legavolleyfemminile-liga w³oska kobiet

Posted by: Fanatyk_1984

legavolleyfemminile-liga w³oska kobiet - 12/12/2010 03:27

Conegliano-Urbino 1 1.45 20:30 bet365 5/10

Conegliano w tym roku bardzo ciekawa ekipa.Zespol napewno mocniejszy niz rok wczesniej.W tym sezonie zostaly wzmocnione Dirickx,Marinkovic,Turlea.Start w lidze tez bardzo udany,rozbily na wyjezdzie Pavie 3-1 (-12,23,-20,-13) oraz u siebie Bergamo 3-2(Bergamo w tym meczu nie bylo w pelnym skladzie).Natomiast Urbino przegralo wyjazd z Pesaro 1-3 i u siebie wyciognely mecz z 0-2 z przecietna w tym sezonie Novara.Nie spodziewam sie 3-0 dla Conegliano ale tak upatruje w wynik 3-1 tongue

GL
Posted by: Fanatyk_1984

Re: legavolleyfemminile-liga w³oska kobiet - 14/12/2010 18:51

Conegliano 3-1 (25-23 25-19 15-25 25-15) kasa ooo
Posted by: gucik6

Re: legavolleyfemminile-liga w³oska kobiet - 26/12/2010 22:22

Spes Conegliano - Asystel Volley Novara-1->1.8->7/10

Liu Jo Volley Modena - Yamamay Busto Arsizio-2->1.9->7/10
Posted by: Fanatyk_1984

Re: legavolleyfemminile-liga w³oska kobiet - 26/12/2010 22:26

widze ze kolega z typem na Conegliano mnie uprzedzil ooo

Pesaro-Urbino 1 1.30 8/10 Milenium 18:00

Pesaro-Urbino under 180,5 6/10 Milenium 18:00


Dzis wyjatkowo bez analiz...wczoraj impreza rodzinna zaraz na nastepna trzeba jechac ooo ...nie ma czasu wybaczcie smile
Posted by: Verbatim

Re: legavolleyfemminile-liga w³oska kobiet - 27/12/2010 04:27

Originally Posted By: Fanatyk_1984
widze ze kolega z typem na Conegliano mnie uprzedzil ooo

Pesaro-Urbino 1 1.30 8/10 Milenium 18:00

Pesaro-Urbino under 180,5 6/10 Milenium 18:00


Dzis wyjatkowo bez analiz...wczoraj impreza rodzinna zaraz na nastepna trzeba jechac ooo ...nie ma czasu wybaczcie smile


Izi piwo 3-0 smile
Posted by: gucik6

Re: legavolleyfemminile-liga w³oska kobiet - 27/12/2010 07:18

moje rowniez gladko weszly:)
Posted by: Verbatim

Re: legavolleyfemminile-liga w³oska kobiet - 27/12/2010 07:59

Originally Posted By: gucik6
moje rowniez gladko weszly:)


Dokladnie piwo
Posted by: choto

Re: legavolleyfemminile-liga w³oska kobiet - 20/01/2011 18:49

Orientuje siê kto¶ co dolega Aguero bo nie gra³a w ostatnim meczu z Bergamo jaka¶ kontuzja.Jak to co¶ powa¿nego i wyklucza j± z wystêpu przeciwko Pesaro do warto siê zastanowiæ nad wygran± Scavolini Corteze bez Aguero to zupe³nie inna dru¿yna
Posted by: Fanatyk_1984

Re: legavolleyfemminile-liga w³oska kobiet - 23/01/2011 22:59

Conegliano-Piacenza(+1,5seta) 1 1.40 4/10 Milenium 18:00

Conegliano ostatnio w wysmienitej formie i nie przypadkowo dziewczyny sa na samej gorze tabeli.Sciagnieta w tym sezonie Rumunka Turlea robi swoje i z miejsca stala sie liderka zespolu.Piacenza to wg mnie obok Pavii jeden z najslabszych zespolow w lidze.Dzis 3-0 max 3-1

Modena-Pavia(+1,5seta) 1 1.40 4/10 Milenium 18:00


Dzis Matuszkova i spolka ma idealnego przeciwnika zeby odbic sie od dna.Pavia zdecydowanie najslabszy zespol w lidze.Modena po serii niepowodzen dzis musi wygrac za 3 pkt.Ostatni dziewczyny byly bardzo bliskie zwyciestwa u siebie w domu z Cortese jednak przegraly ostatecznie w 5 setach.
Posted by: Fanatyk_1984

Re: legavolleyfemminile-liga w³oska kobiet - 23/01/2011 23:16

Nie wiem czemu taki smieszny dzis kurs na Novare z Perugia.

W dodatku nie wiem jak wyglada sytuacja zdrowotna liderki Novary Dory Horvath.Na ostatnim meczu ligowym zaliczyla bardzo powany upadek.Znoszono ja z parkietu i nie grala juz do konca meczu.Ale czy to powazna kontuzja to nie mam pojecia...
Posted by: lencio

Re: legavolleyfemminile-liga w³oska kobiet - 23/01/2011 23:24

Originally Posted By: Fanatyk_1984
Nie wiem czemu taki smieszny dzis kurs na Novare z Perugia.

W dodatku nie wiem jak wyglada sytuacja zdrowotna liderki Novary Dory Horvath.Na ostatnim meczu ligowym zaliczyla bardzo powany upadek.Znoszono ja z parkietu i nie grala juz do konca meczu.Ale czy to powazna kontuzja to nie mam pojecia...


Zagraniczne zawodniczki nie dostawa³y pieniêdzy i postanowi³y nie trenowaæ. Sponsorzy wiêc stwierdzili, ¿e nie bêd± finansowaæ tych zawodniczek no i sta³o siê. Gwiazdy zespo³u poodchodzi³y, Olga Fateeva do Atomu Sopot, Olesia Ryhliuk podpisa³a kontrakt z zespo³em tureckim, Sanja Popoviæ w Korei Po³udniowej, a W³oszka Rondon dosta³a zgodê na odej¶cie do Cortese. W kolejce do odej¶cia czekaj± jeszcze Ivana Lukoviæ i Ekaterina Krivets, no i dzi¶ nie zagraj±. Tak wiêc zespó³, koñczyæ bêdzie rozgrywki w krajowym sk³adzie,
Posted by: Fanatyk_1984

Re: legavolleyfemminile-liga w³oska kobiet - 23/01/2011 23:25

To teraz wiadomo czemu taka mizeria na Novare...
Posted by: AMATORnowicjusz

Re: legavolleyfemminile-liga w³oska kobiet - 19/02/2011 01:51

#1
0W/0L/0Z 0
19.02.2011 20:30
Foppapedretti Bergamo - Zoppas Conegliano
Typ: Bergamo -1.5 seta
Kurs: 1.83
Siatkowka kobiet, Liga wloska

Bergamo to druzyna ktorej trzon stanowia podstawowe reprezentantki Wloch jak np. picinini, LoBianco,Nociolli. Zopas mimo iz jest w tabeli o jeden punkcik wyzej wyglada o wiele skromniej kadrowo. Za tym typem przemawia rowniez to ze po udanym poczatku sezonu i srodku ostatnio nastaly dla zespolu Congeliano mecze z najsilniejszymi druzynami ligi ( nie mylic z tabela) jak Cortese czy Pesaro ktore zakonczyly sie gladkimi porazkami po 3-0. Mysle ze podobnie bedzie w jutrzejszym meczu z ktorego zwyciesko wyjda zdecydowanie silniejsze kadrowo zawodniczki z Bergamo ktore w dodatku graja na wlasnym parkiecie . Dodam jeszcze ze w pierwszym meczu bylo 3-2 dla zopas po bardzo wyrownanym spotkaniu ale to tak tylko w celu informacyjnym.
Posted by: AMATORnowicjusz

Re: legavolleyfemminile-liga w³oska kobiet - 20/02/2011 08:47

20.02.2011
Urbino - Cortese
Typ: 2
Kurs: 1,72
Siatkowka kobiet , liga wloska

sytuacja podobna jak w meczu Bergamo. Jak dla mnie sklad Cortese o wiele silniejszy a do tego dochodzi odpadniecie z ligi mistrzow i teraz zostala tylko liga cortese dlugo musialo grac bez swojej liderki aguerro ktora wrocila dwa tygodnie temu do gry a mysle ze teraz powinna juz wrocic do formy. Cortese gra na wyjezdzie wiec tym razem bez hcp. Mysle ze urbino jest i tak za wysoko na to jaki maja sklad wiec czas na porazki z tymi naprawde najsilniejszymi. Polecam.
Posted by: grajus87

Re: legavolleyfemminile-liga w³oska kobiet - 28/02/2011 01:08

siatka Pesaro - Arsizio (+1,5) 1 1,57

Stawiam tutaj zdecydowanie na obecnego lidera rozgrywek , zespó³ posiadaj±cy w sk³adzie kilka gwiazd ¶wiatowego formatu.Pesaro powinno siê zrechabilitowaæ za pora¿kê 2 kolejki temu u siebie z Piacenz±.Takie mecze jak dzi¶ trzeba wygrywaæ bo po piêtach zaczynaj± deptaæ inne zespo³y.Do gry wraca ju¿ Hooker.Wiadomo jakie to wzmocnienie sk³adu.Do tego w Pesaro gra Flier , a gdy te dwie panie maj± formê to s± nie do zatrzymania.Przekona³o siê o tym ostatnio silne u siebie Volero ktore przegra³o 3-1.W 1 meczu na boisko Arsizo pad³ wynik 3-0 dla Pesaro.Widaæ ¿e zespo³y dzieli ró¿nica klasy i zostanie to pokazane dzi¶ na parkiecie. Uwa¿am ¿e go¶cie mog± mieæ problem ze zdobyciem jednego seta.
Posted by: Leyton

Re: legavolleyfemminile-liga w³oska kobiet - 23/03/2011 21:13

Bergamo - Asystel Novara 1 (-1.5 seta) 1 1.61 Ladbrokes

Rewan¿owy mecz 1/4 fina³u Pucharu W³och.
W pierwszym meczu w Novarze (moim zdaniem niespodziewanie) pad³ wynik 3:1 dla gospodyñ.
Bergamo mia³o bardzo s³aby pocz±tek sezonu (wpadki w lidze, odpadniêcie z Ligi Mistrzyñ), g³ównie jednak za spraw± absencji najwa¿niejszych zawodniczek (Lo Bianco, Piccinini).
Teraz kiedy one zaczê³y graæ normalnie, od razu widaæ efekty.
Foppa objê³a prowadzenie w Lega Volley, a i gra jest skuteczniejsza.
Novara ma ¶redni sk³ad, ale wyniki dobre, co mnie trochê zaskakuje.
My¶lê jednak, ¿e im bli¿ej koñca sezonu, tym bardziej bêdzie siê uwidaczniaæ si³a najmocniejszej trójki (Foppa, Pesaro i Cortese).
My¶lê, ¿e Eleonora i kole¿anki maj± ochotê zdobyæ Puchar W³och, ale ¿eby to uczyniæ trzeba dzi¶ wygraæ i to zdecydowanie.
Twierdzê, ¿e je na to staæ i rusz± we w³asnej hali ostro od pocz±tku.
Foppa boks
Posted by: AMATORnowicjusz

Re: legavolleyfemminile-liga w³oska kobiet - 03/04/2011 18:10

Perugia - Pesaro(-1.5) 2
Scavolini walcza o pierwsze miejsce w tabeli. Perugia rozprzedana gra ostatnimi czasy bardzo slabo. Scavbolini zdecydowanie na fali wznoszacej co prawda dzis bez Hooker ale i tak powinny zainkasowac 3punkty i pozostac w walce o pierwsze miejsce w tabeli ktore jesli chca zajac nie moga tracic punktow z takim przeciwnikiem
Posted by: wolfiks

Re: legavolleyfemminile-liga w³oska kobiet - 03/04/2011 19:13

Powysy³a³ by ktos live z Resovi ?