ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2

Posted by: JiroJiro

ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 10/06/2005 13:27

Place: London, England
Date: June 6-12, 2005
Draw Size: 56
Surface: Grass
Prize Money: 659,000
Website: www.stellaartoistennis.com
live : http://lss.atptennis.com/2005/0311/frameset.asp?eventid=0311&bgcolour=AFA96D&lang=en


Place: Halle, Germany
Date: June 6-12, 2005
Draw Size: 32
Surface: Grass
Prize Money: 659,000
Website: www.gerryweber-open.de
live : http://www.gerryweber-open.de/live_scoring.php



inne linki:

http://www.stevegtennis.com

http://www.atptennis.com

http://www.tennis.matchstat.com

http://www.itftennis.com/mens/players/


ps.

POPRZEDNI TEMAT ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY Z POWODU KŁÓTNI DWÓCH [...] OSOBNIKÓW

Mam nadzieję że tym razem nie będzie miało to miejsca

Arktos nie ważne kto zaczął - ty też brałeś w tym udział
Posted by: Macias

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 10/06/2005 13:37

Bardzo dobra decyzja, w koncu jakies stanowcze posuniecie, brawo Jiro
Posted by: Goldi

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 10/06/2005 14:31

No to Rysiu chyba wiekszosc z nas polozyl tak jak Radek polozyl Rysia na korcie w drugim i trzecim secie

Henman w ierwszym secie tez katastrofa, czyzby czarny dzien tenisa na moich kuponach ?
Posted by: Goldi

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 10/06/2005 15:17

Henman dzisiaj katastrofa, w nastepnej rundzie gram przeciw Johanssonowi, ktory nic dzis nie zagral a mimo to wygral z Henmanem, tzn Henman przegral sam i tyle.
Totalna porazka po calosci.
Posted by: adrianoo

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 10/06/2005 15:17

U mnie wrecz przeciwnie, wszedl gladko Stepanek (kurs 1.8) i Johansson (kurs 2.8)
Posted by: oli

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 10/06/2005 15:19

Quote:

U mnie wrecz przeciwnie, wszedl gladko Stepanek (kurs 1.8) i Johansson (kurs 2.8)



szkoda ze wczesniej nic nie pisales co grasz po fakcie kazdy madry
Posted by: Court Judge

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 10/06/2005 15:21

Goldi nie denerwuj sie, Henman po prostu spelnil warunek konieczny do wtopienia meczu o ktorym pisalem -- zagral beznadziejnie. To wystarczylo zeby Szwed go bez problemów pokonal.
Jego szanse na wygranie Wimbledonu widze z taką grą słabo. Dzis nie pokazał nic ciekawego.
Posted by: yacub

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 10/06/2005 16:23

Quote:

U mnie wrecz przeciwnie, wszedl gladko Stepanek (kurs 1.8) i Johansson (kurs 2.8)




no prosze cie kolejny madrala po fakcie kolego to sobie mozesz pisac, rano mogles cos skrobnac
Posted by: Court Judge

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 10/06/2005 16:30

buehehehe w meczu Hewitt-Karlovic byl tylko jeden tajbrejk, jestem rozczarowany
finał w Londku Roddick-Karlovic? coraz bardziej w to wierze
Posted by: Macias

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 10/06/2005 16:34

Re: Grand Slam Champions Trophy [Re: tenisista]
#1744417 - 10/06/2005 11:06 Edytuj Odpowiedz Cytuj Szybka odpowiedź




Quote:
--------------------------------------------------------------------------------

Ja wczoraj oglądałem ten mecz Roddicka z Beckiem jak i zarówno z Philippusisem, Philip nic nie zagrał,ewidentnie nie moze dojść do siebie Roddick wiele pracy tam nie miał.Wczoraj jak już pisałem miał takiego fuksa ze sie w pale nie miesci przy stanie 5:4 dla Roddicka , Beck popisał sie dwoma podwujnymi błędami czym calkowicie przekreslił swoje szanse na wygranie tego meczu,a miał naprawde dużą szanse.Piękn skróty słowaka i nieudane dobiegi Roddicka,kilka jak zwykle jego asów ale,pózniej ten serwis juz nie był tak grozny dla Becka.Mysle ze jest owiele powtarzam owiele większa szansa ze dzisiaj odpadnie Roddick niz Hewitt.


--------------------------------------------------------------------------------




Jesli Lleyton bedzie trzymal 1 serwis na ponad 80% skutecznosci to ma szanse dotrwac do tejbrejka, ale tam nie daje mu za duzych szans!

Ivo wygra


Posted by: Marcel

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 10/06/2005 16:37

no i pieknie kazdy mecz mi dzis wszedl i to na dokladny wynik wygralem 100tysiecy
Posted by: _Carola_

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 10/06/2005 16:40

marcel zalookaj do siatkowki prosze na qazi czata szybko

prosze o skasowanie postu za 20 minut moderatora
Posted by: adrianoo

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 10/06/2005 16:44

widze ze mi niewierzycie, no coz Wasza sprawa, jak bym mial skaner to bym zrobil skan, zeby pokazac niedowiarkom ze jak ktos trafi wysoki kurs to nie znaczy ze za kazdym razem kłamie.

Nie napisalem niczego przed, bo kupon powstal raczej na szybko przed oferta w toto

Pozdrawiam
Posted by: Oli2424

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 10/06/2005 17:08

Orientujecie się jaki będzie jutro kurs na Karlovicia z Johansonem?
Posted by: Lester

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 10/06/2005 17:11

dobrze ze rano ja cos skrobnalem bo teraz tez bym dostal jakąś zjebe ale i tak nic ona nie da bo ja sie przyznaje ze mnie Rysiek polozyl konkretnie na łopatki,
powtorze jednak jeszcze raz moje slowa z rana : Ivo Karlovic wygra Queens albo Wimbledon i jesli nie ten turniej to ja juz nastawiam sie na zagranie w profku na Chorwata zakladu dlugoterminowego - Karlovic win of Wimbledon
Posted by: oli

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 10/06/2005 17:14

Quote:

Orientujecie się jaki będzie jutro kurs na Karlovicia z Johansonem?



a skad to mamy wiedziec
dobrze by bylo jak by bylo 1.8 1.8
ale pewnie bedzie inaczej
Posted by: rafal08

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 *DELETED* - 10/06/2005 17:52

Post deleted by JiroJiro
Posted by: easy_rider

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 10/06/2005 18:12

w betfair na Karlovicia jest 1,85
Posted by: kurson

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 10/06/2005 18:16

Quote:

Orientujecie się jaki będzie jutro kurs na Karlovicia z Johansonem?




W betfair Karlovica mozesz sobie zagrac za 1.85 (po odliczeniu maksymalnej prowizji 1.81), ale ja to odpuszczam.
Gdyby ktos postawil mnie "pod sciana" to zagralbym ToJo po 2.10 (po odliczeniu prowizji 2.05).
Panowie to juz polfinal, dla ToJo to temat znany, ale emocje u drwala moga spowodowac spadek procentu pierwszego podania

Pozdrawiam
Posted by: Kaligula

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 10/06/2005 18:18

Sat 11.06 Queens (ATP) - Tennis - Int Roddick, Andy - Stepanek, Radek (2,5 games) (1X2 Handicap) 1 2.00
Sat 11.06 Halle (ATP) - Tennis - Int Safin, Marat - Canas, Guillermo (2,5 games) (1X2 Handicap) 2 1.80
Sat 11.06 Queens (ATP) - Tennis - Int Karlovic, Ivo - Johansson, Thomas (1X2) 1 1.70

system 2z3 za 5/10

-handi na stepanka +2,5 /spodziewałem się +3,5 conajmniej... 7-6 6-4 dla Roddicka i jestem w domu
-Marat cierpi, męczy się Canas ma dużą szansę na finał trawnika Jego gra obronna może wyprowadzić z równowagi Marata rusek w końcu to MISZCZ gry przy siatce +2,5 na Canasa "prawie pewne"
-Ivo, rok temu dostal ze szwedem ale w tym roku, jeśli nie da się przełamać, to nikt nie ma z nim szans na TRAWIE

szwed nie imponuje. hurra optymizmu nie może być, ponieważ TOJO trawiastym kelnerem nie jest, ale....
Posted by: Chomik

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 10/06/2005 18:34

Pozwole sobie napisac to i tutaj, byc moze ktos bedzie chcial skorzystac - obraz ZDFu dzis byl co najmniej 6 sekund szybszy, niz ruchy kursow na Betfair. Nie musze raczej tlumaczyc co to oznacza... W momencie gdy Haas wygral juz mecz, mozna bylo zagrac Jego zwyciestwo po kursie 1.1! Jezeli ktos dysponuje na BF duzymi funduszami, to nie znam sposobu na latwiejsze pieniadze, juz nie mowiac o wielu mozliwosciach gry live w momencie break pointow, breakow itd. itd... Jutro, niestety, na ZDFie mecz Federera, wiec nie wiadomo czy beda jakies sensowne okazje na wzbogacenie sie w tak prosty sposob (o ile wciaz obraz bedzie do przodu te marne 6 sekund), ale zainteresowanym polecam miec to na uwadze.
Posted by: kurson

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 10/06/2005 19:31

Quote:

Pozwole sobie napisac to i tutaj, byc moze ktos bedzie chcial skorzystac - obraz ZDFu dzis byl co najmniej 6 sekund szybszy, niz ruchy kursow na Betfair. Nie musze raczej tlumaczyc co to oznacza...




Faktycznie nie musisz tlumaczyc, a w zasadzie nie powinienes . Gdybys choc raz zagral na live w betfair to wiedzialbys, ze od momentu potwierdzenia swojego zakladu do jego faktycznego zawarcia uplywa systemowe 5 sekund w czasie, ktorych, np. buk zamyka dany zaklad gdy mecz sie konczy, zmienia sie sytuacja na korcie i takie tam
Posted by: Goldi

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 10/06/2005 20:48

gra zdecydowanie na KARLOVICA po kursie 1,86 !!!!!!!

Polecam narawde warto zaryzykowac !
Posted by: Goldi

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 10/06/2005 20:50

Johansson nie wygral meczu z Hemanem, gral slabo przecietnie, to Henman przegral na wlasne zyczenie, mysle ze Karlovic na pewno nie opelni tyle fatalnych bledych, i na pewno bedzie mial duzo skuteczniejszy perwszy serwis od Henmana.
Posted by: inzynierk

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 10/06/2005 21:10

Ivo ma zabojczy serwis, ale kogo on pokonal do tej pory?
Kangura? widac, ze jeszcze nie ograny po kontuzji
Ziba? przemilcze
Gonzalesa? nie ta nawierzchnia
Mertinaka? dwa tb, ktore z ciut lepszym zawodnikiem mogly skonczyc sie np. na odwrot

teraz zagra z doswiadczonym Johanssonem, ktoremu trawa lezy calkiem niezle, twardy psychicznie i ... w tb wcale nie jest taki slaby

PZDR
Posted by: zyziek_

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 10/06/2005 21:59

Widze że dalej kilka osób nie ma przekonania do Iva , niby Hewitt nie ograny po kontuzjii ale przedtem odprawił Malisse , Mirnyia i ogólnie aż tak zle sie nie prezentował a Ivo jest w wielkiej formie kto wie czy nawet nie na 1/4 1/2 Wimbledonu o ile wcześniej nie trafi na Feda rzecz jasna , ja jutro po takim kursie zagram na Karlovica , chyba jemu łatwiej bedzie Toja przełamać niż Hewitta , do tego zagram Canasa który będzie Safinowi uprzykrzał życie na masa , kurs 2.55 do wzięcia , niby dla Canasa nie ta nawierzchnia ale jak dotychczas bez straty seta i okazuje się że defensywnie też można wygrywać , Safin jutro w opałach , to są takie pierwsze sugestie po zobaczeniu kursów i par , do rana może się wiele zmienić i do samego meczu oczywiście .

Pozdrawiam
Posted by: muppet

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 10/06/2005 22:08

Johanssona ciezko oceniac po dzisiejszym meczu, bo Henman zagral katastrofalnie. Muller? Murray? Tez bez rewelki rywale (jesli mowimy o tym jak wysoko poprzeczke na razie mieli ustawiona obaj zawodnicy)

Pytanie jest tylko takie czy Ivo jest lepszy od Murraya, z ktorym ToJo juz powinien zakonczyc swoj udzial w tym turnieju...

Wywalenie Hewitta to jednak zawsze niezla sprawa, ToJo ma niezly serwis i zapewne beda nerwy w tie breakach ale tu chyba jednak Chorwat
Posted by: BZYCZEK

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 10/06/2005 22:33

Zobaczcie skutecznośc pierwszego serwisu tych panów
http://lss.atptennis.com/2005/0311/frameset.asp?eventid=0311&bgcolour=AFA96D&lang=en
Posted by: BZYCZEK

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 10/06/2005 22:36

Quote:

Zobaczcie skutecznośc pierwszego serwisu tych panów
http://lss.atptennis.com/2005/0311/frameset.asp?eventid=0311&bgcolour=AFA96D&lang=en



chodzi mi o mecz z czwartku KENNAUGH-BALL
Posted by: BZYCZEK

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 10/06/2005 22:39

Quote:

Quote:

Zobaczcie skutecznośc pierwszego serwisu tych panów
http://lss.atptennis.com/2005/0311/frameset.asp?eventid=0311&bgcolour=AFA96D&lang=en



chodzi mi o mecz z PIĄTKU KENNAUGH-BALL


Posted by: Court Judge

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 00:19

Karlovic-Johansson

Chorwat w tym sezonie do rozpoczecia gry na trawie wygral na poziomie ATP tylko 3 mecze. Troche mało. Teraz finał challengera i 1/2 w Londku. Johansson w tym sezonie gra niby nieźle, ale wyniki bez rewelacji. Ci dwaj zawodnicy zmierzyli sie w zeszlym roku na challengerze w Surbiton i wygral ToJo w 3 setach (7-5 6-7(3) 6-4). Pozniej nieoczekiwanie Szwed wygral na trawnikach w Nottingham zaczynajac od kwali.
W tym roku na tunieju w Londku Johansson nie pokazal nic wielkiego natomiast Karlovic gra swoje. Lawina ruszyła w Surbitonie i mysle,ze siłą pędu dojdzie do finału w Londku. Zwyciestwo nad Hewittem na pewno dodało Chorwatowi pewnosci.

Typ: Karlovic
Posted by: Macias

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 06:05

Siemanko!

Dzisiaj wczesnie podaje typy, ale za pare minut wyjezdzam na swoj turniej: "Mistrzostwa Polski w mikstach rodzinnych-Family Cup".

Dzisiaj piekny zestaw i do tego kursy w Quenns!

Roddick-Stepanek 1

Kurs 1.25! Pelna kontrola Andy'ego w dotychczasowych spotkaniach, a Super-Radzior z pewnoscia bedzie najgorszym z dotychczasowych przeciwnikow Amerykanina.

Karlovic-Johansson 1

Dwupietrowy Chorwat dojdzie do finalu, gdzie przy dobrej dyspozycji i pokazaniu dobrego tenisa w tajbrejkach bedzie mogl siegnac nawet po tytul. ToJo to nie ta klasa na trawie co Ivo .

Pozdro!
Maciek
Posted by: tenisista

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 07:04

Na początku grlatunacje ze wczorejszego trafienia Karlovica dla ktych którzy upierali sie przy tym typie,duże brawa.Widze ze mam doczynienia ze specjalistami;)


Nie oglądalem wczoraj po południu Hewitta i Henmana bo musialem isc do pracy i nie wiem jak grali.

Jesli miał by stawiać to chyba jednak na Johanssona chociaż po tym wczorejszym zwyciestwie Karlovica szanse oceniam 50 na 50,ale niby jak napisal Inzynierek trawa JoJo leży,twarda psycha tylko juz nie ma słoneczka na kortach,kto wie czy w londynie deszczyk w nocy nie padał,bo chmurzyło sie,i to w 100% wystarczy aby zagrać Karlovica bo wtedy trawa bedzie naprawde szybsza i jego serwis dwa razy skuteczniejszy.Cieżko ja sie jeszcze nad tym pomyśle.

Mysle ze w Halle mozna z czystym sumieniem zaryzykować Canasa,niby Safin mówił ze trawa nie dla niego,ale widać walczy całkiem niezle,ale chyba na półfinale sie powinno skończyć,mysle ze gdyby kursy były wyrównane nie grał bym tego,ale ten kurs na Canasa warty zagrania bo ma ziom szanse.

Coś tam jeszcze z debelków:

1.Bjorkman/Mirny : Cermak/Friedl 1 1.25
2.Bryan/Bryan : Aspellin/Perry 2 3.00

Na trawie łatwo o niespodzianke,chociaz czy wygrana Aspellina i Perrego była by taką niespodzianką? Bryanowie nawet w formie ale zaryzykować można,bo ich rywale również zwyżkują formą.

To śiśko ciao.
Posted by: grajek17

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 07:11

ferdzio-haas 2 4,8!!!!!
dla mnie to jest smieszne jak mozna niezagarac gospodarza i to b.dobrze grajacego po takim kursie zwlaszcza ze to trawa czyli szybsza nawierzchnia i tu decyduje serw wiec mozliwe TB ktore dla mnie są loterią!!!!!!! tommy dzis win
Posted by: Chomik

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 08:37

Quote:

Quote:

Pozwole sobie napisac to i tutaj, byc moze ktos bedzie chcial skorzystac - obraz ZDFu dzis byl co najmniej 6 sekund szybszy, niz ruchy kursow na Betfair. Nie musze raczej tlumaczyc co to oznacza...




Faktycznie nie musisz tlumaczyc, a w zasadzie nie powinienes . Gdybys choc raz zagral na live w betfair to wiedzialbys, ze od momentu potwierdzenia swojego zakladu do jego faktycznego zawarcia uplywa systemowe 5 sekund w czasie, ktorych, np. buk zamyka dany zaklad gdy mecz sie konczy, zmienia sie sytuacja na korcie i takie tam




Kursonie, chyba nie zrozumiales - napisalem, ze od momentu zakonczenia meczu Haasa do ZAMKNIECIA przyjmowania zakladow na ten mecz UPLYNELO 6 SEKUND! Jezeli wiec w momencie, gdy pilka po zagraniu Haasa upadla na trawe i podniosl rece w gescie triumfu, nacisnalbys submit, to po 5 sekundach Twoj zaklad zostalby jeszcze zaakceptowany.

I sprawdzilem to - dopiero po 6 sekundach kurs na Haasa przeszedl z 1.1 BACK na 1.01 LAY i nie mozna juz bylo zagrac na Niemca. Ja wiem co Ty masz na mysli, lecz wskaz mi, prosze, w ktorym miejscu ja sie myle... Zawsze przeciez trzeba odczekac 5 sekund, ale co powiesz na to, ze po tych 5 sekundach kursy jeszcze byly aktualne tak jak przed rozegraniem ostatniej pilki?

Bylo tak wczoraj: obraz ZDFu byl 6-7 sekund szybszy niz Betfair, natomiast obraz Eurosportu z Queens byl okolo 0,5 sekundy wolniejszy niz BF.
Posted by: tenisista

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 08:47

Quote:

ferdzio-haas 2 4,8!!!!!
dla mnie to jest smieszne jak mozna niezagarac gospodarza i to b.dobrze grajacego po takim kursie zwlaszcza ze to trawa czyli szybsza nawierzchnia i tu decyduje serw wiec mozliwe TB ktore dla mnie są loterią!!!!!!! tommy dzis win





Warto dodać ze w HTH jest remis 2:2 w tym Haas pokonał Federera dwa razy na Hardzie.Tu sie może wszystko zdażyć.
Posted by: kurson

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 08:50

Quote:

I sprawdzilem to - dopiero po 6 sekundach kurs na Haasa przeszedl z 1.1 BACK na 1.01 LAY i nie mozna juz bylo zagrac na Niemca. Ja wiem co Ty masz na mysli, lecz wskaz mi, prosze, w ktorym miejscu ja sie myle... Zawsze przeciez trzeba odczekac 5 sekund, ale co powiesz na to, ze po tych 5 sekundach kursy jeszcze byly aktualne tak jak przed rozegraniem ostatniej pilki?




Sprawdziles to, patrzac jak w betfair zmieniaja/nie_zmieniaja sie kursy po 5-6 sekundach, a ja to sprawdzam kilkanascie razy dziennie grajac w betfair pod obraz w TV i widze, ze Tobie jak Niewiernemu Tomaszowi, mozna wykazac jak bardzo sie mylisz tylko gdy posadzilbym Cie obok siebie i przycisnal SUBMIT.
Gdyby bylo tak jak mowisz to najlepiej byloby ogladac te mecze na zywo i dopiero wtedy byloby "trzepanie kapuchy" .

Reasumujac - w momencie gdy wpisujesz kwote do zagrania, tak naprawde kursy juz sa nieaktualne, do tego dochodzi systemowe 5 sekund i Twoja teoria wali sie w gruzach. Sprawdz to realnie grajac.
Bez odbioru.

Pozdrawiam
Posted by: Chomik

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 09:02

Quote:

Quote:

I sprawdzilem to - dopiero po 6 sekundach kurs na Haasa przeszedl z 1.1 BACK na 1.01 LAY i nie mozna juz bylo zagrac na Niemca. Ja wiem co Ty masz na mysli, lecz wskaz mi, prosze, w ktorym miejscu ja sie myle... Zawsze przeciez trzeba odczekac 5 sekund, ale co powiesz na to, ze po tych 5 sekundach kursy jeszcze byly aktualne tak jak przed rozegraniem ostatniej pilki?




Sprawdziles to, patrzac jak w betfair zmieniaja/nie_zmieniaja sie kursy po 5-6 sekundach, a ja to sprawdzam kilkanascie razy dziennie grajac w betfair pod obraz w TV i widze, ze Tobie jak Niewiernemu Tomaszowi, mozna wykazac jak bardzo sie mylisz tylko gdy posadzilbym Cie obok siebie i przycisnal SUBMIT.
Gdyby bylo tak jak mowisz to najlepiej byloby ogladac te mecze na zywo i dopiero wtedy byloby "trzepanie kapuchy" .

Reasumujac - w momencie gdy wpisujesz kwote do zagrania, tak naprawde kursy juz sa nieaktualne, do tego dochodzi systemowe 5 sekund i Twoja teoria wali sie w gruzach. Sprawdz to realnie grajac.
Bez odbioru.

Pozdrawiam




Masz dosyc atakujacy styl odpowiadania, ale nie dziwi mnie to na tym Forum. OK, faktycznie sprawdze to osobiscie, nawet logicznym by bylo, ze masz racje, wiec z gory przepraszam za ewentualne nieporozumienie... Zdziwilo mnie to tym bardziej, ze na poczatku roku czytalem na Infobetting, nie uzywajac jeszcze BF, jak to Wlosi smiali sie z zoltodziobow, grajacych wlasnie na BF - byl jakis mecz Federera, dzis ciezko byloby mi to znalezc, ale w razie czego podejme taka probe, mecz sie juz skonczyl u nich w telewizorach (widocznie jakas szybsza stacja wloska), a Oni mogli zagrac - i zagrali - Federera po kursie 1.05, wiedzac, iz mecz jest juz zakonczony... Ja nie potrafie tego wytlumaczyc, rozumiem, ze Ty umiesz. W porzadku, ja tez bez odbioru, na przyszlosc mozesz troche spuscic z tonu, o ile jestes w stanie, bo nie kazdy musi byc takim mistrzem jak Ty.

Co zatem z tym "wloskim" przypadkiem? Jak to mozna wytlumaczyc?
Posted by: Chomik

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 09:03

Ja tez Cie pozdrawiam
Posted by: kurson

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 09:12

Quote:

Co zatem z tym "wloskim" przypadkiem? Jak to mozna wytlumaczyc?




Dosc latwo - kazdemu zdarza sie wpadka, wtedy po prostu, tak przypuszczam, nie zamkneli w pore zakladow i Ci ktorzy wyslali wczesniej swoje oferty i nie skasowali ich w pore byli po prostu w plecy. Ale to tylko takie "robocze" wytlumaczenie.

Natomiast, nie rozumiem dlaczego ironizujesz nazywajac mnie "mistrzem", mam nadzieje, ze niczym Cie nie obrazilem, rzadko zabieram glos w "spornych" kwestiach (i widze, ze chyba to dobry sposob), ale tym razem bylem w 101% pewien tego co pisze i stad moj "kategoryczny" ton, ktory Ci tak sie nie spodobal.

A "bez odbioru" wynikalo z faktu, ze nasza dyskusje powinnismy zakonczyc, bo to nie ten temat.

Tym razem musze juz uciekac i nie odpowiem Ci na Twoj ewentualny post, ale jakbys chcial kontynuowac dyskusje na ten temat to mysle, ze temat o betfair bedzie wlasciwym.

Pozdrawiam bez cienia ironii
Posted by: Chomik

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 09:19

Quote:

Quote:

Co zatem z tym "wloskim" przypadkiem? Jak to mozna wytlumaczyc?




Dosc latwo - kazdemu zdarza sie wpadka, wtedy po prostu, tak przypuszczam, nie zamkneli w pore zakladow i Ci ktorzy wyslali wczesniej swoje oferty i nie skasowali ich w pore byli po prostu w plecy. Ale to tylko takie "robocze" wytlumaczenie.

Natomiast, nie rozumiem dlaczego ironizujesz nazywajac mnie "mistrzem", mam nadzieje, ze niczym Cie nie obrazilem, rzadko zabieram glos w "spornych" kwestiach (i widze, ze chyba to dobry sposob), ale tym razem bylem w 101% pewien tego co pisze i stad moj "kategoryczny" ton, ktory Ci tak sie nie spodobal.

A "bez odbioru" wynikalo z faktu, ze nasza dyskusje powinnismy zakonczyc, bo to nie ten temat.

Tym razem musze juz uciekac i nie odpowiem Ci na Twoj ewentualny post, ale jakbys chcial kontynuowac dyskusje na ten temat to mysle, ze temat o betfair bedzie wlasciwym.

Pozdrawiam bez cienia ironii




OK, masz racje... Nie nazywam Cie mistrzem ironicznie, bo jestes dla mnie autentycznym mistrzem BF, tylko ze czasem trzeba by miec wiecej wyrozumialosci dla uczniow, zoltodziobow. Nawet sie ciesze, ze sie myle, bo wczoraj plulem sobie w brode, iz zamiast nacisnac submit liczylem na stoperze ile czasu uplynelo.

Tak jak pisze: bylem tego niemal pewien, poniewaz nie mam powodow, aby nie dowierzac Wlochom, a pamietam to wydarzenie z poczatku roku.

Dziekuje Ci za wyjasnienia i przepraszam, jezeli Ty odebrales mnie ironicznie lub atakujaco - jak widac i mnie udziela sie poziom, ktory zazwyczaj mozna tu zastac.

Tym samym koncze temat Betfair w dziale tenisowym.

Pozdrowienia
Posted by: Adik

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 09:30

kurson sytuacja opisywana przez maxdyzia jest jak najbardziej mozliwa z prostego wzgledu: poniewaz turniej rozgrywany jest w Niemczech ZDF "ciagnie" obraz i dzwiek z turnieju do wozu transmisyjnego po kablu, natomiast Eurosport bierze sygnal z satelity Eutelsat 10E, a poniewaz satelity zawieszone sa kilkadziestat kilometrow na ziemia to stad to opoznienie. Moze nie kazdy wiedzial jak to sie odbywa ale mysle, ze teraz wszystko jasne
Posted by: Bugs Bunny

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 09:36

Gram dosc duzo live i podobne sytuacje jeszcze kilka miesiecy temu mozna bylo bez wiekszych problemow trafic w GB teraz juz raczej sie nie uda w Betfair udalo mi sie chyba raz obstawic zaklad po zakonczeniu spotkania. Reasumujac wpadki zdarzaja sie kazdemu tylko nie kazdy ma czas siedziec caly czas przed telewizorem i czychac na okazje obstawienia po kursie 1.01 pewnego zakladu
Posted by: Kaligula

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 09:51

sądziłem, że kurs na IVO spadnie, a tu rośnie. ludzie wyczuli ValueBeta na Tomku
Posted by: Kucharz

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 10:06

Ja od początku turnieju kibicuję Ivo i konsekwentnie stawiam na niego, ale dziś zastanawiam się, czy nie zagrać czegoś takiego:

Ivo - ToJo (+2.5) 2---->1.60

Swoje przypuszczenia (poza własnymi przeczuciami) opieram na tym, iż wczoraj sporo osób było niemal pewnych zwycięstwa Henmana, a to jednak ToJo przeszedł dalej (pomijam fakt kto jak grał - liczy się zwycięzca). Teraz sytuacja jest podobna - trochę ludzi obstawia Ivo, więc może znowu ToJo wygra...
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 10:16

Bjor/Mirn-Cerm/Fri 1 1.35
T.Johans.-Karlovic 2 1.86

Safin-Canas 2 2.15
Federer-Haas 1 1.2

Bhup/Wood-Alle/Fed 1 1.61
Posted by: KRAJAN

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 10:19

Po wczorajszym blamanżu (również dla mnie - Heniek i Rysiek) niewile osób udziela sie w temacie. Z mną byloby pewnie tak samo - gdyby nie noc z MLB?), ale dziś gramy dalej. System gry podobny do wczorajszego (oby tylko rezultaty gry odwrotne - przynajmniej jeżeli chodzi o tenis)
Zagrałem (Pinnacle):
I. Karlovic vs T. Johansson 1 /1.862/ 5/10 (wczoraj)
G. Canas vs M. Safin 2 /1.645/ 3/10 (wczoraj)
G. Canas vs M. Safin 2 /1.662/ 3/10
G. Canas vs M. Safin 0-2 2 /2.69/ 2/10
I. Karlovic vs T. Johansson 2-0 1 /3.40/ 2/10
R. Stepanek vs A. Roddick 0-2 2 /1.606/ 3/10
i tradycyjnie na niespodziankę (troszke za wyższą stawkę - przygotowaną do skontrowania, oby była mozliwość?
R. Federer vs T. Haas 2 /9.500/ 3/10

W podobnym układzie faworytki wśród pań (+ tripel opisany w WTA)
Jak bedzie zobaczymy?

Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: maverick

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 10:35

BAW

Stepanek - Roddick

(Kto wygra więcej gemów w 1. secie? (gracz 1 otrzyma przewagę 2 gemów))

ANDY win @2.05

Jeśli Roddick ma wygrać w dwóch setach to ten typ na 90% wejdzie, a kurs zdecydowanie lepszy niż (wynik w setach) 0-2 @1.6
Posted by: grajek17

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 10:44

Quote:

BAW

Stepanek - Roddick

(Kto wygra więcej gemów w 1. secie? (gracz 1 otrzyma przewagę 2 gemów))

ANDY win @2.05

Jeśli Roddick ma wygrać w dwóch setach to ten typ na 90% wejdzie, a kurs zdecydowanie lepszy niż (wynik w setach) 0-2 @1.6



tak tylko ze rodick by musial wygrac seta z przelamaniem a nawet przy zlym losowaniu przy 2 przelamaniach!!!!!! aby bylo 6-3!!!! ale dla mnie bedzie 7-6 dla andiego czyli handi na radzia
Posted by: Goldi

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 10:45

Zakal w Baw chyba zle zrozumiales. Zebyw szedl to ROddick musi wygrac pierwszego seta 6:0 lub 6:1 lub 6:2 lub 6:3

Dla mnie zdarzenie z BAW no bet

Lepiej zagraj na ilosc gemow w calym meczu na Roddicka z hc -2,5 po kursie 1,90

powodzenia
Posted by: grzesiaczekd

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 10:53

a ja proponuije zagrac ze bedzie TB w meczu ferdka z haasem. kurs 2.03!!
Posted by: _Carola_

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 11:29

ktos napisal ze to nie ta nawierzchnia dla canasa , hmmm osobiscie dzisiaj uwazam ze raczej przegra ale.....

jesli ten pan wskaze mi nawierzchnie gdzie canas ma wiekszy procent zwyciestw niz na trawie powiedzmy w ostatnich 4 latach zeby bylo sprawiedliwie to uchyle czoła

TRAWA TO ULBIONA NAWIERZCHNIA CANASA GDZIE ZDECYDOWANIE MA NAJLEPSZY PROCENT WYGRANYCH/PRZEGRANYCH GDZIE JEDNAK JESZCZE NIE ODNOSI NAJWIEKSZYCH SUKCESOW ALE TO TYLKO KWESTIA CZASU

15-6 bilans dlaje to Grass 15 (71.43%) 6 (28.57%) nastepujace procenty

na zadnej innej nie ma lepszych
dzisiaj ma półfinał w halle
zeszły rok jak wiemy po kontuzji nie byl jeszcze przygotowany i zanotował 1-2
2003 stracony z powodu kontuzji
2002 połfinal w hertogenbosch
2 runda wimbledonu i heroic mecz z lopezem

Wimbledon £ 4.1M Lopez F. (9.00) Canas G. (1.10) 27/06/02 4-6 2-6 7-6(7) 7-5 10-8 Grass
Wimbledon £ 4.1M Canas G. (1.22) Kohlmann M. (5.50) 25/06/02 7-5 6-4 6-4 Grass
Hertogenbosch $381K Clement A. (2.55) Canas G. (1.65) 22/06/02 7-6(2) 6-2 Grass
Hertogenbosch $381K Canas G. (1.50) Pioline C. (3.10) 21/06/02 7-6(6) 6-3 Grass
Hertogenbosch $381K Canas G. (1.70) Carlsen K. (2.42) 20/06/02 6-4 6-4 Grass
Hertogenbosch $381K Canas G. (1.30) Knowle J. (4.00) 18/06/02 6-2 7-5 Grass

2001

final w hertogenbosch
4 runda wimbledonu --dalej nie chce mi sie szperac

Wimbledon £ 3.7M Enqvist T. (1.45) Canas G. (3.25) 04/07/01 6-3 6-3 6-1 Grass
Wimbledon £ 3.7M Canas G. (4.50) Kafelnikov Y. (1.25) 02/07/01 3-6 6-1 6-3 7-6(2) Grass
Wimbledon £ 3.7M Canas G. (1.55) Carlsen K. (2.62) 30/06/01 7-5 4-6 6-7(1) 7-6(4) 6-4 Grass
Wimbledon £ 3.7M Canas G. (1.40) Gaudio G. (3.40) 25/06/01 1-6 6-1 3-6 6-2 7-5 Grass
Hertogenbosch $400K Hewitt L. (1.30) Canas G. (4.35) 24/06/01 6-3 6-4 Grass
Hertogenbosch $400K Canas G. (2.15) Robredo T. (1.85) 23/06/01 7-5 6-4 Grass
Hertogenbosch $400K Canas G. (2.40) Malisse X. (1.61) 21/06/01 6-3 6-4 Grass
Hertogenbosch $400K Canas G. (2.05) Arazi H. (1.83) 19/06/01 6-3 6-3 Grass
Hertogenbosch $400K Canas G. (1.52) Capalik K. (2.15) 18/06/01 6-3 6-3 Grass


jesli chodzi o
Posted by: santiago

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 11:33

Po wczorajszej wtopie{ech ten Henman} na dzisiaj
Roddick i Karlovic.
Zastanawiam sie jeszcze nad Safinem, ale sam nie wiem...

Pozdrawiam
Posted by: lleyt1

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 11:34

Nie ma bata rusek musi dzis odpasc
Posted by: grajek17

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 11:34

haas 4,8
canas 2,0
Posted by: lleyt1

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 11:36

Quote:

haas 4,8
canas 2,0



mozna by jeszcze nad stepankiem pomyslec
Posted by: mid

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 12:07

Najpierw o meczu Jochansona:
To co robil na korcie Henman to poprostu nieporozumienie. Ten specjalista od trawy i gry przy siatce gral wczoraj tragicznie. Sam na niego postawilem i podczas meczu modlilem sie tylko zeby do sietki nie szedl, bo przy siatce nie potrafil nic skonczyc. Walil wiekszosc pilek w pol siatki, a dluzsze wymiany tez konczyly sie na siatce albo metr za linia. A serwis to masakra. Tak mnie Henmam zmeczyl swoja gra wczoraj ze az mnie glowa rozbolala. Tim przeglal ten mecz bo totalnie nic soba nie prezentowal, a w tej sytuacji jego przeciwnik musial wygrac i tyle. Jedyna rzecz u Jochansona ktora zrobila na mnie wrazenie to returny z forchendu po serwisach Tima na zewnatrz kortu, to zagrania naprawde z najwyzszej polki.
Teraz o Ivo:
Chorwat zabija wszystkich serwisem. Jak mu asy czy serwisy wygrywajace nie wchodza, to i tak ma duze szanse ze przeciwnik zagra pilke, ktora przy siatce mozna skonczyc. Karlovic przy siatce gra naprawde poprawnie. Kilka jego akcji bylo naprawde ladnych i efektownych. Nie byly to jakies chaotyczne zagrania na zasadzie moze sie uda, ale naprawde przemyslane zagrania.
Jesli chodzi o dluzsze wymiany i bieganie wzdluz linii koncowej to oczywiscie tragedia (pilka w siatke albo za linie). Tylko ze on do takich wymian stara sie nie doprowadzac.
Na podstawie meczu z Hewittem zauwazylem jeszcze jedna istotna rzecz. Gdy Ivo szedl do siatki, Hewitt gubil sie jakby nie wiedzial co ma grac. I ja sie nie dziwie. Jesli sie widzi takiego kloca 2,08 m wzrostu przy siatce, ktora mu siega do kolan, w dodatku kloca z poteznym zasiegiem ramion, to nic w tym dziwnego ze Hewitt nie mial koncepcji na miniecie rywala.
Podczas meczu tak sobie pomyslalem. Co z tego Hewitt, ze w jakis sposob uda ci sie wygrac 2 pilki przy serwisie Chorwata, skoro aby pomazyc o tym by go przelamac musisz wygrac conajmniej 4.
Tak wiec dzis Karlowic, bo doskonale wie ze final jest w zasiegu reki.
Posted by: Zabielany

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 12:45

Małe pojęcie mam o tenisie ... pomimo tego zdecydowałem sie dzisiaj zagrać Karlovica, po dobrym kursie @1.91 w baw .
Warunki fizyczne, dobry serwis powinnt wystarczyć na Johansssona.

Jeśli chodzi o drugi typ to typ w meczu Canas- Safin ... typ na 3 sety ... za @1.97 w baw. Poziomy zawodników zbliżone wiec 3 sety w moim mniemaniu wielce prawdopodobne.

Powodzenia
Posted by: ziutek

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 15:42

no chyba spoko Karlovica mozna okrzyknac krolem asow (przynajmniej w meczu z Thomasem)
stosunek asow:19-4
z 65 serwow Ivo az 19 to asy - przy 52 pkt zdobytych to 36% z asow!!!
Posted by: mid

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 15:51

Ciekawe jakie beda kursy na final.
I niestety juz taki pewny Karlowica nie bede bo widzialem dzis po Roddicku ze jest bardzo, naprawde bardzo zmotywowany i strasznie chce wygrac, ale jakos gubi te sety czasami wiec moze?
Ciezki orzech do zgryzienia, trza pomyslec, a tak naprawde trza najpierw kursy zobaczyc.
Posted by: Ziomek

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 15:56

Quote:

Ciekawe jakie beda kursy na final.
I niestety juz taki pewny Karlowica nie bede bo widzialem dzis po Roddicku ze jest bardzo, naprawde bardzo zmotywowany i strasznie chce wygrac, ale jakos gubi te sety czasami wiec moze?
Ciezki orzech do zgryzienia, trza pomyslec, a tak naprawde trza najpierw kursy zobaczyc.



ja tam chciałbym ,aby był chociaż powyżej 2.0 na Ivo to biore w ciemno.
Andy w 2 secie przyciśnięty przez Stefanka gubił się jak junior
Posted by: elenes

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 16:10

Chcialbys zeby bylo powyzej 2.0? Czlowieku chyba nieznasz bukow!!!!
bedzie gral ANDY RODICK! A juz tylko dlatego buki dadza w tym meczu w okolicach max 1,5 na niego wiec zobacz sobie jaki bedzie na IVO. Ja osobiscie tego meczu gral niebede...Bo to klasyczny No bet! Lepszy/wszechstronniejszy jest niewatpliwie Andy, ale jesli IVO utrzyma poziom serwowania to moze byc ciekawie...
Posted by: mid

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 16:20

ja licze ze na Rodicka bedzie 1,2-1,3 a na Ivo to mysle ze powyzej 3,0 bedzie
Posted by: mid

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 16:26

Quote:

Andy w 2 secie przyciśnięty przez Stefanka gubił się jak junior



Wlasnie o to chodzi ze Ivo nie za bardzo ma czym przycisnac Amerykanina przy jego serwisie. Jesli wiec Roddick sam czegos nie zgubi i nie znajdzie sposobu na serwis Chorwata to raczej TB rozstrzygna, a tam Roddick ma wieksze szanse niz Jochanson, ktory i tak dzis powalczyl w TB.
Posted by: Kaligula

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 18:56

Roddick, Andy - Karlovic, Ivo 1.30 3.40
Roddick, Andy - Karlovic, Ivo (2,5 games) 1.65 2.10
Federer, Roger - Safin, Marat 1.14 5.25
Federer, Roger - Safin, Marat (3,5 games) 1.65 2.10


jakieś pomysły ? kto oglądał Safina w Halle?
Posted by: Ziomek

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 19:04

Quote:

Roddick, Andy - Karlovic, Ivo 1.30 3.40
Roddick, Andy - Karlovic, Ivo (2,5 games) 1.65 2.10
Federer, Roger - Safin, Marat 1.14 5.25
Federer, Roger - Safin, Marat (3,5 games) 1.65 2.10


jakieś pomysły ? kto oglądał Safina w Halle?



skąd te kursy

to będzie rewanż za Australie Fed go wdepcze w trawe (a raczej w wytartą ziemie )
Posted by: Kaligula

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 19:20

admiral
Posted by: inzynierk

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 20:45

Przyznaje, ze w dzisiejszym meczu postawilem pare zlotych na ToJo i ... nie zaluje. Dlaczego?
Otoz, mam duzy szacunek na nieziemskiej skutecznosci serwisu Chorwata, ale tenis w jego wykonaniu jest karykaturalnie wynaturzony. Facet opanowal jeden z elementow tenisa na dzien dzisiejszy rewelacyjnie (natura wzrostem mu niestety pomogla), a poza tym pozostale elementy gry to poziom 2 lub 3 setka ATP. Przykro sie robi jak bezmozgowa mlocka o predkosci ponad 140 mph zalatwia wynik meczu.
Johansson gral swoje, chwala mu za to, ze trzymal "w miare" tempo tego monstrum i jesli mozemy mowic o ladnych zagraniach w tym meczu to byl autorem zdecydowanej wiekszosci z nich.
Jednak wrocmy do typowania i piekno tenisa (niestety) wsadzmy sobie w d...
A moze jednak nie .
Nie lubie Rodicka (znowu te nietyperskie ciagoty), ale jutro stawiam na niego, a raczej na obrone tenisa, ktory nie rowna sie tylko zabojczemu serwisowi.
Rodick to niezly serwis, niezly forhend, gowniany beckhend, ale bardzo bym chcial, zeby to wystarczylo na ten chorwacki antytenis.

Pozdrawiam
Posted by: muppet

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 20:47

Karlovic vs Roddick,
Gamebookers:

1-szy set, dokladny wynik
7:6 @4.00
6:7 @6.00

hmmmm przeciez to sure bet
Posted by: igor81

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 21:18

Quote:

Przyznaje, ze w dzisiejszym meczu postawilem pare zlotych na ToJo i ... nie zaluje. Dlaczego?
Otoz, mam duzy szacunek na nieziemskiej skutecznosci serwisu Chorwata, ale tenis w jego wykonaniu jest karykaturalnie wynaturzony. Facet opanowal jeden z elementow tenisa na dzien dzisiejszy rewelacyjnie (natura wzrostem mu niestety pomogla), a poza tym pozostale elementy gry to poziom 2 lub 3 setka ATP. Przykro sie robi jak bezmozgowa mlocka o predkosci ponad 140 mph zalatwia wynik meczu.
Johansson gral swoje, chwala mu za to, ze trzymal "w miare" tempo tego monstrum i jesli mozemy mowic o ladnych zagraniach w tym meczu to byl autorem zdecydowanej wiekszosci z nich.
Jednak wrocmy do typowania i piekno tenisa (niestety) wsadzmy sobie w d...
A moze jednak nie .
Nie lubie Rodicka (znowu te nietyperskie ciagoty), ale jutro stawiam na niego, a raczej na obrone tenisa, ktory nie rowna sie tylko zabojczemu serwisowi.
Rodick to niezly serwis, niezly forhend, gowniany beckhend, ale bardzo bym chcial, zeby to wystarczylo na ten chorwacki antytenis.

Pozdrawiam





"gowniany beckhend"

Chyba sobie zartujesz??

Faktem jest,ze Andy ma slabszy wlasnie beckhend, ale pisanie,ze jest on gowniany to przesada. Nie wiem czy zauwazyles jak juz pare razy w tym turnieju mijal gosci takich jak Grosjean, wlasnie tym wedlug Ciebie "gownianym" beckhendem. Andy z roku na rok pracuje nad tym zagraniem i widac poprawe. Juz rok temu podczas Wimbledonu, nawet w meczu z Ferdkiem, mijal tym wlasnie zagraniem.

Jeszcze raz podkresle,ze to jego slabsza strona, ale na pewno nie "gowniana".

Troche sie zagalopowales


A co do spotkan, to poniewaz mam chwilke czasu to napisze moja opinie.


Federer - SAFIN 2 4,25 3/10

Nie no, buki wierza w Ferdka jak w niesmiertelnego.
Ale i tak widac poprawe z kursem jaki byl na mecz tych panow podczas AO (bodajze ponad 5 na Marata).

Kazdy zdaje sobie sprawe,ze Safin jest jednym z tych, ktorzy moga pokonac Rogera, jak nie jedynym. Oczywiscie Marat musi byc w swojej normalnej dyspozycji i przede wszystkim MUSI chciec grac. Dlatego zawsze wyznacznikiem tego czy przyklada sie do turnieju sa 2 pierwsze rundy. Jezeli gra dalej to znaczy,ze mu zalezy. A jezeli tak jest to wtedy ja mu ufam.

Ich ostatnie mecze byly wyrownane, dlatego kurs na Safina jak dla mnie wart grania.



Jezeli zas chodzi o mecz Karlovic - Roddick, to zalezy od kursu jaki jutro dostane. Jezeli bedzie powyzej 3 na Chorwata, to zagram za mala stawke. Jezeli nie to odpuszcze ten mecz. Ewentualnie zastanowie sie nad handi na Ivo(jezeli B&W wystawi) lub zakladem na tiebreak.


Pozdrawiam
Posted by: piwochlej

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 21:26

Quote:

Nie lubie Rodicka




Quote:


"gowniany beckhend"

Chyba sobie zartujesz??

Faktem jest,ze Andy ma slabszy wlasnie beckhend, ale pisanie,ze jest on gowniany to przesada.
Troche sie zagalopowales




Widac, ze inzynierk naprawde go nie lubi
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 22:19

Quote:

Chcialbys zeby bylo powyzej 2.0? Czlowieku chyba nieznasz bukow!!!!
bedzie gral ANDY RODICK! A juz tylko dlatego buki dadza w tym meczu w okolicach max 1,5 na niego wiec zobacz sobie jaki bedzie na IVO. Ja osobiscie tego meczu gral niebede...Bo to klasyczny No bet! Lepszy/wszechstronniejszy jest niewatpliwie Andy, ale jesli IVO utrzyma poziom serwowania to moze byc ciekawie...




ty rzeczywiście nie wiesz gdzie sie znalazłeś, człowieku oglądałem 3 mecze w wykonaniu CHORWATA na przestrzeni tygodnia, i jestem ZSZOKOWANY jakie ten DRĄGAL zrobił postępy w swojej grze , mam tu na mysli przede wszystkim prace nóg, znakomicie gra przy siatce ma piekielny forhend i "niewidzialny serwis" Roddick niczym mnie nie zachwycił w tym turnieju mimo iż ma też silne podanie, (trochce brakuje mu do Chorwata) to niczym innym mnie nie wzruszył , na wymiany jest mega słaby, szybko wyrzuca piłke na aut, granie w tym meczu OPCJI - podający wygra swoje podanie do "0" lub "15" na BAW jest "darmówką" (kursy będa w okolicach 3.50-4.50) , a kurs na CHORWATA w okolicach 3.0 będzie dla mnie przedwczesnym prezentem gwiazdkowym

Pozdro

Probably : IVO win in 2 sets 7-6 7-6
Posted by: Court Judge

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 23:02

Mimo swietnej gry Chorwata nalezy uwazac na Roddicka. To gracz na pewno wszechstronniejszy niz Ivo. Turniej w Londku układa sie Karlovicowi znakomicie,ale nie zapominajmy o tym,ze od poczatku roku (zanim nastal czas trawnikow) wygral tylko 3 mecze na poziomie ATP. Na kortach Queens Clubu'u wygral 4 mecze z rzędu i nie wiadomo jak to wpłynie na jego dyspozycje serwisową. Technika uderzenia wydaje sie płynna, ale organizm na pewno płaci cene za takie wbijanie gwoździ.
Roddick ma wszelkie szanse na ustrzelenie hat-tricka i dopisanie 3 kolejnego zwyciestwa w Londku.
Ja ten mecz sobie raczej odpuszcze,a jesli mnie jednak skusi to lekko na sensacje czyli chorwackiego giganta bo za 1.3 w takim układzie to mi sie nie chce nawet logowac na strone buka
Posted by: Court Judge

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 23:03

Safin tradycyjnie u mnie "no bet"

"KTO TRAFIA SAFINA TEN KANALIA I ŚWINIA" i trzyma z ruska mafia
Posted by: igor81

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 11/06/2005 23:51

Quote:

Safin tradycyjnie u mnie "no bet"

"KTO TRAFIA SAFINA TEN KANALIA I ŚWINIA" i trzyma z ruska mafia




To mi pojechales
Posted by: Kaligula

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 12/06/2005 00:01

Federer, Roger - Safin, Marat (Over/Under) Over 22,5 1.80

Roddick, Andy - Karlovic, Ivo (2,5 games) (1X2 Handicap) 2 2.1

2 single, każdy 3/10

liczę na 3-setówkę Marata,nawet 2 sety mogą łatwo zrobić ten over. a co do IVO, to On może przegra, może wygra...nie wiem, dla mnie LOTERIA,ale mam nadzieję, że NIE DA się złamać w tym pojedynku, to wystarczy na ten zakład
Posted by: Kaligula

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 12/06/2005 10:24

Roddick, Andy - Karlovic, Ivo (2,5 games) 2.00 1.70 jakby się kurs odwrócił
Posted by: zyziek_

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 12/06/2005 10:36

Widze że zastój w tym temacie dzisiaj , ja mimo wszystko zagram przynajmniej lekko na Karlovica , niby Andy ma najmocniejszy serwis na świecie ale w jego przypadku trzeba brać pod uwagę nie tylko siłę ale i skuteczność serwisu i jego stabilność , uważam że o wiele skuteczniejszczy serwis ma Karlovic a do tego stabilniejszy , do tego bardzo poprawił gre przy siatce i ten zabójczy forehand , którym kończy wiele piłek , dziś Ivo bez szans nie jest z pewnością szkoda tylko że mecz dopiero o 19:45 na eurosporcie relive więc live nie będzie , Roddicka może to głupio zabrzmi ale Karlovicovi będzie przełamać Andy'ego o wiele łatwiej niż miało to miejsce chociażby z Hewittem czy kilkoma innymi zawodnikami , lekko na Ivo można zagrać

Pozdrawiam
Posted by: ermolek

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 12/06/2005 10:59

Ja dzisiaj za drobne 3 single :

Ivo Karlovic (CRO) - Andy Roddick (USA) (1 2) Karlovic 1/10 2.97
Y. Allegro / R. Federer - J. Johansson / M. Safin (1 2) J. Johansson / M. Safin kurs 1.5/10 2.57
Roger Federer (SUI) - Marat Safin (RUS) (1 2) Safin 2/10 4.25
Posted by: jamal_b

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 12/06/2005 11:11

Roddick A. - Karlovic I. 2 3.2 - Chorwata niestety w Londynie nie widzialem, ale ze serwuje mocno to kazdy chyba wie. Ktos napisal, ze praca nog tez w porzadku, a i do siatki biega chetnie i to z pozytywnym skutkiem. Mysle, ze to wlasnie jeden z najwazniejszych czynnikow sklaniajacych dzis do grania na Ivo. Jak tak ogladalem wczoraj mecz Amerykanina ze Stepankiem to Andy czesto sie gubil kiedy Radek biegl w strone siatki. A co zrobi widzac ponad 2-metrowego olbrzyma o rozpietosci ramion zblizonej do jumbo jeta biegnacego w jego strone to nie wiem. Mam nadzieje, ze nic Mecz ciezki i wyrownany, ale kurs na Karlovica z cala pewnoscia mocno przesadzony, a co za tym idzie jest w dla mnie w 100% value.

Federer R. - Safin M. 1 1.3 - Przyzwoity kurs. Federer na swojej ulubionej nawierzchni jest raczej poza zasiegiem Marata, ktoremu widocznie skonczyly sie pieniadze przepuszczane w kasynach i zaczal grac na nowo. Niby powtorka z AO...ale czy aby napewno? Nie sadze.

POWODZENIA
Posted by: Adik

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 12/06/2005 11:21

Quote:

szkoda tylko że mecz dopiero o 19:45 na eurosporcie relive więc live nie będzie




Final bedzie mozna ogladac na kanale BBC oraz Al-Jazeera Sport a takze przez internet

http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/tennis/default.stm
Posted by: Szewa

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 12/06/2005 11:28

1X2 Handicap: Roddick, Andy - Karlovic, Ivo (2,5 games)

Wczoraj w Admiralu przy takim zakładzie było na Ivo 2.10, teraz patrzę i kursy się odwróciły - obecnie 2.10 jest na Roddicka. Jeżeli kotś wczoraj postawił na Ivo, to dzisiaj moze skontrować na Roddicka i będzie surebet

Ja jeszcze poczekam i puszczę Roddicka przed samym meczem, możej jeszcze trochę wzrosną kursy.
Posted by: zyziek_

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 12/06/2005 11:31

Quote:

Quote:

szkoda tylko że mecz dopiero o 19:45 na eurosporcie relive więc live nie będzie




Final bedzie mozna ogladac na kanale BBC oraz Al-Jazeera Sport a takze przez internet

http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/tennis/default.stm



Adik a możesz podać dokładny adres relacji Al Jazeera Sport? Bo na BBC oglądanie to porażka , jest słaba jakość
Posted by: Macias

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 12/06/2005 11:35

Siemanko!

Dzis analiza wyjatowo pozno, bo dosyc pozno poszedlem spac, po powrocie z dni morza.


Zacznijmy od przystawki :

Federer-Safin 1

To bez zadnych watpliwosci, pewnie nie bedzie wielkiego pogromu Marata, ale to jedno przelamanie w kazdym secie Federer zrobi i kontrolujac wydarzenia na korcie siegnie po tytul Mistrza Przerytej Trawy w Halle.
Marat w kazdej rundzie wymeczal zwyciestwo, to nie jesgo nawierzchnia i pewnie dzisiaj zobaczymy kilka wywrotek Rosjanina przy siatce( z tylu jest ziemia ). Roger tylko w 1r przeciwko Robinowi mial problemy i o maly wlos nie pozegnalby sie z turniejem. pozniej wszystko bylo pod pelna kontrola.


I danie glowne wraz z deserem, co pieknego, meczyk, na ktory nie moge sie doczekac, spotkanie na mojej ulubionej nawierzchni, na jednym z lepszych turnieji i trawnikow w swiecie!:


Roddick-Karlovic ...

Andy nie gra w Quenns tak jakby chcial. Jednak wydaje mi sie, ze 100% zostanier zademonstrowane dopierto od 4r podczas Wimbledonu.
Ivo - czlowiek sciana przy siatce, mimo wszystko nie jest zawodnikiem klasy Andy'ego. Amerykanin grajac swoj szarpany tenis powinien w decydujacych momentach zagrac na 100% i o te kilka kluczowych pilek wiecej wygrac od dwupietrowca .

Roddick, ktory przez kilka lat trenowal rzut oszczepem, swoja szybka reka, sprawi, ze Ivo nie bedzie mial za wiele okazji do zdobycie pkt przy odbiorze, watpie, aby mial okazje do BP.

Zreszta i vice-versa widze tu 2 TB, moze 7/6 7/5 minimum. Dlatego pieknie wyglada typ over 24.5 gemom.

Dodatkowo gram mimo wszystko na Andy'ego liczac na jego serwis i forhand.

P.S.Dla mnie to jest jeden z bardziej oczekiwanych pojedynkow w tym roku.Niech zyje trawa i serv&volley! Niech zyje piekny tenis
Nie wazne kto wygra, pieniadze w tym wypadku na drugi plan schodza, aby grali jak najdluzej Najlepiej 3 TB


Pozdro!
Maciek
Posted by: KRAJAN

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 12/06/2005 11:39

Wczoraj poszlo nieźle więc dzis trzeba trochę dać zarobić bukom (albo ładnie ich oskubać :
I. Karlovic vs A. Roddick 1 /3.50/ 3/10
I. Karlovic vs A. Roddick 1(2-0) /6.23/ 1/10
R. Federer vs M. Safin 2 /6.50/ 2/10
R. Federer vs M. Safin 2(0-2) /13.25/ 1/10

Z Panów na tyle - jak będzie zobaczymy - swoje szanse oceniam na 10-20% w przyp. Safina i 20-40% w przyp. IVO

Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: Adik

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 12/06/2005 11:51

Quote:

Adik a możesz podać dokładny adres relacji Al Jazeera Sport? Bo na BBC oglądanie to porażka , jest słaba jakość




Al Jazeera Sport jest chyba tylko dostepna z satelit: Arabsat 26E i Nilsat 7W

http://www.aljazeerasport.com/teaser_vect_content.html
Posted by: kapitansb

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 12/06/2005 11:56

Wydaje mi się ,ze troche kombinujecie jak koń pod górę z Karlovicem -ja ogladałem go w pojedynku z Martinakiem -o mało nie przegrał .
Co istotne będzie to 11 spotkanie w ciągu 14 dni dla Chorwata i swoją rolę powinno odegrać zmęczenie . Roddick owszem trochę wyrzuca ale to wyższa półka niż Bracciali i Martninak ,no i najszybszy serwis na świecie.

Dlatego ja zdecydowanie stawiam na Roddicka i nic nie kombinuję -stawka w górnym przedziale moich możliwości .
Posted by: kapitansb

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 12/06/2005 12:00

Podobne kombinacje od rana widoczne były na Betfair z Federerem- nie wiem dlaczego -wystarczyło posłuchać wypowiedzi Safina -skutek ?- juz 3-0 .
Posted by: minimalny_zenon

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 12/06/2005 12:01

Czy kto wie co sie dzieje z meczem Bjorkmana i Mirnego?
Wczoraj zaczeli a dzisiaj cos nie chca skonczyc...

Pozdrawiam
Posted by: A.S.Romek

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 12/06/2005 13:02

Quote:

Czy kto wie co sie dzieje z meczem Bjorkmana i Mirnego?
Wczoraj zaczeli a dzisiaj cos nie chca skonczyc...

Pozdrawiam



Już jest wynik.

Bjorkman/Mirnyi 6:3, 5:7, 7:5
Posted by: inzynierk

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 12/06/2005 15:04

Andy 7:6 7:6

Bardzo sie ciesze, ze Drewno zostalo w koncu "porabane" .
Napisalem, ze Roddick ma "gowniany" beckhend, cofam to stwierdzenie z przyjemnoscia. Przeczytalem gdzies, ze Hewitt i ToJo, ktorych pokonal Chorwat maja lepszy return od Andy`ego. Szczerze mowiac nie zauwazylem , a skutecznosc i "stabilnosc" serwisu ... no, no...

PZDR

P.S.Wimbledon zapowiada sie pasjonujaco, mysle, ze powoli mozna myslec o zalozeniu pierwszego tematu o tym turnieju.
Posted by: Court Judge

Re: ATP Londyn, Halle 6.06-12.06 cz.2 - 12/06/2005 15:53

Wimbledon startuje od 20 czerwca, tymczasem mozna juz zajrzec na oficjalną strone turnieju:
http://www.wimbledon.org/en_GB/index.html