Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska

Posted by: Krystian

Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 25/09/2009 02:30




Oficjalna strona Mistrzostw Europy

Strona Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej




Mistrzowskiego tytułu bronić będą siatkarki Włoch, które w finale XXV mistrzostw Europy rozegranych w Belgii i Luksemburgu w 2007 roku pokonały Serbię 3:0 i po raz pierwszy sięgnęły po złoty medal. Brązowy medal przypadł Rosjankom, które w meczu o 3. miejsce pokonały Polki 3:1.



UCZESTNICY:





Terminarz pierwszej fazy grupowej:




Druga faza grupowa: 29.09 - 1.10

Półfinały: 3.10

Finał/Mecz o 3. miejsce: 4.10


Wszystkie mecze transmitować będzie Polsat Sport, a mecze Polek będzie można obejrzeć również w Polsacie otwartym.


Zapraszam do dyskusji!

Polki boks
Posted by: Bullet

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 25/09/2009 02:46

Czy będzie ktoś tak miły i w kilku słowach przedstawi ewentualne absencje najważniejszych zawodniczek danych ekip i wklei składy? A jakby jeszcze wyniki ostatnich sparingów podał to będzie moim guru wink Z góry dziękuję smile
Posted by: Wojtas_

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 25/09/2009 02:56

Polecam stronki cev.lu , siatka.org , volley24.pl - tam wszystko jest o sparingach wszystkich drużyn, absencjach zawodniczek, składach wszystkich zespołów, szansach itp itd wystarczy troszke "posurfowac", nikt Ci na tacy wszystkiego nie poda kolego gwizdek

A tak ogolnie to Polska, Włochy, Niemcy, Rosja, Holandia, Serbia moze jeszcze Turcja cos powalczy czy Bułgaria.
Posted by: Krystian

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 25/09/2009 02:57

i do tego obowiazkowo reprezentacja.net

24h hura
Posted by: magic321

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 25/09/2009 03:02

Bialorus - Belgia
Bialorusinki wywalczyly awans w eleminacjach. Jednak jedyna powazna druzyna z ktora graly czyli Francja poknala je 3-0 oraz 3-1. Belgijki pokonaly w turnieju eleminacyjnym do MS w Rzeszowie Francje 3-1. Moglismy wtedy ogladac te mecze i moim zdaniem druzyna Belgi zaskoczyla bardzo pozytywnie. W zwiazku z tym wydaje mi sie ze kurs 3 na belgie mocno przesacowany. Moze ktos napisze o mozliwosciach Bilorusinek?
Posted by: taranti

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 25/09/2009 03:11

a ja dlugo terminowo
rosja win grupa@1,25
polska wychodzi z grupy@1,15
holandia wyzej jak chorwacja @1,13
niemki wyzej jak francuski@ 1,15
serbki wyzej jak czesc=zki @ 1,17
daj e okolo @2 moim zdaniem raczej pewniaczek :-)
Posted by: Krystian

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 25/09/2009 03:23

Originally Posted By: Bullet
Czy będzie ktoś tak miły i w kilku słowach przedstawi ewentualne absencje najważniejszych zawodniczek danych ekip i wklei składy? A jakby jeszcze wyniki ostatnich sparingów podał to będzie moim guru wink Z góry dziękuję smile

tak na szybko jesli chodzi o te najwazniejsze zespoly i ich kluczowe zawodniczki

u Rosjanej brak Sokolovej (przerwa po Pekinie), u Niemek brak Grun, u Wloszek nie ma Guiggi no a u Serbek Citakovic zakonczyla kariere reprezentacyjna, z tych najwazniejszych to chyba by bylo na tyle
Posted by: kreator1980

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 25/09/2009 04:09

Nasze Złotka pewnie dostaną lanie od Holenderek...
Posted by: Wojtas_

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 25/09/2009 04:17

zebys sie nie zdziwil
Posted by: kreator1980

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 25/09/2009 04:21

postawiłem póki co że Holenderki wyjdą z grupy z 1-go miejsca. Ostatnio regularnie dostawały od Holenderek po 3:0. Oczywiście życzę naszym dziewczynom medalu ale jakoś tego nie widzę.
Posted by: Wojtas_

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 25/09/2009 04:30

u mezczyzn tez nikt nie widzial, tylko wszyscy grali przeciwko, a takie gadanie przed turniejem jest mało produktywne, nawet nie wiesz w jakich formach obecnie są, co zaprezentuja w meczach przed pojedynkiem ze sobą, a juz ksiegujesz ze nas złoją, zobaczymy po pierwszych meczach i wtedy mozna cos bedzie ocenic jako tako
Posted by: kreator1980

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 25/09/2009 04:42

Dlatego a razie ze stawkami nie szaleję.Zagrałem tylko to co wydaje mi się najbardziej prawdopodobne przed rozpoczęciem ME czyli:
1 miejsce w grupie dla - Holandii, Rosji, Serbii
Posted by: travis

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 25/09/2009 04:53

Póki co to jutro widzę
Hiszpania - Polska over 135,5 @1,72 UB
Polki podejrzewam,że zagrają dość nerwowo na początek mistrzostw u siebie w domu.A Hiszpanki myślę,że stać na urwanie seta albo zagranie przynajmniej jednego na przewagi.
Posted by: Bullet

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 25/09/2009 05:29

Originally Posted By: magic321
Bialorus - Belgia
Bialorusinki wywalczyly awans w eleminacjach. Jednak jedyna powazna druzyna z ktora graly czyli Francja poknala je 3-0 oraz 3-1. Belgijki pokonaly w turnieju eleminacyjnym do MS w Rzeszowie Francje 3-1. Moglismy wtedy ogladac te mecze i moim zdaniem druzyna Belgi zaskoczyla bardzo pozytywnie. W zwiazku z tym wydaje mi sie ze kurs 3 na belgie mocno przesacowany. Moze ktos napisze o mozliwosciach Bilorusinek?


Poszedłem tropem Amperka i sam poczytałem trochę smile Co do meczu o którym piszesz skłaniałbym się ku Białorusi bowiem trenuje je nie kto inny jak Nikolaj Karpol od niedawna, którego chyba przedstawiać nie trzeba. Za siatka.org: "We wrześniu podopieczne Nikołaja Karpola rozegrały mecze kontrolne z zespołami Czech, a pod koniec miesiąca wzięły udział w turnieju towarzyskim w Mogileve. Zmierzyły się w nim z zespołami Azerbejdżanu, Turcji i Ukrainy, w każdym meczu odnosząc zwycięstwo."

Z pozostałych meczów po analizie potencjałów, kadr, absencji i formy wyłaniają mi się na jutro następujęce typy:

Serbia -1.5 seta (jak dla mnie oprócz Włoch, Rosji i Holandii faworytki imprezy)
Turcja -1.5 seta (o sile Francji nie tak dawno mogliśmy się naocznie przekonać)
Włochy (zespół w bardzo podobnym składzie od kilku lat, ścisła czołówka światowa)
Holandia -1.5 seta (bardzo dobry sezon)
Posted by: Cendruś

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 25/09/2009 05:57

Do wypowiedzi Bullet'a doloze wyniki niektorych sparingow:

Trochę wyników meczów sparingowych przed ME:

Czechy - Białoruś 2:3
(25:21, 25:18, 24:26, 21:25, 18:20)

Turniej na Białorusi:

Turcja - Azerbejdżan 1:3,
Ukraina - Białoruś 2:3,
Ukraina - Azerbejdżan 1:3,
Białoruś - 3:0 Turcja,
Turcja - Ukraina 3:2,
Azerbejdżan - Białoruś 2:3


Białoruś - Azerbejdżan 3:0
(25:20, 25:23, 25:19)

Czechy - Chorwacja 3:0
(25:22, 25:19, 25:20)

Czechy - Chorwacja 3:1
(25:19, 14:25, 25:19, 25:17)

Bułgaria - Serbia 0:4
(18:25, 17:25, 22:25, 19:25)

Niemcy - Rosja 2:3
(22:25, 25:18, 15:25, 25:22, 10:15)

Serbia - Bułgaria 3:1
(25:23, 19:25, 25:22 i 25:22)

Niemcy - Rosja 3:1
(23:25, 25:20, 25:15, 25:23)

Słowacja - Chorwacja 3:1
(27:25, 12:25, 25:21, 25:23)

Słowacja - Chorwacja 0:3
(22:25, 29:31, 17:25)

Holandia - Turcja 3:0
(25:21, 25:18, 25:15)

Holandia - Turcja 3:2
(22:25, 21:25, 25:23, 25:11, 15:9).

Polska - Serbia 2:3
(20:25, 25:15, 25:21, 19:25, 12:15)

Polska - Włochy 1:3
(25:20, 13:25, 22:25, 16:25)

Polska - Belgia 3:2
(25:19, 22:25, 25:16, 22:25, 15:13)

Włochy - Belgia 3:0
(25:18, 25:11, 25:13)

Hiszpania - Belgia 3:0 i 2:3



=============================================================

Ogolnie rzecz biorac zgadzam sie do wszystkich typow jakie podal Bullet i do tego dolozylbym jeszcze spokojnie Rosjanki -1.5seta . Bulgarki sparingi slabe, ogolnie jest to zespol raczej przecietny. A Rosjanki beda chcialy dobrze zaczac turniej i to zwyciestwo z Bul pewnie bedzie sie liczylo w kolejnej fazie.

Polek nie ruszam. Po pierwsze kursy zenada, a po drugie slabo prezentowaly sie w sparingach.
Posted by: Wojtas_

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 25/09/2009 06:06

Panowie uwazajcie na te sparingi, u facetów to jeszcze jako tako mozna brac pod uwagę(sparing to sparing, niby nic, towarzysko dla treningu) no ale faceci to faceci. A u kobiet to nigdy nie wiadomo, to tak zmienne istoty, ze nie potrafie tego ogarnac grin Miedzy innymi dlatego staram sie nie grac sportów zenskich.
Posted by: travis

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 25/09/2009 06:07

Ożeń się to ogarniesz smile
Posted by: Wojtas_

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 25/09/2009 06:15

Na drugim roku studiow? Chyba zartujesz grin

Ale wrocmy do dyskusji o Mistrzostwach Europy. Jutro ide na mecz Włochy - Niemcy, wieczorem wrzuce swoje spostrzezenia. Jestem bardzo ciekawy czy ROsja poakze sie z doborej strony na turnieju no i oczywiscie co pokaze Serbia. Nie zdziwie sie jak Rosjanki beda bez medalu jak ostatnio, no ale to na razie wstepny etap, zobaczymy jak beda grac.
Posted by: Cendruś

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 25/09/2009 06:41

Originally Posted By: Amperek

Ale wrocmy do dyskusji o Mistrzostwach Europy. Jutro ide na mecz Włochy - Niemcy, wieczorem wrzuce swoje spostrzezenia. Jestem bardzo ciekawy czy ROsja poakze sie z doborej strony na turnieju no i oczywiscie co pokaze Serbia. Nie zdziwie sie jak Rosjanki beda bez medalu jak ostatnio, no ale to na razie wstepny etap, zobaczymy jak beda grac.


Jak ostatnio Rosja bez medalu?
Rosjanki na ME 2007 zajely 3cie miejsce :))
Posted by: Wojtas_

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 25/09/2009 07:15

Tak, przejęzyczenie, chodziło mi o braku miejsca w finale, ze tylko brąz. W 05 i 07 zdobywały brąz, zobaczymy jak to w tym roku będzie.
Posted by: Radmanovic

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 25/09/2009 15:17

Originally Posted By: taranti
a ja dlugo terminowo
rosja win grupa@1,25
polska wychodzi z grupy@1,15
holandia wyzej jak chorwacja @1,13
niemki wyzej jak francuski@ 1,15
serbki wyzej jak czesc=zki @ 1,17
daj e okolo @2 moim zdaniem raczej pewniaczek :-)



taranti w jakim buku taka oferta?
Posted by: barciu

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 25/09/2009 16:37

I mecz, wiec trzeba dobrze rozpoczac te mistrzostwa smile

Włoszki 10/10

Skoro Niemki bez Grun to nie widze innej opcji jak zwyciestwo Makaronow.
Posted by: Matias88

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 25/09/2009 17:54

Holenderki to dziś biorę nawet -2,5 kurs nie powala ale Chorwatki to nie ta liga, wiadomo że baby to baby ale nie widzę innej opcji jak 3:0. Zastanawiam się też nad Czeszkami nawet -1,5 ktoś wie jak ostatnio się spisywały?
Posted by: craax

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 25/09/2009 18:24

Turcja-Francja

Wiekszosc z nas miala okazje widziec dokladnie oba zespoly w niedawnym czasie. No naprawde chyba nie ma tutaj o czym pisac, bo czym Francuzki moga zagrozic Turcji ? Niestety daleko im do "srebrnych mezczyzn".
Turcja -1,5

Polska-Hiszpania

Apetyty ogromne, kadra solidna i na ten moment najlepsza z mozliwych.Chorwacja i Hiszpania , te mecze TRZEBA wygrac , presja, zadnej taryfy ulgowej , od poczatku gra na maxa przy pelnych trybunach, pewne zwyciestwo bialo-czerwonych.
Polska -1,5

Włochy-Niemcy

Ogromne oslabienie Niemek , wiadomo w jakiej postaci. Wloszki calkiem niezle przed mistrzostwami, jedne z faworytek do zwyciestwa w calym turnieju. Na pewno beda chcialy rozpoczac pewnie i przekonujaco, ale jednak osobiscie zagram tylko na win na glownym kuponie.
Wloszki win

Holandia-Chorwacja

Dla mnie osobiscie i tak tez pogralem przed turniejem , Chorwacja bedzie nizej niz Hiszpania w naszej grupie. Wszystko zweryfikuje parkiet ale kursy przesadnie faworyzuja Chorwacje w moim odczuciu. Latwe win Holandii, ktore bardzo czesto mielismy okazje ogladac i prezentuja baardzo wysoki poziom.Oby forma dalej ta sama !
Holandia -1,5

Obok pierwszego meczu Rosjanek przechodze obojetnie, bo mam jakies dziwne przeczucia, pewnie nieslusznie, ale ten narod "roznie" wchodzi w tak wazne turnieje.

Moglby ktos napisac cos o meczu Czeszek ?
Posted by: Krystian

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 25/09/2009 18:35

Originally Posted By: craax
Turcja-Francja

Holandia-Chorwacja

Dla mnie osobiscie i tak tez pogralem przed turniejem , Chorwacja bedzie nizej niz Hiszpania w naszej grupie. Wszystko zweryfikuje parkiet ale kursy przesadnie faworyzuja Chorwacje w moim odczuciu. Latwe win Holandii, ktore bardzo czesto mielismy okazje ogladac i prezentuja baardzo wysoki poziom.Oby forma dalej ta sama !
Holandia -1,5


Dokladnie tak samo bylo 2 lata temu, wygrywaly wszystko co sie da, ogrywaly Brazylijki, wygraly nawet GP (!) a na ME totalna klapa, nie weszly nawet do polfinalow

wink
Posted by: craax

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 25/09/2009 18:39

Originally Posted By: Krystiann
Originally Posted By: craax
Turcja-Francja

Holandia-Chorwacja

Dla mnie osobiscie i tak tez pogralem przed turniejem , Chorwacja bedzie nizej niz Hiszpania w naszej grupie. Wszystko zweryfikuje parkiet ale kursy przesadnie faworyzuja Chorwacje w moim odczuciu. Latwe win Holandii, ktore bardzo czesto mielismy okazje ogladac i prezentuja baardzo wysoki poziom.Oby forma dalej ta sama !
Holandia -1,5


Dokladnie tak samo bylo 2 lata temu, wygrywaly wszystko co sie da, ogrywaly Brazylijki, wygraly nawet GP (!) a na ME totalna klapa, nie weszly nawet do polfinalow

wink

Dlatego dodalem ostatnie zdanie.Wierze, ze tym razem bedzie inaczej, nie typuje ich na medal , tylko na dzisiejsze zwyciestwo z duzo slabszymy Chorwatkami smile To pierwsza kolejka , ale mimo wszystko na Chorwacje chyba nikt nie odwazy sie zagrac wink Chyba , ze ?
Posted by: Slawek_kk

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 25/09/2009 18:50

Turcja + Serbia + Wlochy + Holandia @1.74 bet365

Ja wlasnie takie kombi pogralem full stake...Niby pierwszy dzien mistrzostw i powinno sie tylko ogladac, ale postanowilem juz grubo zagrac i mam nadzieje ze zadnej niespodzianki nie bedzie, bo te reprezentacje sa zdecydowanie lepsze...Jedynie co moze przeszkodzic to presja, pierwszy mecz i chec zaprezentowania sie z jak najlepszej strony. Turczynki nie najlepiej sie prezentowaly w sparingach, ale jest gwiazda Aslihan wiec ona sama umie wygrac mecz...na Francuzki spokojnie powinno wystarczyc, ktore mielismy okazje ogladac w Polsce zreszta Turczynki tez...ktore wygraly caly turniej. Serbki bardzo mocne, beda sie liczyly w walce o medal a Azerbejdzan slabiutko to juz nie ta sama reprezentacja co kilka lat temu umiala sprawic niespodzianke z wyzej notowanym rywalem. Wloszki to glowny kandydat do zlota...swietnie sparingi przed ME...mysle ze najmniej pewny mecz z tych wszystkich, bo Niemki to moga byc czarnym koniem tych Mistrzostw, ale jednak Wloszki to za wysokie progi. Holenderki bez problemu wygraja...jak Czeszki ogrywaly pare dni temu Chorwatki 3-0 i 3-1...to Holenderki nie mialyby wygrac ? Niby kobieta zmienna jest...ale powinno byc dobrze wink
Posted by: pastewny

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 25/09/2009 19:00

craax jeśli ty mowisz o siatkówce ze wszystko zweryfikuje parkiet to ja sie zaczynam bac o twoje typy laugh

swoją droga faktycznie...na najlepszych polskich forach bukmacherskich też jest trend na holenderki -1,5 wiec moze cos w tym jest smile
Posted by: twarog2006

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 25/09/2009 19:33

Originally Posted By: pastewny
craax jeśli ty mowisz o siatkówce ze wszystko zweryfikuje parkiet to ja sie zaczynam bac o twoje typy laugh

swoją droga faktycznie...na najlepszych polskich forach bukmacherskich też jest trend na holenderki -1,5 wiec moze cos w tym jest smile

a ja powiem krótko nie ma co przesadzac ze stawkami w 1 kolejce bo wiadomo,że może byc róznie,i bankowo będzie gdzieś niespodzianka bo jeszcze nie widziałem w siatce mistrzostw bez niespodzianki na początku( u mężczyzn np typem dnia byly ruskie z Estonia ,że 3-0 i to chyba 90% forum grało a skończyło się 3-1...) tutaj też nie ma co sie napalac ,ze stawkamki bo Turczynką to aż tak nie wierzę,że sobie przejadą po Francji nawet jeśtli to nie ten poziom co męskiej ale myślę,że może byc i tie-break w tym spotkaniu,na dziś o dziwo najpewniejszy rusek jestem z handi punktowym na dobrym poziomie,wszędzie się czyta,że są mocne i myślę,że pokażą to dzisiaj bez akcji takich jak odpowiednik męski bo skład silny mają strasznie,Holenderki też pewne nie wierzę,że Chorwatki coś ugrają ,a nie wierzę zbytnio naszym(czuję tiebreak) i Serbkom więc najważniejsze to w 1 kolejce nie przesadzic bo często tak jest,że mistrzostwa dla wielu się kończą własnie na samym poczatku,trzeba poczekac i przeanalizowac 1 spotkania kto w jakiej formie
Posted by: kardynal20

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 25/09/2009 23:19

ciekawe czy bedzie wieksze dno niz reprezentacja Francji na tych ME smile

zeby nie byl offtop

do grania wszystkei handi przeciwko francji w nastepnych meczach smile
Posted by: twarog2006

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 26/09/2009 05:29

pierwsza kolejka bez większych niespodzianek no nasze jedynie się męczyły ale to było do przewidzenia tak jak pisałem wcześniej,dobrze,że jeszcze Chorwatki ogramy bo z Holandią nie mamy co szukac z taką grą,Ruskie mega mocne narazie można stwierdzic zobaczymy co dalej
Posted by: kreator1980

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 26/09/2009 15:03

Po tym co wczoraj zobaczyłem uważam że dziś można próbować Azerbejdżan z Słowacją - 1,5 Expekt

Zarówno Słowaczki jak i Czeszki grają bardzo słabo. Mnóstwo błędów, nieskończonych ataków, generalnie chaos. Natomiast Azerki mimo porażki 3:0 z Serbkami zrobiły na mnie lepsze wrażenie. Momentami grały jak punkt za punkt a nawet wychodziły na prowadzenie.
Posted by: kreator1980

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 26/09/2009 15:08

Serbki jedynie 3:0 jest po przyzwoity kursie do gry(1,7). Można próbować choć nie wiadomo czym były spowodowane wczorajsze przestoje w grze Serbek. Blokiem jednak powinny zatrzymać Czeszki, które z Serbkami na pewno nie będą miały tylu okazji do kontr co ze Słowaczkami( których zresztą nie wykorzystywały)
Posted by: smoke

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 26/09/2009 17:04

Originally Posted By: kreator1980
nie wiadomo czym były spowodowane wczorajsze przestoje w grze Serbek

Oglądałem ten mecz i ekipa Azerbejdżanu ma jedną zawodniczkę która jak na siatkę damską ma bardzo mocny serwis i gdy zaczynała serwować to Azerki odrabiały sporą ilość pkt smile
Posted by: kardynal20

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 26/09/2009 17:36

czyzbys nigdy nie slyszal od natalii Mammadovej smile

handicap : 0-2.5 [Typujemy rozstrzygnięcie meczu uwzględniając dodatkowe sety przyznane jednej z drużyn.] 1,95

przesada z tym kursem na Turcje

i na mecz 6,5 moze wczoraj nie graly rewelacyjnie ale jak mialy grac rewelacyjnie przy takiej reprezentacji Francji

7/10 +2,5
2/10 win

handicap : 1.5-0 [Typujemy rozstrzygnięcie meczu uwzględniając dodatkowe sety przyznane jednej z drużyn.] 2,05

azerbejdzan udowodni ze az takim ogorkiem w siatce jak slowacja to nie jest. mammadova pozbija kolezanki pomoga na tym poziomie widze roznice poziomow laugh

handicap : 0-2.5 [Typujemy rozstrzygnięcie meczu uwzględniając dodatkowe sety przyznane jednej z drużyn.] 2,20

2,20 na Polki w drugim meczu zal nie sprobowac pierwsze koty zxa płoty druzyna chorwacji wydaje Misie duzo slabsza od hiszpanek
miazgi moze nie bedzie ale 3-0 duze szanse

suma punktów w meczu : -133.5+ [Należy wytypować sumę punktów zdobytych przez obie drużyny w meczu. 1-oznacza poniżej podanej wartości, 2-powyżej podanej wartości. ] - 1,85

konsekwentnie jak mowilem przeciwko francuzkom nie widze innego wyjscia jak niemki 3-0

handicap : 1.5-0 [Typujemy rozstrzygnięcie meczu uwzględniając dodatkowe sety przyznane jednej z drużyn.] 2,35

po prostu zal nie zagrać na belgijki przeciwko Bułgarkom, wczoraj niby niespodzianka a dzisiaj może łatwe zwycięstwo smile

handicap : 2.5-0 [Typujemy rozstrzygnięcie meczu uwzględniając dodatkowe sety przyznane jednej z drużyn.] 1,95

zal nie spróbować Serbek po taki kursie Czeszki zdecydowanie słabsze strata seta będzie niespodzianka tego niby sie boje bo znaczenie on moze nie miec ale serbki sie przyloza i wygraja pewnie smile

suma punktów w meczu : -132.5+ [Należy wytypować sumę punktów zdobytych przez obie drużyny w meczu. 1-oznacza poniżej podanej wartości, 2-powyzej podanej wartości. ] + 1,85

nie wiem czy hiszpanki zagraly wszystko co mialy wczoraj ale overa zal nie zagrac cos tam jednak w obronie pokazaly smile

handicap : 0-2.5 [Typujemy rozstrzygnięcie meczu uwzględniając dodatkowe sety przyznane jednej z drużyn.] 2,60

moze set po znajomosci dla karpola smile
Posted by: hunter07

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 26/09/2009 17:47

wazna pytanie co sadzicie o belgijkach w dzisiejszym meczu? mozna na nie smialo zagrac? widzial ktos ich mecz?
Posted by: smoke

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 26/09/2009 18:28

Originally Posted By: kardynal20
czyzbys nigdy nie slyszal od natalii Mammadovej

Wiem która to Mammadova (dostaje prawie wszystkie piłki w ataku) ale to chodzi o zupełnie inną zawodniczkę która ogólnie nie jest za bardzo zauważalna ale serwis ma nie od parady i Serbki kompletnie się gubiły jak zaczynała serwować.
Posted by: Michaszek

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 26/09/2009 18:35

Originally Posted By: hunter07
wazna pytanie co sadzicie o belgijkach w dzisiejszym meczu? mozna na nie smialo zagrac? widzial ktos ich mecz?


Witam
Ja wczoraj obejrzałem na żywo 2 mecze:Białoruś-Belgia i Rosja -Bułgaria
Zacznę od tego pierwszego.1 set w miarę wyrównany, dosyć dobra gra blokiem Białorusinek i problem Belgijek z atakiem.Natomiast od 2 seta Białorusinki zaczęły mieć ogromne problemy z przyjęciem co z kolei powodowało nieudane wystawy i problemy w ataku.Belgia nie grała niczego nadzwyczajnego, ich atakująca popełniała dużo błędów natomiast na fatalnie grające Białorusinki spokojnie to wystarczyło.Szczególnie złe wrażenie wywarła na mnie białoruska rozgrywająca,która nawet przy idealnym przyjęciu (co zdarzało się naprawdę bardzo rzadko)nie potrafiła przyspieszyć piłki tylko wystawiała "świeczkę".W.g mnie to jest wystawiająca a nie rozgrywająca.Nawet słynny Karpol nie miał wielkiego wpływu na to co pokazywały Białorusinki:)
Ogólnie poziom tego meczu marny i niegodny Mistrzostw Europy.

Rosja-Bułgaria
Od samego początku ogromna dominacja Rosjanek. Bardzo dobrze rozgrywała Szeszenina.W ataku oczywiście pierwsze skrzypce odgrywała Jekaterina Gamova ,której 90% ataków było skutecznych.Zaskoczyło mnie jednak to ,że oprócz dominacji Sbornej w ataku i bloku bardzo dobrze radziły sobie również w obronie. Widać też ,że Rosjanki są bardzo zmotywowane i chcą wygrać jak najszybciej i jak najwyżej.Bułgarki mimo porażki nie grały aż tak źle jak wskazuje na to wynik.Mimo niezłego przyjęcia i rozegrania nie mogły się przedrzeć przez ścianę rosyjskiego bloku.

Co do dzisiejszych meczy :
Rosja -Białoruś
pewne 3:0 dla Rosji ale kurs nieopłacalny jak dla mnie
Belgia-Bułgaria
tutaj spróbowałbym Bułgarię po kursie 1,95 6/10
Posted by: Cendruś

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 26/09/2009 18:58

Originally Posted By: kardynal20

handicap : 0-2.5 [Typujemy rozstrzygnięcie meczu uwzględniając dodatkowe sety przyznane jednej z drużyn.] 2,60

moze set po znajomosci dla karpola smile
Chyba rozstanie z Karpolem nie bylo w mile atmosferze.
Poza tym jego metody treningowe/przygotowawcze wielu zawodniczkom nie odpowiadaly i moze teraz beda chcialy cos udowodnic. Ja tam licze na 3:0 Ros.
Posted by: kreator1980

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 27/09/2009 16:12

Po 2 zwycięstwach Polek spodziewałem się wyższego kursu na Holenderki ale trzeba brać co dają:)
Dziś maksymalnie 1 set dla Polek choć ja skłaniałbym się do szybkiego 3:0. Holandia ustawia blok na Kaczor + mocna zagrywka, silny zbilansowany atak - oto argumenty które spowodują że nasze reprezentantki nie mają tu czego szukać. Wiadomo to jest sport i 'wszystko się może zdarzyć' ale nie tym razem.

Serbki przy dotychczasowej koncentracji powinny szybko zakończyć rywalizację z Słowaczkami(3:0). Serbki mają odmłodzony skład i przy prowadzeniu nawet rezerwowe powinny sobie poradzić. Chyba że trener mając już awans z 1 miejsca da od początku pograć rezerwowym wtedy Słowacki mogą coś ugrać. Także ze stawkami trzeba uważać. Ewentualnie na live do gry za większą stawkę. Co jeszcze zauważyłem: Serbki mają słabe początki seta także pierwsze 5, 10 punktów można próbować na Słowaczki na live.
Posted by: kreator1980

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 27/09/2009 16:27

Tak jak wczoraj próbuje dziś Azerki. Czeszki na podobnym poziomie co Słowaczki wiec czemu dziś też nie spróbować:)

Niemcy - Turcja mecz o drugie miejsce w grupie. Myślę że najlepszym rozwiązaniem będzie tu over punktowy.

Przestrzegam przed graniem dziś na pewniaka faworytów po 3:0
Gdzieś może być zonk.

Typ dnia Holandia(-1,5) - 10/10
Holandia(-2,5) - 3/10
Posted by: Slawek_kk

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 27/09/2009 17:13

Holandia - Polska (1) @1.5 unibet

Najwyzszy kurs chyba zaoferowany w sieci...bo co patrzylem to widzialem 1.35 i mysle ze ten kurs pokazuje kto jest faworytem. Na szczescie wczoraj nie stracily seta bo tak bylby jeszcze nizszy. Po wczorajszej wygranej niektorzy popadli w hurraoptymizm...dla mnie to smieszne bo gralismy z amatorkami, tak mozna nazwac reprezentacje Chorwacji, bo ten kraj przestal dawac pieniadze na rozwoj siatkowki, a momentami gra wygladala jak rowny z rownym. Dzisiaj Polske czeka prawdziwy test i tak na prawde bardzo wazny mecz, gdyz on bedzie decydowal w dalszej fazie rozgrywek. Kto wygra ten bedzie blisko pol finalow, bo watpie zeby z Rosja wygraly. Holenderki bardzo wysoki poziom prezentuja, co pokazaly w Grand Prix. Co prawda znalazly sie tuz za podium, ale zanim pojechaly na final to mialy komplet zwyciestw. Obydwie reprezentacje mialy okazje zagrac ze soba dwa razy i dwukrotnie Polki schodzily z parkietu pokonane. Sklady niczym sie nie roznia, graja te same zawodniczki co wtedy. Tak na prawde nie widze zadnych atutow po stronie Polek, jedyny atut to wlasna hala i...kibice, ale raz juz pokonaly Holenderki Polki u siebie wiec czemu dzisiaj nie mialyby tego powtorzyc. Niby nie gra sie przeciwko Polsce, nawet nauczyly nas tego Mistrzostwa Europy mezczyzn, ale nie ma co porownywac tych dwoch reprezentacji wink
Posted by: Bullet

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 27/09/2009 18:08

Originally Posted By: kreator1980
Serbki przy dotychczasowej koncentracji powinny szybko zakończyć rywalizację z Słowaczkami(3:0). Serbki mają odmłodzony skład i przy prowadzeniu nawet rezerwowe powinny sobie poradzić. Chyba że trener mając już awans z 1 miejsca da od początku pograć rezerwowym wtedy Słowacki mogą coś ugrać. Także ze stawkami trzeba uważać. Ewentualnie na live do gry za większą stawkę. Co jeszcze zauważyłem: Serbki mają słabe początki seta także pierwsze 5, 10 punktów można próbować na Słowaczki na live.


Nie wiem jak interpretować zdanie, że Słowaczki mogą coś ugrać? Znaczy, że co że Serbia przegra aby wejść do 2 rundy z zaliczoną porażką ze Słowacją???

Co do Polek to zapowiada się typ dnia na forum na Holandię, no ale co zrobić naprawdę nie mamy argumentów na dziś, aby wygrać to spotkanie niestety.
Posted by: kreator1980

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 27/09/2009 18:13

Originally Posted By: Bullet
Originally Posted By: kreator1980
Serbki przy dotychczasowej koncentracji powinny szybko zakończyć rywalizację z Słowaczkami(3:0). Serbki mają odmłodzony skład i przy prowadzeniu nawet rezerwowe powinny sobie poradzić. Chyba że trener mając już awans z 1 miejsca da od początku pograć rezerwowym wtedy Słowacki mogą coś ugrać. Także ze stawkami trzeba uważać. Ewentualnie na live do gry za większą stawkę. Co jeszcze zauważyłem: Serbki mają słabe początki seta także pierwsze 5, 10 punktów można próbować na Słowaczki na live.




Nie wiem jak interpretować zdanie, że Słowaczki mogą coś ugrać? Znaczy, że co że Serbia przegra aby wejść do 2 rundy z zaliczoną porażką ze Słowacją???

Co do Polek to zapowiada się typ dnia na forum na Holandię, no ale co zrobić naprawdę nie mamy argumentów na dziś, aby wygrać to spotkanie niestety.



Pisząc, że mogą coś ugrać miałem na myśli że nie przegrają 3:0. Myślałem że to jasne:)
Posted by: barciu

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 27/09/2009 18:35

Hmm myslalem ze ktos wspomni o meczu na szczycie w naszej grupie to jest Spain - Croatia. Mecz o pozostanie w turnieju. Chyba Hiszpanki pozostawily lepsze wrazenia (mecz z Polkami) i dzisiaj powinny dac rade Chorwatkom jak myslicie?
Posted by: kardynal20

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 27/09/2009 18:39

Originally Posted By: barciu
Hmm myslalem ze ktos wspomni o meczu na szczycie w naszej grupie to jest Spain - Croatia. Mecz o pozostanie w turnieju. Chyba Hiszpanki pozostawily lepsze wrazenia (mecz z Polkami) i dzisiaj powinny dac rade Chorwatkom jak myslicie?


wychodzi na to ze lepsze wrazenie tylko dzieki naiwnosci polek

dla mnie chyba chorwacja popovic + poljak i ta jeszcze jedna zrobily dobre wrazenie jak na poziom ogorkowy smile

chorwacja 2,1 3/10
Posted by: kardynal20

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 27/09/2009 18:50

Azerek po 1,53 tez zal nie spróbować, wyjdą z 2 zwycięstwami i maja szanse na pukniecie kogoś z grupy Turcja Niemcy w II rundzie
ciekawe jak mammadova się czuje po meczu w którym uderzała tyle razy

może dzisiaj będzie lżej smile

Germany-Turkey 1,95 1,74

chyba największe rozczarowania tego turnieju albo włoszki takie mocne

wszyscy się podniecają ta rozgrywająca naz owszem ładna dziewczyna ale w rozegraniu to chyba jej jeszcze sporo brakuje na pewno na tych mistrzostwach. neslihan miała być liderka jest tylko marionetka smile

ogólnie jakiś over chyba bo grające nierówno zespoły
a jeśli miałbym typować zwycięzce to chyba jednak zespól zachodnich sąsiadek

odnośnie włoszek powinny 3-0 i under 127,5 inna kwestia czy aż tak się zepną w sobie, inny wynik czysto sportowy nierealny


co do meczu Polek nic nie powiem bo będę tylko oglądał ale siła + czucie piłki po stronie holenderek

ale życzę naszym Paniom meczu jakiego dawno nie zagrały czyli w końcu zademonstrowania tych 90 % umiejętności.

Ps. czy tylko ja tak mam ze nie mogę patrzeć na niektóre dziewczyny z naszej kadry które poruszają się z gracja anorektyczki na boisku z uśmiechem do ucha do ucha
Posted by: barciu

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 27/09/2009 19:50

Te Chorwatki tylko ladnie zostaly opisane na siatka.org, czarny kon turnieju tongue Poki co to czerwona latarnia, Hiszpanki maja porachunki z Chorwatkami i te balkanskie nazwiska mi nic nie mowia tongue Nie umniejszam Hiszpankom 2 setow z Polkami, gdyz naszym trzeba bylo dopomoc. suma sumarum daje Hiszpanki 7/10
Posted by: Misiek

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 27/09/2009 23:12

Co do tego dzisiejszego meczu z udziałem naszej reprezentacji.. oczywiście nie będę zbyt oryginalny i nie powiem, że nie faworytem jest zespół pomarańczowych... ale ja po takim kursie (@1.45-1.4) nie piszę się...

Dziś jeden z ważniejszych, jak i nie najważniejszy mecz na tym Euro, jeśli wygramy, wychodzimy z kompletem punktów i nawet przy dobrym układzie, porażka z Ruskimi w II fazie da nam awans do czwórki...

Dobra.. już nie wychodzę aż tak w przyszłość tongue wracając do tego dziś nas czeka... Faworytem nie jesteśmy, musimy zagrać sto razy lepiej od tego co zaprezentowaliśmy w poprzednich dwóch spotkaniach, tylko teraz pytanie, czy te kobitki nasze są w stanie? Póki co h2h ostatnio z Holandią nie wygląda zbyt różowo 0-6 w setach mówi samo za siebie. Do trzech razy sztuka? wink

Kto grał opcję, że Holenderki wygrają naszą grupę po ~@1.9 to na pewno było bardzo opłacalne, bo tak naprawdę.. to @1.9 tyczy się tylko jednego spotkania właśnie dzisiejszego... Po @1.4? Nie, nie, jak dla mnie za mało i wolę się nie denerwować jak Kaczor będzie dziś atakować z ogromnym szczęściem które dziś będzie baaaardzo potrzebne smile

@2.93 na te lalki nasze, wydaję mi się, że troszkę zbyt dużo...

siatka smile
Posted by: Krystian

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 28/09/2009 21:19

Zeby rozjasnic wszystkim sytuacje, przedstawiam warunki, jakie musza zajsc, by Polska awansowala do polfinalu gwizdek

- Polki wygrywaja wszystkie 3 mecze (z Belgia, Rosjankami i Bialorusia)

- Holandia wygrywa z Rosja


Wtedy Holandia bedzie miec 10 pkt, my 9, a Rosjanki 8 i nie interesuja nas zadne sety, maly punkty, ani nic innego.

Slyszalem glosy
Posted by: Krystian

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 28/09/2009 21:22

Ucielo mi posta wink

Slyszalem glosy, ze Holandia odpusci mecz Rosjankom, ja jestem innego zdania, poniewaz wg mnie Holenderki beda wolaly zeby w strefie medalowej (w kontekscie finalu) znalazly sie Polki, a nie Rosjanki, bo po prostu nasz zespol im bardziej "lezy".
Posted by: lamps

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 28/09/2009 21:44

Originally Posted By: Krystiann
Zeby rozjasnic wszystkim sytuacje, przedstawiam warunki, jakie musza zajsc, by Polska awansowala do polfinalu gwizdek

- Polki wygrywaja wszystkie 3 mecze (z Belgia, Rosjankami i Bialorusia)

- Holandia wygrywa z Rosja


Wtedy Holandia bedzie miec 10 pkt, my 9, a Rosjanki 8 i nie interesuja nas zadne sety, maly punkty, ani nic innego.

Slyszalem glosy


A jak Polki wygrają 2 mecze tylko.I dostaną od Rosji ? a Holandia wygra z Rosją ? Muszą wygrać 3 mecze i liczyć na to że Holandia wygra z Rosja?

Polska - Belgia 3:1 mi się widzi.
Posted by: Krystian

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 28/09/2009 21:48

tak lamps - te warunki, ktore napisalem, musza zostac spelnione

w przypadku o ktorym Ty napisales, Polki zakoncza z 8 punktami, a Rosjanki z 9-ma
Posted by: lamps

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 28/09/2009 21:56

Okej to ciężko to widzę.

Milenium wystawił linie w meczu Polska-Belgia 180,5 - 1,5 poniżej hmm może warto.Jak ta Belgia gra < gdzie można sprawdzić ich wyniki ?
Posted by: Big Ben

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 28/09/2009 22:08

Originally Posted By: lamps
Jak ta Belgia gra < gdzie można sprawdzić ich wyniki ?


blush

a do tej pory jak sobie radziłeś? /no chyba że nie grałeś ME/

proponuję przejrzeć temat (a nawet zacząć od jego pierwszej strony!) i wtedy może znajdziesz jakąś oficjalną stronę ME czy coś wink

PS: z taką grą nie mamy czego (czyt. półfinał) szukać na tych ME, niestety nie ta liga
Posted by: Inzaghi78

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 28/09/2009 22:19

Krystiann ladnie to przedstawiles ale to nasze pobozne zyczenia ...
Moim zdaniem jezeli nie nastapi cudowna metamorfoza w naszym zespole i jakis prawdziwy cud to nie mamy czego szukac na tych mistrzostwach smirk

Nawet podczas sobotniego bardzo latwego zwyciestwa z Chorwacja bardziej podziwialem hale (wstyd ale bylem w niej dopiero 1 raz) niz gre naszych dziewczyn ...
Jezeli Chorwacja jest w stanie ugrac 6-7 pkt z rzedu to o czym my rozmawiamy , jezeli Holandia nas leje tak strasznie ze oczy bola (w 2 setach bez nawiazania walki) o Hiszpanii nie mowie bo moze faktycznie pierwszy mecz troche paralizuje ...

Nie wale gromami w dziewczyny bo moim zdaniem gramy na miare naszego obecnego potencjalu, moze jak pograja ze soba troche dluzej to cos z tego bedzie

Jutro pomysle o Czeszkach bo mimo wszystko nie ma chyba az takiej roznicy miedzy Niemkami jak wskazuja na to kursy
Niemki paradoksalnie zagraly chyba najlepiej w jedynym przegranym meczu z Wloszkami (2 i 3 set)
Posted by: lamps

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 28/09/2009 22:35

Rosja - Belgia 3:2 hmm , można za coś zagrać na Belgijki z Polkami.
Posted by: Krystian

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 28/09/2009 23:13

Spoko Inzaghi, coz moge dodac

Ogladam praktycznie kazdy turniej dziewczyn, ktory mozna od jakichs 5 lat i dobrze wiem, ze umiejetnosci praktycznie kazdej z nich sa naprawde na bdb poziomie, niestety jakby jakos dalej ta druzyna nie mogla sie pozbierac po tym co zrobil z nia Bonitta.. nie wiem skad to sie bierze.. glupio tlumaczyc to absencjami, bo wszyscy widzielismy w jakim skladzie panowie wygrali ME. Mam wrazenie, ze presja zjada samego Matlaka, choc wydaje sie to nie do pomyslenia, bardzo mnie dziwi czemu np w ogole nie wchodzi Lena powiedzmy za Bednarek, ktora powiedzmy sobie szczerze gra b. slabo na to co potrafi. Za malo jest zmian, przeciez wczoraj wszyscy widzieli jak nie szlo Baranskiej, postala w kwadracie, weszla bodajze w polowie 3-go seta i widac bylo, ze ta zmiana jej pomogla, bo od tego momentu grala naprawde dobrze. To samo tyczy sie Bamber, ktora atakuje duzo bardziej technicznie z glowa niz Kaczor, a nie weszla nawet na 1 (!) pilke we wszystkich dotychczasowych 3ch meczach..

Rosjanki to juz nie ten sam zespol co kiedys i sa do przeskoczenia, to nie sa nadludzie, tylko musza w to uwierzyc, bo caly problem lezy w glowach.
Posted by: Misiek

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 28/09/2009 23:54

@Krysiann - nie przesadzajmy...

Piszesz, że "cały problem leży w głowach" - ja się z tym stwierdzeniem nie zgodzę. Fakt, iż w meczu z Hiszpankami coś tam w główkach od 3 seta się poprzewracało, ale z Holenderkami to już tylko i wyłącznie umiejętności czysto siatkarskie zadecydowały o tym, że przegraliśmy po raz trzeci w tym roku z pomarańczowymi 0-3.

Gramy słabo, nie oszukujmy się, a porównywać panie w tym składzie, do składu panów, mija się z celem... dwie różne bajki.

Taka Kaczor to jest dobra na reprezentacje z przekroju Chorwacja, ale nie na Holenderki, pojedynczymi akcjami z tymi lepszymi nie jesteśmy po prostu w stanie wygrywać...

O tych błędach naszego trenera, już się wypowiedzieli Niemczyk i Mazur po wczorajszym spotkaniu Chorwacja-Hiszpania, o tym samym mówili... dlaczego nie dał pograć w tych trzech spotkaniach Bamber? Dziwne bardzo... Choć ja uważam z całym szacunkiem, że i Bamber nie zrobiłaby żadnego cudu


Oby mnie zaskoczyły w tej II fazie i naprawdę zagrały na znaaacznie lepszym poziomie... [żeby nas wszystkich kibiców jeszcze czymś zaskoczyły... - czyt. wygrane w 3 meczach w II fazie] smirk
Posted by: Krystian

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 29/09/2009 00:19

Ty wiesz swoje, ja wiem swoje Misiek wink

No wlasnie skoro trzeci raz z Holandia jest 0-3, biorac od uwage, ze przed ME nasze ogrywaja np. Wloszki (graja z nimi tez bardzo dobrze na 3-4 dni przed ME, o czym mowil sam Niemczyk) i graja rownorzednie z Chinkami, to jest to problem glowy, kompleks Holenderek, czy jak to tam sobie kazdy chce nazwac.

Szansa na awans jest i to wcale nie taka mala. Miejmy nadzieje, ze Matlak wezmie sobie slowa Niemczyka do siebie i nie bedzie bal sie robic zmian.
Posted by: kreator1980

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 29/09/2009 01:40

Nie widziałem nigdy Belgii ale patrząc na grę i wyniki(również te przed ME)naszej reprezentacji zagrałem:
Belgia (+ 1,5) na razie 1/10 po kursie 3,2
Belgia - zwycięstwo w kuponie systemowym.

Na pewno nie postawie złotówki na 'Złotka'. Trener mówi, że potrafimy z nimi grać a tymczasem przed ME dwa razy wygraliśmy z nimi 3:2. No to rzeczywiście mamy je rozpracowane:) Biorąc pod uwagę to, że w Belgia się jeszcze wzmocniła dobrą zawodniczką i na ME radzi sobie jak do tj pory bardzo dobrze nie widzę przeciwwskazań by nie zagrać Belgijek +1,5 seta po takim ladnym kursie. Żal byłoby nie spróbować.
Posted by: Misiek

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 29/09/2009 02:15

@Krystiann

Kiedy ograliśmy Włoszki? Bo ja sobie nie przypominam takiego meczu niestety przed tymi ME smile 3-4 dni przed ME, przegrywamy 2-3, ale tylko ze względu, że drużyny ustawiły się w sumie na pięć setów, no i na turnieju 'Vital Nature Cup' przegraliśmy 1-3

Z Włoszkami to byśmy pograli, ale jakby na skrzydle była Glinka+Barańska, a w napadzie Skowrońska tongue
Posted by: Krystian

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 29/09/2009 02:56

Originally Posted By: Misiek
@Krystiann

Kiedy ograliśmy Włoszki? Bo ja sobie nie przypominam takiego meczu niestety przed tymi ME smile 3-4 dni przed ME, przegrywamy 2-3, ale tylko ze względu, że drużyny ustawiły się w sumie na pięć setów, no i na turnieju 'Vital Nature Cup' przegraliśmy 1-3

Z Włoszkami to byśmy pograli, ale jakby na skrzydle była Glinka+Barańska, a w napadzie Skowrońska tongue


blush

3 miesiace temu w polfinale Piemonte Cup w... Turynie ogralismy Wloszki 3-1 wink
Posted by: Misiek

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 29/09/2009 05:58

Spoko, zwracam honor, niekiedy pamięć zawodzi i mnie smile dzięki za przypomnienie

Żeby już takiego o/f nie robić w temacie, co do jutrzejszych spotkań, póki co ciężko cokolwiek wybrać...

Większość zapewne przymierza się do zagrania Belgijek w postaci +2.5, wydaję się to dobra inwestycja, choć jak to bywa z paniami, każdy z nas doskonale wie... Niby graliśmy dwa razy już w tym roku właśnie z Belgijkami i dwa razy wygrane V-setówki, ale czy teraz będzie też taki ciężki bój? Kurczę, sam nie wiem... daliby z -1.5 po @1.5, to jeszcze byłby sens, a nie... @1.15 na mecz, a hc @1.3 bez sensu tongue

Ruskim jak się będzie chciało, to zjedzą Hiszpanki, które wszyscy wiemy dlaczego grają dalej.. Włoszki nie powinny mieć problemu, no i Holenderki też wydaję się, że 'trzysetówka' .

Coś to jakoś ciężko wszystko się zapowiada, a granie hc -2.5 z kursami @1.25... odstrasza mimo wszystko.
Posted by: DJ_wAgLiK

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 29/09/2009 06:35

ja ostrożnie zagram jutro:

Rosja - Hiszpania under 160.5 @1.30
jak dla mnie 3-setówka, z czym Hiszpania niech ktoś mi powie...

Polska - Belgia over 135.5 @1.30
ciężko powiedzieć jak potoczy się ten mecz, co tam siedzi w głowach naszych pań po gładkim 0-3 w niedzielę, dlatego tutaj też asekuracyjnie... Belgijki na pewno powalczą, jak w każdym meczu, więc ta linia punktowa powinna paść

Myślę jeszcze nad Holenderkami co do undera 160.5, ale nie widziałem Bułgarek w akcji.
Posted by: podstawek

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 29/09/2009 20:06

Panowie jak oceniacie szanse Serbii na końcowe zwycięstwo? Bo dobierając odpowiednie stawki na zwycięstwo Holandii, Rosji i Włoch można wyciągnąć nawet 10% zysku bez różnicy, która z tych reprezentacji wygra. Inne drużyny raczej nie powinny zagrozić i w czwórce zobaczymy w/w. W grupie Serbki nie miały sobie równych, ale też nie powinny mieć, bo Czechy, Słowacja, czy też Azerbejdżan nie są potęgami.
Posted by: kamasutra

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 29/09/2009 20:22

Zastanawiam sie nad zagraniem...

Hiszpania +25,5 pkt.....ewentualnie Azerki +24,5 pkt.

Zarowno Rosjanki jak i Wloszki powinny wygrac po 3:0, ale gdyby rywalki ugraly tylko po 17 pkt w kazdym z setow to i tak sie zmieszcza w pulapie....

Mysle ze warto zaryzykowac....
Posted by: Big Ben

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 29/09/2009 20:46

Originally Posted By: kamasutra
Hiszpania +25,5 pkt


no nie wiem czy to najlepszy ruch, przesłabe są te Hiszpanki, jeśli Ruskie nic nie będą kombinować to spokojnie przeskoczą ten handicap

Originally Posted By: kamasutra
Azerki +24,5 pkt


tu już prędzej bym się zgodził, Azerki prezentują zdecydowanie wyższy poziom niż Hiszpankii na pewno są w stanie chociaż powalczyć z Włoszkami
Posted by: kazow

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 29/09/2009 21:24

nie zgodze sie co do Azerek ..one maja nawalone zdrowo

jak na razie zawalily mi 3 piekne kupony, robia 2:0 szybko a podem dostaja w pale

nie stawiam nic w tym meczu, bo handi punktowe to masakra jakas tutaj, mozna rzucac moneta czy dojda do 17 punktow czy nie ... za duzo hazardu w hazardzie jak dla mmnie
Posted by: Krystian

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 29/09/2009 23:53

Rosjanki graja straszna zenade.

W takiej formie, jaka zaprezentowaly przed chwila, nie maja szans na pokonanie Holenderek.
Posted by: kreator1980

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 30/09/2009 00:04

Originally Posted By: Krystiann
Rosjanki graja straszna zenade.

W takiej formie, jaka zaprezentowaly przed chwila, nie maja szans na pokonanie Holenderek.



Dokładnie. Słabe przyjęcie, kiepska gra blokiem, dużo nieporozumień. Rozgrywająca bardzo słabo wystawia. Nie widać radości w grze. Rosjanki wyglądają jakby były tu za karę.
Biorę Holenderki jak tylko będą do gry.
Posted by: Cypryjczyk

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 30/09/2009 00:48

No dobra kreator a po jakim kursie wezmiesz Holenderki? 1.40 Cie zadowoli?
Posted by: kreator1980

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 30/09/2009 01:09

Zobaczymy co nam zaproponują. Spodziewam się nieco wyższego kursu.
A jak będzie 1,4 to też zagram i pomyślę o -1,5 seta dla Holenderek oczywiście.
Generalnie to postawiłbym w tym momencie, że Holandia zdobędzie mistrzostwo.
Posted by: szuwi1

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 30/09/2009 04:50

Co decyduje o kolejności w przypadku takiej samej ilości punktów?
Posted by: Krystian

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 30/09/2009 04:55

Wreszcie swietna gra zagrywka naszych, odnalazla sie w tym elemencie w koncu Bednarek, bdb mecz Jagielo i Baranskiej. Skuteczna gra blokiem. Bardzo przydaly sie moim zdaniem podwojne zmiany, ktore daly odetechnac schodzacym zawodniczkom, wiadomo, ze taki moment zobaczenia tego wszystkiego z boku na pewno sie przyjdaje i to jest wlasnie to, czego wg mnie brakowalo w poprzednich spotkaniach. Gdyby nie ten moment przestoju w 2-gim secie wynik wygladalby swietnie.. ale takich przestojow w grze o wiele wiecej miala dzis Rosja. I na pewno sa jutro do pojechania, bo od meczu z Belgijkami Rosjanki naprawde graja padake.

Taki mecz jak dzisiejszy byl bardzo potrzebny Polkom i wierze, ze bedzie on przelomowy.
Posted by: Radmanovic

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 30/09/2009 05:30

po fazie grupowej po 2 zespoly awans do polfinalow i tam pary na krzyz czy losowanie jak na me mezczyzn? orientuje sie ktos?
Posted by: Krystian

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 30/09/2009 06:13

Originally Posted By: Radmanovic
po fazie grupowej po 2 zespoly awans do polfinalow i tam pary na krzyz czy losowanie jak na me mezczyzn?.. orientuje sie ktos?

Nigdzie nie moge znalezc zadnego regulaminu, ale 2 lata temu bylo losowanie... w 2-giej fazie grupowej rozbilismy Serbki 3-0, by wylosowac je znow w polfinale i.. przegrac 0-3. Sadze wiec, ze i tym razem rowniez pary beda rozlosowywane.
Posted by: bludek

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 30/09/2009 07:39

Starczy zajrzeć w kalendarz mistrzostw:
3.10 17.00 E1 - E2/F2
3.10 20.00 E2/F2 - F1

Pary są losowane.
Posted by: bludek

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 30/09/2009 08:01

* godziny meczów mogą zostać zmienione pod kątem transmisji telewizyjnych.

Tu jest cały regulamin ME. Taki sam dla ME kobiet, jak dla ME mężczyzn.

http://www.cev.lu/mmp/online/website/mai...eg_12-08-08.pdf
Posted by: Krystian

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 01/10/2009 03:01

Kapitalny mecz Polek!!! hura Ogromnie cieszy to, jak zespol potrafil podniesc sie po tak przegranej 1-wszej partii, to doskonale swiadczy o tym, ze w druzynie jest wiara. Zreszta bylo widac radosc po kazdej wygranej pilce, no i publika tez dzis stanela na wysokosci zadania. Szacunek!

Tak grajace Rosjanki, ktore doslownie z meczu na mecz graja coraz gorzej, nie maja prawa wygrac z grajaca na swoim poziomie Holandia, a wtedy przy naszej jutrzejszej wygranej z Bulgarkami wchodzimy do polfinalu. Dziwnym trafem wszyscy krytycy, ktorzy wysmiewali nasz zespol i nazywali Polki "kalekami" i podobnymi epitetami, nagle stracili argumenty i szybko sie zamkneli smile Tak jak pisalem wczoraj, mam nadzieje, ze mecz z Belgijkami byl przelomowy.

Wreszcie na swoim poziomie zagrala w obronie Mariola Zenik wink

Trzymamy kciuki za Holenderki boks
Posted by: Wojtas_

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 01/10/2009 03:40

no to wracamy z dalekiej podróży smirk
Posted by: Krystian

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 01/10/2009 03:43

Jeszcze warunki, jakie musza zajsc, bysmy weszli do polfinalu: gwizdek

1) Holandia wygrywa z Rosją, my wygrywamy z Bułgarią

2) Rosja wygrywa 3:2 z Holenderkami, my wygrywamy 3:0 z Bułgarią, nasz stosunek setów bedzie wynosil wtedy 12:7 (ratio 1.71), Rosjanek - 13:8 (ratio 1.63) - rowniez wchodzimy

Wszystko oczywiscie przy zalozeniu, ze Holandia wygra trwajacy mecz z Belgijkami.
Posted by: tomo

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 01/10/2009 04:35

A czy przy wygranej Rosji sety liczymy ze wszystkich spotkań czy tylko ze spotkań między tymi 3-ma drużynami?
Posted by: Wojtas_

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 01/10/2009 05:18

ze wszystkich raczej, Hol moze jutro odpuscic, o ile w ogole o tym mysla, maja pierwsze miejsce i tyle
Posted by: VooDoo

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 01/10/2009 05:31

1. Holandia 8 pkt.
2. Rosja 7 pkt.
3. Polska 7 pkt.

Pewnie w TV bylo to walkowane wielokrotnie, jednak nie mialem mozliwosci ogladac wszystkich transmisji i jakos mi to umknelo, dlatego czy ktos mi moze wytlumaczyc dlaczego musimy liczyc na Holenderki, skoro:

Wygrywamy z Bulgarią i dopisujemy sobie +2 pkt.
Rosja gra z Holandia, wiec ktorys team na pewno punkty straci.

Tak wiec, mamy 9 pkt. Jesli Rosja wygra ma rowniez 9 pkt, a Holandia 8 pkt. wiec wchodzi Rosja i Polska. Z kolei jesli Rosja przegra zostaje z 7 pkt. a 10 pkt. ma Holandia, tak wiec wchodzi Holandia i Polska.

Chyba, ze cos przeoczylem...
Posted by: Bullet

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 01/10/2009 05:32

Originally Posted By: Amperek
ze wszystkich raczej, Hol moze jutro odpuscic, o ile w ogole o tym mysla, maja pierwsze miejsce i tyle


Może to fakt, tylko czy lepiej wpuścić do półfinału Polske, z którą świetnie im idzie w tym roku czy zawsze bardzo groźną Rosję? To wiedzą już same Holenderki i ich trener najlepiej.

Co do meczu naszych dziewcząt to naprawdę jestem zbudowany tym co dzisiaj zobaczyłem. Świetna gra Jagieło w ataku i Zenik w obronie. Bardzo dobrze Barańska i Kaczor. Widać, że nasze rozkręcają się z meczu na mecz. Tekst dnia: moja żona patrząc na Gamovą mówi - nie lubię tej żyrafy blush
Posted by: Bullet

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 01/10/2009 05:33

Originally Posted By: VooDoo
1. Holandia 8 pkt.
2. Rosja 7 pkt.
3. Polska 7 pkt.

Pewnie w TV bylo to walkowane wielokrotnie, jednak nie mialem mozliwosci ogladac wszystkich transmisji i jakos mi to umknelo, dlatego czy ktos mi moze wytlumaczyc dlaczego musimy liczyc na Holenderki, skoro:

Wygrywamy z Bulgarią i dopisujemy sobie +2 pkt.
Rosja gra z Holandia, wiec ktorys team na pewno punkty straci.

Tak wiec, mamy 9 pkt. Jesli Rosja wygra ma rowniez 9 pkt, a Holandia 8 pkt. wiec wchodzi Rosja i Polska. Z kolei jesli Rosja przegra zostaje z 7 pkt. a 10 pkt. ma Holandia, tak wiec wchodzi Holandia i Polska.

Chyba, ze cos przeoczylem...


Kolego w siatkówce za porażkę jest 1 punkt nie zero. To nie piłka wink Krystian wszystko opisał powyżej.
Posted by: VooDoo

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 01/10/2009 05:35

Bullet ehh... no tak wink dzięki wink
Posted by: Krystian

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 01/10/2009 05:58

Amperek

Naprawde mysle, ze Holenderki nie odpuszcza. Dlaczego?

1) to co napisal Bullet, ze lepiej "pozbyc sie" zawsze groznych Rosjanek

2) przegrywajac, na pewno Rosjanki mialyby nad Pomaranczowymi przewage psychiczna przystepujac do gier w strefie medalowej

3) odpuszczajac jutrzejsze spotkanie, nie bylyby z pewnoscia milo traktowane przez kibicow w polfinale, smiem twierdzic, ze nie ominelaby by ich solidna dawka gwizdow

4) miesiac temu w turnieju finalowym Grand Prix przegraly z Rosjankami 0-3, w zwiazku z czym na pewno beda chcialy sie zrewanzowac, o czym zreszta dzis wspominala bodajze Wensink w pomeczowym wywiadzie wink
Posted by: Mitul

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 01/10/2009 06:17

w unibecie na Holenderki kurs 2 !!!
dla przykładu w bwin tylko 1,6 !!!

ja pograłem gruuubo - jutro najwyżej częściowa kontra na siurbeta wink
Posted by: Krystian

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 01/10/2009 06:21

Jeszcze uzupelnienie powyzszej wypowiedzi:

Trener Avital Selinger (Holandia) &#8211; Czy pomożemy Polkom awansować do półfinału? Zawsze powtarzam swoim zawodniczkom, ze mają grać najlepiej jak potrafią, choć nie zawsze to wystarczy do wygrania meczu. Nie muszę sięgać po rezerwowe, aby dać odpocząć podstawowej szóstce. Mój zespół jest najmniej zmęczony, ponieważ do tej pory rozegrał tylko 15 setów.
Posted by: MorpheusI

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 01/10/2009 17:28

sa niestety 2 aspekty tego, ze Oranje podloza sie Ruskim:
1. o ile pamietam, wtedy gdy Polki byly 1 raz ozlocone cudem weszly do polfinalu kosztem ...wlasnie Oranje
2. Ruskie kazdy widzi jak graja-slabo, natomiast Polki z meczu na mecz coraz lepiej i trener holenderek tez to widzi. A do tego dochodzi przywilej gospodarzy, czyli przy wyrownanym finale (ew. polfinale) wlasnie z Polkami nawet 1-2 pilki wyczarowane przez sedziow dla gospodyn mogo pozbawic Oranje zlota (ew. polfinalu; patrz: losowanie).
Dlatego mysle, ze jednak Ruskie,ale obym sie mylil!
Posted by: Krystian

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 01/10/2009 17:38

Originally Posted By: MorpheusI
sa niestety 2 aspekty tego, ze Oranje podloza sie Ruskim:
1. o ile pamietam, wtedy gdy Polki byly 1 raz ozlocone cudem weszly do polfinalu kosztem ...wlasnie Oranje
2. Ruskie kazdy widzi jak graja-slabo, natomiast Polki z meczu na mecz coraz lepiej i trener holenderek tez to widzi. A do tego dochodzi przywilej gospodarzy, czyli przy wyrownanym finale (ew. polfinale) wlasnie z Polkami nawet 1-2 pilki wyczarowane przez sedziow dla gospodyn mogo pozbawic Oranje zlota (ew. polfinalu; patrz: losowanie).
Dlatego mysle, ze jednak Ruskie,ale obym sie mylil!

Nie, nie. Zapewne miales na mysli poprzednie ME, te w 2007 roku, gdzie w spotkaniu decydujacym o awansie do polfinalu, Polki wygraly 3-0 z Holenderkami... ale bylo to wlasnie bezposrednie starcie, takze wszystko zgodnie z fair play, zadnego kombinowania na boku, a w dotyczacej nas sytuacji chodziloby wlasnie o takie. Poza tym chyba tylko niezrownowazony psychicznie trener zagralby przeciwko miejscowym kibicom, narazajac sie wiadomo na co w kolejnych grach. Selinger na takiego mi nie wyglada.
Posted by: kreator1980

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 01/10/2009 18:08

Moim zadaniem po wypowiedzi trenera i zawodniczek wynika, że nie będzie żadnego kombinowania. Holandia zagra z pełnym zaangażowaniem i mam nadzieję pokona Rosję. Porównując dotychczasowe występy obu reprezentacji wskazanie faworyta wydaje się oczywiste. Jedyne czego się boję to tego, że Holandii w końcu może się zwyczajnie przydarzyć słabszy dzień. Jeżeli wszystko będzie przebiegało jak dotychczas to może być to szybki mecz dla pomarańczowych. Dobra zagrywka Holandii a z drugiej strony fatalne w przyjęciu Rosjanki to powinien być klucz do zwycięstwa. Holenderki o dziwo grają też bardzo dobrze w obronie a w ataku mają więcej opcji niż Rosjanki.

Holandia - 1,7 Expekt 10/10
Holandia (-1,5) - 1/10
Posted by: kreator1980

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 01/10/2009 18:14

Jeszcze jedna ważna rzecz o której wspominałem wcześniej, o czym też mówią zawodniczki i co w końcu widać gołym okiem a mianowicie zawodniczkom Holandii gra sprawia ogromną radość. Zgoła odmienna sytuacja ma miejsce w drużynie Rosji, gdzie wszystko jest sztywne,na siłę bez radości i polotu.

Na dokładkę można dać Turczynki, które powinny uporać się ze słabymi Czeszkami.
Posted by: jakub

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 01/10/2009 18:20

Zgadzam się z tobą w 100 % jeżeli chodzi o Turczynki, można śmiało zagrać - 1,5 seta na nie, jeżeli chodzi o Holenderki będzie ciężki mecz,ale powinny go wygrać.
Posted by: Ernestos

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 01/10/2009 19:25

na dzis
Hiszpania- Belgia 2 kurs 1.65 millenium smile

moim zdaniem promocja jakich malo :), Belgijki waleczne mysle ze smialo mozna zagrac to smile
Posted by: Wojtas_

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 01/10/2009 19:26

Wczoraj wieczorem Holandia +1,5 @ 1,50 (hc set) unibet, ładna promocja, teraz 1,42 bodajze
Posted by: kreator1980

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 01/10/2009 19:32

Hiszpanki świetnie bronią, walczą o każdą piłkę. Belgijki to żądna rewelacja. Ja tego nie ruszam.
Posted by: hokuy

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 01/10/2009 21:39

Nie wiem czy kiedyś uprawialiście jakieś sporty, występowaliście w drużynie, można mówić, że się nie odpuści, że zagra się z pełnym zaangażowaniem, ale gdzieś tam w podświadomości jest coś takiego co już nie ma po co się wysilać. Ja bym się powstrzymał z tym hurraoptymizmem na Holandie, mają w głowach to, że są już w pófłfinale. Granie dla mnie pomarańczowych po 2.0 jak to nazywacie promo, czy te 1.7 jak jest teraz mija się z celem. Życze wam wygranych ale mój scenariusz zakłada wersję pesymistyczną.

Holandia 1-3
Polska 0-3

Oby się nie sprawdziło!
Posted by: craax

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 01/10/2009 22:02

Hokuy z calym szacunkiem ale chyba Cie troszeczke ponioslo. Po pierwsze dlaczego Polska 0-3 ? Nawet jesli Rosjanki wygraja z Holandia to dlaczego nasze dziewczyny mialyby przejsc obok meczu ? Mistrzostwa w naszym kraju , na kazdym meczu maja doping kilkutysiecznej rzeszy kibicow ,ogrom ludzi przed telewizorami , maja chorego trenera i sadzisz , ze odpuszcza ? Opuszcza glowy i przejda obok meczu ? Beda mialy wlasnie swietna okazje pokazac ze SA NAPRAWDE DRUZYNA ! Chyba,ze uwazasz , ze nastapi calkowita roszada w skladzie a nasza 'lawka' nie jest w stanie urwac CHOCBY SETA BULGARII. Dla mnie to kompletnie zle podejscie do sprawy !
Co do meczu Holenderek , nie ma co gdybac , kazdy juz tutaj opisal wszystkie "ZA I PRZECIW". To naprawde kazdego indywidualna sprawa jak widzi to spotkanie , w co wierzy i w co zainwestuje swoje pieniazki. Jedna uwaga, nikt tego chyba nie bierze pod uwage, iz mozemy pisac o Rosjankach co chcemy,jak to im sie gra posypala itd ale powiedzmy sobie szczerze sa one w stanie ograc nawet w pelni skoncentrowana i pierwsza druzyne Oranje, a tak naprawde nikt tego aspektu nie bierze chyba pod uwage . Zlepek przypuszczen tak jakby wynik zalezal tylko i wylacznie od pomaranczowych smile
Nie pozostaje nam nic jak od 17:30 kibicowac ile sil reprezentacji Holandii !!!!
Do boju POLSKA !!
Do boju HOLANDIA !!
Posted by: Wojtas_

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 01/10/2009 22:13


Holland +1.5 (set hc) @ 1.42 Unibet



Holenderki wedlug mnie powinny byc faworytkami tego meczu,a w niektorych bukmacherach nie sa/nie były. W tym turnieju nie stracily jeszcze seta, wygraly kolejno z Chorwacją, Hiszpanią, Polską, Bułgarią i Belgią. Teraz czeka ich trudny mecz z Rosjankami. Rosjanki dzisiaj narobiły sobie problemów przegrywając z Polkami. Teraz żeby awansować muszą wygrać conajmniej 3-1, to będzie bardzo trudne z tak grającymi Holenderkami. Nie ma co mowić "Rosjanki z nożem na gardle" bo to juz wiele razy skutkowało w drugą stronę. Holenderki niby maja juz pewny awans, ale watpie ze beda sie ogladac na Rosjanki i puszcza im ten mecz. Wyjda na boisko i beda grac swoje, to powinno wystarczyc na wygrana przynajmniej dwóch setów, lecz sądze ze wygraja cały mecz w stosunku 3-1. Rosjanki sie podłamią jak zobaczą, ze z Holenderkami im nie idzie zbyt łatwo. Takze reasumując, Holandia wygrywa, Polska wygrywa i te dwie druzyny awansuja do półfinałów. Holandia wyeliminuje juz teraz Rosje i nie bedzie miala z nia jak cos problemow w strefie medalowej. Holandia w takiej formie(jesli ja utrzyma) zagra w finale z Włoszkami - taki moj typ na final.



A co do meczu Polek to dużo zależy od tego wczesniejszego meczu, jak Hol wygra to nasze mega zmobilizowane będą i kusi mnie -2,5 @ 1,60, jak Rosja wygra, to Nasze Panie tez wygraja, ale pewnie już nie 3-0.


Polska -2,5(set hc) @ 1,60 unibet


boks
Posted by: Cypryjczyk

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 01/10/2009 22:25

Polska -2,5(set hc) @ 1,60 unibet

odradzam gre takiego asiana, na dłuzszy okres wieksza strata niż zysk, szacuje że Polki maja gdzies ok. 50% i mniej szans na wygranie tego spotkania 3:0 a wiec EV-
Posted by: Wojtas_

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 02/10/2009 02:58

Holandia izi grin


No to teraz mamy wszystko w swoich rękach, wystarczy wygrać, aby awansować do półfinału boks


Polki na pełnej k..wie po 3-0 ! grin
Posted by: Krystian

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 02/10/2009 03:04

To co pisalem o graniu z pelna determinacja Oranje idealnie sie sprawdzilo. Wielki szacunek dla Selingera i Holenderek za 100% zaangazowanie!!!!

Kapitalnie!!
Posted by: Miłoszq

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 02/10/2009 03:32

a co bedzie jak Polska wygra 3-2? bilans setow Polska i Rosja 12-9!!!???
Posted by: Giertyszek

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 02/10/2009 03:42

Najpierw liczą się punkty a dopiero bilans setów.
Posted by: Miłoszq

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 02/10/2009 03:45

Originally Posted By: Miłoszq
a co bedzie jak Polska wygra 3-2? bilans setow Polska i Rosja 12-9!!!???


ale osiol ze mnie, sorry za zamieszanie...
Posted by: kreator1980

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 02/10/2009 19:05

Idąc za ciosem:

Holandia(-1,5) - 1,72 Expekt 10/10
Holandia - 1,35 10/10

Świetny bilans ostatnich spotkań na korzyść Holandii. Bardzo dobra, równa, gra przez cały sezon i dotychczasowe mecze na ME, to wszystko skłania mnie do zagrania po raz kolejny reprezentacji Holandii.
Nasze dziewczyny moim zdaniem i tak osiągnęły maksimum na tych ME i za to im chwała. Wczorajszy wynik 3:1 z Bułgarią nie odzwierciedla w żaden sposób tego co działo się na boisku. Trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że zwycięstwo to zostało wymęczone.
Ja stawiam na moim zdaniem dużo lepszą drużynę.
Posted by: moor6

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 02/10/2009 21:24

[quote=kreator1980]Idąc za ciosem:

Holandia(-1,5) - 1,72 Expekt 10/10
Holandia - 1,35 10/10

Świetny bilans ostatnich spotkań na korzyść Holandii....

Kazda seriasie kiedys powinna skonczyc ,a kibicie bedą za polkami a nie Holenderkami
Posted by: Misiek

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 02/10/2009 21:34

A skąd wiesz, że kibice będą za Polkami, a nie za Holenderkami confused confused


Gratulacje oczywiście dla Polek, oraz dla Krystiana, który wierzył do samego końca w przeciwieństwie do mnie.. smile ja bardziej optymistycznie zawsze patrzę jednak na facetów na kobity po raz pierwszy zwątpiłem po tych spotkaniach w GP [niektórych] oraz spotkaniu z Holandią - w którym wierzyłem, ale się ostro rozczarowałem szczególnie pierwszymi dwoma setami [ale na Ruskie nie grałem smile ] ale to już historia... Jesteśmy w czwórce, ogromny sukces smile

Jutro spotkanie z Holandią... Po raz czwarty już w tym roku zmierzymy się z Flier i spółką... Póki co nie zdobyliśmy jeszcze żadnego seta (!) w tych czterech dotychczasowych spotkaniach, więc może czas na jakiś? najlepiej na trzy wink

Co do grania Holenderek po @1.35, ja oczywiście odpuszczam, hc mnie nie interesuje. Polki mogą zagrać na luzie.. powinny.. zrobiły naprawdę sporo... a teraz każdy medal będzie już piękną sprawą smile
Posted by: iti

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 03/10/2009 03:34

Przede wszystkim od ostatniego meczu z Holenderkami na plus zmienil sie trener. Doceniam Matlaka za wszystko, ale odkad prowadzi kadre to ja nie zauwazylem jakichs konkretnych uwagach na przerwach jezeli byly potrzebne. I w tym aspekcie jego kompletnym przeciwienstwem jest Makowski. Moim zdaniem Matlak dodaje im presji troche krzyczac na nie. Makowski potrafi doradzic, jest taki miekki, nie krzyczy za bardzo - to sie podoba wink
Posted by: Krystian

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 03/10/2009 03:48

iti

Tu sie nie mozna zgodzic, przeciez na tym turnieju, w meczach, w ktorych prowadzil zespol, nie krzyczal w ogole na dziewczyny. Generalnie wiadomo jak prowadzi druzyny, ale przeciez w tym wypadku chodzi nam tylko o ten turniej. Zreszta pretensje Niemczyka dotyczyly 2-ch kwestii, braku zmian i wlasnie tego, ze brakuje mu "tego prawdziwego Matlaka, jego opieprzania dziewczyn, ze zachowuje sie tu w Łodzi jak nie on".
Posted by: kreator1980

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 03/10/2009 04:50

Można się zgodzić z tym, że Makowski udziela dziewczynom cennych wskazówek i robi to moim zdaniem w odpowiedni sposób. Nie rozkłada rąk, nie krzyczy tylko mówi o konkretnych rzeczach czyli: jak gra w danym momencie przeciwnik, jak gra nasza drużyna, co trzeba zrobić, poprawić aby grać skutecznie. Poza tym nieustanie mobilizuje dziewczyny do lepszej gry. Podoba mi się to o robi ten człowiek ale czy to wpłynie na poziom gry naszej reprezentacji jakoś znacząco? Czy nagle zaczną lepiej przyjmować, zagrywać i blokować? Czy słowa trenera sprawią, że nagle staną się lepszymi siatkarkami? Odpowiedz brzmi: NIE.
Posted by: podstawek

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 03/10/2009 05:01

Mi się natomiast nie podoba, jak Makowski coś tam doradza, a tu nagle któraś zaczyna się dzreć i sama kończy czas. Zamiast słuchać to im się zbiera na okrzyki bojowe. Dla mnie to wygląda na lekkie lekceważenie trenera
Posted by: Wojtas_

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 03/10/2009 06:57

Polaków z Bułgarami też wszyscy (prócz nielicznych grin) skazywali na porażkę w meczu półfinałowym. Historia lubi się powtarzać, obyyyy ... gwizdek
Posted by: kreator1980

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 03/10/2009 15:34

Może ktoś poda jakieś konkretne argumenty przemawiające za Polkami? Oczywiście poza tymi patryjotycznymi i tym, że gramy u siebie. Wiadomo, że jakieś tam szanse są, bo jest to sport i gdy Polkom będzie wszystko wychodziło i będą miały szczęście(przetaczające się piłki, linie itd) to mogą powalczyć. Nie wiem skąd się wziął ten hurra optymizm? Sądzę, że po wygranym meczu z Ruskimi. Apeluje o rozwagę. Zresztą nie sądzę aby Ci wszyscy którzy tu wierzą w Polki zagrali na nie za większe pieniądze.
Posted by: Arsen

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 03/10/2009 16:02

1.wystarczy, ze zagraja tak ja z ruskimi i niewiele ekip jest w stanie nam skoczyc.
2.z bukmacherskiego punktu widzenia seria 0-12 w setach musi sie skonczyc
3.gramy u siebie, sedziowie jesli beda sie mylili to tylko w jedna strone
4. @3,3 na nas to przesada, to jest polfinal ME, rozne rzeczy sie moga zdarzyc
5. w ME mezczyzn tez gralisce ROS i BUL, ja gralem FRA i POL i dobrze na tym wyszedlem, licze na powtorke

POLSKA 3/10
POLSKA +1,5 6/10
Posted by: kreator1980

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 03/10/2009 16:25

Tylko że wtedy była odwrotna sytuacja i mało kto dawał szanse Polakom a w tej chwili wszyscy mocno wierzą w polską drużynę. Obyście się nie przeliczyli.
Posted by: hutkier

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 03/10/2009 16:50

Czesc

Mam prosbe / pytanie
moze ktos wie na jakim kanale cyfry + bedzie mozna obejzec meczyk Polek, jestem daleko od Polski a i dostepnosc do neta jest bardzo ograniczona
z gory wielkie dzieki
pozdrawiam
Pawel
Posted by: elenes1983

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 03/10/2009 16:51

Bzdury gadacie, jak malo kto dawal szanse polakom?? Przed polfinalem wygrali wszystkie mecze, blugarzy nie...
Tam szane byly 50/50 z lekkim wskazaniem na Polakow, zreszta to meska siatkowka gdzie poziom jest bardziej wyrownany.

Tutaj jest reprezentacja Holandi ktora gra co chce jak chce, pokazala nam juz raz 3-0! Nawet w meczu ktory mogly odpuscic totalnie z Rosja wygraly!
Nasze siatkarki graja ok, na miare swoich mozliwosci. Ale prawda jest taka ze 3-0 z holandia i ostatni mecz z Blugaria gdzie trzeba bylo wygrac a one w 1 secie daly taki pokaz nieudolnosci ze az szkoda bylo patrzec, nie pozostawia zludzen kto jest lepsza druzyna.

Holanda -1,5 seta. Nasze moze seta urwa po walce, ale 3 przegraja. I mowie to pomimo iz moja siostra cioteczna gra w kadrze na libero. Poprostu to nie forum kibicowskie a bukmacherskie.
Posted by: Zlatan

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 03/10/2009 17:24

Originally Posted By: elenes1983
Bzdury gadacie, jak malo kto dawal szanse polakom?? Przed polfinalem wygrali wszystkie mecze, blugarzy nie...
Tam szane byly 50/50 z lekkim wskazaniem na Polakow, zreszta to meska siatkowka gdzie poziom jest bardziej wyrownany.

Tutaj jest reprezentacja Holandi ktora gra co chce jak chce, pokazala nam juz raz 3-0! Nawet w meczu ktory mogly odpuscic totalnie z Rosja wygraly!
Nasze siatkarki graja ok, na miare swoich mozliwosci. Ale prawda jest taka ze 3-0 z holandia i ostatni mecz z Blugaria gdzie trzeba bylo wygrac a one w 1 secie daly taki pokaz nieudolnosci ze az szkoda bylo patrzec, nie pozostawia zludzen kto jest lepsza druzyna.

Holanda -1,5 seta. Nasze moze seta urwa po walce, ale 3 przegraja. I mowie to pomimo iz moja siostra cioteczna gra w kadrze na libero. Poprostu to nie forum kibicowskie a bukmacherskie.


Nareszcie jakas madra i konstruktywna wypowiedz,odnosnie meczu z Rosja i ogolnie o Rosjankach - tylko i wylacznie Gamova,nie mozna bylo patrzec momentami jak Safronova czy Kosheleva sie mecza w ataku,bardziej ta pierwsza,jak nie szlo to wszystkie pilki szly do Gamovej,srodka w tym zespole w ogole nie bylo,chcialbym zobaczyc statystyki srodkowych rosyjskich w drugiej fazie turnieju(bo od tego momentu zaczela sie powazna gra),odnosnie dzisiejszego meczu - tak naprawde to Polek juz nie powinno byc w tym turnieju,Salinger mogl wystawic 2 sklad z Rosja i byloby po zawodach,po drugie swietnie graja caly turniej,Visser i Flier to wg mnie kandydatki do MVP calego turnieju( Visser z Gioli beda walczyc o najlepsza srodkowa turnieju),po trzecie w tym roku dwa razy Polki przegrywaly po 0-3 z Holenderkami i to do tego byly to mecze u siebie,nie widze innego wyniku jak 3-0 dla Holandii,najlepszy typ wg mnie to ponizej 182,5 pkt w meczu w Millenium @1.8,pozdrawiam:)
Posted by: Wojtas_

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 03/10/2009 17:25

nie było zadnego wskazania na Polaków w tamtym meczu, chyba obstawialismy inne mecze, ale mniejsza z tym ... grin

Nasze zagrały świetny mecz z Rosjankami oraz bardzo dobry mecz z Bułgarkami, mozecie sobie mowic ze to był slaby mecz, ja mam inne zdanie, Bulgarki graly bardzo dobrze i wszystko im wychodziło, przypomne tylko ze taka Rosja ledwo wygrala 3-2 z Bulgaria.
Posted by: Wojtas_

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 03/10/2009 17:39

edit: Rosja ograła Bułgari3 3-0, myslalem o Belgii a napisalem Bulgaria

ale to nawet i dobrze, pokazuje jakim nieprzywidywalnym sportem jest siatkówka w wydaniu kobiet, moga wygrac przegrany mecz oraz rownie dobrze przegrac wygrany mecz, prawdopodobienstwo tych dwoch zdarzen jest równe grin
Posted by: Wojtas_

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 03/10/2009 17:56

"Dotychczasowe osiągnięcia już nie mają znaczenia, bo jutro zaczyna się nowy turniej. Mistrzem Europy nie zostanie ta drużyna, która grała najlepiej w minionym tygodniu, lecz ta, która będzie najlepsza w sobotę i niedzielę - podkreślił Massimo Barbolini, trener reprezentacji Włoch." (siatka.org)


To własnie moja "spiskowa" teoria na temat dzisiejszych półfinałów i jutrzejszego finału Polska - Niemcy grin
Posted by: elenes1983

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 03/10/2009 18:13

No ok chcialbym tylko zobaczyc ile obstawiasz na takie final...
Bo cos mi sie wydaje ze za drobne...
Wiesz co innego jest snuc teorie, albo poprsotu kibicowac jakiemus zespolowli i wierzyc w niego chociazby wszystko inne wskazywalo przeciwko.
A co innego analizowac realne szanse i obstawiac konkrente pieniadze na to...
Posted by: elenes1983

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 03/10/2009 18:14

A prawda jest taka ze forma i wyniki przemawiaja za Holandia.
Za naszymi jedynie to ze gramy u siebie i ze to sport i wszystko sie moze zdarzyc...
Posted by: Wojtas_

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 03/10/2009 18:21

Tak naprawde to widze Włoszki ze złotem, a Nasze Panie ze srebrem wink
Posted by: Krystian

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 03/10/2009 19:48

Originally Posted By: elenes1983

Tutaj jest reprezentacja Holandi ktora gra co chce jak chce, pokazala nam juz raz 3-0! Nawet w meczu ktory mogly odpuscic totalnie z Rosja wygraly!
Nasze siatkarki graja ok, na miare swoich mozliwosci. Ale prawda jest taka ze 3-0 z holandia i ostatni mecz z Blugaria gdzie trzeba bylo wygrac a one w 1 secie daly taki pokaz nieudolnosci ze az szkoda bylo patrzec, nie pozostawia zludzen kto jest lepsza druzyna.

Holanda -1,5 seta. Nasze moze seta urwa po walce, ale 3 przegraja. I mowie to pomimo iz moja siostra cioteczna gra w kadrze na libero. Poprostu to nie forum kibicowskie a bukmacherskie.


Bulgaria to ekipa, ktora do meczu z Polska przegrala TYLKO z Rosjankami i Holenderkami. Czy to oznacza, ze Bulgarki sa slabe i Polki musza je pojechac w kazdym z setow powiedzmy do 15? Nie sadze. Polki wychodzac na mecz z Bulgaria, jak same mowily, byly praktycznie nierozgrzane, caly czas sledzily mecz Holenderek z Rosjankami i sie denerwowaly, co chyba nie jest dziwne, skoro byl to absolutnie kluczowy mecz w kontekscie naszego awansu? Dlatego tez znajac juz wynik tego spotkania, wyszly na boisko zapewne myslac juz bardziej o polfinale. Bulgarki do tego w moim przekonaniu zagraly naprawde swietny mecz, graly absolutnie bez presji, a i tak to Polki zwyciezyly w tym naprawde bardzo trudnym dla nich pojedynku.

Piszesz, ze Holandia "gra co chce i jak chce", w dotychczasowych naszych meczach przeciwko nim w tym roku to jest fakt, ale problem Holenderek polega na czyms innym. Jak do tej pory na ekipe, ktora od tylu lat gra w niezmienionym skladzie (przypominam, ze praktycznie ich cala reprezentacja grala ze soba w jednym klubie przez pare sezonow, DELA Martinus Amstelveen) nie ugraly niczego wielkiego. Wygraly jedynie WGP pod koniec sierpnia 2007 roku, nie wspomne, ze wiadomo jak niektore zespoly traktuja te rozgrywki. Nie umniejszam ich wygranej w tym turnieju, przeciwnie, chce wlasnie zaznaczyc, ze graly tam REWELACYJNIE (w turnieju finalowym wygraly 5/5 spotkan, pokonujac nawet same Brazylijki), a i tak wszyscy wiemy co stalo sie MIESIAC POZNIEJ. Holenderki nie awansowaly nawet wtedy do polfinalu ME, w decydujacym meczu ulegajac wlasnie.. Polkom 1-3. Dalej, niecale 4 miesiace po ME, Holenderki nie zakwalifikowaly sie na Olimpiade w Pekinie, bo w turnieju eliminacyjnym w Halle przegraly znow 1-3 z.. Polska, czym nasze dziewczyny zamknely im droge na IO wink W turnieju finalowym WGP 2009 (niecale 1.5 miesiaca temu) Holenderki takze nie daly sobie rady, przegrywajac az 3 mecze, z Brazylijkami, Rosjankami i.. Japonkami. W tych 3 spotkaniach ugraly lacznie tylko 1-go seta! Na tym polega wlasnie problem Oranje, ze jak do tej pory nie wytrzymywaly presji w absolutnie kluczowych dla nich spotkaniach! A jak wiadomo w dzisiejszym meczu, patrzac na poprzednie wyniki, to Holenderki musza, a Polki moga. I nikt tu nie pisze, ze Polki zmiazdza dzis swoje rywalki, tylko po prostu w takich spotkaniach jak to dzisiejsze wszystko jest mozliwe, a jak widac Holenderki do tej pory nie radzily sobie z cisnieniem. Poza tym chyba nikt nie ma watpliwosci co do dzisiejszego dopingu na hali, i ze publika bedzie naszym 7-mym zawodnikiem smile

Wracajac jeszcze do poprzednich ME, w 2-giej fazie grupowej Polki rozbily Serbki 3-0, by 4 dni pozniej w polfinale.. ulec im 0-3. A historia podobno lubi sie powtarzac wink

POLSKA! gwizdek
Posted by: lamps

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 03/10/2009 21:11

Zagrałem na nasze kobiety że wygrają 3:2 w fortunie po kursie 5,6.

Naprawdę ciężko tu teraz coś powiedzieć, taka faza turnieju że może być różnie.W fazie grupowej bez żadnych obaw grałem 3:0 Oranje.Dziś już liczę na coś lepszego w wykonaniu naszych pań.
Łódzka hala dziś odleci w kosmos, zobaczymy która reprezentacja wytrzyma to i wejdzie do finału.

Czego jestem prawie pewny że mistrzem europy będzie któraś reprezentacja z tego półfinału.

Aha, i najważniejsze, będzie dziś kilka ładnych twarzy z obu stron na parkiecie co da urok temu meczu.
Posted by: Arsen

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 03/10/2009 22:51

dla mnie 3,75 w pinnacle na nasze to spore value, pobralem, tak samo jak +1,5 @2,27

gramy polfinal ME u siebie i co by sie nie dzialo to taki kurs jest wart gry, obojetnie jaki przeciwnik z drugiej strony (moze tylko z Brazylijkami bym tego nie wzial)
Posted by: bukma

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 03/10/2009 23:54

Zeby wygrac z holandia musimy zagrac najlepszy mecz na tym turnieju. Tylko w tym wypadku mamy szanse inaczej bedzie 3:0 lubi 3:1 dla pomaranczowych.
Ja odpuszczam ten mecz ale gdybym mial na sile to grac to gralbym holandie.
Posted by: Krystian

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 04/10/2009 02:19

Srogie lanie w dwoch pierwszych setach tak samo jak w meczu grupowym, zespol ten jest budowany od ok. 5 lat i wlasciwie dopiero teraz prezentuje maksimum swojej formy, za co serdeczne gratulacje dla nich, bo sa w kapitalnej dyspozycji. Budowa naszego zespolu trwa 5 miesiecy i tak jak pisal bodajze Misiek, jak ugramy teraz braz, to to juz bedziemy piekna sprawa smile Walczymy jutro o medal!
Posted by: bukma

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 04/10/2009 08:00

Co myslicie zeby dzis grac holenderki po kursie ponad 2 ?
Graja dobry turniej a w tym meczu faworytkami bukow sa wloszki.
Myslicie ze hol da rade?
Posted by: kreator1980

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 04/10/2009 14:31

Czy jakiś cwaniak:) mógłby z łaski swojej podać nam tu wszystkim zgromadzonym historię pojedynków polsko-niemieckich. Tylko proszę mi tu nie pisać, że łatwo znaleźć itd. Wiem, że są tu tacy dla których siatkówka jest sportem numer 1. Ja zdecydowanie bardziej interesuje się koszykówką.
Póki co to Niemki(+1,5) po 1,68 wyglądają bardzo fajnie. Polski jeżeli w ogóle dadzą rade to po walce. Myślę, że kurs jeszcze trochę podskoczy.
Posted by: kreator1980

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 04/10/2009 14:39

Oczywiście fajnie jakby ktoś podał jeszcze historie spotkań Włochy-Holandia. Ja już wczoraj zagrałem na zwycięstwo Holenderek po 2,5 1/10. Dwa zdecydowanie najlepsze zespoły tych ME. Czekam na wypowiedzi fachowców.
Posted by: Arsen

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 04/10/2009 16:50

a co tu ma do rzeczy historia meczy? nie gra historia tylko zawodniczki. kadry zupelnie sie zmienialy przez lata, a nasza to juz w ogole, wiec co komu da, ze 5 lat temu to Polska wygrala 3:0, a 7 lat temu Niemki byly lepsze. Jesli juz, to mozna brac mecze z tego roku jesli sie spotkaly.

Final dla mnie 50/50 poczekam i moze uda sie na live zlapac jakis dobry kurs.
Posted by: kreator1980

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 04/10/2009 18:36

No i odezwał się jakiś cwaniak ale wyników nie podał.
Miałem na myli historię ostatnich spotkań przed ME ale takiemu fachowcowi pewnie nic to nie mówi no cóż. Może znajdzie się ktoś życzliwy dla kogo nie będzie to problem i poda jakieś ciekawe informacje.
Posted by: GaloGalo

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 04/10/2009 18:43

Wg mnie sam finał to 50/50. Zadecyduje dyspozycja dnia, a być może dyspozycja rozgrywających od których wiele będzie zależało. Siła ognia podobna. Z jednej strony Flier, Staelens, Stam. Z drugiej Aguero, Piccinini, Del Core. Najrozsądniej byłoby poczekać i jak już zagrać coś na live.
Posted by: Krystian

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 04/10/2009 18:45

Originally Posted By: kreator1980
No i odezwał się jakiś cwaniak ale wyników nie podał.
Miałem na myli historię ostatnich spotkań przed ME ale takiemu fachowcowi pewnie nic to nie mówi no cóż. Może znajdzie się ktoś życzliwy dla kogo nie będzie to problem i poda jakieś ciekawe informacje.

Polki z Niemkami graly w tym sezonie 2x, nasze dziewczyny wygraly 3:0 i 3:2, obydwa mecze mialy miejsce na turnieju w Montreux (co roku Sport Klub to transmituje) w czerwcu. Kompletne wyniki tych zawodow masz na wikipedii. Niemki graly tam jednak bez obecnej pierwszej libero i srodkowej Fuerst. Rownoczesnie na tej imprezie spotkaly sie tez Wloszki z Holenderkami, Wloszki wygraly 3:2. Trzeba jednak pamietac, ze mimo tego, ze jest to dosc prestizowy turniej, to wiele reprezentacji traktuje go naprawde sparingowo.
Posted by: Inzaghi78

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 04/10/2009 18:50

11.06., Montreux (Montreux Volley Masters)
Polska - Niemcy 3:0 (25:23, 25:17, 25:16)
Polska: Bełcik, Gajgał, Świeniewicz, Bednarek, Barańska, Kaczor, Zenik (libero) oraz Pykosz, Jagieło, Sawicka.


14.06., Montreux (Montreux Volley Masters)
Polska - Niemcy 3:2 (25:21, 25:19, 22:25, 11:25, 15:11)
Polska: Bełcik, Barańska, Bednarek, Kaczor, Świeniewicz, Gajgał, Zenik (libero) oraz Sadurek-Mikołajczyk, Pykosz, Jagieło, Sawicka, E. Skowrońska.

Prosze wink
Posted by: kreator1980

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 04/10/2009 19:26

Dzięki. Myślę, że to daje nam jakiś obraz. Wiele osób piszę, że finał 50/50 i trudno się tu nie zgodzić. Na pewno duże znaczenie będzie miała dyspozycja dnia a szczególnie zagrywka/przyjęcie. Ja skłaniam się ku Holenderkom. Na pewno stać je na wygraną a kurs jest zachęcający. Cały turniej stawiałem na Holenderki więc pójdę do końca za ciosem.

Holandia(+1,5) 1,6 Expekt - 5/10
Holandia win - 2,2 2/10

I gram Niemki(+1,5) 1,68 2/10
Moim zdaniem będzie bardzo trudno o ten brązowy medal. Niemki swoją grą na tym turnieju pokazały że potrafią walczyć do końca. Myślę że oba zespoły są na podobnym poziomie więc nie widzę przeciwskazań by grać Niemki po lepszm kursie
Posted by: Krystian

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 05/10/2009 02:10

Kapitalne zwyciestwo nad Niemkami i olbrzymi sukces w postaci medalu hura piwo

ME 2003 - 1 miejsce
ME 2005 - 1 miejsce
ME 2007 - 4 miejsce
ME 2009 - 3 miejsce

Fenomenalny turniej w Polsce pod kazdym wzgledem!!

Warto zaznaczyc to, co powiedziala Kasia Gajgal, ze WSZYSTKIE dziewczyny, ktore zdobyly ten medal, jeszcze w tym sezonie klubowym graly w Polsce wink

I jest duza szansa na to, ze przegralismy na tym turnieju tylko z Mistrzyniami Europy wink
Posted by: szuwi1

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 05/10/2009 02:37

Podobno bwin unieważnia zakłady, że Polki zdobędą medal (analogiczna sytuacja z Holenderkami) postawione ME. Gamonie i oszuści. Sorki za mału offtopic.
Posted by: Mitul

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 05/10/2009 02:46

Originally Posted By: szuwi1
Podobno bwin unieważnia zakłady, że Polki zdobędą medal (analogiczna sytuacja z Holenderkami) postawione ME. Gamonie i oszuści. Sorki za mału offtopic.


u mnie unieważnili (dopiero dzisiaj, po wczorajszym meczu) !!)wszystkie 3 - na Polki, Holenderki i Niemki

co ciekawe za Holenderki wypłacili rano kasę, a potem cofnęli - oszuści i pajace, PRZESTRZEGAM !!!
Posted by: HAGIi

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 05/10/2009 02:52

niby czemu wycofali?
i jakie kursy?
Posted by: Mitul

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 05/10/2009 02:54

po prostu - napisali UNIEWAŻNIONO


kursy były soczyste, ale nie nierealne...
Polska 2,4
Hol 1,85 (tu było mega value!!)
Nie 3,55 (no i to nie weszło)

anulowali wszystkie 3 - pajace i tyle
Posted by: agr1

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 05/10/2009 03:03

No to jest jawne oszustwo bez podania przyczyny.

Powaznie ja akurat nic z tego nie gralem, ale odwolywalbym sie gdzie sie tylko da, bo niby czemu anulowane? blush
Posted by: Mitul

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 05/10/2009 03:06

nawet mam wszystkie screeny smile ale co z tego? z nimi się niestety nie wygra... znajdą punkt w regulaminie, żeby się wypiąć
Posted by: _Korver_

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 05/10/2009 05:39

Też mi anulowali... Miałem tylko Polki po @2,40. A najgorsze, że porobiłem kontry. ;( ktoś ma pomysł, gdzie można się z tym zgłosić? Odwdzięczę się za pomoc.
Posted by: sHybki

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 05/10/2009 06:00

Z bwinem nie wygracie Panowie...pozostaje sie trzymanie od nich z daleka: " Spółka nie przejmuje odpowiedzialności cywilnej za błędy przy wprowadzaniu danych, transmisji i/lub analizie danych. Spółka zastrzega sobie w szczególności prawo do korekty - również późniejszej - błędów przy wprowadzaniu kursu zakładu i/lub przy ustalaniu wyników zakładu (np. pomylenie kursów lub wydarzeń, drużyn itd.) lub uznanie konkretnych zakładów za nieważne"
Posted by: Damians888

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 05/10/2009 06:03

Napisz grzecznie do angielskiego supportu, wyślij skan kuponu, jeśli takowy posiadasz. Gdy to nie pomoże napisz im, że zgłaszasz sprawę do SBR
Posted by: _Korver_

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 05/10/2009 07:30

Originally Posted By: sHybki20
Z bwinem nie wygracie Panowie...pozostaje sie trzymanie od nich z daleka: " Spółka nie przejmuje odpowiedzialności cywilnej za błędy przy wprowadzaniu danych, transmisji i/lub analizie danych. Spółka zastrzega sobie w szczególności prawo do korekty - również późniejszej - błędów przy wprowadzaniu kursu zakładu i/lub przy ustalaniu wyników zakładu (np. pomylenie kursów lub wydarzeń, drużyn itd.) lub uznanie konkretnych zakładów za nieważne"


Z tym, że takie zapisy ma większość buków. Każdy sobie zastrzega prawo do anulowania zakładów bez podania przyczyny. Więc to jest słaby argument. Bwin doskonały nie jest, jak każdy buk. Ale przez 5lat przygody z nimi nigdy nie trafiła mi się podobna przygoda, a gram już na 3 koncie praktycznie bez przerwy (konta zakładane rzecz jasna ze względu na limity, żeby nie było wątpliwości). Jeżeli byłaby to zwykła pomyłka buka, to rzecz jasna posypuję głowę popiołem i cóż, nie udało się ich przechytrzyć. Ale jak mówię, specjalnie czekałem 2h, czy zakład będzie dalej dostępny. Był, to zagrałem. Na drugi dzień sprawdzam czy jest wszystko OK. Było, więc poszła odpowiednia kontra.

Eh...
Posted by: Cypryjczyk

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 05/10/2009 07:41

bwin "to banda złodziei i oszustów" po raz kolejny...coś z tym trzeba zrobić( heh zawiązać stowarzyszenie pokrzywdzonych przez bwin smile )
Posted by: muminek bez ogonka

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 05/10/2009 15:50

Po co to graliscie? Bylo pewne ze będą zwroty, pretensje mozecie miec tylko do siebie
Posted by: Inzaghi78

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 05/10/2009 16:47

Originally Posted By: muminek bez ogonka
Po co to graliscie? Bylo pewne ze będą zwroty, pretensje mozecie miec tylko do siebie


czlowieku co Ty piszesz , jestes normalny confused

Ja wspolczuje tym ludziom co zagrali a zwlaszcza Korverovi ktory dal kontre

Jak to bylo pewne smirk ze anuluja wygrane zaklady ??

przeciez to nie jest gra w 3 karty czy kubki na bazarze mad

Ja przez tyle lat nigdy nie mialem problemow z Bwin mimo iz bardzo duzo zlych rzezcy o nich czytalem ale moze dlatego ze nie gram u nich az tak czesto jak inni
Posted by: Mitul

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 05/10/2009 17:25

ja tez nigdy nie miałem z nimi problemów natomiast teraz naciąlem sie strasznie.
poszło grubo na wszystkie zakłady i wszedzie zwroty - na szczęście miałem tak dobrane stawki, że nie musiałem robić kontr u innych bukmacherów wiec stratny jestem minimalnie - co nie zmienia faktu, ze BWIN zachował się mega niepowaznie i bedę wszystkich przestrzegał przed grą tam !!!
procesowac się z nimi nie zamierzam bo i tak nie mam szans - zwrócili kasę, stratny wiele nie jestem, przeżyję (ale wygrana byłaby spora...)
Posted by: szuwi1

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 05/10/2009 17:43

Do SBR na pewno powinno pójść trochę listów, poza tym trzeba ich gnoić na forach, bo to przechodzi ludzkie pojęcie, co oni wyprawiają. Wystawili takie kursy, ich strata. Niech zatrudnią rozgraniętych oddsmakerów, a nie jakieś mameje. Szkoda słów.
Posted by: muminek bez ogonka

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 05/10/2009 17:45

Originally Posted By: Inzaghi78
Originally Posted By: muminek bez ogonka
Po co to graliscie? Bylo pewne ze będą zwroty, pretensje mozecie miec tylko do siebie


czlowieku co Ty piszesz , jestes normalny confused

Ja wspolczuje tym ludziom co zagrali a zwlaszcza Korverovi ktory dal kontre

Jak to bylo pewne smirk ze anuluja wygrane zaklady ??

przeciez to nie jest gra w 3 karty czy kubki na bazarze mad

Ja przez tyle lat nigdy nie mialem problemow z Bwin mimo iz bardzo duzo zlych rzezcy o nich czytalem ale moze dlatego ze nie gram u nich az tak czesto jak inni

Pisałem ze będą zwroty na quasi czacie jak jeszcze wszystkie 3 zakłady były dostępne. Te kursy to była oczywista pomyłka buka i według mnie takich rzeczy się nie gra, a na pewno już nie robil kontr bo to głupota. Nie chce nikogo obrazic tylko mowie co mysle
Posted by: szuwi1

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 05/10/2009 17:56

Pomyłka to jest wtedy gdy, buk ma zamiar wstawić powiedzmy kurs 4.00, a wstawia omylnie 6.00 i na drugo dzień go koryguje i zwraca stawki, tym co zdołali go łyknąć. Natomiast jeśli z premedytacją daję dany kurs i czeka do ostatniego momentu, a potem unieważnia, to jest złodziejstwo. Ja też mogę sobie powiedzieć, ze popełniłem pomyłkę i zagrałem na Holenderki w finale i niech ten pseudobuczek odda mi kase - przecież się pomyliłem, miałem zagrać na Włoszki.
Posted by: muminek bez ogonka

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 05/10/2009 18:16

Originally Posted By: szuwi1
Pomyłka to jest wtedy gdy, buk ma zamiar wstawić powiedzmy kurs 4.00, a wstawia omylnie 6.00 i na drugo dzień go koryguje i zwraca stawki, tym co zdołali go łyknąć.

Twoj przyklad to nie jest żadna pomylka i wątpie zeby buk robił zwroty po czyms takim...
Pomyłka jest wtedy gdy Skra gra z Resovia i na Skre wystawiają 4 a na Resovie 1,2 a mecz odbywa sie w Belchatowie

Ty wiesz swoje a ja wiem swoje. Tak jak już pisałem na czacie wtedy ze kurs na medal dla Polek wynosi 2,4 a na brak medalu 1,5
Powinno być ze dobędziemy medal 1,5 i ze nie zdobędziemy 2,4
A więc analityk wystawił odwrotnie kursy. To nie jest pomyłka?
Na minimum srebro dla Holandii(zwyciestwo w polfinalowym meczu) było 1,35 a na to że Holandia zdobędzie minimum brąz 1,85. To nie jest pomyłka?
Na Niemki kursy były dobre a na dwa pozostałe zdarzenia złe. Ja to nazywam pomyłką i nie zamierzam wdawać się w dalszą dyskusje.
Posted by: szuwi1

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 05/10/2009 18:33

Aha no to z tą Holandią i minimum brązem faktycznie pomyłka, jeśi takie były kursy. A w jakim czasie był ten kursik na medal dla Polski - 2.40? Przed ME czy jakoś w trakcie?
Posted by: dd

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 05/10/2009 18:43

muminek bez ogonka czy ty potrafisz logicznie myśleć ? co z tego że na Holandie było 1,35 w półfinałowym meczu ? buki przed mistrzostwami wiedziały jak bedą grać holenderki ? czy nie będą miały kryzysu ?
i rozumiem że wszystkie buki źle wystawiły kursy na mecz Rosja -Polska bo skoro twoim zdaniem powinien być kurs 1,5 na Polki że zdobędą medal to w tym meczu na Rosje powinien być większy kurs niż 1,4... a nawet wygranie tego meczu przez Polki nie gwarantował strefy medalowej... wystarczyło że Holandia zagrała by rezerwami z Rosją i już byś się tak nie napinał i nie śmiał z innych
Posted by: dd

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 05/10/2009 18:48

no chyba że te kursy były dostępne do stawiania przed meczami półfinałowymi to nawet nie ma o czym gadać i masz racje
Posted by: szuwi1

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 05/10/2009 18:53

Wlasnie muminek te kursy sa sprzed mistrzostw czy juz z 2 fazy grupowej i po/przed ktorym meczem? Dzieki.
Posted by: Big Ben

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 05/10/2009 18:56

Originally Posted By: muminek bez ogonka


Ty wiesz swoje a ja wiem swoje. Tak jak już pisałem na czacie wtedy ze kurs na medal dla Polek wynosi 2,4 a na brak medalu 1,5
Powinno być ze dobędziemy medal 1,5 i ze nie zdobędziemy 2,4
A więc analityk wystawił odwrotnie kursy. To nie jest pomyłka?



czy w gronie Włoszek, Holenderek, Serbek, Turczynek, ... naprawdę uważasz, że kurs na to że Polki zdobędą medal powinien być @1,50 ?

Originally Posted By: muminek bez ogonka

Na minimum srebro dla Holandii(zwyciestwo w polfinalowym meczu) było 1,35 a na to że Holandia zdobędzie minimum brąz 1,85. To nie jest pomyłka?


z tym, że ten kurs @1,85 na medal Holandii to zapewne przed ME grany (chyba że sie mylę)


także nie masz racji muminek bez ogonka
Posted by: muminek bez ogonka

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 05/10/2009 19:08

Kursy o które toczy sie ta bezsensowna dyskusja zostały wystawione przez bwin w piatek wieczorem 2 października na dzień przed półfinałami....
Tu masz wątek do tematu. Tak więc przeanalizuj sobie kursy wystawione w meczu o 3 miejsce z całą resztą i wyjdzie Ci ze mam całkowita racje....
http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=3434877&page=6
Posted by: dd

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 05/10/2009 19:19

ahaaa, no to sorry muminek, myślałem że skoro tak się ludzie o to wykłócają to grali przed mistrzostwami i przez myśl mi nie przeszło że kursy był wystawione w piątek. To po prostu nie mam pytań, wy ich nazywacie oszustami i pajacami a sami co chcieliście zrobić ? po prostu ich OSZUKAĆ lol. Poza tym inne buki w podobnej sytuacji też robią zwroty...
Posted by: Big Ben

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 05/10/2009 19:21

No chyba, że tak.

W mojej poprzedniej wiadomości zaznaczyłem, że nie wiem kiedy te kursy były wystawiane.

I rzeczywiście wystawienbie takich kursów dzień przed półfinałąmi to nieporozumienie
Posted by: jarko 33

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 05/10/2009 19:44

Originally Posted By: dd
ahaaa, no to sorry muminek, myślałem że skoro tak się ludzie o to wykłócają to grali przed mistrzostwami i przez myśl mi nie przeszło że kursy był wystawione w piątek. To po prostu nie mam pytań, wy ich nazywacie oszustami i pajacami a sami co chcieliście zrobić ? po prostu ich OSZUKAĆ lol. Poza tym inne buki w podobnej sytuacji też robią zwroty...

tylko ze porobili zwroty po meczach polfinalowych smirk
tak jakbys postawil jakies mecz z pilki na gospod. po kursie 3 a oni po 1 polowie meczu przy wyniku 3-0 zrobili ci zwrot
bandytwin to oszusci i nic tego niezmieni smirk
Posted by: szuwi1

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 05/10/2009 19:49

Zwracam honor, myślałem, że kursy raczej sprze ME. Smrodek jednak pozostał, co by nie mówić, nie przystoją takie pomyłki.
Posted by: muminek bez ogonka

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 05/10/2009 20:02

Originally Posted By: jarko 33
Originally Posted By: dd
ahaaa, no to sorry muminek, myślałem że skoro tak się ludzie o to wykłócają to grali przed mistrzostwami i przez myśl mi nie przeszło że kursy był wystawione w piątek. To po prostu nie mam pytań, wy ich nazywacie oszustami i pajacami a sami co chcieliście zrobić ? po prostu ich OSZUKAĆ lol. Poza tym inne buki w podobnej sytuacji też robią zwroty...

tylko ze porobili zwroty po meczach polfinalowych smirk
tak jakbys postawil jakies mecz z pilki na gospod. po kursie 3 a oni po 1 polowie meczu przy wyniku 3-0 zrobili ci zwrot
bandytwin to oszusci i nic tego niezmieni smirk

Bo Ty byś chciał aby bylo tak ze jak buki będą robić błedy to zeby zawsze wyplacali kase.Mogli zrobić te zwroty w dowolnym momencie. Mają do tego pełne prawo. Buki nie muszą płacić za swoje błedy. Mają od tego regulamin, który Ty akceptujesz zakladajac konto.A po za tym to jest bukmacher z oceną C-
Posted by: jarko 33

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 05/10/2009 20:07

Originally Posted By: muminek bez ogonka

Bo Ty byś chciał aby bylo tak ze jak buki będą robić błedy to zeby zawsze wyplacali kase.Mogli zrobić te zwroty w dowolnym momencie. Mają do tego pełne prawo. Buki nie muszą płacić za swoje błedy. Mają od tego regulamin, który Ty akceptujesz zakladajac konto.A po za tym to jest bukmacher z oceną C-

niegralem tego by byla jasnosc smile
ale to jest przyklad dlaczego nazywam tego pseudobuka bandytwin bo to sa oszusci i zlodzieje
ok regulamin jest i maja taki zapis w regulaminie ale wydaje mi sie ze u innych bukow probili by zwroty przed meczami polfinalowymi a nie po nich
koniec z mojej strony regulamin stoi po ich stronie frown
Posted by: _Korver_

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 06/10/2009 00:43

Wytłumaczenie bwina:

"Uprzejmie informujemy, że Pana kupon na zakład: XXXXX został unieważniony, ponieważ zakład został zawarty po terminie przyjmowania zakładów, z powodu opóźnień w transmisji i przetwarzaniu danych. Tego rodzaju opóźnienia mogą prowadzić do zawierania opóźnionych zakładów, czego niestety nie można całkowicie wyeliminować."

laugh kpina, niby zagrałem po terminie. Specjalnie czekałem 2h, czy dalej będzie dostępny. Nie ma to jak nieudolna próba tłumaczenia.
Posted by: onda

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 06/10/2009 03:40

Korver - nie graj u tego pedalstwa! Szkoda nerwów. Są żałośni - ale kutasy umiejętnie kuszą ofertą ( hokej na trawie - livebetting jak dla mnie...)
Posted by: Mitul

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 06/10/2009 04:14

zakład po terminie ?? no śmiech na sali ich wytłumaczenie...
ja zagrałem znacznie PRZED terminem, ciekawe czy by mi to samo odpisali...
żal na nich nerwów frown
Posted by: Radmanovic

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 06/10/2009 04:32

ludzie buk sie walnoł i tyle,takie kursy to byly przed me,pamietam dobrze.Akurat do tego bym niemial pretensji bo jesli holandia kurs 1,9 na 1-3 to co wy mysleliscie sobie.Od czasu do czasu cos anuluja,wg mnie wieksze przekrety niz akurat ten.
Posted by: Mitul

Re: Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2009 - Polska - 06/10/2009 04:44

ale zakłady zdjęli po kilkunastu minutach, a anulowali na drugi dzień po rozstrzygniętych meczach !!!

ciekawe czy jakby cudem Holandia nie zdobyła medalu to czy by też zwrócili (wiadomo ze wszyscy grali na HOL)