Euro 2008 - Grupa C

Posted by: Logan

Euro 2008 - Grupa C - 07/06/2008 06:45

GRUPA C

1.Francja
2.Holandia
3.Rumunia
4.Włochy

9. czerwca 18:00 Rumunia : Francja
9. czerwca 20:45 Holandia : Włochy
13. czerwca 18:00 Włochy : Rumunia
13. czerwca 20:45 Holandia : Francja
17. czerwca 20:45 Holandia : Rumunia
17. czerwca 20:45 Francja : Włochy

Francja

Selekcjoner: Raymond Domenech »

Lista zawodników »

Bramkarze

* Gregory Coupet »
* Sébastien Frey »
* Steve Mandanda »

Obrońcy

* Eric Abidal »
* François Clerc »
* Sebastien Squillaci »
* Jean-Alain Boumsong »
* Patrice Evra »
* Willy Sagnol »
* William Gallas »
* Lilian Thuram »

Pomocnicy

* Florent Malouda »
* Franck Ribéry »
* Jeremy Toulalan »
* Samir Nasri »
* Patrick Vieira »
* Lassana Diarra »
* Claude Makelele »

Napastnicy

* Sidney Govou »
* Karim Benzema »
* Batefimbi Gomis »
* Thierry Henry »
* Nicolas Anelka »


Holandia

Selekcjoner: Marco van Basten »

Lista zawodników »

Bramkarze

* Edwin van der Sar »
* Maarten Stekelenburg »
* Henk Timmer »

Obrońcy

* Joris Mathijsen »
* John Heitinga »
* Giovanni van Bronckhorst »
* Khalid Boulahrouz »
* Mario Melchiot »
* Wilfred Bouma »
* André Ooijer »
* Ibrahim Afellay »
* Tim de Cler »

Pomocnicy

* Mark van Bommel »
* Phillip Cocu »
* Denny Landzaat »
* Wesley Sneijder »
* Rafael van der Vaart »
* Nigel de Jong »
* Urby Emanuelson »
* Hedwiges Maduro »
* Ryan Babel »
* Nick Hofs »
* Romeo Castelen »
* Theo Janssen »

Napastnicy

* Dirk Kuyt »
* Ruud van Nistelrooy »
* Robin van Persie »
* Arjen Robben »
* Jan Vennegoor of Hesselink »
* Klaas Jan Huntelaar »


Rumunia

Selekcjoner: Victor Piturca »

Lista zawodników »

Bramkarze

* Bogdan Lobont »
* Cornel Cernea »
* Danut Coman »

Obrońcy

* Vasile Maftei »
* Cristian Chivu »
* Cosmin Contra »
* Stefan Radu »
* Dorin Goian »
* Daniel Balan »
* Mirel Radoi »
* Petre Marin »
* Sorin Ghionea »
* Razvan Dinca Rat »
* Gabriel Tamas »
* George Cristian Ogararu »

Pomocnicy

* Laurentiu Rosu »
* Paul Codrea »
* Ovidiu Petre »
* Nicolae Dica »
* Gabriel Bostina »
* Banel Nicolita »
* Razvan Cocis »
* Florentin Petre »
* Adrian Cristea »

Napastnicy

* Florin Bratu »
* Vlad Munteanu »
* Adrian Mutu »
* Ciprian Andrei Marica »
* Nicolae Mitea »
* Ianis Zicu »


Włochy

Selekcjoner: Roberto Donadoni »

Lista zawodników »

Bramkarze

* Gianluigi Buffon »
* Angelo Peruzzi »
* Marco Amelia »

Obrońcy

* Massimo Oddo »
* Cristian Zaccardo »
* Marco Materazzi »
* Andrea Barzagli »
* Daniele Bonera »
* Fabio Grosso »
* Alessandro Gamberini »
* Gianluca Zambrotta »

Pomocnicy

* Mauro Camoranesi »
* Ivan Gennaro Gattuso »
* Andrea Pirlo »
* Simone Perrotta »
* Daniele De Rossi »
* Simone Barone »

Napastnicy

* Francesco Totti »
* Alberto Gilardino »
* Filippo Inzaghi »
* Alessandro Del Piero »
* Vicenzo Iaquinta »
* Luca Toni »
Posted by: Zabielany

Re: Euro 2008 - Grupa C - 09/06/2008 09:58

Włochy - Holandia

Pojedynek wytrawnego, dorosłego, konsekwentnego skurczybyka z rozwleczonym bachorem. Włosi pomimo słabego poczatku eliminacji, zdolali awansowac do euro i jak na kazdym turnieju nalezy ich wymieniac w roli faworytow. Co do kardy Italii nie mam zastrzezen... jedyny niepokoj budzi we mnie postać trenera, który nie budzi mojego podziwu czy nawet zaufania. Jezeli ograniczy sie on do 'nie przeszkadzania' to potencjal graczy, ktorym Włosi dysponuja spokojnie powinien przelozyc sie na minmum polfinal. O sparingach nie pisze, bo Polacy 4 lata temu pokonali Greków na kilka tygodni przed Euro.

Holandia to moim zdaniem typowy zespol bez duszy i bez osobowosci w zespole. Pod wzgledem czysto pilkarskim maja prawdopodobnie najlepszy zespol w Europie. Co z tego, skoro nikt nie wie jak to poukladac zarowno na boisku jak i na lawce. Najlepsi holenderscy szkoleniowcy pracuja dla ruskich albo polakwow. a kadre Oranje prowadzi wybirny pilkarz, ktory nigdy nie bedzie wybitnym trenerem. W 2 linii brakuje im takiego Ballacka. Przywódcy. Snejider w Realu poza dobrym poczatkiem i dobrym koncem mial sredni sezon. Robben jest kontuzjogenny jak panienka. Van Bommel i Cocu najlepszy lata maja juz za soba. Babbel jest dobrym grajkiem, ale to nie material na lidera. RVN jest napastnikiem wybitnym, ale bez podań nie istnieje. Dobrzy piłkarze, słaby trener, brak zespolu. Zapowiada sie kolejna piękna katastrofa.

Lekko gram zwyciestwo Włochów, grubiej DNB...bo oczami wyobraźni widze bezbramkowy remis.

Jutro napisze jeszcze o jednym babolu z buka naziemnego, ale dopiero jak zagram... bo nie chce, zeby ktos mi go skradł. \:\)

W tej grupie jesli chodzi o zaklady dlugoterminowe gram 2.

Awans Francja @1.75 - Dla mnie kadra Francji prezentuje sie najlepiej spośród wszystkich zespolow na euro. Sa moim cichym kandydatem do mistrzostwa, podobnie jak Benzema do korony krola strzelcow.

Holandia nie wyjdzie z grupy @2.21 - nie mają jaj.

Co do drugiego spotkania to bylem przekonany co do typu na Francje, jednak jak dokladniej przejrzalem kadre Rumunii to postanowilem dac sobie na wstrzymanie. Dyspozycja obu firm niewiadomo... jezeli bedzie tak jak mysle, to przywale żabojadów z holandią, a póki co wstrzymuje sie. @1.85...biorac pod uwage, ze dotychczas wygrywalo 4 faworytow to mało. Mój typ na to spotkanie to: 2-3 gole.
Posted by: mura

Re: Euro 2008 - Grupa C - 09/06/2008 15:54

Zabielany o Holendrach sobie napisałeś tak po prostu bo ich nie lubisz czy co?
chyba że zasugerowałeś się listą zrobioną przez Logana a Oranje wysłali pakę 30 osobową na euro \:D

van Bommel, Cocu i Babel - wymienione przez Ciebie grajki na euro nie zagrają na pewno \:\)

coś o meczu ode mnie:
Włosi wiadomo najlepsza drużyna turniejowa świata, drużyna która przeważnie gra lepiej im dalej
Oranje ciągle zawodzą mimo ze mają potencjał, ale ze względu na swój ofensywny styl gry przeważnie atakują, śmiem twierdzić że Włochom łatwo się z pomarańczowymi nie gra
co do trenerów - w obu zespołach są tacy sobie, średnia półka
problemem Holendrów jest jak zwykle obrona, najsłabsza formacja, natomiast co do Squadrra - mimo że catenachio mają we krwi to jakby tak personalnie analizować to w tym roku włoska obrona nie błyszczy, wydaje mi się że mają najgorszy blok defensywny od lat (Zambrotta-Materazzi-Barzagli-Grosso-Panucci z tej piątki wyjdzie 4, wcale nie robi wrażenia, zwłaszcza jakby patrzeć na wiek i formę w mijającym sezonie)
niestety olbrzymią stratą tulipanów będzie brak Robbena, bo ten cżłowiek potrafi wkręcić w glebę każdego rywala, ale Sneijder myślę że sobie poradzi, w obwodzie jest RvP, zawsze soildny Kuyt, utalentowany Huntelaar czy przede wszystkim, w moim odczuciu jeden z najlepszych graczy na swojej pozycji na świecie, Rafael Van Der Vaart - wg mnie to klucz do sukcesu Holendrów w dzisiejszym spotkaniu
wg mnie ta para wyjdzie z grupy, jako że Włosi rozkręcają się w turnieju to dziś starczy im remis (1:1) \:p
ewentualnie Holendrzy wreszcie przełamią kompleksy a potem Włosi będą musieli postarać się o wyjście z grupy kosztem Francuzów
jak dla mnie będzie to mecz z przewagą pomarańczowych i liczę że utrą nosa Włochom
pzdr.
Posted by: Logan

Re: Euro 2008 - Grupa C - 09/06/2008 16:23

Nie moge edytowac pierwszego postu wiec wklejam poprawny sklad Oranje:

Bramkarze

* Edwin van der Sar »
* Maarten Stekelenburg »
* Henk Timmer »

Obrońcy

* Giovanni van Bronckhorst
* Joris Mathijsen »
* John Heitinga »
* Khalid Boulahrouz »
* Mario Melchiot »
* Wilfred Bouma »
* André Ooijer »
* Tim de Cler »

Pomocnicy

* Demy de Zeeuw
* Orlando Engelaar
* Wesley Sneijder »
* Rafael van der Vaart »
* Nigel de Jong »
* Ryan Babel »

Napastnicy

* Dirk Kuyt »
* Ruud van Nistelrooy »
* Robin van Persie »
* Arjen Robben »
* Jan Vennegoor of Hesselink »
Posted by: Luber0

Re: Euro 2008 - Grupa C - 09/06/2008 16:49

Trochę się nie zgodzę że problemem Holendrów jest obrona, wiem że Holandia zawsze była kojarzona z ofensywą i teraz nie jest inaczej, jednak wystarczy spojrzeć na eliminacje Holandia dużo nie strzelała ale także dużo nie traciła, oczywiście Rumunia i Bułgaria to nie Włochy i Francja ale piłką grać potrafią. W meczu z Włochami nie spodziewam się fajerwerków, dla obu najważniejszy mecz w grupie, nie wolno sobie pozwolić na stratę pkt, więc coś w stylu 0:0 by mnie nie zaskoczyło, przede wszystkim nie przegrać ale z drugiej strony z kimś tych pkt trzeba szukać, mimo to stawiam na bezbramkowy remis, jak będzie oczywiście zweryfikuje sama gra. Natomiast co do meczu Rumunia-Francja, hm wg mnie Rumunia była by w stanie zamieszać na Euro ale nie z takimi zespołami już w fazie grupowej, nie oszukujmy się każdy z wielkiej trójki w tej grupie liczy na 3 pkt z Rumunią, co do meczu, sądzę że wielka forma Ribery'ego przybliży Francuzów do zwycięstwa w tym meczu. Licząc na awans Francuzi muszą to spotkanie wygrać, ale już wiemy jak się często kończą mecze gdzie ktoś musi, 2:0 dla Francji
Posted by: chris

Re: Euro 2008 - Grupa C - 09/06/2008 19:26

Dziś na pierwszy rzut oka można powiedzieć jeden z bardziej ‘wyrównanych” meczów, ale wg mnie to Włosi są zdecydowanym faworytem. Oglądałem ostatnie mecze Holendrów i nie powiem, że zagrali słabo, ale sądzę, że z taką grą w meczu z mistrzami świata raczej szans nie mają. Włosi natomiast to świetnie zgrana drużyna, zdobyli MŚ i na pewno i na tej imprezie będą chcieli wygrać. Wg mnie mecz skończy się zwycięstwem Italii, a po takim kursie na pewno warto zagrać to spotkanie. W betfair kurs 2.5.

Oprócz tego polecam typ na zwycięstwo Włochów w całym turnieju, betfair @8
Posted by: Lawyer

Re: Euro 2008 - Grupa C - 09/06/2008 22:37

Na dziś po analizie dotychczasowych meczów, zagrałam tali typ w pinn:
Francja - Rumunia under 4,5 yellow cards za 1,8
W poprzednich meczach na turnieju odpowiednio 3,3,4,3 żółtka i myślę, że dziś też nie będzie zabijania się na boisku i passa underowa zostanie podtrzymana.
Posted by: juancarlos

Re: Euro 2008 - Grupa C - 09/06/2008 22:54

ja osobiscie od dzisiejszych spotkan rozpoczynam progresje na remis. Poki co w zadnym z czterech spotkan takiego roztrzygniecia sie nie doczekalismy i mysle, ze do konca pierwszej kolejki choc jeden podzial punktow ujrzymy.
Zastanawialem sie tez nad progresja na over, bo rowniez, jak w przypadku remisu, jeszcze takie roztrzygniecie nie padlo. A pilka, jak mowia bramkarze, nie jest latwa, wiec i worek z bramkami moglby w koncu sie rozwiazac. Wybralem jednak remisy - kursy wyzsze i jakos bardziej to czuje niz u/o.

Kursy na rozwiazania remisowe dzisiaj nienajgorsze. W przypadku potyczki Francuzow z Rumunia jakies 3.25, zas w drugim meczu - Italii z reprezentacja Oranje - 3.0. Az lekko sie zdziwilem, ze w tym drugim spotkaniu kurs jeszcze nie spadl ponizej 3.0, bo mierza sie ze soba rywale podobnej klasy, a i ze to pierwsze ich spotkanie w tym turnieju to remis wydaje sie mozliwy z duza skala prawdopodobienstwa.

Do tego kilka zakladow specjalnych:

Lilian Thuram otrzyma kartke w regulaminowym czasie 5.25

Glownie zawazyl kurs. Ponad 5.0 na to, ze defensor otrzyma kartke? Looks nice! Sprobowac mozna \:p


W Expekt jest tez zaklad na sume punktow za kartki. 10 za zolta i 25 za czerwona. Oferuja powyzej 52.5 punktow za 2.20 w spotkaniu Wlochow z Holendrami. W moim odczuciu wyglada to niezle, biorac pod uwage Wlochow-symulatorow za co zawodnicy majac byc wlasnie zoltymi kartkami karani. W dodatku mecz moze byc na prawde ostry, szczegolnie po stronie Holendrow kilku mlodych zawodnikow, ktorzy moga presji nie wytrzymac. Poki co kartki sie nie sypia w tych Mistrzostwach, ale akurat to spotkanie cos mi wyglada na mocno wykartkowane.


Posted by: Lawyer

Re: Euro 2008 - Grupa C - 09/06/2008 23:08

Trafna uwaga z tymi remisami, mecz Francuzów mi jakoś nim pachnie, ale co by remisowi nie kibicować zagram Rumunów, Francja bez Zidane to już nie tak wielka siła jak kiedyś i myślę, że będą mieli sporo problemów ze sforsowaniem rumuńskiej obrony. Co do kartek w drugim meczu to faktycznie wydaje się, że może być więcej kartek niż w pierwszym dzisiejszym spotkaniu, zresztą bukmacherzy też to widzą i kursy odpowiednio ustawione.
Posted by: brok

Re: Euro 2008 - Grupa C - 09/06/2008 23:11

Originally Posted By: juancarlos
ja osobiscie od dzisiejszych spotkan rozpoczynam progresje na remis. (...)

to lepiej zacznij progresje na wyniki 2:2 - bo dzisiaj dwa takie padną \:p
Posted by: Maxi

Re: Euro 2008 - Grupa C - 09/06/2008 23:35

Ja bym zaczął progresje na over. Kursy na over 2.5 w tych meczach podchodzą pod 3.00 co moim zdaniem jest już przesadą. Około 2.00 jest zaś na over 2. Ostatni mecz towarzyski co prawda Włochy - Holandia to 3-1. Defensywa na tym turnieju króluje ale jak po jednej stronie mamy Lucę a po drugiej RVN to bramka może paśc z niczego.
Jak dziś nie padnie over to jutro kursy w meczach grupy D pójdą do góry tak jak to było dziś a już są około 2.5-2.6.
Posted by: c1nek

Re: Euro 2008 - Grupa C - 09/06/2008 23:51

Raczej na gre over kartek odpuscilbym, linia w wiekszosci bukow 4.5 w zadnym meczu jeszcze nie zostala przekroczona, lepiej proby na over zostawic na pozostale rundy, a skupic sie predzej na to ktory zespol moze dostac wiecej zoltych kartek.
Posted by: juancarlos

Re: Euro 2008 - Grupa C - 10/06/2008 00:02

Originally Posted By: Maxi
Ja bym zaczął progresje na over. Kursy na over 2.5 w tych meczach podchodzą pod 3.00 co moim zdaniem jest już przesadą. Około 2.00 jest zaś na over 2. Ostatni mecz towarzyski co prawda Włochy - Holandia to 3-1. Defensywa na tym turnieju króluje ale jak po jednej stronie mamy Lucę a po drugiej RVN to bramka może paśc z niczego.
Jak dziś nie padnie over to jutro kursy w meczach grupy D pójdą do góry tak jak to było dziś a już są około 2.5-2.6.


Tez mnie te overy kusza coraz bardziej. Jezeli w ktorys z meczow mialbym wybierac to chyba Francja - Rumunia. Poki co znalazlem 2.80 w Sportingbet, wiec niezle.
Glownie chodzi mi tu o bramkarzy, bo w spotkaniu Wlochy - Holandia mamy mistrzow na tej pozycji - VdS i Buffon to klasa sama w sobie. Z drugiej jednak strony to lepsi napastnicy rowniez wystapia w tym meczu - RvN, czy Toni.
Jednak w pierwszym z dzisiejszych spotkan takze znajdzie sie kilku kandydatow do strzelenia - chociazby Benzema, ktory mial swietny sezon i trafil sporo bramek. Anelka? Szkoda, ze przeszedl do Chelsea, bo gdyby pozostal w Boltonie to z pewnoscia gralby wiecej, mialby wiecej okazji do postrzelania sobie i bylby w lepszej dyspozycji strzeleckiej na ten turniej. Mam jednak nadzieje, ze nie zapomnial jak sie strzela i mysle, ze mozna tez na niego liczyc. Do tego Francuzi maja przeciez Ribery'ego, ktory poza rozgrywaniem, strzelic gola tez potrafi.
Posted by: skrzypo555

Re: Euro 2008 - Grupa C - 10/06/2008 00:06

Ja dzisiaj gram

Rumunia - Francja [2] 1.85

Rumunia musi mowic o duzym pechu trafiajac do tej grupy. 3 mocne
druzyny Francja, Wlosi i Holendrzy. Mysle ze wszystkie te zespoly
poradza sobie z Rumunia. Francja zagra bez Henryego i Viery.
Nie powinno to przeszkadzac w zwyciestwie. Polowe kadry Rumunii
gra w swojej rodzimej lidze. Nie zagram w tym meczu overa mimo
wysokiego kursu gdyz Francja kojarzy mi sie z underami.
Obstawiam 0:2.

Holandia - Włochy powyzej 2.5 goli 2.60

Taki kurs na over ? \:o Oba zespoly naszpikowane gwiazdami.
Bedzie raczej szybka gra, wiec zapowiada sie pierwszy over w turnieju.
Posted by: Maxi

Re: Euro 2008 - Grupa C - 10/06/2008 00:24

W Betfair 2.98 na over Włoch było a Francja over po 2.94
Posted by: Zabielany

Re: Euro 2008 - Grupa C - 10/06/2008 00:36

mura - zgadza sie, nie lubie ich...ale nie lubie ich nie, bo mam takie 'widzi misie', tylko dlatego, że w wiekszosci przypadkow marnuja oni swoj ogromny potencjal, a na dodatek nie maja charakterow..zeby być naj,naj. Nie ma w nich mentalności zwycięzców i nie ma pazerności na kolejne zwyciestwa, tytuly itp.

Jeszcze 2 zakłady długoterminowe w tej grupie.

Król strzelców ME - Karim Benzema @34 - widze Francje w finale.. co jest podstawa tego typu.. bo nie wyobrazam sobie, zeby krolem strzelcow zostal zawodnik z zespolu, ktory odpada w grupie. 5-6 spotkan to podstawa. 20 letni chlopak potrafi wszystko. Lewa, prawa noga..swietna atletycznosc, dobra zastawianie sie..praktycznie tylko gra głowa nie jest na najwyzszym poziomie. Nie zdziwie sie, jezeli za miesiac jakis Real lub Chelsea zlozy Lyonoi oferta wartą 100 milionów euro za tego chłopaka.

Najlepszy strzelec Francji - Karim Benzema @4.80 - Rywale w ataku mocni, Henry, ktory mial slaby sezon powinien byc najgrozniejszym rywalem.
Posted by: brok

Re: Euro 2008 - Grupa C - 10/06/2008 01:01

Najlepszy strzelec Rumunów:
Mutu @ 2.25 (CB)


Mutu szaleje w fiorentinie, w reprze 27 goli w 59 meczach.
Oprocz niego jest jeszcze Marica, ale on nie powinien zagrozić Mutasowi
Posted by: trueneo

Re: Euro 2008 - Grupa C - 10/06/2008 01:50

jak narazie marica grzeje ławe, a mecz nudnawy
Posted by: Hakan

Re: Euro 2008 - Grupa C - 10/06/2008 02:44

W grupie śmierci każdy punkt ma znaczenie. Można więc spodziewać się spotkań ktorych cechą nadrzedną będzie duża doza ostrożności, którą będą starały się zachować wszystkie reprezentacje. Jeśli do tego dodamy że Włosi lubują sie w grze z kontry nie ma wątplwości że będziemy mieli doczynienia z zachowawczym stylem gry. Obie drużyny borykają się przed tym spotkaniem z problemami kadrowymi. Z jednej strony siła rażenia ofenysywy Pomarańczowych uległa osłabieniu: Robben, Babel oraz Van Persi , z drugiej strony ucierpiała defensywa Włochów - brak Cannavaro. Jestem bardzo ciekawy jak zaprezentuje się formacja obronna bez Fabio. Barzgali mnie nie przekonuje, Zambrotta w tym sezonie nie błyszczy, Materazzi jest jak tykająca bomba, Grosso ok. Budzi to we mnie lekki niepokój i mimo iż Holandia wystąpi bez wspomnianych graczy to dalej ma kim straszyć, bo jest wszędobylski RVN, Van der Vart , Sneijder, Kuyt czy zawsze groźny przy stałych fragmentach gry Heitinga. Jeśli chodzi o formację ofensywną Italii to jestem spokojny , bo w wysokiej formie jest wielu piłkarzy i ma w kim przebierac Donadoni. Obrona Pomarańczowych nie jest ich mocną stroną a stanie ona przed nielada trudnym zadaniem którym będzie próba powstrzymania tak dobrze dysponowanych ofensywnych graczy Azzurri. W wypadku wątpliwości dotyczących formacji defensywnych obu reprezentacji kluczem do sukcesu może okazać się postawa bramkarzy. Po obu stronach dwie wielkie znakomitości czyli dalej jesteśmy w punkcie wyjścia. Ciężko wskzać faworyta. Z jednej strony Włosi którzy znajdują się pod dodatkową presją gdyż bronią tytułu z drugiej Holandia, drużyna naszpikowana wieloma bardzo dobrymi piłkarzami, tyle że często nie potrafiąca tego udowodnić na boisku i pozostawiająca po swoich występach niedosyt. Warto podkreślić że Włosi nie są wygodnym rywalem dla Holendrów - "Holendrzy mierzyli się z Włochami 15 razy. Trzeba przyznać, że nie ma im czego zazdrościć, gdyż odnieśli tylko dwa zwycięstwa. Siedem razy górą byli Włosi, a sześciokrotnie mecze kończyły się remisem. "Oranje" po raz ostatni wygrali z aktualnymi mistrzami świata równo 30 lat temu!"

Kciuki oczywiście trzymam za Italię, ale odpuszczam typowanie pierwszej kolejki w grupie śmierci.
Posted by: juancarlos

Re: Euro 2008 - Grupa C - 10/06/2008 02:59

poki co nudno w tej 'grupie smierci'

a jako ze moja progresja na remis zakonczyla sie bardzo szybko \:D sprobuje jednak teraz progresji na over. Kursy naprawde kuszace, a i w koncu moglby sie ktos postarac o kilka bramek w meczu, bo poki co to zadne druzyny nas nie rozpieszczaja.

bramek ludzie, bramek!
Posted by: Cholo

Re: Euro 2008 - Grupa C - 10/06/2008 03:00

Tytułu to Włosi będą bronić za 2 lata obecnie bronią go Grecy
Posted by: Hakan

Re: Euro 2008 - Grupa C - 10/06/2008 03:00

Nie wiem co mnie zaślepiło ale wkradła sie gafa z obroną tytułu mistrzowskiego przez Włochów... \:o
Posted by: Piotruś Pan

Re: Euro 2008 - Grupa C - 10/06/2008 06:05

Kapitalny mecz w wykonaniu Holandii po wczorajszym przegranym spotkaniu naszej kadry,filozofia ofensywnego futbolu znów się obroniła jesli ma sie znakomitych wykonawców.
Leo pewnie dumny jest z gry swoich rodaków Włosi nie mieli nic do powiedzenia przy tak dysponowanym rywalu nawet Canavaro by im dziś nie pomógł Makarony w każdym momencie meczu byli gorzej zorganizowani wolniejsi i nieskuteczni jak nigdy nie mieli też szczęscia.
Myślałem że będzie nudny mecz na 0:0 a tu taka niespodzianka narazie najładniejsze spotkanie w tyc 3 dniach.
W drugim meczu Rumunia świetnie się zaprezentowała mają dobry technicznie przygotowany zespól złożony z doświadczonych zawodników Francja rozczarowała mnie postawą grali przewidywalnie w jednostajnym tempie Anelka typowo egoistycznie i nieskutecznie bylo parę fajnych akcji Francji i Rumunii i to wszystko co można o tamtym spotkaniu napisać, bardzo mocna grupa lecz jakby oceniać zespoły na podstawie gry ze swoimi przeciwnikami to Holandia i Rumunia zrobiły najlepsze wrażenie czasem runda pucharowa może być bez finalistów ostatniego Mundialu z Niemiec.
Posted by: m_k_polska

Re: Euro 2008 - Grupa C - 10/06/2008 09:24

Panowie czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć, która drużyna jako pierwsza wykonała rzut wolny w meczu Holandia-Włochy??
pozdrawiam
Posted by: Warka

Re: Euro 2008 - Grupa C - 10/06/2008 09:45

Originally Posted By: m_k_polska
Panowie czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć, która drużyna jako pierwsza wykonała rzut wolny w meczu Holandia-Włochy??
pozdrawiam


Wlochy - http://en.euro2008.uefa.com/tournament/matches/match=300686/matchcentre.html
Posted by: xqwzts

Re: Euro 2008 - Grupa C - 13/06/2008 19:09

na dzisiaj fajnym typem wydaje sie byc Francja nie strzeli. To co oni graja ostatnio w ataku przypomina troche poczynania Polakow ;\) niby sie staraja, ale jakos nie potrafia wypracowac sobie dobrych sytuacji bramkowych. Zaskoczyc moga jedynie strzalami z dystansu, ale czy zaskocza? \:p

Holendrzy akcje tworza troche skladniej ale to tez nie to na co ich stac. Takze kolejny typ to under2,5 i to juz raczej grubiej. W tym meczu zobaczymy max 3 bramki w co i tak nie chce mi sie wierzyc. Holendrzy nie powtorza juz raczej tego co w meczu z Wlochami. Nic dwa razy sie nie zdarza ;\)

Holandia-Francja
CS 1:0
CS 2:0
under2,5
Francja nie strzeli


;\)
Posted by: juancarlos

Re: Euro 2008 - Grupa C - 13/06/2008 20:17

Francuzi ostatnio maja akurat duzy problem z pierwszymi meczami w turnieju. Biorac pod uwage ostatnie imprezy to w Azji pierwsze spotkanie przegrali z Senegalem (0:1). W ogole dla nich ta impreza byla co najmniej katastrofa, bo jak inaczej nazwac brak awansu z grupy i ostatnie miejsce w niej. W 2004 roku wygrali co prawda pierwszy mecz z Aglikami (2:1), ale jak wiekszosc za pewne pamieta Zidane strzelil wtedy obie bramki w doliczonym juz czasie gry. Nienajlepszy start przytrafil sie takze Tricolores 2 lata temu w Niemczech - 0:0 z Szwajcaria, by potem dojsc az do finalu. Dlatego tez nie przykladalbym az tak wielkiej wagi do postawy Francji w pierwszym spotkaniu przeciw Rumunom, ktorzy prawde powiedziawszy bronili sie i robili to niezwykle umiejetnie. A mysle, ze Ribery i spolka jeszcze sie rozkreca i moze nawet wyjda z tej trudnej grupy.

Inna sprawa jest, ze za przeciwnika maja dzis zespol, ktory poki co pokazal sie na tej imprezie z najlepszej strony, grajac najskuteczniejsza pilke. Rozklepali Wlochow bez zadnych problemow. Jezeli powtorza swoja swietna gre to lykna tez i Francuzow. Ale czy powtorza?

Ja w dzisiejszych meczach pokusze sie o overowa progresje na bramki i kartki. Stawka juz wzrasta i dzisiejsze wyniki moga sporo wyjasnic - jednych ustawic pod sciana, jednym dac awans, a innych definitywnie juz z impreza pozegnac. Odstawiania nog z pewnoscia nie bedzie.

Wlochy - Rumunia

over 4 yellow cards 1.943
over 2.5 goals 2.60


Holandia - Francja

over 4 yellow cards 2.140
over 2.5 goals 2.50
Posted by: Mindman

Re: Euro 2008 - Grupa C - 13/06/2008 20:46

Originally Posted By: juancarlos
A mysle, ze Ribery i spolka jeszcze sie rozkreca i moze nawet wyjda z tej trudnej grupy.


Francuzów zawsze lubiłem, ale to było za czasów Zizou \:\)

Teraz to mimo wszystko inny klimat, inna ekipa.

Ich problem sprowadza się właśnie do tego fragmentu Twojej wypowiedzi. Cała gra Francji opiera się obecnie na Riberym. Jeżeli on nie ma dnia/zostanie dobrze przykryty/zostanie (odpukać )skoszony w 5 minucie, to zaczynają się problemy.

W pierwszej jedenastce Francuzów ciężko doszukać się zawodnika kreującego grę, poza Frankiem. Malouda - średni sezon w Chelsea, biega trochę bezproduktywnie po skrzydle, Makelele - nigdy nie był i nie jest typem rozgrywającego, Toulalan - typowy człowiek od czarnej roboty. Liczyłem na boki obrony ( Sagnol i Abidal ew. Evra), ale oni coś nie włączają się za bardzo w akcje ofensywne.

Nie lubię przesadzać, więc nie twierdzę, że Francuzi są kiepską ekipą, ale grają ostatnio bez takiego błysku z przodu.

Osobiście zaryzykowałbym wstawienie Evry na lewą obronę, który gra ofensywniej niż Abidal oraz Nasriego za Toulalana/Maloudę. Ten ostatni jest w stanie coś wykreować nieszablonowym zagraniem.

Anelki nie komentuję nawet - oczywistym jest, że powinien grzać ławę. Atak dla mnie to Benzema-Henry. Młody Gomis może być na ostatni kwadrans ;\)

Holendrzy zagrali fajną, kombinacyjną piłkę w meczu z Italią. Mają piłkarzy stworzonych do takiej gry i to wykorzystali. Ale też uczciwie stwierdzić należy, że wynik nie do końca oddawał przebieg spotkania ;\) Szanse dla Włochów były. Jeżeli dziś Pomarańczowi zagrają nieco odważniej od początku i przycisną Francuzów, to jedna kontra Żabojadów, może zadecydować o wszystkim i wtedy kto wie - może to Tulipany znajdą się w pozycji Włochów z pierwszego spotkania ;\)

Ogólnie dzisiejszy mecz to dla mnie no bet. Klasyczny i bez żadnych ale \:\) Jeżeli zobaczymy "starą", dobrą Francję, to nie mam wątpliwości, że w Paryżu będzie dziś radośnie. Ale jeżeli Francuzi zagrają tak jak w ostatnich meczach towarzyskich oraz tak jak w spotkaniu z Rumunią, to Holendrzy będą świętować dziś awans.

W tym meczu praktycznie każdy wynik jest możliwy, a o końcowym rezultacie może zadecydować pojedynczy błąd obrońcy/bramkarza/sędziego ( ).
Posted by: bitnap

Re: Euro 2008 - Grupa C - 13/06/2008 21:05

jak dla mnie dzis dubelek Holandia+Wlochy wyglada bardzo smakowicie

mecz Rumunia-Francja stal na bardzo kiepskim poziomie, Wlosi w meczu z Holandia po wejsciu Del Piero, Grosso i Cassano przypominali zupelnie inna druzyne niz ta, ktora w pierwszej polowie zostala zmasakrowana przez Holendrow.

Szczerze mowiac nie widze wiekszych szans, zeby Francja wyszla z grupy, graja naprawde kiepski futbol i sadze, ze w razem z Rumunia na fazie grupowej swoj udzial skoncza \:\)
Posted by: devlin

Re: Euro 2008 - Grupa C - 13/06/2008 21:27

Kzady mecz jest inny.
Chorwaci nic wielkiego z austria, za 4 dni zwyciestwo z faworytem turnieju.
Czesi beznadziejni ze szwajcarami calkiem dobry mecz z portugalia.

A dzis dla mnie kursy sa swietne.
Holadnia miala byc taka sklocona i slaba druzyna. Wyglada ze jest odwrotnie ale kurs 3 na francje nie do pogardzenia. Podobnie jak 7 na rumunie.
Ja gram dzis underdogi ( teoretyczne)
Posted by: fiodorrr

Re: Euro 2008 - Grupa C - 13/06/2008 21:41

A ja wlożylem dzisiaj 100 funtów na Włochów. Mam nadzieje ze piątek 13 nie będzie pechowy \:p Dodam ze to dopiero 1 mecz który obstawiam na Euro.
Posted by: bitnap

Re: Euro 2008 - Grupa C - 13/06/2008 22:12

kazdy mecz jest inny ale niestety Francja miala juz klopoty przed Euro w meczach towarzyskich chocby np : w wymeczonym 1-0 z Kolumbia

widac, ze z ich gra ofensywna nie jest najlepiej a po zawodnikach pokroju zenujaco kiepskiego Anelki, rownie slabego Maloudy czy tez Sagnola, ktory najlepsze lata ma juz za soba nie oczekiwalbym naglej zmiany w meczu z Holandia, ktora na te chwile ma jedna z silniejszych srodkowych formacji - mocny De Jong, bardzo ale to bardzo kreatywni czy Sneijder czy VdV, z przodu lis pola karnego RVN badz tez zasuwajacy w kazdym meczu od jednego pola karnego do drugiego Dirk \:\)

no i na bramce wciaz niesamowity Edvin, ktory swoja niesamowita gra pokazuje, ze starzenie sie to pojecie bardzo wzgledne

pole manewru zostaje tez powiekszone o Robbena, ktory ma byc gotowy na dzisiejszy mecz

kurs na Holandie jest dla mnie wielkim nieporozumieniem - dubla z Wlochami gram mocno 9/10
Posted by: bitnap

Re: Euro 2008 - Grupa C - 13/06/2008 22:25

Wlochy+Holandia @4.68 9/10

Holandia(-1.5) @6.2 1/10
Wlochy(-1.5) @3.1 2/10
Posted by: Zabielany

Re: Euro 2008 - Grupa C - 13/06/2008 23:06

Cytujac forumowego klasyka:"raz to i wąż pierdnie".

Dopiero dzisiaj i w kolejnych spotkaniach wyjdzie prawdziwa wartosc Holandii. Ja twardo stoję przy swoim, dlatego gram Francje.

W 1 meczu, spodziewam sie najgorszego meczu na tym euro. Spodziewam sie bezbramkowego remisu, lub wymeczonego zwyciestwa Włochów, dlatego gram 0-1 goli w meczu.
Posted by: devlin

Re: Euro 2008 - Grupa C - 13/06/2008 23:32

Kurs na rumunow spadl z 7 na 5.9, na wlochow wzrosl z 1.7 na ponad 1.8 betfair
Posted by: xqwzts

Re: Euro 2008 - Grupa C - 14/06/2008 00:05

Francja tak w meczu z Kolumbia jak i w meczu z Rumunia nie prezentowala nic w ataku a majac takich zawodnikow oczekuje sie od nich troche wiecej niz 'bicie glowa w mur'. Normalnie uwazalbym ten mecz za no bet, ale taki kursik na Holendrow... mniam ;\)
Posted by: chris

Re: Euro 2008 - Grupa C - 14/06/2008 00:21

Włochów typowałem na faworytów tego turnieju. Po pierwszym meczu doznałem szoku. Dziś może być tylko lepiej. Tutaj dla Włochów nie ma innego wyjścia tylko zwycięstwo. Każdy inny wynik byłby porażką. Dlatego wg mnie dziś warto na nich postawić. Nie należy sugerować się pierwszym spotkaniem. Rumunia to nie jest zespól nawet w połowie tak dobry jak Włochy. Dlatego spodziewam się tu wysokiego zwycięstwa i myślę, że można spróbować nawet zagrać Włochów z handi -1.5. Po takich kursach jakie są, na pewno jest to opłacalny typ.

Drugi mecz odpuszczam. Wiele osób uważa, że Pomarańczowi spokojnie wygrają. Ja jestem innego zdania i żaden wynik mnie tu nie zaskoczy. Ciężko po 1 meczu ocenić formę tych drużyn. Dla mnie to spotkanie to wielka niewiadoma.
Posted by: Szewa

Re: Euro 2008 - Grupa C - 14/06/2008 00:22

Są już znane składy. Można rzec, że u Włochów mała rewolucja \:\)

Nie zagrają: Materazzi, Barzagli, Ambrosini, Gattuso, Di Natale.

W ich miejsce: Grosso, Chiellini, De Rossi, Perrotta, Del Piero.
Posted by: chris

Re: Euro 2008 - Grupa C - 14/06/2008 00:24

Originally Posted By: devlin
Kurs na rumunow spadl z 7 na 5.9, na wlochow wzrosl z 1.7 na ponad 1.8 betfair

http://betbase1.info/?matchid=m54786

Originally Posted By: Szewa
Są już znane składy. Można rzec, że u Włochów mała rewolucja \:\)

Nie zagrają: Materazzi, Barzagli, Ambrosini, Gattuso, Di Natale.

W ich miejsce: Grosso, Chiellini, De Rossi, Perrotta, Del Piero.


Masz rację, właśnie o tym zapomnialem napisać. Myślę, że dziś będziemy oglądać zupełnie inny mecz niż ostatnio.
Posted by: Maxi

Re: Euro 2008 - Grupa C - 14/06/2008 00:26

Można powiedziec, że planowa rewolucja. Donadoni zapowiadał 4 lub 5 zmian w składzie i to że Chielini i DelPiero zagrają. Jak widac dotrzymuje słowa.
Posted by: Maxi

Re: Euro 2008 - Grupa C - 14/06/2008 00:28

aj wysłało mi się za szybko przez przypadek
Na plus w/g mnie na pewno De Rossi i Perrotta. Pomoc Milanu zawodziła w Serie A i zawidoła na Euro. Z pomocą Romy powinno byc inaczej.
Posted by: chris

Re: Euro 2008 - Grupa C - 14/06/2008 04:51

Na razie Wlochy, jako jedyna druzyna, zawodza jako faworyci. Ostatnia kolejka bedzie tak na prawde o wszystkim decydowac. Mam nadzieje, ze choc w meczu z Fra bardziej sie postaraja. Dzis spodziewalem sie innego wyniku, ale dobrze, ze choc ten 1 punkt zdobyli.
Posted by: Mindman

Re: Euro 2008 - Grupa C - 14/06/2008 04:59

Originally Posted By: chris
Na razie Wlochy, jako jedyna druzyna, zawodza jako faworyci. Ostatnia kolejka bedzie tak na prawde o wszystkim decydowac. Mam nadzieje, ze choc w meczu z Fra bardziej sie postaraja. Dzis spodziewalem sie innego wyniku, ale dobrze, ze choc ten 1 punkt zdobyli.


Zaryzykowałbym stwierdzenie, że Niemcy też trochę zawodzą ;\)

A w tej grupie akurat, naprawdę wszystko jest możliwe, awans Włochów również spokojnie \:\)
Posted by: kondzik

Re: Euro 2008 - Grupa C - 14/06/2008 05:52

w tej chwili tabela wyglada tak:

Group C
1. Holland 2 2 0 0 7 1 6
2. Romania 2 0 2 0 1 1 2
3. Italy 2 0 1 1 1 4 1
4. France 2 0 1 1 1 4 1

kto awansuje jeśli:
Posted by: kondzik

Re: Euro 2008 - Grupa C - 14/06/2008 05:55

[quote=kondzik]w tej chwili tabela wyglada tak:

Group C
1. Holland 2 2 0 0 7 1 6
2. Romania 2 0 2 0 1 1 2
3. Italy 2 0 1 1 1 4 1
4. France 2 0 1 1 1 4 1

kto awansuje jeśli Holandia wygra 3-0 z Rumunią, a Wlochy zremisują bezbramkowo z Francją i tabela bedzie wyglądała tak:

Group C
1. Holland 2 2 0 0 7 1 9
2. Romania 2 0 2 1 1 4 2
3. Italy 2 0 2 1 1 4 2
4. France 2 0 2 1 1 4 2
Posted by: tomo

Re: Euro 2008 - Grupa C - 14/06/2008 06:11

Wyższe miejsce w specjalnie przygotowanym na potrzeby EURO rankingu.
Nie wiem kto dzierży tam palmę pierwszeństwa, ale w ciemno obstawiam, że Włochy.
Posted by: brok

Re: Euro 2008 - Grupa C - 14/06/2008 06:53

Code:
Holland vs. Romania	*3 - 0
France vs. Italy	*0 - 0


GroupC	        P	W	D	L	F	A	P
1.Holland	3	3	0	0	10	1	9
2.Romania	3	0	2	1	1	4	2
3.Italy	        3	0	2	1	1	4	2
4.France	3	0	2	1	1	4	2

tabela bez holandii:
GroupC	        P	W	D	L	F	A	P
1.Romania	2	0	2	0	1	1	2
2.Italy	        2	0	2	0	1	1	2
3.France	2	0	2	0	0	0	2

W tym przypadku francja odpada, a współczynnik decyduje czy rumuni czy wlochy przechodzą.
Posted by: brok

Re: Euro 2008 - Grupa C - 14/06/2008 06:57

i jeszcze współczynniki:

Code:
	1.	2.417 - Holland	
	2.	2.409 - Croatia	
	3.	2.364 - Italy	
	4.	2.333 - Czech Republic	
	5.	2.273 - Sweden	
	6.	2.250 - Romania	
	6.	2.250 - Germany	
	8.	2.192 - Portugal	
	9.	2.182 - Spain	
	10.	2.167 - Greece	
	10.	2.167 - Poland	
	12.	2.091 - France	
	13.	1.958 - Russia	
	13.	1.958 - Turkey	
	15.	1.800 - Switzerland	
	16.	1.500 - Austria
Posted by: Koski

Re: Euro 2008 - Grupa C - 14/06/2008 18:58

8223 Włochy (kl. końcowa) 1-8 2.80

Chyba warto zagrać to zdarzenie w Mixie. Kurs niczego sobie. Na Rumunów 1-8 dają tylko 1.70
Posted by: thepilator

Re: Euro 2008 - Grupa C - 14/06/2008 19:13


Netherlands v Romania 2 2,06


Mecz decydujący o układzie tabeli w grupie C. Holandia jest już pewna awansu po dwóch rozegranych meczach mają 6pkt, Rumunia wywalczyła dwa remisy z zespołami Francji i Włoch i aby być pewnymi awansu potrzebują 3pkt w mecz z Holandią, dla przypomnienia obie te drużyny grały razem w grupie podczas eliminacji do Euro2008 i Rumunia wygrała te eliminacje z przewagą 3pkt na Holandią, wygrywając z nią u siebie 1;0 i remisując na wyjeździe 0;0 chociaż w tym meczu należały im sie 3pkt.

Holendrzy na tym turnieju prezentują sie znakomicie jednak to nie forma czysto sportowa będzie decydowała o wyniku tego meczu. Rumunie pokazała że jest niedoceniona bo zdobycie 2pkt w meczach z finalistami ostatnich Mistrzostw Świata musi świadczyć o sile tego zespołu. Sytuacja w tabeli jest pomyślna dla obu zespołów, ostatni mecz grają między sobą, Holandia pewna awansu prawdopodobnie wystawi rezerwowy skład dając odpocząć swoim najlepszym zawodnikom przed fazą pucharową. Wygrana Rumunii w tym meczu zapewnia im drugie miejsce w grupie co oznacza, że Francja i Włochy odpadają z tego turnieju i mimo że te drużyny prezentują sie narazie bardzo słabo to mogą sie w każdej chwili przebudzić. Drabinka turniejowa jest tak ustawiona, że drużyny z tej samej grupy mogą spotkać sie w półfinale jeśli wygrają swoje mecze półfinałowe, lepiej więc dla Pomarańczowych wypuścić z grupy Rumunów i mieć większe szanse w półfinale niż ewentualnie zagrać w nim z drużynami Włoch lub Francji.
Posted by: kamasutra

Re: Euro 2008 - Grupa C - 14/06/2008 20:04

Piszesz o rezerwowym skladzie Holandii....A jaka to roznica?
Pomarnczowi maja taki potencjal,tylu znakomitych ludzi do gry ze w zasadzie nie ma roznicy jesli chodzi o pierwszy czy drugi sklad.Zwlaszcza mam na mysli druga linie i atak.Wszyscy spekuluja ze Holendrzy odpuszcza a mi sie wydaje ze wlasnie nie odpuszcza.Przy pewnych uwarunkowaniach nawet przy remisie Rumuni wejda dalej.Stanie sie tak jesli Francuzi podziela sie remisem z Wlochami.Taki wlasnie wynik nie zadawala zadnej z tych druzyn,ale bardzo mozliwy.
Posted by: Zabielany

Re: Euro 2008 - Grupa C - 14/06/2008 21:58

Wczoraj sie zastanawialem czy jakis buk zaśpi i sie doczekałem.

Rumunia awans @2.70 tipsport
Mysle, ze Rumunia wygra z Holandią B i pewnie awansuje. Skoro w eliminacjach spokojnie ogrywali Holandie, to dlaczego nie teraz ? Holandia gra porywająco... ale calego turnieju tak grać nie bedzie.
Spodziewam sie, ze Van Basten da pograc takim pilkarzom jak Huntelaar, Hesselink, Affelay. O żadnym odpuszczaniu nie wspominam, bo nie za bardzo w to wierze. Jak ktoś jest tak mocny jak Holandia to nie powinien kalkulować, a ogrywać wszystkich po kolei. Przypominam takze, ze Rumunia awansuje w przypadku gdy przegra max 0-2... a w drugim spotkaniu padnie remis. Kurs świr.
Posted by: kamasutra

Re: Euro 2008 - Grupa C - 14/06/2008 22:23

Nie sadze..O ile wiem w wypadku gdy trzy druzyny beda mialy te sama ilosc punktow to robi sie tabelke tylko dla tych 3 druzyn.
Tak wiec mecz Rumunow z Holendrami nie bedzie sie liczyl.
Bilans Rumuni:
Z Francja 0:0 i Wlochami 1:1- 2 pkt i 1:1 br.
Jesli Wlosi zremisuja bramkowo z Francja to beda mieli wieksza liczbe strzelonych bramek bo juz maja 1:1 z Rumunia,i awansuja.

Oczywiscie to wszystko w wypadku jesli Rumuni przegraja..
Posted by: kamasutra

Re: Euro 2008 - Grupa C - 14/06/2008 22:25

Nawet bezbramkowy remis Wlochow z Francja da awans wlochom przy porazce Rumunow,bo aktualnie Wlosi sa wyzej w rankingu...
Posted by: Zabielany

Re: Euro 2008 - Grupa C - 14/06/2008 22:28

Oczywiście masz racje, nie wiem z czego sie wziela ta pomylka.

Roznica kursów na zwyciestwo - 2.87 i awans -2.7, uwzglednia takze tylko sytuacje, kiedy w oby spotkaniach padną remisy. \:\)
Posted by: kamasutra

Re: Euro 2008 - Grupa C - 14/06/2008 22:34

Tak szczerze mowiac to cos ten mecz Rumunow z Holendrami smierdzi mi remisem....
Posted by: As

Re: Euro 2008 - Grupa C - 14/06/2008 22:39

Tak wszyscy mówią Holandia B. Ale wystarczy popatrzeć na atak Holandii B. V Persie, Robben, byc może Huntelaar lub Hesselink. Ja tu nie widzę zwycięstwa Rumunów.
Posted by: czołg

Re: Euro 2008 - Grupa C - 14/06/2008 22:42

zawsze holendrzy moga sie podlozyc i wlosi wtedy nie wyjda pamietamy mecz dania-szwecja remis eliminowal wlochow
Posted by: kamasutra

Re: Euro 2008 - Grupa C - 14/06/2008 22:44

Taka mozliwosc istnieje zawsze,tyle ze w obecnej formie Wlochow i Francuzow,to nie wiem czy wlasnie Rumuni nie sa grozniejszym rywalem dla Holendrow?....
Posted by: Szewa

Re: Euro 2008 - Grupa C - 14/06/2008 22:56

To prawda, Szwedzi i Duńczycy zrobili wałek, ale jak wiemy na dobre im to nie wyszło, bo los ich pokarał i odpadli w kolejnej rundzie \:D
Posted by: czołg

Re: Euro 2008 - Grupa C - 14/06/2008 23:05

ale uefa zrobila tak ze w polfinale obie druzybny mogłyby sie jeszcze razem zmierzyc wiec wlosi sa niewygodnym zespolem mimo tego ze pomaranczowi rozjechali ich 3-0 mi sie wydaje ze jednak rumunia chociaz zawsze mozna spekulowac
Posted by: Szewa

Re: Euro 2008 - Grupa C - 14/06/2008 23:12

Originally Posted By: czołg
ale uefa zrobila tak ze w polfinale obie druzybny mogłyby sie jeszcze razem zmierzyc wiec wlosi sa niewygodnym zespolem mimo tego ze pomaranczowi rozjechali ich 3-0 mi sie wydaje ze jednak rumunia chociaz zawsze mozna spekulowac

Równie dobrze można spojrzeć z drugiej strony: puszczenie Rumunii = spacerek dla Hiszpanii jeżeli awansuję z I miejsca.

Każdy gra co chce, ja spekulacje zostawiam na boku i gram zespół silniejszy po wyższym kursie \:\)
Posted by: bitnap

Re: Euro 2008 - Grupa C - 14/06/2008 23:17

ja sie trzymam zdania, ze Wlosi wygraja z Francja a Rumunia przegra, max zremisuje z Holandia ;\)

Rumunia w meczach z Francja i Wlochami mogla sie schowac i czekac na kontry, bo remis byl sukcesem, teraz beda musieli zagrac odwazniej, bo remis najprawdopobniej nic im nie da ... a przy szybkosci Holendrow skonczyc sie to moze tragicznie ... no chyba, ze jednak znowu beda grac na remis, wyczekujac wiadomosci, ze w drugim meczu takze padl wymarzony dla nich podzial pkt

osobiscie uwazam, ze mecz Wlochow i Francji to bedzie wymiana "cios za cios" i zobaczymy pare bramek i swietne widowisko

a na mecze w el. miedzy Holandia i Rumunia bym patrzyl z wielkim przymruzeniem oka, bo to byl zupelnie inny zespol - teraz widac, ze nadeszla zwyzka formy, zespol jest zgrany do perfekcji i poki co wychodzi mu wszystko ... jest zdecydowanie lepiej niz wtedy, kiedy meczyli sie z Albania i Luxemburgiem czy przegrywali z Albania badz Rumunia \:\)
Posted by: Szewa

Re: Euro 2008 - Grupa C - 14/06/2008 23:19

To samo Portugalią. W eliminacjach męczyli się z Polską, a teraz popatrzmy w jakich miejscach są obie reprezentacje \:D
Posted by: Zabielany

Re: Euro 2008 - Grupa C - 14/06/2008 23:48

Jak to w koncu jest ?

Przy równej ilosci punktów 3 zespolow... liczy sie bilans bramkowy... w 3 meczach miedzy zainteresowanymi zespolami czy we wszystkich 6 meczach ?

Bo Kowal przed chwila powiedzial, ze we wszystkich 6.

Nikt nie wie, a kazdy strzela.
Posted by: Szewa

Re: Euro 2008 - Grupa C - 14/06/2008 23:51

Liczy się bilans bramkowy między zainteresowanymi.
Posted by: APOLLYON

Re: Euro 2008 - Grupa C - 14/06/2008 23:53

Nie mówie, dlatego że mam Holandię na mistrza, ale to co on grają, przerasta nie tylko moje oczekiwania.
Może wreszcie w tym roku zdobędą trofeum.
Posted by: Zabielany

Re: Euro 2008 - Grupa C - 15/06/2008 00:18

W ciągu ostatnich 10 latach było 7 takich spotkan, gdzie zespol miał po 2 meczach zapewnione pierwsze miejsce w grupie na mś i me.

1998:

Brazylia - Norwegia 1-2
Nigeria - Paragwaj 1-3
Rumunia - Tunezja 1-1

2000:

Portugalia - Niemcy 3-0

2004:

Czechy - Niemcy 2-1

2006:

Japonia - Brazylia 1-4
Arabia Saudyjsa - Hiszpania 0-1

Wytłuszczony zespol, ktory miał awans. \:\)
Posted by: Mindman

Re: Euro 2008 - Grupa C - 15/06/2008 07:15

Bardzo ciekawe zestawienie Zabielany.

Widać po nim jaka jest tendencja ;\)

Chorwatów X2 już wziąłem, a nad Holandią ciągle myślę i nie wiem czy się nie skuszę \:\)
Posted by: dziura

Re: Euro 2008 - Grupa C - 15/06/2008 23:54

witam jak myslicie kto bedzie najlepszym strzelcem w holandi i wloszech ?? mam Ruud van Nistelrooya i Luca Toniego postawione jeszcze przed mistrzostwami a to mi zostalo kurs 725 nie wiem na kogo skontrowac w holandi to jeszcze ale w we wloszech nie za bardzo
Posted by: _Korver_

Re: Euro 2008 - Grupa C - 16/06/2008 07:24

Jak dla mnie to pokombinuj z Holendrami. Co do Włochów to myślę, że z zakładem na Luce Toniego jest mimo wszystko jest duża szansa. Ewentualnie zagrać na zwrot wynik 0-0 w meczu z Francją ;\)

Odnośnie ostatniej kolejki w tej grupie gram zestaw wspomniany już wcześniej przez bitnapa, mianowicie:

Holandia - Rumunia (1X)
Francja - Włochy (2)

ako: 4.25 expekt


Włosi wypadli w moim odczuciu dużo bardziej pozytywnie niż Francuzi i szczerze mówiąc nie potrafię sobie wyobrazić klęski, jaką by było odpadnięcie mistrzów świata już po fazie grupowej. Owszem sytuacja jest dość ciężka, ja jednak zaliczam się do grona osób, które nie wierzą w skład B Holandii, bo jak możemy mówić o drużynie B skoro na ławce są tacy piłkarze jak: Robben, van Persie, Huntelaar czy Hesselink. Każdy z tych piłkarzy jest dla mnie dużo bardziej wartościowy niż nawet największe gwiazdy ekipy rumuńskiej. Maks co może ugrać drużyna Piturci to wg mnie REMIS. Włochów na pewno stać na zwycięstwo z Francją, stąd takie kombo bardzo mi przypadło do gustu.
Posted by: Zabielany

Re: Euro 2008 - Grupa C - 16/06/2008 07:46

Originally Posted By: _Korver_
Robben, van Persie, Huntelaar czy Hesselink. Każdy z tych piłkarzy jest dla mnie dużo bardziej wartościowy niż nawet największe gwiazdy ekipy rumuńskiej.

Hesselink > Mutu

litości \:D

Jak sobie ktoś czegoś w futbolu nie wyobraża, to znaczy, że w dzieciństwie mało czytał i słabo rozwinął sobie wyobraźnie.

Noł ofens. ;\)
Posted by: devlin

Re: Euro 2008 - Grupa C - 16/06/2008 19:54

Holandia jak narazie najlepsza druzyna mistrzostw i w kazdym meczu kursy na nich powyzej 3.
Posted by: Conrad

Re: Euro 2008 - Grupa C - 16/06/2008 20:48

Rumunia ma bardzo duże szanse na awans. Nawet jeśli przegrają 0-2 z Holandią, to remis Włochów i Francuzów oznacza ich awans. W całkiem niezłej sytuacji są, tym bardziej że większość przekreśliła od początku ich szanse na awans z "grupy śmierci". \:\)
Posted by: kfjatek

Re: Euro 2008 - Grupa C - 17/06/2008 01:04

Ja już 2 dni temu zagrałem na zwycięstwo w turnieju ..Włochów po kursie 20. Liczę że trzepną żabojadów, Holendrzy nie przegrają i wyjdą z grupy. A wtedy zacznie się wszystko od nowa i mówcie co chcecie, ale Hiszpanie czy Holendrzy (w 1/4 czy 1/2)są z pewnością w zasięgu "przeciętnych" Włochów.

Wg mnie warto próbować.
Obecnie w BAH jest 15.
Posted by: Szewa

Re: Euro 2008 - Grupa C - 17/06/2008 01:06

http://www.euro2008.wp.pl/kat,94284,wid,10060003,wiadomosc.html
Posted by: gremlin

Re: Euro 2008 - Grupa C - 17/06/2008 01:12

Originally Posted By: kfjatek
Ja już 2 dni temu zagrałem na zwycięstwo w turnieju ..Włochów po kursie 20. Liczę że trzepną żabojadów, Holendrzy nie przegrają i wyjdą z grupy. A wtedy zacznie się wszystko od nowa i mówcie co chcecie, ale Hiszpanie czy Holendrzy (w 1/4 czy 1/2)są z pewnością w zasięgu "przeciętnych" Włochów.

Wg mnie warto próbować.
Obecnie w BAH jest 15.

Zawsze mowilem ze trawka szkodzi! ale zycze powodzenia!
Posted by: kfjatek

Re: Euro 2008 - Grupa C - 17/06/2008 01:51

Palę mniej więcej raz w tygodniu. Nie wiem co to ma do rzeczy. \:\)
Jak dla mnie świetny pick, warty ryzyka.
Posted by: kfjatek

Re: Euro 2008 - Grupa C - 17/06/2008 01:52

yyyy *miesiącu \:\)

przepraszam za zaśmiecanie..
Posted by: Bobek321

Re: Euro 2008 - Grupa C - 17/06/2008 16:18

co myslicie o under 2,5 w meczu Holandi z Rumunia ?
Posted by: craax

Re: Euro 2008 - Grupa C - 17/06/2008 16:44

WŁOCHY - Francja

niespodziewanie te ekipy graja mecz o zycie , choc i tak moze dla nich stac sie on ostatnim meczem w turnieju.
Francuzi , hmmm , slaby trener , nie za bardzo wiedza co chca grac , roszady w skladzie co mecz , z Rumunami przewaga ale gra nieskuteczna , z Holandia rowniez brak skutecznosci , jakos nie chce mi sie wierzyc ze nagle zmienia styl swojej gry i przeciwko ITALII zagraja o niebo lepiej . stawiam ze dzisiaj zwyciezy wloska ekipa ,1 pkt na koncie tylko , lecz trzeba zauwazyc dobra gre fragmentami z Holandia i Rumunia , Toni w niezlej formie ( moze zacznie w koncu strzelac a nie dogrywac non stop ) , Cassano swietna dyspozycja , linia pomocy musi dac wieksze wsparcie , glownie chodzi mi o Pirlo , Buffon przytrzyma obrone i powinno byc dobrze ! ! ! Henry i Riberry to za malo ...( chyba ze od poczatku zagra Anelka \:p )

PS. cicho licze na zaangazowanie Holendrow.

FORZA ITALIA !!!!!
Posted by: polskignom

Re: Euro 2008 - Grupa C - 17/06/2008 16:46

Wystarczy, ze wyjdzie Maarten Stekelenburg i juz Oranje beda mieli powazny problem. Bo do tej pory wyniki swietne, a nikt nie zwraca uwagi na to, ze Edziu im nie raz, nie dwa ratowal dupcie. Zobaczymy jak sie spisze bramkarz o 3 klasy slabszy, w dodatku majacy mniej pewnych obroncow niz podstawowi, ktorzy pewnoscia tez nie grzesza.

Holandia zagra tak jak Chorwacja i Portugalia. W rezerwowym skladzie.

A Rumuni powalcza o zycie, dla nich to jest duza szansa, a i na miejscu Oranje tez bym puscil Rumunow dalej.
Posted by: s_LP

Re: Euro 2008 - Grupa C - 17/06/2008 16:52

Originally Posted By: Conrad
Rumunia ma bardzo duże szanse na awans. Nawet jeśli przegrają 0-2 z Holandią, to remis Włochów i Francuzów oznacza ich awans. W całkiem niezłej sytuacji są, tym bardziej że większość przekreśliła od początku ich szanse na awans z "grupy śmierci". \:\)


a nie ma przypadkiem wtedy małej tabelii? co przy bramkowym remisie awansu już im by nie dawało

jednym meczem pozbyć się mistrzów i vicemistrzów świata, kusząca propozycja \:\)
Posted by: sebkos

Re: Euro 2008 - Grupa C - 17/06/2008 16:53

Co prawda to prawda...Edziu klasa sama w sobie wybronił już przynajmniej kilka trudnych piłek.
A Rumuny nie w ciemię bite i mają ten hc że awans mają w swoich rękach upss tzn nogach i z Holandią B pograją o win. A tak swoją drogą im remis a nawet mała porażka awans da więc będą uważnie nasłuchiwac wieści z Zurichu i odpowiednio reagować.
Posted by: polskignom

Re: Euro 2008 - Grupa C - 17/06/2008 16:57

wlasnie, wydaje mi sie, ze jesli 3 ekipy maja po 2 pkt. to jest mala tabela, a wtedy tylko remis 0:0 w meczu Wlochy-Francja daje mozliwosc strzelania rzutow karnych z Wlochami o awans ;\)
Posted by: Hakan

Re: Euro 2008 - Grupa C - 17/06/2008 17:07

Kto by pomyślał że kończący zmagania w grupie C mecz Francja - Włochy będzie dla obu ekip spotkaniem o życie, które wisi na włosku, bardzo cienkim włosku. Francja i Włochy out po fazie grupowej? Przed Euro Holandia i Rumunia biorą takie rozwiązanie w ciemno. Teraz nadarza się realna szansa by tak faktycznie się stało. Wystarczy że Rumunia wygra...Rozumiem ambicje ambicjami,bardzo dobra forma Holendrów, fajnie byłoby mieć na koncie komplet punktów w "grupie śmierci" ale myśląc perspektywicznie czy nie "fajniej" byłoby gdyby tak groźni rywale jak Włosi czy Francuzi spakowali walizki i pojechali do domu już po dzisiejszym meczu? Owszem obie reprezentacje nie błyszczą ale kto wie czy nie przebudzą się w dalszej fazie turnieju? Po co wywłowyać wilka z lasku skoro można sie go pozbyć już teraz . W obliczu całej zaistniałej sytuacji kurs 2.20 na zwycięstwo Rumuni wydaje się być ciekawym i atrakcyjnym rozwiązaniem.
Posted by: barciu

Re: Euro 2008 - Grupa C - 17/06/2008 17:43

Po co kombinowac, jak ma sie mentalnosc zwyciezcow, gra sie piekna pilke i nie ma rywala ktorego moznaby sie bac. Nie wierze ze Holendrzy sie chamsko podloza. Wystawia "rezerwy" ktore i tak beda pilkarsko lepsze od Rumunii. A ci ktorzy dzisiaj zagraja beda mieli swietna okazje do pokazania sie trenerowi. A jak bedzie przekonamy sie wieczorem. Ktos na pewno bedzie mial racje.
Posted by: zenek_z_kulu

Re: Euro 2008 - Grupa C - 17/06/2008 17:49

Zgadzam się z przedmówcą. Holendrzy nastawieni na zwycięstwo, grają swoje i nic nie kalkulują, w przeciwieństwie do Polaków, którzy liczą właściwie na potknięcia innych. Mam nadzieję, że Holendrzy choćby rezerwami (chciałbym, żeby Polacy mieli taki pierwszy skład jak Oranje rezerwy) rozniosą Rumunów, mając w pamięci porażkę z eliminacji. \:\)
Posted by: ELEV

Re: Euro 2008 - Grupa C - 17/06/2008 17:55

W pełni zgadzam się z Hakanem i mogę powtórzyć tylko to co wczoraj wieczorem pisałem na Quasi - nie wierzę że Oranje nie wykorzystają szansy wyoutowania dwóch bardzo mocnych zespołów z dalszej fazy turnieju .
Wychodzi Oranje B to jedno , po drugie Rumunia to nie ogórki z pola i grać w piłkę potrafią.
Miejmy nadzieję że obejrzymy po raz kolejny fajny futbol w wykonaniu Holendrów ale bez Sneijdera, der Vaarta i reszty bandy może już tak olśniewająco nie być , wczoraj kilka osób zadawało pytanie - po co wygrała Chorwacja B ? Ja odbiję piłkę i zapytam - a co zrobiła Portugalia B ze Szwajcarią ?? Hmmm czy z Holandią B nie może być tak samo ??

20.45 - zaczynamy \:\)
Posted by: Hajzel

Re: Euro 2008 - Grupa C - 17/06/2008 18:06

nie przesadzają z tym kursem na Holandie?? w Unibecie obeznie 2.75
jak dla mnie promocja \:\)
Posted by: Giertyszek

Re: Euro 2008 - Grupa C - 17/06/2008 18:08

Było ponad 3 na początku w bwin jak wystawili kursy.
Tylko że to nie są kursy na Holandię, a na Holandię B. \:p
Posted by: 19marcin08

Re: Euro 2008 - Grupa C - 17/06/2008 18:12

Originally Posted By: Hajzel
nie przesadzają z tym kursem na Holandie?? w Unibecie obeznie 2.75
jak dla mnie promocja \:\)


Ale pomyślmy racjonalnie.
Wszystko w rękach Holandii, ona może zadecydować czy do ćwierćfinału dojdzie któraś bądz co bądz silnych drużyn czyli Francja lub Włochy czy jakby nie patrzeć ''słabsza'' od nich Rumunia. Moim zdaniem dzisiaj Rumunia wygra swój mecz po dobrym kursie!
Nie sądze by Holandia chciała pozostwić w turnieju np Włochów
Posted by: barciu

Re: Euro 2008 - Grupa C - 17/06/2008 18:12

Ja mam Holandie po kursie 3.0 Nie zapominajmy ze moze byc wilk syty i owca cala, to jest Rumunia przegrywa 1-2 golami, ale przy remisie Wlochow z Francja, wychodza Ci pierwsi.
Posted by: Qubi

Re: Euro 2008 - Grupa C - 17/06/2008 18:18

Originally Posted By: barciu
Ja mam Holandie po kursie 3.0 Nie zapominajmy ze moze byc wilk syty i owca cala, to jest Rumunia przegrywa 1-2 golami, ale przy remisie Wlochow z Francja, wychodza Ci pierwsi.


Może tak być, ale dla mnie to mało prawdopodobne.
Uważasz, że Rumuni bedą sobie spokojnie przegrywać bo Włosi z Francuzami mogą zremisować? Myślę, że Rumuni nie mogą sobie pozwolić na taki komfort.
Posted by: Logan

Re: Euro 2008 - Grupa C - 17/06/2008 18:20

Originally Posted By: 19marcin08
Originally Posted By: Hajzel
nie przesadzają z tym kursem na Holandie?? w Unibecie obeznie 2.75
jak dla mnie promocja \:\)


Ale pomyślmy racjonalnie.
Wszystko w rękach Holandii, ona może zadecydować czy do ćwierćfinału dojdzie któraś bądz co bądz silnych drużyn czyli Francja lub Włochy czy jakby nie patrzeć ''słabsza'' od nich Rumunia. Moim zdaniem dzisiaj Rumunia wygra swój mecz po dobrym kursie!
Nie sądze by Holandia chciała pozostwić w turnieju np Włochów


No dobra, zakladamy ze w 1/4 Hiszpania ogrywa Rumunow i w 1/2 spotyka sie z Holandia. Teraz pytanie z kim wolalaby grac Holandia w 1/2: z bedaca w niezlej formie Hiszpania czy z ktoras z druzyn z pary Francja/Wlochy? Francje i Wlochow bedacych bez formy juz na tym turnieju rozgromili, ale to zawsze niewygodni rywale. Ciekawe co tam van Basten sobie w glowce planuje \:\)
Posted by: zublos

Re: Euro 2008 - Grupa C - 17/06/2008 18:23

Jak donosi większość francuskich mediów, reprezentacja tego kraju znajduje się w kompletnej rozsypce. Mimo że na konferencji prasowej Franck Ribery oraz Gregory Coupet oznajmili dziennikarzom, że w kadrze panuje idylla. Prywatnie piłkarze mówią jednak zupełnie co innego.

Jak twierdzi jeden z reprezentantów Francji (prosi by nie podawać jego nazwiska) trener Raymond Domenech zajmuje się wszystkim, ale nie zespołem. "On więcej czasu poświęcił na zabawianie dziennikarzy, niż na odprawy z zespołem." - powiedział.

Wielu pytało dlaczego Domenech nie wystawił utalentowanego napastnika Lyonu Karima Benzemy przeciwko Holandii. Okazało się, że młody Francuz nie potrafi dogadać się z kolegami z zespołu i jest wyjątkowo konfliktowy. Doszło nawet do rękoczynów - na Benzemę mocno zdenerwował się 35-letni pomocnik Chelsea, Claude Makelele. W czasie jednej z kłótni wściekł się do tego stopnia, że rzucił Benzemą o ścianę szatni.

Za Benzemą nie ujął się nikt, nawet jego koledzy z Lyonu. W reprezentacji są również inne konflikty. Franck Ribery oficjalnie nienawidzi się z Samirem Nasrim.
http://www.euro2008.wp.pl/kat,94284,wid,10060003,wiadomosc.html?ticaid=1615b
Posted by: micha$

Re: Euro 2008 - Grupa C - 17/06/2008 18:24

Originally Posted By: Qubi
Może tak być, ale dla mnie to mało prawdopodobne.
Uważasz, że Rumuni bedą sobie spokojnie przegrywać bo Włosi z Francuzami mogą zremisować? Myślę, że Rumuni nie mogą sobie pozwolić na taki komfort.

To samo chciałem napisać. Znając wynik Włochów z Francuzami, Rumuni mogą kontrolować grę. Gorzej jeżeli w końcówce meczu Włosi albo Francuzi strzelą zwycięską bramkę. Wtedy nie będzie już czasu na wpakowanie bramek Holendrom. Rumuni będą płakać jak dzieci. Dlatego myślę, że będą walczyć o zwycięstwo...
Posted by: pescar

Re: Euro 2008 - Grupa C - 17/06/2008 18:36

Pewnie będą walczyć o zwycięstwo ale jezeli obrona Holendrów zagra dobre zawody i będzie stawiała opór atakom Rumunów to kontry Holendrów mogą być zabójcze. Nie wiadomo kogo dzisiaj wystawi trener Holendrów ale do tej pory rezerwowymi w ataku byli Robben, van Persie i Huntelaar. Więc jeżeli oni zastąpią Sneijdera, van der Vaarta, Ruuda to dalej kontry Holendrów powinny być zabójcze. Faworytem dla mnie dalej są Holendrzy i jeżeli będą chcieli to wygrać to wygrają. Rumunia w obu meczach z Włochami i Francją broniła się wyprowadzając sporadycznie kontrataki. Dzisiaj na to chyba sobie nie pozwolą i będą musieli przejąć inicjatywe. Jak będzie wyglądał ich atak pozycyjny to dla mnie spora niewiadoma. Kibicuje Holendrom i mam nadzieje, że skończą grupę z kompletem punktów.
Posted by: mgr

Re: Euro 2008 - Grupa C - 17/06/2008 18:53

Holendrzy będą dla mnie mega-frajerami jeśli się nie pozbędą teraz Włochów i Francuzów.

Zemści się to w półfinale.
Posted by: devlin

Re: Euro 2008 - Grupa C - 17/06/2008 20:05

Wczoraj tez "mega frajerami" byli chorwaci bo nawet sie nie starali wyeliminowac niemcow z dalszej czesci turnieju.
Zawsze mozna kalkulowac na rozne sposoby. A mzoe holendrzy nie chcieli by dalej grac z rumunami ktorzy sa dla nich niewygodni patrz eliminacje. A jak ktos wyzej zauwazyl. Moze lepiej niech w cwiercfinale hiszpania pomeczy sie z wlochami/francja a nie rumunami. JA mam nadzieje ze bedzie ladny mecz z wola zwyciestwa z obu stron. kurs 3 biore na holandie.
Posted by: s_LP

Re: Euro 2008 - Grupa C - 17/06/2008 20:47

porównując sytuację holendrów z tą w jaka była w grupie B, sam sobie wystawiasz świadectwo.

Włosi i Francuzi to zespoły ograne na takich imprezach, mogą się rozkręcić z meczu na mecz i nagle z niczego zacząć grać fenomenalnie. Holendrów aż tak bardzo bym nie przeceniał, wielu już zrobiło z nich mistrzów Europy... nic tylko grać po kursach oscylujących koło 5,0... tylko jakoś dziwnie mi się wydaje, że trafi im się słabszy mecz, nie dopisze tyle szczęścia co w pierwszych dwóch spotkaniach i nie będzie tak różowo.

Aha, i chyba nie trzeba przypominać w jakich okolicznościach Włosi odpadali 4 lata temu.
Posted by: zenek_z_kulu

Re: Euro 2008 - Grupa C - 17/06/2008 21:53

Originally Posted By: s_LP

Włosi i Francuzi to zespoły ograne na takich imprezach, mogą się rozkręcić z meczu na mecz i nagle z niczego zacząć grać fenomenalnie...

bla bla bla.... "z niczego" to i Salomon nie naleje, a raczej z pustego. Obiektywnie trzeba patrzeć na to, że w piłkarskiej Europie zachodzą zmiany. Włosi, Francuzi, Anglicy, nawet Niemcy są w odwrocie. Starzy doświadczeni gracze w końcu przestaną być maszynką do wygrywania mistrzostw. Teraz nadchodzi czas Holendrów, Chorwatów i może Hiszpanii.
Rozumiem, że wygranie odpowiednio z mistrzami świata 3-0 i wicemistrzami 4-1 jest dla Ciebie "szczęściem" a może i "fuksem" Holendrów? Zawsze wygrywa ten, kto strzela więcej bramek, a nie ten kto ma szczęście \:\)
Posted by: mopsiq

Re: Euro 2008 - Grupa C - 17/06/2008 22:24

jak dla mnie makaron z żabami bedze remis a holendrzy spkojnie rezerwami wygraja 2:0 z rumunia bo jesli Robben ,van persi itp. to ławka, weszli przy stanie 1:0 z francja i gol nr. 2 i 3 to byl ich dziełem to rumunia bedze miała ciezko, chyba ze sie podłoza na delikatne 0:1 albo 1:2 zeby nie trafic w półfinale na włochów badz francje jak dla mnie rumunia wygra tylko jak sie holandia podłozy nie widze eby holandia w takiej formie uległa rumuni ale o czym ja tu mówie Włochy - Francja 1:1 i rumunia dalej hehe
Posted by: Hakan

Re: Euro 2008 - Grupa C - 17/06/2008 23:37

Francja trapią same kłopoty. Kiepska forma plus wewnętrzne konflikty - Makele rzuca Benzemą o ściane w szatni , Ribery nie nawidzi się z Nasrim i jak tu tworzyć kolektyw i grać przy tak niesprzyjającej atmosferze? Ja uważam że Włosi dzisiaj wygrają.
Posted by: Marian

Re: Euro 2008 - Grupa C - 17/06/2008 23:37

a co sadzicie o takim typie:

Strzelec gola
Ruud van Nistelrooy 4.20
Remis 1.57
Adrian Mutu 4,00

typ na Adriana Mutu oczywisice!!!

typ z bet365! tylko cholera nic nie pisze co bedzie jak Ruud nie zagra ,a to jest wielce prawdopodobne!
Posted by: TCJ23

Re: Euro 2008 - Grupa C - 18/06/2008 00:04

Originally Posted By: mgr
Holendrzy będą dla mnie mega-frajerami jeśli się nie pozbędą teraz Włochów i Francuzów.

Zemści się to w półfinale.


Sorry ale to kompletna BZDURA...rano też tak myślałem.
ale dotarłem do 3 głównych argumentów dlaczego Holandia da co najwyzej Rumunii remis...W ITA-FRA będzie się działo co się ma dziać , ze wskazaniem na ITA.
Powody to w skrócie tak : jeśli Holendzry wogle cos kalkulują to kalkulują, że przed półfinałem po pokonaniu ROS-SWE mają extra dzień odpoczynku na zwycięzcą z ćwierć. z Hiszpania vs.- i tutaj wolą, żeby Hiszpanów pomęczyli dobrze pokopali najprawdopodobniej WŁOSI. I tak będą chcieli wygrać połfinał i tak Włochów już raz ograli, czemu nie drugi i tak są najlepsi, w ich interesie jest mocno wymęczona Hiszpania w semi-final
a w Van Bastena interesie piszą o tym w naszych gazetach, ze jak przegra to może zapomnieć o p+rowadzeniu drużyny we Włoszech, grozi mu tak stary Cesare Maldini, a Arrigo Sacchi w liscie otwartym prosi go o pomoc!!!
Słabo?
Posted by: _Korver_

Re: Euro 2008 - Grupa C - 18/06/2008 00:11

Sorry za OT

Czy ktoś wie, o której godzinie ukazują się oficjalne składy (jeżeli oczywiście jeszcze ich nie ma), i gdzie można takie info znaleźć?
Posted by: john

Re: Euro 2008 - Grupa C - 18/06/2008 00:16

Jedna z najbardziej prestiżowych holenderskich gazet - "De Telegraaf" dostarczyła złe wieści Francuzom i Włochom. Według niepotwierdzonych informacji dziennika, szkoleniowiec Oranje, Marco van Basten nie wystawi przeciwko Rumunii dziewięciu podstawowych zawodników w porównaniu z meczem z Francją. Jedynie Edwin van der Sar i Orlando Engelaar mają wystąpić we wtorkowy wieczór.
Posted by: mgr

Re: Euro 2008 - Grupa C - 18/06/2008 00:19

Originally Posted By: TCJ23
Sorry ale to kompletna BZDURA...rano też tak myślałem.
ale dotarłem do 3 głównych argumentów dlaczego Holandia da co najwyzej Rumunii remis...W ITA-FRA będzie się działo co się ma dziać , ze wskazaniem na ITA.
Powody to w skrócie tak : jeśli Holendzry wogle cos kalkulują to kalkulują, że przed półfinałem po pokonaniu ROS-SWE mają extra dzień odpoczynku na zwycięzcą z ćwierć. z Hiszpania vs.- i tutaj wolą, żeby Hiszpanów pomęczyli dobrze pokopali najprawdopodobniej WŁOSI. I tak będą chcieli wygrać połfinał i tak Włochów już raz ograli, czemu nie drugi i tak są najlepsi, w ich interesie jest mocno wymęczona Hiszpania w semi-final
a w Van Bastena interesie piszą o tym w naszych gazetach, ze jak przegra to może zapomnieć o p+rowadzeniu drużyny we Włoszech, grozi mu tak stary Cesare Maldini, a Arrigo Sacchi w liscie otwartym prosi go o pomoc!!!
Słabo?


Wymęczyć to mogą ich kobitki w łóżkach.

Jaka pewność, że Hiszpania pokona Rumunię/Włochy/Francję w ćwierćfinale?
Dlaczego niby Włochy mają bardziej pomęczyć Hiszpanię niż Rumuni?

Dlaczego poza tym wszyscy mówią, że to Holandia sobie decyduje czy mecz z Rumunią wygra, czy przegra (to akurat mogą sami), czy może zremisuje? \:D


Jeżeli dziś nie wyautują Włochów albo Francuzów, to zostaną wyautowani w półfinale przez nich prawdopodobnie.
I będą frajerami.


A gadanie, że Van Basten ma nie puszczać, bo nie dostanie drużyny we Włoszech?

heee \:D
Posted by: devlin

Re: Euro 2008 - Grupa C - 18/06/2008 00:31

A jakimi frajerami beda jesli dzis sie podloza a w polfinale rumunie im sie "odwdziecza" i zostatnie zaszczytne miejsce 3-4.
Posted by: globus

Re: Euro 2008 - Grupa C - 18/06/2008 00:41

Rumuni graja o awans, beda gryzc trawe, Holandia w rezerwowym skladzie, nie sadze aby mogla dyktowac warunki w tym meczu. Kurs 2,5 na Rumunow mnie satysfakcjonuje. Uwazam ze nie ma sensu rozpatrywac czy Holendrzy im sie podloza czy nie i z kim chcieliby grac w polfinale
Posted by: Kukis

Re: Euro 2008 - Grupa C - 18/06/2008 00:49

Rumunia na pewno nie ma co kalkulować będzie walczyła o zwycięstwo. Holandia wystawi rezerwy i to będzie szansa dla nich (rezerw) na wypromowanie się i też nie odpuści. Może być rożnie ale obstawiam na Holendrów.

Francuzi z reguły rozpędzają się z meczu na mecz co pokazali już w meczu z Holandią. Mieli wiele sytuacji ale razili nieskutecznością, sędzia też im nie sprzyjał (przy 1:0 dla Holandii, po strzale Henry'ego holenderski obrońca obronił strzał ręką). Włosi grają słabo na turnieju, nie stwarzają za wiele sytuacji. Zawsze słynęli z obrony a ta też zawodzi. Mimo kłopotów w szatni: Francja - Włochy 1

Ja złożyłem sobie taki kupon:
Holandia 1X
Francja 1X @2.32
Posted by: wojciechq

Re: Euro 2008 - Grupa C - 18/06/2008 00:55

Włosi grają lepiej od Francuzów na tym turnieju. niezasłuzenie przegrali z Rumunami (niesłusznie nieuznana bramka Toniego). wg mnie pokulają dziś skłóconą wewnętrznie Francję, której wielu piłkarzy jest po prostu bez formy.. także ITALIA!
Hol - Rumunia jak dla mnie no bet. Holendrzy nawet rezerwami są w stanie wygrać i z pewnością sie nie podłożą, a czy Rumuni bedą potrafili wygrać to już inna sprawa. raczej tak, ale typ X2 (Rumunia) raczej najpewniejszy
Posted by: barciu

Re: Euro 2008 - Grupa C - 18/06/2008 00:57

nie ma co dywagowac, sa 2 opcje i tyle:

1. Holandia B gra tak jak tylko moze i potrafi, ogladamy fajny meczyk i po walce wygrywaja, remisuja lub przegrywaja.

2. Holendrzy podkladaja sie i przegrywaja mecz.

Swoja droga chetnie obejrze ten meczyk i jesli ma byc ustaffka to chce zobaczyc jak Holendrzy to zrobia. Przeciez nie dadza karniaka Rumunom bo to byloby zbyt proste i czytelne. Watpie tez ze beda pudlowac celowo w sytuacji sam na sam.
Pamietam jak byla ustawka na 2-2 bodajrze na mundialu (jesli sie myle to mnie poprawcie) gdyby nie fakt ze wiedzialem co daje remis obu druzynom, pomyslalbym ze ogladam czysty mecz \:\)

w kazdym razie ktos dzisiaj bedzie cieszyc sie z kasiorki (zwolennicy opcji 1 lub 2) oraz coniektorzy beda piac po meczu jakie to bylo oczywiste i ze wszedl im wysoki kurs.

pozdro!
Posted by: s_LP

Re: Euro 2008 - Grupa C - 18/06/2008 01:31

zenek - "z niczego" powtórze - to "nic" zdobyło mistrzostwo i vicemistrzostwo świata.

tak, uważam że holendrzy mieli sporo szczęścia w obu meczach i dzięki postawie Van der Sara wygrali oba spotkania. Jeśli to tacy pewniacy, to czemu płacą na ich ME ok. 5? No chyba, że już pograłeś allinem, po takim kursie...
Posted by: mgr

Re: Euro 2008 - Grupa C - 18/06/2008 02:37

Originally Posted By: s_LP
zenek - "z niczego" powtórze - to "nic" zdobyło mistrzostwo i vicemistrzostwo świata.

tak, uważam że holendrzy mieli sporo szczęścia w obu meczach i dzięki postawie Van der Sara wygrali oba spotkania. Jeśli to tacy pewniacy, to czemu płacą na ich ME ok. 5? No chyba, że już pograłeś allinem, po takim kursie...



Ja osobiście też uważam, że mieli sporo szczęścia w tych meczach. Śmiem twierdzić, że gdyby Henryczek potrafił trafić chociaż jedną sam na sam (przy stanie 0-1) to Francja by ten mecz wygrała.

Holendrów przedwcześnie zrobiono mistrzami Europy i to zdecydowanie przedwcześnie. Lubie ich oglądać, grają fajną piłkę i nawet im życzę tej wygranej, ale Holandia gra tak OD ZAWSZE. Za Van Bastena nie grają nawet takiej ofensywki jak dawniej (mniejszy udział skrzydłowych), nawet była nagonka na Van Bastena, że zabił to, co piękne w "Pomarańczowych".

I powiem jeszcze, że było mnóstwo takich drużyn, które grały pięknie na początku, a kończyło się jak kończyło - że wywalił ich niby będący ktoś w słabej formie etc, ale z tych doświadczonych bardziej.
Posted by: Rivaldo

Re: Euro 2008 - Grupa C - 18/06/2008 02:43

Gdyby gdyby "gdyby babcia miala..." tak tez nie mozna patrzec poniewaz praktycznie w kazdym meczu gdzie druzyna x albo z strzelilaby to co miala to by... itd Holandia swoja gra, swoboda ataku pozycyjnego udowadnia i pokazuje ze jest tutaj jednym z glownych faworytow turnieju a jak bedzie w nastepnych meczach to sie okaze
Posted by: s_LP

Re: Euro 2008 - Grupa C - 18/06/2008 02:56

zgadzam się, ale szczęście jest potrzbne do wygranych, a w tym wypadku było po stronie holendrów

btw jaki mecz dziś na polsacie, bo na oficjalnej nie ma podanego
Posted by: 19marcin08

Re: Euro 2008 - Grupa C - 18/06/2008 02:58

Włochy-Francja na Polsacie.
Posted by: dakid

Re: Euro 2008 - Grupa C - 18/06/2008 02:58

włochy-francja
Posted by: JMnemonic

Re: Euro 2008 - Grupa C - 18/06/2008 03:00

wg mnie łatwiej dzisiaj grać Specials niż 1x2. i dlatego wybrałem:
Fra - Ita rezerwowy strzeli gola @5,00 (to będzie zacięty mecz, niezależnie od tego, co się będzie działo w drugim meczu; oni sobie nie odpuszczą do końca)
Fra - Ita doliczony czas gry po I poł 1 min @ 1,45 (sędziowie na tym turnieju prawie zawsze tyle doliczają, nawet jak dają kartki, czy padają bramki)
Fra - Ita liczba czerwonych kartek 2 lub więcej @10 (coś czuję, że nie będa się dzisiaj oszczędzać; Francuzi sa pokłóceni i będą chcieli się wyżyć, a Włosi będą ich prowokować i nie będą dłużni)
Fra - Ita która drużyna będzie miała pierwsza 10 rzutów wolnych @ 1,85- Włochy (bo to ich jednak będą bardziej kopać, niż oni Francuzów)
Fra - Ita Liczba goli strzelonych między 75 a końcem meczu over 1,5 @ 6,50 (bo to będzie dramatyczna końcówka)
Fra - Ita Strzelec pierwszej bramki i dokładny wynik: Ribery i 2:2 @150 (why? for money ;-)

wszystkie kursy oczywiście z bwin
Posted by: globus

Re: Euro 2008 - Grupa C - 18/06/2008 03:22

JMnemonic, typy wygladaja ok procz rzutow wolnych, uwazam ze to jest loteria, procz fauli licza sie jeszcze spalone.
Ogolnie specjale na tych mistrzostwach mi nie wchodza, moze poza doliczonymi minutami
Posted by: Komentator

Re: Euro 2008 - Grupa C - 18/06/2008 05:46

nic nie weszło - bez sensu grac takie cos
Posted by: Szewa

Re: Euro 2008 - Grupa C - 18/06/2008 05:52

Wszystko weszło ;\)
Posted by: Bobek321

Re: Euro 2008 - Grupa C - 18/06/2008 05:52

a mi weszlo ;] tak jak przewidzialem under w meczu Holandia-Rumunia
Posted by: kfjatek

Re: Euro 2008 - Grupa C - 18/06/2008 05:57

Originally Posted By: kfjatek
Ja już 2 dni temu zagrałem na zwycięstwo w turnieju ..Włochów po kursie 20. Liczę że trzepną żabojadów, Holendrzy nie przegrają i wyjdą z grupy. A wtedy zacznie się wszystko od nowa i mówcie co chcecie, ale Hiszpanie czy Holendrzy (w 1/4 czy 1/2)są z pewnością w zasięgu "przeciętnych" Włochów.

Wg mnie warto próbować.
Obecnie w BAH jest 15.
Włosi w grze. Jeszcze Hiszpanów niech przejdą i będzie fajnie.
Posted by: Amkwish

Re: Euro 2008 - Grupa C - 18/06/2008 06:05

Originally Posted By: kfjatek
Włosi w grze. Jeszcze Hiszpanów niech przejdą i będzie fajnie.


No pasaran ! \:D

Co prawda Hiszpanom byłoby łatwiej zagrac w cwiercfinale z potomkami człowieka ,który dał sie złapac w siatke ,ale z tak grajacymi makaronami winni sobie tez poradzic ,tym bardziej ,ze nie zagra Pirlo.
Posted by: micha$

Re: Euro 2008 - Grupa C - 18/06/2008 06:11

Mam nadzieję, że ich nie przejdą bo liczę na jeszcze parę bramek Villi ;\) Tak przynajmniej 3 \:\)
Posted by: Szewa

Re: Euro 2008 - Grupa C - 18/06/2008 06:15

Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: kfjatek
Włosi w grze. Jeszcze Hiszpanów niech przejdą i będzie fajnie.


No pasaran ! \:D

Co prawda Hiszpanom byłoby łatwiej zagrac w cwiercfinale z potomkami człowieka ,który dał sie złapac w siatke ,ale z tak grajacymi makaronami winni sobie tez poradzic ,tym bardziej ,ze nie zagra Pirlo.

Podobno Hiszpanie mieli z grupy nie wyjść ? ;\)
Posted by: Amkwish

Re: Euro 2008 - Grupa C - 18/06/2008 06:24

Originally Posted By: Szewa

Podobno Hiszpanie mieli z grupy nie wyjść ? ;\)


No mieli \:\)

Trafili na słabieńkich ruskich ,wymeczyli ze Szwecją i...wyszli.
Ten drugi mecz obnazył wszystkie słabosci Seleccion, dodatkowo bez formy sa pomocnicy ,jak brakło Xaviego to zaczeło sie klepanie do tyłu.
Zawiedziony jestem tym co pokazał Cesc.
Silva bezproduktywny ,boczni obroncy nie stanowia żadnego zagrozenia.
O tym ,ze Hiszpanie maja 6 punktów zadecydowało 4 graczy : Villa, Torres ,Xavi i Senna.
I ta 1/3 Hiszpanii na Włochów wystarczy ,ale to za mało, by ograc Holendrów w półfinale.

Przypominam o absencji Pirlo ,bo gdyby grał ,to nie pisałbym o tym ,ze to Hiszpanie wygraja ćwierćfinał.
Posted by: Rivaldo

Re: Euro 2008 - Grupa C - 18/06/2008 06:31

Silva bezproduktywny? Jest w super formie na tym turnieju nie zgadzam sie z ta opinia
Posted by: pszek

Re: Euro 2008 - Grupa C - 18/06/2008 18:02

Originally Posted By: Rivaldo
Silva bezproduktywny? Jest w super formie na tym turnieju nie zgadzam sie z ta opinia


Podzielam Twoje zdanie. Jak dla mnie Silva gra bardzo fajnie. Podczas meczu zastanawiałem się, kto tak zapieprza tam na skrzydle, patrze a to Silva. Na mnie zrobił jak najbardziej pozytywne wrażenie.