Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy

Posted by: Platini

Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 19/06/2008 17:57

22 czerwca 2008, 20:45



Wiedeñ - Ernst Happel Stadion


Kursy:

Posted by: KornoS

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 19/06/2008 19:31

Hiszpania - W³ochy
Typ: 1
Stawka 10/10
Czemu?
W³osi nie maj± ¿adnego skutecznego napastnika( toni zdecydowanie za wolny-nie spisuje siê na grubych spotkaniach, lepiej radzi sobie w Bayernie graj±c ze s³abszymi. Del piero ? te¿ s³aby napastnik zdecydowanie za wolny, Camoranesi nie w formie jak i inni. Godni pochwale zawodnicy : Rossi, Buffon, Pirlo, Cassano. A wiêc zmierzam do tego i¿ W³osi potrafi± strzelaæ tylko ze sta³ych fragmentów gry.
Hiszpanie du¿o nie fauluj± a co za tym idzie miejsza ilo¶æ wolnych dla Italii. Espana jest du¿o szybszym zespo³em bed± mieli du¿o okazji do strzelenia bramek poniewa¿ widaæ linia obrony zawodzi we w³oszech.
Podsumowanie
Hiszpanie = 2 gole z akcji i mo¿e jeden ze sta³ych fragmentów
W³osi = mo¿e sie trafi gol z wolnego by pirlo lub g³ówka toniego (w koñcu musi kiedy¶ trafiæ)
Wynik;
2;0 lub 3;1
pozdrawiam
Posted by: bitnap

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 19/06/2008 19:44

\:D \:D kolega gra 10/10 i nawet nie wie, ze Pirlo pauzuje za kartki \:D \:D mowimy stop zartownisiom


pierwsze i najwazniejsze co mi sie rzuca w oczy:

Wlosi bez Pirlo i Gattuso

na tym etapie z tak silnym rywalem bedzie to mialo niemale znaczenie a sadze, ze byc moze decydujace ... \:\)

druga sprawa, Hiszpanie odpoczywali - biegaly z Grecja rezerwy, Wlosi zasuwali ostro w 3 meczu

trzecia sprawa, Wlosi kurczowo trzymaja sie wariantu, w ktorym leci dluga pilka na Toniego(krolowal w tych podaniach pauzujacy teraz Pirlo) a ten ma za zadanie stracic ja do wchodzacego partnera,ew przyjac zastawic sie i odegrac ... z obroncami francuskimi niezbyt to przechodzilo, nie jestem pewien czy wyjdzie to lepiej z obrona hiszpanska ...

jak dla mnie Hiszpania ale napewno nie 10/10 - w koncu to Wlochy a nie Szwecja czy Grecja
Posted by: mura

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 19/06/2008 21:26


przed turniejem gra³em Espana to win tournament, ale po tym co zrobili bukmacherzy po 2 kolejkach nie mog³em odmówic sobie równie¿ piku Italii na majstra (kursy prawie @20 LOL)

powtórzê siê po raz kolejny: W³osi to najlepszy turniejowy zespó³ ¶wiata, czêsto grupa jest niesamowit± mordêg±, czêsto odbiera siê im szybko szanse na awans albo skre¶la w meczu z rywalem "w lepszej formie".
to jak grali w grupie nie ma kompletnie ¿adnego znaczenia, nie pamiêtam turnieju w którym W³osi odpadliby sobie tak po prostu, ich albo skrêc± sêdziowie, albo rywale (2:2 :)) , albo jaki¶ farfocel na koniec czy w dogrywce, albo karne etc.

W³ochy to styl. i czêsto wykonawcy s± niewa¿ni, szybko po przegranym 1 meczu z Oranje przypomnial mi sie turniej w USA gdzie mieli blama¿ z Irlandi± (0:1) a potem zatrzyma³a ich dopiero w finale ich w³asna psychika przy karnych

Toni jeszcze gola nie strzeli³, ale jest piekielnie gro¼ny, i czujê ¿e ten etap turnieju to bêdzie prze³amanie w³a¶nie dla takich graczy jak Toni czy w odpowiednim meczu: Klose

¶wietnie gra De Rossi, pozostali pomocnicy równie¿ s± mocni i ka¿dy z nich mo¿e b³ysn±æ w takim meczu jak z Hiszpani±

kolejny atut Squadrry - oczywiscie Buffon, który s³usznie czy te¿ nie, ale moim zdaniem trafi do jedenstki turnieju

no ale widzê równie¿ dwa potê¿ne maknamenty: jeden to brak Pirlo a drugi to "lekko chorobliwe catenachio"

Andrea to serce zespo³u i czasem widaæ to mniej lub wiêcej ale uczestniczy niemal w ka¿dej ofensywnej akcji zespo³u, a takze jest kluczowym graczem w odbiorze, odpowiednim ustawieniu, motywowaniu kolegów .. generalnie to jeden z najlpeszych pi³karzy ¶wiata na swojej pozycji

no i obrona. to z czego W³osi s³yn± od lat. obecnie ta formacja jest chyba najgorsz± w historii w³oskiej pi³ki. nie ma ¿adnej gwiazdy ¶wiatowego formatu, wiek, nienajlepsza forma;
uwa¿am ¿e je¶li zachowaj± czyste konto z Hiszpani± to bêdzie to ich olbrzymi sukces, po cichu im kibicuje to w calym tym kiepskim dla oka stylu zawsze tkwi³o to piêkno, ¿e W³osi mo¿e efektownie nie graj± ale nad wyraz efektywnie,
to musi imponowaæ, choæ jak ju¿ zwróci³em uwagê - trzeba otwarcie przyznaæ ¿e to nie jest taki monolit jak przy czasach Nesty, Cannavaro, Maldiniego, Baresiego czy reszty

zwlaszcza ciê¿ko im bêdzie z najgro¼niejsztym atakiem w Europie, co sygnalizowalem przed turniejem i co siê tutaj potwierdza,
wlasciwie Hiszpanom s³odziæ ju¿ mi siê nie chce bo dla mnie to obecnie zespó³ kompletny, maj±cy ¶wietnych zmienników, w kazdej formacji majacy pi³karzy z najwy¿szej pó³ki.
dobre zrozumienie, ¶wietna technika, kombinacyjne zagrania, je¶li Ramos zagra na swoim normalnym poziomie i poprawi± komunikacje w defensywie to nawet Holandia ich nie zatrzyma tutaj.

im d³u¿ej bêdzie utrzymywa³ siê wynik bezbramkowy tym gorzej dla Hiszpanów \:\)
Posted by: waldi561

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 19/06/2008 22:22

Widze ze wszyscy graj± Hiszpanów. To dobrze bo wygraj± W³osi a kurs 18 drog± nie chodzi
Posted by: kfjatek

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 20/06/2008 19:52

Ten mecz 1x2 to po prostu NO BET.

Ze specjalnych to mo¿e ¿e L.Toni strzeli (ME bez gola?) - ale to zale¿y od kursu.
Posted by: chris

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 21/06/2008 20:53

Gram na W³ochów [awans]. Kurs jest wy¿szy, a na pewno Hiszpania nie jest faworytem. Hiszpanie zagrali na Euro trzy mecze. Trzy zwyciêstwa i 9 ptk to dobry wynik. Tylko, ¿e zwyciêstwo ze Szwedami wymêczone, z Rosja za wysokie (jak kto¶ ogl±da³ to wie, ¿e to by³ ich dzieñ, bo Rosja gra³a naprawdê dobrze) oraz z Grecj±, która na tych mistrzostwach by³a najs³abszym teamem. W³osi w grupie bardzo s³abo, ale pokazali, ¿e w meczach decyduj±cych potrafi± zagraæ dobrze. Mecz æwieræfina³owy jest o byæ albo nie byæ w turnieju. Na pewno obie dru¿yny bêd± w 100% zmotywowane. Hiszpanie w ostatnim meczu grali rezerwami wiêc niby ich zawodnicy s± bardziej wypoczêci, ale s±dzê, ¿e to bêdzie mia³o najmniejsze znaczenie. Najbardziej martwi brak Pirlo i Gattuso, bo to naprawdê ¶wietni zawodnicy. Niemniej jednak uwa¿am, ¿e Hiszpanie nie przejd± do kolejnej rundy, a na pewno bêdzie to dla nich najtrudniejszy mecz, jak do tej pory, na tym turnieju. Poniewa¿ szanse oceniam lekko na korzy¶æ W³ochów, po takim kursie ich awans gram na pewno. My¶lê te¿, ¿e mo¿na zaryzykowaæ zak³ad, ¿e Luca Toni zdobêdzie gola. W koñcu musi siê obudziæ. Wydaje mi siê, ¿e ju¿ w meczu z Francuzami gra³ o niebo lepiej ni¿ w poprzednich spotkaniach oraz, ¿e w æwieræfinale w koñcu uda mu siê postawiæ kropkê nad i.
Tak jak powiedzia³em nie zagra³bym na Hiszpaniê na pewno, z tego wzglêdu, ¿e nie widzia³em ¿adnego ich meczu z bardziej wymagaj±cym przeciwnikiem. Tak jak napisa³em z Rosj± wg mnie du¿o szczê¶cia, ¿e osi±gnêli taki wyniki. Za to ju¿ ze s³abo prezentuj±c± siê Szwecj± mieli spore problemy.
Mo¿e dobrym rozwi±zaniem byæ równie¿ under 1.5 lub 2.5 w tym spotkaniu, bo my¶lê, ¿e 1 bramka zadecyduje o awansie.
Posted by: kamasutra

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 21/06/2008 21:15

Jesli ktos mysli ze Hiszpania jest faworytem ze wzgledu na dotychczasowa gre,to smiem twierdzic ze jest w bledzie.Nie od dzis wiadomo ze gra sie tak jak przeciwnik pozwala,a ja mysle ze Wlosi nie pozwola na duzo.Wlosi to faktycznie turniejowa druzyna,druga taka druzyna w swiecie sa Niemcy ktorzy niby nic nie graja a wygrywaja w najw. momentach.
Dla mnie awans Wlochow.....
Posted by: sebkos

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 21/06/2008 21:22

A dla mnie brak Pirlo bêdzie bardzo widoczny, ju¿ brak Canavaro by³.
Dawno nie widzia³em tak dobrej wspó³pracy napadziorów jak Torres - Villa. Za zas³ugi w pi³ce siê niby nic nie nale¿y ale w³a¶nie Hiszpanom nale¿y siê tytu³ i tego im ¿yczê.
Posted by: Amkwish

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 21/06/2008 21:46

Originally Posted By: sebkos
A dla mnie brak Pirlo bêdzie bardzo widoczny, ju¿ brak Canavaro by³.
Dawno nie widzia³em tak dobrej wspó³pracy napadziorów jak Torres - Villa. Za zas³ugi w pi³ce siê niby nic nie nale¿y ale w³a¶nie Hiszpanom nale¿y siê tytu³ i tego im ¿yczê.


Ojala !!! \:\)

Zwracam uwagê ,ze napadziory sa nikim bez Xaviego, On decyduje o grze Seleccion Espanola.
Brak Pirlo jest ogromn± strata dla W³ochów i olbrzymia szans± dla Hernandeza ,by zdominowaæ grê w jutrzejszym meczu.
Xavi wykorzysta te szanse i Hiszpania wejdzie do pó³fina³u, a potem....pieknie przegra z Holandi± \:D
Posted by: VanTheMan

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 22/06/2008 06:44

Jak szukaæ kursów na awans to tylko W³ochy. Umiejêtno¶æ gry w tym etapie rozgrywek, fart... je¶li byli pokonywani to raczej po dogrywkach lub po innych karnych. Ciê¿ko bêdzie ich pokonaæ i taki Villa ³atwego ¿ycia ju¿ nie bêdzie mia³ i brameczek nie nastuka bo nie bêd± go pilnowaæ ko³ki tylko dajmy na to Panucci. Kurs 2.05 na Mistrzów ¦wiata? Biorê. Farcie - trwaj... Turcy przeszli to i W³ochy przejd± a z Hiszpanami skoñczy siê jak zwykle.
Posted by: Nemo74

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 22/06/2008 07:46

A dzisiaj spróbujemy tak:

Data: 22.06.2008 20:45
Stadion: Ernst-Happel-Stadion - Wiedeñ

Sêdzia g³ówny: Herbert Fandel (Niemcy)
Asystenci: Kadach (Niemcy), Wezel (Niemcy)
Sêdzia techniczny: Frank de Bleeckere (Belgia)

Przewidywane sk³ady:

Hiszpania: Casillas - Sergio Ramos, Puyol, Marchena, Capdevila - Marcos Senna - Iniesta, Xavi, Silva - Villa, Fernando Torres
Trener: Aragones

W³ochy: Buffon - Zambrotta, Panucci, Chiellini, Grosso - de Rossi - Aquilani, Ambrosini - Camoranesi - Toni, Cassano
Trener: Donadoni

#11
Hiszpania – W³ochy 1
Kurs: 2,55
Stawka: 5/10
Bukmacher: https://www.expekt.com

#12
Hiszpania – W³ochy over 2,5
Kurs: 2,40
Stawka: 5/10
Bukmacher: https://www.expekt.com

#13
Zakwalifikuje siê do nastêpnej rundy?
Hiszpania
Kurs: 1,72
Stawka: 5/10
Bukmacher: https://www.expekt.com



Historia spotkañ:
2000.03.29 Hiszpania – W³ochy 2:0 (towarzyski)
2004.04.28 W³ochy – Hiszpania 1:1 (towarzyski)
2008.03.26 Hiszpania – W³ochy 1:0 (towarzyski)

Jak widaæ w spotkaniach obu dru¿yn nigdy nie pada³o du¿o bramek. Jednak to co pokazuje w tym turnieju Hiszpania, pozwala s±dziæ, ¿e jednak mimo wszystko minimum 3 bramki padn±. Ale czy Hiszpania ten mecz wygra? Za kartki nie zagraj± w dru¿ynie W³och Pirlo i Gattuso i my¶lê, ¿e tu bêdzie klucz do sukcesu Hiszpanii. W³ochy to dru¿yna typowo turniejowa i z meczu na mecz gra coraz lepiej. Ciê¿ko wytypowaæ zwyciêzcê tego meczu. Oba zespo³y ¶wietne, wspaniali trenerzy. Uwa¿am, ¿e mimo wszystko Hiszpania bêdzie wyj±tkiem i zakwalifikuje siê dalej w przeciwieñstwie do Portugalii, Chorwacji i Holandii. Wszystkie te trzy dru¿yny w ostatnich meczach grupowych gra³y rezerwowym sk³adem i odbi³o siê to niekorzystnie na wynikach kolejnych meczy. Wszystkie te trzy dru¿yny po¿egna³y siê z turniejem. Ja typujê over 2,5 w ca³ym meczu, wygran± Hiszpanii i awans Hiszpanii. A jak bêdzie zobaczymy.
Powodzenia.
Hiszpania w pó³finale i powtórka meczu grupowego Hiszpania – Rosja.
Posted by: Szewa

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 22/06/2008 07:53

Ja mam zagrane takie picki na zwyciêzcê EURO:

Hiszpania
W³ochy
Rosja

Si³± rzeczy odpuszczam jutro dodatkowe granie. S±dzê jednak, ¿e os³abienia W³ochów w ¶rodku pola mog± mieæ decyduj±ce znaczenie. Przede wszystkim brak Pirlo. Jest to re¿yser gry Makaronów i trudno bêdzie go zast±piæ. Tutaj pojawia siê szansa dla Hiszpanów. Ale patrz±c z drugiej strony, tegoroczne Euro to pogrom faworytów w fazie pucharowej. I wcale nie zdziwiê siê, je¿eli podopieczni Aragonesa nie podo³aj± przeciwnikom z Italii.

We³ug mnie typowy NO BET ze wskazaniem na W³ochów i under \:\)
Posted by: Salvador Dali

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 22/06/2008 08:30

Czego nas nauczyly dotychczasowe 3 cwiercfinaly? NIemcy z Portugalia pokazali ze maja po prostu jaja, a Portugalczykom ich brakowalo. Turcy w meczu ze Szwajcaria, Czechami i Chorwatami pokazali, ze maja nawet arbuzy zamiast jaj. Ruscy tez dzis moim zdaniem wygrali, bo mieli jaja, ktorych Holandia nie miala. Wiec ja jutro stawiam na druzyne z wielkimi cohones jaka napewno sa wlosi, a hiszpanie pewnie po raz kolejny pokaza czego im brakuje. JAJ!

awans wlochow po kursie 2,-. bez znaczenia czy gra pirlo i rino. Jest Aquilani i Ambrosini do tego bedzie Da rossi i Xavi sobie nie pogra. Jak dla mnie Hiszpania zagra dzis to samo co holendrzy. Bezsensowne pchanie sie srodkiem bez wiekszego efektu.
Posted by: Salvador Dali

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 22/06/2008 08:32

*...bez naczenia ze nie gra pirlo i rino...
Posted by: Biszop

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 22/06/2008 08:37

Undera to ja tu nijak nie widze,
dzisiaj nie wszedl dlatego ze Rosjanie szybciej strzelaja niz mysla bez urazy dla nich sa tak napaleni na gre ze gdyby troche przystopowali to Holendrow pykneliby dzis bez dogrywki, do tego HOL zagrali bojazliwie, dali sobie narzucic styl ktory sami lubia narzucac i dali sie pokonac wlasna bronia.

Hiszpanie maja Torresa i Ville, dwoch geniuszy ktorzy graja ze soba na czuja, obrona Wlochow to nie mur chinski, spokojnie do ogrania,
jesli nie spietraja przed meczem (w co watpie bo obaj graja w klasowych klubach) to o bramki Hiszpanow jestem spokojny,
co Wlochow nie moge sie "dostroic", Toni musi niby cos ustrzeli, 2 bramki nie zaliczone w tym jedna na 100% prawidlowa, w samym meczu z Rununami mial tyle okazji, wyrastal obroncom jak chwast w najmniej spodziewanym miejscu, zreszta u Wlochow tylko Buffon by mnie zdziwil strzelajac bramke, reszta?? kazdy moze.
Obrona Hiszpanow i "Puziol", cala hitoria, ze ESP bez niego jak bez polowy obrony to pusty smiech, ze umie sie ustawic, ze mach czupryna?? dla mnie nic nie wnosi, moze charyzma, krzyknie cos czasem, nic wiecej, duzo halasu o nic plus burza lokow.

Martwi brak Pirlo i owszem, nie da sie go zastapic ale moze sie to okazac jako zly omen dla Hiszpanow, tak naprawde nikt nie wie co bedzie w srodku,
wloskie media spekuluja ze byc moze zobaczymy w srodku De Rossi, Ambrosini; Perrotta Cassano jako oszukany napastnik, teoretycznie prawie pewne ale czy Donadoni nie sciemnia tego nie wie nikt.
De Rossi moze i mlody ale on nie peka i potrafi widziec duzo i dokladnie rozdzielac pilki, najslabszym ogniwem z tej piatki jest klubowy kolega Perrotta ale i on w waznych meczach potrafil grac dobrze i strzelac bramki.

Srodek na korzysc Hiszpanow, Senna, Xavi, Iniesta czy Silva, te postaci odegraly wazna role w poprzednich meczach,

Bramkarze, klasa swiatowa, bez dwoch zdan.

Co zagraja Wlosi ciezko odgadnac, ja stawiam ze pierwsze 10-15 minut beda wyczekiwac baczac czy aby Hiszpanie nie chca ich rozerwac na strzepy, jak przetrwaja ten okres to rywale nawet sie nie zorietuja jak z ukrycia zaatakuja Wlosi.

Faza pucharowa dla ESP jest zawsze duzym zawodem, byc moze strach przed porazka ich paralizuje, w tym turnieju do mnie to nie przemawia, takie nazwiska jak Torres czy Villa naprawde nie sa ulomkami, grali wazne mecze, nie raz i nie dwa i nie widac po nich odrobiny strachu czy obawy, poprostu wychodza i graja.

Wlosi jak to Wlosi, wyjda jak po swoje, niewzruszeni, czy sie uda naprawde nie podejmuje sie typowac na ta chwile, Hiszpania jesli "zaskoczy" i nie spali sie w szatni bedzie bardzo trudnym rywalem.


Wlosi musza, Hiszpanie powinni, nie pokonali Wlochow od bezmala 90 lat w zadnym waznym meczu, ktos wyzej podawal wyniki spotkan...towarzyskich, sugerowac sie meczami tow. w kontekscie Wlochow to spory blad w sztuce.

Gdybym musial zagrac, zagralbym Wlochow, skoro nie musze zagram over 1,5 bramki w 1 polowie kurs 4, jak Hiszpanie nie spekaja i zagraja swoje to uwazam ze bardzo pewny typ bo Wlosi sie dopasowuja do rywala.

Jutro bedzie trzeba uwaznie poczytac przedmeczowe doniesienia, z Wlochami jak z pogoda w Tatrach lepiej uwazac ;\) , moze jeszcze cos dogram.
Posted by: Szewa

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 22/06/2008 08:43

A w decyduj±cym momencie, jak zwykle, najwa¿niejsze bêd± cojones. Hiszpanie ich nie maj±
Posted by: Zabielany

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 22/06/2008 08:59

3 dogi awansowa³y.. jutro pora na faworyta w postacie Hiszpanii.

Moim zdaniem W³osi maj± po swojej stronie tylko 2 argumenty: Buffona i to, ¿e s± W³ochami.

Zawsze mi ró¿noracy trenerze powtarzali jakie s± 2 najwa¿niejsze rzeczy w sporcie. G³owa i serce. W³osi zagraj± jutro bez g³owy(Pirlo) i bez serca(Gattuso). Z wy¿ej wymienion± dwójk± nie ruszalbym tego spotkania, b±d¼ gra³ Italie. W tym wypadku awansu Italii na pewno nie zagram.

Holandie od Hiszpanii odroznia to, ze Holendrzy to pizdeczki. Pisalem juz przed turniejem, ze ten zespol nie ma charyzmatycznych postaci. W najtrudniejszych momentach kazdy unika wziecia presji na swoje barki. Dzisiaj Sneijder probowal, ale to bylo jak walenie g³ow± w radziecki mur.

Hiszpania w moim mniemaniu takie postacie ma. Xavi, Torres czy Initesa rzadko kiedy zawodz± w wielkich spotkaniach w klubach..pora aby prze³o¿y³o sie to na reprezentacje.

Najpewniejszym typem na to spotkanie wydaje mi sie przewaga Hiszpanów w posiadaniu pilki. obecnie widzialem tylko @1.5 w profie, jednak jutro powinno sie znale¼æ co¶ atrakcyjniejszego.

W³osi nawet w spotkaniu z Francj±, gdzie dominowali mieli poni¿ej 50%.

Hiszpanie ze Szwecj± 60%, z Grekami 50 kilka. Z ruskimi ledwie 46%... ale jak sie szybko prowadzi 2-0... to naturalnym jest, ze oddaje sie pole gry przeciwnikowi.

Jutro nie przewiduje, zeby ktoras ze stron strzelila szybko gola. Hiszpanie beda bezproduktywnie(a moze produktywnie) wymianiac dziesiatki podan, a Wlosi spokojnie czekac na swoj± szanse w kontrze po dlugim podaniu do Toniego. Im dluzej wynik bedzie 0-0...tym dluzej powinna utrzymwac sie spora przewaga w posiadaniu pilki po stronie Hiszpanów.

Co sie stanie jesli Italia strzeli gola ? Wtedy Hiszpania jeszcze bardziej powinna przycisn±æ. Jedyne zagro¿enie to, ¿e Hiszpania szybko obejmie prowadzenie i odda gre przeciwnikowi, sama nastawiajac sie na kontre..ale taka wizja wydaje mi sie malo realna.

Drugi typ, ktory mi sie podoba to W³ochy nie strzel± @2.77.
Poza spotkaniem z Rumunia.. Italia okazji do strzelania bramek mia³a umiarkowanie. Jutro w grze kombinacyjnej chociazby z powodu braku Pirlo to ja ich nie widze. Otwierajacych podan bedzie znacznie mniej. Jedyna szanse to stale fragmenty gry. Spodziewam sie jutro po stronie Italii takiego prawdziwego rzemios³a i powrót do imitacjynego cattenacio ? Bo bez Cannavaro, Gattuso, Pirlo.. inaczej tego okresliæ nie bedzie mozna.

Hiszpania w pó³finale.
Posted by: juancarlos

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 22/06/2008 16:58

To Euro co raz bardziej sie rozkreca. Faworyci odpadaja, ale przynajmniej dogi, ktore ich ogrywaja robia to w fajnych i niesamowitych okolicznosciach, a nie jak 4 lata temu robili to nudni Grecy. Jezeli 29.06. puchar wzniesie Turcja lub Rosja bedzie to nie mniejszy szok niz 4 lata temu, ale zdecydowanie bardziej pozytywny. Bo te druzyny pokazaly, ze grac potrafia do ostatnich sekund, i robia to przyjemnie dla oka, dostarczajac tego, co w futbolu najwazniejsze - emocji.

Dzisiaj gotow bylbym zagrac awans Italii, ale absencje mnie odstraszaja. Od poczatku turnieju w defensywie wloskiej widoczny jest brak Cannavaro. Teraz gdy dojdzie do tego braku walczaka Gattuso i przede wszystkim brak Pirlo to moze byc juz niewesolo dla wloskiej druzyny.
Hiszpanie grali dobrze w grupie. Ale ze nie ma to zadnego znaczenia przekonalismy sie wczoraj 3 raz z rzedu. Nie ma co w ogole na to patrzec. A Wlosi to zespol podobny do Niemiec, rozkrecajacy sie z kazdym kolejnym spotkaniem. Szkoda dzisiejszych absencji, bo na prawde mogliby byc fajnym typem. A tak odstraszy to pewnie niejednego, w tym mnie. Braki w ich skladzie, nie przekonuja mnie tez jednak by zagrac na awans ich rywali. Zespol z Polwyspu Iberyjskiego moze grac pieknie, ale przegra jak zawsze. To chyba smutna prawda, z ktora godza sie juz Hiszpanie przed kazda wieksza impreza, czekajac ewentualnie na mile zaskoczenie i nieakutualnosc tego powiedzenia. Sa najdrozszym zespolem na Euro, ale znaczenia to nie ma zadnego, bo ile to razy wyzej wyceniani sa ostatnio pilkarze chorwaccy od tureckich. A cojones zabraklo tym pierwszym, w momencie w ktorym pokazac sie powinni.

Mecz ten, przeciwnie do wiekszosci innych, obejrze w domu, bedzie wiec okazja pogrania na live. Jezeli dojdzie do dogrywki, zaryzykuje z pewnoscia awans Wlochow, bardziej doswiadczonych, majacych w bramce Buffona, przy ewentualnych '11'. A i Wlosi sa dla mnie zespolem, ktore potrzebne teraz cojones maja, czego z taka pewnoscia i Hiszpanach nie powiem.
Posted by: Mindman

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 22/06/2008 18:02


http://sport.onet.pl/0,1264200,1774176,wiadomosc.html

Po ostatnich wynikach, ja ju¿ Euro tylko ogl±dam (wcze¶niej zagra³em jeszcze Szwabów) \:\)

Wczoraj mia³em win Rosji i over \:D Jak tu siê nie wkurzyæ? \:\)

Co do tego meczu: ogólnie widzê tu under. Bez analizy, tak po prostu
Posted by: Piotru¶ Pan

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 22/06/2008 18:11

W taj parze nie ma zdecydowanego faworyta nie sa nim Hiszpanie pomimo, ¿e wygrali wszystkie spotkania w grupie w ³adnym stylu i nie podzielam zdania ¿e mêczyli siê ze Szwedami mieli sporo sytuacji jednak obrona Trzech Koron dobrze sie spisywa³a poza tym Hiszpanie powinni wykonywaæ rzut karny w 45 min tamtego spotkania tyle ¿e sêdzia pozosta³ niewzruszony na staranowanie w polu karnym ich zawodnika bukmacherzy ustawili kursy pod Hiszpanów ze wzglêdu na spore os³abienia W³och jak ju¿ wy¿ej wspomniano nie zagraj± Pirlo, Gattuso mo¿e jeszcze kto¶ ze sk³adu wypadnie my¶le ¿e z tego powodu W³ochy faworytem byæ nie moga.
W³ochy to druzyna turniejowa jak wyjd± z grupy to bardzo trudno ich zatrzymaæ zreszt± sprzyja³o im w tej imprezie szczescie wykorzystali karny grali z przewag± zawodnika z Francja przez godzine je¶li sie nie mylê.
Osobi¶cie kibicuje Hiszpanii i dobrze by by³o jakby W³ochy pojecha³y dzis do domu ze wzglêdu na ich zachowawcz± i kunktatorsk± gre i wybitne warianty defensywne z obron± do przesady by bramki nie straciæ w taktyce.
Moim zdaniem W³ochy denerwuj± mnie jeszcze bardziej t± swoj± zachowawcz± gr± niz Niemcy pora by ostatni zespó³ z tak± postaw± jak Grecja pojechal do domu czy tak sie stanie trudno przewidzieæ pewnie znowu sie W³ochom upiecze i fuksem awansuj±.
Zdecydowanie ¿yczy³bym sobie by Rosja zagra³a ponownie z Hiszpani± obie dru¿yny graj± ³adn± ofensywna pi³kê jest szansa na ciekawy mecz, je¶li awansuj± W³ochy to sobie catenachio obejrzymy i grê na 1:0
Dzi¶ mo¿e przychyli³bym sie do zwyciêstwa Hiszpanii, moze byæ takze kolejna dogrywka chocia¿ lepiej by jej nie by³o tylko np zwyciêstwo w regulaminowym czasie Hiszpanii, bo w dogrywce róznie moze byæ, je¶li bed± karne to awansuj± Makarony ciezko Bufonowi karne sie strzela.
Mój typ Hiszpania - W³ochy 1 2,45 w koñcu ostatni faworyt bukmacherów mo¿e potwierdzi ich prognozy gdy¿ w pozosta³ych 3 cwiercfina³ach Portugalia, Holandia i CHorwacja nie sprosta³y swoim rywalom.
Drugi wariant to Hiszpania - Wlochy X 3.10 i dogrywka oby sie nie sprawdzi³,bo im d³u¿ej mecz bedzie trwa³ tym szanse Wloch bêd± wzrastaæ przynajmniej tak mi sie wydaje.
Posted by: kfjatek

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 22/06/2008 18:20

A ja kibicujê W³ochom i co??
Posted by: ELDORADO

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 22/06/2008 18:43

W³osi bez Barzagli Cannavaro Pirlo oraz Gatuso , Hiszpania w najsilniejszym sk³adzie z porywaj±c± jak do tej pory gr± na Euro , za W³ochami przemawia w zasadzie tylko historia , Hiszpanie z regu³y zawodza na wielkich imrezach W³osi wprost przeciwnie , ale to za ma³o ¿eby na nich postawic

awans Hiszpanii
Posted by: Hakan

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 22/06/2008 19:25

* W³ochy awans 2.08

* W³ochy - wygra obie po³owy
11.00

Mo¿e i W³osi do tej pory nie pokazali nic nadzwyczajnego, ale czy Niemcy w grupie co¶ takiego zaprezentowa³y?(W grupie o wieleee ³atwiejszej od w³oskiej). Czy Hiszpania w s³abszej grupie od "grupy ¶mierci" wypad³a tak fantastycznie ( niech podstaw± do oceny nie bêdzie jedynie spotkanie z Rosj± a przekrój wszystkich meczy)? Za W³oskimi pi³karzami przemawia psychika dziêki której W³osi zdo³ali wyj¶æ z grupy, dziêki której osi±gali poprzednie sukcesy. Brak dobrej psychy powoduje ¿e nawet bêd±cy w super formie, maj±cy niesamowite umiejêtno¶ci pi³karze graj± poni¿ej swoich mo¿liwo¶ci ( ¯elik, Holandia). Hiszpania tak¿e zalicza siê do tej grupy, a t± tezê potwierdzaj± ich wystêpy na poprzednich imprezach. Fakt W³osi zagraj± bez Pirlo i Gattuso ale s± De Rossi, Aquilani, Perrotta czyli wielka trójca Romy która ma za sob± bardzo dobry sezon i która jest w stanie "poci±gn±æ grê". Dobrze dysponowany jest Cassano, pora by przebudzi³ siê Toni, wiecznie m³ody Del Piero czy czarny koñ Di Natale. Po przeczytaniu artyku³u podanego przez Mindmana pierwsze co nasunê³o mi siê na my¶l to sytuacja w obozie Francji. Tak¿e by³a ona daleka od idea³u i my¶lê ¿e przyczni³a siê do tego ¿e Trójkolorowi tak szybko po¿egnali siê z turniejem ( s³aba forma tak¿e odegra³a swoj± rolê). My¶lê ¿e atmosfera panuj±ca w szeregach Hiszpani tak¿e odci¶nie swoje piêtno w tym meczu , brak jaj hiszpañskich graczy (by Dali), rozkrêcaj±cy siê z meczu na mecz W³osi = W³ochy w pó³finale.
Posted by: Amkwish

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 22/06/2008 19:25

Originally Posted By: ELDORADO
W³osi bez Barzagli Cannavaro Pirlo oraz Gatuso , Hiszpania w najsilniejszym sk³adzie z porywaj±c± jak do tej pory gr± na Euro , za W³ochami przemawia w zasadzie tylko historia , Hiszpanie z regu³y zawodza na wielkich imrezach W³osi wprost przeciwnie , ale to za ma³o ¿eby na nich postawic

awans Hiszpanii


Raczej tak i bez potrzeby rozgrywania dogrywki.

Ja podtrzymuje swoj typ na over 4,5 zoltych kartek.

Hiszpanie klepia, klepia ,az do znudzenia.
Taka "krotka" gra wymusza interwecje defensywy przeciwnika na pograniczu faulu.
Co prawda sedziowie sa na tej imprezie nad wyraz tolerancyjni, ale atak na nogi od tylu...nie ma przepros.
Tak zwrotni i szybcy zawodnicy jak Xavi, Iniesta czy obaj napastnicy sa nie do powstrzymania przy uzyciu li tylko srodkow fair play.
3 kartki dla Wlochow to minimum.
Z kolei w Seleccion Espanola tez nie brakuje goracych glow.
Marchena wydaje sie pewnym kandydatem na "zoltko" ,podobnie Ramos i...Iniesta, ktorego bardzo slaba strona jest gra w destrukcji i czesto pomaga sobie faulem w odbiorze pilki.
Nie wiadomo jeszcze czy zagra Puyol (jest anansowany, ale TV3 podalo ,ze nie ma tu pewnosci).
Zreszta czy to Carles czy drewniany Albiol w pojedynkach z Tonim nie wyjda na czysto ,moim zdaniem.
Poza tym El Nino tez nie zawsze potrafi utrzymac nerwy na wodzy, szczegolnie wtedy, gdy zdarzaja mu sie straty i przegrane pojedynki z obroncami.
Reasumujac 5-6 zoltych kartek winno byc pokazanych w tym spotkaniu.

Teraz na chwile wroce do Toniego.
To jest napastnik ,ktory zmarnowal do tej pory bodajze najwiecej "setek" na tych mistrzostwach.
Dla mnie od zawsze zalatywal "rasiatyzmem" ,ale suma sumarum to nie jest ogorek i nie bardzo chce mi sie wierzyc ,zeby zakonczyl te mistrzostwa bez zdobytej bramki.

Czy Toni strzeli ?
Czy Buffon prawie wszystko wybroni ?
Od tego zalezy typ na U/O ,jak dla mnie no bet ,bo w tym meczu trudno cokolwiek z takich opcji postawic.

Ktos pisal ,ze Wlosi maja jaja, a Hiszpanie nie.
Tega bzdura ,ale nie bede polemizowal.
Napisze tylko ,ze dla wzmocnienia cojones widzialbym dzis w skladzie De La Reda ,zamiast Iniesty.

Jest prawie pewne ,ze bedzie to mecz walki, tym bardziej ,ze tu ,w Hiszpanii bardzo duzo mowi sie w ostatnich dniach o meczu sprzed 14 lat , na MS w USA.
Wtedy Hiszpanie przegrali, ale w ostatnich minutach sedzia nie zauwazyl ,ze Tasotti zlamal nos Louisowi Enrique na polu karnym.
Ten fakt jest bardzo czesto teraz przywolywany przez media z komentarzem ,ze powtorki nie bedzie , Hiszpanie beda walczyc do konca.

Analiza wystepow Portugalii, Chorwacji czy Holandii nawet takiemu glabowi jak Aragones powinna dac do myslenia i nie spodziewam sie jakiegos naglego zalamania dyspozycji zawodnikow hiszpanskich.
Na drugiej lawce nie zasiada zreszta jakis wybitny trener ,wiec a la banquillo jest na remis.

Bramkarze : Buffon vs. Iker
Leciutka przewaga Wlocha, tak dam tu na upartego, bo Casillas to scisla swiatowa czolowka.

Obrona : w obu druzynach chyba najslabsze formacje, przy czym wloska wydaje mi sie ,mimo wszystko, odrobine lepsza, bardziej kolektywna i lepiej wspomagana przez pomocnikow.

Pomoc : pod nieobecnosc Pirlo i Gattuso ewidentna przewaga Hiszpanow ,majacych w odwodzie jeszcze Cesca ,Cazorle i de la Reda.

Atak : najlepszy duet napastnikow na tej imprezie to Villa i Torres - bezdyskusyjna przewaga ekipy hiszpanskiej.

Oczywiscie nazwiska nie graja, decyduje kolektyw ,dyspozycja dnia ,doza szczescia i pare innych drobiazgow.
Jednak jak sie jakis mecz stara analizowac to trzeba opierac sie na jakichs konkretach ,te zas przemawiaja za Hiszpania.

I na zakonczenie.
Hiszpanie to specjalisci od ladnej gry w grupie i odpadaniu w fazie pucharowej ?
Hmm...no dobrze ,niech bedzie ,tylko ile razy jeszcze mozna powtarzac te same bledy ?

Hiszpania w polfinale ?
Tak.

¡ PODEMOS ! \:\)
Posted by: Amkwish

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 22/06/2008 19:29

Originally Posted By: Hakan
My¶lê ¿e atmosfera panuj±ca w szeregach Hiszpani tak¿e odci¶nie swoje piêtno w tym meczu , brak jaj hiszpañskich graczy (by Dali),


Moze te jakze odkrywcze tezy poparlbys jakimis argumentami ?

Jaka jest atmosfera w Seleccion Espanola ?
Moze o czyms nie wiem...
Posted by: False

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 22/06/2008 19:36

O konflikcie w Hiszpanii
http://sport.onet.pl/0,1264200,1774176,wiadomosc.html
Posted by: chris

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 22/06/2008 19:38

Caly czas sie zastanawiam nad typem, ze Toni zdobêdzie gola. hmm?

A co do meczu to nie zmienie zdania. Gra sie tak jak pozwala przeciwnik. Hiszpania wygrala wszystkie mecze w grupie, ale i tak nie przekonali mnie co do swojej formy. Dzis sadze, ze bedzie podobnie jak w meczu wczorajszym. Daje wieksze szanse Wlochom, dlatego gram ich awans. Nie wydaje mi sie, zeby Hiszpania zdominowala Italie. Wg mnie juz Szwecja pokazala, ze nie taki diabel straszny jak go maluja.
Zreszta wszystko okaze sie dzis wieczorem, ja mam nadzieje ze w polfinale zobaczymy Wlochow.

OT: Wie ktos jak expekt liczy ptk za kartki, bo nie ma nigdzie opisu.
Posted by: Amkwish

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 22/06/2008 19:50

Originally Posted By: False


Lo matko z curkom \:D

Wczoraj o tym mowiono na TV4 ,po meczu Holendrow.

Aragones to cwok ,nie przebiera w slowach ,opierdolil gwiazdorka i to wszystko.
Ramos potem przeprosil, ze zrobil z tego afere i oswiadczyl ,ze bardzo zalezy mu na grze w Seleccion i ze szanuje trenera.

Swoja droga niedawno polska prasa pisala o tym ,ze w Katalonii brakuje paliwa i podstawowych produktow zywnosciowych.
Byla to bzdura wyssana z palca ,podobnie jak i ta o "konflikcie" wewnatrz Selecion.
Posted by: Hakan

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 22/06/2008 19:56

Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Hakan
My¶lê ¿e atmosfera panuj±ca w szeregach Hiszpani tak¿e odci¶nie swoje piêtno w tym meczu , brak jaj hiszpañskich graczy (by Dali),


Moze te jakze odkrywcze tezy poparlbys jakimis argumentami ?

Jaka jest atmosfera w Seleccion Espanola ?
Moze o czyms nie wiem...



1) http://sport.onet.pl/0,1264200,1774176,wiadomosc.html

2) wielki potencja³ hiszpañskich graczy znany nie od dzi¶ VS ilo¶æ zdobytych przez nich trofeum - w deycduj±cych fazach turnieju kurcz± im siê jajka niczym po wej¶ciu do lodowatej wody
Posted by: connor

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 22/06/2008 19:59

Tez stawiam na Hiszpanow, jednak boje sie ze po meczu znowu wszxyscy napisza ze Hiszpania jak zawsze odpadla w decydujacym momencie.

Ten konflik... Tylko gdy przeczytalem od razu mi sie skojarzylo ze to taka zaslona dymna przed meczem.
Posted by: Amkwish

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 22/06/2008 20:42

Originally Posted By: Hakan
...wielki potencja³ hiszpañskich graczy znany nie od dzi¶ VS ilo¶æ zdobytych przez nich trofeum - w deycduj±cych fazach turnieju kurcz± im siê jajka niczym po wej¶ciu do lodowatej wody


Wlasnie z tym potencjalem to wielu grubo przesadza.

Bramkarz dobry ,obrona dosc marna ,pomoc niezla ,atak bardzo dobry.
Te oceny to oczywiscie na tle innych druzyn.

Minusem byl zawsze brak kolektywu, a to w decydujacych momentach bardzo wazny czynnik.
Taki obserwowalismy w meczach Turkow ,zauwazalny byl takze wczoraj u ruskich.

Druga rzecz to niekwestionowany lider, ktory bierze na siebie gre w trudnych chwilach.
Powiemy Xavi ?
Tak ,Xavi sie nadaje do tej roli ,ale nie jest przywodca ,bo ta role pelni Iker i to tylko z racji tego ,ze gada po kastylijsku.
Turasy maja Nihata ,Niemcy Ballacka i ma boisku to widac golym okiem ,a wsrod graczy Seleccion nie ma 100% zgody ,co do tego ,kto ma decydowac.
Xavi wydaje sie byc liderem ,ale on to udawadnia caly czas swoja gra ,mianowanym liderem nigdy w tej druzynie nie bedzie.

Jeszcze jedna sprawa.
Piszecie jakich to makarony maja zmiennikow.
Z calym szacunkiem ,ale lawka hiszpanska jest zdecydowanie mocniejsza ,oby tylko Aragones potrafil i ten atut wykorzystac.
Posted by: Baqu

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 22/06/2008 20:53

Kl±twa 22 czerwca

22 czerwca 1986: Hiszpania - Belgia, æwieræfina³ Mistrzostw ¦wiata. Mecz koñczy siê remisem 1-1, Hiszpanie przegrywaj± w karnych.

22 czerwca 1996: Hiszpania - Anglia, æwieræfina³ Mistrzostw Europy. Mecz koñczy siê remisem 0-0, Hiszpanie przegrywaj± w karnych.

22 czerwca 2002: Hiszpania - Korea, æwieræfina³ Mistrzostw ¦wiata. Mecz koñczy siê remisem 0-0, Hiszpanie przegrywaj± w karnych.

22 czerwca 2008: Hiszpania - W³ochy, æwieræfina³ Mistrzostw Europy. cdn.

PS. Druga strona medalu:

22 czerwca 1988: W³osi odpadaj± w pó³finale Mistrzostw Europy przegrywaj±c ze Zwi±zkiem Radzieckim 0-2.

22 czerwca 2004: W³ochy wygrywaj± w grupie z Bu³gari± 2-1 ale odpadaj± z Mistrzostw Europy bo Szwedzi po bramce w ostatniej minucie remisuj± z Dani± 2-2 (ju¿ przed meczem by³o wiadomo, ¿e taki wynik promuje obie dru¿yny).

Trzecia strona medalu:

Hiszpania nigdy nie wygra³a z W³ochami w turnieju mistrzowskim.

zaczerpniête z supergiganta
Posted by: dziura

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 22/06/2008 20:59

witam jak myslicie kto moze strzelic dzis dla w³ochów o ile wogóle ktos strzeli boo musze skontrowac kupon bo ma toniego i nie wiem za bardzo na kogo ??????
Posted by: Amkwish

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 22/06/2008 21:21

Originally Posted By: Baqu

Hiszpania nigdy nie wygra³a z W³ochami w turnieju mistrzowskim.


W zyciu "nigdy" nie trwa wiecznie, w sporcie tak samo ,najwyzszy czas przelamac zla passe.

PODEMOS \:\)
Posted by: seba30

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 22/06/2008 21:39

Originally Posted By: chris

OT: Wie ktos jak expekt liczy ptk za kartki, bo nie ma nigdzie opisu.


Punkty za kartki naliczane s± w nastêpuj±cy sposób: 10 punktów za ¿ó³t± kartkê i 25 za czerwon±. Maksymalna liczba punktów, jak± zawodnik mo¿e uzyskaæ za kartki to 35, bez wzglêdu na to czy zostanie on ukarany za kolejne przewinienie. Zak³ady dotycz± regulaminowego czasu gry. Kartki dla "nie bior±cych udzia³u" (np: menad¿erowie, rezerwowi nie odgrywaj±cy roli w spotkaniu) nie s± wliczane do zak³adu.
Posted by: chris

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 22/06/2008 21:47

Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Baqu

Hiszpania nigdy nie wygra³a z W³ochami w turnieju mistrzowskim.


W zyciu "nigdy" nie trwa wiecznie, w sporcie tak samo ,najwyzszy czas przelamac zla passe.

PODEMOS \:\)

my te¿ mieli¶my siê prze³amaæ i wygraæ z Niemcami.. \:\)

ponawiam pytanie, co sadziecie dzi¶ o Tonim?
I jak to jest z tymi kartkami w expekt?
Posted by: chris

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 22/06/2008 21:48

Edit: dziêki Seba nie zauwa¿y³em odp zanim wys³a³em.
Posted by: osin

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 22/06/2008 22:08

Originally Posted By: Baqu

Hiszpania nigdy nie wygra³a z W³ochami w turnieju mistrzowskim.



Poprawka, Hiszpanie wygrali z W³ochami na Igrzyskach w 1920 roku ;\)
Posted by: Ludwiczek

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 22/06/2008 23:12

Originally Posted By: osin

w 1920 roku ;\)


88 lat temu \:\)

Dzis osobiscie bym chcia³ obejrzec karne.

Mecz zbyt trudny do typowania
Posted by: gremlin

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 22/06/2008 23:30

Originally Posted By: ELDORADO
W³osi bez Barzagli Cannavaro Pirlo oraz Gatuso , Hiszpania w najsilniejszym sk³adzie z porywaj±c± jak do tej pory gr± na Euro , za W³ochami przemawia w zasadzie tylko historia , Hiszpanie z regu³y zawodza na wielkich imrezach W³osi wprost przeciwnie , ale to za ma³o ¿eby na nich postawic

awans Hiszpanii

porywajaco jak do wczoraj to grali holendrzy!ale moze byc ze i hiszpanie dzis skoncza (moze dziala klatwa tego 3-go meczu granego rezerwami?)
Posted by: VanTheMan

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 22/06/2008 23:48

No i Hiszpanie dali odpocz±æ swoim zawodnikom w ostatnim meczu grupowym... chyba wiadomo co mam na my¶li \:\)
Posted by: anfa_

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 23/06/2008 01:43

Originally Posted By: amkwish


Aragones to cwok ,nie przebiera w slowach ,opierdolil gwiazdorka i to wszystko.


Amkwish II ostrze¿enie \:D
Posted by: Amkwish

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 23/06/2008 02:11

Originally Posted By: Anfalast
Originally Posted By: amkwish


Aragones to cwok ,nie przebiera w slowach ,opierdolil gwiazdorka i to wszystko.


Amkwish II ostrze¿enie \:D


Cala nadzieja w tym ,ze jak Polska bedzie mistrzem Europy to zrobia amnestie

Tutaj jakby zwariowali w zwiazku z tym meczem, robia z tego mecz stulecia.
Brzydko mi to pachnie ,bo pamietam, co bylo z koszykarzami.

Tymczasem siatkarze, o ktorych nie mowiono ani slowa,zdobyli majstra, wygrywajac z Rosja 3:2 i to w Moskwie \:\)
Posted by: Zabielany

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 23/06/2008 02:32

Je¿eli Hiszpania dzisiaj nie wyleczy kompleksu Calcio, to nie zrobi tego nigdy, bo tak s³abych W³ochów na talerzu to chyba jeszcze nie mieli.

Ja wzi±³em posiadanie pi³ki Hiszpanów @1.65 i Italia nie strzeli @2.77.

Nikt chyba sobie nie wyobra¿a, ¿eby przy 0-0.. to W³osi mieli inicjatywe w stym spotkaniu. Brak Pirlo to spadek kreatywno¶ci ca³ego zespo³u o 50%. Watpie, zeby Cassano by³ w stanie go zast±piæ.
Posted by: g00niek

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 23/06/2008 02:45

Witajcie,

Tez wtrace jak wczoraj swoje trzy grosze do dyskusji i typow na ostatni cwiercfinal.. Na razie na tych mistrzostwach nieskromnie mowiac mam ogromne czucie.. Czesc opisywalem na forum w miare wolnego czasu..

Dzisiaj dla mnie Hiszpania @2,5

Bez pisania ze 3 niefaworytow odpadlo i niemozliwe zeby taka seria potrwala.. Patrzac z czysto sportowego punktu widzenia, Hiszpanie na te ME zmontowali naprawde fajna ekipe. Wlochy turniejowa druzyna, nie patrze na ich oslabienia, de Rossi, Ambrosini moga zagrac tak samo a moze nawet lepiej. Chcialbym aby wygrala pilka, nie chce finalu Wlochy - Niemcy bo bedzie nudno, a polfinal Sborna kontra Espana moze byc pieknym widowiskiem i oby ktos z tej dwojki zdobyl mistrzostwo Europy \:\)

Viva Espana!!!

Hiszpania @2,50 8/10 Pinnacle

Pozdrawiam
Dominik
Posted by: Baqu

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 23/06/2008 02:47

Originally Posted By: Zabielany
Brak Pirlo to spadek kreatywno¶ci ca³ego zespo³u o 50%.



z tym bym siê zgodzi³ gdyby Pirto by³ tak kreatywny jak za czasów dobrej formy, ale z tego co wcze¶niej widzialem, to nasz Rogeiro bi³ go creatywno¶ci± o g³owê \:\) poza tym z tego co widze, za Pirlo gra Camoranesi a nie Cassano a za Gennaro gra Ambrossini.

pozdr.
Posted by: Rudzik

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 23/06/2008 02:55

Chyba jednak nie.. oficjalne sk³ady:

W³ochy: Buffon - Zambrotta, Panucci, Chiellini, Grosso - Ambrosini, De Rossi, Aquilani, Perrotta - Cassano, Toni

Hiszpania: Casillas - S. Ramos, Marchena, Puyol, Capdevilla - Iniesta, Xavi, Senna, Silva - Torres, Villa
Posted by: Radek Stepanek

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 23/06/2008 03:04

kto daje zaklad na posiadanie pilki?
Posted by: Hakan

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 23/06/2008 03:12

Originally Posted By: VanTheMan
No i Hiszpanie dali odpocz±æ swoim zawodnikom w ostatnim meczu grupowym... chyba wiadomo co mam na my¶li \:\)


Holandia te¿ dokona³a roszad i da³o im to co¶ ? Pomarañczowi byli w najlepszej formie spo¶ród wszystkich dru¿yn podczas rozgrywek grupowych. Wszystkie atuty by³y po ich stronie a mimo to polegli. Holandia potwierdzi³a ¿e co¶ le¿y w ich psychice. Hiszpania podzieli ich los...
Posted by: jadanek

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 23/06/2008 03:23

Originally Posted By: Hakan
Originally Posted By: VanTheMan
No i Hiszpanie dali odpocz±æ swoim zawodnikom w ostatnim meczu grupowym... chyba wiadomo co mam na my¶li \:\)


Holandia te¿ dokona³a roszad i da³o im to co¶ ? Pomarañczowi byli w najlepszej formie spo¶ród wszystkich dru¿yn podczas rozgrywek grupowych. Wszystkie atuty by³y po ich stronie a mimo to polegli. Holandia potwierdzi³a ¿e co¶ le¿y w ich psychice. Hiszpania podzieli ich los...





jego ostatnie zdanie to chyba byla aluzja, ze Hiszpania tez dala odpoczac wiekszosci zawodnikow i dzis odpadnie, ale sie okaze nie dlugo ;\)
Posted by: Baqu

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 23/06/2008 03:28

Originally Posted By: Rudzik7
Chyba jednak nie.. oficjalne sk³ady:

W³ochy: Buffon - Zambrotta, Panucci, Chiellini, Grosso - Ambrosini, De Rossi, Aquilani, Perrotta - Cassano, Toni

Hiszpania: Casillas - S. Ramos, Marchena, Puyol, Capdevilla - Iniesta, Xavi, Senna, Silva - Torres, Villa


czyli tylko w polowie mialem racje, Aquilani gra za Pirlo
Posted by: Hakan

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 23/06/2008 03:37

Originally Posted By: termii
Originally Posted By: Hakan
Originally Posted By: VanTheMan
No i Hiszpanie dali odpocz±æ swoim zawodnikom w ostatnim meczu grupowym... chyba wiadomo co mam na my¶li \:\)


Holandia te¿ dokona³a roszad i da³o im to co¶ ? Pomarañczowi byli w najlepszej formie spo¶ród wszystkich dru¿yn podczas rozgrywek grupowych. Wszystkie atuty by³y po ich stronie a mimo to polegli. Holandia potwierdzi³a ¿e co¶ le¿y w ich psychice. Hiszpania podzieli ich los...





jego ostatnie zdanie to chyba byla aluzja, ze Hiszpania tez dala odpoczac wiekszosci zawodnikow i dzis odpadnie, ale sie okaze nie dlugo ;\)


Nie wiedzia³em w któr± stronê to zinterpertowaæ \:p czy ¿e bardziej wypoczêci czy ¿e bêd± mimo wszystko wydymani
Posted by: Biszop

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 23/06/2008 03:40

No i za ok dwie godziny z okladem przekonamy sie czy Hiszpanie maja jajka czy moze wieksze maja Wlosi,
ja dalej upieram sie przy swoim, czyli jesli Hiszpanie maja jajeczka to bramek dzis nie zabraknie bo Wlosi dostosuja sie do gry Hiszpanow nie inaczej:)
Kurs 4 za ponad 1,5 bramki w pierwszej polowie i reszte zostawiam na live, jak bedzie co:D

Iiiiittttaaaaaalllllliiiiiaaaaaaaaaaa
Posted by: Biszop

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 23/06/2008 03:41

aaaa
bylbym zapomnial,
oby wszyscy mieli po meczu i kontrach przynajmniej letki plus \:D
Posted by: Amkwish

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 23/06/2008 06:28

¡¡¡ PODEMOS !!!

Posted by: Salvador Dali

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 23/06/2008 06:37

BOG KOCHA FUTBOL
Posted by: rafal08

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 23/06/2008 06:37

Nudny mecz \:\(
Posted by: Piotru¶ Pan

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 23/06/2008 06:38

Vivat Espania zas³u¿one zwyciêstwo pi³karzy z P³w Iberyjskiwego W³ochy do domu ogólnie gówniany æwieæfina³ z tych wszystkich czterech, jedyny emocjonujacy moment to rzuty karne zakoñczone zwyciêstwem Hiszpanii. Nie by³o takiego spotkania w ktorym kibice obu dru¿yn gwizdali by na pi³karzy po 90 min.
Awans Hiszpanii elegancko wszed³ mój drugi wariant te¿ siê sprawdzi³, dobrze ¿e Makaroniarze ze swoim prymitywnym i nudnym futbolem odpadli i nie bed± mnie ju¿ meczyli swoj± gr±.
To by³ bardzo nudny mecz podyktowany taktyk± gry W³och to nawet w fazie grupowej mecz Austia-CHorwacja czy Austria -Polska by³y bardziej emocjonuj±ce.
Sorry ostatni dobry mecz w wykonaniu W³och który mi siê podoba³ to pó³fina³ MS w Niemczech z 2006 r mecz Niemcy - W³ochy
Cwiercfina³y wydaje mi sie bardziej przewidywalne niz niektóre mecze fazy grupowej w³asciwie Niemcy jako jedyni nie rozgrywali dogrywki bo pewnie ograli s³aba Portugalie w pozosta³ych remisy ka¿dy za minimum 3,00 z³ lub powy¿ej zagra³ mo¿e kto¶ takie trzy mecze jako kupon kumulowany kurs ok 32,65. zdecydowana wiêkszosæ gra³a mecze fazy pucharowej jako single po jednym meczu mi³ej zabawy i dobrej nocki wszystkim ¿yczê sympatykom W³och tak¿e to do pó³fina³ów
Posted by: Amkwish

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 23/06/2008 06:46

Originally Posted By: Salvador Dali
BOG KOCHA FUTBOL


Allah tez kibicuje

Wobec tego final

Hiszpania - Turcja
Posted by: Baqu

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 23/06/2008 06:59

Originally Posted By: amkwish


Wobec tego final

Hiszpania - Turcja


pozwolisz, ¿e zaytuje "z Ciebie"

Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Baqu

Hiszpania nigdy nie wygra³a z W³ochami w turnieju mistrzowskim.


W zyciu "nigdy" nie trwa wiecznie, w sporcie tak samo ,najwyzszy czas przelamac zla passe.

PODEMOS \:\)


fina³ zgermans - Росси́я !

pozdr,
Posted by: Amkwish

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 23/06/2008 07:12

Originally Posted By: Baqu


fina³ zgermans - Росси́я !

pozdr, [/quote]

Jakby sie ulozylo ,to kazdy zestaw finalistow gwarantuje ciekawy mecz.

Wielu pisalo tu o jajach Wlochow.
Patrzac na to ,co odpierdolil Di Natale, wydaje mi sie ,ze dzis to byly...wydmuszki

Co sie dzieje teraz to trudno opisac ,chyba wszystkie petardy ,szykowane na wtorkowa fieste, zostaly po meczu odpalone.
Przoduja w tej radosci oczywiscie madrilenios ,ale nie tylko.
Potrzebny byl taki sukces i to bardzo, teraz juz nikt i nic nie zatrzyma Seleccion w drodze do mistrzostwa.

¡ Podemos !
Posted by: lupus

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 23/06/2008 15:20

Wie ktos gdzie moge obejrzec karne np w internecie?
Posted by: yoyo

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 23/06/2008 15:43

Final

Niemcy - Hiszpania.

Zwyciezca Euro 2008: Hiszpania
Posted by: Matias88

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 23/06/2008 15:49

Originally Posted By: lupus
Wie ktos gdzie moge obejrzec karne np w internecie?

a s³ysza³e¶ o ipli? tam powinno byæ
Posted by: Matias88

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 23/06/2008 15:50

nawet jest wpisz w googlach zainstaluj szybka rejestracja i jest ;\)
Posted by: Baqu

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 23/06/2008 17:03

Originally Posted By: lupus
Wie ktos gdzie moge obejrzec karne np w internecie?


http://sport2net.blogspot.com/
Posted by: Mindman

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 23/06/2008 23:59

Originally Posted By: Mindman

Co do tego meczu: ogólnie widzê tu under. Bez analizy, tak po prostu


Chyba zacznê opieraæ siê na przeczuciach

Wychodz± lepiej ni¿ analizy \:\)

A tak serio: jeden z trzech meczy na Euro jak dotychczas, których z ró¿nych wzglêdów ;\) nie ogl±da³em.

Pó¼niej popatrzê dopiero na skróty, ale s±dz±c po wyniku i opisach prasowych to za wiele nie straci³em \:p
Posted by: lupus

Re: Æwieræfina³y: Hiszpania - W³ochy - 24/06/2008 00:02

Originally Posted By: Baqu
Originally Posted By: lupus
Wie ktos gdzie moge obejrzec karne np w internecie?


http://sport2net.blogspot.com/