Co mnie wkurza? [44]

Posted by: Platini

Co mnie wkurza? [44] - 28/01/2013 18:05

Kontynuacja poprzedniego tematu
Posted by: KacMa

Re: Co mnie wkurza? [44] - 01/02/2013 04:36

Może temat mało oryginalny, bo media o tym trąbią, ale wqurwiają mnie przetargi. Konkretnie to ustawki, których jest co niemiara. Śledzę przetargi ponad rok i wydaje mi się, że spokojnie jestem w stanie wskazać ustawkę. Czy zdajecie sobie sprawę, jak łatwo sprawdzić, czy przetarg był ustawką czy nie? Wystarczy w wynikach przetargów sprawdzić ile ofert wpłynęło. Na jakieś 90% przetargów wpływa 1 (jedna) oferta. Jak to możliwe? Czy naprawdę tylko jedna firma jest w stanie coś dostarczyć? Oczywiście, że nie, ale jak termin realizacji jest 2 tygodnie podczas gdy na zrobienie potrzeba 2 miesiące, to tylko ktoś z 'gotowcem' (wiedział wcześniej o przetargu i się przygotował) jest w stanie zrealizować zadanie. Jak na przetarg wpłynęła jedna oferta, to taki przetarg od razu powinine być unieważniony.

A druga rzecz, która mnie wqurwia to ustawianie jednego kryterium w przetargach czyli '100% najniższa cena'. A to oznacza, że nie jest ważna jakość. I później mamy np.: takie drogi, które po ziemie są dziurawe jak szwajcarski ser.

Mało tego - oferty niższe niż planowany budżet powinny być z miejsca dyskwalifikowane. Jak ktoś daje cenę poniżej ceny rynkowej to znaczy, że albo kradnie, albo kogoś ojebie (w praktyce niezapłaci podwykonawcy). Jest jeszcze trzecia możliwość: kradnie i ojebie. O tym zapewne też słyszeliście.
Posted by: Bartheezz

Re: Co mnie wkurza? [44] - 01/02/2013 16:34

Originally Posted By: KacMa
A druga rzecz, która mnie wqurwia to ustawianie jednego kryterium w przetargach czyli '100% najniższa cena'. A to oznacza, że nie jest ważna jakość. I później mamy np.: takie drogi, które po ziemie są dziurawe jak szwajcarski ser.
To wynika z ustawy o zamówieniach publicznych i nie jest tak że nie wymaga się jakości gdyż wykonawca musi wykazać się odpowiedni doswiadczeniem (referencje)
Posted by: john

Re: Co mnie wkurza? [44] - 01/02/2013 16:55

Originally Posted By: KacMa



Mało tego - oferty niższe niż planowany budżet powinny być z miejsca dyskwalifikowane. Jak ktoś daje cenę poniżej ceny rynkowej to znaczy, że albo kradnie, albo kogoś ojebie (w praktyce niezapłaci podwykonawcy). Jest jeszcze trzecia możliwość: kradnie i ojebie. O tym zapewne też słyszeliście.



duzo w tym racji ale torche nie do konca orientujesz sie w temacie,
'
kosztorysy ofertowe sa przygotowywane na podstawien KNRow, natomiast kwoty za jakie konkretna firm jest w stanie cos zrobic zalezy od jego doswiadczenia, od materialu ( bo na przyklad ma wlasna kopalnie, hute albo otaczarnie itd itp)dlaego ceny sa nizsze niz zakladany budżet

ale faktycznie patrzac np teraz jak na odcinek drogi potrafi przystapic 20 firm i wiedza o tym to kazdy obetnie z juz wyliczonego osztorysu 1,2 10mln zeby tylko wygrac a pozniej sie martwic beda...
Posted by: KacMa

Re: Co mnie wkurza? [44] - 01/02/2013 17:35

Originally Posted By: Bartheezz
To wynika z ustawy o zamówieniach publicznych i nie jest tak że nie wymaga się jakości gdyż wykonawca musi wykazać się odpowiedni doswiadczeniem (referencje)

I ta ustawa jest święta i jej nie można zmienić? Tyle się pierdoli o łapówkach, to może w końcu ktoś zobaczy, że to system skłania ku nim.
Referencje to co innego niż jakość. Pokazujesz te referencje, które chcesz, czyli dobre dla Ciebie. Te roboty, które spaprałeś to ich nie wykazujesz. Jak kryterium jest tylko cena, a nie dodatkowo gwarancja to jakość wali.


Originally Posted By: john

duzo w tym racji ale torche nie do konca orientujesz sie w temacie,
'
kosztorysy ofertowe sa przygotowywane na podstawien KNRow, natomiast kwoty za jakie konkretna firm jest w stanie cos zrobic zalezy od jego doswiadczenia, od materialu ( bo na przyklad ma wlasna kopalnie, hute albo otaczarnie itd itp)dlaego ceny sa nizsze niz zakladany budżet

ale faktycznie patrzac np teraz jak na odcinek drogi potrafi przystapic 20 firm i wiedza o tym to kazdy obetnie z juz wyliczonego osztorysu 1,2 10mln zeby tylko wygrac a pozniej sie martwic beda...

A - i w tej własnej hucie, kopalni i otaczarni itp. to tak wszystko jest za darmo? Nie ma chuj@ we wsi - wszystko, czego nie ukradniesz, kosztuje. Nawet jak masz włąsną hutę, to podatki muszisz płacić, wypłaty musisz płacić a i surowce z nieba nie spadają. Możesz zaoszczędzić na jednym z n etapów prac. W całości projektu zaoszczędziesz drobne procenty. No chyba, że konkurencja ma marże idące w dziesiatki procent, to faktycznie możęsz być dużo tańszy. Ale jak wszyscy trzymają się średnich stawek rynkowych za rbg to różnice nie powinny być większe niż +-10%.

Rok temu startowałem jako podwykonawca w jednym przetargu (miałem robić naprawdę ogony). Położyliśmy trochę ponad 6mln. Standardowo przed otworzeniem koper podaje się ile ma się jasy do wydania. Trochę ponad 4 mln, więc na dzieńdobry odpadliśmy. A - przetarg uczciwy, wpłynęły 4 oferty. Kolejna oferta była w okolicach 4,5mln czyli blisko szacowań. I kolejne dwie: jedna trochę ponad 2 mln a jedna 2 mln. I teraz najlepsze - po za jakimiś pracami, trzeba było dostarczyć urządzenia. A koszt tych urządzeń wyniósł ponad 1,5 mln. Nie było absolutnie szan, na zmieszczenie się w 0,5 mln z innymi pracami. No ale od czego są aneksy.


I przykład sprzed paru dni (ja w nim nie startowałem, ale przeczytałęm wynik). Nieduża robota, wpływa ponad 20 ofert. Widać, po ilości, że robota prosta i małe wymagania. A - robota w Warszawie, co jest bardzo istotne. Do wydania 10k.
Już nie pamiętam ile położyła najdroższa firma, ale wygrała oferta za 2,5k. I na dodatek firma z miasta oddalonego od Wawy o jakieś 400km. Co najmniej dwa razy trzeba będzie do Wawy pojechać, co już dajek tysiaka kosztów. Po jaki chuj ludzie biorą taką robotę i z czego dokładają?
Posted by: Bartheezz

Re: Co mnie wkurza? [44] - 02/02/2013 17:47

Zgodzę się z Tobą powinniśmy zmienić ustawę a wzór tej niemieckiej np., w której to najdroższa i najtańsza oferta odpadają na wstępie. Wydaje mi się, ze dążymy do apogeum gdzie albo upadną prawie wszystkie firmy wymęczone walką o kontrakty albo rząd łaskawie zajmie się tym problemem.
Posted by: lupus

Re: Co mnie wkurza? [44] - 03/02/2013 20:33



smirk hmm
Posted by: Self-Confident

Re: Co mnie wkurza? [44] - 03/02/2013 20:41

tak btw. to zauwazylem oglny trend wsrod kobiet, ze im teraz dluzsze i czarniejsze rzesy tym lepiej. Kiedys tego, az tak bardzo nie bylo eksponowane, mimo ze ta zasada takze stniala.
Teraz przegladajac znajome na FB to widac ze nakladzione tego tyle ze ledwo powieke podnosza, czesc sobie dokleja sztuczne rzesy. A ulubiona poza? To oczywiscie puszczanie oczka albo zamkniete oczy, zeby bylo je jeszcze lepiej widac.
Posted by: Samartyanin

Re: Co mnie wkurza? [44] - 04/02/2013 04:02

ogromny kac! wypiłem już 4 whiskey z colą i dalej nie przechodzi laugh spoko, to myślę, że jeszcze jeden i będzie git grin
Posted by: KacMa

Re: Co mnie wkurza? [44] - 04/02/2013 17:06

Publikowanie przez instytucje państwowe dokumentów w postaci plików doc lub co gorsza docx, czyli w formatach, których prawidłowe odczytanie wymaga zakupu M$. A przecież tyle jest darmowych formatów.
Posted by: Skiper

Re: Co mnie wkurza? [44] - 05/02/2013 01:13

Ciesz się że np. standardem nie jest publikowanie w zeskanowanym PDF. Plik z worda możesz przynajmniej jakoś użyć. A po drugie, OpenOffice tego nie otwiera?
Posted by: Conrad

Re: Co mnie wkurza? [44] - 05/02/2013 01:30

Microsoft zawsze za darmo dawał readery do swoich formatów, np. do czytanie plików Excel.
Posted by: KacMa

Re: Co mnie wkurza? [44] - 05/02/2013 03:57

Originally Posted By: Skiper
Ciesz się że np. standardem nie jest publikowanie w zeskanowanym PDF. Plik z worda możesz przynajmniej jakoś użyć. A po drugie, OpenOffice tego nie otwiera?

Libreoffice jakoś sobie nie do końca radzi z docx'ami. Nie raz robi rozjazdkę, ale czasami kompletnie nie potrafi otworzyć pliku. A skany czasami są.

Originally Posted By: Conrad
Microsoft zawsze za darmo dawał readery do swoich formatów, np. do czytanie plików Excel.

Readery nie rozwiązuja problemu jak masz wzory dokumentów doc lub plików excela, które trzeba wypełnić i odesłać. LO zapisuje/odczytuje w formacie M$, ale czasami się coś rozjedzie i trąca lekką wioską jak dostarczysz rozjechane kwity na przetarg.
Posted by: AGASSI

Re: Co mnie wkurza? [44] - 05/02/2013 04:31

http://konflikty.wp.pl/kat,1020223,title,Arabia-Saudyjska-niski-wyrok-dla-islamskiego-kaznodziei-ktory-zabil-i-zgwalcil-corke,wid,15308319,wiadomosc.html

to jest kurwa niewiarygodne confused blush
Posted by: xqwzts

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/02/2013 17:59

Poczta Polska

3 raz w tym roku dostaje list polecony i 3 raz zostawiaja awizo w skrzynce mimo ze byl ktos w domu caly dzien.
Raz nawet napisali sobie na awizo date sprzed 2 dni...

Na pytanie czemu jest awizo mimo ze jestem w domu - bo listonosz nie bierze paczek, nie ma miejsca w torbie, tylko listy. Daje jej awizo i co przyszło? List blush
Posted by: Conrad

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/02/2013 18:01

Ja trzymam szampana w lodówce na dzień, kiedy ta poczta wreszcie beknie lub zostanie w 100% przejęta przez kapitał zagraniczny. Wtedy całą butelkę opróżnię jednym ciągiem.
Posted by: akagi

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/02/2013 18:02

To niech Ci przysyłają kasę,
wtedy doręczy, bo mu dają napiwki. wink
Posted by: akagi

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/02/2013 18:05

Originally Posted By: Conrad
Ja trzymam szampana w lodówce na dzień, kiedy ta poczta wreszcie beknie lub zostanie w 100% przejęta przez kapitał zagraniczny. Wtedy całą butelkę opróżnię jednym ciągiem.


Poczekasz trochę z tym szampanem.
LOT - minus,
Kolej - minus,
Poczta - plus.

To zeszłoroczne bilansy. smile
Posted by: Conrad

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/02/2013 18:09

Chyba trzeba będzie tego szampana przeznaczyć na inny cel. wink
Posted by: Terry Butcher

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/02/2013 18:33

Originally Posted By: xqwzts
Poczta Polska

3 raz w tym roku dostaje list polecony i 3 raz zostawiaja awizo w skrzynce mimo ze byl ktos w domu caly dzien.
Raz nawet napisali sobie na awizo date sprzed 2 dni...

Na pytanie czemu jest awizo mimo ze jestem w domu - bo listonosz nie bierze paczek, nie ma miejsca w torbie, tylko listy. Daje jej awizo i co przyszło? List blush


Ou lala, jak niedawno mialem podobna sytuacje z La Poste to babce w okienku perorowalem, ze takie rzeczy sa mozliwe tylko u nich, absolutnie niedopuszczalne w kraju z ktorego pochodze. A tu taki zonk! grin
Posted by: Bzyku

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/02/2013 20:59

Originally Posted By: xqwzts
Na pytanie czemu jest awizo mimo ze jestem w domu - bo listonosz nie bierze paczek, nie ma miejsca w torbie, tylko listy. Daje jej awizo i co przyszło? List blush


Napisz skargę do dyrekcji, to ci zacznie w zębach przynosić. Tylko do dyrekcji, a nie na urząd na którym on urzęduje (to nic nie da).

I nie wiem kto ci powiedział, że listonosz nie bierze "paczek" (jak mniemam chodzi o duże polecone), ale jego zasranym obowiązkiem jest je brać. Może nie brać tylko przesyłek nierejestrowanych (kartony wysyłane jako "zwykłe listy"). Wszystkie rejestrowane tj. polecone, pobrania itp. ma brać.
Posted by: Biszop

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/02/2013 21:06

Originally Posted By: Bzyku
Originally Posted By: xqwzts
Na pytanie czemu jest awizo mimo ze jestem w domu - bo listonosz nie bierze paczek, nie ma miejsca w torbie, tylko listy. Daje jej awizo i co przyszło? List blush


Napisz skargę do dyrekcji, to ci zacznie w zębach przynosić. Tylko do dyrekcji, a nie na urząd na którym on urzęduje (to nic nie da).

I nie wiem kto ci powiedział, że listonosz nie bierze "paczek" (jak mniemam chodzi o duże polecone), ale jego zasranym obowiązkiem jest je brać. Może nie brać tylko przesyłek nierejestrowanych (kartony wysyłane jako "zwykłe listy"). Wszystkie rejestrowane tj. polecone, pobrania itp. ma brać.

Ja zrobiłem inaczej, notorycznie kutafon mi wrzucał awizo, mimo że ktoś był w domu,
raz go złapałem jak wypisywał i wrzucał...
pytam się grzecznie czy domofon się zepsuł?
a on, a co??
a ja mu że jesteśmy w domu i nie słyszeliśmy żeby dzwonił...
a typ, że nie dzwonił laugh
to poprosiłem grzecznie, żeby nastepnym razem zadzwonił i się pofatygował.
od tego czasu grzecznie dzwoni i przynosi, a jak mnie spotka w okolicy to sam zagaduje, że ma przesyłkę i czy moge odebrać:)

Wcześniej 3 razy na poczcie prosiłem żeby mu kolezanki zwróciły uwagę, i za każdym razem zastawałem awizo
Posted by: NanekHKS

Re: Co mnie wkurza? [44] - 07/02/2013 01:59

puke pukepuke betsson za dzisiejsza akcje nalezy wam sie
Posted by: Rafik 25

Re: Co mnie wkurza? [44] - 07/02/2013 04:19

http://www.sport.pl/sport/1,125096,13359356,Walkower_dla_rywali_Orlen_Wisly__Zawinil____dyspozytor.html#BoxSportTxt
Posted by: dupajas

Re: Co mnie wkurza? [44] - 07/02/2013 05:05

Polska: Artur Boruc (46. Wojciech Szczęsny) - Sebastian Boenisch (46. Marcin Wasilewski), Damien Perquis, Kamil Glik, Jakub Wawrzyniak - Grzegorz Krychowiak, Daniel Łukasik (76. Daniel Łukasik) - Jakub Błaszczykowski, Ludovic Obraniak (60. Arkadiusz Milik), Szymon Pawłowski (46. Kamil Grosicki) - Robert Lewandowski.
Posted by: vindom

Re: Co mnie wkurza? [44] - 07/02/2013 05:09

Daniel Łukasik zmienił ...Daniela Łukasika, fakt, można się zdenerwować
Posted by: Goget

Re: Co mnie wkurza? [44] - 07/02/2013 07:17

Warzywniak - Rysiek z Klanu polskiego futbolu papa
Posted by: Bartheezz

Re: Co mnie wkurza? [44] - 07/02/2013 17:30

Originally Posted By: akagi

Poczekasz trochę z tym szampanem.
LOT - minus,
Kolej - minus,
Poczta - plus.

To zeszłoroczne bilansy. smile

PKP Cargo - Plus smile
Posted by: Conrad

Re: Co mnie wkurza? [44] - 07/02/2013 20:29

Originally Posted By: Bartheezz
Originally Posted By: akagi

Poczekasz trochę z tym szampanem.
LOT - minus,
Kolej - minus,
Poczta - plus.

To zeszłoroczne bilansy. smile

PKP Cargo - Plus smile


Ponoć do nas pierwszy raz pojechał z Chin pociąg z towarami. To jest dopiero transportowy hardcore. smile
Posted by: Big Ben

Re: Co mnie wkurza? [44] - 07/02/2013 20:47

Originally Posted By: Goget
Warzywniak - Rysiek z Klanu polskiego futbolu papa


protestuję!

to jest Horacy z Dr Quinn

smile
Posted by: kacperek76

Re: Co mnie wkurza? [44] - 07/02/2013 23:19

Originally Posted By: Biszop
Originally Posted By: Bzyku
Originally Posted By: xqwzts
Na pytanie czemu jest awizo mimo ze jestem w domu - bo listonosz nie bierze paczek, nie ma miejsca w torbie, tylko listy. Daje jej awizo i co przyszło? List blush


Napisz skargę do dyrekcji, to ci zacznie w zębach przynosić. Tylko do dyrekcji, a nie na urząd na którym on urzęduje (to nic nie da).

I nie wiem kto ci powiedział, że listonosz nie bierze "paczek" (jak mniemam chodzi o duże polecone), ale jego zasranym obowiązkiem jest je brać. Może nie brać tylko przesyłek nierejestrowanych (kartony wysyłane jako "zwykłe listy"). Wszystkie rejestrowane tj. polecone, pobrania itp. ma brać.

Ja zrobiłem inaczej, notorycznie kutafon mi wrzucał awizo, mimo że ktoś był w domu,
raz go złapałem jak wypisywał i wrzucał...
pytam się grzecznie czy domofon się zepsuł?
a on, a co??
a ja mu że jesteśmy w domu i nie słyszeliśmy żeby dzwonił...
a typ, że nie dzwonił laugh
to poprosiłem grzecznie, żeby nastepnym razem zadzwonił i się pofatygował.
od tego czasu grzecznie dzwoni i przynosi, a jak mnie spotka w okolicy to sam zagaduje, że ma przesyłkę i czy moge odebrać:)

Wcześniej 3 razy na poczcie prosiłem żeby mu kolezanki zwróciły uwagę, i za każdym razem zastawałem awizo

grin
http://demotywatory.pl/884025/Sposob-na-listonosza-
Posted by: Bezdomny

Re: Co mnie wkurza? [44] - 09/02/2013 02:43

postawa mojego teamu w fantasy nba....
Posted by: lupus

Re: Co mnie wkurza? [44] - 09/02/2013 03:52

Originally Posted By: Bezdomny
postawa mojego teamu w fantasy nba....


Co Ty pier****sz.

Popatrz na mój hmm
Posted by: AGASSI

Re: Co mnie wkurza? [44] - 10/02/2013 05:30

Pieprzona fabryka smarów zapierdala 24h na dobę puke
Posted by: Stasiu

Re: Co mnie wkurza? [44] - 15/02/2013 06:06

3 poprawki jutro, a w zasadzie dzisiaj z rana, a nic praktycznie nie umiem mad puke
Posted by: Self-Confident

Re: Co mnie wkurza? [44] - 15/02/2013 06:52

a jaki kierunek?
Posted by: Rusty

Re: Co mnie wkurza? [44] - 26/02/2013 22:30

W mediach więcej info o nudnych jak flaki z olejem biegach narciarskich kobiet, niż o piłce nożnej, tenisie, czy siatkówce..
Posted by: Kellthorn

Re: Co mnie wkurza? [44] - 26/02/2013 22:34

zawsze to lepsze niż przeraźliwie nudny i długi mecz tenisowy..
Posted by: Big Ben

Re: Co mnie wkurza? [44] - 26/02/2013 22:37

Originally Posted By: Rusty
W mediach więcej info o nudnych jak flaki z olejem biegach narciarskich kobiet, niż o piłce nożnej, tenisie, czy siatkówce..


no cóż są MŚ
Posted by: gerwazy

Re: Co mnie wkurza? [44] - 26/02/2013 22:43

Originally Posted By: Rusty
W mediach więcej info o nudnych jak flaki z olejem biegach narciarskich kobiet, niż o piłce nożnej, tenisie, czy siatkówce..


tenis,tu rzeczywiscie trafiłeś,dla większosci nie ma nic nudniejszego
Posted by: Conrad

Re: Co mnie wkurza? [44] - 26/02/2013 23:43

Włącz sobie transmisję z golfa. Już lepiej patrzeć jak farba schnie.

Ale Amerykanin by siedział i się ekscytował...
Posted by: Rusty

Re: Co mnie wkurza? [44] - 26/02/2013 23:45

Originally Posted By: gerwazy
tenis,tu rzeczywiscie trafiłeś,dla większosci nie ma nic nudniejszego
Na pewno więcej osób interesuje się biegami laugh
Posted by: gerwazy

Re: Co mnie wkurza? [44] - 26/02/2013 23:50

Originally Posted By: Rusty
Originally Posted By: gerwazy
tenis,tu rzeczywiscie trafiłeś,dla większosci nie ma nic nudniejszego
Na pewno więcej osób interesuje się biegami laugh


tego nie napisałem
Posted by: Akhu

Re: Co mnie wkurza? [44] - 26/02/2013 23:50

Originally Posted By: Conrad
Włącz sobie transmisję z golfa. Już lepiej patrzeć jak farba schnie.

Ale Amerykanin by siedział i się ekscytował...

Golfa się bardzo dobrze ogląda tongue
F1, to są nuudyy.
Posted by: dondo

Re: Co mnie wkurza? [44] - 03/03/2013 04:08

Wkurza mnie to, że nie będzie transmisji w TVP1 ani Manchester-Real ani Barcelona-Milan mad
Posted by: Conrad

Re: Co mnie wkurza? [44] - 03/03/2013 13:16

Witam w klubie. U mnie nie dość, że inna sieć kupiła prawa i nie mam tego w domu, to jeszcze wszystkie puby są już zamknięte o 3:45 rano w ciągu tygodnia.
Posted by: Tom182

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/03/2013 05:34

Kebab z kartką mnie wkurza !
Posted by: ArtekPotito

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/03/2013 05:58

mnie wkurza brak obiektywizmu kibiców MU i zapewne też Barcelony

nie przeczę, że Manchester był dzisiaj lepszy, nie chcę tego oceniać

czerwona kartka natomiast na pewno nie jest błędem, trzeba być jakimś fanatykiem twierdząc, że jest to "ogromny błąd sędziego", ogromny błąd to zrobił bramkowy w meczu Wisły Kraków, tutaj nie byłoby może wielkim błędem pokazanie żółtej kartki, ale nikt mi nie wmówi, że to nie było na czerwoną, TROCHĘ OBIEKTYWIZMU
Posted by: Dindek

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/03/2013 06:03

Originally Posted By: ArtekPotito
mnie wkurza brak obiektywizmu kibiców MU i zapewne też Barcelony

nie przeczę, że Manchester był dzisiaj lepszy, nie chcę tego oceniać

czerwona kartka natomiast na pewno nie jest błędem, trzeba być jakimś fanatykiem twierdząc, że jest to "ogromny błąd sędziego", ogromny błąd to zrobił bramkowy w meczu Wisły Kraków, tutaj nie byłoby może wielkim błędem pokazanie żółtej kartki, ale nikt mi nie wmówi, że to nie było na czerwoną, TROCHĘ OBIEKTYWIZMU

co prawda blizej mi do Mu, bo ja kibic Barcy, z 2 strony, mialem awans Realu, ta kartka duzo zmienila, ale wszystko napisales dobrze, mogl dac ale nie musial tongue a ten bramkowy z meczu Wisly to zabral mi troche hajsu tam to byl szok laugh
Posted by: Tom182

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/03/2013 06:05

Originally Posted By: ArtekPotito
mnie wkurza brak obiektywizmu kibiców MU i zapewne też Barcelony

nie przeczę, że Manchester był dzisiaj lepszy, nie chcę tego oceniać

czerwona kartka natomiast na pewno nie jest błędem, trzeba być jakimś fanatykiem twierdząc, że jest to "ogromny błąd sędziego", ogromny błąd to zrobił bramkowy w meczu Wisły Kraków, tutaj nie byłoby może wielkim błędem pokazanie żółtej kartki, ale nikt mi nie wmówi, że to nie było na czerwoną, TROCHĘ OBIEKTYWIZMU
dla mnie, po obejrzeniu kilku powtórek, faul jest. Ale to jest faul na żółtą max ! Ale, że akurat ten arbiter kartki czerwone pokazuje w zasadzie jak mu się podoba, to jest już inna sprawa. i to tyle w temacie stop
Posted by: Pindol

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/03/2013 06:08

TOM, może dlatego, że nie grałeś nigdy w piłkę (nie liczę gry na orlikach czy na podwórku) i dlatego oceniasz to na żółtą.

Myślę,że sporo sędziów pokazałoby czerwoną kartę, ja sam nie chcę oceniać jak powinien się zachować, ale.. to nie jest tylko i wyłącznie wina sędziego głównego. Spójrz,że przed pokazaniem kartki, konsultował się z bocznym i technicznym. To oni mu podpowiedzieli z różnych perspektyw jak to wyglądało i pokazał czerwoną. Groźnie wszedł, zupełnie niepotrzebnie.. gdyby schował nogę to ok, a tak.. wszedł prostą girą.

50/50 smile
Posted by: Bolesław

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/03/2013 06:09





Wszystko zgodne z przepisami?

"Użycie nieproporcjonalnej siły ma miejsce wtedy, kiedy zawodnik swój atak wykonuje z dużą siłą, rażąco wykraczając poza granice normalnej gry, narażając tym samym przeciwnika na niebezpieczeństwo odniesienia kontuzji. Zawodnik używający nieproporcjonalnej siły, musi być wykluczony z gry."
Posted by: Tom182

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/03/2013 06:12

Originally Posted By: Pindol
TOM, może dlatego, że nie grałeś nigdy w piłkę (nie liczę gry na orlikach czy na podwórku) i dlatego oceniasz to na żółtą.

Myślę,że sporo sędziów pokazałoby czerwoną kartę, ja sam nie chcę oceniać jak powinien się zachować, ale.. to nie jest tylko i wyłącznie wina sędziego głównego. Spójrz,że przed pokazaniem kartki, konsultował się z bocznym i technicznym. To oni mu podpowiedzieli z różnych perspektyw jak to wyglądało i pokazał czerwoną. Groźnie wszedł, zupełnie niepotrzebnie.. gdyby schował nogę to ok, a tak.. wszedł prostą girą.

50/50 smile

Mógłbym napisać teraz, że kompletnie go nie widział bo głowę miał odwróconą od niego, więc tak rzecz ujmując - wyszedł faul ale bez premedytacji....ale mi jako kibicowi MU jest teraz niezręcznie komentować tongue Cóż stało się, ale to nei zmienia faktu że PAN TUREK MNIE WKURZA smile
Posted by: Pindol

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/03/2013 07:02

Oglądam właśnie powtórkę tego meczu i ewidentna ręka Rafaela (karny i żółta/czerwona) po główce Higuaina, więc naprawdę nie wiem po co te mocne słowa na sędziego, że skrzywdził (wręcz wyrzucił z LM) MU confused
Posted by: Bezdomny

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/03/2013 12:50

Originally Posted By: TOM182
Kebab z kartką mnie wkurza !
w niedzielę Webb sędziuje MU-Chelsea.I wówczas kontrowersji nie będzie w przypadku reda dla CFC.
Posted by: Bezdomny

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/03/2013 12:54

Originally Posted By: Pindol
Oglądam właśnie powtórkę tego meczu i ewidentna ręka Rafaela (karny i żółta/czerwona) po główce Higuaina, więc naprawdę nie wiem po co te mocne słowa na sędziego, że skrzywdził (wręcz wyrzucił z LM) MU confused
Posted by: Conrad

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/03/2013 17:08

Originally Posted By: TOM182
dla mnie, po obejrzeniu kilku powtórek, faul jest. Ale to jest faul na żółtą max ! Ale, że akurat ten arbiter kartki czerwone pokazuje w zasadzie jak mu się podoba, to jest już inna sprawa. i to tyle w temacie stop


Po to tam był by reanimować tego trupa co już w lidze nie ma szans na nic, a tak przynajmniej w europejskich pucharach udało się przepchać dalej klub "Uefa Madryt". A z nimi nie miałby szans nawet zespół 11 agentów z Matrixa.

Tak a propos to dobry cytat dziś widziałem: "Piłkarski sędzia z Turcji to jak katolicki papież z Arabii Saudyjskiej!" grin
Posted by: podstawek

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/03/2013 17:17

Sędzia mógł dać czerwoną. Co prawda było to trochę inne wejście niż w wyżej zamieszczonych filmikach, ale jednak też niebezpieczne.
Sytuacji z ręką nie widziałem podczas meczu, bo mój stream "lekko" przycinał więc ciężko powiedzieć. Ma ktoś filmik z tą akcją?
Posted by: Pindol

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/03/2013 17:18

Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: TOM182
dla mnie, po obejrzeniu kilku powtórek, faul jest. Ale to jest faul na żółtą max ! Ale, że akurat ten arbiter kartki czerwone pokazuje w zasadzie jak mu się podoba, to jest już inna sprawa. i to tyle w temacie stop


Po to tam był by reanimować tego trupa co już w lidze nie ma szans na nic, a tak przynajmniej w europejskich pucharach udało się przepchać dalej klub "Uefa Madryt". A z nimi nie miałby szans nawet zespół 11 agentów z Matrixa.

Tak a propos to dobry cytat dziś widziałem: "Piłkarski sędzia z Turcji to jak katolicki papież z Arabii Saudyjskiej!" grin


Real, który co chwilę dostawał jakieś czerwone kartki (mniej lub bardziej słuszne) dostaje prezent od Naniego i potrafi to wykorzystać jest be i fu, ale to że sędzia nie daje czerwonej kartki Rafaelowi i karnego Realowi to już o tym nie wspomnisz?

Przykre są te żale,że sędzia skrzywdził. Nikt też nawet NIE WSPOMNI SŁOWEM (sick!!), że taka sytuacja miała miejsce smirk
Posted by: Pindol

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/03/2013 17:20

Originally Posted By: podstawek
Sędzia mógł dać czerwoną. Co prawda było to trochę inne wejście niż w wyżej zamieszczonych filmikach, ale jednak też niebezpieczne.
Sytuacji z ręką nie widziałem podczas meczu, bo mój stream "lekko" przycinał więc ciężko powiedzieć. Ma ktoś filmik z tą akcją?



tutaj jedynie zdjęcie z tą ręką

https://www.youtube.com/watch?v=itZ8EKjhFX4
Posted by: Conrad

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/03/2013 17:44

Originally Posted By: Pindol
tutaj jedynie zdjęcie z tą ręką


Tylko Ty byś wkleił zdjęcia z youtube'a zamiast filmiku... crazy

Posted by: Pindol

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/03/2013 17:46

Sprawdzałem Twoją czujność cool
Posted by: podstawek

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/03/2013 18:15

czyli ewidentna czerwona i karny
Posted by: Tom182

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/03/2013 18:37

Originally Posted By: Pindol
Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: TOM182
dla mnie, po obejrzeniu kilku powtórek, faul jest. Ale to jest faul na żółtą max ! Ale, że akurat ten arbiter kartki czerwone pokazuje w zasadzie jak mu się podoba, to jest już inna sprawa. i to tyle w temacie stop


Po to tam był by reanimować tego trupa co już w lidze nie ma szans na nic, a tak przynajmniej w europejskich pucharach udało się przepchać dalej klub "Uefa Madryt". A z nimi nie miałby szans nawet zespół 11 agentów z Matrixa.

Tak a propos to dobry cytat dziś widziałem: "Piłkarski sędzia z Turcji to jak katolicki papież z Arabii Saudyjskiej!" grin


Real, który co chwilę dostawał jakieś czerwone kartki (mniej lub bardziej słuszne) dostaje prezent od Naniego i potrafi to wykorzystać jest be i fu, ale to że sędzia nie daje czerwonej kartki Rafaelowi i karnego Realowi to już o tym nie wspomnisz?

Przykre są te żale,że sędzia skrzywdził. Nikt też nawet NIE WSPOMNI SŁOWEM (sick!!), że taka sytuacja miała miejsce smirk
Tym bardziej świadczy to o Turku, że nei zauważył EWIDENTNEJ ręki Rafaela smile
Posted by: wafe(L)nica

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/03/2013 19:53

Niby 2 błędy sędziego ale czerwona kartka w takim meczu to gorszy wyrok niż rzut karny, bo karny to jeszcze nie gol a za typa z czerwoną nikt nie wejdzie.
Posted by: Biszop

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/03/2013 20:32

Bez ustawki i ostrej napierdalanki,
nie ustalicie czy Barca lepsza czy Real.
Dajcie znać tylko wcześniej, żeby można było coś obstawić, jakaś ilość rund chociaż... laugh
Posted by: Bolesław

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/03/2013 20:53

Originally Posted By: pawel Wafel
Niby 2 błędy sędziego ale czerwona kartka w takim meczu to gorszy wyrok niż rzut karny, bo karny to jeszcze nie gol a za typa z czerwoną nikt nie wejdzie.


Coś jak druga żółta dla Persila w meczu z Barcą wink
Posted by: Self-Confident

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/03/2013 22:49

ale sie wkurwilem, szczyt bezczelnosci.

koles zglosil sie do mnie o wycene i mal byc pewniak, a wzial firme dla ktorej pracuje zebym to zrobil, wiedzac doskonale ze tam pracuje i nie chodzi tu o mozliwosc wystawienai faktury smile
Posted by: Pindol

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/03/2013 22:59

Originally Posted By: pawel Wafel
Niby 2 błędy sędziego ale czerwona kartka w takim meczu to gorszy wyrok niż rzut karny, bo karny to jeszcze nie gol a za typa z czerwoną nikt nie wejdzie.


Wafel, ale jeśli gwizdnąłby karnego i to czerwoną by musiał dać, więc Twoja teoria jest słaba ban
Posted by: AGASSI

Re: Co mnie wkurza? [44] - 08/03/2013 03:32

pieprzony kretyn Troicki puke puke
Posted by: Master.com back

Re: Co mnie wkurza? [44] - 08/03/2013 21:06

Rodostomusy mi zdechły.

O takie o:



I to mnie bardzo wkurzyło... już mi przechodzi. mad
Posted by: wafe(L)nica

Re: Co mnie wkurza? [44] - 08/03/2013 21:35

Originally Posted By: Master.com back
Rodostomusy mi zdechły.

O takie o:



I to mnie bardzo wkurzyło... już mi przechodzi. mad


To prawie na patelnie, dziś piątek to rybka w sam raz jak pościsz.
Posted by: Goget

Re: Co mnie wkurza? [44] - 13/03/2013 01:46

Wykupiłem mecz na onecie z LM a tu obraz nagrywany Nokią 3310 puke

Te darmowe z neta o niebo lepsza jakość blush
Posted by: Conrad

Re: Co mnie wkurza? [44] - 13/03/2013 02:00

Originally Posted By: Goget
Wykupiłem mecz na onecie z LM a tu obraz nagrywany Nokią 3310 puke

Te darmowe z neta o niebo lepsza jakość blush


To rzeczywiście słabizna jak na płatną usługę. blush

Na sportlemon.tv teraz oglądasz czy coś lepszego jest dostępne (planowałem wyjść do lokalu ale zbyt zmęczony jestem)?
Posted by: Goget

Re: Co mnie wkurza? [44] - 13/03/2013 02:42

Te wszystkie lemony i lshuntery to też słabizna, reklama na reklamie i tnie.

Polecam - http://www.similarsites.com/goto/livefootball.ws

Dobrze, że herby są to można mecz znaleźć pośród tych ruskich krzaczków i potem odpalić w Sopcaście. Jakość HD i nic nie przycina, chociaż opóźnienie spore.

Ten onet to nieporozumienie kompletne.
Posted by: lelu

Re: Co mnie wkurza? [44] - 13/03/2013 02:53

Goget dzieki za link, faktycnziejakosc git, szkoda tylko minuty opoznienia ale...:)
Posted by: Bartheezz

Re: Co mnie wkurza? [44] - 13/03/2013 03:59

Originally Posted By: Goget
Wykupiłem mecz na onecie z LM a tu obraz nagrywany Nokią 3310 puke

Te darmowe z neta o niebo lepsza jakość blush

i w dodatku ta wpadka komentatorów (bluzgi w przerwie pro barcelońskie zapędy)
Posted by: lupus

Re: Co mnie wkurza? [44] - 13/03/2013 04:04

hehe , co powiedzieli dokladnie?
Posted by: Bolesław

Re: Co mnie wkurza? [44] - 13/03/2013 04:26

http://www.dailymotion.com/video/xy5lcg_barcelona-vs-milan-4-0-match-highlights_sport

Jednak był metrowy spalony przy 2:0
Posted by: Sztrop

Re: Co mnie wkurza? [44] - 14/03/2013 01:20

Patologia do jakiej doszło w kwestii emisji spotkań Ligi Mistrzów nie pojmuje jak to jest mozliwe, że jedynym sposobem na obejrzenie spotkan wtorkowych z polskim komentarzem jest wykupienie jakiegos smiesznego pakietu w śmiesznej firmie jaką jest enka, gdzie w zamian otrzymujemy żenujacy komentarz Ryczela czy innego Chałaśkiewicza a w studio pajac Pol, którego newsy ograniczają sie do cytatów z twittera i tuzimek (no comment)
nie pojmuje
Posted by: Cholo

Re: Co mnie wkurza? [44] - 14/03/2013 03:34

nauka do egzaminu
Posted by: Napo

Re: Co mnie wkurza? [44] - 17/03/2013 01:24

Kiedy widze i slysze puke ,,Hieny,, w wszelakiej postaci w odbiornikach.
Posted by: Napo

Re: Co mnie wkurza? [44] - 17/03/2013 19:34

Do tej samej puli, oby coraz mniej takich ludzi. matrix


Ignacy Krasicki ,,Dewotka"

Dewotce służebnica w czymsiś przewiniła
Właśnie natenczas, kiedy pacierze kończyła.
Obróciwszy się przeto z gniewem do dziewczyny,
Mówiąc właśnie te słowa: "... i odpuść nam winy,
Jako my odpuszczamy" - biła bez litości.
Uchowaj, Panie Boże, takiej pobożności.
Posted by: Bezdomny

Re: Co mnie wkurza? [44] - 18/03/2013 21:05

Originally Posted By: lupus
Originally Posted By: Bezdomny
postawa mojego teamu w fantasy nba....


Co Ty pier****sz.

Popatrz na mój hmm
popatrz na mój....o play offach mogę pomarzyć!
Posted by: anfa_

Re: Co mnie wkurza? [44] - 25/03/2013 18:33

https://shop.ticketpro.pl/pl/Event/Detail/15092/liga-swiatowa-polska-brazylia

chyba kogoś całkiem popierdoliło laugh
Posted by: Conrad

Re: Co mnie wkurza? [44] - 25/03/2013 20:34

Ja bym dał 250zł jeśli są to bilety najwyższej kategorii. Więcej zapłacisz za dobry mecz Premier League u koników i to na najgorszych miejscach (czyli rynkowa cena - bo jednorazówki się nie dostanie), a u nas siatka chyba generuje najlepszą atmosferę na świecie a mecz z Brazylią o stawkę to chyba najlepszy możliwy pojedynek. smile

Ale od razu zaznaczę, że nie chodzę na siatkę tak więc nie wiem ile kosztowały wcześniejsze bilety. No i wiem, że 250zł to sporo. Ale jeśli te bilety zostaną wszystkie wyprzedane to chyba będzie to oznaczało, że dobrze (lub jeśli ktoś chce się kłócić to za nisko) je wycenili?
Posted by: anfa_

Re: Co mnie wkurza? [44] - 25/03/2013 21:00

https://shop.ticketpro.pl/pl/Event/Detail/15084/liga-swiatowa-polska-brazylia

porównaj Atlas i Torwar. Komplet będzie tak czy siak ale chyba sie stołecznym cos pojebało bo najpierw płaczą, że chcą siatkówkę w Warszawie a potem zachowują się jak na piłkarzach. Z dzieckiem pójść to wychodzi 400-500zł + jakis dojazd, ew. spanie i jedzenie to zwykly człowiek nie pójdzie.
to jest JEDEN mecz w dodatku grupowy. Ja za bilety na Final Four Mistrzostw Europy w Kopenhadze (2 polfinały, o trzecie miejsce i finał) zapłaciłem 100 euro i mam miejsca chyba najlepsze z możliwych. Gdzie tu sens?
Posted by: wafe(L)nica

Re: Co mnie wkurza? [44] - 25/03/2013 21:26

250 zł drogo w ciul, przesada.Wszystko w tej Polsce idzie w górę tylko nie wypłaty ehhh
Posted by: NanekHKS

Re: Co mnie wkurza? [44] - 26/03/2013 02:47

puke
radwanska przebijaczka
Posted by: AGASSI

Re: Co mnie wkurza? [44] - 27/03/2013 02:59

Query tępy drewniak puke
Posted by: Tom182

Re: Co mnie wkurza? [44] - 28/03/2013 17:09

Wkurwia mnie to, że dziś o 11-00 zadzwonili do mnie z pracy i poinformowali mnie JUŻ TERAZ że mam dziś nadgodziny.....Zaczynam o 14-00 teoretycznie do 22 i już wiem o nadgodzinach crazy Jutro miałem mieć na 5 do 13 to z racji nadgodzin przesuneli mnie na 7-30 blush ....ale ile bedzie nadgodzin to już ujjjj wie
Posted by: Conrad

Re: Co mnie wkurza? [44] - 28/03/2013 17:15

Nadgodziny przynajmniej dobrze płatne?
Posted by: Tom182

Re: Co mnie wkurza? [44] - 28/03/2013 18:03

Originally Posted By: Conrad
Nadgodziny przynajmniej dobrze płatne?
od 22:00, 150% stawki....jakieś 15 E. Ale co mi to daje skoro mam 6 dni w tygodniu, przekroczę 42 Godziny tygodniowo na bank, i UP Holenderski weźmie co ma wziąc.....Nawet nie odczuje tych pieniędzy laugh
Posted by: Conrad

Re: Co mnie wkurza? [44] - 28/03/2013 18:31

UP tam całość chyba nie zabierze? Nie opłaca się dostać jak najwięcej tych nadgodzin?

Nie wiem jak jest w Holandii, ale w Australii są takie warunki że jeśli chodzi o święta czy nadgodziny to wtedy najbardziej się opłaca robić bo kasa strumieniem leci. smile A na budowie to już są takie prawa, że w ogóle z dodatków ciągnie się grubą kasę nawet od pory lunchowej. grin Np. jeśli ktoś nie może wziąć przerwę na obiad to x1,5 czy x2 jest od tego momentu, a na budowach często tak mają bo trzeba robić a nie iść sobie na przerwę (np. wylewają beton). No ale tam już mają dopracowane do perfekcji jak te wszystkie kruczki wykorzystać.
Posted by: Ojro

Re: Co mnie wkurza? [44] - 29/03/2013 00:45

sylwek 2012/13 PETARDAAA, Styczeń PETARDAAA

zaczęło się... luty i marzec... 3 porządne kopy w dupę (kobieta, rodzina, praca)

Ojroo?! POWSTAŃŃ! i na pełnejjj kurrr... boks to dopiero początek roku!
Posted by: Túlio

Re: Co mnie wkurza? [44] - 29/03/2013 03:48

Bet365 i ich "zakład na zwycięstwo" w hokeju europejskim puke
Posted by: AGASSI

Re: Co mnie wkurza? [44] - 31/03/2013 03:20

Sąsiedzi pode Mną kupili jakieś gówno z kinectem i się całe piętro trzęsie jakby tabun koni leciał laugh mad
Posted by: _Korver_

Re: Co mnie wkurza? [44] - 01/04/2013 03:27

Originally Posted By: anfa_
https://shop.ticketpro.pl/pl/Event/Detail/15084/liga-swiatowa-polska-brazylia

porównaj Atlas i Torwar. Komplet będzie tak czy siak ale chyba sie stołecznym cos pojebało bo najpierw płaczą, że chcą siatkówkę w Warszawie a potem zachowują się jak na piłkarzach. Z dzieckiem pójść to wychodzi 400-500zł + jakis dojazd, ew. spanie i jedzenie to zwykly człowiek nie pójdzie.
to jest JEDEN mecz w dodatku grupowy. Ja za bilety na Final Four Mistrzostw Europy w Kopenhadze (2 polfinały, o trzecie miejsce i finał) zapłaciłem 100 euro i mam miejsca chyba najlepsze z możliwych. Gdzie tu sens?


lekki OT:

bilety na ME, ale w Polsce już wyprzedane, czy jeszcze sprzedaż nie ruszyła?
Posted by: [T]-error

Re: Co mnie wkurza? [44] - 01/04/2013 03:36

Originally Posted By: AGASSI
Sąsiedzi pode Mną kupili jakieś gówno z kinectem i się całe piętro trzęsie jakby tabun koni leciał laugh mad


Może odgrywają Wielką Pardubicką laugh
Posted by: anfa_

Re: Co mnie wkurza? [44] - 01/04/2013 03:43

Originally Posted By: _Korver_
Originally Posted By: anfa_
https://shop.ticketpro.pl/pl/Event/Detail/15084/liga-swiatowa-polska-brazylia

porównaj Atlas i Torwar. Komplet będzie tak czy siak ale chyba sie stołecznym cos pojebało bo najpierw płaczą, że chcą siatkówkę w Warszawie a potem zachowują się jak na piłkarzach. Z dzieckiem pójść to wychodzi 400-500zł + jakis dojazd, ew. spanie i jedzenie to zwykly człowiek nie pójdzie.
to jest JEDEN mecz w dodatku grupowy. Ja za bilety na Final Four Mistrzostw Europy w Kopenhadze (2 polfinały, o trzecie miejsce i finał) zapłaciłem 100 euro i mam miejsca chyba najlepsze z możliwych. Gdzie tu sens?


lekki OT:

bilety na ME, ale w Polsce już wyprzedane, czy jeszcze sprzedaż nie ruszyła?

nie ma chyba, tez na trójmiasto poluję.
Posted by: Bezdomny

Re: Co mnie wkurza? [44] - 01/04/2013 19:36

praca.powrót jutro.niespodzianka: 3pm. bez LM dzień boli
Posted by: HoMiK155

Re: Co mnie wkurza? [44] - 02/04/2013 00:42

Originally Posted By: Bezdomny
praca.powrót jutro.niespodzianka: 3pm. bez LM dzień boli

Taka sytuacja
Posted by: Napo

Re: Co mnie wkurza? [44] - 02/04/2013 01:49

puke Reklamy w TV pawia ,,Ad Bloki,, reklamowe w internecie juz sa, czas na dekodery TV papa cop
Posted by: Conrad

Re: Co mnie wkurza? [44] - 02/04/2013 11:33

Originally Posted By: Napoleon
puke Reklamy w TV pawia


Jak jest w Polsce z transmisją F1? Tutaj normalnie co jakiś czas znikają na kilkuminutową przerwę reklamową i to w trakcie wyścigu. blush
Posted by: lelu

Re: Co mnie wkurza? [44] - 02/04/2013 20:24

Sprzedam e-papierosa.
Dokladnie taki - http://cigger.pl/pl/17/sklep/p:7

Jest gwarancja, faktura.
Generalnie zestaw jak ze sklepu(wygralem w konkursie), jesli ktos reflektuje to PW smile
Posted by: Napo

Re: Co mnie wkurza? [44] - 02/04/2013 22:24

Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: Napoleon
puke Reklamy w TV pawia


Jak jest w Polsce z transmisją F1? Tutaj normalnie co jakiś czas znikają na kilkuminutową przerwę reklamową i to w trakcie wyścigu. blush


F1 nie oglądam. Juz sobie wyobrażam np. podczas spotkania piłkarskiego trwa akcja i pauza z komunikatem ,, wyślij sms czy padnie gol tak czy nie,, laugh
puke Hieny Reklamowe
Posted by: Túlio

Re: Co mnie wkurza? [44] - 02/04/2013 23:01

W Polsce nie ma reklam w trakcie wyścigu F1 (jedynie między sesjami kwalikacyjnymi itp.), za to w niemieckim RTL już tak i to niekiedy w najmniej spodziewanym momencie... crazy
Posted by: rcsade

Re: Co mnie wkurza? [44] - 08/04/2013 22:56

Wkurwia mnie,że prezydent miasta w którym mieszka będzie się ku.. tłumaczył przed jakąś chorą organizacją Amnesty Internation bo zarządził wysiedlenie grupy rumuńskich cyganów z terenu należącego do gminy. Polaków można bez dwóch zdań eksmitować, karać sądowo, nakładać grzywny ale jeśli sprawa tyczy się koniokradów itp to nie, no jak to, przecież oni tacy biedni... Wkurwia mnie to całe podejście. NIech ku.. zabiorą sobie ich do własnych mieszkań Ci którzy tak za nimi płaczą..ehh
Posted by: buldog

Re: Co mnie wkurza? [44] - 08/04/2013 23:44

Originally Posted By: rcsade
Wkurwia mnie,że prezydent miasta w którym mieszka będzie się ku.. tłumaczył przed jakąś chorą organizacją Amnesty Internation bo zarządził wysiedlenie grupy rumuńskich cyganów z terenu należącego do gminy. Polaków można bez dwóch zdań eksmitować, karać sądowo, nakładać grzywny ale jeśli sprawa tyczy się koniokradów itp to nie, no jak to, przecież oni tacy biedni... Wkurwia mnie to całe podejście. NIech ku.. zabiorą sobie ich do własnych mieszkań Ci którzy tak za nimi płaczą..ehh



piwo

Sam chyba pojade tam i ich wypierd oooleeeeee
Posted by: rcsade

Re: Co mnie wkurza? [44] - 11/04/2013 23:13

Jak w tym kraju ma być normalnie, jak kurwa mać - komunistyczne pko ma u mnie ajencję czynną do godz 18:00 a o godzinie 17:50 jest już ona zamknięta?

Pracowałem zarówno w kraju jak i poza jego granicami, i jeśli dany punkt - firma jest czynna w danych godzinach to tak jest, a nie że pracownik kończy o 18, to wcześniej zamyka aby mógł wyjść o pełnej godzinie. Jak tu kurwa ma być normalnie????????
Posted by: Piostar

Re: Co mnie wkurza? [44] - 11/04/2013 23:43

To tylko 10 minut smile

U mnie czynne do 17, ale o 16.30 drzwi już zamknięte.
Posted by: agr1

Re: Co mnie wkurza? [44] - 12/04/2013 15:07

Nowy wyglad allegro puke
Posted by: hanele

Re: Co mnie wkurza? [44] - 12/04/2013 18:12

Originally Posted By: agr1
Nowy wyglad allegro puke

dokładnie..przerost formy nad treścią puke
Posted by: lelu

Re: Co mnie wkurza? [44] - 12/04/2013 19:04

W rzeczy samej, nie moge nic znalezc teraz laugh Bylo idealnie, parametry oferty na gorze (nie trzeba bylo jezdzic w gore w dol). Segregowanie bylo dostepne z poziomu kolumny, a teraz trzeba wybierac w rozwijanej liscie. Masakra jednym slowem. W dodatku jakies to wszystko powiekszone i malo czytelne tym samym.
Posted by: [T]-error

Re: Co mnie wkurza? [44] - 12/04/2013 21:56

Wszystko można spierdolić laugh Nawet wygląd allegro
Posted by: Cholo

Re: Co mnie wkurza? [44] - 13/04/2013 23:40

Originally Posted By: agr1
Nowy wyglad allegro puke


to samo mialem wlasnie napisac puke
Posted by: agr1

Re: Co mnie wkurza? [44] - 14/04/2013 15:04

Jak widac, 99% ludzi tak samo zle jak my ocenia nowy wyglad...
Mozna zaglosowac i wyrazic opinie tu - http://cafe.allegro.pl/showthread.php?1657573-Nowy-wygl%C4%85d-Allegro-jak-wprowadzali%C5%9Bmy-zmian%C4%99
Posted by: rcsade

Re: Co mnie wkurza? [44] - 14/04/2013 17:11

Jak widać na 99% nic to nie da, bo i tak nie wrócą do starej aury
Posted by: AGASSI

Re: Co mnie wkurza? [44] - 17/04/2013 00:58

litewskie ścierwa puke
Posted by: Self-Confident

Re: Co mnie wkurza? [44] - 24/04/2013 19:44

juz 3 dzien mam jakies problemy zoladkowe, co nei zjem to do kibla, do niedzieli musze byc zdrowy.
Posted by: AGASSI

Re: Co mnie wkurza? [44] - 24/04/2013 23:04

Originally Posted By: Self-Confident
juz 3 dzien mam jakies problemy zoladkowe, co nei zjem to do kibla, do niedzieli musze byc zdrowy.


jak rozwolnionko to polecam Niforuksazyd bez recepty.
Posted by: Conrad

Re: Co mnie wkurza? [44] - 25/04/2013 00:07

Originally Posted By: AGASSI
Originally Posted By: Self-Confident
juz 3 dzien mam jakies problemy zoladkowe, co nei zjem to do kibla, do niedzieli musze byc zdrowy.


jak rozwolnionko to polecam Niforuksazyd bez recepty.


To chyba jest to co każde biuro podróży zaleca wziąć z sobą jeśli ktoś jedzie np. do Egiptu czy w tego typu miejsca. smile
Posted by: jerome

Re: Co mnie wkurza? [44] - 25/04/2013 04:24

Bo tylko to zwalcza przyczyny, reszta stoperanów, to korki do tyłka, walka ze skutkami.
Posted by: Conrad

Re: Co mnie wkurza? [44] - 25/04/2013 16:35

Chociaż mówią, że kilka mocnych (np. koniaków) powinno też pomóc przezwyciężyć 'zemstę faraona'. smile
Posted by: AGASSI

Re: Co mnie wkurza? [44] - 27/04/2013 01:15

przez te litewskie qurwiszony wjebałem 2 czekolady Ritter blush
Posted by: AGASSI

Re: Co mnie wkurza? [44] - 01/05/2013 03:41

koncertowo zjebana 1 połowa przez Real blush
tradycyjnie już od ponad roku puke Higuain
Posted by: Llama

Re: Co mnie wkurza? [44] - 01/05/2013 15:37

Cały świat kibicowskich tłumoków, który twardo pierdoli o tym, że jeśli były trzy setki dla drużyny w pierwszej połowie tzn. że powinno być 3:0.
ja pierdole, nie 3:0 tylko, że były trzy szanse na 1:0. A co by było dalej - chuj wie.


ale mnie to wkurwia.
Posted by: [T]-error

Re: Co mnie wkurza? [44] - 01/05/2013 18:31

Dalej byłby dwie szanse na 2-0 laugh
Posted by: BartasPT

Re: Co mnie wkurza? [44] - 02/05/2013 07:06

angina i zapalenie ucha, fajna majowka w domu dobrze2
Posted by: Conrad

Re: Co mnie wkurza? [44] - 02/05/2013 10:03

Originally Posted By: BartasPT
angina i zapalenie ucha, fajna majowka w domu dobrze2


O kurcze, te drugie to ponoć jedno z boleśniejszych rzeczy na jakie można trafić.
Posted by: zmarcin

Re: Co mnie wkurza? [44] - 12/05/2013 18:54



Zwłaszcza w 01:02
Posted by: lelu

Re: Co mnie wkurza? [44] - 13/05/2013 18:34

Mam dwa fajne headsety do sprzedania do xboxa/ps3 a nikt nie chce ich kupic :/ Co lepsze moj byl wystawione za ~350zl a ktos wolal sobie kupic 2x drozszy i niby nowszy- a tak naprawde gowno prawda bo bebechy te same co w moim tylko odnowiony wyglad:P ech :<
Posted by: dondo

Re: Co mnie wkurza? [44] - 15/05/2013 17:34

13 maja - najpierw uciekł mi samolot Bergamo-Wrocław, to musiałem lecieć do Pragi, tam bankomat wciąga mi kartę i nie oddaje (a tu gotówka na wymarciu), potem 45 minut aby się dostać z lotniska na dworzec --> taxi a tam czeski chuj mi krzyknął już przy wysiadce 55 Euro, gdybym się nie spieszył to bym mu obciął kitę za te oszustwo, ogólnie puke 13
Posted by: Self-Confident

Re: Co mnie wkurza? [44] - 18/05/2013 19:55

ja pierdziele ale sie zagrzalem, kumpel z ktorym pije wode, imprezy, wspolne wyjazdy, codziennie do siebie dzownimy itd.
jest sytuacja w lokalu, ze chce zamowic jedzenie, wchodze do lokalu (bylismy w ogrodkach) mowie ze chcialbym zjesc, ona mi ze zamowienia w ogrodkach sie sklada (sic!) ok ide mowie to i to, ona sume, ja patrze w portfel nie mam gotowki mowie ze karta, ona ze jak karta to w lokalu to juz wkurwiony mowie nie bede lazil 300 razy. Podchodze do kumpla i mowie pozycz 20 zl (10 minut temu mu kelnerka przyniosla ze 100 reszte) a n ze nie, bo nie ma, mowie widizlaem przeciez no pozycz bo nie bede latal po st orazy zaraz ci oddam. Ten nie i chuj.

Kurwa co sie dzieje z tymi ludzmi? Ale jak sobie to podsumowalem to sie nie dziwie ze go nigdzie nie zapraszaja, nikt inny od niego nie dzowni itp. Uprzedzajac, rzadko pozyczam, zawsze oddaje dlugi smile

Wkurwilem sie na maxa, taka krzywa, glupia sytuacja.
Posted by: Ezquerro

Re: Co mnie wkurza? [44] - 19/05/2013 02:04

wkurza mnie live na sbobecie, już nie pierwszy raz robia mnie w balona.
w 82 min postawiłem na maccabi z hapoelem po niezłym kursie, w 85 minucie maccabi strzela bramke i oni cancelują mi beta frown
na live chacie babka mi wciska ze nie zaakceptowali go tylko był pending, no kurde pytam się 3 minuty pending na live, to może macie zwyczaj trzymać na pending do końca meczu??
a ona ze w regulaminie jest napisane ze pending może być
"until such time"

co za dzień , wkurwiony i wieczor stracony frown
Posted by: connor

Re: Co mnie wkurza? [44] - 19/05/2013 05:05

Self-Confident, znajomy wiedzial ze obstawiasz pewnie bal sie ze przegrasz laugh

Ezquerro te uje w azji to zawsze tak robia to sie nazywa niebezpieczna sytuacja, undery jak chcialem pograc to mi przyjmowali szybko a overy przetrzymywali 2-3 minuty patrzac czy gol nie padnie laugh
Posted by: Self-Confident

Re: Co mnie wkurza? [44] - 19/05/2013 05:11

ja nie obstawiam, ostatni raz puscilem jakis kupon ze 4 lata temu tongue
Posted by: lelu

Re: Co mnie wkurza? [44] - 20/05/2013 17:35

jebane komary i meszki, w pizdu caly jestem pogryziony
Posted by: Llama

Re: Co mnie wkurza? [44] - 20/05/2013 20:43

lelu, Ty baba??
Posted by: lelu

Re: Co mnie wkurza? [44] - 20/05/2013 21:34

nie, ale to nie zmienia faktu ze nie mozna posiedziec normalnie na dworze i wypic piwa;]
Posted by: Conrad

Re: Co mnie wkurza? [44] - 20/05/2013 22:09

A niby taka zima była, do tego długa, nie zdążyło to wybić tego dziadostwa?
Posted by: Biszop

Re: Co mnie wkurza? [44] - 20/05/2013 22:46

Originally Posted By: Conrad
A niby taka zima była, do tego długa, nie zdążyło to wybić tego dziadostwa?


Było dużo śniegu, i długo leżał, dla tego robactwa to idealne warunki
Posted by: Valverde

Re: Co mnie wkurza? [44] - 20/05/2013 23:16

Originally Posted By: Biszop
Originally Posted By: Conrad
A niby taka zima była, do tego długa, nie zdążyło to wybić tego dziadostwa?


Było dużo śniegu, i długo leżał, dla tego robactwa to idealne warunki


Eee tam gadanie. Ostra zima zła dla komarów, lekka też, śnieg zły dobry, brak śniegu zły... etc a prawda jest taka, że dzisiaj nie robi się oprysków lasów, które to robactwo razem z kleszczami i innymi tępiło. Za komuny tak robili i to chyba jedna z niewielu rzeczy za jaką pozytywnie można wspominać tamten ustrój.
Posted by: [T]-error

Re: Co mnie wkurza? [44] - 20/05/2013 23:49

Za komuny nie było komarów i kleszczów?

laugh
Posted by: lelu

Re: Co mnie wkurza? [44] - 20/05/2013 23:56

a nie kleszczy ? grin Odpowiadajac na pytanie - nie, po tym co widze w ciagu ostatnich 2-3 dni, tego ustrojstwa nic nie wytepi chyba tongue
Posted by: Llama

Re: Co mnie wkurza? [44] - 21/05/2013 00:39

za komuny tylko stonka była.
lelu, dobrze, że w pizdu masz całą wink grin
Posted by: AGASSI

Re: Co mnie wkurza? [44] - 22/05/2013 03:06

Córa ma jutro egzamin z fortepianu i mam stresa 100x większego od Niej blush
Posted by: Conrad

Re: Co mnie wkurza? [44] - 22/05/2013 23:11

Originally Posted By: AGASSI
Córa ma jutro egzamin z fortepianu i mam stresa 100x większego od Niej blush


Trzymamy kciuki. smile Takie osiągnięcia można także wykorzystać do uzyskania stypendium na zagranicznej uczelni - warto o tym pamiętać. toast
Posted by: AGASSI

Re: Co mnie wkurza? [44] - 22/05/2013 23:24

Dzięki piwo
Już po bólu
bdb hura

ps. masz racje, musze ogarnąć temat stypendiów wink
Posted by: Conrad

Re: Co mnie wkurza? [44] - 22/05/2013 23:27

Originally Posted By: AGASSI
musze ogarnąć temat stypendiów wink


Znam osoby, które właśnie ze względu na uczestnictwo w sporcie lub grę na instrumencie dostawały stypendia w Stanach, oczywiście wszystko musiało być na wysokim poziomie jak na dany wiek. Nie mówię, że to najlepszy kierunek bo lepiej w Europie zostać, ale jeśli jest szansa na darmowe studia to trzeba chwytać byka za rogi. toast
Posted by: Bezdomny

Re: Co mnie wkurza? [44] - 25/05/2013 00:41

zapadła decyzja.Coventry City nie zagra w następnym sezonie na Ricoh Arena boli W Walsall następny sezonem będą grać.
Długi za stadion.Stadion przeznaczony na koncerty itp.
Posted by: Gaske

Re: Co mnie wkurza? [44] - 05/06/2013 13:02

Waldek Fornalik i jego wypowiedzi.
Posted by: Bezdomny

Re: Co mnie wkurza? [44] - 05/06/2013 23:21

polski arbiter Gil
te polskie wynalazki do sędziowania mistrzostw

pod gospodarzy najlepiej sędziować...
Posted by: Biszop

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/06/2013 00:27

Jak mnie wkurwiają czarnuchyi ich przydupiaste władze,
Jakby mi taki numer wywalili to pierwszemu napotkanemu czarnemu na własny koszt odwoże lawetą auto

http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,14045773,_Wygladam_przez_okno__Na_ulicy_pusto__brak_samochodow_.html#LokPozTxt
Posted by: Gowysp

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/06/2013 04:30

Masakra, co za kraj...
Posted by: lupus

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/06/2013 15:13

Niezle sie bawicie w Poznaniu laugh
Posted by: CANTORO

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/06/2013 16:08

Dwa dni temu przed procesja było mówione gdzie nie stawiać aut trąbili o tym znaki również były ustawione.Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego.
Posted by: Conrad

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/06/2013 16:55

Originally Posted By: Biszop
Jak mnie wkurwiają czarnuchyi ich przydupiaste władze,
Jakby mi taki numer wywalili to pierwszemu napotkanemu czarnemu na własny koszt odwoże lawetą auto

http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,14045773,_Wygladam_przez_okno__Na_ulicy_pusto__brak_samochodow_.html#LokPozTxt


Oni są plagą, a niestety władza wchodzi im w dupę na każdym kroku.

Kiedyś przyjdzie czas, kiedy to wzorem Irlandii czy kilku innych państw Polska się rozprawi z tym watykańskim bajzlem. W międzyczasie cieszą tylko ciągłe spadki kościelnych przygłupów w społeczeństwie - rok w rok spada liczba owieczek klękająca przed pedofilami i złodziejami.
Posted by: micha$

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/06/2013 18:33

Tak myślałem - musi być wrzuta na kościół.
A tego, że takie akcje z zakazem i odholowywaniem aut robi się nie tylko dla pielgrzymek ale również dla koncertów, wyścigów miejskich (kolarskich czy samochodowych) itp. już nie zauważacie. Bo po co. Nic mnie łączy z kościołem ale polecam Wam przemyśleć pewne swoje poglądy zanim je napiszecie.
Posted by: Biszop

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/06/2013 18:49

Originally Posted By: micha$
Tak myślałem - musi być wrzuta na kościół.
A tego, że takie akcje z zakazem i odholowywaniem aut robi się nie tylko dla pielgrzymek ale również dla koncertów, wyścigów miejskich (kolarskich czy samochodowych) itp. już nie zauważacie. Bo po co. Nic mnie łączy z kościołem ale polecam Wam przemyśleć pewne swoje poglądy zanim je napiszecie.

Co niby mam przemysleć?
Że przyjeżdża laweta i z polecenia jakiegoś klechy odwożą mi auto??
A gdzie moja swoboda? Mi procesja nie przeszkadza, ja nie chodzę, ale innym nie zabraniam, ani tego nie komentuje,
tylko od mojej własności wara, a zwłaszcza z powodu tego, że jakiś czarny sobie wymyślił, że ma być duzo miejsca i mu samochody przeszkadzaja, sorry,
niech sobie ustawi inną trase, a nie przestawia wszystko co mu nie pasuje.
Gdybym był w jakiejkolwiek organizacji, i jej prezes wymyśliłby, że robimy spotkanie w ten i ten dzień o tej i o tej godzinie, i musimy do ZDMu napisać pismo, ze prosimy w tym dniu o usuniecie samochodów z ulicy to co?
Jaka by była odpowiedź? laugh

Kim jest jakis ksiądz, proboszcz czy kto tam jeszcze?
on stoi ponad mną?
nigdy w życiu, i z tym się nie zgadzam, i nie chodzi o kościół tylko o jakąkolwiek organizację, czy to bractwo kurkowe czy towarzystwo zbieraczy jagód,
wynocha i tyle, mieszkam, płace podatki, to z jakiej okazji ktokolwiek ma mieć prawo odwozić w inne miejsce moją własność która w każdy inny dzień moze tam legalnie stać??

Za chwilę się okaże że kościół taki biedny bo jakis Biszop śmiał w ogóle zakwestionować takie załatwienie sprawy.
Ze nie leżę plackiem przed klechami, to moja sprawa,
a jak ktoś lubi się płaszczyć, jego i nie o tym traktuje moje "wkurwienie".
Posted by: Conrad

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/06/2013 20:16

Originally Posted By: Biszop
Mi procesja nie przeszkadza, ja nie chodzę, ale innym nie zabraniam, ani tego nie komentuje,
tylko od mojej własności wara, a zwłaszcza z powodu tego, że jakiś czarny sobie wymyślił, że ma być duzo miejsca i mu samochody przeszkadzaja, sorry,
niech sobie ustawi inną trase, a nie przestawia wszystko co mu nie pasuje.


Dokładnie. Cała ulica ma się ewakuować (lub mieć odholowane auto) by jacyś kościelni pajace sobie chcą jednorazowo przejść całą szerokością jezdni i chodnika i nie wystarczy im sama ulica? cool

Won do parku, lasu, itd. Nie przeszkadzać, nie zakłócać, tylko wypierdalać tam gdzie nie trzeba ludziom dupy zawracać tymi głupotami. smile
Posted by: Bezdomny

Re: Co mnie wkurza? [44] - 09/06/2013 00:53

wkurw...
następny weekend popołudniowa zmiana
ME U21 nie obejrzę raczej

tylko jakieś wskazania do spotkania jestem w stanie napisać

małe szanse na live betting
Posted by: Izajasza53

Re: Co mnie wkurza? [44] - 09/06/2013 23:56

Wczoraj byłem na disco. W aucie zamkniętym zostawiłem swój sweter. I zniknął.
W sumie się nie dziwię, bo od początku tego roku to dziwne zjawiska/sytuację nie się przytrafiaja czego nie da się w jakikowiek naukowy sposób wytłumaczyć. Zresztą wszystko zaczęło się z ponad 3lata temu jak mnie przestraszył wieki architekt wszechświata, nikt i nic mnie tak nie przestaszyło jak on. A dzień Tsunami w Japoni to już był dzień kulminacyjny jak i 3 oraz 4dzień po nim.
Posted by: GołyRubyChop

Re: Co mnie wkurza? [44] - 10/06/2013 00:21

Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: Biszop
Mi procesja nie przeszkadza, ja nie chodzę, ale innym nie zabraniam, ani tego nie komentuje,
tylko od mojej własności wara, a zwłaszcza z powodu tego, że jakiś czarny sobie wymyślił, że ma być duzo miejsca i mu samochody przeszkadzaja, sorry,
niech sobie ustawi inną trase, a nie przestawia wszystko co mu nie pasuje.


Dokładnie. Cała ulica ma się ewakuować (lub mieć odholowane auto) by jacyś kościelni pajace sobie chcą jednorazowo przejść całą szerokością jezdni i chodnika i nie wystarczy im sama ulica? cool

Won do parku, lasu, itd. Nie przeszkadzać, nie zakłócać, tylko wypierdalać tam gdzie nie trzeba ludziom dupy zawracać tymi głupotami. smile


Wyścigi kolarskie to kolejna patologia.
Do lasu a nie w centrum miast.
Posted by: Samartyanin

Re: Co mnie wkurza? [44] - 10/06/2013 00:24

Originally Posted By: Sphinx
Wczoraj byłem na disco. W aucie zamkniętym zostawiłem swój sweter. I zniknął.
W sumie się nie dziwię, bo od początku tego roku to dziwne zjawiska/sytuację nie się przytrafiaja czego nie da się w jakikowiek naukowy sposób wytłumaczyć. Zresztą wszystko zaczęło się z ponad 3lata temu jak mnie przestraszył wieki architekt wszechświata, nikt i nic mnie tak nie przestaszyło jak on. A dzień Tsunami w Japoni to już był dzień kulminacyjny jak i 3 oraz 4dzień po nim.

Co bierzesz? Niezła jazda.
Posted by: Izajasza53

Re: Co mnie wkurza? [44] - 10/06/2013 03:23

Nic nie biorę. Zdrowo się odżywiam.
Podczas tych różnych wizji też byłem czysty.
Zresztą jakby ktoś nie pamiętał to w dniu Tsunami w dziale Polityka napisałem post/kod:
"Sphinx>FREE"
a potem było Tsunami.
Co się działo w tym dniu, w moim pokoju i ze Mną opiszę za jakiś czas i wyjawię parę moich sekretów, bo dłużej nie mogę czekać. Nadchodzi rEwolucja duchowa, a drogi są dwie.

Pozdro
Posted by: kazow

Re: Co mnie wkurza? [44] - 10/06/2013 16:16

Sphinx ... sekta?
Posted by: LED

Re: Co mnie wkurza? [44] - 10/06/2013 16:43

Nie... alkohol jak zwykle smile
Posted by: Izajasza53

Re: Co mnie wkurza? [44] - 10/06/2013 22:23

Żadna sekta panowie. Jest jeden prawdziwy Bóg. Bóg Stwórca z Bibli. A stosowane słowo amen i alleluja to obraza dla Niego. Niestety kościół katolicki i Watykan to w pewnym stopniu sekta.
Zalecam studiowanie Bibli. smile
Posted by: Gaske

Re: Co mnie wkurza? [44] - 10/06/2013 23:20

Sprawdź czy ktoś Ci czegoś do kawy nie dosypuje.
Posted by: vindom

Re: Co mnie wkurza? [44] - 11/06/2013 01:11

Originally Posted By: GołyRubyChop
Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: Biszop
Mi procesja nie przeszkadza, ja nie chodzę, ale innym nie zabraniam, ani tego nie komentuje,
tylko od mojej własności wara, a zwłaszcza z powodu tego, że jakiś czarny sobie wymyślił, że ma być duzo miejsca i mu samochody przeszkadzaja, sorry,
niech sobie ustawi inną trase, a nie przestawia wszystko co mu nie pasuje.


Dokładnie. Cała ulica ma się ewakuować (lub mieć odholowane auto) by jacyś kościelni pajace sobie chcą jednorazowo przejść całą szerokością jezdni i chodnika i nie wystarczy im sama ulica? cool

Won do parku, lasu, itd. Nie przeszkadzać, nie zakłócać, tylko wypierdalać tam gdzie nie trzeba ludziom dupy zawracać tymi głupotami. smile


Wyścigi kolarskie to kolejna patologia.
Do lasu a nie w centrum miast.


no i jeszcze wszystkie maratony, marsze, pochody, parady, strajki, wyścigi

sama patologia w czystej formie
Posted by: connor

Re: Co mnie wkurza? [44] - 11/06/2013 03:03

Originally Posted By: Sphinx
opiszę za jakiś czas i wyjawię parę moich sekretów, bo dłużej nie mogę czekać.


ja juz to wiem, wygrales kilka edycji konkursu poinbetu wink
Posted by: Conrad

Re: Co mnie wkurza? [44] - 11/06/2013 08:31

Originally Posted By: vindom
no i jeszcze wszystkie maratony, marsze, pochody, parady, strajki, wyścigi

sama patologia w czystej formie


Maratony czy wyścigi jeszcze ok, ale wszystko da się tak zaplanować aby nie paraliżować miasto. Łatwiej natomiast maraton w niedzielę zrobić niż taki wyścig F1, który wymaga kilkutygodniowych przygotowań. smile

Natomiast pochody, marsze, strajki, parady... do lasu i tylko w środek zimy. wink
Posted by: Kielon86

Re: Co mnie wkurza? [44] - 11/06/2013 14:23

ebany deszcz aby pada i pada puke
Posted by: Ezquerro

Re: Co mnie wkurza? [44] - 13/06/2013 03:19

dziś 160 osób i ja dostałem wypowiedzenie z pracy puke
ale nie to mnie najbardziej wkurwia tylko to że stało się to nieco ponad rok po przeprowadzce do niej z 500km gdzie byłem zapewniany że kontrakt będzie na min. 5 lat! i tym że żona by się przeprowadzić rzuciła kontrakt ze swojej pracy bo obiecali ze ją też zatrudnią czego oczywiście nie uczynili puke
wkurwia mnie to ze zmienili w tym roku zasady odpraw - gorsze o 50% dla pracowników puke
i to że zabraknie mi 4 dni do pełnych 5 lat i zaliczą mi tylko 4 co za tym idzie znacznie mniejsza odprawa puke
wkurwia mnie też to że poinformowali mnie dwa dni przed moim urlopem, na pewno się zrelaksuje frown
------
i jak tu myśleć o kupnie domu i założeniu rodziny znów trzeba odłożyć to w czasie
puke
Posted by: fechu

Re: Co mnie wkurza? [44] - 13/06/2013 03:51

Szczerze współczuję Ezquerro bo sytuacja, o której piszesz to zwykłe skurwysyństwo, przy równoczesnym nieszczęśliwym zrządzeniu losu (te 4 dni, których zabrakło). Z drugiej strony każda zmiana zawsze daje też coś dobrego i tak staraj się na to patrzeć. Dopóki jesteś zdrowy ty i twoja kobieta to wszystko w waszych rękach. Teraz jest chujowy nastrój, to normalne w takiej sytuacji. Każdy by zareagował tak samo. Ważne by szybko otrzepać futerko i się nie poddawać.

Pozdrawiam piwo
Posted by: Conrad

Re: Co mnie wkurza? [44] - 13/06/2013 08:20

Originally Posted By: Ezquerro
wkurwia mnie to ze zmienili w tym roku zasady odpraw - gorsze o 50% dla pracowników puke


Tego nie wiedziałem, rzeczywiście nieciekawe. blush

Teraz w Anglii ponoć strasznie nasila się trend niezatrudniania ludzi tylko korzystania z agencji, czyli człowiek nie jest gdzieś na stałe i nigdy nie wie na czym stoi - jesteś chory i za dwa dni wrócisz to może się okazać, że ktoś inny już wykonuje Twoją pracę. Mieli zmniejszyć skalę tego zjawiska ale okazuje się, że rekordowa ilość osób dziś pracuje w oparciu o taką "tymczasową pracę".

Jaki następny krok? Chyba z Anglii wyjeżdżać nie ma co?
Posted by: Bezdomny

Re: Co mnie wkurza? [44] - 13/06/2013 19:42

Originally Posted By: Ezquerro
dziś 160 osób i ja dostałem wypowiedzenie z pracy puke
ale nie to mnie najbardziej wkurwia tylko to że stało się to nieco ponad rok po przeprowadzce do niej z 500km gdzie byłem zapewniany że kontrakt będzie na min. 5 lat! i tym że żona by się przeprowadzić rzuciła kontrakt ze swojej pracy bo obiecali ze ją też zatrudnią czego oczywiście nie uczynili puke
wkurwia mnie to ze zmienili w tym roku zasady odpraw - gorsze o 50% dla pracowników puke
i to że zabraknie mi 4 dni do pełnych 5 lat i zaliczą mi tylko 4 co za tym idzie znacznie mniejsza odprawa puke
wkurwia mnie też to że poinformowali mnie dwa dni przed moim urlopem, na pewno się zrelaksuje frown
------
i jak tu myśleć o kupnie domu i założeniu rodziny znów trzeba odłożyć to w czasie
puke


Unipart smirk

Ciężkie czasy nastały.Samemu szukam pracy.Z wariatami za długo już użeram się.Do końca roku nie mogę zmienić ze względu na mój urlop na święta do Polski.
Posted by: Bezdomny

Re: Co mnie wkurza? [44] - 13/06/2013 19:44

Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: Ezquerro
wkurwia mnie to ze zmienili w tym roku zasady odpraw - gorsze o 50% dla pracowników puke


Tego nie wiedziałem, rzeczywiście nieciekawe. blush

Teraz w Anglii ponoć strasznie nasila się trend niezatrudniania ludzi tylko korzystania z agencji, czyli człowiek nie jest gdzieś na stałe i nigdy nie wie na czym stoi - jesteś chory i za dwa dni wrócisz to może się okazać, że ktoś inny już wykonuje Twoją pracę. Mieli zmniejszyć skalę tego zjawiska ale okazuje się, że rekordowa ilość osób dziś pracuje w oparciu o taką "tymczasową pracę".

Jaki następny krok? Chyba z Anglii wyjeżdżać nie ma co?


Zakłady pracy mają samych swoich.Samemu zrywają umowy z agencjami pracy.Jak ruszy ''busy period'' nagle podpiszą kolejną umową z którąś z agencji.Samemu pragnąłem spróbować pracy w magazynie Argosu.Po fakcie okazuje się,że umowa z agencją wygasła i lipa.
Posted by: Conrad

Re: Co mnie wkurza? [44] - 13/06/2013 20:06

No właśnie, ten sam problem jest z Amazonem i w ogóle w Wielkiej Brytanii - rekordowa ilość osób pracujących za pośrednictwem agencji bo firmy nie chcą podpisywać umów. Rząd Camerona miał z tym walczyć ale sami się boją czy to nie zaszkodzi gospodarczemu "recovery" i nie podejmują działań w tym kierunku.

Natomiast dla tych co już są w Anglii od dłuższego czasu - czy sprawdziliście kiedy przysługuje Wam prawo do brytyjskiego obywatelstwa? Zawsze warto wyrobić kolejny paszport, który otwiera kolejne furtki na świecie.
Posted by: Ezquerro

Re: Co mnie wkurza? [44] - 14/06/2013 05:09

@ dzięki fechnerinho
@ bezdomny widze że dobrze poinformowany - puke unipart
@ Conrad
-jeśli chodzi o zmiany to do 6 kwietnia konsultacje były 90 dni teraz tylko 45dni, jeszcze dwa lata temu albo odprawa albo wypowiedzenie już dobrze nie pamiętam było za pierwsze dwa lata pracy po 2 tyg. za każdy rok, teraz jest już tylko tydzień za każdy rok.
- kiedyś było znacznie łatwiej o kontrakt ale nadszedł kryzys i wszystko się zmieniło, rząd próbował to zmienić wprowadzając przepisy że po 3 miesiącach pracodawca powinien dać kontrakt
ale i na to znaleziono sposób:
otóż po 3 miesiącach pracy poprzez agencje podpisujesz kontakt ale nie z pracodawcą tylko z agencją w którym jest zapis że agencja zapewnia min. 8 godz. pracy tygodniowo. czyli tak naprawdę nie wiesz ile będziesz pracował w następnym tygodniu.
znam przypadki gdzie ludzie przez agencje pracują 5 lat i nagle przerzucają ich na 8godz. tygodniowo - masakra-
w tych czasach trudno coś zaplanować z wyprzedzeniem bo nigdy nie wiesz co będzie w następnym miesiącu, znajomi dopiero co kupili dom, nawet fajny ale rata 1000F/mc i oboje dostali listy nic tylko się... współczuje im i mam nadzieje że coś szybko znajdą.

- co do obywatelstwa to chyba koszt około 1350F na pare ,choć móglbym się już starać ale jakoś mi nie śpieszno. W sumie angielski paszport byłby mi potrzebny tylko na wycieczke do USA bo pracować i żyć tam nie chce, Australia była by fajna ale za daleko, kraje Beneluksu i Skandynawii tez odpadają poprzez bariery językowe.
Do Polski żona nie chce wracać ,a sam nie wróce. zobaczymy co mi powiedzą na konsultacjach albo zostane w Anglii albo powrót do krainy deszczowców
Posted by: connor

Re: Co mnie wkurza? [44] - 14/06/2013 05:23

Originally Posted By: Conrad
Natomiast dla tych co już są w Anglii od dłuższego czasu - czy sprawdziliście kiedy przysługuje Wam prawo do brytyjskiego obywatelstwa? Zawsze warto wyrobić kolejny paszport, który otwiera kolejne furtki na świecie.


6 lat.

Z praca wiadomo jak jest, jak ktos jest dobry w danym fachu to wezma go niz anglika.
Posted by: Bezdomny

Re: Co mnie wkurza? [44] - 14/06/2013 05:46

Originally Posted By: Ezquerro
@ dzięki fechnerinho
@ bezdomny widze że dobrze poinformowany - puke unipart
@ Conrad
-jeśli chodzi o zmiany to do 6 kwietnia konsultacje były 90 dni teraz tylko 45dni, jeszcze dwa lata temu albo odprawa albo wypowiedzenie już dobrze nie pamiętam było za pierwsze dwa lata pracy po 2 tyg. za każdy rok, teraz jest już tylko tydzień za każdy rok.
- kiedyś było znacznie łatwiej o kontrakt ale nadszedł kryzys i wszystko się zmieniło, rząd próbował to zmienić wprowadzając przepisy że po 3 miesiącach pracodawca powinien dać kontrakt
ale i na to znaleziono sposób:
otóż po 3 miesiącach pracy poprzez agencje podpisujesz kontakt ale nie z pracodawcą tylko z agencją w którym jest zapis że agencja zapewnia min. 8 godz. pracy tygodniowo. czyli tak naprawdę nie wiesz ile będziesz pracował w następnym tygodniu.
znam przypadki gdzie ludzie przez agencje pracują 5 lat i nagle przerzucają ich na 8godz. tygodniowo - masakra-
w tych czasach trudno coś zaplanować z wyprzedzeniem bo nigdy nie wiesz co będzie w następnym miesiącu, znajomi dopiero co kupili dom, nawet fajny ale rata 1000F/mc i oboje dostali listy nic tylko się... współczuje im i mam nadzieje że coś szybko znajdą.

- co do obywatelstwa to chyba koszt około 1350F na pare ,choć móglbym się już starać ale jakoś mi nie śpieszno. W sumie angielski paszport byłby mi potrzebny tylko na wycieczke do USA bo pracować i żyć tam nie chce, Australia była by fajna ale za daleko, kraje Beneluksu i Skandynawii tez odpadają poprzez bariery językowe.
Do Polski żona nie chce wracać ,a sam nie wróce. zobaczymy co mi powiedzą na konsultacjach albo zostane w Anglii albo powrót do krainy deszczowców


sprobuj uderzyc na Asde na Magna Parku.agencja wewnetrzna jest z tego co jestem poinformowany albo uderz do Coventry na Proligis Park do Halfordsa lub DHL.Agencje sa chyba wewnatrz tam.
Nielam sie !
Posted by: Conrad

Re: Co mnie wkurza? [44] - 14/06/2013 11:26

Originally Posted By: Ezquerro
w tych czasach trudno coś zaplanować z wyprzedzeniem bo nigdy nie wiesz co będzie w następnym miesiącu, znajomi dopiero co kupili dom, nawet fajny ale rata 1000F/mc i oboje dostali listy nic tylko się... współczuje im i mam nadzieje że coś szybko znajdą.


To rzeczywiście najgorsza chwila z możliwych by mieć problem z pracą, kiedy na głowie ma się "mortgage" do spłacenia bo inaczej straci się dach nad głową. blush

Originally Posted By: Ezquerro
- co do obywatelstwa to chyba koszt około 1350F na pare ,choć móglbym się już starać ale jakoś mi nie śpieszno. W sumie angielski paszport byłby mi potrzebny tylko na wycieczke do USA bo pracować i żyć tam nie chce, Australia była by fajna ale za daleko, kraje Beneluksu i Skandynawii tez odpadają poprzez bariery językowe.
Do Polski żona nie chce wracać ,a sam nie wróce. zobaczymy co mi powiedzą na konsultacjach albo zostane w Anglii albo powrót do krainy deszczowców


Jeśli jest jakiś koszt to jednorazowy, później to już tylko wyrabianie paszportów. Warto zrobić jak się tam jest bo ma się to na całe życie. Dzieci urodzone tam wtedy też dostaną, a ich dzieci nawet jeśli się gdziekolwiek indziej urodzą.

Akurat o USA w ogóle nie myślałem, to jest akurat słaby kierunek. Ironia losu jest dziś taka, że paszport Polski jest dużo bardziej wartościowy i daje więcej niż paszport USA. smile Natomiast wracając do tematu to paszport brytyjski otwiera furtki w całym świecie, od Bliskiego Wschodu po Azję. Łatwiej z niektórymi wizami, więcej krajów bezwizowych, łatwiej też o pracę w wielu krajach.

Do Australii akurat wszyscy potrzebują wizy, żaden kraj nie jest zwolniony. Ale z polskim paszportem bierzesz udział w systemie dla obywateli UE i robisz wszystko online w dwie minuty, później w ciągu 1-3 dni dostajesz maila o przyznanej wizie. smile Oczywiście co innego wiza pracownicza, tam to pracodawca raczej to załatwia jeśli masz ofertę pracy na wyjechanie tam.

Jeśli masz taką możliwość to daj znać o jaką pracę chodzi i co ważniejsze gdzie. Tam się akurat zarabia bardzo duże pieniądze, nawet płace min. mają co najmniej 2x większe niż w USA czy Anglii. Odległością bym się nie przejmował, to się bardziej odczuwa jeśli chodzi o stan rozwinięcia kraju niż samą odległością, to znaczy lepiej się człowiek poczuje w Australii niż np. w jakimś arabskim kraju, gdzie wbrew pozorom ten "dystans" będzie mocno odczuwalny ze względu na otoczenie.

W Australii oprócz naprawdę dobrej kasy masz też pogodę, plaże i wszystkie najciekawsze miejsca świata pod nosem. smile
Posted by: [T]-error

Re: Co mnie wkurza? [44] - 15/06/2013 16:21

Panowie hipokryci smile

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,parada-rownosci-biegi-i-festyn-duze-utrudnienia-na-ulicach,90575.html

Auta pozabierać wink
Posted by: AGASSI

Re: Co mnie wkurza? [44] - 17/06/2013 03:54

baby, baby, pieprzone rusko-szwedzkie łajzy puke

4q
w 4 min. 15 sek. rzuciły 24 punkty by w pozostałe prawie 6 minut qurwa rzucić jebane 9 punktów smirk
Posted by: john

Re: Co mnie wkurza? [44] - 18/06/2013 01:12

To ze zaległości mojego pracodawcy wobec mnie sjohn
Posted by: john

Re: Co mnie wkurza? [44] - 18/06/2013 01:13

Coś sie powalił...

miało być że zaległosci mojego pracodawcy wobec mnie sjohn
Posted by: john

Re: Co mnie wkurza? [44] - 18/06/2013 01:13

Kur.wa co jest....

pracodawca nie płaci o tyle chciałem napisać!!!!!!!!!
Posted by: gnacik

Re: Co mnie wkurza? [44] - 18/06/2013 15:22

Originally Posted By: john
Kur.wa co jest....

pracodawca nie płaci o tyle chciałem napisać!!!!!!!!!


W architekturze nie ma lekko, najpierw branżyści, a dopiero na sam koniec szarym projektantom :-( Ja też czekam na zaległości z jednego biura. Pójście w makiety było dobrym wyborem :-)
Posted by: Conrad

Re: Co mnie wkurza? [44] - 18/06/2013 17:00

Gnacik, z drugiej strony nie znam kraju, w którym dobry architekt powinien mieć łatwiej niż w Polsce gdyż jak patrzę na niektóre projekty domów czy apartamentów to ciarki przechodzą że tacy ludzie w ogóle studia kończyli.

Z drugiej strony jestem modernistą tak więc nie powinienem narzekać na brak postmodernizmu. smile

Tutaj w Singapurze sporo widzę fajnych makiet budynków, czy chciałbyś abym cyknął jakieś fotki?
Posted by: Bezdomny

Re: Co mnie wkurza? [44] - 19/06/2013 22:21

Salamanca blisko likwidacji

Kryzys daje się we znaki wszystkim. Nie oszczędza też klubów piłkarskich. Jego ofiarą padła hiszpańska Salamanca, która jest blisko likwidacji.


Unión Deportiva Salamanca jest zadłużona na 23 miliony euro. Na sprzedaż zostały wystawione wszystkie akcje zespołu, stadion oraz piłkarze. Aukcje zostaną przeprowadzone w czwartek, 20 czerwca.
Klub powinien zwrócić się do administracji już kilka lat temu, kiedy był bankrutem. Gdy sprawa doszła do administracji klub był już w krytycznej sytuacji, długi były nie do pokonania, a to sprawiło, że nie można było go normalnie prowadzić - powiedział Maximo Mayoral, jedna z osób zarządzających zespołem.
Salamanca powstała w 1923 roku, prawdopodobnie zniknie z hiszpańskiej mapy piłkarskiej równo 90 lat po jej założeniu. Drużyna ta przez 12 sezonów występowała w Primera Division. Ostatnie występy w najwyższej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii Salamanca zaliczyła w sezonie 1998/1999.
Najbardziej znaną postacią świata futbolu związaną z tą drużyną jest Vicente Del Bosque, obecny selekcjoner reprezentacji Hiszpanii, który jeszcze jako junior był zawodnikiem Salamanki. W przeszłości w jej barwach występowali również Michel Salgado oraz Pedro Pauleta. Polskim akcentem w historii tego klubu jest Grzegorz Mielcarski, który występował w tej drużynie w sezonie 1999/2000.
Posted by: gnacik

Re: Co mnie wkurza? [44] - 20/06/2013 03:01

Originally Posted By: Conrad
Gnacik, z drugiej strony nie znam kraju, w którym dobry architekt powinien mieć łatwiej niż w Polsce gdyż jak patrzę na niektóre projekty domów czy apartamentów to ciarki przechodzą że tacy ludzie w ogóle studia kończyli.

Z drugiej strony jestem modernistą tak więc nie powinienem narzekać na brak postmodernizmu. smile

Tutaj w Singapurze sporo widzę fajnych makiet budynków, czy chciałbyś abym cyknął jakieś fotki?


Myślę, że to bardziej sprawa popieprzonego prawa budowlanego, jakichś niestworzonych wytycznych w planach zagospodarowania przestrzennego oraz faktu, że zawód architekta powinien być uwolniony, wtedy byłby większy dostęp i taniej. Ludzie częściej by korzystali z usług młodych i utalentowanych architektów niż z projektów katalogowych, które co prawda w dzisiejszych czasach stoją już na całkiem niezłym poziomie... no ale mimo wszystko. A o tym co było kiedyś to już nawet nie chce mi się pisać.

Hmm... a może zacznij promować wśród tamtejszej ludności polskie budownictwo ludowe, ciekawe co powiedzą. Ewentualnie może pokuszą się o zakup makiety, może nie ta skala ale zawsze coś :-)
Posted by: tyson

Re: Co mnie wkurza? [44] - 20/06/2013 23:25

zmarł Tony Soprano :[

http://wyborcza.pl/1,75475,14136675,Gandolfini_nie_zyje.html

Posted by: AGASSI

Re: Co mnie wkurza? [44] - 21/06/2013 23:50

Super gwiada tenisa
przyszły nowy nr 1
Jurek superserwisant co przegrywa teabreka ze stanu 5-1 na trawie laugh blush
Posted by: [T]-error

Re: Co mnie wkurza? [44] - 22/06/2013 00:14

Originally Posted By: AGASSI
Super gwiada tenisa
przyszły nowy nr 1
Jurek superserwisant co przegrywa teabreka ze stanu 5-1 na trawie laugh blush


Oj tam, oj tam smile
Posted by: AGASSI

Re: Co mnie wkurza? [44] - 22/06/2013 03:57

Zrobiliśmy z kumplem Barcelone wink
Potem obiłem worek i dalej Mi nie przeszło blush
Jurek-ogórek.......... puke
Posted by: Bezdomny

Re: Co mnie wkurza? [44] - 22/06/2013 04:17

Przymusowa zmiana pracodawcy
Kurwa nic nie można zaplanowić
na koncert O.S.T.R nie poszedłem bo może jakie alko i drag testy by były

Na żużel planuję niebawem iść... oby planów nie zmienili mi
16 na Coventry Bees

Pszczółki u siebie teraz serię mają

Flagi wiem,że są...
Posted by: Bezdomny

Re: Co mnie wkurza? [44] - 22/06/2013 04:18

Originally Posted By: Bezdomny
Przymusowa zmiana pracodawcy
Kurwa nic nie można zaplanowić
na koncert O.S.T.R nie poszedłem bo może jakie alko i drag testy by były

Na żużel planuję niebawem iść... oby planów nie zmienili mi
16 na Coventry Bees

Pszczółki u siebie teraz serię mają

Flagi wiem,że są...


oczywiście w pracy na rano testy
Posted by: tyson

Re: Co mnie wkurza? [44] - 22/06/2013 14:43

gdzie pracujesz ze masz takie testy?
Posted by: Bezdomny

Re: Co mnie wkurza? [44] - 22/06/2013 22:51

Originally Posted By: tyson
gdzie pracujesz ze masz takie testy?


w warehousie,gdzie były pies jest głównym menadżerem
Posted by: Llama

Re: Co mnie wkurza? [44] - 23/06/2013 03:42

Originally Posted By: gnacik


Myślę, że to bardziej sprawa popieprzonego prawa budowlanego, jakichś niestworzonych wytycznych w planach zagospodarowania przestrzennego

gdyby nie ten interes to co drugi architekt dawno byłby na bruku.
Posted by: Ezquerro

Re: Co mnie wkurza? [44] - 25/06/2013 02:49

Originally Posted By: Bezdomny
Originally Posted By: tyson
gdzie pracujesz ze masz takie testy?


w warehousie,gdzie były pies jest głównym menadżerem


pamiętam jak miałem drug testy do pracy w kasynie, wycieli mi trochę włosów na głowie, później wstydziłem się chodzić z taką dziurą
- testy do warehousu , co to za magazyn ?
Posted by: Bezdomny

Re: Co mnie wkurza? [44] - 25/06/2013 03:35

Originally Posted By: Ezquerro
Originally Posted By: Bezdomny
Originally Posted By: tyson
gdzie pracujesz ze masz takie testy?


w warehousie,gdzie były pies jest głównym menadżerem


pamiętam jak miałem drug testy do pracy w kasynie, wycieli mi trochę włosów na głowie, później wstydziłem się chodzić z taką dziurą
- testy do warehousu , co to za magazyn ?


w Rugby na Swift Valley
Posted by: mat2000

Re: Co mnie wkurza? [44] - 26/06/2013 23:23

stary Kosecki
Posted by: Bezdomny

Re: Co mnie wkurza? [44] - 27/06/2013 03:26

Obywatele krajów azjatyckich i afrykańskich zostaną zmuszeni do zapłacenia przed przekroczeniem granicy Wielkiej Brytanii 3 tysięcy funtów kaucji.

Plany Theresy May stają się coraz bardziej restrykcyjne wobec imigrantów.

Minister spraw wewnętrznych chce, aby tysiące obywateli Indii, Pakistanu, Bangladeszu, czy Nigerii było zobowiązanych do uiszczenia opłaty w wysokości 3 tysięcy funtów przed przekroczeniem brytyjskiej granicy.

Pieniądze mają im zostać zwrócone podczas powrotu. Theresa May tłumaczy, że celem wprowadzenia tego rodzaju kaucji jest poprawa systemu imigracyjnego i uczynienie go bardziej selektywnym, jak również powstrzymanie ludzi przed pozostaniem na Wyspach. Niektórzy politycy uważają, że pomysł pani May jest dyskryminujący.
Posted by: Master.com back

Re: Co mnie wkurza? [44] - 27/06/2013 03:51

Posted by: Bezdomny

Re: Co mnie wkurza? [44] - 30/06/2013 00:22

Tym razem.

ESPN oraz ESPN America z dniem 31 lipca zostaną usunięte z mojego pakietu.5 funtów miesięcznie zaoszczędzę...
porażka

pocieszenie : 115 spotkań premiership ze sky sport
100 innych dyscyplin do obejrzenia na live

MLB boli ESPN (piłka nożna)boli
Posted by: Conrad

Re: Co mnie wkurza? [44] - 30/06/2013 04:46

Z Anglii też się wycofują? Szkoda... frown
Posted by: raiders_

Re: Co mnie wkurza? [44] - 01/07/2013 01:43

Jakoś 4-5 miechów temu leczyłem ząb kanałowo ,prywatnie bo na kasę to min 1,5 miecha czekania . Wywaliłem kasę wszystko było ok aż do czwartku ,gdzie zaczeło mnie coś pobolewać .... zbagatelizowałem sprawę ,ale w sobotę w nocy obudził mnie kurewski ból i całą niedziele mnie trzyma .... pomyślałem nie możliwe ,a jednak leczony ząb kanałowo odezwał sie ponownie(przy każdym dotknięciu ból) ... kilka stów w błoto dentysta odwalił fuszerkę . Jutro wycieczka po stomatologach mad i kolejne koszta , po jaką cholerę płacimy te składki zdrowotne jak przy każdej wizycie i tak trzeba płacić 30.50,100zl qwa mać .
Posted by: huge

Re: Co mnie wkurza? [44] - 01/07/2013 02:10

Originally Posted By: raiders_
Jakoś 4-5 miechów temu leczyłem ząb kanałowo ,prywatnie bo na kasę to min 1,5 miecha czekania . Wywaliłem kasę wszystko było ok aż do czwartku ,gdzie zaczeło mnie coś pobolewać .... zbagatelizowałem sprawę ,ale w sobotę w nocy obudził mnie kurewski ból i całą niedziele mnie trzyma .... pomyślałem nie możliwe ,a jednak leczony ząb kanałowo odezwał sie ponownie(przy każdym dotknięciu ból) ... kilka stów w błoto dentysta odwalił fuszerkę . Jutro wycieczka po stomatologach mad i kolejne koszta , po jaką cholerę płacimy te składki zdrowotne jak przy każdej wizycie i tak trzeba płacić 30.50,100zl qwa mać .


nie ma refundacji na kanalowe leczenie, wiec nie ma czegos takiego jak 'na kase'. jedynie plombe na wyleczony zab mozna wziac czarna, czyli na nfz
Posted by: royalflush

Re: Co mnie wkurza? [44] - 01/07/2013 02:18

od jedynki do siekacza jest refundacja (tyle że leczenia kanałowe zazwyczaj wystepują w tych dalszych zebach)
Posted by: LED

Re: Co mnie wkurza? [44] - 01/07/2013 02:20

Jak leczysz prywatnie to masz 12 miesięcy gwarancji na ząb. Przynajmniej mój stomatolog daje taką gwarancję, nie wiem jak inni.
Posted by: royalflush

Re: Co mnie wkurza? [44] - 01/07/2013 02:28

no przynajmniej 0.5 roku prywatny dać musi, chyba że wypuszcza z krzesła bez paragonu a potem wali jana bo i z takim miałem kiedyś przyjemność (3x mi plombe w jeden ząb wstawiał i jeszcze chciał żebym mu kasę doniósł za tym ostatnim razem :D)
Posted by: raiders_

Re: Co mnie wkurza? [44] - 01/07/2013 14:27

Originally Posted By: huge

nie ma refundacji na kanalowe leczenie, wiec nie ma czegos takiego jak 'na kase'. jedynie plombe na wyleczony zab mozna wziac czarna, czyli na nfz
Jest refundacja ,bo matka robiła tak zeby i dopłacała tylko do lepszej plomby 70zl.

Originally Posted By: royalflush
no przynajmniej 0.5 roku prywatny dać musi, chyba że wypuszcza z krzesła bez paragonu a potem wali jana bo i z takim miałem kiedyś przyjemność (3x mi plombe w jeden ząb wstawiał i jeszcze chciał że

bym mu kasę doniósł za tym ostatnim razem :D)

Co do gwarancji ( o ile pamięć mie nie myli to miałem robiony ząb w styczniu-lutym '13) to nie mam pojęcia ile jej jest ,dzisiaj obleciałem wszystkich(9 ) stomatologów z rana i żaden(z tych co byli) nie chciał się podjąć i poprawić roboty po kimś innym .Reszta na urlopach ....
ma zapisane w karcie pacięnta jaki ząb kiedy i jak był leczony więc nie dam sobie wcisnąć ściemy .
Dobrze ze ta babka co mi robiła wraca dzisiaj z urlopu .... o 13 walę do niej i nie popuszczę .. przez weekend zżarłem prawie całe duże opakowanie ibupromu
Posted by: Bezdomny

Re: Co mnie wkurza? [44] - 03/07/2013 00:26

Originally Posted By: Conrad
Z Anglii też się wycofują? Szkoda... frown
z talk talka przenoszą się do btsport ...
Posted by: micha$

Re: Co mnie wkurza? [44] - 04/07/2013 04:08

Originally Posted By: Biszop
Jak mnie wkurwiają czarnuchyi ich przydupiaste władze,
Jakby mi taki numer wywalili to pierwszemu napotkanemu czarnemu na własny koszt odwoże lawetą auto

http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,14045773,_Wygladam_przez_okno__Na_ulicy_pusto__brak_samochodow_.html#LokPozTxt


Teraz na Wykopie wykopie znalazłem takie coś:
Cytat:
Bezprawne odholowanie pojazdu

Znaki dotyczące możliwości odholowania muszą pojawić się co najmniej 5 dni przed tym, jak zaczną obowiązywać. Inaczej odholowanie jest bezprawne.

Jak wmuszają mandat? Bywa, że np. w związku z wizytą zagranicznej delegacji, drogowcy "na szybko" ustawiają zakazy postoju z informacją o możliwym odholowaniu samochodów. W efekcie strażnicy zlecają usunięcie aut, których właściciele zaparkowali je wcześniej zgodnie z prawem.

Jak się bronić? Za holowanie trzeba zapłacić, nie należy jednak przyjmować mandatu. Trzeba zwrócić się do straży z prośbą o zwrot kosztów, argumentując wniosek nieprawidłową procedurą ustawienia znaków.

Nie wiem na ile jest to prawdą ale ciekawa informacja.
Posted by: raiders_

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/07/2013 22:57

Nie mogę zaktualizować navigacji GoClever navio 505 ... strona z www z aktualizacją map martwa mad mad , a na poniedziałek punkt 7:00 rano potrzebuję aktualną nawigację mad
co tu począć ?
Posted by: [T]-error

Re: Co mnie wkurza? [44] - 26/07/2013 01:35

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,zamkneli-saska-kepe-depeche-mode-na-narodowym,94007.html

Wkurza czy nie? laugh
Posted by: Majtikroko

Re: Co mnie wkurza? [44] - 26/07/2013 16:14

Originally Posted By: [T
-error]http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,zamkneli-saska-kepe-depeche-mode-na-narodowym,94007.html

Wkurza czy nie? laugh


nawet nie pytaj jak sie po poludniu po prawobrzeznej Warszawie jezdzilo
Posted by: akagi

Re: Co mnie wkurza? [44] - 26/07/2013 16:23

Tak się jeździ od września do końca czerwca codziennie,
z wyjątkiem weekendów, kiedy słoiki wyjadą po...
słoiki. grin
Posted by: Llama

Re: Co mnie wkurza? [44] - 27/07/2013 15:57

Originally Posted By: [T
-error]http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,zamkneli-saska-kepe-depeche-mode-na-narodowym,94007.html

Wkurza czy nie? laugh

wracam z urlopu i zamykają mi drogę do pracy na 2 tygodnie puke
tolsziprejses.
Posted by: Llama

Re: Co mnie wkurza? [44] - 27/07/2013 15:58

Originally Posted By: akagi
Tak się jeździ od września do końca czerwca codziennie,
z wyjątkiem weekendów, kiedy słoiki wyjadą po...
słoiki. grin

podobno wojnę przeżyło ok. 1000 warszawiaków. każdy dzisiejszy mieszkaniec stolicy jest słoikiem.
Posted by: akagi

Re: Co mnie wkurza? [44] - 27/07/2013 17:53

Podobno ?

Są różne źródła,
sprawdź nim głupotę walniesz.
Posted by: Bezdomny

Re: Co mnie wkurza? [44] - 28/07/2013 01:03



już Cyganie problemy do debiutanta mają...
Posted by: Gaske

Re: Co mnie wkurza? [44] - 28/07/2013 14:57

A jako że debiutant to może takie szmaty wpuszczać? blush
Posted by: Ojro

Re: Co mnie wkurza? [44] - 28/07/2013 15:05

Bezdomny, a myślisz, że Skorup przejął się tym? albo przejął się tym Twoim wpisem?

na 100% nie


btw... szmata może nie, ale faktycznie złe ustawienie i błąd bramkarza
Posted by: lupus

Re: Co mnie wkurza? [44] - 31/07/2013 02:33

3 palce Czesława Langa.
Posted by: tęgaPałaaaa

Re: Co mnie wkurza? [44] - 01/08/2013 23:02

Ten gościu, zarobił trochę euro, strzelił 4 gole Realowi i mu już totalnie odbiło w głowę, jakbym ja był trenerem to u mnie już by nie pograł, musiałby wracać do Pruszkowa lub Poznania.

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/lig...motywacji/n5923
Posted by: xqwzts

Re: Co mnie wkurza? [44] - 02/08/2013 00:20

Originally Posted By: tęgaPałaaaa
Ten gościu, zarobił trochę euro, strzelił 4 gole Realowi i mu już totalnie odbiło w głowę, jakbym ja był trenerem to u mnie już by nie pograł, musiałby wracać do Pruszkowa lub Poznania.

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/lig...motywacji/n5923
co mu odbiło? laugh to normalne kiedy pracodawca (Borussia) stosuje takie zagrywki wobec jednego z najlepszych swoich pracowników (Lewandowski)? smile
Posted by: raiders_

Re: Co mnie wkurza? [44] - 03/08/2013 20:35

Wkurwia mnie to ze Policja wydymała mnie dzisiaj na 100zl za to że gaśnicę wożę w bagażniku a powinna być w łatwo dostepnym miejscu .
Ale jak zapytałem jakie to miejsce i jak mam gaśnicę wozić to policjant odp.: w łatwo dostępnym miejscu .... szarpał bym się z nimi dalej ale jak już we dwóch na mnie siedli ze swoimi "racjami " odpuściłem nie mam ochoty biegać po sądach czy też odpowiadać na obrazę władzy ... nigdy nie wiadomo co takiego może urazić . mad

Dymneli mnie bez mydła qwa
Posted by: Akhu

Re: Co mnie wkurza? [44] - 03/08/2013 20:41

Ciekawy powód mandatu laugh
Trzeba było luknąć do radiowozu, gdzie oni trzymali gaśnicę.
Posted by: raiders_

Re: Co mnie wkurza? [44] - 03/08/2013 21:08

TA
Posted by: raiders_

Re: Co mnie wkurza? [44] - 03/08/2013 21:09

Originally Posted By: raiders_
TA

nie pomyślałem o tym laugh .... ale najwyraźniej brakowało i m 100 do dziennej normy laugh
Posted by: LED

Re: Co mnie wkurza? [44] - 04/08/2013 04:52

Z tego co wiem to można mieć gaśnicę w bagażniku pod warunkiem, że jest ona na widoku tj. można ją szybko i sprawnie wyciągnąć, a nie ukryta gdzieś w kole albo jakiejś torbie.
Posted by: BartasPT

Re: Co mnie wkurza? [44] - 05/08/2013 03:54

od srody upojne 4 dni w szpitalu tylko po to zeby 4 razy przyjac leki smile crazy
Posted by: lupus

Re: Co mnie wkurza? [44] - 07/08/2013 17:11

Wkuriwaja mnie nieprzewidziane i wysokie wydatki puke
Posted by: Mitul

Re: Co mnie wkurza? [44] - 07/08/2013 20:12

Originally Posted By: lupus
Wkuriwaja mnie nieprzewidziane i wysokie wydatki puke


zacznij budowac i wykanczac dom - wtedy zobaczysz wink
Posted by: Conrad

Re: Co mnie wkurza? [44] - 07/08/2013 23:02

Originally Posted By: Mitul
zacznij budowac i wykanczac dom - wtedy zobaczysz wink


Ponoć jest generalna zasada, że jak już zrobisz wszelkie obliczenia i kosztorysy... to należy od razu na starcie pomnożyć te liczby X2. smile
Posted by: fechu

Re: Co mnie wkurza? [44] - 07/08/2013 23:06

Originally Posted By: lupus
Wkuriwaja mnie nieprzewidziane i wysokie wydatki puke


Przestań tyle jeść... Zobaczysz ile oszczędzisz tongue
Posted by: Bzyku

Re: Co mnie wkurza? [44] - 07/08/2013 23:12

Wkurza mnie, że we wczorajszym losowaniu dużego lotka siadło 5 liczb, a ta szósta była o "dwa w bok".

Dali by 11 zamiast 9 i byłbym już na emeryturze frown
Posted by: Napo

Re: Co mnie wkurza? [44] - 07/08/2013 23:47

A tak? Nie ma łatwo... Jeszcze czlowiek musi sie sporo na ,Bzykac,! frown wink

Posted by: fechu

Re: Co mnie wkurza? [44] - 08/08/2013 00:09

Originally Posted By: Bzyku
Wkurza mnie, że we wczorajszym losowaniu dużego lotka siadło 5 liczb, a ta szósta była o "dwa w bok".

Dali by 11 zamiast 9 i byłbym już na emeryturze frown


No ale prawie 7k siadło piwo

Gratulacje.

Jakimiś systemami grasz? Czy puściłeś 1 rządek i trafiejka? smile
Posted by: Bzyku

Re: Co mnie wkurza? [44] - 08/08/2013 00:54

Sęk w tym, że po odjęciu podatku to 6k.

Poza tym graliśmy z dwoma kumplami na jednym kuponie, więc kasa do podziału na 3 i zostało już 2k.

Dlatego taki mam niedosyt :/


A puszczamy zawsze trzy zakłady (że niby na każdego po jeden) i tylko jak pula większa niż 10k. Te liczby były skreślone na pałę na przystanku smile
Posted by: fechu

Re: Co mnie wkurza? [44] - 08/08/2013 03:16

smile

Nie myśl co by było bo pierdolca dostaniesz wink

Ciesz się z 2k piwo
Posted by: lupus

Re: Co mnie wkurza? [44] - 08/08/2013 16:09

http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34959,14405159,Policja_stchorzyla__swiadkowie_nie__Wlamali_sie_do.html#BoxSlotII3img
Posted by: Conrad

Re: Co mnie wkurza? [44] - 08/08/2013 19:45

Originally Posted By: lupus
http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34959,14405159,Policja_stchorzyla__swiadkowie_nie__Wlamali_sie_do.html#BoxSlotII3img


Ja bym to zapodał w temacie "Co cieszy michę moją" smile

Niestety przypomina mi się historia pewnej pani, która leciała z Rzymu do Wawy ze swoim pieskiem, który był w łuku bagażowym. Lot się opóźniał, ponoć były straszne upały i nawet pasażerowie słyszeli, jak piec wyje i kona. "I nic nie dało się zrobić". Aż ciężko było uwierzyć, że nasi rodacy nie zrobili tego co trzeba bo generalnie jesteśmy narodem, który nie waha się stanąć z nóg i zadziałać jeśli coś jest rzeczywiście nie tak... smirk
Posted by: Master.com back

Re: Co mnie wkurza? [44] - 08/08/2013 19:56

Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: lupus
http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34959,14405159,Policja_stchorzyla__swiadkowie_nie__Wlamali_sie_do.html#BoxSlotII3img


Ja bym to zapodał w temacie "Co cieszy michę moją" smile

Niestety przypomina mi się historia pewnej pani, która leciała z Rzymu do Wawy ze swoim pieskiem, który był w łuku bagażowym. Lot się opóźniał, ponoć były straszne upały i nawet pasażerowie słyszeli, jak piec wyje i kona. "I nic nie dało się zrobić". Aż ciężko było uwierzyć, że nasi rodacy nie zrobili tego co trzeba bo generalnie jesteśmy narodem, który nie waha się stanąć z nóg i zadziałać jeśli coś jest rzeczywiście nie tak... smirk




"W końcu jeden ze zdesperowanych świadków, wykorzystując szparę w oknie, otwiera drzwi auta. Czyli - włamuje się. Policjanci akurat wtedy "patrzyli w inną stronę"."
Posted by: lupus

Re: Co mnie wkurza? [44] - 08/08/2013 20:18

Mnie raczej wkurza takie postepowanie włascicieli i ogolnie ludzi, bo podobnie robia z małymi dziecmi. Masakra.

I do tego ta durna policja, i potem sie dziwic, ze ludzie o nich maja takie zdanie.

Generalnie ludzie sa beznajdziejni.
Posted by: ssaczu

Re: Co mnie wkurza? [44] - 08/08/2013 20:21

Wkurwia mnie ten jebany upal... 39 stopni w cieniu blush
Posted by: panKa$a

Re: Co mnie wkurza? [44] - 08/08/2013 22:42

Ciesz się póki możesz, bo jeszcze chwila i w kalesonach będziesz popierdalał wink
Posted by: Llama

Re: Co mnie wkurza? [44] - 09/08/2013 03:12

http://regiomoto.pl/portal/zachodniopomo...czylo-drogowcow
Posted by: lupus

Re: Co mnie wkurza? [44] - 09/08/2013 03:18

Norma.
Posted by: Bezdomny

Re: Co mnie wkurza? [44] - 10/08/2013 23:36

ostatnio jeden błąd na kuponie w ziemniaku Mark Jarvis
Posted by: mat2000

Re: Co mnie wkurza? [44] - 11/08/2013 10:14

Ta cała reforma ekstraklasy.

30 kolejek grania o 1,5 punktu po to, żeby sztuczny sposób wygenerować emcje podczas ostatnich siedmiu.

Tabela juz teraz powinna być podawana o uwględnieniu podziału.
A mamy do czynienia z sytuacją, że nawięcej punktów ma Górnik, ale w rzczywistości liderem jest Legia stosunkiem bramek.
Posted by: hunters

Re: Co mnie wkurza? [44] - 11/08/2013 14:44

Ostatnie zdanie rozwala. Mamy do czynienia z tym, że wczoraj ktoś stracił w końcu punkty bo po prostu nic ciekawego nie gra i może być w tum sezonie rozczarowanie niektórych ze stolicy. Steaua pewnie pokaże Wam miejsce w szeregu.... Niestety do stanu roku 95/96 pewnie nigdy nie powrócimy, wtedy to była drużyna.
Posted by: [T]-error

Re: Co mnie wkurza? [44] - 11/08/2013 16:40

Brighton 1-2
Nie wiem co mnie kurwa podkusiło dostawiać 1X po jakimś gównianym kursie 1,15 ... oczywiście tylko ten mecz nie wszedł laugh
Posted by: Sztrop

Re: Co mnie wkurza? [44] - 11/08/2013 19:25

Originally Posted By: mat2000
A mamy do czynienia z sytuacją, że nawięcej punktów ma Górnik, ale w rzczywistości liderem jest Legia stosunkiem bramek.


kopara to by było coś...ciekawa interpretacja
Posted by: Józef Małolepszy

Re: Co mnie wkurza? [44] - 11/08/2013 20:30

Originally Posted By: hunters
Ostatnie zdanie rozwala. Mamy do czynienia z tym, że wczoraj ktoś stracił w końcu punkty bo po prostu nic ciekawego nie gra i może być w tum sezonie rozczarowanie niektórych ze stolicy. Steaua pewnie pokaże Wam miejsce w szeregu.... Niestety do stanu roku 95/96 pewnie nigdy nie powrócimy, wtedy to była drużyna.


Originally Posted By: Sztrop
Originally Posted By: mat2000
A mamy do czynienia z sytuacją, że nawięcej punktów ma Górnik, ale w rzczywistości liderem jest Legia stosunkiem bramek.


kopara to by było coś...ciekawa interpretacja


hunters i Sztrop mają chyba problemy z myśleniem..

Górnik 10pkt dzielone na dwa daje 5 pkt
Legia 9pkt dzielone na dwa daje 4,5 zaokrąglenie w górę daje 5pkt

a hunters jeszcze jakieś kompleksy wywala na wierzch grin
Posted by: pacyfista

Re: Co mnie wkurza? [44] - 11/08/2013 20:43

"W przypadku równej liczby punktów pierwszym kryterium ustalenia kolejności w tabeli będzie liczba zdobytych punktów w sezonie zasadniczym (przed podziałem)"

czytac regulamin a nie pisac głupoty ze Legia jest liderem laugh
Posted by: Józef Małolepszy

Re: Co mnie wkurza? [44] - 11/08/2013 20:47

moja głowa popiołem posypana

przepraszam
Posted by: mat2000

Re: Co mnie wkurza? [44] - 11/08/2013 20:57

Originally Posted By: pacyfista

czytac regulamin a nie pisac głupoty ze Legia jest liderem laugh


Racja, niepotrzebnie zasugerowałem się Urbanem crazy
Posted by: 11kera11

Re: Co mnie wkurza? [44] - 11/08/2013 21:30

Urban powiedzial ze sa liderem i ja mu wierze, trzeba myśleć.
Posted by: Gaske

Re: Co mnie wkurza? [44] - 12/08/2013 23:21

Juskowiak mówiący, że Lechowi w meczu z Koroną grało się łatwiej... bez kibiców. Wielki ekspert telewizyjny, a ogranicza się chyba tylko do sprawdzenia wyników w sobotę i niedziele wieczorem.

Chyba, że miał na myśli, że gra im się łatwiej jak za bramką nie siedzą ludzie, bo wtedy lepiej im trafiać
Posted by: Bezdomny

Re: Co mnie wkurza? [44] - 17/08/2013 21:41

mnie nie wkurza a wkurwia skurwiała zmiana w soboty

raz na 9:00,raz na 10:00,raz na 12:00
po chuju wyspanym po południowej zmianie i kurwa nie pełny wymiar pracy...

dobrze,że w następną sobotę lachę na to kładę...
Posted by: oki

Re: Co mnie wkurza? [44] - 18/08/2013 02:39

przez agencje tak Cie scigaja czy masz taki chujowy kontrakt?
Posted by: Bezdomny

Re: Co mnie wkurza? [44] - 18/08/2013 14:49

Originally Posted By: oki
przez agencje tak Cie scigaja czy masz taki chujowy kontrakt?
róźnie jest z pracą w soboty ...
zakład pracy takie godziny sobie wybiera
Posted by: Danielsan

Re: Co mnie wkurza? [44] - 19/08/2013 16:40

Formalnie zakończyłem sezon urlopowy.. teraz już tylko praca, praca, praca... aż do zimy frown
Posted by: Llama

Re: Co mnie wkurza? [44] - 19/08/2013 21:31

7
frown
Posted by: Nirtz

Re: Co mnie wkurza? [44] - 20/08/2013 18:12

Murzynka Omena Mensah i jej pieprzenie przy prognozie pogody. Upał nazywa przyjemnym ciepłem a normalną temperaturę letnią zimnem. Jak ma takie odczucia to niech wraca do Afryki tu prawie wszyscy ludzie inaczej odczuwają.
Posted by: fechu

Re: Co mnie wkurza? [44] - 21/08/2013 00:45

Rzeczywiście świetny powód do wpisu tutaj laugh

O matko, ludzie to mają problemy...
Posted by: hunters

Re: Co mnie wkurza? [44] - 21/08/2013 00:58

Nie ludzie, PiSuarowe pierdolce laugh
Posted by: Napo

Re: Co mnie wkurza? [44] - 21/08/2013 01:09

Rzeczywiscie... Omena fajna pogodna dziołcha przeciez smile
Posted by: mini-cab_driver

Re: Co mnie wkurza? [44] - 24/08/2013 02:41

brak konkursu play off
Posted by: lupus

Re: Co mnie wkurza? [44] - 27/08/2013 01:34

Kobiety mnie generalnie wkurwiają.
Posted by: Skiper

Re: Co mnie wkurza? [44] - 27/08/2013 05:08

za wolno kręciła pedałami ? musisz uzbroić się w dużo cierpliwości w relacjach z tym gatunkiem...
Posted by: buldog

Re: Co mnie wkurza? [44] - 28/08/2013 02:57

2 tygodnie walczę z chorobą a antybiotyk nic nie pomógł ;(
Posted by: Izajasza53

Re: Co mnie wkurza? [44] - 30/08/2013 02:49

Nie mam klapki tylnej od telefonu (ta część co zasłania baterie w telefonie) od 2tygodni i jeszcze prawdopodobnie miałem zajrzane do petów od papierosów. A zaznacze jeszcze raz, że nie zostawiam ich gdziekolwiek jestem, a spłukam do szamba lub pale.
Zresztą już prawie w ogóle nie pale i biorę się za siebie w sensie pozytywnym.
Posted by: haku

Re: Co mnie wkurza? [44] - 30/08/2013 20:40

ktocidopetówlukał?
Posted by: Gaske

Re: Co mnie wkurza? [44] - 30/08/2013 21:09

Sphinx, szatan Ci odpuszcza ostatnio?
Posted by: Napo

Re: Co mnie wkurza? [44] - 31/08/2013 01:53

Ogolnie brak Floty, ale ujj z tym jest USOpen
Posted by: oli

Re: Co mnie wkurza? [44] - 31/08/2013 01:57

Originally Posted By: Napoleon
Ogolnie brak Floty, ale ujj z tym jest USOpen


jak nie ma floty to Uso słabe musi być
Posted by: Napo

Re: Co mnie wkurza? [44] - 31/08/2013 02:23

Jak sie wygra USO to i z fala flota przybędzie wink
Posted by: Napo

Re: Co mnie wkurza? [44] - 31/08/2013 07:19

Posted by: W8inG4DeatH

Re: Co mnie wkurza? [44] - 31/08/2013 16:52

Trzeba zalozyc nowa tabelke: Panstwa ktore juz nigdy nie zagraja w LM: to bedzie czesc tych druzyn z czarnej tabelki + Polska smile
Posted by: Danielsan

Re: Co mnie wkurza? [44] - 31/08/2013 17:16

pierdolone lenistwo

jak wrócę z roboty to już nic mnie się nie chce...
Posted by: Self-Confident

Re: Co mnie wkurza? [44] - 13/09/2013 18:30

da sie spotkac jeszcze jakies normalne kobiety na swiecie, czy wszytskie to juz szlaufy i kurwiszony?
Posted by: royalflush

Re: Co mnie wkurza? [44] - 13/09/2013 18:40

w miastach ciężko o takie.
Posted by: dave84

Re: Co mnie wkurza? [44] - 13/09/2013 20:12

a jak są to raczej mało kiedy z domu wychodzą po pracy/szkole, chyba że do biblioteki czy kurs językowy, ewentualnie spotkac je można na showup.tv grin
Posted by: Conrad

Re: Co mnie wkurza? [44] - 16/09/2013 05:02

Police Fatally Shoot Unarmed Former Football Player

Durny kraj... blush
Posted by: Tom182

Re: Co mnie wkurza? [44] - 16/09/2013 17:40

Originally Posted By: Danielsan
pierdolone lenistwo

jak wrócę z roboty to już nic mnie się nie chce...
mam dokladnie to samo. w robocie plany , co to ja nei bede robił po pracy, przychodzę do domu i..........dyntka
Posted by: Skiper

Re: Co mnie wkurza? [44] - 22/09/2013 05:09

przegranie seta z stanu 5*-2 blush
Posted by: AGASSI

Re: Co mnie wkurza? [44] - 25/09/2013 14:25

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,16016394,wiadomosc.html?ticaid=1115e9

nie mogę qurwa wytrzymać jak czytam takie rzeczy mad mad
wyrwać chwasta bez namysłu puke
za darmo mogę za kata robić tylko przywróćcie KS boks

ps. wszelkiej maści zjeby przeciwni KS proszeni są o brak komentarza stop
Posted by: Gaske

Re: Co mnie wkurza? [44] - 25/09/2013 14:30

Kara śmierci to powinien być obowiązek w takich sytuacjach.

Niestety nie wygląda, żeby coś miało się w tej kwestii zmieniać.
Posted by: Sensei

Re: Co mnie wkurza? [44] - 25/09/2013 15:47

Ja pierdole, to jest jakaś plaga , wczoraj w wiadomościach usłyszałem że Matka pocieła kilkuletniego syna nożem. Do czego to wszystko prowadzi takiego upodlenia w kraju dawno nie było. Wiem skąd to wszystko się bierze ale pozwole wam się tylko domyślać bo nie chce wyłapać kolejnego bana od Conrada, wiernego obrońcy władzy,.
Posted by: Biszop

Re: Co mnie wkurza? [44] - 25/09/2013 15:52

Powinno byc więcej religii w szkołach:]
Gdzieś czytałem, o tym jak małolaty wierzą w wyczytane w necie sposoby na zapobieganie ciąży laugh

A sukę z ziomkiem skatoawć tak samo jak oni katowali dziecko, Agassi zrobisz miejsce na kilka kopniaków?? wink
Posted by: Jose

Re: Co mnie wkurza? [44] - 25/09/2013 15:52

Originally Posted By: Sensei65
Wiem skąd to wszystko się bierze ale pozwole wam się tylko domyślać bo nie chce wyłapać kolejnego bana od Conrada, wiernego obrońcy władzy,.


uważasz, że władza jest winna tego typu zachowaniom?
Posted by: Sensei

Re: Co mnie wkurza? [44] - 25/09/2013 15:55

Originally Posted By: Jose
Originally Posted By: Sensei65
Wiem skąd to wszystko się bierze ale pozwole wam się tylko domyślać bo nie chce wyłapać kolejnego bana od Conrada, wiernego obrońcy władzy,.


uważasz, że władza jest winna tego typu zachowaniom?

laugh sory ale pozostawie to bez komentarza bo już nie mam siły odpowiadać
Posted by: Sensei

Re: Co mnie wkurza? [44] - 25/09/2013 15:56

przepraszam to nie było kilkuletnie dziecko pocięte nożem, to był 6cio miesieczny chłopiec
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/matka-p...cie_356185.html
Posted by: Sensei

Re: Co mnie wkurza? [44] - 25/09/2013 16:03

Nie wytrzymam , wchodze na wp , odrazu news
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,title,Areszt-dla-konkubenta-matki-smiertelnie-pobitego-3-letniego-Wiktorka,wid,16017308,wiadomosc.html

Rodzicie zabijają własne dzieci w kraine mlekiem i miodem płynącej w trakcie złotej polskiej jesieni,

Dobra to było takie sobie

Ważne że stadion narodowy na siebie zarabia ponoć jest nadwyżka w budżecie 3 mln zł
Posted by: Stelmach

Re: Co mnie wkurza? [44] - 25/09/2013 16:12

Tylko,ze ta "nadwyżka" to i tak 10 milionow straty smile
Posted by: Sensei

Re: Co mnie wkurza? [44] - 25/09/2013 16:15

Originally Posted By: Stelmach
Tylko,ze ta "nadwyżka" to i tak 10 milionow straty smile
weź mnie nie osłabiaj smile
Posted by: Jose

Re: Co mnie wkurza? [44] - 25/09/2013 16:42

moim zdanie mija się to z prawdą co piszesz - Sensei65
bogaty kraj, a takie czynny to dwie różne sprawy smile

nawet w czasach wojny, to rodzice się głodzili, a dziecku oddawali ostatni kawałek chleba smile
a mieszanie w to wszystko stadionu narodowego... no to przepraszam ale...


Posted by: Sensei

Re: Co mnie wkurza? [44] - 25/09/2013 17:08

Właściwie to bieda jest następstwem czegoś.

Założmy:

W jednym pokoju żyje uboga rodzina matka ojciec syn dwie córki , ojciec pracuje w fabryce , matka bezrobotna , dwie córki się uczą a syn pomaga na budowach bez żadnej umowy. Rodzina ledwie wiąże koniec z końcem. Ojciec chodzi półgłodny do pracy bo woli aby to córki które się uczą miały więcej energii w szkole, matka stara się gotować aby dla wszystkich starczyło ale i to nie zawsze wychodzi , głównym posiłkiem jest obiado-kolacja gdzie wszyscy zbierają się przy stole i dyskutują co wydarzyło się danego dnia. Nie mają żadnych luksusów , bo ich na to nie stać, z pomocy socjalnej opłacają rachunki.Dzieci są w szkole wyśmiewane bo pochodzą z biednej rodziny , nie stać ich na komórki internet. Zwykła rodzina w której każdy pomaga jak może , łączy ich więź która kształtuje ich osobowości. Czy można nazwać taką rodzine patologiczną? Oczywiście że nie , wiecie kiedy się rodzi patologia, kiedy zaczynają się podziały. Syn się rozpił , jedna z sióstr olała zupełnie szkołe , matka zachorowała, ojciec nie umie sobie poradzić w takiej sytuacji i wtedy można mówić o patologi. Póki rodzina się wspierałą i kochała to nawet w trudnych chwilach umieli sobie poradzić. Myślicie że w Polsce mało jest tego typu rodzin? Są te pierwsze i te drugie. Wiecie dlaczego w narodzie tyle patologii? Bo jesteśmy podzieleni, najgorsze jest to że non stop to eskaluje. Komu zależy na podziałach ? Dlaczego coraz więcej zbrodni przeciwko własnym dzieciom które mają ciągnąć ten kraj ku górze. To jest nasza narodowa tragedia. W innym temacie użytkonik tronk napisał że moja rzeczywistość jest szara nudna przegrana. Właściwie to trochę żałuje teraz strzepienia klawiatury na niego wynika z tego że ma jeszcze mleko pod nosem i żyje sobie w cukrowym domku.

Żeby było jasne to nie jest moja historia , wymyśliłem ją na prędce aby lepiej zobrazować wam co myśle o rzeczywistości w Polsce.
Posted by: Sensei

Re: Co mnie wkurza? [44] - 25/09/2013 21:09

sprzed kilku minut z cyklu : tu jest Polska

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019409,title,28-latek-z-Zabrza-podejrzany-o-pobicie-matki,wid,16019392,wiadomosc.html?ticaid=1115f0

Policjanci z zabrzańskiej jednostki zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o brutalne pobicie swojej matki. Kobieta w wyniku odniesionych obrażeń zmarła.
Posted by: gnacik

Re: Co mnie wkurza? [44] - 25/09/2013 21:19

Originally Posted By: Sensei65
Ważne że stadion narodowy na siebie zarabia ponoć jest nadwyżka w budżecie 3 mln zł


Zarobił więcej niż zakładano, a nie, że zarobił na siebie. Dalej jest na minusie... tylko po prostu trochę mniejszym. Propaganda taka...



A co do spraw z tymi dziećmi. Nie jestem za karą śmierci, dla mnie tacy ludzie powinni być po prostu torturowani, albo jakieś ciężkie roboty fizyczne, a codziennie tylko na śniadanie pajda chleba i wiaderko wody...
Posted by: Bzyku

Re: Co mnie wkurza? [44] - 25/09/2013 21:30

Originally Posted By: gnacik
Zarobił więcej niż zakładano, a nie, że zarobił na siebie. Dalej jest na minusie... tylko po prostu trochę mniejszym. Propaganda taka...


Nie zarobił, tylko "zarobił".

Przecież to państwo "wynajmuje" ten stadion płacąc grube miliony. Ostatnio 26 baniek za jeden czy dwa dni jakiegoś szczytu.

Czyli państwo płaci samemu sobie za wynajem, a potem pokrywa i tak straty. Tylko cyferki wyglądają trochę lepiej.
Posted by: KeeP

Re: Co mnie wkurza? [44] - 30/09/2013 00:09

jak ten czas zapierdziela...dzisiaj stuknęło mi 10 lat obecności na forum...
Posted by: Conrad

Re: Co mnie wkurza? [44] - 30/09/2013 04:31

Originally Posted By: KeeP
jak ten czas zapierdziela...dzisiaj stuknęło mi 10 lat obecności na forum...


Rzeczywiście. piwo toast

Zastanawiam się czy nie zrobić specjalnych ikonek pod nickiem dla tych, którzy już od 10+ lat tu są.
Posted by: rafal08

Re: Co mnie wkurza? [44] - 30/09/2013 04:38

Bardzo dobry pomysl dobrze2
Posted by: Napo

Re: Co mnie wkurza? [44] - 30/09/2013 08:21

Śmiem twierdzić wyśmienity!

A tym czasem "Kapitanie" Conradzie: Moze tak rezydentowi "KeeP-owi" z okazji jubileuszu 10-lecia, chociaż przez tydzień zaoferować w formie symbolicznej - tydzień jego imieniem wszystkich nazw QC tongue
Posted by: Napo

Re: Co mnie wkurza? [44] - 30/09/2013 08:45

Originally Posted By: rafal08
Bardzo dobry pomysl dobrze2


A tak na marginesie Rafale, nie to żebym był napastliwy. Ale tak patrze i oczom nie wierze, czy oby ci sie nie zmieniły w ostatnim czasie "piersiówki" czy to tylko efekt wizualny po zmianie pozycji nagiej (Bowiem urodajne te twe piersiówki) tongue wink
Posted by: AGASSI

Re: Co mnie wkurza? [44] - 10/10/2013 02:54

Kupa gówna zwana Parker puke
Posted by: michal_tbg

Re: Co mnie wkurza? [44] - 11/10/2013 01:53

Originally Posted By: KeeP
jak ten czas zapierdziela...dzisiaj stuknęło mi 10 lat obecności na forum...


Po dość długiej nieobecności zajrzałem co słychać w To i owo, czy ktoś ze "starych" jeszcze pisze.. i właśnie uświadomiłem sobie, że też mi już "10" stuknęła smile

Szkoda tylko, że tak mało osób "znanych" wtedy się teraz udziela..
Posted by: Linc

Re: Co mnie wkurza? [44] - 29/10/2013 04:51

kurcze od dobrych 2-3 miesiecy nie moge zejsc z waga ponizej 90 kg mad
Posted by: Majtikroko

Re: Co mnie wkurza? [44] - 29/10/2013 12:45

Originally Posted By: Linc
kurcze od dobrych 2-3 miesiecy nie moge zejsc z waga ponizej 90 kg mad


a ile czystej wody niegaz. pijesz na dobe?
Posted by: Gaske

Re: Co mnie wkurza? [44] - 29/10/2013 12:47

Linc,
za dużo wpierdalasz albo za mało wysiłku.

grin wink
Posted by: Platini

Re: Co mnie wkurza? [44] - 29/10/2013 13:32

No właśnie, dziwne to tym bardziej, że świeżo co po ślubie jesteś Linc i teoretycznie znacznie więcej wysiłku powinieneś mieć wink grin
Posted by: Danielsan

Re: Co mnie wkurza? [44] - 29/10/2013 17:03

Originally Posted By: Linc
kurcze od dobrych 2-3 miesiecy nie moge zejsc z waga ponizej 90 kg mad


może to jest połączone z tym

Originally Posted By: Linc
cos 46-47 cali ew. "tylko" 42 cali w cenie max do 3,5 tys. polecacie jakis konkretny model, ja osobiscie rozgladam sie miedzy 2 firmami LG i Samsung, warto zerknac na Panasonica lub Philipsa ? warto brac tv z tym pseudo 3d ?


a za mało tego

Originally Posted By: Platini
No właśnie, dziwne to tym bardziej, że świeżo co po ślubie jesteś Linc i teoretycznie znacznie więcej wysiłku powinieneś mieć wink grin


? grin
Posted by: Vendetta

Re: Co mnie wkurza? [44] - 30/10/2013 21:35

bojac się, że nie została mi przedłuzona umowa OC sam zawiadomilem swojego ubezpieczyciela, iż z mojego konta bankowego nie pobrali naleznej im sumy. Okazało sie ze umowa zostala przedluzona a fakt ze nie pobrali kasy wynika z bledu systemu o którym nie wiedzieli :(((( Ale sie wkurwilem frown Ciekawe czy bez mojej informacji sami by do tego doszli.Ehhh.
Posted by: hunters

Re: Co mnie wkurza? [44] - 30/10/2013 21:44

No i co z tego? Liczyłeś na darmowe OC? Potem przy ewentualnym wypadku chciałbyś bulić z własnej kieszeni jakby do tego doszli?
Posted by: Vendetta

Re: Co mnie wkurza? [44] - 30/10/2013 22:12

przeciez napisalem, ze umowa byla przedluzona pomimo iz nie sciagneli mi kasy z konta.
Nie jestem pewny czy by do tego doszli dlatego moje wk@#$%ienie.
Tak czy siak nie bylo to z mojej winy i latwo bym sie z tego wytlumaczyl.
Posted by: hunters

Re: Co mnie wkurza? [44] - 30/10/2013 22:21

Byłaby przedłużona, gdybyś nic w czasie trwania polisy nie nawywijał to na pewno by przeszło. Gdybyś jednak porobił większe szkody, to firmy szukają rozwiązań aby się wypiąć i spokojnie w tym wypadku miał byś problemy. Dlatego wkurwienia nie rozumiem, bo mógłbyś mieć kiedyś zamiast tego załamkę i zajebiste problemy....
Posted by: Lokus

Re: Co mnie wkurza? [44] - 30/10/2013 22:56

OC obowiazuje niezaleznie czy je zaplaciles czy nie. Zalowac nie masz czego, bo i tak by sie kapneli wkoncu.
Posted by: lupus

Re: Co mnie wkurza? [44] - 31/10/2013 13:21

7 rano, jade na rowerze na treningu przez wioske obok, droga asfaltowa, ale tylko jeden pas, slysze nadjezdzajacy z tylu samochod, wyprzedza mnie, Saab czarny z kobieta za kierownicą.
Tuż po manewrze wyprzedzenia kobieta podnosi rekę i pokazuje mi środkowy palec.

Prostactwo i buractwo ludzi uznawanych powszechnie za dojrzałych nie przestaje mnie zaskakiwać. ooo smile
Posted by: kazow

Re: Co mnie wkurza? [44] - 31/10/2013 14:05

ja mysle ze cie podrywala

a co do tekstow o OC to propnuje przeczytac jeszcze raz co Vendetta napisal, sam zawiadomil ubuzpieczalnie ze mu kasy nie pobrali ..wiec sam sie zglosil zeby zaplacic, wiec nie wiem gdzie wy zobaczyliscie ze chcial miec Oc za friko
Posted by: Józef Małolepszy

Re: Co mnie wkurza? [44] - 31/10/2013 14:45

Originally Posted By: kazow


a co do tekstow o OC to propnuje przeczytac jeszcze raz co Vendetta napisal, sam zawiadomil ubuzpieczalnie ze mu kasy nie pobrali ..wiec sam sie zglosil zeby zaplacic, wiec nie wiem gdzie wy zobaczyliscie ze chcial miec Oc za friko


laugh

a ja proponuję Tobie jeszcze raz prześledzić ten wątek

V zgłosił się tylko i wyłącznie dlatego, że obawiał się, że umowa nie została przedłużona (tak wnioskował po tym, że nie ściągnięto kasy z konta za ubezpieczenie)

gdy okazało się, że umowa jest przedłużona a brak opłaty to błąd systemu wówczas V żałował, że poinformował o fakcie braku opłaty
Posted by: adasgti

Re: Co mnie wkurza? [44] - 31/10/2013 15:33

Originally Posted By: lupus
7 rano, jade na rowerze na treningu przez wioske obok, droga asfaltowa, ale tylko jeden pas, slysze nadjezdzajacy z tylu samochod, wyprzedza mnie, Saab czarny z kobieta za kierownicą.
Tuż po manewrze wyprzedzenia kobieta podnosi rekę i pokazuje mi środkowy palec.

Prostactwo i buractwo ludzi uznawanych powszechnie za dojrzałych nie przestaje mnie zaskakiwać. ooo smile


Gdzie to mialo miejsce? w Bostonie?
Posted by: fechu

Re: Co mnie wkurza? [44] - 31/10/2013 15:37

Originally Posted By: adasgti
Originally Posted By: lupus
7 rano, jade na rowerze na treningu przez wioske obok, droga asfaltowa, ale tylko jeden pas, slysze nadjezdzajacy z tylu samochod, wyprzedza mnie, Saab czarny z kobieta za kierownicą.
Tuż po manewrze wyprzedzenia kobieta podnosi rekę i pokazuje mi środkowy palec.

Prostactwo i buractwo ludzi uznawanych powszechnie za dojrzałych nie przestaje mnie zaskakiwać. ooo smile


Gdzie to mialo miejsce? w Bostonie?

Boston Masacziusets grin

lupus nie dziw się, że się wkur...ła kobieta jak pewnie jechała za Tobą przez 2,5 km bo słuchałeś głośno muzyki i nie zjechałeś wink
Posted by: lupus

Re: Co mnie wkurza? [44] - 31/10/2013 16:40

Nigdy nie jeżdzę z muzyką na rowerze.
Posted by: AGASSI

Re: Co mnie wkurza? [44] - 31/10/2013 17:40

Originally Posted By: Lokus
OC obowiazuje niezaleznie czy je zaplaciles czy nie. Zalowac nie masz czego, bo i tak by sie kapneli wkoncu.


poza NNW cool
Posted by: connor

Re: Co mnie wkurza? [44] - 31/10/2013 17:44

lupus wyjezdza rano na rower swietowac historyczne zwyciestwo red soxow a tu jakas babka zjebala mu dzien pokazuja faka laugh
Posted by: Linc

Re: Co mnie wkurza? [44] - 04/11/2013 03:53

a co do mojej wagi over 90, to poprostu lubie dobrze zjesc + slodycze i to wszystko popijam pepsi lub cola wink a co do ruchu po slubie to jest w sumie bez zmian, jest dosc intesywny grin
Posted by: lupus

Re: Co mnie wkurza? [44] - 04/11/2013 04:09

Originally Posted By: Experto
lupus wyjezdza rano na rower swietowac historyczne zwyciestwo red soxow a tu jakas babka zjebala mu dzien pokazuja faka laugh



Pewnie fan yankees.
Posted by: Llama

Re: Co mnie wkurza? [44] - 05/11/2013 02:32

zachowanie fakującej skandaliczne. niemniej jednak rowerowe buraki porażają bezmyślnością i wielu fakolce się należą. a chujkom co nie chce się zatrzymać na czerwonym, jaja i pochwy urywać.
Posted by: Bezdomny

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/11/2013 22:59

przenoszenia neta na nową chatę...

tu k mać wymiana gniazdka telefonicznego nagle... 40 minut czekania na powrót inżyniera na instalacje...
popołudnie zepsute...
niech się streszcza bo LM chcę obejrzeć i korzystać z neta.przy okazji parę prac do college zrobić
Posted by: Jose

Re: Co mnie wkurza? [44] - 09/11/2013 06:07

Jeden błąd na taśmie po raz dziewiąty blush
Posted by: AGASSI

Re: Co mnie wkurza? [44] - 11/11/2013 04:56

ten zjebany weekend puke
Posted by: lupus

Re: Co mnie wkurza? [44] - 11/11/2013 16:45

Pogoda.
Posted by: lupus

Re: Co mnie wkurza? [44] - 14/11/2013 21:53

MEGA mnie wkurwia to, ze w piatek poprzedni przyjechała pod blok ekipa z PGNiG i zaczela kopać.
Rozkopali ogrodek przed budynkiem, caly chodnik (dojscie do klatki) i 2 miejsca postojowe. Po robocie całość otasmowali, ogrodzili i pojechali.

W sobotę ich nie było, w ndz świeto, w pon świeto, wtorek cisza, środa cisza.
Jest czwartek, rano też sie nic nie działo, nadal wszystko lezy rozpieprzone, jutro piątek, 7 dzien.

Posted by: Bzyku

Re: Co mnie wkurza? [44] - 15/11/2013 01:16

Zakop wszystko z powrotem. To zobaczysz jak szybko znów przyjadą grin
Posted by: awax76

Re: Co mnie wkurza? [44] - 16/11/2013 05:12

Gentile z Emporio Armani... mecz wygrany, przewaga 9 punktów i ostatnia akcja a ten złamas kutany w ostatniej sekundzie próbował rzucić za 3, inny debil ze Strasbourga go faulował i rzuty wolne... pierwszy pudło, drugi trafiony i trzeci piłka tańczy na obręczy i... wpada
miałem 10,5 na Strasbourg
coorvah mać
musiałem to napisać wink
Posted by: Skorpion BB

Re: Co mnie wkurza? [44] - 16/11/2013 22:35

Originally Posted By: lupus
MEGA mnie wkurwia to, ze w piatek poprzedni przyjechała pod blok ekipa z PGNiG i zaczela kopać.
Rozkopali ogrodek przed budynkiem, caly chodnik (dojscie do klatki) i 2 miejsca postojowe. Po robocie całość otasmowali, ogrodzili i pojechali.

W sobotę ich nie było, w ndz świeto, w pon świeto, wtorek cisza, środa cisza.
Jest czwartek, rano też sie nic nie działo, nadal wszystko lezy rozpieprzone, jutro piątek, 7 dzien.



pewnie przyjechał jakiś kierownik,popatrzył na plany i okazało się, że kopią w złym miejscu to się zabrali. Ciesz się, że masz chociaż tasiemką obwiązane. Po pijaku nie wpadniesz wink
Posted by: CFab

Re: Co mnie wkurza? [44] - 20/11/2013 01:24

Mówi, że tęskni, że jej dobrze, a kiedy Ty się angażujesz, za kilka dni jesteś szufladą z napisem: "Kolega".


WTF eh.
Posted by: Rusty

Re: Co mnie wkurza? [44] - 20/11/2013 03:12

Originally Posted By: CFab
Mówi, że tęskni, że jej dobrze, a kiedy Ty się angażujesz, za kilka dni jesteś szufladą z napisem: "Kolega".


WTF eh.
Im bardziej masz wyjebane, tym bardziej laska się stara. Złota zasada cool
Posted by: fechu

Re: Co mnie wkurza? [44] - 20/11/2013 03:17

Originally Posted By: Rusty
Originally Posted By: CFab
Mówi, że tęskni, że jej dobrze, a kiedy Ty się angażujesz, za kilka dni jesteś szufladą z napisem: "Kolega".


WTF eh.
Im bardziej masz wyjebane, tym bardziej laska się stara. Złota zasada cool


W pierwszej fazie związku dodaj cool
Posted by: xqwzts

Re: Co mnie wkurza? [44] - 20/11/2013 03:59

Originally Posted By: CFab
Mówi, że tęskni, że jej dobrze, a kiedy Ty się angażujesz, za kilka dni jesteś szufladą z napisem: "Kolega".


WTF eh.
Czemu to Cię wkurza, to całkiem normalne przecież laugh
usunąć ze znajomych, z kontaktów, z życia tongue


@fechnerinho, różnie bywa wink
Posted by: gnacik

Re: Co mnie wkurza? [44] - 20/11/2013 07:42

Trzeba być równocześnie milutkim facetem oraz skurwysynem z krwi i kości, a później w odpowiednim momencie być jednym albo drugim... i jakoś to się kręci :-) To forum przerobiło już setki miłosnych problemów, najlepiej ultra powinien Ci doradzić :-) Uwielbiam jego posty, mam nadzieję, że i w tej sytuacji nie przejdzie obok tematu niewzrusozny :-)
Posted by: CFab

Re: Co mnie wkurza? [44] - 20/11/2013 14:58

Spokojnie jak na wojnie, za stary jestem, żeby się nad tym wielce rozwodzić, W tym jednym zdaniu ująłem irytacje i wsjo.

Po 2 godzinach dostaje smsy: "wszystko ok?" w nocy "ej moglbys dac znac?" a nad ranem telefon. Wiadomo, nieodebrany, niech się dziewczyna zastanawia i sama pokaze ze jej zalezy. Pila po jej stronie.
Posted by: Self-Confident

Re: Co mnie wkurza? [44] - 20/11/2013 15:57

Pomysl nad tym, czy Ty moze sobie za bardzo tego nie wkreciles, za duzo sobie myslales, ze to bedzie zwiazek, a ona moze od poczatku Cie zaszufladkowala jako kolege.
Posted by: Danielsan

Re: Co mnie wkurza? [44] - 20/11/2013 16:09

aż dziwię się, że jeszcze nie było - "wklejaj fotkę" grin
Posted by: hunters

Re: Co mnie wkurza? [44] - 20/11/2013 16:22

laugh
Posted by: royalflush

Re: Co mnie wkurza? [44] - 20/11/2013 16:40

Originally Posted By: CFab
Mówi, że tęskni, że jej dobrze, a kiedy Ty się angażujesz, za kilka dni jesteś szufladą z napisem: "Kolega".


WTF eh.


bo pewnie nie spotykała się tylko z tobą i została szybciej spenetrowana.wcale bym się nie dziwił jak już na pierwszej randce laugh
Posted by: Mitul

Re: Co mnie wkurza? [44] - 20/11/2013 17:16

bez foty nie bedzie porad smile
Posted by: kazow

Re: Co mnie wkurza? [44] - 20/11/2013 17:30

Originally Posted By: royalflush
Originally Posted By: CFab
Mówi, że tęskni, że jej dobrze, a kiedy Ty się angażujesz, za kilka dni jesteś szufladą z napisem: "Kolega".


WTF eh.


bo pewnie nie spotykała się tylko z tobą i została szybciej spenetrowana.wcale bym się nie dziwił jak już na pierwszej randce laugh


nie mierz swoja miara, nie wszyscy daja na pierwszej randce tak jak ty
Posted by: royalflush

Re: Co mnie wkurza? [44] - 20/11/2013 17:38

napisał stary kawaler z infantylnym podejściem do dzieci laugh
Posted by: Platini

Re: Co mnie wkurza? [44] - 20/11/2013 17:39

royalflush to poleciałeś blush
za dużo chyba 'rojala' się polało.

CFab dziadu, jestem z Tobą jak zawsze piwo boks
Posted by: Self-Confident

Re: Co mnie wkurza? [44] - 20/11/2013 18:01

na ktorej by nie dala, jak Ci z nia dobrze to z nia badz.
Posted by: kazow

Re: Co mnie wkurza? [44] - 20/11/2013 20:19

Originally Posted By: royalflush
napisał stary kawaler z infantylnym podejściem do dzieci laugh


czyzby to blysk geniuszu? ... nie.. to jednak pojekiwanie zmeczonych szarych komorek
Posted by: royalflush

Re: Co mnie wkurza? [44] - 20/11/2013 20:57

a to nie ty robiłeś wywody o przestraszonych trampkarzach Polonii, których rodzice musieli zabierać z boiska przyznając się do pewnych rzeczy?albo przygania kocioł garnkowi, albo faktycznie moje zmęczone komórki.pzdr
Posted by: kazow

Re: Co mnie wkurza? [44] - 20/11/2013 21:02

no to jednak zmeczone komorki

pewnie wypowiadalem sie w tym temacie poniewz uwazam za debilstwo napadac na dzieci, ale do niczego raczej sie nie przyznawalem

aha ..mowi sie przepraszam ...
Posted by: royalflush

Re: Co mnie wkurza? [44] - 20/11/2013 21:14

robisz jakieś podjazdy w nie swojej sprawie, jeszcze cię mam przepraszać laugh oj już nie chce nic pisać ani roztrząsać tamtego tematu.zdrowia
Posted by: kazow

Re: Co mnie wkurza? [44] - 20/11/2013 21:19

jak widac slowo przepraszam nie przechodzi przez usta twardzielowi z krakowa

jaktam mieszkalem to wydawalo mi sie ze klutura jest jednak na wysokim poziomie

ale rozumiem ze dopisek "zdrowia" to takie miekkie przepraszam
Posted by: royalflush

Re: Co mnie wkurza? [44] - 20/11/2013 21:22

pozdrowiłem cię nie przeprosiłem,
za co cię mam przepraszać, skoro uważasz że ty nie masz mnie za co?
Posted by: CFab

Re: Co mnie wkurza? [44] - 21/11/2013 00:20

Jedno zdanie, a się rozbrykaliście konkretnie grin

Platynowy piwo ma się to "szczęście" wink chyba spróbuję grać w karty, może tu będzie letki plus.
Posted by: Bzyku

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/12/2013 01:33

mbank

Zmienili serwis na jakieś toporne i oczojebne gówno.
Posted by: ssaczu

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/12/2013 02:08

Wiatr... pizdzi jak ja pie...

Bzyku Ty juz z bunkra pewnie piszesz? grin
Posted by: micha$

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/12/2013 02:33

Originally Posted By: Bzyku
mbank

Zmienili serwis na jakieś toporne i oczojebne gówno.
Nie musisz korzystać z nowego serwisu.
Posted by: Bzyku

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/12/2013 02:44

Ssaczu - w domu nie piździ smile

A z pracą się uwinąłem na szczęście zanim na dobre zaczęło.

Micha$ - do niedawna ciągle była możliwość korzystania ze starego serwisu. Teraz już chyba nie ma. Przynajmniej nie widzę.
Posted by: ssaczu

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/12/2013 03:18

Stary serwis dziala bo jak robilem dzis depo do buka przez p24 to mnie przenioslo na stary smile
Posted by: Bzyku

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/12/2013 04:22

Przy przelewach24 faktycznie opcjonalnie włącza się stary. Ale przy normalnym logowaniu do banku nie ma już takiej opcji.

Rzygać się chce jak muszę tam coś zrobić.
Posted by: leo-83

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/12/2013 04:32

Pod "Zaloguj się" na nowej stronie jest link do starej wersji mBanku. wink
Posted by: xqwzts

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/12/2013 04:35

https://www.mbank.com.pl/
Posted by: ssaczu

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/12/2013 04:46

Elegancko... bo mnie tez ten nowy syf wku*wial.

Zreszta to samo na skrillu badziew zrobili.
Posted by: Bzyku

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/12/2013 13:42

Originally Posted By: leo-83
Pod "Zaloguj się" na nowej stronie jest link do starej wersji mBanku. wink

Uff, dzięki. piwo

Szukałem dojścia do starej wersji na stronie głównej, a tego nie widziałem.
Posted by: xqwzts

Re: Co mnie wkurza? [44] - 06/12/2013 22:26

pogoda kopara

co to ma być laugh
Posted by: podstawek

Re: Co mnie wkurza? [44] - 09/12/2013 04:04

Musiał - tym razem mu się udało, bo ostatnio mimo jego pomocy inni nie dawali rady
Posted by: lupus

Re: Co mnie wkurza? [44] - 10/12/2013 03:39

Taka bestia mi sie marzy:

Posted by: Kielon86

Re: Co mnie wkurza? [44] - 10/12/2013 04:06

20k
Posted by: lupus

Re: Co mnie wkurza? [44] - 10/12/2013 17:24

Jezdziłbym.