Strona 7 z 14 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 13 14 >
Opcje tematu
#978747 - 21/02/2007 12:50 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: boca juniors]
El D1ablo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2007
Postów: 2198
Skąd: Sopot Kamienny Potok
na tym etapie rozgrywek wszyscy uczestnicy mają w składach niejedną gwiazdę,zadecyduje aktualna forma,a ta jest moim zdaniem na dzień dzisiejszy z minimalnym wskazaniem na zespół włoski

Do góry
Bonus: Unibet
#978780 - 21/02/2007 13:07 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: El D1ablo]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Inter Mediolan - Valencia (+0,5) 2 @2,00 1/10 GB


Stawka smieszna bo nie lubie grać meczów Interu z kilku wzgledów.

Inter to mój ukochany klub i nie lubie przekładać ich zwycięstw i porażek na pieniądze.

Inter Mediolan to zespół, który gra bardzo podobnie do Valenci zreszta Valencia to najbardziej włoski klub z hiszpani jak przyznał Ivan Cordobra (obronca Interu). Ogladałem rywali Nerrazzuri w meczu i musze powiedzieć że nie jest dobrze! Inter nie lubi takich zespołów jak Valncia już moge smiało powiedzieć ze styl gry hiszpanów kompletnie nie bedzie pasował włochom.

Bardzo załuje że w Serie A nie ma korupcyjnego Juventusu. Obecnie Interowi brakuje trudnych rywali niby grali z Milanem ale jaki to był Milan? Niestety w kompletnym dołku.

Jak tak teraz mysle to wolałbym Real lub nawet ten bardzo nie chciany Lyon bo z tą Valencia bedzie bardzo ciężko \:\(



Edited by bcn1899 (21/02/2007 14:14)

Do góry
#978899 - 21/02/2007 14:08 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: boca juniors]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Originally Posted By: boca juniors
,a Liverpool jest bardzo słąby,schematyczny i bez pomysłu na grę.

Bzdura.

Moze i lekko schematyczny... ale taka jest filozofia Beniteza. Nie ma wielkich indywidualnosci, ktorzy potrafiliby ograc kazdego obronca na świecie 1 na 1 jak Cristiono Ronaldo, czy Messi... to na czym ma zbudowac zespol ?

Przeciez te schematy ofensywne, szczegolnie widoczne w meczach na Anfield... to jest majstersztyk. Tam nie ma mowy o jakiejkolwiek improwizacji, czy chaosie... liverpool pod wzgledem taktycznym to chyba najlepiej przygotowany zespol swiata.

Bez pomyslu na gre ? Wlasnie w tym tkwi siła, ze nawet jak nie idzie poszczegolnym zawodnikom.... to liverpool jest w stanie wygrywac dzieki odpowiednim ustawianiu sie, wzajemnej asekuracji i tym "schematom", ktory w moim mniemaniu są przelomem na skale trójkącików byków. ;\)

Do góry
#978974 - 21/02/2007 14:48 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Zabielany]
mumin Offline
enthusiast

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 286
fakt liverpool taktycznie jest niezle ustawiony. tyle tylko ze nie posiada tego elementu boskosci ktory ma Barca a nazywa sie on Ronaldinho.
pamietacie dyskusje przed meczem Barcy z Werderem. zespol z katalonii mial noz na gardle. wszyscy skazywali go na porazke i odpadniecie z LM. i co? Werder zostal zniszczony juz w pierwszych 20 minutach. a wtedy nie bylo jeszcze Messsiego. nie da sie porownywac meczow ligowych do wystepow ktore decyduja o wszystkim. a taki jest wlasnie mecz z Liverpoolem.
w meczu z Valencia Barca mial przewage w posiadaniu pilki 70% do 30%. w posiadaniu pilki i to na wyjezdzie !!! na stadionie nie jakiegos obszczyjmurka tylko na stadionie Valencii !!!
Barca w niedziele zostala zalatwiona w 3 minuty. i to ustawilo mecz.
pytanie brzmi czy Liverpool bedzie mial tyle szczescia i tyle okazji co Valenacia niedziele.
ciekawe czy wystapi pan tyczka w liverpoolu. bo jezeli ma byc gra z kontry to raczej usiadzie na lawce.no chyba ze beda grali na niego a on bedzie odgrywal pilki. tyle tylko ze jak stanie przy nim czlowiek skala czyli Thuram to zle widze kosci pana tyczki.
jest to dwumecz o niesamowita stawke. jezeli Barca odpadnie wielce prawdopodobne ze odejdzie Ronaldinho. jezeli odpadnie liverpool zapene ze stolka poleci Benitez (za duza strata w lidze do lidera)

jak dla mnie w tym meczu 1. Barca w ciagu ostatnich kilku lat za Ryjka przegrlaa tylko 7% spotkan na Camp Nou. rownie malo remisujac. porazke w lidze z Valencia mozna jeszcze odrobic w perspektywie calego sezonu. slabego wyniku na Camp Nou dzisiaj juz sie raczej nie odrobi.

Do góry
#979027 - 21/02/2007 15:07 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: mumin]
mumin Offline
enthusiast

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 286
prze chwila byly posty ale widze ze zostaly wywalone. ale mimo to moja odpowiedz (byc moze tez zostanie usunieta):

gdyby nie bylo nic na rzeczy to braciszek Ronaldinho nie robilby smrodow z transferem do Milanu a sam Ronaldinho podpisal przedluzenie kontraktu w Barcy.

Do góry
#979094 - 21/02/2007 15:49 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: mumin]
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
Barcelona - Liverpool

Barca ma lekka zadyszke i z tym sie raczej zgodza wszyscy, w lidze ostatnio nie zdobywaja punktow, majac tylko momentami przeblyski dobrej gry, mysle ze Barca bez Eto'o nie wygra dosc wysoko ( jesli wogole wygra..., w co jednak jako kibic Barcy wierze \:p ) tym bardziej jesli w ataku zagra slaby Islandczyk, nie wiem czemu Frank tak nie lubi stawiac na Saviole, choc w tym momencie jest on w o wiele lepszej formie niz Gudjohnsen

Moj typ: under 2.5 i moze tez remis \:p

Porto FC - Chelsea i Inter Milan - Valencia FC

jakos nic wielkiego mi tu do glowy nie przychodzi... mysle ze wszystkie druzyny beda sie na poczatku badac, dlatego moze sprobuje remisu do przerwy, co do pierwszego meczu to jak wiadomo przy spotkaniu tych obu druzyn zawsze pisze sie o podtekstach Mourinho - Porto, co do drugiego meczu wloska druzyna gra z hiszpanska ktora jak dla mnie rownie dobrze pasuje mi do ligi wloskiej, tak obserwujac styl Valencii to kojarzy mi sie styl wloski, druzyna z dobra obrona

a wiec podsumowujac

Porto FC - Chelsea over 2.5 i remis HT
Inter Milan - Valencia FC remis HT

Roma - Lyon
jakos nie czuje tego meczu, moze over 2.5?? ja odpuszczam

Do góry
#979158 - 21/02/2007 16:16 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: mumin]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: mumin
prze chwila byly posty ale widze ze zostaly wywalone. ale mimo to moja odpowiedz (byc moze tez zostanie usunieta):


Nie boj ,on ma tylko na mnie alergie

Mumin ,najwazniejszy cel w tym sezonie to mistrzostwo.
Poki co zespol jest do tego na dobrej drodze.

A CL ?
Przeciez nie musza co roku wygrywac \:\)

Pozdrawiam i do jutra

amk

Do góry
#979160 - 21/02/2007 16:17 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Dziabor]
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Wogole jakies te dzisiejsze mecze ciezkie. Wczoraj under/over siadly mi bezblednie ale dzis to nie wiem jak to ugryzc. Chyba jedynymi rozsadnymi typami wydaja sie over Romy z Lyonem oraz nie przegranie meczu przez Valencie. Najlepiej odposcic i poogladac

Do góry
#979178 - 21/02/2007 16:30 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Dziabor]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
A to ja też dorzuce swoje 3 grosze.

Co do meczu Barca - L'pool

Nie ujmując niczego Samuelowi to zauważmy, że ten piłkarz juz nie gra kawal czasu i czemu akurat teraz tak nagle go brakuje, może Barca w ostatnich miesiącach jakoś nie prezentowała się rewelacyjnie, ale ciągle na tym pierwszym miejscu w najlpeszej lidze świata jest!! Jak trzeba było wygrać z Werderem to wygrała i dzisiaj powinno być podobnie. Oprócz Eto Frank dysponuje najsilniejszym składem. Z drugiej strony L'pool, który moim zdaniem poza Anfield taci sporo na wartości, do tego można śmiało zobaczyć, że ekipy wyspiarskie słabo spisują się na płw. Iberyjskim. Choćby także ostatni mecz Angli z Hiszpanią pokazuje że piłkarzom grającym w premiership nie leży ten styl co graja ekipy z la Liga.

Moje typy: over 2,5 gola i 1
Do tego zagrałem jeszcze w Bwin over 2,5 rogu w pierwszej połowie dla gospodarzy. Atakowal będzie Ronie z lewej strony, a prawdopodobnie Messi z prawej, do tego strzały z daleka Deco, Xawiego bądź Iniesty jak zagra. Barca prawdopodobnie od poczatku będzie cisneła i wydaje. Natomiast L'pool bardzo dobrze gra w defensywie stałe fragmenty więc tak bardzo nie będzi eobawiało się wybijac na róg.

Jeśli chodzi o inne mecze.
Napewno nie można przejść obok takich kursów jakie są na Valencie. Trener Flores ma moim zdaniem wspaniałych zawodników, których spokojnie stać na wygranie z każdym i wszędzie więc może nei za wysoką stawkę ale spróbuje. Inter z całym szacunkiem ale ta drużyna poprostu ma pecha, tyle lat walczyłą o mistrza Włoch i wreszcie go ma przy zielonym stoliku, a w tym sezonie imponuje chos tak naprawdę nie ma rywali. Obawiam się, że własnie to może najbardziej przeszkodzić w walce z Valencią - motywacja gwiazdek takich jak Zlatan czy Adriano.

Roma - Lyon - no bet z wskazaniem na Rome. Jedyne co tu spróbowałem to over 2,5 gola po ciekawym kursie. Biszop już ładnie wszystko przedstawił. Do tego Juninho, który wiadomo co potrafi z piłką podczas wolnych!!

Do góry
#979196 - 21/02/2007 16:43 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Logan]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Barcelona (1) - Barca to jest Barca ,u siebie zawsze grozna pokazujaca czasami piekna pilke.To ze w meczach ligowych ostatnio im nie idzie to nie ma co na to patrzyc dzis jest LM wielkie wydarzenie swiatowe ,pol swiata patrzy na to.To jest tak jak w szkole sprawdzian i kartkowka ten mecz taki ma znaczenie.DO sprawdzianu podchodzimy jak najlepiej zeby nie zawalic a kartkowke w kazdej chwili mozna poprawic tak jak w lidze nastepnym meczem ,i taki sprawdzian dzis jest przed Barca ,bedzie okazja go napisac jeszcze raz na Anfield ale to nie to co na Camp Nou.Dlatego gram zdecydowanie Barce chociaszby na Ronniego jesli wyjda mu 2,3 akcje na poczatku meczu to potem bedzie nie do zatrzyamnia a kazdy wie jaki on ma wklad na gre druzyny ,to taki kregoslup tego czegos.Liverpool owszem ma tez dobrych graczy ale ja w ta druzyne nie wierze jakos i w lidze i w LM ,dziwna nieprzewidywalna druzyna (mam nadzieje ze dzis sie nie oswieca w co watpie) / Ponad 80 tys ludzi na stadionie bedzie swietowac zwyciestwo Barcy jak i miliony przed telewizorami.Vamos Barca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do góry
#979351 - 21/02/2007 17:26 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Logan]
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
Originally Posted By: Logan
Wogole jakies te dzisiejsze mecze ciezkie. Wczoraj under/over ....


zgadzam sie z Tobą choc dodatkowo typuje Chelasea X (1-1)

Do góry
#979369 - 21/02/2007 17:31 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: wafe(L)nica]
Andy Kush Offline
journeyman

Meldunek: 13/10/2006
Postów: 50
FC Porto - Chelsea
Wszyscy wiedzą, jaki smaczek będzie miało to spotkanie. Jose Mourinho wraca na stare śmieci, by nie przegrać z prowadzonym przez siebie kilka seznów wcześniej FC Porto (wiemy czym to się skończyło). Piłkarze Porto niezbyt przekonywująco rozpoczęli rundę rewanżowej w bwinLiga, notując w trzech meczach dwie poprażki i jedno zwycięstwo (w ostatniej kolejce z Naval 1 maio 4:0). Mimo to forma Portugalczyków nie jest jeszcze na tyle wysoka, by pokonać, nawet na własnym terenie Chelsea, która z pewnością w swoim składzie ma więcej zawodników o wyższych umiejętnościach piłkarskich. Poza tym Chelsea jest bardziej zdyscyplinowana taktycznie jako zespół. Wydaje się, że możliwy jest najbardziej remis, jednak proponuję podeprzeć ten "pokojowy" rezultat "dwójką".
typ dlakibica: X2
Barcelona - Liverpool
Niestety ani piłkarze Barcelony, ani Liverpoolu nie zaliczą ostatniego weekendu do udanych. Podopieczni Franka Rijkaarda przegrali z Valencią 1:2, z czego skorzystała Sevilla, zrównując się z Barcą pod względem liczby zdobytych punktów. Z kolei podopieczni Beniteza niewłaściwie wykorzystali przerwę w treningach podczas zgrupowania przed meczem z Barceloną i wszyscy wiedzą, jak to się skończyło. Nie sądzę, by taka sytuacja w drużynie na tyle zmobilizowłaby liverpoolczyków, by w dzisiejszym meczu pokonać lidera Primera Division. Wydaje się, zę Ronaldinho i jego koledzy moigą odkuś sobie niepowodzenie na Anglikach. Za pewne Benitezowi niezwykle zależy, by właśnie w ojczyźnie prowadzony przez hiszpańskiego trenera zespół pkazał się z jak najlepszej strony. Jednak Liverpool jest ostatnio w nie najwyższej formie fizycznej i jak widać psychicznej i niesądzę w końcu, by Barcelona tego nie wykorzystała.
typ dlakibica: 1
AS Roma - Olympique Lyon
Francuzi wpadli w dołek z formą. Spośród wszystkich dzisiaj wystepujących zespołów Lyon najgorzej rozpoczął rundę rewanżową w Ligue 1. Podopieczni Gerarda Houlliera wpieciu ostatnio rozegranych meczach wygrali dwa razy, przegrali także dwa mecze. Jednak co Olympique zwycięstwa odniósł w ostatnich dwóch kolejkach, co może sugerować, zę forma rośnie. Jednak czy tak jest naprawdę? O tym przekonamy się około 22:30. Jednak trzeba pamiętać, że piłkarze z Lyonu już zaskakiwali w rundzie eliminacyjnej swoją postawą. Tylko trzeba wiedzieć, ze wtedy Francuzi prezentowali znacznie wyższą formę. Czy zatem Roma z Tottim i Mancinim potrafi wykotrzystać atut własnego boiska? W ubiegłej kolejce rzymianie przegrali co parwda z czwartym w tabeli Empoli, a Olympique pokonał na wyjeździe Lille, to jednak więcej szans kierowałbym w stronę włoskiego klubu, co nie oznacza, że końcowym rozrachunku Lyon nie może awansować. Jednak dzisiaj możliwe zwycięstwo Romy, ale nie sądzę by w Rzymie padło wiele goli.
typ dlakibica: 1X bądź under 2,5
Inter - Valencia
Zapewne piłkarze Valenci, po zwycięstwie nad Barceloną w ostatniej kolejce 2:1 (Valencia awansowała aż na trzecie miejsce w tabeli, mając zaledwie cztery punkty straty do prowadzącej Barcy), są mocno podbudowani przed meczem z Interem. Jednak na pewno podopieczni trenera Floresa zostawili na boisku dużo zdrowia i sądzę, że dzisiaj może mieć to duże znaczenie dla przebiegu rywalizacji na San Siro. Inter z kolei małym nakładem sił pokonał Cagliari 1:0 i ma już 14 punktów przewagi nad drugą w tabeli Romą. Silny skład i przede wszystkim mocna linia taku (Ibrahimovic, Crespo oraz Adriano, który oszczędzany w meczu z Cagliari wszedł na boisku dopiero w 61 min) oraz niepewny udział w bramce Valenci Canizaresa, musi powodować, że szanse na zwycięstwo gospodarzy rosną.
(źródło dlakibica.pl)

Do góry
#979428 - 21/02/2007 17:52 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: boca juniors]
heineken Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/01/2005
Postów: 1732
W Glasgow liczyli na wolne Nakamury,co jak widać bylo dało marne skutki.Jak juz ktoś wspomniał wyżej Roma to nie jest tylko Totti,jest tam paru dobrych zawodników,a nie zapominajmy ze to nie nazwiska grają tylko zespół.Dla mnie Lyon jest zbyt słaby zeby dzis wygrac.W moim przeczuciu 2:1 dla Romy.

Nie ma dla mnie dziś meczy do grania za dużą stawkę,żeby mozna bylo troche podenerwować się przed telewizorem roma,chelsea,inter,i liverpool x2.

Co do Barcelony,kurs 1.60 na nich to dla mnie troszeczke smieszne,a x2 na liverpool za 2,00~ to moze nie promocja,ale warte zagrania.Ktoś mowil ze jesli dla ronaldinho udadzą sie 2-3 akcje to bedzie gral wspaniale,tak samo mozna powiedziec np. o Gerardzie,uda mu sie jeden strzał i bedzie 0:1.Wtedy mecz bedzie wygladal napewno inaczej niz sie wiekszość spodziewa.

Do góry
#979470 - 21/02/2007 18:08 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: heineken]
towel69 Offline
stranger

Meldunek: 10/02/2007
Postów: 7
Stawka wysoka,wiec i od poczatku badanie terenu,mozliwosci przeciwnika,itp...Jak pokazaly wczorajsze spotkania warto grac do przerwy na remisy,chocby ze wzgledu na zespoly ktroe graja w tej fazie...Slabeuszy brak,wiec tym ktorzy lubia grac na podwojenie radze sprobowac...system???nARKA

Do góry
#979592 - 21/02/2007 18:47 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: towel69]
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Potrzebuje szybko skladow Barcy i Liverpoolu ale z nr koszulek. Gdzie znajde cos takiego?

Do góry
#979614 - 21/02/2007 18:54 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Logan]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Uefa.com \:\)

Powinno już być! a jak nie to na oficjalnych stronach klubów zobacz!

Do góry
#979620 - 21/02/2007 18:54 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Logan]
Koski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3988
Skąd: BayArena
Originally Posted By: Logan
Potrzebuje szybko skladow Barcy i Liverpoolu ale z nr koszulek. Gdzie znajde cos takiego?


http://www.uefa.com/competitions/ucl/index.html# i klikasz Lineups »przy meczu Barcy, a następnie match stats

Do góry
#979621 - 21/02/2007 18:55 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Logan]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Originally Posted By: Logan
Potrzebuje szybko skladow Barcy i Liverpoolu ale z nr koszulek. Gdzie znajde cos takiego?


http://www.uefa.com

Do góry
#979627 - 21/02/2007 18:55 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: Jose]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Sorki za post pod postem ale chce poinformować Logana iż na Uefa.com już jest \:\)

Masz koszulki oraz rozrysowane ustawienie na boisku obu ekip \:\)

Do góry
#979635 - 21/02/2007 18:59 Re: Liga Mistrzów 1/8 Finału [Re: drfocus]
Dziabor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 14266
Skąd: Civitas Kielcensis
a jednak widze ze zagra od poczatku Saviola, mysle ze mozna zagrac ze strzeli bramke mysle ze kurs kolo 2.50 jest, nawet jeszcze nie patrzylem \:p oby tylko under siadl, bo gdyby gral Gudjohnsen to byl pewniak dnia \:D a tak gra Saviola ale mysle ze i tak wejdzie

Moj typ: 2:0

Saviola i Messi strzela \:\)

Do góry
Strona 7 z 14 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 13 14 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (alfa, wHiTe_StAr, 11kera11, pacyfista, VVega, Kretol, igea23, Akhu, Sony, Ojro), 2900 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583052 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07