Falsyfikaty i inne podróbki banknotów, kto wie gdzie kupić ?

Posted by: gnacik

Falsyfikaty i inne podróbki banknotów, kto wie gdzie kupić ? - 08/12/2008 00:46

Ok wiem... jest temat Potrzebujesz pomocy, we wtorek można temat usunąć

Więc jak w temacie, pilnie potrzebuje jak największa ilość falsyfikatów najlepiej 200 i 100 pln lub inna waluta o wysokich nominałach, wujek google nic nie może znaleźć \:\(

Pomocy!
Posted by: rafal08

Re: Falsyfikaty i inne podróbki banknotów, kto wie gdzie kupić ? - 08/12/2008 00:48

Dobrze sie czujesz człowieku


Usun ktos ten temat w cholere
Posted by: gnacik

Re: Falsyfikaty i inne podróbki banknotów, kto wie gdzie kupić ? - 08/12/2008 00:52

Dobrze sie czuje \:\) WIem, ze kiedys gdzies sprzedawali takie podrobki, z jednostronnym nadrukiem i napisem FALSYFIKAT zmiast numeru banknotu... chodzi o to, ze mamy Bal Architektury i tematem jest Biedni i Bogaci, biedni to piperwszy rok, reszta bogacze, i ja chce miec pełno takich falsyfikatów, aby było widać ze gruba ryba ze mnie \:\)
Posted by: xqwzts

Re: Falsyfikaty i inne podróbki banknotów, kto wie gdzie kupić ? - 08/12/2008 00:55

skanujesz, przerabiasz w programie graficznym, rozkladasz na stronie po kilkanascie na jednej, drukujesz z obu stron, wycinasz. Zajmuje wiecej czasu ale wyjdzie pewnie taniej i masz satysfakcje ;\)
Posted by: gnacik

Re: Falsyfikaty i inne podróbki banknotów, kto wie gdzie kupić ? - 08/12/2008 01:00

Satysfakcje to ja miałem po poprzednim balu pt. "Bohaterowie z dzieciństwa" gdzie przebrałem się za Zorro

Leon podrzucił mi coś takiego, ale chyba troche za mało: http://allegro.pl/item494081301_pieniadze_dolary_nowe.html

No cóż, szukam dalej, jak ktoś coś ma to będę wdzięczny za kontakt
Posted by: Sabre

Re: Falsyfikaty i inne podróbki banknotów, kto wie gdzie kupić ? - 08/12/2008 05:33

gnacik to kup 5sztuk..
Posted by: lelu

Re: Falsyfikaty i inne podróbki banknotów, kto wie gdzie kupić ? - 08/12/2008 07:26

Taniej by wyszlo drukowanie ;P
Posted by: gnacik

Re: Falsyfikaty i inne podróbki banknotów, kto wie gdzie kupić ? - 08/12/2008 07:31

właśnie tak kombinuje jak to rozegrać \:\)
Posted by: El_Darro

Re: Falsyfikaty i inne podróbki banknotów, kto wie gdzie kupić ? - 08/12/2008 07:38

rafal08 spokojnie od niedawna abw kontroluje cba i odwrotnie. także nie ma powodów do obaw.
Posted by: bolo_lacznik

Re: Falsyfikaty i inne podróbki banknotów, kto wie gdzie kupić ? - 08/12/2008 07:43

Originally Posted By: gnacik
właśnie tak kombinuje jak to rozegrać \:\)
robisz xero z arkusza i potem tniesz , chyba najprosciej .
Posted by: Goget

Re: Falsyfikaty i inne podróbki banknotów, kto wie gdzie kupić ? - 08/12/2008 07:53

Originally Posted By: gnacik
chodzi o to, ze mamy Bal Architektury i tematem jest Biedni i Bogaci, biedni to piperwszy rok, reszta bogacze, i ja chce miec pełno takich falsyfikatów, aby było widać ze gruba ryba ze mnie \:\)


Załóż koszulkę z logo mecz.pl, każdy będzie wiedział, że jesteś przy kasie ;\)
Posted by: Master Flamaster

Re: Falsyfikaty i inne podróbki banknotów, kto wie gdzie kupić ? - 08/12/2008 09:28

Originally Posted By: Goget
Originally Posted By: gnacik
chodzi o to, ze mamy Bal Architektury i tematem jest Biedni i Bogaci, biedni to piperwszy rok, reszta bogacze, i ja chce miec pełno takich falsyfikatów, aby było widać ze gruba ryba ze mnie \:\)


Załóż koszulkę z logo mecz.pl, każdy będzie wiedział, że jesteś przy kasie ;\)


z koszulka mecz.pl bedzie wygladal na kogos, ktos jest zaledwie na letkim plusie, a do dolarow laski beda sie kleic, wiec widac wie chlopak, co robi ;\)
Posted by: odgdog

Re: Falsyfikaty i inne podróbki banknotów, kto wie gdzie kupić ? - 08/12/2008 18:59

Wydrukuj sobie z 5 banknotów o nominale 1000000000000000000000 z własną podobizną. Do tego przydałaby się koszulka stylizowana na dolara i z Twoją podobizną. Więcej kasy nikt mieć nie będzie ;\) A nie chodzi o ilość, tylko o jakość ;\)

Ew możesz kupić spinkę do banknotów napchać w środek papieru, a tylko z zewnątrz dać banknot ;\)
Posted by: mav2007

Re: Falsyfikaty i inne podróbki banknotów, kto wie gdzie kupić ? - 09/12/2008 07:32

Ty kup troche dolarow z Zimbabwe \:\) ilosc zer zapewniona
np:
http://afryka.org/index.php?showNewsPlus=2980

Za 2-3 piwa masz plecak banknotow.