Tenis 4

Posted by: slav007o

Tenis 4 - 02/05/2002 19:18

Widzę że poprzedni temat już troszkę wyszedł poza 200 postów więc postanowiłem założyć nowy,

SLAV
Posted by: slav007o

Re: Tenis 4 - 02/05/2002 19:20

Na początek proponuje coś dla fanów talentu i walorów Sereny Williams.



SLAV
Posted by: Drak

Re: Tenis 4 - 02/05/2002 19:56

Tak..."Kozy ma lepsze niz Pamela"..... :5gw:
Posted by: slav007o

Re: Tenis 4 - 03/05/2002 03:59

Hehe no trudno ci odmówić racji Drak

SLAV
Posted by: Wernychora

Re: Tenis 4 - 03/05/2002 17:44

Talent, talentem, ale jak dla mnie, to jej walory można porównać z walorami dobrze utrzymanego konia wyścigowego .
A o samym tenisie wiem jedno: nie stawiać na Kurnikovą, co nie znaczy że nie można przeciw niej. Tenis nie jest jej jedynym (a nawet głównym, choć niewątpliwie nakręca koniunkturę) żródłem utrzymania i nie wydaje mi się, żeby miała podobną jak inne zawodniczki motywację do wygrywania turnieji. Z pewnością jest dobra w tą grę, ale bardzo dobra nie będzie chyba nigdy, czego jej zresztą nie życzę, bo mogłaby się upobobnić do Sereny. Tak więc, na jedne zawodniczki stawiamy, a na inne tylko patrzymy .
Posted by: tysio111

Re: Tenis 4 - 04/05/2002 00:09

Slav kurde jak mi sie maja zdjecia 5 minut wczytywac to chce by byly to zdjecia Kurnikowej
Posted by: TytusTheRed

Re: Tenis 4 - 04/05/2002 03:05

No tak, bimbały bimbałami, ale te siostry Williams to raczej sredniej urody babeczki sa. Ja tam osobiscie wole Dokic.
Posted by: RyanGiggs

Re: Tenis 4 - 04/05/2002 03:41

A ja tam wole Mauresmo
Ktos tego i tak nie zrozumie pewnie a co do sióstr wiliams obecnie sa najlepsze na swiecie nic dodac nic ująć
A propo Dokic niech mi odda moja kase
Posted by: slav007o

Re: Tenis 4 - 04/05/2002 03:51

Na drugi raz obiecuję zdjęcia Kurnikowej, a co do urody to ja nigdy nie twierdziłem że Williamsy są ładne, poprostu ja tylko ze względu na te bimbały

SLAV
Posted by: RyanGiggs

Re: Tenis 4 - 04/05/2002 15:02

A ja dzis pierwszy raz chyba zagram przeciwko mojej ulubionej zawodniccze .........
oby sie to źle dla mnie nie skończyło
Posted by: RyanGiggs

Re: Tenis 4 - 04/05/2002 18:13

NO i ....... sie skonczylo
Dlaczego postawilem przeciw venus
Posted by: Anonymous

Re: Tenis 4 - 04/05/2002 18:45

ja dzisiaj postawilem na mojego faworyta Nieminena mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie.....
Williams wygrala czyli jeden meczyk do przodu....
Moje typy na dzisiaj:
Schouttler-Stepanek 1 win
Pala/Vizner-Kiefer/Pavel 1 win
Gaudio- Calleri 1 win
Hantuch/Vicario-Bes/Marrero 1 win
el Ayanout-Youzhny 1 win
Clijster- Dokic 1 win
Higins/Scheett- Black/Lichowc. 1 win
Nieminen- Zabaleta 1 win

Stawka w STS 22.43
Good Luck
Posted by: wyszukaj

Re: Tenis 4 - 05/05/2002 01:31

Witam!
Ciekawostka:

W wynikach na stronie Interwetten:
http://content.enetpulse.com/content/servlet/Interwetten?cmd=tennis
W pojedynku El Aynaoui d. Youzhny wygrał ten drugi.
Więc jak jest faktycznie?

Na stronie CBS jest tak samo wygrana Youzhny.
Pozdrawiam.
Posted by: Kura

Re: Tenis 4 - 05/05/2002 01:54

na oficjalnej stronie ATP jest podane że wygrał Marokańczyk jest nawet zapowiedź jutrzejszego finału
Posted by: wyszukaj

Re: Tenis 4 - 05/05/2002 02:06

A ja już prawie postawiłem na nim krzyżyk, ale sprawdzałem konto w expekcie i mam wygraną
Pozdrawiam.
Posted by: Anonymous

Re: Tenis 4 - 05/05/2002 04:06

a ja podarlem swoj kupon z sts gdy zobaczylem wynik el Ayanoui a pozniej musialem go sklejac
Posted by: wyszukaj

Re: Tenis 4 - 05/05/2002 13:58

Witam!
A co myślicie o dzisiejszych spotkaniach?
Expekt
Williams V - Clijsters 1 1.35
El Aynaoui - Schuttler 1 1.50
Gaudio - Nieminen 2 2.25

Pozdrawiam
Posted by: Anonymous

Re: Tenis 4 - 05/05/2002 14:51

Ja dzisiaj stawiam nastepujaco:

Williams V - Clijsters 1
wczoraj Williams gladziutko wygrala z Higgis takze mysle ze dzisiaj bedzie tak samo.

El Aynaoui - Schuttler 1
tutaj moze byc roznie ale mozna zaryzykowac 1.

Gaudio - Nieminen 2
zdecydowane 2 wedlug mnie Nieminen jest w doskonalej formie i idzie jak burza

Hingis/Schett-Hantuch./Vicario 1

to by bylo na tyle
good luck
Posted by: wyszukaj

Re: Tenis 4 - 05/05/2002 17:22

Ostatnie chwile żeby obstawić.
Zastanawiam się nad pewnym obstawieniem wyniku
El Aynaoui Y. v Schuttler R.
2:1 kurs 3.10x58
1:2 kurs 4,25x42
Przy dobrych wiatrach da mi to prawie 80zysku.

Pozdrawiam

P.s. No chyba że jeden z nich wygra gładko

No i po "ptokach" Villiams też dała ...
Posted by: KogutPB

Re: Tenis 4 - 05/05/2002 21:20

czesc

Od poniedzialku zaczynaja sie dwa nowe turniej

Jeden pan w Niemczech tzw. EUROCARD Ladies German Open 2002
http://www.german-open-berlin.de

drugi natomiast to turnij panow w Rzymie http://www.masters-series.com/roma

milej zabawy

Kogut
Posted by: Anonymous

Re: Tenis 4 - 06/05/2002 00:48

niestety nie poszlo mi dzisiaj utopilem troche kasy przez Williams i Nieminena (tutaj bardzo sie rozczarowalem) ale tak bywa. Musze sie odbic na nastepnym turnieju. Zycze wszystkim powodzenia.
Narka
Posted by: slav007o

Re: Tenis 4 - 06/05/2002 04:47

Coś dla Tysio111, tak jak prosiłeś, zdjęcie twojej ulubienicy.



SLAV
Posted by: Kura

Re: Tenis 4 - 06/05/2002 05:20

[QUOTE]Oryginalnie wysłał KogutPB:
[qb]czesc

Od poniedzialku zaczynaja sie dwa nowe turniej

Jeden pan w Niemczech tzw. EUROCARD Ladies German Open 2002
http://www.german-open-berlin.de

drugi natomiast to turnij panow w Rzymie http://www.masters-series.com/roma

milej zabawy

Kogut[/qb][/QUOTE]jest jeszcze turniej w Warszawie pań :
http://www.jandscup.pl/
Posted by: KogutPB

Re: Tenis 4 - 06/05/2002 11:59

[QUOTE] Oryginalnie wyslal Kura:
jest jeszcze turniej w Warszawie pań :
http://www.jandscup.pl/
[/QUOTE]ciekawe tylko czy bedzie on w ofercie naszych bukow

Kogut
Posted by: S

Re: Tenis 4 - 06/05/2002 12:24

:zobacz:

http://republika.pl/tenistats/tenis.txt

http://www.ws1.willhill.com/iibs/showcoupon.asp?&style=13&coupon=227167&sport=TE

pozdrawiam
Dominik
Posted by: Kura

Re: Tenis 4 - 06/05/2002 13:46

dziś niestety tylko typy i nie wiem czy sam zdąże je zagrać:

Moya , Costa

Philipousis-Spadea tu moim zdaniem szanse wyrównane czyli warto postawić na Spadea - ostatni na ziemi gra bardzo odbrze co potwierdzają kwalifikacje

odradzam również stawiania na Rusedskiego

zapraszam do dyskusji
Posted by: WK

Re: Tenis 4 - 06/05/2002 16:51

[QUOTE]Oryginalnie wysłał KogutPB:
[qb] [QUOTE] Oryginalnie wyslal Kura:
jest jeszcze turniej w Warszawie pań :
http://www.jandscup.pl/
[/QUOTE]ciekawe tylko czy bedzie on w ofercie naszych bukow

Kogut[/qb][/QUOTE]Kursy pojawily sie w ofercie Gamebookers.

Wojtek
Posted by: Wernychora

Re: Tenis 4 - 06/05/2002 22:57

W najbliższym tygodniu miłośników tenisa czeka nie lada atrakcja. Za równowartość niespełna czterech dolarów mogą zobaczyć na kortach Warszawianki jedną z najbardziej znanych zawodniczek świata, Rosjankę Annę Kurnikową.

20-letnia tenisistka urodzona w Moskwie, ale od kilku lat mieszkająca w Miami, wystąpi w rozpoczynającym się w poniedziałek turnieju z cyklu WTA Tour J&S Cup (z pulą nagród 170 tysięcy dolarów).

źródło: interia.pl
Posted by: Anonymous

Re: Tenis 4 - 07/05/2002 14:31

Moje typy na dzisiaj:

Haas-Mirnyi 1
Gaudio-Ferreira 1
el Aynauui-Blake 1
Kuerten- Sanguinetti 1
Calleri- Koubek 1

Powodzenia
Narka
Posted by: Kura

Re: Tenis 4 - 07/05/2002 14:35

[QUOTE]Oryginalnie wysłał fragman:
[qb]Moje typy na dzisiaj:

Haas-Mirnyi 1
Gaudio-Ferreira 1
el Aynauui-Blake 1
Kuerten- Sanguinetti 1
Calleri- Koubek 1

Powodzenia
Narka[/qb][/QUOTE]Haas ponoć kontuzjowany ( krecz w ostatnim meczu) w internecie cięzko znaleźć kursy na ten mecz nie wiem czy warto ryzykować po kursie ok 1.4 na Niemca ja bym nie zaryzykował ( zastanawiam sięczy nie zagrać Mirnyi'ego ) ale wybór należy do Ciebie
Posted by: tysio111

Re: Tenis 4 - 07/05/2002 14:45

Dzisiaj tradycyjnie zagram na Aynaoui i sadze ze po raz kolejny w tym roku facet da mi zarobić

El Aynaoui Y. v Blake J. 1 1.30 Expekt, 1.25 GB
pozdrawiam
Posted by: tysio111

Re: Tenis 4 - 08/05/2002 17:10

Jednak nie dał, na dziś

Chela - Haas 2 1.65 Expekt

1/1
Posted by: Anonymous

Re: Tenis 4 - 09/05/2002 15:33

dziś wysłałem takie dwa kuponiki z debla
Black/Lichowc.- Callens/Rubin 1 1.55
Hantuch./Vicar.-Glass/Schmidle 1 1.10
Johns./Palmer-Johanss./Philip. 1 1.35
Reeves/Seliut.-Kulikow./Talaja 1 1.55
Loit/Vinci- Kuzniec./Voracova 1 1.35
Ako 4,8

drugi kuponik troche ryzykowny ale realny
Capr./Schett-HuberL./Martinez 2 2,6
Federer/Henman- Leach/MacPhie 1 2,05
ako 5,3

Zobaczymy co z tego wyniknie?
Posted by: Anonymous

Re: Tenis 4 - 09/05/2002 15:37

Miało byc oczywiscie tak:
Federer/Henman- Leach/MacPhie 2
Posted by: RAFTER

Re: Tenis 4 - 10/05/2002 01:33

Witam
Moze zbyt pozno z tym typem wyskakuje zreszta nie jest on "ciekawy"
roddick-ferreira 1
postawilem dzisiaj na ten mecz
i jedno jest pewne RODDICK zmiecie z kortu "dziadka"
przynajmniej mam taka pewnosc.Mam nadzieje ze duzo forumowiczow postawilo na ten mecz.Singiel oczywiscie-jak to ja mowie pieniadze dzis bukmacherzy za darmo rozdaja .Wszyscy ktorzy na to postawili juz sa wygrani.Za 4 min sie zaczyna .
Posted by: RAFTER

Re: Tenis 4 - 10/05/2002 01:42

****a mac jaja jak *** 4-2 prowadzi "stary palant"
Posted by: RAFTER

Re: Tenis 4 - 10/05/2002 01:55

.....?
Posted by: RAFTER

Re: Tenis 4 - 10/05/2002 01:57

...?
Posted by: slav007o

Re: Tenis 4 - 10/05/2002 02:30

Niektórzy twierdzą, iż ta kobieta też jest ładna, mam nadzieję że tym razem ponownie zadowolę Tysio111


SLAV
Posted by: sniper

Re: Tenis 4 - 10/05/2002 02:38

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]...?[/qb][/QUOTE]No coż jeśli sporo postawiłeś (a kurs był kiepski - to pewnie sporo) to Ci gul dyga, ale jest lepiej w setach 1:1 i w 3 s. 1:1 więc Andy może da radę. Hmm, ja mam porachunki z niejakim Jiri'm Novak'iem z poprzedniego turnieju w Monachium (z Boutter'em) mnie wprost okradł, myślę, że jutro nie da rady Blake'owi, który mam nadzieję że wraca do formy, nie widziałem jeszcze żadnych kursów (spodziewam sie circa 1,8 : 1,8). I o ile nadal korzystnie rozwinie się mecz MLB Oakland-Boston live 1:3 (dla Bostonu, swoją drogą "dziwny" był tam kurs), to stawiam na BLAKE'a bo Jiri o mało mnie nie doprowadził do bet'owego bankructwa, Pozdrowienia&Powodzenia, Janusz
Posted by: master_thief

Re: Tenis 4 - 10/05/2002 02:51

oswiadczam ze s.grosjean jest zlodziejem. ukradl mi 120zl. uke:
Posted by: slav007o

Re: Tenis 4 - 10/05/2002 03:08

A pamiętacie moze tą panią
Ten kto pierwszy mi odpowie na to pytanie, czyli kto to jest ma duże piwo (oczywiście jeżeli się zjawi w Zielonce )





Who is it ?

SLAV
Posted by: slav007o

Re: Tenis 4 - 10/05/2002 03:13

[QUOTE]Oryginalnie wysłał master_thief:
[qb]oswiadczam ze s.grosjean jest zlodziejem. ukradl mi 120zl. uke: [/qb][/QUOTE]Nie martw się Master_Thief, ja też ostanio cieńko przęde i już mam chyba około 1000 debetu, ale się nie załamuje i czekam, aż przyjdą lepsze czasy (oby szybko ), tak jak np. dwa miechy temu kiedy zgarniałem niezłą kaskę . Jakoś ostatnio nosa nie mam i źle na tym cierpi mój budżet.

SLAV
Posted by: Anonymous

Re: Tenis 4 - 10/05/2002 03:36

u mnie tez ostatnio kiepsko wogole mi nic nie wchodzi az do dzisiaj trafilem 8 tenisikow i jest jutro za co porzadnie zagrac. Typy na jutro zarzuce z ranca.
Pozdrowienia
Narka
Posted by: sniper

Re: Tenis 4 - 10/05/2002 13:46

Witam. Właśnie postawiłem na Blake'a @2,55. A na unibecie widziałem nawet 2,90. Mam nadzieję, że Jiri odda mi kasę. Pozdrowienia, Janusz
Posted by: Anonymous

Re: Tenis 4 - 10/05/2002 15:13

Siemanko
w Profie
S.Williams-Maures. typ 1 1.38
W.Bl/Ully-Bhup/Mir typ 1 1.75
John/Palm-Eagl/Sto typ 1 1.4

pozdro
Posted by: Kura

Re: Tenis 4 - 10/05/2002 15:40

ja dziś bardziej niespodzianek doszukiwałbym się w meczu Robredo i Costy niż w przypadku Novaka , myślę że Novak jednak powinien sobie poradzić z Blake'em
dziś :
Robredo 2.7
Costa 2.7
stawki odpowiednie ale nie przyprawiające o depresje w przypadku porażki
Posted by: Anonymous

Re: Tenis 4 - 10/05/2002 19:17

Ja dzisiaj postawilem na
Capriati-Testud 1
Hantuch/Vicario-Dedan./Schiav 1
Zvonareva-Sfar 1
Williams -Mauresmo 1
Capriati/Shett- Dement./Husar 1
Posted by: sikor

Re: Tenis 4 - 10/05/2002 20:27

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]A pamiętacie moze tą panią
Ten kto pierwszy mi odpowie na to pytanie, czyli kto to jest ma duże piwo (oczywiście jeżeli się zjawi w Zielonce )





Who is it ?

SLAV[/qb][/QUOTE]Witam,
Czyżby Mary Pierce ?
Posted by: Kura

Re: Tenis 4 - 10/05/2002 20:43

[QUOTE]Oryginalnie wysłał sikor:
[qb]
Czyżby Mary Pierce ?[/qb][/QUOTE]Ja czekam cały czas na coś trudniejszego

Agassi gładko rozjechał Coste i jutro jak się nie myle bedzie grał z Novakiem i tu chyba nie powinien mieć problemów - dziś Blake grał dobrze ale niezbyt równo no i 3 matchpointy raczej powinien wykorzystać - ale myślę że Blake jeszcze zawojuje świat w przyszłości
Posted by: THOM

Re: Tenis 4 - 10/05/2002 20:46

Oglądałem mecz Novak - Blake. Ale mnie to nerwów kosztowało . Jak taki "plaskacz" jak James Blake mógł zajść tak daleko - żadnej gry tylko przebijanie piłki - w ataku totalne zero i ten jego drugi serwis :eek: . Gdyby wygrał Blake to nie byłaby to jego wygrana lecz porażka Novaka. Ileż on miał niewymuszonych błędów na początku meczu, jakie piłki marnował - żal było patrzeć. Jednak grał ładny tenis w porównaniu do "pykacza" Blake. Cieszę się, że intuicja mnie nie zawiodła i postawiłem na Novaka .
Żenujący był komentarz naszych redaktorów na Polsat Sport - ręce opadają słuchając ich wypowiedzi .
Pozdro
Posted by: sikor

Re: Tenis 4 - 10/05/2002 20:47

Witam wszystkich forumowiczów,


Dzisiaj pierwszy raz, po dłuższej nieobecności na forum, mogę napisać parę zdań. Obowiązki zawodowe uniemożliwiały moją aktywność na forum.

Roddick powinien wygrać w dwóch setach, spotkanie miało się rozpocząć o godz. 16,00.

Jedna tylko jest na dzisiaj możliwa prognoza,
Moya - Haas 1
Moim zdaniem mocna jedynka choć nie wykluczam trzech setów.

J. Blake, szkoda !!!, powinien wygrać dzisiaj z Novakiem. Hm, które to z kolei spotkanie tak przegrane ? Ale jest postęp, potrafi 60-70% czasu pojedynku, utrzymać na swoim poziomie. W ubiegłym roku było to na poziomie poniżej 50%. Warto moim zdaniem grać na Blake w następnych tygodniach. Wiele już potrafi i zaskoczył mnie taką grą na clayu, czuje piłkę i kort i nie powinien tego utracić tak szybko. Chyba, że wygra turniej.
pozdrowienia
Posted by: sikor

Re: Tenis 4 - 10/05/2002 21:00

[Żenujący był komentarz naszych redaktorów na Polsat Sport - ręce opadają słuchając ich wypowiedzi .
Pozdro [/QB][/QUOTE]

Dlaczego ?
Brakuje właśnie takich komentarzy. Nie jest to poziom merytoryczny Karola Stopy czy Ambroziewicza ale nie oto chodzi. Tomaszewski Senior jak nikt, potrafi swoją osobą wprowadzić atmosferę i podkreślać niuanse, których nikt nie zauważa bądź nie przywiązuje doń uwagi.
Bardzo się cieszę, że Polsat podpisał z Tomaszewskimi umowę na dłuższy okres (turnieje Masters w najbliższych latach-chyba pięć). Jest to dobry komentarz z nutą, której nie ma w innych komentarzach.
Posted by: sikor

Re: Tenis 4 - 10/05/2002 21:17

[QUOTE]Oryginalnie wysłał THOM:
[QB]Oglądałem mecz Novak - Blake. Ale mnie to nerwów kosztowało . Jak taki "plaskacz" jak James Blake mógł zajść tak daleko - żadnej gry tylko przebijanie piłki - w ataku totalne zero i ten jego drugi serwis :eek: . Gdyby wygrał Blake to nie byłaby to jego wygrana lecz porażka Novaka.

Chyba oglądaliśmy dwa różne spotkania. Ja mam po obejrzeniu gry Blake odmienne zdanie.
Posted by: THOM

Re: Tenis 4 - 10/05/2002 22:48

Nie oglądałem wcześniejszych meczów Blake w turnieju Masters series - Roma - lecz swojego zdania nie zmienię - w tym meczu Blake był pykaczem nic nie wnosił do gry. W zeszłym roku oglądałem go w meczu z Hewiitem (miał wówczas bóle żołądkowe), ale grał strasznie ambitnie i o niebo lepiej niż dziś z Novakiem. Co do komentatorów to również zdania nie zmienię - nie usłyszałem nic nowego co sugerujesz, a zastanawianie się czy następnym razem komentator włoski poda stan meczu po włosku czy po angielsku jest dla mnie amatorskim gadaniem, gadaniem bez emocji przy którym można zasnąć - dla porównania na włoskim kanale podczas tego meczu aż kipiało z emocji jak komentowali to włoscy dziennikarze.
Pozdro
Posted by: slav007o

Re: Tenis 4 - 10/05/2002 22:49

No to widzę Sikor że jak przyjedziesz do Zielonej Góry to masz piwko iwo: , ale trzeba przyznać że choć łatwo było rozpoznać, to ja po tym zdjęciu w czarnych fatałaszkach chyba bym nie poznał.
Dla Kury postaram się o coś bardziej trudnego tylko jeszcze nie wiem co, czy faceta, czy babe trudniej byłoby rozpoznać (chyba babe).

SLAV
Posted by: WIKTOR_69

Re: Tenis 4 - 11/05/2002 15:56

Niestety, musze zgodzic sie z THOMEM co do komentowania meczow na Polsacie przez Tomaszewskiego.
Nędza! Totalna amatorszczyzna!
Wsciekam sie przy tym jak pies!
Facet zupelnie merytorycznie nie przygotowany do komentowania (mam wrazenie, ze zupelnie nie zna zawodnikow spoza pierwszej 20-i, nie mowiac juz o ich dokonaniach w ostatnich turniejach, bez sciagi nie potrafi poprawnie wymowic nazwisko gracza, ani kraj ktory reprezentuje), nie mowiąc juz o jego "słodkim" głosie i usypiającym ględzeniu o starych dobrych czasach gry Graff, Navratilovej czy Beckera, o ktorych ponoc kiedys slyszal.

Pozdrawiam wszystkich
Posted by: sikor

Re: Tenis 4 - 11/05/2002 17:12

Witam,
Dzisiaj miał grać Moya a nie Haas!
Haas - Roddick 1
moim zdaniem mocna 1 dwa sety. Haas radzi sobie z Roddickiem i nie widzę powodu aby dzisiaj miało być innaczej.

Agassi - Novak 1
jeszcze mocniejsza 1 - dwa sety

Capriati - Henin 2
trzy sety po walce. Pierwszy Capriati dwa ostatnie Belgijka.
Posted by: tysio111

Re: Tenis 4 - 11/05/2002 17:23

Tomaszewski to jeden z nielicznych komentatorów, którzy zakochani są w dyscyplinie komentowanej przez siebie. To czuć na każdym kroku, często wspomina, cały czas rozmażony jakby był na innej planecie. Jego komentarz jest niezwykle oryginalny, choc dla mnie trochę za wolny i rzeczywiście za mało agresywny, ale trudno aby facet w tym wieku "darł się". Ja jestem jednak na plus. Nie ma porównania do gadającego bez przerwy bzdury i robiącego dużo pomyłek Szaranowicza czy innych znakomitych komentatorów, ci najlepsi to oczywiście ci od piłki nożnej . Ci, którym nie podoba się komentarz Tomaszewskiego, niech włączą sobie, jeśli mają EUROSPORT po polsku (ten w telewizjach kablowych). Tam jest dwoch komentatorów, nie znam niestety nazwisk, ale jak pada bramka a ty nie patrzysz się w ekran to masz jak w banku, że ją przegapisz
pozdrawiam
Posted by: Pat

Re: Tenis 4 - 12/05/2002 18:21

Orginalnie wysłał Sikor:
--------------------------------------------------------------------------------
Witam,
Dzisiaj miał grać Moya a nie Haas!
Haas - Roddick 1
moim zdaniem mocna 1 dwa sety. Haas radzi sobie z Roddickiem i nie widzę powodu aby dzisiaj miało być innaczej.

Agassi - Novak 1
jeszcze mocniejsza 1 - dwa sety

Capriati - Henin 2
trzy sety po walce. Pierwszy Capriati dwa ostatnie Belgijka
------------------------------------------------

SIKOR JESTEŚ WIELKI !!!

p.s.

GO ANDRE !
Posted by: tysio111

Re: Tenis 4 - 13/05/2002 14:32

Na dziś
El Aynaoui - Santoro 1

2/1
Posted by: sikor

Re: Tenis 4 - 13/05/2002 18:00

Marrero - Kournikova 2
Sampras - Mirnyi 1
El Aynaoui - Santoro 2
Coretja - Kafelnikov 1
Henman - Escude 1
Posted by: Drak

Re: Tenis 4 - 13/05/2002 19:10

Marrero-Kournikova 1

Dalem troche kasy no to........
Posted by: Wernychora

Re: Tenis 4 - 13/05/2002 19:15

Gdzie będą w miare wcześnie wyniki z Hamburga?
Posted by: tysio111

Re: Tenis 4 - 13/05/2002 19:20

http://www.masters-series.com/hamburg/oncourt/Default.asp
Tam masz na zywo
Posted by: Wernychora

Re: Tenis 4 - 13/05/2002 19:27

Dzięki, choć wieści mało wesołe :eek:
Posted by: tysio111

Re: Tenis 4 - 13/05/2002 20:14

Czyżbyśmy postawili na Samprasa Wernychora
pozdrawiam
Posted by: Wernychora

Re: Tenis 4 - 13/05/2002 22:19

[QUOTE]Oryginalnie wysłał tysio111:
[qb]Czyżbyśmy postawili na Samprasa Wernychora
pozdrawiam[/qb][/QUOTE]Na Samprasa to może nie, ale na innych cieniasów , ale oto czym jest szybka decyzja:
Corretja i Henman

P.S. Jestem Sikor pod wrażeniem iwo: iwo:
Posted by: RAFTER

Re: Tenis 4 - 13/05/2002 23:13

witam.Moze malo ostatnio sie pojawiam na forum ale jutro jest pewien mecz na ktory jak to sie mowi trzeba stawiac cala fortune.Napewno ameryki nie odkryje ale ja juz dzis postawilem na to pare graszy
Kuerten-kiefer 1
to jest singiel i guga ktory ostatnio prezentuje bardzo kiepska forme w tym turnieju raczej powinien zajsc troszeczke dalej niz w rzymie.A nawet z obecna forma kiefer nie powinien stwarzac problemow.Poprostu typ za ostra kase,mniej odwazni lub zamozni moga dodac haasa z burgsmullerem.Haas mimo pewnego zmeczenia powinien ten mecz rowniez wygrac.Te dwa mecze daja przyzwoity kurs aby zarobic na chleb
Poprostu guga "darmowe pieniazki"
Jak mowilem ameryki nie odkrylem ale prostota tego typu jest poprostu banalna.Ja juz sie schylilem po pieniadze.DO ODWAZNYCH SWIAT NALEZY!!
pozdrawiam cala ekipe i sikor jestes jedynym tu na forum ktory robi na mnie wrazenie swoimi typami .Jestes dobry aczkolwiek dzis cie poszlo slabiej
Posted by: Wernychora

Re: Tenis 4 - 13/05/2002 23:46

Cześć Rafter!

Dzięki za typ, ale napisz coś więcej, żeby mnie uspokoić. Kuerten dał Ci cynk, że to przegra? Jak masz jakieś "newsy" to zapodaj, będę spokojniejszy. Bo mam nadzieję, że "coś" wiesz, bo w przeciwnym przypadku to troszku ryzykowne stawiać singla po kursie porównywalnym z sure betem (tak wnioskuję, bo napisałeś, że już postawiłeś, a parę minut temu nie miałeś kasy w internecie, a w realu kursy raczej niewysokie). A jak nie ustawiłeś tego meczu, to muszę przyznać że masz jaja!
Posted by: Wernychora

Re: Tenis 4 - 14/05/2002 00:04

errata:
jest: Kuerten , powinno być: Kiefer
Posted by: macgaj

Re: Tenis 4 - 14/05/2002 00:36

Ja bym do tego dołożył jeszcze Agassiego i Safina-AKO 1,39 + twoje typy i wychodzi całkiem wysoki kurs 1,62(bez podatku !!!)...po prostu - DARMOWA KASA!

Pozdrawiam.
Posted by: master_thief

Re: Tenis 4 - 14/05/2002 00:41

moje typy na jutro:
1. federer-lapenti 1 prof 1,67 - roger ostatnio troche zawodzi ale jutro powinien wygrac. trzeba lapac forme przed rolandem.
2. schnyder-husarowa 1 prof 1,62
kurs 2,7.chce uderzyc za 100. co o tym sadzicie?
Posted by: RAFTER

Re: Tenis 4 - 14/05/2002 01:18

Werynchora zle zrozumiales.Trzeba stawiac na kuertena,a dla mniej zamoznych dodac haasa.Ja juz dzieki uprzejmosci mojego kolegi postawilem na ten mecz po kursie 1.2 (expekt)na jego rachunek.Po meczu sie z nim rozlicze.On-line zaczalem grac a wlasciwie zaczne grac dopiero jutro jak na moim rachunku pojawi sie suma ktora wplacilem.Zostalem w koncu przekonany ze nie warto tracic malej"fortuny" na 10% podatek.Co w moim przypadku na miesiac daje niezla sume straty ,od obracanych pieniedzy.Poprostu firmy "na ziemi" staja sie nie oplacalne gdy mozna zaoszczedzic te 10% w firmach on-line.No chyba ze zaczna wystawiac "kosmiczne kursy" dla konkurencji z firmami on-line np kuerten-kiefer 1 sts kurs 1.44. wtedy znow wroce na stare smieci.Bo niema jak to wplacic gotowke do reki i do reki ja dostac.No ale watpie czy kiedykolwiek takie kursy sts,czy inna firma zacznie wystawiac aby konkurowac z firmami on-line.HE ROZPISALEM SIE TROSZKE...
Posted by: RAFTER

Re: Tenis 4 - 14/05/2002 01:23

master_thief ,mysle ze husarowa moze cie zaskoczyc tzn wygrac,a federer tak on powinien wygrac ,takie jest moje zdanie.
Posted by: tysio111

Re: Tenis 4 - 14/05/2002 01:43

Moj typ na jutro:

Ulihrach - Arazi 1 1.45 Expekt

bilans 3/1
Posted by: PROFIT

Re: Tenis 4 - 14/05/2002 02:04

Posted by: kk0202

Re: Tenis 4 - 14/05/2002 02:47

cześć, może ktoś mi podać oficjalną stronkę Italian open z Rzymu kobiet???!!
Posted by: dove

Re: Tenis 4 - 14/05/2002 12:36

@kk0202

-------> http://www.federtennis.it

Pozdrawiam
dove
Posted by: Krompa

Re: Tenis 4 - 14/05/2002 13:23

Witam Panowie!
Prosze o kilka pewnych "zapchaj dziur" do zuzla w STS. Na dzisiaj. Wydaja mi sie dobre:
Kuerten-Kiefer, Haas-Burgsmuller, Capriati, Venus i debel siostr Williams? Mam racje. Nie znam sie na tenisie, pztrzylem tylko po kursach i nazwiskach. Jesli Waszym zdaniem ktores z tych spotkan jest ryzykowne, prosze o info.
Pozdrawiam
Krompa
Posted by: JAMES

Re: Tenis 4 - 14/05/2002 13:56

Mi się wydają dość pewne te spotkania ale w tenisie nigdy nic nie wiadomo. Bardziej mnie ciekawi co chcesz zagrać z żużla.
Co grasz?
Posted by: juan_carlos

Re: Tenis 4 - 14/05/2002 13:58

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krompa:
[qb]Witam Panowie!
Prosze o kilka pewnych "zapchaj dziur" do zuzla w STS. Na dzisiaj. Wydaja mi sie dobre:
Kuerten-Kiefer, Haas-Burgsmuller, Capriati, Venus i debel siostr Williams? Mam racje. Nie znam sie na tenisie, pztrzylem tylko po kursach i nazwiskach. Jesli Waszym zdaniem ktores z tych spotkan jest ryzykowne, prosze o info.
Pozdrawiam
Krompa[/qb][/QUOTE]mecz kuerten kiefer to dla mnie spotkanie dwóch ofiar losu w ktorym ta brazylijska pewnie wygra ale nie jest to tak oczywiste jakby wskazywał niski kurs... dla mnie po prostu nie opłaca się grać na kuertena
Posted by: Anonymous

Re: Tenis 4 - 14/05/2002 14:29

[QUOTE]Oryginalnie wysłał dove:
[qb]@kk0202

-------> http://www.federtennis.it

Pozdrawiam
dove [/qb][/QUOTE]dove a gdzie trzeba wejść żeby znaleźć drabinkę turniejową, bo ja niestety italiańskiego nie znaju.
Posted by: Krompa

Re: Tenis 4 - 14/05/2002 14:41

Dzieki Juan Carlos za przestroge. Nie zagram tego.
A z zuzli na dzisiaj polecam w STS pozycje 132.2 i 136.1
Powinny spokojnie wejsc, jesli nie wydarza sie jakies cuda.
Pozdrawiam
Posted by: Drak

Re: Tenis 4 - 14/05/2002 14:42

[QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb][/QUOTE]mecz kuerten kiefer to dla mnie spotkanie dwóch ofiar losu w ktorym ta brazylijska pewnie wygra ale nie jest to tak oczywiste jakby wskazywał niski kurs... dla mnie po prostu nie opłaca się grać na kuertena[/qb][/QUOTE]

Cze Carlos

Ladne przyrownanie "ofiary losu".Lubie nizkie kursy ,ale na ten sie napewno nie zkusze.To mecz z innej beczki Anglia-Brazylia "20" 02 to cos innego,kurs lepszy i zadnej "ofiary losu" nie widac.

Pozdrawiam
Posted by: tysio111

Re: Tenis 4 - 14/05/2002 14:42

[QUOTE]Oryginalnie wysłał PROFIT:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał tysio111:
[qb]Moj typ na jutro:

Ulihrach - Arazi 1 1.45 Expekt

bilans 3/1[/qb][/QUOTE] :stop: tysio daj se spokój z tenisem, sam wiesz jak jesteś w tym mocny

PS. Zedytuj kolego co trzeba, wtedy spotaksz się z wzajemnością.[/qb][/QUOTE]PROFIT ja się z twoich typów nie śmiałem, a jak już ci tak bardzo nie pasują to proszę z uzasadnieniem
jak zawsze pozdrawiam
Posted by: dove

Re: Tenis 4 - 14/05/2002 14:58

@werner2

Niewiem czy oto tobie chodzi ------>

Klikni na samym dole na "TMS ROMA 2002 Risultati e Programma"
Posted by: Kura

Re: Tenis 4 - 14/05/2002 15:22

A ja na dziś proponuje mecz Voinea-Rusedski w STS z tego co sięorientuje i co widać bo ofertach buków internetowych Voinea gra z SAvoltem
Posted by: sikor

Re: Tenis 4 - 14/05/2002 16:04

Witam,

Kureten - Kiefer 2

Nie jest to mocna 2 jednak moim zdaniem wynik tego spotkania jest sprawą otwartą. Taka prognoza nie byłaby dla mnie do przyjęcia przy normalnej dyspozycji Kuertena. Bardzo cenię tenis Gugi a zwłaszcza, niektóre uderzenia jedyne w ATP. Guga ma osobowość, która bardzo pasuje do dzisiejszej prognozy jak i nie jest w sprzeczności z wynikami w ostatnich tygodniach.
Kiefer ma dzisiaj, być może niepowtarzalną okazję wygrać na clayu z wirtuozem najleprzym na tej nawierzchnii.
Posted by: sikor

Re: Tenis 4 - 14/05/2002 16:16

Novak - Blake 2
Mieliśmy okazję, parę dni temu, oglądać pojedynek Blakea z Novakiem. Blake powinien to wygrać, jednak przeważyło doświadczenie starego wyjadacza. Myślę, że mając za sobą bagaż doświadczeń pierwszego pojedynku James może to dzisiaj wygrać. A uczy się szybko. Jestem zaskoczony tak dobrą grą na clayu Blakea. Praktycznie bezpośrednio wszedł na redclay europejski i zagrał bardzo dobrze. Wcześniej grał na amerykańskim greenclayu ale to inna bajka.
Posted by: sikor

Re: Tenis 4 - 14/05/2002 16:20

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Coś dla Tysio111, tak jak prosiłeś, zdjęcie twojej ulubienicy.



SLAV[/qb][/QUOTE]SLAV,
bardzo prosze o więcej !
Posted by: sikor

Re: Tenis 4 - 14/05/2002 17:20

Clement/Escude - Arnoid/Etlis 1
Henin/Shaugnessy - Fusai/Vis 1

Moim zdaniem mocne jedynki.
Posted by: Szakal

Re: Tenis 4 - 14/05/2002 17:32

[QUOTE]Oryginalnie wysłał sikor:
[qb]bardzo prosze o więcej ![/qb][/QUOTE]www.kurnikowa.prv.pl -> Po co smiecic?

Sikor a wiesz jakiego koloru Kurnikowa nosi dolna czesc bielizny? Obstawiamy:
>Czarne
>Biale
> Ciemnokoperkowe lekko wpadajace w czerwień

Za duzo reklamy z Tyskim
Posted by: RAFTER

Re: Tenis 4 - 14/05/2002 19:39

sikor,smieszy mnie twoja teoria aby dzis stawiac na kiefera.Mimo tego ze gra u siebie to przegra.Guga w rzymie byl bez formy ale to niczego nie udowadnia.Jestem calkowicie przekonany ze ten mecz wygra i to 2-0 w setach.Pozatym jego wypowiedz na konferencji prasowej byla ze tak powiem motywujaca.Poprostu jesli tu da plame to znaczy ze w roland garros ma nikle szanse.Sadze ze guga w hamburgu dojdzie przynajmniej do cwierc finalu.Jesli chodzi o Blaka to zgadzam sie z toba w 100% ostatnio po stronie novaka stala opatrznosc,teraz blake powinien wygrac.Postawilem na ten mecz symboliczna sume tak dla zwiekszenia emocji.
Posted by: juan_carlos

Re: Tenis 4 - 14/05/2002 19:45

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]sikor,smieszy mnie twoja teoria aby dzis stawiac na kiefera.Mimo tego ze gra u siebie to przegra.Guga w rzymie byl bez formy ale to niczego nie udowadnia.Jestem calkowicie przekonany ze ten mecz wygra i to 2-0 w setach.Pozatym jego wypowiedz na konferencji prasowej byla ze tak powiem motywujaca.Poprostu jesli tu da plame to znaczy ze w roland garros ma nikle szanse.Sadze ze guga w hamburgu dojdzie przynajmniej do cwierc finalu.Jesli chodzi o Blaka to zgadzam sie z toba w 100% ostatnio po stronie novaka stala opatrznosc,teraz blake powinien wygrac.Postawilem na ten mecz symboliczna sume tak dla zwiekszenia emocji.[/qb][/QUOTE]widzę że czasy się zmieniają a rafter wciąż ten sam... wiem że już za późno rafter ale tyle bardziej pewnych meczów dzisiaj było po ładnych kursach czemu się akurat na gugę uparłeś?
pewnie wygrasz ale przy tak oszacowanych przez buków szansach kurs w granicach 4 na kefira to była niewątpliwa okazja
Posted by: Drak

Re: Tenis 4 - 14/05/2002 19:56

Moze nie ten temat,ale jakis "dobry czlowiek" z druzyny moderatorow wymazal temat Box to napisze tutaj.

W Pinnacle zauwazylem ze na mecz Sat 6/8 M. Tyson vs L. Lewis jakas dobra dusza wypisala kursy 1,8 Tyson i 2 Lewis.Jezeli ktos ma u nich konto to mozna smialo dawac na Lewisa w kursie 2.Nie patrzylem jeszcze na innych bukow ,ale wedlug mnie to bardzo ladny kurs.Osobiscie bym nigdy takiego nie wypisal.
Sledzie Tysona juz od jakiegos roku 1988 i bardzo lubie tego faceta,ale tutaj troche przesadzil z przeciwnikiem.Wedlug mojego zdania mogl sobie jeszcze powalczyc i zarobic troche ciekawej kasy.Ten mecz to wedlug mnie koniec jego zawodowej kariery.Szanse oceniam 25% Tyson-75% Lewis.Tyson raczej nie wytrzymie z Lewisem 12 rund,jestem tego pewny.Czym moze byc niebezpieczny dla Lewisa ??? tylko wrecz dynamitowym poczatkiem meczu i pewnie bedzie nastawiony na to ,zeby przy trosze szczescia szybko nokautowac Lewisa.Wierze ze Lewis potraktuje sprawe od poczatku powaznie i wykorzysta swoja najwieksza przewage nad Tysonem /dlugie rece/.
Lewis wie ze jest najlepszy i to udowodni/w zeszlym roku sie raz pomylil i Hasim Rahman mu pokazal ze i najlepsi jezeli nie biora przeciwnika powaznie moga przegrac/to sie teraz juz nie powtorzy.
Zycze wam wygranych na tym meczu.Mi sie chyba za wiecej niz 1,5 na Lewisa nie uda postawic.

Sorry ze tutaj napisalem,ale chyba moderatorzy nie skasuja tego tematu tutaj jak to robia gdzie indziej.
Posted by: Maximus

Re: Tenis 4 - 14/05/2002 20:18

Tyson vs L. Lewis jakas dobra dusza wypisala kursy 1,8 Tyson i 2 Lewis.J

Ostatnio b. rzadko się odzywam na tym forum ale tekst poprzednika jest żenujący - nie dość że nie w tym temacie to jeszcze fatalna pomyłka. Oj spoda poziom forum...

Planet Pinnacle:

Boxing
WBC/IBF Heavyweight Title Fight
Sat 6/8 M. Tyson vs L. Lewis
08:00 PM

357 M. Tyson +180
358 L. Lewis -200
Posted by: Drak

Re: Tenis 4 - 14/05/2002 20:23

Maximus...masz racje....2,8...1,5
Posted by: mankiet

Re: Tenis 4 - 14/05/2002 21:28

No Rafter trzymaj kciuki za Guge.On jest moim ulubionym tenista ale za kurs 1,2 nigdy na niego bym nie postawil.Jest bez formy a Roland Garros sie zbliza.Pozdrowienia dla starej gwardii z Lodzi(macgaj co tam u ciebie?)
Posted by: guga

Re: Tenis 4 - 14/05/2002 22:12

postaram się wygrać
Posted by: PROFIT

Re: Tenis 4 - 14/05/2002 22:34

[QUOTE]Oryginalnie wysłał tysio111:
a jak już ci tak bardzo nie pasują to proszę z uzasadnieniem
jak zawsze pozdrawiam[/QB][/QUOTE]Nie zrozumiałeś mnie.Zedytowałem już ten post w twoim temacie tenis. Teraz oczekuję że zedytujesz swój post w moim temacie Ranking ... , co ja tez uczynię, chyba że chcesz ciągnąć dalej ten styl wzajemnych komentarzy. Czemu taki postów się nie wysyła sam musisz do tego doiść.
Posted by: Anonymous

Re: Tenis 4 - 14/05/2002 23:11

Ufff... Ale mnie nastraszyliście. Na szczęście wszystko mi dziś weszło:
Kuerten, Novak, Federer, Mantilla, Roddick, Johansson.
Teraz czekam na Safin - Sanguinetti 2
Posted by: RAFTER

Re: Tenis 4 - 15/05/2002 00:05

...i tak jak przypuszczalem guga wygral 2-0 i jak mowilem bez podatku w expekcie to darmowa kasa i to jaka.zawiodl mnie lekko blake ale ten mecz nazywal sie "wszystko jest mozliwe"
wiec sikor dzis notujesz dwie wtopy.Pamietaj ze guga z forma czy bez jest de best.Szczegolnie gdy gra z takim go_wnem jakim w obecnym sezonie jest niewatpliwie kiefer.Co tu mowic o formie gugi jak kiefer przeciez od dluzszego czasu prezentuje poziom nowicjusza.Wiec wszyscy ktorzy zagrali ostro na guge w singlu oczywiscie on-line bo u rodzimych bukow bylo by to czyste szalenstwo GRATULUJE.Zreszta guga+haas u rodzimych bukow dawal juz jakis przyzwoity kurs aby pokombinowac na lepszy byt
Posted by: raf

Re: Tenis 4 - 15/05/2002 00:25

Zgadzam sie co do Kuertena. On musial ten mecz wygrac i wygral. Podobnie miala sie sytuacja z Rogerem Federerem, ktory nic wielkiego ostatnio nie prezentowal i nawet odpadl w I rundzie w Rzymie. Dzis po pieknym kursie 1.80 (expekt) rozniosl Lappentiego. W ogole co tu duzo mowic..dzis dzien bez niespodzianek, szkoda bo w kilku moglby pasc inne wyniki. Obawiam sie, ze jutro moze sypnac dziwnymi wynikami bo tak to juz w tenisie jest. W kazdym badz razie dzis pieknie: Guga, Roger, Sebastian, Andy, Tommy i czekam jeszcze chwile na Marata
Guga bedzie sie rozkrecal z meczu na mecz i powinien w koncu zajsc daleko..nie nazywalbym go w zyciu nieudacznikiem czy jak to go Juan Carlos porownal z Kieferem..dla mnie np. wiekszym patalachem jest Ferrero, ktory mimo ogromnego talentu jakos nie potrafi utrzymac dluzej formy. Guga jest geniuszem, szczegolnie na clayu i tylko czekam az powroci do swojej dawnej dyspozycji. Nalezy pamietac ze dluuugo nie gral.
Posted by: juan_carlos

Re: Tenis 4 - 15/05/2002 00:41

[QUOTE]Oryginalnie wysłał raf:
[qb]Zgadzam sie co do Kuertena. On musial ten mecz wygrac i wygral. Podobnie miala sie sytuacja z Rogerem Federerem, ktory nic wielkiego ostatnio nie prezentowal i nawet odpadl w I rundzie w Rzymie. Dzis po pieknym kursie 1.80 (expekt) rozniosl Lappentiego. W ogole co tu duzo mowic..dzis dzien bez niespodzianek, szkoda bo w kilku moglby pasc inne wyniki. Obawiam sie, ze jutro moze sypnac dziwnymi wynikami bo tak to juz w tenisie jest. W kazdym badz razie dzis pieknie: Guga, Roger, Sebastian, Andy, Tommy i czekam jeszcze chwile na Marata
Guga bedzie sie rozkrecal z meczu na mecz i powinien w koncu zajsc daleko..nie nazywalbym go w zyciu nieudacznikiem czy jak to go Juan Carlos porownal z Kieferem..dla mnie np. wiekszym patalachem jest Ferrero, ktory mimo ogromnego talentu jakos nie potrafi utrzymac dluzej formy. Guga jest geniuszem, szczegolnie na clayu i tylko czekam az powroci do swojej dawnej dyspozycji. Nalezy pamietac ze dluuugo nie gral.[/qb][/QUOTE]zgadzam się co do ferrero... a co do gugi to hmm.. jeśli ktoś śledził mecz na żywo to wie co się dzialo i jak obstawiać kolejny mecz brazylijczyka
pomijając to czy się go lubi jako człowieka czy nie kuerten to jest wg mnie tenisista ktorego wyniki bazują na wielkim szczęściu a szczęście jak wiadomo może trwać dalej lub się w każdej chwili odwrócić
rafter cieszę się że wygraleś i rezygnuję z kilku uwag ktore mi sie cisnęły na klawiaturę co do twoich typów dla budowania ogólnej zgody na forum
pozdrawiam
Posted by: RAFTER

Re: Tenis 4 - 15/05/2002 01:16

juan ja nic do ciebie niemam,poprostu twoim typem byl kiefer moim guga.A co do tego meczu owszem guga powinien to wygrac gladziudko szczegolnie 2 seta;przynajmniej 6-1 ale stalo sie 7-5 prawda.No ale spekulowac mozna duzo na temat jego nastepnych meczow.Mysle ze nastepny mecz moze byc ciezszy niz ten dzisiaj.Pavel jest na pewno ciezkim przeciwnikiem i guga moze to nawet przegrac.Osobiscie tego meczu nie bede obstawial bo moim zdaniem wynik jest ciezki do przewidzenia.Wszystko bedzie zalezec od "trafialnosci" gugi a tak jak sam powiedziales szczescie moze go opuscic ,szczegolnie gdy bedzie mial do odbierania duzo ciezkich pilek,jakie niewatpliwie potrafi grac pavel.Mimo wszystko sadze ze wygra kuerten w trzech setach.
Posted by: Anonymous

Re: Tenis 4 - 15/05/2002 13:26

Witam ja dzisiaj stawiam nastepujeca:

Tim Henman vs Adrian Voinea 1
Tommy Haas vs Sjeng Schalken 1
Albert Costa vs Stefan Koubek 1
Lleyton Hewitt vs Bjorn Phau 1
Andy Roddick vs Rainer Schuettler 1
Carlos Moya vs Max Mirnyi 1

tylko trzeba sie pospieszyc bo mecze zaczynaja sie o 11.30 z tego co wiem
Powodzenia
Posted by: juan_carlos

Re: Tenis 4 - 15/05/2002 13:45

johansson zabaleta 2
kuerten pavel 2
chela sanchez 2
martinez chladkova 2
tylyaganova ruano-pasqual 2
Posted by: tysio111

Re: Tenis 4 - 15/05/2002 14:12

Na dziś
Mantilla - Novak 2 1.60 Expekt

bilans 4/1
Posted by: Kafel Jr.

Re: Tenis 4 - 15/05/2002 15:06

Serna-Myskina 2 1.8

0-0
Posted by: Anonymous

Re: Tenis 4 - 15/05/2002 15:32

Zagralem dzisiaj jeszcze nastepujaca rozpiske:
Pewniaki:
Moya-Mirnyi 1
Costa-Koubek 1
Henman-Schalken 1
Haas-Voinea 1
Mecze do rozpiski 3 z 4:
Cansa-Gonzales 1
Safin-Martin A. 1
Roddick-Schuettler 1
Corretja-Boutter

Wyszlo z tego 4 kupony i postawilem na kazdy po 12zl.
Laczny koszt kuponu 48zl, do wyjecia (gdy wszystkie wchodza) 320,30zl.
Powodzenia
Posted by: sikor

Re: Tenis 4 - 15/05/2002 16:20

Federer, Grosjean , Roddick win

Dechy, Smashnova, Schnyder, Kremer win
Posted by: Ufo

Re: Tenis 4 - 15/05/2002 16:47

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]juan ja nic do ciebie niemam,poprostu twoim typem byl kiefer moim guga.[/qb][/QUOTE]Gdyby ktos mial powiedziec tylko wygra / nie wygra, prawie kazdy postawil by na Guge, ale przy obstawianiu najwazniejszy jest kurs, dlatego dla wielu zaklad na niego byl nieoplacalny, a na Kiefera wrecz przeciwnie.

PS. Brazylia - Polska typowalbym jedynkę, jednak przy kursach 1.05 5.50 50.00 nie wahalbym sie postawic na Polaków.
Posted by: Anonymous

Re: Tenis 4 - 15/05/2002 17:12

zagralem dzisiaj: za 20pln
knowlesnestor-hill/vacek d. 1 poz. sts 299 1 1.4
black w.ulyett-kieferpavel 1 298 1 1.2
black/lichowceva-zanetti/zanetti 1 265 1 1.35

za 15pln
henman-voinea 1 285 1.4
haas-schalken 1 284 1.2
el yanaoui-ferreira w.1 276 1.4
canas-gonzales 1 1.65

za 5pln
NJ-charlotte 2 226 2.45
malejeva-sugyama 1 252 1.40
kuerten-pavel 1 282 1.35
federer-ulijrach 1 283 1.65
svensson-kremer 1 256 1.75

co sądzicie o tych kuponikach?
proponuje wam jeszcze real-bayer 2-1 (dokł. wynik) 7.50 kurs w sts
powodzenia
Posted by: amRO

Re: Tenis 4 - 15/05/2002 17:34

Dlugo mnie nie bylo. Milosierdow, juz mowie co o tym sadze. Szczerze bede zdziwiony jesli dwa mniejsze zestawy Ci wejda. Moim zdaniem El Ayanoui, Canas, Kuerten, Svensson bardzo niepewni. Ja na dzis zagralem za glownym kuponie Novaka, Rodicka oraz Real. Przy odpowiedniej stawce AKO bardzo zadowalajace.
A na malym kuponie:
Rodick - Schutler 1
Novak - Mantilla 1
Dokic - Smashnova 1
Schnyder - Pierce 1
Svensson - Kremer 2
Henman - Voinea 1
Posted by: Kafel Jr.

Re: Tenis 4 - 15/05/2002 23:08

Myszkina 6-2 6-7 6-2
bilans [1-0]
Posted by: RAFTER

Re: Tenis 4 - 16/05/2002 00:40

ufo.Widzisz ja to wszystko rozumiem.Jednak jest jedno ale.Oczywiscie w twoim przykladzie ja rowniez postawil bym na polske to przeciez oczywiste ale...Ale wrocmy do gugi ,widzisz wczoraj byl na niego "dobry kurs" w expekcie bo tam ostatnio grywam.Patrzac na to z mojej strony szybko bys zrozumial ze stawianie na taki kurs ma wielki sens.Musisz wiedziec ze ja nie gralem tego typu za pieniedze ktorych normalnie uzywam do gry Paradoks?Otoz nie.Pieniadze ktorymi inwestuje sa przeznaczone wylacznie tylko na "przemyslane granie" i uzywam ich w swoim wyznaczonym czasie.Natomiast pieniadze ktore postawilem na guge byly to poprostu pieniadze zarobione z wczesniejszego obstawiania a dokladnie jakis ich procent.Zawsze tak robie i zawsze czesc zyskow odkladam na gre vabanque.Iraz w miesiacu stawiam nimi na takie wlasnie"pewniaki".W fachowym jezyku nazywa sie to"moc przyjac cios" przegram czy nie jestem happy.Wiec widzisz twoje madrosci pozostaw dla juana i reszty kolesi ktorzy jeszcze duzo musza sie dowiedziec,a moze i ty do nich nalezysz??
Posted by: juan_carlos

Re: Tenis 4 - 16/05/2002 03:08

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]ufo.Widzisz ja to wszystko rozumiem.Jednak jest jedno ale.Oczywiscie w twoim przykladzie ja rowniez postawil bym na polske to przeciez oczywiste ale...Ale wrocmy do gugi ,widzisz wczoraj byl na niego "dobry kurs" w expekcie bo tam ostatnio grywam.Patrzac na to z mojej strony szybko bys zrozumial ze stawianie na taki kurs ma wielki sens.Musisz wiedziec ze ja nie gralem tego typu za pieniedze ktorych normalnie uzywam do gry Paradoks?Otoz nie.Pieniadze ktorymi inwestuje sa przeznaczone wylacznie tylko na "przemyslane granie" i uzywam ich w swoim wyznaczonym czasie.Natomiast pieniadze ktore postawilem na guge byly to poprostu pieniadze zarobione z wczesniejszego obstawiania a dokladnie jakis ich procent.Zawsze tak robie i zawsze czesc zyskow odkladam na gre vabanque.Iraz w miesiacu stawiam nimi na takie wlasnie"pewniaki".W fachowym jezyku nazywa sie to"moc przyjac cios" przegram czy nie jestem happy.Wiec widzisz twoje madrosci pozostaw dla juana i reszty kolesi ktorzy jeszcze duzo musza sie dowiedziec,a moze i ty do nich nalezysz?? [/qb][/QUOTE]rafter jakby ci to powiedzieć... nie chcem ale muszem
kolego zlituj się i nie udawadniaj znowu że 2x2=5 nawet nie wiem jak z tobą dyskutować bo to jest jak rozmowa z drzewem... drzewem które się kreuje na fachowca od obstawiania a czym jest udowodniło już wiele razy a ja zaraz to przypomnę
może picie piwa ci lepiej idzie?
no to cyk iwo:
Posted by: juan_carlos

Re: Tenis 4 - 16/05/2002 03:11

miało być piwa :zobacz:
Posted by: Kafel Jr.

Re: Tenis 4 - 16/05/2002 03:20

rafter hehe popros 5 kolegow zeby zlozyli sie na 60 zl i zagraj kuertena za 1.2 hehhehe

moj ranking typerow tenisa na tym forum:

1. Sikor
2. Juan
dlugo dlugo nic i wiekszosc typerow , a potem znowu dlugo dlugo nic i Rafter .....
Posted by: Wernychora

Re: Tenis 4 - 16/05/2002 04:27

Poprostu typ za ostra kase,mniej odwazni lub zamozni moga dodac haasa z burgsmullerem.


a ja się zastanawiałem od jakiego pozimu trzeba dodac tego Haasa?
Posted by: juan_carlos

Re: Tenis 4 - 16/05/2002 13:55

w rzymie dzisiaj jedynki na mauresmo clijsters i kurnikovą... w pozostałych meczach dwójki ze względu ma rewelacyjne kursy zwłaszcza na chladkovą, kremer i pierce
Posted by: raf

Re: Tenis 4 - 16/05/2002 14:28

Panowie dajcie juz spokoj temu Rafterowi. Jest jaki jest, ale ile mozna mu jechac przy kazdej okazji. Wg. mnie on wcale zle nie gada, tylko nie potrafi w jasny sposob przekazac swoich racji.
Juan Carlos - nie kazdy gra tak jak ty, szukajc "dwojek" i duzych kursow, jedna na 5 ci wejdzie i sie cieszysz...Taki Rafter woli zagrac za 1000zl Kuertena za 1.20 i miec na czysto, przy minimalnym ryzyku 200zl.
Tez chcialbym moc tak grac, ale jeszcze mnie na to nie stac, wciaz zdobywam doswiadczenie. Moim zdaniem ciagle najezdzanie na kogos jest troszke bez sensu i slabo swiadczy o takiej osobie.
Rafter - nie pekaj, ja ciesze sie ze piszesz w dziale tenis, chcialbym wrecz zebys nadal sie tutaj udzielal nie tylko ze swoimi typami za gruba kase, ale poprobuj tez typowac inne spotkania. Wiedze masz, pokory troche malo, ale nad tym mozna popracowac
Pozdrawiam wszystkich dzieki, ktorym dzial "tenis" jest wg. mnie jednym z lepszych na tym forum!
iwo: for all
Posted by: raf

Re: Tenis 4 - 16/05/2002 14:37

Zeby nie bylo kompletnie nie na temat to teraz troszke o dzisiejszych spotkaniach.

Dla mnie mecz number one to spotkanie:
Testud - Farina
wg mnie mocna 2, a kursy ok. 1.90. Farina wczoraj zmiotla Schett (co bylo zreszta do przewidzenia), dobrze radzi sobie na clayu, no i wreszcie gra u siebie w Rzymie. Zdziwie sie bardzo jesli tego nie wygra, kurs dobry wiec ja sie dluzej nie zastanawiam.
W innych meczach w Rzymie nie widze raczej szans na niespodzianki: Henin mocna, Serena mocna na tyle zeby ograc Chladkova, Mauresmo, Clijsters, Capriati nie powinny miec problemow. Kurnikova to dla mnie mecz nie do grania - wszystko jest z ta zawodniczka mozliwe.

W Hamburgu ciezkie mecze, kursy mnie troche rozczarowaly no ale grac trzeba:
Hewitt - Novak 1
Federer - Voinea - bardzo mocna 1
Haas - Robredo 1
Guga - Canas - ? Tu nie wiem, wszystko jest mozliwe. Obaj panowie potrafia zaskakiwac i to zarowno pozytywnie jak i negatywnie, dla mnie no bet.
Mirnyi - Zabaleta - jak wyzej. no bet.

Podsumowujac: typ dnia to Farina, na dokladke ew. Haas, Federer i Hewitt.
Posted by: Ufo

Re: Tenis 4 - 16/05/2002 14:41

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
Natomiast pieniadze ktore postawilem na guge byly to poprostu pieniadze zarobione z wczesniejszego obstawiania a dokladnie jakis ich procent.Zawsze tak robie i zawsze czesc zyskow odkladam na gre vabanque.Iraz w miesiacu stawiam nimi na takie wlasnie"pewniaki".W fachowym jezyku nazywa sie to"moc przyjac cios" przegram czy nie jestem happy.Wiec widzisz twoje madrosci pozostaw dla juana i reszty kolesi ktorzy jeszcze duzo musza sie dowiedziec,a moze i ty do nich nalezysz?? [/QUOTE]Tak musze sie z Toba zgodzic. Odkad pamietam kierowalem sie Twoimi wskazowkami jak i co grac i to nie tylko w tenisie. Zdaje sobie sprawe, ile czasu i trudu poswiecasz, aby i inni skorzystali.
Tez od czasu od czasu smiech mnie ogarnia jak widze jak typuje Sikor czy Carlos Ale jesli powaznie sie zastanowic to wiecej niz szesc dych postawic raczej nie mogles. To co - pizza Margheritta czy 2L sok Hortexu ?! Zwrot "Moc przyjac cios" zapewniam Cie spokojnie wejdzie do obiegu w swiatku bukmacherskim. Jesli chodzi o madrosci to w wiekszosci czerpie je od "starych lisow" bukmacherskich za jakiego i Ciebie uwazam. Kilka zwrotow juz opanowalem, "liznalem" troszke wiedzy przekazywanej przez Ciebie o progresji. Dzieki Rafter za wszystko.

PS. Moze znowu jakis konkurs z nagrodami ??
Posted by: Kura

Re: Tenis 4 - 16/05/2002 15:16

raf nie zgodzę się z Tobą : po pierwsze grać nie trzeba
po drugie moim zdaniem kurs na Hewitta jest jednak za niski żeby zagrać ;Novak w obecnej formie może dziś napsuć zdrowia Lleytonowi
bardziej "pewne" to chyba Haas i Safin ( kursy jednak jeszcze mniejsze )jednak z Safinen nigdy nic nie wiadomo i może nagle znudzić mu się granie a te ciągłe pogłoski o problemach zdrowotnych Haasa obawiam się że mogą się dziś potwierdzić ( oby nie )
Posted by: tysio111

Re: Tenis 4 - 16/05/2002 15:41

Na dziś
Robredo - Haas 2 1.45 Expekt

bilans 5/1
Posted by: raf

Re: Tenis 4 - 16/05/2002 15:54

Kura ja tez nie zgodze sie z Toba
Mowilem "grac trzeba" na swoim przypadku Po prostu mialem ochote sklecic sobie maly kuponik z teniska wiec sobie sklecilem:) Kura, zakladajac tak jak Ty mowisz, nic z dzisiejszej oferty nie warto grac. Za niski to jest kurs na Kuertena z Canasem, ale zgadzam sie ze Novak na pewno powalczy z Lleytonem. Mimo wszystko ja zagralem dlatego ze chcialem:)
Jednak tak jak pisalem wczesniej, najbardziej licze dzis na Farine i na debelka Ruano/Suarez - mam nadzieje, ze nie zawioda.
Posted by: raf

Re: Tenis 4 - 16/05/2002 16:31

Po tym co sie dzialo w temacie "expekt.com" Ratfter chyba na dluzej zniknal z forum
Ja biedny niedoinformowany jak poczytalem te teksty to ze smiechu prawie z krzesla spadlem Rafter - zmieniam zdanie, podawaj swoje typy, moze cos z tego bedzie, ale blagam nie pisz juz za jakie stawki grasz bo sie znowu skompromitujesz Co za gosc, jestem po prostu w szoku ze tacy ludzie laza po swiecie :eek:
Teraz juz rozumiem czemu tak po nim jedziecie, wcale sie nie dziwie, szkoda, ze wczesniej nie mialem czasu poczytac innych tematow.

Co do tenisa - to Guga pieknie jedzie Canasa 4:1 w 1 secie. A wiec jednak forma wraca, ale to bardzo dobrze, czas najwyzszy. Max tez 4:1 z Zabaleta.
Posted by: Anonymous

Re: Tenis 4 - 16/05/2002 17:16

wcoraj w plecy.
dlatego dzisiaj tylko to

szalony kupon z 5 PLN w sts

dokic-myskina 1 1.3
johnson/palmer-novak/stepanek 1 1.55
dechy/tu-navr./zvereva 1 1.5
s.will.-cladkowa 1 1.05!!!!!!!
boutter/schalcken-adams/kohlm 1 1.7

tylko za bardzo mnie nie objeżdżajcie
powodzenia!
Posted by: Anonymous

Re: Tenis 4 - 16/05/2002 17:23

aha mam dla Was pare pewniaków z kosza(ręczę za nie), jakby wam czegoś brakowało do rozpiski na T,czy do podwyższenia kursu (tylko w profku są te meczyki, w sts nie ma):
882-1 1.13
884-1 1.27
885-1 1.13
872-2 1.25
873-2 1.37
875-2 1.32
na tym znam się "trochę" lepiej niż na tenisie;)
Posted by: juan_carlos

Re: Tenis 4 - 16/05/2002 17:36

[QUOTE]Oryginalnie wysłał raf:
[qb]Po tym co sie dzialo w temacie "expekt.com" Ratfter chyba na dluzej zniknal z forum
Ja biedny niedoinformowany jak poczytalem te teksty to ze smiechu prawie z krzesla spadlem Rafter - zmieniam zdanie, podawaj swoje typy, moze cos z tego bedzie, ale blagam nie pisz juz za jakie stawki grasz bo sie znowu skompromitujesz Co za gosc, jestem po prostu w szoku ze tacy ludzie laza po swiecie :eek:
Teraz juz rozumiem czemu tak po nim jedziecie, wcale sie nie dziwie, szkoda, ze wczesniej nie mialem czasu poczytac innych tematow.

Co do tenisa - to Guga pieknie jedzie Canasa 4:1 w 1 secie. A wiec jednak forma wraca, ale to bardzo dobrze, czas najwyzszy. Max tez 4:1 z Zabaleta.[/qb][/QUOTE]nikt po nikim nie jeździ... każdy gra jak chce i za swoją kasę ale jak ktoś wypisuje bzdury to trudno siedzieć cicho
Posted by: sikor

Re: Tenis 4 - 16/05/2002 18:28

[QUOTE]Oryginalnie wysłał raf:

Jednak tak jak pisalem wczesniej, najbardziej licze dzis na Farine i na debelka Ruano/Suarez - mam nadzieje, ze nie zawioda.[/QB][/QUOTE]Farina jest mocnym typem, jednak debel moim zdaniem wątpliwy. Moim zdaniem wygra Henin/Schaughnessy. I przy okazji :
Kournikova, Clijsters (może piękna Panova nie zabiega Belgijki), Capriati mocne typy

Dokic powinna , choć ?
Posted by: WK

Re: Tenis 4 - 16/05/2002 20:53

[QUOTE]Oryginalnie wysłał raf:
[qb]Panowie dajcie juz spokoj temu Rafterowi.
[...]
Juan Carlos - nie kazdy gra tak jak ty, szukajc "dwojek" i duzych kursow, jedna na 5 ci wejdzie i sie cieszysz...Taki Rafter woli zagrac za 1000zl Kuertena za 1.20 i miec na czysto, przy minimalnym ryzyku 200zl.
[/qb][/QUOTE]Popieram to co na poczatku. Niech kazdy pisze to co chce nawet jesli sie to komus nie podoba. Chyba nawet mozna tak ustawic forum, zeby wiadomosci od niektorych uzytkownikow sie nie pokazywaly wiec w czym problem?

A co do Kuertena to mozna bylo postawic za 1,45 w Gamebookers i jesli ktos gra single z takimi kursami to polecam P2P Gamebookers. Tym bardziej, ze otwarcie konta i przelew kasy trwa kilka minut.

Wojtek
Posted by: juan_carlos

Re: Tenis 4 - 16/05/2002 21:27

[QUOTE]Oryginalnie wysłał WK:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał raf:
[qb]Panowie dajcie juz spokoj temu Rafterowi.
[...]
Juan Carlos - nie kazdy gra tak jak ty, szukajc "dwojek" i duzych kursow, jedna na 5 ci wejdzie i sie cieszysz...Taki Rafter woli zagrac za 1000zl Kuertena za 1.20 i miec na czysto, przy minimalnym ryzyku 200zl.
[/qb][/QUOTE]Popieram to co na poczatku. Niech kazdy pisze to co chce nawet jesli sie to komus nie podoba. Chyba nawet mozna tak ustawic forum, zeby wiadomosci od niektorych uzytkownikow sie nie pokazywaly wiec w czym problem?

A co do Kuertena to mozna bylo postawic za 1,45 w Gamebookers i jesli ktos gra single z takimi kursami to polecam P2P Gamebookers. Tym bardziej, ze otwarcie konta i przelew kasy trwa kilka minut.

Wojtek[/qb][/QUOTE]to akurat mam z głowy bo rafter dłuuuugo nic nie napisze... 100% pewności co do tego :zobacz:
Posted by: RAFTER

Re: Tenis 4 - 17/05/2002 01:30

witam.Cholerka te forum jest naprawde szurniete,a raczej czesc ludzi ktorzy sie tu udzielaja.Jesli chodzi o Expekt -to tylko wariat moze lokowac pieniadze w ciemno.Mowie to do tych ktorzy wiedza o co chodzi.Nie wiem czy w tej firmie ma sie dostep osob trzecich do czyjegos konta.Jesli tak komus zalezy sprawdzic za ile gram prosze bardzo zrobic to w przyszly poniedzialek.Tylko dobrze umyj oczy bo ocipiejesz zreszta *** mnie interesuje czy ktos to sprawdza.Dalej jedno slowo do juana czlowieku dajmy sobie spokuj a moze dzis znow obstawiales ze kuerten przegra.Narazie jest juz w cwierc finale tak jak przypuszczalem i jutro powinien zaliczyc polfinal.Wiec koncze i ostatnie slowo "ci ktorzy sa pierdo_lnieci juz sie nie wyprostuja" ,natomiast reszta niech nastawia uszu moze cos uslyszy.****a skonczmy *******ic i niech kazdy zajmie sie swoimi sprawami.
Posted by: juan_carlos

Re: Tenis 4 - 17/05/2002 02:52

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]witam.Cholerka te forum jest naprawde szurniete,a raczej czesc ludzi ktorzy sie tu udzielaja.Jesli chodzi o Expekt -to tylko wariat moze lokowac pieniadze w ciemno.Mowie to do tych ktorzy wiedza o co chodzi.Nie wiem czy w tej firmie ma sie dostep osob trzecich do czyjegos konta.Jesli tak komus zalezy sprawdzic za ile gram prosze bardzo zrobic to w przyszly poniedzialek.Tylko dobrze umyj oczy bo ocipiejesz zreszta *** mnie interesuje czy ktos to sprawdza.Dalej jedno slowo do juana czlowieku dajmy sobie spokuj a moze dzis znow obstawiales ze kuerten przegra.Narazie jest juz w cwierc finale tak jak przypuszczalem i jutro powinien zaliczyc polfinal.Wiec koncze i ostatnie slowo "ci ktorzy sa pierdo_lnieci juz sie nie wyprostuja" ,natomiast reszta niech nastawia uszu moze cos uslyszy.****a skonczmy *******ic i niech kazdy zajmie sie swoimi sprawami.[/qb][/QUOTE]rafter mnie naprawdę zupełnie nie interesuje za ile grasz ani za czyją kasę ale troszkę się po raz kolejny ośmieszyłeś... ja chyba należę do tych którzy "nie wiedzą o co chodzi" bo czytając twoje wypowiedzi mam wrażenie że to jest jakiś bełkot... napisałem już że każdy gra to co chce i za ile chce ja nigdy nie pisze stawek bo niby po co... dla jednego 60 zł to majątek dla drugiego nic... to jest bardzo względna sprawa ale przyznasz chyba że stawiając kurs 1.2 za 60 zł na chleb nie zarobisz chyba że na 1 bochenek
nie wiem jak na to inni patrzą ale ja po prostu utwierdzilem się w przekonaniu że jesteś osobą niewiarygodną... cała sprawa nie zmieniła mojej opinii na twój temat
rafter pozdrawiam cię mimo wszystko bo już taki jestem że wierzę ze każdy może się zmienić... zrób to i wtedy będziesz miał spokUj
Posted by: Anonymous

Re: Tenis 4 - 17/05/2002 04:09

RAFTER to dureń i analfabeta już chyba wszyscy na forum o tym wiedzą oprócz ludzi którzy od niedawna sa na forum, dla nich własnie to napisałem

POZDRO RAFTER Trzym się ramy i majtek mamy ( bo wyglądasz mi na pojebanego 14 latka) to się nie posramy
Posted by: Slayer

Re: Tenis 4 - 17/05/2002 04:28

RAFTER
JESTES ZAJEBISTY GOSC
NORMALNIE NIE DO WYJEBANIA
ALE DLA MNIE JESTES NIKIM
Posted by: Anonymous

Re: Tenis 4 - 17/05/2002 13:03

Moze zamiast wyzywania kogos od najgorszych zaczniecie podawac swoje typy bo w konco po to jest to forum i dobra rada troche kultuty prosze bo nie da sie tego czytac.
Nara
Posted by: tysio111

Re: Tenis 4 - 17/05/2002 14:53

Co myślicie o postawieniu dziś na Federera, kurs 2.55 z Expektu jest chyba trochę zawyżony?......i Hewitt za 1.80
Posted by: juan_carlos

Re: Tenis 4 - 17/05/2002 15:14

w rzymie dziś wg mnie bez niespodzianek czyli jedynki... warto chyba przy tych kursach postawić na clijsters
w hamburgu kuerten federer 2 ze względu na atrakcyjny kurs i mirnyj boutter 1 ze względu na dyspozycję mirnego
debelek knowles/nestor dla mnie dość pewny typ po przyzwoitym kursie
Posted by: Kura

Re: Tenis 4 - 17/05/2002 15:33

Mirnyego jak grać to chyba tylko w expekcie za 1.85(1.6 w STS moim zdaniem to za mało) choć marwi mnie wczorajsze dość gładkie zwycięstwo Bouttera z Rodickiem kurs na Federera też niezły
Robredo powienien chyba też sobie poradzić z Koubkiem
Posted by: sikor

Re: Tenis 4 - 17/05/2002 17:38

« on: 17.05.2002 12:44 »

--------------------------------------------------------------------------------
Witam,
dzisiejsze spotkania do klarownych nie należą, miejmy nadzieję, że prognozy będą się sprawdzać.

Kuerten - Federer 2
Cieszę się, że Guga zaczyna grać. Federer jest to gracz kompletny potrafi zagrać wszystko. Dla Kuetena będzie to prawdziwy test, dotychczas nie miał przeciwnika na tym poziomie. Kluczem do zwycięstwa Szwajcara będzie podanie. Kuerten z pewnością jeszcze nie gra na swoim poziomie i nie spodziewam się aby poradził sobie z Federerem dzisiaj. Wyżej cenię tenis Gugi, który zawsze mnie zachwycał (romantyczny tenis). Myślę jednak, że jeszcze nie gra na takim poziomie aby poradzić sobie z grą Federera, którego styl nie będzie łatwy do przyswojenia i zastosowania skutecznego odbioru piłki.
Mirnyi - Boutter 1
mocna 1
Posted by: sikor

Re: Tenis 4 - 17/05/2002 17:41

Hewitt - Safin 1 kurs 1,75 55%
Sądzę, że wygra regularność gry Hewitta. Istotny również będzie jego return. Hewitt mógł sobie odpocząć ostatnio i powinien utrzymać poziom do końca spotkania. Dla Safina utrzymanie swojego podania przy rzemieślniczym podejściu Hewitta będzie trudne. Po walce powinien wygrać Hewitt.
Nie lubię tych procentów, teraz myślę, że można pokusić się na 60%. jednak clay będzie po stronie Hewitta.
Robredo - Koubek 1
Tenis Robredo dla mnie jest na zdecydowanie wyższym poziomie. Koubek ma jednak od czasu do czasu chwile uniesień ale nie sądzę aby zaskoczył dzisiaj Hiszpana.
Posted by: sikor

Re: Tenis 4 - 17/05/2002 18:48

Pascual/Suarez - Navratilova/Zvereva 2 kurs 2,7

Debel Navrat/Zver Panie jeszcze grają , jak miło. Swietnie radzą sobie ale tylko na clayu, na innych nawierzchniach zdecydowanie gorzej dlatego też w rankingach są znacznie niżej niż Pascual/Suarez.
Posted by: sikor

Re: Tenis 4 - 17/05/2002 18:51

[QUOTE]Oryginalnie wysłał sikor:
[qb]« on: 17.05.2002 12:44 »

--------------------------------------------------------------------------------
Witam,
dzisiejsze spotkania do klarownych nie należą, miejmy nadzieję, że prognozy będą się sprawdzać.

Kuerten - Federer 2
Cieszę się, że Guga zaczyna grać. Federer jest to gracz kompletny, potrafi zagrać wszystko. Dla Kuertena będzie to prawdziwy test, dotychczas nie miał przeciwnika na tym poziomie. Kluczem do zwycięstwa Szwajcara będzie podanie. Kuerten z pewnością jeszcze nie gra na swoim poziomie i nie spodziewam się aby poradził sobie z Federerem dzisiaj. Wyżej cenię tenis Gugi, który zawsze mnie zachwycał (romantyczny tenis). Myślę jednak, że jeszcze nie gra na takim poziomie aby poradzić sobie z grą Federera, którego styl nie będzie łatwy do przyswojenia i zastosowania skutecznego odbioru piłki.
Mirnyi - Boutter 1
mocna 1[/qb][/QUOTE]
Posted by: macgaj

Re: Tenis 4 - 17/05/2002 20:32

[QUOTE]Oryginalnie wysłał sikor:
[qb]
Robredo - Koubek 1
Tenis Robredo dla mnie jest na zdecydowanie wyższym poziomie. Koubek ma jednak od czasu do czasu chwile uniesień ale nie sądzę aby zaskoczył dzisiaj Hiszpana.[/qb][/QUOTE]Cześć,nie pasjonuje się tenisem pod względem obstawiania,ale widziałem wczorajszy mecz Robredo z Koubekiem na DSF.Wygrać z Hasem w Hamburgu to duży wyczyn ale odnoiosłem wrażenie,że to Robredo grał a Hass tylko psuł.Gdyby Hass też grał to ten pojedynek mógłby zakończyć się inaczej...zagrałem sobie za małą kwote na Koubeka,chociaż nie wiem w jakiej on jest formie

Pozdrawiam.
Posted by: tysio111

Re: Tenis 4 - 17/05/2002 22:23

Safin rozjechał Hewitta :rolleyes:
Posted by: RAFTER

Re: Tenis 4 - 18/05/2002 02:43

jutro walcie ostro na mirnyia warto.Choc kurs moze byc malo atrakcyjny.
Posted by: RAFTER

Re: Tenis 4 - 18/05/2002 02:46

...oczywiscie ze przegra z federerem
Posted by: saba

Re: Tenis 4 - 18/05/2002 03:03

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]jutro walcie ostro na mirnyia warto.Choc kurs moze byc malo atrakcyjny.[/qb][/QUOTE]Rafter, muszę przyznać, że wcześniej nie doceniałem twoich typów i za bardzo ich nie śledziłem. Dziś jednak muszę ci podziękować za typy, bo okazują się bardzo trafne. Zarobiłem już na nich kupę szmalu, jak by to wszystko zliczyć to uzbiera się okrągła sumka około 10 zł (gram progresją).
Jeszcze raz dzięki za free typy i trzymaj tak dalej. iwo:
Posted by: Kura

Re: Tenis 4 - 18/05/2002 03:17

dziś było nieźle : Federer Mirnyi i Robredo
po tym co dziś oglądałem moim zdaniem w finale zagrają Federer z Safinem kursy na tą parę pewnie będą niezbyt wysokie Interwetten ma 1.35 na Safina i 1.4 na Mirny'ego może jutro pojawią się jakieś bardziej atrakcyjne kursy choć ostatnio nasze buki są czujne.
Posted by: Kura

Re: Tenis 4 - 18/05/2002 14:36

Witam
Mam pytanie ostatnio trochę mniej śledzę turnieje kobiece ale dziś zauważyłem ciekawy kurs na Serene 1.9 w expekcie z kim by to nie był ale 1.9 to już ładny kurs . Wiem że Capriati wygrała wczoraj w 3 setach z Mauresmo , Serene widziałem w meczu z CHladkową lecz przeciwniczka była za słaba żeby wyciągać wnioski. Expekt widzi Capriati jako faworyta tego meczu , czy się myli?
Dzis "dla sportu " gram Safina+Federera za 1.96
pozdrawiam
Posted by: Wernychora

Re: Tenis 4 - 18/05/2002 15:04

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kura:
[qb]Witam
Mam pytanie ostatnio trochę mniej śledzę turnieje kobiece ale dziś zauważyłem ciekawy kurs na Serene 1.9 w expekcie z kim by to nie był ale 1.9 to już ładny kurs . Wiem że Capriati wygrała wczoraj w 3 setach z Mauresmo , Serene widziałem w meczu z CHladkową lecz przeciwniczka była za słaba żeby wyciągać wnioski. Expekt widzi Capriati jako faworyta tego meczu , czy się myli?
Dzis "dla sportu " gram Safina+Federera za 1.96
pozdrawiam[/qb][/QUOTE]O tym samym sobie rozmyślam .
Oglądałem wczoraj jak grała Capriati i myślę, że jak Serena nie będzie dziś na kacu, to ją zmiecie z kortu. Pewnie się nie znam, ale po tym, co widziałem wczoraj, tak mi się wydaje.
Posted by: WIKTOR_69

Re: Tenis 4 - 18/05/2002 16:02

Dla mnie faworytka w tym meczu jest Capriati.
Ogladalem wczoraj Serene w meczu z Myskiną i utwierdzilem sie w tym przekonaniu. Pomimo iz clay nie jest to specjalnie nawierzchnia dla Myskinej, niezle sobie na niej radzila z Williams (przed meczem oczekiwalem pogromu, jaki to mial miejsce w grze Capriati-Pierce).
Williams zupelnie nie potrafila utrzymywac wymian i wygrala tylko dzieki "pomocy" Myskinej. Z Capriati (badz co badz ubiegloroczna zwyciezca Roland Garros), z pewnoscia, tak nie bedzie.
Osobiscie stawiam na Capriati
Gra pokaze

Pozdro
Posted by: slav007o

Re: Tenis 4 - 18/05/2002 16:11

Chłopaki proszę o pomoc, ma może ktoś stronkę z live score z tenisa. Ja cholera już szukam od ładnych paru miesięcy i jak narazie jeszcze nic nie znalazłem. Są stronki oficjalne turnieji, ale na nich nie zawsze są wyniki na żywo, a mi zależy na uniwersalnej stronce na której będę miał wyniki wszystkich w danej chwili się odbywających meczy.

SLAV
Posted by: RyanGiggs

Re: Tenis 4 - 18/05/2002 16:16

slavu chyba ciezko taka wynalezc live.
Stronki sa czasem oplakane turniejow to fakt ale na razie musi nam wystarczyc uakom,interwetten, jesli chcesz czasem sa wyniki na www.eurosport.com
i na www.marathonbet.com ale znasz pewnie te strony
Co do meczu Sereny cos wczoraj sie meczyla z Myskina ale to co bylo z Capriati heh chcialem zeby wygrala Mauresmo bylo 2-0 w 3 secie i nagle cus sie stalo osobiscie stawiam na serene choc zdania sa podzielone
Posted by: THOM

Re: Tenis 4 - 18/05/2002 16:20

Nie wiem czy ta stronka Cię zadowoli - ale sprawdź - http://www.wetten-schwechat.at
Kliknij w Spielstande i wybierasz date i rodzaj sportu (wyswietla wszystkie). Odnawiasz przez Anzige (obok ok.). O ile dobrze pamietam jest tam tylko ATP (nie ma WTA )
Pozdro
Posted by: WIKTOR_69

Re: Tenis 4 - 18/05/2002 16:23

slav007o

ATP mają taką stronke:
http://www.atptennis.goleague.net/cgi-bin/perle.pl
następnie otworzyc script: update scores
Posted by: sikor

Re: Tenis 4 - 18/05/2002 19:30

Witam,

Safin - Robredo 1
Co tu dużo mówić, przy takiej dyspozycji Safina, nie ma sensu dokładnie analizować poszczególne elementy gry obu tenisistów. Safin ma ten sam błysk w oczach jak w 2000 r. kiedy od turnieju w Barcelonie zaczął wszystkich bez wyjątku demelować na korcie . Taką formę utrzymał do końca sezonu po drodze wygrywając we wspaniałym stylu US Open. Mocna 1 On wygra ten turniej !

Williams - Capriati 2

W tym sezonie Serena wygrywała z Capriati i jedyną przesłanką, która zadecydowała o prognozie spotkania była analiza obserwacji zachowania obu Pań podczas rozgrywanych spotkań. Capriati moim zdaniem jest na fali wznoszącej swojej formy a Williams odwrotnie i dzisiaj powinna wygrać Capriati.

Henin - Clijasters 1
Ca za spotkanie, obie w najwyższej formie. Dla mnie kultura gry Henin od samego początku (tj. od momentu kiedy zacząłem Panie obserwować na korcie) była zdecydowanie wyżej oceniana od Clijsters. Henin gra tenis inteligentny, myslący poparty wspaniałą techniką i o dziwo ! siłą uderzeń. Problemem dla Henin jest jej odporność psychiczna. Dlatego też, moim zdaniem, bilans spotkań obu Pań jest ujemny dla Henin tj 1 - 4 o ile dobrze pamiętam. Henin ostatnie tygodnie ma imponujace i chyba nie ma lepszej sposobności na uzyskanie właściwego efektu z konfrontacji kultury gry Belgijek. Moim zdaniem wygra Henin w dwóch setach. Ona wygra ten turniej !
Posted by: Anonymous

Re: Tenis 4 - 18/05/2002 19:58

Witam wszystkich!!!
MAm kilka pytań dotyczących tenisa.
1.CZy tenisisci/tki sami zgłąszają swó akces do turniejów czy są na nie zapraszani??
2. NA jakiej zasadzie odbywa sie rozstawienie zawodników i zawodniczek?
3. O co chodzi w rankingu kobiet i w entry system mężczyzn???

Wielkie dzięki za pomoc:)
Posted by: slav007o

Re: Tenis 4 - 18/05/2002 23:21

Dzięki Ryan, dzięki Thom i dzięki Wiktor Sądzę że te stronki mogą mi pomóc. Dzięki za fatygę i tak szybką odpowiedź.

Pozdrawiam chłopaki

SLAV
Posted by: RAFTER

Re: Tenis 4 - 19/05/2002 00:22

Witam.Jesli chodzi o jutrzejszy mecz:
safin-federer
Jest to niewatpliwie ciezki typ.Osobiscie sklaniam sie by obstawic federera ktory przeciez niedawno pokonal safina i jego kolege kafelnikova;na kortach ziemnych w davis cup.Jedno co jest pewne bedzie to dluga batalia wiec warto pokombinowac z setami.Mecz grany bedzie do 3 wygranych setow .wykluczyc zdecydowanie nalezy 3-0 w obie strony.Jesli wygra safin to obstawial bym 3-2 jesli federer to 3-1.Ogolnie mowiac moim faworytem jest federer i mysle ze to on wygra aczkolwiek obstawie wlasnie sety.3-2na safina i 3-1 na federera.Pozniej pozostaje modlitwa o takie rezultaty.
Posted by: RAFTER

Re: Tenis 4 - 19/05/2002 01:34

Sikor nie zgadzam sie z toba.Safin owszem on jutro moze wygrac,ale mimo jego formy ktora wydaje sie byc 100% nic niewiadomo.Federer umie grac z safinem i udowodnil to calkiem niedawno w davis cup wygrywajac z nim 3-0.Ale i federer wydaje sie byc na wyzynach swoich mozliwosci.Ja obstawiam 3-1 dla federera.TAK ale w przypadku henin zupelnie sie z toba nie zgodze.Moim zdaniem bitym faworytem jest serena.Wynik tego meczu bedzie bardzo prosty 2-0 williams.dlaczego?Poprostu mimo formy henin williams nie pozwoli sobie na 2ga porazke z belgijka i to w finale.Tydzien temu ogladalem ich final i co tu duzo mowic henin miala wiecej szczescia niz rozumu.Tiebreak wygrala po bardzo prostych bledach czarnej.I mimo ze henin byla w 100% formie ledwo wygrala.A teraz williams jest napewno w lepszej sile i kondycji niz tydzien temu.Znajac serene i jej nieustepliwosc i chec rewanzu poprostu henin nieda rady.Dlamnie to pewny typ.
Williams-henin w mojej opini pewna jedynka.
Posted by: 2jot

Re: Tenis 4 - 19/05/2002 15:54

Aktualnie; Wiliams 1 - w Unibecie kurs 1,65
Hennin 2 - w Gamebookers kurs 2,75
do wykorzystania
pozdrawiam - 2jot
Posted by: amRO

Re: Tenis 4 - 19/05/2002 16:16

Ja rowniez ide obstawic Serene i do tego, mimo bardzo niekorzystnego H2H, Coste z Henmanem. Kurs bardzo kuszacy 1,89
Posted by: sikor

Re: Tenis 4 - 19/05/2002 16:25

[QUOTE]Oryginalnie wysłał młokos:
[qb]Witam wszystkich!!!
MAm kilka pytań dotyczących tenisa.
1.CZy tenisisci/tki sami zgłąszają swó akces do turniejów czy są na nie zapraszani??
2. NA jakiej zasadzie odbywa sie rozstawienie zawodników i zawodniczek?
3. O co chodzi w rankingu kobiet i w entry system mężczyzn???

Wielkie dzięki za pomoc:) [/qb][/QUOTE]Witam,
Młokos, na twoje pytania wbrew pozorom nie jest tak łatwo odpowiedzieć. W tenisie męskim są dwie klasyfikacje - roczna Champions Race i tzw techniczna, czyli dawny ranking ATP. Wprowadzenie nie tak dawno nowego sposobu klasyfikacji zamiast uprościć sprawę tylko dodatkowo ją zagmatwało. I tak np. jakiś "piciuch" pokona Agassiego to najbardziej naturalnym pytaniem jest, które zajmie miejsce na światowej liście ? Prosta odpowiedź jest niemożliwa, bo oba rankingi - szczególnie na początku roku - bardzo się różnią. U kobiet - Sanex WTA Tour sprawa jest prostsza, ponieważ jest jeden ranking.
ATP Tour i Sanex WTA Tour ma zróżnicowane turnieje o zróżnicowanej punktacji rankingowej.
Mamy DAVICE CUP, ATP/GRAND SLAM , CHALLENGERS FUTURES , SATELLITES.
Dalej skupmy się tylko na tym co nas interesuje, Challengersy rzadko mamy okazje obstawiać, choć w okresie zastoju w grudniu można na nich się skupić szczególnie w Ameryce Południowej- Brazylia, Argentyna Chile.
Podstawowe turnieje to:

1. TENNIS MASTERS CUP
ośmiu najwyżej notowanych rozgrywa na zakończenie sezonu między sobą spotkania. Jedyny turniej, gdzie zawodnik po przegraniu spotkania nie odpada. Za wygrane spotkanie dostaje się 20 punktów za półfinał 40 pkt i za wygranie 50 pkt. max można uzyskać 150.
Rostawienie - ATP Champions Race 8 zawodników.

2. TENNIS MASTERS SERIES - najbardziej prestiżowa seria turniei są to Miami,,Monte Carlo, Rome, Hamburg-dzisiaj finał, wygra Safin w trzech setach-Montreal-Toronto, Cincinati, Stytgart i zakończenie na dywanie w Paryżu. Punktacja jest:
w - 100
F - 70
SF - 45
QF - 25
R16 - 15
money średnio 3 mln dolarów
Rostawienie na podstawie ATP Champions Race ale ograniczone do tej rangi czyli masters inaczej mówiąc bierze się pod uwagę tylko wyniki uzyskane w turniejach masters. 64 zawodników stutgart i Paris 45.

3. INTERNATIONAL SERIES GOLD
11 turniei np. Meksyk na clayu
pieniązki od 800 tys. dolarów do 1 mln.
punktacja
W - 60
F - 42
SF - 27
QF - 15
R16 - 5
i tutaj tez mamy rozgraniczenie w punktacji powyżej to punktacja za turnieje gdzie kasa przeznaczona na turniej nie mniej jak 1 mln tam gdzie 800 tys to punktów jest średnio 20% mniej.
Rostawienie na podstawie 5 najlepszych wyników uzyskanych w International Series Gold i W International Series 64 zawodników

4. INTERNATIONAL SERIES
45 turniei np. Doha, Adelaida
a tutaj to już w ogóle dym !
pieniążki kształtują się od 400 do 1 mln dolarów i w zależności od rangi finansowej odpowiednia punktacja np.
1 mln to W - 60 pkt
800 tys. W - 50 pkt
600 tys. W - 45 pkt
400 tys. W - 35 pkt
Rostawienie jak wyżej. 64 zawodników

5. GRAND SLAMS
Wielki Szlem powinien być właściwie z nr 1.
4 dwutygodniowe turnieje każdy na innej nawierzchnii
Melbourne-hard
Paryż - redclay - czerwona cegła z domieszką mineralną
Wimbledon - trawa
New York - beton
kasa - określone min tj 3 mln dolarów a średnio 9 mln - 10 mln. dolarów.
Rozstawienie ATP Champions Race z dodatkowymi wymogami i wyjątkami. W Wimbledonie bierze sie pod uwagę przede wszystkim wyniki na trawie co jest swoistym kuriozum bo np. Kuerten, ktory w okresie Wimbledonu "bierze urlop" będzie miał ranking beznadziejny. Sytuacja ta jest źródłem konfliktu w ATP ale o tym przy innej okazji.
128 zawodników.
Zawodnicy są zrzeszeni w ATP Tour a Kobiety W Sanex WTA Tour. Organizacje te zajmują się organizacją całego cyrku. Zawodnik musi uczestniczyć w określonych turniejach jak również musi zaliczyć określoną liczbę startów. Np. Agassi dostanie karę finansową za nie wystąpienie w obecnym turnieju w Hamburgu.
Dzisiaj wygra Henin w dwóch setach, pierwszy po walce drugi gładko.
pozdrowienia
Posted by: RAFTER

Re: Tenis 4 - 20/05/2002 00:51

...He federer mnie zaskoczyl z dwoch powodow:
1) ze tak szybko wygral
2)ze nie stracil seta
Williams wszystko wyrownala i bilans dnia dodatni.

P.s Sikor hehe znowu dwie wtopy.Wiesz co postanowilem kwestionowac/lub nie twoje typy.Dzis wg mnie zbyt optymistycznie podeszles do typow.Safin moze cie zauroczyl w wczesniejszych meczach ale fakt faktem z federerem on nie potrafi zabardzo grac.Henin-tu moim zdaniem WIELKA pomylka.Czarna to bestia i dzis byl dzien rewanzu.Wykorzystala to bezbladnie.

Pozostaje czekac do jutra st.polten tu bedzie duzo "pewniakow".Juz dzis mozna powiedziec ze koubek i novak pierwsza runde powinni przejsc bezproblemowo.
Posted by: slav007o

Re: Tenis 4 - 20/05/2002 01:11

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
...He federer mnie zaskoczyl z dwoch powodow:
1) ze tak szybko wygral
2)ze nie stracil seta
Williams wszystko wyrownala i bilans dnia dodatni.

P.s Sikor hehe znowu dwie wtopy.Wiesz co postanowilem kwestionowac/lub nie twoje typy.Dzis wg mnie zbyt optymistycznie podeszles(podszedłeś) do typow.Safin moze cie zauroczyl w(we) wczesniejszych meczach ale fakt faktem z federerem on nie potrafi zabardzo grac.Henin-tu moim zdaniem WIELKA pomylka.Czarna to bestia i dzis byl dzien rewanzu(a ten teks to będe musiał zapamiętać i zacytować mojemu jednemu z nauczycieli, który bądź co bądź za bardzo biały nie jest ).Wykorzystala to bezbladnie(bezbłędnie).

Pozostaje czekac do jutra st.polten tu bedzie duzo "pewniakow".Juz dzis mozna powiedziec ze koubek i novak pierwsza runde powinni przejsc bezproblemowo.[/QUOTE]Pozdrawiam

SLAV
Posted by: slav007o

Re: Tenis 4 - 20/05/2002 01:14

A propos pewniaków to sądze że takim można nazwać mecz:

Savolt-Srichaphan 1

Jak dla mnie to jest chyba bardzie pewna jedynka niż buki sądzą. Jak kurs będzie większy niż 1.4 to poprostu trza to brać. Jeżeli tego meczu nie wygra Savolt to chyba przechodzę na emeryturę.

SLAV
Posted by: Kura

Re: Tenis 4 - 20/05/2002 01:20

W tygodniu poprzedzającym French Open mamy :
wszystko clay
Mężczyżni

Puchar Drużynowy w Dusseldorfie - $2,1mln
http://www.arag-world-team-cup.com/de/index.php

St.Polten - $381.000
http://www.atp-stpoelten.at/html_d/0/0.html

Kobiety:

Strasbourg - $170.000
http://www.internationaux-tennis-strasbourg.com/

Madryd - $170.000
http://www.clubvillademadrid.com/openspain/eng/default.asp
Posted by: RAFTER

Re: Tenis 4 - 20/05/2002 01:56

slav007o he fajnie ze poprawiasz moje bledy ortograficzne.Ja juz kiedys wspominalem ze z ortografia mam bardzo wielkie klopoty.Ale z drugiej strony wynika to rowniez z bardzo szybkiego pisania ,a w szczegolnosci z bardzo szybkiego pisania i rownoczesnie przelewania mysli ktore sa szybsze niz predkosc swiatla.Dlatego czasami moje posty wydaja sie byc "kosmiczne" i tylko nieliczni wyciagaja cala esencje mojego przekazu.

p.s tu chyba wszystko zgodnie z nasza polszczyzna?
Posted by: Luke66

Re: Tenis 4 - 20/05/2002 02:14

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]A propos pewniaków to sądze że takim można nazwać mecz:

Savolt-Srichaphan 1

Jak dla mnie to jest chyba bardzie pewna jedynka niż buki sądzą. Jak kurs będzie większy niż 1.4 to poprostu trza to brać. Jeżeli tego meczu nie wygra Savolt to chyba przechodzę na emeryturę.

SLAV[/qb][/QUOTE]W PROFESJONALE :
287 Savolt-Srichaphan 1,20 3,4
Posted by: slav007o

Re: Tenis 4 - 20/05/2002 03:16

W Unibet jest 1.35 na Savolta, a więc jak zwykle nasi, albo zaniżają albo zawyżają.

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: Kejsper

Re: Tenis 4 - 20/05/2002 12:16

Slav, obys nie musial odchodzic po tym meczu na emeryture - tego Tobie i sobie zycze!
Posted by: tysio111

Re: Tenis 4 - 20/05/2002 12:40

Na dziś
Haas - Kafelnikov 1 1.4 Expekt
bilans 5/2
Posted by: Kafel Jr.

Re: Tenis 4 - 20/05/2002 15:41

Raymond v Beigbeder C. 2:0 w setach

kurs 2.15

bilans [1-0]
Posted by: Kafel Jr.

Re: Tenis 4 - 20/05/2002 15:44

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kafel Jr.:
[qb]Raymond v Beigbeder C. 2:0 w setach

kurs 2.15

bilans [1-0][/qb][/QUOTE][1-0] [+80]

sorki za zuzywanie forum dwoma postami
Posted by: Anonymous

Re: Tenis 4 - 20/05/2002 17:40

w sts
73-1 1.4 dupuis-soderl.
68-1 1.25 montanes-knowle
75-1 1.18 bryan/hill-mar/pamp
49-1 1.6 raymond-beigb.
71-1 1.45 gaudenzi-rochus ch.

w prof.
286-1 1.98 boutter-zabaleta
298-1 2.15 pisnik-osterloh
Posted by: Kafel Jr.

Re: Tenis 4 - 20/05/2002 19:33

Sargsian Sargis - Melzer Jürgen
profesjonal
kurs 2.15
bez podatku 1.94

[1-0] [+80]
Posted by: DJ SOSNA

Re: Tenis 4 - 20/05/2002 20:45

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kafel Jr.:
[qb]Sargsian Sargis - Melzer Jürgen
profesjonal
kurs 2.15
bez podatku 1.94

[1-0] [+80][/qb][/QUOTE]potwierdzam - jeśli można tak powiedzieć
Melzer to zawodnik gospodarzy więc motywacji mu nie zabraknie.Dla Sargsian'a to będzie pierwsza potyczka w tym sezonie.Jak dla mnie też:Melzer Jürgen

DJ SOSNA
Posted by: Wernychora

Re: Tenis 4 - 20/05/2002 21:03

Cześć!
No ja znowu z prośbą, gdzie znajdę wyniki DPS - Duesseldorf? I jak zaczyna się jakiś turniej, to proszę o podawanie oficjalnej strony, or coś w tym rodzaju. Dzięki.
Posted by: slav007o

Re: Tenis 4 - 20/05/2002 23:17

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kejsper:
[qb]Slav, obys nie musial odchodzic po tym meczu na emeryture - tego Tobie i sobie zycze! [/qb][/QUOTE]Hehe narazie odetchnąłem

Savolt-Srichaphan 6-2, 6-3

a więc nie jest źle, tylko na dzisiaj jutro i pare następnych dni, typy w porównaniu z kursami są kosmiczne i komiczne. Poprostu ja jestem przeciwnikiem stawiania kursów 1.2 lub 1.3 za duże ryzyko, a tu w ofercie Profa i STS prawie same takie rodzynki.

SLAV
Posted by: raf

Re: Tenis 4 - 21/05/2002 01:20

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Wernychora:
[qb]Cześć!
No ja znowu z prośbą, gdzie znajdę wyniki DPS - Duesseldorf? I jak zaczyna się jakiś turniej, to proszę o podawanie oficjalnej strony, or coś w tym rodzaju. Dzięki.[/qb][/QUOTE]Wystarczy dobrze sie rozejrzec a nie co chwila zadawac te same pytania. Spojrz dobrze jeszcze raz kilka postow wyzej. Kura elegancko wymienil wszystkie turnieje z oficjalnymi stronami wlacznie.
Pozdrawiam. :eek:
Posted by: slav007o

Re: Tenis 4 - 21/05/2002 03:42

Z serii do oglądania polecam i to zdjęcie naszej Polki



I jak.
Posted by: slav007o

Re: Tenis 4 - 21/05/2002 03:48

A wiecie może kto to, bardzo podchwytliwe, ale tenisistka znana.



SLAV
Posted by: juan_carlos

Re: Tenis 4 - 21/05/2002 03:58

[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]A wiecie może kto to, bardzo podchwytliwe, ale tenisistka znana.



SLAV[/qb][/QUOTE]ona jest moja
Posted by: juan_carlos

Re: Tenis 4 - 21/05/2002 04:00

juniormemberów poinformuję że to moja przyszal żona daniela h. :zobacz:
Posted by: slav007o

Re: Tenis 4 - 21/05/2002 04:02

Mam nadzieję że zaprosisz na ślub juan

SLAV
Posted by: juan_carlos

Re: Tenis 4 - 21/05/2002 04:06

[QUOTE]Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]juniormemberów poinformuję że to moja przyszła żona daniela h. :zobacz: [/qb][/QUOTE]
Posted by: slav007o

Re: Tenis 4 - 21/05/2002 04:07

To ja tak dla przekory jeszcze jedno zdjęcie twojej żonki ci podrzucę Juan Carlos, mam nadzieję że nie osądzisz mnie o permanentną inwigilację jej życia prywatnego.



SLAV
Posted by: Kafel Jr.

Re: Tenis 4 - 21/05/2002 17:07

Black C. v Tanasugarn T. 2:0 2.25
Boutter J. v Vicente F. 2:0 2.25

[1-1] [-20]
Posted by: sikor

Re: Tenis 4 - 21/05/2002 17:27

Witam,
Enqvist - Escude 1 kurs 1,8
moim zdaniem mocna 1

Schnyder - Suarez 2 kurs 1,85
moim zdaniem mocna 2

jeszcze :

Black - Tanasugarn 1 kurs 1,5

Bjorkman - Clement 2 kurs 1,5

mocne typy, szczególnie 1

Kournikova - Mandula 1
powinno być mocna 1 różnica w poziomie gry znaczna, ale przy Kournikovej może być różnie. Nie potrafi utrzymać koncentracji nawet przez 30 min. Tak to jest jak obowiązki reklamowe nie pozwalają się skupić na tenisie. Nie dziwię się jednak, jak ma takie możliwości to trzeba z tego korzystać, a talent do gry ma i niezłą technikę ale nie ugruntowaną.

na dopełnienie :
Novak, Koubek, Lapenti.
Posted by: sawi

Re: Tenis 4 - 21/05/2002 23:51

Czesc.
Gdzie mozna znalezc link do str z wynikami live z turnieju w St.Polten??? na oficjalnej niestety nieznalazlem
pozdr
Posted by: Kafel Jr.

Re: Tenis 4 - 22/05/2002 00:09

bilans [3-2] [+99]

sawi nie ma live do tego turnieju, na interwetten masz co gem odswiezanie

http://content.enetpulse.com/content/interwetten/index.htm
Posted by: Lamberciak

Re: Tenis 4 - 22/05/2002 14:12

Moje typy na dziś:

265 13:00 Koubek - Hipfl 1.75 0.00 1.85 1
266 13:00 Saretta - Dupuis 1.80 0.00 1.80 2
267 14:30 Rochus O. - Gambill 1.50 0.00 2.10 1
268 14:30 Hrbaty - Sanchez D. 1.70 0.00 1.90 2
275 16:00 Pala/Rikl- Rochus/Rochus 1.35 0.00 2.60 1
231 12:00 Suarez - Safina 1.45 0.00 2.30 2 (siostre Marata Safina widze dopiero w 2 turnieju, w pierwszym doszla do półfinału :-))
259 13:00 Kiefer - Henman 2.10 0.00 1.50 2
262 14:30 Kafelnikov - Costa A. 2.00 0.00 1.60 2
261 13:00 Safin - Corretja 1.60 0.00 2.00 (a tu to nie wiem, ale skłaniałbym się ku 2)
Posted by: Anonymous

Re: Tenis 4 - 22/05/2002 15:12

Na dzisiaj stawiam tak:
Costa-Kafelnikov 1
Fernandez-Irvin 1 win
Lapentti-Labadze 1
Safin-COrretja 1
thx
Posted by: Kafel Jr.

Re: Tenis 4 - 22/05/2002 15:24

Fernandez v Irvin 2:0 2.25

[3-2] [+99]
Posted by: tysio111

Re: Tenis 4 - 22/05/2002 15:32

Na dziś
Costa A - Kafelnikov 1 1.45 Expekt
bilans 6/2
Posted by: uQ$

Re: Tenis 4 - 22/05/2002 16:05

Jak ktoś ma konto w GB i chciałby skorzystać z typu Tysia, to zapraszam na P2P. Wystawiłem Costę za 1.50
Posted by: tysio111

Re: Tenis 4 - 22/05/2002 16:27

Kurcze UQ$ teraz mi to dopiero mówisz. Zagrałem już typ tysia za 1.45 . Dajesz aż taką sznsę na to, że Kafelnikov wygra? hmmmm.....
Posted by: sikor

Re: Tenis 4 - 22/05/2002 17:56

KOUBEK - HIPFL 2
MOCNA 2

SAFIN - CORETJA 2
KAFELNIKOV - COSTA 1


Hrbaty - Sanchez D. 1
moim zdaniem mocna 1

Rochus O. - Gambill 2
powinno wejść Dla mnie technika i kutura gry Gambilla jest na wyższym poziomie niż Belga. Clay nie jest jednak wymarzoną nawierzchnią Gambilla.

Navr/Zver - Frazier/Jidkova 1

niespodzianki
Burgsmueller - Lee M. 2

Vicario - Rubin 2
Vicario nie powinna sobie pozwolić na przegranie. To jest przecież Madryd. Rubin jest ciekawą osobowością w WTA, przy innej okazji napiszę o niej więcej. Dysponuje wysoką kulturę gry i Vicario nie będzie miała łatwego zadania i niespodzianka możliwa.
Posted by: amRO

Re: Tenis 4 - 22/05/2002 19:23

Moje dzisiejsze typy z głownego kuponu:

Marin - Behrend 1 1,8
Raymond - Mandula 1 1,7

Kursy bardzo wysokie, a w moim przekonaniu powinno wejsc w obydwu przypadkach.
Posted by: RAFTER

Re: Tenis 4 - 22/05/2002 21:52

wie ktos gdzie moge sprawdzic h2h wta?Chodzi mi o cos takiego jak jest na stronce atp.
Posted by: dove

Re: Tenis 4 - 22/05/2002 22:41

Niewiem czy taka strone szukasz:

-------> www.tenniscorner.net
-------> www.itftennis.com/html/fact/frameset.html
Posted by: RAFTER

Re: Tenis 4 - 22/05/2002 22:54

...ta stronke znam dzieki za info.Ale chodzi mi doslownie o bilans pojedynkow taki jaki jest na stronce atptour.Headtohead.
Posted by: RAFTER

Re: Tenis 4 - 22/05/2002 22:55

moze ktos wie jaki jest aktualnie wynik
lapentti-labadze?
bo interwetten ma jakies problemy
Posted by: uQ$

Re: Tenis 4 - 22/05/2002 23:39

Rafter, na stronie którą podał Dove (itftennis) masz h2h, wybierz "players database" z menu z lewej strony.
Posted by: RAFTER

Re: Tenis 4 - 22/05/2002 23:57

yes dzieki .
Posted by: Szakal

Re: Tenis 4 - 22/05/2002 23:57

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]moze ktos wie jaki jest aktualnie wynik
lapentti-labadze?[/qb][/QUOTE]4-1 dla Lapentiego - Nie ograniczaj sie do interwetten TU troszke wicej linkow do wynikow.
Posted by: RAFTER

Re: Tenis 4 - 23/05/2002 00:01

dokladnie o to mi chodzilo.Znam ta stronke od jakiegos czasu i nigdy mi nieprzyszlo do glowy ze tu jest hadtohead kobiet.Dzieki duzo mi to pomoglo i pomoze.
Posted by: RAFTER

Re: Tenis 4 - 23/05/2002 00:06

szakal mysle ze masz jakies zle informacje wg mnie lapentti przegral 1 seta 7-5
Posted by: RAFTER

Re: Tenis 4 - 23/05/2002 02:05

YOO.
lapentti dzis przyczynil sie ze mialem palapitacje serca.
5-7 7-6 7-6 WYGRAL.Ale myslalem ze zbije monitor jak powoli odkrywalem wynik.Czolem sie jak snajper.
Posted by: tysio111

Re: Tenis 4 - 24/05/2002 13:44

Coś ostatnio trudno cokolwiek ciekawego znaleźć
Na dziś
Henman - Kafelnikov 1 1.65 Expekt
bilans 7/2
pozdrawiam
Posted by: Anonymous

Re: Tenis 4 - 24/05/2002 15:15

Dzis sa ciezkie mecze, Henman - Kafel odpuszczam sobie. Najpewniej wyglda Vicente - Saretta 1. Mimo iz Saretta wygral z faworytem gospodarzy Hipflem, to Vicente lepiej sie sprawowal, pokonujac po drodze niezlych zawodnikow. Co do Henman Kafel, jakbym mial wybierac to raczej na Kafla!!