Pilna pomoc dla ARTHA!

Posted by: _Lider

Pilna pomoc dla ARTHA! - 13/05/2012 04:32

Witam mam ogromną prośbę, o wpłatę na konto Artha (naszego wspólnego kolegi) dobrowolnej kwoty wg własnych możliwości.
Znalazł się ogromnej potrzebie, leży w szpitalu. Lekarze zdiagnozowali u niego guza mózgu, stracił w 95% wzrok,guz naciska na nerw wzroku, nie ma środków do życia, rodzice nie żyją, ma tylko brata, który obecnie też przebywa w szpitalu.

Arth to były admin Mecz.pl który pilnował Czata, człowiek instytucja, pomagał każdemu, nie był nigdy obojętny. Od niemal powstania pomagał Condradowi tutaj, na forum owszem mniej się udzielał, ale wiele starszych memberów, powinna go pamiętać z Czata(polczat) mecz.pl .

Każda złotówka się liczy. Wysyłam Wam konto i adres do wpłaty. Pozdrawiam i liczę na zrozumienie.

Artur Bochnia

50 1020 5558 1111 1112 3940 0046

W adresie wystarczy wpisać Płock.
Posted by: Dindek

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 13/05/2012 17:16

poszlo skromnie, zycze powodzenia i wygrania walki !! boks
Posted by: padik

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 13/05/2012 18:29

również poszło! życzę powrotu do zdrowia. @arth zawsze służył pomocą w każdej sprawie, to pożyczył kasę "na buki" komuś kogo nigdy w życiu na oczy nie widział, to dyktował wyniki w środku nocy (kiedy byłem na studiach i nie miałem neta na stancji), zawsze chętny do pogadania i bardzo miły. TRZYMAJ SIĘ ARTH!
Posted by: HAGIi

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 14/05/2012 01:01

u mnie konto odpada bankowe, ale jakbys podrzucil konto do moneybookers to moge Ci polac kasiorke
Posted by: Kano888

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 14/05/2012 15:49

Poszło ...
I pomyśleć że jeszcze 10 dni temu z nim rozmawiałem :((
Posted by: Maciek

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 14/05/2012 17:03

Pamiętam jak ponad 10 lat temu wysyłał mi smsy z typami z tego forum ,a ja na przerwach szybciutko do stsa lub profa biegałem. Ikona bukmacherstwa ,już wtedy miał wszystkie lepsze bonusy rozkminione.
Posted by: seneka1

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 14/05/2012 20:14

Arth, nie mogę uwierzyć pamietam jak banował kolesi mających "bazyla" to on trzymał czata w ryzach.Poszło
Posted by: Misiek

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 16/05/2012 03:06

Originally Posted By: padik
również poszło! życzę powrotu do zdrowia. @arth zawsze służył pomocą w każdej sprawie, to pożyczył kasę "na buki" komuś kogo nigdy w życiu na oczy nie widział, to dyktował wyniki w środku nocy (kiedy byłem na studiach i nie miałem neta na stancji), zawsze chętny do pogadania i bardzo miły. TRZYMAJ SIĘ ARTH!


Cytuję kolegę, bo po prostu nic dodać nic ująć. Również dodałem coś od siebie, jeszcze z nim rozmawiałem 28 kwietnia na gadu, jestem w szoku...
Posted by: Kano888

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 16/05/2012 16:07

Artur was pozdrawia i dziękuje wszystkim za pomoc
Posted by: Kano888

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 20/05/2012 00:57

Lider jak tam operacja ? udała się ? bo miał mieć bodajże przed wczoraj ...
Posted by: _Lider

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 20/05/2012 20:42

Arth jest po pierwszej operacji, jutro jedzie na tomografię czy wycieli cały guz, itp. Wyniki czy złośliwy czy nie , będą za 1-2 tygodnie. Trzyma się dzielnie, z oczami nie jest najlepiej, ale zobaczymy co dalej. Pozdrawia oraz dziękuje za pomoc dla wszystkich których zna i tych których nie zna , a też wpłacili. W tygodniu mam zadzwonić, w ok. środy , to napiszę, może coś będzie więcej wiadomo.
Posted by: lleyton

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 28/05/2012 13:44

jak stan zdrowia Artha?
Posted by: _Lider

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 28/05/2012 16:39

Wrócił wczoraj do domu, dostał leki, czeka na wynik histopatologiczny. Najważniejsze , że pierwsza operacja się udała, oby nie było przerzutów oraz wzrok się polepszał. Czekamy..
Posted by: tyson

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 03/06/2012 03:32

no i co tam? widzi chłop?
Posted by: Kano888

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 26/06/2012 17:56

Dobrze się czuł , a teraz znowu go do szpitala zabrali ... kurde frown
Posted by: Luc Nilis

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 03/07/2012 16:47

jak zdrowie Artha ? wie ktos ?
Posted by: Kano888

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 13/07/2012 22:08

Nie wiem czy przerzutów czasem nie ma , wiem że ma jakieś dalsze badania .
Posted by: Adolf 88

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 28/02/2013 03:43

Temat nie umarł, wciąż aktualny, numer konta też. Liczę na starą gwardię z mecz.pl.
Dla młodszych wiekiem i stażem,wyjaśniam.
Arh-człowiek legenda.Moderator czatu mecz.pl- każdemu bezinteresownie pomagał zakładać konta w pierwszych netowych bukach, informował o bonusach, pomagał z netowymi bankami,nie wspomnę o wynikach live na telefon,nie ważne czy była to 13 czy 3 nad ranem,zawsze można było dzwonić i pytać...Do tego dochodziła telefoniczna pomoc informatyczna, jak się "coś w kompie zwiesiło"

Ehhhh to były czasy,polczatowskich znajomości i ostrej walki z bukami wink

Liczę/liczymy na Waszą pomoc. Konto bankowe podane przez Lidera jest nadal aktualne.

Pozdrawiam
Posted by: lleyton

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 04/03/2013 18:46

myślę, że każdy kto miał do czynienia z Arthem pomoże tyle ile będzie mógł...- chociaż nie miałem nigdy okazji poznać go osobiście to darzę go dużą sympatią

co z Arthem? jak jego sytuacja ogólna i stan zdrowia?
Posted by: wolfiks

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 09/03/2013 15:55

Artur wracaj do zdrowia ja tez cos daje z góry dzieki za kazda twoja pomoc
Posted by: wolfiks

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 24/03/2013 14:47

I jak wyglada sytuacja z Arturem ?
Posted by: wolfiks

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 01/04/2013 23:57

widze ze 0 odpowiedzi
Posted by: jadanek

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 02/04/2013 03:47

Originally Posted By: wolfiks
widze ze 0 odpowiedzi


Odpowiedz na pewno bedzie za jakis czas, ale tylko dla przypomnienia numeru konta.
Posted by: _Lider

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 04/04/2013 19:41

Originally Posted By: jadanek
Originally Posted By: wolfiks
widze ze 0 odpowiedzi


Odpowiedz na pewno bedzie za jakis czas, ale tylko dla przypomnienia numeru konta.


Tak masz rację (ironia).

Akutalnie Arth przebywa w domu, dostał zapomogę jakąs 300zł , żeby siedzieć przy kompie musi używać lupy powiększającej bowiem od czasu wycięcia guza, wzrok niestety nie wrócił. Co jakiś czas jeździ do Wawy na rezonans, ostatnim razem jak był nie było przerzutów. Pod koniec kwietnia ma kolejne badanie i zobaczymy. Problemem są opłaty itd, trochę osób pomogło. Dziękuje w imieniu Arth-a oraz moim , za odzew. Najgorsze , że nie ma dla niego pracy , a także nie może podjąć żadnej ze względu na wzrok. Jak coś więcej będę wiedział to napiszę, kto może jeszcze pomóc itp to niech wyśle nawet 5-10zł zawsze się przyda, toż nie trzeba wysyłać po 100-500zl. Pozdrawiam.
Posted by: HAGIi

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 04/04/2013 20:23

Mozesz mi podrzucic dane do przelewu na Priva?

Dzieki
Posted by: HAGIi

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 04/04/2013 20:23

jesli wchodzi w gre moneybookers prosilbym takze o maila
Posted by: walczak

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 08/05/2013 01:22

Originally Posted By: _Lider


Każda złotówka się liczy. Wysyłam Wam konto i adres do wpłaty. Pozdrawiam i liczę na zrozumienie.

Artur Bochnia

50 1020 5558 1111 1112 3940 0046

W adresie wystarczy wpisać Płock.


Czy ten numer jest jeszcze aktualny?
Posted by: _Lider

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 08/05/2013 17:40

Tak.
Posted by: walczak

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 09/05/2013 01:16

W takim razie ja skromnie przekazuje 80 PLN ktore wygralem w forumowym konkursie.

Organizatorzy konkursu wysla pieniadze na konto bankowe prawdopodobnie w przeciagu tygodnia.
Posted by: lleyton

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 28/05/2013 14:24

cos moze sie zmienia w dobrym kierunku?
Posted by: Adolf 88

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 24/07/2013 00:01

Panowie tu się nic nie zmieni w dobrym kierunku, to nie jest grypa...
Mieszkamy w jakiejś republice bananowej, jeśli chodzi o służbe zdrowia, czy opiekę socjalną...
Posted by: lleyton

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 19/09/2013 19:08

co z Arthem?
Posted by: _Lider

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 20/09/2013 19:55

Z Arturem bez zmian, to znaczy, że dobrze. Guz nie rośnie, był w sierpniu na badaniach rezonansem. Z oczami słabiej, bowiem zanim guz usunęli, to siadł wzrok, i teraz słabo widzi. Do komputera musi używać specjalnej lupy. Pracy nie może zdobyć, stan zdrowia nie pomaga. Kolejny cios od życia dostał, jedyny brat rodzony który nim się opiekował, trzy miesiące temu umarł.:( Arth dziękuje wszystkim którzy o nim pamiętają, dzwonią, przesyłają pieniądze. Fajnie, że mecz.pl nie jest obojętny. Dziękuję.
Posted by: Samartyanin

Re: Pilna pomoc dla ARTHA! - 22/09/2013 04:03

Originally Posted By: _Lider
Z Arturem bez zmian, to znaczy, że dobrze. Guz nie rośnie, był w sierpniu na badaniach rezonansem. Z oczami słabiej, bowiem zanim guz usunęli, to siadł wzrok, i teraz słabo widzi. Do komputera musi używać specjalnej lupy. Pracy nie może zdobyć, stan zdrowia nie pomaga. Kolejny cios od życia dostał, jedyny brat rodzony który nim się opiekował, trzy miesiące temu umarł.:( Arth dziękuje wszystkim którzy o nim pamiętają, dzwonią, przesyłają pieniądze. Fajnie, że mecz.pl nie jest obojętny. Dziękuję.



Trzymam kciuki, postaram się też coś przesłać, chociaż go nie znam, każdemu warto pomóc, chociaż symbolicznie.