Golden Tour - Pytania,dyskusje

Posted by: slav007o

Golden Tour - Pytania,dyskusje - 30/01/2008 18:11

Chciałbym aby na łono natury powrócił konkurs który powstał z początku w mojej głowie, a którego organizacją w pierwszych stadiach i nadzorem zajmowaliśmy się ja oraz bardzo dobry organizator majner. Konkurs ten przeszedł dosyć spore przekształcenia i obecnie w zmienionej formule działa pod nazwą Grand Prix.


W czasie mojego niebytu na forum dużo się zmieniło, ja jednak nadal poszukuję ludzi którzy mi udowodnią, że zysk długoterminowy jest możliwy, a ten konkurs ma właśnie być polem do udowodnienia tego.

Na początek nazwa robocza konkursu, czyli tak jak startował ostatnio czyli Golden Tour.

Nad nazwą będzie jeszcze możliwość podyskutowania, jeżeli okaże się, że jest wystarczająco duże zainteresowanie, może nawet uda mi się wyprosić u Conrada o założenie osobnego podforum, tak aby konkurs ten nie mylił się z innymi.

Wstępną datą rozpoczęcia konkursu byłby początek lutego, ale znając życie, może być lekki poślizg.

Konkurs będzie napewno trwał do września, tak aby nowy rozpoczął się wraz z rozpoczęciem wszystkich większych lig piłkarskich.

Na chwilę obecną sponsorem jestem ja i wykładam ze swojej kieszeni 100 Funtow do podziału lub dla zwycięzcy tylko (na konto w PayPal lub Moneybookers, plus dwa bilety na wybrany mecz Blackburn Rovers w angielskiej Premier League lub pucharach Anglii w rozpoczynającym się we wrześniu nowym sezonie - odbiór biletów preferowany osobisty)


Konkurs narazie do przedyskutowania, jednak większa część regulaminu chciałbym żeby pozostała taka jak w oryginale, ciekawe pomysły odnośnie zmian w regulaminie mile widziane, o ile kręgosłup pozostanie ten sam.


Proszę o dokładne zapoznanie się z regulaminem wszystkich wyrażających chęć wzięcia udziału w konkursie.

PS. w razie gdyby się okazało, że rzeczywiście komuś się udało zdobyć yield na poziomie 15%, jestem gotów podwyższyć główną nagrodę dwukrotnie.

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - 31/01/2008 00:16

Czyżby naprawde nikt nie był kompletnie zainteresowany projektem \:\) ?

No nic, spodziewałem się chociaż marginalnego zainteresowania, ale że aż taki natłok, to chyba nikt by nie uwierzył.

SLAV
Posted by: antyfutbol

Re: Golden Tour - 31/01/2008 00:28

Zapisz
Posted by: nivet

Re: Golden Tour - 31/01/2008 00:42

prawdopodobnie taki tłok wynika z tego ze nie zostal stworzony temat o nazwie "golden tour- zapisy"

\:\) zapisz i mnie :]
Posted by: $t$

Re: Golden Tour - 31/01/2008 00:44

Nie dałeś slavoo tematu z zapisami i każdy się bał wpisać ;\)


Wracam do konkursu który nie tak dawno miałem zaszczyt prowadzić
Posted by: garate_cepa

Re: Golden Tour - 31/01/2008 02:52

"1. W konkursie będzie mógł brać udział każdy zarejestrowany - najpóźniej 1 stycznia 2007 - użytkownik "
Posted by: Slaaawwek

Re: Golden Tour - 31/01/2008 03:01

troche martwi mnie ten punkt regulaminu \:p

f) osoba z najgorszym bilansem tygodniowym jest zobowiązana do podliczenia całkowitego bilansu dla wszystkich uczestników w ciągu dwóch tygodni od ostatniego dnia do którego bilans się odnosi, a następnie wpisać wyniki w specjalnie do tego przygotowanym temacie Bilans całkowity.

ale i tak mimo tego zpisze się chyba \:\)
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - 31/01/2008 04:10

Originally Posted By: garate_cepa
"1. W konkursie będzie mógł brać udział każdy zarejestrowany - najpóźniej 1 stycznia 2007 - użytkownik "


Na chwilę obecną opcja edytowania jest niedostępna w pełnym wymiarze i przy większych postach są problemy, dlatego jest tutaj taki mały problem. W temacie regulamin, będę starał się uaktualniać na bieżąco.

SLAV
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - 31/01/2008 05:55

dopisz mnie do listy startowej \:\)
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - 31/01/2008 06:29

W chwili obecnej zainteresowanie konkursem wydaje się wzrastać, do tego dochodzi fakt możliwości pojawienia się kolejnego sponsora, co może przyciągnąć jeszcze więcej osób.

W związku z powyższym, więcej będzie potrzebnych ludzi do pomocy przy projekcie, tutaj więc zwracam się z prośbą do osób które dysponują większą ilością czasu i w miare możliwości, będą mogły monitorować konkurs, aby w wypadku mojej nieobecności, nie dochodziło do nieporozumień.

Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: konstruktor1

Re: Golden Tour - 01/02/2008 07:23

Originally Posted By: Slaaawwek
troche martwi mnie ten punkt regulaminu \:p

f) osoba z najgorszym bilansem tygodniowym jest zobowiązana do podliczenia całkowitego bilansu dla wszystkich uczestników w ciągu dwóch tygodni od ostatniego dnia do którego bilans się odnosi, a następnie wpisać wyniki w specjalnie do tego przygotowanym temacie Bilans całkowity.

ale i tak mimo tego zpisze się chyba \:\)


Popieram opinie Slaaawwka, ten punkt regulaminu ciezko bedzie wyegzekwowac. Znajac zycie to osoba, ktora bedzie ostatnia w tabeli po 2 czy 3 tygodniach odpusci sobie konkurs i zaczna sie schizy z robieniem tabeli. Moze znajdzie sie ktos kto podejmie sie aktualizowania tabel? Ja troche czasu mam i raz na miesiac moge podsumowac ale co tydzien raczej nie dam rady.
Posted by: Slaaawwek

Re: Golden Tour - 01/02/2008 14:41

ja bym proponował tak, żeby każdy sam sobie robił podsumowanie trafionych typów, przy każdym podaniu jakiegoś typu żeby w poście pod podanym zdarzeniem było podsumowanie dotychczasowych typów, i żeby w tym zestyawieniu były najważniejsze informacje, czyli ile typów zostało już podanych, ile jednostek postawiliśmy na już rozstrzygnięte typy, i suma zysku jaka została wypracowana z rozstrzygniętych kuponów, myśle że każdy z uczesników móglby dodawać te 3 linijki pod każdym podanym swoim typie.
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - 02/02/2008 00:15

Dokładnie o to chodzi Słaaawwek, po każdym tygodniu będzie otwarty temat, gdzie każdy będzie zobowiązany policzyć swój bilans i go tam podać, osoba która będzie miała wszystko podliczyć będzie miała za zadanie zebrać to tylko wszystko w całość i porównać z poprzednim tygodniem, także, nie powinno to zająć, aż tak dużo czasu.

Co do Twojej propozycji konstruktor1, to jestem jak najbardziej za, w sumie to najlepiej byloby stworzyć jakiś arkusz w excellu i wtedy poprosić ludzi, żeby podawali swoje wyniki w danej formie, to ułatwiłoby życie każdemu.

Czy jest ktoś kto mógłby stworzyć taki arkusz w excellu ?

Musiałby on zawierać:

Ilość typów ten tydzień:
Ilość typów całkowity:
Zysk/Strata ten tydzień:
Zysk/Strata całkowita:

Na dobrą sprawę potrzebujemy 4 wymiernych, a więc sądzę, że nie powinno być tak ciężko wszystkiego tego podliczyć, zważając na fakt, że każdy swój bilans podaję w wyznaczonym do tego temacie.

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - 02/02/2008 19:35

Jako, że mamy już wystarczającą ilość osób do rozpoczęcia konkursu, od poniedziałku będzie można podawać typy.

Pamiętajcie, każdy typ powinien być wysłany w temacie ze właściwą datą, każdy bilans tygodniowy, powinien również znaleźć się w odpowiednim temacie.

Bilans całkowity robiony jest przez gracza z najgorszym bilansem, lub kolejnego po nim.

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: artc86

Re: Golden Tour - 03/02/2008 23:35

Mozna dorzucic do listy bukmacherow Pinnacle? Dla osob grajacych US Sports byloby to duzym udogndieniem ;\)
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - 04/02/2008 00:12

Już dodane

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: Zulus

Re: Golden Tour - 04/02/2008 00:37

Bilans całkowity robiony jest przez gracza z najgorszym bilansem, lub kolejnego po nim.

Nie szukam zaczepki ale tym powinien się zajmować organizator konkursu
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - 04/02/2008 02:45

Nie chcę się czepiać, ale ze swojej kieszeni funduję nagrodę, w dodatku, sam zaznaczałem, że czasowo nie będę mógł podołać dopilnować wszystkiego, a co za tym idzie, szukam osób które będą chętne, charytatywnie pomóc z organizacją.

Co do punktu w regulaminie, to jest on wiążący i wierze, że ludzie będą się wywiązywać ze swoich obowiązków, konkurs to nie tylko przyjemność, to tez pewne zasady które trzeba przestrzegać, jeżeli ktoś ma czas, żeby poanalizować typy i wysłać je w konkursie to znajdzie pół godziny, żeby podliczyć wszystkim bilans.

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: majner

Re: Golden Tour - 04/02/2008 03:55

No to tuż przed rozpoczęciem konkursu jeszcze ja o coś zapytam \:\) Czy nie dałoby się pójść na rękę typującym tenis i dorzucić do listy bukmacherów, np. Fonbet, Doxxbet lub 5dimes ?
Poza Unibetem, z buków aktualnie dostępnych żadeń nie ma ciekawej oferty i w rzeczywistości mocno utrudnia życie "tenisistom"
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - 04/02/2008 04:50

Sądzę, że nie powinno to być zadnym problemem, sam kiedyś dużo tenisa grałem ;\)

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: majner

Re: Golden Tour - 04/02/2008 05:24

Jeśli brak oferty na challe, correct score czy nawet games hc nie jest żadnym problemem to okej.
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - 04/02/2008 19:47

Ehh majner, chodziło mi o to, że nie będzie problemem dodać tych buków do oferty.

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: $t$

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 05/02/2008 01:45

Przed podaniem typów proszę zapoznac się z regulaminem
Posted by: nivet

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 05/02/2008 01:48

Originally Posted By: $t$
Przed podaniem typów proszę zapoznac się z regulaminem




Ja już to zrobilem po raz trzeci, więc czas na podanie typow \:\)
Posted by: ksu

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 05/02/2008 02:46

Kupon np. na 3 typy musi pochodzić od jednego buka czy można mieszać? np. dwa typy z doxxbet a jeden z expekt? jesli mozna to trzeba to zaznaczać?
Posted by: $t$

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 05/02/2008 03:03

Typy muszą pochodzić z jednego bukmachera.
Posted by: Kefir70

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 05/02/2008 03:59

Pytanie - sugestia - jak to jest nowi uczestnicy mogą wchodzić do gry aż do czerwca 2008?? czyli jak - część odpadnie , część w "pocie czoła" wypracuje jakiś tam zysk a nowy wchodzi na 2 miesiące przed zakończeniem i otwiera z czystą kartą... sorka ale czy jest w tym sens ? czy nie lepiej np. w połowie lutego czy nawet już zamknąć stawkę i wszyscy mają równe szanse ??
Posted by: $t$

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 05/02/2008 04:09

Ale żeby byc klasyfikowanym trzeba oddać conajmniej 100typów.
Posted by: Kefir70

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 05/02/2008 04:17

Tak , tylko , że cały czas będzie zamiast grupy ludzi wiedzącej czego chce ruch jak na jarmarku i mniej lub bardziej przypadkowi będą wpadać jak meteory na 2,3 ileś tam tygodni i znikać.. wiedząc , że bez problemu pod innym nickiem można od nowa spróbować.. A pod koniec będą wchodzić kamikadze i walić po naście typów dziennie .. a jak większość tego nie będzie wchodzić to chyba nie myślisz, że będzie im się chciało to rozliczać..A organizator nie nadąży nie tyle już nawet z podsumowywaniem (czy ten ostatni-ha z tym to będą dopiero problemy) ale z ustalaniem kto jeszcze jest w grze a kogo już nie ma

Ja obserwuję formułę konkursu w British Club - i chociaż sam się za późno zorientowałem i nie gram - właśnie taka formuła podoba mi się. Tak typują ludzie , którzy swoje decyzje o wejściu do konkursu przemyśleli sobie.. typy są ładnie i terminowo rozliczane. Absencji nie jest dużo.
A jak tutaj akces będzie non stop otwarty to sami zobaczycie jaki będzie bałagan...po za tym .. rozliczyć 20-40 osób ok. da się radę... a rozliczyć 200 kamikadze ...
Moim zdaniem nic dobrego z tego nie wyniknie...i nie tyle jestem o tym przekonany ... co jestem tego pewny
Posted by: $t$

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 05/02/2008 04:21

Mozna oddac 10typow na tydzien, wiec kamikadze nie bedzie ;\)
Posted by: Kefir70

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 05/02/2008 04:25

I po za tym - w tytule pisze się o długoterminowej strategi, itd itd .. i jak ma to się do sytuacji kiedy wchodzi na ostatnie 2 miesiące 100 kamikadze walących po kilkadziesiąt typów tygodniowo , z których statystycznie rzecz biorąc 1-2 powinien mieć farta i w tym krótkim okresie uzyskać przyzwoity zysk..

Przy czym ja zaznaczę raz jeszcze - najbardziej obawiam się totalnego chaosu , bałaganu i setek "meteorów" których nie będzie komu rozliczać a "śledzenie" których - czy jeszcze są czy już ich nie ma do końca zniechęci do zabawy
Posted by: $t$

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 05/02/2008 04:26

Originally Posted By: $t$
Mozna oddac 10typow na tydzien, wiec kamikadze nie bedzie ;\)
Czytaj posty
Posted by: Kefir70

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 05/02/2008 04:28

Oki, sorka nie doczytałem tego.. co do ilości typów dziennie.. ale i tak swoje zdanie podtrzymuję..
a kto będzie to kontrolował - ile typów , czy rozliczenie prawidłowe..jak gra 20-30 sami się kontrolują... jak bedzie w grze 200-300 to co ..??
ale oki, napisałem co myślę
a organizator zrobi jak uważa.. pozdro
Posted by: majner

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 05/02/2008 14:34

Originally Posted By: Kefir70
Tak , tylko , że cały czas będzie zamiast grupy ludzi wiedzącej czego chce ruch jak na jarmarku i mniej lub bardziej przypadkowi będą wpadać jak meteory na 2,3 ileś tam tygodni i znikać.. wiedząc , że bez problemu pod innym nickiem można od nowa spróbować..

punkt pierwszy regulaminu \:\)

Originally Posted By: slav007o
Ehh majner, chodziło mi o to, że nie będzie problemem dodać tych buków do oferty.


przepraszam ;\)
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 05/02/2008 21:08

W pewnym stopniu rozumiem Twoje obawy związane z natłokiem ludzi do konkursu, gdy ten, będzie miał już wyklarowaną grupę typerów, dlatego przychylam się do tego, aby skrócić czas zapisów do np. 31 marca.

Sądzę, że jest to termin dający wystarczająco dużo czasu na zapisanie się do konkursu zainteresowanych wzięcięm udziału, a przy okazji, będzie działał jako granica, aby nie pozwolić osobom, które będą go traktowały z przymrużeniem oka, na robienie zbyt dużego zamieszania w jego działalności.

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: majner

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 06/02/2008 00:25

a propos numerowania typów.

widzę, że $t$ przyjął wariant "#1(dziś) łącznie to mój 2 kupon". wg mnie jest on niepotrzebny.
w poprzednich edycjach ustaliliśmy sytem podawania typów, który się sprawdził i nie widzę potrzeby, żeby go zmieniać.
system ten polegał na tym, że od #1 zapisywaliśmy typ w danym tygodniu, natomiast w nawiasie podawaliśmy numer ogólny typu w konkursie,
np.

#3 (44)

co oznaczało, że jest to trzeci typ w tym tygodniu, a 44 w konkursie.

zostajemy przy tym systemie znaczenia typów ?



Popieram ten model podawania typów, jeżeli $t$ będzie jutro na forum, poproszę go aby wniósł ten zapis do regulaminu.

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 06/02/2008 02:33

majner popieram. tak będzie przejrzyściej.
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 06/02/2008 20:09

Jedno ważne pytanie: jak traktować zdarzenia rozgrywające się w nocy (NBA,NHL itp.). Ja przyjąłem zasadę z innych konkursów i podaję typy na te zdarzenia dnia poprzedniego np. mecz rozgrywany 06.02 o 01:00 typuję w temacie dot. 05.02. Czy takie działanie jest ok, bo widzę, że różnie to wygląda u różnych uczestników konkursu?
Posted by: ArtekPotito

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 06/02/2008 22:40

Originally Posted By: guardian
Jedno ważne pytanie: jak traktować zdarzenia rozgrywające się w nocy (NBA,NHL itp.). Ja przyjąłem zasadę z innych konkursów i podaję typy na te zdarzenia dnia poprzedniego np. mecz rozgrywany 06.02 o 01:00 typuję w temacie dot. 05.02. Czy takie działanie jest ok, bo widzę, że różnie to wygląda u różnych uczestników konkursu?
mecze sportów Amerykańskich rozgrywane u nas w nocy z 05.02 na 06.02 w USA jest rozgrywane 5.02 wieczorem, więc te typy podajemy w dzień, który jest w strefie czasowej gdzie dane zdarzenie jest rozgrywane (w tym przypadku 5.02)


troche namieszałem ale mam nadzieje, że każdy zrozumie \:p
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 07/02/2008 10:47

Originally Posted By: majner
a propos numerowania typów.

widzę, że $t$ przyjął wariant "#1(dziś) łącznie to mój 2 kupon". wg mnie jest on niepotrzebny.
w poprzednich edycjach ustaliliśmy sytem podawania typów, który się sprawdził i nie widzę potrzeby, żeby go zmieniać.
system ten polegał na tym, że od #1 zapisywaliśmy typ w danym tygodniu, natomiast w nawiasie podawaliśmy numer ogólny typu w konkursie,
np.

#3 (44)

co oznaczało, że jest to trzeci typ w tym tygodniu, a 44 w konkursie.

zostajemy przy tym systemie znaczenia typów ?






Popieram ten model podawania typów, jeżeli $t$ będzie jutro na forum, poproszę go aby wniósł ten zapis do regulaminu.

Pozdrawiam

PS. przepraszam majner, że zedytowałem Twojego posta, ale przez przypadek kliknąłem ikonkę edit zamiast quote i nawet nie skojarzyłem, że piszę po Twoim poście ;\)

SLAV

SLAV
Posted by: majner

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 07/02/2008 14:20

spoko, nie przepraszaj \:\) tylko nastepnym razem nie pij tyle \:p
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 08/02/2008 03:43

Panowie nie wprowadzajcie zamieszania w numeracji typów bo robi sie totalny bałagan.
Parę postów wyżej powiedziano, że robimy tak:
1. W danym tygodniu typujemy z numerami typów od 1 do ewentualnych 10
2. W nawiasie podajemy zaś całkowity numer typu

Przykład: trzeci typ w danym tygodniu, siedemnasty w konkursie będzie miał format: #3 (17)

Nie numerujcie typów od nr 1 w kolejnych dniach tygodnia, bo się pogubimy w tym wszystkim.
Posted by: larsson

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 08/02/2008 04:03

pierwszy tydzien, wiec dlaczego niektorzy pisza #1 (4), niektorzy chyba nie zrozumieli o co chodzi.
Rozumiem ze numerujemy od poczatku tygodnia?
Posted by: delfiedor

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 08/02/2008 20:52

chcialem zrezygnować z gry
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 08/02/2008 21:49

W razie niepewności proszę wszystkich kierować do tematu Schemat podawania typów.

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: $t$

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 09/02/2008 21:04

Może by tak wprowadzić Betgun do listy bukmacherów ?
Posted by: Slaaawwek

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 10/02/2008 07:38

ja mam pytanie, bo podałem typ z ako powyżej 5, bo myslalem ze mak ako to 10, i potem rozdzielilem te typy na dwa kupony, chcialem zapytac jak zostana mi one policzone, czy ten pierwszy bedzie niewazny, jak mam go sobie policzyc, sorki za zamieszanie, przy rozdzieleniu typów jeden mecz już się zaczoł niestety, ale nie nie wprowadzałem zmiany w typowanym meczu tylko rodzieliłem żeby ako się zgadzało, prosze powiedzieć jak mam policzyć te typy??
Posted by: podstawek

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 10/02/2008 07:42

A czy nie może by tak, że nawet w przypadku ako większego niż 5,0 będzie rozliczane jako 5,0? Wtedy będzie najmniejszy problem
Posted by: Piecia

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 10/02/2008 18:23

Panowie totalnie zagubiłem się z tym numerowaniem niech ktoś raz sensownie napisze jak ma być bo moja numeracja polega na tym iż

#1* (1)**

*ilość typów danego dnia
** ilość typów łącznie oddana w konkursie

i tak naprawdę już sam nie wiem jak to ma być , a nie chcę by później doszło do nie potrzebnych nie porozumień .

Posted by: artc86

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 10/02/2008 18:49

Originally Posted By: Piecia
Panowie totalnie zagubiłem się z tym numerowaniem niech ktoś raz sensownie napisze jak ma być bo moja numeracja polega na tym iż

#1* (1)**

*ilość typów danego dnia
** ilość typów łącznie oddana w konkursie

i tak naprawdę już sam nie wiem jak to ma być , a nie chcę by później doszło do nie potrzebnych nie porozumień .




#1* (1)**

*ilość typów w danym tygodniu konkursu
** ilość typów łącznie oddana w konkursie

Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 11/02/2008 04:51

Originally Posted By: Slaaawwek
ja mam pytanie, bo podałem typ z ako powyżej 5, bo myslalem ze mak ako to 10, i potem rozdzielilem te typy na dwa kupony, chcialem zapytac jak zostana mi one policzone, czy ten pierwszy bedzie niewazny, jak mam go sobie policzyc, sorki za zamieszanie, przy rozdzieleniu typów jeden mecz już się zaczoł niestety, ale nie nie wprowadzałem zmiany w typowanym meczu tylko rodzieliłem żeby ako się zgadzało, prosze powiedzieć jak mam policzyć te typy??


Originally Posted By: podstawek87
A czy nie może by tak, że nawet w przypadku ako większego niż 5,0 będzie rozliczane jako 5,0? Wtedy będzie najmniejszy problem


Sądzę, że rozwiązanie podstawek87 jest najbardziej rozsądne, jeżeli ktoś poda typ z ako powyżej 5.0, wtedy poprostu zalicza mu się ten typ z ako pomniejszonym do 5.0.

Odnośnie schematu podawania typów, to oczywiście odwołuję się do tematu Schemat podawania typów.

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: Slaaawwek

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 11/02/2008 05:29

oki to teraz mam pytanie, nastepujace, ktore typy mam wziąśc pod uwagę, ten z ako powyżej 5, czy rozpisane na dwa kupony z ako mniejszym niż 5, chodzi mi o to czy mam policzyć sobie -1j czy -2j, bo i to i to nie trafilem \:p i chodzi mi żebym dobrze ilosc podanych typów w podsumowaniu podał??
Posted by: $t$

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 11/02/2008 05:42

wtedy jeszcze nie było decyzji w sprawie wyższego ako, więc policz tak jak podales w 2 kuponach...
Posted by: Slaaawwek

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 11/02/2008 05:46

Originally Posted By: $t$
wtedy jeszcze nie było decyzji w sprawie wyższego ako, więc policz tak jak podales w 2 kuponach...


oki \:\)
Posted by: ksu

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 13/02/2008 03:32

W regulaminie pisze ze jak zwrot to 0 a co w przypadku zwrotu tylko jednego meczu a trzy pozostałe są w grze? na kuponie mam 4 mecze a jeden nie grają czyli jak to traktować? jako całkowity zwrot kuponu czy kupon jest dalej w grze ale z pomniejszonym ako o zwrot?
Posted by: artc86

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 13/02/2008 03:37

Originally Posted By: ksu
W regulaminie pisze ze jak zwrot to 0 a co w przypadku zwrotu tylko jednego meczu a trzy pozostałe są w grze? na kuponie mam 4 mecze a jeden nie grają czyli jak to traktować? jako całkowity zwrot kuponu czy kupon jest dalej w grze ale z pomniejszonym ako o zwrot?


Sensowe jest chyba standardowe rozwiazanie czyli zmniejszenie AKO o kurs za ktory jest zwrot i kupon pozostaje dalej w grze. Tak sa przeciez rozliczane "prawdziwe" kupony \:\)
Posted by: $t$

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 13/02/2008 03:40

traktujemy jakby tego meczu nie bylo na kuponie, zmniejszamy AKO
Posted by: konstruktor1

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 21/02/2008 19:23

Mam takie pytanko:

Zapisalem sie do konkursu ale poki co nie typuje. Czy w takim przypadku musze podawac podsumowanie tygodniowe mimo, ze nie zagralem ani jednej jednostki czy moge sie wstrzymac do momentu jak zaczne dawac typy?
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 22/02/2008 04:05

Podawaj podsumowania "zerowe". Nivet również nie typował, a bilans podawał. Nie zajmie Ci to dużo czasu, a będzie pomocne sporządzającym bilans całkowity i tabelę.
Posted by: pol44

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 22/02/2008 08:24

W jaki sposób mam wliczać zwroty do bilansu gry? Jak zagrałem za 10j to mam podać ,że wygrana w tym typie wynosiła 10j? Czy też pominąć całkowicie ten typ i kolejny mój typ ma mieć ten sam numer, jak ten który jest zwrotem.
Posted by: Inzaghi78

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 22/02/2008 18:03

Jak zagrałes za 10j to moim zdaniem wygrana jest 10j czyli zysk 0j, stawka 10j,

Przynajmniej ja tak liczylem zwrot bo tak jest jakbys zagral u buka!!!

Grasz np. za 100zl, mecz sie nie odbywa wiec wyplacaja Ci 100zł czyli zyskujesz 0 zł.
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 22/02/2008 20:45

Originally Posted By: pol44
W jaki sposób mam wliczać zwroty do bilansu gry? Jak zagrałem za 10j to mam podać ,że wygrana w tym typie wynosiła 10j? Czy też pominąć całkowicie ten typ i kolejny mój typ ma mieć ten sam numer, jak ten który jest zwrotem.


Twój problem opisuje jasno pkt. 4c) regulaminu konkursu, który wklejam poniżej.

4. Każdy kupon będzie mógł być singlem lub zakładem AKO. Nie można jednak stosować zakładów systemowych, a równowartość AKO nie może przekraczać 5.0.
a) nie można łączyć tego samego zdarzenia na więcej niż jednym kuponie (w razie gdy na dany mecz jest wystawiona oferta 1x2, handicap, number of goals itp. można zagrać tylko jedną z możliwości na dane wydarzenie) oraz nie można stosować zakładów systemowych.
b) nie można podawać typów nawzajem wykluczających się, tzn. jeśli w jednym zakładzie typujemy 1, to w następnym nie można typować tego meczu przeciwnie (czyli X, 2 itd.)
c) w wypadku zwrotu, typ jest zaliczony z zerowym zyskiem
Posted by: konstruktor1

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 22/02/2008 21:06

Originally Posted By: guardian
Podawaj podsumowania "zerowe". Nivet również nie typował, a bilans podawał. Nie zajmie Ci to dużo czasu, a będzie pomocne sporządzającym bilans całkowity i tabelę.


Ok. Dzieki
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 23/02/2008 19:45

Przypominam, że do konkursu zapisywać się można do 31 marca, więć jeżeli macie znajomych którzy chcieliby zagrać, a jeszcze tego nie zrobili, powiadomcie ich o możliwości.

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: Gowysp

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 25/02/2008 02:32

rezygnuję z gry, nie mam ostatnio na nic czasu \:\(
Posted by: Kefir70

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 26/02/2008 04:19

Sorka nie chciałbym zostać uznany za warchoła \:\) ale może parę rzeczy warto ustalić..
Dla mnie jest to I konkurs tak , że może tak po prostu ma być , ale mimo wszystko napiszę..

Jak to jest - kto przygotowuje cotygodniowy "szkielet" do podawania typów - prowadzący-moderator czy jak to chce ?
Jakie są ostateczne zasady rozliczania wyników - bo jak na razie to społecznie robi to Michael - a miał ten z najgorszym wynikiem ?

Skoro wszyscy mieliśmy podawać zestawienie do środy to czy podsumowania nie można do końca tygodnia ? czy musi być to 2 tygodnie co powoduje , że wyniki z 2 tygodni nakładają się ?Ot jak to ma miejsce w tej chwili

Ja sugeruję żeby spojrzeć jak ładnie to funkcjonuje w British Club gdzie prowadzi to Konstruktor .. każdy wie co ma robić , a prowadzący zapowiada kolejne kolejki , dba o porządek , itp.

a tutaj tak trochę ...anarchia...Ot przede chwila dopiero wskoczył temat z nowymi typami na dzisiaj .. i pytanko wraca - czy tak ma być - chcesz postawić typ załóż temat - czy robi to prowadzący konkurs..
Posted by: Kefir70

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 26/02/2008 04:24

Ot i właśnie Michael zrobił społecznie podsumowanie - dzięki tyle , że jak słusznie zauważył - biorąc pod uwagę liczbę zgłoszeń prawie 20 osób nie zrobiło choćby zerowych podsumowań. I pytanko - KTO TO MA EGZEKWOWAć ?? I DLACZEGO NIE EGZEKWUJE ??
Posted by: antyfutbol

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 26/02/2008 04:27

MOge pomoc przy tym konkursie, podliczac bilanse ale musze miec bilanse zawodnikow podane, jezeli wszyscy podadza do srody, to bilan calkowity bedzie w czwartek.
Posted by: Inzaghi78

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 26/02/2008 04:37

Originally Posted By: Kefir70
Ot i właśnie Michael zrobił społecznie podsumowanie - dzięki tyle , że jak słusznie zauważył - biorąc pod uwagę liczbę zgłoszeń prawie 20 osób nie zrobiło choćby zerowych podsumowań. I pytanko - KTO TO MA EGZEKWOWAć ?? I DLACZEGO NIE EGZEKWUJE ??


dokładnie
a tak wogole to dlaczego jesli ktos sie zglasza to nie stosuje sie do obowiazujacego regulaminu
czy to naprawde tak ciezko dostosowac sie do pewnych obowiazujacych regul
Posted by: antyfutbol

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 26/02/2008 04:48

Z tymi co nie daja 0 podsumowania nie jest taki problem, gorzej jak ktos nie poda bilansu, bo np ma duzy minus.

Na pewno larsson nie podal bilansu i to jest 2 jego wykroczenie
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 26/02/2008 08:19

Originally Posted By: Kefir70
Sorka nie chciałbym zostać uznany za warchoła \:\) ale może parę rzeczy warto ustalić..
Dla mnie jest to I konkurs tak , że może tak po prostu ma być , ale mimo wszystko napiszę..

Jak to jest - kto przygotowuje cotygodniowy "szkielet" do podawania typów - prowadzący-moderator czy jak to chce ?
Jakie są ostateczne zasady rozliczania wyników - bo jak na razie to społecznie robi to Michael - a miał ten z najgorszym wynikiem ?

Skoro wszyscy mieliśmy podawać zestawienie do środy to czy podsumowania nie można do końca tygodnia ? czy musi być to 2 tygodnie co powoduje , że wyniki z 2 tygodni nakładają się ?Ot jak to ma miejsce w tej chwili

Ja sugeruję żeby spojrzeć jak ładnie to funkcjonuje w British Club gdzie prowadzi to Konstruktor .. każdy wie co ma robić , a prowadzący zapowiada kolejne kolejki , dba o porządek , itp.

a tutaj tak trochę ...anarchia...Ot przede chwila dopiero wskoczył temat z nowymi typami na dzisiaj .. i pytanko wraca - czy tak ma być - chcesz postawić typ załóż temat - czy robi to prowadzący konkurs..


Po kolei:
1. Jak to jest - kto przygotowuje cotygodniowy "szkielet" do podawania typów - prowadzący-moderator czy jak to chce ?

odp.: moderator lub prowadzący (w tym tygodniu jest jeden wyjątek, dziękujemy za pomoc)

2. Jakie są ostateczne zasady rozliczania wyników - bo jak na razie to społecznie robi to Michael - a miał ten z najgorszym wynikiem ?

odp.: Obowiązuje regulamin tak więc całkowity bilans powinien zrobić gracz z najgorszym w danym tygodniu bilansem. Jest jednak pewne ale. Po pierwsze zgłosiłem do slav007o'a propozycję zmiany tego zapisu, ale wówczas do wykonania bilansu potrzebujemy człowieka (może ty michael89?), po drugie michael89 wykonał bilans więc nie było problemu \:\) Po trzecie przypominam, że na sporządzenie bilansu całkowitego są 2 tygodnie, tak więc michael89 przygotowując zestawienie tak szybko "nie dał szansy" wykazania sie innym \:\)

3. Skoro wszyscy mieliśmy podawać zestawienie do środy to czy podsumowania nie można do końca tygodnia ? czy musi być to 2 tygodnie co powoduje , że wyniki z 2 tygodni nakładają się ?Ot jak to ma miejsce w tej chwili.

odp. to jest konkurs długoterminowy więc pośpiech jest zbędny.

4. Ja sugeruję żeby spojrzeć jak ładnie to funkcjonuje w British Club gdzie prowadzi to Konstruktor .. każdy wie co ma robić , a prowadzący zapowiada kolejne kolejki , dba o porządek , itp.
odp.: to jest konkurs Golden Tour i albo się akceptuje jego zasady, albo nie

5. a tutaj tak trochę ...anarchia...Ot przede chwila dopiero wskoczył temat z nowymi typami na dzisiaj .. i pytanko wraca - czy tak ma być - chcesz postawić typ załóż temat - czy robi to prowadzący konkurs..

odp. wyjdziemy na prostą \:\) $t$-a nie było i nie dogadaliśmy się co do pewnych spraw organizacyjnych. Mam nadzieję, że dalej będzie już bez niejasności i opóźnień.



Pozdrawiam
guardian
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 01/03/2008 05:55

Uwaga! Nastąpiła zmiana regulaminu, zachęcam do przejrzenia odpowiedniego tematu.
Posted by: Inzaghi78

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 01/03/2008 06:10

guardian podałes typ na Łks po kursie 12 ...
Ja tez mialem kilka pomyslow w tym tygodniu po wysokich kursach ale jak sie to ma do tego :

4. Każdy kupon będzie mógł być singlem lub zakładem AKO. Nie można jednak stosować zakładów systemowych, a równowartość AKO nie może przekraczać 5.0.

Czyli i tak bedzie brane pod uwage kurs 5 jesli trafisz ;\)
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 01/03/2008 22:28

Originally Posted By: Inzaghi78
guardian podałes typ na Łks po kursie 12 ...
Ja tez mialem kilka pomyslow w tym tygodniu po wysokich kursach ale jak sie to ma do tego :

4. Każdy kupon będzie mógł być singlem lub zakładem AKO. Nie można jednak stosować zakładów systemowych, a równowartość AKO nie może przekraczać 5.0.

Czyli i tak bedzie brane pod uwage kurs 5 jesli trafisz ;\)


Wiem, ale nie codziennie trafia mi się zagrać na ŁKS po takim kursie, więc nie mogłem sobie odmówić...
Posted by: Inzaghi78

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 01/03/2008 23:01

ok chcialem sie tylko upewnic ze nic sie nie zmienilo \:\)

sam zagralem Łks po kursie 15 w Expie
Wiem ze malo prawdopodobne ale to tylko sport a taki kurs ...
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 02/03/2008 06:28

K...a! Do przerwy było miodzio, ale skończyło sie jak zwykle. W 10 na Legii nie jest łatwo... ale szkoda przynajmniej remisu.
Posted by: Killa Boom

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 02/03/2008 07:08

Niestety muszę zrezygnować z gry, brak czasu :/
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 02/03/2008 22:33

Originally Posted By: Killa Boom
Niestety muszę zrezygnować z gry, brak czasu :/


Trudno, brak czasu to brak czasu. Konkurs rzeczywiście wymaga systematyczności, wytrwałości i trochę czasu. Miejmy nadzieję, że to już ostatni z wycofujących się

Swoją drogą jeszcze cały marzec można się zapisywać do konkursu.
Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy mają ochotę "pomęczyć" się z typowaniem do końca sierpnia!
Posted by: Kefir70

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 07/03/2008 03:21

Proste pytanie - Co z tymi którzy nie podają bilansów miesięcznych... Bo sorka ale dochodzi już do paradoksalnej sytuacji kiedy klasyfikowane są nawet osoby , które obstawiały , ale nie podały bilansów - a w klasyfikacji są umieszczane na podstawie wcześniejszych (patrz bodaj Larsson).I jak, za chwilę znowu wrócą .. a tych wcześniejszych, obstawionych , ale nie podliczonych nie będzie się uwzględniać ?!?

Organizatorzy powinni się zdecydowac - albo reguły są egzekwowane albo ....
ja tez chciałbym żeby w konkursie brało udział jak najwięcej osób ale powiem szczerze - wolę 20 zdyscyplinowanych z którymi rywalizacja to przyjemność , jak taką anarchię..

I moja propozycja do regulaminu - Jest warunek aby mieć co najmniej 100 typów aby na końcu być sklasyfikowanym..I dobrze \:\)
Ale czy nie powinno się jeszcze zrobić podobnego warunku co do ilości obstawionych jednostek np. co najmniej 500..
?
Bo można wyobrazić sobie hipotetycznie sytuację - ktoś farci wchodzi mu w jednej kolejce np. 150 j - spokojnie to jest możliwe.. A potem już tylko jedzie 1J, 1j, 1j ...

I zaznaczam , że nie chodzi o jakikolwiek mój osobisty handicap bo ja akurat stawiam stosunkowo ostrożnie..
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 07/03/2008 08:31

Prosta odpowiedź: począwszy od tego tygodnia jeżeli ktoś nie poda bilansu dwukrotnie z kolei, będzie wypadał z gry. Dotychczas rzeczywiście ten punkt regulaminu był traktowany liberalnie. Teraz jednak czas zacząć egzekwować zapisy regulaminu.
Co do sprawy drugiej to nie widzę potrzeby wprowadzania minimalnej wartości jednostek stawianych przez graczy, każdy ma jakąś strategię i gra według niej. Jeden woli grać niskimi stawkami (patrz guardian \:\) ) inny obstawia po 10j za każdym razem. Każdy sposób jest dobry aby dotrzeć do założonego celu.
Posted by: Kefir70

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 11/03/2008 02:31






5. a tutaj tak trochę ...anarchia...Ot przede chwila dopiero wskoczył temat z nowymi typami na dzisiaj .. i pytanko wraca - czy tak ma być - chcesz postawić typ załóż temat - czy robi to prowadzący konkurs.. <br>
odp. wyjdziemy na prostą \:\) $t$-a nie było i nie dogadaliśmy się co do pewnych spraw organizacyjnych. Mam nadzieję, że dalej będzie już bez niejasności i opóźnień.

<br>
Pozdrawiam
guardian [/quote]

oki. I jak to w końcu jest. Chcę obstawić mecz. mam sam zakładać tematy czy robi to admin..?
Miał niby robić admin.. i nie ma...Sorka to mój pierwszy konkurs i powtórze się - nie wiem czy tak zawsze jest ale moim zdaniem..jest bałagan..
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 11/03/2008 03:42

Kefir osobiście Cię przepraszam, jak równiez pozostałych uczestników konkursu za brak tematów do typowania, które powinny sie pojawić wczoraj wieczorem. Sytuacja się więcej nie powtórzy.
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 12/03/2008 01:44

Jeżeli nie jesteście pewni kto ma założyć temat z typami, najlepiej wysłać PM do mnie, do guardiana lub $t$, ostatecznie michaela, ale jego nie chciałbym obciążać dodatkowymi obowiązkami.

Ja z pewnością mógłbym założyć tematy do typowania na obecny tydzień, ale najprościej w świecie wypadło mi to z głowy, na przyszłość prosimy o wyrozumiałość i przypomnienie.

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: Kefir70

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 12/03/2008 04:04

Oki.

A taka sugestia- bo podawanie rozliczeń przez poszczególnych graczy jak kulało tak kuleje..
czy jako moderatorzy nie moglibyście wysłać raz jeszcze na priva do każdej z osób które się zgłosiły przypomnienia o konieczności co tygodniowego rozliczania? Nie wiem ile osób zazwyczaj bierze udział w tego typu konkursach..ale chyba u nas teraz trochę mało..?
Posted by: antyfutbol

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 21/03/2008 04:35

Bilans calkowity pojawi się w piatek
Posted by: Kefir70

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 23/03/2008 23:49

Ponieważ frekwencja w konkursie coraz niższa proponuję :

-powrócić do pierwotnej wersji i umożliwić zapisy do czerwca
-znieść wykluczenia z uwagi na osiągnięcie -150, -100 , -50 (patrz zapisy w regulaminie)
-zachęcić raz jeszcze do konkursu imiennie te osoby które do niego zadeklarowały akces (bo zgłosiło się ponad 40 a udział bierze w tej chwili kilkanaście; zrezygnowało zaledwie parę osób - co z pozostałymi ?? )
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 24/03/2008 04:39

Myślę, że Grand Prix skutecznie odbiera nam graczy \:\) Nasz konkurs jest naprwdę trudny, a po kilku wtopch entuzjazm może usiąść każdemu. Sam miałem ostatni chwile zwątpienia jak spojrzałem na bilans po 6 tygodniach. Kefir nie przejmuj się frekwencją, kto ma grać to gra. W konkursie hokejowym na przykład zwykle gra ok. 10 osób i jest ok. Róbmy swoje i zobaczymy co dalej. Twoja propozycja o przedłużeniu zapisów wg mnie nie ma sensu, aczkolwiek jest to tylko i wyłącznie moje zdanie. W tej kwestii ostatecznie powinien wypowiedzieć się organizator konkursu.

Pozdrawiam i życzę mokrego Dyngusa \:\)
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 01/04/2008 01:33

Ostatnio została poruszona sprawa nagrodzenia zwycięzcy, tudzież zwycięzców konkursu, w związku z powyższym doszliśmy z współorganizatorami do wniosku, że ze względu na stosunkowo niską główną nagrodę nie będziemy jej dzielić, a główną nagrodę czyli 100 Funtów odbierze osoba z 15% zyskiem, lub każda która uzyska najwyższy zysk powyżej tego poziomu.

Za drugie miejsce przypadną bilety na jakikolwiek mecz Blackburn Rover w sezonei 2008/2009 o równowartości 60-80 funtów, warunek podobnie jak w przypadku zwycięzcy, osoba ta musi spełnić warunki regulaminowe.


W wypadku gdyby (odpukać) nikomu nie udało się uzyskać poziomu 15%, nagrodą zostanie przeznaczona na kolejną edycję, czyli przewiduję kumulację i dodanie do kolejnej nagrody


PS. Mam prośbę do wszystkich uczestników, aby zachęcali swoich znajomych do wzięcia udziału w konkursie, jako wyjątek możemy przedłużyć zapisy o kolejny tydzień lub dwa, więc wysyłajcie maile.


PS.2 Pierwsza edycja będzie z pewnościa bardzo trudna i wymagająca, ale wierze, że gdy "wygryzie" nam się pewna ilość osób wiernych konkursowi, będzie on rósł w rangę w kolejnych edycjach, w szczególności, że przewiduję większe nagrody.

Pozdrawiam wszystkich

SLAV
Posted by: Inzaghi78

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 01/04/2008 16:55

Tylko widzisz takie rozwiazanie jest dobre ale nie zacheca do rywalizacji bo skoro tylko zwyciezca cos dostaje to jaki jest sens walczyc np. o miejsca 3-5 ??

Po drugie skoro tylko liczy sie zysk >15% to w jakim celu prowadzimy tabele i kolejnosc w niej wedlug liczby wygranych jednostek ??
Posted by: konstruktor1

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 01/04/2008 21:06

No to ja celuje w drugie miejsce \:\) Bilety to dla mnie nagroda, o ktora naprawde warto walczyc, pieniadze to rzecz nabyta. Czy moznaby zostawic furtke, ze zwyciezca ma prawo wyboru nagrody? Mysle, ze nie tylko ja wolalbym pojechac na mecz niz zadowolic sie nagroda finansowa.

Pozdrawiam
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 02/04/2008 03:34

Inzaghi, w sprawie nagrody, to był wstępny pomysł, ale sam musisz przyznać, że ciężko jest podzielić nagrodę w wysokości 100 Funtów tak, aby pięć osób dostało w miare ciekawe pieniążki. Też najchętniej widziałbym, trzy pierwsze miejsca nagrodzone, ale nie wiem czy jest to wykonalne.

Odnośnie sporządzania tabeli, sądzę, że jest sens w jej prowadzeniu, bilans procentowy, będzie sporządzany raz na miesiąc dla 5 graczy z najlepszym procentem. (bilans ten będę robił ja)


Kwestia nagrody jest umowna konstruktor1, w sumie, jeżeli zwycięzca ma mieć możliwość otrzymania tej lepszej nagrody, to oczywiście, można chyba dać mu możliwość wyboru pomiędzy pieniędzmi, a biletami na mecz.



PS. Zdecydowałem się, że ze względu na poświęcenie graczy w konkurs, który jest tak wymagający, nagrody będą trzy, przydzielonę one będą według najlepszych bilansów powyżej 15%.

Każda osoba z nagrodzonej trójki będzie mogła wybrać którą nagrodę będzie chciała odebrać.

Nagrodami będą dwa zestawy biletów dla dwóch osób na mecze Blackburn Rovers w sezonie 2008/2009 (na jakikolwiek mecz Premier League) oraz nagroda pieniężna w wysokości 80 Funtów.

Co wy na to ?

Pamiętajcie, że nagrody pokrywam z własnej kieszeni i nie mam za swoimi plecami buka który mógłby mnie wesprzeć, więc jak na pierwszą edycję, to jest maks na co mogę sobie pozwolić \:\)

Pozdrawiam wszystkich

SLAV
Posted by: Kefir70

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 02/04/2008 04:16

To może ostatecznie - co decyduje - % czy zysk ????
Posted by: Kefir70

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 02/04/2008 04:20

Bo jeśli decyduje jedynie sam % , a nie uzyskany zysk w jednostkach to starczy zrobić dobry strzał a potem stawiac juz tylko pro forma po 1 jednostce.

Czy też dobrze rozumiem , że :
1.wstępnym kryterium jest yeld powyżej 15%
2.z tych którzy mają wyrobiony zysk co najmniej 15 % decyduje już zysk liczony w jednostkach ???
Posted by: Inzaghi78

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 02/04/2008 04:43

slav007o mysle ze Twoja propozycja jest jak najbardziej ok
Skoro sam sponsorujesz ten konkurs to uwazam ze jak na 1 edycje jest bardzo w porzadku !!

Kefir70
nie zgadzam sie z Toba ze w przypadku gdy decyduje sam % to wystarczy zrobic dobry strzal a potem jechac pro forma a zeby to bardziej Tobie zobrazowac przedstawie ponizszy przyklad :

Trafiasz strzala max. kurs 5 i max. stawka 10 j wiec wygrywasz na czysto 40j co daje 400%

Dla przykładu kolejnych 9 typów grasz pro forma 1,10 kursy i stawka po 1j ...
Wiesz jaki masz % po 10 typach zaledwie 215%

Czyli gdy trafisz strzala a potem grasz asekuracyjnie to strasznie lecisz w doł
Zwróć uwage ze przyklad obejmowal zaledwie 10 typow a zeby byc sklasyfikowanym musisz podac ich conajmniej 100
Tak wiec spadek bedzie o wiele wiekszy !!

Co do odpowiedzi na Twoje pytanie to dla tych ktorzy osiagna zysk co najmniej 15% liczone jest to kto osiagnie wiekszy zysk...
Przynajmniej ja tak rozumiem regulamin
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 02/04/2008 07:11

UWAGA WAŻNE!


W arkuszu, który przygotowałem do podliczania bilansu (link do arkusza podał slav w tym temacie (arkusz 01)) był błąd. Błąd ten polegał na tym, że w pozycji gdzie wylicza się yield wstawiłem złą formułę (do obliczania yieldu, ale dla stawki płaskiej). Pozostałe pozycje arkusza wyliczają się prawidłowo. Poprawiony arkusz znajduje się tutaj

Za pomyłkę przepraszam. Mam nadzieję, że nie spowoduje to większych problemów wśró graczy, którzy z arkusza korzystali.
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 03/04/2008 03:56

Originally Posted By: Kefir70
To może ostatecznie - co decyduje - % czy zysk ????


Oczywiście decyduje zysk procentowy, dopiero w przypadku gdy dwie osoby mają ten sam procentowy zysk wygrywa osoba ta która ugrała więcej jednostek.

Co do zniesiania limitów poniżej których nie można zejść to nie do końca się zgodzę, aby był to dobry pomysł, gdyż wtedy tak jak powiedziałeś Kefir, dużo osó grało by na oślep, tylko, żeby trafić kurs 5.0, nie patrząc na to czy się wygrywa czy nie, a nie o to chodzi w konkursie.

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: Kefir70

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 03/04/2008 05:00

Sorka ale jeśli decyduje zysk % to nie jest w mojej ocenie - dobry pomysł..
Bo w takiej sytuacji ktoś kto np. jest teraz na minusie praktycznie nie ma już szans..
A ten kto dajmy na to dopiero wejdzie i walnie ot np. AKO 5 przy 10 stawkach ..to następnie stawkując po 1 j. będzie dla nas wszystkich bezkonkurencyjny..
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 04/04/2008 04:44

Kefir, znajdź mi osobę która trafi raz zakład o wartości 5.0, do końca turnieju będzie grała za jedną jednostkę i uzyska 15% yieldu.

SLAV
Posted by: Kefir70

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 04/04/2008 05:36

Slav - powtórze się - o ile liczy się w pierwszej kolejności yeld ktoś kto teraz jest na minusie nie ma już w praktyce szans..
Bo w liczbach jednostek może w każdej chwili zawalczyć - ale yeldu juz dobrego nie osiągnie..
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 05/04/2008 02:47

Ok, z jednej strony się zgodzę, ale co jeśli okaże się na koniec konkursu, że jedna osoba stawkowała po 5 jednostek na zakład, a druga 10 i mają taki sam zysk jednostkowy.

Która osoba według Ciebie Kefir jest wtedy lepsza ?

Według mnie branie pod uwagę bilansów jednostkowych to przeżytek, chodzi przecież o uzyskanie długoterminowego zysku, co z tego że ktoś będzie miał "x" jednostek na plusie, jeżeli jego skuteczność będzie kilkakrotnie mniejsza od drugiej osoby.

Wiem do czego zmierzasz Kefir, chodzi o to, że dużo ludzi się wykruszy w trakcie turnieju bo zobaczą, że nie mają szans uzyskać pułapu 15%, ale właśnie to jest jeden ze smaczków konkursu, zostają tylko najlepsi i najbardziej wytrwali, nie sztuką jest zejść na minus i poprostu zrezygnować, sztuką jest pozostać w grze i próbować dalej, tak aby na koniec udowodnić, że nawet jeżeli typy nie zawsze dopisywały, typer miał silną wolę i chciał zawalczyć do końca.

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: Kefir70

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 05/04/2008 05:51

He he . długo można było by jeszcze dyskutować..co lepiej oddaje klasę typera \:\)
Ale oki. przekonałeś mnie.
Tyle , że jak rozumiem zapis o minimum 100 typach nadal aktualny ??
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 06/04/2008 04:07

Tak, zapis minimum 100 typów nadal jest wiążący.

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: Kefir70

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 30/04/2008 05:33

Moja sugestia aby w cotygodniowym podsumowaniu nie podawać już wyników uczestników , którzy się wycofali lub zostali usunięci z konkursu. Bo jedynie powoduje mniejszą czytelność tabelki..a i może odstrasza co poniektórych graczy \:\)
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 30/04/2008 07:23

Jeżeli są osoby które zaznaczyły, że nie będą już brały udziały w konkursie, przekaże wiadomość michaelowi, żeby nie brać tychże uczestników przy sporządzaniu bilansu.


Ps. Póki co Kefir, zmierzasz pewnie po pierwszą trójkę, o ile nie o pierwszą jedynkę, trzeba się jednak zastanowić, jak Ciebie zmotywować do podawania typów jak już osiągniesz graniczny punkt 100 kuponów ;\)

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: Kefir70

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 30/04/2008 23:41

Slav, sprawa jest prosta - spraw aby League One & Two grały 12 miesięcy na okrągło \:\)
Posted by: Piecia

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 08/05/2008 05:09

Takie pytanko organizacyjne , czy ktoś sprawdza przykładowo czy nikt nie oszukuje z podsumowaniami ?
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 08/05/2008 06:20

Przyznam się szczerzę, że nie zwracałem na to uwagi, wierzyłem i nadal wierzę, że uczestnicy są na tyle uczciwi, że nie będą świadomie zawyżać swych wyników, a nawet jeżeli taka sytuacja by nastąpiła, to sądzę, że uczestnicy sami by zwrócili na to uwagę.

W wypadku wątpliwości proszę o informację na priva.

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 10/05/2008 03:49

Fakt, że nie sprawdzamy tego. Ale z drugiej strony tak mało nas gra, że wydaje się że zostali w grze ludzie dość poważni żeby nie robić sobie jaj z konkursu i innych uczestników.
Posted by: Kefir70

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 10/05/2008 05:34

ha mi sie wydaje , że mniej więcej od razu przy raptem 10 uczestnikach widac jaki kto osiągnął wynik..jeśli ktoś się kropnął to są to raczej błędy kosmetyczne..

I btw - wyrażam zadowolenie , że nareszcie ustabilizowała się liczba uczestników konkursu - czytaj nikt się już nie wycofuje , a Ci co zostali aktywnie uczestniczą w rywalizacji \:\)
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 14/05/2008 04:33

Chciałbym się spytać wszystkich uczestników, czy ktoś ma coś przeciwko, żeby pozwolić graczom którzy osiągneli, dolny ujemny pułap, nadal pozostać w konkursie ?

Jak sami widzimy frekwencja trochę się zmniejszyła po kilku tygodniach, a co za tym i wyniki stały się bardziej czytelne. Dodajmy do tego fakt, że nadal przydałoby się popracować nad regulaminem na następną edycją, chciałem się dowiedzieć, czy zgodzicie się na to, aby grupka osób która aktywnie bierze udział w konkursie, pozostała w nim już do końca, bez względu na to jaki wynik osiągną.

Pozdrawiam i czekam na opinie

SLAV
Posted by: Inzaghi78

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 14/05/2008 04:53

Ja jestem jak najbardziej za

To ze maja bardzo duzy minus nie przekadza jak widac w regularnym uczestnictwie a to jest dla nas najwazniejsze

Dlatego tez uwazam zeby pozwolic im uczestniczyc do samego konca ;\)
Posted by: Kefir70

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 15/05/2008 01:52

Jestem za \:\)
Ale uważam , że powinno się tez dać dokończyć turniej Avi'emu. Tym bardziej jeśli się zdeklaruje , że będzie brał udział do końca.
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 15/05/2008 03:08

No właśnie dyskusja dotyczy Aviego i guardiana \:\)
Ja osobiście chętnie pobawię się dalej, chociaż zdaję sobie sprawę, że żadnej roli już raczej nie odegram w tej edycji.
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 15/05/2008 03:47

Jestem jak najbardziej za abolicją dla avi'ego. Jeżeli chce nadal brać udział w konkursie, nie widzę, żadnych przeszkód na to, aby mogł dalej uczestniczyć w grze, pod warunkiem, że pozostali gracze, nie zgłoszą sprzeciwu.

Jako, że jest to pierwsza edycja, trzeba - w miarę rozsądku - elastycznie podchodzić do regulaminu i gdy pewne małe korekty, nikomu krzywdy nie wyrządzą, zgodzić sie na pewne modyfikacje.

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: antyfutbol

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 15/05/2008 04:51

Tez jestem za, ale niech avi poda aktualny bilans, bo z tego co pamietal to nie podsumowal ktoregos
Posted by: antyfutbol

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 19/05/2008 17:47

Podsumowanie we wtorek po poludniu bedzie. Sorry za zwłoke
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 20/05/2008 05:07

Żadne sorry michael. Robisz nam wielką przysługę, za co ja i zapewne wszyscy uczestnicy konkursu jesteśmy Tobie bardzo wdzięczni.

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 22/05/2008 02:31

Jako, że nie widziałem sprzeciwu, pozwolę sobie wrócić do zabawy. Zostało jeszcze 15 tygodni, tak więc jesteśmy na półmetku. Powodzenia.
Posted by: antyfutbol

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 29/05/2008 06:11

Mam male problewy z kompem wiec tabela bedzie w czwartek wieczorem obejmowala calosc
Posted by: Piecia

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 31/05/2008 02:57

Przepraszam za brak podsumowania za poprzedni tydzień z mojej strony ale brakuje mi trochę czasu w tym tygodniu , ale obiecuję iż jutro po robocie usiądę już na spokojnie i uzupełnię wszelkie zaległości .

Pozdrawiam.
Posted by: Piecia

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 03/06/2008 01:39

Chciałbym zrezygnować z dalszego udziału w konkursie , przykro mi ale niestety mam powody , mam nadzieję iż w przyszłości zrehabilituje się .

Pozdrawiam.
Posted by: antyfutbol

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 03/06/2008 03:27

Szkoda, ale to Twoja decyzja
Posted by: antyfutbol

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 03/06/2008 19:54

Rezygnuje z podliczania. Powod chyba oczywisty.
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 04/06/2008 04:47

Chciałbym wszystkich obecnych i byłych uczestników konkursu zachęcić do rozmowy na temat przyszłości konkursu.

Jak widać po frekwencji i liczbie osób która zrezygnowały z gry, nie jest to zabawa która przyciąga tłumy i potrafi utrzymać motywację graczy przez dłuższy okres czasu.

Pytanie w takim razie brzmi, jakie zmiany widzielibyście w konkursie, tak aby mógł on przyciągnąć większą rzeszę uczestników, oraz potrafił utrzymać ich zainteresowanie na dłużej niż kilka tygodni.

Pozdrawiami i czekam na opinie, zgodnie z którymi będziemy mogli jakoś zaradzić na problem.

SLAV
Posted by: Kefir70

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 04/06/2008 05:20

Moim zdaniem na zmiany w trakcie konkursu to chyba za późno. Bo Ci którzy weszliby np. w chwili obecnej dlaczego mają być uprzywilejowani innymi zasadami.

Moim zdaniem decyzja jest prosta - albo konkurs kończymy albo prowadzomy dalej wg. dotychczasowych zasad. Natomiast zmieniać je w trakcie - tak nie powinniśmy robić ( mam na myśli jakieś zmiany zasadnicze).

I jeszcze jedna uwaga - wiele osób tutaj wykazuje moim zdaniem pewną niedojrzałość i bardzo lekce traktuje swoje deklaracje.
Moja sugestia jest więc taka aby rozważyć zawieszenie uczestnictwa we wszystkich konkursach na forum tych którzy zgłaszają się do konkursów a następnie z nich rezygnują..np. na jakiś czas - np. 6 miesięcy, rok , itp. I jest to moja konkretna propozycja. Bo rezygnując w trakcie - jak nie idzie - zabawę psuje się wszystkim pozostałym uczestnikom.
Bo zauważmy , że jakoś nie ma tych innych "ważnych powodów" kiedy komuś idzie, a pojawiają się gdy wyniki nie te. I mamy takich "latających holendrów" smykających po konkursach dopóki idzie.

Ja podkreślam raz jeszcze - albo bawimy się w gronie ludzi ceniących swoje słowo - deklaracje "tak biorę udział" albo w towarzystwie dla którego słowo nie ma żadnego znaczenia.

Ja pozwolę sobie wyrazić moje prywatne zdanie na zakończenie - Podejściem znacznej części uczestników jestem zniesmaczony.To mój pierwszy konkurs i myślałem , że będzie fajna rywalizacja w znacznym gronie w większości dużo bardziej doświadczonych zawodników. Zgłoszeń było w końcu wiele. A teraz czuje się jak w piaskownicy.
Posted by: antyfutbol

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 04/06/2008 06:42

Tabele do konca edycji poprowadze. potem zobaczymy
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 04/06/2008 06:43

Jeżeli chodzi o zmiany, to chodziło mi oczywiście Kefir70 o kolejną już edycję, tak aby już teraz zacząć dyskutować na jej temat, żeby później nie było kolejnych problemów i żeby ludzie sami mieli wpływ na regulamin, o ile zmiany będą korzystne dla wszystkich.

Pozdrawiam i czekam na propozycje do nowego regulaminu.

SLAV
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 05/06/2008 03:56

Popieram zdanie Kefira. Ja jestem za dokończeniem konkursu (chociaż patrząc na wynik powinienem byc pierwszym, który to wszystko olewa), aczkolwiek w składzie 5-6 oobowym ta zabawa traci po prostu sens. Wydaje mi sie, że okres trwania konkursu większy niż 3 miesiące powoduje odpadnięcie większości uczestników przedwcześnie. Michael to będziesz podsumowywał czy nie bo już nic nie rozumiem \:\)
Posted by: antyfutbol

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 05/06/2008 04:48

Bede podsumowanie w niedziele sie pojawi.
Posted by: Piecia

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 07/06/2008 04:44

Pomysł konkursu był i jest fajny aczkolwiek czas jego trwania trochę za długi był , sądzę osobiście iż 2-3 miesiące było w sam raz .
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 10/06/2008 02:47

W takim razie co powiecie na pomysł, aby kręgosłup zasad pozostał ten sam, ale konkurs podzielić na 4, 3-miesięczne częsci. W takiej wersji, motywacja uczestników mogłaby być utrzymana na stałym poziomie przez cały konkurs.

Do tego dodałbym limit około 60 typów na 3 miesięczny okres, oraz bardziej wyrozumiały regulamin jeżeli chodzi o osoby które przedwcześnie zejdą poniżej zera.

Dajcie znać czy macie jakieś inne pomysły które bedzie można zastosować w nowej edycji konkursu.

Pozdrawiam wszystkich

SLAV
Posted by: antyfutbol

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 10/06/2008 02:48

Ja jeszcze proponowalbym zeby mozna podac typ przed startem 30 minut a nie 1 h.
Posted by: Piecia

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 10/06/2008 03:41

Popieram zmiany jak najbardziej i chętnie wezmę o ile będzie możliwość udział w następnej edycji .
Posted by: Kefir70

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 11/06/2008 05:53

Originally Posted By: Piecia
Popieram zmiany jak najbardziej i chętnie wezmę o ile będzie możliwość udział w następnej edycji .


A dla mnie tego typu deklaracja zakrawa na kpinę..Znaczy kogoś kto dopiero zrezygnował , ale w nowym konkursie to i owszem "wezmę udział".
Panowie organizatorzy...albo zależy na ilości i wtedy będzie tak jak w przedmiotowym konkursie - Zaczyna ponad 50-ciu , kończy kilku..Albo ludzie , którzy nie umieją wytrwać będą z konkursów eliminowani..

Ja przepraszam , ale skoro już o pomysłach mowa..Spójrzmy na mój ulubiony w BC.
Konkurs będzie w nowej edycji miał limitowaną liczbę. Ci którzy wytrwali do końca mają zapewnioną możliwość startu w następnej edycji (motywacja aby wytrwać). A pozostali albo mogą liczyć na parę dzikich kart , albo na zakwalifikowanie się w ostrych eliminacjach o ile będzie jeszcze miejsce.
I tam większych problemów z frekwencją nie ma. Tam możliwość uczestniczenia w kolejnej edycji to zaszczyt , który każdy sobie ceni i o którego zachowanie dba.

Slav , moim zdaniem problem tkwi nie w postanowieniach regulaminu - które złe nie są , ale w doborze uczestników i pracą nad ich właściwym doborem.
Posted by: Kefir70

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 11/06/2008 05:58

I jeszcze jedna uwaga - w BC konkurs trwał (trwa) jeszcze dłużej ale ok.80% uczestników gra do końca. m.in osoba której zachowanie komentuję . W tamtym konkursie długość trwania nie przeszkadza - bo tam wiadomo , że jak się zrezygnuje to tak łatwego powrotu w kolejnej edycji już nie ma.

I TAM JEST FREKWENCJA PRZEZ CAŁY KONKURS.
Posted by: konstruktor1

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 11/06/2008 06:17

Kefir rozumie Twoja frustracje bo to jedyny konkurs, w ktorym bierzesz udzial ( na dodatek jak wspominales pierwszy na forum) ale zapewniam Cie, ze nie tylko GT cierpi z powodu zawodnikow, ktorzy niezbyt powaznie podchodza udzialu w zabawie. Wspomniany przez Ciebie BC takze na przestrzeni roku stracil ponad 40 % zawodnikow, a najlepszy moim zdaniem konkurs na forum czyli Grand Prix tez w poczatkowych fazach borykal sie ze sporymi absencjami. Tak to juz jest i nie zmienisz tego. Wszedzie gdzie decyduja wytrwalosc i umiejetnosci, a nie pic jak np. w Play -off ludzie beda sie wykruszac. Wierz mi, ze nic nie da sie zrobic. Najwiekszym bledem jaki tu popelniono to niefortunny termin rozgrywania. W maju koncza sie prawie wszystkie ligi pilkarskie, lato to martwy sezon za Oceanem + wiekszosc dobrych konkursowiczow byla zaangazowana we wspominane GP.

Na przyszlosc trzeba pamietac, ze najlepszy okres do startu tego typu konkursu to poczatek sierpnia ( ew. koniec lipca ) lub poczatek roku. Wtedy frekwencja bedzie na pewno lepsza ale tak czy siak ludzie beda rezygnowac bo jak nie idzie to nie chce sie grac. Taka natura ludzka i nic sie nie da z tym zrobic.


Sam regulamin nie jest zly, jedynie faktycznie wycialbym te punkty o eliminacji zawodnikow z minusem bo kazdemu trafia sie czarna seria i szkoda pozbywac sie wytrwalych, ktorzy nie zrazaja sie niepowodzeniami.

Mam nadzieje, ze konkurs przetrwa bo jest wymagajacy, a przez to ciekawy nawet jesli udzial w nim jest skromny.

Pozdrawiam
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 18/06/2008 03:19

Witam wszystkich. Mam kilka propozycji odnośnie poprawek do regulaminu, które chciałbym dać pod Waszą dyskusję.

Niektórzy z Was prowadzą własne konkursy na forum mecz.pl, inni mają wiedzę i obraz tego jak powinien wyglądać regulamin z prawdziwego zdarzenia, taki który pozwoliby na dobrą zabawę przez cały proces gry, wszyscy zaś z pewnością znają się na grze u bukmacherów, a co za tym idzie, wiedzą, jak ważny jest zysk w grze, o nasze pieniądze.

W związku z oto kilka zmian, ode mnie, które mam nadzieję pozwolą na zarówno dobrą zabawę, jak i wyłonienie tych którzy potrafią uzyskać długoterminowy zysk.

1. Po pierwsze, jestem za całkowitym zniesieniem, lub ograniczeniem podpunktu mówiącego, że jeżeli dany uczestnik zejdzie poniżej pewnego poziomu swego bilansu całkowitego, zostaję skreślony z konkursu. Uważam, że jest to krzywdzące w niektorych przypadkach, chociażby z tego względu, że mamy zawodników, którym nie zawsze idzie najlepiej, ale są gotowi poświęcić swój czas i zarówno podawać typy jak i swoje bilanse, dlatego też, jeżeli zawodnik jest na tyle wytrwały, żeby pozostać w konkursie, powinien być przynajmniej nagrodzony możliwością rozegraniem całej jego partii.

2.Po drugie, z doświadczenia pierwszej edycji, sądzę że konkurs trwający dłużej niż 4 miesiące będzie ciężki do przebrnięcia nawet dla najwytrwalszych, dlatego też chciałbym aby kolejne edycje odbywały się w dwóch stadiach 1 wrzesień - 20 grudzień oraz 1 styczeń - 10 czerwca, gdzie każda z części wyłoni osobnego zwycięzcę i w każdej części będą nowe nagrody i zaczynać się będzie od zerowego bilansu.

Pod koniec drugiej częsci konkursu tj. 10 czerwca, osoby które wzięły udział w obu częściach i spełniły wszystkie warunki, aby być branym uwagę przy ustalaniu kolejności, oraz uzyskają określony pułap zysku, otrzymają nagrodę niespodziankę, a osoba z najlepszym ostatecznym bilansem puchar oraz nagrodę pieniężną lub niespodziankę (planuję możliwość wyboru).

3. No i po trzecie, chciałbym aby wprowadzono to o czym wspomniano już w innym temacie w Golden Tour. Tak zwaną, czarną listę.

Pierwszej edycji nie chcę brać pod uwagę, ale jeżeli w edycji drugiej znajdzie się osoba która w trakcie trwania konkursu, całkowicie zrezygnuje z brania w nim udziału, bez podania sensownego wytłumaczenia, zostanie wprowadzona na listę, a co za tym idzie, nie będzie mogła wziąć udziału w kolejnej edycji.

To narazie tyle, czekam na wasze opinie oraz propozycje kolejnych zmian lub modyfikacji w regulaminie.

PS. Chciałbym, aby zapisy do konkursu rozpoczęły się jak najwcześniej, ale chyba granicznym terminem będzie początek sierpnia, do końca września.

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 26/06/2008 03:23

Witam koledzy.

Przede wszystkim przepraszam za brak podsumowań przez 2 poprzednie tygodnie. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że nie było mnie w domu (wcześniej zrobiłem sobie wakacje) i w miejscu pobytu nie miałem możliwości skorzystania z internetu.

Widzę Michael, że wykasowałeś mnie z rywalizacji i nie umieściłeś mnie w klasyfikacji. Zapewniam jednak, że nie wycofuję się i "walczę" dalej chociaż wynik moich typowań daleki jest od ideału.

Odnosząc się do dyskusji na temat zasad konkursu i okresu jego trwania to zgadzam sie w zupełności z organizatorem. Proponowałbym jednak nieco skrócić część II i zakończyć ją z końcem maja. Co do nikłej frekwencji, no cóż to chyba już tak jest jak komuś coś nie idzie łatwo może sie zniechęcić. W większości wypadków to sukces motywuje do wytężonej pracy, a porażka wpędza w marazm (i dotyczy to nie tylko zabawy w konkurs na mecz.pl).
I jeszcze jedna uwaga. Bardzo słuszny jest postulat michaela żeby móc typowac na 30 min przed zdarzeniem. Ja poszedłbym jeszcze dalej i skrócił czas karencji do np. 5 minut przed zdarzeniem.

To tyle na ten moment. Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku w czasie wakacji/urlopów.

Aha jeszcze jedno. W okresie następnych dwóch tygodni nie będzie slava (urlop). Ja również wyjeżdżam i wracam dopiero w niedziele 29.06. W tym okresie proszę koledzy o wyrozumiałość i ewentualne utworzenie odpowiednich tematów do typowań czy bilansu.
Posted by: antyfutbol

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 09/07/2008 14:47

Dzis wyjezdzam. Jesli ktos moglby niech zrobi podsumowanie, bo bede mial mocno ograniczony dostep do neta.
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 13/07/2008 06:44

Jeżeli nie znajdzie się osoba która będzie mogła zrobić podsumowanie pod nieobecność michaela, sądzę, że nie powinno nikomu przeszkodzić w rywalizacji, bilans za dwa tygodnie.

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 13/07/2008 06:49

Już niedługo trzeba będzie zacząć się zastanawiać nad regulaminem na nową edycję.

Diametralnych zmian nie przewiduję, raczej kosmetyczne, ale już teraz chciałbym ogłosić, że najprawdopodobniej pula nagród powiększy się, może nawet dwukrotnie, podział też przewiduję inny, tak, żeby nawet osoby z niższym współczynnikiem miały szansę na nagrody, a emocje trwały do samego końca.

Proszę informujcie znajomych o konkursie, im więcej chętnych, tym więcej nowych pomysłów.

Pozdrawiam wszystkich

SLAV
Posted by: antyfutbol

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 30/07/2008 12:58

Dzis bedzie podsumowanie
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 06/09/2008 03:29

Prosiłbym zwycięzców o określenie się w sprawie nagrody, oraz przekazanie mi swoich danych na priva, tak abym mógł sfinalizować przekazanie nagród.

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: larsson

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 07/09/2008 21:37

Originally Posted By: michael89
Dzis bedzie podsumowanie

Jedna sprawa, dlaczego nie precyzujesz typów jak inni uczestnicy, nie podajesz godzin rozpoczecia spotkan albo cos takiego:
#7
17:00
Polska-Slovenia
1
2,40
Unibet
10j

mozesz sprecywac typ?
Posted by: antyfutbol

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 08/09/2008 03:29

Moge
Posted by: larsson

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 08/09/2008 05:11

Originally Posted By: michael89
Moge

wiec prosze sprecyzuj
Posted by: antyfutbol

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 08/09/2008 05:24

o co tobie dochodzi, typ nie wszedl a ty masz jakies problemy.
Posted by: larsson

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 08/09/2008 05:43

Originally Posted By: michael89
o co tobie dochodzi, typ nie wszedl a ty masz jakies problemy.

Nie mam zadnych problemów poprostu nie wiedziałem o co chodzi w tym typie. Bardzo duzo pomijasz szczegółów w innych typach które sa w regulaminie podane jako obowiazkowe ale ok.
Posted by: antyfutbol

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 08/09/2008 07:05

Ty akurat nie masz prawa mnie poprawiac. Zdaje sie ze ty masz wiecej na sumieniu w poprzedniej edycji. Popraw mnie jak sie myle.
Posted by: larsson

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 08/09/2008 23:31

Originally Posted By: michael89
Ty akurat nie masz prawa mnie poprawiac. Zdaje sie ze ty masz wiecej na sumieniu w poprzedniej edycji. Popraw mnie jak sie myle.

a czy ja Cie gdzies poprawiam? chcialem tylko wiedziec o co chodzilo w tamtym typie. koniec dyskusji, bo jak narazie to Ty niedostosowujesz sie do regulaminu a nie Ja. To co bylo kiedys to było, organizator zrozumialem ze dopuscil mnie do konkursu.

pozdrawiam
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 09/09/2008 02:41

Originally Posted By: larsson
Originally Posted By: michael89
Dzis bedzie podsumowanie

Jedna sprawa, dlaczego nie precyzujesz typów jak inni uczestnicy, nie podajesz godzin rozpoczecia spotkan albo cos takiego:
#7
17:00
Polska-Slovenia
1
2,40
Unibet
10j

mozesz sprecywac typ?


Powiem szczerze, że nie jestem pewien jaki jest problem z typem, dlatego jeżeli mógłbym prosić larsson, napisz czego dokładnie brakuje w typie, inaczej nie będę w stanie zrozumieć sedna problemu.

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: antyfutbol

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 09/09/2008 02:47

Nie napisalem ze to o handicap chodzi, chyba o to, ale po kursie mozna by sie zorientowac. Sa osoby co wszystko przeszkadza.
Posted by: larsson

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 09/09/2008 02:55

Sorry ale nie przegladam kazdego buka i jego oferte. Dziekuje ze napisales ze chodzi o handicap. Mam nadzieje ze kolejne typy Twoje i innych uczestnikow beda dobrze sprecyzowane.

pozdro
Posted by: antyfutbol

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 09/09/2008 03:40

A ja mam nadzieje ze dotrwasz do konca kionkursu i bedziesz podliczal w terminie
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 09/09/2008 05:40

Panowie, proszę, nie kłoćcie się. Ok, już teraz rozumiem w czym był problem, na przyszłość prosiłbym, żeby każdy kto gra handicapy zaznaczał to w typie, oraz jaka jest wartość handi, oszczędzi to nerwów zarówno typującym, jak i pozostałym uczestnikom konkursu.

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 09/09/2008 16:04

Przypominam o możliwości skorzystania z arkusza do podliczania typów. Szczególnie przydatny gdy jest ich więcej.
Arkusz mozna pobrać tutaj

CHWILOWO LINK NIE DZIAŁA - BĘDZIE URUCHOMIONY DZIS WIECZOREM.
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 11/09/2008 05:14

Konkurs
Nie było jeszcze do tego okazji, ale chciałbym bardzo mocno podziękować wszystkim uczestnikom konkursu oraz tym dzięki którym turniej miał w ogóle rację bytu, czyli współorganizatorom, guardian'owi - przy sprawach organizacyjnych, michael89 za pełne poświęcenie przy podliczaniu bilansów, oraz artc86 i $t$ którzy pomagali przy organizacji konkursu w pierwszych jego stadiach. Mam nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili przy pierwszej edycji i powrócą w drugiej, jak również, wierzę, że przybędzie nam grono nowych graczy. Cały czas uczymy się na błędach i z pewnościa regulamin ulegnie jeszcze kosmetycznym zmianow w następnych wydaniach, jednak póki co jestem zadowolony, że znaleźli się zawodnicy którzy podołali zadaniu i udowodnili, że można uzyskać długoterminowy zysk na poziomie powyżej 15%, a nawet i większym, zaś pozostali uczestnicy dowiedli, że potrafią grać do końca, za co ode mnie słowa uznania.

Zwycięzcy
Co do zwycięzców konkursu, to wiadomo, że są nim wszyscy uczestnicy którzy dotrwali do końca, jednak zgodnie z regulaminem, pierwsza edycja wyłoniła dwóch, równorzędnych i walczących do końca zawodników, gdzie na mecie o kilka procent okazał się lepszy konstruktor1. Na drugim miejscu uplasował się Kefir70, zaś na trzecim Pawel K, jednak ze względu na nie uzyskanie przez Pawla wystarczającej wartości yieldu, nie znalazł się on w gronie nagradanych.

Bardzo zaskakującą decyzję podjął zwycięzca konkursu, który zdecydował się nie odbierać nagrody głównej i zgodził się na to by zawodnik który uzyskał drugi najlepszy wynik miał możliwość wyboru spośród całej puli. Uszanowałem decyzję konstruktora i jako że Kefir miał prawo do wyboru spośród trzech nagród, doszliśmy do porozumienia co do jego nagrody, która jest w chwili obecnej w trakcie przekazywania.

Pozdrawiam wszystkich i powodzenia w kolejnej edycji.

SLAV
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 18/09/2008 02:47

Przepraszam, że nie udostępniłem jeszcze arkusza kalkulacyjnego. Postaram się w dniu dzisiejszym to zrobić. Najpóźniej jutro.
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 21/09/2008 17:54

Arkusz do rozliczania typowań jest gotowy, można z niego korzystać.
Do pobrania w tym miejscu
Posted by: kolbi

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 04/10/2008 04:36

W tabeli jest, że larsson] podał 21 typów przy wkładzie 294j, co jest chyba niemożliwe :>
Posted by: antyfutbol

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 04/10/2008 04:38

pewno mialo byc 31
Posted by: paoblo

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 04/10/2008 05:27

Moja wina, źle wklepałem do arkusza. Zmęczenie 12godzinnym systemem pracy. Już poprawiłem w arkuszu.
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 10/10/2008 06:28

Paoblo niestety Betsson nie jest bukiem, którego akceptujemy w konkursie. Przykro mi nie możemy uznac Twojego typu podanego z tego buka.
Posted by: avi7

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 10/10/2008 22:31

W bilansie całkowitym jest pomyłka. Ja nie podałem do tej pory żadnego typu i mój bilans powinien być na zero, tymczasem prowadzę \:\)
Posted by: antyfutbol

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 16/10/2008 02:27

Moze by zmienic zapi ze typ trzeba podac 1 h przed na 30 min ?
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 16/10/2008 15:41

Michael popieram w całej rozciągłości. Ja np. często wysyłam typ z pracy więc nie mam zbyt wiele czasu na dogłębną analizę. Dlatego też skrócenie czasu jest wg mnie ok.
Prosimy o wypowiedzi pozostałych graczy.
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 16/10/2008 16:13

Jak dla mnie nie powinien to być problem, jeżeli jeszcze kilka osób opowie się za podobnym rozwiązaniem, zmienimy zapis w regulaminie.

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: paoblo

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 16/10/2008 19:28

Jestem jak najbardziej za zmianą
Posted by: Inzaghi78

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 16/10/2008 19:48

ja rowniez jestem na tak
Posted by: kolbi

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 17/10/2008 01:56

j/w
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 17/10/2008 02:21

W takim razie od przyszłego tygodnia, zapis ten traktowany będzie jako wiążący i typy podawać będzie można na 30 minut przed rozpoczęciem spotkania.

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 03/11/2008 01:32

Cześć koledzy. Widzieliście dzisiejszy mecz Derby z Nottingham?
Ale była jazda. jako, że byłem żywo zainteresowany spotkaniem z tytułu obstawienia remisu w tym spotkaniu, przezyłem lekki szok w 93 minucie. Najpierw bramka dla Derby, której sędzia nie uznał bo podyktował karnego. Później Camp broni karnego i jest róg, po którym Derby strzela kolejną bramkę...na 2:1 i sędzia nie uznaje gola, który był zdobyty zupełnie prawidłowo. Masakra. Ostatecznie jest 1:1 - niezłe jaja.
Posted by: Piecia

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 04/11/2008 01:52

Zauważyłem iż prawdopodobnie mam błąd w podsumowaniu z dnia 13.10.2008 - 19.10.2008 czy ewentualnie mogę poprawić ten błąd ?
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 04/11/2008 02:36

No pewnie, że możesz poprawić.
Posted by: avi7

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 15/12/2008 06:22

Pewnie zauważyliście, że niestety coraz mniej uczestników podaje swój bilans tygodniowy.
Posted by: Piecia

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 15/12/2008 06:24

no i jak temu zaradzić ?
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 15/12/2008 07:09

Rada jest jedna, najpierw upomnienie, a później czarna lista i koniec. Niestety wytrwać w tym konkursie nie jest łatwo szczególnie jak nie idzie.
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 15/12/2008 08:18

Jeżeli ktoś nie podaje swoich bilansów to proszę o wiadomość na priva z danymi delikwenta. W pierwszej instancji stosujemy raczej upomnienie, ale przy kolejnym takim przewinieniu jest to czarna lista.

Po to jest ona tworzona, aby ludzie poważnie podchodzili do zawodów.

Jeżeli ktoś po kilku tygodniach dochodzi do wniosku, że już dalej grać nie będzie, a nadal podaje typy, ale nie robi podsumowań, to znaczy, że dużej mu różnicy nie robi czy zostanie skreślony z listy uczestników czy nie.

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 15/12/2008 08:25

PS. Powiem szczerzę, że podziwiam wszystkich uczestników Golden Tour.

Jest to naprawdę ciężki i wymagający konkurs i trzeba ostro się napocić, aby pozostać w nim przez całą edycję.

Jak było widać po poprzedniej edycji jest to wykonalne, co więcej, znalazły się osoby, które uzyskały bardzo dobre bilanse. Dla wszystkich którzy ukończyli poprzednią edycję i tych co mają zamiar skończyć obecną należy się szacunek.

Niczym wielkim jest wygranie w konkursie gdzie po kilku tygodniach kończymy swoją grę, a w dużej mierze o tabeli końcowej decyduje kto miał więcej szczęścia. Golden Tour eliminuje do minimum takie czynniki, a co za tym idzie, typerzy mogą zaprezentować hart ducha i umiejętności typowania na przestrzeni kilku miesięcy.

PS. 2

To że rzadko piszę w konkursie nie znaczy, że nie śledzę jego przebiegu, staram się codziennie chociaż na chwilkę zawitać do tematu z typami i zerknąć jak każdemu idzie, ze względów zawodowych jednak nie udzielam się aż tak często.

Pozdrawiam wszystkich i powodzenia w ostatnich dwóch tygodnia pierwszej części drugiej edycji.

SLAV
Posted by: majner

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 31/12/2008 09:15

Panowie, czy jest szansa, abym mógł wziąć udział w II etapie konkursu ? Wiem, że olałem I etap i jest mi z tego powodu strasznie głupio smirk
Zrozumie jednak, jeśli powiecie, że nie.
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 01/01/2009 19:46

Druga część konkursu jest odrębną rozgrywką i każdy może w niej brać udział bez względu na to czy grał w edycji jesiennej.

Jedyny minus upatruje w fakcie, że nie można już się ubiegać o nagrodę specjalną, której laureatem może być tylko osoba która dobrze się spisała w obu odsłonach.

Także, zapraszam do gry.

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 05/01/2009 07:18

Koledzy, drugi etap konkursu rozpoczniemy w poniedziałek 12.01.2009r., tym samym ogłaszam tydzień wakacji :))
Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!
Posted by: Piecia

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 06/01/2009 05:09

Proponuję by w przyszłej edycji każdy z uczestników założył temat w temacie był by jego nick i tam musiał by podsumowywać swoje typy a w tematach bilansowych podawał by tylko końcowe rezultaty z danego tygodnia . Przyczyniło by się to nie wątpliwie do przejrzystości i w późniejszym okresie uniknęło by to wszelkich nie domówień itp. Ktoś jest za ?
Ps. Uczestników nie jest za wielu więc zbytnio nie zrobił by się bałagan .
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 06/01/2009 17:02

Nie wiem czy nie wprowadziłoby to większego bałaganu i mniejszej czytelności konkursu.

Każdy pomysł należy rozpatrzeć, kwestią do dyskusji jest na ile taka opcja pomoże konkursowi i użytkownikom, a na ile utrudni im i innym życie.

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 06/01/2009 20:45

Piecia, zgadzam się ze Slavem. Zbyt mało jest uczestników konkursu by wprowadzac to co proponujesz. Jeżeli każdy zachowa dyscyplinę i wpisze w odpowiednim temacie podsumowanie wyników tygodnia i łącznych będzie ok.
Posted by: larsson

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 22/03/2009 00:34

Witam, pisze z ogromnym zalem, ale niestety musze zrezygnowac z udziału w konkursie, nie ze wzgledu na to iz słabo mi idze ( w zeszłej edycji tez bylem na koncu ale gralem do konca) ale ze wzgledu na to iz dostalem wypowiedzenie z pracy i teraz mam duzo rzeczy na głowie głownie piszukujac czegos nowego (z bukmacherki jednak nie mozna zyc) smile . Mozecie mnie dac na czarna liste jak tam chcecie, poprostu chcialem podziekowac za gre, miło bylo i fajny ogolnie konkurs.
Posted by: avi7

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 22/03/2009 03:08

Szkoda, bo uczestników coraz mniej, chociaż osobiście uważam, fajnie że chociaż napisałeś, że nie możesz grać dalej, bo niestety niektórzy uczestnicy po prostu olali konkurs...
Posted by: antyfutbol

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 03/04/2009 02:52

sorry za opoznienie podsumwoac, wszystko dam razem w niedziele wieczorem
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 06/04/2009 03:00

Witam wszystkich,

Ostatnimi czasy nie miałem okazji, aż tak aktywnie uczestniczyć w życiu Golden Tour, co więcej, nie uważam, aby w najbliższym czasie się to zmieniło, nie mniej jednak, przykro mi bardzo, że taka przykra sytuacja spotkała larssona i sądzę, że tak jak pozostali uczestnicy, każdy zrozumie nie możność z jego strony w braniu dalszego czynnego udziału w konkursie.

Co więcej, oficjalnie chciałbym podziękować paoblo za robienie podsumowań i poświęcanie swego czasu na potrzeby konkursu.

Ze względu na zliżające się święta, życzę wszystkim wszystkiego najlepszego, a tym którzy mają problemy z praca, tak jak kolega larsson, aby jak najszybciej znaleźli dla siebie pomyślne rozwiązanie.

Pozdrawiam,

SLAV

Posted by: antyfutbol

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 06/04/2009 03:07

Hmm slab007 co Ci sie pomylilo, bo to Pablo teraz robi podsumowania
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 07/04/2009 05:12

Przepraszam za pomyłkę, widać jak bardzo mam teraz zakręcony odbiór.

Pozdrawiam,

SLAV
Posted by: Inzaghi78

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 12/04/2009 18:50

wszystkie spotkania z 11.04 umiescilem w dniu 12.04 ale godziny spotkan i prawidlowo wczesniej podane typy są zgodnie z regulaminem wiec nie powiino byc problemu ???
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 14/04/2009 05:20

Pod warunkiem, że znajdą się one w poprawnym podsumowaniu tygodniowym nie powinien być to spory problem.

Pozdrawiam,

SLAV
Posted by: avi7

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 18/04/2009 19:16

Przez pomyłkę podałem podsumowanie za ostatni tydzień w dwóch tematach podsumowań, sorki za zamieszanie.
Posted by: avi7

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 27/04/2009 18:17

Fajnie by było, aby każdy (kto jeszcze bierze udział) podał swój bilans tygodniowy, bo ostatnio niewielu taki podaje. Paoblo pewnie dlatego nie robi bilansu całkowitego, bo nie ma z czego...
Posted by: Inzaghi78

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 27/04/2009 18:40

dokladnie !! poza wyjatkami bo kazdemu sie moze cos przytrafic dobrze by bylo aby kazdy podawal swoj bilans !!
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 28/04/2009 16:04


Witam wszystkich! Taka moja mała reaktywacja. Wstaję jak Feniks z popiołów smile Jeszcze trochę brakuje mi do powrotu do świata żywych, ale mam nadzieję, że wkrótce to nastąpi.
Co do waszych propozycji podawania bilansu tygodniowego przez każdego z uczestników to fajnie. Tymczasem życzę powodzenia i ewentualnego miłego majowego weekendu, który zbliża sie wielkimi krokami.
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 22/06/2009 05:30

Jako, że właśnie rozpoczyna się ostatni tydzień konkursu "Golden Tour", chciałbym w tym miejscu podziękować wszystkim, którzy dotrwali do końca. Nie jest to łatwe, szczególnie w przypadku kilku spektakularnych wtop zaliczonych zaraz na początku konkursu. Gratuluje najwytrwalszym i mam nadzieję, że kolejna edycja, która ruszy po wakacjach (mam taką nadzieję) zgromadzi dużo liczniejszą grupę uczestników. Wszystkiego dobrego dla wszystkich i miłego wypoczynku w okresie wakacyjnym.
Pozdrawiam

Aha byłbym zapomniał EKSTRAKLASA DLA ŁKSu !!!
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 30/06/2009 05:08

Podsumowanie na koniec tygdnia, postaram się w sobotę lub niedzielę napisać co nieco.

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za udział w kolejnej edycji oraz za pomoc przy jej tworzeniu dla guardiana oraz paoblo

SLAV
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 06/07/2009 16:12

Z góry przepraszam, ale podsumowanie z pewnych przyczyn będzie musiało poczekać do następnego weekendu. Przepraszam za problem, po końcowym rozliczeniu, osoby które zakwalifikowały się ze swoimi wynikami zostaną nagrodzone.

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 17/07/2009 06:15

Wiem, że nieładnie z mojej strony, że tak długo to trwa, ale na ten weekend sobota, najpóźniej niedziela, całe podsumowanie będzie gotowe.

Pozdrawiam,

SLAV
Posted by: Piecia

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 17/07/2009 14:06

każdy z nas jest człowiekiem i też ma inne ważne rzeczy na głowie , więc spokojnie wink
Posted by: avi7

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 17/07/2009 19:10

czekamy cierpliwie smile
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 24/07/2009 02:03

Witam wszystkich,

Podsumowanie ostateczne będzie na weekend. Dotychczas skontaktowałem się z osobami które uzyskały najlepsze bilanse w celu potwierdzenie wyniku końcowego oraz przydziału nagród.

Jeżeli chodzi o sprawy organizacyjne, już teraz mogę potwierdzić, że nadal chciałbym sponsorować konkurs Golden Tour. Co więcej, będę w nim uczestniczył, a przynajmniej będę się starał uczestniczyć bardziej aktywnie niż to się działo dotychczas. Będzie z pewnością wprowadzonych kilka zmian kosmetycznych do konkursu, jednak nie powinny one wpłynąć znacząco na rozgrywkę. Jeżeli chodzi o mój udział w konkursie, to ja będę się od następnej edycji zajmował rozliczaniem bilansów i będę pilnował, żeby tym razem, każdego tygodnia był świeży bilans dla każdego. To sprawi, że konkurs będzie bardziej przejrzysty i mam nadzieję przyciągnie większą rzesze ludzi.

Jeżeli macie jakieś pomysły co do tego co byście chcieli aby zostało wprowadzone w nowej edycji proszę piszcie w tym temacie.

Z moich pomysłów z pewnością jest jeden który może troszkę zmienić wynagradzanie zwycięzców i zmotywować większą ilość ludzi do wzięcia udziału w Golden Tour. Jest to narazie propozycja, ale chciałbym usłyszeć wasze zdanie na temat możliwości wpisowego w konkursie. W takim przypadku uczestnicy z najlepszym bilansem byliby nagradzani bez względu na to jaki procent zysku uzyskają, a ja do puli dodawałbym pewną część od siebie, również nie zważając na końcowy procentowy zysk.

Wstępnie myślałe o wpisowym na poziomie około 5 Funtów, ale daje to narazie pod wszystkich rozważanie. Zastanówcie się nad tym, a wtedy będziemy mysleć, jak ma wyglądać kolejna odsłona konkursu.

Pozdrawiam wszystkich i do usłyszenia na weekend.

SLAV
Posted by: avi7

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 28/07/2009 00:45

Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem wpisowego, mogłoby to bardziej zmotywować zawodników którzy się zapisali (zapłacili) do czynnego udziału w konkursie, bo jak widać "czarna lista" nie zmotywowała...
Posted by: Piecia

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 28/07/2009 06:27

ja też jak by co jestem za wpisowym smile
Posted by: Inzaghi78

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 28/07/2009 14:39

ja tez uwazam ze wpisowe na poziomie 20-30pln bedzie czynnikiem motywujacym bo nie moze tak byc ze startuje kazdy a po kilku nieudanych typach sie wycofuje jak dziecko mad

Fajnie ze slav007 podjal sie od nastepnej edycji regularnego i systematycznego podliczania bo pozniej sa straszne komplikacje wynikajace z nalecialosci !!!
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 29/07/2009 05:48

Hej Inzaghi,

Właśnie z tych komplikacji po części wyszły pewne nieścisłości w związku z bilansami za te wydanie Golden Tour, prawda jest jednak taka, że i tak w większości wypadków polegałbym jedynie na uczciwości użytkowników, jako, że wyniki są sprawdzane tylko dla osób które uzyskują największe zyski.

Wiem, że błędy które się wkradły w obliczenia niektórych osób nie były zamierzone, ale jak wiadomo przy około 100 typach, można się spodziewać jednego lub dwóch błędów przy podliczaniu.

Nie mniej gratulacje dla Inzaghi78 oraz avi, a także dla pozostałych uczestników którzy przetrwali do końca. Jak już wcześniej pisałem, chciałbym wprowadzić lekkie modyfikacje w regulaminie, które mam nadzieję uatrakcyjnią rozgrywke. Narazie czekam na odzwe od innych zainteresowanych, w ciągu najbliższych dwóch-trzech tygodni postaram się przedstawić propozycje do regulaminu.

Co do nagród, z osobami zainteresowanymi już się skontaktowałem, jakie wyniki końcowe każdy uzyskał zostały potwierdzone. Przykro mi, że w wynik Inzaghi'ego wkradł się niewielki błąd który mimo swego rozmiaru wpłynął na końcowy rezultat. Uważam, że pokazał on klasę przez obie ostatnie edycje i zasługuję na wielką pochwałę za skuteczność z którą grał. Wierzę, że w przyszłej edycji przeznacze pulę na podobne sytuacje, tak by nikt nie został pokrzywdzony na koniec konkursu.

Od kilku miesięcy jestem dosyć mocno zapracowany, ci którzy mnie znają albo mają ze mną pewien kontakt wiedzą o co chodzi. Właśnie te obowiązki powodują, że czasem mam kłopoty na zaangażowanie się w konkurs tak jakbym tego chciał, wierzę jednak, że w kolejnej edycji, w której to będę robił podsumowania, albo najpóźniej w następnej, w której jeszcze bardziej aktywnie chciałbym wziąć udział, będę w stanie podnieść konkurs na wyższy poziom i więcej ludzi będzie chciało brać udział w grze.

Pozdrawiam wszystkich i do usłyszenia.

SLAV
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 10/08/2009 06:34

Witam wszystkich,

Chciałbym oficjalnie ogłosić zakończenie III edycji oraz zaprosić do dyskusji na temat zasad w nadchodzącej, już czwartej odsłonie Golden Tour.

Przede wszystkim chciałbym pogratulować wszystkim którzy dotrwali do końca. Widziałem, że tylko dwie osoby zdołały wykrzesać z siebie wystarczająco sił, aby podać wymaganą ilość typów, dlatego też, od kolejnej edycji chciałbym, aby była pula dla wygranych, bez względu na to jaki procentowy zysk uzyskają.

W związku z powyższym, chciałbym abyście się wypowiedzieli na temat wpisowego w konkursie, ja ze swojej strony mogę podwoić wkład wszystkich osób które wpiszą się do konkursu, a nagroda będzie przeznaczona dla osoby która uzyska najlepszy wynik, bez względu na to czy będzie to minus czy plus, pod warunkiem, że wcześniej dokonali wpłaty za wpisowe. Jest też możliwość podziału nagrody na kilka osób, jeżeli okaże się, że zainteresowanie taką formą wzrośnie i będziemy mieli więcej chętnych do gry. Co do gry bez wpisowego, to oczywiśćie przewiduję, że osoby owe mogłyby nadal brać w nim udział, jednak mogłyby tylko liczyć na nagrody ode mnie, czyli podobnie jak w poprzednich edycjach.

Drugą sprawą jest bilans i podawanie dla wszystkich bilansów całkowitych z regularnością co-tygodniową. Zapisa jaki chciałbym umieścić w regulamie to: obowiązek podania bilansu tygodniowego w ciągu 5 dni po zakończeniu tygodnia rozliczeniowego, pod groźbą odjęcia 5% z bilansu danego tygodnia na niekorzyść gracza. Wierzę, że to zmobilizuje osoby do podawania bilansów częśćiej, a mi ułatwi utrzymanie konkursu bardziej przejrzystego, tak aby każdy mógł wiedzieć co tydzień w jakim miejscu kto się znajduje.

Jeżeli chodzi o inne zapiski regulaminu to narazie nie mam pomysłów na większe zmiany, jednak bardzo chętnie posłuchałbym Waszych propozycji. Jedyną kosmetyczną zmianą nad którą się zastanawiam to ograniczenie liczby buków do 5 lub 6, ale to oczywiście musi być ustalone wraz z pozostałymiu uczestnikami.

Dajcie znać czy w ogóle ktoś czyta posty w Golden Tour i wyraźcie zainteresowanie wzięciem udziału w kolejnej edycji, chciałbym aby regulamin do konkursu pojawił się już w następny weekend, jednak bez Waszej pomocy, nie będę mógł sam dokonać koniecznych zmian.

Jeżeli wszystko pójdzie z planem, od poniedziałku, następnego tygodnia, będzie można zacząć zapisy do Golden Tour IV.

Zapraszam do dyskusji.

Pozdrawia,

SLAV
Posted by: avi7

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 10/08/2009 20:30

Pomysl z wpisowym jak najbardziej dobry, oby tylko znalazla sie grupa osob chetnych.
Rowniez, pomysl z odejmowaniem kilku procent z bliansu za niepodanie tygodniowego bilansu uwazam za trafiony. Mysle ze nalezaloby tu uwzglednic rowniez tych co sie zapisza i nie przez pierwsze tygodnie nie beda podawac ani typow ani bilansu.
Co do buków, w poprzedniej edycji chyba nie bylo uzywanych kursów z wiecej niz 5 bukmacherów, wiec mozna ograniczyc do 5 najczesciej uzywanych w poprzednich edycjach.

Proponuje wrzucic szkic regulaminu i najwyzej wprowadzimy wszyscy wspólnie poprawki (o ile beda konieczne). I moze zorientujemy sie ile osob bedzie chetnych do wziecia udzialu w konkursie z wpisowym a ile bez..

ps. przepraszam za brak polskich literek...
Posted by: Inzaghi78

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 10/08/2009 20:43

zgadzam sie z moim przedmowca co do zmian regulaminowych a takze ilosci bukmacherow (moim zdaniem wystarczyloby nawet 3- byloby jeszcze bardziej przejrzyscie)

co do kar za niepodawanie bilansu trzeba uwzglednic sytuacje nieprzewidziane o ktorych gracz powinien wczesniej poinformowac osobe organizujaca konkurs !!
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 11/08/2009 04:57

Witam,

Zapis o podawaniu bilansu w czasie 5 dni po zakończeniu okresu rozliczeniowego będzie egzekwowany jedynie wtedy, jeżeli dany użytkownik nie przekaże mi wcześniej informacji o tym, iż owego bilansu nie będzie mógł podać. Jeżeli taki znak otrzymam, będzie amnestia, oby tylko nie było próśb o nią zbyt często wink

W sprawie bukmacherów to chciałbym z oferty wykreślić takie firmy jak Gamebookers, Bwin, Fonbet oraz Doxxbet. Są to firmy które często, albo nie mają atrakcyjnych kursów (patrz Gamebookers, Bwin), albo wprowadzają duże ograniczenia dla graczy gdy Ci zaczynają lepiej zaczynać u nich grać (Bwin, Bet365) lub też nie są wystarczająco solidnym partnerem by zacząć u nich grać na poważnie (Doxxbet, Fonbet)

Sprawa wpisowego w konkursie, którą nadal możemy poddać dyskusji, jest otwarta i ja ze swojej strony proponuję, aby wpisowe było na poziomie 5 funtów. Jeżeli dobrze pójdzie i uda nam się zwerbować 10 osób które wpłacą, przy moim wkładzie, czyli podwojeniu puli, wyjdzie 100 funtów do podziału lub dla zwycięzcy, bez względu na to jaki procentowy zysk uzyskają. Nagrody za wyniki powyżej tego pułapu nadal będą przyznawane, jednak może, wreszcie do samego końca będą emocje, bo każdy będzie chciał zająć premiowane miejsca.

To na chwilę obecną tyle ode mnie. Tak jak wcześniej mówiłem, na weekend mam nadzieję przedstawić całkowity zarys regulaminu, dlatego już teraz proszę o udział w rozmowie wszystkich zainteresowanych. Jeżeli ktoś z Was już teraz wie, że weźmie udział w kolejnej edycji, dajcie znać tutaj. Ja poprostu muszę wiedzieć ile osób będzie w przybliżeniu brać udział w konkursie, a co za tym idzie czy będą potrzebne jakiekolwiek większe zmiany w zasadach gry.

Pozdrawiam i czekam na komentarze zainteresowanych osób,

SLAV
Posted by: Piecia

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 11/08/2009 05:53

Jak dla mnie propozycje nowe są w porządku i oczywiście jestem za wpisowym i oczywiście sam już deklaruje się iż dokonam wpłaty smile

Mam jednak prośbę by w regulaminie dodać aneks do punktu z odejmowaniem % od bilansu w przypadku gdy ktoś wcześniej poinformuje iż nie będzie o czasie podać bilansu bo jak wiadomo różne są przeszkody życiowe na które nie zawsze mamy wpływ wink

Sprawa dotycząca bukmacherów to ja poproszę tylko o BaH i Expekt co do reszty jestem ugodowy i idę na ugodę . Jednak uważam iż 2-3 w zupełności wystarczą no ale to kwestia do dyskusji .

A jak tam wygląda sprawa sponsora bo jak się mylę były jakieś plany o pozyskanie chyba dla tego konkursu ?
Posted by: Inzaghi78

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 11/08/2009 14:48

jesli chodzi o bukmacherow to ja proponowalbym taki standardowy, oklepany zestaw:
Unibet, Expekt, Bwin, Tobet moze ewentualnie Sportingbet
Posted by: avi7

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 12/08/2009 18:50

moja propozycja to: expekt, sportingbet i pinnacle, który chyba jednak ciagle ma najwyzsze kursy.
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 13/08/2009 04:51

Originally Posted By: Piecia

A jak tam wygląda sprawa sponsora bo jak się mylę były jakieś plany o pozyskanie chyba dla tego konkursu ?


Witam Piecia,

W sprawie sponsora narazie cicho, wiem, że Sportingbet był zainteresowany sponsoringiem mojego poprzedniego projektu który teraz widnieje pod nazwą Grand Prix, jednak obecna forma Golden Tour i ilość graczy biorących w nim udział nie pomaga mi w znalezieniu kolejnych potencjalnych darczyńców.

Na chwilę obecną nadal pozostaję jedynym sponsorem, ale obiecuję, że będę ngdzie się nie wybieram smile Jak znajdzie się ktoś kto będzie chciał mnie wspomóc to zapraszam, narazie jest dochodzi opcja wpisowego która mam nadzieję uatrakcyjni rozgrywkę, co przyniesie kolejna zobaczymy, może nawet sponsora smile

Pozdrawiam,

SLAV
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 17/08/2009 07:05

W temacie REGULAMIN GOLDEN TOUR 2009/2010 IV Edycja jak sama nazwa tematu wskazuje, umieściłem zarys regulaminu na nową edycję.

Wszelkie ważniejsze zmiany lub też najważniejsze punkty zaznaczyłem pogrubioną czcionką.

Proszę o zapoznanie się z regulaminem i przekazanie mi informacji na temat możliwych zmian. Jeżeli regulamin zostanie zaakceptowany, od piątku będzie można zapisywać się do konkursu.

Pozdrawiam,

SLAV
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 20/08/2009 23:46

Witam koledzy.

Popieram propozycję wpisowego. 5 funtów nie majątek, a motywacja większa. Co do oferty bukmacherów "róbta co chceta" smile
Szkoda mi tylko gamebookers, bo tak się składa, że większość typów podawałem właśnie od nich i sie po prostu przyzwyczaiłem. Co do bwin, to nawet tam nie zaglądam. Tak czy siak dostosuję się do zdania większosci (czyt. obojętne mi jacy będą bukmacherzy dostepni).

Pozdrawiam

guardian
Posted by: travis

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 28/08/2009 19:35

Cześć.
Dwa pytania odnośnie regulaminu:
Zapisy trwają do 30 września a konkurs rusza 1 września? Tak ma być?
Maksimum 10 typów tygodniowo oznacza 10 kuponów(chodzi mi o AKO) czy 10 typów?To samo jeśli chodzi o min. 100 typów w 1. części konkursu.

Pozdrawiam
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 29/08/2009 02:31

Hej travis,

Tak, konkurs rozpoczyna się 1 września, ale zapisy trwają do końca tego samego miesiąca. Powodem takiej sytuacji jest fakt, że każdy kto zapisałby się po 30 września mógłby mieć problemy z podaniem 100 typów.

Typem może być zarówno zakład ako jak też pojedyńczy mecz. Zależy to tylko od grającego. Krótko mówiąc chodzi o ilość zakładów a nie wydarzeń na kuponach.

PS. Na początku września wyjeżdżam na tydzień na urlop. Bilans za pierwszy tydzień gry sporządzę po powrocie.

Pozdrawiam,

SLAV
Posted by: travis

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 29/08/2009 05:48

Dzięki wszystko jasne.Zgłoszę się w odpowiednim temacie.

Pozdrawiam
Posted by: avi7

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 24/10/2009 18:02

Jestem obecnie na urlopie, bez internetu pod ręką:) , dlatego obecny bilans podałem dopiero teraz i prawdopodobnie następny podam dopiero po powrocie (Piątek).

pozdrawiam
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 14/11/2009 22:35

Przepraszam za chwilę przerwy w podsumowaniach, dzisiaj lub jutro postaram się wszystko zaktualizować.

Pozdrawiam,

SLAV
Posted by: Inzaghi78

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 15/12/2009 02:35

kiedy pojawi sie w miare aktualna tabela bo zdaje sie ze zblizamy sie do konca...
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 15/12/2009 08:07

Hej Inzaghi,

Ostatnie dwa tygodnie miałem krótką przerwę w bilansach, jednak już w miare wszystko załatwiłem i jak dobrze pójdzie, jutro zostaną zauktualizowane bilanse całkowite za ostatnie dwa tygodnie.

Pozdrawiam,

SLAV
Posted by: avi7

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 19/12/2009 05:31

Taka mała nieścisłość w podsumowaniu. Łączna ilość typów to 80 a nie 70.

Pozdrawiam
avi7
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 21/12/2009 17:25

Witam avi7,

Te niedociągnięcie zostanie poprawione przy kolejnym podsumowaniu.

Jeszcze tylko tydzień i koniec pierwszej częsci.

Pozdrawiam,

SLAV
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 31/12/2009 00:27

Witam wszystkich,

Przepraszam za krótką przerwę w podsumowaniach, ale obecnie jestem w domu na świętach. Na statystyki i podziękowania zapraszam w nowym roku.

Już teraz wszystkim dziękuję za wspólną zabawę i zapraszam do odsłony wiosennej. Zasady te same, pamiętajcie, ten kto chce grać z wpisowym, proszę o kontakt i wpłaty tak jak wcześniej.

Mam nadzieję, że nagrody za obecna odsłonę będą przyznane do połowy stycznia.

Pozdrawiam,

SLAV
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 02/01/2010 17:51

Widzę, że travis założył już tematy do typowania w kolejnym etapie konkursu. Nie wiem czy się koledzy zgodzą, ale ja proponuję żeby teraz nastąpiła tygodniowa przerwa. Kolejny etap konkursu zaczęlibyśmy 11 stycznia.
W tym czasie będzie dobry moment dla slava na podsumowanie poprzedniego etapu.
Posted by: travis

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 02/01/2010 18:19

A to się pospieszyłem.Jak dla mnie nie ma sprawy może być 11.01.Założyłem tematy przy okazji podsumowania bo muszę wyjechać na kilka dni,więc nawet mi pasuje taka przerwa.
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 11/01/2010 05:53

Witam.
Zaczyna się robić ciekawie. W konkursie gramy we trzech: ja, travis i avi. W tej sytuacji nie wiem czy to ma dalej sens. Tymczasem zakładam tematy na ten tydzień, ale co dalej nie wiem.

Powodzenia.
Posted by: travis

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 11/01/2010 06:14

No tak,zaczyna to wyglądać jak prowadzenie swoich blogów albo private picks.Mnie to nawet nie przeszkadza za bardzo,tylko że z konkursem to za wiele wspólnego nie ma.
Nic to,zaczniemy drugi etap i zobaczymy co dalej.
Posted by: slav007o

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 11/01/2010 06:59

Na chwilę obecną, sądzę, że rozpoczynanie odsłony wiosennej mija się z celem. Trzeba zastanowić się jaka forma przyciągnęłaby większą ilość uczestników.

Czekam na propozycje.

Golden Tour wstrzymane na czas nieokreślony, przepraszam z góry te osoby które chciały nadal brać czynny udział w projekcie.

PS. Dokonałem podsumowań końcowych i do końca nadchodzącego tygodnia chciałbym przesłać pieniążki zwycięzcy. Z tego co zdążyłem zauważyć do avi wygrał zarówno część z wpisowym jak i bez, a ze względu na niewielkie wpłaty, mam nadzieję, że nikt się nie obrazi jak całość ze wpisowego pójdzie na nagrodę dla jednej osoby. W razie obiekcji, proszę o kontakt.

avi7, jak możesz, proszę skontaktuj się ze mną na priva w celu odebrania nagrody.
Pozdrawiam,

SLAV
Posted by: avi7

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 12/01/2010 05:39

Cieszę się że udało mi się wygrać konkurs, niestety szkoda że tylko kilku uczestników wzięło udział, a zaledwie garstka ukończyła konkurs.
Rzeczywiście trzeba by było pomyśleć nad nieco inną formułą konkursu, aby przyciągnąć więcej chętnych. Na pewno długość konkursu nieco odstrasza uczestników (chociaż parę innych konkursów także cały sezon trwa). Ciekawe czy znaleźli by się chętni na podobny konkurs trwający powiedzmy 2 miesiące, do tego niewielkie wpisowe, mogła by być dobra zabawa przy tym, a Ci co nie szło by im najlepiej mieli by szybko okazję do rewanżu.

Na koniec chciałem podziękować organizatorowi za wytrwałość, wkońcu parę lat konkurs trwał nieprzerwanie, mam nadzieje że jeszcze się reaktywuje...
Posted by: guardian

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 13/01/2010 05:04

Dziękuję za wspólną zabawę. Trzeba będzie wymyśleć coś nowego bo będzie czegoś brakowało. Kawałek czasu tu spędziłem. Jeszcze raz dzięki. Może jeszcze kiedyś powalczymy w Golden Tour.

guardian
Posted by: travis

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 13/01/2010 17:00

Dziękuję za grę i gratulacje dla avi7. Do zobaczenia pewnie wkrótce w innym konkursie.
Posted by: Inzaghi78

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 13/01/2010 17:02

Rowniez dziekuje za rywalizacje wszystkim smile

Troche tu gwiazdek nazbieralem w Hall of Fame wiec sentyment jest smile

Trzeba cos pomyslec ale zeby bylo mniej czasochlonnego bo to chyba glowny problem dzisiejszych czasow ...
Posted by: avi7

Re: Golden Tour - Pytania,dyskusje - 18/01/2010 04:27

Nagroda wpłynęła na konto.
Dzięki.
avi7