ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał

Posted by: KRAJAN

ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 30/01/2006 08:21

Men's European Handball Championship

Data : 26 styczeń - 4 luty 2006r.

LIVE ZNAJDUJE SIE TUTAJ -->> LIVE do mistrzostw swiata KLIKNIJ

Tabela drużyn wyłonionych z grupy A i B

1.Słowenia - 4 pts (A)
2.Hiszpania - 3 pts (B)
3.Francja - 2 pts (B)
4.Polska - 2 pts (A)
5.Niemcy - 1 pts (B)
6.Ukraina - 0 pts (A)

System rozgrywania meczy :
Zespoły grające w grupie A grają "każdy z każdym" z zespołami z grupy B i odwrotnie.

Tabela drużyn wyłonionych z grupy C i D

1.Rosja - 4 pts (D)
2.Dania - 3 pts (C)
3.Islandia - 3 pts (C)
4.Chorwacja - 2 pts (D)
5.Serbia i Czarnogóra - 0 pts (C)
6.Norwegia - 0 pts (D)

System rozgrywania meczy :
Zespoły grające w grupie C grają "każdy z każdym" z zespołami z grupy D i odwrotnie.

Do półfinałów przechodzą zespoły,które zajmą 2 pierwsze miejsca w swoich grupach.

PS.Mam nadzieję ,że Krajan nie będzie miał do mnie pretensji o wyedytowanie i niejako "ulepszenie" jego postu
Posted by: Mikolajow

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 30/01/2006 19:26

Witam Panowie.
Co powiecie o moich niezwykle przemyślanych, a zarazem prostych typach na wtorek:

Słowenia - Francja 2 1,45
Hiszpania - Polska 1 1,12
Niemcy - Ukraina 1 1,17
AKO - 1,9

To za większą część kasy, a to za mniejszą:

Rosja - Islandia 1 1,45
Dania - Chorwacja 2 1,8
AKO - 2,61

(kursy z profka, na I połowę nieco wyższe)
Posted by: tomo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 30/01/2006 19:41

A ja chciałbym poddać pod dyskusję typ na Ukrainę +5,5 a patrząc na kursy na wygraną w SB to tam może dadzą nawet +6,5.
Ukraińcy pokazali się z jak najlepszej strony w spotkaniu ze Słowenią (ktoś powie, że to Słowenia zlekceważyła, ale to chyba jednak nie do końca tak było), pojechali wczoraj po Szwajcarach a odmłodzona (podobno) ekipa Niemiec narazie nie zachwyca. Owszem remis i porażka z silną Hiszpanią i Francją ujmy im nie przynoszą ale już dość ciężka przeprawa ze Słowacją może dawać do myslenia...
Co o tym myślicie?
Posted by: przyborro

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 30/01/2006 20:25

Jak widzicie jutro Polske z hiszpania? Sa jakies szanse czy poprostu grac na Hiszpanow?
Posted by: Vendetta

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 30/01/2006 20:41

Co do hendi +6.5 na Ukraine to mysle ze spokojnie mozna grac >Ukraina zagrala dobry mecz ze Slowenia...Szwajcarie porpstu rozniesli...widac ze chlopaki sie rozkrecaja i mysle ze moga zrobic niespodzianke do tego maja bardzo dobra atomosfere w druzynie co napewno pomaga . Napewno po takim kursie Niemcy odpuszczam za to Hiszpanie mozna grac na podbicie kursu jesli ktos gra na ako 2 za grubsza kase ... niestety nasi chlopcy musieli by sie wspiac na wyzyny swoich umiejtnosci i grac bardzo regularnie a nie z przestojami jak to bylo w meczu ze Slowenia gdzie obserowalismy momenty bardzo dobrej gry i takie w ktorych naszym orlom nic nie szlo.Duzo zalezy jak zwykle od dyspozycji Karola Bieleckiego ktory w trudnych momentach bierze ciezar gry na siebie i nie zawsze mu to wychodzi ( mecz ze Szwajcaria )
Posted by: Zebras Fan

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 06:48

Proponuje jeszcze zmienic liczbe punktów ukrainie z 2 pkt na 0 pkt
Posted by: KRAJAN

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 07:40

Dziś ciężka przeprawa - oj naprawdę ciężko to ugryżć, ale na początek wubrałem 3 typy:
1/ Niemcy - Ukraina 1 i X /6.70/ /15.50/ - odpowiednio 1/10 i 0,4/10. (Bet 24)
Powód jest bardzo prosty. Młode Niemaszki nic ciekawego do tej pory nie pokazały - a drobni Ukraińcy wprost przeciwnie - poza słabiutkim meczem z dobrze grającymi naszymi pozostałe oba zagrali wyśmienicie.
Kto wie czy dziś nie pokuszą się o kolejną niespodziankę. Zresztą ostatni mecz z niemaszkami wygrali - a historia czasem lubi się powtarzać.

2/ Niemcy - Ukraina over 58,5
Żółto-niebiescy sporo rzucają. jak jest możliwość często skutecznie kontrują. Nie sądzę aby w tym meczu zagrali inaczej. 60pkt. powinno pęknąć ok. 55min.

3/ Rosja - Islandia 1 /1.55/ 5/10 (Bet 24)
Rosja jak pisałem to drużyna turniejowa. Islandczycy mam nadzieję że już się wystrzelali (nie biorę pod uwahgę meczu z Węgrami). H2H zdecydownie na korzyść Sowietów - może mają jakiś patent. Zresztą jest to bardzo ważny mecz dla układu w grupie - wygrana Rosjan bardzo przybliża ich do fazy półfinałowej (myślę że prawie 90%) - i nie sądzę aby taką szansę zaprzepaścili.

Pozatym ciężko, ale liczę że coś m,oże wyklaruje się na forum? Ciekawy jestem opinii Nawoja i Zebry (szukać zawodników) - ale nie wiem czy się jej doczekam.

PS. Do tematu przywieźli świeży piasek
Posted by: Macias

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 09:05

Swiezy piasek:P no to cos wam napisze;]



Niemcy-Ukraina ov 58.5 7/10

Tak jak napisal Krajan, obie druzyny preferujace szybkie akcje, szybkie, krotkie, akcje, linia powinna peknac kolo 55-56 minuty. Prawde mowiac myslalem tez ze buki wystawia nieco wyzszy handi na ukraincow. +4.5 przy gorszym dniu moze jednak nie wystarczyc...


Rosja-Islandia 1 7/10


Nie bede oryginalny i jeszcze raz napisze, ze Rosja jest druzyna turniejowa, przy odrobinie szczescia zloto jest w ich zasiegu...;).
Islandia juz swoje osiagnela, wystrzelala sie w tym mistrzostwach, decydujacym czynnikiem moga byc w tym spotkaniu zmiennicy, lawka Sbornej o klase lepsza od "geysermanow":D.



Ja licze na przebudzenie sie Lijewskiego, nasze wielkie trio jest cale zagra na swoim poziomie, i kilka pilek slawcio "wyjmie" to mozemy pokusic sie o niespodzianke...



P.S.
Krajan po nieprzyjemnych i roznicych nas rozmowach w koncu w 99% sie zgadzamy, zobaczymy co z tego bedzie;)
Posted by: tomo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 09:16

Niemcy - Ukraina over...? Niech będzie ale 57,5 w Unibecie. Nigdy nie wiadomo, kiedy ta 1-punktowa różnica okaże się zabwienna...

Do tego czekam na posunięcie SB w sprawie handicapów a jak nie a na Ukrainę więcej niż 4,5 to biorę +5,5 w Interwetten.
Posted by: imarcel

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 09:28

Ukraińcy złapali wiatr w żagle ....jak widzę to głownie w tym meczy upatruje sie niespodzianki....byc może. Overek wskazany ponad 58.5 powinno wejść, pokusiłbym się jeszcze o jeden troche ryzykowny typ - win Ukrainy do przerwy z podpórką na remis(oferta w sts), wygrali dwie w trzech meczach powinni i dzisiaj powalczyć - Niemcy-Ukraina(1p) x2 3/10.
Co do innych spotkań:
Rosja, dla mnie jeden z faworytów do medali, win z Islandią 7/10
Mam jeszcze kilka przemyśleń ale to póżniej (wygrana Francji + jakieś handi na Norwegow)
Posted by: Misiek

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 09:34

Witam.

A więc i ja coś od siebie skrobnę...

Ukraina - Niemcy 2 @1.16

Myślę że jednak Niemcy... Widziałem ich w meczu z Hiszpanami, gdzie już wtedy dla niektórych byli w meczu z Mistrzami Świata bez szans... a mogli pokusić się nawet o zwycięstwo, skończyło się remisem. Później pokonali dość łatwo Słowaków +5 oraz przegrali na pewno bardziej doświadczoną ekipą Francji.. -2. Ukraina? Na początku jak wszyscy wiemy dostali srogie lanie od Naszych - Później mogli sprawić jedną z większych niespodzianek tych ME, lecz jednak w końcówce błędy... i wygrana jednak Słoweńców +2. No i w meczu o 'wszystko' o awans... pokonali głaaaaaadko bardzooo słabo grającyh gospodarzy... | A niektórzy patrząc na wynik Naszych z Ukrainą i wynik Szwajcarów z Naszymi... to jednak Szwajcarzy powinni być w tej fazie, a nie Ukraińcy... no ale to `tylko` sport Dla mnie dziś jednak zwycięstwo Niemiaszków, którzy będą chcieli namieszać jeszcze w tych ME... Kurs nie najlepszy... no ale... Ten HC na Ukrainę wydaję się być w miarę... +5.5. Jak tam kto woli


Słowenia - Francja 2 @1.55

Tutaj jednak Żaby... Dlaczego? Patrząc na ich wyniki... oraz grę Słoweńców - których oglądałem we wszystkich spotkaniach, myślę że dziś zwycięsko wyjdą Francuzi. Kurs @1.55 do przyjęcia. Nie wiadomą dla mnie jest gra Francuzów których jak piszę nie widziałem jeszcze w tych ME. No ale po wynikach, myślę że dziś po raz pierwszy pokażą się z jak najlepszej strony i pojadą ze Słoweńcami


Polska - Hiszpania 2 @1.15

Tutaj nie-stety... jak dla mnie pewniak Hiszpania. Chcąc się licząc muszą pokonać Naszych... i myślę że zrobią to bez większych kłopotów... Są po prostu drużyną bardziej zgraną na takich imprezach...

________________________________

Niemcy+Francja+Hiszpania @2.07

Jeszcze cały czas rozmyślam co do Niemców, ale myślę że nie sprawią niespodzianki...
Posted by: Gregorian

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 09:36

Mam dzisiaj dwa przemyslenia i sa to przemyslania na linie bramek, a dokladnie

Słowenia - Francja OVER 55,5 kurs 1,85

Serbia - Norwegia OVER 56,5 kurs 1,80

Wiem ze wiekszosc z was uwaza ze granie na over / under to tak jak graniem w totolotka, albo trafisz albo nie, jest w tym cos prawdy ale nie do konca. Slowency w tych mistrzostwach nie pokazuja dobrej gry w obronie, stwarzdaja druzynie przeciwnej duzo okazji do zdobycia bramek, a Francuzi na pewno potrafia wykorzystac ten fakt, jesli chodzi o gre obronna Francuzow to jest ona o wiele lepsza wg mnie niz Slowencow ale linia w meczu ustawiona na 55,5 powinna zostac przekroczona, obydwa zespoly potrafia grac szybko i rzucac bramki. A jesli chodzi o mecz Serbii i Norwegii ? Linia ustawiona na 56,5 chyba warta zaryzykowania ze zostanie przekroczona, choc porzyznam szczerze ze dla mnie zdecydowanie pewniejszy typ na Over jest mecz Slowenia - Francja. Zarowno Serbowie jak i Norwedzy graja szybko, i oddaja celne i szybkie strzaly, mysle ze to bedzie mecz wyrownany cios za cios bramka za bramke, szczegolnie w decydujacej fazie meczu, tzn po 40 minucie.
Posted by: timeek

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 09:47

Powiem tak: "Skoro nasi trenowali grę w obronie, a Najlepszy na parkiecie był... trener Bogdan Wenta, raz po raz blokujący rzuty Karola Bieleckiego. – Chyba namówimy go na wznowienie kariery – żartował kierownik ekipy Marek Werle" to dla mnie NO BET bo przykro stawiac prezciwko naszym i strsznie siewtedy oglada taki mecz !!!!

Chyba ze jakies dodatnie handi Jest realne jak uwazacie ?
Posted by: paulozz

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 10:03

ja sie zastanawiam nad ujemnym handi na hiszpanów - 3,5 w expie
Posted by: tomo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 10:05

A ja tymczasem posłałem beta w postaci handi +5.5 na Ukrainę.
Argumentacja wyżej.
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 10:07

Witam...Myśle że można zaryzykować dodatnie handi na Hiszpanów bo nasze orły to nie monolit co pokazał miedzy innymi mecz ze Szwajcarami...w obronie grają słabo,wolno, bronią w jednej lini nie przeszkadzaja w rozgrywaniu piłki przeciwnikowi, dzisiaj nie ma mowy o dobrej grze w obronie jesli sie nie wychodzi do przeciwnika...a w przodzie?
Też za wolno, przejzyscie co bedzie jak słabszy mecz zagra Bielecki? kto bedzie strzelał bramki? może LIJEWSKI ale osobiscie wątpie..do tego co by nie napisać to po prostu jeszcze nie taliga dla naszych...moge sie mylić ale wydaje mi sie że handi 5,5 moze pasc..Pozdrawiam..
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 10:14

Tymbardziej proponuje handi w expekcie 3,5...wydaje sie być dobry...no i handi na Ukraine +5,5 tak jak kolega wyżej..
Do tego handi -1,5 na Francuzów w unibecie, mysle że wygraja
więcej jak 1 bramką ze słoweńcami,choć w expekcie przy normalnym zwycięstwie jest kursu 1,55 więc nie wiem czy warto kusić sie na handi w unibecie przy 1,67...
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 11:33

Wydaje mi się, że Bielecki nie strzeli dzisiaj 7 bramek Hiszpanom a na betandwinie jest linia 6,5 za 1,85 więc chyba warto spróbować under co wy na to?
Posted by: Ramzes

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 11:57

No nie wiem czy to dobry pomysł. Ostatnio rzucał karne - wystarczą ze 3-4 w meczu i linia pęknie, bo parę z dystansu pewnie walnie.
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 12:05

No może i masz racje, jeśli będzie daslej egzekwował karne to może linia pęknąć, ale myśle że jak sie pomli przy karnym a to możliwe to ktoś inny go zastąpi..ale ogólnie mowiąc faktycznie to troche śliskie jest..
Posted by: tomo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 12:30

Dokładnie o tym samym chciałem napisać.
Bielecki w ostatnim meczu ze Słowenią został wyznaczony do stukania karnych i jeżeli dzisiaj ta decyzja zostanie podtrzymana to już mamy minimum 2-3 gole Karola a do tego pamiętajmy, że w spotkaniu z dobrze broniącą Hiszpanią może zabraknąc pomysłów na grę w ataku a wtedy ostatnią deską ratunku będzie oddanie piłki do Karola i rzut z dystansu.
W tej sytuacji typowanie u/o Bieleckiego omijałbym szerokim łukiem.

Chciałbym też poruszyć inny wątek.
BAW wystawił parę Kuchczyński - Tkaczyk.W dóch z trzech dotychczasowych spotkań to Kuchczyński zdobył więcej bramek, dzisiaj doszły do mnie informacje jakoby Tkaczyk był chory i brał antybiotyki. Czy ktoś może potwierdzić tę informację? Bo jeśli w istocie tak jest to typ na Kuchczyńskiego wydaje się byc ciekawy.
Posted by: jarko 33

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 12:37

Quote:



Chciałbym też poruszyć inny wątek.
BAW wystawił parę Kuchczyński - Tkaczyk.W dóch z trzech dotychczasowych spotkań to Kuchczyński zdobył więcej bramek, dzisiaj doszły do mnie informacje jakoby Tkaczyk był chory i brał antybiotyki. Czy ktoś może potwierdzić tę informację? Bo jeśli w istocie tak jest to typ na Kuchczyńskiego wydaje się byc ciekawy.



moze to ci pomoze
http://www.reczna.pl/index.php?page=news...8a5c28ba782c9c8
Posted by: tomo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 12:44

Dzięki jarko 33.

"Niestety pod znakiem zapytania stoi występ Grzegorza Tkaczyka, który praktycznie od początku Mistrzostw choruje."

Od razu rodzi się w mojej laickiej głowie kolejne pytanie. Na jakiej pozycji występuje Damnian Wleklak i kogo najprawdopodobniej zastąpi jeżeli otrzyma dzisiaj szanse gry?
Posted by: jarko 33

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 12:46

Quote:

Dzięki jarko 33.

"Niestety pod znakiem zapytania stoi występ Grzegorza Tkaczyka, który praktycznie od początku Mistrzostw choruje."

Od razu rodzi się w mojej laickiej głowie kolejne pytanie. Na jakiej pozycji występuje Damnian Wleklak i kogo najprawdopodobniej zastąpi jeżeli otrzyma dzisiaj szanse gry?



gra na pozycji tkaczyka na srodku rozegrania ( jezeli sie myle poprawcie mnie )
Posted by: meler

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 12:47

Tak.
Wieklak gral w pierwszym meczu z Ukraina ale skrecil kostke.
Posted by: jarko 33

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 12:50

i jeszcze jeden cytat tym razem z gazety wyborczej wywiad z "szeryfem " M.Lijewskim

Przed Wami mecze z Hiszpanią, Francją i Niemcami. Który będzie najtrudniejszy?

To zupełnie bez znaczenia. Na pewno będziemy walczyć, ale to jest absolutna czołówka. Lepszych już nie ma. W dodatku jesteśmy zdziesiątkowani. Grzesiek Tkaczyk znowu ma temperaturę, bierze antybiotyki. Mnie boli łokieć, w niedzielę ledwo mogłem zginać rękę, Daniel Urbanowicz jak wszedł ze Słowenią, to praktycznie biegał na jednej nodze, a Damian Wleklak po kontuzji w meczu z Ukrainą prezentuje 40 procent swoich możliwości, a i tak nie wiadomo czy zagra. Więcej pecha już chyba nie można mieć. Najgorzej może być z Hiszpanami, zwłaszcza jeśli nie zagra Tkaczyk, nasz mózg drużyny. Nie wiem nawet, czy uda się sklecić meczową czternastkę
Posted by: tomo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 12:54

W takim razie tomo już się więcej nie zastanawia tylko gra parę Kuchczyński - Tkaczyk.

Powrót Wleklaka grającego na tej samej pozycji co Tkaczyk + choroba Tkaczyka + niezła dyspozycja strzelecka Kuchczyńskiego =

Oby...
Posted by: CzuCzu

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 13:02

Już blokada jest.

Post do skasowania.
Posted by: w00fer

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 13:03

Co tu duzo mowic...najprawdopodobniej dzis nasza ekipa dozna jak narazie najwiekszej przegranej na tych mistrzostwach. Co do pary z Baw Kuchczynski - Tkaczyk to troche bym uwazal. Sadze, ze Tkaczyk i tak zagra i tak. Na pewno bedzie mu sie latwiej gralo z grypa niz Wleklakowi ze skrecona kostka (kazdy kto choc raz mial taki uraz to wie co to znaczy i z takiej kontuzji sie nie wychodzi po 4 dniach). Jak dla mnie to dzis Hiszpania -4,5 @1,95 5/10 w Unibecie...

Pozdrawiam

w00fer
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 13:26

Może to zabrzmi śmiesznie, ale jeśli faktycznie mają Polacy takie kłopoty zdrowotne i kadrowe to nie wiem czy oprócz handi -4,5 na Hiszpanie nie zagrać tez na becie na Hiszpanów
-3,5 do przerwy i pozostałych żeczy jak pierwsze 5,10 bramek w pierwszej i drugiej połowie...Wydaje mi sie że jeżeli będziemy prowadzili w tym meczu to co najwyżej zaraz po rozpoczęciu gry na 1-0...a potem Hiszpanie nam odjadą ....
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 13:32

Tyle że przy takich kursach to żaden interes....
Posted by: muppet

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 13:32

nie znam sie ale wydaje mi sie ze dzisisaj zostaniemy rozniesieni przez hiszpanow. Widze cos w stylu 32-24 dla nich. brutalne? trudno. -3.5 w expekcie w dublu z ruskimi
Posted by: tomo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 13:35

Niestety z przykrością oznajmiam iż zagrałem Hiszpanię -4,5. Jednak kurs 1.95 mnie skusił i połakomiłęm się na ten spread mimo iż w Expie mamy -3,5 ale tylko za 1.65. Zobaczymy czy nie zostanę skarcony za chciwość...
Nie cierpię ujemnych spreadów i nie cierpię grac przeciw Polakom ale tym razem nie miałem wątpliwości - w obliczu takiego zdziesiątkowania naszej ekipy dzisiaj prawdopodobnie dostaniemy niezły łomot, a przecież nawet jakbyśmy mieli pełny skąłd to Hiszpania jest o kilka klas lepsza od naszej repry i też bez problemów mogłaby złamać tą linię.
Posted by: muppet

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 13:37

Normalnie mozemy zalozyc jakas partie nacjonalistyczna
Posted by: tomo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 13:41

Borge Lund Powyżej 0,5 goli
Człowiek który gra regularnie w każdym spotkaniu swojej reprezentacji przynajmniej 40 minut powinien dac radę ustrzelić przynajmniej jednego gola mimo iż ...w dwóch pierwszych spotkaniach ta sztuka mu się nie udała.
W niedzielę jednak już popisął się skutecznością 6/6.
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 13:46

A co myślicie o linii 58,5 w expekcie?..Trzydziesci pare bramek moga nam Hiszpanie spokojnie strzelić skoro Szwajcarzy wpakowali nam 31 i graliśmy prawie pełnym składem,ale ile nasze or ły dzisiaj strzelą?...boje sie że nie wiele ponad 20....i to może być znaczące w ogólnym bilansie na plus lub minus...co myślicie?
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 13:55

Czy wie ktoś który mecz dzisiaj oprócz meczu Polaków pokazuje Polsat Sport?...Czy pokazuja Niemców z Ukrainą?
Posted by: meler

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 13:57

Tak
Niemcy - Ukraina
Francja - Slowenia
Polska - Hiszpania
Posted by: paulozz

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 13:57

Quote:

Czy wie ktoś który mecz dzisiaj oprócz meczu Polaków pokazuje Polsat Sport?...Czy pokazuja Niemców z Ukrainą?



15:10 [POLSAT SPORT]
Ukraina - Niemcy
17:25 [POLSAT SPORT]
Slowenia- Francja
19:51 [POLSAT SPORT]
Polska- Hiszpania

Takie mecze dziś będę na PS
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 13:58

Dzięki...
Posted by: Logan

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 14:08

Wobec tych wszystkich oslabien Polski widzi mi sie under 59,5 w SB po kursie 1,9. Wydaje mi sie ze Polacy sa w stanie strzelic Hiszpanom okolo 25 bramek. Under powinien wejsc
Posted by: w00fer

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 14:09

Mecz Polakow bedzie na Polsacie Sport czy na Polsacie Sport Extra ? Bo niby p0lanowo o 20 na Polsacie Sport ma byc Slask - Zadar.
Posted by: meler

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 14:12

NA PS zwyklym ... przed chwila pokazali rozklad na dzis ...
Slask pewnie bedzie na PS extra lub TV4
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 14:13

Zagrałem na Expekcie:
Hiszpanię -3,5 1 za 1,65
Francje 1 za 1,55
Rosję 1 za 1,45 wyszło razem 3,70 za 250 = 927,09...zobaczymy
W betandwin:
Hiszpania -3,5 do przerwy za 1,85
Ukraina +4,5 1 za 1,85 { na ryzyko }
Rosja -0,5 1 do przerwy za 1,6 wyszło 5,47 za 150 = 820,50
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 14:25

Na unibecie poszło:
Hiszpania-Polska under 59,5 za 1,6
Francja -1,5 1 za 1,67
Rosja -1,5 1 za 1,67
Razem 4,46 za 150 = 669,33...

Będą emocje bo ja dopiero zaczynam sie bawić w buchmacherke.
Posted by: dionizos73

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 14:49

co sądzicie - bielecki mniej niż 6,5 za 1.85????
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 14:54

Ja rano to chciałem grać ale koledzy słusznie zauważyli ,że jak bedzie wykonywał karne to może z 2-3 wykorzystać a reszte czyli min 4 trafić z gry więc sie wycofałem...
Posted by: dionizos73

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 15:02

zgadzam się myślałem ze cos sie zmioeniło z tymi karnymi...dzieki
Posted by: muppet

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 15:25

Z.... over niemcow, YEAH! Piona dla wszystkich ktorzy sie oblowili na tym razem ze mna. HURRA. Dobrze ze swietny mecz rozegraly obie ekipy, Niemcow i Ukraincow. Ekstra

Wniosek na dzis prosty - Polska R .... totalnie Hiszpanow

jakaś kultura musi obowiązywać
Posted by: KRAJAN

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 15:42

Quote:

Z.... over niemcow, YEAH! Piona dla wszystkich ktorzy sie oblowili na tym razem ze mna. HURRA. Dobrze ze swietny mecz rozegraly obie ekipy, Niemcow i Ukraincow. Ekstra

Wniosek na dzis prosty - Polska R.... totalnie Hiszpanow



Muppet nie bądź taki cwaniak - to że w ciągu ostatniej minuty nie trafiła żadna z drużyn - to po prostu pech - a zabraklo ażżżż0,5pkt czyli 1 gola.
Posted by: muppet

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 15:44

no ja tylko lojalnie ostrzegam bo jako najwiekszy pechowiec we wszechswiecie (zabraklo 0.5 gola tak jak mowisz, kto widzial koncowke meczu wie w jak p.... stylu, w dodatku) mam na hiszpanow wiec sobie sami wyciagnijcie wnioski

ponownie brak kultury
Posted by: KRAJAN

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 15:53

Ale z drugiej strony - te mistrzostwa i tak dały sporo zarobić - ten dzien zaczął się nie najlepiej ale ... jeszcze nie wszystkie mecze się odbyły?
Posted by: muppet

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 16:00

no jol bo ja ich nie gralem, to daly Wam zarobic
ale zlote czasy sie skonczyly
Posted by: Ramzes

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 16:01

muppet nie strasz - dałem 100 na hiszpanów na obrót
Posted by: KRAJAN

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 16:14

Quote:

no jol bo ja ich nie gralem, to daly Wam zarobic
ale zlote czasy sie skonczyly



podaję ciekawostę - ktoś na forum szepnął cos o unibecie - i o dziwo wcale na tym overze nie jestem do tyłu - rzekłbym nawet zarobiłem na dobre - sam o tym nie wiedząc!
Ale nie róbmy z tematu QC.
Kolejne typy to rozpis 2/3:
Dania, Słowenia i Norkeping (szw. kosz)
Słowenia bo potrafi grać z drużynami teoretycznie mocniejszymi od siebie (patrz. ostatnie ME) i najsłabsze mecze ma za sobą.
Dania (tych nie cierpię), ale bardzo dobrze przygotowani do mistrzostw - muszą zrechabilitować się za ostatnie występy w duzych imprezach i niechybnie dziś uczynią pierwszy krok
Posted by: Rossiak

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 16:15

Quote:

Niemcy - Ukraina over...? Niech będzie ale 57,5 w Unibecie. Nigdy nie wiadomo, kiedy ta 1-punktowa różnica okaże się zabwienna...





Dziekowac za ta sugestie tomo
Posted by: gebelsik

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 16:24

panowie jest w ofercie betandwinu para kuchrzynski-tkaczyk wiec chyba warto postawic na tego pierwszego bo tkaczyk wobec choroby bedzie malo gral co tym sadzicie
Posted by: Pawka

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 17:17

Patrząc po tym co sie dzieje w meczu Francja - Słowenia to potwierdza moją opinię, że mieliśmy słabiutką grupę. Istna demolka na Słoweniii a teraz clue postu. Kusi mnie ewidentnie handicap na Hiszpanie - 4,5 gola czyli Hiszpania musi wygrać minimum 5 bramkami, wydaje sie to wielce kuszący typ ponieważ nasi są druzyną indywidualności a poza tym nie mamy wartosciowych zmienników. Poza tym kontuzje i słabsza forma rozgrywajacych to typ do grania. Dla przypomnienia Hiszpania wygrywała z francja do przerwy 17-9 a wczesnie 7-1, w drugiej połowie obraz gry sie nie zmienił Hiszpania użądzała koncert gry a tylko bezpieczna przewaga (np 15 minut do końca 26-18 dla Hiszpanii) pozwoliła na kontrolowanie meczu i wygraną Hiszpanii z Francją tylko 29 -26.
Wiem, że niektórzy powiedza na mnie nie patriota ale po tym co widziałem, a obejżałem już ponad 10 meczów na żywo w tych Mistrzostwach i Hiszpania to kandydat do złota największy. Martwic mnie może tylko chęć Hiszpanów do wygrania niskim nakładem sił a to nie sprzyja temu handicapowi.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.
Posted by: KRAJAN

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 18:55

Moj ostatni typ (ostatnie typy) - na dzisiejszy czarny dzień z ME to:
POL-HIS 1 /8.50/ 1/10
i under 59,5 8/10
jak jeden z tych typow zejdzie dzisiejszy dzień bedzie z symboliczną staratą, a dleczego under.
Z bardzo śmiesznego powodu - wczoraj myslałem że 60 pkt peknie bez mydla, ale że dziś nie idzie gram pod górkę (inaczej na odwrot to co sobie ustaliłem).
Najbardziej jestem wkurzony porażką Danii - (tu live - X2 - po bardzo wysokich kursach), jak mozna bylo stracić bramkę w ostatnich sekundach - ale jak fartny dzień to fartny dzień - jak Polaczki wygrają - miód (ale w to nie wierzę), jak se nie porzucają skompensujemy straty. mecz za 8min. - jedyny plus spokojnie sobie poogladam - jutro z francja miazga, tak że jeżeli chcemy sobie pograć to tylko dziś lub w czwartkowym meczu z Niemaszkami - ale jeżeli marzy nam sie pierwsza 4-ka (w to też nie wierzę - za dużo już wypowiedzi - kontuzje, krótka ława, indywidualności itd. - ale pamietajmy że czasem indywidualności wygrywaly całe Mistrzostwa!
Krótko Good Luck!
Posted by: KRAJAN

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 20:28

Quote:

Moj ostatni typ (ostatnie typy) - na dzisiejszy czarny dzień z ME to:
POL-HIS 1 /8.50/ 1/10
i under 59,5 8/10
jak jeden z tych typow zejdzie dzisiejszy dzień bedzie z symboliczną staratą, a dleczego under.
Z bardzo śmiesznego powodu - wczoraj myslałem że 60 pkt peknie bez mydla, ale że dziś nie idzie gram pod górkę (inaczej na odwrot to co sobie ustaliłem).
Najbardziej jestem wkurzony porażką Danii - (tu live - X2 - po bardzo wysokich kursach), jak mozna bylo stracić bramkę w ostatnich sekundach - ale jak fartny dzień to fartny dzień - jak Polaczki wygrają - miód (ale w to nie wierzę), jak se nie porzucają skompensujemy straty. mecz za 8min. - jedyny plus spokojnie sobie poogladam - jutro z francja miazga, tak że jeżeli chcemy sobie pograć to tylko dziś lub w czwartkowym meczu z Niemaszkami - ale jeżeli marzy nam sie pierwsza 4-ka (w to też nie wierzę - za dużo już wypowiedzi - kontuzje, krótka ława, indywidualności itd. - ale pamietajmy że czasem indywidualności wygrywaly całe Mistrzostwa!
Krótko Good Luck!



Badzo śmieszny powód = niewielka strata z dnia dzisiejszego - ale czułem ciśżki dzię dla typujących - jutro będzie lepiej - po prostu musi
Posted by: tomo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 20:31

Panowie a po dobroci mówiłem wam, żeby grać w meczu Niemcy - Ukraina over 57.5 w UB po @1.85 a nie rwać się na over 58.5.
Strzeżonego Pan Bóg strzeże, trzeba było słuchać...

Polacy jak zwykle nie zawiedli i dali zarobić, szkoda tylko że za porażkę a nie za zwycięstwo...

Na całej linii zawodidła dzisiaj Ukraina a zatem na ile zdąrzyłem poznać tę drużynę to pewnie jutro zawalczy z Hiszpanią, a Tkaczyk nie zagrał więc za Kuchczyńskiego czeka nas zwrocik.

Ogólnie dzień na plus, choć nieznaczny...
Posted by: Logan

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 31/01/2006 20:49

Quote:

Wobec tych wszystkich oslabien Polski widzi mi sie under 59,5 w SB po kursie 1,9. Wydaje mi sie ze Polacy sa w stanie strzelic Hiszpanom okolo 25 bramek. Under powinien wejsc




co za fart, ten under konczyl mi kupon z AKO 5,6
Posted by: osin

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 09:04

Co sądzicie o meczu Chorwacja-Islandia?

Normalnie bez wachania stawiałbym na Chorwatów, ale jak widzę wyniki Islandii ...

Czekam na odpowiedź.
Posted by: KRAJAN

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 09:11

Wczoraj dzień z małą stratą - dziś musi być lepiej. Zanimcoś przedstawimy podam szybki "pseudo sure bet" - albo jak go nazwiecie:
1/ Polska - Francja - 2(-4,5) /1.85/ 10 Unibet
2/ Polska - Francja - 1(+7,5) /1.85/ 7 BaW

1/ 10x1,85 = 18.50 - bardziej prawdopodobne
2/ 8x1,85 = 14.80 - mniej prawdopodobne

W przyp:
1 - Inwet.=18 win 18.50 /+0,5/
2 - Inest.=18 win 14.80 /-3,2/
1 i 2 - Inews.=18 win 33.30 /+15.3/
pełna wygrana - Francja 5,6,7 golami
jeżeli do tego dodamy TV - to mamy całkiem fajne emocje (jak Żabojady za mocno nie odjadą <10?)
Posted by: KRAJAN

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 09:12

Pomyłka - oczywiście:
1/ Polska - Francja - 2(-4,5) /1.85/ 10 Unibet
2/ Polska - Francja - 1(+7,5) /1.85/ 8 BaW

ale to i tak na nic nie wpływa - przecie każdy se dobiera stawki jak uważa - podałem przyłkładową symulację
Posted by: muppet

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 09:18

Zaden ze mnie znawca ale napisze co mysle o dzisiejszych meczach

Rosja - Serbia
'Zdecydowanie' (jak na pilke reczna) jedynka. Ruscy wczoraj wpadka z Islandia, ale jednak nie bylo tam jakiejs wielkiej roznicy klas. Serbowie zawodzą, w grupie z ta wlasnie Islandia zebrali porzadne baty. Wczoraj wymeczona wygrana z Norwegia, ktora przegrala wczesniej z Rosja... Ruscy potrzebuja tej wygranej a Serbowie nie sa w imponujacej formie

Niemcy - Słowenia
Po tym co wczoraj widzialem w wykonaniu bramkarza niemieckiego (nota bene wyglada identycznie jak Iker Casillas ) to hmmm... Ukraincy mieli wielkie problemy z przebiciem sie przez niemiecka defensywe. Widzialem rowniez pierwszy mecz niemcow, z hiszpanami, kiedy prowadzili cale spotkanie, zebyw koncowce zremisowac po tym jak hiszpanie wykorzystywali na skrzydle davisa, wrzucil im chyba ze 4 gole w ciagu 5 ostatnich minut. Nie wiem jak ta pozycja (Ten taki z boku ) nazywa, ale jesli slowency nie maja tam jakichs dobrych ziomali to raczej nie przebija sie srodkiem, wczoraj tylko ten wielki ukrainiec dawal rade. Forma + ten bramkarz i mysle ze niemcy uporaja sie z rywalami bez wiekszych problemow

Dania - Norwegia
Nie wiem, ale chyba Dania wygra, co?

Hiszpania - Ukraina powyzej 58.5 ?
Hiszpanie regularnie rzucaja ogorkom 34 gole, dzis graja z ogorami wyjatkowymi (cos w stylu kiszonych) wiec mysle ze te 35 goli wpadnie. Czy Ukraincy sa w stanie zdobyc 24-25 bramek? Z pewnoscia, jesli ten lysy na bramce nie pokaze dzis czegso fenomenalnego (wczoraj dawal rade ladnie, ale przeciez bramkarz Polakow tez czesał w pierwszej połowie) to bedzie łomot. Szczerze mwoiac mysle ze bedzie cos kolo 36-25

A teraz wybywam na najwazniejszy egzamin tej sesji, jak wrócę to was poinformuję co zagrałem = ktore zaklady nie wejda

pozdr, milego dnia
Posted by: yarek..

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 09:40

Zawsze jest dla mnie ważne to co mówi mupp, ale chciałbym dodać jedną rzecz.

Ukraina -Hiszpania (7,5:0) typ 1

Ukraincy zagrali słabo z Polakami, później dobrze ze Słowenią i bardzo dobrze ze Szwajcarią.
Wczoraj Niemcy długo nie mogli osiągnąć zadowalającej przewagi.
Hiszpanie maja to wygrać i to zrobią, a wczoraj podobno nie zachwycili, szczególnie w pierwszej połowie.

Hiszpanie zagrają na tych mistrzostwach jeszcze półfinał i finał lub o trzecie miejsce, natomiast dla Ukrainy ten turniej zmierza już ku końcowi i muszą dawać z siebie wszystko z nadzieją może na transfery do innych klubów.

Co sądziscie- w expie kurs 2.00
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 09:40

Witam wszystkich...wczoraj wtopa na całego za sprawą Rosjan, a przezde wszystkim przez złą grę { 3 kupony, trzy razy Rosja pod różną postacią...} więc pretensje mam do siebie.Dzisiaj postaram sie coś odrobić, ale ciężko będzie.Pozdrawiam..
Posted by: KRAJAN

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 09:43

Quote:

Zawsze jest dla mnie ważne to co mówi mupp, ale chciałbym dodać jedną rzecz.

Ukraina -Hiszpania (7,5:0) typ 1

Ukraincy zagrali słabo z Polakami, później dobrze ze Słowenią i bardzo dobrze ze Szwajcarią.
Wczoraj Niemcy długo nie mogli osiągnąć zadowalającej przewagi.
Hiszpanie maja to wygrać i to zrobią, a wczoraj podobno nie zachwycili, szczególnie w pierwszej połowie.

Hiszpanie zagrają na tych mistrzostwach jeszcze półfinał i finał lub o trzecie miejsce, natomiast dla Ukrainy ten turniej zmierza już ku końcowi i muszą dawać z siebie wszystko z nadzieją może na transfery do innych klubów.

Co sądziscie- w expie kurs 2.00



W BaW masz 9,5
Posted by: tomo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 09:45

To już lepiej graj +9,5 w BAW
Ja to już zapodałem.

Zastnawiam się jeszcze nad handi +4,5 HT. Ukraińcy wczoraj właśnie stawili zacięty jedynie w pierwszej połowie spotkania a i Hiszpanie w pojedynku z nami na przerwe schodzili ledwie z jednobramkową przewagą.
Posted by: darkoo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 09:46

Po wczorajszym meczu z Islandią i fatalnej grze Rosjan dzisiaj powinni wygrać. Są w końcu zdecydowanymi faworytami turnieju dlatego:

Rosja @1.60
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 09:51

Podoba mi sie to co napisał muppet, ale zastanawiam sie czy nie zagrac na unibecie Słowenia-Niemcy x2 zamiast czystej dwójki.Kurs 1,62 i choć po tym co widziałem do tej pory to Niemcy powinni to wygrac ale z drugiej strony jak Słowency nie złapią dzis chocby 1 punktu to raczej juz ich nie ugraja w meczu z Hiszpanią...Mysle że te dwie drużyny będa bezposrednio ze soba rywalizowac o 3 miejsce w grupie i o ile Niemcy maja zapas w posyaci spotkania z nami to Słoweńcy dzisiaj mus....Co myślicie o tym?
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 10:01

Rosjanie wczoraj stracili punkty i myśle że dzisiaj muszą odrobić,bądź co bądź stać ich na to by ograć Serbie która do tej pory troche mnie zawodzi ..w expekcie płacą całkiem przyzwoicie 1,7
Posted by: yarek..

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 10:06

Quote:

Quote:





W BaW masz 9,5




Już jest 7,5 i kurs 1,85
Posted by: tomo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 10:10

Ano już zmienili...
Jeszcze kilkanaście minut temu było 9,5 i 4,5 HT.
Teraz jest 7,5 i 3,5 HT.

Oba zagrane na szczęście w wersji pierwotnej
Posted by: dionizos73

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 10:12

Quote:

Podoba mi sie to co napisał muppet, ale zastanawiam sie czy nie zagrac na unibecie Słowenia-Niemcy x2 zamiast czystej dwójki.Kurs 1,62 i choć po tym co widziałem do tej pory to Niemcy powinni to wygrac ale z drugiej strony jak Słowency nie złapią dzis chocby 1 punktu to raczej juz ich nie ugraja w meczu z Hiszpanią...Mysle że te dwie drużyny będa bezposrednio ze soba rywalizowac o 3 miejsce w grupie i o ile Niemcy maja zapas w posyaci spotkania z nami to Słoweńcy dzisiaj mus....Co myślicie o tym?



i właśnie dlatego ten mecz(niemcy - słowenia) odpuszcze, a zagram na ukraine +9,5, bo nie wiem czy chiszpanie beda az tak forsowac tempo( z nami grali po dniu przerwy), czeka ich jutro cieższy mecz ze słowenią, która może jak cos ugra dzisiaj z niemcami moze postawic ciezkie warunki.Dlatego biore te 9,5 w ciemno(oczywiscie moge sie mylic i czekam na wasze opinie)
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 10:27

Zagrałem na unibecie :
Słowenia-Niemcy x2 1,62
Serbia-Rosja 2 1,6
Dania-Norwegia 1 1,4 ako 3,62

na betandwin:
Polska-Francja -5,5 2 1,85
Ukraina-Hiszpania 1 poł. +3,5 1 1,85
Serbia-Rosja over 57,5 1,85 ako 6,33
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 10:30

Handi już spadł na 7,5...i wtakim ukladzie nie wiem czy warto ryzykować choć i tak wydaje sie że może nie być złamany..
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 10:36

Może się okazać że lepsze będzie Ukraina +3,5 do przerwy..ja tak zagrałem ale to tylko gdybanie choć po wczorajszym meczu patrząc na postawe jednych i drugich w pierwszych połowach to jest to uzasadnione choć mecz meczowi nie równy ale Ukraina chyba kondycyjnie słaba..
Posted by: tomo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 10:45

Oto zakłady zagrane przeze mnie wraz z krótkim komentarzem.


Francja -4.5
Francja to jeden z faworytów tej imprezy, Polska to zespół przynajmniej om klasę słabszy. Do tego dochodzi plaga kontuzji, krótka ławka no i brak sił w końcówce. BAW początkowo wystawił 7,5 i choć już zjechał do 5,5 to jednak ta pierwotna linia nie była wcale taka przypadkowa. Spodziewam się 6-7 goli przewagi Trójkolorowych.

Ukraina +9,5
Ukraińcy grają w kratkę na tych ME. Wczoraj słabsze spotkanie, dzisiaj powinno być o wiele lepiej. A nawet jeśli nie zagrają znacznie lepiej to linia na poziomie 9,5 wydaje mi się być zbyt wysoką do przeskoczenia.

Ukraina +4,5 HT
Słabsze zespoły, takie jak Ukraina, starają się walczyć na całęgo dopóki im sił starcza. Wczoraj do przerwy zaciekle walczyli z Niemcacmi a Polska stawiała opór Hiszpanom. Od 40-45 minuty może zacząć brakować sił ale 4,5 do przerwy powinni utrzymać.

Słowenia +2,5
Absolutnie nie widzę faworyta w drużynie Niemiec. Zapowiada się bardzo wyrównany mecz dóch bardzo zbliżonych do siebie pod względem poziomu drużyn. Wynik powinien oscylować wokół remisu stąd dodatni handicap.

Islandia +3,5
Islandia na tej imprezie prezentuje się naprawdę świetnie. Podobnie jak w przypadku powyższego typu tak i tutaj szykuje się bardzo zacięty mecz i stąd także dodatni handicap a @3.25 na Islandię bardzo kusi...
Posted by: Szafa_gra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 10:58

Witam
Ja ze wzgledu ze nie bardzo znam sie na reccznej gram tak jak mi sie wydaje ze bedzie czyli wygraja wg mnie ekipy silniejsze (przynajmniej tak mi sie wydaje)
Niemcy Dania i Chorwacja za 50 zl daja okolo 166 zl w profesjonalu
pozdrawiam
Posted by: zenekk

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 11:19

Quote:



Islandia +3,5





a zdradzisz nam gdzie +3.5 na islandie? www.tomobet.com? Ja islandie biore na czysta wygrana 3.45 w expie. Uwazalbym na ruskow,wszyscy to gracie,wiem ze serbia jest slaba,ale ruskie mialy grupe ze slaba norwegia i portugalia i pokonali chorwatow bez ich najwazniejszej postaci(dzomba). Czy te wyniki robia na mnie wrazenie? Napewno nie! Wczoraj dostali ekipe w dobrej formie i gladko przegrali(przegrywali caly mecz 2-4 golami) Druzyna oparta na cehovski medvedi,prawde mowiac ekipa slaba,co roku odpada w 1 rundzie play offow. Wiec jak czytam wypowiedzi ze rosja to glowny faworyt mistrzostw to padam ze smiechu.
Posted by: tomo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 11:22

Rano w B&W
Posted by: KRAJAN

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 11:26

ME nabierają rumieńców (szkda że Polaczki już nie odegrają w nich żadnej roli?) - na dziś ułożyłem taki rozbudowany combo-rozpisik (Unibet) 2P+2/3:
1/ Słowenia - Niemcy 2 1.90
2/ Ukraina - Hiszpania Over 59.5 1.80
3/ Polska - Francja Handicap Francja -4.5 1.85
4/ Islandia - Chorwacja 2 1.62 P
5/ Serbia i Czarnogóra - Rosja 2 1.60 P

5/ Rosjanie już wczoraj napsuli krwi (sobie i nam). Porażka w tym meczu bardzo skomplikuje im sytuację w grupie - dlatego dziś będą starali się jak najszybciej odskoczyć i sądzę że przy niemrawo grających Serbach jest to jak najbardziej możliwe. HP nie zagram bo po prostu -hapy na tych mistrzostwach wchodzą bardzo rzadko. Wczoraj mieli słabszy dzień - a rewelacyjnie zagrali Islandczycy. Po prostu Mus to mus.
4/ Wyspiarzom mówimy stop - wczoraj też tak mówłem - ale Chorwaci to mocny zespół i pewnie po wnikliwych analizach pomeczowych znajdą jakiś sposób na rewelacyjnie grających na tej imprezie Islandczyków - przed którymi (w przyp. wygranej) otwiera się strefa medalowa - ale czy to nie za wyskoie progi???
3/ wystarczająco opisał Tomo - najlepszy wynik to -5,6 lub 7 bramek różnicy - będę podwójnie zadowolony.
2/ Kurs na Hiszpanię odstrasza, a Ukraińców nie bardzo jest jak zagrać - po prostu brak umiejętności i motywacji - jadyna chyba to tylko reguła - Bij Mistrza - ale na tej regule dziś pozostanie. Ukraińcy grają szybką piłkę - obrona SPA też jakimś monolitem nie jest - szykuje się ostra wymiana ciosów - tylko jak długo Ukraińcy wytrzymają? Oby dłużej od Polaczków.
1/ Bardzo ciężki mecz - dwa bardzo klasowe zespoły, ale mam nadzieję że Rutenka znowu zacznie błaznować i nie dogra meczu do końca (czy szybciej z boiska tym lepiej). Dla obu ekip mecz jest na wagę przedłużenia szans na półfinały, jednak Niemcy w zdecydownie gorszej sytuacji (pomimo lajtowego ostatniego meczu) Tyle tylko, że jak dziś wygrają to jutro Słoweńcy (bez motywacji) mogą podłozyć się Hiszpanom. W przeciwnym wypadku szykuje się jutro arcyspotkanie HIS-SŁO. Ale Niemaszki nie oduszczą nie leży to w ich charakterach - ostatecznie zostanie im walka o 5miejsce - czyli teoretycznie mają o co grać?
Posted by: tajski1

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 11:28

Zenekkk witam! to ja Kuba solder kumpel Zigiego możesz mi przesłac na moją wiadomość prywatnie do Ciebie jakiś numer kontaktowy bo mam do Ciebie pytanie odnośnie na dzisiaj meczy?
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 12:19

Co taką cisza powiało...nikt nic nie gra?
Posted by: P!T3R

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 12:26

Ej wyczytałem że rosja bedzie cieżko a ja juz dałem za grubo /////
Posted by: tomo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 12:28

Rosje omijam szerokim łukiem - nie gram ani na nich ani przeciwko nim.

W BAW ponownie para Kuchczyński - Tkaczyk.
Warto przyłożyć czy nie ma się co porywać bo Grzesiek i tak nie zagra?
Posted by: zxraq

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 12:33

mysle,ze na obrocenie bonusa wysmienitymi zespolami sa Hiszpanie i Francuzi..

poza tym to zastanawiam sie nad zagraniem 6/10 na Rosje..
poczekam na jej wynik i wtedy zobaczymy co dalej

zastanawiam sie nad Chorwatami, i Francuzami -4,5, choc nie lubie zbytnio dwa razy z rzedu grac typ przeciw jednej druzynie (Polska)
Posted by: Marian

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 12:38

witam.pilka reczna to nie jest moja mocna strona ale:
na to ze Albert Comas Rocas rzuci wiecej niz 4.5 bramki jest kurs 1.85 a koles narazie jest na 5 miejscu wsrod najlepszych strzelcow,w 4 meczach rzucil 26 a wiec 6.5 na mecz..a ze slabiutka Ukraina powinien rzuc z 5 bramek!!!

drugi typ z recznej to:
Petrenko-Nat kurs 2.18 na Petrenko 4 bramki na mecz srednio(trzeci strzelec ukrainy)

kursy sa z BAW

co o tym sadzicie???
Posted by: Marian

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 12:43

kur..juz wzroslo na 5.5 dla Alberta Comas Rocasa..teraz bedzie ciezej:(
Posted by: jarko 33

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 12:52

Quote:

witam.pilka reczna to nie jest moja mocna strona ale:
na to ze Albert Comas Rocas rzuci wiecej niz 4.5 bramki jest kurs 1.85 a koles narazie jest na 5 miejscu wsrod najlepszych strzelcow,w 4 meczach rzucil 26 a wiec 6.5 na mecz..a ze slabiutka Ukraina powinien rzuc z 5 bramek!!!

drugi typ z recznej to:
Petrenko-Nat kurs 2.18 na Petrenko 4 bramki na mecz srednio(trzeci strzelec ukrainy)

kursy sa z BAW

co o tym sadzicie???



ja tak o tym sadze
Albert Comas Rocas gra jako prawo skrzydlowy wczoraj po 1 pudle innego zawodnika hiszpani wykonywal nastepne rzuty karne i mial 100% skutecznosc wykonywania karnych wiec dzis pewnie bedzie tez wykonywal karne chociaz jest 2 w kolejce do wykonywania karnych z akcji zdobywa duzo bramek gdy hiszpanie graja w przewadze ( kara dla przeciwnikow)
gdy bedzie wykonywal karne ma szanse pzrekroczyc linie nawet 5.5 jaka jest obecnie
co do 2 pary Nat wczoraj mial bolesne zderzenie z noga zawodnika niemiec na pewien czas opuscil nawet mecz ( niepamietam czy wrocil do gry) wygladalo to zdarzenie dosc grozne zawodnik tracil przytomnosc wiec niewiadomo jak dzis podejdzie do tego spotkania i czy wogole zagra jezeli pomylilem zawodnika poprawcie mnie
to tylko moje przemyslenia decyzja nalezy do ciebie
Posted by: meler

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 13:04

Quote:

Ej wyczytałem że rosja bedzie cieżko a ja juz dałem za grubo /////



olaboga co ty nie powiesz?
Przed meczem juz wiesz jak im ciezko bedzie? ja sie boje co ty bedziesz wyprawial w trakcie meczu gdy bedzie np -1 albo -2
Posted by: Marian

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 13:05

dzieki za opinie!!!
na Petrenke dalem,obecny kurs to 2.00,nad drugim typem sie zastanawiam
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 13:13

uważam że Tkaczyk nie zagra, choć może go postawili na nogi jakimis antybiotykami lub zastrzykiem, ale czy muszą to robić?Chyba zdają sobie sprawe że teoretycznie lepiej jak byłby sprawny na mecz z Niemcami...Jeśli jednak zagra to 1 w tej parze powinna być wielce prawdopodobna...ryzyka nie ma , najwyżej zwrot...
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 13:19

Kurcze widze że na betandwinie handicap na Ukraińcó wzrósł z 7,5 na 8,5.Ja zagrałem do przerwy przy 3,5 ,teraz też taki jest...Zastanawiam sie czy nie walnąc teraz na końcowy ale z drugiej strony martwi mnie troche kondycja Ukraińców..Co myślicie na ten temat?
Posted by: tomo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 13:25

Ion Ruano Belaustegui - Julio Fis Rousseduy
W dotychczasowych spotkaniach Rousseduy grał średnio mniej niż 5 minut na mecz (ale grał a to dla zakładu sprawa dosć istotna bo aby był on wazny to obaj zawodnicy muszą zagrać) i a liczba strzałów na mecz tego zawodnika zawiera się w grnaicach 0-1. Tylko w spotkaniu o nic ze Słowacją dostał więcej czasu od trenera ale to chyba zrozumiałe - najlepszym należał się odpoczynek.
Belaustegi przebywa na boisku o wiele dłużej a co za tym idzie oddaje tych strzałów więcej. I choć tych strząłów tez nie jest wcale aż tak wiele a i skutecznośc pozostawia sporo do życzenia to powinien wyrobić swoją normę i nastukać 1-2 gole podczas gdy dla jego kolegi przewiduję tych goli 0.
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 13:27

zastanawiam sie nad parą Lijewski-Jurecki...wczoraj Lijecki zapodał 5 bramek ale gra w kratke w tych mistrzostwach jeden mecz ma dobry a potem drugi wyraźnie słabszy natomiast nie wiem jak wczoraj wypadł Jurecki ale chyba gorzej..mimo wszystko chyba za małe pieniądze zagram Lijewskiego..
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 13:31

Myśle też by zagrać w parze Fernandez-Abati 2 przy kursie 2...
Posted by: tomo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 13:32

Marcin Lijewski - Bartosz Jurecki

Argumentacja banalna - Lijewski jak dotychczas zdecydowanie częściej decyduje się na strząły co przekłąda się na efekt bramkowy. W dotychczasowych 4 spotkaniach tylko raz Jurecki okazął się lepszy popisując się skutecznością 4/4 podczas gdy Lijewski zagrał totalną kaszanę i nie strzelił żadnego gola pomimo oddania 5 strzałow.
Posted by: tomo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 13:33

Hehe kamasutra[/b Ty tez prawie w tym samym czasie o Lijewskim - coś chyba jednak jest na rzeczy...
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 13:49

poszedł w betandwinie:
Lijewski-Jurecki 1
Dania-Norwegia 1
Ukraina-Hiszpania +8,5 1...zobaczymy...
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 13:51

No fakt..teraz to już nie ma sie co zastanawiać ha,ha tymbardziej że już poszło...Tomo powiedz czy grałbyś grubo dzis Rosjan?Serbowie dziwnie graja wydają mi sie bez polotu..zastanawiam sie nad grubą kasa na Rosjan..
Posted by: Giertyszek

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 13:57

Tomo omija Rosjan szerokim łukiem
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 14:00

i jeszcze jeden:
unibet
Polska-Francja -4,5 2
słowenia-Rosja x2
Ukraina-Hiszpania under 59,5
Posted by: tomo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 14:00

Nowe wcielenie Romana

A co do treści postu to ...nic dodać, nic ująć.
Posted by: timeek

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 14:03

slowenia gra z Niemcami a nie rosja

i stawiam tylko na psychologie sportu wiec dzis:

Niemcy - slowenia X2 najlepiej do przerwy kurs 1.8 bo wczoraj Niemcy gladko pojechali Ukraincow /slabycvh/ a Slowenia prawie zniwelowala 11 goli w meczu z mocnymi Francuzami i rewelacyjnym Abiatim !!
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 14:04

Licze jednak na Rosjan....
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 14:05

pomyliłem sie miałem na myśli Serbów oczywiście..
Posted by: timeek

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 14:06

A to sa ciekawe zaklady

1209 Słowenia - Niemcy
Will there be a goal scored within the first minute of the match? (Yes - No)
1.65 2.12

Minuta i juz wygralismy alboo nie 50 % szans !!1
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 14:09

no tak równie dobrze można zagrać kto rozpocznie mecz ha.ha albo parzyste-nieparzyste...typowy hazard i fakt 50 na 50...
Posted by: meler

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 14:18

Quote:

A to sa ciekawe zaklady

1209 Słowenia - Niemcy
Will there be a goal scored within the first minute of the match? (Yes - No)
1.65 2.12

Minuta i juz wygralismy alboo nie 50 % szans !!1



2.12 izi
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 14:23

zagrałem live mniej jak 29,5 bramek do przerwy....
Posted by: kewin

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 14:36

Quote:

zagrałem live mniej jak 29,5 bramek do przerwy....




kamasutra:
stary opanuj sie to nie quasi czat .. byle pierdoła ... a ty piszesz posta ..

krótko:

lekko zagrałem na Rosje (HT)

"Ruscy" mimo wtopki z Islandia maja jeszcze szanse "na podium" .. dzis powinni sie uporać z nienajlepiej przeciez grajacymi Serbami.
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 14:39

ok nie pień sie jestem tu dopiero pare dni nie wiem co i jak ....mam czas to pisze...
Posted by: KRAJAN

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 15:50

Quote:

ok nie pień sie jestem tu dopiero pare dni nie wiem co i jak ....mam czas to pisze...



to taka porada - zapoznaj sie najpierw z REGULAMINEM - dla każdego tematu jest taki przypięty w górnej części spisu (bez obrazy)
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 16:23

wiem o co chodzi...załapałem ze tego typu posty pisze sie na czacie....bo po to jest...ok
Posted by: dionizos73

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 17:53

ciekawe jakie handi bedzie jutro na polaków????Może niemcy -18,5???Bo jak bedzie inaczej to buki pojda z torbami - żałosne co ci nasi pokazują, dobrze ze francuzi graja juz 2 składem
Posted by: Giertyszek

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 18:01

hiszpania - ukraina -7,5 mysle ze moga hiszpanie spokojnie to ugrac choc przewiduje do przerwy wyrownany mecz
Posted by: dluuugi

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 18:17

dania-norwegia jak dla mnie 9/10 dania jesli che grac o medale musi wygrac nowegowie poza wygrana z portugalia nic specalnego nie pokazua ! a co do naszych to wrocili tam gdzie ich miejsce
Posted by: dionizos73

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 18:30

Quote:

hiszpania - ukraina -7,5 mysle ze moga hiszpanie spokojnie to ugrac choc przewiduje do przerwy wyrownany mecz



No i właśnie +3,5 do przerwy mi zostało na ukraine, bo islandia +1,5 weszła do przerwy i hiszpania-5,5 też, no i ciekawe jak hiszpanie zagrają i czy ukraincy podejmą rekAWICE
Posted by: tomo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 20:42

No i kolejny udany dzień...
Posted by: P!T3R

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 20:55

Quote:

No i kolejny udany dzień...



udany
wszytko wchodziło jak w masełko a nie ja na samej ręcznej ako ponad 16 dobrze że piłki nie ruszałem bo narazie same wały
Posted by: KRAJAN

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 21:08

Quote:

ME nabierają rumieńców (szkda że Polaczki już nie odegrają w nich żadnej roli?) - na dziś ułożyłem taki rozbudowany combo-rozpisik (Unibet) 2P+2/3:
1/ Słowenia - Niemcy 2 1.90
2/ Ukraina - Hiszpania Over 59.5 1.80
3/ Polska - Francja Handicap Francja -4.5 1.85
4/ Islandia - Chorwacja 2 1.62 P
5/ Serbia i Czarnogóra - Rosja 2 1.60 P

5/ Rosjanie już wczoraj napsuli krwi (sobie i nam). Porażka w tym meczu bardzo skomplikuje im sytuację w grupie - dlatego dziś będą starali się jak najszybciej odskoczyć i sądzę że przy niemrawo grających Serbach jest to jak najbardziej możliwe. HP nie zagram bo po prostu -hapy na tych mistrzostwach wchodzą bardzo rzadko. Wczoraj mieli słabszy dzień - a rewelacyjnie zagrali Islandczycy. Po prostu Mus to mus.
4/ Wyspiarzom mówimy stop - wczoraj też tak mówłem - ale Chorwaci to mocny zespół i pewnie po wnikliwych analizach pomeczowych znajdą jakiś sposób na rewelacyjnie grających na tej imprezie Islandczyków - przed którymi (w przyp. wygranej) otwiera się strefa medalowa - ale czy to nie za wyskoie progi???
3/ wystarczająco opisał Tomo - najlepszy wynik to -5,6 lub 7 bramek różnicy - będę podwójnie zadowolony.
2/ Kurs na Hiszpanię odstrasza, a Ukraińców nie bardzo jest jak zagrać - po prostu brak umiejętności i motywacji - jadyna chyba to tylko reguła - Bij Mistrza - ale na tej regule dziś pozostanie. Ukraińcy grają szybką piłkę - obrona SPA też jakimś monolitem nie jest - szykuje się ostra wymiana ciosów - tylko jak długo Ukraińcy wytrzymają? Oby dłużej od Polaczków.
1/ Bardzo ciężki mecz - dwa bardzo klasowe zespoły, ale mam nadzieję że Rutenka znowu zacznie błaznować i nie dogra meczu do końca (czy szybciej z boiska tym lepiej). Dla obu ekip mecz jest na wagę przedłużenia szans na półfinały, jednak Niemcy w zdecydownie gorszej sytuacji (pomimo lajtowego ostatniego meczu) Tyle tylko, że jak dziś wygrają to jutro Słoweńcy (bez motywacji) mogą podłozyć się Hiszpanom. W przeciwnym wypadku szykuje się jutro arcyspotkanie HIS-SŁO. Ale Niemaszki nie oduszczą nie leży to w ich charakterach - ostatecznie zostanie im walka o 5miejsce - czyli teoretycznie mają o co grać?



To co ja mam powiedzieć ?
Posted by: nawoj

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 21:27

Oj ,widzę ze w piaskownicy będę mial nowych kolegów!!
Nie chwalcie się,bo serce boli tych co nie grali.
Gratulacje,Krajan.
Posted by: Kamillo5

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 21:47

chlopaki jak wy tak dobrze typujecie to moze podzielicie sie swoimi typami.Bardzo chcialbym cos wygrac.Przez ta pilke nozna to mozna zawalu dostac wiec szukam szczescia w recznej.Sam gram w reczna w Zielonej Górze od 9 latek
Posted by: KRAJAN

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 21:57

Quote:

Oj ,widzę ze w piaskownicy będę mial nowych kolegów!!
Nie chwalcie się,bo serce boli tych co nie grali.
Gratulacje,Krajan.



Dokładnie - własnie kupilem se nowe "GRABKI" - ale swoją drogą chowaj dume do kieszeni i jutro coś szkrabnij.
Narazie kursow jeszcze brak - ale jutro postawie na niespodzianki - dawno takich nie było - myślę nad Słownią i - tu szykuje typ dnia Norwegia - ale poczekamy jak sie pojawią kursy - pozatym kolejna wtopa Polczków (do -3,5), Ukraińców tradycyjnie nie zagram - ale przy linii 56,5 przyczimy undera. Arcyciekawe ostatnie spotkanie - o półfinał - pewnikiem pójdzie Rosja ale bez hp - licze na kurs w okolicach 1.50 itd - ale nie wróżmy z fusów czekamy na kursy

PS. pozdrówka dla wszystkich wygranych - piłki nożnej nie gram od ponad 2 lat (chyba że sporadycznie) - Nawoj czekam na twoje opinie?
Posted by: nawoj

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 22:06

chciałem ci poslac na dzisiaj typaka,który okazal sie dobry,ale cos tam pisało nie po naszemu-moze skrzynka byla zatkana?
Posted by: KRAJAN

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 23:16

Quote:

chciałem ci poslac na dzisiaj typaka,który okazal sie dobry,ale cos tam pisało nie po naszemu-moze skrzynka byla zatkana?



oki - fatycznie była załadowana 0- ale juz jest 0 postów - do jutra
Posted by: pawka85

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 23:24

Panowie na jutro chyba pewna jest Islandia-Norwegia 1
Posted by: KRAJAN

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 01/02/2006 23:25

Quote:

Panowie na jutro chyba pewna jest Islandia-Norwegia 1



Świetna analiza - mozna zapytac dlaczego?
Posted by: tomo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 00:30

Po krótce o ciężarze gatunkowym spotkań ostatniej kolejki:


Polska - Niemcy ---> Niemcy muszą wygrać jeżeli chcą dać sobie szansę na awans do półfinałów (reszta w rękach Hiszpanii i Francji)

Ukraina - Francja ---> Francuzi w przypadku zwycięstwa Niemiec aby awansować do półfinału muszą swoje spotkanie przynajmniej zremisować. Remis lub przegrana Niemców jest równoznaczna z awansem Francji do półfinałów.

Słowenia - Hiszpania ---> Jeżeli Niemcy i Francuzi zwyciężą to Hiszpanii do awansu niezbędny będzie przynajmniej remis. W każdej innej sytuacji Hiszpania będzie miała zapewniony awans już przed spotkaniem a sprawą otwartą pozostanie jedynie kwestia 1-2 miejsca w grupie.


Serbia i Czarnogóra - Chorwacja ---> Chorwaci muszą przynajmniej zremisować to spotkanie by mieć pewne miejsce w półfinale bez oglądania się na 2 ostatnie mecze tej grupy.

Islandia - Norwegia ---> Niezależnie od tego jakim wynikiem zakończy się spotkanie Chorwacji to aby zachować szanse awansu Islandia musi swoje spotkanie bezwzględnie wygrać.

Dania - Rosja ---> Tutaj o wszystkim zadecydują mecze Chorwacji i Islandii a ewentualnych kombinacji jest przynajmniej kilka. Mimo wszystko na 99% można stwierdzić, że dla obu ekip to spotkanie będzie walką o być albo nie być.
Posted by: tomo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 00:35

Jeżeli w którymś miejscu się pomyliłem to uprzejmie proszę mnie poprawić.
Posted by: dionizos73

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 01:01

Rosja, Islandia, Niemcy, Francja - tak na sucho, bo kursow jeszcze nie ma, ale na teraz bez analizy....czekam na odpowiedzi, moze cos sie zmieni jak sie ukaze hendi
Posted by: sebkos

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 06:31

Nawój ziomie, jak możesz odpowiedź:
Czy Hiszpanom do zwycięstwa w grupie starcza remis ze Słowenią /oczywiście w przypadku wygranej także Francji/ - jak jest ustalana kolejność w grupie w przypadku równej ilości pkt?
Bo raczej nasz wspólny zakład na Niemcy 1-6 można zwolna już księgować
Posted by: nawoj

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 06:39

Remis starczy,Niemcy jak wygrają to jest O>K
Posted by: sebkos

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 06:42

Quote:

Remis starczy,Niemcy jak wygrają to jest O>K




Dzięki, ale się szybko zbierasz w tej paskownicy
PS. Nawój naprawdę nie ma co się przejmować tylko robić swoje, a jak komuś coś niepasuje po prostu ciąć, ciąć ciąc...
Posted by: nawoj

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 07:38

Spieszylem się,a wiesz jaki u nas tegi mróz.Nie dopisałem,że ew.porazka hiszpanii prawdopodobnie eliminuje ich ze strefy medalowej.
Posted by: precise

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 08:04

Quote:

Po krótce o ciężarze gatunkowym spotkań ostatniej kolejki:


Serbia i Czarnogóra - Chorwacja ---> Chorwaci muszą przynajmniej zremisować to spotkanie by mieć pewne miejsce w półfinale bez oglądania się na 2 ostatnie mecze tej grupy.






Jesli Chorwaci przynajmniej zremisują będą miec 7 pkt, Wygra Islandia bedzie miec 7 pkt,i Dania- Rosja , jesli Dania to tez bedzie miec 7 pkt wiec beda sie liczyc bramki( i wtedy Chorwaci nie wejdą) a jesli Rosja to bezposredni miedzy Chorwacja a Islandią,czyli Chorwaci ..wiec po co czekac na ostatni mecz Dania- Rosja jak tu sobie wygrają i są w finale:-)
Posted by: tomo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 08:24

Jeżeli Chorwaci zremisują a Islandią i Dania wygrają to Chorwacja awansuje do dalszych gier ponieważ wygrała i z Danią (31:30) i z Islandią (20:28).

Także matematycznie rzecz ujmując to do awansu Chorwatom wystarczy remis.
Posted by: sebkos

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 08:26

Quote:

Spieszylem się,a wiesz jaki u nas tegi mróz.Nie dopisałem,że ew.porazka hiszpanii prawdopodobnie eliminuje ich ze strefy medalowej.




No tak, czyli zakladam że Niemaszki nam wklepią /choć nasze gwazdki mogą podejść do meczu prestiżowo - jeśli wiedzą co to sowo znaczy / czyli tu kontra zbędna - co do Hiszpani to mecz na koniec dnia to sie zobaczy z lekką konterą
Posted by: precise

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 08:38

Quote:

Jeżeli Chorwaci zremisują a Islandią i Dania wygrają to Chorwacja awansuje do dalszych gier ponieważ wygrała i z Danią (31:30) i z Islandią (20:28).

Także matematycznie rzecz ujmując to do awansu Chorwatom wystarczy remis.




A nie patrzy sie w takim wypadku najpierw na bramki??
WIe ktoś jaki jest regulamin ?bo chyba zawsze tak było ze bramki...z tego co sie orientuje
Posted by: marekm

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 08:41

tak jak piszesz bedo groli no remis bez komentorzo
Posted by: Kamillo5

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 08:45

poda ktos typy na dzisiaj?
Posted by: Szejk

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 08:46

tomo bez urazy, ale chyba się dziś coś nie wyspałeś. Kiedy to Chorwacja wygrała aż tyle z Islandią?Bo chyba nie na tych mistrzostwach.

Przy założeniu, że Chorwaci remisują, Duńczycy z Rosją remisują, a Islandia wygrywa, Chorwatów nie będzie w półfinale.

Poza tym Chorwaci grają pierwsi i nie mogą nic kalkulować, bo się mogą na tym przejechać.Poza tym podejdą bardzo umotywowani do tego meczu, w dodatku to dla nich bardzo prestiżowy mecz.

Z tego co wypowiadają się serbscy kibice, atmosfera w ich drużynie jest bardzo zła, co zresztą obrazuje wczorajszy mecz z Rosją-zero podjętej walki.Poza tym bardzo słaba postawa bramkarzy, bardzo niski procent, co zważywszy jacy zawodnicy grają na tej pozycji w Serbii, jest bardzo zaskakujące.
Posted by: marekm

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 08:47

ciekoWy Wydoje mecz Islandi z hond ponieWoz potrzebne so bromki jezeli chco Wyprzedzic donie mysle ze - 4 jest oki jeszsze nie mo kursu
Posted by: tomo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 08:53

Szejk prosta literówka - zamist 29:28 wstukałem 20:28 - tylko po co od razu robić taki raban...
Posted by: tomo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 08:58

Quote:

Przy założeniu, że Chorwaci remisują, Duńczycy z Rosją remisują, a Islandia wygrywa, Chorwatów nie będzie w półfinale.




A tutaj się zgadzam.

Zresztą całe te dywagacje są raczej nie na miejscu bo przecież Chorwacja nie będzie się bawiła w granie na remis...
Zagrają po prostu na maksa i już.
Posted by: Szejk

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 09:03

tomo prosta nie prosta, ale mająca zasdnicze znaczenie, bo gdyby rzeczywiście Chorwaci wygrali 28-20 z Islandią, to remis z Serbią by im starczał do awansu do półfinału.A tak im nie starcza.I jest to chyba zasadnicza różnica-takie jest moje zdanie.I nie żaden raban-forum to ma byc chyba użyteczne, a informacje, które się na nim pojawiają mają być wydaje mi się pożyteczne dla grajacych.Taka jest chyba zasada, ale jeśl Cię uraziłem to przepraszam.
Posted by: marekm

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 09:03

Chorwaci i Islandie mozno groc ostro 1.4 1.35 sts cos jeszz e by sie przydolo co proponujecie ?
Posted by: marekm

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 09:05

i przestoncie z tymi remisomi
Posted by: Kamillo5

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 09:08

a Dania - Rosja?
Posted by: marekm

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 09:10

niby rosjo ole 2 mojo sznse owonsu
Posted by: kulkinio

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 09:11

oczywiscie zgadzam sie z marekm , dajcie spokoj z remisami, jak dla mnie pewne sa pl-niemcy 2
ukraina-francja 2, slowacja -hiszpania 2 , serbia-chorwacja 2
i islandia -norwegia 1
pozdrawiam
wie ktos dlaczego nie ma kursow na te spotkania w profie???
Posted by: Szejk

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 09:13

Mogę Ci zaproponować Danię do tripla, moim zdaniem wygrają, mają bardziej klasowych zawodników, grających w lepszych klubach, bardziej doświadczonych i ogranych w meczach o takie stawki.Ale to tylko moje zdanie.

Z Islandią bym uważał, narazie nie ma oferty na połowy, a ja bym wolał zagrać ich do przerwy.Mam co do gejzerów pewne wątpliwości- zastanawia mnie, jak długo jeszcze pociągną, opierając grę na 3 zawdonikach.
Posted by: tomo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 09:16

Quote:

i przestoncie z tymi remisomi



Eeee tam dzisiaj Ruskie z Duńczykami robią remisa jak nic.
Aż se chyba lekko zagram...
Posted by: kulkinio

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 09:22

Czyli co panowie??? cos trzeba zagrav, bardzo słuszna uwaga Szejka co do Islandii, ale ogladałem ich wczoraj i musze przyznac ze grali niezle, hmmmm sam juz nie wiem
Posted by: nawoj

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 09:25

2006-02-02 08:56 System (2/5) Serbia i Czarnogóra - Chorwacja (1X2) X -
Islandia - Norwegia (1X2) X -
Dania - Rosja (1X2) X -
Polska - Niemcy (1X2) Niemcy -
Słowenia - Hiszpania (1X2) X -
Betawin
Posted by: marekm

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 09:28

totomi nie zochwycil kursomi 1.25 i 1.37
Posted by: mmichaal

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 09:31

Chorwacja nie bedzie kombinowac - graja pierwsi i musza wygrac. Poza tym graja Serbia, wiec jest to dla nich bardzo prestizowy mecz (cos takiego jak Real-Barca) i nie ma tu mowy o odpuszaniu.
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 09:36

Witam wszystkich....wczoraj chyba sie koleżeństwo nieźle obłowiło patrząc po wynikach i humorach...no ale faktycznie wczoraj zgodnie z przewidywaniami powchodziło co trzeba..
Dzisiaj troche trudniej bedzie poniewaz jest kilka rozwiązańm z których niektóre drużyny będą zadowolne, mam na myśli remisy które moga dac awans, ale z drugiej strony czy nie lepiej grać o zwycięstwo?,tymbardziej że akurat ekipy HIszpani czy Chorwacji są mocne i na pewno faworytami.
W pozostałych spotkaniach potzrebne zwycięstwa wiec stawiam na Islandie i jednak na Danie...
Posted by: sebkos

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 09:37

Quote:

Chorwacja nie bedzie kombinowac - graja pierwsi i musza wygrac. Poza tym graja Serbia, wiec jest to dla nich bardzo prestizowy mecz (cos takiego jak Real-Barca) i nie ma tu mowy o odpuszaniu.




No włąsnie czy widzialeś kiedyś żeby ktokolwiek odpuścił - dlatego SiC na pewno tego meczu nie popuści
Posted by: precise

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 09:57

Quote:

Quote:

Chorwacja nie bedzie kombinowac - graja pierwsi i musza wygrac. Poza tym graja Serbia, wiec jest to dla nich bardzo prestizowy mecz (cos takiego jak Real-Barca) i nie ma tu mowy o odpuszaniu.




No włąsnie czy widzialeś kiedyś żeby ktokolwiek odpuścił - dlatego SiC na pewno tego meczu nie popuści




Serbia zawodzi, Rosja pokazała im jak sie gra, Chorwacja mocna ekipa wygrają to "lelo"
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 10:04

Chorwacja może i chce wygrać, ale do tej pory Serbowie nic konkretnego nie ugrali na tych ME więc jest sposobnośc i to na Chorwatach ....wiadomo że to coś jak derby z jakich względów nie musze chyba pisac...Jednym słowem faworyt Chorwacja ale na papierze i łatwo nie będezie, zapowiada sie mecz walki..jak o finał...
Posted by: KRAJAN

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 10:12

Dziś ostatni dzień zamgań grupowych - i po przejrzeniu ofert bukuff - praktycznie nie ma co zagrać:
tworzyć combo - Nie, Fra, Chor i ew. Isl. i Hiszpania?
Nie to nie dla mnie. Ja dziś troszki luzuję - zdecydownie obniżam stawki - ale zdecydownie podnoszę stopień ryzyka.
Na początek - rozpis "Nawojowy" (4 x X) w systemie 2z4:
(bez meczy z udziałem POL i UKR) i puszczam jednego singla:
Islandia - Norwegia 2 /4.50/ 2/10
Jak pisałem wcześniej Isladczycy i tak sporo na tych ME ugrali (wg mnie zbyt sporo). To że grają nieźle to fakt - ale weźmy z drugiej strony zespół Norwegii - czy gra tak źle jak na to wskazuje miejsce w tabeli - wg mnie nie! - analizując poprzednie mecze wcale nie musieli wszystkich przegrać (wyłączam Portugalię)? po prostu przez całe mistrzostwa nie może opuścić ich pech - ale dziś grają po raz ostatni - i napewno będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony - z tym tylko że oprócz zachowania twarzy nie grają o inne wartości - i tak będą ostani w gr. II i tak bez względu na wyniki innych meczyków.
Islandczycy mają o co grać - przy sprzyjającym rozkładzie o półfinały ew. o miejsce 5/6 - które też jest ważne (5-ta druzyna gra w kolejnych ME bez kwali). I to jest czynnik dla którego postawiłem przeciwko nim. Będą mocno usztywnieni i zmotywowani - przecież będą chcieli za wszelką cenę wygrać - a niue zawsze mocno chcieć przekłada się na zdobyć. Wiem że zaraz pewnie popłynie fala krytyki - ale taka jest moja opinia.
Dzisiejsze szlagierowo zapowiadające się spotkanie ROS-DAN zostawiam sobie na później (po rozegraniu wcześniejszych meczyków) - na chwilę obecną moje notowania co do typu Ros=50 X=10 Dan=40 (%) - ale te wartości mogą jeszczse ulec zmianom
podsumowując - czekam na mecze półfinałowe - ale nie wiem czy na tych ME da się coś jeszcze zarobić?
Posted by: raf

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 10:26

Krajan - ja sie z Toba absolutnie zgadzam, juz od wczoraj chodzi mi po glowie Norwegia, czekalem tylko na kursy. no i narazie mamy 4.50 ale licze, ze jeszcze troszke podskoczy, ze wzgledu na masowosc grania Islandii +3,5 w Baw trzeba przemyslec, bo przy takiej stawce dla gejzerwo moga (i na to licze) pasc psychicznie, ale mimo wszystko czysta 2 tez bede rozwazal. Przed ME Norwegia na pewno wyzej notowana chociazby ze wzgledu na historie szczypiorniaka, obecnie wyzsza forma Islandii, ale ta jak wspominales nieco pechowa impreza dla Norwegow - porazki z silnymi Rosja, Chorwacja i Dania 3-4 bramkami, dzis na luzie powinien rzyjsc lepszy mecz. 2/10 chyba sprobuje, ale jeszcze poczekam, natomiast handi to trzeba grac teraz bo pewnie bedzie wkrotce 2,5.

pozdrawiam
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 10:28

Krajan dużą odwaga sie wykazałes pisząc o usztywnieniu Islandczyków w meczu z Norwegią, choć faktycznie Norwegowie to nie jest tak słaba drużyna jak mogłoby sie wydawać po wynikach na tych ME i mogą stawić duży opór dzisiaj...Kurs na 1 nie jest rewelka więc za zbyt grubo to chyba nie ma sie co pchać...
Wpółfinałach trzeba liczyć tylko na w miare dobre kursy i bazować na tym bo co innego wymysleć..
Posted by: Szejk

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 10:41

Wszystko pięknie cacy Wasze analizy.Ale akurat ja w kwestii psychiki nie uaptrywałbym słabości Islandii-to są doświadczeni zawodnicy, grają od paru lat na najważniejszych imprezach, są bardzo doświadczeni i wiedzą dokładnie jak rozkładać siły, co pokazali w pierwszej fazie, podkładając się Węgrom.Poza tym większość gra w bundeslidze. Mój niepokój budzi jednak to, że ciężar gry rozłożony jest na trzech zawodników, tylko trzej zawodnicy biorą odpowiedzialność za rzut. Z drugiej strony świadczy to o wielkim zdyscyplinowaniu i doskonałym realizowaniu założeń taktycznych trenera, cały zespół gra pod tą trójkę.
Posted by: sebkos

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 10:43

No ja sie tylko w jednym z Krajanem zgodzę - że będzie trudno coś wiecej wyjąć na tej imprezie /no chyba że nawojowski patent sie dziś sprawdzi /.
Dziś jest b.ważny dzień dla tych co grali długoterminówki i czekają na bułę w przypadku dobrych dzisiejszych rozstrzygnięć /tj. 1x Niemców i 1x Spain /
Posted by: kamasutra

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 10:47

Akurat te " długoterminówki" już mozna liczyć w kieszeni.... bo nie bardzo licze na 2 w którymkolwiek z tych spotkań..a jesli już to jakimś cudem ew. w drugim przypadku tj.ale to na 10 %....
Posted by: zenekk

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 11:01

Islandia grala dwukrotnie w Norwegii towarzyskie mecze,jedno zakonczylo sie jednobramkowa wygrana a drugie remisem. Norwegia bez Hagena z osamotnionym Loke i Kjellingiem to za malo na silny zespol Islandii,wedlug mnie x2 nie ma absolutnie zadnych szans powodzenia.Dla norwegii mecz o pietruche i kto wie czy trener nie bedzie probowal jakis nowych ustawien i da odpoczac najlepszym. Islandia jest lepszym zespolem i wygra ten mecz wedlug mnie bez problemow,biore to w profku do jakiegos trebelka za 1.45
Posted by: palazzi

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 11:24

sebkos chyba nie sądzisz że Nasi mogą coś zawojować w meczu z Niemcami?

Polacy są już rozbci ( nie tylko przez kontuzje ) , nie wytrzymują tempa turnieju zresztą nie dziwię im się , zawsze odpadali w pierwszej fazie turnieju ,a tu im po 3 meczach grupowych doszły jeszcze 3 w nastepnej rundzie i to dzień po dniu i co najgorsze : BRAKUJE IM ZWYCZAJNIE MOTYWACJI !

Co do dzisiejszych meczy to buki coś nie śpieszą się z ofertą, dlatego musze sobie sam układać w głowie "swoje kursy"

I na dzisiaj wychodzi mi tak :

- minusowy handicap do przerwy na Hiszpanów.W BAW minusowy handi na całe spotkanie ze Słowenią wynoi -4.5 a więc do przerwy powinni wystawić ok.-2.5 ,-3.5.Hiszpanie po wczorajszej "nerwówce" na własne życzenie , dostali na pewno ostre reprymendy od Juana Pastora i dzisiaj zapowiada się "szybka ucieczka" Słowenii , która tak jak pisałem wcześniej : jest to drużyna mniej więcej naszego pokroju ,z wspaniałym Rutenką , dobry Zormanem ,ale nie tworzy zgranego kolektywu szczególnie w obronie ,sukces z 2004r.zaciemnił rzeczywisty obraz tej drużyny.Gram tylko do przerwy,bo Hiszpanie gdy zdobędą większą przewagę(a na 4-5 bramkowe prowadzenie jak dla mnie zapowiada się do przerwy) później jak to mają w swoim zwyczaju lubią się rozluźnić i grają jak na podwórku

Chciałem jeszcze mocno zagrać over Niemiaszków.Spodziewałem się linii w Nordicbecie w graniach 31.5 - 32.5 natomiast Nordic wystawił 33.5...Nadal sądzę ,że Niemcy wpakują Naszym ok.35 bramek ,jednak ostatecznie nie zagram tego zakładu.

Z unibetu polecam jeszcze kombo złożone z małych kursów.

Niemcy - Polska 1 1.12
Serbia - Chorwacja 2 1.25
Islandia - Norwegia 1 1.28
Słowenia - Hiszpania 2 1.15

AKO wynosi : 2.06 ( Jeśli znajdziecie gdzieś więcej to dajcie znać )

Nie widzę ,żadnej możliwości ZONKA w tych spotkaniach.
Pozdrawiam
palazzi
Posted by: Hawkeye

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 11:25

zgagdzam sie norwegia nie powinna sprawic wiekszych klopotow dobrze dysponowanym islandczyka
to dotego dolozyc francje + niemcy o mozna sprobowac chorwacje
hiszpanie odpuszczam a jesli chodzi o danie tego meczu nie ruszam (chyba ze zagram 1X na danie)
Posted by: tomo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 11:37

Francja - Ukraina

Francja -5.5 @1.80 Unibet
Ukraina +9,5 @1.80 Interwetten

Ewentualna strata będzie naprawdę minimalna a przy zwycięstwi Francuzów różnicą 6-9 goli będzie pełnia szczęścia, chyba warto spróbować...
Posted by: jarko 33

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 11:45

ja sprobuje niemcy -5.5 expekt
polacy graja z meczu na mecz coraz gorzej ( waski sklad = brak sil ) dzis znow zabraknie w polskiej druzynie kapitana Tkaczyka polacy zapowiadaja walke o odzyskanie twarzy ale mysle ze na zapowiedziach sie skonczy
niemcy maja o co walczyc musza wygrac ten mecz ( maja szanse na polfinal = ale nikle ) ale zajecie 3 miejsca w grupie daje mozliwosc walczenia o 5 miejsce na tych mistrzostwach ktore daje automatycznie awans do nastepnych mistrzostw bez rozgrywania eliminacji( jezeli sie myle poprawcie sie )
niemcy znaja bardzo dobrze polski sklad wiekszosc gra w ich lidze
Posted by: tomo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 11:47

jarko 33 jeżeli masz taką możliwość to graj Niemców -4,5 po @1.95 w Unibecie.
Ja zagrałem...
Posted by: tomo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 11:51

Lijewski - Jurecki @2.18

Powtórka z rozrywki. Wczoraj Lijewski był motorem napędowym drużyny, dodatkowo po nieudanych próbach kolegów został oddelegowany do wykonywania rzutów karnych, trafił 2/2 więc sądzę iż dzisiaj także będzie uderzał z 7 metrów.
Posted by: ury25

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 11:58

Niemcy - Polska 1 1.12
Serbia - Chorwacja 2 1.25
Islandia - Norwegia 1 1.28
Słowenia - Hiszpania 2 1.15

AKO wynosi : 2.06 ( Jeśli znajdziecie gdzieś więcej to dajcie znać )


W bet-at-home wychodzi z gtych 4 meczyków 2.22.

Pozdrawiam.
Posted by: teges6

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 12:16

Niemcy - Polska
Niemcy -4,5 1.95 UNIBET (7/10)

Polacy grają coraz gorzej z kazdym meczem. Generalny wpływ na to mają kontuzje i bardzo wąska ławka rezerwowych bez kluczowych dublerów. Do tego bardzo ważnym faktem jest to, że Niemcy mają jeszcze szansę na wyjście z grupy i ten mecz odbędzie się jako pierwszy. Niemcy nie będą mogli przewidzieć jak się potocza losy w innych spotkaniach, dlatego napewno nie zlekceważą tego meczu. Wystarczy, że Niecmy wyłacza z gry Bieleckiego i możemy się spodzieważ wysokiego pogromu.
Posted by: zenekk

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 12:31

francuzi pewnie beda oszcxzedzac zawodnikow jak wczoraj hiszpanie(nie gral podstawowy bramkarz,a takze najwazniejsi zawodnicy nie grali,badz grali po 20min)dlatego dzis jezeli to ukraina +9.5,hiszpanie powinni klepnac slowencow,zartow dzis nie ma romero i enterrios show.
Posted by: darkoo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 12:37

Krótko i na temat. Bez zbędnych kombinacji te drużyny powinny dziisaj wygrać

Niemcy - Polska 1 1.12
Serbia - Chorwacja 2 1.25
Islandia - Norwegia 1 1.28
Słowenia - Hiszpania 2 1.15

AKO: 2.06 (unibet)

Swoją drogą buki troche z kursami przystopowały Jak wczoraj zobaczyłem @1.90 na Rosje to od razu sie rozbudziłem mimo że byłem po imprezie A przed meczem kurs spadł do 1.40

Udanego dnia życzę!
Posted by: Pawka

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 13:56

Panowie widzę że odzywa sie wielu znawców co do regulaminu mistrzostw, przypomnę albo jak kto woli oświecę niektórych co myslą że sporo wiedzą o piłce a jakoś ich wcześniej nie widziałem, (to taka sugestia nie wiem, nie piszę a nie odzywam sie nie potrzebnie).
W przypadku równej ilości punktów o kolejności w tabeli decyduje bezpośredni mecz zainteresowanych drużyn. I tak oprócz zwycięstw w pierwszej fazie były tylko 2 remisy Hiszpania - Niemcy 31-31 i Islandia - Dania 28-28 i tylko w wypadku równej ilości punktów o kolejnosci tych drużyn zadecydują bramki.
Resztę scenariuszy punktowych prosze sobie dopisać.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.
Posted by: precise

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał *DELETED* - 02/02/2006 15:02

Post deleted by Gregorian
Posted by: sebkos

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał *DELETED* - 02/02/2006 15:12

Post deleted by Gregorian
Posted by: precise

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał *DELETED* - 02/02/2006 15:33

Post deleted by Gregorian
Posted by: nawoj

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 15:51

Niemcy w "6"
Nawojowa-betawin 3-O.
Posted by: sebkos

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał *DELETED* - 02/02/2006 15:53

Post deleted by Gregorian
Posted by: nawoj

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał *DELETED* - 02/02/2006 16:01

Post deleted by Gregorian
Posted by: Kaktus_lbn

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 16:14

Jak sie panowie zapatrujecie na Islandie w meczu z Norwegami? Juz dzis troche nerwów sprawiła Chrowacje grając przez dlugi czas zacietą pilke z Serbami, ostatecznie wygrywając 34-30.
Posted by: Giertyszek

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał *DELETED* - 02/02/2006 18:21

Post deleted by Gregorian
Posted by: marekm

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 18:26

Norweg i dunCzyk dWo brotonki nich nim ruSki Wybijo uklody z gloWy
Posted by: nawoj

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 18:28

Czyli ruskim do awansu starczy remis po porazce Island.Znowu gratulacje dla Krajana,ja grałem tylko handi +3.5
Posted by: hunter

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał *DELETED* - 02/02/2006 18:31

Post deleted by Gregorian
Posted by: sebkos

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 18:37

Rozumiem że Hiszpania nie może przegrać bo wypadnie za "4" czy tak Bo zrównali się pkt z nimi Niemaszki a mają lepszy bilans bramkowy - dobrze kombinuję nawój
Posted by: palazzi

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 18:43

Ale mnie wysadziła ta Islandia...

Nie oglądałem meczu,ale jeśli jeden człowiek z Norwegii rzuca 19 !! bramek w meczu to naprawdę nie wiem co gejzery robią na treningach.
Posted by: Giertyszek

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 18:45

Tak ruskim wystarczy remis do awansu, co panowie sadza o hcp +1,5 na rosje?
Posted by: nawoj

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 18:46

Własnie tak jest.Ja jako kontrę do zakładu Hiszpania top 4 mam zagrany zakład Niemcy mistrzami-kurs 50.Chyba jeszcze to mozna grac ale nie wiem czy trzeba.Mozna jeszcze handi +4.5 to bym bardziej polecał.
Posted by: muppet

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 18:48

No to wczoraj piekny dzien
A dlaczego?
Bo nie zagralem. Net mi wylaczyli. Wszystkie typy ktore tu wypisalem bez mydła bo ich nie tknalem

A dzis?
Zadzialal i zagralem.

Dziekuje Islandio, szczescie jest piekne :]
Posted by: KRAJAN

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 18:52

Quote:

........ ale nie wiem czy na tych ME da się coś jeszcze zarobić?



Ale ze mnie kłamca
Tylko teraz co robić - Rosja chodzi mi pogłowie - mam już zagraną w rozpisie +2,5 - ale po norwegi może sobie pozwolę zagrać dziś jeszcze jednego singla - nie wiem - może poczekam na live - na razie się zastanawiam
Posted by: muppet

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał *DELETED* - 02/02/2006 18:54

Post deleted by Gregorian
Posted by: KRAJAN

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 18:59

Nic specjalnie nie wydumalem - zagrałem - dubla
Rosja + Słowenia (+3,5) Ako 4.28 1/10
i Słownie 1 i X do przerwy po /5.00/ i /10.00/ odpowiednio 1/10 i 0,5/10 - ale to tylko w celu polepszenia oglądalności - mam nadzieję że polsat sport coś będzie transmitował?
Posted by: raf

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 18:59

kusza ci ruscy kusza...x2 @1.82 w unibecie handi nigdzie juz nie widze..
Posted by: sebkos

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 19:01

obecnie znajdujemy sie w dziale piłki ręcznej a nie koszykówki.
Posted by: P!T3R

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 19:04

Quote:

Nic specjalnie nie wydumalem - zagrałem - dubla
Rosja + Słowenia (+3,5) Ako 4.28 1/10
i Słownie 1 i X do przerwy po /5.00/ i /10.00/ odpowiednio 1/10 i 0,5/10 - ale to tylko w celu polepszenia oglądalności - mam nadzieję że polsat sport coś będzie transmitował?



bedzie rosja- dania ja mam danie muszą wygrać jak chcą awansować a po norwegii jeszcze bardziej się przekonałem do tetgo typu
Posted by: Misiek

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 19:07

Quote:

mam nadzieję że polsat sport coś będzie transmitował?




Krajan, wrzuć do ulubionych: tutaj najlepszy program do polsatów

Mam nadzieję że Hiszpanie jednak pewnie...
Posted by: w00fer

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 19:17

Hehe...ogladam pierwszy mecz dunczykow na tych mistrzostwach i widze, ze strasznie wysoko bronia...
Posted by: nawoj

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 20:39

No to zrobiło się 4-0 bo Hiszpania TOP 4
Posted by: P!T3R

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał *DELETED* - 02/02/2006 20:48

Post deleted by Gregorian
Posted by: tomo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał *DELETED* - 02/02/2006 20:50

Post deleted by Gregorian
Posted by: nawoj

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 20:58

Ja zagralem sobie zaklad długoterminowy w betawinie,że Hiszpania będzie w pierwszej "4"-kurs 1.5-to był pierwszy post dotyczacy Mistrzostw,widac wtedy nie sledziłes tego tematu.i pisalem to przed południem,tylko ze 2 tygodnie temu
Posted by: tomo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 20:59

Mnie dzisiaj ręczna po raz pierwszy od początku tych ME nie dała zarobić, wręcz przeciwnie - zabrała mi trochę sianka.

Tradycyjnie nie zawiodła mnie Polska i ładnie Norwegowie pechowo ułożyły się spotkania Francji (tu z grubsza na zero bo -5,5 na Francje i +9,5 na Ukrainę)) i Serbii (w obu przypadkach o 1 bramkę od pełnego sukcesu) no i znowu Słowenia zrobiła mnie w bambusa.
Tak więc dzisiaj dzionek z ręczną nienajciekawszy ale jakie to szczęście, że istnieje coś takiego jak Euroliga więc suma sumarum nie wychodzę źle a i jak zebrać do kupy cąłe te ME to i tak bilans jest cały czas dodatni i to naprawdę sporo...
Posted by: tomo

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 21:04

O tym że pisałeś w tym momencie o zakładzie długoterminowym wiem doskonale i wiem też że zamieściłeś jego opis.

Chodzi mi jednak ogólnie o Twoje postępowanie, bo ostatnimi czasy zachowujesz się jak rozkapryszone dziecko, któremu ktoś zabrał zanbawki.
Taki z Ciebie wielki spec od ręcznej (to fakt i za to Cię cenię) a w ostatnich dniach nie robisz tutaj praktycznie nic innego jak tylko chwalenie się wygranymi kuponami.
Bo niby ktoś gdzieś Cię uraził... no straszne...
Posted by: nawoj

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 21:11

To było tylko podsumowanie zakładów długoterminowych.Ludzie którzy interesuja się daną dyscypliną na ogół grają takie zdarzenia i to za większe stawki.To dlaczego nie mozna się cieszyc z takiej wygranej?
Posted by: Arcy

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 21:23

To i ja się dopisze mimo iż sam nie udzielam się w tego typu tematach (nie lubie pisać "analiz"), jednak jestem użytkownikiem tego forum i mam prawo ocenić czyjeś postępowanie. Już po prostu nie mogę czytać Jego durnowatych postów (nawoja), i być może jest on znawcą teoretycznym piłki ręcznej, ale jako obserwator widzę, że gdyby obliczyć skuteczność jego typów to byłby to zdecydowany minus, więc nierozumiem Jego samozachwytu i Waszego Nim (ja sam często jestem narcyzem , ale tylko wtedy kiedy faktycznie jest czym się samozachwycać i napewno nie kuponami publikowanymi po wynikach danych meczy). To nie jest dogryzka tylko post do przemyślenia dla nawoj'a, bo ostatnio jako typer i w dodatku moderator niestety tylko zaśmieca.
Pozdrawiam
Posted by: Giertyszek

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 21:27

nawoj nie chodzi o to że nie można się cieszyć tylko ty nic nie robisz poza tym ostatnio.

poza tym pomijam już fakt że twoje zachowanie daleko odbiega od przyjętych standardów jeśli idzie o moderatorów
Posted by: P!T3R

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 21:36

Quote:

To i ja się dopisze mimo iż sam nie udzielam się w tego typu tematach (nie lubie pisać "analiz"), jednak jestem użytkownikiem tego forum i mam prawo ocenić czyjeś postępowanie. Już po prostu nie mogę czytać Jego durnowatych postów (nawoja), i być może jest on znawcą teoretycznym piłki ręcznej, ale jako obserwator widzę, że gdyby obliczyć skuteczność jego typów to byłby to zdecydowany minus, więc nierozumiem Jego samozachwytu i Waszego Nim (ja sam często jestem narcyzem , ale tylko wtedy kiedy faktycznie jest czym się samozachwycać i napewno nie kuponami publikowanymi po wynikach danych meczy). To nie jest dogryzka tylko post do przemyślenia dla nawoj'a, bo ostatnio jako typer i w dodatku moderator niestety tylko zaśmieca.
Pozdrawiam



Się zgadzam
Posted by: nawoj

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 22:02

Zdarzyło mi się raz zamieścic kupon bez podania wczesniej typów.Jeżeli chodzi o skuteczność mojej gry,to zapewniam cię,że jestem ZDECYDOWANIE na plusie.Stosuje tylko dozwolone metody gry,gram prawie wyłącznie piłkę reczną.
Chyba najwazniejsza rzeczą w tej zabawie jest odpowiedni dobór stawki i jest to uwaga dla wszystkich grajacych.Nie jestem graczem zawodowym. Bardziej odpowiada mi formuła postu:typ,kurs,u kogo i ew.stawka niz rozpisywanie sie na 2 strony ktory zawodnik sobie kichnał a który pierdnął.Bo o tym i tak najlepiej wiedzą analitycy.bardzo wazna rzecza jest tez znalezienie najwyzszego kursu na dane zdarzenie.Syn,który jest graczem zawodowym,dawno mi radził ,tata,daj sobie spokój z tym pisaniem,szkoda czasu.i chyba go w koncu posłucham.Jeszcze na koniec chcialem przeprosic Hagiego,bo faktycznie Go kiedyś niesłusznie opieprzylem,ale mialem wtedy zły dzień.Natomiast tobie zycze sukcesow w NBA -tam ciezko coś ugrać.Jak widzisz mój durnowaty post,to po prostu nie czytaj.
Posted by: muppet

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 22:11

Ale po co te skrajnosci, suchy typ/dlugie analizy. Jest chyba cos posredniego, nie? Dwa slowa komentarza + autorytet > milion slow komentarza kogos kto autorytetem nie jest (typowego, 'turniejowego', 'znawce' a.k.a. zainteresowanego aktualnym wydarzeniem, o ktorym nie ma wiekszego pojecia, potrafi wyciagnac wnioski, ale byc moze nie potrafi ich zanalizowac i odniesc do kolejnych spotkan, bo sie po prostu na pilce recznej nie zna - jak np. ja)
Posted by: Szejk

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 23:08

Quote:

Niemcy w "6"
Nawojowa-betawin 3-O.
A jak Ci,synku Precise ktos grzecznie tłumaczy,to podziekuj.




Śledzę to forum, bo czasem są tu naprawdę pożyteczne analizy, ale jak czytam posty takich cfffaniaczków to się mi odechciewa cokolwiek napisać od siebie.
Posted by: Szejk

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 23:14

Quote:

Mogę Ci zaproponować Danię do tripla, moim zdaniem wygrają, mają bardziej klasowych zawodników, grających w lepszych klubach, bardziej doświadczonych i ogranych w meczach o takie stawki.Ale to tylko moje zdanie.

Z Islandią bym uważał, narazie nie ma oferty na połowy, a ja bym wolał zagrać ich do przerwy.Mam co do gejzerów pewne wątpliwości- zastanawia mnie, jak długo jeszcze pociągną, opierając grę na 3 zawdonikach.





Kto posluchal, ten skorzystal Dla mnie dziś Dania po kursie 2,41 w profie to byla piękna promocja.

P.S.Niech nasz "ekspert" się pochwali teraz ile to z jego remisów dziś weszlo...?
Posted by: Kenny

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 02/02/2006 23:36

No panowie pora zakończyć wojenke i wziąść się za analizę półfinałów
Posted by: Pawka

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał *DELETED* - 03/02/2006 06:31

Post deleted by Gregorian
Posted by: KRAJAN

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 03/02/2006 06:39

Ale świetny temat - szkoda że mistrzostwa już powoli się kończą - czytając go czuję się jakbym uczestniczył w "maratonie uśmiechu".
Nie wiem co złego widzicie w chwaleniu się sukcesami - nie powiem jak nie trafiam a ktoś się chwali jak to dzisiaj wszystko w masełko to czuję pewien niedosyt, a najlepsze samopoczucie mam jak wszystcy userzy są zadowoleni - bo wiem, że w danej chwili to nie moi znajomi wypłakują żale - tylko zajebiście bogacący się na nas buczki - dumają gdzie dały "dupska".
Tylko chwalmy się z umiarem (bez drwin i utrącania nosa tym co nie trafili - bo to znów jest żenujące).
np. wczoraj mogłem napisać? - no i jak cwaniaczki wasze kobosiki z Islandią - pewnie w ch... żeście wygrali - ale pomyślcie jaką takim postem wystawiłbym sobie opinię.
Po prostu trafiłem - jestem zadowolony - troszkę z wygranej odpaliłem buczkom na wieczornych typach ()ale za ultralajtowe stawki).
Przy chwaleniu wyznajmy jedną zasadę - zawsze musi być poparte wcześniejszymi typami przedstawionymi na forum (najlepiej z jakimś uzasadnieniem, ale nie końiecznie na pół strony.
Co do suchych typów - to tu niestety jest taki a nie inny regulamin - który mówi jednoznacznie - suche typy = PP. Ale czy nasze analizki są trafne czy nie tego nie wiemy - pamiętajmy jednak jedną rzecz - z każdego zdania nawet słabej merytorycznie analizy można wyłapać czynik który pozwoli w odniesieniu sukcesu, albo uniknięciu porażki. Ja przynajmniej postępuję w ten sposób - stosując metodę ELIMINATORA - i naprawdę jestem z niej zadowolony. Nie służy ona do zarabiania - ale zmniejszania skutków grania na minus- co w połączeniu z typami trafionymi daje całkiem nie najgorszy bilans. Stosuję to od ponad roku i nie narzekam - a to że czasami puszczam wodze fantazji - (pierwszy tydzień stycznia) - to nie moja wina - po prostu jestem graczem - ale i człowiekiem.
Nie popieram postawy Nawoja - ale też go nie potępiam - każdy człowiek ma prawo do okazywania swoich odczuć (uczuć) - tak w przypadku radości z wygranej jak i żalu z nietrafionych typów - a zkim ma się podzielić jak nie ze swoimi "znajomymi" z tego czy innego forum.
Nie wiem ale mi takie posty nie przeszkadzają - chyba że zawarta jest w nich zbyt duż dawka ironii lub drwin - a to jest wkuwiające. Ponawiam propozycję dodatkowego tematu - podsumowanie dnia - który to miałby służyć do wymiany poglądów pomeczowych - myślę że kto nie zechce do niego zaglądać ni9e będzie musiał - a jak się ktoś zechce pochwalkić - to zrobimy se fajną piaskownicę.
Pozdrawiam
KRAJAN
PS. Sory za ten przydługawy być może nudnawy post - ale z tematu robi się niezła breja!
Posted by: Macias

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 03/02/2006 07:01

!!! APEL !!!

Pisze to nie jako wielki milosnik i specjalista od szczypiora, lecz jako osoba ktorej wielce zalezy na dobru tego forum!!!


Pewnie za(jebicho) by bylo jakby zawsze wszystkim typy wchodzily w przynajmniej 80% skutecznosci, ale w tym sporcie to sie udaje tylko NAJLEPSZYM.Czlowiek jest tylko czlowiekiem, jednak powinna panowac (i licze ze wkrotce ja tutaj zastosujecie) zasada WZAJEMNEJ KONTROLI.

Byl wielki bajzel w "Korcie tenisowym". Odeszlo kilku dobrych typerow i zacze;y sie rozwazania nad zmianami, doszlo do wielkich ciec wsrod moderatorow.

Obecni naleza do NAJLEPSZYCH na forum, inni uzytkownicy moga sie skarzyc ze jest za duzo cenzura, ale tylko w ten sposob da sie przegonic, a moze i nauczyc czegos te "dziecinade-blazenade szczurkow" bedacych swiecie przekonanych, ze jak podczas jakis wielkich zawodow wejdzie im pare dni pod rzad pare kuponikow to moga "rzadzic i dzielic".

Ta niewdzieczna funkcja i zadanie naleza jednak do MODERATOROW, a w tym dziale zamiast ciac i wykanczac "szczurostwo;)" wdaja sie w nimi w bezsensowne i ne konczace sie klotnie...


Moze podpadne tym co teraz napisze paru osobom, moze beda zdania zebym nie wtracal sie w nie swoje podworko i zajal tenisem, jednak w dziale "Pilka Reczna" jest co raz mniej czasu i co raz mniejsza odleglosc dzieli go od "bagna" badz "breji;)".

Najwyzszy czas aby moderatorzy pokazali, ze sa w stanie kontrolowac te podforum.

Chyba, ze nadchodzi czas na zlozenie rezygnacji i zmiany w kadrze moderatorskiej...!

To jednak zalezy od was, w swoim gronie zastanowcie sie, jak chcecie uzdrowic swoj dzial, zeby bylo to z korzyscia dla WSZYSTKICH.


P.S. Nawoj nie udawaj naburmuszonego dzieciaka, tylko zakasaj rekawy i zacznij ulepszac ten dzial...
Posted by: nawoj

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał *DELETED* - 03/02/2006 07:16

Post deleted by Gregorian
Posted by: Macias

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał *DELETED* - 03/02/2006 07:23

Post deleted by Gregorian
Posted by: sebkos

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał *DELETED* - 03/02/2006 07:34

Post deleted by Gregorian
Posted by: Macias

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał *DELETED* - 03/02/2006 07:44

Post deleted by Gregorian
Posted by: nawoj

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 03/02/2006 07:51

Końcówka mistrzostw.Finał Hiszpania-Francja,5 m.Niemcy.
Podwójna stawka na remisy z finalem i meczem o 3 miejsce włącznie.W meczach o nizsze pozycje-overy.
Posted by: Gregorian

Re: ME - Szwajcaria 2006 - II etap - finał - 03/02/2006 09:07

Panie i Panowie, ale zrobil sie bałagan na tym forum, ale przeciez sam sie nie zrobil, tylko to my wszyscy go zrobilismy. Skończmy już z tym bałaganem. Stać nas wszystkich na to, żeby to forum było kulturalne, rzeczowe i pełne dyskusji na temat.

Nie obrażajmy się na siebie, nie o to chodzi, dla każdego pewna krytyka o ile jest uzasadniona jest potrzebna i powinna działać motywująco.

Zapraszam do rzeczowej dyskusji