ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02

Posted by: viva

ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 06/02/2005 18:58

ATP Buenos Aires

Place: Buenos Aires, Argentina
Date: February 7 - 13, 2005
Surface: Clay
Prize Money: US $380,000

Website: www.atpbuenosaires.com


Open 13

Place: Marseille, France
Date: February 7 - 13, 2005
Surface: Indoor Hard
Prize Money: €510,250

Website: www.open13.org


SAP Open

Place: San Jose, California
Date: February 7 - 13, 2005
Surface: Indoor Hard
Prize Money: US$380,000

Website: www.sapopentennis.com


Pozostałe pomocne linki :

http://www.stevegtennis.com

http://www.atptennis.com

http://www.tennis.matchstat.com

http://www.itftennis.com/mens/players/
Posted by: gryzonko

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 06/02/2005 21:25

Tak na początek bez lookania na kursy

Buenos Aires
(6)Filippo Volandri (ITA) vs Lars Burgsmuller (GER) 1
zdecydowanie Włoch, który dobrze wypadł w ost turnieju i dobrze gra na clayu, czego nie mozna powiedziec o Niemcu ktory dodatkowo 5 lutego gral jeszze w Europie.

(4)Fernando Gonzalez (CHI) vs David Sanchez (ESP
Gonzo ma prawo byc zmeczony, nie wiadomo czy nie odpusci gry. No bet

Jose Acasuso (ARG) vs Paul-Henri Mathieu (FRA) 1
H2h 4-0 dla Argentynczyka. wsio na clayu, i bez straty seta. Dyspozycja tez na korzysc Jose. W zeszłym roku Jose dotarl w Buenos Aires do 1/2

Nicolas Almagro (ESP) vs Santiago Ventura (ESP) 1
Chyba jednak młodszy z Hiszpanów. Spory talent ktory w zeszlym roku doszedl do 1/2 juzniorskiego French open. W Vina del Mar ograł Corretje, i w sumie nie przyniosl wstydu w starciu z Gonazalesem

(8)Mariano Zabaleta (ARG) vs Alex Calatrava (ESP)
Nie powinno byc nispodzianki, jednak kurs pewnie bedzie na tyle mizerny ze nie ruszam

David Ferrer (ESP) vs Alberto Martin (ESP) 1
Ferrer powoli staje sie graczem czolowki jesli chodzi o clay. Martin od czasu AO sie nie pokazywal na korcie.

(3)Guillermo Canas (ARG) vs Alex Corretja (ESP)2?
CZyzby niespodzianka. Pierwszy wystep Canasa od AO. Alex ostatnio co prawda w slabej dyspozycji, jednak na clayu jest groźny dla wszystkich. Byc moze powtorzy sie historia sprzed roku gdy Canas po dobrym AO, w Buenos Aires odpadł w 1 rundzie z Volandrim

Potito Starace (ITA) vs (WC)Edgardo Massa (ARG) 2
Argentynczyk na wlasnych smieciach, bardzo dobrze sie spisuje w turniejach nizszej rangi. Mam wrazenie ze jego rowiesnik z Włoch jeszcze sie nei przestawil na clay.

Flavio Saretta (BRA) vs Albert Montanes (ESP)2
Licze na to ze Montanes sie przelamie. Flavio mnie nie przekonuje od czasu kreczu z Healeyem na AO,w Vina del Mar rozegral 2 spotkania, tracac w pierwszej rundzie seta z nieznanym Chilijczykiem oraz przegrywajac z Acasuso

Marsylia (indoor hard)
(5)Dominik Hrbaty (SVK) vs Mario Ancic (CRO) 1
Pierwszy wystep Dominika po Melbeurne. Dobrze gral w hali w tym roku w Perth gdzie wygral wszystkie mecze, w zeszlym roku w Marsyli wygrał ten turniej. Teoretycznie zdecydowany faworyt.

Igor Andreev (RUS) vs (WC)Gael Monfils (FRA)2
To nie jest nawierzchnia na ktorej Igor sie czuje najlepiej (bilans 3-5) w zeszlum roku odpadl w Marsyli w kwalifikacjach. Gael mimo ze mlodszy ma wieksze ogranie na tej nawierzchni, dodatkowo z pewnoscia bedzie chcial sie pokazac z dobrej strony we Francji.

(7)Nicolas Kiefer (GER) vs Karol Beck (SVK)
Trudno wyczuć.Beck ma swietny bilans w hali, po Kieferze nie do konca wiadomo czego sie spodziewac. Zobazymy jaki bedzie kurs


(3)Joachim Johansson (SWE) vs Juan Carlos Ferrero (ESP)
No bet. Wbrew pozorom Ferrero umie grac w hali, i nie wiadomo czy 4 runda w AO nie podbuduje fo na tyle by powrócił do elity.

Radek Stepanek (CZE) vs (WC)Arnaud Clement (FRA)
No bet. Stepanek na gazie, Clement ostatnio przegrywa, jednak teraz bedzie gral u siebie,a w zeszym roku dotarl tu do 1/2

Taylor Dent 9USA) vs Julien Benneteau (FRA) 1
Obaj niezły bilans w hali. Jednak Amerykanin zaliczał turnieje zdecydowanie wyzszej rangi. Forma tez raczej po jego stronie

(2)David Nalbandian (ARG) vs Rainer Schuettler (GER)
Niby Argentynczyk ktory dotarl w zeszym roku w Madrycie na hali do finalu. Niemcie nigdy nic wielkiego nie osiagnmal na hali jednak mam jakies takie negatywne odczucie odnosnie tego meczu. Nie ruszam

San Jose Surface - Hard (Indoor)
Jan-Michael Gambill (USA) vs Hyung-Taik Lee (KOR) 2
Zobaczymy jaki bedzie kurs. Gambill popadl w przecietnosc, a Koreanczyk w hali radzi sobie zaskakujaco dobrze

Robby Ginepri (USA) vs (WC)Donald Young (USA)2
Czyzby Deja Vu? Ginepri na AO odpadł z juniorskim multimedalista Monflisem. W San Jose jego rywalem bedzie swiezy zwyciezca juniorskiego AO, moze kolejna niespadzienka?

(6)Mardy Fish (USA) vs Thomas Enqvist (SWE) 1
Mardy bardzo dobrze wypadl w tym turnieju w zeszlym roku gdy doszedl do finalu, Szwed od dawna cieniutko, dodatkowo bezsensowna wyczieczka na trasie Melbeurne-Mediolan-San Jose

(2)Andre Agassi (USA) vs (WC)Bobby Reynolds (USA) 1
Nie ma co pisać, po prostu czas by Reynolds wrócił w otchłań przeciętnośći. Tylko pewnie kurs nas nie zachwyci...
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 08:00

Quote:

Marsylia (indoor hard)
(5)Dominik Hrbaty (SVK) vs Mario Ancic (CRO) 1
Pierwszy wystep Dominika po Melbeurne. Dobrze gral w hali w tym roku w Perth gdzie wygral wszystkie mecze, w zeszlym roku w Marsyli wygrał ten turniej. Teoretycznie zdecydowany faworyt.




Zgoda, tym bardziej, ze Ancic gral slabo w zeszlym tygodniu ale przeanalizuj ich poprzednie mecze. Bilans 2-2 z czego ostatnie dwa wygrane mecze przez Chorwata, co ciekawe w Barcelonie w 2004 wygral Mario na clayu. W ogole wszystkie ich spotkania byly bardzo zaciete:

2002 US Open hard 4/6 6/3 7/6 5/7 3/2 Hrbaty
2002 Bratyslawa dywan 6/4 7/6 Hrbaty
2004 Barca clay 7/6 6/7 5/7 Ancic
2004 Wimbledon trawa 5/7 3/6 5/7 Ancic

Quote:

J. Johansson (SWE) vs Juan Carlos Ferrero (ESP)
No bet. Wbrew pozorom Ferrero umie grac w hali, i nie wiadomo czy 4 runda w AO nie podbuduje fo na tyle by powrócił do elity.




Ja mysle, ze Ferrero nie ma tutaj wiekszych szans. Potezny serwis, silny forheand to bardzo duze atuty Szweda, co takiego moze nam tutaj pokazac Hiszpan? Jakby gral z Tomasem to co innego. Jednak po kursie 1.38 nie ma co grac bo niedawno JoJo mial cos z kolanem.

Quote:

San Jose Surface - Hard (Indoor)
Jan-Michael Gambill (USA) vs Hyung-Taik Lee (KOR) 2
Zobaczymy jaki bedzie kurs. Gambill popadl w przecietnosc, a Koreanczyk w hali radzi sobie zaskakujaco dobrze




Kursy w proffie po 1.8, spodziewalam sie na Lee powyzej 2 wiec nie wiem czy warto to grac. Gambill faktycznie staje sie przecietniakiem na dobre a Lee moze nas zaskoczyc.

Quote:

(6)Mardy Fish (USA) vs Thomas Enqvist (SWE) 1
Mardy bardzo dobrze wypadl w tym turnieju w zeszlym roku gdy doszedl do finalu, Szwed od dawna cieniutko, dodatkowo bezsensowna wyczieczka na trasie Melbeurne-Mediolan-San Jose




H2H 2-0 dla Fisha, wygral z Tomasem nawet u niego w Sztokholmie w 2003 ale kurs nas nie rozpieszcza.
Posted by: gryzonko

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 09:28

Jeśli chodzi o Hrbaty- Ancic to h2h w tym przypadku wydaje mi sie mniej ważne z 2 powodów
-Herbatce nawierzchnia wydaje się wyjątkowo sprzyjać
-Osiągnął być może życiową formę, Ancic z koleji daleki od dyzspozycji z wimbledonu

Ferrero-Jojo
Faktycznie Jojo jest faworytem. Jedak biorąc pod uwagę kurs lepiej nie ruszać. Ferrero mimo wszystko to jeden z niewielu graczy obdarzonych że tak powiem "iskrą bożą". A czy rzeczywiście w pełnej dyspozycji byłby bez szans na tej nawierzchni z Jojo. W zeszłym roku gdy był w formie w Melbeurne ograł Szweda 3-1 w 3 rundzie, na hali w Roterdamie doszedl do finalu gdzie przegral po zacietej grze z Hewittem. Jak ja mój gust w pełnej dyspozycji szanse 50-50, bo tak naprawde to Jojo poza serwisem az taki nadzwyczajny nie jest/.
Posted by: Fro_Lech

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 09:48

Hernych-Kim (1) 1,8 BAW

Kim tak naprawdę nie pokazał nic takiego co pozwalałoby na niego postawić. Wprawdzie ostatnio CF w Delray Beach, jednak rywale nie byli zbyt wymagający, a serwis w meczu z Vinny'm jego serwis pozostawiał wiele do życzenia...delikatnie mówiąc :]. Hernych ostatnio pokazał się z niezłej strony w Auckland gdzie przebrnął Q i uległ dopiero w PF znakomitemu w tym sezoniu O.Rochusowi. Nie grał w żadnym turnieju po AO, porażka w 2r. z również bardzo dobrze grającym ostatnio R.Stepankiem , 5-setówka choć bardzo nierówna. H2H - 2 krótkie pojedynki na szybkich kortach zdecydowanie rozstrzygnięte na korzyść Hernycha.

Lopez-Verdasco (1) 1,5 Prof

Starcie Hardowca z Clayowcem(choć Verda.także pogrywa na twardym) , obaj jakoś nie za super się prezentują w tym sezonie to jednak Lppez ugrał trochę więcej, a w dodatku zagrają na "jego" nawierzchni+niezły serwis Lopeza to powinno dać mu zwycięstwo po całkiem ładnym kursie.
Posted by: Lee

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 10:05

Davydenko(RUS) - Schalken04 (NED) 1 1.45 expktu
Rusek prezentuje wysoką formę w tym roku - w AO wygrał m.in. z Heman i Canas, odpadł dopiero w 1/4 z Roddick.
Schalken bardzo często odpada już w pierwszych rundach - co prawda ostatnio w Milan Indoors w pierwszej rundzie wygrał z Bjorkman, ale w następnej gładko pokanał go przeciętny Schuettler.
Jeśli Davydenko zagra na swoim normalnym poziomie, nie powinien mieć większych problemów z Holendrem.
Posted by: pb048

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 10:10

1) Davydenko - Schalken 1 (2-0) 1.83 (bet365)

Co prawda turniej w Milanie był dla Schalken'a przełomowy, ponieważ pierwszy raz od 7 turniejów znalazł się w 2 rundzie . Zadanie miał o tyle ułatwione, że w 1 rundzie spotkał się z Bjorkman'em. Czy uda mu się to powtórzyć z Davydenko - ćwierćfinalistą AO i półfinalistą z Doha w tym roku?... sami sobie odpowiedzcie na to pytanie . Spodziewam się spokojnej wygranej Davydenko w 2 setach.
Nie sugerowałbym się zbytnio kreczem Davydenko w pojedynku z Roddick'iem w AO - spowodowany był problemami z normalnym oddychaniem- jak później stwierdził lekarz- wynikały z gorączki.
Posted by: garss

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 10:27

witam dzis i na jutro proponuje dac do rozpisu w systemie 9/10 nastepujacych graczy:
volandrii accasuso almagro ferrer massa hrbaty monfilis fish gonzales mirza

nie bede opisywal meczy ze wzgledu ze fachowo zrobil to "gryzonko " i chwala mu za to nie opisal tylko mirzy - wedlug mnie ta mloda tenisistka gra u siebie w indiach gdzie na tym korcie zaczynala swa kariere zna kazdy centymetr boiska a zreszta jeje wystep w AO mozna powiedziec za dosc udany.mloda zdolna tenisistka powinna sobie dac rade!!
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 10:29

Lopez - Verdasco - obaj graja prawie identycznie i sa swietnymi kolegami , nie ruszam bo ciezko cos powiedziec o ich formie
Ancic jest bez formy juz od dawna , a mecz z mlodym ukraincem to tylko potwierdza. Hrbaty od poczatku roku niezwykle solidny .
Gdyby Ferrero grał 90% swoich umiejtnosci to JoJo niemialby za duzych szans . W kazdym meczu Szwed nie moze serwowac tak poteznie w kazdym meczu a Ferrero swietnie returnuje . Ale ciezko powiedziec co z kontuzja Joachima i jak wyglada Ferrero na dzien obecny - kurs zdecydowanie nie do grania a jak cos to lekko na Juana
Osobiscie mysle o Clemencie ktory u siebie jest bardzo silny i jako jedyny potrafil zlamac Sodera w Mediolanie. Troche ma pecha bo wydajes sie byc w dobrej dyspozycji a w Australii trafil 3 razy na Hewitta i teraz na sweitnego na hali Robina . Monfils takze u siebie nie powinien miec wiekszych problemow ze slabiutkim ostatnio Andreevem. Acasuso w Buenos Aires jest niezwykle silny , nie rozumiem czemu Mathieu pojechal na piach do Ameryki - czyzby myslal o wygraniu RG
Posted by: arktos

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 10:37

(7)Nicolas Kiefer (GER) vs Karol Beck (SVK)
Trudno wyczuć.Beck ma swietny bilans w hali, po Kieferze nie do konca wiadomo czego sie spodziewac. Zobazymy jaki bedzie kurs

Kurs 2.54 na Becka biorę w ciemno.


Radek Stepanek (CZE) vs (WC)Arnaud Clement (FRA)
No bet. Stepanek na gazie, Clement ostatnio przegrywa, jednak teraz bedzie gral u siebie,a w zeszym roku dotarl tu do 1/2

To jest hala w której Clement się wychował gra tu zawsze na przyzwoitym poziomie i raczej nie odpada w pierwszej rundzie dlatego można śmiało zaryzykować na francuza.
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 10:40

Ja zagralam tak:

na jednym Acasuso, Ferrer, Zabaleta i Gonzo

na drugim Nalbandian, Fish, JoJo i Dent

i dwa single Lee i Lu, ten drugi gra z Malisse. Belg nieco zmeczony mzoe byc a nigdy nie grzeszyl az taka regularnoscia. Moze byc wpadka a kurs 3.4
Posted by: KRAJAN

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 10:41

Nie widzę żadnych rozbieżności pomiędzy moimi typami, a Waszymi wypowiedziami. Na dziś zagrałem taki kuponik:
Pn 07/02/05 14:00 Davydenko N - Schalken 1 1.40
Pn 07/02/05 16:00 Enqvist - Fish M 2 1.50
Pn 07/02/05 19:00 Lopez F - Verdasco 1 1.55
Pn 07/02/05 19:00 Corretja - Canas G 2 1.25
Pn 07/02/05 20:00 Ancic - Hrbaty 2 1.70
AKO 6.92
PS. Canas gra przed własną publicznością i jest zdecydowanie lepszym graczem od Alexa. Najbardziej obawiam się Fisha, który potrafi być nieobliczalny, ale ze starym wygą ze Szwecji powinien sobie poradzić. Zapodałem jeszcze podobny, ale bezpieczniejszy rozpisik
Canas + Hass (pewniaki) + 2/3 (Davidenko (1.45), Fish i Hrbaty
Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: andrzej125

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 11:37

Czy ktoś wie coś na temet Mantilla-Hernandez. Czemu ta różnica kursów exp.: 1,60-2,25, na Interweten.: 1,9-1,6. O co cho...?
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 11:44

Gonzo sie wycofał , Canasa sie boje troche ruszac bo on sie na ziemi powoli rozgrzewa i dopiero w Europie gra dobrze
Posted by: Coronach

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 11:47

@ Gryzonko

Jeżeli chodzi o mecz Ferrer - Martin, Ferrer odniósł jakąś kontuzję w meczu z Gaudio, także lepiej uważać
Posted by: Emrod

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 11:47

Davydenko - Schalken 1 1.40

Zgadzam się z przedmówcami; Shalken w tym sezonie będzie już coś wygrywał, ale dyspozycja na pewno jeszcze nie jest odpowiednia na graczy tej klasy co Mikołajek (i w takiej formie).

Fish - Envist 1 1.50

Był na początku sezonu cień nadziei, że Thomas znów będzie grał choć częściowo tak dobrze jak przed laty, ale to się już raczej nie wydarzy. Fish rozpoczął sezon średnio (pokonanie Monaco i Soderlinga, oraz porażki z Gaudio i Dentem), więc pora na poprawienie bilansu.

Saretta - Montanes 1 1.60

Hiszpan jest tak słaby, że wstydem dla Flavio byłoby odpadnięcie z nim w I rundzie.

Hrbaty - Ancic 1 1.70

Chorwat od Wimbledonu ma zaledwie rzadkie przebłyski formy; sam serwis na Słowaka to troszkę za mało - po tym kursie biorę!

Gambill - Lee 1 2.10

Amerykański "złoty chłopak" musi czasem powygrywać Zawodnik z takim potencjałem, a gra aż śmiesznie... W Delray Beach już było nie najgorzej - pokonanie Saulniera i porażka po walce z Wesselsem). W formie Lee jakoś nie widzę wielkiego zagrożenia, a kurs sympatyczny
Posted by: kuerten

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 11:47

No to ja dodam coś od siebie na 1 rundę (zapewne się powtórzę);

Davydenko N. - Schalken S. [1] 1.45 8.5/10
Hrbaty D. - Ancic M. [1] 1.60 7/10
Acasuso J. - Mathieu P.H. [1] 1.40 8/10
Zabaleta M. - Calatrava A. [1] 1.25 9/10
Monfils G. - Andreev I. [1] 1.65 7/10
Nalbandian D. - Schuettler R.[1] 1.35 8/10
Volandri F. - Burgsmueller L.[1] 1.15 9.5/10
Almagro N. - Ventura S. [1] 1.65 7/10
Ferrer D. - Martin A. [1] 1.40 8/10
Fish M. - Enqvist T. [1] 1.45 8/10

Reszta spotkań mnie w jakimś stopniu powstrzymuje od decyzji Myślę, że i tak dużo typów podałem - same 1 ;o
Wieksze kursy mam nadzieje, ze przyjdą w następnych rundach.
Posted by: grabtom

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 11:49

Pierwsza porcja w tym tygodniu:

Hernych J. v Kim K. 1 @ 1,80
Trochę się zdziwiłem widząć kurs na Hernych'a. Co jak co, ale Czech w Auckland był w półfinale, w AO tylko druga runda, ale poległ ze Stepankiem, który ostatnio niźle sobie poczyna. Kim miał szansę trochę namieszać w Delray Beach, wierzyłem że może wygra Spadea, chłopak jednak grał słabo i zawiódł, nie wróżę mu sukcesu z Hernychem.

Acasuso J. v Mathieu P-H. 1 @ 1,40
Jose potrafi ładnie grać na glinie, w zeszłym roku dojechał tutaj do półfinału. Powinien bez większych kłopotów przejść Francuza z którym wygrał już 4 razy.

Corretja A. v Canas G. 0:2 @ 1,50
Canas po raz kolejny dobrze rozpoczął sezon, już od kilku lat na stały wysokim poziomie (pomijając 2003 rok z kontuzją). Glina to jego ulubiona nawierzchnia. dla Corertji to pierwszy turniej w sezonie, trochę ciężko przewidzieć w jakiej jest formie, jednak nie sądzę aby przeszedł bedącego w niezłej formie Canasa.

Calatrava A. v Zabaleta M. 2 @ 1,22 & 0:2 @ 1,40
Kursy śmieszne, ale Mariano to mój ulubiony zawodnik, nie sądzę aby dał chociaż powąchać piłkę Calatravie. Do tripelków się nadaje.

Ancic M. v Hrbaty D. 2 @ 1,60
Nie sądzę aby zwycięzca tego turnieju z przed roku dał się ograć już w pierwszej rundzie, z będącym bez formy Ancic'em.

Lopez F. v Verdasco F. 1 @ 1,50
Feliciano potrafi dobrze grać w hali, co udowodnił wygrywając zeszłoroczny turniej w Wiedniu (w finale z Canasem). W tym sezonie swa ćwierćfinały i trzecia runda w Szlemie, przegrywał z Federerm, Stepankiem i Johanssonem. Wydaje się być w lepszej formie od Verdasco, który najlepiej gra na glinie. w H2H Lopez 1:0 9wygrany mecz na glinie).

Tak to wygląda na dzisiaj. Złoże z tego 2 lub 3 kupony.
Posted by: kuerten

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 11:58

MORRISON-DANCEVIC [1] 1.50 Promocja prosto z TotoMixu!!

Można o jakieś szczegóły odnośnie "kontuzji" Ferrera?
Posted by: grabtom

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 12:01

No jeszcze oczywiście Davydenko, zapomniałem wspomnięć
Posted by: boozy

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 12:08

Quote:

MORRISON-DANCEVIC [1] 1.50 Promocja prosto z TotoMixu!!

Można o jakieś szczegóły odnośnie "kontuzji" Ferrera?




1.57 w gamebookers
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 12:08

wiem ze Ferrer pozniej wygral final debla wiec nie sadze aby to byla jakas kontuzja .
PS. kuerten czemu nie wstawiles tego Gugi do avatarka
Posted by: Fro_Lech

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 12:12

Quote:



Lopez F. v Verdasco F. 1 @ 1,50
Feliciano potrafi dobrze grać w hali, co udowodnił wygrywając zeszłoroczny turniej w Wiedniu (w finale z Canasem). W tym sezonie swa ćwierćfinały i trzecia runda w Szlemie, przegrywał z Federerm, Stepankiem i Johanssonem. Wydaje się być w lepszej formie od Verdasco, który najlepiej gra na glinie. w H2H Lopez 1:0 9wygrany mecz na glinie).





Gwoli ścisłoście H2H 1-1 , oba na clayu

Pzdr.
Posted by: boozy

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 12:15

Gdy zobaczyłem kurs na Morrisona to się troche zdziwiłem, ale teraz luknąłem na staty i okazuje się, że Amerykanin rozegrał tylko 1 mecz w tym roku. Dancevic co prawda też w ogóle nie grał, ale jak burza przeszedł kwalifikacje. Być może spróboję zagrać dzisiaj lekko na Dancevica.
Posted by: kuerten

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 12:34

Dancevic jest za słaby. Morrison szlifował formę, a że zagrał 1 rundę to tylko przez X-mana na którego trafił i przegrał 2-6 6-4 5-7.. heh.. dla mnie kurs troche zawyżony, lecz to tylko tenis.. chociaż do wyboru do koloru można przebierać w meczach
Marcel; zagubiłem fotke, ale sam znajdę jakąś ciekawą i wkleje. Jak bedziesz tak dobry to wklej jakis link przez prywatna wiadomosc.
Posted by: grabtom

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 12:37

Quote:

Quote:



Lopez F. v Verdasco F. 1 @ 1,50
(...) w H2H Lopez 1:0 9wygrany mecz na glinie).





Gwoli ścisłoście H2H 1-1 , oba na clayu





ekhm, moja pomyłka (a twoja chyba również )
Sprawdzałem po raz kolejny i wyszło Verdasco 1:0 Lopez (2004 rok Kitzbuhel)
Posted by: saxxon

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 12:52

Zgadza sie nawet w statystykach unibetu widnieje ostatni mecz Verdasco - Lopez 2:0
Posted by: oli

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 13:01

Fish gra jutro czy dzis Expekt podaje ze dzis unibet ze jutro ??
Posted by: saxxon

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 13:02

Typy na dziś troche waszych i troche moich - coś musi wejsć
oby wszystko
kursy - unibet
#1
Mantilla, F - Hernandez, Oscar 1 1.62
Hernych, J - Kim, Kevin 2 1.93
ako 3.13

#2
Ancic, M - Hrbaty, D 2 1.58
Lopez, Feliciano - Verdasco, F 1 1.47
ako 2.32
#3
Corretja, A - Canas, G 2 1.21
Montanes, A - Saretta, F 2 1.61
Dawidienko, N - Schalken, S 1 1.37
ako 2.67

Pzdr i samych
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 13:03

Fish jutro gra
Posted by: Fro_Lech

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 13:05

Będe się upierał przy moim zdaniu

H2H 1-1

1999 Spain 6 Masters SF Clay (O) F.LOPEZ 6-4 1-6 4-6
2004 Kitzbuhel QF Clay (O) F.VERDASCO 6-2 6-3

Pzdr.
Posted by: 69LeXus69

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 13:06

chlopaki a co powiecie na tokie cos? prosze o opinie...

Acasuso J. - Mathieu P. 1 1,40
Zabaleta M. - Calatrava A. 1 1,20
Canas G. - Corretja A. 1 1,20
kursy z bet at home
Posted by: boozy

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 13:14

Quote:

chlopaki a co powiecie na tokie cos? prosze o opinie...

Acasuso J. - Mathieu P. 1 1,40
Zabaleta M. - Calatrava A. 1 1,20
Canas G. - Corretja A. 1 1,20
kursy z bet at home




Zamiast Canasa weź Hrbatego i jutro po odbiór kasiorki
Posted by: 69LeXus69

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 13:16

a co zlego z canasem jest ?? czyms nie wiem ? hrbatego zawsze mozna dorzucic
Posted by: Misiek

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 13:18




Acasuso J. - Mathieu P. 1 1,40
Zabaleta M. - Calatrava A. 1 1,20
Canas G. - Corretja A. 1 1,20
kursy z bet at home





Właśnie mam `wystukany` podobny kupon w expie... :-)

I tak się zastanawiam...

Coś jest z tym Canasem ?


jał.
Posted by: 69LeXus69

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 13:20

no aj juz postawilem e bet at home to... tylko boozy napisal zeby zmienic canasa... DLACZEGO boozy ???
Posted by: saxxon

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 13:23

ja bym tam uważał na Mathieu - młody zdolny ostatnio gra średnio ale Acasuso moze łyknąć
Posted by: wafe(L)nica

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 13:24

07.02.2005 :

A.Costa-Monaco (1) 1,8

Pozdro
Posted by: 69LeXus69

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 13:27

saxxon nie strasz... Acasuso sobie z nim poradzi grali ze soba jak narazie 4krotkie i zawsze acasuso pewnie wygrywal;) i teraz tez tak bedzie
Posted by: boozy

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 13:30

Nie twierdze, że Canas przegra, ale po takim kursie nie opłaca się go grać. Jednym z argumentów jest fakt, że rok temu odpadł tam w 1 rundzie.
Posted by: 69LeXus69

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 13:31

i dlatego teraz nie odpadnie ;-)a zreszta przekonamy sie wieczorem.
)
Posted by: gryzonko

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 13:34

Bo Canas będzie miał złą karmę

Moze to prostu przeczucie, ale tak jak wczesniej napisałem - historia lubi sie powtarzac, w zeszłym roku Canas tez swietniewypadł w Australii, a wystep w Buenos Aires zakończył w pierwszej rundzie. Canas sporo ostatnio grał na hardzie, i nie wiadomo czy zdązył sie z powrotem przestawić na clay. Alex to stara wyga, i mimo że nie gra takiego tenisa co kiedys to stawianieprzeciw niemu na clayu po kursie 1.2 jest ryzykowne. Faktycznie Hrbaty w expie jest za 1.7 i duzo bardziej mi sie podoba zwlaszcza jak dorzucedo niego Acasuso za 1.4
pozdr
Posted by: karolsky

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 13:35

G. Monfils / G. Simon 2.58
J. Knowle / P. Pala 1.38
Co sądzicie o deblu francuskim ????? Młode zdolne chłopaki grające u siebie są w stanie sprawic niespodziankę ????
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 13:38

Acasuso rowniez jest mlody i zdolny i nie wiem za bardzo w jaki sposób mógłby Mathieu łyknac Jose i to na ziemi w dodatku w Buenos Aires
Monaco powinien pokonac Coste ktory w Ameryce Płd pojawil sie poraz pierwszy od dawna i nie gral tu nigdy a dobrze.Monaco głodny sukcesów wilczek zagania Coste po korcie - przynajmniej taka mam nadzieje
Posted by: santiago

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 13:41

Czy gdzies w tv daja tenis?
Posted by: gryzonko

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 13:43

To jest dla Acasuso niezwykle wazny turniej!!!!
- mieszka w Buenos Aires
- tu odnosił pierwsze sukcesy - w 2001 jako praktycznie nieznany zawodnik osiągnął tu finał, co było zdarzeniem przelomowym w jego karierze. Zeszłorczny półfinał w BAires jest potwierdzeniem tego
Posted by: gryzonko

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 13:45

Tak zastanawiam sie nad Nadal -Calleri 1
Bardzo duzo przemawia za młodym Hiszpanem, jednak niepokoją mnie dobre wyniki osiągane w tym turnieju przez Calleriego w przeszłosci przed kontuzją.

Jakieś za/przeciw?
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 13:59

ja napewno przeciwko zadnemu argentinos w tym turnieju nie zagram no chyba ze bedzie gralo dwoch ze soba coraz bardziej mi smierdzi Hrbety - Ancic znany jest z tego ze sie mobilizuje na lepszych przeciwnikow . nie rusze jednak .
Posted by: Thomii

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 14:31

Witam...
wie ktoś moze o której gra Enqvist z Fishem..bo na expekt jest ze gra o 16, a na betandwin ze w nocy....????????
Posted by: kuerten

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 14:32

JA puściłem Żabę+Davydienkę+Acasuso na dziś taki high stake (:
Posted by: pb048

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 14:52

ja dziś poza obstawianiem jestem ciekawy wyniku tej konfrontacji:
Robby Ginepri 1.10 - Donald Young 6.00

Fenomenalny Young jako zwycięzca juniorskiego AO (stracił tylko 1 seta we wszytkich meczach) kontra Ginepri, który w jakiejś doskonałej formie nie jest. Już nie zastanawiam się nad wygraną 15-letniego Young'a, bo to może nie byłoby do końca rozważne, ale w jakim stopniu utrudni wygraną Ginepri'emu. A z pewnością ma ku temu predyspozycje:
- najmłodszy zwycięzca juniorskiego Wielkiego Szlema i turnieju juniorskiego w U.S.;
- pierwszy w życiu turniej ATP; dla niego niesamowicie wielka rzecz, a dla Ginepriego kolejny mecz, może podejść do niego nie na maxa, bo w końcu Young to dzieciak.
- najmłodzszy uczesnik turnieju ATP w historii;
- sam John McEnroe nazywa go 'The next John McEnroe';
- od dziecka wychowany na korcie- rodzice (którzy są jego trenerami) grali w tenisa w college'u; - podobno on sam nie miał opiekunek tylko siedział z boku kortu i bawił się piłkami i rakietami, gdy rodzice renowali .
- Young nie ma nic do stracenia- jak powiedział James Blake pytany w wywiadzie o radę dla młodego tenisisty przed meczem z Gineprim- "zawsze po przegranym meczu może wrócić do szkoły i tam dalej wygrywać"... I właśnie jeśli podejdzie do tego na spokojnie (pomijając tremę przed 1 w życiu turniejem ATP) i będzie się bawił grą to wynik tego spotkania może być naprawdę ciekawy. Po wygranym juniorskim AO napewno nie powaliło mu się w głowie, podobno wrócił do hotelu i obejrzał jakiś film ... Szkoda, że kiedyś będą na niego tak małe stawki jak na Federer'a .
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 14:55

a jaki film obejrzal
Nadal majac 15 lat i kilka miechow tez debiutujac wygral to czemu nie , Ginepri akurat nie jest zbyt solidny ostatnimi czasy.
Posted by: andrzejmalgosia

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 14:55

przepraszam zna ktos może srone on line do turnieju w Marsyli
Posted by: Scobas

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 15:06

Na poczatku tematu sa zawsze linki do aktualnie rozgrywanych turniejow.
Posted by: pb048

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 15:06

Quote:

przepraszam zna ktos może srone on line do turnieju w Marsyli




http://www.open13.org/

adresy masz zawsze na 1 stronie w danym temacie.
Posted by: andrzejmalgosia

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 15:06

dzięki
Posted by: pkubik

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 15:19

po kursie 6.0 na pewno warto zaryzykowac lekko na Younga. Chlopak na pewno wiele potrafi i na pewno ...brakuje mu doświadczenia. Ginepri super zawodnikiem nie jest i nigdy nie będzie.
Posted by: host

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 15:32

Ktoś wie czemu te lewusy w Marseille nie graja? :>
Posted by: pkubik

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 15:37

nie grają, gdyż nie skończył się jeszcze mecz, po którym mieli zacząć grać...
Posted by: karolsky

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 15:38

Quote:

Ktoś wie czemu te lewusy w Marseille nie graja? :>



Jak nie grają ????
Teraz na korcie debel Ram/Erlich - SRICHAPHAN/N.KIEFER wynik 6-3 5-5. A po nich wchodzi Davidienko
Posted by: koromon

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 16:16

Żałuje że dzisiaj w nocy postawiłem tylko 100zł na Gaudio.Dzisiaj to odbije.
Moje typy to:
Ancic - Hrbaty 2
Calatrava - Zabaleta 2
Ginepri R - D Young 1
Posted by: saxxon

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 16:20

Quote:

To jest dla Acasuso niezwykle wazny turniej!!!!
- mieszka w Buenos Aires
- tu odnosił pierwsze sukcesy - w 2001 jako praktycznie nieznany zawodnik osiągnął tu finał, co było zdarzeniem przelomowym w jego karierze. Zeszłorczny półfinał w BAires jest potwierdzeniem tego




Gonzalez tez wczoraj grał u siebie z Gaudio a ja postawiłem na Argentynczyka
Posted by: gryzonko

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 16:27

saxxon nie ta runda i nie ten rywal
Posted by: saxxon

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 16:32

ok ja nic nie mówie - ja tam tego nie ruszam (ale to tylko moje zdanie)
oby wam Jose przyspozył mamonki !!!
Posted by: grabtom

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 16:37

Fro masz rację, H2H Lopez - Verdasco 1-1, na moich statsach nie biorą pod uwagę wyników sprzed 2001 roku

Pozdro
Posted by: keramer

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 *DELETED* - 07/02/2005 17:07

Post deleted by JiroJiro
Posted by: keramer

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 *DELETED* - 07/02/2005 17:08

Post deleted by JiroJiro
Posted by: pb048

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 17:19

no to już popłynąłem na typie: Davydenko 2-0 w setach -> 6-3 4-6 ... jeśli Schalken w obecnej formie 3 razy pod rząd go przełamuje to życzę Davydence powodzenia

edit: dla zainteresowanych turniejem w Buenos: cały czas pada i nie wiadomo czy dziś w ogóle ktoś wyjdzie na kort. Taka pogoda ma się utrzymać jeszcze jutro i dopiero w środę ma być dobra pogoda...
Posted by: koromon

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 17:20

Turniej BUENO AIRES
Website: www.atpbuenosaires.com
Posted by: Szamil

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 *DELETED* - 07/02/2005 17:25

Post deleted by JiroJiro
Posted by: keramer

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 *DELETED* - 07/02/2005 17:34

Post deleted by JiroJiro
Posted by: ermol

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 *DELETED* - 07/02/2005 17:43

Post deleted by JiroJiro
Posted by: nazir69

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 17:47

Quote:

Quote:

no to już popłynąłem na typie: Davydenko 2-0 w setach -> 6-3 4-6 ... jeśli Schalken w obecnej formie 3 razy pod rząd go przełamuje to życzę Davydence powodzenia




Ja podobnie, ale życzę sobie, aby to jednak wygrał.
W Australii był świetny




I wcale mnie nie zdziwi jak Davidenko , za tydzień nagle odzyska wspaniałą formę w ABN AMRO w ROTTERDAMIE , gdzie do wygrania jest troszkę wieksza pula i oczywiście Diamentowa Rakieta .
Jka zwykle mamy nauczkę zeby w trakcie sezonu w sposob niezwykle ostrożny podchodzić do spotkań 1 rundy .... nigdy nie wiadomo który Turniej potraktują Priorytetowo ???
Posted by: qbasmuggy

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 18:08

Quote:

Quote:

no to już popłynąłem na typie: Davydenko 2-0 w setach -> 6-3 4-6 ... jeśli Schalken w obecnej formie 3 razy pod rząd go przełamuje to życzę Davydence powodzenia




Ja podobnie, ale życzę sobie, aby to jednak wygrał.
W Australii był świetny




ja uważam że granie davydenki w pierwszej rundzie wracajacego po kontuzji jest bez sensu.
Ja takich meczy nie ruszam , bo w nich wszystko jest możliwe
Posted by: pb048

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 18:28

Quote:

ja uważam że granie davydenki w pierwszej rundzie wracajacego po kontuzji jest bez sensu.
Ja takich meczy nie ruszam , bo w nich wszystko jest możliwe




...widzisz, jakby to była poważniejsza kontuzja to OK, ale to były tylko problemy z oddychaniem wynikające z gorączki/osłabienia. Po prostu szybko się męczył i nie wiem czy dziś nie było podobnie, bo po dobrym 1 secie- w 2 zaczął przegrywać swoje podanie (ale jeszcze próbował walczyć i do połwy seta przełamywał serwis Schalkena), a 3 set to już całkowita porażka... Może ma cały czas problemy ze zdrowiem, a może jest tak jak pisze Nazir- pula nie jest wysoka i tym samym jego motywacja...
... pierwsze rundy mają to do siebie, że jest sporo niespodzianek, ale z drugiej strony jest taka ilość meczy że trudno się oprzeć... nic- trzeba iść dalej!!!
Posted by: taranti

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 18:48

http://www.tycsports.com/notas.php?id=4006
live z buenos - slaby ale zwsze cos
Posted by: koromon

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 *DELETED* - 07/02/2005 19:06

Post deleted by JiroJiro
Posted by: qbasmuggy

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 20:13

Quote:

Quote:

ja uważam że granie davydenki w pierwszej rundzie wracajacego po kontuzji jest bez sensu.
Ja takich meczy nie ruszam , bo w nich wszystko jest możliwe




...widzisz, jakby to była poważniejsza kontuzja to OK, ale to były tylko problemy z oddychaniem wynikające z gorączki/osłabienia. Po prostu szybko się męczył i nie wiem czy dziś nie było podobnie, bo po dobrym 1 secie- w 2 zaczął przegrywać swoje podanie (ale jeszcze próbował walczyć i do połwy seta przełamywał serwis Schalkena), a 3 set to już całkowita porażka... Może ma cały czas problemy ze zdrowiem, a może jest tak jak pisze Nazir- pula nie jest wysoka i tym samym jego motywacja...
... pierwsze rundy mają to do siebie, że jest sporo niespodzianek, ale z drugiej strony jest taka ilość meczy że trudno się oprzeć... nic- trzeba iść dalej!!!




nie wiedziałem jaką miał kontuzję, ale to że mecz miał 3 sety świadczy o tym że nie odpuscił sobie turnieju ze względu na jego range. Mysle że gdyby chciał odpuścic sobie turniej to by przegrał gladko w 2 setach, chyba ze sie myle ...?
Posted by: noel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 20:35

pb048, kardynal20 i koromon w tym temacie podajemy tylko typy i analizy a do komentowania meczy zapraszam na quasi czat.
Posted by: maverick

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 21:20

Czy ktoś mógłby ocenić dzisiejszy debel Fystenberg/Matkowski? Grają przeciwko Chela/Monaco, zastanawiam się czy nie postawić przeciwko Polakom, tak tylko na przeczucie. Czy ktoś ma jakieś informację o tym meczu? Jakieś za lub przeciw?
Posted by: kociolKSG

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 *DELETED* - 07/02/2005 21:27

Post deleted by JiroJiro
Posted by: sHybki

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 22:25

Co powiecie na :
Monfils G - Andreev Igor 1.6 1
Schuettler- Nalbandian 1.37 2

Monfils w dużo lepszej dyspozycji, głodny zwiycięstw a Andreev nie licze, że jutro nagle zabłyśnie....Nalbi ostatnie 4 pojedynki z schuettlerem wygrał mimo, że ostatnio Niemiec wraca do formy to na Nalbiego to chyba bedzie za mało...jak mozecie doradźcie cos...
Posted by: nazir69

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 22:45

Quote:

Co powiecie na :
Monfils G - Andreev Igor 1.6 1
Schuettler- Nalbandian 1.37 2

Monfils w dużo lepszej dyspozycji, głodny zwiycięstw a Andreev nie licze, że jutro nagle zabłyśnie....Nalbi ostatnie 4 pojedynki z schuettlerem wygrał mimo, że ostatnio Niemiec wraca do formy to na Nalbiego to chyba bedzie za mało...jak mozecie doradźcie cos...




sHybki ,
hmmm , 1 mecz dla mnie no bet kurs na Młodego Franca , za niski , w sumie igor same baty dostaje ale po dzisiejszych meczach widać że w tym turnieju nie jedna jeszcze niespodzianka bedzie ... jak musisz to zagraj lepiej parzyszte/nieparzyste w Multi w TOTO-mIXIE , tam jest po @1,8

Co do drugiego meczu Nalbi w dyspozycji z AO , a zwłaszcza z meczu z Lleytonem powinien rozjechać Rainera , a czy rozjedzie ?? jeżeli nie ma żadnej kontuzji to raczej tak , jedno co mnie denerwuje , to to że Rainerowi zawsze może trafić sie Turniej Konia vide --->Monte Carlo 2004, AO 2003 , h2h korzystne dla Nalbiego 5:3 , lecz ich mecze zawsze bardzo zacięte --->>http://www.atptennis.com/en/players/headtohead/head2head.asp?player1=schuettler&player2=nalbandian

Ja jutro Blake @1,45+Massa @1,65

a z innymi poczekamy na 2 rundę i cwiercfinały
pozdr pp
Posted by: kuerten

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 07/02/2005 23:05

Ja zamierzam postawić to samo co shybki20 + Fish'a Zobaczymy co wyjdzie..
Posted by: Rivaldinho

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 *DELETED* - 07/02/2005 23:34

Post deleted by JiroJiro
Posted by: grabtom

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 00:20

Dzisiaj średnio udany dzień (Davydenko, Hrbaty). Ale ozbaczmy co tam mamy na jutro ewentualnie pojutrze .

Dent T. v Benneteau J. 1 @ 1,30
Pierwszy kandydat do tripla Taylor narazie równo w trzech turniejach, w Adelajdzie grał już z Francuzem. Oddał pierwszego seta, a potem się wkurzył i pojechał ostro. Kolejne dwa sety wygrał 6-1 i 6-2. Nie widzę szans dla Benneteau.

Schuettler R. v Nalbandian D. 2 @ 1,35
Chłopaki z bogatą przeszłością H2H. Jak narazie 5-3 dla Nalbandiana (4 ostatnie wygrane). Argentyńczyk w Australian Open pokazał, że po przerwie nadal jest bardzo groźny, wyeliminował Corię i Gonzaleza. W zeszłym roku zrobił finał w Madrycie na hali. Niemiec natomiast jakoś mnie nie przekonał w Mediolanie i jak spojrzeć na poprzedni rok jakoś niespecjalnie mu szło, przechodził pierwsze rundy tylko wtedy gdy trafił na jakiegoś kelnera (z wyjątkim jednego turnieju na glinie). Nalbandian kelnerem nie jest, a w aktualnej dyspozycji jest nie do przejścia dla Schuettlera.
Dla szukających lepszego kursu można dać nawet 0:2 @ 1,65 - spora szansa. U mnie pójdzie razem z Dentem więc puszczę czyte 2.

Soderling R. v Karlovic I. 1 @ 1,40
Nie wierzyłem, że Soda jest w stanie wygrac turniej w Mediolanie, facet zrobił to i sporo zyskał w moich oczach. Idąc za ciosem może i teraz zajść daleko, zwłaszcza że w zeszłym roku był tu w finale. Co do Karlovica, to już od US Open tylko jeździ po turniejach i odpada w pierwszych rundach. Powinien chłopak troszkę poćwiczyć w challengerach, bo narazie za wysokie progi. Soda dołączy na kuponiku do dwóch powyższych towarzyszy.

Po dzisiejszych wyczynach Davydenki i Hrbatego puszczam Marsylię na jednym kuponie, jak mają coś psuć to niech psują sami sobie, nie będą mi rozwalać ładnych kuponów z San Jose i Buenos Aires.

--------------------------------------------------

A teraz zobaczmy co ta mamy w Argentynie. Na szczęście Canas i Zabaleta nie zawiedli, można dalej smiało grać.

Gonzalez F. v Sanchez D. 1 @ 1,30
Gonzo na gazie, w Vina del Mar ładnie wyoutował Żabe i Volanda. Powinien spokojnie sobie poradzić z Sanchezem, którego zeszłoroczna forma, gdy eliminował lepszych od siebie, dawno już minęła i niebardzo chce wracać.
2:0 nie ryzykuje, bo chilijczyk to kapryśna bestia.
PS. Gaudio wygrał w Chile, może teraz Gonzo w Argentynie, istnieje szansa na powtórzenie chilijskiego finału


W zeszłym tygodniu żadna niespodzianka mi nie weszła, więc do następnej niedzieli nie stawiam na żadne underdogi. Ponizszy typ jedynie na sucho, dla sprawdzenia czy czarna seria się kończy czy jeszcze trwa
Ferrer D. v Martin A. 2 @ 2,65
Trzeba przyznać, że Ferrer ładnie ostatnio pogrywa, w Chile gładko trzy wygrane mecze, porażka z Gaudio, późniejszym zwycięzcą turnieju. Tutaj jednak zaryzykowałbym na Martina, Alberto na glinie eliminował już nie takich cudaków jak Ferrer, a kurs 2,65 też mi się podoba. Szkoda że tego nie zagram

--------------------------------------------------

A na koniec San Jose.

Dupuis A. v Spadea V. 2 @ 1,30
Dwóch trzydzistolatków (z kawałkiem:)). Spadea ostatnio nie gra rewelacyjnie, popełnia dużo błędów, ale na Francuza Dupois powinno jeszcze styknąć mu mocy.

Malisse X. v Lu Y.-H. 1 @ 1,30
X-Man niespodziewanie rozwalił Novaka w finale Delray Beach i dalej się rozkręca. Yen-Hsun Lu za cienki na Malisse'a, polegnie i nikt nie będzie płakał. Zastanawiałem się nad 2:0, ale kurs 1,55 to ciut za mało, zostaje sięc tylko 1.

Moodie W. v Blake J. 2 @ 1,45
Moodie po tym jak jakimś cudem ograł Mello, trafił na Wesselsa, znów dopisało mu szczęście i po kreczy Holendra spotkał się z Novakiem. Tam już cudów nie było Blake natomiast po przegranej z Gabashvilim był przyczyną wielu żygów na forum Jeśli teraz by poległ z tym farciarzem Moodiem, mógłby do Stanów przez najbliższe pół roku nie wracać. Pocieszające że w zeszłym roku ograł na hali Wesleya, czas powtórzyć wyczyn, później może odpaść


Uff... koniec, teraz pozostaje czekać.
Powodzenia.

PS. Rivaldinho - mam nadzieję że zadowolony
Posted by: Rivaldinho

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 00:30

PS. Rivaldinho - mam nadzieję że zadowolony




dziekuje

Choc ktos sie postaral i napisal cos sensownego.. zycze powodzenia i napewno cos wybiore z Twoich przemyslen.. jeszcze raz dzieki


Ps. poki co rano wysle sobie trojkacik.. 2 panie + 1 pan Mirza + Li Na + Dent
Posted by: grabtom

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 00:34

Aha i jeszcze Ferrero w środę gra Kurs powyżej 3,00 na Juana to kurs zdecydowanie za wysoki, warto brać. Jak już pisałem na dogi nie stawiam narazie więc odpiszczam, ale całym sercem jestem za JCF i sądzę, że większość osób z forum też będzie mu kibicowało

Pora spać. Paka wszystkim.
Posted by: igor81

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 00:42

Quote:



W zeszłym tygodniu żadna niespodzianka mi nie weszła, więc do następnej niedzieli nie stawiam na żadne underdogi. Ponizszy typ jedynie na sucho, dla sprawdzenia czy czarna seria się kończy czy jeszcze trwa
Ferrer D. v Martin A. 2 @ 2,65
Trzeba przyznać, że Ferrer ładnie ostatnio pogrywa, w Chile gładko trzy wygrane mecze, porażka z Gaudio, późniejszym zwycięzcą turnieju. Tutaj jednak zaryzykowałbym na Martina, Alberto na glinie eliminował już nie takich cudaków jak Ferrer, a kurs 2,65 też mi się podoba. Szkoda że tego nie zagram

--------------------------------------------------






I tu kolego nie moge sie z Toba zgodzic. Moze i grasz to tylko na sucho, ale ja bym tu niespodzianki nie upatrywal. Wydaje mi sie ze duzo ludzi nie docenia D.FERRERA. Moze sie powtorze, ale w tym roku na cegle to bedzie jedna z glownych postaci w meskim tenisie. Jak rowny z rownym walczyl z Gaudio, a wczesniej odprawil nawet sie nie pocac :Portasa, Puerte i Calleriego. A kursy byly odpowiednio: 1,50 - 1,50 - 1,80 .
Tak wiec buki tez go za bardzo nie cenia. Jak dla mnie na jutro to jest glowny typ. Jedyne co moze przeszkodzic w wygraniu Davida, to tylko kontuzja, ale tego nikt z nas nie jest w stanie przewidziec.
Tak wiec podsumowujac: jezeli juz ktos szuka niespodzianki, to nie w tym meczu.

Natomiast uwazalbym na Schuettlera, dla mnie NO BET.

Z kolei tez zastanawiam sie nad Soderlingiem.

A od siebie dorzuce,ze wartym uwagi jest mecz NADALA. Jak dla mnie powinien sobie poradzic z Callerim, a kurs tez nie najgorszy


Pozdrawiam
Posted by: Piostar

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 07:50

Ja dzisiaj dam tak:

Monfils - Andreev 1

Francuz u siebie przed własną publicznością z pewnością się spręży by jej nie zawieść i nie odpaść w pierwszej rundzie. Jak dotąd we wszystkich turniejach w których Gael brał udział w tym roku przechodził pierwszą rundę. Igor słabiutko poczyna sobie, wręcz tragicznie. Ta hala i nawierzchnia też nie będą mu sprzyjać, dlatego uważam że Francuz zwycięży.

Gonzalez - Sanchez 1

Niebyłbym sobą gdybym nie stawiał na mojego ulubionego gracza. Chilijczyk mimo iż toczy ciężkie pojedynki to wygrywa, poniósł w tym roku zaledwie 2 porażki w 13 spotkaniach. Był już w dwóch finałach z czego jedną imprezę zwyciężył. Dlatego nie powinien mieć kłopotów z pokonaniem pierwszej rundy w tym turnieju.

Ferrer - Martin 1

Myślę że Alberto gładko przegra ten mecz z Ferrerem. Młodszy z Hiszpanów po trzech porażkach w pierwszych rundach z utytułowanymi rywalami, po powrocie na ulubiony clay najwyraźniej odżył. W turnieju w Vina del Mar odpadł dopiero w półfinale ze zwycięzcom turnieju Gastonem Gaudio.

Fish - Enqvist 1

Head to Head jest 2-0 dla Fisha, u siebie przed własną publicznością
i na hardzie Amerykanin powinien wygrać ze Szwedem, który najlepsze lata ma już za sobą.
Posted by: kamasss

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 07:53

witam.....

mam pytanie do obytych typerów....
czy są jakieś przesłanki cokolwiek aby Agassi mógł dzisiaj przegrać z Reynoldsem?

podobne pytanie co do roddicka
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 08:38

Gonzalez sie wycofał !! pisalem juz wczesniej
chodzi wam expekt ?
Posted by: sHybki

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 08:40

nie chodzi expekcik niestety
Posted by: koromon

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 08:58

Na dzisiaj mój typ:
Dent T. v Benneteau J. 1
Posted by: Stich

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 09:20

witam, po dluzszej przerwie pare typow, ciekawe jak to wyjdzie

Llodra - Rusedski 1 2.42, no francuz gra u siebie, wiec czemu nie ma sie pokusic tu o zwciestwo, wkoncu rusedski to juz nie zawodnik z przed paru plat, a kurs zachecajacy

Zib - Kohlschreiber 1 1.77, wyrownane kursy, ale Zib po kwalifikacjach, mysle ze z niemcem, ktory jakiegos super poziomiu nie prezentuje, sobie poradzi

orpocz tych napewno Blake i Novak, tu juz mniejsze kursy.
no i mysle tez nad niespodziankami, typu Benneteau, Clement, Karlovic i Andreev
ja jakos przestrzegam przed graniem na Monfilsa, Oby nie bylo tak jak wczoraj z Davydenko tylko w odwrotny sposob..
pozdrawiam
Posted by: W8inG4DeatH

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 09:22

Quote:

Na dzisiaj mój typ:
Dent T. v Benneteau J. 1




A to ciekawe bardzo bo Dent gra jutro
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 09:29

Monfil gra u siebie bedzie walczyl o kazda pilke a Andreev jest bez formy juz od dawna a dokladnie odkad przegral z niejakim Kubotem. Do tego niezbyt dobrze sie czuje pod dachem , chłopak czeka juz na sezon ziemny i żeruje na organizatorach
Posted by: dzyzdek22

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 09:54

A CO MYŚLICIE BY TO ZAGRAĆ ZA WIĘKSZĄ KASKE
Schuettler, R - Nalbandian, D 2 1.33
Dent, T - Benneteau, J 1 1.35
Jeśli ktoś uważ inaczej prosze o komentaż
Posted by: Lee

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 09:54

Jednak Monfils, Nabi, Dent i Robin grają dopiero jutro.
A na dziś Spadea + Chela.

Aktualne kursy:
http://www.onthepunt.com.au/tennislatestOdds.php
Posted by: Piostar

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 10:00

Quote:

Gonzalez sie wycofał !! pisalem juz wczesniej
chodzi wam expekt ?





No tak faktycznie, nie zauważyłem tego. To puszczę takie trojaczki bez Gonza. Monfils, Ferrer, Fish.
Posted by: AlexDelPiero

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 10:01

Panowie, co myslicie o Zibie bo typo w mixie sie pomylil i mi go wpisal
Posted by: ToKaR

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 11:47

Po tym co się działo wczoraj wszystko jest możliwe...
Posted by: pb048

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 12:29

a co myślicie o tym pojedynku?

1.55 M.Puerta - J.Guzman 2.25 (gb)

Typowi challenger'owcy lubiący grę na clay'u. Moim zdaniem większość przemawia za Puerta - dobra końcówka zeszłego roku- 4 finały CH (3 wygrał) i gładko wygrane 2 pojedynki z Guzmanem:
49/2004 CH Guadalajara (MEX) Clay Mariano Puerta Juan Pablo Guzman 6-1 6-2 Semifinals
46/2004 CH Santa Cruz de la Sierra (BOL) Clay Mariano Puerta Juan Pablo Guzman 6-4 6-2 Second Round;
Dodatkowo dobry start w tym roku- finał w CH La Serena. Bilans na glinie również po stronie Puerty (113-61 do 87-69).
Posted by: pkubik

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 12:37

Alex dla mnie zdecydowanym faworytem jest tu Zib. Czech od roku jest w życiowej formie. Kohlschreiber również, jednak bardziej cenię Ziba i upatruję w nim zwycięzcę tego pojedynku
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 12:42

pb048 Puerta nie jest czelendzerowcem , teraz musial tam grac aby uzbierac na nowo punkty po rocznej dyskwalifikacji za doping. Kiedys byl graczem TOP 20 i jednym z pieciu najlepszych na ziemi . Tak pozatym to jeden z pierwszych zawodnikow ziemnych ,którego gra mi sie podobała jak sie zaczalem interesowac tenisem . W 2000 roku pieknie gral i zarobilem na nim troszke pieniazkow Mysle ze dzis wygra raczej bez problemow .
Posted by: anty_ubek

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 12:53

Jest jakis live do Marsylii???
Posted by: pb048

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 12:59

Quote:

pb048 Puerta nie jest czelendzerowcem , teraz musial tam grac aby uzbierac na nowo punkty po rocznej dyskwalifikacji za doping. Kiedys byl graczem TOP 20 i jednym z pieciu najlepszych na ziemi




Marcel chyba nie rozmawiamy o tym samym zawodniku
...a tak całkiem na poważnie to nie mogę się z tobą spierać w tej kwestii bo ja nie interesuję się tenisem tak długo jak ty (od 1998 lub 2000 - zgadłem?- innej możliwośći nie ma- tylko wtedy gra Puerty mogła na tobie zrobić tak duże wrażenie- a może była jeszcze transmisja na Eurosport z finału z Palermo lub Bogoty ).
Moim zdaniem jeśli zawodnik od 5 lat odnosi jakieś "większe" sukcesy w challengerach, które wykraczają poza 1 rundy turniejów ATP- to jest challengerowcem - z całym szacunkiem dla jego wcześniejszych osiągnięć.

Posted by: buszmen

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 13:25

Nadal - Calleri

Nie wiem, nikt o tym meczu nic nie pisze, a mi wyglada to na b.dobry mecz do typowania. Nadal wreszcie bez kontuzji, pokazał swietną dyspozycje w AO, a wiemy ze clay to to co Rafael lubi najbardziej. Calleri w Chile super formy nie pokazal - dostał strasznie w ryj z Ferrerem - jednak nizszy level niz Nadal, męczyl się z Luzzim.

h2h 1-0 dla calleriego, ale to jedna 3-setowka w dodatku w Indian Wells - zeszlorocznym.
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 13:47

Puerte po raz pierwszy zobaczylem w Szczecinie akurat na żywo i mi sie spodobal a chwile poznniej zaczal dobrze grywac w lepszych turniejach . Z tymi chelengerami to rzeczywiscie przesadzilem - ten czas tak szybko leci
Posted by: Stich

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 13:58

Marcel uwazales Puerte za jedngo z 5 najepszych na clayu ? no to ciekawe , ja jakos nie pamietam, zeby on byl az tak dobry no i pierwsza 20 rankingu... no ale mnie moze pamiec troszke zawodzi, sam nei wiem , w kazdym razie dla mnie mecz ciezki do wytypowania, no ale zobaczymy jak bedzie.
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 14:04

to przesledz sobie sezon 2000 w jego wykonaniu to bedziesz wiedzial o czym mowie
Posted by: AlexDelPiero

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 14:15

Dzieki pkubik
Posted by: santiago

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 15:10

Witam, co sadzicie o meczu Massa- Starace? Zastanawiam sie nad zagraniem na Masse ale...
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 15:14

ale .. ?
ja zagralem Starace ma jakas kontuzje mial sie wycofac ale gra zeby pkt zdobyc
Posted by: jackm

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 17:23

Co sądzicie o Moya-Luczak 1 ?
Posted by: grajek17

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 17:31

ja zgralem dzis to :
sanchez-lopez1 1.6 dacid jest bardzo dobrym graczem na tej newierzchni choc ostani troszke kontuzje go powstrzymywaly ale mam nadzieje ze o nich juz zapomial .Jego rywal zanowotwal niezly wynik na AO ale to byla inna nawierzchnie w ubiegly mtygodniu na cegle nic niepokazal.

nadal-calleri-nadal bedzie dla mne jednym z kandydatow o wygrania we frncji turnieju wielkoszlemowego zrobil postaepy na hardzie ale o swojej nawierzchni napeno tez niezapmial. calleri choc to argentyczyk grajacy u siebie(dodam ze moim systemem jest gra na gospodarzy) nie jest wstanie pokonac hiszpana

co do tego systemu moze dziwne ale gram na zawodnikow gospodarzy np wczoraj pykalem zabalete 1,25 acasuso 1,5 aloro 2,1 monaco 1.9 a dzis johanson-simon 2 3,2 wiec warto
Posted by: Coronach

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 17:40

Quote:

@ Gryzonko

Jeżeli chodzi o mecz Ferrer - Martin, Ferrer odniósł jakąś kontuzję w meczu z Gaudio, także lepiej uważać




Przykro mi ale miałem rację
Posted by: m_arcin

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 17:43

Ret. D. Ferrer 0 A.Martin 5
ferrer kontuzja? wie ktos moze? ledwo co sie zaczelo a konie... a Ferrer razem z Chela i Moya byl. Pozdr.
Posted by: grajek17

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 17:59

dla mnie matk\fyrst gladziutko dzis pakuja walizeczki do domku
Posted by: noel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 18:20

Dla wszystkich grajacych dzisiaj Spadeae: Nie wiem czy ktos zauwazyl ta prawidlowowosc ale Dupuis w 4 ostatnich latch w turniejach odbywajacych sie w szostym tygodniu kazdego roku 3 razy dochodzil do finalu . Chcialem grac amerykanca ale licho nie spi i daruje sobie ten mecz;)
Posted by: kardynal20

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 18:22

co dolegało wesselsowi ze przerwał pojedynek z moodim bo jutro chce postawic na mirnyi'a i chce sie upewnic ze bedzie walczył z półinwalidą? heheh
Posted by: leonlk20

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 19:58

co sie stało z tym spotkaniem? powinno odbyc sie o 17 dzis i nigdzie go nie ma?
Gonzalez F. v Sanchez D
Posted by: Beerhouser

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 20:08

Gonzalez sie wycofał
Posted by: leonlk20

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 20:08

czyli bedzie zwrot?
Posted by: grajek17

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 20:08

Quote:

co sie stało z tym spotkaniem? powinno odbyc sie o 17 dzis i nigdzie go nie ma?
Gonzalez F. v Sanchez D



gonzales sie wycofal z turnieju powinni policzyc ci zwrot! snachez zagra z lopezem
Posted by: taranti

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 20:21

zna ktos moze wynik meczu
damm/stepanek - berndych/schutller
z gory dzieki
Posted by: tomimi

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 21:03

Juz dawno mnie nie bylo ale czasu coraz wiecej wiec moze sie przypomne mlodszym kolegom:
Tak sie zastanawiam nad meczem Soderling - Karlovic w pierwszej chwili mysle no faworyt moze byc tylko jeden i na pewno nie bedzie nim Ivo.
Bardzo lubie Chorwata i to sklonilo mnie aby przanalizowac meczyk glebiej.Karlovic w tym sezonie gra tragicznie.Grubo brubo ponizej wlasnych mozliwosci i wierze ze passa ta skonczy sie szybko...
Tego meczu na pewno nie wygra Karlovic wydaje mi sie ze jedyne co zdarzy sie moze to to ze ...przegra go Soderling.
Ten 19letni mlodzian to jeszcze nie gracz ktory swoje obowiazki traktuje yjatkowo powaznie...analizujac jego poprzednie imprzey po kazdym dobry wystepie (polfinal badz final) turniej nastepny odpuszczal...odpuszczal badz brakowalo mu koncentracji na pokonanie graczy notowanych od siebie sporo nizej...albo rozprezenie albo zbyt dlugie swietowanie sukcesu.Z drugiej strony stanie sfrustrowany Ivo ktory chceic bedzie bardzo !!!
Nie twierdze z eznam wynik tego spotkania ale stawka przeciwkoSoderlingowi kuszaca a prawdopodobienmstwo spore.Jesli nie dzis to na pewno w drugiej rundzie warto przeciw szwedowi.A patrzac na to jakie wynik padaja w tym tygodniu czemu nie???

Pozdrawiam

TOMIMI
Posted by: tomimi

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 21:11

No i drugi meczyk:

Stepanek- Clement
Baaardzo sie dziwie ze spece od bukow jako faworyta postawili Radka???
Stepanek w tym roku rozegral juz bardzo wiele gier i jego osiagniecia sa okazale.Gra dobrze ale czas na przerw.Moze zbyt wiele uwagi poswiecam na balans pomiedzy odpoczynkiem a startami ale jak wiecei Radek to gracz po ktorym spodziewac mozna sie wszytskiego a na przeciw niemu stanie gracz ktorego formy nie znamy...bo jezeli 3 rqazy wpada sie na Hewitta i raz na Soderlinga to nie wiem w jakiej on jest formie...Pokonal on juz Lopeza, Nieminena i Ziba bardzo gladko a dodajac do tego atut wlasnej bardzo zywiolowej publicznosci nie sadze aby stal na straconej pozycji a z Radkiem nigdy nic nie wiadomo.Jak dal mnie ciekawy typ...Clement.

Pozdrawiam

TOMIMI
Posted by: Antoni01

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 21:17

i johansson dal dupy caly kupon do wyzucenia
Posted by: Coronach

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 21:20

@ tomimi

Soderling się wycofał, karlovic zagra z Wangiem
Posted by: Maciek

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 21:28

na 100 % sie soderling wycofał ?
Posted by: gryzonko

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 21:37

Zaczyna mnie wqrwiac juz ten tydzien - co to qrwa ma byc za Burgsmuller wygrywa z Volandrim. Toz to qrwa na maxa nielogiczne, nie mam slow...
Posted by: wlodarczyk

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 21:58

*** to koszmar!!!od wczoraj niespodzianka za niespodzianka..a volandri niech lepiej w Polsce sie nie pokazuje;)powoli wychodzi na to ze wiekszosc spotkań niezaleznie od wysokosci kursów to 50 na 50 szans..
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 22:21

kiedys Volandri calkowicie odpuscil mecz w Sopocie bo graj w lidze niemieckiej kilka dni pozniej , pajac jebany
Posted by: Rivaldinho

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 23:06

Edit: oops nie ten dzial :/
Posted by: igor81

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 23:06

Quote:

Zaczyna mnie wqrwiac juz ten tydzien - co to qrwa ma byc za Burgsmuller wygrywa z Volandrim. Toz to qrwa na maxa nielogiczne, nie mam slow...





Z ust mi to wyjales

Goscie lepsi o klase dostaja po dupie od przecietniakow. Co to qrwa jest ??

Po 2 dniach turniejowych w tym tygodniu, typowanie tenisa zaczyna mi sie kojarzyc z gra w totka. Nie ma sensu analizowac meczy bo i tak nie wiadomo co tym "miszczom" w glowie siedzi. Jak niechce im sie grac to niech qrwa sie wycofaja z turnieju (jak Soderling) a nie qrwa ludziom nerwy psuja.

Brak mi slow.....
Posted by: Emrod

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 23:15

Jutro już musi być lepiej, a więc:

Fish - Enqvist 1 1.45

Pisałem już wcześniej; raczej pewne... Raczej...

Monfils - Andreev 1 1.60

Młodziutki Francuz rzeczywiście grywa już na niezłym poziomie, ale wielkiego przekonania do niego jeszcze nie mam. Pewna jest natomiast mizerna forma Rosjanina i w tej sytuacji gram przeciw niemu bardziej niż na Francuza...

Rano jak będą kursy na Buenos to jeszcze zobaczymy, ale i tak bardzo ostrożnie! Ilość bardzo dziwnych wyników jest na razie porażająca.
Posted by: Gregov

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 23:28

Panowie ... i panie , poprostu nie należy ruszać kursów mniejszych niż 1.2 , 1.3 , 1.4 (niepotrzebne skreślić), a wszystko stanie sie prostsze
Posted by: igor81

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 23:41

Quote:

Jutro już musi być lepiej, a więc:

Fish - Enqvist 1 1.45

Pisałem już wcześniej; raczej pewne... Raczej...

Monfils - Andreev 1 1.60

Młodziutki Francuz rzeczywiście grywa już na niezłym poziomie, ale wielkiego przekonania do niego jeszcze nie mam. Pewna jest natomiast mizerna forma Rosjanina i w tej sytuacji gram przeciw niemu bardziej niż na Francuza...

Rano jak będą kursy na Buenos to jeszcze zobaczymy, ale i tak bardzo ostrożnie! Ilość bardzo dziwnych wyników jest na razie porażająca.





Po wycofaniu sie Soderlinga, wlasnie te dwa mecze zostaly mi na kuponie.
Ale szczerze mowiac po ostatnich dwoch dniach to juz nic mnie nie zdziwi.
Ja rowniez gralem na Monfilsa, kierujac sie slabsza forma Ruska, poniewaz nie do konca Francuz mnie przekonuje.
Ale oby te meczyki weszly

Pozdrawiam
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 23:48

ale mamy pewniaka Puerta z Burgsmullerem
Posted by: Fro_Lech

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 08/02/2005 23:54

Poczekajmy na kursy , wtedy zobaczymy kto będzie tym pewniakiem
Posted by: NiUNiU

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 00:06

Rafael Nadal (ESP) vs Agustín Calleri (ARG) 7- 6(2)
Posted by: KUERTEN.

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 08:12

Quote:

Jutro już musi być lepiej, a więc:

Fish - Enqvist 1 1.45

Pisałem już wcześniej; raczej pewne... Raczej...

Monfils - Andreev 1 1.60

Młodziutki Francuz rzeczywiście grywa już na niezłym poziomie, ale wielkiego przekonania do niego jeszcze nie mam. Pewna jest natomiast mizerna forma Rosjanina i w tej sytuacji gram przeciw niemu bardziej niż na Francuza...

Rano jak będą kursy na Buenos to jeszcze zobaczymy, ale i tak bardzo ostrożnie! Ilość bardzo dziwnych wyników jest na razie porażająca.





Guzik prawda widzialem Monfilsa w meczu z Soderlingiem niczego w tym meczu nie pokazal ponadto gada do siebie i gestykuluje ja Zvonarieva, zagralem przeciw czarnemu za
50 zl kurs okolo 2,2 (expekt) ZOBACZYMY
PS
Andreev zgadza sie bez formy, ale grac to on potrafi!!!
Posted by: AlexDelPiero

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 08:14

Info ze strony www.coria.com: ""Guille, three weeks out due to a muscular injury ....
Unfortunately, I won't be able to play in Marseille and, probably, not in Rotterdam either. So now I want to be perfect for the Davis Cup match against Chech Republic "
And last fact,De chaunac is native on aix en provence just 30kM near marseille...". Pisze ze Giulermo nie bedzie mogl zagrac w Marsylii i prawdopodobnie w Rotterdamie, bo chce sie dobrze przygotowac na mecz Daviscupowy z Czechami, a De Chaunac jest prawie rodowitym Marsylczykiem - mieszka 30 km od Marsylii. Moim zdaniem warto zaryzykowac, bo jesli Coria wyjdzie na kort to prawdopodobnie skreczuje lub odda mecz bez walki. Nawet jesli wcale nie wyjdzie na kort to beda tylko zwroty, chyba ze Giulermo klamie . Warto sprobowac za 3/10
Posted by: HERBI

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 08:53

Quote:

Info ze strony www.coria.com: ""Guille, three weeks out due to a muscular injury ....
Unfortunately, I won't be able to play in Marseille and, probably, not in Rotterdam either. So now I want to be perfect for the Davis Cup match against Chech Republic "
And last fact,De chaunac is native on aix en provence just 30kM near marseille...". Pisze ze Giulermo nie bedzie mogl zagrac w Marsylii i prawdopodobnie w Rotterdamie, bo chce sie dobrze przygotowac na mecz Daviscupowy z Czechami, a De Chaunac jest prawie rodowitym Marsylczykiem - mieszka 30 km od Marsylii. Moim zdaniem warto zaryzykowac, bo jesli Coria wyjdzie na kort to prawdopodobnie skreczuje lub odda mecz bez walki. Nawet jesli wcale nie wyjdzie na kort to beda tylko zwroty, chyba ze Giulermo klamie . Warto sprobowac za 3/10




No to próbujemy kurs na Corie 1,10 nie warty grania a ja na De Chaunac mam kurs 6,25 no bierim to
Posted by: Fro_Lech

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 09:20

No to na dziś coś takiego...Mam nadzieję, że takich kwiatków jak Ferrer czy Volandri dziś unikniemy

http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat.php?Cat=0&Number=1451393&Main=1343648#Post1451393
Posted by: nazir69

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 09:31

AlexDelPiero napisał:
Quote:

Pisze ze Giulermo nie bedzie mogl zagrac w Marsylii i prawdopodobnie w Rotterdamie, bo chce sie dobrze przygotowac na mecz Daviscupowy z Czechami,




hmmm Alex , nie demonizujmy pewnych rzeczy ,
Mecz Argentina vs Czech Republic , Davis Cup
Argentina , Buenos Aires 04 - 06 Mar 2005 !!!!
czyli chyba nie spakuje walizek już dziś i nie pojedzie do Buenos .
Posted by: diakon

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 09:40

#7 HC +55 2 1.80 Groenefeld - Gajdosova
Posted by: nazir69

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 09:41

Fro , zgadzam się co do Mariano, raczej na clayu i w dodatku na kortach Buenos Aires Lawn Tennis Club, Buenos Aires, , nie powinien odpuscić Larsowi B.
Co do Almagro , to coraz czesciej odnosze wrazenie że staje się on zawodnikiem , który tylko w Challengerach potrafi odnieść Sukces , nie może przeskoczyć pewnej bariery psychologicznej i nie umie/nie potrafi ?? wygrać z zawodnikami z czołowej "50"...lecz ostatni mecz z Gonzem , w Vina Del Mar , pokazał a zwłaszcza pierwsze gemy gdzie Almagro odskoczył na 3:0 , że jednak coś się zmieniło a Forma Mariano Zaby , nierówna,
Posted by: grabtom

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 09:56

Witam!
Ja w dalszym ciągu czekam na rozwiązania, kupuny które zagrałem juz poniedziałek kończą się dopiero dzisiaj. Wieczorem się okaże co z tego wyszło, Gonzo i Soda trochę okroili mi kursy ale coś tam zawsze się uciuła. Wieczorem postaram się coś napisać na nockę. Tak na pierwszy rzut oka to Fish i Puerta by się nadali, na Zabaletę nie mam jeszcze kursów, ale jak będzie koło 1,50 to według mnie warto będzie. Canas też powinien spokojnie wygrać, tylko kurs trochę mizerny, ale może do tripelka dla podbicia kursu pójdzie.
Mecze Corii, Carlosa odpuszczam. Coria to nie wiadomo, czy z urazem czy bez. A Moya zawsze psuje mi kupony, jak stawiam na niego to daje ciałą, jak przeciw to wygrywa - u mnie na zawsze skreślony
Posted by: grajek17

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 09:59

dent-benetau 2 2,7 !!!!!! dla mnie to jest prezent gram na gospodarzy wczoraj uderzylem simona z 3,2 to dzis to
Posted by: boozy

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 10:03

Quote:

dent-benetau 2 2,7 !!!!!! dla mnie to jest prezent gram na gospodarzy wczoraj uderzylem simona z 3,2 to dzis to




Dobrze sie czujesz? Dent to nie T.Johansson a Benneteau to nie Simon, który jak burza przeszedł kwalifikacje. Taylor dzisiaj wygrywa
Posted by: kuerten

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 10:08

Mantilla F. - Lopez M. 2] 2.00 Niewidze przeciwskazan przy takim kursie.. zeby na niego nie zagrać

Ponadto:Monfils,Fish,Nalbandian..no i moze ten Clement.

Pzdr
Posted by: szczeniak

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 10:11

Quote:

dent-benetau 2 2,7 !!!!!! dla mnie to jest prezent gram na gospodarzy wczoraj uderzylem simona z 3,2 to dzis to



stary to tylko strata grosza
Posted by: grajek17

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 10:16

to jest wasze zdanie ale denta po kursie 1,35 bym nieruszyl!!!!
Posted by: pkubik

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 10:30

popieram grajka17! ja gram Benneteau!
Posted by: grajek17

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 11:17

Quote:

popieram grajka17! ja gram Benneteau!



dzieki widze ze niejestem sam a tak poza tym to dla mnie benetau jest lepszy id simona i tomas wcale niejest slabszy od denta wiec ja wole grac kurs 2,7 niz 1,35
Posted by: tomimi

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 11:18

Quote:

dent-benetau 2 2,7 !!!!!! dla mnie to jest prezent gram na gospodarzy wczoraj uderzylem simona z 3,2 to dzis to




Ja rowniez sceptycznie podchodzilbym do grania na benneteau. Jesli jedynym argumentem w grze na zawodnika jest jego pochodzenie to wyglada to na zwykly totolotek...
Jak dla mnie Dent.

Pozdrawiam

Tomimi
Posted by: grajek17

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 11:22

Quote:

Quote:

dent-benetau 2 2,7 !!!!!! dla mnie to jest prezent gram na gospodarzy wczoraj uderzylem simona z 3,2 to dzis to




Ja rowniez sceptycznie podchodzilbym do grania na benneteau. Jesli jedynym argumentem w grze na zawodnika jest jego pochodzenie to wyglada to na zwykly totolotek...
Jak dla mnie Dent.

Pozdrawiam

Tomimi



no moze i zle tlumaczenie ale gram duzo na gospodarzy i przewarznie na tym niezle wychodze a kurs 2,7 zacheca
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 11:24

Almagro to zawodnik podobny do Gonzaleza - dobrze serwuja i mocno wali z forhendu - jak mu siedzi to jest niebezpieczny dla kazdego - przekonali sie juz o tym i Coria i Kuerten na RG. Ale jest bardzo nieregularny i tutaj powinna byc przewaga Mariano chociaz on tez robi dosc duzo bledow .
Posted by: Piostar

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 11:25

Ja wiekszość uważam że Dent powinien rozprawić się z Benneteau. Francuz nie grzeszy formą, a jedyne co za nim przemawia to, że gra u siebie.

Do tego dałbym jeszcze Naldiego z Rainerem na Argentyńczyka, tu też nie powinno być kłopotów, chociaż jak wiadomo Niemiec to dziwny gracz, kiedy ma przegrać to wygrywa i na odwrót. Jednak niezła forma Nalbandiana z AO powinna wystarczyć na mało regularnego Niemca.

Dwa kursy po 1,35= AKO około 1,80. Można to zagrać wysoko.
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 11:54

De Chaunac
birthplace: Nevers, France
residence: Paris, France

wiec z Marsylia nie ma za wiele wspolnego , to chyba chodzilo o Clementa , bo on sie urodzil w Aix-en-Provence.
Jednak rzeczywiscie jesli Coria ma jakies problemy to pewnie gra tylko dlatego ze podpisal 2 letni kontrakt z turnieje w Marsylii do tego nie wiedzac ze bedzie w tym samym czasie co turniej w Buenos Aires. A jako ze jest chimeryczny to moze kazdemu zrobic na zlosc i przegrac .
Posted by: grajek17

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 12:05

no benetau to jest tragedia w tym sezonie mieliscie racje
Posted by: szczeniak

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 12:45

Quote:

no benetau to jest tragedia w tym sezonie mieliscie racje



trzeba bylo posluchac Dent 6-2 6-2
Posted by: Bocian20002

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 12:45

Czy ktoś oprócz mnie gra na Andreeva? Bo uderzyłem go przeciwko Monfilsowi na czuja absolutnie - coś mi śmierdziało w kursie chyba, nie wiem co...
Jeśli tak to dlaczego właściwie?

pzdr
Posted by: szczeniak

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 13:03

czy ktos sie wypowie o meczu
Radek Stepanek (CZE) - Arnaud Clement (FRA)
??
Posted by: tomimi

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 13:05

Quote:

czy ktos sie wypowie o meczu
Radek Stepanek (CZE) - Arnaud Clement (FRA)
??




Zanim zadasz pytanie postaraj sie przejrzec wczesnejsze wpisy na ten temat.
Opis tego meczu zamiscilem wczoraj okolo godziny 23.

Pozdrawiam

Tomimi
Posted by: redson19

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 13:09

napiszcie coś o meczu mantila-lopez warto grać na lopeza?????????????????????????
Posted by: kazow

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 13:27

co myslicie o tym deblu:

Hrbaty D. / Johansson J. - Benneteau J. / Mahut N.

kursy 1.8 -1.8
Posted by: Piostar

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 13:39

Quote:

napiszcie coś o meczu mantila-lopez warto grać na lopeza?????????????????????????





No cóż. Ja postawię na Mantillę. Jest zawodnik bardzo doświadczony i silny na clayu. Myślę że wczorajszy wyskok Lopeza i zwycięstwo nad Chelą to był jednorazowy "wzrost formy". Chociaż po wczorajszych meczach w Buenos nie jestem pewien żadnego meczu.
Posted by: Borczi

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 13:55

Dodaj do tego, jak piszesz "jednorazowego wzrostu formy" (hmmm... polemizowałbym, bo Lopezik to dość talentliwy gość ), przejście tutaj przez kwale i już w nich dobrą grę . Ja grałem wczoraj na Lopeza (choć w równym stopniu przeciw Cheli), bo kurs aż się prosił... dziś jednak NO BET - ze względu na rywala... Felix gdy mu się zachce, to jeszcze potrafi, a wtedy Lopez nie powinien mieć szans. Goście znają się jak łyse konie, Hiszpanie na turniejach to niezła klika - wszędzie się razem szwendają, wiec wolę omijać takie boje... a nuż któremuś bardziej zależy
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 13:55

Marc Lopez rozegral juz 4 sweitne mecze w BA i licze na 5 wystep , Mantilla powoli odchodzi do lamusa jak Costa czy Corretja pozatym ostatnio rzadko zdaza mu sie wygrac 2 mecze z rzedu chyba tylko w Sopocie
Posted by: Piostar

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 14:09

Każdy ma swoje zdanie i mimo wszystko pozostanę przy nim. Liczę na to że Mantilli sie "zachce". Wtedy nie powinien Lopez mieć większych szans.
Co do talentu Lopeza, bo ja wiem czy on taki talent, ostatnio nie pokazuje ze dużo z niego.
Posted by: Borczi

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 14:15

Quote:

(...)
Co do talentu Lopeza, bo ja wiem czy on taki talent, ostatnio nie pokazuje ze dużo z niego.



Cóż... Lopezik ma 22 lata, w ciagu ostatnich dwóch bilans na clayu 70-46 (według http://tennis.matchstat.com ). W ubiegłym roku z Barcelonie pokonał Felixa 6:4, 7:6...a czas działa na jego korzyść. Może nie będzie to gracz na pierwszą 10 ATP, ale na pewno na ziemi trzeba się z nim liczyć. No i wierzę, że z czasem jeszcze nie raz zaskoczy niedowiarków...
Posted by: Bocian20002

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 14:34

Quote:

Czy ktoś oprócz mnie gra na Andreeva? Bo uderzyłem go przeciwko Monfilsowi na czuja absolutnie - coś mi śmierdziało w kursie chyba, nie wiem co...
Jeśli tak to dlaczego właściwie?

pzdr




...wiwat czuj
Andreev-Monfils 6-3 6-2
Posted by: KUERTEN.

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 14:50

Quote:

Quote:

Jutro już musi być lepiej, a więc:

Fish - Enqvist 1 1.45

Pisałem już wcześniej; raczej pewne... Raczej...

Monfils - Andreev 1 1.60

Młodziutki Francuz rzeczywiście grywa już na niezłym poziomie, ale wielkiego przekonania do niego jeszcze nie mam. Pewna jest natomiast mizerna forma Rosjanina i w tej sytuacji gram przeciw niemu bardziej niż na Francuza...

Rano jak będą kursy na Buenos to jeszcze zobaczymy, ale i tak bardzo ostrożnie! Ilość bardzo dziwnych wyników jest na razie porażająca.





Guzik prawda widzialem Monfilsa w meczu z Soderlingiem niczego w tym meczu nie pokazal ponadto gada do siebie i gestykuluje ja Zvonarieva, zagralem przeciw czarnemu za
50 zl kurs okolo 2,2 (expekt) ZOBACZYMY
PS
Andreev zgadza sie bez formy, ale grac to on potrafi!!!





No to pije WARKA STRONG
Posted by: Piostar

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 14:52

Quote:

Quote:

(...)
Co do talentu Lopeza, bo ja wiem czy on taki talent, ostatnio nie pokazuje ze dużo z niego.



Cóż... Lopezik ma 22 lata, w ciagu ostatnich dwóch bilans na clayu 70-46 (według http://tennis.matchstat.com ). W ubiegłym roku z Barcelonie pokonał Felixa 6:4, 7:6...a czas działa na jego korzyść. Może nie będzie to gracz na pierwszą 10 ATP, ale na pewno na ziemi trzeba się z nim liczyć. No i wierzę, że z czasem jeszcze nie raz zaskoczy niedowiarków...





Oki może i masz racje, że z Lopezem trza się liczyć. Nie twierdze też że dzisiaj przegra. Dla mnie po prostu większe szanse ma Mantilla. 60/40 Jak zawsze o wszystkim zadecyduje kort. Jednak niech każdy pozostanie przy swoim zdaniu pozdrawiam.
Posted by: sikor

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 15:07

Witam,
dzisiaj widzę to tak:
Novak - Saulnier 2
Moya - Monaco 2
Mantilla - Lopez 2
mniej ryzywkowne to:
Nalbandian - Schuettler 1
Stepanek - Clement 1
Fish - Enqvist 1
Coria - DeChaunac 1
Farina - Razzano 1
Posted by: meler

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 15:14

mozesz mi powiedziec dlaczego 2 na saulniera ?
Posted by: KUERTEN.

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 15:31

Tak jak pisali koledzy Coria na razie nie daje rady (3-5) kurs na DeCh byl ponad 6 (expekt). W stsie tylko 3.4.

Pewniaki na dzis to NALBANDIAN, MIRNYI i chyba CANAS.
Posted by: KAMIL=TYPER

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 15:40

Zastanawiam się by zagrać na Puerta+Nalbandian. Czy to dobry pomysł............co o tym sądzicie??
Posted by: sikor

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 15:49

mozesz mi powiedziec dlaczego 2 na saulniera ?

Głównie kierowałem się head to head oraz o wyborze decydował kurs. Szanse oceniam po równo. Novak to doświadczony stary wyjadacz. Nie zrobil żadnych postępów i raczej już nie zrobi. Jego tenis oceniam bardzo wysoko. Z head to head dowiadujemy się, że grali dwókrotnie w 1999 r. na carpet w Moskwie i w 2003 r. w Tokio na nawierzchnii twardej. Oba pojedynki pomimo, iż rozegrane na przestrzeni 4 lat i odbyły się na różnych nawierzchniach przebiegły identycznie. Pierwszego seta wygrywal Novak dwa następne wygrywal Saulnier. Obaj mogą zaliczyć ubiegły sezon za udany mimo to nic nadzwyczajnego w ich kulturze gry się nie zmieniło dlatego uważam, iż dzisiejsze spotkanie nie będzie się różniło od poprzednich.
Posted by: MARTINES 16

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 15:50

sikor mam dokladnie takie samo pytanie co meler...
czemu typujesz w tym spotkaniu zwyciestwo saulniera???
Posted by: Gregov

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 15:55

Fish - Enqvist typ 2

Od początku tygodnia widzę tą parę i z każdym dniem coraz bardziej przekonywałem sie do zagrania na Enqvista. Kurs według mnie zawyżony. Wprawdzie w h2h 2-0 dla Amerykaniana, ale jeden mecz w roku 2001 ( bardzo zacięty ) , a drugi w 2003 na hali skończył sie wynikiem 76 76, więc dlaczego dzisiaj nie miałoby być odwrotnie , tymbardziej że Fish od czasu finału olimpijskiego gra naprawde słabo i we wszystkich kolejnych turniejach odpadał w II rundzie. Enqvist może nie prezentuje sie jakoś specjalnie ale grać potrafi no i kurs na niego bardzo zachęcający
Posted by: redson19

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 16:06

wie ktos moze czy w tv jakiejs pokazywane sa mecze z buenos albo dobry live w necie dajcie
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 16:31

nie mozna ocenic do konca formy Novaka no bo kogo on pokonal w Delray:Delic,Kohlschreiber,Carlsen i Moodie
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 16:38

Ja zagralam lekko Clementa i Saulniera. Faktycznie forma Novaka to jednak spora niewiadoma. W Deltray mial stosunkowo latwych rywali a final niezle zawalil. Malisse nie jest wirtuozem tenisa i teoretycznie powinien tam wygrac. Saulnier nie jest taki zly, gra u siebie, H2H 2-0 wiec czemu by nie zagrac za 2.7? O meczu Stepanek - Clement o juz sporo napisali inni.
Posted by: kuerten

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 16:39

Fish-Enqvist - Skonczyly sie zarty. Dla mnie wygra Ryba.

Gra u siebie.
Może nie jest w dobrej formie, ale Szwed tym bardziej nie jest.
Wystarczy tych [2] w tym tygodniu

Ponadto: Nalbandian,Nadal i Acasuso - Pozdro
Posted by: KUERTEN.

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 16:40

Ale Novak to jest Novak solidny zawodnik i takiego Saulniera to ograc powinien chyba, ze bedzie zmeczony (final w niedziele).
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 16:44

Quote:

Ale Novak to jest Novak solidny zawodnik i takiego Saulniera to ograc powinien chyba, ze bedzie zmeczony (final w niedziele).




W nidziele tez miales takie zdanie? Bo ja sobie za 2.55 zagralam Xaviera. Novak to Novak solidny i tyle, dlatego bedzie mial wpadki bo nie jest Federerem. Skoro kurs jest 1.35 a forma raczej nie zbyt wysoka to nie widze sensu grania 1.
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 17:00

Ewelina ale Saulnier gra w San Jose wiec nie u siebie jednak po ostatnie porazce napewno teraz bedzie sie chcial lepiej zaprezentowac a Novak to znany wałkarz
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 17:02

Faktycznie ale to przeciez obywatel swiata D
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 17:04

tak jak jego slawni koledzy Dupuis De Chaunac Lisnard i reszta
Posted by: kociolKSG

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 17:07

Co myslicie o Jamesie Blake'u z Spadea? Ja dawałbym na tego pierwszego, moim zdaniem Blake powinien wygrać, mimo iz nie mam na to udokumentowania. Powiem, tylko ze Spadea lekko sie meczył wczoraj, a intuicja podpowiada mi grać Blake...
Posted by: meler

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 17:12

Nalbandian + Novak + Stapanek !! :]
Wejdzie to pogratulujcie nie to zamilczcie
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 17:16

Blake jest jeszcze bardzo nieregularny a Spadea to sie w kazdym meczu meczy juz taki z niego grajek jednak jakbym mial grac to na Spadee bo Jamesowi brakuje pewnosci uderzen poki co
Posted by: grajek17

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 18:11

ja pytam dzis :
nalbi-schutler 1 1,35
mirny-wessels 1 1,27
lopez-mantila 1 2,0
hass-dancevic 1 1,15
malisse-lu 1 1.25
puerta-burgs 1 1,35

acasuso\prieto-hernadnez\starace 1 1,45 to juz weszlo 6-0 6-1
co do meczu stapanek-clement dla mnie NO BET radek dobrze ostanio pyka ale Clement tez niezle sobie poczynal z pozniejszym zwyciezca turnieju a mianowicie soderlingem kusilbym sie na 2!
Posted by: viva

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 19:12

Dobra Andreev wygral teraz czekam na Enqvista ktory tez pojedzie z ryba

Fish - Enqvist 2 2.40

pozdro
Posted by: Antoni01

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 19:37

niech szlak trafi tego corie
Posted by: tomimi

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 19:55

Quote:

niech szlak trafi tego corie




A trzeba bylo czytac rady kolego odnosnie meczu corii..
Dzieki postowi na temat kontuzji Gilerm i jego kontrktu z turniejem w Marsylii przeliczniczek 5.36 wszedl.
Wielkie dzieki si slowa uznania dla szperaczy tego typu newsow.

pozdrawiam

TOMIMI
Posted by: KUERTEN.

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 20:00

Quote:

Quote:

Ale Novak to jest Novak solidny zawodnik i takiego Saulniera to ograc powinien chyba, ze bedzie zmeczony (final w niedziele).




W nidziele tez miales takie zdanie? Bo ja sobie za 2.55 zagralam Xaviera. Novak to Novak solidny i tyle, dlatego bedzie mial wpadki bo nie jest Federerem. Skoro kurs jest 1.35 a forma raczej nie zbyt wysoka to nie widze sensu grania 1.





Ewelina
Zobaczymy jak sie mecz Novaka skonczy...

Co do Federera to on ma wpadki!!! Bardzo chcial
wygrac na Olimpiadzie i co ? mial wygrac AUS.OPEN
i taki fajny meczyk widzialem Federer u siebie kurs 1.2
a tu go LJUBICIC zlal, gdzie Federer calutki mecz
przechodzil z glowa spuszczona w dol (taki speszony byl)
calutki mecz wtedy ogladalem to byl turniej w miejscowosci Federera gdzie przyszla go zobaczyc cala rodzina

Wiec nie mow ze FEDERER nie ma wpadek
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 20:50

hehe kazdy tenisista chcialby miec takie wpadki jak Federer wiadomo ze czasami musi przegrac bo nie ma niepokonanych chociaz jak dla mnie to on moglby tylko przegrywac GARGAMEL
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 20:52

Saulnier 6/2 6/2 no to zobaczylismy po meczu ... tylko co
Posted by: anty_ubek

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 20:58

Quote:

Marc Lopez rozegral juz 4 sweitne mecze w BA i licze na 5 wystep , Mantilla powoli odchodzi do lamusa jak Costa czy Corretja pozatym ostatnio rzadko zdaza mu sie wygrac 2 mecze z rzedu chyba tylko w Sopocie




Powiem krotko i na temat !!!
Lopez to pizda a nie tenisista !!!
Posted by: Szpen

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 21:00

a co z meczem Canas-Martin mial sie zaczac o 18.30 ich czasu a tu juz prawie 21...???
Posted by: tomimi

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 21:08

Fish - Enqvist 1

Czytalem Wasze posty ktore generalnie wskazuja na zwyciestwo Enqvista.Wydaje mie sie jednak ze po pierwsz graczem zdecydowanie lepszym jest MArdy po drugie ten gracz gra tylko hard a jak wiemy wchodzimy powoli w ziemie i sezon dla niego robi sobie przerwe.Tak wiec wierze w motywacje Fisha oraz jego doatkowy atut publicznosc.Jakos dziadek Enqvist w mojej percepcji nie figuruje na liscie zwyciescy a i jego tegoroczne wynik skalaniaja mnie do tego ze MArdy po tak fajnym kursie wart jest zagrania.
Bilans pomiedzy nimi 2:0 na korzysc amerykaniana a pierwsze zwycistwo mialo miejsce juz w roku 2001 a od tego czasu Fish gre swoja poprawial a szwed z piedestalu schodzil.
Tutaj moje przeczucie gra decydujaca role...ale moze ktos zechce sie oprzec...

Pozdrawiam

Tomimi
Posted by: Szpen

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 09/02/2005 21:35

Quote:

a co z meczem Canas-Martin mial sie zaczac o 18.30 ich czasu a tu juz prawie 21...???





ok juz grja...tyle ze narazie nie po mojej mysli bo juz 3:1 dla Martina...te same nerwy co Nalbandianem ?
Posted by: Szpen

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 07:27

zagrali, przerwali i przegral
Canas ty k...
Posted by: KUERTEN.

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 08:17

Na turnieju w Buenos Aires same przekrety ale najwiekszy to wtop debla ETLIS/RODRIGEZ !!
Posted by: grajek17

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 08:36

ale wczoraj FART z Nalbim

nalbandian-schutler 6-7 6-4 4-5 15-40 i nalbi przelamal hehe i juz dojechal do konca
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 08:43

A moze by znow zagrac Clementa? Wczoraj pokazal spora ambicje, wole walki i widac, ze mu sie chce a to dobry znak. 1.8 z Beckiem. Zastanawiam sie tez nad Andreevem z Ljubicicem. Ljuba gra cos slabo, z drugiej strony ciezko ocenic Andreeva po meczu z Monfilsem bo Francuz gral dno. Kursis 2.2

F.Lopez powinien pojechac po Karlovicu za 1.37 wole sie denerwowac jak wczoraj na Nalbandianie, Saulnier - Zib 1, 1.55 Czech nic takiego nie gra a Saulnier wczoraj łamał Novaka jak chcial
Posted by: Fro_Lech

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 09:35

Ja również się zastanawiam nad Clement'em, ale w deblu z Bachelotem już PF w zeszłym tygodniu. Lopez chyba woli skoncentrować się na singlu gdzie ma realne szanse na dobry wynik. Ale, jeszcze się zastanowię.....

J.F.Bachelot/A.Clement-F.Lopez/F.Verdasco (1) 1,80

L.Arnold/M.Hood-G.Canas/M.Garcia (1) 1,6

Co ciekawe Hood w tym roku 2-krotnie wystąpił w parze z ... M.Garcią wygrywając kilka meczów, ale bez żadnych większych fajerwerków. Hood/Arnold to znana doświadczona para myślę , że potrzebują czasu by znów grać na swoim normalnym wysokim poziomie. Narazie ich 2 wspólne mecze w tym sezonie nie powaliły na kolana. M.Garcia u boku Hood całkiem całkiem sobie radził, jednakże tym razem za partnera ma słabszego w deblu Canasa , który delikatnie mówiąc nie popisał sie we wczorajszym spotkaniu z A.Martinem. Kurs mi się podoba, ale jeszcze się zastanowię czy to zagram.
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 10:19

Jedna Fish daleko jeszcze od swojej dyspozycji a Tompa jak zwykle płata figle dzis powiniene spokojnie pacnąć Ginepriego.
Posted by: meler

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 10:23

KAMĄĄĄĄĄĄĄ
Clement - Beck pomozcie panowie
Posted by: kuerten

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 10:24

Gram dzis; Mirnyi M. - Kim K. [2]
Beck K. - Clement A. [2]

Mirnyi mnie nie przekonuje, a Kim gra naprawde niezle, a kurs zachecający..
Clement natomiast pokazal sie z bardzo dobrej strony, widac, ze jest glodny gry, a gra jak na gospodarza przystało.

dosyc pewne;
Nadal R. - Starace P. [1]
Acasuso J. - Garcia Lopez G. [1]
forma, forma no i talent za nimi przemawia

Nalbandian-Dent hmm.. nie widzialem osobiscie Denta w akcji i nie mogę za wiele powiedzieć na temat jego serwisu. Jeżeli serwis ma lepszy od Nalbiego, ktory wchodzi i jest naprawde solidny..lalala to tutaj może wygrać Taylor. Jak wiemy wczoraj Szufla powinien już wygrać.. a łamali się gorzej, niż kobiety. Można dostac informacje na ten temat? i komentarz do Kima i Clementa
Posted by: Fro_Lech

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 10:29

Ostatecznie Arnold/Hood 1,55 i Berdych(+3) 1,85 dla emocji w dzisiejszym dniu + czekam na Zabaletę który mi kończy kupon.
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 10:40

Ja zagralam ostatecznie Clementa, Nadala, Feliciano, Saulniera, z niespodzianek za grosze Andreev i Kim. Clement singiel.

Odradzam granie Nalbandiana. Nie wiadomo jak zagra dzis a Dent jestnaprawde grozny. Pamietam ich mecz w Masters gdzie Dent spokojnie mogl wygrac bo mial przelanie i w dziecinny sposob zawalil ale wtedy David byl w swietnej formie. Z drugiej strony Nalbandian lubi sie rozkrecac i moze rownie dobrze pojechac Denta w dwoch setach. Ja mam dosc takich emocji za niewielkie kursy. Sama sobie nieco przecze bo zagralam Nadala i Lopeza ale jakos nie wierze, ze Starace i Karolovic moga wygrac.

Pozdrawiam
Posted by: garss

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 10:48

Rusedski G. - De Chaunac S. 1.25 3.00 mysle tu zagraniu na Chaunaca wiadomo ze rusedski to przedewszystkim swietny serwis ale ogladajac wczoraj mecz Chaunaca z Coria sadze ze ma duza szanse wygrac .Serwisem rusedski meczu nie wygra a widac ze francuz potrafi rozprowadzic po korcie przeciwnika.Rusedski nie lubi za bardzo biegac .Jedna rzecz mi tylko przeszkadza lewica rusedskiego!!wiadomo jak ciezko sie gra z mankutami ale kurs 3.00 jest kuszacy
Posted by: nazir69

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 11:00

Quote:

Ostatecznie Arnold/Hood 1,55 i Berdych(+3) 1,85




Panowie i Panie
Prośba Wielka na przykładzie tych dwóch typow , skoro podajemy kursy na jakies zdarzenie , podajmy dla pełnej jasnosci Bukmachera z którego jest ten kurs .

pozdrawiam
Posted by: vonseb

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 11:17

Piekny kursik by prof:
Aspe/Per-J.Bla/Fis 1 1,76
Bilans deblowych osiagniec w tym sezonie pary Aspelin/Perry
na 4 dotychczasowe turnieje w ktorych brali udzial (wiecej nie mogli):
1 raz wygrana (Delray Beach)
2 razy final ( Adelaida, Auckland)
1 raz trzecia runda w Australian Open (przegrana z Bjorkmanem/Mirnyi w 3 setach )
Bilans gier w tych 4 turniejach 11-3

Blake z Fishem tylko a moze az Cwiercfinal AO (przegrali z Bryanami)
Posted by: KUERTEN.

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 11:21

A ja zagralem za 50 zeta na BECKa (expekt1.8) i Rusedckiego 1.17 (expekt) Stephanek tak jak Novak zmeczeni po niedzieli!!!
Posted by: Fro_Lech

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 11:22

Quote:

Quote:

Ostatecznie Arnold/Hood 1,55 i Berdych(+3) 1,85




Panowie i Panie
Prośba Wielka na przykładzie tych dwóch typow , skoro podajemy kursy na jakies zdarzenie , podajmy dla pełnej jasnosci Bukmachera z którego jest ten kurs .

pozdrawiam




Soooorki , oczywiście kursy pochodzą z BAW

Pzdr.
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 11:32

Quote:

A ja zagralem za 50 zeta na BECKa (expekt1.8) i Rusedckiego 1.17 (expekt) Stephanek tak jak Novak zmeczeni po niedzieli!!!




Sęl w tym, ze Stapenk juz dawno wylecial a Beck gra z Clementem wiec nie polecam grania na Karola.
Posted by: feniks

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 11:59

Witam. Co byście powiedzieli Panowie na te pary:
Saulnier - Zib T 1 @1.5
Almagro Nicolas - Zabaleta 2 @1.45
(kursy wg. Expekt)
Może coś jeszcze zaproponujecie ciekawego?
Pozdrawiam.
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 11:59

w Buenos Aires wychodza same jedyneczki - inaczej tego nie widze
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 12:03

http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....ID=#Post1454718

ZAPRASZAM
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 12:03

Quote:

Witam. Co byście powiedzieli Panowie na te pary:




pamietaj ze wsród nas jest takze Pani
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 12:05

Na dzis tak:

Nadal - Starace 1 1.32

Aspe/Per - J.Bla/Fis 1 1.76

F.Lo/Verd - Bach/Cle 1 1.68

Zabaleta - Almagro 1 1.43

I PRAWDOPODOBNIE:

K.Beck - Clement 2 1.83

Ljubicic - Andreev 2 2.35
Posted by: pb048

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 12:06

jestem ostro skołowany wynikami z tego tygodnia, ale zagrałem taki system 3/4:

C.Saulnier - T.Zib __ 1
J.Acasuso - G.Garcia-Lopez __ 1
R.Nadal - P.Starce __ 1
I.Ljubicic - I.Andreev __ 1

... w tym tyg. nic mnie już nie zdziwi w tenisie, niczego nie jestem pewny
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 12:07

There is something about the size of the balls that is not making me comfortable," said Mirnyi, who beat Peter Wessels 6-7 (8-6) 7-6 (7-4) 6-3. "They aren't friendly."

jak widac piłeczki niezbyt podobaja sie Besti , warto dzis sprobowac Kima po kursie 3.10
Posted by: Gregov

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 12:17

Kursy na Acasuso, Kima i Clementa troszke spadły , widać ze to popularne typy dzisiaj

Zapraszam do mojego tematu w PP. Jest tam kilka propozycji

http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....e=0&fpart=2
Posted by: igor81

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 12:44

Na dzisiaj oprocz dubelka Acasuso i Zabaleta, zagranego wczoraj, gram cos takiego:

NALBANDIAN - Dent 1 1,58
NADAL - Starace 1 1,32
GAUDIO - Saretta 1 1,19

AKO= 2,23
STAWKA= 6/10

Jezeli chodzi o Nalbandiana, to po prostu posiada on wiecej atutow od przeciwnika. Gra Denta oparta jest glownie na serwisie. Jest to gracz atakujacy, i praktycznie caly czas biega do siatki. Jezeli serwis mu siedzi to jest dobrze, ale jezeli nie to atakujac po slabym serwisie Davida jest skazany na porazke. Nawet jezeli serwis bedzie funkcjonowal na przyzwoitym poziomie, to i tak Nalbi jest w stanie go przelamac. Natomiast kiedy bedzie dochodzilo do dluzszych wymian, to wiekszosc z nich wygrywal bedzie Argentynczyk.
Co do jego ciezkiego meczu z Schuettlerem to nie przywiazywalbym do niego zbyt duzej wagi, poniewaz na AO tez sie meczyl w 1 rundzie z Ferrerem, a pozniej odpadl w 1/4 po 5setowym dreszczowcu z Hewittem. Poza tym bardziej cenie Schuettlera niz Denta.
Natomiast co do dwoch pozostalych typow to napisze tylko: Panom Starace i Saretta juz dziekujemy

Pozdrawiam
Posted by: tomimi

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 12:46

No to i ja wrzuce swoje trzy grosze.

Na dzis zagralem Lopeza ale to juz po meczu wiec nikogo nie interesuje. I dalej na Marsylie kuponik nastepujacy:

Ljubicic - Andreev 1 1,60
Dent - Nalbandian 1 2,53

EXPEKT

Co do meczu Ljubo to zawodnikw swej charakterystyce na pierwszy rzut oka podobny do Denta ale tylko na pierwszy.Mocny serwis solidny forehand i niewiarygodna psychika.Opanowanie i umiejetnosc wychodzenia nawet z najtrudniejszych opresji opracowana do maksimum.Pokonanie Hanesci\u sprawia ze wierze w jego dobra dyspozycje i absolutnie nie moge zgodzic sie z glosami o jego slabej formie.
Ljubo tyo gracz ktory wygrywa co wygrac ma a niespodzinek negatywnych tez nam nie przysparza.W tym roku bardzo dobra dyspozycja.Final i polfinal oraz porazka z niesamowitym cypryjczykiem Baghtagdisem nie przynosi mu ujmy absolutnie.Zawodnik bazujacy na serwie ale umiejacy uttrzymac pilke w korcie.
Na przeciw niego Andreev czyli spec od ziemi ktory na twardym nie radzi sobie wcale.Pokonanie Monfilisa nie robi na mnie zadnego wrazenia a to dla tego ze Mofilis gral z dzika karta i de facto zostal zgarniety do turnieju w ostatniej chwili.Ponad to serwis marny return mizerny i jakos nie moge znalezc broni ktora mialby pokonac wiezowca z Chorawacji.Ponadto sezon clayowy sie zbliza i chyba o tym Igor juz mysli.

Pewne zwyciestwo Ljubo.

Co do meczu Denta top na poczatku wspomnialem o podobienstwach.Dent to jezdziec bez glowy.Atomowy serwis i bieg do siatki bez wzgledu na rodzaj t\returnu przeciwnika.Bez wzgledu na sytuacje na korcie Taylor jest ZAWSZE przy siatce.Umiejetnosci Henmana czy Edberga w tym elemencie nie posiada ale czasami wystarcza.Dlaczego mysle ze wygra Dent? Ano dlatego ze sila o klase lepszego argentynczyka jest gra obronna przy dlugich wymianach z glebi kortu.W tym spotkaniu Nalbi nie bedzie mial okazji poniewaz bedzie serw volej i albo punkt dla Taylora albo metrowy aut.CO wiecej Nalbi serwisem atomowym pochwalic sie nie moze i widze delikatna szanse na zwyciestwo dla Taylora.Ponadto meki jakie przezywal Na;lbi w meczu z marniutkim Schittlerem nie przekonuja mnie ze ten turniej traktuje powaznie.
Kurs wart ryzyka a argumentow wiele tak wiec stawiam na Denta nie duzo ale tak wlasnie zagram.

Co do meczu Beck - Clement sklanialbym sie do Becka poniewaz to nie Clement wygral tylko Radek odpuscil po finale co przewidywalem we wczesniejszych postach.Boje sie ze majac na przeciw zawdnika ktoremu sie chce nie bedzie juz taki skuteczny.Chociaz Beck nigdy mnie nie przekonywal wiec ten meczyk sobie odpuszcze.

Pozdrawiam

TOMIMI
Posted by: tomimi

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 12:57

Igor 81
W sumie fajnie ze dwie sprzeczne z soba opinie sasiaduja na forum.Oto wlasnie chodzi!
Generalnie z Twoimi argumentami sie zgadzam chociaz jak pisalem nie wierze ze beda dlugie wymiany poniewaz amreykanin nie odbija z glebi i jest zawsze z przodu po drugie za zadne skarby nie wciagnie sie w taka girke bo polegnie sromotnie.Co do wymienionego pojedynku pierwszej rundy AO z Fererem nie porownujmy prosze Ferrero do mizerniutkiego Schutlera ktory przegrywa co sie da i w zwiazku z tym co widzialem w pierwszej rundzie nie do konca wierze ze Nalbi na ten turniej mobilizuje sie maksymalnie a jak gra gdy mu nie zalezy wszyscy doskonale wiemy...
Ponadto kurs na Nalbiego jest zdecydowanie zbyt niski przy prawdopodobienstwie wyniku aby postawic na Nalbiego.

Pozdrawiam

TOMIMI
Posted by: Ernesto

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 13:01

pytanie na jakiej stronie jest na zywo wyniki z tenisa
z gory dzieki
Posted by: noel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 13:08

Normalnie tez gralbym Ljubicicia ale na swojej stronie jest jego wypowiedz:

There are no easy matches on Tour as you all can see. Yesterday was very difficult but I get through. Last night I felt little fever, hope is not gonna get worse. Andreev is fisical player, I will need to play good and be fit. This morning I still feel sore throat but no fever...... But I am ready....

Niewiadomo czy gardziolko nie bedzie przeszkadzac...
Posted by: kuerten

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 13:34

Nalbandian Dent - 2 / Mirnyi Kim 2/ Beck-Clement 2/Saulnier-Zib 1/Acasuso-GarciaLopez 1/Nadal-Starace 1/Fyrsten.Matkows-Acasuso.Prieto 2/ TO SĄ TYPY, KTÓRE JESZCZE DZIŚ zostaną wspomniane Powodzenia
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 13:45

jak dla mnie to Nalbi wygra - ma teraz chyba najlepszy return a do tego wrecz uwielbia grac z zawodnikami mocno serwujacymi i biegajacymi do siatki
Posted by: Ernesto

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 13:52

jak rusecki macie jakies info jak jego mecz?
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 13:59

skreczowal
Posted by: igor81

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 14:03

Quote:

Igor 81
W sumie fajnie ze dwie sprzeczne z soba opinie sasiaduja na forum.Oto wlasnie chodzi!
Generalnie z Twoimi argumentami sie zgadzam chociaz jak pisalem nie wierze ze beda dlugie wymiany poniewaz amreykanin nie odbija z glebi i jest zawsze z przodu po drugie za zadne skarby nie wciagnie sie w taka girke bo polegnie sromotnie.Co do wymienionego pojedynku pierwszej rundy AO z Fererem nie porownujmy prosze Ferrero do mizerniutkiego Schutlera ktory przegrywa co sie da i w zwiazku z tym co widzialem w pierwszej rundzie nie do konca wierze ze Nalbi na ten turniej mobilizuje sie maksymalnie a jak gra gdy mu nie zalezy wszyscy doskonale wiemy...
Ponadto kurs na Nalbiego jest zdecydowanie zbyt niski przy prawdopodobienstwie wyniku aby postawic na Nalbiego.

Pozdrawiam

TOMIMI




Tez mi sie wydaje,ze wlasnie o to chodzi odnosnie spostrzezen co do typow.
Co do Schuettlera to moim zdaniem szuka formy jaka prezentowal w sezonie,w ktorym doszedl do finalu AO. Ja jego meczy przewaznie nie tykam, a jezeli juz to gram an niego po dobrych kursach (jak z Schalkenem w poprzednim tygodniu za 2,05). A bede gral na niego jak zacznie przypominac starego dobrego Schuettlera.
A co do kursu to moim zdaniem 1,58 do tripelka, ktory zagralem pasuje mi jak ulal.
Podtrzymuje swoja opinie,ze Nalbi posiada wiecej atutow od Denta i to on ma wiecej szans w tym meczu. Co do jego nastawienia to ogladajac mecz z Ferrerem z AO, patrzac na jego twarz i zachowanie, odnosilem wrazenie,ze kazali mu grac za kare i jeszcze za to placic.
Tak naprawde jakie jest jego nastawienie, to tylko on wie.

PS. Chyba chciales napisac "nie porownuj Ferrera" a nie Ferrero??

Pozdrawiam
Posted by: tomimi

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 14:07

Zgadzam sie ze Nalbi ma wiecej auttow niz Dent !!! To oczywiste.Oczywiscie ze Ferrer!!
Faworytem jest Nalbi to fakt ale doskonale wchodza mi w tym tygodniu underdogi a tu mi jakos pasuje...zobaczymy...
Posted by: Ernesto

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 *DELETED* - 10/02/2005 14:13

Post deleted by JiroJiro
Posted by: igor81

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 14:14

Dokladnie, zobaczymy po meczu. I nie pisze tak dlatego,ze jestem pewien tego typu, a dlatego,ze tak naprawde to mozemy sobie polemizowac caly dzien a i tak kort zweryfikuje wszystko. Jezeli Nalbi przegra to trudno, swiat sie nie zawali.Bo gdybym byl pewien tego typu to bym zastawil wszystko co mam i postawil na niego.
Ale jak wiadomo takich "pewniakow" (jak ja nie lubie tego slowa) NIE MA!!

PEWNE jest to,ze po meczu tylko jeden z nas bedzie zadowolony


Pozdrawiam
Posted by: phaser

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 14:15

Quote:

Quote:

skreczowal




to znaczy wygral czy przegral???




co za Pan
dobry wydaje sie debelek Arn/Hood-Can/M.Gar
Posted by: matf1981

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 14:19

witam ,Panowie jestem tu nowy.mam pytanko ,macie moze jakis link,gdzie mozna sledzic na zywo mecze deblowe.z gory dzieki,zycze wyskoich wygranych . narka
Posted by: damtom25

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 14:31

A co się dzieje w meczu LJUBICICA??
Na livescore od kilkunastu minut wciąż widnieje wynik 1:0 dla LJUBO!!
Mecz przerwany??Ktoś ma jakieś info na ten temat??
Posted by: KUERTEN.

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 14:32

Quote:

Quote:

A ja zagralem za 50 zeta na BECKa (expekt1.8) i Rusedckiego 1.17 (expekt) Stephanek tak jak Novak zmeczeni po niedzieli!!!




Sęl w tym, ze Stapenk juz dawno wylecial a Beck gra z Clementem wiec nie polecam grania na Karola.




Jak to Stepanek dawno wylecial ? wczoraj przeciez tak jak i Novak gral!!!
Posted by: matf1981

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 *DELETED* - 10/02/2005 14:33

Post deleted by JiroJiro
Posted by: Ernesto

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 *DELETED* - 10/02/2005 14:33

Post deleted by JiroJiro
Posted by: damtom25

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 *DELETED* - 10/02/2005 14:35

Post deleted by JiroJiro
Posted by: yogimacko

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 *DELETED* - 10/02/2005 14:52

Post deleted by JiroJiro
Posted by: grabtom

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 14:54

Pora na mnie abym coś napisał. Wczoraj wieczorem i dzisiaj przed południem byłm zajęty, nie miałem czasu aby przejrzeć bierzące mecze przez co uciekło mi kilka fajnych zagrań z Marsylii. Z wieczornych spotkań wybrałem cztery.

Melzer J. v Malisse X. 2 @ 1,55
Xavier gra swoje, wczoraj bezstresowe zwycięstwo z Hsun Lu, w aktualnej formie powinien bez problemu poradzić sobie z Austriakiem. Melzer bez formy, w tym sezonie 4 zwycięstwa z mało wymagającymi rywalami, jeszcze trochę potrwa zanim się rozkręci.

Garcia-Lopez G. v Acasuso J. 2 @ 1,40
Forma Jose ciągle zwyżkuje, nie wierzę aby mógł odpaść tak wcześnie w turnieju u siebie. Lopez może nie jest jakimś tam cieniasem jednak nie sądzę aby mógł zagrozić Acasuso.

Almagro N. v Zabaleta M. 2 @ 1,50
Zabaleta ładnie rozprawił się z Calatravą, sądzę że młody Almagro jest niewiele silniejszy od poprzedniego rywala. Sądzę, że można nawet spróbować 0:2 @ 2,00

Dent v Nalbandian 2 @ 1,45
Dent ułomkiem nie jest, jednak Nalb zrobił na mnie wczoraj świetne wrażenie przełamując Schuettlera w ostatnim secie. Dzisiaj ponownie gram na Argentyńczyka.

To tyle, 2 dubelki wyjdą i może jeszcze te 0:2 dla Zabalety.
Posted by: yogimacko

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 *DELETED* - 10/02/2005 14:56

Post deleted by JiroJiro
Posted by: matf1981

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 *DELETED* - 10/02/2005 15:07

Post deleted by JiroJiro
Posted by: Ernesto

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 *DELETED* - 10/02/2005 15:26

Post deleted by JiroJiro
Posted by: dyzio20

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 *DELETED* - 10/02/2005 15:46

saulnier - zib 1 (1.47)UNIBET - mysle ze dzis francuz bedzie mial dosc latwe zadanie. Zib to niezbyt wymagajacy przeciwnik ktory bardzo rzadko przechodzi II rundy turniejowe. Saulnier to zdecydowanie lepszy zawodnik i powinien to udowodnic na korcie. A jak bedzie zobaczym
Ja stawiam dzis 100 PLN na saulniera. Oby weszlo
Posted by: leonlk20

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 *DELETED* - 10/02/2005 16:02

wiecie moze gdzie mozna ogladac na zywo dzisiejsze spotkanie deblowe
Bachelot/Clement v Lopez/Verdasco ?
Posted by: tomimi

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 17:20

Quote:


...Co do meczu Beck - Clement sklanialbym sie do Becka poniewaz to nie Clement wygral tylko Radek odpuscil po finale co przewidywalem we wczesniejszych postach.Boje sie ze majac na przeciw zawdnika ktoremu sie chce nie bedzie juz taki skuteczny.Chociaz Beck nigdy mnie nie przekonywal wiec ten meczyk sobie odpuszcze....






No i szkoda... Analiza dobra a odwagii zabraklo...Mam nadzieje ze przynajmniej ktorys z Was skorzystal.
Posted by: Gregov

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 17:26

szkoda ze Radek nie odpuścił w deblu
Posted by: KUERTEN.

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 17:27

Quote:

Quote:

Quote:

A ja zagralem za 50 zeta na BECKa (expekt1.8) i Rusedckiego 1.17 (expekt) Stephanek tak jak Novak zmeczeni po niedzieli!!!




Sęl w tym, ze Stapenk juz dawno wylecial a Beck gra z Clementem wiec nie polecam grania na Karola.




Jak to Stepanek dawno wylecial ? wczoraj przeciez tak jak i Novak gral!!!




JA NIE spekalem zagralem Becka a Rusedcki dobrze, ze nie wyszedl bo by troche pogral i...

Mialem takze dzis na Lopeza za 100 (1.40) Expekt wiec dzis na tenisie nie jest zle gdybym tylko w pokerka nie przegral 20$ (EXPEKT)

Ja tez mysle ze Saulnier dzis wygra, ale ktos wczesniej pisal ze ZIB w zyciowej formie ?
Posted by: KUERTEN.

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 17:56

To jest warte zagrania GINEPRI po kursie 1.75 (EXPEKT)
ENQVIST wygral z Fishem a teraz przegra (powinien)
mozna jeszcze do tego dorzucic RODDICKa 1.10 (Expekt)
Posted by: Ernesto

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 *DELETED* - 10/02/2005 18:01

Post deleted by JiroJiro
Posted by: matf1981

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 *DELETED* - 10/02/2005 18:04

Post deleted by JiroJiro
Posted by: kapitansb

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 18:18

Quote:

Dent v Nalbandian 2 @ 1,45
Dent ułomkiem nie jest, jednak Nalb zrobił na mnie wczoraj świetne wrażenie przełamując Schuettlera w ostatnim secie. Dzisiaj ponownie gram na Argentyńczyka.





Nie wiem czy widziałeś ile bylo przełamań i czy wiesz , ze Nalbandian kilka razy w tym meczu był praktycznie poza burtą . Chociazby w 2.secie Schuettler serwował na 4-1 i przegrał gema , w dodatku w 3.-im przy stanie 5-4 i 40-15 przy serwisie Niemca udało się Nalbandianowi wyjść z opresji . Jezeli to to zrobiło na Tobie wrazenie ( i w kluczowych momentach podwójne błędy Schuettlera ) - w porządku . Ja uważam ,że na takie prezenty ze strony Denta nie może liczyć i traktuję kurs na niego jako wartościowy (2.55 ) - tym bardziej ,że Dent nie tak dawno wygrał z Hewittem w jego mieście a jak grał z nim Nalbandian na AO - widzieliśmy.
Pamiętaj równiez o tym ,ze Schuettler jest po operacji .
Posted by: tomimi

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 18:52

matf1981 , er kaerakuwu , KUERTEN.JG
Ten temat sluzy do zmaieszczania analiz meczy a nie informowania sie o wynku czy chwalenia sie za ile kto zagral bo taka informacja nikomu sie nie przyda.
Czy CI ludzie sie niczego nie naucza...???
Wracajac na to forum mialem nadzieje ze moze niektorzy juz zalaapali zasady ale widac zawsze znajda sie tacy jak wymienieni powyzej do ktorych nigdy nic nie trafia...

Kapitansb.
Dokladnie na tych samych zalozeniach oparlem moja analize na Denta ale pozostalym grajacym na Nalbaniana przyznac jednak trzeba ze Nalbi to gracz o 2 klasy lepszy od Denta ktoremu jednak dzis pokibicuje...
Posted by: dyzio20

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 *DELETED* *DELETED* - 10/02/2005 18:58

Post deleted by JiroJiro
Posted by: Ernesto

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 *DELETED* *DELETED* - 10/02/2005 19:01

Post deleted by JiroJiro
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 *DELETED* - 10/02/2005 19:15

to ze Nalbi wyszedl z takich sytuacji swiadczy jak silny jest w najwazniejszych momentach. z Dentem bedzie inny mecz bo dent nie jest w satnie przebijac tak jak schuttler tylko atakuje i nalbiemu bedzie latwiej zdobywac punkty przy swoim serwisie
Posted by: grajek17

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 *DELETED* *DELETED* - 10/02/2005 19:31

Post deleted by viva
Posted by: KUERTEN.

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 *DELETED* *DELETED* *DELETED* - 10/02/2005 20:49

Post deleted by viva
Posted by: 69LeXus69

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 *DELETED* *DELETED* - 10/02/2005 20:58

Post deleted by viva
Posted by: tomimi

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 21:31

Quote:

...Co do meczu Denta top na poczatku wspomnialem o podobienstwach.Dent to jezdziec bez glowy.Atomowy serwis i bieg do siatki bez wzgledu na rodzaj t\returnu przeciwnika.Bez wzgledu na sytuacje na korcie Taylor jest ZAWSZE przy siatce.Umiejetnosci Henmana czy Edberga w tym elemencie nie posiada ale czasami wystarcza.Dlaczego mysle ze wygra Dent? Ano dlatego ze sila o klase lepszego argentynczyka jest gra obronna przy dlugich wymianach z glebi kortu.W tym spotkaniu Nalbi nie bedzie mial okazji poniewaz bedzie serw volej i albo punkt dla Taylora albo metrowy aut.CO wiecej Nalbi serwisem atomowym pochwalic sie nie moze i widze delikatna szanse na zwyciestwo dla Taylora.Ponadto meki jakie przezywal Na;lbi w meczu z marniutkim Schittlerem nie przekonuja mnie ze ten turniej traktuje powaznie.
Kurs wart ryzyka a argumentow wiele tak wiec stawiam na Denta nie duzo ale tak wlasnie zagram.

Co do meczu Beck - Clement sklanialbym sie do Becka poniewaz to nie Clement wygral tylko Radek odpuscil po finale co przewidywalem we wczesniejszych postach.Boje sie ze majac na przeciw zawdnika ktoremu sie chce nie bedzie juz taki skuteczny.Chociaz Beck nigdy mnie nie przekonywal wiec ten meczyk sobie odpuszcze.

Pozdrawiam

TOMIMI





Wybaczcie prosze ta zarozumialosc.Prawie nigdy nie zdarza mi sie podkreslac wlasnych osiagniec i cytowac samego siebie ale tym razem zrobie wyjatek.
A zrobie go z dwoch powodow.
1) POniewaz rozgorzala na ten temat goraca dzis dyskusja w ktorej szczesliwie sie okazalo ze udalo m sie stanc po wlasciwej stronie.
2) Po drugie zas jako ostrzezenie przed graniem w ciemno na Denta w kolejnych (kolejnej rundzie) Przebieg meczu jasno potwierdza teze ktora postawilem wczesniej a mianowicie to ze Nalbi turnieju tego nie traktuje powaznie. A mysle tak poniewaz nie wierze aby tak latwo dal sie ograc graczowi o takim (choc bardzo niewygodnym dla Nalbiego o czym pisalem wyzej) poziomie.

Nie potrkatujcie tego podkreslania osiagniecie jako pyche tylko jako przestroge przed kolejnym meczem. Tak jak nie bylo drugiego zwyciestwa Clementa ( o czym ro\wniez pisalem) tak nie bedzie kolejnego zwyciestwa Denta w tym turnieju choc na przeciw niemu stanie Lopez...

Pozdrawiam

TOMIMI
Posted by: grabtom

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 21:40

No cóż. Nalbi zawiódł, chociaż nie tak bardzo jak Malisse. Gratuluję wszystkim którzy stawiali na Denta. Także dla mnie dzień dzisiaj nieciekawy, został jeszcze Zabaleta, mam nadzieję że chociaż on poprawi bilans.

Zapraszam do quasi na wspólne kibicowanie
Posted by: igor81

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 21:50

Tomimi Gratuluje typu. Jednak byles po wlasciwej stronie barykady
Natomiast bez wzgledu na kurs (no chyba ze wystawia ponizej 1,30) gram jutro na F.LOPEZA przeciw Dentowi.
Nie ma bata,zeby Lopez odpadl z takim gostkiem.


Pozdrawiam
Posted by: tomimi

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 21:59

Igor81
Dzieki za grtatulacje.Raz na wozie raz pod taki fach.
Co do nastepnego meczu Denta to najchetniej bym nie tykal ale jesli kurs na Lopeza bedzie w granicach 1,7 to zagram choc staram sie takowe odpuszczac bo to loteria.
Ja obstawiam ze wystawia kurs na 1.6 - 1,7 dla Lopeza ale co wystawia to mega zagadka...
Teraz czekam na wynik Zabalety bo dzis sporo na niego poszlo a do konca nie jestesm przekonany.Na kuponie brakuje mi juz tylko zwyciestwa Zaby wiec trzymajmy kcuki.

Pozdrawiam

TOMIMI
Posted by: Gregov

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 22:02

jezeli na Nalba był 1.5-1.6 to na Lopeza spokojnie bedzie 1.7
Posted by: tomimi

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 22:17

NO tak walsnie mi sie wydaje wiec znowu niestety miec bedziemy zagwozdzke?
A Gregoiv tak przy okazji prywatne forum rozumiem padlo?
Posted by: igor81

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 22:23

Quote:

Igor81
Dzieki za grtatulacje.Raz na wozie raz pod taki fach.
Co do nastepnego meczu Denta to najchetniej bym nie tykal ale jesli kurs na Lopeza bedzie w granicach 1,7 to zagram choc staram sie takowe odpuszczac bo to loteria.
Ja obstawiam ze wystawia kurs na 1.6 - 1,7 dla Lopeza ale co wystawia to mega zagadka...
Teraz czekam na wynik Zabalety bo dzis sporo na niego poszlo a do konca nie jestesm przekonany.Na kuponie brakuje mi juz tylko zwyciestwa Zaby wiec trzymajmy kcuki.

Pozdrawiam

TOMIMI




Jezeli bedzie w granicach 1,6-1,7 to ja to biore.
A co do Zabalety to tez go mam i tez czym blizej meczu tym mam wieksze watpliwosci.

Pozdrawiam
Posted by: kociolKSG

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 10/02/2005 23:31

Dlaczego w Buenios Aires co chwila przerywaja mecze?
Posted by: kuerten

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 00:00

W Buenos Aires pada deszcz.
Posted by: golo060

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 00:58

19/2002 ATP Rome TMS (ITA) Clay Tommy Haas Max Mirnyi 6-2 6-2 First Round
12/2002 ATP Miami TMS (USA) Hard Tommy Haas Max Mirnyi 6-2 6-0 Second Round
42/2001 ATP Madrid TMS (ESP) I.hard Tommy Haas Max Mirnyi 6-2 6-2 6-2 Finals
24/2001 ATP Halle (GER) Grass Tommy Haas Max Mirnyi 6-4 6-4 First Round
16/2001 ATP Monte Carlo TMS (MON) Clay Tommy Haas Max Mirnyi 6-0 6-1 First Round

Ciekawe czy ktorys z tych wynikow powtorzy sie jutro ,a w zasadzie dzis:)
Posted by: TEO

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 05:38

No nie wiem mecze, których wyniki podajesz
odbyły się trzy, cztery lata temu, Haas był
wtedy w dużo wyższej dyspozycji niż teraz
Posted by: KUERTEN.

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 07:40

jak napisalem wczesniej ze pada desz to usuneli!!!
Posted by: Fro_Lech

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 08:49

No więc tak na dziś :

Haas-Mirnyi (1)
Acasuso-Almagro (1) 1,45 (BAW)
Kirilenko-Mirza (1) 1,38 (BAW)

To co wczoraj Almagro wyprawiał w meczu z Zabaletą było wręcz horrorem...średnio 2-3 ue na gem , a czasem nawet i więcej. Ratował go jedynie świetny serwis i jeszcze lepszy forehand. Z niemogącym już praktycznie biegać Zabaleta oddał swój gem serwisowy przy stanie *5-2 , i dopiero w kolejnym swoim zakończył mecz z niemałymi jednak trudnościami. Jednak teraz będzie miał za siatką zdrowego przeciwnika, który wydaje się jest w lepszej formie od wczorajszego rywala młodego Hiszpana.
Posted by: pb048

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 09:07

Quote:

jestem ostro skołowany wynikami z tego tygodnia, ale zagrałem taki system 3/4:

C.Saulnier - T.Zib __ 1
J.Acasuso - G.Garcia-Lopez __ 1
R.Nadal - P.Starce __ 1
I.Ljubicic - I.Andreev __ 1

... w tym tyg. nic mnie już nie zdziwi w tenisie, niczego nie jestem pewny




... no i wszystko weszlo bez niespodzianki i to (biorac wyniki z tego tyg.) jest chyba najwieksza niespodzianka
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 09:15

Ja zagram tak: Spadea, Haas, JoJo + singiel Lopez z Dentem na Feliciano. Mysle, ze dzis Dent juz wyleci z turnieju. Nalbandian to zupelnie inny przeciwnik, wiadomo gra tylko z koncowej linii a z Lopezem moze byc nieco trudniej. Feliciano umie niezle grac przy siatce, no i dysponuje troszke lepszym serwisem niz David. Za 1.8 warto zaryzykowac na mlodego Hiszpana, mysle, ze tak samo uwaza nasz forumowy Feliciano
Posted by: Rumun

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 09:25

Obecna oferta Expekt'a na tenis:

12:55 Schalken - Ljubicic 2.85 1.40*
13:55 DeChaunac Sebastien - Ancic 4.67 1.17*
18:25 Mantilla - Martin A 1.87 1.87*
18:55 Beck Karol - Johansson Joachim 3.75 1.25
19:55 Moya - Puerta 1.15 5.20
20:25 Lopez F - Dent 1.87* 1.87
21:55 Saulnier - Spadea V 2.30 1.60*
22:55 Acasuso Jose - Almagro Nicolas 1.60* 2.30
22:55 Haas - Mirnyi 1.40* 2.85
23:55 Nadal-Parera, Rafael - Gaudio 2.05 1.75
03:55 Melzer Jurgen - Agassi 5.20 1.15
04:55 Roddick - Enqvist 1.17 4.67

Zaznaczone planuje zagrać. Może jakieś opinie?

Kusi mnie jeszcze Beck (położył Kiefera, Clementa), choć Johansson to nie Kiefer ani Clement, ale Beck to fighter. Co sądzicie???

A Moya da radę? Puerta nieźle sobie ostatnio radzi..ale chyba jednak Moya...

No i ostatni ciekawy kur: Nadal - Gaudio
Gaudio niby faworyt, ale hiszpan nieraz pokazał się z dobrej strony...Chyba Nadal...

Czekam na opinie.

Pozdr.
Rumun
Posted by: Majtikroko

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 09:33

DeChaunac'a ja sie boje. NIe gral z Rusedskim wiec mial jeden meczyk mniej w nogach. Generalnie jakos mi ten zawodnik pasuje pod nastepce Schalkena.
I druga rzecz dla mnie mecz Haas - Mirnyj to typowy no bet. Wszystko sie tam moze zdarzyc. Jesli Mirnyj bedzie mial swoj dzien to wygra.
Z cala reszta sugesti sie zgadzam jak najbardziej.
Posted by: KUERTEN.

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 09:50

Grac dzis na A Martina mozna, pokonal Canasa a ponadto grac na glebie potrafi a Mantilla i tak daleko doszedl no i bardzo dobry jest KURS !!!
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 09:56

Quote:

Grac dzis na A Martina mozna, pokonal Canasa a ponadto grac na glebie potrafi a Mantilla i tak daleko doszedl no i bardzo dobry jest KURS !!!




Z tym, ze kurs na Martina spadl juz do 1.6 a H2H 4-0 na korzysc Felixa. Oczywiscie starych lat nie ma co liczyc bo to w ogole nie jest adekwatne do dzisiejszej sytuacji ale dwa ostatnie mecze odbyly sie w roku 2003 i wyniki byly takie: 6/1 6/4 i 6/0 6/4 takze za 1.6 czy 1.65 ja wole odpuscic
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 09:59

Haas jak zwykle szybko sie rozprawi z Mirnyim o to jest spokojny , podobnie Acasuso nie powinien miec problemow z Almagro . Enqvist 4.67 żal nie sprobowac na Tompe ktory sie czuje swietnie na hali.
Aha no i Gaudio podtrzyma swoją dobrą passe i tez wygra
Posted by: viva

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 10:05

Witam ja dzis takie cos puszczam :

Ljubicic-Schalken 2 2.51
J.Johansson-K.Beck 2 3.10
Dent-F.Lopez 2 1.80
Roddick-Enqvist 2 3.80

Damm/R.St-Bach/Cle 1 1.80
Arn/Hood-Cerm/Frie 1 1.55

Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 10:05

Never lost against Max Mirnyi
Like any other tennis player I have my favourite opponents and others I don’t really like to play. Here is my list of special opponents. Max Mirnyi for example has never won a single match against me on Tour. My record against him is 6:0. In the finals of the Masters Series Tournament in Stuttgart I won against Mirnyi 6:2, 6:2, 6:2. It was a fairly easy game although Max Mirnyi had won against Kuerten, Ivanisevic, Sampras, and Kafelnikov in the previous rounds.

Obviously Mirnyi isn’t able to play his best tennis against me. Well, this is okay with me … I can somehow read his game easily. Max and I have been knowing each other for ages. He too came to Bollettieri’s Academy in 1991.
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 10:05

Na dzis tak:

Spadea-Saulnier 1 1.61

Mantilla-A.Martin 2 1.71

Acasuso-Almagro 1 1.44

Art/G.Kin-Brze/Vil 1 1.38
Posted by: piotrekkk_22

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 10:07

viva a co szadzisz o tym

Benn/Mah-Erl/A.Ram???
i jak pozostali sadza, mysle dac Francuzow
Posted by: Piostar

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 10:14

Ja dzisiaj obstawiłem na niespodzianki:

Ljubicic - Schalken 2 2,40
Spadea - Saulnier 2 2,20
Gaudio - Nadal 2 2,30

I do tego wrzuciłem Pietrowa - Bartoli 2 2,90.

To wszytsko w systemie i zobaczymy co będzie.
Posted by: viva

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 10:16

Quote:

viva a co szadzisz o tym

Benn/Mah-Erl/A.Ram???
i jak pozostali sadza, mysle dac Francuzow




dla mnie no bet - grali ze soba 2 razy h2h 1-1

6-4 1-6 7-6

1-6 3-6

Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 10:21

nie wierze zeby Gaudio bedacy w wybornej formie przegrał u siebie z Nadalem , oczywiscie gdzie indziej mogloby sie to zdarzyc ale tutaj w Argentynie nie sadze .Gaudio zrobił sie niezwykle mocny psychicznie i wciaz jest glodny wygranych w koncu nie za wiele wygral turniejow jak narazie. 1.75 to piekny kursik
Posted by: pkubik

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 10:24

Martin A. - Mantilla F. 2 1.90

Wszyscy się rzucili na Martina, a dla mnie lepszy jest Maniilla.Oczywiscie nie widzialem ich w Buenos Aires, a tam dzieja sie dzwine rzeczy... Obaj Hiszpanie to typowi clayowcy, ale moim zdaniem Felix ma wygrywające uderzenie i to będzie decydujące...

Gaudio G. - Nadal R. 2 2.20

Gaudio wprawdzie u siebie, ale widze ze Nadal ma ochote na wygranie drugiego turieju w swojej karierze. Jest to swietny zawodnik i nawet nie bede sie tu doszukiwal slabych stron Gaudio. Poprostu wedlug mnie Nadal zdominuje gre na korcie i wygra

Lopez F. - Dent T. 1 1.80

Sam serwis Denta nie wystarczy. Feliciano dal sobie rade z serwisem Karlovica to da rade z serwisem Amerykanina. A w korcie zdecydowana przewaga Hiszpana...
Posted by: pb048

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 10:49

Schalken-Ljubicic --> początkowo chciałem grać Ljubicic'a, ale zmieniłem zdanie. Jak wiadomo największą bronią Ljuby jest serwis, który ostatnio nie funkcjonuje jakoś wyśmienicie, co więcej- Schalken chyba ma jakiś przebłysk formy i sam Ivan w swojej wypowiedzi przed meczem twierdzi: "He'll return everything"... Dodatkowo obydwaj doskonale się znają, ponieważ często trenują w Monte Carlo- czyli znają swoje dobre i słabe strony... NO BET
Posted by: Gregov

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 10:52

też myślę o Mantilli i Lopezie. Kurs na Schalkena skacze pomiedzy 3.1 a 2.8 ( przynajmnie w 5Dimes ), były już 3 zmiany

W moim temacie w PP jest kilka propozycji na dzisiaj

http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....e=0&fpart=2
Posted by: Fro_Lech

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 11:14

Jak obiecałem na quasi wczoraj tak policzyłem staty dotyczące meczu Almagro-Zabaleta :

Almagro
Asy - 12 + 11 wygrywających podań , 0 df
UE - 46
W - 34 w tym 18 z forehandu

Zabaleta
Asy - 2 + 4 wygrywające
UE - 36 w tym 7 podwójnych serwisowych :|
W - 21

Oczywiście na każdy stat(prócz serwisów) należy brać poprawkę +-3 , 4
Posted by: Piostar

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 11:24

Marcel zgadzam się z Tobą, że Gaudio w wyśmienitej formie. Niemniej trudno też coś zarzucić Rafaelowi. Również znakomicie się prezentuje na korcie. Owszem Gaudio u siebie przed własną publicznością, ale jak wiemy wygrał on turniej w niedziele, więc może być już troszkę zmęczony, a Nadal to nie byle kto i potrafi w tenisa grać.
Dlatego nieco więcej szans daje właśnie Hiszpanowi.
Posted by: irriducibili

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 11:39

a ja zagralem ze beda 3 sety w nadal gaudio:) za 2.5:)i mam andzieje ze intuicja mi pomoze:)aha i tat.golovin w dublu z nimi:)
Posted by: grabtom

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 11:48

Witam! No Almagro zjadł mi sporo nerwów. Wogóle wczoraj wilka klapa. Zobaczymy jak to dzisiaj wyjdzie. Na wiele się nie skusiłem, ale coś trzeba zagrać.

Nadal Parera R. v Gaudio G. 2 @ 1,65
Dzisiaj dla mnie number 1. Jak przejrzałem posty to widzę, że wiele osób gra na Nadala. Ja jednak nei wierzę aby Gato mógł przegrać z młodym Hiszpanem. Prawdą jest że Nadal z sezonu na sezon jest coraz lepszy, będą z niego ludzie. Jednak Gaston to już wyższa półka, od Roland Garros regularnie robi finały w turniejach na glinie. Według mnie to jeden z głównych faworytów do wygrania w Buenos Aires.

Acasuso J. v Almagro N. 1 @ 1,55
Tutaj trochę bardziej sceptycznie, ale jadnak dam na Jose. Almagro - szczyl jeden - rozwalił biednego Mariano, dzisiaj Acasuso musi go pomścić. A tak na serio, Hiszpan wygrał z Zabą po bardzo zaciętym meczu, ale wykazywał się przy tym dużym brakiem doświadczenia, ratował go dobry serwis i słabsza dyspozycja Zabalety. Przyznam że troszkę się obawiam, ale mam nadzieję, że Almagro zmęczył się już i dzisiaj będzie skrajnie inny mecz (czyt. bezstresowe zwycięstwo Acasuso )

Ljubicic I. v Schalken S. 1 @ 1,42
W tym meczu trochę na przekór innym Ljuba może nie na wyżynach swoich możliwości, ale generalnie nie można się czepiać. Dla Schalkena jedna niespodzianka powinna wystarczyć. Ostatnimi czasy nie zwykł przechodzić pierwszej rundy, a tutaj już w ćwierćfinale gra Za daleko się chłop zapędził. W tył zwrot...

I to by było na tyle.
Powidzenia!
Posted by: tomimi

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 11:49

Patrzac na turniej w Marsyli zagralem tak:

Ljubicic - Schalken 1
Ancic - De Chanac 1
AKO 1,66 Gamebookers


Nie wydaje mi sie aby w tych meczach miala sie zdarzyc jakas niespodzianka.I nie ma sie tu specjalnie co rozpisywac.

Jesli patrzec na niespodzinaki to ewentualnie Beck chociaz to nie jest 100% underdog bo JJ gra swietnie w tym sezonie ale kurs na niego skandaliczny.Ostatecznie najprwadopodobniej odpuszcze mecz Beck - JJ.
Lopeza z Dentem rowniez sobie odpuszcze a dlaczego pisalem wczoraj.

Zastanwia mnie bardzo mecz Gaudio z Nadalem i stawialbym tka na pierwszy rzut oka na Gaudio bo kurs na prawde wysoki.Ale finalna decyzje podejme po analizie

Pozdrawiam

TOMIMI
Posted by: pb048

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 11:57

system 3/4:
Joachim Johansson - Karol Beck -> 2(+4)
Jose Acasuso - Nicolas Almagro -> 1
Gaston Gaudio - Rafael Nadal -> 1
Tommy Haas - Max Mirnyi -> 1

Jeśli chodzi o pojedynek JoJo-Beck spodziewam się wyrównanego spotkania, z przynajmniej 1 tb- jeśli Ferrero i Simon doprowadzili do tb to czemu nie Beck?... JoJo w Meczach z Ferrero i Simon'em odskoczył na 4 gemy; dla mnie Beck prezentuje się o wiele lepiej i myślę, że zamknie to handi +4. H2H 1-0 dla Becka z 2003 na hardzie: 6-2 6-3... początkowo chciałem zaryzykować czystą 2, ale bardziej asekuracyjnie postawiłem na handi.

Jeśli chodzi o Gaudio to w tym turnieju i w tej dyspozycji jest zdecydowanym faworytem. Z całym szacunkiem dla Nadala i jego umiejętności- ale nie widzę go jutro w rozpisie półfinałowym. H2H 2-0 na clay'u dla Gaudio:
27/2004 ATP Bastad (SWE) Clay Gaston Gaudio Rafael Nadal-Parera 6-2 6-3 Quarterfinals
20/2003 ATP Hamburg TMS (GER) Clay Gaston Gaudio Rafael Nadal-Parera 6-2 6-2 Third Round

O dwóch pozostałych spotkaniach zostało powiedziane już wiele i zgadzam się z wszystkimi upatrującymi wygranych Acasuso i Haas'a. Acasuso w świetnej formie napewno nie pozwoli na tak wiele Almagro jak Zabaleta we wczorajszym meczu. Dla mnie to łatwiejszy przeciwnik niż wczoraj Garcia-Lopez. Co do pojedynku Haas- Mirnyi- Mirnyi wczoraj już zaskoczył wielu, którzy spodziewali się jego porażki z Kim'em po kiepskim spotkaniu z Wessels'em. Dzisiejszego spotkania nie ma co za bardzo porównywać ze wczorajszym- po drugiej stronie siatki stanie Haas, który ma "sposób" na Mirnyi'a, wie jak z nim wygrywać co potwierdza niesamowite H2H.
Posted by: Rumun

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 12:48

Nastraszyliście tym Schalkenem i rzeczywiście na początku 1 seta założył Ljubie break'a.
Ale widzę że wszystko jest w normie....


Pozdr.
Rumun
Posted by: sikor

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 13:09

Witam,
Dzisiaj widzę to tak;

Mantilla - Martin, A. 1
W tym przypadku decydujące dla mnie jest head to head. Jest bardzo wymowne, od 99 r. do 03 r. grali czterokrotnie na clayu i czterokrotnie zdecydowanie wygrywał Mantilla w dwóch setach. Znają się bardzo dobrze. Grywają sparingi a doświadczenie po stronie Mantilli.

Haas - Mirnyi 1
Wszystko wskazuje na Niemca.

Również Roddick, Agassi, Moya i Gaudio.

Niespodzianke widzę w spotkaniu:

Johansson, J. - Beck, K. 2

Sądzę, iż Beck prezentuje grę kombinacyjną i potrafi uwidocznić dużą słabość strony bekendowej Johanssona.
Posted by: buszmen

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 13:20

Trochę nie rozumiem pewnych tokow myslenia. Bo jezeli piszecie, że Gaudio jest jednym z głownych faworytów turniejów -> stad sa inni. A kto jest innym faworytem? Ano, Nadal. Dla mnie do przedwczesny finał. Nie wiem czy Rafael da rade, łatwo nie bedzie pewnie, ale daje mu 55% szans. Skoro Ferrer urwał Gstonowi seta to Nadal moze spokojnie z nim wygrac.

Mecz pewnie super do ogladania, do stawiania jednak jak dla mnie no bet. I dziwie sie bardzo tym, którzy widza tu Gaudio jako głowny typ dnia.
Posted by: grabtom

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 13:39

Drugim do wygrania jest Moya, który prawdopodobnie trafi w półfinale na Acasuso i wygra. W moim zamyśle Nadala od początku nie było w pierwszej czwórce. Pierwszego dnia turnieju ryzykowałem stwierdzenie że finał bedzie ponownie Gozno - Gaudio, jednak po wycofaniu się czylijczyka pozostaje Moya.
Posted by: ziom

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 13:53

Quote:

Patrzac na turniej w Marsyli zagralem tak:

Ljubicic - Schalken 1
Ancic - De Chanac 1
AKO 1,66 Gamebookers


Nie wydaje mi sie aby w tych meczach miala sie zdarzyc jakas niespodzianka.I nie ma sie tu specjalnie co rozpisywac.

Jesli patrzec na niespodzinaki to ewentualnie Beck chociaz to nie jest 100% underdog bo JJ gra swietnie w tym sezonie ale kurs na niego skandaliczny.Ostatecznie najprwadopodobniej odpuszcze mecz Beck - JJ.
Lopeza z Dentem rowniez sobie odpuszcze a dlaczego pisalem wczoraj.

Zastanwia mnie bardzo mecz Gaudio z Nadalem i stawialbym tka na pierwszy rzut oka na Gaudio bo kurs na prawde wysoki.Ale finalna decyzje podejme po analizie

Pozdrawiam

TOMIMI





na twoim miejscu bałbym sie ancicia,zobaczysz on tego meczu nie wygra,a jak wygra to z wielkim trudem,młody francuz gra jak naćpany
Posted by: tomimi

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 14:27

ZIOM
NO zobaczymy.
Mecz sie wlasnie zaczyna.Nie za bardzo wiem o co masz na mysli mowiac "gra jak nacpany" a niby z kim od kwali gral?

Bo nie masz na mysli Corii ktory przyjechal jak wiadomo z niwyleczona kontuzja i jasno na jego stronie przeczytac mozna bylo ze ten i nastepny tydzien odpuszcza...Coria jednak zwiazany dwu letnim kontratem z turniejem w Marsylii nie mogl nie przystapic do meczu.
Przelicznik 5,34 wszedl wiec gladziutko grajac na Chanaca i byl to jeden ze spokojnieszych underdogow jakie ostatnio gralem.Potem kolejny kontuzjowany i tak wlasnie dociera do trzeciej rundy.
Nie twierdze ze wygra Ancic ja po prostu tak stawiam a zgodzic nie moge sie jedynie z faktem ze gra francuza jest porywajaca i niesamowita bo z nikim nie grla de facto poza eliminacjami a w eliminacjach meka z niejakim Ouanna i kolejna 3 setowka ze slabiutkim Serra nie pozwalaja wierzyc mi ze wygra z Aniciem ale to sport wiec wszystko mozliwe...

Pozdrawiam

TOMIMI
Posted by: Lamberciak

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 14:37

Widzę, że niektórzy skłaniają się dziś ku Lopezowi.
Otóż miałem okazję oglądać fragmenty wczorajszego meczu zarówno Feliciano jak i Taylora, i przyznam, że o wiele solidniej zaprezentował się Dent. Duża konsekwencja, zaciętość i nie nadmiernie dużo ue. Za 1,8 biorę Denta.
Posted by: igor81

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 15:50

F.LOPEZ - Dent 1 1,80
ACASUSO - Almagro 1 1,50

AKO= 2,43
STAWKA= 7/10

Jezeli chodzi o F.Lopeza to w moich oczach jest on faworytem tego meczu. Jest graczem bardziej kompletnym niz jego rywal. Jak juz pisalem przy analizie poprzedniego meczu Denta, Taylor to tylko serwis i siatka. Nic wiecej. Natomiast F.Lopez w porownaniu do poprzedniego przeciwnika Amerykanina (Nalbandiana), posiada rowniez b.dobry serwis. Poza tym Feliciano potrafi grac z dobrze serwujacymi i atakujacymi zawodnikami. Pokazuje to chocby mecz w tym turnieju z Karloviciem, czy tez pojedynek z Jojo w AO.
Jezeli chodzi o Denta to nigdy mi on nie imponowal, w przeciwienstwie do Lopeza. Tak wiec za taki kurs gram to w ciemno.
Natomiast Almagro awansowal, tylko i wylacznie dzieki slabszej postawie Zabalety (takie jest moje zdanie). Bo jak inaczej mozna nazwac fakt, ze Zaba prowadzi 7/6 i przy stanie 4/5 i wlasnym serwisie popelnia 3 DF
To tak jakby gral gema od stanu 0-40. Przeciez to jest skandal. Do tego jeszce problemy z noga Mariano spowodowaly, ze to bardziej Zabaleta ten mecz przegral niz Almagro go wygral. Poza tym poraz kolejny nadzieja Hiszpanow pokazala jak slabo ma psychike.A na przeciw niego staje b.dobrze dysponowany obecnie Acasusuo. Tym razem juz zartow i prezentow nie bedzie.


Pozdrawiam
Posted by: KUERTEN.

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 20:34

Quote:

Grac dzis na A Martina mozna, pokonal Canasa a ponadto grac na glebie potrafi a Mantilla i tak daleko doszedl no i bardzo dobry jest KURS !!!




Kto nie spekal to i zagral!! A i kurs przed samym meczem byl 1.87 (expekt).

Dzis w nocy moze byc ciekawie w meczu AGASI - MELZER
leworeczny austriak z dobrym serwisem moze powalczyc
nie gral bym grubo przeciw Melzerowi!!
Posted by: pkubik

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 22:39

Kuerten podniecasz sie tak, jakby martin zmiotl z kortu mantille... Ciesz sie z dobrego typu i szczescia, bo jak sie konczy mecz tb w 3. secie to juz jest fart. Ja mialem pecha,bo mialem mantille. Szczescie mialem z lopezem, ktos mial pecha z dentem. I nic wiecej bo to bylo juz jak rzut moneta

na nocke polecam nadala, enqvista i melzera
Posted by: kuerten

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 11/02/2005 23:02

pkubik: To ja jestem kuerten, a ten wyżej to xeroboy (bez obrazy Ja miałem szczęście: Bo i Martin i Lopez weszli i nie twierdze, że łatwo im to przyszło. Został mi Haas, który jeszcze gra, ale jakoś o końcowy wynik się nie boję. Na jutro na pewno zagram JoJo z Lopezem na tego 1 i jutro pożegna się z turniejem Martin obojętnie, czy to będzie Nadal, czy Gaudio. Pozdrawiam
Posted by: KUERTEN.

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 12/02/2005 06:41

No i Melzer pojechal po Agasim! A ja nie zagralem Melzera poniewaz jak sie zalogowalem wieczorkiem to juz kurs spadl na 3.89 (expekt).



No jesli dzis jest mecz Lopez - Johanson to zagram delikatnie na Lopeza ! Moze byc dobry kurs i szanse sa!!!
Posted by: KUERTEN.

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 12/02/2005 06:49

Te XeroBoy a zobacz date na DVB-BOARD
Posted by: Macias

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 12/02/2005 08:30

Na dzisiaj jeden mecz na ktory gram z wielkim przekonaniem: Lopez to moj zawodnik, wczoraj gralo 2 moich lubianych tenisistow i jeden musial przegrac, Lopez wykazal wiecej woli walki od Taylora, a Johansson nie powinien miec za wiele do powiedzenia na wspaniale passing-shoty Feliksa. TAKZE DZISIAJ STAWIAM NA LOPEZA PO KURSIA 2.4 W STS!!
Posted by: feliciano

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 12/02/2005 08:43

Quote:

Na dzisiaj jeden mecz na ktory gram z wielkim przekonaniem: Lopez to moj zawodnik, wczoraj gralo 2 moich lubianych tenisistow i jeden musial przegrac, Lopez wykazal wiecej woli walki od Taylora, a Johansson nie powinien miec za wiele do powiedzenia na wspaniale passing-shoty Feliksa. TAKZE DZISIAJ STAWIAM NA LOPEZA PO KURSIA 2.4 W STS!!


zgadzam sie z toba feliciano dzisiaj wygrywa
Posted by: Macias

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 12/02/2005 09:23

Tak samo Acasuso powinien poradzic sobie bez problemowo z Puerta, a kurs 1.5 zachecajacy:D
Posted by: Lamberciak

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 12/02/2005 09:33

Może ktoś wkleić ofertę tenioswą profa na dziś?
Bo mam jakieś problemy z netem i rzecz się nie ładuje...
Posted by: Trewor

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 12/02/2005 09:43

Lamberciak: http://www.fortuna-sazky.cz/nab/nabindex.html
Posted by: ziom

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 12/02/2005 09:52

*** TENIS ***Paryz-tw.naw.-K. 08.02.2005 12.10
Info Nazwa 1 2 dzen/godz
261 Golovin-Safina 1.5 2.26 12/13.35
262 Mauresmo-Petrova 1.18 3.8 12/14.50

Hyderabad-tw.n.-K. 08.02.2005 10.40
Info Nazwa 1 2 dzen/godz
263 Mirza-A.Bondarenko 1.55 2.1 12/13.05

Marseille-tw.n.-M. 08.02.2005 11.10
Info Nazwa 1 2 dzen/godz
264 Ljubicic-Ancic 1.65 1.98 12/14.05
265 J.Johanss.-F.Lopez 1.31 2.91 12/15.20

Buenos Aires-ant.M 08.02.2005 16.10
Info Nazwa 1 2 dzen/godz
266 Acasuso-Puerta 1.58 2.11 12/18.05
267 Gaudio-A.Martin 1.23 3.4 12/19.30

S.Jose-tward.n.-M. 07.02.2005 20.00
Info Nazwa 1 2 dzen/godz
268 Melzer-Saulnier 1.67 1.96 12/20.00
269 Roddick-Haas 1.38 2.61 12/20.00

Belgrad-twar.n.-M. 11.02.2005 12.20
Info Nazwa 1 2 dzen/godz
271 D.Norman-Heuberger 1.7 1.92 12/12.05
272 Bogdanovic-Masson 1.78 1.82 12/13.20

Dallas-M.-challen. 11.02.2005 19.35
Info Nazwa 1 2 dzen/godz
273 Ryderstedt-Sa 1.68 1.94 12/19.35

_1.set' 12.02.2005 13.35
Info Nazwa 1 2 dzen/godz
281 Golovin-Safina 1.55 2.15
282 Mauresmo-Petrova 1.24 3.3 12/14.50
283 Mirza-A.Bondarenko 1.61 2.06 12/13.05
284 Ljubicic-Ancic 1.7 1.92 12/14.05
285 J.Johanss.-F.Lopez 1.36 2.66 12/15.20
286 Acasuso-Puerta 1.64 2.01 12/18.05
287 Gaudio-A.Martin 1.29 3 12/19.30
288 Melzer-Saulnier 1.72 1.89 12/20.00
289 Roddick-Haas 1.43 2.45 12/20.00

Buen.Aires-M-debel 08.02.2005 19.00
Info Nazwa 1 2 dzen/godz
367 Aca/S.Pri-Brze/Vil 1.53 2.2 12/19.00

S.Jose-M.-debel 07.02.2005 20.00
Info Nazwa 1 2 dzen/godz
368 Aspe/Perr-Alle/Koh 1.67 1.96 12/20.00
369 Arth/Han-Gamb/Gine 1.48 2.3 12/20.00

Paryz-debel-K. 07.02.2005 14.40
Info Nazwa 1 2 dzen/godz
370 Medi/Saf-Came/Chla 1.35 2.71 12/16.10

Marseille-debel-M. 07.02.2005 13.40
Info Nazwa 1 2 dzen/godz
371 Know/Nest-Benn/Mah 1.4 2.54 12/18.00
372 Damm/R.St-Bach/Cle 1.8 1.8 12/16.45

Paryz-debel-K. 07.02.2005 14.40
Info Nazwa 1 2 dzen/godz
373 Garb/Kriz-Bene/Pes 1.55 2.15 12/17.30

Hyderabad-K-debel 08.02.2005 13.15
Info Nazwa 1 2 dzen/godz
374 Li/Sun-Yan/Zheng 1.46 2.35 12/11.40

masz ziomek
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 12/02/2005 10:14

Ja gram JoJo, nie wierze, ze Feliciano moze wygrac. Za duzo bledow robil w meczu z Dentem a po drugie prosze sobie przypomniec AO 05 gdzie Szwed z kontuzja kolana ogral Lopeza. Tamtego meczu Joachim nie mial prawa wygrac ale Hiszpan zagral beznadziejnie koncowke.
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 12/02/2005 10:19

Czemu nie ma edycji wpisow?

Dalam jeszcze lekko Ancica, Acasuso mysle, ze tez wygra ale Gaudio z kursem 1.15 to chyba ich powalilo
Posted by: grabtom

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 12/02/2005 11:15

Hello!!!
Wczoraj bardzo udany dzień i noc Trochę zaskoczył mnie Moya, myślałem że dojdzie do finału, no ale to nawet lepiej że odpadł, bo można bez stresu dać dzisiaj ponownie na Acasuso. Zagram takiego dubla.

Acasuso J. v Puerta M. 1 @ 1,45
Wczoraj z lekkimi obawami stawiałem na Jose, dzisiaj już się nie boję. Według mnie Almagro był groźniejszy od Puerty i Acasuso tak jak wczoraj wygrał tak i dzisiaj nie powinen mieć problemów, jest szansa na finał i raczej jej nie zaprzepaści. Na singla polecam 2:0 @ 1,90

Ancic v Ljubicic 2 @ 1,62
Wczoraj oglądałem Ljubicica w akcji. Schalken męczył go niesamowicie, trochę szwankował serwis, jak mu nie wyszedł to było ciężko, zwłaszcza w pierwszym secie. To daje mi trochę do myślenia, sądzę jednak że Ljuba ma na tyle silną psyche i wolę walki że zrobi drugi finał w tym sezonie. Ancica wczoraj niestety nie oglądałem, ale jak widzę że miał tiebreaka z De Chaunac'em to wiem że jednak dyzpozycja nie ta i raczej nie wystarczy sił aby pokonać Chorwata.


Z pozostałych meczy Gaudio powinen wygrac z Martinem. Aregentyński finał w BA chyba nieunikniony.
W an Jose Melzer, spec od wygrywania z gwiazdami dzisiaj może wygrać z Saulnierem, jeśli miałbym stawiać to właśnie na Melzera, ale odpuszczam. W drugim meczu Roddick raczej upora się z Haasem, a poźniej sięgnie po zwycięstwo w finale.
A co do Marsylii jako rywala do finału dla Ljubicica wybrałbym Feliciaono Lopeza. Uważam że szanse rozkładają się dość równo, kurs zachęcający, jak ktoś chce może grać. U mnie NO BET.
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 12/02/2005 11:17

ehh Enqvist blisko był , teraz mysle czy nie zagrac na Haasa , zawsze mu sie z Andym dobrze grało tylko nie wiem co myslec o wczorajszym meczu z Mirnym gdzie ledwo uszedł z "życiem".
A ja zagram chyba na Ljubo , nie wierze zeby tak nagle Ancic zaczał grac swietnie skoro tydzien temu poleciał ze Stachovskim.Chyba ze Ivan znowu wyjdze sobie na kort aby przebic kilka piłek ze spuszczoną głową i ucieknie do szatni.
Gaudio 1.20 to pewne , wczoraj po przegraniu 1 seta 0-6 kibice urządzili taką burze mózgu Nadalowi ze sie prawie chłpak poryczał
I mimo wszystko bym sie skłaniał ku Saulnierowi. Ale raczej ten meczyk odpuszcze.
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 12/02/2005 11:28

ze stronki turnieju :
Cyril Saulnier vs. Jurgen Melzer

Saulnier was scrumptious in yesterday’s win over Spadea, showcasing a kitchen full of spins, slick strokes and sizzling serves. Melzer’s lefty attack earned him a career win. If his groundies hold up, he’ll test Saulnier severely. But Saulnier’s more versatile and nimble. Saulnier in three.


Tommy Haas vs. Andy Roddick

Could be the match of the tournament. Haas fought well to overtake the attacking Max Mirnyi yesterday. Roddick powered his way over Enqvist last night, but today he’s up against a man with a few more flavors – and deceptive volley skills if he opts to use them extensively. We’d love to see Haas test Roddick’s backhand, but we’re thinking the indoor court will give Roddick’s forehand enough zip to get him through. Roddick in three.

sa juz drabinka na turniej w Memphis i juz widze piekny becik na Enqvista ze Spadeą , ogólnie pełno fajfósów w stylu Carraz Labadze czy Dupuis
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 12/02/2005 11:29

fajfusów oczywiscie miało byc
Posted by: pb048

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 12/02/2005 14:21

Quote:

Ja gram JoJo, nie wierze, ze Feliciano moze wygrac. Za duzo bledow robil w meczu z Dentem a po drugie prosze sobie przypomniec AO 05 gdzie Szwed z kontuzja kolana ogral Lopeza.




Zgadzam sie z Ewelina i jak narazie to jest jedyny mecz jaki dzis zagralem z tenisa. Wczorajsza szczesliwa wygrana Lopeza z Dentem i wczesniejsza z bedacym bez formy Karlovicem nie rzucily mnie na kolana. JoJo bezstresowo rozprawil sie z Beckiem i tutaj mnie pozytywnie zaskoczyl.
Zastanawiam sie nad Melzerem, chcialem go grac z Malisse, wczoraj nie moglem sie zdecydowac ktory handi wybrac: +4 Beck czy +5 Melzer (vs. Agassi) i ostatecznie wybralem Beck'a (jak sie okazalo nieslusznie). Jeszcze mam duzo czasu do tego pojedynku, bede sie zastanawial...
Posted by: italodisco70

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 12/02/2005 19:30

No i teraz pytanie czy debel z Acasuso da sobie rade z jakim szmacianym deblem na czele z Brzezickim o ktorym nie slyszalem zeby gral w debla.Ten drugi zawodnik tez nie wiele mowi,ale Acasuso moze byc zmeczony i troche zrezygnowany.Co sadzicie?
Posted by: kociolKSG

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 12/02/2005 20:41

A co myslicie o Roddick-Haas. Kurs na Roddicka 1,4 a ostatnio wygrał 2:1, wiec moze zaryzykowac by Haasa?
Posted by: nawoj

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 12/02/2005 20:45

Roddick to nerwus
Posted by: Marcel

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 12/02/2005 20:45

Haas ma jakies problemy z plecami
Posted by: dyzio20

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 12/02/2005 21:36

tez mi sei cos zdaje ze rodick moze miec problemy i to duze z hassem
Posted by: misiu_tdi

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 00:26

Dzisiaj Jojo na bank wygra z Ljubicicem....ja bede grac chyba gruuubo....
Posted by: KRAJAN

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 06:18

Quote:

Dzisiaj Jojo na bank wygra z Ljubicicem....ja bede grac chyba gruuubo....



Zdecydownie popieram. Proponuję podnieść stawke do 3PLN, a nawet 4PLN.
Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: jamal_b

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 07:41


J.Johansson - Ljubicic 1 1.68 /profesjonal/
A. Roddick - C. Saulnier 1 1.17 /profesjonal/

Chce ostrzec ludzi, ktorzy zamierzaja grac na Saulniera. Jego wczorajsza wygrana z Melzerem to dla mnie zwykly fuks. W polowie 2 seta Melzer nieszczesliwie wyladowal na nodze i zrobil sobie cos z kostka. Od tamtego momentu bylo juz nieciekawie. Nie dosc, ze bolala go noga to jeszcze stal sie bardzo nerwowy, pierwszy raz spotkalem sie z sytuacja gdzie tenisista mowi do sedziego glownego 'you are just sitting there watching the game, that's all you do your whole life' lol. Do kontuzji Melzer nie mial wiekszych problemow z Saulnierem i zapowiadalo sie na zwyciestwo w 2 setach. Francuz bedzie dzis gral z Roddickiem, a jak serwuje Amerykanin to chyba kazdy dobrze wie. Po relacjach z wczorajszego meczu nie chce mi sie wierzyc aby Francuz mogl zlamac Roddicka, ktory wczoraj ku memu zaskoczeniu wygral tie-breaka i to 7-3. Saulnier z kolei dal ciala w tie-breaku z Melzerem. A czy jest sens grac taki kurs? Niech kazdy zdecyduje sam, moze na necie beda lepsze kursy.

POWODZENIA
Posted by: Ziomek

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 08:22

Dzisiaj gramy panowie grubiej na Gaudio !!!!
Posted by: piotrekkk_22

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 08:27

na dzis:

joham johansoonn
gaudio
cermak/friedl
dick norman

powodzenia
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 08:30

Grubo to ja zagram Johanssona i lekko na Puerte.
Posted by: Lamberciak

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 08:35

JoJo w profie za 1,68.
Braaaaaaać!

Ja puszczam w dublu z Cermakami.
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 08:42

Ljuba nie ma szans bez jaj, kazdy widzial jak wczoraj gral. Ancic mial 21 breakow i tylko dlatego, ze jest duzo slabszy od JoJo to tego nie wykorzystal. Ljuba nie przelamie Szweda na pewno, jedynie moze liczyc na wygrany tei break ale moim zdnaiem to Lopez byl diuzo grozniejszym rywalem niz Chorwat. Nie daje Roddicka to graja strasznie pozno, chce sie sypac i nie bede czekac az laskawie wejdzie mi kurs 1.15 Zagra JoJo za kilka stowek i juz I Puerte leciutko bo Gastona za 1.3 nie polecam, final to final wielu pewnie Puerty nie zna to go lekcewazy a jesli on bedzie gral tak jak w tym turnieju to zaraz wroci do czolowki
Posted by: piotrekkk_22

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 08:48

ja sadze ze Gaudio wygra w 2 setach, to jest final, nie mowy to o odpuszczaniu
Posted by: misiu_tdi

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 08:49

gramy grubo Jojo moim zdaniem najlepszy typ na dzis!!!!!!1 tlyko ze w BAW kurs 1.4 a w expie 1.53:/
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 08:55

Piotrek jak chcesz ale najpierw wpadnij do mnie to Ci pozycze kasety z finalami Gastona z zeszlego roku na ziemi

Na H2H Ljuby z JoJo nie ma sie co patrzec, wtedy w Madrycie to byl inny Ljubicic, byl w swietnej formie a JoJo potrtafil grac tylko przy swoim serwisie. To sie lekko zmienilo, Chorwat gra nieco slabiej a JoJo nieco lepiej, forma obu graczy tez jest zupelnie inna. Dla mnie demagogia jest jak ktos gada, ze Szwed to tylko serwis. To znaczy, ze nigdy nie mial w reku rakiety, nie byl na korcie i nie gral w tenisa. Forheand swietny, backheand na AO funkcjonowal naprawde niezle i co ciekawe na hardzie pokazal, ze umie grac dropshoty i to z cholernym wyczuciem. To jest tenisowy talent, ktory dzis łyknie Ljube
Posted by: piotrekkk_22

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 08:57

ewelina troche na tesnie sie znam, kazdy stawia jak chce, ja czuje szybkie 2-0 dla gastona, do tego w H2H jeszce gaudio 2-0 z nim prowadzi.jedynie co odnosnie Joansona sie zgadzamy, zycze powodzonka
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 09:00

H2H Gaudio Puerta 4-1 a nie 2-0
Posted by: dyzio20

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 09:14

Quote:

gramy grubo Jojo moim zdaniem najlepszy typ na dzis!!!!!!1 tlyko ze w BAW kurs 1.4 a w expie 1.53:/



Tez daje za 100 PLN w Unibecie jest 1.5
Posted by: aktorek

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 09:32

Ja bym tak bardzo nie szalał na Jojo wiadomo to są finały a Ivan jak chce zagrac to potrafi ograć wielu, wczoraj jojo niczym szczególnym nie zachwycił Ivan też dla mnie ten mez jest bez faworyta a w Meczu Gaudio z Puerta to Puerta wraca do wielkiego tenisa i jest w stanie dzisiaj pojechac Gaudio Pewnia kto Dzisiaj Debel w maryslii Knowles/Nestor 1,4 kurs darmo


Pozdrawiam.
Posted by: misiu_tdi

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 09:57

Nie zgadzam sie aktorek. Jojo gra dobrze natomiast Ljubicic gra wręcz FATALNIE!!!!! to ze wygrał wczoraj to powinien Bogu dziekowac...Ancicowi zdecydowanie należał sie ten finał. Dzis Jojo jesli żadna kontuzja mu nie przeszkodzi rozjedzie chorwata szybciutko w 2 setach..

pozdro

P.S. Zagrałem na Jojo za równe 587 zł i jestem pewien że bede mieć na piwko po tym meczu

Posted by: Ewelina

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 09:59

Akorek ma wieksze wymagania Ciekawe co musialby zagrac JoJo zeby on napisal, ze zagral dobrze

Poszlo kilka stowek na Szweda, nie zawiedz mnie kochanie
Posted by: aktorek

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 10:01

Panowie wy chyba nigdy nie przegraliście na finałach i półfinałach DLa mnie w takich meczach wszystko może sie zdarzyć już wczesniej Ivanowi mowiono że przegra a jednak wygrał a dzisiaj moze zagrać całkiem inny mecz bo bedzie bardzo zmotywowany a po drugie jojo wczoraj mnie rozczarowal w nerwówce wygrał mecz który mógł już przegrac
Posted by: Ewelina

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 10:02

Po 1 nie jestem panem a po 2 grala w tenisa od 8 roku zycia i troszke finalow mialam
Posted by: aktorek

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 10:04

Ja w żadnym wypadku nie twierdze ze jojo dzisiaj nie wygra ale na moje oko nie ma sensu stawiać dużej kasy na szweda Lepiej wstrzymać się do jutra ajutro prawdziwe żniwo na Proximusie i W Holandii
Posted by: pb048

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 10:11

echhhh... nie rozumiem osob twierdzacych, ze Ljuba gra fatalnie???- ludzie: grając fatalnie nie dochodzi sie do finalu pomijajac juz przeciwnikow jakich mial po drodze... faktem jest, ze nie jest w najwyzszej dyspozycji, ale troche rozwagi...

osobiscie uwazam, ze JoJo wygra dzisiejszy final i sa ku temu wyrazne przeslanki: forma i psychika Ljubcica jesli mowimy o meczach na tak wysokim szczeblu drabinki turniejowej. Ale z drugiej strony zastanawilbym sie dokladniej nad tym hurra-optymizmem- sami dokladnie wiecie jak jest w tenisie, dla mnie to normalny mecz z faworytem w postaci JoJo, a nie prezent od bukow po kursie 1.40-1.53. Normalna stawka.
Posted by: misiu_tdi

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 10:13

Aktorek grajać tak fatalnie wczoraj wierzysz nagle w jakąś metamorfozę??? nie da rady tak szybko odzyskać formę...!!! Ljubek miał duuuzo szczęśćia ze dotarł do finalu ale wkońcku trafił na swojego i nie bedzie miec dziś nic do powiedzenia...
Posted by: misiu_tdi

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 10:14

a Jojo grał wczoraj w super formie z Lopezem, który jest naprawde świetnym graczem!!! Ancic to średniak i tyle
Posted by: misiu_tdi

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 10:23

Quote:

echhhh... nie rozumiem osob twierdzacych, ze Ljuba gra fatalnie???- ludzie: grając fatalnie nie dochodzi sie do finalu pomijajac juz przeciwnikow jakich mial po drodze... faktem jest, ze nie jest w najwyzszej dyspozycji, ale troche rozwagi...

osobiscie uwazam, ze JoJo wygra dzisiejszy final i sa ku temu wyrazne przeslanki: forma i psychika Ljubcica jesli mowimy o meczach na tak wysokim szczeblu drabinki turniejowej. Ale z drugiej strony zastanawilbym sie dokladniej nad tym hurra-optymizmem- sami dokladnie wiecie jak jest w tenisie, dla mnie to normalny mecz z faworytem w postaci JoJo, a nie prezent od bukow po kursie 1.40-1.53. Normalna stawka.




Masz racje Finałów i półfinałów nie powinno sie juz typować! Ale taki finał jak ten zdarza sie bardzo rzadko! Np tydzień temu były 3 finały i 3 sobie typowałem na sucho i nie trafiłem żadnego!!! Ale jak sie trafia taka gratka...gdzie przesłanki, forma i wyniki sportowe są jednoznaczne grac trzeba i to grubo...Zreszta sam zobaczysz jaki to był dobry typ!I jeszcze ten kurs 1.53 w expie

pozdrawiam!
Posted by: dyzio20

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 10:28

Nie oszukujmy sie - to jest final. I na pewno obaj zawodnicy nie trafili do niego przypadkiem. Jojo jednak wydaje sie ciut lepszym zawodnikiem i bardziej odpornym na stres. Ljuba we wczorajszym meczu bronil sie jak lew i tylko nieporadnosc Ancicia doporwadzila do koncowego rezultatu. Tak nieporadny dzis nie bedzie Jojo i wygra.
Posted by: misiu_tdi

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 10:32

Wyczytałem na jednym forum ze Ivan ma flu (grype). Pisał to chorwat. moze ktos słyszał cos podobnego??
Posted by: pb048

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 10:33

Mam nadzieje, ze to bedzie dobry typ bo znalazl sie na moim kuponie
Dla mnie szanse na wygranie tego meczu to 65% JoJo - 35% Ljuba... i z powodu tych 35% gram to za normalna stawke .
Posted by: pb048

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 10:38

Quote:

Wyczytałem na jednym forum ze Ivan ma flu (grype). Pisał to chorwat. moze ktos słyszał cos podobnego??




na poczatku tygodnia i po meczu z Hanescu, Ljubcic mial problemy z gardlem i lekka goraczke; sam nie wiedzial z czego ona wynikala- czy ze zblizajacej sie choroby, czy z przemeczenia (do Marsylii przylecial w poniedz. wieczorem), ale pozniej juz chyba wszytsko bylo OK.
Posted by: misiu_tdi

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 11:03

kurs na Jojo leci w dół...BAW juz tylko 1.36...
Posted by: misiu_tdi

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 11:34

już tylko 1.32 Wkurza mnie ten BAW zawsze są najniższe kursy na tenisa akurat na to co chce grac..chyba wróće do expa...Chciałem jeszcze stówke dołożyc na Jojo ale po takim kursie to mi sie odechciało
Posted by: pb048

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 11:41

BAW to najlepszy buk do grania niespodzianek w tenisie
Posted by: misiu_tdi

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 11:43

heh nom...całe szczęście nie brakuje ich ostatnio...
Posted by: aktorek

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 11:57

Popieram pana który mówił że Ivan jest w dobrej formie Powiem krótko pare złotych mozna dac na Jojo ale nie za dużo bo bedzie placz Jojo wcale tak fantastycznie nie gra jak by się mogło zdawać wczoraj bił piłki siłą i nic wiecej to samo serwis
Posted by: aktorek

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 11:58

W sumie to po takich kursach w necie 1,3 na jojo juz szkoda ryzyka ja załapałem w profie po 1,61 ale szczerze obawiam się tego meczu
Posted by: misiu_tdi

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 12:02

a ja sie nie obawiam
Posted by: misiu_tdi

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 12:10

a o której wkońcu łysy dostanie baty od Jojo?? o 14:00 czy 15:00 bo juz sam nie wiem
Posted by: Akhu

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 12:12

Quote:

a o której wkońcu łysy dostanie baty od Jojo?? o 14:00 czy 15:00 bo juz sam nie wiem



o 14:00
Posted by: Exp

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 12:13

Quote:

a o której wkońcu łysy dostanie baty od Jojo?? o 14:00 czy 15:00 bo juz sam nie wiem



Badz laskaw i zadawaj te pytania w odpowiednim temacie np. tutaj

Pozdrawiam,
Exp
Posted by: dexters

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 13:01

Panowie dokładnie 2min przed meczem udało mi sie "złapać" kurs 1.55 na JoJo w bet and win. Coś sie stało?
Posted by: Maciek

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 13:22

mi sie juz nie udalo :/ wogole nie ma tego w ofercie
puszcza za chwile ale juz kurs bedzie 1,4 heh to z takim kursem na pewno nie zagram .
Posted by: Fro_Lech

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 13:31

Mecz już się zaczął , więc już nic nie puszczą
Posted by: Fro_Lech

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 13:35

Aleeeee wtopa , a może jeszcze puszczą
Posted by: dyzio20

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, Snychan Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 13:45

mecz sie jeszcze nie zaczal
Posted by: wan

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 13:46

sith
włącz "accepting private messages"
pozdr
Posted by: dyzio20

Re: ATP - Buenos Aires, Marsylia, San Jose 07.02 - 13.02 - 13/02/2005 17:17

O ktorej zaczyna Gaudio ??