Sampras czy Safin wasze opinie

Posted by: Anonymous

Sampras czy Safin wasze opinie - 07/09/2001 04:27

Sadze , ze jednak Sampras ze wzgledu na wspanialy serwis ( strata 3 gemow przy serwisie ) i wspanialej grze przy siatce. W dodatku wygrana z Rafterem a zwlaszcza z Agassim musiala go bardzo podbudowac psychicznie. Po trzecie bedzie to wielki rewanz za zeszloroczny final w ktorym Sampras przegral w 3 setach. Chcialbym postawic "wieksza" sume( to dopiero poczatki musze byc rozwazny, hehe) wiec jesli znacie jakies przeslanki , ktore mogloby mnie zmusic do ponownego rozpatrzenia sprawy decyzji to piszcie. Z gory dziekuje za wasze sugestioe argumenty za i przeciw wygranej Samprasa. MOj typ STS Sampras 1 1.5 za 30-50 zl

R2
Posted by: Anonymous

Re: Sampras czy Safin wasze opinie - 07/09/2001 04:37

Wedlug mnie Sampras i tylko Sampras
a w finale z kaflem...
Posted by: SebaS.... ...

Re: Sampras czy Safin wasze opinie - 07/09/2001 04:46

Może być 1 lub 2 acha i uważać na kontuzje bo wtedy Sampras może wygrać albo Safin zwyciężyć.
Posted by: Piotrek

Re: Sampras czy Safin wasze opinie - 07/09/2001 04:50

Wg mnie finał amerykański Sampras-Roddick
Posted by: smoq

Re: Sampras czy Safin wasze opinie - 07/09/2001 11:58

finał Sampras-Hewitt
Posted by: smoq

Re: Sampras czy Safin wasze opinie - 07/09/2001 12:01

i oczywiście US OPEN dla Samprasa
Posted by: Conrad

Re: Sampras czy Safin wasze opinie - 07/09/2001 14:52

Sampras, bo obecnie gra rewelacyjnie i ma rachunek do wyrównania z Safinem za zeszły rok

Sampras - Kafelnikov , przynajmniej mam taką nadzieję. Hewitt grał 5 setów a Kafel będzie wypoczęty bo wykończył Kuertena w trzech.
Posted by: Elgato

Re: Sampras czy Safin wasze opinie - 07/09/2001 15:13

Finał Safin - Kafel

Bo Sampras rok temu tez był w wysokiej formie a w finale nie istniał.
Bo Kafel walczy o każdą piłkę i wygra z Hewittem.
Posted by: Salival

Re: Sampras czy Safin wasze opinie - 07/09/2001 16:52

Hehe tak sobie czytam ten temat i przypomina mi się pewna historyjka, którą większość może już zna, ale i tak ją przypomnę bo widzę że niektóre metody typowania tenisa (i innch sportów) przez forumowiczów są całkiem nowatorskie

Tak więc...

W pewien słoneczny poranek w szkole, na środku klasy siedzi uczeń piszący egzamin, a naprzeciwko niego siedzi nauczyciel i obserwuje ucznia. Uczeń rozwiązuje test prawda/fałsz przy czym przy każdym pytaniu podrzuca monetę i na podstawie tego czy wypadnie orzeł czy reszka zaznacza odpowiedź. Gdy zaznaczył wszystkie odpowiedzi wrócił na początek testu i zaczyna rzucać monetą od nowa.
Zaciekawiony egzaminator pyta ucznia co on robi i czemu jeszcze nie oddaje testu, na co tamten odpowiada:
- Sprawdzam odpowiedzi.


Wnioski wyciągnijcie sami.

A co do tego tematu to najlepiej podsumował go SebaS: albo jeden wygra albo drugi zwycięży. Najlepiej po prostu obejrzeć dobry tenis w telewizji nie klnąc po meczu na jednego z tenisistów.

Salival
Posted by: raf

Re: Sampras czy Safin wasze opinie - 07/09/2001 17:03

Zgadzam sie z Salivalem..przekonalem sie juz wielokrotnie, ze tenis mozna obstawiac, ale za male stawki, dla sprawdzenia siebie lub dla zabawy..Bo za czesto ten sport jest loteria.
Najlepszy przyklad to wczorajszy mecz Gugi Kuertena..nawet nie wiecie ile osob polecialo na tym meczu, ale nawet nie wiecie ile osob zarobilo na Kaflu A wszystko przez to, ze jednak wiekszosc osob (w tym ja) nie wiedziala ze Guga bedzie gral z kontuzja..
Mimo wszystko ja tenis obstawiam bo bardzo lubie ten sport, lubie ogladac relacje majac postawiony meczyk, ah ta adrenalinka
Tak wiec wg. mnie wygra Pete, ale po ciezkim boju. Szkoda, ze taki maly kurs..ale co sie dziwic skoro takie wysokie kursy byly w poprzednich jego meczach.
Posted by: DJ Bronek

Re: Sampras czy Safin wasze opinie - 07/09/2001 23:11

Po analizie waszych wypowiedzi
finał Safin-Hewitt
Posted by: smoq

Re: Sampras czy Safin wasze opinie - 09/09/2001 03:12

jednak finał Sampras-Hewitt
Hewitt ładnie sprał kafla co?
Posted by: Deszcz

Re: Sampras czy Safin wasze opinie - 09/09/2001 04:05

Moim zdaniem wygra lepszy czyli Sampras
a FINAL Sampras-Kafielnikov
I zwyciestwo w turnieju SAMPRAS
Posted by: Salival

Re: Sampras czy Safin wasze opinie - 09/09/2001 04:58

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Deszcz:
[qb]
a FINAL Sampras-Kafielnikov
[/qb][/QUOTE]


coś wolno kojarzę... a w którym roku?