Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie

Posted by: Marian

Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 22/11/2010 18:24

Tutaj piszemy, jeśli coś się nie zgadza lub jakieś inne pierdoły smile
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 22/11/2010 18:42

Manchild odezwij się do mnie na gg, bo cholera wczoraj robiłem formata i nie zapisałem sobie listy kontaktów i teraz nie mam jak Ci przesłać danych do przelewu smile
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 22/11/2010 20:10

aha oczywiście w temacie przelewu proszę podać nick z forum smile
Posted by: Big Ben

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 23/11/2010 02:00

czy w razie 'trafienia remisu' z handicapem np.

typ: LAC(+5)-NOH
wynik: 95:100

zakład jest anulowany i przysługuje nam typ zastępczy, czy jest zaliczany i dopisuje/odpisuje się "0" (zero)?
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 23/11/2010 06:40

a jak jest w buku? jak jest zwrot, to jestem za tym aby móc powtórzyć typ wink
Posted by: Big Ben

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 23/11/2010 07:08

Originally Posted By: Marian
a jak jest w buku?


zwrot

Originally Posted By: Marian
jak jest zwrot, to jestem za tym aby móc powtórzyć typ wink


ja również

jakie zdanie innych?

jeśli podobne, to odnotować ten punkt w regulaminie (podobnie w przypadkach 'remisów' under/over)
Posted by: Manchild

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 23/11/2010 07:45



Originally Posted By: Marian
jak jest zwrot, to jestem za tym aby móc powtórzyć typ wink


ja również

jakie zdanie innych?

jeśli podobne, to odnotować ten punkt w regulaminie (podobnie
[/quote]

Ja bym optował za tym by nie podawać typów zastępczych bo wprowadzi to troszkę zamieszania - takie jest moje zdanie, ale jeżeli demokratycznie bedzie większość za podaniem dodatkowego typku no to wiadomo...
Wg mnie niech wszyscy uczestnicy odpowiedzą:
tak - powtarzamy typ
nie - nie powtarzamy i zaliczamy jako zwrot.

Pzdr
Posted by: oki

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 23/11/2010 08:01

ja rowniez jestem za NIE podawanie typow zastepczych....jesli trafi sie remis to trudno
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 23/11/2010 16:26

OK to zgodnie z wolą tłumu (Oki,Manchild) nie podajemy typów zastępczych w przypadku gdy przy hc ogólny wynik będzie remisowy, lub przy np. over 200pkt (a wynik będzie 101:99), lub w pojedynku zawodników np. Lebron -2 - Gordon 1

wtedy traktujemy typ jako przegrany!!!

po śniadaniu dodam to do regulaminu wink
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 23/11/2010 16:30

i jeszcze pojawia się pytanie, czy podajemy takie typy jak Manchild


O.C Thunder vs M.Timberwolves [Wynik gości u/o 102]
typ: under 102
kurs: 1,95
Betsson


czyli na u/o dajen drużyny, niby w regulaminie nie ma wzmianki o tym, ale pisząc o/u miałem na myśli łączny wynik obu drużyn.

Tak więc proszę o zabranie głosu co najmniej 4-5 osób i wtedy podejmiemy szybką decyzję, żeby nie było później nieporozumień.
Posted by: juancarlos

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 23/11/2010 19:05

Originally Posted By: Marian
i jeszcze pojawia się pytanie, czy podajemy takie typy jak Manchild


O.C Thunder vs M.Timberwolves [Wynik gości u/o 102]
typ: under 102
kurs: 1,95
Betsson


czyli na u/o dajen drużyny, niby w regulaminie nie ma wzmianki o tym, ale pisząc o/u miałem na myśli łączny wynik obu drużyn.

Tak więc proszę o zabranie głosu co najmniej 4-5 osób i wtedy podejmiemy szybką decyzję, żeby nie było później nieporozumień.


dla mnie OK, zeby grac takie zaklady.

Ale co do wczesniejszej dyskusji, widze ze w regulaminie zostalo odnotowane, ze w rozpatrywanym przypadku, gdzie

NOH -5 @ LAC gramy 1
i pada wynik 105-100

to typ zostaje uznany za nietrafiony i mamy -100 smirk dziwne, bo w ZADNYM buku nie mialoby to miejsca! Bylby po prostu najprostszy na swiecie zwrot, czyli powinnismy otrzymywac 0.

Nie jestem natomiast za tym, by taki typ powtarzac - zagralem, padl remis, trudno, w normalnym graniu u buka tez tak bywa.


Pozdrawiam piwo
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 23/11/2010 19:09

w sumie masz rację smile zagalopowałem się laugh oczywiście Juan za taki typ będzie 0!!! zaraz poprawię w regulaminie wink mój błąd
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 23/11/2010 19:20

aha Panowie, teraz tak patrzę na ten regulamin i brakuje jednego ważnego zapisu, mianowicie chciałbym uniknąć problemu jaki miał miejsce w przeszłości w konkursie "The Ballers". Chodzi mi dokładnie o to, co w razie gdy uczestnik poda mniejszą liczbę typów niż wymagane 200. Decyzja należy do Was, a więc albo dyskwalifikujemy taką osobę, albo za każdy brakujący typ dajemy -100 (a więc traktujemy jako przegrany typ) lub ewentualnie troszkę większa kara, a więc -150 lub -200. Ja byłbym za tym trzecim rozwiązaniem. Co prawda aby przegapić te 200 typów w takim czasie, przy możliwości podawania 3 typów dziennie trzeba zapaść w jakiś sen zimowy laugh no ale załóżmy że pojawi się taka osoba, będzie miała 199 typów, więc szkoda ją totalnie usuwać z zabawy, dlatego moja propozycja to punkty minusowe (jednak ma ich być więcej niż jak za nietrafiony typ)

ale decyzja należy do Was, proszę o wypowiedzi do końca tygodnia.

Wtedy po przeczytaniu Waszych opinii, dodam stosowany punkt do regulaminu.
Posted by: GreyTiger

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 23/11/2010 19:23

no offence ale to głupota odejmować punkty za brak dokładnie 200 typów smile
skoro jest na tyle dobry żey wygrać z innymi podajac mniejsza ilość typów to tylko szacun cool
z jakiego powodu karać? wink
Posted by: juancarlos

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 23/11/2010 19:31

a ja bylbym za tym, by odejmowac punkty za brak okreslonej ilosci typow.

Tak jak w lidze nalezy rozegrac okreslona ilosc spotkan, tak tu jestem za tym, by nalezalo oddac okreslona ilosc typow.
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 23/11/2010 19:43

Grey to że będzie kara za to, to nie ulega najmniejszej wątpliwości, bo tak jak juan zauważył, w lidze rozgrywasz określoną liczbę meczy, nie grasz dostajesz walkower, a za 3 czy 4 walkowery drużyna zostaje zdegradowana ( tak jest przynajmniej w piłce) smile

Przypuśćmy że masz zajebistą serię 20-30 spotkać które trafiasz, masz wtedy taką przewagę, że nie musisz oddawać w ogóle typów, bo część trafia, ale później nie trafia, tak więc jest szansa że wygrasz turniej podając zdecydowanie mniejszą ilością typów niż jest to przewidziane, a my chcemy tego uniknąć, w końcu chcemy poznać najlepszego Typera po 200 podanych zdarzeniach smile

tak więc w grę wchodzi:

1) dyskwalifikacja
2) -100
3) i jakiś minus większy od błędnie podanego typu, a więc powiedzmy -150 lub -200

czekam na Wasze opinie
Posted by: oki

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 23/11/2010 19:52

wybieram opcje nr 2 wink
Posted by: hooltek

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 23/11/2010 19:57

Jesli chodzi o under over druzyny jestem za tym zeby mozna bylo podawac takie typy. Natomiast za brak 200 typow dla mnie najlepsza opcja to 2) -100 za kazdy brakujacy typ
Posted by: Skiper

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 23/11/2010 21:57

Popieram opcję nr 2 czyli -100 za każdy brakujący do 200.

I jeszcze jedna rzecz (zapomniałem wcześniej o tym napisać), można by dodać Pinnacle do listy buków? Pół świata jedzie na tych liniach co oni początkowo wystawią...
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 23/11/2010 23:42

Skiper zostańmy już przy tych trzech bukach, w każdym można grać i na drużyny i na zawodników. We wszystkich jest szeroka oferta, więc jest z czego wybrać smile


Jeśli chodzi o u/o na daną drużynę, to widzę że juan i hooltek są za, Manchild też (bo to grał) tak więc, zdarzenia takie będą rzecz jasna brane pod uwagę wink
Posted by: Manchild

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 24/11/2010 04:14

Originally Posted By: Marian
Grey to że będzie kara za to, to nie ulega najmniejszej wątpliwości, bo tak jak juan zauważył, w lidze rozgrywasz określoną liczbę meczy, nie grasz dostajesz walkower, a za 3 czy 4 walkowery drużyna zostaje zdegradowana ( tak jest przynajmniej w piłce) smile

Przypuśćmy że masz zajebistą serię 20-30 spotkać które trafiasz, masz wtedy taką przewagę, że nie musisz oddawać w ogóle typów, bo część trafia, ale później nie trafia, tak więc jest szansa że wygrasz turniej podając zdecydowanie mniejszą ilością typów niż jest to przewidziane, a my chcemy tego uniknąć, w końcu chcemy poznać najlepszego Typera po 200 podanych zdarzeniach smile

tak więc w grę wchodzi:

1) dyskwalifikacja
2) -100
3) i jakiś minus większy od błędnie podanego typu, a więc powiedzmy -150 lub -200

czekam na Wasze opinie



Witam.
200 typów w konkursie ??? mam następujacy pomysł - może wprowadzić jakieś widełki odnośnie tej liczby typów... [może np 190-210 ??? - odstępstwo od tej granicy wg mnie może być ukarane karą -100/typ]. Co Wy na takie rozwiązanie Panowie...

Odnośnie mojego typu na u/o drużyn - moja propozycja to zapis, który by mówił że możemy grać pełną ofertę podanych buków do konkursu...myślę że to dobre rozwiązanie, nie będziemy sie później zastananawiać nad każdym innym rodzajem zakładu...ale decyzja nalezy oczywiście do większości wink
Posted by: Big Ben

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 24/11/2010 18:30

Originally Posted By: bodescu_wampir
#2

Bobcats-NY Knicks
typ over 204.5
1.91
bet 365


gratuluję trafionego typu, jednak został podany 4 minuty po czasie:

"14. Wszystkie typy muszą zostać podane maks. na 15 min przed rozpoczęciem spotkania."


pozdrawiam,
Ben
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 25/11/2010 03:48

Manchild wydaje mi się że lepiej będzie jak zostaniemy przy tych 200 typach. Jest tyle dni w zapasie (przypominam że można podawać nawet 3 zdarzenia dziennie) że ciężko będzie nie wypełnić najważniejszego punktu w regulaminie wink


Benie chwili się Twoją czujność piwo

i zapisz się chłopie w końcu do tego konkursu, bo wiem że lubisz kosza, tak więc będziesz miał dobrą zabawę wink

ps. Panowie pierwszy ranking zrobię koło wtorku, ponieważ w piątek wyjeżdżam i będę miał mocno ograniczony dostęp do neta!
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 26/11/2010 01:10

Panowie ktoś wpłacił mi kasę, ale w tytule przelewu zapomniał napisać nicku z forum smile nie będę podawał tu danych osobowych, powiem tylko że ta osoba ma imię na literę K tongue tak więc proszę ją o napisanie na pv że to ona, no i dla mojej pewności jej imię i nazwisko wink
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 26/11/2010 22:31

Na przyszlosc troszke czytelniej bym prosil zeby byla data i dzien nasz administrator konkursu wtedy bedzie mial latwiec zeby policzyc mecze:)
Posted by: Manchild

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 27/11/2010 07:52

Mam pytanko odnośnie typu GreyTiger i kursu...

Heat - 76ers
typ: Andre Iguodala poniżej 24 (pkt + zbiórki)
kurs: 1,85???
Betsson


Teraz tj. piątek 23.40, widzę że jest @1.68 a nie @1.85, jak podałeś.
Nie wiem czy kursiwo zleciało czy nie zwróciłeś na nie uwagi.

Pzdr
Manchild
Posted by: GreyTiger

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 27/11/2010 07:57

Originally Posted By: Manchild
Mam pytanko odnośnie typu GreyTiger i kursu...

Heat - 76ers
typ: Andre Iguodala poniżej 24 (pkt + zbiórki)
kurs: 1,85???
Betsson


Teraz tj. piątek 23.40, widzę że jest @1.68 a nie @1.85, jak podałeś.
Nie wiem czy kursiwo zleciało czy nie zwróciłeś na nie uwagi.

Pzdr
Manchild


hehehe dobre laugh
sam sobie odpowiedz, jak myslisz? smile
trzeba bylo sprawdzac jak podalem a nie teraz..
to jest raczej oczywiste ze bylo 1,85 cool
Posted by: Manchild

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 27/11/2010 08:10

Originally Posted By: GreyTiger
Originally Posted By: Manchild
Mam pytanko odnośnie typu GreyTiger i kursu...

Heat - 76ers
typ: Andre Iguodala poniżej 24 (pkt + zbiórki)
kurs: 1,85???
Betsson


Teraz tj. piątek 23.40, widzę że jest @1.68 a nie @1.85, jak podałeś.
Nie wiem czy kursiwo zleciało czy nie zwróciłeś na nie uwagi.

Pzdr
Manchild


hehehe dobre laugh
sam sobie odpowiedz, jak myslisz? smile
trzeba bylo sprawdzac jak podalem a nie teraz..
to jest raczej oczywiste ze bylo 1,85 cool



No tak, faktycznie nie mam co robić tylko siedzieć przez 24/h i czekać aż ktoś poda typ żeby go sprawdzić... blush

Widzę,że zwykłe pytanie wzbudziło salwę śmiechu, nie wiem z czego ale trudno... cool

Nie wiem czy to jest takie oczywiste, po prostu bywa tak że czasem sie ktoś pomyli...
Posted by: GreyTiger

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 27/11/2010 08:14

Originally Posted By: Manchild
Originally Posted By: GreyTiger
Originally Posted By: Manchild
Mam pytanko odnośnie typu GreyTiger i kursu...

Heat - 76ers
typ: Andre Iguodala poniżej 24 (pkt + zbiórki)
kurs: 1,85???
Betsson


Teraz tj. piątek 23.40, widzę że jest @1.68 a nie @1.85, jak podałeś.
Nie wiem czy kursiwo zleciało czy nie zwróciłeś na nie uwagi.

Pzdr
Manchild


hehehe dobre laugh
sam sobie odpowiedz, jak myslisz? smile
trzeba bylo sprawdzac jak podalem a nie teraz..
to jest raczej oczywiste ze bylo 1,85 cool



No tak, faktycznie nie mam co robić tylko siedzieć przez 24/h i czekać aż ktoś poda typ żeby go sprawdzić... blush

Widzę,że zwykłe pytanie wzbudziło salwę śmiechu, nie wiem z czego ale trudno... cool

Nie wiem czy to jest takie oczywiste, po prostu bywa tak że czasem sie ktoś pomyli...








jak nie widziales kursu w momencie postawienia to chyba bez sensu zebys zabieral glos wink a widocznie nie masz co robic jak widac i sprawdzasz typy tongue szkoda tylko ze z opoznieniem tongue
ale no offence wyluzuj po prostu smile
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 29/11/2010 22:37

Oj w końcu we Wrocku smile pogoda masakra, oczywiście zaskoczyła drogowców wink teraz na A4 jak jechałem, dwa auta w rowie, dwa inne na polu (Ci mieli szczęście, bo nie uszkodzili dzięki temu maszyn)

za chwilę podam parę informacji parafialnych wink
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 29/11/2010 22:49

Jak widać do obecnej chwili wpłaciło 11 osób, hooltek zlecił przelew w sobotę, więc lada moment dojdzie, zostaną także dwaj pewniacy którzy za pewne dzisiaj wpłacą, lub za przesłaniem L4 prześlą w przeciągu 3 dni laugh mowa o Big Benie i Młodym, ale tak jak mówiłem, to są pefffki. Tak więc minimum będzie nas 14 osób. Poczekamy do piątku i wtedy zaczniemy się wspólnie zastanawiać nad podziałem nagród (myślę że TOP 3) jeśli chodzi o % podział to tak jak mówię, wstrzymamy się do momentu aż będzie znana liczba uczestników, a co za tym idzie, będziemy wiedzieć ile jest w puli wink
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 29/11/2010 22:57

aha ranking postaram się zrobić dzisiaj, ale nie obiecuje że dam radę bo po weekendzie i podróży jestem padnięty! w najgorszym wypadku będzie jutro. Niestety z tego co widzę nie obędzie się bez minusowych punktów, chodzi mi o ostatnią noc i typy bodescu frown w regulaminie jest, że można podać dwa typy z jednego meczu, wampir podał niestety 3 takie typy. Zgodnie z regulaminem dwa pierwsze typy będą brane pod uwagę na zasadzie "jeśli wszedł to ok", a trzeci będzie z urzędu potraktowany jako błędnie podany typ (punkt 8 regulaminu).

Bodescu mam nadzieję że zrozumiesz to wink ale nie ma co się załamywać, sezon długi, tak więc na pewno to odrobisz!
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 30/11/2010 17:34

Bodescu kolejny raz popełniasz ten sam błąd, 3 typy z jednego spotkania!!!
Posted by: bodescu_wampir

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 30/11/2010 17:48

Originally Posted By: Marian
Bodescu kolejny raz popełniasz ten sam błąd, 3 typy z jednego spotkania!!!


coz... zwyczajnie daje podarowalem Wam HP na poczatku wyscigu smile

Powodzenia
Posted by: bodescu_wampir

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 30/11/2010 17:53

Originally Posted By: Big Ben
Originally Posted By: bodescu_wampir
#2

Bobcats-NY Knicks
typ over 204.5
1.91
bet 365


gratuluję trafionego typu, jednak został podany 4 minuty po czasie:

"14. Wszystkie typy muszą zostać podane maks. na 15 min przed rozpoczęciem spotkania."


pozdrawiam,
Ben


dziekuje za gratulacje, wkoncu slabo zaczalem... punkt regulaminu zostal spelniony....

typ zostal podany 16 minut przed meczem pozdrawiam....

P.S. Ludzie, nie sadzilem ze bedziecie sprawdzac tak skrupulatnie gre innych, wkoncu to ma byc zabawa polaczona z okreslona wygrana.... piwo
Posted by: hooltek

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 02/12/2010 00:03

Niestety z przykroscia informuje ze odpadam z konkursu,spowodowane jest to wyjazdem za granicę;/ Sorry za zamieszanie,pozdrawiam i zycze sukcesow w bukmacherce i konkursie,ELO
Posted by: GreyTiger

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 02/12/2010 00:23

Originally Posted By: hooltek
Niestety z przykroscia informuje ze odpadam z konkursu,spowodowane jest to wyjazdem za granicę;/ Sorry za zamieszanie,pozdrawiam i zycze sukcesow w bukmacherce i konkursie,ELO


looooooooooooooooooooooooool tongue

ot taki sobie zbieg oklicznosci hehe laugh
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 02/12/2010 02:14

Originally Posted By: GreyTiger
Originally Posted By: hooltek
Niestety z przykroscia informuje ze odpadam z konkursu,spowodowane jest to wyjazdem za granicę;/ Sorry za zamieszanie,pozdrawiam i zycze sukcesow w bukmacherce i konkursie,ELO


looooooooooooooooooooooooool tongue

ot taki sobie zbieg oklicznosci hehe laugh

Trudno Grey, może faktycznie chłopak musi wyjechać, nie ma co tego tematu już poruszać i tak jest nas dużo (spodziewałem się że będzie max 10 osób, a tu miła niespodzianka)
Posted by: Big Ben

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 02/12/2010 04:21

Originally Posted By: bodescu_wampir
Originally Posted By: Big Ben
Originally Posted By: bodescu_wampir
#2

Bobcats-NY Knicks
typ over 204.5
1.91
bet 365


gratuluję trafionego typu, jednak został podany 4 minuty po czasie:

"14. Wszystkie typy muszą zostać podane maks. na 15 min przed rozpoczęciem spotkania."


pozdrawiam,
Ben


dziekuje za gratulacje, wkoncu slabo zaczalem... punkt regulaminu zostal spelniony....

typ zostal podany 16 minut przed meczem pozdrawiam....

P.S. Ludzie, nie sadzilem ze bedziecie sprawdzac tak skrupulatnie gre innych, wkoncu to ma byc zabawa polaczona z okreslona wygrana.... piwo


ja tam widzę godzinę wysłania posta "1:19" - mecz rozpoczynał się o 1:30

nie sprawdzam skrupulatnie, ot tak prostu rzuciło mi się w oczy
Posted by: bodescu_wampir

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 02/12/2010 09:00

Originally Posted By: Big Ben
Originally Posted By: bodescu_wampir
Originally Posted By: Big Ben
Originally Posted By: bodescu_wampir
#2

Bobcats-NY Knicks
typ over 204.5
1.91
bet 365


gratuluję trafionego typu, jednak został podany 4 minuty po czasie:

"14. Wszystkie typy muszą zostać podane maks. na 15 min przed rozpoczęciem spotkania."


pozdrawiam,
Ben


dziekuje za gratulacje, wkoncu slabo zaczalem... punkt regulaminu zostal spelniony....

typ zostal podany 16 minut przed meczem pozdrawiam....

P.S. Ludzie, nie sadzilem ze bedziecie sprawdzac tak skrupulatnie gre innych, wkoncu to ma byc zabawa polaczona z okreslona wygrana.... piwo


ja tam widzę godzinę wysłania posta "1:19" - mecz rozpoczynał się o 1:30

nie sprawdzam skrupulatnie, ot tak prostu rzuciło mi się w oczy


Jestes w bledzie...

Jesli tylko blizej przyjrzysz sie "bet365" szybko dostrzezesz roznice... zamkniecie zakladow na to spotkanie nastapilo o godz 1:35....

powodzenia smile
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 02/12/2010 19:15

no i właśnie tak jest jak się nie wkleja godziny rozpoczęcia meczu ;> zauważyłem że parę osób już tak zrobiło, dlatego bardzo proszę o wklejanie godziny rozpoczęcia spotkania, aby nie było w przyszłości nieporozumień!

Big Ben ma rację bo mecz teoretycznie miał się rozpocząć o 1.30



aczkolwiek w bet365 jest często możliwość przyjmowania zakładów 5 czy nawet 8min po oficjalnej godzinie, ponieważ wiadomo że mecz się rozpocznie z opóźnieniem.

Tak więc w przyszłym rankingu zaliczę bodescu ten kupon jako trafiony, ale jeszcze raz proszę o wstawianie godziny!
Posted by: bodescu_wampir

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 02/12/2010 19:36

przyjalem...:)

powodzenia...

bede atakowal z ostatniej pozycji laugh laugh laugh
Posted by: Skiper

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 03/12/2010 01:02

czy z ostatniej to wątpię przy mojej dyspozycji laugh
Posted by: bodescu_wampir

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 03/12/2010 02:12

Originally Posted By: Skiper
czy z ostatniej to wątpię przy mojej dyspozycji laugh


w ogole slaby ten konkurs.... oby inni nas nie obserwowali, zdecydowana wiekszosc na minusie....

albo NBa nieprzywidywalna, albo slabi typerzy....

ocencie sami wink
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 03/12/2010 02:25

Wszyscy dopiero sie rozkrecaja ;d to jest dopiero poczatek
Posted by: HoMiK155

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 03/12/2010 03:49

Może zastanówmy się nad ufundowaniem nagrody dla zdobywcy ostatniego miejsca. Póki co na tyłach ostra walka laugh
Posted by: młody gniewny

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 03/12/2010 03:56

a tak ogólnie to jak są podzielone nagrody ? smile

Dla pierwszych trzech ?
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 03/12/2010 04:02

Mariusz czyli Marian z tego co wiiem pisal tu gdzies bedzie ustalal w tym tyg jakie nagrody beda raczej za poszczegolne miejsca od 1-3
Posted by: Big Ben

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 03/12/2010 04:49

Originally Posted By: Marian
Tak więc w przyszłym rankingu zaliczę bodescu ten kupon jako trafiony, ale jeszcze raz proszę o wstawianie godziny!


godzina wg nba.com czy godzina wg buka?

/wiem, jestem upierdliwy, ale warto wszystko dokłądnie wyjaśnić/

wink
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 03/12/2010 04:49

jeśli chodzi o nagrody to, czekam na ostateczną liczbę uczestników. Jak już będziemy wiedzieć ilu nas jest, wtedy wspólnie w przyszłym tygodniu zdecydujemy o % podziale miedzy TOP3 wink
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 03/12/2010 04:51

Originally Posted By: Big Ben
Originally Posted By: Marian
Tak więc w przyszłym rankingu zaliczę bodescu ten kupon jako trafiony, ale jeszcze raz proszę o wstawianie godziny!


godzina wg nba.com czy godzina wg buka?

/wiem, jestem upierdliwy, ale warto wszystko dokłądnie wyjaśnić/

wink
myślę że wg buka smile pod warunkiem że się wklei godzinę z tego buka, w innym razie będę brał pod uwagę godzinę z nba.com od dnia dzisiejszego tongue
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 03/12/2010 17:46

dobra jest nas 15, jako ostatni dołączył NBA Fan i witamy go na pokładzie piwo i od razu życzę powodzenia wink


cała pula wynosi 750zł

tak więc od dzisiaj każdy może wypowiedzieć się nad sposobem podziału nagrody.
Ja proponuje tak:

I 400zł
II 200zł
III 100zł
IV 50zł

na początku byłem za tym, aby nagrodzić tylko TOP3, ale wpadłem na pomysł aby zwrot wpisowego otrzymała osoba która zajmie, to najbardziej nielubiane miejsce, a więc 4 wink


czekam na Wasze propozycję smile
Posted by: Big Ben

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 03/12/2010 19:34

Originally Posted By: Marian

I 400zł
II 200zł
III 100zł
IV 50zł


jestem na tak
Posted by: HoMiK155

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 03/12/2010 23:16

Mnie też sie podoba taki rozkład
Posted by: olopatronat

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 03/12/2010 23:59

Spoko rozwiazanie smile
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 04/12/2010 00:01

elegancko ;]
Posted by: HoMiK155

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 05/12/2010 08:20

Originally Posted By: HoMiK155

#12
godz. 3:00
PHX Suns - Cleveland
typ: 1 (-1,5 pkt)
1,83
bet365


wczoraj "słońca" grały oczywiście z Indianą. Mój błąd blush Jeśli jednak nikt nie zgłosi sprzeciwu, prosiłbym o zaliczenie typu ooo
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 05/12/2010 20:51

oj udana noc w konkursie smile trzy wysokie kursy złapane tongue

Homik ja nie widzę problemu, tym bardziej że Cleveland w ogóle w ten dzień nie grało wink
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 06/12/2010 03:44

Originally Posted By: Marian
oj udana noc w konkursie smile trzy wysokie kursy złapane tongue



Marian opanuj sie nie rob tak wiecej ooo

daj szanse slabszym smile
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 06/12/2010 03:48

Na razie to Ty chyba prowadzisz wiec gdzie tu slabość ;P
Posted by: Big Ben

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 06/12/2010 03:51

kiedy następne podsumowanie?
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 07/12/2010 00:09

Benie za chwilkę będzie tabela, tak jak pisałem wcześniej, będę się starał wklejać ją co tydzień wink
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 07/12/2010 04:43

no zapraszam Big Ben smile nie ma co sie czepiac ale skoro wiesz lepiej jaki byl moj 15 sty typ ?
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 07/12/2010 04:47

no to znaczy ze jeden bede mial mniej typ czy moge miec prawo zeby zastapic ten typ Mariusz jak to jest teraz?
Posted by: Big Ben

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 07/12/2010 04:51

jak ja już coś piszę to wiem co piszę

Originally Posted By: Kieras
@15
Denver-Memphis
typ:Memphis +1
kurs:2,8
bet365
]

wynik: 108:107 i zapewne chciałbyś zwrot, niestety..

uwaga WYCIĄG Z REGULAMINU uwaga

Originally Posted By: Marian
22. W przypadku gdy uczestnik poda taki oto zakład:

Boston Celtics (-5) - Oklahoma City Thunder 1 @ 1,90
a padnie wynik 95:90, typ uznajemy za nietrafiony, a co za tym idzie, gracz otrzymuje -100



i szybka poprawa Pana prowadzącego:

Originally Posted By: Marian
Ad.22

we wszystkich przypadkach gracz otrzymuje oczywiście 0pkt, a nie jak napisałem -100 , mój błąd smile


więc o korekcie/type zastępczym nie może byc mowy


pozdrawiam,
Ben
Posted by: piil

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 08/12/2010 09:22

czesc

mozna sie jeszcze dopisac do konkuru ?
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 08/12/2010 17:03

Proszę o zabranie głosu w sprawie użytkownika piil, co o tym sądzicie? Sam nie chce podejmować decyzji, dlatego czekam na Wasze opinie smile
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 08/12/2010 17:06

dla mnie moze zagrac ale wymagane 200 typow wiaddomo musi oddac:)
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 08/12/2010 17:31

niech gra smile im wiecej tym lepiej a i Marian bedzie mial troche wiecej roboty ze sprawdzaniem wynikow tongue
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 08/12/2010 19:40

wyniki nieoficjalne po wtorku tongue

1 olopatronat 17/210
2 Fanatyk 20/115
3 Marian 14/50
4 Homik 22/-97
5 Oki 12/-175
6 Grey 22/-187
7 Kiers 22/-189
8 Manchild 30/-263
9 Mlody 9/-277
10 Fan NBA 4/-300
11 Skiper 20/-480
12 Big Ben 24/-499
13 Misiaki 8/-598
14 juancarlos 30/-759
15 bodescu 21/-830

tak jak napisalem to sa wyniki nieoficjalne i moga zawierac pomylki tongue

Wg koninskich bukmacherow tak przedstawia sie lista do zwyciestwa w turnieju smile

olopatronat-2.50
Marian-3.20
Homik-5.50
OKI-9.00
Grey-9.50
Kieras-7.00
Manchild-12.00
Mlody-8.00
pozostali-8.00

jest takze pare par H2H tongue

Kieras-Manchild 1.20-3.00
Skiper-Big Ben 2.10-1.50
olopatronat-Marian 1.70-1.90
Homik-OKI 1.15-3.50
bodescu-juancarlos 2.00-1.60
Młody-Grey 1.80-1.80[b][/b]
Posted by: piil

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 08/12/2010 19:53

Przepraszam za spoznienie, ale nie obstawiam nic od kilku lat i zupelnie przypadkiem zagladnalem wczoraj na forum. Pomyslalem ze konkurs bedzie dobra okazją, by przypomniec sobie stare czasy.

Dni zostalo sporo, mysle ze, jesli mnie przyjmiecie, to z 200 typami klopotu nie bedzie. Prosze o informację gdzie przesłac wpisowe.
Posted by: HoMiK155

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 08/12/2010 20:42

@fanatyk
strasznie zaniżyłeś na mnie kurs z parze z OKI-m. Chętnie bym to zlayował laugh Poza tym patrząc na marże to dziwie się, że cie jeszcze do BAH-u nie przyjęli...

@piil
Ja nie mam nic przeciwko. Też swoich typów nie obstawiam - czysty for fun
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 08/12/2010 20:55

Originally Posted By: HoMiK155
@fanatyk
strasznie zaniżyłeś na mnie kurs z parze z OKI-m. Chętnie bym to zlayował laugh Poza tym patrząc na marże to dziwie się, że cie jeszcze do BAH-u nie przyjęli...

@piil
Ja nie mam nic przeciwko. Też swoich typów nie obstawiam - czysty for fun


Homik Ty jestes czarnym koniem w tym wyscigu smile
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 08/12/2010 21:34

hehe Fanatyk ciekawe czemu siebie nie uwzględniłeś laugh

dobra widzę że te osoby które się wypowiedziały nie mają nic przeciwko temu, aby piil dołączył, tak więc po zaksięgowaniu $ powitamy go w naszych szeregach oficjalnie wink nieoficjalnie już jest tongue
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 08/12/2010 21:39

Kieras kurs 7 niczym Boston Celtics na mistrza laugh grin
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 08/12/2010 21:39

Originally Posted By: Marian
hehe Fanatyk ciekawe czemu siebie nie uwzględniłeś laugh

dobra widzę że te osoby które się wypowiedziały nie mają nic przeciwko temu, aby piil dołączył, tak więc po zaksięgowaniu $ powitamy go w naszych szeregach oficjalnie wink nieoficjalnie już jest tongue


wiesz Marian ja troche jestem powiazany z koninska grupa bukmacherska wiec troche nie bardzo zebym bral udzial w notowanich bukmacherow tongue ktos by mogl postawic zarzut jakiejs nieczystej gry lub gorzej korupcji smile
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 08/12/2010 21:47

smile no to teraz już wszystko rozumiem laugh
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 08/12/2010 22:13

aaa wynika z tego ze jakis walek na Manchild-12.00 bo nie rozumiem dlaczego on ma taki kurs a pozostalo 8

;p
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 09/12/2010 21:25

nieoficjalne po środzie...

1 olopatronat 20/292
2 Fanatyk 22/228
3 Homik 24/69
4 Oki 14/5
5 Marian 17/-103
6 Grey 23/-107
7 Młody 11/-114
8 pill 2/-200
9 Kieras 25/-209
10 Fan NBA 7/-315
11 Skiper 22/-460
12 Manchild 33/-463
13 Big Ben 24/-499
14 Misiaki 8/-598
15 juancarlos 32/-859
16 bodescu 23/-840

dzis bez kursów tongue
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 09/12/2010 23:36

Fanatyk Ty mi tu nie wklejaj codziennie tabel, ciekawiej jest jak to się robi rzadziej wink w końcowej etapie konkursu będę wklejał częściej!

z racji tego iż przybył nam nowy gracz, to zwiększa nam się pula, tak więc proponuje dorzucić to 50zł dla zwycięzcy konkursu wink
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 09/12/2010 23:44

Originally Posted By: Marian
Fanatyk Ty mi tu nie wklejaj codziennie tabel, ciekawiej jest jak to się robi rzadziej wink w końcowej etapie konkursu będę wklejał częściej!

z racji tego iż przybył nam nowy gracz, to zwiększa nam się pula, tak więc proponuje dorzucić to 50zł dla zwycięzcy konkursu wink


Marian ja do poludnia nie mam zajecia tongue a wiesz ze ja sie pale do pracy laugh wiec nieoficjalne wyniki proawdze tongue i ustalam kursy na zw wyscigu i h2h tongue
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 09/12/2010 23:49

hehe no dobra smile
Posted by: młody gniewny

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 10/12/2010 00:11

Originally Posted By: Fanatyk_1984


Wg koninskich bukmacherow tak przedstawia sie lista do zwyciestwa w turnieju smile

olopatronat-2.50
Marian-3.20
Homik-5.50
OKI-9.00
Grey-9.50
Kieras-7.00
Manchild-12.00
Mlody-8.00
pozostali-8.00


ładne value na mnie smile

przecież ja to szemrane towarzystwo, nosem wciągnę ooo
Posted by: bodescu_wampir

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 12/12/2010 13:39

Originally Posted By: młody gniewny

ładne value na mnie smile

przecież ja to szemrane towarzystwo, nosem wciągnę ooo


prosze o wystawienie kursow na zwyciestwo mojej osoby smile

Tak jak wczesniej pisalem, atakuje z ostatniej pozycji smile
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 12/12/2010 19:38

cholera piatek taki udany a sobote tak zawalilem tongue
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 13/12/2010 22:22

Czy jest gdzies ranking konkursu z tamtego sezonu????
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 14/12/2010 00:13

oj Fanatyk ja nie mam zielonego pojęcia, bo w zeszłym roku się nie bawiłem w to wink
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 14/12/2010 00:20

a teraz odnośnie konkursu:

Kieras,Grey i bodescu nie zastosowali się do regulaminu, za co zostali odpowiednio potraktowani smile

Kieras typ 20 i 22 (dwa typy z tego samego spotkania)
Grey typ 31 i 33 (dwa razy dajesz staty na zawodnika z jednego meczu)
Kieras ponownie, tym razem typ 26 i 27 (oba typy na staty z jednego meczu)
bodescu typ 31 i 32 (dwa typy z tego samego meczu)


w wyżej wymienionych sytuacjach, brałem pod uwagę pierwszy podany przez gracza typ, w prawie wszystkich przypadkach było to nawet dla Was z korzyścią smile a druga sprawa jest taka, że w większości drugi typ z tego meczu był i tak nietrafiony tongue


następnym razem proszę przestrzegać regulaminu wink
Posted by: młody gniewny

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 14/12/2010 00:46

Dlaczego z dwóch podanych typów wybrałeś ten trafiony ?

Nie mam wszystkich, ale ten Matthews u GT był trafiony i nietrafiony.
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 14/12/2010 00:55

Młody brałem pod uwagę pierwszy podany!
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 14/12/2010 00:55

jeśli zrobiłem gdzieś błąd to wskaż mi go i poprawię, jestem człowiekiem więc mogę się mylić wink
Posted by: oki

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 14/12/2010 05:17

Originally Posted By: Fanatyk_1984
Czy jest gdzies ranking konkursu z tamtego sezonu????


http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=3209785&page=9
tu masz sezon 08/09...sezon 09/10 nie zostal niestety dokonczony (sprawy osobiste prowadzacego)
Posted by: piil

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 14/12/2010 18:05

po 0-2 na poczatku (dalem Wam fory ooo) teraz niesamowita seria 7-0. farcik siedzi. wczoraj zaklad:

New Orleans punkty
typ: under 87

Rozumowalem tak: Miami znakomicie broni ostatnio, NO nic nie rzuca. Nie wiadomo czy Mia nastuka punktow 105 czy tylko 90, wiec trudno grac handi na nich czy tam U/O w meczu, natomiast powinni zatrzymac NO na gora 85 punktach.
Tymczasem mecz typowo overowy, NO sie rozrzucal.. zero szans na ten zaklad. Po 3 kwartach 75 punktow ma naskladane NO, kompletnie nietrafiona analiza. I nagle cud, zupelna niemoc strzelecka NO w 4 kwarcie, po 6minutach gry jest 12-2 dla Miami i zaklad nagle zaczyna byc dobry hura .
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 14/12/2010 19:28

Nieoficjalne po poniedzialku...

1 olopatronat 33/504
2 pill 9/395
3 Oki 20/348
4 Fanatyk 29/319
5 Młody 21/114
6 Marian 23/36
7 Homik 28/26
8 Grey 34/-117
9 Kieras 30/-244
10 Manchild 39/-372
11 Fan NBA 16/-462
12 Big Ben 24/-499
13 Misiaki 8/-598
14 bodescu 31/-648
15 juancarlos 39/-748
16 Skiper 28/-913
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 14/12/2010 19:33

ja mam tak dobrze ze nie chce mi sie robic formata a tobet i betsson mi nie dzialaja grin wiec tylko korzystam z bet365 ostatnimi czasy tongue
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 14/12/2010 19:36

Kursy po poniedzialku tongue

olo-2.20
pill-4.00
Oki-3.50
Fanatyk-7.00 tongue
Młody-7.50
Marian-8.50
Homik-8.50
Grey-10.00
Kieras-11.00
Manchild-13.00
Fan NBA-14.50
Big Ben-16.00
Misiaki-25.00
bodescu-18.00
juancarlos-19.00
Skiper-25.00
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 14/12/2010 19:47

H2H po poniedzialku:

olo-pill 1.45 2.30
Oki-Fanatyk 1.50 2.10
Młody-Marian 1.45 2.30
Homik-Grey 1.30 2.70
Kieras-Manchild 1.5 2.20
Fan NBA-Big Ben 2.30 1.45
Misiaki-bodescu 2.0 1.60
juancarlos-Skiper 1.6 2.0

olo-Oki 1.50 2.10
Fanatyk-Marian 1.4 2.60
pill-Młody 1.65-1.95
Kieras-Big Ben 1.3 2.70
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 21/12/2010 01:52

Panowie tabele wkleję jutro, bo dzisiaj już nie mam sił na nic frown
Posted by: bodescu_wampir

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 22/12/2010 04:18

Originally Posted By: Marian
Panowie tabele wkleję jutro, bo dzisiaj już nie mam sił na nic frown


kara -100 j laugh laugh

Prosze odpowiednia osoba o sporzadzenie kursow H2H oraz na wygrana w konkursie...
P.S. kiedy bedzie mozliwosc zagrania tych kursow ;>?
Posted by: młody gniewny

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 22/12/2010 04:34

jak Marian da punktację smile
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 22/12/2010 05:10

Kontaktowalem sie z Mariuszem (Marian)tabela bedzie za 2 dni bo musial pilnie wyjechac
Posted by: młody gniewny

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 22/12/2010 11:53

Oki

#33
02:00
Chicago-Philadelphia
under 191,5
1,98
Betsson

#34
02:00
Chicago-Philadelphia
Boozer over 21,5 pkt
1,85
tobet

dwa z tego samego meczu są zakazane.
Posted by: oki

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 22/12/2010 18:21

a nie jest tak ze moze byc z tego samego meczu jeden typ na mecz, drugi na staty?? pomijajac ze obydwa i tak w leb wink
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 22/12/2010 18:35

oki spokojna rozczochrana prowadzisz tongue tylko sie tak nie oddalaj tongue
Posted by: oki

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 22/12/2010 18:36

powiadasz ze po 5. wtopach z rzedu prowadze?? laugh
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 22/12/2010 18:38

5 az bylo tongue nie zauwazylem wink bo to jedna nie bedzie sie liczyla przy dwoch typach z jednego spotkania liczy sie tylko pierwsza oddana a druga tak mi siie zdaje na straty tongue to ile masz pkt tongue
Posted by: oki

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 22/12/2010 19:12

nie wiem ile...nie licze na biezaco tongue a tak wogole wyciag z regulaminu:

21. Przykład poprawnego typowania:

#1 godz: 1:00
Boston Celtics - Oklahoma City Thunder
typ: Oklahoma
kurs: 3,0
buk: Tobet

lub

#1 godz: 1:00
Boston Celtics - Oklahoma City Thunder
typ: K.Durant over 27,5pkt
kurs: 1,85
buk: Tobet

czyli jednak mozna 2 typy z jednego spotkania :>
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 22/12/2010 19:21

Można podać dwa typy z jednego spotkania, jednakże jeden musi być zagrany konkretnie na mecz, a więc o/u lub ml, a drugi na staty zawodnika, a więc punkty,zbiórki,asysty,h2h

z tego punktu wynika ze moze tak byc
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 22/12/2010 19:55

Nieoficjalnie po wtorku...

1 Młody 34/469
2 Oki 34/391 (nieuwzglednione typy 29,34 patrz.reg.p.10 tongue tym zajmie sie Nasza Wyrocznia Marian smile wiec wiele w punktacji moze sie zmienic na + lub - )
3 Grey 48/365
4 Fanatyk 38/311
5 Kiera kasa 38/297
6 Marian 25/293
7 olopatronat 49/50
8 Homik 35/-133
9 pill 35/-133
10 Fan NBA 26/-436
11 Big Ben 8/-499 (zapadl na sen zimowy smile )
12 Misiaki 8/-598 (a ten chyba razem z nim tongue )
13 Skiper 43/-804
14 bodescu 40/-832
15 juancarlos 43/-1148
16 Manchild 55/-1465
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 22/12/2010 20:01

Nieoficjalnie po wtorku...

1 Młody 34/469
2 Grey 48/365
3 Fanatyk 38/311
4 Oki 34/291 (nieuwzglednione typu 29 patrz.reg.p.10 tongue tym zajmie sie Nasza Wyrocznia Marian smile wiec wiele w punktacji moze sie zmienic na + lub - )
5 Kierakasa 38/297
6 Marian 25/293
7 olopatronat 49/50
8 Homik 35/-133
9 pill 35/-133
10 Fan NBA 26/-436
11 Big Ben 8/-499 (zapadl na sen zimowy smile )
12 Misiaki 8/-598 (a ten chyba razem z nim tongue )
13 Skiper 43/-804
14 bodescu 40/-832
15 juancarlos 43/-1148
16 Manchild 55/-1465

mala poprawka
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 22/12/2010 20:11

Oki w pewnym momencie po 27 typie byles niekwestionowanym liderem z bilansem 891...
Posted by: olopatronat

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 22/12/2010 20:16

Originally Posted By: Fanatyk_1984
Nieoficjalnie po wtorku...

1 Młody 34/469
2 Grey 48/365
3 Fanatyk 38/311
4 Oki 34/291 (nieuwzglednione typu 29 patrz.reg.p.10 tongue tym zajmie sie Nasza Wyrocznia Marian smile wiec wiele w punktacji moze sie zmienic na + lub - )
5 Kierakasa 38/297
6 Marian 25/293
7 olopatronat 49/50
8 Homik 35/-133
9 pill 35/-133
10 Fan NBA 26/-436
11 Big Ben 8/-499 (zapadl na sen zimowy smile )
12 Misiaki 8/-598 (a ten chyba razem z nim tongue )
13 Skiper 43/-804
14 bodescu 40/-832
15 juancarlos 43/-1148
16 Manchild 55/-1465

mala poprawka


Obliczylem SObie teraz pkt i Mi wychodzi ze mam +241 smile
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 22/12/2010 20:39

Originally Posted By: Fanatyk_1984
Nieoficjalnie po wtorku...

1 Młody 34/469
2 Oki 34/391 (nieuwzglednione typu 29 patrz.reg.p.10 tongue tym zajmie sie Nasza Wyrocznia Marian smile wiec wiele w punktacji moze sie zmienic na + lub - )
3 Grey 48/365
4 Fanatyk 38/311
5 Kierakasa 38/297
6 Marian 25/293
7 olopatronat 49/241
8 Homik 35/-133
9 pill 35/-133
10 Fan NBA 26/-436
11 Big Ben 8/-499 (zapadl na sen zimowy smile )
12 Misiaki 8/-598 (a ten chyba razem z nim tongue )
13 Skiper 43/-804
14 bodescu 40/-832
15 juancarlos 43/-1148
16 Manchild 55/-1465


i znowu mala poprawka tongue ,Olo tak jak napisaLem to wszystko nieoficjalne smile ale dobrze ze ktos czuwa
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 22/12/2010 20:41

pill 23/-158 juz nie chce mi sie kolejnej tabelki poprawiac
Posted by: piil

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 22/12/2010 21:56

cos mi sie nie zgadza tak na oko, powinienem miec plusy.
zaraz sprawdze dokładnie
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 22/12/2010 22:04

Panowie spokojna głowa nic nie sprawdzajcie smile zaraz siadam i biorę się za liczenie, bo już wróciłem wink

widzę że pod moją nieobecność ciekawa dyskusja się wywiązała "czy typy Okiego są dobre czy nie", a więc od razu mówię, że typy Mr. Okiego są zgodne z regulaminem, ponieważ jeden typ jest na staty meczu, a drugi na staty zawodnika!
Posted by: młody gniewny

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 22/12/2010 22:07

Oki to przepraszam piwo sam widać, nie znam dobrze regulaminu smile
Posted by: piil

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 22/12/2010 22:09

wszystko sie zgadza, -158 jak w morde jeża :((((

beznadzieja..
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 23/12/2010 01:01

gdyby były jakieś błędy proszę tu pisać co i jak smile

pill typ 17 i 18 jest na to samo spotkanie, no ale w tym wypadku nie miało to większego znaczenia, ponieważ drugi podany typ w kolejności był i tak błędny! ale na przyszłość proszę przestrzegać regulaminu wink
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 23/12/2010 18:53

po srodzie...

1 Młody 36/612
2 Fanatyk 41/506
3 Marian 35/293
4 Oki 37/261
5 olopotronat 49/241
6 Grey 48/174
7 pill 24/63
8 Kieras 41/-3
9 Homik 35/-133
10 Fan NBA 28/-445
11 Big Ben 24/-499
12 bodescu 43/-550
13 Misiaki 8/-598
14 Skiper 45/-709
15 juancarlos 45/-1188
16 Manchild 57/-1479
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 27/12/2010 06:42

Mlody po co zasmiecasz nam typy dyskusjami od tego chyba jest inny temat co nie?
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 27/12/2010 17:46

zaraz nieoficjalne po niedzieli ,nie liczcie na Mariana smile ma problemy z koncentracja...ta dziwna filipinska choroba minie dopiero po Nowym ROku tongue tongue smile
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 27/12/2010 18:39


1 Fanatyk 41/506
2 Młody 41/475
3 Marian 37/458
4 Oki 40/339
5 Kieras 44/267
6 olopatronat 58/114
7 pill 29/101
8 Grey 49/74
9 Homik 35/-133
10 Big Ben 24/-499
11 Misiaki 8/-598
12 Fan NBA 34/-669
13 Skiper 47/-909
14 juancarlos 47/-1194
15 bodescu 50/-1250
16 Manchild 62/-1251


Wyniki po niedzieli...
...swieta byly ciezkie wiec bledy moga byc
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 27/12/2010 18:45

Originally Posted By: Fanatyk_1984
zaraz nieoficjalne po niedzieli ,nie liczcie na Mariana smile ma problemy z koncentracja...ta dziwna filipinska choroba minie dopiero po Nowym ROku tongue tongue smile
hehe ano coś w tym jest smile wyniki będą w przeciągu 48h, dzisiaj na pewno nie, bo mi się po prostu nie chcę po tych całych świętach tongue
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 29/12/2010 18:47

tabelka by sie przydala tongue
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 30/12/2010 01:32

Kontaktowalem sie z Mariuszem(Marianem) przeprasza Wszystkich ale na razie nie ma dostępu do komputera i tabela bedziie dopiero w niedziele lub poniedzialek.
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 30/12/2010 02:53

nieoficjalne po wtorku...

1 Fanatyk 44/666 ( 666 to nie przypadkowa cyfra tongue juz chyba wiecie z kim gracie laugh laugh )
2 Młody 44/650
3 Marian 37/458
4 Kieras 48/399
5 Oki 45/313
6 Grey 49/74
7 pill 33/42
8 olopatronat 61/5
9 Homik 35/-133
10 Big Ben 24/-499
11 Misiaki 8/-598
12 Skiper 50/-659
13 Fan NBA 34/-669
14 juancarlos 50/-891
15 Manchild 65/-1091
16 bodescu 53/-1360
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 02/01/2011 01:00

nieoficjalnie po Sylwestrze tongue

1 Młody 49/852
2 Fanatyk 49/676
3 Kieras 55/649
4 Marian 37/458
5 Grey 53/404
6 pill 37/135
7 Oki 49/13
8 olopatronat 61/5
9 Homik 35/-133
10 Big Ben 24/-499
11 Misiaki 8/-598
12 Skiper 50/-659
13 juancarlos 54/-745
14 Fan NBA 37/-969
15 Manchild 69/-1105
16 bodescu 53/-1360
Posted by: Brator

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 02/01/2011 07:44

to jak, można się jeszcze zapisać ?
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 02/01/2011 18:32

Originally Posted By: Brator
to jak, można się jeszcze zapisać ?


chcielibysmy Cie zaprosic piwoale juz raczej za pozno
niech sie jeszcze wypowiedzą inni...
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 02/01/2011 18:57

Originally Posted By: Kieras
Originally Posted By: Brator
to jak, można się jeszcze zapisać ?


chcielibysmy Cie zaprosic piwoale juz raczej za pozno
niech sie jeszcze wypowiedzą inni...


moglby zagrac ,do konca konkursu zostalo 89 dni wiec zakladane 200 typow moglby wyrobic zakladajac ze dziennie bedzie typowal 3 mecze
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 02/01/2011 19:04

moim zdaniem chyba by sie nie wyrobil chyba ze zle licze... slaby zawsze z matmy byleM;P jeszcze zakladajac ze nieraz w czwartek są dwa mecze...
Posted by: oki

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 02/01/2011 19:19

jak wyliczyl Fanatyk zostalo 89 dni...3 typy dziennie daje 267...czyli moglby sie wyrobic wink
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 02/01/2011 19:26

jakos inaczej to liczylem crazy tak wiec teraz decyzja Bratora i Mariusza
Posted by: Brator

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 02/01/2011 21:00

no ok, to czekam na decyzje Mariusza, kase mogę wpłacić odrazu na MB
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 03/01/2011 03:04

no i już we Wrocku, jutro będzie tabela wink

Brator ja nie widzę przeszkód abyś dołączył do zabawy, jednakże będę czekał na co najmniej 5-8 wypowiedzi w tej sprawie innych graczy (ponieważ ja jestem jednym z wielu uczestników) smile


tak więc czekamy
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 03/01/2011 03:32

Brator masz moje blogoslawienstwo...zacznij juz typowac od dzis bo praktycznie bedziesz musial 3 typy dziennie ciskac...
Posted by: Brator

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 03/01/2011 04:06

nie no spoko, jest jeszcze niecałe 100 dni w których są grane mecze do zakończenia sezonu więc można jeszcze poczekać wink
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 03/01/2011 04:08

Originally Posted By: Brator
nie no spoko, jest jeszcze niecałe 100 dni w których są grane mecze do zakończenia sezonu więc można jeszcze poczekać wink


my gramy do konca marca smile 89 dni zostalo
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 03/01/2011 04:48

Originally Posted By: Fanatyk_1984
Brator masz moje blogoslawienstwo...zacznij juz typowac od dzis bo praktycznie bedziesz musial 3 typy dziennie ciskac...


Dokladnie zaczynaj juz dzis jesli chcesz wink
Posted by: Brator

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 04/01/2011 00:16

poczekam na to aż Marian mi pozwoli tongue można jeszcze poczekać kilka dni, mi to nie przeszkadza
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 04/01/2011 01:53

Wkleiłem właśnie tabele na dzień dzisiejszy smile mam nadzieję że obyło się bez błędów, jeśli jakieś jednak miały miejsce, bardzo proszę o wskazanie ich właśnie w tym temacie tongue

Z tego co widzę, nie zgadza mi się numeracja bodescu, na 99% jest to nie moja wina, tak więc bardzo proszę bodescu, aby Twój najbliższy mecz nosił numer #60 wink

Jeśli chodzi o sprawę Bratora, tak jak mówiłem ja nie widzę przeszkód. Umówmy się tak: do 21 czekam na opinie innych użytkowników i większość zadecyduje.

Tak więc minimalnie po 21 napiszę tu jak sprawa stoi wink

Oczywiście jeśli ktoś z graczy nie chce upublicznić swojego zdania w tej kwestii, bardzo proszę o przesłanie mi na pv tongue
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 04/01/2011 01:54

aha no i oczywiście czekamy Fanatyk na kursy h2h tongue a także na zwycięzce naszej zabawy wink
Posted by: Skiper

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 04/01/2011 02:43

niech gra
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 04/01/2011 04:32

Z racji tego że za chwilkę wyjeżdżam, nie będziemy czekać do 21, kto chciał to się wypowiedział. Z racji tego, iż nie było ani jednego głosu na NIE, Brator dostaje zielone światło, a więc może się zacząć bawić z nami wink

Oczywiście zapraszam do zapoznania się z regulaminem!

Za chwilkę prześle Ci na pv dane konta na które należy wysłać wpisowe wink
Posted by: bodescu_wampir

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 04/01/2011 06:40

MArian masz racje...

pomylilem sie numerujac blednie typy, nastepny typ bedzie z numerem 60 smile
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 07/01/2011 22:45

dobra po zaksięgowaniu kasy przez Bratora, oficjalnie mogę powiedzieć że jest nas 17 wink

tak więc do dyspozycji mamy 850zł i dzielimy to tak:

I 450zł
II 250zł
III 100zł
IV 50zł
Posted by: bodescu_wampir

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 07/01/2011 22:56

zgadzam sie w pelni...

zblizamy sie do polmetka, wiec bedzie wiadomo kto celuje w mistrza a kto bedzie pod kreska smile

powodzenia
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 10/01/2011 02:48

za chwilkę wkleję kolejne podsumowanie. Nie obyło się oczywiście bez typów niezgodnych z regulaminem, oto one:

Młody--> ta sprawa już była poruszana
bodescu --> typy #74 i #75 są na to samo spotkanie, oba trafione po pięknych kursach. Zgodnie z regulaminem zaliczam Ci ten pierwszy podany, za drugi z kolei masz -100 (tak samo jak Młody)

inna kwestia jest z Manchild-em

Twój typ
#73
03:00
D. Nuggets vs H. Rockets [Rockets u/o 106 pts]
typ: Rockets u/o 106 pts
kurs: 1.88
Betsson

nie wskazałeś czy stawiasz under czy over, dostałeś 0pkt --> ponieważ Houston rzuciło równo 106 wink
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 10/01/2011 03:10

Skiper popraw numeracje
Posted by: Manchild

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 10/01/2011 06:55

Originally Posted By: Marian
za chwilkę wkleję kolejne podsumowanie. Nie obyło się oczywiście bez typów niezgodnych z regulaminem, oto one:

Młody--> ta sprawa już była poruszana
bodescu --> typy #74 i #75 są na to samo spotkanie, oba trafione po pięknych kursach. Zgodnie z regulaminem zaliczam Ci ten pierwszy podany, za drugi z kolei masz -100 (tak samo jak Młody)

inna kwestia jest z Manchild-em

Twój typ
#73
03:00
D. Nuggets vs H. Rockets [Rockets u/o 106 pts]
typ: Rockets u/o 106 pts
kurs: 1.88
Betsson

nie wskazałeś czy stawiasz under czy over, dostałeś 0pkt --> ponieważ Houston rzuciło równo 106 wink


Spoksik Mariano wink przyjąłem do wiadomości. Oczywiście wracając do beta, to powinno być under 106 bo od początku konkursu gram praktycznie wyłącznie undery team totals (chyba nigdy na over). To jednak nie ma większego znaczenia bo i tak HR rzuciło 106pts.

Graty dla bodescu, sporo dobrych betów, i coś czuję że top 4 mocno w zasięgu tego typera aplauz , mimo większej ilości typów.

Pzdr
Manchild wink
Posted by: bodescu_wampir

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 11/01/2011 08:27

punkt 10 regulaminu uwazam za krzywdzacy.

Cytat:
10. Można podać dwa typy z jednego spotkania, jednakże jeden musi być zagrany konkretnie na mecz, a więc o/u lub ml, a drugi na staty zawodnika, a więc punkty,zbiórki,asysty,h2h


uwazam, ze ten punkt jest niedopracowany

jesli ktos gra under w meczu i zwyciestwo to w zaden sposob nie jest to powiazane ze soba i sa to dwa rozne zdarzenia...

co innego gdyby ktos gral hc na 1 kwarte i hc na caly mecz....

Prosze o zmiane tej czesci regulaminu oraz zaliczenie typu numer 75

oraz komentarze innych uczestnikow....
Posted by: Manchild

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 11/01/2011 08:46

Originally Posted By: bodescu_wampir
punkt 10 regulaminu uwazam za krzywdzacy.

Cytat:
10. Można podać dwa typy z jednego spotkania, jednakże jeden musi być zagrany konkretnie na mecz, a więc o/u lub ml, a drugi na staty zawodnika, a więc punkty,zbiórki,asysty,h2h


uwazam, ze ten punkt jest niedopracowany

jesli ktos gra under w meczu i zwyciestwo to w zaden sposob nie jest to powiazane ze soba i sa to dwa rozne zdarzenia...

co innego gdyby ktos gral hc na 1 kwarte i hc na caly mecz....

Prosze o zmiane tej czesci regulaminu oraz zaliczenie typu numer 75

oraz komentarze innych uczestnikow....




bodescumasz rację że ten pkt można doprecyzować i wymienione rodzaje zakładów nie są powiązane, ale jeśli chodzi o rozlicznie...to z tego co mi się przypomina to już kiedys takie sytuacje były i Marian anulował zawsze 2-gi w kolejności podany typ.

Jeżeli chodzi o zmianę to jestem "za" bo chętnie czasem zagrałnym 2 pary h2h z jednego meczu. Ale decyzja należy do większości. Dla mnie Twój #75 może być Corect.


Pzdr
Manchild
Posted by: Brator

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 11/01/2011 10:13

jak gracz z mojego typu nie zagrał to jutro mogę podać typ zastępczy oprócz 3 typów na jutro czy ma się wliczać w te 3 typy ?
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 11/01/2011 15:59

Widzę że są dwa pytania, zacznę od Bratora:

jak się domyślam, chodzi Ci o typ:

#19 godz: 01:35
HOU Rockets @ BOS Celtics - Kevin Martin (HOU Rockets) - Ilość punktów
typ: Over 20.5 points
kurs: 1,75
buk: tobet

Martin nie zagrał, dlatego ten typ zostanie zaliczony i rozliczony jako 0pkt, aby móc podać typ zastępczy mecz musiałby się nie odbyć (tak jak jest napisane w regulaminie) wink

Z kolei jeśli chodzi o sprawę bodescu... rozumiem Twoje rozczarowanie, ale jestem nieugięty w tej sprawie (niedawno Młody popełnił podobny błąd i postąpiłem z nim podobnie jak z Tobą)
Za błędy trzeba płacić, Ty go popełniłeś i zostałeś ukarany. W przeszłości popełniałeś wielokrotnie ten błąd (najwięcej ze wszystkich) z czego zdajesz sobie sprawę, jednakże zgadzałeś się z regulaminem i przyjmowałeś niejednokrotnie -100 na klatę wink Teraz przypuszczam jest to związane tym, że jesteś w miarę blisko czołówki i chcesz zaliczenia typu po bardzo fajnym kursie...niestety nie mogę Ci go zaliczyć!
Regulamin jest regulaminem i trzeba go przestrzegać tongue
A tak w ogóle, to wystarczy jeszcze jeden tydzień (taki jaki miałeś ostatnio) i jesteś w czołowej trójce, tak więc dobrze typuj, a regulamin zostaw w spokoju wink
Posted by: bodescu_wampir

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 11/01/2011 16:43

Marian.. to prawda nie czytalem regulaminiu i podalem 3 typy z jednego spotkania, jednakze moje typy na u/o i na hc sa zupelnie rozne od siebie i w przeszlosci gdy bralem udzial w konkursach takiegu punktu nie bylo.

Jesli mamy postepowac zgodnie z regulaminem, to obydwa typy potraktuj u mnie jako remisowe czyli jako "zero". gdyz napisales, ze mozna podawac maksymalnie 2 typy z jednego spotkania i u/o , ml lub staty na zawodnikow, jednakze nie napisale s w regulaminie, ze w przypadku nie zastosowania sie do tego punktu bedzie odjete 10 pts uzytkownikowi...

pozdrawiam

p.s. mysle, ze wtedy bedzie sprawiedliwie.
Posted by: bodescu_wampir

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 11/01/2011 16:43

oczywiscie 100 pts smile
Posted by: piil

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 11/01/2011 17:20

dokladnie takie sytuacje juz byly i zawsze drugi zaklad byl liczony za -100, tez tak kiedys mialem.
zgadzam sie ze ograniczenie jest niepotrzebne, mozemy dyskutowac o tym czy go nie zniesc i nie dopuscic od tej pory do takiego typowania, ale prawo nie moze dzialac wstecz i nie mozemy zmieniac rozliczenia juz wyslanych, niezgodnych z regulaminem typow.
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 11/01/2011 17:28

Dokladne Piil dobrze prawisz:prawo jest prawem nie mozna dzialac wstecz ,przeciez wszyscy sie zgodzilismy na ten regulamin czy ciezko go zrozumiec ? i postępowac jak nalezy?chyba nie...
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 11/01/2011 18:23

bodescu zdania nie zmienię i koniec! Regulamin jest po to, aby go przestrzegać. Jeśli ktoś miał jakieś ale do stworzonego przeze mnie regulaminu, miał prawo napisać o tym przed startem, teraz nie ma mowy o żadnych zmianach!

Wytykasz mi że nie napisałem w punkcie 10 regulaminu, że za niezastosowanie się do tego jest -100.
Jednak punk 10 brzmi:

10. Można podać dwa typy z jednego spotkania, jednakże jeden musi być zagrany konkretnie na mecz, a więc o/u lub ml, a drugi na staty zawodnika, a więc punkty,zbiórki,asysty,h2h

po przeczytaniu dla mnie oczywiste jest, że jeśli ktoś postawi dwa typy z tego samego spotkania, gdzie jedno będzie na ml, a drugie na o/u lub jeden typ będzie na o/u pkt zawodnika, a drugi na zbiórki, to typ jest błędny, a skoro jest błędnie podany, to punkt 8 naszego regulaminu mówi nam:

Każdy błędnie podany typ, a nie poprawiony 15min przed meczem to -100 wink


a na sam koniec, proponuje abyś sobie przypomniał swoje typy #31 i #32 (wkleję je tu, abyś nie musiał szukać)

#31
21:35
SA Spurs-Portland
Spurs -11.5
2.55
bet 365

#32
21:35
SA Spurs-Portland
over 198.5
2.5
bet365


jak dla mnie są dziwnie podobne do Twoich typów #74 i #75 (po których wynikło to zamieszanie)

#74
1:05
Bucks-NJ
bucks -3.5
2.55
bet365

#75
1:05
Bucks-Nets
over 183.5
2.4
bet365

tak więc, skoro tam przyjąłeś do wiadomości swój błąd, to wypadałoby się trzymać tego cały czas i potrafić się przyznać do błędu i w tym przypadku wink
Rozumiem, że wtedy byłeś na sporym minusie, a teraz po pięknym zeszłym tygodniu pojawiła się iskierka nadziei, ale wydaje mi się, że nie tędy droga. Typuj jak ostatnio, a będziesz wysoko, bez konieczności szukania dziury w całym.

Mam nadzieję, że sobie wyjaśniliśmy całą sprawę smile
I jeszcze raz przypominam, że będę każdego tak karał (ponieważ jestem surowy tongue ) nawet siebie wink

pozdrawiam i do usłyszenia piwo
Posted by: młody gniewny

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 11/01/2011 18:25

kto jest za tym, żeby obalić tyranię Mariana ? grin

Oddawać moje punkty za Tysona boks
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 11/01/2011 18:39

hehe Młody, nie rób jaj i nie podburzaj mi tu tłumu laugh

mam nadzieję że bodescu zrozumie swój błąd i puścimy wszystko w zapomnienie wink
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 11/01/2011 18:41

obalic to moze flaszeczke za zwyciestwo kogos w konkursie tongue a jak bysmy obalili Mariusza to ten jeszcze hajsiku by nie wyplacil grin tongue
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 11/01/2011 18:48

nie no Tomek spokojna głowa, przecież jeśli zbiorą się czarne chmury nad moją osobą i mnie obalicie, tongue to poprowadzi konkurs ktoś inny, ale na zakończenie konkursu wypłacę wygrane wink
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 11/01/2011 18:52

Zartuje Mariusz wiadomo ale ja tam chce zebys prowadzil konkurs do konca wink
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 11/01/2011 18:54

wiem wiem że żartujesz, ale decyduje LUD smile
Posted by: bodescu_wampir

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 12/01/2011 01:53

Originally Posted By: Marian
bodescu zdania nie zmienię i koniec! Regulamin jest po to, aby go przestrzegać. Jeśli ktoś miał jakieś ale do stworzonego przeze mnie regulaminu, miał prawo napisać o tym przed startem, teraz nie ma mowy o żadnych zmianach!

Wytykasz mi że nie napisałem w punkcie 10 regulaminu, że za niezastosowanie się do tego jest -100.
Jednak punk 10 brzmi:

10. Można podać dwa typy z jednego spotkania, jednakże jeden musi być zagrany konkretnie na mecz, a więc o/u lub ml, a drugi na staty zawodnika, a więc punkty,zbiórki,asysty,h2h

po przeczytaniu dla mnie oczywiste jest, że jeśli ktoś postawi dwa typy z tego samego spotkania, gdzie jedno będzie na ml, a drugie na o/u lub jeden typ będzie na o/u pkt zawodnika, a drugi na zbiórki, to typ jest błędny, a skoro jest błędnie podany, to punkt 8 naszego regulaminu mówi nam:

Każdy błędnie podany typ, a nie poprawiony 15min przed meczem to -100 wink


a na sam koniec, proponuje abyś sobie przypomniał swoje typy #31 i #32 (wkleję je tu, abyś nie musiał szukać)

#31
21:35
SA Spurs-Portland
Spurs -11.5
2.55
bet 365

#32
21:35
SA Spurs-Portland
over 198.5
2.5
bet365


jak dla mnie są dziwnie podobne do Twoich typów #74 i #75 (po których wynikło to zamieszanie)

#74
1:05
Bucks-NJ
bucks -3.5
2.55
bet365

#75
1:05
Bucks-Nets
over 183.5
2.4
bet365

tak więc, skoro tam przyjąłeś do wiadomości swój błąd, to wypadałoby się trzymać tego cały czas i potrafić się przyznać do błędu i w tym przypadku wink
Rozumiem, że wtedy byłeś na sporym minusie, a teraz po pięknym zeszłym tygodniu pojawiła się iskierka nadziei, ale wydaje mi się, że nie tędy droga. Typuj jak ostatnio, a będziesz wysoko, bez konieczności szukania dziury w całym.

Mam nadzieję, że sobie wyjaśniliśmy całą sprawę smile
I jeszcze raz przypominam, że będę każdego tak karał (ponieważ jestem surowy tongue ) nawet siebie wink

pozdrawiam i do usłyszenia piwo


mam chwilke wiec napisze smile

argument, ze zblizam sie do czolowki, wiec czuje sie pokrzywdzony jest nietrafny.
punkt 10 regulaminu , ktorego wczesniej nie czytalem, jest bardzo delikatnie piszac niedopracowany. Nie czytalem, gdyz sadzilem ze nie bedzie w nim zadnych niespodzianek, niestety sa.

Jednakze zaklad 32 byl nietrafiony, wiec nie zorientowalem sie ze jest to wbrew punktowi numer 10.

Blednie podany typ tzn nieprawdziwe zdarzenie badz kursy np

21:35
SA Spurs-Portland
Spurs -11.5
2.55
bet 365

to jest typ poprawny forma

natomiast

21:35
SA Spurs-Portland
Spurs +11.5
2.55
bet 365

to jest tyb bledny, tzn nie ma takiego zdarzenia.

podalem typ ktory byl trafiony i 2 razy policzyles po -100

z racji tego , ze typy obydwa trafilem ( mam na mysli jeszcze zaklad gdzie podalem 3 typy z jednego spotkania i ostatni byl trafiony) proponuje z uwagi,, ze nie ma mowy o odjeciu punktow za cos takiego w przypadku trafienia tych spotkan , jak rowniez u kazdego innego uzytkownika z ta sama sytuacja o punktacje 0 zamiast -100.

jesli to ma byc konkurs a idea ma byc prosta ---> niech wygra leoszy to uwazam takie rozwiazanie za niekrzywdzace nikogo , bo punkty nie zostana im dodane, ani odjete, a typ bedzie potraktowany jako zaliczony za 0 pt.

p.s. proponuje rowniez w trybie natychmiastowym zmienic zapis punktu 10.

zapraszam do dyskusji i prosze sprawe potraktowac powaznie...

p.s.2 a teraz zapraszam na trening na sale prawdziwych kozakow piwo

powodzenia
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 12/01/2011 02:15

bodescu ja wyżej Ci pokazałem, że jeśli ktoś popełni błąd z punku 10 ( mimo że nie ma tam napisane że jest za to odjęcie 100pkt), to można podpiąć to pod punkt 8 regulaminu (ponieważ, jest to dla mnie błędnie podany typ-inaczej mówiąc niezastosowanie się do punktu 10)


bodescu wskaż mi mój błąd gdzie ktoś popełnia taką gafę (tj. podaje dwa zdarzenia z tego samego meczu (niezgodne z regulaminem) a ja nie uznaje pierwszego typu lub ktoś podaje 3 typy z jednego meczu, gdzie dwa pierwsze są ok, tzn. jedno na u/o drużyn, drugi na zawodnika, a trzeci powiedzmy na wygraną jakiegoś zespołu (a ja nie uznaje dwóch pierwszych) jeśli znajdziesz taki błąd to go oczywiście poprawie (pomylić się mogłem, w końcu sam to prowadzę) jednak jeśli Ty chcesz, żebym Ci uznał trzeci w kolejności podany typ (bo akurat jest udany) to sorry, ale tak nie będzie smile

Każdy znał zasady, jeśli miał jakieś ale mógł pisać przed rozpoczęciem, teraz w żadnym wypadku nie będziemy ich zmieniać!
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 12/01/2011 02:22

jeśli będzie jakiś ruch w temacie, odpiszę dopiero po seansie filmowym które zaraz sobie zrobię, czas na "Wall Street Money Never Sleeps" wink
Posted by: Skiper

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 12/01/2011 04:38

Popieram Mariana. Sorry panowie ale niepoważne by było zmieniać regulamin tylko dlatego że ktoś go sobie nie przeczytał, a mamy środek konkursu! I logiczna jest interpretacja, że przy dwóch "skonfliktowanych" z sobą typach, pierwszy uznać za ważny, a drugi w kolejności za nieważny (bez względu na to, czy były trafione, czy nie).



Originally Posted By: bodescu_wampir


jesli to ma byc konkurs a idea ma byc prosta ---> niech wygra leoszy (...)


Czytanie regulaminu również wchodzi w zakres pojęcia "bycia lepszym"...
Posted by: bodescu_wampir

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 12/01/2011 04:46

widze , ze jestem sam... smile

Marian widzę, ze cie nie przekonam smile

tak więc niech pozostanie bez zmian.

Jednak chcialbym aby regulamin sie zmienil, dlatego, ze zagranie u/o druzyny i hc druzyny nie sa w jakikolwiek sposob powiazane...

reszta dla mnie moze pozostac bez zmian...

Prosze o wypowiedzenie sie innych....

Uwazam , ze taka zmiana w regulaminie nikomu nie zaszkodzi, a bedzie wieksza oferta...

SKIPER czytanie regulaminu nie sprawi, ze wygrasz konkurs smile jednakze masz racje, ja go nie przeczytalem ....

Uwazam, ze zmiana ww zasady jest dobrym pomyslem, gdyz jak widac nie tylko ja zrobilem taki "blad"...

tutaj nie ma zadnych konfliktow w typowaniu...

REASUMUJAC prosze o wniesienie poprawki do punktu 10 aby mozna bylo grac u/o druzyny z jednoczesnym HC

DZIEKUJE smile

i powodzenia
Posted by: Skiper

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 12/01/2011 04:50

Ale może sprawić że go nie przegrasz smile Jeśli uczestniczysz w największym konkursie na forum (Playoff), to możliwe że zauważyłeś że co edycję ktoś ma problemy z regulaminem (sam raz przez niego przegrałem w V rundzie) ale i tenże zawsze twardo egzekwowany regulamin jest silną stroną konkursu.
Posted by: bodescu_wampir

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 12/01/2011 04:58

Originally Posted By: Skiper
Ale może sprawić że go nie przegrasz smile Jeśli uczestniczysz w największym konkursie na forum (Playoff), to możliwe że zauważyłeś że co edycję ktoś ma problemy z regulaminem (sam raz przez niego przegrałem w V rundzie) ale i tenże zawsze twardo egzekwowany regulamin jest silną stroną konkursu.


w porzadku , prosze tylko o zmiane w punkcie 10 aby mozna bylo grac u/o druzyny oraz hc, nic wiecej....

Marian co o tym sadzisz?

reszta uczestnikow?
Posted by: młody gniewny

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 12/01/2011 05:07

Punktów mi i tak nie zwróci, więc nie mam zdania.
Posted by: juancarlos

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 12/01/2011 07:02

Zmienianie regulaminu w trakcie trwanie konkursu to kompletny bezsens. Badzmy powazni Panowie.

Zanim konkurs ruszyl byla spora dyskusja. Kazdy pomysl zasugerowany przez ktoregokolwiek z uzytkownikow byl brany pod rozwage i dyskusje pozostalych. Sam zasugerowalem niektore zmiany - czy to o ilosc typow, czy o mozliwosc typowania statystyk graczy - wypowiedzialo sie kilka osob, Marian zatwierdzil. I fajnie. Kiedy ktos mial cos przeciw, oczywiscie jego zdanie nie bylo ignorowane, a mogl przedstawic swoja kontrpropozycje i ta takze byla brana pod mlotek.

Mysle, ze jestesmy wszyscy powaznymi ludzmi i po mimo ze dla wiekszosci (jezeli nie dla kazdego) ten konkurs jest zabawa, bo przeciez i tak kroimy buki na wielka kase grin to zachowana zostanie taka formula konkursu, jaka zostala zatwierdzona przez kazdego uczestnika poprzez dolaczenie do konkursu.


Btw, jedynym punktem jakiego w regulaminie brakuje jest "Zgloszenie sie do konkursu i wplacenie pieniedzy jest rownoznaczne z zatwierdzeniem niniejszego regulaminu i przestrzeganie go"


Dziekuje, dobranoc, owocnej nocy zycze piwo
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 12/01/2011 08:10

Dziękuje Skiper i juan za poparcie piwo
O zmianie regulaminu nie ma mowy, tak więc bawimy się dalej na obecnych zasadach wink

pozdrawiam i życzę trafnych typów zgodnych z regulaminem tongue
Posted by: Manchild

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 12/01/2011 19:25


Mariano z tego co mi się widzi to umnie powinno być #86 picków a jest #88....no chyba że jak się gdzieś pogubiłem ale nie widzę.
Przy następnym rozliczeniu uwzględnij temat wink

Pzdr
Manchild
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 12/01/2011 22:34

Manchild prześledziłem Twoje ostatnie typy i wyszło mi tak jak jest w tabeli smile Jeśli jesteś pewien że powinieneś mieć #86 typów, to musisz prześledzić odpowiedni temat (typy) i patrząc na kolejne podsumowania (tabela) odnaleźć przedział czasowy w którym zrobiłem gafę (aczkolwiek wydaje mi się, że jest wszystko ok, no ale mylić się jest rzeczą ludzką) tak więc do dzieła wink

Jedynie Skiper ma poprawić numerację (ale jemu już o tym pisałem)

pozdrawiam
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 12/01/2011 22:42

Manchild prześledziłem Twoje ostatnie typy i wyszło mi tak jak jest w tabeli smile Jeśli jesteś pewien że powinieneś mieć #86 typów, to musisz prześledzić odpowiedni temat (typy) i patrząc na kolejne podsumowania (tabela) odnaleźć przedział czasowy w którym zrobiłem gafę (aczkolwiek wydaje mi się, że jest wszystko ok, no ale mylić się jest rzeczą ludzką) tak więc do dzieła wink

Jedynie Skiper ma poprawić numerację (ale jemu już o tym pisałem)

pozdrawiam
Posted by: Manchild

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 13/01/2011 04:00

Originally Posted By: Marian
Manchild prześledziłem Twoje ostatnie typy i wyszło mi tak jak jest w tabeli smile Jeśli jesteś pewien że powinieneś mieć #86 typów, to musisz prześledzić odpowiedni temat (typy) i patrząc na kolejne podsumowania (tabela) odnaleźć przedział czasowy w którym zrobiłem gafę (aczkolwiek wydaje mi się, że jest wszystko ok, no ale mylić się jest rzeczą ludzką) tak więc do dzieła wink

Jedynie Skiper ma poprawić numerację (ale jemu już o tym pisałem)

pozdrawiam



W tabeli jest ok z tą liczbą betów, wychodzi że tylko narobiłem Tobie roboty frown
Sorka i powodzenia
wink
Posted by: bodescu_wampir

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 19/01/2011 06:20

i coz...

regulaminu nie zmienilem... frown

Brator zdystnsowal wszystkich...

taktyka Fanatyka przyniosla porzadany efekt i znalazl sie w top 3...

ten konkurs wkoncu zaczyna wygladac lepiej i skutecznosc wzrasta systematycznie...

to bardzo dobrze, gdyz poziom konkursu na poczatku byl drastycznie slaby... ( miedzy innymi przeze mnie smile )

wszystko jeszcze mozliwe, lecz widac czolowke tzn miejsca 1-8 , ktore sa na plusie i miejsca 9-17 , ktore sa pod kreska...

zastanawia wspaniala skutecznosc Bratora, ktory juz dzis zagral znacznie ostrozniej...

tak czy inaczej konkurs zbliza sie do polmetka wielkimi krokami...

rywalizacja jest pasjonujaca laugh laugh serio smile

prowadzacy prosze o tabele smile ( i prosze spokojnie pisac pierwsze miejsce, bez zbednych wynioslosci smile )

powodzenia
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 19/01/2011 20:35

Witam Kontaktowalem sie z Mariuszem i tabela bedzie w poniedzialek z powodu pilnego wyjazdu sluzbowego za utrudnienia przepraszamy
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 20/01/2011 06:44

Originally Posted By: bodescu_wampir
i coz...

regulaminu nie zmienilem... frown

Brator zdystnsowal wszystkich...

taktyka Fanatyka przyniosla porzadany efekt i znalazl sie w top 3...

ten konkurs wkoncu zaczyna wygladac lepiej i skutecznosc wzrasta systematycznie...

to bardzo dobrze, gdyz poziom konkursu na poczatku byl drastycznie slaby... ( miedzy innymi przeze mnie smile )

wszystko jeszcze mozliwe, lecz widac czolowke tzn miejsca 1-8 , ktore sa na plusie i miejsca 9-17 , ktore sa pod kreska...

zastanawia wspaniala skutecznosc Bratora, ktory juz dzis zagral znacznie ostrozniej...

tak czy inaczej konkurs zbliza sie do polmetka wielkimi krokami...

rywalizacja jest pasjonujaca laugh laugh serio smile

prowadzacy prosze o tabele smile ( i prosze spokojnie pisac pierwsze miejsce, bez zbednych wynioslosci smile )

powodzenia


a jaka to taktyka ?:)
Posted by: bodescu_wampir

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 20/01/2011 04:54

Originally Posted By: Fanatyk_1984

a jaka to taktyka ?:)


granie mniej ryzykownie , wiekzza skutecznosc , mniejsze kursy smile
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 21/01/2011 19:41

widzę że Tomek przekazał info, ranking będzie w poniedziałek, bo teraz mam sporadyczny dostęp do internetu frown
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 21/01/2011 20:48

Nieoficjalne po czwartkowych meczach...

1 Brator 50/914 (w najwyzszym punkcie mial juz 1814)
2 pill 64/831
3 mlody 82/828
4 Fanatyk 73/789
5 Kieras 71/788
6 Marian 72/441
7 Grey 64/402
8 Homik 43/-342
9 bodescu 104/-410
10 Big Ben 24/-499
11 Oki 76/-548
12 Misiaki 8/-598
13 olopatronat 91/-830
14 Fan NBA 37/-969
15 Skiper 72/-1166
16 Manchild 92/-1170
17 juancarlos 75/-1300



Stawka sie bardzo wyrownala...
...Brator zdecydowal sie na ucieczke z peletonu,jednak chyba zbyt wczesnie przystapil do ataku i pill zainicjowal grupe poscigowa a wiadomo jaka jest sila peletonu tongue

...czekamy na dalsze etapy wyscigu smile
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 24/01/2011 20:10

Wyniki nieoficjalne po week-u...

1 Brator 58/1119
2 pill 69/1024
3 Fanatyk 79/830
4 Kieras 77/751
5 Marian 72/441
6 Grey 66/349
7 mlody 87/328
8 bodescu 112/-110
9 Homik 43/-342
10 Big Ben 24/-499
11 olopatronat 95/-570
12 Misiaki 8/-598
13 Oki 78/-748
14 Manchild 99/-877
15 Fan NBA 37/-969
16 juancarlos 79/-1295
17 Skiper 75/-1466

Po szalonej ucieczce Brator troche zwolnil tempo.Natomiast organizator pogoni czyli pill nie odpuszcza i goni lidera.Niestety pozostali kolarze nie wytrzymali tempa pilla i jada juz za nim.Najwiekszym przechowcem poscigu za Bratorem jest mlody ktory mial awarie jednoslada i spadl w klasyfikacji.Ale spokojnie jego serwismeni zajmuja sie juz ta usterka i wkrotce mlody zapewne bedzie wyprzedzal kolarzy jadacych przed nim smile

To byl meldunek z ostatnich etapow smile ooo
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 29/01/2011 18:59

jutro Panowie zrobię aktualizację tabeli wink
Posted by: młody gniewny

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 30/01/2011 00:17

Originally Posted By: młody gniewny

#96
02:00
Oklahoma City Thunder - Washington Wizards
Washington Wizards+10,5
Bet365


Czy ten bet został uznany za prawidłowy mimo podania braku kursu ? Bo jakoś punktacja mi się nie zgadza
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 30/01/2011 01:16

zaliczyłem oczywiście, bo później podałeś poprawioną wersję z kursem już smile

do dzisiejszej aktualizacji podałeś 6 typów, punktowanych następująco:

120
-100
-100
85
-100
90


tak więc Twój wynik to: -5

na moje wszystko się zgadza, jeśli jednak cały czas jest coś nie tak, to znaczy, że pomyłka jest u mnie (lub u Ciebie) w przed ostatnim podsumowaniu, tak więc napisz, a ja jutro jak wytrzeźwieje to sprawdzę i ewentualnie poprawię wink

pozdrawiam
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 04/02/2011 17:51

witam,

wczoraj został podany zakład HT-FT (w naszym regulaminie nie ma możliwości podawania podwójnych wyników)

chodzi o typ piila

#90
4:30
Golden State Warriors - Milwaukee Bucks
typ: GS/GS HT/FT
kurs: 1.74
bet365

tak czy siak zakład nie wszedł, ale proszę pamiętać na przyszłość iż nie można podawać takich typów do konkursu


pozdrawiam
Marian
Posted by: piil

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 04/02/2011 21:07

ok, nie wiedzialem.
przyjete
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 07/02/2011 19:41

Nieoficjalne:

1 Brator 100 1439pkt
2 piill 96 844pkt
3 Marian 98 800pkt
4 Kieras 104 508pkt
5 Młody Gniewny 107 407pkt
6 Fanatyk 96 407pkt
7 GreyTiger 77 -19pkt
8 Homik 43 -342pkt
9 bodescu wampir 126 -389 pkt
10 Big Ben 24 -499pkt
11 olopatronat 107 -549 pkt
12 Misiaki 8 -598pkt
13 oki 93 -1107pkt
14 Manchild 124 - 1228 pkt
15 juancarlos 92 -1273 pkt
16 nba fan 52 - 1441 pkt
17 Skiper 95 -2065 pkt
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 07/02/2011 19:42

Młody Gniewny 417pkt
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 08/02/2011 03:08

ooo dzięki Tomek za wyniki, te oficjalne znajdą się w przeciągu 48h wink

cholera niestety ostatnio moja forma podupadła frown i przez to Brator mi uciekł, na szczęście z piilem mam kontakt wzrokowy, tak więc walczymy dalej tongue
Posted by: Brator

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 10/02/2011 22:42

mi chyba nie policzyłeś jednego nietrafionego typu, z tego co sobie liczę powinienem mieć wynik: 1419 a z numerami typów raczej się nie pomyliłem ( 109 powinno być)
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 11/02/2011 00:18

szacunek Brator piwo

w takim razie nie będę sprawdzał, zaufam Tobie i poprawię tabele z rana. A teraz poczekam na ewentualne inne moje pomyłki smile

była to moja pierwsza pomyłka tongue więc nie jest źle wink
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 13/02/2011 19:26

oj nie poszło tej nocy czołówce laugh
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 16/02/2011 00:23

tabela by sie przydała ;P
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 16/02/2011 00:32

jutro do południa zrobię, bo później wyjeżdżam i do końca tygodnia będę miał sporadyczny dostęp do neta (a być może nawet w ogóle) tak więc cierpliwości smile
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 28/02/2011 03:02

tabelka kiedy bedzie;> smile
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 01/03/2011 04:54

Panowie, bardzo proszę o cierpliwość, miałem zrobić dzisiaj, ale nie dałem rady frown Na pewno pojawi się w ciągu 48h wink
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 02/03/2011 16:59


1 Brator 128/1046
2 Kieras 145/672
3 pill 126/468
4 Fanatyk 121/390
5 Marian 126/361
6 mlody 109/217
7 Grey 77/166
8 Homik 43/-342
9 Big Ben 24/-499
10 olopatronat 116/-582
11 Misiaki 8/-598
12 bodescu 129/-689
13 juancarlos 128/-982
14 Manchild 133/-1475
15 Fan NBA 58/-1517
16 Skiper 118/-1921
17 Oki 124/-2154

Nie wiem co z typem #125 Pana Oki ,jeden zawodnik zagral a drugi nie...

W pewnym momencie Kieras widzial juz plecy Bratora i mial 999 profitu...
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 02/03/2011 17:11

dzięki Fanatyk za tabelkę, ja postaram się zrobić dzisiaj wieczorem, ewentualnie jutro rano wink

jeśli jeden zagrał, a drugi nie--> to typ jest liczony jako 0pkt
aczkolwiek jak będę robił podsumowanie, to przyjże się temu wink

Panowie do końca zabawy zostało 30 dni, a więc już teraz można powiedzieć, że część osób nie odda wymagającej ilości typów, a co za tym idzie, będzie miała minusy!
Posted by: młody gniewny

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 02/03/2011 17:15

Ja już wywiesiłem białą flagę jakiś czas temu
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 03/03/2011 21:55

Panowie cholera nie dałem rady zrobić nowego podsumowania. Mam teraz parę spraw na głowie, tak więc proszę o cierpliwość do niedzieli, w dzień święty zrobię wszystkie podliczenia i wkleję tabelę.


pozdrawiam
Marian
Posted by: piil

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 04/03/2011 00:54

spoko, nieoficjalna tabela jest (dzieki Fanatyk!). nawet jesli sa jakies drobne roznice, to nie jest to jeszcze az tak wazne.
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 07/03/2011 17:23

Wczoraj czolowka swietne typy dala...bedzie ciezko wskoczyc na podium smile
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 07/03/2011 17:28

Fanatyk sam trafiles 3 typy:) a ja wyszedlem na 0 dobre i to Brator i Piil trzymja poziom:)
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 09/03/2011 14:39

pill mialo byc Houston smile ...ciekawe teraz jak mi to Marian policzy...
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 09/03/2011 14:49

już odpowiadam na pytanie, typ oczywiście zaliczony wink

ubiegłej nocy Utah nie grało, tak więc pomyłka jest wybaczona, widocznie dużo myślałeś o Jazz i stąd to zagapienie tongue

ps. w razie gdyby komuś się to nie spodobało i uważał, że Fanatykowi należy się -100pkt, to przypomnę że w przeszłości też był podobny błąd i zaliczyłem go.


ps. zważywszy że jest to już ostatni miesiąc zabawy, postaram się robić częściej podsumowania (jeśli się uda, to nowe będzie dzisiaj).


pozdrawiam
Marian
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 10/03/2011 14:51

jesli chodzi o przypadek manchilda tez raz tak mialem ze nie moglem wyslac posta na forum a priv moglem dopiero napisalem do mlodego i on wyslal moje typki...
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 10/03/2011 15:07

no tak, ale On nie ma możliwości wysyłania na priv (spójrz ile ma postów) a że ma moje gg, to wysłał mi na gg... wstałem rano i dostałem wiadomość. Godzina wysłania wiadomości jest, tak więc nie widzę przeszkód aby wziąć pod uwagę te typy smile no chyba że ktoś ma jakieś inne zdanie na ten temat, to chętnie wysłucham ;>
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 10/03/2011 15:19

nie no typki sie licza kolegi Manchilda i nie ma co dyskutowac smile
Posted by: Manchild

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 11/03/2011 03:58

próba wysłania ...

Powitać Szanownych Graczy wink

Sorki za zamieszanie z typkami poprzedniej nocki ale jak widać w informacji zamieszczonej przez Mariana były spore problemy z wysłaniem posta. Nie widzę sprzeciwów i ze Ekipa zgodna więc dopisujemy kolejny "Minusowy" dzień do mojego konta laugh No cóż jadziem dalej.

Pzdr
Manchild
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 15/03/2011 13:51

Witam,

piil nie uważasz że Twój ostatni typ jest zdecydowanie po czasie smile

#154
3:00
SAC - GS
1 kwarta
typ: SAC -.05 (1QT)
kurs: 1.86
bet365


mecz o 3, a Ty go podałeś o 3:07 tongue no chyba że o czymś nie wiem smile bardzo proszę użytkownika piil o wyjaśnienie tej sytuacji, no chyba że ktoś inny coś wiem, to będę wdzięczny smile bo jest to pierwsza sytuacja, gdzie zostaje podany typ już po rozpoczęciu i teraz nie wiem czy w Sacramento była godzina 4 czy to po prosty Twoje niedopatrzenie smile

ps. po wyjaśnieniu tej sprawy, zrobię dzisiaj tabelkę (najprawdopodobniej wieczorem)

pozdrawiam
Posted by: piil

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 15/03/2011 15:36

test
Posted by: piil

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 15/03/2011 15:44

Wiesz co, teraz to nie jestem tak na 100% pewien.
Wrocilem pozno w nocy i WYDAJE mi sie ze zostaly mi 2 mecze, na ktore zdazalem z zapasem i wysylalem typ godzine przed meczem, a nie minute.
Jest troche zamieszania w zwiazku ze zmiana czasu w USA, mecze sa teraz o godzine wczesniej niz byly. Mecz ewidentnie byl o 3: 10:00 PM ET, March 14, 2011. Wg starego czasu 10.00 to 4, teraz juz 3.
Czyli jesli zegar forum chodzi wlasciwie to wyglada ze rzeczywiscie cos mi sie popierniczylo. Mam tylko watpliwosci, czy przypadkiem TU, na forum, czas nie jest przesuniety. Popatrz na typ #156 bodescu: Dzisiaj o 01:51 AM na mecz startujacy o 1.08. Nie sadze by 2 osoby zrobily ten sam blad.

Ten post wysylam o 9.44 czasu wrocławskiego smile
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 15/03/2011 15:52

zgadza sie pill twoj typ powinen byc uznany
Jest troche zamieszania w zwiazku ze zmiana czasu w USA, mecze sa teraz o godzine wczesniej niz byly. Mecz ewidentnie byl o 3: 10:00 PM ET, March 14, 2011. Wg starego czasu 10.00 to 4, teraz juz 3.
PRAWDA W 100%

Do tego podam przykład Bratora ktory wczoraj podał typ:

#155 godz: 20:35
ORL Magic @ PHX Suns
typ: ORL Magic -12
kurs: 3,25
buk: bet365

a z boku widniieje godzina 21:18
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 15/03/2011 15:53

i wg czasu podales typ o 02:07
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 15/03/2011 16:18

To moze ja sie wypowiem.

Nie wiem jaki byl przypadek pilla ale zauwazylem ze np.niektore moje posty(zupelnie nie zwiazane z konkursem!) maja inne godziny wyslania do rzeczywistosci.Chodzi mi np.o moj typ w Elite Private Picks z niedzieli na Panefiel.Godzina wyslania posta jest 16;05 a ja jestem pewien na 100% ze to godzina 15:05 byla.To samo dotyczy analizy w dziale koszykarskim na ten sam mecz.

Dzialam takze na innych forach i w tym samym czasie wysylalem ten typ na dwa inne fora ,jedno o godzinie 14:53 drugie o godzinie 14:56 a na meczu godzina wyslania typu jest 15;49(wg mnie powinna byc 14:49).Takze moim zdaniem czasami na meczu godzina w poscie nie jest adekwatna do godziny w ktorym sie dany post wysylalo....
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 15/03/2011 16:29

Ok to sprawa wyjaśniona, typy będą brane pod uwagę wink
Posted by: piil

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 15/03/2011 17:55

Dobrze że się wyjasnilo smile
I tak sytuacja dramatyczna, wyglada ze do konca musze zasuwac po 3 typy dziennie.
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 16/03/2011 02:32

Ale od dnia dzisiejszego, będzie decydować godzina która się wyświetli na forum!!! Jeśli ktoś się do tego nie zastosuje, będzie -100, ponieważ później może okazać się, że ktoś wygrał konkurs, a podał parę typów "po czasie" i będzie niesmacznie.

Tak więc Panowie, patrzymy na godzinę smile
Posted by: Brator

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 16/03/2011 02:38

czyli trzeba podać typ godzinę i 15 minut przed rozpoczęciem ? tongue
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 16/03/2011 02:42

aha, no to z drugiej strony kijowo wymyśliłem laugh

w sumie jeśli mamy pewność już że to przez zmianę czasu to cofam co napisałem wink

po prostu przy podliczaniu, będzie mi to wadziło w oczy, no ale jakoś dam radę tongue

miałem zrobić teraz nową tabelkę, ale postanowiłem wstrzymać się do rana (i zrobić łącznie z dzisiejszymi typami).
Posted by: bodescu_wampir

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 16/03/2011 03:22

Leniwy jestes Marian..... smile

przekladasz i przekladasz :>

Podsumowujac to kawal dobrej roboty....

Sam podliczalem kiedys bilans konkurowiczow i jest to czasochlonna czynnosc...

Z drugiej strony poza Twoja nieregularnoscia smile... naleza Ci sie slowa uznania za bezstronnosc i bezwzgledne trzymanie sie zasad....

Powodzenia na finiszu smile
Posted by: piil

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 17/03/2011 15:48

Podjarany faktem, że udało się trafić 3/3 pozwoliłem sobie podsumować dzisiejsze dokonania czołówki (przepraszam pominiętych!):


Kieras 172 1096 174 1402
Marian 160 612 163 878
Piil 157 516 160 798
Brator 163 1082 166 782
Fanatyk 163 493 166 491
bodescu 159 -243 162 -543

Noc przyniosła spore przetasowania!
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 17/03/2011 16:54

Kieras to chyba oszukuje tongue
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 17/03/2011 16:57

pill ale Ty znow typowales po czasie wink wink wink
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 17/03/2011 17:01

Originally Posted By: Fanatyk_1984
Kieras to chyba oszukuje tongue


troche mniej mam bo liczymy do kursu 3

na kodach zaczełem grac tongue zobaczymy czy przetrwaja do końca
Posted by: piil

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 18/03/2011 18:10

Meldunek z trasy: robi się gęsto!

Kieras 174 1382 176 1182
Brator 166 782 169 1036
Marian 163 878 166 948
Piil 160 798 163 875
Fanatyk 166 491 169 655
bodescu 162 -543 165 -482
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 18/03/2011 22:23

Originally Posted By: piil
Meldunek z trasy: robi się gęsto!

Kieras 174 1382 176 1182
Brator 166 782 169 1036
Marian 163 878 166 948
Piil 160 798 163 875
Fanatyk 166 491 169 655
bodescu 162 -543 165 -482


szkoda ze nie ma jakichs gorskich premii w tym wyscigu tongue
Posted by: bodescu_wampir

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 19/03/2011 15:22

Kieras 176 1182 177 1082
Brator 169 1036 172 1018
Marian 166 948 169 1018
Piil 163 875 166 947
Fanatyk 169 655 172 786
bodescu 165 -482 168 -77

"1-4" bardzo ciasno
miesjce 5 idealna pozycja do ataku zza plecow rywali
miejsce 6 zawodnik czeka na wywrotke kogos z czolowki by przeslizgnac sie do przodu

powodzenia
Posted by: piil

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 20/03/2011 17:09

OLE, OLEE OLEEE OLEEEE

Piil..... 166 .947 169 1101
Marian... 169 1018 171 1003
Brator... 172 1018 175 .904
Kieras... 177 1082 179 .882
Fanatyk.. 172 .786 173 .834
bodescu.. 168 .-77 171 -197
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 20/03/2011 19:12

oj widzę że się dzieję smile oficjalna tabelka powinna być dzisiaj wieczorem wink
Posted by: piil

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 21/03/2011 20:30

co powinno a nie jest, nie pisze sie rejestr tongue
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 21/03/2011 21:31

oj piil nie ładnie tak smile wczoraj mi coś wypadło, ale tabelka już gotowa więc wklejam wink

ps. ale wczoraj typowałem laugh -300, ogólnie 4 pudła pod rząd i tym samym oddaliło się znacznie podium, a było już tak dobrze frown
Posted by: Skiper

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 21/03/2011 21:49

Originally Posted By: Marian
Im bliżej do końca tym ciekawiej


Trudno się nie zgodzić wink tylko 12p przewagi nad okim, nie będzie łatwo w końcówce...
Posted by: piil

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 23/03/2011 19:07

Postaram sie zrobic dzis nieoficjalną tabelkę
Posted by: piil

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 24/03/2011 02:56

Kieras 181 1052 183 1223
Piil 172 1175 177 1149
Fanatyk 175 928 180 857
Brator 176 806 182 506
Marian 174 703 178 489
Posted by: piil

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 24/03/2011 15:57

Piil 177 1149 180 1218
Kieras 183 1223 186 1106
Fanatyk 180 857 183 850
Brator 182 506 185 506
Marian 178 489 181 289
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 25/03/2011 14:51

no to ja już całkowicie odpadłem z rywalizacji smile powalczę o 4 lokatę z Bratorem, ale będzie ciężko frown a walka o zwycięstwo będzie bardzo interesująca, trzech graczy ma szanse, powodzenia Panowie boks

ps. zadano mi pytanie czy będzie można typować z 31 marca na 1 kwietnia, tak więc...
w regulaminie jest napisane że typujemy do końca marca, więc odpowiedź brzmi TAK. Z tym, że jest mały warunek typ musi zostać podany do godziny 23:59, każdy typ podany po tej godzinie będzie traktowany jako nieprawidłowy, ponieważ będziemy mieli już kwiecień wink

oficjalny ranking zrobię dzisiaj, na 100% piil wink

ps. dzięki piil za tabele w ostatnim czasie piwo
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 26/03/2011 14:21

Dziesiejssza Noc była patologiiczna w moim wykonaniu laugh
PILL coraz wieksze szanse na zwyciestwo ostatniio passa znakomita ;)Czuje ze Brator jesszcze ostatniego słowa nie powiedział.Powodzenia
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 26/03/2011 14:21

Originally Posted By: Kieras
Dziesiejssza Noc była patologiiczna w moim wykonaniu laugh
PILL coraz wieksze szanse na zwyciestwo ostatniio passa znakomita ;)Czuje ze Brator jesszcze ostatniego słowa nie powiedział.Powodzenia


piil sorry
Posted by: piil

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 28/03/2011 14:42

dzis ja sie nie popisalem... 0/3, bedzie ciekawie!
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 28/03/2011 15:36

to juz finisz i 3 kolarzy walczy o zwyciestwo tongue ...przydalaby sie tabela Panie Marianie smile
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 28/03/2011 15:58

z tego co slyszalem dzis ma byc tabela wink
Posted by: piil

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 28/03/2011 16:31

Przekombinowałem dzis. Zamiast grac 3 undery w meczu (wszystkie weszly), to zamienilem je na 2x under w kwarcie i raz under druzyny. Nie weszlo nic, choc bylo blisko
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 28/03/2011 16:46

Originally Posted By: piil
Przekombinowałem dzis. Zamiast grac 3 undery w meczu (wszystkie weszly), to zamienilem je na 2x under w kwarcie i raz under druzyny. Nie weszlo nic, choc bylo blisko


pill nie panikuj i tak jestes na pozycji lidera smile
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 29/03/2011 04:02

cholera ciezkie pary dzis...obawiam sie tego typowania smile
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 29/03/2011 15:35

wyczulem ze to bedzie ciezka noc,ostatnio faworyci za dobrze wchodzili w NBA crazy
Posted by: Marian

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 29/03/2011 17:36

tabelkę zrobię po południu wink
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 29/03/2011 18:26

juz jest popoludniu laugh
Posted by: piil

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 30/03/2011 14:12

Ale się wszyscy pałują! NBA zwariowało.
U mnie seria kolejnych pudeł przedlużyla się do 7. Nie czujac koniunktury wyslalem jednego tylko beta i po 3 zostały mi na ostatnie dni (a w czw tylko 2 mecze...). Nadrobilem do tych, ktorzy wyslali po 2-3 bety, bo chyba nikt nic nie trafil! Niebywale rzeczy sie wyprawiaja.
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 30/03/2011 17:36

pill ja wczoraj 2 w ogon ,obawialem sie poniedzialku ale w poniedzialem jakos sie obronilem ale to co sie wczoraj w NBA stalo to szok takie wyniki...
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 31/03/2011 15:11

cholerny Nu Jork crazy
Posted by: Kieras

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 01/04/2011 05:01

patologia w ogole te typy ostatnie dziesiejsze
Posted by: piil

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 01/04/2011 05:40

Obawialem sie ze zagrasz ten sam bet co ja (nie ma zakazu), co matematycznie dalo by Ci wygraną. Chyba ze wszystkie 3 typy z kursem ~3 wysłałbym. Wiec musialem czekac do ostatnuich sekund wink

Jesli dobrze policzylem to:

- Kieras wygrywa jesli trafi
- ja zeby wygrac muszę liczyc na jego potkniecie, a samemu zanotowac 3/3 (wygrywam wtedy o 0.05 :))
- wyprzedzam Fanatyka trafiajac 3/3 oraz, jesli on nie trafi, to rowniez dowolnym 2/3.

Beda emocje!!!
San Antonio wygra 3 punkatmi :D, a potem juz z górki
Posted by: Fanatyk_1984

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 01/04/2011 05:48

dobrze ze ten konkurs sie skonczyl ,od marca bylem nim juz strasznie zmeczony ,wogole nie chcialo mi sie analizowac tych meczy w marcu,tylko odpalalem beta kto gra i na szybko jakies typki...wczesniej to z pol godziny przegladalem betssona na staty zawodnikow a teraz w 5 minut to zalatwialem
Posted by: oki

Re: Konkurs NBA 2010/2011 Dyskusja o konkursie - 01/04/2011 05:52

Originally Posted By: Fanatyk_1984
dobrze ze ten konkurs sie skonczyl ,od marca bylem nim juz strasznie zmeczony ,wogole nie chcialo mi sie analizowac tych meczy w marcu,tylko odpalalem beta kto gra i na szybko jakies typki...wczesniej to z pol godziny przegladalem betssona na staty zawodnikow a teraz w 5 minut to zalatwialem


hehe mialem podobne podejscie zanim nie zjechalem na -1000..pozniej juz z gorki laugh