[DEBEL] Play off Tenis "WIOSNA" 2005 - DEBLE - Regulamin , Drabinki , Punktacja.

Posted by: Fro_Lech

[DEBEL] Play off Tenis "WIOSNA" 2005 - DEBLE - Regulamin , Drabinki , Punktacja. - 18/07/2005 05:38

0. OBSTAWIAMY WYŁĄCZNIE MECZE Z TENISA!
1. Co tydzień każda z par musi wysłać 6 typów w każdej rundzie(nie na znaczenia, która osoba z pary podaje typy). Liczy się iloczyn kursów/typów trafionych!(1*trafione kursy/typy).
2. W każdej parze, para z najlepszym wynikiem tzn. większym iloczynem kursów/typów trafionych - awansuje do następnej rundy.
3. W razie remisu para, która wysłała ostatni typ z większym kursem awansuje do następnej rundy.
4. Jedna runda będzie trwała od poniedziałku do niedzieli.
5. Można używać kursy wyłącznie od bukmacherów:
Profesjonał
Fortuna - sazky.cz
STS
Gamebookers
6. Możemy wysyłać swoje typy od poniedziałku od godziny 8:00 do niedzieli do godz. 16:00.
7. Nie można zmieniać lub anulować wysłanych typów.
8. Posty które zostały edytowane lub usunięte i wysłane o innej porze niż w 6pkt. uznane będą jako typ wykorzystany z kursem 0.
9. Typ zastępczy należy podać tylko wtedy, kiedy podany przez nas typ(para) nie gra z powodu wycofania zawodnika lub innego powodu.
10. Można obstawiać to samo spotkanie co przeciwnik tylko i wyłącznie gdy chcemy typować odwrotny wynik.
11. Co tydzień zostanie utworzony temat gdzie należy zamieszczać typy.
12. Każdy typ musi zawierać następujące dane:
I.a. numer naszego typu (#1-6) UWAGA: jeśli typ zastępuje inny (np. z powodu przełożonego spotkania) to proszę podać o tym informacje i wpisać ten sam numer typu co w odwołanym kuponie.
I.b. numer u bukmachera(GB nie dotyczy)
II. data i czas spotkania (według bukmachera wystarczy)
III. zawodników na których oparty jest zakład
IV. nasz typ
V. kurs
VI. nazwa buka z którego korzystamy
13. Każdy typ musi zawierać wszystkie informacje podane powyżej i musi być wysłany we właściwym temacie oraz wzięty z w.w. buków. W przeciwnym wypadku typ trafiony NIE będzie się liczył i zostanie potraktowany jako 0(gdy typ będzie podany wyjątkowo niechlujnie) lub trzeba będzie go powtórzyć.
14. Osobą odpowiedzialną za podawanie wyników jest Fro.
15. Do niniejszego regulaminu mogą być wprowadzone zmiany. Wszelkie zmiany będą obowiązywać następnego dnia od ich dokonania (decyduje data wysłania tego postu).
16. Z oferty Gamebookers nie gramy zdarzeń typu : At Least One Set, First Set Exacta, Handicap, Number of Sets.

W ciągu całego roku będą organizowane 4 edycje konkursu tzn. zima, wiosna, lato, jesień. A na koniec sezonu będzie edycja MASTERS CUP, gdzie będzie grało najlepszych 4/8 par z rankingu Doubles Race. Będziemy przyznawać punkty tak jak w prawdziwym rankingu ATP Doubles Race np. W=100 pkt F=70 pkt itd. ale ilość rund i punktów będzie zależeć od ilości zgłoszeń użytkowników/par. Prowadzone są rankingi: Doubles Race a także ranking DOUBLES ENTRY SYSTEM, który jest ważny przy rozstawianiu par.
Posted by: Fro_Lech

Lista zapisanych : - 18/07/2005 05:46

Lista zapisanych :

1. Fro/Stich
2. Misiek/Amperek
3. A.S.Romek/Meyde9
4. Januch/Markedziani
5. vonseb/[T]-error
6. Dominix/Diakon
7. axelek66/delfiedor
8. majner/Bobek_23
9. Miara/Larsson
10. Miller31/Wujek12
11. g00niek/THOM
12. warka25/cartmann
13. Court_Judge/Erazm
14. Cukier/Rivaldo
15. Macias/Kewin
16. jamal_b/kuerten
17. Gregov/Wychowany_Na_Nalewce
18. _Hubert_/XsebaX
19. sebkos/viva
20. gacektyper/kyrszko
21. marlon/Ziomek
22. schranzer/JiroJiro
23. pkubik/KOZAK
24. Bzyku/fart?
25. Rivaldinho/Ronni
26. Da Bartek/twist
27. Layonik/okan
28. Ares96/HANS
29. Slawek_kk/turecki dres
30. rafal08/Kardynal20
31. cero/szamann
32. Fozzie/edson
33. feliciano/włodar
34. Adolf/grajek74
35. yaqb/jaja
36. czołg/Buczy
37. GEREMI/Octagan
38. lerroo/kamil#15
39. maximo/haas
40. meler/sebmccane
41. Dulo/djkostekkk
42. arvid/kazik
43. teni$God/Marcel
44. makims/damisek
45. Gherman/Raul73
46. taranti/igor81
47. chichu/suplik
48. Exp/piotras
49. Dziadek/Kiko
50. sHybki20/Jaras
51. Zabielany/Rafalski
52. Haz$/pw85
53. trzeciorzęd/masan
54. hunter/kuba81
55. Kreczmer/arth
56. AlexDelPiero/mtudor
57. prer/kurson
58. Aslan/O ' Yama
59. Amantino/thunder
60. nina000/latajaca_holenderka
61. Lopez/Rajan
62. manfred78/Alchim
63. mario_88/polskignom
64. czepek/Szefek
Posted by: Fro_Lech

Rozstawienia - 18/07/2005 05:46

Rozstawione pary :

1. hunter/kuba81
2. g00niek/THOM
3. sebkos/viva
4. dominix/diakon
5. schranzer/JiroJiro
6. teni$God/Marcel
7. vonseb/[T]-error
8. Macias/kewin
9. Fro/Stich
10. Court_Judge/Erazm
11. Layonik/okan
12. Gregov/Wychowany_Na_Nalewce
13. Miara/Larsson
14. gacektyper/kyrszko
15. Misiek/Amperek
16. yaqb/jaja
Posted by: Fro_Lech

Punktacja - 18/07/2005 05:47

PUNKTACJA W EDYCJI "WIOSNA" 2005:

Doubles Race:

W: 115 pkt
F: 80 pkt
SF: 50 pkt
QF: 28 pkt
R16: 15 pkt
R32: 5 pkt
R64: 2 pkt

Entry System:
W: 460 pkt
F: 320 pkt
SF: 200 pkt
QF: 112 pkt
R16: 60 pkt
R32: 20 pkt
R64: 8 pkt
Posted by: Fro_Lech

Re: Punktacja - 18/07/2005 05:49

1 Runda - 11-18 Lipiec

GÓRNA POŁÓWKA DRABINKI :
----------
(1)hunter/kuba81
Dziadek/Kiko

----------
axelek66/delfiedor
majner/Bobek_23
----------
Cukier/Rivaldo
Kreczmer/arth

----------
czołg/Buczy
(14)gacektyper/kyrszko
----------
(9)Fro/Stich
trzeciorzęd/masan

----------
prer/kurson
warka25/cartmann
----------
Adolf/grajek74
_Hubert_/XsebaX

----------
arvid/kazik
(8)Macias/kewin
----------
(4)dominix/diakon
Dulo/djkostekkk

----------
Lopez/Rajan
jamal_b/kuerten
----------
marlon/Ziomek
pkubik/KOZAK

----------
AlexDelPiero/mtudor
(15)Misiek/Amperek
----------
(10)Court_Judge/Erazm
Amantino/thunder

----------
Miller31/Wujek12
Aslan/O ' Yama
----------
cero/szamann
Fozzie/Edson

----------
chichu/suplik
(7)vonseb/[T]-error
----------
Posted by: Fro_Lech

Re: Punktacja - 18/07/2005 05:50

1 Runda - 11-18 Lipiec

DOLNA POŁÓWKA DRABINKI:
----------
(6)teni$God/Marcel
Czepek/Szefek

----------
meler/sebmccane
Exp/piotras
----------
feliciano/Włodar
taranti/igor81

----------
maximo/haas
(12)Gregov/Wychowany_Na_Nalewce
----------
(16)yacq/jaja
A.S.Romek/Meyde9

----------
Januch/Markedziani
Zabielany/Rafalski
----------
Rivaldinho/Ronni
rafal08/Kardynal20

----------
lerroo/Kamil#15
(3)sebkos/viva
----------
(5)schranzer/JiroJiro
GEREMI/Octagan

----------
Gherman/Raul74
Haz$/Jw85
----------
sHybki20/Jaras
Da Bartek/twist

----------
Sławek_kk/turecki_dres
(11)Layonik/Okan
----------
(13)Miara/Larsson
nina000/latająca_holenderka

----------
mandfred78/Alchim
Bzyku/fart?
----------
Ares96/HANS
mario_88/polskignom

----------
makims/damisek
(2)g00niek/THOM
----------
Posted by: Fro_Lech

2 runda : - 18/07/2005 05:59

2 Runda - 18-24 Lipiec

GÓRNA POŁÓWKA DRABINKI :

----------
Dziadek/Kiko
axelek66/delfiedor

----------
Cukier/Rivaldo
(14)gacektyper/kyrszko
----------
(9)Fro/Stich
prer/kurson

----------
_Hubert_/XsebaX
(8)Macias/kewin
----------
Dulo/djkostekkk
jamal_b/kuerten

----------
pkubik/KOZAK
(15)Misiek/Amperek
----------
Amantino/thunder
Aslan/O ' Yama

----------
Fozzie/Edson
(7)vonseb/[T]-error
----------
Posted by: Fro_Lech

Re: 2 runda : - 18/07/2005 06:06

2 Runda - 18-24 Lipiec

DOLNA POŁÓWKA DRABINKI:

----------
(6)teni$God/Marcel
Exp/piotras

----------
taranti/igor81
(12)Gregov/Wychowany_Na_Nalewce
----------
(16)yacq/jaja
Januch/Markedziani

----------
rafal08/Kardynal20
(3)sebkos/viva
----------
GEREMI/Octagan
Gherman/Raul74

----------
Da Bartek/twist
Sławek_kk/turecki_dres
----------
nina000/latająca_holenderka
manfred78/Alchim

----------
mario_88/polskignom
(2)g00niek/THOM
----------
Posted by: Fro_Lech

Re: 2 runda : - 18/07/2005 06:11

Proszę nie wpisywanie się w tym temacie !

Służy on tylko w celach informacyjnych.

Wszelkie uwagi,pytania,wątpliwości proszę nadal wpisywać w tym temacie :

http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....=0&fpart=12

Pzdr.
Posted by: Fro_Lech

Re: 2 runda : - 24/07/2005 23:35

3 Runda - 25-31 Lipiec

GÓRNA POŁÓWKA DRABINKI :

----------
axelek66/delfiedor
(14)gacektyper/kyrszko

----------
prer/kurson
(8)Macias/kewin
----------
Dulo/djkostekkk
(15)Misiek/Amperek

----------
Aslan/O ' Yama
(7)vonseb/[T]-error
----------


DOLNA POŁÓWKA DRABINKI:
----------
Exp/piotras
(12)Gregov/Wychowany_Na_Nalewce

----------
Januch/Markedziani
(3)sebkos/viva
----------
GEREMI/Octagon
Da Bartek/twist

----------
nina000/latająca_holenderka
mario_88/polskignom
----------
Posted by: Fro_Lech

Re: 2 runda : - 31/07/2005 23:57

4 Runda - Ćwierćfinały - 1-7 Sierpnia

GÓRNA POŁÓWKA DRABINKI :
----------
(14)gacektyper/kyrszko
prer/kurson

----------
(15)Misiek/Amperek
(7)vonseb/[T]-error
----------


DOLNA POŁÓWKA DRABINKI :
----------
(12)Gregov/Wychowany_Na_Nalewce
(3)sebkos/viva

----------
GEREMI/Octagon
nina000/latająca_holenderka
----------
Posted by: Fro_Lech

Re: 2 runda : - 01/08/2005 00:04

Od 4 r.(ćwierćfinały) typy można podawać do niedzieli do godz. 23:59!
Posted by: Fro_Lech

Re: 2 runda : - 08/08/2005 08:04

5 Runda - Półfinały - 8-14 Sierpnia

----------
prer/kurson
(15)Misiek/Amperek

----------
(12)Gregov/Wychowany_Na_Nalewce
nina000/latająca_holenderka
----------
Posted by: [T]-error

Re: 2 runda : - 08/08/2005 09:21

Wnoszę oficjalną reklamację odnośnie 6 typu Miśka/Amperka ...

Już wczoraj na priv sygnalizowałem, że 6 typ naszych przeciwników jest "sprzeczny" z naszym.

Typowałem dokładne zwycięstwo 2-1 pary Martinez/Ruano Pascual z Hantuhovą/Sugijama. Natomiast Misiek dał wygraną 1 seta przez Hantuchovą/Sugijamę. I powstał paradoks, ponieważ zarówno i my i oni trafiliśmy swój typ na tym samym spotkaniu, co jest niezgodne z regulaminem. 1 seta wygrała H/S ale mecz wygrały 2-1 M/R-P.
Zwracałem na to uwagę Miśkowi przed spotkaniem.
Wg mnie niesłusznie przypisuje się im zaliczony typ 6 a tym samym do półfinału powinniśmy awansować ja z vonsebem.
Sory chłopaki, ale jak ma być fair play to niech będzie i niech działa to w obydwie strony.

Proszę o rozpatrzenie tej reklamacji przez Organizatora.

pzdr)

===========

Post do ewentualnego skasowania, po rozpatrzeniu reklamacji.
Posted by: Misiek

Re: 2 runda : - 08/08/2005 09:37

No fakt dostałem priva, ale odpisałem Ci to...co napisał mi 'szef' Fro_Lech: czyli że... [odpal priva]


No ale niech najlepiej wypowie się szef...


Heh, troszkę śmiesznie, bo przecież taktyka graczy to taktyka...

No ale dobra...poczekajmy na Fro.
Posted by: [T]-error

Re: 2 runda : - 08/08/2005 09:48

"Szef" odpisał:

[22:05] <Fro_Lech> sprawa dla mnie jest prosta
[22:06] <Fro_Lech> Wy gracie na H/S , oni na M/RP


----
A dla mnie nie jest to takie proste bo powtarzam: nie może być takiej sytuacji, że grając ten sam mecz oboje wygrywamy. A tak się stało czego się obawiałem i co Ci pisałem w kolejnym privie [możesz odpalić]

I nie wiem co tu jest śmieszne Taktyka? Hmm ...
Fair Play !

pzdr)
Posted by: [T]-error

Re: 2 runda : - 08/08/2005 10:33

Priv od FroLecha:

"W którym punkcie regulaminu typ Miśka/Amperka był z nim niezgodny ?

Zapewne powołujesz się na pkt. 10 - Misiek/Amperek podali ten sam mecz, ale mimo wszystko w drugą stronę... To, że był to akurat typ na 1 SET wynikł z tego , że wydał się waszym przeciwnikom bardziej prawdopodobny...

Co do fair play... Interpretując tak jak Wy - nie postąpiliście do końca fair podając typ na 2:1 - automatycznie zablokowaliście(cały czas interpretując tą sytuację po Waszemu) możliwość grania możliwości na 1 set w tym meczu na H/S...

Pzdr. "

=======================

Otóż: nie wiem co wydało się bardziej prawdopodobne a co nie naszym przeciwnikom, po prostu nie mam o tym pojęcia. Wiem tylko, że zgłosiłem swoje zastrzeżenia odnośnie tego typu odpowiednio wcześniej i typ nr 6 naszych przeciwników mógł zostać jeszcze zmieniony. Wyraziłem też w kolejnym privie do Miśka swoej obawy, żeby akurat ni ebyło takiej sytuacji jaka właśnie ma miejsce; odpowiedź Miśka była - zobaczymy jak będzie. Luzik ...

Co do FairPlay; to nie wiem co mi zarzucasz? Podałem typ dopuszczany Regulaminem i "zablokowałem" [jeżeli już takimi kategoriami się posługujewsz] grę na debel M/R-P oraz jak później zauważyłem na 1 set dla H/S bo te typy się wzajemnie wyukluczają! Natomiast Misiek mógł śmiało zagrać odwrotnie, czyli 1-2, 0-2 dla H/S lub też inny mecz i nie byłoby problemu.
Mam pretensje o to, że moje sugestie odnśnie "wadliwości" typu Miśka zostały zignorowane i tyle. Wiedział, że mam do tego typu zastrzeżenia, po części nawet przyznał mi rację, a mimo to pozostawił go. Nie podnosiłbym sprawy gdyby wynik tego meczu miał inne rozstrzygnięcie. Natomiast właśnie takie a nie inne premiowało mnie i vonseba.
Nie czekałem z tym do rana by wyskoczyć z sensacją, zgłosiłem sowje słuszne zastrzeżenia co do tego typu w terminie, przed rozpoczęciem meczu. I jak narazie nie podałeś mi FroLech żadnego rozsądnego argumentu przemawiającego za tym iż nie mam racji.

I jeszcze jedno co do FairPlay - nasaz typ nr 5 siadł z kursem 3,3 [czy coś koło tego] - niestety popełniłem błąd w obstawce [nie ten buk] i na wniosek [słuszny] Miśka anulowaŁem ten typ, przyznałem się do błędu i podałem typ zastępczy, który nie wszedł. Kiedy sytuacja podobna ma miejsce z typem Miśka - jest problem.

Pozdrawiam i czekam na rzeczowe argumenty.
Posted by: Fro_Lech

Re: 2 runda : - 08/08/2005 11:47

Wy i Oni typowaliście to samo spotkanie, ale wskazaliście różnych zwycięzców tego spotkania !

Więc, typ Miśka/Amperek jest zgodny z regulaminem...(na to pytanie mi nie odpowiedziałeś...)

Ale, fakt faktem sytuacja jest patowa...

W tej chwili jestem bliżej rozwiązania aby powtórzyć obydwa typy , i Wasz mecz potrwałby powiedzmy do środy do 23:59...
Posted by: [T]-error

Re: 2 runda : - 08/08/2005 12:00

Dlaczego obydwa? Nasz typ był podany jako pierwszy, zgodny ze wszelkimi zasadami zawartymi w Regulaminie.
Wydaje mi się, że jeśli już decydujesz się na takie rozwiązanie to słusznym byłoby, by właśnie Misiek powtórzył swój typ, a nie ja.
Powtarzam: zwracałem dwa razy Miśkowi na to uwagę, że jego typ nie jest zgodny z regulaminem <- to jest odpowiedź na pytanie - bo jednocześnie spowodował, że obaj wygraliśmy swoje typy z tego samego spotaknia.

pzdr)
Posted by: Fro_Lech

Re: 2 runda : - 08/08/2005 12:07

Quote:

Dlaczego obydwa? Nasz typ był podany jako pierwszy, zgodny ze wszelkimi zasadami zawartymi w Regulaminie.
Wydaje mi się, że jeśli już decydujesz się na takie rozwiązanie to słusznym byłoby, by właśnie Misiek powtórzył swój typ, a nie ja.
Powtarzam: zwracałem dwa razy Miśkowi na to uwagę, że jego typ nie jest zgodny z regulaminem <- to jest odpowiedź na pytanie - bo jednocześnie spowodował, że obaj wygraliśmy swoje typy z tego samego spotaknia.

pzdr)




Z którym punktem regulaminu typ Miśka/Amperka jest niezgodny ?
Posted by: [T]-error

Re: 2 runda : - 08/08/2005 12:18

Nie wiem jak Ci to wytłumaczyć

Nie może być sytuacji, że typujemy ten sam mecz i oboje wygrywamy - z tym chyba się musisz zgodzić, mimo że w regulaminie nie ma tego zapisanego słowo w słowo. To po pierwsze. Po drugie typ Miśka częściowo został zawarty już w moim typie i zaistniała sytuacja, że oba typy na to samo zdarzenie mimo, że grane częściowo odwrotnie wejdą; no i weszły. I to wg mnie jest niezgodne z regulaminem.

Słuchaj FroLech - jeśli chcecie załatwić sprawę z Miśkiem po kolesiowsku, to po prostu napisz i nie będę więcej się upominał o należyte traktowanie, nie mam siedemnastu lat i nie będę z gęby dupy sobie robił. Jeśli dwa razy zwrócenie uwagi na bądź co bądź błędny typ, do tego odpowiednio wcześniej nie powoduje u was żadnej reakcji, dopiero na 2 dzień po fakcie kiedy poruszam sprawę na forum, zaczynacie kręcić no to sory ...
Posted by: Fro_Lech

Re: 2 runda : - 08/08/2005 12:53

[T]-error zarzut o załatwieniu sprawy po kolesiowsku już jest przegięciem i poddaje pod wątpliwość czy faktycnzie nie masz nastu lat... To raz.

Dwa - widzisz skoro takiego punktu w regulaminie nie ma, to dlaczego zarzucasz, że jest to z nim niezgodne ?

I jak bym chciał załatwić to w sposób który w.w. wymieniasz już dawno bym uznał wyniki takie jak na początku (awans Misiek/Amperek) i nie szukał jakiegoś innego rozwiązania, które próbuja własnie znaleźć...

Powtarzam mimo wszystko , oboje typowaliście ten sam mecz, ale dwóch różnych zwycięzców!
Posted by: axelek66

Re: 2 runda : - 08/08/2005 14:05

Fro_Lech sorry że się wtrące ale jakich tam 2 różnych zwycięzców? Zwycięzce spotkania (Martinez/Ruano Pascal) i 1 seta (Hantuchowa/Sugiyama) a to jest nie to samo bo zwyciezca 1 seta nie jest zwycięzcą spotkania no chyba że ty księgujesz zwyciezce spotkania już po 1 secie no to gratuluje.Tak jak w tym przypadku doszło do tego że zwyciezca 1 seta nie wygrał spotkania tylko ich przeciwnik i 2 typy weszły.Pierwsza sprawa to taka że popełniłeś bład w pisaniu regulaminu nie precyzując tego dokładnie czy 2 różne pary zawierając zakład na to samo spotkanie obie mogą wygrać.Wydaje mi się że właśnie o to ci chodziło w pkt 10 tzn. chciałes uniknąć takiej właśnie sytuacji że obie pary trafiają ten sam mecz tylko ci się to nie udało, gdyż nie wziołeś pod uwagę tego że może właśnie zajśc taka sytuacja jak teraz.Jednym słowem chciałeś aby dany mecz nie był spalony dla przeciwnika tej pary która zagrała już ten mecz i dałeś możliwośc grania tego spotkania pod warunkiem i tutaj patrz pkt 10 regulaminu "Można obstawiać to samo spotkanie co przeciwnik tylko i wyłącznie gdy chcemy typować odwrotny wynik".Misiek/Amperek nie zagrali odwrotnego wyniku tak jak brzmi 10 pkt regulaminu tylko zagrali zwyciezce 1 seta a to tak jak napisalem wyżej nie jest odwrotnym wynikiem czyli moim zdaniem sugerując sie tym 10 pkt złamali go gdyż zagrali typ który miał szanse wejść jak również typ przeciwników. Podobne problemy były w konkursie organizowanym przez Sportingbet którego "szefem" był Conrad i on tą sprawe rozwiązał w ten sposób że obaj gracze typując to samo zdarzenie nie mogą być zwycięzcami.Fakt jest to inny konkurs ale ja będe dalej zdania takiego że ty chciałeś uniknąc takiej własnie samej sytuacji że obaj gracze trafiają ten sam mecz tylko nie przewidzałeś tego co sie stało. A że się stało jak się stało więc powinieneś jak najszybciej rozwiązać zaistniały problem.Dziwie się tobie że zwlekasz aż do tej pory z tą sprawą i sie zastanawiasz co z tym fantem zrobić. Jak dla mnie przyznajesz się do błędu w regulaminie i dajesz parze Misiek/Amperek możliwość podania jeszcze raz typu i to moim zdaniem powinno się rostrzygnąc najpóźniej do jutra rano(wynik tego meczu) lub uznajesz że złamali regulamin czyli podali typ z nim nie zgodny czyli mają 0 za ten typ i ich przeciwnicy jak im tam (7)vonseb/[T]-error grają dalej.

Pozdrawiam Cie i jestem ciekaw jak wybrniesz z zaistaniałej sytuacji.
Posted by: Fro_Lech

Re: 2 runda : - 08/08/2005 14:26

axelek lol - księguje rozstrzygnięcie danego typu - w tym przypadku 1 set - a H/S wygrały go.

Poza tym na 1 stronie właśnie taką możliwość rozważam - powtórzenie typu Miśka/Amperka.
Posted by: g00niek

Re: 2 runda : - 08/08/2005 14:38

Fro - [T]-error nie ma nastu lat uwierz mi na slowo

Sprawa jest cholernie trudna z "prawnego" punktu widzenia... Pozwole sie wypowiedziec gdyz taka byla prosba jednego z zainteresowanych...

W regulaminie playoffow powinien znalezc sie nastepujacy zapis analogiczny do playoffow mecz.pl, a mianowicie: "Nie mozna zagrac tego samego meczu co przeciwnik jezeli oba typy to znaczy nasz i przeciwnikow moga byc jednoczesnie poprawne" Tutaj zaistniala taka sytuacja... Nie ma jednak niezgodnosci z punktem 10 i zadnym innym punktem regulaminu...

Konkluzja: zmiana regulaminu konieczna... typ Miska i Amperka z regulaminem zgodny ale czy fair-play?

Rzadko jednak spotykamy sie z szcunkiem pomiedzy osobami na forum, moze tu bedzie inaczej...

Pozdrawiam
Dominik
Posted by: kurson

Re: 2 runda : - 08/08/2005 14:56

Panowie - wypowiem sie i ja. Po pierwsze dlatego, ze jestem uczestnikiem tego turnieju, a po drugie jako prowadzacy inny konkurs zetknalem sie juz z podobnym problemem.

Kwestia zasadnicza - regulamin w reklamowanym zakresie nie jest zadawalajaco precyzyjny, ale jesli juz mamy sie do niego odnosic, to szczegolny nacisk polozylbym na slowo "odwrotny" i nie zgodze sie z g00nkiem, ze nie ma niezgodnosci z tym punktem regulaminu. Ja slowo "odwrotny" rozumiem jako odwrotny = wykluczajacy sie.
Ktos typuje 1, ja typuje 2 lub X2 (jesli chodzi np. o pilke).
Ktos typuje zwyciestwo etapowe Armstronga, a ja Ulricha lub innego Winokurowa.
Ktos typuje 1 z hc +1,5, ja typuje 2 z hc -1,5 lub nizej.
Zmierzam do tego, ze zapis o "odwrotnosci" typu wymusza na drugim zawodniku zagranie typu o okreslonym charakterze, okreslonego typu.

U mnie w konkursie tez mialem zgryz, ktore typy wykluczaja sie, a ktore nie i dlatego ustalilem, ze jak ktos poda cokolwiek z danego meczu, to drugi z zawodnikow juz tego zdarzenia nie typuje w ogole.
Nie obraz sie, ale smieszy mnie "zarzut", ze podajac dokladny wynik 2:1 ktos postapil "nieregulaminowo". Dla mnie sprawa jest jasna - byl szybszy, podal swoj typ, "zablokowal" inne typy tego zdarzenia - 100% taktyki!
Patrzac na to oczami "zablokowanego" gracza, tez nie mozemy narzekac - wszak nasz przeciwnik pierwszy podal typ, czyli odkryl swoje karty, teraz ja moge dopasowac kurs dobieranego zdarzenia, tak aby moj iloczyn byl korzystny.

Dziwie sie, ze rozmawiamy o raczej oczywistej sytuacji.

Typ na FSW absolutnie nie jest typem odwrotnym do typu na dokladny wynik. Tak samo jak typy: Nadal wygra i Nadal zaserwuje najszybszego asa.

Wprawdzie (wg mnie) typ chlopakow z Wielunia byl nieregulaminowy, ale trudno ich karac za brak precyzji tego regulaminu i wiem, ze podali ten typ w "dobrej wierze". Dlatego jedynym slusznym wyjsciem (wg mnie) jest powtorka ich 6-ego typu, przeciez maja spora szanse udowodnic, ze to jednak im nalezy sie prawo do walki z duetem prer/kurson.

Pozdrawiam

P.S. Ja tam calkiem nie jestem pewien, czy przez chwile nie bylo w gb mozliwosci typowania 2:1 na Frytke/Matkowskiego , na dodatek kolacze mi sie po glowie kurs 3,35 ...

Oczywiscie zart, ale warto wspomniec ta sytuacje...
Posted by: [T]-error

Re: 2 runda : - 08/08/2005 15:06

FroLech: stronniczość z jaką na początku podszedłeś do temat, mogłaby wskazywać ... itd ... nieważne ... to wasza sprawa, nie moja ... [ja nie mam irca]
Natomiast ad. "Dwa - widzisz skoro takiego punktu w regulaminie nie ma, to dlaczego zarzucasz, że jest to z nim niezgodne ?" - wg mnie niezgodne jest właśnie to, że [powtórzę po raz kolejny] ... nie może być sytuacji, kiedy typując to samo spotkanie obaj wygrywamy !!
Mało tego - problem zgłaszałem wczoraj, grubo przed rozpoczęciem spotkania, ja ze swojej strony zrobiłem wszystko co mogłem, wytypowałem poprwnie spotaknie, zgłosiłem niwątpliwy błąd w typie przeciwników i ... zostałem zignorowany [patrz strona poprzednia].

Dziękuję osobom które zabrały głos w sprawie, g00niek, axelek66 i kurson - wnoszę po wypowiedziach, że jednak trochę racji mam.

Mimo powyższego postanowiłem [bez konsultacji z partnerem deblowym vonsebem - jest na wczasach] odpuścić tą sytuację i poddać końcówkę meczu - niech będzie to mój krecz [możemy założyć, że rozbolał mnie krąg szyjny, od kręcenia ze zdziwienia głową;)] ...

Dzienki i pzdr)
Posted by: g00niek

Re: 2 runda : - 08/08/2005 15:17

Kurson... Widzisz 1 slowko a ile konsekwencji... Wykladnia literalna jest nieublagana. Odwrotny to nie jest wykluczajacy sie... Gdybysmy mieli to drugie slowo.. od nastepnej edycji powinno byc.. Typ odwrotny kazdy gracz rozumie tak: Ty grasz 1 ja gram 2.. i taka sytuacja byla a to ze typy zakladow byly inne.. W regulaminie nie ma nic napisane o wykluczaniu sie typow zakladow...

Trzeba zmienic regulamin i zapisac ze nie ma mowy aby jedno zdarzenie sportowe zagrane przez przeciwnikow moglo byc przez obie pary trafne...
Posted by: Fro_Lech

Re: 2 runda : - 08/08/2005 15:18

Prawa do kreczu nie macie , podaliście wszystkie 6 typów

Misiek/Amperek mają czas na podanie zastępczego 6 typu do jutra tj. środy do 23:59.

Również dziękuje w.w. za wypowiedź w temacie, choć prosiłem aby ten pozostał "czysty" bo jest inny temat do tego celu...
Posted by: axelek66

Re: 2 runda : - 08/08/2005 15:34

Widze Fro_Lech że jedank masz jaja . A tak propo jutro jest chyba wtorek a nie środa no chyba że mamy inną strefe czasową. Natomiast dawanie czasu na podanie typu aż do jutra do północy świadczy po czyjej jesteś tak naprawde stronie a powinieneś być bezstronny w tej sprawie jak sędzia
Posted by: Fro_Lech

Re: 2 runda : - 08/08/2005 15:40

aa tak, mój błąd - do wtorku oczywiście 23:59 oczywiście.

Zanotuje sobie kolejny po rozstawieniach itp. zarzut o wałek w konkursie
Posted by: Misiek

Re: 2 runda : - 08/08/2005 15:49

Re.

Widzę że wielu speców przyszło...wypowiedzieć się na temat tej dyskusji...

Ja rozpisywał się nie będę, bo i po co? - jak już i tak nic tego nie zmieni.

Mogę tylko powiedzieć że Wieluń napewno gra fair play... a więc podamy ten typ do jutra 23:59.


Pozdrawiam Wszystkich....no i niech wygrają lepsi
Posted by: latajaca_holenderka

Re: 2 runda : - 09/08/2005 16:10

To nie wiem czy gramy czy czekamy na wszystkich czy jak bo nic nikt nie daje pozdrawiam
Posted by: Gregov

Re: 2 runda : - 09/08/2005 17:36

Witam , jak chcecie to mozecie juz podawac , ja nie widziałem nic ciekawego jeszcze , moze poza Serrą i El Ayanouim
Posted by: Fro_Lech

Re: 2 runda : - 15/08/2005 14:12

Finał - 15-21 Sierpnia

----------
prer/kurson
(12)Gregov/Wychowany_Na_Nalewce
----------
Posted by: Fro_Lech

Re: 2 runda : - 22/08/2005 07:31

Zwycięzacami turnieju została para :

[12]

Gregov i Wychowany_Na_Nalewce !


Serdeczne gratulacje dla zwycięzców jak i wszystkich uczestników finału i całej edycjii konkursu.