Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007

Posted by: Goget

Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 04/11/2007 07:35

Sony Ericsson Championships




Miejsce : Madryt, Hiszpania
Data : 6-11 listopad 2007
Drabinki : 8M/4D
Nawierzchnia : twarda halowa
Pula Nagród : $3'000'000

INFO :
-----
Oficjalna Strona Turnieju
-----
Drabinki: Singiel
-----
Livescore
-----


Grupa żółta

1. Henin
2. Jankovic
5. S.Williams
6. Chakvetadze

Grupa czerwona

3. Kuznetsova
4. Ivanovic
9. Sharapova
8. Hantuchova
Posted by: rybek

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 05/11/2007 18:54

2,56 w profie na hantuchową łapcie to bo kursy polecą na łeb na szyje w gamebookers poleciało z 1,3 na szarapową na 1,75 w kilka godzin a hantuchova w formie!!
Posted by: andrzejek_84

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 05/11/2007 20:09

Będzie gdzieś transmisja tego turnieju w TV? A co do Szarapowej to w wywiadach mówi ze jest bardzo zdeterminowana i rozdrażniona nieudanym sezonem, nękającą kontuzją i że będzie sobie flaki wypruwać na korcie :)Się okaże w czasie meczu ile w tym prawdy bo ostatnio mało grała i trudno coś powiedzieć o jej formie


EuroSport
Posted by: darkoo

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 06/11/2007 02:24

Już jutro start i powiem szczerze że nie mam serca zagrać przeciwko którejś z Pań - powód prosty, każda z nich dała w tym sezonie na sobie zarobić i oglądanie ich wszystkich na WTA Masters w Madrycie będzie dla mnie wielką przyjemnością \:\)

Sharapova Maria - Hantuchova Daniela

No cóż, przyznam że jestem fanem talentu Danieli, w ostatnim czasie grała bardzo ladny i skuteczny tenis. Mówiono trochę o jej niskiej wadze która przez ktorą w kluczowych momentach spotkań tracila siły ale grając tyle w ostatnich tygodniach każdy straciłby wiele energii. Dzięki temmu jednak znalazła się w WTA Masters. Jej rywalka z pewnością nie moze tego sezonu zaliczyć do udanych, w ostatnim czasie kontuzja a wcześniej porażka w turnieju w którym pokładała spore nadzieje (US Open) sprawiły że sama Maria przyznaje że jest zdeterminowana aby coś tu osiągnąć. A wcześniej osiągnęła: najpierw w 2004 roku wygrała tą imprezę by w następnych dwóch latach uznawać wyższość jedynie zwyciężczyniom . Faktycznie Szparka rozegrała tylko jedno oficjalne spotkanie na hali w ostatnim czasie, jednak wydaje mi się ze to nie odegra znaczącej roli w jutrzejszym pojedynku. Podusmowując wydaje mi się że z jutrzejszej konfrontacji zwycięsko wyjdzie Maria.
Posted by: Piostar

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 06/11/2007 19:23

Przeglądając dzisiejszą ofertę spotakań pań oraz skład Mastersa nasuwa mi się jedno, niestety praktycznie każda z pań ma większe lub mniejsze problemy zdrowotne.
Sharapova to jedna wielka niewiadoma po US Open wystąpiła tylko w jednym spotkaniu, dosyć nieudanym. Koledzy wcześniej napisali, że ma zamiar walczyć - pewnie jak każda inna z zawodniczek tu startujących. Tylko czy wytrzyma to jej zdrowie, ewentualnie czy forma będzie zadowalająca, bo umiejętności jej nie brakuje, tego nie wiemy.
Sveta w ostatnim występie przed Masters zeszła z kortu, oglądając wcześniejsze wystepy ma się wrażenie że ma dość sezonu.
Chaki - to chyba najwieksza płaczka w WTA Tour, potrafi ją wszystko wyprowadzić z równowagi, wtedy masakrycznie ogromna ilość błędów się pojawia. Ostatni występ i gem ugrany pozwala sądzić, że w głowie ma wakacje.
Stosunkowo najciekawiej wyglądają w tym dniu Henin i Hantuchova. Danielka niby w gazie po zwycięstwie w Linzu i finale w Luksemburgu. Ale czy starczy jej umiejętności aby dziś pokonać Marię, cięzko powiedzieć, ze względu na wielką niewiadomą w postaci Marii, chyba delikatnie zagram Słowaczkę. Bardziej przeciwko Rosjance \:\)
No i Justyna, ta wiadomo, że zawsze dozuje odpowiednią dawkę meczy i bez przygotowania odpowiedniego nie startuje. Oczywiście kurs 1,07-1,10 jest śmiesznie niski skoro gra się z zawodniczką z czołowej ósemki. Dlatego proponuje zagrać 2-0 lub ewentualne handi na Belgijkę.

Henin - Chakvetadze 2-0 1,30 9/10
Sharapova - Hantuchova 2 1,95 2/10
Henin - Chakvetadze H(0-6,5) 1 1,85 4/10
Posted by: darkoo

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 06/11/2007 20:06

Do pierwszego spotkania pozostało jeszcze trochę czasu, osobiście nie mogę się doczekac

Myślę że w pierwszym spotkaniu rewelacji nie będzie, aczkolwiek z tym handi który podałeś Piostar typowałbym Czaki, osobiście widzę tu gładkie 6:3 6:3 dla Belgijki a 6,5 gema HC to moim zdaniem dużo jak na masters (wykluczając oczywiście humory Anny). Wydaje mi się że Henin wygra spokojnie ale nie będzie tu żadnych fajerwerków, w końcu jeszcze kilka spotkań przed nią ;\)

Jeśli chodzi o pojedynek Marii i Danieli to powiem szczerze że wczoraj prawie cały dzień przeglądałem różne fora, strony, szukając komentarzy odnośnie chyba najciekawszego dzisiaj pojedynku, w końcu po obejrzeniu po kilkanaście razy finału i półfinału z Linz a także niedawnego meczu Hanti - Ivanovic, kończąc na zeszłorocznym pojedynku Sharapovej z Danielą skłaniam się ku Rosjance. Faktycznie granie na zawodniczkę która od us open zagrała tylko... jedno spotkanie to trochę jak branie kota w worku ale po takim kursie moim zdaniem warto. Mam nadzieję że Maria wytrzyma zdrowotnie bo o psychikę w tym meczu powinna martwic się jej rywalka, bowiem dla Rosjanki to nie pierwsze spotkanie o tak wysoką stawkę.

Pomysłu nie mam tylko na mecz Kuzy z Aną Ivanovic. Osobiscie typowałbym tutaj 3 sety, tudzież over w ilości gemów. Warto też dodac że Ana ma dzisiaj urodziny (20) i to na pewno doda jej ekstra motywacji ale czy ta motywacja przewyższy stres i tremę? Bo w końcu to jej debiut na WTA Masters...

Henin + Sharapova 5/10

Powodzenia
Posted by: Piostar

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 06/11/2007 20:43

Zgadzam się z Tobą darkoo że handi 6,5 to gruba przesada i w normalnych okolicznościach to samobójstwo. Jednakże uważam, że nie są to normalne okoliczności. Ostatnie występy Anny jasno i dobitnie pokazują jej chęci do gry w tenisa w tym roku. Stanowczo za dużo spotkań w tym roku w jej wykonaniu, bądź co bądź ciężko ją zaliczyć do herosów kortów. Raczej jej gra nie opiera się na przygotowaniu fizycznym.
Wydaje mi się, że właśnie mając na uwadze kolejne spotkania Belgijka dziś nie będzie przedłużać zbytnio występu i wykorzysta każdą okazję do przełamania i szybkiego zakończenia meczu.

Również życzę powodzenia
Posted by: santiago

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 06/11/2007 21:11

Handi na Henin według mnie zdecydowanie za wysokie. Belgijka powinna wygrać w dwóch setach ale mogą być one dosyc wyrównane.

Dlatego ja biore:

HENIN 2-0

pozdrawiam
Posted by: mateusz2201

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 06/11/2007 21:48

Sharapova Maria @ 1.76 - Hantuchova Daniela @ 1.99

Mecz zapowiada się na bardzo ciekawy. Maria grała ostatnio bardzo mało i tajemnicą pozostaje w jakiej jest formie. Ale jednak pozostaje dalej bardzo groźną zawodniczką. Daniela zaś niby jest w dobrej formie, wygrała bowiem ostatni duży turniej. Lecz nigdy nie wiadomo jakie myśli kłębią się w jej głowie podczas meczu. Właśnie to jest jej największy problem. Problemy z psychiką. Uważam, że Maria pokaże dzisiaj klasę i wygra dość gładko. Myślę, że skoncentruje się ona aby jak najdalej zajść a nawet wygrać ten turniej i dlatego gram na nią w tym meczu.

-----------------------------------------------------------------

Co do meczu Justin Henin z Anną Chakvetadze to gram tak jak koledzy 2-0 w setach dla Belgijki. Anna ostatnio słabiutka a Justin to Justin, klasa sama w sobie.
Posted by: grzesol

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 06/11/2007 22:11

Sharapova - Hantuchova 2 1.86
Zastanawia mnie bardzo jak można grać na Rosjankę, która po US Open zagrała ledwie 1 mecz i to w dodatku przegrany z Azarenką. Hantuchova ma ostatnio świetną formę co potwierdziła wygrywając w Linzu. Nie ma tu naprawdę żadnych przesłanek grania na Sharapovą, a wręcz przeciwnie zdecydowanie na Słowaczkę. Można sobie mówić Sharapova to Sharapova ale nawet tak słynna tenisistka bez ogrania nie może nagle wybiec na kort i zagrać wspaniałego meczu. W tenisie potrzebne jest ogranie, które zdecydowanie jest po stronie Hantuchovej. Jedynym problemem Śłowaczki może być psychika ale wydaje mi się, że jest ona tak pewna swojej formy, że nie da Sharapovej wejść w uderzenie bo wiadomo, że gdy jej wszystko wchodzi jest nie do pokonania ale gdy zaczynają się błędy już jest problem. I myślę, że ten problem bęzie aż nadto widoczny w dzisiejszym meczu.
Posted by: santiago

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 06/11/2007 22:22

Originally Posted By: grzesol
Sharapova - Hantuchova 2 1.86
Zastanawia mnie bardzo jak można grać na Rosjankę, która po US Open zagrała ledwie 1 mecz i to w dodatku przegrany z Azarenką. Hantuchova ma ostatnio świetną formę co potwierdziła wygrywając w Linzu. Nie ma tu naprawdę żadnych przesłanek grania na Sharapovą, a wręcz przeciwnie zdecydowanie na Słowaczkę. Można sobie mówić Sharapova to Sharapova ale nawet tak słynna tenisistka bez ogrania nie może nagle wybiec na kort i zagrać wspaniałego meczu. W tenisie potrzebne jest ogranie, które zdecydowanie jest po stronie Hantuchovej. Jedynym problemem Śłowaczki może być psychika ale wydaje mi się, że jest ona tak pewna swojej formy, że nie da Sharapovej wejść w uderzenie bo wiadomo, że gdy jej wszystko wchodzi jest nie do pokonania ale gdy zaczynają się błędy już jest problem. I myślę, że ten problem bęzie aż nadto widoczny w dzisiejszym meczu.


Bardzo sie dziwie ze zastanawiasz sie dlaczego ktos gra na Sharapova. A z kim ona gra? Z Hantuchova która i owszem wygrała ostatni turniej ale kogo wielkiego tam ograła? Tylko Vaidisova! A kogo ograła wczesniej z wielkich zawodniczek? NIKOGO! Bo z całym szacunkiem ale Schnyder to nie jest ktos wielki.

W takich turniejach jak mało gdzie liczy sie doswiadczenie i psychika. A to ze Sharapova ostatnio nie grała o niczym nie swiadczy. Na taka impreze napewno jest niezle przygotowana.

Pozdrawiam
Posted by: grzesol

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 07/11/2007 00:05

Originally Posted By: santiago


Bardzo sie dziwie ze zastanawiasz sie dlaczego ktos gra na Sharapova. A z kim ona gra? Z Hantuchova która i owszem wygrała ostatni turniej ale kogo wielkiego tam ograła? Tylko Vaidisova! A kogo ograła wczesniej z wielkich zawodniczek? NIKOGO! Bo z całym szacunkiem ale Schnyder to nie jest ktos wielki.

W takich turniejach jak mało gdzie liczy sie doswiadczenie i psychika. A to ze Sharapova ostatnio nie grała o niczym nie swiadczy. Na taka impreze napewno jest niezle przygotowana.

Pozdrawiam


A kogo wielkiego ograła Sharapova po US Open ? Odpowiedź brzmi: NIKOGO. Czyli według Ciebie wygrana na szczeblu rozgrywek WTA nie ma dla Ciebie dużej wartości ?, w takim razie sorry nic tylko współczuć.
O niczym nie świdczy, że nie grała rozbawiłeś mnie po raz kolejny. Zapomniałem przecież to jest tak wielka gwiazda, że może nie grać przez miesiąc czy dwa i gdy przychodzi do meczu to ona go wygrywa. To nie jest Federer czy Henin ona potrzebuje też jakiegoś ogrania bo przy jej stylu gry czyli ciągłemu atakowaniu potrzebne jest jak nic wstrzelenie się w zagranie,a kiedy to ma niby zrobić jak nie w turniejach ? Ze swoimi spraingpartnerami na podwóreczku \:\) Raczej nie bo jej sparingpartner nie wyzwoli w niej tyle agresji co gra z cyklu rozgrywek WTA.
Posted by: darkoo

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 07/11/2007 00:18

Po pierwsze Sharapova nie ograła nikogo po US Open z powodu kontuzji co nie znaczy że do wczoraj ją leczyla a dzisiaj rano miała pierwszy trening Znaczy to tylko tyle że pracowała indywidualnie nad poprawą serwisu, co spowodowane jest jej kontuzją ramienia (wspomniał o tym Fro w swójej fabryce pefffek )

Po drugie Sharapova jest gwiazdą, nie mniejszą niż każda z uczestniczek tego mastersa i większośc z tych dziewczyn nie wystepuje we wszystkich turniejach a wybiera te ważniejsze. Wnioskuję tutaj że to własnie Hanti będzie bardziej zmęczona bo niemal tydzień w tydzień widzimy ją na imprezach z cyklu WTA Tour.

Po trzecie nie napinajcie sie tak, ot tak dla dobra tematu bo naprawdę fajna impreza przed nami, którą lepiej typowac solidnymi argumentami a nie przekrzykiwaniem innych ;\)
Posted by: grzesol

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 07/11/2007 01:40

Sorki może troszkę za ostro zareagowałem. Zgadzam się, że szykuje się wspaniałay turniej, na którym możemy zarobić. Wiadomo każdy może mieć swoje zdanie ale chcę Tobie i innym uświadomić, że dużo lepiej zagrać w tym meczu na grającą i będącą w formie Hantuchovą niż na nie grającą Sharapovą. Wydaje mi się to bardziej epwniejsze niż granie na "wielką niewiadomoą" Sharapovą. Ja zainwestowałem w Słowaczkę i mam pewność, że będe się cieszył z wygrania pieniędzy.
Posted by: Suazo

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 07/11/2007 01:49

Sharapova vs Hantuchova, w opinii większości wielka niewiadoma, ba - słychać dużo głosów, że to Daniela jest faworytką. No to ja odpowiadam, że po takim kursie na Marię, trzeba brać z zamkniętymi oczami. Drugiej takiej okazji, póki co nie będzie. Już wczoraj chciałem to zrobić, ale przejrzałem trochę stron i for, wolałem wyczekać do końca. Niby drugi mecz po US Open, ciągłe problemy z kontuzją ramienia, nieudany sezon. Racja. Tyle, że turniej w Madrycie, to oddzielny rozdział, 8 najlepszych tenisistek staje do walki z czystym kontem. Każda ma szansę pokazać, że jest najlepsza. Jestem pewny, że zobaczymy dziś na korcie, walczącą w 100%, zdeterminowaną do zwycięstwa Sharapovą. A, że suma sumarum jest lepszą zawodniczką od Hanti, nie mam wątpliwości. Daniela rzutem na taśmę, weszła do turnieju Mistrzyń, wygrywając w Linzu. Jej gra jednak trzeba sobie powiedzieć, porywająca nie była. Słowaczka, jak wiadomo powszechnie, bardzo to chimeryczna tenisistka, trudno w jej wypadku mówić o stabilnej formie. Choćby porażka w słabym stylu z Agą Radwańską w Zurichu, by potem wygrać wspomniany Linz. Poza tym styl gry Hantuchovej, leży Marii. Słowaczka lubi rozdawać dużo prezentów (czyt. UE). Dobitnie świadczy o tym H2H 5:1, gdzie wyłączając pierwszy mecz tych pań, w kolejnych pięciu Daniela ugrała zaledwie 1 seta.
Można jeszcze długo pisać, ale podsumuję to jednym zdaniem. Dzisiaj wygra zawodniczka o większych umiejętnościach i ładniejsza



COME ON MASHA!
Posted by: grzesol

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 *DELETED* - 07/11/2007 02:00

Post deleted by oli
Posted by: bet_master

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 *DELETED* - 07/11/2007 02:02

Post deleted by oli
Posted by: bet_master

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 *DELETED* - 07/11/2007 02:03

Post deleted by oli
Posted by: Cukier

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 07/11/2007 02:07

Ostrzegam przed graniem na Hantuchovą. Chciałbym zaznaczyć ze to co bylo nie ma tutaj najmniejszego sensu rozgrzebywać, jesteśmy w Madrycie na turnieju 8 najlepszych tenisistek w sezonie, Daniela moim zdaniem juz sie wystrzelała, a grając na nia przeciwko jednej z najlepszych tenisistek na świecie jest czystym samobójstwem w obojętnie jakiej by formie była Rosjanka
Posted by: grzesol

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 07/11/2007 05:06

Zwracam honor wszystkim co obstawiali na Sharapovą, niestety popełniłem błąd i przyznaję się do tego. Zgubiła mnie pewność zagrani czegoś co tak naprawdę nie było pewne. Jednak Hantuchova niestety jeszcze nie dorosła żeby wygrywać z wielkimi zawodniczkami.
Posted by: Piostar

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 07/11/2007 17:29

Henin - Chakvetadze 2-0 1,30 9/10 \:\) 6-1 7-6
Sharapova - Hantuchova 2 1,95 2/10 \:\( 6-4 7-5
Henin - Chakvetadze H(0-6,5) 1 1,85 4/10 \:\( 6-1 7-6

Pierwszy dzień mistrzostw niezbyt udany. Wszakże główny typ Henin 2-0 trafiony, to pozostałe juz nie. Co do handi naprawdę niewiele brakowało a praktycznie przy stanie 6-1 *3-2 byłem pewien, że typ pieknie trafiony.
W drugim spotkaniu nie doceniłem Marii, a właściwie przeceniłem Słowaczkę. Jednak dobra forma w ostatnich tygodniach to za mało by wygrywać z doświadczonymi rywalkami w Mastersie.

Na dziś:

Henin - Jankovic

Właściwie rzut oka na h2h i wszystko wiadomo. Serbka ma beznadziejny bilans spotkań z Belgijką 0-8, ale gdy obejrzeć poszczególne wyniki to nie jest już tak wszystko proste. Poza meczem nr 6, gdzie na cegle (French Open) Jankovic przegrała 2-6 2-6, każde spotkanie zwłaszcza na kortach szybkich to ciężka batalia dla obu tenisistek.
Mam bardzo mieszane uczucia co do tego meczu. Wczoraj kapitalna w wymianach Belgijka miała fatalny dzień serwisowy. Praktycznie częstokroć bez pierwszego podania, ze sporą ilością jak na nią podwójnych błędów a mimo to dosyć gładko jednak wygrała. Miałem wrażenie, że Chaki gra po prostu zbyt słabo, zbyt lekko, nie atakuje drugiego serwisu wystarczającą agresywnie. Z kolei taką tenisistką jest Jankovic. Gra agresywnie i ofensywnie, prezentuje się dobrze zarówno z bh i fh. Niestety u niej mam też ale...
Forma fizyczna jak u wszystkich pań pod koniec sezonu to wielka niewiadoma, Jankovic moim zdaniem w tym sezonie przegięła z ilością gier co można było zobaczyć w Bangkoku, niestety nie widziałem jej ostatniego występu w Zurychu. Mam tylko nadzieje, że te trzy tygodnie przerwy jakie sobie zafundowała pozwoliło jej odpocząć. Z tego powodu handi -4,5 Henin dla mnie nie do grania, większość meczy tych zawodniczek bardzo wyrównana, to samo z 2-0 dla Belgijki w końcu pierwszy 5 meczy było 3 setowych. Osobiście zagrałem Henin dla potrzeb mojego systemu jako 1.

Reszta spotkań potem, w końcu jestem w pracy \:D
Posted by: santiago

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 07/11/2007 18:48

Po wczorajszym pierwszym i w miare udanym dniu czas pomyslec cos na dzisiejsze mecze. W tej chwili jedno spotkanie zwróciło moja uwage

Ivanovic-Hantuchova

Po wczorajszym fantastycznym meczu Serbki z Kuzniecova dzis Anne czeka moim zdaniem zdecydowanie łatwiejsze zadanie. Naprzeciw staje mało doswiadczona i chyba najsłabsza z całego towarzystwa Słowaczka. Ja tak naprawde juz oczami wyobrazni widze jak Ivanovic rozrzuca po korcie Hantuchova. Słowaczka słabo biega i to co wczoraj fenomenalnie broniła Kuza tak dzisiaj Daniela nie bedzie zdarzała i nawet jak nie bedzie winnersów to Hantuchova gro piłek wyrzuci w aut. Jedyne co mnie troszke martwi to kondycja Anny i dlatego jak dla mnie jedynym typem na dzis jest:

Ivanovic-Hantuchova 2-0 kurs 1,82 stawka 5/10

Pozdrawiam
Posted by: darkoo

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 07/11/2007 19:49

Witam ponownie.

Henin \:\)
Sharapova \:\)
Ivanovic - Kuznetsova 3 sety \:\)

A więc idalny początek

Na dzisiaj moim zdaniem pewnym pomysłem na zarobienie może byc typowanie spotkania Hanti z Aną. Od razu się przyznam że nie oglądałem pojedynku Any z Kuzą ale z tego co widziałem w drugim secie coś dziwnego wydarzyło się w głowie Ivanovic ;\) No ale przejdźmy do konkretów.

Ana Ivanovic - Daniela Hantuchova

Moim zdaniem będzie to o wiele bardziej wyrównane spotkanie niż przewidują bukmacherzy i w związku z tym skłaniałbym się do typowania 3 setów w tej konfrontacji, a płacą za to bardzo dobrze bo 2,38 w Gamebookers. Obie panie spotkały się całkiem niedawno w finale turnieju w Luxemburgu, tam górą była Ana pokonując Hanti 2:1 (3:6, 6:4, 6:4), myślę że dzisiejsze spotkanie będzie miało podobny przebieg z tym że chciałbym by wygrała Hanti \:\) Jak już mowiłem jest moją ulubioną zawodniczką dlatego z czystej sympatii zagram dzisiaj na jej wygraną po kursie >3. Myślę że może tak się stac a wygrana Hanti w dzisiejszym spotkaniu tylko podgrzeje rywalizację w tej grupie. Daniela bowiem wczoraj tak łatwo nie przegrała z Marią, często dochodziła do sytuacji w których mogła przełamac, co też udało się jej aczkolwiek gdyby wykorzystała więcej z tych okazji wczorajszy wynik mogłbyc zupełnie inny. Także dzisiaj Hanti go go!

Jeśli chodzi o inne mecze to odpuszczam granie ze względu na kursy, wczoraj Czaki bądz co bądz pokazała coś w drugim secie a Jelena to trochę niewiadoma (sama mowila ze szykuje formę na mastersa) nie wykluczone ze dzis przegra ale ja ten mecz zostawiam ;\)

Pozdrawiam i życzę powodzenia
Posted by: andrzejek_84

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 08/11/2007 01:52

Ciekawe jak Ivanovic bedzie wygladala kondycyjnie bo wczorajszy mecz napewno dal jej sie we znaki. W trzecim secie w pewnym momencie ledwo co sie na nogach trzymala i naprawde nie wiem jak wygrala mecz
Posted by: gremlin

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 08/11/2007 01:57

Originally Posted By: santiago
Po wczorajszym pierwszym i w miare udanym dniu czas pomyslec cos na dzisiejsze mecze. W tej chwili jedno spotkanie zwróciło moja uwage

Ivanovic-Hantuchova

Po wczorajszym fantastycznym meczu Serbki z Kuzniecova dzis Anne czeka moim zdaniem zdecydowanie łatwiejsze zadanie. Naprzeciw staje mało doswiadczona i chyba najsłabsza z całego towarzystwa Słowaczka. Ja tak naprawde juz oczami wyobrazni widze jak Ivanovic rozrzuca po korcie Hantuchova. Słowaczka słabo biega i to co wczoraj fenomenalnie broniła Kuza tak dzisiaj Daniela nie bedzie zdarzała i nawet jak nie bedzie winnersów to Hantuchova gro piłek wyrzuci w aut. Jedyne co mnie troszke martwi to kondycja Anny i dlatego jak dla mnie jedynym typem na dzis jest:

Ivanovic-Hantuchova 2-0 kurs 1,82 stawka 5/10

Pozdrawiam

malo doswiadczona Hantuczova??? hm mozna i tak \:p szkoda ze nie wiesz ze Hantuczova ma duzo wieksze doswiadczenie od Ivanovic!!
Posted by: santiago

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 08/11/2007 02:10

Originally Posted By: gremlin
Originally Posted By: santiago
Po wczorajszym pierwszym i w miare udanym dniu czas pomyslec cos na dzisiejsze mecze. W tej chwili jedno spotkanie zwróciło moja uwage

Ivanovic-Hantuchova

Po wczorajszym fantastycznym meczu Serbki z Kuzniecova dzis Anne czeka moim zdaniem zdecydowanie łatwiejsze zadanie. Naprzeciw staje mało doswiadczona i chyba najsłabsza z całego towarzystwa Słowaczka. Ja tak naprawde juz oczami wyobrazni widze jak Ivanovic rozrzuca po korcie Hantuchova. Słowaczka słabo biega i to co wczoraj fenomenalnie broniła Kuza tak dzisiaj Daniela nie bedzie zdarzała i nawet jak nie bedzie winnersów to Hantuchova gro piłek wyrzuci w aut. Jedyne co mnie troszke martwi to kondycja Anny i dlatego jak dla mnie jedynym typem na dzis jest:

Ivanovic-Hantuchova 2-0 kurs 1,82 stawka 5/10

Pozdrawiam

malo doswiadczona Hantuczova??? hm mozna i tak \:p szkoda ze nie wiesz ze Hantuczova ma duzo wieksze doswiadczenie od Ivanovic!!

hmm a gdzie ja pisze ze Ivanovic jest bardziej doswiadczona zawodniczka??? Ja pisze tylko ze to Hantuchova na tle Kuzniecovej jest mało doswiadczona. I do tego po prostu słaba na Serbke i to tyle.
Ja gram pewna wygrana Anny a jak bedzie to zobaczymy, hahaha

pozdrawiam
Posted by: kacperek76

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 08/11/2007 02:45

Originally Posted By: andrzejek_84
Ciekawe jak Ivanovic bedzie wygladala kondycyjnie bo wczorajszy mecz napewno dal jej sie we znaki. W trzecim secie w pewnym momencie ledwo co sie na nogach trzymala i naprawde nie wiem jak wygrala mecz


mecz wygrala dzieki Kuzie, proste bledy przy wlasnym podaniu i po frytkach...
Posted by: grzesol

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 08/11/2007 05:26

Ja powiem tak czekam tylko na kolejne mecze Sharapovej bo widać, że jnej dyspozycja jeszcze nie jest na tyle stabilna żeby mogła wygrać czy to z Kuznetsovą czy to z Ivanovic. Te 2 osttatnie zawodniczki pokazały w meczu między sobą, że są w dobrej dyspozycji. Jeżeli kurs na Ivanovic w meczu z Hantuchovą jest 1.33 to czego możemy się spodziewać w meczuz Sharapovą ? Wydaje się, że małego faworyzowania Rosjanki i wtedy nic tylko brać i grubo grać. Ogólnie sądzę, że w następnym meczu czy to z Kuzą czy z Serbką Sharapova przegra. Trzeba jednak przyznać, że w meczu z Hantuchovą Rosjanka wcale tak źle nie grała jednak ma jeszcze sporo braków, które myślę, że Rosjanka lub Serbka w meczu z nią obdarzy.
Posted by: grzesol

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 08/11/2007 08:29

Kursy na jutrzejszy mecz Kuznetsovej z Sharapową wystawione i przedstawiają się następując 1.80 - 1.80 czyli jak w przypadku meczu z Hantuchovą wyrównanie. Tym razem bardziej zdecydowanie stawiam na Rosjankę po obejrzeniu 1 meczu mimo tego, że Sharapova wygrała z Hantuchovą 2:0 to nie brałbym tego mocno pod uwagę bo ten mecz Rosjance nie wyszedł. Trzeba jednak pamiętać, że długo ona nie grała i tu wychodzi właśnie brak ogrania. Kuznetsova w meczu z Ivanovic nie grała źle ale mimo tego przegrała trzeba podkreślić, że Serbka miała po prostu swój dzień praktycznie wszystko jej wchodziło przede wszystkim w 1 secie, później było z tym trochę gorzej. Mimo wszystko Kuznetsova pokazała, że ma świetną kondycję dobiegając czasami do niemożliwych piłek, podobnie może być w meczu z Sharapova z tymże jej uderzenia nie są aż tak silne i dokładne jak Serbki czyli będzie trochę ławtiej. Jeżeli Kuznetsova zagra na swoim dobrym poziomie Sharapova nie ma czego szukać w tym meczu jeżeli jednak zacznie popełniać proste błędy może być ciężko. Ja myślę jednak, że w tym meczu Rosjanka obnaży brak przygotowania Sharapovej. Dla pewności radzę zagrać na dokładny wynik 2:1 dla Saharapovej bo tylko to w jej przypadku jest możliwe. Jeżeli Rosjanka wygra 2:0 w setach mój post już nigdy się na tym forum nie pojawi. Nie chce w ten sposó przekonywać do mojego typu ale wtedy to znaczy, że moje typowanie tenisa nie am sensu. Bo ja po prostu nie widzę,w tym meczu żadnej możliwości wygrania Sharapovej 2:0. Podsumowując:

rapova - Kuznetsova 2 1.8

Dla zwrotu w przypadku wygrania Sharapovej:
Sharapova - Kuznetsova 2:1 3.35
Posted by: nigeria

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 08/11/2007 10:19

powiem Co ze napewno masz racje w 100 5 kto wygra i to jest Twój pewniak \:\)
grają dwie Rosjanki !! Maria i Kuza to ruskie !! i z tego powodu mozesz jzu nie logowac sie na forum w czym sie tak zazekasz

Pomoge wam jak i sobie w analizie tego pojedynkku i dokonaniu kogo stawiac
Wystarczająco wystarczy zasugerowac sie ostatnim pojedynkiem obu Pan bo on pokazuje ich obecne umiejetnosci i forme, Mi to wystarczy i tylko na podstawie tego podejbe decyzje na co grac

Szarapowa pokonala Hantuchową i to gladko wedlug mnie
Serwis bardzo dobry a ponadto swobodnie bronila sie ze stanu 15
40. Szarapova bedzie trudniej przelamac niz Ivanovic. maria gra szybko i pewnie sie czuje przy swoim podaniu aktualnie.
Serwis kuzniecowej slabszy i nie wyprowadza jej do latwej sytuacji. Kuzniecova szybko traci sile dekoncetruje sie, slabnie. Jest do przelamania z czym nie miala problemu mala ivanovic.
na tej nawierzchni i w stylu jakim graja przciwniczki daje wieksze szanse na ew wygrywanie wymian marii. kuza sama sie niszczy i mam jzu dosc w jej sezonie jak latwo oddaje mecze i przegrywa sety do 1, 0, itp. Zawsze se mowie w życiu nie postawie juz na tego "otylego bazanta"

Reasumujac Maria jest zdeterminovana, nareszczie gra swoje i owa forme i duzy apetyt na zwyciestwo posiada. I nic nie wskazuje na jej slaba forme , bedzie grala jak za najlepszych czasów. a ponadto ona sie spina na mecze przeciw innym rosjankom

Kuza- on jzu moze miec meczu po 3 gemach widza zdeterminowaną szarapową. jak ivanovic miazdy kuze to szarapowa w normalnej dyzpozycji ją zniszczy na korcie
Kuza nie ra rady przelamac podania marii a przycisnieta oslabnie i sama sie wykonczy.
Jestem przekonany zwyciestwa marii
Zagram Na Marie Szarapowa minimum stawka 500 pln
i nawet na innym kuponie za 100 na zwyciestwo 2-0 w setach

Szarapowa- Kuzniecowa 1 i to pewna
Posted by: nigeria

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 08/11/2007 12:08

kursy wmeczy mari po 1.88 polecam unibet
Posted by: Piostar

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 08/11/2007 16:34

Kuznetsova - Sharapova 1 1,92

Miło, że w poście kolegi powiało świeżością i młodością \:\) jezyk też jakby nowoczesny i zrozumiały dla młodych, a nie takich pierników jak ja \:\)

Ale do rzeczy, dziś ponownie przeciwko Marii. Człowiek jednak nie uczy się na błędach i nie wyciąga wniosków z porażki Danieli. A to dlatego, że Svetę cenię znacznie bardziej i uważam ją za dużo lepszą zawodniczkę. Nie widziałem jej pierwszego seta w meczu z Ivanovic, ale widziałem pozostałe. Widziałem jak się odrodziła w tym spotkaniu i naprawdę niewiele brakowało do happy endu. Byłem naprawdę zaskoczony, że po całym sezonie w trzecim secie Kuza dochodziła do niemożliwych uderzeń Any. Jeśli zagra równie agresywnie od początku i nie pozwoli sobie na dekoncentrację to moim zdaniem pokona Marię. Jest na tyle doświadczoną zawodniczką i z pewnością zdaje sobie sprawę, że aby odnieść sukces trzeba ruszyć rywalkę z miejsca i poganiać po korcie.
Posted by: hunter

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 08/11/2007 18:40

Kuznetsova - Sharapova
TYP: Kuznetsova
Kurs: 2.04@
Stawka: 4/10
Pinnacle Sports

Zgadzam sie z Piostar'em. Kuza po ostatniej przegranej po pięknej walce do samego końca (niesamowite wymiany w trzecim secie), gdzie Kuza biegała do każdej piłki, dziś musi powalczyć o wygraną ze swoją rodaczką Marią. Myślę, że szala przechyla się tutaj na korzyść Svety i ze średnią stawką dziś ją gram. Będzie napewno wiele walki, ale końcowy wynik pozytywny dla Kuzy.
Posted by: santiago

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 08/11/2007 19:20

Ja tak samo jak koledzy stawiam dzisiaj na Kuzniecova. Moim zdaniem Kuza moze kondycyjnie wykonczyc Marie. Sharapova powiedzmy sobie szczerze nie grała jakos rewelacyjnie w meczu z Hantuchova i nie ma co liczyc ze zagra lepiej. A z taka gra chyba nie ma czego szukac w heroicznej walce ze Sveta.
Kuza zagrała natomiast bardzo dobrze w pierwszym meczu a teraz czas do dobrej gry dołozyc zwyciestwo i przyblizyc sie do awansu do polfinału.

pozdrawiam
Posted by: haku

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 08/11/2007 19:24

Co do meczu dla mnie jednak no bet, i należy pamiętać o tym:
2004 TOUR CHAMPIONSHIPS HARD (I) R1 M.SHARAPOVA-S.KUZNETSOVA
6-1 6-4
2006 TOUR CHAMPIONSHIPS HARD (I) R1 M.SHARAPOVA-S.KUZNETSOVA
6-1 6-4
Posted by: Cukier

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 08/11/2007 20:00

Kuznetsova S.-Sharapova M. (1) 1.80

W takim turnieju trzeba sie sugerowac tym co sie obejrzało dzień wcześniej lub dwa. Maria popełnia nadal mase niewymuszonych błędów zrywa prawie kazde uderzenie jest mało regularna, czyli w skrócie jest daleko od swojej opymalnej formy. Kuza przegrywała z Ivanovic 1-6 0-3 i od tego momentu pokazała swoje prawdziwe oblicze, dzieki któremu prawie pokonała Serbke. Wierze ze dzisiaj zagra tak od poczatku i wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku

Jankovic J.-Chakvetadze A. (2) 2.10

Ania mimo iz przegrała z Henin zrobiła na mnie najwieksze wrazenie. Jest bardzo ambitna walczy o kazda niemal piłke odbija karkołomne strzały, świetnie czuje rytm gry potrafi nie raz i nie cztery zaskoczyc swoja rywalke zmianą uderzenia (Justine przekonała sie o tym w 2 secie). Jest to dziewczyna żądna zwycięstwa, a dzisiaj gra z zawodniczka która wypadła narazie najsłabiej z tych wysoko rozstawionych, wiec tutaj upatrywałbym szans na win.
Posted by: wolny styl

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 08/11/2007 22:32

Henin - Bartoli Over 19.5 Games BF 1.96

Jak dlamnie najlepsze rozwiazanie tego spotkania. Henin ma juz zapewniony awans, jej gra tez nie jest tak wysmienita jak bysmy tego chcieli.Wiadomo Marion to nie panienka robin hooda ale jestem przekonany ze jest w stanie powalczyc i upatruje w tym meczu 3 sety albo 6-4 6-4 dla Henin :green:

2h2

2007-07-06 Wimbledon 2007 Marion Bartoli Grass 2:1 » 1:6, 7:5, 6:1
2007-06-22 Eastbourne 2007 Justine Henin Grass 2:0 » 6:1, 6:3
2003-08-11 Toronto 2003 Justine Henin Hard 2:0 » 6:3, 6:3
Posted by: iksarp

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 08/11/2007 23:03

podzielone zdania widze.. i ciekawe teraz, ktorego frontu nalezy się sluchac
Posted by: venom

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 08/11/2007 23:15

Co do meczu Henin - Bartoli i typu wolny styl...

Moim zdaniem granie w tym meczu overa nie jest zbyt mądrym rozwiązaniem. Justine w drugim swoim meczu pokazała się zdecydowanie z lepszej strony niż w pierwszym pojedynku gdzie zmierzyła się z Anią Chakvetadze. Z Janković grała zdecydowanie pewniej, choć mimo wszystko to ciągle nie to do czego przyzwyczaiła swoich fanów. Dziś rozegra swój trzeci mecz, w którym jej forma powinna być tylko lepsza.

Bartoli z końcówki sezonu to zawodniczka przede wszystkim fizycznie słaba. Jedynie co ją ratowało to dobry serwis. Jednak poruszanie po korcie pozostawia w dalszym ciągu wiele do życzenia. Dziś rozegra swój pierwszy mecz na korcie w Madrycie co na pewno nie będzie dla niej handicapem.
Justin na pewno ma w pamięci niezbyt miłą niespodziankę jaką sprawiła jej podczas tegorocznego Wimbledonu Francuzka i z podwójną motywacją powinna zniszczyć ją na korcie.

Granie over/under zawsze ma jeszcze w sobie dozę ryzyka w postaci tego kto zaczyna serwować w meczu jednak mimo wszystko jestem zdania, że jego wynik zamknie się - góra w 17 gemach.

Typ: Under 19,5
Posted by: santiago

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 08/11/2007 23:19

Originally Posted By: venom
Co do meczu Henin - Bartoli i typu wolny styl...

Moim zdaniem granie w tym meczu overa nie jest zbyt mądrym rozwiązaniem. Justine w drugim swoim meczu pokazała się zdecydowanie z lepszej strony niż w pierwszym pojedynku gdzie zmierzyła się z Anią Chakvetadze. Z Janković grała zdecydowanie pewniej, choć mimo wszystko to ciągle nie to do czego przyzwyczaiła swoich fanów. Dziś rozegra swój trzeci mecz, w którym jej forma powinna być tylko lepsza.

Bartoli z końcówki sezonu to zawodniczka przede wszystkim fizycznie słaba. Jedynie co ją ratowało to dobry serwis. Jednak poruszanie po korcie pozostawia w dalszym ciągu wiele do życzenia. Dziś rozegra swój pierwszy mecz na korcie w Madrycie co na pewno nie będzie dla niej handicapem.
Justin na pewno ma w pamięci niezbyt miłą niespodziankę jaką sprawiła jej podczas tegorocznego Wimbledonu Francuzka i z podwójną motywacją powinna zniszczyć ją na korcie.

Granie over/under zawsze ma jeszcze w sobie dozę ryzyka w postaci tego kto zaczyna serwować w meczu jednak mimo wszystko jestem zdania, że jego wynik zamknie się - góra w 17 gemach.

Typ: Under 19,5


Dokładnie! Ja tez uwazam ze granie overu jest strasznie ryzykowne. Bardzo prawdopodobne moim zdaniem szybkie
6-2 6-2. Henin baaaardzo pamięta Wimbledon...
Posted by: Randall

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 08/11/2007 23:49

Nie wiem na pewno, ale raczej wszędzie jest under 18.5.Na betfair jest 19.5, ale tam kursy w okolicach 1.50, a więc nie do grania.unibet ma under 19 po 1.75 i to sobie zagram.
Posted by: Radek_89

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 08/11/2007 23:53

Maria Sharapova - Svetlana Kuznetsova 1 (6/10)
I dla Sharapovej, i dla Kuznetsovej będzie to drugi mecz rundy grupowej. Sharapova w pierwszym pojedynku pokonała Danielę Hantuchovą 2:0 w setach. Kuznetsova po trzysetowej walce przegrała z Aną Ivanovic. Ja rozumiem, Sharapova po kontuzji, nie w optymalnej formie, ale obok takiego kursu nie można przejść obojętnie. Miałem tą nieprzyjemność oglądać Kuznetsovą w akcji. Od kilku tygodni gra bardzo nierówno. W Stuttgart'cie i Zurichu grała taką padakę, że aż szkoda było to oglądać. Sharapova w US Open przegrała z Agą Radwańską, ale Kuznetsova tak sprytna jak Polka nie jest. Poza tym starsza z Rosjanek ciężko biega, bo jak tu lekko biegać, skoro ma się kilka kilogramów nadwagi. Dla "Kuzy" ten turniej skończy się praktycznie już dziś. Przynajmniej według mnie.
Posted by: darkoo

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 09/11/2007 15:11

Szkoda wczoraj Kuzy ale za to Czaki po ładnym kursie księgujemy \:\) Randall gratuluje underka, Bartoli odjechała na rowerze

Na dzisiaj proponuje granie na Marie. Zarówno Ana jak i Maria mają pewny awans i dzisiaj moim zdaniem Ivanovic odpuści ze względu na swoją kondycję, której braki były widoczne w końcach spotkań z Kuzą i Hanti.

Sharapova @1,96 BF

To tyle, moze potem coś jeszcze napiszę, powodzenia!
Posted by: Piostar

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 09/11/2007 15:50

Sharapova - Ivanovic 1 1,90

No cóż, dwa razy przeciwko Marii i dwa razy wtopka. Wczoraj miałem w końcu przyjemność obejrzeć jej występ i byłem bardzo zaskoczony. Ile było w niej waleczności, ile agresji, ile wiary we własne siły. Naprawdę gdyby nie awaria w pierwszym secie skończyłoby się 2-0 dla Marii.

Świetny serwis, zajebiaszczo płaskie mocne piłki pod linię i po liniach, nawet próby ataków do siatki kończyły się sukcesem. Oglądałem też Ivanovic w tym turnieju i w jej grze da się zauważyć następujacą tendencje. Fantastyczny początek i wraz z upływem czasu coraz gorzej. Po pierwszych setach pojawiają się ogromne kłopoty i tylko dzięki Kuzie i Danieli udało się Anie doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

W dzisiejszym spotkaniu nawet nie przewiduje takiego początku, gdyż po drugiej stronie siatki stanie zawodniczka która jej się przeciwstawi. W najgorszym wypadku zmiażdzy w drugim i trzecim secie \:\)

Pozostałe mecze chyba nie do grania. Naprawdę ciężko przewidziec jak zagra Bartoli po wczorajszym rowerze, ale nie nastawiałbym się na taką kolejną gładką porażkę.
Z kolei w meczu Kuza - Daniela większe szanse dawałbym Słowaczce. Chyba bardziej z sympatii i własnego widzimisie ;\)
Posted by: Predox

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 09/11/2007 18:25

Originally Posted By: darkoo
Na dzisiaj proponuje granie na Marie. Zarówno Ana jak i Maria mają pewny awans i dzisiaj moim zdaniem Ivanovic odpuści ze względu na swoją kondycję, której braki były widoczne w końcach spotkań z Kuzą i Hanti.

Wedlug mnie nikt tutaj nie bedzie odpuszczal, obie walcza przeciez o to by nie grac w polfinale z Henin.
Posted by: Piostar

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 09/11/2007 18:29

Ba, ja pójdę jeszcze dalej.

Uważam, że obie w tym meczu grają o występ w finale. Szczerze mówiąc nie widzę takiej możliwości aby Chakvetadze była w stanie coś zdziałać przeciwko Marii lub Anie.

Liczę tylko, że kurs na mecz półfinałowy będzie w miarę do gry. Osobiście wolałbym aby w finale wystąpiła Rosjanka, gdyż to może być naprawdę super widowisko na zakończenie sezonu.
Posted by: vicek

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 09/11/2007 19:14

Originally Posted By: Piostar
Ba, ja pójdę jeszcze dalej.

Uważam, że obie w tym meczu grają o występ w finale. Szczerze mówiąc nie widzę takiej możliwości aby Chakvetadze była w stanie coś zdziałać przeciwko Marii lub Anie.


Powiem szczerze, że też tak myślałem ale teraz mam wątpliwości. Chakvetadze jest bardzo nierówna i jeśli zacznie trafiać to w pojedynku z Ivanovic może być różnie. Rosjanka mogłaby zamęczyć Ivanovic kątowymi, mocno wyrzucającymi uderzeniami co zresztą stało się w pojedynku z Jankovic. Przy takiej grze Rosjanki Ana musiałaby dużo biegać co mogłoby odbić się na jej kondycji w drugiej części meczu. Chakvetadze wczoraj w 3 secie nie wyglądała na zmęczoną i w przeciwieństwie do Jankovic dość lekko poruszała się po korcie. Moim zdaniem u Chakvetadze problem tkwi w psychice. Od US Open zanotowała ona kilka wręcz fatalnych występów (w jednym z niedawnych turniejów ugrała w meczu zaledwie jednego gema). Wystarczy jednak spojrzeć na jej reakcje kiedy mecz nie układa się po jej myśli. Zresztą podobną sytuację mieliśmy w meczu z Jankovic gdzie Chakvetadze w drugim secie przestała trafiać i gdyby nie pomoc Jankovic w 2 gemie decydującego seta to wydaje mi się, że Chakvetadze mogłaby równie gładko przegrać także trzeciego seta. Warto jednak zwrócić uwagę, że Chakvetadze całkowicie zdominowała Jankovic w 3 secie. Jankovic mimo, iż starała się grać mocno i rozrzucać Anne po korcie to jednak Rosjanka dobiegała do większości piłek i mocnymi kontrującymi głebokimi zagraniami przejmowała inicjatywę na korcie. Pytanie jednak czy Chakvetadze będzie w stanie grać na takim poziomie w półfinale. Jeśli tak to może być ciekawie.
Dziś wydaje mi się, że Szarapova ma szanse wygrać z Ivanovic w 3 setach. Ana odczuwa trudy ciężkiego sezonu i ma problemy kondycyjne. Na początku meczów Ana gra jednak znakomicie i póki nie jest zmęczona trafia nawet najtrudniejsze uderzenia. Przy tym w pierwszym secie Ana nieźle porusza się po korcie i gra z dużym ryzykiem co jeśli będzie tak regularna jak w pierwszych setach poprzednich meczów może dać jej pierwszego seta. Maria nie rozpoczynała spotkań rewelacyjnie i dała się w pierwszym secie przełymywać zarówno Hantuchowej jak i Kuzniecovej. Dla mnie najlepiej grać ten mecz na żywo i jeśli Ivanovic wygra pierwszego seta można grać na wygraną Szarapovej, kurs na bf powinien być wtedy w okolicach 4.
Posted by: santiago

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 09/11/2007 19:21

No tak, mnie wczoraj tez zaskoczyła bardzo dobra gra Marysia. Dzisiaj mozna spodziewac sie swietnego meczu, z wieloma winnersami bo obie lubia i umieja strzelac takie piłki. Czy Ivanovic odpusci? Raczej watpie bo kto by chciał grac z Henin w półfinale.
Zagram dzisiaj na Sharapova. Dlaczego? Bo ma chyba jednak lepszy serwis i latwiej bedzie jej utrzymac swoje podanie.
Bo nagły spadek kondycji albo koncentracji Anny Rosjanka moze wykorzystac. Bo kto wie ale moze sie okazac ze przerwa w rozgrywkach WTA dla Sharapovej to było błogosławienstwo:) i bedzie poprostu swiezsza.

Tak wiec: Sharapova-Ivanovic 1 1,87


Co do pozostałych meczy napewno odpuszczam Jankovic-Bartoli, a wmeczu Kuzniecova-Hantuchova delikatnie chyba spróbuje na Słowaczke. Chyba wieksza chec wygrania po stronie Danieli. Tylko czy ona nie przestraszy sie wygranej, hahaha

pozdrawiam
Posted by: Fro_Lech

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 09/11/2007 19:27

Ja sobie nie odpuszczę Jankovic-Bartoli, kurs na 2:0 w setach - 1,909 , po prostu nie do niezagrania. Jankovic zawodniczka która ostatnią rzeczą w życiu jaką mogłaby zrobić to byłoby odpuszczenie meczu. I ma coś do udowodnienia za tegoroczny Wimbledon, jak JuJu :).
Posted by: $port

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 09/11/2007 21:05

Coz jesli chodzi o turniej Masters WTA w Madrycie to widze dzisiaj dwa typy. po pierwsze pewne zwycistwo Jankovic nad Baroli. Bartoli dla mnie z tym swoim oburecznym forhendem i beckhendem nic tutaj nie ugra. wystarczy jej wyrzucic pilke po wiekszym katem i ona do niej nie zdazy. Wlasnie na to dzisiaj licze ze strony Serbki.
Jankovic to win 1.33
Jankovic to win 2-0 1.85


Po drugie chyba w 'meczu na szczycie' pomiedzy Shrapova a Ivanovic jak dla mnie niespodzianki nie ebdzie. Mowa tu o wygranej Rosjanki. Ogladalem obydwa mecze Marii i mozna stwierdzic ze gra ona o udowodnien ie sobie czegos. Po kazdym jednym punkcie cieszy sie,przzywa wygrane punkty i nie zalamuje sie przegranymi pilkami np. w postaci niewymuszonych wlasnych bledow. Ana w meczu z Kuza miala spore przestoje. Mogla gladko wygrac 2-0 jednak prowadzac 3*-0 dala sie dwa razy przelamac nie grajac praktycznie nic. Kursy znow na Marie w granicach 1.8 jak dla mnie przeszacowane. dla odwazniejszych 2-0.

Maria to win 1.80
Posted by: Randall

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 09/11/2007 21:22

Dziwna sytuacja \:\) Na forum wszyscy się rzucają na Marysie, a u buków ludzie grają na Ivanovic \:\) W pinnacle ciągle kursy spadają na Ivanovic i tak samo w betfair.Na początku to Maria była faworytką, a teraz jest Ivanovic.I komu tutaj wierzyć ? \:\)
Posted by: $port

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 09/11/2007 21:28

No przeciez ze nam \:\)

ja sie utweirdzam w swoich typach. Ana ma braki kondycyjne o czym wspomnial darkoo. w 10 gemie 3 seta z kuza ledwo nogami przebierala. to jest morderczy turniej. I dla nie jakby 'polowa konca' bedzie dzis porazaka z Rosjanka, jutro dziela zniszczenia dopelni Justine.
Posted by: santiago

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 09/11/2007 21:30

Originally Posted By: Randall
Dziwna sytuacja \:\) Na forum wszyscy się rzucają na Marysie, a u buków ludzie grają na Ivanovic \:\) W pinnacle ciągle kursy spadają na Ivanovic i tak samo w betfair.Na początku to Maria była faworytką, a teraz jest Ivanovic.I komu tutaj wierzyć ? \:\)


Sobie Randall, trzeba wierzyc sobie. Ja zagrałem Marie i naprawde jestem przekonany ze zrobiłem dobrze, hahaha.
Zastanawiam sie czy nie posłuchac paru osób z forum i zagrac
JANKOVIC 2-0. Moze rzeczywiscie to dobry typ
Posted by: mateusz2201

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 09/11/2007 22:54

Originally Posted By: Randall
Dziwna sytuacja \:\) Na forum wszyscy się rzucają na Marysie, a u buków ludzie grają na Ivanovic \:\) W pinnacle ciągle kursy spadają na Ivanovic i tak samo w betfair.Na początku to Maria była faworytką, a teraz jest Ivanovic.I komu tutaj wierzyć ? \:\)


Mnie osobiście się wydaje, że jednak większe szanse na zwycięstwo ma MAria Sharapova. Nie spodziewałem się po niej, że tak dobrze będzie prezentowała się w tym turnieju. Myślę, że tylko ona będzie miała szanse pokonać bądź urwać seta Justin Henin. A więc dzisiaj stawiam na nić i dorzuce jeszcze Janković 2:0...
Posted by: Randall

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 09/11/2007 23:02

Co wy z tą Jankovic.Przecież ona jest strasznie słaba w tym turnieju.To nie ta sama Jankovic co przez cały rok, kiedy to grała wspaniałe mecze.Do tego jeszcze mówi, że ma lekkie przeziębienie i przez zapchany nos jest jej trudno na korcie oddychać \:D To, że Bartoli przegrała 0:6 0:6 to nie wynik tego, że ona grała tak tragicznie.To Henin grała po prostu wspaniały tenis.Wszystko jej wychodziło.Wspaniałe backhandowe i forehandowe winnersy.Ta porażka na wimbledonie podziałała na nią jak płachta na byka i zmiotła Bartoli z kortu.Dzisiaj będzie już zupełnie inny mecz i takiego łomotu jak wczoraj się nie spodziewam.Bartoli na pewno będzie chciała zmazać wczorajszą plamę.Jak dla mnie to Bartoli +1.5 set hc po 2.09 jak najbardziej do grania.Może nawet wygra cały mecz \:p Nie wiem czemu buki tak faworyzują Jelene...Chyba wczorajsza porażka Bartoli podziałała na wyobraźnię.
Posted by: Randall

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 09/11/2007 23:03

aha jeszcze gram Sahrapovą +1.5 set hc za 1.377 \:\) bezpieczniejsze to niż czysty win \:p
Posted by: mateusz2201

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 09/11/2007 23:08

Ja spróbuję jeszcze Kuzniecową, która ma świetny bilans w bezpośrednich meczach z Danielą ;\)
Posted by: PioKing

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 09/11/2007 23:23

Originally Posted By: Fro_Lech
Ja sobie nie odpuszczę Jankovic-Bartoli, kurs na 2:0 w setach - 1,909 , po prostu nie do niezagrania. Jankovic zawodniczka która ostatnią rzeczą w życiu jaką mogłaby zrobić to byłoby odpuszczenie meczu. I ma coś do udowodnienia za tegoroczny Wimbledon, jak JuJu :).

Oooo, Fro poczuł bluesa WTa ;\)

Jelena była bardzo zawiedziona po porazce na Wimbie z Bartoli. Jej mecz z Francuzką trwał trzy dni, był wielokrotnie przerywany deszczem i to była właśnie zdaniem Serbki jej jedyna przyczyna porażki. Nie liczę na jakiekolwiek załamanie przegraniem 0-6 0-6 Bartoli bo ona zdaje się nawet nie zdawać sobie sprawy z tego co się stało, ale Jankovic na pewno nie chce w swoim debiucie Mastersowym skończyć z 0-3 ;\)
Posted by: vicek

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 10/11/2007 00:38

Cóż...mecz Bartoli z Jankovic będzie pojedynkiem dwóch najbardziej zmęczonych sezonem zawodniczek. Obie grały na potęgę i obie w ostatnim czasie miały kłopoty z kondycją i kontuzjami. Bardziej dramatycznie wyglądało to zazwyczaj u Bartoli, która w większości meczów w ostatnim czasie gasła w oczach w drugim secie. Jednak i Jankovic w ostatnim czasie miała problemy kondycyjne. Zresztą wczoraj w trzecim secie z Chakvetadze poruszała się dość ciężko i miała problemy z dobieganiem do większości piłek Anny.
Trudno przewidzieć jak będzie przebiegał ten mecz, wydaje mi się, że faworytką mimo wszystko Jankovic.
Posted by: santiago

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 10/11/2007 05:23

Fantastyczna Sharapova!!! Cóz za gra. Naprawde jest w świetnej formie. Szykuje sie wielki finał Henin-Sharapova. Radze zbierać fundusze i grać na Rosjanke:) Ja napewno ją zagram.

pozdrawiam
Posted by: Radek Stepanek

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 10/11/2007 07:37

3.75 na wygrana Maryski w turnieju, wydaje mi sie ze jak spotka sie w finale z Justyna to kursy rozloza sie mniej wiecej 1.6 do 2.3 na korzysc Henin, wtedy bedzie mozna zrobic sure beta.
Ewnentualnie zostawic 3.75 na win Sharapovej, bo z taka gra jak do tej pory prezentuje spokojnie wystarczy do prowadzenia rownorzednego pojedynku z Henin

Oczywscie zakladam ze polfinaly w wykonaniu obu ww to formalnosc \:\)
Dlatego jutro dwie jedyneczko Maryska+Henin+Polki w siatke +1.5 seta
Posted by: Llama

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 10/11/2007 07:47

Marycha zagrała dobry mecz, ale przy totalnej padace Any \:\) Henin rozrzuci ją po korcie \:\) Ana jeśli trafiła w kort, to prosto w Marię. A weź ją zmuś do biegania...
Posted by: deresz

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 10/11/2007 07:52

bf kursy na zw henin 1.45 henin-ivanovic 1.18 mozna szacowac jakie beda kursy w finale jednak chyba blizej 1.3 niz 1.6
Posted by: Radek Stepanek

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 10/11/2007 08:14

Bez przesady 1.3 na wygrana Henin z Sharapova?
bedzie 1.6 albo i wyzej \:\)
Zalezy jak jutro zagraja obie panie
Posted by: vicek

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 10/11/2007 08:49

Originally Posted By: kobay
Bez przesady 1.3 na wygrana Henin z Sharapova?
bedzie 1.6 albo i wyzej \:\)
Zalezy jak jutro zagraja obie panie


Skoro Sharapova nie była faworytką meczu z Ivanovic (kursy na obie zawodniczki przed meczem wynosiły w okolicach 2), a na Henin z Ivanovic jest poniżej 1.2 to o 1.6 w meczu z Marią może być ciężko. Wydaje mi się, ze na więcej niż 1.45 trudno liczyć chociaż wiele zależy od półfinałowych pojedynków.
Posted by: Piostar

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 10/11/2007 18:50

Sharapova - Chakvetadze 2-0 1,57

Chyba najlepszy kurs dnia dzisiejszego jaki można wyłowić. Zacznijmy może od h2h 5-1 dla Marii, z tym że jednyna porażka to walkower. Z pięciu zwycięskich meczy aż 4 kończyły się w dwóch setach przważnie gładko.
Druga sprawa to aktualna forma fizyczna. Przerwa w występach spowodowana kontuzją wyszła Marii tylko na dobre. W Madrycie jest świeża, znakomicie porusza się po korcie i nawet próby ruszenia jej z miejsca niewiele dają. Niestety nie można tego powiedzieć o Chakvetdze, której trudy całego sezonu coraz bardziej daja się we znaki.
Kolejny aspekt to aktualna forma, a tą znakomicie na Masters przygotowała Sharapova. Moc siła precyzja instynkt zabójcy tak można w skrócie opisać jej grę. Wspaniała skuteczność serwisu a po nich płaskie bomby zarówno z fh i bh, kapitalne agresywne returny spychające od razu do defensywy. W zasadzie w chwili obecnej cięzko jest się przyczepic do jakiegoś elementu. Oby tak dalej bo wtedy finał szykuje się znakomity.

To wszystko zebrane razem pozwala sądzić że dziś w tym meczu będzie szybkie 2-0.
Posted by: Radek Stepanek

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 11/11/2007 01:56

Moze to slabszy dzien Justyny, ale po tym co widzialem dzis w obu polfinalach upewnilo mnie co do wczorajszej tezy, ze jutro nalezy zainwestowac troche grosza w Sharapova
Posted by: Llama

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 11/11/2007 01:58

dawno nie widziałem tak słabego spotkania w wykonaniu Justyny. Słabszy dzień z pewnością...ale Maria jutro nie bez szans.
Posted by: xqwzts

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 11/11/2007 04:50

Mimo wszystko jutro ja stawiam na henin. Ciekawe tylko jakie teraz kursy wystawia buki, bo jak mniej niz 1,4 to nie ma co tego grac. Moze henin i miala slabszy dzien, ale Sharapova tez nie zagrala jakos szczegolnie wyjatkowo i gdyby grala z ivanovic a nie z chakvetadze (tak, wiem ze w tym przypadku to niemozliwe ;\) )to wydaje mi sie ze mialaby z nia wieksze problemy niz belgijka. Dlatego na jutro henin 1 \:\)
Posted by: nigeria

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 11/11/2007 05:03

kursy sa juz dawno i to nie jest juz ciekawe

szarapowa wygra
Posted by: Radek Stepanek

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 11/11/2007 05:07

Originally Posted By: xqwzts
Mimo wszystko jutro ja stawiam na henin. Ciekawe tylko jakie teraz kursy wystawia buki, bo jak mniej niz 1,4 to nie ma co tego grac. Moze henin i miala slabszy dzien, ale Sharapova tez nie zagrala jakos szczegolnie wyjatkowo i gdyby grala z ivanovic a nie z chakvetadze (tak, wiem ze w tym przypadku to niemozliwe ;\) )to wydaje mi sie ze mialaby z nia wieksze problemy niz belgijka. Dlatego na jutro henin 1 \:\)


przeciez grala z ivanovic w grupie i poszlo jej gladziej niz henin
Posted by: u

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 11/11/2007 05:44

Ja myślę, że jutro dziewczyny zagrają 3 sety. Każda z nich będzie się starała wygrać. Jakby nie patrzeć Maria to były numer 1 i mimo słabszego sezonu (głownie z przyczyny urazów) z całą pewnością nie zapomniała jak się gra.

Ile setów będzie granych? 3 sety 2.10
Posted by: Llama

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 11/11/2007 06:06

OnCourt daje 100% na Justynę \:D no nic. wszystko jasne.
Posted by: santiago

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 11/11/2007 06:14

Po tym co wszyscy widzielismy w dotychczasowych pojedynkach wielkim błedem moim zdaniem jest niezagranie na Sharapova. Po tak fantastycznym kursie mamy mecz gdzie obie tenisistki maja równe szanse na wygranie
Nie wiem moze sie myle i jutro przegram troszke kaski ale Sharapova gra jak za swoich najlepszych czasów i jutro udowodni to wygrywajac z Belgijka:)

pozdrawiam
Posted by: grzesol

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 11/11/2007 06:58

Po dzisiejszych pojedynkach oczywiście większe wrażenie zrobiła na nas Sharapova ale nie zapominajmy, że Chakvetadze nie dorasta do pięt Ivanovic w klasie gry. Chakvetadze to taka płaczka, że gdy jej nie wychodzi to wali po autach i w ogóle w porównaniu do Serbki, którą błędy oczywiście też deprymują ale wpływają bardziej mobilizująco niż szkodząco \:\) Henin oczywiścioe zagrała słabszy mecz ale go wygrała jak to mówią komentatorzy eurospostu nie sztuką jest wygranie gdy się gra dobrze jak w przypadku meczu z Bartoli ale sztuką jest wygrać jak się gra źle w dzisiejszym meczu z Ivanovic. Sharapova o dziwo mimo braku gry w turniejach przed tym jednymz największych wydarzeń w seoznie prezentuje się bardzo dobrze, miała ona małe załamania formy ale ogólnie prezentuje bardzo równą grę. Zgadzam się ze zdaniem poprzednika, że przy takich kursach gdzie szanse naprawę rozkładają się po równo no może z małym wskazaniem na Henin tak z 60 % grzechem byłoby nie zagranie tego. Ja jednak oprócz grania na Sharapova dla podpórki zachęcam do gry na dokładny wynik 2:1 dla Henin. Bo jeżeli Henin ma wygrać to raczej 1 seta straci .Dlatego w przypadku wygranej Henin mamy zwrot,a gdy wygra Sharapova duży zysk oczywiście zależne jest to od stawek i tego co jeszcze dodamy. Rosjance jak widać wyszło na dobre dłuższe rozstanie z tenisem i ma ona duże szanse na zwycięstwo w jutrzejszym finale dlatego "COME ON SHARAPOVA" \:\)
Posted by: xqwzts

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 11/11/2007 07:40

Originally Posted By: kobay
przeciez grala z ivanovic w grupie i poszlo jej gladziej niz henin

tak, ale mialem na mysli dyspozycje dnia. Nie wydaje mi sie, ze dzis wygralaby z nia tak gladko jak wtedy. No ale to baby (cioty i te sprawy) to wszystko sie moze zdarzyc \:D

ja tam zostaje przy swoim i jutro henin 1 \:p
Posted by: Radek_89

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 11/11/2007 20:31

Justine Henin - Maria Sharapova 1 (7/10)
No i mamy oto zakończenie kobiecego sezonu tenisowego. Zwyciężczyni Roland Garros i US Open, Justine Henin, zagra finalistką Australian Open, Marią Sharapovą. Obie zawodniczki w drodze do finału nie przegrały żadnego meczu, co dowodzi tego, że rzeczywiście mamy tutaj do czynienia z najlepszymi tenisistkami na świecie. Zacznijmy od Belgijki, która początek sezonu miała stracone przez kontuzję. Mimo owej kontuzji bilans gier ma porażająco imponujący - nie licząc madryckiego turnieju, zagrała w 13 turniejach, z czego aż 9 wygrała! Więcej? Nie ma problemu. Po porażce w półfinale Wimbledonu od razu przeniosła się na korty twarde. I właśnie od czasu Wimbledonu nie przegrała jeszcze ani jednego meczu! A rozegrała już 24 spotkania! Jakby tego było mało, to z tych 24 wygranych aż 22 odbyły się bez straconego seta. To wszystko mówi chyba samo za siebie. I jak tu teraz znaleźć argumenty przemawiające za Rosjanką? Chyba jedynym jest aktualna forma Marii, która w Madrycia gra naprawdę bardzo dobry turniej, ale czy to starczy na rozpędzoną do maksymalnych granic Justine Henin? Moim zdaniem raczej nie, a w każdym razie kursy zachęcają, żeby grać na Belgijkę.
Posted by: ruben

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 11/11/2007 20:58

Moim zdaniem najlepszym typem na ten mecz jest +1.5 seta na Maryśke i handi over np 22.5 gema.
Marysia w formie i będzie mysle 3setowy mecz. \:\)
Posted by: Suazo

Re: Madryt - Mistrzostwa WTA - 6-11 listopad 2007 - 11/11/2007 23:42

Justine Henin vs Maria Sharapova

Typ - Masha +1.5 seta

Na forum widzę zapanował owczy pęd w dzisiejszym meczu na Marię. Początkowo niewiele osób w nią wierzyło, teraz jest typowana do sprawienia dużej niespodzianki, jaką było by pokonanie Henin. Idę dzisiaj z tłumem ;\) Wcześniej pisałem, że w meczu z Hanti jest niepowtarzalna okazja łatwo zarobić na Mashy, po świetnym kursie. Myliłem się - można było to zrobić jeszcze w meczach z Kuzą i Aną. Szkoda, że nie poszedłem za ciosem. Dzisiaj, jednak wielki finał i po tym co prezentuje Sharapova w tym turnieju, ma ona duże szanse. Wielki głód gry, a zarazem pewność uderzeń. Szczególnie po tym co wczoraj pokazała Justine, czyli fatalny serwis i przestoje w grze. Mimo tylu sukcesów, Bejgijka pokazuje też ludzkie oblicze i popełnia trochę błędów związanych z nerwowością. Trzeba mimo wszystko przyznać, że poza tym wczorajszym występem, JuJu robiła z rywalkami co chciała, a Bartoli wprost wbiła w kort.
Dzisiaj w tym turnieju, który generalnie zawiódł poziomem spotkań, spotykają się dwie zawodniczki, które były dwa poziomy ponad pozostałymi. Myśle, że czeka nas pasjonujący finał, który wynagrodzi, to co działo się dotychczas. Będzie to trzysetowa walka, emocjonująca do samego końca. Dlatego typ, że Maria ugra tutaj seta wydaje się być optymalny.





COME ON MASHA ! \:\)