Mecze w TV Mistrzostwa Świata

Posted by: kubski

Mecze w TV Mistrzostwa Świata - 06/06/2006 15:37

cześc
czy może ktoś wie czy beda gdzieś poza TVP i plsatem pokazywane niekodowan mecze z mś?
widzialem ze na ard i zf leci wszytko tylko czy jak mam cyfre to pogladam?
Posted by: kubski

Re: Mecze w TV Mistrzostwa Świata - 06/06/2006 15:37

miało być ard i zdf
pozdro
Posted by: kubski

Re: Mecze w TV Mistrzostwa Świata - 06/06/2006 15:47

aha jeszcze jedno na tbwsport jest napiseane przy ard free to air-czy to oznacza ze ogladac mozna tylko z naziemnych?
Posted by: bulka

Re: Mecze w TV Mistrzostwa Świata - 06/06/2006 18:31

na czeskim kanale CT2 sa wszystkie mecze mistrzostw
Posted by: Heniek

Re: Mecze w TV Mistrzostwa Świata - 06/06/2006 18:56

Poco szukac innych stacji jak będą mecze na otwartym Polsacie oraz na TVP1 i TVP2 z tego co mi wiadomo niebędzię na żywo następujących meczy:
Gr. D
17.06 Portugalia - Iran
21.06 Iran - Angola
Gr. E
17.06 USA - Czechy
22.06 Ghana - USA
Gr. F
12.06 Australia - Japonia
Gr. G
13.06 Korea Płd - Togo
23.06 Szwajcaria - Korea Płd
Gr. H
23.06 Ukraina - Tunezja

A od fazy pucharowej jeden mecz w publicznej jeden na otwartm kanale Polsatu

Pozdrawiam
Posted by: kubski

Re: Mecze w TV Mistrzostwa Świata - 06/06/2006 19:43

ja pytam bo nie mam polsatu wiec interesuje mnie czy bede gdzies odkodowane inne.
wiecie co z zdf ard jezeli mam cyfre?
pozdro i mam nadziej ze temat sie rozchula:)
Posted by: Mark242

Re: Mecze w TV Mistrzostwa Świata - 06/06/2006 20:52

MŚ w TV Kanały kodowane i FTA

http://64.77.87.5/sport/FT_WC06only.html
Posted by: kubski

Re: Mecze w TV Mistrzostwa Świata - 06/06/2006 21:07

wszedełdm na tbwsport tam jest napisane np.ard gree aiir tv-czy to oznacza ze cyfra która jest satelitarna telewizja nie jest objeta niekodowanym przekazem meczu?

mark242-co tj fta? i czy te przy ktorych tego nie ma tzn ze sa kodowane tak?
dzięki
Posted by: kubski

Re: Mecze w TV Mistrzostwa Świata - 06/06/2006 21:11

jak by ktos mogł podac linka z rozpisem tarnsmisji w pasmie niekodowanym dla stacji typu cyfry+.

mark242 z całym szacunkiem za spis ale jest ona napewno niekompletny np mecze włochów-brak pokazywania(wg zestawienia)prze np rai uno itp
pozdro
Posted by: sowa

Re: Mecze w TV Mistrzostwa Świata - 06/06/2006 21:21

Quote:

wszedełdm na tbwsport tam jest napisane np.ard gree aiir tv-czy to oznacza ze cyfra która jest satelitarna telewizja nie jest objeta niekodowanym przekazem meczu?

mark242-co tj fta? i czy te przy ktorych tego nie ma tzn ze sa kodowane tak?
dzięki




FTA (Free To Air) FreeTV - niekodowany, powszechnie dostępny.............
Posted by: Mark242

Re: Mecze w TV Mistrzostwa Świata - 07/06/2006 16:51

Quote:

jak by ktos mogł podac linka z rozpisem tarnsmisji w pasmie niekodowanym dla stacji typu cyfry+.

mark242 z całym szacunkiem za spis ale jest ona napewno niekompletny np mecze włochów-brak pokazywania(wg zestawienia)prze np rai uno itp
pozdro




Spis jest niekompletny .... ale oni to aktualizują .....

jednak te wazniejsze kanały są podane !!!

Kto sie interesuje troche tv-sat i posiada tuner (np Philips 6010 ) znajdzie dużo kanałów z transmisjami meczów ..... nawet te kodowane

Śledze i oglądam mecze w różnych stacjach tv-sat kodowanych i nie kodowanych i na lepszy spis na razie nie trafilem.

pozdro
Posted by: Mark242

Re: Mecze w TV Mistrzostwa Świata - 07/06/2006 17:04

Tutaj też jest spis ... (jak ktoś już pisał w tym temacie) jest rai uno .... itp

http://www.tbwsport.com/Default.aspx?centar=liveOnTv
Posted by: brok

Re: Mecze w TV Mistrzostwa Świata - 07/06/2006 18:56

UPC rozkodowalo polsat sport extra.... bez 2 zdan to najlepsza kablowka i dostawca neta w polsce.
Posted by: kubski

Re: Mecze w TV Mistrzostwa Świata - 07/06/2006 19:53

wiem ze te fta dotyczyc stacji naziemnych np.astra ale czy satelitarnych(takich jak cyfra) też?
z tego spisu co jest na tbwsport czy ktos wie jakie kanały(porocz ORT 1-rosyjski)sa dostepne na cyfrze?
pozdro
Posted by: kubski

Re: Mecze w TV Mistrzostwa Świata - 07/06/2006 19:59

a i jakby kto s wiedział cos moze wiecej na temat ard i zdf.pytam dlatego ze cos mi sie kojarzy ze na zeszły mundial mecze leciały koowane a nie kodowane były na naziemnych a na satelitarnych juz nie.czy ktos zna lepiej temat obecnych mistrzostw?
Posted by: Mark242

Re: Mecze w TV Mistrzostwa Świata - 07/06/2006 21:30

Quote:

a i jakby kto s wiedział cos moze wiecej na temat ard i zdf.pytam dlatego ze cos mi sie kojarzy ze na zeszły mundial mecze leciały koowane a nie kodowane były na naziemnych a na satelitarnych juz nie.czy ktos zna lepiej temat obecnych mistrzostw?





"Wielu kibiców w Europie przymierzało się do oglądania całości transmisji z mundialu z niemieckich, niekodowanych stacji ARD/ZDF, które nadają z Astry 19,2E i Hot Birda 13E.

Hiszpańska stacja La Sexta, która bardzo drogo kupiła prawa do transmisji z MŚ2006, podobno zażądała by niemieckie stacje ARD/ZDF zakodowały program podczas meczów. Jednak kontrakt niemieckich stacji z właścicielem praw nie pozwala na ich zakodowanie na Astrze 19,2E. La Sexta nie ma więc szans zablokowania emisji FTA z ARD/ZDF z Astry.

Jednak z Hot Birda, gdzie są m.in. dwie polskie platformy z kanałami Polsat, Polsat Sport Extra, TVP1/TVP2 (Cyfrowy Polsat) oraz TVP1/TVP2 (Cyfra), gdzie będą wszystkie kodowane transmisje na polski rynek, oba niemieckie kanały ZDF/ARD nie będą dostępne podczas transmisji meczu z Niemiec. Zmartwi to wielu widzów w Europie, a szczególnie poza Europą (Afryka, Azja), gdzie wiązką sięga Hot Bird 6, ale już nie Astra.

Użytkownicy cyfrowych odbiorników FTA z anteną tylko na satelitę Hot Bird, będą musieli, albo pomyśleć o kupnie dekodera Cyfrowego Polsatu, albo o kupnie drugiego konwertera na 'zeza' z Astry (zaleca się też antenę od 75-90cm)."

http://www.satkurier.pl/?cyfrowe_kanaly/&kat=48&id=33021
Posted by: Heniek

Re: Mecze w TV Mistrzostwa Świata - 08/06/2006 13:09

Rozkład jazdy na cały mundial
TVP
http://ww9.tvp.pl/6720,20060602351029.strona
Polsat
http://polsat.com.pl/oferta/news?inf=100077235&nr=8

Napewno się przyda
Pozdrawiam
Posted by: kubski

Re: Mecze w TV Mistrzostwa Świata - 08/06/2006 15:47

mark242 chyba niestyety potwierdziłes moje przypuszczenia co do zdf i ard na cyfrze:(
może zna ktoś jakies kanłay z cyfry na których bedzie mozna obejrzec niekoowane mecze
pozdro
Posted by: joesakic

Re: Mecze w TV Mistrzostwa Świata - 13/06/2006 15:47

Ja oglądam Mś w necie ściągnąłem sobie program SopCast i oglądam przez niego mś. jakość nie jest zbyt dobra ale da sie ogladac a ze nie mam dostepu do TV to jest to dla mnie bdb opcja. jeśli ktoś ma szybsze łącze to polecam program TVants jakość lepsza ale szybsze łącze wymagane. podobno mozna było tak oglądac polska lige odkodowaną, ale jak ktoś jest zainteresowany to niech sobie już sam poszuka inf. na ten temat Pozzzdrawiam!

COLORADO AVALANCHE RULEZ!!!
Posted by: pw85

Re: Mecze w TV Mistrzostwa Świata - 13/06/2006 16:35

a mozecie mi pomoc z taka sprawa: sciagnalem sobie sopcasta, zainstalowalem i kiedy go uruchamiam to wyskakuje mi ramka ze explorer wykonal nieprawidlaowa operacja i nastapi jego zamkniecie. czego mi brakuje? aha mam system ME jesli mam to jakies znaczenie