Challengery !

Posted by: Marcel

Challengery ! - 28/06/2005 09:37

w tym tygodniu mamy challengery w Cordobie i Bielli , te sa dostepne w bukach naziemnych . Montauban jest w 5dimes a Forrest Hills pewnie sie gdzie pojawi

Biella
Cordoba
Forrest Hills
Montauban
Posted by: czepek

Re: Challengery ! - 28/06/2005 09:40

GB ma oferte wszytkich challengerow z tego tygodnia
Posted by: szymonez

Re: Challengery ! - 28/06/2005 09:43

W Fonbecie tez sa
Posted by: Marcel

Re: Challengery ! - 28/06/2005 10:38

w Cordobie graja na hardzie i znalazłem tam jedno ciekawe spotkanie :
van Scheppingen - Condor @1.50
Holender wiadomo , żyje z gry w turniejach tej kategorii i złwaszcz na szybkich nawierzchni radzi sobie wysmienicie . Ostatnio za wiele nie powygrywał więc przydałoby sie cos skosić . Condora mielismy okazje poznac podczas turnieju w Estoril . Z tego co sprawdzałem to na hardzie dotychczas nie wiele grał - zaledwie kilka spotkan w futuresach . Zazwyczaj przebija sie do ziemnych challengerów przez kwalifikacje . Tutaj dostał dziką karte . Doswiadczenie i umiejetnosci po stronie Dennisa i mam nadzieje , ze traktuje ten turniej powaznie

oprócz tego ciekawi mnie pojedynek kolejnego challengerowca - Bastla z El Aynaouim . Kursik kuszacy na Bastla po az @1.70 ale Youness chyba nie ma zamiaru wciaz przegrywac i przegrywac .
Przewiduje takze niespodzianke w meczu Sluiter - Falla @2.30 . Sluiter nie spisuje sie ostatnio za dobrze podczas gdy utalentowany kolumbijczyk niezle spisał sie w kwalach wimbledonskich i w przeszlosci niezle grywał na hardziku . Moze taki dubele Bastl + Falla .

z Bielli :
Zabaleta - Tuksar @3.15
no musze to zagrać . Roznica klas oczywiscie ogromna ale Zabaleta jest po powaznej kontuzji stopy , o ile sie nie myle to bylo to jakies zlamanie . Ten turniej napewno traktuje jako przetarcie przed turniejem w Bastad , gdzie bedzie bronil tytułu a takze przed kolejnymi turniejami ziemnymi . No ale przerwa była dosc długa a rywal ostatnio prezentował sie naprawde solidnie . Po takim kursiku biore Tym bardziej ze w profie widze np . 2.15 a w gb wogole nie dali tego spotkania .

z pozostałych spotkan kusi mnie lekko Stoppini z Galimbertim @1.70. Stoppini spisał sie ostatnio dobrze w Reggio Emilia . Galimberti natomiast po przejsciu kwali w Lugano (3 tygodnie temu) wycofał sie z tego turnieju z powodu kontuzji ramienia . Zagrał w kwalach Wimbledonu ale poległ w 2 setach z Marinem .
Posted by: Fozzie

Re: Challengery ! - 28/06/2005 10:47

ja dzisiaj zagram :

Tuksar 2,55
J.A. Marin 1,80
Serra 1,80
-----------------
G.bastl 1,70
Posted by: maximo

Re: Challengery ! - 28/06/2005 10:58

Quote:

ja dzisiaj zagram :

Tuksar 2,55
J.A. Marin 1,80
Serra 1,80
-----------------
G.bastl 1,70




Behrend nie da rady z Serrą ??? Hmm na jakiej podstawie Fozzy opierasz ten typ?
Posted by: rafal08

Re: Challengery ! - 28/06/2005 11:02

Quote:

Quote:

ja dzisiaj zagram :

Tuksar 2,55
J.A. Marin 1,80
Serra 1,80
-----------------
G.bastl 1,70




Behrend nie da rady z Serrą ??? Hmm na jakiej podstawie Fozzy opierasz ten typ?




Wydaje mi sie ,ze Behrend-Labadze taka para gra
Mecz Behrend-Serra w STS wycofany.
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: Challengery ! - 28/06/2005 11:07

J.Marray-Vemic 1 1.65
G.Lapent.-P.Amrit. 2 1.9
Posted by: Marcel

Re: Challengery ! - 28/06/2005 11:08

Labadze Irakli (GEO) vs Horna Luis (PER)
Behrend Tomas (GER) vs Serra Florent (FRA)

taki sa pary
Posted by: maximo

Re: Challengery ! - 28/06/2005 11:12

W GB jest Behrend 1,7 a Serra 1,9 - spotkali sie tylko raz w 2003 roku w AO w kwalach i Serra pyknal go.
Posted by: dominix

Re: Challengery ! - 28/06/2005 11:58

Quote:

w Cordobie graja na hardzie i znalazłem tam jedno ciekawe spotkanie :
van Scheppingen - Condor @1.50
Holender wiadomo , żyje z gry w turniejach tej kategorii i złwaszcz na szybkich nawierzchni radzi sobie wysmienicie . Ostatnio za wiele nie powygrywał więc przydałoby sie cos skosić . Condora mielismy okazje poznac podczas turnieju w Estoril . Z tego co sprawdzałem to na hardzie dotychczas nie wiele grał - zaledwie kilka spotkan w futuresach . Zazwyczaj przebija sie do ziemnych challengerów przez kwalifikacje . Tutaj dostał dziką karte . Doswiadczenie i umiejetnosci po stronie Dennisa i mam nadzieje , ze traktuje ten turniej powaznie

oprócz tego ciekawi mnie pojedynek kolejnego challengerowca - Bastla z El Aynaouim . Kursik kuszacy na Bastla po az @1.70 ale Youness chyba nie ma zamiaru wciaz przegrywac i przegrywac .
Przewiduje takze niespodzianke w meczu Sluiter - Falla @2.30 . Sluiter nie spisuje sie ostatnio za dobrze podczas gdy utalentowany kolumbijczyk niezle spisał sie w kwalach wimbledonskich i w przeszlosci niezle grywał na hardziku . Moze taki dubele Bastl + Falla .

z Bielli :
Zabaleta - Tuksar @3.15
no musze to zagrać . Roznica klas oczywiscie ogromna ale Zabaleta jest po powaznej kontuzji stopy , o ile sie nie myle to bylo to jakies zlamanie . Ten turniej napewno traktuje jako przetarcie przed turniejem w Bastad , gdzie bedzie bronil tytułu a takze przed kolejnymi turniejami ziemnymi . No ale przerwa była dosc długa a rywal ostatnio prezentował sie naprawde solidnie . Po takim kursiku biore Tym bardziej ze w profie widze np . 2.15 a w gb wogole nie dali tego spotkania .

z pozostałych spotkan kusi mnie lekko Stoppini z Galimbertim @1.70. Stoppini spisał sie ostatnio dobrze w Reggio Emilia . Galimberti natomiast po przejsciu kwali w Lugano (3 tygodnie temu) wycofał sie z tego turnieju z powodu kontuzji ramienia . Zagrał w kwalach Wimbledonu ale poległ w 2 setach z Marinem .




wszystko zagrane za wyjatkiem stopiniego

dołozyłem jeszcze

Ventura-E.Scherer 2
Posted by: maximo

Re: Challengery ! - 28/06/2005 12:00

Behrend T. v Serra F. 2 @ 1.9
Ivanovic/Krizan v Petrova/Shaughnessy 2 @ 1.2
Van Scheppingen D. v Condor F. 1 @ 1.5 Davenport L. v Kuznetsova S. 1 @ 1.27 Mauresmo A. v Myskina A. 1 @ 1.22 Petrova N. v Sharapova M. 2 @ 1.12
Pierce M. v Williams V. 2 @ 1.42 Arnold/Gagliardi v Bryan/Navratilova 2 @ 1.16

Ako 9.78

To jest mój zestaw na dziś.
Krótka analiza:

Jednak Serra, więcej rozegranych ostatnio meczy, lepsza forma powinien dać radę.
Drewniana Ivanovic i Krizan nie stanowią zagrożenia dla Petrovej i Meghan. 4 meczyki z laluchn i faworytki, moim zdaniem nie będzie niespodzianki w ćwierć finale i na koniec mix który jest o niebo lepszy.
Posted by: 12-latek

Re: Challengery ! - 28/06/2005 13:57

ja na dzis wybralem:
G.BASTL-Y.EL AYNAOUI 2 1,90
Posted by: Fozzie

Re: Challengery ! - 28/06/2005 20:37

Quote:

ja dzisiaj zagram :

Tuksar 2,55
J.A. Marin 1,80
Serra 1,80
-----------------
G.bastl 1,70




No i 100% skuteczność, co chelengerki, to chelegerki, a nie tam jakieś Wimbledony powymyslaja...
Posted by: Marcel

Re: Challengery ! - 28/06/2005 20:48

dokladnie Fozzie dokladnie - u mnie tylko szwankowal Stoppini ale to lekko bylo - chlop powalczyl nie mozna narzekac
Tuksar , van Scheppingen , Bastl i Falla
Posted by: maximo

Re: Challengery ! - 28/06/2005 22:04

Quote:

Behrend T. v Serra F. 2 @ 1.9
Ivanovic/Krizan v Petrova/Shaughnessy 2 @ 1.2
Van Scheppingen D. v Condor F. 1 @ 1.5 Davenport L. v Kuznetsova S. 1 @ 1.27 Mauresmo A. v Myskina A. 1 @ 1.22 Petrova N. v Sharapova M. 2 @ 1.12
Pierce M. v Williams V. 2 @ 1.42 Arnold/Gagliardi v Bryan/Navratilova 2 @ 1.16

Ako 9.78

To jest mój zestaw na dziś.
Krótka analiza:

Jednak Serra, więcej rozegranych ostatnio meczy, lepsza forma powinien dać radę.
Drewniana Ivanovic i Krizan nie stanowią zagrożenia dla Petrovej i Meghan. 4 meczyki z laluchn i faworytki, moim zdaniem nie będzie niespodzianki w ćwierć finale i na koniec mix który jest o niebo lepszy.




Ja jestem bardzo zadowolony po tygodniu posuchy piekne ako trafione.
Posted by: maximo

Re: Challengery ! - 28/06/2005 23:51

Na jutro zastanawiam się nad:

2.50 Simon G. v Monaco J. 1.40

Typ na Monaco. Po pierwsze lepiej sobie radzi na ziemi, Simon dobrze pyka tylko na hardzie, w tym roku już się spotkali w casablance i tam Monaco wygrał 2:1
(ATP Casablanca (MAR) Clay Juan Monaco Gilles Simon 4-6 6-2 7-5 Quarterfinals).

Kursik 1.4 kusi i idealnie pasuje do mojego wytworu na jutro z Wimbledonu.

Drugi typ to:

1.20 Nieminen J. v Del Porto J.M. 3.60

Co tu duzo pisać Jarkko swoje grać potrafi tym bardziej na ziemi a przeciwnik? Dla mnie zupełna zagadka wiem tylko ze przeszedl kwalifikacje i niedawno doszedł do półfinału w
Reggio Emilia (ITA)
Martin Vassallo-Arguello Juan Martin del Potro 3-6 6-0 7-5 Semifinals
Clay Juan Martin del Potro Andrea Stoppini 6-3 6-3 Quarterfinals
Clay Juan Martin del Potro Melle van Gemerden 6-3 6-7(7) 6-4 Second Round
Clay Juan Martin del Potro Massimo DellAcqua 7-5 6-3 First Round
Ale czy to wystarczy na walecznego Fina?
Nieminen ma spore szanse wygrac ten turniej, poza Volandrim i Staracem nie ma tu chyba godnych przeciwników. Kurs w sam raz na podbicie ako.

I na koniec underdog:

1.25 Calatrava A. v Bachelot J.-F. 3.20

"Dziadek" Calatrava w tym sezonie gra zupełnie nic. Niedawno miał kontuzje stopy wprawdzie jest tu rozstawiony z numerem jeden ale to tylko dzieki pozycji w rankingu ATP.
Wprawdzie Francuz od dwóch lat nie doszedł nawet do ćwiercfinału w jakimkolwiek turnieju i na ziemi jest ogólnym zerem ale mam poprostu nosa, że może się prześlizgnąć przez 1 runde tego chalengerka. Oczywiście typ tylko i wyłącznie jako singielek.
Posted by: wist

Re: Challengery ! - 29/06/2005 00:25

Dzięki za typy piwko dla Ciebie
Posted by: maximo

Re: Challengery ! - 29/06/2005 07:56

1.30 Santoro F. v Parmar A. 2.90

Zastanawiam się jeszce nad tym oczywiście na 2 jako singielek, Santoro po kontuzji ostatnio i tak zresztą słaba forma, Angol natomiast gra tylko na tego rodzaju nawierzchni i choć jest gorszy o dwie klasy to z kontuzjowanym Santoro może powalczyć
Posted by: Marcel

Re: Challengery ! - 29/06/2005 09:31

Na początek dnia sprobuje sprawdzic forme Calleriego po kontuzji w meczu z Lammerem @5.12 ktory wcale nie wyglada na lamera wczorajszy pojedynek Zabaleta pokazal ze ciezko po kontuzji tak odrazu wrocic do formy . Oczywiscie ta kontuzja Calleriego byla mnie powazna ale znajac tez Agustina nie widze go za bardzo angazujacego sie w ten challenger . Obaj moze przyjechali tutaj aby sprawdzic na czym "stoją" , ile im jeszcze brakuje do odzyskania formy . Kurs przedni żal nie zagrac .

Ostrzegam tez tak przed graniem Nieminena bo Del Potro to co prawda nowicjusz ale wielki talent . wg mojej kolezanki , ktora nazywa go gwiazdeczką to ulepszony Nalbandian . Ona juz odkryła Corie i Monaco W wieku 16 lat wygral 3 futuresy a teraz wkracza w swiat wielkiego tenisa . Oczywiscie wszystko po stronie Nieminena - doswiadczenie , ogranie ale kursy za małe i
majac na Del Potro @4.27 .

To tyle na poczatek
Posted by: _arturek25

Re: Challengery ! - 29/06/2005 11:20

Nie ma co Nieminen co klasa to klasa pizdzielec jeden
Posted by: Marcel

Re: Challengery ! - 29/06/2005 11:23

Quote:

Nie ma co Nieminen co klasa to klasa pizdzielec jeden



tak to jest jak sie nie zna rywala - Del Potro
Posted by: NAPIGiba

Re: Challengery ! - 29/06/2005 11:29

Marcel co myslisz bo dalem dzisiaj F. Santoro - A Parmar na 2 ??
Posted by: Marcel

Re: Challengery ! - 29/06/2005 11:55

Quote:

Marcel co myslisz bo dalem dzisiaj F. Santoro - A Parmar na 2 ??



no mysle ze sa spore szanse bo Santoro chyba za powaznie tego turnieju nie traktuje ale z 2 strony ten Paramr to cienki troche .
Posted by: Fro_Lech

Re: Challengery ! - 29/06/2005 12:10

Wang-Portas (1) 1,55

Młody Azjata bardzo dobrze czujący się na szybkich nawierzchniach(trawa i szczególnie hard) W ostatnich tygodniach wystąpił na trawie w Halle i Q do Wimbledonu, a w ub. tygodniu wygrał turniej Futures w Hiszpanii na hardzie, więc solidnie jest przygotowany do występu w Cordobie a to się ceni Portas praktycznie tylko na cegle występuje, a do tego w ostatnim meczu z Tuksarem skreczował tuż przed końcem spotkania... Generalnie Portas nie za wiele jest w stanie zaoferować na betonie Wangowi, który po takim kursie jest duużym faworytem tego meczu.

Mahut-Ram.Hidalgo (1) 1,55

Słabo się wiedzie CH z Hiszpanii ostatnimi czasy, po wygranej w Ljublanie praktycznie wszystko przegrywał, więc jego dyspozycja raczej wysoka nie jest no i nawierzchnia na której zagra z Mahutem też mu raczej nie leży - hard. Mahut ostatnio na trawie grał. ale i beton jest mu nie obcą nawierzchnią więc powinien szybciej się na nią przestawić niż Ramirez.

Vico-Boeker (1) 1,55

Vico typowy challengerowiec radzący sobie raz lepiej raz gorzej. Na ziemi radził sobie bardzo kiepsko, za to na trawie o dziwo spisuje się całkiem nienajgorzej. Grał w Q do Wimbledonu, gdzie był rundę od turu głównego(uległ w 3r.Q Lu). Boeker bardzo rzadko bywa na kortach trawiastych - potrafił przegrać nawet z ...P.Starace rok temu w Q. co nie świadczy o nim zbyt dobrze jako trawiarzu Mimo, że będzie grał u siebie to jednak nie wróżę mu zbyt dużych szans przeciwko Vico.

Hilton-Kimmich (1) 1,45

Hilton urodzony trawiarz Praktycznie nie wyjeżdża z Anglii tylko cały czas młuci na trawie bez chwili wytchnienia (Choć w maju grał tylko na ziemi we Futures'ach) Czasami ruszy się gdzieś dalej, ale tylko w poszukiwaniu turnieju na hardzie (ponoć jego ulubionej nawierzchni). W tym roku nie osiągnął na trawie zbyt dobrych wyników - ledwie 2r. Q w Queens, wygrane Qwale w Nottingham i półfinał turnieju eliminacyjnego o dziką kartę do Wimledonu. To wprawdzie nie powala na kolana, ale ogranie i doświadczenie mimo młodego wieku już posiada. Wprawdzie naprzeciw niemu stanie potężnie zbudowany Kimmich i mogłboby się wydawać, że raczej nieduży Anglik może mieć problemy w starciu z gigantem, to należy przypomnieć , że rok Hilton ograł podobnego Guccione i Bastla na trawie, a oni mają podobnego do Kimmicha warunki fizyczne Sam Australijczyk raczej mało gra na trawie, występował wprawdzie w futersach, ale też bez większych dokonań, raczej preferuję hard i na nim gra najczęściej. Ostatni jego występ to w Canberze na ziemi... Chyba nie ma większych szans w starciu z Hiltonem...


Weiner-Wilson (1) 1,2
Niemeyer-Smeets (1) 1,25
Różnica co najmniej klasy.
Posted by: Fro_Lech

Re: Challengery ! - 29/06/2005 12:11

Hm...ja natomiast myślę nad zagraniem ... Hartfielda kurs 2,7 zachęca...

Diego grał tutaj kwale, myślę że w końcu ten zawodnik wystrzeli z formą i ugra coś więcej niż 1-2r. w Cordobie. Kusiło mnie aby na niego zagrać już w Q do Wim. przeciwko Parmarowi i tam trochę stracha napędził doświadczonego Angolowi... Vik wiadomo w tym roku dobra forma - 2 wygrane turnieje. Ostatnio grywał tylko na ziemi... Hard w Cordobie jest chyba ciut inny niż klasyczny beton ale cóż ja spróbuję jednak Argentyńczyka

Voltchkov-Adaktusson (2) 2,05

Również upatruje tutaj niespodzanki. Szwed również awans przez kwale, dobrze czuje się na hardzie, forma wprawdzie raczej taka sobie ale forma Białorusina też nie najwyższa a ostatnio grał tylko na trawie... Pewna analogia jak z Vikiem , również wygrał 2 tury w tym roku , czyżby to znak że w obu tych meczach padną niespodzianki ?

Za małą stawkę można spróbować.
Posted by: Marcel

Re: Challengery ! - 29/06/2005 12:17

Lammer + Del Potro
Posted by: HAGIi

Re: Challengery ! - 29/06/2005 12:31

Quote:

Lammer + Del Potro



ehh co tu duzo mowic jak tylko pogratulowac.
Niespodziewalem sie ze oba wejda
Marcel jak mozesz to napisz kilka zdan odnosnie pozniejszych meczy i czy warto zainwestowac w jakis mecz
Dzieki wielkie i pozdrawiam
Posted by: maximo

Re: Challengery ! - 29/06/2005 13:37

Quote:



......1.20 Nieminen J. v Del Porto J.M. 3.60

Co tu duzo pisać Jarkko swoje grać potrafi tym bardziej na ziemi a przeciwnik? Dla mnie zupełna zagadka...........




I tak kończą się zagadki, jednak gdy nie ma się do końca sprawdzonego meczu i zawodnika nie warto puszczać. Ukłon dla Marcela który to przewidział

Pozdrawiam
Posted by: Marcel

Re: Challengery ! - 29/06/2005 14:22

no wlasnie z pozniejszych meczów interesują mnie 2
Wang - Portas @1.55
Portas typowy ziemniak , na hardzie juz grywa bardzo rzadko i zazwyczaj slabo . W tym sezonie zagra po raz pierwszy a rywal wymagajacy , młody Wang bardzo zdolny zawodnik niezle sie spisuje na szybkich kortach . Ciezko mi sobie wyobrazic aby Portas mogl tu cos wskurac.

Mahur - Ramirez-Hidalgo @1.55
dla Ramireza to pierwszy w tym roku turniej na innej nawierzchni niz ziemia. Mahut natomiast to dobrze serwujacy chlopak i niezle w przeszlosci grywal w turniajch na hiszpanskim hardzie - rok temu wygrana w Valladolid i final w Segovi , 2003 - final w Cordobie .Nie powinien miec wiekszych problemow .
Posted by: Marcel

Re: Challengery ! - 29/06/2005 14:24

Mahut oczywiscie w tym drugim meczu
Posted by: Adren@lin@

Re: Challengery ! - 29/06/2005 16:37

Marcel mam do ciebie wielką prożbę moglbys mi podac link do strony z wynikami chelengerów lub obejbumajaca wiadomosci o nich.:)
Wielkie dzieki
Posted by: Marcel

Re: Challengery ! - 29/06/2005 16:39

w pierwszym poscie tego tematu sa linki
Posted by: KOZAK

Re: Challengery ! - 29/06/2005 17:55

Wang - Portas @1.55
Portas typowy ziemniak , na hardzie juz grywa bardzo rzadko i zazwyczaj slabo . W tym sezonie zagra po raz pierwszy a rywal wymagajacy , młody Wang bardzo zdolny zawodnik niezle sie spisuje na szybkich kortach . Ciezko mi sobie wyobrazic aby Portas mogl tu cos wskurac. PO 1 SECIE 1-6
Posted by: oli

Re: Challengery ! - 29/06/2005 18:09

Dziwnee Wang 1-6 1-6
Posted by: Marcel

Re: Challengery ! - 29/06/2005 18:12

wiedzialem ze tym jebanym skosnookim nie mozna ufac ale ze az tak
Posted by: Fro_Lech

Re: Challengery ! - 29/06/2005 18:55

jebane skośne ścierwo grało w ub. tygodniu turniej w którym wygrało , no ale żeby nie mieć sił ?! przecież tam miał kelnerów za rywali, a Portas wielkim graczem nie jest ... wałek jakiś chyba ;]
Posted by: Fozzie

Re: Challengery ! - 30/06/2005 05:23

Dołącze swoje 5 groszy do gorzkich zalów, bo skośny i mnie przerysował na pare złoty...
No ale zaczyna sie nowy dzień i trza to poprostu odrobić, w związku z tym dobrymi typami wydaje mi się:

Sasa Tuksar - Carlos Berlocq

kurs:1,60 (Toto)

Kurs moze nie zachwyca, ale uważam, ze warto zaufać młodemu chorwatowi.Ostatnia wygrana z Zabą nie jest moze w pełniwartościowa, ponieważ Mariano wraca po kontuzji, i takie wsiowe imprezy moze raczej traktować jak przetarcie, ale pomijając ten mecz, ostatnio Sasa radzi sobie nieźle.
Argentyńczyk, poza dobrym wystepem w Turinie raczej grywa w kratkę. Takim małym wyznacznikiem formy i umiejętności obu młodzieńców (aczkolwiek nie do końca miarodajnym) moze byc mecz jednego i drugiego z zdolnym 20-letnim rosjaninem Teimurazem Gabashvili.Carlos przegrał z nim w dwóch setach, natomiast Sasa tydzień później ograł Gabe w Brauschweigu po zaciętym i wyrównanym meczu...

Sargis Sargsian - Alejandro Falla

kurs:1,70(Toto)

Jedna jaskółki wiosny nie czyni i myslę, ze wygranie ost. meczu przez Armeńca nic nie znaczy, aczkolwiek ograł Okuna raczej dobrze czującego sie na twardych nawierzchniach.
Falla do tuzów nie należy, ale przy obecnej formie Sargisa napewno może powalczyć. W poprzednim meczu mimo kiepskiego początku (4:6 w pierwszym secie) ograł Raemona w 3 setach.
Ogólnie mecz raczej wyrównany, zresztą i kursy o tym świadczą, ja zaryzykuje i postawię pare złoty na Kolumbijczyka.

Oprócz tego zagram jeszcze Serre, z tego powodu, ze ilekroć mu zaufałem zawsze wygrywał, a ostatnio zabojadzik nieźle pogrywa, wiec może dzisiaj dac rade...
Posted by:

Re: Challengery ! - 30/06/2005 06:19

sorki za zaśmiecani tematu, ale nie znacie wyniku tego meczu??? z góry dzięki
Vico-Boeker
Posted by: Ziomek

Re: Challengery ! - 30/06/2005 07:43

Quote:

sorki za zaśmiecani tematu, ale nie znacie wyniku tego meczu??? z góry dzięki
Vico-Boeker




dzisiaj grają
Posted by: oli

Re: Challengery ! - 30/06/2005 08:22

Goldstein - Portas 1.52 prof


Wczoraj sie Portas ślizgnoł a dzis dostanie w dupe pewna

jedynka
Posted by:

Re: Challengery ! - 30/06/2005 08:29

Vico-Boeker - niewiecie o której grają i gdzie na żywo wyniki (sorki za kłopoty)
Posted by: HAGIi

Re: Challengery ! - 30/06/2005 08:33

Quote:

Vico-Boeker - niewiecie o której grają i gdzie na żywo wyniki (sorki za kłopoty)




graja o 16 a live poszukaj na 1 stronie tematu
Pozdrawiam
Posted by: Gregov

Re: Challengery ! - 30/06/2005 08:38

Live jest tylko do turnieju w Biella i Cordobie. Na reszte wyników z innych turniejów trzeba czekać

Tuksar wygląda nieźle na dzis , ale szukam drugiego meczu co by dubelka zagrać , i jakos nie moge znalezc nic ciekawego . Jestem w trakcie rozpoznania ......
Posted by: oli

Re: Challengery ! - 30/06/2005 08:39

Gregov przygladałeś sie Goldsteinowi
Posted by: Gregov

Re: Challengery ! - 30/06/2005 08:54

No Golstein na hardzie jest dobry, i powinien dzis wygrac , tylko ten wczorajszy wystrzał Portasa , 6-1 6-1 , hm. Ogólnie to obaj gracze reprezentują podobny poziom. Portas gra u siebie , ale wątpie czy to ma jakies znaczenie. Najwazniejsze jest to co siedzi w głowach zawodników . Ten turniej jest nieduzy, a w nastepnym tygodniu mamy dwa dobrze opłacane turnieje na nawierzchni ziemnej , na której Portas czuje sie najlepiej , w przeciwienstwie do Goldsteina i napewno Hiszpan bedzie grał kwalifikacje do któregoś z nich.

Eh , wlasnie zobaczyłem kurs na Amerykaniana , qrva 1.4 , troche przesadzili .....
Posted by: maximo

Re: Challengery ! - 30/06/2005 09:31

Co sądzicie o Del Porto dziś? Da radę z Di Mauro? Po moich wstępnych analizach i wczorajszym odprawieniu Nieminena kurs w GB 2,35 kusi
Posted by: makims

Re: Challengery ! - 30/06/2005 09:32

Ostrzegam buki popelnily blad strona atp podaje,ze turniej w cordobie jest na clay'u,to dlatego portas wygral!!!Logiczne,bo niby skad nagle wyskoczyc mialby turniej na hardzie w srodku sezonu trawiasto-ziemnego.Goldstein na clay'u jest dalikatnie mowiac cienki,wiec dostanie baty o ile portas traktuje ten turniej powaznie.
pozdr
Posted by: Gregov

Re: Challengery ! - 30/06/2005 09:37

Quote:

Ostrzegam buki popelnily blad strona atp podaje,ze turniej w cordobie jest na clay'u,to dlatego portas wygral!!!Logiczne,bo niby skad nagle wyskoczyc mialby turniej na hardzie w srodku sezonu trawiasto-ziemnego.Goldstein na clay'u jest dalikatnie mowiac cienki,wiec dostanie baty o ile portas traktuje ten turniej powaznie.
pozdr




a tobie co dolega

nie rób zamieszania, grją na hardzie i tyle
Posted by: Ziomek

Re: Challengery ! - 30/06/2005 09:39

Quote:

Quote:

Ostrzegam buki popelnily blad strona atp podaje,ze turniej w cordobie jest na clay'u,to dlatego portas wygral!!!Logiczne,bo niby skad nagle wyskoczyc mialby turniej na hardzie w srodku sezonu trawiasto-ziemnego.Goldstein na clay'u jest dalikatnie mowiac cienki,wiec dostanie baty o ile portas traktuje ten turniej powaznie.
pozdr




a tobie co dolega

nie rób zamieszania, grją na hardzie i tyle




dokłanie Gregov
Posted by: maximo

Re: Challengery ! - 30/06/2005 09:39

Co za gość! To popatrz na zdjęcia na oficjalnej stronie gdzie ty tam cegłe widzisz????
Posted by: dominix

Re: Challengery ! - 30/06/2005 09:43

Quote:

Ostrzegam buki popelnily blad strona atp podaje,ze turniej w cordobie jest na clay'u,to dlatego portas wygral!!!Logiczne,bo niby skad nagle wyskoczyc mialby turniej na hardzie w srodku sezonu trawiasto-ziemnego.Goldstein na clay'u jest dalikatnie mowiac cienki,wiec dostanie baty o ile portas traktuje ten turniej powaznie.
pozdr




a skąd masz te informacje bo na oficjalce podają

Dura - Hard (GreenSet)
Posted by: Ziomek

Re: Challengery ! - 30/06/2005 09:43

Skąd on się urwał
Posted by: Master.com back

Re: Challengery ! - 30/06/2005 09:50

No to Panowie żescie mnie treraz uspokoili, bo jak dla mnie Goldstein jest pewnym meczem....a zmiana nawierzchni zmieniłaby pewnosc tego zdarzenie. Nie rozumiem tylko ludzi ktorzy wchodza po to tylko by zrobic zamieszanie....
Posted by: maximo

Re: Challengery ! - 30/06/2005 09:53

Taki kuponik od rana drugi na popołudnie póżniej.

Di Mauro A. v Del Porto J.M. 2 @ 2.35
Galimberti G. v Labadze I. 2 @ 1.55
Davenport L. v Mauresmo A. 1 @ 1.4 Williams V. v Sharapova M. 2 @ 1.4

ako 7.14

Analiza króciutka bo nie ma za wiele czasu.
Młody Argentyńczyk to chyba faktycznie wielki talent i powinien pyknąć Włocha, który w pierwszym meczyku męczył się.
Gruzin też nie powinien mieć problemów z kontuzjowanym Włochem.
I laluchny. Dziś znów nie bedzie niespodzianki i faworytki przejdą dalej może nie gładko po 2:0 ale wygrają nie ma innego rozwiązania.
Posted by: Master.com back

Re: Challengery ! - 30/06/2005 09:53

Visente-Ventura 1 1.6

Goldstein-Portas 1 1.6

Tuskar-Berloq 1 1.6

....

Monaco-lammer 1 1.27
Posted by: oli

Re: Challengery ! - 30/06/2005 10:47

dzis poszło : PROF

Tuksar - Berlocq 1.61


Goldstein - Portas 1.52

Posted by: makims

Re: Challengery ! - 30/06/2005 10:53

http://www.atptennis.com/en/tournaments/challenger/
Link zerknijcie sobie widocznie atp sie pomililo!
Posted by: Marcel

Re: Challengery ! - 30/06/2005 11:06

w czym sie pomylilo
Posted by: Rossiter

Re: Challengery ! - 30/06/2005 11:09

Quote:

http://www.atptennis.com/en/tournaments/challenger/
Link zerknijcie sobie widocznie atp sie pomililo!






Wlasnie podaja ze graja na Clay.... wydaje sie byc logiczne jak ktos tu pisal, srodek sezonu na clay do tego Hiszpania i korty Hard ?? cos mi sie tu nie podoba... moze to jest zielona maczka-skala tak jak w USA ??
Posted by: oli

Re: Challengery ! - 30/06/2005 11:14

graja na HARD
Posted by: Court Judge

Re: Challengery ! - 30/06/2005 11:15

błąd ATP, greenset na bank jest nawierzchnia twardą

Posted by: Marcel

Re: Challengery ! - 30/06/2005 11:28

Superficie: Dura - Hard (GreenSet)

Posted by: domo

Re: Challengery ! - 30/06/2005 11:31

no i pod dachem,własnie to chciałem wiedzieć,dzieki
Posted by: Gregov

Re: Challengery ! - 30/06/2005 11:32

Marcel, Ty nie wklejaj zdjęć tylko typy dawaj , takie na miare Lammera i Del Potro
Posted by: Marcel

Re: Challengery ! - 30/06/2005 12:39

pod zadnych dachem tam nie graja !!!

a co do typów to troche zaspałem dzis i Del Potro uciekł nasz gwiazdor hehe a na reszte dnia to sam zagralem tylko
Monaco - 9/10 - wydaje mi sie typ dosc pewny , wiadomo Lammer nam wczoraj przyniósł korzysci ale Monaco jest napewno głodny gry i zdrowy , nie tak jak Calleri.
Vicente - Ventura - 7/10 - Vicente bardziej doswiadczony i zdecydowanie lepszy na szybszych kortach . H2H 2-0 - oba mecze na ziemii . Ventura sie meczyl z jakims amatorem w 1 rundzie . Powinno byc izi
Muller - Bogdanovic - 7/10 - Muller broni tytuły , korty twarde to zdecydowanie jego ulubione , ostatnio jest w niezlej formie . Bogdanovic utalentowany ale cos nie spelnie pokladanych w nim nadziei . Ogral wczoraj co prawda Clementa ale Muller bedzie ciezszym rywalem .
Posted by: maximo

Re: Challengery ! - 30/06/2005 13:39

Typy popołudniowe:

Numer jeden to singielek za grubsze sianko

Mahut - Burgsmuller 1 1,95

Co tu dużo pisać Lars to drewno jakich mało i na tej nawierzchni to on się za dobrze nie spisuje. Wczoraj Mahut odprawił Hidalgo w 2 secikach dziś też to powtórzy.

I małe combo:

Van scheppingen, Vicente, Vik, Falla i jednak Bogdanovic.

Ako 20,83 za drobne.

A co do analiz to te mecze są na styku i tak naprawdę każdy wynik jest możliwy i dlatego tylko za drobne.
Posted by: boricas

Re: Challengery ! - 30/06/2005 13:48

Moje typy przedstawiają się następująco:

Vicente-Ventura 2 2.00 myślę, że czas do rewanżu.

Parmar-Van Scheppingen 1 1.80 Hindus powinien sobie poradzić z Holendrem.

Burgsmuuller-Mahut 2 1.90 czas zastopować Niemca.

Armitraj-Taino 1 1.55
Muller-Bogdanovic 1 1.29

Sargsian-Falla 2 1.80 tu troszkę się boje Sargis bywa nieobliczalny.
Powodzonka
Posted by: wyz

Re: Challengery ! - 30/06/2005 14:46

ej sory macie moze jakas stronke z wynikami z tych challengerow? badz jakis LIVE?
Posted by: karwan

Re: Challengery ! - 30/06/2005 16:32

Quote:

ej sory macie moze jakas stronke z wynikami z tych challengerow? badz jakis LIVE?


http://www.ntext.cz/teletext/nTTX.asp?Pg=285
Posted by: Marcel

Re: Challengery ! - 30/06/2005 22:38

Quote:


Monaco - 9/10 - wydaje mi sie typ dosc pewny , wiadomo Lammer nam wczoraj przyniósł korzysci ale Monaco jest napewno głodny gry i zdrowy , nie tak jak Calleri.
Vicente - Ventura - 7/10 - Vicente bardziej doswiadczony i zdecydowanie lepszy na szybszych kortach . H2H 2-0 - oba mecze na ziemii . Ventura sie meczyl z jakims amatorem w 1 rundzie . Powinno byc izi
Muller - Bogdanovic - 7/10 - Muller broni tytuły , korty twarde to zdecydowanie jego ulubione , ostatnio jest w niezlej formie . Bogdanovic utalentowany ale cos nie spelnie pokladanych w nim nadziei . Ogral wczoraj co prawda Clementa ale Muller bedzie ciezszym rywalem .



no i pieknie - jutro widze trudne mecze ale moze ktos na kwale sie bedzie spieszył i koniecznie Del Potro
Posted by: Master.com back

Re: Challengery ! - 30/06/2005 22:44

Gratuluje, gratuluje, ja niestety z tego wszystkiego zdazylem jedynie zagrac Monaco....
Posted by: Master.com back

Re: Challengery ! - 30/06/2005 22:47

Marcel nie zadne tam "trudne mecze", tylko znajdz jakies 2-3 spotkania, zeby złapać kurs 2
Posted by: maximo

Re: Challengery ! - 01/07/2005 08:45

Pierwszy typ na dziś to:

Berlocq - Marin

I tu zastanawia mnie jedno, prof daje kursy 1,7 i 1,92 na marina natomiast GB daje 1,65 na Marina i 2.0 Na Argentyńczyka.

Po wstępnej analizie wychodzi mi że Berlocq ma większe szanse na wygraną i kurs z GB to fajna niespodzianka.
Posted by: MagiK

Re: Challengery ! - 01/07/2005 08:52

Ja sobie dzisiaj wymyslilem cos takiego:

J.A.MARIN-BERLOCQ 2 1,85 5/10

VIK-MAHUT 2 1,85 3/10

G.MULLER-FALLA 2 2,20 7/10

co o tym myslicie???
Posted by: totti_zks

Re: Challengery ! - 01/07/2005 09:02

Quote:

Ja sobie dzisiaj wymyslilem cos takiego:

J.A.MARIN-BERLOCQ 2 1,85 5/10

VIK-MAHUT 2 1,85 3/10

G.MULLER-FALLA 2 2,20 7/10

co o tym myslicie???





Dla mnie tak :
BERLOCQ łatwe 2:0
VIK ja bym tego nie grał Robin jest nieobliczalny.Podoba mi sie gra tego zawodnika i grałbym raczej na niego.
G.MULLER-FALLA każdy wynik możliwy.Obydwaj prezentują zbliżony poziom i wszystko możliwe.Ale moze akurat

Pozdro i życze powodzonka
Posted by: diakon

Re: Challengery ! - 01/07/2005 09:41

ma ktoś pojęcie o kwalach do Gstaad, Newport, Bastad ? niegdzie nie mogę znaleźć listy.
Posted by: maximo

Re: Challengery ! - 01/07/2005 09:53

Kuponik główny na dziś:
Dubelek za większe sianko, komentów nie chce mi się dzisiaj pisać.

Parmar A. v Goldstein P. 2 @ 1.55
Marin J.A. v Berlocq C. 2 @ 2

Ako 3.1

I el wariato:

Falla A. v Muller G. 1 @ 2.05
Minar I. v Sabau R. 2 @ 2.2
Labadze I. v Del Porto J.M. 2 @ 2.05
Vik R. v Mahut N. 1 @ 1.8
Baghdatis M. v Vicente F. 1 @ 1.55
Machado R. v Greul S. 2 @ 1.5
Karanusic R. v Guez D. 1 @ 1.4
Blanco G. v Vasselin R. 1 @ 1.7

Ako 92.09!

Za drobne

Mecze na styku i wszystko jest możliwe, wybrałem tak przeglądając staty i inne duperele...
Posted by: MagiK

Re: Challengery ! - 01/07/2005 21:12

Quote:

Ja sobie dzisiaj wymyslilem cos takiego:

J.A.MARIN-BERLOCQ 2 1,85 5/10 6:2, 2:6, 5:7

VIK-MAHUT 2 1,85 3/10 3:6, 3:6

G.MULLER-FALLA 2 2,20 7/10 4:6, 4:6






Dzisiejszy dzien z tenisa bardzo ladny, i nie zaleznie od siatki na plus...PoZdRo !!
Posted by: maximo

Re: Challengery ! - 01/07/2005 22:10

Quote:

Kuponik główny na dziś:
Dubelek za większe sianko, komentów nie chce mi się dzisiaj pisać.

Parmar A. v Goldstein P. 2 @ 1.55
Marin J.A. v Berlocq C. 2 @ 2

Ako 3.1

I el wariato:

Falla A. v Muller G. 1 @ 2.05
Minar I. v Sabau R. 2 @ 2.2
Labadze I. v Del Porto J.M. 2 @ 2.05
Vik R. v Mahut N. 1 @ 1.8
Baghdatis M. v Vicente F. 1 @ 1.55
Machado R. v Greul S. 2 @ 1.5
Karanusic R. v Guez D. 1 @ 1.4
Blanco G. v Vasselin R. 1 @ 1.7

Ako 92.09!

Za drobne

Mecze na styku i wszystko jest możliwe, wybrałem tak przeglądając staty i inne duperele...


Posted by: maximo

Re: Challengery ! - 01/07/2005 22:13

Sorki miało pójść w podsumowaniu dnia...
Posted by: wyz

Re: Challengery ! - 02/07/2005 06:25

ej sory nie wiecie moze czy Labadze-Del Porto grali? bo wydaje mi se ze chyba nie bo nigsdzie ich wyniku nie ma, hmmm?? macie moze jakies info??

z gory dzieki
Posted by: onda

Re: Challengery ! - 02/07/2005 06:29

Quote:

ej sory nie wiecie moze czy Labadze-Del Porto grali? bo wydaje mi se ze chyba nie bo nigsdzie ich wyniku nie ma, hmmm?? macie moze jakies info??

z gory dzieki




Q Del Potro Juan Martin (ARG) 2 4 Labadze Irakli (GEO)

vs
Labadze Irakli (GEO) 6 6
Posted by: Master.com back

Re: Challengery ! - 02/07/2005 06:30

Quote:

ej sory nie wiecie moze czy Labadze-Del Porto grali? bo wydaje mi se ze chyba nie bo nigsdzie ich wyniku nie ma, hmmm?? macie moze jakies info??

z gory dzieki




http://www.ntext.cz/teletext/nTTX.asp?Pg=285
Posted by: Marcel

Re: Challengery ! - 03/07/2005 08:47

dzis finały więc trzeba cos lekko zagrac Ja osobiscie zagram sobie tripelka Labadze + Falla + Niemeyer - Ci trzej zawodnicy zrobili swoimi wynikami na mnie najwieksze wrazenie w tym tygodniu i powinni to ukoronowac zwyciestwami
Posted by: axelek66

Re: Challengery ! - 03/07/2005 11:44

Marcel fajne zdjątko możesz mi powiedzieć kto na nim jest?
Posted by: Gregov

Re: Challengery ! - 03/07/2005 12:03

Quote:

Marcel fajne zdjątko możesz mi powiedzieć kto na nim jest?




Kurnikova
Posted by: Court Judge

Re: Challengery ! - 03/07/2005 12:37

Panowie,ktorzy śledzili w tym tygodniu challengery!

dajcie jakies krótkie podsumowanie,kto błysnął formą, kto dał ciała, od jutra wracamy do brudnej gry, dziwne wyniki znowu zaczną sie sypac

Posted by: v_a_m_o_s

Re: Challengery ! - 03/07/2005 21:34

nie wiecie moze jak mecz baghdatis - falla bo nikt nie wie???
Posted by: Chivas

Re: Challengery ! - 03/07/2005 21:47

Quote:

nie wiecie moze jak mecz baghdatis - falla bo nikt nie wie???



6:3 i 5:3 i chyba falla przegra
Posted by: Gastonka

Re: Challengery ! - 05/07/2005 19:45

Baghdatis to wymiatacz na hardzie, nie wiem czemu miałby przegrać wówczas z Fallą

Czy ktoś orientuje się czy można obstawiać challenger w Oberstaufen i Nottingham?
Posted by: oli

Re: Challengery ! - 05/07/2005 19:46

Quote:

Baghdatis to wymiatacz na hardzie, nie wiem czemu miałby przegrać wówczas z Fallą

Czy ktoś orientuje się czy można obstawiać challenger w Oberstaufen i Nottingham?


u naziemnych raczej nie bardzo
Posted by: Marcel

Re: Challengery ! - 05/07/2005 19:49

Quote:

Baghdatis to wymiatacz na hardzie, nie wiem czemu miałby przegrać wówczas z Fallą




taki z niego wymiatacz a to byl dopiero pierwszy wygrany turniej na hardzie
Posted by: chleb21

Re: Challengery ! - 07/07/2005 14:26

Mam małe pytanko, nieorientuje sie ktos jak grał El Aynaoui z Luzzim , bede bardzo wdzieczny, turniej odbywa sie w Schevening.
Posted by: Kenny

Re: Challengery ! - 07/07/2005 15:16

El Aynaoui - Luzzi 6:7 6:4 6:2
Posted by: kardynal20

Re: Challengery ! - 07/07/2005 15:34

Berrer, Michael (Dui) wint van Korteling, Steven (Ned) 62 63
Vliegen, Kristof (bel) wint van Todero, Nicolas (Arg) 76 63
el Aynaoui, Younes (Mar) wint van Luzzi, Federico (Ita)67 64 62
Posted by: kardynal20

Re: Challengery ! - 07/07/2005 15:35


Delgado (Gbr) bt Chris Lewis (Gbr) 6-3 6-4

Alex Bogdanovic (Gbr) bt Santiago Gonzalez (Mex) 6-3 3-6 6-1

Mark Hilton (Gbr) bt Harsh Mankad (Ind) 6-1 6-4

Travis Rettenmaier (USA) bt Sergiy Stakhovsky (Ukr) 3-6 7-6 (7-1) 6-1

Alan Mackin (Gbr) bt Jean-Michael Pequery (Fra) 7-6 (7-1) 7-6 (8-6)
Posted by: A.S.Romek

Re: Challengery ! - 08/07/2005 10:00

Dzisiaj w profie jest do obstawiania ćwierćfinały Chalengerów, oprócz turnieju w Oberstaufen.

Jakieś propozycje ?
Posted by: Gregov

Re: Challengery ! - 08/07/2005 10:02

interesuje mnie mecz Van Gemerden - Berrer

Kursy

prof 1.8 - 1.8
5dimes 1.55 - 2.34
fonbet 1.5 - 2.3

Według mnie Berrer ma wieksze sznase na zwyciestwo , w tym roku grał z lepszymi zawodnikami , pokonał np. dwa razy seppiego.

Co sądzicie na temat tego meczu
Posted by: teni$God

Re: Challengery ! - 08/07/2005 10:52

El Aynaoui - Darcis 6/10
Youness sam juz chyba nie pamięta kiedys wygrał 2 mecze z rzędu . Widać po wynikach że powoli dochodzi do dawnej dyspozycji ale no nie jestem przekonany czy stac go na 3 zwyciestwo w ciągu kilku dni . Darcis to chłop ,który wbił sie do challengerowego przemysłu przebojem . W Holandii napewno czuje sie ja w belgijskim domu. I jego szanse oceniam dzis o wiele wyżej niz zasluzonego Marokanera.

Labadze - Koellerer 7/10
co tu dużo pisać - Irakli jest w formie i nic nie wskazuje na to aby nagle miał ją zgubić.To obecnie człowiek , któremu bardzo ufam
Posted by: Fozzie

Re: Challengery ! - 11/07/2005 09:31

Moje typy na dzisiaj:

Lukas Dlouhy - Huntley Montgomery

kurs:2,90 (Totomix)

W tym przypadku sugeruję się tylko i wyłącznie faktem, że czech grywa na twardych kortach bardzo mało, a jak juz zagra to wszystko w łeb, jego domena zdecydowanie są korty ceglaste . Huntley ostatnio zbierał cały czas baty, ale wszystko na cegle, wiec jest okazja przrwać złą passę, tym bardziej, ze w koncu zagra na swojej nawierzchni, dodatkowo dochodzi korzyść w postaci występu u siebie, nie jest topewniak, ale kurs zachęca do ryzyka, za małą stawkę warto spróbowac...


Ivan Navarro-Pastor - Stefan Galvani

kurs:2,10 (Totomix)

W zasadzie meczyk należałoby odpuścić, bo spotkanie należy do strasznie loteryjnych, obaj tenisiści w tej chwili dalecy są od swoich szczytowych form, ale zasugeruję się korzystnym, bo 3:0 H2H na korzyść włocha, aczkolwiek ostatni pojedynek stoczyli 3 lata temu, to jednak myślę, że przewaga psychiczna bedzie po stronie Stefano...
Posted by: Fozzie

Re: Challengery ! *DELETED* - 11/07/2005 09:33

Post deleted by schranzer
Posted by: seba stop

Re: Challengery ! - 11/07/2005 09:53

jesli chodzi o typy to sklanialbym sie ku temu co napisal
FOZZIE
MONTGOMERY gra u siebie przebrnal juz 3 rundy kwalifikacji
a czech jak juz cos zagra na hardzie to raczej z bardzo mizernym skutkiem ..wiec 2.9 wydaje sie calkiem dobre

BOGOMOLOV tez american boy ... na hardzie wyglada calkiem niezle jesli chodzi po statystykach .... CAKL na hardzie przynajmniej w tym roku to kompletnie nic ...dodatkowo po kontuzji .... 1.5 na ALEXA mozna chyba brac

co na to eksperci?????
ps. do ...... ok ale spokojnie z tym kasowaniem bo nic nie zdazylem napisac

Posty nic nie wnoszące do tematu będą od razu kasowane.
Posted by: Marcel

Re: Challengery ! - 11/07/2005 10:07

ja na dzis moge zaproponowac Taino z Lankenau. Taino to ograny zawodnik , challengerowiec z prawdziwego zdarzenia . Do tego przystosowany juz do kortów w Aptos ,gdyz przebijał sie przez kwale . Lankenau to natomiast 16-latek z WC . Pierwszy jego mecz w zawodowej karierze i cięzko mi sobie wyobrazic aby mogl dzis powalczyc . Kurs na Taino w mixie 1.20 i jak najbardziej nadaje sie do combosa w profie juz np. 1.05
Posted by: maximo

Re: Challengery ! - 11/07/2005 10:32

Ja proponuje na combo do dokładki
PHAU - Jenkins 1 1.23 GB

Co tu dużo pisać PHAU w optymalnej formie hard to jego ulubiona nawierzchnia, nie widzę innego wyniku jak wygrana Bjorna.
Posted by: Court Judge

Re: Challengery ! - 11/07/2005 11:08

Quote:

Ja proponuje na combo do dokładki
PHAU - Jenkins 1 1.23 GB

Co tu dużo pisać PHAU w optymalnej formie hard to jego ulubiona nawierzchnia, nie widzę innego wyniku jak wygrana Bjorna.




dlaczego w optymalnej formie? prosze uzasadnij

ten gosc ostatnie dwa mecze z rzędu wygral jeszcze przed RG w kawalach w St.Polten a ostatni mecz wygral w czelendżerze w Furth pare tygodni temu

no chyba,ze jak na niego to jest optymalnie

Posted by: pit78

Re: Challengery ! - 11/07/2005 11:20

witam, jestem tu nowy na forum, obstawiam tenisa w bukach od 2 lat. co do tego grania przeciw Jenkinsowi bym przestrzegał, postawilem kiedys przeciw niemu z K.Kimem w 1r w Memphis (Kim wygrał 6-4 6-7(5) 7-6(4)) W trzecim secie Jenkins prowadził i miał serwiw na wygranie i Kim cudem wyrównał stan meczu. Później wyczytałem gdzieś że to utalentowany zawodnik, chyba pierwszy ciemnoskóry mistrz juniorów w Ameryce
co do innych typów to zgadzam sie z graniem na Taino, no i proponuje jeszcze R.Rama który ostatnio coś grał, sam go obstawiałem w Forrest Hill
pozdrawiam
Posted by: maximo

Re: Challengery ! - 11/07/2005 11:29

Miałem na myśli formę psycho-fizyczną,
ostatni meczyk zrobił na mnie wrażenie:

Feliciano Lopez Bjorn Phau 5-7 7-6(8) 6-7(5) 6-2 6-4

Lopez wiadomo w wimbledonie był w świetnej formie i jako takim wyznacznikiem formy to spotkanie dla mnie jest. Poza tym Bjorn grał ostatnimi tygodniami na ziemi i trawce a to nie są jego ulubione nawierzchnie. Moim zdaniem powtarzam tylko i wyłącznie moim - wejście na hard i zawodnik pokroju Jenkinsa nie sprawi mu problemów. Obym się nie mylił......
Posted by: Court Judge

Re: Challengery ! - 11/07/2005 16:12

Quote:

W trzecim secie Jenkins prowadził i miał serwiw na wygranie i Kim cudem wyrównał stan meczu. Później wyczytałem gdzieś że to utalentowany zawodnik, chyba pierwszy ciemnoskóry mistrz juniorów w Ameryce





heh... szukalem troche o tym Jenkinsie, róznie mozna przeczytac - raz pisze,ze gra Right Handed (Double Handed Forehand) wg ITF-u, Right handed, Fore Hand: 1-Handed wg USTA

najwazniejsze,ze ulubiona nawierzchnia to hard, Likes listening to rap music no i ma koles swoją stronke w necie http://www.scoville-jenkins.com/

na liczniku 163 wizyty, jak pokona Phau bedzie wiecej

Posted by: Marcel

Re: Challengery ! - 11/07/2005 20:07

Jenkins beat Phau 6-3, 6-4 (It's either this or 6-4, 6-3)

no to idziemy odwiedzic strone talenciaka
Posted by: marcinb

Re: Challengery ! *DELETED* - 12/07/2005 07:21

Post deleted by schranzer
Posted by: Fozzie

Re: Challengery ! - 12/07/2005 07:39

Leonardo Azzaro - Joshua Goodall

W tym spotkaniu będę się trzymał tego co napisałem o angolu podczas Wimbledonu, to że gra dużo na trawie, to nie znaczy, że gra dobrze. Ograł go wtedy di Mauro (ku zaskoczeniu wielu), jest w stanie zrobić to samo Azzaro (187 cm, lewa ręka)

----------------------------------------

Nicolas Mahut - Jonathan Marray

Nie napiszę, że jest to pewniak dnia, ale zdziwię się okrutnie jak żabojadzik nie pojedzie słabego angola w szybkich dwóch setach...

----------------------------------------

Jean-Michel Pequery - Harsh Mankad

Żabojad ograł w zeszłym roku na twardym po 3-setówce indiańca, ale na trawie większe szanse daję Mankadowi, grałem go juz w Nottingham przeciwko Carlsenowi, i chłopak naprawde walczył w tamtym meczu. Myslę, ze dzisiaj pokona Pequery bez większych problemów...

----------------------------------------

Robin Vik - Mark Hilton

Za Hiltonem przemawia wszystko: forma, nawierzchnia, nienajgorszy kurs...

I to wszystko co rzuciło mi sie w oczy z Manchesteru. Myślę, ze Delgado jeszcze powinien, ale podejrzanie dzisiaj oprócz meczu Azzaro wyglada wszystko na wygrane faworytów, a wiadomo, ze w tenisie jest niemozliwością, zeby tak wszyscy faworyci wygrali jednego dnia...
Posted by: Fozzie

Re: Challengery ! - 12/07/2005 08:15

Gilles Simon - Giorgio Galimberti

Kursy bardzo wyrównane, ale ostatnie występy obu panów na cegle raczej skłaniałby do zaufania włochowi. Gilles preferuje bardziej twarde korty, chociaż na poczatku roku w Casablance pokazał, ze potrafi powalczyć również na cegle, myslę jednak, ze podbudowany ostatnimi wynikami makaron nie podda się i powalczy o następna rundę...

-----------------------------------------

Florent Serra - Julien Benneteau

Gdyby grali na twardym mysle, ze lekką przewage miałby drewniak Benneteau, ale na cegle dużo większe szanse daję starszemu żabojadowi. Zreszta potwierdzają to wyniki ich bezposrednich spotkań. Na dywanie górą Julien, na cegle już zdecydowanie Serra...

------------------------------------------

Thierry Ascione - Oliver Marach

Obaj ostatnio nieźle radzili sobie na włoskiej cegle, Ascione wygrał w Reggio Emilia, austryjak zaś w Sassuolo. Jednak badrdziej przekonuje mnie do siebie Ascione i spróbuje go dzisiaj za srednią stawkę...
Posted by: Court Judge

Re: Challengery ! - 12/07/2005 08:37

Fozzie Mankad jest z Indii zatem jest Hindusem nie Indiańcem

z powodu kontuzji nie gral w Wimbledonie, moze w pełni wyzdrowial a moze nie...

co do pary azzaro-goodall rozumie Twoj typ doskonale, ale ryzyko jest stosunkowo duze, azzaro w tym sezonie na trawie gral tylko kwale do wimbledonu (2 mecze), mimo,ze jest doswiadczonym zawodnikiem od 2001 roku rozegral tylko 9 meczy na trawie (bilans 4-5). 7 lat młodszy Goodall ma bilans 6-11 i fakt, wybitnym grajkiem to on nie jest -- wiec w tej parze tak jak piszesz ryzyko jest spore.


Posted by: Fro_Lech

Re: Challengery ! - 12/07/2005 08:57

Wprawdzie dałem na Mahuta w konkursie tenisowym jednakże...po fakcie dopiero zauważyłem, że jego poprzedni mecz w ub.tyg. zakończył się kreczem Francuza... Niestety nie wiem jak teraz się czuję, mimo wszystko mam nadzieję , że to nie była żadna poważniejsza kontuzja i Mahut jest dobrze przygotowany do dzisiejszego spotkania, bo faworytem jest i to dużym.
Posted by: Marcel

Re: Challengery ! - 12/07/2005 09:04

ja na dzis proponuje Armando z Yunisem . Yunis to młodziak , ktory w doroslym tenisie rozegral 2 turnieje futuresowe i zaliczyl dwie gładkie porazki w 1 rundach (byc moze gral kwalifikacje ale zadnych nie przeszedł ) i zagral kwale do challengera w Buenos Aires , gdzie takze dostał baty . Armando to juz doswiadczony zawodnik i dzis nie powinien miec zadnych problemow ze swoim rywalem. Kurs 1.15 dobry do combosa

Zaciekawił mnie jeszcze jeden mecz - G.Lapentti - Weiner . Obaj po niezlych wystepach na poczatku sezonu na kortach twardych w USa pozniej ewidentnie stracili forme. Do grania na Weiner predysponuje mnie przedewszystkim to iz Lapentti to kreczman - koles kocha kreczowac Druga sprawa to H2H , ktory jest remisowy 2-2 ale Weiner oba swoje mecze wygrał gładko na hardzie a przegrał na ziemii . Ciekaw jestem czy temu Giovanniemy coś jest czy gosc stawia na siebie w gb i przy złym wyniku kreczuje
Posted by: Antigia

Re: Challengery ! - 12/07/2005 09:19

Na dzis chcialbym zaproponowac taki zestawik
Carraz - Sella 1 1.4 Toto-srix
Francuzik nie jest palcem robiony na dodatek wypoczęty , wiec powinien zrobic mi mało znanego Selle w dwuch setach ,
ale nie zapominajmy ze to chllenger .
Dupuis - Okun 1 1.5 Toto-srix
W zeszlym tygodniu sprawca rwania kuponow , chodzi mi tu o Dupuis ktory rozwalił mlodego angola nie powinien miec problemow z Okunem .Ale jedna sprawa mnie zastanawia dlaczego taki spory kurs !!!
Dancevic - Boeker 1 1.65
Tu wyraznie zachecil mnie kursik na mlodego Chorwata.
Tursunov - Levy 1 1.27 Toto
Rusek napalony na dolarki kase ktora rozpierdala po Wimbledonie bedzie chcial uzupelnic konto na drobne wydatki , tylko ciekawe w jaki sposob , oby sam nie zabawil sie w bukmacherke
Vliegen - Darcis 1 1.4 Toto
Stawiam na wlocha gospodarza turnieju . // Obaj panowie pochodzą z Belgii
Przewiduje latwe dwa zero .
AKO : 6.2
Stawka : 3/10
POZDRO
Posted by: Fro_Lech

Re: Challengery ! - 12/07/2005 09:23

Quote:


Dancevic - Boeker 1 1.65
Tu wyraznie zachecil mnie kursik na mlodego Chorwata.





Kanadyjczyka jak już...i akurat to spotkanie grałbym odwrotnie..forma, wyniki bardziej mnie przekonują na Boekera...
Posted by: piter_i

Re: Challengery ! *DELETED* - 12/07/2005 10:48

Post deleted by schranzer
Posted by: ogr

Re: Challengery ! - 12/07/2005 10:56

Quote:

Czy ktos moze podac adres strony turnieju w Rimini ??



linki do obecnych cheli:

Aptos:
http://seascapesportsclub.com/challenger/default.htm
Rimini:
http://www.riminichallenger.com/
Manchester:
http://www.lta.org.uk/SeeTheAction/Results/International/050712Manchester25KMens.htm
Posted by: Court Judge

Re: Challengery ! - 12/07/2005 12:09

Quote:

Jenkins beat Phau 6-3, 6-4 (It's either this or 6-4, 6-3)

no to idziemy odwiedzic strone talenciaka




Marcel myślisz,ze Sco bedzie klasycznym "jednodniowym milionerem"?? na Bermudach miala miejsce taka historia:

R32 Anthony Dupuis(FRA) 2-6 6-3 6-4
R16 Tomas Zib(CZE) 2-6 4-6

pokonał 3 z rozstawienia i moze sie za bardzo wyluzowac, mały melanż ze Snoop Doggiem i po turnieju

nastepnym przeciwnikiem bedzie Czech Tomasz Cakl

Posted by: Marcel

Re: Challengery ! - 12/07/2005 12:24

no narazie Jenkins wygląda na takiego "jednodniowca" , troche czasu musi uplynąc zanim będzie umiał utrzymywac wysoki poziom w kilku meczach z rzędu . Z drugiej strony chyba najwyzsza pora na to Cakl ostatnio mało grał więc napewno jest głodny $$
Posted by: Gregov

Re: Challengery ! - 12/07/2005 12:37

Weiner - Lapentti G.

mam dokładnie takie same przenyślenia na temat tego meczu jak Marcel. Miałem rano juz napisać kilka słów i takze zagrać mecz , ale brakło czasu , a także postanowiłem poczekać na kursy z innych buków.

Rano w 5dimes było 2.05 na Weinera, jak wróciłem o 13.30 było 2.35 shocked: , a w Fonbet 2.2 : , Szybki przegląd forum, różnych stronek itp. Po kilkunastu minutach spadło w dimes do 2.15 , w fonbet do 2.1. , a w GB płacą 2.0, w profie jest 1.7.

Rzeczywiscie ze względu na ostatnie krecze Lapentiego warto zagrac ten mecz. Weiner najlepiej grywa własnie na hardzie w USA, a kurs jest dość atrakcyjny. Martwią jedynie troche słabsze mecze Glenna , ale Lapentti tez ostatnio same wtopy. A więc:

WEINER 2.15 ---- 4/10
Posted by: A.S.Romek

Re: Challengery ! - 12/07/2005 12:47

Antony Dupuis - Noam Okun 1.5 - 2.1

Mnie ciekawi ten mecz, bo kurs na Okuna 2.1 w STS-ie. Francuz 32-letni zawodnik na hardzie spisuje się kiepsko, w ATP w tym roku bilans 0-5, a w chalengeracha jeszcze nie grał na tej nawierzchni. Słabo również spisał się w tamtym roku na tej nawierzchni: ATP 3-11, CH 1-1. Natomiast Izraelczyk 27-letni zawodnik większość meczy w swojej karierze gra właśnie na hardzie ---> prawie 60% meczy. W tym roku Okun na hardzie: ATP 5-6, CH 0-1, w tamtym roku spisywał się dobrze: ATP 15-9, CH 10-4.

Co o tym myślicie ?
Posted by: Lamberciak

Re: Challengery ! - 12/07/2005 13:35

Dupasa warto grać jedynie na trawie i nawierzchniach trawopodobnych. Hard ewidentnie mu nie służy. Lekko Okun.
Posted by: Fozzie

Re: Challengery ! *DELETED* - 13/07/2005 06:33

Post deleted by schranzer
Posted by: Fozzie

Re: Challengery ! - 13/07/2005 07:09

Żeby tylko na krytyce nie poprzestać, więc spróbuję narazie coś takiego:

James Auckland - Adam Feeney

kurs: 1,80 (Totomix)

Toto wystawiło równe kursy, u innych buków faworyzowany lekko jest Auckland. Moim zdaniem całkiem nie słusznie. Obaj panowie z odległymi rankingami, jedyne racjonalne wytłumaczenie to fakt, ze James gra na swoich kortach. Typ napewno będzie mocno loteryjny, bo ani jeden, ani drugi nie należą do równych graczy, ale 20-letni kangur przepchał się prze qwale i przewaga angola w postaci znajomości tych kortów jest już zniwelowana. Postawię tutaj na młodszego i wydającego się być w lekko lepszej dyspozycji...


Rohan Bopanna - Gilles Elseneer

kurs: 3,20 (Totomix)

Typ na podwyższenie adrenalinki, do zagrania za very drobne. Ja mam jakiś sentyment do tych indiańców
Gilles po ostatnich porażkach napewno bedzie chciał lekko przypunktowac, w sumie za przeciwnika ma zawodnika słabszego od Waske, czy Gasqueta, ale ja bym taki pewien jego wygranej nie był.W meczach Rohana dochodzi często do Tiebreaków, czyli facet nie jest łatwy do złamania, i tutaj upatruje jego szansę, bo jak każdemu wiadomo w taju to już loteria i fart decyduje o zwycięstwie, a za kurs 3,20 zaryzykować napewno warto...

I narazie tylko te dwa lightowe typy, teraz udam sie na śniadanko i pomysle co by tu zagrać troche grubiej, a tak OT to w lidze japońskiej dzisiaj ciekawe meczyki, a jeszcze bardziej ciekawe kursy...wiec trza jakiegoś mixa skonstruowac...
Posted by: teni$God

Re: Challengery ! - 13/07/2005 10:02

Patience - Guzman 6/10
Guzman tydzien temu 1/4 w Oberstaufen i tutaj dwa gładkie zwyciestwa w kwalach z Petrazzuollo 6-3 6-1 i Fraile 6-0 6-4. Patience natomiast tydzien temu w 1 rundzie na Węgrzech ugrał 1 gema z Robertem . I tak naprawde tylko tym sie sugeruje .

Devilder - Summerer 6/10
Devilder w niezłym stylu przebrnął kwale , wygrywajac w kazym spotkaniu seta 6-0 . Rywale oczywiscie z niskiej półki ale jednak wyniczki robią wrażenie . Summerer natomiast po poprzednim udanym sezonie , gdzie grał niezle praktycznie tylko na ziemii , w tym przestawił sie bardziej na szybsze nawierzchnie no i całkowiecie obnizyl skutecznosc na clayu - bilans w tym roku 4-10 . Devilder dzieki rozegraniu tych 3 spotkan napewno przyzwyczaił sie juz do warunków panujacych w Rimini (miasto połozone nad morzem) i to napewno jest jakis hc

Stakhovsky - Baccanello 6/10
Siergiej to bardzo utalentowany zawodnik , miewa jeszcze głupie wpadki ale w tym sezonie prezentuje sie zdecydowanie lepiej od Baccanello. Australiczyk w tym sezonie wygral zaledwie 3 spotkania w challengerach i 3 w futuresie . Stachu to zawodnik spisujacy sie dobrze zwlaszcza na szybszych nawierzchnia , w sumie nic dziwnego dla gościa który mierzy 193cm. Jesli chce awansowac w rankingach to takie spotkania musi wygrywac .
Posted by: Marcel

Re: Challengery ! - 13/07/2005 15:46

Bopanna ponoc wygrał 6-4 7-6 takze gratki Fozzie - piekny typ
kwalifikanci = $$$$$
Posted by: Fro_Lech

Re: Challengery ! - 13/07/2005 19:55

" Levy hit the ball with so much backspin that it bounced on Tursunov's side, then crossed back over to Levy's side. If Tursunov had not attempted a return, this point would have been replayed, but by reaching over his side of the net (invasion of opponent's court) he automatically lost the point.

It doesn't sound like either player was complaining, but it reminded me of an incident during an ATP match in the last year (for the life of me I can't remember which one) where a similar incident happened & the point was replayed. This sparked a discussion among the commentators about instant replay & some of the proposed rules for using it. They agreed that in this instance, the umpire should be able to call for a replay rather then one of the players losing a challenge. "

Posted by: Fozzie

Re: Challengery ! - 13/07/2005 22:58

Joshua Goodall - Andrea Stoppini

kurs: 1,90 (Totomix)

Na temat tego meczu powiem tylko tak: z upartością twierdzę, że Goodall to jednak drewniak, i fakt , że gra w wiekszości na trawie mu nie pomoże, nie dał rady Azzaro, ale jestem przekonany, ze Stoppiniemu się to uda...


Nicolas Mahut - Jan Vacek

kurs: 1,65 (Gamebookers)

Bardziej cenię umiejętności francuza na trawie, niż dwumetrowca z Pragi. Chłopaki mieli okazję pograc ze sobą rok temu we Wrocławiu na twardym i górą był żabojad 7:6,6:4.
Co prawda Vacuś nie spocił się w szybkiej dwusetówce z Mengą, ale Mahut do łatwych rywali nie należy i spodziewam się jutro zaciętej walki, byc może nawet rozstrzygnietej po Teabreakach, ale mam nadzieję, że na korzyść Nicolasa...


Arind Parmar - Lee Childs

kurs: 1,40 (Totomix)

Przejscie do następnej rundy to juz spory sukces młodszego z angoli, dodatkowo dochodzi fakt, ze Parmar regularnie kasuje Lee na każdej z szybkich nawierzchni, nie spodziewam się tu niespodzianki i przewiduję szybkie dwa sety...
Posted by: Fozzie

Re: Challengery ! - 14/07/2005 07:37

Ostatnio Toto mnie zaskakuje, dają szybciej kursy niż netowi, jakby jeszcze na underdogów dawali trochę bardziej wypasione kursy, to byłoby całkiem cacy...


Jean-Michel Pequery - Rohan Bopanna

kurs: 1,90 (Totomix)

Grałem Rohana z Elseneerem, wiec niewidze najmniejszych powodów, dla których nie miałbym uczynić tego teraz.
Żabojad, gdyby planowo zagrał w 1 rundzie z Mankadem, już byśmy go nie oglądali, ale jak mówi stare przysłowie pszczół(kto ogląda "Pszczółke Maje" to wie o co chodzi... ) co sie odwlecze, to nie uciecze, więc dzisiaj Pequery zdecydowanie out...

Juan Pablo Brzezicki - Florent Serra

kurs: 1,50 (Totomix)

Kurs w zupełności mnie zadawala. Serra ostatnio całkiem nieźle sobie radzi, a co najważniejsze daje mi regularnie zarobić. Za przeciwnika ma dzisiaj rok młodszego od siebie argentyńczyka, o swojsko brzmiącym nazwisku. Panowie mieli już w tym roku okazje podac sobie rączki w 1/4 w Salinas i co prawda nawierzchnia była inna, ale nie zmienia faktu, ze wygrał wówczas Serra, a z wyniku 6:3, 6:2 mozna wywnioskować, że Juan nie postawił za trudnych warunków. Sugeruję się obecną formą Serry , jak na ten poziom tenisa
gra ostatnio przyzwicie i bardzo równo, tak więc w następnej fazie turnieju widze francuza...


Fernando Vicente - Olivier Patience

kurs: 2,22 (Betandwin)

Obaj do wirtuozów nie należą, ale kompletnie nie mogę doszukać się najmniejszej przyczyny, dla której buki uczyniły hiszpana faworytem. Według mnie równy mecz, więc jak zwykle w takich przypadkach gram lepszy kurs i tyle...
Dodam jeszcze tylko, że 2 lata temu( a byl to dośc udany rok dla Vincente) Olivier pojechał byczka w Szczecinie jak juniora 6:1, 6:0....licze po cichu na powtórkę...
Posted by: Gastonka

Re: Challengery ! - 14/07/2005 09:48

Quote:


Juan Pablo Brzezicki - Florent Serra

kurs: 1,50 (Totomix)

Kurs w zupełności mnie zadawala. Serra ostatnio całkiem nieźle sobie radzi, a co najważniejsze daje mi regularnie zarobić. Za przeciwnika ma dzisiaj rok młodszego od siebie argentyńczyka, o swojsko brzmiącym nazwisku. Panowie mieli już w tym roku okazje podac sobie rączki w 1/4 w Salinas i co prawda nawierzchnia była inna, ale nie zmienia faktu, ze wygrał wówczas Serra, a z wyniku 6:3, 6:2 mozna wywnioskować, że Juan nie postawił za trudnych warunków. Sugeruję się obecną formą Serry , jak na ten poziom tenisa
gra ostatnio przyzwicie i bardzo równo, tak więc w następnej fazie turnieju widze francuza...




Być może masz rację i istnieje duże prawdopodobieństwo że to własnie Serra wygra, ale widzę, że nieco lekceważysz Brzezickiego Ja akurat znam go bardzo dobrze i mogę co nieco o nim powiedzieć.

Brzezicki to typowy challengerowiec i jeszcze bardziej typowy clayowiec. Jeżeli równocześnie rozgrywa się Wimbledon i podrzędny challenger na ziemi z pulą nagród 25 000 euro, to Juana należy szukać własnie w tym drugim turnieju On nie potrafi grać na żadnej innej nawierzchni niż cegła. No może potrafi, ale woli tego nie robić. A wspomniany przez Ciebie ćwiercfinał w Salinas był dla niego dużym sukcesem, uwierz mi.

Co prawda lepszy z niego deblista niż singlista, ale w jego przypadku wszystko jest możliwe. Juan ma straszne skoki formy, potrafi pokonać Mariano Puertę by za chwilę przegrać z kimś z trzeciej setki ATP W grę wchodzi naturalnie także psychika.

Oczywiście zgadzam się z tym, że to Serra jest w tym meczu faworytem i że to on zapewne wygra. Ale ja będę trzymać kciuki (mam nadzieję że skutecznie ) za Juana. Vamos mi chico!

PS. Jego nazwisko brzmi swojsko, ponieważ ma on polskie korzenie Nawet co nieco mówi po polsku.
Pozdrawiam
Posted by: Marcel

Re: Challengery ! - 14/07/2005 09:58

Gastonko zostaniesz moją żoną

a tak na serio to rzeczywiscie gdzie jak gdzie ale w chellengerze na ziemii Brzezickiego nie można lekceważyc . Ogólnie to zblizaja sie duzymi krokami kwalifikacje weekendowe do turniejów na nowy tydzien i nie wiadomo kto już jest spakowany
Posted by: Gregov

Re: Challengery ! - 14/07/2005 11:30

Quote:


Fernando Vicente - Olivier Patience

kurs: 2,22 (Betandwin)

Obaj do wirtuozów nie należą, ale kompletnie nie mogę doszukać się najmniejszej przyczyny, dla której buki uczyniły hiszpana faworytem. Według mnie równy mecz, więc jak zwykle w takich przypadkach gram lepszy kurs i tyle...
Dodam jeszcze tylko, że 2 lata temu( a byl to dośc udany rok dla Vincente) Olivier pojechał byczka w Szczecinie jak juniora 6:1, 6:0....licze po cichu na powtórkę...




tez teraz przyjrzałem sie temu spotkaniu , akurs mam jeszcze lepszy , 2.45 w 5dimes . Zgadzam sie z Fozzim , a warto tez popatrzec na dwa wyniki Vicente , z challengerów rozgrywanych na clayu po Roland Garros.

Lugano --- Serra F. - Vicente F. 6-1 6-2 Furth --- Vicente F - Phau B. 0-6 1-6

Przeciez te wyniki to lekka kompromitacja

Za 2.45 gram 4/10 Patienca , którego widziałem podczas RG w meczu z Ferrerem, grał przyzwoicie. A Vicente napewno nie jest graczem lepszym i wydaje mi sie ze to juz sobie wybiera turnieje w których gra z pełnym zaangażowaniem.

W BAW aktualnie 2.74 :shock: na Patienca , heh , czyżby Oliver jakies kwalifikacje grał w sobote?? . I tak juz poszło na Patienca....
Posted by: Gregov

Re: Challengery ! *DELETED* - 14/07/2005 11:34

Post deleted by schranzer
Posted by: Marcel

Re: Challengery ! - 14/07/2005 11:40

Nigdy nie wiadomo kiedy Vicente traktuje gre powazne ale wczoraj ograł gładko obronce tytułu a wynik Patienca sprzed tygodia tez wrazenia nie robi. Vicente ma chyba blizej na kwale do Stuttgartu .
Posted by: Gregov

Re: Challengery ! - 14/07/2005 11:47

.....


i jeszcze mecz który jest o 17:30

Ramirez Hidalgo - Navarro Pastor

Hidalgo to mój "faworyt" od przegrywania w meczach w których są na niego niskie kursy. Przepraszam ale dwóch porównywalnych zawodników i to z tego samego kraju i takie kursy . Jednak BAW rządzi .

Wystarczy prześledzic wyniki Ramireza by zdać sobie sprawe ze nie jest to jakis klasowy zawodnik i nawet nie wiem skąd wyrobił on sobie taką markę u nas , hehe. Navarro w tym sezonie spisuje sie całkiem ok i warto moim zdaniem dzis na niego postawic. I nawet bilans h2h 5-0 dla Ramireza mnie nie przeraża . Czas na pierwsze zwyciestwo

PASTOR 3.15

***

Nieźle wygląda także

Weiner - Taino 1 1.55 4/10
Glenn łatwo wygrał z Lapenttim, w turniejach na hardzie w USA osiąga najlepsze rezultaty i jest dla mnie lepszym, zawodnikiem niz Taino .

Zagram jeszcze Okuna , to takze jego nawierzchnia , jedank Mamiit moze byc groźny , wygrał wczwsniej challenger w Yuba pokonując tam miedzy innymi Goldsteina. 2/10

Szkoda ze nie udało sie zagrac Bopanny
Posted by: Gastonka

Re: Challengery ! - 14/07/2005 12:47

Quote:

Gastonko zostaniesz moją żoną



Czyżby to była ironia?

Quote:

a tak na serio to rzeczywiscie gdzie jak gdzie ale w chellengerze na ziemii Brzezickiego nie można lekceważyc . Ogólnie to zblizaja sie duzymi krokami kwalifikacje weekendowe do turniejów na nowy tydzien i nie wiadomo kto już jest spakowany



Dokładnie. Juan to całkiem niezły tenisista, cały czas robi postępy. W zeszłym roku grał jeszcze w futuersach, w tym, już się w nich nie bawi. Woli wymiatać w challengerach Choćby w debla
Jego stać na znacznie wyższą pozycję niż tę, którą zajmuje obecnie. I pewnie ją osiągnie, w przyszłym roku może będzie już w 100. On potrzebuje tylko trochę więcej czasu niż inni, może dlatego, że stosunkowo późno rozpoczął swoja karierę.

Juan nie jest jeszcze spakowany.
Posted by: Fro_Lech

Re: Challengery ! - 14/07/2005 14:09

Na Juana Pablo B. warto będzie postawić podczas CH w ... Poznaniu Przecież dla niego to najważniejsza impreza w roku Pamiętam jego ubiegłoroczne mecze gdzie dosłownie mówiąć gryzł .. ziemię Stwierdził też, że chciałby występować w barwach naszego kraju. W P-niu omal nie pokonał w finale znakomicie wówczas grającego Ziba i zdeklasował niejakiego Guilermo Garcię-Lopeza (To nic ze G-L grał później kwale w Sopocie )

Również bardzo lubię tego chłopaka , mam nadzieję że wkrótce grywać z powodzeniem w większych turniejach .

Pzdr.
Posted by: Gastonka

Re: Challengery ! - 14/07/2005 15:03

Fro_Lech, zdecydowanie masz rację Juan w Poznaniu będzie grał na 110% swoich możliwości Nie wiem jak daleko uda mu się zajść, zwłaszcza że końcówkę zapewne odpuści na rzecz kwalifikacji w Sopocie. No i przeciwników tez ma całkiem niezłych... ewentualny mecz z Berlocqiem lub Guzmanem wydaje się być całkowicie nieprzewidywalny, jako że chłopcy znają się doskonale. Niestety ja nie będę go mogła wspierać u nas, muszę wyjechać

Co do występów dla Polski, ktoś Juanem zdecydowanie powinien się zainteresować. To jest całkiem nieźle rokujący zawodnik, w dodatku z argentyńskiej szkoły tenisa, o niebo lepszy od takiego lol Kubota. Grając dla Polski mógłby dużo osiągnąć i na tym mu własnie zależy. Jako Argentyńczyk nie ma kompletnie szans, np. w Pucharze Davisa. A u nas... czemu nie. Juan zdecydowanie by nam się przydał, to byłaby bardzo dobra transakcja, z obustronnymi korzyściami.
Pozdrawiam
Posted by: Marcel

Re: Challengery ! - 14/07/2005 17:40

F.Serra def J.P.Brzezicki 3:6 6:4 6:0

Calleri wygrał 2-0 i Patience wygrał z Vicente 2-0 czyli Fena juz spakowany byl na Stuttgart .
Posted by: Fro_Lech

Re: Challengery ! - 14/07/2005 20:28

Gastonka wyjdziesz za mnie ?

Poważnie to takie rozmowy z Juanem na temat gry w naszych barwasz były tylko wszystko rozbija się o przepis który nakazuje mieszkać na terenie danego kraju 3 LATA zawodnikowi który chce zmnienić narodowość... Jest to niestety spora przeszkoda na tą chwilę.

Co do kwali w Sopocie trzeba będzie pilnie śledzić listę zgłoszonych tam zawodników. Rok temu JPB nie zdecydował się w nich wystąpić i bardzo dobrze zrobił wg. mnie
Posted by: Cybertulipan

Re: Challengery ! - 14/07/2005 20:47

Zanim coś napiszesz, przeczytaj Regulamin KT. Nie zaśmiecaj tematów, głupimi pytaniami, od tego jest Quasi Czat.
Posted by: Gastonka

Re: Challengery ! - 15/07/2005 07:58

Fro_Lech, czyżbyś był kolejnym, który się ze mnie nabija?

No tak, ten przepis jest raczej nie do przeskoczenia. Więc pasowałoby go ominąć. Bo inaczej możemy pożegnać się z Juanem-Polakiem i Woźniak-Polką. A to byłaby wielka strata.

No tak, Juan nie wystąpił w Sopocie i wg mnie również słusznie zrobił. I tak nie miałby wówczas wiekszych szans, nawet gdyby jakimś cudem doszedł do finału, to Rafa zmiótłby go z powierzchni ziemi. A tak przynajmniej miał szansę na zwycięstwo w challengerze. Szkoda tylko że pojawiły się te skurcze. No ale... Zib to też całkiem sympatyczny facet. Może w tym roku się uda.
Posted by: Fro_Lech

Re: Challengery ! - 15/07/2005 15:05

Gastonko nie śmiałbym się z Ciebie nabijać Po prostu i ja i Marcel szukamy żon A, że trafiła się tak obeznana z tematem kandydatka to próbujemy szczęścia

JPB przy dobrym losowaniu ma szansę powtórzyć ubiegłoroczne osiągnięcie, nie widzę wśród zawodników zgłoszonych do turnieju żadnego który byłby zaporą nie do przejścia .

Przyznano już WC do turnieju oczywiście dostały je nasze "tenisowe" "nadzieje" Chadal, Przysiężny i Urban.

Czwartą dostanie zwycięzca młodzieżowych Mistrzostw Polski.
Posted by: Gastonka

Re: Challengery ! - 15/07/2005 17:48

Ah, rozumiem. W takim razie czuję się jak w amerykańskim "Dismissed" produkcji MTV Jedna kobieta i dwóch rywalizujących o nią facetów

No ja mam nadzieję, że nie powtórzy ubiegłorocznego osiągnięcia, ale je poprawi. Ja też nie widzę dla niego zawodnika nie do przejścia, ale wiesz jaki on jest. Potrafi przegrać z byle Holendrem na przykład. Chociaż na Poznań jest akurat zmotywowany.
Pamiętam jak pod koniec maja zapytałam go czy wybiera się w tym roku na turnieje do Polski. Przez ułamek sekundy popatrzył na mnie z takim zdziwieniem, jakbym pytała o najbardziej oczywistą rzecz pod słoncem. Potem oczywiście odpowiedział, że tak. Więc wiesz, jemu naprawdę zależy na dobrym występie.
Może nadszedł czas na pierwsze zwycięstwo w tym roku.

Wiem, widziałam kto dostał WC. Naprawdę porażka. Po co marnować je na naszych "miszczów rakiety"? Przecież oni nawet nie przejdą pierwszej rundy. A nie no sorry, może Przysięznemu się uda, czasem w końcu dochodzi do tej drugiej rundy challengeru.
Ehh, jakoś czarno widzę przyszłość naszego tenisa, zwłaszcza męskiego.
Posted by: Marcel

Re: Challengery ! - 15/07/2005 17:55

ehh WC przede wszystkim powinien dostac Panfil - to jest "najwieksza " obecnie nasza nadzieja .
Ciekaw jestem wystepu Santoro (o ile wogole przyjedzie) czy potraktuje turniej poważnie czy tylko przyjedzie zwiedzic Poznan (moze na starosc lubi zwiedzac nowe miasta )
Posted by: Fro_Lech

Re: Challengery ! - 15/07/2005 18:16

I dziś się wyjaśniło - 4(5) Polakiem który zagra w turnieju głównym będzie Robert Godlewski (AZS Poznań)...

G. Panfil pewnie dostanie WC do kwali...

Jeśli Santoro okaże się tak rozrywkowy jak Rosset(rok temu codziennie widywano go o 3-4 w knajpach ) to będzie można spokojnie grać progresją na porażkę żabojada


Chadaj ostatnio prawie wygrał CH w Koszycach

Jestem dziwnie pewien, że Kubot dostanie w 1-2r. kogoś rozstawiononego z "1" lub "2" ;]

Urban dostanie Berlocqa Przysiezny Ascionego a Chadaj Simona jak już dają naszym WC to niech też się postarają o jakieś "normalne" losowanie

PS. Gastonka wybierz mnie
Posted by: Gastonka

Re: Challengery ! - 19/07/2005 18:47

@Marcel

Tak czy inaczej dla Santoro Poznań nie jest nowym miastem . Fabrice był już kiedyś u nas, pod koniec lat 90. Nie jestem sobie jednak w stanie przypomnieć kiedy dokładnie. Albo w roku 1997 albo w 1999

@Fro_Lech

Panfil powinien dostać tę dziką kartę do kwalifikacji. Co prawda na oczy go nie widziałam, ale słyszałam, ze chłopak się nieźle zapowiada.

Santoro jak Santoro, ważne żeby Juan się taki rozrywkowy nie okazał Niestety ja nie będę mogła go upilnować.

No proszę proszę, tak to nasz Chadaj szaleje?

Jeżeli już to w 2r. Ale może organizatorzy postarają się żeby tak nie było

Nooo, zgadzam się na takie losowanie. Berlocq pyknie sobie wtedy spokojnie Urbana, Simon Chadaja (bo ten Francuz całkiem nieźle gra szczerze mówiąc ), a Przysięznemu pozwalam rozprawić się z Ascione. I wszyscy będą zadowoleni

Ok. Wybieram Ciebie Powinnam w tym momencie powiedzieć: "Marcel you are dismissed" (but don't treat it personally )
Posted by: Fro_Lech

Re: Challengery ! - 19/07/2005 19:15

4 WC wywalczył sobie Robert Godlewski, oglądałem go w finale MMP z Diłajem i zrobił nawet niezłe wrażenie. 1-2 rundy może ugrać w turnieju głównym. Tylko po CH w P-niu niech wyjedzie z Polski do dobrej szkoły tenisowej - u nas się zmarnuje.

Kilku zawodników jest zgłoszonych i do głównego CH i do Q w Sopocie :

T.Ascione - tutaj by pasowało - kurs na Przysiężnego będzie okazały
J.P.B.
Van Scheppingen(choć ten póki co ma kontuzję)
Berlocq
- Urban gra coraz lepiej , może może

Kubot machnie Van Scheppiego i znowu się bedziemy łudzić, że Polski tenis się odradza
Posted by: Gastonka

Re: Challengery ! - 20/07/2005 08:44

Ale chyba pozostaje jeszcze 1 WC, prawda? Przynajmniej tak zrozumiałam z tego co widnieje na stronce Ktoś tam się chyba wycofał i zostało im jedno wolne miejsce...

Hehe, no tak, jest kilku takich zawodników. Można próbować coś złapać

Jeżeli JP będzie się dobrze grało, to on odpuści kwalifikacje

van Scheppingen jest kontuzjowany?? A co mu się stało? Zresztą to nie jest jakis bardzo klasowy przeciwnik, Kubot mógłby go machnąć nawet zdrowego jakby się postarał.

hmm... Berlocq jest dziwny, może nawet z takim Urbanem przegrać. Zwłaszcza że Juan pewnie zgłosi się do debla z Guzmanem, a nie z nim. Więc w sumie nie będzie miał po co grać
Posted by: Fro_Lech

Re: Challengery ! - 20/07/2005 13:25

Wczoraj z V.Gemerdenem poddał przy 0-6, a parę godzin w deblu z tym samym zawodnikiem się wycofał.

Marach się wycofał, na jego miejsce wszedł Gabaszwili, które zmiótł Kubota z kortu w Tampere 46 26

Guzman taaa też ciekawa postać - rok temu widziałem jego 2 mecze , jeden w singlu drugi w deblu - co mi się rzuciło w oczy to jego zachowanie na korcie...czy zdobył punkt czy go przegrał cały czas non stop przez cały mecz się śmiał, banan z jego twarzy praktycznie nie schodził. W tym roku pewnie będzie podobnie a może Guzman cieszył się gdy widział Ciebie na trybunach Gastonko ? (wcale się nie nabijam )
Posted by: Gastonka

Re: Challengery ! - 21/07/2005 14:50

Mazarakis też się wycofał a na jego miejsce wszedł Cristian Villagran. Więc jednak będziemy mieć pary Brzezicki/Villagran (zwycięzcy ) i Berlocq/Guzman

Hehe, lepszy urodzony optymista niż wieczny smutas. Zresztą lepiej grać cały mecz z szerokim uśmiechem na twarzy niż z językiem na wierzchu jak to robi JPB To Ci się nie rzuciło w oczy?

Ok, a kiedy widziałeś te jego mecze? Bo muszę zorientować się czy mnie JPG widział
Posted by: Fro_Lech

Re: Challengery ! - 21/07/2005 14:56

Quote:

Mazarakis też się wycofał a na jego miejsce wszedł Cristian Villagran. Więc jednak będziemy mieć pary Brzezicki/Villagran (zwycięzcy ) i Berlocq/Guzman

Hehe, lepszy urodzony optymista niż wieczny smutas. Zresztą lepiej grać cały mecz z szerokim uśmiechem na twarzy niż z językiem na wierzchu jak to robi JPB To Ci się nie rzuciło w oczy?

Ok, a kiedy widziałeś te jego mecze? Bo muszę zorientować się czy mnie JPG widział




Hehe , akurat Guzman bardziej mi się wbił w pamięć Rok temu na CH w P-niu go widziałem oczywiście Ale, dokładnej daty z godziną za cholerę sobie nie przypomnę

Wtedy z Acasuso stworzyli ciekawego debla - jeden non stop uśmiechnięty wręcz radosny - drugi ze wzrokiem obłąkanego

Jeszcze dwóch się wycofa i Chadaj wchodzi do głównego z rankingu...tylko co się stanie wtedy z jego WC ? Przepada czy z spowrotem jest w rękach organizatór ? I jak znam życie to pewnie Dąbrowski jako mistrz Polski by ją dostał ;]
Posted by: Gastonka

Re: Challengery ! - 21/07/2005 19:56

No to przyuważ sobie JPB w tym roku, bo wnioskuję że na korty się wybierasz Ale oczywiście cicho sza, ja się z Juana nie śmieję

W takim razie nie do mnie się uśmiechał Zresztą pewnie nawet by nie próbował A tak ogólnie rzecz biorąc, to większość zawodników jest skoncentrowana na meczu bardziej niż się powszechnie wydaje i dość rzadko choćby spogląda na trybuny.
Co do uśmiechu, to JPG już tak ma, że jak jest w dobrym humorze to pokazuje ząbki Podobnie jak Fernando Gonzalez, gdy gra debelka z Massu, albo Marcos Bagdatis gdy po prostu wychodzi na kort. Oni wszyscy z natury sa bardzo sympatyczni, więc się uśmiechają przez większość czasu

A Acasuso dlaczego chodził ze wzrokiem obłąkanego? Czyżby przybalował dzień wcześniej?

Moze sie nie wycofa i nie będzie takiego problemu
Posted by: Fro_Lech

Re: Challengery ! - 22/07/2005 15:27

Ogólnie Acasuso ma jakiś obłąkany wzrok JPB na pewno będe obserwował, nie tylko kątem jego twarzy

Nie no wiadomo, dobry humor oki, ale Guzman chyba coś łykał przed mecze, no ile można się uśmiechać przez 3 godziny non stop ? jest na korcie - uśmiecha się , siada na krzesełku - uśmiecha się , przegral mecz w singlu i deblu - cały czas się uśmiecha

Chadaj prawie na pewno zagra w głównym bez dzikiej karty.

Jordan dyrektor turnieju w wywiadzi stwierdził, że zwolnioną przez Chadaja WC otrzyma Polak, ale nie chciał zdradzić nazwiska. Coraz bardziej się boję, że będzie to Dąbrowski... a może jednak Panfil ?:p
Posted by: Gastonka

Re: Challengery ! - 22/07/2005 19:03

Jezeli chodzi o grę JPB, to jest ona całkiem niezła Ale zdecydowanie za dużo Juan psuje piłek, to w aut, to w siate..

Hehehe, dobre Nie wiem, może coś łykał, ja tam go nie rozliczam A może był zakochany i szczęsliwy po prostu

Skąd wiesz? :>

Być może Dąbrowski, w koncu Mistrz
Posted by: Fro_Lech

Re: Challengery ! - 23/07/2005 21:32

Znamy już drabinkę Porsche Open :

http://www.porscheopen.pl/matches/sfinal/

Jak zwykle organizatorzy załatwili dla naszych "super szcześliwe" losowanie :

(1)Santoro-Przysiężny
Chadaj-J.Minar
(5)Berlocq-Urban
Kubot-Brzezicki
(6)Greul-Godlewski

W kwalach rzeź polaków, tylko Żarski ograł rywala zza granicy. Jutro zagra ze Svetlikiem o wejście do tur.głównego.

Również będziemy mieli pojedynek na szczycie Olejniczak-Dąbrowski zwycięzca tego meczu również zagra o awans do tur.głównego z kimś z pary Sirianni/Kwinta.
Posted by: Court Judge

Re: Challengery ! - 24/07/2005 09:02

Quote:


Jak zwykle organizatorzy załatwili dla naszych "super szcześliwe" losowanie :

(1)Santoro-Przysiężny
Chadaj-J.Minar
(5)Berlocq-Urban
Kubot-Brzezicki
(6)Greul-Godlewski





to nawet lepiej, wole żeby Przysiężny poległ z Santoro niz z np. Summererem czy innym Snoblem. szanse,ze nasi cos zwojuja byly i tak marne wiec niech chociaz maja w zyciorysie pojedynek z kims znanym i uznanym.

Posted by: Macias

Re: Challengery ! - 24/07/2005 09:15

Quote:

Znamy już drabinkę Porsche Open :

http://www.porscheopen.pl/matches/sfinal/

Jak zwykle organizatorzy załatwili dla naszych "super szcześliwe" losowanie :

(1)Santoro-Przysiężny
Chadaj-J.Minar
(5)Berlocq-Urban
Kubot-Brzezicki
(6)Greul-Godlewski

W kwalach rzeź polaków, tylko Żarski ograł rywala zza granicy. Jutro zagra ze Svetlikiem o wejście do tur.głównego.

Również będziemy mieli pojedynek na szczycie Olejniczak-Dąbrowski zwycięzca tego meczu również zagra o awans do tur.głównego z kimś z pary Sirianni/Kwinta.




Fro rozmowe na ten temat juz na gg odbylismy co prawda, jednak na forum publicznie chce sie podzielic sowja ocena szans Polakow na 1r.

Przysiezniak nie stoi na straconej pozycji. 1.Fabrycy nie jest w wysokiej formie, po 2.(i przedewszystkim) Michal nie ma nic do stracenia, a w razie zwyciestwa wiele do zyskania.

Chadaj

Tu akurat biorac pod uwage obecna forme zawodnikow i publicznosc po stronie Chadaja(a jemu to jest potrzebne bardzo) to w roli faworyta stawiam wlasnie Adama.

Urban

To moze byc czarny kon turnieju ze strony polskiej, jednak najgorzej ze wszystkich wylosowal, na dobrze grajacego ostatnio argentycznyka, co gorsza polacy zadko kiedy rywalizowali na rowni z zawodnjikami tejnacji, grajacymi ciezki dla polakow techniczny tenis.

Kubot-Brzezicki

Polski pojedynek, PZT zrobi z pewnoscia wszystko, aby miec w Davisie Brzeze, ktory juz w nast. sezonie, moze wskoczyc w 100, a i w 50 rankingu.(nie jest on gorzy od Monaco).
Lukasz nie gra w ostatnich tygodniach za dobrze, lecz moze akurat blysnie forma w Poznaniu. Dla niego najwazniejsza impreza beda mimo wszystko mistrzostwa Sopotu .
A Brzeza moze powalczyc o tytul w Poznaniu.

Godlewski

v- ce mistrz Pl un21 nie trafilna zawodnika, z najwyzszej polki challengerowej, jednak, nie oceniam jego szans najwyzej, biorac pod uwage doswiadcznie w tego typu turniejach.


Co do prognoz na tryumf w Porszaku.To ktos z dwojki:

Brzeza

Simon(Gilles za 2-3 lata bedzie w scislej swiatowej czolowce...)
Posted by: Gastonka

Re: Challengery ! - 24/07/2005 09:54

Quote:


Co do prognoz na tryumf w Porszaku.To ktos z dwojki:

Brzeza

Simon(Gilles za 2-3 lata bedzie w scislej swiatowej czolowce...)




Jeżeli chodzi o tę dwójkę, to zdecydowanie Brzezicki. Simonowi brakuje ogrania, choć muszę przyznać że gra całkiem przyzwoicie. Widziałam go w akcji i jedyne co można mu zarzucić to za dużo prostych błędów. No ale w końcu kto ich nie popełnia Myślę jednak że w Poznaniu będzie triumfował Brzezicki, chyba że trafi po drodze na Berlocqa lub Guzmana i przegra

A jest gdzieś drabinka debla? Bo na stronce jakoś nie bardzo wchodzi
Posted by: Gastonka

Re: Challengery ! - 24/07/2005 10:15

Jeszcze apropos Greula i Godlewskiego. Greula nie można lekceważyć. Ostatnio zrobił się z niego niezły challengerowiec Wygrał choćby w Oberstauffen, pokonując znacznie lepszych zawodników niż Godlewski. Więc wg mnie nasz Robert raczej nie ma szans

PS. Fro opróżnij pm to może jeszcze zdąże coś skrobnąć
Posted by: Macias

Re: Challengery ! - 24/07/2005 10:24

Quote:

Jeszcze apropos Greula i Godlewskiego. Greula nie można lekceważyć. Ostatnio zrobił się z niego niezły challengerowiec Wygrał choćby w Oberstauffen, pokonując znacznie lepszych zawodników niż Godlewski. Więc wg mnie nasz Robert raczej nie ma szans

PS. Fro opróżnij pm to może jeszcze zdąże coś skrobnąć




Co do Godlewskiego to nie ma za duzych szans, moze uda mu sie seta ugrac... to juz bedzie sukces
Posted by: Fro_Lech

Re: Challengery ! - 24/07/2005 21:24

Dziś miałem okazję obejrzeć wszystkie pozostałe mecze kwalifikacji do turu głównego Porsche Open :

Saoudi-Boretti 75 75

Leworęczny Francuz z algierskim paszportem, który w pojedynkę ograł naszych orłów w Davisie. Z Borettim pokazał, że grać potrafi na poziomie CH. Ładny slajsowany backhand, jakby słabszy forehand. Gra ciekawy techniczny tenis. Jednak przeciwko siłowemu tenisowi jakby się trochę gubił i miał pewne problemy z tak grającym właśnie Norwegiem. Ale, do czasu - skandynaw mimo prowadzenia w 2 secie 4-1 , zaczął sporo psuć i szybko stracił przewagę, a w końcówce cały mecz.

Choć szczerze mówiąć, kadrowicze takich przeciwników jak Saodi powinni spokojnie ogrywać...

W 1r. zmierzy się z Galvanim i nie będzie bez szans. Patrząc na ostatnie występy Włocha można wnioskować, że formą nie grzeszy.


Kwinta-Sirianni 76(5) 16 64

Bardzo nerwowy początek Krzyśka, bardzo dobre zagrania przeplatał z prostymi błędami. Australijczyk nawet go złamał, jednak końcówka należała do Polaka. Drugi set kompletnie odpuszczony. 3 set bliźniaczo podobny do pierwszego, jedyna różnica to taka że tylko Kwinta łamał rywala i grał spokojniej. Niestety kompletnie nie radzi sobie z lobami, także gra przy siatce jest jego bolączką. Za to gra z głębi kortu i crossy po liniach może zaliczyć po stronie atutów.

Dąbrowski-Olejniczak 57 76 64

Z tego meczu akurat niewiele widziałem. W 3 gemie Dąbrowski robi wiochę i gdy został złamany ekspediuje piłkę w trybuny...dostał ostrzeżenie. Później kilkukrotnie ciskał rakietą o kort. Jedyny plus to jego mijanki, i nawet regularność. Olejniczak słabo...mnóstwo prostych błędów. Ostatniego gema w meczu grali ok.30 minut. Olejniczka co akcję wycierał się ręcznikiem, wołał do kogoś z loży. Mało profesjonalne zachowanie. Nie było mi przykro, że przegrał choć przed meczem byłem za nim.

Hajek-Masik 75 62

Pojedynek Czechów. Hajek gra techniczny tenis, różnorodność zagrań uzależniona od warunków które stawia jego przeciwnik i przeciwko Masikowi wystarczyło spokojne przebijanie piłki na drugą stronę siatki po rogach. Masik miał spore problemy i dużo część piłek lądowała na siatce. Serwis i praktycznie niewiele więcej oprócz tego , tyle miał do zaproponowania Masik, który okazał się pospolitym drewnem A, po meczu raczył się piwkiem

Żarski-Svetlik 62 60

Wynik wręcz szokujący Ale, Czech chyba grał z jakimś urazem - przy stanie 3-0 w 2 secie poprosił na kort trainera, miał masowane udo i ramię. Na rozgrzewce przed meczem nic nie wskazywało, że coś mu jest. Do stanu 5-0 w 1 secie, Svetlik na 10 piłek psuł 7-8. Żarski przez praktycznie cały mecz tylko przebijał piłki, to w zupełności na tak dyspowanego Czecha wystarczyło. Tylko, że gdy Svetlik zaczął lepiej grać, przycisnął Polaka to ten się gubił. Na Benneteau w 1r. taka gra na pewno nie wystarczy...

Kwinta-Dąbrowski 64 60

Świetna gra Kwinty, tylko początek trochę nerwowy ale do tego w przypadku Krzyśka można się przyzwyczaić Dąbrowski chyba kondycyjnie nie wytrzymał, zacięty pojedynek z Olejniczakiem dał mu się we znaki. Ale i tak brawa się należą Kwincie. 3 mecze (2 single+debel z Przysiężnym), komplet zwycięstw , awans do turnieju głównego - tylko jakby nie dawał się tak łatwo mijać i lobować to już w ogóle byłoby świetnie z Gabaschvilim na pewno powalczy, jeśli Prof czy inny buk wystawi kursy na ten mecz z pewnością go zagram
Posted by: Marcel

Re: Challengery ! - 24/07/2005 21:32

dzieki Fro

a obserwowałeś może jakieś treningi ? Chociaż pewnie nie było czasu za dużo.
Posted by: Fro_Lech

Re: Challengery ! - 24/07/2005 21:58

Jutrzejszy plan gier Porsche Open :

http://www.porscheopen.pl/schedule/tommorrow/


Bardzo jestem zainteresowany meczem :

Summerer-Azzaro

Mecz o 14.

1/16 W MASIK v AZZARO head to head report Leonardo AZZARO (ITA) 7-6(2) 6-4

No to dla mnie jest bardzo ważny argument aby postawić na Niemca. Skoro Azzaro przegrywa z takim graczem jak Masik to jego forma jest bardzo słaba. Masik typowy drwal, serwis i praktycznie niewiele poza tym. Wysoki, ale szczuplutki.

Azzaro do tego bardzo kiepski bilans na clayu w tym roku - 5/15 , porażka ze wspomnianym już Masikiem dopełnia czarę goryczy występów Włocha w tym sezonie.

Summerer też może nie imponuje, ale rywali z którymi przegrywał miał dużo lepszych. Ostatnio Calleri czy Monaco. Na Azzaro to powinno spokojnie wystarczyć.

Simon-Devilder, mecz o 16.

Simon określany jako kolejny młody talent francuskiego tenisa. Zib wypromował się rok temu dzięki Porsche Open, być może Simon będzie kolejnym takim zawodnikiem Od swojego rodaka jest lepszy i powinien jutro spokojnie awansować do 2r. szkoda tylko , że nie będe mógł tego obejrzyć gdyż...

... wszystkie oczy będą zwrócone na kort centralny gdzie dojdzie do "Polskiego pojedynku"

Brzezicki-Kubot

O postawę JPB możemy być spokojni i pewni , że będzie gryzł ziemię - dosłownie i w przenośni Ten mecz powinien ostatecznie pokazać iż Brzeza powinien jak najszybciej stać się członkiem naszej kadry. Kubot+Brzeza w singlu i Fyrst/Matkowski w deblu i mamy naprawdę całkiem zgrabną reprezentację w P.Davisa... Nie będę grał tego meczu, wolę spokojnie bez nerwów obejrzeć dobry tenis

Greul-Godlewski

Nienajlepiej trafił nasz Młodzieżowy Mistrz Polski. Greul ostatnimi występami imponuje i obawiam się, że może być dla Roberta przeszkodą nie do przeskoczenia. Polaka miałem okazję oglądać w finale MMP z Dijałem. Super wrażenia nie zrobił, ale pokazał że coś tam grać potrafi Tylko niech jak najszybciej wyjedzie z kraju i zaczni się ogrywać w turniejach za granicą, w Polsce może się szybko zmarnować...

Hajek-Ascione

Hajek gra ciekawy tenis, techniczny, umie zagrać kilka różnorodnych piłek w jednej wymianie. Nie śpieszy się, tylko jest trochę nerwowy gdy dochodzi do spornych sytuacji na korcie, o czym miała okazję się przekonać sędzina dzisiejszego meczu z Masikiem Ascione jest zgłosozny do Q w Sopocie i nie mam pojęcia jak potraktuje występ w P-niu. Faworytem na pewno jest Francuz, ale z kortami lepiej obeznany jest Czech i za bardzo drobne można go zagrać , ale kurs musi być powyżej 3.


Tyle ode mnie na jutro
Posted by: Fro_Lech

Re: Challengery ! - 24/07/2005 22:11

Niestety treningów nie obserwowałem, ale w stronę kortów treningowych udał się na pewno Santoro z trenerem, Norwegowie(Boretti) i któryś z Argentinos Może jutro przejdę się po kortach i obejrzę jakieś treningi
Posted by: Fro_Lech

Re: Challengery ! - 25/07/2005 00:28

PS. Jakbyście chcieli Livescore'a to proszę się zgłaszać do Maciasa po numer tela do mnie. od 14:40 będe na kortach każdego dnia prócz piątku.

Pzdr.
Posted by: Fro_Lech

Re: Challengery ! - 25/07/2005 17:50

Summerer-Azzaro 16 26

Niemiec kompletnie nie podjął walki, nie atakował, ograniczył się praktycznie tylko do przebijania piłki na drugą stronę siatki(co i tak mu szło w kiepskim stylu). Nie mógł sobie poradzić z ataki leworęcznego Włocha, który zagrał w miarę solidnie i to w zupełności wystarczyło. Być może jakiś wpływ na jego grę mógł mieć uraz nadgarstka - kilka razy go rozmasowywał, rozciągał itp. Choć nie sądze...wyszedł na kort z miną jakby kompletnie nie wierzył w pokonanie rywala :/

Hajek-Ascione 26 26

Wynik wskazuje na łatwą przeprawę potężnie zbudowanego Francuza dysponującego świetnym serwisem. Lecz, do stanu 2-3 i 1 i w 2 secie meczu Hajek był rownorzędnym partnerem do gry. Tak jak w meczu z Masikiem zaprezentował nam ciekawy techniczny tenis, różnorodne zagrania napsuły trochę krwi Ascionemu, który jednak posiada bardzo dobry backhand po linii i potrafi bezlitośnie mijać. Jeszcze młody ma 24 lata, jeśli w ciągu 2 lat poczyni dalej postępy będziemy mieli zawodnika który będzie sobie dobrze radził w turach ATP.


Simon-Devilder 64 *54 0-15

Simon pokazał, że w przyszłości to może być gracz światowego formatu, ale jeszcze na pewno nie teraz. Strasznie chimeryczny , wygrał 2 gemy z rzędu i wyszedł na prowadzenie 4-2* , po chwili był remis po 4, ale znów wrócił na normalny poziom i wygrał seta. 2 seta praktycznie nie oglądałem, ze względu na mecz Kubot-JPB. Devilder leworęczny gracz, ambitny, szalał na korcie, to jednak trochę za mało aby ogrywać takie talenty jak Simon.

Kubot-JPB 52*

Kubot demoluje forehandem po crossie po linii(dosłownie wszystko mu wchodzi!!), świetnie funkcjonuje return, lepszy w dłuższych wymianach z głębi kortu, również w wymianach przy siatce górował nad JPB. Ten z kolei po fatalnym początku, przy stanie 30* zaczął popełniać mnie błędów, zaczął funkcjonować backhand po rogach i Kubot kilka piłek wyrzucił w aut. Bardzo blisko było odrobienia wszystkich strat przez chico-Polaka w 7 gemie , było nawet 2 bp z rzędu. W tym momencie rozpętała się ulewa...
Posted by: Fro_Lech

Re: Challengery ! - 25/07/2005 19:55

Santoro chyba poważnie traktuje ten turniej... Od dwóch przykłada się do treningów, chociaż Przysiężny i tak nie ma nic do stracenia ;])

Jutro : kursy z STS-u póki co.

Gabashvili-Kwinta (2) 3

Za bardzo drobne można spróbować Bardzo podobała mi się gra Krzyśka w niedzielę, gdy ograł 2 przeciwników w singlu, a do tego grał Q w deblu (Dzisiaj awansował w deblu do turnieju głównego). Gabashvilli wprawdzie ostatnio ogrywał naszych w Tampere, to wydaje mi się że i tak warto zaryzykować na Kwintusa Grać Rosjanina po kursie 1,25 jest IMO nie opłacalne.

THOM błagam Cię wręcz (:lol:) ! jak będziesz oglądał ten mecz (jest przewidywany na 12) opisz go później tutaj Ja niestety z jutra niewielę obejrzę wszystko przez ten deszcz...

Benneteau-Żarski (1) 1,15 - do podbicia ako :lol:

Żarski nie ma atutów na takich graczy jak Bennet. Jakby jeszcze coś umiał, cokolwiek poza przebijaniem piłki na drugą stronę siatki ;]

Marin-Guzman (1) 1,65

Hmm...opierając się na ostatnich wynikach obu graczy te na wypadają na korzyść Marina...h2h też korzystne(2-0 na clayu). Guzmana póki co nie spotkałem na kortach... Nawet w deblu Guzman nie jest zgłoszony jak rok temu... Sam nie wiem co o tym myśleć Kurs mnie trochę kusi...

Galvani-Saoudi

Pogroma Polaków już dobrze obeznany z Poznańskimi kortami. Choć mecz z Galvanim przyjdzie mu zagrać na najbardziej odległym korcie nr.3. Gdzie nawet nie ma trybun... Ale, wydaje mi się że wszystkie korty są tak samo przygotowane do turu. (choć centralny jest bardziej dopieszczany ). Galvani ostatnio uległ Di Mauro, a więc też graczowi leworęcznemu , takim właśnie jest Saoudi do tego gra technicznie. Z drugiej strony Galvani w deblu wystąpi razem z Azzaro, z którym na pewno trenuje, a ten również gra ... lewą ręką + dobry wolej Azzaro - hm...na czym bardziej się skoncetrują Włosi...singiel czy debel... Kurs 2 na Saoudiego warty podjęcia ryzyka...czy jednak aby na pewno ?

Chadaj-J.Minar hm...Polak jako faworyt Ma chyba najłatwiejszego przeciwnika z pośród wszystkich naszych reprezentantów. Nie ruszam jednak tego meczu, nie podoba mi się styl gry Adama... J.Minara oglądałem tylko parę piłek w deblu (z Gabashvilim grał), ale nie mogę nic o nim niestety powiedzieć...wolałem mecz Kubot-JPB i Simon-Devilder ) . Może THOM oglądał Czecha ? w co jednak szczerze wątpie ).

Berlocq-Urban - Chadaj ma potencjalnie najłatwiejszego rywala, natomiast Urban ma potencjalnie największe szanse awansować do 2r. spośród naszych orłów Poznaniak, zna te korty jak nikt inny... Przy dopingu, dobrej dyspozycji dnia ma szansę nawiązać walkę z Berlocqiem.

Roger-Vasselin-Snobel (1) 1,5

Coś mi się wydaje, że Czesi przyjechali w tym roku napić się dobrego piwa Svetlik(choć grał z kontuzją) wczoraj baty z Żarskim, Masik też out w kwalach. Dziś Hajek nie dał rady Ascionemu. Snobel jest ostatnim przedstawicielem naszych sąsiadów w singlu i chyba jutro również pożegna się z turniejem. Mnóstwo Francuzów w tym roku przyjechało do P-nia, młodych utalentowanych, chyba nasze powietrze im służy .Patrząc też na wyniki obu zawodników skłaniam się na zagrania na Vasselina.
Posted by: Fro_Lech

Re: Challengery ! - 25/07/2005 20:21

http://miasta.gazeta.pl/poznan/1,36006,2838996.html

Bardzo ciekawe rzeczy...

Jeśli Brzeza przyleciał 2 godz. przed meczem to razem z nim na pewno Guzman

Kurs na Marina staje się coraz bardziej ciekawszy w tym kontekście
Posted by: Gregov

Re: Challengery ! - 30/07/2005 10:17

Simon - Garcia 1 1.85 --- 4/10
Francuz Gilles Simon to młody perspektywiczny zawodnik, ma już spore umiejętności, ale jeszcze troche brak mu regularności. W poprzednim tygodniu nieźle spisał sie w dużym turnieju w Stuttgarcie w którym pokonał Montanesa , ale przedewszystkim Volandriego, a także powalczył z Zabaletą. Ci dwaj ostatni są dziś w połfinałach Umag i Kitzbuhel. Czilijczyk Adrian Garcia mnie w ogóle nie przekonuje . Do tego ma częste problemy ze zdrowiem. W tym roku juz 4 razy kreczował podczas swoich meczów.
Posted by: Green Arrow

Re: Challengery ! - 05/08/2005 09:45

Zaciekawiły mnie 2 Meczyki dzisiejsze:

Van Gemerden-Junqueira typ 1 1.40

Holender który ostatnio notuje dobre wyniki w imprezach challengerowych spotyka sie dziś z Futuresem.

Sa-Pless typ 1 1.55

Gospodarz w pełnym tego słowa znaczeniu spotyka sie dziś z duńczykiem.Ostatnie dokonania zapomnianego troszke brazylijczyka to wygranie w poprzednim tygodniu challengeru w Campos de jordao(też brazylia) co ciekawe Pless wygrał tam turniej deblowy.
h2h: 2:0 na korzyść brazylijczyka 2 szybie zwyciestwa jedno na hardzie drugie na clayu ale 2002 rok to troche dawno