i4poker [2] karty,koszulka dla nowych graczy

Posted by: maxiu9

i4poker [2] karty,koszulka dla nowych graczy - 08/12/2006 15:02

www.i4poker.com

pytanie dla tych ktorzy grali i wyplacali,

czy czeba skan dowodu wysylac ile sie czeka n a wyplate ,

ewentualnie moze chce za $$ na bank polski wygrac ppare zemna w tym pokeromie ... czekam na odpowiedzi
Posted by: rockeman

Re: i4poker.com - 08/12/2006 15:06

- nie trzeba skanu dowodu

- wyplacalem na MB. Wypłate zlecałem gdzieś w środku nocy, a kiedy rano (11-sta) wstalem kaska już byla na MB
Posted by: maxiu9

Re: i4poker.com - 08/12/2006 16:01

A to pytanie mam tamkie - czy adres email na ktory sie rejestrowales masz taki sam ja k moneybokers ? czy musze miec takie same je ?
Posted by: rockeman

Re: i4poker.com - 08/12/2006 17:02

ja miałem te same, ale czy to jest konieczność to nie wiem niestety
Posted by: hbr

Re: i4poker.com - 08/12/2006 17:06

Muszą być takie same. Ale w moneybookers jest możliwośc dodawania emaili nowych. Mam jedno konto na 3 emaile. Tylko musisz zweryfikować je.
Posted by: maxiu9

Re: i4poker.com - 08/12/2006 17:11

wiem ze jest mozliwosc ale lipa w takim razie bo przy przelewie pokaze im dane uzytkownika ?
Posted by: martenka

Re: i4poker.com - 08/12/2006 17:20

maxiu, nie ładnie zakładać po kilka kont... :/
Posted by: maxiu9

Re: i4poker.com - 08/12/2006 22:20

etam to sa moje pieniadze i ma minny problem a nizeli kilka kont ale juz ma watpliwosc rozwial email do administracji moze sie to komus przyda ...

Adres w moneybookers oraz ten na który się Pan zarejstrował w i4poker nie muszą być identyczne. Wypłata do MB trwa zazwyczaj do 16 h z wyjątkiem weekendów kiedy nie dokonujemy wypłat. Każda wypłata jest sprawdzana w celu wykrycia czy nie doszło do złamania regulaminu i4poker.
Posted by: ameryt

Re: i4poker.com - 09/12/2006 14:26

No własnie w moim przypadku dosżło według i4 do złamania regulaminu ponieważ wszedłem na stół płatny z 25e gdzie siedział jakiś facio z 35e i w dwóch rozdaniach te 35e było moje. Zleciłem wypłatę na Netlera ale wstrzymali wypłatę przedstawiając swój argument złamaniem regulaminu twierdząc, ze to niemożliwe by koleś po 4 karcie wycofał się i dał mi ugrać.
Zaznaczam , że wczesniej kilkartonie wypłacałem kase i nie było problemu a tym razem niestety. Na to wygląda ze interpretacja blefa przez i4 ma takie znaczenia jak oszustwo więc dziekuję i rezygnuję, a Wy z wypłatami również sie nie cieszcie dopóki ni ebędą na koncie.
Posted by: dr_iks

Re: i4poker.com - 09/12/2006 14:50

Zagrali chamsko, nie ma co...
Posted by: matti64

Re: i4poker.com - 09/12/2006 15:06

zawze twierdzilem ze i4 to ch..........e
Posted by: maxiu9

Re: i4poker.com - 10/12/2006 14:33

no zagrali chamsko ... rezygnuje z tego softa bo to porazka dla mnie stres przed wyplata ciezko ugranych pieniedzy eh...
Posted by: ameryt

Re: i4poker.com - 10/12/2006 23:29

Wracając do sprawy nie wypłacenie kaski z i4 informuję,że w chwili obecnej trwa wymiana meili, ale najlepsze jest to, że po otrzymaniu od nich informacji o złamaniu regulaminu leciutko się w...łem i postanowiłem wydać pozostawione grosiki w beztroski sposób na zasadzie all in i w ten głupawy sposób po kilkunastu rozdaniach orżnołem dwóch "eskimosów" na kwotę umożliwiająca wypłatę, ale przypuszczam jakie będzie posunięcie suportu, więc teraz jestem w próżni ponieważ sam nie wypłacę, nie dam komuś ugrać bo też nie wypłaci, nie przeleję na bukmachera bo nie mają takiej możliwości i niestety tylko niesmak pozostanie poświęconego czasu. Pozdrawiam grających na poważnych softach .
Posted by: rockeman

Re: i4poker.com - 11/12/2006 05:16

Mam troche inne doświadczenia jeśli chodzi o wyplaty od i4. Sprawnie i gładko, i to szybciej na MB sie pojawiło niż się spodziewałem. A tak apropo wałków. Miałem 45E i przez jakieś 9-10 godz. gry na najniższych stawkach nie moglem dobić do 50E a juz w ogole to nie wiedzialem czy śmiać się czy płakać, kiedy dobilem do 49,90 (dokładnie tyle) ,po czym znów zjechalem na ok.45... i skończyło sie na tym, ze kumpel mnie poratowal i przegrał ze mną brakujące Eurosy. Weszliśmy na stolik, jedno czy dwa rozdania i po krzyku. I mimo to żadnych schiz przy wypłacie nie miałem.

reasumując:
- soft mają katastrofalny
- wyplaty - fachowo i sprawnie

ot takie są moje doświadczenia z nimi
Posted by: Mr_Andrew

Re: i4poker.com - 11/12/2006 08:47

do ameryta: moglbys wkleic tutaj te dwa rozdania i troche bardziej szczegolowo opisac te sytuacje? Czy np po zalogowaniu sie do sieci wszedles od razu na ten stol, rozegrales dwa rozdania i natychmiast zleciles wyplate czy wygladalo to inaczej?
Oskarzac tak bez dowodow jest bardzo latwo, a jakos nie chce mi sie wierzyc, zeby jakakolwiek firma tak po prostu (moze poza Bwin) blokowala wyplate kwoty, ktora tak naprawde nic dla niej nie znaczy...
Ja nie wplacilem do nich jeszcze ani centa, a robilem juz cztery wyplaty i wszystkie przebiegaly bezproblemowo.

do rockemana:
http://forum.pokerzysta.pl/showthread.php?t=2372&page=19
pod tym linkiem znajdziesz odpowiedz przedstawiciela i4poker na zarzuty dotyczace ich softu

Osobiscie nie wierze, zeby jakakolwiek firma "podkrecala" w jakis sposob swoj soft - dla mnie to byloby samobojstwo dla tej firmy i tyle. Bad Beaty zdarzaja sie wszedzie, a ze na i4poker widujesz je troche czesciej, to mozna sobie wytlumaczyc tym, ze jest tam najwiecej freerolli, a wiecej freerolli, to wiecej rozdan i wiecej okazji do takich dziwnych rozdan. Ludzie maja darmowy turniej co godzine, wiec nie szanuja swoich kart i wchodza z byle czym dla zabawy...Nie zawsze AA musi wygrac z 27

Co do wygladu samego softu: dla mnie jest to numer 1 wsrod pokerromow - prostota i przejrzystosc (bez zadnych wodotryskow i innych kolorowych bajerow na stole) sprawiaja, ze gra jest bardzo przyjemna i czytelna.
Na zupelnie przeciwnym biegunie znajduje sie dla mnie soft, z ktorego korzystaja m.in.Unibet i Betway: tam pomimo ogromnych stolow, szczegoly sa bardzo male i meczace dla oczu, a blyskawiczna szybkosc "sprzatania" stolu po poszczegolnych rozdaniach jest bardzo denerwujaca.

PS
A wchodzac np do takiego Betssona, to czuje sie jakbym wchodzil do ciemnej piwnicy z zamiarem zabawy w chowanego...

PSPS
Jak teraz wstawia sie mordki?
Posted by: fatherPIO

Re: i4poker.com - 11/12/2006 13:14

Soft B2B(i4poker itp) jest podkręcany, ale tylko w turniejach. Poprostu żeby turniej szybciej się skończył. W cash game nie ma takich sytuacji chociarz kiedyś miałem kilka nieprawdopodobych rozdań.
Grając w turniejch zauważyłem że dając all-ina osoba która sprawdza i ma więcej żetonów poprostu wygrywa choćby niewiem jaki szajs miała. Ten program rozróznia chyba osoby które mają "zero na koncie" i te króre jeszcze mają żetony. Bo jak wytłumaczyć sytuacje(kilka razy się z tym spotkałem) gdzie wchodzi 5 osób all-in a lider sprawdza i wygrywa bo reszta jest "wyzerowana"
Nie w każdej sytuacji tak jest, ale w większości.Ten soft nie ma nic wspólnego z grą na żywcu. Poprostu to jest zwykła gierka jak np FIFA,NFS Jest jakiś ustalony schemat i według tego schematu soft dorzuca karty.
Posted by: Mr_Andrew

Re: i4poker.com - 11/12/2006 13:44

Masz na to dowody czy to sa tylko Twoje przemyslenia? Jakie korzysci ma pokerroom z tego, zeby turniej zakonczyl sie szybciej?
Ja czesto zalapuje sie tam na nagrody bedac juz teoretycznie na straconej pozycji (np 120 miejsce na 130 osob - kilkanascie nagrod) i dlatego wiem, ze dopoki mam chipsy, to wszystko jest jeszcze mozliwe. A na to, ze big stacki czesciej wygrywaja all-iny jest proste wytlumaczenie: goscie z mala iloscia chipsow sa blizej wylotu z turnieju, wiec musza ryzykowac i przez to all-inuja sie majac nawet przecietne karty.
Posted by: fatherPIO

Re: i4poker.com - 11/12/2006 14:18

Chyba nie przeczytałes do końca tego co napisałem. W moim poście jest wyraźnie napisane liderzy wygrywają z "szajsem" na łapie.
A dowodem jest to że gram tam i widze kto z czym wygrywa i ile w tym momencie ma zetonów.
Posted by: Mr_Andrew

Re: i4poker.com - 11/12/2006 14:57

Grasz i widzisz - ok, ale to jest raczej slaby dowod, bo ja tez tam troche gram i tez troche widze, ale cos zupelnie innego od Ciebie.
To mozesz jakos sensownie uzasadnic jaki interes moze miec pokerroom w podkrecaniu softu? I dlaczego i4poker chce, zeby turnieje szybciej sie konczyly?
Posted by: Landzaat

Re: i4poker.com - 11/12/2006 15:29

Mr Andrew Ty chyba tego nie chcesz zobaczyć, że tak jest \:\( Mam D 10 trefle a gość A trefl i 9 po flopie 2 trefle na turie trefl all in ja miałem 4K on 8K i co doszło na riverze? trefl i papa. Często widze jak z 2 3 gościu wygrywa z KK bo mu do strita dochodzi, do koloru, więc nie pisz jak nie wiesz \:\)
Posted by: Mr_Andrew

Re: i4poker.com - 11/12/2006 16:03

To sie wszedzie zdarza i bedzie zdarzalo - wczoraj na tym freerollu na zywo w Lodzi dwukrotnie byla sytuacja kiedy goscie sie allinuja: jeden ma wysoka pare, a drugi smieci i na stol wysypuje sie strit i podzial puli. Dwa razy identyczna sytuacja...Inna sytuacja z tego samego turnieju: all-iny, jeden ma KK, a drugi cos smieciowatego i dochodza mu 4 karty do strita...Tez cos ktos krecil? :-)

No, ale nie wazne - uznam, ze macie racje, jak podacie mi jakis logiczny powod, dla ktorego firma mialaby podkrecac soft.
Posted by: rockeman

Re: i4poker.com - 11/12/2006 17:22

logiczny powód ? ależ prosze bardzo \:\)

z czego pokerroom czerpie zyski - z prowizji
skąd prowizja - rake z rozdań
kiedy wiecej sie zarobi? - kiedy wiecej ludzi gra
jak zwabić ludzi do pokerroomu? - dając im poczucie, ze w tym roomie będą wygrywali ,co sprawi że nadal będą w nim grali

zdecydowana większośc graczy nie ma pojęcia o podstawach pokera. nie mają pojęcia o prawdopodobieństwa, matematyke w pokerku uważają za bezsens. Grają po prostu tragicznie. Spotkają się na stole z graczem no juz nie mowie dobrym, ale takim który chociaz wie co jest opłacalne, liczy outsy i te inne elementarne sprawy. I ci słabi (czyt.ci liczni) gracze by dostali po tyłku, i poszli do konkurencji, bo uznaliby ,ze ten soft po prostu im nie lezy. a to jest równe stracie klienta (wielu klientów). Jak ich zatrzymać? sprawić, aby mimo popełnianego blędu za błędem i tak na tyle często wygrywali, co sprawi ,że pozostaną nadal w tym samym roomie = zarobek dla i4. To jest aż nadto logiczne. Pokerroom czerpie zyski z ilość graczy, a nie z jakości ich gry. Jakie dla nich ma znaczenie poziom graczy? żadnego. Najwazniejsze aby bylo dużo ludu bo to jest kasa. I Ci najsłabsi walą tam drzwiami i oknami, gdyż ten soft nagradza kiepską gre. Jeśli kolesiowi brakuje po flopie jednej środkowej karty do strita, to jest w stanie bez wahania podjąć czyjegoś all inna licząc ,ze ta jedna jedyna karta wlasnie dojdzie na turn albo river. I o ile statystycznie by wygral max. jedno na 5 takich rozdań, to tam wygra 2 albo 3 na 5 a skoro tak to oczywiście radość, zero rozsądnej oceny zdarzenia. Jessst! Wygralem! Ale jestem dobry! super soft \:\) i stąd tłumy grajacych tam i pewnie chwalących ten soft.

druga sprawa. Gdyby Ci slabi gracze z i4 zaczeli grać np w ipokerze, to dla mnie bankowa i szyba porażka, i to z kretesem.

nie wplacałem do nich ani grosza, a dwukrotnie dokonywałem wypłat i raz przegralem z kumplem pare E w wymianie na MB. Więc w sumie do płaczu nie mam powodów. Na pewno nie moge siebie określić jako "dobry gracz". Jestem caly czas żółtodziobem, ale jakieś tam podstawy mam wpojone. Licze prawdopodobieństwa, nie calluje nieoplacalnych betów, a ostatnio calkiem skutecznie stosuje blefik ;\) i idzie być na tym sofcie "do przodu". Jednak grając dokladnie z tymi samymi przeciwnikami, tylko na innym sofcie, profity byłyby znaaacznie znaaaacznie większe.

co do narzekania na ten soft. Skoro tylu ludzi coś widzi, to chyba nie moze być to tylko jakaś zbiorowa halucynacja. Przecież ludzie grają na bardzo roznych softach i maja porównanie. Bardzo wiele osób krytykuje i4 i ich niewiarygodne rozdania ,lucky rivery. czy to jakaś zmowa? a jeśli tak to czemu ona mialaby służyć? Cala masa niepochlebnych opinii o sofcie i4, ale na soft ipokera jakoś nie ma skarg.

jasne, ze AA moze przegrać all inna z 27 off. ale raz na 5 rozdań, a nie w co drugim

miałem niedawno taki okresik 4-5 dni, ze non toper gralem na i4. Same te free rolle , które są co godzinke. Moim celem było wypróbowanie róznych taktyk turniejowych (gra mega tight, agresywna, super agresywna, zmiany tempa itd.) I nagle po tych paru dniach zagralem free rollka na betssonie. Moje QQ vs 88 rywala. Zanim pojawił sie flop już chwytałem się za głowe , ze przerąbane, bo przeciez na stole najprawdopodobniej pojawi się 8. Nie pojawiła się !!! Pamitam to jak by mialo to miejsce przed chwilą. Az sie zdziwiłem, ze mając 80% szans na wygranie jednak odnioslem zwyciestwo w tym rozdaniu. POdobnych sytuacji w tym samym free rollku bylo jeszcze wiele. Tak nasiąknąłem przez te wcześniejsze dni tym softem i4, ze teraz wprost zaskakiwały mnie wygrane rozdania, gdy przy all innie miałem 70-80% szans na zwyciestwo. Ale żeby nie było. W tym samym free rollku na betssonie zaliczylem rownież pare bad beatów. Moje AA przegralo z KK, gdyż na stole pojawiły sie 4 trefle, gość mial K trefl, a żaden z moich asów nie byl w tym kolorze. No cóż... pech... to są karty, to jest poker - zdarza się. no ale niech sie zdarza zgodnie z prawdopodobieństwem. Same zjawisko bad beat'a rozumiem i je akceptuje. Oczekuje tylko tego od oprogramowania, ze skoro daje all inna AA vs QQ, to zebym wygrał 8 na 10 rozdań, a nie np. 5 jak to ma miejsce w i4 \:D

co do certyfikatów. Komstar (comstar? nie wiem jak to sie pisze :p) też miał swoje certyfikaty, ze wszystko jest OK ;\)

kurcze ,paskudnie się rozpisałem, sorka
ja nie chce nikogo przekonywac, że ten soft jest "walnięty". Moja opinia jest taka jaka jest, ale nikomu jej nie narzucam. Ktoś uważa, ze wszystko tam jest spoko - OK \:\)

pozdrawiam grających \:\)

Mr Andrew ,gratki za wysoką lokate we free rollku w PPT mam nadzieję, ze niedługo spotkamy sie na jakimś turnieju z tego cyklu \:\)
Posted by: Mr_Andrew

Re: i4poker.com - 11/12/2006 18:26

W koncu ktos cos napisal do rzeczy, no ale "nie chciales mnie przekonac" i nie przekonales. Jak dla mnie to by bylo troche zbyt naciagane, gdyby pokerroomy tak postepowaly - wg mnie zarabiaja wystarczajaco na prowizjach i nie musza juz dodatkowo kombinowac, bo to przeciez latwo moze sie obrocic przeciwko nim - zbyt wielu narzekajacych na soft i antyreklama rozejdzie sie po sieci jak blyskawica. No, ale kto to moze wiedziec na 100%...

Dzieki rockeman za gratulacje, ale te 5 miejsce, to tylko dowod na to, ze rozne dziwy sie zdarzaja i to nie tylko w sieci :-)

PS
To ktos mi powie, jak wstawia sie teraz te mordki? Wiem, ze lamerskie pytanie, ale naprawde nie widze teraz tej ramki z emotikonami. Wirtualne piwo dla tej osoby :-)
Posted by: Mr_Andrew

Re: i4poker.com - 11/12/2006 18:53

OK - juz znalazlem te przeklete mordy \:D

dla rockemana

PS
Wpadlem na "genialny" pomysl: jesli na i4poker czesciej wygrywa slabsza karta, to moze trzeba zaczac je rozgrywac, a nie tam asy, krole...I wtedy bedziemy do przodu ;\)
Posted by: Bzyku

Re: i4poker.com - 11/12/2006 19:19

Originally Posted By: rockeman
Miałem 45E i przez jakieś 9-10 godz. gry na najniższych stawkach nie moglem dobić do 50E a juz w ogole to nie wiedzialem czy śmiać się czy płakać, kiedy dobilem do 49,90 (dokładnie tyle) ,po czym znów zjechalem na ok.45... i skończyło sie na tym, ze kumpel mnie poratowal i przegrał ze mną brakujące Eurosy.


I tak miałeś szczęście bo ja kiedyś miałem 49,70e lub 49,80e (już nie pamiętam) ... takie wałki szły, że zjechałem do zera. Przegrywałem wszystko - z AA, KK, QQ na ręce.. Pierwsze rozdanie soft dał mi wygrać jak już spadłem na 25 euro.

Szkoda, że mnie wtedy nie miał kto poratować kilkoma centami ;\)
Posted by: rockeman

Re: i4poker.com - 13/12/2006 13:42

Bzyku, dobrze mi utkwiła w pamieci ta Twoja "przygoda" którą opisywałeś w poprzednim temacie o i4. I na pewno byla ona dla mnie jedną z głównych przestróg, że nie ma żartów , a 49E wcale nie musi oznaczać, ze wypłate mamy już "na wyciągnięcie ręki"

obecnie gram na tym sofcie, gdyż otrzymalem te 5E od pokerimaa. i jeśli mam być szczery to... nie jest źle oczywiście juz zaliczyłem kilka paskudnych bad beat'ów, ale na szczęście nie przytrafiają sie one co chwile.

2 plusy gry "tam" są na pewno:
- jak juz jeden z kolegów napisał to jest nim soft. W sensie wizualnym, mechaniki gry. Na początku mi zupełnie nie styknął, ale teraz naprawde mi sie podoba. Wszystko przejrzyście, jest dynamiczny. (a nie to co np. w Sportingbet, z zawiechami minutowymi między rozdaniami )
- drugi plus (ważniejszy ) to poziom graczy. O rany... Czasem sie zastnawiam, czy nie są to jakieś Święte Mikołaje, które poprostu robią prezenty \:D

ja tam gram short stackiem (zresztą nie tylko tam - w ogóle jestem zwolenikiem gry z shortem). Dzięki temu porażki nie są tak bolesne i w ogole taka gra ma wiele plusów (minusow też ,ale wg mnie plusów znacznie więcej). poza tym juz unikam wszelkich all innów po flopie. Kiedy nie znam turn ani river, to jeszcze za dużo tam moze sie wydarzyć. W zależności "jak jest" to po turnie all inn, ale głównie dąże do obejrzenia river i dopiero wtedy all inn. Wówczas bowiem juz wszystko zalezy ode mnie. Jeśli dobrze odczytalem rywala i domyśliłem się ,jakiego rzędu układ ma - wygram. Jeśli popełniłem błąd - przegram. W kazdym razie juz w tym momencie nic nie jest uzależnione od "losu". Wszystkie karty na stole ,teraz "tylko" trzeba podjąc słuszną decyzje ;\)
Posted by: rockeman

Re: i4poker.com - 13/12/2006 16:30



dość szybko z tych frikowych 5E na pokerimaa dobilem do prawie 30E. No to przed chwilą wchodze sobie dalej powalczyć. Ale od razu zwracam uwage, zeby w razie wtopy nie naruszyć tych "stalowych 20E", które są niezbędne do minimalnej wyplaty. wchodze na stolik, i od razu widać, że jeden kolo to szaleniec. Grube bety preflop, raisy, co chwile all inn. I gdyby karta byla jeszcze jako taka, to miałoby to swoje uzasadnienie. Ale tak nie było. Co drugie rozdanie się spłukuje i wnosi na stolik kolejną kase. Ale grał z każdym shitem. Albo idiota, albo jakiś konkretny tilt to juz był. W każdym razie ja dostaje JJ ,ten kolo kosmiczny reraise. Wiedząc, ze on nie musi mieć cudów w ręcę aby szaleć zdecydowałem się na all inna (gdyż i tak gram na shortstacku wiec aż takie brzemienne w skutkach to nie jest, gdybm sie nadział ewentualnie na jego QQ KK czy AA) zagralem all inn, bo wiedzialem wlasnie, ze on każdy shit moze mieć w łapce, a jego gruby reraise tak naprawde niewiele (nic) znaczy. Koleś podejmuje tego all inna z K5s

JJ vs K5s 68% - 32%

oczywiście flush na riverze i wtopa

no ok, trudno. Powinienem wygrać 2 na 3 takie all inny. Tym razem trafil sie "ten jeden z trzech". Pech. Zdarza się. Taki jest poker.

po 2 czy 3 kolejnych rozdaniach dostaje do łapki KK. Ten sam koleś jak zwykle szaleje. Przede mna już znow dał zdrowego beta. Oj widze ,ze podejmie all inna. Ja all inn. wszyscy fold, koleś oczywiscie call (no bo jak inaczej ,gość chyba ma nieaktywny przycisk "fold" ) co ma? 78 off suited

KK vs 78o 82% - 18%

na stole gościu dostaje strita i dziękuje bardzo...

koleś jeśli chodzi o samą grę aż prosił się, aby go oskubać. ale... czasem się nie da, mimo dobrych decyzji Juz w pierwszej chwili chcialem dobrac kolejną kase do stołu i się odegrać, bo gra gościa byla taka jak pisałem. no ale kolejna kaska oznaczała juz naruszenie tych "nietykalnych 20E". Gdybym to zrobił, dostał AA ,a all inna z gościem bym przegrał, bo facet by wbił z 69o, a na stole by dostał karete 6-tek, to już chyba byloby jak dla mnie za wiele.

i tak z niczego w pare godzin mam 20E więc i tak jest fajnie \:\) Lepszy wróbel w garści ;\)

co do samego softu to juz naprawde nie wiem co o tym wszystkim myśleć... Kusi to, ze gracze są tam słabi. Ale z drugiej strony to bez względu na to jak źle ktoś gra, to i tak mu przyfarci ten "losowy soft". biore te 20E i zmykam grać w normalnych warunkach
Posted by: Bzyku

Re: i4poker.com - 13/12/2006 16:35

Tak to już jest z tymi wariatami - trafia się taki, a ty patrzysz tylko jak każdy kolejny z mocną kartą go goli - czekasz aż ty dostaniesz mocną kartę i w końcu jest.
Ale oczywiście akurat wtedy są takie karty, że mocna karta spektakularnie wtapia.

Nie chcę tu już pisać o sofcie - to po prostu takie zasrane szczęście jak wtedy kiedy myśli się nad czterema meczami, a wybiera z tego np. jeden. I z tych czterech nie wchodzi jeden - oczywiście ten, który wybraliśmy.
Posted by: mielone

Re: i4poker.com - 13/12/2006 21:06

no to fakt co pisza koledzy wyzej \:\) ja tez bardzo czesto wlasnie mam takiego pecha... ale zdaza sie tez ze i mam takie szczescie... dlatego nie gram na sofcie i4poker ale tylko turnieji...:) z tego co zauwazylem takich cudow nie ma na stolikach normalnych... wiec jezeli grac na tych softach to tylko stoliki nie turnieje hehe \:\) takie jest moje zdanie \:\)
Posted by: fatherPIO

Re: i4poker.com - 24/12/2006 14:06



Wczoraj wygrałem 2 euro w turnieju Frerolowym o 16.15 i rozmnożyłem najpierw do 25 euro,a później zagrałem w turnieju Wild West o 10.30 dokupując żetony za 5 euro(10K)

Jak grałem na finałowym stole to takie cyry się działy. Sam raz przegrałem all-in z AA a koleś miał A6 Co mu doszło? Strit! \:D
No ale najważniejsze że udało się i jest piękny prezent na święta. "Od zera do milionera" \:D
Posted by: koszałek

Re: i4poker.com - 24/12/2006 14:13

Wielkie graty!, piekny przent sobie sprawiłeś ;\)
Posted by: foxfire

Re: i4poker.com - 24/12/2006 14:19

a czy mi się uda kiedyś zrobić sobie taki prezent?? \:\( Narazie mi się nie udaje, co wygram to przegram \:\(
Ale tak jest gra, jednemu zabierze drugiemu da \:\)
GRATULACJE!!
Posted by: fatherPIO

Re: i4poker.com - 24/12/2006 23:11



Turniej o 20.00 7000 euro gwarantowane-2 miejsce 865 euro wygrana

Ale dzisiaj idzie mi gra. Największa wygrana jak narazie w mojej histori pokerowo-bukmacherskiej.Ciekawe czy jeszcze kiedyś wygram tyle.
Posted by: codi

Re: i4poker.com - 24/12/2006 23:15

Gratulacje! I przy okazji... Jest cos jutro w i4?
Posted by: martenka

Re: i4poker.com - 24/12/2006 23:29

ilu graczy, i jakie wpisowe??!!
Posted by: fatherPIO

Re: i4poker.com - 25/12/2006 00:00

Wpisowe 10 euro i 324 graczy. Codi w i4poker turnieje frereole po 50 euro 14.15 16.15 18.15 20.15(100euro) i 22.15 tak jak zawsze. Nic specjalnego na święta niezorganizowali.
W bet4e.com (sieć B2B) jest turniej o 19.00 codziennie(50 euro) mała ilość graczy. Ja tam nie grałem ani razu mailem info do mnie przyszło.
Posted by: koszałek

Re: i4poker.com - 17/01/2007 22:01

http://www.i4poker.com/shop

ciekawe rzeczy, ale drogie \:\(
Posted by: koszałek

Re: i4poker.com - 30/01/2007 19:44

Dobre info dla tych którzy narzekali, że cuda sie dzieja na B2B ;\)


Teraz możesz wybierać między dwiema znanymi platformami pokerowymi, nie opuszczając przyjaznego środowiska i4poker. Przedstawiamy nowy, dwuplatformowy serwis i4poker.com, w którym możesz grać zarówno w sieci B2B, jak i Boss Media, aby czerpać z gry jeszcze więcej przyjemności i zysku. Zapewniamy Ci:

» Więcej graczy.
» Więcej aktywnych stołów.
» Więcej turniejów.
» Nowe codzienne freerolle z pulą $50.
» 100% bonus do $50 dla obecnych i nowych użytkowników.
» Nowe odmiany pokera: 5 Card Stud i 5 Card Draw 7-A.
» W pełni zintegrowaną obsługę konta: łatwe i bezpieczne wpłaty, wypłaty i transfery.
» Życzliwą i kompetentną obsługę klienta przez czat, e-mail i telefon.
Posted by: matti64

Re: i4poker.com - 30/01/2007 21:36

no nareszcie zmiana i to na siec jedna z moich ulubionych

ps.soft juz sciagniety logowac sie na ten sam nick co w B2B i bedzie okej , no chyba ze ktos ma juz w tej sieci zainstalowane na kompie 4 pokerki to sie nie da wiecej.
Ale jest wyjscie trzeba poprostu miec drukgi komputerek hehe \:\) \:\)
i bonusik juz przyznany \:\)
Posted by: koszałek

Re: i4poker.com - 30/01/2007 22:00

Jaki bonusik :>
Posted by: matti64

Re: i4poker.com - 30/01/2007 22:10

Originally Posted By: koszałek
Jaki bonusik :>


» 100% bonus do $50 dla obecnych i nowych użytkowników. \:p
Posted by: marzano

Re: i4poker.com - 30/01/2007 22:11

5 ojro dla nowych ale kod bonusu przysyłaja zwyklym listem...
Posted by: tmieszko

Re: i4poker.com - 19/02/2007 15:36

Ile idzie pierwsza wyplata na moneybookers?? bo czekam juz ze 24godziny...

Dzieki za odp \:\)
Posted by: Heniek

Re: i4poker.com - 19/02/2007 20:00

Originally Posted By: tmieszko
Ile idzie pierwsza wyplata na moneybookers?? bo czekam juz ze 24godziny...

Dzieki za odp \:\)


Do 24 godzin czasami dłużej jak większa ilość graczy właśnie zażądała wypłatę
Posted by: Logan

Re: i4poker.com - 20/04/2007 17:40

Czy przy pierwszym depozycie daja zarowno pakiet startowy(ksiazka, karty i koszulka) jak i bonus powitalny, czy tylko jedna z tych opcji?
Posted by: gregorovius

Re: i4poker.com [2] - 20/04/2007 20:12

jedno i drugie
Posted by: klakiers

Re: i4poker.com [2] - 24/04/2007 04:30

wypłacał ktoś od nich bezpośrednio na konto bankowe? pobierają jakieś opłaty bądź czy są jakieś prowizje za przewalutowanie? widziałem że mają konto w polskim banku to chyba bez prowizji pójdzie przelew?
Posted by: gregorovius

Re: i4poker.com [2] - 24/04/2007 08:56

coś Ty mi Bzyku zedytował?? \:\)
Posted by: Bzyku

Re: i4poker.com [2] - 24/04/2007 13:19

zmieniałem śródtemat ;\)
Posted by: MATTAT

Re: i4poker.com [2] - 30/04/2007 23:06

Nie wiem czy tam ktos grał turniej o 16:15 5Draw, albo mi na oczy padło albo zlikwidowali go bo patrze ze jutro tez go nie ma. \:\(
Posted by: żyła

Re: i4poker.com [2] - 01/05/2007 06:38

no to placz i zgrzytanie zebow \:p
A tak serio 50 E ,1000osob ,zaoszczedzisz czasu ;\)
Posted by: tmieszko

Re: i4poker.com [2] - 22/05/2007 23:29

I znowu mam pytanko \:\)

Czy moge wplacic kase z netellera i przeslac ja na Moneybookers?
jezeli tak to czy wymagaja jakiegos dodatkowego obrotu?

Dzieki \:p
Posted by: Logan

Re: i4poker.com [2] - 01/06/2007 21:45

Czy ciagle jest u nich aktualny ten sposb naliczania VIPow, nie trzeba dorzucac do puli?

Jak zdobywać punkty VIP
1 punkt VIP w i4poker ? B2B przyznawany jest za każde rozdanie, w którym otrzymałeś karty i od którego pobrano prowizję (rake) w wysokości co najmniej ?0.31, bez względu na to, czy włożyłeś pieniądze do puli, czy też nie.
Posted by: żyła

Re: i4poker.com [2] - 01/06/2007 23:00

Tak ,aktualny .W puli musi byc z 7E zeby dostac vipa,daja teraz za to wiecej za wyzsze wpisowe do turniejow.Na bossie tez mozna zdobywac vipy za 20rh z bossa dostajesz 1 vipa.
Posted by: Logan

Re: i4poker.com [2] - 03/07/2007 18:23

Przegralem pierwszy depozyt. Jesli wplace kolejny, to bonus od tego pierwszego wciaz jest aktualny? Zostalo mi nieduzo vipow do wyrobienia i chcialbym dokonczyc.
Posted by: blacky82

Re: i4poker.com [2] - 01/11/2007 15:51

jak tam z tymi punktami u nich? szyubko leca czy katorga? i na jakich stawkach najlepiej
Posted by: Mr_Andrew

Re: i4poker.com [2] - 01/11/2007 15:53

Originally Posted By: blacky82
jak tam z tymi punktami u nich? szyubko leca czy katorga? i na jakich stawkach najlepiej


Gdy w puli jest 6-7 euro, to dostajesz 1 VIPa
A jakie stawki najlepsze? - jak najwyższe ;\)
Posted by: Mr_Andrew

Re: i4poker.com [2] - 19/01/2008 03:23

Niezły turniej...


€3000 Guaranteed Freeroll

Od stycznia ruszamy z nowym turniejem - €3000 Guaranteed Freeroll! Specjalnie dla naszych graczy zorganizowaliśmy nowy turniej freeroll z gwarantowaną pulą w wysokości €3000. Turniej rozpocznie się 31 stycznia o godzinie 20:00 na platformie B2B, a wpisowe w wynosi 300 VIP. Turniej rozgrywany będzie w formule freezout, każdy gracz otrzyma 5000 żetonów, a stawki zmieniać się będą co 15 minut.

Co więcej, codziennie o godzinie 18:15 możecie wziąć udział w satelicie do €3000 Guaranteed Freeroll. Każde dziesięć osób zarejestrowane do satelity generuje jedno zaproszenie do turnieju głównego. Wpisowe do satelity to jedynie 30 punktów VIP. Nie zmarnuj szansy pomnożenia swojego bankrollu!
Posted by: j2702

Re: i4poker.com [2] - 19/01/2008 03:41

Originally Posted By: blacky82
jak tam z tymi punktami u nich? szyubko leca czy katorga? i na jakich stawkach najlepiej
Jeden z najgorszych poków-szkoda czasu i kasy...
Posted by: kaliapo

Re: i4poker.com [2] - 20/01/2008 07:10

Daliby sobie spokoj z tymi turniejami z prize pool 10 euro. To wstyd jak sie porowna z innymi pokerroomami.
Posted by: Virapl

Re: i4poker.com [2] - 20/01/2008 19:19

Originally Posted By: kaliapo
Daliby sobie spokoj z tymi turniejami z prize pool 10 euro. To wstyd jak sie porowna z innymi pokerroomami.

Dopóki znajdują się tacy co w nich grają, to czemu je likwidować?
Jak widzisz - w sieci znajduje się zwykle 2000 chętnych \:\)
Posted by: Logan

Re: i4poker.com [2] - 04/03/2008 22:26

Dlugo czeka sie na zatwierdzenie wyplaty? Ile idzie na MB?
Posted by: Virapl

Re: i4poker.com [2] - 04/03/2008 22:27

na następny dzień roboczy NAJPÓŹNIEJ
bardzo szybko zarówno na konto jak i mb
Posted by: Logan

Re: i4poker.com [2] - 05/03/2008 01:50

Kasa po 3h na MB. Brawo!!!
Posted by: Mr_Andrew

Re: i4poker.com [2] - 29/03/2008 06:46

Drogi Graczu,
W kwietniu będziesz miał możliwość wzięcia udziału w naszych nowych turniejach z cyklu i4poker Ticket Tournaments z miesięczną pulą nagród aż €13 000! Aby się do nich dostać, wystarczy zbierać punkty VIP na obu platformach i4poker. W zamian nagrodzimy Cię ticketami do poszczególnych turniejów.

* Zbierz w ciągu tygodnia 10 pkt VIP, a otrzymasz ticket do freerolla z pulą €250
* Zbierz w ciągu tygodnia 100 pkt VIP, a oprócz freerolla €250 otrzymasz wstęp do turnieju z pulą gwarantowaną €1000
* Zbierz w kwietniu 1000 pkt VIP, a uhonorujemy Cię biletem wstępu do freerolla z pulą nagród aż €8000!
Posted by: rafal08

Re: i4poker.com [2] - 11/12/2010 21:14


Cards for free

Do końca roku mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę – złóż depozyt w wysokości co najmniej €50 a my przyślemy Ci talię doskonałych plastikowych kart do gry i4poker wykonanych przez renomowaną, włoską firmę Modiano. Karty i4poker.com Modiano są bardzo popularne wśród klientów naszego sklepu VIP i gadżetmanów. Teraz możesz mieć je całkowicie za darmo. Wystarczy, że złożysz depozyt (€50 lub więcej) i wyślesz e-maila do naszego Centrum Obsługi Klienta, a my prześlemy Ci karty.

Jeżeli jeszcze nie składałeś depozytu, oprócz kart otrzymasz dodatkowo koszulkę i4poker.com, poradnik o grze i trzy numery czasopisma Card Player Polska.

Terms and Conditions:
1. The promotion is available for all i4poker.com players.
2. The promotion is available from December 10 to December 31, 2010, or until the stocks last.
3. Only one account per person, household or IP number is entitled to receive the cards.
4. One player can only receive one deck of cards within „Cards for free” promotion.
5. „Cards for free” promotion can be combined with other network promotions.
6. i4poker reserves the right to deny the access to this offer to any player and to cancel or change this offer without prior notification.
7. The original version of this Terms and Conditions may have been translated into other languages. In the event of inconsistency or discrepancy between the English and translated versions of the T&C, the English language version shall prevail.
Posted by: Kaznodzieja

Re: i4poker.com [2] - 11/12/2010 22:20

trzeba wyrabiac jakies punkty?
czy wystarczy wplacic pograc 1h i zlecic wyplate?
Posted by: rafal08

Re: i4poker.com [2] - 11/12/2010 22:23

Nic wiecej nie ma w opisie promocji jaki przyslali
Posted by: tygrytron41

Re: i4poker.com [2] - 12/12/2010 00:07

Ja napewno wpłace ale i tak będzie trzeba poczekać z wypłata bo pewnie na gadżety będzie trzeba czekac z 2tygodie. Ciekawe jaki to poradnik o grze ?
Posted by: rafal08

Re: i4poker.com [2] - 01/03/2011 19:02



Jak ktos chce zetony to mysle,ze swietna promocja

Mamy dla Ciebie specjalną limitowaną ofertę, w której rozdajemy zestawy
pokerowe, doskonałe, plastikowe karty do gry i zestawy żetonów (50 szt)
praktycznie za darmo! Postanowiliśmy rozpocząć wiosenną wyprzedaż
najpopularniejszych pokerowych produktów dostępnych w Gadżetmanii. Szał
wiosennych wyprzedaży ogarnął nas do tego stopnia, że nie tylko
postanowiliśmy obniżyć ceny naszych gadżetów, ale również wydłużyliśmy czas,
w którym należy zdobyć punkty VIP na poczet tej promocji.

--> Zestaw pokerowy, który wart był 240 punktów może być Twój już za 50 VIP,

--> Karty Modiano będą Twoje już za 20 VIP,

--> Żetony powędrują do Ciebie za 30 punktów VIP.

A co najlepsze, na zdobycie punktów masz aż 48 godzin!

Wiosenna wyprzedaż nie potrwa długo, więc pospiesz się i zacznij zarabiać
punkty VIP już dziś. Aby otrzymać swój pokerowy gadżet, powiadom nasze
centrum obsługi klienta o zdobytych przez Ciebie punktach, a my wyślemy Ci
przesyłkę.

Calosc promocji opisana na stronie www.i4poker.com w dziale Poker Promotions
Posted by: rafal08

Re: i4poker.com [2] - 26/05/2011 23:29

i4poker zostal przejety przez Redbet i tam tez zostana przeniesione konta graczy