Perfumy [3]

Posted by: Conrad

Perfumy [3] - 18/10/2010 19:32

Kontynuacja poprzedniego tematu.
Posted by: jadanek

Re: Perfumy [3] - 27/10/2010 05:13

Ogladalem poprzedni temat i zdecydowalem sie zakupic jakis porzadny perfum. Zawsze uzywalem jakis dezodorantow. Jak patrze jakis przykladowy dobry perfum "30ml po 170zl" to dla mnie szok tongue. Tak z ciekawosci na ile razy starcza takie 30 czy 50ml?. wink
Posted by: Ojro

Re: Perfumy [3] - 27/10/2010 05:22

zalezy jak czesto sie 'psikasz', ja mam 30ml z MEXX`z co mi siostra ze 2 lata temu kupila, teraz zostalo jakie 1/4.

Lacoste srebrny rocks!
Posted by: jadanek

Re: Perfumy [3] - 27/10/2010 05:31

Przez 2 lata, to chyba raz na miesiac uzywasz wink
Posted by: Ojro

Re: Perfumy [3] - 27/10/2010 05:35

przeciez tego nie wylewasz na siebie... dwa pstryki wystarcza, masz byc kurrr... facetem a nie produktem Brise

ponadto oprocz MEXX`a mam Lacoste 50ml wink
Posted by: lelu

Re: Perfumy [3] - 27/10/2010 05:40

"facetem a nie produktem Brise" grin

ja sie wacham
- Givenchy Very Irresistible
- L'Homme YSL
confused
Posted by: jadanek

Re: Perfumy [3] - 27/10/2010 19:31

Po przeczytaniu poprzedniego tematu postanowilem sobie kupic:

http://www.perfumeria.pl/produkt,calvin-klein-eternity-for-men-woda-toaletowa-50ml-spray,7011282,1,1.html

Mam nadzieje, ze mi sie spodoba wink
Posted by: APOLLYON

Re: Perfumy [3] - 28/10/2010 02:50

Originally Posted By: lelu
"facetem a nie produktem Brise" grin

ja sie wacham
- Givenchy Very Irresistible
- L'Homme YSL
confused


Miałem obydwa. Polecam ten pierwszy. Może mocniejszy... Zależy, jakie lubisz, ale za to trwalszy.
Mój najnowszy - Ferrari "Black" - zajebioza ooo I tani, bo to przecie, nie marka na rynku perfumów. Opłaca się spróbować.
Posted by: fenomen

Re: Perfumy [3] - 28/10/2010 04:14

termii
zakup dobry
miałem ten perfum . Tylko jest problem ze jest zle zapakowany w butelce i po jakims czasie z tej butelki wywietrzeje
trzeba go duzo/czesto uzywac zeby sie wlasnie nie wywietrzal
Teraz mam w domu 3 perfumy
212 Sexy Men
Dolce Gabanna One
oraz Paco Rabanne Milion
ten pierwszy zajebisty na takie okazje jak imprezy ten 3 bardzo poważny , ale najbardziej to mi 2 odpowiada długotrwały zapach rewelacja dziewczyna tylko błaga żebym się nim psikał wink
Posted by: andegawen

Re: Perfumy [3] - 05/11/2010 22:44

http://www.ciao.co.uk/Paco_Rabanne_Ultraviolet_Men__5648073

miazga jak dla mnie za rozsadna cene

Paco Rabanne dobra firma
Posted by: crova

Re: Perfumy [3] - 07/11/2010 08:11

D&G The One - mistrz nad mistrzami.
Armani Diamonds - 2mistrz nad mistrzami.
Chanel Homme Allure - 3 mistrz nad mistrzami.
Posted by: M4CI3K

Re: Perfumy [3] - 07/11/2010 16:51

Paco Rabanne Black XS
Yves Saint Laurent La Nuit de L Homme
Posted by: Self-Confident

Re: Perfumy [3] - 07/11/2010 17:16

Widzę, że musze Wam pokazać czym się powinno perfumować wink

Zegna - Ermenegildo
Posted by: mazik

Re: Perfumy [3] - 07/11/2010 17:29

Ile nosów tyle gustów - co da wklejanie tutaj marek perfum (LOL), moim zdaniem temat parodia - bezsensowny i do kasacji tongue
Posted by: crova

Re: Perfumy [3] - 07/11/2010 22:48

Originally Posted By: Self-Confident
Widzę, że musze Wam pokazać czym się powinno perfumować wink

Zegna - Ermenegildo


Przeciez tak sie nazywa firma a nie perfumy laugh

Zegna Ermenegildo - Intenso polecam
Posted by: Patricu$

Re: Perfumy [3] - 26/11/2010 00:29

Originally Posted By: termii
Ogladalem poprzedni temat i zdecydowalem sie zakupic jakis porzadny perfum. Zawsze uzywalem jakis dezodorantow. Jak patrze jakis przykladowy dobry perfum "30ml po 170zl" to dla mnie szok tongue. Tak z ciekawosci na ile razy starcza takie 30 czy 50ml?. wink



...i tu Ci przyjde z pomocą:) nie kupuj EDT w drogeriach miejskich typu Sephora czy Douglas frown bo to zdziercy ,którzy skubią w biały dzień! do 6razy droższe wody...

Nic z tego nie mam ,ze zareklamuje ten sklep online ale jestem maniakiem perfum i jesli moge doradzic to koniecznie odwiedz www.perfumeria.pl czesto maja tam promocje (np. TESTER bez pudełka za grosze!!! a wszystko orginalne i dostarczone do 48godzin od zakupu!!!) Opinie o kazdym zapachu masz od ludzi ,którzy korzystaja z nich - pod zapachami na stronce:)



MÓJ RANKING:

1.

2.

3.

4.

5.


jak cos to pytaj smile
Posted by: M!cHaI

Re: Perfumy [3] - 21/12/2010 05:18

Witam
Czy ktos kupował w perfumeri innternetowej perfumy.pl lub iperfumy.pl. Chciałbym sie dowiedziecz czy żeczywiscie maja tam orginalne perfumy.Naprawde maja atrakcyjne ceny ,iperfumy sa tansze i maja lepsze promocje?
Pozdrawiam
Posted by: juancarlos

Re: Perfumy [3] - 21/12/2010 05:36

Originally Posted By: M!cHaI
Witam
Czy ktos kupował w perfumeri innternetowej perfumy.pl lub iperfumy.pl. Chciałbym sie dowiedziecz czy żeczywiscie maja tam orginalne perfumy.Naprawde maja atrakcyjne ceny ,iperfumy sa tansze i maja lepsze promocje?
Pozdrawiam


na iperfumy.pl kupowałem i kupuję do dziś.

Perfumy oryginalne. Polecam gorąco!!
Posted by: Vendetta

Re: Perfumy [3] - 21/12/2010 05:40

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=11999634

tutaj tez mają tanio i oryginały.
Posted by: Linc

Re: Perfumy [3] - 23/12/2010 03:39

Originally Posted By: M!cHaI
Witam
Czy ktos kupował w perfumeri innternetowej perfumy.pl lub iperfumy.pl. Chciałbym sie dowiedziecz czy żeczywiscie maja tam orginalne perfumy.Naprawde maja atrakcyjne ceny ,iperfumy sa tansze i maja lepsze promocje?
Pozdrawiam

rzecywiscie to proponowalbym kupic oryginalny slownik ortograficzny wink

poza tym polecam www.e-glamour.pl , zawsze daja po 2-3 probki a dodatkowo teraz przed swietami jest gratis dla zamowien over 99 zl., daja Antonio Banderas Spirit 15 ml. wink
Posted by: Lukasz111

Re: Perfumy [3] - 24/12/2010 01:45

kłaniam sie
mam pewne zapytanie
używa ktoś dezodorantów w sztyfcie tych lepszych marek? zamiast jakiejs rexony to np. hugo bossa itd...mają zastosowanie jako antyperspirant?
Posted by: qenius

Re: Perfumy [3] - 17/01/2011 20:05

BLEU DE CHANEL

posiada ktoś? jak wrażenia?
ogólnie się waham między aqua di gio a właśnie tymi wyżej.
Posted by: lelu

Re: Perfumy [3] - 17/01/2011 20:45

Co prawda Chanel nie wciagalem nosem, ale wzialbym go chociazb dlatego ze aqua di gio wg mnie stal sie zbyt pospolity smile

wejdz na strone www.wizaz.pl tam jest gdzies dzial kosmetyki wszechczasow, moze bedzie pare slow na temat tych pierwszych
Posted by: qenius

Re: Perfumy [3] - 17/01/2011 21:10

lelu coś od siebie polecasz?
Posted by: lelu

Re: Perfumy [3] - 17/01/2011 21:25

Zalezy kto co lubi. Na zime podobno powinny byc ciezkie zapachy ale to chyba kazdy sam powinien zdecydowac.

T. Hilfiger ma calkiem fajne zapachy - bardzo rzeskie, pozytywne bym powiedzial - szczegolnie "T" i "Tommy". Za jednym z nich dziewczyna szalala jak malpa w dzunglii ;p
Hugo Boss Soul, to ostatnio akurat mi babka polecila w perfumerii i calkiem fajny zapach.
YSL L'homme - tutaj wszystkie babki w perfumerii sie zachwycaly i mialy racje, fajny ale cenowo wybija sie rowniez ponad inne zapachy.
D&G Masculine - owocowoy-cytrusowy, mialem i rowniez fajny a do tego plus za trwalosc.
Davidoff Echo - specyficzny zapach, dosc znany chyba ale czy popularny to nie jestem w stanie powiedziec.
Posted by: Mitul

Re: Perfumy [3] - 17/01/2011 23:05

dla mnie klasycznie - Bulgari (ten klasyczny wlasnie bez zadnych dodatkowych nazw) i Platinum Egoiste Channel
od wielu lat ciągle najbardziej mi się podobają...
Posted by: qenius

Re: Perfumy [3] - 18/01/2011 01:40

lelu dzięki za rady piwo
ostatecznie zdecydowałem się na Bleu de Chanel. Do tej pory miałem Hugo Boss Energise i Dabidoff Echo, czas na jakieś zmiany.
Posted by: piotrek_ndm

Re: Perfumy [3] - 18/01/2011 03:02

@Genius i jak zapach? Moim zdaniem bardzo przyzwoity smile
Posted by: _Korver_

Re: Perfumy [3] - 21/06/2011 21:34

Pojawiło się coś ostatnio godnego polecenia?
Posted by: HoMiK155

Re: Perfumy [3] - 22/06/2011 00:48

Zależy co rozumiesz przez "ostatnio". Ja niedawno odkryłem te dwie:
Vixtor&Rolf - "Antidote". Świetna na jesień/zimę. Zapach pięknie się rozwija i pasuje raczej do garnituru i zobowiązujące okazje.
Hermes - "Terre d'Hermes" - również na chłodniejszy okres. Pachnie pieprzem, ziołami i ma w sobie coś hipnotyzującego. Albo się go kocha, albo nienawidzi. Bardzo trwały.

Niestety nie mogę trafić na jakiś ciekawy zapach na lato... póki co mam Versace "Eau Fraiche..." ale już mi się nudzi. Może ktoś polecić jakiś rześki zapach, który nie trąca cytrusami?
Posted by: lelu

Re: Perfumy [3] - 22/06/2011 01:02

z rzeskich sa dwa fajne Hilfiger "T" i "Tommy", zamierzam zakupic wlasnie ten drugi smile
Posted by: lelu

Re: Perfumy [3] - 01/07/2011 15:33

eee panowie, szukam czegos fajnego na okres letni. Co mozecie polecic ? Widze swoj post wyzej, ale te ktore mi sie podobaja podebral juz moj kolega;)
Posted by: buldog

Re: Perfumy [3] - 01/07/2011 15:59

jeżeli Lato to dla mnie smile

212 Carolina Herrera szara

Lacoste Essential Zielona

Paco Rabanne 1 million

nie zawiedziesz się smile
Posted by: 19marcin08

Re: Perfumy [3] - 01/07/2011 18:33

Lacoste Essential Zieloną używam już trzeci raz. Jak dla mnie rewelacja.
Ale wiadomo kwestia gustu.
Posted by: betowiec

Re: Perfumy [3] - 02/07/2011 01:53

Originally Posted By: 19marcin08
Lacoste Essential Zieloną używam już trzeci raz. Jak dla mnie rewelacja.
Ale wiadomo kwestia gustu.
niebieski tez smile dobry
Posted by: APOLLYON

Re: Perfumy [3] - 02/07/2011 03:09

Lacoste... Według mnie, jeden z najbardziej nietrwałych marek na rynku.

Ferrari "Black" - zajebiste.

Muszę spróbować Porsche.

Jednak, wsszystko kryje się przy Armani "Code".
Posted by: APOLLYON

Re: Perfumy [3] - 02/07/2011 03:13

Originally Posted By: lelu
Zalezy kto co lubi. Na zime podobno powinny byc ciezkie zapachy ale to chyba kazdy sam powinien zdecydowac.
T. Hilfiger ma calkiem fajne zapachy - bardzo rzeskie, pozytywne bym powiedzial - szczegolnie "T" i "Tommy". Za jednym z nich dziewczyna szalala jak malpa w dzunglii ;p
Hugo Boss Soul, to ostatnio akurat mi babka polecila w perfumerii i calkiem fajny zapach.
YSL L'homme - tutaj wszystkie babki w perfumerii sie zachwycaly i mialy racje, fajny ale cenowo wybija sie rowniez ponad inne zapachy.
D&G Masculine - owocowoy-cytrusowy, mialem i rowniez fajny a do tego plus za trwalosc.
Davidoff Echo - specyficzny zapach, dosc znany chyba ale czy popularny to nie jestem w stanie powiedziec.



Racja, Lelu.

Poza tym, każdy ma inną skórę. Na tobie Tommy może ładnie pachnieć a na kimś innym nie... Davidoff "Echo", np. na mnie świetnie a koleś kupił i średni efekt z tego miał. A zachwycił się nim, bo ja tak pachniałem.
Posted by: qbasmuggy

Re: Perfumy [3] - 02/07/2011 06:16

Originally Posted By: APOLLYON
Lacoste... Według mnie, jeden z najbardziej nietrwałych marek na rynku.

Potwierdzam. Essential - fajny zapach, ale trzyma góra 2-3h, zdecydowanie za mało.
Cytat:
Jednak, wsszystko kryje się przy Armani "Code".

Potwierdzam! Black code rządzi. Świetny zapach na wieczór i na dodatek bardzo podoba się kobietom smile
Posted by: _Korver_

Re: Perfumy [3] - 02/07/2011 15:27

Code rządzi to racja, ale przytłaczające jest, że jest już tak rozpoznawalny. wink

Rabanne 1Million - też dobre, ale mam wrażenie, że tak długo nie trzyma, ale to pewnie tak tylko mi się wydaje...
Posted by: podstawek

Re: Perfumy [3] - 02/07/2011 15:47

U mnie na półce są obecnie takie perfumy:
Acqua Di Gio - Armani
Zegna
Calvin Klein Eternity
Lacoste Szara

Lacoste już mi się kończy i na trzeciej buteleczce zatrzymam się i zmienię na coś innego. Myślałem o DG One.
Acqua di Gio dla mnie super zapach. Intensywny i długo trzyma.
Zegna - fajny, taki męski zapach.
Eternity mi się osobiście średnio podoba. Poszedłem do perfumerii ze znajomymi i im zapach bardzo się podobał. Generalnie dziewczyny szaleją za tym zapachem. Więc go kupiłem wink

Oprócz DG One jeszcze coś bym sobie dokupił. Jak polecacie Tommiego to sprawdzę jego zapachy.
Zależy mi na intensywnym, letnim zapachu
Posted by: Danielsan

Re: Perfumy [3] - 07/07/2011 04:09

poszukuję marki nazwy damskich perfum - tylko za cholerę sobie nie mogę przypomnieć jak ona brzmiała, marka raczej mało znana, niedroga, bo pamiętam, że 50 ml kosztowało niecałą stówkę,
flakonik z orientalnym motywem, nazwa raczej dwuczłonowa, kojarzy mi się, że była tam litera "d" i apostrof

kojarzy ktoś?
byłbym bardzo wdzięczny smile
Posted by: Danielsan

Re: Perfumy [3] - 07/07/2011 04:35

sam sobie odpowiem - lavin eclat d'arpege
grin
Posted by: buldog

Re: Perfumy [3] - 07/07/2011 05:20

urwaaaaa smile co kozak smile właśnie sobie sprawiłem smile

to ta druga wersja specjalna na lato smile mmmmm

hugo boss orange made for summer
Posted by: młody gniewny

Re: Perfumy [3] - 07/07/2011 06:34

Co sądzicie o Hugo Boss energise ?

Kupiłem po raz kolejny ten flakonik, ale chciałbym spytać czy są dobre czy lepiej następnym razem pomyśleć o czymś innym ?
Posted by: lupus

Re: Perfumy [3] - 07/07/2011 18:06

Nalepsze perfumy to takie, o ktorych tu w temacie niewiele sie mowi wink
Posted by: buldog

Re: Perfumy [3] - 07/07/2011 18:24

filozof tongue
Posted by: betowiec

Re: Perfumy [3] - 07/07/2011 19:47

Originally Posted By: lupus
Nalepsze perfumy to takie, o ktorych tu w temacie niewiele sie mowi wink
creed himalaya (na przyklad)
Posted by: Skull

Re: Perfumy [3] - 08/07/2011 21:33

ferrari black

Chłopaki podpowiedzcie dlaczego tester 125ml(67zł) jest tańszy od nie testera 75ml(76zł)? Ani to promocja, czym się kierują oni w ustalaniu ceny...
Posted by: Goget

Re: Perfumy [3] - 08/07/2011 21:42

Cytat:
esterów używa się w klasycznych perfumeriach, by klienci mogli wypróbować, zapach perfum na swojej skórze. Ponieważ tester nie jest przeznaczony do sprzedaży w perfumeriach, jego opakowanie nie jest bogato zdobione i foliowane, jak to, w które zapakowany jest klasyczny flakon wody toaletowej, czy perfumowanej. Tester zatem różni się od klasycznego produktu tylko tym, że zapakowany jest w białe bądź tekturowe pudełko, często bez nadruków. Na flakonie często znajduje się naklejka, lub napis „tester”, flakon często nie jest wyposażony w korek na atomizerze. Jeśli chcą Państwo perfumy dla siebie, a opakowanie nie jest Państwu potrzebne – tester jest w tym przypadku idealnym wyborem. Jeśli perfumy są prezentem dla kogoś – polecamy zakup produktu w klasycznym opakowaniu.


Na prezent nie bardzo. Dla siebie jak najbardziej warto.
Posted by: Ezquerro

Re: Perfumy [3] - 10/07/2011 18:20

wkurza mnie to że dla facetów wogóle niema perwfum EDP tylko EDT, a dla lasek pełno ich do wyboru - normalnie dyskryminacja frown

ja od 5 lat wierny CK1 i nadal mi się podoba, ale czas zmienić na coś innego ...
Posted by: uho

Re: Perfumy [3] - 13/07/2011 20:45

LaCoste Hot Play

co o tym sądzicie?? Pachnie całkiem całkiem... Tylko jak z trwałością? Używał ktoś z Was?

No i może trochę już mało oryginalny zapach... Ale fajny wink
Posted by: HoMiK155

Re: Perfumy [3] - 14/07/2011 00:01

Lacosty, delikatnie mówiąc, nie są tytanami trwałości. Zapach na mnie utrzymuje się ok 2-3 godziny. Wiadomo, że zależy to od ph skóry, ale żadna perfuma tej marki nie trzyma dobrze. Pachną za to zjawiskowo - zarówno Essential jak i ten czerwony. Innych póki co nie testowałem.
Posted by: wwwujek

Re: Perfumy [3] - 16/07/2011 02:57

Panowie, a gdzie robicie zakupy perfum..? Wyłącznie perfumerie czy macie jakieś inne sprawdzone źródła?
Posted by: barciu

Re: Perfumy [3] - 16/07/2011 06:14

ja z Anglii od kumpeli ktora pracuje w perfumerii na lotnisku. Ceny rewelacja jak dla mnie. Za Armani Code 200ml zaplacilem ok 170 zł.
Posted by: wwwujek

Re: Perfumy [3] - 17/07/2011 01:28

No i Panowie..? Wszyscy w Sephora i Douglas?
Posted by: APOLLYON

Re: Perfumy [3] - 17/07/2011 02:11

Originally Posted By: Skull
ferrari black

Chłopaki podpowiedzcie dlaczego tester 125ml(67zł) jest tańszy od nie testera 75ml(76zł)? Ani to promocja, czym się kierują oni w ustalaniu ceny...



Ja używam Ferrari Black od kilkunastu miechów. Rewelacja. Nie znam jednak odpowiedzi na Twoje pytanie. U nas była promocja w Boots 15GBP za 75ml. Normalnie 26GBP.
Posted by: qbasmuggy

Re: Perfumy [3] - 17/07/2011 05:24

Originally Posted By: wwwujek
No i Panowie..? Wszyscy w Sephora i Douglas?

Ja polecam te perfumerie internetowe:
www.perfumeria.pl
www.e-glamour.pl
www.pachniemy.pl

Kupowałem kilka razy, wszystko ok, perfumy oryginalne smile
Posted by: Self-Confident

Re: Perfumy [3] - 17/07/2011 16:44

Originally Posted By: wwwujek
Panowie, a gdzie robicie zakupy perfum..? Wyłącznie perfumerie czy macie jakieś inne sprawdzone źródła?


albo allegro, ale to bacznie sie przygladam
albo tutaj: SUPER-PHARM w wiekszym centrach handlowych powinno byc, naprawde maja niezle promocje na perfumy
Posted by: wwwujek

Re: Perfumy [3] - 17/07/2011 18:28

SUPER-PHARM ma tylko strzały, ciężko o pełna ofertę frown
A np. z iperfumy.pl ktoś korzystał? Ceny mi się podobają.
Posted by: wwwujek

Re: Perfumy [3] - 17/07/2011 19:02

Originally Posted By: qbasmuggy


Tez dobre ceny, ktoś jeszcze korzystał..?
Posted by: pacyfista

Re: Perfumy [3] - 17/07/2011 19:04

Originally Posted By: barciu
ja z Anglii od kumpeli ktora pracuje w perfumerii na lotnisku. Ceny rewelacja jak dla mnie. Za Armani Code 200ml zaplacilem ok 170 zł.


200 ml Armani Code za 170 pln to chyba byl żel pod prysznic
Posted by: Hakan

Re: Perfumy [3] - 17/07/2011 19:27

Używa ktoś/używał Cartier declaration?
Posted by: piotrek_ndm

Re: Perfumy [3] - 17/07/2011 19:43

pachniemy.pl, iperfumy.pl - na 100% mają oryginalne produkty. Jeżeli cena jest dla was atrakcyjna, śmiało możecie zamawiać.

@Wwwujek, szukasz konkretnego produktu, czy pytasz tak ogólnie?
Posted by: wwwujek

Re: Perfumy [3] - 18/07/2011 01:38

@piotrek

Na tą chwilę szukam tego:

http://www.iperfumy.pl/hugo-boss/hugo-boss-boss-orange-man-100-ml-woda-toaletowa/

i tego:

http://www.iperfumy.pl/dolce-gabbana/dolce-gabbana-the-one-gentleman-100-ml-woda-toaletowa/
Posted by: lupus

Re: Perfumy [3] - 18/07/2011 01:53

perfumeria.pl
tagomago.pl
Posted by: buldog

Re: Perfumy [3] - 18/07/2011 04:42

możecie także u mnie grin
co do ceny możemy po negocjować wink
jak coś priv
możliwość wystawienia na allegro każdego produktu wink
Posted by: piotrek_ndm

Re: Perfumy [3] - 18/07/2011 16:19



Boss Orange
Lecąc po kolei z ceneo:
topzapachy.pl i xyntia - jedna i ta sama firma, Luxury, perfumesco - na 100% mają oryginalne towary. Choć część z nich pewnie ma z ameryki wink
Crystalina to tagomago, więc również możesz brać...

D&G Gentelmen
iperfumy ma najtaniej, ale luxury, agito, allure, dolcevita czy tagomago - również mają 100% oryginalne.

Taniej niż ww sklepy Ci tego nie załatwię.

pozdr
Posted by: Ozi

Re: Perfumy [3] - 18/07/2011 22:44

Mam zamiar kupic te perfumy - Paco Rabanne 1 Million
Jaki bedzie najbardziej wiarygodny sklep?
Posted by: piotrek_ndm

Re: Perfumy [3] - 19/07/2011 00:46

Jeżeli chodzi o 1 miliona to radzę uważać przy zakupie. Pojawiły się bardzo dobrze wykonane podróbki(zewnętrznie), które są praktycznie nie do rozpoznania. Tyczy się to zwłaszcza damskiej wersji wody.

@Ozi na 100% oryginalną wodę prosto od dystrybutora kupisz w perfumerii viper (4 na ceneo). Perfumeria Anna, Luxury również.

pozdrawiam
Posted by: piotrek_ndm

Re: Perfumy [3] - 19/07/2011 00:53

Jeszcze odnośnie 1M. Od pewnego czasu dostępne są wody 200ml. Dystrybutor Paco Rabanne na Polskę nie oferuje tej pojemności wody w sprzedaży hurtowej.
Posted by: Ozi

Re: Perfumy [3] - 19/07/2011 00:56

Originally Posted By: piotrek_ndm
Jeżeli chodzi o 1 miliona to radzę uważać przy zakupie. Pojawiły się bardzo dobrze wykonane podróbki(zewnętrznie), które są praktycznie nie do rozpoznania. Tyczy się to zwłaszcza damskiej wersji wody.

@Ozi na 100% oryginalną wodę prosto od dystrybutora kupisz w perfumerii viper (4 na ceneo). Perfumeria Anna, Luxury również.

pozdrawiam


Patrzalem wlasnie na Luxury i chyba tam zakupie. Dzieki za opinie

Pozderki:)
Posted by: lupus

Re: Perfumy [3] - 19/07/2011 03:17

Originally Posted By: Ozi
Mam zamiar kupic te perfumy - Paco Rabanne 1 Million


Ten zapach wg mnie to dramat crazy
Posted by: wwwujek

Re: Perfumy [3] - 19/07/2011 20:42

Originally Posted By: Ozi
Originally Posted By: piotrek_ndm
Jeżeli chodzi o 1 miliona to radzę uważać przy zakupie. Pojawiły się bardzo dobrze wykonane podróbki(zewnętrznie), które są praktycznie nie do rozpoznania. Tyczy się to zwłaszcza damskiej wersji wody.

@Ozi na 100% oryginalną wodę prosto od dystrybutora kupisz w perfumerii viper (4 na ceneo). Perfumeria Anna, Luxury również.

pozdrawiam


Patrzalem wlasnie na Luxury i chyba tam zakupie. Dzieki za opinie

Pozderki:)


Ja zamówiłem na pachniemy.pl czyli Luxury. Zobaczymy jak przyjedzie.

Babka nawet mówiła, że można zwrócić otwarty, jeśli nie spełnia oczekiwań.. smile
Posted by: codi

Re: Perfumy [3] - 19/07/2011 22:17

Od 1m zdecydowanie lepszy jest Black XS.
Posted by: Ozi

Re: Perfumy [3] - 19/07/2011 22:24

Originally Posted By: wwwujek
Originally Posted By: Ozi
Originally Posted By: piotrek_ndm
Jeżeli chodzi o 1 miliona to radzę uważać przy zakupie. Pojawiły się bardzo dobrze wykonane podróbki(zewnętrznie), które są praktycznie nie do rozpoznania. Tyczy się to zwłaszcza damskiej wersji wody.

@Ozi na 100% oryginalną wodę prosto od dystrybutora kupisz w perfumerii viper (4 na ceneo). Perfumeria Anna, Luxury również.

pozdrawiam


Patrzalem wlasnie na Luxury i chyba tam zakupie. Dzieki za opinie

Pozderki:)


Ja zamówiłem na pachniemy.pl czyli Luxury. Zobaczymy jak przyjedzie.

Babka nawet mówiła, że można zwrócić otwarty, jeśli nie spełnia oczekiwań.. smile


to ja poczekam z kupnem i zobaczymy jakie przysla:)
Posted by: Ezquerro

Re: Perfumy [3] - 20/07/2011 01:22

jak odróźniacie perfumy oryginalne od nieorginalnych??
czy podejżewacie że jakiś sklep z ceneo sprzedaje nieoryginalne pwerfumy??
Posted by: lelu

Re: Perfumy [3] - 20/07/2011 03:21

kiedys kiedy mocno sie bardziej tyminteresowalem to:
-zwraca sie uwaga na to cos czym sie psika i ewentualnie tez korka (jakosc plastyku z jakiego jest wykonany/farba nie powinna schodzic)
-ta rureczka w srodku buteleczki nie powinna byc zbyt dluga ani zbyt krotka, a najczesciej idealnie zagieta do jednego z rogow flakonu
-nr seryjny nalepki na spodzie flakonu powinnien miec zgodnosc z numerem na kartonie- to akurat nie jest raczej trudno podrobic;)

cos jeszcze by sie znalazlo ale nie moge nic sobie przypomniec.

Aktualnie to teraz zwracam uwage na fakture/paragon i opini innych uzytkownikow, nie mniej jednak allegro staram sie omijac w przypadku perfum smile
Posted by: AGASSI

Re: Perfumy [3] - 20/07/2011 03:27

Originally Posted By: Ezquerro
jak odróźniacie perfumy oryginalne od nieorginalnych??
czy podejżewacie że jakiś sklep z ceneo sprzedaje nieoryginalne pwerfumy??


podróba jak nic grin
Posted by: qbasmuggy

Re: Perfumy [3] - 20/07/2011 04:23

e tam, teraz leją podróby do oryginalnych flakoników
jedyna różnica między oryginałem a podróbą to trwałość zapachu
Posted by: piotrek_ndm

Re: Perfumy [3] - 20/07/2011 04:47

@Ezquerro, podejrzewamy ;-) co nie znaczy, że zawsze robią to umyślnie...

@Lelu, całkiem dobrze piszę, choć faktura czy paragon nie zawsze jest gwarantem oryginalności produktu ;-) Allegro, a konkretnie prywatnych użytkowników, również radzę unikać.

@qbasmuggy powiedzmy, że zdarza się...
Posted by: wwwujek

Re: Perfumy [3] - 20/07/2011 19:02

Przyszły, zapakowane dobrze, jak w sklepach. Wyglądają wiarygodnie. Teraz testuję trwałość.
Posted by: Gaske

Re: Perfumy [3] - 27/07/2011 01:59

Ceny w Sephora, Douglas są dużo wyższe niż w internetowych?
Bo nie wiem czy warto zamawiać czy podjechać. smile
Posted by: lelu

Re: Perfumy [3] - 27/07/2011 02:05

Mysle ze na pewno sa wyzsze, jak to w stacjonarnych smile Ale moze niech ktos potwierdzi

Ja od wczoraj jestem posiadaeczem Clinique Happy Man, fajny zapaszek smile Cytrusowy, bardoz delikatny, mila odmiana po Givenchy Very Irresistible tongue
Posted by: qbasmuggy

Re: Perfumy [3] - 27/07/2011 02:48

Originally Posted By: Gaske
Ceny w Sephora, Douglas są dużo wyższe niż w internetowych?
Bo nie wiem czy warto zamawiać czy podjechać. smile

Dużo wyższe. Nieraz 2 razy wyższe
Posted by: Aronek

Re: Perfumy [3] - 08/08/2011 21:50

Zamawiał ktoś perfumy z tej stronki www.pachniemy.pl smile

Bo mam takie pytanie widziałem dziś w sephorze perfumy GIVENCHY Play 100ml za 359zł a na tej stronie są po 188zł to jest taka przebitka?Czym one się różnią?

http://www.pachniemy.pl/product-pol-2524-GIVENCHY-Play-Intense-woda-toaletowa-100-ml.html
Posted by: lelu

Re: Perfumy [3] - 08/08/2011 23:07

Play jest chyba kilka rodddzaji, moze sie pomyliles ?
Posted by: Aronek

Re: Perfumy [3] - 08/08/2011 23:28

Originally Posted By: lelu
Play jest chyba kilka rodddzaji, moze sie pomyliles ?


no właśnie są tylko 2 rodzaje czarne i białe więc się nie pomyliłem.Już złożyłem zamównienie jak przyjdą to się okaże smile
Posted by: piotrek_ndm

Re: Perfumy [3] - 09/08/2011 00:32

Są Givenchy Play i Play Intense.

@Aronek będziesz zadowolony wink Godna polecenia perfumeria. Zresztą niech Wwwujek Ci potwierdzi - ostatnio u nich zamawiał.
Posted by: Rusty

Re: Perfumy [3] - 09/08/2011 02:39

Ja w zeszłym tygodniu zamawiałem perfumy z dolce.pl
Wszystko OK z wyjątkiem przesyłki. W poniedziałek zlecony przelew. Kurier zapukał w piątek o 17...

Przykładowo w ten sam dzień i o tej samej porze zamawiałem perfumy dla kolegi z e-glamour.pl i paczka była już we środę w południe.
Posted by: betowiec

Re: Perfumy [3] - 09/08/2011 09:36

nie wiem czy ktos pisal o Gucci guilty
polecam
Posted by: Bet3654

Re: Perfumy [3] - 09/08/2011 14:10

w ciagu ostatnich lat używałem:

Hugo Boss szary swego czasu byłem tym zapachem zachwycony.
Intrygujący, uwodzicielski, bardzo seksowny i męski !:D

Lacoste Essential zielony z początku bardzo bardzo mi podchodził ..jednak pod koniec 125ml.. zaczął się nudzić.
Z pewnością jednak jeszcze wrócę do tego zapachu, bo Jak na taka cenę ,naprawdę konkret.
Essential to zapewnienie uczucia świeżości utrzymującej się na skórze cały dzień. W zapachu tym tkwi natychmiastowość, spontaniczność i nowość. Jest wyszukany, a zarazem pogodny, świeży, gorący, a jednocześnie skomplikowany; klasyczny - a jednak nowoczesny.

Davidoff Cool Water j/w
Idea zapachu Davidoff Cool Water uważany za współczesną klasykę łączy w swoim unikalnym zapachu kombinację siły, świeżości oraz zmysłowości. Ten najbardziej odświeżający zapach dla mężczyzn poprzez silny związek z wodą wyraża energię ciała i umysłu. Rewolucyjna świeżość, czystość i zmysłowość Cool Water, inspirowane oceanem stały się początkiem światowej mody.

PAco Rabbane One Million bardzo oryginalny zapach
Kompozycja to świeży, owocowo-kwiatowy aromat, wzbogacony ostrymi przyprawowymi nutami przeplatającymi się z miękkością białej skóry. Ciepłe akordy drzewne nadają zapachowi trochę delikatniejszego brzmienia.

no i ostatni mój zakup to 125ml flakonik Polo Explorer.
Super zapach ,trwały przyjemny.
Póki co już prawie połowę flakonika zużyłem-a dalej jestem zachwycony.
Świeży, drzewny z rodziny fougere, zainspirowany potrzebą ciągłego odkrywania.
Świeże nuty głowy: mandarynka z południowej Afryki i sycylijska bergamotka przechodzą w wyrafinowane nuty drzewne: kubańskie drzewo mahoniowe i australijskie drzewo sandałowe. Na końcu odkrywamy mate z argentyńskich stepów podkreśloną żywicą z Morza Północnego.

Za to kompletnie nie polecam zapachów takich jak (dostałem je z prezencie i stoja na półce nie używane):
CK CALVIN KLEIN IN2U HIM
LACOSTE POUR HOMME

kilka lat temu uzywałem jeszcze ANTONIO BANDERAS BLUE SEDUCTION- Polecam ,mimo że juz mało zapch pamietam ..to wiem że był b ładny. W tej chwili cięzko dostac ...pytałem w perfumeriach to ni ma .Jedynie na allegro jedna aukcje znalazłem tych perfum.
Posted by: barciu

Re: Perfumy [3] - 09/08/2011 14:43

Hehe,

Wymieniłeś moje ulubione perfumy.

Szarych Hugo Bossów to już chyba kilka miałem i właśnie zamawiam kolejny smile Moja dziewczyna go uwielbia
Lacoste czerwony jest genialny, ale zapach krótkotrwały.
David Cool Water ok
Paco Rabbane niedawno skończyłem (na pewno wrócę).
W tej chwili używam Armami Code 200ml

Muszę koniecznie sprawdzić ten Polo Explorer tongue
Posted by: Ojro

Re: Perfumy [3] - 10/08/2011 00:16

kurde nie moge sie zdecydowac, chce wybrac 2 perfumy (na dzien i na wieczor):

- Bvlgari Pour Homme Soir woda toaletowa 100 ml (wieczor)
- GUCCI Guilty pour homme woda toaletowa 90 ml (wieczór/dzien)
- Davidoff Cool Water Man woda toaletowa 125 ml (dzien)
- Paco Rabanne Ultraviolet Man woda toaletowa 100ml (dzien)

chce wybrac z tych 4, jutro podjade do sephory lub douglas i nasztacham sie troche i mam nadzieje podjac decyzje!

moze kts z Was pomoze, zapach ma byc intensywny i meski, nic ze slodkosci i lekkosci
Posted by: piotrek_ndm

Re: Perfumy [3] - 10/08/2011 01:05

@Ojro znam wszystkie cztery i jak dla mnie bezdyskusyjnie Guilty i UV, ale wiadomo, co nos, to inny gust smile
Posted by: piotrek_ndm

Re: Perfumy [3] - 10/08/2011 01:12

w najbliższych dniach będę miał praktycznie każdą wodę z następujących marek:
- Paco Rabanne
- C.Herrera
- Nina Ricci
- część Prady

Produkty oczywiście oryginalne, polska dystrybucja wink Ceny myślę, że konkurencyjne.
Posted by: Mitul

Re: Perfumy [3] - 10/08/2011 02:18

Originally Posted By: piotrek_ndm
@Ojro znam wszystkie cztery i jak dla mnie bezdyskusyjnie Guilty i UV, ale wiadomo, co nos, to inny gust smile


a dla mnie z kolei bezkonkurencyjny Bulgari,
UV trochę za słodki jak dla mnie
Posted by: Ojro

Re: Perfumy [3] - 10/08/2011 02:25

no wlasnie, Bvlgari juz sztachałem... superrr i ten + Guilty są moimi faworytami. Ale jutro i tak się jeszcze wybiorę.

dzięki panowie piwo
Posted by: Conrad

Re: Perfumy [3] - 10/08/2011 03:25

Originally Posted By: Ojro
- Davidoff Cool Water Man woda toaletowa 125 ml (dzien)


Chyba od 15 lat używam i nie chce mi się zmieniać. Nie są intensywne, ale dzięki temu nie pachnie się jak jakaś chodząca toaleta. Nie jest to zapach słodki, ale jest w miarę lekki. Przyjemny.

Zresztą tak jak napisałeś, najlepiej na miejscu wszystkie sprawdzić. toast
Posted by: Ojro

Re: Perfumy [3] - 10/08/2011 22:02

Bvlgari + Guilty! zamówione...

nastepnym razem Davidoff Cool Water - w miare cenowo, a i zapach taki swiezy, jakby sie bylo na plazy gdzies na polinezji francuskiej piwo

UV za słodki dla mnie

dzieki za pomoc piwo
Posted by: Bet3654

Re: Perfumy [3] - 14/08/2011 18:08

Originally Posted By: piotrek_ndm
w najbliższych dniach będę miał praktycznie każdą wodę z następujących marek:
- Paco Rabanne
- C.Herrera
- Nina Ricci
- część Prady

Produkty oczywiście oryginalne, polska dystrybucja wink Ceny myślę, że konkurencyjne.

jak masz Paco Rabanne 1 Million ,to daj znac na Priv ,
byłbym zainteresowany kupnem, po rozsadnej cenie grin ,
dobrze miec tak jak Ojro napisał, zapach na dzień i noc.

a co sadzicie o tym zapachu http://allegro.pl/lacoste-eau-de-lacoste-l12-12-pure-nowosc-i1758880172.html ,kolega mi dość konkretnie polecał, ale niestety nie miałem możliwości sprawdzić..
Posted by: anfa_

Re: Perfumy [3] - 14/08/2011 19:39

Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: Ojro
- Davidoff Cool Water Man woda toaletowa 125 ml (dzien)


Chyba od 15 lat używam i nie chce mi się zmieniać. Nie są intensywne, ale dzięki temu nie pachnie się jak jakaś chodząca toaleta. Nie jest to zapach słodki, ale jest w miarę lekki. Przyjemny.

Zresztą tak jak napisałeś, najlepiej na miejscu wszystkie sprawdzić. toast

15 lat te same perfumy? to jak w KMN co jeden miał majtki ZSSR a drugi made in NRD
Posted by: codi

Re: Perfumy [3] - 14/08/2011 20:12

Originally Posted By: Bet3654
Originally Posted By: piotrek_ndm
w najbliższych dniach będę miał praktycznie każdą wodę z następujących marek:
- Paco Rabanne
- C.Herrera
- Nina Ricci
- część Prady

Produkty oczywiście oryginalne, polska dystrybucja wink Ceny myślę, że konkurencyjne.

jak masz Paco Rabanne 1 Million ,to daj znac na Priv ,
byłbym zainteresowany kupnem, po rozsadnej cenie grin ,
dobrze miec tak jak Ojro napisał, zapach na dzień i noc.

a co sadzicie o tym zapachu http://allegro.pl/lacoste-eau-de-lacoste-l12-12-pure-nowosc-i1758880172.html ,kolega mi dość konkretnie polecał, ale niestety nie miałem możliwości sprawdzić..


Jesli jestes chetny na 1m, a nie probowales Black XS, to check it- IMO ten zapach bije 1m na glowe wink
Posted by: sh11

Re: Perfumy [3] - 05/09/2011 05:33

panowie, co polecicie taniego na codzien ? (dosłownie, do pracy)

tego co mam na ulice troche szkoda, a te wszystkie adasie z rossmana tez bez sensu;)

ps czy aqua marine toniq bvlgari rozni sie znacznie od tego starego ?
Posted by: Ojro

Re: Perfumy [3] - 24/09/2011 15:10

Po miesiącu używania Gucci Guilty i Bvlgari Soir przedstawiam spostrzeżenia:

POLECAM: Bvlgari, można sprawdzić inne, ja wybrałem Soir (ciemno-szare opakowanie). Nawet po dniu i lekkim praniu czuć zapach. Kobiety/dziewczyny na pewno nie przejdą obok obojętnie grin Woda toaletowa droga, ale na pewno kolejnym 'wieczornym' perfumem będzie coś z kolekcji Bvlgari.

Gucci Guilty (czarne opakowanie) - tu się spodziewałem coś lepszego. Główny powód niezadowolenia to czas, dosyć szybko się ulatnia. Może akurat to kwestia mojej osoby. Mimo wszystko zapach dla mnie ekstra! Cena już mniej, i raczej nie skorzystam. Dobry perfum i nic poza tym.

pozdr

p.s. coś ciekawego polecacie ? myślę nad Davidoff Cool Water, tani i świetny świeży zapach! Opisany wcześniej przez Conrada.
Posted by: piotrek_ndm

Re: Perfumy [3] - 25/09/2011 05:09

Z nowości, które ostatnio pokazały się na rynku polecam dwa zapachy: Hugo Boss Just Different oraz Lacoste L12.12 Blanc. Zapachy bardzo fajne, choć Lacoste dosyć szybko się ulatnia.
Posted by: Gaske

Re: Perfumy [3] - 10/10/2011 12:00

Któryś sklep internetowy umożliwia odbiór osobisty w Poznaniu?
Posted by: kubi20

Re: Perfumy [3] - 10/10/2011 19:01

u mnie na najwyższym stopniu podium zdecydowanie Armani Code, nieco niżej Gucci by Gucci oraz CK One, oraz CK Euphoria. Świetnym zapachem na co dzień jest Dsquared2 Wood. Ta sama firma wypuściła właśnie na rynek nowy zapach POTION, lecz nic na jego temat nie powiem, byłem w Sephorze i jeszcze go nie było.
Posted by: Dyniu

Re: Perfumy [3] - 10/10/2011 23:46

Co sądzicie o Dior Homme?
Posted by: Isildur

Re: Perfumy [3] - 14/10/2011 00:45

takie pytanie

jaki perfum poleciccie do 100 zł zeby zapach na np koszuli utrzymał sie np 2 dni ??
Posted by: sHybki

Re: Perfumy [3] - 14/10/2011 01:24

Originally Posted By: J - 23
takie pytanie

jaki perfum poleciccie do 100 zł zeby zapach na np koszuli utrzymał sie np 2 dni ??


a np na ciele jak dlugo ma sie trzymac smile ?
Posted by: Isildur

Re: Perfumy [3] - 14/10/2011 11:15

no z kilka godzin by pasowało
Posted by: lelu

Re: Perfumy [3] - 14/10/2011 16:28

na materiale zawsze bedzie Ci sie dlugo trzymal, nawet taki korsarz z kiosku laugh
na ciele to juz inna sprawa, kilka godzin ? 4 ? wg mnie 4 godziny zeby perfum byl wyczuwalny to dobry wynik, moze nawet bardzo dobry. Jesli dobrze poszukasz na google to znajdziesz wzmianke o tym ze bodajze wetiwer, pizmo i cos jeszcze jest takim utrawalaczem zapachu.
Pewnie o tym wiesz ale jesli uzywasz zapachu przez dlugi czas to sam go przestajesz wyczuwac, co nie znaczy ze juz nie smierdzi. Ja ostatnio tak mialem z Clinique Happy- bardzo lekki zapach, przez pare pierwszych uzyc sam czulem ten zapach, idac ulica, na wiaterku czulem co jakis czas jak podchodzi... teraz nie czuje go w ogole:)
Posted by: Self-Confident

Re: Perfumy [3] - 18/10/2011 19:19

Może się komuś przyda:

35% zniżki przy zakupach za ponad 39zł w sklepie internetowym YvesRocher
kod: TD1011
ważny do końca miesiąca
Posted by: lupus

Re: Perfumy [3] - 19/10/2011 22:56

Originally Posted By: Patricu$


Zastanawialem sie nad tym.
Robiłem do niego kilka podejść, ale jednak zrezygnowałem.
Nie przemawia do mnie wink
Posted by: dadycool

Re: Perfumy [3] - 25/10/2011 14:05

Panowie
Mam prośbę i pytanie jednocześnie.
Czy z doświadczenia wiecie może gdzie można kupić troche niż w normalnej drogerii perfumy? chodzi mi o perfumy męskie channel smile
może ktoś posiada jakąś zniżkę gdzieś czy coś takiego.
A może poporstu ma sprawdzoną tańszą perfumerie internetową.
Ale nie allegro tongue nie ufam im tam hehe
Posted by: lupus

Re: Perfumy [3] - 25/10/2011 15:32

perfumeria.pl
Posted by: lelu

Re: Perfumy [3] - 25/10/2011 15:35

Cytat:
Może się komuś przyda:

35% zniżki przy zakupach za ponad 39zł w sklepie internetowym YvesRocher
kod: TD1011
ważny do końca miesiąca


co do polecanych perfumerii wejdz w ceneo, wpisz nazwe perfum i wiekszosc tych ktore maja dobre opinie w serwisie, beda polecone rowniez tutaj w temacie:P
Posted by: lelu

Re: Perfumy [3] - 25/10/2011 15:37

w sumie z ta znizka nie pomoglem....

ale znalazlem ten perfum - http://www.yves-rocher.com.pl/dla_mezczyzn/zapachy_dla_niego/nature_pour_homme/woda_toaletowa

uzywal moze kots kiedys ? gdzies czytalem, ze bardzo fajny podobno, ale nie mialem okazji sam sprawdzic smile
Posted by: Qlimax

Re: Perfumy [3] - 26/10/2011 04:10

panowie uzywal ktoś może

Tom Tailor Ocean Man lub Tom Tailor Speedlife Man


jakieś opinie ??
Posted by: Gaske

Re: Perfumy [3] - 18/12/2011 20:42

Co dłużej się utrzymuje,
D&G The One czy Bvlgari Soir?
Posted by: Mitul

Re: Perfumy [3] - 19/12/2011 00:25

moim zdaniem Bvlgari chociaz jest ciut mniej intensywny niz The One
Posted by: gnacik

Re: Perfumy [3] - 19/12/2011 01:20

Originally Posted By: Gaske
Co dłużej się utrzymuje,
D&G The One czy Bvlgari Soir?


Wszystko zależy od skóry. Na każdego inaczej działa.
Posted by: Yakeri

Re: Perfumy [3] - 19/12/2011 21:13

Sprzedam wody perfumowane damskie 100ml, wody toaletowe meskie 100ml prosto z Londynu, ladne zapachy, oryginalnie zapakowane, jesli jest ktos z łodzi to moze powąchac przed kupnem. fotki flakonikow moge podeslac wieczorem.
szczegolnie polecam damskie, subtelny zapach, ładne flakoniki

http://allegro.onet.pl/listing/user.php?us_id=5696900
Posted by: Self-Confident

Re: Perfumy [3] - 19/12/2011 22:05

Dla mnie teraz kozak to Abercrombie.
Kolega z usa przywiol jak sie psiknalem to na swetrze juz 5 dzien czuc. To bedzie moj kolejny zakup.
Posted by: e$corpion

Re: Perfumy [3] - 20/12/2011 00:06

szukam jakiś perfum na wieczór ktoś może coś polecić?
Posted by: gnacik

Re: Perfumy [3] - 20/12/2011 03:39

Jeżeli masz jak kupić z FMu to polecam numer 160. Jeżeli nie masz jak kupić, to daj znać. Pomogę :-)
Posted by: lelu

Re: Perfumy [3] - 09/01/2012 02:24

Wiem, ze ktos tu handlowal swojego czasu perfumami FM czy jak to sie nazywa.

Czy ta osoba, jesli nadal sie tym zajmuje, moglaby powiedziec czy w ofercie jest jakis z tych zapachow:

Tommy Hilfiger jakikolwiek rodzaj
Bvlgari Aqva Marine
Lacoste Sport
Burberry jakikolwiek rodzaj
Kenzo L'eau par kenzo
Posted by: lupus

Re: Perfumy [3] - 09/01/2012 03:07

To był gnacik, ten od pocztówek;)
Posted by: gnacik

Re: Perfumy [3] - 09/01/2012 16:44

Originally Posted By: lupus
To był gnacik, ten od pocztówek;)


Lepiej tego wytłumaczyć już nie dało rady. Na kolejny raz pamiętaj, że jestem jeszcze tym od nagrobków i grafiki :-)
Posted by: jadanek

Re: Perfumy [3] - 09/01/2012 17:27

Nie ma to jak odpowiedziec na jakis farmazon, a na powazne pytanie kolegi wyzej nie odpowiedziec wink
Posted by: gnacik

Re: Perfumy [3] - 09/01/2012 18:12

Originally Posted By: jadanek
Nie ma to jak odpowiedziec na jakis farmazon, a na powazne pytanie kolegi wyzej nie odpowiedziec wink


Spokojnie, odpowiedziałem na PW :-)
Posted by: LEWY

Re: Perfumy [3] - 14/01/2012 22:08

Jesli ktos potrzebuje perfum z listy ktora jest poznizej, moze je zamowic bezposrednio u mnie:) Towar 100% oryginalny!!! pochodzi z UK. Bede w Polsce od 2 lutego i wtedy moznaby to odebrac, najlepiej osobiscie w Bydzi.
DAMSKIE:
CK one shock 100ml EDT
Marc Jacobs oh lola 30ml EDP
Gucci guilti 50 ml
Bvlgari Mon Jasmin Noir 25 ml
DKNY golden deliciorus 50 ml
Jean Paul Gaultier Classique X 50 ml
YvesSaintLourent Saharienne 50ml
Paco Rabanne lady milion 50 ml
jimmy choo 60 ml

MESKIE
CK One Shock 100ml
Diesel Only the Brave 50 ml
Gucci Guilty Pour Homme 50 ml
Lacoste L 12.12 Blanc 100ml
Paco Rabanne One Milion 50 ml
Boss orange Man 60 ml
O ceny i ilosci prosze pytac na PW, badz gg.
Pzdr
Posted by: Dziabor

Re: Perfumy [3] - 14/01/2012 22:29

Paco Rabanne One Milion w jakiej cenie masz? i czy wchodzi w gre wysylka?
Posted by: LEWY

Re: Perfumy [3] - 14/01/2012 22:37

145 zl, mysle ze jest mozliwa wysylka, musialbys sie zorientowac jak to cenowo wyglada, niestety, ale nie bede mial zbytnio czasu na to.
Posted by: gnacik

Re: Perfumy [3] - 14/01/2012 22:44

To ja pozwolę sobie pokazać ofertę konkurencji :-)

Pokazane są ceny katalogowe, u mnie macie dodatkowe 30% zniżki, jak coś to wołać na GG lub PW :-)





Pozdrawiam,
Janusz
Posted by: bulwers

Re: Perfumy [3] - 14/01/2012 22:55

witam
mam takie pytanko kiedys na rynku pojawily sie perfumy bruno banani a opakowanie tych perfum bylo w stylu ubarwienia zebry.
pamietacie cos takiego?
gdzie aktualnie mozna je zdobyc ?
podrzuccie linka
Posted by: qenius

Re: Perfumy [3] - 14/01/2012 23:03

gnacik odezwij sie do mnie na pw bo nie moge wyslac wiadomosci.
Posted by: bester

Re: Perfumy [3] - 14/01/2012 23:25

gnacik, odezwij się na email matt_crk@yahoo.com bo nie moge PW sypac. pzdr.
Posted by: bulwers

Re: Perfumy [3] - 02/02/2012 01:44

witam
mam takie pytanko kiedys na rynku pojawily sie perfumy bruno banani a opakowanie tych perfum bylo w stylu ubarwienia zebry.
pamietacie cos takiego?
gdzie aktualnie mozna je zdobyc ?
podrzuccie linka
Posted by: wwwujek

Re: Perfumy [3] - 28/04/2012 18:20

Panowie, gdzie kupujecie na ta chwile perfumy, jeśli chodzi o zakup w sieci? Ja ostatnio na pachniemy.pl i wydaje mi się, że nie do końca jak w sieciówkach stacjonarnych..

Ktoś może coś polecić?
Posted by: Goget

Re: Perfumy [3] - 28/04/2012 18:36

Agito.pl.
Posted by: Danielsan

Re: Perfumy [3] - 28/04/2012 18:39

Originally Posted By: Goget
Agito.pl.
agito wysyła na bahamy? crazy
Posted by: Ojro

Re: Perfumy [3] - 01/05/2012 01:40

kurde, faktycznie, pachniemy.pl coś ostatnio drogo sobie życzy...
Posted by: piotrek_ndm

Re: Perfumy [3] - 01/05/2012 03:32

a kiedy lux był tani? ;-)

tani nie jest, ale towar ma oryginalny...

@wwwujek możesz zdradzić jakiej marki woda, bo mam pewne podejrzenia?
Posted by: wwwujek

Re: Perfumy [3] - 01/05/2012 04:10

Originally Posted By: piotrek_ndm
a kiedy lux był tani? ;-)

tani nie jest, ale towar ma oryginalny...

@wwwujek możesz zdradzić jakiej marki woda, bo mam pewne podejrzenia?


Yyy.. Chodzi Ci o to czego szukam? smile Strzelaj, ja się przyznam smile
Posted by: piotrek_ndm

Re: Perfumy [3] - 01/05/2012 06:46

Originally Posted By: wwwujek
Originally Posted By: piotrek_ndm
a kiedy lux był tani? ;-)

tani nie jest, ale towar ma oryginalny...

@wwwujek możesz zdradzić jakiej marki woda, bo mam pewne podejrzenia?


Yyy.. Chodzi Ci o to czego szukam? smile Strzelaj, ja się przyznam smile


Miałem na myśli wodę po której uznałeś, że to nie to samo co w sieciówkach.

Wybór jest tak duży, że trafić co, to jak przegrać z Najmanem ;p
Posted by: konradoo

Re: Perfumy [3] - 06/05/2012 04:07

Jak kupowałem dla żony właściwie licytowałem na pewnym portalu, perfumy oryginalne i w dodatku o wiele taniej niż w perfumeriach:) strony nie chcę podawac ponieważ jak napisałem na poratlu że udało mi się coś wygrac to byłem najgorszy, a taka prawda że mi się udało naprawdę i mogę nawet print screena przesłac.
Posted by: xqwzts

Re: Perfumy [3] - 06/05/2012 06:01

Originally Posted By: konradoo
Jak kupowałem dla żony właściwie licytowałem na pewnym portalu, perfumy oryginalne i w dodatku o wiele taniej niż w perfumeriach:) strony nie chcę podawac ponieważ jak napisałem na poratlu że udało mi się coś wygrac to byłem najgorszy, a taka prawda że mi się udało naprawdę i mogę nawet print screena przesłac.
a 10 groszy też prześlesz?
Posted by: Aronek

Re: Perfumy [3] - 02/06/2012 19:39

Wczoraj mi kumpel mówił że znajomy przywozi z Litwy orginalne perfumy zapakowane tak jak w sklepach u nas wszystkie marki i po 80-100zł sprzedaje.Miał ktoś z tym styczność?
Posted by: piotrek_ndm

Re: Perfumy [3] - 03/06/2012 00:53

Tak. Jeżeli liczysz, że są oryginalne, to naiwny jesteś - choć muszę przyznać, że niektóre tureckie produkcje nawet mi ciężko stwierdzić czy to podróba...Choć kiedyś między podróbami trafiło się kilka szt oryginalnych, ale to marginalne przypadki ;-)

PS: w hurcie takie "oryginalne" perfumy chodzą po 4-5 euro ;-)
Posted by: nOcnY

Re: Perfumy [3] - 03/06/2012 01:01

Jak min ilość przy imporcie?
Posted by: piotrek_ndm

Re: Perfumy [3] - 04/06/2012 00:12

@nOcnY, przy tej cenie to trzeba wyłożyć jakieś 10-15k euro.
Posted by: D@mian

Re: Perfumy [3] - 21/06/2012 23:58

Używa ktoś Lacoste Red Style in Play?

Najlepsze ceny w perfumesco, mojezapachy, tagomago, perfumis (tam dodatkowo próbka za 1gr), co wybrać?

Pozdrawiam. smile
Posted by: Gaske

Re: Perfumy [3] - 22/06/2012 00:10

Dla mnie słodki mocno ten Lacoste, ale kto co lubi. smile
Posted by: D@mian

Re: Perfumy [3] - 22/06/2012 00:59

A jeśli o perfumerie chodzi?

Szukam takiego zapachu na lato i ten Lacoste mi spasował, co polecacie innego?
Posted by: Ojro

Re: Perfumy [3] - 22/06/2012 01:02

na lato i dzień (w szczególności słoneczny) polecam:

Davidoff Cool Water piwo superrr zapach, cena, godny polecenia!
Posted by: piotrek_ndm

Re: Perfumy [3] - 22/06/2012 01:11

@D@mian

Kogo nie wybierzesz z pierwszej trójki, będziesz zadowolony. Produkt mają z tego samego źródła ;-) Próbkę też Ci dorzucą...
Posted by: piotrek_ndm

Re: Perfumy [3] - 22/06/2012 01:13

Co do zapachu to polecam powąchać najnowszego Issey Miyake Sport - świetny i rzadko spotykany na ulicy ;-)
Posted by: D@mian

Re: Perfumy [3] - 22/06/2012 02:58

Zaryzykowałem i wziąłem w ciemno cool water, zobaczymy jak przyjdzie tongue
Posted by: Pindol

Re: Perfumy [3] - 22/06/2012 03:51

Calvin Klein - ckin2u cool
Posted by: gnacik

Re: Perfumy [3] - 22/06/2012 04:10

Jakby co to zapraszam:



...damskie też mam ;-)
Posted by: betowiec

Re: Perfumy [3] - 22/06/2012 04:17

Originally Posted By: piotrek_ndm
Co do zapachu to polecam powąchać najnowszego Issey Miyake Sport - świetny i rzadko spotykany na ulicy ;-)
i o to chodzi

wink
Posted by: codi

Re: Perfumy [3] - 22/06/2012 04:29

Originally Posted By: D@mian
Zaryzykowałem i wziąłem w ciemno cool water, zobaczymy jak przyjdzie tongue


Branie perfumow w ciemno to glupota, kazdy lubi co innego. Davidoffa aktualnie sam uzywam, jest spoko i podoba sie kobietom, ale mialem kilka lepszych pozycji wink
Posted by: Jose

Re: Perfumy [3] - 22/06/2012 04:57

Długo upierałem się przy zielonym lacoscie, ale lacoste czerwony... bajka ooo
Posted by: HAGIi

Re: Perfumy [3] - 29/06/2012 18:56

Panowie, mozecie polecic dobra perfumerie i jakby nie byla za droga to tez byloby fajnie
Chodzi mi o YVES SAINT LAURENT L'HOMME - nie chce naciac sie na allegro na podrobki

Zawsze bralem testery od kolegi z douglasa, niestety juz nie pracuje tam.


Dzieki
Posted by: piotrek_ndm

Re: Perfumy [3] - 30/06/2012 00:37

Jeżeli chodzi o YSL to z najtańszych polecam Agito i El Nino - obie mają towar z pewnego źródła ;-)

wąchałeś YSL Libre? przyjemny wink
Posted by: !zari

Re: Perfumy [3] - 30/06/2012 01:12

Originally Posted By: HAGIi
Panowie, mozecie polecic dobra perfumerie i jakby nie byla za droga to tez byloby fajnie
Chodzi mi o YVES SAINT LAURENT L'HOMME - nie chce naciac sie na allegro na podrobki

Zawsze bralem testery od kolegi z douglasa, niestety juz nie pracuje tam.


Dzieki

ja kupuje na tagomago.pl - bardzo polecam
Posted by: Sztrop

Re: Perfumy [3] - 30/06/2012 04:33



od kilku lat nr 1, ciekawi mnie czy mi sie kiedyś znudzą
Posted by: _Korver_

Re: Perfumy [3] - 30/06/2012 04:40

Właśnie miałem o to pytać...

Przywiązujecie się do jednego, ulubionego zapachu, czy eksperymentujecie i próbujecie co jakiś czas czegoś nowego?

Ja szczerze mówiąc mam swoją listę TOP, którą wałkuję od 5-6 lat, ale pomału przychodzi znudzenie. wink
Posted by: HAGIi

Re: Perfumy [3] - 30/06/2012 04:46

Originally Posted By: piotrek_ndm
Jeżeli chodzi o YSL to z najtańszych polecam Agito i El Nino - obie mają towar z pewnego źródła ;-)

wąchałeś YSL Libre? przyjemny wink


jeszcze nie, jutro sie przejde i obadam w perfumerii smile

Dzieki!
Posted by: Sztrop

Re: Perfumy [3] - 30/06/2012 04:59

Originally Posted By: _Korver_
Właśnie miałem o to pytać...

Przywiązujecie się do jednego, ulubionego zapachu, czy eksperymentujecie i próbujecie co jakiś czas czegoś nowego?

Ja szczerze mówiąc mam swoją listę TOP, którą wałkuję od 5-6 lat, ale pomału przychodzi znudzenie. wink


Zdecydowanie eksperymenty, i nie mowie tu o chodzeniu do perfumerii i psikaniu sie codziennie innym zapachem.
Ale po prostu od kilku lat nie znalazłem zapachu ktory by mi bardziej pasował niz ten ktory podałem wyzej
Posted by: codi

Re: Perfumy [3] - 30/06/2012 06:09

Korver, wez sobie probki PR: Black XS, Fahrenheita (chociaz to chyba srednio na lato, zreszta nie znam sie :P), Carolina Herrera 212, Channel home sport allure, CK eternity czy nawet tego Davidoffa Cool Water- jesli z tego cos Ci sie nie spodoba to znaczy, ze mamy zuuupelnie odmienny gust wink Szczegolnie 1ka dla mnie mega dobra. Fahrenheit z kolei chyba najbardziej podoba sie kobietom.
Posted by: betowiec

Re: Perfumy [3] - 30/06/2012 10:07

Originally Posted By: codi
Korver, wez sobie probki PR: Black XS, Fahrenheita (chociaz to chyba srednio na lato, zreszta nie znam sie :P), Carolina Herrera 212, Channel home sport allure, CK eternity czy nawet tego Davidoffa Cool Water- jesli z tego cos Ci sie nie spodoba to znaczy, ze mamy zuuupelnie odmienny gust wink Szczegolnie 1ka dla mnie mega dobra. Fahrenheit z kolei chyba najbardziej podoba sie kobietom.

polecam pogrubione

odnosnie cool water, to dla mnie za bardzo intesywny zapach
na dodatek "musialem polubic ten zapach".......moze dlatego jestem do niego tak zrazony
Posted by: Sztrop

Re: Perfumy [3] - 30/06/2012 15:29

Originally Posted By: betowiec
Originally Posted By: codi
(...)Carolina Herrera 212, Channel home sport allure(...)

polecam pogrubione

odnosnie cool water, to dla mnie za bardzo intesywny zapach
na dodatek "musialem polubic ten zapach".......moze dlatego jestem do niego tak zrazony


No jezeli podchodzi Ci ten Allure to Givenchy tez mysle ze jest szansa, ze sie spodoba, sprawdzałeś?
Posted by: betowiec

Re: Perfumy [3] - 30/06/2012 20:16

Originally Posted By: Sztrop
Originally Posted By: betowiec
Originally Posted By: codi
(...)Carolina Herrera 212, Channel home sport allure(...)

polecam pogrubione

odnosnie cool water, to dla mnie za bardzo intesywny zapach
na dodatek "musialem polubic ten zapach".......moze dlatego jestem do niego tak zrazony


No jezeli podchodzi Ci ten Allure to Givenchy tez mysle ze jest szansa, ze sie spodoba, sprawdzałeś?
wlasnie nie mialem jeszcze okazji sprawdzic w/w Givenchy
Posted by: podstawek

Re: Perfumy [3] - 30/06/2012 22:37

na obecnie mam stałą listę, ale jako, że mam 5-6 pozycji to można tak rotować, żeby się nie nudziły wink

Zegna - nie pamiętam dokładnej nazwy
D&G The One for Men - super zapach
CK żółty - kiepski, ale dziewczynom się podoba, jednak mimo wszystko więcej go nie wezmę
Lacoste Pour Homme - szara
Dior Homme Sport - moja nowa pozycja
Armani Acqua di Gio - mój ulubiony
Posted by: lelu

Re: Perfumy [3] - 01/07/2012 05:00

Ja polecam Hilfigery, przyjemne bardzo lekkie zapachy smile Minus taki, ze skoro sa lekkie to nie smierdza na kilometr, chociaz podobno kobiety maja lepszy wech grin
Posted by: ginciu

Re: Perfumy [3] - 23/08/2012 01:42

witam jak sie odnosicie do sprzedazy perfumow na allegro bo widze ze duza roznica cenowa jest miedzy perfumeriami

ARMANI ACQUA DI GIO POUR HOMME 100ml roznica 80 zł
Posted by: młody gniewny

Re: Perfumy [3] - 23/08/2012 01:49

Originally Posted By: gnacik
Jakby co to zapraszam:



...damskie też mam ;-)


gdzie jest haczyk ?
Posted by: lupus

Re: Perfumy [3] - 23/08/2012 01:52

To nie są org. wink
Posted by: piotrek_ndm

Re: Perfumy [3] - 23/08/2012 01:53

@ginciu podaj link do konkretnej aukcji.
Posted by: ginciu

Re: Perfumy [3] - 23/08/2012 01:56

mozecie polecic cos org i pewnego wink rozumiem ze oryginaly dluzej trzymaja zapach
Posted by: ginciu

Re: Perfumy [3] - 23/08/2012 01:57

Originally Posted By: piotrek_ndm
@ginciu podaj link do konkretnej aukcji.


ARMANI ACQUA DI GIO POUR HOMME 100ml --- KURIER MT wpisz w wyszukiwarve
Posted by: lupus

Re: Perfumy [3] - 23/08/2012 02:02

Ja pisalem do Gniewnego.
Posted by: piotrek_ndm

Re: Perfumy [3] - 23/08/2012 02:07

@ginciu, jeżeli to realne zdjęcie wody, a właściwie testera, to wygląda na oryginalny produkt, który dodawany jest w formie reklamy z L'oreala. Jak mocno Ci zależy, to poproś gościa o EAN z pudełka i wklej go tutaj - wszystko będzie jasne ;-)

Co do ceny, to różnica między sprawdzonymi perfumeriami, które sprzedają produkt, a nie tester jest zdecydowanie mniejsza, ok. 25zł.
Posted by: codi

Re: Perfumy [3] - 23/08/2012 03:15

Originally Posted By: ginciu
mozecie polecic cos org i pewnego wink rozumiem ze oryginaly dluzej trzymaja zapach


Masz cala moja liste na poprzedniej stronie wink
Posted by: dondzikson

Re: Perfumy [3] - 23/08/2012 04:19

Od siebie chciałbym polecić moje stałe 3 pozycje:

Mexx Pure Life - używam głównie w letnie gorące dni,świeży intensywny zapach.
Sean John Unforgivable
Jil Sander for Men

I taki zestawik już od kilku lat.
Posted by: lelu

Re: Perfumy [3] - 23/08/2012 05:22

Originally Posted By: piotrek_ndm
@ginciu, jeżeli to realne zdjęcie wody, a właściwie testera, to wygląda na oryginalny produkt, który dodawany jest w formie reklamy z L'oreala. Jak mocno Ci zależy, to poproś gościa o EAN z pudełka i wklej go tutaj - wszystko będzie jasne ;-)

Co do ceny, to różnica między sprawdzonymi perfumeriami, które sprzedają produkt, a nie tester jest zdecydowanie mniejsza, ok. 25zł.





Jak po EANie sprawdzisz oryginalnosc? smile
Posted by: ginciu

Re: Perfumy [3] - 23/08/2012 12:33

poleccie jakies pewne miejsca gdzie wy kupujecie i jestescie bardzo zadowolenii macie pewnosc ze sa to org
Posted by: ginciu

Re: Perfumy [3] - 23/08/2012 16:13

oto kod
Posted by: ginciu

Re: Perfumy [3] - 23/08/2012 16:14

3360
Posted by: ginciu

Re: Perfumy [3] - 23/08/2012 16:15

3360372728313
Posted by: style

Re: Perfumy [3] - 23/08/2012 16:54

napisz jakie potrzebujesz to się dowiem za ile mogę załatwić, oczywiście org. nie żadne tureckie podróby
Posted by: rozaaa

Re: Perfumy [3] - 23/08/2012 17:06

Panowie może nie w temacie , ale napisze tu temat wydaję się najbardziej kobiecy z dostępnych.Otóż firma Betsson chce zrobić zemnie oszustkę.Chciałam opisać te sprawę w odpowiednim dziale jednak nie mogę wysyłać postów.DO kogo mam napisać lub co zrobić by mieć te możliwość? z góry dzięki za rade.A żeby nie był off top
Z lekkich to Davidoff Cool Water uwielbiam go z rana.a Z mocniejsza nutą Gabriela Sabatini Temperamento.
Posted by: rafal08

Re: Perfumy [3] - 23/08/2012 17:38

W innym miejscu juz Ci (wlasciwie Twojemu bratu) odpowiedzieli wiec tu nie truj i takiej mozliwosci nie bedziesz miala .Zakladajcie konta na cale rodziny a potem płacz

Twoj brat ma bana na tym forum wiec pisac tu nie bedziesz
Posted by: piotrek_ndm

Re: Perfumy [3] - 23/08/2012 18:09

Originally Posted By: lelu
Originally Posted By: piotrek_ndm
@ginciu, jeżeli to realne zdjęcie wody, a właściwie testera, to wygląda na oryginalny produkt, który dodawany jest w formie reklamy z L'oreala. Jak mocno Ci zależy, to poproś gościa o EAN z pudełka i wklej go tutaj - wszystko będzie jasne ;-)

Co do ceny, to różnica między sprawdzonymi perfumeriami, które sprzedają produkt, a nie tester jest zdecydowanie mniejsza, ok. 25zł.





Jak po EANie sprawdzisz oryginalnosc? smile


Pieprzę głupoty za przeproszeniem. Myślę o czym innym, piszę co innego. Można sprawdzić czy dany produkt pochodzi od dystrybutora, ale nie po EAN-ie. Ale do tego w większości przypadków potrzebny jest produkt w ręku...
Posted by: sHybki

Re: Perfumy [3] - 23/08/2012 19:02

no wiec jesli mam produkt w ręku to jak to sprawdzić ?
Posted by: Rusty

Re: Perfumy [3] - 14/09/2012 00:21

Kończy się lato, powoli zbliża się jesień/zima. Macie jakieś ciekawe marki na ten właśnie deszczowy/mroźny okres?
Posted by: D@mian

Re: Perfumy [3] - 14/09/2012 03:21

Dla mnie/ moim zdaniem Fahrenheit na zimę daje radę tongue
Posted by: codi

Re: Perfumy [3] - 14/09/2012 17:32

Originally Posted By: D@mian
Dla mnie/ moim zdaniem Fahrenheit na zimę daje radę tongue


Zgadzam sie, kobiety bardzo lubia wink
Posted by: HoMiK155

Re: Perfumy [3] - 14/09/2012 19:23

Ja na jesienne wieczory polecam Burberry "London". Zapach bardzo ciekawie się rozwija, a nuta wina porto idealnie wpasowuje się w całośc.
Posted by: Rusty

Re: Perfumy [3] - 14/09/2012 23:41

Będzie trochę czasu to poszperam między półkami w Sephorze wink Jak dotąd korzystam z 1Million, Kenzo PH, Gucci PH. Ten 1 nadaje się tylko na ciepłe dni, 2 szybko ulatnia się na mojej skórze, a 3 jest zbyt intensywny, żeby psikać się nim na każdą okazję.

Nie napisaliście, którego Fahrenheit'a polecacie?
Posted by: codi

Re: Perfumy [3] - 15/09/2012 01:15

Ja tego wink



Tylko nie kupuj w Sephorze, waste of money tongue Co do Paco, to Blaxk XS miazdzy 1m wink
Posted by: Wychowany_Na_Nalewce

Re: Perfumy [3] - 16/09/2012 19:47

Ja lubię Abercrombie & Fitch Fierce, ale coś jest nie tak bo komplementy, że ładnie pachnę dostaję przeważnie od facetów confused
Posted by: lelu

Re: Perfumy [3] - 16/09/2012 21:55

Kup Clinique Happy smile Niestety bardzo lekki zapach a tym samym szybko znika, wg mnie.
Posted by: Rusty

Re: Perfumy [3] - 20/09/2012 03:26

W perfumy zaopatruje się zwykle na dolce i innych podobnych stronach wink

Sprawdziłem tego Farenheit'a i jest rewelacyjny. Zanim się zdecyduję to sprawdzę jeszcze kilka innych zapachów m.in. YSL Opium PH i tego Burberry London (zastałem pusty flakon w Sephorze).
Posted by: lelu

Re: Perfumy [3] - 20/09/2012 03:41

Jak lubisz ciezsze zapachy to Givenchy Very Irresistible jest ciekawy (ciemno zielona butelka).
Posted by: Rusty

Re: Perfumy [3] - 22/09/2012 16:33

Sprawdziłem to i tamto i jednak zostanę przy Diorze. Ten zapach mnie prześladuję laugh

Z reguły zakupy dokonywałem na dolce.pl. Znalazłem tanią perfumerię mojezapachy.pl czy ktoś robił tam zakupy i może polecić, czy jest wiarygodna?

Cena 200ml w Dolce 401zł, a w mojezapachy.pl 349zł. Hm hmm
Posted by: Goget

Re: Perfumy [3] - 22/09/2012 18:17

Ze swojej strony polecam Agito, ale te mojeperfumy też wiarygodnie wyglądają - http://beta.ceneo.pl/;0020-15-0-0-1;799-0a.htm
Posted by: Rusty

Re: Perfumy [3] - 22/09/2012 18:39

Agito też dzisiaj przeglądałem. Nie wiedzieć, czemu ale kojarzy mi się z Merlinem, a z nim to ja mam na pieńku. Kiedyś zamówiłem perfumy do odbioru osobistego, płatność z góry i czekałem 11 dni laugh
Posted by: piotrek_ndm

Re: Perfumy [3] - 22/09/2012 19:39

@Rusty,
Mendelka wielbiciel waluty, perfumy ma oryginalne, choć większość ze stanów. Chcesz Diora, więc śmiało możesz brać, jego akurat ma z Europy ;-)

Z ciekawostek, to Agito i Merlin kupują perfumy z tego samego źródła.
Posted by: Rusty

Re: Perfumy [3] - 25/09/2012 18:19

Dzięki za wszelkie info w temacie, jak i na PW. Zakupy zrobione na mojezapachy.pl a dzisiaj o 9 był już kurier piwo

prawie jak Merlin laugh
Posted by: lelu

Re: Perfumy [3] - 25/09/2012 22:56

I co w koncu zakupiles?:)
Posted by: anfa_

Re: Perfumy [3] - 25/09/2012 23:05

próbował ktoś może Hugo Boss Boss Bottled Night lub Hugo Boss Dark Blue? Warto w coś takiego zainwestować?
Posted by: Drunken Master

Re: Perfumy [3] - 26/09/2012 00:12

Originally Posted By: anfa_
próbował ktoś może Hugo Boss Boss Bottled Night lub Hugo Boss Dark Blue? Warto w coś takiego zainwestować?


ja tego drugiego, mnie nei zachwycił i z trwałością rewelacji nie bylo.
Nie wiem jakie perfumy lubisz ale ja używam od dłuższego czasu Chanel Egoiste.
Dla mnie zapach świetny, bardzo bardzo trwały i do tego akurat na zimowe wieczory.
Na lato zdecyodwanie Armani Code.
Posted by: Rusty

Re: Perfumy [3] - 26/09/2012 02:56

Originally Posted By: lelu
I co w koncu zakupiles?:)
Fahrenheit'a
Posted by: Conrad

Re: Perfumy [3] - 26/09/2012 03:01

Od prawie 20 lat to samo... smile

Posted by: Ezquerro

Re: Perfumy [3] - 26/09/2012 06:31

Od prawie 10 lat to samo... smile

Posted by: ginciu

Re: Perfumy [3] - 26/09/2012 12:26

koledzy do żony potrzebuje cos fajnego wink

co polecacie co się fajnie sprzedaje ostatnio
Posted by: lupus

Re: Perfumy [3] - 26/09/2012 12:48

Nie kupuj kobiecie niczego w ciemno.
Posted by: sHybki

Re: Perfumy [3] - 26/09/2012 13:00

ginciu a czego obecnie używa ?
Posted by: Rusty

Re: Perfumy [3] - 26/09/2012 17:05

Originally Posted By: lupus
Nie kupuj kobiecie niczego w ciemno.
piwo
Wygodniej będzie dać jej kopertę z $$$ laugh
Posted by: tasiorro

Re: Perfumy [3] - 26/09/2012 17:32

Originally Posted By: ginciu
koledzy do żony potrzebuje cos fajnego wink

co polecacie co się fajnie sprzedaje ostatnio


Calvin Klein Euphoria i będzie zadowolona wink
Posted by: codi

Re: Perfumy [3] - 27/09/2012 18:19

Wy nic innego procz tego od 10 czy tam 20 lat nie uzywacie? laugh Sicko wink
Posted by: Kielon86

Re: Perfumy [3] - 28/09/2012 02:29

Originally Posted By: ginciu
koledzy do żony potrzebuje cos fajnego wink

co polecacie co się fajnie sprzedaje ostatnio


Halle Berry Halle Woman

Ja zakupiłem THIERRY MUGLER A MEN
Posted by: Mitul

Re: Perfumy [3] - 28/09/2012 19:42

Originally Posted By: Kielon86
Originally Posted By: ginciu
koledzy do żony potrzebuje cos fajnego wink

co polecacie co się fajnie sprzedaje ostatnio


Halle Berry Halle Woman

Ja zakupiłem THIERRY MUGLER A MEN


za słodki... smile
Posted by: Hakan

Re: Perfumy [3] - 20/10/2012 14:32

Używał ktoś z tych

Eternity Aqua
TrussardiMy Land
YSL L'homme - wstępnie jeden z moich faworytów
Lacoste zielona - wstępnie drugi z moich faworytów

do tej pory używałem CH212 Men, srebne Feragamo, ostatnio zakupiłem Channel Allure Homme Sport, cudny zapach, ale na mnie coś krótko trzyma. teraz myślę nad zmianą. wolę lżejsze zapachy. z
Posted by: lelu

Re: Perfumy [3] - 21/11/2012 18:35

W piatek w USA jest tzw Black Friday... czy na perfumy rowniez sa przeceny czy to tylko obejmuje jakis konkretny zakres produktow ?
Posted by: betowiec

Re: Perfumy [3] - 21/11/2012 21:04

Originally Posted By: lelu
W piatek w USA jest tzw Black Friday... czy na perfumy rowniez sa przeceny czy to tylko obejmuje jakis konkretny zakres produktow ?

zalezy od sklepu, na ogol nie ma wyjatkow

po za sklepami jak: "jablko"-oni nie potrzebuja robic przecen, bo tak dobrze im idzie
Posted by: lelu

Re: Perfumy [3] - 22/11/2012 00:44

A moze ktos kiedys zamawial jakies perfumy z konkretnej strony ktora miala oferte Black Friday'owa ?:) I moglby oczywiscie podeslac link.


Napalilem sie na YSL L'Homme smile W polsce troche drogo za 100tke mililitrow...
Posted by: gnacik

Re: Perfumy [3] - 22/11/2012 02:05

Jak ktoś ma FM Group to polecam zapach numer 330, a jak nie to dawać PW :-)
Posted by: betowiec

Re: Perfumy [3] - 22/11/2012 21:06

Originally Posted By: lelu
A moze ktos kiedys zamawial jakies perfumy z konkretnej strony ktora miala oferte Black Friday'owa ?:) I moglby oczywiscie podeslac link.


Napalilem sie na YSL L'Homme smile W polsce troche drogo za 100tke mililitrow...

parfum1.com 20% na wybrane produkty
Posted by: lelu

Re: Perfumy [3] - 16/06/2013 21:08

czy ktos moze cos powiedziec nt. Lalique Equus ?
Posted by: HoMiK155

Re: Perfumy [3] - 16/06/2013 21:39

Originally Posted By: lelu
czy ktos moze cos powiedziec nt. Lalique Equus ?

Mam cały flakon i chętnie używam.
Początek mocno ziołowy, a na pierwszy plan wychodzi chyba majeranek, a potem sporo pieprzu. Zapach bliskoskórny, bez ogona. Trwałość jak na EDP przeciętna, bo około 4-5 goddz. (EDT nie polecam)

Moja rada jest taka, żebyś kupił sobie próbke na alledrogo i sam sprawdził. Przy okazji polecam z rodziny Lalique "White" i wieczorowy "Encre Noir". Firma robi świetne perfumy, które trudno pomylić z czymś innym. Poza tym nie jest jeszcze popularna na polskim rynku, więc kolejny plus.
Posted by: majner

Re: Perfumy [3] - 05/08/2013 05:02

e-glamour.pl - z przykrością muszę stwierdzić, że sklep ten zszedł na psy/spadł na dno smirk
Kiedyś podobno sprzedawali oryginały. Dwa miesiące temu zakupiłem Hugo Boss Energise. Ładny flakonik, oryginalny (lub bardzo zbliżony do oryginalnego) zapach, trwałość na mojej skórze - 2 h. Trzy tygodnie temu zakupiłem ponownie flakon 125ml HB Energise w sklepie e-glamour.pl. Okazało się, że zapach zupełnie inny od oryginału, a trwałość zapachu - 2-3 minuty (!). Poszedłem do mojego sklepu z chemią, żeby sprowadzili dla mnie oryginalny flakon. Czekałem dwa tygodnie, aż w końcu dotarł. Zamówiłem, odebrałem. Zapach oryginalny, trwałość 4-5 h. Drożej o 80 zł, ale dostałem to, za co chciałem zapłacić. Przy okazji dowiedziałem się, że tureckie podróbki szaleją od pewnego czasu na europejskim rynku. Wyglądają jak oryginały (praktycznie nie da się rozróżnić flakonu i pudełka od oryginału), pachną podobnie jak oryginał i kosztują jakieś 30-50% mniej. Jednak ich trwałość jest dużo krótsza. Wynika więc z tego, że za pierwszym razem dostałem turecką podróbkę, a za drugim razem jakieś totalny shit. Zastanówcie się dwa razy, zanim zamówicie w tym sklepie.
Podobno na tagomago.pl sprzedają oryginały (tak twierdzi znajoma, która pracuje w w/w sklepie z chemią i perfumami). Od tygodnia jednak mój HB Energise jest w tym sklepie w promocji za 136 pln (przeceniony z 235 pln) i zaczynam mieć podejrzenia, że tam też zaczynają kręcić blush
Posted by: TriumfWoli

Re: Perfumy [3] - 05/08/2013 11:55

Znajomy na powazne pieniadze zajomowal sie perfumeria,legalna i ta troche mniej... wg jego opinii czesc podrobek tureckich jest niemozliwa do odroznienia bo sa tak dobrze wykonane ze paradoksalnie niektore sa trwalsze od oryginalu confused
(Podal mi za przyklad lacoste czerwona ok 3 lata temu,wpuszczona na szeroko skale w RFN)
Posted by: HoMiK155

Re: Perfumy [3] - 05/08/2013 17:44

To ciekawe co piszecie, bo działam trochę na forach perfumiarskich i e-glamour był do tej pory poza podejrzeniem. Mają niezłą renomę i ja osobiście stawiałem ich na równi z dolce.pl i iperfumy.pl Chyba trzeba będzie zweryfikować opinię...

Warto jednak zwrócić uwagę, że podrabiane są przede wszystkich zapachy, które najlepiej się sprzedają. Wiadomo, że dużo łatwiej natknąć się na podróbę HB, Paco&Rabanne, Lakostów czy innych Armanich niż np. Loewe, Creed czy Lubin. Jeśli kogoś kręci to, że pachnie jak pół miasta i naraża się na zakup tureckich wynalazków to OK.

Zachęcam jednak do pewnego wysiłku i poznania segmentu zapachów niszowych. Owszem są droższe, ale jakość i parametry użytkowe są na nieporównywalnie wyższym poziomie. Szyk, oryginalość i elegancja. Myślę, że nawet Conrad porzuciłby Davidoff'a, tym bardziej, że Cool Water to klon jednego z niszowców ... laugh
Posted by: majner

Re: Perfumy [3] - 05/08/2013 22:27

Hmmm, ja mogę postawić e-glamour.pl na równi z dolce.pl. Moja siostra jakieś dwa lata temu kupiła na dolce.pl dwa różne flakony wody toaletowej D&G i obydwa nadawały się jako woda toaletowa, ale do wc smirk Najadła się tylko wstydu przez ten sklep, bo jeden z tych flakonów poszedł jako prezent smirk No i widzę, że mój HB Energise jest na dolce.pl tańszy niż na e-glamour.pl. Nie chcę wyciągać pochopnych wniosków, ale...

Homik, to nie moje wina, że podoba mi się "popularny" zapach wink Na szczęście nikt z moich znajomych i ich znajomych nie używa HB Energise, więc nie pachnę jak "pół miasta" wink
Posted by: Llama

Re: Perfumy [3] - 03/12/2013 05:53

dajcie dobre sklepy w necie, bo czas kupić coś babie ;/
Posted by: Sztrop

Re: Perfumy [3] - 04/01/2014 19:15

Aktualnie sprawiłem sobie
F by Ferragamo Pour Homme - świeży, energiczny zapach do codziennego użytku, ale wydaje mi się, że powyżej pewnego pułapu wiekowego już niezbyt pasuje, wówczas wersja Black może być zamiennikiem
natomiast okazyjnie
Kenzo pour Homme Boisée - słodkawo-pikantny zapach, ciepły i elegancki smile polecam oba, a w zasadzie wszystkie 3, które wymieniłem
Posted by: Rusty

Re: Perfumy [3] - 04/01/2014 22:40

@HoMiK155
a polecisz coś z tych "niszowych" perfum? Nie lubię chodzić po galeriach i pryskać się perfumami w Seforze, po 3 listki już mi się węch pierdoli, a do tego ta proklienckość personelu "może w czymś pomóc? Doradzić? - Nie dziękuję, ja tylko wącham i kupuje w Internecie, bo tam taniej laugh

Bardzo ważna dla mnie jest trwałość. Aktualnie używam Kenzo Pour Homme (stara wersja), ale ostre zapachy nie są mi obce. Uwielbiałem Gucciego Pour Homme, ale został wycofany z rynku frown
Posted by: Gaske

Re: Perfumy [3] - 05/01/2014 00:54

D&G The One
Posted by: HoMiK155

Re: Perfumy [3] - 05/01/2014 01:26

@Sztrop
Gratuluje gustu. Ten Ferragamo naprawdę daje rade, a przy tym kosztuje śmieszne pieniądze. Dla mnie to połączenie Terre di Hermes i Chanel Allure.

@Rusty
Niszowych nie ma w sephorach, ani douglasach, więc ten problem ci odpada. Można je nabyć w perfumerii internetowej "Quality" i tylko tam. Oczywiscie próbki też sprzedają smile
Ze świeżych to polecam:
Creed - Green Irish Tweed ( w stylu davidoff cool water)
Creed - Aventus (owocowa świeżość i elegancja w jednym - cudo)
L'artisan - Batucada (kwaśśśśna cytryna - na upały w sam raz)
Wszystkie powyższe dość wyraziste podobnie jak twoje Kenzo.
Z ostrych/wieczorowych polecam spróbować:
Lubin - Idole de Lubin (rumowo-alkoholowo - mój ulubiony zapach)
Nasomatto - Black Afgano (trudno ubrać w słowa, w składzie ma haszysz, pachnie obłędnie)
A jabyś jednak przeszedł się do S albo D to spróbuj koniecznie Encre Noire od Lalique- jest w stylu twojego Gucci PH.
Posted by: Rusty

Re: Perfumy [3] - 05/01/2014 01:58

piwo
Posted by: adingh

Re: Perfumy [3] - 20/05/2014 20:51

Gdzie w necie najlepiej kupować perfumy? Chodzi mi o to gdzie są oryginalne i w najniższych cenach. Proszę tylko o sprawdzone perfumerie smile
Posted by: arkadius

Re: Perfumy [3] - 20/05/2014 21:41

Ja kupuje od 2 lat w perfumesco i bardzo jestem zadowolony smile
Posted by: Sztrop

Re: Perfumy [3] - 01/08/2014 19:31

Czego Panowie używacie tego lata?
U mnie królują
Bvlgari Aqva Pour Homme oraz Gucci Pour Homme II
Posted by: HoMiK155

Re: Perfumy [3] - 01/08/2014 20:05

W lecie najczęściej używam:
Dior Homme Cologne 2013, Chanel Allure Homme Sport Cologne, Hermes - Un Jardin sur le Nil, Bvlgari Puor Homme Extreme i Creed - Aventus.

Wszystkie mogę śmiało polecić.
Posted by: hallik

Re: Perfumy [3] - 01/08/2014 22:24

ja wlasnie sie czaje na jakies 2 zapachy i mam taki metlik w glowie, ze hej. czaje sie na Nasomatto Black Afgano, ale w PL to chyba nie do zdobycia i trzeba z zagramanicy sciagac, do tego jakis drugi zapach, ale tyle tego, ze ciezko cos wybrac. szukam raczej nowych zapachow, bo jeszcze nie trafilem na ten jedyny. np. wszyscy chwala Channel Allure Homme Sport, a ja po zakupie bylem mega rozczarowany, kasa w bloto, strasznie slabo wyczuwalny na mojej skorze i krotko trzymal. macie cos godnego polecenia na jesien ?
Posted by: Sztrop

Re: Perfumy [3] - 02/08/2014 00:14

Popróbuj sobie z tych i napisz jakie masz wrażenia, są to jesienne nuty według mnie

Lalique Encre Noire
YSL Kouros
Dior Homme
Givenchy Xeryus Rouge
Posted by: HoMiK155

Re: Perfumy [3] - 02/08/2014 12:06

@halik
Afgańczyk jestjak najbardziej do zdobycia w kraju. Zarówno w perfumeriach internetowych jak i naziemnych. Spróbuj w perfumerii Quality albo lulua. W obu można zamawiac próbki, więc weź sobie kilka i coś wybierz. Afganczyk kosztuje 500zł/30ml, więc jest bardzo drogi. Zanim go jednak kupisz to przetestuj, bo ja sam uwielbiam go wąchać z próbki, natomiast zakładając go na siebie czuję się jak dziwak. Nie wiadomo na jaką okazję go ubrać...
Co do Chanel AHS to też uważam go za bardzo przeciętny - wersja Cologne dużo bardziej udana. Nie mniej AHS uchodzi za tzw. panty-dropper laugh

Jeśli chodzi o zapachy jesienne to polecam: Lalique Equus, Burberry - London i Guerlain - L'instatnt edp.
Posted by: kubi20

Re: Perfumy [3] - 02/08/2014 12:33

co mogę polecić z własnego doświadczenia:
od zawsze na półce stoi Armani Code, poza tym używam Givenchy Gentlemen Only, Dsquared He Wood, Diesel Only The Brave, a ostatnio kupiłem sobie Dior Homme Cologne na prawdę świetny, świeży, na codzień.

Osobiście nie lubię słodkich zapachów, więc polecam wyżej wymienione dla tych o podobnym guście
Posted by: hallik

Re: Perfumy [3] - 02/08/2014 22:01

wstrzymam sie jeszcze z tym Nasomatto, choc to pewnie kwestia okazji, kupie sobie na urodziny albo na swieta wink dzis bylem w Douglasie i Sephorze i najbardziej utkwily mi w pamieci
Givenchy Xeryus Rouge i Gucci Homme oraz o dziwo krytykowany Acqa di Gio Essenza, zreszta po 4-5 zapachu to sie wszystko miesza i ciezko sie polapac. Np Lalique Encre Noire w ogole mi sie nie podobal, a A*Men Thierry Mugler tez slabizna. Jeszcze Loewe 7 nie najgorszy, ale dosc ciezki. No ale co kto lubi, strasznie tego duzo
Posted by: TriumfWoli

Re: Perfumy [3] - 03/08/2014 17:59

Originally Posted By: kubi20
Diesel Only The Brave

Swietny zapach,bardzo lubie niestety jakosc trwalosci jak old spice za 11 zl.
Podobnie z czerwonym lacoste, i tak droga eliminacji zostaje mi na lato w/w chanel AHS,bo reszta szybko ze mnie ucieka.
Posted by: Linc

Re: Perfumy [3] - 18/08/2014 20:32

jaki polecacie meski slodki zapach, oczywiscie jeszcze dlugotrwaly ? wink
Posted by: kubi20

Re: Perfumy [3] - 18/08/2014 23:05

Originally Posted By: Linc
jaki polecacie meski slodki zapach, oczywiscie jeszcze dlugotrwaly ? wink


Viktor & Rolf Spicebomb
Posted by: Sztrop

Re: Perfumy [3] - 19/08/2014 09:53

Originally Posted By: Linc
jaki polecacie meski slodki zapach, oczywiscie jeszcze dlugotrwaly ? wink


Sprawdź koniecznie:

YSL Opium Pour Homme
Le Male Jean Paul Gaultier
Givenchy Pi
Posted by: HoMiK155

Re: Perfumy [3] - 19/08/2014 12:35

Originally Posted By: Linc
jaki polecacie meski slodki zapach, oczywiscie jeszcze dlugotrwaly ? wink

Możesz spróbować:
C.Herrera - 212 VIP,Paco Rabanne - XS Black Guerlain - Linstant EDP lub YSL - M7 Oud Absolu.

Dwa pierwsze z ogonem i dla osób raczej przed 30 -stką, a te drugie słodkie, trwałe, ale bardziej poważne i eleganckie.
Posted by: M@rcin

Re: Perfumy [3] - 19/08/2014 18:26

Originally Posted By: Linc
jaki polecacie meski slodki zapach, oczywiscie jeszcze dlugotrwaly ? wink

Dior Homme
kozacki zapach i bardzo dlugotrwaly
Posted by: Awesome

Re: Perfumy [3] - 19/08/2014 20:03

Originally Posted By: M@rcin
Originally Posted By: Linc
jaki polecacie meski slodki zapach, oczywiscie jeszcze dlugotrwaly ? wink

Dior Homme
kozacki zapach i bardzo dlugotrwaly


1. Hermes
2. Dior Homme
Posted by: wwwujek

Re: Perfumy [3] - 20/09/2014 17:02

Panowie,

- Paco Rabanne - Invictus
- Dolce & Gabbana - The One

męskie, 100ml.. Gdzie to kupić w dobrej cenie? Proszę o sprawdzone źródła..
Posted by: wwwujek

Re: Perfumy [3] - 25/09/2014 23:42

Originally Posted By: wwwujek
Panowie,

- Paco Rabanne - Invictus
- Dolce & Gabbana - The One

męskie, 100ml.. Gdzie to kupić w dobrej cenie? Proszę o sprawdzone źródła..


Ktoś, coś..?
Posted by: Mitul

Re: Perfumy [3] - 26/09/2014 09:59

iperfumy.pl, e-glamour, perfumesco, sporo tego jest generalnie z dobrymi opiniami wiec chyba mozna brac (szukajac wczesniej najlepszej oferty
ja bralem kilkakrotnie i zawsze bylem zadowolony
Posted by: rafal08

Re: Perfumy [3] - 26/09/2014 10:56

Zamawialem ostatnio z dolce.pl .Wszystko bylo ok
Posted by: Master.com back

Re: Perfumy [3] - 26/09/2014 21:44

Originally Posted By: rafal08
Zamawialem ostatnio z dolce.pl .Wszystko bylo ok


Niby wszystko ok ale poniższych perfum nie mają.

Posted by: rafal08

Re: Perfumy [3] - 27/09/2014 00:15

frown

No wiem Master Idol im sie tez akurat skonczyl,ale bylo w czym wybrac wink
Posted by: Linc

Re: Perfumy [3] - 28/09/2014 13:19

ja ostatnio kupilem w eglamour.pl 3 produkty i powiem szczerze, ze tylko jeden ma trwalosc na "poziomie", mam troszke mieszane uczucia, dobrze chociaz, ze te dwa pozostale nie byly drogie wink

a tak poza tym Paco Rabanne Invictus zapac kozak,
@wwwujek kupiles ?
Posted by: wwwujek

Re: Perfumy [3] - 28/09/2014 23:27

Originally Posted By: Linc
ja ostatnio kupilem w eglamour.pl 3 produkty i powiem szczerze, ze tylko jeden ma trwalosc na "poziomie", mam troszke mieszane uczucia, dobrze chociaz, ze te dwa pozostale nie byly drogie wink

a tak poza tym Paco Rabanne Invictus zapac kozak,
@wwwujek kupiles ?


Jeszcze nie..
Ciągle mam wątpliwości, jesli chodzi o sklepy internetowe, z drugiej strony boli mnie różnica w cenie w sieciówkach.
Posted by: Goget

Re: Perfumy [3] - 29/09/2014 00:31

Originally Posted By: Linc
ja ostatnio kupilem w eglamour.pl 3 produkty i powiem szczerze, ze tylko jeden ma trwalosc na "poziomie", mam troszke mieszane uczucia, dobrze chociaz, ze te dwa pozostale nie byly drogie wink


lol kupujesz jakieś tanie pachnidła i nieśmiało sugerujesz, że słaba trwałość to wina sklepu smile

Nie popadajmy w paranoję, podróbki sprzedają głównie na Allegro ludzie z kilkoma komentarzami na koncie i bez działalności gospodarczej albo jakieś nowo powstałe sklepy internetowe. Już nawet bardziej bałbym się kupować w zwykłej perfumerii na mieście niż np. na Agito, merlinie czy iperfumy.pl.

Jak jakiś sklep ma na ceneo kilkanaście tysięcy opinii to z pewnością sprzedaje oryginalne produkty. Czasem warto dopłacić te kilka/kilkanaście złotych dla świętego spokoju.

Na przykładzie popularnego Diora można się rozeznać - http://www.ceneo.pl/82407
Posted by: HoMiK155

Re: Perfumy [3] - 29/09/2014 12:00

@wwwujek
Te perfumerie internetowe, które wskazali koledzy są jak najbardziej w porządku. Działam trochę na forach perfumeryjnych i nie widze w tym temacie powodów do obaw.

Rzeczywiście, niektórzy piszą, że jakiś zapach trzyma słabo, ale jest to wina ich skóry. Są ludzie, na których pewne zapachy trzymają dłużej, u innych krócej, a różnice dochodzą do kilku godzin.

Inna sprawa, że część zapachów przechodzi z biegiem czasu tzw. reformulację, która bardzo często odbija się na osłabieniu mocy. Innymi słowy, producenci przy grzebaniu w recepturze zapachu, kastrują go, aby ludzie szybciej zużywali flaszki i kupowali kolejne... Invictus jest jednak młodym zapachem i na pewno nic przy nim nie majstrowali, o reformulacji "the one: też nie słyszalem.
Posted by: wwwujek

Re: Perfumy [3] - 29/09/2014 20:45

Originally Posted By: HoMiK155
@wwwujek
Te perfumerie internetowe, które wskazali koledzy są jak najbardziej w porządku. Działam trochę na forach perfumeryjnych i nie widze w tym temacie powodów do obaw.

Rzeczywiście, niektórzy piszą, że jakiś zapach trzyma słabo, ale jest to wina ich skóry. Są ludzie, na których pewne zapachy trzymają dłużej, u innych krócej, a różnice dochodzą do kilku godzin.

Inna sprawa, że część zapachów przechodzi z biegiem czasu tzw. reformulację, która bardzo często odbija się na osłabieniu mocy. Innymi słowy, producenci przy grzebaniu w recepturze zapachu, kastrują go, aby ludzie szybciej zużywali flaszki i kupowali kolejne... Invictus jest jednak młodym zapachem i na pewno nic przy nim nie majstrowali, o reformulacji "the one: też nie słyszalem.


Powiedz mi proszę, skoro w tym siedzisz, co to znaczy "tester" obok nazwy?

Mamy na stronie iperfumy (ten sam zapach oczywiście):

woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml - 260 zł
woda toaletowa tester dla mężczyzn 100 ml - 194 zł.

Skąd te różnice w cenie?
Posted by: radeke

Re: Perfumy [3] - 29/09/2014 21:00

@wwwujek to akurat easy...

Tester ma to do siebie, że nie jest zapakowany w oryginalne opakowanie, a najczęściej w szare pudełko, może nie posiadać korka/nakrętki, może mieć nalepki "tester", itp. szczegóły. Podsumowując nie jest to pełnowartościowy produkt, właśnie ze wględu na te lub podobne cechy, także na prezent dla kogoś oczywiście się nie nadaje. Natomiast na własny użytek jak najbardziej. "Ludzie gadają/li" nawet, że testery mają większą trwałość niż normalne produkty ale podejrzewam, że to bujda na resorach wink

Tester dla siebie jak najbardziej smile
Posted by: wwwujek

Re: Perfumy [3] - 30/09/2014 10:08

Originally Posted By: radeke
@wwwujek to akurat easy...

Tester ma to do siebie, że nie jest zapakowany w oryginalne opakowanie, a najczęściej w szare pudełko, może nie posiadać korka/nakrętki, może mieć nalepki "tester", itp. szczegóły. Podsumowując nie jest to pełnowartościowy produkt, właśnie ze wględu na te lub podobne cechy, także na prezent dla kogoś oczywiście się nie nadaje. Natomiast na własny użytek jak najbardziej. "Ludzie gadają/li" nawet, że testery mają większą trwałość niż normalne produkty ale podejrzewam, że to bujda na resorach wink

Tester dla siebie jak najbardziej smile


Dzięki! smile
Posted by: Linc

Re: Perfumy [3] - 30/09/2014 21:35

Originally Posted By: Goget

lol kupujesz jakieś tanie pachnidła i nieśmiało sugerujesz, że słaba trwałość to wina sklepu smile


@Goget nie wiem czy to pisales w zartach czy nie ale te tanie pachnidla do ktorych mam zastrzezenia kosztowaly mnie po ponad 100 zl za 50 ml, wiec cos soba powinny prezentowac, tym bardziej ze jedna to woda perfumowana wink wiec jakos przeboleje ale jakby byl to ten za ponad 200 zl to bym sie wciekl wink
Ale i tak ogolnie to polecam ten sklep wink
Posted by: Goget

Re: Perfumy [3] - 30/09/2014 23:25

Originally Posted By: Linc
@Goget nie wiem czy to pisales w zartach czy nie ale te tanie pachnidla do ktorych mam zastrzezenia kosztowaly mnie po ponad 100 zl za 50 ml wink


Lekko ironizowałem, ale 100 zł za 50ml to w świecie markowych trwałych perfum średnie pachnidła smile

Z tą trwałością to tak naprawdę ciężko stwierdzić obiektywnie, trzeba na zasadzie prób i błędów dojść do tego, który zapach najlepiej z nami współpracuje. Właściciel momentalnie się przyzwyczaja do zapachu a i osoby wąchające różną mają tolerancję. Czasem czuć od ciebie na kilka dobrych metrów, prawie każda panna czuje ale żadna nie zwróci uwagi i Ci się wydaje, że perfum do bani wink

W moim przypadku tylko Armani Code zdawał egzamin trwałości, dzięki Panowie za polecenie piwo
Posted by: mat2000

Re: Perfumy [3] - 28/07/2015 07:55

aromadream.eu - wiarygodna perfumeria czy krzak i można spodziewać się fejków?
Posted by: Self-Confident

Re: Perfumy [3] - 28/07/2015 09:31

ja bym zaufal
Posted by: piotrek_ndm

Re: Perfumy [3] - 04/09/2015 16:12

@mat2000 i jak, zawiodłeś się? ;-)
Posted by: radeke

Re: Perfumy [3] - 19/10/2015 11:09

Panowie: tagomago, perfumesco, e-glamour - który z nich najbardziej rzetelny pod względem oryginalności, a który najlepiej omijać ?
Jakieś jeszcze warto brać pod uwagę ?
Z góry dzięki za wszelkie info. piwo
Posted by: rafal08

Re: Perfumy [3] - 19/10/2015 11:32

Jak dla mnie to dolce.pl . Zawsze wszystko ok
Posted by: Tom182

Re: Perfumy [3] - 16/06/2016 18:32

Panowie, którą perfume należy wziąć pod uwagę szukając mega świeżego zapachu na lato ? Zależy mi równocześnie na trwałości grin
Posted by: HoMiK155

Re: Perfumy [3] - 17/06/2016 19:27

Miałeś na myśli perfumy ? wink
Wiadomo, że świeżaki i dobra trwałość rzadko idą w parze.
Popróbuj może:
- CHANEL - Allure Homme Sport Cologne Sport
- Bvlgari - Pour Homme Extreme
- M.Mastushima - Aqua Mat
- Kenzo - Homme
- Tom Ford - Grey Vetiver
Posted by: Tom182

Re: Perfumy [3] - 17/06/2016 22:55

Originally Posted By: HoMiK155
Miałeś na myśli perfumy ? wink
Wiadomo, że świeżaki i dobra trwałość rzadko idą w parze.
Popróbuj może:
- CHANEL - Allure Homme Sport Cologne Sport
- Bvlgari - Pour Homme Extreme
- M.Mastushima - Aqua Mat
- Kenzo - Homme
- Tom Ford - Grey Vetiver
spróbujemy smile
Posted by: mat2000

Re: Perfumy [3] - 03/07/2016 12:36

http://kosmetykiperfumy.pl/
- jakieś zastrzeżenia co do oryginalności produktów z tej strony?


Homik polecisz coś mocniejszego na wieczór w stylu Givenchy Xeryus Rogue?
Posted by: HoMiK155

Re: Perfumy [3] - 04/07/2016 15:33

Ja osobiście z tej perfumerii nie korzystałem, ale w necie opinie ma raczej pozytywne.

Trochę enigmatycznie napisałeś z tym "coś mocniejszego na wieczór" wink
Jak rozumiem ma to być zapach do klubu/na chłodniejsze wieczory. Otulający, słodki, ale z pazurem, charakteryzujący się dobrą projekcją (z ogonem) i niezłą trwałością. Jeśli tak to wypróbuj:

- Carolina Herrera - 212 VIP Men - słodki, złożony i dość ładnie projektuje. Trochę podobny do P&R 1 Million

- YSL - M7 Oud Absolu - następca legendarnego M7, który wcale nie ustępuje poprzednikowi. Jeśli lubisz oud (czyli drzewo agarowe) to na pewno zapach ci podejdzie.

- Dior Homme/ Intense - trochę unisexowe i bardziej na jakieś eleganckie wyjście. Mnie tu trochę denerwuje nuta irysa i puder

- T. Mugler - A*Men Pure Malt. Wariacja klasycznego A*Mena. Czuć brandy z sokiem owocowym, a wszystko jakby w słodkim karmelu. Jeśli lubisz alkoholowe nuty w perfumach to polecam też: Davidoff - Silver Shadow Pure Blend (rum) crazy

- sprawdź też : Guerlain l'Instant extreme, Bentley - Intense, Givenchy - Pi.

Givenchy Xerous Rouge też posiadam i polecam (mam wersję z 2000 roku). Moc jest niesamowita, a ten kaktus wymiata.