Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01

Posted by: Goget

Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 31/12/2006 16:22



Qatar ExxonMobil Open

Miejsce: Doha, Katar
Data : 1-7 Styczeń 2007
Uczestnicy: 32 Draw
Nawierzchnia: Hard
Nagrody: 1'000'000 $

INFO:
-----
Oficjalna strona turnieju
-----
Drabinki: Singles || Doubles || Singles QF
-----
Plan Dnia
-----
Livescore
-----



================================



Next Generation Adelaide International

Miejsce: Adelajda, Australia
Data : [b]1-7 Styczeń 2007
Uczestnicy: 32 Draw
Nawierzchnia: Hard
Nagrody: 419'000 $

INFO:
-----
Oficjalna strona turnieju
-----
Drabinki: Singles || Doubles || Singles QF
-----
Plan Dnia
-----
Livescore
-----


================================



Chennai Open


Miejsce : Chennai, Indie
Data : 1-7 Styczeń 2007
Uczestnicy: 32 Draw
Nawierzchnia: Hard
Nagrody: 436'000 $

INFO:
-----
Oficjalna strona turnieju
-----
Drabinki: Singles || Doubles || Singles QF
-----
Plan Dnia
-----
Livescore
-----


-------------------------------------------------------------------
Zapraszamy do udziału w XVI edycji Konkursu Tenisowego. Wpisowe - 50 zł. Do wygrania - 2000 zł do podziału od sponsora firmy Bet24.com + pula z wpisowego.

Temat z zapisami : http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=802568&page=1&gonew=1#UNREAD
Posted by: !zari

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 31/12/2006 16:44

Malisse - Udomchoke --1-- 1.37
Mimo,ze Danai rozegral wiecej spotkan na hardzie i ma lepszy bilans gier na tej nawierzchni to byly to spotkania rozgrywane w bardzo duzej wiekszosci w chellengerach. Belg na tej nawierzchni radzi sobie najlepiej i mysle,ze poradzi sobie z Tajem. Jest lepszym tenisista co pokazuja wyniki i ranking.

I tak na dokladke Murray - Volandri --1-- 1.18
Andy mial dobry poprzedni rok, rozgrywal czasami kapitalne mecze, szczegolnie w US Series. Na hardzie ma najlepszy bilans. Na przeciwko stanie tylko clayowiec, ktory hardu unika jak ognia. Konczy zawsze rok z ujemnym konta na tej
Posted by: !zari

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 01/01/2007 11:04

Transmisja z turnieju w Doha na Eurosporcie od 13.00
Posted by: [T]-error

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 01/01/2007 12:12

Mało czasu ...

Nadal/Salva-Vidal v Mertinak/Pala 2 1,65 B&W <- 50 minu temu było 1,82 fju fju

Nie mam pojęcia co Nadal robi w deblu, a już na pewno nie mam pojęcia co robi Salvą Vidalem - chyba że dla jaj bo im się nazwiska rymują \:D
Mertinak/Pala - dość dobra, zgrana para, typowi debliści.
Posted by: grajek1987

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 02/01/2007 09:54

Arthurs,Gucc.-Hajek,Hrbaty 1.53 1
Para Gospodarzy Australijczycy kontra Czech i Slowak
Hajek dno w delba mało gra Domino wiadomo że dobry deblista Hajek dziś już grał z Djoko i poległ 6-0 6-1 za rywali mają Wayna B.Dobry deblista i Guccio który ma atomowy serwis.Dodam także że para nr 1 grała już ze sobą kilka meczy wiec są bardziej zgrani.Także za nimi przemawiać bedzie to że grają u siebie. 9\10
Chiudinelli-Cakl 1,62 1
Szwajcar koncówke sezonu miał b.dobrą potrafił pokonać słabego Lopeza ale to już wynik niezły Walczył z Tursem walczył z Ryskiem pokonał gładko Sluitera.Cakl to typowy średniak słabizna:P Przegrywał gładko i to w chalengerach min z Kubotem Tuksarem wiadmo kogoś tam pokonywał ale wole o tych jego wygranych nie pisac poznieważ najeiwjksze nazwisko które ograł to Waske i to prawie rok temu \:\)
9\10
ToJo-Younes El Aynaoui 2,46 2
h2h 3-2 dla Marokanczyka Tomasek zapomiał jak sie gra w tenisa??? Chyba Tak!!! Marokanczyk go pokona:)
4\10
Posted by: MIDA$

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 02/01/2007 11:14

Panowie a co myślicie o pojedynku Grosjean-Rochus O kursy wytównane z małym wskazaniem na Sebastiana h2h dla francuza 2:0 ale zawsze po walce . Czy coś wiadomo o przygotowaniach obu panów i ewentualnej dyspozycji bo o formie na tym etapie to chyba nie ma co dyskutować. Proszę znawców tematu o opinię. Pozdrawiam
Posted by: bogdan

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 02/01/2007 12:34

Witam.
Na wstępie życzę wszystkim forumowiczom Szczęśliwego Nowego Roku i wielu wygranych!!!
Rozpoczynamy nowy sezon tenisowy.
Przyglądam się meczom i jak dla mnie wiele niewiadomych.Początek sezonu i nie wiadomo kto w jakiej formie i kto przyjechał na turniej relaksowo.Myślę więc,że nie warto grać małych kursów na faworytów,bo łatwo o błąd.

Djokov./Step.R.- Dlouhy/Vizner 2 (1,9) sts
Ja więc spróbuję zagrać dzisiaj ten debelek.D/V to niezły,stały debel.Chyba lepiej czują się na clay-u,ale sądzę ,ze z tymi przeciwnikami powinni sobie poradzić i na hardzie.D/S to jakiś przypadkowy zlepek,który chce chyba zainkasować startowe.Nie pamiętam,aby wspólnie ze sobą grali.Nie jest to typowa para deblowa.To co mnie dodatkowo przekonuje,to kurs,który wydaje mi się przeszacowany i regularność Djoka w odpadaniu w pierwszych rundach debla.Tak więc spróbuję!!!
Posted by: grajek1987

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 02/01/2007 15:58

Arthus\Guccione 2-1:)
Chiudineli 2-0:)
Y.el Aynaoui 2-0:)
Dziś można zagrać jeszcze
Berdych-Robredo 1 1,75
Widziałem Czech kilkakrotnie i jest naprawdę dobry zwłaszcza na szybkich nawieżchniarz.Ma Dobry Serwis,jest szybki i myśli na korcie;) Robredo bardziej woli nawieżchnie wolne wiadomo jak kazdy Hiszpan i tu upatruje szanse dla Czecha Obaj rozegrali po 1 mecz kazdy z nich wygrał Robredo z Anciciem a Berdych z Boppaną.H2h 1-1

Erlich,Ram-Moodie,Perry 1.52
Typowy zgrany debel..grali w Turnieju Masters potrafią ograć kazdego Natomiast rywale wystepują czesto w deblu ale w innych parach wiec zdecydowanie brak zgrania odegra tu koncową role
Posted by: ryzy9

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 02/01/2007 21:10

Witam!

Uwazam,ze w drugiej rundzie sa spotkania dosc dobre, by zarobic, mianowicie:

K.Pless - Ivo Karlovic 1
Ogladajac spotkanie Plessa z Nalbandianem, chyba kazdy zgodzi sie ze mna,iz mimo ze Nalbi nie gral mega tenisa to jednak gra Plessa mogla sie podobac! Na przeciw stanie rosly Chorwat,ktory w moim przekonaniu procz poteznego serwisu niczym nie imponuje, wiec licze,ze podbudowany psychicznie i pewniejszy swoich umiejetnosci Pless po wyeliminowaniu takiej "rakiety" jak Nalbandian wykorzysta swoja szanse na dalszy awans w turnieju.

I. Ljubicic - El Aynaoui 1
Kurs moze raczej na podbitke,ale bardzo pewny! Chorwat tracac dzis tylko 3 gemy niespecjalnie sie zmeczyl,a jego gra mogla sie podobac. Marokanczyk natomiast niby zwyciezyl Johanssona,ale ogladajac ten pojedynek i jego gre to az sie prosi postawic na Ljube!!! Zwlaszcza ze Marokanczyk nie gral praktycznie od Marca 2006.

Ewentualnie do dolozenia polecam
R.Soderling - Garcia- Lopez 1
Co prawda to poczatek sezonu i raczej trzeba bazowac na ,,nazwiskach niz na formie" ale patrzac na mecze pierwszej rundy wydaja mi sie to typy godne grubszych pieniedzy

Pozdrawiam i czekam na Wasze przemyslenia
Posted by: !zari

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 03/01/2007 07:56

Mysle ze dobrym typem jest
Malisse - Galvani --1-- 1.20
Galvani jest graczem typowo chellengerowo-clayowym. A turniejach ATP gra bardzo rzadko a tym bardziej na hardzie (w zeszlym roku 11 spotkan). Belg jak juz pisalem kilka postow wyzej przy okazji spotkania z Udomchoke, gra na hardzie najlepiej ze wszystkich nawierzchni.
Posted by: rafal08

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 03/01/2007 08:54

K.Pless - Ivo Karlovic 1
Ogladajac spotkanie Plessa z Nalbandianem, chyba kazdy zgodzi sie ze mna,iz mimo ze Nalbi nie gral mega tenisa to jednak gra Plessa mogla sie podobac! Na przeciw stanie rosly Chorwat,ktory w moim przekonaniu procz poteznego serwisu niczym nie imponuje, wiec licze,ze podbudowany psychicznie i pewniejszy swoich umiejetnosci Pless po wyeliminowaniu takiej "rakiety" jak Nalbandian wykorzysta swoja szanse na dalszy awans w turnieju.


Tu mam troche inne zdanie.Po pierwsze jakoś nie moge sobie wyobrazić,ze Pless przełamie Karlovia.Czyli ewentualnie 6:6 i TB no a tu już raczej górą Karlovic.A po drugie z reguły po wyeliminowaniu takiej "rakiety" jak np .Nalbandian to raczej w kolejnej rundzie sprawca"niespodzianki" 8 na 10 przypadków odpada
i to po mizernej grze.
no bet ewentualnie mała stawka na Karlovica
Posted by: Boubson

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 03/01/2007 10:28

Fyrstenberg/Matkowski - Murray/Murray - fajny turniej w Doha dosyc fajnie platny wiec niech sie Andy skupi na singlu... dzis ma mecz z Krzyskiem Rochusem wiec nie ukrywam ze licze iz bedzie zmeczony... nasi to badz co badz czolowa para swiata, po tym jak Bjor/Mir odpadli maja droge do finalu otwarta... i juz sobie zaczna ciulac punkty na Masters :)... a kurs 1.59 niezrozumialy
Posted by: beton

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 03/01/2007 10:51

zgadzam sie z toba BOUBSON,to dobry pomysl zwlaszcza ze Andrzej jest slabszy fizycznie i po grze z Krzysztofem na drugi meczyk sil moze braknac a wcale nie jest powiedziane ze z Krzyskiem tak latwo wygra,bo czasami cos go boli i meczy sety maksymalnie,
Posted by: dAnTeCh

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 03/01/2007 11:14

Originally Posted By: BOUBSON
Fyrstenberg/Matkowski - Murray/Murray - fajny turniej w Doha dosyc fajnie platny wiec niech sie Andy skupi na singlu... dzis ma mecz z Krzyskiem Rochusem wiec nie ukrywam ze licze iz bedzie zmeczony... nasi to badz co badz czolowa para swiata, po tym jak Bjor/Mir odpadli maja droge do finalu otwarta... i juz sobie zaczna ciulac punkty na Masters :)... a kurs 1.59 niezrozumialy



Zgadzam się z przedmówcą w 100 procentach, ten kurs (ja wziąłem za 1,65 w milenium) jest nieporozumieniem, ustalony chyba ze względu na początek sezonu i niewiadomom forme wielu graczy. Zastanawiałem się wczoraj czy nie grać porażki Murray-ów, ale zrezygnowałem(i dobrze) ze względu na to że po drugiej stronie był Bagieta(super singlista, ale deblista mierny)z Wawrinką.A więc Polaczki nie sprawdzcie zawodu Fyrstenberg/Matkowski 1-1,65 8/10
Do tego proponuje niby pewne mecze: O.Rochus 1-1,22 Malisse 1-1,2 Baghdatis 1-1,2
Posted by: AL_Capone

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 03/01/2007 11:27

Misza Jużny - Gael Monfils

Typ:

2

Kurs:

2,28

Pinnacle.

Pojedynek dwóch graczy,którzy posiadaja niesmowity potencjal
czego Rosjanin dał już dowdód na ubiegłorocznym US OPEN.
Monfils to zawodnik niezwykle utalentowany , sam fakt in byl
najlepszym juniorem swiata i wygral w jednym sezonie juniorskim
trzy wielkoszlemowe turnieje mowi sam za siebie.
Jednak w doroslym tenisie nie potrafi ustabilizowac swojej formy
ten rok ma byc jednak przelomowy w karierze Gaela.
Bardzo powaznie podszedl do tego sezonu zatrudnil nowego trenera
wzmocnil sie mentalnie i wykonal bardzo ciezka prace w okresie
przygotowawczym co zaprocentuje w przyszlosci.
O wadach i zaletach obu graczy mozna pisac wiele , wtajemniczeni
w tenisowy swiat doskonale zdaja sobie sprawe z ich wzajemnych
atutow oraz wad wiec nie ma sensu zaglebiac sie w szczegoly.

Stawiam w tym meczu na Gaela poniewaz widze w jego grze postep
ogromna chec wygrywania , znakomicie czuje sie na tych kortach
rok temu awansowal do finalu przegrywajac tylko z Federerem.
Jezeli zagra to co potrafi powinien odniesc zwyciestwo w dwoch
setach.
Posted by: AL_Capone

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 03/01/2007 11:29

Po za tym zdecyduje sie takze na Luzziego poniewaz kurs ktory
jest nam oferowany na to spotkanie to ogromna przesada.
Cenie Oli Rochusa ale przy calym szacunku dla tego walecznego
gracza nigdy nie bedzie Federerem, a kursy sa w taki wlasnie
sposob interpretowane przez analitykow.
Posted by: AL_Capone

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 03/01/2007 11:32

Originally Posted By: BOUBSON
Fyrstenberg/Matkowski - Murray/Murray - fajny turniej w Doha dosyc fajnie platny wiec niech sie Andy skupi na singlu... dzis ma mecz z Krzyskiem Rochusem wiec nie ukrywam ze licze iz bedzie zmeczony... nasi to badz co badz czolowa para swiata, po tym jak Bjor/Mir odpadli maja droge do finalu otwarta... i juz sobie zaczna ciulac punkty na Masters :)... a kurs 1.59 niezrozumialy



Ostrzegalbym przed hurraoptymizmem moim zdaniem kursy sa
przedstawionie w sposob prawdziwy.
Wez pod uwage fakt ze Andy i Jamie powaznie w tym sezonie maja
traktowac rozgrywki deblowe , trenowali ze soba tak jak nigdy
wczesniej , nie twierdze ze w tym meczu F&M nie zwycieza ale
w dalszej czesci sezonu debel z wysp bedzie groznym rywalem.
Posted by: bogdan

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 03/01/2007 11:57

Witam

CLEM/GASQ-GOLD/THO 1 (1,78) prof.
Ciekawy pojedynek.Eksportowy debel francuski,przeciwko niezłemu debelkowi amerykańskiemu.Osobiście bardziej cenię tych pierwszych.To co wyprawiali w Paryżu pod koniec ubiegłego roku to majstersztyk.Pokonali wiele czołowych debli świata.Myślę,że spokojnie stać ich na wygraną z amerykanami.Pytanie tylko:jak z mootywacją?Zakładam ,że jest.W pierwszej rundzie gładka wygrana.Można więc założyć,że nie przyjechali tu na spacerek.Powinni więc to wygrać,bo przeciwnicy są w ich zasięgu.
Posted by: [T]-error

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 03/01/2007 17:55

Originally Posted By: bogdan
Witam

CLEM/GASQ-GOLD/THO 1 (1,78) prof.
Ciekawy pojedynek.Eksportowy debel francuski,przeciwko niezłemu debelkowi amerykańskiemu.Osobiście bardziej cenię tych pierwszych.To co wyprawiali w Paryżu pod koniec ubiegłego roku to majstersztyk.Pokonali wiele czołowych debli świata.Myślę,że spokojnie stać ich na wygraną z amerykanami.Pytanie tylko:jak z mootywacją?Zakładam ,że jest.W pierwszej rundzie gładka wygrana.Można więc założyć,że nie przyjechali tu na spacerek.Powinni więc to wygrać,bo przeciwnicy są w ich zasięgu.


Goldstein/Thomas v Clement/Gasquet

\:\)

A ja zagram odwrotnie. Kurs w B&W ładnie na yankesów podskoczył i grzechem nie byłoby zagrać ich po 2,25.
Tak samo w 1 rundzie gładko wygrali jak i "ślimaczki".
Druga sprawa, że pod koniec 2006 w Paryżu brylował Clement ale w parze z Llodrą. Wogóle wśród Francuzów dość duża rotacja jeśli chodzi o "stałość" ekip deblowych. Clement w parze z Grosjeanem w 2006 roku przegrali już z G/T w Waszyngtonie ;\) pewnie to słby argument, ale zawsze.

Goldstein/Thomas v Clement/Gasquet 1 2,25 B&W 2/10
Posted by: golo060

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 03/01/2007 21:37

Wie ktos moze czemu tak podniosly sie kursy na Simona lub wycofali mecz? Czyzby przyjacielski meczyk juz z zalozonym zwyciestwem Serry? W naziemnych bylo po 1.8 a teraz np. w Bwin jest 4.14
Posted by: oli

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 03/01/2007 22:45

Radze omijać takie mecze może być to zwykła podpucha.
Posted by: beton

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 03/01/2007 23:40

Miszka nie zawiodl, ale teraz kolej na Iwana,mysle ze kolejny rusek da rade,nie lubie grac na jednego bo cos zawsze wtopi,a zmiany zawsze dobrze robia pozniej moze Mikolaj a dalej final jesli nie bedzie z megatuzem znow na Mikolaja,tak czy inaczej zawsze jakis rosjanin do polfinalu dojdzie jak nie ten to inny.wiem ze to glupie jest ale sprawdza sie
Posted by: maher

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 04/01/2007 00:19

Originally Posted By: golo060
Czyzby przyjacielski meczyk juz z zalozonym zwyciestwem Serry?


faza grupowa sprawia że Simon nawet wygrywając 2-0 nie ma szans na wyjście z grupy więc raczej rodakowi nie będzie przeszkadzał? no ale zobaczymy ;-)
Posted by: adalbert68

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 05/01/2007 08:12

Co warto dzisiaj zagrac zdaniem ekspertów?
Posted by: Luc Nilis

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 05/01/2007 09:12

ekspertem nie jestem ale dzis gram 3 mecze : ljubicic, malisse + nadal w sts za 50 mam 50 zeta do przodu. wszystkie h2h na plus, i mysle ze bedzie ok
Posted by: mirekinter

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 05/01/2007 10:38

no to zaczynam typowanie ukochanego tenisa.....

Ljubicic - soderling 1 kurs 1,55....zastanawialem się czy Ljuba powaznie potraktuje poczatek sezonu ale teraz juz wiem że tak...Przecież juz rok temu tutaj wygrał i widać wyraznie ze będzie już na początku sezonu zbiera punkty i chce swietnie wypaść zwłaszcza w Australian Open...Odnośnie Soderlinga to już zaszedł daleko , widzialem go w akcj i nic specjlanego , nie ma za bardzo czym straszyc chorwata...h2h 2-1 dla Ljuby i ja to gram..

Moya-Karlobic 1 kurs 1,5.....finaslista sprzed roku kontra Armata....Hiszpan starszy o 3 lata ale umiejetnosc wedlug mnie lepsze...Ivo cóz na bank coś zdobedzie asami ale cała jego gra prócz serwisu nadaje sie do chalandzerów...Dziś gram carlosa!!

Peya/phau - nadal/sila 1 kurs 1,8 ..licze na dobrą forme phau bo przeciez w singlu sobie nielze pogrywal,,,peya to zawsze byl deblista...para zgrana ...odnosnie przeciwników nic nie moge powiedziec niestety....
Posted by: atp22

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 05/01/2007 10:42

Originally Posted By: Luc Nilis
ekspertem nie jestem ale dzis gram 3 mecze : ljubicic, malisse + nadal w sts za 50 mam 50 zeta do przodu. wszystkie h2h na plus, i mysle ze bedzie ok

Słuchaj naprawde to nie wiem po co ci tam Nadal jest potrzebny??? Wiem ze jest to przysłowiowy pewniak ale bez niego tez bedziesz mial 50zl na czysto!! Wiec po co dokładac jeszcze ten mecz?? totomix: Malisse 1,45 Ljubo 1,55 pozdro i powodzenia :-)!!!!!
Posted by: Fro_Lech

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 05/01/2007 10:44

Originally Posted By: mirekinter
no to zaczynam typowanie ukochanego tenisa.....

Ljubicic - soderling 1 kurs 1,55....zastanawialem się czy Ljuba powaznie potraktuje poczatek sezonu ale teraz juz wiem że tak...Przecież juz rok temu tutaj wygrał i widać wyraznie ze będzie już na początku sezonu zbiera punkty i chce swietnie wypaść zwłaszcza w Australian Open...Odnośnie Soderlinga to już zaszedł daleko , widzialem go w akcj i nic specjlanego , nie ma za bardzo czym straszyc chorwata...h2h 2-1 dla Ljuby i ja to gram..


1/2006 ATP Chennai (IND) Hard Ivan Ljubicic Carlos Moya 7-6(6) 6-2 Final
Hard Ivan Ljubicic Kristof Vliegen 6-3 3-6 7-6(6) 1/2
Hard Ivan Ljubicic Gilles Muller 6-1 6-3 1/4
Hard Ivan Ljubicic Jiri Vanek 6-3 3-6 6-3 Second
Hard Ivan Ljubicic Guillermo Garcia-Lopez 7-6(6) 7-5 First
Posted by: madmax1897

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 05/01/2007 12:03

ja mysle że Ivan może mieć problemy z Robinem - sam zastanawiam sie po wczorajszym meczu Ivana z Mihailem czy to taki pewniak stawiając na chorwata. Soderling w pierwszym meczu pokonał gładko Vliegena a później GarcieLopeza - tracąc seta ale w 2 kolejnych oddał mu tylko 3 gemy. We wczorajszym meczu pokonał w 2 setach cypryjczyka Baghdatisa po którym spodziewałem sie lepszej postawy ale to może szwed zaprezentował sie wybitnie - ja dziś dam na Soderlinga !!
Posted by: assasin

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 05/01/2007 12:08

A co sądzicie o Davydence z Murrayem? Ich ostatnie spotkanie w USOpen to dość łatwe zwycięstwo Rosjanina. Davydenko ma duże szanse wygrać Dohe, uważam że w finale spokojnie ogra i Ljube i Soderlinga, tylko musi się tam dostać. Myślę, że chyba się dostanie jeśli potraktuje sprawę poważnie. Aktualnie to duży lepszy tenisista od Murraya, który do czołówki dopiero będzie się dobijał.
Posted by: DRAGO

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 05/01/2007 12:18

assasin popieram dla mnie to jest dzis davydenko - murray 1
Szkot po słabym spotkaniu zagrał dwa bardzo dobre (Ch.Rochus i Mirnyi), dzis mysle ze 3 raz z rzedu spotkania na takim poziomie nie zagra tym bardziej ze naprzeciw siatki zawodnik którego mozliwosci są duzo wieksze jak np. Ch.Rochusa. Nikolai pokonał w 2 setach szybko Oliviera Rochusa , który grał bardzo dobrze z Luzzim, Rosjanin nie stracił jeszcze seta na tym turnieju.
Posted by: mal!bu

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 05/01/2007 12:31

Ja gram zdecydowanie na LJUBICICA , oglądałem wczoraj oba mecze z udzialem tych panów , Ljubo bardzo zdeterminowany do zwyciestwa (okrzyk po skończonym meczu) , bardzo dobrze serwował od drugiego seta , popełniał troche głupich błędów , ale myśle że poprawi się w dzisiejszym meczu. Co do Soderlinga to jego gra mnie nie zachwyciła , mecz z cypryjczykiem był mało ciekawy , Marcos popełniał duzo błędów bo poprostu nie jest jeszcze dobrze przygotowany , a Soda to wykorzystał , grał rozważnie , serwis przyzwoity. Soda lubi grac na koncowej lini , a Ljubo dobrze radzi sobie zawodnikami preferujacymi taki styl , wiec break Ivana bardziej możliwy niz Soderlinga. POZDRO
Posted by: Luc Nilis

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 05/01/2007 14:09

Originally Posted By: atp22
Originally Posted By: Luc Nilis
ekspertem nie jestem ale dzis gram 3 mecze : ljubicic, malisse + nadal w sts za 50 mam 50 zeta do przodu. wszystkie h2h na plus, i mysle ze bedzie ok

Słuchaj naprawde to nie wiem po co ci tam Nadal jest potrzebny??? Wiem ze jest to przysłowiowy pewniak ale bez niego tez bedziesz mial 50zl na czysto!! Wiec po co dokładac jeszcze ten mecz?? totomix: Malisse 1,45 Ljubo 1,55 pozdro i powodzenia :-)!!!!!



malise juz wszedł a nadal 1-0 i spoko wygra, a dałem go bo nie ma w piekarach toto mixa a w sts i profie brakowało do podwojenia kapitału 1,05. i tyle, pozdrawiam
Posted by: Vendetta

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 05/01/2007 14:37

[/b]Soderling[b] - Ljuba typ:1 kurs:2.380 Pinnacle

Przyznam sie ze ogladalem kilka spotkan obu panow w tym turnieju i duzo lepiej w moich oczach wypadl Szwed.Ljuba w dwoch pierwszych rundach mial rywali z nizszej polki a gdy przyszlo mu grac z Miszą Youzhnym musial sie wiele napocic by wygrac.Doslownie napocil sie strasznie ;\) bo juz w 1 secie na jego twarzy bylo widac grymas zmeczenia i krople potu na czole choc tempretatura nie byla wcale wysoka \:\) Szczerze powiem ze bylem zawiedziony wygraną Ljuby z Ruskiem gdyz wiekszą sympatia darze tego drugiego(tylko i wylacznie ze wzgledu na styl gry Youzhnego) do tego Misza gral wczoraj naprawde bardzo dobry tenis.... operuje on swietnym backhandem( jednym z najlepszych jesli nie najlepszym w atp) oraz swietną techniką uzytkową czego dawal dowody w wielu akcjach pod siatką \:\) no ale w sumie bardziej powinienem sie skupic na grze Chorwata \:D
Ljube jak zwykle ratowal serwis ... z tego co pamietam zaserwowal wczoraj kolo 19 asow no ale ten atut nie moze mu zawsze gwarantowac zwyciestwa w poszczegolnych spotkanach.Ljuba robil wiele niewymuszonych bledow a gdy "szedl" na wymiany z glebi kortu takze nie konczylo sie to dla niego dobrze bo wiekszosc takich wymian poprostu nie wytrzymywal.Wiadomo Ljuba jest silny fizycznie , sporo wazy ... jest wysoki co jednoznacznie wskasuje na to ze nie porusza sie po korcie zbyt szybko ale z niezrozumnialych dla mnei powodow nie decyduje sie ostatnimi czasy na akcje przy siatce i zostaje na koncowej lini.Gdy jednak Ljubo decydowal sie na takie akcje( przy siatce) czesto wybieral zle momenty i byl mijany ... jak junior :)....taka niestety jest prawda i choc Ivana darze duzym szacunkiem to jego tenis wedlug mnie stracil duzo na wartosci w ostatnich latach a wczorajsza wygrana Chorwat moze zawdzieczac jedynie slabszej psychice Youzhnego i moze swojemu doswiadczeniu bo naprawde wcale nie gral lepiej i nie zasluzyl w moich oczach na wygraną w tym meczu.
Natomiast jego przeciwnik 23 letni Szwed choc warunki fizyczne ma takze bardzo dobre to po korcie porusza sie z duzą swobodą ... tak jak ljuba dysponuje swietnym serwisem i ma spory arsenal mocnych uderzen...szczegolnie forhand z ktorego bardzo czesto konczy akcje nie dajac szans przeciwnikowi tak jak to bylo np we wczorajszym meczu z Bagietką( 6-3 6-2)
Moim zdaniem recepta na zwyciestwo Soderlinga w spotkaniou z Chorwatem jest atak.... mysle ze Ljuba bedzie sie trzymal koncowej lini liczac na bledy rywala a na swoim podaniu tylko serwis moze go ratowac \:\) Jesli Soda madrze zagra powinien wygrac.... nie mowie ze bedzie to latwe ale jest to bardzo mozliwe a kurs na to spotkanie jest wrecz wysmienity dlatego polecam zagrac.
Posted by: Luc Nilis

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 05/01/2007 19:47

no i 5 dyszek wpadło chociarz przyznaje sie bez bicia ze straciłem wiare w ljubica w pewnym momencie, jutrzejszy finał no bet dla mnie , dla odwaznych murray za minimum, pozdrawiam
Posted by: oli

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 05/01/2007 20:51

Ja rowniez dobrze ze Ljubo to jakims cudem wygral.
Odnosnie finalu ja zagram sobie na Szkota i to zdecydowanie.
Chorwat procz serwisu wogole mnie w tym turnieju nie przekonuje.
Jest jakis nie swoj , brakuje swiezosci i wogole nie jest w formie.
Murraya ogladalem dzis w pojedyneku z Denko
podobala mi sie jego gra wiec zaryzykuje i zagram na ,,mlodego'' zreszta czy ja wiem czy to takie ryzyko \:\)
Posted by: Master Flamaster

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 06/01/2007 08:53

Jestem w Anglii i czytam na bieżąco angielskie gazety zachwycające się postawą Murray'a. Dodam tylko, że w każdym wywiadzie Murray podkreśla, że cały czas gra przeziębiony i sam nie wie, jak wygrywa te mecze. Kiedyś zatem musi przyjść słabszy dzień dla Szkota, więc uważajcie z hurraoptymizmem w stawianiu na Andiego. No bet jak dla mnie, tym bardziej, że to finał.

Pozdrawiam
Master Flamaster
Posted by: haven

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 06/01/2007 10:15

Postanowienie noworoczne moje że od czasu do czasu coś napisze . Oglądałem większość meczy Murraya w tym turnieju , fakt jest przeziębiony , wczoraj dosyć częstos kasłał , wysiłek sprawiał mu kłopoty ze złapaniem oddechu jak siadał na ławke , ale wczoraj też i Davydenko miał problemy z łydką powodujące to iż nie mógł swobodnie przerzucać ciężaru ciała z 1-dnej nogi na drugą , ale mimo wszystko gra defensywna i pomysłowość Anglika robiła wrażenie . Sporo do życzenia pozostawia jeszcze jego serwis , nie jest to jakiś specjalny atut , zwyciężanie meczy przez niego wciąż odbywa się poprzez wymiany i rozbicie przeciwnika podczas właśnie takich długich wymian . Davydenko wczoraj nie wykorzystał szansy stworzonej w 1-szym secie kto wie jakby to sie potoczyło , oraz w kilku sytujacjach zabrakło woleja bekhendowego nadczym też ubolewali komentatorzy . Ja osobiście nie przeceniam wczorajszej wygranej Murraya , wciąż temu graczowi nie ufam , on moim zdaniem nie potrafi jeszcze zawsze poradzić sobie z presją grając w roli faworyta i dlatego dziś zdecydowałem się na Ljubicica który jest nieznacznym underdogiem , h2h 2-1 dla Ivana . Dzisiejsze spotkanie może przypominać mecz Ljubicic - Youzhny ,opierający się na wymianach w których Ljubicic nieco nieco się stale poprawia , wczoraj zachwycił w kilku sytujacjach , zwycięstwo nad Soderlingiem w takiej formie to naprawde spory wyczyn który cenie . Faktem też jest przemęczenie i brak radości z gry Ivana , które wczoraj było aż zanadto widoczne ale to jak walczy Ljubicic wyciagając meczy ze stanów niewyciągalnych wręcz budzi respekt i wrażenie , tak walczącego Ivana raczej nie sposób sobie przypomnieć . Licze dziś na to że Murray nie wytrzyma presji i to Ivan zgarnie całą pule w DOHA .

Mecz od godz. 15.45 EUROSPORT

Ljubicic @1.90 6/10
Posted by: miazoo

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 06/01/2007 10:52

Originally Posted By: oli
Ja rowniez dobrze ze Ljubo to jakims cudem wygral.
Odnosnie finalu ja zagram sobie na Szkota i to zdecydowanie.
Chorwat procz serwisu wogole mnie w tym turnieju nie przekonuje.
Jest jakis nie swoj , brakuje swiezosci i wogole nie jest w formie.
Murraya ogladalem dzis w pojedyneku z Denko
podobala mi sie jego gra wiec zaryzykuje i zagram na ,,mlodego'' zreszta czy ja wiem czy to takie ryzyko \:\)

A co takie murray pokazal ? Denko przed kontuzja mial bodajze *4-2 w pierwszym secie , napewno bylo przelamanie na jego korzysc a pozniej wiemy co sie stalo. Chcial tylko dograc ten mecz do konca najmniejszym nakladem sil. Strzaly na sile na chybil trafil.
Posted by: oli

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 06/01/2007 10:55

Jeśli tak to co zagrał Ljubicic wczoraj i przedwczoraj ?
Posted by: miazoo

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 06/01/2007 10:59

Wedlug mnie na Szkota to wystarczy ... Silny serwis a i Szkota ciezko mu raczej nie bedzie przelamac, pokazal to Denko w drugim secie ledwo co chodzac \:\)
Posted by: oli

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 06/01/2007 11:02

już tak nie przesadzaj że ledwo chodził \:\)
Posted by: AL_Capone

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 06/01/2007 11:25

Minely trzy lata odkad po raz pierwszy dowiedzialem sie o tym
ze istnieje taki ktos jak Andrew Murray i od tego momentu staram
sie wiedziec o nim wszystko to co jest mozliwe.
I dzisiaj po trzech latach ciezkiej pracy w tym podczas ostatniego roku z Bradem Gilbertem zauwazam jak zmienil sie przez
ten czas Andy oraz jak wiele sie nauczyl.

Murray'a tak trudno pokonac kiedy gra skoncentrowany,poniewaz
jest graczem znakomicie wyszkolonym technicznie,doskonale widac
tutaj wiele lat spedzonych w akademi tenisowej w Barcelonie.
Po za tym kiedy patrze na jego madrosc w podejmowaniu decyzji
to jest zbudowany tym jak potrafi rotowac te uderzenia.
Juz w swoim pierwszym powaznym zawodowym turnieju w Queens Clubie
2005 kiedy jego rywalem byl Thomas Johansson pokazal jak swietnym
dysponuje rueturnem w wieku 17 lat i dzisiaj po 2 latach od tego
meczu musze powiedziec ze ten return jest jeszcze bardzie pewny
i dopracowany.

Ale przejdzmy do meritum sprawy i dzisiejszego pojedynku z Ivanem
Ljubicicem , podopiecznym wloskiegom trenera Ricardo Piattiego.

Co moze dzisiaj przeciwstawic Ljubicic utalentowanemu Szkotowi ?

- Serwis , od tego elementu gry zalezy sukces Chorwata , jezeli
Ivan bedzie mocno trafial pierwszym serwisem ma szanse aby ten
mecz rozstrzygnac na swoja korzysc.

Co moze dzisiaj przeciwstawic Murray walecznemu Chorwatowi ?

- umiejetnosc rotowania kazdej pilki , czesto widzimy jak Szkot
zagrywa wolno, by nie powiedziec usypiajaco ale nagle dodaje
takiego przyspieszenia ze rywal jest bezradny jezeli nie nazywa
sie Roger Federer

- umiejetnosc prowadzenia dlugich wymian , czyli mowiac w jezyku
tenisowym gra z glębi kortu , nie widze dzisiaj wiekszych szans
dla Ljubicica w tym elemencie gry

- umiejetnosc szybkiego skutecznego atakowania serwisu rywala,
czyli jednym slowem mowiac return , ktory moze byc w dniu dzisiejszym kluczem do sukcesu.Jak serwuje Ivan doskonale wiemy
jednak Murray potrafi sobie radzic z takim graczami o parametrach
Ivana , czego dowodem sa mecze z Roddickiem w San Jose i na
kortach Wimbledonu , czy tez Johanssonem , dlugo by wymmieniac.
Pokazal w tych spotkaniach ze atamowa bomba poslana na jego czesc
kortu to nie powod do paniki , wrecz przeciwnie to tylko mozliwosc do skutecznego returnu,a kiedy pilka wroci na strone
Ljubicica czesciej niz sam sie bedzie spodziewal , bedzie musial
stworzyc w glowie inny plan by pokonac Andy Murray'a.
Nalezy sobie zadac tylko pytanie , czy Ivan Ljubicic jest w stanie wygrac ten mecz z glebi kortu ? moim zdaniem nie dlatego
zdecydowanie stawiam na Murraya.
Kiedy zaczynal sie ten turniej goraco liczylem ze zwyciezy ktos
z dwojki Gael Monfils i Andy Murray i mam nadzieje ze ten drugi
postawi dzisiaj przyslowiowa kropke nad ''i''.
Posted by: AL_Capone

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 06/01/2007 11:30

Quote:
Licze dziś na to że Murray nie wytrzyma presji i to Ivan zgarnie całą pule w DOHA


Murray wcale nie jest slaby psychicznie wrecz przeciwnie ,
w waznych meczach potrafi odwracac losy pojedynku, po za tym
jest fighterem i nie spali sie w tym meczu jestem tego pewien.
Posted by: Radek_89

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 06/01/2007 12:19

Pierwszy tydzień. Nie wszyscy jeszcze w optymalnej formie, nie każdy gra już teraz na maksimum swoich możliwości, dlatego raczej trzeba szukać UD niż grać na faworyzowanych przez bukmacherów. Od razu rzuca mi się w oczy drugi półfinał w Chennai, gdzie Carlos Moya zagra z Austriakiem, Stefanem Koubkiem. Moya szykuje się na trzecie zwycięstwo z rzędu w tym turnieju, ale nie można przejść obojętnie wobec wyczynów Koubka. Nie jest to jakiś młodziak i z tego wnioskuję, że Jego obecna forma nie jest przypadkiem i jest w stanie podtrzymać ją przynajmniej do Australian Open. Srichaphanowi i Benneteau oddać raptem 6 gemów w ciągu 4 setów - świadczy to o wysokiej formie Stefana. Moya? No cóż ... ograł po 2:0 Waske, Kima i Karlovica, ale tak naprawdę tylko wysoki Chorwat może być w pewnym stopniu miarodajny, co do formy Austriaka. Myślę, że Koubek (+2,5) @ 1,90 to dość bezpieczny typ. Moya to dzisiejsza masówka, a wiadomo, jak takie typy się kończą.
Posted by: Rafik 25

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 06/01/2007 12:25

Wkradł się błąd Moya nie może wygrać poraz 3 z rzędu ponieważ rok temu wygrał turniej Ljuba
Posted by: Svart_Ulv

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 06/01/2007 12:40

Originally Posted By: Radek_89
Pierwszy tydzień. Nie wszyscy jeszcze w optymalnej formie, nie każdy gra już teraz na maksimum swoich możliwości, dlatego raczej trzeba szukać UD niż grać na faworyzowanych przez bukmacherów. Od razu rzuca mi się w oczy drugi półfinał w Chennai, gdzie Carlos Moya zagra z Austriakiem, Stefanem Koubkiem. Moya szykuje się na trzecie zwycięstwo z rzędu w tym turnieju, ale nie można przejść obojętnie wobec wyczynów Koubka. Nie jest to jakiś młodziak i z tego wnioskuję, że Jego obecna forma nie jest przypadkiem i jest w stanie podtrzymać ją przynajmniej do Australian Open. Srichaphanowi i Benneteau oddać raptem 6 gemów w ciągu 4 setów - świadczy to o wysokiej formie Stefana. Moya? No cóż ... ograł po 2:0 Waske, Kima i Karlovica, ale tak naprawdę tylko wysoki Chorwat może być w pewnym stopniu miarodajny, co do formy Austriaka. Myślę, że Koubek (+2,5) @ 1,90 to dość bezpieczny typ. Moya to dzisiejsza masówka, a wiadomo, jak takie typy się kończą.


pozwolę się z Tobą nie zgodzić..dobra Kubek ograł Taja i Francuza. tyle, że Srichaphan przyjechał do Chennai kontuzjowany i w praktyce nie wiem czemu wogóle startował. na igrzyskach azjatyckich nabawił się kontuzji łapy i praktycznie nie mógł w spotkaniu z kubkiem posługiwać się bekhendem. kubek w pewnej chwili miał 21/21 1-szego wygranego serwisu. taj był masowany przez weterynarza więc nie jest to miarodajny wynik. natomaist co do beneto to to jest dla mnie dosyć drewniana postać.. potrafi wygrać z silniejszymi a przegrać z kelnerami. w sumie nic wielkiego w tenisie nie osiagnał wiec ciezko mowic ze kubek ograł gwiazdy. h2h moya 3 - kubek 1. jedynie na trawie ograł carlosa podczas turnieju na wimbie. moze nie w dwoch setach ale w 3 napewno carlos dzis awansuje do finału. nie wiem czy pamietacie taki turniej w chorwacji bodaj 2 lata temu. tam kubek trzepał po kolei - heniek, ivo i ktoś tam jeszcze..a potem się zepsul:)
Posted by: Vendetta

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 06/01/2007 14:40

Wklejam Wam analize na temat finalu w Doha ktora pisalem juz wczoraj na pewne forum tenisowe a ze nie moglem zrobic tego wczesniej wiec robie to teraz.Moze komus sie ona przyda choc widze ze Al Capone juz bardzo duzo napisal na temat tego meczu. \:\)

Obserwuje od poczatku turniej w Doha(wiekszosc meczy ogladalem w tv i na stronie eurosportu) i choc mialem nie grac grubo az do Australian Open zdecyduje sie obstawic jutrzejszy final.Ogolnie nie gram zbyt grubo finalow to jednak w tym przypadku musze zrobic wyjatek \:\) a wiec:

A. Murray vs I. Ljubicic typ:1 kurs1.926 Pinnacle stawka:1000zl to dla mnie kolo 4/10

Kurs bardzo dobry jesli by patrzec na gre obu panow w tym turnieju bo wedlug mnie zdecydowanym faworytem w tym meczu jest Andy Murray.Powiem szczerze ze cięzszą przeprawe w tym turnieju mial Chorwat ktory pokonal w drodze do finalu Soderlinga i Youzhnego ...byly to dwa 3-setowe pojedynki ktore Ljuba wygral tylko i wylacznie dzieki swojej silnej psychice i serwisowi.Pytam sie ile spotkań mozna wygrać w takim stylu? Forma Ljuby jest slaba .... z kondycja fizyczna takze nienajlepiej.... czy serwis polaczony z doswiadczeniem i silna psychika moga mu dac wygraną w tym turnieju? Ja mysle ze zdecydowanie NIE .
Na drodze Ivana stanie jutro Murray mlody chlopak dla ktorego wedlug mnie droga do pierwszej 5-tki ATP to kwestia czasu(niedlugiego czasu).Fakt... wiele osob twierdzi ze jest on chimeryczny ... ma przestoje... to prawda ale ja widze w nim wielką wole walki i glód odnoszenia sukcesow( a ma on do tego predyspozycje ).Jako jeden z niewielu Szkot wygral z Federerem, czy dlatego ze Szwajcar odpuscil? wedlug mnie nie!!! ...Federer jesli juz gra w jakims turnieju to zawsze po to by go wygrac a czy byl wtedy zmeczony czy nie to nie jest az tak wazne.Zwyciestwo to jest bardzo cennne w moich oczach. Murray wie jak sie wygrywa z graczami z pierwszej dziesiatki ATP \:\) Ma na swoim koncie wygrana ze wspomnianym Fedexem, Roddickiem czy Goznem ( na ubieglorocznym US Open i to w czasie gdy Fernando byl w swietnej formie) .... dzis wygral z Denko ( ktos powie ze Denko byl zmeczony? moze.... ale Andy postawil mu dzis bardzo ciezkie warunki i zagral wiele fantastycznych pilek) no i wygrana z Ljubicicem w koncowce poprzedniego sezonu w hali w Madrycie 6-4 3-6 6-3. Ogladalem ten mecz i takze gralem wtedy Murraya \:\) Poprostu Szkot wie jak z nim wygrac.... wymiany z glebi kortu duzo lepiej wytrzymuje Szkot... jest szybszy - lepiej sie porusza po korcie , dochodzi do pilek ktore wydaja sie byc nie do odebrania (to ta wola walki o ktorej wspominalem) takze swietna technika, fantazja w grze ...woleje na bardzo wysokim poziomie ktorymi Andy swietnie operuje czego nie potrafil dzisiejszy rywal Ljuby Szwed Soderling.Zarowno atak jak i gra w defesywie to jest to co mlody Szkot potrafi.Widac ze Andy Murray jest dobrze przygotowany fizycznie a w porownaniu do wczesniejszego sezonu poprawil serwis i pracowal takze nad teżyzną fizyczną ( czego niestety narazie nie widac \:\) ) Ljuba natomiast ciezko porusza sie po korcie robi wiele niewymuszonych bledow nie wiem jak spedzał przerwe " swiateczną" ale widac ze nie jest on dobrze przygotowany do sezonu \:\)
Mysle ze to co napisalem to wystarczajaca argumentacja do mojego typu.... osobiscie poprostu nie wyobrazam sobie ze " Pan Serwis" wygra kolejny mecz w stylu do ktorego nas ostatnio przyzwyczail.
Pozdrawiam
Posted by: Vendetta

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 06/01/2007 17:12

Krotki komentarz do meczu.
Wygral zdecydowanie lepszy zawodnik.Ljuba dzis pokazal klase a ogladajac mecz wydawalo mi sie ze obaj gracze zamienili sie miejscami bo to Ljuba narzucal Szkotowi swoj styl gry... prowadzil wymiany i wytrzymywal je popelniajac bardzo malo niewymuszonych bledow ... pokazal takze klilka kapitalnych zagran co nie zdarzalo mu sie w dotychczasowych meczach w tym turnieju.Andy... hmm co moge napisac aby zbytnio go nie obrazic \:\) Poprostu zagral slabo... musi sie jeszcze wiele uczyc choc jak pisalem ma zadatki na wielkiego gracza.
Ja do 15-stego dam sobie jednak spokoj z tenisem po tym co dzis widzialem odechcialo mi sie wszystkiego \:\)
Pozdrawiam
Posted by: host

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 06/01/2007 23:05

Novak Djokovic (Serbia & Mont.) vs Chris Guccione (Australia)

Na Chrisa gram od początku turnieju. Nawet kiedy miał kurs 6.50 z Gasquetem \:\) Widziałem obu panów na korcie, prawie wszystkie ich mecze. Z moich obserwacji powiem tylko tyle Chris Guccione dziś wygra. Nie będę tutaj wklejał H2H lub mówił, kto ma lepsze zagrywki itp itd. czy serwisy, bo każdy to sobie może zobaczyć w statystykach, ale z moich obserwacji to Australijczyk dziś powinien odnieść zwycięstwo. Rośnie nam nowy pro-player \:\) Uważajcie.
Posted by: włodar

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 06/01/2007 23:15

...Coś o Koubku.

Po zdemolowaniu Srichy pomyślałem: "Taj nie wyleczył do konca kontuzji - na pewno byl połamany. Eh ten śmieszny farciarz z Austrii."

Po zdemolowaniu Benneteau: "Co to wymyslec... taaa Francuz wstał lewa noga. Ten szpaczek mnie juz wnerwia.."

Po zdemolowaniu Carlosa Hiszpana, którego byłem naocznym świadkiem nie mam juz zamiaru nawet w minimalnym stopniu umniejszać zasług Sżtefana. Dawno nie widziałem tak kapitalnej dawki tenisa. Śladowa ilość ue. bh,fh - bez roznicy, tak samo skuteczne. Nawet serwisem potrafi postraszyć,a w sytuacji kiedy dosc lekkim, kapitalnie rotowanym drugim podaniem wyrzucił przeciwnika daleko, daleko za kort az krzyknalem z zachwytu ;\)

Jeśli do kogos bardziej przemawiają liczby to prosze, oto statsy 1 i 2 podania jego 3 ostatnich przeciwników: Srichaphan: 50/38 ,Benneteau: 56/44, Moja: 56/39. pffffff... ;\)

Zerkam sobie na kursy jutrzejszego finalu i przecieram oczy ze zdumienia. Na teniste bedacego chyba w życiowej formie mamy około 2,40. Dziękuje bardzo \:\) Wygrana Malisse nad Nadalem robi na pewno wrażenie, ale trzeba wziasc poprawke na to, ze Rafa nie zlapal jeszcze wiatru w żagle i dzis wielu mogłoby go pokonać. Jeżeli Koubek pokaże taka sama regularność jak dotychczas to możemy byc świadkami jak wytracony z równowagi X-man bedzie rzucał mięsem i rakieta ;\)

ps. Ivan aeeejaaaoooooo \:D

Biorąc pod uwage podpis nad moim avatarem, po wygranych meczach Ljuby poprzedzających dzisiejszy final, ze wstydem przemykałem po forum ;\) Fuks gonił fuksa. Ale dzis... stary dobry Ivan ljubicic powrocil ze wszystkim swoimi największymi atutami... zresztą nie bede powtarzał tego co napisał wcześniej Vendetta \:\)

strzala
Posted by: host

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 06/01/2007 23:16

Sory za post pod postem, ale zapomniałem o tym meczu.

(3) Xavier Malisse (Belgium) vs Stefan Koubek (Austria)

Koubek chyba na stare lata, chce trochę wygrać kasy i zakończyć sezon na sporym + \:\) Widać u niego zaangażowanie i doskonałą formę. Ci co piszą, że już na ta lata forma nie będzie dopisywała, to są w sporym błędzie, albo nigdy nie grali z staruszkami w tenisa \:\) Po pierwsze nie jest taki stary, po drugie widać u niego dobre przygotowanie, a co najważniejsze, że gra dobrą piłkę \:\) Co do Xaviera to nie mogę nic powiedzieć. Gra pożądny tenis, widziałem tylko jego jedno spotkanie \:p Może to za mało, żeby oceniać jak gra cały czas, ale tym jednym spotkaniem, zrozumiałem, że przegra z Koubkiem. Sory za taką analizę, ale lecę spać \:\) Pozdro
Posted by: Vendetta

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 06/01/2007 23:21

Malisse - koubek typ:1 kurs:(1.01?) nie znam kursu ale innego rezul;stu poprstu nid widze . Ogladalem dzis mecz Belga z Nadalem i nie wiem co by musialo sie wydarzyc na korcie by Austriak wygral ten mecz
Posted by: Marcel

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 06/01/2007 23:24

ja proponuje tym co chcą stawiac poczytac dziennik Koubka
http://www.tennisweb.at/specials/view.php?id=942
może sie czegos dowiedzą \:\)
ja tego meczu nie gram , wogole ni razu na Koubka nie gralem w Chennai mimo że wyczytałem iż bardzo solidnie przepracował okres przygotowawczy i czuje sie doskonale \:\)
Posted by: host

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 06/01/2007 23:26

Originally Posted By: Vendetta
Malisse - koubek typ:1 kurs:(1.01?) nie znam kursu ale innego rezul;stu poprstu nid widze . Ogladalem dzis mecz Belga z Nadalem i nie wiem co by musialo sie wydarzyc na korcie by Austriak wygral ten mecz



1.53 Xavier Malisse (BEL) vs Stefan Koubek (AUT) 2.18

Chyba coś za bardzo przesadzasz z tym kursem 1,01 ... Jak byś był bukmacherem i byś dał taki kurs na Malisse, to na Koubka na pewno powyżej 5,00. Wtedy bym całował Cię po rękach \:\) Co do meczu Nadala z Xavierem. To co takiego sobą prezentuje Nadal ostatnio? Moim zdaniem jedno wielkie nic, wszyscy go wykreowali na wielką gwiazdę, niektórzy co wychodzą na kort z nim grać już się boją, zresztą jak z Federerem... Xavier to fighter, ale bez przesady. Jestem pewny, że jak by Koubek grał z Nadalem, to by szybciej się rozprawił z nim niż Malisse. Zresztą co my tu będziemy gadać. Jutro zobaczymy \:\) Powodzenia
Posted by: Fro_Lech

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 07/01/2007 00:01

To, że Nadal przegrał z Malissem nie do końca jest kwestią jego dyspozycji. Rafa po prostu nie lubi grać przeciwko rywalom który posiadają potężny serwis i często goszczą przy siatce. Nic nowego.
Posted by: Vendetta

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 07/01/2007 00:13

Aha czyli wygrane z Fedexem i 90% pierwszej 15-stki to wypadek przy pracy a KOubek wedlug Was jest faworytem jutrzejszego meczu \:\)
Posted by: Vendetta

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 07/01/2007 00:22

bez pezesady Fro moge Ci podac dziesiatki tenisistow ktorzy maja potezny serwis i uwielbiaja gre przy siatce a jednak przegrali z na dalem na hard( mowie o ubieglym sezonie).Widzialem dzisiejszy mecz i Malisse gral na bardzo wysokim poziomie - wydawalo sie ze kontroljule mecz od poczatku choc Nadal tez mial swoje szansde na przelamanie - szczegolnei w 2 secie.Kto ogladal to wie jak gral Belg...ale nei sadze zeby buki wystawily na niego kursy kolo 1.6 a po mneijszym grac sie tego nie oplaca.
Posted by: włodar

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 07/01/2007 00:38

I wlasnie takie lekcewazace podjescie do osoby Koubka sprawiło, ze stal sie najbardziej dochodowym obiektem dla wszystkich bukow w ostatnim tygodniu.

Przed jutrzejszym finałem trzeba patrzeć na niego nie jak zazwyczaj - czyli na marnej klasy grajka, ale zawodnika któremu w Chennai wszystko praktycznie wychodzi

Na jutro widze dwie opcje: albo za średnia stawke grac Austriaka, albo bezstresowo obejrzec sobie po obiedzie meczyk, nie czując na sobie presji PLN ;\)
Posted by: Vendetta

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 07/01/2007 00:44

Guccione jest bajbardziej dochodowym graczem osttaniego tygodnia Koubek gra zyciowke ale turnieju nei wygrac jak wygrac to nie wiem... do reszty zwariuje \:D
Posted by: Vendetta

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 07/01/2007 00:45

"ale turnieju nie wygra... jak wygra to nie wiem " maly edit \:D bo wiecie... w koncu jest sobota ... tzn niedziela rano \:D Ide jzu spac Pozdro
Posted by: Fro_Lech

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 07/01/2007 02:01

Vendetta a gdzie ja napisałem że Nadal zawsze z takimi rywalami przegrywa ? \:\) Ma z nimi po prostu trudne przejścia :

Sztokholm - JoJo 4-6 6-7
Wygrał ze Sluiterem, ale to przynajmniej o 2 klasy słabszy grajek

US Open - Moodie 6-4 7-6(5) 7-6(4)
M.Phillipoussis 6-4 6-4 6-4

Cincinatti - Querrey 6-7(5) 6-2 6-3

Wimbledon przejścia z Bogdanoviciem i szczególnie Kendrickiem gdzie był o włos od odpadnięcia.

Na siłę jeszcze można dodać Berdycha z którym dwa razy przegrał, ale Tomas nie jest aż tak wielkim miłośnikiem siatki.

Ps. W Sydney w 1 r. Nadal vs. Guccione ;).
Posted by: host

Re: Doha, Adelaide, Chennai 1-7.01 - 07/01/2007 12:24

Vendetta miał jednak rację \:\) 1,01 pasował by kurs.. no nic... trzeba kuć żelazo póki gorące \:p