Bardzo tanie latanie "Ryanair"

Posted by: minio1

Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 17/01/2007 09:42

Może się ktoś załapał na tani lot......
http://www.pasazer.com/czytaj.php?lp=2159
Posted by: qbasmuggy

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 17/01/2007 11:42

heh, sprawdzilem, w dalszym ciagu mozna sobie kupic bilety za 0.01E \:\)
Posted by: Kylo

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 17/01/2007 11:57

To niesamowite, ze niekiedy trafiaja sie takie perelki za smieszne sumy \:\)
Posted by: superges

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 17/01/2007 14:28

:/ ja nielubie rayana, nawet jak jest po 0,01 euro bilet.

Leciałem kiedys i nie byłem zadowolony;p
Posted by: Rancorn

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 17/01/2007 14:46

lot \:D chyba papierowym samolotem \:p poza tym jak pare tysiec biletów po eurocencika sprzedadza to nagle bedzie awaria systemu i wykasuja sie wszystkie dane albo cos w tym stylu \:p
Posted by: Bolo

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 17/01/2007 14:48

Originally Posted By: qbasmuggy
heh, sprawdzilem, w dalszym ciagu mozna sobie kupic bilety za 0.01E \:\)


Możesz podać jakieś przybliżone dane lotu, który sprawdzałeś. Ja sprawdziłem wiele różnych kombinacji (chyba ze 20) i za każdym razem wyskakuje mi że nie ma dostępnych lotów, sprawdzam także kilka dni wstecz i na przód, ale niestety to samo.
Posted by: zaplutek

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 17/01/2007 14:53

juz nic chyba niema
Posted by: HAGIi

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 17/01/2007 15:16

Originally Posted By: Rancorn
lot \:D chyba papierowym samolotem \:p poza tym jak pare tysiec biletów po eurocencika sprzedadza to nagle bedzie awaria systemu i wykasuja sie wszystkie dane albo cos w tym stylu \:p



radze poczytac wiecej a nie glupoty pisac
Pracownicy tej linii dowiedzieli sie o bledzie i zapewniaja, ze Ci co zakupili bilety nie maja sie o co martwic i zostana wpuszczenie na poklad
wiec kto kupil niech sie cieszy bo mozna bylo za grosze zwiedzic Wlochy czy Hiszpanie

teraz juz nic ciekawego nie znajdziecie bo wszystko zarezerwowane
Posted by: tomo

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 17/01/2007 15:26

3-osobowa ekipa mecz.pl dzięki uprzejmości Ryanair odbędzie niezapomnianą weekendową podróż na trasie Kraków - Frankfurt - Londyn - Frankfurt - Kraków za ok. 40 PLN na łebka, a punktem kulminacyjnym owej podróży będzie mecz Premiership na żywo w Londynie.
Posted by: alfa

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 17/01/2007 15:35

godzine temu na polsacie o tym mowili, mieli blad a (w cywilizowanych krajach) za bledy sie placi wiec jesli ktos zakupil taki bilet to moze byc spokojny bo firma musi sie wywiazac
Posted by: mankiet

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 17/01/2007 18:17

Originally Posted By: tomo
3-osobowa ekipa mecz.pl dzięki uprzejmości Ryanair odbędzie niezapomnianą weekendową podróż na trasie Kraków - Frankfurt - Londyn - Frankfurt - Kraków za ok. 40 PLN na łebka, a punktem kulminacyjnym owej podróży będzie mecz Premiership na żywo w Londynie.

a nawet 4 osobowa(moj kumpel tez sie czasami udziela na mecz.pl)I obys sie udalo obejrzec ten mecz.Ale gratki i podziekowania dla Tomo.I mam nadzieje do zobaczenia!!
Posted by: Szewa

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 17/01/2007 19:19

Originally Posted By: mankiet
Originally Posted By: tomo
3-osobowa ekipa mecz.pl dzięki uprzejmości Ryanair odbędzie niezapomnianą weekendową podróż na trasie Kraków - Frankfurt - Londyn - Frankfurt - Kraków za ok. 40 PLN na łebka, a punktem kulminacyjnym owej podróży będzie mecz Premiership na żywo w Londynie.

a nawet 4 osobowa(moj kumpel tez sie czasami udziela na mecz.pl)I obys sie udalo obejrzec ten mecz.Ale gratki i podziekowania dla Tomo.I mam nadzieje do zobaczenia!!


A czemu ja nic o tym nie wiedziałem ? ;\)
Posted by: qbasmuggy

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 17/01/2007 19:37

Originally Posted By: Bolo
Originally Posted By: qbasmuggy
heh, sprawdzilem, w dalszym ciagu mozna sobie kupic bilety za 0.01E \:\)


Możesz podać jakieś przybliżone dane lotu, który sprawdzałeś. Ja sprawdziłem wiele różnych kombinacji (chyba ze 20) i za każdym razem wyskakuje mi że nie ma dostępnych lotów, sprawdzam także kilka dni wstecz i na przód, ale niestety to samo.

Ja długo sprawdzalem ale wkoncu znalazlem lot z frankfurtu do barcelony cos ok. 10 lutego, ale z Polskiego lotniska nic nie znalazlem \:\(
Posted by: superges

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 17/01/2007 21:21

ten 1 cent jest z opłatami już??

Nie zapominajcie że za bagaż sie płaci dodatkowo chyba 10 eur o ile sie nie myle
Posted by: Bolo

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 17/01/2007 21:47

Tak to już było z opłatami, a nie koniecznie musisz brać bagaż przecież, mi by tam wystarczył podręczny, za który się nie płaci. Teraz to już kompletnie nic tam chyba nie ma. Miałem ułożony taki lot Wrocław-Frankfurt-Barcelona (tam 2-dniowy pobyt)-Frankfurt-Wrocław, ale odrzuciło mi 3 karty "Visa Electron" przy dokonywaniu wpłaty i lipa :/ nie miałem już innej. Teraz sprawdzałem, to nie było już lotu powrotnego z Frankfurtu do Wrocka więc cała podróż szlag trafił (choć i tak była zależna od cen ewentualnego hotelu w Barcelonie plus przejazdy itp. jeśli nie znalazłbym nic w miarę taniego to i tak bym się chyba nie zdecydował). Myślę że jeżeli ktoś ma fundusze żeby opłacić sobie hotel, wszelkie przejazdy i ogólnie pobyt na takiej wycieczce to raczej samolot nie będzie tu problemem bo w dzisiejszych czasach rezerwując bilet w miarę wcześnie można i tak polecieć za grosze.
Posted by: tomo

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 17/01/2007 22:06

Oj uwierzcie mi, że wciąż można zaplanować w miarę fajne połączenie z Polski...

My z Bazylem i Mankietem lecimy 2 lutego w piątek z Krakowa do Frankfurtu, po 2 godzinach do Londynu, a wracamy w niedziele późnym wieczorem z Londynu do Frankfurtu i dalej w poniedziałek rano do grodu Kraka.
Wyszło nam 40 zików na łebka, z czego większośc to "za opłatę kartą" :| i jeden bagaż rejestrowany (na 3 osoby :D).

Także szykuje się wypasiony weekend w Londynie z meczem Premiership w roli głównej!


A jako fan lotnictwa samego w sobie kombinuję właśnie jakby tu jeszcze sobie polatać po Europie (ot tylko dla samego polatania) za psie pieniądze.
Posted by: Bolo

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 17/01/2007 22:30

Faktycznie, zostało jeszcze kilka możliwości. A powiedzcie mi, jeśli ktoś się orientuje, jak zamówię bilet w 2 strony np. Wrocław-Frankfurt Frankfurt-Wrocław to będę mógł skorzystać tylko z połączenia powrotnego? Bo jest taki paradoks, że znajduje mi dostępny lot powrotny w danym dniu na danej trasie ale przy wybraniu tej samej trasy i tego samego dnia ale już z opcją "tylko w jedną stronę" ten lot jest niedostępny.
Posted by: Mondex

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 17/01/2007 22:48

Originally Posted By: tomo
Oj uwierzcie mi, że wciąż można zaplanować w miarę fajne połączenie z Polski...


znalazles cos ciekawego to daj znac bo u mnie wszystko zajete hehe
Posted by: tomo

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 17/01/2007 23:04

Szukajcie lotów Krakowa, Gdańska i Wrocławia do Frankfurtu w okolicach dn. 02-08.02 oraz z Gdańska do Sztkocholmu i z Wrocławia do Mediolanu.

Mediolan, Sztokchholm i przede wszystkim Frankfurt to porty węzłowe i w nich otwierają się wam dziesiątki możliwości na miłe spędzenie weekendu.
Posted by: HAGIi

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 18/01/2007 00:06

ano tomo racje mowi
Ja kolo godziny 20 zaklepalem wyjazd 7-osobowy na trasie: Krakow-Frankfurt-Barcelona
Dwa noclegi: odpowiednio w Hiszpanii, nastepnie w Niemczech, a ze weekend bedzie to zapowiada sie ciekawie
Trzeba dodac, ze aby dojechac z lotnosika Girony do Barcelony trzeba zaplacic 11 E za autokar w jedna strone do Barcy.
Koszt takiego wypadu kolo 400 zl aby troszke sie bobawic (wodka oczywiscie swoja \:\) )
Jesli ktos chetny to jeszcze kombinowac mozna bo miejsc troszke jest
Posted by: Bolo

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 18/01/2007 00:31

Hagi, masz jakieś informacje na temat Barcelony odnośnie cen? Ile tam np. pokój mógłby kosztować w jakimś przyzwoitym w miarę miejscu ? No i czy lepiej zarezerwować już coś przez internet (ale wtedy pewnie ciężko ze znalezieniem czegoś tańszego) czy spokojnie da rade znaleźć jakieś lokum na miejscu ? A może imprezować całą noc \:D
Posted by: rivex

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 18/01/2007 00:44

Podajcie prosze jakas konfiguracje jaka jest mozliwa. Szukam i szukam i nie moge znalezc. Hiszpania, wlochy, jakis fajny kraj. Miasto z Polski obojetne \:\)
Posted by: HAGIi

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 18/01/2007 00:48

bolo ja tam noclegu nie szukam bo i po co mi \:D

bialko i balet, ze 3 dni pociagne \:D



rivex pisalem post wyzej jakie polaczenie jeszcze jest dostepne
Posted by: rivex

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 18/01/2007 01:19

Ja teraz Paryz lukam. Nawet niezle wychodzi ...
Posted by: muppet

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 18/01/2007 01:50

Nic nie moge znalezc \:\(
Posted by: rivex

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 18/01/2007 02:11

Gdansk-Sztokholm-Londyn 3 lutego
Londyn-Sztokholm-Gdansk 6 lutego

Koszt: 2,87zl \:\)
Posted by: rivex

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 18/01/2007 02:13

Jest jeszcze mozliwosc:
Gdansk-Sztokh tak jak u mnie
Potem Paryz mozliwy na dwa dni (troche lipne przesiadki). Ewentualnie mozna Hiszpanie z Londynu przez Sztokh na jeden dzien ale to juz hadrcore. ...
Troche szkoda bo chcialem Italie lub hiszpanie ale co tam jest Londyn.
Zaplacilem ale jeszcze nie wiem czy sie wybiore.
Moze znacie jakies tanie noclegi w Londku?
Posted by: muppet

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 18/01/2007 02:17

Kurde 5 lutego mam egzamin...

Rivex znalazles cos jeszcze?
Posted by: bcn1899

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 18/01/2007 02:26

Originally Posted By: HAGIi
Trzeba dodac, ze aby dojechac z lotnosika Girony do Barcelony trzeba zaplacic 11 E za autokar w jedna strone do Barcy.


albo od 5e pociagiem, to szczegol co prawda, ale moze komus sie przyda ;-)

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*
Posted by: muppet

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 18/01/2007 02:32

No nic , frytki juz chyba...

Gratsy dla wszystkich, ktorym sie udalo - ze tez nie zajrzalem wczesniej do to i owo \:\( \:\( \:\( \:\( \:\(
Posted by: rivex

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 18/01/2007 02:45

Ten 5 lutego to troche przeszkadza. Bo z tego co ja szukalem i moj kumpel to praktycznie wszystkie mozliwosci pokrywaly sie z 5 lutego ...
Posted by: HAGIi

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 18/01/2007 09:29

Originally Posted By: bcn1899
Originally Posted By: HAGIi
Trzeba dodac, ze aby dojechac z lotnosika Girony do Barcelony trzeba zaplacic 11 E za autokar w jedna strone do Barcy.


albo od 5e pociagiem, to szczegol co prawda, ale moze komus sie przyda ;-)

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*


tak racja, ale ostatni pociag 21:10 a ja laduje 21:15 \:\)
Posted by: Jonathan Sarkos

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 18/01/2007 11:56

Generalnie chyba styczen to dobry czas na takie interesy. Easyjet mial tez ostatnio promocje, np. do Liverpoolu za 4 funty, bez dodatkowych oplat.
Posted by: Bazgal

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 19/01/2007 05:30

Gratuluje... jak ktosby kiedys potrzebowal gdzies leciec ( np na mecz Portugalnia - Brazylia w Londynie) polecam strone http://www.skyscanner.net bardzo dobra wyszukiwarka.. osobiscie sam z niej kozystam i jestem bardzo zadowolony \:\)
Posted by: tomo

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 20/05/2007 20:47

Uprzejmie informuję, że dzisiaj do północy w Ryanair można rezerwować na baaardzo wielu trasach w całej Europie bilety za 1PLN/0,01EUR/0,01GBP ze WSZYSTKIMI opłatami.

Promocja objmuje jedną trasę z Polski: WRO-HHN


P.S. Tym razem to nie żadna dziura w systemie rezerwacyjnym a 'zwyczajna' promocja \:\)
Posted by: Master Flamaster

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 20/05/2007 21:18

Nie mogę nic takiego znaleźć?!? Tomo rzuć jakąś przykładową trasą i datą lotu, żebym sobie mógł sprawdzić, czy to naprawde nie ściema, bo próbowałem i cena zawsze była powyżej 50 zł
Posted by: tomo

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 20/05/2007 21:26

Reg fare Bilet normalny 1.00 PLN

Pon, 11 Cze 07
Lot FR1853
09:10 Odlot Wroclaw (WRO)
10:45 Przylot Frankfurt-Hahn (HHN)



Przylot

Pokaż loty powracające1 przed określoną datą. Pokaż loty powracające1 po określonej dacie.

Kliknij, aby wybrać tę taryfę w przypadku danego lotu Reg fare Bilet normalny 1.00 PLN

Śro, 13 Cze 07
Lot FR1852
07:10 Odlot Frankfurt-Hahn (HHN)
08:45 Przylot Wroclaw (WRO)



Promocja ważna na loty od poniedziałku do czwartku od 2 czerwca do końca października, z wyłączeniem okresu 17 lipiec - 31 sierpień.
Posted by: Master Flamaster

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 20/05/2007 21:32

Dzięki już mam
Posted by: Master Flamaster

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 20/05/2007 21:44

A jest gdzieś jakiś link do pełnego wykazu lotnisk objętych promocją?
Posted by: tomo

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 20/05/2007 21:50

Musisz sobie wybrać na stronie Ryanair wersję językową dla poszczeólnych państw i kilknąć w "click here for LATEST AVAILABILITY" - otworzy Ci się PDF ze wszystkimi opcjami dostępnymi z danego kraju.
Posted by: Szewa

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 21/05/2007 03:05

Oczywiście z UK do Polski żadnego lotu nie ma, bo na tych połączeniach i tak mają zawsze komplet, więc po co robić promocje. Do Berlina też nic nie leci. Szkoda, bo przydałby mi się lot w połowie sierpnia...
Posted by: Szewa

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 21/05/2007 03:08

Originally Posted By: Szewa
Oczywiście z UK do Polski żadnego lotu nie ma, bo na tych połączeniach i tak mają zawsze komplet, więc po co robić promocje. Do Berlina też nic nie leci. Szkoda, bo przydałby mi się lot w połowie sierpnia...


Dopiero zauważyłem, że w tym okresie i tak promocja nieważna...
Posted by: Bzyku

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 21/05/2007 03:23

Wogóle tylko jeden lot dotyczy Polskiego lotniska - ten już wspomniany z Frankfurtu do Wrocławia.

Więcej nie ma - widocznie dlatego, że Polacy zbyt majętni nie są i jak już mają lecieć to szukają jak najtańszych okazji w tego rodzaju liniach - dlatego pewnie często mają komplety.

A na zachodzie to pewnie wielu woli lecieć "normalnymi" liniami bo ich stać (zamiast się potem tłuc do miast z podmiejskich lotnisk) i tam robią promocje, żeby przyciągnąć więcej ludzi bo ich samoloty pewnie się nie zapełniają.
Posted by: tomo

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 21/05/2007 03:45

Jest dokładnie tak jak piszesz Bzyku - na trasach z Polski low costy (a szczególnie właśnie Ryanair) i tak mają wysoki load factor bo na polskim niebie konkurencja między przewoźnikami jest wciąż niewielka, a ich 'normalne' ceny dla nas i tak są atrakcyjne.

Zupełnie inaczej sytuacja wygląda na Wyspach czy nawet w Niemczech. Albo kogoś stać na samolot i nie zawraca sobie gitary tanimi liniami, a Ci których na tradycyjne linie lotnicze nie stać mogą bez końca przebierać w ofertach low costów więc żeby wygrać walkę o klienta trzeba uciekać się do takich akcji marketingowych jak Ryanair.

Zresztą wystarczy spojrzeć na ich rozkład lotów - z takiego Dublina mają codziennie 10 lotów na Stansted, 6 na Gatwick i 4 na Luton, co daje 20 rejsów między Dublinem i Londynem na dobę, i tyleż samo z powrotem! Poza tym konkurencja przecież jest tam kilkukrotnie większa niż u nas... a samoloty jakoś trzeba zapełnić...

Tylko patrzeć jak przelot low costem będzie kosztował 1PLN, ale nie nas a przewoźnika, który będzie nam dopłacał aby skorzystać z jego usług... i bardzo dobrze!


Niemniej jednak promocja fajna, nawet bardzo fajna bo praktycznie za darmo można jednak odbyć podróż pomiędzy bardzo wieloma miastami i państwami.
Posted by: Bzyku

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 21/05/2007 04:10

Z tym, że tym razem taką promocyjną podróż po Europie trzeba zaczynać z Hamburga lub Bremy. Bo z Polski to się nie da \:\)
Posted by: Llama

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 21/05/2007 04:14

Bzyku, na stopa ;\)
http://www.pasazer.com/kalkulator.php
żeby nie zakładać nowego tematu, czy ktoś może się wypowiedzieć o firmie w!zz . jakieś doświadczenia z nią?
pzdr
Posted by: tomo

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 21/05/2007 04:22

Tak jak napisałem - da się z Polski z Wrocławia do HHN i tam jest już kilka dalszych opcji.

Wizzair spoko, bez rewelacji ale i bez żadnej kichy \:\)
Posted by: existenz

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 21/05/2007 05:01

nieźle nieźle ;\) u mnie już od jakiegoś czasu ryanair jest number one . W lutym za jakieś całościowo 200 zł do Londynu leciałem przez Frankfurt z Krakowa i spowrotem . Teraz widze że jest jeszcze taniej \:D np: można se polecieć przez Frankfurt do Barcelony za 120 zeta tam i z powrotem z Krakowa , albo za podobną kase do Murcii,Bologny i innych miast ;\) tak więc opłaca sie ;\)
Posted by: Terry Butcher

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 21/05/2007 19:03

Dla mieszkancow zachodniej Polski rozwiazaniem moze byc firma easyjet, ktora lata z Berlin-Schoenefeld do m.in. Londynu, Liverpoolu, Niceii, Barcelony (nie mylic z Girona bo to 80 km od samej Barcelony), Madrytu itd.
Poziom taki jak u innych tanich przewoznikow z tym, ze 1 szt. bagazu+bagaz podreczny w cenie biletu. Ceny jak wszedzie tzn. czym wczesniej kupujesz tym taniej.Strona easyjet.com m.in. po polsku.
Pozdrawiam
Posted by: Hornblower

Re: Bardzo tanie latanie "Ryanair" - 21/05/2007 19:36

Originally Posted By: tomo
Uprzejmie informuję, że dzisiaj do północy w Ryanair można rezerwować na baaardzo wielu trasach w całej Europie bilety za 1PLN/0,01EUR/0,01GBP ze WSZYSTKIMI opłatami.

Promocja objmuje jedną trasę z Polski: WRO-HHN


P.S. Tym razem to nie żadna dziura w systemie rezerwacyjnym a 'zwyczajna' promocja \:\)


Dzieki za info, nabylem bilet na trasie Oslo - Stansted za 4.50 GBP \:\)