Typy na tenis cz.5

Posted by: wyszukaj

Typy na tenis cz.5 - 15/05/2003 17:23

Witam!
Pozwolę sobie rozpocząć 5 część typów, poprzednia przekroczyła już 200 al:
Pozdrawiam.
P.S.
Na GB kurs Live 1.05 na Rochusa przy stanie 6-4 2-0
Czekać jescze czy już stawiać?
Posted by: Feher

Re: Typy na tenis cz.5 - 15/05/2003 17:36

:4gw:
Gaudio

:3gw:
Nalbandian
Loit

:2gw:
Calleri
Schnyder

:1gw: :eek:
Black

Jak wygra Black to Hewitt przegra. :eek:
Posted by: Daimler

Re: Typy na tenis cz.5 - 15/05/2003 18:01

Jakoś odpukać wchodżą mi dzisiaj typy,
Youzhny - Coria 2 (3:6) (3:6)
Rochus - Henman 1 (6:4) (6:3)

To podzielę się resztą może to fartowny dzięń

Schuettler - Nalbandian 1
Calleri - Zabaleta 1
Philippoussis - Federer 2
Pozdro Daimler
:2gw: z pięciu już jest
Posted by: bartekfm

Re: Typy na tenis cz.5 - 15/05/2003 18:19

Oto aktualny wynik meczyku Kuerten-Ferreira (14:17). Jak widzicie niespodzianka wisi w powietrzu...

G. Kuerten 6 4
W. Ferreira 7 5
Posted by: chuckyy

Re: Typy na tenis cz.5 - 15/05/2003 18:26

Kuerten przegrał, ta ciota!!!
Posted by: A.S.Romek

Re: Typy na tenis cz.5 - 15/05/2003 19:22

A. Mauresmo - A. Pistolesi Typ:1
Obie panie spotykają się w 3 tygodniu pod rząd! :eek:
Berlin WTA
2003-05-08 1/??? A. Mauresmo - A. Pistolesi 6-3 6-2
Warsaw WTA
2003-05-02 1/4 A. Mauresmo - A. Pistolesi 3-6 6-4 6-3

S. Williams - N. Dechy Typ:1
Bez komentarza!

(1) L. Hewitt - F. Gonzalez Typ:2
I tu może być niespodzianka Hewitt w tej albo w nastpnej rundzie musi odpaść z taką grą jaką prezentuje! Zwycięzca z tej pary spotka się ze zwycięzcą pary David Nalbandian vs Rainer Schuettler!!

A na dzisiaj według mnie ciekawie zapowiada się mecz: G. Gaudio - (Q) R. Nadal

P.S.Priv wyszukaj :zobacz: !
Posted by: A.S.Romek

Re: Typy na tenis cz.5 - 15/05/2003 22:58

A. Mauresmo - A. Pistolesi 6-0 6-3
S. Williams-N. Dechy 6-3 6-0
(1) L. Hewitt - F. Gonzalez 1-6 6-3 0-6

G. Gaudio - (Q) R. Nadal 6-2 6-2
Nadal nic nie walczył a mecz miał być ciekawy a tu jednostronne zwycięstwo Gaudio!
Posted by: Anonymous

Re: Typy na tenis cz.5 - 15/05/2003 22:59

zeby nie matura, to wstawilbym dzisiaj gonzaleza, no coz. postawie na niego jutro, jak bedzie gral z nalbandianem.
Posted by: dadycool

Re: Typy na tenis cz.5 - 16/05/2003 01:14

WYTLUMACZCIE MI JAK TO MOZLIWE ZEBY FEDERER PZREGRAL uke: A CH*J MU W DUPE ALE MOJE PIENIADZE PICZKA JUZ GO NIE LIBIE
Posted by: msm

Re: Typy na tenis cz.5 - 16/05/2003 01:22

Federer przerwał moją najdłuższą serię zwycięstw z rzędu ale każda seria musi się kiedkyś skończyć. A Federer i tak jest najlepszy. Może jeszcze wygra jest 5-1 w trzecim secie. Cuda się zdarzają.
Posted by: Asterix17

Re: Typy na tenis cz.5 - 16/05/2003 01:37

no to jest 5-2,ale watpie czy zdoła uratować moje PeELEny
Posted by: tyler

Re: Typy na tenis cz.5 - 16/05/2003 01:45

panowie, te 5 straconych gemów pod rząd w 3cimsecie to nic innego jak chamski pech! federe tracił wszystkie po przewagach, a nawet prowadząc 40:30. a scud po prostu miał parę razy farta. o tym, że federe mógł wygrać, świadczy fakt że teraz nadrobił już prawie 4 gemy, niestety cuda raczej się nie zdarzają i jest chyba za póź no
Posted by: dadycool

Re: Typy na tenis cz.5 - 16/05/2003 01:47

A jedna sie cud nie zdazyl :-( A bylo juz 5:3 i 40:15 dla federera ale dal sobie wbic 3 pilki kretyn
Posted by: Asterix17

Re: Typy na tenis cz.5 - 16/05/2003 01:48

5-3 i mysle ze sie skonczy na 6-4
Posted by: Asterix17

Re: Typy na tenis cz.5 - 16/05/2003 01:59

no i skończyło sie na 6-3 uke:
Posted by: Daimler

Re: Typy na tenis cz.5 - 16/05/2003 02:23

Schuettler - Nalbandian (6:7) (2:6)
Calleri - Zabaleta (6:3) (6:0)
Federer - Philippoussis (3:6)(6:2)(3:6)

Ogólnie 3 z 5 weszły, ale dzień wybitny:
Kuerten, Federer, Hewit - do piachu.
uke: Na ten tenis, jak tu k*******a wygrać :eek:
Posted by: elenes

Re: Typy na tenis cz.5 - 16/05/2003 02:42

No ja w dwa dni prze****lem moje wszystkie pieniadze. ****A 950 PLN!!!
NO i mysle co ****a dalej.......
Ja *******e...
Posted by: tyler

Re: Typy na tenis cz.5 - 16/05/2003 03:54

odegrać się oczywiście! zacząć organiczną pracę od podstaw! nie poddawać się, jakiś pociąg z ako 100 zawsze przecież kiedyś wchodzi.
pozdrawiam i życzę wyjścia na prostą
Posted by: msm

Re: Typy na tenis cz.5 - 16/05/2003 04:16

A ja przegrałem zaledwie 1/50 całego kapitału przeznaczonego na grę dlatego jedną porażką się nie przejmuję.
Choć szkoda że Federer przegrał bo ostatnio jego gra coraz bardziej mi się podoba.
Może wkońcu dobrze mu pójdzie w RG. Szczeże mu tego życzę.
A tak wogóle to jaką mieliście najdłuższą serię porażek z rzędu bo mi udała się ta sztuka 10 razy, oby jak najmniej takich rekordów.
Posted by: A.S.Romek

Re: Typy na tenis cz.5 - 16/05/2003 11:42

Panowie to jest dział do typowania a od rzygania i przekleństw na zawodników jest temat Czarna Lista :zobacz: i tam proszę się wyrzyć a nie tu!!!
Prosze o zachowanie spokoju bo więcej razy takie zachowanie nie będzie tolerowane!!!
Posted by: Anonymous

Re: Typy na tenis cz.5 - 16/05/2003 12:49

Witam,

Myśle nad:

Sugiyama -Pisnik prof.... 1,6

Sugestie Panów?

Pozdrówka
Posted by: Anonymous

Re: Typy na tenis cz.5 - 16/05/2003 13:26

typuje dzis:
Mauresmo-Capriati 1.69 1.88 2
F.Gonzalez-Nalband 1.78 1.78 1
kurs z profesjonala, prosze forumowiczow o komentarz
Posted by: raf

Re: Typy na tenis cz.5 - 16/05/2003 13:39

Ja mam inne dylematy...nie chce mi sie wierzyc w 4 argentynczykow w polfinalach...dobra, Gonzales w meczu nie do typowania ogra Nalbandiana, ale co dalej..Piekny kurs na Calleriego, nie mozna tego nie zagrac po tym co daje Prof. Gaudio za 1.25 z Rochusem, przeciez to wydaje sie tak pewne, ale boje sie znowu niespodzianek. Coria gra z Filipem, ktory jak na niego juz i tak chyba za duzo osiagnal w tym turnieju..Argentynczycy wymiataja nieprawdopodobnie, bardzo ciekawe te dzisiejsze cwiartki. Tak sobie wlasnie patrze, ze Coria nie stracil jeszcze seta, a odprawienie takich graczy jak: Spadea, Nieminen i Youzhny badz co badz robi wrazenie. Calleri to samo - wprawdzie w 1 rundzie meczyl sie z Lee, ale pozniej ogral w 3 setach Roddicka, a na koniec wrecz zmiazdzyc Zabalete, teoretycznie na Ferreire to powinno wystarczyc. Zerkne teraz na H2H moze cos mi sie rozjasni..

Calleri - Ferreira - nie grali.
Gaudio - Rochus - nie grali
Coria - Filip - nie grali

nic sie nie rozjasnilo.

Coria 15-4 na clayu w tym roku, Gaudio 23-7, Calleri 22-7. Jak przegrywali to zazwyczaj w koncowych rundach turniejow, z rywalami swietnie czujacymi sie na ziemii (Moya, Ferrero). Dzis maja za rywali zawodnikow troszke przypadkowych, ktorzy jednak ograli faworytow. Odprawienie Federera moze az tak bardzo mnie nie zdziwilo bo to chimeryczny zawodnik, ale ze Ferreira w 2 setach zmiotl Guge to juz jest niepokojace przed dzisiejszymi meczami.

Tak wiec takie mam rozterki...Calleri+Gaudio+Coria w stsie AKO: 2.81

Ale to nie wszystko..

wysmienicie grajaca Amelie spotyka sie dzis z Capriati..chyba znowu postawie przeciwko Jenny - ciekawe kiedy to sie zemsci. H2H 4:3 dla francuzki, ostatnie 3 pojedynki tez dla niej. W zeszlym roku spotkaly sie ze soba 5-krotnie, ale tylko raz na clayu i to na dodatek tez w cwiartce Rzymu - wygrala Jenny..znowu watpliwosci, jednak obecna forma wskazywalaby na Mauresmo, tylko czy nie bedzie zmeczona..Capriati w Rzymie ograla zawsze grozna Zuluage w 2 setach, oraz Petrova juz w troche bardziej wyrownanym pojedynku. Mauresmo zmiotla wczoraj po raz 3 Pistolesi, wczesniej rowniez w 2 setach ogrywajac rosjanke Krasnoroutskaya..kurs 1.70 jak najbardziej adekwatny do szans w tym pojedynku, ja sie jednak co raz bardziej sklaniam ku jedynce.

Deble rowniez ciekawe, u facetow odpuszczam bo czuje, ze bedzie roznie, ale u Pan...

Dokic/Petrova rozstawione z nr.4 graja z deblem wegiersko-szwajcarskim Gagliardi/Mandula, rozstawionym z 8. Kurs 1.50 u obu naszych bukow. drugi ciekawy meczyk z kursem 1.80 (!) to spotkanie bedacych w wysmienitej formie Liezel Huber/Magda Malejeva, ktore po odprawieniu gladziutkim debla Myskina/Safina 6:2, 6:0 w 2 rundzie ograly bardzo solidny debelek Black/Lichowczewa 6:4, 6:4 a to juz o czyms swiadczy. Graja dzis z rywalkami rozstawionymi z nr. 5 w tej imprezie a mianowicie deblem: Navratilova/Kuznetsova - deblem, ktory rozegral dwa 2-setowe mecze, jednak nie byly to gladkie zwyciestwa, raczej ciezko wywalczone z rywalkami sredniej klasy. Sklaniam sie ku Huber/Malejeva, ale jeszcze mam watpliwosci.

Podsumowujac:
Coria - Filip 1
Gaudio - Rochus 1
Calleri - Ferreira 1
Amelie - Jenny 1 (?)
Dokic/Petrova - Gagliardi/Mandula 1
L.Huber/Malejeva - Navrat/Kuznet. 1 (???)

Oj ciezki dzien sie zapowiada...czekam na sugestie specow od tenisa

Pozdrawiam.
Posted by: Anonymous

Re: Typy na tenis cz.5 - 16/05/2003 15:00

PYTANIE Z INNEJ BAJKI TENISOWEJ!
Koleś z bloku powiedział mi cos takiego:
"W Profie dwa lata temu,podczas Roland Garros można było grać zakłady za 1 ZŁOTÓWKE."
Czy wprowdzą to w tym roku?
Jeśli nie to na czy to polegało?
Jeśli takie coś istniało!
Posted by: mbraders

Re: Typy na tenis cz.5 - 16/05/2003 15:25

Witam...tak jak wytypowałeś raf :zobacz: (Coria - Filip 1,
Gaudio - Rochus 1,Calleri - Ferreira 1) było by chyba zbyt pieknie Na tym etapie Quarterfinals już sobie odpuściłem i czekam na nastepny turniej 19 maja Internationaler Raiffeisen Grand Prix at St. Poelten, Austria (Clay)ale jesli bym nie miał co robić z kasą zagrał bym tak:
2z4
F.GONZALEZ-NALBANDIAN ATP-HAMBURG ..2.. 1.90
CORIA-PHILIPPOUSSIS ATP-HAMBURG ..2.. 2.30
CALLERI-FERREIRA ATP-HAMBURG ..2.. 2.10
GAUDIO-O.ROCHUS ATP-HAMBURG ..2.. 3.20
------------------------------------------------
wychodzi 6 kuponów:Ako:4.3/3.9/6.0/4.8/7.3/6.7
stawki wziełem z totomix-open
Posted by: peceh

Re: Typy na tenis cz.5 - 16/05/2003 16:11

Postaram sie wytypowac zwyciezcow cwiercfinalow w Hamburgu i Rzymie:
Gonzales - Nalbadian 1
Calleri - Ferreira 1
Gaudio - O.Rochus 1
Coria - Philippoussis 2(jesli nie ma byc jakiegos Argentynczyka, to nie bedzie Corii)

Capriati - Mauresmo 2
Sugiyama - Pisnik 1
Serena - Martinez 1
Clijsters - Myskina 1

Z tych par zagram na Calleri, Gaudio, Sugiyama i moze Gonzales. Wydaje mi sie ze to wlasnie oni najbardziej przekonujaco przebrneli kolejne rundy. A zwyciestwo Filipa traktuje jako mozliwa niespodzianke.
Posted by: Sakkul

Re: Typy na tenis cz.5 - 16/05/2003 19:31

1.set
Sugiyama-Pisnik"1"
Coria-Philippous"1" :eek:
Posted by: Lukas276

Re: Typy na tenis cz.5 - 16/05/2003 20:26

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Lemieux66:
[qb]PYTANIE Z INNEJ BAJKI TENISOWEJ!

"W Profie dwa lata temu,podczas Roland Garros można było grać zakłady za 1 ZŁOTÓWKE."
Czy wprowdzą to w tym roku?
Jeśli nie to na czy to polegało?
Jeśli takie coś istniało![/qb][/QUOTE]Mozna bylo grac "rozpisy" (zaklady systemowe) po 1zl za zaklad, tzn. 2 z 3 za 3zl, a nie za 6.
Teraz juz wszystkie systemowe sa po 1 zl za zaklad.
Pozdrawiam
Posted by: Sakkul

Re: Typy na tenis cz.5 - 16/05/2003 21:59

1-set
Sugiyama-Pisnik"1" (61)
Coria-Philippous"1"(62)
iwo:
Posted by: peceh

Re: Typy na tenis cz.5 - 17/05/2003 02:13

[QUOTE]Oryginalnie wysłał peceh:
[qb]Postaram sie wytypowac zwyciezcow cwiercfinalow w Hamburgu i Rzymie:
Gonzales - Nalbadian 1
Calleri - Ferreira 1
Gaudio - O.Rochus 1
Coria - Philippoussis 2(jesli nie ma byc jakiegos Argentynczyka, to nie bedzie Corii)

Capriati - Mauresmo 2
Sugiyama - Pisnik 1
Serena - Martinez 1
Clijsters - Myskina 1

Z tych par zagram na Calleri, Gaudio, Sugiyama i moze Gonzales. Wydaje mi sie ze to wlasnie oni najbardziej przekonujaco przebrneli kolejne rundy. A zwyciestwo Filipa traktuje jako mozliwa niespodzianke.[/qb][/QUOTE]No i 6/8 nie udalo sie trafic niespodzianki z Filipem, latwe zwyciestwo Corii. Gonzalez za to dal plame. z 4-1 na 4-6 eh Na szczescie podstawowa trojka wyszla mam nadzieje ze ktos tez skorzystal.
Posted by: raf

Re: Typy na tenis cz.5 - 17/05/2003 14:37

Wczorajszy dzien rzeczywiscie byl niezly jesli chodzi o tenis, szkoda, ze reszta nie poszla tak jak trzeba i nic dobrego z tego nie wyniknelo. Zaraz przyjrze sie dzisiejszym spotkaniom, 4 argentynczykow w polfinalach hamburga - niesamowita sprawa
Posted by: A.S.Romek

Re: Typy na tenis cz.5 - 17/05/2003 15:10

Oto zestaw półfinałow w Hamburgu:
A. Calleri - (8) D. Nalbandian
Według mnie powinna być tu 2.
Head to head
Scottsdale
2003-03-05 1/16 A. Calleri - (8) D. Nalbandian 6-7 3-6
Basel
2002-10-24 1/8 A. Calleri - (8) D. Nalbandian 2-6 0-3
French Open
2002-05-29 1/64 (8) D. Nalbandian - A. Calleri 6-2 5-7 6-2 6-4
(12) G. Coria - G. Gaudio
W tym meczu to sam nie wiem!
Posted by: lukboj

Re: Typy na tenis cz.5 - 17/05/2003 15:44

Calleri Augustin - Nalbandian David

Bardzo ciekawie zapowiadający sie półfinał dwóch argentyńczyków. H2H 1-4 dla Davida w tym 1-2 na clayu, dwa ostatnie mecze były rozgrywane odpowiednio na najwierzchniach Carpet i Hard które też wygrał Nalbandian. Jednak wydaje mi sie że Calleri zrobił ogromny postęp od tego czasu wygrał w tym roku już jeden turniej (Acapulco) i legitymuje sie lepszym bilansem 22-12 niż Nalbandian 13-10 i w tym roku lepiej grał na nawierzchni ziemnej. Widziałem dwa mecze Nalbandiana w Hamburgu ze Schuettlerem i Gonzalezem gdzie w tym ostatnim wygrał bardziej dzięki nieporadności Chilijczyka. Bardziej prwdopodobne wyadaje mi sie tutaj zwycięstwo właśnie Calleriego po w miare przyzwoitym kursie 1.80

Coria Guillermo - Gaudio Gaston

H2H 3-0 i wszystkie mecze na clayu, Coria gra w tym turnieju poprostu wyśmienicie i nie zauważyłem w jego grze słabości, natomiast cieżko mi powiedzieć po samych rezulatatach jak gra Gaudio więc wstrzymuje się z zagraniem tego meczu choć typuje tutaj zwycięstwo Corii
Posted by: peceh

Re: Typy na tenis cz.5 - 17/05/2003 16:17

Calleri - Nalbandian 1
Widzialem ostatnie dwa mecze Nalbandiana w tym turnieju. O jego zwyciestwie nie zadecydowala jego dobra gra. Schuttler i Gonzalez popelnili sporo bledow. Nalbandian z reszta tez. Mysle ze przyszedl dzien, w ktorym David nie wygra dzieki bledom rywali. Calleri w dobrej formie i to on zagra w finale.

Drugi polfinal moim zdaniem trudny do wytypowania wiec nie daje, ale chcialbym zeby sobie poradzil Gaudio bo juz troche kasy dla mnie zarobil
Posted by: Gherman

Re: Typy na tenis cz.5 - 17/05/2003 17:18

Jakie buki oferują zakłady na wygraną kobiet na Roland Garos? W GB nie mają kobiet, tylko mężczyzn.

Chciałbym zagrać Amelie po jakimś ciekawym kursie, bo jak na razie dość całkiem sie prezentuje.
Posted by: lukboj

Re: Typy na tenis cz.5 - 17/05/2003 18:35

Calleri Agustin - Nalbandian David

6:4, 6:1 po bardzo ładnym i bezproblemowym meczu iwo:
Posted by: Anonymous

Re: Typy na tenis cz.5 - 17/05/2003 22:22

Calleri też mi wszedł i oczywiście oglądałem mecz z Nalbandianem.Nalbandian miał 8 szans na przełamanie żadnej nie wykorzystał i to z własnych błędów na szczęście.Podobał mi się jednoręczny forhend Agustina.

A propo...
Zna ktoś wyniki Gamonal-Knowle,Vassal.Ar.-DeChaun z Koszyc?
Posted by: Kura

Re: Typy na tenis cz.5 - 17/05/2003 22:39

M.Vassalo-Arg. (ITA) 6 7
S.de Chaunac (FRA) 3 6

H.Gamonal (CHI) 6 6
J.Knowle (AUT) 3 4
Posted by: Anonymous

Re: Typy na tenis cz.5 - 17/05/2003 23:05

Dzięki Kura
Posted by: lukboj

Re: Typy na tenis cz.5 - 18/05/2003 02:19

Calleri Agustin - Coria, Guillermo


W pełni zasłóżony finał - dwóch najlepszych graczy turnieju w Hamburgu spotyka sie w finale !
Pytanie: kto wygra ?
Patrząc na H2H to spotkali sie 3 razy wszystko na clayu - dwa razy w 2000 roku wygrał Calleri i raz w 2001 wygrał Coria.
Cieszy mnie fakt że widziałem w tym turnieju zarówno dwa mecze Corii jak i dwa Calleriego przez co mam większy przegląd sytuacji. Ten mecz wygra Coria bo w jego grze nie widziałem błędów, gra doskonale, nie ma słabych punktów i mojm zdaniem jest w życiowej formie i rośnie na jednego z kandydatów na wygranie zbliżającego sie Rolanda Garrosa, natomiast Calleri owszem gra ładnie i skutecznie ale na moje oko mimo dobrych wyników prezentuje się gorzej niż Coria - zbytnia nonszalancja i przesadna finezja + te kilka kilogramów nadwagi widać gołym okiem w szybkości poruszania się na korcie.

CORIA WIN
Posted by: peceh

Re: Typy na tenis cz.5 - 18/05/2003 05:25

Musze sie zgodzic z Lukbojem. Moim zdaniem ten turniej wygra Coria i mysle ze jesli Gaudio pokonalby Corie to tez by sobie poradzil z Callerim. Final to zawsze final, a wiec duza mobilizacja. Jednak maly grosik na Corie chyba postawie.
Posted by: Domingos

Re: Typy na tenis cz.5 - 18/05/2003 12:29

wiecie cos na temat kontuzji CORIA,gdyz wczoraj po meczu mocno utykal i komentatorzy dziwili sie co sie stalo w koncowce spotkania z GAUDIO
Posted by: DONAN

Re: Typy na tenis cz.5 - 18/05/2003 14:39

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Domingos30:
[qb]wiecie cos na temat kontuzji CORIA,gdyz wczoraj po meczu mocno utykal i komentatorzy dziwili sie co sie stalo w koncowce spotkania z GAUDIO[/qb][/QUOTE]Skurcze go złapały.

Wycinek z konferencji po meczowej.

Q: Congratulations. How is the injury?

CORIA: I feel much better right now. I have to say that the trainer and the physiotherapist are like genius because they really helped me a lot on the court. Without them I couldnt have finished the match. In the third set I knew that I couldnt play long points so I attacked more and everything went my way.

Q: Will you be o.k. for tomorrow?

CORIA: Yes, I think I will be o.k. I have a lot of hours to prepare for the final. I will eat very well tonight. Tomorrow, the final will be a very long match, so I need to be ready for that. Im playing incredible tennis right now. I mean, the third set I had cramps and I played my best tennis.

Q: Is it only cramps, is it not an injury?

CORIA: No, only cramps.

Pozdrawiam
Posted by: Domingos

Re: Typy na tenis cz.5 - 18/05/2003 15:08

Dzieki DONAN a co myslicie o tym spotkaniu CORIA-CALLERI???
Posted by: lukboj

Re: Typy na tenis cz.5 - 18/05/2003 15:15

CORIA WIN
Posted by: DONAN

Re: Typy na tenis cz.5 - 18/05/2003 15:22

Ja postawiłem w expekcie na Corie - kurs 1,75. Ogladałem oba półfinaly i Coria zrobił na mnie duże wrażenie, przeciwników doprowadza do frustracji. Mam nadzieje że dzisiaj pokona Calleriego.
Ale to finał wiec dużo kaski w to nie inwestuje.
Posted by: lukboj

Re: Typy na tenis cz.5 - 18/05/2003 19:27

[QUOTE]Oryginalnie wysłał lukboj:
[qb]CORIA WIN[/qb][/QUOTE]6:3, 6:4, 6:4

Ten chłopak jest fantastyczny po takim występie daje go co najmniej w półfinale RG iwo:
Cały turniej w Hamburgu bardzo udany iwo:

POZDRAWIAM
Posted by: Anonymous

Re: Typy na tenis cz.5 - 18/05/2003 20:10

Coria wygrał i chwałA MU
Posted by: A.S.Romek

Re: Typy na tenis cz.5 - 19/05/2003 12:04

Oto następne turnieje w tym tygodniu:

ARAG ATP World Team Championship
Düsseldorf, Germany
May 18-24, 2003
Prize Money: €1,850,000
Draw Size: 8 teams
Surface: Clay
Stadium Court Seating: 8,200
Tournament Director: Horst Klosterkemper
Website: www.arag-world-team-cup.com
Tak było rok temu:
2002 Singles Final:
Argentina d. Russia 3-0

The Eight Teams:
RED GROUP
1. Spain
2. Australia
3. Czech Republic
4. United States

BLUE GROUP
1. Argentina
2. Chile
3. Germany
4. Sweden


Internationaler Raiffeisen Grand Prix
St Pölten, Austria
May 18-24, 2003
Prize Money: €380,000
Winner's Race Points: 35
Draw Size: 32
Surface: Clay
Stadium Court Seating: 3,700
Tournament Director: Hans Holzer
Website: www.atp-stpoelten.at
Tak było rok temu:
2002 Singles Final:
(2)Nicolas Lapentti d. Fernando Vicente 7-5, 6-4
2002 Doubles Final:
(1)Petr Pala/David Rikl d.
(2)Mike Bryan/Michael Hill 7-5, 6-4

Top Eight Seeds:
1. Andy Roddick
2. Albert Costa
3. Guillermo Coria
4. Taylor Dent
5. Jan-Michael Gambill
6. Nikolay Davydenko
7. Karol Kucera
8. David Sanchez
Posted by: Inspirator

Re: Typy na tenis cz.5 - 19/05/2003 17:06

czy na oficjalnej str z st-polten sa wyniki live ??? jesli tak to gdzie
pozdr
Posted by: Yzerman

Re: Typy na tenis cz.5 - 19/05/2003 19:14

Mam pytanie o turnieje w Madrycie i Strasbourgu - bylem na ich oficjalnych stronach ale ani Francuzi ani Hiszpanie nie wynalezli jeszcze chyba czegos takiego jak Livescoreboard.
zawodzi również livescore.com.
znaleźliście może jakieś stronki z w miarę aktualnymi wynikami????
Posted by: gizmo

Re: Typy na tenis cz.5 - 19/05/2003 19:55

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Yzerman:
[qb]Mam pytanie o turnieje w Madrycie i Strasbourgu - bylem na ich oficjalnych stronach ale ani Francuzi ani Hiszpanie nie wynalezli jeszcze chyba czegos takiego jak Livescoreboard.
zawodzi również livescore.com.
znaleźliście może jakieś stronki z w miarę aktualnymi wynikami????[/qb][/QUOTE]Przyłaczam sie do pytania Yzermana.Czy zna ktos adresy takich stron ?
Posted by: viva

Re: Typy na tenis cz.5 - 19/05/2003 21:42

Witam
Wlasnie pojawily sie jakies wyniki na http://www.wtatour.com/

Pozdrawiam
Posted by: viva

Re: Typy na tenis cz.5 - 19/05/2003 22:03

...chyba nigdzie nie ma wynikow na zywo z tych turniejow!Znalazlem jeszcze taka stronke:
http://www.ntext.cz/teletext/nTTX.asp?SubPg=p268c.gif -inne wyniki z turniejow-kliknijcie na literke A,B LUB C!
Posted by: tyler

Re: Typy na tenis cz.5 - 19/05/2003 22:24

ta czeska telegazeta jest chyba jeszcze lepsza niż słowacka! dzięki viva
Posted by: viva

Re: Typy na tenis cz.5 - 19/05/2003 22:41

[QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]ta czeska telegazeta jest chyba jeszcze lepsza niż słowacka! dzięki viva[/qb][/QUOTE]
Posted by: petev

Re: Typy na tenis cz.5 - 20/05/2003 19:28

nie wiecie jaki jest w koncu wynik meczu harkleroad - callens?? na livescorze pierwszy set byl 6-2 dla callens a teraz patrze na wynik koncowy i jest 6-2 7-5 dla harkleroad
Posted by: peceh

Re: Typy na tenis cz.5 - 20/05/2003 19:45

[QUOTE]Oryginalnie wysłał petev:
[qb]nie wiecie jaki jest w koncu wynik meczu harkleroad - callens?? na livescorze pierwszy set byl 6-2 dla callens a teraz patrze na wynik koncowy i jest 6-2 7-5 dla harkleroad[/qb][/QUOTE]Harkleroad wygrala 6-2 7-5. Sprawdzilem w trzech miejscach
Posted by: Anonymous

Re: Typy na tenis cz.5 - 20/05/2003 19:47

Ja też mam małe pytanko:jakim wynikiem zakończył sie mecz Neffa-De Los Rios,Rossana(PAR)-Fernandez,Clarisa(ARG) bo na jednej stronie jest napisane ze wygrała jedna a na drugiej że druga!!!Zna ktoś ten wynik???
Posted by: petev

Re: Typy na tenis cz.5 - 20/05/2003 20:15

[QUOTE]Oryginalnie wysłał waldo99:
[qb]Ja też mam małe pytanko:jakim wynikiem zakończył sie mecz Neffa-De Los Rios,Rossana(PAR)-Fernandez,Clarisa(ARG) bo na jednej stronie jest napisane ze wygrała jedna a na drugiej że druga!!!Zna ktoś ten wynik???[/qb][/QUOTE]wydaje mi sie ze wygrala Fernandez (tak jest na interwetten i na tej czeskiej telegazecie - wczesniej bylo ze de los rios wiec chyba poprawili)

mam jeszcze pytanie: jesli mecze w st. poelten sa przelozone z powodu deszczu to jutro w profie sa zwroty?? czy moze czekaja az te mecze sie predzej czy pozniej odbeda??
Posted by: mankiet

Re: Typy na tenis cz.5 - 20/05/2003 20:25

W profie nie ma zwrotow,beda czekali jak sie odbeda.
Posted by: mankiet

Re: Typy na tenis cz.5 - 20/05/2003 20:29

Fernandez - Neffa de los Rios 6:4 6:3 Na 100% !!
Posted by: A.S.Romek

Re: Typy na tenis cz.5 - 20/05/2003 22:49

Cl. Fernandez - R. Neffa-de los Rios 6-4 6-3
Posted by: Anonymous

Re: Typy na tenis cz.5 - 22/05/2003 14:01

Ludzie co wy w cugu jesteście.(wczoraj nie było żadnego typu).
Macie troche kwalifikacji z STS bo Profek śpi
Schruff J. - Arn G. 1 1.40
Perebeynis T. - Ashley T. 1 1.20
Reeves S. - Zdenovcova M. 1 1.22
Blanco G. - Pujo X. 1 1.22
Posted by: noel

Re: Typy na tenis cz.5 - 22/05/2003 14:57

no to moze Davydenko-Dupuis 1 :4gw:
Roddick-Krajicek :3gw:
Po ostatnich wyczynach Roddicka mialem na niego nie stawiac przez jakis czas ale wydaje mi sie ze Krajicek po 2 miesiacach przerwy nie da rady mlodziakowi
Posted by: noel

Re: Typy na tenis cz.5 - 22/05/2003 15:14

Krajicek: "Didn't expect anything coming into this tournament. I had some disappointing first round losses in March at Indian Wells and Miami, so I just came here to get some match practice for the grass court season. Any win that I get is a bonus. My condition is great and I'm feeling good.On clay, I think it favors the young players and the fresh players. But on grass, I think that I have advantages over the young guys. Last year, I had barely played and I reached the quarterfinals so I'm looking ahead to the grass court season."

teraz jestem juz bardziej pewien
Posted by: A.S.Romek

Re: Typy na tenis cz.5 - 22/05/2003 20:14

Na dzisiaj jeszcze można zagrać:
D. Sanchez - M. Ancic Typ:1 1.32
(6) N. Davydenko - A. Dupuis Typ:1 1.32
S.Schalken - Hernych Typ:1 1.16
Posted by: A.S.Romek

Re: Typy na tenis cz.5 - 22/05/2003 23:17

Skuteczność w tym temacie podanych typów:
Trafione typy:6
Nietrafione:1

D. Sanchez - M. Ancic 6:1 6:4
N.Dawidienko - A.Dupuis 7:5 6:1
S.Schalken - Hernych 6:2 6:4
Posted by: Jaca181

Re: Typy na tenis cz.5 - 22/05/2003 23:53

Panowie znacie jakąś stronke z wynikami live ze strasburgu??? Głównie chodzi mi o wynik meczu:
CohenAl./Tauziat-McShea/Seliut.??? z góry dziękuje!!!!!!!!
Posted by: zibi04

Re: Typy na tenis cz.5 - 23/05/2003 00:25

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Jaca181:
[qb]Panowie znacie jakąś stronke z wynikami live ze strasburgu??? Głównie chodzi mi o wynik meczu:
CohenAl./Tauziat-McShea/Seliut.??? z góry dziękuje!!!!!!!![/qb][/QUOTE]Z POWODU OPADÓW MECZ PRZEŁOŻONO NA JUTRO
Posted by: Jaca181

Re: Typy na tenis cz.5 - 23/05/2003 00:28

w takim razie w stsie bedzie zwrot czy trzeba czekac az sie zakonczy???
Posted by: zibi04

Re: Typy na tenis cz.5 - 23/05/2003 00:34

MATEVZIC-SPREM 6-7(0)! 6-3 2-6 iwo:
C.FERNANDEZ-SCHETT 2-6 3-6
Posted by: zibi04

Re: Typy na tenis cz.5 - 23/05/2003 00:38

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Jaca181:
[qb]w takim razie w stsie bedzie zwrot czy trzeba czekac az sie zakonczy???[/qb][/QUOTE]TRZEBA CZEKAĆ ,ALE POWINNO WEJŚC
Posted by: Jaca181

Re: Typy na tenis cz.5 - 23/05/2003 00:43

DZIEKI!!!!!!
Posted by: Adas

Re: Typy na tenis cz.5 - 23/05/2003 13:59

Kilka prozpzycji na dzisiejsze kwalifikacje:
Sharapova - Beygelzimer 1.4
Perebeynis - Beltrame 1.25
Kapros - Vakulenko 1.8
Kuti Kiss - Birnerova 1.65

Waske - Phau 1.5
Galimberi - Savolt 1.8
Heuberger - Kim A 1.9
Calatrava - Saoudi 1.5

kursy z sts-u, w profie i Cb duzo nizsze
Posted by: viva

Re: Typy na tenis cz.5 - 23/05/2003 14:10

Witam
Dzisiaj kolejny dzien kwalifikacji-oto moje typy(kursy z STS-u):

Sharapova M. - Beygelzimer Y. typ:1 1.40

Kapros A. - Vakulenko J. typ:2 1.80

Kuti Kiss R. - Birnerova E. typ:1 1.65

Galimberi G. - Savolt A. typ:1 1.80

Heuberger I. - Kim A. typ:2 1.90

Dla mnie te wszystkie mecze powinny wejsc wiec puszczam taki kuponik za 100zl-kurs 14.20!

POLECAM NA DZISIAJ:SHARAPOVA,KUTI KIS

Pozdrawiam
Posted by: A.S.Romek

Re: Typy na tenis cz.5 - 23/05/2003 14:23

Witam al:
Kilka moich typów na dzisiaj to:
(6) N. Davydenko - (Q) M. Verkerk Typ:1 1.65
(1) A. Roddick - D. Sanchez Typ:1 1.44
(1) S.Schalken - J.Vacek Typ:1 1.22
F.Volandri - Varlet Typ:1 1.39
Posted by: zibi04

Re: Typy na tenis cz.5 - 23/05/2003 16:06

na dzisiaj proponuję:
GAUDIO-RIOS 1 1,40
SCHUTTLER-NORMAN 1 1,50
ZVONAREVA-SPREM 1 1,19
SCHRUFF-CAMERIN 1 1,50
A.KIM-HEUBERGER 1 1,65
BOV/STUBS-GRAN/KOST 1 1,21
COH.A./TAU-McSH/SEL 1 1,48
C.FERN/PRATT-GRA/WID 1 1,50
kurs 16,61 stawka 10$ ewk 149,50$
Posted by: noel

Re: Typy na tenis cz.5 - 23/05/2003 16:11

Na dzisiaj najbardziej pewnym dla mnie jest Roddick :4gw:
Postawie tez na Verkerka bo bardzo podoba mi sie jego gra i to ze walczy do konca
Do tego Volandri-Varlet 1 (tyle ze kwalifikacje rzadza sie swoimi prawami )
Posted by: noel

Re: Typy na tenis cz.5 - 23/05/2003 16:14

Oj kusi mnie kusi

Gaudio-Rios 2
Posted by: walben

Re: Typy na tenis cz.5 - 23/05/2003 17:20

Nie wiem czy ktoś zauważył ale do ok. godziny 13:00 mozna bylo w sts postawic debel Krasnor./Zvonar.-Bartoli/Dhen. z kursem 1.6 na te pierwsze. O ile wiem to ten mecz rozpoczął się wczoraj i został przerwany przy stanie 6:1 2:2. Ja skorzystałem postawilem na Rosjanki.Zobaczymy co będzie dalej. To jeszcze jeden przykład "profesjonalizmu" chłopaków z STS.
Posted by: msm

Re: Typy na tenis cz.5 - 23/05/2003 19:28

[QUOTE]Oryginalnie wysłał walben:
[qb]Nie wiem czy ktoś zauważył ale do ok. godziny 13:00 mozna bylo w sts postawic debel Krasnor./Zvonar.-Bartoli/Dhen. z kursem 1.6 na te pierwsze. O ile wiem to ten mecz rozpoczął się wczoraj i został przerwany przy stanie 6:1 2:2. Ja skorzystałem postawilem na Rosjanki.Zobaczymy co będzie dalej. To jeszcze jeden przykład "profesjonalizmu" chłopaków z STS.[/qb][/QUOTE]--------------------------------------------------
I tak będziesz miał zwrot, ja kiedyś postawiłem na mecz, kilka godzin przed rozpoczęciem, jeszcze oglądałem go na euro sport grał chyba Schalken ucieszony że wygrałem przy okienku w STS dowiedziałem się że jest zwrot bo mecz odbył się przed planowaną godziną, w profie jak ktoś zdążył przed rozpoczęciem to zwrotu nie miał.
Posted by: zw1

Re: Typy na tenis cz.5 - 23/05/2003 21:44

...chyba nigdzie nie ma wynikow na zywo z tych turniejow!Znalazlem jeszcze taka stronke:
http://www.ntext.cz/teletext/nTTX.asp?SubPg=p268c.gif -inne wyniki z turniejow-kliknijcie na literke A,B LUB C!
--------------------------------------------------
Dziekówka viva za zajebista stronke live
al:
Posted by: Jaca181

Re: Typy na tenis cz.5 - 24/05/2003 01:25

****ny tennis!!!!!!!!!!!!!!!!!NIe wiem czy jeszcze pokusze sie zagrac cos przed french open!!!!!!!!!!!!!!!SADYCHO a miał byc taki pewniak: Cohen Al./Tauz.-McShae/Selyut uke: bleeeee.................................
Posted by: viva

Re: Typy na tenis cz.5 - 24/05/2003 13:02

Witam
Wczoraj niestety dla mnie wyniki nie byly za ciekawe no ale coz trzeba typowac dalej!
Wiecie o tym ze nawet jak Victor Hanescu i Dick Norman przegraja swoje mecze to i tak dostana sie do turnieju glownego!Tak wlasnie wczoraj zrobili pewni udzialu Filippo Volandri i Giorgio Galimberti!A wiec sprobuje dzisiaj tak:

351 D.Norman-Kutsenko typ:2 1.70

352 Hanescu-Baccanello typ:2 2.05

I cos jeszcze dorzuce:
349 G.Lapentti-K.Kim typ:1 1.43
345 Balcells-Gamonal typ:2 2.15

363 Obziler-Kleinova typ:2 1.87
364 Mouhtassine-Zheng typ:1 1.50

Pozdrawiam
Posted by: Adas

Re: Typy na tenis cz.5 - 24/05/2003 13:40

Typy na dziś:
Lapentti - Kim 1.43
Hernandez - Delfino 1.45
Kurhajcova - Gallovits 1.52

Po losowaniu 1 rundy moje "pewniaki" na końcową klasyfikacje to:
Coria 1-8
Federer 1-8
Ferrero v

Mauresmo 1-8
Clijsters 1-2
Henin v (po drodze Mauresmo lub Serena )
Posted by: zw1

Re: Typy na tenis cz.5 - 24/05/2003 15:46

Moj skromny typ to mecz
Gonzales - Novak 1
kursy w granicach 1.7
niestety mecz zaczyna sie 0 12.00 i nie zdarze go obstawic al:
Posted by: A.S.Romek

Re: Typy na tenis cz.5 - 24/05/2003 17:52


(6) N. Davydenko - (Q) M. Verkerk 7:5 6:1
(1) A. Roddick - D. Sanchez 6:2 2:0 i krecz
(1) S.Schalken - J.Vacek 6:4 6:1

F.Volandri - Varlet 4:6 1:6

Skuteczność w tym temacie podanych typów:
Trafione typy:9
Nietrafione:2
Posted by: Anonymous

Re: Typy na tenis cz.5 - 24/05/2003 18:07

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Adaś:
[qb]Typy na dziś:
Lapentti - Kim 1.43
Hernandez - Delfino 1.45
Kurhajcova - Gallovits 1.52

Po losowaniu 1 rundy moje "pewniaki" na końcową klasyfikacje to:
Coria 1-8
Federer 1-8
Ferrero v

Mauresmo 1-8
Clijsters 1-2
Henin v (po drodze Mauresmo lub Serena )[/qb][/QUOTE]OK! mógłbyś podać link do tabelki paryskiego turnieju.
Posted by: A.S.Romek

Re: Typy na tenis cz.5 - 24/05/2003 18:33

Proszę Lemieux66 chyba o tą Ci stronkę chodzi:
Rolan Garros
Posted by: Anonymous

Re: Typy na tenis cz.5 - 24/05/2003 18:39

OK gdzie mam kliknąć ,aby była tabelka mężczyzn i kobiet(jak już jest).
Posted by: Kura

Re: Typy na tenis cz.5 - 24/05/2003 18:39

Oficjalna strona z FO :
http://www.frenchopen.org/en_FR/index.html

i tam draws

link bezpośrednio do drabinki mężczyzn :
http://www.frenchopen.org/en_FR/scores/draws/ms/index.html

ja już wcześniej zagrałem :
Agassiego V @8
i na kurs Corie za 23 i Mantille (chociaż tu o zwycięstwo w turnieju nie bedzie lekko po kursie 81
Posted by: Anonymous

Re: Typy na tenis cz.5 - 24/05/2003 19:06

Mi się wydaje,że Ferrero ma prostą drogę do Ćwierćfinału póżniej już będą schody dla niego.
Cool Matches in Progress i IBM Real-Time Scoreboard.(chociaż więcej czasu spędzę przy oglądaniu choćby w Profie)
Posted by: petev

Re: Typy na tenis cz.5 - 24/05/2003 19:52

witam, mam pytanie: nie znacie moze jakies stronki na ktorej moznaby znalezc wyniki poszczegolnych zawodnikow z ostatniego okresu, ich recordy na clayu itp?? z gory dzieki za odpowiedz
Posted by: viva

Re: Typy na tenis cz.5 - 24/05/2003 19:56

[QUOTE]Oryginalnie wysłał petev:
[qb]witam, mam pytanie: nie znacie moze jakies stronki na ktorej moznaby znalezc wyniki poszczegolnych zawodnikow z ostatniego okresu, ich recordy na clayu itp?? z gory dzieki za odpowiedz[/qb][/QUOTE]Prosze:
http://www.tenniscorner.net/players.php
Posted by: petev

Re: Typy na tenis cz.5 - 24/05/2003 20:03

dzieki za odpowiedz, super stronka, przyda sie przed rolandem
Posted by: viva

Re: Typy na tenis cz.5 - 25/05/2003 01:29

351 D.Norman-Kutsenko typ:2 1.70

352 Hanescu-Baccanello typ:2 2.05

I cos jeszcze dorzuce:
349 G.Lapentti-K.Kim typ:1 1.43
345 Balcells-Gamonal typ:2 2.15

363 Obziler-Kleinova typ:2 1.87
364 Mouhtassine-Zheng typ:1 1.50
Posted by: Anonymous

Re: Typy na tenis cz.5 - 25/05/2003 14:20

No czas się odbić, po Eurowizji postawiłem na ich troje całą kasę i przegrałem. hahahahaha

W RG na zwycięstwo stawiam na Roddicka - nie ze jest najlepszy czy cos ale ma najlepszy kurs (35) porównując z szansami. Co z tego ze Coria sie fantastycznie prezentuje gdy kurs jest znacznie niższy?
Posted by: Anonymous

Re: Typy na tenis cz.5 - 25/05/2003 16:32

Pojawił się Roland Gaross w Expekcie:

Arthurs - Stepanek 2 1.45 :4gw:

Wszystko przemawia za tym ze 32 letni emeryt Arthurs odpadnie juz w pierwszej rundzie. Nie jest to jego nawierzchnia, co wiecej Stepanek bardzo dobrze czuje się na ziemi co udowodnił w druzynówkach w tym tygodniu. Stepanek jest też duzo młodszy, co na ziemi gra dużą rolę. H2H 1-0 dla stepanka (ziemia)

Norman - Massu 2 1.45 :4gw:

Massu ostatnio gra po prostu lepiej, norman odpada kolejno gdzie się da w pierwszej rundzie. Niedawno zagrał sobie w turnieju w Zagrzebiu 12.V gdzie ekonomicznie przegrał 6-3 6-1 z graczem bez rankingu "R32 Economidis, Konstantinos (GRE ) 0 1-6 3-6" w pierwszej rundzie. Norman nie jest w stanie wyleczyć dawnej kontuzji i dlatego przegrywa i ciągle będzie przegrywać - tutaj juz w pierwszej rundzie H2H 2-1 dla Normana

Martin, Todd - Acasuso 2 1.80 :5gw:

Dziadek Martin jak co roku powinien kolejny raz odpasc w 1 rundzie Rolanda Garossa. W przeciwienstwie do niego Acasuso pokazuje niezłą równą formę, nie licząc wpadki z Hipflem z Valencii jesli odpadał to z najlepszymi. jego umiejętnosci i to ze ma raptem 20 lat powinno spokojnie odprawic Todda na zasłużoną emeryturę hahaha H2H 0-0

-----------------------------------------
i parę ciekawych typów Oto one, ale w 1% nie ręcze za te wyniki

Rusedski - Davydenko 8.50 / 1.05 (??) :1gw:
heheeh ciekawostka ale Rusedski jeszcze w tym roku nie rozegrał ani jednego meczu, nie wiem co robi w Paryżu może przyjechał pozwiedzać

Chang - Santoro 1 3,75 :1gw:
heheh dwa dziadki i znów nie wiadomo co się stanie a 3,75 to cos wartego uwagi

Labadze - Spadea 1 4,25 :4gw:
Niezrozumiały kurs, H2H 1-0 dla Labadze, Spadea niewiele ma wspolnego z grą na ziemi, myślę że mozna sobie dla zabawy zaryzykowac, wyniki na clayu porównywalne, wiek na korzysc Labadze

Zapraszam do dyskusji!
Posted by: Kura

Re: Typy na tenis cz.5 - 25/05/2003 18:56

Witam moje propozycje są następujące :

Na początek zakładay długoterminowe :

Agassi V @8 Centerbet

Na zwyciestwo Agassiego zagrałem już nieco wcześniej licząc na to że przed samym turniejem kurs spadnie i tak sie stało w GB i Hillu ; losowanie bardzo dobre pierwszą poważną przeszkodą bedzie chyba dopiero Coria w 1/4 a potem wystarczy tylko umiejętnie skontrować w półfinale i finale

Player to Progress Further In Tournament
HEWITT, Lleyton (AUS) - AGASSI, Andre (USA) 2 1.72

O Agassim było już wyżej ;Hewitt w swojej ćwiartce ma kilku specjalistów od kortów ziemnych : Robredo Gaudio Kuerten Costa Calleri NAlbandian poza tym w Paryżu nigdy nic wielkiego nie zdziałał i oby w tym roku szybko spakował walizki

Gasquet R. v Lapentti N. 1 1.92 GB
Wczoraj Hill na ten mecz miał jeszcze wiekszy kurs u wszystkich bukmacherów którzy wystawili kursy Francuz jest faworytem ; Lapentti w tym roku wygrał 2 mecze na kortach ziemnych na początku sezonu Francuz numer 2 w rankingu juniorów w tym roku wygrane 2 chalendzery na ziemi ma moim zdaniem duże szanse na awans do drugiej rundy

Arazi - Sluiter R 1 1.55 Expekt
Sluiter może się pochwalić zwycięstwem z Gambillem na ziemi w tym roku z którym przegrać na clay-u chyba niewielu sie udało troche Arazi jak zwykle jest wielką niewiadomą rok temu pokonał Federera w I rundzie co było największa niespodzianką I fazy

Varlet J. v Carlsen 1 1.45 GB

Francuz przeszedł gładko kwalifikacje fatalna forma Duńczyka w tym roku

Galimberti v Heuberger I. 1 1.45 GB

Malisse X. v Calatrava A. 2 2.85 kurs moim zdaniem troche za wysoki na Hiszpana Malisse nic nadzwyczajnego nie pokazał w tym sezonie i nie będzie miał łatwej przeprawy w I rundzie

narazie tyle ciekawą oferte dał GB na handicapy warto zwrócić uwagę na kilka meczy ale to później zyczę wszystkim samych trafnych typów
Posted by: zw1

Re: Typy na tenis cz.5 - 25/05/2003 19:07

Chang - Santoro 1 3,75
heheh dwa dziadki i znów nie wiadomo co się stanie a 3,75 to cos wartego uwagi
-------------------------------------------------
ciekawy kurs i mysle z zwyciestwo Changa b.prawdopodobne....
...na poczatku sezonu Amerykanin ogłosił ze to jego ostatni sezon i bedzie wystepował rzadziej ale bedzie sie bardziej skrupulatnie przygotowywł do poszczególnych wystepów...okazja nie lada bo Chang swego czasu wygrał FrenchOpen i wierze ze bedzie chciał pokazac sie z jak najlepszej strony...
...a Santoro no coz gra na clayu nigdy mu sie nie kleiła..on lubi szybsze korty na których jego spryt jest bardziej przydatny...ostatnio forma czarował w deblu i sadze ze na nim skupi swoja uwage w tym turnieju
..
stawka w profie na Changa tylko 2.85
ja daje tutaj :3gw:
Posted by: Anonymous

Re: Typy na tenis cz.5 - 25/05/2003 19:25

Heh, Na Labadze juz jest zaledwie 3,75. Natomiast na Changa 3,30... ;] spadają kursy ale to chyba dobry prognostyk.

Co do meczu Gasqueta z Lapenttim to nie mozna absolutnie przewidziec wyniku, ponieważ oboje przegrywają co się da w 1 rundach (Gasket zdjął 2 chelendżery ale to nie są poważne turnieje). Lapentti jest ze tak powiem "rutynowany" i gdy oboje nie są w formie moze to zadecyduje?
Posted by: Kura

Re: Typy na tenis cz.5 - 25/05/2003 21:07

z GB :
Ferreira W. v Behrend T. 0:2.5 Set HC 2 1.6
Behrend całkiem przyzwoicie sie prezentuje w tym roku na pewno powalczy z Ferreirą urwanie seta jest bardzo prawdopodobne

Moya C. v Volandri F. 0:2.5 Set HC 2 2

Ciekawi mnie postawa Carlosa w tegorocznym turnieju w ostatnich wystepach kompletnie bez formy Volandri ma bardzo dobry bilans na clay-u w tym roku i ma realne szanse na wygranie seta z Hiszpanem.
Posted by: zibi04

Re: Typy na tenis cz.5 - 25/05/2003 23:07

na jutro z Francji z wyższych kursów można spróbować :
FISH-BURGSMULLER 1 1,70 gb (Mardy w tym roku trochę lepiej prezentuje się od niemca)
CH.ROCHUS-GAMONAL 2 2,10 gb (chilijczyk w kwalifikacjach z każdą runda coraz bardziej się rozkręcał,a Rochus męczył się w trzech setowych pojedynkach a poza tym jak co roku powinien zakończyc turniej na 1-szej rundzie)
SANGUINETTI-COUTELOT 2 1,95 gb francuz przeszedł przez eliminacje jak burza poza tym 3runda w 2001'
2 runda w 2002'(no chyba,że w tym roku poprzestanie na 1-szej idąc schodkami w dół)

można spróbować też zagrać na niespodzianki typu:

COHEN ALORO-GUSSONI 2 (argentynka przebrneła kwalifikacje jak przeciąg)ale tu będzie ciężko!!!
Posted by: viva

Re: Typy na tenis cz.5 - 26/05/2003 01:37

oto moje propozycje na jutro-profesjonal:

D.Norman-V.Lottum typ:1 1.67

Galimbertti-Heuberger typ:1 1.28

Ch.Rochus-Gamonal typ:2 1.94

Ferrer-Melzer typ:1 1.42

Puerta-Gimelstob typ:1 1.37

A.Martin-Saretta typ:2 1.84

C.Fernandez-Pierce typ:2 1.81

Cervanova-Callens typ:1 1.58

Foretz-Birnerova typ:2 1.84

Pozdrawiam
Posted by: sikort

Re: Typy na tenis cz.5 - 26/05/2003 13:17

Moze mi ktos powiedziec co oznancza w profie oferta:
1-16
1-8
1-4

Czy oznacz to np.1-16 ze dany zawodnik zagra w 1-16 czy ze wygra w 1-16
Dzieki za pomac.
Posted by: Smith

Re: Typy na tenis cz.5 - 26/05/2003 13:28

[QUOTE]Oryginalnie wysłał sikort:
[qb]Moze mi ktos powiedziec co oznancza w profie oferta:
1-16
1-8
1-4

Czy oznacz to np.1-16 ze dany zawodnik zagra w 1-16 czy ze wygra w 1-16
Dzieki za pomac.[/qb][/QUOTE]Witam
1-16 oznacza w profie ze zawodnik bedzie w 16 najlepszych - czyli wygra 1/16
Pozdrawiam
Posted by: viva

Re: Typy na tenis cz.5 - 26/05/2003 13:39

...zeby zawodnik znalazl sie w 1-16 musi wygrac 3 spotkania
Posted by: viva

Re: Typy na tenis cz.5 - 26/05/2003 13:46

Kafelnikov 1-16 2.70
Coria 1-8 1.30

Mauresmo 1-8 1.55
Henin 1-4 1.40
Seles 1-16 2.00
Davenport 1-8 1-40

Pozdrawiam
Posted by: viva

Re: Typy na tenis cz.5 - 26/05/2003 13:56

...wczoraj juz podalem swoje typy na dzisiaj ale z tych meczy wybieram wg. mnie najpewniejsze i zagram za 100zl:

268 Galimber.-Heuberg. 1 1.28
308 Ferrer-Melzer 1 1.42
319 Puerta-Gimelstob 1 1.36
333 Kleinova-Taylor 1 1.50

-kurs 3.70*100zl=333zl

Zycze trafnych typow i wysokich wygranych
Posted by: Anonymous

Re: Typy na tenis cz.5 - 26/05/2003 14:30

Zaryzykuję i postawię postawię na 2 mecze:
Kleinowa - Tailor 1
Ferrer - Melzer 1
Gram za 10 zł, powinno wejść. Pozdrawiam.
Posted by: Anonymous

Re: Typy na tenis cz.5 - 26/05/2003 20:26

viva iwo: i dzięki!
Posted by: zw1

Re: Typy na tenis cz.5 - 26/05/2003 20:56

Kafelnikov 1-16 2.70
Coria 1-8 1.30

Mauresmo 1-8 1.55
Henin 1-4 1.40
Seles 1-16 2.00 :rolleyes:
Davenport 1-8 1-40
--------------------------------------------------
siema viva
wstrzymałbym sie z Monicą...
..ostatnio z jej stawem skokowym nie najlepiej....
...ja stawiam jutro na rosjanke ktora potrafi wykorzystywac sprzyjajace okolicznosci.... al:
Posted by: kuba81

Re: Typy na tenis cz.5 - 26/05/2003 23:37

Dzieki El Aynaoui dzieki Galimberti , dzikei Kleinova, dieki Cervanova!!!!Lepiej RG nie mogl sie rozpaczac iwo: Co do Seles to miala duzoi czasu by wyleczyc kontuzje i gdyby nie miala sily wystepowac to by zrezygnowala z udzialu a nie chciala po raz drugi przegrac w ten sam spoxob z Petrova.Co do reszty par to napisze po nocnej analizie

Pozdrawiam i oby tak dalej nam wszystkim szlo!!! iwo: iwo: iwo:
Posted by: boca juniors

Re: Typy na tenis cz.5 - 27/05/2003 00:01

Typy na jutro
kupon1
Clement-Enqwist 1
Massu-Norman 1
Henman-Wołczkow 1
za 100
kupon2
Santoro-Czang 2
Nalbandian-Montanes 2
Gasquet_N.Lapenti 2
za 5
kupon3
Dokić-Roesch 2
za 10
Posted by: viva

Re: Typy na tenis cz.5 - 27/05/2003 00:22

[QUOTE]Oryginalnie wysłał viva:
[qb]...wczoraj juz podalem swoje typy na dzisiaj ale z tych meczy wybieram wg. mnie najpewniejsze i zagram za 100zl:

268 Galimber.-Heuberg. 1 1.28
308 Ferrer-Melzer 1 1.42
319 Puerta-Gimelstob 1 1.36
333 Kleinova-Taylor 1 1.50

-kurs 3.70*100zl=333zl

Zycze trafnych typow i wysokich wygranych [/qb][/QUOTE]-no narescie sie udalo iwo:

Pozdrawiam
Posted by: viva

Re: Typy na tenis cz.5 - 27/05/2003 00:29

[QUOTE]Oryginalnie wysłał zw1:
[qb]Kafelnikov 1-16 2.70
Coria 1-8 1.30

Mauresmo 1-8 1.55
Henin 1-4 1.40
Seles 1-16 2.00 :rolleyes:
Davenport 1-8 1-40
--------------------------------------------------
siema viva
wstrzymałbym sie z Monicą...
..ostatnio z jej stawem skokowym nie najlepiej....
...ja stawiam jutro na rosjanke ktora potrafi wykorzystywac sprzyjajace okolicznosci.... al: [/qb][/QUOTE]witam,wiem ze Monica miala problemy ze stawem skokowym ale wydaje mi sie ze juz wszystko jest ok-skoro wystapi w tym turnieju,dlatego zaryzykowalem i postawilem Seles 1-16.Ale dzieki zw1
Posted by: boca juniors

Re: Typy na tenis cz.5 - 27/05/2003 01:56

dzięki Ancić za kurs 3,9 a Riosowi też iwo: za krecza
Posted by: Adiasz

Re: Typy na tenis cz.5 - 27/05/2003 04:30

396 Dokic-Roesch 1.08 5.1 27/11.10 2
452 Bedanova-Morariu 1.44 2.35 27/11.10 2
294 Henman-Voltchkov 1.21 3.4 27/11.10 2
polecam jako single
Posted by: viva

Re: Typy na tenis cz.5 - 27/05/2003 13:46

Witam,dzisiaj zagram takie oto kuponiki:

263 Varlet-Carlsen 1 1.28
292 Massu-M.Norman 1 1.55
349 Camerin-Irvin 1 1.47
384 Seles-Petrova 1 1.40

kurs 4,1*100zl=367zl

287 Clement-Enqvist 1 1.32
347 Torr.Val.-Vakulenko 2 1.79
398 Koulikov.-Beigbeder 2 1.91
395 Pisnik-Koukalova 1 1.58

kurs 7.00*20zl=126zl

263 Varlet-Carlsen 1 1.28
287 Clement-Enqvist 1 1.32
292 Massu-M.Norman 1 1.55
349 Camerin-Irvin 1 1.47
347 Torr.Val.-Vakulenko 2 1.79
395 Pisnik-Koukalova 1 1.58

kurs 10.80*20zl=195zl

i jeszcze mecz ktore takze biore pod uwage:

397 Malejeva-Molik 2 1.78
386 Matevzic-An.Barna 1 1.61
329 Leon-Dulko 2 1.78
394 Gagliardi-Poutchek 1 1.31
288 Burgsmuller-Fish 2 1.80

kurs 12.00*5zl=54zl

oraz 2 niespodzianki:

279 Gaudio-Mathieu 2 4.50
348 Schiavone-Schruff 2 2.90

kurs 13.05*5zl=60zl

Pozdrawiam i zycze powodzenia
Posted by: Anonymous

Re: Typy na tenis cz.5 - 27/05/2003 14:15

Wszystko do przodu, dzięki Vive, dzisiaj też stawiam po tobie i mam nadzieję wygrać. Stawiam na Massu, i Clemont i to daje kurs ponad 2,0. Gram tylko za 5 zł, więc nie ryzykuję. Pozdrawiam wszystkich i życzę dużych wygranych. iwo: iwo:
Posted by: kuba81

Re: Typy na tenis cz.5 - 27/05/2003 14:33

Moje propozycje na dzis:

Ondraskova Z. - Mouthassine B. 1 sts 1.4
Benesova I. - Dominikovic E. 1 sts 1.3
Seles M. - Petrova N. 1 sts 1.45
Massu N. - Norman M. 1 sts 1.6
Rochus O. - Browne F. 1 sts 1.55

Z niespodznianek natomiast jakie wedlug mnie dzis moga byc to:

Robredo T. - Lapentti G. 2
Nieminen J. - Escude N. 2
Hanescu V. - Llodra M. 2
Pozdrawiam
Posted by: zw1

Re: Typy na tenis cz.5 - 27/05/2003 15:52

Hmmmm...
no coz wczoraj niewiele dwojek u kobiet ja dzisiaj wybiare dwie:
Martinez C. - Perebyinis T. 1.15 0.00 4.00 /
Ukrainka w eliminacjach nie straciła seta ale szczerze powiedziawszy nie miałą zbyt wymagajacych przeciwniczek...dzisiaj jednak stara wyga Hiszpanka sprawdzi co potrafi 21letnia Ukrainka...z jej profilu wynika ze ona narzuca warunki gry czego Concita nie bardzo lubi..no chyba ze przeciwniczka wali nie tam gdzie trzeba...ale mysle ze Tatiana rozbije ja w 2 setach... :4gw:
Seles M. - Petrova N. 1.45 0.00 2.30 /
Podobno Monica juz 3 dni nie czuje bólu w kostce ale wierze ze zaboli ja na korcie...gra z solidna Rosjanka która solidnie odbija piłki i pogania troche starą juz przeciez Monice...która dzisiaj Eurosport przedstawił sylwetke(wczoraj był Federer i prze****ł-dzis bedzie podobnie...
krecz w 3 secie...??.. :3gw:
no i wczesniej juz poisywany mecz
15:30 Santoro F. - Chang M. 1.25 0.00 3.00 /tez 2
:4gw:
co tu jeszcze????jak cos znajde dam znac
pozdro
Grande-Cargill 1.31 2.8 /2
kto wie młoda dupecka z USA raczej rozjedzie Włoszke chyba ze ta czekała z forma az do dzisiaj bo ostatni grała raczej b.przecietnie i jeszcze troche wody upłynie zanim dojdzie do siebie po kontuzji....
:3gw:
Posted by: Anonymous

Re: Typy na tenis cz.5 - 27/05/2003 17:28

Czy prof przyjmuje jeszcze zaklady na dzisiejsze mecze tenisowe bo w ofercie na ich stronie jest napisane że do 11 i nie wiem czy mam iść do nich czy do sts? Był ktoś może u nich dzisiaj obstawiać tenisa?
Posted by: [g]um[p]

Re: Typy na tenis cz.5 - 27/05/2003 17:32

[QUOTE]Oryginalnie wysłał $$$:
[qb]Czy prof przyjmuje jeszcze zaklady na dzisiejsze mecze tenisowe bo w ofercie na ich stronie jest napisane że do 11 i nie wiem czy mam iść do nich czy do sts? Był ktoś może u nich dzisiaj obstawiać tenisa?[/qb][/QUOTE]coś jeszcze obstawisz, zauważ że oferta w internecie nie została zaktualizowana
Posted by: [g]um[p]

Re: Typy na tenis cz.5 - 27/05/2003 17:38

Talaja - Husarova...2...1.95...Centrebet...15:16...6/10
Posted by: Anonymous

Re: Typy na tenis cz.5 - 27/05/2003 23:18

O ! Ale wy dobrze typujecie Moje gratulacje ! Vivul chciałem od ciebie ściągnąc ,ale mi sie cos nie udało bo napisałem calleri a tam calleriego nie było A smiec przegrał !

Twoje zdrowie iwo:
Posted by: viva

Re: Typy na tenis cz.5 - 28/05/2003 01:05

Witam,dzisiaj zagram takie oto kuponiki:

263 Varlet-Carlsen 1 1.28
292 Massu-M.Norman 1 1.55
349 Camerin-Irvin 1 1.47
384 Seles-Petrova 1 1.40

kurs 4,1*100zl=367zl

287 Clement-Enqvist 1 1.32
347 Torr.Val.-Vakulenko 2 1.79
398 Koulikov.-Beigbeder 2 1.91
395 Pisnik-Koukalova 1 1.58

kurs 7.00*20zl=126zl

263 Varlet-Carlsen 1 1.28
287 Clement-Enqvist 1 1.32
292 Massu-M.Norman 1 1.55
349 Camerin-Irvin 1 1.47
347 Torr.Val.-Vakulenko 2 1.79
395 Pisnik-Koukalova 1 1.58

kurs 10.80*20zl=195zl

i jeszcze mecz ktore takze biore pod uwage:

397 Malejeva-Molik 2 1.78
386 Matevzic-An.Barna 1 1.61
329 Leon-Dulko 2 1.78
394 Gagliardi-Poutchek 1 1.31
288 Burgsmuller-Fish 2 1.80

kurs 12.00*5zl=54zl

oraz 2 niespodzianki:

279 Gaudio-Mathieu 2 4.50
348 Schiavone-Schruff 2 2.90

kurs 13.05*5zl=60zl

-ogolnie to co wczoraj wygralem oddalem dzisiaj!(150zl w ryj-zostalo mi 70zl).Na 2 kuponach-1 blad,jutro trzeba cos wykombinowac!Swoje typy podam rano

narka
Posted by: viva

Re: Typy na tenis cz.5 - 28/05/2003 01:10

Gratulacje dla tych ktorym sie dzisiaj udalo trafic !Dla wszystkich wygranych iwo: !

Pozdrawiam
Posted by: Anonymous

Re: Typy na tenis cz.5 - 28/05/2003 01:14

Viva powiem tak: dzieki,dzieki, dzieki, za Twoje nocne analizy, ja się na tenisie nie znam ale czytajac forum trochę deukowałem i z Twoich kuponów wyrzuciłem Seles ( bo ją nodga bolała) i Camerin też nie grałem bo, nazwisko jakoś mało znane, a Irwin widziałem gdzies przez przypadek na eurosporcie, kiedy podobno mecz życia grała z rostawiona panienką w turnieju. Jesteś super !!!!!!!!!! a jak ktoś ma jeszcze swoj rozum, a nie automatyczny długopis to można trochę zarobić.
Jeszcze raz wielkie dzieki iwo:
A jak kiedyś bedziesz chciał zagrać na piłkę fińska to zapraszam. Tam Ci moge pomóc.
Posted by: Anonymous

Re: Typy na tenis cz.5 - 28/05/2003 01:17

PS.
Zuluaga-Loit 1
Tu to chyba się zgadzamy?
Posted by: Anonymous

Re: Typy na tenis cz.5 - 28/05/2003 01:26

Oto moj kupon wyslany dzisiaj o 17:37
Moya - Philippousis 1 1.17 jutro
Chela - Galimberti 1 1.14 jutro
Danilldou - Garbin 1 1.21 jutro
Schiavone - Schruff 1 1.27
Mauresmo - Krasnorucka 1 1.08 jutro
Takze jest dobrze, dzisiaj wszedl najwyszy kurs, tylko tego sie balem, mozecie spokojnie stawiac te pozostale mecze... Pozdrowki... A no i macie jakies swoje typy na jutro??
Posted by: viva

Re: Typy na tenis cz.5 - 28/05/2003 01:27

[QUOTE]Oryginalnie wysłał guzikkot:
[qb]Viva powiem tak: dzieki,dzieki, dzieki, za Twoje nocne analizy, ja się na tenisie nie znam ale czytajac forum trochę deukowałem i z Twoich kuponów wyrzuciłem Seles ( bo ją nodga bolała) i Camerin też nie grałem bo, nazwisko jakoś mało znane, a Irwin widziałem gdzies przez przypadek na eurosporcie, kiedy podobno mecz życia grała z rostawiona panienką w turnieju. Jesteś super !!!!!!!!!! a jak ktoś ma jeszcze swoj rozum, a nie automatyczny długopis to można trochę zarobić.
Jeszcze raz wielkie dzieki iwo:
A jak kiedyś bedziesz chciał zagrać na piłkę fińska to zapraszam. Tam Ci moge pomóc.[/qb][/QUOTE]ok,ciesze sie ze moje typy sie komus przydaly ,super ze udalo ci sie trafic!na forum jest kilka osob ktore bardzo dobrze typuja tenisa tylko zdarza sie ze nawet analiza danego spotkania nie pomoze.

Pozdrawiam
Posted by: RAFTER

Re: Typy na tenis cz.5 - 28/05/2003 02:13

jutro mozna zarobic tylko na jednym meczu i to z niezlym kursem kafelnikov na niego trzeba stawiac.
Posted by: [g]um[p]

Re: Typy na tenis cz.5 - 28/05/2003 02:36

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]jutro mozna zarobic tylko na jednym meczu i to z niezlym kursem kafelnikov na niego trzeba stawiac.[/qb][/QUOTE]To znaczy, że na pozostałych można tylko stracić. To jak ktoś zarobi jutro na innym spotkaniu, to teoria została obalona.
Posted by: viva

Re: Typy na tenis cz.5 - 28/05/2003 03:10

Witam,wiem ze nie na temat ale chce wam podac stronke z czeskiego profesjonala!Mecze i kursy w tej ofercie pojawiaja sie szybciej niz u nas w profesjonale!Numery sa te same,roznia sie tylko kursy.Oto ta stronka:

http://www.fortuna-sazky.cz/frame1.htm

Pozdrawiam
Posted by: RAFTER

Re: Typy na tenis cz.5 - 28/05/2003 03:11

gump pasuje ta ksywa do ciebie.Moj tok rozumowania jest dla ciebie zbyt skaplikowany moja informacje z kafelnikovem powinienes czytac tak"...jutro kafelnikov jest pewny bardzo pewny ...wiec reszta meczow jest mi zbedna bo na nim zarobie tyle ile mi sie sni"Nie napisalem jutro z calej oferty tenisa tylko kafel wygra reszta przegra.Zreszta pisze to tylko abys na przyszlosc pomyslal gump zanim cos napiszesz
Posted by: slav007o

Re: Typy na tenis cz.5 - 28/05/2003 03:18

Ehh Rafter Ty przecież zawsze byłeś skąplikowanym człowiekiem i tego już nikt nie zmieni, jedyne co nam pozostaje to uszanować Twój punkt widzenia i starać się wgrać w ten cały skąplikowany świat

Pozdrawiam

SLAV
Posted by: JAMES

Re: Typy na tenis cz.5 - 28/05/2003 03:27

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]jutro mozna zarobic tylko na jednym meczu i to z niezlym kursem kafelnikov na niego trzeba stawiac.[/qb][/QUOTE]Kurna miałem stawiac na Kafelnikova, ale jak RAFTER podał ten typ to sie wycofałem. Mam awersje do Rafterowych typów. Kiedy tylko zagram jego typ to zawsze jest w plecy.
Najgorzej wspominam kuponik w ktorym wrzuciłem 6 typów i siódmy typ raftera zreszta z najnizszym kursem. No i domyslacie sie co sie stało......
Posted by: [g]um[p]

Re: Typy na tenis cz.5 - 28/05/2003 03:28

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]gump pasuje ta ksywa do ciebie.Moj tok rozumowania jest dla ciebie zbyt skaplikowany moja informacje z kafelnikovem powinienes czytac tak"...jutro kafelnikov jest pewny bardzo pewny ...wiec reszta meczow jest mi zbedna bo na nim zarobie tyle ile mi sie sni"Nie napisalem jutro z calej oferty tenisa tylko kafel wygra reszta przegra.Zreszta pisze to tylko abys na przyszlosc pomyslal gump zanim cos napiszesz [/qb][/QUOTE]Oj chyba nie wyczułeś, że to był żart. Dobrze wiem co miałeś na myśli. Dzięki za obrazę. Nie odpowiem tym samym, bo i po co.
Posted by: boca juniors

Re: Typy na tenis cz.5 - 28/05/2003 03:51

Dzisiaj niestety oddałem to co wczoraj przytuliłem w tenisie ale na szczęście jest jeszcze piłka i Nba.
Na jutro wysyłam takie propozycje:
kupon1(stawka 200 )
Kafelnikow-Saretta 1
Chela-Galimberti 1
Moya-Philiphoussis 1
kurs 1,9
kupon 2(stawka 20 )
Verkerk-Horna 1
Schuttler-Lisnard 1
El Aynaoui-Rochus 1
Zabaleta-Hrbaty 1
Schnyder-Cohen 1
kurs 6,1
uzasadniając moje typy uważam że Żenia jest w dobrej formie i 2 runde przejdzie dalej zobaczymy jak gra,Chela dla mnie też jest mocny w tym czasie,ale Włoch tanio skóry nie sprzeda, no i Moya powinien rozpykać Australijczyka który jest tylko cieniem siebie sprzed paru lat,poza tym na ziemi i tak Moya jest mocny więc jedyna.Jeśli chodzi o drugi kupon to nie Horna pczarował grą ale Federrer rozczarował,a z kolei Verkerk ostatnio gra solidnie.Schuttler i Aynaoui to solidni w tym roku gracze i tak szybko nie powinni odpaść z takimi rywalami.Zabaleta wraca do formy i myśle że ogra Hrbatego który w tym roku nie czaruje,a Paty dokładam z sympati ale również dlatego że to solidna zawodniczka oraz jej przeciwniczka z kolei nie prezentuje jej poziomu.
Na zakończenie zaryzykuje za 10 przeciwko Hantuchowej ponieważ jej przeciwniczka w tym roku gra rewelacyjnie.A jak sie nie uda to i tak jest słowaczka do odstrzału na progresje.
życze jutro powodzonka
Posted by: viva

Re: Typy na tenis cz.5 - 28/05/2003 13:11

[QUOTE]Oryginalnie wysłał viva:
[qb]Witam,wiem ze nie na temat ale chce wam podac stronke z czeskiego profesjonala!Mecze i kursy w tej ofercie pojawiaja sie szybciej niz u nas w profesjonale!Numery sa te same,roznia sie tylko kursy.Oto ta stronka:

http://www.fortuna-sazky.cz/frame1.htm

Pozdrawiam [/qb][/QUOTE]na tej stronce jest juz wystawiony tenis na jutro
Posted by: Dwight

Re: Typy na tenis cz.5 - 28/05/2003 13:51

Siema !!

Mam maly dylemat.Waham sie ktory ztych meczow dolozyc do rozpisu:

Verkerk - Horna 1
czy
Zuluaga - Loit 1

Kursy w profie sa po 1,61.Przesledzilem dotychczasowe wyniki na clay'u Verkerka i Zuluagi oraz ich przeciwinikow i wsumie wyszlo ze obydwa spotkania sa mniej wiecej "o tym samym stopniu trudnosci".Moze ktos z was rozwieje moje watpliwosci i pomoze dokonac trafnego wyboru?

Bede bardzo wdzieczny!
Posted by: Anonymous

Re: Typy na tenis cz.5 - 28/05/2003 14:00

1369 HANTUCHOVA-HARKLEROAD <1> 1,55
1371 ZULUAGA-LOIT <1> 1,5
1374 FORETZ-RANDRIANTEFY <1> 1,7
1065 VERKERK-HORNA <1> 1,7
1078 KAFELNIKOW-SARETTA <1> 1,4
1074 JUZNYI-SAVOLT <1> 1,35
Ako:12,70zł
Stawka:4zł
EW:45,72zł
Posted by: Anonymous

Re: Typy na tenis cz.5 - 28/05/2003 14:04

Czy ktoś może podać na dziś jakikolwiek w miarę pewny typ i uzasadnić go analizą? 16 meczów do typowania i jeden gorszy od drugiego
Posted by: viva

Re: Typy na tenis cz.5 - 28/05/2003 14:08

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Dwight:
[qb]Siema !!

Mam maly dylemat.Waham sie ktory ztych meczow dolozyc do rozpisu:

Verkerk - Horna 1
czy
Zuluaga - Loit 1

Kursy w profie sa po 1,61.Przesledzilem dotychczasowe wyniki na clay'u Verkerka i Zuluagi oraz ich przeciwinikow i wsumie wyszlo ze obydwa spotkania sa mniej wiecej "o tym samym stopniu trudnosci".Moze ktos z was rozwieje moje watpliwosci i pomoze dokonac trafnego wyboru?

Bede bardzo wdzieczny![/qb][/QUOTE]osobiscie nie gram zadnego z tych spotkan.Jak dla mnie kazdy wynik jest mozliwy.Dla mnie procentowo wyglada to tak:

Verkerk - Horna 60%-40%

Zuluaga - Loit 40%-60%

Pozdrawiam
Posted by: viva

Re: Typy na tenis cz.5 - 28/05/2003 14:22

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Radzio:
[qb]Czy ktoś może podać na dziś jakikolwiek w miarę pewny typ i uzasadnić go analizą? 16 meczów do typowania i jeden gorszy od drugiego [/qb][/QUOTE]318 Malisse-Koubek 1 1.61
Posted by: Dwight

Re: Typy na tenis cz.5 - 28/05/2003 14:24

Dzieki Viva!
Posted by: Anonymous

Re: Typy na tenis cz.5 - 28/05/2003 14:28

Wczoraj do przodu, dzisiaj gram na tenis i ligę mistrzów:
Z tenisa wybieram : Chela oraz Moya, i stawiam że Juve wygra ligę mistrzów (typ na awans)-1.7 (sts).
Gram tylko za 4 zł, jutro zaczynam grać za większą kasę. Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych.
Posted by: tkj

Re: Typy na tenis cz.5 - 28/05/2003 14:31

[QUOTE]Oryginalnie wysłał JAMES:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]jutro mozna zarobic tylko na jednym meczu i to z niezlym kursem kafelnikov na niego trzeba stawiac.[/qb][/QUOTE]Kurna miałem stawiac na Kafelnikova, ale jak RAFTER podał ten typ to sie wycofałem. Mam awersje do Rafterowych typów. Kiedy tylko zagram jego typ to zawsze jest w plecy.
Najgorzej wspominam kuponik w ktorym wrzuciłem 6 typów i siódmy typ raftera zreszta z najnizszym kursem. No i domyslacie sie co sie stało......[/qb][/QUOTE]Czy to były typy na tenis? Bo wszystko inne było tragiczne, ale w tenisie chyba coś tam trafiał.
Ale może się mylę, nie śledziłem tego dokładnie.
Posted by: zw1

Re: Typy na tenis cz.5 - 28/05/2003 14:34

No coz po wczorajszych niepowodzeniach czas na rewanz:
dzis bez opisu bo mało czasu ale w wiekszosci mecze sa opisane przez was wczesniej:
Verkerk-Horna 1.61 2 / 2
Schett-C.Fernandez 1.8 - 1.8/1
Zuluaga-Loit 1.6 2 /1
Hantuchova-Harkle. 1.5 2.1/2
Kafelnikov-Saretta 1.45 2.3 /
chociaz Kafel przejadł mi juz sporo hajsu ale oststnio stawiałem przeciw niemu
to tole za 60 dyszek da troche ponad 900 PLN które sa mi b.potrzebne.....
pozdro al:
Posted by: viva

Re: Typy na tenis cz.5 - 28/05/2003 14:39

Moje typy na dzisiaj:

309 Ljubicic-J.Blake 1 1.52
315 Zabaleta-Hrbaty 1 1.70
318 Malisse-Koubek 1 1.55
357 Pistolesi-Serna 1 1.69

kurs 6.70*40zl=243zl

-do tego polecam dwa debelki(tylko nie ma ich jeszcze w ofercie i nie wiem jakie beda kursy!)

Llodra/Santoro-Garcia/Nalbandian 1

Arthurs/Hanley-Luxa/Stepanek 1

Zycze powodzenia w typowaniu dzisiejszych bardzo ciezkich meczy!

Narka
Posted by: Arcy

Re: Typy na tenis cz.5 - 28/05/2003 15:54

C.Fernandez - B.Schett dokładny wynik 2:0 Gamebookers 3.1!
Posted by: A.S.Romek

Re: Typy na tenis cz.5 - 28/05/2003 16:07

Verkerk-Horna Typ:1 1.61
Mecz zapowiada się ciekawie może byc i 1 i 2 ale ja stawiam na holendra!
Spadea-Van Lottum Typ:1 1.13
W.Ferreira-Ferrer Typ:1 1.24
Schuttler-Lisnard Typ:1 1.28
Novak-M.Lopez Typ:1 1.11
Ljubicic-J.Blake 1.52 2.15
Mecz będzie wyrównany tu każdy może wygrać!
Head to head:
Davis Cup 1. round
2003-02-09 I. Ljubicic - J. Blake 6-3 6-7 6-4 6-3

Chela-Galimberti Typ:1 1.14
Moya-Philippoussis Typ:1 1.13
Coria-Kiefer Typ:1 1.05
ElAynaoui-Ch.Rochus Typ:1 1.24
Malisse-Koubek Typ:1 1.55
Head to head:
BNP Paribas Masters
2002-10-28 1/32 X. Malisse - S. Koubek 5-7 6-2 6-0
Tennis Masters Madrid
2002-10-14 1/32 X. Malisse - S. Koubek 6-2 6-4

319 Agassi-Ancic Typ:1 1.02 7

Myśle, że i tak nie unikniemy jakiejś niespodzianki
Posted by: viva

Re: Typy na tenis cz.5 - 29/05/2003 01:43

[QUOTE]Oryginalnie wysłał viva:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Radzio:
[qb]Czy ktoś może podać na dziś jakikolwiek w miarę pewny typ i uzasadnić go analizą? 16 meczów do typowania i jeden gorszy od drugiego [/qb][/QUOTE]318 Malisse-Koubek 1 1.61 [/qb][/QUOTE] iwo:
Posted by: viva

Re: Typy na tenis cz.5 - 29/05/2003 01:47

Moje typy na dzisiaj:

309 Ljubicic-J.Blake 1 1.52-2:1 w setach
315 Zabaleta-Hrbaty 1 1.70
318 Malisse-Koubek 1 1.55
357 Pistolesi-Serna 1 1.69

kurs 6.70*40zl=243zl

-do tego polecam dwa debelki(tylko nie ma ich jeszcze w ofercie i nie wiem jakie beda kursy!)

Llodra/Santoro-Garcia/Nalbandian 1

Arthurs/Hanley-Luxa/Stepanek 1

No i kurde znowu bede mial 1 blad(jesli jutro wygra ljubicic)Co za pech!

narka
Posted by: Anonymous

Re: Typy na tenis cz.5 - 29/05/2003 02:55

A ja mam nadzieje, ze blake jutro wygra bo tylko on mi zostal na kuponie na ktorym mam do wygrania 111 zl GO BLAKE GO!!!!
Posted by: [g]um[p]

Re: Typy na tenis cz.5 - 29/05/2003 02:58

Henman - T. Martin...1...1.7...STS...7/10

Head to Head:
02 Hard Henman 6/3 6/3
01 Grass Henman 6/7 7/6 4/6 6/3 6/2
99 Hard Henman 4/6 7/5 6/3 7/6
98 Hard Martin 4/6 6/1 6/2
96 Hard Henman 6/2 7/6 6/4
96 Grass Martin 7/6 7/6 6/4
94 Grass Martin 6/4 6/4

N. Lapentti - Squillari...2...1.8...Expekt...6/10

Head to Head:
00 Clay Squillari 6/2 7/6
00 Clay Squillari 6/4 7/6
98 Clay Squillari 6/2 3/6 6/1
96 Clay Lapentti 6/3 4/6 6/7
Posted by: JAMES

Re: Typy na tenis cz.5 - 29/05/2003 04:04

[QUOTE]Oryginalnie wysłał mieta18:
[qb]A ja mam nadzieje, ze blake jutro wygra bo tylko on mi zostal na kuponie na ktorym mam do wygrania 111 zl GO BLAKE GO!!!![/qb][/QUOTE]cHYBA CI SIE NIE UDA BO MI NA KUPONIE ZOSTAŁ TYLKO ljubicic i on wygra
Posted by: zimnyr

Re: Typy na tenis cz.5 - 29/05/2003 04:37

a ja dzisiaj:
stawka : 500.00 PLN
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Śr 28/05/03 11:00 Savolt A - Youzhny
French Open 2 1 (3-2) 1.40
Śr 28/05/03 12:45 Lisnard - Schuttler Rainer
French Open 2 2 (1-3) 1.40
Śr 28/05/03 16:55 Philippoussis - Moya
French Open 2 2 (0-3) 1.20
Śr 28/05/03 18:15 Van Lottum - Spadea V
French Open 2 2 (1-3) 1.30
3.06
Posted by: zimnyr

Re: Typy na tenis cz.5 - 29/05/2003 04:40

i taki kupon:

stawka : 500.00 PLN
wygrany 1365.00 PLN
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Śr 28/05/03 18:15 Van Lottum - Spadea V
French Open 2 2 (1-3) 1.30
Śr 28/05/03 13:35 Ferreira - Ferrer David
French Open 1 1 (3-1) 1.40
Śr 28/05/03 14:45 Malisse - Koubek
French Open 1 1 (3-2) 1.50
2.73
Posted by: tyler

Re: Typy na tenis cz.5 - 29/05/2003 04:45

z całym szacunkiem, ale co nas to, za przeproszeniem, pasie?
może raczej mógłbyś podać przemyślenia na przyszłe, a nie przeszłe mecze?
Posted by: JAMES

Re: Typy na tenis cz.5 - 29/05/2003 04:59

[QUOTE]Oryginalnie wysłał zimnyr:
[qb]i taki kupon:

stawka : 500.00 PLN
wygrany 1365.00 PLN
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Śr 28/05/03 18:15 Van Lottum - Spadea V
French Open 2 2 (1-3) 1.30
Śr 28/05/03 13:35 Ferreira - Ferrer David
French Open 1 1 (3-1) 1.40
Śr 28/05/03 14:45 Malisse - Koubek
French Open 1 1 (3-2) 1.50
2.73[/qb][/QUOTE]Zimnyr ty stary zajebisty typer jestes tylko podawaj swoje typy przynajmniej na godzine przed rozpoczeciem spotkania a nie kilka godzin po ich zakonczeniu. Teraz to i Ja moge powiedziec ze trafiłem w totka 7 na 6 skreslonych i wygrałem tego ich złotego słonika. Nawet nie masz pojecia ile taki słonik potrafi nasrać. Pozdro iwo:
Posted by: zimnyr

Re: Typy na tenis cz.5 - 29/05/2003 05:14

tak naprawdę to masz rację - sorki - Ja raczej czytam forum, staram sie nie wdawać w dysputy lecz obserwować wypowiedzi...

Typy: jest wystarczająco dużo aktywnych userów znających się na sporcie.

w co gram a czego się nie dotykam - wszyscy mamy swoje doświadczenia i tródno nas przekonać byśmy je z dnia na dzień zmienili - jeśli są tu tacy TO PROSZĘ ZAPRZESTAŃCIE GRAĆ LUB NIE INWESTUJCIE WIELKIEJ KASY - wypracujcie wpierw strategię.

Dlaczego przegrywamy - Odpowiedź jest jasna "Jesteśmy Pazerni"

Dla zadość uczynienia podaję kurs 2 meczy:

Aust. Wien - Bregenz Aus. Bundesliga 1
Nieminen - Varlet French Open 1

total 2.21*1/4
Posted by: zimnyr

Re: Typy na tenis cz.5 - 29/05/2003 05:18

jasne, dzieki - bede sie wlaczal do dyskusji co jakis czas - lecz typow nie bede uzasadnial, a moim celem bedzie powiekszanie kapitału - lecz nie za wszelka cene.
Posted by: A.S.Romek

Re: Typy na tenis cz.5 - 29/05/2003 12:08


(23) Y. El Aynaoui - C.Rochus 6-4 6-4 6-3
(11) R. Schuettler - J-R. Lisnard 4-6 6-2 6-4 6-0
(22) W. Ferreira - D. Ferrer 4-6 6-4 6-1 6-3
(7) G. Coria - N. Kiefer 6-3 5-7 6-3 6-1
(26) X. Malisse - S. Koubek 3-6 4-6 6-4 7-5 8-6
J. I. Chela - G. Galimberti 6-2 5-7 6-2 6-1
M. Verkerk - L. Horna 4-6 6-4 4-6 7-5 6-2
(29) V. Spadea-J. van Lottum 7-5 6-1 2-6 6-1
(4) C. Moya-M. Philippoussis 6-2 6-4 7-6
(13) J. Novak-(Q) M. Lopez 6-4 3-6 0-6 6-1 6-3
(2) A. Agassi-M. Ancic 5-7 1-6 6-4 6-2 7-5
iwo:

Ivan Ljubicic - James Blake (24) mecz przerwany przy stanie 6:3, 4:6, 7:6 (7-2)

Skuteczność w tym temacie podanych typów:
Trafione typy:20
Nietrafione:2

Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie: Play off Tenis "Lato" 2003
Posted by: viva

Re: Typy na tenis cz.5 - 29/05/2003 14:19

Witam

277 Sargsian-Hanescu 1 1.36
325 Matevzic-Sanch.Lorenzo 2 1.61
483 Cerm/Frie-Dup/Math 1 1.36
526 Ven/Widj-Penn/Vanc 1 1.58
532 Dem/Kras-Mora/Stub 2 1.81

kurs 8.50*100zl=766zl

517 Jeys/Kost-Koul/Per 1 1.78
505 McSh/Selj-Barc/McQ 1 1.61
524 Blac/Lich-Prat/Rit 1 1.36

kurs 3.90*100zl=350zl

i niespodzianki:
2z6
262 Robredo-Bjorkman 2 4.20
276 Nieminen-Varlet 2 4.20
322 Schiavone-Vakulenko 2 3.40
327 Farina-Ondraskova 2 4.10
335 Bovina-Grande 2 3.00
481 Scha/VLot-Chela/Roitman 2 3.40
+pewniaki-mecze z 2 pierwszych kuponow.

narka
Posted by: A.S.Romek

Re: Typy na tenis cz.5 - 29/05/2003 14:47

Hewitt-Davydenko Typ:1 ale może być i 2 nawet 1.2 3.5
Robredo-Bjorkman Typ:1 1.13
Gaudio-Mutis Typ:1 1.07
Kuerten-Arazi Typ:1 ale może być i 2 1.17 3.7
A.Costa-R.Stepanek Typ:2 ja bym zaryzykował na Czecha 1.33 2.7
Squillari-N.Lapen. 1.61 2
Tutaj może być 1 i 2
Clement-Burgsmull. Typ:1 1.27
Nalbandian-Coutel. Typ:1 1.13
Ferrero-Massu Typ:1 1.08
Henman-T.Martin Typ:1 jestem za anglikiem 1.58
Mantilla-Browne Typ:1 1.09
Grosjean-Vicente Typ:1 1.42
Schalken-Santoro Typ:1 1.4
F.Gonzalez-Portas Typ:1 1.18
Nieminen-Varlet Typ:1 1.13
Sargsian-Hanescu powinno być 1 ale będzie niespodziank czyli 2 1.36 2.6
Posted by: A.S.Romek

Re: Typy na tenis cz.5 - 29/05/2003 18:11

(3) J. C. Ferrero - N. Massu 6-2 3-0 i krecz trafione
(32) A. Clement - L. Burgsmüller 6-3 6-3 6-3 trafione
(Q) A. Portas - (19) F. Gonzalez 3-6 6-4 4-6 2-6 trafione
(Q) V. Hanescu - S. Sargsian 6-3 7-5 3-6 6-2 trafione
(12) S. Schalken-F. Santoro 6-1 6-3 6-4 trafione
(1) L. Hewitt-N. Davydenko 6-3 4-6 6-3 7-6 trafione
(20) F. Mantilla - (Q) F. Browne 6-3 4-6 6-3 6-1 trafione
T.Martin-(25) T. Henman 6-7 7-5 1-6 5-7 trafione
H. Arazi-(15) G. Kuerten 1-6 0-6 1-6 trafione
J. Björkman-(28) T. Robredo 6-7 3-6 4-6 trafione
(21) G. Gaudio-O. Mutis 6-2 1-6 6-2 6-2 trafione
(30) J. Nieminen-(Q) J. Varlet 1-6 1-6 7-6 6-2 6-4 trafione


(Q) N. Coutelot-(8) D. Nalbandian 6-3 6-3 4-6 2-6 6-1 nietrafione
(9) A. Costa-R. Stepanek 6-3 5-7 6-4 3-6 6-4 a tak blisko było - nietrafione
F. Vicente-(14) S. Grosjean 7-6 6-3 6-3 nietrafione


N. Lapentti-F. Squillari 4-6 6-1 6-4 6-3

Skuteczność w tym temacie podanych typów:
Trafione typy:32
Nietrafione:5
Posted by: lajkonik

Re: Typy na tenis cz.5 - 29/05/2003 19:02

[QUOTE]Oryginalnie wysłał A.S. Romek:
[qb]

Sargsian-Hanescu powinno być 1 ale będzie niespodziank czyli 2 2.6[/qb][/QUOTE]Super !
Czekam na zapowiedz kolejnej niespodzianki ! iwo:
Posted by: Arik

Re: Typy na tenis cz.5 - 30/05/2003 00:57

czesc moze podacie kilka typkow na jutro???bo chcialbym do 10 rano wyslac
Posted by: chuckyy

Re: Typy na tenis cz.5 - 30/05/2003 01:02

[QUOTE]Oryginalnie wysłał A.S. Romek:
[qb]Hewitt-Davydenko Typ:1 ale może być i 2 nawet 1.2 3.5
Robredo-Bjorkman Typ:1 1.13
Gaudio-Mutis Typ:1 1.07
Kuerten-Arazi Typ:1 ale może być i 2 1.17 3.7
A.Costa-R.Stepanek Typ:2 ja bym zryzykował na Czecha 1.33 2.7
Squillari-N.Lapen. 1.61 2
Tutaj może być 1 i 2
Clement-Burgsmull. Typ:1 1.27
Nalbandian-Coutel. Typ:1 1.13
Ferrero-Massu Typ:1 1.08
Henman-T.Martin Typ:1 jestem za anglikiem 1.58
Mantilla-Browne Typ:1 1.09
Grosjean-Vicente Typ:1 1.42
Schalken-Santoro Typ:1 1.4
F.Gonzalez-Portas Typ:1 1.18
Nieminen-Varlet Typ:1 1.13
Sargsian-Hanescu powinno być 1 ale będzie niespodziank czyli 2 1.36 2.6[/qb][/QUOTE]Tak na szybko patrząc popełniłeś jeden błąd. Jak sądzisz, co postawiłem z Twoich typów? Oczywiście jeb.. Grosejeana
Oczywiście, żeby nie było niedomówień, nie mam żadnych pretensji do Ciebie. Po prostu trzeba mieć qr.. zaj.. pecha, nie?
Posted by: viva

Re: Typy na tenis cz.5 - 30/05/2003 01:59

Witam

277 Sargsian-Hanescu 1 1.36
325 Matevzic-Sanch.Lorenzo 2 1.61-ok
483 Cerm/Frie-Dup/Math 1 1.36-ok
526 Ven/Widj-Penn/Vanc 1 1.58-ok
532 Dem/Kras-Mora/Stub 2 1.81

kurs 8.50*100zl=766zl

517 Jeys/Kost-Koul/Per 1 1.78-ok
505 McSh/Selj-Barc/McQ 1 1.61
524 Blac/Lich-Prat/Rit 1 1.36-ok

kurs 3.90*100zl=350zl

i niespodzianki:
2z6
262 Robredo-Bjorkman 2 4.20
276 Nieminen-Varlet 2 4.20
322 Schiavone-Vakulenko 2 3.40-ok
327 Farina-Ondraskova 2 4.10
335 Bovina-Grande 2 3.00-ok
481 Scha/VLot-Chela/Roitman 2 3.40-ok
+pewniaki-mecze z 2 pierwszych kuponow

niestety znowu wtopa Ponownie zasililem konto profesjonala Z niespodzianek trafilem 3 spotkania niestety pewniaki zawalily.

Pozdrawiam
Posted by: RAFTER

Re: Typy na tenis cz.5 - 30/05/2003 02:25

moje prognozzy na 3 runde gora drabiny
hewitt-robredo ciezki typ ,robredo to "wyjadacz" cegly,jego poziom na ziemi moze byc wystarczajacy na hewitta ,z drugiej strony hewitt troszke sie podszkolil w grze na "cegle",wygral dzis z davydenko meczyl sie.Prognoza 3-2 robredo.
dalej
rodzynek gaudio-kuerten tu stawiam na kuertena.Ostatnio 2 pojedynki na ziemi wygrywal gaudio (obstawialem go 2 krotnie)jednak tym razem wygra brazylijczyk.Gaudio notuje regres formy (w dusseldorfie juz to bylo widac)ich mecze zawsze sa zaciete ,ale guga ma jeden argument.Roland garros to jego lajf i tu wygra wiara doda mu skrzydel.Zreszta jak mwi przyslowie do 3 razy sztuka a to bedzie ich 3 potyczka.Prognoza 3-1 brazylijczyk
dalej
costa-lapentti- ciekawy pojedynek ,faworytem jest costa.Jak bedzie skoncentrowany i w pelni sil powinien wygrac.Lapentti jest sredniej klasy graczem,costa broni tytulu i jest to gwarancja pelnej motywacji.Chiszpan wygrywal juz z nicolasem .Prognoza 3-1 costa
dalej
clement-coutelot nastepny ciezki typ.Faworytem bedzie clement.Dwaj francuzi jeden po kontuzji gra slabo(clement),a coutelot nieznam jego tenisa nigdy go nie widzialem.Jednak jego wyniki swiadcza o jego poziomie.Clement jeszcze nie jest "tym clementem" ktory wygrywal swego czasu nawet z gaudio.Prognoza 3-2 coutelot.
dalej
ferrero-henman tu komentarz jest zbedny ferrero powinien wygrac gladko.Jedyny problem moze stanowic bark ferrero.Kontuzja byla niedawno i ostroznie podchodze do jego formy jesli bark bedzie ok to spokojnie wygra.prognoza 3-0 ferrero.Jednak mozliwosc kreczu jest prawdopodobna w minimalnym procencie.(tylko do akumulatora)
dalej
mantilla-vicente wydawac sie moze ze powinien wygrac mantilla.Tak powinien jednak bedzie ciezko.Vicente gra agresyvnie,mysle jednak ze mantilla gra "sezon zycia" i przejdzie vicente.Bedzie to ciezki 4 setowy mecz.Prognoza 3-1 mantilla po ciezkich setach.
dalej
schalken-gonzalez mecz zaliczam do najciezszych.Ciezko wytypowac faworyta.Trzeba wygrac 3 sety a gonzalez gra ostry szoting non stop.Schalken napewno wygra jakies sety,i gonzalez tez.Pytanie kto wygra pierwszy 3 sety.Pytanie ciezkie pierwszego dawal bym gonzalezowi ,drugiego he wlasnie kto drugiego jesli schalken to juz wygral ,jesli gonzalez to wiara czyni cuda.Mimo wszystko mysle ze schalken odeprze atomowe ataki argentynczyka.Prognoza 3-1,3-2 schalken
tyle na ten temat teraz nalezy poczekac na rezultaty jutrzejsze a te prognozy odpowiednio zagrac,po wynikach jutrzejszej rundy.
Posted by: zaki

Re: Typy na tenis cz.5 - 30/05/2003 03:52

[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]schalken-gonzalez mecz zaliczam do najciezszych.Ciezko wytypowac faworyta.Trzeba wygrac 3 sety a gonzalez gra ostry szoting non stop.Schalken napewno wygra jakies sety,i gonzalez tez.Pytanie kto wygra pierwszy 3 sety.Pytanie ciezkie pierwszego dawal bym gonzalezowi ,drugiego he wlasnie kto drugiego jesli schalken to juz wygral ,jesli gonzalez to wiara czyni cuda.Mimo wszystko mysle ze schalken odeprze atomowe ataki argentynczyka.Prognoza 3-1,3-2 schalken
tyle na ten temat teraz nalezy poczekac na rezultaty jutrzejsze a te prognozy odpowiednio zagrac,po wynikach jutrzejszej rundy.[/qb][/QUOTE]gonzales to zaden argrntynczy tylko chilijczyk , troche szacunku dla gracza .
Posted by: RAFTER

Re: Typy na tenis cz.5 - 30/05/2003 22:42

tak dzieki za sprostowanie umysl mysli chile reka stuka argentynczyk.
Posted by: [g]um[p]

Re: Typy na tenis cz.5 - 31/05/2003 15:31

Costa - N. Lapentti...1...1.57...Unibet...12:55...7/10

I r. Lapentti - Gasquet 6/3 7/6 3/0......Costa - Roitman 6/7 2/6 7/5 6/2 6/2
II r. Lapentti - Squillari 4/6 6/1 6/4 6/3...... Costa - Stepanek 6/3 5/7 6/4 3/6 6/4

Head to Head:
02 Hard Costa 4/6 7/6 6/4
02 Clay Costa 3/6 6/4 6/4
01 Clay Lapentti 1/6 6/4 7/5 7/5
99 Carpet Lapentti 6/2 7/5
99 Clay Costa 7/6 6/3 6/4
99 Hard Costa 7/6 6/4
98 Clay Costa 4/6 6/3 6/1
Posted by: gizmo

Re: Typy na tenis cz.5 - 01/06/2003 12:37

Moze ktos wie o ktorej godzinie bedzie konczył Kuerten ?
Posted by: [g]um[p]

Re: Typy na tenis cz.5 - 01/06/2003 13:54

Verkerk - Schuettler...2...1.65...Expekt...10:55...6/10
Posted by: viva

Re: Typy na tenis cz.5 - 01/06/2003 14:20

Witam

309 Paes/Rikl-Eagle/Palmer typ:2 2.45

Pozdrawiam
Posted by: bkaytek

Re: Typy na tenis cz.5 - 01/06/2003 16:29

na livescore.com pisze ze o 12:30 ale tam rozne rzeczy pisza
Posted by: bkaytek

Re: Typy na tenis cz.5 - 01/06/2003 16:55

no wlasnie sie meczyk zaczal
guga go go go
Posted by: petev

Re: Typy na tenis cz.5 - 01/06/2003 16:56

pojawilo sie info na oficjalnej stronie rolanda ze zaczynaja grac za chwile (serena juz skonczyla a oni sa po niej).
Posted by: Anonymous

Re: Typy na tenis cz.5 - 01/06/2003 21:23

[QUOTE]Oryginalnie wysłał zimnyr:
[qb]i taki kupon:

stawka : 500.00 PLN
wygrany 1365.00 PLN
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Śr 28/05/03 18:15 Van Lottum - Spadea V
French Open 2 2 (1-3) 1.30
Śr 28/05/03 13:35 Ferreira - Ferrer David
French Open 1 1 (3-1) 1.40
Śr 28/05/03 14:45 Malisse - Koubek
French Open 1 1 (3-2) 1.50
2.73[/qb][/QUOTE]Tacy co to są najlepsi zimnyr, jirojiro hehehe staiają miliony i miliardy ale juz na zakonczone mecze nie wiem dlaczego ale jak cos takiego widzę to mnie skręca ;}

A oto mój kupon na dzis

Moya-Novak 1 1.55
Verkerk-Schuttler 1 2.35
Agasii-Saretta 1 1.18

stawka: 10000zł
kurs: 4,30

WYGRANA: 42981.50zł
Posted by: JiroJiro

Re: Typy na tenis cz.5 - 01/06/2003 22:03

Pzdr
Posted by: szymi

Re: Typy na tenis cz.5 - 01/06/2003 23:35

Oto mój kupon na jutro za 40zł po kursie 3,07
Dajcie swoj typy na 2.06.2003

Ferrero - Mantilla 1


Costa Albert - Clement 1


Gonzalez Fernando - Nieminen 1
Posted by: viva

Re: Typy na tenis cz.5 - 02/06/2003 00:11

Paes/Rikl-Eagle/Palmer typ:2

6:2 6:0 :eek:
Posted by: A.S.Romek

Re: Typy na tenis cz.5 - 02/06/2003 17:37

1. (9) A. Costa - (32) A. Clement Typ:2
Chciałbym żeby wkońcu była ta 2 Może już będzie na tyle zmeczony po 3 meczach 5 setowych i przegra!
A.Costa Roland Garros:
2003-05-31 1/16 (9) A. Costa-N. Lapentti 4-6 4-6 6-3 6-4 6-4
2003-05-29 1/32 (9) A. Costa-R. Stepanek 6-3 5-7 6-4 3-6 6-4
2003-05-27 1/64 (9) A. Costa-(LL) S. Roitman 6-7 2-6 7-5 6-2 6-2

A. Clement Roland Garros:
2003-05-31 1/16 (32) A. Clement-(Q) N. Coutelot 6-4 6-3 6-2
2003-05-29 1/32 (32) A. Clement-L. Burgsmüller 6-3 6-3 6-3
2003-05-27 1/64 (32) A. Clement-T. Enqvist 6-3 6-4 6-2

Obaj zawodnicy spotkali się już w tym roku:
Head to head:
Tennis Masters Roma
2003-05-07 1/16 (9) A. Costa - (32) A. Clement 6-7 6-2 6-4

2.(28) T. Robredo - (15) G. Kuerten Typ:2
Kuerten grał z Gaudio i wygrał więc i w tym pojedynku powinien wygrać!A Robredo pokonał Hewitta, który za dobrze na tej nawierzchni się nie spisuje!

T.Robredo Roland Garros:
2003-05-31 1/16 (1) L. Hewitt-(28) T. Robredo 6-4 6-1 3-6 2-6 3-6
2003-05-29 1/32 J. Björkman-(28) T. Robredo 6-7 3-6 4-6
2003-05-27 1/64 (28) T. Robredo-(Q) G. Lapentti 3-6 7-6 3-6 3-1

G. Kuerten Roland Garros:
2003-06-01 1/16 (21) G. Gaudio-(15) G. Kuerten 6-7 5-7 7-5 3-6
2003-05-29 1/32 H. Arazi-(15) G. Kuerten 1-6 0-6 1-6
2003-05-27 1/64 M. Rosset-(15) G. Kuerten 2-6 7-6 3-6 6-7

Head to head:
Mercedes Cup, Stuttgart
2001-07-19 1/8 (15) G. Kuerten - (28) T. Robredo 6-4 6-1

P.S.Do JiroJiro prosze o edytowanie swojego posta(żeby był pusty) bo temat nie jest od rzygania i przekleństw co nie :zobacz: Więc pomyśl przed wysłaniem posta co piszesz a w szczególności gdzie
Posted by: A.S.Romek

Re: Typy na tenis cz.5 - 02/06/2003 22:29

(9) A. Costa - (32) A. Clement 6-2 7-5 7-5
(28) T. Robredo-(15) G. Kuerten 6-4 1-6 7-6 6-4
Skuteczność w tym temacie podanych typów:82%
Trafione typy:32
Nietrafione:7
Posted by: szymi

Re: Typy na tenis cz.5 - 02/06/2003 22:44

No mi wszedł kuponik za 40zł po kursie 3,07
Jak sie ciesze 122,8 zł Wiedzilem ze tzeba stawiac na coste
Posted by: szymi

Re: Typy na tenis cz.5 - 02/06/2003 22:47

A co z tego typujecie jutro =>

09:55 Verkerk M - Moya

10:55 Henin-Hardenne - Rubin

10:55 Martinez C - Clijsters

10:55 Williams S - Mauresmo

10:55 Zvonareva - Petrova
Posted by: Kameleon

Re: Typy na tenis cz.5 - 03/06/2003 01:23

Ja daje na CORIE z Agssim. Coria pokazał, że potrafi wygrywać ważne mecze, Agassi w tym sezonie męczy się ze sabszymi przeciwnikami(Ancic). Wysoki kurs zachęca do gry na Argentyńczyka.
Posted by: Anonymous

Re: Typy na tenis cz.5 - 03/06/2003 01:29

moje typy na jutro:Zvonareva - Petrova 1--1,95
Henin-Hardenne - Rubin 1--1,25
i do tego troche ryzyka Verkerk M - Moya 1--3,1 /exp/system 2/3
Posted by: Anonymous

Re: Typy na tenis cz.5 - 03/06/2003 01:31

kupon 2:Martinez C - Clijsters 1--5,10 (przy takim kursie , moim zdaniem trzeba probowac,
Williams S - Mauresmo 1--1,2 (chociaz nie jestem tego taki pewny)

Coria G - Agassi 2--1,4 /exp/ jak zwykle systemem 2/3
Posted by: [g]um[p]

Re: Typy na tenis cz.5 - 03/06/2003 16:10

Verkerk - Moya...2...1.3...Unibet...9/10
Posted by: Dan0

Re: Typy na tenis cz.5 - 03/06/2003 18:44

DZIS STAWIAM NA:

MIRANDA-SUMMERER 1

HORNA-ASCIONE 1

TIPSAREVIC-GREMELMAYR 1

iwo:
Posted by: Anonymous

Re: Typy na tenis cz.5 - 04/06/2003 18:53

zna ktoś wyniki meczów:
Ancic-Moodie
Sanguinetti-Delgado
???
Posted by: Adas

Re: Typy na tenis cz.5 - 04/06/2003 19:57

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Darko:
[qb]zna ktoś wyniki meczów:
Ancic-Moodie
Sanguinetti-Delgado
???[/qb][/QUOTE]Lało, spotkania zostały opóźnione
Posted by: zibi04

Re: Typy na tenis cz.5 - 05/06/2003 01:57

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Darko:
[qb]zna ktoś wyniki meczów:
Ancic-Moodie 4-6 5-7
Sanguinetti-Delgado 4-6 7-5 6-4
???[/qb][/QUOTE]
Posted by: petev

Re: Typy na tenis cz.5 - 05/06/2003 12:32

witam, znalazlem troche ciekawych spotkan i zastanawiam sie co wlozyc na kupon.

275 S.Willi.-Henin 1 1.32 1 set
310 Haar/Kafe-Arth/Han 1 1.52
315 Ray/M.Bry-Bla/W.Bl 1 1.56
328 R.Stepanek-Vincig. 1 1.22
329 Hrbaty-Ramir.Hid. 1 1.35
332 Puerta-Peralta 1 1.2
335 Acasuso-Serrano 1 1.21
337 Sluiter-Childs 1 1.21
339 Rusedski-Bachelot 1 1.17
342 Sanguinetti-Suzuki 1 1.5

co radzicie z tego wybrac??
Posted by: Adas

Re: Typy na tenis cz.5 - 09/06/2003 14:12

Moje dzisiejsze pewniaki:
Grande - Benesova 1.5 - Czeszka już dawno nic nie wygrala, w 1 rundzie Rg ugrała 1 gema z Dominikovic

Ancic - Knowle 1.4

Karlovic - Gimelstob ok.1.9 - Karlovic dobrze grał w ubiegłym tygodniu, łatwo przeszedł przez kwalifikacje (16 asów w finale), Amerykanin w ubiegłym tygodniu odpadł szybko w 1 rundzie z Niemeyerem.
Posted by: Anonymous

Re: Typy na tenis cz.5 - 09/06/2003 16:41

Witam . Mam takie pytanko w jakim buku internetowym są przeważnie najwyższe kursy na tenis. ( nie zakładam nowego tematu bo nie chce zasmiecac forum)
Posted by: zibi04

Re: Typy na tenis cz.5 - 09/06/2003 18:06

na dzisiaj Schuttler-Carlsen 2 po kursie powyzej 2 !!!