Strona 17 z 20 < 1 2 ... 15 16 17 18 19 20 >
Opcje tematu
#1044291 - 13/03/2007 21:44 Re: Ciekawostki,czyli dwa łyki sportowej statystyki... [Re: edi8]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
Originally Posted By: edi8
Na dziś jako "najciekawszy"mecz w ENGLISH CHAMPIONSHIP pomiędzy:
PRESTON a IPSWICH
Trzy ostatnie wzajemne mecze/dom+wyjazd/to:3:2;3:1;4:0 dla Preston a więc same zwycięstwa oraz same wyniki over 2,5 gola.
Gram ten mecz:
a/ PRESTON FT /full time/ \:\)
b/ over 2,5 gola
Pozdrawiam.
1 z 2 czyli 50/50 inaczej mówiąc"połówka"...

Do góry
Bonus: Unibet
#1044702 - 13/03/2007 23:17 Re: Ciekawostki,czyli dwa łyki sportowej statystyki... [Re: edi8]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
Originally Posted By: edi8
Originally Posted By: edi8
Na dziś jako "najciekawszy"mecz w ENGLISH CHAMPIONSHIP pomiędzy:
PRESTON a IPSWICH
Trzy ostatnie wzajemne mecze/dom+wyjazd/to:3:2;3:1;4:0 dla Preston a więc same zwycięstwa oraz same wyniki over 2,5 gola.
Gram ten mecz:
a/ PRESTON FT /full time/ \:\)
b/ over 2,5 gola
Pozdrawiam.
1 z 2 czyli 50/50 inaczej mówiąc"połówka"...


bzzzzzzzzzz- bez kursów tak jak wspominałem ta arytmetyka jest deko koślawa- kurs na Preston był w okolicach 1.7
CZyli nie połówka lecz -35/+50

Do góry
#1044990 - 14/03/2007 07:48 Re: Ciekawostki,czyli dwa łyki sportowej statystyki... [Re: gryzonko]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
jestem podobnego zdania co gryzonko, bez podawania kursow, a w zasadzie stawek w jednostkach chociazby za ile grasz, takie przechwałki w stylu ze tam 4/5 czy 3/6 nie maja sensu.
w ten sposob kazdy moze cos zapodac, to moje zdanie i tego nic nie zmieni.
zreszta tak w ogole to dziwi mnie troszke istnienie tego tematu, powinien on sie znalezc w PP, a nie wlasnie tu.

za bardzo edi8 chcesz zrobic wszystko po statystycznemu, gdyby tak zycie Ci statystycznie tak wychodzilo to by bylo smutne - no chyba ze tak masz to Ci tylko moge wspolczuc.....

Do góry
#1045001 - 14/03/2007 07:57 Re: Ciekawostki,czyli dwa łyki sportowej statystyki... [Re: Feel-Tsu]
imarcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/08/2005
Postów: 3071
Skąd: sokołów podlaski
edi8 wyczysć skrzynke...
co do kursu na dane zdarzenie to macie rację warto podać, buka też ale stawkowanie i tak leży w zakresie zainteresowanego tymi propozycjami.

Do góry
#1045037 - 14/03/2007 08:44 Re: Ciekawostki,czyli dwa łyki sportowej statystyki... [Re: gryzonko]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
Originally Posted By: gryzonko
Originally Posted By: edi8
Originally Posted By: edi8
Na dziś jako "najciekawszy"mecz w ENGLISH CHAMPIONSHIP pomiędzy:
PRESTON a IPSWICH
Trzy ostatnie wzajemne mecze/dom+wyjazd/to:3:2;3:1;4:0 dla Preston a więc same zwycięstwa oraz same wyniki over 2,5 gola.
Gram ten mecz:
a/ PRESTON FT /full time/ \:\)
b/ over 2,5 gola
Pozdrawiam.
1 z 2 czyli 50/50 inaczej mówiąc"połówka"...


bzzzzzzzzzz- bez kursów tak jak wspominałem ta arytmetyka jest deko koślawa- kurs na Preston był w okolicach 1.7
CZyli nie połówka lecz -35/+50
"gryzonko"-arytmetyka dotyczyła stosunku trafione-nietrafione wczoraj typy,więc nie wciskaj mi na siłę tego czego tu nie było.
Myślałem,że obszerna odpowiedż jaką wczoraj dostałeś jest wystarczająco zrozumiała aby do tego dojść/nawet mając dwucyfrowe IQ.../,że nie jest to zapis mojej gry a jej cząstkowe elementy/tu:bazujące m.in.na statystyce H2H/.
Tym bardziej jestem Twoim wpisem rozczarowany,iż na pw wyjaśniłem Ci co i jak gram.
Twoje oczekiwania co do formy prezentowania racz spełniać w swoim
temacie,który tuszę ,że będzie wzorcowy dla całego pokolenia nowych-jak ja -userów tego forum i stanie się wzorcem powszechnie akceptowanym.
Niczym ten z Sevres pod Paryżem dla metra...
Pozdrawiam.

Do góry
#1045040 - 14/03/2007 08:47 Re: Ciekawostki,czyli dwa łyki sportowej statystyki... [Re: edi8]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
Originally Posted By: edi8
"Feel-Tsu","gryzonko"-temat ten nie miał i nie ma nadal być zapisem tego co ja gram.Jego tytuł mówi wszystko:"Ciekawostki,czyli dwa łyki sportowej statystyki" i powstał z zamiarem prezentowania samych np.tendencji czy serii w dorobkach poszczególnych drużyn,bądź w ich wzajemnych pojedynkach.Jedynie jako podsumowanie wniosków płynących z wykazywanych pewnych w/w a
charakterystycznych aktualnych osiągnięć analizowanych drużyn
podaję typy,które mają wg mnie największą szansę wejścia-pod warunkiem zachowania ciągłości dostrzeżonych zachowań danych zespołów.Owszem-ja też gram je-ale jest to tylko jakaś część w ramach tego co jest moją grą a czego nie miałem ani nie mam zamiaru prezentować.Forma skrótowa"Ciekawostek"w"Private Picks"-same wynikające ze statystyk typy bez analiz-powstała dla Tych,którzy nie zaglądają do"sports insider",aby mogli także z nimi się zapoznać.
Dlatego też nie podaję i nie będę nigdy podawał stawek a czasem jedynie moją pewność wejścia danego typu.Typy te mogą stanowić samodzielne zakłady singlowe ale mogą też być elementem combosów
poprzez łączenie ich z innymi tu podawanymi-lub z wynikającymi z dobieranych wg własnych innych metod-stanowiąc wtedy ich jakąś cząstkę.Jeżeli ktokolwiek korzysta z tych wykazanych w tytułowych "Ciekawostkach" zachowań drużyn to Jego sprawą jest co z tymi typami robi,łącznie z tym jak je sobie stawkuje czy w jakiej formie/single,combo/je nadaje i jak je łączy.Powtórzę:te
typy nie są prezentacją mojej całej gry i podawanie do nich stawek /bez obrazu całej gry!/ nic by tu nie dało.A tematu"Gra
metodami by Edi8"zakładać nie będę...Pozdrawiam.

Do góry
#1045073 - 14/03/2007 09:33 Re: Ciekawostki,czyli dwa łyki sportowej statystyki... [Re: edi8]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
A ty swoje Edi8 - zrozum dla naszych potrzeb istnieje ścisły związek między typem, a możliwym dla jego obstawienia kursem.
Tego typu statystyka bez kursu jest całkowicie bezużyteczna.
Weź ten swój Preston, oceniasz że jest faworytem, następnie oceniasz ze ma powiedzmy 70% szans na zwycięstwo, i następnie co.....?
Oczywiście, obstawiasz- tyle że kolejnym krokiem musi być przeanalizowanie kursu- jeśli sie okaże że kurs na Preston wyniesie 1.11 to tez ślepo obstawisz, tudziez ślepo zaliczysz do statystyk?

Do góry
#1045110 - 14/03/2007 10:15 Re: Ciekawostki,czyli dwa łyki sportowej statystyki... [Re: gryzonko]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
"gryzonko"-właśnie na podstawie wczorajszej Twojej argumentacji miałem już tak opracowane na dzisiaj typy,które zawierały też kurs średni oraz najwyższy/na postawie http://www.betbrain.com /.
Ale Twój komentarz/do wczoraj podanych 2 typów/-jaki napisałeś już po moich dla Ciebie wyjaśnieniach,że nie jest to zapis mojej całej gry a tylko jej element składowy oparty o "najciekawsze"
ze statystyk wynikające przesłanki-wyleczył mnie z tego aby te kursy podawać.
Skoro Ty-po tak obszernych tu oraz na pw wyjaśnieniach-nadal usiłujesz dziś rozliczać mnie z tego co nie jest zapisem mojej gry,to taki sam mylny do tego stosunek będą mogli mieć inni a szczególnie wtedy gdy będą tam dopisywane kursy.
Skoro masz-jak widać-tak duże problemy z czytaniem ze zrozumieniem to kolejny raz informuję Cię ponownie skoro udajesz,że tego z pw już nie wiesz,że moja gra to:
a/ 75% zakładów bazujących na systemach skróconych dwubłędowych,
czyli dających wygraną pomimo popełnienia 2 błędów pośród typowanych wszystkich meczy/systemy te prezentuję w temacie pt.:
"Analiza porównawcza systemów" tu w "sports insider"/
b/ 25% to gra singlami bardzo mocno stawkowanymi
Przykłady tej gry singlowej dałem w znanym Ci temacie o"surebetach" i te 2 tam podane dały YIELD:20% oraz 39% przy każdorazowym obrocie 1200 zł,czyli zyski netto:240zł oraz 468zł-
co jak jak masz to w obyczju robić skomentowałeś złośliwie:TYLKO TYLE?
A takich zysków oraz YIEDU życzę Ci po kres najdłuższego żywota Twego!
P.s.:Właśnie przed chwilą gazetą zakończyłem lot jakiegoś złośliwego owada,który wydawał identyczne odgłosy jak te z początku Twojego posta:bbbzzzzzzzz.
Jeżeli to Ciebie tą gazetą załatwiłem to wybacz-ale tak kończą złośliwe owady i inne gryzonko trutnie..
Nie pozdrawiam-bo nie wiem czy jeszcze jest kogo...

Do góry
#1045252 - 14/03/2007 12:06 Re: Ciekawostki,czyli dwa łyki sportowej statystyki... [Re: edi8]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
Originally Posted By: edi8
o"surebetach" i te 2 tam podane dały YIELD:20% oraz 39% przy każdorazowym obrocie 1200 zł,czyli zyski netto:240zł oraz 468zł-
co jak jak masz to w obyczju robić skomentowałeś złośliwie:TYLKO TYLE?
A takich zysków oraz YIEDU życzę Ci po kres najdłuższego żywota Twego!
Stary ty chyba jesteś szalony - widziałem juz wiele genialnych pomysłów na tym forum. Ale ty jesteś chyba pierwszym który uznał ze będzie sobie liczył yield nie z próby kilku, kilkunastu, kilkudziesięciu czy kilkuset typów -lecz z POJEDYNCZEGO TYPU
Edi8 skonczmy tą dyskusje zanim sie całkiem ośmieszysz

Do góry
#1045269 - 14/03/2007 12:18 Re: Ciekawostki,czyli dwa łyki sportowej statystyki... [Re: gryzonko]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
Widzę,że to-a szkoda!-nie Ciebie trafiłem tę gazetą...
Jak sam widzisz nie podałem żadnej średniej dla YIELDU,bo na to po dwóch tam podanych typach jeszcze długo nie czas,więc dla 2 omawianych/a tyle zdażyłem w tamtym temacie podać/podaję je oddzielnie -NIE ROBIĄC Z TEGO ŻADNEGO PODSUMOWANIA.
Mam"gryzonko"pytanie:czy Ty nie jesteś zawodowym żołnierzem?
Bo tak tępych to tylko w wojsku spotykałem...
A jeśli nie jesteś to masz mentalność starego,tępego trepa!

Do góry
#1045285 - 14/03/2007 12:32 Re: Ciekawostki,czyli dwa łyki sportowej statystyki... [Re: gryzonko]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
Originally Posted By: gryzonko
Originally Posted By: edi8
o"surebetach" i te 2 tam podane dały YIELD:20% oraz 39% przy każdorazowym obrocie 1200 zł,czyli zyski netto:240zł oraz 468zł-
co jak jak masz to w obyczju robić skomentowałeś złośliwie:TYLKO TYLE?
A takich zysków oraz YIEDU życzę Ci po kres najdłuższego żywota Twego!
Stary ty chyba jesteś szalony - widziałem juz wiele genialnych pomysłów na tym forum. Ale ty jesteś chyba pierwszym który uznał ze będzie sobie liczył yield nie z próby kilku, kilkunastu, kilkudziesięciu czy kilkuset typów -lecz z POJEDYNCZEGO TYPU
Edi8 skonczmy tą dyskusje zanim sie całkiem ośmieszysz
Jeżeli podane-ale w żaden sposób nie podsumowane!-2/dwa/typy odczytałeś jako JEDEN "POJEDYŃCZY TYP"-jak piszesz to jednak chyba jesteś zawodowym żołnierzem...
A kilka-jak sam piszesz to zaczyna się od 2 typów.
Wiem,że w minionym okresie niektórzy wiedzę w uczelniach typu"Głąbówki"zdobywali-Ty jesteś zapewne prymusem takiej akademii...

Do góry
#1045314 - 14/03/2007 13:00 Re: Ciekawostki,czyli dwa łyki sportowej statystyki... [Re: edi8]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
Owszem 2 typy, ale dla każdego z nich podałeś osobny YIELD.....no comments (żeby było śmieszniej jeden z tych typów był twoim zdaniem jeszcze surebetem, masz faktycznie rewolucyjne pomysły- dzięki klapkom na oczach i nie słuchaniu argumentów innych , uda ci sie jeszcze dojść do wielu "odkryć" w dziedzinie bukmacherki
\:D \:D \:D \:D

Do góry
#1045320 - 14/03/2007 13:05 Re: Ciekawostki,czyli dwa łyki sportowej statystyki... [Re: edi8]
imarcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/08/2005
Postów: 3071
Skąd: sokołów podlaski
Dobra koniec przpychanek.

Do góry
#1045401 - 14/03/2007 14:13 Re: Ciekawostki,czyli dwa łyki sportowej statystyki... [Re: gryzonko]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
Originally Posted By: gryzonko
Owszem 2 typy, ale dla każdego z nich podałeś osobny YIELD.....no comments (żeby było śmieszniej jeden z tych typów był twoim zdaniem jeszcze surebetem, masz faktycznie rewolucyjne pomysły- dzięki klapkom na oczach i nie słuchaniu argumentów innych , uda ci sie jeszcze dojść do wielu "odkryć" w dziedzinie bukmacherki
\:D \:D \:D \:D
CIEMNA MASA /błota/ widocznie po poligonie zalepia Ci jeczcze oczy skoro nie widzisz tego co sam wypisujesz...
Raz budujesz swoją pseudoargumentację na tym,że niby ja YIELD podałem zaledwie po 1 typie-bo jak sam piszesz potrzeba co najmniej kilku...a gdy odpisuję Ci,że w języku polskim kilka zaczyna się od 2 to teraz przyznajesz się do swego błędu-ale wysuwasz kolejny pseudoargument w dodatku oparty na niskim socjotechnicznym chwycie:odnosisz się do dyskusji z innego na tym forum tematu a więc dyskusji czytelnikom tego tematu zapewne całkowicie nieznanej.
Albowiem staje się tu dla Ciebie niewygodny grunt to odnosisz się do semantyki a nie meritum sporu.W tamtym temacie-nawet pod nazwą nieuznawaną za poprawną z czym zgoda-ale udowodniłem,że to nie ja ją na to forum wprowadziłem tylko ponad 2 lata temu inny user przedstawił pomysł na grę na tzw."sztuczny surebet" polegającą na wyszukaniu pomiędzy bukami najkorzystniejszych kursów na 2 wyniki z 3 jakie są możliwe przy zakładzie 1x2 i drogą analizy danego zdarzenia wyeliminować zdarzenie najmniej możliwe/lub teoretycznie wcale../.Zastosowana technika wyszukiwania w/w najkorzystniejszych kursów pomiędzy bukami z zagraniem tych 2 możliwości u 2 różnych buków została właśnie nazwana kiedyś grą na tzw."sztuczny/bo bazujący na przekonaniu własnym co do niezaistnienia 1 wyniku,np.remisu/surebet".
W tym przykładzie naprawdę nie ma znaczenia nazwa a to czy tak zagrany typ dał zysk.
Otóż brak wygranej HERTHY BERLIN II dał za 1200zł 1440zł-jak podałem poprzednio,czyli netto 240zł.
Następnego dnia podałem/jako jeden typ/rozstawkowane odpowiednio do różnych kursów 3 opcje dokładnego wyniku meczu BENFICA-LEIRA
zagrane ponownie za 1200zł co wobec trafienia wśród nich wyniku 2:0 z kursem 6,50 dało mi 1668zł,czyli netto 468zł.
Wobec prośby moderatora tamtego tematu o niepodawanie już tam typów-tak i zrobiłem kończąc podawanie typów ze stawkami.
Wobec tego,że zdążyłem podać tam tylko te 2 w/w typy na tym mój praktyczny pokaz gry został zakończony a efekt znasz.
Przenoszenie teraz tutaj tam już zamkniętej dyskusji i posługiwanie się od nowa-wytartymi i wyjaśnionymi raz już argumentami plus kruszenie kopii o nazwę-owszem jest zapewne fajnym zajęciem ale dla pacjentów psychiatryka ale nie dla mnie.
A gdybyś miał trochę pojęcia o tym o czym tylko myślisz że się znasz-to wiedziałbyś że YIELD liczy się też na AKTUALNYM ETAPIE GRY.
A aktualny etap gry zaczyna się od pierwszego a kończy na ostatnim zakładanym...
Czym innym jest ocena klasy gracza -bo to daje dopiero duża próba jego praktycznych dokonań.
Zrozumienia kiedykolwiek powyższych różnic życzę Ci,bo jak na razie to dajesz popis kompromitacji w wersji FULL.
Jednocześnie ogłaszam,że wobec tego iż temat nawiedzają ostatnio ludzie nawiedzeni Z TYM MOMENTEM JEST ON JUŻ ZAMKNIĘTY DLA WPISÓW!!!
NIE DOTYCZY TO OCZYWIŚCIE OSÓB PODAJĄCYCH TYTUŁOWE"CIEKAWOSTKI"ZE
STATYSTYKI SPORTU DOTYCZĄCEJ-TAK JAK BRZMI NAZWA TEMATU.
Wszelkie inne osoby proszę o kierowanie krytyk,uwag czy zapytań na pw.
Serdecznie pozdrawiam i nadal zapraszam do współredagowania tematu-a nie czynienia z niego swoistego blogu jak niektórzy zaczęli to ostatnio czynić-a nie mający nic mądrego czy do tematu wnoszącego do powiedzenia...

Do góry
#1045411 - 14/03/2007 14:21 Re: Ciekawostki,czyli dwa łyki sportowej statystyki... [Re: edi8]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
WPISOM POZA TEMAT:"CIEKAWOSTKI,CZYLI DWA ŁYKI SPORTOWEJ
STATYSTYKI" WSTĘP WZBRONIONY.
STAŁE ZAPROSZENIE 24 GODZ.NA DOBĘ DLA OSÓB PODAJĄCYCH TYPY WG SWOICH OPARTYCH NA STATACH SPOSTRZEŻENIACH NADAL OBOWIĄZUJE I JE TU PONAWIAM.

Do góry
#1045413 - 14/03/2007 14:21 Re: Ciekawostki,czyli dwa łyki sportowej statystyki... [Re: edi8]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
Originally Posted By: edi8
WPISOM POZA TEMAT:"CIEKAWOSTKI,CZYLI DWA ŁYKI SPORTOWEJ
STATYSTYKI" WSTĘP WZBRONIONY.
STAŁE ZAPROSZENIE 24 GODZ.NA DOBĘ DLA OSÓB PODAJĄCYCH TYPY WG SWOICH OPARTYCH NA STATACH SPOSTRZEŻENIACH NADAL OBOWIĄZUJE I JE TU PONAWIAM.

Do góry
#1045426 - 14/03/2007 14:31 Re: Ciekawostki,czyli dwa łyki sportowej statystyki... [Re: edi8]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
Originally Posted By: edi8
WPISOM POZA TEMAT:"CIEKAWOSTKI,CZYLI DWA ŁYKI SPORTOWEJ
STATYSTYKI" WSTĘP WZBRONIONY.
STAŁE ZAPROSZENIE 24 GODZ.NA DOBĘ DLA OSÓB PODAJĄCYCH TYPY WG SWOICH OPARTYCH NA STATACH SPOSTRZEŻENIACH NADAL OBOWIĄZUJE I JE TU PONAWIAM.

Do góry
#1045442 - 14/03/2007 14:38 Re: Ciekawostki,czyli dwa łyki sportowej statystyki... [Re: edi8]
gryzonko Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/06/2003
Postów: 3728
Gościu malinowy chyba TOBIE sie coś pomyliło. To nie jest private picks, tylko ogólnodostępny dział poświęcony wszelakim aspektom bukmacherki. Tytułowych ciekawostek jest tutaj jak na lekarstwo, zamiast tego widze tu w większości nieudolnie prowadzony zapis twoich typów. Tak więc przestań się mądrzyć, tylko zjeżdzaj z temacikiem do PP jeśli coś ci sie nie podoba

Do góry
#1045463 - 14/03/2007 14:48 Re: Ciekawostki,czyli dwa łyki sportowej statystyki... [Re: gryzonko]
djviejo Offline
veteran

Meldunek: 16/05/2006
Postów: 1375
Skąd: prawie centrum
panowie trochę spokoju nie zaszkodzi .

jeśli typy ediego /statystyki / komuś nie odpowiadają czy nie pasuje sposób naliczania to wybór jest ogromnie prosty .

nie przeglądać tego tematu a jeżeli komuś pasują statystyki i na tej podstawie coś trafia to super .
przecież każdy gra za swoje i sam podejmuje ryzyko .

co do liczenia yeldów , surebetów .

a niech sobie edi wypisuje co chce ja patrzę na statystyki i jeśli mnie coś interesuje to przeglądam jeszcze inne strony by się utwierdzić w wyborze odpowiedniego typu .

trochę spokoju nie zaszkodzi

Do góry
#1045466 - 14/03/2007 14:49 Re: Ciekawostki,czyli dwa łyki sportowej statystyki... [Re: gryzonko]
edi8 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/11/2006
Postów: 2055
Skąd: Wwa
To założ okulary to zobaczysz ile jest "ciekawostek"a ile wpisów /poprzez takich jak ty niedouczonych ani wiedzą szkolną ani bukmacherską/czynionych.TEMU PANU MÓWIMY NIE! i spadaj...

Do góry
Strona 17 z 20 < 1 2 ... 15 16 17 18 19 20 >




Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (igea23), 2980 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583054 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07