Re: *TENNIS 2*

Posted by: Anonymous

Re: *TENNIS 2* - 05/01/2002 13:55

szanowni państwo !!!!!

czy ktoś z doświadczonych typerów mógłby mi wytłumaczyć w jaki sposób można dokonać analizy meczu tenisowego jak nie poprzez szczegółową statystyk analizę statystyk wcześniejszych meczy obu zawodników?????
P.S.
w dziale head to head nie ma statystyk z meczy tylko jest zestawienie dwóch graczy .T.z.n. kiedy ze soba grali i kto ile razy wygrał ale statystyk z tych meczy niet.


pozdrawiam
Posted by: slav007o

Re: Re: *TENNIS 2* - 05/01/2002 16:55

Czy ktos mi moze powiedziec jaki jest kurs na mecz:

V.Williams-J.Henin

bo ja ani nie wiem kiedy ten mecz w koncu bedzie, gdzie bedzie i w ogole, hehe.

Dzieki za pomoc z gory.
SLAV
Posted by: juan_carlos

Re: Re: *TENNIS 2* - 05/01/2002 18:04

[QUOTE]Oryginalnie wysłał młokos:
[qb]szanowni państwo !!!!!

czy ktoś z doświadczonych typerów mógłby mi wytłumaczyć w jaki sposób można dokonać analizy meczu tenisowego jak nie poprzez szczegółową statystyk analizę statystyk wcześniejszych meczy obu zawodników?????
P.S.
w dziale head to head nie ma statystyk z meczy tylko jest zestawienie dwóch graczy .T.z.n. kiedy ze soba grali i kto ile razy wygrał ale statystyk z tych meczy niet.


pozdrawiam
[/qb][/QUOTE]
wg mnie analiza statystyk (jeśli ktoś taką robi) może być traktowana jedynie pomocniczo... dużo ważniejsza jest aktualna dyspozycja i sposób gry zawodnika w danym turnieju na danej nawierzchni
wydaje mi się że akurat tenis jest tym sportem który wymyka się statystykom
oczywiście to tylko moja opinia ale po pierwsze dyspozycja po drugie sposób gry
Posted by: Anonymous

Re: Re: *TENNIS 2* - 05/01/2002 21:49

OK!! ale w takim razie w jaki sposób ocenić dyspozycje danego zawodnika i jego sposób gry jeżeli nie poprzez statystykę( t.z.n. czy lepszy forhend czy bekhend jaki procent pierwszego serwisu wchodzi co ma ogromne znaczenie na nawieszchniach twardych ,jak returnuje dany zawodnik ,ile popełnia niewymuszonych błędów ,ile puntów zdobywa bekhendem ,forhendem i przy siadce)
moim zdaniem na podstawie tych danych moge ocenić dyspozycje zawodnika i sposób jego gry.??????

Tylko jest jeden problem nigdzie nie moge znaleść tych właśnie danych????????

Posted by: juan_carlos

Re: Re: *TENNIS 2* - 05/01/2002 22:10

[QUOTE]Oryginalnie wysłał młokos:
[qb]OK!! ale w takim razie w jaki sposób ocenić dyspozycje danego zawodnika i jego sposób gry jeżeli nie poprzez statystykę( t.z.n. czy lepszy forhend czy bekhend jaki procent pierwszego serwisu wchodzi co ma ogromne znaczenie na nawieszchniach twardych ,jak returnuje dany zawodnik ,ile popełnia niewymuszonych błędów ,ile puntów zdobywa bekhendem ,forhendem i przy siadce)
moim zdaniem na podstawie tych danych moge ocenić dyspozycje zawodnika i sposób jego gry.??????

Tylko jest jeden problem nigdzie nie moge znaleść tych właśnie danych????????

[/qb][/QUOTE]

nie wiem czy gdziekolwiek w necie znajdziesz takie dane... zresztą weźmy przykład co z tego że schuttler 2 razy gładko przegrywał z kafielnikowem i w statach byś zobaczył jak marnie grał skoro w 3 spotkaniu był w super dyspozycji i ograł kafielnikowa łatwo
opisz może bardziej szczegółowo jak wyobrażasz sobie takie porównanie na podstawie statystyk
wydaje mi się że to jest dość ciekawy temat i chętnie podyskutuje jeszcze o tym
Posted by: Anonymous

Re: Re: *TENNIS 2* - 05/01/2002 22:25

witam
gralem kiedys 12 lat w tenisa zawodowo.....
i powiem tylko jedno na temat takich statystyk!
ONE NIE MAJA RACJI BYTU! NAJWAZNIESZJSZA JEST AKTUALNA FORMA ZAWODNIKA!i nikt nigdy by ich nie prowadzil bo to jest naprawde nieistotne (BARDZO ZMUDNE BY TO BYLO I MONOTONNE!)w tenisie ziemnym wazna jest aktualna dyspozycja zawodnika ,na jakiej nawierzchni preferuje gre oraz jak mu sie gra z aktualnie danym przeciwnikiem!

ps.pozdrawiam wszystkich i zycze duzych wygranych!
Posted by: Anonymous

Re: Re: *TENNIS 2* - 05/01/2002 22:26

nie chodzi mi o analizowanie statystyk z wcześniejszych meczy Kafelnikov -schuttler , Chodzi mi o statystyki z wcześniejszych meczy w doha kafelnikowa i schuttlera t.z.n. : Kafelnikov, Y. - Vacek, D.
Kafelnikov, Y. - Davydenko, N.

Schuettler, R. - Nieminen, J
Schuettler, R. - Montanes, A.

na podstawie analizy tych meczy mogę stwierdzić żę schuttler jest w dobrej dyspozycji a kafelnikov w takiej sobie i stawiam na schuttlera

a tak to skąd mam niby wiedzieć który z nich jest w lepszej dyspozycji. Moim zdaniem sam wynik meczu nic nam nie mówi .

Jak możesz to napisz w jaki sposób ty oceniasz dypozycje i sposób gry danego gracza????????
Posted by: juan_carlos

Re: Re: *TENNIS 2* - 06/01/2002 00:46

sposób gry - tylko i wylącznie oglądajac mecze tenisowe... wiem... dyspozycja... to samo tylko w danym turnieju
statystyki z poprzednich meczów nie mają znaczenia dlatego że sposób gry przeciwników w poprzednich rundach był inny
jeśli poprzedni przeciwnik dobrze mija to wiadomo że mądry zawodnik mało chodzil do siatki a starał się grać z glębi kortu... ale jak trafi na slabo mijającego to pewnie będzie grał serw i wolej... dlatego ważna jest znajomość slabych i mocnych stron tenisistów
Posted by: slav007o

Re: Re: *TENNIS 2* - 06/01/2002 02:24

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
Czy ktos mi moze powiedziec jaki jest kurs na mecz:

V.Williams-J.Henin

bo ja ani nie wiem kiedy ten mecz w koncu bedzie, gdzie bedzie i w ogole, hehe.

Dzieki za pomoc z gory.
SLAV[/QUOTE]



Hehe sam sie cytuje ale nadal nic nie wiem o tym meczu, czy ktos mi moze pomoc.

SLAV
Posted by: hejhops

Re: Re: *TENNIS 2* - 06/01/2002 03:16

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]


Hehe sam sie cytuje ale nadal nic nie wiem o tym meczu, czy ktos mi moze pomoc.

SLAV[/qb][/QUOTE]

Z tego co wiem, mecz sie juz odbyl. Wygrala Williams.
Posted by: slav007o

Re: Re: *TENNIS 2* - 06/01/2002 03:22

[QUOTE]Oryginalnie wysłał hejhops:


Z tego co wiem, mecz sie juz odbyl. Wygrala Williams.[/QUOTE]


Cholera ja to jak zwykle sie spoznie.


SLAV
Posted by: Pat

Re: Re: *TENNIS 2* - 06/01/2002 05:25

Witam !
Do Dawida: A jednak się prowadzi takie statystyki tzn. w Atp (bo w Polsce szkoda gadać).
Pod adresem www.atptennis.com/en/players/matchfacts/
można sie dowiedzieć kto statystycznie był najlepszy w poszczególnych elementach gry za sezon 2001. Zachęcam do lektury
Jak to się ma do np. obecnego No.1 Lleytona ?
Otóż potwierdza, że oprócz dobrego serwisu z pewnością bardziej liczy się return. Hewitt prowadzi zarówno w procentach wygrywanych średnio gemów "returnowych" 33% jak i wygranych piłkach przy drugim podaniu rywala 55% (identycznie z Ferrero i Agassim). Inną ciekawostką jest serwis Gorana. W poprzednim roku zaserwował 801 asów w 48 meczach (prawie 17 na mecz !!!). Co się później dziwić, że wygrał Wimbledon
To oczywiście byłoby zbyt proste. Dołączam się do głosów innych: przede wszystkim dyspozycja turniejowa. Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz. W wywiadach tenisiści ciągle do znudzenia powtarzają "confidence" czyli zaufanie, pewność uderzeń. Wydawało by się, że poprzez lata treningu osiąga się jakiś mniej więcej stały poziom i "pewność uderzeń". Zapewne chodzi o to, że szczególnie teraz preferowana gra jest tak mocna i tak ryzykowna, że niewielkie wahnięcie formy powoduje katastrofę (idealny przykład mecze między Hingis i Syreną - a raczej Syreny ze swoimi słabościami bo Martina w takim meczu nie ma nic do 'gadania' a mimo to czasem wygrywa).
pozdrawiam

P.S. W związku ze zbliżającym się A.O. GO ANDRE !!!
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 06/01/2002 16:32

w tym tygodniu gramy

ATP World Tour
Sydney - Hard (AUS)
Auckland - Hard (NZL)

WTA World Tour
Sydney - Hard (AUS)
Hobart - Hard (AUS)
Canberra - Hard (AUS)
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 06/01/2002 16:49

.

vinciguerra - nielsen 1 1.25 STS (banker)

kurs nieduży ale można dołożyc
Posted by: Maciejev

Re: Re: *TENNIS 2* - 07/01/2002 15:02

Nielsen - Vinciguerra 7:6 6:4

Nie stawiać przeciwko zawodniom mniej zanym za małe kursy !!! To samobójstwo !!!
Wiem ,że po fakcie łatwo mówić , ale tego typu "bankery" często zawodzą... :eek:
Posted by: Anonymous

Re: Re: *TENNIS 2* - 07/01/2002 16:37

Oczywiscie Maciejevma racje!Tym bardziej,ze jest poczatek sezonu i trudno cokolwiek wyczuc!!!Osobiscie uwazam,ze w tenisie nie ma "bankerow" a kursy typu 1.1 - 1.25 sa pod*******ka i nic nie wnosza,a czesto psuja kupony :rolleyes:
Grosjean-Srichaph 1

Na twardej nawierzchni Francuz nie powienien miec problemow.

Gambill - Clavet 1

Gambill rozpoczal sezon na hard nawierzchnii, a Clavet starszy Hiszpan nie da mu rady!!!
Posted by: Pawka

Re: Re: *TENNIS 2* - 07/01/2002 19:16

Pyton niewiem czy wiesz ale w zeszłym roku ten starszy Hiszpan doszedł do finału tej imprezy i przegrał z Hrbatym w 3 setach widać, ze lubi tu grać.
Pozdrawiam Pawka z Kielc.
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 07/01/2002 20:33

Ivanisewicz, G - Nieminen, J 2
Grosjean-Scrichaphan 1
Posted by: Anonymous

Re: Re: *TENNIS 2* - 08/01/2002 13:50

Witam pierwszy raz w wątku tenis.
Na pierwszy rzut oka wydaje mi się atrakcyjna gra 1-2 runda turnieju na 2-3 mecze faworytów z Ako 3-5.
Jak ktoś tak przycina, to proszę o wrażenia/wyniki.
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 08/01/2002 15:06

[QUOTE]Oryginalnie wysłał dawid27:
[qb]witam
gralem kiedys 12 lat w tenisa zawodowo.....
i powiem tylko jedno na temat takich statystyk!
ONE NIE MAJA RACJI BYTU! NAJWAZNIESZJSZA JEST AKTUALNA FORMA ZAWODNIKA!i nikt nigdy by ich nie prowadzil bo to jest naprawde nieistotne (BARDZO ZMUDNE BY TO BYLO I MONOTONNE!)w tenisie ziemnym wazna jest aktualna dyspozycja zawodnika ,na jakiej nawierzchni preferuje gre oraz jak mu sie gra z aktualnie danym przeciwnikiem!

ps.pozdrawiam wszystkich i zycze duzych wygranych![/qb][/QUOTE]

Witam wszystkich forumowiczów w nowym roku i życzę wysokich wygranych.
Co do statystyk to mają, moim zdaniem "rację bytu" i są nieodzowne dla wlaściwego i najbardziej optymalnego opracowania szans. To co najważniejsze to, nic dodać nic ująć, z ostatniego zdania davida27. Jednak statystyki właśnie wskazują i odpowiadają na pytania:
-jaka forma
-jakie preferencje co do nawierzchnii,
-jaki bilans z danym przeciwnikiem
itp.
W tenisie dane statystyczne trzeba odpowiednio interpretować i dokonywać właściwej selekcji. Dla jednego spotkania dana informacja będzie kluczowa a jednocześnie ten sam rodzaj informacji będzie mniej istotny w innym przypadku. Mieliśmy świetny przykład w tamtym roku w Wimbledonie-kasus Ivanisevica. Mackenrow (nie pamiętam właściwej pisowni, ale wszyscy wiedzą o kogo chodzi) po dwóch pojedynkach Ivanisevica stwierdził, że może to wygrać co dla wielu było kosmosem. Półfinał z Henmanem, zresztą mocno stawiałem właśnie na Henmana, który po pierwszym przerwaniu pojedynku z powodu deszczu wysłał telegram do swojej babci, że pierwszy raz zagra w finale Wimbledonu. Myślę, że tak by było gdyby nie deszcz, w chwili przerwania pojedynku ( i to na życzenie Henmana) Anglik miał to już w kieszeni, chyba a raczej na pewno był pewny siebie. Wszystkie statystyki, bez wątpliwości wskazywały na Henmana np. win/loss 4-0 dla Henmana, stosunek wygranych w danym roku zdecydowanie po stronie gospodarza itp. A jednak! wygral Ivanisevic. Wynik tego spotkania rozwalił cały mój trzydniowy system,
sporo zangażowałem pieniążków i wszystko weszło i tylko czekałem na zakończenie półfinału Henman-Ivanisevic. Ten typ w systemie był kluczowy gdyż analizowłem dogłębnie to spotkanie i szansa wygranej Anglika miala dla mnie duży procent. Mimo przegranej, nie denerwowałem się tak bardzo, gdyż nie popełniłem błędu w analizie a Ivanisevicovi szczęście sprzyjało i tak bywa - a wygrał zasłużenie a na dodatek byłem świadkiem i to bardzo zainteresowanym, czegość pięknego bez precedensu. A jednak ! wygrał "chlopak z bałkan", który jeszcze dwa miesiące wcześnie tylko łamał rakiety i przegrywał wszystko co można było. A jednak ! była osoba, która potrafiła zobaczyć w Chorwacie zwycięzce tego pojedynku. Mackenrow nie raz już popisał się taką analizą i mając to na uwadze zlekceważyłem ten głos-wydawała się prognoza zbyt śmiała. A jednak ! ktoś potrafił to odczytać i wbrew pozorom analiza jest w tym przypadku punktem odniesienia, a więc jest potrzebna i ma "rację bytu" Analiza jest w każdym przypadku konieczna natomiast kluczem jest właściwy, trafny wniosek końcowy w oparciu o analizę. Doświadczenie jest jednym z najważniejszych czynników w tym przypadku. Opierając się na analizie danych statystycznych można z powodzeniem typować nie mająć pojęcia o danej dyscyplinie.
Doświadczenie daje jednak tę przewagę, że jak dobrze wiesz (sam grałeś) wystarczy zobaczyć dosłownie kilka uderzeń zawodnika aby wstępnie ocenić jego formę, jednak i w tym przypadku dane statystyczne też są pomocne np. porównanie szybkości piłki, szybkość reakcji itp. I osoba nie mająca doświadczenia również może dojść do podobnych wniosków. Choć statystyka nie zastąpi wszystkiego jednak jest kluczowa i powinna być, moim zdaniem punktem odniesienia a reszta to już doświadczenie, cechy charakteru typera-konsekwencja i jak zawsze trochę szczęścia.
david27 zapraszam do analiz w dziale tenis, twoje doświadczenie będzie z pewnością przydatne i pomoże nam w opracowaniu właściwej prognozy.
pozdrowienia
sikor
Posted by: erykpp

Re: Re: *TENNIS 2* - 08/01/2002 16:11

Statystyki jakimś stopniu są pomocne napewno,ale twoim zdaniem McEnroe przewidział zwycięstwo Gorana po statystykach czy obecnaj dyspozycji?.
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 08/01/2002 16:30

[QUOTE]Oryginalnie wysłał erykpp:
[qb]Statystyki jakimś stopniu są pomocne napewno,ale twoim zdaniem McEnroe przewidział zwycięstwo Gorana po statystykach czy obecnaj dyspozycji?.[/qb][/QUOTE]

Moim zdaniem McEnroe potrafił odczytać życiową formę Ivanisevica dzięki swojemu doświadczeniu.
To jest tak, np. powróćmy do wcześniejszego przykładu. Zbieram dane statystyczne z pierwszych dwóch pojedynków Gorana. Z danych np. wynika, że serwis na poziomie średnim czy też normalnym natomiast return czy voley wyśmienity, nie wymuszone błędy wyjątkowo mało, winersy itp a przede wszystkim nie zanotowano żadnych wybuchów złości (psychika odgrywa w tym przypadku ogromną rolę),wyjątkowa kocentracja, statystyka mówi, że najlepszą nawierzchnią dla Gorana jest trawa, występował już wcześniej w finale w Wimbledonie. Wcześniejsze statystyki z gier poprzedzających Wimbledon zupełnie odmienne. Można wyciągać wnioski - chyba można.
Oczywiście statystyka to nie wszystko, jednak moim zdaniem jest szalenie ważna i powinna być punktem odniesienia do ostatecznej oceny zdarzenia.
Posted by: Anonymous

Re: Re: *TENNIS 2* - 08/01/2002 18:30

Pawka miales racje !!!Szkoda,ze juz wyszedlem i poplynelem na Clavecie i na Grosjeanie tez, zreszta chyba nie jedyny! Dzis przerwa.
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 08/01/2002 19:23

Shaughnessy M. - Hantuchova D. 1 1.85
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 08/01/2002 19:29

pavel - rios 2 1.85


h2h

Andrei PAVEL (ROM) v Marcelo RIOS (CHI)

1996 U.S. Open Hard (O) 128 Marcelo RIOS 6-4 1-6 4-6 2-6
1998 Singapore Hard (O) 16 Marcelo RIOS 2-6 4-6
1999 Auckland Hard (O) 32 Andrei PAVEL 5-7 2-0 Retired
1999 Barcelona Clay (O) 32 Marcelo RIOS 6-3 3-6 2-6
1999 Monte Carlo Clay (O) 32 Marcelo RIOS 6-0 4-6 6-7
2000 Barcelona Clay (O) 32 Marcelo RIOS 3-6 6-4 6-7(1)
2001 U.S. Open Hard (O) 64 Marcelo RIOS 5-7 4-6 0-6

Marcelo RIOS (CHI) leads 6 : 1

--------------------------------------------------
testud - nagyova 1 1.5

h2h

1999 Indian Wells Hard (O) QF Sandrine TESTUD 6-1 6-3
2001 Doha Hard (O) QF Sandrine TESTUD 6-3 Retired

Sandrine TESTUD (FRA) leads 2 : 0
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 09/01/2002 20:33

Meghann SHAUGHNESSY (USA) v Alexandra STEVENSON (USA) 1 1.55

escude chela 1 1.6
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 09/01/2002 20:35

garb/gran - jid/pou 1 1.7
Posted by: Anonymous

Re: Re: *TENNIS 2* - 09/01/2002 23:24

Schalken S.- Mantilla F. 1 1,60
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 10/01/2002 20:09

STS

Smashnova A. - Grahame 1 1.65
Rochus O. - Qureshi 1 1.35
Delgado J. - Nestor D. 2 1.85
Spadea V. - Thomann 1 1.4
Ogorodov O. - Hantschk M. 2 1.95
Behrend T. - Hadad M. 1 1.55
Rusedski G. - Novak J. 2 1.9

.
Posted by: raf

Re: Re: *TENNIS 2* - 10/01/2002 20:24

Szkoda ze zamieszczacie same "gole" typy, a brakuje uzasadnien, wnioskow, opini...Mam nadzieje, ze ten temat z czasem ozyje i bedzie jeszcze lepszy niz w zeszlym sezonie. Wydaje mi sie, ze jest na forum sporo osob ktore interesuja sie i typuja tenis, wiec nie powinno byc problemu z rozwojem tego dzialu.

Wg. mnie dosc ciekawy i mimo ze to pokazowy turniej to uwazam za w miare pewny typ:

Haas-Corretja 1

Tommy lepiej radzi sobie na twardej na wierzchni. Kursy dobre wiec wydaje mi sie, ze warto zagrac.
Head to head 4:2 dla Haasa, gdyby grali na clayu faworyt bylby zupelnie inny, ale na dzien dzisiejszy sklonny jestem zagrac na Niemca.
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 10/01/2002 20:26

Całe szczęście że Escude nie wyszedł na kort, bo mógł skreczować lub gładko przegrać.
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 10/01/2002 21:13

RODDICK - FEDERER 2

RUSEDSKI - NOVAK 2
Posted by: Drak

Re: Re: *TENNIS 2* - 11/01/2002 02:59

No i karuzela rozkreca sie na calego zaczyna Australian open:


http://www.ausopen.org/


zycze duzych wygranych
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 11/01/2002 20:12

STS
smashnova - tanasugarn 2 1.95
rusedski - golmard 1 1.65
hingis - shaugn. 1 1.3 (prof)
Kohlmann M. - Kucenko 1 1.4
Posted by: malami

Re: Re: *TENNIS 2* - 15/01/2002 12:59

Witam wszystkich z samego ranka
Kurcze wczoraj mogłam wygrać trochę kasy
Ale Gambil coś nie w formie
To mój kupon
Federer - Chang 1 (weszło)
Schutler - Mathieu 1 (weszło)
T. Martin - Sa 1 (weszło)
Gambil - Ferreira 1 ( nie weszło)
Malisse-Behrend 1 (weszło)
Chela - Okun 1 (nie wiem , ale raczej weszło)
Shaughn. - Stevenson 1 (weszło)
Sugiyama - McQuillan 1 (weszło)
Henin - Kournikova 1 (weszło)
Qurcze ale pech ....
Posted by: Kura

Re: Re: *TENNIS 2* - 21/01/2002 18:30

Australian Open wchodzi w decydującą fazę a w tym tygodniu profesjonal oferuje nam obstawianie challengera w Niemczech oto stronka:

http://www.heilbronn-open.de/
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 24/01/2002 19:25

rosset popp
davidenko lee
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 28/01/2002 18:47

w tym tygodniu w STS:



ATP World Tour
Milan - Carpet (ITA)

WTA World Tour
Tokyo - Hard (JPN)

Challenger Tour
Brest (FRA)
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 28/01/2002 18:49

vacek - fukarek 1 1.65
Posted by: Kura

Re: Re: *TENNIS 2* - 28/01/2002 23:05

linki do turniejów w tym tygodniu:

Tokio WTA:
http://www.toray-ppo.co.jp/pc/english/en_index.html

Mediolan:
http://www.atpmilano.it/

Lubeck:
http://www.atp-luebeck.de/
Posted by: Ralf.

Re: Re: *TENNIS 2* - 29/01/2002 03:49

Wydaje mi sie ze jest dobry kurs na Torrees Valero z Kurnikową. W rankingu na 31 miejscu jest Valero a Kurnikova pod koniec pierwszej setki. Kurs na Kurnikovą wynosi u buków 1.20 -1.30 - na Torres Valero powyżej 3.00 - wiec co tu jest grane?
Posted by: Kura

Re: Re: *TENNIS 2* - 29/01/2002 04:06

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ralf.:
[qb]Wydaje mi sie ze jest dobry kurs na Torrees Valero z Kurnikową. W rankingu na 31 miejscu jest Valero a Kurnikova pod koniec pierwszej setki. Kurs na Kurnikovą wynosi u buków 1.20 -1.30 - na Torres Valero powyżej 3.00 - wiec co tu jest grane? [/qb][/QUOTE]


betandwin ma jeszcze lepiej 1.12 4.25 - czyli jak stawiać to tylko u nich a czemu taki kurs moim zdaniem dlatego że Ania wygrał turniej wielkiego szlema - jak grać to tylko na 2 bo po kursie 1.2 z jej formą na pewno nie warto
Posted by: Kafel Jr.

Re: Re: *TENNIS 2* - 29/01/2002 12:56

jak juz mowimy o niespodziankch to ja uwazam, ze warto zagrac el callens z sugiyama (chodzi mi o pierwszego seta) ale nigdzie nei znalazlem takiej mozliwosci - w betandwin jest to jedyny mecz kobiecy, w ktorym nei mozna obstawic pierwszego seta
Posted by: Kafel Jr.

Re: Re: *TENNIS 2* - 29/01/2002 13:18

a jednak dzis rano wprowadzili - placa 2.72 za els callens - wedlug mnie warte sprobowania, szczegolnei po obejrzeniu kwalifikacji do tego turnieju, chociaz z drugiej strony jak widzimy porazke callens w AO to sie odechciewa.
Juz sam nie wiem. Zdecydujcie sami

PS. A moze jednak nie wysylajcie my to mamy wygrywac , a nei "grac sobie"
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 29/01/2002 18:23

farina - panova 2
ferrero - boutter 2
sanguinetti - vinck 2
novak - sargsian 2

...
dziś posypią się dwójki myślę
Posted by: Kafel Jr.

Re: Re: *TENNIS 2* - 29/01/2002 18:28

to ja tez dodam pare mozliwych dwojek:

to moze
WASKE, Alexander za 1.91
COWAN, Barry za 1.7
Posted by: Kafel Jr.

Re: Re: *TENNIS 2* - 29/01/2002 21:20

narazie jeden wszedl
Waske 6:0; 6:4
Posted by: Kafel Jr.

Re: Re: *TENNIS 2* - 29/01/2002 23:33

i drugi
Cowan 7;6 7;5

guga dlaczego nie bierzesz udzalu w konkursie - przeciez dobrze sie znasz an tenisie
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 30/01/2002 20:00

Z chęcią ... ale nie mam stałego dostępu do netu i nie bardzo mam czas wysyłać posty.
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 30/01/2002 20:04

dwójki się sypią ale na razie nie te co chciałem
Posted by: xeo

Re: Re: *TENNIS 2* - 30/01/2002 21:21

Czy ktoś się z was orientuje jak buki rozpatrują taki wynik .

Grałem doubla :
Ferrerro - Boutter 2-1 typ 1
Federico Luzzi - Max Mirnyi (0-6)(1-4) typ 0-2

W drukim meczu Luzzi poddał się . Czy moj zakład jest liczony jako przegrany czy kurs 1 .
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 30/01/2002 21:28

Witam wszystkich po dłuższym milczeniu.

Maleeva - Tanasugarn 2
Moim zdaniem mocna dwójka.

Dementieva - Kournikova 2
całkiem możliwe.
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 31/01/2002 18:26

[QUOTE]Oryginalnie wysłał xeo:
[qb]Czy ktoś się z was orientuje jak buki rozpatrują taki wynik .

Grałem doubla :
Ferrerro - Boutter 2-1 typ 1
Federico Luzzi - Max Mirnyi (0-6)(1-4) typ 0-2

W drukim meczu Luzzi poddał się . Czy moj zakład jest liczony jako przegrany czy kurs 1 .

[ 30-01-2002: Wiadomość edytowana przez: xeo ][/qb][/QUOTE]

liczy się że wygrał mirnyi
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 31/01/2002 18:31

no nareszcie sikor witam


moje typy:
Ferrero J. C. - Sanguinetti D. 1
Testud S. - Farina S. 2
Pretzsch A. - Serra Florent 1
Posted by: Anonymous

Re: Re: *TENNIS 2* - 31/01/2002 21:31

PAP (z wp.pl i tenis kadra) podaje:

Anna Kurnikowa (Rosja) - Jelena Lichowcewa (Rosja, 7)
7:6 (7:4), 7:6 (7:5)

przecież Lichowcewa przegrała z Kramer w 1 rundzie.

Na stronie gdzie podał Kura:

COURT.1 #5ˇˇSingles Second round 1 2 3
DEMENTIEVA, Elena (RUS) 6(4) 6(5) ˇˇ
KOURNIKOVA, Anna (RUS) Ł· 7

Wynika, że Kurn... wygrała,ale z demetievą.

Nie śledzę tego konkursu.

Gdzie są wszystkie pewne wyniki i gdzie moża sprawdzić te wyniki z Tokio ?
Posted by: sawi

Re: Re: *TENNIS 2* - 01/02/2002 13:16

Witam .
Dzisiaj odbędzie sie bardzo ciekawy mecz w Mediolanie pomiedzy Mirnyi - Escude 1,8 1,9 kursy z Expekt'u.
Czy mógłby ktos przeanalizować ten mecz ???

Jesli chodzi o mnie to kusi mnie aby postawic na Mirnyego (wydaje mi sie ze jest w b.dobrej formie) gładko do tej pory radził sobie z przeciwnikami.
Pozdrawiam i czekam na opinie
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 01/02/2002 17:27

ciężki mecz
wg mnie raczej escude
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 02/02/2002 17:33

Hingis - Seles 1
Moim zdaniem mocna jedynka, można pokusić się na dokładny wynik 2-0

Federer - Rusedski 2
Moim zdaniem mocna dwójka.
Posted by: Kura

Re: Re: *TENNIS 2* - 04/02/2002 13:59

witam kilka linków :

Wrocław - całkiem przyzwoicie obsadzony turniej:

http://www.kghm-atp.pl/

Wolfsburg:
http://www.wolfsburg-atp.de/

Paryż - WTA:
http://www.opengazdefrance.com/

i w weekend Puchar Davisa:
http://www.daviscup.org/
Posted by: RyanGiggs

Re: Re: *TENNIS 2* - 04/02/2002 14:11

No coz do turnieju sie dołączyć nie moge , ale podam 2 typy na dzis z Paryża :
Serra Zanetti-Pin (czy jakos tak) 1 1,35 (prof)
Bovina-Oremans 1 1,7 (prof)
A tak swoja droga to glosujcie na Amelie Mauresmo bedzie good ;-)
Posted by: RyanGiggs

Re: Re: *TENNIS 2* - 04/02/2002 14:34

AHa zapomnialem dodac te 2 wyzej kursy to dla mnie pewne 1
a co do pozostalych 2 meczyków to powinny tez 1 wejsc choc kto wie ;-)
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 04/02/2002 17:27

nawierzchnie:

WTA
Paryż ,carpet

Challenger
Wrocław, KGHM Polish Indoors, hard
Wolfsburg - Niemcy, carpet
Posted by: Kura

Re: Re: *TENNIS 2* - 04/02/2002 17:41

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Pawka:
[qb]Stawiacie na Sanguinettiego, przeciez on wygrał turniej u siebie więc pewnie popił, parę panienek zaliczył........
Pawka z Kielc.[/qb][/QUOTE]

Ciekawe co na to jego wybranka serca , która jak dobrze zrozumiałem niebawem spodziewa się dziecka. Do tego co napisał Pawka dochodzi jeszcze zmęczenie Sangiunetti do młodzieniaszków nie należy a w niedzielę nie wyglądał rewelacyjnie (ale wygrał) .

Kurs z profka też nierewelacyjny 1.47 to sam raz jak na konkurs ale po odrzuceniu podatku do gry w realu to jednak trochę mało.
Posted by: RyanGiggs

Re: Re: *TENNIS 2* - 05/02/2002 15:09

No coz bede podliczal trafne typy:
Bovina 1
Serra zanetti 1
czyli trafne/wszystkie/turniej
2/2/1 (100%)
na dzis proponuje:
Nagyova-Tu 1 1,45
Dementieva-Bovina 1 1,25
Schnyder-Torrens Valero 1 1,2
Kournikova-Gagliardi 1 1,2
wszystko z totomixa
p.s. w sts lepsze kursy ;-)
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 05/02/2002 17:58

kurnikova gagliardi 1
bedanova dechy 1
Posted by: RyanGiggs

Re: Re: *TENNIS 2* - 05/02/2002 21:27

poki co:
Nagyova 2(okres=krecz)
Dementieva po ciezkich trudach 1 (2-1)

Posted by: RyanGiggs

Re: Re: *TENNIS 2* - 06/02/2002 05:00

Hmm a zatem:
Nagyova 2 (krecz) nie weszlo
Dementieva 1 weszlo
Kounikova 1 weszlo
i chyba TOrrens Valero zrobila niespodzianke jednak (choc yahoo, cnn pisza ze schnyder wygrala)(wiec nie weszlo)
czyli stan
4/6/1 (66%)
dzis niespodzianki ale jutro mam takie propozycje(w kolejnosci co do pewnosci typu):
1.Mauresmo-Kounikova 1 16:30
2.Seles-Schett 1 15:00
3.V.Wiliams-Tu 1 19:00
4.Farina-Montolio 1 12:00
POwodzenia!
Jesli ktos korzysta z moich typow
(swoja droga mecze bedanovej
oraz kremer
chcialem nadmienic ze w tym 1 spotkaniu bedanova ma stan 0:1 z Dechy
natomiast kremer 0:2 z Sidot
ptanie czy warto stawiac kursy dosyc atrakcyjne)
A moze niespodzianki.

Posted by: RyanGiggs

Re: Re: *TENNIS 2* - 06/02/2002 12:35

i jeszcze mi sie nasunelo po kursach w sts:
czy warto grac wiliams , kurs 1,05
zobacze jeszcze in totomix chociaz roznie to bywa z takimi kursami ;-)
na mauresmo calkiem calkiem 1,55
Posted by: RyanGiggs

Re: Re: *TENNIS 2* - 07/02/2002 02:35

NO dzisiaj git:
Mauresmo 1(weszlo)
Seles 1(weszlo)
Farina 1(weszlo)
V.Wiliam.1(weszlo)

8/10/1 (80%) no juz lepiej
na jutro typy pozniej.
Propo niespodzianek:
Bedanova jak mowilem mozna bylo chwycic
a Kremer jednak wygrala fuksem w tie - breaku a blisko bylo.
Posted by: RyanGiggs

Re: Re: *TENNIS 2* - 07/02/2002 16:18

Dzisiej takie typy:
1.Henin-Dechy 1
2.Farina-Kremer 1
3.Seles-Serra-Zanetti 1
Na dzis tyle reszta mi sie cos dziwnie nie pasi
o ile Dokic,Dementieva powinny wygrac swoje zabawki to Hantuchova prawie na 60% widze jej przegrana.
Powodzenia
Posted by: RyanGiggs

Re: Re: *TENNIS 2* - 08/02/2002 02:52

Widze ze mało ludzi tu zagląda(a warto)
Dzis weszlo :
Seles
Farina
Henin
czyli wszystko znowu.
11/13/1 (84%) mysle ze to nie jest zle jak na poczatek

spoko by bylo gdyby ktos zechcial komentowac moje typy.

Na jutro polecam:
1.V.Wiliams-Farina 1
2.Seles-Henin 1
3.Mauresmo-Schavione 1
oby bylo dobrze
pozdro
jednoczesnie nadmieniam ze nie podejmuje sie typu meczu dementievy dokic
tu bym dal na remis
Posted by: Anonymous

Re: Re: *TENNIS 2* - 08/02/2002 13:56

Dobrze Ci idzie, ale po ostatnich meczach chyba bym postawił na jednak na Dokic. Robisz dobrą robotę.

Pozdrowienia
Posted by: Kura

Re: Re: *TENNIS 2* - 08/02/2002 14:20

Dziś zaczyna się Puchar Davisa ja chciałbym zwrócić uwagę na mecz :

A.Clement-S.Schalken 2 2.45 (prof) ( Clay Indoor)


parę faktów które mogą zadecydować o zwycięstwie Holendra :

- Head to Head 1-3 na korzyść Schalkena ostatni pojedynek wygrany przez Holendra (Indoor)

- forma Francuza w ostatnich meczach katastrofalna , ostatni rok zakończył praktycznie samymi porażkami i podobnie gra teraz w tym roku na 6 meczy wygrał 2 - w Australian Open odpadł w drugiej rundzie z Flavio Sarretą

- u buków internetowych to Schalken jest faworytem lub przynajmniej sznase są wyrównane

Nie uważam że mecz dla Schalkena będzie łatwy - obrońcy Pucharu Davisa zrobią wszystko żeby przed własną publicznością pokonać Holendrów i pewnie tak się stanie ale Schalken ma szanse (moim zdaniem większe niż kurs profka) wygrać dziś z Clementem

Drugi mecz który wrzucę dziś do konkursu :

T Henman - J Bjorkman 1 (Carpet, Indoor)

Tutaj byłbym przeciwko statom które faworyzują Bjorkmana - rewanż za AO musi nadejść a najlepiej to zrobić przed własną publicznością. Zobaczymy

Czekam na wasze opinie
Posted by: RyanGiggs

Re: Re: *TENNIS 2* - 08/02/2002 16:24

Jako ze nie stawiam w realu męskiego tenisa uważa mze zajebiscie niedojebany ale:
CO do schalkena calkowicie popieram
no a Henman cóż czuje ze rosnie koles pokroju Kuertena , Kafelnikowa itp. więc jakbym mial kase zaczął bym na nieog grac progresją przeciwko niemu znaczy dzis jestem za 2.
Posted by: RyanGiggs

Re: Re: *TENNIS 2* - 09/02/2002 02:36

Znowu wszystko weszlo !!!
Super
i to dwusetówki
Mauresmo,Seles,Venus Wiliams
czyli moj stan to
14/16/1 czyli(87%)
tak na marginesie wyjąłem 100% z dzisiejszych meczów z 40zzzł 80 czyli 40 na czysto zawsze cuś.
Pozdro.
KOlejne typy moze dzis albo jutro.
Posted by: RyanGiggs

Re: Re: *TENNIS 2* - 09/02/2002 18:24

Dzis tyl;ko 1 typ:
Seles-Dokic 1

A propo drugiego meczu
Venus Wiliams-Amelie Mauresmo
stawiam 70% na wygrana venus
z kolei nie wolno lekcewazyc Mauresmo gra u siebie i to jak gra !
W realu dalem maly kupon na Mauresmo po cichu licze na skromna niespodzianke
A wogule za wieksza stawke nie polecam tego spotkania.
Pozdro.
Posted by: RyanGiggs

Re: Re: *TENNIS 2* - 09/02/2002 23:37

No cóż seles położyła totalnie ( i poszło sie jebać 50zł) dokic 1 set zagrała taktycznie i wygrała , drugi seles ale w 3 koncowe 5-4 i przegrana swojego serwisu to bylo raczej niespodzianka) no coz nikt nie jest doskonaly ;-)

zatem nie weszlo.
Propo MAuresmo bylo blisko i zaluje ze 2 secie przy stanie 5-4 nie wykorzystala swojego serwisu a moglo byc po meczu. W 3 secie dramatycznie 3-5 i 5-5 a potem juz tylko venus.

Jutor finał
Venus-Dokic
dla mnie typ 1
venus powinna to jednak wygrac, choc bedzie ciezko
moj stan:
14 traf/17 wszyst./1st turniej (82%)
i tak jak na jeden turniej ok mysle
szkoda tylko ze nikt nie komentuje moich typow.
Posted by: Drak

Re: Re: *TENNIS 2* - 10/02/2002 13:04

Ryan..dobrze powiem cos ,bo pisales ze nikt nic nie powie do Twoich typow.

To ze masz skutecznosc w tym tygodniu 82% w typowaniu kobiet to SUPER RZECZ i wierze ze ktos korzysta z Twoich typow./DALEJ TAK TRZYMAC/
Ale ja osobiscie jezeli obstawiam tenis to
70%to typy na mezcz. i 30% na kobiety.
Mysle sobie ze dla wiekszosci typerow tenisa jest prosciej typowanie facetow.Kobiety sa ciezsze do typowania./ale zdarza sie takze taki tydzien kiedy daje ciezciej kobiety niz mezcz./


ZYCZE DALSZYCH TAKICH TRAFIONYCH PROCENT
Posted by: slav007o

Re: Re: *TENNIS 2* - 10/02/2002 15:00

Jestem kompletnie odmiennego zdania, wedlug mnie to wlasnie tenis kobiecy jest latwiej typowac.
Przyklad: Australian Open
w pol finalach nie bylo juz nikogo z pierwszej 8 bodajze a wsrod kobiet niemalze runda po rundzie wygrywaly faworytki.

Wiec jaka trudnosc w typowaniu kobiecego w porownaniu z tym co prezentuja mezczyzni na kortach.

Ale i tak pochwalam to co robi Ryan Giggs i gratuluje dobrego bilansu.

SLAV
Posted by: SKORPION

Re: Re: *TENNIS 2* - 10/02/2002 15:33

Witam

Kafel Jr. i juan_carlos mozecie podac swoje e-mail


Pozdrawiam skorpion
Posted by: juan_carlos

Re: Re: *TENNIS 2* - 10/02/2002 16:45

juan_carlos_ferrero@poczta.onet.pl
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 10/02/2002 16:52

11-17 luty

WTA World Tour
- Antwerpia (Belgia), 585 000 USD, carpet
- Doha (Katar), 110 000 USD, hard, czas: +3,5 godziny


ATP World Tour
- Marsylia (Francja), 476 000 USD, hard
- Kopenhaga (Dania), 381 000 USD, hard
- Vina del Mar (Chile), 381 000 USD, clay, czas: - 4 godziny
Posted by: Kura

Re: Re: *TENNIS 2* - 11/02/2002 00:42

i linki :

WTA

Antwerpia:
http://www.sport24.be/diamondgames/indexeng.html

Doha:
http://www.qatartennis.org/ladies/index.php


ATP

Marsylia:
http://www.open13.com/2002/menu.htm#

Kopenhaga:
http://www.copenhagen-open.com/cphopen2002/engelskframe.htm

Vina del Mar:
http://www.bellsouthopenbyrosen.cl/
Posted by: RyanGiggs

Re: Re: *TENNIS 2* - 11/02/2002 02:26

No i cóż finał sie nie odbył podobnie jak gra deblowa.
czyli mój stan pozostał jak był
14/17/1 (82%)
Na koniec pokazówka sie odbyła z udziałem w jednej parze wiliams w drugiej mauresmo
Szkoda ze nie znam wyniku.
Propo typowania kobiety jakoś łątwiej przewidziec niespodzianki zdarzaja sie znaczy takie wielkie (małe mozna czasem przewidziec) rzadko zatem dla mnie jest frajda takie typowanie.
I teraz juz nie dziwie sie czemu kursy sa czasem tak banalnie niskie , a szkoda chociaz buki sie myla w niektorych przypadkach i czycham na niespodzianki.


p.s. dzieki ze ktos w koncu sie wypowiedzial o moich typach

Niestety od 14 nie bede miał netu wiec typy beda zawieszone ale mam nadzieje ze nie na długo.

Pozdrawiam
Posted by: RyanGiggs

Re: Re: *TENNIS 2* - 11/02/2002 12:42

Nowy tydzień więc i nowy turniej ciekawe jak tym razem pójdzie choc juz 14 lutego mnie ni ma, ale do tego czasu postaram sie wyslac jakies typy.
No więc na dzis w miare pewne typy z turnieju w antwerpii(doha jakos nic ciekawie pewnego nie znalazlem):
1.Maleeva-Sucha 1 (1,5 prof)-1 runda
2.Oremans-Barna 1 (1,67 prof)-kwalifikacje
Powodzenia.
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 11/02/2002 18:43

sts

rochus llodra 2 1.85
calleri gonzales 2 2.0
massu norman 2 1.9

nie radzę grać enqvista


.
Posted by: Kafel Jr.

Re: Re: *TENNIS 2* - 11/02/2002 19:09

hurin@kki.net.pl />
sorki ze tak pozno skorpion ale byelm neiobecny
Posted by: RyanGiggs

Re: Re: *TENNIS 2* - 11/02/2002 23:54

No cóz dzis pólna pół niestety.
Barna sprawiła niemiła niespodzianke - wygrala pierszy mecz w zyciu z Oremans pozostale byly gladkim zwyciestwem tej drugiej.
Co do Maleevy nie pozostawiam zadnych watpliwosci 1,5 (6-1,6-1). Czyli wszedl 1 typ na 2.
A wiec moj 2 turniej:
1/2/2 (50%) ogólem 15/19/2 (78%)
dzis cienko
jutro moze bedzie lepiej
Posted by: Kura

Re: Re: *TENNIS 2* - 12/02/2002 04:05

Moje prognozy na jutro :


Vina del Mar
Nalbandian-Meligeni 1 1.45 (prof)


Moim zdaniem faworyt w tym meczu jest jeden. Nalbandian miał świetny poprzedny rok na "ziemi". W tym roku przebił się przez kwalifikacje Australian Open i wygrał mecz pierwszej rundy z Vackiem odpadając w drugiej rundzie z Waynem Ferreirą . Na "ziemi" pokonywał już o wiele lepszych graczy niż jego jutrzejszy przeciwnik

Meligeni w tym roku rozegrał 2 mecze oba przegrane Jeszcze jedna rzecz ważna roznica wieku obu graczy (10 lat na korzyść Nalbandiana) - Meligeni kończy w tym roku 32 lata.


Head to Head 1-0
2001-01-29 Bogota Clay R32 David Nalbandian (ARG) 6-2 6-0


Kopenhaga
Kohlmann-Heuberger 1 1.6 STS


Niemiec w poprzednim roku wygrał 3 challengery w poprzednim roku (startował w sześciu finałach)W tym roku nie tak dobrze ale przegrywał z bardziej utytułowanymi graczami ( Schrichaphan,Dawidenko), przebił się przez eliminacje AO w pierwszej rundzie odpadł z Kafielnikowem
Jego przeciwnik w tym roku 5 porazek bez zwycięstwa - przegrane z Johanssonem czy też z Arazim można mu "wybaczyć" ale ostatnia przegrana z Florentem Serrą chwaly mu nie przynosi

spotkali się w tamtym roku w challengerze w Kyoto wygrał Kohlman 6-4 6-1



Kopenhaga
Schuttler-Bastl 1 1.5 STS


mecz który kilka osób dało w konkursie więc coś w tym musi być
kilka faktów: Niemiec całkiem pryzwoity rok - 3 runda AO porażka z Federerem
finał w Doha
zwycięstwo z Ljubicicem w Pucharze Davisa - po cichu liczyłem na niespodziankę w meczu z Goranem ale się nie udało
Schutler powinien wygrać ten mecz

mecze gdzie moim zdaniem można poszukać "dwójek"


Kopenhaga
Nieminem-Rochus 2 1.98 prof


Nieminen miał w tamtym roku świetny turniej w Sztokholmie ale od tamtej pory gra dość słabo - w tym roku bez zwycięstwa ( 4 porażki )
Belg bardzo dobrze grał we Wrocławiu - i jutro może pokusić się o zwycięstwo



Marsylia
Kafielnikow-Mirnyi 2 2


ten mecz jest w środę ale napiszę że w przeciwieństwie do Raftera ja w kursie 1.6 na Kafla nie widzę okazji ale o tym jutro

z reszty jutro to chyba:
Santoro , ElAynaoui po przyzwoitym kursie,Rios 9 u siebie nie wypada przegrywać )

czekam na opinie i typy
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 12/02/2002 13:42

Witam wszystkich forumowiczów.
Marseille
Escude - Davidenko 1
Obecna siła gry Escude powinna mu zapewnić zwycięstwo w dwóch setach.

El Aynaoui - Pioline 1
Piolina darzę dużym sentymentem, jednak sądzę, że dziesiejszego dnia przegra zdecydowanie z Marokańczykiem, z którym zresztą przegrał w tym roku w pierwszej rundzie Doha. Czy gra na własnych śmieciach może Piolina pobudzić na tyle aby pokonać El Aynaouiego, nie sądzę. Marokańczyk z pewnością jest w niezłym uderzeniu a jego występ w Davis Cup budzi respekt.
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 12/02/2002 14:11

Kournikova - Weingartner 1
No cóż, "Rosjanka nie musi grać, wystarczy że jest na korcie..." Pamiętam jak Kournikova miała 14 lat i już było o niej głośno, kiedy to w USA pobierała naukę tenisa. Było głośno o niej (jedynie w branży, świat zainteresował się Kournikovą kiedy stała się kobietą), była uznawana za największy talent jaki pojawił się. Talent do gry ma, matka natura - trzeba to przyznać - popisała się, piękna, utalentowana i do tego, co pokazała ostatnio pracowita. Moim zdaniem Kournikova była źle prowadzona przez ostatnie lata. Z pewnością zasoby jej talentu nie zostały wykorzystane w przeciwieństwie do jej urody. Ona potrafi grać, w tym roku pokazuje inny tenis, widać postęp, jej gra zasadniczo się zmieniła. Weingartner nie powinna sprawić jej kłopotów. Różnica kultury gry jest zdecydowanie po jej stronie. Może wreszcie Ana wygra turniej w tym roku na co zasługuję od dawna.
Posted by: oli

Re: Re: *TENNIS 2* - 12/02/2002 14:18

wczoraj kurs w profesjonale na El Aynaoui był:1.7
a dzis:1.21 szkoda bo mozna było grac grubo na tą pozycje
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 12/02/2002 15:12

[QUOTE]Oryginalnie wysłał profi:
[qb]wczoraj kurs w profesjonale na El Aynaoui był:1.7
a dzis:1.21 szkoda bo mozna było grac grubo na tą pozycje[/qb][/QUOTE]

W STS kurs jest 1,7 ale zakład jest zablokowany. Przed chwilą z nimi rozmawiałem.
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 12/02/2002 15:24

Santoro - Sargsian 2
Santoro jest tenisistą, który posługuje się taką techniką, że może wygrać nie będąc w formie. Sargsian ma dużą okazję, Santoro nie jest w formie a jego ostatnia przegrana z Fishem daje do myślenia. Z pewnością Francuz jest w zasięgu Armeńczyka a przy ostatniej dyspozycji Santoro faworytem tego spotkania jest dla mnie Sarsian. Dwójka nie jest taka oczywista jednak w systemie można się pokusić. To może wejść.
Posted by: RyanGiggs

Re: Re: *TENNIS 2* - 12/02/2002 16:22

Na dzis 2 meczyki, a tak serio dzis pewnego nic nie znalazlem polecam jednak:
1.Farina-Marrero 1 1,15
2.Schavione-Kremer 1 1,55
Powodzenia.
Ryan
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 12/02/2002 16:29

callens barna 2 1.9
Posted by: ciacho

Re: Re: *TENNIS 2* - 12/02/2002 17:20

Czy wiadomo co z tym Meczem El. Alnouyi w sts?
dzieki
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 12/02/2002 17:34

[QUOTE]Oryginalnie wysłał ciacho:
[qb]Czy wiadomo co z tym Meczem El. Alnouyi w sts?
dzieki[/qb][/QUOTE]
nadal jest zablokowany
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 12/02/2002 17:47

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RyanGiggs:
[qb]Na dzis 2 meczyki, a tak serio dzis pewnego nic nie znalazlem polecam jednak:
1.Farina-Marrero 1 1,15
2.Schavione-Kremer 1 1,55
Powodzenia.
Ryan[/qb][/QUOTE]
Mam wątpliwości co do Schiavone. Kremer nie jest bez szans a wręcz może to wygrać.
pozdrowienia
Posted by: RyanGiggs

Re: Re: *TENNIS 2* - 12/02/2002 18:28

Szkoda ze nie zobacylem tego wczesniej ale juz puscilem za gruba kase.
Swoja droga dzisiaj zadneog meczu pewny nie jestem. Dzis jakos takie dziwne pary a typy dalem gdzie prawdobodobienstwo jest dosyc duze . oby weszło
Posted by: RyanGiggs

Re: Re: *TENNIS 2* - 13/02/2002 01:33

No cóż jako że typy nie miały dużej pewności mogła zdarzyć sie drobna niespodzianka i sie stała choc moze tak to nie musi byc nazwane, lecz Schavione wyraźnie obniżyła loty, co do drugiego meczu Farina oczywiscie wygrała a wiec mój stan
2/4/2 (50%)
16/21/2(76%)
no cóż mam juz typy na jutro to ostatnie chyba w tym tygodniu , ale mam nadzije trafne bo juz dzis przemyslane ;-)
Posted by: slav007o

Re: Re: *TENNIS 2* - 13/02/2002 01:49

Jezeli jestes zainteresowany Ryan Giggs to moge za ciebie podawac typy tylko cos mi wyslij na maila i sie zgadamy. Jak by co to moj mail slav007o@poczta.onet.pl .
A numer GG 2493586

SLAV
Posted by: Kura

Re: Re: *TENNIS 2* - 13/02/2002 02:59

W sumie dzisiejsze typy nie były najgorsze ale porażka Kohlmana trochę mnie kosztowała. W konkursie coś się zacieło i nie chce wrócić na normalny tor ale jedziemy dalej (bez hamulców )

Na jutro moje propozycje są następujace :

Nalbandian-Meligeni 1
pisałem już o tym wyżej

ElAynaoui-Pioline 1
pisał o tym meczu Sikor zgadzam się z jego oceną

T.Johans.-Rusedski 1
Johanson poprowadził Szwedów do awansu do drugiej rundy Pucharu Davisa właśnie pokonując Rusedskiego - po kontuzji śladu nie widać i jutro Szwed powinien pokonać Anglika bo mecz niedzielny potwiedził chyba że dalej jest chyba w niezłej formie

Kafielnikow-Mirnyi 2
Kafel w beznadziejnej formie w tym roku odpadł w pierwszej rundzie AO przegrał gładko z Federerem w pucharze Davisa w tamtym roku grali 2 razy oba mecze wygrał Mirnyi
Nie lubie stawiać przeciwko Kafielnikowi bo jest chyba jednym z bardziej nieobliczalnych graczy - potrafi wygrać z każdym ale jutro moźe być moim zdaniem niespodzianka

reszta :
Dokic, Carlsen , i czyżby kolejna porażka Kiefera ale jak nie wygra z Godwinem to z kim
Posted by: RyanGiggs

Re: Re: *TENNIS 2* - 13/02/2002 03:16

Dzieki SLAV jak cos to sie odezwe i cos naskrobie ;-) (jakies typy) to moje typy na jutro(Doha,Antwerp) i pojutrze(Antwerp)
Doha:
1.Tanasugarn-Boogert
2.Molik-Mouhtassine
3.Husarova-Widjaja

Antwerp:
1.Dokic-Schnyder
2.V.Wiliams-Kournikova
3.Maleeva-Tu
4.Henin-Callens

Moze niektore małe kursy będą ale mój przysłowiowy over 2 da sie z tego zrobic mozna w koncu cos z tego wybrac

Go baby!
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 13/02/2002 03:43

Panowie, nie przypalajcie się na Riosa, jego wygrana nie jest aż tak oczywista.
pozdrowienia
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 13/02/2002 11:58

Witam,
Kafelnikov - Mirnyi 2
Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, iż faworytem jest Mirnyi. Ja jakoś nie jestem wewnętrznie do tego przekonany-"nie wiedzieć czemu".
Żenia jest dobrym obiektem do stawiania. Ktoś wcześniej napisał, że Kafel jest nieobliczalny, nie zgodzę się z taką oceną. Uważam, że jest wręcz przeciwnie. Kafelnikov jest typem tenisisty przewidywalnego. Osobiście lubię na niego stawiać choć nie przepadam za jego tenisem jak i postacią również. Jednak jest regularny czy to w wygrywaniu czy to w przegrywaniu. Jeżeli z kimś przegrywa to robi to raczej regularnie np. Safin,Johanson, z którym regularnie przegrywa od lat choć statystyka nie wskazuje na to win/loss 9-5 dla Żeni, jednak czterokrotnie wygrał w latach 96-98 po czym ośmiokrotnie w latach 98-01 przegrywał ze Szwedem, a ostatnio wygrał w 01r. w Moskwie na carpet i to na nawierzchnii na której Johansson czuje się dobrze. Jednak tendencja była utrzymywana regularnie. Moskwa jest jego turniejem. Czy Marsylia również ?, chyba nie. Owszem, rok temu wygrał z Grosjeanem finale, jednak w 00 r. odpada w drugiej rundzie(ljubicic), 99 r. odpada w drugiej rundzie (Hrbaty)w 98 r. przegrywa finał z Enqistem, w 97 nie startował-kontuzja i rozpoczął sezon o ile dobrze pamiętam dopiero w marcu, w 96r. odpada w pierwszej rundzie. Rosjanin to taki typ, gdzie jak Moskwa jest jego to jego i nawet Johansson wtedy jest do przejścia. Sezon od lat Kafel ma regularny. Jest to wyśmienity "rzemieślnik", gra bardzo dużo spotkań w roku, od lat (od 92r. w ATP) jest w ścislej czołówce ATP był również na pierwszej pozycji. Czy Żenia dzisiaj wygra? Mirnyi powinien to wygrać tym bardziej, że Kafel wyjątkowo, rozpoczyna sezon nieszczególnie. W Australii czuł się zawsze dobrze i regularnie wygrywał większość spotkań, jednak w tym roku jescze niczym się nie wykazał a regularnie od lat pierwszy wielki szlem w sezonie był jego. Dochodził zazwyczj do półfinału czy w finale wygrywał. W obecnym roku odpadł w drugiej rundzie przegrywają z tenisistą z drugiej półki z Kimem z USA. Możemy więc przypuszczać, że Rosjanin w formie nie jest co Mirnyi powinien to wykorzystać tym bardziej, że wygrywać z nim potrafi (w 01r. dwa razy).
pozdrowienia
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 13/02/2002 12:23

Henin - Callens 1
Moim zdaniem formalność.

Maleeva - Tu 1
Tu nie powinna sprawić większych klopotów Maleevej, która powinna to wygrać zdecydowanie w dwóch setach. Rożnica w poziomie i kulturze gry ogromna.

Dokic - Schnyder 1
Mocna jedynka skomentowana j.w.
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 13/02/2002 13:10

Hantuchova - Bedanova 2
Ciekawe spotkanie. Hm, prognoza nie jest oczywista. Na Bedanovą zwróciłem uwagę rok temu podczas Australian Open. Zaprezentowała się bardzo dobrze, zrobiła na mnie wrażenie dojrzałość Jej gry i inteligencja w poruszaniu się po korcie. Nie jest to oczywiście poziom Hingis, która dla mnie jest najlepiej grającą tenisistką od lat ("brylant na korcie"),która posiada technikę jakiej nikt nie ma, technikę popartą ogromnym talentem, który uwidacznia się w każdym ruchu a taiming ma wręcz fantastyczny (nikt do tej pory z tenisistek, które pamiętam nie miał tyle talentu do tej gry). Hingis ma jednak "pięte Ahillesową" -podanie. Ten element powoduje, że Williamsowe, czy Capriati mogą z nią wygrywać, swoją drogą zasób inwencji i wiedzy jej mamy Melani dawno się wyczerpał. Sądzę, że Hingis od dłuższego czasu potrzebuję dobrego trenera. Ale do rzeczy. Daja moim zdaniem prezentuje tenis, który bardziej mnie przekonuje niż tenis Hantuchowej, ktora ma swoich zagorzałych zwolenników na tym forum. Wynik spotkania jest otwarty i wygrana Bedanovej nie jest taka oczywista, ja jednak dzisiaj postawię na Słowaczkę.
Mała dygresja dot. spotkania El Anaoui - Pioline. Wczoraj przed godz.19 obstawiałem ten zakład po kursie 1,6 w Profie. Informacja podana na str. www była błędna kurs w rzeczywistości był 1,6 a nie 1,2.
powodzenia
Posted by: Grey Fox

Re: Re: *TENNIS 2* - 13/02/2002 13:34

[QUOTE]Oryginalnie wysłał sikor:
[qb] Mała dygresja dot. spotkania El Anaoui - Pioline. Wczoraj przed godz.19 obstawiałem ten zakład po kursie 1,6 w Profie. Informacja podana na str. www była błędna kurs w rzeczywistości był 1,6 a nie 1,2.
powodzenia[/qb][/QUOTE]

Kurs nie był błędny ja stawiałem ElAynaoui po kursie 1,21

Oto kilka moich typów w profie:
Marsylia:
Ferrero-Kratochvil 1 1,52
ElAynaoui-Pioline 1 1,60
T.Johans.-Rusedski 1 1,57
Antwerpia:
Dokic-Schnyder 1 1,40
Kopenhaga:
Youzhnyi-Larsson 1 1,45
Sanguinet.-Balcel. 1 1,40
Marsylia debel:
Enqv/T.Jo-Ross/Tar 1 1,75

To moje pierwsze typy więc bądźcie wyrozumiali
Posted by: sawi

Re: Re: *TENNIS 2* - 13/02/2002 14:09

Mam prośbe do Kury lub innego "znawcy-tuza" tenisowego światka...
Na dzien dzisiejszy mam 2typy Carlsen-Arthurs 2 tyle tylko ze Carlsen to prawdopodobnie dunczyk a turniej odbywa sie w Copenchadze wiec bedzie chcial sie pokazac, oraz Sanguinetti D. v Balcells J. 1 - dla mnie pewny typ jednak prosiłbym o komentarze w/w osób
Pozdrawiam
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 13/02/2002 14:17

Tanasugarn - Boogert 1
Tajlandka urodzona w USA powinna to wygrać zdecydowanie. Zarówno jej dotychczasowe wyniki jak i kultura gry są po stronie Tanasugarn. Niepokoi mnie jednak fakt, iż rok wcześniej właśnie w Doha Boogert wygrała z Tanasugarn w trzech setach, również wygrała w 95 r. Tailandka wygrała z Holenderką w 00 r na trawie w Birmingham 2-1, co również niepokoi powinno być 2-0. Trawa jest nawierzchnią koronną Tailandki i od lat zawsze w okresie przed i po Wimbledonie kiedy to gra się na trawie osiąga świetne wyniki i wygrywa z najlepszymi. Trawa jest bardzo wymagającą nawierzchnią, trzeba mieć dobrą technikę aby osiągnąć sucesy na tej nawierzchnii. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie te przegrane z Holenderką. Często zdarza się, że zawodnik czy zawodniczka stale przegrywają z określonym przeciwnikiem, który znacznie niżej jest notowany. Główna przyczyna tkwi w stylu gry czy w poszczególnych zagraniach z którymi nie potrafią sobie poradzić. Nie znam gry Holenderki, nigdy nie widziałem pojedynku z Jej udziałem i nie jestem pewien czy przegrana z Holenderką, była zwykłą przegraną nie potwierdzjącą złej tendencji w pojedynkach z Boogert.

[ 16-02-2002: Wiadomość edytowana przez: sikor ]
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 13/02/2002 14:23

Chciałbym przeprosić wszystkie osoby, które pisały do mnie maile. Od dwóch miesięcy pochłonięty byłem innym zajęciem i praktycznie stale przebywałem za granicą, dlatego nie odpowiadałem. Proszę o powtórne przesłanie i wówczas niezwłocznie odpowiem.
pozdrowienia
Posted by: juan_carlos

Re: Re: *TENNIS 2* - 13/02/2002 14:54

[QUOTE]Oryginalnie wysłał sikor:
[qb]Hantuchova - Bedanova 2
Ciekawe spotkanie. Hm, prognoza nie jest oczywista. Na Bedanovą zwróciłem uwagę rok temu podczas Australian Open. Zaprezentowała się bardzo dobrze, zrobiła na mnie wrażenie dojrzałość Jej gry i inteligencja w poruszaniu się po korcie. Nie jest to oczywiście poziom Hingis, która dla mnie jest najlepiej grającą tenisistką od lat ("brylant na korcie"),która posiada technikę jakiej nikt nie ma, technikę popartą ogromnym talentem, który uwidacznia się w każdym ruchu a taiming ma wręcz fantastyczny (nikt do tej pory z tenisistek, które pamiętam nie miał tyle talentu do tej gry). Hingis ma jednak "pięte Ahillesową" -podanie. Ten element powoduje, że Williamsowe, czy Capriati mogą z nią wygrywać, swoją drogą zasób inwencji i wiedzy jej mamy Melani dawno się wyczerpał. Sądzę, że Hingis od dłuższego czasu potrzebuję dobrego trenera. Ale do rzeczy. Daja moim zdaniem prezentuje tenis, który bardziej mnie przekonuje niż tenis Hantuchowej, ktora ma swoich zagorzałych zwolenników na tym forum. Wynik spotkania jest otwarty i wygrana Bedanovej nie jest taka oczywista, ja jednak dzisiaj postawię na Słowaczkę.
Mała dygresja dot. spotkania El Anaoui - Pioline. Wczoraj przed godz.19 obstawiałem ten zakład po kursie 1,6 w Profie. Informacja podana na str. www była błędna kurs w rzeczywistości był 1,6 a nie 1,2.
powodzenia[/qb][/QUOTE]
sikor jako że hantuchova to moja przyszla żona nie będę obstawiał tego meczu bo mógłbym być nieobiektywny w ocenie szans ale mam uwagę natury formalnej... nie możesz jednocześnie postawić na BEDANOVĄ i na SŁOWACZKĘ
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 13/02/2002 15:43

coś czuję, żę z tym el aynaui będzie przekręt i wygra pioline

oby nie
Posted by: Grey Fox

Re: Re: *TENNIS 2* - 13/02/2002 15:56

[QUOTE]Oryginalnie wysłał guga:
[qb]coś czuję, żę z tym el aynaui będzie przekręt i wygra pioline[/qb][/QUOTE]

GUGA nawet tak nie myśl
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 13/02/2002 16:33

[QUOTE]Oryginalnie wysłał sikor:
[qb]Hantuchova - Bedanova 2
Ciekawe spotkanie. Hm, prognoza nie jest oczywista. Na Bedanovą zwróciłem uwagę rok temu podczas Australian Open. Zaprezentowała się bardzo dobrze, zrobiła na mnie wrażenie dojrzałość Jej gry i inteligencja w poruszaniu się po korcie. Nie jest to oczywiście poziom Hingis, która dla mnie jest najlepiej grającą tenisistką od lat ("brylant na korcie"),która posiada technikę jakiej nikt nie ma, technikę popartą ogromnym talentem, który uwidacznia się w każdym ruchu a taiming ma wręcz fantastyczny (nikt do tej pory z tenisistek, które pamiętam nie miał tyle talentu do tej gry). Hingis ma jednak "pięte Ahillesową" -podanie. Ten element powoduje, że Williamsowe, czy Capriati mogą z nią wygrywać, swoją drogą zasób inwencji i wiedzy jej mamy Melani dawno się wyczerpał. Sądzę, że Hingis od dłuższego czasu potrzebuję dobrego trenera. Ale do rzeczy. Daja moim zdaniem prezentuje tenis, który bardziej mnie przekonuje niż tenis Hantuchowej, ktora ma swoich zagorzałych zwolenników na tym forum. Wynik spotkania jest otwarty i wygrana Bedanovej nie jest taka oczywista, ja jednak dzisiaj postawię na Słowaczkę. Oczywiście, nie Słowaczka lecz Czeszka mieszkająca w Niemczech w Leonberg.
Mała dygresja dot. spotkania El Anaoui - Pioline. Wczoraj przed godz.19 obstawiałem ten zakład po kursie 1,6 w Profie. Informacja podana na str. www była błędna kurs w rzeczywistości był 1,6 a nie 1,2.
powodzenia[/qb][/QUOTE]
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 13/02/2002 17:00

Arazi - Roux 1
Moim zdaniem mocna 1. kurs w STS wydaje się bardzo atrakcyjny.Arazi nie powinien mieć problemów z wygraną. Roux raz wygrał z Arazim, ale było to 97r. Arazi prezentował wówczas inny poziom niż obecnie. Jeszcze całkiem niedawno w 01 r. potrafił świrować na korcie zamiast skupić się na grze. Obecnie to mu się nie zdarza.
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 13/02/2002 17:13

Clement/Escude - Skoch/Waite 1
Moim zdaniem formalność.
Posted by: Kura

Re: Re: *TENNIS 2* - 13/02/2002 17:38

[QUOTE]Oryginalnie wysłał sawi:
[qb]Mam prośbe do Kury lub innego "znawcy-tuza" tenisowego światka...
Na dzien dzisiejszy mam 2typy Carlsen-Arthurs 2 tyle tylko ze Carlsen to prawdopodobnie dunczyk a turniej odbywa sie w Copenchadze wiec bedzie chcial sie pokazac, oraz Sanguinetti D. v Balcells J. 1 - dla mnie pewny typ jednak prosiłbym o komentarze w/w osób
Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]

sawi tak jak zauważyłeś Carlsen to Duńczyk turniej w Danii Arthurs w tym roku zagrał 3 mecze - wszytskie przegrane; Carlsen też w tym roku za dużo nie grał odpadł w pierwszej rundzie AO z Vicente - czyli forma obu to zagadka jednak na własnych śmieciach Carlsen jest chyba faworytem i tak to widzą buki

Sanguinetti - nie mam pojęcia sądziłem że już w Polsce powinien przegrać ale jakoś mu to się nie udaję myśle że w tym turnieju wreszcie znajdzie pogromcę ale chyba jeszcze nie w pierwszej rundzie - ja jednak jego mecze omijam szerokim łukiem
Posted by: oli

Re: Re: *TENNIS 2* - 13/02/2002 19:29

T.Johans.-Rusedski 1.55 2.1

MOJ TYP:1

ZAROWNO JOHANSOON JAK I RUSEDSKI PO SWOICH PORAZKACH W PUCHARZE DAVISA PRZYSTAPIA DO TEGO MECZU BARDZO SKONCENTROWANI JEDNAK PIENIADZE POSTAWILEM NA ZWYCIESCE AUSTRALIAN OPEN RUSEDSKI MOIM ZDANIEM ULEGNIE W 2 SETACH

Carlsen-Arthurs 1.45 2.3

MOJ TYP :1

CARLSEN GRA U SIEBIE MOZE TO NIE JEST ARGUMENT CO DO ZWYCIESTWA ALE WYDAJE MI SIE SLABO GRAJACY AUSTRALIJCZYK GLADKO PRZEGRA

Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 13/02/2002 20:07

Panowie, po co pchacie się w takie typy jak Carlsen - Arthurs. Sprawa wyniku jest moim zdaniem otwarta. Myślę, że przy kursie 1,45 na Duńczyka nie ma sensu w to wchodzić. Carlsen dla mnie nie jest faworytem tego spotkania. Ewentualnie można rozważyć, jak już, postawienie na Arthursa za 2,3 w STS w rozpisie bądź w kuponie na tzw. aferę-może wejdzie.
powodzeniac
Posted by: Kura

Re: Re: *TENNIS 2* - 13/02/2002 21:23

[QUOTE]Oryginalnie wysłał guga:
[qb]coś czuję, żę z tym el aynaui będzie przekręt i wygra pioline

oby nie[/qb][/QUOTE]

i wykrakałeś guga
El Aynaoui skreczował
Posted by: oli

Re: Re: *TENNIS 2* - 13/02/2002 21:24

co za idiota zajebany z tego ***a z maroka
tak oddac mecz
Posted by: oli

Re: Re: *TENNIS 2* - 14/02/2002 15:26

witam dzis jest pare ciekawych meczy więc:

Rusedski-Santoro 1.5 2.2

typ:1

Rusedski jest faworytem tego mecze.W pierwszej rundzie pokonał Johansona.Myśle ze ten mecz rostrzygnie na swoją korzyść.


Sanguinet.-Carlsen 1.6 2

typ:2

Hmm ciezki mecz.Carlsen jest moim czarnym koniem tego turnieju.W poprzedeniej rundzie wygral ze słabo spisującym sie Australijczykiem.Co do włocha
moim daniem przyszedl czas na porazke )).W tym roku duzo sie na wygrywal.Carslon wygra 3 setach

moj bilansik 1-1 POWODZENIA

Posted by: Anonymous

Re: Re: *TENNIS 2* - 14/02/2002 15:43

Może ktoś z was wie jak było w finale turnieju w Paryżu ( który odbywał się 4 lutego - całkiem niedawno ) ? V.Williamn - J. Dokic - czy byl tam krecz Dokic ?
Jesli tak to czy to jakaś poważna kontuzja ?

Gdyż dzisiaj gra pierwszy mecz po tamtym zdarzeniu i żeby nie było jakiejś komedii jak wczoraj ze " wspanialym " marokańczykiem .
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 14/02/2002 16:24

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kura:
[qb]

i wykrakałeś guga
El Aynaoui skreczował[/qb][/QUOTE]

tak samo było w zeszłym sezonie, mecz bjorkman - pioline, wszyscy grali na szweda potem "dziwne" wahania kursów i wygrywa pioline
niestety ja też postawiłem na marokańczyka już w poniedziałek, we wtorek bym tego nie zrobił
Posted by: Anonymous

Re: Re: *TENNIS 2* - 14/02/2002 16:29

Tylko tyle udało mi się znaleść o Dokic

"PARIS (AFP) - Yugoslavia's Jelena Dokic was forced to pull out of the Paris WTA tournament just two hours before she was to take on top seed Venus Williams in the final.
A spokesman for the WTA Tour said that Dokic, the number four seed, had been forced to withdraw because she was suffering from a leg injury"
Posted by: hunter

Re: Re: *TENNIS 2* - 14/02/2002 16:34

Witam

Mam nadzieje, że Dokic rozwali tę cienką Schnyder bo mam to na dwóch kuponach..... Pozdrawiam
Posted by: Anonymous

Re: Re: *TENNIS 2* - 14/02/2002 17:43

Witam hunter posyłałeś to w sts w pasażu24h? Byłem tam o 13 po pieniążki.
Posted by: Anonymous

Re: Re: *TENNIS 2* - 15/02/2002 14:52

WITAM POD NOWYM NIKIEM Z CHATA

DZISIAJ Z TENISA GRAM :

Kafelnikov-Rosset 1.5 2.2
TYP :1

Po mimo niekorzystnego bilansu dla Kafelnikova tzn.10:4 uwazam ze na luzie wygra ten mecz.

Mauresmo-Bedanova 1.52 2.15
TYP :1

Bedenava nie jest w najlepszej dyspozycji.Mauresmo to wykorzysta


Posted by: Anonymous

Re: Re: *TENNIS 2* - 15/02/2002 14:54

aha mój bilans 2-2
Posted by: Anonymous

Re: Re: *TENNIS 2* - 15/02/2002 14:56

aha mój bilans 2-2
Posted by: Anonymous

Re: Re: *TENNIS 2* - 15/02/2002 14:58

[QUOTE]Oryginalnie wysłał oli_:
[qb]aha mój bilans 2-2[/qb][/QUOTE]
sory 2 razy nacisnąlem
Posted by: Anonymous

Re: Re: *TENNIS 2* - 15/02/2002 14:58

Odnośnie Mauresmo - Bedanova - to grały już między sobą :

bilans 2-2, kolejno wygrywały :
2000-10-02 Tokyo Hardcourt Daja Bedanova (CZE) 5-7 6-3 6-3
2001-10-01 Moscow Indoor Carpet Daja Bedanova (CZE) 6-2 6-7(6) 6-4
2001-10-08 Filderstadt Indoor Hardcourt Amelie Mauresmo (FRA) 6-3 6-1
2002-01-07 Sydney Hardcourt Amelie Mauresmo (FRA) 6-3 7-6(6)
Posted by: Anonymous

Re: Re: *TENNIS 2* - 15/02/2002 15:14

Moje typy na dzisiejsze popoludnie to :

1. Molik - Garbin 1 za 1,65
mylślę że młoda i wysoka australijka powina poradzić sobie z włoszką, zwłaszcza przy obecnej formie , bez problemu pokonała Sanchez Vicario w pierwszej rundzie 6-4 6-3 , w drugiej rundzie grała co prawda z malo znaną marokanką , wynik bez komentarza 6-1 6-1 .
Garbin w dwóch rundach 3 cetowe pojedynki.

2. Schnyder - Dyrberg 1 za 1,35
dunka Dyrberg dość gładko przeszła przez kawalifikacje , ale moim zdaniem nie powinna sprawić niespodzianki w tym meczu .
Schnyder walczyła wczoraj z Dokci , było 1-1 w setach , ciekawe jakby się mecz potoczył gdyby Dokic nie kreczowała .

Pierwszy mecz jest o 13 , drugi o 14.30 , Ako 2
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 15/02/2002 18:17

lapenti saretta 1
1.4 sts
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 15/02/2002 22:34

Gonzelez Fernando - Acasuso, Jose 1
Lapentti, Nicolas - Saretta Flavio 1
Moim zdaniem tak samo mocne jedynki a różnica kursów spora.

Grosjean - Enqvist 2
Enqvist jak jest w uderzeniu jest jak "killer" bezwzględny, chłodny i bezlitosny. Forme uzyskuje długo, czasami kilka miesięcy. Widać symptomy powrotu formy i to po długim okresie nieszczególnej gry. Nie przywiązywałbym, w tym przypadku większego znaczenia dla bilansu gier obu tenisistów, dla Szweda 3-0. Było to wówczas kiedy Enqvist miał świetny rok 2000 a Grosjean był innym tenisistą.
Myślę, że Szwed powinien to wygrać pomimo, iż w ostatnim pojedynku męczył się z Francuzem, którego można z pewnością zaliczyć do tzw. drugiej półki.
Posted by: Anonymous

Re: Re: *TENNIS 2* - 15/02/2002 22:46

WITAM sikor ok

mam prośbe podawaj zawsze swoj bilans


Posted by: slav007o

Re: Re: *TENNIS 2* - 15/02/2002 22:50

Ale sie tych Olich namnozylo w szczegolnosci z Lodzi.


SLAV
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 15/02/2002 23:09

[QUOTE]Oryginalnie wysłał _Oli:
[qb]WITAM sikor ok

mam prośbe podawaj zawsze swoj bilans


[/qb][/QUOTE]

nie mam bilansu.
Posted by: Anonymous

Re: Re: *TENNIS 2* - 15/02/2002 23:14

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Ale sie tych Olich namnozylo w szczegolnosci z Lodzi.


SLAV[/qb][/QUOTE]


oli jest jeden )) z Łodzi tylko zmienilem troche jego ksztalt Pozdrowienia
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 16/02/2002 10:53

Witam wszystkich,
W czwartek byłem we Wrocławiu, miałem nieoczekiwanie ciekawy wieczór i jeszcze na dokładkę poznałem w Profesjonalu podobnego przypaleńca do tenisa jak my wszyscy, być może uaktywni się na tym forum, a dobrze by było bo sprawiał wrażenie "przypaleńca", który będzie mógł wnieść swój mocny głos poparty niezłą orientacją w temacie. Podejrzewam, że jest sporo takich osób w Polsce. Panowie i oczywiście Panie też, jak czujecie, że możecie coś ciekawego wnieść na forum to uaktywnijcie się, im więcej rozsądnych i przemyślanych analiz tym lepiej. Będzie to z pewnością pomocne w opracowaniu najlepszych prognoz tenisowych.
Powracając do wcześniej podjętego wątku, wieczorem odwiedziłem we Wrocławiu moją wspaniałą Przyjaciółkę, która pracuje w Domu Kultury "Światowit" na Biskupinie. Załapałem się na koncert, który odbył się z okazji zakończenia warsztatów muzycznych. Wspaniały wieczór, a pamiętacie piosenki Zauchy, duży żal, że nie ma go wśród nas. Ciekawe, czy pamiętacie takiego piosenkarza jak Zaucha, piosenkarz dużego formatu o niepowtarzalnym głosie i warsztacie muzycznym. Tak rzadko jest przypominany. Gwiazdą wieczoru był zespół "RAWA BLUES BAND" Wspaniały dobry blues, lekarstwo na wszystko. Chodziłem na koncerty tego zespołu w latach 80-tych, także były chwile wspomnień co tym bardziej uatrakcyjniło koncert.
Forumowicze z Wrocławia odwiedzajcie Dom Kultury "Światowit" na Biskupinie. Dużo dobrego tam się dzieje i mają wspaniałą Panią dyrektor. Jak czujesz się źle to wal śmiało na Biskupin a nie pożałujesz.
Przepraszam za regionalne i osobiste "czułości".
Do rzeczy.
Czy nie czujecie, że idzie ku dobremu...!!!
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 16/02/2002 13:25

QATAR
Seles - Molik 1
"To jest jasne jak dupa anioła" formalność.

Tanasugarn - Husarova 1
Moim zdaniem mocna 1. Husarova nie może zaliczyć ubiegłego roku za udany. Obecny rok rozpoczęła dobrze, miała świetny występ w Australia Open gdzie Nola, Majoli i Sugyama zostały zdemolowane na korcie, jednak w pojedynku z Clijsters nawet nie zawalczyła. Tanasugarn powinna wygrać w dwóch setach. Nie sądzę, aby rosnąca forma Husarovej była na tyle ugruntowana żeby mieć watpliwości co do wyniku.
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 16/02/2002 14:13

ANTWERPIA

Henin - Schnyder 1
Moim zdaniem mocna 1. Henin objawiła się w styczniu ubiegłego roku, gdzie gromiła wszystkie rywalki w dwóch, zdecydowanych setach i to rywalki z pierwszej dwudziestki WTA. Zatrzymała ją dopiero Seles w Austalia Open, dla której pojedynek nie był spacerkiem. Henin już w 00 r. w U.S.Open miała dobry występ jednak nie wykazywała jeszcze regularności gry na wysokim poziomie. Lubię tenis drobnej Belgijki o atomowym uderzeniu. Henin potrafi grać na każdej nawierzchnii z każdą zawodniczką, no może za wyjątkiem rodaczki Clijsters. Jej gra charakteryzuje się dużą inteligencją. Jest to tenisistka, która myśli nieustannie na korcie co nie jest cechą powszechną w WTA. Zagrała w finale Wimbledonu z Venus Williams, z którą wygrała wcześniej na clayu, o ile dobrze pamiętam w Berlinie albo w Wiedniu. Upatrywałem w tym spotkaniu niespodziankę. Jednak siła uderzeń czarnoskórej Amerykanki przeważyła i wygrała w trzech setach Williams. Henin jest jakby zawieszona między grupą elity tenisistek (Hingis, Williamsowe, Capriati, Davenport i Seles) a grupą tenisistek, dla których ta pierwsza jest poza zasięgiem. Jeszcze w podobnej sytuacji jest Mauresmo. Jestem przekonany, że Henin stać na to aby na stałe zawitać w pierwszej grupie.
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 16/02/2002 14:34

ANTWERPIA

Venus Williams - Amelia Mauresmo 1

Moim zdaniem mocna 1. Choć spotkanie dla Amerykanki może nie być spacerkiem. "Piękna" Francuska sądzę, że powalczy. Nie sądze jednak aby Amelia osiągnęła taki poziom gry jaki pokazała w pierwszych tygodniach ubiegłego roku. Miała wspaniałą serię do Roland Garros. Była upatrywana jako główna faworytka, a tu w pierwszej rundzie przegrała z Węgierką Kandar. I coś się załamało, przestała grać. Zresztą jest to syndrom powszechny, gdzie człowiek jak automat osiąga najwyższy poziom, jeździ od turnieju do następnego i nagle zwykła przegrana staje się tragedią. Wtedy człowiek zastyga, zatrzymuje się i zauważa, że poza tourem jeszcze jest inny świat. Dopiero w U.S. Open ponownie dała znać o sobie. Dzisiejszego dnia może powalczyć, jednak nie sądze aby mogła urwać choć jeden set, jeszcze nie dzisiaj.
Posted by: Anonymous

Re: Re: *TENNIS 2* - 16/02/2002 15:20

witam dzisiaj jeden typ raczej ciezki
a mianowicie :

LARSSON-BULGSMULLER 1.7 1.91

nie ma tutaj zadnego uzasadnienia po prostu
instynkt mi podpowiada ze siadzie 1

moj bilans 4-2
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 16/02/2002 15:48

gonzales - coutelot 1 1.5
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 16/02/2002 17:18

Kafelnikov - Enqvist 2

Czyżby powrót "dinozaurów" Pioline, Enqvist. Larsson. Szalenie interesujace spotkanie. Wynik jest otwarty, myślę jednak, że dobre wyniki Enqvista nie są przypadkowe i są pochodną zaplanowanego treningu. Enqvist przy formie jest nie do zatrzymania. Szczególnie dobrze gra w hali i dzisiaj ma duże szanse wejść do finału.

Escude - Pioline 1
Pioline ma z pewnością wzrost formy. Wygrywając z Marokańczykiem można było sobie pomyśleć różne rzeczy. Ferrero nie posądzałbym o taką kurtuazję.
Escude powinien to wygrać, zwłaszcza, że ostatnimi czasami robił to z Piolinem bez problemu.
Larsson - Burgsmuller 1
Sanguinetti - Rochus, O. 1
Posted by: Anonymous

Re: Re: *TENNIS 2* - 16/02/2002 22:31

uhhh prawie niestety Larsson przegral z Burgsmullerem 6:4 5:7 7:6

wiec moj bilans 4-3
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 17/02/2002 16:50

Enqvist - Escude 1
Mocna jedynka 1 Powinien wygrać Eqvist w dwóch szybkich setach.

Seles - Tanasugarn 2
Tana ma szanse to wygrać. Nie jest to takie oczywiste jednak kurs 6 w STS wart ryzyka.

Williams - Henin 1
Henin może powalczyć, nie prezentuje jednak na tyle wysokiej formy aby wytrzymać trzy sety, chociaż ? Ja postawię na Belgijkę w kuponie tzw. przypałowym.

Komentarze po godz. 14.15
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 17/02/2002 17:25

Lapentti - Gonzalez 2
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 17/02/2002 17:37

Lapentti N. (-1.5)- Gonzalez (+1.5) 2
1,40 interwetten
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 17/02/2002 17:41

18-24 luty


WTA World Tour
- Dubai (ZEA), 585 000 USD, hard, czas: + 4 godz.

- Bogota (Kolumbia), 170 000 USD, clay, czas: - 5 godz.

- Memphis (USA), 170 000 USD, hard, czas: - 5 godz.


ATP World Tour
- Memphis (USA), 725 000 USD, hard

- Rotterdam (HOL), 738 000 USD, hard

- Buenos Aires (ARG), 600 000 USD, clay, czas: - 3 godz.
Posted by: Kura

Re: Re: *TENNIS 2* - 18/02/2002 02:10

linki:

Rotterdam (ATP):

http://www.abnamro.nl/wtt/

w języku angielskim:

http://www.abnamro.nl/abnamrowtt/eng/indexframe

Buenos Aires (ATP) :

http://www.copaatt.com/

Memphis (WTA i ATP) :

http://www.ksjmemphis.com/

Dubai (WTA) :

http://www.dubaitennischampionships.com/main.htm

Bogota (WTA) :

http://www.copacolsanitas.com/ingles/

w tym tygodniu są jeszcze 2 challengery :

Andrezieux :

http://www.challenger42.com/

Hull :

http://www.lta.org.uk/events/satchall2002/mens/0219hull/results.htm
Posted by: Anonymous

Re: Re: *TENNIS 2* - 18/02/2002 14:51

Pierwszy mój dzisiejszy typ to :

A. Molik - T.Panova 1

Ostatni obie zawodniczki walczyły ze sobą w 2002-01-14 Australian Open Hardcourt i wynik był następujący 1-6 6-3 10-8 , Panova awansowała do kolejnej rundy, ale walka (widać po 3 secie) musiała byc wyrównana.
Bardzo ciekawa jest różnica wzrostu zawodniczek - Panowa to krasnal 154 cm , zaś Molik jest prawie rowna ze mną i ma 182 cm . Myśle że to daje jej pewną przewage na korcie.

Molik 3 dni temu walczyła w turnieju w Doha i szło jej całkiem dobrze , odpadła dopiero w półfinale po walce z Seles ( 3-6 7-6(5) 4-6 ).

Panova ostatnio niczym szczególnym się nie popisała. W pierwszej rundzie w Doha odpadła w walce mało znaną słowenką Maja Matevzic (5-7 6-7(3)). Jeszcze wczesiej również odpadła w pierwszej rundzie w Tokyo Silvia Farina Elia (ITA) 4-6 5-7 .
Myślę że dziś również Panowa podtrzyma serie porażek w pierwszej rundzie .

PS . Molik będzie się chciała zemścic za porażke w Australian Open..
Posted by: Anonymous

Re: Re: *TENNIS 2* - 18/02/2002 15:56

Kolejny typ na dzis ( tylko że o nisssskim kursie) ale..

Schalken - Lee 1

Brytyjczyk Lee czasami wygrywa,ale tylko na trawiastych kortach i to też z podrzędnymi zawodnikami. Dziś czeka go walka z wysokim (191cm) holendrem Schalkenem , w Rotterdamie.

Schalken w tym roku jeszcze bez sukcesów , ostatnio w Davis Cup grał z francuzami ,dwie porażki po długich walkach :
z Clementem 5-7 6-2 7-6(7) 4-6 2-6
z Grosjeanem 2-6 6-1 6-7(6) 6-2 3-6

Myślę że dziś pora na zwycięstwo przed własną publiką , zwłaszcza że przeciwnik nie jest bardzo wymagający.
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 18/02/2002 19:25

rios - massa 1 1.3
moim zdaniem bardzo mocna jedynka

portas - acasuso 2 1.8
chela - norman 2 2.1
możliwe
Posted by: juan_carlos

Re: Re: *TENNIS 2* - 19/02/2002 15:26

próba
Posted by: Anonymous

Re: Re: *TENNIS 2* - 19/02/2002 18:15

WITAM
na początek

Kafelnikov-Boutter 1.5 2.2

TYP:1
Moim zdaniem kafel poradzi sobie z Francuzem

Gambill-Davydenko 1.46 2.3

TYP:2
Ten mecz jest bardzo ciężki do typowania ale wydaje sie ze dobrze grający Rosjanin wygra z Gambillem który ostatnimi czasu mało wystepowal na kortach tenisowych.


DeLosRios-Bacheva 1.6 2

TYP:1
Myśle ze Paragwajka wygra ten mecz z mało znaną Baczevą


moj bilans 4-3
Posted by: Kafel Jr.

Re: Re: *TENNIS 2* - 19/02/2002 18:46

hmmz jednym z twoich typow zgadzam sie szczegolnie oli - chodzi mi o dawydenko
wydaje mi sie, ze kurs na niego jest zawyzony.

na dzis z dwojek proponuje wlasnie DAWYDENKO.

a z jedynek co myslicie, ze warto na dzis zagrac???
moje propozycje to :
- serra-zanetti 1.6
- sa 1.55
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 19/02/2002 19:09

de los rios - bacheva 1 1.6
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 19/02/2002 19:13

Gonzalez - Blanco 1 1.7

Gonzalez świetnie zaczął sezon. Ostatnio mój „ulubiony" gracz. Powinien wygrać ten mecz, a napewno ma większe szanse niż sądzą buki.
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 19/02/2002 19:28

dwójki:

escude - ferreeo 2 2.05

novak - mirnyi 2 2.1
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 19/02/2002 20:31

Federer/Mirnyi - Stepanek/Suk 2
Niewiedzieć czemu zdecydowanym faworytem dla buków jest Fed/Mir, a przecież to ich przeciwnicy specjalizują się w deblu i należą od dawna do ścisłej czołówki.

Nareszcie ! dzisiaj w nocy sporo się nastukałem opisując spotkania i po wysłaniu nic nie weszło. Widać, że problemy chyba minęły.
pozdrowienia
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 19/02/2002 21:22

Panowie nie przypalajcie się na Gonzaleza, owszem powinien to wygrać w normalnych warunkach. Wczoraj wygrał finał z Lapenttim po ciężkiej walce i to na red clayu co szczególnie wyczerpuje. Wygrał turniej u siebie w domu więc przypuszczać można, iż feta była niezła i na dodatek trzeba było dostać się do Argentyny i jakby tego było mało z pewnością nastąpiło rozprężenie. Fernando ma 21 lat w ATP od 1999 roku, doświadczenia jeszcze nie ma-chyba dalej nie muszę argumentować. Galo Blanco o roztrzepanym i niechlujnym tenisie ma niepowtarzalną okazję. Ciekawe czy to wykorzysta ?
Phillipoussis - Bjorkman 1
Interesujące spotkanie, spróbuję później opisać to spotkanie nawiązując do tezy, nad którą się wywodziłem nad ranem (nie mogłem umieścić)- dlaczego nie stawia się obecnie na Normana a wręcz przeciwnie.
Posted by: Kafel Jr.

Re: Re: *TENNIS 2* - 20/02/2002 13:34

chlopaki co sadzicie o moich propozycjach na dzis:
moze bede ocenial jakie jest prawdopodobienstwo wejscia (wedlug mnie ofcoz):

Ch.Rochus - Sargsian 1 1.75 60%

Adr.S.Zan - De Lone 1 1.26 70%
(sorki jeszcze raz za wczroajsza serre - moj glupi blad - nie spojrzalem , ze to gra siostra adrianny) - ja juz nabralem obaw co de tej rodzinki i dlatego odpuszczam ten mecz.

Rittner - Pisnik 2 1.91 50%

Gaudenzi - Acasuso 2 1.71 75%

Talaja - Seljutina 1 1.6 70%

a teraz jakie moga byc niespodzianki w dzisiejszynm tenisie (znowu to tylko moje zdnaie)

Sanguin.- R.Delgado 2 2.6 40%
moze maly komentarz - sanguinetti ma bilans ostatnich spotkan 13-1, wygral wroclaw, milan - czy nie uwazacie, ze to troche za duzo??? ja dzis widze jego potkniecie. Wiem,ze to zadna analiza, ale mam jakie dziwne przeczucie. Moge sie mylic, dlatego prosze rowniez was o swoje typy i komentarz do moich.
Posted by: denis

Re: Re: *TENNIS 2* - 20/02/2002 15:27

1/5 Prof

263 Kafelnik.-Ljubicic 1 1.5 21/11.10

2/5 Prof

309 Calleri-Meligeni 1 1.52 21/18.10

3/5 Prof

364 Haar/Scha-Hagg/Ull 1 1.48 20/16.50
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 20/02/2002 15:39

lapenti - chela 2 1.95
51%
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 20/02/2002 15:46

Tanasugarn - Panova 1

"Piekna" Rosjanka nie powinna miec wiele do powiedzenia. Moim zdaniem mocna 1 w dwóch setach.

Williams, Seles i debel Husar/Steven moim zdaniem zwyciestwo to formalnosc.
Posted by: Kura

Re: Re: *TENNIS 2* - 20/02/2002 15:57

Kafel zgadzam się do Acasuso - Gaudenzi w tym roku niczym szczególnym się nie wykazał a pokonanie Hipfla było małą niespodzianką
Acasuso powinien pokonać Włocha - mecz jutro

Sanguinetti to zagadka ale jak Włosi stawiają na jego porażkę to coś w tym musi być

Ciekawym pojedynkiem dziś jest na pewno mecz Escude-Ferrero . Francuz gra w tym roku bardzo dobrze i ma dużą szanse na zwycięstwo z Hiszpanem który po przerwie kiedy nie grał chyba jeszcze nie wrócił do pełni formy
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 20/02/2002 17:55

Fabiola Zuluaga - Rita Kuti Kis 2
Kolumbijka gra w turnieju z dzika karta, w 2001 r nie rozegraBa zadnego notowanego spotkania. W 2000 r grala przecietnie, natomiast w 99 roku grala duzo i wygrywala nawet turnieje, doszla hyba w Rzymie do polfinalu a Rzym to nie byle jaki turniej (wolny clay). To bylo kiedys obecnie Wegierka, ktora kompletnie wegierki nie przypomina powinna to wygrac bez problemu. Po tak dlugiej przerwie Fabiola, nie powinna prezentowac wysokiego poziomu. Zastanawiajace jest skad taki kurs w STS 1,8 i 1,8 nie widze zadnego uzasadnienia na tak wysoki kurs na Kolumbijke. Moim zdaniem mocna 2.
Posted by: Kafel Jr.

Re: Re: *TENNIS 2* - 20/02/2002 19:07

sikor moze dlatego takie wysokie kursy, ze turniej odbywa sie w Bogocie (Kolumbia) a Zuluaga jest wlasnie Kolumbijka - a jak wiadomo zawsze troche pomaga wlasny kort. Powiem szczerze, ze ja juz dawno nie slyszalem o Zuluadze i chyba masz racje w sprawie, ze dlugo nie grala, lecz moze bylo to zwiazane z przygotowaniami.
sikor ale chialem podziekowac za analizy w tym temacie - sa naprawde przydatne

a mi narazie pisnik 7-5 6-4
zobaczymy jak pojdzie dalej

Zycze wszystkim powodzenia w "inwestowaniu" pieniedzy

KAfel Jr.
Posted by: Anonymous

Re: Re: *TENNIS 2* - 20/02/2002 19:23

Witam

dzis polecam mecz:

De L.Rios-San.Lor. 1.45 2.3 (KURS Z PROFA)
TYP:1
Hmm nie mam do tego meczu specjalnego uzasadnienia
wydaje mi sie ze Rosana wygra

Mój bilans typów 6-4

Kafel kurde Daviydenko zawiodł
Posted by: Anonymous

Re: Re: *TENNIS 2* - 20/02/2002 23:04

No super De L.Rios-San.Lor 6:1 6:3

oto kolejne typy z mojego kuponu

Henman-Santoro 1.4
TYP:1

Brytyjczyk powinien rozpykać Francuza


Kafelnik.-Ljubicic 1.5 2.2
TYP:1

W tym meczu jest tylko jeden zdecydowany faworyt
Rosjanin.Ljubicic ostatnio wyraznie spócił z tonu

BILANS 7-4 POWODZENIA
Posted by: Kafel Jr.

Re: Re: *TENNIS 2* - 21/02/2002 13:21

narazie suche typy, jak wroce z wykladow to postaram sie jeszcze cos napisac:

Stevenson - Talaja 2 2.3 40%

Bjorkman - Sargsian 2 2.1 50%

Acasuso - Gaudenzi 1 1.75 60%
Posted by: Kafel Jr.

Re: Re: *TENNIS 2* - 21/02/2002 13:24

i jeszcze jeden mecz. Lecz gdy pisze to, nie ma go jeszcze w ofercie u polskich bukmacherow

De Los Rios R. v Torrens Valero

po tym co wyprawiala wczoraj Torrens Valero gralbym centralnie na De Los Rios. jak dla mnie 80%, a kursy beda wyrownane - przynajmniej tak mi sie zdaje
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 21/02/2002 16:01

gambill - goldstein 1 1.45
Posted by: raf

Re: Re: *TENNIS 2* - 21/02/2002 16:09

Dzis jest kilka ciekawych spotkan z dobrymi kursami..

Kafelnik.-Ljubicic 1 1.50
Dobry kurs, rosjanin w niezlej formie ostatnio, przeciwnik wrecz przeciwnie. W tych fazach turniejow zazwyczaj Kafel dobrze sobie radzi wiec jak dla mnie 1.

Enqvist-Federer 2 1.85
Super ciekawie zapowiadajacy sie mecz. Enqvist wygral w Marsylii, utrzymuje dobra forme od kilku tygodni, ja jednak dzis upatruje zwyciezce w szwajcarze. Mysle, ze zadecyduje serwis a ten wydaje sie nadal mocniejsza strona federera.

Johansson-Clement 1 1.70
Clement zszokowal mnie wrecz ogrywajac Rusedskiego. Mysle jednak ze dzis powinno wszystko wrocic do normy i w 2 setach wygra szwed.

T.Martin-Sanguin 2 2.20
Mimo, ze graja w Stanach moze byc niespodzianka bo "staruszek" najlepsze lata ma juz za soba, a Sanguinetti blyszczy ostatnio..

Rios-Zabaleta 2 1.90
Zabaleta ogral ostatnio Riosa na turnieju w Chile, teraz graja w argentynie wiec tym bardziej powinien wygrac. Tym bardziej jak widze innych argentynczykow to wydaje mi sie, ze ten rowniez powinien awansowac dalej.
Posted by: Anonymous

Re: Re: *TENNIS 2* - 21/02/2002 19:04

Witam dzis proponuje

Schuttler-Morrison 1.45
TYP:1

Niemiec gra naprawde dobrze natomiast przeciwnika jego nieznam.Podejzewam ze jest amerykaninem.Ale w tym meczu nie pogra sobie .Niemiec nie zapszepasci szansy i wygra!!!

I typ tez moim zdaniem do wygrania
Torrens V-D.L.Rios
TYP:2

Kafel zgadzam sie z tobą co do tego spotkania.
Torrens nie zachwycila.D.L.Rios wygrala poprzednie spotkanie w 2 krotkich setach .Mecz mozna spokojnie obstawic i czekac na wynik. moj bilans typow z tenisa 7-4 POWODZENIA
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 21/02/2002 20:28

[QUOTE]Oryginalnie wysłał raf:
[qb]Dzis jest kilka ciekawych spotkan z dobrymi kursami..

Kafelnik.-Ljubicic 1 1.50
Dobry kurs, rosjanin w niezlej formie ostatnio, przeciwnik wrecz przeciwnie. W tych fazach turniejow zazwyczaj Kafel dobrze sobie radzi wiec jak dla mnie 1.

Enqvist-Federer 2 1.85
Super ciekawie zapowiadajacy sie mecz. Enqvist wygral w Marsylii, utrzymuje dobra forme od kilku tygodni, ja jednak dzis upatruje zwyciezce w szwajcarze. Mysle, ze zadecyduje serwis a ten wydaje sie nadal mocniejsza strona federera.

Johansson-Clement 1 1.70
Clement zszokowal mnie wrecz ogrywajac Rusedskiego. Mysle jednak ze dzis powinno wszystko wrocic do normy i w 2 setach wygra szwed.

T.Martin-Sanguin 2 2.20
Mimo, ze graja w Stanach moze byc niespodzianka bo "staruszek" najlepsze lata ma juz za soba, a Sanguinetti blyszczy ostatnio..

Rios-Zabaleta 2 1.90
Zabaleta ogral ostatnio Riosa na turnieju w Chile, teraz graja w argentynie wiec tym bardziej powinien wygrac. Tym bardziej jak widze innych argentynczykow to wydaje mi sie, ze ten rowniez powinien awansowac dalej.[/qb][/QUOTE]

Rios tak
Federer jest jednym z nielicznych w ATP, który posluguje sie technika i stylem gry umozliwiajacym zawalczenie z Kilerem Enqvistem. Enqvist przy formie jest trudny do zlamania. Wynik tego spotkania jest otwarty, brak czasu uniemozliwia mi teraz dokladniejsza analize, byc moze bede mogl przyjac precyzyjniejsza opcje.

Clement nie zaskoczyl mnie wygrywajac, postawilem na niego. Styl gry Francuza jest idealny pod gre Rusedskiego, nawet jak nie jest przy formie. Nie podawalem tego typu, gdyz nie mialem czasu na dokladna anlize. Nawet jak jestem przekonany co do typu a nie mam mozliwosci na dokladna analize, to nie podaje takich typow na forum.A dzisiaj Johansson powinien to wygrac.
Sanguinetti mam watpliwosci.
Przepraszam za styl i forme pisania, mam propblemy sprzetowe.
Posted by: Kafel Jr.

Re: Re: *TENNIS 2* - 22/02/2002 12:32

wczoraj weszlo wszystko oprcz najmniej pewnego, czyli talaji

na dzis proponuje

Ljubicic-Heuberger 2 2.6 35%

Gambill-Schuttler 1 1.7 65%

Acasuso-F.Lopez 1 1.35 60%

Torrens V-D.L.Rios 2 1.85 70%

i jak zauwazyliscie grac caly czas przeciw stevenson - dzisiaj bedzie podobnie

Stevenson-Jidkova 2 2.2 50%
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 22/02/2002 15:47

kafel jr

ze wszystkim się zgadzam, ale odpuszczam de los rios wcale nie jest moim zdaniem taką faworytką, szcególnie liczę na gambilla i ... jidkową
Posted by: Kura

Re: Re: *TENNIS 2* - 22/02/2002 17:29

Ja chciałbym zwrócić uwagę na dość wysoki kurs na Zuluage w gamebookers 3.1 - która nie jest bez szans w meczu z Suarez
Posted by: Anonymous

Re: Re: *TENNIS 2* - 22/02/2002 18:23

Witam na dzis polecam szczegolnie jeden mecz:

Henman-Ulihrach 1.4 2.45
TYP:1


W miare dobry kurs mozna spokojnie zagrac. Pomimo ze Czech wygral z safinem bedzie win Henmana.

Bilans 9-5 POZDROWIENIA

DZISIAJ BARDZO LICZE NA DELOSRIOS !!!!
Posted by: RyanGiggs

Re: Re: *TENNIS 2* - 23/02/2002 00:35

Heh niestety nie mialem dostepa do neta a chcialem sie dzis z wszystkimi podzielic ze seles gładko przegra z mauresmo i to było po 2,4 w STS
Posted by: sawi

Re: Re: *TENNIS 2* - 23/02/2002 15:00

Hass!!! 3:6 1:6

...ja chyba sie nigdy nienauczę żeby nie stawiać na ..."niepewnych " zawodników
Posted by: guga

Re: Re: *TENNIS 2* - 23/02/2002 15:43

zuluaga - torrens valero 2 1.9
mocna 2
Posted by: RyanGiggs

Re: Re: *TENNIS 2* - 23/02/2002 16:00

guga moim zdaniem mocna jedynka na zuluage
she is a magic
A swoja droga
Mauresmo-Testud 1 1,8 (prof)
Posted by: Anonymous

Re: Re: *TENNIS 2* - 23/02/2002 16:39

Witam

Henman-Ljubicic (1.45)
TYP:1

BILANS 10-6
POZDROWIENIA
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 23/02/2002 18:08

Grosjean - Escude 2
Gambill - Blake 2
Roddick - Malisse 1

Niespodzianki
Mauresmo - Testud 2
Henman - Ljubicic 2
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 24/02/2002 00:16

No cóz niespodzianki nie weszly. Testud potrafi grac z Mauresmo, jednak dzisiaj przegrala. W kazdym razie pokonanie Williamsowej robi wrazenie, tym bardziej, ze na turnieju w Dubaju gdzie oprócz nagrody pienieznej (WTA singles winner 93,000 dolarów, ATP 162,000 )równiez sa niezle nagrody rzeczowe. Tak czy siak na tym turnieju warto wygrywac, sadze wiec, ze Williamsowa nie odpuscila. Jakby to powiedzial Szpakowski to juz historia.
Jan-Michael Gambill - James Blake 2
James Blake wywarl na mnie duze wrazenie, kiedy moglem obserwowac jego gre na turnieju w Cincinnati w ubieglym roku. Jego przeciwnikiem byl Rafter, ktory pierwszy set wymeczyl dziwiac sie kto to jest. Czarnoskóry Amerykanin pokazal naprawde niezla technike i wysoka kulture gry. Jego slaboscia jest jeszcze male doswiadczenie, potrafi grac na wysokim poziomie jeden set, choc na swoim koncie ma pokonanych tenisistow z pierwszej dziesiatki ATP. To wlasnie On byl przeciwnikiem Hewitta, kiedy Australijczyk byl posadzony o rasism. Hewitt nie mogl zrozumiec jak taki facet (malo znany, nie posadzlbym Hewitta o rasism, wiecej zamieszania zrobily media) moze z nim garac jak rowny z rownym. Mysle, ze nieraz uslyszymy o Amerykaninie. Pokonal w pierwszej rundzie w dwoch setach Changa, z ktorym do tej pory przegrywal, pozniej Denta i faworyta nr 1 Haasa i to w zdecydowany bezdyskusyjny sposob w dwoch setach 6-3, 6-1. Moze wreszcie przelamal sie i uwierzyl w swoje sily. Czasami tak jest, ze potrzebny jest impuls aby zaczac wygrywac z najlepszymi. W ubieglym roku Dokic wygrala Rzym na clayu i od tego momentu na stale zawitala w czolowce WTA , choc umiejetnosci miala znacznie wczesniej. Sadze, ze James powinien pokonac Gambilla w dwoch krotkich setach. Zapamietajcie to nazwisko, bedzie o nim glosno. Jesli wszystko potoczy sie swoim torem to James Blake moze niezle zamieszac w ATP i to wkrotce.
pozdrowienia
pozd
Posted by: RyanGiggs

Re: Re: *TENNIS 2* - 24/02/2002 01:09

A jednak Mauresmo jest the best
teraz na pewno skoczy w rankingu , co tu dużo mówic moja kobieta
al: al: iwo:
Posted by: Anonymous

Re: Re: *TENNIS 2* - 24/02/2002 14:10

hehe Ryan cool Mauresmo ladnie siadlo !!! al:
Posted by: Kafel Jr.

Re: Re: *TENNIS 2* - 24/02/2002 15:25

na dzis panowie widze ladny meczyk i prosze o wasze opinie:
dla mnie pewna 1
Zuluaga - Srebotnik



powodzenia
Posted by: Anonymous

Re: Re: *TENNIS 2* - 24/02/2002 16:03

witam Kafel zupelnie sie z tobą zgadzam
Zuluaga powinna wygrac iwo:
Posted by: sikor

Re: Re: *TENNIS 2* - 24/02/2002 16:50

Roddick - Blake 2
Warunkiem koniecznym do wygrania tego spotkania przez Blake jest odbiór podania Roddicka. Jesli Blake mógl walczyc z Rafterem jak równy z równym i radzil sobie w pierwszym secie z podaniem Raftera to moze bedac w niezlym uderzeniu poradzi sobie z odbiorem podania Roddicka. Moim zdaniem Blake stac na to a wtedy Roddick nie bedzie mial wiele do powiedzenia.
Escude - Henman 1
Wszystko na to wskazuje.
Zuluaga - Srebotnik 1
Wszelkie analizy trzeba wyrzucic do kosza. Bosowie narkotykowi nie pozwola na to aby ich rodaczka tego nie wygrala.
Posted by: RyanGiggs

Re: Re: *TENNIS 2* - 24/02/2002 17:17

Kurde a zamiast Racingu Santander mialem dzis do kuponu dorzucic zuluage co ja narobilem?
:eek: Zgadzam sie ze pewna 1
Posted by: sexmis

Re: Re: *TENNIS 2* - 24/02/2002 17:39

Witajcie
Ja dzisiaj grubo zagrałem na
Roddick-J.Blake
Calleri-Massu
Zuluaga-Srebotnik
Posted by: sexmis

Re: Re: *TENNIS 2* - 24/02/2002 17:41

Oczywiście na Blake, Zuluaga, Calleri
Posted by: juan_carlos

Re: Re: *TENNIS 2* - 24/02/2002 17:52

roddick blake 1
zuluaga srebotnik 1
henman escude 1
Posted by: Kafel Jr.

Re: Re: *TENNIS 2* - 24/02/2002 22:09

Zuluaga SOOOOOPER 6-1 6-1


KAfel Jr.
pozdrowka dla wszystkich
Posted by: Kafel Jr.

Re: Re: *TENNIS 2* - 24/02/2002 22:10

male sprostowanie

6-1 6-4