Remisy i tylko one - Eska typy.

Posted by: Eska

Remisy i tylko one - Eska typy. - 10/07/2007 07:43

Witam

Tak jak obiecalem zakladam temat w PP.

Bede gral tylko kupony na remisy - zawsze jedno spotkanie na kuponie. Gram u roznych bukow. No nic to zaczynamy:

Na poczatek wklejam wykaz z expekta z tego miesiaca. Akurat jest od 1wszego lipca wiec ladnie sie zgra i bedzie mozna wszystko ladnie obliczac.

Na dzien dzisiejszy (do 10 lipca) zagralem 3 mecze:

FC Moscow - Zenit St.Petersburg - typ X - rezultat (1-2) - stawka na kupon 2000 zł - KUPON PRZEGRANY

Khimki - Tomsk - typ - X - rezultat (1-1) - stawka na kupon 2000 zł - KUPON WYGRANY - kurs expekt - 2,8 - WYGRANA: 5 600 ZŁ

Haka - HJK - typ - X - rezultat (3-3) - stawka na kupon 100 zł - KUPON WYGRANY - kurs expekt 3,25 - WYGRANA 325 ZŁ



ZAROBEK NA DZIEN 10-07-2007:

1 825 ZŁ

Kiedys pisalem ze mozna bez problemu wyciagnac w 2 tys zl w miesiac - jak widac nie jest to specjalnie trudne - dzisiaj mamy 9 lipca i mam juz prawie 2 tys. No ale nie przestane na tym - oczywiscie gram dalej.

Posted by: muppet

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 10/07/2007 07:47

Good luck bede sledzil topic ;\)
Posted by: encepence

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 10/07/2007 08:20

Sluchaj Eska - fajnie ze zalozyles temat ale to chyba do czegos zobowiazuje? Temat jest efektem tego, ze chcesz wszystkim pokazac, ze latwo mozna zarobic. OK. Ale kolego - na jakich warunkach?

Podajesz kwoty w zlotowkach na progresje remisowa bez okreslenia kapitalu jaki posiadasz? 2000 pln na remis stawiasz? A jakim kapitalem dysponujesz? 2 miliony zlotych? 20.000 pln?

Sorry - daj se spokoj z tym tematem jak z gory nie okreslisz jakim kapitalem dysponujesz.

Konkrety, zeby nie bylo potem sciemniania i ewentualnych pomowien, ze kupony robisz w Photoshopie, gdy stawki na remis beda w wysokosci 20000.

Wiec ile masz hajcu w chwili obecnej (+1825 pln ktore ugrales w lipcu) na gre? Po prostu: okresl kapital poczatkowy.
Posted by: Gandhi

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 10/07/2007 15:16

Sądząc po screenie to dokładnie 11.215,74 PLN. ;\)
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 10/07/2007 15:17

No dobra pisalem w innym temacie zebyscie ustalili jak ma wygladac ten temat to pisaliscie zebym zalozyl jak uwazam. I zebym gral tutaj tak samo jak gram 'na zywo'. Ok moge ustalic jakis kapital - tylko ze stawki beda inne tutaj a za inne bede gral realnie wiec znowu nie bedzie pokrycia. Wszedzie beda inne wyniki. Kapital mam duzy - dorobilem sie juz na bukach i na GPW wiec z tym nie ma problemu. Miliona nie mam ale kilkaset tys spokojnie.

DObra wiec jak - ile ustalic limit kapitalu? I wtedy oczywiscie kwoty wygrane sie zmiejsza wiec niech mi nikt nie gada pozniej ze nie spelnilem zalozen typu nie bylo co miesiac tych 2 tys. Bo jak bede mial kapital 5 tys czy iles to wiadomo ze nie zagram odrazu za 2 tys kuponu.

No jak tam chcecie - jak dla mnie moge w ogole zamknac temat stawkowania i dawac tylko typy, ale to juz bylo w wielu tematach i w kazdym po mnie jada ;\)

Moge ustalic ze mam tyle ile obecnie na expekcie i bede gral tylko tam? Wtedy z limitami nie bedzie problemu bo nie bede gral za duze stawki wiec moge grac u jednego buka. Bo powyzej 2 tys w expekcie narazie nie postawie - limit.
Posted by: encepence

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 10/07/2007 23:43

Gandhi - no wlasnie ze nie ma 11.215,74 bo hajz trzyma na moneybookers i w ciagu minuty robi przelew tam gdzie ma wyzszy kurs. I slusznie!

Eska - tu nie chodzi o realna kase - mi to jest np. obojetne czy masz kapital 20.000 czy 200.000. Nawet screenow nie wlepiaj dlatego, bo to nie ma sensu! Najmniejszego. Chodzi o sama gre.
Wiadomo, ze sa ludzie co nie boja sie postawic duzej kasy.

Ja wolalbym zebys od nastepnego typu mial 100j poczatkowych - i stawiaj na remis np. 2j. Do tej pory nie interesowalem sie progresja remisowa a skoro twierdzisz, ze na tym da sie zarobic z checia sie podlacze do gry i pogram z Toba. Oczywiscie nie za caly kapital ale wydziele jakas czesc i ta wydzielona czesc bedzie dla mnie calym kapitalem czyli 100j.

Wtedy stawkowanie w jednostkach spelni swoja role.

pozdr
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 11/07/2007 00:28

Nie gram progresji. Gram tylko kupony na remisy.

Wole grac na normalna kase bo nie chce mi sie jeszcze pozniej myslec ile postawic tutaj jednostek. Bede pisal kwoty takie jakie stawiam normalnie.
Posted by: Komentator

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 11/07/2007 05:21

Ten sposób gry to jakiś absurd. Co w przypadku złej passy np. chocby 5 wtop z rzedu?? 5 x 2000 i juz twoich 11 000 nie ma. W przypadku tych wtop nie zagrasz za duzo (bo nie bedziesz miał kasy po prostu) a jak bedziesz grał za mniej (chocby niech bedzie za 500) to ja nie widze tutaj oszałamiajacego zarobku....No chyba ze potrafisz "wyczuc" te remisy - jak dla mnie bzdura-moze Ci 5 wejsc podrzad albo 20 nie wejsc. Nie wiem jakim budzetem musialbys dysponowac aby prowadzic w miare spokojna gre. Wiec dla mnie taka gra to zwykła bajka nie zapominajac ze wytypowac goły X w spotkaniu trzydrogowym jest bardzo trudno.
Posted by: micha$

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 11/07/2007 07:22

Może poczekajcie na jakieś rozwinięcie tematu?
Bo na razie chaos wprowadzacie, a narazie Eska nie podał żadnego typka...
Posted by: medivall

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 11/07/2007 14:55

Masz raczej racje,ale mozna grac 5-10 remisow jednorazowo np systemem . Kwota bedzie mniejsza a wygrana bardzo duza ,nawet jak tylko na 5 czy 10 meczy wejdzie 4
Posted by: Luc Nilis

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 11/07/2007 15:02

dajcie juz spokój, chłopak zrobił temacik to niech go troche poprowadzi, kij wam do tego jak stawkuje, tylko eska to, eska tamto... dajcie se siana, jakby wam tak w temacie sie wpisywali bezsensownie to byscie płakali, a eska niech udowodni ze w wiekszym przedziale czasu bedzie na plus i tyle...
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 13/07/2007 21:38

Typy na weekend:

1) Luch Energia - Saturn X - kurs 2,74

Stawka: 1000 zł

2) Amkar - Spartak Moskva - X - kurs 2,98

Stawka: 500 zł

3) Tom Tomsk - FC Moskva - X - kurs 2,86

Stawka: 100 zł

4) Kuban - Khimki - X - kurs - 3,25

Stawka: 200 zł
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 15/07/2007 21:44

Originally Posted By: Eska
Typy na weekend:

1) Luch Energia - Saturn X - kurs 2,74 -
KUPON PRZEGRANY (2-1)

Stawka: 1000 zł

2) Amkar - Spartak Moskva - X - kurs 2,98 - (0-1)

Stawka: 500 zł

3) Tom Tomsk - FC Moskva - X - kurs 2,86 - (1-2)

Stawka: 100 zł

4) Kuban - Khimki - X - kurs - 3,25 -

KUPON WYGRANY - (1-1)

Stawka: 200 zł
Wygrana: 650 zł



Saldo na dzien 15.07 - +675
Posted by: luminat

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 19/07/2007 22:26

Eska vel. Mitoman jak zawsze opowiada bajki, nigdy nic nie wygrał u bukmachera, a w każdym temacie pisze ile to on nie wygrał.

Pare słów dla dzieci, aby nie brały słów tego Pana na poważnie. Na remisach (i singlach) nie da się zarobić! Można co najwyżej wtopić duża kasę. Jedyna skuteczna metoda, to odpowiednie zarządzanie swoim budżetem (np. granie za 1/10 lub 1/15 aktualnego depozytu u bukmachera) i typowanie valuebetów oraz kuponów AKO (typy z przedziału 1.65 do 2.5, najlepiej 3 do 5 typów). Srednio wchodzi mi co 2 lub 3 kupon i pewnością jestem wiecej do przodu niż gracze grający single po kursach 1.3
Posted by: chris

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 19/07/2007 22:40

Luitman po chu... to piszesz?

Załóż swój temat i tupuj a co Cie obchodzi jak graja inni?
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 19/07/2007 23:57

O widze kolega az musial zalozyc 'nowy' nick zeby sie wpisac w moj post... Zenada.

oraz

Dobra nie rubcie syfu...

Jeszcze raz komentarz nic nie wnoszacy do tematu i bedzie - STOP WPISOM -
Posted by: mura

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 20/07/2007 01:48


siema eska - giełdowy kolego \:D

widzę że lubujesz remisy zwłaszcza na wschodzie Europy...

jutro atakujesz? bo ja się właśnie przymierzam na X w meczu dynamo-amkar... o czym już zresztą w pewnym miejscu napisałem

sory nijako za zaśmiecanie tematu ale i tak wygląda troche jak quasi... głównie za sprawą popeliny ale takim bufonom radze samemu założyć temat albo napisać cos konstruktywnego w temacie bo krytycznymi wpisami jedynie robicie z siebie pośmiewisko pajacyki \:D

keep fighting eska - z chęcia poobserwuje te twoje remisowe typy <piwo>
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 20/07/2007 02:15

Dawno nie widzialem kolegi w dziale o GPW ;\)

Juz nie inwestujesz na gieldzie?

Jutro podam jakies typy na weekend. Narazie nie ma oferty na expekcie wiec nie wiem jeszcze po jakich kursach co bedzie gdzie gral. Ale pewnie zagram na BF chociaz czesc.

Ostatnio tez gram tenisa systemem Kissa heh. Ladnie idzie.

pozdro
Posted by: mura

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 20/07/2007 02:32


2tyg temu wycofałem wszystko, łacznie z moją perłą lzps em po @15,40

mam teraz tylko stormma na stracie jeszcze ale dziś jakiś pozytywny sygnał chyba nastąpił.. trzymam i nie oddam bo tu mimo wszystko powinno być lepiej

miałem lekkie zawirowania ale wracam do gry i w weekend wrzucę jakieś przemyślenia do działu \:p

-własnie tak patrze i widzę że po @3.40 jutro na remis można już znaleźć - satysakcjonuje mnie to ale poczekam.. myśle że może jeszcze wzrosnąć bo ludzie mogą grać na nazwy a ja tam czuje remis. a pozatale mecze w Rosji bardzo zacięte, więc i kompromisów też pewnie troche ujrzymy

-no musze przyznać ze jestem szczęśliwym posiadaczem systemu kiss \:D tak tak, należę do tej garstki ale chłopakom z tematu radości nie będę odbierał bo są pionierami więc niech podają i trafiają \:\)

do usłyszenia!

-sory za off topic, a ja zaraz lecę na wódkę \:D
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 21/07/2007 00:46

Podaje typy, szybko bo zaraz spadam a pozniej juz mnie nie bedzie na noc. Wiec tak bez zbednych wstepow:


saturn FT X - stawka:3000

Kuban Krasnodar FT X - stawka: 2000

Zenit FT X - stawka: 500
Posted by: mura

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 21/07/2007 02:05


heja Eska

znów ci wchodze z buciorami w temat \:D

jak pisałem wczoraj, dynamo X izi \:D jeszcze dziś kursik poszedł na remis do góry bo ludzie po nazwach grali \:D

no i myśle że troche tych kompromisów w tej kolejce ujrzymy. twoje typy dobre ale akurat ja tam mówię że Spartak Czerczesowa izi będzie \:p
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 25/07/2007 05:47

Originally Posted By: Eska



saturn FT X - stawka:3000 - KUPON WYGRANY
Wygrana - 8 550 zł



Kuban Krasnodar FT X - stawka: 2000 - KUPON PRZEGRANY

Zenit FT X - stawka: 500 - KUPON PRZEGRANY


Zysk z weekendu: 3 050 zł


Saldo na dzien 24.07 - +3 725 zł ;\)
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 25/07/2007 05:49

Nie napisalem kursu na saturn - oczywiscie 2,85.
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 26/07/2007 20:34

Maly kuponik na dzis:

HJK Helsinki - MyPa Myllykoski - FT X - STAWKA: 100 zł - kurs 3,3
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/07/2007 23:19

Originally Posted By: Eska
Maly kuponik na dzis:

HJK Helsinki - MyPa Myllykoski - FT X - STAWKA: 100 zł - kurs 3,3 KUPON PRZEGRANY
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/07/2007 23:21

Saldo na dzien 27.07 +3 625 zł
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 28/07/2007 07:49

Kuponiki:

Amkar - FT X- Stawka - 200 zł

dynamo - FT X - Stawka - 200 zł

Tomsk FT X - Stawka - 300 zł

Khimi Ft X - Stawka - 50 zł

Saturn FT X - Stawka - 500 zł
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 30/07/2007 01:40

Originally Posted By: Eska
Kuponiki:

Amkar - FT X- Stawka - 200 zł - KUPON WYGRANY kurs 4,3
WYGRANA - 860 ZŁ

dynamo - FT X - Stawka - 200 zł - KUPON WYGRANY kurs 2,95
WYGRANA - 590 ZŁ

Tomsk FT X - Stawka - 300 zł - KUPON WYGRANY kurs 3,20
WYGRANA - 960 ZŁ

Khimi Ft X - Stawka - 50 zł - KUPON WYGRANY kurs 4,33
WYGRANA - 216,5 ZŁ

Saturn FT X - Stawka - 500 zł KUPON PRZEGRANY


Dobry weekend.

4/5 meczy weszlo po dobrych kursach. Troche male stawki dalem ale nie chcialem tracic juz tego co wygralem. Zysk i tak jest bardzo duzy za ten miesiac.

ZYSK Z WEEKENDU - +1 376,5 zł ;\)

STATYSTYKA ZA MIESIAC LIPIEC:

Zagralem kuponow: 15

Kupony wygrane: 8

ZYSK: 5001, 5 ZŁ


Podsumowujac - duzo sie nie narobilem - tak jak mowilem zajmuje mi typowanie ok 30 min w tyg a nawet krocej - 30 min to max jak jestem na kacu i slabo mysle ;\) Wygrana duza, strata czasu mala -zyc nie umierac. Dosc malo kuponow zagranych ale za to przy wysokich kursach i jak widac nie trzeba typowac codziennie i siedziec kilka godzin przed kompem...Ciekawe co teraz powie kolega z 1wszej strony jak inni ktorzy mnie ciagle krytykuja.


Pozdrawiam myslacych \:\)

Kolejne typy juz w kolejnym miesiacu.
Posted by: gremlin

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 30/07/2007 07:13

O ciuppppppp jestem naprawde pod wrazeniem- gratulacje!!! bede sledzil z uwaga dalsze Twoje losy!!!
Posted by: spokojest

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 01/08/2007 03:15

Czemu nikt nic nie pisze?

zatkao kakao ?
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 01/08/2007 21:41

Nie pisza ale czytaja. 3 200 wyswietlen w miesiac to chyba ladny rekordzik jesli temat ma tylko 3 stronki ;\)

Nie martw sie jak w przyszlym miesiacu zarobie mniej od tej kwotyw lipcu odrazu sie zleca i beda pisac 3 posty na minute ze jestem do bani \:D

Tak samo jak w temacie o motywacji do pracy a wygrywaniu u bukow w dziale sport... Bylo milion postow krytykanckich przed tym jak zalozylem ten temat a teraz odrazu temat umilk i nikt nic nie pisze ;\)
Posted by: minotauro

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 01/08/2007 21:56

Pozdrawiam ;-) !
Posted by: asroma

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 02/08/2007 00:12

muszę przyznać,że byłem sceptyczny, ale teraz .... to tylko pogratulować i oby tak dalej
Posted by: roads

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 02/08/2007 14:41

W tym szalenstwie jest metoda \:\)
Posted by: Farciarz

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 02/08/2007 17:08

Dobra, dobra, nie wpadaj w samouwielbienie tylko szukaj remisów na weekend !!! \:\) Znowu Ruscy ?
Posted by: rozmus

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 03/08/2007 05:26

zacznij nowy miesiac z 5 tys. zł.
podawaj typy tak chodzbys mial do dyspozycji 5 tys (nie wazne jakimi stawkami grasz na zywo twoja sprawa)
zobaczymy jak ci pojdzie.

obecnie gratuluje wyniku.
Posted by: _Korver_

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 03/08/2007 18:38

Po co zmieniać sposób stawkowania? Przecież to tylko liczby, czy to będzie 500zł przy budżecie 5tys. czy 5000zł przy budżecie przykładowo 50 tys. nie stanowi różnicy. Liczy się, że jest zysk. Żeby mieć właściwe dochody trzeba mieć odpowiedni kapitał. Wiadome jest, że nie uda się wyciągnąć takiego samego zysku pomniejszając budżet. Bukmacherka jest dla osób pasiadających odpowiednio szeroki kapitał. Mówię tu oczywiście o osobach, które nastawiają się na zyski z tej dziedziny. Bo oczywiście można sobie grac mniejszymi stawkiami, tylko i wyłącznie dla rozrywki. Eska powodzenia i 3mam kciuki, żeby dalej szło tak dobrze.

pozdrawiam
Posted by: kamasutra

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* *DELETED* *DELETED* - 03/08/2007 18:48

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: lupus

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 03/08/2007 19:31

Kasowac?
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 03/08/2007 20:31

Luzik moga byc wpisy.

Podaje cos na dzis:

Saturn - Kuban - FT X - Stawka - 2000 zł
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 04/08/2007 02:45

Originally Posted By: Eska


Podaje cos na dzis:

Saturn - Kuban - FT X - Stawka - 2000 zł KUPON PRZEGRANY

Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 04/08/2007 02:51

Zysk na dzien 03.08 +3 000 zł
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 04/08/2007 04:06

Typy na jutro:

Amkar - FT X - Stawka: 50 zł

Zenit - FT X - Stawka: 100 zł
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 05/08/2007 20:18

Originally Posted By: Eska
Typy na jutro:

Amkar - FT X - Stawka: 50 zł

Zenit - FT X - Stawka: 100 zł



Kiepski weekend... No ale tak to jest jak sie typuje na sile. Mialem nic nie dawac w ten weekend bo mecze nie pewne na X procz moze tego saturna no ale gramy dalej ;\)
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 05/08/2007 20:20

Zysk na dzien 05.08 +2850
Posted by: luminat

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 06/08/2007 18:10

Śmiech mnie ogarnia, tak to jest jak się kradnie bez namysłu typy z zamkniętego forum, a później się myśli, że liga ruska remisuje co tydzień. Życzę więcej rozsądku i pozdrawiam.
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 06/08/2007 18:54

buhaha idz trolowac gdzie indziej

Mialem zagrac tylko saturn bo nie bylo pewnych meczy ale jak nie wszedl to zagralem jeszcez 2 typy ale niska stawka wiec spoko - odbijemy ;\)

oraz

Jak mozna krasc typy z zamknietego forum jesli jest ono zamkniete? \:D W ogole co to za forum?

oraz 2

Nie ma to jak zakladac nowy nick zeby na kogos pojechac. Zero szacunku dla takich ludzi. Nawet nie masz odwagi napisac tego pod normalnym nickiem
Posted by: konradd

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 08/08/2007 05:58

HEja !

Cos kolegi nie widac na forum ostatnio, jesli powodem sa wpisy co niektorych to doradzam olac i robic swoje, malkontenci sie zawsze znajda, lubija sie w docinaniu z ktorego nic konstruktywnego nie wynika.

keep going mate \:\)
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 09/08/2007 01:52

FF Jaro - HJK Helsinki - FT X - Stawka: 200 zł
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 09/08/2007 01:53

A to ze mnie nie widac to pewnie dlatego ze jestem na urlopie nad morzem ;\)

No ale typki bede podawal. Troche sie cieszko pisze przez komorke ale jakos dam rade.

Pozdro
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 10/08/2007 19:33

Originally Posted By: Eska
FF Jaro - HJK Helsinki - FT X - Stawka: 200 zł - kurs 3,45 (expekt) - KUPON WYGRANY

WYGRANA - 690 ZŁ


Zysk z meczu: 490 zł


Zysk na dzien 10.08 +3 340 zł
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 11/08/2007 19:04

khimki Ft X - stawka 50 zł
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 12/08/2007 06:28

Na jutro:


Amkar FT X - stawka: 1000 zł

saturn FT X - stawka: 100 zł


Kuban Krasnodar FT X - stawka: 300 zł
Posted by: Gandhi

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 16/08/2007 14:54

Originally Posted By: Eska
Amkar FT X - stawka: 1000 zł
saturn FT X - stawka: 100 zł
Kuban Krasnodar FT X - stawka: 300 zł
Widzę, że tym razem nie wyszło.
Posted by: minotauro

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 16/08/2007 16:48

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: _Korver_

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 16/08/2007 18:12

Panowie, ale po co te wpisy? Co Was to za przeproszeniem obchodzi? ;\) Dajcie sobie trochę więcej luzu, jest takie powiedzenie: "Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie idioty, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."

bez obrazy
Posted by: Gandhi

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 17/08/2007 03:01

Minotauro, z całym szacunkiem, ale twoje wpisy są szczeniackie. Mógłbyś napisać:

Eska, na razie twoje wyniki budzą wątpliwości, gdyż w zasadzie opierają się na jednej wygranej (+5000 PLN).

Ty zaś, minotauro, wolisz się ograniczyć do gówniarskich odzywek. Jeśli koniecznie czujesz potrzebę wyrażenia swojej krytycznej opinii, to zrób to po ludzku. I raz wystarczy, nie musisz się wpieprzać na każdej stronie powtarzając to samo.
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 18/08/2007 01:29

Witam. Jestem jeszcze na urlopie więc podsumuje wszystkie zaległe mecze po powrocie bo teraz nie mam kompa więc ciężko w komórki to liczyć. Typy na jutro amkar X i Saturn X. Stawka po 1000 na mecz czyli 2 tys ogółem
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 21/08/2007 07:06

Witam po urlopie. Załapalem sie na bardzo ladna pogode wiec wracam opalony i usmiechniety moze w koncu sie poprawi w grze u bukow bo ostatnio nie za dobrze szlo...

Originally Posted By: Eska
khimki Ft X - stawka 50 zł - KUPON PRZEGRANY


Zysk od poczatku gry: +3 290
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 21/08/2007 07:09

Originally Posted By: Eska
Na jutro:


Amkar FT X - stawka: 1000 zł - KUPON PRZEGRANY

saturn FT X - stawka: 100 zł - KUPON PRZEGRANY


Kuban Krasnodar FT X - stawka: 300 zł - KUPON PRZEGRANY





Zysk od poczatku gry: + 1890
Posted by: sledzik89

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 21/08/2007 07:16

sorry za wpis, ale czy to ty miałes na progresji bodajże inter i stawka doszło chyba do 24 tyś ?? :>

z innego forum cie chyba kojarze...
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 21/08/2007 07:25

Originally Posted By: Eska
Witam. Jestem jeszcze na urlopie więc podsumuje wszystkie zaległe mecze po powrocie bo teraz nie mam kompa więc ciężko w komórki to liczyć. Typy na jutro amkar X i Saturn X. Stawka po 1000 na mecz czyli 2 tys ogółem


Saturn FT X - KUPON WYGRANY - 2 880 ZŁ - kurs 2,88 bet365

Amkar FT X - KUPON PRZEGRANY STAWKA: 1 000 ZŁ

Zysk z weekendu: 880 zł

Zysk od poczatku gry: +2 690 zł




sledzik89 - nie inter a udinese i troche wiecej niz 28 ;\) I to raczej tylko na tym forum byl taki temat wiec pewnie z tego forum to kojarzysz - byl w dziale sport insander - ale to juz dawno temu ;\)
Posted by: sledzik89

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 21/08/2007 07:54

hmmm chodzi mi o insomnie %-)

Cos tam wspominałes w temacie własnie o typach :>
Posted by: sledzik89

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 21/08/2007 08:05

http://www.insomnia.pl/Nasze_TYPY_i_KUPONY-t72360-s427.html


Stare dobre czasy ;\)
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 21/08/2007 19:14

hehe faktycznie. Zapomnialem nawet o tamtym temacie %-)

sog %-)
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 25/08/2007 04:42

Na jutro:

Saturn FT X - Stawka: 100 zł
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 25/08/2007 04:47

jeszcze cos na szybko przed chwila mi wpadlo w oko:

Argentinos Jrs. - Independiente - FT X - stawka 50 zł
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 26/08/2007 03:16

na jutro:

Khimki - FC Moskva - FT X - Stawka 50 zł

CSKA Moskva - Rostov - FT X - Stawka 100 zł

Kuban - Amkar - Ft X - Stawka: 2000 zł
Posted by: $-man

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/08/2007 03:28

thx za Kuban-Amkar skorzystałem good job
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/08/2007 07:39

Originally Posted By: Eska
Na jutro:

Saturn FT X - Stawka: 100 zł - KUPON PRZEGRANY


Zysk od poczatku gry: +2 590
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/08/2007 07:40

Originally Posted By: Eska
jeszcze cos na szybko przed chwila mi wpadlo w oko:

Argentinos Jrs. - Independiente - FT X - stawka 50 zł - KUPON PRZEGRANY


Zysk od poczatku gry: +2 540
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/08/2007 07:49

Originally Posted By: Eska
na jutro:

Khimki - FC Moskva - FT X - Stawka 50 zł - KUPON PRZEGRANY

CSKA Moskva - Rostov - FT X - Stawka 100 zł - KUPON PRZEGRANY


Kuban - Amkar - Ft X - Stawka: 2000 zł - KUPON WYGRANY Kurs 2,98 (ogolnie wiekszosc mialem na kursie 3,0 troche tylko na 3,1 i na 2,98 bo gralem na BF, ale zeby nie bylo bez sensownego spamowania i zasmiecania tematu to wpisze mniejsza wartosc zeby niektorym bylo lzej na duszy...)

WYGRANA: 5 950 zł



Zysk na czysto od poczatku gry: +6 500 zł
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 31/08/2007 03:51

Statystyka za miesiac: SIERPNIEN:




Zagralem kuponow: 15

Kuponow wygranych: 3


ZYSK NA MIESIAC SIERPIEN: +1 420 ZL


ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY (2 MIESIACE): + 6 500 ZL



Uwagi: Kiepski miesiac. Nic nie wpadalo prawie ale jak widac dobre ocenianie meczy pod wzgledem stawki daje efekty nawet jesli trafia sie tylko 3 mecze w miesiacu. Zysk nie robi szalu ale na te realia jakie byly w tym miesiacu i tak jestem zadowolony. Gralem tak jak ktos pisal zeby mial 5 tys i nie zwiekszal stawki. Pokazalem ze i tak mozna ale od tego momentu bede juz gral tak jak mi pasuje bo przez to trace zyski bo gdybym gral normalnie bez tego tematu to na amkar w ostatniej kolejce bym postawil napewno duzo wieksze siano. No ale tak czy siak jest dobrze. Od teraz bede gral jak mi pasuje bo mysle ze udowodnilem ze mozna zarobic bez kombinowania i wedle waszych sugesti.

Juz w weekend podam kolejne typy na przyszly miesiac.

Kolejne typy bede w miare mozliwosci podawal z komorki bo wyjezdzam do Hiszpani na urlop czyli nie bede mial raczej netu - chyba ze znajde jakas cafe.

Pozdrawiam
Posted by: timeek

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 31/08/2007 23:07

Eska sory za wpis, ale jak juz bedziesz w tej Hiszpanii to daj znac czy ELCHE zremisuje OK????Bo mam juz niweseoly poziom !! Gra w ta niedziele z Numancia ! Poczytaj MARCE czy cus moze tam napisza hehehe. milego odpoczynku
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 01/09/2007 02:51

hehe ale ja jade na costa brava - kolo barcelony ;\) Na stadion camp sie przejde najwyzej heh.

A co do twojej progresji to widze ze nie przemyslales wyboru chociaz trabie od 2 lat na tym forum jakie druzyny wybierac...

Ktory juz masz poziom? Ja bym ci polecal zmienic na cos - przykladowo na HJK z finladi teraz moze byc remisik znowu no i oczywiscie graj na odegranie a nie na chama x2. Wazne zebys nie wtopil kasy - zarobisz pozniej na czyms innym. Albo zmien na cos z ruskiej tam non stop sa remisy. Chociaz HJK mi sie wydaje ze tez ladnie bedzie jeszcze remisowac wtym sezonie
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 01/09/2007 05:40

Wlasnie spojrzalem ze juz jutro sa mecze... czyli trzeba cos postawic, wiec:

Luch Energia - Krylya Sovetov - FT X - Stawka: 50 zl

Saturn - Khimki - FT X - Stawka: 200 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 02/09/2007 04:58

Originally Posted By: Eska
Wlasnie spojrzalem ze juz jutro sa mecze... czyli trzeba cos postawic, wiec:

Luch Energia - Krylya Sovetov - FT X - Stawka: 50 zl - KUPON WYGRANY Kurs 3,5 (bwin)

Wygrana: 175 zł

Zysk z meczu na czysto: 125 zł

Saturn - Khimki - FT X - Stawka: 200 zl - KUPON PRZEGRANY


Strata z meczy: -75 zl

Zysk na czysto od poczatku gry: +6 425 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 02/09/2007 05:00

Cos na jutro:

Spartak Moscow - CSKA Moscow -FT X - Stawka - 200 zl

Rostov - Lokomotiv Moscow - FT X - Stawka - 50 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 03/09/2007 06:50

Originally Posted By: Eska
Cos na jutro:

Spartak Moscow - CSKA Moscow -FT X - Stawka - 200 zl - KUPON WYGRANY Kurs - 3,0 (BF)

WYGRANA: 600 zł

Rostov - Lokomotiv Moscow - FT X - Stawka - 50 zl - KUPON PRZEGRANY



Zysk na czysto z meczów - +350 zł

Zysk na czysto od poczatku gry: + 6 775 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 03/09/2007 06:52

Jutro:

HJK Helsinki - Honka Espoo - FT X - Stawka: 300 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 04/09/2007 06:46

Originally Posted By: Eska
Jutro:

HJK Helsinki - Honka Espoo - FT X - Stawka: 300 zl - KUPON PRZEGRANY


Strata z weekendu: -25 zl

Zysk na czysto od poczatku gry: +6 475 zl


Sprawdzilem ze na urlopie nie bede musial podawac typow bo nie beda graly ligi poniewaz jest przerwa na reprezentacje. Czyli kolejne typy dopieto za 2 tyg.

Pozdrawiam
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 16/09/2007 23:11

Ok wrocilem juz z Hiszpani. Podaje cos na dzisiaj - tylko jeden mecz:

Mypa- HJK - Stawka: 400 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 17/09/2007 03:36

Originally Posted By: Eska
Ok wrocilem juz z Hiszpani. Podaje cos na dzisiaj - tylko jeden mecz:

Mypa- HJK - Stawka: 400 zl - KUPON WYGRANY

WYGRANA: +1 400 ZL


Zysk z meczu: +1 000 zl

Zysk na czysto od poczatku gry: +7 475 zl

Widac urlop sie przydal - ladnie wszedl meczyk po wysokim kursie.
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 17/09/2007 05:47

aha kurs 3,5 bet365
Posted by: moonlight

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 19/09/2007 19:45

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: moonlight

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 19/09/2007 19:47

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 19/09/2007 20:23

Hehe no witam Pana. Czemu niby sie nie liczy caly miesiac tylko pol lipca? lol Nie sobie nie wpisalem ze wygralem 100 tys tylko podalem link do screena wiec o co chodzi? Czepianie i nic wiecej.

Stawkowanie dyskusyjne? Bo co odchodze o schematow utartych na forum? Chyba kazdy stawkuje jak chce - jak mysli ze mecz mu wejdzie to stawia wiecej - chyba normalne. Plaska stawka jest dla mnie bez sensu wiec dlaczego mam ja stosowac i zamiast miec wynik 7 500 zl to bym mial duzo mniej? Bo co tobie sie nie podoba ze za duzo wykrecam z tego stawkowania?

Ogarnij sie i tyle komentarza odemnie.
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 19/09/2007 20:24

Ogolnie ze ci sie chcialo to wszystko zestawiac i liczyc ;\) Zabierz sie za cos bardziej dochodowego i nie bedziesz musial 'sledzic' tych ktorzy zarabiaja bo zachowujesz sie jak nasz premier kochany \:\)
Posted by: moonlight

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 19/09/2007 21:01

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 19/09/2007 21:05

Dobra ty masz racje - ja mam spokoj


Podniosles mi cisnienie bo zrobilem temat w PP prowadze go dokladnie wszystko wpisuje nawet jak jestem na wakacjach - wydaje dodatkowo za polaczenie z komorki do neta - nic z tego nie mam, podaje wam dobre typy a ty mi jeszcze 'jedziesz'. Tobie by nie podnioslo cisnienia? Zastanow sie.

A co do tego screenu to co cie to obchodzi czy dzien wczesniej nie przegralem pol budzetu? Zaczynam prowadzic gre od 1.07.07 i od tego momentu liczy sie saldo wygranych/przegranych. Chyba kiedys trzeba zaczac nie? Moglbym dac screena z tej wygrane z progresji na ostatnim etapie to bym mial duuuuzo lepszy wynik - tylko po co? Chcialem zaczac nowy miesiac caly wiec dalem screena. Bo gram miesiacami i taka mam strategie ze pol miesiaca moze byc do dupy ale chodzi mi o to zeby na koniec miesiaca wyjsc na plus. Wiec musza byc podane cale miesiace a nie pol.



Konczymy dyskusje. Pozdrawiam
Posted by: moonlight

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 19/09/2007 21:14

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 19/09/2007 21:53

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: eclipse1977

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 20/09/2007 00:02

Moonlight - nie wyspałeś sie dziś czy jak ?
A może problemy z kobietą ?

A co Ty się dopier.....sz do ESKI? Masz jakiś problem czy co?
Chce chłopak coś pokazać to pokazuje - daj mu spokój. Nic Ci do tego co gra i jak stawkuje. Umiesz lepiej to pokaż - to wszystko.
Posted by: moonlight

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 20/09/2007 06:32

A co nie mogłem po prostu policzyć trafnych i przegranych ?
Posted by: Venon

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 20/09/2007 06:43

moonlight skoro masz tyle wolnego czasu na pilnowanie innych proponuje zalozyc swoj wlasny temat w PP..

Eska temat fajny, skorzystalem z jednego typu i czesto patrze tutaj za remisami, oby tak dalej pozdrawiam!
Posted by: eclipse1977

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 20/09/2007 17:07

mogłeś policzyć ale w innym tonie \:\)

a to w zasadzie sprawa Eski czy trafia raz na 2 mecze po stałej stawce czy raz na 100 meczy po stawce x100.

ważne jest że kapitał jest na "+" i to wszystko.
Posted by: SyKo

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 20/09/2007 19:24

Eska jesli to mozliwe to dobrze by bylo jakbys pisal jaki kurs przed meczem jesli chesz uniknac uszczypliwych komentarzy w przyszlosci, bo predzej czy pozniej ktos napewno sie doczepi \:\) Zycze dalszych wynikow na "+". Pozdr
Posted by: szakira

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 20/09/2007 19:43

Proponuję skończyć te gadki zazdrośników
Eska podaj jakieś w końcu jakieś typy i stawki
Każdy gra za tyle ile mu pasuje, a co do obliczania statystycznych wygranych to pozostawię bez komentarza
Kiedyś jak grałem w Totomiksie to usłyszałem takie powiedzenia "starego gracza"
cyt. "dobry gracz jest na zero..."
Posted by: moonlight

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 20/09/2007 19:56

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: chris

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 20/09/2007 22:15

W "sports insider" rozmowy na temat tego tematu, tutaj tez widze dyskusja wre. Moze zalozycie osobny temat np. "Rozmowy na temat remisow Eski" \:\)
Posted by: Randall

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 21/09/2007 01:16

moonlight chyba nie masz pojecia na czym polega rozsądne stawkowanie i zarzadzanie budżetem...to nie tylko szczęście \:\)
Posted by: moonlight

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 21/09/2007 02:35

Originally Posted By: Randall
moonlight chyba nie masz pojecia na czym polega rozsądne stawkowanie i zarzadzanie budżetem...to nie tylko szczęście \:\)


Nie zamierzam Cię przekonywać o niczym \:\)

Nie wytykam Esce nic, jedynie podliczyłem typy Esce wg mojego uznania, oraz próbowałem wyciągnąć pierwsze wnioski, choć na nie przyjdzie czas jeszcze po kilku miesiącach conajmniej.

W prywatnym temacie zrobiła się rozmowa, ale to chyba Esce nie przeszkadza ;\)
Posted by: bursztyk

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 21/09/2007 02:42

No kto jak kto, ale akurat moonlihghtowi mówić że nie ma pojęcia na czym polega rozsądne stawkowanie, to śmiech na sali. Kto jak kto, ale on się zna i to bardzo dobrze rzekłbym.

A poza tym, co to za sukces wstawić wygrany screen? Też mógłbym, wygrany na 1200, przecież to nic, że następnego dnia przegrałem 1050, prawda? Ale jestem na 1200 do przodu, bo wkleiłem screen

Mówisz Eska że liczysz zysk miesięcznie, to trzeba było zacząć od nowego, a nie od połowy poprzedniego ;\)

Ale mnie nic do tego sporu, powodzenia i szczęścia, bo ono w naszym fachu bardzo potrzebne ;\)
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 21/09/2007 08:09

Zaczalem od nowego miesiaca od 1.07 - jak bym nie podal tych typow ze screena to by bylo dlaczego zaczalem od polowy a nie od poczatku. Pewnie wtedy duzo wtopilem i teraz mam szczescie ze mi wchodzi... Zawsze jest zle. Nie wazne jak zrobisz ;\)

A to ze jak piszesz bys podal screena na wygrana a pozniej bys przegral to zauwaz ze ja dalej wcale nie przegrywalem tylko dodawalem do salda... Wiec co to za argument? Wy liczcie jak chcecie - to nie jest wazne. Ja licze pelne miesiace bo na tym polega moja gra ze musza byc pelne miesiace bo wtedy widac realny wynik.

To odejmijcie sobie te ze screenu i tak jest duzy zysk jak na to ze jest to sezon letni wiec nie poswiecam prawie w ogole czasu na typowanie i wiekszosc czasu bylem poza domem i typowalem tylko z komorki jak bylem na wczasach.



Zeby nie bylo zbednego spamu z mojej storny - chociaz to moj temat \:D to pozwole sobie dac typ na jutro:



Khimki FK - Rostov - Stawka: 40 zl FT -X
Posted by: moonlight

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 21/09/2007 15:59

OK, niech wszystko będzie wyjaśnione, powodzenia życzę \:\)
Na dzisiaj tak nieco delikatnie ;\)
Pozdrawiam
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 21/09/2007 20:14

aha zapomnialem podac tego kursu. 3,7 na BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 22/09/2007 08:26

Originally Posted By: Eska


Khimki FK - Rostov - Stawka: 40 zl FT -X - KUPON PRZEGRANY


Strata z meczu: -40 zl

Zysk na czysto od poczatku gry: +7 435 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 22/09/2007 08:51

Luch Energia - Kuban - FT X -(kurs 3,45 BF) - Stawka: 50 zl

FC Moskva - Dinamo Moskva - FT X (kurs 2,86 BF) Stawka: 56 zl

Spartak Nalchik - Saturn - FT X (kurs 2,88 BF) Stawka: 200 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 23/09/2007 02:09

Nic nie weszlo dzisiaj. rozlicze mecze jutro bo zaraz wychodze. Podam tylko typy na jutro:

CSKA Moscow - Amkar Perm - Ft X - Stawka: 300 zl (kurs 3,9 BF)

Krylya Sovetov Samara - Tom Tomsk - Ft X - Stawka 100 zl (kurs 3,1 BF)
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 24/09/2007 01:59

Originally Posted By: Eska
Luch Energia - Kuban - FT X -(kurs 3,45 BF) - Stawka: 50 zl - KUPON PRZEGRANY

FC Moskva - Dinamo Moskva - FT X (kurs 2,86 BF) Stawka: 56 zl - KUPON PRZEGRANY

Spartak Nalchik - Saturn - FT X (kurs 2,88 BF) Stawka: 200 zl - KUPON PRZEGRANY



Strata z meczow: 306 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 24/09/2007 02:18

Originally Posted By: Eska


CSKA Moscow - Amkar Perm - Ft X - Stawka: 300 zl (kurs 3,9 BF)- KUPON PRZEGRANY

Krylya Sovetov Samara - Tom Tomsk - Ft X - Stawka 100 zl (kurs 3,1 BF) - KUPON WYGRANY

WYGRANA: +310 zl

Zysk na czysto: 210 zl





Zysk na czysto od poczatku gry: +7 039


Ze wzgledu ze temat jest w elicie bede teraz podawal yeld.

yeld za lipiec: 73%

sierpien: 17%

yeld za te 2 miesiace: 50%
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 24/09/2007 03:51

HJK Helsinki - FC Inter - FT X - Stawka: 400 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 24/09/2007 03:59

kurs 3,6 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 25/09/2007 20:27

Originally Posted By: Eska
HJK Helsinki - FC Inter - FT X - Stawka: 400 zl - kupon przegrany


Zysk na czysto od poczatku gry: +6 639 zl
Posted by: minotauro

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/09/2007 21:26

Originally Posted By: Eska
[quote=Eska]

CSKA Moscow - Amkar Perm - Ft X - Stawka: 300 zl (kurs 3,9 BF)- KUPON PRZEGRANY

Krylya Sovetov Samara - Tom Tomsk - Ft X - Stawka 100 zl (kurs 3,1 BF) - KUPON WYGRANY

WYGRANA: +310 zl

Zysk na czysto: 210 zl




Posted by: tomek.em

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/09/2007 22:08

Tez za bardzo tego nie kumam

Wg mnie to powinno byc "strata na czysto" 90 zł!!!

Pozdrawiam tworce tematu!
Posted by: chris

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 28/09/2007 03:11

Jest podana kwota "na czysto" z 2 kuponu..
Posted by: moonlight

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 28/09/2007 05:34

Policzone jest wszystko dobrze \:\) małe przejęzyczenie po prostu ;\)
Posted by: Vamos

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 28/09/2007 20:25

WOW...

Jaki fajny temat, ale burdel. 1 pazdziernika wracam do gry po 5 miesiecznej przerwie sesyjno-poprawkowo-wakacyjnej \:\) Bede sledzil temat jednak nie korzystam z typow loteryjnych jak remisy...

Nowy temat mozna po jakim czase zakladac ? Stary tez mam w 3 mieisace ponad 8k, ale teraz jade on nowa \:\)

Przepraszam za wpis i zycze powdzenia... Wkoncu wszyscy mamy ten sam cel \:\)
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 29/09/2007 19:21

tak w tym kuponie z wygrana to byla wygrana z 2giego kuponu zapomnialem napisac drugiego, ale saldo jest dobrze policzone.

Sorka ze dopiero teraz podaje typy ale troche zapilem i dopiero co wrocilem do domu.

Zreszta jak mam podawac typy z kursami przed meczem a nie po jak do tej pory robilem to typy beda musialy byc zawsze tak pozno poniewaz na betfair im pozniej sie postawi tym lepszczy kurs jest... Wiec jak chcecie albo szybciej bede podawal typy a kursy pozniej albo bede podawal typ na firum wtedy kiedy gram czyli troche przed meczem.


Typ na dzisiaj:

Amkar - lokomotiv - Stawka 2 000 zl kurs 3,05 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 30/09/2007 00:07

Originally Posted By: Eska

Amkar - lokomotiv - Stawka 2 000 zl kurs 3,05 BF - KUPON PRZEGRANY


Zysk na czysto od poczatku gry: +4 639 zl


Cos ostatnio ruskie ciezko ciagna. Pierwszy raz od 2och sezonow... no coz chyba czas pomyslec o nowej lidze bo nic nie trwa wiecznie ;\) Zadnego remisu dzisiaj...
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 30/09/2007 17:43

Tomsk - Kuban - Ft X - Stawka: 3 000 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 30/09/2007 17:44

kurs 3,25 BF
Posted by: moonlight

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 30/09/2007 20:17

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: moonlight

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 30/09/2007 20:19

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 30/09/2007 20:30

Saturn - Stawka 3 000 - kurs 2,9
Posted by: moonlight

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 30/09/2007 21:02

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 30/09/2007 21:18

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: moonlight

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 30/09/2007 21:24

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 30/09/2007 21:30

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 30/09/2007 22:13

Originally Posted By: moonlight

nie wpisuje już nic, pozdrawiam



Ok. Milo bylo sluchac twoich komentarzy.

pozdro
Posted by: moonlight

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 30/09/2007 22:16

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 30/09/2007 22:23

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 30/09/2007 22:26

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 30/09/2007 22:30

Originally Posted By: Eska
Tomsk - Kuban - Ft X - Stawka: 3 000 zl - KUPON PRZEGRANY



Zysk na czysto od poczatku gry: +1 639 ZL
Posted by: moonlight

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 30/09/2007 22:30

Ok niech temat żyje własnym życiem, wpisom stop, tak jak chcesz, miło się z Tobą polemizowało, taki dobry jednak nie jesteś a się wymądrzasz w różych tematach, no i troszkę krętacz i mały oszust ( a dużo przykładów na to ) . pozdrawiam , ja już kończę , oczywiście ostatnie zdanie należy do ciebie. \:\) papa
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 30/09/2007 22:32

Originally Posted By: Eska
Saturn - Stawka 3 000 - kurs 2,9 - KUPON WYGRANY

WYGRANA: +8 700 ZL

Zysk na czysto z meczu: +5 700 zl



Zysk na czysto od poczatku gry: +7 339 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 30/09/2007 22:37

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 30/09/2007 23:09

STATYSTYKA ZA MIESIAC: WRZESIEN


Zagralem kuponow: 16

Kuponow wygranych: 5

Yeld: +8,11


ZYSK ZA MIESIAC WRZESIEN: +839 ZL

ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY (3 MIESIACE): +7 339 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 01/10/2007 22:52

Ok zaczynamy kolejny miesiac. Mam nadzieje ze bedzie szczesliwszy od poprzedniego. Typ na dzisiaj:

Coimbra - Leixoes DC - FT X Stawka - 40 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 02/10/2007 06:48

Originally Posted By: Eska

Coimbra - Leixoes DC - FT X Stawka - 40 zl - KUPON WYGRANY (kurs 3,6 BF)

WYGRANA: 144 zl

Zysk na czysto z typu: 104 zl


Zysk na czysto od poczatku gry: +7 443 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 06/10/2007 08:04

Kuban Krasnodar - Krylya Sovetov Samara - FT X Stawka 100 zl

Khimki FK - Amkar Perm - FT X Stawka 200 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 06/10/2007 08:04

aha zawsze zapomne podac kursow. Kuban 3,0 BF

Amkar 3,25 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 07/10/2007 20:40

Originally Posted By: Eska
Kuban Krasnodar - Krylya Sovetov Samara - FT X KUPON PRZEGRANY Stawka 100 zl

Khimki FK - Amkar Perm - FT X Stawka 200 zl - KUPON PRZEGRANY



Zysk na czysto od poczatku gry: +7 143 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 07/10/2007 20:48

Torino - Sampdoria - FT X - Stawka 50 zl kurs 3,1 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 08/10/2007 00:03

Originally Posted By: Eska
Torino - Sampdoria - FT X - Stawka 50 zl kurs 3,1 BF - KUPON PRZEGRANY


Niestety czerwona kartka i wynik zamiast 0-0 , 1-0

Zysk na czysto od poczatku gry: +7 093 zl


Typ z finlandi:

HJK Helsinki - Lahti - FT X Stawka 100 zl kurs 4,1 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 08/10/2007 02:58

Leiria - Benfica - FT X Stawka: 50 zl kurs 3,7 bf
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 08/10/2007 03:02

Lazio - AC Milan - FT X Stawka 377 zl kurs 3,1 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 08/10/2007 05:06

Academica - Porto - FT X Stawka : 377 zl kurs 5,0 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 08/10/2007 19:38

Originally Posted By: Eska
Leiria - Benfica - FT X Stawka: 50 zl kurs 3,7 bf - KUPON PRZEGRANY


Zysk na czysto od poczatku gry: +7 043 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 08/10/2007 19:39

Originally Posted By: Eska
Lazio - AC Milan - FT X Stawka 377 zl kurs 3,1 BF - KUPON PRZEGRANY


Zysk na czysto od poczatku gry: +6 666 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 08/10/2007 19:41

Originally Posted By: Eska
Academica - Porto - FT X Stawka : 377 zl kurs 5,0 BF - KUPON PRZEGRANY


Zysk na czysto od poczatku gry: +6 289

Ogolnie musze skonczyc chyba ze stawianiem w weekend bo znowu mi sie pomylilo nie mialem grac tego porto tylko to co dzisiaj gra %-)

No ale nic odliczam kupon jaki przegrany - zobaczymy czy wejdzie ten co mialem grac dzisiaj.
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 09/10/2007 05:17

Boavista Porto - Belenenses - FT X stawka 400 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 09/10/2007 05:18

kurs 3,35
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 09/10/2007 22:24

Originally Posted By: Eska
Boavista Porto - Belenenses - FT X stawka 400 zl - KUPON PRZEGRANY


Cos mnie ostatnio przesladuja karne i czerwone kartki...

Zysk na czysto od poczatku gry: +5 889 zl
Posted by: rolls1

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 20/10/2007 06:46

czekamy na typy ;]
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 20/10/2007 21:44

Hmm. Ciezko cos wybrac - ruska juz konczy czyli moja ulubiona liga od 2 sezonow... Trzeba cos wybrac innego. Ogolnie ciezko znalezc cos rownie dobrego poniewaz inne ligi niedawno co ruszyly. Jest dopiero kilka kolejek rozegranych.

No ale zeby temat nie zamarl podaje typki:

IFK Mariehamn - HJK Helsinki - Stawka; 500 zl - Kurs 3,4 BF
Posted by: rolls1

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 21/10/2007 01:04

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 21/10/2007 07:42

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 21/10/2007 21:47

Zgodnie z zapowiedzia podaje typy na serie A:

Livorno - Lazio - Stawka: 100 zl Kurs 3,2 BF

Atalanta - Torino - Stawka: 100 zl Kurs 2,92 BF
Posted by: rolls1

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 22/10/2007 00:35

widze ze tez puszczales na wloska ;\) ja puszczalem atalante, livorno i udinese.. weszly dwa wiec jest dobrze
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 22/10/2007 21:01

Originally Posted By: Eska


IFK Mariehamn - HJK Helsinki - Stawka; 500 zl - Kurs 3,4 BF - KUPON WYGRANY

WYGRANA: 1700 ZL

ZYSK NA CZYSTO Z MECZU: 1200 ZL



ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY: +7 089 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 22/10/2007 21:02

Originally Posted By: Eska


Livorno - Lazio - Stawka: 100 zl Kurs 3,2 BF - KUPON PRZEGRANY

Atalanta - Torino - Stawka: 100 zl Kurs 2,92 BF - KUPON WYGRANY

WYGRANA: 292 ZL
ZYSK Z MECZU: 192 ZL




Zysk na czysto z meczow: 92 zl

Zysk na czysto od poczatku gry: +7 181 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/10/2007 20:15

Leicester - Barnsley - Stawka: 50 zl

Bristol City - Stoke - Stawka: 20 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 28/10/2007 00:48

Torino - Stawka : 20 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 28/10/2007 22:20

Bohemians Praga - Most - Stawka 50 zl kurs 3,35 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 28/10/2007 22:55

Lazio - Udinese - Stawka 120 zl kurs 3,1 BF

Empoli - Atalanta - Stawka 50 zl kurs 2,92 BF

AC Milan - Roma - Stawka 20 zl kurs 3,35 BF

Siena - Reggina - Stawka 20 zl kurs 3,05 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 29/10/2007 00:52

Amadora - Boavista - Stawka 100 zl kurs 3,3 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 29/10/2007 04:38

Benfica - Maritimo - stawka 100 zl kurs 4,4 bf
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 29/10/2007 18:23

Originally Posted By: Eska
Leicester - Barnsley - Stawka: 50 zl

Bristol City - Stoke - Stawka: 20 zl - KUPON PRZEGRANY


Zysk na czysto od poczatku gry: +7 111 Zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 29/10/2007 18:25

Originally Posted By: Eska
Torino - Stawka : 20 zl - KUPON PRZEGRANY


Zysk na czysto od poczatku gry: +7 091 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 29/10/2007 18:26

Originally Posted By: Eska
Bohemians Praga - Most - Stawka 50 zl kurs 3,35 BF - KUPON PRZEGRANY



Zysk na czysto od poczatku gry: +7 041 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 29/10/2007 18:30

Originally Posted By: Eska


KUPONY PRZEGRANE

Lazio - Udinese - Stawka 120 zl kurs 3,1 BF

Empoli - Atalanta - Stawka 50 zl kurs 2,92 BF

AC Milan - Roma - Stawka 20 zl kurs 3,35 BF

Siena - Reggina - Stawka 20 zl kurs 3,05 BF - KUPON WYGRANY
WYGRANA: 61 ZL
ZYSK: 41 ZL


Zysk na czysto od poczatku gry: +6 912 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 29/10/2007 18:32

Originally Posted By: Eska
Amadora - Boavista - Stawka 100 zl kurs 3,3 BF KUPON WYGRANY
WYGRANA: 330 ZL
ZYSK: 230 ZL


Zysk na czysto od poczatku gry: +7 142 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 29/10/2007 18:34

Originally Posted By: Eska
Benfica - Maritimo - stawka 100 zl kurs 4,4 bf KUPON PRZEGRANY


Zysk na czysto od poczatku gry: +7 042 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 01/11/2007 01:16

Roma - Lazio - Stawka 200 zl kurs 3,5 BF

Udinese - Torino - Stawka 40 zl kurs 3,3 BF

Sampdoria - AC Milan - Stawka 60 zl kurs 3,1 BF

Reggina - Livorno - Stawka 50 zl Kurs 3,25 BF

Siena - Catania - Stawka 200 zl Kurs 3,1 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 02/11/2007 20:49

Originally Posted By: Eska
Roma - Lazio - Stawka 200 zl kurs 3,5 BF

Udinese - Torino - Stawka 40 zl kurs 3,3 BF

Sampdoria - AC Milan - Stawka 60 zl kurs 3,1 BF

Reggina - Livorno - Stawka 50 zl Kurs 3,25 BF

Siena - Catania - Stawka 200 zl Kurs 3,1 BF
WYGRANA: 620 ZL
Zysk z meczu: 420 zl



Zysk z meczow: 70 zl

Zysk na czysto od poczatku gry: +7 112 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 02/11/2007 21:18

STATYSTYKA ZA MIESIAC: PAZDZIERNIK

Zagralem kuponow: 24

Kuponow wygranych: 6




STRATA ZA MIESIAC WRZESIEN: -227 ZL

ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY (4 MIESIACE): +7112 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 02/11/2007 21:22

Pierwszy miesiac na lekim ale jednak minusie. Mysle ze juz w nastepnym miesiacu powinien byc plus. Minus w tym miesiacu jest z tego powodu ze moja liga ktora gralem non stop konczy wiec ciezko znalezc cos pewnego wiec nie gram duzymi stawkami. Po co ryzykowac. Mysle ze juz w tym miesiacu wybiore cos rownie ciekawego jak ruska liga i znajde ciekawe druzyny do grania na X. Jak teraz patrze po typach w tym miesiacu to gralem jednak zbyt zachowawczo - gdybym wyzej stawkowal pewniejsze mecze to byl by plus. No ale to nigdy nie wiadomo, jak pisalem po co ryzykowac wieksza strate. Odbijemy w nastepnym miesiacu.

I teraz pytanie jak ktos wie - jak sie liczy yeld w minusowym miesiacu? Bo pierwszy raz mam taka sytuacje i nie bardzo wiem jak to dobrze obliczyc?
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 03/11/2007 22:57

Wolves - Bristol City - Stawka 40 zl kurs 3,4 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 04/11/2007 00:48

Lazio - Fiorentina- Stawka: 400 zl kurs 3,1 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 04/11/2007 01:07

Colchester - Leicester- X Stawka 200 zl kurs 3,55 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 04/11/2007 01:17

Leixoes - Braga- Stawka 20 zl kurs 250 BF? - nie wiem o co chodzi z tym kursem ale taki postawilem
Posted by: La12

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 04/11/2007 01:21

Originally Posted By: Eska
Leixoes - Braga- Stawka 20 zl kurs 250 BF? - nie wiem o co chodzi z tym kursem ale taki postawilem


może o to:

90' Leixoes 3-0 (2-0) Braga

http://www.futbol24.com
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 04/11/2007 01:22

a juz wiem. Pomylka myslalem ze dopiero zaczynaja grac a to jest live zaraz koniec meczu \:D To jednak nie stawiam \:D cos zle godzine przeczytalem o ktorej rozpoczynaja myslalem ze dopiero za 10 min jada
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 04/11/2007 01:23

No no dzieki za czujnosc ;\) ale juz to rozpracowalem lol
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 04/11/2007 01:28

Dobra spadam dalej pic - milego weekendu. Cos pozniej jeszcze zarzuce jakis typ - jak bede w stanie \:D
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 04/11/2007 02:59

AC Milan - Torino - stawka 120 zl kurs 5,3 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 04/11/2007 21:24

Originally Posted By: Eska
Wolves - Bristol City - Stawka 40 zl kurs 3,4 BF - KUPON WYGRANY
WYGRANA: +136 ZL
ZYSK: 96 ZL


Zysk na czysto od poczatku gry: +7 248 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 04/11/2007 21:25

Originally Posted By: Eska
Lazio - Fiorentina- Stawka: 400 zl kurs 3,1 BF KUPON PRZEGRANY


Zysk na czysto od poczatku gry: +6 808 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 04/11/2007 21:27

Originally Posted By: Eska
Colchester - Leicester- X Stawka 200 zl kurs 3,55 BF - KUPON WYGRANY

WYGRANA: 710 ZL

ZYSK: 510 ZL


Zysk na czysto od poczatku gry: +7 318 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 04/11/2007 21:31

Originally Posted By: Eska
AC Milan - Torino - stawka 120 zl kurs 5,3 BF KUPON WYGRANY
WYGRANA: 636 ZL

ZYSK: 516 ZL


Zysk na czysto od poczatku gry: +7 834 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 04/11/2007 21:42

Most - Sparta Praga - X Stawka: 20 zl kurs 4,0 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 04/11/2007 21:44

Catania - Atalanta - X Stawka: 200 zl kurs 3,1 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 04/11/2007 21:48

Genoa FC - Palermo - X Stawka 50 zl kurs 3,1 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 04/11/2007 21:51

Parma - Siena X - Stawka 50 zl kurs 3,0 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 04/11/2007 23:55

Boavista - Setubal - Stawka 40 zl kurs 3,2 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 05/11/2007 02:41

Originally Posted By: Eska
Most - Sparta Praga - X Stawka: 20 zl kurs 4,0 BF - KUPON PRZEGRANY



Zysk na czysto od poczatku gry: +7 814 Zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 05/11/2007 02:44

Originally Posted By: Eska
Catania - Atalanta - X Stawka: 200 zl kurs 3,1 BF - KUPON PRZEGRANY


Zysk na czysto od poczatku gry: +7 614 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 05/11/2007 02:45

Originally Posted By: Eska
Genoa FC - Palermo - X Stawka 50 zl kurs 3,1 BF - KUPON WYGRANY
WYGRANA: 155 ZL
ZYSK: 105 ZL



Zysk na czysto od poczatku gry: +7 719 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 05/11/2007 02:48

Originally Posted By: Eska
Genoa FC - Palermo - X Stawka 50 zl kurs 3,1 BF - KUPON WYGRANY
WYGRANA: 155 ZL
ZYSK: 105 ZL


Zysk na czysto od poczatku gry: +7 842 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 05/11/2007 03:00

Originally Posted By: Eska
Boavista - Setubal - Stawka 40 zl kurs 3,2 BF - KUPON WYGRANY

WYGRANA: 128 ZL
ZYSK: 88 ZL



Zysk na czysto od poczatku gry: +7 930 ZL

Brak Yieldu, temat laduje w PP
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 08/11/2007 23:11

Ok. W takim razie podaje za 4 miesiace:

Yeld 21 %
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 10/11/2007 04:58

Belenenses v Leixoes - Stawka 40 zl kurs 3,5 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 10/11/2007 09:21

Originally Posted By: Eska
Belenenses v Leixoes - Stawka 40 zl kurs 3,5 BF - KUPON WYGRANY

wygrana: 140 zl
ZYSK: 100 zl




Zysk na czysto od poczatku gry: +8 030 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 10/11/2007 22:53

Sigma Ołomuniec - FK Jablonec-X - Stawka: 40 zl kurs 3,3 BF
Posted by: Vamos

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 10/11/2007 22:57

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 10/11/2007 23:37

Leicester - Burnley X - Stawka: 40 zl kurs 3,4 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 10/11/2007 23:40

Blackpool - Scunthorpe- X Stawka: 30 zl kurs 3,35 BF

Ipswich - Bristol City X Stawka: 20 zl kurs 3,75 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 11/11/2007 00:52

Originally Posted By: Eska
Sigma Ołomuniec - FK Jablonec-X - Stawka: 40 zl kurs 3,3 BF KUPON WYGRANY

WYGRANA: 132 ZL

ZYSK: 92 ZL



Zysk na czysto od poczatku gry: +8 122 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 11/11/2007 02:00

Originally Posted By: Eska
Leicester - Burnley X - Stawka: 40 zl kurs 3,4 BF - KUPON PRZEGRANY






Zysk na czysto od poczatku gry: +8 082 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 11/11/2007 02:03

Originally Posted By: Eska
Blackpool - Scunthorpe- X Stawka: 30 zl kurs 3,35 BF

Ipswich - Bristol City X Stawka: 20 zl kurs 3,75 BF

KUPONY PRZEGRANE


Zysk na czysto od poczatku gry: +8 032 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 11/11/2007 04:03

Palermo - Napoli X - Stawka 100 zl kurs 3,1 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 11/11/2007 09:49

Originally Posted By: Eska
Palermo - Napoli X - Stawka 100 zl kurs 3,1 BF - KUPON PRZEGRANY



Zysk na czysto od poczatku gry: +7 932 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 11/11/2007 22:43

Atalanta - AC Milan - Stawka: 400 zl kurs 3,5 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 11/11/2007 22:45

Reggina - Genoa- Stawka: 100 zl kurs 3,0 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 11/11/2007 22:46

Siena - Livorno- STawka: 50 zl kurs 3,05 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 11/11/2007 22:47

Torino - Catania- Stawka: 40 zl kurs 3,2 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 12/11/2007 19:23

Originally Posted By: Eska
Atalanta - AC Milan - Stawka: 400 zl kurs 3,5 BF Mecz anulowany - Spotkanie Atalanty Bergamo z AC Milan zostało przerwane po dziesięciu minutach. Na boisko w Bergamo wdarli się kibice gospodarzy i mimo interwencji największej gwiazdy klubu - Cristiano Doniego, nie udało się opanować zamieszania



Zysk na czysto od poczatku gry: +7 932 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 12/11/2007 19:24

Originally Posted By: Eska
Reggina - Genoa- Stawka: 100 zl kurs 3,0 BF

KUPON PRZEGRANY




Zysk na czysto od poczatku gry: +7 832 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 12/11/2007 19:26

Originally Posted By: Eska
Siena - Livorno- STawka: 50 zl kurs 3,05 BF
KUPON PRZEGRANY



Zysk na czysto od poczatku gry: +7 782 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 12/11/2007 19:27

Originally Posted By: Eska
Torino - Catania- Stawka: 40 zl kurs 3,2 BF

KUPON WYGRANY

WYGRANA: 128 ZL
ZYSK: 88 ZL



Zysk na czysto od poczatku gry: +7 870
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 25/11/2007 22:42

Kuponiki na dzis - w koncu cos zagram po przerwie na reprezentacje:

Empoli - Torino - X Stawka 200 zl Kurs 2,96 BF


Lazio - Parma - X Stawka 100 zl kurs 3,35 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 26/11/2007 04:24

Originally Posted By: Eska
Kuponiki na dzis - w koncu cos zagram po przerwie na reprezentacje:

Empoli - Torino - X Stawka 200 zl Kurs 2,96 BF - KUPON WYGRANY

WYGRANA: 592 ZL

ZYSK: +392 ZL


Lazio - Parma - X Stawka 100 zl kurs 3,35 BF -KUPON PRZEGRANY


Zysk z meczow: +292 zl


Zysk na czysto od poczatku gry: +8 162 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 28/11/2007 04:36

Hull - Bristol City - Stawka 40 zl kurs 3,65 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 28/11/2007 06:49

Originally Posted By: Eska
Hull - Bristol City - Stawka 40 zl kurs 3,65 BF - KUPON WYGRANY

WYGRANA: +146 ZL

ZYSK: +106 ZL


Zysk na czysto od poczatku gry: +8 268 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 30/11/2007 20:21

STATYSTYKA ZA MIESIAC: LISTOPAD


Zagralem kuponow: 21

Kuponow wygranych: 11

Yeld: +60,21 %


ZYSK ZA MIESIAC LISTOPAD: +1 156 ZL

ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY (5 MIESIECY): +8 268 ZL


Yeld: +22,7 %


Uwagi:

W tym miesiacu male stawki zysk jak na te stawki bardzo duzy. typy dobre wiec i zysk udalo sie wygenerowac nie maly. W kolejnym miesiacu podwyzsze juz nieco stawki bo juz chyba wiem jakie druzyny bede gral za wieksza kase wiec i wygrane beda wieksze. Wazne ze nie majac swoich lig ktore gralem zawsze i swoich druzyn umialem wygenerowac dosc pokazny zysk jak na te stawki - czyli typer ze mnie nie taki zly. Teraz bedzie juz tylko lepiej. Zapraszam do korzystania z typow w kolejnym miesiacu. Pozdrawiam
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 01/12/2007 23:49

Leicester - Southampton - Stawka 80 zl kurs 3,6 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 02/12/2007 01:40

Sampdoria - Reggina - Stawka 20 zl kurs 3,3 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 02/12/2007 04:16

AC Milan - Juventus- Stawka 40 zl kurs 3,1 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 02/12/2007 04:25

Benfica - Porto- Stawka 50 zl kurs 3,1 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 02/12/2007 19:32

Originally Posted By: Eska
Leicester - Southampton - Stawka 80 zl kurs 3,6 BF KUPON PRZEGRANY



ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY: +8 188 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 02/12/2007 19:33

Originally Posted By: Eska
Sampdoria - Reggina - Stawka 20 zl kurs 3,3 BF - KUPON PRZEGRANY


ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY: +8 168 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 02/12/2007 19:35

Originally Posted By: Eska
AC Milan - Juventus- Stawka 40 zl kurs 3,1 BF - KUPON WYGRANY

WYGRANA: 124 ZL
ZYSK: 84 ZL



ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY +8 252 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 02/12/2007 19:37

Originally Posted By: Eska
Benfica - Porto- Stawka 50 zl kurs 3,1 BF - KUPON PRZEGRANY



ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY: +8 202 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 02/12/2007 22:45

Catania - Palermo - Stawka 200 zl kurs 2,9 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 02/12/2007 22:55

Atalanta - Napoli - Stawka 200 zl kurs 2,94
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 03/12/2007 00:40

Amadora - Leixoes - Stawka 500 zl kurs 3,15 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 03/12/2007 04:20

Torino - Genoa - Stawka 600 zl kurs 2,96 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 03/12/2007 08:16

Originally Posted By: Eska
Catania - Palermo - Stawka 200 zl kurs 2,9 BF - KUPON PRZEGRANY


ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY: +8 002 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 03/12/2007 08:17

Originally Posted By: Eska
Atalanta - Napoli - Stawka 200 zl kurs 2,94 - KUPON PRZEGRANY


ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY: +7 802 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 03/12/2007 08:18

Originally Posted By: Eska
Amadora - Leixoes - Stawka 500 zl kurs 3,15 BF - KUPON PRZEGRANY


ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY: +7 302 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 03/12/2007 08:21

Originally Posted By: Eska
Torino - Genoa - Stawka 600 zl kurs 2,96 BF - KUPON WYGRANY

WYGRANA: 1 776 ZL

ZYSK: 1 176 ZL


ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY: +8 478 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 09/12/2007 03:58

Palermo - Fiorentina - Stawka 400 zl kurs 3,1 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 09/12/2007 22:54

Empoli AC - Cagliari - Stawka 50 zl kurs 3,1
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 10/12/2007 00:38

Mlada Boleslav - Olomouc - Stawka 100 zl kurs 3,65 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 13/12/2007 02:28

Originally Posted By: Eska
Palermo - Fiorentina - Stawka 400 zl kurs 3,1 BF - KUPON PRZEGRANY






ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY: +8 078 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 13/12/2007 02:30

Originally Posted By: Eska
Empoli AC - Cagliari - Stawka 50 zl kurs 3,1 - KUPON PRZEGRANY



ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY: +8 028 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 13/12/2007 02:34

Originally Posted By: Eska
Mlada Boleslav - Olomouc - Stawka 100 zl kurs 3,65 BF - KUPON WYGRANY

WYGRANA: 365 ZL

ZYSK: 265 ZL




ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY: +8 293 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 16/12/2007 22:40

Znowu z bardzo zabalowalem i zapomnialem postawic mecze na wczoraj... No nic zatem stawiam cos na dzisiaj:


Atalanta - Palermo - Stawka 800 zl kurs 3,0 BF

Parma - Reggina - Stawka 40 zl kurs 3,6 BF

Torino - Roma - Stawka 20 zl kurs 3,55 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 17/12/2007 00:45

Amadora - Setubal - Stawka 1600 zl kurs 3,2 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 17/12/2007 03:32

Originally Posted By: Eska
Znowu z bardzo zabalowalem i zapomnialem postawic mecze na wczoraj... No nic zatem stawiam cos na dzisiaj:


Atalanta - Palermo - Stawka 800 zl kurs 3,0 BF

Parma - Reggina - Stawka 40 zl kurs 3,6 BF

Torino - Roma - Stawka 20 zl kurs 3,55 BF




ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY: +7 504 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 17/12/2007 03:34

Originally Posted By: Eska
Amadora - Setubal - Stawka 1600 zl kurs 3,2 BF KUPON PRZEGRANY



ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY: +5 904 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 24/12/2007 00:42

Leixoes v Setubal- Stawka 3 600 zł kurs 3,2 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 24/12/2007 08:23

Originally Posted By: Eska
Leixoes v Setubal- Stawka 3 600 zł kurs 3,2 BF - KUPON WYGRANY

WYGRANA: 11 520 ZL

ZYSK: 7 920 ZL




ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY: +13 824 ZL
Posted by: micha$

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 24/12/2007 11:05

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: SyKo

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 24/12/2007 18:35

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 25/12/2007 04:53

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: SyKo

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 25/12/2007 23:19

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: majestic

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 25/12/2007 23:31

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 25/12/2007 23:53

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: majestic

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 26/12/2007 00:06

Witam
ja nie muszę nic pokazywac bo już tematów miałem na forum kilka i niestety niektóre były na +
nie mam po prostu na to czasu
zajmuję się innnym rodzajem hazardu
ale jak już gram ( co zdarza się sporadycznie ) to gram również na remisy i wysokie kursy

oczwiście twoje typy sa przednie nic im nie ujmując i po prostu żle mnie zrozumiałeś

po prostu przelecialem twój temat w całości bo intersują mnie remisy
ale zauważyłem że wiekszośc tych typów była po kilkadziesiąt zł

a tu nagle wyjeżdzasz z jakims typem za 3 tysiące - przyznasz chyba sam że to nie trzyma się kupy

po prostu graj teraz stałą najniższa stawką w tym temacie ( nie piszę oczcywiście o realu bo domyslam się iz naprawdę grasz grubiej )
ustal jakąś minimalną stawkę przy tych typach
na przykład 500 zł i wtedy stosuj wielokrotnośc tej sumy
chodzi mi oto byś teraz nie podawał typów po 10 zł
bo zrobi się to smieszne

za kilka miesięcy ktoś zajrzy do tego tematu zobaczy zysk od początku gry 14 tysięcy i stawki po 10 zł i pomyśli że na takich stawkach zarobiłeś te kilkanaście tysięcy w tym temacie

a moim zdaniem dyskusje sa konstruktywne i zawsze jak proawdziłem swój temat pozwałałem wszystkim pisać w nim
nawet teksty obrażające mnie
pozdrawiam i bez urazy
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 26/12/2007 00:25

No ok ale powiedz mi dlaczego mam grac tak jak ty piszesz? Jak ty chcesz grac plaska stawka czy tez zakladac jakies miniumum to graj - nie wroze sukcesu i wielkich pieniedzy z takiego twojego grania ale jak chcesz to graj. Ja gram tak jak mi sie podoba i co mi daje zyski. Stawki dobieram jak ja chce i nikomu nic do tego. Nie przekraczam zalozonego limitu budzetu - tak mialem grac bo mnie prosiliscie to tak gram - nie ma problemu. Ale nikt nie bedzie mi mowi jakie mam grac stawki na mecz - przyznasz ze to troche smieszne? Jak ty przykladowo nie umiesz ocenic meczu pewnego to graj wszystko plaska stawka mi sie latwiej gra tak ze pewne mecze gram grubiej a nie pewne za mala stawke. To jest moj system tak trudno to niektorym pojac bo graja schematami zaczerpnietymi od innych - nie maja wlasnego systemu gry i mysla ze tylko takim systemem jaki znaja mozna cos zarobic. Odpowiedz jest inna - trzeba dostosowac system do siebie zeby cos wygrywac. Nie ma co patrzec na innych. Ja nie patrze mam swoj system i go nie zmieniam. Nigdzie nie zobaczysz takiego systemu bo ja go wymyslilem i wcale sie nie dziwie ze niektorzy sie dziwa ze mozna na nim zarobic bo poprostu nigdy nie widzieli zeby ktos tak gral.


Co do dyskusji to tez lubie sobie podyskutowac. Dlatego nie zamknalem tematu i kazdy moze pisac co chce. Tylko troche denerwujace jest to jak co chwile ktos wskakuje i mi pisze jak mam grac - bo jemu by sie tak podobalo zebym gral \:D

Juz raz poddalem sie naciska i zmienilem stawki z real jakie gram na ten limit 4 tys. Dlatego zyski sa takie marne. Ale jak na te stawki to i tak sa bardzo duze co widac po yeldzie. Wiec nie trudno sobie wyorbazic jakie sa jak sie gra wiekszymi stawkami. Stawki to rzecz umowna licza sie dobre typy - jak to jest to sa i wygrane. Oczywiscie operowanie stawkami jest bardzo wazne ale to czy mamy 4 tys czy 100 tys to juz mniej. Liczy sie dobre operowanie stawkami do dostosowywanie do budzetu jaki mamy. Myslisz ze jak by nie bylo potrzeby grania za te 20 czy 50 zl co przez chwile gralem to bym gral za takie stawki? Jak by nie bylo potrzeby to bym gral za 500, czy 1000 jak wtedy kiedy mialem swoja lige ruska i na niej kosilem sianko. Pozniej jak widzisz skonczyla sie liga ruska i musialem wybrac cos innego stad stawki male. Jak by nie bylo pottrzeby malego stawkowania to bym tak nie robil - bo po co zmiejszac sobie zysk. Tylko ze jak bym gral grubiej to pewnie juz bym mial bankruta. Trzeba troche myslec jak sie obstawia a nie grac na chama albo wprowadzac sobie jakies minimalne stawki - to jest zupelnie bez sensu.
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 26/12/2007 00:34

Syko- Pewnie ze to ja powinienem decydowac jakie stawki gram i tak bedzie. Tylko prosili mnie niedowiarkowie zebym ustalil limit budzetu to to zrobilem - dlaczego? Bo jestem pewnien swojej gry i wiem ze czy mam ograniczenie budzetu 4 tys czy 100 tys to i tak wyjde na swoje. Nalozylem na siebie takie ogranieczenie budzetu bo niektorzy tak chcieli i zeby zamknac im usta zagralem tak jak oni chcieli zeby juz nie mieli argumentu ze cos sciemniam. Jest tak jak oni chcieli i przynajmniej juz nie pisza glupot w temacie. Tylko ze teraz widzisz jest odwrotnie teraz chcia zebym gral za stawki real \:D Juz mnie to nie interesuje pokazalem ze da sie wygrywac za kazde stawki i nawet jak mam limit nalozony - tylko o to mi chodzilo. Stawki sa malo wazne - chodzi o system gry. A tego jak widzisz nie zmienilem dlatego zyski sa ;\)


Teraz mi nikt nie powie - a jak powie to wie ze bedzie jedynie smieszny i argumenty sa po mojej stronie, ze cos sciemniam i gdybym gral za swoje stawki bez wiekszego ograniczenia to bym dalej sluchal ze co chwile podwyzszam stawki a tak moze zrobic kazdy - bo przeciez nikt nie wie ile kto ma pieniedzy do wydania na buka. Teraz jest limit wiec nie bedzie takich wypowiedzi ze cos jest sciemnione. Bo teraz poprostu juz nic sie nie da sciemnic. Jak kasa sie skonczy to jest bankrut nie moge powiedziec ze mam jeszcze w zanadzu kilka tys na nastepnep ostawienie ;\)
Posted by: micha$

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 26/12/2007 20:16

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 31/12/2007 07:33

STATYSTYKA ZA MIESIAC: GRUDZIEN


Zagralem kuponow: 16

Kuponow wygranych: 5

Yeld: +66,93%


ZYSK ZA MIESIAC GRUDZIEN: + 5 556 ZL


ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY (6 MIESIECY):
+ 13 824 ZL


Yeld: +30,9%


Uwagi:

Co mozna napisac w tym miesiacu. Drugi miesiac z rzedu yeld powyzej 60 Typy dobre - zarobek dobry byle tak dalej. Kto korzystal z typow moglbyc znowu zadowolony.

Pozdrawiam korzystajacych z typow jak i z tematu.
Posted by: Szmajchel

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 02/01/2008 21:10

Eska pozwolisz że zabiorę głos w Twoim temacie i poruszanym tutaj ostatnio "problemie" progresji. Ja akurat rozumiem Twoją grę i Twoje podejście - stosuję podobny styl gry , tyle że w odniesieniu do NHL (ale nie remisy) i MLB. Po paru nietrafionych typach z rzędu również podwyższam stawkę w celu niejako "odegrania" złej passy i wygenerowania zysku, i stawiam na dany mecz więcej funduszy , co nie oznacza że prawdopodobieństwo trafienia tego zdarzenia oceniam wyżej niż w przypadku poprzednich typów granych za mniejszą stawkę. I tu nie chodzi o sztywne reguły, i drobiazgowe wyliczanie ile pieniędzy przegrałem i ile muszę postawić żeby je wszystkie odrobić z nawiązką, ale o subiektywne szacowanie gotówki i opracowanie planu pozwalającego w ostatecznym rozrachunku wyjść na zadowalający "plus".W moim przypadku kursy wahają się w granicach 1,8 - 2,5 (NHL) i 1,65 - 2,2 (MLB). Trafialność typów na poziomie 40-50% wymusza na mnie płynne dobieranie stawki i odpowiednie jej zwiększanie w przypadku serii niepowodzeń, w przeciwnym wypadku moje granie co najwyżej opierałoby się na dążeniu do bycia "na zero"...Ktoś może to nazwać progresją, ja ze względu na pewną "płynność" w dobieraniu stawek nie używałbym takiego sformułowania.
Co nie zmienia oczywiście faktu że kolega SyKo ma swoje racje - dojście w swojej grze do budżetu w wysokości 4 tysięcy i postawienie w tym momencie zakładu za 3 tysiące to nic innego jak zagrywka hazaradowa nic nie mająca wspólnego z racjonalnym gospodarowaniem gotówką. Ale tak to jest że czasami dochodzi do takich sytuacji, więc życzę Ci w Nowym Roku abyś tego niebezpieczeństwa uniknął, zdając sobie jednocześnie sprawę że Twój temat na mecz.pl to jedynie wycinek Twojej gry i kwestia problemów z wyczerpaniem gotówki(na podstawie Twoich wcześniejszych wpisów) Ciebie nie dotyczy.
Pozdrawiam
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 06/01/2008 23:16

Znowu wczoraj zapomnialem postawic meczykow... Nie lubie stawiac w weekendy bo zawsze cos zapomne przez impreze albo jakis wypad. Chyba bede teraz stawial przed weekendem i kij z tym ze troche kurs bedzie nizszy

No nic w takim razie moze uda sie cos ugrac dzisiaj. Nie ma duzego wyboru jak dla mnie ale jeden meczyk musze chociaz postawic.


Freamunde - Santa Clara - X HT (do polowy) - Stawka 100 zl kurs 1,9 Expekt
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 07/01/2008 06:36

Originally Posted By: Eska


Freamunde - Santa Clara - X HT (do polowy) - Stawka 100 zl kurs 1,9 Expekt - KUPON PRZEGRANY



ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY : + 13 724 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 12/01/2008 03:56

Niort - Guingamp - X HT ( do polowy) Stawka 100 zl - kurs 1,95 Expekt
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 12/01/2008 08:38

Originally Posted By: Eska
Niort - Guingamp - X HT ( do polowy) Stawka 100 zl - kurs 1,95 Expekt - KUPON PRZEGRANY



ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY : + 13 624 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 13/01/2008 21:32

Larissa - Asteras Tripolis - X Stawka 200 zl kurs 3,25 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 13/01/2008 22:34

Torino - Livorno- X Stawka 200 zl kurs 3,2 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 13/01/2008 22:45

Feirense - Santa Clara - X HT (do polowy) Stawka 300 zl kurs 1,95 Expekt
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 14/01/2008 01:03

Originally Posted By: Eska
Larissa - Asteras Tripolis - X Stawka 200 zl kurs 3,25 BF - KUPON WYGRANY

WYGRANA: 650 ZL

ZYSK: 450 ZL



ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY : +14 074 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 14/01/2008 01:08

Originally Posted By: Eska
Torino - Livorno- X Stawka 200 zl kurs 3,2 BF KUPON PRZEGRANY






ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY : +13 874 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 14/01/2008 01:12

Originally Posted By: Eska
Feirense - Santa Clara - X HT (do polowy) Stawka 300 zl kurs 1,95 Expekt - KUPON WYGRANY

WYGRANA: 585 ZL

ZYSK: 285 ZL



ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY : +14 159 ZL




Jescze cos jutro zagram tylko nie wiem jeszcze co dokladnie. Jutro podam jakiegos typa
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 15/01/2008 02:10

Setubal - Guimaraes - X - Stawka 300 zl kurs 3,25 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 15/01/2008 07:30

Originally Posted By: Eska
Setubal - Guimaraes - X - Stawka 300 zl kurs 3,25 BF - KUPON PRZEGRANY



ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY: +13 859 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 18/01/2008 08:42

Guingamp - Ajaccio - X HT (do polowy) Stawka 200 zl kurs 1,95 Expekt
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 19/01/2008 22:08

Originally Posted By: Eska
Guingamp - Ajaccio - X HT (do polowy) Stawka 200 zl kurs 1,95 Expekt - KUPON PRZEGRANY


ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY: +13 659 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 19/01/2008 22:10

Fiorentina - Torino - x - Stawka: 600 zl kurs 4,4 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 21/01/2008 01:41

Originally Posted By: Eska
Fiorentina - Torino - x - Stawka: 600 zl kurs 4,4 BF - KUPON PRZEGRANY


Niestety kuponik nie wszedl a liczylem ze wejdzie po dobrym kursnie. Niestety o jeden karny za duzo ;\)


ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY: +13 059 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 25/01/2008 22:29

Santa Clara - Penafiel - X HT (do polowy) - Stawka 100 zl kurs Expekt
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 25/01/2008 22:29

kurs 2.1
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/01/2008 22:24

Originally Posted By: Eska
Santa Clara - Penafiel - X HT (do polowy) - Stawka 100 zl kurs Expekt - KUPON PRZEGRANY


ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY: +12 959 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/01/2008 22:26

Torino - Lazio - X - Stawka 1 200 zl kurs 2,98 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/01/2008 22:31

Larissa - Atromitos - X - Stawka 100 zl kurs 3,35 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 28/01/2008 00:50

Leixoes - Pacos Ferreira - X - Stawka 50 zl kurs 3,2 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 28/01/2008 01:08

Nacional - Setubal - X - Stawka 300 zl kurs 3,3 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 28/01/2008 03:28

Originally Posted By: Eska
Torino - Lazio - X - Stawka 1 200 zl kurs 2,98 BF - KUPON WYGRANY

WYGRANA: 3 567 ZL

ZYSK: 2 376 zl




ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY: +15 335 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 28/01/2008 03:29

Originally Posted By: Eska
Larissa - Atromitos - X - Stawka 100 zl kurs 3,35 BF - KUPON PRZEGRANY



ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY: +15 235 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 28/01/2008 03:30

Originally Posted By: Eska
Leixoes - Pacos Ferreira - X - Stawka 50 zl kurs 3,2 BF - KUPON PRZEGRANY



ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY: +15 185 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 28/01/2008 07:29

Originally Posted By: Eska
Nacional - Setubal - X - Stawka 300 zl kurs 3,3 BF - KUPON WYGRANY

WYGRANA: 990 ZL

ZYSK: 690 zl



ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY: +15 875 zl
Posted by: TankAbbot

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 30/01/2008 17:46

To moja pierwsza wypowiedz na tym forum:-)
No Eska prześledziłem twój temat od samego początku i pomimo, iż raz jest lepiej, a raz gorzej to idziesz w górę. Jesteś cały czas do przodu. A grasz tym systemem przecierz sporo czasu. Nic tylko gratulować i życzyć powodzenia w dalszej grze:)

Ja raczej nie próbowałbym grać tym systemem chociażby z racji tego, że nie dysponuje zbyt wysokim kapitałem. A zresztą nigdy nie grałem tak wysokimi stawkami. A tak w ogóle to jeśli chodzi o bukmacherke to to jak narazie swoich sił próbowalem tylko w Totomixie. Musze spróbować w betfair, jednak tutaj jestem zielony.

Twój temat będe śledził z uwagą.
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 30/01/2008 22:42

STATYSTYKA ZA MIESIAC: STYCZEN


Zagralem kuponow: 13

Kuponow wygranych: 4

Yeld: +54,69%


ZYSK ZA MIESIAC STYCZEN: +2 051 ZL


ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY (7 MIESIECY):
+15 875 zl


Yeld: +32,76%



Uwagi: Jest dobrze. Zysk sie zwieksza z miesiaca na miesiac. Yeld rosnie. Wszystko zgodnie z planem.
Posted by: Raven_K

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 01/02/2008 02:47

Mons - Mouscron X

Jak się zapatrujesz na ten typ. Też lubię typować remisy ale różnie to wygląda. Generalnie do tyłu.
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 01/02/2008 07:41

szczerze to nawet nie wiem co to jest ;\)

a jak sie zaopatruje na typy to podam w weekend co wg mnie bedzie warte zagrania.


Narazie cos na szybko daje

Gondomar - Santa Clara - X HT ( do polowy) stawka 300 zl kurs 1,9 expekt
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 03/02/2008 21:32

Reggina - Torino - X - Stawka 1 000 zl kurs 2,9 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 04/02/2008 06:38

Originally Posted By: Eska


Gondomar - Santa Clara - X HT ( do polowy) stawka 300 zl kurs 1,9 expekt - KUPON PRZEGRANY


ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY: +15 575 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 04/02/2008 06:39

Originally Posted By: Eska
Reggina - Torino - X - Stawka 1 000 zl kurs 2,9 BF - KUPON RZEGRANY



ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY: +14 575 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 09/02/2008 20:27

Larissa - AEK- X Stawka 200 zl kurs 3,55 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 10/02/2008 09:15

Originally Posted By: Eska
Larissa - AEK- X Stawka 200 zl kurs 3,55 BF - KUPON PRZEGRANY


Zapomnialem ze do larissy przeszedl zurawski i juz nie bedzie tak gladko o remisy ;\)


Zysk na czysto od poczatku gry: +14 375 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 10/02/2008 22:52

Torino - Palermo - X Stawka 3 000 zl kurs 2,98 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 11/02/2008 00:59

Originally Posted By: Eska
Torino - Palermo - X Stawka 3 000 zl kurs 2,98 BF - KUPON PRZEGRANY



Zysk na czysto od poczatku gry: +11 375 ZL
Posted by: majestic

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 11/02/2008 01:35

jak dobrze twój temat zrozumiałem to teraz w następnej kolejce Torino za 9 tysięcy ??
sorry za wpis ale napisałeś we wstepie że temat jest otwarty
Posted by: RAFTER

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 11/02/2008 02:11

..dokladnie temat otwarty to dorzuce swoje przemyslenia.Jestes teraz eska w momencie rozliczenia sie z bukmacherem.Kierunki mozesz obrac dwa 9000 jak mowi twoj plan i ja bym tak zagral bo planu trzeba sie trzymac.Druga opcja to oczekiwanie zysku w czasie przyszlym czyli gra za mniejsze stawki i oszukanie samego siebie.Doszles do tego co i ja z tym ze ja sie wykaraskalem dzieki ruletce.Masz 1 typ by sie wykaraskac poczekam na twa decyzj.Widzisz teraz eska jak to latwo kogos krytykowac jak sie schody zaczely ja tego nie robie nie krytykuje cie tylko wiem ze takie zeczy w bukmacherce jak pisalem predzej czy pozniej czekaja kazdego.
Zobaczymy jak to rozstrzygniesz jak bys tego nie zrobil to i tak wisisz na wlosku jesli masz mocne wlosy to moze nie pekniesz.W kazdym razie jesli nie grasz tego w realu to luzik jesli grasz to hehe to fajne uczucie prawda-wszystko albo pojechalem.Coz takie jest zycie tego kto gra grubo,na gieldzie teraz paru znajomych pojechalo z grubsza kasa niz ty mozesz pojechac.I wiesz co jesli grasz to real to wlasnie teraz zdobywasz cos co ja nazywam doswiadczenie.
pozdrawiam eska i wierz mi jesli to real to jestem za toba.
jest teraz ci pewnie glupio nawet napisac cokolwiek jesli grasz to real ,myslisz sobie ze szkoda tu wchodzic jak sepy tylko czekaja na to bym przegral.Otoz ja chce bys wygral,badz lepiej zebys przegral teraz niz kiedys indziej bo to tylko odwleczenie w czasie lepiej teraz bo moze pozniej bedzie innaczej.ok
twoj czas zaczal tykac 1....2.....3...
hehe do uslyszenia.
Posted by: majestic

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 11/02/2008 04:08

Originally Posted By: RAFTER

pozdrawiam eska i wierz mi jesli to real to jestem za toba.


oczywiście ja też jestem z Tobą ESKA
powodzenia
Posted by: a ...psik1905

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 11/02/2008 05:10

Eska jak za dawnych czasów... pamietasz progresje gdzie poszlo bodajże remis Udinese za ok 30k... %-)
Posted by: micha$

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 11/02/2008 06:28

Spoko Eska, za tydzień grają ze Sieną czyli 95% remisik. Zastanów się tylko czy warto ryzykować.

Pozdrawiam!

PS. Sorki za wpis!
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 11/02/2008 08:46

Panowie skad to zdenerwowanie? Nie ma sensu sie denerwowac. Ja mam pelny luzik. To ze zwiekszylem stawki bo juz mam jako taki budzet to nie znaczy ze cos wielkiego i przerazajacego sie dzieje. Mam doswiadczenie z wysokimi stawkami, mocne nerwy, mocna psyche i dobre typy i to wszystko da mi ostateczna wygrana. To ze jeden typ za grubsza kase nie wszedl (zreszta co tu duzo mowic dosc pechowo, jesli ktos obserwowal mecz wie o czym mowie ) to nie znaczy ze dzieje sie cos strasznego.

Zwiekszylem tylko stawki zeby zarabiac wiecej bo juz budzet mi na to pozwala. Moglem grac za 100 zl czy 200 jak do tej pory tylko taka gra nie ma sensu. Byloby nudno a nie o to chodzi w grze na live w private picks. Wiadomo ze jak bym gral po 100, 200 czy 500 tak jak gralem do tej pory i z tym kapitalem ktory zebralem mialbym dalszy zysk tylko po co sie ograniczac. Jest kapital czas na wieksze zyski. Nie ma sie co denerwowac po jedej grubszej wtopie. Zreszta czy taka gruba to nie wiem nawet nie polowa kapitalu takze panowie a szczegolnie Rafter - dziekuje za cenne rady ale ich nie potrzebuje szczegolnie od kogos kto notorycznie wtapia kase na bukach ;\)


Zreszta jeszcze nie wiem jak zagram - nie myslalem jeszce nad tym bo jest weekend pomysle blizej kolejnego weekendu. Co zagrac i po ile.


Jest dopiero poczatek miesiaca - spokojnie jeszcze bedzie plusik w tym miesiacu ;\)



OT: Takie sytuacje sa potrzebne bo odrazu widac specyfike ludzkom. Jak dobrze idzie to nie ma wpisow zadnych a jak cos pojdzie nie tak to odrazu wpisy i jakies czarne wizje. Ok przynajmniej sie cos dzieje. Ja jestem pewny swojej gry bo nie gram od wczoraj tylko pare lat wiec mowie wam - nie lekajcie sie ;\)
Posted by: RAFTER

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 11/02/2008 09:21

..Widzisz eska wogole to napisz czy moge zabierac glos tutaj w tym temacie bo nie chce robic tutaj zamieszania.Po pierwsze kolego cenne rady zawsze sa na miejscu po drugie notorycznie nie wtapiam jak juz przytoczyles taka dewize to ci odpowiem.Sprawa jest prosta masz klopoty w bukmacherce.Wiesz czemu ja nie widze siebie w elite?Powiem ci czemu ..temu ze ja ide krok dalej i pozostaje na uboczu rozum to jak chcesz.Wracajac do ciebie podejzewam ze jednak to nie realna gra i stawki rowniez.Kazdy kto by mialby zagrac taka kase w realu innaczej by napisal.Co innego po obstawce wtedy dla dodania sobie pewnosci przyszlosci podbudowujemy sie tekstami w stylu-to dopiero poczatek miesiaca dokladnie a co bedzie dalej zobaczymy eska.Jesli to nie realna gra tylko sprawdzian i dajace poczucie waznosci uczucie jak wszystko idzie pieknie to ok baw sie dalej.Jesli real to wg mojej oceny niestety przegrasz pisze to tylko dlatego ze znam te zeczy od podstaw.Jesli to real przegrasz jesli pokazowka wygrasz tak to bywa.Natomiast przypomnij sobie posty ktore pisales w moim kierunku wiec badz tolerancyjny jak i ja ta tolerancje ci wykazalem i nie tylko tobie.Ja zamrozilem temat choc gram dalej i wygrywam tak czy innaczej.Sledze temat i powiem ci jedno teraz usiadz mocno na tym na czym siedzisz czytajac sie:przygotowalem PROGRESJE dwudrogowa nazwalem ja odwrotnie niz eska.Mam zamiar grac na gospodaza wg twoich 2 typow ktore tu kolejno podasz.Wydajemi sie to pewnym zyskiem.Wyjazd wyeliminowalem jako element ryzyka ktore trzeba podjac.Zalozenie proste eska sie myli ja wygrywam.Czasami dzieki forum mozna niezle zaplanowac progresje.Tyle mojej ciemnoty i spoko luzik juz wiecej nie zasmiecam tematu.
Powodzenia tobie i sobie.
Posted by: AL_Capone

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 11/02/2008 09:33

Rafter masz czas ?? moze sie zdecydujesz na pewne wyzwanie.

Pojedynek ty i ja moja filozofia gry przeciwko twojej.
Zakladamy temat w PP i walczymy przeciwko sobie.
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 11/02/2008 19:43

Ok panowie ale wasze pojedynki to juz na priv prosze zalatwiac jesli mozna...
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 17/02/2008 03:30

Leixoes - Boavista - X- Stawka 200 zl kurs 3,1 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 17/02/2008 21:00

Originally Posted By: Eska
Leixoes - Boavista - X- Stawka 200 zl kurs 3,1 BF - KUPON WYGRANY

WYGRANA: 620 ZL

ZYSK: 420 ZL


Zysk na czysto od poczatku gry: +11 795 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 17/02/2008 21:35

Siena - Torino X - Stawka 5000 zl kurs 2,96 BF
Posted by: RAFTER

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 17/02/2008 22:30

Eska popelniles blad najgorszy z mozliwych.Nazywa sie to przestrzelenie badz jak wolisz brak zdecydowania spowodowal ze to co stawiasz dzisiaj powinno byc stawiane wczoraj na boaviste.He boze jak bym siebie obserwowal kilka lat wstecz,czlowiek przypenial wczoraj i mowi sobie ok dzisiaj walne nisko (w tym momencie jest w rozterce boi sie straty kalkuluje i takie tam psychologiczne sprawy dotyczace wiekszej stawki) ok poszlo za drobne i ...weszlo.Nagle czlowiek dostaje malpiego rozumu i stawia piatke na dzisiaj co juz i prawdopodobienstwo sie zmiejszylo bo wczoraj byl win.Widzisz eska pojechales juz wczoraj mimo ze wygrales.
siena-torino 1 2.25 unibet 350pln'

moja progresja w tym momencie podparta twoja analiza nabiera wielkiej sprawy bo zdecydowalem sie wyciagnac z niej na rachunki za prad.
hehehe wczoraj kolego byl twoj dzien ,tak to widze a pisalem zebys nie popelnil bledu oszukania samego siebie bys wygral wczoraj i szampan by juz sie mrozil za 100pln za butelke a tak ...pozostaje tylko wielka emocja zwana oczekiwaniem.
pozdrawiam i eska nie miej mi za zle ale ja dzieki tobie mam progres na ten i kolejny twoj typ.
trzymaj sie zawsze ktos przegrac musi by wygrac mogl ktos.Strzala brachu i glowa do gory nie odrazu krakow zbudowano hehe.
Posted by: greg 82

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 17/02/2008 23:18

Jakby Torino to wygrało to - LOL
Posted by: internista

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 17/02/2008 23:19

Ja ez gram na remis i wierze w ciebie eska!!
jak dobrze szlo to nikt sie nie odzywal teraz sie sepy rzucily
Posted by: Szczypior

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 17/02/2008 23:39

było by dobrze gdyby weszło.

ale
musze się zgodzić z rafterem bo ma cholerną rację co do akurat tej teorii. święta prawda. zresztą to nie ma znaczenia czy wejdzie czy nie wejdzie, z teoretycznego punktu widzenia ( dla eski wiadomo jaka możliwość jest lepsza) ponieważ zależność stawkowania jest niezrozumiała i po prostu wręcz śmieszna.

To tak jakbyś zaczął jeździć bmw ( poprzednie stawkowanie ) przerzucił się na rower ( stawki po pare złotych ) a nastepnie znów zapragną wsiąść do tego czym może i jeździłeś i teraz albo przejedziesz się i będziesz mógł wsiąść ponownie, lub też zostanie Ci na jedną taką jazdę wnosząc po stanie konta, lub znów wrócisz na stary rower...
przy stawkowaniu takim jakie prowadzisz kupy się nic nie trzyma, chybił trafił - prosty sposób...
Posted by: RAFTER

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 18/02/2008 00:15

...jeszcze slowo moze jednak kilka.CHce tutaj cos uzmyslowic.Wszyscy mnie znaja wiedza jak gralem i po czesci wiedza jak gram dalej.Nawiazuje tutaj do mojego ostatniego tematu ktory doszedl do tego samego punktu co eska,czyli wlasciwie gra za wszystko.Wtedy Eska i wielu mecenasow mialo duzo do powiedzenia.Okazuje sie ze eska nie wyciagnal wnioskow z mojej gry to bardzo zle.Otoz gdyby to zrobil wczoraj mial by niezla fete i swieto.Jak idzie sie do celu to Eska za nic nie wolno sie cofac jak to zrobiles wczoraj.Czasami moze i takie uniki daja efekt ale to tylko kwestia szczescia.W tym momencie powiem to samo co ty mi mowiles i z czego ja zawsze zdawalem sobie sprawe -w tym momencie grasz hazardowa rozgrywke.I powiem ci jedno bo ja z hazardem jestem ta sama krwia polaczony wg mojej opini rozumujac czysto hazardowo przegrasz bo zlota seria byla wczoraj.Wypadasz z toru Eska ,myslec ze jest sie dobrym a byc nim to dwie rozne sprawy.Tylko obsesja gwarantuje bycie zawodnikiem pierwszej ligi,to tylko moje uwagi traktuj je na luzaku szczegolnie ze grasz no real.

REKOMENDACJA RAFTERA SIENA-TORINO - RYNEK WSKAZUJE NA SIENE KUPOWAC.

To tyle
:Zawsze jest jakis plan dajacy efekt,tylko nie zawsze ludzie sie go trzymaja i wtedy zaczynaja sie klopoty:
Posted by: ice18

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 18/02/2008 00:49

siena torino 0-0 \:\) dzieki eska \:\) ;]
Posted by: internista

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 18/02/2008 01:00

remisik
i co RAFTER teoria na smietnik? eska gra eska decyduje co i za ile grac, a ze stawkowanie z ksiezyca to juz inna sprawa (sam zreszta uwazam je za dziwaczne) no ale cuz sa wyniki wiec nalezy sie szacunek
Posted by: Szczypior

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 18/02/2008 01:09

i remiks \:\)
brawo eska.

Nie chce Ci śmiecić w temacie, ale - rafter bo to już nie jest śmieszne, tylko tragikomicznie, wytłumacz mi prosze, czlowiekowi który jest 'laikiem' :] czy gdyby eska walną wczoraj za 5k remiks boavisty to by nie był hazard a dziś już jest śmiechu warte. jak grasz za pińset i nagle grasz za pięć k to jest to właśnie hazard i ten właśnie najgorszy. ( eska bez urazy bo to tylko bazuje sobie )

wróć do podawania typów to może zarobimy
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 18/02/2008 01:23

Panowie...

Mowilem ze nie ma sie co denerwowac juz tydzien temu to pisalem. Jak widac moja strategia przynosi korzysc po raz kolejny. Nie rozumiem tego ze piszecie ze jak by nawet nie weszlo to bylby koniec. Jaki koniec jak bym mial jeszcze 6 800 zl (!) do grania dalej. Wiec Rafter prosze cie juz nie pisz zadnych madrosci w moim temacie bo piszesz nie prawde. Nic by sie nie stalo gdyby to nie weszlo. Porostu zagralbym inaczej nastepny raz stawkowaniem bo kapial bylby jeszcze i tak duzy. 6 800 zl to nie jest malo wiec bez przesady ze gram all in i licze na szczescie... gowno prawda

temat ma 8 miesiecy prawie i kazdy miesiac konczylem na plusie - raz chyba tylko bylo ze byl minus 200 zl okolo wiec prawie zaden przy tych kwotach.


Jesli mozna prosic Rafter kilka slow do Ciebie. Ja juz pisalem tydzien temu nie potrzebuje zlotych rad od ludzi ktorzy notorycznie wtapiaja na bukach a pisza ze zarabiaja miliony i sa tak wielce doswiadczeni. Dla mnie jest to smieszne co ty robisz. Nie pokazujesz nic, nic nie wygrywasz w swoich tematach. Miales juz ich kilka i zawsze temat sie konczy po ok 2 tygodniach wtopieniem calej kasy...(oczywiscie jest wielki szum i jak zwykle madrosci zyciowe i opowiastki o ludziach z stsu, a wiadomo kto gra w stssie...nikt powazny) wiec prosze cie badz normalny i nie pisz glupot w moim temacie bo robi sie tylko smietnik. Temat jest otwarty ale nie na jakies przydlugie monologi. To nie ma sensu.

A juz w ogole rozbawilo mnie twoje stwierdzenie ze jesli wczoraj wszedl mecz w lidze portugalskiej to dzisiaj nie wejdzie we wloskiej czlowieku po tym co napisales odrazu widac ze nie masz pojecia o grze u bukow. Co ma do rzeczy ze wczoraj wygralem? czy to oznacza odrazu ze dzisiaj przegram? Tak to napisales i to jest smieszne bo wiadomo ze to nie dziala w ten sposob. I najczesciej wlasnie jest odwrotnie. Tyle do Raftera i naprawde prosze juz mi nie odpowiadaj w tym temacie bo zrobi sie znowu smietnik i dyskusja przez kilka stron. Bo wiadomo ze Ciebie nie przegada bo lubisz z siebie robic nie wiadomo kogo. Zawsze mnie tacy ludzie smiesza. Co duzo gadaja a nic nie robia i nic nie pokazuja.


Do kolegi Szczypior - Mozesz uwazac ze moje stawkowanie jest zle. Ok ja uwazam ze jest bardzo dobre a dlaczego? Bo daje efekty. Jasne ze wczoraj moglem zagrac na Leixoes - Boavista za duza wieksze sianko tylko nie zrobilem tego. A dlaczego? Dlatego wlasnie ze mam swoj plan gry ktory realizuje dokladnie i nic nie jest go w stanie zaklocic. Na Leixoes - Boavista mialem postawic tyle ile postawilem nic wiecej nic mniej. Gdybym byl graczem pokroju Raftera czyli hazardzista to bym juz wczoraj postawil grube sianko na Leixoes - Boavista i liczylbym na szczescie bo juz bym chcial sie jak najszybciej odegrac. Ja tak nie robie. Ustalilem sobie w glowie inaczej i wiem ze co mam zarobic to zarobie a czy zrobie to dzien wczesniej czy dzien pozniej to juz mnie nie inetersuje jak pisalem wielokrotnie dla mnie liczy sie bilans miesieczny a nie poszczegolne dni. Nie podniecam sie wygrana jak w jeden dzien zarobie duzo pieniedzy. Mi chodzi o caly miesiac zeby byl wynik na plusie bo traktuje to jako dodatkowa pensje i chce miec co miesiac dodatkowe pieniadze. Nie napalam sie i to jest moja sila. Oczywiscie moglem wczoraj zagrac za duze siano i dzisiaj. Tylko jak by nic nie weszlo to by byl placz i bankrut na koncie i zero szans na odegranie. Najwyzej by musial pojsc nowy przelew do buka i znowu bym musial zaczac od pcozatku tyle tylko ze bym juz byl na straconej pozycji to wiadomo ze jak chce sie odegrac to sa emocje a emocje to zly doradzca i zwykle pod ich wplywem sa zle decyzje. Wiec nie gram nigdy za all in i nie licze na szczescie. Tylko glupek liczy na szczescie. Raz sie uda a raz nie. I ja sobei zdaje z tego sprawie i nie swiruje jak Rafter z szampanem za 100 zl - dzisiejszy dzien nie bedzie sie niczym roznil od kazdego innego. Nie bedzie swietowania bo to poprostu kolejny dzien 'pracy' jest dopiero 17 lutego do konca miesiaca jeszcze troche czasu na swietowanie przyjdzie czas wlasnie na koniec miesiaca jak uda sie wykrecic neizly plusik.

Wiec jesli Szczypior uwazasz ze to jest chybil tfail to co ja gram to ok - twoje myslenie. Tylko jesli sledziesz temat od pcozatku to wiesz ze zawsze zmieniam stawkowanie i raz gram grubo raz za mala kase - wszystko dostosowane do sytuacji. I jesli myslisz ze przez 8 miesiecy mozna jechac tylko i wylacznie na sczesciu i zamiast chybil brac zawsze trafil to jestes w bledzie bo nikt nie ma takiego szczescia...
Posted by: gizmo

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 18/02/2008 01:29

Sorry eska za wpis,ale gdyby to ode mnie zalezalo to juz dawno bym Cie rafter wywalil z forum. O ile bredziles ktorys juz raz w swoim temacie to mozna to bylo strawic,ale po tylu wtopach ile Ty zaliczyles masz jeszcze czelnosc kogos pouczac ?Ty od kilku lat grasz w ten sam beznadziejny sposob,przygrywasz non stop,wnioskow nigdy zadnych nie wyciagnales i jeszcze wjezdzasz komus do tematu zeby go pouczac ? Naprawde nie wiem skad masz tyle tupetu. Ty sie zastanow czlowieku nad soba,o jakichs obsesjach piszesz, cos tam mruczysz pod nosem o pierwszej lidze.Facet Ty w bukmacherce to jestes czlowiekiem na poziomie A klasy i przestan sie juz osmieszac.Zreszta sorry Ty o bukmacherce nie masz zielonego pojecia bo Ty przeciez od zawsze uprawiasz czysty hazard.
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 18/02/2008 01:41

Braga - Setubal - X - Stawka 200 zl kurs 3,5 BF

dla odmiany cos na lajtowo teraz ;\)
Posted by: Rafik 25

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 18/02/2008 01:42

Tak sobie czytam te wpisy i myślę sobie jedno o co ta spina?
Przecież liczy się w ostatecznym rozrachunku bilans dodatni!!
Jeśli ktoś jest na plusie to tylko gratulować nic więcej. Każdy ma swoją metodę gry. Najłatwiej jest krytykować innych.
Więcej widzę jest tutaj profesorów a niewielu graczy hehe.
Pozdrowienia dla grających i emerytów.
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 18/02/2008 01:53

Originally Posted By: Eska
Siena - Torino X - Stawka 5000 zl kurs 2,96 BF - KUPON WYGRANY

WYGRANA: 14 800 ZL

ZYSK: 9 800 ZL




Zysk na czysto od poczatku gry: +21 595 zl
Posted by: RAFTER

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 18/02/2008 01:54

ok spoko eska wygrales i mozesz odetchnac poczekamy jakies 3 moze 4 miesiace i wtedy powtorzysz moje slowa.
Co do ciebie gizmo to no coments szkoda czasu bym ci odpowiedzial ale to nie moj temat jednak ze temat otwarty do dyskusji co Eska sam podkreslal.
Eska ostatnie slowo mimo twojej krytyki i nie tylko twojej pod moim adresem trzymaj sie.I powodzenia odezwe sie jak pojawia sie schody,nie czytalem twojego wywodu w calosci zrobie to zaraz ale juz nie bede nic odpisywal wszak nie jestem pisarzem.
Posted by: Szczypior

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 18/02/2008 01:55

Dobrze Rafik prawisz. Najłatwiej komuś w temat wejść i próbować 'poradzić'. Wiadomo najgorsza rada to porada, do tego kogoś kto sam sobie nie może ze sobą poradzić...

Eska nie było żadnych osobistych wycieczek w Twoim kierunku, nie zrozum mnie źle. Każdy ma swoje życie i nikt 'obcy' nie ma prawa wchodzić w nie z butami. Każdy ma swój sposób gry i nikt nie ma prawa ingerować komuś w cokolwiek, a szczególnie jak robi się tak aby pomóc sobie podnieść własne ego ( via mr.R), a nie w jakikolwiek sposób pomóc. Znam Twój temat, zresztą pamiętam z przed kilku lat i wiem jak sobie to ułożyłeś. Wszelkie nawiązania były do pana Ra. ;). Zawsze jest tak gdy pojawiają się większe pieniądze pojawia się zazdrość i zawiść ludzka, zawsze tak było i zawsze tak będzie, takie jest życie i taka jest właśnie cecha ludzi. Dużo osób na forum to spotykało. I Ciebie i Rafika, a wiele osób właśnie przez takich ludzi i dzieciarnie zaprzestało działalności na forum. Kwestia aby być tym który takową wzbudza ;\)
Tyle ode mnie.
Najlepszego i
Pozdrawiam
Posted by: AGASSI

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 18/02/2008 02:07

Originally Posted By: RAFTER
ok spoko eska wygrales i mozesz odetchnac poczekamy jakies 3 moze 4 miesiace i wtedy powtorzysz moje slowa.
Co do ciebie gizmo to no coments szkoda czasu bym ci odpowiedzial ale to nie moj temat jednak ze temat otwarty do dyskusji co Eska sam podkreslal.
Eska ostatnie slowo mimo twojej krytyki i nie tylko twojej pod moim adresem trzymaj sie.I powodzenia odezwe sie jak pojawia sie schody,nie czytalem twojego wywodu w calosci zrobie to zaraz ale juz nie bede nic odpisywal wszak nie jestem pisarzem.
\:D po prostu żal Ci dupsko ściska,że Eska gra,gra,i cały czas jest w grze mimo często wysokich stawek a Ty raz zagrasz grubo i lecisz do roboty by odrabiać starty i mieć dalej kase by uskuteczniać te Swoje psychologiczne teorie,a Eska dalej robi Swoje ps. tekst typu "odezwę się jak się pojawią schody" dobitnie ukazuje jak bardzo zazdrościsz Tym,którym się powodzi ....pozdro dla Eski
Posted by: gizmo

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 18/02/2008 03:03

Dzieki Rafter ze oszczedziles mi swoich bredni. Masz racje nie marnuj swojego cennego czasu,idz lepiej pograc w ruletke.Gratki dla Ciebie Eska za to konsekwencje.
Posted by: RAFTER

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 18/02/2008 03:11

sory Eska ale na posty takie jak napisal Agassi musze cokolwiek odpowiedziec.Zazdroszcze zrozum AGASSI tylko jednej zeczy na tym swiecie wiesz co to jest?Kiedys moze sie dowiesz ,natomiast ostatnia trucizna jaka moglbym w zyciu polknac byla by to zazdrosc czlowieku.Ja jedynie przewidywalem scenariusz jaki wg mnie moze zaistniec w grze eski i dalej twierdze ze zaistnieje predzej czy pozniej bo znam tego typu progresje na wylot.Przykladem niech bedzie gra kogos na gieldzie pisze to bo mam kolege ktory prubuje mnie w to wciagnac jednak narazie dziekuje.Chodzi o sytuacje gdzie ktos gra wygrywa powiedzmy rok ...pozniej robi bilans gry po 3 latach i co wychodzi?Na zero albo minus.Zawsze wtedy mowie jesli uda ci sie tak grac do smierci to jestes wygrany.Wiec aggasi ocena ktorej sie podjeles mojej osoby jest niesprawiedliwa.Nie znasz mnie jak wszyscy obecni na forum tutaj ludzie i bawienie sie w ocene mojej osoby to jeszcze wiekszy hazard niz Eska dzisiaj zaprezentowal.
Ok koniec moich udzialow na jakis czas..Rob swoje eska moje oczy to obserwuja bo zaciekawila mnie taktyka twoich stawek,realnych czy nie to juz inna kwestia.Poprostu robisz te same bledy co ja tylko jeszcze nie trafiles w zonka.
pozdrawiam.
Posted by: Eriksson

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 18/02/2008 04:22

Originally Posted By: gizmo
Dzieki Rafter ze oszczedziles mi swoich bredni. Masz racje nie marnuj swojego cennego czasu,idz lepiej pograc w ruletke.Gratki dla Ciebie Eska za to konsekwencje.


Gizmo święta racja

Ja już kiedyś Rafterowi napisałem że bajkopisarz z niego jest świetny i powinien raczej do faktu robić niż pisać te swoje bzdurne i nikomu nie potrzebne teorie w swoim PP. Wiem że kiedyś ktoś zrobił z tego pana legendę ale jak dla mnie ten gość jest marniutkim typerem. Wiele pisze, wyjaśnia coś od czasu do czasu wrzuci ale to wszystko jest gówno warte. Tak jak teraz przewiduje panu o nicku Eska że za 3-4 miesiące wspomni jego słowa. Ja też mogę napisać teraz że Eska bądź ktokolwiek inny będzie kiedyś miał gorszą passę bo gra w taki a nie inny sposób, ale przecież słabszy czas przytrafia się każdemu i za specjalnie nie trzeba się nad tym głowić.

Kiedyś pytałem o pana Raftera na jednym z zamkniętych for. Opinii jako takiej nie dostałem z reguły tylko śmiech i żarty z tego jegomościa.

To tyle ode mnie na temat "legendy" forum \:D \:D

Eska życzę powodzenia w dalszej grze \:\)
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 18/02/2008 09:36

Originally Posted By: Eska
Braga - Setubal - X - Stawka 200 zl kurs 3,5 BF - KUPON PRZEGRANY



Zysk na czysto od poczatku gry: +21 395 ZL
Posted by: andrzej75

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 19/02/2008 00:53

Witaj Eska. Witajcie pozostali forumowicze.
Jestem pod wielkim wrażeniem Twojego typowania. Nie wiem jak Ty to robisz? Ale musiałeś się z chyba z kuponem (wtedy to chyba TOTO LOTKA) w ręku urodzić. Podziwiam Twój niewątpliwy talent do wyszukiwania odpowiednich typów. Będę śledził sukcesywnie Twój topik. Życzę powodzenia Tobie a przy okazji i sobie oraz pozostałym osobom korzystającym z Twoich typów.
Posted by: GONGOL

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 21/02/2008 03:52

Właśnie przeczytałem wszystkie strony tego burzliwego tematu \:\) Jestem pełen podziwu, wielkie gratki Eska! A Tym którzy tylko się wpierda..ją radził bym już skończyć bo to już staje się nudne... Niech chociaż jeden z tych wspaniałych krytyków będzie do przodu tyle co Eska wtedy niech zwraca mu uwagi... Wielkie podziw jeszcze raz dla Ciebie Eska, może kiedyś skorzystam z jakiegoś twojego remisiku \:\) życze wysokich wygranych, oby tak dalej \:\)
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 24/02/2008 01:25

Torino - Parma - X - Stawka 100 zl kurs 2,98 BF
Posted by: internista

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 24/02/2008 04:41

ladnie weszlo 4-4 \:D
mialem to grac grubiej ale pomyslalem ze nie wejdzie bo obie druzyny ostatnio zremisowaly a tu mila niespodzianka. Torino chyba 14 remis w sezonie

eska co myslisz o lidze czeskiej jest tam tez duzo remisow?
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 24/02/2008 20:29

Tez myslalem ze nie wejdzie dlatego tak niska stawka. No ale mile zaskoczenie ;\)

Gralem jakis czas czeska - nawet w tym temacie. No ale jak widac juz nie gram czyli cos mi nie pasowalo. Ale ogolnie chyba nie najgorzej czeska wyglada
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 24/02/2008 20:32

Originally Posted By: Eska
Torino - Parma - X - Stawka 100 zl kurs 2,98 BF - KUPON WYGRANY

WYGRANA: 298 ZL

ZYSK: 198 ZL



Zysk na czysto od poczatku gry: +21 593 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 25/02/2008 00:52

Nacional - Leixoes - X - Stawka 100 zl kurs 3,3 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 25/02/2008 03:48

Setubal - Sporting Lizbona - X - Stawka 400 zl kurs 3,45 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 26/02/2008 00:14

Originally Posted By: Eska
Nacional - Leixoes - X - Stawka 100 zl kurs 3,3 BF - KUPON PRZEGRANY


Zysk na czysto od poczatku gry:
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 26/02/2008 00:16

Originally Posted By: Eska
Setubal - Sporting Lizbona - X - Stawka 400 zl kurs 3,45 BF - KUPON PRZEGRANY


Zysk na czysto od poczatku gry: +21 093 zl
Posted by: Sed

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 26/02/2008 01:09

Originally Posted By: Szczypior
i remiks \:\)
brawo eska.

Nie chce Ci śmiecić w temacie, ale - rafter bo to już nie jest śmieszne, tylko tragikomicznie, wytłumacz mi prosze, czlowiekowi który jest 'laikiem' :] czy gdyby eska walną wczoraj za 5k remiks boavisty to by nie był hazard a dziś już jest śmiechu warte. jak grasz za pińset i nagle grasz za pięć k to jest to właśnie hazard i ten właśnie najgorszy. ( eska bez urazy bo to tylko bazuje sobie )

wróć do podawania typów to może zarobimy
No troche dziwne,,, taka gra 100/200 nagle 5k po paru zlych typach... wklej skan tego kuponu za 5k... i rozwiej wszelkie watpliwosci...
Posted by: iksarp

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 26/02/2008 01:52

a jak wklei to ci drygnie? \:o
Posted by: HenkSiracius

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 26/02/2008 02:45

Originally Posted By: iksarp
a jak wklei to ci drygnie? \:o


zenujaca wypowiedz.. proponuje skonczyc zasmiecanie tematu Esce ( przy okazji wielkie brawa dla Ciebie, ) oraz usunac wszystkie wpisy nie majace nic wspolnego z tytulem tematu
Posted by: Sed

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 26/02/2008 11:55

Originally Posted By: iksarp
a jak wklei to ci drygnie? \:o
Tak... a co ? To jakis problem dla niego ?
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/02/2008 03:51

na 1wszej stronie tego tematu masz screen 2 kupony po 2 tys i jeden po 100 zl. Jesli na poczatku gry moglem zagrac za tyle to myslisz ze po tylu miesiacach grania nie moge zagrac za 5 jesli kapital na to pozwala? Nie trzeba nic wklejac - wystarczy logiczne myslenie a juz nie bedziesz mial watpliwosci
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/02/2008 04:12

a w sumie ok. Zeby juz nie bylo zbednych komentarzy z twojej strony to wysylam ci screen na PW. Tam jak widzisz jest kurs wyzszy jeszcze niz podalem bo ja podalem w temacie 2,96 a jeszcze pozniej zagralem za 100 euro po kursie 3.05 czyli w sumie zagralem za 5 400 zl bo przeliczam po kursie 3,6 i podaje w temacie w zlotowkach zeby nie bylo troche w zlotowkach troche w euro.
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 01/03/2008 21:35

STATYSTYKA ZA MIESIAC: LUTY


Zagralem kuponow: 8

Kuponow wygranych: 2

Yeld: +51,18%



ZYSK ZA MIESIAC LUTY: +5 220 ZL


ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY (8 MIESIECY):
+21 095 zl


Yeld: +35,96%


Uwagi: Malo kuponow zagranych w tym miesiacu jeszcze mniej wygranych (2) ale to nie przeszkodzilo w uzyskaniu wysokiego zysku yeld troche spadl do poprzedniego miesiaca ale i tak ponad 50% zostalo utrzymane. Cieszy ze ogolny yeld zbliza sie do 40 i z miesiaca na miesiac rosnie.
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 02/03/2008 02:36

No to jedziemy z kolejnym miesiacem.


Leixoes - Academica - X - Stawka 1000 zl

kurs podam pozniej bo nie wiem jaki mi sie zaakceptuje na BF a pozniej nie bede mial czasu dac wpisu na forum ale pewnie bedzie cos ok 3,2
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 02/03/2008 08:11

Originally Posted By: Eska

Leixoes - Academica - X - Stawka 1000 zl kurs 3,2 BF - KUPON WYGRANY

WYGRANA: 3 200 ZL

ZYSK: 2 200 ZL




ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY: +23 295 ZL
Posted by: Sed

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 05/03/2008 09:51

Originally Posted By: Eska
a w sumie ok. Zeby juz nie bylo zbednych komentarzy z twojej strony to wysylam ci screen na PW. Tam jak widzisz jest kurs wyzszy jeszcze niz podalem bo ja podalem w temacie 2,96 a jeszcze pozniej zagralem za 100 euro po kursie 3.05 czyli w sumie zagralem za 5 400 zl bo przeliczam po kursie 3,6 i podaje w temacie w zlotowkach zeby nie bylo troche w zlotowkach troche w euro.
Brak pytan...
Posted by: Vader

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 05/03/2008 10:37

Witam!
Często miałem coś tutaj napisać ale jakoś dawałem sobie spokój...

@Sed brak pytań? Czy ten wielokropek ma coś oznaczać? Czy po prostu zadowoliłeś się screenem?
Sorki za wpis Eska ale może tym razem napisze co chciałem zawsze wcześniej napisać.
Twoją grę rozumiem. Szacunek za sposób gry i zyski. Ale czego nie rozumiem to Twojego stawkowania. Bo z moich obserwacji nie bardzo wiem czy jest to progresja czy po prostu Twoje wyczucie.
Bo stawki nijak mają się do jakiejś "taktyki". Pamiętam jak kiedyś pisałeś, że stawki dobierasz w zależności od ryzyka. Pisałeś o remisach w Rosji (może coś przekręciłem) że tam grałeś grubiej bo prawdopodobieństwo że siądzie było duże.
No ale właśnie chyba dlatego takie komentarze w temacie, że ludzie także, tak jak ja, nie rozumieją czemu akurat dajesz taką a nie inną stawkę. Choć co do spotkań Torino można było wywnioskować, że stawka była dobrana progresywnie.

Powodzenia i pozdrawiam!
Vader
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 06/03/2008 01:05

Jest to poprostu moj sposob gry. Zadna progresja chociaz troche podobnie. Ale jest to poprostu moj sposob gry tak mi sie gra najlepiej i tak poprostu gram. Jak by mi sie lepiej gralo progresja to bym gral progresja a jak bym znalazl jeszcze inny lepszy sposob to bym nim gral. Na dzien dzisiejszy uwazam ze moj sposob dla mnie jest najlepszy dlatego nim gram. Mozesz sobie go nazwac styl grania Eski ;\) Kazdy ma swoj indywidualny sposob gry - moj jest taki i dopuki nie wymysle nic lepszego to bede nim gral. Nie ma sensu zastanawiac sie czy to jest progresja - bo nie jest czy cos jeszcze innego. Poprostu poleczenie kilku systemow oraz intuicji.
Posted by: encepence

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 08/03/2008 01:29

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: micha$

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 08/03/2008 05:41

encepence nie podejrzewałbym Cię o tak wielką wiedzę matematyczną. Znajomości statystyki, reguł, praw liczb itp. mógłby pozazdrościć niejeden specjalista uczelniany! Gratki!

PS. Sorki Eska. Nie mogłem się powstrzymać. Jak coś to do kasacji.
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 08/03/2008 08:02

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 08/03/2008 08:15

ten temat mial pokazac ze idzie zarabiac co miesiac z bukow ok 2 tys zl. Ludzie nie wierzyli dlatego dalem temat. Nie chcialem dawac sobie zadnych limitow kapitalu bo normalnie mam dosc spory budzet wiec gralem normalnie tylko zeby pokazac dobre typy, dobra strategie i udowodnic niedowiarka i ludziom ktorzy mnie obrzucali blotem na tym forum ze nie mieli racji. Bylo ich bardzo duzo teraz nikt z nich nie ma odwagi napisac nic w tym temacie - wiadomo z jakich powodow ;-) No ale przynajmniej nikt juz na mnie nie jedzie bo wie ze nie ma racji. Fakty (temat) mowia same za siebie.


No ale zbyt dobrze mi szlo wiec ci ktorzy mnie obrzucali blotem rejestrowali nowe nicki i pisali ze musi byc ograniczony kapital 5 tys. Mowie ok nie ma sprawy bo jestem pewny swoich typow i strategi chociaz wiedzialem ze jest bardzo ciezko z tak malego kapitalu wyciagac ok 2 tys miesiecznie. A jednak jak sie chce to mozna. Sam sie zdziwilem ze tak maly kapital moze dac tak duze zyski. Jest to takze dla mnie nauka ze nie trzeba grac wysokimi stawkami i stresowac sie czy wejdzie czy nie. Naprawde wystarcza dobre typy i minimalny wklad finansowy zeby dobrze zarobic. Takze w sumie mozna by podziekowac moim oponentom bo teraz juz mam pewnosc ze nie zbankrutuje bo z takim kapitalem nie ma na to szans (mowie o kapitale ktory mam w realu - tutaj jest ustalony odgornie smiesznie niski). Takze gra idzie nadal. Ja swoje juz pokazalem teraz daje tylko dobre typy. Nawet jak zbankrutuje czego oczywiscie nie przewiduje bede sie cieszyl ze cos zrobilem dla innych a nie ciagne tylko do siebie jak wiekszosc spoleczenstwa. Duzo ludzi sie dziwi po co podaje wszystko na forum - odpowiedz jest jedna nie jestem egoista. Starczy dla wszystkich ;-) a jak nie to znajde sobie inne zrodlo dochodu. Z tym nigdy nie mialem problemu. Tyle odemnie i juz nie bede pisal wypracowan bo tutaj jest wszystko zawarte.
Posted by: xewert

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 08/03/2008 08:43

RANY BOSKIE JESTEM W SZOKU !!!! GRATULACJE
Posted by: Conti

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 08/03/2008 20:09

Brawo Eska!!!
Gratulacje tak trzymaj i powodzenia!!!
Posted by: JimmyJump11

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 08/03/2008 20:19

Eska a na dziś coś przygotowałeś ??
Posted by: JimmyJump11

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 08/03/2008 20:19

Eska a na dziś coś przygotowałeś ??
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 08/03/2008 21:04

Dzisiaj odpoczywam ;\)
Posted by: JimmyJump11

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 08/03/2008 21:06

należy się chyba... ;\)
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 09/03/2008 22:45

Torino - Atalanta - Stawka 1000 zl kurs 3,1 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 10/03/2008 00:51

Naval - Leixoes - Stawka 1000 kurs 3,2 BF
Posted by: Gandhi

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 10/03/2008 05:17

Originally Posted By: Eska
STATYSTYKA ZA MIESIAC: LUTY


Zagralem kuponow: 8

Kuponow wygranych: 2

Yeld: +51,18%
Ta statystyka bardzo ładnie oddaje charakter gry Eski - trafionych kuponów 2 z 8, yield - 50% ;\)

Tak w ogólę to oddaję honor Esce - nie spodziewałem się sukcesów, a tu proszę. Tych zaś, co się przypieprzają do stawkowania skwituję jednym słowem - zazdrość straszna rzecz.
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 10/03/2008 07:32

Hehe no prosze nie spodziewalbym sie... ;\)

A co do yieldu - to nie wazne trafione typy tylko stawka za jakie byly tafione \:\) Dlatego yeld taki nie inny.



Odrazu opisze dzisiejsze mecze. Po dzisiejszym dniu widac jak na dloni ze granie all-in na jakikolwiek mecz jest glupota i niczym wiecej. Niby 2 pewne mecze - myslalem naprawde ze chociaz jeden z tych typow wejdzie. No i wszystko szlo dobrze gdyby nie czerwona karta i torino wygralo 1-0 bo druzynie przeciwnej nie pozostalo nic innego jak bronienie zamiast sie zabrac do atakowania. Nastepny mecz znowu wszystko idzie zgodnie z planem ale niestety znowu pech i czerwona kartka ustala losy spotkania wynik 2-1...

niby 'pewniaki' a jednak zdarzenia losowe moga czasem sie zgrac ze wiatr powieje w oczy i nawet najlepszy typ nic tutaj nie da. Gdyby nie te kartki 2 mecze by weszly. No ale taka jest pilka ;\)
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 10/03/2008 07:35

Originally Posted By: Eska
Torino - Atalanta - Stawka 1000 zl kurs 3,1 BF - KUPON PRZEGRANY


ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY: +22 295 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 10/03/2008 07:36

Originally Posted By: Eska
Naval - Leixoes - Stawka 1000 kurs 3,2 BF KUPON PRZEGRANY


ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY: +21 295 ZL
Posted by: greg 82

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 11/03/2008 05:05

Eska jaki to jest budżet przeznaczony na tą grę tzn. ile % budżetu te stawki?
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 11/03/2008 20:06

No budzet byl 5 tys na poczatku ugralem z tego te 21 tys . Teraz jest 21 tys - tyle samo co zysk od poczatku gry.
Posted by: redlion

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 12/03/2008 02:33

Witam!
Ale mozy uchylilbys rabka tajemnicy jak kalkulujesz stawke jaka obstawiasz?Czasem obstawiam malo ( to akurat rozumiem bo widac bylo ze probujesz wybadac nowa lige) ale jak zaczynasz grac juz powazniejszymi stawkami rzedu 500-2000 zł to juz ciezko zrozumiec jaka logika sie kierujesz choc niewatpliwie jest to znakomita technika.
Pozdrawiam.!
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 12/03/2008 19:04

Widze same nowe 'twarze' na forum hehe.

Gram stawkami takimi na jakie mam chec w danym momencie ;\)
Posted by: micha$

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 13/03/2008 03:28

Originally Posted By: Eska
No budzet byl 5 tys na poczatku ugralem z tego te 21 tys . Teraz jest 21 tys - tyle samo co zysk od poczatku gry.

Oj Eska, przyznaj się, że trochę już wydałeś... ;\)
Posted by: MagiK

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 13/03/2008 04:21

Witam!
Chcialem pogratulowac
Podoba sie Twoje zawziecie w grze i oczywiscie efekty ;\)
Twoje typy przegladam od dawna,a scislej od pewnego meczu Interu...O ile dobrze pamietam to byl to ktorys etap progresji,i grales chyba za 12 800,a bramka na remis padla w 90 minucie ;\) jezeli sie myle to popraw \:p
Sorry,za zasmiecanie tematu \:p
Pozdro!
Posted by: lucmacher

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 13/03/2008 04:36

Originally Posted By: micha$
Originally Posted By: Eska
No budzet byl 5 tys na poczatku ugralem z tego te 21 tys . Teraz jest 21 tys - tyle samo co zysk od poczatku gry.

Oj Eska, przyznaj się, że trochę już wydałeś... ;\)

ESKA nie wydal pieniedzy bo trzyma je na lokacie w Getin Banku (7%)
No i opłaiła sie lokata, nie mogla byc lepsza \:D
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 14/03/2008 17:51

hehe nie uznaje lokat ;\)
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 16/03/2008 02:51

Bylem wyjechany i zapomnialem zagrac meczow... Niestety 2 ktore mialem zagrac weszly heh jak zwykle to bywa jak sie zapomnni ;\)

No nic w takim razie zagram co na dzisiaj jeszcze zostalo

Academica - Belenenses - Stawka 1000 zl kurs 3,2 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 16/03/2008 19:26

Originally Posted By: Eska
Academica - Belenenses - Stawka 1000 zl kurs 3,2 BF - KUPON WYGRANY

WYGRANA: 3 200 ZL

ZYSK: 2 200 ZL




ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY: +23 495 ZL
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 16/03/2008 23:43

Boavista - Amadora - Stawka 600 zl kurs 3,3 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 17/03/2008 02:06

Originally Posted By: Eska
Boavista - Amadora - Stawka 600 zl kurs 3,3 BF - KUPON PRZEGRANY



ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY: +22 895 zl
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 22/03/2008 20:33

Burghausen - Reutlingen - Stawka 500 zl kurs 3,45 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 22/03/2008 20:38

Fuck... przelozyli mi meczyk ;] Ktos wie czemu?
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 22/03/2008 20:48

troche mi to popsulo plany... Bede musial postawic cos innego. Musze pomyslec, zaraz podam jakis typ
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 22/03/2008 21:02

Torino - AC Milan - Stawka 300 zl kurs 3,3 BF
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 23/03/2008 18:54

Originally Posted By: Eska
Torino - AC Milan - Stawka 300 zl kurs 3,3 BF - KUPON PRZEGRANY



ZYSK NA CZYSTO OD POCZATKU GRY: +22 595 ZL
Posted by: SyKo

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 23/03/2008 21:04

Pisze tutaj po przeczytaniu watku w temacie dardrawa.
Czy 15 min tyg. ktore poswiecasz na swoja progresje to nie sa latwie pieniadze w ktore nie wierzysz? Sam pisales, ze jestes leniem i na forex nie mialbys czasu.

Lubie zagladac w Twoj temat i fajnie, ze potrafisz podac kontrargumenty i popierasz to prowadzeniem swojego tematu. Jednakze ja wierze matematyce i liczbom, a te sa przeciwko Tobie. Nie wiem czym sie kierujesz przy wyborze stawek, a to dla mnie kolejny powod, ze nie do konca panujesz nad tym co robisz. Nadal twierdze, ze predzej czy pozniej przyjdzie czas na czarna serie i ciekawi mnie jak sie wtedy zachowasz. Bo nawet jesli "lekka reka" wykladasz 10 tys to przegrywajac na tym etapie trzeba bedzie wylozyc odpowiednio wiecej. Stawkowanie progresywne ma to do siebie, ze zbiera sie male kwoty w porownaniu do strat i mozna grac naprawde dlugo z zyskiem jednak czarna seria moze zabrac wszystko z nawiazka w pewnym momencie.
Mi wystarcza proste obliczenia :

Zakladam, ze stawki mnozysz x2, bo tak mniej wiecej to wyglada z przebiegu tematu i zaczynasz od 500 zl. Wystarczy 8 przegranych poziomow zeby przegrac twojego CLSa. Zakladam, ze nie szukasz zadnych valuebetow, bo przeciez 15 min wystarczy tylko na to zeby wybrac druzyne i kurs Cie raczej srednio interesuje.. Czy jest 3,0 czy 2,8 to i tak zagrasz. Prawdopodobienstwo tego, ze taka seria 8 przegranych nastapi, zakladajac ze szanse na remis wynosza 33 % to 0,036 czyli mniej wiecej raz na 33 pomylisz sie w wyborach. Czy to malo czy duzo odpowiedz sobie sam.
Dla mnie liczby nie klamia, Tobie udaje sie je jakos oszukac \:\)

Jeszcze takie pytanko.. Prowadzisz swoj temat grajac te typy za takie same stawki jak w realu, czy te z rzeczywistosci roznia sie od tego co piszesz. Bo z tego co widzialem, to pisales ze w temacie masz ograniczenia, gdyby nie one to byloby jeszcze lepiej. Wiec jak wyglada Twoja gra poza tematem? Istnieje takowa ?

Pozdrawiam i Wesolych Swiat \:\)
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 24/03/2008 02:05

Widze ze zupelnie czytasz chyba inny temat niz ja prowadze. Sluchasz ludzi ze ja gram progresja. Otoz mowie po raz kolejny z e nie gram nia i nie prowadze progresywnego stawkowania. Przyklad ten miesiac - nawet zobacz sobie jak stawiam. Jak bym gral pogresywnie to bym teraz na te torino postawil nie smieszne 300 zl tylko chyba juz by bylo kilka tys z przebiegu gry w tym miesiacu wiec zauwaz ze nie postawilem tyle. Dlaczego? Bo nie chcialem w ogole grac torino teraz mialem inny typ tylko ze przelozyli mecz. Wiec jak tamtego nie bylo to zeby nie bylo pustki w temacie dalelem typ po 10 min - torino. Ale za 300 zl bo typ srednio mi sie podobal. Ogolnie byla szansa ze typ wejdzie ale nie byl to 'pewniak' jak dla mnie wiec nie pojechalem progresja. ZObacz sobie moje stawki z przebiegu poprzednich miesiecy i zauwazysz ze NIE JEST TO GRA PROGRESYWNA. Stawki nie sa x2 i nigdy nie byly ani nie beda.


A to ze w realu gram za inna kase to chyba oczywiste. Jak bym gral tak jak tutaj to bym nie wyzyl. Zwazywszy na to ze CLS 500 pali ok 20 l wiec pije jak smok. Na samo paliwo by nie starczylo te troche ponad 2 tys na miesiac. Cel tego teamtu byl taki ze posadzono mnie ze sciemniam jak pisalem ze idzie zarabiac co miesiac kase i wyzyc z tego. Ktos sie obrazil jak pisalem ze 1500 zl na miesiac to malo jak ktos zarabia w pracy to udowadniam gra ze 1500 mozna zarobic lekkim ujem ze tak powiem bez wychodzenia z domu. I pisali ze nie da sie co miesiac byc na + mi sie jakos udaje i srednia jest ze miesiecznie z kapitalu 5 tys na starcie mam ponad 2 tys zysku na miesiac. Czyli normalnie jak bym chodzil do pracy - znam troche ludzi co dla nich 2 tys zarobic w pracy to duzo. tutaj wychodzi troche ponad 2 tys. Do tego byl ten limit 5 tys wiec chyba oczywiste ze ja w realu nie gram za takie male stawki majac kapital duzo wiekszy. Bo po co? Stawki sa dostosowane do tematu i udowadniam ze mozna zarabiac majac nawet maly kapital. Nie trzeba miec grubych tys zeby zarabiac.


I jeszcze raz mowie to nie jest progresja. Ze sa remisy to kazdemu sie w glowce pakuje ze gram progresja bo remisy = progresja...

Zobacz sobie tamt Henka w EPP i zobacz jak on stawkuje. Tez jak wtapia to jedzie za wieksze sianko. Mial juz yield 0% bilans 0% to pojechal kupon za 5 tys (tylko ze on nie ma limitu kapitalu wiec moze wpisac jaka kase chce) i jak wygral to pozniej jechal za 300. tak sie wlasnie stawkuje. Ale co to ma wspolnego z progresja? Nic.
Posted by: RAM0S

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 25/03/2008 01:50

Przeczytalem caly temat od poczatku...nic tylko respekt Eska, a ci co wrzucaja i im cos nie pasuje to sie do ssania nadaja ;-)
Szkosa ze nie mam wiekszego kapitalu bo tez tym tak pogral, chociaz znajac mnie to czarna seria by szybko przyszla \:\(
pozdro i zarzucaj typy moze cos puszcze \:p
Posted by: Sylwiaa

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 25/03/2008 02:44

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: byczydzien

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 25/03/2008 06:19

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 25/03/2008 06:47

Raczej juz nic nie zagram bo bede zamykal temat ;\)


znudzilo mi sie juz go prowadzic.
Posted by: TCJ23

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 25/03/2008 18:47

No nie ma co...zazdrośników, i hateró'w nie brakuje...męczą i męczą tego Eskę....szkoda czytać te ich zarzuty, bo w kółko i w kółko to samo. Jełopy
Eska nie zamykaj tematu, bo może chociaż ktoś jeden jedyny będzie sumiennie grał twoje typy i zarobi sobie dzięki temu. Ty wtedy zmienisz świat na lepsze i zanim pójdziesz do nieba nawet św. Piotr się ciebie spyta: Czy na jego ulubioną Romę w tym tygodniu stawiać czy nie??
Nie zamykaj, bo jesteś jednym z ostatnich dowodów na to,że można osiągnąć dochód z buków...a to znaczy, że jest nadzieja.

Jestem na forum od chyba lata 2006 i ESKA jest chyba ostatnim z Ellity jaka wtedy była, ostatni prawdziwy weteran, nie umniejszając innym...obyś pozostał na placu boju.
Posted by: internista

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 25/03/2008 20:16

obyś Eska zmienił zdanie
naprawdę ciekawy temat i warto abyś go dalej prowadził nie ma się co przejmować atakami niedowiarków \:\)
Posted by: rafal08

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 25/03/2008 20:34

Originally Posted By: DOMINICCA
bawiąc się w sekretarke policzyłam...zagrałeś od lipca do 22 marca 133 bety.
nastepnym razem podawaj wszystkie dane.Ile razem było zakładów, ile przegranych i ile wygranych.


I co jeszcze ,herbate też ma robic \:D
Posted by: jaja

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 25/03/2008 20:50


Kiedyś śp Pan Kazimierz Górski powiedział cyt: "dobry trener,tylko nie ma wyników". TY Eska,jestes świetnym Typerem i masz wyniki.A oto przecież chodzi! \:\)
Posted by: z o ® r o

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 26/03/2008 08:49

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: zajczyk

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 26/03/2008 09:54

A co boli was to, ze zamyka temat?!?!?!? ESKA ty znasz wlasne umiejetnosci i nikomu nic nie musisz udowadniac, to twoja gra oraz twoje pianiadze! Chciales pokazac ze mozna i pokazales, zamykaj ten temat i mordy tym wszystkim zazdrosnikom! Widac, ze przeczytanie tego strona po stronie od poczatku do konca ZE ZROZUMIENIEM I WNIOSKAMI niektorych przerasta! Rob to co robisz i nie dziel sie z nikim, skoro nie potrafia tego docenic, bo szkoda twojego czasu.

Tyle odemnie

Pozdrawiam
Posted by: wtapiacz

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 26/03/2008 09:55

Olej w Lidlu podrożał - trzeba będzie z pół godziny tygodniowo nad typami posiedzieć, przemyśleć ....
Posted by: RAFTER

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 26/03/2008 23:46

Jako ze temat sie konczy doloze cos do garnka by zupa nabrala nieco smaku.Fikcyjne tematy ,stawki i takie zeczy zawsze sie koncza szybko.Do czego zmierzam tekst w stylu zamykam temat bo znudzilo mi sie jego prowadzenie swiadczy tylko o amatorce jakiej malo eska.Co wiecej zapodam ci taka oto prawde,jesli ktos gra real money warrant i wpisuje to w temat jak to czasami robilem ja to jest to jak gdyby drugie zycie.Wiesz stawiasz grubo i zeby zlikwidowac stres jedziesz z tematem na forum co by wszyscy wiedzieli.A ma to aspekt psychiczny taki ze uspokaja nieco gre w sensie emocjonalnym.Ja jak by nie bylo i co by nie sadzona zawsze czy to wygrywalem czy to jechalem z kasa to robilem to na jawie .Szczeze to ciesze sie ze konczysz te nieporozumienie .Wlasciwie mam dla ciebie tez propozycje taka meska hehe nie nie to co pomyslales.Zgrajmy kolego na zywo bedziemy wklejac pokazowke ze gramy real z bukmachera powiedzmy zrobmy w miesiac 800pln kto pierwszy niewazne jak ten jest kozak.Jak wiesz ja lubie hazard i proponuje ci taki competyszyn.Jak sie zgadzasz to daj znac.Czasami wiesz trzeba robic takie zeczy by zycie bylo kolorowsze.He przemysl ta oferte bo czemu by nie ?
Pozdrawiam i glowa do gory remisy i tylko one co to wogole za wynik remis zawsze ktos wygrywa badz przegrywa to sa dopiero wyniki.
Posted by: micha$

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/03/2008 00:53

RAFTER - już był taki pojedynek i dostałeś w dupę i niczego się nie nauczyłeś. A co do amatorki, to nie widziałem większej niż Twoja, także Eska nie tak źle wypada w tym świetle \:\)

Eska - powodzenia w dalszej grze!
Posted by: Szewa

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/03/2008 02:51

To już jest szczyt wszystkiego. Koleś, którego każe przedsięwzięcie na tym forum kończyło się klęską, poucza gościa utrzymującego zysk od dłuższego czasu. Świat się kończy
Posted by: eclipse1977

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/03/2008 04:19

wiesz co Rafter ... po Twojej ostatniej wypowiedzi w tym temacie utwierdzilem sie w przekonaniu ze bylbys niezlym kaskiem dla psychiatrow \:D
Posted by: ELEV

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/03/2008 05:19

Eska już ma dawno w d... ten temat i dał sobie spokój , a tutaj nadal wrze jak w garze z obrzydliwą zupę pana R \:\) Mam nadzieję tylko że Eska wchodzisz tutaj od czasu do czasu i śmiejesz się z takich postów jak ten żenujący pana R. \:\)

Powodzenia Eska !!
Posted by: Tombal

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/03/2008 05:37

a Eska sobie teraz słucha smacznie Eski \:D
Posted by: iksarp

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/03/2008 05:50

ale kwas.. suchar.. czy jakby to nazwal
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/03/2008 07:27

Dalsze typy juz niedlugo na mojej stronce...

A co do Raftera - moge zrobic z toba jakis konkursik bo lubie rywalizacje ale tego nie da sie zorganizowac i takie cos bylo by bez sensu. Kto pierwszy ugra 800? To jade jakis pierwszy z brzegu pewniak gram odpowiednia stawka na niego i juz mam 800 zl w 1wszy dzien konkursu. A jak nie wchodzi to jade cos z remisikow jeszcze grubiej odzyskuje te wtopione 800 zl + zysk... Bez sensu taki konkurs. Jak obmyslisz jakies normalne zasady to zawsze chetnie podejme dla rozrywki. Oczywiscie jesli bedzie jakas nagroda... A nie tylko kto jest kozak.


Dlatego ze nie musze nic udowadniac. Moj temat trwal 8 miesiecy, kadzy miesiac na plusie, duze yieldy - najwyzsze z wszystkich tematow + dobra kasa zrobiona z 5 tys. A twoje tematy ile trwaly tydzien, dwa? ;\)


pozdrowka panowie, coraz bardziej bawi mnie to forum ;\) I nie dziwie sie czemu nie ma tutaj profesionalnych graczy a forum umiera...
Posted by: RAFTER

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/03/2008 11:47

...spoko eska wymysle cos sensownego mam juz pewien zarys do poniedzialku przedstawie ci zasady.Nagroda tez bedzie ale o tym za jakis czas.Eska lekko cie krytykujac i ten temat mialem na mysli to ze nie grales wszystkich stawek jakie tu podawales w realu tylko to i nic wiecej.Grales przewaznie nizsze kwoty .Po za tym sam przyznales ze typy nie zabieraja ci wiecej jak 15 minut.Z tego jasno wynika ze to tylko akurart sie rymuje matematyka i szczescie ktore masz.Jesi chodzi o moja osobe wyjasnijmy sobie raz i konkretnie np oto taka historyjka:
zyl sobie gdzies daleko w gorach pewien czlowiek taka cicha myszka ,ludzie go lubili sasiedzi mowili on jest spoko grzeczny chlopiec z niego ...mnie nawet zakupy raz pomogl przyniesc wie pani hehehe i co sie okazuje nastepnego dnia CBS kajdanki fbi i takie tam pierdoly.Nagle wszyscy sobie uswiadamiaja ze byl on calkiem innym czlowiekiem wszystko bylo inne niz wszyscy mysleli.Puenta z tego prosta trzeba kogos poznac i to dobrze by go oceniac a w szczegolnosci w projekcie bukmacherka.Gdzie to forum czesto sluzy do eksperymentow ktore czesto jak wiadomo koncza sie niepowodzeniem.Ale by wyodrebnic dobry system potrzeba wielu eksperymentow w wiekszosci nieudanych.Wiec to jak typuje i jak mi idzie to wielki znak zapytania.Ok eska tylko tyle podam ci zasady do poniedzialku i powiem jaka bedzie nagroda.
dobranoc.
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/03/2008 17:54

'nie grales wszystkich stawek jakie tu podawales w realu tylko to i nic wiecej.Grales przewaznie nizsze kwoty '


hehe po czym wnosisz? \:D

Coraz bardziej mnie bawisz. Skad ty mozesz wiedziec za jakie ja kwoty gram? I powiem ci szczerze ze kwoty byly o wiele wieksze nize te co tu podaje. Dlaczego? Bo i kapital jest o wiele wiekszy niz te 5 tys tutaj.

Myslisz ze jak bym gral takie kwoty jak tutaj to bym sie utrzymal? troche ponad 2 tys by mi starczylo na zycie? Na lanie do fury 20 litrow na 100we... to ta kasa juz idzie cala na paliwko. A gdzie reszta oplaty za mieszkanie, imprezy, wypady weekendowe hehe. 2 tys to jest nic.


Zreszta juz ktos sie domagal tutaj zebym wkleil za ile zagralem kupon to mu poslalem na PW i juz sie nie odzywa bo dalej jest w szoku ;\) Napisal tylko ze brak pytan czy cos takiego.


Ale to ze wiesz jakie ja kwoty gram to naprawde zabawne \:D
Posted by: Vader

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/03/2008 19:17

Znowu wpadłem do tematu zobaczyć co słychać a tu ciągle to samo... czyli brak zrozumienia dla Twojego stawkowania Eska. Pisałem tu kiedyś, że głównie dlatego ludzie (ja też nie bardzo) rozumieją jak dobierasz stawki. Ale to już było pisane. Można cofnąć temat i zobaczyć.
A większość komentarzy tutaj bierze się, moim zdaniem, z zazdrości. Jak komuś się udaje to i tak trzeba mu dowalić coś.

Jegomość, który napisał "brak pytań" to był user Sed, który nie był łaskaw odpowiedzieć mi tutaj w temacie co to oznacza. Po tym poście już na forum więcej się nie odezwał- czyżby z tego powodu? \:\)

RAFTER ponownie się udziela w temacie... "competyszyn" tutaj proponuje. No ładnie, ładnie. Ale jak widać RAFTER nic się nie zmieniasz. Post o godzinie 4;47 czyli standardowo wstałeś do porannej toalety i zaraz wpadasz na forum... Skoro to się nie zmienia to pewnie i inne sprawy związane z bukmacherką też się nie zmieniają. To po co Ci startować do jakiegoś "competyszyn"?
Mimo wszystko lubię poczytać co masz do napisania i nawet "zeczy" mnie już nie rażą. Masz swoja indywidulną osobowość

Sorki za wpis, ale zdaje się, że już tutaj zapanowała jakaś mała "dysputa".
Pozdrawiam Eska
Posted by: byczydzien

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/03/2008 19:53

dalej nie rozumiem, po co lejecie z tego RAFTERA
szanuję jego sposób gry,jak wypracowany zysk ESKI, który nie powinnien dziwić, bo gra przyzwoitymi kwotami; jakby stawkował od 5 zł to by zasługiwał na mniejszy szacunek i poważanie?liczy sie tylko yield, a nie zysk.
dalej nie rozumiem, po co lejecie z tego RAFTERA
nie znam jego reputacji na forum, ale gość ma co do jednego rację,
ESKA nie miał czarnej serii, to jest na takiej zasadzie jakby ktoś rzucił 10 razy moneta i dziewięć razy wypadła korzystna moneta i uznał to za dogmat, że tak zawsze będzie i na niego prawa statystyki nie działają, po tysiącu, dziesięciu tysiącach rzutach, wynik sie ustabilizuje w granicach +/- 50%, yield będzie zdecydowanie niższy,
jego atutem jest gruby portfel, który pozwala mu na większa ilość
nietrafionych typów.
Dziwi mnie zamykanie tego tematu, mnie by rajcowało pokazywanie ludziom, że można ugrać i mnożyć kasę w prosty i przyjemny sposób, ESKA coś napomknął o stronce, pożyjemy, zobaczymy.


ja osobiście jestem pod wrażeniem gry Henka Siriousa, który w dwa miesiące zrobił taki zysk jak ESKA w 9 miesięcy.
Posted by: byczydzien

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/03/2008 19:54

szanuję sposób gry,jak wypracowany zysk ESKI, który nie powinnien dziwić, bo gra przyzwoitymi kwotami; jakby stawkował od 5 zł to by zasługiwał na mniejszy szacunek i poważanie?liczy sie tylko yield, a nie zysk.
dalej nie rozumiem, po co lejecie z tego RAFTERA
nie znam jego reputacji na forum, ale gość ma co do jednego rację,
ESKA nie miał czarnej serii, to jest na takiej zasadzie jakby ktoś rzucił 10 razy moneta i dziewięć razy wypadła korzystna moneta i uznał to za dogmat, że tak zawsze będzie i na niego prawa statystyki nie działają, po tysiącu, dziesięciu tysiącach rzutach, wynik sie ustabilizuje w granicach +/- 50%, yield będzie zdecydowanie niższy,
jego atutem jest gruby portfel, który pozwala mu na większa ilość
nietrafionych typów.
Dziwi mnie zamykanie tego tematu, mnie by rajcowało pokazywanie ludziom, że można ugrać i mnożyć kasę w prosty i przyjemny sposób, ESKA coś napomknął o stronce, pożyjemy, zobaczymy.


ja osobiście jestem pod wrażeniem gry Henka Siriousa, który w dwa miesiące zrobił taki zysk jak ESKA w 9 miesięcy.
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/03/2008 20:15

Originally Posted By: byczydzien

ja osobiście jestem pod wrażeniem gry Henka Siriousa, który w dwa miesiące zrobił taki zysk jak ESKA w 9 miesięcy.


Pewnie. Mi tez sie podobaja jego typy. Sa dobre. Yield mniejszy od mojego ale jest na dobrej drodze.

Tylko nie mozesz porownywac tych 2och tematow poniewaz ja mialem limit kapitalu 5 tys ktory jak bym przekroczyl to by bylo koniec gry czyli bankrut. U niego nie ma w ogole zadnego limitu czyli mozesz stawiac sobie za ile chce bo nie moze zbankrutowac. Jak ja bym nie mial limitu to zyski by byly duzo wieksze wiec porownywac zyski z tych 2och tematow nie ma co. Licza sie yieldy w tym przypadku bo zysku nie ma co porownywac bo sie nie da. Myslisz ze z kapitalu 5 tys latwo jest cos wiecej ukrecic niz to co ja zarobilem? Gdybym nie mial tego limitu to bym stawial za duzo wieksze sianko i zysk bylby duzo wiekszy. Wiec porownanie nie trafione.

No ale temat Henka tez odwiedzam i patrze sobie co gra bo naprawde dobrze mu idzie. I gratulacje dla niego. Oby tak dalej.




A co do tego dlaczego 'lejemy' Raftera to mozesz tego nie rozumiec bo jestes krotko na forum ale historie sa dosc smieszne. Rafter zawsze robi z siebie mentora i pisal jak on to nie gra zajebiscie itd. Tylko jak mial udowodnic to w PP to zalozyl temat i zbankrtuowal po 2 tyg. Po kilku latach wrocil znowu zaczal pisac ze jest najlepszy i tylko on zna teraz odpowiedz jak rozjechac buki a to dlatego ze juz nie pije bo alkohol zaciemnia umysl itd \:D w ogole smieszne historie fajnie sie go czyta- tez lubie sie posmiac czasmi. No i po tych kilku latach wrocil i znowu mowi jestem najlepszy pokaze to w temacie. temat trwal tez chyba cos ok tygodnia czy 2... i znwou bankrut. Takze jak bys znal historie to bys sie nie dziwil dlaczego 'lejemy' - bo naprawde jest z czego ;\)
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/03/2008 20:32

Originally Posted By: byczydzien
Dziwi mnie zamykanie tego tematu, mnie by rajcowało pokazywanie ludziom, że można ugrać i mnożyć kasę w prosty i przyjemny sposób, ESKA coś napomknął o stronce, pożyjemy, zobaczymy.




A widzisz a mnie nie rajcuje pokazywanie ludziom. Tylko zalozylem ten temat bo mialem dosc oczerniania mnie ze jestem mitomanem czy bajkopisarzem jak pisalem ze mozna zarabiac na bukach i miec co miesiac zysk. Taka wyplate zamiast od pracodwacy to od buka. Pisalem ze mozna wykrecic z malego kapitalu 2 tys miesiecznie bez problemu. Pokazalem ze mozna.

Chyba dosc dlugo juz prowadze temat zeby mozna stwierdzic ze nie sciemnialem. Oczywiscie mozna pisac o jakis czarnych seriach itd i rzucie moneta ze 9 razy wypadnie ci orzelek na 10 rzutow. Ale w to chyba nawet nie wierzysz. Rzuc sobie 10 razy moneta - tylko bez oszukiwania i zobaczysz ile razy co wypadnie. Wiec przyrowannie dosc nie stosowne poniewaz to ze wygrywam nie zalezy od szczescia. Szczescie mozna miec miesiac, czy dwa ale nie 9 miesiecy... I moglbym to ciagnac dalej tylko po co?


Zamiarem tego tematu bylo pokazanie ze sie da zarabiac na bukach oraz podawanie dobrych typow z ktorych kazdy kto gral je mogl zarobic. takie bezinteresowne pomaganie. Mi sie dobrze wiedzie niech inni tez maja cos z tego. Tylko zauwaz co sie stalo? Przez 9 meisiecy nie bylo zadnego 'dziekuje' za podawanie dobrych typow wraz ze stawkowaniem ktore mozna sobie ustawic pod siebie. Grajac odpowiednio procentowo te kwoty. Z kazdej kwoty mozna bylo wyciagnac zysk jesli sie stawkowalo na moj wzor. No ale caly czas byly najazdy na mnie juz mi sie to znudzilo. Pomysl logicznie czy ciebie by nie zdenerwowalo ze dajesz caly system gry, ktory daje zyski, dajesz dobre typy pokazujesz jak stawkowac a za to masz tylko jazdy i nic wiecej?

Ludzie nie doceniaja tego co maja za darmo. Dlatego mam juz w dupie ten temat jak i pomaganie komukolwiek (prosze juz nie pisac na PW w sprawie jakies porady) bo tak jak to mowia ze ludzie nie doceniaja pomocy tylko chca wiecej i wiecej.


Dltego teraz zakladam wlasna stronke tam bede podawal typy za abonament jakis niski wraz z stawkowaniem przystosowanym do kazdego kapitalu. Tak zeby kazdy mial zysk. Wtedy moze sie niektorzy lepiej poczuja ze zaiwestowali dobrze pieniadze i zamiast na mnie jechac jeszce podziekuja. Bo poczuja ze cos zrobili dobrze - czyli zaiwestowali jakis grosz i to im przynioslo duzy dochod. Moze tak to dziala. Nie wiem stestuje to i wam powiem. I radze wszystkim nie pomagac ludziom bo to nic nie daje procz zazdrosci.


Mimo mlodego wieku juz sie tego nauczylem. Kiedys myslalem ze to takie gadanie tylko ale jednak to prawda. W zyciu zeby miec dobrze trzeba byc sku.rwysy.nem kiedys ktos mi tak powiedzial i mial racje. Chociaz w to nie wierzylem...
Posted by: rafal08

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/03/2008 20:35

W zyciu zeby miec dobrze trzeba byc sku.rwysy.nem

Bardzo dobry tekst .Popieram w 100%

Jak juz nabije sobie tu posta \:D to dodam.

Rafter nie ośmieszaj sie już wpisami chociaz w tym temacie
Posted by: SyKo

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/03/2008 21:05

Originally Posted By: Eska
Chyba dosc dlugo juz prowadze temat zeby mozna stwierdzic ze nie sciemnialem. Oczywiscie mozna pisac o jakis czarnych seriach itd i rzucie moneta ze 9 razy wypadnie ci orzelek na 10 rzutow. Ale w to chyba nawet nie wierzysz. Rzuc sobie 10 razy moneta - tylko bez oszukiwania i zobaczysz ile razy co wypadnie. Wiec przyrowannie dosc nie stosowne poniewaz to ze wygrywam nie zalezy od szczescia. Szczescie mozna miec miesiac, czy dwa ale nie 9 miesiecy... I moglbym to ciagnac dalej tylko po co?


Masz racje, jesli bedziesz rzucal 10x to szanse na to, ze bedzie 10x reszka sa male, ale co jesli tych rzutow bedzie 10000 ? Nie ma szansy ze po drodze wypadnie 10x reszka? Ktos napisal ze miales 133 zaklady w temacie, nie jest to oszalamiajaca suma. Moim zdaniem matematyki nie da sie wiecznie oszukiwac. Wraz ze wzrostem ilosci zdarzen szanse na te przytoczone 10 reszek sa wieksze. A jesli planujesz robic to w nieskonczonosc to matematyka i statystyka nie daje Ci zadnych szans. Zycze Ci tego, zebys byl wyjatkiem potwierdzajacym regule:) Fakt faktem, myslalem ze szybciej polegniesz, a Ty przez 9 miesiecy caly czas generujesz zyski co jest nie lada osiagnieciem \:\) Pozdr.
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/03/2008 21:13

Ja gram juz pare lat i jakos dalej mam zyski wiec moze jestem wyjatkiem albo mam dobry sposob gry. Nie. Napewno jestem w czepku urodzony ;\) Tzw jeden na milion heh.

a co do tych orzelkow i reszek. To jesli kolega wyzej pisal ze rzucil by moneta i 9 razy na 10 wypadlo by orzelek, przypadkowo - ok moze sie udac raz. Ale zeby to powtorzyc to juz nie ma na to duzej szansy. A ja jak widzisz powtarzam to co miesiac generujac zysk czyli idac jego tokiem myslenia co miesiac udaje mi sie wuyrzucic 9 razy na 10 orzelka. Takie mam szczescie? \:D Bo mowie miesiac moze sie udawac, dwa nawet 3 - chociaz watpie w to. ale 9 miesiecy non stop sie udaje? Czary mary chyba faktycznie \:D
Posted by: eclipse1977

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/03/2008 21:16

a ja porusze inny aspekt troszke ...

jak dotad probowalem rozmawiac z kilkoma typerami majacymi jakies zyski (czy to na priv czy na gg) i jak narazie tylko ESKA nie zbyl mnie jak jakiegos glupiego szczeniaka

i za to mu dzieki.
Posted by: SyKo

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/03/2008 21:29

Eska - nie w ten sposob. Grajac stawkami progresywnymi zakladasz ze NIE, podkreslam, NIE wypadnie 10 reszek pod rzad. Wiec Tobie wystarczy tak naprawde zeby wpadl 1 orzelekw tych 10 rzutach. Czasem wpadnie za pierwszym razem, czasem za drugim, czasem za czwartym i wtedy trzeba juz pare tysiaczkow wylozyc (dobrze zreszta o tym wiesz). Ale im wieksza proba tym szanse na to ze te "magiczne" 10 reszek wypadnie sa wieksze. Dlatego czesto dostajesz pytanie co wtedy zrobisz, gdy seria nietrafionych typow bedzie sie wydluzac. Czy jesli tak jak pisales stawka siega 50 tys i wtedy wypada kolejna "reszka" dalej bys podniosl stawke czy powiedzial pas. I nie odpowiedziales na pytanie z tematu dardrawa. Czysto z ciekawosci: Ile masz prowizji na betfair?
Posted by: Chagall

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 27/03/2008 21:35

szkoda ze umiera jeden z niewielu rozsadnych tematow na tym forum, w sumie to obecnie istnieja dwa do których zaglądałem, ESKA ze swojej strony chciałbym Ci podziekować za swietny temat, mam nadzieje ze twoje plany prowadzenia strony dojdą do skutku, mysle ze jest wiele osób takich jak ja, które maja coraz mniej czasu na analizy, chca sie zaangazować zawodowo, a nie potrafia sie rozstać z bukmacherką , dlatego chętnie zapłacą komuś kto wzbudza zaufanie, Eska swoimi osiągnięciami udowodnił że ma dryg - moim skromnym zdaniem to kwestia mentalności i wiedzy, nie widziałem aby się tu podpalał, czasami odniosiłem wrazenie ze stawkujesz intuicyjnie i przyznam ze mnie to odpowiada , bo grajac 12 lat nauczyłem się ze bukmacherka potrafi byc irracjonalna i dobra intuicja to podstawa.
Podsumowując, życze powodzenia
Posted by: encepence

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 28/03/2008 03:19

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: eclipse1977

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 28/03/2008 03:38

...nastepny flustrat ...
Posted by: maciey

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 28/03/2008 04:01

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: byczydzien

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 28/03/2008 04:08

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: eclipse1977

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 28/03/2008 04:32

Nie chodzi o to "co", ale o to "jak".
Posted by: eclipse1977

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. *DELETED* - 28/03/2008 04:37

Post deleted by Rivaldinho
Posted by: Eska

Re: Remisy i tylko one - Eska typy. - 28/03/2008 06:43

encepence - myslalem ze ci dali bana za pisanie glupot... Widac juz zdjeli. Ciekawe na jak dlugo.

Ogolnie widze ze znasz duzo histori siedzisz sporo czasu na forum a nick masz z 2007 roku... o czym to swiadczy? Ze jestes zwykly pajac ktory musi zmieniac nicki bo poprzednie sobie spalil piszac glupoty. Po co w ogole zmieniac nicki i tworzyc od nowa swoja 'postac' tak robia tylko ludzie bez odwagi. Widzisz nawet taki Rafter powrocil ze swoim nickiem po latach - za to szacunek ze nie ruszyl z nowym, chociaz pewnie i tak kazdy by go poznal po jego 'tworczosci' bo styl pisania specyficzny ;\)

Aha i cos pisales ze chce pomagac ludziom. Pewnie chcialem pomagac ale to juz sie skonczylo (nic na sile) dlatego teraz platna stronka. Kto chce dalej korzystac z typow i zarabiac ok nie zamykam drogi. Tworze taka mozliwosc. Kto nie chce nie musi placic. I wtedy jest i spokoj i kazdy zadowolony. Mozesz odradzac kupno u mnie abona spoko mi nie zalezy mam dosc kasy. Ja sie tylko podjalem ze bede podawal typy ale jak tutaj nie chca za darmo to kto bedzie mial taka wole kupi sobie typ wraz ze stawkowaniem ze 100% gwarancja zysku ktora daje. Jak jest miesiac na minusie oddaje abonament i daje typy za darmo do konca mojego typowania... Dobry dil nie? jakis typer z platna stronka tak zrobi? Nie bo nie sa pewni swoich typow. Ja jestem pewny i moge tak zrobic.


ogolnie to ze ci sie chcialo encepence pisac tyle bzdur \:D Szacuneczek ;\)

ja wiem co cie boli ze sie nie znam na metematyce jak inny 'wielcy' typerzy i na innych rzeczach a mimo to mam najlepsze wyniki ze wszystkich tematow w EPP nie tylko na tym forum ale tez na kazdym innym z typowaniem ;\) Cud nie? hehe A moze wlasnie matematyka nie jest az taka wazna jak sie wszystkim wydaje? I obliczaja te swoje pierdoly a i tak wtapiaja. Moze dlatego zarabia tylko 2 % grajacych? Pozniej frustracja jak u ciebie ze wszystko niby ok kombinujesz (tak ci sie wyadje) a dalej wtapiasz na bukach. A przychodzi taki eska nie zna sie na niczym a ma najlepszy wyniki... Jak tu sie nie zdenerwowac? Ja Ciebie rozumiem. Wiec pisz sobie co chcesz i gdzie chcesz. Zazdrosc ciezka sprawa ale kazdy jest tylko czlowiekiem....


Pozdro chlopie. Wydoroslejesz zrozumiesz.