Król strzelców

Posted by: cwancyk

Król strzelców - 18/05/2006 12:09

Kto wg. was zostanie królem strzelców??
Ja obstawie troszke kaski na Ronaldo po kursie 10,
po 1 gra w drużynie zdecydowanego faworytr,
po 2 bedzie obslugiwany przez takich graczy jak Kaka, Ronaldinho
i po 3 nie ważne w jakiej formie byl przez 4 lata zawsze na MŚ prezentowal się wspaniale.
Posted by: connor

Re: Król strzelców - 18/05/2006 12:26

Kurs na Rasiaka jest pomimo wszystko zawyzony
Posted by: Logan

Re: Król strzelców - 18/05/2006 12:27

Wydaje mi sie ze krola strzelcow nie zdobedzie nikt z Brazyli, bo u nich w druzynie bramki bedzie zdobywac kilku zawodnikow. Trzeba szukac druzyn ktore maja jednego super snajpera a jednoczesnie maja szanse dojsc daleko.

Moje wstepne typy to:

David Villa @26
Luca Toni @11
Klose @21
Posted by: connor

Re: Król strzelców - 18/05/2006 12:31

Quote:

Wydaje mi sie ze krola strzelcow nie zdobedzie nikt z Brazyli, bo u nich w druzynie bramki bedzie zdobywac kilku zawodnikow.




Jednak 4 lata temu bylo podobnie, zdobywalo kilku zawodnikow i efekt byl wiadomo jaki...Nie ma reguly. Ja bym zaryzykowal z Owenem.
Posted by: petre11

Re: Król strzelców - 18/05/2006 12:58

Hmmm a u wujka Hilla mozna postawic na Olisadebe po kursie 101

Na ostatnich mistrzostwach swoj wielki "come bac" mial Ronaldo to moze teraz czas na Owena albo Raula??
Posted by: _Korver_

Re: Król strzelców - 18/05/2006 13:05

ja mam dwóch faworytów:

1. Adriano
2. Klose
Posted by: Bolec25

Re: Król strzelców - 18/05/2006 13:08

Wedlug mnie duze szanse ma M.Klose.Obiło mi sie nawet o uszy ze jego celem jest zdobycie przynajmniej 6 bramek na mistrzostwach
Posted by: _Ja$on_

Re: Król strzelców - 18/05/2006 14:49

Król strzelców ==> moim zdaniem ten tytuł zdobędzie Miroslav Klose. Już dzisiaj puściłem go w profesjonalu po kursie 25zł za 80zł. Całkiem ładna kaska... Myśle że w pierwszym meczu będzie wiadomo czy zostanie królem strzelców, jezeli strzeli hat-tricka w meczu z Kostaryką są bardzo duże szanse na wygranie. Pozdrawiam i życze wyskokich wygranych...
Posted by: tangerine

Re: Król strzelców - 18/05/2006 14:55

ciekawy czy można łączyć w Profesjonale króla strzelców i mistrza świata, powinien być z mistrzowskiej drużyny...
Posted by: tangerine

Re: Król strzelców - 18/05/2006 15:04

heh... od razu przygotowali pary:

U46 Torres+Hiszpan. 90
U47 Villa+Hiszpan. 110

Torres - Villa ? żeby się Raul nie obudził...
Posted by: JiroJiro

Re: Król strzelców - 18/05/2006 15:05

Może być z mistrzowskiej drużyny ale nie musi, typowanie króla strzelców to loteria ...

Co do łączenia, zakłady takie oferuje Unibet (około 30), ale nie można łączyć 'samodzielnie'. Np :

Brazylia wygra - Ronaldinho zostanie Królem Strzelców 30.00

czy

Niemcy wygrają & Miroslav Klose zostanie Królem Strzelców 50.00
Posted by: tangerine

Re: Król strzelców - 18/05/2006 15:09

Quote:

heh... od razu przygotowali pary:

U46 Torres+Hiszpan. 90
U47 Villa+Hiszpan. 110




klasyczne złodziejstwo !


W72 F.Torres 25
W73 L.Messi 30

U66 Hiszpan. 17

17 x 25 = 425
17 x 30 = 510

frajerów sobie niech szukają na takie oszustwo...
Posted by: gremlin

Re: Król strzelców - 19/05/2006 11:07

przede wszystkim hiszpanie fatalnie wypadaja na tego typu imprezach!!!!
Posted by: Hycelxx

Re: Król strzelców - 19/05/2006 11:10

Roneyyyyyyyyyyy - król strzelców
A wygra----- ENGLAND!!!
Posted by: ajdam

Re: Król strzelców - 19/05/2006 18:44

ja bym sie zastanowil nad: Henry, Sheva (kurs: 26 ), Adriano
kto jak kto ale jak ktos ma w ukrainie strzelac bramki to chyba tylko on
Klose wg mnie nie bedzie krolem, wogole uwazam ze niemcy maja jeden z najgorszych skladow na ms od lat, juz bardziej zastanawialbym sie nad podolskim
Posted by: Luber0

Re: Król strzelców - 19/05/2006 20:50

Moim zdanem Klose
Posted by: m_k_polska

Re: Król strzelców - 20/05/2006 07:23

ja przed powołaniem kadr postawiłem sobie Huntelara po kursie 120 w betfair
a tu szok i okazuje się, że chłopak kóry strzelił w sezonie 33 bramki jest gorszy od takiego który strzelił 2!! szok, myślę,że gdyby Klass pojechał na MŚ miałby spore szanse na koronę pod warunkiem, że gralłby w pierwszej 11
a tak 4 euro poszło się jebać :D:D
Posted by: Pio_FCI

Re: Król strzelców - 20/05/2006 09:01

Wg mnie krolem strzelcow zostanie Mirek Klose a na II miejscu ktos z dwojki Adriano-Ronaldo...
Posted by: maniolo21

Re: Król strzelców - 20/05/2006 09:06

Zastanawiam sie dlaczego zaden buk nie wystawil kursu na Chucka Norrisa, chociaz i tak pewnie bylby za niski do grania . A na mistrzostwach bedzie rzadzil oczywiscie krol Henryk , pozdrawiam
Posted by: Xsi_Creppy

Re: Król strzelców - 20/05/2006 09:09

ja króla strzelców będe typował z czterech wybranych napastników D.Villa,M.Klose,Adriano,Pauleta - kieruje się głównie tym że zawodnicy Ci występują w bardzo mocnych reprezentacjach które powinny zajść daleko a w grupach mają wg mnie łatwych przeciwników z którymi można postrzelać kilka bramek i sądze że właśnie juz w tych meczach grupowych może dojść do pierwszych rozwiązań gdyż tam niema jeszcze takiej kalkulacji jak po wyjściu z grup...
Posted by: Szewa

Re: Król strzelców - 20/05/2006 15:37

A ja sobie zagram rekreacyjnie Ronaldo, Henryka, Toniego i Klose. Wszystkie reprezentacje mają teoretycznie łatwe grupy (może oprócz Włochów) i każdy z tych zawodników powinien mieć sporo okazji do zdobycia gola. O ile jeszcze w reprezentacji Brazylii chętnych do strzelania goli będzie dosyć sporo, to pozostali zawodnicy są w swoich zespołach typowymi egzekutorami i będzie grać na nich cała drużyna. Stawki dobiorę tak, żeby w najgorszym razie był zwrot, a jak przegram to też nic się nie stanie, bo jak napisałem na początku będą to stawki rekreacyjne
Posted by: Boubson

Re: Król strzelców - 22/05/2006 09:05

moim zdaniem D.Ville nalezy wykluczyc gdyz jak znam zycie bedzie wchodzil z lawki... takze Henry nigdy nie zachwyca skutecznoscia w reprezentacji... Shevczenko?? eee za malo meczow ukraina rozegra... i dlatego tutaj widze szanse F.Torresa ( ma w grupie mecz z Arabia S. i moze wykorzystac to tak jak Klose 4 lata temu) ... choc tez nie widze zbytnio jego jako snajpera... nie ma Franka na mundialu - odpadl na wstepie jeden pewniak... dlatego uwazam ze krolem zostanie nie kto inny jak Ronaldo lub M.Klose ... i tyle...
Posted by: Ozeszlol

Re: Król strzelców - 22/05/2006 11:36

Luca Toni
Posted by: Logan

Re: Król strzelców - 22/05/2006 11:40

Moim zdaniem napastnik ktory strzela 25 goli w najsilniejszej europejskiej lidze nie bedzie wchodzil z lawki, ale pozyjom powidiom. Wszystko zalezy od trenera
Posted by: Klakier

Re: Król strzelców - 22/05/2006 13:27

Henry
Posted by: drfocus

Re: Król strzelców - 22/05/2006 15:20

A może Żurawski, w STSie kurs 80.00
Posted by: coupet

Re: Król strzelców - 22/05/2006 19:47

Quote:

A może Żurawski, w STSie kurs 80.00




Co tam 80 ! W Toto-Mixie jest kurs 100 na naszego Asa ! czemu nie spróbować za grosze ?
Posted by: M4CI3K

Re: Król strzelców - 22/05/2006 20:10

mimo wszystko to bede mistrzostwa Adriano i to on bedzie krolem strzelcow. takie jest moje skromne zdanie
Posted by: Pio_FCI

Re: Król strzelców - 23/05/2006 14:08

Quote:

mimo wszystko to bede mistrzostwa Adriano i to on bedzie krolem strzelcow. takie jest moje skromne zdanie


dokladnie...Adriano ma cos do udowodnienia po tym kiepskim sezonie. Pozatym Ronaldinho czesciej gra wlasnie na niego...Dla mnie pewniak
Posted by: _Prospar_

Re: Król strzelców - 23/05/2006 15:00

Ja stawiam na kogoś z trójki Fernando Torres , Carlos Tevez i Hernanito Crespo . Kursy na nich są bardzo zachęcające i za drobne napewno dla zabawy można puścić.
Posted by: skoczek

Re: Król strzelców - 23/05/2006 15:03

Przyglądam się temu tematowi od jakiegoś czasu i nie wiem dlaczego, ale bardzo mnie dziwi to, że tak dużo osób stawia na Miroslava Klose. Jeśli rzeczywiście zostałby on królem strzelcow to jak dla mnie byłaby to megasensacja. W ogóle nie widzę jakoś dużych szans, aby Niemcy zaszli daleko. Nie lubię tej drużyny i cieszyłbym się jakby nawet nie wyszła ona z grupy

Co do moich fawroytów to na pewno dwóch Brazylijczyków Ronaldinho i Adriano. A także jeden z Trójkolorowych - Thierry Henry.
Jednak najbardziej cieszyłbym się jakby królem strzelców został Didier Drogba z Wybrzeża Kości Słoniowej. Szanuję tą drużynę i myślę, że wyjdzie ona z grupy śmierci i to właśnie za sprawą napastnika Chelsea
Posted by: darek15

Re: Król strzelców - 23/05/2006 15:21

Dobra skoczek!! Nie lubisz Niemców ok ?? ale teraz jako dobry typer odłoż na bok uprzedzenia bo Klose stzreli parę bramek sure i podaj analizę na chłodno. Hehe. Kto będzie zapodaj za 10/10 a nie kogo byś chciał. Ok ? ;-)
Posted by: JMnemonic

Re: Król strzelców - 23/05/2006 15:37

Na żurawskiego w betandwin jest kurs 201 ;-)

ale ja wolę Teveza po kursie 41
Posted by: TracyM

Re: Król strzelców - 23/05/2006 15:42

Przeczytałem owe posty co napisaliście i stwierdzam tak :

Krolem strzelców bedzie ktos z trojki:

Toni !
Klose
Ronaldo

poza tym warto porozmyslać nad Davidem Villa oraz nad Adriano

pozdro
Posted by: David_Beckham

Re: Król strzelców - 23/05/2006 16:02

Królem strzelców zostanie najlepszy napastnik świata wychowanek wielkiego
Dynama Kijów Andriej Szevczenko
Posted by: pw85

Re: Król strzelców - 23/05/2006 17:14

jesli chodzi o klose to licze ze po fazie grupowej bedzie mial spora przewage nad konkurencja. pozniej moze byc roznie ale sedziowie zwykli na takich imprezach pomagac gospodarzom wiec pozniej tez jakis gol na konto klose pewnie wpadnie.
Posted by: darek15

Re: Król strzelców - 23/05/2006 17:21

Wielkiego pisze się z dużej litery.hehe
Posted by: rafael86

Re: Król strzelców - 23/05/2006 20:58

a moze ktorys z pomocnikow ??
Ballack- lider reprezentacji Niemiec, pare bramek strzeli
Lampard- wobec braku napastnikow byc moze Franek przejmie odpowiedzialnosc za wyniki druzyny, w koncu w premiership byl bardzo skuteczny
Posted by: AnJay

Re: Król strzelców - 23/05/2006 23:39

Moim zdaniem królem strzelców będzie Fernando Torres (Hiszpania)

Jakieś 4-5 goli to on w fazie grupowej powinien pyknąć, skoro mają w grupie Arabię Saudyjską...
A druga propozycja to może warto też spróbować Gerrarda z Anglii...
Posted by: ELDORADO

Re: Król strzelców - 24/05/2006 07:22

Piękny kurs 35 - 40 na .........Ballacka
:
-Niemcy mają najłatwiejszą grupę i mogą wygrywać wysoko z kazdym z tej grupy
- W kolejnych rundach , to własnie Ballack będzie głownym egzekutarom wszelkich 11 -tek i rzutów wolnych

POZDRAWIAM
Posted by: polskignom

Re: Król strzelców - 24/05/2006 08:17

Quote:

Piękny kurs 35 - 40 na .........Ballacka
:
-Niemcy mają najłatwiejszą grupę i mogą wygrywać wysoko z kazdym z tej grupy
- W kolejnych rundach , to własnie Ballack będzie głownym egzekutarom wszelkich 11 -tek i rzutów wolnych

POZDRAWIAM




na KS latwiejsza grupe ma chociazby Pauleta.
Popatrz jak gral Ekwador 4 lata temu, jak bedzie grala Polska z Niemcami i popatrz na to jak zakonczyl sie mecz otwarcia w Korei, to moze lekko zmienisz swoje zdanie, choc mysle,, ze i tak nie ma na to szans .
Posted by: jarkow

Re: Król strzelców - 24/05/2006 19:35

Właśnie postanowiłem postawić na Ballacka. Choć nie daże go specjalną sympatią, szanuję jako głównego wodzireja w niemieckim zespole.
Dlaczego on?

1. Bo Niemcy jako gospodarz pograją w tym turnieju dość długo.

2. Bo może być tak, że nikt nie rzuci się na nich z hura atakiem i będą musieli szukać szans w stałych fragmentach gry, a w takich sytuacjach Michael jest nieoceniony.

3. Po trzecie i ostanie, i najważniejsze - bo Ballack to jest taki gracz, który gra do końca a nawet dłużej. Nie widziałem meczu, w którym przeszedł obok gry. Za to widziałem wiele takich, w których aż kipiała w nim sportowa złość i dzięki niemu padały rozstrzygające bramki.

To tyle ode mnie. Pozdrawiam.
Posted by: skottie

Re: Król strzelców - 24/05/2006 19:47

Ballack do dostania u kilku buków za @51, na Betfair nawet @60 (-5% prowizji). Także lekko można wziąć. Jak strzeli ze 2-3 bramki to się odsprzeda z zyskiem
Posted by: jarkow

Re: Król strzelców - 24/05/2006 20:04

Dość ciekawie wyglądają zakłady na najlepszego strzelca repr. Niemiec.
Klose 2.85, Ballack 3.50 w expekcie.
Raczej nikt nie strzeli wiecej niż lepszy z nich, a zysk prawie 60%.
Posted by: JMnemonic

Re: Król strzelców - 25/05/2006 17:50

a podolski?
Posted by: ELDORADO

Re: Król strzelców - 25/05/2006 18:47

Widzę ,że Wam się podoba moja opcja z Balackiem
jeszcze dwa arguument "za"
Niemcy w tym turnieju zajdą daleko,pisałem już o tym ,a więc dużo meczów i dużo egzekwowania wolnych i karnych przez "naszego sponsora"
Niemców trenuje napastnik Klinsman , a ja widzę prostą zależność między stylem gry drużyny ,a osobą trenera, byłego piłkarza na danej pozycji , ach ten Janas obrońca
dużo ofens ,a więc dużo bramek , a Balack z niemiaszków jest przecie najlepszy ,
Posted by: skottie

Re: Król strzelców - 25/05/2006 18:49

Apropo Ballacka:

http://sport.gazeta.pl/pilka/1,65046,3371273.html

Piłkarska reprezentacja Niemiec pokonała w meczu sparingowym juniorów klubu Servette Genewa 12:0 (5:0). Był to element przygotowań zespołu do mistrzostw świata. W 26. minucie kontuzji doznał kapitan drużyny Michael Ballack.
Ballack doznał urazu stawu skokowego. Nie wiadomo jak poważna jest kontuzja, ale występ kapitana w sobotnim meczu przeciwko Luksemburgowi stoi pod dużym znakiem zapytania.


Mam nadzieję, że to nic poważnego...
Posted by: Logan

Re: Król strzelców - 25/05/2006 19:19

Quote:



Mam nadzieję, że to nic poważnego...




a ja mam nadzieje ze do meczu z Polska nie zdazy sie wykurowac
Posted by: ELDORADO

Re: Król strzelców - 25/05/2006 19:24

zdąży stety niestety staw skokowy przy obecnej medycynie sportowej to max dwa tygodnie , podejrzewam ,że sobie nadwyrężył , dadzą mu odpocząć i za ok tydzien bedzie w pełni sił , ma strzelac bramki niekoniecznie Polsce i ma nam przynieść kasiorę koniecznie
Posted by: jarkow

Re: Król strzelców - 25/05/2006 19:25

Quote:

a podolski?




Podolski to element ryzyka. Zakładam, że nie wyprzedzi obydwu wyżej wymienionych.

Zastanawia mnie co innego, mianowicie sytuacja gdy obaj gracze zdobędą taką samą ilość goli. Co będzie? Zwrot, czy taki numer buków, jak podczas TCS gdy exequo wygrali Ahonen i Janda.
Posted by: bohem

Re: Król strzelców - 26/05/2006 08:52

jak bedzie remis to pewnie zalezy od regulaminow buka i od jego solidnosci. jak bedzie chcial utrzymac klienta to da wygrac, szczegolnie ze i tak buki licza ze w dlugim czasie to zawsze oni sa do przodu. zapytaj supportu.
Posted by: tangerine

Re: Król strzelców - 26/05/2006 10:08

u renomowanych bukmacherów jest najczęściej podział stawki... jeżeli dwaj zawodnicy maja pierwszą pozycję to stosujesz wzór "1/2 stawki x kurs", jeśli czterej mają pierwszą pozycję to otrzymujesz "1/4 stawki x kurs"... tak jest to rozliczany m.in. w golfie...
Posted by: DJ SOSNA

Re: Król strzelców - 26/05/2006 10:26

Panowie, gdyby komuś przyszło do głowy stawiać na Rooney'a (ENG) to raczej nie polecam ->

Posted by: Szczypior

Re: Król strzelców - 26/05/2006 10:30

rasiak....
Posted by: boca juniors

Re: Król strzelców - 28/05/2006 02:28

nie wiem skąd u was taki optyzmizm z Balackiem,przecież to nie jest egzekutor a po drugie jego forma jest daleka od strzeleckiej??


moim zdaniem najwiecej trafień u Niemców zaliczy Klose,Podolski jest za cieńki,druga opcja to Neuville,kolo potrafi strzelać...


Zresztą i tak każdy kibic wie,że królem będzie Grzesiu Dębowa Nóżka
Posted by: pettersen

Re: Król strzelców - 28/05/2006 07:51

Panowie mam znakomita oferte

MŚ NAJLEPSZY STRZELEC W Zesp. CHORWACJI

9038 D.PRSO 2.30
9039 I.KLASNIC 3.20
9040 B.BALABAN 3.70

Klasnic w znakomitej formi, co pokazal ostatni mecz z austriakami, zobacze jeszcze jak dzisiaj zagra z iranem, ale po kursie 3.20 jak najbardziej do wziecia

co o tym myslicie
pozdrawiam
Posted by: _Korver_

Re: Król strzelców - 28/05/2006 09:27

Tak samo w polskiej reprezentacji, na Macka Żurawskiego jest 3.25 w GB. Już zagrałem, obawiam się tylko Grzesia Torpedy Rasiaka
Posted by: pycio26

Re: Król strzelców - 28/05/2006 10:34

ja gram PAULETE po kursie 30.00 w profie

a czemu?

po 1
bo skubany w reprezentacji strzela jak na zawolanie, ma utalentowanych kolegow za plecami takich jak : deco, figo , c. ronaldo, ktorzy beda o obdarowywac wysmienitymi podaniami.

po 2
Jest pewniakiem w skladzie bo ma nosa do zdobywania goli i ustawiania sie w dogodnych strzelenia bramy pozycjach

po 3
bo portugalia (smiem twierdzic) ma najslabsza grupe i mysle ze beda walic ile wlezie a strzelac potrafia
Posted by: _Korver_

Re: Król strzelców - 28/05/2006 11:36

ja zagrałem taką ekipe:

Klose

Adriano

Pauleta

i Ronaldo.

odpowiednio rozłożyłęm stawki na każdego. W baw masz 34 na Paulete.
Posted by: damianoshp

Re: Król strzelców - 28/05/2006 12:51

Robin van Persie to mój faworyt. Ewentualnie Ruud van Nistelrooy. Holendrzy naklupią bramek w tym Mundialu...
Posted by: skottie

Re: Król strzelców - 28/05/2006 22:11

Quote:

Tak samo w polskiej reprezentacji, na Macka Żurawskiego jest 3.25 w GB. Już zagrałem, obawiam się tylko Grzesia Torpedy Rasiaka




Hm, Żuraw jest w porzo, ale moim zdaniem value jest gdzie indziej.
Ja wybrałem Smolarka @9 (Ladbrokes, BW też). W sparingu ostatnim wyszedł jako napastnik a nie skrzydłowy. Wszyscy wiemy, że bramki strzelać umie, jest szybki i nie czeka na piłkę.
Rasiak @5.5 (BW max chyba) to też może być warte rozważenia, jeśli jest w takiej cudownej formie jak pismaki skrobią, a wujek Janas będzie na niego stawiał pierwszej XI. Bańkę ma nie od parady, więc niech tylko dośrodkowanie spadie i na łeb i gotowe.

Dla rozrywki za drobne Mila @41 (BW), bo kurs mnie pokusił. Może Roger zawinie coś z wolnego jak go wpuści wujek w końcówce?

Takie moje przemyślenia.
Posted by: bohem

Re: Król strzelców - 29/05/2006 21:45

ja się zastanawiam nad:
FTorres @29 w betandwin - Hiszpanie mają w grupie Tunezję i Arabię, więc powinni im najwięcej nastrzelać i raczej pokonają następnego rywala
Szewczenko @31 w betandwin - MVP, w żadnym innym zespole tyle nie zależy od jednego piłkarza. jeżeli wystarczy 4-5 bramek, to będzie tyle miał. z tego samego powodu co Torres.
no i mój czarny koń Ali Daei @251 w betandwin - Iran jest niedoceniany, a ma słabą, choć wyrównaną grupę. Mex jest bez formy, Angola nie będzie zastraszać rywali kibicami jak u siebie, a Portugalia jest nieobliczalna.
Posted by: chris

Re: Król strzelców - 30/05/2006 17:23

Ja sie zgadzam co do Torres'a, warty uwagi powinien byc tez Luca Toni..
Posted by: bohem

Re: Król strzelców - 30/05/2006 18:28

Włosi raczej za dużo nie strzelają, raczej dobrze bronią. Nie polecam stawiać na włoskiego napastnika.
Posted by: maciek100

Re: Król strzelców - 31/05/2006 11:04

Królem strzelców będzie POlak, ale nie grający dla POlski tylko dla NIemiec. Mirioslav Klose. Gość jest w świetnej formie. POlsce strzeli jedną, a Kostaryce i Ekwadorowi po 2 bramki, coś dorzuci jeszcze w fazie grupowej i korona pewna!!!
POzdro
Posted by: bolo_lacznik

Re: Król strzelców - 31/05/2006 11:15

A jak booki rozliczają taki zakład w przypadku gdy kilku pilkarzy strzeli tyle samo ?
Tak to było z krolem strzelcow.
Posted by: aha

Re: Król strzelców - 31/05/2006 11:25

Ja mysle, ze jesli chodzi o krola strzelcow Polski to na 100% warto postawic na Jelenia. Walue jest zajebiste ale wiadomo, ze typ 12 ma to do siebie, ze rzadko wchodzi.

Mysle, ze Jelen to bedzie taki wczesniejszy Frankowski - w towarzyskim z Kolumbia ani Rasiak ani Zurawski nic nie pokazali - nie ma jakos zgrania. Podobnie po zastanowieniu stawiam sobie pytanie: dlaczego Therry Henry strzela tak malo bramek na wielkich imprezach?

Bo nie ma zgrania i dobrych wylozen.

Polska ma slabo zgrany atak, widzialem pod polem karnym co sie dzieje, nie ma klarownych sytuacji - mysle, ze Jelen warty zagrania bo tak jak w meczu towarzyskim strzelil bramke to moze byc tak, ze strzeli Ekwadorowi, wpierdy od Costaryki i Niemiec do zera i do domu. I Jelen w taki oto sposob zostanie zawodnikiem ktory jako jedyny wywalczy remis z Ekwadorem 1:1
Posted by: xqwzts

Re: Król strzelców - 31/05/2006 13:43

Po wczorajszym meczu Niemców z Japonią, nie sądze, aby Klose badz Podolski zdobyli tytuł krola strzelcow. Wlasciwie to nic ciekawego nie prezentowali, no oczywiscie poza bramka Klose. Ale ta tez mnie jakos nie przekonala. Po tym meczu bardziej bylbym sklonny postawic na Takahare niz na ktoregos z Niemcow. Japonce pokazali w tym meczu kilka bardzo ladnych i groznych kontr.
Posted by: pycio26

Re: Król strzelców - 01/06/2006 11:24

warto poczekac ci co graja na paulete do samych mistrzostw zobaczymy w sparingu czy moze normalnie grac! oby to naprawde nie bylo nic groznego

"Reprezentant Portugalii, Pedro Pauleta, doznał lekkiej kontuzji kolana podczas treningu kadry. Podopieczni Luisa Felipe Scolariego przebywają obecnie w położonym na południu Portugalii miasteczku Evora, gdzie przygotowują się do zbliżających się MŚ.

Pauleta przyjechał w środowe popołudnie do Lizbony by przejść tam badania medyczne. Te wykazały, iż uraz nie jest groźny i nie przeszkodzi snajperowi PSG zagrać w sobotnim sparingu przeciwko ekipie Luksemburga, który rozegrany zostanie we francuskim Metzu.

33-letni Pauleta w 80 występach w kadrze narodowej zdobył dla niej 43 gole, co jest rekordem portugalskiej piłki.

www.mistrzostwaswiata.pl "
Posted by: darkoo

Re: Król strzelców - 03/06/2006 14:33

Moim zdaniem jeśli chodzi o króla strzelców to wszystko powinno się na 75% rozstrzygnąć w rozgrywach grupowych i ttutaj trzeba szukać grupy z najklarowniejszym faworytem i najsłabszymi obronami.

Wydaje mi się że król strzelców będzie z którejś z grup: C,D,H

W grupie C faworytami są Crespo i van Nistelrooy, w D Pauleta a w H Torres, Villa a może Sheva...

Teoretycznie największe szanse ma Pauleta który zagra przeciwko Angoli, Iranowi i Meksykowi i licze tu na wiele bramek z Angolą i Iranem i ciut mniej z Meksykiem.
Posted by: Boubson

Re: Król strzelców - 03/06/2006 15:04

przesledzilem wszystkie wypowiedzi i nie widze Go... a On moze byc czarnym koniem - nadchodzi objawienie tych mistrzostw - Peter Crouch ... jest to zdecydowanie ulepszona wersja naszego Rasiaka choc ja akurat Grzesia lubie... wlasnie skonczyl sie mecz anglii z kelnerami z jamajki - crouch 2 bramki - 3 dni temu z wegrami - crouch gol... szukalbym tez krola strzelcow w tych napoastnikach co karne wykonuja, peter przed chwila dal popis wiec on tego nie bedzie robil, ale i tak bedzie wysoko
Posted by: owee20

Re: Król strzelców - 03/06/2006 20:49

Dzis Crouch strzelil a tak to zawodnik pokroju Rasiaka , on jest strasznie cienki jakby Rasiak byl tak traktowany w Totenhami jak on w Liverpolu to by i Rasiak kilka goli strzelil w Premiership , Crouch mial kilkanasie meczy niewiem cyz nawte nie powyzej 10 bez zadnej bramki dawali mu karne strzelac i tez pudlowal....
Ja bym stawial na jakiegos niemca lub hiszpana jako strzelca bo wiadomo w brazylijczykow to male kursy jak na taki zaklad .
Villa 35
Podolski 45
Posted by: pycio26

Re: Król strzelców - 05/06/2006 20:48

Najlepszy strzelec Czech - JAN KOLLER 2.8 (prof)

Mysle ze warto sie pokusic na czeskiego wiezowca, po tym jak problemy zdrowotne doznal Milan Baros (w sobote kontuzje stopy) Jankowi nie moze nikt zagrozic. Zapewne Czesi beda wrzucali pily na Kollera. Koller nie gral przez cala runde z powodu kontuzji co tez wplynie na jego swiezosc gdyz jest juz w pelni zdrow
Posted by: Pav__

Re: Król strzelców - 06/06/2006 12:54

Jak dla mnie do przynajmniej na początku mistrzostw zespół Brazylii będzie grał na Ronaldo. W końcu brakuje mu tylko 3 bramek aby zostać najlepszym strzelcem w historii MŚ.
Posted by: pycio26

Re: Król strzelców - 06/06/2006 16:14

wroce do tego PAULETY tak dla porownania qrs w GB 17 , a w profie 30 !! promocja ??? niewiem ale ja skorzystam
Posted by: skottie

Re: Król strzelców - 07/06/2006 18:24

Quote:

wroce do tego PAULETY tak dla porownania qrs w GB 17 , a w profie 30 !! promocja ??? niewiem ale ja skorzystam




Jeszcze 2 tygodnie temu niektóre buki płaciły za Pauletę @41. To dopiero była promocja
Teraz, na kilka dni przed mistrzostwami próżno szukać już jakiś dobrych kursów i valurów jak już większość przebrana. Chyba że ktoś ma nosa do jakichś niespodzianek, które zawsze są cenione wysoko
Posted by: huczek

Re: Król strzelców - 19/06/2006 15:20

MOim typem na krola strrzelców tych mistrzostw jest Crespo.Jak narzie spisuje sie bardzo dobrze majac obeceni dwu bramkowy dorobk.Druzyna Argentyny spisuje sie rewleacyjnie.Bez watpienia zatem Crespo jeszcze cos ustrzeli.
Posted by: Logan

Re: Król strzelców - 19/06/2006 15:31

Najlepiej podaj typ na krola strzelcow po zakonczonych mistrzostwach
Posted by: _Ja$on_

Re: Król strzelców - 09/07/2006 07:11

Quote:

Król strzelców ==> moim zdaniem ten tytuł zdobędzie Miroslav Klose. Już dzisiaj puściłem go w profesjonalu po kursie 25zł za 80zł. Całkiem ładna kaska...




Myślicie, że już moge powoli wierzyć w to, że wygrałem ta kaske?? Obecnie kurs na Miroslava Klose wynosi @1.04. Może postawić szybko contre, żeby nie być stratnym? Co wy o tym myślicie?? Pozdrawiam wszystkich...
Posted by: cyrkluS

Re: Król strzelców - 09/07/2006 07:38

Chyba głupi jesteś, jak chcesz to kontrować! Przecież musiałby Henry dzisiaj 3 bramki strzelić. Opanuj się! Gratuluję wygranej!
Posted by: Patricu$

Re: Król strzelców - 09/07/2006 08:11

Quote:

Quote:

Król strzelców ==> moim zdaniem ten tytuł zdobędzie Miroslav Klose. Już dzisiaj puściłem go w profesjonalu po kursie 25zł za 80zł. Całkiem ładna kaska...




Myślicie, że już moge powoli wierzyć w to, że wygrałem ta kaske?? Obecnie kurs na Miroslava Klose wynosi @1.04. Może postawić szybko contre, żeby nie być stratnym? Co wy o tym myślicie?? Pozdrawiam wszystkich...





gratuluje i zycze by Klose został królem bo osobiscie tez zagrałem na KOLSE na kursie 25 + overy 2,5 meksyku-iran + tunezja - Arabia

szkoda ze za 2 ale zawsze ako: 90 weszło:)
Posted by: Patricu$

Re: Król strzelców - 09/07/2006 08:12

...a najgorsze to to ,ze miałem to grac za 100 ale wydałem kase na imprezie fuck!
Posted by: zombi

Re: Król strzelców - 09/07/2006 08:27

Henry żeby zostać królem strzelców musi strzelić dwie bramki a nie trzy,przy takiej samej ilości bramek królem zostaje ten co ostatni strzelił bramke w turnieju
Posted by: cychi

Re: Król strzelców - 09/07/2006 16:17

jak sie oblicza kolejnosc strzelcow ?
w betfair mozna zagrac cos takeigo

Mistrzostwa Świata - Król Strzelców - Pierwsza 3

klose juz niedostepny
F. Torres 4,3
Ronaldo 4,2
H. Crespo 4,2
L. Podolski 4,2
T. Henry 1,71
D. Villa 4,4
Maxi Rodriguez 4,4
A. Gilardino 40
L. Toni 7,4
D. Trezeguet 250
V. Iaquinta 80
F. Inzaghi 44
F. Totti 27
A. Del Piero 55
Z. Zidane 9
S. Wiltord 410
F. Ribery 65
F. Malouda 410
P. Vieira 16,5

kolejnosc w wypadku tej samej ilosci bramek ustala sie patrzac na to kto ostatni strzelil ?
pozdrawaim