Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety...

Posted by: Verbatim

Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 00:07

Witam Szanowne Grono Forumowiczów piwo

Otóż potrzebuję pomocy a może rady w jaki oryginalny sposób można przeprosić kobietę...zawaliłem troszku sprawę i teraz człowiek Cierpi.

Dodam kobieta która kilka dni temu mnie kochała teraz nienawidzi... nie odbiera tel udaje ze jej w domu nie ma itp itd.

bardoz proszę o pomoc.

Dziekuje za wszelkie porady.

Jesli masz napisac znajdz sobie nowa itp tid prosze nie udzielaj sie.

Pozdrawiam
Posted by: lelu

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 00:18

brzmi znajomo.. moja mi powtarzala ze licza sie czyny, wiec po prostu idz do niej z bukietem kwiatow czy czegos tam innego i blagaj o przebaczenie wink blagaj to w lekkim cudzyslowiu oczywiscie smile
Posted by: Verbatim

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 00:19

Lelu Kwiaty dostała kurierem wielki bukiet nie przyjeła...
Posted by: Jose

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 00:22

Może poczekaj trochę z przeprosinami , za kilka dni jej przejdzie i będzie łatwiej (choć nie wiem co tam nabroiłeś).

Nic na siłę wink
Posted by: panKa$a

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 00:24

Najlepiej nic nie rób. Kobiety mają to do siebie, że jak zobaczy, iż przestałeś się nią interesować to sama się odezwie wink
Posted by: xqwzts

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 00:25

Czas leczy rany, jak tak bardzo nabroiles to czekaj teraz, z dnia na dzien jej nie przejdzie tongue
Posted by: lelu

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 00:32

Verbatim... no wlasnie miedzy innymi mialem to na mysli, zebys sam pobiegl z tymi kwiatami nie kurierem wink Chociaz domyslam, sie ze to mogloby sie skonczyc kontuzja czaszki na wskutek spotkania z patelnia 28cm srednicy wink

Czekanie jest dobre i nie dobre... fakt w wiekszosci przypadkow pomaga, ale nie zawsze tongue

Zawsze jest problemem wybrac ta dobra droge chyba. POczekasz, to bedzie zle bo okaze sie, ze lepiej gdybys zainterweniowal jak najszybciej i osobiscie. Zainterweniujesz szybko i osobiscie to okaze sie, ze lepiej bylo poczekac. Zawsze pod gorke grin
Posted by: Llama

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 00:38

jakiś bilbord widoczny z jej okna.

reszta kwestią inwencji i zaangażowania.
Posted by: Verbatim

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 00:40

Originally Posted By: Ciągutka
jakiś bilbord widoczny z jej okna.

reszta kwestią inwencji i zaangażowania.


Mieszka w Bloku z widokiem na przedszkole nic wiecej...
Posted by: Llama

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 00:46


no to patentu od 5 minuty nie odwalisz wink

---
to może coś na płocie przedszkola?
kwiatki - sratki to klasyka. tu czeba coś niebanalnego.

powodzenia.
Posted by: Self-Confident

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 01:16

idz do przedszkola i powiedz przedszkolance ze dasz 500 złna przedszkole a dzieciom daj czerowne kartony i niech sie ustawia tam na placyku w ksztalcie serca Ty zapukaj do jej drzwi i powiedz ze jestes swinia i dran ale nie mozesz bez niej zyc, ze jakochasz, ze zrobisz dla niej wszystko i jesli Ci nei wybaczy to wszystkie dzieci z przedszkola beda plakac ona zapyta z jakiego przedszkola Ty powiiedz zeby wyjrzala przez okno i przez ten caly czas musisz wygladaj uniezenie jakby sie staral o robote w posredniaku i musisz byc w jej mieszkaniu a nie na klatce i ladnie wygladac a nei jakbys pil z rozpaczy przez tydzien.

ja bym szedl tym tropem laugh
Posted by: podstawek

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 01:19

dobre to ostatnie piwo
Posted by: lelu

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 01:22

nie zapomnij o cukierkach dla dzieciakow, bo jak sie okaze, ze dales 500zl tylko przedszkolance a dzieciaki marzly na dworze za darmo to uwierz mi, koniec laugh
Posted by: gnacik

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 01:28

Mnie to bardziej ciekawi co takiego nabroiłeś, że nagle tam się jej stosunek do Ciebie zmienił :-)
Posted by: Twin Peaks

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 01:52

Originally Posted By: gnacik
Mnie to bardziej ciekawi co takiego nabroiłeś, że nagle tam się jej stosunek do Ciebie zmienił :-)



wstyd się przyznać, ale mnie też :), nawet będzie lepiej pomóc jak bedzie wiadomo o co chodzi

Originally Posted By: panKa$a
Najlepiej nic nie rób. Kobiety mają to do siebie, że jak zobaczy, iż przestałeś się nią interesować to sama się odezwie wink


Coś w tym jest,wiem po swoim przykładzie.
Ale jeśli ktoś ostro narozrabiał to teoria do dupy.



Pomysł z dziećmi i kartonami - aplauz
Posted by: Verbatim

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 01:54

Originally Posted By: Twin Peaks
Originally Posted By: gnacik
Mnie to bardziej ciekawi co takiego nabroiłeś, że nagle tam się jej stosunek do Ciebie zmienił :-)



wstyd się przyznać, ale mnie też :), nawet będzie lepiej pomóc jak bedzie wiadomo o co chodzi

Originally Posted By: panKa$a
Najlepiej nic nie rób. Kobiety mają to do siebie, że jak zobaczy, iż przestałeś się nią interesować to sama się odezwie wink


Coś w tym jest,wiem po swoim przykładzie.
Ale jeśli ktoś ostro narozrabiał to teoria do dupy.



Pomysł z dziećmi i kartonami - aplauz


Co narobiłem... pokłócilismy sie ... i powiedziałem kilka słów za dużo...
Posted by: MagiK

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 03:09

Originally Posted By: Verbatim
Dodam kobieta która kilka dni temu mnie kochała teraz nienawidzi... nie odbiera tel udaje ze jej w domu nie ma itp itd.


Originally Posted By: Verbatim
Co narobiłem... pokłócilismy sie ... i powiedziałem kilka słów za dużo...


Na poczatku chcialem zaznaczyć,ze histeryzujesz.
Jezeli Cie kochala kilka dni temu, to nie jest tak,ze teraz Cie nienawidzi. Jezeli Cie nie kochala, to rzeczywiscie moze Cie nienawidziec wink

Poza tym szukasz jakiegos wymyslnego sposobu zeby ja przeprosic... po co?!
Nie prosciej jej wytlumaczyc dlaczego tak powiedziales?
Zrobisz piekne, romantyczne serduszko z udzialem dzieci z przedszkola...no niby piekna szopka, ale co to zmieni?
Gdybym ja za kazdym razem jak 'powiedzialem kilka slow za duzo' dawal '500zl' na przedszkole i tak kombinowal, to dzieci z tego przedszkola zapierdalalyby z laptopami za moje pieniadze laugh

Nic nie zastapi szczerej rozmowy, jak nie teraz to za jakis czas...a jak juz chcesz byc taki Don Juan to rusz lepetyna zanim cos spieprzysz i wymysl cos kreatywnego bez okazji - wtedy bardziej to doceni papa

PS. To nie Ty miałeś kiedyś temat co się zabujałeś w lasce, byłeś z nią x lat i później jakaś lipa wyszła i chciałeś ze sobą skończyć, czy coś w tym stylu?
Posted by: Wychowany_Na_Nalewce

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 03:23

Originally Posted By: MagiK
[quote=Verbatim]i chciałeś ze sobą skończyć, czy coś w tym stylu?


to łon laugh

Swoją drogą to by dopiero był oryginalny sposób na przeproszenie kobiety laugh
Posted by: Izajasza53

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 03:27

Troche z innej beczki. Ale mam pewną rozkimake psychologiczną. Dzisiaj przerobiłem ksiazke Cash Peters 'pisane z charakterem tajemnicę grafologii' - rozszyfruj pismo swojego partnera (chłopaka) i Wyszlo ze jestem 100% samiec alfa. Charakter pisma moj wyszedl zgodny z moim charakterem potwierdziło ten wynik nawet 3osoby które mnie od malego znają. Nawet spotykalem sie ostatnio z opinia ze manipuluje ludźmi i jestem zbyt zapobiegliwy. Po prostu tak juz mam. Ale co w sytuacji jakbym sie spotkał z kobieta jakas i by sie spytała jaki jestem to moglbym wyłożyć ten wynik? Przeciez to by bylo sprzeczne juz wtedy z moim charakterem, a tylko co najwyzej moge tylko trop dac ale na wierzchu to nigdy nie wystawie,
Posted by: dr@nk

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 03:29



Na poczatku chcialem zaznaczyć,ze histeryzujesz.
Jezeli Cie kochala kilka dni temu, to nie jest tak,ze teraz Cie nienawidzi. Jezeli Cie nie kochala, to rzeczywiscie moze Cie nienawidziec wink

Poza tym szukasz jakiegos wymyslnego sposobu zeby ja przeprosic... po co?!
Nie prosciej jej wytlumaczyc dlaczego tak powiedziales?
Zrobisz piekne, romantyczne serduszko z udzialem dzieci z przedszkola...no niby piekna szopka, ale co to zmieni?
Gdybym ja za kazdym razem jak 'powiedzialem kilka slow za duzo' dawal '500zl' na przedszkole i tak kombinowal, to dzieci z tego przedszkola zapierdalalyby z laptopami za moje pieniadze laugh

Nic nie zastapi szczerej rozmowy, jak nie teraz to za jakis czas...a jak juz chcesz byc taki Don Juan to rusz lepetyna zanim cos spieprzysz i wymysl cos kreatywnego bez okazji - wtedy bardziej to doceni papa

PS. To nie Ty miałeś kiedyś temat co się zabujałeś w lasce, byłeś z nią x lat i później jakaś lipa wyszła i chciałeś ze sobą skończyć, czy coś w tym stylu? [/quote]

Zgadzam się z tą wypowiedzią. Moja jest taka, że od razu po awanturze oczekuje mojego zaangażowania na pogodzenie się. Co do spontanicznego fajnego pomysłu to faktycznie działa wówczas gdy tego nie oczekuje, a teraz to lepiej faktycznie szczerze z bukietem badz czekoladkami (banalne ale zawsze dziala) porozmawiać. Wydaje mi się, że kobiety w takich sytuacjach potrzebuja poczucia że mężczyznie bardziej zalezy na związku. Poprostu pokaż to.
Posted by: Verbatim

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 03:31

Dr@nk tylko jest inny problem ona niechce mnie widziec...niechce rozmawiac...
Posted by: dr@nk

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 03:36

Nie czuje się na tyle doświadczony by komus doraddzać ale jak pisze to wydaje mi się ze masz dwa wyjścia
1. Czekać i nie odzywać się, jeśli awantura nie była na tyle moncna to wróci jej rozsądek
2. Czekać się i przypominać się, jednocześnie informując że jest Ci naprawdę przykor. NP co godzinę wysyłać sms Przepraszam. Przypuszczam że jej emocje odpuszczą po X smsie.

Na pewno ma teraz wielkie emocje, czas plus może te smsy pozwolą jej zmniejszyć poziom emocji a wówczas Ty wkracczasz do akcji.
Posted by: dr@nk

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 03:38

jeszcze jedno. U mnie jest tak ze podczas kłótni nic nie pomaga, ale jak zejdzie cisnienie to wówczas dopiero można coś zdziałać.
Posted by: MagiK

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 04:14

Originally Posted By: Verbatim
Dr@nk tylko jest inny problem ona niechce mnie widziec...niechce rozmawiac...


Po pierwsze - nie chce
Po drugie - jak ktoś ma Ci dobrze doradzić, jak Ty nawet nie napisałeś co zrobiłeś?
To tak jakbyś zadzwonił do lekarza i powiedział Panie doktorze boli mnie noga, co mam zrobić?
Lekarz na to: może Pan przyjdzie? Która noga? Uderzył się Pan? Lewa, Prawa? Kolano, kostka, udo i...tysiąc innych pytań.

Apeluję jeszcze raz - rusz głową! piwo
Posted by: Jakubosiu

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 04:25

Verbatim nie ma związków idealnych każdy się pokłóci nieraz powie to czego nie chciał, to nie jest powód do rozstań. Wyobrażasz sobie małżeństwo z 20 letnim stażem ? i między nimi bez takich błachych wręcz spięć ? Jeżeli cię kocha i chce ułożyć sobie z toba życie to ci wybaczy i nie musisz nic specjalnego robić poczekaj pare dni wiem , że ci ciężko i kłuje pewnie w serduchu ale jeżeli będziecie mieli być ze sobą to będziecie.
Posted by: jadanek

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 04:45

No niestety.. programu "wybacz mi" juz nie emituja..
Posted by: Stelmach

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 04:55

[video:youtube]<iframe title="YouTube video player" width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/k4znV4UAdLQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>[/video]

oczy kota ze shreka i musi pomoc boks
trzymam kciuki
Posted by: Stelmach

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 04:56

Originally Posted By: Stelmach
[video:youtube]<iframe title="YouTube video player" width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/k4znV4UAdLQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>[/video]

oczy kota ze shreka i musi pomoc boks
trzymam kciuki


Posted by: lupus

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 19:41

Originally Posted By: xqwzts
Czas leczy rany,


Czas przyzwyczaja do bólu wink
Posted by: maaajo

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 20:45

Nie razi was ten błąd w nazwie tematu? To tak btw.
Posted by: Dziabor

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 20:56

autor pisal w zalu i smutku smile te duze litery tez robia swoje... wszystko z duzej tylko kobieta z malej tongue
Posted by: maaajo

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 21:31

Originally Posted By: Dziabor
autor pisal w zalu i smutku smile te duze litery tez robia swoje... wszystko z duzej tylko kobieta z malej tongue


Nie wiem czy się dobrze zrozumieliśmy bo chodzi mi o Oryginalny a nie Orginalny smile koniec off topu wink
Posted by: CFab

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 21:53

Napisz Kolego jakiś wierszyk grin Ja ostatnio zadzwoniłem z takim czymś, bo miała Panna zły dzień, nie można być sztampowym, choć pointa z dupy wyszła grin

(...)Dnia pewnego, pochmurnego do panicza zadzwonila, ze swoj humor utracila. Nikt nie wiedzial co sie stalo, czemu dziewcze posmutnialo. Panicz myslal godzinami, ktory kawal ją rozbawi. Nic do glowy nie wpadalo, oby dziewcze wytrzymalo. Moze wierszyk, nie... nie bawi, moze smiech glosny to sprawi. Nagle przyszlo mu do glowy, krotki wierszyk dwuzdaniowy. Kiedy brak ci wnet humoru, uzyj dziewcze alkoholu.

Wiem wiem, nie jest górnolotny laugh
Posted by: Dziabor

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 22:27

Originally Posted By: maaajo
Originally Posted By: Dziabor
autor pisal w zalu i smutku smile te duze litery tez robia swoje... wszystko z duzej tylko kobieta z malej tongue


Nie wiem czy się dobrze zrozumieliśmy bo chodzi mi o Oryginalny a nie Orginalny smile koniec off topu wink


no jeden blad to wlasnie oryginalny a drugi to wlasnie pisanie z duzych liter w srodku zdania wink takze dobrze sie zrozumielismy, ogolnie strasznie mnie draznia bledy tongue

a co do przeprosin to skoro nie chce narazie nie chce Cie znac/widziec/rozmawiac, to poprostu odczekaj troche, niech opadnie kurz i zejdzie troche cisnienie i wtedy tylko zaaranzowac jakies spotkanie, wyjscie i rozmowa
Posted by: Wychowany_Na_Nalewce

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 22:43

Originally Posted By: Dziabor
ogolnie strasznie mnie draznia bledy tongue


Originally Posted By: Dziabor
narazie nie chce Cie znac


laugh piwo
Posted by: Dziabor

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 22:46

razem czy osobno sprawia mi problem, a moze to zepsuta spacja laugh ale bledy typu: krul, foróm, żotkiewka, czyli bledy ortograficzne mnie draznia laugh
Posted by: Gagarin

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 09/02/2011 23:58

Rada jest jedna - olej. Jak ma się odezwać to sama. Nic na siłę. Piszę to z doświadczenia. Ja biegałem, pisałem, dzwoniłem i skutek jest taki, że jestem sam smile Jak zobaczy, że Ci zależy to jeszcze bardziej będziesz ją od siebie odpychał. Pewnie i tak będziesz zachowywał się podobnie jak ja rok temu i nie weźmiesz tych słów do siebie. Ja zrozumiałem to po pewnym czasie. Poczytaj jakieś dobre stronki o uwodzeniu, tam są poruszane takie tematy..
Powodzenia.
Posted by: Verbatim

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 10/02/2011 01:29

Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Originally Posted By: Dziabor
ogolnie strasznie mnie draznia bledy tongue


Originally Posted By: Dziabor
narazie nie chce Cie znac


laugh piwo


Dobry komentarz piwo

Błędy powstały tylko w skutek szybkiego pisania ale widzę ludzie tutaj uwielbiaja się czepiać...


CO do tematu zostałem sam razem ze swoimi problemami nie mam już na co liczyć... jestem tylko ja i moja szklanka z drinkiem...
Posted by: tyson

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 10/02/2011 03:12

Originally Posted By: Verbatim
Witam Szanowne Grono Forumowiczów piwo

Otóż potrzebuję pomocy a może rady w jaki oryginalny sposób można przeprosić kobietę...zawaliłem troszku sprawę i teraz człowiek Cierpi.

Dodam kobieta która kilka dni temu mnie kochała teraz nienawidzi... nie odbiera tel udaje ze jej w domu nie ma itp itd.

bardoz proszę o pomoc.

Dziekuje za wszelkie porady.

Jesli masz napisac znajdz sobie nowa itp tid prosze nie udzielaj sie.

Pozdrawiam


i po co to cale zebranie o jej wzgledy
Posted by: ultra1978

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 10/02/2011 06:04

Współczuje ci bo zatruła cię swoimi endorfinami (silne cholerstwo na bazie morfiny) pierońsko uzależnia człowieka. Tera masz silny zespół odstawienia pea i dopaminy (pochodnych amfy), bo twój ukochany drug dealer nagle odciął ci twoją codzienną dawkę. Zwykle te narkotyki przestają działać po 1-3latach związku. Ale jak się od ciebie uzależniła to wróci jak pies na czterech łapach po swoją działkę jak wytrzyma to znaczy że trzeba sobie szukać nowej miłości bo "chemia przestała działać" nie ma kopa noradrenaliny czyli wkradła się rutyna wtedy samica szuka swojej dawki oksytocyny u kogo innego.
Posted by: GBocian84

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 10/02/2011 07:04

ultra1978 grin
Posted by: zostać modem_MLS

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 10/02/2011 12:42

Originally Posted By: GBocian84
ultra1978 grin


Raczej dr hab. med. ultra 1978 i wszystko jasne smile
Posted by: tyson

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 10/02/2011 15:49

Originally Posted By: ultra1978
Współczuje ci bo zatruła cię swoimi endorfinami (silne cholerstwo na bazie morfiny) pierońsko uzależnia człowieka. Tera masz silny zespół odstawienia pea i dopaminy (pochodnych amfy), bo twój ukochany drug dealer nagle odciął ci twoją codzienną dawkę. Zwykle te narkotyki przestają działać po 1-3latach związku. Ale jak się od ciebie uzależniła to wróci jak pies na czterech łapach po swoją działkę jak wytrzyma to znaczy że trzeba sobie szukać nowej miłości bo "chemia przestała działać" nie ma kopa noradrenaliny czyli wkradła się rutyna wtedy samica szuka swojej dawki oksytocyny u kogo innego.
świetny post piwo
Posted by: Verbatim

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 10/02/2011 17:46

Panowie poszukuje adresów kwiaciarni ktore zrobia ogromny bukiet z dostawa do domu . na terenie malopolski
Posted by: Amkwish

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 10/02/2011 17:53

Originally Posted By: tyson
Originally Posted By: ultra1978
Współczuje ci bo zatruła cię swoimi endorfinami (silne cholerstwo na bazie morfiny) pierońsko uzależnia człowieka. Tera masz silny zespół odstawienia pea i dopaminy (pochodnych amfy), bo twój ukochany drug dealer nagle odciął ci twoją codzienną dawkę. Zwykle te narkotyki przestają działać po 1-3latach związku. Ale jak się od ciebie uzależniła to wróci jak pies na czterech łapach po swoją działkę jak wytrzyma to znaczy że trzeba sobie szukać nowej miłości bo "chemia przestała działać" nie ma kopa noradrenaliny czyli wkradła się rutyna wtedy samica szuka swojej dawki oksytocyny u kogo innego.
świetny post piwo


Tia...z wyjatkiem tej dopaminy laugh

I tak na marginesie, endorfiny to mocne cholerstwa, lecz prawdopodobieństwo uzaleznienia kogos endorfinami innej osoby jest równe zajsciu Ultry w ciąże, z Tysonem smile
Posted by: mazik

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 10/02/2011 17:53

Co za koles, nie dziw ze jestes oferma skoro takie tematy zakladasz na forum i nie potrafisz sobie sam jak facet z nimi poradzic, btw wydupczyc tez ją mamy za ciebie ?
Posted by: Amkwish

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 10/02/2011 17:59

Originally Posted By: mazik
Co za koles, nie dziw ze jestes oferma skoro takie tematy zakladasz na forum i nie potrafisz sobie sam jak facet z nimi poradzic, btw wydupczyc tez ją mamy za ciebie ?


grin piwo

Niektórzy sa tak bezradni bez dostepu do netu, ze niedługo pojawia sie pytania jak ubrac majty na dupe czy tez w jaki sposób robic dwie rzeczy jednoczesnie, na przykład zuc gume spacerujac.

Swoja droga jestem ciekaw czy taka melepeta postepuje wg zaleceń zawartych w niektórych postach laugh
Posted by: ELDORADO

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 10/02/2011 18:11

Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: tyson
Originally Posted By: ultra1978
Współczuje ci bo zatruła cię swoimi endorfinami (silne cholerstwo na bazie morfiny) pierońsko uzależnia człowieka. Tera masz silny zespół odstawienia pea i dopaminy (pochodnych amfy), bo twój ukochany drug dealer nagle odciął ci twoją codzienną dawkę. Zwykle te narkotyki przestają działać po 1-3latach związku. Ale jak się od ciebie uzależniła to wróci jak pies na czterech łapach po swoją działkę jak wytrzyma to znaczy że trzeba sobie szukać nowej miłości bo "chemia przestała działać" nie ma kopa noradrenaliny czyli wkradła się rutyna wtedy samica szuka swojej dawki oksytocyny u kogo innego.
świetny post piwo


Tia...z wyjatkiem tej dopaminy laugh

I tak na marginesie, endorfiny to mocne cholerstwa, lecz prawdopodobieństwo uzaleznienia kogos endorfinami innej osoby jest równe zajsciu Ultry w ciąże, z Tysonem smile


albo Dominicci z Tysonem laugh
Posted by: Sebastijan

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 10/02/2011 20:01

Originally Posted By: amkwish
Niektórzy sa tak bezradni bez dostepu do netu, ze niedługo pojawia sie pytania jak ubrac majty na dupe czy tez w jaki sposób robic dwie rzeczy jednoczesnie, na przykład zuc gume spacerujac.


majty to normalnie, z przodu musi być żółte, a z tyłu brązowe laugh

żuć gumę spacerując to już wyższa szkoła jazdy, najpierw trzeba opanować ruchy żuchwy, potem jak mówił Leo "krok po kroku" laugh hahahahaha
Posted by: vamo$

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 10/02/2011 20:03

Originally Posted By: Verbatim
Panowie poszukuje adresów kwiaciarni ktore zrobia ogromny bukiet z dostawa do domu . na terenie malopolski



google.pl
ta jest super wyjebista
Posted by: silver

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 10/02/2011 21:05

nie dosyc ze nas(wiekszosci)facetow wykorzystuja (kasa itp) to jeszcze sie zastanawiacie jak je przepraszac...ech dajcie spokoj;))one sa slabe i ulegle takze wroca chyba ze znajda kogos lepszego(kasa) to i bukiet kwiatow nie pomoze pzdr;))
Posted by: tyson

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 10/02/2011 21:41

weź ją na przeczekanie
jak chlop nadskakuje to zlewają takiego
Posted by: lelu

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 10/02/2011 21:43

Smieszne, czasami glupie bo nie wiem ile prawdy w tych porownaniach.... ale dosc prawdziwe tongue piwo
Posted by: lelu

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 10/02/2011 21:45

to mialobyc do posta ultra;]
Posted by: zostać modem_MLS

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 11/02/2011 00:26

Originally Posted By: Verbatim
Panowie poszukuje adresów kwiaciarni ktore zrobia ogromny bukiet z dostawa do domu . na terenie malopolski


A ile pieniędzy masz na to do przeznaczenia? Bo jak kwota ciekawa, to mogę Ci to ogarnąć. Podstawa i prowizja (jeśli do Ciebie wróci). Dobrze by też było jeśli mieszka w Krakowie, bo jakiś Libiąż, czy Oświęcim to dodatkowe koszty dojazdu. Aha, jeszcze w gratisie ocenię czy rzeczywiście jest warta takiego zabiegania o nią, zdam relację na forum i po drodze może coś jeszcze wymyślę. To jak zrobimy biznes?
Posted by: Llama

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 11/02/2011 00:27

Verbatim, może jednak sformatuj dyskietkę i wgraj nowy system wink
Posted by: Verbatim

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 11/02/2011 17:41

Zostać modem... juz nie aktualne nie była warta...

Kupilem bukiet za 300 w kwiaciarni ktora działa od ponad 50 lat w Krakowie...wyrzuciła...srał ja pies!
Posted by: Goget

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 11/02/2011 17:52

Coś Ty jej takiego powiedział ?

Jak coś w stylu "nawet twoja siostra jest lepsza w łóżku" to faktycznie i bukiet za 2 tysiące może nie wystarczyć.
Posted by: Gib01

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 11/02/2011 18:27

Originally Posted By: Verbatim
Zostać modem... juz nie aktualne nie była warta...

Kupilem bukiet za 300 w kwiaciarni ktora działa od ponad 50 lat w Krakowie...wyrzuciła...srał ja pies!



Zaczyna sie drugi etap..
1. Zrobie wszystko , kupie jej nawet bukiet za xxx. Bedę spiewał , zrobie z siebie idiote. A ona będzie patrzyć z okna lub 'judasza' a drzwiach i bedzie myśleć 'z jakim ja idiotom' byłam.

2. Nie pomagają kwiaty , szopki , serenady wiec teraz zacznie sie kurw... na nią. W ogóle po co ja sie wydurniałem , trzebabyło ja olać. Ale jeśli tylko kiwnie palcem , jesteś jak pies. POLECISZ

3.... ? Dopiszcie sami tongue

PS: Moja rada taka. Pokaż jej ze stać Cie na lepszą kobietę od niej... Wtedy zacznie myśleć... O ile kobiety myślą tongue
Posted by: Self-Confident

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 11/02/2011 18:33

tak btw co ma wiek kwiaciarni do tego? :>
Posted by: Verbatim

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 11/02/2011 18:42

Originally Posted By: Gib01
Originally Posted By: Verbatim
Zostać modem... juz nie aktualne nie była warta...

Kupilem bukiet za 300 w kwiaciarni ktora działa od ponad 50 lat w Krakowie...wyrzuciła...srał ja pies!



Zaczyna sie drugi etap..
1. Zrobie wszystko , kupie jej nawet bukiet za xxx. Bedę spiewał , zrobie z siebie idiote. A ona będzie patrzyć z okna lub 'judasza' a drzwiach i bedzie myśleć 'z jakim ja idiotom' byłam.

2. Nie pomagają kwiaty , szopki , serenady wiec teraz zacznie sie kurw... na nią. W ogóle po co ja sie wydurniałem , trzebabyło ja olać. Ale jeśli tylko kiwnie palcem , jesteś jak pies. POLECISZ

3.... ? Dopiszcie sami tongue

PS: Moja rada taka. Pokaż jej ze stać Cie na lepszą kobietę od niej... Wtedy zacznie myśleć... O ile kobiety myślą tongue


Niestety w 100% zgadzam się z tym co napisałeś...
Posted by: uho

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 11/02/2011 18:51

Originally Posted By: Self-Confident
tak btw co ma wiek kwiaciarni do tego? :>


Może dzięki temu "starymi" złotówkami płacił, sprzed denominacji wink
Posted by: Verbatim

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 11/02/2011 18:56

Originally Posted By: Self-Confident
tak btw co ma wiek kwiaciarni do tego? :>

Jest to jedna z najlepszych kwiaciarni w Polsce...wygrywa mnóstwo konkursów.
Posted by: lupus

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 11/02/2011 18:59

Ciekawe czy ona to czyta?
Posted by: Gib01

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 11/02/2011 19:10

A takie BTW... Coś mi nie gra tutaj ..

Z tego co piszesz to jesteś w stanie zrobić wszytsko 'dla miłosci'. Dla mnie wniosek ze chyba jej nie zaznałeś w domu rodzinnym. (Oczywiście chce się mylić, i nie chcę nikogo uradzić)

Czasem warto 'wyjść z siebie' i spojrzeć na sytuacje jako osoba bezstronna.
Ona sie gniewa ,Ty sie starasz. A wiec na razie walczysz z wiatrakami. Jeśli jej gniew przejdzie to wtedy możesz w ogóle do niej zagadać. A sms , kwiaty , sraty... SZKODA CZASU I KASY.

Pwowinnienes teraz zacząć myślec jak Ty masz poradzić sobie z problemem 'bo naprawdę nienormalna jest Twoja rozpacz po kłótni z kobieta'
Posted by: Gib01

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 11/02/2011 19:12

Originally Posted By: Verbatim
Originally Posted By: Self-Confident
tak btw co ma wiek kwiaciarni do tego? :>

Jest to jedna z najlepszych kwiaciarni w Polsce...wygrywa mnóstwo konkursów.


I możesz jej wysłać kwiaty z GRENLANDI , ona siedzi i sie cieszy ze wydajesz kasę... Niech baran traci.
Ale wiem trzeba wydać swoje i zrobić z siebie idiotę zeby samemu zrozumieć. Bo niestety człowiek uczy sie na własnych błędach a szkoda ze tak mało ludzi potrafi uczyć sie na cudzych...

piwo
Posted by: byczydzien

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 11/02/2011 19:15

verbatim, duzo na nia wydales w sumie?

byc moze bukiet za 300 nie zrobil na niej wiekszego wrazenia, bo kiedys lepsze podarki dawales ;p
Posted by: zostać modem_MLS

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 11/02/2011 19:28

300 wyrzucone w błoto, a mogły być już za to dwie sztuki z odlotów. Myśl dwa razy następnym razem wink
Posted by: Amkwish

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 11/02/2011 19:32

Originally Posted By: Gib01
Moja rada taka. Pokaż jej ze stać Cie na lepszą kobietę od niej...


Zadna lepsza, wszystkie maja wady, niech sie wezmie za...INNA grin

Swoja droga bukiet za 300 stowki mnie powalil na glebe.

Na kwiaty dla wszystkich kobiet, z ktorymi bylem i jestem nie wydalem wiecej jak 300 stowy przez kilkadziesiat lat, ale ja chyba malo sentymentalny jestem smile
Posted by: HAGIi

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 11/02/2011 19:33

Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Gib01
Moja rada taka. Pokaż jej ze stać Cie na lepszą kobietę od niej...


Zadna lepsza, wszystkie maja wady, niech sie wezmie za...INNA grin

Swoja droga bukiet za 300 stowki mnie powalil na glebe.

Na kwiaty dla wszystkich kobiet, z ktorymi bylem i jestem nie wydalem wiecej jak 300 stowy przez kilkadziesiat lat, ale ja chyba malo sentymentalny jestem smile


bo Ty zes kwiaty z pola zbieral grin
Posted by: Verbatim

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 11/02/2011 19:45

Lupus nie czyta...nie ma pojęcia że takie forum istnieje...

Panowie możęcie się smiać oczerniać mnie do woli proszę bardzo...

"Kto z miłości nie umarł choć raz, nie potrafi żyć"...

Wiem że z nią już nie będę nigdy wiem że nigdy nie powiem jej już KC...a mimo wszystko choć wiem że jestem przegrany chce walczyć ale najgorsza jest bezsilność...

Od wczoraj zadaję sobie pytanie czy tak naprawdę brakuje mi jej czy boję się samotności...
Posted by: uho

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 11/02/2011 19:49

Originally Posted By: Verbatim
Lupus nie czyta...nie ma pojęcia że takie forum istnieje...

Panowie możęcie się smiać oczerniać mnie do woli proszę bardzo...

"Kto z miłości nie umarł choć raz, nie potrafi żyć"...

Wiem że z nią już nie będę nigdy wiem że nigdy nie powiem jej już KC...a mimo wszystko choć wiem że jestem przegrany chce walczyć ale najgorsza jest bezsilność...

Od wczoraj zadaję sobie pytanie czy tak naprawdę brakuje mi jej czy boję się samotności...


szczerze? Raczej ta druga opcja i kłębiące się myśli "czy jeszcze kogoś sobie znajdę? co będę robił z wolnym czasem? kto będzie mi pisał dobranoc? jak spędze bez niej najbliższe święta, urodziny?"...
Ktoś mi kiedyś powiedział, że przez to po prostu trzeba przejść, swoje trzeba odcierpieć wink
Długo byliście ze sobą??
Posted by: Gib01

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 11/02/2011 19:52

Originally Posted By: Verbatim
Panowie możęcie się smiać oczerniać mnie do woli proszę bardzo...


Teraz to napiałeś jak małe bezbronne dziecko ktoremu mama zabrała smoczek i bedzię tesknił frown albo ukochanego misia..

Chcialeś rad to piszą Ci , jedni piszą poważnie inni pisza poł żartem ... jeszcze inni dla jaj. To jest forum każdy może wyrazić swoją opinie.

A Ty będziesz pisał tutaj coraz bardziej 'głupsze' posty i klikał F5 patrząc czy nikt Ci nie odpowiedział. A jak ktoś Ci napisze ze jesteś... ' xxxxxxxx' to będziesz sobie mowił.. ;no ma racje jestem .... czy tam ....'

ZACHOWANIE DZIECKA Z PRZEDSZKOLA. Ona może już ma tam innego pocieszyciela i ma Cie głeboko w dupie...
Posted by: Verbatim

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 11/02/2011 19:54

Originally Posted By: uho
Originally Posted By: Verbatim
Lupus nie czyta...nie ma pojęcia że takie forum istnieje...

Panowie możęcie się smiać oczerniać mnie do woli proszę bardzo...

"Kto z miłości nie umarł choć raz, nie potrafi żyć"...

Wiem że z nią już nie będę nigdy wiem że nigdy nie powiem jej już KC...a mimo wszystko choć wiem że jestem przegrany chce walczyć ale najgorsza jest bezsilność...

Od wczoraj zadaję sobie pytanie czy tak naprawdę brakuje mi jej czy boję się samotności...


szczerze? Raczej ta druga opcja i kłębiące się myśli "czy jeszcze kogoś sobie znajdę? co będę robił z wolnym czasem? kto będzie mi pisał dobranoc? jak spędze bez niej najbliższe święta, urodziny?"...
Ktoś mi kiedyś powiedział, że przez to po prostu trzeba przejść, swoje trzeba odcierpieć wink
Długo byliście ze sobą??


2 lata bez kilku dni
Posted by: uho

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 11/02/2011 20:03

Originally Posted By: Verbatim
Originally Posted By: uho
Originally Posted By: Verbatim
Lupus nie czyta...nie ma pojęcia że takie forum istnieje...

Panowie możęcie się smiać oczerniać mnie do woli proszę bardzo...

"Kto z miłości nie umarł choć raz, nie potrafi żyć"...

Wiem że z nią już nie będę nigdy wiem że nigdy nie powiem jej już KC...a mimo wszystko choć wiem że jestem przegrany chce walczyć ale najgorsza jest bezsilność...

Od wczoraj zadaję sobie pytanie czy tak naprawdę brakuje mi jej czy boję się samotności...


szczerze? Raczej ta druga opcja i kłębiące się myśli "czy jeszcze kogoś sobie znajdę? co będę robił z wolnym czasem? kto będzie mi pisał dobranoc? jak spędze bez niej najbliższe święta, urodziny?"...
Ktoś mi kiedyś powiedział, że przez to po prostu trzeba przejść, swoje trzeba odcierpieć wink
Długo byliście ze sobą??


2 lata bez kilku dni


łeee tam, chłopie pozbierasz sie prędzej niż myślisz wink ja się po 5 latach pozbierałem i wszycho gra smile
Tylko nie marnuj czasu na zbędną gadkę i wylewanie swych żali na forum, tylko czymś się zajmij... Pobiegaj, idź na siłownię, rusz z aparatem w plener... Po prostu maksymalnie wypełnij swój czas... Siedzeniem na forum i ciągłym myśleniem o tym raczej sobie nie pomożesz wink
Posted by: Llama

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 11/02/2011 20:06

pewno bardziej Cię boli, że inny zastąpi Twoje miejsce wink
Posted by: Warka

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 11/02/2011 21:45

Originally Posted By: Ciągutka
pewno bardziej Cię boli, że inny zastąpi Twoje miejsce wink


He he, trafiles w samo sedno tongue
Ja bym nawet napisal dosadniej, ale nie chce juz kolegi dobijac.
Posted by: mura

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 11/02/2011 21:54

Originally Posted By: Warka
Originally Posted By: Ciągutka
pewno bardziej Cię boli, że inny zastąpi Twoje miejsce wink


He he, trafiles w samo sedno tongue
Ja bym nawet napisal dosadniej, ale nie chce juz kolegi dobijac.



czyli niby nie napisałeś, ale i tak każdy wie o co kaman grin

p.s. verba, 2 lata w związku i nie wie o istnieniu mocz peel? patrząc na liczbę postów - nieźle się zamuflowałeś. nic dziwnego, że kwiaty nie pomagają, pewnie nawet sukienka za 1000 dolarów by nie pomogła albo i "jasiek", do którego się można przytulić. c'est la vie
Posted by: Sebastijan

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 12/02/2011 01:37

teraz to możesz z tej samej renomowanej kwiaciarni (50 lat tradycji) wysłać jej wieniec laugh powinna się odezwać ;D
Posted by: tyson

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 12/02/2011 03:19

Originally Posted By: Sebastijan
teraz to możesz z tej samej renomowanej kwiaciarni (50 lat tradycji) wysłać jej wieniec
z napisem "wypierdalaj głupia suko"
Posted by: Baqu

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 13/02/2011 02:07

Originally Posted By: uho

łeee tam, chłopie pozbierasz sie prędzej niż myślisz wink ja się po 5 latach pozbierałem i wszycho gra smile
Tylko nie marnuj czasu na zbędną gadkę i wylewanie swych żali na forum, tylko czymś się zajmij... Pobiegaj, idź na siłownię, rusz z aparatem w plener... Po prostu maksymalnie wypełnij swój czas... Siedzeniem na forum i ciągłym myśleniem o tym raczej sobie nie pomożesz wink


dokładnie, widać doświadczenie u kolegi, tak czy siak pustka będzie Cie
zawsze goniła, czas leczy rany i nic tego nie zmieni, najważniejsze,
żebyś się nie nudził, gdyż wtedy człowieka łapią się głupie myśli.
Posted by: Boubson

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 13/02/2011 02:27

czy moglbys sie do mnie na PW odezwac...
Posted by: tyson

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 13/02/2011 02:31

widzisz Verbatim - 5 lat i sie pozbierasz laugh
Posted by: Boubson

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 13/02/2011 02:32

a zeby bylo na temat... podobno byles ostatnio na wakacjach? z nia? czy moze z inna i ona sie dowiedziala? grin

jedyny sposob na odzyskanie jej jest banalnie prosty... wpadnij na nia "przypadkiem" z inna laska... nie teraz, bo teraz jest za wczesnie i bedzie wiedziala ze to zaimprowizowane... ale jak miesiac sie do niej nie bedziesz odzywal (zero, nic, pod zadnym pozorem) a po miesiacu wpadniesz na nia majac obok siebie inna dupe to daje Ci 100 procent gwarancji - jezeli cos do Ciebie jeszcze czuje przejda jej wszelkie fochy...
Posted by: Amkwish

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 13/02/2011 02:56

Originally Posted By: tyson
widzisz Verbatim - 5 lat i sie pozbierasz laugh


Albo i nie grin
Posted by: pawcio1

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 13/02/2011 03:33

Verbatim......napisz dokladnie co jej powiedziales bo chce sie zony pozbyc na jakis czas :):)
Posted by: jadanek

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 13/02/2011 04:08

Verba wyslij jej link do tego tematu, niech zobaczy jaki jestes zdesperowany tym, ze mozesz ja stracic wink
Posted by: tyson

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 13/02/2011 04:19

Originally Posted By: termii
Verba wyslij jej link do tego tematu, niech zobaczy jaki jestes zdesperowany tym, ze mozesz ja stracic wink
zeby sie poczyła jeszcze bardziej panią sytuacji i nim pogrywała?

huj jej w dupe i siekiera w plecy
Posted by: Amkwish

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 13/02/2011 04:23

Originally Posted By: tyson
Originally Posted By: termii
Verba wyslij jej link do tego tematu, niech zobaczy jaki jestes zdesperowany tym, ze mozesz ja stracic wink
zeby sie poczyła jeszcze bardziej panią sytuacji i nim pogrywała?

huj jej w dupe i siekiera w plecy


Tylko nie na odwrot !!! laugh
Posted by: uho

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 13/02/2011 04:23

Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: tyson
widzisz Verbatim - 5 lat i sie pozbierasz laugh


Albo i nie grin


laugh dopiero teraz czytam jak to brzmi wink
oczywiście chodziło mi o pozbieranie się po pięcioletnim związku, rozwiewając wszelkie wątpliwości smile
Posted by: tyson

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 13/02/2011 04:34

w razie czego verbatim daj mi znac

wyśle Bobiego Baccalla by ten porozmiwał z Tonym Soprano,

Tony wyśle Christofera albo Patziego Parisi by sie skontaktował z ruskimi z Nowego Jorku
ruskie mają kontakty w Eurospie środkoej więc dotrą do Stefana "Siary" Siarzewskiego a on już będzie wiedział co on ma robić
Posted by: Sylwiaa

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 13/02/2011 16:56

Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: tyson


huj jej w dupe i siekiera w plecy


Tylko nie na odwrot !!! laugh



on jest tak przesiaknięty nienawiścią do kobiet że na pewno by się pomylił laugh

tyson terapia dla ciebie.Wydrukuj obrazek , opraw w ramki , postaw na biurku i patrz jej w oczy.

http://wyborcza.pl/duzy_kadr/1,97904,9089848,World_Press_Photo_2011,,ga.html
Posted by: mat2000

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 13/02/2011 17:41

Originally Posted By: DOMINICCA

http://wyborcza.pl/duzy_kadr/1,97904,9089848,World_Press_Photo_2011,,ga.html


kurde, dobry zwyczaj nakazuje aby przed takimi tresciami umiescic ostrzezenie :/
Posted by: Sylwiaa

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 13/02/2011 19:11

to ty tego zdjęcia nie widziałeś wcześniej ?
Trochę zacofany jesteś. Bede brać poprawki na takich jak ty w przyszłości.
O Darfurze też pewnie nic nie słyszałeś . To masz piosenkę chociaż http://www.youtube.com/watch?v=qQwCCm-H-sU
Posted by: mat2000

Re: Orginalny Sposób Na Przeproszenie kobiety... - 13/02/2011 19:30

Originally Posted By: DOMINICCA

Trochę zacofany jesteś.


Ba, swietnie się z tym czuje. A te dzikusy niewiele mnie obchodzą.

Ale do meritum.
Skoro przepraszanie mamy juz za soba to pora przejśc do kolejnego etapu, a o tym juz kiedys pisałem grin

Musisz ja sobie odidealizowac czy wrecz obrzydzic. Sposob jest moze nieco hardkorowy, ale grunt ze pomaga.
Zamiast rozkminiac jaka to ona nie jest piekna i wspaniala skup sie na cechach negatywnych zarowno w wygladzie jak i zachowaniu. Po prostu postaraj sie aby wady przyslonily zalety.
Jezeli niewiele przychodzi Ci do glowy to sprobuj wyobrazic ja sobie w malo przyjemnych sytuacjach: jak goli nogi, wyciska krosty czy siedzi na sedesie i wali klocki. Cos w ten desen.


Mniej użalania nad sobą i chlodna glowa gl.