Najlepszy soft pokerowy?

Posted by: Conrad

Najlepszy soft pokerowy? - 29/01/2007 10:00

Czy jest tu ktoś kto grał już w kilku/nastu pokerroomach?

Który soft jest najlepszy/najsolidniejszy/itd. według Was?

Bonusy oraz inne kwestie pozostawmy na boku, chodzi tylko o najlepsze oprogramowanie, największa przejrzystość, najmniej problemów, itd.


* * * * * * * * * *

LISTA OPROGRAMOWAŃ

PARTY GAMING (Party Poker)


PLAY TECH (CD Poker, Titan Poker, Noble Poker, BetFred Poker, Fair Poker, Ocean Poker)


BOSSMEDIA (CelebPoker, Betathome Poker, Total Poker)


ONGAME (Betsson, Hollywood Poker, EuroPoker, CanBet Poker, BWin Poker, Bet24 Poker)


B2B NETWORK (i4Poker, Point Poker, Club4aces Poker, Poker Europe)


MICROGAMING (123 Poker, Bet365, Dream Poker, Unibet Poker, Betway Poker, PurpleLounge Poker, 32red Poker)


TAIN (BetSafe, Expekt Poker)


TRIBECA (Paddy Power, VC Poker)


CRYPTOLOGIC (Will Hill Poker, Inter Poker)
Posted by: th0mas

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 29/01/2007 10:16

Hmm.. można powiedzieć, że przetestowałem już wiele pokerroomów.

Każdy na ten temat może wypowiedzieć się inaczej. Mi osobiście najbardziej pasuje sieć ipoker do której należą między innymi Titan Poker i CD Poker. Aktualnie tam nie gram, ale są to jedne z lepszych platform.

Ostatnio bardzo spodobała mi się gra w pokerroomach takich jak bwin i betsson. Jaka to sieć - ongame? Wiem, że nie każdemu pasuje ten soft, ale ja nie miałem z nim żadnych problemów.

Aby zebrać miarodajne wyniki musi się wypowiedzieć dużo więcej osób. Osoby te nie powinny skłaniać się w stronę zarobków (tzn. ile w danej firmie wygrali).

Conrad chcesz zacząć grę w pokera?
Posted by: The Boss

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 29/01/2007 10:25

według mnie najlepsze zarobki sa na stolach sieci Tribeca, przyjemny widok, gracze w wiekszosci zagladajacy do pokera przy okazji obstawiania zakladów (pokerromy przy bukach np. pady power, vc bet itp)a co najwazniejsze rzadko zdarzaja sie tam cuda na stole, ogolnie dla mnie njlepszy soft
Posted by: asghan

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 29/01/2007 10:28

Mi akurat najlepiej gra sie w Primie, szybki przejrzysty soft, bez niepotrzebnych graficznych fajerwerkow, ale wiadomo kazdy czym innym sie kieruje
Posted by: rockeman

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 29/01/2007 11:21

Na nazwach sieci akurat słabo się znam ,wiec będę operował nazwami pokerromów

siec ipokera (akurat nazwe tej sieci znam \:p ) /Centrebet, Noble, CD, Titan, Poker Ocean/ dla mnie najfajniejszy soft. Bardzo lubie tam grac. Właściwie to same plusy, bez dwóch zdań the best.

bwin, betsson, bet24 - do tego softu mam po prostu sentyment. na bwin stawiałem swoje "pierwsze kroki". Operowanie w sofcie to dla mnie ideał. Mozna wykonywac ruchy klawiatura (F1,F2,F3). Łatwość wpisywania o ile chcemy podbic (nie trzeba "najeżdżać" myszką na okienko gdzie sie to wpisuje, tylko do razu się elegancko wklepuje z klawiaturki - dla mnie to duzy atut). Soft cholernie wolny. Na początku to było fajne, bo na spokojnie mogłem się z wszystkim zapoznac, przemyslec zagrania i nie rozgrywac rozdan w pośpiechu. Natomiast teraz juz to ślimacze tempo bywa irytujące. Poza tym ta siec ma chyba jakies problemy z serwerem , z którymi coś nie moga sobie poradzić. Tragedii moze nie ma, jakos idzie grac, ale co jakis czas wywala mnie nagle ze stołu, albo nie moge nawet na soft sie zalogowac \:\(

i4, club4aces, pekerimaa, 4Kings - na poczatku nie znosilem tego softu, a teraz nawet całkiem go lubie. Chyba jednak jest cos takiego, ze trzeba do poszczgolnych softow się "przyzwyczaić". Ten jest przejrzysty, szybki , i nie ma chyba nawet jednego zbędnego "bajeru" graficznego. Natomiast o cudach podczas rozdań mozna by dłuuuugo rozmawiać ps. obiektywnie - teraz juz nie jest tak źle z tym jak było kiedyś.

dream, unibet, bet365, betway (siec prima) - na początku dla mnie koszmar. Ale później przywykłem i teraz dla mnie sofcik spoko. Bez rewelacji , ale OK. Na początku na tym sofcie nie bylo tych opcji "bet o 1/4 pota, o 1/2 pota, o pot". Teraz juz te funcje się pojawiły i jak dla mnie super usprawnienie \:\)

expekt , betsafe - fatalnie mi muli ten soft moja kolej na ruch, czas upływa a ja.... jeszcze nie widze swoich kart przy czym to zapewne wina mojego słabego kompa a nie samego softu ;\)

Party Poker - jeśli chodzi o sam przebieg gry to naprawde super. Co do samych "wyników", to juz dla mnie troche gorzej. Jeśli ktos jest nerwowy (jak ja ) to bym nie polecał tego softu. tam fish fisha fishem pogania. Wczoraj przewaliłem przykładowo 2 buy inny z "graczami", którzy mimo podbicia weszli do gry z 94o a drugi z 62o. Nie "zwalam na soft", ale rzuca sie w oczy, że rozdania najczęśiej wygrywaja ludzie z shitem na ręce, ktorym w cudowny sposob dochodzą dwie parki albo strit.

sportinbet, celebpoker - fajny soft, chociaż się nie zachwycam. troche wolny.
Posted by: marzano

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 29/01/2007 11:37

moje ulubione softy to te z sieci prima oraz titan poker i party poker chociaz w tym ostatnim faktycznie, jak pisze Rockeman, zdarzaja sie niebywałe cuda \:\)
Posted by: wcale_nie

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 29/01/2007 11:45

Sieć ongame- ładny, przejrzysty, funkcjonalny.

pozdr
Posted by: ajdam

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 29/01/2007 11:51

Originally Posted By: rockeman

siec ipokera (akurat nazwe tej sieci znam \:p ) /Centrebet, Noble, CD, Titan, Poker Ocean/ dla mnie najfajniejszy soft. Bardzo lubie tam grac. Właściwie to same plusy, bez dwóch zdań the best.




ja jesli juz mam ochote gdzies pograc to tylko tam (konkretnie titan poker)
- zero problemow z wyplata (za pierwszym razem czekalem 3 dni na netellera a nastepne wyplaty byly juz nastepnego dnia)
- dla mnie bardzo wazne sa s&go i h&h, a w ipoker jest chyba najmniejsza oplata (5+0,25 a np prima 5+0,4 ongame 5+0,5 a pp 5+1)
- najnizszy poziom graczy w h&h jest chyba w prima, ale zaraz po primie jest ipoker
- punkty leca w miare szybko, i warto je kumulowac bo codziennie sa turnieje z punktami jako wpisowe (ja czekam na specjalne turnieje, np w swieta byly turniej z wpisowym 400 punktow pula 2000$ a osob bylo okolo 500)
- i dla mnie wazana sprawa: rozdania nie tocza sie w ekspresowym tempie jak np w i4poker czy pp, mozna spokojnie sie zastanowic, przeczekac

jedyny minus, dla mnie malo istotny, to slabe turnieje, pod tym wzgledem zdecydowanie prowadzi ongame ze swoimi turniejami gwarantowanymi (w prmie bylby fajny guarantee 7000$ z wpisowym 3+0,3 gdyby nie mozliwosc rebuy'ow)
Posted by: Hajzel

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 29/01/2007 12:35

dla mnie też najlepszy pod każdym względem ipoker, głownie na Titanie gram \:\) koledzy już duzo zalet przedstawili a ja dodam świetny wygląd stołów co jest ważne gdy gra sie np. pare godzin \:\) żadnych niepotrzebnych bajerów które denerwuja i męczą oczy jak na innych softach \:\) jedyny minus ipoker to turnieje niestety...

Polecam tez sieć ongame głównie do gry w turniejach jest ich naprawde spory wybór a także stoliki można spokojnie grać szczególnie na bwin gdzie trafia dużo przypadkowych graczy ;\)

Sieć prima jak dla mnie za szybki soft hehe przez co nie można sie skupic i nabawić nerwicy ;\)

B2B mimo narzekań wielu graczy gram tam i nie jest źle duży plus za szybkie wypłaty na moneybookers ( i4poker, Club4Aces, PointPoker )
Posted by: koszałek

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 29/01/2007 12:38

Ja się rozpisywał nie bede ale najlepiej gra mi sie na PLAY TECH oraz na TAIN.
Posted by: Conrad

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 29/01/2007 13:38

http://www.pokersitescout.com

Na tej stronie można zobaczyć ile osób gdzie gra. Tam gdzie pod US jest "X" oznacza iż firma się już wycofała z amerykańskiego rynku.

Jeśli nie widzisz tu jakiejś firmy to widocznie należy ona do jednej z sieci. Tu można sprawdzić do której sieci należy dana firma: http://www.pokersitescout.com/pokersites.asp

Natomiast tutaj można zobaczyć wszystkie sieci, oraz wchodzące w ich skład firmy: http://www.pokersitescout.com/pokernetworks.asp

==========

Bzyku, dzięki za pomoc. \:\)

Z tego co widzę to najlepsze noty zbiera sieć ipoker (m.in Titan).

Czy wypróbował ktoś może PokerStars.com , obecnie największy pokerroom na świecie?
Posted by: pascal123

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 29/01/2007 13:43

ja gralem na wszystkich wymienionych i najlepiej grało mi się na sofcie Party gaming.

Mało rozdań z kosmosu i ogólnie jakoś tak łatwo idzie ;d
Posted by: Bzyku

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 29/01/2007 14:09

Czyżby Conrad szykował się do otwarcia "Mecz Poker"?


Ja grałem na większości wymienianych już sieci, ale niektórych jakiś czas temu i dobrze nie pamiętam już ich wad/zalet.
Napiszę tylko, że:

BOSSMEDIA - Ma problemy z tym, że w trakcie jakiegoś turnieju, na kilka minut przed planowaną przerwą, soft sam robi przerwę, czyli po prostu stoi. Tym sposobem przerwa zamiast 5 minut trwa 10.
A jeszcze gorsze jest to, że często tuż przed faktyczną przerwą soft rusza i rozgrywa za 2 rozdania. Mnie często już wtedy przy komputerze nie ma, bo po kilku minutach przestoju idę sobie na tą przerwę i tracę 1-2 rozdania.

ONGAME - Po pierwsze problemy z serwerem o czym już Rockeman wspomniał. Problemy te pojawiają się tylko na turniejach, na stolikach nie. Często zrywa połączenia ze stołem turniejowym, gdy w tym samym czasie na stoliku wszystko działa jak złoto.
Ja miałem z tym już nieraz problemy, Rockemanowi ostatnio godzinę zajęło zanim go połączyło ze stołem, a na ostatnim turnieju ligowym mecz.pl bywało, że nawet 6 osób było jednocześnie na chwilę rozłączanych. I nie jest to bynajmniej wina naszego internetu.

Po drugie - koszmarne lobby. Ciężko tam coś znaleźć, nie ma godzin rozpoczęcia turniejów podanych w lobby (trzeba na każdy turniej osobno klikać by takie informacje zobaczyć). Przy wyszukiwaniu jakiegoś turnieju/stołu soft się odświeża i "skacze" na początek listy przez co trzeba szukać od nowa.
No i same informacje o turnieju - by to zobaczyć przenosimy się z softu na stronę internetową, a te nie dość, że się długo ładują to czasami nie działają. Po prostu koszmar.

B2B NETWORK - Do nich nie mam wielkich zastrzeżeń jeśli chodzi o samo rozgrywanie partii i wygląd stołu. Ładnie, skromnie, działa dobrze.
Natomiast "sława" i4poker powoduje u mnie to, że jakoś nie garnę się specjalnie do tego softu \:\)

MICROGAMING - Jedyne zastrzeżenie jakie mam do tego stołu, to to, że ciężko manewruje się tym... hmm.. jak to nazwać... No tym pierdzielnikiem, który przesuwamy chcąc podbić stawkę.
O ile w innych softach można po prostu naciskać i stawka podnosi się o określone wartości (np. 20 - 40 - 60 - 80 - 100 - 150 itd.) to tutaj tego nie ma i trzeba się mocno napracować by myszką ustawić podbicie na tyle ile się chce.
Można wpisać z klawiatury, ale ja akurat za tym nie przepadam, bo można się pomylić i z rozpędu wklepać jedno zero za dużo i będzie kłopot \:\)

TAIN - Ten soft nieźle działa poza jedną rzeczą. Zaobserwowałem na Expekcie, że gdy gramy sobie i przełączymy okno (np. żeby wejść na forum mecz.pl) - to przy powrocie bardzo często występują błędy w "widoczności" softu.
Tj. nie wyświetlają się poprawnie ikonki "fold" , "check" , "bet" itp. Przez co musimy na "pamięć" naciskać w miejsce gdzie te ikonki powinny być, a ich chwilowo nie ma. A tu też łatwo można się pomylić.
Czasem także źle wyświetlają się niektóre inne elementy graficzne. Ma to chyba związek z większymi niż u innych softów wymaganiami sprzętowymi.

PLAYTECH - Tu w zasadzie nie pamiętam niczego, do czego mógłbym się przyczepić. I chyba nie tylko ja, skoro to oprogramowanie ma tutaj najlepszą "prasę" ;\)
Posted by: Conrad

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 29/01/2007 14:26

Heh, bardziej przymiarki do zagrania w pokera online po raz pierwszy, głównie dla zabawy oczywiście. Myślałem o PokerStars, niby największy, ale w tym temacie zupełna cisza o nim tak więc chyba sobie go odpuszczę.

Jesteś kolejną osobą, która ma bardzo dobrą opinię o ipoker (Playtech) tak więc chyba tutaj sobie pogram. Rozumiem, że soft jest taki sam bez względu na to czy zagram w Titan czy BetFred Poker?

P.S. Strasznie mnie dziwi silna pozycja (#4 na świecie) everestpoker, którego reklamy nigdy nie widziałem. Aż ciężko sobie wyobrazić, że są więksi od całego Ongame... No i dziwi mnie strasznie słaba pozycja Paradise, myślałem że SB zgarnia mnóstwo graczy a tu taka niespodzianka...
Posted by: th0mas

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 29/01/2007 14:30

Jeżeli pytasz o PartyStars to nie mam do nich zastrzeżeń. Grałem ta jakiś czas temu. Grało się przyjemnie.

Swoją sławę pokerroom ten zawdzięcza dobrej reklamie. Sponsoruje on duże imprezy pokerowe co przyciąga wielu graczy.

Oczywiście ma też tak jak inne większe firmy swoich przedstawicieli (zawodowych graczy), którzy właśnie podczas rozgrywania turnieju mają na sobie koszulki i czapeczki z logami firmy. Wystarczy obejrzeć jedną część z turnieju WSOP 2006 gdzie bodajże wszyscy z pierwszej 12-stki reprezentowali wielkie pokerroomy. Tak jak chociaż Jimmy Gold - bodog (zwycięzca)

Część graczy chyba przyciąga też chęć zagrania z największymi na świecie \:\)

Polecam PokerStars - dużo satelit do większych turniejów.


Conrad tak soft będziesz miał taki sam. Kolorystyka może być inna i logo graficzne na stoliku.
Posted by: matti64

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 29/01/2007 14:45

Originally Posted By: Conrad
Myślałem o PokerStars, niby największy, ale w tym temacie zupełna cisza o nim tak więc chyba sobie go odpuszczę.


PokerStars jak dla mnie jeden z lepszych softow, a glownie dlatego czego niema w innych to mozliwosc otwarcia naraz nawet 6-8 stolikow bez koniecznosci przelaczania sie pomiedzy nimi poniewaz dzieki mozliwosci pomniejszania(w narozniku) mozna widziec wszystkie stoliki na jednym ekranie i kontrolowac co sie dzieje na ktorym.
A reszta to siec ipoker,ongame,itd oprocz B2B
Posted by: Bzyku

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 29/01/2007 14:49

Conrad - jeśli dopiero chcesz zacząć przygodę z pokerem (mniemam że zasady znasz, bo jeśli nie to najpierw trzeba pograć na "play money" za wirtualne pieniądze) to może dobrze by było zacząć od np. Party Poker.

To z tego powodu, że dają np. 100$ gratis dla nowo zarejestrowanych użytkowników, dzięki czemu mógłbyś spokojnie pograć, trochę się nauczyć i zaznajomić z metodami gry nie ryzykując przy tym własnej kasy tylko darowaną \:\)
Posted by: koszałek

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 29/01/2007 14:51

Ja na PokerStars narazie nie zamierzam grać, ponieważ jak dla mnie to za wysoki poziom tam jest ;\)
Posted by: march88

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 29/01/2007 15:28

Originally Posted By: Conrad

P.S. Strasznie mnie dziwi silna pozycja (#4 na świecie) everestpoker, którego reklamy nigdy nie widziałem. Aż ciężko sobie wyobrazić, że są więksi od całego Ongame... No i dziwi mnie strasznie słaba pozycja Paradise, myślałem że SB zgarnia mnóstwo graczy a tu taka niespodzianka...


4 na świecie? Z jakiego to źródła? \:p
Posted by: Bzyku

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 29/01/2007 15:29

http://www.pokersitescout.com

Jest wyżej ten link
Posted by: Conrad

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 29/01/2007 15:35

Bzyku, zasady znam, tylko całą procedurę/obsługę softu przetestuję grając rzeczywiście o "play money". Może ten Party spróbuję, przynajmniej na początek. A wtedy przenieść się do kogoś w sieci ipoker jak Titan czy BetFred. Ostatnio Party chyba przejął niektóre pokerroomy w sieci ipoker i zdecydował się na co najmniej 4 lata zostawić platformę ipoker. \:\)

Pokerstars jest obecnie największy na świecie, ale to głównie zasługa tego, że jeszcze operuje w USA. Jak tylko się wycofają to nie wiadomo czy utrzymają pozycję #1 na świecie (raczej nie), trzeba będzie śledzić http://www.pokersitescout.com na bieżąco kiedy nastąpi "dzień prawdy". Może dlatego ten poziom jest tam taki wysoki, bo "zawodowcy" z USA się tam przenieśli?
Posted by: bkbk

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 29/01/2007 16:05

no limit gram obecnie tylko turnieje i tu nie robi mi wielkiej roznicy jaki soft bo wiedzie sie lepiej raz na jednym raz na innym sofcie, w grze na stolikach skupilem sie na fixed limit gdyz odmiana ta zapewnia w miare staly pewny zysk i tu najlepsze jak dla mnie i4poker i partypoker, na party dodatkowo pierwsze 45 dni mozliwosc gry na beginers tables gdzie poziom graczy nizszy.
Posted by: marzano

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 29/01/2007 16:57

nigdy nie zagłebialem sie w tajniki fixed limit i jakoś odrzuca mnie ta forma gry w hold'ema... baku możesz podać kilka Twoich własnych argumentów za spróbowaniem tej odmiany?
Posted by: bkbk

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 29/01/2007 18:08

najwazniejszym argumentem w moim przypadku jest pewnie to ze grajac w jakims pokerroomie na no limit w dluzszym okresie czasu nie potrafilem jednak wyjsc na plus \:\) no chyba ze szybko wyplacilem po pomnozeniu bonusa powiedzmy. Gram w fixed limit przede wszystkim dla tego iz odpada tu ryzyko straty calego buyina przy jednym rozdaniu jak w nl (all in) przykladowo wchodze na stol z 25BB to zeby stracic to, musialbym wejsc w 3 rozdania pod rzad w ktorych 3-4 graczy w tym ja raisowalo by jeden drugiego i rzadnego nie wygrac. W no limit gdy jakis gracz rzuci allina a ja juz troche wlozylem do puli czesto musze sfoldowac choc mam dobry uklad dajacy szanse wygranej gdzyz nie jestem sklonny podjac takiego ryzyka z ktorym to ukladem w fixed moglbym sobie pozwolic na dalsza gre. Generalnie gra na FL daje mi wieksze bezpieczenstwo odbicia sie po zlej serii przy ktorej na NL juz dawno nie mialbym bankrolla \:\) Na fixed mniejsza role odgrywa typowe bluffowanie gdzyz twoj przeciwnik czesto bedzie cie sprawdzal az do konca, a wieksza bluff taki gdzie ty wiedzac ze masz uklad ktory wygra zmuszasz przeciwnika aby to on podbijal myslac ze masz slaba karte az do turn lub river gdzie wkoncu zraisujesz jego podbicie itd itd , itd itd moglbym pisac. Faktem jest ze od kiedy gram na fixed zaczalem wychodzic na plus w long runie, stosuje sie do 'starting hands chart' z malymi poprawkami wlasnymi, latwiej tez czyta mi sie graczy. To chyba tyle z mojej strony zreszta dopiero sie ucze \:\)
Posted by: marzano

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 30/01/2007 07:43

dzięki baku... przyjrzę się dokładniejodmianie fixed limit w takim razie bo mam podobny problem z wyjściem na plus w dłuższym okresie jak opisany przez Ciebie
Posted by: asghan

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 30/01/2007 09:59

ja na poczatku przygody z pokerem gralem na stolach z limitami, tak jak mowi bakubak, trudniej stracic, latwiej czytac rywali itd, itp. Jednak jak tylko sprobowalem gry na No limit od razu sie przenioslem, gra na fixed limit jest dla mnie okropnie nudna, wlasnie zero blefu, zero tych emocji po all innie, totalna klapa jak dla mnie i watpie, zebym jeszcze kiedys tam gral
Posted by: rockeman

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 30/01/2007 13:06

kiedys spotkałem się z wypowiedzią , której autor prównał fixed limit do rzemieślnictwa, a no limit do sztuki \:\) w pełni się z tym zgadzam \:\)
Posted by: marzano

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 30/01/2007 13:35

nie każdy może być artystą ;\)
Posted by: Bzyku

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 30/01/2007 13:52

Lepiej być solidnym rzemieślnikiem niż marnym artystą \:p
Posted by: Bazgal

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 14/05/2007 17:09

Pierwsze kroki stawiam w Expekcie \:\) Jak narazie jestem zadowolony ( nawet bardzo) jak dla nooba duzo freerollsow tanie s&g, jestem zadowolony ;\)

Mam takie pytanie jakiego jeszcze pokera mozecie polecic poza expektem gdzie bede mogl sprubowac swoich sil w Turniejach (freeroll)
Posted by: limpus123

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 14/05/2007 17:57

proponuje unibet turnieje pon i czwartki dla polakow
Posted by: tangerine

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 14/05/2007 21:15

Najważniejsze są dobre turnieje, z dużymi pulami nagród.
Posted by: RRadziu31

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 14/05/2007 21:27

Najlepszy soft to dla mnie Sportingbet i Expekt po przejściu na I4poker.
Najlepiej zacząć przygodę z pokerem od freeroll, grę na play money uważam za błąd ponieważ miałem tak że na play wszystko wychodziło a jak przeszedłem na real to była zupełnie inna bajka, lepiej nie uczyć się złej gry na play money.
Posted by: th0mas

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 14/05/2007 21:45

I4poker nie jest siecią to jest firma, która należy do sieci b2b.
Posted by: RRadziu31

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 14/05/2007 23:29

No to się pomyliłem, w każdym bądź razie Expekt po zmianie softu jest ok prędzej mi nie pasował.
Posted by: Iron

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 15/05/2007 00:19

chodzilo prawdopodobnie o ipoker
Posted by: tangerine

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 15/05/2007 09:26

Łatwiej mi napisać gdzie nie doradzam grać. MICROGAMING (np. Unibet, Betway, Crazy, Riviera, NordicBet) jest to tak rozpowszechniona platforma, że na turnieje gwarantowane 3000$ buy-in 3 dolary zgłasza się 1000 osób. Nie mówiąc już o freerollach gdzie jest 12000. To jest śmieszne.
Posted by: RRadziu31

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 16/05/2007 09:24

Originally Posted By: bakubak
najwazniejszym argumentem w moim przypadku jest pewnie to ze grajac w jakims pokerroomie na no limit w dluzszym okresie czasu nie potrafilem jednak wyjsc na plus \:\) no chyba ze szybko wyplacilem po pomnozeniu bonusa powiedzmy. Gram w fixed limit przede wszystkim dla tego iz odpada tu ryzyko straty calego buyina przy jednym rozdaniu jak w nl (all in) przykladowo wchodze na stol z 25BB to zeby stracic to, musialbym wejsc w 3 rozdania pod rzad w ktorych 3-4 graczy w tym ja raisowalo by jeden drugiego i rzadnego nie wygrac. W no limit gdy jakis gracz rzuci allina a ja juz troche wlozylem do puli czesto musze sfoldowac choc mam dobry uklad dajacy szanse wygranej gdzyz nie jestem sklonny podjac takiego ryzyka z ktorym to ukladem w fixed moglbym sobie pozwolic na dalsza gre. Generalnie gra na FL daje mi wieksze bezpieczenstwo odbicia sie po zlej serii przy ktorej na NL juz dawno nie mialbym bankrolla \:\) Na fixed mniejsza role odgrywa typowe bluffowanie gdzyz twoj przeciwnik czesto bedzie cie sprawdzal az do konca, a wieksza bluff taki gdzie ty wiedzac ze masz uklad ktory wygra zmuszasz przeciwnika aby to on podbijal myslac ze masz slaba karte az do turn lub river gdzie wkoncu zraisujesz jego podbicie itd itd , itd itd moglbym pisac. Faktem jest ze od kiedy gram na fixed zaczalem wychodzic na plus w long runie, stosuje sie do 'starting hands chart' z malymi poprawkami wlasnymi, latwiej tez czyta mi sie graczy. To chyba tyle z mojej strony zreszta dopiero sie ucze \:\)



Zgadzam się z Tobą.
Dodam tylko że, żeby wyrobić RH do bonusa to właśnie najlepszy jest FL ponieważ w NL nie wchodzi się za często do gry.
Posted by: Piotrek6660

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 17/05/2007 23:18

Originally Posted By: tangerine
Łatwiej mi napisać gdzie nie doradzam grać. MICROGAMING (np. Unibet, Betway, Crazy, Riviera, NordicBet) jest to tak rozpowszechniona platforma, że na turnieje gwarantowane 3000$ buy-in 3 dolary zgłasza się 1000 osób. Nie mówiąc już o freerollach gdzie jest 12000. To jest śmieszne.


Nie mogę sie z tym zgodzić \:\) Czasami sa fajne promocje i turnieje tylko dla konkretnego pokerroomu z MICROGAMING a wtedy liczba graczy jest dość mała i warto akurat wtedy w danym miejscu pograć. Oczywiście masz rację w przypadku turniejów dla całej sieci.
Posted by: Conrad

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 31/07/2007 00:04

2,5 miesiąca minęło, ale czy coś się zmieniło? \:\)

Widzę, że Playtech/iPoker mocno się powiększył. Czy oni dalej mają najlepszy soft?
Posted by: mielone

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 31/07/2007 04:50

ja nie powiedzial bym ze ipoker to najlepszy soft, fak gra sie tam fajnie ale do pewnego momentu... doswiadczylem tego niejednokrotnie ze po 1 2 dniach cudow na kiju dla Ciebie zaczynaja sie dziac cuda na kiju ale w strone odwrotna... o_O i tak jest zawsze... nie jest tak np ze wygrywasz wygrywasz, przegrywasz przegrywasz przegrywasz, wygrywasz, przegrywasz, wygrywasz wygrywasz, przegrywasz. Tylko jest tak: wygrywasz wygrywasz, wygrywasz, przegrywasz, przegrywasz, przegrywasz, przegrywasz, przegrywasz, przegrywasz, przegrywasz wszystko \:o tak ja to widze i mysle ze nie jedna osoba juz tego doswiadczyla... Pozdrawiam.
Posted by: ssaczu

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 31/07/2007 05:08

jak dla mnie ipoker to najlepszy soft... szczegolnie CDPoker i Titan... za to microgaming i ongame nie nawidze... nie idzie mi tam kompletnie nie wiem czemu ;p
Posted by: spirolek

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 31/07/2007 05:17

a dlamnie dominuje microgaming, szczegolnie Unibet, tam robielms woje pierwsze kroki z pokerem, jesli chodzi o ipoker to tak jak mowi mielone, zadko kiedy wyplacalem kase ztej sieci bo wszytsko przegralem ;p, podoba mi sie tez siec b2b ale zaduzo bad beatow
Posted by: Conrad

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 01/08/2007 00:28

A grał ktoś na takich stronach jak Skypoker czy Ladbrokes Poker, które mają swój własny soft?
Posted by: Virapl

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 01/08/2007 00:37

Originally Posted By: mielone
ja nie powiedzial bym ze ipoker to najlepszy soft, fak gra sie tam fajnie ale do pewnego momentu... doswiadczylem tego niejednokrotnie ze po 1 2 dniach cudow na kiju dla Ciebie zaczynaja sie dziac cuda na kiju ale w strone odwrotna... o_O i tak jest zawsze... nie jest tak np ze wygrywasz wygrywasz, przegrywasz przegrywasz przegrywasz, wygrywasz, przegrywasz, wygrywasz wygrywasz, przegrywasz. Tylko jest tak: wygrywasz wygrywasz, wygrywasz, przegrywasz, przegrywasz, przegrywasz, przegrywasz, przegrywasz, przegrywasz, przegrywasz wszystko \:o tak ja to widze i mysle ze nie jedna osoba juz tego doswiadczyla... Pozdrawiam.

iPoker wyszedł spod ręki playtecha; ten soft znam dobrze z kasyn i mam (nie tylko ja) podobne wrażenie co do gry w ich kasynach.
W pokerze jeszcze póki co tego nie zaznałem, ale jeżeli potwierdzi się ta opinia, to faktycznie mogłoby być to podejrzane ;-)
Posted by: Conrad

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 01/08/2007 00:52

Ok, ipoker/playtech odpada. Teraz nie wiem czy grać w PartyPoker czy może np. w Skypoker, który jest własnością brytyjskiej telewizji Sky i ma bardzo duży potencjał.
Posted by: Bzyku

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 01/08/2007 00:56

Conrad, czemu sam nie popróbujesz jak się gra na każdym z tych softów - wejdź na jakieś mikrostawki, treningowo pograj trochę i się rozeznasz co, jak i gdzie \:\)
Posted by: Conrad

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 01/08/2007 01:05

Tak jest najlepiej, chcę tylko uniknąć "pułapek" jeśli chodzi o słaby czy nawet kręcony soft.

Najbardziej mnie ciągnie do firm z własnym softem a nie sieci. Chyba ten Skypoker przetestuję.
Posted by: Haz$

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 01/08/2007 01:07

a paddy power poker ? \:\) dla mnie zamiast ipoker to martinspoker \:D
Posted by: Conrad

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 01/08/2007 01:20

W tej sieci jest też Chilipoker, a znam tam właściciela tak więc tam bym spróbował. Ale ogólnie to chcę zagrać w firmie, która ma swój własny pokerroom a nie działa w oparciu o obcą sieć.
Posted by: Mateusz099

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 01/08/2007 01:38

Ja proponuje BETFAIR , mi gra się tam świetnie ;\)
Posted by: Virapl

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 01/08/2007 01:52

Originally Posted By: Haz$
a paddy power poker ? \:\) dla mnie zamiast ipoker to martinspoker \:D

nie widze związku... (?)
Posted by: Haz$

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 01/08/2007 02:45

sorry oczywiscie nie ipoker tylko i4poker ;\)
Posted by: ssaczu

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 01/08/2007 05:12

potwierdzam slowa mielonki odnosnie sieci ipoker... wlasnie gram sity z wpisowym $10 i tak... 7 pod rzad przegralem mimo ze mialem dobre karty to leszczom cos zawsze dochodzilo... a przed chwila 5 razy pod rzad wygralem i teraz mi wszystko dochdozilo... dziwne... 1 raz to zauwazylem a gram w sieci ipoker czesto...
Posted by: Tomasfan

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 02/08/2007 02:44

Ladbrokes Poker spada na psy, przynajmniej jesli chodzi o freerolle.
Jak zaczynalem tam grac jakies pol roku temu, mieli fajnego o $1500, potem spadlo do $1000 a teraz jedyne $500.
Jednoczesnie nie potwierdzam opinii jakoby nie tolerowali Polakow.
Osobiscie dwa razy wyplacalem od nich kase bez wiekszych problemow i to bez pierwszej wplaty.
Soft jak microgaming bardzo kiepski.
Posted by: LordEgon

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 02/08/2007 22:38

Ladbrokes Poker
Grywałem w tym poker roomie jakiś czas temu jak oferowali dobre bonusy comiesięczne w kasynie. Po wyrobieniu bonusa w kasynie przechodziłem na poker room i dogrywałem jeszcze parę euro a potem wypłacałem. Jedyny bukmacher z kasynem i pokerem w którym zawsze byłem na plus. Po kilku miesiącach takiego grania dostałem bana i nie mogę dokonać depozytu (komunikat ban_pl). Pisałem do ich suportu i dostałem odpowiedź że wszystko jest ok i że mogę dalej grać. Ale przy następnej próbie depozytu dostawałem ten sam komunikat ban_pl. Dla jasności posiadam e-kartę mBanku którą w innych poker roomach bez problemu robie depozyty.
Pozdrawiam.
Posted by: Conrad

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 07/10/2007 02:06

2 miesiące minęły, a ja jeszcze nie zagrałem ani razu w pokera online. ;\)

Czy zmieniło się coś pod tym względem? Może jakiś nowy soft się pojawił? Przetestował już ktoś może Skypoker?
Posted by: Haz$

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 07/10/2007 02:15

mi sie ostatnio spodobal soft Full tilt poker \:\)
Posted by: bkbk

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 07/10/2007 03:07

jak dla mnie kadzy soft ma + i - pod wzgledem roznych funkcji, interfejsu, ale co do samej gry to nie widze lepszych i gorszych, dla mnie to jedynie kwestia ogrania i wyczucia softu tudziez dobrej lub zlej passy
Posted by: codi

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 07/10/2007 21:12

Originally Posted By: Haz$
mi sie ostatnio spodobal soft Full tilt poker \:\)


Z tym, ze w FTP poziom playerow jest stosunkowo wysoki.
Posted by: Mr_Andrew

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 07/10/2007 22:20

Grać można wszędzie, ale - jak dla mnie - granie w roomach z sieci Ongame, Boss Media czy Microgaming = zero przyjemności
Posted by: Conrad

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 10/10/2007 09:12

A sam soft Full Tilt jest ok, kiedyś to pewnie różnica między oprogramowaniem była spora, jedni narzekali że soft X strasznie muli system, soft Y ma nieprzyjazny interfejs, itd. ;\)

Jeśli Full Tilt jest ok to chyba spróbuję przynajmniej pograć dla zabawy. \:\)
Posted by: bohem

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 21/10/2007 00:41

Originally Posted By: Mr_Andrew
Grać można wszędzie, ale - jak dla mnie - granie w roomach z sieci Ongame, Boss Media czy Microgaming = zero przyjemności


ja sie przyzwyczailem do Ongame i nie mam zamiaru zamienic na żaden inny. czytelny, fajne opcje dodatkowe, no i przede wszystkim bardzo stabilny
Posted by: Conrad

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 03/12/2007 06:46

Jak tam Panowie? \:\)

Coś się zmieniło? Jakiś nowy soft się pokazał?

Zarejestrowałem się w Betway i pomimo spóźnienia się na turniej tutaj na mecz.pl udało mi się wejść do "pokoju" i obserwować grę uczestników. Soft wydawał mi się bardzo fajny, chyba w końću spróbuję swoich sił. \:\)
Posted by: rafal08

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 03/12/2007 06:50

W Paddy Power sie dobrze gra. Od nich ostatnio najwiecej wypłacam.

Oczywiscie tylko turnieje,zero gry na stolikach
Posted by: pershing

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 03/12/2007 20:58

Cash games zdecydowanie Everest Poker - przyjemny soft, bardzo duza liczba poczatkujacych graczy, nawet na NL200 idzie izi zarobic (Omaha PL i TH NL)

Turnieje, to juz temat rzeka, co kto lubi, np. na pokerstars turnieje pierwsza klasa, duzo ludzi, duze wygrane ;\) Nawet z niskim wpisowym mozna wygrac bardzo ladne kase, i w dodatku moja ulubiona opcja z ps'a - przycisk "60s" - gdy go nacisniesz masz dodatkowo 60s na zastanowienie sie co w danej sytuacji zrobic, bardzo przydatna opcja :))Ale z drugiej strony, gdy grasz na tylu graczy musisz wygrac duzo coin flipow - rozdan all in Pre Flop, gdy Nasze szanse oscyluja 50/50. EVP - zbyt duza liczba z poczatkowym stackiem 1000 nie odpowiada mi, ale z drugiej strony blindy 5/10, najczesciej 12m. A jak powiedzial jeden z Najslynniejszych pokerzystow, tak naprawde to nie stak poczatkowy decyduje o losowosci w pozniejszych fazach turnieju, a poziom blindow, dlugosc czasu na kolejny poziom. Do tego bardzo wielu Polakow gra w sieci Boss Media (CelebPoker, POkerHeaven) czy tez Microgaming (tudzien Betway, Unibet), troche soft podrasowany, ale trzeba po prostu troche pograc. Siec B2B troche tam gram, ale wiekszosc odradza, masz stalowe nerwy? To sprobuj tam swoich sil ;-)
Posted by: SJS

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 03/12/2007 21:05

Soft z expa, cd poker, titan do której sieci się zalicza?.
Posted by: Hajzel

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 03/12/2007 21:09

Originally Posted By: SJS
Soft z expa, cd poker, titan do której sieci się zalicza?.


ipoker
Posted by: connor

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 03/12/2007 21:22

ipoker to wg mnie soft skierowany dla underdogow w rozdaniach i frajerow(no offence dla tych ktorzy tam wygrywaja), to jest nieprawdopodobne ale grajac tam wychodzi mi ze wygrywam all ina w co drugim rozdaniu bedac faworytem okolo 70% i to nie na sto rozdan, bo proba jest zdecydowanie wieksza. Teraz nasuwa mi sie taki wniosek(nie tylko mi) ze im zalezy aby frajerzy u nich grali poniewaz maja z tego kase, jesli przykladowy donk bedzie przegrywal to sie zneicheci, a tak wchodzi z 20% szans i dostaje na river, wszystko ok gdyby na 100 rozdan wygrywal tak ze 20 razy jak powinno byc, jednak nie, on wygrywa 40 razy, dlatego rzygam na ten soft i nie zamierzam tam grac, chyba ze zaczne graj jak mega frajer to wtedy mi sie to oplaci.
Posted by: pershing

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 03/12/2007 21:32

Osobiscie smiesza mnie takie tezy ;))
Posted by: Mr_Andrew

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 03/12/2007 21:35

Originally Posted By: Experto
ipoker to wg mnie soft skierowany dla underdogow w rozdaniach i frajerow(no offence dla tych ktorzy tam wygrywaja), to jest nieprawdopodobne ale grajac tam wychodzi mi ze wygrywam all ina w co drugim rozdaniu bedac faworytem okolo 70% i to nie na sto rozdan, bo proba jest zdecydowanie wieksza. Teraz nasuwa mi sie taki wniosek(nie tylko mi) ze im zalezy aby frajerzy u nich grali poniewaz maja z tego kase, jesli przykladowy donk bedzie przegrywal to sie zneicheci, a tak wchodzi z 20% szans i dostaje na river, wszystko ok gdyby na 100 rozdan wygrywal tak ze 20 razy jak powinno byc, jednak nie, on wygrywa 40 razy, dlatego rzygam na ten soft i nie zamierzam tam grac, chyba ze zaczne graj jak mega frajer to wtedy mi sie to oplaci.



no ale jaki problem widzisz? na ipoker wchodź z 27, 39, J2 i będziesz do przodu, bo przecież tu głównie underdogi wygrywają - na Ongame wchodź z wszystkimi suited cards i nie puszczaj je do końca, bo tam zawsze dochodzi do koloru, a na b2b strit wygrywa w co drugim rozdaniu, więc ... wszystko jest takie proste ;\)
Posted by: chris

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 03/12/2007 22:14

Może Experto masz za mała próbę? Po kilku-kilkunastu tys. rąk wszystko powinno się zgodzić.

pzdr.
Posted by: connor

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 03/12/2007 22:19

no tylko tak rozsadnie mozna to wytlumaczyc ze za mala proba

przydalby sie taki progam ktory zapisywalby wszystkie takie akcje na stolach gdzie gram, wtedy wybralbym sobie najsprawiedliwszy soft \:\)
Posted by: Tombal

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 03/12/2007 22:22

Originally Posted By: Experto
no tylko tak rozsadnie mozna to wytlumaczyc ze za mala proba

przydalby sie taki progam ktory zapisywalby wszystkie takie akcje na stolach gdzie gram, wtedy wybralbym sobie najsprawiedliwszy soft \:\)


czyli w pasjansa byś grał \:D
Posted by: pershing

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 03/12/2007 22:33

Experto, Poker Tracker + gametime, po kazdej sesji wyciagasz wnioski, analizujesz swoje rozdania, staty, etc. Bardzo przydatny program ;\)
Posted by: Wychowany_Na_Nalewce

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 04/12/2007 07:48

Originally Posted By: rafal08

Oczywiscie tylko turnieje,zero gry na stolikach


Troche nie w temacie... ale dlaczego? Nie jestes pierwsza osoba, ktora pisze tu taka opinie, wiec jestem ciekaw dlaczego "tylko turnieje", a nie cash games?
Posted by: Swordman

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 06/12/2007 09:49

A jak jest z graniem w kilku roomach tej samej sieci? Kiedyś na jakimś forum przeczytałem, że w niektórych sieciach jest tak, że jak grasz w jednym roomie to w innych już nie mozesz.
Posted by: spirolek

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 06/12/2007 10:23

to zle wyczytales
Posted by: rockeman

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 06/12/2007 12:30

Swordman, kiedys cos takiego mialo miejsce w sieci ipokera. Tzn. mozna bylo miec max.3 konta w roomach tej sieci. na szczescie ktos w koncu zrozumial, ze to durny zapis, i zniesiono to ograniczenie.
Posted by: Conrad

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 07/02/2008 04:31

Jak tam Panowie, który soft jest według Was najlepszy na dzień dzisiejszy? Czy iPoker (Playtech) jest nadal #1, czy jakiś inny soft ich przegonił? Chodzi o całokształt, ale jak byście mogli opisać plusy i minusy różnych softów to byłbym wdzięczny i więcej z tego zrozumiał.
Posted by: Haz$

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 07/02/2008 04:38

cały czas pytasz tylko \:p zagraj wszedzie to bedziesz wiedzial \:\)
Posted by: Cigano

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 07/02/2008 04:40

jak dla mnie najlepsza boss media, ale nie potrafie powiedziec dlaczego
Posted by: robertocarlos

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 07/02/2008 05:20

Ja z kolei jej nie lubię, preferuję za to Microgaming i iPoker.
Posted by: Anonymous

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 07/02/2008 05:54

Boss media i ipoker
Microgaming to badziewie
Posted by: matti64

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 07/02/2008 06:06

Co tu duzo mowic o tym ktory soft najlepszy
Kazdy i tak bedzie chwalic te w ktorych wygrywa \:\)
Ot co za filozofia normalka przeciez \:\)
Posted by: bialy kiel

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 08/02/2008 22:40

a jak sie miewa poker betssona? mi najlepiej gralo sie na everest i wcale nie wydaje mi sie, ze maja mala reklame.
Posted by: connor

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 08/02/2008 22:56

Wiem, ktory jest najgorszy, ten expa, ustawiany ewidentnie pod frajerow
Posted by: lelu

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 20/05/2008 21:25

a ja mam takie inne pytanko... gram sobie rekreacyjnie na pkr.com
i tam jest niby cos takiego fajnego ze sobie klikasz i masz animacje jak reka podwija karty zeby zobaczyc co masz w lapie.. do czasu jest spoko ale pozniej robi sie irytujace kiedy musisz co chwile sprawdzic jakie masz karty ;]


czy ktos sie moze orientuje czy jest jakis sofcik do wlasnie 'pkr' ktory jest w stanie zapamietac i na biezaco pokazywac ustawienia reki i kart ze stolu ? cos jak np pokerindicator (ten jeszcze pkr nie obsluguje)
Posted by: JMnemonic

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 18/06/2008 03:20

mi najbardziej pasuje ongame. poprawili grafike, technologicznie widac, ze najwiecej inwestuja w rozwoj. no i tam mi sie najlepiej wygrywa. duzo osob, ktore tam gra to osoby z bwin, ktore albo weszly tam z doswiadczeniem obstawiania i wiara w swoja wiedze, albo z managera pilkarskiego. takze jak sie chce to mozna latwo zlowic rybki, a jak kto woli to moze wybrac sobie jakis powazny turniej, ktore tam sie zaczynaja co pare minut 24/7
Posted by: lelu

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 12/09/2008 18:03

a moze ktos ma klucz aktywacyjny do Holdem Genius ?;)

pozdro
Posted by: bangaliga

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 30/07/2009 03:42

Ja ostatnio sobie sciagnalem soft do full tilt poker, dobra jazda jest na poczatek, bo daja 100% premii depozytowej...ale poki co na mikro stawki gram!
Posted by: marcinxxx

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 08/08/2009 01:43

najlepsze : P5,Cake,B2B,ipoker,Fulltilt
Najgorsze: Riverstars,microshit
Posted by: javapl

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 08/08/2009 05:02

Originally Posted By: marcinxxx
najlepsze : P5,Cake,B2B,ipoker,Fulltilt
Najgorsze: Riverstars,microshit



z choinki Pan się urwał? tongue
Posted by: miszak

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 10/08/2009 01:55

Originally Posted By: bangaliga
Ja ostatnio sobie sciagnalem soft do full tilt poker, dobra jazda jest na poczatek, bo daja 100% premii depozytowej...ale poki co na mikro stawki gram!


ja w sumie tylko Full Tilt znam. nie zdążyłem przetestować innych jeszcze, ale z tego co wiem, to na Full Tilt jest największa liczba zawodowców, no i premia depozytowa jest również fajnym bonusem. tak więc ten soft mi się podoba.
Posted by: bangaliga

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 10/08/2009 20:45

dobry soft, na prawde...chociaż z profami to ja długo nie zagram, ale namikrostawki już coś ogarniam, trzeba czasu. w każdym razie miejsce dobre nawet dla laikow.
Posted by: miszak

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 13/08/2009 03:51

słuchaj, teraz jest nowe lobby, więc można spokojnie sobie szybko znaleźć odpowiedni do swoich preferencji stół i odpowiednich graczy do towarzystwa. tak więc spokojnie można grać i się nie stresować, że przez 30 minut się stołu do jednej gry szukało.
Posted by: DJ SOSNA

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 24/09/2009 23:10

Trafił może ktoś z was na dane na temat liczby klientów z Polski na poszczególnych softach? Jak myślicie, na jakim sofcie najwięcej Polakó grywa? smile
Posted by: lucart

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 25/09/2009 01:09

poker stars.
Posted by: Lexxy

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 30/09/2009 03:09

moj ulubiony to PokerNordica , to chyba siec Merge
Posted by: miszak

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 22/10/2009 04:21

poker stars był jakiś czas temu na pewno najpopularniejszy, ale teraz full tilt miało bardzo dużą kampanię i myślę, że mógł zagrozić pozycji lidera. jeśli oczywiście jeszcze nie zdetronizował.
Posted by: ostrixek

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 10/01/2010 06:21

PokerStars bardzo dobry soft ale i poziom graczy tez jest nie najgorszy, wg mnie Ipoker po tych zmianach stał się słabym softem, to samo z ongame, kiedyś te softy byly naprawde... przynajmniej ja mam takie zdanie wink
Posted by: spaider13

Re: Najlepszy soft pokerowy? - 25/02/2010 04:11

ja tam gustuje w boss media