Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02

Posted by: Goget

Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 - 05/02/2011 05:55

ABN AMRO World Tennis Tournament

Miejsce : Rotterdam, Holandia
Ranga turnieju : ATP "500"
Data : 7.02-13.02 2011 r.
Nawierzchnia : twarda halowa
Pula nagród : 1'445'000 €
Uczestnicy : 32 zawodników w singlu / 16 par w deblu
Oficjalna strona : www.abnamrowtt.nl
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Brasil Open

Miejsce : Costa do Sauipe, Brazylia
Ranga turnieju : ATP "250"
Data : 7.02-12.02 2011 r.
Nawierzchnia : ceglana
Pula nagród : 527'700 $
Uczestnicy : 32 zawodników w singlu / 16 par w deblu
Oficjalna strona : www.brasilopen.com.br
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

SAP Open

Miejsce : San Jose, Stany Zjednoczone
Ranga turnieju : ATP "250"
Data : 7.02-13.02 2011 r.
Nawierzchnia : twarda halowa
Pula nagród : 600'000 $
Uczestnicy : 32 zawodników w singlu / 16 par w deblu
Oficjalna strona : www.sapopentennis.com
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Przydatne linki :

www.tenisbet.pl - livescore, rankingi, plany startowe
www.fromsport.com - live video
www.myp2p.eu - linki do streamów
www.tennis.matchstat.com - wyniki i statystyki zawodników
www.tenisinfo.pl - wyniki i statystyki zawodników
www.atpworldtour.com - strona ATP
www.itftennis.com/mens - strona ITF

Posted by: Fro_Lech

Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 - 07/02/2011 14:30

Tursunov-Golubev @ 1,57
Tursunov - wygrany challenger w Singapurze, wygrane kwalifikacje, więc forma, znajomość kortu i piłek są. Czego chcieć więcej aby wygrać mecz przeciwko Golubev'owi który meczu nie wygrał w tym roku, a przegrywał w stylu mało nadający się na komentarz. Jak przegra i kolejny mecz to nic się złego nie stanie - straci tylko kilka punktów za ub. kwale. Tursun już w kwalach miał okazję pograć z dwoma ofensorami (chociaż Petzschner dysponuje dużo lepszą selekcją uderzeń od Golubeva), więc wie czego się spodziewać po dzisiejszym rywalu.
Posted by: Gaske

Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 - 07/02/2011 15:14

Davydenko - Llodra 2 @2,5 tobet

Llodra ma teraz swoje 2 tygodnie i wraca na ulubione hale. Teraz Rotterdam i za tydzień broni tytułu w Marsylii. Francuz na tych turniejach spisuje się bardzo dobrze, a szybka nawierzchnia w Holandii na pewno pomoże więcej jemu niż Davydence, który na AO w swoim stylu, pożegnał się z turniejem w 1 rundzie z Mayerem. Ostatnie mecze obu zawodników, które odbyły się w hali zakończyły się łatwym zwycięstwem Llodra. 75 61 w Paryżu i 63 75 w Rotterdamie'08. Na terenie Francuza Davydenko nie miał pomysłu jak pokonać Michaela, a jedyne przełamanie jeśli dobrze pamiętam było na początku meczu, a następnie pełną kontrolę nad meczem przejął Llodra. Stawiam na podobny przebieg meczu dzisiaj i zwycięstwo Michaela w Rotterdamie i Marsylii. wink
Posted by: majner

Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 - 07/02/2011 18:37

Podpisuję się pod postami Fro i Kerogha i dodaję od siebie:

Fyrstenberg/Matkowski - Eltingh/Haarhuis 2:0 @ 1.44 (bet365)

grin I to powinien być cały komentarz do tego meczu smile Jeśli Polacy mają chociaż odrobinę formy (a mają) i odrobinę honoru i samowstydu, to ten mecz powinni gładko wygrać w 2 setach.
Tydzień temu Ivanisevic, teraz Eltingh i Haarhuis. No nie róbmy sobie jaj laugh Nie wiem jak było wcześniej, bo mnie deble nie interesowały zbytnio, al te dwa tygodnie troszkę mną wstrząsneły grin
Posted by: janko muzyk

Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 - 07/02/2011 19:02

Witam,

Rowniez stawiam dzisiaj na Tursunova i Llodre, do tego dodaje Schoorela. Widzialem go tylko raz na zywo, w meczu Z Rogerem w Doha, zrobil na mnie dobre wrazenie, mimo wyjatkowo slabej postawy Federera w tamtym meczu. Potem przegral w 3 rundzie kwali do AO z wielkim talentem bulgarskiego tenisa Dimitrovem. Ma dzisiaj przynajmniej dwa argumenty, ktore za nim przemawiaja: po pierwsze wystapi przed wlasna publicznoscia, a po drugie Troicki moze nie byc w pelni sil po kontuzji miesni brzucha, ktorej nabawil sie na AO. Gram te wszystkie mecze w singlu w Tobecie, oraz dodaje do tego mecz Schoorela w doxxbecie, ktory rozlicza krecz jako porazke juz po rozegranym 1 pkt, tak na wszelki wypadek gdyby Viktorowi odnowila sie kontuzja tongue

Viktor Troicki - Thomas Schoorel 2 @5.10 Tobet
Viktor Troicki - Thomas Schoorel 2 @4.42 Doxxbet
Posted by: Piostar

Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 - 08/02/2011 14:04

Tenis, ATP Brasil Open, 08-02-2011 19.00
Robredo - Fognini 1 1,559 2/10 Pinnacle

Panowie grali ze sobą dwa dni temu i wygrał 2-1 w setach Robredo. Mimo 3 setów moim zdaniem było to zwycięstwo na luzie, jedynie w pierwszym secie było nieco problemów, potem już z górki. Potem w finale Tommy pokonał Giraldo. Mogłoby się wydawać, że zmęczenie, że syndrom wygranego turnieju przemawiają tu za odpuszczeniem spotkania. Jednakże nie wydaje mi się, aby tak było. Po zakończeniu spotkania panowie nie podali sobie dłoni, a w trakcie Fabio powiedział coś niemiłego i wywiązała się krótka sprzeczka w której Hiszpan był mocno zdenerwowany. Jutro będzie pragnął dalszej zemsty i przystąpi do spotkania z pełną mobilizacją. Nie mówię tutaj też o umiejętnościach czysto tenisowych, które na cegle sporo lepsze od Włocha (według mojej oceny) plus zawsze dobrych występach w lutowym cyklu ATP na cegle w Ameryce Płd. Tomek zwyczajnie lubi te turnieje i nie odpuszcza.
Posted by: Gaske

Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 - 09/02/2011 02:06

Andreev I - Mayer L
1 @1,61 Pinnacle


Mayer ma podobną serię jak Przysiężny (tylko Michał musiał się wybrać do RPA na spotkanie ze slabym Fischerem, żeby ją przerwać) i nie wygrał spotkania w turnieju głównym ATP ponad pół roku, ostatnio wygrywając w RG z Benneteau, a dna sięgnął tydzień temu przegrywając 46 46 z Ramosem Vinolasem. Andreev po słabym ostatnim sezonie spadł poza TOP70, a w Brazylii broni 1/2, gdzie odpadł z Kubotem. Umiejętności Igora nie trzeba przedstawiać, bo jak jest w formie i póki trafia to jest w stanie ograć każdego (rok temu w AO blisko było, żeby postraszył mocniej Feda, bo do 4tego seta momentami grał świetnie) swoim topspinowym FH. : ) W ubiegłym tygodniu zrobił nienajgorszy wynik, lekko ograł Schwanka i przegrał z finalistą, Giraldo. Biorąc pod uwagę słabszą dyspozycję Leo, Rusek powinien dać radę. :-)
Posted by: Fro_Lech

Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 - 09/02/2011 03:00

Ja bym uważał, wygrał 3 mecze kwalifikacji bez straty i po nich jego pewność siebie, pewność uderzeń na pewno poszła mocno do góry. Papiery na granie niewątpliwie posiada i będzie dzisiaj groźny dla Igora.
Posted by: C18_adam

Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 - 09/02/2011 16:27

tenis San Jose

Raonic - Blake 1 @1.75

zdziwily mnie te kursy strasznie i nie ma co czeba dziekowac Bogu za taka promocje i brac z pocalowaniem reki. Mlody Kanadyjczyk ma serwis jego najwiekszy atut wali po 20+ asow w meczu, do tego bardzo dobre i czeste wypady pod siatke a jesli trzeba to i w dluzszych wymianach pobiega i tez czesto je wygrywa. Czarna nadzieja Ameryki jak kiedys mowilo sie o Blaku " juz umarla " to cien zawodnika sprzed lat, po dlugiej kontuzji mial konczyc kariere sam w licznych wywiadach mowil ze gra w tenisa nie sprawia mu juz przyjemnosci .... Raonic w tym roku wchodzi do TOP50 a patrzac na obsade tego turnieju daje mu duze szanse nawey na wygranie go ... a min na ten pofilnal...

Berankis - Young 1 @1.6

Mlody Litwin wygrywal wiele juniorskich turniejow serwis bardzo mocna jego strona czeste wypady do siatki daja duzo punktow ... Amerykanin na moje nigdy jakims wielkim wybitnym tenisista nie bedzie duzo glupich bledow i czeste olewanie pilek do ktorych czeba troche pobiegac nie wrozu mu tu nic dobrego ....
Posted by: Fro_Lech

Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 - 09/02/2011 17:26

Cilic(+1,5 seta)-Melzer @ 1,55
Unibet najlepszy kurs w sieci, inne buki 1,4. Cilic raz, że szybka hala. Dwa - lubi leworęcznych, w ostatnich dwóch sezonach, bodajże 14-7. H2H 4-2 z Melzerem, więc tego seta to spokojnie powinien ugrać. Melzer to jeszcze nie jest taki niszczyciel żeby go stawiać w roli faworytami z czołówką ATP. Nie mam czasu żeby więcej coś napisać.
Posted by: codi

Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 - 09/02/2011 18:02

Skad Ty te kursy Adam bierzesz? Max 1.62 wystawione widzialem.
Posted by: Gaske

Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 - 09/02/2011 18:10

Tsonga - Llodra
2 @2,62 lad

O Llodrze pisalem wyzej, jest w hali to jest w swoim zywiole. H2H 2-0 dla Tsongi, ale od ostatniego meczu minal rok,a w tym czasie Tsonga idzie w dol. W tym roku gra slabo, w sydney widzialem jak meczyl z GGL, na AO kompletnie nie blysnal, powinien odpasc z Pecznerem gdyby tylko Filip potrafil utrzymac poziom z poczatku meczu, meczyl z Seppim i odpadl z Dolgo. Tu z Dimitrovem tez bez rewelacji. Serwis nie pomaga tak jak kiedys, BH w meczu z Grigorem tez zawodzil. Llodra z Denką prawie bezbłędnie, momentami regularniejszy od Norka, bardzo solidny serwis, ktory okazal sie nie do przelamania dla Nikosia. Tsonga jak najbardziej w zasiegu Miśka dzisiaj.
Posted by: Amir_Khan

Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 - 09/02/2011 18:11

Ale wez pod uwage ze Llodra broni tytulu w Marsyli.
Posted by: oli

Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 - 09/02/2011 18:18

Bardzo popularny argument często używany i jakże nie uzasadniony.

Rotterdam jest 500 Marsylia 250.

Czyli co odpuści 500 na rzecz 250 bez jaj.

Typowania tego pojedynku bym się nie podjął różnie może być.
Posted by: Amir_Khan

Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 - 09/02/2011 18:22

Oli ja nie mowie ze odpusci. Bo nie wiem co siedzi w jego glowie.

Zwróciłem tylko uwagę że istnieje takie prawdopobieństwo.
Posted by: Amir_Khan

Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 - 09/02/2011 18:29

Pablo Andujar - Tommy Robredo

TYP: ANDUJAR

@ 3,85 - Pinnacle.




Po pierwsze derby więc to ten typ winduje do rangi tego który

wydaje się być realny. Po drugie Robredo ma za sobą długi i trudny

turniej w Santiago, który zakończył się jego zwycięstwem. Zagrał

tam mecze długie i wyczerpujące jak chociażby finał z Fogninim.

Oczywiście może się zdarzyć tak że Robredo będzie chciał na fali

wygrać również ten turniej , ale biorąc pod uwagę jego przeciętne

przygotowanie fizycznie wydaje mi się to mało realną opcją.

Zapytacie dlaczego nie odpadł tutaj już w 1 rundzie ? Odpowiedź

na to pytanie jest dziecinnie prosta. W finale na czilijskiej

ziemi doszło do scycji pomiędzy nim a Włochem i koniec konców po

zakończeniu meczu nie podali sobie ręki i poczęstowali się

jedynie stekiem wyzwisk.Robredo więc zapewne podszedł do meczu

ambicjonalnie i jeszcze raz ukarał transFabio wygrywając z nim

po raz drugi na przestrzeni kilku dni. Tutaj sytuacja jest inna.

Zagra z rodakiem , wychowanym na cegle , który jak wygrywa to

czyni to na tej nawierzchni. Wczoraj moja logika była podobna co

do Mello i nie zawiódł mnie.Oby Robredo uczynił to samo.

Jedno nie ulega wątpliwości że po takim kursie warto zaryzkować

soczystego singla na Andujara.

Vamos.
Posted by: codi

Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 - 09/02/2011 21:15

Zgadzam sie generalnie, gram +4.5 ostatecznie i bardzo leciutko str8 win. W finale gral z Giraldo, hf z Fogninim. Dodam tylko, ze wczoraj mial kryzys i wygladal na zmeczonego bardzo, ale ostatecznie wyciagnal, dobry znak.
Posted by: Fro_Lech

Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 - 10/02/2011 01:52

Na jutro podoba mi się kurs na Russella @ ponad 2 przeciwko słabemu ostatnio Istominowi grzech nie spróbować. Forma lepsza, gdzie ma ciułać punkty Michael jak nie na swoich turniejach. Rok temu w Miami ograł Denisa. Mecz z gatunku tych stykowych - szanse dla Russella wyceniam na 60/55-40/45, więc kurs jak najbardziej wartościowy.
Posted by: MagiK

Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 - 10/02/2011 03:50

Ljubicic - Paire 2 5/10
Szansa na rewanż za AO, gdzie Paire dzielnie walczył z Ljubą mimo lekkiej kontuzji. Gdyby nie ona w mojej ocenie wygrałby tamto spotkanie. Młody Francuz potrafi grać mocno i ofensywnie, dodając dobry serwis i nawierzchnię nie stawia go to na straconej pozycji w pojedynku z Działkowiczem. Będzie to bardzo wyrównany pojedynek, a szanse oceniam 50-50. Biorąc pod uwagę kursy - nie pozostaje nic innego jak pograć Francuza.
Można również pomyśleć o hadi i overze gemowym.
Posted by: Amir_Khan

Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 - 10/02/2011 03:52

Magik pełna zgoda. Paire rocznik 89 rozwija się coraz lepiej. Podoba mi sie jego ofensywny tenis.Szanse ma spore.
Posted by: Fro_Lech

Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 - 10/02/2011 14:46

No dobra koncepcja. Można polecić handi setowe @ 1,85 na Paire w betsafe to najwyżej na rynku w tej chwili i raczej już nie wzrośnie.
Zastanawiam się nad Kohlschreiberem +1,5 seta @ 2,2 w Unibecie. Kurs bardzo wartościowy. Niemiec ma świetny bilans z takimi serwismenami(pod kątem urywanych setów), nawet tymi którzy potrafią przebić w skuteczny sposób piłkę na drugą stronę siatki.
Posted by: majner

Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 - 10/02/2011 17:25

Ale się uparliście, żeby od początku sezonu grać przeciwko Ljubie wink O ile skuszę się na handi setowe, o tyle na zwycięstwo Francuza raczej nie postawię. Ljuba w zeszłym sezonie powiedział, że jest już w takim wieku, że nie da rady ogarnąć wszystkich turniejów w sezonie, które by chciał i że będzie się wybierał tylko na te najważniejsze dla niego. Przynajmniej ja tak zrozumiałem jego wypowiedź. Dlatego skoro przyjechał do Rotterdamu, to nie po to, by zapalić trawkę, tylko coś ugrać. A Paire ma tyle samo talentu, co i braku doświadczenia, a tym go może Chorwat stłamsić. Nie zachwycam się jego zwycięstwami nad Benkiem (mniej niż zero w tym sezonie) i Simonem (znamy jego podejście do niektórych meczów), ale patrzę na jego wszystkie występy w tym sezonie, a tu już tak różowo nie jest. To samo tyczy się meczu na AO pomiędzy tymi panami. Pisanie, że Paire wygrałby to spotkanie, gdyby nie kontuzja, to troszkę przesada, bo nawet dwa wygrane sety na szlemie w pięknym stylu jeszcze o niczym nie świadczą (patrz: Tsonga - Petzschner) i w każdej chwili sytuacja może się obrócić o 180 stopni. Do póki piłka w grze, wszystko się może zdarzyć.
Ja w tym meczu zagram handi setowe na Francuza (mam tylko za 1.70), over 21.5 gema (1.72) i tie-break (2.62).

Co do typu na Kohlschreibera +1.5 seta, to w pełni popieram. Do tego na deser dokładam sobie over 20.5 gema po 1.72 i zastanawiam się nad zagraniem tie-breaka po kursie 3.00. Wydaje mi się, że będzie to zacięte spotkanie. Wszystkie 4 pojedynki pomiędzy tymi graczami były zacięte i w każdym z nich był tie-break. Pora na pierwsze zwycięstwo Szweda, ale Niemiec na pewno tanio skóry nie sprzeda.
Posted by: Amir_Khan

Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 - 10/02/2011 18:55

Mello - Andujar

Typ: Mello @ 1,71 - Pinnacle



Na razie Mello mnie nie zawodzi.Począwszy od meczu z Giraldo jaki

i w meczu z Montanesem zał zarobić dobre pieniądze i wszystko

wskazuje na to że po meczu z Andujarem wciąż będzie istniał w tym

turnieju rozgrywanym na jego ziemi. Dlaczego ? Po prostu jest w

bardzo dobrej dyspozycji , gra dobrze i pewnie.Wczoraj zniszczył

Montanesa i ma to swoją wymowę.Andujar wczorał dał pięknie

zarobić ale w dużej mierze swoje zwycięstwo zawdzięcza koledze z

kraju niż własnym umiejętnościom. Mello w formie , Mello pewny

siebie i mający wsparcie trybun więc Mello znowu będzie zwycięski

Posted by: Amir_Khan

Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 - 11/02/2011 02:05

Bellucci - Chela

Typ: Bellucci @ 1,53 - Ladbrokes



Bellucci gra w tym turnieju z wielkim zaangażowaniem. Wczoraj

widziałem jego spotkanie z Berloqiem i zagrał naprawde dobry

solidny tenis. Swietnie mijal , solidnie serwował i cały mecz

miał pod kontrolą pomimo kilku przestojów w grze. Chela zagrał

długi i trudny mecz z Kubotem. Na swojej ziemi Brazylijczycy

graja bardzo dobrze i Bellucci tylko to potwierdzi. Obok Almagro

jest głównym faworytem do końcowego triumfu i największa szansą

gospodarzy na końcowy skalp.
Posted by: C18_adam

Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 - 11/02/2011 16:40

:tenis San Jose

Berankis - Raonic typ 2 @1.6

2 naprawde niezlych mlodych zawodnikow tyle ze Baranek ostatni mecz z Yungiem nie wiem czy dostal w prezencie czy on wiedzial ze go wygra czy co ... masa bledow sporo UE kompletnie serwis nie funkcjonowal ... po 2 stronie siatki Kanadyjczyk ktory nie mial problemow z odprawieniem Blake w 2 setach ... serwis gra pod siatka oraz wymiany dominowal we wszystkim ... nie wierze by mlody Litwin ugral tu cos wiecej niz max 1 seta choc i o to bedzie ciezko ...
Posted by: Ronni

Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 - 11/02/2011 16:47

M Baghdatis vs I Ljubicic

Typ : Baghdatis

Typ konkursowy , dla zabawy.

Cypryjczyk swietnie gra w tym turnieju na dzien dobry ogral turniejowa 2 Murraya , wczoraj dosc pewnie pokonal Lopeza nie dajac w calym meczu rywalowi ani jednej szansy na bp.Mecz z Lopezem byl dobrym przetarciem przed meczem z Ljuba gdzie serwis to glowny atut Chorwata.Marcos pokazal ze potrafi grac z takimi rywalami i wydaje mi sie ze dzis udowodni to. Ljuba 50% 2 serwisu jak nie bedzie dobrze trafial 1 moze miec spore problemy z ofensywnie grajacym i biegajacym do wszystkich pilek Baghdatisem. W H2H 4-1 dla Marcosa wiec widac ze dobrze mu sie gra z rywalem.Wszystkie mecze bardzo wyrownane i to serwis wydaje mi sie bedzie mial kluczowe znaczenie .
Posted by: Amir_Khan

Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 - 12/02/2011 01:40

Dyscyplina: Tenis ATP , Costa do Sauipe
Spotkanie: Ricardo Mello - Aleksandr Dolgopolov
Typ: 1
Kurs: 2,62
Bukmacher:Ladbrokes
Godzina: 00:30


Analiza

Dzisiejszego wieczora na brazylijskich kortach w Bahia ulubieniec gospodarzy Ricardo Mello zrobi wszystko żeby osiągnąć swój życiowy wynik i awansować do wielkiego finału turnieju rozgrywanego pod egidą ATP. Mello gra tutaj swój życiowy tenis. Serwis funkcjonuje na najwyższym poziomie. Świetnie prezentuje się również z głębi kortu gdzie zmusza swoich kolejnych rywali do rozpaczliwej defensywy posyłając raz za razem efektowne i zabójcze bomby ze strony forehandowej. Pokonał już w tym turnieju Montanesa i Andujara nie tracąc nawet ani jednego seta w tych meczach.

Aleksandr Dołgopołov to jest zawodnik , który ma predyspozycje do tego aby uzyskac pozycję all court playera.Ale na dzien dzisiejszy to nie jest tak stabilny gracz żeby go stawiać w roli tak zdecydowanego faworyta.Na pewno będzie zmieniał tempo gry , dużo mieszał slajsami ale na Mello to nie zrobi większego wrażenia bo on będzie starał się atakować z każdej pozycji.
Posted by: sHybki

Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 - 12/02/2011 03:22

Amir Khan patrząc na wyniki z tego tygodnia Mello można odnieść wrażenie, że to rzeczywiście bardzo dobry grajek i ma sporą szansę na pokonanie Dolgopolova ale czy są ku temu podstawy?

Przede wszystkim Dolgopolov to niezwykle utalentowany i nieszablonowo grający zawodnik o solidnym serwisie, który dostarcza mu sporo łatwych punktów, świetnie się porusza mając przy tym żelazną kondycję. Zrobił w ostatnim roku ogromny postęp co pokazał niedawno na AO i moim zdaniem jest w tej chwili o klasę lepszy od Mello. Brazylijczyk w zeszłym tygodniu męczył się niemiłosiernie 3 godziny z przeciętnym Hidalgo a potem z Robredo oddał pierwszego seta do 0. Tutaj pokonał Giraldo, który tankował po finale w Santiago...Montanesa będącego kompletnie bez formy i Andujara, który był w 1/4 tylko dlatego, że Robredo miał już dość gry smile Także czy aby na pewno to życiowy tenis Mello i wcześniejsze mecze to pokazują hmm...oczywiście Ricardo będzie niezwykle zmotywowany bo mając 31 lat na karku już niewiele będzie miał szans na finał ATP a tym bardziej u siebie w ojczyźnie. Dopingiem pomogą mu kibice oraz to, że grają w sesji wieczornej trochę zwolni grę co może być dla niego jakimś handicapem. Chociaż ciężko będzie Mello narzucić swój styl gry jak to miało miejsce w poprzednich spotkaniach bo Ukrainiec gra szybciej i mocniej niż wcześniejsi przeciwnicy.

Uważam, że jednak można tutaj oczekiwać w tej chwili po Ukraińcu pewnego poziomu po tym jak przetarciem w Brazylii był Hidalgo a następnie zwycięstwo z moim zdaniem lepszym od Mello, Włochem Starace. Aleksandr myśli pewnie o pierwszym tytule ATP a potencjalny finalista Almagro lub Chela zdecydowanie są w jego zasięgu i jego motywacja dziś też będzie wysoka. Uważam, że więcej argumentów przemawia w tej chwili za Dolgopolovem chociaż tego nie gram laugh ale jak będzie zobaczymy mimo to powodzenia:). Spróbuję natomiast lekko Berankisa po 2.55, który jest bardziej kompletnym i doświadczonym zawodnikiem od błyszczącego Raonica.
Posted by: ArtekPotito

Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 - 12/02/2011 04:25

Ja również gram Mello, który trzeba podkreślić ograł gładko! Giraldo i Montanesa i wręcz zmiażdżył jak juniora Andujara, widać że jest w najwyższej formie, a Dolgopolova nie zachwycił mnie w meczach z RRH i Potito (zwłaszcza z tym pierwszym), odnosze wrażenie jakby nie zależało mu jakoś bardzo na tym turnieju (ale to może tylko moje wrażenie wink innym argumentem na korzyść Mello jest bilans Ukraińca z zawodnikami leworęcznymi, który wynosi 10-11, ale na poziomie turniejów ATP jest to 0-5 !

Główne argumenty na Mello tj. publika + gra u siebie w kraju + lewa ręka + znakomita forma przekonują mnie, że ma on duże szanse na zwycięstwo i kurs @3.15, który aktualnie mam na niego jest zdecydowanie przesadzony.
Posted by: Gaske

Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 - 12/02/2011 15:09

Tsonga - Ljubicic
1 @1,50 Ladbrokes

Ljubo pewnie wczoraj odetchnął, bo pod koniec meczu spuchł niesamowicie i przy 6-2* w TB jak później nie wchodziły 1szej serwisy, musiał przy 6-4* po niczym pójść do siatki, udało się, bo Marcos z łatwej pozycji BH posłał w siatkę. Dzisiaj rywal będzie na pewno cięższy, szczególnie, że Ljubicic jest po ciężkiej przeprawie, a Tsonga od 2 dni (wczoraj dostał w/o od Tomka) jedynie trenuje. Tsonga powinien też wyżej zawiesić poprzeczkę od Baghdatisa, który dużo piłek pakował w siatkę i przegrywał pełno wymian z Ljubo. Francuz po pierwszej secie z Llodrą serwował świetnie, prawie wszystkie 1sze serwisy to wygrane punkty, mocny FH i mniej błędów. Ljubo mimo wszystko z BH dużo wyrzuca i gubi się przy dłuższych wymianach, a po wczorajszym meczu może być jeszcze gorzej. 1,50 jak najbardziej.
Posted by: C18_adam

Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 - 12/02/2011 15:23

typu nie neguje ... ale nie do konca sie zgodze ze Tsonga gral dobrze z Llodra to Llodra gral bardzo slabo i jak na moja ocene poprostu oddal ten mecz koledze ... Ljuba z Cypryjczykiem pokazal ze jest w formie nie liczac zastoju w 2 secie gdzie w TB juz dawno powinno byc po meczu w 3 secie spokojnie wygral juz TB ... osobiscie za @1.5 bym w Tsonge w tym meczu nie wchodzil ...
Posted by: Amir_Khan

Re: Rotterdam, Costa do Sauipe, San Jose - 7.02-13.02 - 14/02/2011 06:10

Raonic - Verdasco

Typ: Raonic - @ 3,0 - Ladbrokes.


Z Raonicem trzeba naprawdę się liczyć bo to jest zawodnik ,który

posiada ogromny atut jakim jest potężny i agresywny serwis. W

warunkach takich jakie są w San Jose Kanadyjczyk jest w moim

odczuciu graczem , który stawi dzisiaj duży opór Verdasco. Na

pewno Hiszpan jest faworytem tego meczu ale czy aż takim jak

sugerują bukmacherzy ? Moim zdaniem nie , dlatego warto

zaryzykować zwycięstwo Kanadyjczyka i jego pierwszy turniejowy

triumf w poważnym tenisie.