Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37]

Posted by: Conrad

Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 08/05/2014 09:04

Kontynuacja poprzedniego tematu.
Posted by: Diilmach

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 08/05/2014 16:17

Potrzebuję waszej pomocy w sprawie laptopa.
Ostatnio podczas pracy wyłączył mi się całkowicie i nie mogłem go uruchomić , poczytałem w necie że to często zdarzający sięproblem i mam wyjąć baterię chwilę lapka zostawić pod ładowarką i się uruchomił.

Problem jest jednak taki że bateria praktycznie jest rozładowana..
a nie mogę jej naładować , dioda na ładowarce się pali ale dioda w laptopie od ładowania się nie pali ..Natomiast kiedy wyjmuję baterię to obie diody się palą ... Ale laptop nie chodzi.
Posted by: sh11

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 08/05/2014 23:54

mogła Ci paść całkowicie bateria, najlepiej sprawdzić na innym kompatybilnym lapku
Posted by: SZULC

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 25/05/2014 22:46

Witam wszystkich,

Czy ktoś tutaj ma może w formie elektronicznej prace na jakies 4-5 stron z tematu prawa konsumenckiego ? Dokładnie chodzi mi o szczególną ochronę praw konsumentów. Czy jest potrzebna, czy jest wazna itp. ?
Przyznam się szczerze ze zbyt pozno się obudziłem i musze szukać pomocy ;/
Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam
Posted by: kazmir

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 27/05/2014 19:48

Prośba o pomoc w głosowaniu

www.malyobywatel.pl/?go=11&lang=pl

OKS Charęż
Posted by: Poljot

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 27/05/2014 22:18

Nie mogę odpowiadać w dziale Świat Bukmacherstwa. Ktoś wie jak to zmienić? Widocznie nadal nie można na mecz.pl pisać niepochlebnych opinii na temat firm, do których linki afiliacyjne są na mecz.pl?
Posted by: rafal08

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 28/05/2014 00:44

Mozna pisac wszystko jesli ma to sens.Plakanie w temacie firmy gdzie ludzie sie prosza o konta nie ma najmniejszego sensu .Przyjacielu ludzie tam za konta placa gruba kase a Ty placzesz ze Chat jest niedostepny wtedy kiedy powinien byc lub ,ze jest zly komunikat .Litosci .Ogarnij sie .Walnij 100 madrych postow na Quasi Chat i wtedy mozliwosc pisania w SB sama powroci laugh

A na programy affiliacyjne to kazdy sie powolywal ktory nie mogl gdzies pisac a nie ma pojecia czym jest calosc mecz.pl wiec wybacz.Nie rusza
Posted by: Poljot

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 29/05/2014 14:37

To, że ludzie się proszą o konta nie znaczy, że firma nie może się poprawić. To, że limitują graczy dużo szybciej niż kiedyś jest ważna dla kogoś kto chce tam wpłacić większą gotówkę i np wchodzi na mecz.pl, żeby sprawdzić opinie o firmie. Nie napisałem nic niezgodnego z prawdą. Proszę o odblokowanie możliwości pisania w dziale Świat Bukmacherstwa. Będę już wiedział, żeby nie pisać zbyt wiele nieprzychylnie o pewnych firmach.
Posted by: wafe(L)nica

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 06/06/2014 18:09

Witam serdecznie,

Mam takie pytanko, może się znajdzie jakiś internauta co będzie w temacie,

Początkiem sierpnia chcę zrobić prezent urodzinowy mojej siostrzenicy i zabrać ją do Disneylandu, ona ma 9 lat.

I teraz potrzebuję jakiejś strony gdzie co rezerwować, hotel, bilety, interesuje mnie krótki pobyt dla 3-4 osób 1 noc, 2 dni, może być i ze śniadaniem itp i bez, zawsze idzie dać rady.

Wylot oczywiście z Polski, region Kraków-Rzeszów najlepiej.

Miał ktoś kiedyś taki przypadek, lub coś w takich sprawach jest na bieżąco typu wycieczki itp.

Dzięki, pozdrawiam.
Posted by: priboj

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 07/06/2014 09:45

potrzebuję kogoś o radę w sprawie naprawy laptopa ... ktos kto naprawia, zna się (problem z LCD-> DeLL ) ... prosze o priv .
Posted by: anmar

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 07/06/2014 10:28

http://koloroweboiska.pl/?p=1741

Pomożecie w głosowaniu? wystarczy mi jeden głos od każdego, podajemy maila i głosujemy. Bardzo mi zależy, moja była szkoła potrzebuje tego boiska!!! smile

Dziękuje za wsparcie smile
Posted by: micha$

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 08/06/2014 20:20

Originally Posted By: moc_Pierdu
Witam serdecznie,

Mam takie pytanko, może się znajdzie jakiś internauta co będzie w temacie,

Początkiem sierpnia chcę zrobić prezent urodzinowy mojej siostrzenicy i zabrać ją do Disneylandu, ona ma 9 lat.

I teraz potrzebuję jakiejś strony gdzie co rezerwować, hotel, bilety, interesuje mnie krótki pobyt dla 3-4 osób 1 noc, 2 dni, może być i ze śniadaniem itp i bez, zawsze idzie dać rady.

Wylot oczywiście z Polski, region Kraków-Rzeszów najlepiej.

Miał ktoś kiedyś taki przypadek, lub coś w takich sprawach jest na bieżąco typu wycieczki itp.

Dzięki, pozdrawiam.

Patrzyłeś na oferty biur podróży? Np. http://www.rainbowtours.pl/wyszukiwanie/...co&strona=1
Posted by: adingh

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 09/06/2014 10:24

Myślę o kupnie alkomatu. Wie ktoś ile trzeba dać za jakiś niezły alkomat ? bo na allegro jest tego pełno, ale nie wiem czy warto dawać jakąś dużą kase za taki sprzęt ? czy wystarczy taki za ok 400 zł ?
Posted by: Dziabor

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 09/06/2014 13:55

Originally Posted By: adingh
Myślę o kupnie alkomatu. Wie ktoś ile trzeba dać za jakiś niezły alkomat ? bo na allegro jest tego pełno, ale nie wiem czy warto dawać jakąś dużą kase za taki sprzęt ? czy wystarczy taki za ok 400 zł ?


jak najbardziej wystarczy taki za 400 zl.

sam posiadam taki http://allegro.pl/super-alkomat-ca-2000-100ust-fvat-gwar-wys-0zl-i4225056859.html , z tym że kilka lat temu kosztował około 300 zł. z tym że trzeba go co rok kalibrować a pierwsza kalibracja chyba gratis była w ramach gwarancji
Posted by: ArtekPotito

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 11/06/2014 00:05

Panowie trochę leniwy jestem, ale liczę na jakąś pomoc.

Szukam dwóch rzeczy związanych z Mundialem.

Po pierwsze jakiejś ciekawej analizy zespołów, szans na zwycięstwo ciekawostek itp.

Po drugie jakichś konkursów typowania wyników lub coś w stylu fantasy liga.
Posted by: craax

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 11/06/2014 11:40

witam, czy ma ktos znajomego, w rodzinie, albo sam jest jakims radca prawny, notariuszem lub osoba, ktora orientuje sie w tego typu sprawach ( spadki, darowizny, testamenty itd ) ? prosze o kontakt na priv - z gory dzieki
Posted by: mini-cab_driver

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 11/06/2014 12:40

Originally Posted By: craax
witam, czy ma ktos znajomego, w rodzinie, albo sam jest jakims radca prawny, notariuszem lub osoba, ktora orientuje sie w tego typu sprawach ( spadki, darowizny, testamenty itd ) ? prosze o kontakt na priv - z gory dzieki



Ja rowniez prosze ta osobe/y o kontakt na priv
Posted by: gumis1987

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 11/06/2014 12:55

Originally Posted By: ArtekPotito
Panowie trochę leniwy jestem, ale liczę na jakąś pomoc.

Szukam dwóch rzeczy związanych z Mundialem.

Po pierwsze jakiejś ciekawej są analizy zespołów, szans na zwycięstwo ciekawostek itp.

Pinnacle MŚ 2014
Tutaj jest kilka ciekawych artykułów, na dole analizy poszczególnych grup. Niektóre teksty mają już kilka miesięcy ale chyba warto przeczytać.
Plus aktualne wiadomości np. ze sprtowychfaktów czy mundial.goal.pl . I można się bawić w typowanie MŚ wink
Posted by: ziomal-111

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 11/06/2014 13:02

Mam problem. Nie widzę tematu w dziale Pilka Nozna na temat Mistrzostw Swiata 2014. Czy tylko ja mam ten problem czy to wina forum ?



laugh
Posted by: Danielsan

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 11/06/2014 13:50

laugh

piwo
Posted by: mazik

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 11/06/2014 14:05

Lepszego dowodu "upadku" forum sportowo-bukmacherskiego nie mogło być wink
Posted by: Aronek

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 11/06/2014 16:42

laugh
Posted by: kaka85

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 12/06/2014 11:36

Chce kupić laptopa do 1500zł. Głównie do internetu, ewentualnie jakieś gry typu PES, Manager..

Co sądzicie o tym:

http://www.x-kom.pl/p/172457-notebook-laptop-15-6-lenovo-g580h-2020m-8gb-500-dvd-rw-gf710m.html
Posted by: ms84

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 16/06/2014 22:10

Originally Posted By: micha$
Originally Posted By: moc_Pierdu
Witam serdecznie,

Mam takie pytanko, może się znajdzie jakiś internauta co będzie w temacie,

Początkiem sierpnia chcę zrobić prezent urodzinowy mojej siostrzenicy i zabrać ją do Disneylandu, ona ma 9 lat.

I teraz potrzebuję jakiejś strony gdzie co rezerwować, hotel, bilety, interesuje mnie krótki pobyt dla 3-4 osób 1 noc, 2 dni, może być i ze śniadaniem itp i bez, zawsze idzie dać rady.

Wylot oczywiście z Polski, region Kraków-Rzeszów najlepiej.

Miał ktoś kiedyś taki przypadek, lub coś w takich sprawach jest na bieżąco typu wycieczki itp.

Dzięki, pozdrawiam.

Patrzyłeś na oferty biur podróży? Np. http://www.rainbowtours.pl/wyszukiwanie/...co&strona=1


ceny w PL kosmiczne, musisz szukac promocji ale u Nas w UK dobry deal jest gdy dla dwoch doroslych + dwoje dzieci na 4 noce (5 dni wejsciowka) placisz ok 500 funa (2,5 kola) ... ja za 2+1 rok temu na tydzien placilem 3k

Originally Posted By: kaka85
Chce kupić laptopa do 1500zł. Głównie do internetu, ewentualnie jakieś gry typu PES, Manager..

Co sądzicie o tym:

http://www.x-kom.pl/p/172457-notebook-laptop-15-6-lenovo-g580h-2020m-8gb-500-dvd-rw-gf710m.html


jak za ta cene (o ile nowy) to warto, parametry w wiekszosci gites, a do tego co robisz i polowa tego by wystarczyla smile
Posted by: uho

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 17/06/2014 10:53

Planuję w czwartek podróż Katowice-Wrocław-Katowice.

Jakim środkiem lokomocji najlepiej? Biorąc pod uwagę czas, koszty, poruszanie się po samym Wrocławiu.
Różnicy między Polskim Busem (60 zł dwie os/dwie str.), a moim autkiem + opłata za autostradę, to ok 30 zł...

Czy żeby zobaczyć jakieś fajne miejsca we Wrocławiu potrzebne jest na miejscu auto, czy z Dworca PKS spokojnie ogarniemy Wrocław w jeden dzień?
Posted by: Gustawo Lima

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 17/06/2014 12:48

Originally Posted By: uho
Planuję w czwartek podróż Katowice-Wrocław-Katowice.

Jakim środkiem lokomocji najlepiej? Biorąc pod uwagę czas, koszty, poruszanie się po samym Wrocławiu.
Różnicy między Polskim Busem (60 zł dwie os/dwie str.), a moim autkiem + opłata za autostradę, to ok 30 zł...

Czy żeby zobaczyć jakieś fajne miejsca we Wrocławiu potrzebne jest na miejscu auto, czy z Dworca PKS spokojnie ogarniemy Wrocław w jeden dzień?


Nie jestem z Wrocka ale byłem pare razy i w jeden dzień to ciężko zwiedzić. Sama Panorama to dobre 2 godziny jak jest mała kolejka...
Posted by: Mitul

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 17/06/2014 21:26

nie do konca o to pyta kolega, na miejscu auto niewiele zmieni, korki okrutne wiec komunikacja nawet lepiej sie sprawdza niz wlasny srodek transportu - dlatego smialo przyjezdzaj polskim busem
Posted by: raiders_

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 20/06/2014 12:37

Panowie chcę zakupić jakiś dobry/solidny komplet kluczy nasadowych co by posłużył kilkanaście lat i w rękach się nie łamał .
Możecie coś polecić najlepiej aby były to profesjonalne klucze .W cenie do 400zl

Ostatni mój zakup okazał się mega wtopą bo nasadki pękają dosłownie przy odkrecaniu smile
Posted by: alfa

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 20/06/2014 15:59

mam bardzo podobne pytanie, bo chcę ojcu kupić http://www.castorama.pl/katalog/produkt/?sku=201948

czy coś w tym stylu, może ktoś poleci np. zestaw jakiejś innej firmy

chcę żeby to było w miarę solidne oraz w rozsądnej cenie czyli nie rzeczy ze sklepu wszystko za 5zł ani też nie profesjonalne skrzynki dla mechaników samochodowych za kilka tysięcy
Posted by: antyfutbol

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 20/06/2014 17:38

Jakiego kuriera polecacie, mam do wyslania ps3 w pudelku. Czy musze jeszcze w cos dodatkowo pakowac ? jaki koszt takiej wysylki ?
Posted by: wojkrk

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 20/06/2014 17:44

@raiders

http://www.amazon.co.uk/Bahco-Socket-Pie...+socket+set+1+2

http://www.amazon.co.uk/dp/B0001JZRYY/re...=I2SQEZI2TL93VW
Posted by: Domenico

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 22/06/2014 11:04

Zamierzam kupić jakąś kosiarkę spalinową. Przedział cenowy 1000-2000. Na allegro jest tego sporo, nie wiem na którą warto pieniądze wydać. Możecie mi coś polecić? Zastanawiałem się nad Makita lub Stiga Combi. Obie mają silnik B&S.
Z góry dzięki za pomoc.
Posted by: raiders_

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 22/06/2014 11:45

Originally Posted By: michael89
Jakiego kuriera polecacie, mam do wyslania ps3 w pudelku. Czy musze jeszcze w cos dodatkowo pakowac ? jaki koszt takiej wysylki ?

sendit.pl -logujesz się na dane z allegro lub zamawiasz z allegro ,kurier DPD wysyłka 16zl-20zl.
Posted by: wwwujek

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 22/06/2014 23:03

Pytanie do znawców FB..

Czasem na tablicy wyświetlają mi się zdjęcia z OZNACZONYMI znajomymi, ale to zdjęcie daje ktoś, kogo nie znam..

Jest opcja, że wystawiając wpis na swojej tablicy i wpisując znajomego, pojawi się to na jego tablicy, a jego znajomi to zobaczą?

W jaki jeszcze inny sposób można sprytnie przesłać treść do większej ilości osób niż np. nasi fani?
Posted by: figo29

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 23/06/2014 10:36

Iphone 5S.
W poprzednim telefonie(4S) emaile z dokumentemi w pdfie widziałem bezpośrednio na skrzynce pocztowej.W 5tce dostaje emaile z dokuemntami których nie mogę otworzyć( nie widać ich w załączniku)
Może ktoś podpowiedzieć rozwiązanie?
Posted by: figo29

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 23/06/2014 10:59

Ok mam.POnowne zainstalowanie adobe rozwiązało problem:)
Posted by: antyfutbol

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 23/06/2014 21:01

Originally Posted By: raiders_
Originally Posted By: michael89
Jakiego kuriera polecacie, mam do wyslania ps3 w pudelku. Czy musze jeszcze w cos dodatkowo pakowac ? jaki koszt takiej wysylki ?

sendit.pl -logujesz się na dane z allegro lub zamawiasz z allegro ,kurier DPD wysyłka 16zl-20zl.



A paczka musi byc jakos specjalnei zapakowana czy starczy oryginalny wyglad ?
Posted by: Maxero

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 27/06/2014 12:43

http://kaski-sklep.pl/pl/sluchawki-do-ka...-przylepcu.html

kto wie jak nazywa się wtyk jakim zakończone są te słuchawki ? sklep nie udzielił mi takiego info ....
Posted by: Blancorn

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 06/07/2014 21:31

chciałbym kupić poniższą koszulkę - jednak oferowana jest w sprzedaży tylko w US and A...
Macie może kogoś kto byłby w stanie to kupić i wysłać do PL, ewentualnie ile taka przyjemność kosztuje?

z góry dzięki za pomoc...
Posted by: Kameleon

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 07/07/2014 10:42

Zakupiłem szafke wraz z umywalka - po przesylce okazalo sie ze umywlka nie odpowiada tej przedstawionej na zdjeciach i towar odesłalem. Kurier zabral (bylo zaznaczone ze zawartosc paczek jest delikatna) ale po zwrocie okazalo sie ze umywalka dojechala w calosci a szafka poobijana i rozklejona. Zostal spisany protokol szkody i zlozylem reklamacje w dhlu. I teraz moje pytanie - co z ta szafka ? W tej chwili lezy na magazynie i jest czyja wlasnoscia? Moja, sklepu czy dhla ktora ma zwrocic jej koszty a ma na to 30 dni.
Posted by: Biszop

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 07/07/2014 18:16

Do ludzi z Lublina i okolic smile
Szukam firmy elektrycznej lub elektryków do pracy - układanie instalacji/przewodów - na sporej budowie w Lublinie.

Gdyby ktoś mógł polecić jakąś firmę elektryczną lub ekipę elektryków byłbym wdzięczny.
Kontakt na priv.
PILNE!
Posted by: Jose

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 09/07/2014 20:24

Cytat:
1 - "lower tempo" instead of "higher tempo" in original and 2 - added "be more expressive"


jak to przetłumaczyć w kontekście ustawiania taktyki w grze FM 2014?

nie potrafię tego rozgryźć wink
Posted by: Danielsan

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 10/07/2014 13:47

Możecie polecić jakąś aplikację z mapami Europy (nawigację) na androida, która nie potrzebuje połączenia z netem?

telefon htc one
Posted by: LED

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 10/07/2014 16:14

Ktoś się orientuje czy w centrum Warszawy dalej obowiązują bezpłatne parkingi w weekend?

https://www.warsawtour.pl/niezb-dnik/jak-porusza-si-po-warszawie/parkowanie-1511.html
Posted by: Jiinx

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 10/07/2014 19:40

Ostatnio mam problem na youtube. Jeżeli uruchomie jakikolwiek filmik i najade kursorem na pole ekranu (powiedzmy chce przewinąc do przodu, zapauzować, etc..) to automatycznie przewija mi całą stronę na sam dół.. WTF?
Posted by: KeeP

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 10/07/2014 20:19

Originally Posted By: LED
Ktoś się orientuje czy w centrum Warszawy dalej obowiązują bezpłatne parkingi w weekend?

https://www.warsawtour.pl/niezb-dnik/jak-porusza-si-po-warszawie/parkowanie-1511.html


w weekendy i święta za darmo
Posted by: andrzejek_84

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 10/07/2014 21:14

Originally Posted By: Danielsan
Możecie polecić jakąś aplikację z mapami Europy (nawigację) na androida, która nie potrzebuje połączenia z netem?

telefon htc one


sygic
Posted by: fart?

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 11/07/2014 11:20

czesc mam pytanko gdzie moge pozyczyc 1500zl ? bez biku itp , mam stala umowe o prace pomozcie czas nagli...
Posted by: Szewa

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 11/07/2014 17:26

Ktoś poleci jakąś kamerę samochodową?

Warto w to inwestować majątek, czy taka za 200-300 PLN wystarczy?
Posted by: gnacik

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 11/07/2014 23:28

Kup pierwszą lepszą aby mogła nagrać chociaż z 1h w HD i styknie :-) Ja czasem używam GoPro, ale u mnie to inna bajka :-)
Posted by: radeke

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 12/07/2014 14:37

Originally Posted By: gnacik
Ja czasem używam GoPro, ale u mnie to inna bajka :-)


Napisz coś więcej proszę o tej kamerce, bo wstępnie się nad nią zastanawiam (do sportu), jaki masz model i jak się sprawuje ?
Posted by: gnacik

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 12/07/2014 14:59

Originally Posted By: radeke
Originally Posted By: gnacik
Ja czasem używam GoPro, ale u mnie to inna bajka :-)


Napisz coś więcej proszę o tej kamerce, bo wstępnie się nad nią zastanawiam (do sportu), jaki masz model i jak się sprawuje ?


Ja mam Hero 2, w sumie spoko, jednak na moje słabo radzi sobie z gorszym oświetleniem, za słabo. Teraz czekam na Hero 4, ma być niebawem to sobie kupię, póki co męczę się z tym co mam :-) Tak ogólnie sprzęcik fajny, koniecznie dokup akumulatorki, bo dość szybko padają, no chyba, że nie chcesz kręcić dłuższych filmów :-)
Posted by: radeke

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 12/07/2014 15:15

Originally Posted By: gnacik
Originally Posted By: radeke
Originally Posted By: gnacik
Ja czasem używam GoPro, ale u mnie to inna bajka :-)


Napisz coś więcej proszę o tej kamerce, bo wstępnie się nad nią zastanawiam (do sportu), jaki masz model i jak się sprawuje ?


Ja mam Hero 2, w sumie spoko, jednak na moje słabo radzi sobie z gorszym oświetleniem, za słabo. Teraz czekam na Hero 4, ma być niebawem to sobie kupię, póki co męczę się z tym co mam :-) Tak ogólnie sprzęcik fajny, koniecznie dokup akumulatorki, bo dość szybko padają, no chyba, że nie chcesz kręcić dłuższych filmów :-)


Dzięki gnacik. A jeśli chodzi o jakość obrazu podczas nagrywania w ruchu gdzie wiadomo cały czas się trzęsie (głównie podczas biegu) jesteś w stanie coś napisać jak się sprawuje ?
No i przy okazji pyt. o Twój sprzęt czy może będziesz nosił się z zamiarem sprzedaży Hero2 jak już nabędziesz Hero4 ? tongue
Posted by: Akhu

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 23/07/2014 15:05

Jest może na sali jakiś kreatywny grafik komputerowy?
Posted by: anfa_

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 26/07/2014 20:57

Czy jest ktoś w Stanach zjednoczonych i mógłby odebrać w całości opłaconą paczkę z e-bay? chodzi o główkę i shaft do lacrosse'a. Są zamówione z ebay ale okazało się, że moja znajoma musi wrócić do PL w trybie pilnym i teraz nie mam jak zrealizować zamówienia. Będę wdzięczny za pomoc.
Posted by: nOcnY

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 03/08/2014 21:11

Kiedyś był temat o zegarkach - podrzucie link.
Posted by: xqwzts

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 03/08/2014 21:46

google.pl i wpisać:

zegarki site:mecz.pl


wink
Posted by: nOcnY

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 04/08/2014 09:56

Szybciej poszło - przejrzałem 8 stron TiO i znalazłem!
Posted by: TriumfWoli

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 06/08/2014 03:27

Lecial ktos ostatnio Lufthansa ?
Jak z alkoholem w klasie economy ?

Z zasady nie pijam piwa w samolocie, a czyms bym sie znieczulil do snu.
Posted by: Mitul

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 06/08/2014 08:51

Originally Posted By: TriumfWoli
Lecial ktos ostatnio Lufthansa ?
Jak z alkoholem w klasie economy ?

Z zasady nie pijam piwa w samolocie, a czyms bym sie znieczulil do snu.


nie ma najmniejszego problemu - tylko na bardzo krótkich lotach moze byc problem, wszystkie pozostałe to piwo/wino a na dluzszych nie ma problemu z mocniejszymi alkoholami rowniez - wodka/whisky/gin - zalezy od samolotu smile
Posted by: moldefk

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 06/08/2014 13:00

witam, chciałem przejechać z jednego dużego miasta polski do innego...nie chce jechac pkp, i pomyslałem o wypożyczeniu samochodu. opłaca się takie coś ? wynając powiedzmy na 3-4 godziny samochód pokroju jariski ? że odpieram w jednym oddaję w drugim ? jeśli się to płaca to jaki koszt i jakąs firmę polecacie. dzięx
Posted by: Mitul

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 06/08/2014 13:08

w standardowych Avis-ach, Hertzach itp zdecydowanie sie nie oplaca, ale moze sa jakies mniejsze, lokalne wypozyczalnie gdzie to ma sens - moim zdaniem raczej nie w PL
Posted by: Goget

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 06/08/2014 13:16

Na godziny to raczej nikt nie wypożycza tylko na dzień minimum. Podejrzewam, że mało jest firm, które umożliwiają odbiór kluczyków w jednym mieście i oddanie auta w drugim. Kwestia tego czy się to "opłaca" to już pojęcie względne, na pewno wyjdzie dużo drożej niż PKP wink

Może znajdziesz kogoś na BlaBlaCar kto Cię podwiezie.
Posted by: wwwujek

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 07/08/2014 17:47

Panowie, ma ktoś wiedzę na temat uprawnień G1/G2/G3? Czy one są niezbędne do świadczenia usług np. instalacji elektrycznych w domach, instalacji CO i gazowych?

Do tego są jeszcze jakieś E i D. A także jakieś SEP.. Masakra.

Mój Ojciec potrafi to robić, ma doświadczenie "po znajomych".. Prowadzi też działalność gospodarczą. Żeby mógł wystawiać na takie usługi fakturę, KONIECZNIE musi mieć kurs i uprawnienia czy jak to wygląda?

Gdzie szukać informacji na ten temat? Wszystko co znajduję w sieci to raczej oferty szkoleń, ale nic o tym czy trzeba czy niekoniecznie.. Było coś o uwolnieniu zawodu np. elektryka, ale jak to się ma do rzeczywistości?

Pozdrawiam i liczę na pomoc.
Posted by: Biszop

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 07/08/2014 22:11

Uprawnienia do 1kV w zupełności wystarczą, linii energetycznych obsługiwać nie można, ale do usług elektrycznych wystarczy.
Trzeba zdać egzamin SEP, koszt stokilkadziesiąt złotych.
Posted by: wwwujek

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 07/08/2014 23:16

Originally Posted By: Biszop
Uprawnienia do 1kV w zupełności wystarczą, linii energetycznych obsługiwać nie można, ale do usług elektrycznych wystarczy.
Trzeba zdać egzamin SEP, koszt stokilkadziesiąt złotych.


Czyli SEP czy to G1/G2/G3?

A jak jest z pracą hydraulika do kompletu?

Podsumowując.. Jak się ma do 1kV to spokojnie instalacje w domach można robić. Czyli G1. G2 to ciepłownictwo, a G3 to gaz.. Jeszcze jest jakieś E i D.. ?
Posted by: Conrad

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 11/08/2014 19:56

Bawił się ktoś może w archiwizację ("transfer do wersji cyfrowej") starych zdjęć poprzez skanowanie negatywów? Jest jakiś dobry sprzęt w normalnej cenie godny polecenia?
Posted by: Pawel K

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 11/08/2014 22:13

E i D dotyczą elektryczności.
E - eksploatacja
D - dozór
Posted by: lupus

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 12/08/2014 08:34

Czesc

Czy w tych wszystkich e bookach czo szukacie, czytacie, znajde tez przewodniki?
Posted by: sh11

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 12/08/2014 13:00

Wujek, zadzwon sobie tutaj, na pewno udziela Ci odp.
http://www.sep.katowice.pl/

moim zdaniem podstawowy egzam (G1/E) daje Ci możliwośc legalnej pracy przy takich instalacjach / urzadzeniach ale z wystawianiem faktury to nie mam pojecia. Raczej na pewno taki papier nie wystarcza do wytawienia zadnych papierow z przeprowadzonych prac
Posted by: Kukis

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 13/08/2014 20:14

Jakiś nocleg na parę dni w Krynicy Zdrój ktoś poleci? Najlepiej jakby był stół do bilarda w pensjonacie/domku/motelu/czymkolwiek i łazienka w pokoju. Do 60 zł za noc, w miarę blisko centrum.
Posted by: Borinho

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 13/08/2014 21:00

Panowie jeśli ktoś ma konto na allegro i z 50 komentarzy pozytywnych chcę zarobić 30 zl za 2 minuty pracy to proszę o kontakt na gadu gadu
51187881
Posted by: Conrad

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 27/08/2014 16:45

Można gdzieś w Polsce kupić stare karty SD (ale nowe, w oryginalnym opakowaniu) o _bardzo_ małej pojemności typu 16MB?
Posted by: wwwujek

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 28/08/2014 14:11

Szukam kogoś z Gdańska, kibica Lechii (chodzi na mecze), kto ma pojęcie o uplodzie danych na serwer przy pomocy np. Filezilla, kto ma szybkie łącze, kto potrafi posklejać video z kilku części, połączyć w jedno bez utraty jakości itd..

Zajęcie płatne.

Proszę o kontakt.
Posted by: Borinho

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 30/08/2014 10:02

Witam kto ma allegro i payu właczone potrzebuje pilnie pomocy
pisać na gadu gadu : 51187881 lub dzwonic 797 988 689
zapłacę za pomoc 60 zł 6 minut fatygi
Posted by: Isildur

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 07/09/2014 12:26

Witam

Zna ktoś jakieś strony o turystyce, podróżowaniu gdzie ludzie wrzucają opisy wycieczek na których byli, zdjęcia ogólnie żeby były jakieś przydatne informacje o danym kraju, regionie

Głównie chodzi mi o europe
Posted by: Danielsan

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 07/09/2014 13:00

tu znajdziesz:
http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,138262,16480686,_To_trzeba_sobie_wychodzic___Ranking_najciekawszych.html
Posted by: LED

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 07/09/2014 13:33

Na stronce i na forum fly4free znajdziesz relacje łącznie z cenami.
Posted by: Isildur

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 08/09/2014 15:11

Dzięki panowie, o to mi dokładnie chodziło piwo
Posted by: figo29

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 09/09/2014 15:44

Panowie,
Czy może ktoś polecić jakiś dobry słownik angielsko-polski działający of line na zasadzie tłumacza google?Zalezy mi aby była możliwość przetłumaczenia dużych fragmentów tekstów w jedną i drugą stronę.
Dzieki za pomoc
Posted by: figo29

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 10/09/2014 20:48

Panowie,
Naprawdę nikt nie jest w stanie polecić jakiś dobry program???
Posted by: KeeP

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 11/09/2014 16:50

Originally Posted By: Isildur
Witam

Zna ktoś jakieś strony o turystyce, podróżowaniu gdzie ludzie wrzucają opisy wycieczek na których byli, zdjęcia ogólnie żeby były jakieś przydatne informacje o danym kraju, regionie

Głównie chodzi mi o europe


http://gdziewyjechac.pl/

Wędrowne Motyle wymiatają wink
Posted by: Blazzz1

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 11/09/2014 18:15

Originally Posted By: figo29
Panowie,
Naprawdę nikt nie jest w stanie polecić jakiś dobry program???


https://translate.google.pl/ ? zawsze coś
Posted by: Blazzz1

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 11/09/2014 18:16

ok, sorry, chodziło o offline grin
Posted by: radeke

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 13/09/2014 22:51

gnacik/inni czy montujesz/cie filmy z GP ? Coś prostego w obsłudze ktoś poleci, tak aby można było poskładać kilka w jedną całość, poprzeplatać to zdjęciami, wrzucić jakieś slow motion i podłożyć jakąś nutkę ? Dopiero zaczynam zabawę także dajcie jakieś rady/poradniki/instruktaże onlinowe proszę czytam
Posted by: radeke

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 13/09/2014 22:52

*czym montujesz...
Posted by: mat2000

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 14/09/2014 08:30

Mam prośbę w tym samym temacie.
Poszukuję programu który przyspawa mi trwale i w prosty sposób napisy (tłumaczenie) do filmu. Szukałem, ale z tego co zrozumiałem trafiłem tylko na takie, które obsługują tylko .avi (mi zależy również na .mkv i .mp4)
Najlepiej oczywiście freeware albo przynajmniej łatwo osiągalny wink
Posted by: **Łuki**

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 14/09/2014 18:45

Panowie potrzebuje opinie o samochodzie Audi A3 2.0 benzyna 2007 rok. Mial ktos przyjemnosc jezdzic ? Jak sie silnik sprawuje? Ogolnie zachowanie na drodze, takie podstawowe informacje ktore mi pomoga. Szukam w necie ale opinie jakies stare. Dodam jeszcze ze auto w automacie. Z góry dzieki za pomoc smile piwo
Posted by: gnacik

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 15/09/2014 18:10

@radeke - Ja używam Adobre Premiere oraz After Effects do efektów, program niestety jest płatny. Ale jak chcesz coś prostego to na YouTube masz webowy program do prostego montażu. Obsługi nauczysz się w kilka minut :-)
Posted by: Self-Confident

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 18/09/2014 08:29

witam, mam pytanie do expertow odnosnie squasha, ponizej obrazek pomocniczy tongue

A wiec dla kogos jest punkt dla odbijajacego czy drugiej osoby, jesli odbijajacy tak uderzy pilke ze ta odbijajac sie od sciany wracajac przeleci w ogole na zewnatrz sali, bo zakladam ze ta scianka na przeciw scianki o ktora sie odbija ma tam np 2 metry wysokosci a potem do sufitu nei ma nic. JEsli ktos wie i ma do tego jakies potwierdzenie z regulaminu to bylbym wdzieczny

Posted by: kttl22

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 19/09/2014 02:16

Włochate, ale jednocześnie nie istnieje. Poszukiwane zarówno żywe jak i martwe. Zamknięte w zatrutym pudełku, ratowane przez swojego mordercę.
Posted by: eroll

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 21/09/2014 15:05

Orientujecie się panowie czy gdzie najlepiej wyszukać (przez neta , jakieś agencje) mieszkania do remontu w Warszawie, chciałbym kupić jakąś kawalerkę a że sam zajmowałem się remontami liczę że na takiej opcji wyjdę najlepiej , bo koszt robocizny minimalny.
Posted by: shatig

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 23/09/2014 22:11

Originally Posted By: Self-Confident
witam, mam pytanie do expertow odnosnie squasha, ponizej obrazek pomocniczy tongue

A wiec dla kogos jest punkt dla odbijajacego czy drugiej osoby, jesli odbijajacy tak uderzy pilke ze ta odbijajac sie od sciany wracajac przeleci w ogole na zewnatrz sali, bo zakladam ze ta scianka na przeciw scianki o ktora sie odbija ma tam np 2 metry wysokosci a potem do sufitu nei ma nic. JEsli ktos wie i ma do tego jakies potwierdzenie z regulaminu to bylbym wdzieczny



Jeżeli piłka przekroczy dowolną linię autową, traci się punkt. W tym przypadku odbijający zagrywa w aut, więc on traci punkt. Przynajmniej według http://www.squash3miasto.pl/Zasady-gry/zasady-gry-squash.html
Posted by: Skorpion BB

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 29/09/2014 18:46

Witam. Moje pytanie pewie wyda sie dziwne ale może ktos będzie wiedział o co chodzi. A wiec tak. Od 2 dni w kuchni pojawiają mi się...muchy. I to takie dosyc spore. Najlepsze jest to,ze gdy mam otwarte okno nie ma ich. Gdy zamkne i zrobie się cieplej to na oknie pojawiaja się. I to kilka a nawet kilkanaście. Skad one kurwa sie biorą?? Od razu mówie,ze nie mam śmieci na podłodze itp. Jest możliwosc aby wlatywały przez kratke wentylacyjną??(mam taką w kuchni właśnie) To sie dzieje tylko w kuchni. W pokojach nie mam takiego kłopotu. Kurcze najlepsze,że właśnie od 2 dni tak jest. Jest to denerwujące,że takie muszyska mi latają. Jak ktoś ma jakiś pomysł skąd i jak sie pozbyc z góry dzięki.
Posted by: micha$

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 02/10/2014 20:32

Mogły się gdzieś zagnieździć - np. w słoiku itp. Jak się pozbyć?
1. Zrobić porządek w szafkach, szufladach, w szparach itp.
2. Kupić lepy na muchy albo trutki (np. w kształcie księżyca - wystarczy, że mucha dotknie i pada)
3. Wpuścić pająki
Posted by: Czesiek41

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 08/10/2014 11:56

witam potrzebuje pomocy ! Albowiem potrzebuje osoby ktora za jakas oplata napisalabymi list do pracodawcy po Angielsku w ktorym wytlumaczyla by mu problemy i sytuacje w ktorej sie obecnie znalazlem nic wiele nie skomplikowanego ale chcialbym zrobic to dobrze i bez wiekszych bledów stylistycznych a ze nie pisalem takich rzeczy wogole to wolabym jakby ktos by mi pomogl w przygotowaniu tego. Jakby ktos sie czul na silach to niech odezwie sie na priv to pogadamy
Posted by: Take It

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 08/10/2014 12:51

no tak czesiek.... z angielskim problemy, z polskim problemy.
Posted by: Czesiek41

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 08/10/2014 12:54

ale za to mam fantazje smile
Posted by: john

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 12/10/2014 13:27

Ma ktoś albo wie gdzie obejrzeć dzisiejsze Cafe futbol...??
Posted by: raiders_

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 15/10/2014 21:24

Panowie potrzebny tytuł piosenki gdzie w refrenie są strzały z broni , jak dobrze kojarzę piosenka z gatunku rap/rock made in USA.

Mam tytuł na końcu języka ale nie mogę przypomnieć sobie od 2 dni laugh
Posted by: Akhu

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 15/10/2014 21:30

M.I.A. - paper planes? grin
Posted by: raiders_

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 15/10/2014 21:31

Originally Posted By: raiders_
Panowie potrzebny tytuł piosenki gdzie w refrenie są strzały z broni , jak dobrze kojarzę piosenka z gatunku rap/rock made in USA.

Mam tytuł na końcu języka ale nie mogę przypomnieć sobie od 2 dni laugh


DObra mam

M.I.A. - Paper Planes qwa skleroza grin
Posted by: raiders_

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 15/10/2014 21:31

LOL aku piwo aplauz
Posted by: Akhu

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 15/10/2014 21:32

Było nie dumać dwa dni, tylko od razu pisać.
Mecz.pl zna odpowiedzi na każde pytanie grin
Posted by: Self-Confident

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 19/10/2014 12:26

Szukam jakis doswiadczonych producentow bimbru smile

z czego najlepiej robic i jakis model budowy takiego malego sprawdzonego bimbrownika
Posted by: Czesiek41

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 20/10/2014 13:39

mam pytanie jak adresujemy list do firmy po angielsku i piszemy adres ale byl jeszcze jakis przedrostek ktorego uzywalo sie jak chcialo sie podkreslic do kogo dokladnie ma trafic przed jego imieniem i nazwiskiem wie moze ktos
Posted by: Danielsan

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 20/10/2014 14:16

Originally Posted By: Czesiek41
mam pytanie jak adresujemy list do firmy po angielsku i piszemy adres ale byl jeszcze jakis przedrostek ktorego uzywalo sie jak chcialo sie podkreslic do kogo dokladnie ma trafic przed jego imieniem i nazwiskiem wie moze ktos
Attn. odpowiednik naszego "DW" - do wiadomości
Posted by: Conrad

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 24/10/2014 18:39

http://kzok.cbslocal.com/

U mnie coś nie chce działać, wie ktoś jak to uruchomić by można było słuchać na żywo?
Posted by: Mike Avdi

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 25/10/2014 21:19

Czy ktoś miał do czynienia z nr tel. +48 666 456 456 ?
Zostały wysłane sms'y z kodem (mieszanina liter i cyfr) własnie pod ten numer bez wiedzy użytkownika z telefonu z Androidem...
Posted by: Goget

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 25/10/2014 23:36

Originally Posted By: Mike Avdi
Czy ktoś miał do czynienia z nr tel. +48 666 456 456 ?
Zostały wysłane sms'y z kodem (mieszanina liter i cyfr) własnie pod ten numer bez wiedzy użytkownika z telefonu z Androidem...


http://enumery.pl/666456456,nr,kto,dzwonil
Posted by: Kretol

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 27/10/2014 23:48

poproszę o głos na zdjęcie z tego linku, nie trzeba się rejestrować można zalogować przez fejsa na chwilę żeby oddać głos

http://rainbow787.fly4free.pl/zdjecie/6617/konkurs-rainbow-tours-meksyk/?c=rainbow787
Posted by: wwwujek

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 04/11/2014 22:40

Poradźcie..

Mam do sprzedania narty Atomic SX7 supercross (166) i buty Salomon PERF 2..

Ile za to mogę chcieć? Narty były na stoku RAZ, dosłownie raz.. W dodatku 30 minut.

Doradźcie proszę.
Posted by: Dziabor

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 13/11/2014 14:55

Potrzebuję o radę jaki internet przenośny wybrać, chodzi o tego pendriva gdzie będzie on używany tylko w jednym laptopie. Byłem w playu 15 zl za 5 GB plus 80zl właśnie za pendriva. Dobra opcja? Polecacie coś innego? Zaraz w sumie święta i zaczną się różne inne oferty i może warto poczekać i będą oferty gdzie można taki internet wziąć za darmo na kilka miesięcy?
Posted by: Dziabor

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 13/11/2014 14:55

pisząc pendriva mam na myśli modem oczywiście smile
Posted by: Conrad

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 15/11/2014 00:53

Ważne jest też gdzie będziesz go używał, od "podstawowej" lokalizacji po wszystkie dodatkowe. W zależności od tego wybrałbym sieć. Tutaj możesz sprawdzić lokalizację wszystkich stacji bazowych (BTSów):

http://beta.btsearch.pl/
Posted by: Jiinx

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 18/11/2014 11:31

posiadam rachunek na pekao24 i załozyłem sobie fundusz inwestycyjny - pioneer gotówkowy. jakaś tam sumka mi sie zebrała i mam pytanko. jak długo trzeba czekać, po zleceniu sprzedania jednostek, zanim przelew pojawi sie na koncie? zlecenie puściłem w niedzielę wieczorkiem a dziś wtorek i dalej nic. niby na tamtym funduszu jest jakaś informacja, że jednostki zostały zarezerwowane i w zleceniach też widnieje, że jest w trakcie tylko mam pytanie jak dlugo? dzień, dwa a może tydzień?
Posted by: andrzejek_84

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 18/11/2014 21:17

min 3 dni robocze w takich funduszach
Posted by: Bazgal

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 19/11/2014 14:38

Hej, czy możecie pomoc mi w wyborze Drukarki ? Mam dotację i muszę wydać 800-1200 zł na drukarkę

Priorytetem jest Gwarancja oraz tani koszt eksploatacji.
Drukowane będzie około 100-300 stron miesięcznie ( normalny czarno biały druk)

Zastanawiam sie nad

Epsonem L550 czy możecie coś lepszego poradzić ?
Posted by: LED

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 20/11/2014 10:07

Dla czarno-białego druku tylko laserowa.
Posted by: Conrad

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 20/11/2014 13:43

Originally Posted By: LED
Dla czarno-białego druku tylko laserowa.


Dokładnie. Jeśli tylko B&W to laser brać.

Warto też się zastanowić nad takimi funkcjami jak automatyczny druk dwustronny - szczególnie przydatne jeśli coś dłuższego chcesz na próbę wydrukować.
Posted by: KeeP

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 20/11/2014 20:50

jak koszty eksploatacji to zdecydowanie Brother...za tą kasę będziesz miał full wypas z wifi, podajnikiem automatycznym i drukiem dwustronnym...oczywiście mówię o wielofunkcyjnym urządzeniu..

tonery startowe są pełne, nie tak jak w innych firmach, gdzie starczają na 100 kartek laugh
Posted by: Conrad

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 20/11/2014 21:15

Też bym zdecydowanie polecał Brothera, ich drukarki wielofunkcyjne są bardzo dobre. Porządna firma.

Warto też dodać, że podajnik na papier jest z prawdziwego zdarzenia i w całości schowany w drukarce. A nie jak w niektórych modelach innych firm, gdzie papier wystaje i sterczy na zewnątrz urządzenia.
Posted by: micha$

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 20/11/2014 21:15

Originally Posted By: Conrad

Warto też się zastanowić nad takimi funkcjami jak automatyczny druk dwustronny - szczególnie przydatne jeśli coś dłuższego chcesz na próbę wydrukować.
Nieautomatyczny też jest dobry - większość oprogramowań już to ogarnia.
Posted by: gnacik

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 20/11/2014 21:47

To niech poleci ktoś jakiś jak najmniejszy model laserowego B&W. Drukarki używam kilka razy w miesiącu aby wydrukować jakąś fakturę i tyle, więc wolę zaoszczędzić i nadwyżkę wydać na piwo :-)
Posted by: LED

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 21/11/2014 03:14

HP LaserJet Pro P1102w

Nie ma nic lepszego w tej cenie, koszty eksploatacji groszowe!
Posted by: raiders_

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 21/11/2014 14:57

Originally Posted By: LED
HP LaserJet Pro P1102w

Nie ma nic lepszego w tej cenie, koszty eksploatacji groszowe!
Ty chyba nigdy nie miałeś drukarki HP ... to najdroższe drukarki do utrzymania za raz za nimi albo i na równi Epson .

Jeśli chodzi o koszta użytkowania to zdecydowanie Brother

Dwa to drukarki HP na zamiennikach długo nie pojadą 1-2 podmiany oryginału na zamiennik i drukarka przestaje działać .Tak teraz HP robi sprzęt .Przetestowane w domu jak i u żony w pracy .
Posted by: LED

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 21/11/2014 15:12

Mam ją to polecam. To jest drukarka laserowa, a nie atramentowa, gdzie dysza się zatyka po dwóch miesiącach. A tutaj koszt tonera na 2200 stron to 10-15 zł smile
Posted by: gnacik

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 12/12/2014 13:08

Był tu kiedyś temat o zegarkach, pamięta ktoś jak się nazywał, bo wyszukiwarka nie pomaga mi go odnaleźć...

"Zegarek" - http://mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=779731&page=12
Posted by: MDSSDM

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 14/12/2014 10:25

Witam

Panowie taka sprawa,
Przebywam aktualnie w Holandii w Lisse i chciałbym sobie kilka meczyków dziś puścić niestety nie wiem przy jakiej ulicy znajduje sie punkt.
Zna ktos moze Holenderski i jest wstanie to znaleźć na necie, ja próbowałem ale bez efektu niestety!
Posted by: chudy

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 14/12/2014 19:05

Pytanie do ludzi grających w PRo Evolution Soccer 2015:
Gdzie znajdę opcje ustawienia akranu, tzw. zmiany rozdzielczości i włączenie full screen.

Póki co kiedy odpalam grę przez Steam to otwiera mi się okno z grą i mogę jedynie powiększyć okno gdzie zostaje pasek okna i widzę pasek startowy windowsa.

Grę posiadam od paru dni, trochę szperałem na forach ale połowicznie opisany jest ten problem jakże odpowiedź jak to zmienić.

Jeśli jest większe grono graczy PES2015 to jestem za tym żeby stworzyć temat i podyskutować trochę bo na większości for o tej grze piszę głównie gimbaza niezrozumiałym językiem wink
Posted by: wHiTe_StAr

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 22/12/2014 10:08

Wie ktoś jak można oglądać kanał TVN24 Biznes i świat online?
Posted by: Conrad

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 23/12/2014 12:21

IPLA?

Ostatnio patrzyłem jak przez ipada zagranicą oglądać tv. Np. Fakty obejrzysz bez problemu, ale TVN24 już trzeba być w Polsce lub płacić abonament by obejrzeć poza krajem. Natomiast pytanie cy kanał Biznes jest w ogóle dostępny online? Ja bym sprawdził ten IPLA oraz bezpośrednio TVN. Jak tam nie ma to pewnie tylko mniej oficjalne sposoby wchodzą w grę.
Posted by: wHiTe_StAr

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 23/12/2014 13:50

Problem IP omijam programem BartVPN. Na Ipli tego kanału oczywiście nie ma bo to przecież nie ta rodzina, ale co gorsza na TVN player nawet nie ma czego już zrozumieć nie potrafię.
Nie będe ukrywał, chodzi mi tutaj o mniej legalne sposoby typu weeb.tv (które niestety tego kanału nie posiada). Swego czasu krążył po forum jakiś link do opdpowiednika weeba, więc pewnie parę takich stron jeszcze się znajdzie, może więc ktoś udostępnia ten kanał
Posted by: john

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 28/12/2014 18:12

Siema, zna się ktoś na exelu??

sprawa wygląda tak, mam arkusz w których jest ok 4k wierszy i kilkadziesiąt kolumn,...zaznaczyłem sobie kilkaset komórek kolorem żółtym teraz chciałbym skopiować tylko komórki żółte da się tak???

inaczej musiałbym pozaznacza wszystkie ręcznie i dopiero kopiować...
Posted by: u

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 28/12/2014 23:06

Originally Posted By: john
Siema, zna się ktoś na exelu??

sprawa wygląda tak, mam arkusz w których jest ok 4k wierszy i kilkadziesiąt kolumn,...zaznaczyłem sobie kilkaset komórek kolorem żółtym teraz chciałbym skopiować tylko komórki żółte da się tak???

inaczej musiałbym pozaznacza wszystkie ręcznie i dopiero kopiować...


"Filtrowanie według koloru komórki, czcionki lub zbioru ikon"

http://office.microsoft.com/pl-pl/excel-help/filtrowanie-danych-w-zakresie-lub-tabeli-HP010073941.aspx#BMfilter_by_cell_color,_font_color,_or_
Posted by: moldefk

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 29/12/2014 18:36

witam ja z dośc niecodzienna prośbą...posypały mi sie plany sylwestrowe, a że nie chce tego dnia siedzieć w domu, skoro cały świat od buszmenów z vanuatu po los angeles sie bawi, to poszukuje jakiejs miejscówki we wrocławiu ...może jakaś brac mecz.pl wybiera się na balet do któregos z klubów albo na rynek, ewentualnie jakąś domówke robi i przygarnie kulturalnego młodego faceta po starej znajomości z mecz.pl...
Posted by: Piostar

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 29/12/2014 18:46

Przykra sprawa, że co rok masz ten problem frown

"Panowie, idzie ktoś na rynek we wrocławiu ? nie mam sie gdzie podziać, może ktoś robi domówke i może wkrcic kolege po fachu ?"
Posted by: moldefk

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 29/12/2014 19:12

no niestety tak się życie potoczyło. Ale może dzieki temu apelowi jeszcze nie wszystko stracone...wszak brac mecz.pl znana jest z tego, że nie jednemu w potrzebie pomogła...
Posted by: sh11

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 29/12/2014 22:47

Ma tu ktoś może kontakt z użytkownikiem wwwujek ? Typu gg lub coś alternatywnego dla forum smile
Posted by: Bezdomny

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 30/12/2014 11:22

Jak rozwiązać problem z java script 0?
Z góry dziękuje i pozdrawiam
Posted by: Tom182

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 05/01/2015 15:05

Originally Posted By: Bezdomny
Jak rozwiązać problem z java script 0?
Z góry dziękuje i pozdrawiam
http://www.articlesphere.com/pl/Article/How-to-Solve-the-Javascript-Void-0--Problem/196305
Posted by: Krystian

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 07/01/2015 13:27

Panowie ile w tym momencie kosztuje wzięcie instruktora na stoku (narty) na godzinę?
Posted by: rafal08

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 07/01/2015 13:36

Rozne sa ceny bo zalezy gdzie to ma byc .Generalnie przy 1 osobie najmniej sie oplaca 70-90 PLN .Przy dwoch 120-140
Posted by: mat2000

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 10/01/2015 09:57

Szybkie pytanie.

Czy korzystając ze skrilla/netka przy wpłacie do buka/pokerroomu widzi on nasze imie i nazwisko ewentualnie inne dane? Czy tylko maila?
Posted by: bazyl

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 11/01/2015 23:26

ktos wie co zrobic zeby przeczytac caly artykul bez placenia?
http://wyborcza.pl/1,75400,17238237,Predkosc_nadswietlna_istnieje_i_wiem__jak_jej_uzyc.html#BoxSlotI3img
Posted by: adasgti

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 14/01/2015 13:55

Panowie potrzebuje w umiejetny sposob przelac dosyc duzo kasy z jednego buka do drugiego, poniewaz w tym gdzie mam pieniadze dzieje sie zle tzn nie wyplaca...
prosze o kontakt na priv jesli ktos moglby mi pomoc
Posted by: Poljot

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 14/01/2015 18:35

Chętnie poznam ten inteligentny sposób inny od stawiania na przeciwległą stronę, ale tu nigdy nie masz pewności jak potoczy się mecz i możesz tylko zwielokrotnić sumę na koncie, z którego nie możesz wypłacić.
Posted by: adasgti

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 14/01/2015 21:45

no wlasnie, ale moze mozna jakos zminimalizowac ryzyko?

Marza bukow to pestka. moge to stracic. problem polega na tym by przetransferowac ta kwote zanim juz wogole nie bede mogl sie tam zalogowac?

jakies pomysly?

lepiej w miare rowne kursy grac i liczyc na farta, czy moze grubsze stawki na faworytow i czekac na potkniecie?
Posted by: bolo_lacznik

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 14/01/2015 22:43

adasgti, tu nie radio ani tv, możesz śmiało zdradzic nazwę tego buka co nie wyplaca i nikt Cie nie pozwie o kryptoreklamę. Wal smiało ;-)
Posted by: micha$

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 15/01/2015 07:45

Originally Posted By: bazyl
ktos wie co zrobic zeby przeczytac caly artykul bez placenia?
http://wyborcza.pl/1,75400,17238237,Predkosc_nadswietlna_istnieje_i_wiem__jak_jej_uzyc.html#BoxSlotI3img

http://www.astromaniak.pl/viewtopic.php?f=2&p=329768
Posted by: uho

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 20/01/2015 20:05

potrzebuję tytuł nutki z filmiku poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=JpwYDX6NNhc
Posted by: agr1

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 20/01/2015 20:07

Sa programy na telefon (ale i na PC tez) ktore wykrywaja dana muzyke.
Np. Shazam - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shazam.android&hl=pl
Proste i przydatne rozwiazanie.
Posted by: uho

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 20/01/2015 20:11

Originally Posted By: agr1
Sa programy na telefon (ale i na PC tez) ktore wykrywaja dana muzyke.
Np. Shazam - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shazam.android&hl=pl
Proste i przydatne rozwiazanie.


To może spróbuj użyć Shazam do odnalezienia szukanego przeze mnie tytułu to zrozumiesz dlaczego zamieściłem swój post tongue
Posted by: agr1

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 20/01/2015 20:16

W opisie filmiku stoi jak byk:
'Music: East Street -Terry Devine-King'...
Posted by: Aronek

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 25/01/2015 17:05

Hej.Czy ktoś wie jak w PES 2015 na xbox zmienić sterowanie kontrolera? smile
Posted by: moldefk

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 26/01/2015 16:58

panowie problem przyziemny, ale może, nie tylko ja mam taki problem..mianowicie, bardzo szybko robia mi się dziury na palcach w skarpetach... w zasadzie to zdarza się, że rano ubiore nowe skapeciatki, a wieczorem już jest dziura po powrocie z pracy...jak temu zaradzić ? skarpet nie kupuje najtańszych tylko takie po 7-10 zł w selgrosie, dlatego tym bardziej żal dupe ściska ze to takie sa jednorazówki...
Posted by: Sensei

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 26/01/2015 17:04

obetnij paznokcie
Posted by: Aro

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 26/01/2015 21:03

Originally Posted By: moldefk
panowie problem przyziemny, ale może, nie tylko ja mam taki problem..mianowicie, bardzo szybko robia mi się dziury na palcach w skarpetach... w zasadzie to zdarza się, że rano ubiore nowe skapeciatki, a wieczorem już jest dziura po powrocie z pracy...jak temu zaradzić ? skarpet nie kupuje najtańszych tylko takie po 7-10 zł w selgrosie, dlatego tym bardziej żal dupe ściska ze to takie sa jednorazówki...

widać w nowym roku problemy cię nie omijają


tak dla przypomnienia grin
Originally Posted By: moldefk
a zebys wiedział...możecie wierzyćź lub ni, ale tak załadowałem w kakało...że krew poszła. i nie ma pierdół. i nie ma znaczenia ze po pijaku
Posted by: sh11

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 26/01/2015 21:18

Moldefk,
trzymaj się !

Posted by: MDSSDM

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 29/01/2015 23:05

Panowie istnieje Holenderski odpowiednik polskiej roksy?
Posted by: slav007o

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 30/01/2015 23:38

Witam,

Czy mogę prosić o link do Photoshop 5, preferowalnie nie torrent.

Zaznaczam, że mieszkam, poza granicami Polski, więc i fileshark nie działa.

Pozdrawiam,

SLAV
Posted by: mat2000

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 30/01/2015 23:50

http://peb.pl/grafika/810294-adobe-photoshop-cs5-2.html

tu patrzyłeś?
Posted by: gnacik

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 31/01/2015 08:03

Na chomiku masz :-)
Posted by: mazik

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 31/01/2015 18:27

Ktoś gdzieś kiedyś tu na forum wklejał przykłady spamów z łamaną polszczyzną, które się otrzymuje na maila (typu ja baba z afryki prosić cie o zapomoge itd), były to naprawde śmieszne historyjki - nie wiem czy może nawet taki temat był? Czy ktoś wie gdzie to było?
Posted by: slav007o

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 02/02/2015 00:03

Originally Posted By: mat2000



Próbowałem i na peb i na darkwarez i żaden link nie chodził, wreszcie coś ruszyło.

Dzięki za pomoc

Pozdrawiam,

PS. Co do chomika, to zawsze ściągają mi się rzeczy którzych nie szukam, więc sobie od pewnego czasu odpuściłem.

SLAV
Posted by: uho

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 02/02/2015 21:19

Panowie, potrzebuję speca od anten do cyfrowej naziemnej....

Mam wszystko porobione, antena DPM HN51WK ze wzmacniaczem, ale bez podłączonego zasilacza Kabel obrobiony, wiadomo - z jednej strony wtyk do TV na "efce", z drugiej obrobiony kabel, przygotowany do wsadzenia do wzmacniacza. No i pojawia się problem... Sam goły kabel, wsadzam do wzmacniacza i łapie mi 100%. Później nakręcam fkę, wsadzam do wzmacniacza, przykręcam i nie mam w ogóle sygnału. Ekranowanie mam odciągnięte tak, żeby nie stykało mi się z żyłą. I kuźwa wetknięty kabel w sam wzmacniacz daj sygnał, jak nakręcę fkę, to sygnał trafia szlag i nie ma nic... Jakieś pomocne pomysły?
Posted by: Akhu

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 02/02/2015 23:46

Ktoś z Gdynia jest w stanie polecić jakiś możliwy hotel w miarę niedalekiej odległości od Gdynia Arena? wink
Posted by: Biszop

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 03/02/2015 12:55

Podpowie ktoś gdzie można wrzucić film bez limitów wielkościowych i najlepiej bez logowania?
dzięki:)
Posted by: qlman

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 03/02/2015 23:13

Originally Posted By: Akhu
Ktoś z Gdynia jest w stanie polecić jakiś możliwy hotel w miarę niedalekiej odległości od Gdynia Arena? wink

więc wybierasz się na galę disco polo 14.02 ? grin
Ja co prawda z Gdańska, ale kiedys robiłem w tej branży cool
jeżeli szukasz standardu hotelu
1. hotelgdynia.pl ok 20 minut z buta

pokoje gościnne w dobrym standardzie
2.willa-bryza.pl ok 25 min z buta
3.zeglarz-gdynia.pl 35 min z buta

by taxi to z 5-10 minut dojazd
Posted by: Biszop

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 04/02/2015 10:28

Znów szybkie pytanko do mieszkańców Białegostoku, potrzebuję wynająć mieszkanie 3 pokojowe na okres 3 miesięcy, dzwoniłem , szukałem, pytałem i na taki okres nikt nie chce wynająć,
Pomoże ktoś???
Posted by: Akhu

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 04/02/2015 12:56

Originally Posted By: qlman
Originally Posted By: Akhu
Ktoś z Gdynia jest w stanie polecić jakiś możliwy hotel w miarę niedalekiej odległości od Gdynia Arena? wink

więc wybierasz się na galę disco polo 14.02 ? grin
Ja co prawda z Gdańska, ale kiedys robiłem w tej branży cool
jeżeli szukasz standardu hotelu
1. hotelgdynia.pl ok 20 minut z buta

pokoje gościnne w dobrym standardzie
2.willa-bryza.pl ok 25 min z buta
3.zeglarz-gdynia.pl 35 min z buta

by taxi to z 5-10 minut dojazd

mecz.pl każdego rozgryzie grin

Powinno udać się coś z tego wybrać.
Dzięki za propozycję piwo
Posted by: royalflush

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 06/02/2015 14:22

Pytanie na temat umowa zlecenie:

jeśli taka umowa jet podpisana na kilka miesięcy a całe wynagrodzenie jest wypłacane po jego zakończeniu i wystawieniu rachunku(nie co miesiąc)jak wygląda sytuacja min z ubezpieczeniem zdrowotnym?
Posted by: Jiinx

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 08/02/2015 21:36

Przyszedł mi do głowy ostatnio pomysl, aby zrobić podświetlenie do zwykłego tarczowego zegara. Pomyślałem, że fajnie wyglądałby w stylu zegarów w samochodzie. Pytanie teraz jak to wykonac? Dać pierwsze jakąś plexi a na to nakleić wzó tarczy zegara z wycietymi godzinami i podświetlić od spodu czy to jakaś bardziej złozona zagadka?
Posted by: Stoin

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 16/02/2015 15:09

Czy jest na sali osoba znająca prawo karne etc ? smile wyroki odwołania itp itd
Posted by: Bullet

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 16/02/2015 21:47

Originally Posted By: Akhu
Originally Posted By: qlman
Originally Posted By: Akhu
Ktoś z Gdynia jest w stanie polecić jakiś możliwy hotel w miarę niedalekiej odległości od Gdynia Arena? wink

więc wybierasz się na galę disco polo 14.02 ? grin
Ja co prawda z Gdańska, ale kiedys robiłem w tej branży cool
jeżeli szukasz standardu hotelu
1. hotelgdynia.pl ok 20 minut z buta

pokoje gościnne w dobrym standardzie
2.willa-bryza.pl ok 25 min z buta
3.zeglarz-gdynia.pl 35 min z buta

by taxi to z 5-10 minut dojazd

mecz.pl każdego rozgryzie grin

Powinno udać się coś z tego wybrać.
Dzięki za propozycję piwo


Akhu,
najbliżej masz z Wzgórza Świętego Maksymiliana (10 min piechotą do hali) a tam przy Urzedzie Miasta masz pokoje Anker (bardzo dobry standart) i dodatkowo jadalnie Anker (obiad 15 pln, śniadanie 10 pln na dole)
Posted by: Bullet

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 16/02/2015 21:49

Originally Posted By: Stoin
Czy jest na sali osoba znająca prawo karne etc ? smile wyroki odwołania itp itd


Namierzyli Cię za granie u boka? A mówiłem korzystaj tylko z MB. A tak na poważnie zawsze możesz zadzwonić do Siwego albo mi przekazać info co to za sprawa to zapytam prawnika w pracy.
Posted by: Stoin

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 16/02/2015 21:57

wiesz ze siwy jest wolny jak ... chciałem potwierdzić info w kilku zródłach smile kiedy jakies piwo robimy ?
Posted by: Bullet

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 16/02/2015 22:06

Originally Posted By: Stoin
wiesz ze siwy jest wolny jak ... chciałem potwierdzić info w kilku zródłach smile kiedy jakies piwo robimy ?


Jak się nie rozchoruję to planuje Was zaprosić w piątek no browar bo mam wiesz co wink
Posted by: Akhu

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 16/02/2015 22:09

Originally Posted By: Bullet
Originally Posted By: Akhu
Originally Posted By: qlman
Originally Posted By: Akhu
Ktoś z Gdynia jest w stanie polecić jakiś możliwy hotel w miarę niedalekiej odległości od Gdynia Arena? wink

więc wybierasz się na galę disco polo 14.02 ? grin
Ja co prawda z Gdańska, ale kiedys robiłem w tej branży cool
jeżeli szukasz standardu hotelu
1. hotelgdynia.pl ok 20 minut z buta

pokoje gościnne w dobrym standardzie
2.willa-bryza.pl ok 25 min z buta
3.zeglarz-gdynia.pl 35 min z buta

by taxi to z 5-10 minut dojazd

mecz.pl każdego rozgryzie grin

Powinno udać się coś z tego wybrać.
Dzięki za propozycję piwo


Akhu,
najbliżej masz z Wzgórza Świętego Maksymiliana (10 min piechotą do hali) a tam przy Urzedzie Miasta masz pokoje Anker (bardzo dobry standart) i dodatkowo jadalnie Anker (obiad 15 pln, śniadanie 10 pln na dole)

Jeszcze się nie zdecydowałem, więc kolejna opcja do przemyślenia. Dzięki piwo
Posted by: chudy

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 16/02/2015 22:22

@Akhu
''Anker'' też dobra opcja , zapomniałem Ci o tym wcześniej powiedzieć.
Posted by: LEWY

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 19/02/2015 18:03

Witam.
Prosze o klikniecie na fotke i o "lajka".
Konkurs weselny. Trwa do 22.02.
Dzieki wielkie !!
https://www.facebook.com/palackrotoszyce...e=1&theater
Posted by: LEWY

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 20/02/2015 22:12

Konkurs trwa jeszcze 2 dni ..... Potrzebne "lajki"
Dzieki!
Posted by: Sensei

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 21/02/2015 10:28

Poszukuję koncertu LIVE AID z 1985, w zasadzie dwóch jeden ze stadionu JFK w USA i Wembley. W dobrej jakości.
Posted by: priboj

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 21/02/2015 18:25

Nie wiecie panowie , gdzie moge cały sezon ściągnąć serialu Zakazane imperium ?? jakaś strona gdzie to szybko sie ściąga takie sezony \odcinki ??
Posted by: LEWY

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 21/02/2015 21:11

Originally Posted By: LEWY
Witam.
Prosze o klikniecie na fotke i o "lajka".
Konkurs weselny. Trwa do 22.02.
Dzieki wielkie !!
https://www.facebook.com/palackrotoszyce...e=1&theater


28 h do konca!
Para , przegrywa 50 glosami, prosze o "lajka"
Dzieki
Pzdr
Posted by: anty_ubek

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 21/02/2015 23:00

Originally Posted By: priboj
Nie wiecie panowie , gdzie moge cały sezon ściągnąć serialu Zakazane imperium ?? jakaś strona gdzie to szybko sie ściąga takie sezony \odcinki ??


peb.pl
Posted by: u

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 22/02/2015 00:04

https://thepiratebay.se/search/Boardwalk%20Empire/0/99/200
https://thepiratebay.se/torrent/11299382...x264_AAC_E-Subs

Tu? tongue
Posted by: priboj

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 22/02/2015 08:34

dzięki Panowie piwo
Posted by: Isildur

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 23/02/2015 18:38

Witam

Czy orientuje się ktoś czy któryś z lekarzy morze mi wypisać jakieś zwolnienie z pracy w mrozni ( jest tam jedyne - 28 stopni ) ?

Chodzi mi o dłuższy termin minimum z 2-3 miesiące

Jeżeli ktoś wie cos na ten temat to proszę napisać do którego lekarza musze się udać i co zrobić aby takowe zwolnienie otrzymać
Posted by: kacperek76

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 23/02/2015 23:03

Originally Posted By: Isildur
Witam

Czy orientuje się ktoś czy któryś z lekarzy morze mi wypisać jakieś zwolnienie z pracy w mrozni ( jest tam jedyne - 28 stopni ) ?

Chodzi mi o dłuższy termin minimum z 2-3 miesiące

Jeżeli ktoś wie cos na ten temat to proszę napisać do którego lekarza musze się udać i co zrobić aby takowe zwolnienie otrzymać


w obecnej sytuacji, żaden lekarz nie wypisze Tobie zwolnienia na 2-3 miesiące cool
Posted by: TheBucky3

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 01/03/2015 07:36

Czy ktoś z Was korzysta z aplikacji Bet365 na androidzie?

Mam problem, ponieważ przy transmisjach video jest tylko dźwięk.
Tak jakby brakowało kodeka albo flasha ale to wszystko mam aktualizowane na bieżąco.
Mój tel to samsung galaxy s4
android 4.4.2

Proszę o pomoc jeśli mieliście podobny problem.
Bez transmisji video w tenisie i siatkówce no bet :-)
Posted by: obuszek

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 15/03/2015 17:58

Mogę skądś ściągnąć cały wczorajszy mecz Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna? Jęsli tak, to skąd?
Posted by: Szewa

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 15/03/2015 19:23

Pytanie do ziomali z Poznania.

Dajcie namiary na jakąś knajpę/pub w którym bez problemu można obejrzeć mecze Ekstraklasy bez obaw, że przełączą na jakieś hity ligi angielskiej czy hiszpańskiej. Najlepiej w okolicach Starówki.
Posted by: _Korver_

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 15/03/2015 20:13

http://cooliozum.pl/

polecam wink
Posted by: uho

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 16/03/2015 12:11

TV Samsung 40H6400 i tablet Samsung Galaxy Tab 4 SM-T230 - chce połączyć je ze sobą za pomocą usługi Screen Mirroring, ale jak się okazuje mój tablet nie ma tej opcji. Czy można ją jakoś "dograć", przywrócić tablet do ustawień fabrycznych?
Posted by: gumis1987

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 16/03/2015 17:33

Originally Posted By: obuszek
Mogę skądś ściągnąć cały wczorajszy mecz Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna? Jeśli tak, to skąd?

http://allgoals.com.pl/viewtopic.php?p=20676#20676

smile
Posted by: Sensei

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 18/03/2015 14:08

Jest tutaj użytkownik który na stałe pracuje w stanach?
Posted by: Sensei

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 18/03/2015 17:07

Na legalu oczywiście smile
Posted by: lupus

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 19/03/2015 09:38

Sznikers.
Posted by: sh11

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 28/03/2015 21:19

Mieszka ktoś z was może w TBS-ach? Jest to sensowne rozwiązanie na kilka lat według was?

pzdr.
Posted by: Sensei

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 02/04/2015 15:12

Jak najszybciej dostać się w Warszawie z Dworca autobusowego Młociny na lotnisko Szopena?
Posted by: pafnucy

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 02/04/2015 15:20

Najpierw metrem z Młocin do Centrum.
Z metra przechodzisz na dworzec PKP Śródmieście (3 minuty), stamtąd SKM linii S2 na lotnisko.
Posted by: Sensei

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 02/04/2015 15:31

Dzięki piwo
Posted by: djdarioo

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 08/04/2015 14:00

Panowie, od paru dni na moim lapku nie włączają mi się strony sts-u,fortuny, nie ładują się różne filmiki tylko cały czas przeglądarka chrome "mieli" (np. strona totolotka czy milenium bez kłopotu) nie wiecie może co może być przyczyną? Coś z javą, a może potrzebny update jakiejś wtyczki?
Posted by: radeke

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 16/04/2015 16:30

Dobra mecz.pl duża prośba, bo nam stawka odjeżdża... Walczymy o plac zabaw dla dzieci, który ma zbudować Nivea. Takich placów w PL ma powstać 40 !! Mamy szanse. Zabawa trwa od początku kwietnia, można głosować albo przez konto na FB albo przez własnego @ tylko później trzeba kliknąć w link aktywacyjny, który przychodzi na @.
Głosujemy na Podwórko NIVEA w Rykach przy ulicy 15 PP "Wilków" AK.
Kliknij w link i zagłosuj na RYKI:

http://www.nivea.pl/podworko

INSTRUKCJA GŁOSOWANIA:
1. Na stronie głównej Kliknij "GŁOSUJ"
2. W opcji "Wyszukaj swoją lokalizację" wybierz: województwo lubelskie / powiat rycki
3. Na liście pokażą się lokalizacje z naszego powiatu - znajdź RYKI
4. Kliknij GŁOSUJ
5. Aby potwierdzić swój głos musisz się zalogować - NAJPROŚCIEJ przez FB (na dole po prawej stronie niebieski przycisk "Zaloguj przez fb")

GŁOSUJ!
CODZIENNIE
DO KOŃCA KWIETNIA
RAZ DZIENNIE z każdego MAILA lub KONTA fb jakie posiadasz smile
KOSZTY: NIC Cię to nie kosztuje (ZERO opłat)
ZYSKI: meeeeega satysfakcja laugh

POMÓŻ DZIECIAKOM zdobyć piękny PLAC ZABAW laugh


Na FB powstało wydarzenie na ten temat, zrobione już zostało mnóstwo rzeczy aby zachęcić ludzi do głosowania (na wydarzeniu) możecie więcej poczytać na ten temat ale m.in. lokalni przedsiębiorcy stworzyli banery, plakaty, ulotki, inni udostępnili miejsca na banery, były wizyty w szkołach na lekcjach i zachęcanie do głosowania, zaangażowali się lokalni samorządowcy (Burmistrz obiecał zmobilizować urzędników i pracowników innych instytucji do codziennego głosowania. Będzie również przypominał Dyrektorom szkół średnich i podstawowych o codziennym głosowaniu na lekcjach informatyki i propagowaniu idei wśród uczniów i rodziców.), dziś nawet jest konkurs (sponsorowany przez Specjalistyczne Centrum Medyczne SANMED i firmę SYLVECO Producenta kosmetyków naturalnych) dla osób które oddadzą głos, ksiądz w nd po mszy zachęcał do głosowania i dzieciaki rozdawały ulotki po mszy, lokalna gazeta zamieściła ogłoszenie, w najbliższą sobotę na lokalnej pływalni gdzie odbywać się będą zawody będzie również stanowisko do głosowania, jest pomysł zorganizowania pikniku na którym będize można oddać głos. Wszystko dla dzieciaków, ten plac jest potrzebny, nic Was nie kosztuje, jeśli możecie proszę pomóżcie i kliknijcie na Ryki (najlepiej każdego dnia) smile Z góry dzięki za pomoc smile
Posted by: radeke

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 22/04/2015 14:15

Z góry dzięki dla osób, które już zagłosowały, albo które głosują codziennie, ale pomóżcie jeszcze proszę smile
Mamy już 55 miejsce, do finałowej 40stki brakuje już tylko 15 miejsc, bardzo ważna jest regularność głosowania, mamy szanse smile

http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko?dpl=deeplink-podworko

RYKI (woj. lubelskie)
Posted by: Ojro

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 26/04/2015 18:11

Witejcie piwo

poproszę link do sklepu internetowego z perfumami. Kiedys kupywałem przez net, ale było to lata temu. Proszę o sprawdzone e-sklepy przez Was.

Interesują mnie:
Davidoff Cool Water ('88)
Bulgari hoome

pozdr
Posted by: Kretol

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 26/04/2015 19:52

ja kupowałem kiedyś na iperfumy.pl i byłem zadowolony
Posted by: Dziabor

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 26/04/2015 20:56

Originally Posted By: Ojro
Witejcie piwo

poproszę link do sklepu internetowego z perfumami. Kiedys kupywałem przez net, ale było to lata temu. Proszę o sprawdzone e-sklepy przez Was.

Interesują mnie:
Davidoff Cool Water ('88)
Bulgari hoome

pozdr


http://allegro.pl/listing/user/listing.p...m-chl-moda-0414

http://allegro.pl/listing/user/listing.p...m-chl-moda-0414

polecam, sprawdzone, wszystko ok
Posted by: moldefk

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 29/04/2015 10:20

witam, czy może ktoś ogarnia temat płt indukcyjnych do zabudowy ? cchcę kupić indukcje 4 palniki za max 1300 zł. nie będzie wielkiego gotowania, ot codziennie użycie, ale też żeby badziew nie był, i najlepiej producent który ma dużą ilośc punktów serwisowych. z góry dzięki za wszelkie propozycje i sugestie na co zwracac uwagę. i ewentualnie propozycje
Posted by: zmarcin

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 12/05/2015 22:48

Szukam zdjęcia-przeróbki, na którym kontrolerami w tramwaju był Smuda i Szczęsny. Pomocy piwo
Posted by: dondo

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 13/05/2015 11:32

Poszukuję programu/serwisu - może być płatny jeśli nie ma darmowego, który informowałby mnie od razu smsem, że przyszedł do mnie email z danego adresu (lub na zasadzie, że widzę w sms'ie adres nadawcy), dzięki wielkie za pomoc, jesli takie coś itnieje
Posted by: Goget

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 13/05/2015 11:54

Na poczcie Wp jest taka opcja w możliwych cenach - http://pomoc.wp.pl/id,14530729,pytanie.html?ticaid=114db3&_ticrsn=3

możesz tam ustawić, żeby informował o mailu z konkretnego adresu.

Posted by: dondo

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 13/05/2015 12:10

Dzięki Goget, choć konkretnie chodzi o gmail (aż dziwne, że nie mają takiej funkcji), chyba będzie trzeba z tego skorzystać http://www.poczta-sms.pl/powiadomienia-sms.html (może ktoś korzystał i podzieli się opinią?) no chyba ,że jest jakaś opcja darmowa hmmm
Posted by: Goget

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 13/05/2015 12:59

Ciężko będzie coś darmowego znaleźć.

Jak masz telefon z Androidem i wykupiony pakiet danych to możesz skorzystać z jakieś aplikacji, która Cię będzie informować na pasku, że przyszedł nowy mail np. myMail - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.my.mail

Możesz też założyć jakiś nowy adres maila wp a w gmailu ustawić przekierowanie wiadomości na niego.

Jak jesteś w sieci Orange to możesz pokombinować z ich skrzynką MultiBox - http://szczyglis.blogspot.com/2012/11/prosty-trick-na-ustawienie.html
Posted by: dondo

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 13/05/2015 19:43

Skorzystałem z tej opcji przekierowania gmail-wp i przetestowałem 5 info maili za 1 zł, narazie nie zdali egzaminu, sms przyszedł po 30 minutach od otrzymania maila shocked
dzięki za tą opcje, w ostateczności zawsze coś widzę mogę pokombinować piwo
Posted by: Kukis

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 15/05/2015 21:10

Jakie były kursy na wybory przed wynikami I tury?
Posted by: Irek

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 15/05/2015 22:03

Kto zostanie prezydentem:
Na Bronisława 1,10 lub 1,15.
Na Andrzeja 9 ale szybko spadało.
Na Pawła chyba 250
Posted by: pijanica

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 15/05/2015 22:26

Originally Posted By: dondo
Poszukuję programu/serwisu - może być płatny jeśli nie ma darmowego, który informowałby mnie od razu smsem, że przyszedł do mnie email z danego adresu (lub na zasadzie, że widzę w sms'ie adres nadawcy), dzięki wielkie za pomoc, jesli takie coś itnieje

Jeśli chodzi o gmail, to jest jeszcze sposób opisany w wielu miejscach, np. tutaj
Jak się to dobrze ustawi, to działa, choć powiadomienie nie jest natychmiastowe - mieści się w granicach 0-5 minut.
Posted by: Kukis

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 16/05/2015 20:16

Originally Posted By: Irek
Kto zostanie prezydentem:
Na Bronisława 1,10 lub 1,15.
Na Andrzeja 9 ale szybko spadało.
Na Pawła chyba 250


Dzięki, może bronek postanowił przyhandlować
Posted by: Irek

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 25/05/2015 11:59

Dawno nie wypłacałem więc proszę o przypomnienie wink

Chodzi głównie o BIC (Kod SWIFT) mbanku. Czy to jest
BREXPLPWMBK ?

Iban to mój numer konta z przedrostkiem PL ?
Posted by: Kaznodzieja

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 25/05/2015 13:54

jest wszystko tak jak napisales
Posted by: wafe(L)nica

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 29/05/2015 23:26

Wie ktoś jak roliczyć podatek z Francji ?

I

Czy jako delegowany pracownik nie mieszkający dłużej niż 183 dni powinienem płacić podwójne opodatkowanie ?
Posted by: wafe(L)nica

Re: Potrzebujesz pomocy? Pomożemy [37] - 29/05/2015 23:26

Originally Posted By: moc_Pierdu
Wie ktoś jak roliczyć podatek z Francji ?

I

Czy jako delegowany pracownik nie mieszkający dłużej niż 183 dni we Francjii powinienem płacić podwójne opodatkowanie ?