Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir

Posted by: Misiek

Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 31/12/2007 19:31

Przed ostatnią szansą dla Naszych Wicemistrzów Świata...

Czy uda się wygrać turniej w Turcji?



Europejskie Olympijskie Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir

Data: 07.01 - 13.01

Oficjalna strona:: >>> Tutaj <<<
klikamy oczywiście na:




GRUPA 'A'

Włochy
Holandia
Hiszpania
POLSKA


GRUPA 'B'

Turcja
Finlandia
Serbia
Niemcy

====

Jakie zasady, czyli co i jak i kto z kim?




Awans do Pekinu, otrzymuje tylko i wyłącznie zwycięzca tego turnieju
Posted by: krycha84

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 31/12/2007 19:48

Oj bedzie ciezko ale jakby sie nie powiodlo to mamy jeszcze interkontynentalny. Oby Murek dal rade godnie zastapic Winiara no i zeby Mariusz sie wyleczyl bo bez niego bedzie straszna kanalizacja znow \:\(
Posted by: Misiek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 02/01/2008 22:47

Troszkę wieści z naszego obozu, jak i z innych...


Zaczniemy od ekipy Lozano



'Szpital' tak jednym słowem.. można powiedzieć, co dzieje się w polskiej ekipie niestety...

Ale po kolei...


''24 grudnia trener reprezentacji Polski Raul Lozano ogłosił 15-osobową kadrę na rozpoczynające się dzisiaj zgrupowanie w Spale przed olimpijskim turniejem kwalifikacyjnym w Izmirze (7-13 stycznia).''

_____
Kadra reprezentacji Polski na zgrupowanie w Spale:


przyjmujący: Michał Winiarski, Piotr Gruszka, Sebastian Świderski, Krzysztof Gierczyński;


środkowi: Daniel Pliński, Wojciech Grzyb, Marcin Możdżonek, Wojciech Jurkiewicz;


rozgrywający: Paweł Zagumny, Łukasz Żygadło;


atakujący: Mariusz Wlazły, Grzegorz Szymański, Bartosz Kurek;


libero: Piotr Gacek, Krzysztof Ignaczak.


_______________

Niestety kontuzja Michała Winiarskiego okazała się na tyle poważna, że wykluczyła naszego jednego z lepszych przyjmujących z turnieju w Izmirze. Trener powołał na jego miejsce Dawida Murka.

Również pod dużym znakiem zapytania, stoi występ naszego najlepszego atakującego w reprezentacji... mam na myśli oczywiście tutaj Mariusza Wlazłego, który w turnieju prekwalifikacyjnym na Węgrzech, nabawił się kontuzji kostki. Nie grał w Skrze cały miesiąc, teraz dopiero powrócił na treningi w Spale i miejmy nadzieję, że pomoże nam wygrać turniej i zgarnąć bilety do Pekinu.

____



Włosi również mają problemy ze składem.

Ich najlepszy atakujący Alessandro Frei od dawna zmagał się z kontuzją, a później z grypą i zostaje ostatecznie w domu.

Andrea Anastai ma więc do dyspozycji dwóch atakujących, młodego Lorenzo Perazzolo, który dostał szansę gry w poprzednim roku w LŚ, do niedawna jednak ten 23-letni zawodnik, występował w kadrze B.

Drugim rozwiązaniem wydaję się Bułgar z włoskim paszportem - Wencislaw Simeonow doświadczony zawodnik, grał już na IO w Atenach.

______



Reprezentacja Holandii, to nasz kolejny rywal w grupie, zmierzymy się z nimi w ostatniej kolejce grupowej i być może będzie to dla nas spotkanie decydujące.. zobaczymy...

Tydzień temu siatkarze `pomarańczowych` rozgrywali turniej w Belgii, gdzie zajęli III lokatę, przegrali z Cuneo w półfinale (1-3), oraz pokonali zespół Ach Volley Bled (3-0).

Nie wiadomo czy w Turcji, zagra ich podstawowy rozgrywający Dirk-Jan van Gendt narzekający na uraz. W turnieju na Belgii, rozgrywał Nico Freriks i wiele wskazuje na to, że to on będzie musiał `poprowadzić` swój zespół.

____

Im więcej informacji, tym mam nadzieję, lepszy bilans osiągniemy na tym turnieju, który zaczyna się już w poniedziałek 7 stycznia \:\)
Posted by: borek_86

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 03/01/2008 09:02

Orientuje sie moze ktos czy jakis buk wystawil juz oferte na te kwalifikacje?
Swoja droga mysle, ze Polacy sa smialo w stanie awansowac, napewno beda walczyc tylko czy to wystarczy na taka Serbie czy Hiszpanie, bo reszta przynajmniej teoretycznie wydaje sie do ogrania...
Bardziej niz o nieobecnosc Winiarskiego (ost Murek swietna forma, bardzo doswiadczony, bardzo ambitny, powrot do kadry po dosc dlugiej przerwie pewnie go dodatkowo zmobilizuje) martwie sie o naszych srodkowych... Kadziewicza niestety brak, Plinski ost jakos troche gorsza dyspozycja, Grzyb tez nie zachwyca delikatnie mowiac...
A tak na marginesie od poczatku do konca bede typowal Polakow, po napewno ladnych kursach, no chyba ze bardzo mnie zawioda w meczu z Hiszpanami ;\) pozdrawiam
Posted by: Giertyszek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 03/01/2008 17:40

Proszę bardzo są już kursy w Fortunie (dawniej Profesjonał) - wklejam aby ożywić dyskusję \:\)

2947 Wlochy-Holandia 1,38 2,51 7.1./14:30
2948 Polska-Hiszpania 1,67 1,91 7.1./19:30
2949 Turcja-Finlandia 1,67 1,91 7.1./17:00
Posted by: lodzianin

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 04/01/2008 14:15

sa juz gdzies koncowe kadry na ten turniej i gdzie bedzie to transmitowane bo widze ze w polsacie sport nie
Posted by: Misiek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 04/01/2008 16:10

Dziś poznamy '12' która pojedzie do Izmiru, więc najprawdopodobniej inne drużyny również i dziś podają dokładne składy w których będą walczyć w Turcji.

A jeśli chodzi o transmisje, to przeprowadza je stacja:

oraz

Później zrobię 'dokładny' rozkład rozpis
Posted by: sebkos

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 04/01/2008 16:40

Wlazły out - no powiem Wam że jedziemy na wycieczkę chyba - zostaje Interkontynentalny jako ostatnia szansa na IO \:\(
Posted by: bombel

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 04/01/2008 19:38

Do Izmiru jadą: Paweł Zagumny, Łukasz Żygadło, Piotr Gruszka, Bartosz Kurek, Daniel Pliński, Wojciech Grzyb, Marcin Możdżonek, Krzysztof Ignaczak, Sebastian Świderski, Dawid Murek, Krzysztof Gierczyński i Marcin Wika.
Posted by: dwazwierzatka

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 04/01/2008 20:06

Originally Posted By: sebkos
Wlazły out - no powiem Wam że jedziemy na wycieczkę chyba - zostaje Interkontynentalny jako ostatnia szansa na IO \:\(


Sebkos nie badz pesymista, mysle, ze chlopaki, ktorzy jada w zastepstwie pokaza drzemiace w nich mozliwosci. Ja wierze, ze dla Wiki o ile dostanie szanse na gre bedzie to przelom w jego karierze.
Posted by: szpak007

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 04/01/2008 21:07

Originally Posted By: bombel
Do Izmiru jadą: Paweł Zagumny, Łukasz Żygadło, Piotr Gruszka, Bartosz Kurek, Daniel Pliński, Wojciech Grzyb, Marcin Możdżonek, Krzysztof Ignaczak, Sebastian Świderski, Dawid Murek, Krzysztof Gierczyński i Marcin Wika.


A gdzie atakujący jakiś?? Gruszka i Kurek w klubach graja na przyjeciu, ale to chyba któryś z nich będzie grał po przekątnej z Gumą. Powiem szczerze, że smutno to widze. Jeszcze wczoraj chciałem grać grubo na naszych w meczu z Hiszpanami, ale teraz to chyba trzeba bedzie grac odwrotnie.
Jakoś nie widze tego składu. Gierczyński i Wika debiutanci, zero zgrania z Zagumnym, i chociaz bardzo lubie obu tych graczy wątpie zeby w reprezentacji zagrali podobnie jak w klubie i w meczu z Iskra. W Izmirze inne reprezentacje beda bogatsze o doswiadczenie w meczach miedzynarodowych. Chociazby hiszpanie o wystepy w Pucharze Siwata. Pamietamy jak skonczył sie debiut na IO fenomanalnie grajacego w lidze Garego (delikatnie mowiac wybili mu na pewnien czas siatkowke z glowy). Podobnie Kurek debiutuje na powaznej imprezie. Jesli juz bedzie gral to raczej na ataku, bo nad przyjeciem to musi troche popracowac. Świder też bez rewelacji ostatnio (w klubie nie za dobrze), ale to pewnie on z Murkiem zagraja na przyjeciu. Murek powrot po dosc dlugiej przerwie do reprezentacji. W klubie to on trzyma w glownej mierze gre i moze to on okarze sie czarnym koniem tych eliminacji (w co niestety watpie).

Moze ktoś przedstawi mi jakies plusy odnosnie naszego skladu i przypuszczalnej gry, bo ja niestety czarno to wszystk widze!! A co do kursow to gdzies chyba byly kursy troche ponad 2 na Hiszpanow z Naszymi.

Na teraz to tyle. Taka szybka analiza po zobaczeniu składu. \:\)
Posted by: OKSfan

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 04/01/2008 22:25

Najwiekszy nasz plus to zaskoczenie dla rywali, gry Kurka, Wiki i Gierka na oczy nie widzieli \:\)
Posted by: Misiek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 04/01/2008 23:24

Na początek najważniejsza informacja dnia dzisiejszego...

Dziś trener Lozano ogłosił 12 zawodników, którzy będą walczyć w Turcji.

Do Izmiru jadą:

rozgrywający: Paweł Zagumny, Łukasz Żygadło,
atakujący: Piotr Gruszka, Bartosz Kurek,
środkowi: Daniel Pliński, Wojciech Grzyb, Marcin Możdżonek,
libero: Krzysztof Ignaczak,
przyjmujący: Sebastian Świderski, Dawid Murek, Krzysztof Gierczyński i Marcin Wika.

____


Tak więc niestety... ALE, do kontuzjowanych już wcześniej: Winiarskiego, Szymańskiego, Kadziewicza dołączył również nasz najlepszy atakujący... Mariusz Wlazły jest to bardzo zła informacja... że nie będzie mógł on pomóc nam w odniesieniu sukcesu...

Cóż... zapewne wszyscy spoglądając na nasz skład, zadajemy sobie pytanie, czy jest w ogóle realna szansa na bilety do Pekinu?

Myślę osobiście, że jest i to spora, ale jak drużyna psychicznie i fizycznie przygotowana jest do tego turnieju, tego nikt z nas tak naprawdę nie wie...

Sporo będziemy mogli już wywnioskować po I naszym [bardzo ważnym!] spotkaniu z Hiszpanią, jeżeli tutaj nie poniesiemy porażki, to powinno być dobrze...

Zdziwiło mnie trochę, że Piotrek Gruszka został z przyjmującego zrobiony na atakującego.. Na pewno jest to wymuszone troszkę przez kontuzje dwóch naszych najlepszych graczy na tej pozycji, jednak wierzę... że Argentyński szkoleniowiec wie co robi i zaufajmy mu..
Posted by: Misiek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 05/01/2008 00:53

Żeby nie było pytań... gdzie można obejrzeć spotkania z tego turnieju, zrobiłem lekki 'terminiarz' ;\) , który ułatwi mam nadzieję wszystkim...

Tak więc o dziwo, żadna polska stacja nie pokazuje tego turnieju, nie wiem sam dlaczego, no ale cóż, na szczęście mamy jeszcze Eurosport!

____

Poniedziałek (7 stycznia)



14:30 Włochy - Holandia

19:30 Polska - Hiszpania




19:00 Finlandia - Turcja

_____


Wtorek (8 stycznia)



14:30 Finlandia-Serbia

17:00 Włochy - Polska

19:30 Turcja - Niemcy


____


Środa (9 stycznia)



14:30 Włochy - Hiszpania

19:30 Holandia - Polska




17:00 Serbia - Niemcy

____


Czwartek (10 stycznia)




14:30 Finlandia - Niemcy
19:30 Serbia - Turcja




17:00 Hiszpania - Holandia

____


Co do sobotnich półfinałów oraz niedzielnego finału, to jeszcze napiszę, bo stacja Eurosport za bardzo nie sprecyzowała co i jak... \:\)
Posted by: RiKi

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 06/01/2008 02:02

Panowie a ja bede nastwaiony bardzo zle na gre naszych zawodnikow. Wole sie cieszyc ze graja lepiej niz myslalem niz rozczarowac ze tak slabo bylo \:\) Uwazam ze nasi nei mają co szukac w tym turnieju szans na awans do IO.Pierwszy mecz przeciw hiszpaną typuje jako przegraną polakow. Brak podstawowych zawodniko,pierdykanie ze i bez nich dadza rade, lozano jakis bez iskierki w oku nie nie polska izzzo łooon bett hehe
Posted by: Giertyszek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 06/01/2008 02:06

Ja tez zdecydowanie za Hiszpanią, Polacy tym składem nie mają czego szukać na tym turnieju - bądźmy szczerzy.
Szansy na awans należy szukać w turnieju interkonyntenalnym w maju.
Posted by: magic321

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 06/01/2008 02:33

Ja licze ze Polacy sprawia niespodzianke. Czas rozgrywania tego tego turnieju nie odpowiada chyba zadnej grajacej tam reprezentacji moze poza Finami którzy nie mieli moze tak ciezkiego sezonu jak inni. Zmiennicy beda bardzo zmotywowani io tak naprawde nawet wyraznie wygrany 1 set z Hiszpanami moze sprawic ze wejda na wysokie obroty i zagraja na swoje mozliwosci wygrywajc do konca wszystko. To sa takie moje pobozne zyczenia ale Polaków bede gral za symboliczne sumy. Natomiast cikawym tematem sa Finowie. Powinni spokojnie wygrac z Turkami kursy w granicach 1.6-1.7 a potem licze na jakas niespodzianke w pozostalych meczech z ich udzialem
Posted by: Giertyszek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 06/01/2008 03:00

Zgoda co do Finów, kurs na nich jest tak wysoki tylko dlatego że Turcy są gospodarzem,a myślę że w następnych meczach już przeciw Turkom, którzy są najsłabszym zespołem w tym turnieju nie będzie.
Posted by: Qubi

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 06/01/2008 05:58

Na pierwszy rzut oka rzeczywiście Finowie wydają sie faworytami w starciu z Turkami. Zacząłem szukać czegoś o Turkach, bo są dla mnie anonimowi jeżeli chodzi o siatkówkę i... okazuje się, że grali z Finami w grupie eliminacyjnej do zeszłorocznych ME. Grupę wygrała Turcja ( z Finami 2:3 i 3:0). Do tego dochodzi to, że są gospodarzami i zaczynam się zastanawiać.
Posted by: Misiek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 06/01/2008 08:22

Odpoczywam przed 12 i 19 jeśli chodzi o imprezy, tak więc postanowiłem sobie troszkę popsiać, a co... \:p


Ja jakoś nigdy osobiście przekonania co do reprezentacji Finów nie miałem i teraz jest podobnie, więc mecz z Turcją odpuszczam jeśli chodzi o wskazanie zwycięzcy w tym spotkaniu.

Co do Polaków wiele się już napisało,wysłuchało itd. więc zbytnio tego samego w tym temacie nie mam zaiaru pisać.

Jeśli chodzi o szanse na wygranie tego turnieju to na pewno są one dla mnie realne, ale ciężko tutaj będzie... ale liczę osobiście na pewno na wyjście z grupy, czyli na wygranie (2 spotkań?)



Jeśli chodzi o poniedziałkowe spotkania, to skłaniałbym się na zagranie dubla pt: Włochy (1.57) + Polska (1.85).
Kursy jakie zaoferował WillHill to naprawdę sporo i myślę że w sieci nie znajdziemy już wyższych w takim połączeniu.

Dlaczego reprezentacja Włoch ?

Włosi może tak jak Nasi reprezentacji, mają osłabienia, nie jedzie przecież Frei jak i Meoni ale myślę że ich zastępcy będą w stanie pokazać na co ich stać...
To już na pewno nie ten sam 'level' ale myślę, że na reprezentację taką jak Holandia powinno starczyć i zdziwił mnie kurs aż @1.57, gdzie przecież prof oferuje nam tylko 1.36 (+0.9%)

Pierwszym naszym przeciwnikiem będą Mistrzowie Europy, czyli reprezentacja Hiszpanii.

Reprezentacja ta miała już szansę na bilety do Pekinu, jednak nie zdołała zająć 1-3 miejsc w PŚ w Japoni, tak więc... pozostał im ten turniej oraz w razie niepowodzenia 'maj'.

Drużyna Mendeza, na pewno swą grę kieruje na dwóch zawodników: Rodriguez+Falasca są oni po prostu trzonem zespołu, takie coś jak u nas Winiar+Wlazły (nieobecni)

Podczas PŚ jednak nie zdołali pokonać nikogo z tych 'większych' przeciwników... od Ruskich srogie baty... (taki rewanż mały za finał ME) od Brazylijczyków podobnie no i od Bułgarów już w I dniu (1-3) tak więc żadnej rewelacji nie pokazali, bo wygrane nad zespołami z niższej półki to po prostu 'muss'

Mnie osobiście zespół Hiszpani nie przekonuje swą grę i mam nadzieję, że po spotkaniu poniedziałkowym zdania swego nie będę musiał zmieniać \:\)

Mimo to, że wiemy w jakim zestawieniu jedziemy, myślę, że wyciągneliśmy wnioski z przegranych już ME, kiedy to mówiono tylko o tym `kto nie gra, kto nie gra...` i tak do znudzenia.. zamiast skoncentrować się tylko i wyłącznie na grze...
____

Co do 'outright' patrząc na ofertę Unibetu najbardziej podoba mi się opcja:

Serbia - wygra grupę B @1.80

Serbowie są wymieniani jako główni faworyci co do zwycięstwa w Turcji... W swojej grupie mają Niemców, Finów oraz Turków. Najwiekszym zagrożeniem wydają się nasi zachodni sąsiedzi.. Z roku na rok, mają coraz to silniejszą ekipę, jednak myślę, że nie tym razem... Serbowie nie mają jakiś problemów z kadrą, wszyscy zdrowi, mówią dość głośno, o tym że wszystko jest w porządku... cóż, zobaczymy \:\)


Jak na razie to tyle z mojej strony!

Protector Głogów Live - Radio Elka
Posted by: Jaruzelski

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 06:21

NA temat postu wyżej

"Mnie osobiście zespół Hiszpani nie przekonuje swą grę i mam nadzieję, że po spotkaniu poniedziałkowym zdania swego nie będę musiał zmieniać \:\) "

zgadzam się z tym całkowicie ale gra Polaków też pozostawia wiele do życzenia zwłaszcza w takim składzie jak dla mnie mecz z rzędu kto popełni mniej błędów.

Wg mnie Hiszpanie mogą tego meczu nie wygrać ale 2 sety nam urwą
dla mnie Hiszpania +1,5 za 1.68 (Expekt) jak najbardziej do grania
+ Włochy @ 1.52

i sprobuję Włochy (-1,5) @ 2.10

Powodzenia
Posted by: grzesol

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 08:32

Mówi się, że nie ma pewniaków może to i prawda ale na pewno nie tym razem. Bukmacherzy fundują prezenty noworoczne w postaci wysokich kursów. +1,5 seta na Hiszpanię za 1,68 w Expekcie to już naprawdę warte grania za DUUUUUUUUUUUUUUUUUUUŻE pieniądze.
Przejdźmy do konkretów Hiszpania - Polska osobiśćie stawiam na Hiszpanię, ponieważ Polacy bardzo osłabieni,a Hiszpania gra naprawdę dobre mecze. Trzeba przyznać, że przy braku takich zawodników jak Winiarski, Wlazły i Szymański praktycznie nie mamy w skłądzie zaawodnika, który potrafi naprawdę soczyście zaserwować. Jak wiadomo jest to jeden z ważniejszych elementów w siatkówce bo odrzucenie rywali od siatki powoduje trudniejsze wyprowadzenie dla rywali, a jeżeli nie ma kto mocno zaserwować rywale będą mieli łatwe rozegranie. Polska już w ostatnim turnieju nie zachwyciła i nie wierzę aby coś się teraz zmieniło. Powiem szczerze, że gdybym dysponował dużą kasą postawiłbym nawet 10000 zł. na ten typ z handicapem, a na kontrę zagrałbym dokładny wynik 3:1 dla Polski. Wygranie Polski w stpsunku 3:0 jest po prostu niemożliwe.

Turcja - Finlandia 2
Tutaj jak ktoś wcześniej wspomniał wysokie kursy na Finów są chyba tylkoz tego względu, że grają u siebie. Bo o tej Reprezentacji powiem szczerze praktycznie nic nie słyszałem,a Finowie to teraz znana marka na rynku siatkarskim. Chociaż w ostatnim turnieju mieli małe problemy teraz myślę, że z Turcją sobie poradzą. Na pewno jest to zdecydowanie lepsza drużyna od Turków. Na kontrę gram 3:2 dla Turcji.


Takim oto sposobem możemy dużo zarobić lub zwrócić swoje pieniądze, żałuję jednak, że nie dysponuję większymi środkami bo na jutro będe miał chyba tylko 300 zł. Niestety życie \:\)
Posted by: Misiek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 08:43

Mam nadzieję osobiście @grzesol, że będziesz mimo wszystko cieszył..że nie dysponujesz większymi pieniędzmi... ;\)

A co do 'serwów', to sorry, ale Murek Gierczyński Kurek potrafią na pewno 'soczyście' zaserwować \:\)

Zresztą zobaczymy dziś, ciekaw jestem strasznie jaką to koncepcję wymyślił Lozano i jak będzie wyglądać pierwsza szóstka naszego zespołu...
Posted by: Radek_89

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 09:07

Misiek, nie zapominaj o Wice - to jest prawdziwy ogień, jak zagrywka siedzi, a on na zagrywce często miewa dobre dni ;\) Natomiast naszym ogromnym atutem musi być przyjęcie. Na pozycji atakującego mamy Gruszkę, który przyjmować potrafi, więc do przyjęcia można ustawiać się nawet w czterech zawodników. Jeżeli Gruszka jest w dobrej dyspozycji, to z niego możemy mieć większy pożytek niż z Wlazłego, bo Piotrek to dodatkowo ogromne doświadczenie, a ja pamiętam jak był w formie - każdy atak nad blokiem, praktycznie bezbłędnie. Damy radę
Posted by: Giertyszek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 15:09

Ja tak dla ostudzenia emocji bo widzę że sami się nakręcacie i pompujecie balonik - "damy radę" itd, zaraz okaże się że te osłabienia to nie osłabienia tylko wzmocnienia \:\)

Jestem odmiennego zdania, uważam że w tym turnieju takim składem jakim Polska dysponuje, awansu nie osiągnie, co więcej stawiam pod dużym znakiem zapytania wyjście Polski z tej grupy.

Tak więc ja dziś na Hiszpanię, a można również grać opisywany wcześniej handicap +1,5 seta.

Posted by: Feel-Tsu

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 17:41

wedlug mnie balonik o nazwie Polska - Hiszpania jest za bardzo pompowany w obie strony, ja osobiscie nie podejmuje sie wytypowania zwyciezcy dziseijszego pojedynku.
jak dla mnie dzisiejszy mecz to spotkanie o wyjscie z grupy i oba zespoly o tym wiedza
jesli mialbym sie na cos decydowac to zwyciestwo w pierwszym secie Hiszpanow,
mam jakies dziwne przeczucie ze w drugim lub trzecim secie Lozano przy niekorzystnym wyniku wpusci kogos kto nagle niesamowicie zaskoczy i moze byc motorem tej reprezanetacji na turnieju w Izmirze
moze to bedzie Gierczynski, moze Wika?
ale pierwszy set Hiszpanie wygrywaja - pojada nas na zgraniu i wykorzystaja nasze braki, ale co bedzie dalej - nie wiem \:\)

co do pzoostalych dwoch to rowniez jestem zdania ze trzeba grac na Finow przy takich kursach
Turcy na pewno grozni, kiedys chyba widzialem ich w akcji i graja podobna siatke do Skandynawow, ale lepszych wykonawcow maja jednak Finowie. nie bedzie to jednak latwe zwyciestwo i mozliwe ze wyniki punktowe w poszczegolnych setach moga wychodzic na przewagi w stylu 29:27.

i na koniec Włosi - po prostu.....
Posted by: craax

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 18:20

zdecydowanie stawiam dzis na Hiszpanie a bet +1,5 za 1.68 w expekt wydaje mi sie rewelacyjna propozycja , Hiszpania to w koncu mistrz Europy , doskonale wiecie na co stac dwojke , na ktorej ich gra sie opiera , moze na ostatnim turnieju nie pokazali nic szczegolnego ale co mozna napisac o naszych w ostatnim czasie ? prosze Was...
jedziemy w okrojonym skladzie , Wlazly i Winiar to zawodnicy , ktorzy czesto po kilka punktow nam robili i dzieki temu wygrywalismy sety a i nawet spotkania , dzis ich braknie i nie wydaje mi sie zeby Dawid Murek czy Wika czy nawet Kurek mogli pociagnac reprezentacje , Gruszka czy Swiderski musza trafic na swoj dzien , zgadzam sie za mamy dosc rowny team , doswiadczenie + "nowosci" to moze byc mieszanka wybuchowa , ale zalezy jak taktycznie ustawi druzyne Lozano , komu na ile zaufa i komu co powierzy , osobiscie po ostatnich startach naszej druzyny i Hiszpanow sklanialem sie do ich wygranej , ale po takim kursie wystarczy mi +1,5 seta i mysle ze jest to bardzo realne , żywie nadzieje ze Hiszpania nalezycie sie przygotowali i bedzie to troszke inny zespol niz w poprzednich zawodach , tak wiec :
Spain +1,5
Posted by: superges

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 19:02

Ja mam natomiast pytanie gdzie mecz Polska - Hiszpania będzie transmitowany?
Posted by: asroma

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir *DELETED* - 07/01/2008 19:06

Post deleted by Giertyszek
Posted by: solo24

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 19:12

na zwykłym eurosporcie tez jest transmisja o 19:30;)
Posted by: sebkos

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 19:29

Proponuję w UB rozegrać trebelka na zakłady over 90,5 po dwóch setach we wszystkich dzisiejszych meczach... wszystkie pary są dość wyrównane a już na pewnie nie ma w nich róznicy poziomu aby sety rozgrywały się hc 5 i więcej pkt
Posted by: asroma

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 19:37

Originally Posted By: solo24
na zwykłym eurosporcie tez jest transmisja o 19:30;)

tak, moja pomylka, na eurosport 2 jest Turcja-Finladnia
Posted by: anfa_

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 20:16

Witam,

wg. mnie dobrym typem z niezłym kursem jest Finlandia. Za Turkami nie przemawia nic oprocz atutu własnej hali ale co z tego skoro ich pierwsza szostka przegrała z gwiazdami ligi seta, a kiedy kadra serbii weszła obejrzec reszte meczu to od razu Turcja zmieniła sklad... niech sie maskują. Finowie w gazie maja perspektywiczny sklad, imo jesli teraz nie zawalczą w kwalach to juz taka szansa predko nie bedzie...

pick: Finlandia 1.6

Zagrałbym dzis na Polskę ale obawiam sie troche tego meczu otwarcia z Hiszpanami bo moga sie dziac cuda, znalazłem bardzo fajny pick... over 185,5pkt. Nawet przy 4 setach granych do 21-22 siada, a uważam ze 4 sety beda w tym meczu spokojnie.

pick: over 185,5pkt.

pozdrawiam
Posted by: $port

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 20:21

Witam serdecznie

Postanowilem ze w tym roku więcej uwagi będę poświęcał pisaniu w tym temacie. Zobaczymy jak to z tym będzie.

Kwalifikacje Olimpijskie już dziś wieczorem. Dziś wieczorem mówiąc w kontekście naszej reprezentacji. Skład okrojony brak 2 podstawowych graczy(Wlazł, Winiarski) i zmiennika Szymańskiego. Bardzo się ucieszyłem wiedząc, że w składzie repry jest Ignaczak Popularny IGŁA dla mnie zawsze był waleczniejszy od Gacka( no offence dla niego), widziałem go kilka razy na żywo w Rzeszowie czy jeszcze za czasów kiedy grał w Skrze. Znakomity zawodnik w obronie i niesamowity w ataku. Zawsze na rozgrzewkach bił takie gwoździe, że głowa mała. Słuszny wybor Raula Lozano jeśli chodzi o pozycje libero.

No cóż GUMA wiadomo, klasa sama w sobie, choć czasem denerwuje mnie ten jego brak pomysłu na grę. Mam nadzieje, że w dzisiejszym spotkaniu z Hiszpanami inwencji twórczych mu nie zabraknie. Co tu dużo mówić, jestem optymistą i nie rozumiem po części wypowiedzi niektórych w tym temacie. Wszyscy skłaniają się do ciężkiego emczu i owszem może i ona taki będzie ale wydaje mi się, że to my dziś będziemy zwycięzcami. Hiszpanie Mistrzowie Europy owszem, ale warto przypomnieć w jakich dyspozycjach były pozostałe ekipy podczas tych zawodów.

Warto wspomnieć jeszcze, wracając do Polaków, o nowościach w '12'. Wraca Murek, Gierczyński. Mamy również Wikę.
Originally Posted By: Misiek

A co do 'serwów', to sorry, ale Murek Gierczyński Kurek potrafią na pewno 'soczyście' zaserwować \:\)

Zresztą zobaczymy dziś, ciekaw jestem strasznie jaką to koncepcję wymyślił Lozano i jak będzie wyglądać pierwsza szóstka naszego zespołu...
Zgadzam się z kolegą ale ja niestety mam zastrzeżenie co do Kurka. Owszem młody, perspektywiczny chłopak ale niestety doświadczenie jeszcze nie to. Co do Wiki natomiast nie obawiam się, sądzę, że Raul będzie go często dysygnował do gry po tym co mu pokazał na zgrupowaniu w Spale.

Osobiście zagrałem Polaków, Włochów oraz Finów-3/10.

Moje typy na tę kolejkę:

Polska 5/10 @1.76 Bet365

Włochy 7/10 @1.45 Betgun
Włochy -1,5 3/10 @2.10 Expekt

Finlandia 6/10 @1.65 Betgun
Finlandia -1,5 4/10 @1.95 Expekt
Posted by: barciu

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 20:22

Dzisiaj jak dla mnie jedynym typem do grania sa Wlochy. Kurs dosc ostro spadl i gdzieniegdzie jest juz tylko 1,33 (bet365). Wiadomo ze Wlosi troche oslabieni, ale jakos nie wyobrazam sobie by nie dali rady pokonac Holendrow, ktorzy zadna potega nie sa. Stawka 5/10 bo to pierwszy mecz. Reszty meczy nie ruszam sciskajac kciuki za naszych \:p
Posted by: anfa_

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 20:36

eee lepszy jest typ. w unibecie Polska- Hiszpania over 90,5 pkt po 2 setach... izi gramy ;>
Posted by: lukulus

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 20:38

Witam

We wczesniejszym turnieju kwalifikacyjnym Wlochy graly z Holandia i bylo 3:2 a Holendrzy prowadzili juz 2:0. Nie mowie ze Wlochy nie wygraja ale nie zgadzam sie ze Holandia nie jest zadna potega. Moze nie taka jak pare lat temu ale jakis potencjal w tej druzynie drzemie. Tak wiec <b> Holandia +1,5 <b/> lol
Posted by: verdasco

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 21:36

Originally Posted By: lukulus
Witam

We wczesniejszym turnieju kwalifikacyjnym Wlochy graly z Holandia i bylo 3:2 a Holendrzy prowadzili juz 2:0. Nie mowie ze Wlochy nie wygraja ale nie zgadzam sie ze Holandia nie jest zadna potega. Moze nie taka jak pare lat temu ale jakis potencjal w tej druzynie drzemie. Tak wiec <b> Holandia +1,5 <b/> lol


Zgadzam się z Lukulusem, Włosi na dzień dzisiejszy nie są tak mocni jak kiedyś, to samo jednak można napisać o Pomarańczowych. Dzisiaj stawiam na wyrównane spotkanie, tymbardziej, że jest to mecz inauguracyjny - więc o suprise nie trzeba wiele. Dzisiaj:

Holland 2,68@
Holland 1st set 2,25
Holland 1st set +2,5 1,95
Posted by: mura

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 21:38

a ja dziś spokojnie gram sobie Hiszpanów bo uważam że kurs na nich to spore value.
skąd te kursy? być może dlatego że jesteśmy wicemistrzami świata.

ale trzymajmy się faktów. ostatnio gramy bardzo słabo jak na nasze możliwości. rozumiem że patriotyzm i wiara w cudowne odrodzenie ale odstawmy emocje na bok,
brak graczy - właściwie trzonu będzie widoczny. gracze których dziś nie będzie w naszej ekipie niejednokrotnie decydowali o obliczu meczu.

uważam że Polska nie jest zgrana, przygotowania to za mało by dobrze scementować zespół, złożony tak trochę ''na cito''.

przewaga Hiszpanów tkwi w ich zgraniu, rozumieją się znakomicie.
poziom motywacji, zaangażowania można przy analizach można pominąć bo każdy przyjechał do Turcji wygrac.

brak trenera - ok, ale czy to znaczy że nowy jest słaby? wciąż mam w pamięci Hiszpanię z ME i mimo że potem grali słabiej i cięzko oczekiwać takiej formy, to jest to bardzo dobra drużyna, której nie można lekceważyc. na osłabioną Polskę może to wystarczyć

zobaczymy, to 1 dzień turnieju, ale myśle że warto sprobować naszych rywali

ciekaw jestem kto ma być katem Hiszpanów. musiałby ktoś mieć przysłowiowy dzień konia, a i tak łatwo nie będzie bo blok i przyjęcia Hiszpania mają dobre. czy Guma naprawde wszystko zakuma? \:D komu co i jak grać? nie mamy strzelby by wbijać piłkę w parkiet


Rodriguez + Falasca? oj Igła trzymaj się dziś bo będzie ciężko
Posted by: kamasutra

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 21:44

Witam....
Patrzac na dzisiejsze spotkania,wymyslilem cos takiego...

Hiszpania-Polska 1 (+1.5)
Wlochy-Holandia 1
Turcja-Finlandia 1 (+1.5)

Odnoszac sie do naszego spotkania mialem grac czysta jedynke na Hiszpanow ale mysle ze bezpieczniej bedzie wziasc handicap.Mysle ze Hiszpanow stac spokojnie na ugranie 2 setow..

Wlosi dla mnie sa faworytem choc nie az takim jak wskazuja aktualne kursy..

Co do ostatniego spotkania to sugeruje sie glownie wlasnym parkietem .Mysle ze przy odrobinie szczescia Turcy rowniez sa w stanie ugrac minimium 2 sety,a moze nawet wygrac...

Czekam na sugestie...
Posted by: Platini

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 21:45

Originally Posted By: superges
Ja mam natomiast pytanie gdzie mecz Polska - Hiszpania będzie transmitowany?
\:o No nie moge, tak cięzko Panowie przejrzeć wcześniejsze posty?

Przewiń sobie posty do góry i zobaczysz co i gdzie do oglądania.
Misiek wykonał świetną robote, wkleił przejrzyście gdzie mozna obejrzeć mecze a tu takie pytanie..

Trzeba patrzeć dokladnie ;\)

Co do dzisiejszych spotkań:
Mecz naszych Orłów odpuszczam, kusi zagranie na zwycięstwo Italii.
Kurs 1,35 nie powala ale patrząc na umiejetności i potencjał tej drużyny myśle, ze spokojnie można to zagrać.
Holendrzy to nie jakaś druga liga ale jeszcze im sporo do klasy Włochów ;\)
Posted by: M4CI3K

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 21:49

Uważam, że w meczu Polski warto poczekać na kursy które ustawią w roli faworyta Hiszpanów i wtedy zagrać na Biało Czerwonych, dlaczego?
Liczę na grę w wyjściowym składzie Wiki, który już dawno powinien być w kadrze choćby po to żeby wchodzić na zagrywkę w ważnych momentach. Trzeba się zastanowić czy kadra bez Wlazłego jest słabsza czy mocniejsza? Według mnie plus za tym że Mariusz by grał to magia nazwiska przed którym przeciwnicy mogli by czuć respekt. Z drugiej strony Wlazły od jakiegoś czasu już nie gra i nie chciałbym po nieudanych eliminacjach słuchać wymówek typu „nie mogłem grać na 100%”. Kolejny powód za tym że nie ma w kadrze Mariusza to pozorna zgoda z pierwszym rozgrywającym kadry – Zagumnym, który będzie tak rozgrywał że wszyscy się zastanowimy – w zasadzie to po co nam Wlazły? \:\)
Hiszpanię czują szansę pokonania Polaków i myślę że zbytnio się tym podpalą i przegrają \:\) Przecież Polacy jak to powiedział Ireneusz Mazur to nie Kopciuszek. My nie mamy w kadrze Wlazłego i Winiarskiego i resztę koszulek patrzących co zrobią wyżej wymienieni.
Lozano z kolei dzisiaj powiedział:
„- Powiem szczerze: są siatkarze, tacy jak Gruszka, Pliński, Murek czy Świderski, którzy za kadrę daliby się pokroić. Nawet jak ich coś boli, nie mogą zagrać na 100 procent, to nigdy nie powiedzą kadrze "nie"! Są też jednak i tacy, którzy przy pierwszym bólu, pierwszej kontuzji wycofują się i mówią, że grać w reprezentacji nie mogą. Nie podoba mi się to! Wolę wiedzieć, kto jest z nami na dobre i na złe, a kto nie”
Ja się cieszę że w kadrze jest ta pierwsza grupa, a nie ma Mariusza „oj boli” Wlazłego, Grześka Szymańskiego (ambicji mu nie odmawiam, ale na poziomie reprezentacji super mecze rozgrywał tylko w meczach o pietruszkę). Szkoda Wniarskiego, ale cóż zrobić. Trochę w tym wszystkim spiskowej teorii dziejów, ale czego się nie wymyśli dla dobra reprezentacji

Vamos Polska!!! – jak to mawiają Hiszpanie i amkwish ;\)
Posted by: szymon0305

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 21:50

Platini gdzie masz tylko 1,35?
ja gram wlochow za 1,5, licze ze Fei zostanie godnie zastapiony

hiszpania +1,5 seta wyglada niezle, jednak nasze oslabienia sa bardzo duze, praktycznie 3 graczy pierwszej 6,
Bedzie zupelnie inna taktyka, bylo malo czasu na zgranie w tym skladzie
Hiszpania ma tutaj pzrewage, licze na win naszych orlow 3-2, wtedy bede zadowolony i z kasy i z triumfu naszych
Posted by: eclipse1977

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 22:08

Ja myślę że składu wcale nie mamy słabszego.

Grucha za Wlazłego - to nie jest osłabienie. Jedyne czego mozna sie obawiać to dreptanie Piotrka po linii 3 metrów.

Igła za Gacka - sorry Gacuś, ale Igła jest dużo lepszy od Ciebie - i nie spala sie tak szybko.

A Winiar .... Jest bardzo dobry- ale mamy Murka, Gierczyńskiego i Mikę. Nie widzę tu osłabienia.
Posted by: szymon0305

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 22:11

ale winiar to nasz najlepszy przyjmujacy a i w ataku swoje robil

wlazly- w ataku moze nie bedzie widac roznicy ale na zagrywce napewno, wiem tez ze wika dobrze serwuje ale nie bedzie on gral raczej w 6

Oby chlopcy wygrali 3-2
Posted by: dominix

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 22:16

czy Hiszpanie maja oslabienia?
Posted by: muminek bez ogonka

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 22:16

M4CI3K,nie wiedziałem ze świetny mecz Szymańskiego w meczu przeciwko Ruskom na MŚ,który dał nam przepustkę do walki o medale był meczem o pietruszke...
Posted by: Platini

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 22:17

@szymon0305 - otworzyłem oferty tylko w Bet365 i BaH U innych nie patrzyłem.

A gdzie dokładnie jest 1.5? Jesli buk u ktorego mam $ tyle daje to od razu biore \:p
Posted by: eclipse1977

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 22:17

Wlazły w zagrywce - fakt puszczał bomby, ale z jaką skutecznością? Popatrz ile najpierw psuł. Podejrzewam że jest w czołówce kadry jeśli chodzi o popsute piłki - bo jak nie wbija piłki w boisko to wali w siatę albo na aut.

Czy Winiar jest najlepszym przyjmującym? A jak to ocenisz?
Posted by: muminek bez ogonka

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 22:18

Osłabienie w Hiszpanii to jak dla mnie ...zmiana trenera,skład na dzisiejszy mecz przecinko Polsce ma być optymalny.
Posted by: eclipse1977

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 22:20

Muminek - popatrz na to w ten sposób - dlaczego Szymański w Gruchą ograli Rosję? Grając praktycznie całe mistrzostwa stałą szóstką Lozano nagle wpuszcza dwóch zmienników. Myślę że bardziej ruscy przegrali przez zaskoczenie niż z powodu jakieś rewelacyjnej gry w/w.
Posted by: szymon0305

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 22:21

Platini gram w sportingbet
Posted by: eclipse1977

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 22:22

Moim zdaniemt tak naprawdę to tylko Rodriguez i Falasca grają w Hiszpani
Posted by: szymon0305

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 22:24

Platini, juz 1,4 w sportingbet
Posted by: szymon0305

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 22:24

Platini, juz 1,4 w sportingbet
Posted by: eclipse1977

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 22:32

I jeszcze jedno: podejście chłopaków do gry w kadrze - pamiętacie jak Murek wypowiadał się o swoim żalu do Lozano za brak powołania na ME ? Mówił że jak Lozano dostał odmowę gry z powodu kontuzji np od Wlazłego to potem dał mu jeszcze raz szanse - a jak Murek tak zrobił to potem juz nie dostał zaproszenia. Ten ogromny żal to dla mnie jest oznaka ogromnego patiotyzmu i poczucia zaszczytu możliwością gry w kadrze.
Wika też podczas transmisji z piłki plażowej powiedział że on sobie nie wyobraża siebie w kadrze (w sensie że nigdy nie dostanie takiej możliwości). Teraz ma szanse udowodnić wszystkim że zasłużył na powołanie.
Nie jestem tylko pewnien podejścia Gierka, ale Murek i Wika jeśli zagraja to na pewno na 110% swoich mozliwości
Posted by: muminek bez ogonka

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 23:05

eclipse1977,fakty są takie ze Szymański konczył w tamtym meczu prawie każdą piłke i zagrał wspaniały mecz i walnie przyczynił się do naszego awansu.M4CI3K napisał ze Szymański nie zagrał w kadzre ani jednego meczu o stawke na poziomie- udowodniłem ze było inaczej,tyle,pozdro
Posted by: eclipse1977

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 23:11

a kończył bo ruscy byli zszokowani \:\)

a co do samego Grzesia ... od tego czasu już nie zaprezentował w żadnym innym meczu takiego poziomu skuteczności jak w tamtym
Posted by: eclipse1977

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 23:18

Ale odchodząc od naszych - mam przed oczami tylko dwóch hiszpańskich zawodników - Rodrigueza i Falasce. I jeśli inni bedą grać tak jak na ostatniej imprezie to ja nie widze ich wygranej.
Posted by: kamasutra

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 23:48

Originally Posted By: sebkos
Proponuję w UB rozegrać trebelka na zakłady over 90,5 po dwóch setach we wszystkich dzisiejszych meczach... wszystkie pary są dość wyrównane a już na pewnie nie ma w nich róznicy poziomu aby sety rozgrywały się hc 5 i więcej pkt

Chyba miales prezes racje...Po tym meczu dwa pozostale powinny byc bardziej wyrownane...Pozdrawiam
Posted by: Senna

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 07/01/2008 23:54

nie wiem czy bylo pisane ale Rnrique De La Fuente i Rafael Pascual nie beda grac przeciw Polsce co wg. mnie jest oslabieniem dosc sporym, to dobrzy i doswiadczeni zawodnicy, ich brak z punktu widzenia mentalnego moze miec duze znaczenie.
Posted by: Maksiarz

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 00:02

moim zdaniem należy jednak dziś odpuścić mocniejsze granie na jakąkolwiek opcję w meczu polaków
zdania i opinie są podzielone i lepiej jednak poczekać na co stać obydwie drużyny w tym turnieju...........
pamiętajcie ,że to nie jest ostatnia szansa na awans do olimpiady......
róznie można kombinować:)
Posted by: Sturmwind

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 00:23

Originally Posted By: Senna
nie wiem czy bylo pisane ale Rnrique De La Fuente i Rafael Pascual nie beda grac przeciw Polsce co wg. mnie jest oslabieniem dosc sporym, to dobrzy i doswiadczeni zawodnicy, ich brak z punktu widzenia mentalnego moze miec duze znaczenie.


podaj źródło
Posted by: Maksiarz

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 00:31

osobiście tak widzę ten mecz:
polacy na początku jacyś zaspali, hiszpanie lepiej wchodzą w mecz i wygrywają seta........
później jednak się rozkręcamy i po roszadach w składzie z minuty na minutę gramy lepiej i wygrywamy.
Polska - Hiszpania 3:1 (21:25,26:24,25:22,25:19)
Będzie cięzko ale damy radę!!
Posted by: anfa_

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 00:48

Originally Posted By: Maksiarz
osobiście tak widzę ten mecz:
polacy na początku jacyś zaspali, hiszpanie lepiej wchodzą w mecz i wygrywają seta........
później jednak się rozkręcamy i po roszadach w składzie z minuty na minutę gramy lepiej i wygrywamy.
Polska - Hiszpania 3:1 (21:25,26:24,25:22,25:19)
Będzie cięzko ale damy radę!!


ave nostradamus!
Posted by: Senna

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 00:52

Originally Posted By: Sturmwind
Originally Posted By: Senna
nie wiem czy bylo pisane ale Rnrique De La Fuente i Rafael Pascual nie beda grac przeciw Polsce co wg. mnie jest oslabieniem dosc sporym, to dobrzy i doswiadczeni zawodnicy, ich brak z punktu widzenia mentalnego moze miec duze znaczenie.


podaj źródło

tak informuje portal sport.pl \:\)
Posted by: Cules

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 01:05

Originally Posted By: Sturmwind
Originally Posted By: Senna
nie wiem czy bylo pisane ale Rnrique De La Fuente i Rafael Pascual nie beda grac przeciw Polsce co wg. mnie jest oslabieniem dosc sporym, to dobrzy i doswiadczeni zawodnicy, ich brak z punktu widzenia mentalnego moze miec duze znaczenie.


podaj źródło

dzisiejszy numer przeglądu sportowego, strona 26
Posted by: muminek bez ogonka

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 01:54

Przestrzegam przed graniem handi+1,5 na Hiszpanie,NASI zmiennicy są w formie,ale obraz gry naszych to jedna wielka niewiadoma.Hiszpanie to nie jest jakaś potega dlatego uważam ze lepiej odpuścic ten mecz niż grając ten typ,pozdro
Posted by: wojciechq

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 01:55

overek 185.5 wydaje sie byc rozsadnym rozwiazaniem na mecz Pol- His. wedle wszelkich przeszlanek to spotkanie powinno byc bardzo zaciete - nawet jesli skonczy sie po 4 setach, to wszystkie powinny byc na styku.
Posted by: Misiek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 06:30

K-A-T-A-S-T-R-O-F-A

Tylko tyle można napisać na to spotkanie, które przed chwilą się zakończyło...

Jak można przegrać spotkanie z taaaaaakiego prowadzenia ?! Ja ...

Jutro przegrana z Włochami... i możemy pakować walizki i czekać na ostatnią szansę w maju, ale jeżeli będziemy dawać przeciwnikom takie prezenty, to niestety...

'to tylko sport' tylko dlaczego, zawsze my, musimy ponosić ostatnio takie PRZEWSPANIAłE porażki? ;]

Nie chce mi się nawet pisać... co będzie jutro i co było dziś... Ech...
Posted by: krycha84

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 06:34

No niestey ta kadra prypomina mi czasy Mazura i wspanielgo i frajerskie rpzegrane w koncowkach .... ehh Lozano poiwnien poleciec juz po mistrzpostwach Europy...
Posted by: Giertyszek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 06:37

To ja też tytułem podsumowania...

Był jeden moment w tym meczu w którym zwątpiłem w mój typ, który zagrałem grubooo...czyli win Hiszpanii, kiedy nasi prowadzili 18-14 bodajże w IV secie...Mazur wtedy palnął coś że tego już nie oddamy.

W kazdym razie wracajac do meczu Polska źle nie grała, biorąc pod uwagę skład...i naprawdę tym razem zabrakło niewiele do wygranej...mogło się skończyć 3-1 dla Polski...Hiszpanie wykorzystali chwile słabości naszego zespołu i zgarnęli całą pulę - jednak biletów do Pekinu to im raczej nie da.

Podsumowując z bukmacherskiego punktu widzenia - piękny dzień
Posted by: pietroc1908

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 06:38

nie przesadzaj. zagralismy ogolnie naprawde dobre zawody, zdecydowaly 2 potezne przestoje. nie chce tutaj ich usprawiedliwiac bo prowadzac w 4. secie 18:14 i w tie-breaku 8:5, nie mozna tak przegrac, to jednak daleki jestem od sadow w stylu "katastrofa". zabraklo dzis przede wszystkim lidera, kogos, do kogo mozna byloby pokierowac pilki w najtrudniejszych momentach. taka role kiedys pelnil Papke, potem Gruszka, Świderski lub Wlazły, a dzis nikt nie potrafil wziac tego na swoje barki.

jutro według mnie najwazniejszy mecz turnieju - z Włochami. przegrana oczywiscie oznacza pakowanie sie, natomiast uwazam, ze jestesmy w stanie to wygrac, jesli tylko wyciagniemy wnioski z dzisiejszych bledow. a jesli utro nam sie uda, to droga do finalu moze byc prostsza niz nam sie wydaje, gdyz Holandia, w drugiej grupie Finlandia i Turcja nie zaprezentowaly niczego.
Posted by: polskignom

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 06:38

Niestety, ale Lozano dzis zdobywal punkty dla Hiszpanii. Dziekujemy za srebro i zegnamy...w dupie mu sie poprzewracalo, po MŚ chcial podwyzki, a teraz? Zostawia Kurka na placu, dopuszcza Hiszpanow do serii, mimo, ze ma mozliwosc wziecia czasu. I jeszcze jedno, brawo za wpuszczenie rozgrzewajacego sie przez 2 h Wiki w decydujacym momencie TB...nie mogl go wpuszczac na pojedyncze zagrywki, zeby polizal chociaz pilke?
Posted by: pietroc1908

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 06:41

Originally Posted By: krycha84
ehh Lozano poiwnien poleciec juz po mistrzpostwach Europy...


no tak, typowo polskie myslenie, niestety...

wskaz mi choc JEDNEGO lepszego polskiego szkoleniowca. Lozano doprowadzil nasz zespol do WICEMISTRZOSTWA ŚWIATA. to, ze nie poszedl jeden turniej naprawde nie oznacza, ze Lozano zapomnial, jak sie trenuje zespol. kogo zatrudnisz ? Mazura, Gosciniaka, Wspanialego czy innego nieudacznika, ktory potrafi tylko krytykowac z zazdrosci, ze zadnemu z nich sie nie udalo to, co Argntynczykowi za pierwszym razem.

to samo jest w innych dyscyplinach, chociazby w pilce noznej. wszystkie nasze fantastyczne "autorytety", jak Wojcik, Apostel, Lato, Tomaszewski i reszta deprecjonuja sukces Beenhakera. dlaczego ? ano dlatego, ze zadnemu z nich sie to nie udalo...
Posted by: polskignom

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 06:53

Nie o to tu chodzi. Chodzi o to, ze Lozano sie zagubil, a zatrudnic innego zagraniczniaka, dobrych trenerow jest na peczki...i wielu duzo by dalo, by moc trenowac nasza kadre. Problemem Lozano jest to, ze on nie umie grac bez kogokolwiek z pierwszej 6-ki, nagle traci koncepcje, a na lawce staje sie pasywny.

Lozano sie w sobie zakochal, w swojej nieomylnosci. Tak jak kiedys Niemczyk, dziewczyny nie pojechaly na IO, czy tu bedzie to samo? Wcale sie nie zdziwie.
Posted by: anfa_

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 06:55

Originally Posted By: polskignom
I jeszcze jedno, brawo za wpuszczenie rozgrzewajacego sie przez 2 h Wiki w decydujacym momencie TB...nie mogl go wpuszczac na pojedyncze zagrywki, zeby polizal chociaz pilke?



chyba inny mecz ogladałeś wracaj spać...

3-0 seria na mecz.pl szkoda ze w realu sobie 1 na PL dałem ale i tak zysk jest.
Posted by: solo24

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 07:57

szkoda wielka gdyz był to mecz wygrany 3:1 a gra naprwde wyglądała dośc dobrze,...nie ma co zrzucac całej wimy na trenera i odrazu wyrzucac go z pracy bo to bez sensu....ywdaje mi się,ze poprostu nasi zawodnicy stracili ta pewnośc która mieli jeszcze kilka miesięcy temu....nie widziałem meczu Włochów ale na pewno sa w zasięgu jednak wydaje mi się,ze Kurde miał bardzo fajne momentu gry jednak to zawodnik mało doświadczony jeszcze i w kluczowych momentach poprostu jeszcze zawidzi często...przydałby się Świderski jednak nie wiem jak wygląda jego forma gdyz nie wyszedł nawet na chwile...jutro trzeba zakasac rękawy i wygrac i turniej zacznie sie na nowy...ale co by nie powiedziec brakuje nam ognia w ataku , Wlazły,Winiarski czy Szymański jednak zdobywali mnóstwo punktów których brakuje...jednak nie ma ich i mysle,ze możemy sobie poradzic także bez nich tylko panowie bez takich przestojów;)
Posted by: anfa_

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 08:05

Originally Posted By: solo24
szkoda wielka gdyz był to mecz wygrany 3:1 a gra naprwde wyglądała dośc dobrze,...nie ma co zrzucac całej wimy na trenera i odrazu wyrzucac go z pracy bo to bez sensu....ywdaje mi się,ze poprostu nasi zawodnicy stracili ta pewnośc która mieli jeszcze kilka miesięcy temu....nie widziałem meczu Włochów ale na pewno sa w zasięgu jednak wydaje mi się,ze Kurde miał bardzo fajne momentu gry jednak to zawodnik mało doświadczony jeszcze i w kluczowych momentach poprostu jeszcze zawidzi często...przydałby się Świderski jednak nie wiem jak wygląda jego forma gdyz nie wyszedł nawet na chwile...jutro trzeba zakasac rękawy i wygrac i turniej zacznie sie na nowy...ale co by nie powiedziec brakuje nam ognia w ataku , Wlazły,Winiarski czy Szymański jednak zdobywali mnóstwo punktów których brakuje...jednak nie ma ich i mysle,ze możemy sobie poradzic także bez nich tylko panowie bez takich przestojów;)


nie bardzo wiem kto to jest Kurde \:D ale mysle ze chodzi o Kurka... chclopa zrobil postep to nie ten sam małolat co na LS bał sie pilki uderzyc, on nam w koncowce pomogl 3 seta wygrac grał dobrze jako zmiennik Gruszki... Swider ma problemy z barkiem mozemy go nie zobaczyc, wg. mnie w najwazniejszych momentach strasznie psuł Murek, cały mecz okk a potem jak na prawde trzeba było to tylko naliczał preciwnikowi pkt. jutro Włochy... jedziemy po wygraną nic innego nas nie zadowala.
Posted by: RiKi

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 08:15

Panowie spokojnie spokojnie lepiej nad Holandia pomruczec.Oni dopiero pokazali klase zwlaszcza w 3 secie. Przegrac do 10 toż to Egipt nie przegrywa z Wlochami \:\) Jutro bedzie fajny kursik na naszych siwych orlow. Dzis polacy dzieki za 100% lokate \:D
Posted by: szpak007

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 08:30

A według mnie gra wcale nie wyglądała tak dobrze. W pierwszym secie moze i wygladala dobrze, ale Guma gral praktycznie cały czas środkiem i tylko dzieki temu set byl wygrany!! Z lewego ataku nie bylo praktycznie gry. Poza środkiem to Gierek atakował chyba raz, Murek dwa razy i Grucha moze ze 3 skonczone ataki. A ataki Gierka ktore lądowały w boisku (przeciwnika oczywiscie) to mozna chyba na palcach jednej reki policzyc!! Co do Kurka. W sumie to dobrze ze wszedl za Gruszke bo ten strasznie sobie nie radzi na prawym skrzydle w 3 secie chyba z 5 atakow wyrzuconych w aut. A sam Kurek jak mial wyczyszczona siatke praktycznie do zera to atakowal ladnie (chociaz raz bez bloku "sciagnal" pilke i zaatakowal po tasmie), a gdy juz był w miare postawiony blok nie bylo tak rozowo. A atakujacy powinien wlasnie konczyc pilki te najwazniejsze i najtrudniejsze. (wielka szkoda ze brak Wlazlego ktory czesto bije nad blokiem i to wlasnie do niego szly zawsze pilki przy stanie 23-23). W siatkowce najwiecej punktow zdobywa sie atakiem, a my niestety nie mialismy dzis zadnych armat. No przepraszam Murek zagral dobry mecz, ale niestety nie zdołał sam wygrac meczu (to niestety nie ten Dawid co kiedys w pojedynke potrafil rozstrzygać spotkania w kadrze)
\:\( a szkoda bo bardzo wierzyłem w chlopakow. Choc przed meczem byłem raczej pesymistycznie nastawiony do tego skladu to sciskalem mocno kciuki za naszych.
Niestety nie ma co spodziewać sie jutro jakiegos wielkiego odrodzenia. Szkoda tylko ze kursy na Wlochow nie beda pewnie za wysokie :/ Po prostu nie ma kto grac u nas i zadne zmiany nie pomoga. Wika za Gierka watpie zeby cokolwiek zdziałał.
No ale według mnie największym mankamentem jest to ze nei mamy atakujacego i to powtarzam od czasu jak zobaczyłem skład. I co z tego ze Gruszka kiedys grał na ataku, ze Kurek i Wika to nominalni atakujacy jak nie graja na tej pozycji. Ktos powie ze jak przyjmuje to tez atakuje, ale to według mnie nie jest to samo. Na pozycji po przekatnej z rozgrywaczem atakuje sie praktycznie 90% pilek z prawego skrzydła podczas gdy grajac na przyjeciu wiekszosc gra sie na lewym ataku, a to troche roznicy jest. A poza tym grajac na pozycji atakujacego wymaga sie od zawodnika zeby tylko konczyl pilki podczas gdy grajac na przyjeciu moze byc tylko do odbioru i nie musi sie tak skupiac na ataku.
Posted by: dwazwierzatka

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 17:06

witam,

ma ktos moze wiesci o skladach Serbow i Niemców na ten turniej?
Posted by: sebkos

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 17:11

z zapowiedzi wynika że oba full...
PS. Ja tam szacunek do Polaków za zaangażowanie i wolę zwycięstwa. Przegraliśmy Panowie z ME - bywa, taki jest sport.
Posted by: dwazwierzatka

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 17:17

czyli jesli oba full to i oba dzisiaj win bo to co wczoraj grała i Finlandia i Turcja to raczej nie wystarczy na Serbie i Niemców.
Czy sie myle?
Posted by: larsson

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 17:21

Puki kurs jeszcze dobry to trzeba grać na Serbów za 1,5. Finowie moze i powalcza ale z Niemcami, tutaj ich nie widze.
Posted by: kamilek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir *DELETED* - 08/01/2008 17:22

Post deleted by Giertyszek
Posted by: dwazwierzatka

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir *DELETED* - 08/01/2008 17:28

Post deleted by Giertyszek
Posted by: Radek Stepanek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir *DELETED* - 08/01/2008 17:31

Post deleted by Giertyszek
Posted by: krycha84

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir *DELETED* - 08/01/2008 17:33

Post deleted by Giertyszek
Posted by: dwazwierzatka

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 17:35

Krycha bez nerwów \:\) masz moze jakies dojscie do skladów Serbow i Niemców? bylbym bardzo wdziewczny.
Tak mysle, ze po tym co wczoraj pokazaly i Turcja i Finlandia to dzis raczej powinny byc zwyciestwa wlasnie Serbii i Niemców.
Posted by: 19marcin08

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 17:36

Gamebookers oferuje na Serbie 1.55 i uważam,że jest to bardzo dobry kurs, nie widzę w dzisiejszym pojedynku reniferów. Wczoraj zagrali na prawdę słabo z jeszcze słabszą Turcją, której sędziowie chcieli pomóc jak nie wiem co. Turcy już w prawdzie ten mecz mieli wygrany gdy w TB prowadzili 5:1 \:o
Z Serbami Finom nie będzie tak łatwo i szczerze przyznam,że myślałem,że kursy będą w granicach 1.30-1.40. Serbiowie już zagrani czekam jeszcze aż pojawią się kursy na HC
Posted by: krycha84

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 17:43

Serbowie w swoim najmocniejszym skladzie z wszystkimi swoimi gwiazdami . Niemcy tez bez rzadnych oslabien. Tyle co do skaldow a na kogo dzis grac to chyba nie podlega dyskusji ...tylko ze wiemy jak koncza sie masowki ...choc mysle ze nie tym razem ;\)
Posted by: radk

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir *DELETED* - 08/01/2008 18:05

Post deleted by Giertyszek
Posted by: krycha84

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir *DELETED* - 08/01/2008 18:30

Post deleted by Giertyszek
Posted by: $port

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 18:51

dzis krotko

Po tym co pokazala Finlandia wczoraj gram zdecdowanie na Serbow
niewiadomo jak u nich z forma ale raz kozie smierc.

co do drugiego meczu to mysle ze Niemcy jednak juz bez problemow pokonaja urkow moze nawet 3-0 Turcy wczoraj kupa szczesia przez co zabrali mi pierwszym setem troche pieniedzy


Serbia @1.51 10/10 Betgun
Niemcy @1.61 8/10 Betgun
Posted by: mura

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 19:46

ja także krótko treściwie i owczym pędem.

Serbia, bo:

Finowie wczoraj się męczyli ze słabymi kebabami, Serbija full skład i walka na całego o Pekin. bez szans suomi

Szwaby, bo:

Turki to leszcze :] niemiecka siatka na fali wznoszącej, pełen skład, są po prostu lepsi, nawet lodziki sędziów gospodarzom nie pomogą

Makarony, bo:

mają od nas lepszego trenera, lepszy skład, lepszą psychikę i wieksze doświadczenie. mobilka pełna oni wiedzą że Turcja to dla nich przepustka na Pekin i zrobią wszystko by zmieść tu w pył naszych
Posted by: santiago

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 19:48

Popieram zdecydowanie typy na Serbie i Niemcy

Finlandia i Turcja pokazały wczoraj ze sa bardzo bardzo słabiutkie.

Serbia i Niemcy 10/10 a do tego zagram ich tez z handi

Pozdrawiam
Posted by: Książe Kentu

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 20:17

kto ma najwyższe kursy na te mecze?
Posted by: 19marcin08

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 20:18

Originally Posted By: 19marcin08
Gamebookers oferuje na Serbie 1.55 i uważam,że jest to bardzo dobry kurs, nie widzę w dzisiejszym pojedynku reniferów. Wczoraj zagrali na prawdę słabo z jeszcze słabszą Turcją, której sędziowie chcieli pomóc jak nie wiem co. Turcy już w prawdzie ten mecz mieli wygrany gdy w TB prowadzili 5:1 \:o
Z Serbami Finom nie będzie tak łatwo i szczerze przyznam,że myślałem,że kursy będą w granicach 1.30-1.40. Serbiowie już zagrani czekam jeszcze aż pojawią się kursy na HC


A wiec tak jak myślałem, kursy na Serbów zaczęły lecieć na łeb i szyje, rano @1.55 GB teraz @1.36 \:o
Ładne kursy zaoferował także Unibet - i do zakładu z rana dołożyłem jeszcze [b]Serbia -1.5 (1.72) oraz że wynik po pierwszych dwóch setach będzie 2:0 (2.20) dla Serbów. Serbowie bardzo mocni a Finlandia tak jak każdy wczoraj widział.
Pozdrawiam i Powodzenia
Posted by: imarcel

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 20:29

Widzę że na dzisiaj nie ma lepszej inwestycji jak mecze w siatę i to jeszcze kwale do IO.FAWORYCI GÓRĄ.Sam zagrałem i przyznam sie że sie boję.....nie wiedzę tu innych rezultatów jak wygrana serbii, niemców, włochów.Kursy pospadały na łeb i szyję....strach pomysleć co się będzie działo jak z tych 3 meczów będzie jedna mina....
Posted by: Cules

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 20:50

Originally Posted By: $port
dzis krotko

Po tym co pokazala Finlandia wczoraj gram zdecdowanie na Serbow
niewiadomo jak u nich z forma ale raz kozie smierc.

co do drugiego meczu to mysle ze Niemcy jednak juz bez problemow pokonaja urkow moze nawet 3-0 Turcy wczoraj kupa szczesia przez co zabrali mi pierwszym setem troche pieniedzy


Serbia @1.51 10/10 Betgun
Niemcy @1.61 8/10 Betgun

Jeśli w chwili pisania twojego posta faktycznie były tam jeszcze takie kursy to fajnie się masz..., teraz odpowiednio 1,4 i 1,37
Posted by: moonlight

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 21:11

Sprawdzcie sobie kursy w William Hill..
Posted by: $port

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 21:24

Cules przekrecilem nawet nie zauwazajac kurs na Niemcy bo bylo 1.60. Ale sporo przeszacowali.
Posted by: adalbert68

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 21:26

A kurs na Polske rośnie :)W bet&win już nawet 3.05 . Szkoda tylko, że szansa wygranej jest odwrotnie proporcjonalna do tego kursu ;(
Posted by: mlodyLewy

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 22:09

Po pierwsze Serbia ; pelny sklad , doswiadczenie koncentracja ,walka o IO ,zespol o klase lepszy.Po tym co wczoraj pokazala Finlandia nie widze innej opcji jak wygrana Serbi.. Typ -1,5 na Serbie

Po drugie Niemcy ; Kebaby wczoraj moze i lekko zaskoczyli wynikiem , lecz uawazam ze 2:3 z Finlandia to raczej slaba postawa Finow niz dobra gra Turkow..Jedyne co pozytywnego widzialem w wczorajszym meczu to blok kebabow..Niemcy wiadomo druzyna lepsza , zawodnicy bardziej doswiadczeni , cel IO ..
Typ -1,5 Niemcy

Po trzecie ; Polska : dlaczego
Po za tym ze wczoraj przegrali na wlasne zyczenie i do tego przez Nich wtopilem duzo kasy to uwazam ze wcale nie sa na straconej pozycji..mysle ze chlopaki wiedza o co walcza i bardziej sie z koncentruja ..Wlochow wiadomo nie trzeba reklamowac , lecz takze nie maja kilku zawodnikow..Wczoraj dobry mecz , szczegolnie w pierwszym secie przegrywajac 6:11 wygrali pierwszego seta..Mocni psychicznie nie tak jak Polacy jak w TB prowadzac 8:5 przegrali 7 pilek...pomimi tego Wierze w Polakow ..Typ 2
Posted by: DJ_wAgLiK

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 22:24

Serbia (-1.5) - Finlandia 1 @1.7
Po wczorajszym wymęczonym zwycięstwie ze słabą Turcją nie widzę innej opcji jak dzisiejsze gładkie zwycięstwo Serbów w najmocniejszym składzie. Powinno być 3:0, ale delikatnie trzeba się asekurować \:\)

Włochy - Polska 1 @1.35
Wczoraj Nasi przegrali wygrany mecz, więc coś nie tak z ta nasza mentalnością i psychiką. Poza tym skład jaki mamy wszyscy widzimy. Włosi moim zdaniem mocniejsi od Hiszpanów, więc dzisiaj druga porażka

W sumie ako: @2.30 i gramy za 300zł \:\)
Posted by: verdasco

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 22:25



SERBIA - FINLANDIA (+1,5)

kurs: 1,67

Betgun

No cóż, oglądałem wczoraj finów i zagrali hmm... katastrofalnie? Kebaby to żaden rywal, prócz własnych ścian nic za nimi nie przemawiało, a w moim odczuciu zwycięstwo należało się właśnie Turcji. No straszne szczęscie wczoraj otrzymali finowie. Serbia natomiast to doświadczony zespół, który mecze "o coś" traktują bardzo poważnie. Myślę, że gładkie 3:0 dzisiaj będzie.


WŁOCHY - POLSKA

kurs: 1,38

Betgun

Porażka na własne życzenie... Dokładnie, tylko o czym my mówimy, Hiszpania osłabiona, bez Anastasiego, który obecnie jest trenerem Włochów - to już nie ten team. Polacy no cóż, coś tam momentami grali, ale zdecydowanie to nie wystarczy na Italie, a nie wiem czy i na Oranje. Moim zdaniem można już pakować walizy, niestety. Włochy wczoraj pełna kontrola, rozbili Holandie. Pokazali doskonały blok i niezłą zagrywkę. No i ta kompromitacja pomarańczowych w 3 secie \:\) 10:25... Tutaj obstawiam 3:1 dla Italii.
Posted by: verdasco

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 22:27

DJ_wAgLiK hehe widzę, że sięw 100% zgadzamy \:\)
Posted by: DJ_wAgLiK

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 22:30

Originally Posted By: verdasco
DJ_wAgLiK hehe widzę, że sięw 100% zgadzamy \:\)


\:\) Moim zdaniem najrozsądniejsze wyjście z dzisiejszych trzech meczów. Turków nie ruszam. Masowo trzy mecze grane, może gdzieś być zonk. Poza tym Turcy u siebie, a Niemcy mocarze wielcy tez nie są, więc kto wie.
Posted by: APOLLYON

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 22:37

Panowie, nie wiecie gdzie znajdę livescore na te meczyki?
Posted by: APOLLYON

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 22:41

Już znalazłem. Jakby ktoś chciał.
http://www.cev.lu/mmp/online/website/highlights/index_EN.html
Posted by: DJ_wAgLiK

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 08/01/2008 22:57

Originally Posted By: APOLLYON


tu masz live tv:) ---->>> http://www.laola1.tv/live/stream.php?program=16
Posted by: lukulus

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 00:20

Tak jak wczoraj nie wierzylem w zwyciestwo Polakow tak dzis nie skazywal bym ich na pozarcie. Jesli podejda spokojnie do meczu a Wlosi nas troche zlekcewaza bedzie mam nadzieje zaciety pojedynek. Takze Polska+1,5 oraz over 185,5.
Posted by: 19marcin08

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 00:54

Polska - Włochy --> [oVer 90.5 (pierwsze dwa sety)] @1.72

Taki moim zdaniem bardzo ciekawy zakład rzucił mi się w oczy gdy szukałem czegoś w ofercie siatkówki. Myśl,że lini 90 punktów zostanie spokojnie przekroczona, wydaje mi się,że sety będą wyrównane i zażarte. Żeby zakład wszedł wystarczy,że wybik będzie w granicach 25-21 w którąś strone. Jak dla mnie kurs @1.72 jest bardzo dobry na to rozwiązanie.
Posted by: lukulus

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir *DELETED* - 09/01/2008 02:28

Post deleted by Giertyszek
Posted by: Misiek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 02:44

A teraz będziemy sobie cytować i stawiać <piwo> a czy to mądre robić w takim temacie? <spoko>

___

Nasi zagrali dziś świetnie... Obawiałem się bardzo... co zostało jeszcze w głowie po wczorajszym spotkaniu, oraz w jakiej kondycji jest Murek... Pokazali naprawdę siatkarski charakter i wróciliśmy do walki o bilety, jutro trzeba koniecznie pokonać Holendrów.

Ciekaw jestem dlaczego wczoraj na boisko nie wszedł Świderski, no ale nic, najważniejsze, że chłopaki obudzili się i mam nadzieję, że jutro przypieczętują awans do półfinału.

Dziś zostało nam jeszcze jedno spotkanie...

Turcja - Niemcy 2

Tutaj takie troszkę mieszanie uczucia mam szczerze napiszę, ale myślę, że w miarę mocny zespół Niemiec, pokona typowego średniaka Turków, których wczoraj miałem okazję oglądać.

Zespół niemiecki, posiada wyrównany team, a ci, którzy decydują o jego sile to przede wszystkim, takie nazwiska, jak: Schöps, Andrae czy też Pampel.

A tak w skrócie, co niemiecka reprezentacja prezentuje:

Niemiecka piłka siatkowa określana jest przez ekspertów mianem siłowej. Silny atak i silna zagrywka są największymi atutami reprezentacji zza naszej zachodniej granicy. Brak jednak Niemcom pomysłu na urozmaiconą grę, co sprawia, że grają schematycznie i bez „polotu”. Wady i zalety niemieckiej drużyny nie są jednak w stanie przysłonić ich celu – awansu do Igrzysk w Pekinie już na turnieju w Izmirze.

Mam nadzieję, że dziś zagrają na miarę swoich możliwości i pokonają zespół Turcji... Jeżeli tak się nie stanie, to dobrze wiedzą, że później będą strasznie pod ścianą...

___
Posted by: magic321

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 02:50

Ladny mecz Polaków. Na livie mozna bylo do prawie do konca brac fajna kase. Teraz Turcja -Niemcy. Mysle ze to bedzie mecz bez historii. Turcy jesli na cos liczyli w tym turnieju to wczoraj raczej musieli wyprostowac swoje wymagania. Mysle ze i tak zagrali na 120% swoich mozliwosci. Dzis bez perspektyw na sukces koncowy w turnieju nie zagraja juz z takim zaagazowaniem. Dlatego zagram Germany -6.5 1.72 i chyba tez handi -1.5 na Niemców
Posted by: Sed

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 02:52

Wczoraj znosili na noszach jednego zawodnika z Turcji ? Zagra on dzis ? Zagralem niemcow...

Mam pytanie: jesli obie ekipy maja tyle samo punktow np: wlochy, hiszpania, polska po 2 zwycestwa... Wiec kto awansuje ?
Posted by: Misiek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 02:53

W pierwszej kolejności liczone jest tzw. 'Ratio'.
Posted by: szpak007

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 03:42

Originally Posted By: Misiek
W pierwszej kolejności liczone jest tzw. 'Ratio'.

Dodam jeszcze, że liczy sie ratio setów, a nie tak jak w zawodach rangi światowej małych punktów.
Posted by: Giertyszek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 07:03

Jutro ostatni mecz Polaków w grupie i aby nie dać się wykiwać w ostatnim dniu Hiszpanom i Holendrom nasi muszą jutro wygrać, każda wygrana, nawet 3-2 daje naszym pewny awans niezależnie od innych wyników...

natomiast ciekawostka - jeśli Hiszpanie wygrają 3-0 z Włochami a Polska z Holandia przegra 2-3 to w ostatnim dniu wynik 3-1 dla Hiszpanii z Holandią promuje Hiszp i Hol...
Posted by: sebkos

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 16:06

Romek z tą ciekawostką coś nie tak chyba ...jakoś bilans setów Holandia miałaby ujemny a My na +
PS. Nie ma co gdybać...uważam że na tle innych zesołó gramy tu naprawdę dobrze i to trzeba wykorzystać
Posted by: krycha84

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 16:13

Dokladnie tymbardziej ze Holandia gra slabiutko i mysle ze nasi dzis nie powinni sprawic niespodzianki. Podobnie sprawa ma sie Serbow, ktorzy powinni bez problemow z kwitkiem odprawic Niemcow.
Co do trzeciego spotkania to tak jak ju zpsialem wczoraj przed meczem z Polska Włosi nie graja nic wielkiego i jak na moje oko Hiszpanie powinni ich dzis ograc i spakowac walizki ;\)
Posted by: larsson

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 16:14

2,70 kurs na Hiszpanów to spory value według mnie, jak dla mnie to Włosi jeszcze nic nie pokazali w tym turnieju.
Posted by: sebkos

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 16:18

taaaa....zdecydowane valu ten kurs. W zasadzie z dupy wyjęty że tak powiem ;\) Grać to po prostu trzeba - tu powinno być fifty-fifty
Posted by: Piostar

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 16:22

Mnie wczoraj po meczu Polaków i zwycięstwie 3-0 naszła jedna refleksja. Mianowicie jeszcze bardziej zabolała porażka z Hiszpanią, gdyby sie udało nie przegrać tego meczu w zasadzie moglibyśmy już mysleć o meczu finałowym. A czemu tak daleko wybiegam w przyszłość?

Ano dlatego, że Holandia wydaje się słabsza od naszej reprezentacji. Tak samo jak trzy drużyny (Niemcy, Finlandia, Turcja) z drugiej grupy. Niestety dziś musimy sie sprężyć i wygrać spotkanie aby móc spokojnie czekać na rozstrzygniecia innych meczy.

Lichę że poniedziałkowa wpadka nie będzie nam się odbijać i dostaniemy szansę gry w decydującym spotkaniu. A moim zdaniem jak najbardziej nam się należy. Nie podzielam też poglądu że wszystko to wina Lozano, a proszę wymienić mi drużynę (oprócz Brazylii) która wpadki nie zaliczyła na poważnej imprezie. Mówie tu oczywiście o wyczynach na ME. Uważam nawet że bez takich filarów jak (Wlazły, Winiarski, Kadziewicz) czyli aż 3 podstawowych grajków stworzył ciekawy team a rezerwowi (Gierczyński, Murek czy inni) spełniają jak tylko mogą swoją role i każdy wczoraj dołożył cegiełke do zwycięstwa.

Nawet nie wiem jakie kursy są na naszych, ale gram ich w ciemno. I to nie po to aby wygrać kasę, ale po to aby klapnąć przed TV z piwem w ręku z emocjami w sercu i świecącymi oczyma kibicować POLSCE.
Posted by: sebkos

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 16:29

dokładnie Piostar....ale najważniejsze by nie zapomnieć złocistego napoju (on emocji dodaje z każdym łykiem ;)).
A już na poważnie, oczywiście że cierpkie głosy jakie spadają na Lozano to w większości stek bzdur ukazujący mentalność Polaka - niestety \:\(
Posted by: craax

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 17:00

Spodziewalem sie na Polske ok 1.20 , widze 1.35 jestem bardzo zadowolony !! Wykluczymy z gry 2 czolowych zawodnikow Holandii , wiadomo o kogo chodzi i bedzie juz po druzynie, jak dla mnie nie ma tu inneo rozstrzygniecia , nasi naladowani , sklad wyglada bardzo ciekawie , Lozano ochlonal po Hiszpanii i wczoraj bardzo dobrze prowadzil druzyne : DO BOJU BIALO - CZERWONI
Polska 1 , Polska -1,5 ( dosc tie w tym turnieju !! )

Drugie to spotkanie to Serbia , niestety nie bylo mi dane ogladac tego spotkania ale z wypowiedzi i opinni ufam ze zagrali dosc ciekawie , akcje kombinacyjne choc kilka bledow popelnili , ale to jest NIC naprzeciwko postawy Niemcow , totalna beznadzieja , dzieci we mgle , wszystko szarpane , gdyby nie blok nie mieliby wczoraj czego szukac, liczylem na 1.45 , jest u mnie 1.38 wiec nie ma co narzekac ale grac !

Noi coz wiecej , Hiszpania po 2.70, komentowac nie trzeba chyba
Posted by: Piostar

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 17:30

W Betfair w tej chwili kurs 2,92 na Hiszpanie, jednakże zauważylem że powoli kursy spadają a na Włochów rosną. Więc jeśli ktos ma ochotę grać to proponuje sie pośpieszyć aby złapac dobry kurs.

Osobiście zagram Lay przeciwko 3-0 Włochy, myslę że Hiszpanie powinni bez problemu urwać seta.
Posted by: Książe Kentu

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 19:53

co myslicie o zagraniu overa w meczu Włochów? Unibet wystawił over 188,5 pkt za 2.10. Mysle ze w tym meczu bedą 4 sety ale czy wystarczą aby pokryć overa?
Posted by: $port

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 19:55

tegoroczne zawody 6/8 bardzo dochodowy turniej jak na razie

co na dzis...
na pierwszy rzut oka wychodzi Polska, Wlochy oraz Serbowie.

Serbowie graja z niemcami ktorzy wczoraj stracili bardzo duzo w moich oczach. Poza blokiem oni praktycnzie nie graja, nie potrafia skonczyc prostych pilek tluczac daleko w aut-Andrae. Zagrywka siedziala im tylko w pierwszym secie, pozniej katastrofalne serie zarowno z jednej jak i z drugiej strony. Serbowie konsekwentnie choc z malymi problemami-mowa o pierwszym secie-pokonali Finow.

Dzis uwazam ze Serbia poradzi sobie ze slabymi jak na moje oko Niemcami i wygra w stosunku 3-0 ew 3-1.

Drugi mecz to niby granie na wlochow ale wedlug mnie kursy powinny byc ustawione odwrotnie. Ten mecz odpuszczam jesli chodzi o typowanie.

Polska Polska Polska ! ! !

Po tym co pokazali z Wlochami jestem pelen optymizmu i przekonania ze dzis wynik sie powtorzy. Max stawka na Polske.



Polska @1.37 10/10
Polska -1,5 @1.65 9/10
Serbia @1.33 10/10
Serbia -1,5 @1.75 9/10
all BETGUN
do tego combo Sebia + Polska -1,5
Posted by: krycha84

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 19:55

musilaby byc jeden z tych czterech setow na przewagi o ciezko przypuszczac zeby wszystkei byly do 23 lub 22 wiec roznie moze byc...dzis juz kursy mniej przyjemne na linie na dwa pierwsze sety niestety. Hiszpanie za 2,2 tez chyba jeszcze warci gry choc ja chyba pozosatne tylko przy serbach i orlach
Posted by: Książe Kentu

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 20:00

Originally Posted By: krycha84
musilaby byc jeden z tych czterech setow na przewagi o ciezko przypuszczac zeby wszystkei byly do 23 lub 22 wiec roznie moze byc...dzis juz kursy mniej przyjemne na linie na dwa pierwsze sety niestety. Hiszpanie za 2,2 tez chyba jeszcze warci gry choc ja chyba pozosatne tylko przy serbach i orlach


na 2 pierwsze sety Unibet wystawił linie 90,5 za 1.5. To jak najbardziej do przyjecia wg mnie. Mecz będzie zaciety raczej
Posted by: mlodyLewy

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 20:01

Dwa typy

Po pierwsze : POLSKA ; pisac nie musze ,wygraja

Po drugie : SERBIA ; swoja gra pokazali dobra siatkowke .Choc mieli kilka malych bledow (postojow) lecz na pewno na Niemcow to wystarczy.. Niemcy a zal bylo patrzec na wczorajszy mecz..gdyby nie blok to pewnie przegrali by mecz z Kebabami..(druzyna ktora bardzo mnie zaskoczyla-pozytywnie oczywiscie)
Posted by: krycha84

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 20:01

Tak do przyjecia jak najbardziej ale wczoraj i przedwczoraj cos takiego bylo za 1,72 wiec wyciagneli troche wnioski juz ... ale chyba i tak wezme ta linie na te dwa sety...bo jakos tym Hiszpanom mimo iz wydaja mi sie lepsi od Wlochow to nie ufam...
Posted by: sebkos

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 20:11

Originally Posted By: $port

co na dzis...
na pierwszy rzut oka wychodzi ..., Wlochy oraz ...


Ale czyjego oka
Przecież oni mają duże problemy ze składem...My przy nich mamy idealnie zbilansowany
Posted by: Książe Kentu

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 20:13

i dziwię sie troche ,że wiele osób chce grać na Hiszpanię, która moim zdaniem nic rewelacyjnego nie pokazała w meczu z nami. To mysmy przegrali ten mecz na własne życzenie, gdybyśmy zagrali z nimi z taką determinacją jak z Włochami to byłoby 3-0 jak nic. Dzis Włochy wg mnie wygrają mecz o wszystko, chociaż oczywiście Hiszpanie stawia zacięty opór i z jednego seta urwą Italiańcą.

Wg mnie Włochy DW 3-1 (suma punktów +/- 185)
Posted by: DJ_wAgLiK

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 20:25

Nie zapominajmy, że gramy trzeci dzień z rzędu, a Holendrzy odpoczywali wczoraj. Ja się skuszę na Holendrów, którzy chłopcami do bicia przeciez nie są (+1,5). I do tego Serbia, która w trzech setach uporała sie z Finami. Niemcy maja dwa sety w nogach więcej i do tego nic wczoraj nie pokazali. I delikatnie chyba na Włochów, chociaż tu poczekam jeszcze co expekt wystawi, bo poki co tylko kursy na mecz.
Posted by: Dejmien

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 20:36

Tak jak kolega napisal wyzej, aktualne rozgrywki w Izmirze to dochodowy interes

Na dziś śmiało stawiam na Hiszpanów oraz over 184.5 Z pierwszego meczu, oraz Polska i Serbia na wygrane mecze.

Włochy są z malutkimi szansami na wygraną, meczyk będzie zacięty ale wygrają Hiszpanie z tym łobuziakiem G. Falasca co tak niszczył naszych, innej szansy nie widze, no i overek bo 3:0 raczej nie będzie, znów się szykuje piękny dzień \:D \:D \:D
Posted by: lukulus

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 20:36

Z ta Polska lekka przesada Holendrzy nie urwa nam 2 setow Myslalem o nich inaczej i dawalm w pierwszym meczu ich +1,5 ale ta Holandia to juz zupelnie nie to co kiedys, mlodziez a ze starych juz zadnych gwiazd nie ma. Moga urwac seta ale nic wiecej.
Posted by: _Korver_

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 20:38

Originally Posted By: krycha84
Tak do przyjecia jak najbardziej ale wczoraj i przedwczoraj cos takiego bylo za 1,72 wiec wyciagneli troche wnioski juz ... ale chyba i tak wezme ta linie na te dwa sety...bo jakos tym Hiszpanom mimo iz wydaja mi sie lepsi od Wlochow to nie ufam...


też to zagrałem (tak samo jak wczoraj ;\) ). Różnica taka, że dzisiaj ta opcja jest mimo wszystko dużo pewniejsza. Przynajmniej początek meczu gwarantuje wyrównaną walkę. Później ewentualnie jedna z drużyn pęknie i odpuści kolejne sety. Szkoda, że kurs nie jest tak kuszący jak wczoraj (1.72), ale nie pozostaje nic innego jak wziąć to co proponują analitycy Unibetu. A tak z ciekawości, spotkał się ktoś może w jakimś buku z zakładami tego typu?


Co do pozostałych spotkań, nie będę zbyt oryginalny. Dubelek Polska + Serbia wygląda bardzo kusząco. We wspomnianym już Unibecie, z takiej kombinacji wychodzi nam AKO 1.85, a więc bardzo przyjemne. Oglądałem wczorajszy mecz Naszych Orłów i wywarli oni na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Zagrali z wielką ambicją i determinacją, jeżeli dzisiaj to powtórzą to nie powinno być jakichkolwiek problemów z ograniem ekipy Pomarańczowych.

Bardzo podoba mi się również opcja Serbia -1,5 seta za 1.85. Niemcy we wczorajszym meczu nie pokazali nic, co sugerowałoby na ich szansę na wygranie więcej niż 1 seta.

Reasumując:

Polska + Serbia 9/10
Serbia (-1,5 seta) 6/10
Włochy - Hiszpania, Suma punktów po II setach OVER 90.5 8/10
Posted by: M4CI3K

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 20:58

Granie na Hiszpanow za 2,2? No way
Za to Włosi za 1,57 są jak najbardzie do grania. Hiszpanie jeszcze nic wielkiego nie pokazali, to Polska zrobiła im prezent i przegrała wygrany mecz. Włosi po super grze z Holendrami zostali sprowadzeni na ziemie przez najlepszy zespół tych elminacji \:\) Dzisiaj Makaroniarze grają z nożem na gardle i muszą wygrać, bo jutro wszystko zależeć będzie tylko i wyłącznie od Hiszpanów i oni mają tego świadomość że dzisiaj mogą...ale nie muszą wygrać.
Miałem ten mecz zostawić w spokoju ale z racji rosnacych kursów na Włochy wydaje mi się że warto to spotkanie zagrać. Zawsze lepiej stawiać w takim meczu na zespół mający więcej do zgarnięcia.
Posted by: $port

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 21:10

Originally Posted By: sebkos
Originally Posted By: $port

co na dzis...
na pierwszy rzut oka wychodzi ..., Wlochy oraz ...


Ale czyjego oka
Przecież oni mają duże problemy ze składem...My przy nich mamy idealnie zbilansowany
Hiszpanie dostali prezent od naszych. Nie zaprzeczysz. Meczu nie stawiam ale wydaje mi się \, że to wWłsanie Wlosi wyjda zwyciestko.
Posted by: HAGIi

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 21:12

po jakiej super grze z Holendrami?
To pomaranczowi zagrali beznadziejnie, a nie makarony dobrze!
Wczoraj pokazali swoje oblicze Wlosi, kompletnie bez pomyslu gra, nic nie poukladana, problemy kadrowe. Po 1.57 wg mnie wogole nie oplacalny bet. Brawo dla tych ktorzy wzieli z rana na gieldzie Hiszpanow po okolo 2.9, spory value, a i greena bedzie mozna zrobic przed spotkaniem

Jak grac wg mnie to w druga strone, gdzie wyzszy kurs, bo szanse blizsze 50% niz okolo 65% jak to kursy ukazuja
Posted by: eclipse1977

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 21:22

Hagi dobrze mówi - Włosi pokazali większe nic niż Hiszpanie
Posted by: lukulus

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 21:24

Wlasnie tez nie rozumiem co znaczy ze to Polacy przegrali a nie Hiszpanie wygrali... Bezsens. Zeby tak wygrac trzeba umiec. To nie jest ich minus tylko plus.
Posted by:

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 21:24

hmm widzę spora większość wali na SPAIN jak dla mnie Włochy dziś WIN,a Hiszpania z Polską mimo iz wygrała to jakoś mnie ta drużyna nie przekonuje, dziś znowu Włosi uruchomią blok i powinno być dobrze. Dla mnie WIN Włochów: ale na głównym Polska + Serbia

oraz
Polska (-1,5) i Włosi (-1,5) po ładnym kursie @2.10

zobaczymy jak bedzie
Posted by: kamasutra

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 21:45

Ja tez nie do konca zgadzam sie z tym -1.5 na Wlochow.
Rozumiem ze wczoraj Polacy zagrali b.dobre zawody i nie pozwolili Wlochom praktycznie na nic,ale przeciez Hiszpanie zaprezentowali sie calkiem niezle w meczu z nami.
Polska(-1.5) jak najbardziej,Serbia i jesli szukalbym handi w meczu Wlochow to raczej +1.5 na Hiszpanow....
Posted by: krzysiek74.

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 21:46

Właśnie myślę podobnie jak wojbest dziś Włosi są rządni wygranej po klęsce z nami i z Hiszpanami którzy również wielkiego wrażenia na mnie nie robią powinni sobie poradzić.Polska,Serbia i Włochy w tych meczach nie powinno być niespodzianek.
Posted by: kamasutra

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 21:47

Niezle tez wydaje sie byc +185 pkt na mecz Wlochow.
Na 1 seta Hiszpanow stac ,a przy wyrownanych pozostalych powinno dac +185..
Posted by: HAGIi

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 21:53

Originally Posted By: krzysiek74.
Właśnie myślę podobnie jak wojbest dziś Włosi są rządni wygranej po klęsce z nami i z Hiszpanami którzy również wielkiego wrażenia na mnie nie robią powinni sobie poradzić.Polska,Serbia i Włochy w tych meczach nie powinno być niespodzianek.



nie rozumiem takiego rozumowania?

Wlosi po porazce z nami sa rzadni wygranej, OK!
a Hiszpanie juz nie sa rzadni wygranej takze po porazce z nami?
Jesli to jest Twoj glowny powod grania Makaronow to analiza z dupy wzieta
Mecz 50 na 50 jak to sekbos napisal takze granie Wlochow po okolo 1.55 mija sie z celem, moze i wejdzie, ale kurs nie adekwatny do szans procentowych
Posted by:

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 21:57

Originally Posted By: HAGIi
Originally Posted By: krzysiek74.
Właśnie myślę podobnie jak wojbest dziś Włosi są rządni wygranej po klęsce z nami i z Hiszpanami którzy również wielkiego wrażenia na mnie nie robią powinni sobie poradzić.Polska,Serbia i Włochy w tych meczach nie powinno być niespodzianek.



nie rozumiem takiego rozumowania?

Wlosi po porazce z nami sa rzadni wygranej, OK!
a Hiszpanie juz nie sa rzadni wygranej takze po porazce z nami?
Jesli to jest Twoj glowny powod grania Makaronow to analiza z dupy wzieta
Mecz 50 na 50 jak to sekbos napisal takze granie Wlochow po okolo 1.55 mija sie z celem, moze i wejdzie, ale kurs nie adekwatny do szans procentowych
eee tam , kurs dobry jak dla mnie, co mi z wysokiego kursu na Spain jak czuje ze Włosi Win o po co mam bfrać kurs wyzszy myśląć ze Włochy wygrają , Włosi sa po 1.60 i jak dla mnie w sam raz - moje zdanie
Posted by: _Korver_

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 21:59

a tak OT, czy dzisiejsze spotkania będzie można obejrzeć gdzieś przez neta?
Posted by: pacyfista

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 09/01/2008 22:04

http://www.laola1.tv/live/index.php
Posted by: Maksiarz

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 01:28

Wysoki blok,młodość,wypoczęcie i walka o ostatnią szansę aby wyjść z grupy to dla mnie atuty Holendrów....
Niestety albo patriotyzm albo kasa
mój typ 3:2 dla Holendrów
Posted by: Giertyszek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 01:52

no jakby to powiedzieć...kurs 3,69 na holendrów to przesada i kusi...
Posted by: grzesol

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 06:08

Dobra,a więc za nami prawie kolejne mecze siatkówki. Jutro zostają ostatnie 3 mecze i grać będą Niemcy-Finlandia , Holandia-Hiszpania i Serbia-Turcja. Wydaje się, że mamy 3 faworytów w tych meczach bo Niemcy, Hiszpania i Serbia powinny swoje spotkania wygrać. Ja jednak nie mam zamiaru jutro obstawiać 1 lub 2 ale dokładne wynki. Jak dotąd mieliśmy same wyniki 3:2 lub 3:0 czyli w końcu kiedyś musi paść najczęstszy wynik w siatkówce czyli 3:1. Można powiedzieć, że na jutro są znakomite mecze do grania tego wyniku. Bo mamy faworyót i powiem szczerze po prostu nie wierzę, żeby wszystkie 3 wygrały po 3:0. Dlatego myślę, że warto zagrać to progresją. A więc zaczynamy od meczu Niemców na Serbii kończąc. A teraz przejdźmy do małej analizy.

Niemcy - Finlandia 3:1
Niemcy prezentują się w tym turnieju bardzo solidnie bo wygrali już swoje 2 mecze, które jednak nie były dla nich łatwymi spotkaniami. Jednak zwycięstwo dzisiejsze nad Serbią może imponować. Co robi Finlandia dobrze widzimy od meczuz Turcją do meczu z Serbią nic się nie poprawiło. Dalej grają oni zrywami i w bloku tylko Heikinen coś blokuje. Będzie to mecz o awans ale w takiej formie w jakiej są Finowie nie widzę innej możliwości niż win Niemiaszków.

Hiszpania - Holandia 3:1
Hiszpanai pewna awansu do półfinału może się trochę rozluźnić i nie grać na maksium możliwości bo tak naprawdę po co. Holendrzy w meczu z Włochami w 1 secie i w meczu z Polską pokazują, że grać w siatkówkę potrafią. Hiszpanie na luzie i Holendrzy nie mający nic do stracenia to zwiastuje ugranie seta przez Holendrów.

Serbia - Turcja 3:1
Tutaj nie ma innej możliwości jak win serbii, która żeby wejśc dalej musi to spotkanie wygrać. Turcja jest drużyną nieobliczalną jak złapie wiatr w żagle potrafi zagrozić najlepszym. Dlatego seta mają szansę urwać Serbom.
Posted by: Giertyszek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 06:13

Originally Posted By: Giertyszek
no jakby to powiedzieć...kurs 3,69 na holendrów to przesada i kusi...


warto było \:\)
Posted by: andrzejek_84

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 06:21

narazie prawie wszystkie mecze ukladaja sie w ten sposob ze w jednym momencie na jakas druzyne jest kurs ponad 10 a za chwile sytuacja sie odwraca o 180 stopni, mozna by to wykorzystac ale znajac moje szczescie teraz beda szybkie 3-0 \:D
Posted by: polskignom

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 06:44

Jutro Hiszpania nie wygra z Holandia. Tylko niepoprawni optymisci moga liczyc, ze Hiszpanie nie zrobia wszystkiego, by:

po pierwsze nie wpasc na Serbow w 1/2
po drugie nie wykiwac o wiele silniejszej od Hol, reprezentacji Polski.
Posted by: Giertyszek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 06:44

Zgadzam sie z kolegą powyżej.
Oczywiscie, zeby wiedziec czy spadek Hiszpanii na II miejsce oznacza ominięcie Serbów trzeba poczekac na mecz Niemców - czy wygraja oni grupe ale to bedzie wiadomo przed meczem Hiszpanow.
Posted by: polskignom

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 06:54

Przy 3:2 dla Holandii, Hiszpanie zachowaja I miejsce (W razie porazki Ger). Rozgrywaja teraz caly turniej Hiszpanie i patrzac na jego poziom staja sie chyba glownymi kandydatami do awansu.
Posted by: Giertyszek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 07:00

A co jak bedzie 3-1 dla Holandii?

Hiszpanie maja wtedy sety 7-7 a Holendrzy 6-6...
Posted by: polskignom

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 07:02

Originally Posted By: Giertyszek
A co jak bedzie 3-1 dla Holandii?

Hiszpanie maja wtedy sety 7-7 a Holendrzy 6-6...


cholera wie...ratio malych pkt. albo bezposredni mecz
Posted by: Giertyszek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 07:03

ratio malych pkt to raczej na pewno hiszpanie beda miec lepsze a mecz bezposredni to wtedy holandia..

no nic w kazdym razie holandia jutro warta gry, pytanie jaki kurs zaproponuja buki
Posted by: szpak007

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 07:04

Originally Posted By: polskignom
Originally Posted By: Giertyszek
A co jak bedzie 3-1 dla Holandii?

Hiszpanie maja wtedy sety 7-7 a Holendrzy 6-6...


cholera wie...ratio malych pkt. albo bezposredni mecz


ratio malych punktow!!
Posted by: Giertyszek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 07:05

Originally Posted By: szpak007
Originally Posted By: polskignom
Originally Posted By: Giertyszek
A co jak bedzie 3-1 dla Holandii?

Hiszpanie maja wtedy sety 7-7 a Holendrzy 6-6...


cholera wie...ratio malych pkt. albo bezposredni mecz


ratio malych punktow!!


to hiszpania raczej bedzie miec lepszy, czyli 3-0 holandia musi wygrac aby zajac I miejsce lub 3-1 i bardzo wysoko w setach (co raczej niemozliwe)
Posted by: polskignom

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 07:10

Jesli Hiszpanii bedzie zalezec na 0:3, to nie ma nic prostszego \:\)
Posted by: Giertyszek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 07:12

Tak, ale żeby mieć komplet układanki to muszą Niemcy zapewnić sobie wcześniej I miejsce w grupie (i zakładamy że Hiszpanie wolą Niemców od Serbii - w to akurat jestem skłonny uwierzyć)
Posted by: anfa_

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 07:28

Originally Posted By: polskignom

po drugie nie wykiwac o wiele silniejszej od Hol, reprezentacji Polski.


taaaa anty-fryzjer liga, potem zrobia sobie zdjecie ze wyeliminowali polakow
Posted by: hrabia

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 07:35


Porażki to niestety część bukmacherki i trzeba to jakoś przetrzymać ale dziś napisze kilka słów na temat naszych pseduo grajków bo to poprostu jest kpina...... a ten zespół to zbiór amatorów..... żadnego usprawiedliwienia nie ma w braku Wlazłego Kadziewicza Winiarskiego Żadnego!!!!!!!!!!
To są przecież V-ce mistrzowie świata i pewien poziom powinni prezentować niezależnie od składu!!!!!!

Przyjrzyjmy się występowi Polaków na turnieju w Izmirze
Mecz I Zwycięstwo było już nasze i to kilka razy!!!!! Co z tego nie ma takiej przewagi której te Kur... bo nie potrafiły by stracić 4 set prawie wygrany Tiebreak 8-5 no i co z tego ta pseduo drużyna traci głowe i po wspaniałej grze 3-2 ale dla przeciwnika

Mecz II
Wielka Euforia bo pokonaliśmy Makaroniarzy z któryIch świetności pozostała już tylko nazwa....Włochy
Niestety też temu uległem!!!!
Makarony po 1 secie wczorajszego meczu pękli jak balon
Widać było że nie mają żadnego pomysłu na gre
I jakby Polacy nie potrafili tego wykorzystać to Kilka następnych Imprez siatkarskich ta wspaniała ekipa powinna oglądać tylko i wyłacznie przed Telewizorem

Mecz III
Niestety miałem duży niefart że obejrzałem starcie Włochy -Holandia a Wczoraj mecz Polska Włochy i po obejrzeniu obu tych spotkań wniosek był JEDEN-POLSKA WYGRAĆ Z HOLANDIĄ MUSI!!!!! nic bardziej mylnego ale w jakim stylu te sku....... to przegrały to poprostu nóż sie w kieszeni otwiera
SET I

Holendrzy jak jescze spali Łatwa wygrana klaunów Polskich i wszystko wyglądało na miłe 3:0
Set 2
I tu zaczał sie mega dramat!!!!!
Holendrzy zaczeli grać zagrywką i przy naszym zerowym przyjećiu to wystarczyło Nic pomyślałem będzie 3:1
Set 3

W tej części gry zupełna dominacja Oranije nasi stali jak pionki i patrzyli jak dostają po ryju............

Set 4
Może nie każdy set musi być wygrywany w takim stosunku punktowym przez Polaków ale to była gra jaką V-ce Mistrzowie Świata powinni prezwntować

TIEBREAK
Odzielana Historia !!!!!!!
To co ta jebnięta ekipa w nim zrobiła to powinni ten zespół rozwiązać rozpędzić do klubów i wycofać z wszelkich europejskich zagrywek!!!!!
Początek my zagrywki jak sali gimnastycznej w szkole podstawoej Holandia naszczęście w out
Potem gorsze przyjęcie Holendrzy rozpędzili się powbijali troche gwoździ i 8-4 !!!!!
W miedzyczsie o ile dobrze pamietam była mówiąca wszystko zagrywka Świderskiego Flop w niższą część siatki
Świderski to wogóle najgorszy zawodnik w tym całym spotkaniu i powinien sobie podać ręke z Gruszką bo to co te dwa ścierwa zrobiły na końcu to poprostu ..... nie ma słów!!!!!
Ale do tego jescze dojdziemy
bo przy stanie bodajże 4-8 nastąpiła cudowna odmiana Dzięki 2 zawodników do których nie mam żadnych pretensji walczyli jak na reprezentantów przy stało Murek i Pliński Serwisy pierwszego i bloki drugiego pozwoliły uwierzyć że zwycięstwo jednak nam przypadnie 8-1 taką serie odnotowa;liśmy Trzeba jescze odnotować mądre posuniecia Możdzonka który serwując nie przypalał sie i może niezbyt mocno wykonywał zagrywke ale przynajmniej przechodziła nad śiatką
Zrobiło się 12-9 myśle uff udało się
Dramat dopiero się jednak rozpoczynał:

12-10 -ZAGRYWKA W SIATKE
12-11 /12-12 autowe ataki z tego co pamietam w 1 tych ataków był chyba zablokowany
Gruszki któremu chyba przed uderzanianiem piłki wypadły z czaszki reszti mózgu
Już dalej nie za bardzo sobie przypomimanm jaka akcja kiedy przebiegała ale jescze przed końcem meczu Świderski dostaje taką czapke korej Świety Mikołaj by sie nie powstydził!!!!!
Aha jescze wspaniałe zachowanie Grzyba który w także w Tiebreaku podbija tak piłke że ta całkowicie myli 2 linie polskiej Ekipy

V-ce Mistrzowie Świata tak naprawdę długimi fragmentami tego spotkania grali w 3 trójke plus Libero czyli Zagumny Pliński Murek
Świderskiego Z Gruszką powinni oddać Turkom może tam by sie przydali bo w tej reprezentacji to powinni ręczniki podawać

Jaki morał z tego co tu pisze : IGRZYSKA TEJ DRUŻYNIE SIĘ POPROSTU NIE NALEŻĄ!!!!!!!
Udowodniły to występy na ME i tu w IZMIRZE!!!!!!!
Za same tytuły nie dostaje się awansu na kolejne imprezy!!!!!
I jescze raz powtarzam Brak 3 zawodników nie może być usprawiedliwieniem !!!!!!
Holendrzy są bardzo słabi co udowodnili Włosi i powinnismy ich roz.... ale te ŚCIERWA TEGO NIE POTRAFIŁY!!!!! bo po 1 secie uznali że mecz wygra sie sam!!!!!
Gorzkie to słowa ale z V-ce Mistzow świata nie pozstało już nic teraz to zbiór siatkarzy którzy już Powinni inwestować w dobre Telewizory aby zobaczyć jak grają na IO najlepsze drużyny świata
Aha i jescze jedno jutro trzeba trzymać kciuki Z Oranje
KARA BYĆ Musi!!!!!!

A jeśli wygrają w Hiszapnie to i tak półfinał to już będzie koniec i oby jakimś fuksem w 3 turnieju kwalifikacyjnym nie udało na się zrobić awansu

NA POCHYBEL TEMU PSEDUO ZESPOŁOWI!!!!!!



*Autor tego postu był na Lidze Światowej i aż sam się temu dziwi
\:D
Posted by: onda

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 07:48

Hm , witam Panów ( pozdrowienia dla Giertyszka ) i troche jestem zdziwiony tym co poczytałem po moim opuszczeniu quasi czatu ( czytaj - pare minut obecności grzyba i swiderskiego - plus nikt mnie nie zbanował ... - qrwa dzień dziecka )

Pierwsze wyjasnienie - od ponad 3 lat nie zagralem i nie zagram ( chyba ,ze mnie ktos ubezwłasnowoli ) jakiegolkolwiek kursu ponizej @1.5 .

Potwornie mnie dziwi ,ze fachowcy nie zajeli sie meczem od strony merytorycznej - czytaj PROWADZENIE ZESPOłU - przez karakana .

No musze te pare zdań skleic - bo cholera szlag mnie trafia - jak nikt nie reaguje - nic nie pisze - i wszyscy udają ,że jest w deskę .
Jakis dzieciak nie odpowiedział mi na zadane pytania - ile punktów zdobylismy przy serwisie GRZYBA i Swiderskiego ???

Dla mnie Grzyb to potworne kalectwo - które raz zablokowało i gówno skończyło - Świderski - z całym szacunkiem - qrwa do lekarza ! ( Poza tym i tak jego zagrywa tylko moze sie licytować z kalekim pacnięciem Grzyba )

Szkoda Murka i Plinskiego ( ale za 2-óch nie moga wózka bez przerwy ciągnąć )

naczytalem sie bluzgów na Gruszkę - czego qrwa wogóle nie rozumiem - porównując jego grę i skuteczność z wyżej wymienioną dwójką .

PYTANIE JEST ZASADNICZE - DLACZEGO DRZEMAł NA STOJąCO LOZANO PRZEZ CALY DRUGI - A PRZEDE WSZYSTKIM 3 SET ????????????????????

TO BYłA TRAGEDIA .

POTEM JUZ TYLKO "BłYSK" Z ZASRANYM ENDEM - JAKICH BYłO MASę - W ZASADZIE NIEKOńCZąCY SIE FESTIWAL POZA MISTRZOSTWAMI śWIATA W JAPAN .

Szczerze mówiąc jak przeczytałem dzisiaj wypowiedź Lozano w PS - że ( po meczu z Włochami ) - gralismy tak samo jak z Hiszpanią - to QREWA rączki opadły - albo w domu za duzo dopchnął wołowiny i niestety parę kawałków ( jeden to za mało ) musiało być lekko "skazonych" ....
Najgorsze ,że żaden z dziennikarzy nawet nie polemizował czy też próbował skomentować tego potwornego idiotyzmu .....

Cała nadzieja w piłkarzach ręcznych z Wentą na czele - tutaj jestem o wiele bardziej spokojny -
Rynek nie wygenerował chorych dewiacji w postaci zarobków milionowych dla grzybów i innych kalek -
laluchny są normalne - i w tym nasza szansa - że chociaż jedna drużyna na Olimpiadzie zaistnieje ( Oprócz osad wioslarskich .............. - ale to interpretacja PS.... )

Kończę te pisanko - bo w sobotę Empoli a w niedzielę Torino - i trzeba zainwestować trochę w ryzykowne odsetki .
Pozdrawiam serdecznie wszystkich normalnych kibiców siatkówki .

PS> jakis dzieciak na patriotyczną nutę na quasi czacie próbował przekazac swoją definicje kibica .
Otóż informuje , że dla mnie definicja kibica - oprócz potwornych emocji - TO ZASRANE I OBOWIAZKOWE PRAWO DO KOMENTARZA I KRYTYKI - bez tego żaden normalny czlowiek nie interesowałby się sportem .

Ciao belli
Posted by: onda

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 07:50

Sorry hrabia - jak pisałem - to nie widziałem Twojego postu -
pozdrowionka
Posted by: andrzejek_84

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 08:56

skoro taka Wenezuela jest na igrzyskach to Polska tez powinna byc i pewnie bedzie, nie koniecznie po tym turnieju, ale faktem jest ze takiej kaszany grac nie powinni, 3 pkt w tb taka druzyna nie powinna oddawac, tym bardziej ze ja na nich stawiam \:\)
Posted by: RoccoRunner

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 09:20

hrabia & onda - neistety cala prawda - nic dodaj nic ujac, po za tym, ze grucha to jednak kaleka numer 1. 4,70 na hol przy 1-1 pozniej ponad 3 kiedy w secie remisowo. lozano nie ma pomyslu na gre, kurek siedzi podczas gdy atakuajcy ciagle sa blokowali a karakan stoi i sie gapi bez sensu......
Posted by: polskignom

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 10:17

jestem zazenowany tym, co przeczytalem. Swiderski nie powinien grac w ogole, Lozano go max. ekploatuje, Swiderski po kazdym ataku zwija sie z bolu...i dostaje scierwami? Jesli juz to na takie epitety zasluguja ci, ktorzy tam nie pojechali, a za tydzien w lidze wystapia jakby nigdy nic.

O tym co Lozano robi i jak ostatnio trenuje repreze co nieco napisalem. Ale paru sie zebralo i sie dogadali, ze taka polska mentalnosc \:D
Posted by: hrabia

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir *DELETED* - 10/01/2008 10:21

Post deleted by Giertyszek
Posted by: hrabia

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 10:23

No troszke emocje mi opadły ale jedyne za co chciałbym przeprosić użytkownikow Mecz.pl to duża ilość literówek jaka mi sie przydarzyła bo pisałem mój wywód na gorąco duże zdenerowowanie \:D

A dziś ORANJE ukażą naszych Grajków
Sebastianek i Piotruś pewnie już są na Lotnisku
Powinni za kare droge powrotną spędzić w przedziale bagażowym

Jescze raz wklejam ten post bo przez jedno przekleństwo pół posta wycieło \:D
Posted by: sebkos

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 16:31

Słowa obrazy dla takich grajków jak Świder jakie tu przeczytałem po prostu - nie wiem sam bym autora w mordę palnął \:\(
No przecież tak Panowie nie można.
Tak wczoraj do mnie dotarło że z Raulem coś nie tak - no ja do dziś (choć już tyle czasu mineło) nie mogę skumać co na bosiku w TB robił Grzyb - przecież do h... to nie las
A nasza zagrywka w TB od początku - nie no myślałem że ślinotoku dostanę. Co odmieniło stan - wejście Możdzonka i dużo agresywniejsza zagrywka. Niestety - trener Holendrów nakazał grać blokiem na Gruchę, bo ślepy nie jest jak Lozano i widział że Świder ledwo dycha.
Uważam obiektywnie - jesteśmy najlepszą ekipą na tym turnieju, ale nie awansujemy do IO, no na pewno nie z Izmiru (chciałbym inaczej).
Szkoda...trzeba przyznać jednak że tylu kontuzji nawet Lozano nie mógł wymyśleć ...
PS. Oby Holandia dziś była masówką i oby się stało z masówkami co zazwyczaj
Posted by: s_LP

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 16:44

A ja mimo wszystko radzę się wszystkim wstrzymać z graniem Hiszpania - Holandia do zakończenia pierwszego meczu. Już wszystko widzieliśmy na tym turnieju, wczoraj zwycięstwa samych dogów, więc czemu dziś nie miałoby być podobnie??

Cały czas wierzę, że Finowie są w stanie zdemolować Niemców - nawet 3-0, a wczorajsze zwycięstwo nad Serbami w ogóle mnie nie przekonuje - to bardziej porażka i zlekceważenie rywala przez tych drugich. Niemcy zagrają 3 mecz z rzędu - dwa razy wygrali po TB, więc mają w nogach 10 stresujących setów, Finowie wczoraj odpoczywali. Nie ma co ukrywać, ale przez przekrój całego roku 2007 to Finowie wydają się być zespołem lepszym, bardziej doświadczonym i zgrabym (regularne występy w LŚ czy 4 miejsce w ME), także mecze w Izmirze, aż tak nie powinny nam tego przesłaniać. Sprawa jest prosta - chcą się jeszcze liczyć - muszą ruszyć od razu i wygrać zdecydowanie. Zobaczymy co zaoferują nam buki- jednak radzę zachować umiar i rozsądek, aby nieskończyło się tak jak wczoraj.
Posted by: Giertyszek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 16:45

Hiszpania może przegrać 2-3 z Holandią i zachowa I miejsce - to w kontekscie powyzszego postu.
Posted by: s_LP

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 16:58

zgadza się, tylko niewiadomo na którym miejscu wylądują Serbowie
Posted by: Giertyszek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 17:01

Tak, to zalezy od meczu Finlandia-Niemcy.

Pojawiły się kursy - TotoMix Holandia 1,60 to ja Panów z TotoMixa pozdrawiam i dziękuję ale nie skorzystam.
Posted by: grzesol

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 17:35

Nie no muszę przyznać, że w przypadku tych kursów jakie zaproponował TOTO-MIX gram zdecydowanie na Hiszpanię, która jest niewątpliwie zespołem o klasę lepszym od Holandii. Wiem, że tu jest kilka czynników do grania przeciwko niej ale po kursie 2 ja to gram. Może jednak nie będzie kalkulacji i Hiszpania będzie chciała pokazać, że nie odpuści tego meczu i zachowa się fair w stosunku do Polski. Wszystko w rękach siatkarzy Hiszpanii. Na pewno długo myśleli o tym spotkaniu i decyzja w sprawie odpouszczania jest już podjęta. Ja jednak gram w tym przypadku Hiszpanię.
Posted by: ciacho1984

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 17:39

Nie wiem czemu sie oszukujecie , że mają grać Hiszpanie fair, zagrają tak by nie trafić na Serbie, co zapewne będzie się wiązało z ich porażka dzisiaj. W takich turniejach trzeba kalkulować i Holandia jest dużo słabszą drużyną od Polaków, my sami przegraliśmy awans i nie mamy teraz liczyć na inne drużyny, wczorajszy mecz przegrany taktycznie z kretesem.
Posted by: Giertyszek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 17:42

Jak ktoś chce koniecznie grać na Hiszpanię to warto poczekać, na pewno kurs będzie rósł.
Posted by: krycha84

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 17:43

Originally Posted By: ciacho1984
Nie wiem czemu sie oszukujecie , że mają grać Hiszpanie fair, zagrają tak by nie trafić na Serbie, co zapewne będzie się wiązało z ich porażka dzisiaj. W takich turniejach trzeba kalkulować i Holandia jest dużo słabszą drużyną od Polaków, my sami przegraliśmy awans i nie mamy teraz liczyć na inne drużyny, wczorajszy mecz przegrany taktycznie z kretesem.


Nie rozumiem tylko jednego o czym wy tu piszecie ale moze ktorys madry mi objasni... Co zaroznica kiedy Hiszpanie trafia na Serbie skoro i tak jedna druzyna wychodzi na Igrzyska i przy zalozeniu ze ta Serbia taka super to tak czy inaczej sie z nimi trzeba spotkac ...jedynym aspektem moim zdaniem odpuszczenia przez Hiszpanow bedzie chec dania odpoczynku podstawowym zawodnikom a nie jakies kalkulacje... nic tylko czekac w jakim skaldzie wyjda Hiszpoanie na 1 seta i wtedy grac na nich lub przeciwko oczywisce w danym secie.
Posted by: krycha84

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 17:47

Wogole chyba wartym swieczki jest zagranie na Hiszpanow na pierwszego seta bo tyle im potrzeba do zajecia pierwszego miejsca, a pozniej niech sie dzieje co chce i niech wygra sport
Posted by: grajus87

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 17:49

Originally Posted By: krycha84
Originally Posted By: ciacho1984
Nie wiem czemu sie oszukujecie , że mają grać Hiszpanie fair, zagrają tak by nie trafić na Serbie, co zapewne będzie się wiązało z ich porażka dzisiaj. W takich turniejach trzeba kalkulować i Holandia jest dużo słabszą drużyną od Polaków, my sami przegraliśmy awans i nie mamy teraz liczyć na inne drużyny, wczorajszy mecz przegrany taktycznie z kretesem.


Nie rozumiem tylko jednego o czym wy tu piszecie ale moze ktorys madry mi objasni... Co zaroznica kiedy Hiszpanie trafia na Serbie skoro i tak jedna druzyna wychodzi na Igrzyska i przy zalozeniu ze ta Serbia taka super to tak czy inaczej sie z nimi trzeba spotkac ...jedynym aspektem moim zdaniem odpuszczenia przez Hiszpanow bedzie chec dania odpoczynku podstawowym zawodnikom a nie jakies kalkulacje... nic tylko czekac w jakim skaldzie wyjda Hiszpoanie na 1 seta i wtedy grac na nich lub przeciwko oczywisce w danym secie.

Dokładnie !
A pozatym Serbowie mogą zając 1 miejsce jeszcze w grupie i co wtedy \:D ?
Posted by: Giertyszek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 17:51

Czy Serbowie będą mieli szanse na I miejsce to nie od nich zalezy tylko od Niemcow, wiec to bedzie wiadomo przed meczem Hiszpanii.
Posted by: ciacho1984

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 17:52

Dużo będzie wiadomo po meczu Niemcy - Finlandia, który jest wcześniej i najlepiej do tego momentu wstrzymać sie z typowaniem meczu Hiszpania - Holandia.
Posted by: gryzonko

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 17:53

Swoją drogą to ten turniej to jakieś nieporozumienie -konretnie zasady i terminarz. CZemu ostatnie mecze w grupach nie są rozgrywane równolegle? CZemu Holandia gra 2 ostanie mecze w grupie, na logike mecz z Hiszpanią powinni grać wtedy gdy my z Włochami.
Ten sport to jednak śmierdzi z daleka jakimiś dziwnymi układami ala prezes Biesiada. Zresztą kompletna granda to to że gospodarze mieli ustawiony ostatni mecz na sam koniec - prawdopodobnie mieli zaplanowany troche inny scenariusz znaczy wygrywają przynajmniej jeden mecz, Serbia ogrywa i Niemców i Finów, i gra z Turkami na koniec juz pewna awansu, i spokojnie moga sobie liczyć jaki wynik wszystkim pasuje...
Posted by: grajus87

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 17:58

Dlatego nie ma się co spieszyc ze stawianiem Holendrów \:\)
Oby Hiszpania zachowała się fair \:\)
Posted by: Ojro

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 18:00

Originally Posted By: gryzonko
prawdopodobnie mieli zaplanowany troche inny scenariusz znaczy wygrywają przynajmniej jeden mecz, Serbia ogrywa i Niemców i Finów, i gra z Turkami na koniec juz pewna awansu, i spokojnie moga sobie liczyć jaki wynik wszystkim pasuje...

ja obstawiajac wczorajszy mecz Serbii wlasnie na takie cos liczylem. Ostatni mecz z Turasami SErbia odpuszcza ,a kebaby z jednym zwyciestwem [nad nie byle kim] koncza turniej. Widocznie Serbowie uznali ze Polska zajmie 1 miejsce i z nimi chcieliby grac niz z Hiszpanami. A tu moze okzazc sie ze Holandia skonczy na 1, a Hiszpanie zagraja [prawdopodobnie] z Niemcami.
Fakt faktem jest, ze od poczatku zdziwil mnie plan gier: 3 mecze w ciagu dnia i to o roznych godzinach [moze tak ES sobie zazyczyl - aczkolwiek maja przeciez ES2].
Al in all, nie ma co rozpaczac nad rozlanym meczem. Najbardziej mnie boli ze jako juz dojrzaly gracz dalem sie wycyckac na kurs 1,37. Co do Polski...no coz z 12-9 przegrac TB \:o

pozdrawiam
Posted by: ślimak

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 18:09

Czy Serbia koniecznie musi dziś wygrać?Czy przy zwycięstwie Niemców nad Finami Serbowie mogą nawet przegrać np. 3-2
Posted by: premium

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 18:12

Nie tylko ty Ojro wczoraj wziełeś taki kurs na Polaków może cię to pocieszy \:\) Co do dzisiejszych meczy to zostawił bym mecz Hiszpanów z Holendrami. Jeśli Hiszpanie zagrają na swoim poziomie to ich ograją inna sprawa czy specjalnie nie odpuszczą meczu a tego nie da sie przewidziec.
Za to ciekawie wygląda 1.70 na Niemców, silny serwis, prosta siatkówka ale moim zdaniem na Finów to wystarczy
Posted by: krycha84

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 18:12

no serbowie moga przegrac ale... nie przesadzajmy i nie szukajmy wszedzie spisku bo to troche zalosne zaczyna sie robic, gdzie lekka niespodzianak to odrazu USTAWKA ...
Posted by: sebkos

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 18:19

Originally Posted By: premium
Za to ciekawie wygląda 1.70 na Niemców, silny serwis, prosta siatkówka ale moim zdaniem na Finów to wystarczy


No to zagrają dwa zespoły mające w swoim repertuarze prostą siatkówkę - serw i blok. Tylko które znich będą wpadały w siatkę lub na out nikt nie wie...
Posted by: anhem

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 18:32

co do meczu Hiszpania-Holandia to myśle że pewna 2
Hiszpanie z chęcią pozbędą się z turnieju Polaków z którymi nie chcieliby się spotkać w ewentualnym finale

więc sprawa prosta: hiszpania odpuszcza dziś meczyk , spławia Polske i odpoczywa przed półfinałem
Posted by: polskignom

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 18:42

Tu nie bedzie zadnej ustawki, Hiszpanie sami rozegraja ten mecz tak, by im bylo najlepiej. Kalkulacje to normalna rzecz w takich turniejach. Spotkac sie w 1/2,a w finale to zasadnicza roznica!
Posted by: Salceson

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 18:49

Jak dla mnie to Holandia-Hiszpania 3-0 i pierwszego seta wygrywajom niemcy i serbia na dokładke nawet moze być z handicapem i wychodzi za 10zł ładna dniówka
Posted by: gryzonko

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 19:08

Salceson ładnie to wygląda , niestety to nie puzzle -ile juz razy po 2 zwycięstwach drużyna odpuszczała 3 mecz by teoretycznie trafić na łatwiejszego przeciwnika, i albo w półfinale gubiła rytm, albo słabszy przeciwnik nie okazywał sie wcale taki słabszy. Zresztą słabszy przeciwnik, w tym turnieju takich nie ma - poziom jest tak wyrównany że każdy moze powalczyć/wygrać z każdym. Hiszpanie którzy maja na koncie 2 zwycięstwa, wystarczyłoby po 2 błędy sędziów na ich niekorzyść w TB i byłoby odwrotnie.
Posted by: dmucha

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 19:17

Naiwny nie jestem i gram na Holande. Po co hiszpanie maja sie meczyc i wpuszczac polakow. Lozano jest tempy jak w to wierzy
Posted by: Salceson

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 19:18

Holandia z hiszpaniom przed meczem dogadajom sie na 100% hiszpani epowiedzieli albo pokonujecie nas 3-0 albo odpadacie z turnieju.I Hoandia jest zmuszona przyjąc takie warunki.Niemcy muszą wygrać z finami bo teoretycznie finowie mogom wyrzucić z turnieju niemców więc pierwszy set jest niemcom potrzebny i zajom 1 miejsce.Serbowie musza wygrać i już.I beda pary Holandia-Serbia i Hiszpania-Niemcy.Hiszpanie rozdją karty zdecydowanie.Oczywiście nie krytykujcie mnie tutaj bo to jest moje zdanie przy założeniu że bedom krecic przynajmniej hiszpanie.Może być wszystko czysto sportowo ale wg mnie warto zaryzykowac kursik około 5,5 na 3-0 holendrów.
Posted by: dmucha

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 19:21

mogli sie tak dogadac
Posted by: DARCIO

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 19:27

Salceson zgadzam sie z Toba w 100%. Nie musza wygrac 3-0 ale na zwyciestwie w tym spotkaniu Holendrom bardziej zalezy. Maja wieksza motywacje. Pokonali naszych i maja szanse na awans do 1/2 a Hiszpanie juz ten awans maja. Hiszpanie zaciekle walczyli z naszymi w taju jak i wiatraki i spotkania wygrali i to swiadczy o tym ze chcieli naszych wyruchac z tego turnieju. Nie ma co sie ludzic Hiszpanie na pewno nie beda walic z ataku w siatke ale wystarczy ze trener da pograc lawce.
Niemcy zwyciezaja seta, maja trzeci mecz z rzedu, moze byc tez trzeci taj a Finowie wygrywaja spotkanie.
Serbia win i po wczorajszych glupich rozwiazaniach dzisiaj nic powazniejszego sie stac nie moze.
Posted by: grajus87

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 19:28

Originally Posted By: dmucha
mogli sie tak dogadac

\:D \:D
Jasne i może jeszcze dogali sie że 1 set do 10 2 set do 11 a 3 set do 12 ?

A czy Serbia czy Niemcy to bez różnicy dla Hiszpanow !
Posted by: dmucha

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 19:31

az tak to sie nie dogadali ile punktow. lepiej grac ze szwabami, bo serbia jest mocna i to nawet wie dziecko
Posted by: grajus87

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 19:33

Originally Posted By: dmucha
az tak to sie nie dogadali ile punktow. lepiej grac ze szwabami, bo serbia jest mocna i to nawet wie dziecko

A żeby awansowac to trzeba wygrac ew z Serbią w finale \:\)
A pozatym moim zdaniem Serbowie to już nie ta sama siła co kiedys... i to zdecydowanie widac !
Posted by: pablik1

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 19:37

Serbia swoja wielka moc pokazala wczoraj w meczu z Niemcami ,sa ciency jak zebro bakteri,moim zdaniem jedyna druzyna ktora jest w stanie pokonac w tym turnieju Hiszpanie jest Polska i dlatego dzis pewnie pożegnamy sie z turniejem
Posted by: eclipse1977

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 19:39

jak Serbia taka mocna to na bank zalezalo im zeby z Niemcami przegrac. Zejdzcie na ziemie - zarówno Serbia, Niemcy, Hiszpania i Holandia są tak mocne że wystarczy jeden zawodnik który będzie miał dzień konia i ogra każdego z pozostałej trójki. Więc gadanie że ten jest lepszy od drugiego jest bez sensu.
Posted by: eclipse1977

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 19:42

jedno jest pewne - na podstawie dotychczasowych spotkań można stwierdzić że o zwycięstwach będzie decydowała zagrywka bo odbiór i wszystkich leży (a jaka zagrywka jest u nas każdy widzi - i dlatego jesteśmy w takiej sytuacji a nie innej).
Posted by: grajus87

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 19:43

Dokładnie , nie ma co gadac o jakis odpuszczaniach...bo skad my to mamy wiedziec \:p
dlatego wole Hiszpanow po lepszym kursie \:\) + troche Patryjotyzmu !
Posted by: dmucha

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 19:46

tia! ja tam wole postawic na rossądek niz na patryjotyzm
Posted by: kovalainen

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 19:56

Ciekawe zdarzeniea pojawiły się na Unibecie.
4029 Finlandia - Niemcy
Suma Punktów – Pierwsze Dwa Sety
Under 100.5 1.42

4018 Turcja - Serbia
Całkowita Liczba Punktów
Under 185.5 1.60


Uważam, że przy pierwszym zdarzeniu nie powinny grać drużyny na przewagi Niemcy pokazują wysoką formę i raczej od początku będą walczyć, aby czasem przejście do dalszych gier nie wymsknęło się spod kontroli. W drugim typie nie widzę innej możliwości jak zdecydowana wygrana Serbów.
Posted by: sebkos

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 19:59

Kolego dajże spokój...chyba że oglądamy iine zawody.
Niemcy nic ...zupełnie nic nie pokazują oprócz mocnej zagrywki (która wczoraj ładnie wchodziła) oraz dobry blok...
Posted by: eclipse1977

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 20:02

i jak widac to wystarczy - chyba pisalem cos o odbiorze
Posted by: krycha84

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 20:02

Dzis jedynym chyab godnym gry typem jest typ na under 100,5 punkta wystawiony w Unibecie na dwa pierwsze sety w meczu Finow. Niestey kurs juz teraz 1,42 mi udalo zlapac sie jeszcze 1,5 ;\)
Posted by: eclipse1977

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 20:03

Holandia tez niby gra wielkie G... gra - a gdyby nie zagrywka to juz bylibyśmy w polfinale
Posted by: premium

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 20:03

Originally Posted By: sebkos
Kolego dajże spokój...chyba że oglądamy iine zawody.
Niemcy nic ...zupełnie nic nie pokazują oprócz mocnej zagrywki (która wczoraj ładnie wchodziła) oraz dobry blok...

a co według ciebie pokazują Finowie bo moim zdaniem to samo, dodając do tego dużo gorsza zagrywkę niż Niemcy
Posted by: mgr

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 20:06

spokój
Posted by: sebkos

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 20:07

OT. odniosłem się do zdania, że niemcy pokazują bardzo dobrą formę, a nie do meczu i jego wyniku z Finami - ta tak aby nie było zbednych komentarzy.
PS. Mam nadziję że trener Lozano zadzowni do swego rodaka - choć sądzę że tamten jest profesjonalistą i nie będzie meczu w stylu wańka wstańka. Grajcie Holandię grajcie....
Posted by: larsson

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 20:08

Finlandia za 2.37 w profie? biore to w ciemno. Wczoraj grałem Hiszpanów z Włochami to dlaczego nie mam zagrac tego.
Mecz dwóch rownorzednych zespołów, jak dla mnie lekki value to jest \:\)
Posted by: kovalainen

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 20:08

Originally Posted By: sebkos
Kolego dajże spokój...chyba że oglądamy iine zawody.
Niemcy nic ...zupełnie nic nie pokazują oprócz mocnej zagrywki (która wczoraj ładnie wchodziła) oraz dobry blok...


Uważam, że podane zdarzenia są dobre przy tych kursach, aczkolwiek nie musisz się z tym zgadzać. Ja te zdarzenia zagrałem na singlach.
Odnośnie Niemców to uważam, że prezentują dobrą formę jakby nie patrzeć według mnie są jedną z najrówniej grających ekip w tych eliminacjach. A silna zagrywka odrzucająca od siatki i skuteczny blok to podstawy obecnej siatkówki, bo czego byś chciał więcej? Pozdrawiam.
Posted by: verdasco

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 20:16

Jak mnie wkurza mentalność polaka, taka żółć typowa, zawsze wtedy kiedy jest tylko mowa o wałkach, odpuszczaniu itd. itp. Ludzie to są profesjonaliści, żyją z tego co robią, wygrywanie to dla nich wielka radość, poza tym czynnik, który jest równie ważny - kasa, oni zapewne za 1 miejsce w grupie z kompletem punktów dostaną godziwą nagrodę (oczywiście mowa tu o Espanii). Dlatego skończcie już z tymi waszymi poje... tezami a propos ustawek, oddawania meczu, bo który rywal mi się podoba, który nie...

Tak dla przypomnienia, pamiętacie ostatnią ligę światową w polsce? Kiedy polacy fantastycznie zaczęli, mieli już awans z grupy zapewniony i w ostatnim meczu nie pamiętam z kim grali o 1 lub 2 miejsce w grupie, "wybierali" pomiędzy Rosją i Brazylią, wygrali ten mecz i zagrali oczywiście z Canarinhos, a kto wq was jest mocniejszym rywalem?
Posted by: dmucha

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 20:16

spokój
Posted by: gizmo

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 20:24

Originally Posted By: sebkos
OT. odniosłem się do zdania, że niemcy pokazują bardzo dobrą formę, a nie do meczu i jego wyniku z Finami - ta tak aby nie było zbednych komentarzy.
PS. Mam nadziję że trener Lozano zadzowni do swego rodaka - choć sądzę że tamten jest profesjonalistą i nie będzie meczu w stylu wańka wstańka. Grajcie Holandię grajcie....

I jak sebkos Ty to widzisz ?Myslisz ze Lozano bedzie do kogos dzwonil,myslisz ze Hiszpanie beda grali na maksa tylko po zeby potem trafic na naszych z ktorymi o maly wlos przegrali ? Zeby bylo jasne nie doszukuje sie tutaj zadnej spiskowej teorii dziejow.W dzisiajszym sporcie przy tak wyrownanym poziomie duze znaczenie ma motywacja zawodnikow i podejscie do meczu.Holandia wyjdzie skoncentrowana na maksa,natomiast Hiszpanie jakim skladem by nie wyszli to moim zdaniem potraktuja ten mecz bardziej treningowo,moze nawet lepiej by ylo jakby wyszli druga szostka (nawet przy zalozeniu ze jest im obojetne na kogo trafia w polfinale,bo jesli kalkuluja a nie chca Serbow to przy wygranej Niemcow na bank oleja mecz).Po co ryzykowac kontuzje,po co sie zabijac,skoro juz jestesmy w polfinale a mecz i tak trzeba rozegrac.Ty bys oczywiscie grał na maksa, jak rozumiem ?Inna sprawa po jakim kursie warto zagrac Holandie,ale to juz indywidualna sprawa kazdego gracza.Ja Hiszpanii na pewno nie zagram.
Posted by: eclipse1977

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 20:25

nie gram Finlandia - Niemcy bo Niemcy są lepsi ale maja awans a Finowie nóż na gardle

nie gram Hiszpania - Holandia z takich samych powodów

nie gram Serbia - Turcja bo Serbowie o niebo lepsi, mają nóż na gardle, ale kursy pożal się Boże ... a wcale 3:0 wygrać nie muszą.

to wszystko co gram na dziś \:\)
Posted by: eclipse1977

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 20:30

gizmo - a wiesz co mobilizacja może zrobić z zawodnikami?
albo rewelacyjną grę albo drewniane nogi
tak samo zbytnie rozluźnienie pewnym awansem

a poza tym durnym jest gadanie o strachu Hiszpan przed Polakami. Skoro raz ich pokonali to drugi nie mogą ?? A co mają myśleć o Serbach i Niemcach z którymi jeszcze nie grali ?? Albo o Holendrach którzy pyknęli Polaczków ??

każdy może wygrać z każdym i nikt nie będzie liczył kto lepszy kto gorszy do grania.
Posted by: sebkos

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 20:33

gizmo...akurat jakby mnie trener wystawił to jakbym miał grać - na 20% może co 50%. Jak grasz dla reprezentacji i trener daje ci szansę grasz na maxa bo tego od Ciebie oczekują. I to jest postawa zawodowca. Może ty masz inne zasady wpojone. A odpuszczanie meczów itd już nie raz pokazało jak się mści. Jak jesteśmy dobrzy z każdym sobie poradzimy i kropka - takie jest myślenie zawodowca. ;\)
Posted by: verdasco

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 20:39

SEBKOS

Po prostu nie można na każdym kroku myśleć tylko o wałach i ustawkach...
Posted by: grajus87

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 20:44

Originally Posted By: eclipse1977
nie gram Finlandia - Niemcy bo Niemcy są lepsi ale maja awans a Finowie nóż na gardle

nie gram Hiszpania - Holandia z takich samych powodów

nie gram Serbia - Turcja bo Serbowie o niebo lepsi, mają nóż na gardle, ale kursy pożal się Boże ... a wcale 3:0 wygrać nie muszą.

to wszystko co gram na dziś \:\)


Niemcy chyba jeszcze nie awansowali ! ?
Posted by: rudyfcb

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 20:45

Oczywistym jest, że trener Hiszpanów da odpocząc podstawowym zawodnikom i wpuci tych którzy na tym turnieju grali mniej. To jest turniej i trzeba umiejętnie szachowac siłami. Pytanie jak ci zawodnicy sie zaprezentują. Mój scenariusz to Holandia 3-1 lub 3-2
Posted by: pietroc1908

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 20:45

a jak dla mnie Hiszpania po kursie np. 2,65 w bet365 jest jak najbardziej do zagrania. owszem, moga podejsc na luzie do tego meczu, ale nie spodziewam sie celowej porazki, a sportowo sa na pewno lepsi od Holendrow.
Posted by: rudyfcb

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 20:45

Oczywistym jest, że trener Hiszpanów da odpocząc podstawowym zawodnikom i wpuci tych którzy na tym turnieju grali mniej. To jest turniej i trzeba umiejętnie szachowac siłami. Pytanie jak ci zawodnicy sie zaprezentują. Mój scenariusz to Holandia 3-1 lub 3-2
Posted by: gizmo

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 20:45

Pewnie ze wiem,nie od wczoraj sie interesuje sportem.Tyle ze Holandia to nie polskie druzyny w pucharach (w szczegolnosci chodzi o pilke nozna, ze w momencie gdy mamy grac z hiszpanska czy wloska druzyna to nogi jak z waty,choc ostanio sie troche zmienilo).Holendrzy juz z nami "musieli" i jakos im to nie przeszkodzilo,wiec tym bardziej mam podstawy sadzic ze dzisiaj bedzie tak samo.Po drugie moim zdaniem wieksze sa szanse na to ze Holandia ktora musi, zagra naprawde dobrze, niz Hiszpanom wyjdzie swietny mecz przy podejsciu trzeba wyjsc na parkiet i to rozegrac i tyle.Po za tym nigdzie nie pisalem ze Hiszpanie maja nas sie bac,po prostu uwazam ze maja dla nas wiekszy respect niz dla Holendrów.Jakby nie patrzec to Polacy przegrywali na wlasne zyczenie i kazdy wie ze stac ich na sporo(mecz z Włochami),tylko ze nie zawsze moze wypalic.
Posted by: DJ_wAgLiK

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 20:53

Finladnia (+1,5) - Niemcy 1 @1.55

Finowie wygrac to muszą, Niemcy nie. Jeśli Niemcom trochę słabiej wyjdzie zagrywka dzisiaj, a tez taki dzień w końcu musi nastać, to szanse Finów rosną. Biorę ten typ i tyle

Turcja (+1,5) - Serbia 2 @1.45
Serbia lepsza i tyle. Kebaby stawiały opór w dwóch meczach, ale dzisiaj już nie dadzą rady.
Posted by: grajus87

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 20:55

Originally Posted By: DJ_wAgLiK
Finladnia (+1,5) - Niemcy 1 @1.55

Finowie wygrac to muszą, Niemcy nie. Jeśli Niemcom trochę słabiej wyjdzie zagrywka dzisiaj, a tez taki dzień w końcu musi nastać, to szanse Finów rosną. Biorę ten typ i tyle

Turcja (+1,5) - Serbia 2 @1.45
Serbia lepsza i tyle. Kebaby stawiały opór w dwóch meczach, ale dzisiaj już nie dadzą rady.

Czy ja cos zle licze ?
Niemcy nie muszą?
Załóżmy Niemcy porażka \:\)
Finowie zwyciestwo \:\)
Serbia zwycięstwo \:\)
3 teamy z bilansem 2-1 \:\)
Posted by: DJ_wAgLiK

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 20:58

Originally Posted By: grajus87
Originally Posted By: DJ_wAgLiK
Finladnia (+1,5) - Niemcy 1 @1.55

Finowie wygrac to muszą, Niemcy nie. Jeśli Niemcom trochę słabiej wyjdzie zagrywka dzisiaj, a tez taki dzień w końcu musi nastać, to szanse Finów rosną. Biorę ten typ i tyle

Turcja (+1,5) - Serbia 2 @1.45
Serbia lepsza i tyle. Kebaby stawiały opór w dwóch meczach, ale dzisiaj już nie dadzą rady.


Niemcom wystarczą 2sety ugrane
Czy ja cos zle licze ?
Niemcy nie muszą?
Załóżmy Niemcy porażka \:\)
Finowie zwyciestwo \:\)
Serbia zwycięstwo \:\)
3 teamy z bilansem 2-1 \:\)
Posted by: gizmo

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 20:58

Originally Posted By: sebkos
gizmo...akurat jakby mnie trener wystawił to jakbym miał grać - na 20% może co 50%. Jak grasz dla reprezentacji i trener daje ci szansę grasz na maxa bo tego od Ciebie oczekują. I to jest postawa zawodowca. Może ty masz inne zasady wpojone. A odpuszczanie meczów itd już nie raz pokazało jak się mści. Jak jesteśmy dobrzy z każdym sobie poradzimy i kropka - takie jest myślenie zawodowca. ;\)

To ze moje zasady akurat pokrywaja sie z Twoimi to jeszcze nie znaczy ze musimy typowac tak samo ;\) .Wierz mi ze jestem z tych ktorzy naprawde rzadko zwalaja wine na ustawke.W sporcie kazdy walczy i stad niespodzianki.Roznica miedzy nami w podejsciu do tego meczu polega na tym ze moim zdaniem to trener nie ma jakichs wielkich oczekiwan w stosunku do zawodnikow ktorzy zagraja w tym meczu.No chyba ze to bedzie drugi sklad to wtedy owszem,zawodnicy pewnie zagraja najlepiej jak moga zeby sie przebic do pierwszej szostki,ale poniewaz Hiszpanie opieraja swoja gra na conajwyzej pierwszej szostce (dobrych zmiennikow jakos tam brak),to tez zbyt wiele bym sie nie spodziewal.I jeszcze jedno ja bym tego nie nazwal odpuszczaniem,bo skoro im nie zalezy na kogo trafia,to po co sie meczyc ? (to pytanie dotyczy ewentualnej pierwszej szostki gdyby wyszla na parkiet)
Poza tym ja bym raczej myslal ze dwa mecze dziela mnie od Pekinu a nie trzy,a przy takiej ilosci spotkan jakie graja w obecnych czasach zawodnicy to jakby mieli grac w kazdym meczu nawet tam gdzie nie trzeba na 100% to by sie dawno zajechali.Wystarczy popatrzec na naszych.Ilu z nich ma problemy ?Graja w kadrze,w klubie maja lige,puchary.Za duzo jest tego zeby zawsze grac na stowe.
Posted by: DJ_wAgLiK

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 21:06

Serbowie niech wygrają #:0, a Niemcy przegrywają 2:3 i mamy taką kolejność:

1. Serbia 2-1 8:3
2. Niemcy 2-1 8:7
3. Finlandia 2-1 6:7

Dlatego gram Finlandia(+1.5) \:\)
Posted by: lukulus

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 21:16

Ja uwazam ze dzis Finlandia pokona Niemcow. Niemcy nie sa wcale tacy silni a Finlandia wcale taka slaba. Nie wiem jak to jest z tym zapewnionym awansem u Niemcow ale to tym lepiej.

Finlandia +1,5

Finlandia

\:\)
Posted by: ulas

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 21:43

Moi drodzy, typ z Unibetu:

Finlandia - Niemcy (Suma Punktów – Pierwsze Dwa Sety) under 100,5 pkt 1,42

Biorę go bez ziewania:P
Posted by: grajus87

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 21:54

Originally Posted By: DJ_wAgLiK
Serbowie niech wygrają #:0, a Niemcy przegrywają 2:3 i mamy taką kolejność:

1. Serbia 2-1 8:3
2. Niemcy 2-1 8:7
3. Finlandia 2-1 6:7

Dlatego gram Finlandia(+1.5) \:\)

A jesli bedzie 3-1 dla Finow ? albo 3-0 \:\)
Wiec Niemcy nie mają wcale awansu i o to mi chodziło \:\)
Posted by: lukulus

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 22:04

Originally Posted By: grajus87
Originally Posted By: DJ_wAgLiK
Serbowie niech wygrają #:0, a Niemcy przegrywają 2:3 i mamy taką kolejność:

1. Serbia 2-1 8:3
2. Niemcy 2-1 8:7
3. Finlandia 2-1 6:7

Dlatego gram Finlandia(+1.5) \:\)

A jesli bedzie 3-1 dla Finow ? albo 3-0 \:\)
Wiec Niemcy nie mają wcale awansu i o to mi chodziło \:\)


przy 3:1 dla finlandii w tabeli:

1. ...
2. niemcy 7:7
3. finlandia 6:6

chyba ze sie myle??
Posted by: djkomos

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 22:19

Originally Posted By: rudyfcb
Oczywistym jest, że trener Hiszpanów da odpocząc podstawowym zawodnikom i wpuci tych którzy na tym turnieju grali mniej. To jest turniej i trzeba umiejętnie szachowac siłami. Pytanie jak ci zawodnicy sie zaprezentują. Mój scenariusz to Holandia 3-1 lub 3-2


raczej holandia 3-0 lub 3-1 bo jakoś nie moge sobie wyobrazić żeby hiszpanom chcialo sie grac kolejne 5 setów. W sumie do zera też chłopcy z Płw. Iberyjskiego nie powinni przegrać więc najbardziej prawdopodobny będzie wynik 3-1 dla holandi.
Posted by: M4CI3K

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 22:25

według mnie dzisiaj nie ma co stawiać na wygraną jakiejś drużyny (no może poza Serbią), bo po wczorajszych wyczynach wszystko jest możliwe. Czy Hiszpanie oleją ten mecz i przegrają? Wątpię żeby tak się stało co najwyżej zagra drugi garnitur zawodników i rzeczywiście dostaną ale żeby sie położyli na boisku i oddali mecz...
Posted by: hrabia

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 22:27

Originally Posted By: sebkos
Słowa obrazy dla takich grajków jak Świder jakie tu przeczytałem po prostu - nie wiem sam bym autora w mordę palnął \:\(
No przecież tak Panowie nie można.
Tak wczoraj do mnie dotarło że z Raulem coś nie tak - no ja do dziś (choć już tyle czasu mineło) nie mogę skumać co na bosiku w TB robił Grzyb - przecież do h... to nie las
A nasza zagrywka w TB od początku - nie no myślałem że ślinotoku dostanę. Co odmieniło stan - wejście Możdzonka i dużo agresywniejsza zagrywka. Niestety - trener Holendrów nakazał grać blokiem na Gruchę, bo ślepy nie jest jak Lozano i widział że Świder ledwo dycha.
Uważam obiektywnie - jesteśmy najlepszą ekipą na tym turnieju, ale nie awansujemy do IO, no na pewno nie z Izmiru (chciałbym inaczej).
Szkoda...trzeba przyznać jednak że tylu kontuzji nawet Lozano nie mógł wymyśleć ...
PS. Oby Holandia dziś była masówką i oby się stało z masówkami co zazwyczaj



Ponieważ pierwsze zdanie tego postu kierowane jest najprawdopodobniej do mnie postaram sie do niego ustosunkować Z tym biciem w morde to się szanowny kolega lekko zagalopował Bić w morde to możesz kolego menela pod sklepem jak lubisz \:D
Co do Świderskiego podtrzymuje to co powiedziałem najsłabsze ogniwo Cała PRAWDA O JEGO GRZE TO FLOP W DOLNĄ CZĘŚC SIATKI zawodnik ten poprostu gra żle i powinien odpocząć od reprezentacji Fakt jest faktem ostro go potraktowałem tak jak cały ten zbiór gwiazdek z małymi wyjątkami a DLACZEGO???? Bo po takiej grze to im się poprostu należało

Kolejne zdanie z postu kolegi Sebkosa ,,Uważam obiektywnie jesteśmy najlepszą ekipą w tym turnieju"-Wybacz chłopie ale chyba masz poważną wade wzroku albo może inne mecze oglądałeś \:D
Może przez przypadek przełączyleś na powtórki MŚ w Polsacie Sport????? \:D \:D \:D
To jak słabi jesteśmy w tym momencie pokazało wczorajsze spotkanie Na czym opierasz swoją obiektywną opinie że jesteśmy najlepsi w Izmirze to naprawde niewiem?????
Chyba to jest ślepy patriotyzm bo nic więcej każdy by chciał żeby Polacy grali dobrzrze ale niestety -SŁABIZNA!!!!!
I niestety za taki poziom jaki prezentują nie należa się pochwały tylko słowa krytyki !!!!
Zrobiłem to ostro nie przecze ale jeśli za wyrażanie swojego zdania szanowny kolega SEBKOS chce walić mnie w morde no to cóż świadczy to chłopie o twoim poziomie...... Życze pokory wobec przykryrego faktu jakim jest bardzo słaba gra naszej ekipy
Pozdrawiam
Posted by: eclipse1977

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 22:48

Hrabia - masz troche racji

Ale pamietaj o tym ze gramy bez atakujacego. A niestety po tylu latach "nie-grania" Piotrka na tej pozycji wcale sie nie dziwie ze mial takie problemy. A druga sprawa to Twoje pretensje do Swidra - a widziales Ty chlopie jak po ktoryms ataku zbiegli sie na srodek i Swidra mocno ramie zabolalo? Ja nie mowie o grymasie twarzy, tylko o tym charakterystycznym ulozeniu ciala jak boli bark. I dziwisz sie ze oszczedzal sie na zagrywce gdzie NIE TRZEBA WALIC Z CALEJ SILY ZEBY PILKA PRZESZLA W PRZECIWIENSTWIE DO ATAKU?
Ja nie- i dlatego prawde mowiac i tak podziwiam chlopakow.
Posted by: djkomos

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 22:50

Postanowiłem ocenić występ Polaków na turnieju w Izmirze oceniacjąc grę poszczególnych zawodników na turnieju w Izmirze w mojej subiektywnej skali 0-10, ponadto muszę się ustosunkować do tego co napisał sebkos: ,,Uważam obiektywnie jesteśmy najlepszą ekipą w tym turnieju".
Na pewno bylibyśmy najlepszą ekipą gdyby nie braki w składzie: Wlazły, Winiarski, Kadziewicz, Bąkiewicz, Szymański. W obecnym zestawieniu polska ekipa gra praktycznie w połowie rezerwowym składem!
Ocena poszczególnych zawodników w skali 0-10 naszej kadry w Izmirze na tle klasy światowej oceniam tak:

Zagumny 9/10
Murek 6/10
Gruszka 4/10
Pliński 7/10
Grzyb 5/10
Kurek 4/10
Świderski 5/10
Możdżonek 5/10
Ignaczak 7/10
Żygadło 5/10
Gierczyński ?
Wika ?

Czy to możliwe żeby taki zespół był najlepszy na turnieju gdzie o awans walczy kilka czołowych zespołów Europy?
Posted by: bestbets

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 22:58

Dzisiejszy siatkarski rozkład jazdy oraz Unibetowe kursy wydają mi się kolejną (po wczorajszym, piekielnie łatwym zwycięstwie Uli) promocją!

FINLANDIA-NIEMCY

Owszem, bardzo zacięte spotkanie, bez wyraźnego faworyta. Bo nawet porażka Niemców 2-3 daje im awans do kolejnej rundy. Nevermind. Unibet wystawił przediwną liczbę punków na pierwsze dwa sety. 100 pkt?! Wynika z tego mniej więcej 26-24, 24-26 po dwóch bardzo zaciętych setach, w co absolutnie nie wierzę. Ciekawie wygląda zapowiedź Jochena Schopsa, jednego z graczy niemieckiej reprezentacji: " - Finowie przegrali wprawdzie z Serbią, ale myślę, że są równie wymagającym rywalem. Grają bardzo dobrze w obronie i przyjęciu, i dlatego musimy przede wszystkim maksymalnie wzmocnić zagrywkę – powiedział o kolejnym rywalu Schops. - To będzie z pewnością bardzo ciężki mecz, ale jeżeli zagramy na swoim najwyższym poziomie, to możemy pokusić się o kolejną wygraną. Spotkanie będzie miało dodatkowy ciężar gatunkowy, ponieważ obydwie ekipy będą grać ze świadomością, że zwycięzca awansuje do półfinału. Jestem jednak pewien, że jednym z półfinalistów będziemy my."

HISZPANIA-HOLANDIA

Wszyscy z niecieprliwością czekali na wystawienie dzisiejszych kursów na to spotkanie. Arcyważne dla nas-Polaków, arcyważne dla Holandrów, mało istotne dla zmęczonych Hiszpanów. Po pierwsze - tylko wygrana Holendrów premiuje ich do dalszej rundy. Po drugie - Hiszpanie zapewne wystawią młodzików, dając odpocząć głównych pionierom (co osobiście zasugerował Raul lozano). Po trzecie - porażka Hiszpanów oznacza, że nie zagrają oni w półfinałach z silną Serbią. Bombowo! Dla typerów, niestety nie dla naszej reprezentacji...

TURCJA-SERBIA

Serbia, aby przejść dalej, musi wygrać. I wygra, na pewno. Myśląc głębiej, Turkom może pomóc jedynie sędzia (co udawało mu się w dwóch poprzednich meczach), garstka fanatycznych kibiców (których z meczu na mecz ubywa) oraz... atak terrorystyczny! Dosłownie - absolutely no chance for Turkey!

6 pts Tripel @ 2.45 (Unibet)
Finlandia - Niemcy (Suma Punktów – Pierwsze Dwa Sety) -- Under 100.5 @ 1.42
Hiszpania - Holandia - 2 @1.50
Turcja - Serbia -- 2 @ 1.15


bwtlajt.blogspot.com
Posted by: sebkos

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 22:58

Kolega hrabia wylał wszystkie żale na papier bo mu Polska kupon popsuła. Jednak krytyka też musi mieć jakiś poziom a nie oblewaniem pomyjami jak psa....żenada.
PS. Kolega powyżej zrobił subiektywną ocenę gry Polaków - no nic... ciekawe jak to jest że dajesz te same noty Możdzonkowi i Grzybowi (temu to 5/10 chyba za ... wzrost) a Gierkowi nic
Posted by: hrabia

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 23:10

Originally Posted By: sebkos
Kolega hrabia wylał wszystkie żale na papier bo mu Polska kupon popsuła. Jednak krytyka też musi mieć jakiś poziom a nie oblewaniem pomyjami jak psa....żenada.
PS. Kolega powyżej zrobił subiektywną ocenę gry Polaków - no nic... ciekawe jak to jest że dajesz te same noty Możdzonkowi i Grzybowi (temu to 5/10 chyba za ... wzrost) a Gierkowi nic



Hehe rozbawiłeś mnie popsuła mi kupon to fakt ale nie dlatego to wszystko napisałem napisałem bo takie są fakty nasza gra jest bardzo słaba i trzeba sobie to powiedzieć a nie pleść androny że jesteśmy najlepsi na turnieju.....to dopiero jest żenada A o poziomie to ty kolego się nie rozspisuj....bo już pokazałeś w swoim poprzednim poście co potrafisz także cóz Nie jesteś partnerem do jakiejkolwiek dyskusji a przytym na gre polaków patrzysz mocno subiektywnie Także nie pisz bzdur o tym jak wspaniale gramy tylko spójrz prawdzie w oczy że do dobrej gry cholernie dużo nam brakuje
Posted by: Cendruś

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 23:11

Originally Posted By: djkomos
Postanowiłem ocenić występ Polaków na turnieju w Izmirze oceniacjąc grę poszczególnych zawodników na turnieju w Izmirze w mojej subiektywnej skali 0-10, ponadto muszę się ustosunkować do tego co napisał sebkos: ,,Uważam obiektywnie jesteśmy najlepszą ekipą w tym turnieju".
Na pewno bylibyśmy najlepszą ekipą gdyby nie braki w składzie: Wlazły, Winiarski, Kadziewicz, Bąkiewicz, Szymański. W obecnym zestawieniu polska ekipa gra praktycznie w połowie rezerwowym składem!
Ocena poszczególnych zawodników w skali 0-10 naszej kadry w Izmirze na tle klasy światowej oceniam tak:

Zagumny 9/10
Murek 6/10
Gruszka 4/10
Pliński 7/10
Grzyb 5/10
Kurek 4/10
Świderski 5/10
Możdżonek 5/10
Ignaczak 7/10
Żygadło 5/10
Gierczyński ?
Wika ?

Czy to możliwe żeby taki zespół był najlepszy na turnieju gdzie o awans walczy kilka czołowych zespołów Europy?


Mrok.

Bąku nie pojechal ,bo byl za slaby i przegral rywalizacje ,a wiec nie wiem po co wypisujesz jego brak.

Poza tym kurs na Holandie w ogole nieoplacalny i wole zagrac Hiszpanow. Mysle,ze nie beda kombinowac ,bo jak sa mocni to beda chcieli wygrac i pokazac ,ze sie nikogo tu nie boja.

A takie kombinowania sie zazwyczaj zle koncza. Byl taki kombinator juz , nazywa sie Andrzej Niemczyk ,ktory bodajze w Baku specjalnie przegral w podobnej sytuacji ,a pozniej odpadl z 'gorsza' wedlug niego ekipa.
Posted by: djkomos

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 23:23

Nikt Ci nie broni grać Hiszpanów, ja gram Holendrów. Każdy może grać to co uważa za stosowne. Co nie??? A co do Bąkiewicza...wprawdzie nie był to zawodnik pierwszego składu, jednak przez wiele lat wchodząc z ławki niejednokrotnie podrywał zespół do walki, typowy fighter, może czasami zbyt emocjonalnie podchodzący do gry. Brakuje w polskim zespole takich graczy, którzy poprzez swoją postawę, zachowanie wpływali by na drużynę. Świderski jak spieprzy atak to robi nerwowe miny jakby miał się rozpłakać, Gruszka się zachowuje jakby wyznawał filozofię Coubertina (liczy się udział, a nie wynik) i snuje się po boisku beztrosko, jakby grał mecz pokazowy dla bardzo nielicznej Polonii mieszkającej w Turcji.
Posted by: Cendruś

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 23:37

Fakt Bąkiewicz to 'ogień' i przyjecie ma na pewno jedno z najlepszych w Polsce,ale na tej pozycji liczy sie rowniez atak,a tu juz jest slabiutko. Przy tym wyskoku(nie da sie wlozyc poniedzialkowej Gazety Wyborczej) jaki posiada w ataku nigdy nie blyszczal,a tu jest troszke inny poziom niz w PLS-ie z Delecta czy Polibuda.

Jak dla mnie takim fighterem w tym turnieju jest Igła. Pozycja libero jest bardzo niewdzieczna i malo osob docenia to co on robi,a gra w Izmirze bardzo dobrze i glownie on swoim zachowaniem motywuje zespol.

Zgadzam sie co do Świderskiego ,ze juz sie powoli wypala i slabnie w oczach. tylko ,ze Lozano w niego jest zapatrzony jak w obrazek. Szkoda ,ze nie daje dluzszej szansy gry dla Gierka lub dla Wiki.

A co do Gruszki? Tak wczoraj spieprzyl koncowke ,ale duzo w tym winy Zagumnego ,ktory ciagle mu wystawial wiedzac ,ze ta pozycja nie jest jego piorytetowa. Na zmiane jest Kurek ,ale to jeszcze chyba za duza impreza dla niego ,aby ciagnac caly zespol (tak jak to robi w KK) i sie troche spala.ale to rowniez nie jest typowy 'młotek'.
Posted by: krycha84

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 23:38

djkomos ty wogole sledzisz mecze naszej ligi ? widziales kiedys bakiewicza zeby gral zagrzal lawke w tej skrze na lawce i jest slaby jak cholera wiec co ty tutaj pierd..(zaprzeproszeniem ale poprostu niektorych rzeczy sie nie da wytrzymac czytajac takie bzdury)ze jego brak jest jakims oslabieniem czlowieku ogarnij sie troszke albo zamilknij.
Posted by: Giertyszek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 10/01/2008 23:41

Finowie 3-0....

A to oznacza ze jesli Hiszpanom zalezy aby nie grac z Serbia to potrzeba im 1 seta w meczu z Holandia przy zachowaniu korzystniejszego ratio malych pkt od pomaranczowych aby utrzymac I miejsce w grupie.... (zakladajac oczywiscie ze Serbowie wygraja z Turcja)
Posted by: sebkos

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 00:00

Tak...i oto bardzo dobrze grający Niemcy ... nie dali rady po bardzo dobrej i wyrównanej grze Finom
No cóż szkoda że już tak blok i zagrywka nie wychodziły. Brawo Finowie.
PS. Tak hrabioooo, Ty jestś za to partnerem ...do dyskusji. Życzę Ci ich jak najwięcej... tylko nie obrażaj ludzi grających z poświęceniem dla Nas.
Posted by: Giertyszek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 00:04

To za godzine rozwiazujemy zagadke - Holandia czy Polska?

Powiem tak, kursy 1,45 na Holandie to smiech na sali, panom z Totomixa za 1,60 brutto tez rano podziekowalem...ale kto rano polował to mogł upolowac 1,87 na Holandie i to juz warte gry...
Posted by: hrabia

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 00:05

Originally Posted By: sebkos
Tak...i oto bardzo dobrze grający Niemcy ... nie dali rady po bardzo dobrej i wyrównanej grze Finom
No cóż szkoda że już tak blok i zagrywka nie wychodziły. Brawo Finowie.
PS. Tak hrabioooo, Ty jestś za to partnerem ...do dyskusji. Życzę Ci ich jak najwięcej... tylko nie obrażaj ludzi grających z poświęceniem dla Nas.


Dziekuje serdecznie ale oby nie z tobą bo naprawde nie sprawia mi to żadnej przyjemności Bo jeśli uważasz że jesteśmy najlepsi w Izmirze to naprawde nie mamy o czym rozmawiać
Bez odbioru \:p
Posted by: zegarek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 00:20

Coz , po wyniku meczu Finlandia - Serbia dla mnie sprawa jest prosta. Hiszpania za jednym zamachem spusci polskich frajerow do domu i uniknie Serbii w pojedynku polfinalowym.

wnioski

Holandia - Hiszpania typ 1 kurs 1.6 (wszedzie) stake 10/10
Posted by: santiago

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 00:25

A ja moze jestem naiwny ale cos mi sie zdaje ze Hiszpanie nie odpuszczą Pomarańczowym i zagraja dzisiaj o zwyciestwo:) Jesli chca ominac Serbów w polfinale to najlepiej wygrac z przecietna powiedzmy sobie szczerze Holandia...

Ja delikatnie zagram sobie win Hiszpania

pozdrawiam
Posted by: polskignom

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 00:33

Ja trafilem 1.8 na Holendrow i zagralem.

Nikt tu nie pisal o ustawkach...po prostu Hiszpanie ten mecz odpuszcza, albo zagraja druga szostka, co na jedno wyjdzie. A Lozano nie zadzwoni do rodaka, bo to by byla dla niego plama na honorze.

Nie rozumiem jak mozna wylewac zale na Zagumnego, ze rozgrywa o Gruszki przy przyjeciu na 3 m przez Murka (bedacego w drugiej linii, wylaczonego z ataku) i majacego kontuzjowany bark Swiderskiego, ktory praktycznie pod koniec juz nie MOGL atakowac.
I na koniec jak wylewac pomyje na Gruszke, kiedy Holendrzy jeszcze przed rozegraniem wiedzieli, gdzie pojdzie pilka...tego tylko nie wiedzial Lozano (Swiderek to tylko figurant, nie ma nic do powiedzenia). Nie rozumiem w koncu jak mozna KUR.. wylewac zale na Swiderskiego, ktory dalby sie pokroic za koszulke z Orzelkiem...opamietajcie sie!!

PS. Podzielam zdanie Sebkosa. Polska jest najmocniejsza ekipa na tym turnieju i tylko frajerstwu zawdziecza taka, a nie inna sytuacje.
Poziom turnieju jest slaby, ekipy sa przygotowane slabo, brakuje wieu zawodnikow. Ale tak to bedzie wygladac, jesli ktos nie pojdzie po rozum do glowy, graja 2-3 w tygodniu, organizmy sa przemeczone, bol jest na porzadku dziennym.

W takiej sytuacji Sebkos 1 luzny mecz dla Hiszpanow jest jak zdrowie ;\)
dawanie z siebie 100% w kazdym meczu odeszlo od sportu wraz z przyjscieym setek milionow dolarow. Dzis sie robi za duzo show.

Moim zdaniem slabej Hiszpanii, przypadkowemu ME zagrozic moga tylko Serbia i Polska. A Hiszpania to przypadkowy ME, efekt obnizenia poziomu meskiej siatki na Starym Kontynencie.
Posted by: zegarek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 00:39

U co drugiego kolegi widze Polska to najlepszy zespol w Izmirze. Jak to się moglo stac ze wypadlo tak wspanialemu zespolowi żebrac teraz litosci u Hiszpanow. Ciekawe czy Hiszpanie pamietaja kto misiac temu spuscil hiszpanskie pilkarki reczne z rundy finalowej ME. Jesli to pamietaja to biada nam oj biada :-)
Posted by: mura

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 00:47

Originally Posted By: polskignom


Polska jest najmocniejsza ekipa na tym turnieju i tylko frajerstwu zawdziecza taka, a nie inna sytuacje.


czyli sobie?

w sporcie liczy się wynik.
kto opórcz Polaków sądzi że jesteśmy najmocniejsi na turnieju?
czy w życiu pamięta się o ''luzerach''? odpowiedź: NIE.

przepraszam ale jeśli już doszło do czasów w których chwalimy naszych i twierdzimy że jesteśmy najlepsi, to coś jest nie tak skoro mamy w trzech spotkaniach dwa utopione mecze.

próbuję sobie przenieść tę sytuację na niwę mego ukochanego sportu - futbolu. gramy, jesteśmy najlepsi ale mamy pecha i dlatego nie wygraliśmy \:D spróbowalibyście takie coś powiedzieć np. 200mln Brazylijczyków po ostatnim mundialu

zeby nie było - nie jest to post krytyki wymierzony w Ciebie polskignomie

ja absolutnie wziąłem w bet365 Hiszpanów po 2,62.
przepraszam ale to że Oranję ''muszą'' a Hiszpanie nie, to wcale nie znaczy że tulipany, które ograly slabą Polskę i dostały łomot od słabych Wlochów mają się przejechać po nienajgorszych wcale Hiszpanach
Posted by: santiago

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 00:51

polskignom nie zgodze sie z Toba ze Hiszpania to przypadkowy mistrz i efekt obnizania poziomu siatkowki na Starym kontynencie. Hiszpania to solidna druzyna i jej mistrzostwo to efekt wyrównywania sie poziomu siatkówki w Europie. Czy mistrzem zawsze musza byc Rosjanie, Włosi czy Serbowie...?
Posted by: eclipse1977

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 00:54

przypomnijcie mi którzy atakujący byli na zgrupowaniu przed impreza
Posted by: mura

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 00:55

to że nie jest to przypadkowy mistrz to oczywista oczywistość

a poza tym czy to wina Hiszpanów że inni grali slabiej a poziom w Europie się wyrównał??? NIE.

grają swoje. od Holendrów są na pewno mocniejsi. Niemiaszki przeżyły prawdziwy ofensywny szturm i bardzo dobrze.
wcześniej mogli kalkulować by ominąć Serbów, teraz wystarcz set ale wątpie by puścili im mecz caly

wyobraźcie sobie co byście pisali jakby Polska była w takiej sytuacji? grają rezerwowi Kurek, Wika czy inni i kładą się na parkiecie przed, powiedzmy sobie szczerze - slabszym rywalem?
Posted by: Cendruś

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 00:58

Originally Posted By: eclipse1977
przypomnijcie mi którzy atakujący byli na zgrupowaniu przed impreza


W szerokiej kadrze znaleźli się:

Rozgrywający: Paweł Zagumny, Łukasz Żygadło, Bartłomiej Neroj
Libero: Krzysztof Ignaczak, Piotr Gacek, Paweł Rusek
Atakujący: Mariusz Wlazły, Grzegorz Szymański, Robert Prygiel, Bartosz Kurek
Przyjmujący: Michał Winiarski, Sebastian Świderski, Piotr Gruszka, Michał
Bąkiewicz, Marcin Wika, Dawid Murek, Krzysztof Gierczyński
Środkowi: Daniel Pliński, Wojciech Grzyb, Marcin Możdżonek, Łukasz
Kadziewicz, Wojciech Jurkiewicz
Posted by: superges

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 00:59

Czy znany jest już skład Hiszpanów przed meczem z Holendrami?
Posted by: polskignom

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 01:03

Originally Posted By: santiago
polskignom nie zgodze sie z Toba ze Hiszpania to przypadkowy mistrz i efekt obnizania poziomu siatkowki na Starym kontynencie. Hiszpania to solidna druzyna i jej mistrzostwo to efekt wyrównywania sie poziomu siatkówki w Europie. Czy mistrzem zawsze musza byc Rosjanie, Włosi czy Serbowie...?


Poziom sie wyrownal, tu nei zaprzecze, a dlaczego?

Bo Serbia, Rosja, Wlochy, Francja, Polska, Bulgaria poszly w dol od MŚ w Japonii.

Hiszpania to taka Grecja pilki noznej. Dlaczego Grekow uwaza sie za przypadkowych, a Hiszpanow nie?

A to jak ten cel zarowno Grecja w noga, jak i Hiszpania w siatke osiagnela to juz inna sprawa.
Posted by: polskignom

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 01:09

Originally Posted By: zegarek
U co drugiego kolegi widze Polska to najlepszy zespol w Izmirze. Jak to się moglo stac ze wypadlo tak wspanialemu zespolowi żebrac teraz litosci u Hiszpanow. Ciekawe czy Hiszpanie pamietaja kto misiac temu spuscil hiszpanskie pilkarki reczne z rundy finalowej ME. Jesli to pamietaja to biada nam oj biada :-)


juz Ci pisze dlaczego tak jest...sa 3 grupy obserwujace ten turniej:

1) ogladaja w TV przede wszystkim siatkowke.
2) ogladaja w TV siatkowke przez pryzmat swojego kuponu (gdy druzyna na ktora sie gra zalicza przestoj w TB, to chyba latwo takie cos zapamietac, co? )
3) sledza turniej na tablicy swietlnej Bwin.

Teraz odp. sobie, ktora grupa uwaza, ze Polska grala najlepsza siatkowke w tym turnieju.

PS. Mura, tak, Polska swoja sytuacje zawdziecza tylko i wylacznie sobie, nikomu innemu. Nie bylo ekipy, ktora byla lepsza od Polski i Polska dlatego przegrala...nie traktuje Twojego postu jako atak na mnie. Dopoki nie leca w moja strone obelgi, tak go traktowac nie bede.

PS 2. udalo mi sie obejrzec wszystkie mecze Polakow (Holandia nie w calosci), a wiekszosc pozostalych spotkan ogladalem fragmentami.
Posted by: eclipse1977

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 01:13

Originally Posted By: marcen87
Originally Posted By: eclipse1977
przypomnijcie mi którzy atakujący byli na zgrupowaniu przed impreza


W szerokiej kadrze znaleźli się:

Rozgrywający: Paweł Zagumny, Łukasz Żygadło, Bartłomiej Neroj
Libero: Krzysztof Ignaczak, Piotr Gacek, Paweł Rusek
Atakujący: Mariusz Wlazły, Grzegorz Szymański, Robert Prygiel, Bartosz Kurek
Przyjmujący: Michał Winiarski, Sebastian Świderski, Piotr Gruszka, Michał
Bąkiewicz, Marcin Wika, Dawid Murek, Krzysztof Gierczyński
Środkowi: Daniel Pliński, Wojciech Grzyb, Marcin Możdżonek, Łukasz
Kadziewicz, Wojciech Jurkiewicz



czyli powołał w kolejności:
a) kontuzjowanego
b) wiecznie obrażonego nr 2
c) tego którego w ogóle nie zamierzał brać (bo skoro przed
wyjazdem wiedział że a) i b) nie jadą to WYPADAŁO BY GO
ZABRAĆ, BO
d) gra na codzień na zupełnie innej pozycji

a jak to był problem wziąść na zgupowanie
1. Józefackiego
2. Rybaka
3. Jańczaka
4. Grygla
skoro mógł potem każdego z nich odesłać z powrotem ?
Posted by: dmucha

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 01:42

Originally Posted By: mura
Originally Posted By: polskignom


Polska jest najmocniejsza ekipa na tym turnieju i tylko frajerstwu zawdziecza taka, a nie inna sytuacje.



w sumie wyjdzie 3 miejsce wiec niezle
szkoda ze w grupie ale makarony za nami
Posted by: djkomos

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 02:28

Originally Posted By: krycha84
djkomos ty wogole sledzisz mecze naszej ligi ? widziales kiedys bakiewicza zeby gral zagrzal lawke w tej skrze na lawce i jest slaby jak cholera wiec co ty tutaj pierd..(zaprzeproszeniem ale poprostu niektorych rzeczy sie nie da wytrzymac czytajac takie bzdury)ze jego brak jest jakims oslabieniem czlowieku ogarnij sie troszke albo zamilknij.


"zeby gral zagrzal lawke" sprecyzuj kryśka o co ci chodzi bo to jakoś tak nie po polskiemu brzmi, buhahaha \:D
"zaprzeproszeniem" moim zdaniem sie pisze osobno ale ty kryśka chyba znowu wiesz lepiej... \:D
Zanim po raz kolejny stwierdzisz że ktoś pier... zastanów się najpierw czy inna osoba nie może mieć innego zdania. Co do meczów PLS-u oglądam, jakbyś durna pało dokładniej czytał to zauważyłbyś że napisałem "A co do Bąkiewicza...wprawdzie nie był to zawodnik pierwszego składu, jednak przez wiele lat wchodząc z ławki niejednokrotnie podrywał zespół do walki (oznacza to że zdaje sobie sprawę że ostatnio jest w słabszej dyspozycji). Poza tym podszkól się w pisaniu (bo masz z tym problem)
Posted by: Giertyszek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 02:50

Holandia 3-1 \:\)

Kto mądry ten zarobił.
Posted by: djkomos

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 02:51

Originally Posted By: djkomos
Originally Posted By: rudyfcb
Oczywistym jest, że trener Hiszpanów da odpocząc podstawowym zawodnikom i wpuci tych którzy na tym turnieju grali mniej. To jest turniej i trzeba umiejętnie szachowac siłami. Pytanie jak ci zawodnicy sie zaprezentują. Mój scenariusz to Holandia 3-1 lub 3-2


raczej holandia 3-0 lub 3-1 bo jakoś nie moge sobie wyobrazić żeby hiszpanom chcialo sie grac kolejne 5 setów. W sumie do zera też chłopcy z Płw. Iberyjskiego nie powinni przegrać więc najbardziej prawdopodobny będzie wynik 3-1 dla holandi.
Posted by: Borczi

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 03:25

A mam pytanie z ciekawości... komu się udało? tzn kto, jaki buk oferował dziś największy kurs na czyste zwycięstwo Orange?:)

Ja dorwałem na samym początku w partybets po 1,87... potem spadało... aż do 1,55.
Posted by: Giertyszek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 03:31

Originally Posted By: Borczi
A mam pytanie z ciekawości... komu się udało? tzn kto, jaki buk oferował dziś największy kurs na czyste zwycięstwo Orange?:)

Ja dorwałem na samym początku w partybets po 1,87... potem spadało... aż do 1,55.


dokladnie tyle - 1,87 w gamebookers (czyli brat blizniak partybets)
Posted by: DJ_wAgLiK

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 04:58

Originally Posted By: Borczi
A mam pytanie z ciekawości... komu się udało? tzn kto, jaki buk oferował dziś największy kurs na czyste zwycięstwo Orange?:)

Ja dorwałem na samym początku w partybets po 1,87... potem spadało... aż do 1,55.


Ja po meczu Niemców zagrałem na Pomaranczowych na dokładny wynik po 3.80 $$$$$
Posted by: Max11

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 05:43

Wie ktoś dlaczego jest taki duży kurs (1.70) na Portoryko z Kanadą. O ile się orientuje to Portoryko niedawno pokonało USA za to Kanada jest przecież słabiutka.
Posted by: Giertyszek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 05:48

Kanada niedawno wygrala z Kubą 3-1.
Posted by: aker

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 06:01

Originally Posted By: Max11
Wie ktoś dlaczego jest taki duży kurs (1.70) na Portoryko z Kanadą. O ile się orientuje to Portoryko niedawno pokonało USA za to Kanada jest przecież słabiutka.


Portoryko we wtorek przegrało z USA ;\)
Ma ktos moze live do tego turnieju w Portoryko?
Z góry wielkie dzieki
Posted by: premium

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 07:50

Moim zdaniem powinniśmy się pożegna z trenerem Lozano. Fakt Polska pod jego wodzą odniosła historyczny sukces ale z tej reprezentacji zupełnie w tym momencie zeszło powietrze. Dziwi mnie zachowanie trenera który podczas meczu jest jakby zupełnie nieobecny, nie potrafi zupełnie zmobilizowac ekipe do walki. Jak by mu zupełnie juz niezależało. Już lepiej chyba mobilizował reprezentacje Waldemar Wspaniały który podczas czasów rzucał takie teksty "no wezcie sie no wygrajta to no, zacznijta wreszcie grac" \:D
Nie oszukujmy się potencjał polskiej ekipy w tym momencie jest dużo większy niż kilka lat temu, mamy naprawdę dobrych zawodników ale w tym momencie nie mamy po prostu zespołu, 12 ludzi którzy wiedzą o co i po co grają. To takie moje przemyślenia nie każdy musi się z nimi zgadzac.
Posted by: shaggyr

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 09:11

Live do turnieju w Portoryko
http://homogeneo.net/
Posted by: Giertyszek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 15:49

Półfinały turnieju w Izmirze:

Sobota, 12.01.2008

godz.15:30 Hiszpania-Finlandia
godz.18:00 Holandia-Serbia
Posted by: s_LP

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 17:20

no to prof pierwszy wychylił się z kursami:

Hiszpania-Finlandia SF 1,39 2,4
Serbia-Holandia SF 1,38 2,43

ciekawe jak będą wyglądać kursy w necie, ale jeśli podobnie to nasuwają mi się dwa wnioski:

kurs na Hiszpanie jest skandaliczny ;-) - wielki rewanż za ME, spora motywacja, stawka meczu też wysoka, spodziewałem się przynajmniej 1,6; wg mnie Finowie powalczą i są w stanie wygrać, Hiszpania po takim kursie nie nadaje się do gry, brałbym z pewnością Finów, ale mam ich już w finale turnieju więc odpuszcze.

Serbia już wygląda ciut lepiej, choć też nie powala - wszyscy wiemy jak Holendrzy awansowali do półfinału, najpierw uciekli spod gilotyny w meczu z nami, później dzięki takiej a nie innej organizacji turnieju trafili na Hiszpanów, którzy wystawili rezerwy. Żarty się skończyły - zwłaszcza,że Serbowie są tak blisko igrzysk - nie będzie kombinowania, mimo że zdarzają się im spore przestoje - tutaj zdecydowanie Serbia.
Posted by: Giertyszek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 17:40

Przy takich kursach byłbym skłonny zagrać hcp 1,5 seta na Finów po kursie około 1,85.
Posted by: mario145

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 18:43

Pewnie bedzie taki kurs Giertyszek jak Mix dal po rowno. To w necie tez tak powinno byc.
Posted by: Baqu

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 18:56

Originally Posted By: s_LP


ciekawe jak będą wyglądać kursy w necie, ale jeśli podobnie to nasuwają mi się dwa wnioski:



Finlandia 2.40
Hiszpania 1.52

Holandia 2.75
Serbia 1.40

bet 465

wydaje mi się, że po takim kursie można spokojnie brać Serbię,
ktoś tu pisał, że nie gra kursów poniżej 1.5, ale mysle, ze taki
kurs na serbów bo już by była promocja


pozdr,
Posted by: gizmo

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 21:57

Generalnie powiem szczerze ze spodziewalem sie kursu na Serbie w granicach 1.4 ,jednak jesli o mnie chodzi to nawet mowy nie ma zebym ta druzyne ruszyl po takim kursie w aktualnej formie.Wysokosc kursu jest oczywiscie podyktowana tym ze wiekszosc bedzie i tak grala Serbow,wiec gdyby bylo 1.5 czy 1.6 to cala masa ludzi by sie momentalnie na to rzucila,a takie kursy bylyby duzo blizsze rzeczywistosci.Serbia niestety lata swietnosci ma juz za soba.Caly czas gra trzyma stara gwardia czyli Milinkovic, Geric i Grbic,a w szczegolnosci ten pierwszy.Jednak po grze widac ze to juz powoli zaczyna nie wystarczac.Jeden przegrany a drugi set na styku z Turcja tylko potwierdzily moje przypuszczenia o sile Serbii w tym turnieju, przykladowo taki Kovacevic nadziewal sie na blok az milo.Poza Serbia zaskakujaco sporo punktow traci rowniez seriami.Kiedys cos takiego w przypadku tej druzyny bylo nie do pomyslenia.Ogolnie stawka na tym turnieju jest bardzo wyrownana,a przy takim poziomie, niestety obnizonym w porownaniu mniej wiecej 2,3 lata wstecz (jak slusznie moim zdaniem zauwazylo kilka osob)granie takiego kursu mija sie z celem.
Posted by: andrzejek_84

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 11/01/2008 23:27

No ale Holandia tez nie jest zadna swiatowa czolowka. Co oni pokazali w tym turnieju? Chyba tylko to ze maja duzo szczescia bo najpierw fuksiarsko ograli Polakow a potem trafili na grajacych o pietruche Hiszpanow... Tak wiec kursy jak najbardziej wg mnie odzwierciedlaja mozliwosci obu druzyn
Posted by: RiKi

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 12/01/2008 00:58

Originally Posted By: gizmo
Generalnie powiem szczerze ze spodziewalem sie kursu na Serbie w granicach 1.4 ,jednak jesli o mnie chodzi to nawet mowy nie ma zebym ta druzyne ruszyl po takim kursie w aktualnej formie.Wysokosc kursu jest oczywiscie podyktowana tym ze wiekszosc bedzie i tak grala Serbow,wiec gdyby bylo 1.5 czy 1.6 to cala masa ludzi by sie momentalnie na to rzucila,a takie kursy bylyby duzo blizsze rzeczywistosci.Serbia niestety lata swietnosci ma juz za soba.Caly czas gra trzyma stara gwardia czyli Milinkovic, Geric i Grbic,a w szczegolnosci ten pierwszy.Jednak po grze widac ze to juz powoli zaczyna nie wystarczac.Jeden przegrany a drugi set na styku z Turcja tylko potwierdzily moje przypuszczenia o sile Serbii w tym turnieju, przykladowo taki Kovacevic nadziewal sie na blok az milo.Poza Serbia zaskakujaco sporo punktow traci rowniez seriami.Kiedys cos takiego w przypadku tej druzyny bylo nie do pomyslenia.Ogolnie stawka na tym turnieju jest bardzo wyrownana,a przy takim poziomie, niestety obnizonym w porownaniu mniej wiecej 2,3 lata wstecz (jak slusznie moim zdaniem zauwazylo kilka osob)granie takiego kursu mija sie z celem.


panowie prosba nie piszcie zee nie typujecie tego bo granie takiego kursu mija sie z celem.okey jak gracie za 10 zl toż to prawda ale jak ktos gra za 1000 zl to kurs w granicach 1,40 jest dla niegoo 40 % lokata gora 2,5 h \:\)
Posted by: dmucha

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 12/01/2008 01:17

Originally Posted By: RiKi
Originally Posted By: gizmo
Generalnie powiem szczerze ze spodziewalem sie kursu na Serbie w granicach 1.4 ,jednak jesli o mnie chodzi to nawet mowy nie ma zebym ta druzyne ruszyl po takim kursie w aktualnej formie.Wysokosc kursu jest oczywiscie podyktowana tym ze wiekszosc bedzie i tak grala Serbow,wiec gdyby bylo 1.5 czy 1.6 to cala masa ludzi by sie momentalnie na to rzucila,a takie kursy bylyby duzo blizsze rzeczywistosci.Serbia niestety lata swietnosci ma juz za soba.Caly czas gra trzyma stara gwardia czyli Milinkovic, Geric i Grbic,a w szczegolnosci ten pierwszy.Jednak po grze widac ze to juz powoli zaczyna nie wystarczac.Jeden przegrany a drugi set na styku z Turcja tylko potwierdzily moje przypuszczenia o sile Serbii w tym turnieju, przykladowo taki Kovacevic nadziewal sie na blok az milo.Poza Serbia zaskakujaco sporo punktow traci rowniez seriami.Kiedys cos takiego w przypadku tej druzyny bylo nie do pomyslenia.Ogolnie stawka na tym turnieju jest bardzo wyrownana,a przy takim poziomie, niestety obnizonym w porownaniu mniej wiecej 2,3 lata wstecz (jak slusznie moim zdaniem zauwazylo kilka osob)granie takiego kursu mija sie z celem.


panowie prosba nie piszcie zee nie typujecie tego bo granie takiego kursu mija sie z celem.okey jak gracie za 10 zl toż to prawda ale jak ktos gra za 1000 zl to kurs w granicach 1,40 jest dla niegoo 40 % lokata gora 2,5 h \:\)

tia lokata powiadasz dobry czlowieku. ale jak wtopisz to bedziesz miec lokate. bedziesz dluuuuuuuuuugo pamietac i na drugi raz polecisz do banku
Posted by: gizmo

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 12/01/2008 01:50

RiKi, widac ze jestes na forum od niedawna wiec nie bede za bardzo sie czepial.Jesli kurs jest dla mnie oplacalny to polece go kazdemu, nie wazne czy go zagra za 2 zł czy 2000 zł.Poza tym tutaj podaje sie stawki a nie kwoty,jakbys nie zauwazyl.Ja jej nie podalem bo Serbow za tyle nie rusze,a byc moze zagram Holandie,albo ewentualnie +1.5 na pomaranczowych ale nad tym jeszcze pomysle.
Posted by: magic321

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 12/01/2008 02:11

Pamietacie moze kwalifikacje do poprzednich igrzysk ale w wydaniu kobiet? Pewien murowany faworyt tez przegral zeby zagrac pófinal z teoretycznie slabszym zespolem( o ile pamietam byly to Azerki). Niestety plan zawiódl co nas wtedy bardzo zabolalo a ze historia lubi sie powtarzac wiec mam nadzieje ze Hiszpanie przegraja to z Finami.
Posted by: RiKi

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 12/01/2008 02:30

dmucha jak wtopisz to to stawke z ktora kazdy liczy siie ze moze stracic. dla jednego jest to 100 zl na ktore sobie pozwala a dla innego wiecej \:\) p.s wiesz lokaty w banku 7% to ja na kursie 1.1 mam wieksza \:D \:D

Gizmo wytlumacz mi oplacalnosc kursu bo nie jarze \:p jesli pisze sie ze cos jest oplacalne lub nie to pod wzgledem finansowym w przypadku zakladow prawda? w przypadku oplacalnosci liczy sie stawka zwlaszcza dla osob grajacych single bo samym kursem nic niue wygrasz \:\)

Zeby nie spamowac : Faworyci sa wyrazni w tych spotkaniach.Jednak jak to w sporcie bywa jutro moze byc nie tak rozowo i kolorowo dla tych "pewniaczkow"
Pierwsze spotkanie pojedynek Hiszpanow z Finlandia.Powiem wam tyle ze nie lubie takich zespolow ktore majac awans w kieszeni wystawiaja druga szostke.pare zespolow juz placilo za takie wystepy trenera. Finlandia to obok Holendrow druzyna ktora na przsestrzeni roku poczynila ogromny postep.Jesli tylko jutro finlandia zagra spokojna,swoja siatkowke bedziemy swiadkami zacietego spotkania,ktore moze wylonic zwyciezce dopiero po tie breaku. Stawialbym w tym spotkaniu zaklad oferowany przez bwin czy bedzie tie-break po kursie 2.00( kurs z 15:00)
Posted by: gizmo

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 12/01/2008 18:04

Originally Posted By: RiKi

Gizmo wytlumacz mi oplacalnosc kursu bo nie jarze \:p jesli pisze sie ze cos jest oplacalne lub nie to pod wzgledem finansowym w przypadku zakladow prawda? w przypadku oplacalnosci liczy sie stawka zwlaszcza dla osob grajacych single bo samym kursem nic niue wygrasz \:\)


Sporo na temat oplacalnosci kursow zostalo napisane w dziale sports insider,wiec jak dobrze poszukasz to na pewno znajdziesz.Natomiast tak w skrocie chodzi o to zeby pk danego zdarzenia bylo >1, grajac takie zaklady bedziesz na plusie.P czyli prawdopodobienstwo wejscia zdarzenia i k czyli kurs.Jedni sie z tym zgadzaja inni nie,ale mniejsza o to.Mozna wytlumaczyc to prosciej na przykladzie interesujacego nas meczu Serbia - Holandia.Zalozmy ze buki wystawiaja kursy 1.9 - 1.9 ,wtedy z Twoim podejsciem grasz bankowo na Serbie,bo uwazazasz ze maja duzo wieksze szanse na wygrana a buk daje im tylko 50%. Ta sama sytuacja tylko tym razem buk wystawia kursy 1.10 - 10.0 Zagrasz na Serbie ? Pewnie nie.Uwazasz ze powinni wygrac ale pewnie Twoim zdaniem az takim faworytem nie sa.Mam nadzieje ze w miare prosto i zrozumiale.
Posted by: sergiush

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 12/01/2008 18:26

Originally Posted By: RiKi
dmucha jak wtopisz to to stawke z ktora kazdy liczy siie ze moze stracic. dla jednego jest to 100 zl na ktore sobie pozwala a dla innego wiecej \:\) p.s wiesz lokaty w banku 7% to ja na kursie 1.1 mam wieksza \:D \:D

Gizmo wytlumacz mi oplacalnosc kursu bo nie jarze \:p jesli pisze sie ze cos jest oplacalne lub nie to pod wzgledem finansowym w przypadku zakladow prawda? w przypadku oplacalnosci liczy sie stawka zwlaszcza dla osob grajacych single bo samym kursem nic niue wygrasz \:\)

Zeby nie spamowac : Faworyci sa wyrazni w tych spotkaniach.Jednak jak to w sporcie bywa jutro moze byc nie tak rozowo i kolorowo dla tych "pewniaczkow"
Pierwsze spotkanie pojedynek Hiszpanow z Finlandia.Powiem wam tyle ze nie lubie takich zespolow ktore majac awans w kieszeni wystawiaja druga szostke.pare zespolow juz placilo za takie wystepy trenera. Finlandia to obok Holendrow druzyna ktora na przsestrzeni roku poczynila ogromny postep.Jesli tylko jutro finlandia zagra spokojna,swoja siatkowke bedziemy swiadkami zacietego spotkania,ktore moze wylonic zwyciezce dopiero po tie breaku. Stawialbym w tym spotkaniu zaklad oferowany przez bwin czy bedzie tie-break po kursie 2.00( kurs z 15:00)
to tez bylo pisane... hiszpanie mieli ryzykowac kontuzje w meczu niby dla polski? wez przestan jak masz takie pomysly napisz na kartce i wyslij do przyjaciolki.....po drugie moze mi ktos napisac jak grala finlandia w turnieju? jak mnie pamiec nie myli zagrali jeden dobry mecz ostatni z niemcami -z serbami cieniutko z kebabami rowniez bez rewelacji ,kazdy gra jak uwaza,hiszpania od poczatku jest niedoceniana podobnie jak bylo na me i orientujacym sie wiadomo jak sie skonczylo........pozdrawiam
Posted by: krycha84

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 12/01/2008 18:36

Finowie to glownie dobra i mocna zagrywka a pzoa tym prosta gra skrzydlami. Hiszpanie graja calkiem niezle i po dwoch dniach odpoczynku powinni dzis pokonac Finow, choc nie wiem czemu oni mnie jakos nie mogha przekonac i ogranicze sie chyba dzis do zagrnaia Serbii ktora powinna poradzic sobie z Holandrami, jedyne co mnie martwi w tym spotkaniu to fakt iz Holendrzy maja mocny serwis a niestety Serbow przyjecie pozostawia bardzo wiele do zyczenia i tutaj moze byc maly psikus ...
Posted by: krycha84

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 12/01/2008 18:38

No i Unibet juz mi pomogl w wyborze dajac 1,3 na Serbow przy takim kursie bede zmuszony podziekowac i poczekac na linie jakie nam zaoferuja
Posted by: RiKi

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 12/01/2008 19:10

sergiush glupie gadanie o kontuzjach podczas meczu o nic.a masz pewnosc ze dzis po pierwszym ataku nie dojdzie do jakiejs po stronie hiszpanow?nie wiec gadanie ze hiszpanie wystawiaja druga szostke by nie lapac kontuzji mija sie z celem. wiem dobrze ze dwa dni wybicia z turnieju ti za duzo i o tym sie dzisiaj przekonacie jak hiszpanie beda sie meczyc z finami
Posted by: sergiush

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 12/01/2008 19:16

Originally Posted By: RiKi
sergiush glupie gadanie o kontuzjach podczas meczu o nic.a masz pewnosc ze dzis po pierwszym ataku nie dojdzie do jakiejs po stronie hiszpanow?nie wiec gadanie ze hiszpanie wystawiaja druga szostke by nie lapac kontuzji mija sie z celem. wiem dobrze ze dwa dni wybicia z turnieju ti za duzo i o tym sie dzisiaj przekonacie jak hiszpanie beda sie meczyc z finami
widze ze nie masz wogole orientacji a nawet nie umiesz czytac ze zrozumieniem dlatego w pisaniu z Toba robie kategoryczne \:D
Posted by: mlodyLewy

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 12/01/2008 19:29

Hiszpania - Finlandia
Stawiam na Hiszpanow..Zawodnicy bardziej doswiadczeni , zespol lepszy , graja rowno swoja siatkowke ..
Finlandia jakby nie bylo pomino zwyciestwa z Niemcami ( wynikalo glownie to ze zmeczenia Niemcow po pieciosetowym meczu z Serbia.)Mysle ze gdyby Niemcy nie byli zmeczeni raczej to spotkanie z Finami wygraliby.Wiem ze Finlandia pokazuje tez dobra siatkowke lecz mysle ze glownym czynnikiem wskazujacynm zwyciezce tego pojedynku bedzie wypooczynek (czytaj sily) a tych Hiszpanie maja zdecydowanie wiecej
Serbia - Holandia .. Przeczucie mowi mi ze Serbia spokojnie ten mecz wygra.. Jakos tez nie moge uwierzyc gdyby Serbow zabraklo w finale..
Posted by: Giertyszek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 13/01/2008 05:31

Finał Hiszpania-Serbia...

Faworytem wg bukow bedzie pewnie Serbia ale ja jakos sklaniam sie ku Hiszpanom...a Wy jakie macie zdanie?
Posted by: RiKi

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 13/01/2008 06:33

podobne do twojego giertyszek , bynajmniej ja mam. poczekajmy na kursy wtedy zadecydowac bedzie latwiej co sie oplaca zagrac bo taK naprawde ten final moze wygrac kazda ta druzyna. Serbia to nie to co kiedys a hiszpanie to jeszcze nie to co Brazylia \:D
Posted by: DJ_wAgLiK

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 13/01/2008 06:48

Buki pewnie będą faworyzowały Serbów. Ja jestem jednak skłonny zagrać na Hiszpanów. Gra Serbów mnie nie przekonuje, momentami gra dobra, a momentami przestoje, że szkoda gadać, tak jak dzisiaj w drugim secie, gdzie mieli dużą przewagę. Poza tym Hiszpanie mimo straconego seta dzisiaj gładko z Finami, a Serbowie mimo, że 3-0, to jednak w każdym secie walka z przeciętna Holandią. Jeśli dadzą mi jutro rozsądny kurs na Hiszpania (+1,5), to ja to wezmę bez wahania, tak więc tak na sucho bez kursów, to jutro:

Serbia - Hiszpania (+1.5) --->>> 2
Posted by: rafael86

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 13/01/2008 08:34

tak jak w wiekszosci meczy do tej pory tak i w finale powinna zadecydować dyspozycja dnia. Na kursy trzeba bedzie jeszcze poczekac ale wydaje mi sie że trzeba brać pod uwagę głownie over punktowy (taki by pokryl przynajmniej 4 sety)
Posted by: Logan

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 13/01/2008 15:57

Bet365 dal kursy 1.6 - 2.20
Posted by: Giertyszek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 13/01/2008 18:37

Ja dodam tylko że Serbowie dziś bez Gericia, który we wczorajszym meczu z Holandią doznał kontuzji.
Posted by: Radek_89

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 13/01/2008 19:28

Ja tu bym szukał overa punktowego. Żadna z drużyn nie jest raczej na tyle mocna, żeby wygrać 3:0, a wątpię, żeby sety rozstrzygane były do 15 lub coś w tym stylu. Raczej zacięty mecz się szykuje.
Posted by: gryzonko

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 14/01/2008 02:37

No i miło - że Hszpanie mimo prowadzenia 2-0 przegrali. Nikła bo nikła ale satysfakcja dla polskich kibiców za zabrany półfinał.
Ech szkoda tego turnieju, bo był do wygrania
Posted by: andrzejek_84

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 14/01/2008 03:04

Bedzie szansa na rewanz na Hiszpanach w nastepnym turnieju. Ja zaluje ze nie postawilem na Serbie jak bylo 0-2 bo strasznie mnie korcilo ale ostatecznie sie rozmyslilem...
Posted by: Cholo

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 14/01/2008 06:41

Originally Posted By: gryzonko
No i miło - że Hszpanie mimo prowadzenia 2-0 przegrali. Nikła bo nikła ale satysfakcja dla polskich kibiców za zabrany półfinał.
Ech szkoda tego turnieju, bo był do wygrania


Skończcie juz pieprzyć o tym ze to satysfakcja dla nas \:o umiesz liczyć licz na siebie!
Posted by: szpak007

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 14/01/2008 06:44

Originally Posted By: gryzonko
No i miło - że Hszpanie mimo prowadzenia 2-0 przegrali. Nikła bo nikła ale satysfakcja dla polskich kibiców za zabrany półfinał.
Ech szkoda tego turnieju, bo był do wygrania


Nie uwazam ze Hiszpanie zabrali nam polfinal, no moze po czesci tak, ale tylko dlatego ze wygrali z nami mecz. a co do samej ich porazki w finale to szkoda i nie tylko dlatego ze na nich stawialem, ale podobali mi sie w tym turnieju, a Serbowie grali przecietnie, no ale pokazali klase w najwazniejszym momencie i wykorzystali slabosc przeciwnika i za to gratulacje dla nich!! A co do rewanzu na Hiszpanach to jesli tylko bedziemy w optymalnym skladzie, to znaczy z Wlazlym na ataku i z Winiarem na przyjeciu to z Hiszpanow nie bedzie co zbierac w interkontynentalnym!! A ten turniej, w tym skladzie niestety nie byl do wygrania!! Smutne ale prawdziwe i uwazam ze glowna tego przyczyna byla zle dobrana kadra zawodnikow bez nominalnego atakujacego (moze w kolko to powtarzam, ale taka prawda).
No nic, nie ma co rozpisywac sie bo juz po turnieju. Niestety dla mnie byl srednio dochodowy, ale na szczescie od wtorku kobietki i mam nadzieje ze bedzie z nimi podobnie jak w Pucharze Swiata gdzie faceci srednio dali zarobic,za to na kobitkach byl zysk bardzo bardzo spory \:\)
Posted by: gryzonko

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 14/01/2008 18:13

Jeśli dobrze zrozumiałem rewanżu na Hiszpanach nie będzie. Mają być 3 turnieje interkontynentalne ( w tym jeden połącony z eliminacjami Azjatyckimi). Na każdym ma wystartować jedna drużyna z Europy ( Hiszpania, Włochy, Polska)
Posted by: kamilek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 14/01/2008 19:09

podobno te turnieje mają byc dwa w europie - w portugalii i w niemczech - Czy to prawda?
Posted by: Giertyszek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 14/01/2008 19:47

Tak, trzy turnieje: Portugalia, Niemcy, Japonia.
Posted by: kamilek

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 14/01/2008 19:55

Czyli rozumiem ze i niemcy i portugalia będa graly w tych turniejach. Czyli bedzie więcej duzyn z Europy gralo niz trzy
Posted by: Feel-Tsu

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 14/01/2008 20:03

czy to oznacza ze takie zespoly jak Francja czy Holandia juz calkowicie stracili szanse wyjazdu do Pekinu, albo jacys Grecy ?
Posted by: sebkos

Re: Kwalifikacje - IO 2008 - Izmir - 14/01/2008 20:16

Originally Posted By: Feel-Tsu
czy to oznacza ze takie zespoly jak Francja czy Holandia juz calkowicie stracili szanse wyjazdu do Pekinu, albo jacys Grecy ?


Tak...za niski ranking mają