GRUPA - B -

Posted by: Rivaldinho

GRUPA - B - - 21/05/2006 20:28

Posted by: polo_2

Re: GRUPA - B - - 23/05/2006 10:22

ok to moze ja zaczne moja pierwsza mundialowa prognoze i podam typ z betandwin. Moim zdaniem typ na trynidad tobago ze zdobedzie 0 punktow (2.0) jest dobry poniewaz jak widac powyzej trynidad gra w grupie z anglia (tutaj takze preferowalbym typ ze trynidad nie strzeli bramki (1.6)i ze szwecja i nie przewiduje tu innych wynikow jak wygrane szwedow i anglikow. takze pozostaje nam mecz paragwaj -trynidad a patrzac na mundialowe sklady obu druzyn to sadze ze paragwaj wygra to spotkanie majac w skladzie zawsze grozny atak z bundesligi valdez - santa cruz. W zespole trynidadu graja przecietni zawodnicy grajacy w slabych zespolach europejskich. Takze doswiadczenie przemawia za paragwajem ktory bedzie gral w mundialu trzeci raz z rzedu. Wydaje mi sie ze kurs 2.0 kusi i na pewno jest to dobry typ. Jak bedzie zobaczymy wkrotce.Czekam na wartosciowe komentarze
Posted by: Rivaldinho

Re: GRUPA - B - - 23/05/2006 11:20

Grając combo w baw na porażki Trynigdadu otrzymasz 2.14

- poszukasz u innych buków i wyciągniessz spokojnie 2.40
Posted by: Bzyku

Re: GRUPA - B - - 24/05/2006 09:41

Ja bym tego typu na Trynidad nie traktował aż jako 100% pewniaka. A to dlatego, że w tej grupie jeśli Paragwaj nie wzniesie się na wyżyny możliwości już po 2 meczach będzie "pozamiatane". I wtedy ostatnim meczem będzie mecz o pietruszkę: Paragwaj - Trynidad.

A w meczach o nic wszystko się może zdarzyć.


Ja zastanawiam się nad zagraniem, że Trynidad nie strzeli gola Szwecji - w BaW @1.60.

Nie będę oryginalny, jeśli powiem, że nie wróżę sukcesu Trynidadowi na MŚ. Jakimś wielkim pogromem to się pewnie nie skończy, bo to już nie te romantyczne czasy gdy przyjeżdżali kelnerzy i na dzień dobry dostawali 7-8 bramek.

Ale Szwecja, która gra naprawdę szybką piłkę nie powinna mieć problemów z przejęciem inicjatywy i atakowaniem non-stop.

Miałem wątpliwą przyjemność oglądać mecz Bahrajn - Trynidad decydujący o awansie do MŚ. Trynidad wygrał, ale poziom tego spotkania jak i umiejętności obu drużyn był na poziomie naszej Orange Ekstraklasy.



Innym typem na to spotkanie jest: Szwecja/Szwecja (ht/ft). @1.61 w BaW

Szwedzi od lat mają drużynę, która wiele się nie zmienia. Wszyscy są zgrani i wiedzą co mają grać - a grają naprawdę szybką i ładną piłkę. Mają swój specyficzny system gry, z którym nigdy nie może sobie poradzić choćby nasza reprezentacja, więc pewnie nie poradzi sobie i Trynidad.

Trynidad to nie zespół z Afryki, który mógłby czymś zaskoczyć. Tam poziom piłki rozwija się szybko, a gro zawodników gra w najlepszych klubach Europy.
W ekipie Trynidadu jest wielu zawodników z 2-3 lig wysp brytyjskich, więc można się spodziewać trochę siłowego stylu gry. Ojjj, będzie ich tam Larsson wkręcać w ziemię...

W zasadzie pytanie o ten typ sprowadza się do tego, czy Szwecja strzeli gola do przerwy - moim zdaniem strzeli.

W eliminacjach MŚ Szwecja na 8 wygranych meczów, w 6-ciu z nich prowadziła też do przerwy. Czyli raczej nie widać symptomów by była to drużyna "rozkręcająca się powoli".

A obronę Trynidadu i Tobago przetestowali piłkarze II-ligowego austriackiego klubu Austria Wiedeń(am), którzy wbili 2 gole finalistom mundialu. Trynidad wprawdzie wygrał całe spotkanie 3-2, ale ten wynik najlepszym prognostykiem chyba nie jest.

Nawet jeśli w tym meczu zabraknie Ljungberga, to szanse na trafienie typu widzę duże
Posted by: italodisco70

Re: GRUPA - B - - 05/06/2006 13:33

grupa o najwyzszej roznicy umiejetnosci.Anglia i szwecja gladko awansuja,a gdybanie czy Trynidad strzeli bramke-to sprawa losowa.Moze z Anglia nawet strzelic np. przy stanie 5-0 ,gdy Angole odpuszcza i odddadza inicjatywe.Moja niespodzianka turnieju to wysokie miejsce Szwedow na Mistrzostwach.jakze ta druzyna jest pomijana w rozmowach na temat szans
Posted by: Bart87

Re: GRUPA - B - - 07/06/2006 23:04

Jeśli chodzi o potyczki w grupie B potencjalnym kandydatem do awansu jest oczywiście drużyna Anglii. Potencjał i doświadczenie posiadane przez synów Albionu zdecyduje różnicuje ich od drużyn Trynidadu i Tobago oraz Paragwaju. Niestety okazało się, że w fazie grupowej niezdolny do występów będzie Wayne Rooney, który doznał kontuzji z ligowym meczu Manchesteru United. Wiadomo już, że mistrzostwa w Niemczech są pożegnalna imprezą Svena Gorana Ericssona i po nich rozstanie się on z reprezentacja Anglii – więc na koniec wypadałoby dobrze się zaprezentować. Theo Walcott czy Peter Crouch? – Ericsson bedzie musiał zdecydować się na któregoś z tych graczy i wydaje się, że większe szanse ma ten drugi gdyż młody gracz Arsenalu nie jest jeszcze ograny w reprezentacji i szwedzki trener zabiera go do Niemiec jedynie po to aby zdobywał doświadczenie. Wydaje mi się, że Anglicy będą w stanie sprostać Paragwajowi w pierwszym meczu w grupie B.

Paragwaj posiada bardzo młodą i zdolna kadrę, nie są to gwiazdy światowego formatu (z tych bardziej znanych Roque Santa Cruz i Nelson Valdez) ale są oni bardzo waleczni i zgrani. Ich siła tkwi właśnie w kolektywie i pełną 11 są oni w stanie konkurować z najlepszymi. Niestety wygląda na to, że napastnik Bayernu Monachium nie będzie mógł wystąpić w pierwszym spotkaniu przeciwko Anglii. Będzie to dla nich znaczące osłabienie. Paragwaj jest drużyną, mogącą napsuć trochę krwi tym bardziej znanym kolegom z Anglii czy Szwecji. Ale nie wydaje mi się żeby byli w stanie zrobić coś więcej od minimalizowania strat bramkowych i przegrywania minimalna różnicą bramek. W pierwszym meczu zapewne zostaną pożarcie przez Angoli, ze Szwecją mogą powalczyć, a T&T nie powinien im się długo opierać...mecz na otarcie łez.

O Szwedach nie mogę napisać zbyt ścisłych i konkretnych prognoz. Henke Larsson, Zlatan Ibrahimovic czy Freddy Ljungberg – to właśnie oni będą stanowić o sile skandynawów. Zastanawiają mnie już od pierwszego spotkania i to właśnie z T&T przyjdzie im się zmierzyć. Po kursie 1.3 nie zdecyduję się chyba na granie tego spotkania gdyż po prostu „nie czuje” tego meczu.

Trynidad i Tobago dostało się do Niemiec po części dzięki przekrętom szefa CONACAFU Jacka Warnera. Można powiedzieć, że po części dzięki znajomościom załatwił on Trynidadowi grę w MŚ na czym sam osiągnął olbrzymie zyski (nie ma sensu się zagłębiać w temat). T&T to przede wszystkim gracze lig angielskich, nawet Leo Beenhakker chwali się, że styl gry Angoli zna od podszewki właśnie dzięki tym graczom ale nie dodaje już, że szczytem marzeń „jego” graczy są niższe ligi angielskie. Dwight Yorke, była gwiazda Manchesteru United kończy piłkarską karierę w Australii (FC Sydney), a druga gwiazda Stern John gra w Derby County. Wedlug mnie T&T jedzie na Mundial aby zebrać masę nowych doświadczeń, gracze na nic się nie nastawiają i powinni być dostarczycielami punktów dla rywali.

Mecze:
Anglia – Paragwaj 1 @ 1.6 7/10
Szwecja - Trynidad Tobago 1 @ 1.3 4/10
Anglia - Trynidad Tobago 1 @ 1.2 10/10

Z resztą typów czasowo się wstrzymuję...
Posted by: buubi

Re: GRUPA - B - - 08/06/2006 05:14

Niezłą propozycją jest kurs na awans Szwedów 1,45 połączony z awansem naszych Orzełków 1,55 daje niezłe AKO a uważam że prawdopodobieństwo dość duże, pod warunkiem że obejdzie się bez niespodzianek.
Posted by: ELDORADO

Re: GRUPA - B - - 08/06/2006 08:23

Podonie jak w grupie A dwa mecze nieatrakcyjne do grania , kurs na zwycięstwo Anglikow staje sie nieatrakcyjny , ponizej 1,5 ,
na handi sie nie zdecyduje , bo Paragwaj ma naprawde bardzo dobrą obronę ,
drugi mecz Szwedów , kurs na win Sweden zenująco niski , nie warty grania, a poza tym sensacji bym tutaj nie wykluczył ,Trynidad nie jest az tak słaby jak go malują, Szwedzi to poza tym, taka wredna drużyna do obstawiania , nauczony bukmacherskim doświadczeniem ich meczy raczej nie ruszam.
Posted by: zbychal

Re: GRUPA - B - - 08/06/2006 09:24

Ku przestrodze fanom Szwecji:
18 jan Saudiarabien Riyadh 1-1
23 jan Jordanien Abu Dhabi 0-0
1 mars Irland Dublin 0-3
25 maj Finland Göteborg 0-0
2 juni Chile Solna 1-1


Nie mowie, ze nie wygraja z Trynidadem , ale z Paragwajem wcale nie musza...
Posted by: jarkow

Re: GRUPA - B - - 10/06/2006 07:34

Zgadzam się, że Szwedzi są trudni do przewidzenia, ale o ile mnie pamięć nie myli to w ważnych turniejach osiągali wyniki na miarę swoich możliwości. Wałki zdarzają im się wtedy, kiedy mecz nie ma dla nich stawki.
Tutaj myślę, że zagrają na wygraną. Zajmując drugie miejsce trafiają na Niemców, a to chyba ostatnie czego by chcieli na tym etapie turnieju. Fakt, że bardzo to uprościłem (nie zapominajmy o Paragwaju), ale oddając punkty w tym meczu stawiają się w bardzo nieciekawej sytuacji.

Jak dla mnie Szwedzi zagrają tak, żeby wystarczyło do zwycięstwa z zawodnikami z niższych lig angielskich.
Choć ich nie lubię, nie widzę innej opcji w tym meczu.
Posted by: Elninio

Re: GRUPA - B - - 10/06/2006 08:48

Podpisuje się pod słowami jarkowa.
Szwecja to silny , wyrównany zespół posiadający w swoim składzie 3 gwiazdy światowego formatu:Ljungberg,Ibrahimović i Larsson(kolejność przypadkowa:D)i jeśli chodzi o duże turnieje to radzą sobie w nich przyzwoicie.Zgadzam się z teorią ,że Szwedzi odpuszczają w niektórych meczach natomiast następuje to wtedy gdy grają o NIC.
Ja mam zagrałem Szwedów bo:
-mają o wiele lepszy skład
-to jest 1 mecz mistrzostw i na pewno nie ma mowy o odpuszczaniu
- będą chcieli wygrać aby mieć dobre samopoczucie przed walką z Anglią i Paragwajem
-posiadają gwiazdy w zespole
-stanowią zgrany kolektyw gdyż w tym składzie grają już długo ze sobą
Szwecja @ 1.2 GB stawka:10/10
do jakiegoś combo jak znalazł
Posted by: yoyo

Re: GRUPA - B - - 10/06/2006 10:10

ja gram Anglie !!! Nie wierze za anglicy w tym meczu nie zdobędą 3 pkt. W grupie silna szwecja i dlatego musza wygrywac z przecientniakami. zadna analiza tu nie pomoze. Wygra Anglia i ja na nia stawiam z pelnym spokojem
Posted by: marcys22

Re: GRUPA - B - - 10/06/2006 10:17

Quote:

ja gram Anglie !!! Nie wierze za anglicy w tym meczu nie zdobędą 3 pkt. W grupie silna szwecja i dlatego musza wygrywac z przecientniakami. zadna analiza tu nie pomoze. Wygra Anglia i ja na nia stawiam z pelnym spokojem




masz racje !! ja tez zagralem Anglie bo nie widze tutaj
innej opcji !!
Posted by: manifestant

Re: GRUPA - B - - 10/06/2006 10:31


Tez mysle, ze Anglia powinan to spotkanie wygrac ale nie wiem czemu mam jakies dziwne przeczucia i nie zagralem tego spotkania..
Bardziej w tym meczu widzialbym taki dosc ciekawy zaklad - kto wykona wiecej rzutow roznych Anglia po kursie 1.65...
Z pewnoscia jest to loteryjne dlatego nie bede w tym wypadku szalal stawka...Moim zdaniem anglicy rzuca sie dzis do atakow juz od pierwszych minut beda chcieli szybko strzelic bramke, aby moc dalej ze spokojem kontrolowac przebieg wydarzen na boisku. Dlatego tez podejrzewam, ze rzutow roxznych bedzie w tym spotkaniu sporo -Paragwaj bedzie musial przygotowac sie na huraganowe ataki angielskich snajperow - Owena i Croucha (chociaz co do gry tego ostatniego nie bardzo jestem przekonany ale to tylko moje skromne zdanie )...
Takze podsumowujac w tym spotkaniu nie podejmuje sie gry na 1 X 2,ale proponuje za mala stawke sprobowac:
Anglia - Paragwaj wiecej rzutow roznych 1 kurs 1.65


Co do drugiego spotkania w grupie B, to chyba nie ma sie co rozpisywac
Jest oczywiste ze Szwecja pokona Trynidad i to podejrzewam ze w dosc efektownym stylu rozpoczna ten mundial...
Roznica klas obu reprezentacji jest tak ogromna, ze nie wyobrazam sobie innego rozstrzygniecia w tym meczu
Zastanawiam sie jeszcze nad overem kurs jest bardzo kuszacy , podobnie jak we wczorajszym meczu otwarcia 1.70 - mysle ze zostanie on osiagniety juz w pierwszej polowie
Ale oczywiscie bez szalenstw stawkowych...

Szwecja - Trynidad 1 1.23 9/10
Szwecja - Trynidad over 2.5 1.70
Powodzenia wszystkim grajacym takie wlasnie typy pozdrawiaju
Posted by: Biszop

Re: GRUPA - B - - 10/06/2006 10:39

witam
SB wystawil ciekawy zaklad,
Wszystkie druzyny dzisiaj grajace strzela bramke, kurs 11:)

Wg mnie calkiem spore, jak to ladnie ujal Bzyku to nie sa te czasy gdzie przyjezdzali kelnerzy...
W pelni sie z tym zgadzam.

O ile Anglia, Szwecja strzela bez problemu o tyle balbym sie z faworytow o Argentyne choc powinni sobie poradzic, z potencjalnie slabszych zostaje Paragwaj ale jakos mam dziwne przeczucie ze mimo ze przegraja to strzela bramke,
WKS tez powinno strzelic mimo raczej pewnej przegranej, i dalej nie zgadzam sie z przedmowca, Szwedzi sa owszem silni ale nie az tak jak kiedys i sadze ze ten jeden blad popelnia i niedoceniany Trynidad wcisnie ta bramke ktora niezmiernie mnie ucieszy;-)

Ogolnie zakladam ze beda to mistrzostwa bramek, nawet potencjalnie slabsze druzyny beda strzelac, dzis tym bardziej, pierwsza kolejka wszyscy chca zagrac jak najlepiej zeby ustawic sobie kolejne mecze w grupie:)
W mojej opini warto zagrac ten zaklad bo szanse sa duzo wieksze niz wyceniaja to fachowcy z SB, i tej wersji sie bede trzymal
Posted by: Biszop

Re: GRUPA - B - - 10/06/2006 11:09

Jeszcze cos mi wpadlo w oko:)

Anglia będzie prowadzić od 1 do 40 min. @3.75

Specyfika angielskiej pilki jest relatywnie prosta, a w zasadzie istnieje w 2 wariantach,
albo strzela szybko bramke i pojda za ciosem,
albo nawet jak strzela to rywale wyrownuja i zaczynaja sie bronic na calego, do przerwy nie dzieje sie nic specjalnego i w drugiej polowie wyspiarze podkrecaja tempo i zaczynaja pokazywac swoja prawdziwa sile oparta na dwoch niezniszczalnych pomocnikach,
no to jestem odkrywca

Szanse pol na pol czyli moze wejdzie, moze nie;-)
Powazniej uwazam ze taki zaklad z tym kursem jest wart uwagi, Paragwaj jest idealnym rywalem dla tego scenariusza, nie rzuca sie na swoich rywali ale beda starac sie trzymac w ryzach rywala aby nie dac sie rozpedzic zanadto bo wiedza czym to sie skonczy, decydujace bedzie pierwsze 10-15 minut, jesli wytrzymaja szanse na wejscie wzrosna zdecydyowanie, jesli beda strzelic bramke w pierwszej polowie przy stanie 0-0 lub 1-0 bede duzo spokojniejszy:)

stawka 3/10 kurs 3,75
Posted by: Czesiek41

Re: GRUPA - B - - 10/06/2006 15:35

ja wam doradzam dajcie na UNDER w meczu Szwecjii zobaczycie tam nie będzie wielu bramek , nielekceważnie Trynidadu
Posted by: manifestant

Re: GRUPA - B - - 10/06/2006 16:03

nie rozumiem na jakiej podstawie tak sądzisz? ja wrecz przeciwnie mysle, ze Szwedzi strzela dzis duzo bramek, poniewaz :
- jest to ich najlatwiejszy mecz na mundialu i po prostu musza go zdecydowanie wygrac , aby wyjsc z grupy
-beda chcieli efektownie rozpoczac mistrzostwa
-maja miazdzaca w porownaniu do swych dzisiejszych rywali sile razenia w ataku
-przeciwnik jak wskazuja na to jego wyniki nic ciekawego soba nie reprezentuje a ich gra pozostawia wiele do zyczenia
-Ibrahimovic i Larsson beda chcieli udowodnic swoja forme strzelecka
Posted by: Rancorn

Re: GRUPA - B - - 10/06/2006 18:10

No i Czesiek mial racje, bramkarz z Trynidadu byl zdecydowanie najlepszym zawodnikiem druzyny, a szwedzi nie zagrali na sto procent swoic mozliwosci, i niestety tylko remis. Nie ma pewniakow ludzie
Posted by: manifestant

Re: GRUPA - B - - 10/06/2006 18:37


Sorry ale niestety tylko tak mozna zareagowac po ogladnieciu tej megażenady , jaka "uraczyli" nas w dzisiejszym spotkaniu Szwedzi...
Wykluczam jakiekolwiek ustawianie sie na remis , bo naprawde nie chce mi sie wierzyc, zeby w meczu tej rangi cos takiego wogole wchodzilo w rachube...
Przyznaje ze dawno nie widzialem Szwedow w grze , ale nie sugerowalem sie wynikami spotkan towarzyskich , co jak sie okazalo, bylo moim wielkim bledem.
Z taka gra mogliby miec problemy z ograniem sredniej druzyny z naszej Orange Extraklasy
Naprawde nie rozumiem co sie stalo z ta druzyna...po prostu brak mi slow...jak mozna odegrac taka chale na boisku dla tylu kibicow ktorzy przyjechali specjalnie na ten mecz.
Druzyna, ktora ma w swoim skladzie takie gwiazdy jak Larsson , Ibrahimovic czy Ljundberg nie potrafi strzelic chocby jednej bramki outsiderowi , na dodatek cala druga polowe grajacemu w 10-tkę!!!!!
To jest skandal na skale ogolnoswiatowa...nie spodzoiewalem sie takiej sensacji...
Nalezy oczywiscie pochwalic reprezentacje Tynidadu - jestem pod wielkim wrazeniem ich zaangazowania i walecznosci
Ale taka kleska...oj to juz chyba nasze orły nie powinny miec problemu z ograniem co tu ukrywac druzyny ktora nie jest mocarzem...
Wieljkie rozczarowanie po prostu...szkoda slow
Posted by: jinx

Re: GRUPA - B - - 10/06/2006 18:41

Na przykładzie T&T doskonale widać, iż wystarczy dobry trener do przeciętnej drużyny, by ta zdobywała punkty nawet w 10 z mocnymi ekipami. My takiego nie mamy.
Posted by: viking24

Re: GRUPA - B - - 11/06/2006 08:12

Witam.Panowie po wczorajszym sensacyjnym wyniku reprezentacji Szwecji z T&T 0-0 mój zakład kto bedzie lepszy w grupie z wczesniej wymienionych drużyn mnie troche niepokoi.Czy sadzicie ze jest szansa ze by Szwecja miała mniej punktów po 3 meczach niż T&T?Z góry dzieki za odpowiedz.
Posted by: Piotruś Pan

Re: GRUPA - B - - 11/06/2006 08:54

Nie oglądałem tego meczu ale z przekazów prasowych podobno Szwecja zagrała poniżej swoich możliwości i do tego trochę zlekceważyli swoich rywali
Taka sytuacja jest prawdopodobna że Szwecja może mieć mniej punktów nie tylko od Trynidadu ale i Paragwaju jeśli z nim przegra lub zremisuje. Gratulacje dla piłkarzy z tego maleńkiego kraju bo podobno grali w 50 minut w osłabieniu i potrafili osiągnąć korzystny wynik. To jest wstyd dla naszych biegaczo kopaczy oni grali conajmniej 6 meczów eliminacyjnych do tego w jedynastu ze Szwecją i przegrywaliśmy regularnie po 2:0 3:0 w ostatnich latach więc nasza piłka to poprostu dno bo nie stać nas by powalczyć chociaz o remis Viking24 twój niepokój co do tego zakładu jest jak najbardziej uzasadniony.
Posted by: viking24

Re: GRUPA - B - - 13/06/2006 17:56

Czy wiecie moze czy 1 bramkarz Szwecji Isaksson zagra juz w meczu z Paragwajem czy dalej ma kontuzje???
Posted by: santiago

Re: GRUPA - B - - 13/06/2006 19:58

Witam

Zastanawiam sie nad zagraniem na Anglia over 7,5 punkta za 2,75. No bo przecież Trynidad rozjadą, nie ma sie co oszukiwac ze mieli farta ze Szwecją i na dobrą sprawe Anglia win ze Szwecją za 2,75? Ja to biore, zważywszy ze napewno zagraja na powaznie zeby nie wpasc na Niemców
Posted by: spiwoor

Re: GRUPA - B - - 14/06/2006 12:32

Szwecja-Paragwaj 1 1,9

W jutrzejszym meczu zagram zdecydowanie na zwycięstwo reprezentacji Szwecji.Widze że przez forum przelewa się prawdziwa fala krytyki pod adresem reprezentantów "Trzech Koron".Częściowo jest ona słuszna,bo Szwedzi pokazali prawdziwą niemoc i niudolność strzelecką.Z drugiej strony każdy kto oglądał mecz z Trynidadem i Tobago musi przyznać,że Szwedzi nie zagrali wcale fatalnie i gdyby nie wyjątkowy niefart powinni byli to spotkanie wygrać.Niestety piłka nożna ma swoje uroki i nawet drużyna dużo gorsza(T&T)może od czasu do czasu zabrać punkty tym najlepszym.

Skupmy się jednak na sytuacji obecnej.Zakładam,że Anglicy spokojnie rozjadą T&T,nie wierzę też żeby Szwedzi mogli z Anglikami wygrać,tak więc reprezentacji Szwecji pozostaje walka o drugie miejsce.W walce tej zmierzy się z Paragwajem,który powinien bez większych kłopotów wygrać z T&T.Jak już wspomniałem nie wierze za bardzo aby Szwedzi mogli urwać Anglii więcej jak jeden punkt,dlatego meczem absolutnie kluczowym jest spotkanie z Paragwajczykami.Jakikolwiek remis(przy zakładanej wygranej Paragwaju z T&T)będzie dla Szwedów pożegnaniem z mistrzostwami.I dlatego właśnie uważam,że Szwedzi przyparci do muru pokażą na co ich stać i odniosą pewne zwycięstwo.

Tym bardziej,że Paragwaj nie jest wcale dobrą drużyną.W meczu z Anglikami pokazali zupełny brak taktyki.Wszystkie możliwe ataki szły środkiem i kończone były strzałami z 20-30 metrów,mimo posiadania dwóch wysokich napastników żaden z pomocników nie próbował grać bokiem i uruchomić któregoś z "wieżowców" prostym dośrodkowaniem.Obrona też nie pokazała się z dobrej strony.To że Paragwaj stracił tylko jedną bramkę,jest efektem lenistwa Wyspiarzy,którzy po strzeleniu pierwszego gola swe ataki ograniczyli jedynie do długich podań do wysokiego Croucha.Akcje J.Cole'a na lewej stronie pokazały,że gdyby tylko Anglicy włożyli więcej wysiłku w gre kombinacyjną obrona Paragwaju rozsypałaby sie w bardzo krótkim czasie.Szwedzi tymczaem potrafią grać szybko i bocznymi flankami i myślę że więcej im do szczęścia nie potrzeba
Posted by: osin

Re: GRUPA - B - - 14/06/2006 14:42

Na czwartek znalazłem 2 ciekawe typy:

Anglia - Trynidad i Tobago
Kiedy więcej goli - 1 połowa @3.15 STS

Wszyscy widzimy, jak grają faworyci na tych mistrzostwach. Szybka bramka, czasami dwie i bronimy. Sądzę, że w tym meczu może być podobnie. Anglicy na pewno zdają sobie sprawę, że zwycięstwo w tym spotkaniu daje im pewny awans, a jeżeli Szwecja nie wygra z Paragwajem, to mają pewne pierwsze miejsce w grupie. Nie ma co się oszukiwać. To jest turniej i za wysokie zwycięstwa nie przyznaje się dodatkowych punktów. Sądzę, iż ten mecz będzie bardzo podobny do spotkania Portugalia - Angola. Anglicy szybko strzelą bramkę (w co nie wątpię), Trynidad troszkę się odsłoni i dostanie prawdopodobnie drugą, a potem synowie Albionu zaczną bronić wyniku, by wygrać jak najmniejszym kosztem.

Szwecja - Paragwaj
Kto więcej rzutów rożnych - Szwecja @1.60 STS

Paragwajczycy w meczu przeciwko Anglikom wykonywali zaledwie 1 rzut rożny. Szwedzi w meczu z Trynidadem 8. I to już mówi wiele o stylu gry tych dwóch drużyn. Gracze z Ameryki Południowej swoje akcje przeprowadzają głównie środkiem. Valdez i Santa Cruz praktycznie we dwójkę rozgrywają wszystkie ataki swojej drużyny. Starają się dostać pod bramkę grą z klepki i indywidualnymi akcjami. Mało jest gry skrzydłami. Przeciwnie Szwedzi. Szalejący na lewej stronie Ljungberg powinien zadbać o sporo rzutów rożnych. Skandynawowie, których sporo gra w Anglii, przyjęli niektóre nawyki Wyspiarzy, głównie akcje skrzydłami i wrzutki w pole karne. A jak wiadomo, jest to najłatwiejszy sposób na zarobienie kilku rogów.
Posted by: micha$

Re: GRUPA - B - - 14/06/2006 23:27

Spiwoor niby się z tobą zgadzam co do tego, że nie mieli farta, ale to, że muszą wygrać to spotkanie, nie znaczy, że tak będzie. Podobno pokłócili się w szatni między sobą a to też ma wpływ na przebieg meczu. Zastanawiam się nad handi 0:1/2 za 1,84 (GB). Co prawda Anglii nie strzelili bramki, ale nie można powiedzieć, że się nie starali.
Co myślicie?
Posted by: rene

Re: GRUPA - B - - 15/06/2006 00:45

Anglików można wziąć i na 99% wejdzie, choć Anglia ze strzelaniem ma kłopoty

Natomiast Szwedów nie byłbym taki pewien. Są bez formy. Mogą sobie nie poradzić z Paragwajem
Paragwaj przestraszył się Anglikow i nic nie pokazał, ale ze Szwedami z pewnością powalczy, bo zwycięstwo daje mu prawie pewny awans, a i remis nie będzie dla nich zły. Na pewno zagrają lepiej niż z Anglią
Macz Szwedóe z Urugwajem to chyba dobty under, bo nawet tu dużo bramek nie będzie
Posted by: MichaelaZzZz

Re: GRUPA - B - - 15/06/2006 07:14

Szwecja-Paragwaj x2

To co pokazała Szwecja w meczu z Trynidadem i Tobago państwem liczącym 1 milion mieszkańców mniejzszym od woj.opolskiego to była ŻENADA. Ataki rozbijane, niefrasobliwość wręcz bezsilność. Co z tego że gra tam Ljungberg, Larsson czy Ibra jak oni nie są drużyną. Naprzeciw ambitni Paragwajczycy z Roque Santa Cruzem, Valdezem i Acuną. Myślę że dzisiaj napsują trochę krwi "faworytom"
kurs:1.70 biorę a ryzyko małe
Posted by: law

Re: GRUPA - B - - 15/06/2006 09:40

Z drugiej strony zobaczcie co pokazala Polska z Ekwadorem a co z Niemcami. To jest turniej zapewne Szwedzi z Tobago chcieli zagrac na polgwizdka a jak to sie skonczylo wszyscy widzieli. Zlekcewazyli przeciwnika. Ja dzis wrocilem z Berlina (szwedow jak mrowek) wiekszosc uwaza ze to byl wypadek przy pracy. Osobiscie ja gram singla na Szwecje, ale poczekam na Live bo takze nie ufam do konca Szwedom.
Posted by: Bezdomny

Re: GRUPA - B - - 15/06/2006 09:52

Anglicy zapewnią sobie awans?
Sven-Goran Eriksson East News / Getty Images Na Frankenstadion w Norymberdze dojdzie do spotkania zdobywców Puchar Europy sprzed siedmiu lat: Davida Beckhama, Gary’ego Neville’a i Dwighta Yorke’a. Trio to wówczas występowało w barwach Manchesteru United.

Beckham i Neville w mistrzostwach świata grają w reprezentacji Anglii, Yorke - Trynidadu i Tobago. Mecz obu drużyn grupy B rozpocznie się w czwartek o godz. 18.00

Anglicy przystąpią do gry po zwycięstwie 1:0 nad Paragwajem, po samobójczej bramce Carlosa Gamarry. Ich czwartkowi rywale zebrali pochwały za rewelacyjny występ przeciwko Szwedom, w meczu zakończonym remisem 0:0.

Na stadionie w Norymbergii nie będą jednak dominować sentymenty. Anglicy, mimo iż w ich szeregach zabraknie jeszcze wielce utalentowanego, leczącego uraz nogi Wayne’a Rooneya, są zdecydowanym faworytem meczu. Wygrana zapewnia im awans do drugiej rundy. Ich rywale pocieszają się jednak tym, iż Szwedzi byli również faworytami, a mecz zakończył się remisem. Czują się także pewni i z racji, że mają w swych szeregach znajdującego się w doskonałej formie bramkarza, Shakę Hislopa.

Hislop wypłynął na międzynarodowe wody trochę szczęśliwie. Wystąpił w bramce dlatego, iż podczas rozgrzewki przed meczem ze Szwedami kontuzji doznał Kelvin Jack.

W zespole z Trynidadu i Tobaga zabraknie ukaranego czerwoną kartką w mecze ze Szwecją obrońcy Avery’ego Johna. W ekipie angielskiej, prócz Rooneya, na kłopoty ze zdrowiem narzeka Theo Walcott, kontuzjowany na treningu. Uraz nie wyklucza go jednak z gry.

Trener Leo Beenhakker czterokrotnie prowadził reprezentacje w turnieju finałowym mistrzostw świata - trzy razy Holandii w 1990 roku, raz Trynidadu i Tobago. Wszystkie te mecze zakończyły się remisami.

Prawdopodobne składy:

Anglia (4-4-2): 1-Paul Robinson (22-0); 2-Gary Neville (80-0), 5-Rio Ferdinand (48-1), 6-John Terry (25-1), 3-Ashley Cole (47-0); 7-David Beckham (90-16), 8-Frank Lampard (41-11), 4-Steven Gerrard (43-7), 11-Joe Cole (33-5); 10-Michael Owen (78-36), 21-Peter Crouch (8-5). Trener: Sven-Goeran Eriksson

Trinidad i Tobago (4-4-2): 1-Shaka Hislop (24-0); 6-Dennis Lawrence (63-4), 5-Brent Sancho (40-0), 8-Cyd Gray (39-1), 11-Carlos Edwards (51-1); 12-Collin Samuel (18-3), 7-Chris Birchall (19-3), 18-Densill Theobald (38-1), 15-Kenwyne Jones (29-2); 14-Stern John (95-65), 19-Dwight Yorke (54-15). Trener: Leo Beenhakker



Na berlińskim stadionie olimpijskim piłkarze Szwecji i Paragwaju po raz drugi wystąpią w mistrzostwach świata 2006. Oba zespoły grają w grupie B i spotkają się z sobą w czwartek o godzinie 21.00.

Pierwsze mecze w MŚ oba zespoły nie zaliczają do udanych. Paragwaj przegrał z Anglią 0:1, po samobójczym strzale kapitana drużyny Carlosa Gammary. Szwedzi niespodziewanie podzielili się punktami z piłkarzami Trynidadu i Tobago w bezbramkowym meczu.
W czwartek do szwedzkiej bramki powrócić ma bramkarz nr 1, Andreas Isaksson, który z powodu lekkiej kontuzji na treningu opuścił mecz z Trynidadem i Tobago. Gdyby i tym razem nie mógł grać - ponownie zastąpi go Rami Shaaban.

Większy kłopot z bramkarzem ma trener Paragwaju, Anibal Ruiz. Justo Villar odniósł kontuzję łydki w meczu z Anglią i zapewne nie zagra już w tych mistrzostwach. W czwartek bramki paragwajskiej ma strzec Aldo Bobadilla. W składzie paragwajskim zabraknie także obrońcy Delio Toledo (również uraz łydki, odniesiony na treningu). Jego miejsce w obronie ma zająć grający ofensywnie Jorge Nunez.

Szwedzi mają w swojej kolekcji tytuł wicemistrza świata z 1958 roku, dwa trzecie miejsca z mistrzostw w 1950 i 1994 r. oraz czwarte - z 1938 r. Paragwaj po raz trzeci z rzędu gra w MŚ, a w sumie po raz piąty. Za każdym razem wygrał tylko jeden mecz.

Prawdopodobne składy:

Szwecja (4-4-2): 1-Andreas Isaksson (39-0); 2-Mikael Nilsson (27-3), 3-Olof Mellberg (65-2), 4-Teddy Lucic (82-0), 5-Erik Edman (38-1); 6- Tobias Linderoth (57-1), 9-Fredrik Ljungberg (58-12), 21-Christian Wilhelmsson (30-2); 16-Kim Kallstroem (35-4); 10-Zlatan Ibrahimovic (39-18), 11-Henrik Larsson (90-35). Trener: Lars Lagerback

Paragwaj (4-4-2): 22-Aldo Bobadilla (7-0); 21-Denis Caniza (75-1), 5-Julio Cesar Caceres (33-2), 4-Carlos Gamarra (107-12), 2-Jorge Nunez (16-1); 6- Carlos Bonet (30-1), 10-Roberto Acuna (94-5), 13-Carlos Paredes (69-10), 16-Cristian Riveros (10-0); 9-Roque Santa Cruz (43-13), 18-Nelson Haedo Valdez (12-4). Trener: Anibal Ruiz

Sędziowie: Lubos Michel - główny oraz Roman Slysko i Martin Balko (Słowacja)

Stadion Olimpijski w Berlinie (72.000), godz. 21.00

Wyniki poprzednich meczów w MŚ:
1950, w grupie: Szwecja - Paragwaj 2:2

W MŚ 2006:
Anglia - Paragwaj 1:0
Szwecja - Trynidad i Tobago 0:0
Posted by: Patricu$

Re: GRUPA - B - - 15/06/2006 11:39

...a moim skromnym zdaniem:

SZWECJA - PARAGWAY REMIS 3,25 (Sportingbet.com)

- historia na remis: 1950 2:2
- niemoc Szwedów z 10 T&T
- podobna niemoc Anglii z Paragwayem (dzis tak szybko nie straca gola)
- obie druzyny maja solidne obrony
- mecz walki o 2 miejsce w grupie (zakł. zwyc. Angli)
- przeczucie

Dziekuje a reszte zweryfikuje boisko
Posted by: zmarcin

Re: GRUPA - B - - 15/06/2006 12:38

W GB jest fajny zakład:
England v Trinidad and Tobago [Corner Handicap]
England -4.5 [Corner Handicap], 1.85

Jak jechałem dziś pociągiem, to zastanawiałem się, jaki byłby sensowny handicap i wyszło mi, że 6,5. Dlatego biorę to, co zaoferował ww. buk.
Powo 2 all!
Posted by: spiwoor

Re: GRUPA - B - - 15/06/2006 13:08

Posted by: spiwoor

Re: GRUPA - B - - 15/06/2006 13:08

Myślę że nie ma sensu spierać się dłużej jak to naprawdę jest ze Szwecją,czy rzeczywiście jest ona bez formy czy po prostu nie wyszedł jej mecz.Dzisiaj dowiemy się prawdy.Ja uważam że nawet jeżeli Szwedzi nie są w optymalnej dyspozycji to i tak poradzą sobie z Paragwajem.Nie jest do końca prawdą że w meczu z T&T Szwedzi nie mieli okazji.Parokrotnie bramkarz T&T musiał wykazać się niezłym refleksem.Szwecja ma dwa prawdziwe żądła w ataku i nawet przy małej ilości stworzonych sytuacji Larsson czy Zlatan są w stanie boleśmnie ukąsić.

Naprzeciw nich staje Paragwaj.I tu będe się kłócił.Nie wiem co takiego dostrzegliście dobrego w tej drużynie bo jak dla mnie nie pokazała ona absolutnie niczego.Jeszcze raz powtórzę:to że Anglicy wygrali z nią tak skromnie jest tylko efektem oszczędzania się wyspiarzy.Paragwaj nie stworzył sobie ani jednej dobrej sytuacji po składnej akcji zespołu,jedyne na co ich było stać to niecelne próby strzału z odległości 20-30 metrów.W tym elemencie o wiele lepiej zaprezentowały się takie ekipy jak choćby Togo czy Kostaryka,które próbowały stworzyć sobie dogodne sytucje do zdobycia bramki a nie walić bezmyślnie na bramkę.I jak tu pisać o solidnej obronie,która w pierwszych pięciu minutach wbija sobie samobója a potem nie może sobie poradzić z osamotnionym Crouchem.Mimo że w tym momencie powtarzam dokładnie treść poprzedniego posta to napiszę jeszcze raz: receptą na paragwajską obronę są szybkie akcje bokiem co dobitnie pokazał mecz z Anglią,kiedy to Cole wchodził w pole karne z dziecinną łatwością.

Tak czy siak pozdrawiam gorąco
Posted by: spiwoor

Re: GRUPA - B - - 15/06/2006 13:12

Wielkie przeprosiny za dublowanie mojego wpisu ale myślałem że zatrzymałem go w porę i dodam pozdrowienia.Proszę moderatora o wykasowanie mojego postu(tego bez pozdrowień )
Posted by: Maksiarz

Re: GRUPA - B - - 15/06/2006 15:41

Zdecydowanie polecam granie szwedów w dzisiejszym meczu
Niestety w porownaniu z reprezentacja polski maja charakter i ambicje i mysle ze dzisiaj sie tego doczekamy
A swoja droga ciekaw jestem jak by wypadła druzyna janasa w tej grupie gdyby byla zamiast Tri-To
lepiej nie myslec...
pozdrawiam
Szwecja-Paragwaj 1 7/10
Posted by: Logan

Re: GRUPA - B - - 15/06/2006 15:59

Wiecie ze w tym roku Szwecja nie zdobyla jeszcze bramki z akcji? Przegrala z Irlandia 0:3. Zremisowala 0:0 z Finlandia oraz 1:1 z Chile, gdzie gola z rzutu wolnego zdobyl Larsson. Ze slabym i grajacym cala druga polowe w oslabieniu, ale zdeterminowanym Titem tez nie potrafili strzelic. Wyniki sparingow i spotkania z TiT nie klamia o formie druzyny. Bijatyka, i to chyba nawet dwukrotna pomiedzy Ljungbergiem a Mellbergiem nie poprawia atmosfery w teamie. Wg mnie z tej silnej europejskiej druzyny juz nie wiele zostalo i przestrzegalbym przed stawianiem na wygrana Szwedow. Ja sie skusze na x2 Paragwaj
Posted by: kamasutra

Re: GRUPA - B - - 15/06/2006 17:47

Właśnie oglądam mecz Anglików z TRI...i pada w końcu bramka....ale to co do tej pory działo sie na boisku przekonało mnie do tego że Szwedzi dzis wygrają z Paragwajem.To nie Szwedzi zagrali beznadziejnie, choć fakt nie zaimponowali, tylko TRI zagrało niezły mecz tak jak i dzisiaj...Myśle że wygrają Szwedzi dzis,po prostu nie mają wyjscia,w wypadku nawet remisu muszą ograć w ostatnim meczu Anglików a to na pewno trudniejsze zadanie niz dzisiejsze zwycięstwo nad Paragwajem....takie jest moje zdanie...
Posted by: manifestant

Re: GRUPA - B - - 15/06/2006 18:23

Tak rzeczywiscie 2-0 moim zdaniem wymordowane ...ale jest
Trynidad to naprawde niezla druzyna, niesamowicie zdyscyplinowana...zabraklo im w tym spotkaniu troche szczescia.
Co to pojedynku Szwecji z Paragwajem, to uwazam , ze tam moze byc doslownie wszystko, ale obserwujac forme druzyny ze Skandynawii to ten mecz zagram na X2 - oczywiscie nie za jakas horrendalna stawke, ale mysle ze Paragwaj powinien sobie dzis poradzic ze slabo dysponowanymi Szwedami
Posted by: santiago

Re: GRUPA - B - - 15/06/2006 18:27


A ja dzisiaj zdecydowanie Paragwaj za 4,35. Według mnie szanse są w miare wyrównane. A Szwedzi to już stara ekipa i po prostu im nie ufam.
Posted by: Maksiarz

Re: GRUPA - B - - 15/06/2006 18:28

jaka stara ekipa?
zobaczymy kto bedzie madrzejszy po meczu
tylko szwecja......
Posted by: Consigliere

Re: GRUPA - B - - 15/06/2006 18:47

mysle ze szwedzi zmobilizuja sie i wygraja mecz ktory jest dla nich meczem ostatniej szansy a paragwaj prezentuje sie slabo to ze przegral tylko 1-0 z anglikami to nie zasluga ich dobrej gry tylko slabej gry anglikow ktorzy nie sa w najlepszej formie co zreszta pokazali w meczu z t&t paragwaj gral z anglia zupelnie bez pomyslu
Posted by: El_Darro

Re: GRUPA - B - - 15/06/2006 21:15

Ale jajca jutro pewnie bedzie o tym głośno w każdej TV (bo nie wiem czy o tym wiedzieliście). Przed chwilą ZDF pokazywało jak Crouch przy strzale bramki z głowy ciągnął za włosy obrońce TiT. Kto wie co by sie stało, gdyby sędzia to zauważył. Niestety w MŚ Fifa nie możliwości ukarania zawodnika po obejżeniu materiału video. Chyba? Bardzo niesportowe zachowanie na miare plucia przez Gulita i Volera (o ile dobrze pamiętam, to Ci zawodnicy tak zachowywali sie w MS we Włoszech).

Szwecji bym nie przekreślał może potrzebne im było to przełamanie. Szybkość, pomysł na gre mają, skuteczności brak myśle że z taką grą mogą pokonać spokojnie Anglików i zająć 1 miejsce w grupie.
Posted by: boca juniors

Re: GRUPA - B - - 15/06/2006 21:46

e to nic, a widzieliście jak Valdez po meczu rzucił na murawe i zdeptał Szwedzką koszulke?
Posted by: zmiennicka

Re: GRUPA - B - - 16/06/2006 08:54

Jesli TT wygra z Paragwajem a Szwecja przegra z Anglią
Szwecja musi wygrać z Anglią inaczej może mieć problemy.
Posted by: zmiennicka

Re: GRUPA - B - - 16/06/2006 08:57

I jak tu stawiać zakłady ?
Posted by: vviZd0m

Re: GRUPA - B - - 16/06/2006 08:58

Szwecja nie musi wygrywac z Anglia,wystarczy im remis.
Posted by: zmiennicka

Re: GRUPA - B - - 16/06/2006 09:00

Tak to prawda więc co proponujecie ?
Posted by: Veron

Re: GRUPA - B - - 16/06/2006 09:12

Tak Szwedzi, jak i Angole poki co nic ciekawego nie pokazali, zeby nie nazwac tego dosadniej;). Ale tez poki co na te wyzny wznosic sie nie musieli, bo rywale mimo wszystko nie najsilniejsi.

Sytuacja przed meczem ANG-SWE jest dosyc skomplikowana. Przede wszystkim Angole nie pokonali Szwedow juz od bodaj 40 lat. Po drugie, grupa B jest o tyle pechowa, ze zajmujac drugie miejsce wpada sie na niezle dysponowanych gospodarzy turnieju, ale zwyciezca grupy trafia do polowki Brazylii, z ktora kazdy chce sie spotkac jak najpozniej. Poki co najpewniejszy wydaje sie under:)
Posted by: zmiennicka

Re: GRUPA - B - - 16/06/2006 09:17

Quote:

Poki co najpewniejszy wydaje sie under:)




Jaki under ?
Posted by: Logan

Re: GRUPA - B - - 16/06/2006 09:52

Under 2,5 gola
Posted by: kfjatek

Re: GRUPA - B - - 16/06/2006 10:03

Quote:

Jesli TT wygra z Paragwajem a Szwecja przegra z Anglią
Szwecja musi wygrać z Anglią inaczej może mieć problemy.



TiT wygra z Paragwajem?
Ciekawe jest to co napisał Veron. Ja jednak jestem pewien, że meczu ANG-SZW nie będzie żadnych kalkulacji. Dla mnie typowy NO BET, chyba że wspomniany under.
Posted by: huczek

Re: GRUPA - B - - 17/06/2006 10:02

"Szwedzi przeciwko Anglii bez Ibrahimovicia?

Napastnik Zlatan Ibrahimović znany jest ze swojej bardzo efektownej, niekonwencjonalnej gry, wybuchowego charakteru oraz zarozumiałości. Jednak mimo pewnych wad kibice Trzech Koron nie wyobrażają sobie reprezentacji bez tego zawodnika.

Piłkarz Juventusu Turyn na rozgrzewce przed czwartkowym meczem przeciwko Paragwajowi doznał urazu pachwiny. Jednak zagrał on w pierwszej połowie spotkania. Po przerwie selekcjoner Lars Lagerbäck wpuścił za niego na boisko Marcusa Allbäcka, który w 89. minucie zaliczył asystę przy zwycięskim golu Fredrika Ljungberga. Ibrahimovicia zabraknie być może w ostatnim pojedynku fazy grupowej z Anglią (Szwedzi muszą przynajmniej zdobyć 1 punkt, aby być pewnym awansu do 2. rundy).

- Jesteśmy troszkę zaniepokojeni jego kontuzją przed meczem z Anglią. Dzień po spotkaniu jego stan jest jednak lepszy. Ibrahimovicia czekają jeszcze dokładne badania, które stwierdzą faktyczne rozmiary urazu - powiedział lekarz reprezentacji Anders Valentin."

Ibrahimovic pomimo tego,ze nie jest w ostanim okresie w formie wciaz jest zawodnikiem,ktory potrafilby w trudnych momentach wspomoc druzyne.Jego nieobecnść może mić wiec powazny wplyw na wynik konfrontacji a Angielską ekipą.
Posted by: Consigliere

Re: GRUPA - B - - 19/06/2006 00:49

w meczu Anglia-Szwecja skłaniam sie do remisu 0-0 i jednym i drugim opornie idzie strzelanie bramek po kursiku 5,5 za malo kaske mozna postawic
Eriksson chyba nie skrzywdzi swoich i oszczedzi paru pilkarzy na 1/8 (zwlaszcza kogos z trojki gerrard, crouch, lampard ktorzy maja juz po zoltej kartce)
Posted by: hynek

Re: GRUPA - B - - 19/06/2006 10:23

Wydaje mi się ze dobrym typem choć po niskim kursie jest Szwecja +1.5 - 2

Według mnie nie ma takiej możliwości by Anglicy pokonali Szwedów dwoma golami. Nie jestem przekonany czy w ogóle ten mecz wygrają.
Posted by: osin

Re: GRUPA - B - - 19/06/2006 17:08

Quote:

Wydaje mi się ze dobrym typem choć po niskim kursie jest Szwecja +1.5 - 2

Według mnie nie ma takiej możliwości by Anglicy pokonali Szwedów dwoma golami. Nie jestem przekonany czy w ogóle ten mecz wygrają.



Po kursie 1.1 nie warto grać. Jeszcze Anglikom coś odwali i wygrają 2-0...
Posted by: pynekk

Re: GRUPA - B - - 19/06/2006 17:55

Anglia vs Szwecja pewny remisik ;]
Posted by: hynek

Re: GRUPA - B - - 19/06/2006 18:04

No własnie mnie też tu śmierdzi remisem. Szwecji ogólnie rzecz biorąc dobrze idzie gra z wyspiarzami, Anglia wydaje się być lepiej dysponowana - więc jak dla mnie remis.

Ad. JuanPablo - racja, gdy to pisałem nie zagłębiałem się jeszcze dokładniej w jutrzejszą ofertę więc nie wiedziałem ze tak nisko cenią ten typ.
Posted by: ksamil

Re: GRUPA - B - - 19/06/2006 19:45

Anglia- Szwecja
Jeśli chodzi o ten mecz to myśle że bardzo wiele będzie zależało od wyniku Niemcy- Ekwador. Wiadomo, mecz ten zadecyduje o pierwszym miejscu w grupie A. Jeśli Niemcy nie pokonają Ekwadorczyków, co przecież nie jest niemożliwe to wiadomo już będzie że aby nie trafić na gospodarzy już w 1/8 lepiej zająć miejsce drugie. Kombinacji nie wykluczam, z resztą kto jak kto ale Szwedzi w tych kombinacjach są naprawde nieźli vide EURO 2004 i jakże trudny do przewidzenia remis 2-2.

Od 18 do 21 jest jeszcze sporo czasu więc można ewentualnie wtedy postawić. Jednak na chwile obecną przy założeniu, że Niemcy wygrają, najpewniejszym typem wydaje się Anglia podparta remisem.
Posted by: Consigliere

Re: GRUPA - B - - 20/06/2006 00:32

mysle ze dobrym typem moze byc Paragwaj - TiT X2 (kurs 2,0 bet24) paragwajczycy nic nie pokazali szczegolnego narazie i mysle ze TiT podejmie walke widac ze beenhaker wpoil im walecznosc i jak narazie ich postawa jest dla mnie pozytywnym zaskoczeniem
Posted by: ___On

Re: GRUPA - B - - 20/06/2006 03:46

Niewiem jak wogole niektorzy analizuja sytuacje w tej grupie: )...prawda jest taka ze Tobago to mimo wszystko słaba druzyna.....i bedzie miała spore kłopoty by ograc Paragwaj to jedna rzecz.....a druga sprawa ze jezeli nawet Szwecja by przegrała 1: 0 a Trynidad by wygrał 1:0 to i tak SZwecja gra dalej ze wzgledu na lepsza róznice bramek....wiec tak czy siak nie liczyłbym tu na to ze Tobago cokolwiek namiesza....musieli by wygrac np 2:0 i liczyc na zwyciestwo Anglików w w ktore nie wierze....bo i po co Szwedzki trener miałby krzywdzic swych rodaków: )
Posted by: zbychal

Re: GRUPA - B - - 20/06/2006 06:47

Wszystko wskazuje na remis w meczu Anglii ze Szwecja.
Jednak moze sie okazac, ze zespoly beda walczyc, aby zagrac z Ekwadorem, wiec uwaga w razie remisu Niemcy -Ekwador szykuje sie niezly kabaret i proby przegrania meczu przez obie druzyny.
Stad obstawianie przed meczem Niemcy -Ekwador mija sie z celem.
Posted by: LART

Re: GRUPA - B - - 20/06/2006 07:19

Anglia-Szwecja - X

Jeżeli chodzi o ten turniej to powiem szczerze, zawodzą jedni i drudzy. Oczywiście Anglia 2 wygrane ale w kiepskim stylu. Oczywiście mogą oszczędzać siły i pewnie tak robią, ale żeby tylko zdołali się obudzić. Ja osobiście widziałem ich w pierwszej 4-ce mistrzostw ale teraz sam już nie wiem. Z tym, że podkreślam potencjał ogromny i jak go wykorzystają będzie dobrze. Szwedzi natowmiast od dłuższego czasu grają źle a na dodatek nie skutecznie. W ostatnich 6 meczach strzelili zaledwie 2 gole !! A na tym mundialu ja wręcz nie mogę ich oglądać. Jedyny człowiek, który coś robi to Wilhelmson i naprawdę na tle zespołu wyróżnia się zdecydowanie.
Ten mecz jest też specyficzny. W ostatnich latach większość meczy między tymi zespołami kończyła się remisem albo wygraną Szwedów. Ale czy dziś ich stać na ogranie Angoli szczerze wątpię.
Friendlies 2004
Sweden England 1:0
World Cup 2002
England Sweden 1:1
Friendlies 2001
England Sweden 1:1
Euro 2000 Qualifiers
England Sweden 0:0
Sweden England 2:1
Jak widać historia pokazuje, że ten mecz powinien zakończyć się remisem i underem 2.5.
Za takim rozstrzygnięciem przemawia fakt, iż obydwa zespoły satysfakcionuje remis. Wówczas Anglia wychodzi z 1 miejsca, które i tak jej się należy, a Szwedzi z drugiego i mecz Paragwaj-Trynidad jest bez znaczenia. Anglicy pewnie też nie rzucą się do jakiegoś szaleńczego ataku żeby nie narazić się na jakąś głupią przegraną i bić się dalej z Niemcami. Trzeci scenariusz to gra Szwedów o wygraną i atak od początku. Dla mnie raczej jest to nie możliwe z kilku powodów. Nie wierzę aby Szwedzi dziś byli w stanie wygrać z Anglią, po drugie remis daje im awans i tak szczęśliwy bo z Paragwajem wygrali tylko cudem. Poza tym jak Paragwaj oleje dziś mecz a zawsze tak może się stać Trynidad w wypadku wygranej mógłby Szwedów gdyby Ci przegrali odprawić z kwitkiem.
Reasumują:
1. Moim zdaniem jeżeli Anglia zechce to wygra ten mecz.
2. Myślę, że nikt nie będzie tutaj szalał aby się nie przemęczyć za mocno i nie narazić na kontuzje. Anglicy nie chcą grać z Niemcami a Szwedzi chcą awansować dalej. Remis urządza jednych i drugich.
3. Szwedzi są za słabi żeby pokonać Anglię.
4. Under bardzo prawdopodobny.
5. Trener Anglii jest kim jak mnie pamięć nie zawodzi Szwedem !! - z tego powodu remis jak najbardziej prawdopodobny i dla mnie to może być klasyka jeżeli chodzi o ustawki.
Pozdrawiam LART
Posted by: zmiennicka

Re: GRUPA - B - - 20/06/2006 08:28

no zobaczymy
Posted by: wafe(L)nica

Re: GRUPA - B - - 20/06/2006 09:25

O czym wy mówicie ,jakich kalkulacjach teraz że ten wygra ,ci zremisują ,takie myslenie prowadzi do piekła ,jak grać to na całego i walczyć do upadłego.Anglia dziś wygra ze Szwedami/To samo w grupie A Niemcy nie bedą kalkulować bo graja dla publiczności i dla siebie.
Posted by: darekdarecki

Re: GRUPA - B - - 20/06/2006 09:30

Szwecja - Anglia remis

Dlaczego:
-> Ten wynik premiuje do awansu obie ekipy
-> Trenerem Anglików jest szwed
-> Szwedzi juz raz pokazali że lubia się tak ustawiać było to na Euro 2002.W ost. meczu Szwecja grała z Danią i tylko wynik 2:2 dawał awans obu ekipą w ten sposób Włosi zajeli 3 lokate w grupie . Zgadnijcie jak się skończyło spotkanie

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_Europy_w_pi%C5%82ce_no%C5%BCnej_2004#Grupa_C

Dania 2 - 2 Szwecja

Tomasson 28' --- Larsson (karny) 47'
Tomasson 65' --- Jonson 89'
Posted by: Calma

Re: GRUPA - B - - 20/06/2006 10:09

Ciekawa jestem kto odwazy sie powiedzieć Rooney`owi że ma grać na remis . Nie jestem pewna czy Anglicy będą chcieli bawić się w takie chocki-klocki. Zarówno Anglicy jak i Szwedzi nie pokazali jak narazie nic wielkiego. Dlatego ja proponowałabym skoncentrowac się na zakładach tj. ilosć wyrzutów z autu, czy rzutów rożnych. W pozostałych przypadkach czysty no bet.
Posted by: Dr.Romano

Re: GRUPA - B - - 20/06/2006 10:22

Quote:

Dlatego ja proponowałabym skoncentrowac się na zakładach tj. ilosć wyrzutów z autu, czy rzutów rożnych.




A co konkretnie proponujesz, jezeli chodzi o rozne?

Ilosc rzutow roznych w poprzednich meczach:

ENG-PAR 6-1
TRI-SWE 1-8
ENG-TRI 7-3
SWE-PAR 6-3

Jak widac 4 razy under 10,5 - dodatkowo uwazam, ze w dzisiejszym meczu Anglikow ze Szwedami gra bedzie bardzo ostrozna, co nie sprzyja duzej liczbie rogow.

wiec under 10,5 - BaW - 1,80
Posted by: LART

Re: GRUPA - B - - 20/06/2006 11:34

Quote:

O czym wy mówicie ,jakich kalkulacjach teraz że ten wygra ,ci zremisują ,takie myslenie prowadzi do piekła ,jak grać to na całego i walczyć do upadłego.Anglia dziś wygra ze Szwedami/To samo w grupie A Niemcy nie bedą kalkulować bo graja dla publiczności i dla siebie.





//Rozumiem, że według Ciebie dziś Anglicy i Szwedzi zagraja do uapdłego, na noże połapią po kilka kartek, kilka kontuzji i jeszcze Bóg wie czego a za 3 dni wyjdą na boisko z Niemcami i co ?? Masz jakieś pomysły co wtedy bo to jest dopiero dla mnie tok myślenia cokolwiek niezrozumiały. A że wygraja to wszystko możliwe tylko nie wierzcie w to że dziś Anglia będzie się zabijać o punkty !!
Posted by: hynek

Re: GRUPA - B - - 20/06/2006 11:34

Ja podobnie jak wielu typerów przewiduję w dzisiejszym spotkaniu remis. Mówi się o tym, ze drużyny z grup A i B moga grać tak, by uzysać jak najlepszą sytuację w 1/8 finału. Nie wiem czy tak będzie czy nie. Niewątpliwie Szwedzi i Anglicy mają ku temu wieksze szanse, gdyż będą już znać wynik Niemców.

Tak czy inaczej przewiduję remis...zarówno do przerwy jak i końcowy. Anglicy wydaja się być silniejsi, grają lepiej od Szwedów, którym to jednak z Wyspiarzami zawsze nieźle szło.

Śmierdzi poważnie remisem i nie tylko my to wiemy, wystarczy popatrzec na kursy u buków.
Posted by: Biszop

Re: GRUPA - B - - 20/06/2006 11:38

Ciekwaie wygladaja kursy na over w meczu Anglia - Szwecja
betway daje 2,60, nie patrzylem w oferty innych bukow ale mysle ze warto sprobowac:)
Obie druzyny nie mialy do tej pory overow mysle ze czas najwyzszy

Powazniej traktujac sprawe uwazam ze obie ekipy maja awanas w kieszeni bo mimo wszystko nie sadze zeby TiT wygralo z Paragwajem, i wyspiarze i skandynawowie zagraja na wiekszym luzie i bedzie to bardziej mecz dla kibicow niz dla nich samych, owszem potyczki szwedzko-angielskie zawsze byly przyprawiane na ostro ale dzis sprawa ma sie troche inaczej.
Nie zwracalbym tez uwagi na fakt ze beda niby kalkulowac co bardziej sie oplaca tzn z ktorego miejsca wyjsc z grupy bo Szwedzi sa na musiku i malo od nich zalezy bo rowniez sadze ze nie pokonaja Anglikow, a Anglicy sa swiecie przekonani ze prezentuja sie tak dobrze ze nie czuja potrzeby kalkulowania co bardziej sie oplaca.
Tak wiec
over 2,5 z kursem 2,60
2-1 dla Anglikow z kursem 11
kursy z betway ale na correct score SB pewnie bedzie mialo lepszy kurs:)
Posted by: Calma

Re: GRUPA - B - - 20/06/2006 11:41

Quote:

Quote:

Dlatego ja proponowałabym skoncentrowac się na zakładach tj. ilosć wyrzutów z autu, czy rzutów rożnych.




A co konkretnie proponujesz, jezeli chodzi o rozne?

Ilosc rzutow roznych w poprzednich meczach:

ENG-PAR 6-1
TRI-SWE 1-8
ENG-TRI 7-3
SWE-PAR 6-3

Jak widac 4 razy under 10,5 - dodatkowo uwazam, ze w dzisiejszym meczu Anglikow ze Szwedami gra bedzie bardzo ostrozna, co nie sprzyja duzej liczbie rogow.

wiec under 10,5 - BaW - 1,80




Zagralam na under 4,5 zółtych - BaW 1,70. Zastanawiam sie jesze nad over 20,5 wybić z bramki - będących raczej wynikiem za długich podań na skrzydła a nie ogromną iloscią strzałów, chociaż jeżeli na boisko wybiegnie Rooney to będzie pewnie próbował z dystansu.
Posted by: live99

Re: GRUPA - B - - 20/06/2006 12:10

Quote:


Tak wiec
over 2,5 z kursem 2,60




Hm... przyznam iz masz troche racji i obrales calkiem ciekawy tok myslenia ale wydaje mi sie iz jednak obedzie sie bez "overowych niespodzianek" .

Szwecja-Anglia

Szwedzi sa ostatnio w beznadziejnej formie strzeleckiej delikatnie rzecz ujmujac i gdyby mieli troche mniej szczescia Paragwajowi take by nic nie wcisneli. Inaczej ma sie sprawa z ich defensywa, ktora ma sie calkiem solidnie i chyba tylko to pozostalo po "wielkiej" Szwecji ktora pamietamy z eliminacji do Euro. Do tego dochodzi jeszcze aspekt iz Skandynawom wystarcza punkt do pewnego awansu- zapewne przede wszystkim beda zabezpieczac tyly a ofensywa zejdzie na drugi plan.

Anglia ma jedna z najlepszych defensyw tych mistrzostw. Bardzo trudno sie przez nia przebic i chyba nie musze sie o niej zbytnio rozpisywac. Jesli chodzi o efensywe to w tym meczu moze wygladac ona slabiej gdyz zagrozony jest wystep Gerrarda(1 zolta kartka) i Lamparda(Sven chce dac mu odpoczac) troszke to martwi gdyz to oni czesto rozbijaja ataki przeciwnika juz na 40metrze ale najbardziej na tym zapewne ucierpi ofensywa. W ataku wystapia prawdopodobnie Owen i Rooney- wielcy napastnicy ale obydwaj po ciezkich kontuzjach. Trzeba pamietac iz Anglicy tak jak Szwecja nie maja po co forsowac tepa, w 100% wystarcza im remis do tego tak doswiadczeni gracze wiedza iz nic im po zwyciestwie nad Szwecja jesli nie ograja Niemcow. Pamietajcie iz pilkarze nie graja dla naszych typow ale dla siebie i jesli wynik ich satysfakcjonuje to nie wlacza o handi czy wygrana mimo iz sa w stanie powiesc rywala jeszcze kilkoma bramkami(no chyba iz sami puszcza jakis kuponik ).

Tak wiec:

under 2,5 1,60

Szwecja nie strzeli 2,30
Posted by: hynek

Re: GRUPA - B - - 20/06/2006 13:18

Ja również skłaniałbym się raczej ku underowi, tak jak kolega powyzej. Kursy na over moze i są okazyjne ale nie biora się z niczego. Ostatnio mam spore wyczucie do wyników live i wciąż chodzi mi po głowie remisowy wynik 1:1. Nie wierzę by Anglicy ze Szwedami urządzili sobie ostrzejsze strzelanie.
Posted by: LART

Re: GRUPA - B - - 20/06/2006 13:31

Under jak najbardziej prawdopodobny. Kursy oczywiście śmieszne nawet 1,40 widziałem a GB ma na 100% 1,45, ale skądś się wzięły. Mecz jak już pisałem taki gdzie remis urządza obydwa zespóły. Oczywiście nie jest 100% pewne że wykręcą go ale napewno nikt nie zechce tego przegrać i raczej będzie uważna gra w obronie.
Dla mnie 0-0 bardzo prawdopodobny wynik.
Posted by: drfocus

Re: GRUPA - B - - 20/06/2006 17:20

Też się przychylam do underka 2,5 gola, a jeszcze bardziej widzi mi się podział punktów z dokładnym wynikiem 0-0 lub 1-1. Innym zakładem na mecz Anglia - Szwecja jest under 4,5 żółtych kartek. Obie drużyny będą grały ostrożnie aby nie załapać głupich kartek przed 1/8 co się potwierdziło w meczu Niemcy - Ewador.

Jeszcze co do typu Paragwaj - Trynidad i Tobago, z całym szacunkiem dla tych drugich wydaje mnie się że powinna tu być 1 po kursie 1,8. Moim zdaniem Paragwaj jest drużyną o klase lepszą, a Trynidad już raczej nie bedzie się bronił i jechał z kontry. A Valdez i Cruz grając na luzie powinni coś uszczelić
Posted by: Kaktus_lbn

Re: GRUPA - B - - 20/06/2006 17:30

ja osobiscie zagralem Ile goli padnie w 1 polowie meczu Szwecja - Anglia - under 1,5 po kursie 1.35 w BAW
Posted by: osin

Re: GRUPA - B - - 20/06/2006 17:47

Quote:

Quote:

Dlatego ja proponowałabym skoncentrowac się na zakładach tj. ilosć wyrzutów z autu, czy rzutów rożnych.




A co konkretnie proponujesz, jezeli chodzi o rozne?

Ilosc rzutow roznych w poprzednich meczach:

ENG-PAR 6-1
TRI-SWE 1-8
ENG-TRI 7-3
SWE-PAR 6-3

Jak widac 4 razy under 10,5 - dodatkowo uwazam, ze w dzisiejszym meczu Anglikow ze Szwedami gra bedzie bardzo ostrozna, co nie sprzyja duzej liczbie rogow.

wiec under 10,5 - BaW - 1,80



Ale zauważ, że obie drużyny miały ponad 5 rogów w każdym meczu. Zresztą, obie grają dużo skrzydłami z wrzutkami w pole karne. A to często kończy się rogami. Dlatego uważam, że dziś będzie over10.5 rożnych
Posted by: superstos

Re: GRUPA - B - - 20/06/2006 18:10

Witam
ja swoje trzy grosze. Nie wiem czemu panuje hurraa opinia ze dzis w meczu Anglia - Szwecja bedzie remis???Oczywiscie remis daje awans obu druzyn , ale czy szwedzi tak chetnie chca trafic na NIEMCOW ????????

Moim zdaniem bedzie to walka na calego z lekkim wskazaniem na szwedow
Pozdrawiam i milego ogladfania:)
Posted by: pszek

Re: GRUPA - B - - 20/06/2006 18:21

Nagle wszyscy zaczeli mówić że w meczu Anglia-Szwecja to Skandynawowie moga wygrać, gdyż to im zależy żeby nie trafić na Niemców.
Widać nikt już nie pamięta wielkiej wtopy na meczy Szwecja-Trynidad i Tobago, pewnie wszyscy zachwycaja się wielką i przekonująca wygraną Szwedów nad Paragwajem
Wygrali oni aż 1-0, strzelając bramke w końcówce. Szwedzi to już nie ta wspaniała druzyna co kilka lat temu, oczywiście nikt dzisiaj nie pamięta serii remisów w meczach towarzyskich

Co tu dużo mówić, chociaż Anglia nie jest tak znowu wspaniałą druzyną, myśle że dzisiaj nie przegra meczu ze Szwedami, bardzo prawdopodobny jest tutaj remis, ale nie widze tutaj wygranej Szwedów, sa po prostu za slabi.

Czekam juz na ich mecz z Niemcami, i mimo tego że większość użytkowników tego forum bedzie stawiała na Szwedów, ja zagram na Niemców, ponieważ jednak drużyna ze Skandynawii jest teraz bardzo słaba i nie wróże im sukcesów
Posted by: Maxi

Re: GRUPA - B - - 20/06/2006 18:27

Tak apropo meczu Anglików to ostatni raz wygrali oni ze Szwedami w...1968 roku. Troche dawno temu ale jak wiadomo kazda seria musi się kiedyś skończyć. Ponadto w tych meczach zawsze była ostra walka więc możliwa duża iloścć kartek. I tutaj szkoda że mecz będzie sedziował Szwajcar a nie np. jakiś południowiec który byłby wrazliwy na ostra gre. Patrząc na forme Szwedów to ta wygrana Anglików staje się dość realna. Tak więc over w kartkach w Expie powyzej 49.5 punktow 2.00 za mała stawke oraz 2 na Anglie po 2.55 równiez za małą stawke.
Posted by: hynek

Re: GRUPA - B - - 20/06/2006 18:52

Quote:

Nagle wszyscy zaczeli mówić że w meczu Anglia-Szwecja to Skandynawowie moga wygrać, gdyż to im zależy żeby nie trafić na Niemców.
Widać nikt już nie pamięta wielkiej wtopy na meczy Szwecja-Trynidad i Tobago, pewnie wszyscy zachwycaja się wielką i przekonująca wygraną Szwedów nad Paragwajem
Wygrali oni aż 1-0, strzelając bramke w końcówce. Szwedzi to już nie ta wspaniała druzyna co kilka lat temu, oczywiście nikt dzisiaj nie pamięta serii remisów w meczach towarzyskich

Co tu dużo mówić, chociaż Anglia nie jest tak znowu wspaniałą druzyną, myśle że dzisiaj nie przegra meczu ze Szwedami, bardzo prawdopodobny jest tutaj remis, ale nie widze tutaj wygranej Szwedów, sa po prostu za slabi.

Czekam juz na ich mecz z Niemcami, i mimo tego że większość użytkowników tego forum bedzie stawiała na Szwedów, ja zagram na Niemców, ponieważ jednak drużyna ze Skandynawii jest teraz bardzo słaba i nie wróże im sukcesów




Sporo ironi w twoich słowach. Ja wcale nie dziwię się poglądom forumowiczów typujących remis. Sam uważam ze tak będzie, są niewątpliwie ku temu przesłanki które przytaczane byly tu juz nie raz.

Piszesz: "Czekam juz na ich mecz z Niemcami, i mimo tego że większość użytkowników tego forum bedzie stawiała na Szwedów, ja zagram na Niemców, ponieważ jednak drużyna ze Skandynawii jest teraz bardzo słaba i nie wróże im sukcesów "

Tego tez do końca nie rozumiem, bo jestem przekonany że conajmniej 60-70% typerów nie będzie stawiać na Szwedów.
Posted by: TTomi

Re: GRUPA - B - - 20/06/2006 18:56

A ja sobie lekko zagrałem na Szwecję. Powód prosty - wygrają - grają z Ekwadorem Do tego remis w punktach kartkowym i under w punktach kartkowych (unibet)
Posted by: darekdarecki

Re: GRUPA - B - - 20/06/2006 22:01

Tak jak było pisane przez większość padł remis i na układy neima rady . Pozdro do nastepnych ustawek
Posted by: rene

Re: GRUPA - B - - 21/06/2006 08:24

Nawet na MŚ są układy. Mecz Szwecja - Anglia był ustawiony na remis. Widać to było po twarzach zawodników i trenerów, a także po przebiegu gry. Ja oczywiscie postawiłem na X i dodatkowo na 2:2. Szwedzi coś o takim wyniku wiedzą. Na ME wlaśnie tyle było z Danią i tamten mecz też byl ustawiony. Włosi wtedy pojechali do domu.
Myślalem, że bedzie 1:1, jak nic nie chcialo wpaść do angielskiej bramki przy stanie 1:1. Ale jak Anglicy strzelili na 2:1, to już byłem pewien, ze trafiłem nie tylko remis, ale takze dokładny wynik
Posted by: Qubi

Re: GRUPA - B - - 21/06/2006 08:38

Może jestem naiwny, ale ja osobiście nie wierze, że w grę wchodziły jakieś układy.
Podczas tego meczu działo sie bardzo wiele i tylko cudem nie zobaczylismy większej ilości bramek, a to nie za bardzo sprzyja układom...
Następna sprawa to fakt, że przy znajomosci wyniku drugiego spotkania ten "ustawiony" remis w sumie nic nikomu nie dawał.
Kolejna powód: czy te 3 remisy w poprzednich 4 meczach tych drużyn też byly ustawione?

PS: Szczerze wątpie Rene, że byłeś spokojny o wynik jak Anglicy strzelili 2 bramkę w 86 min
Posted by: Veron

Re: GRUPA - B - - 21/06/2006 09:45

bez przesady, gdzie wy we wczorajszym meczu widzieliscie uklad?? Remis padl, tak jak typowala wiekszosc, bo tak zazwyczaj koncza sie mecze miedzy Anglia i Szwecja. Zreszta czego mialby dotyczyc ten uklad?? PRzeciez obie ekipy mialy awans zapewniony (Chyba nikt nie wierzyl w wysokie zwyciestwo T&T).
Posted by: rene

Re: GRUPA - B - - 21/06/2006 10:51

Quote:


PS: Szczerze wątpie Rene, że byłeś spokojny o wynik jak Anglicy strzelili 2 bramkę w 86 min




Byłem nie tylko spokojny, ale przede wszystkim zgarnąłem bardzo ładną kaskę
Posted by: hynek

Re: GRUPA - B - - 21/06/2006 11:43

No rzeczywiście padł remis. Nie będe roztrząsał czy po walce, czy może w wyniku jakiegoś układu. Liczy się wynik. Ale nawiązujac do postu powyżej - przez dłuższy czas byłem dosć spokojny o rezlutat, ale bramka Anglików w końcowej już częsci spotkania nieco zachwiała mą równowagę. No na szczęscie w końcu wszystko powrociło do normy hehe

No i gol Joe Cole'a mistrzowski!!!