Torrent: Polish Tracker? zaproszenie

Posted by: GumoL

Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 20/03/2007 11:28

Witam.

Od dłuższego czasu ściągam pliki torrentowe z różnych serwisów, ostatnio słyszałem o polskim serwisie Polish Tracker, niestety on jest na zaproszenie.

Chciałbym się dowiedzieć czy byłby ktoś tak uprzejmy, kto ma dostęp do Polish Trackera, aby wysłał mi zaproszenie do niego, na adres gumol (at) poczta.okay.pl
Posted by: connor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 20/03/2007 11:34

Ci sa lepsi od Polish Trackera:

Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 20/03/2007 11:43

Originally Posted By: Sagat
Ci sa lepsi od Polish Trackera:


Na rowni, chodz polish tracker ma wieksza ilosc uzytkownikow. Ogolnie rowniez wole Btgigs.
Posted by: GumoL

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 20/03/2007 11:49

Z tym, ze tutaj tez sa potrzebne zaproszenia, prawda?

Moglby mi ktos podrzucic jedno? \:\)
Posted by: connor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 20/03/2007 14:03

W tej chwili mam wyzerowane konto, inna sprawa ze oni tam za czesto nie rozdaja zaproszen, wiec nie wiem kiedy dostane nowe.
Posted by: antyfutbol

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 20/03/2007 17:09

Ja tez poprosze o zaproszenie do jakiegos ciekawego serwisu, w tkorym kazdy przynajmniej 24 h po sciagniecu seeduej albo kazdy ma ratio minimum 1 , a nie same pijawki.
Posted by: Zbigniew

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 20/03/2007 17:30

Nie znajdziesz takiego serwisu.
Posted by: yaaho

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 20/03/2007 18:00

Originally Posted By: michael89
Ja tez poprosze o zaproszenie do jakiegos ciekawego serwisu, w tkorym kazdy przynajmniej 24 h po sciagniecu seeduej albo kazdy ma ratio minimum 1 , a nie same pijawki.


hmmmmm, kazdy ratio minimum 1? \:D to jak Ty to sobie wyobrazasz, ze KAZDY wyslal wiecej niz sciagnal? to gdzie by byla ta nadwyzka sciagnietych danych ? \:\)
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 20/03/2007 18:04

Originally Posted By: yaaho
Originally Posted By: michael89
Ja tez poprosze o zaproszenie do jakiegos ciekawego serwisu, w tkorym kazdy przynajmniej 24 h po sciagniecu seeduej albo kazdy ma ratio minimum 1 , a nie same pijawki.


hmmmmm, kazdy ratio minimum 1? \:D to jak Ty to sobie wyobrazasz, ze KAZDY wyslal wiecej niz sciagnal?


Z kadym to jest niemozliwe, kazdy serwer ma swoje "pijawki". Ja mam np. ratio 3. i seduuje jak najwiecej, aby transfery przy sciaganiu byly jak najwyzsze, wiele jest takich osob. Userzy z ratio ponizej 1 sa banowani predzej czy pozniej.
Posted by: Zbigniew

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 20/03/2007 18:31

Też kiedyś seedowałem do około 3, ale teraz mam to w dupie. Często sobie sprawdzam szczegóły - od kogo ściągam z jaką prędkością i z jaką on ode mnie. Praktycznie nigdy nie mam wyższego downloadu. Mój wniosek jest taki, ze jebane dupki ustawiają sobie upload na kilka kb, a download zostawiają na maksa. Przeważnie takich buraków banuję.
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 20/03/2007 18:34

Originally Posted By: Zbigniew
Też kiedyś seedowałem do około 3, ale teraz mam to w dupie. Często sobie sprawdzam szczegóły - od kogo ściągam z jaką prędkością i z jaką on ode mnie. Praktycznie nigdy nie mam wyższego downloadu. Mój wniosek jest taki, ze jebane dupki ustawiają sobie upload na kilka kb, a download zostawiają na maksa. Przeważnie takich buraków banuję.


Ja za to mam inny problem. Download niekiedy do 300kb/s, a wysylanie do 20 kb/s :/ i ciezko ratio przywrocic.
Posted by: connor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 20/03/2007 19:33

Kylo zalezy gdzie, na btgigs, darmowe sciaganie przy plikach ponad miesiac, a udostepnianie jest naliczane.
Posted by: connor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 20/03/2007 19:45

Moze ktorys z Was ma Married and Children od 7 sezonu i moze udostepnic na btgigs? Bo mnie tego brakuje, a w listopadzie wystawiali to nie sciagnalem do konca...
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 20/03/2007 21:28

Originally Posted By: Sagat
Kylo zalezy gdzie, na btgigs, darmowe sciaganie przy plikach ponad miesiac, a udostepnianie jest naliczane.


To ja wiem doskonale.
Posted by: Zbigniew

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 20/03/2007 21:53

Originally Posted By: Kylo
Ja za to mam inny problem. Download niekiedy do 300kb/s, a wysylanie do 20 kb/s :/ i ciezko ratio przywrocic.

Heh ładnie. Chciałbym mieć takie problemy \:p
Posted by: antyfutbol

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 20/03/2007 22:08

To ma ktos zbedne zaproszenie?
Posted by: connor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 20/03/2007 22:16

na allegro takie cos sprzedaja,lol

http://www.allegro.pl/search.php?string=btgigs
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 20/03/2007 22:29

Originally Posted By: Zbigniew
Originally Posted By: Kylo
Ja za to mam inny problem. Download niekiedy do 300kb/s, a wysylanie do 20 kb/s :/ i ciezko ratio przywrocic.

Heh ładnie. Chciałbym mieć takie problemy \:p


No tak gdyby nie naliczalo ratio to jak najbardziej ;]

Wys. 6.4 kb/s i tak jest nawet po sciagnieciu hmm

Posted by: Zbigniew

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 20/03/2007 22:32

No to niech sobie siedzi to małe ratio :] Ja bym ich z listy uploadowanych nie usuwał, ale też bym się nimi w ogóle nie przejmował.
Posted by: antybooker

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 20/03/2007 22:39

Panowie istnieje opcja aby korzystając z takich programów do ściągania torrentów jak np. u-torrent RATIO nie było naliczane. A po ściągnięciu danego pliku (plików) przywrócić opcję naliczania:D
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 20/03/2007 22:45

Originally Posted By: antybooker
Panowie istnieje opcja aby korzystając z takich programów do ściągania torrentów jak np. u-torrent RATIO nie było naliczane. A po ściągnięciu danego pliku (plików) przywrócić opcję naliczania:D


Nie
Posted by: ajdam

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 09/04/2007 05:44

moze ktos chce mi zrobic prezent i wyslac zaproszenie na polishtracker lub torrentgigs?

jak cos to bauer22@interia.pl
Posted by: Lord Devastator

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 09/04/2007 09:27

kto mnie przekona do torrenta jesli mam Rapidshare - co mi da dodatkowa zabawa w udostepnianie plikow i nie tylko udostepnianie ale ktos musci sciagac moje pliki co mi bedzie mulic granie czy polaczenie internetowe (spowalniac download) - po co mi torrenty jak majac Rapidshare nic nie musze udostepniac zasoby sa olbrzymie i sciaga zawsze z maksymalna predkoscia? Kto mi powie w czym lepsze sa torrenty od rapidsharow?
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 09/04/2007 14:55

Originally Posted By: Lord Devastator
kto mnie przekona do torrenta jesli mam Rapidshare - co mi da dodatkowa zabawa w udostepnianie plikow i nie tylko udostepnianie ale ktos musci sciagac moje pliki co mi bedzie mulic granie czy polaczenie internetowe (spowalniac download) - po co mi torrenty jak majac Rapidshare nic nie musze udostepniac zasoby sa olbrzymie i sciaga zawsze z maksymalna predkoscia? Kto mi powie w czym lepsze sa torrenty od rapidsharow?


Rapidshare ma pieprzone limity, nie bede placil 3 dychy mies.

Oto roznica.
Posted by: yaaho

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 09/04/2007 17:02

Originally Posted By: Kylo
Originally Posted By: Lord Devastator
kto mnie przekona do torrenta jesli mam Rapidshare - co mi da dodatkowa zabawa w udostepnianie plikow i nie tylko udostepnianie ale ktos musci sciagac moje pliki co mi bedzie mulic granie czy polaczenie internetowe (spowalniac download) - po co mi torrenty jak majac Rapidshare nic nie musze udostepniac zasoby sa olbrzymie i sciaga zawsze z maksymalna predkoscia? Kto mi powie w czym lepsze sa torrenty od rapidsharow?


Rapidshare ma pieprzone limity, nie bede placil 3 dychy mies.

Oto roznica.


jak sie ma neo to limitow nie ma, starczy tylko wylaczyc i wlaczyc neo i juz mamy inne IP, ale torrenty sa o tyle lepsze, ze wrzucam, zeby mi sie sciagaly i sie sciaga \:\) a przez rapidshare co 25 minut (bo tyle okolo sciaga mi sie 100 mb) musze zmienic IP i wlaczyc nowy plik do sciagania (przez co nie moge sobie wlaczyc sciagania na noc, wstac rano i zobaczyc, ze to co sciagalem jest juz cale sciagniete... )
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 09/04/2007 17:09

Originally Posted By: yaaho
Originally Posted By: Kylo
Originally Posted By: Lord Devastator
kto mnie przekona do torrenta jesli mam Rapidshare - co mi da dodatkowa zabawa w udostepnianie plikow i nie tylko udostepnianie ale ktos musci sciagac moje pliki co mi bedzie mulic granie czy polaczenie internetowe (spowalniac download) - po co mi torrenty jak majac Rapidshare nic nie musze udostepniac zasoby sa olbrzymie i sciaga zawsze z maksymalna predkoscia? Kto mi powie w czym lepsze sa torrenty od rapidsharow?


Rapidshare ma pieprzone limity, nie bede placil 3 dychy mies.

Oto roznica.


jak sie ma neo to limitow nie ma, starczy tylko wylaczyc i wlaczyc neo i juz mamy inne IP, ale torrenty sa o tyle lepsze, ze wrzucam, zeby mi sie sciagaly i sie sciaga \:\) a przez rapidshare co 25 minut (bo tyle okolo sciaga mi sie 100 mb) musze zmienic IP i wlaczyc nowy plik do sciagania (przez co nie moge sobie wlaczyc sciagania na noc, wstac rano i zobaczyc, ze to co sciagalem jest juz cale sciagniete... )


Mowie o stalym IP. Oczywiscie moge uzyc proxy, ale to wiaze sie z
mniejszym transferem.
Torrent to torrent ;\) (Btgigs rulez, wedlug mnie lepszy od polish tracker chodz mniejsza ilosc uzytkownikow. Ciekawsze rzeczy uzytkownicy udostepniaja, i duzo czesciej) ;]

P.S Brak zaproszen.
Posted by: ajdam

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 10/04/2007 01:01

nikt nie ma zaproszen?

a moze mozna jakos inaczej sie tam dostac? czy tylko z polecenia?
Posted by: connor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 10/04/2007 01:03

Mozna kupic zaproszenie, na allegro chyba po 20 zetow sprzedaja, cos takiego widzialem tam ostatnio.
Posted by: Zbigniew

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 10/04/2007 01:09

Originally Posted By: Lord Devastator
kto mnie przekona do torrenta jesli mam Rapidshare - co mi da dodatkowa zabawa w udostepnianie plikow i nie tylko udostepnianie ale ktos musci sciagac moje pliki co mi bedzie mulic granie czy polaczenie internetowe (spowalniac download) - po co mi torrenty jak majac Rapidshare nic nie musze udostepniac zasoby sa olbrzymie i sciaga zawsze z maksymalna predkoscia? Kto mi powie w czym lepsze sa torrenty od rapidsharow?

Gdybym mógł korzystać z RapidShare, to bym nie używał torrentów. Teraz żeby coś ściągnąć z RS muszę czekać minimum 100 minut i nie mogę przegapić chwili żeby nikt mi nie zajął kolejki. Takie uroki dzielonego IP :]
Posted by: Lord Devastator

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 10/04/2007 12:36

Originally Posted By: yaaho

jak sie ma neo to limitow nie ma, starczy tylko wylaczyc i wlaczyc neo i juz mamy inne IP, ale torrenty sa o tyle lepsze, ze wrzucam, zeby mi sie sciagaly i sie sciaga \:\) a przez rapidshare co 25 minut (bo tyle okolo sciaga mi sie 100 mb) musze zmienic IP i wlaczyc nowy plik do sciagania (przez co nie moge sobie wlaczyc sciagania na noc, wstac rano i zobaczyc, ze to co sciagalem jest juz cale sciagniete... )


Tylko ze ja majac 4 megabitowe lacze sciagne to co chce zanim poloze sie spac i nie musze liczyc na szczescie ze jakis torrent bedzie podlaczony do sieci przez cala noc badz o to prosic - widac zalezy od punktu siedzenia
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 03/05/2007 17:53

Dam 2 zaproszenia na Heaven tracker. Nie piszcie na priv, kto pierwszy napisze 2 posty ten otrzyma.
Posted by: Dziabor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 03/05/2007 18:04

ja poprosze
Posted by: pascal123

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 03/05/2007 18:06

jeszcze ja \:\)
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 03/05/2007 18:17

dziabor@op.pl - ok

Pascal jaki email?
Posted by: Gowysp

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 09/05/2007 05:32

Ma ktoś zaproszenie na demonoida albo gdzieś? Mam ten kod do demonoida ale dostałem od kumpla z tej samej kablówki i jest napisane, że nie mogę się zarejestrowac, bo dostałem zaproszenie od tego samego ip :/. Może wymiana demonoid za demonoid? A i jakby ktoś jeszcze gdzieś miał zaproszenie to byłoby super.
Posted by: Gowysp

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 09/05/2007 05:40

Z demonoidem nieaktualne - kazałem bratu się zarejestrowac. Może ma ktoś inne zaproszenia?
Posted by: Coronach

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 15/05/2007 16:08

Bardzo mi zależy na zaproszeniu na BitMe.org

Jeżeli ktoś by miał to będę wdzięczny. Mogę oddać inne zaproszenia (PT, TL)
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 06/06/2007 17:21

http://polishbytes.net/

Kilka darmowych kont jest, korzystac poki sie da.
Posted by: connor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 12/06/2007 00:46

Jakby ktos nie wiedzial MARRIED WITH CHILDREN (Bundy) sa wystawione na polishtracker, na razie 7 sezonow(beda wszystkie), zgrane z TV, a wiec z PL lektorem \:\)

aaa i mozna sciagac bez naliczania downloadu \:\)
Posted by: Don Pedro®

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 14/06/2007 03:33

Originally Posted By: Kylo
http://polishbytes.net/

Kilka darmowych kont jest, korzystac poki sie da.


Dzięki za cynk
Posted by: Don Pedro®

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 15/06/2007 04:04

tnp . net .pl --> rejestracja otwarta. Hurry up!
Posted by: antyfutbol

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 14/07/2007 02:28

Znacie moze jaks strone gdzie sa wystawiane jakies starsze seriale np. bundych, druzyna A, polskie seriale typu fala zbrodni, sfora 1 seria oraz rozne gazety glownie dzienniki, PS i relacje z roznych waznych imprez sportowych np. Golden League, LŚ ?
Posted by: connor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 14/07/2007 05:20

polishtracker, ostatnio to wszystko bylo, a nawet jest

btgigs w sumie tez, ale mniej
Posted by: ginciu

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 14/07/2007 05:24

szukam zaproszenia na polishtracker wzamian daje btgigs
Posted by: Zbigniew

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 14/07/2007 06:06

Mógłby mi ktoś wrzucić na sendspace lub speedyshare jakiś pliczek rar ze spakowanymi torrentami do Detektywa Monka? Byłoby w cipkę jakby to były torrenty do całych sezonów (posiadam 1) i nie w rvmb.
Posted by: antyfutbol

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 14/07/2007 15:58

szukam zaproszenia na polishtracker wzamian daje btgigs
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 16/10/2007 03:05

Dam zaproszenie na btgigs - oczekuje aby to byla osoba, ktora nie bedzie pijawka i utrzymywala ratio na poziomie. To tyle \:\)

Tymczasem wychodze, niedlugo wracam.
Posted by: agr1

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 28/10/2007 03:49

Kylo jesli jeszcze masz to poprosze. Moje ratio wszedzie jest wysokie, moge wyslac Ci pare screenow \:\)

Jakby ktos jeszcze mial zaproszonka do Polishtracker, HeavenTracker albo BtGigs to bardzo poprosze.

Ps. najgorsze jest, ze do 2 miesiecy bez uzywania konto usuwaja (ostatnio mialem wyjazd i tak stracilem pare fajnych kont..)
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 28/10/2007 07:13

Originally Posted By: agr1
Kylo jesli jeszcze masz to poprosze. Moje ratio wszedzie jest wysokie, moge wyslac Ci pare screenow \:\)

Jakby ktos jeszcze mial zaproszonka do Polishtracker, HeavenTracker albo BtGigs to bardzo poprosze.

Ps. najgorsze jest, ze do 2 miesiecy bez uzywania konto usuwaja (ostatnio mialem wyjazd i tak stracilem pare fajnych kont..)


Niestety, juz nie mam po napisaniu zglosilo sie kilka osob, pierwszy byl widget1988.
Polish tracker nie lubilem tez mi usuneli konto, Heaven tracker i Polish bytes nie logowalem sie to samo.

P.S Te konta zglaszasz zalodze i Ci "zamrazaja" na ile chcesz. Jak dadza mi zaproszenie na btgigs, to Ci napisze odrazu.
Posted by: agr1

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 28/10/2007 16:17

Originally Posted By: Kylo


P.S Te konta zglaszasz zalodze i Ci "zamrazaja" na ile chcesz. Jak dadza mi zaproszenie na btgigs, to Ci napisze odrazu.


Widzialem ta opcje, ale cos mi sie wydawalo, ze 'zamrazaja' ale tez na niedlugi okres, w kazdym razie przed nastepnym wyjazdem bede sie mocno staral zeby nie tracic kont.

Okej fajnie, tez jak bede mial jakies zaproszonka to odrazu wbijam tutaj (mam konto na polishbytes np.)
Posted by: Kameleon

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 28/10/2007 16:28

Czy Wy ściągacie "nieoryginalne" zrzuty gier komputerowych?
Posted by: ginciu

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 28/10/2007 16:29

odezweij sie do mnie na priv mam zaproszenie an btgigs
Posted by: Wychowany_Na_Nalewce

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 28/10/2007 17:12

ma ktos moze zaproszenie na trance traffic? \:\(
Posted by: widget1988

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 28/10/2007 18:58

Kylo zapomnialem podziekowac to teraz dziekuje za zaproszenie
Posted by: Mar

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 29/10/2007 00:16

jesli ktos ma jakies wolne zaproszonko na jakis lepszy torrent to poprosze :)) z gory thx \:\)
Posted by: Danijel

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 29/10/2007 17:51

szukam zaproszenia na polishtracker wzamian daje btgigs
Posted by: agr1

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 29/10/2007 17:56

Znalazlem strone na ktorej jest spis otwartych rejestracji na trackery: http://www.btracs.com/

Moze sie uda znalezc cos ciekawego.
Posted by: Widget

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 30/10/2007 00:24

Prosilbym kogos o zaproszenie na jakis fajny tracker. Kiedys mialem konto na Heaventracker ale chyba wygaslo bo dlugo sie nie logowalem. W razie co, pisac na priv \:\)
Posted by: ajdam

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 04/11/2007 05:50

poszukuje zaproszenia na tracker z serialiami, bo juz mnie szlag trafia sciagac po 10-20 Kb/s

a przy okazji moze tranceroute.com albo trancetraffic.com?

bylbym wdzieczny
Posted by: Kameleon

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 08/11/2007 17:45

http://torrenty.org/torrent/167681#k

ma ktoś tu konto? Nie mgoe się jakoś na swoje od wczoraj zalogować :/ Mógłby ktoś wrzucić ten plik torrenta na speedyshare?
Posted by: Hajzel

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 08/11/2007 18:40

http://www.speedyshare.com/205301427.html
Posted by: agr1

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 24/11/2007 16:40

Dawno mnie tu nie bylo, polecam wszystkim 2 forumy (fora?): torrentmania.org i torrentinvite.org mozna tam zdobywac zaproszenia, znajdziemy tez tematy z aktualnie otwartymi rejestracjami.

Widze, ze sporo osob poszukuje stronek trancetraffic, tranceroute tez by mi sie przydaly, ale poki co otwarta rejestracja jest na trancebooster.net slaba stronka, ale lepsza taka niz zadna ;\) moze sie rozkreci.

Wczoraj rozdawali zaproszenia na heaventracker, wiec polecam przegladac tamte fora i jesli mamy porzadne screeny to napewno dostaniecie zaproszenie (ja np. dostalem z czego sie bardzo ciesze).
Posted by: Rancorn

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 24/11/2007 21:04

A ja polecam 3 dobre torrenty z muzyką i otwartą rejestracją.
http://www.filemp3.org/
http://www.softmp3.org/
http://torrents.dnbcafe.com/

Na dwóch pierwszych dużo nowości, na trzecim duużo drum'n'bassu
pozdrawiam \:\)
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 25/11/2007 06:38

Originally Posted By: agr1
jesli mamy porzadne screeny to napewno dostaniecie zaproszenie (ja np. dostalem z czego sie bardzo ciesze).


Heh dalem screena z btgigs, to mi 3 pw wyslali z zaproszeniem na Rmvbusters \:\)
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 03/12/2007 23:29

Originally Posted By: Kylo
Dam zaproszenie na btgigs - oczekuje aby to byla osoba, ktora nie bedzie pijawka i utrzymywala ratio na poziomie. To tyle \:\)


Mam wolne zaproszenie, dam tylko osobie, ktora sporo sciaga, i wie na czym polega ratio \:\)
Posted by: Amkwish

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 04/12/2007 01:35

Originally Posted By: Kylo
Originally Posted By: Kylo
Dam zaproszenie na btgigs - oczekuje aby to byla osoba, ktora nie bedzie pijawka i utrzymywala ratio na poziomie. To tyle \:\)


Mam wolne zaproszenie, dam tylko osobie, ktora sporo sciaga, i wie na czym polega ratio \:\)


Pod warunkiem ,ze Heaven Tracker znowu zacznie dzialac.

Tez mam 1 zaproszenie ,ale poki co zda sie psu na bude.
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 04/12/2007 01:43

HT jest atakowane, czyms podpadli. BT dziala bez zarzutu \:\)
Posted by: Rancorn

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 04/12/2007 02:26

Kylo, PT tak samo, przerwa tech. od kilku dni \:\(
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 04/12/2007 02:35

Originally Posted By: Rancorn
Kylo, PT tak samo, przerwa tech. od kilku dni \:\(


Nom, wiecej informacji http://pl.wikipedia.org/wiki/DDoS
Posted by: Dziabor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 04/12/2007 05:36

przyjme zaproszenie na btgigs, w zamian moge dac na HT
Posted by: Amkwish

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 04/12/2007 06:01

Ericson ,przypomnij sie ,jak HT zacznie dzialac ,ok ?
Posted by: groobel

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 04/12/2007 06:10

Dziabor podeślij maila na priva.
Posted by: marek86

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 05/12/2007 04:33

potrzebuje zapka na PT oferuje DvdSeed \:\)
Posted by: M4CI3K

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 05/12/2007 20:20

dziala wam btgigs??
bo nie moge sie zalogowac, wyskakuje ze bledny login
Posted by: connor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 05/12/2007 20:21

Table './baza/users' is marked as crashed and should be repaired
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 05/12/2007 20:25

To samo Table './baza/users' is marked as crashed and should be repaired
Posted by: Dziabor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 05/12/2007 20:58

mi tak samo, dzieki groobel za zapa
Posted by: SJS

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 05/12/2007 22:24

Co się dzieje z PT ostatnio w ogóle nie wczytuje się strona. Ktoś wie skąd te kłopoty?.
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 05/12/2007 22:25

Originally Posted By: SJS
Co się dzieje z PT ostatnio w ogóle nie wczytuje się strona. Ktoś wie skąd te kłopoty?.


http://pl.wikipedia.org/wiki/DDoS

HT juz sobie poradzilo, PT nie, a TG nie wiadomo.
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 05/12/2007 22:28

TG dziala, zalapalo \:\)
Posted by: crova

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 12/12/2007 00:06

Witam wiec czy ma ktos jeszcze jakies zaproszonka na:

rmvbusters
btgigs.info
lub inne ciekawe odbiany ww. stron
Posted by: agr1

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 12/12/2007 19:41

Originally Posted By: crova
Witam wiec czy ma ktos jeszcze jakies zaproszonka na:

rmvbusters


Na forum rvm jest temat do prosb o zaproszenia, latwo dostac - http://rmvbusters.pl/forum/viewtopic.php?t=2562&postdays=0&postorder=asc&start=0

Jesli ci sie nie uda, to polecam 2 wyzej wymienione przeze mnie (pare postow wyzej) fora. Moze tam znajdziesz tez kogos kto ci da zapki na btgigs albo cos innego ciekawego.

Od siebie polecam sprawdzac http://www.torrentbytes.net/signup.php - ciagle usuwaja nieuzywane konta wiec co jakis czas mozna sie zarejestrowac. A strona naprawde swietna; dobre czasy pre, sporo wstawek, super predkosci, wielu seedow.
Obecnie jak sie pospieszysz to jest pare wolnych kont!
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 12/12/2007 21:54

Lepiej na DVD seed proscie na torrent invite, bo od stycznia zamykaja rejestracje.
Posted by: Klakier

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 12/12/2007 23:34

ma ktos linki do ekipy od 3 odcinka?
Posted by: SJS

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 12/12/2007 23:50

Kiedy PT wróci \:\( ?
Posted by: Dziabor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 11/01/2008 05:07

kto wie kiedy zacznie znowu dzialac HT??
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 11/01/2008 05:32

Originally Posted By: Dziabor
kto wie kiedy zacznie znowu dzialac HT??

Dziala http://www.heaventracker.org tak wpisz, tez sie na to zlapalem ;\)
Posted by: Dziabor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 11/01/2008 05:36

ooo dziekie wielkie
Posted by: agr1

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 11/01/2008 19:47

Otwarta rejestracja na swietnej stronce RevTT tylko w ten weekend -> http://www.revolutiontt.net/goodwillweekend.php

Polecam wszystkim, normalnie ciezko sie tam dostac, a tu taki suprajs.
Posted by: Don Pedro®

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 11/01/2008 20:10

Originally Posted By: agr1
Otwarta rejestracja na swietnej stronce RevTT tylko w ten weekend -> http://www.revolutiontt.net/goodwillweekend.php

Polecam wszystkim, normalnie ciezko sie tam dostac, a tu taki suprajs.


Dzięki za cynk
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 11/01/2008 20:18

Originally Posted By: agr1
Otwarta rejestracja na swietnej stronce RevTT tylko w ten weekend -> http://www.revolutiontt.net/goodwillweekend.php

Polecam wszystkim, normalnie ciezko sie tam dostac, a tu taki suprajs.


Tylko e-maile na o2 nie doszly, wiec sie zarejestrowalem... a zaloze nowe to wyrzuca, dziady.
Posted by: Fro_Lech

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 11/01/2008 20:56

Dziadem dnia jest Kylo ;). Jakbyś był uważniejszy przeczytałbyś, że jeżeli nie potwierdzisz przez jakiś czas rejestracji to konto zostanie automatycznie skasowane :).
Posted by: connor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 11/01/2008 21:00

Panowie, jaka realna predkosc sciagania oni oferuja w porownaniu z polishtracker i btgigs?
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 11/01/2008 21:07

Originally Posted By: Fro_Lech
Dziadem dnia jest Kylo ;). Jakbyś był uważniejszy przeczytałbyś, że jeżeli nie potwierdzisz przez jakiś czas rejestracji to konto zostanie automatycznie skasowane :).


Tylko po jakim czasie :} Skoro rejestracja otwarta na weekend.
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 11/01/2008 21:14

If you don't do this, the new account will be deleted automatically after a few days Ok za kilka dni, dobra zakladam konto na gmailu, rejestruje sie na innym nicku, mam nadzieje, ze tamte konto usuna i obedzie sie bez konsekwencji.

Fro_Lech w tym rzecz, ze oni sa bardzo uczuleni na temat kont IP \:\)
Posted by: Fro_Lech

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 11/01/2008 21:34

Myślę, że jak się nie potwierdzi konta z o2 to nie będzie problemów.

Rejestracja to otwarta już teraz ;).
Posted by: Chaoz

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 11/01/2008 22:55

Originally Posted By: Experto
Panowie, jaka realna predkosc sciagania oni oferuja w porownaniu z polishtracker i btgigs?

to chyba bardziej zalezy od ilosci peerow i seedow oraz Twojego lacza niz jaka to stronka \:\)
u mnie leci tak samo zarowno na TB jak i PT
Posted by: connor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 11/01/2008 23:00

u mnie na nedznym neo sciaga max 200kb/s na PT, na TG 150kb/s przy podobnej sredniej seedujacych, przypuszczam ze to revolutiontt bedzie sporo odstawac, ale wole sie upewnic, dlatego sie zarejestrowalem.
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 11/01/2008 23:10

To chyba serwis amerykanski, wiec bajeczne lacza.
Posted by: connor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 11/01/2008 23:36

faktycznie niezle smiga i jeszcze daja Uploaded: 1.86 GB na wejsciu, wiec kto moze niech korzysta.
Posted by: agr1

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 12/01/2008 05:52

RevTT to o dziwo strona polska, obecnie anglojezyczna i z wiekszoscia userow zza granicy.

Rejestrujac sie polecam miec poczte na @gmail.com nie tylko na tej stronie, ale na wielu innych trackerach wiadomosci o rejestracji przychodza jako 'spam' albo wcale nie dochodza.

Co do pradkosci na RevTT to raczej bedziecie mieli full lacza (jesli macie dobrze skonfigurowany program do torrentow).
Tam jest zawsze bardzoooo wielu seedow.

Ps. Jesli wasze Ip juz jest tam zarejestrowane to raczej nie zalozycie nastepnego konta.
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 12/01/2008 06:01

Duzy + wiele gier na konsole
+ wiele seedow
+ filmy z 250 imdb

- chyba brak plikow free po jakims czasie
- chyba nie mozna dodac ziomkow do znajomych \:\(
Posted by: lupus

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 12/01/2008 06:37

Do mnie nie doszlo, mam interie.
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 12/01/2008 06:59

Nie widze takiej opcji aby do moderatora napisac w sprawie usuniecia konta na, ktorym mi nie doszedl mail. :|
Posted by: Dziabor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 27/01/2008 23:28

dziala wam HT?? czy znowu cos trzeba kombinowac z adresem...
Posted by: Sensej

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 27/01/2008 23:36

Da ktoś jakiś fajny zap?
Posted by: Kameleon

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 28/01/2008 00:19

Ma ktoś może zaproszenie na PT v btgigs ?

Nie jestem pijawką, a na hubie sieciowym się już biednie zrobiło =/
Posted by: agr1

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 28/01/2008 02:39

Originally Posted By: Dziabor
dziala wam HT?? czy znowu cos trzeba kombinowac z adresem...


Nie, nie dziala. Trwaja ataki ddos..

A wam wyzej piszacym polecam forum torrentmania.info tam rodzaja zaproszenia.

Sam obecnie nie mam nic bo rozdalem, zawsze mozna cos znalezc na tej stronce - http://www.btracs.com/ tu jest spis stron z otwarta rejestracja.

Originally Posted By: Kameleon
Ma ktoś może zaproszenie na PT v btgigs ?

Nie jestem pijawką, a na hubie sieciowym się już biednie zrobiło =/


Na Pt zaproszenia sa wylaczone, no ponoc maja je tylko uploaderzy, ale praktycznie ich nie rozdaja.
Do tego Pt nie dziala od jakiegos czasu..
A na Tg jest sie w miare latwo dostac.
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 28/01/2008 02:45

Moze i latwo, ale juz nie pamietam kiedy sami dali mi jakiegos zapka na TG.
Moze yahoo jakies ma.
Posted by: Dziabor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 30/01/2008 21:21

ma ktos info kiedy HT ruszy??
Posted by: Kameleon

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 31/01/2008 23:59

Jakieś zaproszenia? ;>

Z mininovej mi 800 kB/s leci O_o nieźle tego neta przyśpieszyli
Posted by: Kameleon

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 01/02/2008 00:39

ekhm od 800 do 30 potem 50 znowu 800 i tak skacze, a teraz znowu 60 jak kiedyś =/

Jakigo klienta używacie?
Posted by: Pav__

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 01/02/2008 00:42

Ja mam zaproszenie do tvtorrents.com jak ktoś chce to priv.
Posted by: ginciu

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 01/02/2008 01:24

kleinta najlepiej dobierac osobiscie zalerzy od łacza najlepiej wypróbować na jakims zagranicznym trackerze i samemu sobie ustawic
ja korzystam z utorrent jest chyba najpopularnijszy ale w swojej bogatej karierzze miałem wiele juz programów jesli ktos ma jakis problem zapraszam na priv
Posted by: Dziabor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 05/02/2008 05:46

ma ktos jakies zaproszenie na zbyciu do jakiegos pozadnego torretna?? najlepiej polskiego, HT ostatnimi czasy czesto nawala i sie juz wkurzam bo brakuje mi filmow do ogladania, zapewniam ze ssawka nie jestem i ratio utrzymuje na zadowalajacym poziomie!! czekam na jakies info
Posted by: Amkwish

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 05/02/2008 05:52

Originally Posted By: Dziabor
ma ktos jakies zaproszenie na zbyciu do jakiegos pozadnego torretna?? najlepiej polskiego, HT ostatnimi czasy czesto nawala i sie juz wkurzam bo brakuje mi filmow do ogladania, zapewniam ze ssawka nie jestem i ratio utrzymuje na zadowalajacym poziomie!! czekam na jakies info


http://www.peb.pl

20 zlotych na miesiac za konto premium w Rapidshare i zasysasz bez ograniczen, a oferta naprawde bogata ,aktualna ,a i mozna znalezc wiele perelek sprzed lat.
Nie musisz oczywiscie tez dbac o ratio.
Posted by: agr1

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 05/02/2008 17:49

Originally Posted By: Dziabor
ma ktos jakies zaproszenie na zbyciu do jakiegos pozadnego torretna?? najlepiej polskiego, HT ostatnimi czasy czesto nawala i sie juz wkurzam bo brakuje mi filmow do ogladania, zapewniam ze ssawka nie jestem i ratio utrzymuje na zadowalajacym poziomie!! czekam na jakies info


Jak lubisz filmy z polskim lektorem to jest otwarta rejestracja na miacho.info ewentualnie jak zamkneli rejestracje to mam tam 1 zaproszenie.
Strona jest w sumie nowa, ale przy tych ostatnich problemach pt i ht strona sie wybija i juz jest calkiem niezla.
Mozesz tez probowac sie dostac na ppolishbytes.net czesto sa wolne miejsca.
Albo wbic na forum rmvbusters.pl i poprosic o zaproszenie jesli lubisz format *rvmb

A jesli chcesz zaproszenie to jedynie zostaje ci starac sie o tg (torrentgigs).
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 08/02/2008 00:58

http://torrentleech.pl/

304 konta wolne, rejestrowac sie ;\) Nie cudowny portal, ale zawsze jakas alternatywa.
Posted by: nOcnY

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 08/02/2008 00:59

Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Dziabor
ma ktos jakies zaproszenie na zbyciu do jakiegos pozadnego torretna?? najlepiej polskiego, HT ostatnimi czasy czesto nawala i sie juz wkurzam bo brakuje mi filmow do ogladania, zapewniam ze ssawka nie jestem i ratio utrzymuje na zadowalajacym poziomie!! czekam na jakies info


http://www.peb.pl

20 zlotych na miesiac za konto premium w Rapidshare i zasysasz bez ograniczen, a oferta naprawde bogata ,aktualna ,a i mozna znalezc wiele perelek sprzed lat.
Nie musisz oczywiscie tez dbac o ratio.



na RS jest jednak chyba ograniczenie - nie mozna sciagnac wiec niz 25 GB w ciagu 5 dni
Posted by: Dziabor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 08/02/2008 04:11

Originally Posted By: Kylo
http://torrentleech.pl/

304 konta wolne, rejestrowac sie ;\) Nie cudowny portal, ale zawsze jakas alternatywa.


zalozylem sobie konto, filmy takie same jak wszedzie do pobrania, zobaczymy jak bedzie z predkosciami.... mysle ze dobrze

dzieki Kylo
Posted by: Wychowany_Na_Nalewce

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 08/02/2008 18:29

Szukam ludzi dobrej woli! Zaplace cash money za zaproszenie na Trance Traffic \:\) Mlody i glupi bylem, ze nie zadbalem o swoje dawne konto \:\(
Posted by: agr1

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 08/02/2008 18:41

Poszukaj na zapki.net - tam czesto sprzedaja konta lub zaproszenia :/
Posted by: ginciu

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 09/02/2008 00:44

mam troche zaproszeń na trance traffic chetni prosze na priv
Posted by: Wychowany_Na_Nalewce

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 09/02/2008 02:22

Chyba sie spoznilem bo juz masz zapchana skrzynke \:\(
Posted by: agr1

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 09/02/2008 05:08

Od jutra tj. 0:01 przez caly weekend do 23:59 w niedziele bedzie otwarta rejestracja na http://www.miacho.info - kolejna taka szansa za miesiac, albo przez zaproszenia.

Szczegolnie mozna polecic ten tracker milosnikom filmow z polskim lektorem.

Do tego na start daja 9gb uploadu gratis ;\)
Posted by: yaaho

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 10/02/2008 07:44

na btgigs.info aktualnie otwarta rejestracja!!!!!!
Posted by: Dziabor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 10/02/2008 07:51

daj linka do strony, bo jak wpisuje na google to mi sie adresy do jakis for pojawiaja tylko
Posted by: Dziabor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 10/02/2008 07:52

juz nie trzeba, dalem rade!! dzieki za info
Posted by: yaaho

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 10/02/2008 07:53

Originally Posted By: Dziabor
daj linka do strony, bo jak wpisuje na google to mi sie adresy do jakis for pojawiaja tylko


Originally Posted By: yaaho
na btgigs.info aktualnie otwarta rejestracja!!!!!!
Posted by: Dziabor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 10/02/2008 07:55

wpisalem w google btgigs.info i pojawily mi sie tylko odnosniki do for roznych, a jak dalem przed nazwa www. to juz bylo git!! dzieki
Posted by: Dziabor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 10/02/2008 20:01

pytanie, czy na torrentgigs.info jest cos takiego jak freebie?? czy tylko po 6 tygodniach od wstawienia nie naliczane jest ratio??
Posted by: yaaho

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 10/02/2008 22:10

jesli chodzi Ci o btgigs.info to jest cos takiego, kiedys bylo po 4 tygodniach, teraz jest po 6
Posted by: agr1

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 12/02/2008 05:26

Dla fanow dvd otwarta rejestracja na http://www.thedvdclub.org

A tu link do nowej polskiej strony http://www.polishsource.org
Podobno jest tam troche ludzi z pt i ht, zapowiada sie niezle - juz jest troche plikow i ponad 1500 userow.
Posted by: Wychowany_Na_Nalewce

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 12/02/2008 19:35

Originally Posted By: agr1
Poszukaj na zapki.net - tam czesto sprzedaja konta lub zaproszenia :/


Dzieki za info ziom!!! Kupilem sobie tam konto na Trance Traffic i jestem w 7 niebie
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 14/02/2008 02:50

Originally Posted By: Dziabor
Originally Posted By: Kylo
http://torrentleech.pl/

304 konta wolne, rejestrowac sie ;\) Nie cudowny portal, ale zawsze jakas alternatywa.


zalozylem sobie konto, filmy takie same jak wszedzie do pobrania, zobaczymy jak bedzie z predkosciami.... mysle ze dobrze

dzieki Kylo


Obecnie wolnych jest: 961 kont
Posted by: agr1

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 14/02/2008 03:59

torrentleech.pl to slabiutka stronka, z polskich i z otwarta rejestracja jest teraz http://www.sharetorrents.pl , czesto tez sa wolne konta na http://www.polishbytes.net
Oraz dalej otwarta rejestracja na nowej, dobrze zapowiadajacej sie stronie http://www.polishsource.org
Posted by: Dziabor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 17/02/2008 19:59

wyjasni mi ktos jak sie wstawia torrenty na btgigs??
Posted by: agr1

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 18/02/2008 05:06

Najpierw musisz miec ponad 100Gb uploadu, reszta w Faq - http://www.btgigs.info/faq.php#up1
Posted by: Dziabor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 07/03/2008 04:40

od kilku dni nie wlacza mi sie albo bardzo zamula mi strona http://btgigs.info/browse.php
wam tez??
Posted by: yaaho

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 07/03/2008 05:29

taaaaaaa, tragicznie chodzi
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 07/03/2008 05:42

Originally Posted By: Dziabor
od kilku dni nie wlacza mi sie albo bardzo zamula mi strona http://btgigs.info/browse.php
wam tez??


Trwa atak Ddos. Nie wiadomo ile to potrwa.
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 12/03/2008 04:54

Na TG wpiszcie w adresie https zamiast http i smiga dobrze :]
Posted by: Dziabor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 12/03/2008 22:21

Originally Posted By: Kylo
Na TG wpiszcie w adresie https zamiast http i smiga dobrze :]


no racja, wczoraj dzialalo, dzis do 12 tez dzialalo, nawet dodalem kilka nowych filmow do sciagania i znowu nie dziala i nic sie nie pobiera

[1129] dbconn: mysql_pconnect: Host 'btgigs.info' is blocked because of many connection errors; unblock with 'mysqladmin flush-hosts'

takie info wykakuje
Posted by: Dziabor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 12/03/2008 23:28

z 'btgigs.info' i z http://torrentleech.pl/browse.php po dodaniu torrentow sciagnely mi sie np po 0,3% i stoja i maja przy sobie czerwony kwadracik (uTorrenta 1.7.7 uzywam do sciagania), choc z torrentleech jeden film udostepniam i leci z maxymalnym uploadem.

wie ktos czemu tak jest?? z TG akurat sie nie dziwie bo stronka ma problemy, jednak TL chodzi poprawnie i do tego jeden film caly czas seeduje i leci na maxa, a download nic nie leci... :/
Posted by: agr1

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 14/03/2008 00:42

Jak ktos lubi seriale z polskim lektorem to otwarta rejestracja na red star torrents - http://rstorrent.org.pl

Tu aktualny screen ze strony - http://img177.imageshack.us/img177/3103/redstarms4.jpg
Posted by: Mruzu

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 22/04/2008 06:01

Ma ktoś jakieś zaproszenia?
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 22/04/2008 06:10

Na Polish source mam 2 zaproszenia i 2 na Polishbytes.
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 22/04/2008 06:15

I 1 zaproszenie na http://miacho.org
Posted by: agr1

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 22/04/2008 18:34

W najblizszym czasie (ok. 7dni) wszyscy userzy ktorzy ich dotowali dostana 2 zaporoszenia oraz power userzy (ktorzy nie musieli dotowac) 1 zaproszenie.
I tak beda rozdawac zaproszenia co 14dni - niewiadomo przez jaki czas.

Co do zaproszen na Tg (czy Btgigs zalezy jak kto tam ich nazwie) moge podac link do forum gdzie admini Tg rozdaja (kazdemu kto poprosi i obieca uzywac konta) zaproszenia za free. \:\)

Do tego otwarta rejestracja na torrentleech.pl i nie wiem czy jeszcze nie na rmvbusters.

Obecnie mam 3 zaproszenia na miacho, 2 na polishsourse, 2 na torrentleech i 6 na rvmbusters. Za jakis tydzien dostane 1 zaproszenie na HT.
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 02/05/2008 00:53

Moge dac 2 zaproszenia na TG. Tylko tym co wiedza o co chodzi ratio i te sprawy...
Posted by: Tibastus

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 02/05/2008 01:05

Originally Posted By: Kylo
Moge dac 2 zaproszenia na TG. Tylko tym co wiedza o co chodzi ratio i te sprawy...


Jesli mozna prosic bylbym wdzieczny..
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 02/05/2008 01:07

Mail na PW ;\)

I juz beda rozdane oba zaproszone.
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 02/05/2008 01:07

*zaproszenia.
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 11/05/2008 22:11

Oddam zaproszenie na HT, bo inaczej mi o polnocy przepadnie.
Posted by: Dziabor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 11/05/2008 22:35

to HT jeszcze dziala??
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 11/05/2008 22:40

http://heaventracker.org/ Normalnie dziala od gdzies 3 tygodni.
Posted by: Dziabor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 11/05/2008 22:46

to widze ze chyba usuneli moje konto juz.... a jeszcze z miesiac temu tam wchodzilem jak mi sie udalo, bo co chwile mieli jakies ataki i usunalem linka z ulubionych torrentow, teraz sciagam wszystko z btgigs
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 11/05/2008 22:55

Ja wiekszosc rowniez z TG. Ale tez PT i HT oraz Miecho i PB rzadziej.
Posted by: Dziabor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 29/05/2008 18:09

dziala wam TG??
Posted by: ramm+

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 25/06/2008 03:37

Miałby ktoś jakieś zbędne zaproszenie? Oprócz miacho bo tam już posiadam konto. Dodatkowo mogę dać też zaproszenie na miacho.
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 11/07/2008 00:59

Dam 5 zaproszen na Rmvbusters.pl jak ktos lubi w tym formacie to w sam raz dla niego filmy, ja z tej strony juz powoli przestaje korzystac.

http://heaventracker.org/ - jedno zaproszenie(tylko na poczte gmail)

Na TG nie dam, juz kiku stad zostalo wyrzuconych.

Na Miacho, PT, PS, PB nie posiadam.
Posted by: connor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 11/07/2008 01:02

Originally Posted By: Kylo

Na TG nie dam, juz kiku stad zostalo wyrzuconych.


\:D mnie to nie dziwi

polishtracker i btgigs najlepsze
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 11/07/2008 01:21

Originally Posted By: Experto
polishtracker i btgigs najlepsze

Taa coraz wiecej schabów na obu trackerach

Polishtracker to typowy scenowy tracker.

A TG typowo polskie wstawki Nember łan \:\)

Heaventracker za to wymiata serialami z polskim lektorem.

Kazda strona ma cos do zaoferowania.

Tak jak rowniez z Dvd seed gdzie same dvd z polskimi napisami lub lektorem.
Posted by: connor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 11/07/2008 02:07

Heaventracker, jakie seriale? Maja The A team albo mcgyvera z lektorem? Albo Swietego z Rokerem Moore :D?
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 11/07/2008 02:19

Originally Posted By: Experto
Heaventracker, jakie seriale? Maja The A team albo mcgyvera z lektorem? Albo Swietego z Rokerem Moore :D?


Druzyna A tez jest widze. MacGyver rowniez, zreszta na TG... sprawdz sam.

The Saint na HT widze tylko film z 1997 PL The Saint.
Posted by: connor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 13/10/2008 03:37

Kylo gdzie wrzucaja magazyn liga+? Wiem ze na btgigs jest liga + ale extra, a zwykla lige ktos gdzies wrzuca?
Posted by: agr1

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 13/10/2008 04:19

Na polishbyte.net jest liga + i liga + extra.
Dostac sie tam latwo, czesto otwarta rejestracja.
Posted by: connor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 13/10/2008 17:00

Thx, mialem tam kiedys konto to mnie zbanowali bo sie nie logowalem z rok, a teraz 0 dostepnych kont. Jeszcze jakies inne? A moze ktos wrzuca tez inne ligi? Bo na C+ to chyba jest przeglad wszystkich lig.
Posted by: podstawek

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 13/10/2008 18:10

Na C+ są bramki z angielskiej, francuskiej, włoskiej i hiszpańskiej
Posted by: agr1

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 13/10/2008 20:16

Hmm, pewnie na jakis typowo sportowych trackerach by sie cos znalazlo, ale nie po polskiemu. ;\)
Posted by: Davidian

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 13/10/2008 22:19

Przyjme zapka na Heaventracker

Posiadam zapki na RMVB, PT i BT
Posted by: Azzaro

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 29/10/2008 04:33

Podziel sie ktoś zaproszeniem do polsihtarckera??? isohunt,mininova i tor.org, na gry wii 4.7gb daja mi 1-3kb/s:/przy nieblokowanym uploadzie
Bede b.wdzieczny:)
Posted by: fala

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 29/10/2008 05:07

a na peb.pl lub fuzja.com szukałeś? tylko że tam torrentów nie ma ;\)
Posted by: agr1

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 29/10/2008 16:42

Originally Posted By: Azzaro
Podziel sie ktoś zaproszeniem do polsihtarckera??? isohunt,mininova i tor.org, na gry wii 4.7gb daja mi 1-3kb/s:/przy nieblokowanym uploadzie
Bede b.wdzieczny:)


Na polishtrackerze gier na wii niewiele, a o zaproszenie bardzo trudno, za to np. na revolutiontt.net masz 392 torrenty z grami wii
i pelno seedow, wiec o predkosci sie nie martw.
Akurat mialem tam 1 zaproszenie, ale musze znalezc haslo (gdzies mam zapisane).

Albo na demanoid.com masz 299 torrentow z grami na wii, i tu mam kilka zaproszen odrazu jak chcesz. To jest tracker z bardzo duzo iloscia osob wiec o dobre predkosci tez nie trudno.
Posted by: agr1

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 29/10/2008 17:31

Jeszcze na bitgamer.com jest 337 torrentow na wii.
Z seedami roznie, ale nie jest zle.
Wczoraj byla tam otwarta rejestracja, teraz pewnie tez.
Posted by: podstawek

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 30/10/2008 04:13

ja poproszę o zaproszenie na demonoid \:\)
Posted by: Gowysp

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 30/10/2008 05:58

na demonoida też mogę dać zaproszenie ;\)
Posted by: agr1

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 30/10/2008 15:15

Originally Posted By: podstawek87
ja poproszę o zaproszenie na demonoid \:\)

Wyslalem Ci na priv. Sprawdz sobie.
Posted by: podstawek

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 30/10/2008 16:27

dzięki
Posted by: M4CI3K

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 30/10/2008 18:11

przyjmę z chęcią zaproszenie na jakiegoś torrenta, bo zasysam tylko z TG i coś mi się scedowanie zepsuło ostatnio i chciałbym zobaczyć jak pójdzie na jakimś innym
Posted by: agr1

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 30/10/2008 22:22

Maciek jak chcesz jedynie potestowac to masz sporo trackerow z otwarta rejestracja tu lista: http://www.btracs.com/
Posted by: Chorwat

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 30/11/2008 08:30

Witam, wiem że jest sporo fanów Torrentów na forum, więc pewnie ktoś byłby tak miły i podrzuciłby jakiś zaproszenie na dobry polski serwis z torrentami np Polish Tracker, albo coś podobnego \:\) Pozdro i licze na odzew
Posted by: maaajo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 12/12/2008 05:58

Mam 2 zaproszenia na HeavenTracker, czekam na jakieś fajne oferty wymiany. ;\)
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 07/02/2009 23:09

Oddam na TG... jakiś screen dajcie
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 07/02/2009 23:15

Experto ma za friko grin ale chyba ma

co do screenów to moze byc z utorrenta ze statystyk.
Posted by: connor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 07/02/2009 23:24

mam polishtracker i btgigs i to w zupelnosci starcza grin
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 07/02/2009 23:29

Ja PT juz nie mam frown Kiedy wyjechalem do UK, kumpel sie nie logowal łobuz i poszło w piździec.
Posted by: connor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 07/02/2009 23:35

Chyba maja jakies parkowanie konta na kilka miechow?
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 07/02/2009 23:41

Originally Posted By: Experto
Chyba maja jakies parkowanie konta na kilka miechow?


Maja, ale znajomy mial uzywac...
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 08/02/2009 00:01

Originally Posted By: Experto
Chyba maja jakies parkowanie konta na kilka miechow?


Podaj nazwe konta, ala fotka :] Moze byc na PW
Posted by: Damian_bet

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 12/02/2009 02:12

Hej, kupie zaproszenia na dobre trakcery ogolne , z filmami, serialami itp.

Dodatkowo poszukje zaproszenia lub konta na mma-tracker.net , tez kupie wink

Pozdraiwiam
Posted by: agr1

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 12/02/2009 02:46

Jak mozna placic za cos co jest darmowe?
Kraza po necie zaproszenia na dobre trackery, wystarczy poszukac.
Sam mam na ht, tg i jakies tam inne, ale nie wiem ktore aktualne..
Posted by: Damian_bet

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 12/02/2009 03:00

nie mam na to poprostu czasu. smile
Posted by: Kameleon

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 10/03/2009 21:51

Przytule zaproszenie jeśli ktoś ma smile

Jest gdzieś teraz otwarta rejestracja?

Dzięki.
Posted by: agr1

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 10/03/2009 23:23

http://www.btracs.com/ tu lista stron z otwarta rejestracja.
Zazwyczaj nie ma tam nic ciekawego, ale od czasu do czasu znajdzie sie cos naprawde dobrego.

Z obecnych najlepsza: http://bittorrents.ro/signup.php
Duzo torrentow, duzo seedow.

Jeszcze niedawno mialem 2 zaproszenia na heaventracker albo rozdalem..
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 12/03/2009 00:54

Originally Posted By: Kameleon
Przytule zaproszenie jeśli ktoś ma smile

Jest gdzieś teraz otwarta rejestracja?

Dzięki.


A masz na TG?
Posted by: Kameleon

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 12/03/2009 02:00

Nie mam.

Teraz zrodził się problem z polishtrackerem. Może ktoś coś poradzi.

Do tej pory używałem bitcometa i download oraz upload były znośne. Teraz po przeuceniu na utorrent i przekierwaniu portów (sieć osiedlowa+router) dl leciał 1mb/s, a upload stoi. Pokazuje "brak połączeń przychodzących" i że port nie jest otwarty =/

Zgaduje, że provider musi otworzyc port u siebie lub musze wykupić zmienne/zewnetrzne/rzeczywiste ip ?

Dziwi mnie tylko, ze bitcomet śmigał, a ten ni umie się przemóc.
Posted by: connor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 12/03/2009 02:22

Zeby sie dostac teraz na TG albo polishtracker to ciezka sprawa, na jednym i drugim jestem poweruserem od kilku lat i zaproszen juz nie daja.
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 12/03/2009 02:48

Jestem TG Maniakiem i tez nie daja. Ale dostalem oststnio kilka w czarodziejski sposob, jak cos Leon podaj gmaila na PW.
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 19/03/2009 05:16

http://www.sport-torrents.org/signuppl.php nowo powstala polska stronka, rozwija sie, otwarte rejestracje. Fajna sprawa smile

Mecze Nba z Pl komentarzem i wiele innych.
Posted by: Tibastus

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 01/05/2009 16:19

Macie moze problemy z zalogowaniem sie na PT??
Probuje od kilkudziesieciu minut i nic.
Posted by: Wczorajszy11

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 06/05/2009 02:39

Witam. Poszukuję zaproszenia na Polishtracker.org Obiecuję że będę dbał o konto i będę seedował ile trzeba. Jeśli jest ktoś taki dobry kto może podarować zapka to bardzo bym prosił. Z góry dziękuje Mój email: dway111@gmail.com
Posted by: rimeven

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 06/05/2009 02:42

ile płacisz?
Posted by: Wczorajszy11

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 06/05/2009 04:22

Originally Posted By: rimeven
ile płacisz?
Nic niepłace. Ja chce tylko zaproszenie.
Posted by: rimeven

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 06/05/2009 05:53

To powodznia laugh

Na polishtracker po 50 złotych chodzą zaproszenia.
Posted by: agr1

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 06/05/2009 15:16

A na co wam Polishtracker?
Tyle innych fajnych trakerow, gdzie latwiej sie dostac.
Zalezy co kto sciaga, ale zamiast PT mozna sobie zalatwic jakies 2 przecietne inne trackery i juz mamy wszystko to co na PT.
Zapewne wiekszosci zamiast PT wystarczylby Heaventracker lub TorrentGigs (Btgigs).
Jesli nie potrzeba nam polskich wstawek to juz w ogole hulaj dusza piekla nie ma, tyle swietnych, zagranicznych trackerow gdzie latwo sie dostac..

Bylem kiedys na PT wiec wiem co mowie (juz nie jestem bo mnie denerwowala ich polityke). Obecnie korzystam z Ht, Btgigs i 2 zagranicznych (jeden ogolny i jeden serialowy).
Mam milion razy wiecej rzeczy niz na PT mozna znalezc + szybsze wstawki.
Posted by: lelu

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 06/05/2009 17:21

Cytat:
Jesli nie potrzeba nam polskich wstawek to juz w ogole hulaj dusza piekla nie ma, tyle swietnych, zagranicznych trackerow gdzie latwo sie dostac..


moglys cos polecic ?:) i jak ma wtedy wygladac seedowanie zeby bylo ladnie pieknie, mowie o minimalnej bo wiadomo, ze maximum nie wyznaczaja smile a mnie niestety ogranicza upload 24kb/s :/
Posted by: agr1

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 06/05/2009 23:02

Jesli masz tak slaby upload to najlepiej wkrec sie w jakis tracker, w ktorym sa darmowe wstawki (gdzie mozesz podwyzszac ratio). Jesli wystarczy Ci format rmvb to idealna strona dla ludzi ze slabym uploadem jest polski rmvbusters - latwo sie dostac. Warunki seedowania sa okej, do tego wstawki po ilustam dniach sa darmowe, czasem tez nowe wstawki lub paczki sa darmowe.
Dobry jest zagraniczny torrentbytes, mnostwo seedow. Obecnie nie wiem jak tam jest, ale kiedys wszystkie paczki + mp3/oday byly darmowe i czasem robili darmowy weekend, albo jakis 24h.
Dawniej czesto byla otwarta rejestracja.
Atlernatywa bedzie demonoid - ogromny tracker, czesto wrzuty polakow calych paczek seriali w nieco slabszej jakosci za to o wiele mniej zajmuja. Masa ludzi, wstawki zyja dosc dlugo. Ja tam nie mam najmniejszego problemu z seedowaniem, ratio mam ponad 3,000. O zaproszenie latwo, sam chyba kilka mam.

Ja teraz korzystam z 4 stron, wiekszosc stron olalem bo tu mam wszystko co chce, takze juz nie orientuje sie dokladnie co, gdzie i jak jest.
Posted by: podstawek

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 07/05/2009 00:24

ja korzystam z torrenty.org, demonoid, thepiratebay i mininova
nie ma żadnego wymaganego ratio, a z transferem nie ma problemu
Posted by: connor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 07/05/2009 07:31

Polishtracker poza konkurencja, aby sie tam teraz dostac trzeba troche wydac.
Co do ich polityki to trzeba uwazac aby nie zaliczyc bana, mam tam konto z 3 lata i wiem jedno z moderatorami to tam nie ma dyskusji bo ban z miejsca smile

btgigs juz nie ten transfer, ale w miare dobre. Seriale sciagam z isohunt transfer dobry i nie musze martwic sie o ratio.
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 07/05/2009 16:55

Originally Posted By: Experto
Polishtracker poza konkurencja, aby sie tam teraz dostac trzeba troche wydac.


Kto musi wydac ten musi :>
Posted by: agr1

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 08/05/2009 00:35

Wcale nie trzeba wydawac kasy, na PT ja np. moglbym ponownie tam miec zaproszenie (mam inne Ip niz kiedys wiec nie ma problemu), ale zwyczajnie w swiecie nie potrzebuje tego trackera to raz, a dwa, ze nie mam zamiaru sie z nimi uzerac.
Jakim cudem? A bardzo prostym, sa fora gdzie ludzie sie dziela zaproszeniami, przesiaduje na 2, rozdalem juz wiele zaproszen, mam sporo postow i dobry staz, do tego ewentualnie moge jakies zaproszenia od siebie dorzucic i juz.

Co do seriali to ja sciagam z tv.torrents.ro - to jest poprostu genialny tracker. Niestety obecnie brak systemu zaproszen, i zamknieta rejestracja. Ale ogolnie super tracker, multum seriali, czas wstawek blyskawiczny, predkosci swietne, ilosc seedow i shelli ogromna (moje lacze 10mb wiecznie sciaga max czyli 1,2mb/s). Do tego kazdy serial takze w wersji HD (wszystkie Hd freeleech), wiekszosc takze calymi seriami, czesto free.
Posted by: antyfutbol

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 29/06/2009 02:49

Jaka stronke polecacia do sciagania wydarzen sportowych ?
Posted by: agr1

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 29/06/2009 15:47

Z otwarta rejestracja:
http://www.bestmmatorrents.com/account-signup.php
http://www.bestsportstorrents.com/account-signup.php
http://torrents.huntparkinsider.com/signup.php
http://www.muaythaitorrents.com/account-signup.php
http://www.bestmmatorrents.com/account-signup.php
http://overtopropetorrents.com/signup.php
http://www.sport-scene.net/signup.php
http://t3nnis.tv/signup.php

Nie testowalem, ale zapewne cos sobie wybierzesz.
Jesli dobrze pamietam to te 2 ostatnie powinny byc dobre.
Posted by: Kameleon

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 23/07/2009 13:26

Szukam torrenta z finału drużynowego Pucharu Świata na żużlu. Ma ktoś może? :>
Posted by: Bafanxxx

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 11/08/2009 07:07

Witam

Bardzo prosze o pomoc potrzebuje stronki torrent z filmami DVD PL
mam łacze 10 mb a komp jest wlaczony wsumie 24/h wiec z seddowaniem nie bedzie problemow smile
Za wszystkie odpowiedzi dziękuje.
Posted by: Bafanxxx

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 11/08/2009 07:30

jak zdobyc zaproszenie na dvd seed????
Posted by: Dziabor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 14/10/2009 01:21

dziala wam btgigs??
Posted by: chim123

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 14/10/2009 02:09

Działał przez chwilę i znowu atak DDoS smile

PS. Chętnie przyjmę zaproszenie na PT w zamian za BTGIGS wink
Posted by: Rancorn

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 14/10/2009 06:26

Co za psy te DDoSy przeprowadzaja :/
Ogólnie domyślam się że raczej mało osób tu siedzi w torrentach, ale może ktoś dysponuje zaproszeniem do jakiejś strony muzycznej (waffles what.cd) o ratio dbam, w zamian mogę wysłać zaproszenie do BTGIGS.
Byłbym bardzo wdzięczny.
Posted by: Amkwish

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 15/02/2010 03:34

Originally Posted By: Experto
Nie mam czasu szukac, a potrzebne mi forum gdzie wrzucaja seriale z lektorem, takie jak Burn Notice, Nip Tuck czy tez the office. Moze macie namiary? bo polishtracker czy btgigs tego nie maja.


Mariusz, przegladnij www.peb.pl
Posted by: antyfutbol

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 03/04/2010 16:12

Ma ktos wolne zaproszenie do jakis torrentow, gdzie liczy sie ratio, najlepiej polski serwis, choc nie musi.
Posted by: agr1

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 03/04/2010 16:19

Obecnie mam jedynie na Demonoid. Jak chcesz to pisz na priv.
Posted by: simka_airMen

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 19/04/2010 19:12

Posiada ktos z was zaproszenia na www.sport-scene.net albo sportbit.org ? Mialem kiedys na oba jednak wyjazd 2 miesieczny i konta zostaly skasowane ;/
Posted by: hugo_

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 23/06/2010 01:25

ma ktoś zaproszenie na jakiś serwis najlepiej polski ?
Posted by: blacky82

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 23/06/2010 11:28

hdbt.eu otworzylo rejestracje znowu
Posted by: qbasmuggy

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 23/06/2010 14:47

mam 1 zaproszenie na polishbytes
Posted by: wik2000

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 04/10/2010 05:34

ma ktoś wolne zaproszenie na Polish Tracker lub inne.
Posted by: Dziabor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 05/10/2010 02:15

mam zaproszenia na btgigs, z checia zamienie na jakies inne
Posted by: GBocian84

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 27/11/2010 07:12

Przydałoby się zaproszenie do dobrego serwisu z torrentami. Ktoś może pomóc? smile
Posted by: lencio

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 30/12/2010 07:28

ma ktos zaproszenie na tranceroute ? w zamian moge dac zapa na rmvbusters
Posted by: chim123

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 30/12/2010 07:34

Mam do oddania 2 zaproszenia na BTGigs.info. Oddam chętnym zarejestrowanym przed 2010 na mecz.pl smile
Posted by: Dziabor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 30/12/2010 07:44

rowniez posiadam dwa zaproszenia na btgigs.info, z chcecia bym zamienil na jakis inny torrent

konto na btgigs posiadam juz dosc dlugo staty dobre, zadna ze mnie pijawka jesli ktos sie boi warna

to moje staty
Ratio: 2.286 Wysłałeś: 433.48 GB Pobrałeś: 189.61 GB
Posted by: Pav__

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 30/12/2010 10:22

Ja mogę odstąpić:
torrentleech.org (1)
tvtorrents.com (3)
Posted by: Dziabor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 30/12/2010 18:02

ja bym poprosil torrentleech jak mozna smile
Posted by: Kaznodzieja

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 30/12/2010 21:29

moge wziasc zaproszenie BTGigs.info i tvtorrents
Posted by: chim123

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 30/12/2010 22:01

Originally Posted By: chim123
Mam do oddania 2 zaproszenia na BTGigs.info. Oddam chętnym zarejestrowanym przed 2010 na mecz.pl smile


Zaproszenia już rozdane smile
Posted by: podstawek

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 30/12/2010 22:43

a czym różnią się strony z rejestracją od np. btjunkie, gdzie nigdy nie ściągnąłem żadnego fake i prędkość ściągania też jest dobra?
Posted by: Skull

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 30/12/2010 23:41

podrzuci ktoś może linkami do Battlestar Galactica 3 sezon z lektorem?
Posted by: Pav__

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 31/12/2010 09:26

Happy new year giveaway!! Use HAPPY2011 as invite code and join the TorrentLeech family! 30k invites will be given, hurry up! Happy new year!

http://www.torrentleech.org/user/account/signup

W polu "Invitation Code" podajecie HAPPY2011 i zakładacie konto.
Spieszcie się bo liczba miejsc ograniczona
Posted by: marek86

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 11/01/2011 03:53

Witam ma ktoś może jakieś zaproszenie na stronę z filmami w formacie mkv? smile
Posted by: Dziabor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 17/01/2011 05:12

poszukuje zaproszenia na torrentleech, w zamian moge dac na btgigs
Posted by: Szypii

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 02/05/2011 23:18

witam potrzebowałbym taki pliczek http://torrenty.org/torrent/568413
Jak komuś by się chciało wysłać to proszę o kontakt na PW
Posted by: Szypii

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 02/05/2011 23:22

a i mam wolne zaproszenie na torrenlech, wiec wymienie za rowniez cos ciekawego, lub na bilety na euro laugh
Posted by: tommyscouser

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 02/05/2011 23:55

nie mogę wysłać prywatnej wiadomości jeśli chcesz tego torrenta do Diablo poślij maila
Posted by: Szypii

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 03/05/2011 00:17

juz artek mi wysłał, dzieki za chęci :))
Posted by: tommyscouser

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 03/05/2011 00:26

polecam się na przyszłość
Posted by: marek86

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 26/06/2011 00:12

wiecie może co się podziało ze stronką Polishtracker ?
Posted by: Tibastus

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 26/06/2011 18:56

Originally Posted By: marek86
wiecie może co się podziało ze stronką Polishtracker ?


Cytat:
2011-06-24 - UWAGA - mamy problem z DNS'ami domeny - na chwilę obecną sugeruje coś takiego:
1. Znaleźć w windowsie pliczek "hosts"
a) dla windows będzie to: C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts
b) w linux: /etc/hosts (czasami także "order hosts,bind" do /etc/host.conf oraz "hostresorder local bind" do /etc/resolv.conf)
2. Wkleić tam następującą linię:
195.242.152.210 polishtracker.org irc.polishtracker.org announce.polishtracker.org
3. Pod windows sprawdź czy nie masz kilku plików hosts - zmiany powinny być we wszystkich. Po zmianach może być wymagany restart.
Posted by: Self-Confident

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 26/06/2011 23:33

długo juz tak mowia? zmiana dnsow trwa max 48 h a najczesciej ok 4-5 h.
Posted by: Tibastus

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 27/06/2011 04:32

Originally Posted By: Self-Confident
długo juz tak mowia? zmiana dnsow trwa max 48 h a najczesciej ok 4-5 h.


Nowy news:

Cytat:
2011-06-25 - Czekając na wyjaśnienie sytuacji naszej domeny przez rejestratora, postanowiliśmy uruchomić zapasowy adres dla strony: polishtracker.net - wszystko powinno na nim działać normalnie - oprócz SSL które większości z was nie będzie działało.
ps. posłaliśmy mailing o nowej domenie. Więcej na forum.
Posted by: Gaske

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 03/07/2011 19:38

Jakie są strony z torrentleechers w nazwie? grin

Mam zapisany login i hasło, a nie zapisałem adresu strony,
próbowałem kilku kombinacji i coś nie mogę znaleźć. tongue
Posted by: Kylo

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 03/07/2011 21:05

http://torrentleech.pl
http://www.torrentleech.org/
Posted by: Tibastus

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 06/07/2011 04:51

Do końca miesiąca otwarta rejestracja.
Potem prywatny tracker

Pełno nowości , duży wybór wszystkiego

http://www.torrentday.com
Posted by: Gaske

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 22/07/2011 02:22

Macie jakis torrent z otwarta rejestracja gdzie jest duzo filmow HD?
Posted by: Gaske

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 15/08/2011 21:21

Można gdzieś teraz mecz ściągać? Tenis, piłka?

Na t3nnis.tv z ratio w czas nie wyrobiłem, sport-video.pl nie działa widzę chyba, jakieś inne darmowe są?
Posted by: Kura

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 15/08/2011 22:56

aport-video zmieniło adres na http://www.speedway-video.com/
Posted by: Gaske

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 16/08/2011 18:31

Ok, dzięki. piwo
Posted by: Kreczmer

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 17/08/2011 21:25

jesli chodzi o pilke to polecam rgfootball.net
Posted by: dinedl

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 07/09/2011 05:50

podeslalby mi ktos login i haslo do jakiejs stronki z torrentami np torrenty.pl ?
Posted by: dinedl

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 07/09/2011 05:51

Originally Posted By: dinedl
podeslalby mi ktos login i haslo do jakiejs stronki z torrentami np torrenty.pl ?
chcialbym jedynie sciagnac se od czasu do czasu jakas gierke za free bede wdzieczny
Posted by: fenomen

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 18/09/2011 06:17

mam zaproszenie na rmvbusters jak ktoś chce
Posted by: connor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 07/02/2012 01:44

potrzebne jakies forum/strony torrentowe na amerykanskie seriale z polskim lektorem

na btgigs troche jest tego ale nie wszystko, np brak the office
Posted by: connor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 23/02/2012 01:55

uzywa ktos tu polishtrackera? bo stracilem waznosc konta a byc moze mozna odzyskac tylko nie mam kontaktu z tamtymi moderatorami
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 23/02/2012 04:06

Chodza plotki ze na chomikuj, dzialaja smutni panowie ze sluzbowymi zbiorami,sciagasz ich poliki to cap grin
Moze to ktos potwierdzic/zaprzeczyc.
Posted by: lencio

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 10/04/2012 19:08

mam zapa na cinemamovies jak ktos chce
Posted by: connor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 29/01/2013 04:07

mozna sie dostac jeszcze na polishtracker? gdy mieli awarie i zmienili strone to nie logowalem sie przez jakis czas i mi konto usuneli, szukam takich seriali z lektorem jak:
the wire, shield, modern family, the office

na btgigs nie maja
Posted by: antyfutbol

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 29/03/2014 13:53

Chenite przyjme zaproszenie na polskie torrenty, gdzie wrzucaja filmy w fullhd
Posted by: agr1

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 14/08/2014 16:53

Posiada ktos zaproszenie na jakis prywatny tracker gdzie wrzucane sa seriale calymi sezonami?
Potrzebuje cos obok tvtorrrent.ro/freshon.tv, ktory obecnie nie dziala.
Trzeba alternatywy.
Jak freshon wroci to moge sie odwdzieczyc zaproszeniem na niego.
Posted by: Dziabor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 22/11/2014 16:27

posiada ktoś jakieś fajne zaproszenia do torrentów? z chęcia bym skorzystał, głównie chodzi mi o filmy i seriale
Posted by: Dziabor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 25/03/2015 20:25

nikt nic? a ktoś zna jakieś gdzieś z otwartymi rejestracjami?
Posted by: agr1

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 26/03/2015 07:35

A jakiego trackera szukasz: zagraniczny czy polski zeby byl lektor?
Jak wiesz jak dbac o ratio, seedowac i utrzymac konto to napisz na priv.
Posted by: Dziabor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 26/03/2015 20:10

poszło PW
Posted by: Dziabor

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 04/06/2015 20:53

działa wam http://btgigs.info/browse.php

ktoś wie kiedy ruszy?
Posted by: Kenny

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 06/06/2015 10:36

Witam, mam pytanie, jakie strony z torrentami obecnie polecacie? Takie dla prostego wink uzytkownika, korzystalem z tnttorrent.info ale zamkneli i nie wiem za bardzo na co sie przerzucic :/
Posted by: Warren

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 06/06/2015 11:16

https://kat.cr/
https://thepiratebay.mn/
Posted by: tooofi34

Re: Torrent: Polish Tracker? zaproszenie - 16/12/2018 20:38

Witam. Kupie zaproszenie na btgigs: tooofi34@gmail.com

Lub wymiana na polishsource