gara contro l’RPA Perugia. Gli orogranata, arrivati a Salonicco nel primo pomeriggio, in serata svolgeranno l’ultima rifinitura al Municipal Sports Center Evosmos.


Nie da rady po polsku..?
Posted by: Siemers

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 17/01/2007 14:40

"FEI OK"
...
"La squadra è al completo"

wszyscy pojechali ;\)
Posted by: deker84

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 17/01/2007 14:43

Sisley w tym meczu zagra w pelnym skladzie,także z nieobecnym podczas ostatniego meczu w lidze Fei'm. A wiadomo ile on znaczy dla Sisleya(ale Horstink godnie zastapil go w meczu z Perugia)
Porazka skomplikuje troszke sytuacje Sisleya w LM(mimo ze ostatnie mecze graja z outsiderem grupy Roterdamem, a pozniej z Paryzem).
Posted by: szymon0305

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 17/01/2007 16:06

panowie gdzie mozna siate sledzic na zywo?
mam tylko stronke parimatch.com
znacie inna?
Posted by: aspace

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 17/01/2007 16:16

Originally Posted By: szymon0305
panowie gdzie mozna siate sledzic na zywo?
mam tylko stronke parimatch.com
znacie inna?


http://www.cev.lu/mmp/online/website/main_menu/volleyball/european_cups/indesit/4680/index_EN.html
Posted by: szymon0305

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 17/01/2007 16:40

z podziekowaniem
zagralem treviso+macerata
mysle ze taki dubelek powinien siasc
Posted by: szabelq

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 17/01/2007 17:17

sorry za off topic ale mam pytanko...w jakim buku netowym jest najlepsza oferta siatki?(polska,liga mistrzow,wloska)dziex i pozdr ;]
Posted by: bodescu_wampir

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 17/01/2007 17:59

szabelq duza oferte ma sportingbet , w expekcie nie widzialem ligi mistrzow
, a w baw tez jest ale baw odpada bo sa bardzo niskie limity wiec zostaje sportingbet chyba
Posted by: kudzior

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 17/01/2007 22:09

Jak Myslicie Lewski - Skra ????
Czy zagra Wlazly?
Posted by: aker

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 17/01/2007 22:44

Originally Posted By: kudzior
Jak Myslicie Lewski - Skra ????
Czy zagra Wlazly?


"Lecimy pełną dwunastką meczową z rekonwalescentem Piotrem Gruszką, który nie odczuwa już skutków naciągnięcia mięśnia czterogłowego - powiedział wiceprezes BOT Skry Konrad Piechocki. - W pełni sił jest również Mariusz Wlazły. Wszyscy zawodnicy są zmobilizowani i mocno wierzą, że w czwartek zapewnią sobie awans"

Z tego co pamietam to zawodnicy i trener podkreslali juz wczesniej ze kluczowym spotkaniem bedzie te w Bułgarii.
Skra wygrywajac moze byc juz pewna awansu i mysle ze jutro tego dokona.
Levski Sofia Skra Bełchatów Typ: 2
Posted by: szymon0305

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 18/01/2007 06:07

po wczorajszym sukcesie z macerata i treviso typ na skre chodzil mi po glowie od poniedzialku
i zagram na nich, mam nadzieje ze Mariusz i spolka pokusza sie o zwyciestwo i zapewnia sobie w ten sposob awans do nastepnej rundy
Nie bedzie o to latwo ale mysle ze skra jest lepszym zepsolem od majacych kilku reprezentasnotw w skladzie Bulgarow
Tak wiec lewski- skra - 2
Posted by: Tygrysek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 18/01/2007 08:43

Też cały czas myśle nad zagraniem Skry,bo wyraźnie widać,że Levski wyraźnie bez formy jakby uszło z nich powietrze.Myśle,że dla nich takim najgorszym momentem był mecz z Belgami u siebie gdzie po wygranym pierwszym secie zdarzylo sie coś co nie powinno się zdarzyć .W drugim prowadzili 22-15(16) i przegrali tego seta.Przegrali,bo to młoda drużyna i oglądając ten mecz widziałem mnóstwo głupich błedów na poziomie kadetów.Oczywiście wyróżniającymi się grzaczami na początku byli Yordanov,Gaydarski i Aleksiev.O pierwszym można napisać,że cały czas gra na swoim poziomie,Gaydarski wyraźnie jakby stracił forme(jak cały zespoł),a Aleksiev ostatnio został sprzedany do ligi rosyjskiej.Więc ich siła pod siatką wyraźnie zmalała i tu upatruje ogromnej przewagi Bełchatowa,a w szczególności Heikinena.
Wlazły podobno juz wypoczął,więc i cała Skra jakby się odrodziła,a jej siła po powrocie Mariusza jest o wiele większa.Pozatym myśle,że ten mecz dla Skry ma ogromne znaczenie i zawodnicy powinni być zmotywowani i skoncentrowani na tym meczu,bo wygrywając ze słabym ostatnio Bułgarami zostawiają sobie jeszcze nadzieje na pierwsze miejsce w grupie,a dodatkowo pozbawiają złudzen na awans Levskiego.

1.8 mnie zachęciło i razem z Prokomem ładnie wygląda.
Posted by: craax

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 18/01/2007 08:53

LIGA MISTRZOW
Levski-Skra
typ : Skra 1.7-1.8

No to nareszcie doszlismy do etapu LM kiedy zapadna jakies rozstrzygniecia , bo przyznam szczerze robilo sie to wszystko powoli juz nudne heh !! Skra jedzie na dosc ciezki teren , jakim na pewno jest Bulgaria , ale teren ktory na pewno jest w zasiegu mistrzow Polski , ktos moze powiedziec ze malo kto wygral w Bulgarii , i to jest prawda , Levski zaznal na swim parkiecie w tym sezonie w LM tylko jednej porazki i to z rewelacyjnie spisujaca sie druzyna Roselare , lecz mecz byl bardzo zaciety i goscie wygrali po tie breaku dopiero ! Bulgarzy rozjechali olympiakos 3-0 , pokonali tez macerate ale jednak to bylo na poczatku rozgrywek , ostatnio widac ze cos szwankuje w zespole , sam Yordanow ktory mocno punktuje co mecz nie wygra ze Skra , natomiast ze strony naszego mistrza , pelna koncentracja i mobilizacja , Belchatowianie pojechali tam z jednym celem : zapewnic sobie awans i nie kryja sie z tym , kazdy o tym glosno mowi i bardzo dobrze to doda pewnosci tej druzyne , ktora ostatnio moze byc troszke nadszarpnieta. Licze ze Wlazly wypoczal i wroci naladowany dodatnio i storpeduja troszke libero i przyjmujacych Levskiego , licze na Lewisa ktory pokazal ze potrafi pociagnac zespol jakby trzebabylo w meczu przeciwko Viennie ! Srodek na pewno mamy mocniejszy wiec tutaj nie widze problemow , wg mnie lepiej zmotywowanym zespolem bedzie Skra i wykorzysta spadek formy Bulgarow bezlitosnie , stawiam na pierwsza porazke Levskiego u siebie trwajaca krocej niz 5 setow !!

ZAPRASZAMY http://www.betvolley.dl.pl
Posted by: craax

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 18/01/2007 09:05

Vojvodina Novolin v Friedrichshafen
typ: over 177,5 pkt

Nie bedzie to ciekawe spotkanie , nie bedzie to piekna siatkowka , nie mamy na co tutaj liczyc , zwyciezca moze byc tylko jeden , jest to druzyna niemiecka ale wpadlem na pewien pomysl. W nie dalekim odstepie czasu Niemcy grali na wyjezdzie z Numancia , jest to zespol pokroju Vojvodiny , po 2 wygranych dosc latwo setach przyszedl czas na rozprezenie i duzo nie braklo a doszloby nawet do TB . Licze ze tutaj bedzie podobnie , zespol Vojvodiny cenie jednak ciut wyzej niz Numancie , pokonali ich w koncu na wyjezdzie 3-1 ! Takze kurs na gosci taki sam jak w meczu z Numancia moze dziwic , jednak powinni oni wygrac , ale jestem prawie przekonany ze gospodarze tego jednego seta ugraja a przy dosc wyrownanych setach , przewaga ok 5 pkt ten over pkt powinien spokojnie wejsc ,a moze Vojvodina pokusi sie o cos wiecej ? zobaczymy , stawiam na wygrana gosci , ale nie 3-0 ,a wtedy ten typ po ladnym kursie ma szanse powodzenia !!

ZAPRASZAMY http://www.betvolley.dl.pl
Posted by: ryzy9

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 21/01/2007 19:29

Witam!

Czy ktos mi powie co bylo w meczu grupy A
Tours - Lokomotiv B.???

Sprawdzilem wyniki na cev.lu i jest napisane ze 3:0 wygral tours, wszystkie trzy sety 25:0!!!
Myslalem,ze moze walkower,ale w raporcie ktory mozna tam przeczytac jest napisane ze mecz trwal niby 89min.
Nierealne zeby zadnego punktu nie zdobyli, co jest???
Posted by: ryzy9

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 21/01/2007 19:30

to samo przeciw Hypo tyrol, rozumiem ze po fakcie zweryfikowali na przegrane Lokomotivu???
Posted by: ryzy9

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 21/01/2007 19:31

Ok, doczytalem adnotacje, ze mieli nieuprawnionego gracza, Sorki za zamieszanie- Posty do kasacji
Posted by: bogdan1985

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 21/01/2007 19:31

Lokomotiv przegrał walkowerem, (pare początkowych meczy tak bylo, bodajże przez brak zawodnika albo cos tego pokoju)
Heh tez sie zastanawialem nad tym meczem, bo myśle zagrać na Lokomotiv ,grają u siebie , a to jest trudny tren , mają o co walczyć, ma ktos moze jakies wiesci o składzie itp. ?
Posted by: hunter007

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 23/01/2007 12:16

TREVISO-ROTTERDAM H (0-2,5) warto zagrac 1 ??
Posted by: zegarek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 23/01/2007 12:26

Lok Bielgorod - Tours biuro Unibet typ, 1 kurs 1.15 stake 10/10 - uzasadnienie - goscie praktycznie zapewniony awans a w odwodzie ostatni mecz u siebie ze slabym evivo DUREN. Rosjanie z nożem na gardle - porażka w tym meczu może dramatycznie skomplikować im sprawę awansu. Dla mnie oprocentowanie 15 - pct mojego kapitalu. Zachęcam.
Posted by: Twin Peaks

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 23/01/2007 13:34

Zastanawia mnie mecz Sisley-Rotterdam
Mecz o pietruchę.
Włosi o kilka klas lepsi, ale w końcu to Włosi i w końcu mecz o nic.
Prawdopodobnie będzie 3-0, ale za kurs 1,3 to ja dziękuję.

suma punktów 140,5
over 2.625
sb


w 1 meczu;ROTTERDAM vs Sisley 2:3 17:25 25:23 25:22 24:26 8:15

Na wyjeździe Rotterdam przegrał wszystkie mecze po 3-0, a ilść punktów to;
132
131
138
144

Jak dla mnie to kurs przesadzony.
Posted by: phaser

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 23/01/2007 13:46

pierwsze trzy druzyny awansuje to jest jasne, ale czy te ekipy walcza o jakies rozstawienie? ma jakies znaczenie z ktorego miejsca wyjdzie sie z grupy?
Posted by: assasin

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 23/01/2007 14:51

no raczej ma, bo później z tej 12tki ma zostać 8ka, czyli jakaś forma eliminacji będzie i chyba wyższa lokata w grupie powinna być premiowana. tak mi się przynajmniej wydaje, nie znam szczegółowo regulaminu.
Posted by: Pawka

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 24/01/2007 10:22

Originally Posted By: assasin
no raczej ma, bo później z tej 12tki ma zostać 8ka, czyli jakaś forma eliminacji będzie i chyba wyższa lokata w grupie powinna być premiowana. tak mi się przynajmniej wydaje, nie znam szczegółowo regulaminu.


Nie masz racji Kolego ponieważ z 12 zostanie wybrany organizator Final Four i on automatycznie zostanie włączony do najlepszej czwórki i dlatego stopień eliminacji wygląda następująco z 12 czyli po 3 najlepsze drużyny z 4 grup tworza pary play-off owe które toczą walkę ze sobą po tej eliminacji zostaje 6 druzyn potem znów play off i znowu zostanie 3 druzyny i one plus gospodarz tworzą finałowa czwórke. Tak sie to odbywa. Więc druzyna z 4 miejsca jeśli wsród jej grupy zostanie wyłoniony gospadarz Final Four takze zostanie zakwalifikowana do finałowej 12. A jesli chodzi o pary to jest losowanie przy czym chyba bedzie rozstawienie ponieważ u pań nie zdarzyło się żeby druzyny z 1 miejsc grały ze sobą chyba że akurat ślepy los tak sprawił.

Pozdrawiam Pawka z Kielc
Posted by: mamuska26

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 24/01/2007 11:06

Panathinaikos bez Gomesa i Baeva orientuje sie ktos czy to potwierdzone?
Posted by: Pawka

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 24/01/2007 12:00

Co do meczu Skry to mozna dowiedzieć się ciekawych rzeczy z tego artykułu http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.wszystkie.14161&PHPSESSID=c62d8f74c24940b15cb681c0dee77b4b naprawde ciężko powiedzieć jak będzie. Belgowie przyjada pełnym składem.

Pozdrawiam Pawka z Kielc
Posted by: Kopytko

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 24/01/2007 12:02

Witam.
Słabo znam się na siatkówce, tym bardziej europejskiej, dlatego mam prośbę- czy mógłby ktoś pokrótce przeanalizować dzisiejsze mecze, przede wszystkim pojedynek Bełchatowa..?
Z góry dzięki i pozdrawiam.
Posted by: Cholo

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 24/01/2007 12:08

Przy meczu Levskiego należy pamiętać, że Jordanow opuścił klub i przechodzi do Olympiakosu
Posted by: loipop

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 24/01/2007 12:10

no i co z tego i tak gra w tym meczu
Posted by: gomes

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 24/01/2007 12:12

Originally Posted By: Gvizdek
Przy meczu Levskiego należy pamiętać, że Jordanow opuścił klub i przechodzi do Olympiakosu


No ale dzisiaj zagra i sa dwa wyjscia: albo oleje juz i bedzie gral malo i bez zaangazowania albo bedzie chcial sie godnie pozegnac z klubem... zobaczymy.

Wie ktos czy dzisiaj Ivanov zagra w zespole Skry?
Posted by: 100jak

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 24/01/2007 13:44

Olympiakos ma szanse jeszcze awansowac? Czy postawienie na olympiakos i friedrischafsen ma sens? Czy ktoras z duzyn moze juz olac mecz? w tych chyba nie powinno byc niespodzianki... co sadzicie?
Posted by: fart?

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 24/01/2007 13:46

jak panowie zapatrujecie sie na dzisiejszy mecz skry z belgami \:\) ?
Posted by: hunter007

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 24/01/2007 14:09

skra powinna to wygrac,sa zmobilizowani, poza tym belgowie juz sobie zapewnili awans , wiec nie musza walczyc zaciecie
Posted by: maleo

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 24/01/2007 15:26

Mam pytanie do ekspertów od siatkówki. Dziś jest rozgrywany mecz:

Numancia Soria-Panathinaikos Athens

Grecy mają zapewniony awans do kolejnej rundy, trener zapowiada że da pograć rezerwowym sitkarzom, do Hiszpani nie pojechało trzech podstawoych zawodników: Marcelo, Gomez, Baev. W takim wypadku hadicap jaki oferuje Sportingbet Numancia Soria(+1,5) po kursie 2.03 jest chyba dobrym rozwiązaniem, choć jeszcze się postrzymuje od grania.

Prosze o opnie.
Posted by: aker

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 24/01/2007 15:52

Mysle ze dobrym typem jest handi (+2,5) na Vojvidine.
Cuneo ma juz praktycznie awans w kieszeni i podobnie jak ostatnio w lidze tak i dzis nie będą sie specjalnie wysilac.
Dwa tygodnie temu na włoskim terenie seta zdołała urwac słaba Numacia wiec i dzis mysle ze Vojvodina jest w stanie to uczynic.
Kurs na handi w Toto wynosi 2,9 i mysle ze jest wart ryzyka.
Pozdr
Posted by: bogdan1985

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 30/01/2007 14:09

Co tam panowie myslicie o zbliżających sie meczach ? Jakies wieści czy ktoś odpusci albo w rezerwowych składach?
Posted by: Misiek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 30/01/2007 14:54

Wszyscy chcieliby promocję w stylu... Noliko czy też Pao co tydzień... \:p

Przed nami ostatnia kolejka ligi misiów i trzeba nad nią troszkę czasu spędzić, żeby wiedzieć co i jak.. kto gra/kto sobie odpuszcza itp,itd...

Tutaj <--- mamy wszystko... tabela, wyniki...

Jak ktoś ma czas, może popatrzeć, później podzielić się z nami wszystkimi ;>

Jak na razie kursów nie wystawił żaden buk... a ciekaw jestem bardzo co zrobią z tą naszą... Skrą buki...
Posted by: tangerine

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 30/01/2007 15:41

Levski i Olympiakos zaprzyjaźnione kluby. Pomimo tego, że Yordanov przeszedł do Olympiakosu zagra przeciwko Wiedniowi w barwach Levskiego. I raczej Bełchatów powinien szukać zwycięstwa, chociaż przyszli koledzy Yordanova zadania nie ułatwią, ale jak nie z Olympiakosem to z kim.
Posted by: dariusztyper

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 30/01/2007 16:00

mam pyanie czy jordanow wystapi w druzynie olimpiakosu?? czy jescze gra w lewski??
Posted by: OKSfan

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 30/01/2007 16:09

Yordanov zagra w barwach Levskiego w ostatnim meczu LM.
http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.2.14318
Posted by: dariusztyper

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 30/01/2007 16:14

dzieki to levski powinein sobie porazic z innsbruckiem walcz o awans a moim zdanime to przegra skra z olimiakosem
Posted by: phantom

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 30/01/2007 17:36

tylko ze najpierw gra olympiakos ze skra i jak skra wygra to juz nic nie da levskiemu zwyciestwo w wiedniu,a jesli wygra olympiakos i levski to kto wtedy awansuje?
tradycyjnie pewnie ktorys z zespolow majacych pewny awans odpusci spotkanie jutrzejsze.
tylko ktory(e)?
Posted by: aker

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 30/01/2007 19:39

Mysle ze mozna postawic pare grosze na Ortec R. handi(+2,5).
D.Moskwa ma juz pewne pierwsze miejsce w grupie wiec watpie zeby sie wysilali i zapewne posla rezerwy.
Nie wiem jeszcze jaki kurs ale mysle za kazdy jest wart ryzyka.
Pozdr
Posted by: max74

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 30/01/2007 21:48

Nowe info o sytuacji skry

Okazało się, że drużyna z Sofii zagra już bez swojego najlepszego zawodnika Bojana Jordanowa, który w weekend zadebiutował w meczu ligowym Olympiakosu. Jego zespół wygrał 3:1 z Iraklisem w Salonikach, a Bułgar zdobył 24 punkty. Jednak w Lidze Mistrzów już nie może wystąpić. - Lewski wcale nie stoi na straconej pozycji, bo hotVolleys zupełnie spasował. A Jordanowa może zastąpić młody Uchikow - uważa Nawrocki. - Dlatego musimy liczyć tylko na siebie.
Posted by: ryzy9

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 09:04

Olympiakos - Skra typ:1
Uwazam,ze grecka druzyna dzis ogra Skre z kilku powodow:
Wszyscy mowia,ze Grecy juz zagubili szanse na awans,a tymczasem patrzac na tabele okazuje sie,ze w przypadku wygranej dzis 3-0 lub 3-1 (3pkt) wyprzedza Skre o jeden pkt i w przypadku zwyciestwa hotAon z Levskim awansuja do nastepnej rundy.
Ponadto, Grecy wlasnie kupili Yordanova z levskiego i kto wie czy w zamian nie beda chcieli ulatwic drogi Levskiemu (ale to tylko moja mysl). Tak czy siak patrzac na gre Olympiakosu przed wlasna publicznoscia mysle ze mozna pokusic sie na jedynke!

P.s. Prosze mnie poprawic,jesli jestem w bledzie myslac,iz Grecy maja szanse awansu, gdyz stosowalem punktacje identyczna jak w PLS.

P.s2. Skra juz miala swoje dwie szanse awansu w meczach z Knackiem i Levskim.
P.s3: Nawet jesli sie pomylilem co do szans Olympiakosu to przynajmniej zagraja bez presji...
Posted by: Radek_89

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 09:19

Ryzy9, tutaj obowiązuje punktacja:
2 pkt za zwycięstwo
1 pkt za porażkę

Ja bym chciał się zapytać natomiast co decyduje w przypadku równej ilości punktów? Bo jeżeli ratio małych punktów, to nam tak naprawdę wystarczy nie przegrać więcej jak 10-15 punktami. I nawet w tej sytuacji Levski musiałby oddawać w setach max. 17-18 punktów przy zwycięstwie 3:0.
Posted by: TEO

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 09:28

Decydują:
1-duże punkty
2-stosunek setów
3-małe punkty
Jeżeli Skra przegra a Lewski wygra to awans mają Bułgarzy
Posted by: skrzypo555

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 09:34

Ostrava - Panathinaikos 1 1.50

W druzynie Pana zagra ponoc tylko 2 zawodnikow z 1 skladu.
( na mecz z Ostrava polecialo tylko 8 zawodnikow z Panathinaikosu )
Posted by: deker84

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 09:54

Jezeli sie myle niech ktos poprawi ;\)
Macerata dzisiaj bez Gerica, Miljkovica,Rodrigo, Diaza i Mirko Corsano w meczu z ROESELARE. Kilku juniorow powolanych na ten mecz.
Posted by: harris73

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 09:59

Originally Posted By: deker84
Jezeli sie myle niech ktos poprawi ;\)
Macerata dzisiaj bez Gerica, Miljkovica,Rodrigo, Diaza i Mirko Corsano w meczu z ROESELARE. Kilku juniorow powolanych na ten mecz.

Ale za to z Giacomo Bellei (’88), Manuele Marchiani (’89) ed i centrali Carmelo Gitto (’87) e Stefano Patriarca (’87). \:\)
Posted by: skrzypo555

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 10:04

A ROESELARE CON QUATTRO JUNIORES IN ROSA

I biancorossi partiranno domani mattina per Roeselare, Belgio, dove mercoledì sera alle 20.30 scenderanno in campo per l’ultima giornata della fase a gironi della Champions League. La Lube Banca Marche, lo ricordiamo, battendo la scorsa settimana i bulgari del Levski Sofia si è già assicurata la matematicamente qualificazione alla seconda fase, ed è proprio per questo che sarà una rosa tutta inedita quella che prenderà parte a quest’ultima trasferta continentale di Main Phase. Saranno infatti ben sei i giocatori che resteranno a Macerata per lavorare con l’assistente allenatore Massimo Caponeri: si tratta di Andrija Geric, Ivan Miljkovic, Rodrigo Santana, Angel Dennis e Mirko Corsano, che ieri ha dovuto abbandonare anzitempo il terreno di gioco per un problema alla schiena. Al loro posto, oltre al martello serbo Milos Stojkovic, per questa partita il coach Ferdinando De Giorgi ha aggregato in rosa quattro ragazzi che stanno ben figurando con la formazione Under 20 sia in Junior League che nel campionato di Serie B1 (girone C): sono l’opposto Giacomo Bellei (’88), il palleggiatore Manuele Marchiani (’89) ed i centrali Carmelo Gitto (’87) e Stefano Patriarca (’87).
La truppa biancorossa partirà in pullman dal Palasport Fontescodella alle 11, per poi imbarcarsi all’aeroporto di Bologna su di un volo per Bruxelles. Il rientro a Macerata è previsto per la tarda mattinata di giovedì.

Wydaje mi sie moze mozna grac na Roeselare @1.35

ZAPRASZAM
http://www.betvolley.dl.pl
Posted by: assasin

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 10:12

Jeżeli to co piszecie jest prawdą, to wychodzi na to że można śmiało grać dwie jedynki na Ostrawę i Roselare.

Grupa A:
Myślę, że również można obstawiać zwycięstwo Mallorki z Podgoricą na własnym terenie. Profek wystawił 1.37, ale totomix 1.45. Mecz Biełgorodu odbędzie się wcześniej i jeżeli Rosjanie wygrają gładko, a wszystko na to wskazuje to Buducnost nie będzie miał już żadnych szans na awans. Nawet jeśli wygra w Hiszpanii 3-0 to przegra z Rosjanami przez stosunek setów. Ale wątpię, by Mallorca odpuściła mecz z Podgoricą.
1) Hiszpanie będą pilnować pierwszego miejsca w grupie. Niemal równolegle Tours będzie podejmował Duren i powinien łatwo wygrać (3-0/3-1). Więc Mallorca nie może sobie meczu z Jugolami odpuścić.
2) Mam nadzieję, że Mallorca będzie żądna rewanżu za porażkę w pierwszym meczu z Podgoricą na początku sezonu. Podgorica to moim zdaniem typowa drużyna własnego boiska. Na wyjazdach grają o kilkadziesiąt procent gorzej.

Uważam, że nie będzie tutaj handlu, za dużo jest ryzyko i możliwość przeliczenia się, dlatego podejrzewam, że z grupy A wygrają dzisiaj swoje mecze Belgorod, Tours i Mallorca.

Co do grupy B:
Warto zagrać na Rotterdam z Dynamem. Wiadomo, że Moskwa ma 1 miejsce, którego nic im nie zabierze i mogą sobie ten mecz odpuścić. Kurs 3.6 piechotą nie chodzi, a z tego co widzę totomix już zablokował to spotkanie.

Zagrałbym też z chęcią na Noliko Maaseik, ale jeżeli Treviso wygra z Parisem 3-0, to oni też musieliby 3-0 pokonać Iraklis, a nie wiem czy Grecy nie urwą chociaż seta.

Grupa C:
Obstawiałbym zwycięstwo Skry. 1.92 w profie to dobry kurs. To będzie najważniejszy mecz sezonu dla Bełchatowa i w takim meczu powinni się sprężyć na maxa. Pireus u siebie jest jak najbardziej do ogrania. Yordanov nie zagra.
Mecz Lewskiego zagram ewentualnie w necie po wyniku Skry.


Grupa D:
Czy Cuneo też jedzie na wycieczkę?

Czekam na komentarze. Zwłaszcza na temat Majorki jestem ciekaw
co sądzicie, bo cholernie mnie korci żeby to puścić. Pozdrawiam.
Posted by: Rafik 25

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 10:15

A FRIEDRICHSHAFEN L'ULTIMA GARA DELLA MAIN PHASE DI CHAMPIONS
30.01.2007

Mercoledì 31 gennaio la Bre Banca Lannutti scenderà in campo con la tedesca Friedrichshafen alle ore 20 per l'ultimo incontro della Main Phase. La squadra cuneese è di fatto già qualificata per il turno successivo, per cui si attende il sorteggio delle avversarie (giovedì 1/02 in Lussemburgo) e il conseguente calendario gare per cui è prevista l'andata e ritorno il 13 (+/-1) ed il 20 (+/-1) febbraio 2007.
Per la trasferta in Germania la formazione dei cuneesi ha subito un rimaneggiamento, sono rimasti a Cuneo i sette titolari mentre a disputare il match sul parquet tedesco ci saranno: Rigoni, Rabezzana, Curti, Abbadi, Oro a cui si aggiungono Balbi, Botto e Ariaudo Andrea. A guidare la formazione Camillo Placì, vice di Prandi, che ha dichiarato: “questa programmazione è stata pensata per concedere un po’ di riposo ai titolari che hanno disputato molte gare tenendo un ritmo molto intenso, quindi questa gara darà spazio a chi finora è stato meno impegnato in campo.”
I ragazzi della Bre Banca Lannutti rientreranno a Cuneo giovedì e domenica saranno impegnati nella gara di Campionato a Taranto.
Posted by: Wojtas_

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 10:15

Originally Posted By: ryzy9
Olympiakos - Skra typ:1
Uwazam,ze grecka druzyna dzis ogra Skre z kilku powodow:
Wszyscy mowia,ze Grecy juz zagubili szanse na awans,a tymczasem patrzac na tabele okazuje sie,ze w przypadku wygranej dzis 3-0 lub 3-1 (3pkt) wyprzedza Skre o jeden pkt i w przypadku zwyciestwa hotAon z Levskim awansuja do nastepnej rundy.
Ponadto, Grecy wlasnie kupili Yordanova z levskiego i kto wie czy w zamian nie beda chcieli ulatwic drogi Levskiemu (ale to tylko moja mysl). Tak czy siak patrzac na gre Olympiakosu przed wlasna publicznoscia mysle ze mozna pokusic sie na jedynke!

P.s. Prosze mnie poprawic,jesli jestem w bledzie myslac,iz Grecy maja szanse awansu, gdyz stosowalem punktacje identyczna jak w PLS.

P.s2. Skra juz miala swoje dwie szanse awansu w meczach z Knackiem i Levskim.
P.s3: Nawet jesli sie pomylilem co do szans Olympiakosu to przynajmniej zagraja bez presji...


Grecy nie mają już szans na awans, widze ze jesteś niezle poinformowany, tutaj licy się zwycięstwo za 2 pkt a porazka za 1 pkt więc nie ma o czym mówić o awans moze ejszcze powalczyć Sofia i Skra ;\)
Posted by: Misiek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 10:15

Jak już mamy takie 'infa' to ja bym osobiście skusił się na opcję:

3-0 dla Roselare @2.80 - dostępne jeszcze w Fonbecie

Jeżeli to prawda... to Macerata nie ma czego szukać przecież juniorami...

@1.35 w sumie też dobry, ale jeżeli ma być tak jak piszecie, to 3-0 po taaakim kursie... \:\)

W sumie po co mają jechać najlepszym składem, jeżeli we włoskiej lidze mają spore problemy... i z tej strony, również mamy uzasadnienie...

___

skrzypo555 - a przetłumacz nam jeszcze ten tekst, bo ja akurat włoskiego nie znam... \:\)
Posted by: kajtek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 10:17

JA zawsze gram Majorke u siebie i niezle na tym wychodze hehe ale dzis nie zagram jej bo cos czuje jakiegos suprise.

MEcz Skry nie ruszam bo druzyna Olimpiakosu lepsza dla mnie niz Roselare i tyle. Niby 1 ale Skrze cos odbije \:p i wygra. Jak gralem na nia to ona przegrala jak zagram przeciw to wygra. Juz takie historie mialem wiec nie ruszam.

Dwa mecze ktore zauwazyliscie na winerki gospodarzy sa do grania tylko ze buki juz siue uczą i wiedza ze jak pol skladu pierwszego nie jedzie to kursy trza obnizyc no i mamy skutki 1.35 i 1.45 czy cos kolo tego.
Posted by: assasin

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 10:22

Originally Posted By: Rafik 25
A FRIEDRICHSHAFEN L'ULTIMA GARA DELLA MAIN PHASE DI CHAMPIONS
30.01.2007

Mercoledì 31 gennaio la Bre Banca Lannutti scenderà in campo con la tedesca Friedrichshafen alle ore 20 per l'ultimo incontro della Main Phase. La squadra cuneese è di fatto già qualificata per il turno successivo, per cui si attende il sorteggio delle avversarie (giovedì 1/02 in Lussemburgo) e il conseguente calendario gare per cui è prevista l'andata e ritorno il 13 (+/-1) ed il 20 (+/-1) febbraio 2007.
Per la trasferta in Germania la formazione dei cuneesi ha subito un rimaneggiamento, sono rimasti a Cuneo i sette titolari mentre a disputare il match sul parquet tedesco ci saranno: Rigoni, Rabezzana, Curti, Abbadi, Oro a cui si aggiungono Balbi, Botto e Ariaudo Andrea. A guidare la formazione Camillo Placì, vice di Prandi, che ha dichiarato: “questa programmazione è stata pensata per concedere un po’ di riposo ai titolari che hanno disputato molte gare tenendo un ritmo molto intenso, quindi questa gara darà spazio a chi finora è stato meno impegnato in campo.”
I ragazzi della Bre Banca Lannutti rientreranno a Cuneo giovedì e domenica saranno impegnati nella gara di Campionato a Taranto.


i jaki z tego morał? \:\) To znaczy, po polsku? Jadą na wycieczke?
Posted by: Rafik 25

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 10:24

Nie znam włoskiego dlatego wkleiłem to tutaj. Może ktoś przetłumaczy?
Posted by: OKSfan

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 10:25

Originally Posted By: skrzypo555
A ROESELARE CON QUATTRO JUNIORES IN ROSA

I biancorossi partiranno domani mattina per Roeselare, Belgio, dove mercoledì sera alle 20.30 scenderanno in campo per l’ultima giornata della fase a gironi della Champions League. La Lube Banca Marche, lo ricordiamo, battendo la scorsa settimana i bulgari del Levski Sofia si è già assicurata la matematicamente qualificazione alla seconda fase, ed è proprio per questo che sarà una rosa tutta inedita quella che prenderà parte a quest’ultima trasferta continentale di Main Phase. Saranno infatti ben sei i giocatori che resteranno a Macerata per lavorare con l’assistente allenatore Massimo Caponeri: si tratta di Andrija Geric, Ivan Miljkovic, Rodrigo Santana, Angel Dennis e Mirko Corsano, che ieri ha dovuto abbandonare anzitempo il terreno di gioco per un problema alla schiena. Al loro posto, oltre al martello serbo Milos Stojkovic, per questa partita il coach Ferdinando De Giorgi ha aggregato in rosa quattro ragazzi che stanno ben figurando con la formazione Under 20 sia in Junior League che nel campionato di Serie B1 (girone C): sono l’opposto Giacomo Bellei (’88), il palleggiatore Manuele Marchiani (’89) ed i centrali Carmelo Gitto (’87) e Stefano Patriarca (’87).
La truppa biancorossa partirà in pullman dal Palasport Fontescodella alle 11, per poi imbarcarsi all’aeroporto di Bologna su di un volo per Bruxelles. Il rientro a Macerata è previsto per la tarda mattinata di giovedì.

Wydaje mi sie moze mozna grac na Roeselare @1.35

ZAPRASZAM
http://www.betvolley.dl.pl


Tlumaczenie na angielski przez translator:

To ROESELARE WITH FOUR JUNIORES IN ROSE The biancorossi will leave morning for Roeselare tomorrow, Belgium, where Wednesdays evening to the 20,30 will come down in field for the last day of the phase to gironi of the Champions League. The Lube Marches Bank, we remember it, striking the slid week the Bulgarians of the Levski Sofia already the qualification to the second phase has been made sure mathematically, and unknown that one is just for that will be a rose all that will take part to this last continental transfer of Main Phase. They will be in fact very the six players who will remain to Macerata in order to work with the assistant trainer Maximum Caponeri: draft of Andrija Geric, Ivan Miljkovic, Rodrigo Santana, Angel Dennis and Mirko Corsano, than yesterday has had to abandon anzitempo the land of game for a problem to the back. To their place, beyond to the Serbian hammer Milos Stojkovic, for this game coach the Ferdinand De Giorgi has aggregate in rose four boys who are very figuring with the formation Under 20 are in Junior League that in the championship of Series B1 (girone C): they are the opposite Giacomo Bellei (' 88), the palleggiatore Manuele Marchiani (' 89) and Carmelo Gitto (' 87) and Stefano centers them Patriarch (' 87). The troop biancorossa will leave in coach from the Palasport Fontescodella to the 11, in order then to embark itself to the airport of Bologna on a flight for Brussels. I re-enter to Macerata is previewed for the late morning of thursday.
Posted by: 100jak

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 10:43

Roeselare tez ma chyba 1. miejsce zagwarantowane tak? Wiec moze tez nie beda chcieli sie napinac... i wtedy nie wiadomo co wyjdzie...
Posted by: rudyfcb

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 10:44

Na Friedrichshafen i Roeselare kursy poleciały
Posted by: Maxi

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 11:00

1 na Roeselare za 1.35 to troche mały kurs zaś nie widze nigdzie handi na Belgów bo np takie -1.5 by mnie satysfakcjonowało. Może ktoś ma lepszy wzrok ode mnie?
Posted by: Rafik 25

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 11:00

Totomix
Posted by: bombel

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 11:01

Rafik grasz cos dzis z tej siatki
Posted by: Maxi

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 11:04

tylko w toto po odjęciu podatku wyjdzie mi 1.44 to sie nie opłaca
Posted by: assasin

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 11:22

W profku Roselare po 1.35, dali limit stawki nie więcej niż 50zł no i minimalna wielokrotność 3.

Podobnie w przypadku Rotterdam-Dynamo 1.

W totomixie można jeszcze zagrać Ostrawe+Roselare bez żadnych limitów. Kursy odpowiednio 1.55 i 1.35

Myślę, że Roselare meczu specjalnie nie odda, przed własną publicznością, tak mi się wydaje przynajmniej. Podobnie myślę w przypadku Mallorki.
Posted by: assasin

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 11:25

Rotterdam już zablokowany w profku. Udało mi się załapać jeszcze,uffff
Posted by: assasin

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 11:28

Friedrich też zablokowali w Profie. Tylko w toto jeszcze można się załapać na wszystko prócz Rotterdamu.
Posted by: Stringon

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 11:30

Ostrawe gracie? Panata bez podstawowego skladu ale rezerwy pewnie tez nie ogórki. W gamebookers mozna jeszcze grac frederyki, ostrawe i rooselare. Mysle ze ladne kombo po 2,22AKO
Posted by: harris73

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 11:34

Originally Posted By: Stringon
Ostrawe gracie? Panata bez podstawowego skladu ale rezerwy pewnie tez nie ogórki. W gamebookers mozna jeszcze grac frederyki, ostrawe i rooselare. Mysle ze ladne kombo po 2,22AKO

Info o Maceracie było dostepne juz od 3 dni,wystarczyło sie pofatygowac na ich strone i wszystko wiadomo, kazdy by zagrał po normalnych kursach,Panata to samo,Cuneo rownierz a tak to wszystko poblokowane,kursy gowniane ,wyszło to na dobre?Dal tych co zdazyli tak...
Posted by: assasin

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 11:38

Originally Posted By: Stringon
Ostrawe gracie? Panata bez podstawowego skladu ale rezerwy pewnie tez nie ogórki. W gamebookers mozna jeszcze grac frederyki, ostrawe i rooselare. Mysle ze ladne kombo po 2,22AKO


Oni chyba w ogóle olali już które miejsce będą mieć jak przegrali wyjazd z Numancią. Przecież łatwiej o punkty tam było niż z Czechami. Teraz wysyłają rezerwy. Ostrawa może i powinna z tego skorzystać i wygrać u siebie na koniec.
Posted by: assasin

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 11:40

Originally Posted By: harris73
Originally Posted By: Stringon
Ostrawe gracie? Panata bez podstawowego skladu ale rezerwy pewnie tez nie ogórki. W gamebookers mozna jeszcze grac frederyki, ostrawe i rooselare. Mysle ze ladne kombo po 2,22AKO

Info o Maceracie było dostepne juz od 3 dni,wystarczyło sie pofatygowac na ich strone i wszystko wiadomo, kazdy by zagrał po normalnych kursach,Panata to samo,Cuneo rownierz a tak to wszystko poblokowane,kursy gowniane ,wyszło to na dobre?Dal tych co zdazyli tak...


to dlaczego nie podzieliłeś się tym info 3 dni wcześniej?
Wybacz, ale nie każdy jest urodzonym Włochem, albo zna perfekcyjnie język włoski. A siedzieć nad tym i domyślać się co jest napisane albo szukać po nazwiskach nie zamierzam. Poza tym kursy na lige mistrzów Prof i Toto wystawiły chyba dzisiaj, bo wczoraj w południe nie widziałem w każdym razie.
Posted by: assasin

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 11:44

Już Ostrawe wywalili z gamebookers. Zostało Roselare 1.20, Friedrich 1.20 :/
Posted by: skrzypo555

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 11:52

Ciagle mozna zagrac w STS ...

Ostrava - Panathinaikos 1 1.50
Roeselare - Macerata 1 1.35
Posted by: harris73

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 11:54

Jak ktos jest leniwy to jasne ze mu sie nie chce(bez urazy)wystarczy zaopatrzyc sie w słownik np wloski.Kursy były w BAW od wczoraj jeszcze po dobrych w miare,a zobacz teraz.W tym wypadku raczej ocalilismy bukow od strat niz ich ogrywac.
Posted by: Luc Nilis

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 12:00

Originally Posted By: skrzypo555
Ciagle mozna zagrac w STS ...

Ostrava - Panathinaikos 1 1.50
Roeselare - Macerata 1 1.35


niemcy tez, właśnie wracam...
Posted by: grajek1987

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 12:08

roeselase zdjecte w milenium na 30:(
Posted by: grajek1987

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 12:09

Mercoledì 31 gennaio la Bre Banca Lannutti scenderà in campo con la tedesca Friedrichshafen alle ore 20 per l'ultimo incontro della Main Phase. La squadra cuneese è di fatto già qualificata per il turno successivo, per cui si attende il sorteggio delle avversarie (giovedì 1/02 in Lussemburgo) e il conseguente calendario gare per cui è prevista l'andata e ritorno il 13 (+/-1) ed il 20 (+/-1) febbraio 2007.
Per la trasferta in Germania la formazione dei cuneesi ha subito un rimaneggiamento, sono rimasti a Cuneo i sette titolari mentre a disputare il match sul parquet tedesco ci saranno: Rigoni, Rabezzana, Curti, Abbadi, Oro a cui si aggiungono Balbi, Botto e Ariaudo Andrea. A guidare la formazione Camillo Placì, vice di Prandi, che ha dichiarato: “questa programmazione è stata pensata per concedere un po’ di riposo ai titolari che hanno disputato molte gare tenendo un ritmo molto intenso, quindi questa gara darà spazio a chi finora è stato meno impegnato in campo.”
I ragazzi della Bre Banca Lannutti rientreranno a Cuneo giovedì e domenica saranno impegnati nella gara di Campionato a Taranto

gdzie ten cowloski tlumaczy??
moze to mu sie uda rozszyfrowac?
Posted by: marekm

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 12:13

podpuszczaja zeby zrobic walek i troszke sie obłowaic przeciesz te mecze o pietruszke - oby nie
Posted by: pitus

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 12:13

Kontuzja Maćka Dobrowolskiego
Podczas poniedziałkowego treningu Maciek Dobrowolski - rozgrywający BOT Skry doznał skręcenia stawu skokowego. Uraz jest na tyle groźny, iż pomimo zabiegów fizjoterapeuty oraz lekarza klubowego udział Maćka w meczu z Olimpiakosem stoi pod dużym znakiem zapytania.
Na wtorkowym treningu w niewielkiej hali w Pireusie rozegranie trenował Bartłomiej Neroj, a w zastępstwie Dobrowolskiego wystąpił II trener BOT Skry - Jacek Nawrocki.


Jak nam powiedział Wojciech Łucarz - klubowy lekarz mistrza Polski - u Macieja Dobrowolskiego doszło do chwilowej niestabilności, w przebiegu której naderwane zostało więzadło trójgraniaste i więzozrost strzałkowo-piszczelowy przedni. Stosowane są zabiegi fizykalne oraz farmakologiczne. Przewidywany czas powrotu do zdrowia nie jest do końca znany, jednak leczenie może potrwać nawet 2 tygodnie.

Na meczu spodziewanych jest ok. kilkuset polskich kibiców. Wiekszość to uczniowie polskiej szkoły w Atenach. Mecz rozpocznie się o g.19:00 lokalnego czasu (18:00 w Polsce).
http://www.skra.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=733&Itemid=58&lang=pl
Posted by: skrzypo555

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 12:16

harris73, nie gadaj takich glupot ze 3 dni temu bylo juz info na
stronach ... 3 dni temu to byla liga i nikt nawet nie myslal o
Lidze Mistrzow ...
Posted by: Rafik 25

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 12:19

Originally Posted By: harris73
Jak ktos jest leniwy to jasne ze mu sie nie chce(bez urazy)wystarczy zaopatrzyc sie w słownik np wloski.Kursy były w BAW od wczoraj jeszcze po dobrych w miare,a zobacz teraz.W tym wypadku raczej ocalilismy bukow od strat niz ich ogrywac.


Takimi postami chcesz udowodnić jaki jesteś wspaniały i pracowity czy zabłysnąć na forum. Forum służy do wymiany wiadomości,dzieleniem się z innymi newsami. Jeśli to zagrałeś już kilka dni to po wysłaniu swoich kuponów(by nikt Tobie nie zaszkodził) mogłeś podać info, które posiadasz. No chyba,że się Tobie nie chciało - jeśli tak to po co teraz się wymądrzasz kolego. Teraz naszła Ciebie ochota na pisanie i krytykowanie innych!? Oczywiście nikt nie ma obowiązku dzielenia się swoimi wiadomościami, tylko powiedz czemu miały służyć Twoje dzisiejsze posty. Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia to my mamy ograć buków.
Posted by: harris73

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 12:33

29.01.2007 Meč koji inspiriše
ODBOJKAŠI BUDUĆNOSTI PB DANAS PUTUJU ZA MAJORKU, NA ODLUČUJUĆI MEČ
Podgorica - Malo je ko očekivao da će meč sa Majorkom, posljednji u grupi A Indesit Lige šampiona, za odbojkaše Budućnosti Podgoričke banke značiti nešto više od prestiža. Međutim, “bankari” imaju istorijsku šansu da pobjedom obezbijede prolaz u drugu rundu najjačeg evropskog takmičenja. Problem je što će do pobjede morati u gostima, i to protiv lidera grupe, koji je u prethodnih devet kola upisao svega dva poraza. Jedan upravo od Budućnosti, u “Morači”, u prvom kolu (2:3).
- Majorka jeste lijepa destinacija, ali ne idemo tamo turistički - kaže Igor Kolaković, trener “bankara”. - U ovom trenutku interesuje nas samo prolaz dalje, probaćemo da uradimo sve što je u našoj moći, kao što smo radili i u prethodnih devet kola, da se nadigravamo sa ekstra jakim protivnikom. Španci su inspirativni, u svojim redovima imaju Antigu, jednog od najboljih igrača na svijetu. Njima meč ne znači ništa, ali, s obzirom na to da imaju jako slabu ligu, po onome što znamo Majorka će igrati za prestiž u Evropi.
Budućnost i u slučaju poraza može do druge runde, ali će u tom slučaju njena sudbina zavisiti od raspleta u ostalim grupama - Podgoričanima bi u tom slučaju odgovarali porazi Parivoleja u gostima od Sislija, Levskog u Beču od Hotvolejsa i Ostrave kod kuće od Panatinaikosa.
- Imamo jako težak zadatak, ali to je i izazov da, i pored svih nedaća, protiv Majorke odigramo najbolje što možemo i da probamo da pobijedimo - zaključio je Kolaković.
Podgoričani su sinoć doputovali u Beograd, odakle će danas avionom za Minhen, potom za Barselonu, a dolazak u Majorku je, po redu vožnje, predviđen za oko 19 časova. Budućnost će prvi trening u Majorki odraditi u utorak veče, a drugi na dan utakmice.
Utakmica se igra u srijedu veče, od 20.30 časova.



To dla tych co graja Mallorke,Podgorica wierzy w awans i napewno tam tanio skory nie sprzedadza.
Posted by: Rafik 25

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 12:40

Zapomniałeś tylko jedno Lokomotiv gra pierwszy i jeśli wygrają nawet 3-2 awansują dalej i wtedy Podgorica gra o pietruszkę
Posted by: harris73

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 12:41

Zabłysnac na forum?A do czego mi to potrzebne?Po prostu chcialem w Profie zagrac Ostrave i nie zdazyłem to sie deko wkurzyłem.A co do tłumaczenia sobie tekstów to naprawde warto zainwestowac chociażby w słownik jakiegos jezyka ktorego sie nie zna- czasem sie to opłaci-to wszystko.
Posted by: harris73

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 12:43

Nie mowie ze Mallorka odpusci ale moze warto jakis hc na Podgorice zagrac np +1,5 lub +2,5 jesli sie pokaze.
Posted by: Zulus

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 13:29

jeśli jeszcze kogoś interesuje wciąż można w STS-ie postawić na Ostrave za 1.50,niemców 1.35 i belgów 1.35
Posted by: mankiet

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 13:29

Hej,wszystkie mecze mozna jeszcze grac w unibecie..np rotterdam po 1,65 i np w interwettn.pozdrawiam
Posted by: harris73

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 13:36

Dinamo M. w sobote gra bardzo wazny mecz w lidze z Kazanem(2 m - mecz o mistrzostwo!)Awans z 1 miejsca pewny,ten mecz bedzie priorytetowy dla Dinama.Wiekszosc graczy nie poleciała do Roterdamu.Mozna sobie przeczytac na stronie Dinama.
Posted by: Siemers

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 13:38

Wklejacie teksty i chcecie zeby ktos wam tlumaczyl a co to za problem wpisac w google np "freetranslations" i juz moze byc po klopocie!

Jesli chodzi o Cueno to:

Per la trasferta in Germania la formazione dei cuneesi ha subito un rimaneggiamento,
sono rimasti a Cuneo i sette titolari mentre a disputare il match sul parquet tedesco ci
saranno: Rigoni, Rabezzana, Curti, Abbadi, Oro a cui si aggiungono Balbi, Botto e Ariaudo Andrea.


Pogrubieni to Ci co pojechali a wiec rezerwy ...
Posted by: skrzypo555

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 13:44

mecz Ostrava - Panathinaikos jest juz zablokowany w STS
Posted by: Kendi87

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 14:28

w Milenium rowniez jeszcze niepoblokowano \:\)

OSTRAVA 1.50
FRIEDRICHSHAFEN 1.35
ROESELARE 1.35
Posted by: Misiek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 14:32



Tylko że milenium to PRAWIE bukmacher, na temat stawek - się wypowiadał nie będę, więc ci co chcą zagrać za 'więcej' i tak nie zagrają tych spotkań...
Posted by: choto

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 14:53

Panowie w betako jeszcze można grać
Posted by: wwwujek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 15:49

Roeselare i Friedrichshafen o 16:11 można było zagrać w TotoMix..
Posted by: AL_Capone

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 15:50

Originally Posted By: Misiek


Tylko że milenium to PRAWIE bukmacher, na temat stawek - się wypowiadał nie będę, więc ci co chcą zagrać za 'więcej' i tak nie zagrają tych spotkań...


Masz jakies bledne informacje w Milenium mozna grac
za 2000 i wyzej na kupon
Posted by: KRAJAN

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 15:52

a czy to istotne gdzie się gra - w ogóle dziwię się ludziom co jeszcze wysilają stopy aby się przespacerować do pkt. bukmacherskiego - skoro jest taka gama buczków netowych - przyjmująca zakłady po niebagatelnie wyższych kursach - w dodatku z pominieciem podatku - ???

dzis gram bardzo wiele spotkań (glownie niespodzianki - po wysokich kursach) - ale podam je na QC bo nie chcę posawać suchych typów w temacie - a na opisy nie ma czasu!
Posted by: Rafik 25

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 15:58

To chyba zależy gdzie. W dużej mierze wiele zależy od osób pracujących w punkcie. Za każdym razem gdy tam się wybieram i chcę zagrać słyszę nie można za tyle a drugi raz tego samego kuponu panu nie wyślę. Co raz gorsza sytuacja dzieję się również w profesjonał.

Zaraz pierwsze mecze zobaczymy czy wygramy dzisiaj z bukami.

O 18 gra Skra bardzo bym chciał by chłopacy awansowali. Nie ma grać Dobrowolski jest to na pewno osłabienie. Jednak Skra powinna pokazać,że ma charakter i umiejętności na pokonanie greków. Na pewno zasłużyli na awans ale za zasługi się nie gra w LM. Jeżeli do poziomu Wlazłego dostosują się koledzy z drużyny powinno być dobrze. Grecki teren może jest gorący ale jeśli nasi od początku zagrają na maxa i szybko wybija im wygraną z głowy to powinno być dobrze. Dlatego gogo Skra!
Posted by: kajtek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 16:14

Wy tu tak gadu gadu a ja nie mam takiego problemu bo expekt nie wystawil wogole kursow na LM wstyd i tyle .
Posted by: krzysiek74.

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 17:20

Skra wg mnie dziś wygra.Doping na terenie gorącym ich nie przestraszyJa gram singla w bwinie na Skre \:\)
Posted by: Misiek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 19:23

Originally Posted By: kajtek
Wy tu tak gadu gadu a ja nie mam takiego problemu bo expekt nie wystawil wogole kursow na LM wstyd i tyle .


Yyyy,,, sorry, ale Ty dziś po raz pierwszy czekałeś na kursy w expekt na kursy w LM ?

Przecież oni nigdy nie dawali kursów, więc nie rozumiem?


Ale ta Ostrava co niektórym... to chyba 'troszkę' strachu narobiła.. ;\) Tak czy siak, zapewne wszyscy zadowoleni, ciekaw jestem czy będzie dziś jakiś mega `wałek` ale wątpię, nic nie grałem ...
Posted by: miazoo

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 21:42

Originally Posted By: widzewiak74
Skra wg mnie dziś wygra.Doping na terenie gorącym ich nie przestraszyJa gram singla w bwinie na Skre \:\)
Fajnie ze to napisales prawie po pierwszym secie ;p
Posted by: harris73

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 31/01/2007 21:51

Ok,tyle ze Olympiakos ta swoja hale ma s skali mikro-te dzieciaki z Aten wiekszego wrzasku narobiły jak Grecy:)To nie to co piłka.
Posted by: kiziorro

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 01/02/2007 08:09

ale wyniki w lidze mistrzow tylko dynamo wygralo na wyjezdzie reszta to zwyciestwa gospodarzy.
Posted by: Max11

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 12/02/2007 13:39

Bwin wystawił kursy na Ligę Mistrzów i widzę trzy mecze do zagrania po bardzo dobrych kursach:

Lokomotiv Biełgorod - Knack Roeselare 2 - 3.20

Lokomotiv to już nie ta sama drużyna co kiedyś są o wiele słabsi za to Knack spisuje się rewelacyjne warto spróbować.

Vfb Friedrichshafen - Noliko Maaseik 2 - 2.95

Noliko też jest bardzo mocne i wygrana tej drużyny z drużyną niemiecką jest jak najbardziej możliwa.

Najlepsze zostawiłem jednak na koniec:

Palma Mallorca - Bot Skra Bełchatów 2 - 4.50

Jak dla mnie to potężny value bet ale trzeba się tylko cieszyć że czasami buki błędnie oceniają szanse obu drużyn.
Posted by: zegarek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 12/02/2007 14:09

Granie valuetwo jak najbardziej Max11 - tylko weż lepiej odpusć tego ostatniego ...
Posted by: Wojtas_

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 12/02/2007 14:21

Jest chyba odpowiedni temat do PO, prawda ? ;\)
Posted by: Big

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 13/02/2007 12:16

witam

interesuje mnie dzisjejsze spotkanie MACERATA-PANATH.składy ,kontuzje ,nastawienie do meczu itp itd
Posted by: gwozdecki

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 13/02/2007 12:20

Panathinaikos:
Liberman Cristhofer AGAMEZ URANGO COL
Andreas ANDREADIS GRE
Tontor-Zlatko BAEV GRE
Marcelo ELGARTEN BRA
Konstantinos GKIRTZIKIS GRE
Ernardo Andres GOMEZ CANAS VEN
Georgios KATSAOUNIS GRE
Viktor KOUROUPIS GRE
Ilias LAPPAS GRE
Sotirios PANTALEON GRE
Konstantinos PROUSALIS GRE
Dante SANTOS DO AMARAL BRA
Georgios STEFANOU GRE

Lube:
Andrea BARTOLETTI ITA
Giacomo BELLEI ITA
Matteo CACIORGNA ITA
Mirko CORSANO ITA
Danilo CORTINA ITA
Angel DENNIS DIAZ ITA
Andrija GERIC SCG
Carmelo GITTO ITA
Renaud HERPE FRA
Manuele MARCHIANI ITA
Ivan MILJKOVIC SCG
Natale MONOPOLI ITA
Alessandro PAPARONI ITA
Stefano PATRIARCA ITA
Matias Emmanuel RAYMAEKERS BEL
Eros SAGLIMBENE ITA
Rodrigo SANTANA BRA
Filippo SGRO' ITA
Giacomo SINTINI ITA
Lorenzo SMERILLI ITA
Milos STOJKOVIC SCG
Alessandro TRIMARCHI ITA
Edoardo ZAMPONI ITA
Posted by: gwozdecki

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 13/02/2007 12:24

Lube wystąpiła w ostatnim meczu w składzie:
Ivan MILJKOVIC SCG, Mirko CORSANO ITA, Angel DENNIS DIAZ ITA, Andrija GERIC SCG, Giacomo SINTINI ITA, Alessandro PAPARONI ITA, Matias Emmanuel RAYMAEKERS BEL

Widac mamy żelazną 6. Ja postawiłem na LUBE i to po kursie 1.50 więc chyba warto.
Posted by:

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 13/02/2007 12:52

Originally Posted By: gwozdecki
Lube wystąpiła w ostatnim meczu w składzie:
Ivan MILJKOVIC SCG, Mirko CORSANO ITA, Angel DENNIS DIAZ ITA, Andrija GERIC SCG, Giacomo SINTINI ITA, Alessandro PAPARONI ITA, Matias Emmanuel RAYMAEKERS BEL

Widac mamy żelazną 6. Ja postawiłem na LUBE i to po kursie 1.50 więc chyba warto.
ja na Panate+1,56/10 i na czystą 2 po kusrie 2,5 2/10
Posted by: sebkos

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 13/02/2007 12:56

Z tego co pamiętam wczoraj Panata grała ciężki mecz w lidze z Oly na wyjeździe ... uwaga zmęczenie
Posted by: kacperek76

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 13/02/2007 13:06

Originally Posted By: sebkos
Z tego co pamiętam wczoraj Panata grała ciężki mecz w lidze z Oly na wyjeździe ... uwaga zmęczenie


wszystko sie zgadza tylko wczoraj graly kobialki \:p
Posted by: gwozdecki

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 13/02/2007 13:17

Pamietajcie tez ze włosi maja swoje sztuczki \:\) O czym przekonali sie siatkarze Jastrzebskiego Węgla.
Posted by: Siemers

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 13/02/2007 14:04

13 lutego 2007
1. Liga mężcz., Belgia
20:30 Noliko Maaseik 1.65 Knack Randstad Roeselare 2.10

Uwazalbym z graniem na obie belgijskie druzyny w dniu jutrzejszym ...
Posted by: Misiek

Re: Liga Mistrzów 2006/2007 - mężczyźni - 13/02/2007 14:10

To poprosić Janusza Giertycha [:p], o skasowanie tematu?

>>> Fajnie <<<< że tutaj mamy specjalnie temat na PO


\:\) \:\) \:\) \:\) \:\) \:\) \:\)