BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy

Posted by: ELDORADO

BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 03/06/2008 14:51

zgodnie z tematem zapraszam do dyskusji
POZDRO
ELDO
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 03/06/2008 16:22

Dyskusję "zaocznie" przenieśliśmy na-po EURO \:\)

pzdr

PS. Teraz laba \:D
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 04/06/2008 18:09

Eldorado,

Zastanawiam sie czy Twoim zdaniem ja i [T]-error jestesmy Twoimi chlopcami na posylki czy moze probujesz zaprezentowac jakis test na potwierdzenie Twojej teorii, ze malpki lykna wszystko.

Po dlugim okresie ciszy i braku zainteresowania konkursem pojawiasz sie znikad i rozpoczynasz " aktywna" dzialalnosc w BC bez jakichkolwiek konsultacji. Przez ostatnie poltora roku dzieki mojej i [T}-errora pracy oraz aktywnemu i systematycznemu udzialowi wielu userow BC rozwinelo sie bardzo fajnie. I naprawde nie potrzebujemy teraz ingerencji " ojca- zalozyciela" zeby dalej funkcjonowac.

Z szacunku dla Twojej roli jako pomyslodawcy calej zabawy zawsze podkreslalem w rozmowach z [T]-errorem, ze bedziesz mial honorowe miejsce w konkursie, niezaleznie od tego czy ukonczysz poprzednia edycje czy nie. Ale jesli chodzi o organizacje to z mojej strony wykluczam jakakolwiek mozliwosc wspolpracy z Toba; z prostego powodu, ze juz kilkakrotnie pokazales, ze nie jestes w stanie zaangazowac sie w organizacje konkursu w dluzszym przedziale czasowym.

Nie zamierzam tu walczyc i prowadzic forumowych wojenek. Dlatego mozliwosci dalszego rozwoju sytuacji widze 2:

1. pozostaniesz jako honorowy moderator i jesli zechcesz uczestnik ale bez wplywu na organizacje BC,

2. przejmiesz organizacje calej zabawy, ja natomiast grzecznie podziekuje i wycofam sie z dzialalnosci w konkursie.

Pozdrawiam

PS: Poniewaz nie uznales za sluszne aby przedyskutowac sprawy poprzez priv nie widze zadnych przeciwskazan zeby nie opublikowac tego postu na forum.
Posted by: ELDORADO

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 04/06/2008 20:37

"Nie zamierzam tu walczyc i prowadzic forumowych wojenek. Dlatego mozliwosci dalszego rozwoju sytuacji widze 2:

1. pozostaniesz jako honorowy moderator i jesli zechcesz uczestnik ale bez wplywu na organizacje BC"

Ja równiez nie mam zamiaru prowadzic forumowych wojenek , wiec wtrykać się nie będę do Waszego dzieła z tym ,ze wycofuję się w takim razie ze sponsorowania tego konkursu oraz z pozyskiwania bukowego sponsora.
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 24/06/2008 19:30

OK, panowie...

Czerwiec sie konczy, Euro tez. Powoli mozna zaczac przygotowania do kolejnej edycji.

Nazbieralo sie pare spraw wiec po kolei:

Przede wszystkim przepraszam Eldorado za moj napastliwy post. Wciaz uwazam, ze lepiej byloby gdybys sie z nami skonsultowal przed zalozeniem tematu ale moglem to ujac troche dyplomatyczniej. Mam nadzieje, ze beda to tylko zle milego poczatki i III edycja bedzie rownie udana jak poprzednia.

Nagrody: do tej pory jinx zaoferowal 200 zlotych, ja doloze od siebie 200 euro.

Uczestnictwo:

1.[T]-error
2.Lord Devastator
3.jinx
4.mopsiq
5.Gowysp
6.seba30
7.konstruktor
8.Maxi
9.katowiczanin
10.Dziabor
11.Szewa
12.rafael86
13.Feel -Tsu
14.Piecia
15.VanTheMan
16.michael89
17.Soudal
18.Killa Boom
19.Jonathan Sarkos
20.remigiusz

Poprosilbym uzytkownikow z powyzszej listy, ktorzy ukonczyli poprzedni sezon o jak najszybsze potwierdzenie udzialu w kolejnej edycji.

W III edycji bedzie 30 miejsc, kazdy kto ukonczyl druga bedzie mial automatycznie zagwarantowany udzial. " Dzikie karty" i zwolnienie z ewentualnych eliminacji otrzymali userzy: kefir70, ryan20 oraz grucha. Czekam jeszcze na 2 lub 3 nicki od [T]-errora, ktorzy rowniez nie beda musieli uczestniczyc w ew. eliminacjach.. Pozostale miejsca jezeli liczba chetnych przekroczy 30 osob wylonione zostana w eliminacjach, ktore zostana rozegrane w sierpniu rownoczesnie z zasadniczym konkursem. Najlepsi zawodnicy z eliminacji dolacza do konkursu we wrzesniu z wynikami uzyskanymi w eliminacjach. Prawo uczestnictwa w konkursie badz eliminacjach ma kazdy zawodnik, ktory zarejestrowal sie przed 1 czerwca 2008 .

Zglaszac udzial w konkursie ( ew. eliminacjach) mozna ze skutkiem natychmiastowym

Regulamin:

Jak juz wspomialismy wczesniej nastapia dosyc powazne zmiany w regulaminie. Jestem w trakcie jego przygotowywania.

Dla celow dyskusji oto jakie zmiany zamierzamy wprowadzic:

1.bonusy za skutecznosc, zwyciestwa w kolejce oraz typy dlugoterminowe ujete zostana w osobnej tabeli. Na koniec sezonu zwyciesca tej tabeli otrzyma +1000 pkt do klasyfikacji generalnej, 2 miejsce +700, 3 miejsce +500, 4 miejsce +300, 5 miejsce +100.

W ten sposob najwazniejszym czynnikiem wplywajacym na wynik na przestrzeni roku beda cotygodniowe typy.

2. Maksymalny kurs zmniejszony zostanie do 7.0 . Wciaz bedzie mozna typowac wysokie kursy, jednak najwyzszy zysk za jeden kurs bedzie wynosic +600

3. Aby uniknac jakichkolwiek kontrowersji kazda pomylka w stosunku do regulaminu bedzie powodowac zaliczenie typu jako -100. POmylenie druzyn ( zdarzylo mi sie to raz w zeszlym sezonie), brak kursu, pomylka kursowa ( nawet nieswiadoma) , brak podsumowania, itd, itp. Jezeli zawodnik w danej kolejce zaliczy -500 i nie podliczy swoich typow otrzyma dodatkowa kare w wysokosci -300 pkt.

4. Nie bedzie mozna prosic o podsumowanie wlasnych typow. Wszystkie typy w danej kolejce beda musaily zostac podliczone do godziny 22.00 we wtorek nastepujacy po zagraniu danej kolejki. Punkt ten, podobnie jak pkt. 3 zostal wprowadzony aby uniknac niepotrzebnych zgrzytow i posadzen o faworyzowanie kogokolwiek.

5. Nie bedzie juz mozna typowac tego samego meczu 5 razy. Typy w danej kolejce beda musialy pochodzic z 5 roznych spotkan.

Czas trwania konkursu:

III edycje rozpoczniemy w weekend 8/9 sierpnia, a zakonczymy 26 maja. Rozegranych zostanie 40 kolejek. Aby zostac sklasyfikowanym bedzie trzeba podac 160 typow ( zatypowac 32 kolejki czyli 80% wszystkich rozegranych) Z doswiadczenia zeszlorocznego wiem, ze 46 kolejek to za duzo. Pod koniec sezonu ledwo wyrabialem z podsumowaniami. Ograniczymy zatem liczbe middle, ktore mialy najczesciej kiepska frekwencje. Przejrze terminarze lig na przyszly sezon i podam terminy middle z duzym wyprzedzeniem. Postaram sie pogodzic interesy Premiershipowcow z interesami Coca-colowcow.

Tyle tytulem wstepu i czekam na Wasze opinie, propozycje, uwagi oraz przede wszystkim potwierdzenie udzialu.

Pozdrawiam
Posted by: rafael86

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 24/06/2008 20:00

potwierdzam udział

takie uwagi co do proponowanych zmian:
- każda pomyłka może skutkować -100, ale tyko pod warunkiem ze wprowadzimy np okres 15 min na ewentualne poprawki bo jak wiadomo o pomylenie jakies cyferki czy literki nie trudno.
- co do tych podsumowan, to zgadzam sie wazne jest by każdy robił to sam i w odpowiednim czasie, ale wiadomo ze moze sie zdarzyc sie tak w ciagu calego roku ze z roznych wzgledow nie uda sie zrobic podsumowan, wiec jakies ulgi powinny zostac zastosowane.Kary powinny byc tylko dla tych co notorycznie olewajacych podsumowania.
Posted by: roan79

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 24/06/2008 21:02

chciałbym wziąść udział
Posted by: Szewa

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 24/06/2008 21:16

Oczywiście gram \:\)
Posted by: antyfutbol

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 24/06/2008 21:17

Potwierdzam udzial.

Proponowalbym najwyzszy kurs podniesc jednak do 10.
Posted by: Piecia

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 24/06/2008 22:07

potwierdzam udział
Posted by: Killa Boom

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 24/06/2008 22:19

Również potwierdzam udział \:\)
Posted by: Dziabor

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 24/06/2008 22:40

oczywiscie gram, ale nie zgadzam sie z punktem 4 regulaminu, ze nie mozna prosic o podsumowania innych, mozna by zalozyc specjlany temat na prosby o podsumowania, i karac dopiero wtedy jesli ktos nie poprosi o podsumowanie. Jak najbardziej zgadzam sie z tym, ze jesli ktos olewa podsumowania a ktos jedynie z dobrej woli lub daltego ze lubi innego usera podsumuje mu typy, takie zachowania juz nie sa fair. takie moje zdania
Posted by: Lord Devastator

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 24/06/2008 23:15

Walimy
co do zmian moznaby jakies glosowanie zrobic chyba jest mozliwosc ankiety itp
Osobiscie popieram kurs 10 jako maxymalny, tabele bonusow i 5 roznych meczow, z tymi karami za nie podsumowanie to chyba przesada
mogliby prowadzacy albo ktos kto ma wolne podsumowac do 3 razy za delikwenta a potem albo wykluczenielub jakis minus
Ja bym wprowadzil elastyczna liczbe tyypow: od 2 do 10 na przyklad a nie zawsze 5 bo nie zawsze jest 5 meczow do grania albo i mamy przeczucia co do calej kolejki - jak sie zapatrujecie na to?
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 25/06/2008 00:09

Jest mi bardzo miło zgłosić chęć udziału i skorzystać z dzikiej karty.

Co do Regulaminu.

Dwie sugestie. Proponowałbym pozostawić możliwość okazyjnego rozliczenia przez innych. Różnie to bywa - choćby z kompem, netem. No i dajmy na to siądzie we wtorek i...tak od razu -500 ??? Nie u8czestniczyłem w poprzedniej edycji , ale z moich obserwacji wynika , że nie było to nadużywane.
A jakby co to np. dać limit - możliwość np. 1 -krotnego rozliczenia przez kogo innego.

Druga - czy jednak sankcja za tzw.oczywiste omyłki nie jest zbyt rygorystyczna - no bo faktycznie zamiast Rotherham napiszę Rotherdam .. merytorycznie nic to nie zmienia..a ma być karane ??? Do przemyśleń..

Przy czym rzecz oczywista choćby w konkursie wprowadzono kary cielesne to zaproszenie tutaj uważam za zaszczyt i i tak zaryzykuję \:\)
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 25/06/2008 01:01

Juz odpowiadam:

Pierwsza kwestia czyli maksymalny kurs : 7.0

Panowie, popatrzmy na zeszly sezon. Z czolowej "szostki" konkursu jedynie Lord Devastator podal jeden raz kurs powyzej 10.0, ktory wszedl. Zatem naprawde nie potrzebna jest tak wysoka granica. [T]-error czy jinx ani razu nie wyszli poza kurs 5.0 i wyniki mieli swietne. Tak ustalony kurs bedzie powodowal, ze nie bedzie sie oplacalo grac mocno ryzykownych typow w stylu 1/X czy 1/2 i takie jest glowne zamierzenie wprowadzenia takiego kursu maksymalnego.

Kwestia druga: -500 za nie podsumowanie do wtorku oraz brak mozliwosci podsumowania przez kogos innego. Akurat z osobami, ktore kwestionuja ta propozycje nie bylo najmniejszych problemow w zeszlym roku i rozumie wasza opozycje wobec tego zapisu. Ale jednoczesnie bylo kilku zawodnikow, ktorzy lubili "przeciagnac" podsumowanie do czwartku czy piatku. Efekt byl taki, ze wszyscy musieli czekac na jednego czy dwoch graczy i nie mozna bylo podsumowac kolejki. Poza tym byla to wygodna wymowka lub podstawa do reklamacji ze strony zawodnikow, ktorzy popelnili jakis blad regulaminowy. Powstawaly zarzuty o nierowne traktowanie, itp. Dlatego aby tego uniknac chce wprowadzic scisle okreslona procedure podsumowywania typow. 80% typow grane jest w sobote, a nie oszukujmy sie, ze podsumowanie zajmuje jakies 2 czy 3 minuty. Dlatego jesli komus naprawde zalezy na tym zeby nie zaliczyc minusa znajdzie sposob zeby podsumowac dana kolejke. Kolejna sprawa to margines az 8 kolejek, ktore mozna opuscic. Jezeli ktos wyjezdza i nie ma pewnosci czy bedzie mial okazje podsumowac moze opuscic kolejke. Nasze srodowisko typerskie podobno opiera sie na kalkulacjach i analizowaniu sytuacji wiec zapis ten nie powinien stanowic problemu.

Kwestia trzecia: bledy. Tu faktycznie zgodze sie ze byc moze moja propozycja byla zbyt drastyczna. Mysle, ze dobra propozycje podal rafael86, zeby istniala mozliwosc poprawki o ile dany zawodnik zorientuje sie lub ktos mu da o bledzie znac przed rozpoczeciem pierwszego meczu z jego zestawu.

Pozdrawiam i dzieki za odzew.
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 25/06/2008 01:31

Wszyscy chętni zagrać w konkursie bez eliminacji, proszę na priv \:\)
Konkurs CV + list motywacyjny.
Dwa miejsca czekają, dwie gorące dzikie karty \:D

pzdr
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 25/06/2008 01:41

Swój udział oczywiście też potwierdzam.
Nie ma lekko, trzeba bronić tytułu \:\)

----

Nie wiem jak sprawa z typowaniem jednego meczu pięciokrotnie.
Man U v Wigan 1, ht 1 , 1/1, Wigan nie strzeli, Man U -1

M.in. o to spieraliśmy się z konstruktorem w poprzedniej edycji.
Posted by: antyfutbol

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 25/06/2008 02:20

Jaa bym zostawil typowanie tylko 1 meczu. Wtedy albo jest spory plus albo spory minus.
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 25/06/2008 02:53

Już jasne, typy muszą być z pięciu różnych spotkań.
Uciekamy od typowania jednego meczu w 5 opcjach.
Posted by: SOUDAL

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 25/06/2008 03:15

potwierdzam udzial
zostawilbym mozliwosc podsumowania przez kogos innego , ale tylko wtedy gdy zostanie to wyraznie zgloszone przed zakonczeniem kolejki , dlaczego ? moze sie zdazyc ze nie nie bedzie mozliwosci podsumowania samemu , jakis wyjazd np. ?, skoro wiem z gory ze nie bedzie mnie w poniedzialek , wtorek dlaczego nie moze byc mozliwosci posumowania przez kogos innego skoro to zglaszam podczas podawania typow ?!
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 25/06/2008 04:07

Soudal, powody dla ktorych optuje za nie dawaniem mozliwosci podsumowania przez innych podalem wyzej. 80 czy 90 % ludzi zglosi, ze nie bedzie moglo podsumowac ale zawsze sie znajdzie 1 czy 2 osoby, ktore tego nie zrobia. Dostana -500 i bedzie placz, ze innych traktuje sie ulgowo, itp, itd. Im mniej furtek, ktore moga sprawiac problemy tym lepiej dla konkursu. Startuja tu dorosli ludzie wiec jesli komus zalezy na udziale to bedzie potrafic wygospodarowac 3 minuty na zrobienie podliczenia lub w danym tygodniu zrezygnuje z typowania.

Jeszcze jedna informacja: zawodnicy, ktorzy nie ukonczyli poprzednich edycji jesli chca ponownie wystartowac to moga to zrobic jedynie poprzez eliminacje. Jednoczesnie w nowym regulaminie znajdzie sie punkt mowiacy o tym, ze nieukonczenie konkursu wiazac sie bedzie z wykluczeniem z udzialu w BC w przyszlych edycjach.
Posted by: Ghost

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 25/06/2008 05:06

Zgłaszam się.

Ale na jakiej zasadzie i kiedy te eliminacje?
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 25/06/2008 05:33

Eliminacje zostana rozegrane rownorzednie z glownym konkursem, na podstawie tego samego regulaminu. W sierpniu beda 4 kolejki i najlepsi zawodnicy w eliminacjach dolacza od wrzesnia do konkursu glownego z bilansem zdobytym w sierpniu.

Jest 30 miejsc w konkursie. Zawodnicy z poprzedniego sezonu + dzikie karty maja zagwarantowany udzial. Liczba awansujacych z eliminacji bedzie zalezec od tego ilu zawodnikow z zeszlego sezonu ponownie zagra. Jezeli liczba zgloszen bedzie mniejsza niz 30 to wtedy oczywiscie eliminacji nie bedzie i gracie bezposrednio w glownym konkursie.
Posted by: SOUDAL

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 25/06/2008 05:45

Originally Posted By: konstruktor1
Im mniej furtek, ktore moga sprawiac problemy tym lepiej dla konkursu.


100% racja , popieram pomimo ze zdarzylo mi sie kilka razy w roznych konkursach przez "głupie" błedy stracic pkt.,czy awans \:D , ale zasady musza byc jasne i respektowane , wiec przyjalem te "przypadkowe" porazki na klate

Quote:
Startuja tu dorosli ludzie wiec jesli komus zalezy na udziale to bedzie potrafic wygospodarowac 3 minuty na zrobienie podliczenia lub w danym tygodniu zrezygnuje z typowania.


co do pierwszej czesci zdania : chciałbym w to wierzyc ;\) , druga czesc o 3 minutach powiem retorycznie : mam nadzieje ze w tym roku nie bede mial tak wiele wyjazdow jak do tej pory \:\)

ps.jak sie zglosilem to znaczy ze akceptuje regulamin taki jaki bedzie w ostatecznej formie i trza bedzie go respektowac , ale podyskutowac mozna zanim sie zacznie , a nuz znajdzie sie "lepsze" rozwiazanie ;\)
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 25/06/2008 05:51

Konstruktor - nie ustosunkowałeś się do moich uwag o tzw. "błędach pisarskich"..Jak będą traktowane np. omyłki w nazwie zespołów ? czy jeśli merytoryczna treść będzie oczywista - sorka powtórze się Rotherham-Rotherdam - to jako błąd z sankcjami- czy nie robimy z tego problemu..??

Ja uważam , że nie powinniśmy przesadzać w formaliźmie i jeśli treść zakładu jest oczywista to uznajemy ??
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 25/06/2008 06:07

Dzieki za zrozumienie, z drugiej strony widze, ze opozycja wobec tego punktu jest mocna i spedzilem dzis dluzszy czas rozmawiajac o tym z [T]-errorem. Dlatego zalozylem temat przed pojawieniem sie regulaminu aby tego typu szczegoly dopracowac. Jezeli rzeczywiscie ten punkt stanowi taki duzy problem to przemyslimy alternatywy. Ja jedynie mam obawy co do wystapienia spiec z tym zwiazanych w czasie trwania konkursu.

Chcialbym podkreslic jedna rzecz. Atmosfera w konkursie w zeszlym sezonie byla swietna i naprawde niewiele problemow jak na dlugosc trwania konkursu i ilosc uczestnikow. Wprowadzenie tego punktu nie ma byc votum nieufnosci w stosunku do zdecydowanej wiekszosci uczestnikow. Chodzi raczej o ubezpieczenie sie przed sytuacjami, ktore sa przykre kiedy ktorys z zawodnikow moze uznac, ze ktos inny jest faworyzowany. Jak dla mnie taki rozwoj spraw jest najgorszym koszmarem i za wszelka cene chce go uniknac.

Prowadzenie tego typu konkursu daje czasami w kosc i sa momenty, ze najzwyczajniej w swiecie czlowiekowi sie nie chce. Dlatego prosze tez o zrozumienie, ze jesli chodzi o prowadzenie chce go ustawic troszke pod siebie, w tym sensie, ze chce aby regulamin byl jak najprecyzyjniejszy i zebym ja jako prowadzacy mogl w kazdej sytuacji mogl sie do niego odniesc, zamiast podejmowac decyzje, ktore nie wszystkim moga sie spodobac. jasne, ze nie ma szans aby wszystkim wszystko sie podobalo ale ja po prostu nie cierpie nakladac kar, odejmowac punktow i tego typu spraw. Stad tez staram sie wyeliminowac jak najwiecej sytuacji gdzie trzeba bedzie interpretowac zaistniale fakty.

Pozdrawiam
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 25/06/2008 06:11

Originally Posted By: Kefir70
Konstruktor - nie ustosunkowałeś się do moich uwag o tzw. "błędach pisarskich"..Jak będą traktowane np. omyłki w nazwie zespołów ? czy jeśli merytoryczna treść będzie oczywista - sorka powtórze się Rotherham-Rotherdam - to jako błąd z sankcjami- czy nie robimy z tego problemu..??

Ja uważam , że nie powinniśmy przesadzać w formaliźmie i jeśli treść zakładu jest oczywista to uznajemy ??



Pisalem o tym powyzej \:\)

Wkleje jeszcze raz:

Kwestia trzecia: bledy. Tu faktycznie zgodze sie ze byc moze moja propozycja byla zbyt drastyczna. Mysle, ze dobra propozycje podal rafael86, zeby istniala mozliwosc poprawki o ile dany zawodnik zorientuje sie lub ktos mu da o bledzie znac przed rozpoczeciem pierwszego meczu z jego zestawu.

Poza tym nerti nie zagra chyba wiec jesli Rotherdam zagra z Bury nikt nie bedzie podejrzewal, ze chodzi o lige holenderska ;\) Chodzi bardziej o zapomnienie kursu, pomylke druzyn ( ja np. zamiast meczu Plymouth - QPR wpisalem Plymouth - Crystal P. ) , brak typu ( bo zdarza sie to tez czasami; zawodnik mysli o overze ale zapomni o tym napisac)
Posted by: delfiedor

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 25/06/2008 18:55

witam ja się zgłaszam i będę grać w eliminacjach
Posted by: Dziabor

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 25/06/2008 19:59

co do podsumowania przez innego usera, to moze byc tylko wtedy jesli ktos przy swoich typach to zaznaczy, jesli takiej prosby nie bedzie to wtedy -500

taka moja propozycja
Posted by: Baqu

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 25/06/2008 21:58

Originally Posted By: Dziabor
co do podsumowania przez innego usera, to moze byc tylko wtedy jesli ktos przy swoich typach to zaznaczy, jesli takiej prosby nie bedzie to wtedy -500

taka moja propozycja


no tak, ale jeżeli ktoś będzie sam chciał podliczyć, padnie mu internet na załóżmy 2 dni i co wtedy ?
Posted by: Dziabor

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 25/06/2008 22:13

no takich rzeczy nie da sie przewidziec, ale wyjazdy jak najbardziej sa wiadome kilka dni wczensiej
Posted by: remigiusz

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 25/06/2008 23:27

potwierdzam udział, oczywiście w takim konkursie nie brać udziału to istny grzech :] i oby wynik w nowym sezonie był lepszy ....
Posted by: Maxi

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 26/06/2008 06:14

Potwierdzam udział ale...

...w poprzedniej edycji tak wszystko było zmieniane że w końcu się wszyscy pogubili w systemie nagród. I tak na ostatnie kolejki myslełem tylko jak utrzymac swoje miejsce by coś z tego konkursu miec a tu się okazało, ze wcześniej było ustalony podział nagród od 6-tego miejsca. Ktoś gdzieś w trakcie rzucił od óśmego i tak w końcówce zostało przyjęte. Potem słusznie zresztą powrót do szóstki. Więc dobrze, że chcecie wszystko ładnie ustalic na poczatku. Chce od poczatku wiedziec o co toczy się gra i na jakich zasadach i nie chce widziec jakichkolweik zmain w regulaminie w trakcie konkursu. A teraz do konkretów.

1. Ok
2. No moge się zgodzic do 7.00 ale te 10.00 lepiej wygląda.
3. Tu myśle, że jest już zgoda więc też ok.
4. To mi się nie podoba. Wnosze o przynajmniej jedną możliwośc wyręczenia się kimś innym. jeśli chodzi o pracę dla prowadzącego to nie bedzie to dla niego wielki kłopot ewentualnie podsumowac 30 porcji typów w ciągu całego konkursu. Taką jedną możliwośc kazdy raczej bedzie się i tak starał zostawic na jak najpóźniejszy okres.
5. ok
6. zgadzam się z propozycją możliwości manipulowania ilością typów. Już nie musi byc 2-10 ale tak 4-7.
Posted by: Valverde

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 26/06/2008 06:23

Gram
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 26/06/2008 06:55

Lista uczestnikow, ktorzy potwierdzili swoj udzial w III edycji:


1.[T]-error
2.Lord Devastator
3.jinx
4.konstruktor
5.Maxi
6.Dziabor
7.Szewa
8.rafael86
9.Piecia
10.michael89
11.Soudal
12.Killa Boom
13.remigiusz


Dzikie karty:

14. Kefir70
15. Baqu
16. ryan20
17. grucha

Eliminacje:

1. Valverde
2. delfiedor
3. Ghost
4. roan79
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 26/06/2008 07:01

Panowie, ja od jutra zaczynam prace tak wiec przez kilka dni nie bede mial specjalnie duzo czasu. Dlatego prosze o wszystkie uwagi w tym temacie. W przyszlym tygodniu wszelkie propozycje rozpatrzymy w jednym poscie tak zeby to bylo w jednym miejscu i bylo czytelnie. Potem przystapie do zredagowania nowego regulaminu.

Jedna prosba: jesli ktos ma kontakt z VanTheManem to prosze o przekazanie info o zapisach. Jako jedynej osobie z poprzedniego sezonu nie moglem mu napisac PM bo ma zapchana skrzynke.

Pozdrawiam
Posted by: Rivaldo

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 26/06/2008 07:26

Gram
Posted by: mgr

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 26/06/2008 07:27

To ja też zagram
Posted by: antix_

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 26/06/2008 09:21

Chętnie wystąpie w eliminacjach i nie tylko \:D
Posted by: ELDORADO

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 26/06/2008 15:02

Wchodzę \:\) , w lipcu byc moze spotkam sie z Conradem i zahaczę Go wtedy o sponsora dla BC \:\)


POZDRO
ELDO
Posted by: airbus

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 26/06/2008 15:02

Czy i ja moge zagrac??
Posted by: Fab

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 26/06/2008 17:33

chętnie wezmę udział, \:\) nie od parady człowiek się angielska piłka interesuję na tych niższych szczeblach
Posted by: Feel-Tsu

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 26/06/2008 17:34

ja rowniez znow powalcze, oby z lepszym skutkiem niz w poprzedniej edycji..
gram \:\)
Posted by: mopsiq

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 26/06/2008 19:29

IN \:\) jestem
Posted by: Mindman

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 26/06/2008 23:20

witam \:\)

chętnie spróbuję swych sił w eliminacjach \:\)
Posted by: marlon

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 27/06/2008 00:34

Witam
Ja również spróbuje swych sił w eliminacjach.
Posted by: SOUDAL

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 27/06/2008 04:02

Originally Posted By: konstruktor1
Panowie, ja od jutra zaczynam prace tak wiec przez kilka dni nie bede mial specjalnie duzo czasu...
Pozdrawiam


zrobic za Ciebie podsumowanie ;\)
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 27/06/2008 04:49

Moja jedna generalna uwaga co do ewentualnych zmian.

Panowie..skoro konkurs naprawdę tak dobrze funkcjonował to nie zmieniajmy go na siłę..nie eksperymentujmy za dużo..BO PO CO?

Wg. mnie im więcej starych dobrych zasad Regulaminu pozostanie tym lepiej. W szczególności pozostawiłbym zasadę 5 typów..po co komplikować - jak spojrzymy na inne konkursy , właśnie te gdzie zasady są dużo bardziej skomplikowane (różnicowanie stawek, dowolna liczba typów, itp) - tam wykruszanie się zawodników jest ogromne. Zasada - 5 typów daje dużą przejrzystość i czytelność konkursu. A o to chodzi.
Posted by: cienias

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 27/06/2008 06:02

Zagram
Posted by: Dreju

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 27/06/2008 07:19

Jeśli można też spróbuję sił w eliminacjach
Posted by: Szewa

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 27/06/2008 19:19

Originally Posted By: Kefir70
Moja jedna generalna uwaga co do ewentualnych zmian.

Panowie..skoro konkurs naprawdę tak dobrze funkcjonował to nie zmieniajmy go na siłę..nie eksperymentujmy za dużo..BO PO CO?

Wg. mnie im więcej starych dobrych zasad Regulaminu pozostanie tym lepiej. W szczególności pozostawiłbym zasadę 5 typów..po co komplikować - jak spojrzymy na inne konkursy , właśnie te gdzie zasady są dużo bardziej skomplikowane (różnicowanie stawek, dowolna liczba typów, itp) - tam wykruszanie się zawodników jest ogromne. Zasada - 5 typów daje dużą przejrzystość i czytelność konkursu. A o to chodzi.

W pełni popieram.
Posted by: ELDORADO

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 27/06/2008 19:20

Originally Posted By: Kefir70
Moja jedna generalna uwaga co do ewentualnych zmian.

Panowie..skoro konkurs naprawdę tak dobrze funkcjonował to nie zmieniajmy go na siłę..nie eksperymentujmy za dużo..BO PO CO?

Wg. mnie im więcej starych dobrych zasad Regulaminu pozostanie tym lepiej. W szczególności pozostawiłbym zasadę 5 typów..po co komplikować - jak spojrzymy na inne konkursy , właśnie te gdzie zasady są dużo bardziej skomplikowane (różnicowanie stawek, dowolna liczba typów, itp) - tam wykruszanie się zawodników jest ogromne. Zasada - 5 typów daje dużą przejrzystość i czytelność konkursu. A o to chodzi.


Zasada 5 typow jest ok, ale mysle ze mozna podyskutowac nad formułą rywalizacji wg.mnie wielkim uatrakcyjnieniem konkursu byłoby dodanie formuły pucharowej , czyli najpierw rumda zasadnicza według starych zasad 32 uczestnikow z tego do pucharów wchodzi 16 potem pary kojarzone sa na podstawie wynikow z rundy zasadniczej 1 z 16 2 z 15 itd potem 1/8 cwiercifinał połfinał i finał .
Podstawową zaleta takiego systemu jest to ze kazdy z uczestnikow byłby żywo zainteresowany rozgrywkami do konca rundy zasadniczej i nie byłoby pewnego znuzenia rozgrywkami co ostatnio kiedy wyodrebnila sie szybko grupka kilku najlepszych , a pozostali uczestnicy konkursy wiedzieli ze juz w zasadzie jest po zawodach dla nich ,
Proponowana przeze mnie formuła rywalizacji i tak by wyłoniła tego najlepszego , ale poprzez wprowadzenie elementu szczescia i nieprzywidywalnosci nabrałaby jeszcze dodatkowego smaczku . Zapraszam do dyskusji.
Posted by: Feel-Tsu

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 27/06/2008 19:38

moim jednak zdaniem celem tego konkursu jest wylonienie najlepszego typera British Lig calego sezonu, a nie tylko np. ostatniego miesiaca
a tak moze dojsc do sytuacji gdy na poczatku typowania ktos moze prezentowac sie znakomicie i trafiac wszystkie mecze i zapewni sobie awans do playoffow z pierwszego miejsca, a tu nagle...
nie bedzie mial dostepu do netu lub nie zdazy podsumowac lub mu nie wyjdzie zestaw pieciu spotkan i osoba nr 16 wyeliminuje osobe, ktora w przeciagu sezonu zasluzyla zdecydowanie na tytul zwyciezcy

tak wiec jak dla mnie faza pucahrowa odpada, ksztalt ostatnich rozgrywek jest idealny

idealna pozostaje rowniez liczba typowanych spotkan - zostajemy przy pieciu
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 28/06/2008 00:15

Podpisuje się w 100% pod tym co napisał Feel - Tsu.

Moim zdaniem wprowadzenie systemu pucharowego to bardzo bardzo zły pomysł.

Ja tez uważam , że Konkurs w BC w takim kształcie jak teraz pozwala naprawdę na wyłonienie najlepszych specjalistów tej Ligi. I nawet walka o zmieszczenie się np. w 10, 15 - w tak doborowym gronie jest pasjonująca.

A wprowadzenie systemu pucharowego wprowadzi dominację efektu przypadkowości. I moim zdaniem upodobni ten poważny konkurs do Koła Fortuny, Milionerów , itp. badziewia.

Zadajmy sobie więc pytanie - Czy chodzi nam o wyłonienie najlepszych typerów lig angielskich w połączeniu z zabawą.

Czy tez chodzi nam o ubaw , niekonwencjonalne zwroty akcji, operę mydlaną dla gospodyń domowych.

Moim zdaniem zmiana REgulaminu na system pucharowy to najgorszy pomysł , który padł do tej pory podczas dyskusji.

Oczywiście to nic osobistego ELDO i mam nadzieję , że bez urazy.

Kefir
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 28/06/2008 00:25

Panowie: obojętnie czy [raczej nie] w systemie pucharowym, czy [raczej tak] systemie ligi jak było to dotychczas, walka z wami będzie pasjonująca \:\)
Zbiera się widzę sama "śmietana" angliszczaków ;\)

Obrona tytułu przed Wami to będzie coś niesamowitego \:p

Posted by: Szewa

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 28/06/2008 00:49

Originally Posted By: [T
-error]

Obrona tytułu przed Wami to będzie coś niesamowitego \:p


Takie rzeczy tylko w Erze

Zostawić obecny system rozgrywek \:\)
Posted by: Zietek86

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 28/06/2008 02:49

Ja również chcę zagrać w eliminacjach
Posted by: ELDORADO

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 28/06/2008 17:52

ok skoro taka jest Wasza wola , przeciez nie bede sie upierał , niech zostanie wiec tak jak dotychczas \:\) z tym że oczywiscie popieram pomysł konstruktora z rownoleglym utworzeniem pucharowej rozgrywki
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 28/06/2008 17:53

Witam, dzieki wszystkim za opinie i zgloszenia.

Mam taka propozycje jesli chodzi o Puchar. Jak wiadomo Anglia to ojczyzna tego typu rozgrywek, wiec moze dodatkowo rozegramy Puchar BC. Podobne sytuacje mialy miejsce w Tabeli Typerow i zainteresowanie bylo spore. Jak wspominalem wczesniej chcialbym aby liczba kolejek nie przekroczyla 40 w tym roku zatem bedziemy miec kilka wolnych terminow. Kiedy graja np. reprezentacje na poczatku wrzesnia i pazdziernika zamiast grac ligi mozna rozegrac puchar. Podobnie z jakimis nieobsadzonymi middlami. Postaram sie przygotowac terminarz 40 kolejek jeszcze przed rozpoczeciem sezonu. Puchar, w ktorym zagraloby 32 zawodnikow to byloby dodatkowe 5 rund wiec absolutnie do zrobienia. Zeby podniesc jego range moglibysmy ustalic, ze zwyciezca Pucharu otrzyma 500 punktow do klasyfikacji generalnej, fionalista 300, polfinalisci po 100.

Apropo bonusow: postanowilismy jednak rozdzielic klasyfikacje bonusow dlugoterminowych i cotygodniowych za skutecznosc i zwyciestwa w kolejce. Bedzie tak: zwyciezca kazdej kategorii otrzyma po 750 punktow, 2 miejsce: 500, 3 miejsce: 300, 4 i 5 po 100. Zatem jesli przeszlaby propozycja rozegrania pucharu to maksymalnie zawodnik, ktory ugralby wszystkie mozliwe bonusy otrzymalby 2000 punktow. Niby sporo ale nie sadze, zeby komus sie to udalo. Zatem bonusy nie zadecyduja o ostatecznym wyniku ligi, ktora niewatpliwie jest najbardziej prestizowa rywalizacja.

Eldorado oczywiscie startuje bez eliminacji jako pomyslodawca calej zabawy. Mam nadzieje, ze pomysl z Pucharem przejdzie bo beda to dodatkowe emocje, zatem aby bylo parzyscie ostateczna liczba uczestnikow to beda 32 osoby. Dzieki temu szanse gry w glownym konkursie otrzyma dodatkowy zawodnik z eliminacji.

Pozdrawiam




Uaktualniona lista uczestnikow, ktorzy potwierdzili swoj udzial w III edycji:


1.[T]-error
2.Lord Devastator
3.jinx
4.konstruktor
5.Maxi
6.Dziabor
7.Szewa
8.rafael86
9.Piecia
10.michael89
11.Soudal
12.Killa Boom
13.remigiusz
14. Feel - Tsu
15. mopsiq
16. Eldorado

Dzikie karty:

17. Kefir70
18. Baqu
19. ryan20
20. grucha

Eliminacje:

1. Valverde
2. delfiedor
3. Ghost
4. roan79
5. Rivaldo
6. mgr
7. antix
8. airbus
9. Fab
10. Mindman
11. marlon
12. cienias
13. Dreju
14. Zietek86
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 28/06/2008 20:21

Mindman dostaje dziką kartę \:\)
Posted by: podstawek

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 28/06/2008 20:37

Też zagrałbym \:\)
Posted by: katowiczanin

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 28/06/2008 21:47

gram ;\)
Posted by: bery5

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 29/06/2008 18:46

zagram
Posted by: Sabre

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 29/06/2008 19:45

Jesli mozna, to zagram
Posted by: seba30

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 29/06/2008 23:42

oczywiście potwierdzam udział w kolejnej edycji British Club \:\)
Posted by: Gowysp

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 30/06/2008 07:44

gram ;\)
Posted by: Mindman

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 30/06/2008 15:30

Originally Posted By: [T
-error]Mindman dostaje dziką kartę \:\)


Naprawdę?

Dziękuję \:\)
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 01/07/2008 00:42

Uaktualniona lista uczestnikow, ktorzy potwierdzili swoj udzial w III edycji:


1.[T]-error
2.Lord Devastator
3.jinx
4.konstruktor
5.Maxi
6.Dziabor
7.Szewa
8.rafael86
9.Piecia
10.michael89
11.Soudal
12.Killa Boom
13.remigiusz
14. Feel - Tsu
15. mopsiq
16. Eldorado
17. seba30
18. katowiczanin
19. Gowysp

Dzikie karty:

20. Kefir70
21. Baqu
22. ryan20
23. grucha
24. Mindman


Eliminacje:

1. Valverde
2. delfiedor
3. Ghost
4. roan79
5. Rivaldo
6. mgr
7. antix
8. airbus
9. Fab
10. Mindman
11. marlon
12. cienias
13. Dreju
14. Zietek86
15. podstawek87
16. bery5
17. Sabre

Cieszy duze zainteresowanie konkursem. Z zawodnikow z poprzedniego sezonu dotychczas nie zglosil checi udzialu jedynie Van The Man. Jonathan Sarkos ma chyba bana niestety wiec nie wiem czy da rady z nami zagrac. Wyglada na to, ze z eliminacji awansuje do glownego turnieju co najmniej 6 zawodnikow wiec szanse sa spore.

Pozdrawiam, jutro biore sie za regulamin.
Posted by: Kreczmer

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 02/07/2008 18:19

rowniez sie zglaszam i chetnie zagram w kwalifikacjach
Posted by: Platini

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 02/07/2008 19:14

Zgłaszam się.

Debiut
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 02/07/2008 21:00

Uaktualniona lista uczestnikow, ktorzy potwierdzili swoj udzial w III edycji:


1.[T]-error
2.Lord Devastator
3.jinx
4.konstruktor
5.Maxi
6.Dziabor
7.Szewa
8.rafael86
9.Piecia
10.michael89
11.Soudal
12.Killa Boom
13.remigiusz
14. Feel - Tsu
15. mopsiq
16. Eldorado
17. seba30
18. katowiczanin
19. Gowysp

Dzikie karty:

20. Kefir70
21. Baqu
22. ryan20
23. grucha
24. Mindman


Eliminacje:

1. Valverde
2. delfiedor
3. Ghost
4. roan79
5. Rivaldo
6. mgr
7. antix
8. airbus
9. Fab
10. Mindman
11. marlon
12. cienias
13. Dreju
14. Zietek86
15. podstawek87
16. bery5
17. Sabre
18. Kreczmer
19. Platini
20. jarecki85

Witamy nowych uczestnikow \:\)
Posted by: jarecki85

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 02/07/2008 21:09

jesli sie znajdzie dla mnie miejsce,to moge nawet w preeliminacjach sprobowac sil \:\)
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 02/07/2008 21:10

Panowie, sporzadzilem propozycje nowego regulaminu. Wrzucam go tutaj i prosze jeszcze raz o opinie. Jak widac wzialem pod uwage Wasze obiekcje na temat podsumowan i wprowadzilem mozliwosc dwukrotnego poproszenia innych zawodnikow o zrobienie bilansu. Jezeli ktos uwaza, ze zapomnialem o jakims punkcie to tez dajcie znac. Jezeli nie bedzie wiekszych obiekcji to w przyszlym tygodniu regulamin ten bedzie oficjalnie zatwierdzony na przyszly sezon.

Jeszcze moja propozycja na temat podzialu nagrod, ktore sa w puli:

Zwyciezca : 200 euro ( nagrode podaje w euro bo w zeszlym roku jak zaczynalismy konkurs to 500 zl. to bylo 120 euro, a na zakonczenie zrobilo sie 150 \:\) ) Chce wiedziec juz teraz ile bede musial wydac ;). Ja ponosze koszty wysylki

2 miejsce: 300 zlotych ( przeliczone na euro wg kursu z 8 sierpnia 2008) , wysylka na moj koszt.

3 miejsce: 200 zlotych ( szczegoly wysylki uzgodnione z jinxem)

Oczywiscie jesli pojawia sie nowi sponsorzy lub jesli Eldorado zalatwi jakiegos buka do sponsorowania to wszystko sie zmieni. Tp tylko propozycja. Szczerze mowiac to wolalbym finansowa strone konkursu pozostawic Eldorado i [T]-errorowi, a sam chcialbym sie zajac przede wszystkim strona organizacyjna.


Pozdrawiam, zaraz wrzucam regulamin.
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 02/07/2008 21:12

1. W czasie kolejki kazdy z uczestników wysyła 5 typow [ z kursem powyzej 1,5 ] Wszystkie 5 typow musi pochodzic od tego samego bukmachera. Wiekszosc kolejek rozegranych zostanie w weekendy, jednak dodatkowo odbedzie sie pare kolejek middle. Terminarz rozgrywek zostanie podany przed ropoczeciem rozgrywek.

2. W konkursie glownym wystartuje 32 zawodnikow.

Zawodnicy, ktorzy ukonczyli II edycje BC uzyskuja start w nowym sezonie automatycznie po potwierdzeniu udzialu. Organizatorzy przyznaja tez "dzikie karty". Pozostali uczestnicy konkursu glownego wylonieni zostana w drodze eliminacji, ktore odbeda sie rownolegle z konkursem glownym w sierpniu. Zawodnicy startujacy w eliminacjach maja prawo do podania typow w klasyfikacji typow dlugoterminowych. Jezeli w ktorejkolwiek z kolejek sierpniowych zawodnik startujacy w eliminacjach uzyska wynik 5/5 ( 100 % skutecznosci) lub najwyzszy wynik w danej kolejce sposrod zawodnikow bioracych udzial zarowno w eliminacjach jak i konkursie glownym to w przypadku awansu do konkursu glownego zostanie przyznany mu bonus za w/w osiagniecia.

3. Czas trwania kolejek: weekendowa; od piatku do niedzieli ( nie mozna podawac typow na spotkania rozgrywane w czwartek i poniedzialek) , kolejka middle; od poniedzialku do czwartku.

4.Gramy we wszystkie ligi angielskie ,szkockie, walijskie, irlandzkie

5.Gramy Under/0ver, Under/Over 1 pol., 1X2, 3-drogowy handicap, strzelec bramki w 90 minutach, strzelec 1 bramki, podwojna szansa, wynik w polowie meczu, polowa lub koniec meczu, druzyna strzeli/ nie strzeli, handicapy trojdrogowe. Nie mozna obstawiac Handicapow Azjatyckich, zakladow na kartki, rogi, faule, rzuty z autu, jak i na dokladny wynik.

6 . Maksymalny kurs na zdarzenie wynosi 7.0 . W przypadku jesli zawodnik zagra typ o wyzszym kursie i trafi otrzyma w bilansie +600 za w/w typ.

7. W danej kolejce zawodnik musi podac typy pochodzace z pieciu roznych meczow. Nie wolno typowac dwukrotnie lub czesciej tego samego spotkania.

8. Każdy typ jest grany za stałą stawkę 100 zł. Nie ma mozliwosci edytowania lub zmiany typu. W razie pomylki gracz zobowiazany jest do poprawienia jej w kolejnym poscie przed rozpoczeciem pierwszego spotkania z wybranego przez niego zestawu spotkan. Jezeli gracz nie zorientuje sie w tym terminie w bilansie dany mecz zostanie zaliczony jako nietrafiony i otrzyma on za niego -100.

9. Rownolegle z konkursem glowny prowadzone beda klasyfikacje bonusowa oraz typow dlugoterminowych.

Punkty w klasyfikacji bonusowej nagradzane beda wedlug nastepujacego klucza:

100 % skutecznosci w danej kolejce (5/5) - 5 punktow
Zwyciestwo w kolejce: 3 punkty
2 miejsce w kolejce: 2 punkty
3 miejsce w kolejce: 1 punkt

Kazdy zawodnik bedzie mogl rowniez podac przed sezonem swoje przewidywania na zwyciezcow koncowych we wszystkich ligach angielskich oraz krola strzelcow Premiership. Po zakonczeniu sezonu typy te zostana zliczone i wylonionoy zostanie zwyciezca klasyfikacji typow dlugoterminowych.

Nagroda w obu klasyfikacjach beda punkty do bilansu ogolnego. Zwyciezca poszczegolnych klasyfikacji otrzyma 750 zl.
Zawodnik, ktory zajmie 2 miejsce: 500 zl.
Zawodnik, ktory zajmie 3 miejsce: 300 zl.
Zawodnicy z miejsc 4-5: 100 zl.

10.Mecz przełożony na inny dzień niż bieżąca kolejka zostaje traktowany jako nieodbyty i zawodnik otrzyma 0 zł .
Wyjątki, mecz przełożony z wtorku na środę kolejka [middle] , mecz przełożony z piątku/soboty na sobotę/niedzielę kolejka weekend]. Nie mozna podawac typow zastepczych


11. Podawane typy moga pochodzic od nastepujacych bukmacherow : Bwin ( B&W) , Paddy Power, Ladbrokes, Gamebookers,Unibet, Expekt , bet-at-home, skybet, stan james

12. Kazdy startuje ze stanem konta 0 zł. Jeżeli trafi typ w danej kolejce, dopisuje się do jego salda czysty zysk. W razie nietrafionego typu, odejmuje się 100 zł od salda gracza.


13.Każdy gracz po zakończeniu kolejki zobligowany jest do sporządzenia salda z danej kolejki oraz dotychczasowego bilansu swojej gry. W przypadku braku podsumowania do 21.00 we wtorek natepujacy po rozegraniu kolejki lub do 9.00 rano w sobote w przypadku kolejki middle gracz otrzyma 0/5 i -500 do rankingu. Kazdy zawodnik bedzie mial prawo dwukrotnie poprosic o rozliczenie swoich typow w przypadku jesli z powodu wyjazdu lub innych czynnikow obiektywnych nie bedzie mogl zrobic tego sam. Prosba o podsumowanie musi byc wyraznie zaznaczona w poscie z wysylanymi typami. Jezeli w danej kolejce zawodnik zanotuje bilans -500 i nie podsumuje swoich typow otrzyma dodatkowa kare w wysokosci -200.

14. W trakcie trwania sezonu rozegrany zostanie I Puchar British Club. Reguly gry beda identyczne jak w konkursie glownym. 32 zawodnikow zostanie podzielonych na 16 par i zwyciezcy uzyskaja awans do kolejnej rundy, itd az do finalu. Zwyciezca Pucharu BC otrzyma 500 zl do klasyfikacji generalnej, finalista : 300 zl., polfinalisci: 100 zl.


15. Zwyciezca konkursu zostanie gracz z najlepszym bilansem po zakonczeniu sezonu sposrod graczy, ktorzy oddali co najmniej 160 typow oraz po doliczeniu punktow uzyskanych w klasyfikacjach bonusowych oraz Pucharze British Club

16. Rozegranych zostanie 40 kolejek

17. Nagrody do ustalenia. ( Obecnie w puli jest: 200 zlotych od jinxa, 200 euro ode mnie oraz 300 zlotych od zawodnika, ktory pragnie pozostac anonimowy, a ktore zostana mi przeslane)

18. Nie ma mozliwosci przylaczenia sie do gry w trakcie trwania sezonu.

19. w pozostałych kwestiach spornych nieujetych w regulaminie , decyduje moderator
Posted by: Szewa

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 02/07/2008 22:38

Podajemy typy rezerwowe, tak jak to było w zeszłym sezonie ?
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 02/07/2008 22:42

Wlasnie o tym myslalem \:\) To byl bardzo dobry punkt i nie widze zadnych przeciwskazan zeby go ponownie wprowadzic. Ograniczylbym jedynie mozliwosc iich podawania na czas od grudnia do lutego bo wtedy odwolywane jest 99% spotkan.
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 02/07/2008 23:48

W sumie panowie, co komu przeszkadza taki typ rezerwowy?
Przecież mecze odwoływane są z różnych powodów, pucharowe mecze, pogoda, zły stan boiska, baraże, repasaże i inne cuda \:\)
Jestem za tym by utrzymać dwa typy rezerwowe.
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 02/07/2008 23:51

Aha - ode mnie też będzie nagroda niespodzianka. Nie chce narazie mowić co, bo nie wiem na co zdecyduje się będąc w UK.

\:\)

Umówmy się, że co by to nie bylo trafi do osoby, która uzyska najwięcej trafionych meczy.
Posted by: rafael86

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 02/07/2008 23:58

ja bym wnioskował o zwiekszenie do 5 liczby kolejek w ktorych nie podsumumje sie swoich typow w odpowiednim czasie (chodzi mi tutaj w tym stwierdzeniu zarowno o prosby o podsumowanie jak i sytuacje nieprzewidziane typu kłopoty z netem przez kilka dni)

nie jest to liczba duza jak na cały sezon (raz na 8 kolejek) a mysle ze w przynajmniej 90% pozwolilaby uniknac niepotrzebnych punktow ujemnych a co za tym idzie rożnych nieporozumien i pretensji.

to chyba tyle ode mnie, bo reszta jak najbardziej OK.
Posted by: Szewa

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 03/07/2008 00:09

Originally Posted By: [T
-error]

Umówmy się, że co by to nie bylo trafi do osoby, która uzyska najwięcej trafionych meczy.

Mam nadzieję, że będzie to jakiś dobry alkohol i podzielisz się nagrodą z innymi (bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że wygrasz tą klasyfikację)

Do Elbląga mam niedaleko, więc zawsze możesz na mnie liczyć jeżeli chodzi o degustację ;\)
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 03/07/2008 01:12

Eee tam, no coś ty!
Największe wątpliwości mam ja sam \:\)
Konkurencja jest tak duża, że ... eee boję się czy załapię w dziesiątce.
A na alko zawsze możemy się umówić \:D
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 03/07/2008 03:30

Originally Posted By: [T
-error]Aha - ode mnie też będzie nagroda niespodzianka. Nie chce narazie mowić co, bo nie wiem na co zdecyduje się będąc w UK.

\:\)

Umówmy się, że co by to nie bylo trafi do osoby, która uzyska najwięcej trafionych meczy.


Nagroda niespodzianka trafi jednak do .... [mnie \:D ] ... tego kto wygra BC Cup
Posted by: SOUDAL

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 03/07/2008 05:38

No tak , mafia "dziadków" już zaczyna działać , jeszcze się na dobre nie zaczęło a "oni" już ustawki robią \:\)
Posted by: Baqu

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 03/07/2008 07:35

ja mam takie pytanko

Quote:
11. Podawane typy moga pochodzic od nastepujacych bukmacherow : Bwin ( B&W) , Paddy Power, Ladbrokes, Gamebookers,Unibet, Expekt , Bet-at-home, skybet, stan james


rozumiem, że jest shiciarski bwin i bah ( ze wzgledu na dużą ofertę ) oraz buki angielskie ( ze wzgledu ze za angielskie = tez oferta ) ale czemu nie ma pinnacle ? można by dodać ?
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 03/07/2008 15:49

Baqu, z tego co pamietam to pinnacle nie ma bo nie ma za bardzo sensu miec ich jesli ich glowna oferta to Asiany a w BC nie wolno ich grac. W zeszlym sezonie na poczatku byli wsrod wybranych bukow ale zostali skresleni z w/w powodu.

Znalazlem link bo pamietalem, ze globus mial z tym problemy:

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=898384&page=3#Post898384

Pozdrawiam
Posted by: proof

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 03/07/2008 16:49

jesli jeszcze moze sie zapisac to wchodze \:\)
Posted by: Vader

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 03/07/2008 17:00

Originally Posted By: proof
jesli jeszcze moze sie zapisac to wchodze \:\)

To samo chciałem napisać. Czyli jeśli jeszcze można to się zapisuje \:\)
Posted by: Baqu

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 03/07/2008 18:04

Originally Posted By: konstruktor1
Baqu, z tego co pamietam to pinnacle nie ma bo nie ma za bardzo sensu miec ich jesli ich glowna oferta to Asiany a w BC nie wolno ich grac. W zeszlym sezonie na poczatku byli wsrod wybranych bukow ale zostali skresleni z w/w powodu.

Znalazlem link bo pamietalem, ze globus mial z tym problemy:

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=898384&page=3#Post898384

Pozdrawiam


fakt, zapewne masz rację \:\) to było tylko wolne pytanie - dziękuję za szybką odpowiedź.
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 03/07/2008 19:35

Nie ma sprawy \:\) Jak macie jakiegos z buka z dobra oferta to podajcie, dopisze do listy. Ja gram u naziemnych, na szczescie bez podatku \:\)

Tak w ogole to w Irlandii od miesiaca pada i nie wiecie jak Wam zazdroszcze upalow . Jedyna skuteczna terapia to zakupoterapia wiec sie zwijam pochodzic po sklepach. Taka wolna dygresja ;\)

Zapisy do eliminacji beda prowadzone do 6 sierpnia wiec zapisywac sie smialo Panie i Panowie.


Uaktualniona lista uczestnikow, ktorzy potwierdzili swoj udzial w III edycji:


1.[T]-error
2.Lord Devastator
3.jinx
4.konstruktor
5.Maxi
6.Dziabor
7.Szewa
8.rafael86
9.Piecia
10.michael89
11.Soudal
12.Killa Boom
13.remigiusz
14. Feel - Tsu
15. mopsiq
16. Eldorado
17. seba30
18. katowiczanin
19. Gowysp

Dzikie karty:

20. Kefir70
21. Baqu
22. ryan20
23. grucha
24. Mindman


Eliminacje:

1. Valverde
2. delfiedor
3. Ghost
4. roan79
5. Rivaldo
6. mgr
7. antix
8. airbus
9. Fab
10. mateusz2201
11. marlon
12. cienias
13. Dreju
14. Zietek86
15. podstawek87
16. bery5
17. Sabre
18. Kreczmer
19. Platini
20. jarecki85
21. proof
22. Vader

Witamy nowych uczestnikow \:\)

Posted by: Ghost

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 03/07/2008 19:55

Originally Posted By: konstruktor1
Jak macie jakiegos z buka z dobra oferta to podajcie, dopisze do listy.


To ja proponuję bet365 albo sportingbet, z naciskiem na tego pierwszego \:\)
Posted by: mateusz2201

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 03/07/2008 20:08

Ja także chciałbym zagrać \:\)
Posted by: Szewa

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 03/07/2008 20:16

Originally Posted By: Ghost
Originally Posted By: konstruktor1
Jak macie jakiegos z buka z dobra oferta to podajcie, dopisze do listy.


To ja proponuję bet365 albo sportingbet, z naciskiem na tego pierwszego \:\)

Ja proponowałbym obydwa \:\)
Posted by: podstawek

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 03/07/2008 21:10

Już jest minimum 46 uczestników. Więc może zrobić Puchar dla 64? Wtedy Ci, ktzórzy nie zakwalifikowali się do konkursu mogliby przynajmniej w pucharze zagrać. Ewentualnie jeśli ogólna liczba uczestników byłaby mniejsza to wtedy można rozstawić najlepszych z poprzedniej edycji
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 03/07/2008 21:23

To nie jest dobry pomysł.

I żeby była jasność - pisze to niezależnie od tego , że ja akurat otrzymałem "dziką kartę".

Niech ten konkurs zachowa swój lekko elitarny charakter.

Jak pójdziemy w masówkę to za chwile rozsypie się wszystko.
Jestem przeciw.

Gdybym nie miał "dzikiej karty" walczyłbym "dziko" \:\) w eliminacjach. A gdybym się nie zakwalifikował .. cóż, trudno.
A tworzenie jakiś "pucharów pocieszenia" itp...przepraszam powtórze się ...ale to nie operamydlana dla gospodyń domowych.
Posted by: Platini

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 03/07/2008 22:18

Jak dla mnie pomysł podstawka jest dobry.
Jak już tak Kefir chcesz by było odwzorowane co do rzeczywistości to należy spojrzeć kto w pucharach gra \:\)

Grają też jak to nazwałeś gospodynie domowe czyli drużyny ze słabszych lig, które w pucharach dobrze sobie radzą.
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 04/07/2008 01:39

A ja nadal uważam , że nie w kierunku standartów opery mydlanej powinniśmy dążyć. I powtarzam do znudzenia - z tak dobrym produktem jak BC nie powinno się za dużo eksperymentować. Bo po co..

Jak z piłką nożną ... pewnie można by powiększyć bramki, zlikwidować spalone, itd itd..- tylko po co ?? I czy wtedy bedzie to nadal piłka nożna czy przedstawienie dla gospodyń domowych.
Posted by: Platini

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 04/07/2008 02:07

Rozumiem Twoje zdanie.
Piszesz, że BC to świetny produkt - nic tylko bić brawo dla osób, które działają by wszystko było ok.
Odwalają swietną robotę \:\)

Piszesz ze nie powinno się eksperymentować..
W takim razie po co zapisy?
Graliscie juz ostatnio, wiecie, że bylo oka to zamknąc się w starym gronie i tyle.
Pykać tylko w nim.
Bo moze i z tych nowych(gdzie i ja jestem) zrobi się 'kołko gospodyń' ?
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 04/07/2008 02:26

Puchar BC jest jedynie wisienką na torcie ;\)
Wydaje mi się też, by za dużo nie wprowadzać nowinek.
Osoby, które załapią się z eliminacji do ligi, jednocześnie zagrają w pucharze.

pzdr
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 04/07/2008 02:51

Platini

Ja w poprzednich edycjach nie grałem . Byłem tylko obserwatorem.
I nie chodzi , żeby się hermetycznie zamykać - chodzi tylko o to , że Rewolucja wydaje się być nie potrzebna.

A przy okazji - chce być modem \:\) mogę \:\) ? czy zamykacie się we własnym gronie \:\)
Posted by: Platini

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 04/07/2008 03:16

nie wiem, myslałem, że już grałes.
ja też za rewolucją kto wie jaką nie jestem.
Ja w tym konkursie nie decyduje, są osoby ktore go prowadzą i to one są od regulaminu.
Mi zostaje się do niego dostosować.

co do moda - ja tutaj nie mam nic do powiedzenia.
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 04/07/2008 03:20

Co do moda to już się rozmyśliłem \:\) chce być zwyczajnym mięsem armatnim \:\)
Posted by: login.pl

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 04/07/2008 20:03

też zagram
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/07/2008 20:56

Siedze wlasnie i przygladam sie terminarzowi. Jak juz wspominalem chcialbym abysmy zagrali 40 kolejek. Dla uczestnikow, ktorzy nie przygladali sie zeszlorocznym rozgrywkom chcialbym wyjasnic, ze wsrod zawodnikow sa dwie frakcje \:\) : premiershipowcow ( 99 % typow z Premier League) i coca-colowcow ( obstawiajacych glownie nizsze ligi) . Czasami ciezko bylo je obydwie pogodzic, teraz przygladajac sie terminarzowi zastanawiam sie co z tym fantem zrobic bo okazuje sie, ze coca-cola konczy rozgrywki juz 3 maja, natomiast Premiership gra potem jeszcze az 3 kolejki. Troche bedzie to faworyzowac premiershipowcow. Moja propozycja jest taka:

Startujemy 8-9 sierpien gra tylko coca-cola +1 dla coca-colowcow,
Nastepnie 3 kolejki w sierpniu graja wszyscy wiec jest OK.

Pierwszy weekend wrzesnia to mecze reprezentacji + League One i Two. Tu rozegralbym pierwsza runde Pucharu BC. Dojda zawodnicy, ktorzy wygrali eliminacje i dlatego moze lepiej bedzie rozegrac taka luzniejsza kolejke, dac czas na wprowadzenie, pouzupelniac tabele bonusow i tego typu sprawy.

Nastepnie mamy 4 kolejki gdzie graja wszyscy wiec znow jest OK

Potem drugi weekend pazdziernika i znow graja reprezentacje + L1 i L2. Tu szansa na rozegranie pelnej kolejki z plusem dla Coca-colowcow. Coca - cola - Premiership 2-0

W dniach 28-29 pazdziernika wszystkie ligi graja w srodku tygodnia wiec tu zagramy tez middla.



Wlasciwie przez caly listopad i grudzien nie bedzie problemu. Sa dwie pierwsze rundy Pucharu Anglii w tym samym czasie co Premiership ale tu kazdy bedzie mial meczow do wyboru, do koloru. Wyjatkowo nawet swiateczny program nie jest specjalnie obladowany wiec nie trzeba bedzie zawieszac kolejek, nawet jesli ktos bedzie wyjezdzal na swieta to nie bedzie musial opuscic wiecej niz 2 kolejek, a wiadomo, ze wg regulaminu mozna 8 wiec jest OK.

25 listopada graja Championship + L1 i L2, poza tym podejrzewam, ze to bedzie termin LM i Pucharu UEFA. Idealny termin aby 16 zawodnikow, ktorzy awansowali do 2 rundy Pucharu BC rozegralo 2 runde.

Cwiercfinaly BC proponuje rozegrac w pierwszy weekend stycznia co zbiegnie sie z 3 runda pucharu Anglii. Polfinaly Pucharu BC 4 pozostali w rywalizacji zawodnicy rozegraja w ostatni weekend stycznia kiedy odbedzie sie 4 runda Pucharu Anglii + niepelne kolejki L1 i L2.

Nastepnie gramy wszystkie kolejki weekendowe ( oprocz wsponianego ostatniego weekendu stycznia) + szczesliwie sie sklada, ze wszystkie 4 ligi graja middle w tym samym terminie czyli: 27 stycznia + 3 marca i tu rozegramy kolejne middle.

Potem juz do konca sezonu Coca - coli gramy kolejki weekendowe i mamy wybor wszystkich 4 lig.


I wreszcie dochodzimy do 3 ostatnich kolejek Premiership. Proponuje po zakonczeniu Coca - coli wziac maly oddech przed ostateczna rozgrywka o zwyciestwo i 9 maja rozegrac I oficjalny Final Pucharu BC.

Potem juz finisz i 2 ostatnie kolejki 17 i 24 maja. 2+ dla premiershipowcow. Coca-cola - Premiership 2-2

Zatem rozegralibysmy 41 kolejek. 37 kolejek kiedy graja wszystkie 4 ligi + 2 kolejki Premiership, kiedy zaledwie pare meczow w nizszych ligach ( baraze o awans) + 2 kolejki kiedy nie gra Premiership ale graja nizsze ligi ( 1 kolejka sezonu + drugi weekend pazdziernika)

Mysle, ze to bardzo zbalansowany terminarz, ktory nikogo nie bedzie faworyzowal.

46 kolejek w zeszlym sezonie to byla szalona dawka i pod koniec chyba wiele osob mialo juz troche dosc wiec w tym roku nie przedawkujemy \:\)

Pozdrawiam
Posted by: Mindman

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/07/2008 21:16

Originally Posted By: konstruktor1


Mysle, ze to bardzo zbalansowany terminarz, ktory nikogo nie bedzie faworyzowal.

46 kolejek w zeszlym sezonie to byla szalona dawka i pod koniec chyba wiele osob mialo juz troche dosc wiec w tym roku nie przedawkujemy \:\)

Pozdrawiam


dla Ciebie za te przemyślenia.

Przeczytałem próbując spojrzeć na to wszystko krytycznie i ... cholerka nie znalazłem niczego do czego mógłbym się przyczepić ;\)

Jeżeli więc o mnie - nowicjusza chodzi, to aprobuje wszystkie powyższe ustalenia \:\)

PS rozumiem, że można też typować inne ligi "brytyjskie" np. walijską, irlandzką?
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/07/2008 21:45

Mozna grac wszystkie ligi z Wielkiej Brytanii i Irlandii, jednak 99 % typow pochodzi z 4 lig angielskich dlatego na nich sie skupilem.

Pozdrawiam
Posted by: Ludwiczek

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 10/07/2008 18:24

Jest jeszce miejsce ??

Tez bym byl zainteresowany zagraniem
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 11/07/2008 05:54

Uaktualniona lista uczestnikow, ktorzy potwierdzili swoj udzial w III edycji:


1.[T]-error
2.Lord Devastator
3.jinx
4.konstruktor
5.Maxi
6.Dziabor
7.Szewa
8.rafael86
9.Piecia
10.michael89
11.Soudal
12.Killa Boom
13.remigiusz
14. Feel - Tsu
15. mopsiq
16. Eldorado
17. seba30
18. katowiczanin
19. Gowysp

Dzikie karty:

20. Kefir70
21. Baqu
22. ryan20
23. grucha
24. Mindman


Eliminacje:

1. Valverde
2. delfiedor
3. Ghost
4. roan79
5. Rivaldo
6. mgr
7. antix
8. airbus
9. Fab
10. mateusz2201
11. marlon
12. cienias
13. Dreju
14. Zietek86
15. podstawek87
16. bery5
17. Sabre
18. Kreczmer
19. Platini
20. jarecki85
21. proof
22. Vader
23. login.pl
24. Ludwiczek
Posted by: VanTheMan

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 12/07/2008 17:20

To skoro jeszcze da radę to i mnie proszę gdzieś tam wcisnąć :)Pozdrawiam.
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 14/07/2008 20:10

Uaktualniona lista uczestnikow, ktorzy potwierdzili swoj udzial w III edycji:


1.[T]-error
2.Lord Devastator
3.jinx
4.konstruktor
5.Maxi
6.Dziabor
7.Szewa
8.rafael86
9.Piecia
10.michael89
11.Soudal
12.Killa Boom
13.remigiusz
14. Feel - Tsu
15. mopsiq
16. Eldorado
17. seba30
18. katowiczanin
19. Gowysp
20. VanTheMan

Dzikie karty:

21. Kefir70
22. Baqu
23. ryan20
24. grucha
25. Mindman


Eliminacje:

1. Valverde
2. delfiedor
3. Ghost
4. roan79
5. Rivaldo
6. mgr
7. antix
8. airbus
9. Fab
10. mateusz2201
11. marlon
12. cienias
13. Dreju
14. Zietek86
15. podstawek87
16. bery5
17. Sabre
18. Kreczmer
19. Platini
20. jarecki85
21. proof
22. Vader
23. login.pl
24. Ludwiczek


Pare slow wyjasnienia bo zapewne zawodnicy, ktorzy beda startowac w eliminacjach zastanawiaja sie co i jak.

Po zgloszeniu sie VanTheMana mamy 25 zawodnikow, ktorzy startuja w konkursie glownym. Juz nie bedzie wiecej "dzikich kart" . Zatem czolowych 7 zawodnikow z eliminacji awansuje do turnieju glownego. Poniewaz ciezko byloby przeprowadzac eliminacje przez sezonem kiedy meczow jak na lekarstwo i o mala stawke postanowilismy, ze eliminacje rozegramy rownolegle z glownym turniejem. Tu bardzo wazna uwaga: zawodnicy startujac w elominacjach pracuja na swoj bilans caloroczny
Po czterech kolejkach sierpniowych wyniki czolowej "7" z eliminacji zostana przerzucone do tabeli konkursu glownego. Czyli jezeli zawodnik startujacy w eliminacjach bedzie mial najlepszy bilans po 4 kolejkach automatycznie stanie sie liderem calych rozgrywek. Podobnie z bonusami, jezeli zawodnik startujacy w eliminacjach uzyska w sierpniu 5/5 lub najlepszy wynik wsrod wszystkich startujacych w turnieju glownym i eliminacjach to jesli okaze sie, ze zakwalifikowal sie on do turnieju glownego automatycznie otrzyma nalezny mu bonus w klasyfikacji bonusowej. Zatem jak widzicie to, ze startujecie w eliminacjach w zaden sposob nie dyskryminuje was ani nie oslabia waszej pozycji w dalszej walce o tytul. Moim zdaniem to bedzie tak, ze ci zawodnicy, ktorzy przebija sie przez eliminacje wyladuja wysoko w tabeli generalnej.

Pozdrawiam
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 14/07/2008 20:33

Zredagowalem regulamin i jego ostateczna wersja jest dostepna w odpowiednim temacie.

Dodalem punkt o meczach zastepczych oraz mozliwosc z korzystania z bukow: bet365 oraz sportingbet. Jeszcze jedna zmiana to wprowadzenie kursu 1.5 jako minimalnego. Mielismy w zeszlym sezonie male nieporozumienie z tym zwiazane, teraz wszystko powinno byc jasne.

Prosilbym wszystkich o przestudiowanie regulaminu przed rozpoczeciem rozgrywek.

Pozdrawiam

PS: Zapisy do eliminacji potrwaja do 7 sierpnia.

Juz za 25 dni start konkursu \:\)
Posted by: rafael86

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 14/07/2008 21:11

Originally Posted By: rafael86
ja bym wnioskował o zwiekszenie do 5 liczby kolejek w ktorych nie podsumumje sie swoich typow w odpowiednim czasie (chodzi mi tutaj w tym stwierdzeniu zarowno o prosby o podsumowanie jak i sytuacje nieprzewidziane typu kłopoty z netem przez kilka dni)

nie jest to liczba duza jak na cały sezon (raz na 8 kolejek) a mysle ze w przynajmniej 90% pozwolilaby uniknac niepotrzebnych punktow ujemnych a co za tym idzie rożnych nieporozumien i pretensji.

to chyba tyle ode mnie, bo reszta jak najbardziej OK.


zapytam jeszcze raz co sadzicie o tej propozycji, bo wczesniej odpowiedzi nie dostalem.

generalnie to głownie mi chodzi o wprowadzenie zapisu o braku podsumowania jako takiego wogole (prosby sa ok ale dotycza sytuacji z gory zaplanowanych, a mi chodzi o cos wiecej czyli np- jak mojej wsi internet nawali na kilka dnia [a zdarza sie to, szczegolnie zima] to cudow nie bedzie i podsumowanie tez sie nie zjawi w odpowiednim terminie. (czyli ekstra minusowe punkty)

Dlatego tez przydał by sie taki zapis uwzgledniajacy to co wyzej napisałem, a juz jakby dałoby rade zwiekszyc liczbe na jakas powyzej 2 to juz byłoby wogole fajnie \:\)
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 14/07/2008 21:32

rafael, rozumie punkt z jakiego wychodzisz ale nie moge sie zgodzic. Rozumie, ze moze sie zdarzyc sytuacja, ze komus padnie internet ale jak bedziemy chcieli wszystkie mozliwosci przewidziec to skonczy sie na tym, ze prowadzacy beda robic podsumowania polowie zawodnikow bo zawsze sie cos moze przeciez zdarzyc. Juz nie wspominajac o tym, ze czesto w zeszlym sezonie widzialem niektorych zawodnikow obecnych na forum jednak nie podsumowujacych typow w BC. Takie, a nie inne podejscie do tematu podsumowan ma zapewnic troche dyscypliny. Jesli dopuscimy do jak najwiekszej liczyby wyjatkow skonczy sie to burdelem i pretensjami. Mozliwosc opuszczenia 8 kolejek + poproszenia o podsumowanie 2 daja bardzo duze pole manewru. Jezeli juz padnie Ci komputer czy burza spowoduje brak dostepu do internetu bedzie to wyjatkowa sytuacja i nie powinna zawazyc na koncowym rezultacie. Jeszcze raz podkreslam: wszelkie powyzsze zabezpieczenia maja na celu ograniczenie pola popisu dla ew. kombinatorow, a nie karanie regularnie i na czas podumowujacych zawodnikow. Kazdy kto startuje w konkursach na mecz.pl wie dobrze do jakich trickow potrafia sie niektorzy posunac byle osiagnac zamierzony cel. Na szczescie w BC dotychczas udalo nam sie tego uniknac i wierze, ze dzieki nowemu regulaminowi w nadchodzacym sezonie bedzie podobnie. Jesli komus zalezy znajdzie sposob na zrobienie i zamieszczenie podsumowania lub nie bedac pewnym sytuacji odpusci kolejke. Dlatego zapis w regulaminie pozostanie niezmieniony.
Posted by: Dziabor

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 15/07/2008 02:35

wszyscy pisza o podumowaniach za kogos innego, a co z sytuacja gdy ktos nie ma mozliwosci podania typow przed rozpoczeciem meczow, i np smsem podesle typy innemu userowi zeby wkleil je za niego?? jak dobrze pamietam takie sytuacje mialy miejsce w zeszlej edycji
Posted by: Tomasz Frankowski

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 22/07/2008 03:53

jesli mozna sie zapisac to chetnie zagram w kwalifikacjach ,
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 22/07/2008 05:04

Dziabor mysle, ze nie bedzie z tym o czym piszesz problemow, oczywiscie o ile ktos nie bedzie tego naduzywal i wysylal co druga kolejke typy przez kogos.

Tomasz Frankowski, mozna dolaczyc bez problemu do eliminacji. Zapisy beda prowadzone do 8 sierpnia. Uzupelnie liste startujacych pod koniec tygodnia.

Pozdrawiam
Posted by: jesusek

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 22/07/2008 22:59

dzien dobry ;-) ja tez wchodze, jesli mozna...
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 25/07/2008 07:51

Uaktualniona lista uczestnikow, ktorzy potwierdzili swoj udzial w III edycji:


1.[T]-error
2.Lord Devastator
3.jinx
4.konstruktor
5.Maxi
6.Dziabor
7.Szewa
8.rafael86
9.Piecia
10.michael89
11.Soudal
12.Killa Boom
13.remigiusz
14. Feel - Tsu
15. mopsiq
16. Eldorado
17. seba30
18. katowiczanin
19. Gowysp
20. VanTheMan

Dzikie karty:

21. Kefir70
22. Baqu
23. ryan20
24. grucha
25. Mindman


Eliminacje:

1. Valverde
2. delfiedor
3. Ghost
4. roan79
5. Rivaldo
6. mgr
7. antix
8. airbus
9. Fab
10. mateusz2201
11. marlon
12. cienias
13. Dreju
14. Zietek86
15. podstawek87
16. bery5
17. Sabre
18. Kreczmer
19. Platini
20. jarecki85
21. proof
22. Vader
23. login.pl
24. Ludwiczek
25. Tomasz Frankowski
26. jesusek
Posted by: kazik

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 26/07/2008 02:09

da rade zagrac jeszcze?
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 26/07/2008 19:24

Da radę.
Kazik wystartujesz w eliminacjach.
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 26/07/2008 19:27

Zapisy do eliminacji prowadzone sa do 8 sierpnia do godziny 12.00


Mam nadzieje, ze teraz bedzie wszystko jasne i ktokolwiek jeszcze chce dolaczyc moze to zrobic bez zastanawiania sie czy mozna. Liste zaktualizuje po zakonczeniu zapisow.

Pozdrawiam
Posted by: jinx

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 01/08/2008 02:51


Witam po przerwie.

U mnie remont się przedłuża i tylko okazjonalnie (tak jak teraz) korzystam z internetu. Ale powinienem wystartować od początku rozgrywek.

Widzę, że jest zamiar rozegrania Pucharu BC. Tylko w jakiej formule???

Czy tradycyjnej piłkarskiej (lepszy przechodzi dalej), czy narciarskiej z "lucky loser"???

Chodzi mi o to, że w tradycyjnej piłkarskiej może dojść do sytuacji, że padną takie wyniki:
X-Y -315:-220
A-B 320:280

I w ten sposób dobry typer (nazwijmy go jw. B) odpada, mimo iż osiągnął dobry wynik, a Y mimo ujemnego bilansu gra dalej.

I kiedy by ten puchar miał się zacząć??? Bo o ile mi wiadomo, Carling Cup gra pierwszą rundę we wtorek/środę po inauguracji Coca-Cola League, czyli 12-13 sierpnia, jeśli oczywiście Puchar BC miałby być połączony z rogrywkami pucharowymi w Anglii.
Posted by: rafael86

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 02/08/2008 06:06

wyjeżdzam na 20 dni za granice dlatego tutaj podam juz swoje typy na 2 kolejke BC, wszakze to poczatek Premiership:

#1 16.08 16:00 Everton - Blackburn (1) 1.95
#2 16.08 16:00 Sunderland AFC - Liverpool FC (2) 1.7
#3 16.08 16:00 Chelsea FC - Portsmouth FC under 2,5 1.8
#4 16.08 16:00 Arsenal FC - West Bromwich Albion (handicap 0-1) (1) 1.6
#5 16.08 16:00 Middlesbrough FC - Tottenham Hotspur (2) 2.45

kursy i godziny z bah

ciezko mi przewidziec czy bede mial dostep do internetu podczas wyjazdu dlatego tez prosze o podsumowanie mojego wyniku, ale tylko wtedy gdy nie uczynie tego sam w odpowiednim czasie wg regulaminu. dzieki

----------------------------------------------------------------
z typowania pierwszej kolejki raczej musze zrezygnowac, bo szkoda tracic juz na poczatku obie szanse na podsumowanie przez kogos innego.
Posted by: Ghost

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 03/08/2008 01:29

Konstruktor, czy sportingbet i bet365 są w końcu dopisane do listy buków czy nie? Bo w regulaminie ich nie widzę.
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 03/08/2008 04:44

Originally Posted By: konstruktor1
Zredagowalem regulamin i jego ostateczna wersja jest dostepna w odpowiednim temacie.

Dodalem punkt o meczach zastepczych oraz mozliwosc z korzystania z bukow: bet365 oraz sportingbet.


\:\)
Posted by: Ghost

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 03/08/2008 04:57

No tak, ale w temacie " Oficjalny Regulamin British Club na sezon 2008/2009" jest punkt:

"12. Podawane typy moga pochodzic od nastepujacych bukmacherow : Bwin ( B&W) , Paddy Power, Ladbrokes, Gamebookers,Unibet, Expekt , bet-at-home, skybet, stan james"

To jak? \:\)
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 03/08/2008 05:02

Można, można - pewnikiem zapomniał dokładnie zedytować \:\)
Posted by: Ezquerro

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 03/08/2008 18:21

chętnie zagram
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 04/08/2008 01:20

Pytanie- bo w Regulaminie chyba tego nie ma - ile kolejek wogóle można opuścić - nie typować ?

I rozumiem , że w sytuacji opuszczenia kolejki nie trzeba robić rozliczenia - czyli , że 0/0.?
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 04/08/2008 03:05

"Rozegranych zostanie 40 kolejek. Aby zostac sklasyfikowanym bedzie trzeba podac 160 typow ( zatypowac 32 kolejki czyli 80% wszystkich rozegranych)"

1 strona, post konstruktora.
Przypomnę mu by zedytował regulamin.
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 05/08/2008 02:18

Nie wiem czy to z powodu ze post z regulaminem jest tak obszerny ale nie chce mi tego postu edytowac.

Definitywnie mozna grac bet365 i sportingbet.

Kolejek bedzie 41 w zalozeniu ( opisalem zalozenia terminarzowe pare tygodni temu) i tak jak juz napisal [T]-error trzeba bedzie oddac 160 typow zeby zostac sklasyfikowanym.

Co do pytania o puchar to tylko dodatkowa zabawa i nie ma sensu z niej robic nie wiadomo jakiej rywalizacji. Nie bedzie lucky looserow. Mysle ze zastosujemy rozstawienie tzn. przed rozegraniem kolejki o parach decydowac bedzie tabela/ Pierwsza runda bedzie rozegrana w pierwszy weekend wrzesnia wiec zaraz po dolaczeniu zawodnikow z eliminacji i 1 zagra z 32, 2 z 31, itd az do skutku.

Pozdrawiam
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 05/08/2008 03:44

Pytanie kolejne.
A czy będzie można prosić o "warunkowe rozliczenie".. Bo ot sytuacja - wyjeżdżam i wiem , że będzie internet ale mam z innymi krajami niedobre doświadczenia , że czasami są problemy z wysłaniem mail-a..W te wakacje już tak miałem.. Nie wiem jak teraz będzie i chciałbym taką konstrukcję rozliczenia - " O ile do końca niedzieli nie rozliczę to proszę o rozliczenie"

Czy jest taka możliwość ? I czy liczy się do tego limitu 2 rozliczeń ?
Posted by: jackm

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 07/08/2008 02:29

i ja zglaszam swój udzial w konkursie
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 07/08/2008 15:53

Uaktualniona lista uczestnikow, ktorzy potwierdzili swoj udzial w III edycji:


1.[T]-error
2.Lord Devastator
3.jinx
4.konstruktor
5.Maxi
6.Dziabor
7.Szewa
8.rafael86
9.Piecia
10.michael89
11.Soudal
12.Killa Boom
13.remigiusz
14. Feel - Tsu
15. mopsiq
16. Eldorado
17. seba30
18. katowiczanin
19. Gowysp
20. VanTheMan

Dzikie karty:

21. Kefir70
22. Baqu
23. ryan20
24. grucha
25. Mindman


Eliminacje:

1. Valverde
2. delfiedor
3. Ghost
4. roan79
5. Rivaldo
6. mgr
7. antix
8. airbus
9. Fab
10. mateusz2201
11. marlon
12. cienias
13. Dreju
14. Zietek86
15. podstawek87
16. bery5
17. Sabre
18. Kreczmer
19. Platini
20. jarecki85
21. proof
22. Vader
23. login.pl
24. Ludwiczek
25. Tomasz Frankowski
26. jesusek
27. kazik
28. Ezquerro
29.jackm


Jezeli sa jeszcze jacys chetni to przypominam, ze zapisy trwaja jutro do 12.00 . Zawodnicy z eliminacji moga podawac typy w typach dlugoterminowych. Jesli awansuja do konkursu glownego zostana one zaliczone automatycznie. Czolowych 7 zawodnikow z eliminacji od wrzesnia dolaczy do konkursu glownego.

Pozdrawiam. Az mi sie nie chce wierzyc, ze juz jutro start \:\)
Posted by: jarecki85

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 07/08/2008 16:07

z powodow czysto technicznych,życząc wszystkim udanej zabawy,musze niestet sie wycofac...pozdrawiam
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 08/08/2008 19:07

Ostateczna lista uczestnikow BC:





1.[T]-error
2.Lord Devastator
3.jinx
4.konstruktor
5.Maxi
6.Dziabor
7.Szewa
8.rafael86
9.Piecia
10.michael89
11.Soudal
12.Killa Boom
13.remigiusz
14. Feel - Tsu
15. mopsiq
16. Eldorado
17. seba30
18. katowiczanin
19. Gowysp
20. VanTheMan

Dzikie karty:

21. Kefir70
22. Baqu
23. ryan20
24. grucha
25. Mindman


Eliminacje:

1. Valverde
2. delfiedor
3. Ghost
4. roan79
5. Rivaldo
6. mgr
7. antix
8. airbus
9. Fab
10. mateusz2201
11. marlon
12. cienias
13. Dreju
14. Zietek86
15. podstawek87
16. bery5
17. Sabre
18. Kreczmer
19. Platini
20. proof
21. Vader
22. login.pl
23. Ludwiczek
24. Tomasz Frankowski
25. jesusek
26. kazik
27. Ezquerro
28. jackm



Zapisy zakonczone. Kolo 18-19 zamkne tez temat z typami dlugoterminowymi wiec jesli ktos jeszcze ich nie podal to prosze o zrobienie tego wkrotce.
Posted by: Baqu

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 22/08/2008 18:28

chciałem się zapytać, bo nie ma tego napisanego w regulaminie, czy można grać tego typu zakłady:

Cork City zachowa czyste konto bramkowe
Cork City wygra do zera

?
Posted by: Szewa

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 22/08/2008 18:44

Nie mogę stwierdzić kategorycznie, ale wydaje mi się, że można \:\)
Posted by: Baqu

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 22/08/2008 19:29

mi się też wydaje, że można, gdyż:

6.Gramy Under/0ver, Under/Over 1 pol., 1X2, 3-drogowy handicap, strzelec bramki w 90 minutach, strzelec 1 bramki, podwojna szansa, wynik w polowie meczu, polowa lub koniec meczu, druzyna strzeli/ nie strzeli, handicapy trojdrogowe. Nie mozna obstawiac Handicapow Azjatyckich, zakladow na kartki, rogi, faule, rzuty z autu, jak i na dokladny wynik.

a własnie te zakłady o których napisałem są w GB na zakładce strzeli/ nie strzeli

ale wolałem zapytać, żeby nie napytać sobie biedy \:\)
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 22/08/2008 19:50

Nie można.
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 22/08/2008 19:52

"Wyciąg" z regulaminu

Pkt 8. W danej kolejce zawodnik musi podac typy pochodzace z pieciu roznych meczow. Nie wolno typowac dwukrotnie lub czesciej tego samego spotkania.
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 22/08/2008 19:53

Sory - źle przeczytałem \:\(
Posted by: Baqu

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 22/08/2008 19:55

Originally Posted By: [T
-error]Sory - źle przeczytałem \:\(



mi nie chodziło oczywiście, żeby te 2 typy zagrać w jednej kolejce razem, ale czy w ogóle można je zagrać \:\)

czekam na ostateczny werdykt konstruktora albo Eldo
Posted by: Szewa

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 22/08/2008 20:00

To ja Ci napiszę, że można. Nie ma ich wśród typów, których nie można grać. A z kolei, co nie jest zabronione, to jest dozwolone
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 23/08/2008 17:54

Sorry Baqu. Nie bylo mnie wczoraj w domu caly dzien i dopiero teraz zobaczylem posty w tym temacie. Szewa ma racje, co nie jest zabronione jest dozwolone \:\)
Posted by: Ezquerro

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 24/08/2008 20:26

czy jest możliwość skorygowania mojego bilansu? pomyliłem się w obliczeniach na swoją niekorzyść :(. Chodzi o mecz z I kolejki:

9/08/08 16:00 Fleetwood Town - Hucknall Town 1 1.70

z jakiejś angielskie strony spisalem wynik 1:1 i wpisałem sobie -100, a z tego co teraz widze to mecz był przełożony

11.Mecz przełożony na inny dzień niż bieżąca kolejka zostaje traktowany jako nieodbyty i zawodnik otrzyma 0 zł .

sorki że tak późno, całkiem przypadkiem to zauważyłem
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 24/08/2008 20:26

Mam dwie wiadomosci, zla i dobra.

Zla jest taka, ze otrzymalem PW od VanTheMana z informacja, ze z powodu obowiazkow zawodowych nie bedzie dalej uczestniczyl w konkursie. Jednoczesnie chcialem podziekowac za poinformowanie mnie o tym. Dzieki za wspolna gre VanTheMan. Choc kibicujemy odwiecznym rywalom zawsze potrafilismy dyskutowac kulturalnie na tematy angielskiej pilki \:\)

Dobra jest taka, ze w zwiazku ze wspomniana decyzja jedna osoba wiecej bedzie mogla awansowac z eliminacji. Zatem nie czolowych 7 ale 8 zawodnikow z eliminacji zagra w konkursie glownym.

Jeszcze apropo tej sytuacji chcialbym skorzystac z ostatniego punktu regulaminu, ktory mowi, ze w pewnych sytuacjach moge podjac decyzje jesli regulamin czegos nie przewiduje. Otoz jezeli ryan20 lub Gowysp nie zatypuja w 4 kolejce to zostana automatycznie zdyskwalifikowani i miejsca zwolnione przez nich otrzymaja odpowiednio zawodnicy, ktorzy zajma 9 i 10 miejsce w eliminacjach. Nie chcialbym zeby doszlo do sytuacji, ze w/w koledzy zapomnieli lub olali udzial w BC zabierajac miejsce i szanse na caloroczna walke zawodnikom, ktorzy dzielnie walcza w eliminacjach o prawo udzialu w konkursie glownym.

Pozdrawiam
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 25/08/2008 23:09

Takze Gowysp zrezygnowal z udzialu w tegorocznym BC. Zatem juz co najmniej 9 najlepszych zawodnikow w eliminacjach zagra w konkursie glownym.

Chcialem tez przypomniec o 2 sprawach.

1. Wg tegorocznego regulaminu jesli zawodnik uzyska wynik -500 to i tak jest zobowiazany do podania swojego bilansu. Jesli nie zrobi tego do wtorku nastepujacego po rozegranej kolejce do godziny 21 to dodatkowo otrzyma -200 do bilansu i wynik -700 za dana kolejke.

2. W pierwszy weekend wrzesnia rozegrana zostanie 1 kolejka Pucharu BC. Po tym jak juz bedzie wiadomo kto awansowal z eliminacji zrobie aktualna tabele i automatycznie utworza sie pary 1 rundy. 1 zawodnik po 4 kolejkach zagra z 32, 2 z 31, 3 z 30, itd, itp....

Pozdrawiam
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 26/08/2008 16:22

Pytanie - gramy w końcu czy nie gramy handi azjatyckich ??
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 26/08/2008 16:26

I czy jest azjanem - 1(remis nie ma zakładu) - bo jak na mój chłopski rozum to jest to oczywisty azjan + 0.
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 26/08/2008 17:46

Nie gramy Azjanow. Zastanawialem sie o co chodzi i teraz widze, ze Dreju mial taki typ, ktory zostanie zaliczony jako -100. Wyrazne jest napisane w regulaminie, ze nie mozna tego typu zakladow obstawiac.

Natomiast nie reagowalem w sprawie rafaela86, ktory mial typ, ktora druzyna strzeli bramke z opcja zwrotu mecz Fulham - Arsenal poniewaz akurat zakaz grania tego typu zakladow nie jest wyraznie zaznaczony, a w tej samej kolejce Baqu pytal o to czy mozna grac jakies zaklady jesli nie sa zabronione wiec w mysl zasady co nie jest zakazane jest dozwolone jego typ zostanie zaliczony.

Ezquerro, sprawdzalem i rzeczywiscie ten mecz sie nie odbyl. Mozesz sobie zmienic swoj bilans zaliczajac mecz jako nieodbyty ale na przyszlosc prosze o dokladniejsze sprawdzanie zwlaszcza w ligach ponizej Conference.

Tak sobie mysle, ze chyba bedzie trzeba wprowadzic punkt do regulaminu o koniecznosci podawania zrodla dla wynikow ponizej Conference aby w przyszlosci uniknac tego typu zdarzen.

Pozdrawiam
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 26/08/2008 17:52

Aha i jeszcze jedna sprawa: dopiero przed chwila zauwazylem post Ezquerro, podobnie bylo z pytaniem Baqu, na ktore zwrocilem uwage dopiero po jakichs 2 dniach. Jesli w przyszlosci ktos bedzie miec problem i go poruszy w tym temacie, a ja do 24 godzin nie odpowiem poprosze o wrzucenie linka na PW i wyslanie go do mnie bo to oznacza, ze nie jestem swiadom tego, ze ktos o cos pyta.
Posted by: Zietek86

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 27/08/2008 03:50

A jak mi przełożyli mecz a nie miałem zastępczego to 0 pkt czy -100? I druga sprawa jeśli wziąłem(świadomie) mecz z poniedziałku bo niestety się zapomniałem i zagrałem wieczorem w sobotę jak już było mało meczów:( to mam minus sto? Czy np mógłbym wtedy dać tylko 4 typy?
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 27/08/2008 04:19

Jesli mecz mial byc orginalnie rozegrany w sobote ale zostal przelozony z jakiegos powodu na inny termin to masz 0, jesli sie pomyliles i zagrales poniedzialkowe spotkanie to masz -100. Sprawdze to wieczorem. Juz jest po 21 ale poniewaz zapytales przed czasem na zrobienie podsumowania zostanie ono zaliczone. Na przyszlosc postaraj sie wpisac w temacie podsumowanie przed 21, a potem jesli sa jakies niezgodnosci wyjasni sie je jak najszybciej.

Pozdrawiam
Posted by: Dreju

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 27/08/2008 06:00

Ja w sprawie azjanów czy jak im tam. Zagrałem draw no bet, ale w ofercie nie było to jako azjan. Po drugie i chyba najważniejsze. Nie wiem nawet co to jest azjan i jak się to rozlicza. Rozumiem, że liczycie to jako -100 ale moim zdaniem nie fair. Jakby ten zakład u buka nazywał się azjan, to bym wiedział, żeby go nie grać. A ten nazywał się Draw no bet lub po prostu remis nie ma zakładu. Jak dal mnie to nie to samo.

Uważam, że powinno mi się to zaliczyć, ale tylko głównie przez to, że to nie tylko moja wina, ale też regulaminu. Jest napisane nie gramy azjanow to nie gramy. A każdy z wie dobrze, że w ofercie na ten mecz był azjan, a ja przez niewiedzę grałem to co zagrałem, co wy określacie jako handicap azjatycki.

A najgorsze jest to, że przez to zapewne nie wejdę do konkursu głównego, a do tej pory miałem jeden z lepszych bilansów. Ale rozstrzygnięcie tego pozostawiam organizatorom. Pzdr
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 27/08/2008 06:27

Dreju, typ byl nieregulaminowy i tak zostanie potraktowany.


Zietek, Twoj typ zostanie zaliczony jako 0 poniewaz faktycznie mecz mial sie odbyc w sobote, jednak po inspekcji boiska zostal przeniesiony na poniedzialek.

http://www.eleven-a-side.com/eircomleague/news.asp?n=33699
Posted by: Zietek86

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 28/08/2008 03:40

Dziękuje serdecznie i również Pozdrawiam
Posted by: Dziabor

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 11/09/2008 01:12

juz wrocilem z "naglych wakacji", widze ominal mnie niestety Puchat BC i jedna kolejka... szkoda \:\( ale nic, powalcze w BC i oby juz takich naglych wypadow nie bylo
Posted by: Baqu

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 20/09/2008 19:42

Originally Posted By: [T
-error]"Rozegranych zostanie 40 kolejek. Aby zostac sklasyfikowanym bedzie trzeba podac 160 typow ( zatypowac 32 kolejki czyli 80% wszystkich rozegranych)"

1 strona, post konstruktora.
Przypomnę mu by zedytował regulamin.


jest to już zawarte w regulaminie ? dzisiaj czytalem 2x i nie moglem znaleźć, dobrze, że tu ktoś skrobnął \:\)
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 20/09/2008 21:35

Originally Posted By: konstruktor1
Nie wiem czy to z powodu ze post z regulaminem jest tak obszerny ale nie chce mi tego postu edytowac.

Definitywnie mozna grac bet365 i sportingbet.

Kolejek bedzie 41 w zalozeniu ( opisalem zalozenia terminarzowe pare tygodni temu) i tak jak juz napisal [T]-error trzeba bedzie oddac 160 typow zeby zostac sklasyfikowanym.

Co do pytania o puchar to tylko dodatkowa zabawa i nie ma sensu z niej robic nie wiadomo jakiej rywalizacji. Nie bedzie lucky looserow. Mysle ze zastosujemy rozstawienie tzn. przed rozegraniem kolejki o parach decydowac bedzie tabela/ Pierwsza runda bedzie rozegrana w pierwszy weekend wrzesnia wiec zaraz po dolaczeniu zawodnikow z eliminacji i 1 zagra z 32, 2 z 31, itd az do skutku.

Pozdrawiam


Baqu, niestety post z regulaminem jest zbyt dlugi by go edytowac, a nie chce zeby ktos mi zarzucil kombinowanie z regulaminem jesli skasowalbym stary i wstawil nowy kilka zmian jest, ze tak powiem w swiadomosci ogolnej \:\)

W podsumowaniu po kazdej kolejce jest wyraznie zaznaczone, ze mozna opuscic 9 kolejek, co w zalozeniu ze rozegranych bedzie 41 kolejek daje koniecznosc typowania w 32.

Jak bardzo bym sie nie staral to nie jestem profesjonalista w organizowaniu tego typu zabaw i zawsze jakies niedociagniecia pozostana dlatego prosze o wyrozumialosc \:\) Podobnie z terminarzem. Nie jest on zapisany oficjalnie ale jego robocza wersja znajduje sie w tym temacie kilka stron wczesniej i bedziemy sie go trzymac.

Pozdrawiam
Posted by: Dziabor

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 13/10/2008 18:57

dopiero teraz zauwazylem po privie kefira ze nie podalem typu w meczu Slowenia - Irlandia, oczywiscie chodzilo mi o wygrana Slowenii po kursie 2.30 w Bwin bylo jak patrzylem w betexplorerze.
co widac na zalaczonym screenie, po kliknieciu na detale mozna zoabaczyc ze kurs pochodzi z Bwin

Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 15/10/2008 00:19

Niestety ale to musi byc zakwalifikowane jako brak typu i zaliczone jako -100 \:\( Pomylki poprawione przed rozpoczeciem meczu sa zaliczane jako poprawne typy, niepoprawione jako nietrafione.

Pozdrawiam


PS: ja osobiscie tego nie zauwazylem choc ogladalem typy. Prawdopodobnie nie zauwazlybym takze robiac podsumowanie dlatego jesli ktorys z wspolgrajacych zauwazy taka sytuacje w przyszlosci to prosze o podanjie jej w temacie. Unikniemy poprawek i ewentualnych reklamacji.
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 15/10/2008 00:29

Tak przy okazji: to jesli ktos ma ochote to ja z najwieksza przyjemnoscia oddam prowadzenie konkursu. Smieszy mnie juz to forum i wkurza jednoczesnie, ze jestem tu moderatorem i jestem nagminnie wrzucany do tego samego worka z kilkoma osobami tylko dlatego, ze moj nick jest zielony. Zreszta BC to jedyny temat gdzie sie wciaz udzielam ( z marnym skutkiem). Dlatego zapraszam ochotnikow do przejecia paleczki.
Posted by: Baqu

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 15/10/2008 03:38

Originally Posted By: konstruktor1
Tak przy okazji: to jesli ktos ma ochote to ja z najwieksza przyjemnoscia oddam prowadzenie konkursu. Smieszy mnie juz to forum i wkurza jednoczesnie, ze jestem tu moderatorem i jestem nagminnie wrzucany do tego samego worka z kilkoma osobami tylko dlatego, ze moj nick jest zielony. Zreszta BC to jedyny temat gdzie sie wciaz udzielam ( z marnym skutkiem). Dlatego zapraszam ochotnikow do przejecia paleczki.


możesz zrezygnować z moderatorki i brać udział jako zwykły urzytkownik \:\) chociaż wtedy będą Cie zaliczać do jeszcze gorszego "worka"... , IMO nie ma się co denerwować, wykonujesz świetną robotę !
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 15/10/2008 05:41

Ale ja o niczym wiecej nie marze niz brac udzial jako zwykly uzytkownik \:\) Podac 5 typow, podsumowac je i miec swiety spokoj. Nie musiec myslec czy ktos podsumuje czy nie, czy ktos sie pomyli czy nie. Juz prawie 2 lata prowadze ten konkurs i sie powolutku ale caly czas wypalam. Nie sprawia mi to zadnej radosci i robie to z obowiazku, a to nie jest idealna sytuacja.

Jest tylu zawodnikow, wielu spedza sporo czasu na necie i forum wiec dlaczego nie chca sprobowac swoich sil jako prowadzacy? To zajmuje jakies 2, maks 3 godziny tygodniowo, nie ma nikogo chetnego zeby tyle czasu poswiecic i przejac paleczke?

Powolutku sam siebie zaczynam wku.rwiac bo jestem marudny, czasami mi sie wydaje, ze jestem niezastapiony A to go.wno prawda bo moze ktos nastepny zaczac prowadzic i robic to duzo, duzo lepiej. Ja autentycznie jestem przekonany, ze konkursowi wyszloby to tylko na dobre. Dlatego nie czaic sie panowie i zglaszac swoje kandydatury. Jestem przekonany, ze wielu z Was obserwujac moje poczynania myslalo, ze oni pewne rzeczy zrobili by inaczej, lepiej. Macie wiec szanse sie sprawdzic w warunkach bojowych.

Pozdrawiam
Posted by: jinx

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 15/10/2008 06:16


Głowa do góry, patrz w niebo a nie pod siebie.

Może masz rację - ktoś może poprowadzi ten konkurs lepiej od Ciebie, ale BC to chyba Twoje dziecko jeśli się nie mylę.
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 15/10/2008 06:37

Hehe... Powinienes pomyslec o karierze w polityce jinx \:\) Widze , ze czarna teczke z hakiem na kazdego trzymasz do dyspozycji ;\)

A tak na serio to wlasnie to co kiedys pisalem o BC jako moim dziecku to przyklad tego, ze mi sie troszke poprzestawialo w glowce na pewnym etapie i jak to sie mowi po proletariacku wyzej sralem niz dupe mialem. Troche jestem wkurzony ostatnimi wydarzeniami na forum i to tez ma wplyw na moja propozycje. W kazdym razie w chwili gdy pewne osoby zapominaja, ze to moderatorzy sa dla forum, a nie odwrotnie to pojawia sie problem. Ja na szczescie zdalem sobie ze swoich bledow sprawe i moge jedynie przeprosic jesli czasami zachowywalem sie jak ostatni cep.

Nie zmienia to faktu, ze jesli ktos chce sie pobawic w prowadzenie konkursu to droga otwarta i propozycja caly czas akutalna.
Posted by: Mindman

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 15/10/2008 14:44

Originally Posted By: konstruktor1
W kazdym razie w chwili gdy pewne osoby zapominaja, ze to moderatorzy sa dla forum, a nie odwrotnie to pojawia sie problem. Ja na szczescie zdalem sobie ze swoich bledow sprawe i moge jedynie przeprosic jesli czasami zachowywalem sie jak ostatni cep.





Jeżeli to coś zmieni (czytaj: poprawi Ci humor ;\) )to mogę ze swojej strony stwierdzić, że dla mnie jesteś jednym z nielicznych "zielonych", którzy naprawdę reprezentują na tym forum poziom właściwy dla moda.

I jeszcze jedno: to co Cię moim zdaniem pozytywnie wyróżnia (między innymi) to przede wszystkim świadomość własnej omylności, bo każdy z nas jest tylko człowiekiem, nawet mod o czym niektórzy zdają się czasem zapominać ...

Za tą umiejętność publicznego przyznania się do błędu i za wszystko co robisz w BC - szacunek \:\) Trzymaj tak dalej!
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 15/10/2008 15:47

Jest chwila czasu to pare moich uwag i w tym temacie.

KOnstruktor - nigdy nie zachowywałeś się jak cep. Nie traktuj tego jak wazeliny , ale jak zauważył MIndman jesteś naprawdę dobrym przykładem jak mogło by być pięknie gdyby wszyscy modzi reprezentowali ten sam poziom co TY. I nie masz jakichkolwiek powodów aby uważać , że ktokolwiek "wrzuca Cię do jednego wora".Tak nie jest. Mi osobiście Twoja kultura dyskusji wręcz imponuje.I nie jest to banał. Pamiętam pewne dyskusje na Niższe angielskie w ubiegłym roku. Ja takiego spokoju bym nie miał.

Ja uważam , że nie ma nic niestosownego w stwierdzeniu , że BC to "Twoje dziecko" \:\) Tak jest i ja akurat uważam , że ten konkurs bez Ciebie jako WODZA nie byłby już TYM konkursem...
Smutno się jednak robi jak piszesz , że nie masz z prowadzenia tego konkursu żadnej radości...Bo ja myślę , że znacznej części z nas uczestnictwo w nim dużo przyjemności i satysfakcji przynosi. A i porównania różnych "stylów" obstawiania , itp.

Apel do uczestników. Panowie nie zachowujcie się jak dzieci. REguły są jasne!!! Nie podasz typu - -100, spóżnione rozliczenie -500. Nie kombinujcie , nie wszczynajcie bezsensownych dyskusji. Wcale dostosować się do regulaminu nie jest trudno. Ot zrobić posta, sprawdzić go już po wysłaniu raz jeszcze , a w sobotę wieczór lub poniedziałek podsumować..KONIEC , KROPKA. A o ile tego nie zrobię to grzecznie przyjąć 1-00 lub -500.

Moja propozycja natomiast jest taka. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś inny poprowadził konkurs . Natomiast o ile będzie akceptacja ja mogę wziąć na siebie sprawdzenie prawidłowości podliczeń - sprawdzę czy zgadza się bilans za każdą kolejkę i ogólne podsumowanie każdego zawodnika. Ale tabelek i zestawień robił nie będę - bo informatyki nie miałem i jestem z tego kiepski. Natomiast po każdej kolejce dawałbym Ci zestawienie wyniku kolejki i ogólnego każdego zawodnika. Ale niekoniecznie ułożonych w kolejności. I niekoniecznie w formacie nadającym się od razu do wklejenia. Musiałbyś to pewnie ułożyć. Po prostu tez w tej chwili nie wiem jak do końca byłbym się z tym wyrabiał.

Natomiast TY ogłaszasz nadal i publikujesz co tydzień oficjalne wyniki.
Mogę także ewentualnie wziąć na siebie rolę policjanta zwracając uwagę uczestnikom na ewentualne błędne typy czy spóźnione rozliczenia. Zresztą apel do wszystkich - o ile zauważą coś takiego jeszcze przed terminem meczu - zwracać użytkownikowi uwagę. O ile wyjdzie to już po meczu lub nie zostanie poprawione zwracałbym normalnie na forum na to uwagę.
Oczywiście ostateczna decyzja należała by do Ciebie.

I może jeszcze jedna propozycja - nie brałem udziału w konkursie w ubiegłym roku. Była tam propozycja spotkania na jakimś meczu angielskich. Nie wiem czy to wypaliło. Jeśli tak to może by to powtórzyć.
Jesli nie to wreszcie zorganizować. Może to podniesie "morale zespołu".

A i o ile moje propozycje były by do zaakceptowania w rewanżu byłbym zobowiązany za większą aktywność w temacie Niższych angielskich.
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 15/10/2008 18:44

Dzieki za mile slowa Panowie ale naprawde moje intencje sa szczere i nie pisalem tego wczesniej zeby ktos napisal, ze jestem fajny i zeby mi sie poprawilo ego. Jesli nie znajdzie sie chetny do prowadzenia to naturalnie pociagne dalej ten wozek do konca sezonu ale juz teraz zaznaczam, ze na IV edycje BC bedziemy musieli znalezc nowego prowadzacego. Mamy 8 miesiecy wiec nie jest zle \:\)

Kefir tez ostatnio o tym myslalem apropo spotkania. Wtedy temat upadl smiercia naturalna ale moim zdaniem naprawde fajnie byloby sie spotkac. Jesli Anglia jest zbyt duzym problemm to moze gdzies w Polsce??? Niewatpliwie temat warty zainteresowania.

PS: Ja moge pare osob zaprosic na mecz Bray Wanderers \:D jakby ktos mial ochote na weekend w Irlandii.
Posted by: SOUDAL

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 16/10/2008 01:40



no i po malych wybojach temat wraca na tor ktorym powinien jechac juz do konca \:\)

ps. Irlandie to my juz mamy u siebie \:D , albo mamy miec, juz sam nie wiem co i jak w tym kraju ;\)

powaznie mowiac, spotkanie w koncu by sie przydalo, gorzej z terminami zapewne nie tylko u mnie, ale kto wie moze jednak uda sie nam spotkac kiedys
Posted by: Sabre

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 16/10/2008 03:11

Originally Posted By: konstruktor1
PS: Ja moge pare osob zaprosic na mecz Bray Wanderers \:D jakby ktos mial ochote na weekend w Irlandii.


A znasz jakieś miejsce noclegu godne polecena ;\) ?
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 16/10/2008 04:56

Tak 5 czy 6 osob to moge przenocowac u siebie na chacie przez weekend. Bedzie po studencku \:\) Temat do rozwiniecia na wiosne bo teraz to juz sezon prawie sie konczy.
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 16/10/2008 06:38

Co do spotkania - CHCIEć ZNACZY MÓC:)

Natomiast zupełnie inna sprawa to to , że :

- o ile padnie w chwili obecnej pytanie kto chce się spotkac - niezależnie czy w Polsce, Anglii czy Irlandii - to w chwili obecnej zgłosi akces od 15-25 osób.
-kiedy dojdzie do konkretów , do załatwiania biletów na samolot,itp.czyli do konkretnego umawiania terminu zostanie 5-7. I trzeba zaakceptować taki stan rzeczy. Ja akceptuję. Na mecz Bray chętnie się wybiorę...Na terminy jestem otwarty. Nie odpowiadam za zdarzenia losowe , ale co do zasady jak coś mówię to mówię \:\) Jeśli mój akces nie wywołuje większego sprzeciwu to zaklep mi miejsce na karimatę i śpiwór pod ścianą:) No i o ile w między czasie nie zarobię bana bo pewne coraz powszechniejsze zachowania na forum coraz bardziej mi przeszkadzają i czasami nie mogę się powstrzymac od komentarza - TO NADEJDZIE NASZ DZIEŃ
Posted by: Szewa

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 17/10/2008 03:09

Ja również wstępnie pisałbym się na jakieś spotkanie, ale właśnie wiosną, najlepiej późną wiosną (maj). Wszystko jedno gdzie, na bilet chyba będzie mnie stać \:D
Posted by: jinx

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 17/10/2008 03:40


Na mecz Bray to by się trzeba pośpieszyć, bo irlandzka kończy chyba 31 października.

Jestem jak najbardziej za, ale tak jak mówi Szewa - na wiosnę. Wtedy chyba Zielona Wyspa wygląda ładniej niż teraz, gdy za oknem deszcz.
Chyba w melancholię wpadam.
Posted by: SOUDAL

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 17/10/2008 03:43

Originally Posted By: jinx

Na mecz Bray to by się trzeba pośpieszyć, bo irlandzka kończy chyba 31 października.

Jestem jak najbardziej za, ale tak jak mówi Szewa - na wiosnę. Wtedy chyba Zielona Wyspa wygląda ładniej niż teraz, gdy za oknem deszcz.
Chyba w melancholię wpadam.


to przez ten ulewny deszcz pod koniec dnia w Bytomiu pewnie tak masz, bo chyba nie ze starosci ?!
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 26/10/2008 06:47

Panowie, ja sie dostosuje. Dla mnie moze byc Polska, moze byc Irlandia albo Anglia. To tyle w temacie, jesli bedzie chec to sie cos wydarzy.

Mam inny problem, ktory trzeba jak najszybciej rozstrzygnac.

Oto co mowi pkt 18 regulaminu:

18. Nagrody do ustalenia. ( Obecnie w puli jest: 200 zlotych od jinxa, 200 euro ode mnie, 300 od Eldorado oraz 300 zlotych od zawodnika, ktory pragnie pozostac anonimowy, a ktore zostana mi przeslane)


Chcialbym prosic o potwierdzenie Eldorado i jinxa. Anonimowego sponsora poprosze o kontakt na PW \:\) Ja potwierdzam moje 200 euro. [T]-error z tego co mowil ufunduje jakies drobnostki w Pucharze.

I nastepna kwestia po tym jak bedziemy juz 100% znali pule nagrod, jak je rozdzielic. Dostosuje sie do postanowien ogolu, jedyna prosba to taka aby moja czesc nagrody przypadla jednemu zawodnikowi bo bede wysylal ja przez Western Union ( wciaz tkwie w sredniowieczu i nie mam konta na necie)

Pozdrawiam i prosze o opinie.

Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 26/10/2008 06:56

Podtrzymuję, zwycięzca Pucharu BC dostanie nagrodę niespodziankę \:\)
Jeszcze nie wiem co, ale bankowo coś związane z angielską piłką.
Posted by: jinx

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 26/10/2008 18:31


Co do nagrody - potwierdzam, nie zwykłem cofać danego słowa, choć uściślając 50pln jest ode mnie, 150pln z ubiegłej edycji

To co poniżej proponowałbym przyszpilić jako terminarz. Trochę czasu minęło zanim to znalazłem, a szukałem tylko dlatego, bo zauważyłem, że we wtorek i środę gra cała angielska.

Czyli gramy middla??? Tak zrozumiałem z poniższego postu.

Originally Posted By: konstruktor1
Siedze wlasnie i przygladam sie terminarzowi. Jak juz wspominalem chcialbym abysmy zagrali 40 kolejek. Dla uczestnikow, ktorzy nie przygladali sie zeszlorocznym rozgrywkom chcialbym wyjasnic, ze wsrod zawodnikow sa dwie frakcje \:\) : premiershipowcow ( 99 % typow z Premier League) i coca-colowcow ( obstawiajacych glownie nizsze ligi) . Czasami ciezko bylo je obydwie pogodzic, teraz przygladajac sie terminarzowi zastanawiam sie co z tym fantem zrobic bo okazuje sie, ze coca-cola konczy rozgrywki juz 3 maja, natomiast Premiership gra potem jeszcze az 3 kolejki. Troche bedzie to faworyzowac premiershipowcow. Moja propozycja jest taka:

Startujemy 8-9 sierpien gra tylko coca-cola +1 dla coca-colowcow,
Nastepnie 3 kolejki w sierpniu graja wszyscy wiec jest OK.

Pierwszy weekend wrzesnia to mecze reprezentacji + League One i Two. Tu rozegralbym pierwsza runde Pucharu BC. Dojda zawodnicy, ktorzy wygrali eliminacje i dlatego moze lepiej bedzie rozegrac taka luzniejsza kolejke, dac czas na wprowadzenie, pouzupelniac tabele bonusow i tego typu sprawy.

Nastepnie mamy 4 kolejki gdzie graja wszyscy wiec znow jest OK

Potem drugi weekend pazdziernika i znow graja reprezentacje + L1 i L2. Tu szansa na rozegranie pelnej kolejki z plusem dla Coca-colowcow. Coca - cola - Premiership 2-0

W dniach 28-29 pazdziernika wszystkie ligi graja w srodku tygodnia wiec tu zagramy tez middla.



Wlasciwie przez caly listopad i grudzien nie bedzie problemu. Sa dwie pierwsze rundy Pucharu Anglii w tym samym czasie co Premiership ale tu kazdy bedzie mial meczow do wyboru, do koloru. Wyjatkowo nawet swiateczny program nie jest specjalnie obladowany wiec nie trzeba bedzie zawieszac kolejek, nawet jesli ktos bedzie wyjezdzal na swieta to nie bedzie musial opuscic wiecej niz 2 kolejek, a wiadomo, ze wg regulaminu mozna 8 wiec jest OK.

25 listopada graja Championship + L1 i L2, poza tym podejrzewam, ze to bedzie termin LM i Pucharu UEFA. Idealny termin aby 16 zawodnikow, ktorzy awansowali do 2 rundy Pucharu BC rozegralo 2 runde.

Cwiercfinaly BC proponuje rozegrac w pierwszy weekend stycznia co zbiegnie sie z 3 runda pucharu Anglii. Polfinaly Pucharu BC 4 pozostali w rywalizacji zawodnicy rozegraja w ostatni weekend stycznia kiedy odbedzie sie 4 runda Pucharu Anglii + niepelne kolejki L1 i L2.

Nastepnie gramy wszystkie kolejki weekendowe ( oprocz wsponianego ostatniego weekendu stycznia) + szczesliwie sie sklada, ze wszystkie 4 ligi graja middle w tym samym terminie czyli: 27 stycznia + 3 marca i tu rozegramy kolejne middle.

Potem juz do konca sezonu Coca - coli gramy kolejki weekendowe i mamy wybor wszystkich 4 lig.


I wreszcie dochodzimy do 3 ostatnich kolejek Premiership. Proponuje po zakonczeniu Coca - coli wziac maly oddech przed ostateczna rozgrywka o zwyciestwo i 9 maja rozegrac I oficjalny Final Pucharu BC.

Potem juz finisz i 2 ostatnie kolejki 17 i 24 maja. 2+ dla premiershipowcow. Coca-cola - Premiership 2-2

Zatem rozegralibysmy 41 kolejek. 37 kolejek kiedy graja wszystkie 4 ligi + 2 kolejki Premiership, kiedy zaledwie pare meczow w nizszych ligach ( baraze o awans) + 2 kolejki kiedy nie gra Premiership ale graja nizsze ligi ( 1 kolejka sezonu + drugi weekend pazdziernika)

Mysle, ze to bardzo zbalansowany terminarz, ktory nikogo nie bedzie faworyzowal.

46 kolejek w zeszlym sezonie to byla szalona dawka i pod koniec chyba wiele osob mialo juz troche dosc wiec w tym roku nie przedawkujemy \:\)

Pozdrawiam
Posted by: ELDORADO

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 28/10/2008 15:17

Oczywiście, potwierdzam moją nagrodę 300 zł \:\)

POZDRO
ELDO
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 28/10/2008 21:38

Dzieki panowie za deklaracje.Teraz skoro juz wiemy ile mamy do wydania prosze o propozycje podzialu nagrod. Ile miejsc, jakie stawki, itd, itp.
Posted by: Sabre

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 29/10/2008 05:46

Gdzie jest tabela z 11 kolejki ;\) ?
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 29/10/2008 05:58

Jak zrobisz to bedzie tam gdzie chcesz. Pisalem ze zrobie jutro
Posted by: Sabre

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 29/10/2008 06:00

Ale przeciez byla zrobiona..
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 29/10/2008 06:01

Za ostatni weekend nie byla bo do dzis mozna bylo podsumowywac.
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 05/11/2008 22:27


Wiadomosc od Jonathana Sarkosa zamieszczona w temacie o 12 kolejce:

Witam wszystkich i mam nadzieję, że nie zasmiecam.

Tak jak wspomniał w jednym z postów przed rozpoczeciem konkursu konstruktor, dostałem od admina bana, za napisanie o nim kilku cierpkich (choć moim zdaniem prawdziwych) słów w dziale To i owo. Na szczęście emocje mijają, Conradowi przeszło, a i mi również. Dzięki staraniom Llamy, czynionymi co prawda za moimi plecami, "kara" została ze mnie zdjęta - niestety bez możliwości pisania w "to i owo" :). Teraz juz pewnie za późno, ale mam nadzieję, że moja "dzika karta" z tego sezonu zostanie prolongowana na przyszłą edycję i będę znów mógł wziąć w konkursie udział.

Pozdrawiam wszystkich i życze pasjonującej rywalizacji !




Troche niezauwazona przeszla wiadomosc od Andrzeja. Bardzo sie ciesze, ze ponownie zawitales na forum \:\) W przyszlym roku mysle, ze ktokolwiek bedzie prowadzil BC to dzika karte bedziesz miec zapewniona.

Pozdrawiam
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/11/2008 00:58

Pytanko - Co z osobami , które nie kończą konkursu.. swego czasu była dyskusja w innym temacie aby karać takich z legka nieodpowiedzialnych uczestników zakazem udziału w konkursie w następnej edycji...I moim zdaniem pomysł był dobry..

Ale z tego co widzę to w GT amnestia...

A sprawa tym bardziej aktualna - bo np. Ci których juz nie ma zajęli 2 miejsca w konkursie na które było całkiem dużo chętnych..
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/11/2008 02:37

A tym to juz sie bedzie martwil nowy prowadzacy \:\)
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/11/2008 02:54

Nie pisz głupot...Ten konkurs bez Ciebie śmiem twierdzić , że upadnie w jeden sezon...

Myśl Konstruktywnie \:\)
Posted by: SOUDAL

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/11/2008 03:03

...niestety to moze byc prawda, wiec trzeba w tym sezonie wygrac \:D
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/11/2008 03:05

Prosze Cie Kefir. Przesympatyczny z Ciebie czlowiek ale masz sklonnosci do przesadzania \:\) Ciekawe ile osob pamieta, ze to DJ Sosna byl pierwszym prowadzacym Tabele Typerow? A konkurs zyje i ma sie swietnie. To ludzie, ktorzy graja sa najwazniejsi, a nie prowadzacy. Prowadzacy sam nic nie zrobi. Ja jestem szczery i 8 miesiecy przed tym nim to nastapi informuje, ze w przyszlym sezonie nie bede prowadzic British Clubu. Mysle, ze to fair podejscie i jest mnostwo czasu aby ewentualni chetni przemysleli sobie cala sprawe i przygotowali swoje koncepcje. \:\)
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/11/2008 03:36

Cóż , ja wierzę w potęgę słowa...w temacie Niższych angielskich na ten przykład jest odzew...:)i jakby cuś drgnęło w galotach:)
I mam nadzieję , że również tutaj jednak przez te 8 miesięcy wróci "młodzieńczy entuzjazm"...

I ja naprawdę nie przesadzam... ja po prostu trzeźwo patrzę na pewne sprawy...I baardzo mrocznie widzę przyszłość BC bez Ciebie...
Posted by: konstruktor1

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 11/11/2008 22:36

Panowie, poniewaz poprzednim razem temat rpzeszedl bez echa pytam ponownie. Jakie sa Wasze propozycje podzialu nagrod?

Do dyspozycji mamy:

200 euro ode mnie +100 od anonimowego sponsora ( dzis otrzymalem ta kaske) ;\) = 300 euro w mojej dyspozycji

300 zlotych od Eldorado

200 zlotych od jinxa


Jest tego troche dlatego chcialem posluchac Waszych propozycji. Jak juz wspominalem mi jest na reke jak najmniejsze rozdrabnianie mojej czesci nagrody. Czekam na opinie.

Pozdrawiam
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 11/11/2008 22:53

Od góry 1 do dołu 3 ... ;\)

3 miejsca premiowane kasą i tyle.
Posted by: jinx

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 12/11/2008 03:19


Ewentualnie żeby nie było tak dużej dysproporcji pomiędzy 1 a pozostałymi, równocześnie 2 i 3 miejsce różnica minimalna, to możnaby

1 miejsce - 300 euro
2 miejsce - 350 pln
3 miejsce - 150 pln
Posted by: grucha

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 22/11/2008 01:21

Originally Posted By: Kefir70
Co do spotkania - CHCIEć ZNACZY MÓC:)

Natomiast zupełnie inna sprawa to to , że :

- o ile padnie w chwili obecnej pytanie kto chce się spotkac - niezależnie czy w Polsce, Anglii czy Irlandii - to w chwili obecnej zgłosi akces od 15-25 osób.
-kiedy dojdzie do konkretów , do załatwiania biletów na samolot,itp.czyli do konkretnego umawiania terminu zostanie 5-7. I trzeba zaakceptować taki stan rzeczy. Ja akceptuję. Na mecz Bray chętnie się wybiorę...Na terminy jestem otwarty. Nie odpowiadam za zdarzenia losowe , ale co do zasady jak coś mówię to mówię \:\) Jeśli mój akces nie wywołuje większego sprzeciwu to zaklep mi miejsce na karimatę i śpiwór pod ścianą:) No i o ile w między czasie nie zarobię bana bo pewne coraz powszechniejsze zachowania na forum coraz bardziej mi przeszkadzają i czasami nie mogę się powstrzymac od komentarza - TO NADEJDZIE NASZ DZIEŃ


Ja pomyślałem sobie, że niezłym terminem byłby dwudziesty ósmy marca, a miejsce - Belfast. Jest jednak pewien szkopuł, który czyni mój pomysł problematycznym. Mianowicie, Windsor Park czyli stadion na którym rozegrany zostanie mecz Irlandia Północna - Polska liczy tylko 14 000 miejsc siedzących. Zakładając, że kibice drużyny przyjezdnej otrzymują 5% wejściówek, trudno przypuszczać, iż znajdziemy się w gronie tych siedmiuset szczęśliwców. Łatwiej będzie na pewno kupić bilety na sektory irlandzkie. Nie wiem jakie jest zainteresowanie meczami reprezentacji w tym bądź co bądź niewielkim kraju.
Konstruktor, mimo wszystko masz bliżej do północnoirlandzkich okolic, więc może jesteś w stanie zorientować się, czy łatwo tam nabyć bilety.
To taka moja luźna propozycja, bo czasu zostało jeszcze całkiem sporo. Proszę wypowiedzcie się, co o tym sądzicie.
Pozdrawiam.
Posted by: Sabre

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 27/11/2008 04:58

Co zrobić jesli zaspałem na puchar?

Moge podac 3 mecze i -200 czy juz odpadam?
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 27/11/2008 05:57

Originally Posted By: grucha
Originally Posted By: Kefir70
Co do spotkania - CHCIEć ZNACZY MÓC:)

Natomiast zupełnie inna sprawa to to , że :

- o ile padnie w chwili obecnej pytanie kto chce się spotkac - niezależnie czy w Polsce, Anglii czy Irlandii - to w chwili obecnej zgłosi akces od 15-25 osób.
-kiedy dojdzie do konkretów , do załatwiania biletów na samolot,itp.czyli do konkretnego umawiania terminu zostanie 5-7. I trzeba zaakceptować taki stan rzeczy. Ja akceptuję. Na mecz Bray chętnie się wybiorę...Na terminy jestem otwarty. Nie odpowiadam za zdarzenia losowe , ale co do zasady jak coś mówię to mówię \:\) Jeśli mój akces nie wywołuje większego sprzeciwu to zaklep mi miejsce na karimatę i śpiwór pod ścianą:) No i o ile w między czasie nie zarobię bana bo pewne coraz powszechniejsze zachowania na forum coraz bardziej mi przeszkadzają i czasami nie mogę się powstrzymac od komentarza - TO NADEJDZIE NASZ DZIEŃ


Ja pomyślałem sobie, że niezłym terminem byłby dwudziesty ósmy marca, a miejsce - Belfast. Jest jednak pewien szkopuł, który czyni mój pomysł problematycznym. Mianowicie, Windsor Park czyli stadion na którym rozegrany zostanie mecz Irlandia Północna - Polska liczy tylko 14 000 miejsc siedzących. Zakładając, że kibice drużyny przyjezdnej otrzymują 5% wejściówek, trudno przypuszczać, iż znajdziemy się w gronie tych siedmiuset szczęśliwców. Łatwiej będzie na pewno kupić bilety na sektory irlandzkie. Nie wiem jakie jest zainteresowanie meczami reprezentacji w tym bądź co bądź niewielkim kraju.
Konstruktor, mimo wszystko masz bliżej do północnoirlandzkich okolic, więc może jesteś w stanie zorientować się, czy łatwo tam nabyć bilety.
To taka moja luźna propozycja, bo czasu zostało jeszcze całkiem sporo. Proszę wypowiedzcie się, co o tym sądzicie.
Pozdrawiam.


Cóż , ja się dostosuję , choć nie ukrywam , że gdybym mógł wybierać to wybrałbym w następującej kolejności :

1.League One lub Two - np. Peterborough - zobaczyć na żywo McLeana i Mackail-Smitha..kto wie za kilka lat zostaną gwiazdami Chelsea lub MU a człowiek bedzie mógł powiedzieć - widziałem ich jak grali w League One ;\)

2. Bray Wonderers - którym jak rozumiem kibicuje KOnstruktora , który wie co , gdzie i jak i z kim

3.reprezentacja dla mnie to ostateczność..

Natomiast było by fajnie gdybyśmy od takich hipotetycznych rozważań zaczęli przechodzić do konkretów...oczywiście o ile jest taka wola
Posted by: SOUDAL

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 12/12/2008 05:34

T-error, pociagniesz BC do konca czy tylko te dwie zalegle kolejki podsumowales ?
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 12/12/2008 06:04

Wszystkiego nie dam rady na 100% sumować. Co którąś kolejkę mogę się podjąć.
Dobrze byłoby ustalić na daną kolejkę chętnego do podliczania.
Posted by: seba30

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 12/12/2008 06:12

jak coś to mogę pomóc w podsumowaniu paru kolejek \:\)
Posted by: SOUDAL

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 12/12/2008 06:37

no to mamy stalone seba30 od tej kolejki do 39, a t-error 40 i 41 i uda sie nam zakonczyc te edycje BC
Posted by: SOUDAL

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 12/12/2008 06:37

*ustalone
Posted by: seba30

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 12/12/2008 06:58

Originally Posted By: SOUDAL
no to mamy stalone seba30 od tej kolejki do 39, a t-error 40 i 41 i uda sie nam zakonczyc te edycje BC


może nie do 39 ale pare kolejek czemu nie
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 15/12/2008 03:32

Bieżącą kolejkę i następne aż do kolejki 4-5 stycznia nie będę w stanie rozliczyć. Jestem w tym tygodniu udupiony maksymalnie czasowo, a 22 wylatam do UK \:p Wracam 3 stycznia.
Proszę chętnych o jakąś mobilizację, czy też wcześniejsze ustalenia kto się zajmie poszczególnymi kolejkami.

pzdr
Posted by: seba30

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 16/12/2008 05:41

Originally Posted By: [T
-error]Bieżącą kolejkę i następne aż do kolejki 4-5 stycznia nie będę w stanie rozliczyć. Jestem w tym tygodniu udupiony maksymalnie czasowo, a 22 wylatam do UK \:p Wracam 3 stycznia.
Proszę chętnych o jakąś mobilizację, czy też wcześniejsze ustalenia kto się zajmie poszczególnymi kolejkami.

pzdr


tak jak pisałem wcześniej mogę zająć się rozliczeniem paru kolejek, więc aktualną i następne do powrotu [T]-errora biorę na siebie

jak ktoś chce się włączyć w rozliczenie to możemy się zamieniać co kolejkę lub dwie

pozdr \:\)
Posted by: SOUDAL

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 28/12/2008 02:44

przydala by sie decyzja czy gramy w niedziele osobna kolejke czy nie, troche pozno i nic nie wiadomo, potem moze sie okazzac ze beda mieli pretensje co niektorzy

ja uwazam ze nie ma sensu juz grac tej kolejki, za duzo osob nie zatypuje najprawdopodobniej
Posted by: Ludwiczek

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 28/12/2008 03:41

Ja nie gralem z powodu wyjazdu , wiec jak bedzie jedna kolejka to mi tam bedzie nieco obojetne.

Wkoncu ile mozna kolejek opuszczaja organizatorzy ???
Posted by: seba30

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 28/12/2008 04:31

Originally Posted By: SOUDAL
przydala by sie decyzja czy gramy w niedziele osobna kolejke czy nie, troche pozno i nic nie wiadomo, potem moze sie okazzac ze beda mieli pretensje co niektorzy

ja uwazam ze nie ma sensu juz grac tej kolejki, za duzo osob nie zatypuje najprawdopodobniej


jak na razie w 21 kolejce zatypowało tylko 15 z 26 graczy, więc naprawdę nie widzę sensu na siłę rozgrywać jutrzejszej kolejki jako osobnej,
przynajmniej Ci co jeszcze nie typowali będą mieli jutro z czego wybrać i jeszcze dołączyć z typami do bieżącej kolejki
Posted by: antyfutbol

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 28/12/2008 04:58

Wg mnie powinna byc mozliwosc wyboru i ta kolejka proponuje dla chetnych kto chce to gra,a kto nie, to nie gra bez zadnych konsekwencji
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 28/12/2008 19:26

Z tego co pamietam, mialy byc dwie kolejki smile
Posted by: Piecia

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 28/12/2008 19:33

brak głównego wodzireja i wszystko jakoś zbacza z właściwego toru
Posted by: jinx

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 18/01/2009 06:48


To co poniżej, to słowa konstruktora, gdy ustalał terminarz

Cytat:
Cwiercfinaly BC proponuje rozegrac w pierwszy weekend stycznia co zbiegnie sie z 3 runda pucharu Anglii. Polfinaly Pucharu BC 4 pozostali w rywalizacji zawodnicy rozegraja w ostatni weekend stycznia kiedy odbedzie sie 4 runda Pucharu Anglii + niepelne kolejki L1 i L2.


Rozumiem przez to, że za tydzień gramy półfinał pucharu ???
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 18/01/2009 06:55

Nom smile

Ja bym dodatkowo zaproponował, wybiegając leTko w czasie, by finału Pucharu BC rozegrać nie w maju, tylko w możliwe najbliższym terminie ... do ustalenia z finalistami.

Mam nadzieję, że nie będzie z tym większych problemów; szczerze powiem, że mi tak wygodniej wink
Posted by: rafael86

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 02/03/2009 06:17

Wszystkie ligi graja w srodku tygodnia, myśle że wypadało by zagrać tu middla (jest wiecej meczy niż w weekend gdzie gra np FA Cup zamiast Premiership) - a założenie było takie by grać zawsze wtedy gdy grają wszystkie ligi

Myśle że powinna tu zapaść szybka decyzja [T]-errora albo seba30 i już teraz założony temat żeby każdy był świadomy że jest kolejka smile
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 02/03/2009 06:41

3-4 marca zostanie rozegrany Finał Pucharu British Club pomiędzy Eldorado a Ezquerro smile

Kolejka ligowa w weekend
Posted by: Dziabor

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 21/03/2009 18:40

z braku czasu musze "zawiesic" swoje typowanie, wiem ze prowadzi to do tego ze uzbieram 9 nietypowanych kolejek i moj udzial zakonczy sie, wiec sam chce zrezygnowac!! pozdrawiam prowadzacych i uczestnikow i zycze udanej zabawy
Posted by: Dziabor

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 26/03/2009 18:50

seba30 dopisz mnie do tych co zrezygnowali z konkursu a nie zostali zdyskwalifikowani smile pzdr
Posted by: jinx

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 04/05/2009 04:27


Panowie, podział nagród ustalony? Bo chciałbym do końca tygodnia mieć to z głowy, bowiem jak do tej pory nie wiem komu i ile. Były rozbieżności, czy moja nagroda miała iść za 3 miejsce, czy za typy długoterminowe i czy w całości na jedną z nagród, czy rozdzielona.
Posted by: mopsiq

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 05/05/2009 02:15

09-05-08 20:45 Preston North End - Sheffield United HT/FT - X/1 - 5.50
2009-05-09 18:15 Burnley - Reading - HT/FT - X/1 - 5,50
2009-05-09 16:00 Hull City - Stoke City - X - 3,20
2009-05-09 16:00 Fulham FC - Aston Villa - 1 - 2,50
2009-05-09 18:30 West Ham United - Liverpool FC - 1 - 5,25

BWIN

podaje typy na 40 kolejke jade na GP hiszpani i mnie nie bedze pozdarwiam
Posted by: SOUDAL

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 05/05/2009 03:26

Originally Posted By: jinx

Panowie, podział nagród ustalony? Bo chciałbym do końca tygodnia mieć to z głowy, bowiem jak do tej pory nie wiem komu i ile. Były rozbieżności, czy moja nagroda miała iść za 3 miejsce, czy za typy długoterminowe i czy w całości na jedną z nagród, czy rozdzielona.


kontakt z konstruktorem moze by rozwiazal ten dylemat ?! w koncu to on ustalal regulamin i ciagnal te zabawe przez dlugi czas
Posted by: SOUDAL

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 05/05/2009 03:27

ps. mi najbardziej sie podobala propozycja Terror'a grin
Posted by: jinx

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 05/05/2009 04:22


Nie wiem, czy konstruktor ma chęć i ochotę tu zaglądać wink
Posted by: SOUDAL

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 05/05/2009 04:27

Ja nawet jestem pewien ze nie zabardzo ma ochote tu zagladac, ale w tak waznej sprawie moze zrobi wyjatek wink
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 05/05/2009 04:40

Może być tak jak jinx pisał, może być moja wersja ... z tym, że ja nie lubię dzielić nie swojego, więc przychylam się do wersji jinxa


pzdr
Posted by: SOUDAL

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 05/05/2009 04:47

Originally Posted By: [T
-error]Może być tak jak jinx pisał, może być moja wersja ... z tym, że ja nie lubię dzielić nie swojego, więc przychylam się do wersji jinxa


pzdr


doloz tysiaka od siebie i bedziesz mogl dzielic wink grin
Posted by: SOUDAL

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 05/05/2009 05:45

Originally Posted By: konstruktor1
Panowie, poniewaz poprzednim razem temat rpzeszedl bez echa pytam ponownie. Jakie sa Wasze propozycje podzialu nagrod?

Do dyspozycji mamy:

200 euro ode mnie +100 od anonimowego sponsora ( dzis otrzymalem ta kaske) wink = 300 euro w mojej dyspozycji

300 zlotych od Eldorado

200 zlotych od jinxa


Jest tego troche dlatego chcialem posluchac Waszych propozycji. Jak juz wspominalem mi jest na reke jak najmniejsze rozdrabnianie mojej czesci nagrody. Czekam na opinie.

Pozdrawiam


oki, z tego co udalo mi sie ustalic sprawa na dzien dzisiejszy wyglada tak ze konstruktor wycofal sie calkowicie z aktywnosci na tym forum i co za tym idzie nie bedzie sie tu wypowiadal, dodatkowo podal info, ze wycofuje sie z wyplaty proponowanej przez siebie kwoty w tym konkursie (anonimowy sponsor rowniez).Tak wiec jesli Eldorado i jinx potrzymuja chec sponsoringu do to dyspozycji jest 500 zł
Posted by: jinx

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 05/05/2009 06:39


Hmm, to już sam nie wiem. Pierwotnie moja pula miała iść na 3 miejsce. Kwestia była jeszcze do ustalenia czy 150 zeta za 3 miejsce (wtedy dorzuciłbym 50 pln do drugiego), czy całe 200.

A dobrze by było rozstrzygnąć ten problem jak najszybciej, bo mi zakład pracy pada i za 2 tygodnie mogę nie być w stanie wypłacić duch
Posted by: mopsiq

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 05/05/2009 12:51

2009-05-08 20:45 Preston North End - Sheffield United HT/FT - X/1 - 5.50
2009-05-09 18:15 Burnley - Reading - HT/FT - X/1 - 5,50
2009-05-09 16:00 Hull City - Stoke City - X - 3,20
2009-05-09 16:00 Fulham FC - Aston Villa - 1 - 2,50
2009-05-09 18:30 West Ham United - Liverpool FC - 1 - 5,25

Bwin

podaje typy na 40 kolejke jade na GP hiszpani i mnie nie bedze pozdarwiam
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 05/05/2009 13:03

Originally Posted By: SOUDAL
Originally Posted By: konstruktor1
Panowie, poniewaz poprzednim razem temat rpzeszedl bez echa pytam ponownie. Jakie sa Wasze propozycje podzialu nagrod?

Do dyspozycji mamy:

200 euro ode mnie +100 od anonimowego sponsora ( dzis otrzymalem ta kaske) wink = 300 euro w mojej dyspozycji

300 zlotych od Eldorado

200 zlotych od jinxa


Jest tego troche dlatego chcialem posluchac Waszych propozycji. Jak juz wspominalem mi jest na reke jak najmniejsze rozdrabnianie mojej czesci nagrody. Czekam na opinie.

Pozdrawiam


oki, z tego co udalo mi sie ustalic sprawa na dzien dzisiejszy wyglada tak ze konstruktor wycofal sie calkowicie z aktywnosci na tym forum i co za tym idzie nie bedzie sie tu wypowiadal, dodatkowo podal info, ze wycofuje sie z wyplaty proponowanej przez siebie kwoty w tym konkursie (anonimowy sponsor rowniez).Tak wiec jesli Eldorado i jinx potrzymuja chec sponsoringu do to dyspozycji jest 500 zł



No to jestem w lekkim szoku, bo w marcu podtrzymywał kwestię nagród smirk
No ale cóż ... przymusu tu nie było żadnego, tylko słowo.

pzdr)
Posted by: SOUDAL

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 02:15

Tez sie nie ucieszylem tym bardziej ze mam realne szanse na zwyciestwo, o dziwo :D, no ale widocznie mecz.pl "dalo popalic" bardzo konstruktorowi bo nie chce miec nic wspolnego z tym forum, kompletnie nic. Panowie ustalcie cos jak najszybciej jesli to mozliwe.Moze Eldorado rowniez sie wypowie.?!
Posted by: SOUDAL

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 02:16

Originally Posted By: jinx


A dobrze by było rozstrzygnąć ten problem jak najszybciej, bo mi zakład pracy pada i za 2 tygodnie mogę nie być w stanie wypłacić duch


buki zamykaja laugh
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 02:35

OK. Padły jak myślę trochę niepotrzebne T-error słowa dla tego będzie krótki komentarz.

Pisze przede wszystkim w swoim imieniu , a w domyśle także po części choćby w imieniu Konstruktora , który pisać już tutaj w żadnej formie i temacie nie będzie...Tak , że spróbuję za nas dwóch...

Konstruktor i ja ( ten anonimowy) ufundowaliśmy nagrody...
Ja zrobiłem to dlatego ,że traktowałem mecz.pl jako jakąś tam cząstkę mojej aktywności życiowej, realizowałem się tutaj w jednej z moich pasji, utożsamiałem się w części z tym forum..
To było w momencie kiedy funkcjonowaliśmy sobie w dziale Brytyjskim, kiedy każdego tygodnia były analizy,dyskusja i staraliśmy się żeby ten dział był "perłą w koronie forum"..I jak sądzę -sądziłem był...

Potem nieopatrznie pozwoliłem sobie odwiedzić działy inne , TiO , POlitykę i nadziałem się na całe bagno tego forum...A i z tego co miałem okazję zaobserwować Konstruktorowi - nawet jako modowi od różnych pitekantropów się obrywało...

W końcu przyszło na tyle duże rozżalenie poziomem dyskusji, poziomem merytorycznym mecz.pl , oraz faktem , że włodarze forum kompletnie na to nie reagują , że postanowiliśmy zaprzestać tu działalności i robić to tam gdzie można będzie wymieniać poglądy w normalnej , życzliwej atmosferze...i to ku dużej własnej satysfakcji z wieloma innymi naprawdę fajnymi chłopakami robimy...
I na wówczas była decyzja , że zadeklarowane nagrody zostawiamy i wypłacimy....

W międzyczasie kiedy parę razy pozwoliłem sobie tu i ówdzie zabrać głos na forum miałem się okazję przekonać , że chociaż niektórym kolorki zmieniono - to dalej jest po staremu...czyli pewni ludzie nadal bezkarnie mogą uwłaczać , obrażać , itp...I są całkowicie bezkarni, chociaż inni za coś takiego z forum dawno zostaliby wyrzuceni....Przy okazji mogłem usłyszeć/przeczytać jakim to śmiesznym byłem userem , jakim to jestem czyimś tam przydupasem itp....Cóż , nie mam wrażliwości Ani z Zielonego Wzgórza - ale nie są to bynajmniej miłe uwagi jeśli padają w stosunku do kogoś kto kosztem własnego czasu, całkowicie bezinteresownie parę lat dzielił się swoją wiedzą...być może z całkiem wymierną korzyścią dla innych...I ku wymiernym korzyściom włodarzy tego forum.

To wk..wia.

I po czymś takim zadaliśmy sobie pytanie w imię czego mamy nadal działać w interesie mecz.pl i z prywatnych pieniędzy sponsorowac nagrody na tym forum?????Bo niezależnie od wszystkiego - to jest w interesie tego forum...Wiemy , że ostatecznie ktoś indywidualny te nagrody otrzymałby , ale nie zmienia to sytuacji , że i tak byłoby to działanie wspierające to forum.

Dlaczego mam to robić w miejscu gdzie za akceptacją modów i admina jestem ( jesteśmy) opluwani????? Nie jestem masochistą i uznałem , że moja ( nasza)akceptacja dla sytuacji kiedy ktoś mnie opluwa , a ja daje mu kasę na nagrody , które w jakimś tam nawet malutkim stopniu wzmacniają pozycję/prestiż jego forum - byłaby chora.

Jest mi żal , że osoby które ostatecznie wygrają rywalizację co najmniej części nagród nie otrzymają..Ale uważam , że podjęliśmy słuszną decyzję. I napisze tak - jestem zadowolony , że ją podjąłem , choć mam świadomość , że ktoś sobie pomyśli , a ktoś inny napisze , że Kefir i KOnstruktor są tacy i tacy....Trudno....

To są jedyne motywy tej decyzji.
Posted by: SOUDAL

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 02:40

thx Kefir70 za tego posta, teraz juz jest chyba jasne wszystko
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 03:23

Wiesz Kefir ...
Nie powinienem odpowiadać tak sądzę, ale mam taki chu*wy charakter, że te swoje trzy grosze muszę chyba dodać.
Po pierwsze, żeby było jasne zachowaliście się BARDZO nie fair w stosunku do uczestników British Clubu.
Dlaczego? Otóż dlatego, że typują tu tak jak wy pasjonaci angielskiej kopanej, być może w mniejszym stopniu aktywni w odpowiednich działach, ale chyba nie to było warunkiem uczestnictwa i "odbioru" nagrody.
Ktoś może rzucić, a co mnie obchodzi To i Owo i wasza/ich zafajdana polityka?
To, że z Conradem nie da rady dyskutować w tym temacie to wie każdy na zachód od Moskwy, wy nie wiedzieliście? Wiedzieliście aż nadto i dużo wcześniej niż start obecnej edycji BC.
To, że pewnemu userowi co mu zdjęto kolorek, czy też sam poprosił o to, wolno to i tamto i na lewo i prawo obraża innych userów tego forum, nie wiedzieliście? Wiedzieliście dużo wcześniej. Szczerze powiedziawszy mnie też to niesamowicie irytuje, ale nie pcham paluchów między drzwi i nie kopie się z koniem. Rzadko bywa tak różowo jak byśmy chcieli, czy to w świecie rzeczywistym czy wirtualnym.
Fakt, BC jest częścią tego forum i nie da się tego ukryć, ale w chwili podjęcia decyzji o przekazaniu pewnych kwot na to przedsięwzięcie podjęliście to nie dla Conrada tylko dla właśnie dla tych kilkunastu angielskich zapaleńców, którzy w większości być może mają w poważaniu to i owo, politykę i tego czy tamtego usera z którym wam jest nie po drodze.
Sytuacje przyrównałbym do zaprzestania płacenia na dziecko, bo mnie teść wkrwia i jego szwagier heh! Dlatego mimo, że to moje dziecko i jestem z nim związany, to nie zapłacę laugh
Przyznam, że jest mi ogromnie przykro, że takie decyzje zapadły, wydawałoby się decyzje ludzi dorosłych i poważnych, no ale cóż, można poobrażać się za politykę, można wystawić do wiatru wiarę która przez kilka miesięcy wierzyła w ... eh

Powtórzę się, mieliście pełną świadomość tego co i jak się dzieje na forum, jakie są koneksje, układy, komu i co wolno.

Ah i odnośnie pierwszego zdania w poście Kefira, czy moje słowa padły niepotrzebnie? Uważam, że wręcz przeciwnie, padły potrzebnie i koniecznie, bo kilku z nas [BC] może czuć się wręcz oszukanymi, a być może nie mają śmiałości by to publicznie napisać.

Odnośnie tej sytuacji, to jest ostatni post w tym zakresie. Obojętnie co i kto na ten temat napisze, ja wyraziłem swoją opinię i jej nie zmienię.
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 03:33

Dodam tylko, że w sprawie nagród rozmawiałem z konstruktorem 10 marca, od tego czasu na forum Kefir miał "zatarg" z amkwishem w jego temacie "Amkiwish system" (wszystkie posty z jednego dnia 17.04 !) , gdzie wg mnie była to klasyczna prowokacja, mająca na celu .... no ta, ale to ja sobie wymyślam smile

Resztę dopiszcie sobie sami
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 03:43

Dzieci T-error zostaw proszę Cię w spokoju....Przykład delikatnie mówiąc nie jest najbardziej trafny..

I KOnstruktor i ja cenimy swoje słowo.. i poczucie odpowiedzialności za słowo , jak i poczucie lojalności nie są nam obce..ale są granice lojalności..Tutaj zostały one przekroczone...I napiszę Ci tak - najłatwiej byłoby zostawić tak jak jest...I taka była nasza pierwotna decyzja...wypłacić pomimo wszystko i mam problem z głowy.

Tyle , że byłoby to nie w porządku wobec samych siebie....Tak jak napisałem - masochistą nie jestem..

I k..wa nie pisz mi o wystawieniu do wiatru i itp...My wiemy co to jest poczucie honoru....nie trzeba nas tego uczyć - a jak tak już chcesz kogoś tu tego uczyć - dobrze wiesz , że jest tu wielu dla których jest to całkowicie abstrakcyjne pojęcie...
Dla mnie honor to także szacunek dla samego siebie, tego co robię...i czułbym niesmak do siebie , że pomimo tego , że ktoś pluł mi w twarz ja sponsoruje mu konkurs..

T-error - a kurna gdzie byłeś jak Hiszpan i jemu podobni robił osobiste wycieczki ..pod adresem innych , KOnstruktora , moim....co zrobiłeś żeby zmieniło się podejście włodarzy do userów , którym zależało żeby było tu normalnie...

Ja wiem , że w stosunku do osób , które wygrają ten konkurs w pewnym stopniu będę zobowiązany...i nie spłacę tego zobowiązania w pieniądzu...Ale postaram się o ile będzie taka okazja aby zrekompensować to.Może będzie kiedyś okazja pomóc w innej formie.
Posted by: ELDORADO

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 03:45

Witam smile
Ja oczywiście ze swej strony dotrzymam danego słowa i wypłacę 300 zł nagrody
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 03:46

Originally Posted By: [T
-error]Dodam tylko, że w sprawie nagród rozmawiałem z konstruktorem 10 marca, od tego czasu na forum Kefir miał "zatarg" z amkwishem w jego temacie "Amkiwish system" (wszystkie posty z jednego dnia 17.04 !) , gdzie wg mnie była to klasyczna prowokacja, mająca na celu .... no ta, ale to ja sobie wymyślam smile

Resztę dopiszcie sobie sami


Dokończ - jak zaczęłeś - co miało na celu ??????? Miało na celu to , że wkurzałó mnie , że w stosunku do DJ który tylko wyraził swoją opinię Pan i jego pretorianie zaczęli stosować metody niczym z UB-eckich prowokacji - co on z tego ma , kto za tym stoi , itp..
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 03:48

No nie mogę smile
Kefir proszę, nie ośmieszaj się już, starczy tej kompromitacji.
Za przykład podam Ci tylko twista, jtóry już kilka lat za darmochę tyra w PLK, robiąc livescory, tabele, komputery srery i inne bajery, mimo że mu z amkwishem też nie do tanga ...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Przyrzeczenie_publiczne

Wiem, wiem, ja to sobie mogę bo pewnie uważasz że mnie nie dotyczy, ale stając na miejscu chociażby SOUDALA ... teraz nie wiząłbym złamanego grosza. To jest honor, a to co zrobiliście to delikatnie mówiąc ... kompromitacja.
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 03:54

T-error ....pewne rzeczy są zaraźliwe..nie tylko świńska grypa....Nie użyłem w stosunku do Ciebie żadnego epitetu, nic co by Ci uwłaczało....

Cóż - uczysz się jak widzę - "nie ośmieszaj się, starczy tej kompromitacji".Przyjmujesz nawyki zamku Nottingham - tutaj fakt jak się w dyskusji nie bluzgnie rozmówcy - to jakoś tak nijak , nie..

KIm TY jesteś , że sugerujesz Konstruktorowi i mi niehonorowe postępowanie ???
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 03:58

I przede wszystkim gdzie byłeś jak wszelkie granice przyzwoitości przekraczali niektórzy zieloni..??? I teraz mnie będziesz uczyć co jest honorowe a co nie...

Nieładnie T-error
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 04:00

I ponownie zapytam - czemu niby Twoim zdaniem miała służyć moja wypowiedź w systemie Amka - jaka była w tym przewrotna myśl?????
Posted by: Mindman

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 04:03

Originally Posted By: [T
-error] To jest honor, a to co zrobiliście to delikatnie mówiąc ... kompromitacja.



Może nie powinienem się wcinać w dyskusję, ale na meczu to nie powinno dziwić - w końcu dzieją się tu znacznie "ciekawsze" rzeczy, więc dorzucę swoje 3 grosze i kij co ktoś sobie pomyśli.

[T]-error tylko nie pisz o braku honoru Kefira i konstruktora! To o czym piszesz jest właśnie częściowo prawdą - wszyscy wiedzą jak jest na mecz.pl i co robią?

NIC. Wielkie g...

Być może z konformizmu, być może z czystego lenistwa i typowego polskiego: " a pier... mnie to", nieważne - nikt nic z tym nie robi, nie robił, poza między innymi w/w dwójką ...

Nie pisz więc proszę o braku honoru Kefira i konstruktora, tudzież o ich kompromitacji, bo to nie oni powinni się kompromitują ...
Posted by: Mindman

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 04:05

* bo to nie oni się kompromitują ...

tak powinno być
Posted by: forty

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 04:08

fajna dyskusja,mogę pokibicować?
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 04:13

Originally Posted By: [T
-error]No nie mogę smile
Kefir proszę, nie ośmieszaj się już, starczy tej kompromitacji.
Za przykład podam Ci tylko twista, jtóry już kilka lat za darmochę tyra w PLK, robiąc livescory, tabele, komputery srery i inne bajery, mimo że mu z amkwishem też nie do tanga ...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Przyrzeczenie_publiczne

Wiem, wiem, ja to sobie mogę bo pewnie uważasz że mnie nie dotyczy, ale stając na miejscu chociażby SOUDALA ... teraz nie wiząłbym złamanego grosza. To jest honor, a to co zrobiliście to delikatnie mówiąc ... kompromitacja.



A co do przykładu ja podam Ci lepszy - Jonathan Sarkos. Conrad go zbanował a on nagrody wydał.
I co ?? I nic - taką podjął decyzję...nie twierdzę , że jest /była ona lepsza czy gorsza/bardziej czy mniej honorowa od tej jaką my podjęliśmy. Po prostu tak zadecydował.

A my świadomi , że po części taka będzie reakcja podjeliśmy inną - żeby być w zgodzie z sobą. I nie chodziło tu o pieniądze - ale o zasady.
Posted by: ELDORADO

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 04:23

Ale zasada jest jedna , jak coś sie obiecuję to się dotrzymuje...i nie ze zo to ze siamto
Tu pełna zgoda z T-errom , a wasza postawa moze zniechęcić wielu ludzi do brania udziału w następnej edycji BC , bo coz mi po takim konkursie kiedy organizatorzy nie dotrzymują obietnicy wypłacania nagród dla zwyciezców , słusznie mogą sobie tak oni pomyśleć , ale łaski bzy , poradzimy sobie bez Was , prawda Adam smile
Posted by: SOUDAL

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 04:28

Originally Posted By: [T
-error]No nie mogę smile
Kefir proszę, nie ośmieszaj się już, starczy tej kompromitacji.
Za przykład podam Ci tylko twista, jtóry już kilka lat za darmochę tyra w PLK, robiąc livescory, tabele, komputery srery i inne bajery, mimo że mu z amkwishem też nie do tanga ...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Przyrzeczenie_publiczne

Wiem, wiem, ja to sobie mogę bo pewnie uważasz że mnie nie dotyczy, ale stając na miejscu chociażby SOUDALA ... teraz nie wiząłbym złamanego grosza. To jest honor, a to co zrobiliście to delikatnie mówiąc ... kompromitacja.



tez mam nadzieje ze utrzymam pierwsza pozycje grin
Posted by: Mindman

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 04:34

Originally Posted By: ELDORADO
ale łaski bzy , poradzimy sobie bez Was , prawda Adam smile



laugh

I to jest właśnie kwintesencja meczu - zaakceptuj panujący kierat, nie podoba Ci się, to wyp...ad.

Jedna czy dwie osoby - masz rację nie wpłyną na kształt całego forum (choć patrząc na to co robił @Kefir z ekipą w niższych angielskich ..., to forum nie miało takiego tematu i podejrzewam, że długo mieć nie będzie) ale 20, 30 osób udzielających się, piszących?

A to, że ktoś się zniechęci do brania udziału w BC - jako, że jest to integralna część mecz.pl - niewielka szkoda, o ile w ogóle można tu mówić o szkodzie.
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 04:35

Widzę widzę jak dział Brytyjski bez KOnstruktora "kwitnie"..

A co do nagrody - lojalność ma swoje granice.

Ale także Ciebie Eldo jakoś nie pamiętam żebyś żarliwie walczył z przejawami chamstwa na tym forum..Teraz się wypowiadasz o "dotrzymywaniu słowa" ... a gdzie byłeś jak userzy byli banowani, obrażani przez zielonych i ich pretorianów?????? Jak mają się te górnolotne pouczenia mnie i KOnstruktora do umizgiwania się do Amkwisha , którego poziom uważam , że nie podlega dyskusji...Który nie potrafi odbyć dyskusji bez epitetów , bluzgów , itp.
Który o czym pisało wielu userów najpierw prowokował ostre dyskusje a potem jeszcze jako admin banował userów..

Eldo...plisss ..... skoro milczałeś wtedy...to tym bardziej chyba nie powinieneś robić za "autorytet moralny" teraz

Skoro ja tu rozdaje nagrody w tym konkursie w którym notabene jestem założycielem nie umniejszając oczywiscie roboty konstruktora i w odróżnieniu od Ciebie dotrzymuje słowa , to chyba mam prawo sie tu wypowiedzieć smile
wiec kontynuuje co ma piernik do wiatraka , Twoja kłotnia z Amkiem, Conradem etc do wywiązania się z Twojego publicznego zobowiązania sie do ufundowania nagrody dla zwycięzcy w konkursie BC.
I nie pisz mi o moralnosci prosze , bo dla Ciebie to obce pojęcie w świetle tego co wyzej
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 04:58

Nie edytuj Eldo nie edytuj....

Co ma - ano ma - o czym było powyżej.

I nie widzę powodu czemu nie mam pisać o moralności - Nigdy nikogo na tym forum nie obraziłem epitetem.
Kiedy widziałem przejawy coraz częstszego chamstwa i nieładnego zachowania - interweniowałem.
Nawet wtedy jeśli w dyskusji przesadzał Conrad. Z którym - to tylko przy okazji nie mam żadnego konfliktu.

I z tego co pamiętasz nie pozostawiłem bez echa także przypadku kiedy Tobie dostało się od Biszopa. Zresztą z perspektywy czasu uznałem , że niepotrzebnie ( ale nie teraz bo napisałes co napisałeś - wcześniej). Z Biszopem zresztą wszystko sobie wyjaśniliśmy.

I teraz ja i Konstruktor - jesteśmy nie honorowi i nie mammy prawa mówić o moralności - bo będąc opluwani zdecydowaliśmy się cofnąć nasze nagrody bo nie zamierzamy w jakiejkolwiek formie sponsorować mecz.pl - którego BC jest częścią

a Ty , T-error - którzy siedzieliście cicho kiedy bluzgano, banowano userów - bo narazili się Panom i ich ludziom - macie...

Tak Eldo - to faktycznie jest obowiązująca filozofia tego forum
ale rozumiem , że TY MASZ PRAWO.
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 05:01

I dlatego właśnie teraz to forum wygląda jak wygląda
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 05:04

Kefir, ja naprawdę proszę, nie ciągnij dalej bo wchodzisz w coraz to większe bagno ...
Ubliżam tu komuś? No sory- określiłem tylko zwyczajowo, tego typu zachowanie, które to tu uskuteczniasz/cie
Chciałem zwrócić tylko uwagę na niehonorowe postępowanie Was wobec uczestników BC.
Pytasz kim jestem? Jestem zerem. A wiesz kto to napisał? Amkwish. I gdzie wtedy byłeś? No? Z konstruktorem, gdzie?
Rozumiesz? Użytkownik XXX może w ogóle nie być zainteresowany amkwishem, polityką, czy jakimiś waszymi sporami, kłótniami i czym tam jeszcze ... ale skoro powiedziało się A trzeba powiedzieć B.
Sam podałeś bardzo dobry przykład- Jonathana Sarkosa, który mimo że dostał niesłusznego bana, w polityce, przyrzeczone nagrody przekazał. Cóż więcej dodać?

Mindman- i co, z powodu jednego amkwisha mam się pociąć? zwolnić z pracy? co jeszcze, czego żądasz? smile

Wiem jak jest, ale mądrzejszy ustępuje, jeśli nie znacie tej zasady to szczerze polecam. Trzeba wiedzieć kiedy w aferce odpuścić, no ale TO TRZEBA WIEDZIEĆ, a nie dawać się wmanipulowywać jak małe dzieci, trochę socjotechniki i was wszystkich by wykończyli- taka prawda.
Posted by: ELDORADO

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 05:06

Originally Posted By: Kefir70
Nie edytuj Eldo nie edytuj....

Co ma - ano ma - o czym było powyżej.

I nie widzę powodu czemu nie mam pisać o moralności - Nigdy nikogo na tym forum nie obraziłem epitetem.
Kiedy widziałem przejawy coraz częstszego chamstwa i nieładnego zachowania - interweniowałem.
Nawet wtedy jeśli w dyskusji przesadzał Conrad. Z którym - to tylko przy okazji nie mam żadnego konfliktu.

I z tego co pamiętasz nie pozostawiłem bez echa także przypadku kiedy Tobie dostało się od Biszopa. Zresztą z perspektywy czasu uznałem , że niepotrzebnie ( ale nie teraz bo napisałes co napisałeś - wcześniej). Z Biszopem zresztą wszystko sobie wyjaśniliśmy.

I teraz ja i Konstruktor - jesteśmy nie honorowi i nie mammy prawa mówić o moralności - bo będąc opluwani zdecydowaliśmy się cofnąć nasze nagrody bo nie zamierzamy w jakiejkolwiek formie sponsorować mecz.pl - którego BC jest częścią

a Ty , T-error - którzy siedzieliście cicho kiedy bluzgano, banowano userów - bo narazili się Panom i ich ludziom - macie...

Tak Eldo - to faktycznie jest obowiązująca filozofia tego forum
ale rozumiem , że TY MASZ PRAWO.


wypowiedziałem się co o tym myślę i nadal nie widze powiazania , przecież nie jestes na tym forum od wczoraj poza tym , a mimo to zadeklarowałeś się do wypłacania nagrody , powinienes powiedzieć to prosto oczy laureatom BC , którzy ciezko dygali w odroznieniu do wielu innych przez cały rok , by sobie zapracować zdobyć tą nagrode , co oni sobie są winni ze miales jakis zatarg z Amkiem CO MA PIERNIK DO WIATRAKA TYLE ODE MNIE
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 05:17

Mijasz się z prawdą T-er - zaczęłes mi robić osobiste wycieczki...

A wiesz z czego wynika nasze odmienne podejście - Że Ty w imie świętego spokoju , żeby być na tym forum - zaakceptowałeś panujace tu zwyczaje...czyli , że wybrani Zieloni lub inni wybrani userzy mają prawo obrażania innych, puszczania epitetów, a jak się im odpowie - banowania...Zwyczaj wyjątkowy na skalę netu - fakt takiego traktowania userów jak na mecz nie uświadczysz nigdzie indziej.

Ale Ty to zaakceptowałeś..

My nie. I kiedyś tam przejawiało się to w tym , że zwracaliśmy uwagę kiedy sobie na to pozwalano. Potem zaprzestaliśmy pisania w Brytani. A teraz przejawem braku akceptacji dla tego - jest zmiana decyzji co do nagród.

Co do Jonathana - sam Ci ten przykład dałem i powtórzę - taka była jego decyzja , a nasza jest inna. Dla Jo0nathana nie byłó problemem wsparcie mecz przez realizację nagród. Dla nas - dla nas samych - nie ma dla tego akceptacji.

I nie będę postępował wbrew swojemu poczuciu tego co jest słuszne a co nie - tylko dlatego , że wystawię się na inwektywy niektórych.

A zarzucanie już Konstruktorowi niehonorowego postępowania ...................................Te-error - sam wiesz , że takich modów jak on to albo już tu nie ma , albo można policzyć na 2-3 palcach. I nie chodzi mi nawet o merytoryczną wiedzę , zaangażowanie. Chodzi mi o to , że zawsze był życzliwy, pomocny , a funkcje moda rozumiał jako - "pomoc" a nie jako okazję do odreagowywania swoich kompleksów.

Wiesz , napiszę tak - gdybym ja tylko tak postąpił - cóż ...
Ale skoro decyzję taką podjął także KOnstruktor- zaufałbym.
Posted by: Mindman

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 05:20

Originally Posted By: [T
-error]

Mindman- i co, z powodu jednego amkwisha mam się pociąć? zwolnić z pracy? co jeszcze, czego żądasz? smile


Niczego.

Nie wiem również czemu wymieniłeś jakiś nick, bo ja o nikim konkretnie nie pisałem. Dla mnie @amk jest tylko pewnym symbolem - symbolem tego jak wiernym odwzorowaniem codzienności jest to forum - są równi i równiejsi. Powiesz: tak było jest i będzie. Być może. Ale to jest postawa właściwa Tobie, a ja nie muszę takiej przyjmować. I wiesz co? NIE CHCĘ smile Mnie to po prostu przeszkadza i razi.

Originally Posted By: [T
-error]
Wiem jak jest, ale mądrzejszy ustępuje, jeśli nie znacie tej zasady to szczerze polecam.


smile Szlachetne, ale czy prawdziwe? Bo ja mógłbym powiedzieć, że ... mniej honorowy ustępuje.

Na marginesie:

Dlatego to forum trwa, mimo, że daleko mu do najlepszych czasów, które - mam wrażenie, już nie wrócą.

Powody są głównie dwa:

- w/w konformizm, którego kwintesencją jest wyrażenie "wiem jak jest, ale mądrzejszy ustępuje"
- postawa roszczeniowa: przychodzę na forum, dajcie mi coś, ja tylko poczytam, czasem kogoś wyśmieje i starczy

PS uwagi na marginesie są bardziej ogólne i nie dotyczą bezpośrednio nikogo z rozmówców, co by było jasne
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 05:23

I dlatego właśnie Eldo napisałem to.
Uważasz , że powinienem powiedzieć/napisać uczestnikom konkursu dlaczego się wycofaliśmy.
Eldo - cofnij się ze 2 strony wstecz - toż to zrobiłem - w swoim imieniu i Konstruktora.

Eldo - tu nie chodzi o mój konflikt z Amkiem. Tu chodzi o panujące zwyczaje na tym forum i reakcje na nie tych co tu decydują.
I tak jak już pisałem są pewne granice. I te granice zostały przekroczone kiedy po raz kolejny obrażany , również inni - nie doczekałem się najmniejszej reakcji włodarzy tego forum. Forum jest tworem zbiorowym ,i nie będę jego sponsorem.
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 05:27

Dziwne macie pojęcie etyki jako takiej, wobec innych i owszem, wobec samych siebie już nie do końca.
Nie rozmywaj tematu, o walorach konstruktora jako moderatora, bo tego nigdy nie podważałem.
Wszak nie o tym jest rozprawa...
I po czym wnosisz, że ja coś tu zaakceptowałem?
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 05:30

Mindman- bo to tajemnica poliszynela? smile Wszyscy wiedzą, że to chodzi o niego + fanatyczny Conrad w polityce, co tu mydlić.
I znowu wkłada mi się w usta, czy też poprawniej rzecz ujmując, przypisuje jakieś postawy, w dodatku właściwe mi! Ot co.
Posted by: Nirtz

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 05:35

fajny temat, widzę że amk robi zadymę nie tylko w polityce wink

mimo wszystko tu poziom dyskusji dużo wyższy bo tam lewacka sfrustrowana hołota ogranicza się tylko do bluzgów frown
Posted by: Mindman

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 05:36

Originally Posted By: [T
-error]Mindman- bo to tajemnica poliszynela? smile Wszyscy wiedzą, że to chodzi o niego + fanatyczny Conrad w polityce, co tu mydlić.


Spłycasz T-error.

To nie takie proste jak niektórzy by chcieli - takie coś najłatwiej wyśmiać i sprowadzić do absurdu kilkoma sprytnymi chwytami erytrystycznymi.

Chodzi o coś więcej - o AKCEPTACJE dla takiego stanu rzeczy, o przymykanie oczu, o odwracanie głowy w imię "nie kopania się z koniem" itp. Taka postawa jest, skora mowa o akceptacji, nie do zaakceptowania.
Posted by: Llama

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 05:40

Originally Posted By: Kefir70


a Ty , T-error - którzy siedzieliście cicho kiedy bluzgano, banowano userów - bo narazili się Panom i ich ludziom - macie...


mylisz pojęcia. Pan tu jest jeden. i nie ma swych ludzi. co ja mam pisać? że amkwish został 2xzbanowany, po czym 2x odbanowany?
a co miał T-error pisać? miał spodnie zdjąć i wypiąć się do monitora? zauważ, że aktywność wielu, między innymi T-errora zmalała do zera, może właśnie dlatego?
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 05:40

Originally Posted By: Mindman
Originally Posted By: [T
-error]Mindman- bo to tajemnica poliszynela? smile Wszyscy wiedzą, że to chodzi o niego + fanatyczny Conrad w polityce, co tu mydlić.


Spłycasz T-error.

To nie takie proste jak niektórzy by chcieli - takie coś najłatwiej wyśmiać i sprowadzić do absurdu kilkoma sprytnymi chwytami erytrystycznymi.

Chodzi o coś więcej - o AKCEPTACJE dla takiego stanu rzeczy, o przymykanie oczu, o odwracanie głowy w imię "nie kopania się z koniem" itp. Taka postawa jest, skora mowa o akceptacji, nie do zaakceptowania.


Czyli w imię ofiary można oszukać kogoś, obiecując mu nagrodę i później jej nie realizując? W imię kopania się z koniem i nieakceptowania pewnych postaw?
To czym jest to?
Bawcie się dalej sami, ja się obraziłem?
Fakty są takie, że 10 marca konstruktor potwierdził mi na gg realizację nagród.
Od tamtego czasu, jedynie Kefir wszczął aferkę w temacie amkwisha, teraz tłumacząc się obroną DJ - szlachetne, tylko co to może obchodzić kogoś kto ma wygrać BC?
I czy faktycznie ten "epizod" w temacie amkwisha tak znacząco wpłynął na zmianę zdania?
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 05:45

Ok. Eldo poleciał na skargę do Amka.
A więc czas kończyć rozmowę albowiem ( i tu do wyboru w zależności od sympatii, stanu upojenia, itp. trzy wersje) :

a. tak się boję wysublimowanego poziomu wypowiedzi Amka , jego miażdżących wszystko na swej drodze argumentów , że muszę czym prędzej uciekać - albowiem ten wirtuoz słowa nawet nie w jednym zdaniu ale jednym słowem podważy wszystkie Mindmana i moje argumenty.

b. jest godzina 22.30 , jestem już po wieczornej kąpieli i zapasy w kisielu - narodowy sport mecz.pl nie jest wskazany. Po pierwsze nie dość celnie rzucam zawiesiną , po drugie z mistrzem w tym sporcie nie mam szans , a ponowne zmycie kisielu zabrało by zbyt dużo czasu.

c.Robin z Sherwood obchodzi dzisiaj urodziny i w ten szczególny dzień jego zyczenie jest rozkazem. A , że intuicyjnie wyczuwam , że ta dyskusja go wkurza - Robinie - only for yiu:)

Więcej zrozumienia T-error.
Dobranoc.
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 05:47

Czego i Tobie życzę Kefir, bo ostatni post to sama szydera.
Posted by: Mindman

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 05:51

Zadajesz pytania T-error, na które, mimo szczerych chęci, nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć, ponieważ bezpośrednio nie jestem wtajemniczony w procesy myślowe innych smile

Mogę Cię natomiast zapewnić co do jednego - jest miejsce na świecie (forum)gdzie postawy akceptowane przez społeczność mecz.pl są nieakceptowane.

I takie miejsce bardziej mi pasuje.

"Życie to sztuka wyborów" - moim zdaniem będąc tutaj i angażując się w jakiś fragment tego forum, w pewnym sensie akceptuje się powyższy stan rzeczy.

Takie moje zdanie, nie musisz się zgadzać.

Późno, kończę już tu i w ogóle na meczu, zabieram zabawki i śmiało można mnie wyśmiać laugh co, jak mniemam, nie omieszkają niektórzy uczynić.

papa
Posted by: ELDORADO

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 05:51

Originally Posted By: Kefir70
Ok. Eldo poleciał na skargę do Amka.

Dobranoc.


Boisz się otwartej kurtyny , skoro cos komuś zarzucasz , to pozwól sie wypowiedziec drugiej stronie , ja nie znam sprawy i nic mi w zasadzie nie było mi do tego gdyby to nie dotyczyło BC , a tak jestem bardzo ciekawy jaką wielka krzywdę zrobił Ci Amk , że nie wypłacisz przez to chłopakowi zasłużonej i obiecanej nagrody smirk
Posted by: connor

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/05/2009 07:05

Nie moja sprawa, ale przykro ze chlopak ktory wygra konkurs nie otrzyma nagrody ktora byla obiecana poniewaz ktos sie na kogos obrazil. Rozumiem ze Kefir i Konstruktor obrazili sie na Conrada i cale forum, ale co to ma wspolnego z osobami ktore wyglaja konkurs? Doslownie nic.

Tak jakby w tej chwile powiedzial ze zasponsoruje konkurs z pula 1000euro, pod koniec konkursu natomiast obraze sie na Conrada, Amkwisha czy Eldorado i napisze 'Nie bede sponsorowal forum bo te osoby czerpia z tego korzysc' Po prostu nie fer Panowie.
Posted by: jinx

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 07/05/2009 00:31


ELDO, bez obrazy, ale moim zdaniem pisanie "w moim dziale BC" to spore nadużycie z Twojej strony.
Do Ciebie należy co najwyżej pomysł i nazwa. Nic więcej. Kształt konkursu, który świetnie funkcjonował przez 1,5 sezonu, to już zasługa konstruktora z małą pomocą innych userów. To on ustalał zasady i terminarz, on rozstrzygał wszelkie wątpliwości.

Ciebie o ile sobie przypominam nie było. Zrezygnowałeś w trakcie ubiegłego sezonu, nie brałeś udziału w dyskusji na temat kształtu w nowym sezonie. W tym też się wycofałeś. I piszesz "moim". Teraz ten konkurs jest niczyj. Wraz z odejściem konstruktora panuje bezhołowie. Dlaczego nie przejąłeś pałeczki? Wyniknęło wiele wątpliwości, które na ogół rozstrzygał konstruktor. Teraz nie ma kto tego zrobić.
Może nie byłoby całego tego zamieszania, gdybyś "załatwił" z Conradem sponsora dla BC, o czym wspominałeś na początku II i III edycji konkursu, po czym znikałeś.
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 07/05/2009 02:55

Llama - dla jasności.

Moja wypowiedź była pewnym uogólnieniem...Konstruktor , a i kiedyś bcn też byli modami.. i złego słowa nigdy nie powiedziałem i nie powiem na nich.
Nie wiem jakie kto z zielonych ma kompetencje i nie będę bo nie jestem w stanie zrobić analizy kto odpowiada za to , że ludzie reprezentujący poziom Ammkwisha ciągle na tym forum panoszą się jak u siebie...

Natomiast myśle , że gdyby więcej ludzi reagowało konkretniej na to co robi - mogłyby być tego efekty..

Jeśli uraziłem uogólniając - nie miałem takiego zamiaru.
Niezależnie oczywiście od tego jakie masz danie na temat KOnstruktora i mojej decyzji. Ja naprawdę rozumiem co można sobie pomyśleć i o to do T-errora nie mam pretensji - ale o formę i rozwinięcie jego zastrzeżeń - że jesteśmy śmieszni, bez honoru , itp. już miałem.

Mam nadzieję , że bez urazy.
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 07/05/2009 02:58

A decyzja nie wynika i powtórzę to raz jeszcze , że ten ktoś obraził po raz kolejny mnie czy kogoś innego - ale wynika z faktu , że nie spotkało się to z jakąkolwiek reakcją włodarzy tego forum ...choć reakcja na to wydawałaby się oczywista.
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 07/05/2009 03:05

I jeszcze jedno - podejmująć taką a nie inną decyzję mieliśmy w pełni świadomość , że ludziom określonego pokroju dajemy łatwą amunicję , którą będą w nas walić....ale zrobiliśmy to właśnie w imie pewnych zasad.

I powtórzę raz jeszcze - zwłaszcza do Ciebie T-er - znałeś lepiej i dłużej Konstruktora ode mnie - i zaufałbym , że skoro on też tak zdecydował - ktoś do kogo nigdy na tym forum nikt uczciwy nie miał jakichkolwiek zastrzeżeń - to nie jest to decyzja za którą stoją złe intencje i nie jest to decyzja mająca na celu prywatę
Posted by: SOUDAL

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 07/05/2009 03:38

Originally Posted By: Kefir70
...

Natomiast myśle , że gdyby więcej ludzi reagowało konkretniej na to co robi - mogłyby być tego efekty..



sa pewne rzeczy ktorych nie mozna/nie powinno sie/nie chce zmieniac itp. i tego nikt z nas nie zmieni smile (udalo sie zawile tak jak i w temacie sie porobilo)

Originally Posted By: Llama

mylisz pojęcia. Pan tu jest jeden. i nie ma swych ludzi. co ja mam pisać? że amkwish został 2xzbanowany, po czym 2x odbanowany?
a co miał T-error pisać? miał spodnie zdjąć i wypiąć się do monitora? zauważ, że aktywność wielu, między innymi T-errora zmalała do zera, może właśnie dlatego?


samo sedno sprawy wedlug mnie (z drugiej strony trzeba dodac, ze jeszcze od czasu do czasu cos wartosciowego mozna tu znalezc, wczesniej bylo to mimo wszystko latwiejsze , moza bylo sie sporo nauczyc, no i nie trzeba bylo sie przekopywac przez stek bezwartosciowych tematow)

Originally Posted By: jinx

ELDO, bez obrazy, ale moim zdaniem pisanie "w moim dziale BC" to spore nadużycie z Twojej strony...


raczej mial namysli ze jet tu moderatorem, tak mi sie przynajmniej wydaje


Wracajac do sedna sprawy, Kefir70 i konstruktor podjeli decyzje, przekazali ja w takiej a nie innej formie i to juz jest chyba za nami, w tym wypadku najwiecej do powiedzenia w sprawie ewentualnego podzialu pozostalych nagrod powinni wedlug mnie wypowiedziec sie ELDORADO i jinx. Dlaczego o tym pisze, ano dlatego ze jakis porzadek w koncu z tym musi byc, pomimo ze mam realne szanse na zajecie pierwszego miejsca to bardziej od kasy w tym wypadku zalezy mi na satysfakcji z wygrania BC, natomiast kasa to mily dodatek oczywiscie, zeby nie bylo ze samarytanin jakis jestem smile .Ale skoro kasy ma nie byc albo ma byc inna to trzeba cos ustalic i proponuje do tego wlasnie dwoch w/w panow.Na koniec zeby nie bylo zbyt posepnie : po wygraniu miala byc zajebista stojaca lampa i duzo dobrego słodkiego wina, bedzie najwyzej lampka nocna i lampeczka winka półsłodkiego grin

(o ile oczywiscie dane mi bedzie dowiezc do konca pozycje lidera bo sie Ezquerro roszalal na koniec laugh )
Posted by: Ezquerro

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 07/05/2009 05:34

SOUDAL mnie wywołał więc;
nie chciałem się wypowiadać do czasu zakończenia turnieju z kilku powodów bo moge być nieobiektywny , nadal jestem w grze o podjum (w tej sytuacji mam nadzieje ze bede poza nim) po drugie udzielam się na drugim zainteresowanym forum: Kef. dobra robota w dziale angielskim, uwielbiam te przedmeczowe opisy
ale leci meczyk kilka piwek poszło i coś napisze.
za wikipedią:
Uznawane za honorowe
dotrzymanie słowa


ale biorąc pod uwage samą def. honoru to dwaj panowie zahowali sie honorowo według własnych zasad moralnych,(nie społecznych) szkoda tylko że tuż przed zakończeniem konkursu a nie wczesniej, może nie było by tyle szumu..

przyznam że też nie podoba mi się to co się stało z tym forum a dział BC był jedynym w którym się udzielałem, i stoi pod zankiem zapytania w przyszłym sezonie i tu o dziwo nie za sprawą amka, nirtza..

i tu bym zakończył na dziś niechce się nikomu narażać z tego i tamtego forum i apeluje do eldo i jinxa aby podjeli decyzje jak z premiowaniem jeszcze przed zakonczeniem tej edycji BC

ps. 500 euro drogą nie chodzi, ide o piwo ze w przyszłym sezonie ta kwota bedzie do wygrania na konkurecyjnym forum w podobnym konkursie, jak cos to ja sie pisze.. tylko czasem mi się nie obrazać przed końcem!!
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 07/05/2009 05:57

Originally Posted By: Ezquerro


ps. 500 euro drogą nie chodzi, ide o piwo ze w przyszłym sezonie ta kwota bedzie do wygrania na konkurecyjnym forum w podobnym konkursie, jak cos to ja sie pisze.. tylko czasem mi się nie obrazać przed końcem!!



OK. Jedną jeszcze , jedną jedyną rzecz napiszę , choć obiecałem sobie z KOnstruktorem , że zatrzymamy to do siebie....ale kurna mać człowiekiem tylko jestem i nie wytrzymuję kiedy sugeruje się nam , że ta kwota , którą zdecydowaliśmy się nie wypłacać tutaj zostanie przez nas zatrzymana lub przeznaczona w konkursie na naszym forum...

Jeszcze zanim podjęłem decyzję aby ogłaszać motywy naszej decyzji rozmwialiśmy z Konstruktorem, że te pieniądze powinny pójść na jakąś działalność charytatywną...Bo zgadzam się , że nie honor byłoby ją zatrzymać..a wczoraj krótko w wieczór Konstruktor zaproponował a ja zaakceptowałem komu ją na tę działalność przekażemy. Zanim wybuchła w tej sprawie zadyma pisałem o tym do jeszcze jednej osoby..

Nie zatrzymujemy jej, nie pójdzie ona na żadne nagrody. Zostanie rozdysponowana tak jak pisałem. I nie jest to żadne pierdolenie bo nie o pieniądze nam chodziło.

A że mam dosyć i rzygać mi się chce to proszę teraz wszelkich "moralistów" o swobodne sranie na nas ile wlezie.
Dawać chłopaki nie żałujcie sobie.

AMEN>
Posted by: ELDORADO

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 08/05/2009 14:41

Originally Posted By: jinx

ELDO, bez obrazy, ale moim zdaniem pisanie "w moim dziale BC" to spore nadużycie z Twojej strony.
Do Ciebie należy co najwyżej pomysł i nazwa. Nic więcej. Kształt konkursu, który świetnie funkcjonował przez 1,5 sezonu, to już zasługa konstruktora z małą pomocą innych userów. To on ustalał zasady i terminarz, on rozstrzygał wszelkie wątpliwości.

Ciebie o ile sobie przypominam nie było. Zrezygnowałeś w trakcie ubiegłego sezonu, nie brałeś udziału w dyskusji na temat kształtu w nowym sezonie. W tym też się wycofałeś. I piszesz "moim". Teraz ten konkurs jest niczyj. Wraz z odejściem konstruktora panuje bezhołowie. Dlaczego nie przejąłeś pałeczki? Wyniknęło wiele wątpliwości, które na ogół rozstrzygał konstruktor. Teraz nie ma kto tego zrobić.
Może nie byłoby całego tego zamieszania, gdybyś "załatwił" z Conradem sponsora dla BC, o czym wspominałeś na początku II i III edycji konkursu, po czym znikałeś.


-jestem pomysłodawcą tego konkursu i to ja na początku ustalilem regulamim
-zrezygnowałem w tamtym roku z konkursu , ale wypłaciłem nagrody z własnej kieszeni 500 zł ubiegłorocznym laureatom mimo poważnego zatargu jaki mialem wtedy z Conradem i z Amkiem
- chciałem brać udział w dysusji o kształcie i formule BC na ten obecny sezon , ale konstruktor był temu przeciwny , wycofałem sie z prac nad obecnym kształtem BC bo wtedy uważałem ze konstruktor robi tu świetną robotę i nie ma sensu mu w tym pomagać skoro on sobie tego nie życzy , jednak potem zdezerterował , jego wybór , ale ocena pracy jako głównego prowadzącego BC nie moze być przez to w pełni pozytywna , natomiast jego wycofanie się z deklaracji przyznania nagrody laureatowi , moim zdaniem kompromituje go
- co do sponsora nie powiodły mi się proby z pozyskaniem Betfaira , chciałem rozmawiać jeszcze z innymi bukami , ale ambicjonalnie tez troche wycofałem sie z tego skoro konstruktor nie życzył sobie mojej pomocy
- póki co jestem jeszcze moderatorem tego działu więc jinx mam prawo się tu wypowiedzieć choćby z tej racji, jak i również z tego ,ze nadal sponsoruje ten konkurs
Użycie natomiast sformołowania "w moim dziale BC" było właśnie apropos mego moderatowania w tym dziale tylko i wyłącznie,

Taka postawa niektórych osób odmiawiających mi prawo do wypowiadania się w BC zniechęca mnie do uczestnictwa w jakikolwiek formie w BC w przyszłym sezonie , dlatego rezygnuje tu z moda , uczestnictwa oraz ze sponsorowania w przyszłym sezonie tego konkursu smirk

Jako sponsor postanowiłem ,ze sam zadecyduje komu przyznam 300 zł ode mnie.
Przekaże ją w całości zwycięzcy tegorocznej edycji BC.
Proszę laureata o przekazanie mi swoich danyvh adresowych na priv ( koniecznie z kodem )z podaniem konta bankwowego . Pieniądze wypłacę natychmiast po otrzymaniu tych danych

POZDRO
ELDO
Posted by: delfiedor

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 08/05/2009 20:39

na stacji telewizyjnej Euronews leci taki program NO COMMENT to wszystko co chcialem napisać pozdro
Posted by: terravite

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 09/05/2009 00:20

Originally Posted By: Kefir70


a Ty , T-error - którzy siedzieliście cicho kiedy bluzgano, banowano userów - bo narazili się Panom i ich ludziom - macie...



Dokładnie, moderatorzy na tym forum postępują jak im się podoba. Przecież za takie chamstwo Kefir70 i konstruktor powinni zostać zbanowani na amen, a jakoś nie widzę aby moderatorzy ich zbanowali. W podobnych przypadkach oszustw gdzie ludzie nie wypłacali obiecanej kasy tacy userzy byli banowani. Dlatego pytam czemu Kefir70 i konstruktor nie mają bana, czy ich regulamin nie dotyczy?
Posted by: jinx

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 09/05/2009 00:36

Originally Posted By: ELDORADO

Jako sponsor postanowiłem ,ze sam zadecyduje komu przyznam 300 zł ode mnie.
Przekaże ją w całości zwycięzcy tegorocznej edycji BC.

POZDRO
ELDO


OK. W takim razie ja proponuję 150 pln za 2 miejsce i 50 pln za 3.

Uczestników proszę o wyrażenie się, czy to akceptują.
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 09/05/2009 00:56

Originally Posted By: terravite
Originally Posted By: Kefir70


a Ty , T-error - którzy siedzieliście cicho kiedy bluzgano, banowano userów - bo narazili się Panom i ich ludziom - macie...



Dokładnie, moderatorzy na tym forum postępują jak im się podoba. Przecież za takie chamstwo Kefir70 i konstruktor powinni zostać zbanowani na amen, a jakoś nie widzę aby moderatorzy ich zbanowali. W podobnych przypadkach oszustw gdzie ludzie nie wypłacali obiecanej kasy tacy userzy byli banowani. Dlatego pytam czemu Kefir70 i konstruktor nie mają bana, czy ich regulamin nie dotyczy?


Ciesz się ..... że internet daje Ci anonimowość...

Chcecie banować KOnstruktora ????? Ty zarzucasz "chamstwo" KOnstruktorowi ??????? Oszustwo????????

Jesteś albo kolejnym wcieleniem Hiszpana albo wyjątkowym przypadkiem polskiej zawiści...

Konstruktor był tu jednym z niewielu , wymierającym gatunkiem moda, który traktował userów jak kolegów o tej samej pasji....

Taak , portal sięgnął dna.....Pan Terravite moralizuje jak to Konstruktor powinien być zbanowany.... grin
Widzę , ze komuś bardzo zależy aby usuwać z forum tych wszystkich którzy potrafią myśleć i potrafią głosić swoje poglądy...Ale rozumiem - w towarzystwie troszkę bardziej trzeźwo myślących ludzie Twojego pokroju czują się nieswojo..

Na więcej Twoich postów odpisywać nie będę , zniżanie się do Twojego poziomu uwłaczało by mi.
Posted by: terravite

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 09/05/2009 04:20

Nie wiem co ma mnie cieszyć, internet nie jest anonimowy, ale jeśli brałbym udział w tym konkursie i pod koniec niego zrezygnowalibyście z wypłacenia nagród, plując na userów którzy w nim brali udział. To jakbym Cię spotkał w realu to byś dostał po mordzie.

Za grosz honoru nie macie, za takie oszustwa powinniście mieć bany. Każdy inny użytkownik tego forum by go dostał, szczególnie nowy, a wy sobie buszujecie po forum, żałosne.

Bez odbioru, nie zamierzam rozmawiać z ludzmi bez honoru, których dane słowo gówno znaczy.
Posted by: Platini

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 09/05/2009 05:00

Z racji tego co ostatnio się dzieje 'pauzuje' sobie w tej kolejce.

'Pauza' = wypad ale nie widze innego wyjscia.

Szans na podium zbyt wielkich nie mam, jednak jakieś minimalne istnieją.
Jednak ja podziękuję mimo, że to juz ostatnia prosta konkursu.

Dzięki konstruktor1 za prowadzenie konkursu początkowo piwo
dzięki seba30, że to przejąłeś i dałes radę piwo

Na koniec gratki dla przyszlego zwycięzcy smile

Pozdrawiam.
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 09/05/2009 05:06

Originally Posted By: terravite
To jakbym Cię spotkał w realu to byś dostał po mordzie.


Proszę- wpuszczono smarkaterię i poziom od razu niczym na onet.pl

Idź już stąd dziecko wracaj na Quasi chat - bo jak widzę to Twoje centrum życiowe.

Nie dziwie się bo wypowiedzi typu - "go go go go" i "11111111111111111111111111" i tym podobne są osiągalne dla Twojego stopnia rozwoju intelektualnego.
Tak , że trafbie wybrałeś sobie swoje miejsce aktywności na tym forum. Rozumiem , że usiłujesz zabłysnąć - staraj się dalej może któryś ze starszych kolegów dostrzeże Twoją aktywność...

I nie wypowiadaj się synku o honorze - bo nie wiadomo czy się śmiać czy płakać
Posted by: mgr

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 09/05/2009 05:28

Zazwyczaj nie biorę udziału w konkursach, ale jakoś tak się złożyło (już nie pamiętam jak), że się zgłosiłem do kwalifikacji British Club.
Zgłosiłem się, a nie wziąłem w nich udziału bo... zbiegło się to z banem dla mojej osoby. Może to i dobry moment na wyjaśnienie czemu się zgłosiłem a nie brałem udziału, choć przecież znaczenie to miało żadne. Nie chce mi się wypłakiwać już za co był ban, choć to było zwykłe ... Nieważne.
Jakbym nie miał ochoty, to bym tu nie siedział. Prosta sprawa. I tak nic pożytecznego nie robię aktualnie DLA OGÓŁU. Przede wszystkim przez w/w sytuację. Wypłacając umówione pieniądze DLA OGÓŁU też byś nic wielkiego nie uczynił. Ot po prostu dotrzymał słowa, a że dzieje się to na znienawidzonej już przez Ciebie, nomen omen, platformie.. bywa. To była umowa między uczestnikami konkursu, a prowadzącymi. I niewiele tu mają zatargi z kilkoma innymi osobami. Mógłbym tu kilka banalnych przykładów przytoczyć, ale mi się po prostu nie chce, bo to nie moja sprawa... ale gdybym ostatecznie wziął udział w tym konkursie wówczas i podawał tu przez rok typki i się w to angażował, zająłbym miejsce premiowane nagrodą i jej nie dostał... To nie byłbym bynajmniej zadowolony.
Bywa.

Adieu
Posted by: Kefir70

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 09/05/2009 05:38

Napiszę tak - rozumiem Cię. Ale my podjęliśmy inną decyzję.
I dzięki , że przedstawiłeś swoje zdanie w kulturalny, normalny sposób.
Ale wyjaśniam - ja tutaj nikogo nie nienawidzę. Mam swoje zdanie o forum , o poziomie niektórych osób - ale to nie jest żadna nienawiść.
Posted by: grucha

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 09/05/2009 08:07

Originally Posted By: terravite
Nie wiem co ma mnie cieszyć, internet nie jest anonimowy, ale jeśli brałbym udział w tym konkursie i pod koniec niego zrezygnowalibyście z wypłacenia nagród, plując na userów którzy w nim brali udział. To jakbym Cię spotkał w realu to byś dostał po mordzie.

Za grosz honoru nie macie, za takie oszustwa powinniście mieć bany. Każdy inny użytkownik tego forum by go dostał, szczególnie nowy, a wy sobie buszujecie po forum, żałosne.

Bez odbioru, nie zamierzam rozmawiać z ludzmi bez honoru, których dane słowo gówno znaczy.

Hmmm... To zabrzmiało jak groźba, a przecież ciebie ten temat zupełnie nie dotyczy, jako że o ile zauważyłem wypowiadają się tu osoby biorące udział w konkursie lub też związane z nim w inny sposób. Rozumiem, że chciałbyś jakoś zaistnieć na forum, a droga ku temu wiedzie (według ciebie) przez nabicie jak największej liczby postów. Sugerowałbym jednak, abyś punktował w innych miejscach, wybór jest dość spory na przykład TiO, czy też quasi czat. W tym miejscu rozmawiają ci bezpośrednio zainteresowani, którzy naturalnie wiedzą o czym piszą. W związku z tym sądzę, że twoja obietnica jest zupełnie niepotrzebna, bo prawdopodobnie nikt z tobą rozmawiać nie będzie chciał, ani ci z honorem, ani tamci źli bez niego.
Posted by: Conrad

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 10/05/2009 05:22

Originally Posted By: Kefir70
Proszę- wpuszczono smarkaterię i poziom...


Dlatego podjęliśmy decyzję, aby takiego smarkacza i taniego cwaniaczka jak ty wyrzucić stąd. Adios. papa

Znalazłem firmę bukmacherską (a nawet dwie), która jest chętna objąć patronat nad tym konkursem. Proszę o krótkie info na temat:
- czasu trwania edycji
- poziomu dotychczasowych nagród, nawet jeśli jakiś mały cwaniaczek nie wypłacił czegoś
- czy dałoby się brać kursy z jednego buka jeśli byłoby to warunkiem uzyskania sponsora
Posted by: Maxi

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 11/05/2009 02:16

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że dla mnie decyzcja niedoszłych sponosród BC jest niezrozumiała i poważnie się zawiodłem na tych osobach ale żadnymi epitetami pod ich adresem nic nie zmienię więc pozostaje mi tylko zaakceptować ich wybór.

Ale ja nie o tym, bo przede wszystkim chodzi mi o to ile jest jeszcze kolejek do końca. Według regulaminu pisze, że rozegramy 41 kolejek. Więc wychodzi na to, że przed nami ostatnia. Więc moje pytanie kiedy się ona odbędzie? Pewnie bym to gdzieś tu znalazł ale w tym konkursie było już tyle zmian, że niczego nie można być pewnym. Prosiłbym więc osobę odpowiadającą obecnie za konkurs o konkretną odpowiedź. Drugie pytanie dotyczy klasyfikacji bonusowych. Zgodnie z regulaminem czołowe osoby w tych klasyfikacjach mają dostać określoną kwotę do bilansu ogólnego. Co jak będzie na miejscach czołowych taki sam wynik? Jeśli na przykład lidrować w jakiejś klasyfikacji będą dwie osoby to obie dostają po 750 złotych do bilansu ogólnego czy jakoś inaczej? To samo tyczy się w typowaniu króla strzelców. Jeśli w Premiership kilku piłkarzy skończy sezon na pierwszej lokacie z taką samą ilością bramek to każdy z nich jest traktowany jako król strzelców?
Posted by: seba30

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 11/05/2009 03:46

Originally Posted By: Maxi
Ale ja nie o tym, bo przede wszystkim chodzi mi o to ile jest jeszcze kolejek do końca. Według regulaminu pisze, że rozegramy 41 kolejek. Więc wychodzi na to, że przed nami ostatnia. Więc moje pytanie kiedy się ona odbędzie?

rozegramy jeszcze 2 kolejki tak jak Premiership, w sumie będzie ich 42, chyba nikt nie ma nic przeciwko

Originally Posted By: Maxi
Drugie pytanie dotyczy klasyfikacji bonusowych. Zgodnie z regulaminem czołowe osoby w tych klasyfikacjach mają dostać określoną kwotę do bilansu ogólnego. Co jak będzie na miejscach czołowych taki sam wynik? Jeśli na przykład lidrować w jakiejś klasyfikacji będą dwie osoby to obie dostają po 750 złotych do bilansu ogólnego czy jakoś inaczej?

nad tym ewentualnym problemem z ostatecznym rozliczeniem bonusów jeszcze się nie zastanawiałem, być może nie będzie takiego problemu bo nie będzie sytuacji że będzie 2 lub więcej liderów w jakiejś klasyfikacji bonusowej

Originally Posted By: Maxi
To samo tyczy się w typowaniu króla strzelców. Jeśli w Premiership kilku piłkarzy skończy sezon na pierwszej lokacie z taką samą ilością bramek to każdy z nich jest traktowany jako król strzelców?

tu chyba jak najbardziej jest tak jak piszesz, jak 2 lub więcej zawodników zdobęcie taką samą ilośc bramek to mamy kilku królów strzelców


to chyba na razie tyle, jak macie jakieś uwagi, propozycje co do podliczeń bonusów to piszcie

szkoda tylko, że na sam koniec konkursu wynikła taka niezbyt przyjemna sprawa z nagrodami dla najlepszych frown
Posted by: grucha

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 11/05/2009 04:59

Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: Kefir70
Proszę- wpuszczono smarkaterię i poziom...


Dlatego podjęliśmy decyzję, aby takiego smarkacza i taniego cwaniaczka jak ty wyrzucić stąd. Adios. papa

My, z bożej łaski Król Meczolandii.pl, Wielki Książę Czerwonogrodu, Pan na Zamku Nottingham, Zwierciadło Mądrości, Chodząca Łaskawość i Sprawiedliwość, Namiestnik Farbowanych Katalończyków et caetera, et caetera, niniejszym stwierdzając, że kefir skwaśniał (skisł) i nie będzie nam więcej potrzebny, ogłaszamy demokratycznie jak wyżej. Jednocześnie oznajmiamy, że ewentualna krytyka tolerowana będzie niechętnie i oceniana tylko przez nasze Wspaniałe Widzimisię.
Posted by: SOUDAL

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 12/05/2009 02:32

Ja jestem za 41 kolejkami, niech to sie konczy jak najszybciej...z roznych powodow
Posted by: Maxi

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 12/05/2009 20:24

Wprawdzie cały czas gonie lidera ale też wolałbym tak jak jest napisane w regulaminie, czyli jedną. Ten konkurs to maraton i w końcówce sezonu już się zwyczajnie nie chce. Proponowałbym ostatnią Premiership. Ale to trzeba szybko ustalić jak robimy.
Posted by: [T]-error

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 13/05/2009 02:09

Za
Posted by: seba30

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 13/05/2009 02:17

Zagramy do końca Premiership a więc jeszcze 2 kolejki co w sumie da 42 (gdzieś widocznie wrzuciłem kolejkę, której nie powinno być ale też jak pamiętam miały być 2 kolejki w okolicach świąt a nowym rokiem a zagraliśmy jedną więc wychodzi na 0).

pozdr
Posted by: javapl

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 13/05/2009 03:00

Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: Kefir70
Proszę- wpuszczono smarkaterię i poziom...


Dlatego podjęliśmy decyzję, aby takiego smarkacza i taniego cwaniaczka jak ty wyrzucić stąd. Adios. papa

Znalazłem firmę bukmacherską (a nawet dwie)


Po pierwsze- Ty,Tobie,Ci pisze się z wielkiej litery Szefie, to pokazuje jaki masz stosunek do innych na forum, a zwłaszcza do tych co pracowali na Twoje forum, ale jak widać Ty masz to gdzieś i bronisz jakiegoś młokosa, który nabił Ci o 1 wskaźnik rejestracji.

Po drugie, z tym,że znalazłeś firmę bukmacherską (a nawet dwie) to się żalisz czy chwalisz? Czemu nie znalazłeś wcześniej i nie pomogłeś chłopakom w patronacie tego konkursu, tylko czekałeś aż wypłacą kasę,a Ty zgarniesz pochwałę za tego typu konkursy?

Takie jest moje zdanie odnośnie tego co napisałeś, pewnie Ci to się nie spodoba (bo w końcu nie można wypowiedzieć swobodnie swoich myśli na tym forum), ale mam nadzieję,że trochę zrozumiesz, że przeginacie powoli na tym forum i nie szanujecie ludzi, którzy próbują coś wnieść na to forum, a szanujecie ultrasów z QC i TiO.

Do decyzji Kefira i Konstruktora się nie odniosę bo to ich decyzja, z jednej strony zachowali się po chamsku, ale z drugiej strony nikt ich nie zmuszał do składania propozycji wypłaty tych pieniędzy, zwłaszcza,że są one z ich prywatnych dochodów.
Posted by: SOUDAL

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 14/05/2009 05:19

wklejam tu wiadomosc jaka dostalem od jinx'a, z razji tego ze zawiera istotne informacje dotyczace tej edycji BC pozwalam sobie ja wkleic :

"W związku z tym, iż mnie zbanowano, chciałem przybliżyć okoliczności tego zdarzenia.
Po zbanowaniu Kefira napisałem:
"Zbanowanie Kefira nic Wam nie da, może poza satysfakcją. Kefir się już tu nie udziela, o czym świadczy poziom (a raczej jego brak) w temacie o niższych angielskich. Konstruktor już tu chyba nawet nie zagląda"
Po czym Conrad zedytował tego posta usuwając to co powyżej, pisząc "teraz dyskutujemy o przyszłości tego konkursu".
Więc ja napisałem "Mój post w tym nie przeszkadzał, a to co napisałeś powyżej wystarczyło wpisać w normalnym poście. Chyba że na forum wraca komuna, a wraz z nią cenzura"
Conrad (albo moderator ELDO) usunął te dwa posty, więc w niedzielę napisałem: "Cięcia, cięcia. Światowy kryzys dopadł nawet to forum, skoro sam admin bierze się za ograniczanie liczby wpisów poniektórych użytkowników"
No i wieczorem już nie mogłem wejść na forum, bo mnie zbanował Conrad lub Eldo przez IP.

Nie wiem dlaczego mnie zbanowano, bo ja nie widzę do tego podstaw. Innym jakoś notoryczne obrażanie i wyzywanie uchodzi na sucho. Ja dostałem bana bez ostrzeżenia, ba - nawet słowa wyjaśnienia.
Widocznie 6 lat (w ciągu których nikogo nie obraziłem) udzielania się w działach tematycznych to za mało, by zyskać sobie miano "nieszkodliwego dla władzy tego forum"
Miałem wypłacić nagrody za II i III miejsce w konkursie i chciałem to zrobić (wystarczy przeczytać moje wpisy kilka postów wcześniej), ale widocznie Conrad lub Eldorado tego nie chcieli, bowiem musieli liczyć się z konsekwencjami zbanowania mnie. Skoro banuje mnie sam administrator, to chyba odwołania od tej decyzji już nie ma. Ja nie mam zamiaru się z nimi szarpać i narzucać im swej woli, dlatego odchodzę z całym dobrodziejstwem inwentarza.
Dlatego też najmocniej przepraszam uczestników konkursu, którzy liczyli na wygraną pieniężną, którą obiecałem, ale nie ja zdecydowałem o tym, byście jej nie dostali. Przykro mi, ale taka była wola "władzy".
Dzięki za 6 lat na forum."
Posted by: ELDORADO

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 14/05/2009 05:23

Nie zbanowałem nikogo , nie mam technicznie takiej mozliwości

POZDRO
ELDO
Posted by: SOUDAL

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 14/05/2009 05:24

Originally Posted By: ELDORADO
Nie zbanowałem nikogo , nie mam technicznie takiej mozliwości

POZDRO
ELDO


doniose
Posted by: SOUDAL

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 14/05/2009 05:24

wink grin
Posted by: Conrad

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 17/05/2009 13:17

Originally Posted By: javapl
bronisz jakiegoś młokosa, który nabił Ci o 1 wskaźnik rejestracji.


Też masz jakąś fobię na temat Amka? Wypijemy Twoje zdrowie (abyś się lepiej poczuł) jak odwiedzimy go z Eldo. smile

Originally Posted By: javapl
Po drugie, z tym,że znalazłeś firmę bukmacherską (a nawet dwie) to się żalisz czy chwalisz?


Ani jedno ani drugie. Nie wiedziałem że podanie czegoś do wiadomości musi się dzielić na chwalenie lub żalenie. Twój post w takim razie jest tym pierwszym czy drugim? smile

Originally Posted By: javapl
Czemu nie znalazłeś wcześniej


Bo te firmy zgłosiły się w tym miesiącu. Proste i oczywiste.

Originally Posted By: javapl
z jednej strony zachowali się po chamsku, ale z drugiej strony nikt ich nie zmuszał do składania propozycji wypłaty tych pieniędzy


Nikt nie zmuszał, ale widzę że starasz się jakoś tłumaczyć sobie oszustwo. Gratuluję. smile

Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi do mnie to wyślij mi PW i nie zaśmiecaj tu tematu swoimi prywatnymi wywodami.
-----

Eldo lub Soudal, jeśli chcecie to sponsor jest otwarty na konkurs. Mogę mu zasugerować by objął BC swoim patronatem zamiast tworzyć nowy turniej.
Posted by: SOUDAL

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 18/05/2009 04:13

Ja tu raczej mam malo do powiedzenia, jestem szrym uczestnikiem tylko, ...moze natomiast seba30 by pociagnal zabawe dalej w przyszlym sezonie, gdyby nie on to najprawdopodobniej ta edycja by nie zostala dokonczona ! seba30 co ty na to ? sponsor prawie juz jest doswiadczenie juz masz grin moze ten calkiem niezly konkurs jeszcze odzyje ?
Posted by: herkules

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 19/05/2009 22:42

"Oto rozliczenie - na co zostały przeznaczone nagrody wycofane przez nas - czyli Kefira i KOnstruktora z BC.

Kwota 300 Euro - 200 od KOnstruktora i 100 ode mnie została w kantorze wymieniona na złotówki i wypłacono mi kwotę 1.290,60 zł.
Cała w/w kwota jeszcze tego samego dnia wpłacona została przeze mnie (ale co oczywiste w tym jest też równowartość 200EURO od Konstruktora) na konto : Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu.
Na dowód załączam skany.
Mam jeszcze parę słów na końcu języka, ale po co.....
THE END."

Posted by: herkules

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 19/05/2009 22:46

Originally Posted By: herkules
"Oto rozliczenie - na co zostały przeznaczone nagrody wycofane przez nas - czyli Kefira i KOnstruktora z BC.

Kwota 300 Euro - 200 od KOnstruktora i 100 ode mnie została w kantorze wymieniona na złotówki i wypłacono mi kwotę 1.290,60 zł.
Cała w/w kwota jeszcze tego samego dnia wpłacona została przeze mnie (ale co oczywiste w tym jest też równowartość 200EURO od Konstruktora) na konto : Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu.
Na dowód załączam skany.
Mam jeszcze parę słów na końcu języka, ale po co.....
THE END."


Posted by: SOUDAL

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 24/05/2009 17:42

Originally Posted By: SOUDAL
Ja tu raczej mam malo do powiedzenia, jestem szrym uczestnikiem tylko, ...moze natomiast seba30 by pociagnal zabawe dalej w przyszlym sezonie, gdyby nie on to najprawdopodobniej ta edycja by nie zostala dokonczona ! seba30 co ty na to ? sponsor prawie juz jest doswiadczenie juz masz grin moze ten calkiem niezly konkurs jeszcze odzyje ?



seba30 myslales o tym co wyzej napisane, trzeba przyznac ze doprowadzenie konkursu do konca wyszlo Ci perfekcyjnie piwo
Posted by: SOUDAL

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 06/06/2009 03:27

UP , myslales o tym co pisze wyzej ?
Posted by: Piecia

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 28/07/2009 19:02

Rozpoczęcie nowego sezonu coraz bliżej , więc chyba czas na powrót z wakacyjnego lenistwa wink
Posted by: ELDORADO

Re: BRITISH CLUB - III EDYCJA, Propozycje, uwagi, zapisy - 18/08/2009 15:54

Witam , rezygnuje z organizowania konkursu w tym sezonie z prozaicznego powodu - braku czasu , prosze admina zeby ściagnął ze mnie moderatora z tego działu.


POZDRO
ELDO