Jaki odtwarzacz DVD polecacie?

Posted by: Lopez

Jaki odtwarzacz DVD polecacie? - 26/08/2008 17:36

Witam.

Zwracam się do was z zapytaniem jaki odtwarzacz DVD polecacie? Do wydania ~400 zł odtwarzacz bylby glownie do ogladania filmow, wymagania ( obsluga polskich napisow, wielkosc napisow ma byc wyrazna, podlaczenie do TV LCD, obslugiwanie jak najwiekszej ilosci formatow filmow czyt. piratow.

Z tego co czytalem na necie to odradzaja brac Mante.

Pozdrawiam
Posted by: Lopez

Re: Jaki odtwarzacz DVD polecacie? - 26/08/2008 17:47

Zapomnialem dodac zeby bylo jeszcze zlacze USB
Posted by: andrzejek_84

Re: Jaki odtwarzacz DVD polecacie? - 26/08/2008 19:53

ja mam dvd marki WIWA i spelnia te kryteria, modelu nie pisze bo juz 2 lata ma i teraz sa lepsze
Posted by: _Way_

Re: Jaki odtwarzacz DVD polecacie? - 26/08/2008 19:58

Poszukaj jakichś testów na necie- szukanie poprzez opinie użytkowników to nie najlepszy pomysł.
Posted by: Coronach

Re: Jaki odtwarzacz DVD polecacie? - 26/08/2008 21:52

Ja mogę jednak polecic mantę ale konkretny model, tzn Lord 0-34
ma HDMI, USB, czytnik kart, mały poręczny, czyta wszystko, bardzo duże możliwości regulacji dot. napisów, czyta większość formatów (nie czyta Qpel'a, ale to raczej Ci się nie przyda \:\) )
Ponadto bezproblemowo wszytskie płyty, formaty napisów itd

Moim zdaniem chyba najlepszy model Manty

W sklepach ciężko dostać, na allegro koło 150PLNów
Posted by: Coronach

Re: Jaki odtwarzacz DVD polecacie? - 26/08/2008 21:55

I jeszcze dopiszę, bo wnioskue z Twojego posta, że zależy ci na odtwarzaniu DivX'ów, to wielkij różnicy w "markowym" odtwarzaczu za 400 PLNów nie zauważysz, a raczej możesz mieć więcej problemów z kompatybilnością (tzn odtwarzaniem różych płyt, formatów i napisów)
Także moim zadaniem z divxami najlepiej się sprawują właśnie konkretne modele Manty, Corra, Wiwy itp.
Posted by: Lopez

Re: Jaki odtwarzacz DVD polecacie? - 27/08/2008 14:25

Dzięki wszystkim za odpowiedzi

Coronach szukalem na necie i tego modelu ani na allegro ani w sklepach nie ma

A co myslicie o Pioneerze DV-400?
Posted by: gryzonko

Re: Jaki odtwarzacz DVD polecacie? - 27/08/2008 15:03

Ja kupiłem niedawno coś takiego. Z niższej półki cenowej, ale w suumie am większość opcji o których pisałeś
http://www.allegro.pl/item401577217_dvd_divx_mp3_odtwarzacz_philips_dvp5160_usb_pilot.html

Coś wiecej.... córka ogląda na nim bajki i nie narzeka, ja nie mam czasu \:\)
Posted by: Lopez

Re: Jaki odtwarzacz DVD polecacie? - 27/08/2008 16:12

Originally Posted By: gryzonko
Ja kupiłem niedawno coś takiego. Z niższej półki cenowej, ale w suumie am większość opcji o których pisałeś
http://www.allegro.pl/item401577217_dvd_divx_mp3_odtwarzacz_philips_dvp5160_usb_pilot.html

Coś wiecej.... córka ogląda na nim bajki i nie narzeka, ja nie mam czasu \:\)
Dobry. Tylko szkoda ze na moim nowym LCD nie pojdzie
Posted by: Don

Re: Jaki odtwarzacz DVD polecacie? - 28/08/2008 09:12

z wyjściem HDMI i do divx/xvid najlepsze są w tej cenie Ferguson 880HX i Pioneer DV400 (tylko tutaj by trzeba wgrać zmodyfikowany soft), ciut gorszy ale i tańszy jest Philips DV5980
wszystkie oferują lepszą jakość od wynalazków typu Wiwa/Korr/Manta itp

polecam najbardziej tego Fergusona, jakościowo to samo co Pioneer ale ma troche więcej opcji do divx
Posted by: rycerz_83

Re: Jaki odtwarzacz DVD polecacie? - 28/08/2008 17:01

ja rowniez rozgladam sie za DVD, najwazniejsze dla mnie to cena (niska) i mozliwosc nagrywania programow z TV. Chodzi o to ze padlo video i moze by wzial DVD?
Posted by: Kameleon

Re: Jaki odtwarzacz DVD polecacie? - 28/03/2009 20:05

Kto może polecić jakiś odtwarzacz dvd? :> Chodzi mi głównie o to by odtwarzał większość popularnych formatów napisów i filmów. Dodatkowo by miał wejśćie usb.

Najlepiej konkretne, sprawdzone modele wink
Posted by: Conrad

Re: Jaki odtwarzacz DVD polecacie? - 29/03/2009 01:14

Szczerze to radzę kupić coś w ramach kina domowego. Nawet jeśli nie chcesz rozmieszczać głośniki po całym pokoju to położenie ich wszystkich (5) na samym odtwarzaczu DVD i tak da Ci wspaniały dzwięk w porównaniu z głośnikami w telewizorze.