Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005

Posted by: Misiek

Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 13/11/2005 09:37

Puchar Mistrzyń - Japonia 2005

Data : 15.11 - 20.11

Miejsce rozgrywania : Tokyo, Nagoya

Oficjalna strona : >>>>>> Tutaj <<<<<<




____________________________________________________________

Drużyny które będą uczestniczyć:

Organiser Japan
Asian Continental Champion China
European Continental Champion Poland
Norceca Continental Champion USA
South America Continental Champion Brazil
Wild Card* Korea

____________________________________________________________

Puchar Wielkich Mistrzyń jest rozgrywany co cztery lata, w roku poolimpijskim. Nasze siatkarki oprócz pieniędzy, mogą zdobyć cenne punkty w rankingu FIVB.

____________________________________________________________

Wysokośc nagród w Pucharze Wielkich Mistrzyń:

300,000 $ -pierwsze miejsce

150,000 $- drugie miejsce

125,000 $- trzecie miejsce

100,000 $- czwarte miejsce

75,000 $ - piąte miejsce

50,000 $- szóste miejsce

____________________________________________________________
Posted by: Misiek

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 13/11/2005 09:39




Dla trenera reprezentacji Polski siatkarek, Andrzeja Niemczyka jest to kolejna szansa do sprawdzenia zespołu pod kątem przyszłorocznych Mistrzostw Świata, które odbędą się również w Japonii.

- Ten turniej to pierwszy krok w przygotowaniach do Mistrzostw Świata-powiedział dla PAP trener reprezentacji Andrzej Niemczyk.Chcemy więc wypaść jak najlepiej. W Europie mamy już ustaloną markę, ale brakuje nam trochę, żeby wywalczyć sobie stałe miejsce w czołówce światowej.

____________________________________________________________

Nasza reprezentacja 15 listopada zagra swój pierwszy mecz w tym prestiżowym turnieju z gospodarzem-początek godz.10:30. Bezpośrednie relacje ze spotkań naszej reprezentacji zaplanował EUROSPORT 2 (retransmisje w EUROSPORT,TVP1 oraz TVP3).
Posted by: Edko

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 14/11/2005 09:07

W pierwszym dniu Pucharu Wielkich Mistrzyń szykuje się nam wielkie widowisko w którym zagrają mistrzynie świata Brazylijki i jej najgroźniejsze rywalki Chinki. Niestety ale po wielu przeszukiwań różnych stron nie udało mi się znaleźć informacji co do tego czy obie drużyny będą miały jakieś osłabienia więc mój typ będzie taki sam identyczny jaki zawsze stawiam kiedy spotykają się ekipy na przeciwko Brazylijek. Brazylia.
W drugim spotkaniu zagrają zawsze groźne choć nie zawsze im się udaje tak bardzo zagrozić zespołom z wyższej półki Koreanki na przeciwko których staną Amerykanki i tutaj także brak info dotyczących ewentualnych osłabień i mój typ czysto z sympatii do walecznych Amerykanek.
Więc proszę o szczegółowe analizy tych spotkań ponieważ spotkania bardzo ciekawe a moje typy opierają się tylko i wyłącznie na intuicji i grze w niedalekiej hitorii a to nie jest profesjonalna analiza z mojej strony.
Japonki rozegrały trzy sparingi z Brazylijkami jak to popisuje portal onet ale nie napisali też jakie wyniki były. Więc trzeba jeszcze poczekać na dokładniejsze info.
Pozdrawiam wszystkich fanów kobiecej i nie tylko kobiecej siatkówki.
Posted by: rafx

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 14/11/2005 10:06

dzisiejszprzeglad sportowy podaje ze zespół brazyli wystapi bez 2 gwiazdeczek czyli rozgrywajaca de souza fofao i walewska obie zostały w klubach wloskich jedna juz doznała kontuzji nie ma tez czy ktos moze sie do tego ustosunkowac
Posted by: Edko

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 14/11/2005 10:43

Na oficjalnej stronce Pucharu pisze, że skład Chinek odmłodzony (eliksir młodości) od marca tego roku i średnia wieku zawodniczek wynosi 21.6 a średnia wzrostu 1.85 więc jeśli i tak Brazylijki zagrają bez Souzy i Walewskiej które i tak zresztą są wymienione w składzie na stronce to zwycięstwo powinno być odniesione przez zespół z Brazylii. Na pewno zespół Chin przygotowywany jest pod kątem olimpiady w 2008 w Chinach i czy na pewno odniosą sukces teraz w tym pucharze to już chyba wie tylko sam trener. Na początku najlepiej dla niezdecydowanych będzie śledzenie tylko pierwszych pojedynków bez angażowania w to swoich pieniążków. Kamikadze z Polską dla mnie nie do ruszania. Jak sami wiecie złotka raz wygrywają bez problemu z kamikadze a w innych spotkaniach doznają porażek ale to już była inna historia związana z Pucharem świata.
Posted by: gremlin

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 14/11/2005 11:30

jak dla mnie to te zawody nie beda tak zupelnie powaznie potraktowane przez czolowe ekipy swiata- za tym przemawiaja bardzo skromne gratyfikacje finansowe(dla mnie smieszne nagrody) mysle ze bedzie to tylko testowanie rezerwowych zawodniczek ,ustawien itd. wiec podejde do tego turnieju z najwieksza ostroznoscia i tylko czekam az buki wystawia jakies glupie hp i na tym bede opieral swoja gre!!!!
Posted by: Maciek

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 14/11/2005 14:20

Do profka:

# Y12 # USA-Korea 1.55 --1--

Nic nie wiem o składach ale wiem że Unibet wie tam kurs 1,22
1 set
Y15 # USA-Korea 1.65--1-- to też się opłaca.
Posted by: Giertyszek

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 14/11/2005 14:37

Zgadzam się z gremlinem że zawody są traktowane przez niektóre ekipy treningowo, Chinki i Koreanki wystawiają odmłodzone reprezentacje, które szczyt formy mają osiągnąć na Igrzyskach w Pekinie. Tak więc również nie zamierzam w te zawody inwestować dużych środków, czekając na jakieś ewentualne przeszacowania kursów u buków. Póki co na jutro nic nie gram i spokojnie czekam na rozwój wypadków. A na sucho moje typy to /Unibet/:

- set dla Koreanek @1,50
- 2 sety dla Japonek @1,55
- 2 sety dla Brazylijek @1,55 - ten typ oceniam najwyżej jeśli miałbym grać to własnie to najprędzej.
Posted by: Anonymous

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 14/11/2005 16:51

Ja tam liczę na Polki
Posted by: moor6

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 14/11/2005 18:10

Probl4em w tym ze do tego turnieju muszą byc zgłoszone zawodniczki które wywalczyły trofeum (przewidziane są tylko 2 zmiany w składzie )tak jak to ma miejsce z polkami.
Posted by: TEO

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 14/11/2005 18:52

Ja zagrałem Japonki za 2,15 i Chinki za 1,8.
Japonki od dłuższego czasu razem na zgrupowaniu przed tym turniejam. Poza tym gospodarzom zawsze pomagaja ściany. A naszym nigdy nie szło dobrze w Azji. A drugi mecz bardzo wyrównany ale jakoś przeczucie mi mówi że wygrają Chinki.
W dublu ako 3,89 4/10.
Pozdrawiam Teo
Posted by: Misiek

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 14/11/2005 19:22

Napisał: TEO

Quote:

A naszym nigdy nie szło dobrze w Azji.




Z tym ''nigdy'' to nie przesadaj, bo nasze panie ostatnio właśnie pokonały Japonki... - Bardzo dobrze pamiętam to spotkanie...

Moim zdaniem wygramy jutrzejszy mecz z Japonkami... Dlaczego? W naszej drużynie bardzo dobra atmosfera, wszystkie panie zdrowe, czego chcieć więcej? Są głodne sukcesów na arenie międzynarodowej... [nie tylko w Europie]



Polska @1.75 BAW myślę że to dobry typ i warto zaryzykować po takim kursie nasze Złotka
Posted by: Michal_Bardo

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 *DELETED* *DELETED* *DELETED* - 14/11/2005 19:34

Post deleted by Giertyszek
Posted by: Misiek

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 *DELETED* - 14/11/2005 19:39

Post deleted by Giertyszek
Posted by: Misza El BoBo

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 *DELETED* - 14/11/2005 20:03

Post deleted by Giertyszek
Posted by: Michal_Bardo

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 14/11/2005 20:20

Sorki za zaśmiecanie tematu
I Dzięki za odpowiedź
Przy okazji link do włoskiej siatki

LIVE WŁOCHY
Posted by: aifedar

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 14/11/2005 20:27

Na jutro:
Korea (+1,5)
Chiny
Posted by: Giertyszek

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 14/11/2005 20:48

Quote:

Na jutro:
Korea (+1,5)
Chiny




Bardzo sie cieszymy że postanowiles sie podzielic z nami swoimi typami, ale czy mozemy prosic jakies slowo komentarza?

A co do Koreanek to polecam Ci w takim razie hc +2,5 seta jaki proponuje Unibet, 1,50 nie do pogardzenia jesli tak.

Pozdrawiam
Posted by: onda

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 14/11/2005 22:59

Quote:

Quote:

Na jutro:
Korea (+1,5)
Chiny




Bardzo sie cieszymy że postanowiles sie podzielic z nami swoimi typami, ale czy mozemy prosic jakies slowo komentarza?

A co do Koreanek to polecam Ci w takim razie hc +2,5 seta jaki proponuje Unibet, 1,50 nie do pogardzenia jesli tak.

Pozdrawiam




mimo wszystko najlepszym rozwiązaniem jest ...........ograniczenie stawek na pierwsze mecze .
3/10 - Polska + Jułesej - nie lubię na siłę wyszukiwać sensacji - Amerykanki mają z kim trenować i znając ich metodykę treningu + plus trener - nie wierzę, że spieprzą sprawę z koreańskim kalectwem - które dostawało od naszego eksperymentalnego składu .
Nasze z japoneczkami - pal sześć czy z takashitą czy bez - pierwszy raz od dawna zagramy z nipponkami " pierwszą paką " - po cyrkach z halą i sparingami nasze laluchny sprężą się spokojnie i powinny piekny sen z ME kontynuować - wszystko jest mozliwe , ale w 2 sety skosnych nie chce mi się wierzyć.
Czekam na reozwój wypadków i przede wszystkim ciekawi mnie bardzo dyspozycja chinek i brazylijek - dla mnie no bet - chociaż jak znowu będzie wygrany tie-break przez brazylijki to mnie to nie zdziwi .
Posted by: TEO

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 14/11/2005 23:19

Misiek głodne sukcesu na międzynarodowej arenie to może i nasze Złotka są. Ale Świat to nie Europa. Poza Europą jest więcej lepszych drużyn.
A tak na poważnie to nie lubie stawiać na nasze Narodowe zespoły. Jakoś nie mogę trafić. Zawsze jest na odwrót.
Np. właśnie w Azji gdzie nasze przegrały z Niemkami dla których było to jedyne zwyciestwo w turnieju. A nam zabrakło tego jednego punktu do awansu.
Ale nie zagrałem grubo więc niech wygrają nasze.
Pozdrawiam Teo
Posted by: aifedar

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 15/11/2005 04:42

Krótko-drużyny azjatyckie nigdy nie bedą traktowały tego turnieju treningowo... Jak ktos zna azjatów to wie o czym mówię (inne treningi, styl życia itp.)
A czemu Korea. Przypomnę, że w poprzednim turnieju w pierwszym meczu wygrała właśnie z USA...
pozdrawiam
Posted by: Giertyszek

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 15/11/2005 06:12

Krótki komentarz po pierwszym spotkaniu. Brazylijki wygrały z Chinkami 3-2. Meczu nie widzialem tylko patrzyłem na przebieg meczu na livescore (nota bene relacja o 9:00 w Eurosport 2) a więc dla wtajemniczonych nic zaskakującego Nawiązując do wypowiedzi ondy znowu 3-2 dla Brazylii. Chinki wygrały 2 pierwsze sety i jak to ostatnio w meczu z latynoskami na tym poprzestały. Młode Chinki - dalej powtórze grają odmłodzonym składem mającym w perspektywie IO 2008 albo spaliły się psychicznie albo..kobiet nigdy nie odgadniesz..:)
Co do faktu że można zmienić tylko 2 zawodniczki ze składem który wywalczył mistrzostwo kontynetalne (Azja) nic nie zmienia bo już tam Chinki grały składem Pekin 2008.
Tak więc dwa sety dla Brazylii na sucho trafione, czekamy co dalej.

Edit: USA gładko 3-0, jednak Koreanki czeka długa droga aby zbudować silną drużynę na Pekin, czekamy teraz na mecz Złotek

Pozdrawiam
Posted by: nawoj

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 15/11/2005 07:24

USA gladko ze skośnymi 3-0
Posted by: piotrek7w

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 15/11/2005 07:30

Chinki przegrały, Koreanki też. Czyzby pierwszy dzień turnieju i pogrom drużyn z Azji? Tylko czy Polki beda w stanie wygrac?

To nastawienie bojowe, o którym się tyle mówi, będzie miało ogromne znaczenie. W końcu w sporcie liczy się również psychologia. Jak nie odpuszczą to mogą ładnie wygrać 3:0 albo 3:1. Tylko jak p[o pierwszym secie nastąpi rozluźnienie to kiepsko to widze.

Zobaczvymy jak będzie. Ja dziś gram:

Polska - Japonia 1 1.75 5/10 GB,Centrebet
Posted by: nawoj

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 15/11/2005 07:31

W meczu Polek moim zdaniem min.4 sety.Warto zagrac over185.5 w unibecie lub betawinie-kurs 1.85.Tylko czy 4 sety starczą?
Posted by: szupes1

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 *DELETED* - 15/11/2005 08:02

Post deleted by Giertyszek
Posted by: mid

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 15/11/2005 08:19

"Japonki zagrają bez swojej największej gwiazdy, koleżanki klubowej naszych "Złotek", Katarzyny Skowrońskiej i Magdaleny Śliwy - Miyuki Takahashi - której nie zwolnił zespół włoskiej Serie A Minetti Vicenza. Poza tym drużyna jest w komplecie i trenuje ze sobą od kilku miesięcy."
sport.onet.pl

Kto widzial kiedykolwiek Japonki w grze wie kim dla reprezentacji jest ta zawodniczka. Bez niej Japonia traci moim zdaniem 20-30% wartosci.
Teaz to juz napewno gram Polki po kursie 1,75 chyba ze sie uda wyrwac cos wiecej.
Posted by: Mruzu

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 *DELETED* - 15/11/2005 09:37

Post deleted by Giertyszek
Posted by: nawoj

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 15/11/2005 11:28

Over pewny!!!

nawoj świetnie ale komentujemy na quasi a nie tu

a przy okazji małe podsumowanie I dnia:

-koreanki ugrają seta
-japonki ugrają 2 sety
-brazylia ugra 2 sety

wieczorem napisze przemyslenia co do drugiego dnia

pozdrawiam
giertyszek
Posted by: nawoj

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 15/11/2005 20:17

Na USA kurs 5 z kitajkami.To chyba przesada.Zagram to sobie
Posted by: Giertyszek

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 15/11/2005 21:58

Buki kursy podały, Słońce wschodzi nad Japonią powoli a więc pora na typy na 2 dzień zawodów...

Po pierwsze to kursy na moneyline są tragiczne, i na pewno nie warte gry. Jeśli bym musiał komuś uratować życie grając coś z tego a wygrywając zapewniałbym sobie dobrobyt to zdecydowałbym się na Japonki ale...to tylko wtedy

Na pierwszy ogień idzie mecz Chinek z Amerykankami. Cóż, dwa bieguny polityczne na świecie, więc ambicji nie zabraknie, a na pewno będzie nawet ponadprzeciętna...Co do samego meczu, Chinki faworytki lecz, warto sięgnąć nie tak dawno w przeszłość, lipiec 2005 Grand Prix i Chinki: 2-3 z Kubą, 0-3 z Włoszkami na początek w finałowym turnieju , skład prawie ten sam, są dwie nowe Juan Li oraz Nina Song z czego Li to zawodniczka podstawowej szóstki w przegranym meczu z Brazylią. A Amerykanki również graja podobnym skladem co w Grand Prix 2005 z tymze sa 3 nowe zawodniczki porownujac z GP a mianowicie Kristin Richards, Elisha Thomas oraz Shonda Cole z których żadna nie była w pierwszej szóstce meczu z Koreą. Tak jak mówiłem dla Chinek cel numer jeden to Olimpiada w Pekinie, u siebie mają zdobyć złoto i temu służy budowa nowej, odmłodzonej kadry. Zespół amerykanski tymczasem budowany od początku 2005 roku odniósł najwiekszy sukces 11 września wygrywając w finale z Kubą w meczu o mistrzostwo strefy Ameryki Środkowej i Północnej i dzieki temu zapewnil sobie przepustke na ten turniej. Potencjal wiec maja, mozliwosci tez, Korea rozbita dzis ale czy Korea slaba czy USA mocne pokaze jutrzejszy dzien.
Niestety buki sie wycfaniły i nie dały na żaden mecz handicapu +2,5 seta a więc mój typ na powyższy mecz to over 160,5 punkta a zakład taki jest dostępny w Unibecie. Kurs 2,15. Liczę na to że zaden zespół nie wygra tego meczu 3-0 (teoretycznie możliwe że wtedy też wygram ale tego nie biorę pod uwagę).
W pozostałych spotkaniach typuję wygraną Japonek 3-0 lub 3-1 a więc z -1,5 seta hcp po kursie 1,42 oraz mając na uwadze nie tak dawny mecz Polek przegrany z Brazylią co prawda 0-3 lecz po wyrównanych końcówkach do 22-23 punktów w secie (a grałybez Glinki i Świeniewicz) zaryzykuję typ że Polki wygrają co najmniej 2 sety po kursie 2,65.

Powtórzę, dwa ostatnie typy ostrożnie 2/10 a pierwszy średnio 4/10.

Pozdrawiam
Giertyszek
Posted by: ury25

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 16/11/2005 01:37

Przepraszam za zaśmiecanie tematu, ale może ktoś wie, czy lecż gdzieś Brazylijki w TV?????

Posted by: Master_Flamaster_

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 16/11/2005 04:33

Eurosport 2 godz 7:00
Posted by: Gregorian

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 16/11/2005 06:05

Jestem w szoku po nocnym meczu Chiny - USA

CHINY - USA 0-3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!

wszystkiego sie moglem sie spodziewac ale na pewno nie tego, owszem bralem pod uwage zwyciestwo USA ale na pewno nie w stosunku 3:0 ! i raczej to byly tylko ta\kie chwilowe zwariowane mysli, liczylem na to ze CHinki wygraja 3:0, lub 3:1, a tu dlqa mnie prawdziwy szok porazka Chinek 0:3 !!!

SENSACJA OGROMNA !!!!!!!!!!!
Posted by: Minerado

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 16/11/2005 06:24

Quote:

Na USA kurs 5 z kitajkami.To chyba przesada.Zagram to sobie



Gratuluje pieniedzy w portfelu Usa - Kitajki 3-0:)

Posted by: Giertyszek

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 16/11/2005 06:31

To że Chinki przegrały to nie jest dla mnie sensacją, liczyłem jednak na to że urwą Amerykankom choć jednego seta, a tymczasem nawet na to nie było ich stać, ech.....A nasze Panie toczą znowu wyrównany bój z Brazylijkami, aż ładnie popratrzeć póki co.
Posted by: gremlin

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 17/11/2005 10:18

co tu tak cicho??? zastanawiam sie nad zagraniem meczu USA-Polaka dokladny wynik 3-0 lub 3-1 kurs 1.9 totomix cos czuje ze nasze "zlotka" znowu pieknie przegraja choc gdyby to chodzilo o naszych super-menow bylbym bardziej pewny!!
Posted by: Anonymous

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 17/11/2005 13:01

tez mi sie tak wydaje, zdecydowana wygrana usa
Posted by: imarcel

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 17/11/2005 14:50

trochę cicho ....
część.....popieram twoj typ ....nie przekonują mnie nasze złotka ....a typ na win USA za 1,6 w sts bardzo dobry...mnie korci na 1set win KOREA za 5,50 w toto...tak za marne parę zł......dlaczego bo Chinki bez formy a Koreanki powalczyły z Japonkami i tylko sobie są winne że nie ugrały żadnego seta......zobaczymy
Posted by: Misiek

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 17/11/2005 15:07

Chiny v Korea

Myślę że pisanie że Chinki są bez formy... to troszkę przegięcie... OK przegrały z Brazylijkami, no ale w jaki sposób? Ano... w taki jak zawsze czyli psychiką... Wygrały sobie 2 sety lekko, a później totalne rozluźnienie i powtórzyła nam się historia z Kubą... - gdzie sytułacja była identyczna... A później przyszedł mecz z Włoszkami [czyt. mecz z USA] 3-0 z walką... ale jednak to 0-3... Natomiast później Holenderki [czyt.Koreanki] i co było? Myślę że dziś jednak Chinki nie zrobią wałką...

Jak komuś potrzebny kurs @1.10 do combosa, to myślę że w sam raz...

Usa v Polska

Ten mecz wygląda baaaardzo interesująco i chyba nikt nie potrafi przewidzieć jaki ten mecz będzie miał przebieg... Amerykanki po 2 łatwych zwycięstwach... czy też Polki które rozegrały dobry mecz z gospodyniami i powalczyły ładnie z Brazylijkami...
Ja optymista [idiota?:p] zawsze wierzę w nasze Złotka i myślę że jutro pokażą się z jak najlepszej strony...

Polki @2.30 baw myślę że jak najbardziej do wzięcia... underdog


Brazil v Japan

Brazylijki w bardzo dobrej formie, widać że chcą wygrać tą imprezę.. i myślę że nikt nie będzie ich w stanie zatrzymać...
Posted by: Giertyszek

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 17/11/2005 21:57

Witam,

Azjatycki poranek nastał, więc pora na krótką dziś moją zapowiedź jutrzejszych spotkań, krótko bo w przypadku dwóch spotkań nie ma za bardzo o czym pisać.

A więc na pierwszy rzut Chinki które mnie bardzo zawiodły ze nie potrafily wygrać choć jednego seta (sic!) z USA. Mój overek przez to boleśnie ucierpiał a co za tym idzie moja kieszeń. Tym nie mniej dziś niespodzianki nie powinno być, ba to byłaby mega-sensacja, zauważyłem że Azjatki ze sobą to grają w pełni skoncentrowane i w meczach między nimi niespodzianek raczej nie ma toteż Chinki dziś 3-0 powinny wygrać. Ja na Chinki jednak po ostatnim wyczynie centa nie postawię.
Drugi mecz, Brazylia-Japonia, gospodynie jak urwą seta to będzie ich sukces, są w stanie to zrobić i kto wie...3-1 dla Brazylii mój typ.

I na koniec mecz z naszego punktu widzenia najciekawszy.Patrząc na wyniki spotkań Amerykanek - 2 x 3-0 to wydawać by się mogło że USA izzi ale czy na pewno?
Pamiętajmy o tym że Polki umieją grać z USA, za Niemczyka dwa razy gralismy z Amerykankami i dwa razy wygraliśmy, Polkom odpowiada ich styl gry, jest bardziej europejski i dlatego jedyne zespoły z którymi Polki nie wygrały to tylko Chiny i Brazylia...A więc zapowiada się wyrównany mecz w którym wszystko jest możliwe i dlatego obstawiam Polki w handicapie +1,5 seta czyli że Polki ugrają przynajmiej 2 sety.

Miało być krótko, wyszło trochę dłużej
Pamiętajmy że każdy gra na swoją odpowiedzialność a typy innych użytkowników MOGĄ być tylko wskazówką, bo odpowiedzialność każdy za swoje pieniądze ponosi.

Pozdrawiam
Posted by: nawoj

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 17/11/2005 21:57

Ja też gram Polki-kurs w sportingu 2.5
Posted by: Gregorian

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 17/11/2005 22:41

Quote:

trochę cicho ....
część.....popieram twoj typ ....nie przekonują mnie nasze złotka ....a typ na win USA za 1,6 w sts bardzo dobry...mnie korci na 1set win KOREA za 5,50 w toto...tak za marne parę zł......dlaczego bo Chinki bez formy a Koreanki powalczyły z Japonkami i tylko sobie są winne że nie ugrały żadnego seta......zobaczymy




zebys sie nie przeliczyl z tymi Polkami, mysle ze typ na Amerykanki wcale nie jest takim super dobrym typem, zbyt ryzykowne.
Posted by: imarcel

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 18/11/2005 07:53

a jednak ....Amerykanki win.....a kurs na USA z 1,6 w sts spadł wieczorem do 1,55....dlaczego? czyżby rodacy grali na drugą przeganaą Polek...hmmm.....kasa w kieszeni, choć patriotyzmen nie zaświeciłem..
Posted by: Anonymous

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 18/11/2005 14:24

Co sądzicie o spotkaniach na jutro (kursy z BAW)?
Czy Polki z Koreanki rozjadą czy po takim kursie lepiej "no bet"?
04:00 Brazylia 1.40 USA 2.70
07:00 Polska 1.18 Korea 4.30
10:00 Japonia 5.80 Chiny 1.10
Posted by: Marcin07

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 18/11/2005 14:26

Co sądzicie o spotkaniach na jutro (kursy z BAW)?
Czy Polki z Koreanki rozjadą czy po takim kursie lepiej "no bet"?
04:00 Brazylia 1.40 USA 2.70
07:00 Polska 1.18 Korea 4.30
10:00 Japonia 5.80 Chiny 1.10
Posted by: aker

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 18/11/2005 14:54

Myśle że Brazylia powinna wygrać z Amerykankami. Jednak jak dokona się analizy obydwu drużyn to spotkanie wyrasta na te z gatunku no bet.
Uwazam ze bedzie to bardzo zaciete spotkanie ze wskazaniem na Brazylie.
Pozdr
Posted by: tomo

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 18/11/2005 16:48

Kurs na nasze panny nie rozpieszcza (1.18) ale mimo wszystko wydaje mi się, że warto z niego skorzystać. Jakby nie patrzeć daje on nam 18% tak naprawdę za nic bo mnie się nie widzi jutro nic innego niż krótkie 3:0.

Tak więc ja to biorę i obym się nie mylił...
Posted by: tokara

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 18/11/2005 20:39

w profie jest na chinki z japonkami 1.32 ciekawe czy warto bo chinki cos kiepsko graja na tym tgurnieju
Posted by: Misiek

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 18/11/2005 21:17

Quote:

w profie jest na chinki z japonkami 1.32 ciekawe czy warto bo chinki cos kiepsko graja na tym tgurnieju





Witam.

Kiepsko = przegrana w sposób psychiczny z Brazylijkami [która to już taka porażka tych pań...] + porażka po bardzo zaciętych setach z Amerykankami... To chyba znowu nie tak kiepsko

Jutro Chinki czeka spotkanie z gospodyniami Japonkami...które tak jak przeciwniczki pokonały jedynie najsłabszy zespół Koreanki...

Ale trzeba podkreślić na pewno w jaki sposób zrobiły to Chinki, a w jaki Japonki :

18-Nov KOR-CHN 0-3 18-25 17-25 19-25 54-75 1:10

16-Nov JPN-KOR 3-0 25-23 27-25 25-21 77-69 1:31


======

BRA-CHN 3-2 15-25 17-25 25-20 25-20 15-8

BRA-JPN 3-0 25-17 25-19 25-15

======

Oczywiście takie wyniki nie mogą nam zapewnić jutro że Chinki wygrają na 100% ...

Dla mnie jednak Chinki między Japonkami różni jeszcze parę klas...

Chinki @1.32 które zaoferowal nam pan profek, trzeba przyjąć naprawdę z otwartymi rękoma
Posted by: Anonymous

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 18/11/2005 22:21

Unibet chyba już zrezgnował z wystawiania Pucharu Wielkich Mistrzyń w siatkówce, a szkoda bo kursy mieli lepsze niż BAW. Jak sie nie ma co się chce to się gra co się ma
Owocnego poranka sobotniego życzę wszystkim (dobre i 18%)
Posted by: Giertyszek

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 19/11/2005 08:43

Quote:

Kurs na nasze panny nie rozpieszcza (1.18) ale mimo wszystko wydaje mi się, że warto z niego skorzystać. Jakby nie patrzeć daje on nam 18% tak naprawdę za nic bo mnie się nie widzi jutro nic innego niż krótkie 3:0.




A ja zawsze powtarzam że nie ma pewniaków i nie ma nic za nic, nawet kurs 1,05 może nie wejść o czym wielokrotnie się przekonaliśmy. Tak więc odradzam pisać o jakimś darmowym zysku bo takiego w bukmacherce nie ma.Mam nadzieję że nikt nie przegrał na tym meczu dużych pieniędzy bo granie za duże stawki singli na takie kursy 1,05-1,2 się po prostu nie opłaca, a taka strategia prowadzi do bankructwa.

Przed nami jedno spotkanie, kończące przedostatni dzień w PWM, mecz gospodyń z Chinkami. Pisząc analizy na wczorajszy dzień wspomniałem że Chinki dobrze się prezentują w meczach z innymi drużynami z Azji, tak więc po pokonaniu Koreanek, dziś pora na Japonki a jutro z Polkami...a to o tym później.

Zapraszam przed ekrany TV. Eurosport 2, jest sobotni poranek, myślę że warto popatrzeć na ciekawie zapowiadające się spotkanie, które wg mnie zakończy się wygraną zespołu chińskiego.
Posted by: pacyfista

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 19/11/2005 09:05

Witam.mam pytanie ? przy rownej ilosci punktow decyduje bezposredni mecz czy bilans setow .
Posted by: Giertyszek

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 19/11/2005 09:36

Przy równej ilosci punktów decyduje stosunek "małych" punktów zdobytych do "małych" punktów przegranych.
Posted by: RyanGiggs

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 19/11/2005 10:58

blamaz. Tyle powiem. Polki-kompromitacja
Posted by: tomo

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 19/11/2005 11:25

Quote:

Quote:

Kurs na nasze panny nie rozpieszcza (1.18) ale mimo wszystko wydaje mi się, że warto z niego skorzystać. Jakby nie patrzeć daje on nam 18% tak naprawdę za nic bo mnie się nie widzi jutro nic innego niż krótkie 3:0.




A ja zawsze powtarzam że nie ma pewniaków i nie ma nic za nic, nawet kurs 1,05 może nie wejść o czym wielokrotnie się przekonaliśmy. Tak więc odradzam pisać o jakimś darmowym zysku bo takiego w bukmacherce nie ma.Mam nadzieję że nikt nie przegrał na tym meczu dużych pieniędzy bo granie za duże stawki singli na takie kursy 1,05-1,2 się po prostu nie opłaca, a taka strategia prowadzi do bankructwa.

Przed nami jedno spotkanie, kończące przedostatni dzień w PWM, mecz gospodyń z Chinkami. Pisząc analizy na wczorajszy dzień wspomniałem że Chinki dobrze się prezentują w meczach z innymi drużynami z Azji, tak więc po pokonaniu Koreanek, dziś pora na Japonki a jutro z Polkami...a to o tym później.

Zapraszam przed ekrany TV. Eurosport 2, jest sobotni poranek, myślę że warto popatrzeć na ciekawie zapowiadające się spotkanie, które wg mnie zakończy się wygraną zespołu chińskiego.


]
Po meczu to i ja jestem taki mądry, szkoda tylko że wczesniej się nie wysiliłeś i tego nie napisałeś bo teraz to i ja równie dobrze mogę napisać, że zagrałen na Koreanki.

Tak czy inaczej Polki zagrały żałośnie...
Posted by: Giertyszek

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 19/11/2005 12:06

Quote:

Po meczu to i ja jestem taki mądry, szkoda tylko że wczesniej się nie wysiliłeś i tego nie napisałeś bo teraz to i ja równie dobrze mogę napisać, że zagrałen na Koreanki.

Tak czy inaczej Polki zagrały żałośnie...





Ale co miałem przed meczem napisać bo nie wiem o Ci chodzi? Napisałem ogólną zasadę która powinna być podstawą w bukmacherce, że nie ma nic za nic, nic pewnego i nie ma gratis iluś tam %, jak ktoś szuka pewnych % od kapitału to niech idzie do banku i założy lokatę albo zainwestuje w obligacje. Po prostu po raz kolejny potwierdziło się to co napisałem a ponieważ jesteś userem który ma już swój staż na forum i z którego zdaniem się liczy to można mieć obawy że niektórzy młodsi uzytkownicy forum jak przeczytaja to że można mieć 18% kapitału za nic to zagraja za zbyt duze pieniadze i potem bedzie płacz i zgrzytanie zębów...więc tylko tyle, starej ogólnej zasady że w bukmacherce nie ma nic pewno i nie ma nic na 100%.

Tyle OT.
Pozdrawiam
Posted by: nawoj

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 19/11/2005 14:02

Obojetnie co by to nie bylo,to granie kursow ponizej 1.5 to na dluzsza mete pewna strata.
Ale co by nie powiedziec,nasze panie zawiodly na calej linii
Posted by: Rafik 25

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 19/11/2005 14:17

Quote:

Obojetnie co by to nie bylo,to granie kursow ponizej 1.5 to na dluzsza mete pewna strata.
Ale co by nie powiedziec,nasze panie zawiodly na calej linii




Nie zgadzam się z tym co napisałeś.Uważam że nei gra się na kurs tylko gramy zdarzeniczy kurs 1,30 czy 2,20 lub 6 to i tak musi to wejśc. Trzeba miec jeszcze szczescie Nie zagrasz kuru 4 za 200zł ale już łaczne ako z kursem 2,25 już tak gdzie masz właśnie takie mecze z kursem 1,15.
Dzisiaj Brazyli i Chinki powinny wygrac bez problemu. Brazylijki będą chciały wygrac cały turniej bez porazki. Natomiast Chinki mają jeszcze szanse na 2 miejsce w turnieju, jka również są lepsze od naszych zlotek mimo tego że budują już drużynę na olimpiadę w Pekinie Pozdro
Posted by: tomo

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 20/11/2005 01:12

Słuchajcie albo z moim mózgiem jest coś nie tak albo B&W jest ...głupi!

Na livbecie dotyczacym spotkania Korea - Brazylia widnieje taki zakład:

Handicap: Who will win the first Set?
Korea +17.5 @1.70
Brazil -17.5 @1.90

Czy Koreanki są aż takie cienkie, że mogą nie dać rady ugrac w pierwszym secie całych 8 punktów czy to B&W se w kulki leci?
Posted by: HAGIi

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 20/11/2005 08:37

Quote:

Słuchajcie albo z moim mózgiem jest coś nie tak albo B&W jest ...głupi!

Na livbecie dotyczacym spotkania Korea - Brazylia widnieje taki zakład:

Handicap: Who will win the first Set?
Korea +17.5 @1.70
Brazil -17.5 @1.90

Czy Koreanki są aż takie cienkie, że mogą nie dać rady ugrac w pierwszym secie całych 8 punktów czy to B&W se w kulki leci?




policzyli jako zwrot
pozdrawiam
Posted by: tomo

Re: Puchar Wielkich Mistrzyń - World Grand Champions Cup 2005 - 20/11/2005 11:19

Zgadza się, ale zawsze warto było spróbować...